{"51784383":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"51784384":["Śliwa jest już całkowicie zdrowy. W przeszłości Władek woził na polowania ważne osobistości. Żmiju dzieli się historią o poecie, który popchnął przyjaciela wprost w objęcia niedźwiedzia. Łysy był kiedyś drwalem, ale teraz zajmuje się rzeźbiarstwem. Pani Zosia opowiada Fredkowi o śmierci męża. Władek w środku nocy przyjmuje wizytę uciekiniera z Iranu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"51784385":["W okolicy jednego z podrzędnych barów w mieście zostaje znaleziony pobity do nieprzytomności, mężczyzna o ciemnych kolorze skóry. W wyniku śledztwa szybko wychodzi na jaw, że skatowany człowiek jest członkiem libijskiego korpusu dyplomatycznego i ma immunitet dyplomatyczny. Żeby uniknąć skandalu na skalę międzynarodową, policjanci muszą użyć wszystkich znanych sposobów, by znaleźć napastnika. W trakcie śledztwa bardzo przydatna okazuje się pomoc Bezdomnego, który widział część zdarzenia, nie jest ona jednak darmowa. Policjanci muszą pomóc rozwikłać sprawę Zombie, straszącego okolicznych bezdomnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"51784386":["Worlds 2019
AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51784387":["Worlds 2019
AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51784388":["Worlds 2019
AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51784389":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51784390":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51784392":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"51784393":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51784394":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51784395":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"51784396":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51784397":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"51784398":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"51784399":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"51784400":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"51784401":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"51784402":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"51784403":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"51784404":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"51784405":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"51784406":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784407":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784408":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784409":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784411":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51784412":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",[]],"51784413":["Reż.: Tite Kubo.
15-letni Ichigo Kurosaki jest obdarzony darem widzenia rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Pewnego dnia nastolatek poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je z powrotem do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo, a Rukii otrzymuje ciężką ranę w jej obronie. Chłopak zostaje wyznaczony przez nową przyjaciółkę na zastępczego Shinigami.","","",["N"]],"51784414":["Reż.: Tite Kubo.
15-letni Ichigo Kurosaki jest obdarzony darem widzenia rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Pewnego dnia nastolatek poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je z powrotem do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo, a Rukii otrzymuje ciężką ranę w jej obronie. Chłopak zostaje wyznaczony przez nową przyjaciółkę na zastępczego Shinigami.","","",["N"]],"51784415":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784416":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784417":["Ultraliga - Lato 2019
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"51784419":["Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna... Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja...","","",["N"]],"51784420":["Podczas spaceru zostaje porwana półroczna córeczka małżeństwa wziętych warszawskich prawników. Tropy prowadzą do drobnych złodziejaszków, szemranych biznesmenów i zwykłych bandytów. Pewna dziewczyna pada ofiarą rozboju i traci znaczą kwotę pieniędzy. O przestępstwo podejrzany jest doskonale znany policji lokalny rozrabiaka. Analiza wpisów na portalach społecznościowych przybliża policjantów do rozwiązania tej sprawy.","","",["N"]],"51784205":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51784206":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51784207":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"51784208":["Do detektywów zgłasza się Patrycja, zaniepokojona wzajemnymi relacjami jej rodziców. Chce, by Malanowski i jego ludzie dowiedzieli się, czy jej ojciec ma romans. Detektywi bardzo szybko potwierdzają jej podejrzenia, jednak pojawia się kolejne pytanie: kim jest tajemniczy mężczyzna, mieszkający na działce ojca klientki i dlaczego go szantażuje?","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911905.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa63603d62d7263c0c7d8f1a75aa99ed",[]],"51784209":["Detektywów wynajmuje Barbara Wrońska, której nastoletnia córka Dagmara zaszła w ciążę z dużo starszym Kubą Jackiewiczem. Mężczyzna jednak nie chce uznać dziecka. Barbara prosi detektywów, żeby udowodnili, że Kuba kłamie. Tymczasem ktoś zaczyna grozić Dagmarze i chce ją skłonić do dokonania aborcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911905.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2daee3d22b24f2b6f45602023fb4c50b",[]],"51784210":["Pierwsza historia. Sara pracuje jako sekretarka w firmie produkującej mrożonki. Samotnie wychowuje nastoletniego Marcela, który marzy, by zostać kucharzem. W pracy kobieta zaprzyjaźnia się z szefem kuchni Tadeuszem. Mężczyzna, by zbliżyć się do niej, zaprasza Marcela do firmy, by chłopak mógł z bliska zobaczyć, na czym polega praca kucharza. Właścicielka przedsiębiorstwa wścieka się i wyrzuca chłopaka. Nie toleruje obcych w swojej firmie. Tej samej nocy ktoś włamuje się do zakładu. Podejrzenia padają na Sarę, tylko ona miała motyw. Druga historia. Leon i Adela mają za sobą traumatyczne przeżycia. Przed 25 laty ich wówczas 5-letni syn został porwany. Leon rzucił się w wir pracy, by zapomnieć, a Adela cierpi w samotności i ma za złe mężowi, że zaniechał poszukiwań. Mężczyzna startuje w wyborach i chciałby, by żona pomogła mu w kampanii. By ją przekonać, publikuje uaktualniony portret syna. Niebawem pojawia się młody mężczyzna podający się za zaginionego Norberta. Adela natychmiast go akceptuje, lecz Leon ma pewne wątpliwości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1901321.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d29c691859a04ad6c054374614c76af7",["N"]],"51784211":["Marlena jest przerażona, kiedy idzie odebrać swojego syna z imprezy urodzinowej i znajduje go przestraszonego w kontenerze na śmieci. Kornel, nauczyciel i mistrz ceremonii, który zorganizował przyjęcie, a zarazem nowy partner matki jubilata, Filipa, wytłumaczył Malwinie, że między chłopcami doszło do nieporozumienia. Dopiero kiedy wieczorem Marlena widzi na plecach i nogach Łukasza siniaki, zaczyna podejrzewać, że sprawa jest poważniejsza. Staje się świadkiem kłótni Kornela z jego partnerką. Mężczyzna jest agresywny i stanowczy. Na dodatek Marlena zostaje poinformowana przez szkołę, że Łukasz został przyłapany na kradzieży i że coraz częściej wdaje się w bójki. Zaczyna podejrzewać, że to Kornel jest przyczyną problemów jej syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/21874a5dbfec81a33a03adf29f4cce62",["N"]],"51784212":["Tuż przed domem zostaje zastrzelony były więzień. Jego żona jest zrozpaczona. Mężczyzna niedawno zakończył odsiadkę wyroku za śmiertelne pobicie pewnej kobiety. Według hipotezy śledczych jego zabójcą może być mąż ofiary byłego skazańca. Tymczasem Maja ma problem - ktoś podszywa się pod nią na portalach randkowych, podając jej prywatny numer telefonu. Poszkodowana prosi o pomoc Olgierda i Darka. Policjantom udaje się dotrzeć do jednego z mężczyzn, z którym Maja się umawiała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51784213":["Dziesięć lat temu mąż Joanny Pawelec i jej 6-miesięczny syn Łukasz zaginęli w nieznanych okolicznościach. Pewnego dnia kobieta przypadkowo widzi akcję wyciągania z rzeki samochodu. Jest pewna, że w tym aucie zginęli jej bliscy. Policja nie chce jednak udzielić jej informacji w tej sprawie. 34-latka wkrótce dowiaduje się, że we wraku znajdowały się szczątki jednej osoby, prawdopodobnie Oskara. Joanna wciąż ma nadzieję, że jej dziecko przeżyło wypadek. Tymczasem w pojeździe zostaje znaleziony klucz do tajemniczego domku letniskowego. Okazuje się, że Oskar miał romans z właścicielką nieruchomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5da00c8ae58fc37a43d1960ad315fb35",["N"]],"51784214":["Kinga wierzy matce, która twierdzi, że ściga ją były mąż. Postanawia odnaleźć mężczyznę, zanim on namierzy Teresę. Tymczasem Artur instaluje w domu ukrytą kamerę. Chce udowodnić, że nikt nie zakrada się do mieszkania, a teściowa ma urojenia. Hiszpan prosi Ulę, by zorganizowała w świetlicy wernisaż. Ma to być kolejna przykrywka dla jego nieuczciwych interesów. Ula w poszukiwaniu młodych malarzy trafia na ASP, gdzie poznaje Piotrka. Chłopak twierdzi jednak, że ma na imię Krystian, i pokazuje jej pracę kolegi. Ewa kłóci się z Karolem i Grażyną. Uważa, że Sabina źle traktuje Kalinę, lecz ona przymyka na to oko. Tymczasem Sylwia szuka sposobu na to, by zniszczyć reputację Grażyny i jej kliniki. Umawia się na spotkanie ze znanym dziennikarzem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905572.jpg","",[]],"51784215":["Katarzyna i Mateusz mieszkają razem od dwóch lat. Kobieta ma z pierwszego małżeństwa dwoje dzieci. Oboje dobrze dogadują się z partnerem matki. Para planuje wspólny wyjazd na weekend. Niestety mężczyzna nie wraca do domu. Kasia szuka Mateusza w pracy, w warsztacie samochodowym i w jego ulubionym pubie. Niestety nigdzie go nie ma. Postanawia zgłosić zaginięcie partnera. Wkrótce policjanci przychodzą do niej z nakazem rewizji. Wychodzi na jaw, że mężczyzna od kilku lat jest poszukiwany. Oprócz sprawy, z powodu której jest ścigany, jest też podejrzany o popełnienie innego przestępstwa - uprowadzenie milionera dla okupu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6bc86157aa1dd8d9ad950ad614f0c7b1",["N"]],"51784216":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"51784217":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"51784218":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"51784219":["Mieszkająca z mężem i teściową na przedmieściach miasta Aneta spędza dużo czasu na spacerach z maleńkim dzieckiem. Jej niepokój budzą kręcące się nieopodal psy, które teściowa - mimo protestów - zwabia resztkami ze stołu. Pewnego dnia młoda matka zostaje zaatakowane przez zwierzęta. Beata podczas imprezy traci nieoczekiwanie przytomność. Znajomi podejrzewają, że oszukuje, jednak kiedy po dłuższym czasie dziewczyna nie reaguje, znajomi orientują się, że potrzebuje pomocy pogotowia ratunkowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/997a72b4be1414cb6873a152a1220198",["N"]],"51784220":["Zamordowany zostaje znany warszawski seksuolog - mężczyzna był brutalnie torturowany. Kuba i Natalia ustalają, że prowadził on podwójne życie, po godzinach zajmował się produkcją filmów pornograficznych. W jego willi odbywały się seksualne orgie. Detektywi podejrzewają, że doszło tam również do zbrodni. W życiu Danuty Wszołek dochodzi do kolejnych zawirowań. Policyjna patolog odkrywa w rzeczach swojego partnera, Staszka, zabawkę oraz dziecięce spodenki. Ukochany odmawia wyjaśnień, przez co Danuta traci do niego zaufanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"51784221":["Melka i Łukasz korzystają z miesiąca miodowego. Mężczyzna namawia ukochaną na dłuższą podróż poślubną. Gdy udaje mu się przekonać Melkę do wyjazdu, na komendę trafia zakrwawiona bluza, którą dzieci wyłowiły z Odry. Tymczasem okazuje się, że pozytywny wynik testu ciążowego Gosi jest konsekwencją raka kosmówki. Kobieta i jej ukochany, Kaśka, niecierpliwie oczekują na potwierdzenie diagnozy. W tym czasie nieświadomi niczego przyjaciele przynoszą parze drobiazgi dla mającego przyjść na świat malucha. Bartek popada w apatię. Olek namawia kolegę, by wybrał się wraz z nim na domówkę. Bartek nie wie, że na tej imprezie będzie obecna również Paulina. Oboje mają sobie dużo do powiedzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905572.jpg","",[]],"51784222":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784223":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"51784224":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"51784225":["Na korytarzu kamienicy powstaje portiernia. Administracja decyduje, że stanowisko portiera obejmie Arnold Boczek. Kiepski i Paździoch uważają, że nie nadaje się on na tę funkcję. Wytykają mu brak kompetencji i niedbalstwo. Obaj uważają, że sami o wiele lepiej poradziliby sobie z wypełnianiem tego rodzaju zadania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3998",["N"]],"51784226":["Reż.: Steven C. Miller.
Ray Breslin (Sylvester Stallone) prowadzi firmę, której celem jest niesienie pomocy ludziom niesłusznie osadzonych w więzieniach. Stara się pomóc im odzyskać wolność. On i jego ekipa wypracowali sobie już renomę i uważani są za najlepszych w swoim fachu. Pewnego dnia nieznani sprawcy porywają najbardziej zaufanego człowieka Breslina, Shu (Xiaoming Huang). Tajemniczy oprawcy umieszczają mężczyznę w nietypowym więzieniu, zwanym Hadesem. Ray rusza na ratunek przyjacielowi. Znalezienie miejsca jego ukrycia nie jest jednak łatwe. Sprawę utrudnia fakt, że Hades zbudowany jest w oparciu o niezwykle zaawansowaną technologię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923189.jpg","",[]],"51784227":["Reż.: Michael Keusch.
Podczas manewrów lotniczych terroryści uprowadzają supertajny samolot szturmowy X-77. Chcą wykorzystać go do zrzucenia bomby biologicznej. Misja odzyskania uprowadzonej maszyny powierzona zostaje Johnowi Sandsowi (Steven Seagal), tajnemu agentowi specjalnemu pracującemu na zlecenie Sił Powietrznych. Mimo że Sands działa w porozumieniu z agencją, staje się zagrożeniem dla rządu, który podejrzewa, że mężczyzna podczas swoich poprzednich misji zgromadził dowody mogące zaszkodzić państwu. Dlatego wydaje nakaz aresztowania agenta i polecenie wykasowania jego pamięci. Dla Sandsa jedyną szansą na odzyskanie wolności jest odnalezienie porwanego X-77. W zadaniu tym pomagają mu piękna Jessica (Ciera Payton) oraz kapitan Richard Jannick (Mark Bazeley). Propozycja dla amatorów przerysowanego kina akcji, a przede wszystkim fanów Stevena Seagala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869001.jpg","",["N"]],"51784228":["Reż.: David Hackl.
Dwóch skłóconych braci (James Marsden i Thomas Jane) musi stawić czoła krwiożerczemu niedźwiedziowi grizzly, który pustoszy ich rodzinne miasto. Postanawiają złapać go w lesie. W tej niebezpiecznej misji pomagają im głuchoniema pani ekolog (Piper Perabo) i tajemniczy Douglass (Billy Bob Thornton). Niedźwiedź nie podda się jednak tak łatwo. Zaczyna się prawdziwa wojna i walka o przerwanie. Trzymająca w napięciu i pełna emocji produkcja Davida Hackla, specjalizującego się w filmach grozy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923190.jpg","",[]],"51784229":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"51784673":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"51784674":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"51784675":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",[]],"51784676":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",[]],"51784677":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",[]],"51784678":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"51784679":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"51784680":["Przygody Susan i jej niezwykłych przyjaciół, potworów, których poznała w specjalnym rządowym ośrodku. Kiedy Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych, grupa sympatycznych stworów usiłuje stawić im czoła.","","",["N"]],"51784681":["Propozycja nie do odrzucenia
Frania umawia się na randkę z Wiktorem Szwają (Tomasz Karolak), praskim gangsterem. Para idzie na kolację do ekskluzywnej restauracji. Niestety, wieczoru nie można zaliczyć do udanych. Niewiele bowiem brakuje, by Maj znalazła się w centrum mafijnych porachunków. Przerażona perspektywą bycia dziewczyną przestępcy, postanawia zerwać znajomość z Wiktorem. Obawia się jednak jego gwałtownej reakcji. Tymczasem konflikty nie omijają także domu Skalskich. Adam znajduje pamiętnik Małgosi i zaczyna ją szantażować. Siostra spełnia wszystkie rozkazy brata, obawiając się, że jej prywatne zapiski trafią do rąk ojca. Z kolei Karolina zwalnia z pracy Szymona Majewskiego, uniemożliwiając produkcję Szymon Majewski Show. Maks natychmiast musi znaleźć jego następcę. Wpada na pomysł zatrudnienia Wiktora, któremu zamiast związku z Franią, proponuje rolę w nowo produkowanym serialu.","","",["N"]],"51784682":["Pokaz mody
Fotoreporter (Grzegorz Woś) robi zdjęcie Frani z torebką, która nie pasuje do jej sukienki. Redaktorzy pisma \"Euforia\" krytykują strój Maj. Niania bardzo to przeżywa. Maks, by ją pocieszyć, powierza jej trudne zadanie wyboru kostiumów do sceny z \"Dziadów\", którą ma zaprezentować na dobroczynnym balu producentów. Karolina jest przekonana, że Frania nie podoła zadaniu i ośmieszy Skalskiego. W końcu i Maks zaczyna mieć obawy. Potęguje je wiadomość, że Frania korzysta z pomocy tajemniczej kuzynki, Ewci. Nadchodzi dzień balu. Maks jest pełen najgorszych przeczuć. Jednak scena z \"Dziadów\" okazuje się absolutnym sukcesem. Odwieczny rywal Maksa, Lucjan Klemens Kutyś, oświadcza, że \"Dziady\" Skalskiego są hitem. Wychodzi również na jaw, że kuzynka Ewcia to znana projektantka mody Ewa Minge. Tymczasem sukces Ewy przywłaszcza sobie Karolina i sama pozuje fotoreporterom. Za karę Frania podrzuca jej okropną torebkę, z którą asystentka zostaje sfotografowana, a następnie wyśmiana przez tygodnik \"Euforia\".","","",["N"]],"51784683":["Iwona jest mamą trzech chłopców. Odeszła od męża, który źle ją traktował i od tego czasu sama zmaga się z codziennymi kłopotami. Razem z 13-letnim Rafałem, 11-letnim Piotrem i 6-letnim Sebastianem zajmuje mieszkanie na ostatnim piętrze bloku. W pomieszczeniu nie ma ciepłej wody, a ściany są zagrzybione. Katarzyna Dowbor postanowiła pomóc Iwonie, aby dokończyć rewolucję w jej życiu. Chce stworzyć dla kobiety i jej dzieci godne warunki mieszkaniowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8258121d3e72033d528285823e910f65",["N"]],"51784684":["Bohaterami serii są ludzie, którzy w pewnym momencie swojego życia zostali doświadczeni ciężką chorobą lub kalectwem. Mimo przeciwności nie poddali się jednak i nie zrezygnowali z realizacji swoich planów czy pasji. Opowiedzą, jak trudne przeżycia wpłynęły na ich losy.","","",[]],"51784685":["Maria przybywa do Lublina na egzamin i ponownie spotyka Beniamina. W Kazimierzu i okolicy dochodzi do serii wypadków nastolatków, którzy narażają swoje życie w ryzykownych próbach. Jeden z chłopaków spada ze starej wieży ciśnień, drugi rozbija auto, prowadząc z opaską na oczach, a ich koleżanki zatruwają się alkoholem. Wszystkie ofiary trafiają w tym samym czasie do szpitala. Adam prosi o pomoc Roberta, choć ordynator nadal jest oficjalnie zawieszony. Tymczasem policja znajduje w parku zwłoki Bogdana Gancarza. Prokurator Siedlecki dostaje groźby od mafii. Obawia się, że kolejna na celowniku gangsterów może być Weronika.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d87e047d6acab5776fca8a686fff21d8",["N"]],"51784686":["Uczestnicy wybierają się w kulinarną podróż do Czech. Specjały naszych południowych sąsiadów przygotowane przez zawodników ocenią goście specjalni: piosenkarka Halinka Mlynkova, tancerz Jan Kliment oraz dziennikarz Mariusz Szczygieł. Oczom miłośników ojczyzny knedlików i piwa oraz rodowitych Czechów nie umknie żadne kuchenne uchybienie. Na osłodę w kolejnej konkurencji kucharze przygotują klasyczne ciasta. Dobrze znane szarlotka, wuzetka czy placek ze śliwkami w wykonaniu zawodników nabiorą zupełnie nowego smaku.","","",[]],"51784687":["Uczestnicy przeniosą się na Daleki Wschód. W wyborze najlepiej przygotowanych dań Michałowi Brysiowi pomoże gość, specjalista w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Na najlepszych kucharzy czeka nagroda z nutką pieprzu. Przegrani, jak zawsze, za karę poczują gorzki smak porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ef86844cbf408624567024b2513f9a71",["N"]],"51784688":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny, zawalczą: Joanna Liszowska, Barbara Melzer, Magdalena Steczkowska oraz Maja Bohosiewicz, a także Jacek Kawalec, Jakub Molęda, Marcin Przybylski i Marek Kaliszuk. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5cbd0a7c1511333a4a76c6df42d2f67",["AD"]],"51784689":["Bohater odcinka to Bartek Ostałowski, który w wieku 19 lat stracił obie ręce w wypadku komunikacyjnym. Mimo wszystko, został pierwszym na świecie zawodowym kierowcą prowadzącym samochód za pomocą stóp. Poza driftem, Bartek zajmuje się także malarstwem i tworzy przepiękne obrazy. W kolejnej części programu autorzy przygotowali relację z konkursu Miss Świata na Wózku, w którym udział wzięła Adrianna Zawadzińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ade6aec60ea0f6d3404ac8193f0a54da",["N"]],"51784690":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",[]],"51784691":["Reż.: Ben Stiller.
Architekt Steven Kovacs (Matthew Broderick) po rozstaniu z narzeczoną przeprowadza się do nowego mieszkania. Wkrótce odwiedza go niejaki Chip Douglas (Jim Carrey), ekscentryczny instalator telewizji kablowej. Kovacs proponuje mu łapówkę w zamian za możliwość darmowego korzystania z abonamentu. Chip najpierw udaje oburzenie, ale potem przyłącza Stevena do sieci. Okazuje się, że jest fanatycznym wielbicielem telewizji. Wychował się przed telewizorem i postępuje w życiu w sposób, jaki zna ze szklanego ekranu. Kovacs wydaje mu się idealnym kandydatem na przyjaciela. Chip coraz częściej się mu narzuca. Pojawia się na meczu koszykówki, w którym gra Steven. Podekscytowany Douglas demoluje salę. Próbuje także ingerować w życie emocjonalne znajomego, usiłując pogodzić go z narzeczoną. Pewnego wieczoru organizuje nawet w domu Kovacsa przyjęcie. Dzięki niemu Steven spędza noc z atrakcyjną dziewczyną. Jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że jest ona wynajętą przez instalatora prostytutką. Doprowadzony tym do ostateczności, traci cierpliwość i wyrzuca Chipa z domu. Urażony mężczyzna poprzysięga mu zemstę. Popisowa, jak zwykle bardzo wyrazista rola Jima Carreya, któremu dotrzymuje pola nieco subtelniejszy, ale również przekonujący Matthew Broderick.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1867239.jpg","",[]],"51784692":["Reż.: Sheldon Lettich.
Czasy wojen i wypraw krzyżowych. Flamandzki rycerz Charles Le Vaillant (Jean-Claude Van Damme) przeżywa w Jerozolimie objawienie, które zmienia jego stosunek do świata. Swoje niezwykłe doświadczenie opisuje w księdze \"Fazar\". Jej ostatni rozdział znika w tajemniczych okolicznościach. Głoszone przez Le Vaillanta nauki zyskują coraz więcej zwolenników. W efekcie powstaje nowa sekta religijna. Po wielu wiekach rękopis zawierający wizję rycerza trafia w ręce cenionego archeologa Oscara Cafmeyera (Vernon Dobtcheff). Uczonego odwiedza syn Rudy (Jean-Claude Van Damme), złodziej i przemytnik cennych zabytków. Znajduje on w domu ojca zaginioną część dzieła. Niebawem naukowiec wyjeżdża do Izraela, gdzie znika bez śladu. Władze twierdzą, że nie przekraczał on granicy. Rudy wyrusza jednak na jego poszukiwania. Trop prowadzi do tajemniczej sekty. Niechętny przybyszowi szef miejscowej policji Ben Ner (Ben Cross) usiłuje się go pozbyć. Próbuje wrobić go w morderstwo. Policjantka Dalia Barr (Sofia Milos) pomaga jednak Rudy'emu oczyścić się z zarzutów. Ona także należała kiedyś do niebezpiecznej sekty, która może mieć coś wspólnego ze zniknięciem jego ojca. Wspólnie próbują dotrzeć do członków tajnego stowarzyszenia i poznać treść ostatniego rozdziału jego świętej księgi.","","",["N"]],"51784693":["Do Łodzi przybywa Kamil, mąż Oli. Ma nadzieję, że jeszcze zdoła uratować swoje małżeństwo. Spędza noc z żoną. Nazajutrz Michał prosi koleżankę o pomoc w rozwikłaniu nowej zagadki kryminalnej. Para nastolatków popełnia samobójstwo, jednak policja nie potrafi ustalić tożsamości denatów. Piast odnajduje pewien trop w dark webie. Regina loguje się na podejrzanym portalu, by namierzyć autora filmików ukazujących ostatnie minuty z życia nastolatków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"51784694":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny, zawalczą: Joanna Liszowska, Barbara Melzer, Magdalena Steczkowska oraz Maja Bohosiewicz, a także Jacek Kawalec, Jakub Molęda, Marcin Przybylski i Marek Kaliszuk. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5cbd0a7c1511333a4a76c6df42d2f67",["AD"]],"51784695":["Dochodzi do morderstwa zamożnego menadżera. Kolejnego dnia zostaje znalezione ciało hydraulika. Detektywi podejrzewają seryjnego zabójcę, który wcześniej działał w Berlinie. Udaje się ustalić, że ofiary miały wspólnego znajomego. W trakcie śledztwa życie Kuby staje się zagrożone. Roguz podejrzewa, że Natasza ponownie zaczęła się prostytuować. Te przypuszczenia mogą zakończyć ich przyjaźń. W komendzie policjanci świętują awans jednego z nich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"51784696":["Do biura detektywów zgłasza się Natalia Lisek. Przerażona kobieta jest przekonana, że jej i jej córeczce grozi niebezpieczeństwo. Klientka niedawno znalazła na wycieraczce zmasakrowaną lalkę, a potem ktoś rozbił szybę w jej domu. Śledczy docierają do sąsiadki Natalii, która jest przekonana, że mieszkanie, które zajmują Liskowie, jest przeklęte.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c314bafaf11dc7f12bf66646454bb781",["N"]],"51784697":["Na zlecenie Barbary Izdebskiej detektywi poszukują zabójcy jej męża - dziennikarza śledczego. Ania zatrudnia się w firmie deweloperskiej Jacka Danielewicz, o którym pisał zmarły, a Marek inwigiluje środowisko nielegalnych hazardzistów. Niebawem detektyw odkrywa, że ktoś zlecił zabójstwo Malanowskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3195f096045d1c3b02cd5f41e36ad6c8",["N"]],"51784698":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",[]],"51784230":["Wybuchowy testament. Lunatykowanie
Pierwsza historia. Zamożny przedsiębiorca Jerzy Jarocki chciałby więcej czasu spędzać z rodziną. Niestety żona i dzieci coraz bardziej się od niego oddalają. Jedyną osobą, na którą może liczyć, jest Ukrainka Tatiana, pomoc domowa. Nieuleczalnie chory mężczyzna postanawia odebrać sobie życie. Tuż przed śmiercią nagrywa film, w którym tłumaczy się ze swojej decyzji, oraz rozlicza się ze wszystkimi członkami rodziny. Druga historia. Mikołaj przeżył poważny wypadek na motocyklu. Po długim pobycie w szpitalu wreszcie wraca do domu. Jego dziewczyna, Magda, w końcu zgadza się z nim zamieszkać. Niebawem po jej przeprowadzce w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy - kilkakrotnie para zastaje mieszkanie wywrócone do góry nogami i poprzestawiane przedmioty. Okazje się, że Mikołaj doznał silnego urazu głowy podczas wypadku, w wyniku którego zaczął lunatykować. Mężczyzna jest załamany, ale postanawia walczyć z chorobą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7ce5f85788327706986dde6cf17f45b",["N"]],"51784231":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"51784232":["18-letni Damian od spotyka się z dziewczyną, którą zna się od dzieciństwa. Rodzice chłopaka są zamożni. Jego matka, Wiktoria, nie może zaakceptować faktu, że syn umawia się z dziewczyną, która pochodzi z patologicznej rodziny. Robi wszystko, by zakończyć ich znajomość. Tymczasem ojciec Damiana, Julian, trafia do szpitala. Okazuje się, że mężczyzna potrzebuje nerki. Damian chce zostać dawcą, okazuje się jednak, że nie może.","","",["N"]],"51784233":["Szkolne porachunki
Policjanci badają sprawę nastolatki, która zostaje oblana kwasem. Dowody wskazują, że zbrodni mógł dokonać były chłopak ofiary. Eks-partner miał do niej żal za porzucenie oraz publiczne upokorzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że nastolatka miała wielu wrogów. Tymczasem Natalia jest świadkiem spotkania Łukasza z bardzo atrakcyjną kobietą. Podejrzewa zdradę mężczyzny i postanawia odkryć tożsamość jego domniemanej kochanki.","","",["N"]],"51784234":["Niechciane dziecko
Pochodząca z Szetlewa Violetta Mazur z powodu konfliktu z rodzicami ucieka z domu i wyjeżdża do Warszawy. Znajduje pracę w domu bogatego doktora i jego zaborczej żony. Gdy tylko pracodawczyni odkrywa romans dziewczyny ze swoim synem, wyrzuca oboje z domu. Na dodatek okazuje się, że Viola nie jest do końca uczciwa wobec partnera. W końcu dziewczyna musi stanąć twarzą w twarz z mroczną przeszłością.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f40eb1afd2b53975570971cbccc21854",["N"]],"51784235":["Kacper Woźniak spadł z drabiny i trafił do szpitala. Personel placówki traktuje go jak damskiego boksera, ponieważ jego żona oskarżyła go o przemoc fizyczną. Tylko Marta, siostra Kacpra, wierzy w jego niewinność. Niebawem wychodzi na jaw, że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na żonę. Aldona niesłusznie oskarżyła go, ponieważ chciała się zemścić za romans partnera. Na dodatek okazuje się, że to Aldona spowodowała wypadek męża.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/593a43af6fa6677d42025870782fe8a2",[]],"51784236":["Błękitna krew
Arystokratka Lidia von Matenberger jest niezadowolona z powodu zaręczyn swojego syna Fryderyka, który oświadczył się zwykłej kosmetyczce Karolinie. Kobieta jest przekonana, że dziewczynie zależy tylko na pieniądzach i prosi detektywów, by to udowodnili. Zespół Malanowskiego rozpoczyna obserwacje Karoliny. Wkrótce odkrywa, że pracuje ona w agencji towarzyskiej. Niedługo potem wychodzi na jaw, że dziewczyna ma ogromne długi...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1cbe477ad813dc988ef6cb55849fb0e4",[]],"51784237":["Otruta i zgwałcona
Na Malanowskiego i jego partnerkę wpada Aleksandra Aromińska. Dziewczyna błąka się po ulicach, na jej ciele widać ślady pobicia. Niestety, nie może sobie przypomnieć, co się stało. Aleksandra trafia do szpitala, gdzie wychodzi na jaw, że jest ofiarą gwałtu. Mężczyzna, który potraktował ją w ten sposób, podał dziewczynie pigułkę gwałtu. Po niej straciła pamięć. Detektywi decydują się odnaleźć i złapać napastnika.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0207c92bb9223e5b7a14245a19f0f4c0",[]],"51784238":["Nocne węgorze
Tym razem Jurek Biedrzycki podróżuje po malowniczym Pojezierzu Augustowskim. Wraz z towarzyszami wybiera się na nocne polowanie na węgorze. Wcześniej wędkarze muszą złapać ukleje, stanowiące przynętę. Początkowo uczestnicy nocnego wędkowania łowią plocie i wzdręgi. Przy wieczornym ognisku zgłębiają tajemnice europejskiego węgorza i czekają na kolejne brania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0551e2868ae99b98355b27060c893471",[]],"51784239":["Augustowski lin
Jurek Biedrzycki przemierza Pojezierze Augustowskie. Tym razem wędkarz zdradza najlepsze miejsca na połów linów. Jezioro Białe i Studzieniczne to zbiorniki, w których można spotkać złocistobrunatne liny. Jednak by złowić te ryby, należy bezszelestnie poruszać się na brzegu łowiska. Jurek i jego towarzysze montują spławikowy zestaw, wybierają bambusowe wędziska retro i przygotowują zanętę na ryby karpiowate. Po kilku dniach nęcenia wędkarzom udaje się złapać długo oczekiwane liny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/536b1214bca778c66c73217ab33f09df",[]],"51784240":["Dymy na wodzie
Pewnego wieczoru Halina odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako dobra znajoma jej męża, Dzidka (Krystyna Tkacz). Kiepska postanawia wyjaśnić tę sprawę. Okazuje się, że Dzidka była pierwszą miłością Ferdka. Na złość Halinie Kiepski postanawia spotkać się z dawną ukochaną. Kupuje motor i rusza na Pomorze w poszukiwaniu wspomnień sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ac28aada07fefa50a3a333e5358521a",["N"]],"51784241":["Goście wieczerzy pańskiej
Ferdynand otrzymuje pocztą zaproszenie na kolację do księdza Pączka, miejscowego proboszcza. Jest niezwykle dumny z tego powodu. Zaczyna przypisywać sobie różne zasługi dla Kościoła, podkreślając jednocześnie swój wkład w działalność społeczno-charytatywną. Wkrótce okazuje się, że Kiepski nie jest jedynym zaproszonym przez duchownego gościem. Na kolacji mają zjawić się bowiem także Paździoch i Boczek. Obecność sąsiadów psuje humor Ferdynandowi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/93e1bbe7a1d50aa3a9b1766ad4497af9",["N"]],"51784242":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"51784243":["Agnieszka Wesołowska właśnie skończyła studia marketingowe i chce podjąć pracę w zawodzie. Niebawem zostaje asystentką w firmie Romana Rajskiego. Przed budynkiem firmy spotyka syna właściciela, Tomasza. Okazuje się, że chodzili do tej samej klasie w podstawówce. Wkrótce potem Agnieszka ma wziąć udział w wyjazdowym szkoleniu dla pracowników firmy. W hotelu Roman składa jej niemoralne propozycje. W końcu zaczyna się szarpać z dziewczyną, która nie chce mu ulec. Zwabiony krzykami do pokoju wpada Tomasz. Wyprowadza ojca i przeprasza za jego zachowanie. Następnego dnia okazuje się, że Roman został zamordowany. Agnieszka staje się główną podejrzaną w sprawie, ponieważ Rajski dzień wcześniej chwalił się wszystkim, że spędzi z nią noc.","","",["N"]],"51784244":["18-letni Damian od spotyka się z dziewczyną, którą zna się od dzieciństwa. Rodzice chłopaka są zamożni. Jego matka, Wiktoria, nie może zaakceptować faktu, że syn umawia się z dziewczyną, która pochodzi z patologicznej rodziny. Robi wszystko, by zakończyć ich znajomość. Tymczasem ojciec Damiana, Julian, trafia do szpitala. Okazuje się, że mężczyzna potrzebuje nerki. Damian chce zostać dawcą, okazuje się jednak, że nie może.","","",["N"]],"51784245":["Wyśmiane marzenia
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Beata Adamska. Jej syn Konrad, który tańczy w balecie, jest prześladowany przez kolegów w szkole. Detektywi odkrywają, że chłopcy należą do młodzieżowego klubu bokserskiego. Wkrótce okazuje się, że Konrad zaginął...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/81a4b89bded151e14a0b6d7de8a4b2eb",[]],"51784246":["Krwawa tajemnica
Edward Janiszewski i jego żona Gabriela są śledzeni. Proszą detektywów, by sprawdzili, kto ich nęka. Okazuje się, że to były mąż Gabrieli, Adam Krawczyk. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony martwy. Głównym podejrzanym staje się Edward. Tymczasem detektywi są przekonani, że za zabójstwem swojego byłego męża może stać Gabriela.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b97536d588830757c048e79a080cd21",[]],"51784247":["Koszmar za zamkniętymi drzwiami. Pracownik społeczny
Pierwsza historia. Kamila ciężko przeżywa zdradę męża. Za namową przyjaciółek umawia się na randkę z nowo poznanym mężczyzną. Radek szybko ją oczarowuje. Niebawem mężczyzna zaczyna wysyłać nieprzyzwoite wiadomości do Leny, chrześnicy Kamili. Początkowo nastolatka nic nie mówi. W końcu zwierza się mamie. Sandra natomiast informuje o wszystkim Kamilę. Ta z kolei oskarża Lenę o kłamstwo. Druga historia. Martyna i Mateusz są po rozwodzie. Ich córka Zuzia została przy matce. Kobieta ma problemy finansowe, ponieważ były mąż nie płaci jej alimentów. Pracownica społeczna bada sprawę. Odkrywa rodzinną tajemnicę - Mateusz nie daje byłej żonie pieniędzy, ponieważ jest ona uzależniona od hazardu. Przy wsparciu najbliższych Martyna rozpoczyna terapię.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45a996366c61072b20c5b1645a23a267",["N"]],"51784248":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"51784249":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"51784250":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"51784251":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a46c5b42e4ea31bbf8040b7d729cd441",["N"]],"51784252":["Anna i Jan dowiadują się, że ich 13-letnia córka Alicja opisała w wypracowaniu szkolnym swój związek z jakimś mężczyzną i ujawniła, ze doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna się wypiera, ale rodzice rozmawiają z jej przyjaciółką, która potwierdza, że słyszała od niej opowieści o przyjacielu. Przypuszczenia, że chodzi o wychowawcę świetlicy okazują się bezpodstawne. Kolejny na celowniku, 18-letni sąsiad Sebastian, również jest niewinny. Wkrótce wychodzi na jaw, że Alicja zaczerpnęła barwną historię z pamiętnika swojej 16-letniej siostry Patrycji...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/39e7c690f1ad019bf36d5bd08f46b853",["N"]],"51784253":["Dyżurny przekazuje policjantom pierwsze zgłoszenie. W klubie go-go doszło do pobicia. Na miejscu patrol zastaje mężczyzn, którzy nadal się szarpią. Jeden z nich oskarża klub o kradzież sporej sumy pieniędzy. Drugi, kierownik klubu, zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Świadkiem zdarzenia jest jedna z pracownic. Dzięki zapisom z monitoringu patrol natrafia na ważny trop w sprawie. Komenda przyjmuje kolejne wezwanie. Tym razem dwóch starszych panów za bardzo zaszalało w trakcie ogrodowego grillowania. Żony wezwały policję i pogotowie do nietypowo zachowujących się mężów. Służby policyjne mają podejrzenia, że winowajcy są pod wpływem pewnej nielegalnej substancji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebca1702b305e8aeae684f983b76429a",["N"]],"51784254":["Szkolne porachunki
Policjanci badają sprawę nastolatki, która zostaje oblana kwasem. Dowody wskazują, że zbrodni mógł dokonać były chłopak ofiary. Eks-partner miał do niej żal za porzucenie oraz publiczne upokorzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że nastolatka miała wielu wrogów. Tymczasem Natalia jest świadkiem spotkania Łukasza z bardzo atrakcyjną kobietą. Podejrzewa zdradę mężczyzny i postanawia odkryć tożsamość jego domniemanej kochanki.","","",["N"]],"51784255":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"51784256":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"51784257":["Spór Emilki i Mateusza zaognia się. Tymczasem trwa akcja pomocy Kulasom. Wszyscy we wsi chcą poznać tożsamość osoby, która anonimowo wsparła dzieci niezamożnych sąsiadów. Niebawem Bartek wpada w tarapaty. Sylwia dowiaduje się, że doszło do oszustwa w klinice Grażyny. Postanawia to sprawdzić. Na miejscu spotyka Jeremiasza, który chce oskarżyć lekarzy o to, że z powodu ich zaniedbania stracił palce u dłoni. Sabina upija się i spóźnia do pracy. Kalina postanawia jej pomóc i przedstawić klientom przygotowaną wcześniej prezentację. Sabina chce jednak poprowadzić kolejne spotkanie. Nie wie, że bardzo dużo ryzykuje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e36a8cd0b93bccc0e6eccdff0e09b262",["N"]],"51784258":["Motywator
Halina Kiepska prosi prezesa Kozłowskiego o pomoc - chce, żeby znalazł pracę jej mężowi, który od lat jest bezrobotny. Prezes zgadza się pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie. Halina i Mariola pomagają Ferdkowi napisać atrakcyjne CV, jednak na rozmowie kwalifikacyjnej mężczyzna robi wszystko, by zrazić do siebie potencjalnego pracodawcę. Ku swojemu zaskoczeniu udaje mu się zdobyć etat i atrakcyjne wynagrodzenie. Rozpoczyna pracę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd8ddd2c8d7d84d4d9ef97838b0109bb",["N"]],"51784259":["Anna po powrocie z pracy znajduje swoją matkę Lidię nieprzytomną. Kobieta wyznaje córce, że był u niej jej młodszy syn Bartek, który ogołocił lodówkę, a resztki jedzenia zabrał ze sobą. Anna uważa, że brat powinien w końcu iść do pracy, a nie żerować na rodzinie. Jarek, przyjaciel Anny z pracy, uważa, że pasożyta należy pozbyć się radykalnie. Anna przygotowuje matce posiłki na cały dzień, a sama stołuje się na mieście. Kilka dni później pogotowie zabiera Lidię do szpitala. Tam okazuje się, że kobieta zaniedbała leczenie cukrzycy. Lekarz grozi też Annie prokuratorem, ponieważ przed nią w szpitalu był Bartek, który opowiadał o tym, jak siostra znęca się nad matką - wydziela jej jedzenie i pozbawia emerytury. To jednak nie koniec złych wiadomości...","","",["N"]],"51784260":["Dwie koleżanki wracają ze wspólnych zakupów przez park. Zauważają, że jakiś chłopak je śledzi. Nagle pojawia się on jak spod ziemi, wyrywa torebkę jednej z nich i chce uciec. Dziewczyna łapie go i szarpie, a koleżanka jej pomaga. Chłopak dostaje cios, podnosi się, chce biec, ale osłabiony przewraca się i rozbija głowę. Kobiety dzwonią pod 112. Irek i jego 10-letni syn spędzają kilka dni w męskim gronie - żona Paulina wyjechała do spa. Postanawiają skosić trawnik i wtedy dochodzi do wypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d263edcbb35a5a42108bb6c0cef6105c",["N"]],"51784261":["Anna i Jan dowiadują się, że ich 13-letnia córka Alicja opisała w wypracowaniu szkolnym swój związek z jakimś mężczyzną i ujawniła, ze doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna się wypiera, ale rodzice rozmawiają z jej przyjaciółką, która potwierdza, że słyszała od niej opowieści o przyjacielu. Przypuszczenia, że chodzi o wychowawcę świetlicy okazują się bezpodstawne. Kolejny na celowniku, 18-letni sąsiad Sebastian, również jest niewinny. Wkrótce wychodzi na jaw, że Alicja zaczerpnęła barwną historię z pamiętnika swojej 16-letniej siostry Patrycji...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/39e7c690f1ad019bf36d5bd08f46b853",["N"]],"51784262":["Dyżurny przekazuje policjantom pierwsze zgłoszenie. W klubie go-go doszło do pobicia. Na miejscu patrol zastaje mężczyzn, którzy nadal się szarpią. Jeden z nich oskarża klub o kradzież sporej sumy pieniędzy. Drugi, kierownik klubu, zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Świadkiem zdarzenia jest jedna z pracownic. Dzięki zapisom z monitoringu patrol natrafia na ważny trop w sprawie. Komenda przyjmuje kolejne wezwanie. Tym razem dwóch starszych panów za bardzo zaszalało w trakcie ogrodowego grillowania. Żony wezwały policję i pogotowie do nietypowo zachowujących się mężów. Służby policyjne mają podejrzenia, że winowajcy są pod wpływem pewnej nielegalnej substancji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebca1702b305e8aeae684f983b76429a",["N"]],"51784263":["Szkolne porachunki
Policjanci badają sprawę nastolatki, która zostaje oblana kwasem. Dowody wskazują, że zbrodni mógł dokonać były chłopak ofiary. Eks-partner miał do niej żal za porzucenie oraz publiczne upokorzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że nastolatka miała wielu wrogów. Tymczasem Natalia jest świadkiem spotkania Łukasza z bardzo atrakcyjną kobietą. Podejrzewa zdradę mężczyzny i postanawia odkryć tożsamość jego domniemanej kochanki.","","",["N"]],"51784264":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"51784265":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"51784266":["Spór Emilki i Mateusza zaognia się. Tymczasem trwa akcja pomocy Kulasom. Wszyscy we wsi chcą poznać tożsamość osoby, która anonimowo wsparła dzieci niezamożnych sąsiadów. Niebawem Bartek wpada w tarapaty. Sylwia dowiaduje się, że doszło do oszustwa w klinice Grażyny. Postanawia to sprawdzić. Na miejscu spotyka Jeremiasza, który chce oskarżyć lekarzy o to, że z powodu ich zaniedbania stracił palce u dłoni. Sabina upija się i spóźnia do pracy. Kalina postanawia jej pomóc i przedstawić klientom przygotowaną wcześniej prezentację. Sabina chce jednak poprowadzić kolejne spotkanie. Nie wie, że bardzo dużo ryzykuje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e36a8cd0b93bccc0e6eccdff0e09b262",["N"]],"51784267":["Motywator
Halina Kiepska prosi prezesa Kozłowskiego o pomoc - chce, żeby znalazł pracę jej mężowi, który od lat jest bezrobotny. Prezes zgadza się pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie. Halina i Mariola pomagają Ferdkowi napisać atrakcyjne CV, jednak na rozmowie kwalifikacyjnej mężczyzna robi wszystko, by zrazić do siebie potencjalnego pracodawcę. Ku swojemu zaskoczeniu udaje mu się zdobyć etat i atrakcyjne wynagrodzenie. Rozpoczyna pracę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd8ddd2c8d7d84d4d9ef97838b0109bb",["N"]],"51784268":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a46c5b42e4ea31bbf8040b7d729cd441",["N"]],"51784269":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"51784270":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"51784271":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51784272":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d108a98808a487483fc385b79037bd9c",["N"]],"51784273":["Aneta i Sławomir z córkami Różą i Sarą mieszkają w domu, który kupili z własnych oszczędności. Ponieważ nie stać ich było na wynajęcie inspektora nadzoru budowlanego, z czasem stwierdzono, że budynek ma wiele wad. Sławomir twierdzi, że sprzedający celowo wprowadzili go w błąd. Gdy pewnego dnia nieznany sprawca wybija jedno z okien cegłą zawiniętą w list z pogróżkami, mężczyzna utwierdza się w swoich podejrzeniach. Jego reakcja jest dziwna. Jako strażnik miejski z coraz dokładniej zaczyna kontrolować sąsiadów i ich auta, czym jeszcze bardziej naraża się okolicznym mieszkańcom i szkodzi swoim bliskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906086.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4d0f8bdb1da4d545316a34eedb86844",["N"]],"51784274":["Bimbrownicy oceniają zacier przygotowywany do destylacji. Tosia przyjechała konno na odludzie, gdzie mieszka Majsterek. Andrzej \"Mały\" i Wiesiek \"Siwy\" na chwilę porzucają drwalski fach. Kamil wyprowadza na pastwiska największy bieszczadzki redyk. Zenek to pierwszy bębniarz w całej okolicy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"51784275":["Trunek z jabłek już nie długo będzie gotowy. Andrzej \"Żmiju\" nie boi się miejscowych węży. Niezależnie od innych Mariola prowadzi takie życie, jakie jej odpowiada. Według Kiryma kobiety wolą zakapiorów. Majsterek wierzy, że jest z niego wspaniały artysta, brakuje mu tylko chęci do pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"51784276":["Mężczyzna uczulony na krewetki doznaje wstrząsu/Niepozorna malinka na szyi przyczyną udaru
Kasia zaprosiła Maćka na kolację. Przygotowała krewetki, których on nigdy wcześniej nie jadł. Po kolacji chłopak zaczyna się źle czuć i jego stan się pogarsza. Kasia dzwoni na pogotowie i wyjaśnia operatorowi co się stało. Wszystko wskazuje na to, że Maciek jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Po upojnej nocy ze swoją partnerką Piotr ma pamiątkę w postaci \"malinki\" na szyi. Para właśnie jest w trakcie śniadania, kiedy chłopak zaczyna mieć zaburzenia mowy i skarży się na ból głowy. Nagle dostaje drgawek i upada na podłogę. Przerażona kobieta dzwoni pod 112 i przekazuje informacje o tym co się dzieje z Piotrem. Operator podejrzewa udar mózgu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bea48fe5efdfb4a93071a8a130592d3b",["N"]],"51784277":["Bezdzietne małżeństwo Ewy i Leszka ma trudności finansowe. Pewnego dnia mieszkająca w Norwegii siostra kobiety prosi ją o pomoc w opiece nad szesnastoletnią córką, Agnes. Ewa zgadza się, jednak na miejscu okazuje się, że krewna zataiła przed nią, że dziewczyna zachowuje się agresywnie. Wygląda też na to, że nastolatka coś ukrywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"51784278":["Mateusz Koszarek budzi się obok swojej niedawno poślubionej żony Karoliny i stwierdza, że ta nie żyje. Dzwoni do lekarza, Wojciecha Szymankiewicza, który wystawia akt zgonu. Informuje też syna kobiety, Piotra Jurkowskiego. Chłopak przyjeżdża na miejsce w momencie, kiedy ciało Karoliny jest zabierane przez przedsiębiorcę pogrzebowego. Nagle kobieta otwiera oczy. Przyjeżdża karetka i Karolina trafia na oddział intensywnej terapii. Ojczym Piotra zdaje się tym wszystkim nie przejmować - zabawia się z innymi kobietami i nie znajduje czasu, żeby odwiedzić żonę w szpitalu, a z sypialni małżonków ginie biżuteria. Piotr dowiaduje się ponadto, że zwłoki Karoliny miały być spalone i pochowane anonimowo. Jurkowski jest przekonany, że ktoś czeka na śmierć jego matki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/46ddd7b2c227c099977d66d0d9b4e3d9",["N"]],"51784279":["W niewielkiej kaszubskiej wsi mieszka pani Regina, pielęgniarka. Samotnie wychowuje pięcioro dzieci. Najstarszy Karol jest osobą poważnie upośledzoną, wymaga całodobowej opieki. Również 23-letni Jan jest niepełnosprawny, ale samodzielny. Mimo bardzo złej sytuacji materialnej i braku miejsca w domu, kobieta przyjęła pod dach jeszcze jedną osobę - Ilonę, narzeczoną Jana, którą jej bliscy oddali do ośrodka opiekuńczego. Cała rodzina gnieździ się w trzech pokojach, większość pomieszczeń jest przechodnia. Pani Regina nie ma miejsca, w którym mogłaby odpocząć po nocnych dyżurach w szpitalu. 9-letnia Magda również nie ma własnego kącika w domu zdominowanym przez starszych braci. Ponadto cały budynek pełen jest wilgoci. Katarzyna Dowbor natychmiast podejmuje decyzję, że to właśnie im ekipa programu wyremontuje dom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f3899056e64cd9781d4e5dd6c07aa53",[]],"51784280":["Ferdydurka
Jolasia jest zaniepokojona, bo Waldek coraz częściej zagląda do kieliszka. Grożąc rozwodem, zakazuje mu picia alkoholu. Ferdynand, zmartwiony niewesołą sytuacją syna, postanawia nauczyć go kilku sprawdzonych sztuczek. Tricki pozwolą Waldkowi pić, a jednocześnie unikać nieprzyjemności ze strony małżonki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923188.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4cd7e3bf381a26a91e79792562eb32f",["N"]],"51784281":["Pograbek
Bezrobotny od lat Ferdek, znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami oraz sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy. Niebawem znajomi i bliscy Kiepskiego, znudzeni i zniesmaczeni jego opowieściami o zgonach i pogrzebach, zaczynają go unikać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923188.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f2d9d6f0136889407ba9758f36d8d9e",["N"]],"51784282":["Pokuć
Pewnego dnia Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących go informacji. Dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Zaniepokojony, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Po jakimś czasie stwierdza, że coraz więcej podejrzeń dotyczących przynależności synowej do tajemniczej grupy religijnej znajduje pokrycie w rzeczywistości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923188.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d2e29659e8987bba2e9bee50b084ab1",["N"]],"51784283":["Anna i Jan dowiadują się, że ich 13-letnia córka Alicja opisała w wypracowaniu szkolnym swój związek z jakimś mężczyzną i ujawniła, ze doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna się wypiera, ale rodzice rozmawiają z jej przyjaciółką, która potwierdza, że słyszała od niej opowieści o przyjacielu. Przypuszczenia, że chodzi o wychowawcę świetlicy okazują się bezpodstawne. Kolejny na celowniku, 18-letni sąsiad Sebastian, również jest niewinny. Wkrótce wychodzi na jaw, że Alicja zaczerpnęła barwną historię z pamiętnika swojej 16-letniej siostry Patrycji...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/39e7c690f1ad019bf36d5bd08f46b853",["N"]],"51784284":["Pani Maria i jej mąż Jan postanowili zostać rodziną zastępczą dla swoich wnuków: Huberta, Patryka i Marcela. Chłopcy z powodu awantur i przemocy ze strony rodziców mieli trafić do domu dziecka lub obcych ludzi. Dziadkowie do tej pory mieszkali w niewielkim mieszkaniu wraz z córką i jeszcze jednym wnukiem. Nagle na 37 metrach kwadratowych musiało się zmieścić 7 osób. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nakazało poprawić dzieciom warunki lokalowe. Rozwiązaniem jest dom po rodzicach pana Jana, niezbyt duży, ale mogący pomieścić wszystkich. Niestety, budynek nie kwalifikuje się jako dom rodziny zastępczej - dach z eternitu przecieka, łazienka jest prowizoryczna, a podłogi pozapadane. Ekipa programu przystępuje do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c949a74eacbc34b0da03c4f18c259278",[]],"51784285":["Tomasz i Grażyna dzielą swój stary, nieduży dom z dorosłym synem Kamilem i jego rodziną. Od pewnego czasu zachowanie nestora rodu zaczyna budzić podejrzenia bliskich. Prawda okazuje się zaskakująca dla wszystkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"51784286":["Zły zięć
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Edyta Maroń. Kobieta jest zaniepokojona losem swojej nastoletniej siostrzenicy, Joanny. Klientka uważa, że dziewczyna jest przetrzymywana siłą w domu przez jej rodziców. Ma to być kara za to, że dziewczyna zaszła w ciążę ze swoim czarnoskórym chłopakiem, Dayo. Śledztwo nabiera tempa, kiedy detektywi znajdują w domu rodzinnym zaginionej dziewczyny ślady krwi. Na dodatek wychodzi na jaw, że Dayo jest powiązany z grupą przestępczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911905.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ecd31ecf83999eeb6dc0a8e9c62d3f3",[]],"51784287":["Chłopak z sieci
43-letnia Danuta Krasocka wynajmuje Malanowskiego i jego detektywów do odnalezienia swej córki, 18-letniej Karoliny, która zniknęła bez śladu. Danuta podejrzewa, że zaginięcie dziewczyny ma związek z tajemniczym chłopakiem, którego córka poznała w internecie. Okazuje się jednak, że powodem zniknięcia dziewczyny mogą być problemy rodzinne. Karolina odkryła, bowiem że Danuta nie jest jej biologiczną matką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911905.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/23e5b4f1ac101cbf5d99698ac347d9d1",[]],"51784288":["Stare czasy
Kuba i Natalia wracają do śledztwa zamkniętego w 1998 roku. Powodem jest anonimowy list, z którego wynika, że prawdziwy sprawca zbrodni nigdy nie został ukarany, a wyrok odsiedział niewinny człowiek. Detektywi rozmawiają z mieszkańcami podwarszawskiego miasteczka. Okazuje się, że każdy z pytanych ma inną wersję wydarzeń. Policyjny informatyk Okoń załamuje się po tym, jak wychodzi na jaw, że jest poważnie chory, a on właśnie zakochał się we wspaniałej dziewczynie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"51784289":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784290":["Anna i Jan dowiadują się, że ich 13-letnia córka Alicja opisała w wypracowaniu szkolnym swój związek z jakimś mężczyzną i ujawniła, ze doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna się wypiera, ale rodzice rozmawiają z jej przyjaciółką, która potwierdza, że słyszała od niej opowieści o przyjacielu. Przypuszczenia, że chodzi o wychowawcę świetlicy okazują się bezpodstawne. Kolejny na celowniku, 18-letni sąsiad Sebastian, również jest niewinny. Wkrótce wychodzi na jaw, że Alicja zaczerpnęła barwną historię z pamiętnika swojej 16-letniej siostry Patrycji...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/39e7c690f1ad019bf36d5bd08f46b853",["N"]],"51784291":["Mąż Iwony Woźniak zarzuca jej zdradę i grozi, że odejdzie. Dowodem ma być zdjęcie z fotoradaru, na którym widać kobietę z nieznajomym. Mimo tłumaczeń, że auto partnerki było wtedy w warsztacie, Karol dalej obstaje przy swoim. 37-latka prosi policję o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Tymczasem sytuacja między małżonkami się pogarsza za sprawą kolejnych zdarzeń. Najpierw ktoś rezerwuje romantyczny apartament z telefonu służbowego Woźniak, a później przychodzą do niej kwiaty z podziękowaniem za wspólnie spędzony wieczór. Kobieta i jej przyjaciółka usiłują znaleźć tajemniczego Sebastiana, który je wysłał. W końcu dochodzi do wniosku, że za wszystkim stoi jej mąż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920457.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/668f61a1460cc5717955f06172625b62",["N"]],"51784292":["Wniebowzięci
Pomiędzy Ferdkiem, Paździochem i Boczkiem toczy się dyskusja na temat obcych cywilizacji. Marian upiera się przy zdaniu, że kosmici żyją wśród ziemian. Ferdek kpi z jego pomysłów. Nagle wszyscy zostają uprowadzeni przez UFO.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4040",[]],"51784293":["Zatruta strzała
Ferdynand Kiepski podziela fascynację Polaków pewnym niezwykłym skoczkiem narciarskim. Przypadkowa rozmowa z Paździochem zmienia jego stosunek do sportowca. Zaczyna wątpić w jego talent.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4039",[]],"51784294":["Zaraz po urodzeniu córki Marta skupiła się tylko na dziecku, co odbiło się na jej małżeństwie z Oskarem. Para postanowiła, że kobieta porzuci pracę zawodową i zajmie się wychowaniem małej Oliwii, ale po jakimś czasie stało się jasne, że zamknięcie w domu z dzieckiem jej nie służy. Była ciągle zmęczona, niczym nie potrafiła się cieszyć i nie dbała o siebie. Teraz wydaje się jednak, że już uporała się ze wszystkim. Znowu wygląda świetnie, idealnie zajmuje się domem i córeczką. Również w łóżku stała się nie do poznania. Ubiera się w bardzo seksowną bieliznę i jest istnym demonem seksu. Jej mąż nie jest jednak tym zachwycony. Obawia się, że za nagłą przemianą Marty stoi inny mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/672ba6198a0678589452e80847ffb1c6",["N"]],"51784295":["Matylda pracuje jako kosmetyczka. Jej chłopak Artur jest weterynarzem i prowadzi gabinet w mieście. Matylda poznała go przez przyjaciółkę Wiktorię, która jest przedstawicielem medycznym. Kobietę martwi fakt, że w rzeczach Artura znalazła prezerwatywy, chociaż oni ich nie używają. Zapytany o to mężczyzna tłumaczy się, że dostał je w promocji w galerii handlowej. W tym samym czasie dziewczyna dostaje od \"życzliwego\" kilka zdjęć ukochanego całującego recepcjonistkę z jego gabinetu. Artur przysięga, że nic go z nią nie łączy. Wiktoria radzi Matyldzie natychmiast z nim zerwać. Dziewczyna prosi o pomoc detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/81a86779c58409b13e21f01bf1d92e7b",["N"]],"51784296":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784297":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784298":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",[]],"51784299":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"51784300":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"51784301":["Po raz kolejny bohaterem odcinka zostanie Krzysztof Stern, organizator obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych. Autorzy programu odwiedzą grupę jego podopiecznych, która trenuje crossfit oraz wakeboard. W drugiej części \"SuperLudzi\" widzowie poznają Vlodi Tafela - słynnego perkusistę mogącego pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak Patrycja Markowska, Robert Gawliński czy Zbigniew Wodecki. Muzyk od dziecka marzył, aby zostać profesjonalnym piłkarzem, jednak jego plany pokrzyżował rak kości. Po amputacji nogi Vlodi postanowił skupić się na karierze instrumentalisty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2598dff4892ebb1e107dd56018141208",["N"]],"51784302":["Twórcy programu towarzyszą policjantom w ich pracy. Razem z oddziałami prewencyjnymi patrolują ulice miast, dyżurują z wywiadowcami i jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Dzięki funkcjonariuszom dokumentaliści poznają przestępcze życie polskich miast. Dowiadują się, jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Przekonują się, w jaki sposób działają drobni przestępcy i niebezpieczne gangi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903843.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b19750f399b4c256f00430442fd6830",[]],"51784303":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51784444":["Prow.: Michał Fajbusiewicz.
Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców.","","",["N"]],"51784445":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"51784446":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784447":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"51784448":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"51784449":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"51784450":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784451":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784452":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784453":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784454":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784455":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784456":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784457":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784458":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784459":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784460":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784461":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784462":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784463":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784464":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784465":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784466":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784467":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784468":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51784469":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"51784470":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784471":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784472":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51784473":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"51784474":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51784475":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784476":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"51784477":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51784478":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836251.jpg","",[]],"51784479":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51784480":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"51784481":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"51784482":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51784483":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784484":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51784485":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"51784487":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51784488":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"51784489":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51784490":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"51784491":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784492":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"51784493":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51784494":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784495":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784496":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51784497":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51784498":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51784499":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"51784500":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51784501":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"51784502":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51784503":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51784504":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"51784505":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"51784506":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"51784507":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51784508":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51784509":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51784510":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784511":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51784512":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"51784513":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"51784514":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51784515":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784516":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51784517":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"51784518":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51784519":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836251.jpg","",[]],"51784520":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"51784521":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"51784522":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"51784523":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51784524":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51784525":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"51784526":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"51784527":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51784304":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"51784306":["Maria Brzoska kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Piotra. Mężczyzna ma córeczkę Julkę, która mieszka ze swoją matką Dominiką w innym mieście. Pewnego dnia kobieta zaczyna się domagać wyższych alimentów. Maria zaczyna podejrzewać, że Julia wcale nie jest córką Piotra. Zazdrosna żona zaczyna szperać w życiu Dominiki i dowiaduje się znacznie więcej, niż chciałaby wiedzieć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"51784307":["16-letni Eryk chodzi do pierwszej klasy liceum. Jego bogaci rodzice, Witold i Żaneta, dbają o jego edukację oraz zajęcia dodatkowe - korepetycje, jazdę konną i taniec. Kiedy Eryk po raz pierwszy dostaje złą ocenę, rodzice obarczają winą dziewczynę chłopca, Gosię. Każą synowi z nią zerwać. Wkrótce okazuje się, że Gosia, na polecenie Witolda i Żanety, zostanie przeniesiona do innej szkoły. Nastolatkowie nie mogą zrozumieć zachowania rodziców. Wkrótce wychodzi na jaw tajemnica z przeszłości, którą przez lata ukrywali rodzice Eryka i Gosi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cb0012734585d7ed00219e7636ff794",["N"]],"51784308":["Adam i Rafał są w trakcie pakowania kradzionych przedmiotów do auta, gdy zjawia się policja. Podczas ucieczki Adam bardzo poważnie kaleczy się o ogrodzenie. Jedzie do szpitala, gdzie okłamuje lekarzy, kiedy pytają, jak się zranił. Rafał grozi mu i tym samym zmusza do tajemnicy. Szesnastoletnia Monika straciła przytomność na lekcji. Teraz bredzi i jest wyraźnie pobudzona. Badania krwi wykazały obecność narkotyków. Dziewczyna prawdopodobnie zażyła je, by łatwiej poszła jej nauka. Ojciec stawia córce bardzo wysokie wymagania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/555d909149a4330fa0864d82af535a8b",[]],"51784309":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d51818423ecd956037e966e4978c46d0",[]],"51784310":["W odcinku m.in. o premierze sztuki \"Zacznijmy jeszcze raz\" oraz wydaniu książki opowiadającej o ostatniej wyprawie himalaisty Jerzego Kukuczki. Oprócz tego pojawią się też halloweenowe stylizacje gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e83969105e6eacadeae6a000d55d4ad",[]],"51784311":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Prowadzący Krzysztof Ibisz zaprasza do swojego salonu polskich celebrytów, którzy zdobyli ogromną popularność. W atmosferze przyjacielskiego spotkania rozmawia z nimi na temat ich życia prywatnego i kariery zawodowej.","","",["N"]],"51784312":["Panny młode usiłują znaleźć dla siebie doskonałą suknię ślubną z drugiej ręki.","","",[]],"51784313":["Panny młode usiłują znaleźć dla siebie doskonałą suknię ślubną z drugiej ręki.","","",[]],"51784314":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"51784315":["Uczestniczkami odcinka są lubiąca tatuaże fryzjerka Jessika, pochodząca z Ukrainy trenerka Liubov, gustująca w różu przyszła prawniczka Natalia oraz handlowiec i wielbicielka Japonii Adrianna. Będą musiały przygotować dwie stylizacje. Jedną o tematyce \"Bohemian soul\", drugą w klimacie \"Deszczowej piosenki\". Ich wysiłki oceniać będą jurorzy: krytyk mody Dorota Wróblewska, aktorka Ada Fijał i recenzent Tomasz Jacyków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/561c80daf9c628a9691f28570e9be4ff",["N"]],"51784316":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"51784317":["Po śmierci żony pan Piotr samotnie wychowuje szesnastoletniego syna Mateusza, który jest w niewielkim stopniu opóźniony. Ze względu na bardzo zły stan zdrowia mężczyzna nie może podjąć stałej pracy, ale dorywczo naprawia rowery. Domek, w którym obaj mieszkają, jest w katastrofalnym stanie. Przez dziurawy dach leje się woda, przez cały rok trzeba palić w piecu, by pomieszczenia nie wilgotniały. Instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Panowie mają tylko jeden niewielki pokój, śpią na piętrowym łóżku. Nie ma łazienki, a toaleta jest na zewnątrz. Ekipa remontowa przystępuje do pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ca2634ffadea06f84381b5a55357ea5",[]],"51784319":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/971be4b5db48181acc731021343ca148",[]],"51784320":["Teresa podejrzewa, że jej zięć Michał ma romans. W tajemnicy przed córką prosi o pomoc prywatnego detektywa. Początkowo wszystko wskazuje na to, że klientka się nie myliła. Nieoczekiwanie jednak do Petrowa zgłasza się podejrzany mężczyzna. Michał jest przekonany, że jego żona ma kochanka. Śledczy musi rozwiązać obie sprawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f8beae69f36def260a3765d5ca61e3f",["N"]],"51784321":["Dokument przedstawiający historie osób, które zmieniły płeć. Bohaterowie podzielą się swoimi przeżyciami i opowiedzą, z czym łączyła się ich decyzja. Seria powstała trzy lata.","","",[]],"51784322":["O względy Eweliny starać się będą Patryk, Adam oraz Paweł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/608987c3d83ce0f9dbddcfdb1e457dde",["AD"]],"51784323":["Pierwsza historia. Martyna jest w trzecim miesiącu ciąży i zauważa, że mąż przestał się nią interesować. Razem prowadzą salon fryzjerski. Kobieta podejrzewa, że partner ma romans z atrakcyjną klientką, która zawsze zapisuje się tylko do niego. Detektywi rozpoczynają obserwację męża klientki. Niebawem odkrywają, że mężczyzna faktycznie nie dochowuje wierności żonie. Zdradza ją jednak nie z klientką salonu, lecz ze stylistką. Druga historia. Tomek prosi detektywów o pomoc. Podejrzewa, że jego dużo młodsza od niego żona ma romans z sąsiadem. Na dodatek dziecko, które niedawno przyszło na świat, zupełnie nie jest do niego podobne. Śledczy dostarczają dowodów, że kobieta z nikim się nie spotyka, a podejrzewany sąsiad jest homoseksualistą. Tomek nie daje jednak za wygraną. Podejrzliwy mężczyzna robi test na ojcostwo. Okazuje się, że dziecko, które nosi jego nazwisko, nie jest jego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5428e156688f4b55c00438dc17cdd36",["N"]],"51784324":["Prow.: Terry Dubrow.
Serial opowiada o lekarzach, którzy próbowali zaszkodzić swoim pacjentom. Przypadki przestępstw w szpitalach są o wiele trudniejsze do wykrycia niż te mające miejsce na zewnątrz. Personel medyczny wie zarówno, jak leczyć chorych, ale także jak pogorszyć ich stan. Decyzje i motywacje lekarzy bardzo rzadko są kwestionowane.","","",[]],"51784325":["Po powrocie z Meksyku Kim stara się odzyskać pewność siebie. Pochłonięta swoimi sprawami Kris nie ma czasu dla Khloé, przez co ta czuje się urażona.","","",[]],"51784326":["Dokument przedstawiający autentyczne wydarzenia z życia znanych osób, takich jak Charlie Sheen, Sandra Bullock, Miley Cyrus, O.J. Simpson, Kourtney Kardashian, Whitney Houston, Justin Bieber.","","",[]],"51784327":["
Seria prezentuje prywatne życie popularnych celebrytów.","","",[]],"51784328":["Każdy odcinek to odrębne śledztwo dotyczące majątków pozostawionych przez największe gwiazdy Hollywood. Twórcy programu opowiedzą m.in. o tym, kto brał udział w wojnie o przejęcie majątku oraz kto faktycznie odziedziczył fortunę. Widzowie dowiedzą się także, które ze słynnych osób zmarły pozostawiając jedynie długi. Poznają także dramaty tworzące się po śmierci celebrytów i zobaczą, jak członkowie ich rodzin korzystają z odziedziczonej fortuny.","","",[]],"51784329":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"51784528":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"51784529":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"51784530":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5da6d1bafb4f2d2cd5207a0d6986cf89",["N"]],"51784531":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/368e62ef74ceca208e4e50b94182a19e",["N"]],"51784532":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"51784533":["Mierząca 524 kilometry długości autostrada Coquihalla jest jedną z najbardziej zdradliwych dróg świata. Często dochodzi na niej do wypadków i niebezpiecznych zdarzeń. Ekipa ratowników firmy Jamie Davis Rescue ma za zadanie dbać, aby trasa w Brytyjskiej Kolumbii ciągle pozostawała otwarta, co często wiąże się z pracą w stresujących warunkach.","","",[]],"51784534":["Tomek i Magda są świadkami porwania młodej dziewczyny. W należącej do niej torebce znajdują dokumenty, dzięki którym udaje się ustalić jej tożsamość - to Dorota Karbowicz. Malanowski i jego ludzie udają się do ojca uprowadzonej, Włodzimierza. Ten przyznaje, że dawno nie widział córki, która po śmierci matki zerwała z nim kontakt. Mężczyzna informuje detektywów, że Dorota pracowała na plantacji kwiatów. Malanowski dowiaduje się od policji, że auto, którym uprowadzono dziewczynę, było zarejestrowane właśnie na tę firmę. Bronisław wysyła Tomka na plantację, by porozmawiał z pracownikami. Ma nadzieję, że dzięki ich zeznaniom uda się odnaleźć Dorotę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77779e1afdf6bbe20f20b542194414ec",[]],"51784535":["Iwona Gral wynajmuje detektywów, by dowiedzieli się, kto grozi jej mężowi Tomaszowi. Malanowski i jego ludzie odkrywają, że mężczyzna regularnie wyjeżdża poza miasto, rzekomo w interesach. Okazuje się jednak, że wyjazdy te mają charakter prywatny. Detektywi podejrzewają, że Tomasz spotyka się z kochanką. Niedługo potem są świadkami kłótni męża klientki z właścicielem jednej z warszawskich dyskotek, Adrianem Biebrzą. Mężczyzna wyraźnie szantażuje Tomasza. Wkrótce detektywi odkrywają, że obaj panowie mieli romans, który Tomasz ostatnio zakończył. Adrian nie może się z tym pogodzić i dlatego mu grozi. Niebawem w sprawie następuje nieoczekiwany zwrot. Pracownicy agencji Malanowskiego dowiadują się bowiem, że Tomasz i Adrian miesiąc wcześniej potrącili autem kobietę i uciekli z miejsca wypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77774c0b770522f7ef00080a1326adfc",[]],"51784536":["W biurze agencji Malanowskiego zjawia się Adrian Lenart. Przypadkiem odkrył on w komputerze swojej córki Agnieszki zdjęcia pięćdziesięcioletniego mężczyzny ubranego jedynie w slipki. Adrian podejrzewa, że mają ze sobą romans. Prosi detektywów, by to sprawdzili. Niedługo potem docierają oni za Agnieszką do motelu na obrzeżach Warszawy, w którym dziewczyna spotyka się z mężczyznę ze zdjęcia. Ku swojemu zaskoczeniu dowiadują się, że podaje się on za biologicznego ojca Agnieszki. Jako dowód swoich słów przedstawia testy DNA...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77771ac4126c8ecacb2f56df01983ade",[]],"51784537":["Marek i Ania są świadkami, jak z pędzącego samochodu zostaje wyrzucony nieprzytomny mężczyzna. Detektywi natychmiast wzywają karetkę. Okazuje się, że ma on na ciele świeżo zaszytą ranę. Tydzień później mężczyzna, Piotr Kamiński, kontaktuje się z Malanowskim. Wychodzi na jaw, że padł ofiarą łowców organów, którzy wycięli mu nerkę. Chce, by detektywi zajęli się tą sprawą. Piotr niewiele pamięta z wieczora, kiedy został porwany, gdyż ktoś podał mu narkotyk. Przypomina sobie tylko, że przysiadła się do niego brunetka Ania. Wszystko wskazuje na to, że jest ona w zmowie z łowcami organów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777366da2ca246aee5e54bcbaef5d8",[]],"51784538":["
Gdy zatrudnieni specjaliści okazują się partaczami, a wymarzony remont kończy się katastrofą, najlepiej skontaktować się z Adamem. Prowadzący zamontuje ukryte kamery, które na pewno zarejestrują, jak wykonawcy odstawiają fuszerkę. Widzowie przekonają się, co zrobią złapani na gorącym uczynku nieuczciwi fachowcy.","","",[]],"51784539":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"51784540":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51784541":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51784542":["Autorzy programu przedstawiają obraz największych metropolii świata, w których morderstwa, gwałty, porwania oraz walki gangów to zatrważająca rzeczywistość. Twórcy odpowiedzą na pytanie, jak na co dzień żyją mieszkańcy Rio de Janeiro, Caracas, Johannesburga, Miami i Sao Paulo, miejsc sparaliżowanych strachem, i czego mogą się spodziewać przybywający do nich turyści. W programie również zostanie zaprezentowany system walki z przestępcami, którą podejmują lokalne władze.","","",[]],"51784543":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"51784544":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51784545":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51784546":["Choć Rysiek nie traktuje swojej kobiety jak damy, Asia nie zamierza go zostawić. Wesoły Gumiś ma na imię Łukasz. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kobiety. Pan Wiesiek wolałby jednak taką kobietę, z którą wspólnie jadłby ten sam salceson i spał po tej samej stronie łóżka. Brak dziewczyny uczynił z Łukasza domatora. A pani Aniela nie traci humoru, samotność zabija śpiewaniem, a wspomnienia o Piotrze sprawiają, że wciąż ma go przy sobie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0563f087716b28b881fb09ab71ed1782",["N"]],"51784547":["Sylwia nie poczuła motylków w obecności Elvisa. Za to jej brat, Kampio, spotkał Anioła, który ubarwia jego życie. Odstające ucho Wojtka popsuło mu życie. Łukasz postanowił coś wreszcie ze sobą zrobić i wyjść z pokoju. Michał wpadł w tarapaty, bo przestał jeść ekologicznie i przytył. Jaruś czeka na taką dziewczynę, która zwróci na niego uwagę i nie porzuci go po kilku dniach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/426eb11b0b485018c74499613e5ff5d5",["N"]],"51784548":["Poszukiwacze prowadzą badania w ścisłym centrum Braniewa. W lutym 1945 roku miasto służyło Niemcom za punkt ewakuacyjny w kierunku Mierzei Wiślanej. Następnie zostało zniszczone przez wycofujące się wojska. Po starych kamienicach Braniewa pozostał plac otoczony nowymi blokami - zdaniem niektórych pod ziemią kryją się piwnice, do których czasami wpadają mieszkańcy. Ekipa programu spróbuje odnaleźć nieznane do dziś podziemia i wydobyć z nich pamiątki z czasów drugiej wojny światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2550215ddf7de720a923366d2bb5570c",["N"]],"51784549":["Ekipa programu rusza do Mikoszewa, skąd pochodzi Olaf. To właśnie tam 8 maja 1945 roku kapitulujące oddziały niemieckie zniszczyły pojazdy, które w innym przypadku mogłyby przysłużyć się Armii Czerwonej. Poszukiwacze z pomocą nurków zweryfikują legendę o zatopionym w przekopie Wisły pojeździe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe509005dd5b5dd556b1ab7036062cce",["N"]],"51784550":["Twórcy serii prezentują szczegóły procesu norymberskiego wytoczonego po wojnie przez aliantów przeciwko czołowym dowódcom nazistowskim, odpowiedzialnym za Holocaust i inne zbrodnie wojenne.","","",[]],"51784551":["W obawie przed Polską Niemcy na początku lat 30. rozpoczęli budowę systemu umocnień na wschodniej granicy III Rzeszy. Do tego kompleksu należał Pommerrstellung, czyli Wał Pomorski, ciągnący się od Darłowa po Gorzów Wielkopolski. W 1945 roku tę pozycję zdobyły oddziały 1 Armii LWP. Na zaproszenie miejscowej grupy poszukiwaczy ekipa telewizyjna udaje się na wspólną wyprawę wzdłuż rzeki Drawy, będącej elementem Wału Pomorskiego. Tym razem Piotr i Olaf skorzystają ze sprzętu nurkowego oraz magnesu neodymowego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4e5955ddd3147bfdf3f88b954c816d04",["AD"]],"51784552":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",[]],"51784553":["Prow.: Bogusław Wołoszański.
Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.","","",[]],"51784555":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"51784556":["
Twórcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z seksem.","","",[]],"51784557":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"51784558":["Michael Carbonaro wykonuje trik z kartonem mleka oraz robi dowcip w hotelu.","","",[]],"51784559":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"51784560":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"51784561":["W dzisiejszym odcinku widzowie zobaczą m.in. kulisy wypadku w niebezpiecznej części południowej obwodnicy Warszawy, poznają lekkomyślnego kierowcę na Wale Miedzeszyńskim i rajdowca na drodze ekspresowej S8 oraz zobaczą relację z dramatycznego wypadku w samym centrum stolicy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9d537d34754010dc514c456aa649533c",["N"]],"51784562":["W dzisiejszym odcinku widzowie zobaczą m.in. wypadek motocyklisty oraz konsekwencje nieprawidłowej zmiany pasa ruchu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c14e5c494d5261198cc10f0a5b94b58",["N"]],"51784563":["W pierwszej części programu o tajemniczej śmierci hodowcy kur spod Kutna, 69-letniego Janusza Tybury. W drugiej prezentacja zbrodniczej działalności poszukiwanego listem gończym 42-letniego Mariusza Choińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf71fd245ec98aaf4c480f6043f66583",["N"]],"51784564":["33-letnia Dorota Kaźmierska z Bydgoszczy zastrzeliła swojego męża biznesmena. Dostała za to 25 lat pozbawienia wolności. Po niespełna 5 latach uciekła, korzystając z przepustki. Policja szuka jej od dwóch lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6313a84325069d82eb3175a963cc73d",["N"]],"51784565":["Twórcy prezentują sylwetkę Jana Kornasa (l. 49) z Gogolina jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Polsce. Mężczyzna, fanatyk biegów, zamordował swoją starszą żonę. Autorzy zaprezentują m.in. inscenizację tego tragicznego wydarzenia. Od 1996 roku morderca jest poszukiwany listem gończym. Prawdopodobnie obecnie ukrywa się na terenie Niemiec, gdzie często wyjeżdżał do pracy. W drugiej części programu widzowie poznają kulisy zbrodni z lipca 2009 roku, która miała miejsce w Krośnie. Mężczyzna napadł na dom właściciela kantoru, sterroryzował jego żonę i czekał na swoją ofiarę, następnie zamordował właściciela. Żona ofiary była sam na sam z zabójcą męża przez godzinę, dzięki niej został stworzony dokładny portret pamięciowy mordercy. Przestępca jak dotąd nie został schwytany, za wskazanie jego miejsca pobytu została wyznaczona nagroda w wysokości stu tysięcy złotych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59db9b84cee312c0398eee524713099e",["N"]],"51784365":["W odcinku zatrzymanie prawa jazdy wyjątkowo spieszącemu się motocykliście, tragiczny wypadek na warszawskiej Pradze, wypadek z udziałem motocykla na estakadzie mostu Siekierkowskiego oraz zatrzymanie niedużego hatchbacka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/541c560542876e996384af3cacc3e37a",["N"]],"51784366":["W programie widzowie zobaczą zatrzymanie sedana, który na warszawskim Wilanowie dość znacząco przekroczył prędkość i przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle, drobną kolizję, która okazała się być wypadkiem drogowym, szybkiego sedana na stołecznej obwodnicy oraz potrącenie rowerzysty i zatrzymanie hatchbacka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26413601ece8a7bcb02a42cf70f196f",["N"]],"51784367":["Widzowie zobaczą wypadek na Mokotowie powstały w wyniku nagłego hamowania autobusu, relację z poważnego wypadku na Puławskiej, zatrzymanie motocyklisty, ekstremalnie szybkiego kierowcę kombi na południowej obwodnicy Warszawy oraz zatrzymanie sedana na trasie mostu Siekierkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c181c8f063bd14773eb7530b61c7f5ff",["N"]],"51784368":["Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Nie stać jej na remont. A w ich mieszkaniu brak jest łazienki i bieżącej wody. Sedes stoi przy drzwiach wejściowych, a wanna w kuchni. Poza tym i mama, i nastolatek potrzebują osobnego kąta. Ekipa programu przystępuje do pracy, by zapewnić im godne warunki i przywrócić radość życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/07205edf383fd3f17c36413053405780",[]],"51784369":["Anka nie może pogodzić się z zachowaniem Julki. Obwinia się o całą sytuację. Czuje, że zawiodła jako matka. Na dodatek nie znajduje oparcia w Pawle. Zuza i Jasiek szukają nowego, większego mieszkania. Są szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Patrycja odbiera resztę swoich rzeczy od Wiktora. Oboje nie potrafią poradzić sobie z rozstaniem. Kobieta nadal kocha Wiktora. Marek czeka na Zuzę pod jej mieszkaniem. Jej uniki utwierdzają go w przekonaniu, że jest ojcem dziecka. Zaczynają się kłócić. Kiedy Marek przechodzi przez jezdnię uderza w niego rozpędzony samochód. Jacek przesyła Robertowi zdjęcia z sesji. Dzwoni także do Ingi, aby upewnić się, że efekt jej się podoba. Inga nie bardzo wie, czego Jacek od niej oczekuje. Uważa temat ich znajomości za zamknięty. Dorota spotyka Łukasza. Mężczyzna chce wrócić do niej i córki. Julka przychodzi do Anki. Chce przeprosić za swoje zachowanie. Obie padają sobie w ramiona. Przyjaciółki wybierają się na spacer. Czują, że wszystko zaczyna się układać. Nie są jednak świadome tego, co dzieje się za ich plecami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1916437.jpg","",["N"]],"51784370":["Reż.: Leonard Buczkowski.
Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach - współczesnym i historycznym. Druga połowa XX w. Młody francuski naukowiec, Napoleon Beranger (Gustaw Holoubek), przybywa do Warszawy na stypendium. Przypadkiem odwiedza Walewice. W tamtejszym pałacyku poznaje śliczną Polkę, studentkę historii sztuki Marysię (Beata Tyszkiewicz), która przypomina mu Marię Walewską, słynną kochankę cesarza Napoleona Bonapartego. Beranger puszcza wodze wyobraźni. W jego marzeniach on jest Napoleonem, a Marysia - jego polską przyjaciółką. Wycieczka w przeszłość zbliża naukowca i studentkę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923191.jpg","",["N"]],"51784371":["Reż.: Raja Gosnell.
Gargamel (Hank Azaria) po raz kolejny ostrzy zęby na smerfy. By je schwytać, ucieka się do podstępu - chce stworzyć przypominające smerfy istotki. Aby je ożywić, musi użyć specjalnego zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. W tym celu podły czarownik porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe smerfy zrobią wszystko, by ocalić swoją koleżankę. W misji ratunkowej pomogą im ludzie. Fabularno-animowany film o przygodach kultowych smerfów wyreżyserował Raja Gosnell (\"Agent XXL\", \"Cziłała z Beverly Hills\"). W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant i Waldemar Barwiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842619.jpg","",[]],"51784372":["Reż.: Fernando León de Aranoa.
Jest rok 1995, na Bałkanach toczy się wojna. Mambrú (Benicio del Toro) jest samozwańczym przywódcą grupy wolontariuszy, która pomaga ofiarom krwawego konfliktu. W jej skład wchodzą dowcipniś B (Tim Robbins), bez reszty zaangażowana Sophie (Melanie Thierry) oraz tłumacz Damir (Fedja Stukan). W ciągu doby wolontariusze muszą wyciągnąć ze studni ciało otyłego mężczyzny, aby mieszkańcy mieli skąd czerpać wodę pitną. Do akcji ratunkowej przyłączają się też była dziewczyna Mambrú (Olga Kurylenko) oraz miejscowy chłopak (Eldar Residovic).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850039.jpg","",["N"]],"51784373":["Reż.: J.J. Abrams.
Statek Federacji zostaje zaatakowany przez okręt dowodzony przez tajemniczego Romulanina, który szuka ambasadora Spocka. Kapitan George Kirk, by ocalić życie załogi i pasażerów, wśród których znajdują się jego żona i nowo narodzony syn James Tiberius, decyduje się na samobójczą misję. Niszczy wrogą jednostkę. Po latach jego syn, inteligentny i zbuntowany James T. Kirk (Chris Pine), zaciąga się na statek kosmiczny USS Enterprise. Na jego pokładzie jest już wielu żądnych przygód młodych ludzi oraz spokojny i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto), pół Wolkanin, pół człowiek. Przejmuje on obowiązki kapitana, który musi opuścić jednostkę. Wkrótce James i jego kompani wyruszają w swoją pierwszą misję. Wówczas ponownie pojawia się tajemniczy romulański okręt. Podróżujący w czasie Nero (Eric Bana) przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego towarzyszy, a tym samym pozbyć się osób, które będą w stanie przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości. Jedenasta część kultowej sagi ukazuje wcześniejsze losy kapitana Kirka i jego towarzyszy - jej akcja rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednich filmach i kolejnych seriach seriali. Widowiskowy film otrzymał Oscara z charakteryzację i trzy inne nominacje do tej nagrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922864.jpg","",[]],"51784374":["Reż.: Marc Webb.
Frank Adler (Chris Evans) mieszka w niewielkim miasteczku na Florydzie. Mężczyzna wychowuje siedmioletnią siostrzenicę. Mary (Mckenna Grace) przejawia niezwykłe zdolności matematyczne. Dotąd uczyła się w domu, pod okiem wuja. Frank nie chce jednak, żeby wyrosła na samotniczkę, więc wysyła ją do publicznej szkoły. Dziewczynka nie jest zadowolona z poziomu nauczania w placówce. Babcia Evelyn (Lindsay Duncan) pragnie zatem zapisać wnuczkę do specjalnej szkoły dla wybitnie uzdolnionych dzieci. Wkrótce ona i Frank wchodzą na drogę sądową, walcząc o prawo do opieki nad Mary.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923192.jpg","",[]],"51784375":["Reż.: Danny Boyle.
Simon (James McAvoy) pracuje w prestiżowym domu aukcyjnym w Londynie. Doświadczenie nauczyło go, że w razie napadu i kradzieży nie warto być bohaterem, gdyż żadne dzieło sztuki nie jest warte życia. Jednak kiedy celem rabunku staje się wart miliony dolarów obraz Francisco Goi - \"Lot czarownic\", Simon zapomina o wcześniejszej zasadzie. Swoją nadgorliwość przypłaca urazem głowy i amnezją. Tymczasem okazuje się, że cenne płótno nie trafił do zleceniodawcy kradzieży, Francka (Vincet Cassel). Obraz Goi zdążył gdzieś ukryć Simon, który w rzeczywistości współpracował ze złodziejami. Żeby wydusić z niesubordynowanego wspólnika miejsce schowania dzieła, przestępca zatrudnia hipnotyzerkę, Elizabeth Lamb (Rosario Dawson). Kobieta ma za zadanie zbadać zakamarki umysłu Simona. Granica między prawdą, sugestią i złudzeniem okazuje się być bardzo płynna. Thriller wyreżyserował laureat Oscara za \"Slumdoga. Milionera z ulicy\" - Danny Boyle, autor takich filmów, jak kultowe \"Trainspotting\", \"127 godzin\" z Jamesem Franco, \"Niebiańska plaża\" z Leonardem DiCaprio czy \"28 dni później\" z Cillianem Murphym. Scenariusz wyszedł spod ręki Joego Ahearne'a i Johna Hodge'a, z którym Boyle współpracował m.in. przy \"Płytkim grobie\" i \"Trainspotting\". W mrocznym i pełnym przemocy filmie postać Simona zagrał James McAvoy (\"Ostatni król Szkocji\", \"Pokuta\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920089.jpg","",[]],"51784376":["Reż.: Katarzyna Rosłaniec.
Nastoletnia Alicja (Anna Karczmarczyk) przeprowadza się z rodzicami do Warszawy. Nie potrafi odnaleźć się w nowym miejscu. Ignorowana przez egocentryczną matkę (Izabela Kuna) i wiecznie zapracowanego ojca (Artur Barciś), za wszelką cenę stara się zdobyć akceptację swoich rówieśników. Najbardziej imponuje jej szkolna koleżanka, Milena (Dagmara Krasowska), która zwraca uwagę pewnością siebie i białymi kozaczkami. Dziewczyna jest arogancka, wulgarna i cyniczna. Głównym zajęciem Mileny i jej przyjaciółek - Kai (Dominika Gwit) i Julii (Magdalena Ciurzyńska) - jest dbanie o wygląd. Po szkole dziewczyny spędzają wolny czas w galeriach handlowych, gdzie zaczepiają przypadkowych mężczyzn, proponując im seks w zamian za upominki. Pod wpływem Mileny i jej równie krzykliwych koleżanek, spokojna dotąd Alicja zaczyna się do nich stopniowo upodabniać. Tymczasem zakochuje się w niej kolega z klasy, Michał (Franciszek Przybylski). Wrażliwy chłopak z dobrego domu dla Mileny staje się rywalem w walce o duszę Alicji. Najlepszy debiut na festiwalu w Gdyni stanowi rozwinięcie 30-minutowej szkolnej etiudy Katarzyny Rosłaniec z 2006 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919176.jpg","",[]],"51784377":["W parku znaleziono zwłoki piętnastoletniej Kasi. Śledztwo prowadzą Krzysztof i Krystian. Detektywi podejrzewają, że była to napaść na tle seksualnym. Niespodziewanie na komendzie zjawia się chłopiec z domu dziecka, który zgłasza zaginięcie siostry. Policjanci obawiają się najgorszego, jednak prawda okazuje się bardziej przerażająca. Tymczasem Olgierd i Maja jadą pod miasto, by spędzić razem romantyczny weekend. Policjant obiecuje partnerce, że ani razu nie pomyśli o pracy. Niestety, gdy sprawa prowadzona przez jego kolegów utknie w martwym punkcie, Krzysztof i Krystian zdecydują się poprosić Olgierda o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"51784378":["Przy drodze zostają znalezione zwłoki dziennikarza śledczego. Policjanci odkrywają, że ofiara zbierała dowody do artykułu dotyczącego niebezpiecznej mafii paliwowej. Członkowie przestępczej grupy usiłują zmylić tropy. Tymczasem Aneta jest załamana rozstaniem ze Stefanem. Mężczyzna ma wątpliwości, czy postąpił słusznie kończąc ich związek. Zwierza się Natalii. Ona idzie na kolejną randkę z Wojtkiem Żarskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"51784379":["Pod renomowanym liceum kręci się banda, która napada zarówno na przypadkowych przechodniów, jak i uczniów. Podejrzany jest młody narkoman, który ma już na koncie podobne wybryki. Kubę prosi o pomoc kumpel, radca prawny. Ktoś ukradł mu samochód. W środku auta były dokumenty procesowe, na których odzyskaniu najbardziej zależy poszkodowanemu. Funkcjonariusz musi wytropić samochód, by uchronić kolegę przed zawodową kompromitacją.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"51784380":["Podczas zwykłej kontroli drogowej dochodzi do strzelaniny, w której ginie funkcjonariusz policji, a drugi zostaje ciężko ranny. Policjanci docierają do właściciela auta, jednak okazuje się, że ten zgłosił wcześniej kradzież. Nie ufając mężczyźnie, postanawiają go śledzić. Technik Jan Wójcik ma problemy ze zdrowiem. Tymczasem jego matka wciąż opowiada mu, że chciałaby mieć kolejnego wnuka. Stosuje coraz bardziej zaskakujące metody perswazji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"51784381":["Były skazaniec Radosław Wolniewicz zgłasza się do biura Malanowskiego z prośbą o pomoc w ustaleniu adresu byłej żony. Kobieta wyszła za mąż po raz drugi, a sąd ograniczył Radosławowi prawa rodzicielskie. Mężczyzna chciałby odnowić relacje z córką. Detektywi doprowadzają do spotkania. Dwa miesiące później klient uprowadza własne dziecko. Teraz to on staje się obiektem zainteresowania detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/407ee300a7369e1a5e32cd430292fad9",["N"]],"51784382":["W biurze detektywów pojawia się Ryszard Wojnicki, który niepokoi się o swoją córkę Marcelinę. Związała się ona z mężczyzną, którego Ryszard nie akceptuje. Podejrzewa nawet, że dziewczyna jest ofiarą przemocy. Detektywi ustalają, że podejrzenia klienta to tylko wierzchołek góry lodowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6d613fac47fdacc6d2af0fabfe1a6ce",["N"]],"51784330":["Sprzątaczka Daria znajduje swojego pracodawcę wycieńczonego i przykutego do kaloryfera. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszana jest była dziewczyna ofiary, właścicielka portalu randkowego. Sprawa się komplikuje, kiedy mężczyzna dostaje wiadomość z pogróżkami. W międzyczasie detektywi zajmują się sprawą 10-letniego Ignasia, prymusa klasowego, który uciekł z domu. Policjanci podejrzewają, że zaginięcie chłopca związane jest z rodzinnymi sekretami.","","",["N"]],"51784331":["Zamaskowany i uzbrojony napastnik przejmuje kontrolę nad nowoczesną willą jednego z najbogatszych deweloperów w mieście i bierze jego rodzinę jako zakładników. Policjanci przy ogromnej presji czasu muszą rozwiązać skomplikowaną sprawę, w której nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Tymczasem żona jednego z warszawskich adwokatów zgłasza jego tajemnicze zaginięcie. Okazuje się, że został porwany, a jego osoba łączy oba śledztwa.","","",["N"]],"51784332":["Do Malanowskiego zgłasza się zdeterminowana Alina, która za wszelką cenę pragnie poznać prawdę o swoim mężu. Podejrzewa, że ma on kochankę. Detektywi rozpoczynają obserwację. Tomek zatrudnia się w firmie mężczyzny jako ochroniarz, a Magda prowadzi śledztwo w terenie. Duet odkrywa, że mąż klientki spotyka się z dużo młodszą blondynką, uparcie twierdząc, że jest wtedy na zebraniu lub spotkaniu z klientem. Ponadto szef konkurencyjnej firmy grozi mu w jego własnym gabinecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c914737ea0a8d0c896fad6c1a7387089",["N"]],"51784333":["W biurze Malanowskiego zjawiają się państwo Dziewanowscy, którzy przyjechali z małej miejscowości w Bieszczadach, by odnaleźć syna - studenta drugiego roku. Chłopak nagle zerwał kontakt i zniknął. Policja ustaliła, że ostatnim miejscem, w którym widziano Grzegorza, jest dyskoteka, a jako ostatnia widziała go jego sympatia - Agnieszka. Ania i Marek ustalają, że w sprawę zamieszany jest tajemniczy adorator Agnieszki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/58f9c7130dd1c4dafc847107a527eb69",["N"]],"51784334":["Zostaje postrzelony Artur, kolega Malanowskiego, który jest właścicielem strzelnicy. Tuż przed utratą przytomności zdążył powiedzieć do Bronka \"Ratuj ją\". Detektywi podejmują współpracę z policją. Trop prowadzi do Krzysztofa Sykulskiego, który trafił do więzienia za sprawą ojca Artura i niedawno wyszedł na wolność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6542739d72a4db6d1126286807eb99c7",["N"]],"51784335":["Do biura Malanowskiego przychodzi Karolina Sokół. Kobieta żyje w ciągłym strachu, ponieważ ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Ktoś wybił w jej domu szybę, a po kilku dniach zamordował psa, zostawiając informację \"W ramach odsetek\". Detektywi ustalają, że stary przyjaciel rodziny, fotograf, może źle jej życzyć. Podejmują obserwację. Na potrzeby śledztwa Ania zostaje modelką, a Marek czuwa nad bezpieczeństwem klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78f733d524537b233e0b1ae9217be224",["N"]],"51784336":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51784337":["
Młody mistrz iluzji rusza w trasę po Stanach Zjednoczonych. Podczas tej podróży uczy się od najlepszych magików. Bierze też udział w ulicznych pokazach, podczas których zadziwia przechodniów swoją sztuką.","","",[]],"51784338":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f8bae73aecfd6d0879e423ef6272bac",["N"]],"51784339":["Jedna z najbardziej słonecznych europejskich stolic - Lizbona. To miasto, w którym melancholijne dźwięki fado koją duszę i nerwy, a słodkie porto rozgrzewa. Polacy, którzy od lat mieszkają w tym cudownym mieście, zdradzą tajemnice stolicy Portugalii. Marek wytłumaczy, dlaczego Portugalczycy jadają akurat dorsza aż na 365 sposobów. Z kolei Michał zaprowadzi ekipę programu na słynne ciasteczka. Przepis na nie jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic, którą znają tylko trzy osoby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/44168e15b8d7ff7b4fa6a0e52b5745d8",["N"]],"51784340":["Precyzyjny jak szwajcarski zegarek, wytworny jak szwajcarska czekolada i solidny jak szwajcarski bank - jednym słowem twórcy wybierają się do Zurychu. O tym bogatym mieście opowiedzą: studentka Ania, znany lokalny lekarz położnik - Jerzy i księgowy Rafał. Wszyscy są zgodni co do jednego - to wyjątkowo drogie miasto, za to ulice są czyste jak talerze wyjęte prosto ze zmywarki, a wodę można pić wprost z fontanny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/425da38c706e3ff894b9350051b27ade",["N"]],"51784341":["Około 220 lat temu Sydney było osadą skazańców. Obecnie to nowoczesna metropolia, do której przybyło dziesiątki tysięcy Polaków. Irek pracuje jako ratownik na jednej z najsłynniejszych plaż na świecie - Bondi Beach. Ola jest menedżerką w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Australii. Oboje przybyli na antypody za miłością. Z kole Ewelina na początku parzyła kawę, a dziś jest doradcą podatkowym, jeździ porsche i prowadzi bajeczne życie. Widzowie poznają tych najszczęśliwszych spośród wszystkich \"zesłańców\" z Sydney.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54ab86cf905e5dee2f7c04cadbb3ff3",[]],"51784342":["W 1944 roku pochód aliantów na Rzym zatrzymały silnie umocnione pozycje niemieckie wokół klasztoru Monte Cassino. Obsadzały ją elitarne jednostki niemieckie - strzelcy górscy i spadochroniarze. Przed pojawianiem się pod Monte Cassino Polaków, na linii Gustawa zamordowano wielu Amerykanów, Francuzów, Hindusów, Nowozelandczyków i Brytyjczyków. Atak wojsk polskich rozpoczął się w nocy 12 maja 1944 roku. Poprzedziły go artyleryjskie natarcie i bombardowanie. Pierwsze uderzenie naszych rodaków zakończyło się klęską, a atakujące bataliony zostały zdziesiątkowane. Drugi atak zaś odniósł powodzenie, a na klasztorze Monte Cassino załopotała polska flaga. Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wyposażeni w odpowiednie pozwolenia ruszają z wykrywaczami na poszukiwania śladów po tej jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2728b4b8ce36cf0dc2d8c45c2841a48d",["AD"]],"51784343":["W 1944 roku pochód aliantów na Rzym zatrzymał silnie umocnione pozycje niemieckie wokół klasztoru Monte Cassino. Obsadzały ją elitarne jednostki niemieckie - strzelcy górscy i spadochroniarze. Przed pojawieniam się pod Monte Cassino Polaków, na linii Gustawa zamordowano wielu Amerykanów, Francuzów, Hindusów, Nowozelandczyków i Brytyjczyków. Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowsk wyposażeni w odpowiednie pozwolenia ruszają z wykrywaczami na poszukiwania śladów po tej jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b6524357663c651fd9518132e617cc9",["AD"]],"51784344":["Lwy żyjące w dolinie rzeki Savute w południowej Afryce nauczyły się polować na słonie, aby przetrwać w skrajnie niesprzyjających warunkach.","","",[]],"51784345":["Kulisy ekstremalnego egzaminu, jakiemu poddawani są kandydaci do elitarnej rosyjskiej jednostki specjalnej. Kamera rejestruje fizyczne objawy wycieńczenia podczas biegu przez góry, czołgania w błocie, symulacji prawdziwej akcji czy walk wręcz. Czy młodzi mężczyźni wygrają z własnym ciałem i słabościami?","","",[]],"51784347":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"51784348":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"51784349":["Historia katastrofy, jaka miała miejsce 5 sierpnia 2010 roku w kopalni miedzi i złota San José, położonej nieopodal Copiapó. W wyniku tąpnięcia 33 górników zostało uwięzionych pod ziemią w komorze o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Po siedmiu nieudanych próbach 22 sierpnia 2010 udało się w końcu wydrążyć otwór, dzięki któremu nawiązano kontakt z zasypanymi. Przed wydostaniem ich na zewnątrz wdrożono bardzo restrykcyjne procedury, w tym specjalną dietę, ubiór ochronny czy kolejność ewakuacji, by zapewnić im jak najlepsze warunki aklimatyzacji. Działania ratownicze mające na celu wyciągnięcie górników rozpoczęły się 12 października, a zakończyły 14 października. Górnicy przetrwali pod ziemią rekordowy okres 69-70 dni.","","",[]],"51784350":["
Historie największych rabunków i kradzieży w historii. Od brawurowego napadu na Luwr po zainspirowany filmem \"Ocean's Eleven\" napad na firmę depozytową w Kent. Akcje te wymagały wielkiego sprytu i świetnej logistyki, a niekiedy po prostu bezczelnej odwagi. Krok po kroku widzowie poznają przebieg sensacyjnych wydarzeń.","","",[]],"51784351":["Caracas wyrosło na atrakcyjną metropolię. Bieda, bogactwo, brak bezpieczeństwa i przestępczość tworzą tu wybuchową mieszankę. W ciągu 10 lat Caracas stało się jednym z najniebezpieczniejszych metropolii, przebijając nawet Rio i Bogotę. Porwania, zabójstwa i przestępczość zorganizowana nie pozostają bez wpływu na zwykłych mieszkańców.","","",[]],"51784352":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"51784353":["Ukrywają się i działają w tajemnicy, wciąż kultywując dawne rytuały. W programie poznamy tajne stowarzyszenia, które mają ogromną rolę - większą, niż może się wydawać. Wśród takich organizacji znaleźli się Masoni, różokrzyżowcy, templariusze, iluminaci czy legendarni członkowie elitarnego stowarzyszenia Uniwersytetu w Yale 'Czaszka i Kości' (Skull and Bones). Jednak nie tylko te stowarzyszenia są tajne, również ich członkowie mają własne, ukryte cele. Tajemnicą owiane jest chociażby składanie ślubów, co rodzi różne mity i legendy. Jedna z nich zakłada, że członkowie takich grup dążą do zawładnięcia światem. Te oraz inne opowieści przedstawi historyk Marian Füssel.","","",[]],"51784354":["W 1940 r. Hilter sądził, że uda się mu pokonać samotnie walczącą Anglię. Niemieckie wojsko było liczniejsze, lepiej uzbrojone, miało do dyspozycji dobrze wyposażone siły powietrzne. Naziści popełnili błąd, który umożliwił Brytyjczykom przegrupowanie swoich oddziałów. Ponadto w Anglii działali eksperci specjalizujący się w łamaniu szyfrów i szpiedzy. Brytyjczycy współpracowali też z ruchem oporu, który działał w okupowanych krajach Europy.","","",[]],"51784355":["Za kilka miesięcy Śliwa przejdzie na emeryturę, a wtedy, być może, bieszczadzki wypał węgla przestanie istnieć. W przerwach podczas pracy Siwy i Mały jak zwykle rozmawiają o kobietach i dzikich zwierzętach. Żmiju opowiada o zniknięciu Baranka. Staszek przestrzega, by nie zatracić się w odkrywaniu zapomnianych wsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"51784356":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"51784357":["Z powodu złej pogody nie udał się wspólny wypad na ryby razem z poetą Zbigniewem Książkiem i pisarzem Sławomirem Michorzewskim, zatem ekipa programu prezentuje najnowsze modele woblerów szczupakowych oraz pokazuje, jak samemu wyrabiać sztuczne muchy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0c6ced6ccdf1c640132ce47fd16cd125",["N"]],"51784358":["Ekipa programu wybiera się w Bieszczady, aby nad Sanem łowić lipienie kardynalskie. Wędkarze wykorzystują jako przynętę sztuczne muchy, które uczyli się produkować z poprzednim odcinku. Połów okazuje się niezwykle udany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7d6f850d5c209ef8a1d7a00f6a57b8b",["N"]],"51784359":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea231df10709c799f2540e85df7dbce0",["N"]],"51784360":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb30c672806c54056a29a1798cc57df",["N"]],"51784361":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77774d0465cfb2062cefbdbef4cf32cf",[]],"51784362":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77772c3c08c25ec642a4a57958ad887c",[]],"51784363":["Mecze piłkarskie od lat są miejscem, w których dochodzi do największych zamieszek. Pseudokibice zantagonizowanych drużyn dążą do konfrontacji, która nie rzadko zmienia piłkarskie widowisko w stadionową bitwę. Tym razem widzowie będą mogli przyjrzeć się pracy policjantów przy zabezpieczaniu meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Na stadion przyjeżdża około 30 tys. kibiców stołecznej drużyny. Jeden z operatorów z ukrytą kamerą wchodzi podczas meczu na żyletę - trybunę na której spotykają się najbardziej zagorzali kibice - by obserwować agresywnych fanów piłki nożnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b947a660a4dd506ad38713c2b2908ccc",["N"]],"51784364":["Funkcjonariusze Wydziału Realizacyjnego KSP przygotowują się do obławy na największą w historii polskiego narkobiznesu fabrykę amfetaminy. Z informacji operacyjnych wynika, ze jest ona ukryta nieopodal Puszczy Kampinoskiej. W każdym z budynków mogą przebywać uzbrojeni członkowie grupy przestępczej. Z powodu grożącego niebezpieczeństwa funkcjonariuszom jednostki bojowej zamontowano w kombinezonach małe kamery, które pozwolą śledzić przebieg całej akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a76bb88b3531a11807da17d287fbe2f",["N"]],"51784699":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","","",[]],"51784700":["Prowadzący prezentuje najbardziej odważne i szalone nagrania odnalezione w sieci, ukazujące nieszczęśliwe wypadki \"domorosłych\" kaskaderów. Następnie wyjaśnia przyczyny niepowodzeń śmiałków, zestawiając je z prawami fizyki, chemii czy biologii. Wykorzystuje w tym celu specjalnie przygotowane animacje, a także emituje materiał filmowy w zwolnionym tempie, omawiając go sekunda po sekundzie. Widzowie zobaczą zmagania \"bohaterów\" w różnych sytuacjach. Filmiki są bardzo dokładnie analizowane, obnażając przy tym brak wyobraźni lub wiedzy ryzykantów.","","",[]],"51784701":["Prowadzący prezentuje najbardziej odważne i szalone nagrania odnalezione w sieci, ukazujące nieszczęśliwe wypadki \"domorosłych\" kaskaderów. Następnie wyjaśnia przyczyny niepowodzeń śmiałków, zestawiając je z prawami fizyki, chemii czy biologii. Wykorzystuje w tym celu specjalnie przygotowane animacje, a także emituje materiał filmowy w zwolnionym tempie, omawiając go sekunda po sekundzie. Widzowie zobaczą zmagania \"bohaterów\" w różnych sytuacjach. Filmiki są bardzo dokładnie analizowane, obnażając przy tym brak wyobraźni lub wiedzy ryzykantów.","","",[]],"51784702":["Prowadzący prezentuje najbardziej odważne i szalone nagrania odnalezione w sieci, ukazujące nieszczęśliwe wypadki \"domorosłych\" kaskaderów. Następnie wyjaśnia przyczyny niepowodzeń śmiałków, zestawiając je z prawami fizyki, chemii czy biologii. Wykorzystuje w tym celu specjalnie przygotowane animacje, a także emituje materiał filmowy w zwolnionym tempie, omawiając go sekunda po sekundzie. Widzowie zobaczą zmagania \"bohaterów\" w różnych sytuacjach. Filmiki są bardzo dokładnie analizowane, obnażając przy tym brak wyobraźni lub wiedzy ryzykantów.","","",[]],"51784703":["W przepięknej nadbużańskiej wsi stoi ponadstuletni dom, w którym mieszka pani Teresa, samotnie wychowująca szesnastoletniego wnuka Mariusza. Rozpadająca się konstrukcja złożona z ganku, pokoju i kuchni, brak łazienki, dostęp jedynie do zimnej wody - to codzienność, w jakiej muszą żyć. Na zimę do jedynego pokoju wstawiany jest piec, który ogrzewa cały dom. Ani pani Teresa, ani Mariusz nie mają miejsca dla siebie. Gdy pojawia się Katarzyna Dowbor, Mariusz ujmuje ją swoją pasją - ogrodnictwem. Na niewielkim skrawku ziemi za budynkiem chłopiec uprawia warzywa i zioła. Katarzyna nie zostawi tej rodziny bez pomocy - ekipa rusza do akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6413f64f54cc69c4546834b96d84d0e4",[]],"51784704":["Jowita kłóci się z Anią, która nie chce skorzystać z pomocy psychologa. Darek świetnie się bawi na nietypowej pierwszej randce z Basią. Księgowy Włodek zaskakuje Jowitę kolejną nietuzinkową umiejętnością. W Autocentrum dochodzi do awantury z pijanym klientem, który nie rozumie, dlaczego pracownicy nie chcą wydać mu auta. Ponowne odwiedziny ojca przyprawiają Jowitę o bezsenność oraz ból głowy. Andrzej jest wściekły, że jego działania, które zmierzają do przejęcia warsztatu, nie przynoszą oczekiwanego rezultatu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784705":["Ojciec Martyny jest zdeterminowany, by rozdzielić ją z Krystianem. Darek boi się zaprosić Basię do swojego zapuszczonego mieszkania i korzysta z porad wnętrzarskich sąsiadek. W Autocentrum pojawia się kandydatka na stanowisko sprzedawcy w komisie, która od razu zdobywa sympatię Moniki. Nie dogaduje się jednak z Waldkiem. Ania nie przychodzi na umówione przez Jowitę spotkanie z psychologiem. Ma pretensje do matki, że uważa ją ona za wariatkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784706":["Urzędniczki znajdują na swoim biurku kopertę z pięcioma tysiącami złotych i zarzucają Jowicie próbę wręczenia łapówki. Z pomocą przychodzi jej księgowy Włodek i pielęgnowana przez niego paprotka. Igor pakuje się w kłopoty, gdy stara się zaimponować kobietom ze swojego otoczenia. Tymczasem Martyna dostaje od przyjaciółki karnet do stadniny koni. Kobieta zamierza wrócić do niedawno porzuconej pasji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784707":["Martyna spotyka w stadninie swojego byłego chłopaka, Witka. Z powodu kłamstwa Waldka Jowita musi spędzić dzień w komisie, usiłując zdobyć klienta. Na przeszkodzie staje jej Daria. Antoni, walcząc z potrzebą sięgnięcia po alkohol, wyżywa się na młodych mechanikach. Po trudnej rozmowie z rodzicami Sebastian wyprowadza się z mieszkania po babci. Poznaje też największą tajemnicę Igora.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784708":["Monika odkrywa poranne zwyczaje Włodka. Darek z pomocą sąsiadki próbuje unowocześnić staroświeckie mieszkanie ciotki Gertrudy. Sebastian szuka nowego lokum, co kończy się niezręczną rozmową z Darią. Włodek doradza Jowicie zatrudnienie nowego sprzedawcy. Kontaktuje się ona z Ewą, która zostawiła swoje CV. Kobieta nie jest świadoma, że ktoś ją obserwuje, gdy udaje się na spotkanie z Anią. Krystian chce zrobić niespodziankę Martynie. Odkrywa też, że ma rywala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784709":["Krystian podejrzewa, że Martyna go zdradza. Dziadek udziela mu rad, jak postępować z kobietami. Sebastian wprowadza się do Darka. Igor ratuje z opresji panią Krysię. Idą razem do kina. Jowita odbywa rozmowę rekrutacyjną z Ewą i po krótkim sprawdzeniu jej kompetencji postanawia dać jej szansę, co nie podoba się Waldkowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",["N"]],"51784710":["Studentka Natasza prosi o pomoc w poszukiwaniu swojej koleżanki, Svety. Dziewczynie skończyła się wiza studencka i przebywa w Polsce nielegalnie. Detektywi sugerują, by skontaktować się z rodziną Svety i sprawdzić, czy nie wyjechała do siebie, ale Natasza zapewnia, że to niemożliwe. Sveta zostawiła też w akademiku wszystkie swoje rzeczy i była zadowolona z nowej pracy, którą znalazła przez ogłoszenie . Max poszukuje przydatnych informacji w internecie, a Ruda sprawdza firmę kosmetyczną, w której dziewczyna się zatrudniła. Pani detektyw zwraca uwagę na dziwne wymogi rekrutacyjne. Oprócz zdjęcia trzeba ujawnić dane na temat swojego stanu zdrowia, chorób w rodzinie czy nałogów. Postanawia udawać kandydatkę. Niebawem wydarzenia przybierają zaskakujący obrót.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"51784711":["Do Septagonu zgłasza się trzydziestoletnia kobieta. Jej mąż zaginął dwa lata wcześniej. Pojechał do pracy do Warszawy, żeby zarobić na wymarzony dom i z dnia na dzień przestał się odzywać. Policja okazała się w tej sprawie bezradna. Tymczasem klientka niedawno nawiązała romans z mężczyzną, który po kilku latach pobytu w Niemczech wrócił do Polski. Ma własną firmę i daje nowej partnerce poczucie bezpieczeństwa, jednak kobietami czasami odnosi wrażenie, że ją osacza. Wie bowiem więcej, niż ona kiedykolwiek mu powiedziała. Dlatego klientka prosi, by Septagon dyskretnie mu się przyjrzał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"51784712":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"51784713":["Na komisariat przychodzi roztrzęsiona kobieta. Jej narzeczony dzień wcześniej udał się na swój wieczór kawalerski i słuch po nim zaginął. Kowal i Zapała rozmawiają z przyjacielem mężczyzny, który miał być świadkiem na ślubie. Spotykają się też z jego byłą dziewczyną, tancerką erotyczną, obecną podczas imprezy. Wkrótce udaje się odnaleźć zaginionego. Niebawem mężczyzna znowu znika. W barze Mikołaja pojawia się prostytutka Jaga, która bez skutku próbuje uwieść Białacha. Były policjant dowiaduje się, że ktoś pobił kobietę. Do Krzyśka dzwoni zaniepokojona nauczycielka. Tosiek źle się poczuł i trafił do szpitala. Chłopiec jest zaniepokojony problemami małżeńskimi rodziców. Zuza postanawia pomóc przyjaciołom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/18838a84ac6f198e9d07477f4ed29681",["N"]],"51784714":["Milena i Miłosz Mazurowie są parą od 12 lat. Kobieta była kiedyś studentką sporo starszego mężczyzny. Spokój w ich związku kończy się, kiedy Miłosz zaczyna przejawiać zazdrość o żonę. Ich relację komplikują kolejne listy miłosne do Mileny od anonimowego wielbiciela. Miłosz przekonuje ukochaną, że autorem wiadomości jest ich bardzo atrakcyjny sąsiad. Milena początkowo pozostaje obojętna. Z czasem jednak sytuacja się zmienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d3549122ed69dcc2c9dcd9b4fb5bb50",["N"]],"51784715":["Reżyser teatralny Jacek Radosz mieszka z owdowiałą matką, lecz dużo czasu spędza poza domem. Pod jego nieobecność towarzystwa dotrzymuje kobiecie sąsiadka Anna. Domem zajmuje się Ukrainka polskiego pochodzenia, Sonia. Matka Jacka po śmierci męża uzależniła się od hazardu. Gdy z ich domu zaczynają znikać cenne przedmioty, Radosz podejrzewa, że kobieta znów zaczęła grać. Ta jednak zaprzecza. Podejrzenie pada na Sonię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b45e38e5e713e7e3eb2e31137e5630f1",["N"]],"51784716":["Ewa robi karierę, podczas gdy jej mąż Paweł opiekuje się domem i dziećmi. Mieszkają na tym samym piętrze co Lilka i Eryk. Kobieta jest ratownikiem medycznym w pogotowiu, a jej mąż pracuje w barze. Oboje wykonują swoje obowiązki nocą. W ciągu dnia z mieszkania pary często dochodzą niepokojące hałasy. Paweł podejrzewa, że Lilka może być ofiarą przemocy domowej. Próbuje dowiedzieć się, jak jest naprawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/05f623146d4641f5750bd36830351d2a",["N"]],"51784717":["Małżonkowie Joanna i Grzegorz mają dom przedmieściach Katowic. Ich córka Ania mieszka w kawalerce, w tej samej dzielnicy. Rodzice chcieliby, aby dziewczyna wprowadziła się do sąsiedniego domku, który zamierzają kupić. Nieruchomość trafia jednak w ręce kogoś innego. Z tego powodu nowy sąsiad, podróżnik Karol, budzi niechęć Grzegorza. Mężczyzna chętnie opowiada o swoich niezwykłych przygodach, lecz sąsiedzi stopniowo przestają mu wierzyć. Wkrótce Joanna zapada na zdrowiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4297e81b2782754af66b932b59fc400",["N"]],"51784718":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",["N"]],"51784719":["Pewien mężczyzna twierdzi, że przyszedł do jego domu człowiek podszywający się pod komornika. Okazuje się, że egzekutor jest prawdziwy. Dłużnik zapewnia jednak, że nie zaciągnął żadnego kredytu. Zieliński i Zatońska muszą ustalić, czy mężczyzna kłamie, czy może ktoś ukradł jego dowód osobisty. Policjanci udają się też do osiedlowego marketu, gdzie awanturuje się kierowca. Asia musi nagle pojechać do domu, żeby zająć się pijanym ojcem. Po powrocie na komendę widzi Szymona bawiącego się z Tymkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/db67813f3b698f996b2a062f6f24e478",["N"]],"51784720":["Lilka próbuje poderwać komisarza Marka. Gawlik zgadza się na randkę. Mężczyzna razem z Dagą Górską prowadzi śledztwo w sprawie śmierci eksploratora, który przeszukiwał okolice miasta, używając detektora do metali. Od jego byłej żony policjanci dowiadują się, że zabity nie do końca legalnie sprzedawał znalezione pamiątki z II wojny światowej, wśród których znajdowały się nazistowskie insygnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4bdda02d4e91a61a476bb9ef263318f4",["N"]],"51784721":["Gwiazdą odcinka jest formacja Paranienormalni, która powstała w Jeleniej Górze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["N"]],"51784722":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912640.jpg","",["N"]],"51784723":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912640.jpg","",["N"]],"51784724":["Reż.: Joseph Zito.
Komandos Specnazu Nikolai (Dolph Lundgren) zostaje wysłany do Afryki na niebezpieczną misję. Jej celem jest wyeliminowanie antykomunistycznych sił opozycyjnych. Na miejscu Nikolaj obserwuje, jak Kubańczycy i Rosjanie znęcają się nad miejscową ludnością. Przerażająca machina wojenna sprawia, że postanawia stanąć po stronie uciśnionych. Rozpoczyna samotną krucjatę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1923193.jpg","",[]],"51784725":["Ekipa przetestuje przyrządy, które pomagają utrzymać prosty kręgosłup. Ich działanie oceni lekarz ortopeda. Twórcy programu przygotują zabawny quiz, z którego będzie można dowiedzieć się, jak wyjść z trudnych sytuacji podczas Bożego Narodzenia. Pokazana zostanie też historia ryby, bez której nie ma wigilijnej kolacji. Galileo zdradzi, jak wygląda hodowla karpi oraz w jaki sposób stworzenia te trafiły na polskie stoły. Widzowie dowiedzą się, z jaką prędkością porusza się skórzany rzemień wprawiony w ruch. Poznają również park wirtualnej rozrywki w Chinach. W nieprawdziwym świecie można przeżyć wielu rzeczywistych emocji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"51784726":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"51784727":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"51784728":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"51784729":["Sebastian Luty jest kierowcą rajdowym. Od zawsze kochał sport i nawet po wypadku, który uczynił go osobą niepełnosprawną, spełnia swoje marzenia na torze wyścigowym. Założył też fundację. Natomiast Piotr Truszkowski jest siatkarzem i hokeistą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c03d42d7d3077123d833232e8cfafb33",["AD"]],"51784730":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"51784731":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"51784732":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51784733":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51784734":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"51784735":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"51784736":["Julia Mazurek zaczyna dzień od spięcia z matką. Tymczasem Juliusz jest podekscytowany nowym niebezpiecznym hobby Szymona Zielińskiego. Próbuje namówić kolegę, by mu pokazał, jak trenować parkur. Szymon stanowczo odmawia. Na patrolu Mazurek i Zieliński dostają wezwanie do willowej dzielnicy, gdzie skradziono luksusowe auto. Sprawa dotyczy znanego prawnika. Policjantom udaje się pozyskać nagrania z monitoringu i próbują sprawdzić, w jaki sposób złodziej bez problemu dostał się do pojazdu, skoro poszkodowany wciąż jest w posiadaniu swoich kluczyków. Tego dnia patrol siódmy interweniuje w przejściu podziemnym, gdzie ktoś zepchnął ze schodów kobietę. Ofiara zauważyła, że napastnik miał na ubraniu logo zespołu jej chłopaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77e8eb8ae3db295d74edb4b86bae7a31",["N"]],"51784737":["Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, który podejrzewa swoją partnerkę o zdradę. Detektywi zaczynają śledzić kobietę. Wygląda na to, że ma jakiegoś tajemniczego wielbiciela, ale jest nieczuła na jego zaloty. Kiedy są niemal pewni jej niewinności, odkrywają zaskakujące fakty, które mogą pomóc zapobiec przerażającym wydarzeniom... Tymczasem Bury i Novy pomagają kobiecie szantażowanej przez byłego kochanka, który żąda on od niej 100 tys. zł. Jeśli nie otrzyma pieniędzy, wyśle do prasy nagie zdjęcia danej kochanki, pochodzące z sesji, którą kobieta specjalnie dla niego zrobiła u profesjonalnego fotografa. Detektywi próbują odzyskać zdjęcia, ale zostają zdemaskowani. Ku ich zaskoczeniu były kochanek klientki zgadza się współpracować. Zarzeka się, że to nie on szantażuje kobietę. Detektywi potwierdzają jego niewinność. Tymczasem nieubłaganie zbliża się termin przekazania okupu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/422c4f87558cf9c1d37dcc9ba2d60036",["N"]],"51784738":["Szef i Bury przyjmują zlecenie od małżeństwa mieszkającego na luksusowym osiedlu. Chcą oni pozbyć się bezdomnego, który kradnie i dokonuje aktów wandalizmu. Podczas gdy detektywi próbują namierzyć mężczyznę, dochodzi do napadu na syna klientów. Nastolatek przyznaje, że okradł go mężczyzna, którego podejrzewają jego rodzice. Detektywi obserwują bezdomnego, który wydaje się uczciwym człowiekiem. Niebawem ustalają, że to nie on napadł na nastolatka i demaskują prawdziwego złodzieja. Tymczasem pewna kobieta prosi detektywów o pomoc, ponieważ zauważyła obrażenia na ciele swojego syna. Zaczynają od sprawdzenia podejrzewanego przez klientkę kolegi syna. Ruda zatrudnia się w szkole, ale w trakcie śledztwa pojawia się kilka innych tropów. Sprawa okazuje się znacznie poważniejsza niż się z początku wydawała...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4368a3b808e6bb7a54903b3269f907f6",["N"]],"51784739":["Jajeczko Faberge
Karol był na przyjęciu u dyrektora Marszałka. Przyniósł stamtąd Alinie - wściekłej, że nie została zabrana na imprezę, mały prezent. Okazuje się, że jest to bardzo cenne ozdobne jajeczko Faberge. Żona szefa, Pamela Marszałek, myśląc, że ono zostało skradzione, postanawia je odzyskać i zawiadamia policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903337.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ab9e3cb77d51dc094a1d9cdaa72a70b",[]],"51784740":["Manager
Karol wraca z pracy nieco później, niż zwykle, w dodatku przynosi bukiet kwiatów dla Aliny i butelkę szampana. Usłyszał przypadkowo w pracy rozmowę, z której wyciągnął wnioski, że ma zostać menedżerem. Dumny, wszystkim wkoło opowiada o swoim zawodowym sukcesie. Zaczyna też zachowywać się, jak szef firmy, planuje też z żoną wspólny wyjazd. Czeka go jednak niespodzianka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903337.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/50eda74d3b217db186cd32cfe8a8e0b9",[]],"51784741":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906089.jpg","",[]],"51784742":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","","",[]],"51784743":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","","",[]],"51784744":["Reż.: Georg Fanady.
Detektyw Jake Styles leci do USA na ślub siostry. Na miejscu okazuje się, że jej narzeczonym jest chłopak, który ma podejrzaną przeszłość. Jake udaje się na miejscowy komisariat, aby dowiedzieć się, czym zajmuje się jego przyszły szwagier. Rozmowa z kapitanem wiele wyjaśnia. Wychodzi na jaw, że mężczyzna pracuje dla jednego z lokalnych mafiosów. Jest księgowym w restauracji, w której mafia pierze brudne pieniądze pochodzące z hazardu i nierządu. Jake nie chce dopuścić do ślubu siostry.","","",[]],"51784745":["Reż.: Bernard L. Kowalski.
Fałszerz pieniędzy zabija wspólnika i kradnie matrycę do produkcji banknotów. Kiedy policja dowiaduje się, że na rynku pojawiły się fałszywe pieniądze, zaczyna badać sprawę. Tymczasem pewna dziewczynka kradnie Jake'owi portfel. Nie chce się przyznać, jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Próbuje uciec detektywowi. W tym czasie inni młodzi ludzie kradną podejrzanemu fałszerzowi jego walizkę i neseser z matrycą.","","",[]],"51784746":["Bjorn Bergenstrup
Karol zobowiązał się podjąć u siebie tramwajarza z Danii, Bjorna Bergenstrupa, który przyjechał, by poznać życie warszawskich kolegów. Pech chce, że Aliny nie ma w domu, a Norek przypadkowo zalał Karolowi mieszkanie. Trzeba szybko znaleźć kogoś, kto udawałby panią Krawczykową.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903337.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/da380fdd1ef3031b7f510642f812c343",[]],"51784747":["Azor
Karol chce przypodobać się dyrektorowi Marszałkowi i decyduje się wziąć udział w prowadzonej przez żonę szefa akcji pomocy zoo. Postanawia zaopiekować się osłem. Pamela z tej okazji odwiedza osobiście panią Krawczykową i informują ją o tym w taki sposób, że Alinka zaczyna podejrzewać Karola o posiadanie nieślubnego dziecka z inną kobietą. Wkrótce wszystko się wyjaśnia, bo Krawczyk wraca do domu ze zwierzęciem. Okazuje się, że z powodu remontu w ogrodzie zoologicznym każdy opiekun musi wziąć swojego pupila do siebie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903337.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a085d1e7d25de2917caefe46886b95e",[]],"51784748":["W tym odcinku reporterzy programu spróbują uporządkować naszą wiedzę na temat religii. Ponadto zaprezentują najciekawsze funkcje iPhonów, niektóre z nich są nieodzowne, jeśli chcemy przetrwać samotnie noc w lesie. Na zakończenie fakty i mity dotyczące głodówki. Widzowie dowiedzą się, czy rzeczywiście to najlepszy sposób na zrzucenie paru dodatkowych kilogramów.","","",[]],"51784749":["Reż.: Félix Enríquez Alcalá.
Dwaj zamaskowani napastnicy napadają na dom byłego mistrz surfingu i właściciela dobrze prosperującej firmy, Teda Hendersona. Jego żona, Joanne i nastoletni syn wychodzą cało z opresji, ale bandyci uprowadzają mężczyznę. Detektywi odkrywają ślady, które wskazują, że Ted już nie żyje. Policjanci próbują dociec co było przyczyną napadu. Ted kolekcjonował dzieła sztuki i pamiątki sportowe, ale Delko zauważa, że złodzieje nie zabrali najcenniejszych eksponatów. Na miejscu zbrodni znaleziony zostaje test ciążowy, który dowodzi, że Joanne spodziewa się dziecka.","","",["N"]],"51784750":["Reż.: Karen Gaviola.
Dochodzi do napadu na opancerzony samochód przewożący pieniądze z banku. Jeden ze strażników zostaje zastrzelony, ginie również jeden z napastników. Skradziono 3 mln dolarów. Na szczęście dzięki specjalnie oznaczonym banknotom funkcjonariuszom udaje się zatrzymać złodzieja wraz z łupem. Wówczas okazuje się, że dolary zostały podrobione. Ekipa Horatia Caine'a musi zbadać sprawę dwóch morderstw oraz wyjaśnić, kto ukradł prawdziwą gotówkę.","","",["N"]],"51784751":["Wach, Walczak i Kowalski wybierają się na bal charytatywny, na którym mają odebrać nagrodę za swoją pracę z młodzieżą. Nie wszyscy dobrze się czują w strojach wieczorowych, a Paulina ma na dodatek kłopoty z dotarciem na miejsce i korzysta z pomocy pewnego urzeczonego jej urodą mężczyzny. Nieoczekiwanie ceremonię zakłóca tragiczne wydarzenie - z windy w holu wyczołguje się zakrwawiony człowiek, który umiera na rękach Pauliny. Okazuje się, że to jeden z gości honorowych gali, który miał wręczać nagrody gościom. Mężczyzna został zaatakowany w jednym z pokoi hotelowych. Kryminalni zatrzymują wszystkich uczestników balu i rozpoczynają śledztwo. Jednak nagrania z monitoringu pokazują, że sprawca nie był uczestnikiem przyjęcia. Teraz kryminalni muszą go odnaleźć i poznać motywy zbrodni. Walczak nie umie przebaczyć Izie kłamstwa o dziecku. Dziewczyna postanawia się wyprowadzić. Tymczasem na komendzie rozchodzi się informacja o niespodziewanym urlopie Kubisa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d1b319c1ee454ab713c980665f510b5",["N"]],"51784752":["Młody nie pamięta, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru. Ma jednak złe przeczucia. Ania chce dowiedzieć się czegoś o Małeckim od jego przyjaciela, Kozioła. Podstępem zdobywa klucze do jego mieszkania. Basię odwiedza znajomy, Krystian. Samotny ojciec, który wychowuje trójkę dzieci przychodzi do lekarki w sprawie wysypki najmłodszego syna. Kobieta sądzi, że to poważna choroba. Domański ma plan, jak zaopatrzyć się w stałą dostawę leków. Potrzebuje jednak pomocy Talara. Grażyna jest zła na Żyłkę za pijacki wybryk z jej mężem. Pomyłka kobiety doprowadza do zdarzeń, które mają wpływ na całą przychodnię. Dyrektor próbuje rozwiązać kolejny kryzys wizerunkowy. Kamery zainstalowane w jego gabinecie działają jednak na jego niekorzyść.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906511.jpg","",["N"]],"51784753":["Mieszko ma kłopoty. Próbuje jednak zapomnieć o problemach, angażując się w pracę. Jedną z pacjentek jest pani Wańczyk. Kobieta czuje, że umiera i nie chce opuścić placówki. Domański odkrywa, co naprawdę jej dolega. Wyznaje też Talarowi prawdę o swojej chorobie. Sąsiad zostaje wciągnięty w plan lekarza. Ania dostaje propozycję od Kozioła. Do przychodni trafia Estera, żona dyrektora Żyłki. Jest zaskoczona tym, że nie zastała męża. W tym czasie mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie Drachala. Tajemniczy nieznajomy próbuje znaleźć Domańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906511.jpg","",["N"]],"51784754":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"51784755":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51784756":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51784757":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51784758":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51784594":["Atmosfera w domu Strzeleckich jest coraz bardziej napięta - Paweł i Anka unikają rozmowy na temat Zosi. Julka dopytuje, jak teraz będzie wyglądało ich życie. W drodze do pracy Anka wymusza na Pawle podjęcie decyzji. Inga dzwoni do Roberta, ale on zajęty pracą, opieką nad Ignacym i Kubą, nie ma czasu na rozmowę z nią. Rozczarowana szuka pocieszenia u Patrycji, która też jest pochłonięta codziennymi obowiązkami. Patrycja na cmentarzu niespodziewanie spotyka Wiktora. Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat. To ich zbliża i umawiają się na spotkanie. Dorota pokazuje Marcinowi dom do wynajęcia. Kokietuje go, on jednak pozostaje niewzruszony. Patrycja i Anka odbierają z lotniska tryskającą energią Zuzę, która planuje wielkie zmiany w swoim życiu. Chce otworzyć własny biznes. Tymczasem w domu Strzeleckich dochodzi do kłótni, w wyniku której Paweł uderza Julkę w twarz. Anka stara się ratować sytuację, ale Julka jest śmiertelnie obrażona na ojca i nie może się pogodzić z obecnością Zosi. Dziewczyna podejmuje decyzję o wyprowadzce i zmusza do niej Czarka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6cff843a9d5979319f87b27970c822a",["N"]],"51784595":["Matka Natalii skąpi córce wszystkiego. Dziewczyna nie jest akceptowana w szkole, ponieważ odstaje od kolegów pod każdym względem. Konflikt z dominującą w towarzystwie Żanetą jeszcze bardziej zaognia sytuację. Wyalienowana Natalia skupia się na treningach tenisa. Kiedy matka nie chce dać jej pieniędzy na obóz sportowy, nastolatka zawiera niebezpieczny układ z Żanetą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b84151858835ea70d15fed7b2f8ece27",["N"]],"51784596":["Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy
Ferdek otrzymuje od Badury stary, kolorowy turban. Po założeniu go na głowę przenosi się do świata dziwnych snów. Z czasem okazuje się, że przedmiot jest połączony magiczną więzią z dywanem, w którego posiadaniu przypadkowo jest Marian. Wkrótce w kamienicy zaczyna dochodzić do dziwnych zdarzeń. Pojawiają się w niej m.in. piękne kobiety ze Wschodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/841cd9d683d65c9a20d9a9e500a490f9",["N"]],"51784597":["Artur z Karolem rozpoczynają poszukiwania Sabiny, która wciąż milczy. W firmie zjawia się Aleks i wyznaje Kulczyckiemu prawdę o swoim spisku z Matejką, proponując jednocześnie pomoc w pogrążeniu Marker's Trade. Arturowi trudno uwierzyć w szczere intencje Koniecznego. Melka ma coraz więcej wątpliwości, czy podjąć studia, na które się dostała. Na polecenie Bogumiła Gosia zabiera ze szkoły córkę Marka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab7ae72f271c5a2c277e5f26e260b653",["N"]],"51784598":["Sabina przedstawia Arturowi dowody potwierdzające niewinność Aleksandra, a on, chcąc przekonać Kulczyckiego, że stoi po jego stronie, postanawia zniszczyć firmę swojego ojca. Gdy wraca z Sabiną do domu, niespodziewanie zatrzymuje go policja. Marek rozpoczyna poszukiwania swojej zaginionej córki. Prosi o pomoc Anetę. Podczas jej nieobecności Aśka musi sama dokonać transakcji zakupu obrazów. Cezary wprowadza w Barbarianie kolejne zmiany, aby przyciągnąć większą liczbę klientów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/743f92452594390f6705e898fa78e92e",["N"]],"51784599":["Taki dobry lekarz
Nad Wisłą pewien wędkarz znajduje spalone zwłoki. Detektywi ustalają, że jest to ciało znanego warszawskiego lekarza. W trakcie śledztwa pojawiają się kolejne fakty w sprawie doktora. Próby znalezienia opiekunki dla Stasia, syna Jana Wójcika, kończą się niepowiedzeniem. Dzięki Lenie udaje się wreszcie wybrać odpowiednią osobę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51784600":["Paczka z bananami
Pracownik hurtowni w paczce z bananami przypadkowo odnajduje tajemniczy pakunek. Okazuje się, że w środku są narkotyki. Następnego dnia mężczyzna znika bez śladu. Natalia zapomina o przymiarkach swojej sukni. Aneta jest zaniepokojona, że jej koleżanka nie przejawia zainteresowania swoim ślubem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51784601":["Na oddział chirurgiczny zostaje przyjęty 9-letni Franek Rowicki. Chłopiec uszkodził sobie tętnicę udową, gdy zakradał się na posesję sąsiada. Tylko natychmiastowa pomoc pana Władysława, emerytowanego lekarza, uratowała Frankowi życie. W szpitalu zjawiają się rodzice dziewięciolatka. Na pierwszy rzut oka widać, że nie przepadają za starszym panem, odludkiem o którym krążą plotki, że zabił własną żonę. Okazuje się, że Franek źle zrozumiał podsłuchaną rozmowę. Myślał, że pan Władysław chciał utopić szczeniaki, więc ruszył psiakom na pomoc. Sąsiedzi dochodzą w końcu do porozumienia. Tymczasem pielęgniarka Lucyna spotyka pacjentkę, która twierdzi, że miała romans z nieżyjącym mężem pracownicy szpitala. Kobieta postanawia sprawdzić, czy rzekoma kochanka jej byłego partnera mówi prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1bb270db30ac4597056526b71c02702",[]],"51784602":["Na oddział pediatryczny trafia nastolatek z podejrzeniem cukrzycy młodzieńczej. Badania jednak nie potwierdzają wstępnie postawionej diagnozy. Pielęgniarka zauważa, że chłopak nawet w szpitalu intensywnie przygotowuje się do olimpiady z geografii. Niepokoi ją nadmierna ambicja pacjenta. Okazuje się, że chłopak chce zwrócić na siebie uwagę matki i ojczyma, którzy wyraźnie faworyzują jego młodszego, uzdolnionego brata. Pracownica szpitala zwraca uwagę opiekunom na ich zachowanie wobec starszego syna, które może być dla niego bolesne. Chłopca odwiedza kolega z klasy, który dostarcza mu tajemnicze pigułki. Nastoletni pacjent wyznaje pielęgniarce, że zażywa te leki i intensywnie ćwiczy, ponieważ uważa, że ma nadwagę. Od zawsze w szkole był pośmiewiskiem i miał ksywę \"Gruby\". Tymczasem pielęgniarka Ania i pediatra Daniel stają się sobie coraz bliżsi, choć kobieta po ostatnim niepowodzeniu sercowym wyraźnie trzyma przystojnego lekarza na dystans. Ania również borykała się z zaburzeniami odżywiania, dlatego tak szybko udało jej się rozpoznać niepokojące objawy u młodego pacjenta. Przykre wspomnienia ze szkoły i trudne relacje rodzinne powodują, że popada w przygnębienie. Daniel próbuje ją pocieszyć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb0dcfb1ddcdf84ce1d113de08ffa8fc",[]],"51784603":["Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem w ich domu. Patrycja umawia się z Wiktorem w greckiej restauracji. Wspólna kolacja zbliża ich do siebie. Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym, obskurnym mieszkaniu. Córka jest nadal zła na ojca, ale Czarek stara się panować nad sytuacją. Paweł zacieśnia swoje relacje z Zosią i próbuje nadrobić stracony czas. Ankę boli jego zachowanie. Dorota zastanawia się nad ciągłymi rozmowami telefonicznymi Marcina z ukochaną. Wychodzi na jaw, że mężczyzna szuka mieszkania nie tylko dla siebie i żony, ale również dla kochanki. Zuza odzyskuje swoje stare stanowisko w banku. Obie z Iwoną dochodzą do wniosku, że lepiej połączyć siły niż rywalizować ze sobą. Markiewicz poznaje Marka - szefa ochrony, który wydaje się być nią zainteresowany. Robert przyjeżdża do Ingi. Po raz pierwszy widzi swoją córkę Marysię. Po bohaterskiej akcji Andrzeja, który brawurowo zawiózł Ingę do szpitala, zaczyna przekonywać się do niego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e245ac98d64baed4841a854dc96b257e",["N"]],"51784604":["Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska i od razu nadrabiają czas rozłąki. Dorota spotyka się z Marcinem, aby sfinalizować transakcję wynajmu mieszkania. Zuzę zaczyna powoli irytować nowa asystentka, ale za to coraz bardziej intryguje ją Marek z ochrony. Kobieta daje się zaprosić na randkę, która nieoczekiwanie szybko się kończy. Kate próbuje po raz kolejny wyjaśnić Dagmarowi całe zdarzenie. Jeleński nalega na kolejne spotkanie z Patrycją. Dziewczyna nie jest pewna, czy taki układ jej odpowiada, ale w końcu się zgadza. Anka zastaje w mieszkaniu matkę Zosi. Razem z Pawłem próbują znaleźć wyjście z sytuacji. Po spotkaniu z Mirką, Anka dochodzi do wniosku, że dziewczynka powinna zostać z nimi. Ich plan psuje nagły wyjazd kobiety, która pomimo sprzeciwu wszystkich zabiera ze sobą córkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3c1e1b4c60c94e281fa96da8c7cd9680",["N"]],"51784605":["Anita i Lucyna organizują sobie domowe spa. Obie uwielbiają ten sposób spędzania czasu, a ponadto oszczędzają na kosmetyczce. Tym razem Anita wpada na pomysł, żeby wypróbować peeling kwasem złuszczającym. 24-latka bardzo interesuje się kosmetologią i dużo czytała o dobrodziejstwach tego taniego i skutecznego kosmetyku. Niestety, podczas zabiegu dochodzi do pomyłki i Lucyna aplikuje sobie na skórę nierozcieńczoną wersję. Już po kilku sekundach zaczyna palić ją buzia i dochodzi do ostrego poparzenia. Przemycie twarzy zimną wodą tylko potęguje działanie kwasu. Trójka studentów, wracając z imprezy przechodzi przez miejski park. Jacek i Tomek zostają napadnięci przez bandytów na oczach Łukasza. Tomek zostaje dźgnięty nożem i wepchnięty w krzaki. Jackowi zaś bandyci zaczynają grozić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a461a069dc2cce7bddd91c18f213c6d",["N"]],"51784606":["Matejka przedstawił policji mocne dowody obciążające swojego syna. Zrozpaczona Sabina odwiedza prezesa Marker's Trade i próbuje wpłynąć na niego, by wycofał swoje zarzuty. Melka postanawia zapisać się na kurs przygotowawczy do pracy w policji, ale o swoich planach nie mówi bliskim. Marek próbuje odnaleźć Gosię, z którą wciąż nie ma kontaktu. Gdy spotyka pod jej mieszkaniem Bogumiła, podejrzewa ich o spisek. Zaniepokojony mówi Anecie o swoich obawach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ac5dff9685bd63828df151ea2af1f8e0",["N"]],"51784607":["Artur z Aleksandrem postanawiają nadal współpracować, ale na nowych zasadach. Po wycofaniu zarzutów przez Matejkę Aleks ma również nadzieję na poprawę stosunków ze swoim ojcem. Melka wyjawia w końcu Pawłowi prawdę o swoich zawodowych planach. Gdy dowiaduje się o nich Marysia, przerażona postanawia przeszkodzić córce w ich zrealizowaniu. Kazanowa z entuzjazmem planuje każdy szczegół ceremonii ślubnych, ale jej gust znacznie różni się od gustu Wiktorii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80efbae30045e01399e7dc5f79de7d18",["N"]],"51784608":["Irmina radzi Ance, by nie rezygnowała z miłości. Przekonana przez nią Szostakowska jedzie do Warszawy i spotyka się z Pawłem. Oboje spędzają dość burzliwy wieczór w jednym z klubów. Dziewczyna mówi Anuszkiewiczowi, że go kocha następnie wraca na Podlasie. Paweł zatrzymuje się na kilka dni u ojca, który wybiera się z Zoją do ciepłych krajów. Zaczyna nową pracę. Razem z Kamilą spotyka się z ich pierwszym klientem, piłkarzem Damianem. Tymczasem Nora odkrywa, że Sasza nie jest tak niewinny, jak uważali. Rosjanin sprzedaje Darkowi swoje auto. Okazuje się, że samochodu szuka policja. Pracownicy CBŚ znajdują wewnątrz pojazdu dowody na handel narkotykami. Mechanik zostaje aresztowany. W pensjonacie rodziców Uli zjawia się Mirella. Kobieta, która załatwiła Stanisławowi wyjazd do sanatorium oświadcza Halinie, że mąż już do niej nie wróci i że zamierza się rozwieść. Matka Uli rzuca się na nią z pięściami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17af7976fe0f510ad790101c0cd5867e",["N"]],"51784609":["Po swoim wyznaniu Anka czeka w domu na odpowiedź Pawła. Nie wie, że mężczyźnie zepsuł się telefon. Załamana, ma do siebie pretensje o bezsensowną podróż do Warszawy. Tymczasem Damian, nowy klient Anuszkiewicza, kompletnie pijany wystawia się na widok publiczny. Staje się łatwym łupem paparazzo i bohaterem rozdmuchanego przez niego skandalu. Kamila zmusza Pawła, by okłamał dziennikarzy. Jedynie w ten sposób zdoła uratować opinię piłkarza. Menadżer staje przed trudnym wyborem: może ratować firmę, lub powiedzieć prawdę. Tymczasem w Białej Podlaskiej Halina stale nie wierzy w zdradę męża. Podejrzewa, że Stanisław został porwany przez Mirellę. O zbadanie sprawy prosi Norę. Po aresztowaniu Darka ślub Uli staje pod znakiem zapytania. Co gorsza dziewczyna dochodzi do wniosku, że jej ukochany może być winny. W tym czasie Darek zostaje przewieziony na rozprawę do Lublina. Na prośbę Pawła obrony oskarżonego o przemyt narkotyków mechanika podejmuje się Anuszkiewicz senior, wzięty prawnik.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa49a8fafcd886cf1000a30f183f6215",["N"]],"51784610":["W domu Anki i Pawła pojawia się Mirka. Okazuje się, że Zośka uciekła z hotelu. Zuza wyznaje, że kocha Jerzego. Teraz Inga lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku i - współczuje przyjaciółce. Przygnębiona Markiewicz wybiera się do Stefy, aby ta postawiła jej karty. Niespodziewanie przybywa Bożena z Jaśkiem i Beatą. Mają szokującą wiadomość. Inga spotyka się z Dorotą. Ta, poznawszy tajemnicę Marcina, dopatruje się wszędzie dowodów zdrady. Postanawia śledzić Łukasza. Dziewczyny idą na strzelnicę. Zuza ma nadzieję spotkać tam Marka. Nie zawodzi się, ale czeka na nią również niespodzianka - na miejscu poznaje jego córkę, Adę. Anka po raz kolejny przyłapuje Mirkę na piciu. Wiktor odwozi Patrycję do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa. Opowiada Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony mężczyzny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0ad873f0c3c0beded118e4a1cda5b345",["N"]],"51784611":["Reż.: Ernie Barbarash.
Maggie Marks (Merritt Patterson) jest absolwentką prawa, która stara się o pracę w prestiżowej firmie. Podczas oczekiwania na odpowiedź, postanawia z przyjaciółką Sarah (Rhea Bailey) wyjechać na wakacje do Europy. W jednym z krajów poznaje rowerzystę Adriana (Jack Donnelly). Okazuje się, że chłopak jest następcą tronu. Rodzina chłopaka jest przeciwna związkowi z amerykańską dziewczyną. W rolach głównych występują Merritt Patterson (Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna) oraz Rhea Bailey (Tajemnice domu Anubisa).","","",["N"]],"51784612":["Reż.: David Fincher.
Meg po rozwodzie z mężem, bogatym biznesmenem, kupuje ogromny, czteropiętrowy dom na Manhattanie. Chce tam zamieszkać razem ze swoją córką Sarah. Piękny apartament należał wcześniej do ekscentrycznego milionera, który kazał wybudować w nim specjalny pokój na wypadek pożaru lub włamania. Jest to niewielkie pomieszczenie z betonu, wyposażone w wentylację, telefon, monitoring, a nawet oddzielny system zasilania. Już pierwszej nocy, którą Meg i Sarah spędzają w swoim nowym domu, do budynku wdzierają się trzej przestępcy - Burnham, Raoul i Junior. Spodziewają się, że jest on pusty, a obecność nowych lokatorek to dla nich zaskoczenie. Tymczasem przerażona Meg wraz z córką w ostatniej chwili chroni się przed napastnikami w azylu. Okazuje się jednak, że bandyci właśnie tam zamierzają się dostać, ponieważ zmarły milioner ukrył w tym miejscu coś bardzo cennego. Schronienie staje się więc dla matki i córki śmiertelnie niebezpieczną pułapką. Sytuację pogarsza fakt, że Sarah jest poważnie chora i nie wytrzyma długo bez swoich leków. Zdesperowana matka musi być sprytniejsza od bandytów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836724.jpg","",["N"]],"51784613":["Sebastian Brzystek dwa lata temu poznał przez internet recepcjonistkę hotelową Milenę Wanach. Od tego czasu są parą. Mężczyzna poważnie myśli o przyszłości i zamierzał oświadczyć się ukochanej. Niestety od niedawna kobieta dziwnie się zachowuje: stała się oziębła, unika seksu, a do tego najchętniej cały czas spędzałaby w pracy. Damian Petrow i jego ludzie rozpoczynają obserwację. Wkrótce zaczynają podejrzewać, że Milena po godzinach spotyka się w hotelu ze sponsorem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/740ecc3ab09b4f7ff45be7ed956a282a",["N"]],"51784614":["Fikcja literacka
Alutka z zachwytem odkrywa dla swojej twórczości nowe medium. Domorosła pisarka postanawia założyć internetowy dziennik. Wkrótce cały świat dowiaduje się z jego łamów o życiu intymnym Jędruli, jego skrywanych chorobach i skłonnościach do zdrad. Tymczasem niczego nieświadomy bohater internetowych wypocin podejrzewa, że jest ofiarą złośliwych plotek Jadzi.","","",[]],"51784615":["Paczka z bananami
Pracownik hurtowni w paczce z bananami przypadkowo odnajduje tajemniczy pakunek. Okazuje się, że w środku są narkotyki. Następnego dnia mężczyzna znika bez śladu. Natalia zapomina o przymiarkach swojej sukni. Aneta jest zaniepokojona, że jej koleżanka nie przejawia zainteresowania swoim ślubem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51784616":["Anita i Lucyna organizują sobie domowe spa. Obie uwielbiają ten sposób spędzania czasu, a ponadto oszczędzają na kosmetyczce. Tym razem Anita wpada na pomysł, żeby wypróbować peeling kwasem złuszczającym. 24-latka bardzo interesuje się kosmetologią i dużo czytała o dobrodziejstwach tego taniego i skutecznego kosmetyku. Niestety, podczas zabiegu dochodzi do pomyłki i Lucyna aplikuje sobie na skórę nierozcieńczoną wersję. Już po kilku sekundach zaczyna palić ją buzia i dochodzi do ostrego poparzenia. Przemycie twarzy zimną wodą tylko potęguje działanie kwasu. Trójka studentów, wracając z imprezy przechodzi przez miejski park. Jacek i Tomek zostają napadnięci przez bandytów na oczach Łukasza. Tomek zostaje dźgnięty nożem i wepchnięty w krzaki. Jackowi zaś bandyci zaczynają grozić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a461a069dc2cce7bddd91c18f213c6d",["N"]],"51784617":["Powrót Kopcińskiego
Halina przynosi do domu smutną wiadomość - zmarł znajomy z osiedla emerytowany Tadeusz Kopciński. Kiepska i jej mąż czują się zobowiązani, by udać się na jego pogrzeb, zwłaszcza że nieboszczyk był osobą samotną. Następnego dnia ku wielkiemu zaskoczeniu spostrzegają przez okno całego i zdrowego Tadeusza Kopcińskiego. Znajomy potwierdza, że naprawdę umarł, ale z niewiadomych przyczyn wciąż żyje. Zagadkowa sprawa Kopcińskiego zaczyna niepokoić Kiepskich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/860c840647f53f691600c784737be2cc",["N"]],"51784618":["Skowronek znowu zjawia się w Wadlewie. Jego obecność budzi strach i poruszenie wśród mieszkańców. Tylko Emilka ma odwagę stanąć twarzą w twarz z mścicielem. Pod wpływem Przemka Kinga postanawia wprowadzić w domu kilka zmian. Nie przypadają one do gustu pozostałym członkom rodziny. W przeciwieństwie do niej Beata robi wszystko, by nie ulec sugestiom jogina. Radek w końcu zjawia się u Sabiny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/464d8d52e96d3f09c89c422d8890f487",["N"]],"51784619":["Godzilla","","",[]],"51784421":["Prow.: Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna.
Kolejna edycja emocjonującego show, którego twórcy poszukują kolejnych kandydatów na gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Soliści i zespoły mają szansę zdobyć sławę, jeśli tylko zachwycą wyjątkowo surowych sędziów: Korę, obdarzoną słuchem absolutnym Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę oraz lidera Comy Piotra Roguckiego. Poprzednie edycje pokazały, że szansę na udział w programie mają wszyscy, zarówno miłośnicy popu i hip-hopu, jak i disco polo i hard rocka. Widzowie przekonają się, czy jurorom uda się odkryć talenty na miarę poprzednich finalistów programu. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.","","",["AD"]],"51784422":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"51784423":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784424":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784425":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784426":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784427":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784428":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784429":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784430":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784431":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784432":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784433":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784434":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784435":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784436":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51784437":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784438":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784439":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51784440":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51784441":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51784442":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51784443":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51784150":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51784152":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51784154":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"51784155":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"51784156":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"51784157":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"51784158":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"51784159":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"51784160":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"51784161":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"51784162":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"51784163":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"51784164":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"51784165":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"51784166":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"51784167":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51784170":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51784171":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"51784172":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784173":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784174":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784175":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784176":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784177":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51784178":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"51784179":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"51784180":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784181":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"51784182":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784183":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"51784184":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784185":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"51784186":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784187":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"51784188":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51784189":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784190":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51784191":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51784192":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"51784193":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"51784194":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"51784195":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"51784196":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"51784197":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"51784198":["Występy gwiazd muzyki disco polo. Kamery towarzyszą im podczas koncertów w wielu miejscach Polski. Twórcy programu przypomną najlepsze z nich.","","",[]],"51784199":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"51784200":["Prow.: Tomasz Samborski.
Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"51784201":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"51784202":["Klaudia namawia Krystynę, by spotkała się z Albertem i poprosiła go o pomoc. Mężczyzna przyjmuje propozycję byłej żony. Postanawia znaleźć dawnych współpracowników i nakłonić ich do powrotu. Jego oferty przyjmują Nikola i Paweł. Albert zatrudnia też nową tancerkę, zjawiskową Aldonę, licząc, że przyciągnie ona dodatkowych klientów. Jakiś czas później spotyka ją pod kościołem. Dziewczyna, w obecności księdza, wypiera się znajomości. Tymczasem do klubu przyjeżdża nowy inwestor, by nakłonić Krystynę do sprzedaży lokalu.","","",[]],"51784203":["Pomimo starań Alberta sytuacja finansowa klubu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Brakuje pracowników, a liczba klientów daleka jest od tej z czasów świetności lokalu. Mężczyzna nadal próbuje przekonać Nikolę, Pawła i Daro do powrotu. Sytuację komplikują wierzyciele, którzy żądają zwrotu należności. Krystyna i Klaudia wprowadzają kolejne innowacje, ale tylko obniżają one rangę dyskoteki. Gdy Robson dowiaduje się, że ojca nachodzą ludzie Cichego, decyduje się wrócić na swoje stanowisko. Tymczasem hodowca bydła Łukasz poznaje w klubie piękną i śmiałą Agnieszkę. Okazuje się, że dziewczyna marzy o światowym życiu i nie wyobraża sobie życia poza miastem. Właściciel gospodarstwa decyduje się zataić przed nią prawdę o swoim zawodzie.","","",[]],"51784204":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"51784123":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51784125":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"51784126":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51784127":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51784128":["Zasady funkcjonowania Disco Polo lat 90.","","",[]],"51784129":["Arek oświadcza się przed klubem swojej dziewczynie. Chłopak boi się, że przyszli teściowie go nie zaakceptują. Jakiś czas później spotyka ojca swojej wybranki w dyskotece. Miłość kwitnie także u Klaudii. Kobieta dostaje nietypowy prezent od ukochanego.","","",["N"]],"51784131":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51784132":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51784133":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51784134":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"51784135":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51784136":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51784137":["Podziały i antagonizmy klubów i dyskotek","","",[]],"51784138":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51784139":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51784140":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"51784142":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51784143":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"51784144":["BQLL","","",[]],"51784145":["Zaproszeni do studia muzycy polecają swoją ulubioną piosenkę, którą wykonuje inny artysta. Muszą uzasadnić swój wybór.","","",[]],"51784146":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"51784147":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51784148":["Paweł znika z pracy i wyjeżdża z miasta. Albert przyjeżdża do Julinka, by pomóc swojemu pracownikowi. Próbuje nakłonić Pawła do powrotu do Warszawy. Mężczyzna zaczyna wierzyć w siebie i postanawia ponownie powalczyć o serce Nikoli. Jeden z klientów klubu, Jacek, próbuje poderwać pewną Irminę, która wpadła mu w oko. Koleżanka dziewczyny odkrywa, że zna chłopaka z dyskoteki.","","",["N"]],"51784149":["Urzędniczka Helena marzy o karierze wokalistki. Szef dziewczyny sceptycznie podchodzi do jej zainteresowań. Postanawia ona jednak spróbować swoich sił w muzyce. Max dowiaduje się, że jego kuzyn miał wypadek i musi jechać do szpitala. Swoje obowiązki przekazuje Darii. Kobieta jednak podejrzewa, że mężczyzna zaczyna coś przed nią ukrywać.","","",["N"]],"51784759":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51784760":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"51784761":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51784762":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51784763":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"51784764":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51784765":["Widzowie VOX Music TV ruszają w pościg za Świętym Mikołajem. Jego złapanie zapewni szczęśliwcom wyjątkowe, muzyczne prezenty.","","",[]],"51784766":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51784767":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"51784768":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51784769":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"51784620":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"51784621":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835440.jpg","",["JM"]],"51784622":["Start Lublin nie zwalnia tempa. W ostatniej kolejce rewelacja rozgrywek pokonała mistrza Polski i to w świetnym stylu. Lublinianie już po pierwszej połowie prowadzili 54:30, by ostatecznie pokonać włocławian 96:71. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski nie miał z kolei powodów do radości. Ostrowianie zanotowali już siódmą porażkę w senonie, ulegając tym razem Śląskowi Wrocław 80:100.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"51784623":["Zaległe spotkanie dziesiątej kolejki, w którym Jastrzębski Węgiel podejmuje GKS Katowice. Brązowi medaliści poprzedniej edycji także w tym sezonie pokazują, że ich celem jest walka o podium. Po dwunastu rozegranych meczach jastrzębianie mieli na koncie dziewięć zwycięstw w tym ze Skrą Bełchatów i Zawierciem. GKS w dziesięciu meczach zanotował trzy zwycięstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784624":["Podczas ceremonii w Nyonie okaże się, kto z kim będzie walczył o awans do ćwierćfinału rozgrywek. W gronie rozstawionych w losowaniu drużyn są takie potęgi europejskiego futbolu jak Paris Saint-Germain, Bayern, Manchester City, Juventus czy FC Barcelona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784625":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1878802.jpg","",[]],"51784626":["Indykpol AZS Olsztyn w tym sezonie PlusLigi pokonał na wyjeździe m.in. Trefl Gdańsk czy Jastrzębski Węgiel. Mistrzowie Polski muszą być więc gotowi na bardzo trudny mecz. We znaki może dać im się zwłaszcza Jan Hadrava. Blokujący Zaksy radzili sobie już jednak z lepszymi atakującymi od Czecha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906922.jpg","",[]],"51784627":["VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zaliczyła świetny start w rozgrywkach, pierwszej porażki w sezonie doznając dopiero w dziesiątym spotkaniu. Podopieczni Andrei Anastasiego zachwycają nie tylko skutecznością, ale też i gra miłą dla oka. W ostatnim spotkaniu mieli trochę kłopotów z walecznym GKS-em Katowice, ale ostatecznie pokonali rywali 3:2. W starciu z Treflem Gdańsk również są faworytami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784628":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"51784629":["Dwa poprzednie mecze między Resovią i Aluronem kończyły się triumfami zespołu z Zawiercia. Damian Schulz i jego koledzy postarają się przerwać tę serię, ogrywając Jurajskich Rycerzy na własnym parkiecie. Jeśli uda im się ta sztuka, będzie to dopiero trzecie zwycięstwo rzeszowian w bieżących rozgrywkach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784630":["W dziewiątej kolejce siatkarze MKS-u Będzin wreszcie mogli unieść ręce w geście zwycięstwa po pierwszej wygranej w tegorocznej kampanii. Będzinianie pokonali po zaciętym spotkaniu AZS Idykpol Olsztyn 3:2. Cuprum Lubin cieszyło się w tym sezonie z czterech zwycięstw w tym ze Skrą Bełchatów w trzeciej kolejce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784631":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784632":["Na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbędzie się sześć zawodowych walk. W pojedynku wieczoru były pretendent do pasa EBU Michał Syrowatka zmierzy się z Maximem Churbanovem. Rosjanin stoczył dotychczas 12 pojedynków, z czego osiem zakończyło się jego zwycięstwem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51784633":["W dziewiątej kolejce siatkarze MKS-u Będzin wreszcie mogli unieść ręce w geście zwycięstwa po pierwszej wygranej w tegorocznej kampanii. Będzinianie pokonali po zaciętym spotkaniu AZS Idykpol Olsztyn 3:2. Cuprum Lubin cieszyło się w tym sezonie z czterech zwycięstw w tym ze Skrą Bełchatów w trzeciej kolejce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784635":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784636":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784637":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835440.jpg","",["JM"]],"51784639":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784640":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"51784641":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784642":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784643":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51784655":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784657":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784658":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"51784659":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784660":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"51784661":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784662":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784663":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784664":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784665":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51784666":["Drużyna prowadzona przez Andreę Gardiniego, byłego szkoleniowca Zaksy Kędzierzyn-Koźle, podejmie we własnej hali zespół z Rawenny. Faworytami meczu są goście, którzy wygrali trzy ligowe spotkania z rzędu. Duża w tym zasługa Thijsa Ter Horsta. Holender jest w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych graczy Serie A w tym sezonie i z pewnością da się we znaki także siatkarzom Gas Sales Piacenza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784667":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784669":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"51784670":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51784672":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51784644":["W walce wieczoru podczas \"Nocy wojowników\" w Częstochowie o międzynarodowy tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej spotkają się Tomasz Adamek i Fred Kassi. Góral w czerwcu tego roku powrócił na ring po rocznej przerwie i pokonał na punkty Solomona Haumono. Dziś mierzy się z przeciwnikiem, który w swoich ostatnich pojedynkach krzyżował rękawice m.in. z Hughiem Furym. Adamek liczy, że uda mu się przygotować formę pozwalającą mu walczyć o pas mistrzowski międzynarodowej federacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["AD"]],"51784645":["W pojedynku wieczoru zmierzyli się Jacek Chruślicki i Mateusz Cielepała. Dla pierwszego z nich była to piąta, a dla Cielepały dopiero druga walka w zawodowej karierze. Podczas zawodów rękawice skrzyżowali także m.in. Maksym Hardzeika i Bartłomiej Grafka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"51784646":["W walce wieczoru gali Babilon MMA 6 w podwarszawskim Raszynie zmierzą się Paweł Pawlak i Daniel Skibiński. Jej stawką jest pas organizacji w kategorii półśredniej. Pawlak ma za sobą występy w UFC, a w ostatnim pojedynku pokonał Rafał Lewonia. Skibiński natomiast może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51784647":["Przypomnienie gali, która odbyła się 4 listopada w Nowym Sączu. Zawodnicy toczyli pojedynki w formule MMA, K1 oraz Cage Boxing.","","",[]],"51784648":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51784649":["Pierwsza profesjonalna walka Pudziana w formule MMA, którą stoczył w grudniu 2009 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51784650":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"51784651":["Pojedynkiem wieczoru na organizowanej w olsztyńskiej hali Urania gali będzie walka Dariusza Sęka z Shalvą Jomardashvilim. To druga potyczka tych pięściarzy w historii. Poprzednia miała miejsce w lutym ubiegłego roku i zakończyła się wygraną Polaka. Jednogłośną decyzją sędziów Sęk pokonał wówczas pochodzącego z Gruzji rywala na punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51784652":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51784653":["Pierwszy z dwóch bezpośrednich pojedynków tych pięściarzy, który odbył się 12 grudnia 2015 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51784566":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"51784567":["Heban i handel niewolnikami
Maestro opowiada dzieciom o niewolnictwie w Ameryce. Zostało ono zapoczątkowane na kontynencie północnoamerykańskim w pierwszych latach XVII wieku i istniało we wszystkich koloniach angielskich aż do wojny o niepodległość.","","",[]],"51784568":["Pionierzy
Maestro dzieli się z dziećmi wiedzą na temat historii kontynentów amerykańskich. Opowiada o pionierach - ludziach, którzy jako pierwsi zasiedlili Nowy Świat.","","",[]],"51784569":["Konkurs strażacki/ Małpka kieruje ruchem","","",[]],"51784570":["Duszek kwiatowy","","",[]],"51784571":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"51784572":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"51784573":["Problemy medialne
Alutka jest rozgoryczona widząc, jak bardzo media interesują się pewnym poetą, autorem powieści \"Dwanaście\". Ma żal, że Jędrula, mimo jej nacisków, nie znalazł dotąd sposobu, by wylansować własną żonę. Nie chce czekać dłużej na jego pomoc. Sama obmyśla plan wypromowania siebie i swojej twórczości. Postanawia wywołać skandal, by trafić na pierwsze strony gazet. Jej wysiłki nie przynoszą jednak oczekiwanych rezultatów. Alutka aranżuje więc skandal, którego bohaterem staje się Jędrula. Pomysł ten okazuje się strzałem w dziesiątkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7966",[]],"51784574":["Zjazd
Jędrula otrzymuje zaproszenie na spotkanie z okazji 25. rocznicy matury. Postanawia spotkać się z dawnymi kolegami, nie zamierza jednak zabierać ze sobą żony. Nie chce, by poznała jego dawną sympatię. Alutka nie rozumie decyzji męża i wbrew jego woli postanawia mu towarzyszyć. Jej obecność na uroczystości wywołuje spore zamieszanie. Jędrula musi sporo się natrudzić, by wybrnąć z nieprzyjemnej sytuacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8152",[]],"51784575":["Wielki szmal
Po spotkaniu z kuzynem-finansistą, Karol postanawia zrobić fortunę, grając na giełdzie. Chcąc zdobyć pieniądze na inwestycje, namawia Pamelę Marszałek, by przekazała mu swoje oszczędności. Norek, mimo dużych wątpliwości, postanawia ostatecznie jeszcze raz zaufać przyjacielowi. Jak można się było spodziewać, interesy nie idą po myśli Karola. Tadzio zaczyna więc panikować. W dodatku na jaw wychodzi, że Pamela wykradła oszczędności z sejfu męża. Karol nie wytrzymuje nerwowo i wycofuje się z giełdy. Okazuje się, że była to zbyt pochopna decyzja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/596b8252b9b73e1c88cde32ea2628195",[]],"51784576":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"51784577":["13 kolonii w walce o niepodległość
Autorzy odcinka w przystępnej, animowanej formie przypominają ważne fakty z historii Stanów Zjednoczonych. Młodzi widzowie poznają wydarzenia, dzięki którym trzynaście brytyjskich kolonii odzyskało niepodległość.","","",[]],"51784578":["Wojna o niepodległość
Maestro opowiada dzieciom o wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych, która toczona była w latach 1775-1783 pomiędzy Królestwem Wielkiej Brytanii a jego trzynastoma koloniami w Ameryce Północnej. Narastający od wielu lat konflikt był konsekwencją rosnącego sprzeciwu kolonii wobec polityki brytyjskiej.","","",[]],"51784579":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/469ddef807b22b97c70ed7dd2ad026c0",["N"]],"51784580":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4042bcfff6373d4d718bb11f8590460",["N"]],"51784581":["Artystyczne ekspresje
Alutka zostaje zaproszona do współpracy przy europejskim tomiku poezji, do którego ma napisać wiersz o smutku. Trudno jej skoncentrować się na tym zadaniu, gdyż całe otoczenie jest w wyjątkowo radosnym nastroju. Próbuje różnych sposobów, by przywołać natchnienie, ogląda nawet produkowane przez męża telenowele. Nic jednak nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Nieoczekiwanie problem rozwiązuje jedno z dzieci Kwiatkowskich, które ulega fascynacji hip-hopem. Namówiona do wysłuchania kilku utworów Alutka, poznając mroczny świat współczesnych blokowisk, pogrąża się w smutku. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak wydobyć poetkę z otchłani rozpaczy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7751",[]],"51784582":["Narzędzia walki
Jędrula podpisuje intratny kontrakt na serial z jedną ze stacji telewizyjnych. Razem z Alutką cieszą się perspektywą przyszłych zysków. Radość ta jednak szybko zamienia się w niepokój, a później - w panikę. Ich dom zaczynają bowiem szturmować setki zdeterminowanych aktorów, marzących o roli w tej właśnie produkcji. Alutka wpada na pomysł, jak zażegnać ten kryzys. Wkrótce okazuje się, że jej działania tylko pogarszają sprawę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7922",[]],"51784583":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"51784584":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"51784585":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"51784586":["Państwo Nowakowie z Łochowa opiekują się dwuletnią wnuczką Mają. Mieszkają w starym domu, który wymaga natychmiastowego remontu, ponieważ nie jest dostosowany do potrzeb małego dziecka. Panuje w nim wilgoć i pleśń. Niestety rodzina nie jest w stanie o własnych siłach odnowić budynku. Do akcji wkracza ekipa Katarzyny Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902612.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6196d063d2a89b145a85ddb65f7a482",[]],"51784587":["W programie wizyta na Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Dziennikarze będą towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi i debiutantowi. W programie zostanie też przedstawiona historia Roberta Zarzeckiego, który uprawia blind tenis. Jest też wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d82f71796f872e2f5f99b35765dad8",["N"]],"51784588":["Historia Igora Sikorskiego, narciarza alpejskiego, świeżo upieczonego medalisty paraolimpijskiego z Pjongczang. Dziennikarze towarzyszą mu podczas przygotowań do Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych w Szczyrku. W odcinku pojawi się też Maks Moroz, nastolatek, który po raz pierwszy zmierzy się ze startem w mistrzostwach Polski. Kolejnym bohaterem będzie Tomasz Karcz - fryzjer, projektant mody, model i działacz społeczny. Prowadzi w Krakowie własną pracownię. Tomek urodził się z zespołem Polanda - rzadkim zespołem wad wrodzonych jednej strony ciała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3316173380a335bc57e5c62fc924c5e5",["N"]],"51784589":["W kolejnym odcinku programu prowadząca przygotuje potrawy bożonarodzeniowe. Zacznie od barszczu czerwonego zakwaszonego wodą z domowych ogórków kiszonych i zabielonego śmietaną. Poda go z tłuczonymi ziemniakami. Na danie główne będzie szynka pieczona w soku pomarańczowym, którą można przygotować jako danie obiadowe lub serwować na zimno - wówczas doskonale smakuje z sosem tatarskim po wiedeńsku, czyli z kaparami zamiast marynowanych grzybów. Na deser Ewa Wachowicz upiecze sernik czekoladowy na herbatnikowym spodzie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7839e88611af7d45dc2428bf10f493d",["N"]],"51784590":["Strażak Waldemar mieszka z dziewięcioletnim synem Kubą w budynku gospodarczym, którzy został przerobiony na mieszkanie. Jedną część zajmują schorowani rodzice mężczyzny, drugą on z dzieckiem. Sytuacja rodziny, której do tej pory doskwierał przede wszystkim brak wody i kanalizacji, pogorszyła się po pożarze. W jego wyniku uszkodzone zostały pokrycie dachu i okna. Ekipa Katarzyny Dowbor podejmuje się remontu budynku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902612.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4ec64bb069cd823368d01beb9347b03",[]],"51784591":["Najpierw prowadząca zabierze widzów do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, gdzie można obejrzeć wystawę przepięknych, bożonarodzeniowych szopek. Po powrocie Ewa Wachowicz zrobi postny pasztet grzybowy wedle tradycyjnej receptury pochodzącej z Małopolski. Następnie w hotelowej restauracji gospodyni programu spróbuje przystawki z pstrąga z jajkiem przepiórczym i smażonym jarmużem, gołąbków z węgorza w sosie maślanym, żuru z grzybami i wędzonymi kartoflami, sandacza w sosie polskim oraz smażonych pierogów. Deser przyrządzi w domu - upiecze bożonarodzeniowe ciasteczka z dużą ilością czekolady.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bcd705004c0bd6cb722373bb1d43f759",["N"]],"51784592":["Heban i handel niewolnikami
Maestro opowiada dzieciom o niewolnictwie w Ameryce. Zostało ono zapoczątkowane na kontynencie północnoamerykańskim w pierwszych latach XVII wieku i istniało we wszystkich koloniach angielskich aż do wojny o niepodległość.","","",[]],"51784593":["Pionierzy
Maestro dzieli się z dziećmi wiedzą na temat historii kontynentów amerykańskich. Opowiada o pionierach - ludziach, którzy jako pierwsi zasiedlili Nowy Świat.","","",[]]}