2022-12-14

Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics: 5. sezon od 19 stycznia

0

Rywalizacja najlepszych graczy Ultraligi TFT w każdy czwartek o godz. 19:00 w Polsat Games. Wcześniej zawodnicy mogą mierzyć się w grach rankingowych na serwerach LIVE. W piątym sezonie turnieju, będącym częścią ekosystemu rozgrywek dla regionu EMEA, szesnastu najlepszych polskich graczy Teamfight Tactics walczy o nagrody z puli 26 000 złotych. Nowością jest możliwość awansu najlepszych zawodników turnieju do zawodów Golden Spatula Cup.

Od kwalifikacji do finału
Gracze, które chcą spróbować swoich sił w turnieju Ultraliga Mistrzostwa Polski w TFT, mogą wcześniej rywalizować w dwóch turach snapshotów, zaplanowanych na 21 grudnia 2022 roku i 4 stycznia 2023 roku. Czwórka zawodników z serwera EUW oraz jeden gracz z serwera EUNE z największą łączną sumą punktów ligowych zyskuje zaproszenie do udziału w fazie zasadniczej.

Mocna stawka
W walce o trofeum szesnastu zawodników. Pięciu wyłonionych z rankingu, TOP 4 finałów poprzedniego sezonu Ultraligi TFT: Zbrojson, Vicer, Arki i Kubixon, najlepsza szóstka z otwartych kwalifikacji zorganizowanych przez Friendly Fire: FiffeK, Kacpersky, stinkyabuser, Stanumyslu, Left i Traviscwat oraz tegoroczny mistrz regionu EMEA i uczestnik mistrzostw świata, Nadim „Lelouch” Maani. Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada firma FRENZY.

Ultraliga Teamfight Tactics od 19 stycznia w każdy czwartek o godz. 19:00 na kanałach Polsat Games w telewizji i internecie.

O FRENZY
Frenzy, spółka zależna ESE Entertainment Inc., to firma z branży mediowej z siedzibą w Polsce, która koncentruje się na branży gier wideo. Firma tworzy i realizuje wydarzenia esportowe i gamingowe, transmisje oraz treści medialne. Frenzy realizuje również złożone projekty mające na celu wprowadzanie marek do świata gamingu i esportu. Posiada profesjonalny, mobilny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny, dzięki któremu może produkować reality show z każdego zakątka globu.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol