2021-09-20

„Faux Paux” w nowej odsłonie od 20 września w Polsat Games

0

Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński zapraszają w poniedziałki o godz. 18:00. Dobrze znani prowadzący w zupełnie innej scenografii, która jeszcze bardziej sprzyja swobodnym rozmowom. 5. sezon popularnego talk-show „Faux Paux” od 20 września na antenie Polsat Games.

Oglądaj Faux Paux online na polsatboxgo.pl.

Autorski program Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego to jedyne w swoim rodzaju połączenie cotygodniowego przeglądu branżowych wydarzeń oraz rozmów z przedstawicielami świata gamedevu, gamingu czy esportu. Nowa oprawa Polsatu Games, spójna z rebrandingiem Grupy Polsat Plus, zaowocowała także odmienioną szatą graficzną „Faux Paux”.

Zmieniła się również scenografia programu. Od teraz prowadzący oraz ich goście zajmują miejsce w centralnej części ultranowoczesnego studia Polsatu Games, a zastąpienie stołu wygodną kanapą oraz fotelami sprzyja atmosferze swobodnej dyskusji.

Nowe odcinki „Faux Paux” mają premierę w każdy poniedziałek o godz. 18:00. Program oglądać można także w usłudze VOD na stronach Interia.pl oraz Polsat Box Go (wcześniej IPLA).

W nowym sezonie swojego show, Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński gościć będą między innymi autora projektu graficznego gry Wiedźmin czy dyrektora, istniejącego od 1991 roku, Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

  

Faux Paux w poniedziałek o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT GAMES.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol