2023-01-24

Uroczysta gala GG Awards podczas Meet at Rift Winter

0

Polska scena League of Legends, Teamfight Tactics, VALORANT i wszystkich fanów świata Runeterry to różnorodne środowisko pełne znakomitych osobistości zasługujących na uhonorowanie i docenienie. Z myślą o graczach i sympatykach tego środowiska powstał plebiscyt GG Awards, w którym nagrody przyznawane są przez społeczność. Ogłoszenie laureatów podczas festiwalu Meet at Rift Winter 4 lutego 2023 roku.

Po raz pierwszy w Polsce
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności najpopularniejszych gier organizator festiwalu Meet at Rift Winter 2023, GAM3RS_X, postanowił po raz pierwszy zorganizować profesjonalny plebiscyt, w którym decydujący głos należy do społeczności. Brawurowe wywalczenie miejsca w europejskim LCS-ie, zagranie zapadające na zawsze w pamięci czy komentator, który rozbawia widzów do łez to bohaterowie zasługujący na docenienie największego community w Polsce.

Nagrody GG Awards przyznawane są w ośmiu kategoriach, z czego sześć odnosi się do minionego roku:
● Gracz Roku (2022)
● Organizacja Roku (2022)
● Komentator Roku (2022)
● Twórca Roku (2022)
● Artysta Roku (2022)
● Sponsor Roku (2022)

Dodatkowe dwie nagrody w kategoriach specjalnych to:
● Gracz Dekady (2012 - 2022)
● Drużyna Dekady (2012 - 2022)

Jak wziąć udział w głosowaniu?
Głosy można oddawać codziennie na stronie plebiscytu www.ggawards.pl do 30 stycznia 2023 roku. Uroczyste wręczenie nagród GG Awards na wieczornej gali w sobotę 4 lutego podczas festiwalu Meet at Rift Winter 2023. W skład jury wchodzą profesjonalni gracze, content creatorzy, eksperci oraz oczywiście wszyscy fani.

Jeszcze więcej atrakcji
Gala nagród plebiscytu GG Awards to jedna z atrakcji festiwalu gier Meet at Rift Winter 2023 w dniach 4-5 lutego w Warszawie, na terenie EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego. Na przybyłych gości czeka wiele atrakcji, m.in.:
● meet & greet z topowymi influencerami kojarzonymi z grami Riot Games, między innymi z Nervarienem, Kubonem, Rybsonem i wieloma innymi
● strefy free to play, w których entuzjaści gamingu mogą zmierzyć się w takich tytułach jak League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics, Wild Rift czy Legends of Runeterra
● na scenie głównej ponownie rozgrywki esportowe dostarczające wielu emocjonujących scenariuszy
● konkurs cosplay na najatrakcyjniejszy strój związany z produkcjami Riot Games.

Meet at Rift 2023
Partnerami wydarzenia są Rockstar Energy Drink i Alior Bank wraz z Mastercard. Bank w swojej ofercie posiada Konto dla graczy. Dodatkowo we współpracy z Mastercard przygotowano zestaw specjalnych nagród, które szczególnie przypadną do gustu wszystkim graczom - klawiatury, myszki lub fotele gamingowe, a nawet kody cyfrowe do najpopularniejszych konsol.

Rockstar Energy Drink zapewnia wszystkim moc pozytywnych emocji, która przełoży się na fantastycznie spędzony czas podczas dwóch dni festiwalu. Patronat medialny wydarzenia objął Polsat Games, Radio ESKA, CD-Action oraz Interia. Organizatorem festiwalu Meet at Rift Winter 2023 jest agencja GAM3RS_X, której celem jest dostarczanie dostarczanie emocji i rozrywki społeczności gamingowej, we współpracy z WE!RE Fantasy, które odpowiedzialne jest za komunikację w mediach i influencerów.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol