2021-12-07

Trzeci sezon Ultraligi Teamfight Tactics Arcane od 13 grudnia

0

Zakończył się etap kwalifikacji do Ultraligi Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane, czyli oficjalnej ligi regionalnej wspieranej przez Riot Games. Poznaliśmy najlepszych polskich zawodników, którzy zagrają o nagrody z puli wynoszącej 26 tys. złotych. Transmisje z walki o tytuł mistrza Polski równolegle w telewizji oraz internecie na kanałach Polsat Games w każdy poniedziałek o godz. 18:00.

Na żywo w Polsat Games, Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube
Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane to kolejna edycja wspieranej przez producenta tytułu - firmę Riot Games - oficjalnej ligi regionalnej. Szesnastu najlepszych graczy w Polsce po raz kolejny w walce o tytuł mistrza Polski oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej 26 tysięcy złotych. Tym razem topowi zawodnicy walczą także o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Rising Legends Superbrawl. Transmisje na żywo z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie można oglądać w każdy poniedziałek o 18:00, równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube.

Najlepsi z najlepszych
Do udziału w głównej fazie rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników poprzedniego sezonu Ultraligi - Ogiii, Aki, SPC Arkady i AGO traviscwat oraz finalista Mistrzostw Świata w TFT - DV1 Shircane. Oprócz nich, w trzeciej edycji zmagań gracze, którzy awansowali do rozgrywek w procesie kwalifikacji. Są to: DV1 Sage, ANO Lelouch, ANO Vicer, AGO Zbrojson, Kacpersky191, simplyw0jtek, kubixon, TKey, zE juman, Arnold i UnluckyHubi. Podobnie jak pierwszym sezonie rozgrywki składają się z trzech faz zmagań ligowych - fazy karuzeli i bitwy, a zwieńczeniem całości jest finał rozgrywany w studiu Polsat Games w Warszawie.

Rozwój polskiego finalisty w MŚ
- Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics powstały w ramach odpowiedzi na potrzeby polskiej sceny. Od lat razem z Riot Games staramy się zapewnić rodzimym zawodnikom dodatkowe możliwości do rozwoju w przyjaznym ekosystemie rozgrywek, a fanom esportu dawkę emocji z najwyższym poziomem produkcyjnym - podkreśla Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY. - Cieszę się, że dzięki wspólnym celom możemy zrealizować trzeci już sezon prestiżowej ligi Teamfight Tactics. Dzięki Ultralidze TFT mieliśmy możliwość wspierać rozwój polskiego finalisty tegorocznych mistrzostw świata w Teamfight Tactics. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do niego także inni uczestnicy Ultraligi i wspólnie podbiją światową scenę TFT - dodaje.

Wielu utalentowanych graczy z Polski
- Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Frenzy w ciągu ostatnich kilku lat, czy to powołując do życia turnieje w telewizji, serwisach streamingowych, czy tworząc filmy dokumentalne wokół naszych największych tytułów i gwiazd esportu. Frenzy oznacza jakość i nie możemy się doczekać dalszej współpracy w przyszłości - mówi Grzegorz Szabla, Senior Brand Manager CEE, Riot Games. - To, że rozgrywki Teamfight Tactics pojawiają się również w ramach Ultraligi pokazuje, po pierwsze, jak mocną pozycję ten tytuł ma w naszej części Europy, a po drugie, jak wielu utalentowanych graczy TFT pochodzi z Polski - dodaje.

Sprawdzona ekipa casterów
Za najwyższą jakość komentarza podczas rozgrywek ręczy bardzo dobrze znana widzom Polsat Games ekipa casterów Teamfight Tactics: Dawid „Azonh” Letachowicz, Michał „Myha” Francuz oraz Cezary „BlackFireIce” Cholewski. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny FRENZY, który zajmuje się realizacją topowych, esportowych wydarzeń w Polsce - są to między innymi Ultraliga w League of Legends i Teamfight Tactics, Trinity Force Puchar Polski, a także Polska Liga Esportowa.

Ultraliga Teamfight Tactics Sezon 3 Arcane na żywo w poniedziałek o godz. 18:00 w Polsat Games, Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol