2021-10-03

Recenzja Polsat Games: „Ender Lilies. Quietus of the Knights”

0

Nowa produkcja z gatunku metroidvania. Czy kapłanka Lily odnajdzie źródło niszczycielskich mocy? Pozycję „Ender Lilies. Quietus of the Knights”, która cieszy się znakomitymi opiniami graczy, przetestował i zrecenzował Dominik „Nero” Dąbrowski. Zobacz wideo!

O czym jest gra „Ender Lilies. Quietus of the Knights”?
Główną bohaterką jest kapłanka Lily - niewinna dziewczynka, wrzucona do brutalnego świata, który od totalnej zagłady i chaosu może uratować tylko ona sama. Na początku gry Lily budzi się z amnezją. Nie wie, co się wokół niej dzieje. Wyrusza zatem ze swojego bezpiecznego pokoju, by na własne oczy zobaczyć zrujnowane królestwo. Razem z mającym ją chronić mrocznym rycerzem, spróbują uratować mieszkańców od panującej zarazy.

Czy warto zagrać w „Ender Lilies. Quietus of the Knights”?
Historia kapłanki Lily to kolejna gra z popularnego ostatnio gatunku metroidvania. Pozycja cieszy się znakomitymi opiniami graczy. - Początkowo nie połknąłem haczyka, ale okazało się, że to świetna gra. Genialny umilacz czasu – przekonuje Dominik „Nero” Dąbrowski. Co tak bardzo spodobało mu się w „Ender Lilies. Quietus of the Knights”? Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Ender Lilies. Quietus of the Knights”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol