2022-01-11

„Wiedźmin”: Freya Allan o roli Ciri specjalnie dla Polsat Games

0

Aktorka zdradza, jak zmienia się jej postać w drugim sezonie hitowej produkcji. W rozmowie z Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem z Polsat Games opowiada także, czego nauczyła się w trakcie nagrań oraz jak wygląda serialowa relacja Ciri z Geraltem. Zobacz wideo!

Freya Allan dla polsatgams.pl o...

...tym, jak w drugim sezonie zmienia się postać Ciri:
Pierwszy sezon nie oddał sprawiedliwie postaci. Myślę, że drugi już to robi, więc dla mnie jest to swego rodzaju ulga, bo mam nadzieję, że ludzie zobaczą taką Ciri, jaką chcieli zobaczyć. Niesie ona ze sobą wagę wszystkiego, czego doświadczyła dotychczas. Nie jest już jak księżniczka, która dopiero co wyszła z zamku.

...relacji swojej postaci z Geralten:
Geralt staje się dla niej bardziej postacią ojcowską. Obydwoje są w różnych miejscach. Ciri chce przed nim ukryć wiele, bo boi się otworzyć. W głowie Geralta jest cały czas zadanie chronienia tej dziewczyny. Ona tymczasem chce żyć po swojemu. Pojawiają się zgrzyty.

...współpracy na planie z Henrym Cavillem:
Było dużo zabawy. Każdego dnia przynosił ze sobą na plan bardzo dobrą energię. Zawsze był też dostępny dla mnie, by pomóc, jeśli miałam jakikolwiek problem ze sceną. Ma też świetne poczucie humoru, bardzo dużo żartował, co było bardzo miłe i przydatne w przerwach.

Więcej w rozmowie Tomasza „Magvayera” Filipiuka z Freyą Allan. Zobacz wideo!

Wkrótce na polsatgames.pl kolejne rozmowy z twórcami serialu „Wiedźmin”.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol