2021-04-19

Kultowe anime codziennie na antenie Polsat Games

0

Duża dawka emocji i niezwykłych przygód dla miłośników produkcji z Japonii. Każdego dnia bohaterowie „Dragon Ball Super”, „Akademia bohaterów”, „One Piece” i „Monster Hunter Stories” zapraszają do swojego magicznego świata w Polsat Games.

„Dragon Ball Super” - codziennie o godz. 11:30
Kiedy Son Goku i jego przyjaciele pokonali terroryzującego mieszkańców różnych galaktyk Majin Buu, nie przypuszczali, ze czas pokoju skończy się tak szybko. Teraz znów muszą stanąć w obronie Ziemi i całego siódmego wszechświata. Na czele potężnych wrogów, z którymi muszą się zmierzyć, budzący postrach Beerus, Frieza, Goku Black i Jiren.

  

„Akademia bohaterów” - codziennie o godz. 14:30
Izuku Midoriya marzy, aby zostać wspaniałym bohaterem, dokładnie tak, jak ubóstwiany przez niego All Might. Niestety jest „quirkless” - nie posiada żadnych specjalnych umiejętności, a bez tego spełnienie życiowego marzenia jest praktycznie niemożliwe. Pewnego dnia spotyka swojego idola, a ten zauważa w nim ogromny potencjał. Z jego pomocą Izuku dostaje się do liceum „UA”, czyli tytułowej Akademii Bohaterów i obiera pełną przygód drogę ku zostaniu następcą All Mighta.

  

„One Piece” - codziennie o godz. 12:30
Celem Luffy'ego jest zostać największym piratem na świecie. W jaki sposób? Dzięki zdobyciu „One Piece”, czyli legendarnego skarbu pozostawionego przez słynnego Gol D. Rogera. Przed wielką podróżą nasz bohater kompletuje drużynę, a dokładniej ekipę „słomkowego kapelusza”. Jakie przygody ich spotkają podczas przemierzania mórz świata?

  

„Monster Hunter Stories” - codziennie o godz. 10:30
Większość świata poluje na bestie, ale w wiosce Hakum sprawa wygląda zupełnie inaczej. Ryuto i jego przyjaciele Cheval, Lillia, Navirou zostali wybrani, aby stać się tak zwanymi „jeźdźcami” potworów. Są przeznaczeni, aby wytworzyć więź z bestią wyklutą z jajka i razem z nią walczyć oraz podróżować. Kiedy stworzenia zaczyna dręczyć zaraza, która wywołuje agresję, młodzi jeźdźcy muszą znaleźć sposób, w jaki pokojowy sposób je powstrzymać.

  

Które z anime na antenie Polsat Games lubisz najbardziej?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames