2022-11-09

Finał Ultraliga Super Puchar na żywo w środę 9 listopada

0

W środę 9 listopada wielki finał turnieju Ultraliga Super Puchar, a w nim starcie najbardziej utytułowanych drużyn polskiej sceny League of Legends: AGO ROGUE i Illuminar Gaming. Zawodnicy walczą o zupełnie nowe trofeum i nagrody z puli 50 tys. złotych. Zmagania można śledzić na kanałach Polsat Games w telewizji i Internecie, a gość specjalny to tegoroczny mistrz LEC i ćwierćfinalista Worlds 2022, Adrian „Trymbi” Trybus! Transmisja od godz. 16:40.

Najlepsi z najlepszych
Tygodnie rywalizacji przed finałem przyniosły wiele niespodzianek i były potwierdzeniem, że w LoL-u szalone zwroty akcji są na porządku dziennym. Przykładem było pożegnanie się z turniejem Zero Tenacity, które uległo 1:2 drugoligowej drużynie Grypciocraft Esports. Świetną dyspozycją mogło natomiast pochwalić się Illuminar Gaming, które w całych rozgrywkach nie oddało nawet jednej mapy. Ich złota passa nie została zburzona nawet przez AGO ROGUE, które swoją szansę na rewanż ma w wielkim finale.

Finał z Fearless Mode
Turniej Ultraliga Super Puchar wprowadził kilka zmian, których zadaniem było urozmaicenie rozgrywki i sprowokowanie graczy do zaprezentowania wszechstronnych umiejętności w sterowaniu bohaterami na Rifcie. Jedną z nich jest Fearless Mode, który dotyczy ograniczenia ponownego wyboru tej samej postaci. Tryb ten powiązany jest z zasadą Blind Pick, która zaczyna obowiązywać podczas piątej mapy formatu BO5. Z uwagi na to, że półfinałowe spotkania zakończyły się wynikami 3:0, pierwszy sprawdzian dla „wyborów w ciemno” właśnie w trakcie finału! Prawdziwą gratką dla miłośników LoL-a jest również obecność w transmisji jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników - Adriana „Trymbiego” Trybusa, który zasili szeregi analyst desku.

Finał Ultraliga Super Puchar na żywo w środę 9 listopada wPolsat Games, na Twitchu oraz na platformie YouTube. Transmisja od godz. 16:40.

O FRENZY
To dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe. Obsługuje również profesjonalny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny umożliwiający tworzenie programów reality show z każdego zakątka globu. Współzałożycielem FRENZY jest Piotr Żak, członek Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu S.A., jednej z największych platform cyfrowych w Europie i największej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol