2021-12-19

Kino familijne w Polsat Games na święta i Sylwestra

0

Nie tylko esport i świat gier, ale też filmowa rozrywka dla całej rodziny. „Resident Evil: Zagłada”, „Na fali 2” i „Stuart Malutki 3: Trochę natury” to tylko niektóre z propozycji stacji. Sprawdź program Polsat Games na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra.

BOŻE NARODZENIE, 25 grudnia 2021 r.

„Elmo” - godz. 9:00
Elmo kocha swój niebieski koc i nie chciałby, aby mu się coś złego stało. Jednak podczas zabawy w przeciąganie liny ze swoim przyjacielem, Zoe gubi ulubiony kocyk, co sprawia mu wielką przykrość. Elmo nie wyobraża sobie życia bez kocyka, wyrusza więc na jego wielkie poszukiwania do Grouchland - krainy, zamieszkałej przez wyjątkowo gderliwe osobniki.

„Wariackie święta” - godz. 11:00
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wtedy samotność jest szczególnie przygnębiająca. Wyjątkowo zdesperowani mogą zadzwonić do telefonu zaufania. Ale co ma zrobić Philip (Steve Martin), który jest właśnie właścicielem tego typu telefonicznego interesu?

„Ja, ja i ja” - godz. 13:00
Odnoszący sukcesy scenarzysta filmowy z Nowego Jorku, Buddy Arnett (George Segal), stara się trzymać się z dala od romantycznych przygód, choć nie może narzekać na brak damskiego towarzystwa. Nie ma jednak mowy o trwałym związku, bo nie może on zapomnieć o byłym, koszmarnym małżeństwie z pewną aktorką. Jego liczne romanse nie uchodzą uwadze zwariowanej sąsiadki, Diane (JoBeth Williams). Kobieta z powodu schizofrenii ma kilka osobowości, z których nie wszystkie są pożądane. Choć tych dwoje wszystko różni, znajdują nić porozumienia...

„Małolaty Ninja na wojennej ścieżce” - godz. 18:00
Rocky, Colt i Tum Tum, młodociani wojownicy ninja z Kalifornii, podczas wakacji u dziadka zaprzyjaźniają się z młodą Indianką o imieniu Jo. Dziewczyna prosi ich o pomoc w walce ze skorumpowanym biznesmenem, który wypowiedział wojnę członkom jej plemienia.

„Resident Evil: Zagłada” - godz. 20:00
Alice (Milla Jovovich) nie może wydostać się z labiryntu korytarzy w Rezydencji i ginie w jednej z pułapek. Części z wielu innych poprzednich jej klonów zostają wykorzystane do stworzenia Projektu Alice, podczas gdy prawdziwa Alice błąka się po pustkowiach w południowo-zachodniej części USA. Główna bohaterka odkrywa wówczas u siebie zdolności telekinetyczne w następstwie eksperymentów medycznych, które przeprowadzano na niej w przeszłości.
Emisja także w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 20:00.

DRUGI DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA, 26 grudnia 2021 r.

„Na fali 2” - godz. 9:00
Cody Maverick, spragniony nowych wyzwań prosi słynną surfującą załogę The Hang 5 o możliwość dołączenia do nich w podróży do legendarnego miejsca surfingu, znanego jako Rowy, gdzie występują największe fale na świecie. Wkrótce odkrywa, że życie, które zostawił za sobą, może być bardziej heroiczne niż każda grożąca śmiercią fala.

„Stuart Malutki 3: Trochę natury” - godz. 11:00
Podczas pobytu na kempingu daleko od Nowego Jorku, Stuart i George przyłączają się do skautów, aby przejść kurs szkoły przetrwania. George zaprzyjaźnia się z uroczą skautką Brooke, Stuart natomiast najbardziej pożyteczne lekcje otrzymuje od pozbawionego przyjaciół skunksa o imieniu Reeko. W tym czasie Śnieżek wykorzystuje pasażera na gapę - kota przybłędę Muńka, by chronić go przed domniemaną bestią z lasu.

„Telemaniak” - godz. 13:00
Młody architekt, Steven Kovacs (Matthew Broderick) po zerwaniu zaręczyn przeprowadza się do nowego mieszkania. Dla zabicia nudy postanawia zainstalować telewizję kablową. Niebawem w jego mieszkaniu zjawia się ekscentryczny monter, Chip Douglas (Jim Carrey). Sympatyczny, ale i nieco dziwaczny Chip, widzi w Stevenie idealnego kandydata na przyjaciela. Nie może zrozumieć, że architekt nie odwzajemnia jego sympatii. W końcu Steven traci cierpliwość i zrywa znajomość z natrętem. Odtrącony Chip poprzysięga zemstę...

„Małolaty ninja w lunaparku” - godz. 18:00
Podczas szalonej zabawy w lunaparku bracia ninja stają się świadkami porwania: bezwzględny Lothar Zogg (Jim Varney) i jego szefowa Meduza (Loni Anderson) uprowadzają Dave'a Dragona (Hulk Hogan) - gwiazdę telewizji. Gdy goryle Meduzy otaczają lunapark i żądają okupu w wysokości 10 milionów dolarów, młodzi wojownicy ninja wkraczają do akcji!

SYLWESTER, 31 grudnia 2021 r.

„Klopsiki kontratakują” - godz. 9:00
Świat wreszcie poznał się na geniuszu konstruktora Finta Lockwooda. Został on nawet zaproszony przez swojego idola, Chestera V, do współpracy z firmą, która wymyśla różne nowoczesne technologie ułatwiające życie. Niestety, Flint nagle dowiaduje się, że jego poprzedni wynalazek produkuje teraz niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy. Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić, a los świata spoczywa w rękach Flinta i jego przyjaciół…

„Powrót trzech ninja” - godz. 11:00
Bracia Rocky (Sean Fox), Colt (Max Elliott Slade) i Tum-Tum (Evan Bonifant) doskonalą swój kunszt wojowników ninja w idyllicznym miasteczku w Kalifornii. Ale mają też do wykonania kolejną misję: muszą pomóc swojej drużynie koszykarskiej - „Smoki” pokonać ich odwiecznych rywali - „Mustangi”. Tymczasem okazuje się, że ich dziadek Mori (Victor Wong), mistrz i opiekun, który przebywa w Japonii, o wiele bardziej potrzebuje pomocy...

„Śnieżna akademia” - godz. 13:00
Akcja filmu rozgrywa się w pięknej zimowej scenerii, na ośnieżonych stokach ośrodka narciarskiego, którego właścicielem jest Dave Barry (Joe Flaharty). Ośrodek ma kłopoty finansowe, a firma ubezpieczeniowa zapowiada cofnięcie licencji na jego prowadzenie. Dave próbuje poprawić sytuację i zatrudnia Rudy’ego Jamesa (Jim Varney) jako inżyniera ds. bezpieczeństwa. W rzeczywistości Rudy nie ma pojęcia o powierzonych mu zadaniach i choć bardzo się stara wprowadza do ośrodka mnóstwo chaosu.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol