{"52343649":["Cezary, urzędnik stołecznego ratusza, wraz z żoną Dorotą odbierają makabryczną przesyłkę. Ktoś nadał do nich paczkę z odciętą głową ich psa. Podejrzany jest biznesmen Edward, który groził Cezaremu, a także brat Doroty, który żąda od siostry części pieniędzy z prowadzonego przez nią sklepu. Detektywi prowadzą również sprawę kobiety podtruwanej przez sąsiada. Kobieta twierdzi, że przy pomocy systemu wentylacyjnego do jej mieszkania regularnie tłoczona jest trucizna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52343650":["Nad Wisłą zostaje znaleziona młoda dziewczyna. Została zgwałcona przez nieznanego sprawcę. W gronie podejrzanych jest jej były chłopak, wciąż chorobliwie zazdrosny. Współlokatorka ofiary nie mówi policjantom wszystkiego. Pod jednym z warszawskich mostów ktoś zastawia wnyki, przez co nastolatek omal nie traci nogi. Detektywi próbują znaleźć winnego. Pomaga im przyjaciel poszkodowanego chłopca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52343651":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52343652":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52343653":["W środku nocy dochodzi do masakry - zamaskowany mężczyzna włamuje się do domu i zabija małżeństwo oraz ich siedmioletniego synka. Córka pary zostaje uznana za zaginioną. Robert Barcz i Natalia Nowak prowadzą śledztwo, którego finał szokuje wszystkich, nawet twardych gliniarzy wydziału kryminalnego. Detektywi ratują również życie niedoszłemu samobójcy. To złamane serce pchnęło mężczyznę do tak desperackiego czynu. Detektywi w trakcie śledztwa odkrywają, że miłość faktycznie nie jedno ma imię.","","",["N"]],"52343654":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52343655":["LEC Spring 2020","","",[]],"52343656":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"52343657":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52343658":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52343659":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52343660":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52343661":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52343662":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52343663":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52343664":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52343665":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52343666":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52343667":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52343668":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52343669":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52343670":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52343671":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52343672":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52343673":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52343674":["LEC Spring 2020","","",[]],"52343496":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52343497":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52343498":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52343499":["Reż.: Rob Letterman.
Główny bohater filmu, Lemuel Guliwer (Jack Black), mieszka na Manhattanie i pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Czuje się jak mały, nic nie znaczący człowiek w wielkim świecie. Guliwer marzy o czymś więcej, ale nie spełnia swoich pragnień, ponieważ boi się porażki. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do niezwykłej Krainy Liliputów, której mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi. Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie niesamowite zasługi, jak np. wymyślenie najwspanialszych wynalazków czy udział w ważnych wydarzeniach historycznych. Pewnego dnia staje ze swoimi nowymi przyjaciółmi do walki z ich odwiecznymi wrogami, mieszkańcami Belfuscu. Po przegranej Guliwer musi odkupić swoje winy. Udowadnia, że naprawdę jest wielki, ale to nie wzrost się liczy...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927448.jpg","",["N"]],"52343500":["Reż.: Carlos Saldanha.
Rosnąca temperatura zwiastuje kres epoki lodowcowej i koniec beztroskiego życia mieszkańców lodowej doliny. Jedynym ratunkiem jest wielka łódź, o której zwierzęta dowiadują się od stada wygłodniałych sępów. Trójka przyjaciół: mamut Manfred (głos Wojciech Malajkat), niezbyt rozgarnięty leniwiec Sid (głos Cezary Pazura) i tygrys Diego (głos Piotr Fronczewski) wyrusza więc we wskazanym kierunku. Manfreda bardziej niż zbliżającą się zagłada martwi fakt, że może być ostatnim ze swojego gatunku. Boi się, że musi pożegnać się z cichym marzeniem o założeniu rodziny. Wkrótce okazuje się jednak, że jego obawy były bezpodstawne. W dość niezwykłych okolicznościach poznaje bowiem młodą mamucią samicę, nieco ekscentryczną Elę (głos Karina Szafrańska). Ela w dzieciństwie straciła rodzinę i wychowywała się dwoma oposami, Zdzichem (głos Jacek Kawalec) i Edkiem (Krzysztof Szczerbiński), jest więc przekonana, że urodziła się oposem i zachowuje się dość nietypowo. Na dalsze poszukiwania łodzi wyruszają w powiększonym składzie. Od czasu do czasu przecina im drogę Wiewiórka, która histerycznie stara się gromadzić zapasy żywności. Tymczasem w otchłaniach wody, której z powodu odwilży wciąż przybywa czyhają zahibernowane niezwykle groźne prehistoryczne bestie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930019.jpg","",[]],"52343501":["Reż.: Brett Ratner.
Mutanci otrzymują szansę na zwyczajne życie. Magneto nie chce do tego dopuścić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876835.jpg","",["N"]],"52343502":["Reż.: Anthony Russo, Joe Russo.
Kapitan Ameryka (Chris Evans) i Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) dowodzą drużyną Avengers podczas wyprawy do Nigerii. Superbohaterowie muszą tam powstrzymać groźnego złoczyńcę Brocka Rumlowa (Frank Grillo), który próbuje wykraść groźny wirus przetrzymywany w laboratorium chemicznym w Lagos. Choć akcja Avengersów kończy się powodzeniem, w jej wyniku dochodzi do poważnych zniszczeń oraz strat wśród ludności cywilnej. Władze wprowadzają ustawę, która pozwoli im kontrolować drużynę i jej członków. Nie wszyscy superbohaterowie są przekonani co do słuszności rządowego projektu, wkrótce dochodzi do rozłamu w grupie. Kontynuacja przeboju \"Avengers: Czas Ultrona\" to kolejna już filmowa podróż do świata wydawnictwa Marvel. Za kamerą znów stanęli bracia Anthony i Joe Russo (Ja, ty i on, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz). Dzięki ich staraniom w filmie nie zabrakło błyskotliwych dialogów, widowiskowych scen akcji oraz zapierających dech w piersiach efektów specjalnych. W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Evans (Avengers), dwukrotny kandydat do Oscara Robert Downey Jr. (Jaja w tropikach) oraz czterokrotnie nominowana do statuetki Złotego Globu Scarlett Johansson (Między słowami).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937493.jpg","",[]],"52343503":["Katarzyna Dowbor tym razem chce pomóc trójce rodzeństwa. Michał, Filip i Roksana wychowywali się w domu pełnym przemocy i alkoholu. Po śmierci matki ich ojciec odszedł do innej kobiety. Najstarszy Michał, który był już wtedy pełnoletni, uzyskał od sądu zgodę na opiekę nad siostrą i bratem. Niestety, wkrótce potem w ich domu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i pożar zniszczył wszystkie pomieszczenia. Pozbawione dachu nad głową dzieci zamieszkały osobno u rodziny i przyjaciół. Chciałyby być znowu razem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7526aade5aa75a23b199947fe59d4a4c",["N"]],"52343504":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343505":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52343506":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52343507":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835434.jpg","",[]],"52343508":["Po raz kolejny Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu. Do tej kolebki rodzimego humoru przyjadą słynni mistrzowie w rozśmieszaniu, którzy zaprezentują też swoje najlepsze skecze. Widzowie zobaczą między innymi Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Chyba. Koncert poprowadzą artyści z Kabaretu Nowaki. Tego wieczoru widzowie poznają wydarzenia, które ukształtowały miasto - od średniowiecza aż do współczesności - znajdzie się też miejsce na historię żużla. W Amfiteatrze im. Anny German najpopularniejsi artyści zaprezentują premierowe i niepowtarzalne skecze oraz piosenki, które rozbawią nawet najbardziej wymagających widzów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938043.jpg","",[]],"52343509":["Reż.: Walter Hill.
Z więzienia stanowego ucieka niebezpieczny przestępca Ganz (James Remar). Pomaga mu w tym niejaki Billy Bear (Sonny Landham). Gangsterzy docierają do San Francisco. Ściga ich doświadczony detektyw Jack Cates (Nick Nolte). Policjant domyśla się, że uciekinierzy spróbują odzyskać łup z ostatniego napadu. Wyciąga z zakładu karnego byłego partnera Ganza, drobnego oszusta Reggiego Hammonda (Eddie Murphy). Szantażuje go, by ten zgodził się mu pomóc w ujęciu groźnych zbiegów. Początkowo obaj czują do siebie głęboką niechęć, jednak gdy nawzajem ratują sobie życie, nawiązuje się między nimi nić przyjaźni. Detektyw i więzień mają tylko czterdzieści osiem godzin na złapanie przestępców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1888171.jpg","",[]],"52343510":["Reż.: D.J. Caruso.
Agent NSA Augustus Gibbons ginie w wyniku ataku terrorystycznego w Brazylii. Okazuje się, że zamachowcy wykorzystali urządzenie, które kontroluje satelity. Agentka rządowa Jane Marke ma zwerbować do współpracy Xandera Cage'a - pasjonata sportów ekstremalnych i dawnego podopiecznego Gibbonsa. Chadzający własnymi ścieżkami buntownik wraca z dobrowolnego wygnania i niechętnie przystaje na propozycję. Stawia jednak warunek - wspierającą go w misji ekipę skompletuje sobie sam. Zadanie grupy polega na wyśledzeniu czterech złodziei Puszki Pandory, jak nazwano urządzenie, które pozwala rozbić satelity wojskowe w wybranym miejscu. Biegli w sztukach walki i zaawansowanych technologiach przestępcy planują kolejne ataki. Na ich czele stoi bezwzględnie dążący do celu Xiang. Tymczasem Cage zbiera kompanów, którzy wesprą go w konfrontacji z wrogiem. Wśród nich są snajperka Adele Wolff, ponętna Serena Unger, nieobliczalny kierowca Tennyson Torch oraz zaopatrująca ekipę w broń i sprzęt Becky Clearidge. Niebawem wychodzi na jaw, że ich przeciwnicy mogą spiskować z przedstawicielami rządu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1909601.jpg","",["JM"]],"52343511":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52343925":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52343926":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52343927":["Sympatyczny troll, Wally, używa swojej różdżki, aby zmieniać słowa w fizyczne obiekty. W pouczającej magii pomagają mu przyjaciele: smok Norville oraz olbrzymka Gina.","","",["JM"]],"52343928":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52343929":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52343930":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"52343931":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"52343932":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"52343933":["Na obczyźnie
Maks zostaje zaproszony do współpracy przez producenta ze Stanów Zjednoczonych. Skalski, Frania, Konrad i Karolina lecą do Hollywood podpisać kontrakt. Chcą również poszukać nowego domu dla rodziny, bo prawdopodobnie zostaną tam dłużej. Frania martwi się, jak jej matka zniesie rozstanie i namawia Maksa, żeby zabrać swoich rodziców do Ameryki. Okazuje się jednak, że Teresa nie chce nigdzie wyjeżdżać. Nikt nie zna przyczyny dziwnego zachowania matki Frani.","","",["N"]],"52343934":["Ekscesy Teresy
Frania wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej matka ma romans. Postanawia odwiedzić kochanka Teresy, doktora Głąbskiego. Mężczyzna okazuje się kulturalnym wdowcem, wciąż ciepło wspominającym nieżyjącą żonę. Jest czarujący i szarmancki, czym wyraźnie różni się od ojca Frani, Stefana. Kiedy Teresa dowiaduje się, że córka poznała jej ukochanego, wpada w szał i zrywa z nią kontakty. Frania jednak nie rezygnuje - namawia ojca na wyjście we czworo do eleganckiej restauracji w dniu, w którym przypada 40. rocznica jego ślubu z Teresą. Niestety, atmosfera podczas kolacji od początku nie ma nic wspólnego z romantyzmem. Na domiar złego na spotkanie niespodziewanie przychodzi Głąbski.","","",["N"]],"52343935":["Producenci
Konrad chce namówić Maksa, by wystawił sztukę jego znajomego. Niestety, Skalski odmawia. Zmartwiony kamerdyner zwierza się Frani, że chciał w ten sposób zaimponować Karolinie, która jest miłością jego życia. Przyjaciółka postanawia mu pomóc. Używając nazwisk Maksa i Karoliny wynajmują teatr i angażują aktorów. Okazuje się, że z powodu nieznajomości przepisów dotyczących wynajmu, narażają spółkę na wysoką grzywnę. Frania mówi mężowi, co zrobiła. Skalski postanawia ratować sytuację i doprowadza do wystawienia sztuki, która okazuje się hitem. Skalska namawia Konrada, by powiedział Karolinie, co do niej czuje. Niespodziewanie kamerdyner oświadcza się ukochanej.","","",["N"]],"52343936":["Prawie jak rodzice
Frania i Maks zjawiają się u pani ginekolog (Magdalena Różczka), aby sprawdzić, jak przebiega ciąża Skalskiej. Lekarka proponuje im udział w doświadczeniu przygotowującym do roli rodziców. Małżonkowie wypożyczają z gabinetu gumowe lalki, które jak prawdziwe dzieci płaczą i moczą pieluszki. Okazuje się, że robią to także w nocy, co doprowadza do szału Maksa. Zmęczony mężczyzna rezygnuje z uczestnictwa w eksperymencie. Jego żona, choć sama sobie nie radziła, jest oburzona. Odrzucony przez Karolinę Konrad przeżywa gorzką porażkę. Frania namawia go, by jeszcze raz spróbował oświadczyć się ukochanej na kolacji we dwoje. Kamerdyner zostaje jednak powtórnie upokorzony i postanawia porzucić swoją pracę.","","",["N"]],"52343937":["Listy Apolonii
Apolonia w czasie wojny pisała listy do Rysia, swojej miłości. Teraz daje je Frani. Skalska uważa, że to świetny materiał na musical i przekazuje zapiski mężowi, który za bardzo nie wie, co zrobić z ostatnio wynajętym teatrem. Maks nie chce jednak wystawiać na scenie historii Apolonii. Sytuację wykorzystuje jego odwieczny rywal, Lucjan Kutyś. Nabywa on prawa do listów, ale umowa okazuje się nieważna. Ostatecznie to Skalski wystawia musical, który staje się wielkim przebojem.","","",["N"]],"52343938":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",["JM"]],"52343939":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","","",["N"]],"52343940":["Serial opowiada o misji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego pracownicy codziennie z ofiarnością i odwagą niosą pomoc ludziom, którzy w górach doznają różnorakich wypadków.","","",["N"]],"52343941":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52343942":["Reż.: Stanisław Lenartowicz.
II wojna światowa. Włoski żołnierz Giuseppe Santucci (Antonio Cifariello) jedzie z frontu na urlop. Na terenie Polski wojskowy pociąg zostaje zatrzymany przez partyzantów. Przestraszony Giuseppe ucieka i udaje się do Warszawy, gdzie postanawia odszukać towarzyszy broni. Tymczasem ktoś kradnie mu pistolet maszynowy. Włoch podejrzewa o to jedną z poznanych pasażerek, Marię (Elżbieta Czyżewska). W Warszawie idzie do mieszkania kobiety i tam już pozostaje. Okazuje się, że ona i jej brat Staszek (Zbigniew Cybulski) działają w konspiracji. Aby zdobyć sympatię Marii, Santucci kradnie broń niemieckim oficerom. Jego postawa budzi uznanie polskich spiskowców, którzy kierują go na zajęcia w tajnej podchorążówce. Wkrótce żandarmeria trafia na trop Marii, Staszka i Santucciego, którzy zmuszeni są uciekać do partyzanckiego oddziału.","","",["N"]],"52343943":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"52343944":["Relacja z uroczystej gali, na której zostaną ogłoszone wyniki tegorocznego plebiscytu tygodnika \"Piłka Nożna\", jednego z najpopularniejszych magazynów futbolowych w Polsce. Poznamy zdobywców nagród m.in. w kategoriach piłkarz, trener, ligowiec, drużyna oraz odkrycie roku. Plebiscyt jest organizowany od 1973 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938042.jpg","",[]],"52343945":["Reż.: Mike Bigelow.
Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow (Rob Schneider) wyjeżdża do kolegi, T.J.-a (Eddie Griffin), który mieszka w Amsterdamie. Na miejscu ma zamiar doskonalić swoje umiejętności żigolaka. Szybko jednak się okazuje, że musi nieco zmienić swoje plany - ktoś bowiem morduje najlepszych holenderskich uwodzicieli, a głównym podejrzanym staje się właśnie T.J. By udowodnić jego niewinność, przyjaciele rozpoczynają prywatne śledztwo. Deuce dowiaduje się o istnieniu tajnego elitarnego stowarzyszenia żigolaków. Wstępuje w jego szeregi, sądząc, że w ten sposób uda mu się znaleźć prawdziwego mordercę. Wkrótce zaczyna spotykać się z piękną i tajemniczą Evą (Hanna Verboom). Podczas kolejnych randek nabiera podejrzeń, że to właśnie ona może być poszukiwanym mordercą zawodowych uwodzicieli. Kontynuacja zabawnych perypetii bohatera komedii zrealizowanej w 1999 roku.","","",["N"]],"52343946":["Starsza kobieta, była radna, zostaje brutalnie pobita we własnym mieszkaniu. Prawdopodobnie znała napastnika. Policjanci podejrzewają wnuczkę poszkodowanej, która niedawno wyszła z odwyku. Okaże się jednak, że więcej osób mogło chcieć jej zaszkodzić. Tymczasem Maja kryje się przed kolegami z komendy ze swoim związkiem z Olgierdem. Mimo to dostaje anonimowe listy sugerujące, że dostała pracę dzięki romansowi z policjantem. Maja obawia się, że autor ujawni ich relację przed naczelnikiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52343947":["Dochodzi do egzekucji jednego z członków gangu narkotykowego. Po kolejnym zabójstwie Natalia i Kuba wpadają na trop sprawcy. Policjanci podejrzewają, że jest nim były policjant dotknięty rodzinną tragedią. Danuta wraca do pracy po wypadku. W rekonwalescencji pomaga jej syn Nikodem, z którym wreszcie znalazła wspólny język. Kuba, pełen obaw wobec nowego chłopaka Natalii, postanawia go prześwietlić. Fakty, jakie odkrywa z pomocą Łucji, bardzo go niepokoją.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52343948":["Kobieta zgłasza zaginięcie nieletniej córki. Dziewczyna choruje na ciężki typ cukrzycy i stale powinna zażywać odpowiednie leki. Podejrzenie pada na byłego chłopaka nastolatki oraz jej bliskiego kolegę. Być może wszystkiemu winne jest złamane serce... Do Krystiana przychodzi przerażona Alicja, która twierdzi, że jest śledzona przez Paulinę, jego byłą partnerkę. Okazuje się, że chorobliwie zazdrosna kobieta ma problemy psychiczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52343949":["W piwnicy zostają znalezione zwłoki pracownika socjalnego. Detektywi odkrywają, że ktoś włamał się do mieszkania ofiary i dokładnie je przeszukał. Trop prowadzi do brata mężczyzny, który podejrzewał go o romans ze swoją żoną. Prawda okazuje się zupełnie inna. Tymczasem Kuba w tajemnicy sprawdza podejrzane transakcje na kontach bankowych Żarskiego. Natalia go przyłapuje, ale Roguz przekonuje ją, żeby bliżej przyjrzała się sprawie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52343950":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["AD"]],"52343951":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",["JM"]],"52343512":["Podły plan. Babcia nadciąga
Pierwsza historia. Mariusz znajduje torbę wypełnioną pieniędzmi. Jest w niej pół miliona złotych. Jego żona Agnieszka każe mu oddać pieniądze na policję, tymczasem mąż w tajemnicy zatrzymuje znalezisko. Wkrótce w jej antykwariacie dochodzi do napadu. Złodzieje kradną 500 tysięcy złotych. Kobieta podejrzewa, że za kradzieżą stoi jej syn, który już wcześniej miał problemy z prawem. Druga historia. Adam przeżywa trudne chwile. Niedawno zostawiła go dziewczyna i oblał egzaminy. Na dodatek do studenta wprowadza się jego babcia. Energiczna starsza pani postanawia znaleźć wnukowi dziewczynę i dotrzymuje słowa. Niebawem Adam zakochuje się w Marceli. Tymczasem jego przyjaciel Robert nie może znieść, że kolega poświęca wolny czas wyłącznie dziewczynie. Postanawia skłócić parę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3528a035ae4f8569b06b6c763ad15bbb",["N"]],"52343513":["Sylwia opowiada, jaka historia wiąże się z jej tatuażami. Wkrótce dowiaduje się, że Mateusz musi przerwać urlop i wrócić do pracy. Wzburzona kobieta dzwoni do jego szefa. Tymczasem Agata i Łukasz po raz kolejny przygotowują się do wypoczynku nad Bałtykiem. Tym razem wybierają jednak inny ośrodek. Mają nadzieję, że uda im się trafić na wyższy standard niż poprzednio.","","",[]],"52343514":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"52343515":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52343516":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e5d8dd4a2eeddbab30e5c0c8fa088f",["N"]],"52343517":["Doktor Śledzik i Mister Zgredzik
Odwieczny konflikt Ferdka z Babką o dostęp do telewizora powoduje chęć zemsty Babki. W zrealizowaniu zamierzeń, Kiepskiej pomaga szalony naukowiec, który przeprowadza na niej tajemniczy eksperyment.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4173",[]],"52343518":["Druga młodość
Halina podczas sprzątania w szafie znajduje stare futro z lamparta należące do Babki. Ponieważ jest siedliskiem moli, które zżerają całą garderobę Kiepskich, Halina postanawia je wyrzucić. Babka nie chce się na to zgodzić, gdyż futro przypomina najlepsze czasy jej młodości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4124",[]],"52343519":["Narzeczony ordynatora
Ordynatorowi składa wizytę Zygmunt Półpielec, biznesmen i właściciel firmy perfumeryjnej. Ma bardzo nietypową prośbę. Chciałby zostać pacjentem szpitala z diagnozą śmiertelnej i szybko postępującej choroby. Jest w trakcie spisywania testamentu i w ten sposób sprawdza uczucia swoich bliskich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10134",[]],"52343520":["Trzyosobowa rodzina - Beata, Karol i 16-letnia Helena od dwóch tygodni mają współlokatora, 25-letniego Roberta. W sobotni wieczór, gdy wszyscy razem spędzają czas wolny, Robert przyprowadza nieznaną domownikom koleżankę, Alicję. Zamykają się w jego pokoju, z którego po godzinie wydobywa się nieprzyjemny zapach. Helena domyśla się, że to marihuana. Nagle Alicja wybiega z pokoju, krwawi mocno z nosa i ma lekkie dreszcze. Beata dzwoni pod 112. Operatorka rozpoznaje z opisu objawy zatrucia narkotykiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ed4df9bc47d0b8ecbec89b10118498f",["N"]],"52343521":["Filip Milczyk kupił warsztat samochodowy i pokazuje go siostrze. Chce odmalować lamperie i rozpoczyna malowanie po wyjściu siostry. Kręci mu się w głowie, więc przerywa pracę. Chce odpocząć, ale traci przytomność. Siostra przychodzi, by zobaczyć jak mu idzie i nie może się z nim skontaktować, a drzwi do warsztatu są zamknięte. Kobieta dzwoni więc pod 112. Prosi o pomoc mężczyznę mieszkającego niedaleko. Otwiera on drzwi do warsztatu, gdzie oboje znajdują nieprzytomnego Filipa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf71f79ae68b934f364bfd1a85a55daf",["N"]],"52343522":["Okradziona emerytka
Magda i Tomek są świadkami omdlenia Marii Pawłowskiej. Okazuje się, że starsza kobieta została okradziona przez oszusta, który podszył się pod hydraulika i straciła wszystkie oszczędności. Detektywi postanawiają jej pomóc. Ich uwagę zwraca wnuczek Marii, Łukasz, który wiedział o skrytce, w której trzymała pieniądze. Obserwujący go Magda i Tomek, widzą jak chwali się przed swoją dziewczyną nowym sportowym samochodem. Tymczasem Malanowski udaje się do klubu seniora, do którego uczęszcza klientka. Odkrywa tam, że jego dyrektor, Waldemar Kuna, bardzo interesuje się finansami członków klubu. Malanowski ustala, że nie tylko on wiedział o oszczędnościach Marii. Detektywi potwierdzają, że wydający spore sumy pieniędzy Łukasz nigdzie nie pracuje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d194abc58c01a832a7e27965847f0828",["N"]],"52343523":["Najdłuższy dzień w życiu
Tomek i Magda idą do sklepu. Detektyw chce kupić zabawkę dla syna. Po wejściu do środka zostają zaatakowani przez bandytów. Tomek zostaje ogłuszony, a Magda porwana. Po odzyskaniu przytomności mężczyzna zawiadamia policję. Rozpoczynają się poszukiwania jego uprowadzonej koleżanki. Tymczasem Magda, przetrzymywana w leśnej kryjówce dowiaduje się, że razem z Tomkiem padli ofiarą braci Igora i Łukasza. Mężczyźni dokonali napadu na sklep, ponieważ chcieli zdobyć ukryte w nim narkotyki. Igor chce zabić detektyw. Łukasz przekonuje go, że warto trzymać ją jako zakładnika. Igor wraca do Warszawy, by znaleźć kupca na skradziony towar. W tym samym czasie pozostali ludzie Malanowskiego i policja odkrywają, że narkotyki należały do groźnego gangstera - \"Piechura\", który właśnie wyznaczył nagrodę za głowy braci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ef25e25fa5444677028f23fcb85af34",["N"]],"52343524":["W czasie ostatniej tego lata imprezy pod chmurką prowadząca przygotuje kaszankę schowaną w gołąbkach pod sosem grzybowym. Następnie upiecze na ruszcie odpowiednio zamarynowaną polędwiczkę wieprzową. Deser będzie prawdziwie jesienny. Ewa Wachowicz zapiecze jabłka z nadzieniem serowym i bakaliami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ac4fec06e2ec8b9e33e234d737867ca3",["N"]],"52343525":["Sześcioro pracowników medycznych - troje lekarzy i trzy pielęgniarki - na co dzień zmaga się z trudnymi chorobami, ale także bezmyślnością i niewiedzą swoich małych pacjentów i ich rodziców. Oprócz oddziału i izby przyjęć często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. W każdym odcinku przedstawiona zostanie historia jednego pacjenta oraz dalszy ciąg losów stałych bohaterów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/613776e423049811c9dbb88ddeb4ea41",[]],"52343526":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e2e570a9f555d689f62900b8fb7a645e",["N"]],"52343527":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Ekipa programu jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie kultury i show-biznesu.","","",[]],"52343528":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Ekipa programu jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie kultury i show-biznesu.","","",[]],"52343529":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"52343530":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"52343531":["Prow.: Ewa Wachowicz.
Ewa Wachowicz przybliża zasady przygotowywania posiłków zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, przy zachowaniu polskiej tradycji. Prezentuje przepisy, które zostały przez nią spisane w różnych zakątkach świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Nie zabraknie \"technicznych\" nowinek i kulinarnych ciekawostek, a także porad, jak ciekawie udekorować stół. W kuchni pani Ewie towarzyszą specjalnie zaproszeni goście.","","",["N"]],"52343532":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"52343533":["Magda - miłośniczka bojówek i traperów - postanowiła zmienić na jeden dzień styl ubierania dla swojego chłopaka Jarka. Zakłada sukienkę mini i wysokie szpilki. Nieprzyzwyczajona do chodzenia wysokich obcasach dziewczyna, potyka się i spada ze schodów. Po upadku traci przytomność. Operator pogotowia podejrzewa uraz kręgosłupa. Beata Stelmach po przedwczesnej śmierci męża przechodzi z córkami na dietę wegańską w nadziei na zachowanie dobrego zdrowia. Przez pierwszych kilka lat czuje się bardzo dobrze, jednak od jakiegoś czasu jej samopoczucie nie jest najlepsze. Jest osłabiona, ma wahania nastrojów, ale te nieprzyjemne objawy przypisuje nielubianej przed siebie zimowej aurze. Pewnego poranka przekonuje się w tragicznych okolicznościach, co jest prawdziwą przyczyną jej słabej kondycji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b69ac24d43ace8070e5de7e3e24682c",["N"]],"52343534":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52343535":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"52343536":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52343537":["Polskie Rodeo","","",["N"]],"52343538":["Julka i Michał są w sobie zakochani. Aby móc razem żyć, zdecydowali się na ucieczkę: ona z domu, on z sierocińca. Znaleźli dla siebie opuszczony budynek, bez dostępu do czystej wody. Panujące tam warunki znacznie nadszarpnęły zdrowie Julki, która w końcu trafia do szpitala. Jej rodzice - od kilku miesięcy prowadzący intensywne poszukiwania córki - o wszystkie jej problemy obwiniają Michała. Niebawem okazuje się, że chłopak sam jest ciężko chory. Matka dziewczyny chce ją wyleczyć z tej miłości, co w efekcie prowadzi do dramatycznych wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59b8343dd7d71f248f4be428e784443e",[]],"52343539":["W niewielkiej wsi w okolicach Grudziądza mieszka pani Bogumiła wraz z dwoma nastoletnimi córkami. Mąż kobiety niedawno zmarł po ciężkiej chorobie. By utrzymać rodzinę, pani Bogusia pracuje jako opiekunka osób starszych. Obie jej córki doskonale się uczą. Warunki, w jakich żyje rodzina, są jednak dramatyczne. Wodę trzeba nosić ze studni na podwórku, w budynku nie ma też łazienki ani kanalizacji. Budynek ogrzewany jest dwoma starymi piecami, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Nowy dom dla tej rodziny zaprojektuje Martyna Kupczyk. Gościem specjalnym odcinka będzie Magda Bereda.","","",[]],"52343540":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/73e979551746494e51295ba3544214ed",["N"]],"52343541":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e5d8dd4a2eeddbab30e5c0c8fa088f",["N"]],"52343542":["Komenda dostaje szczególne zadanie od Straży Granicznej. Policjanci mają pomóc w przechwyceniu groźnego przemytnika, który prawdopodobnie przebywa we Wrocławiu. Policjantom z patrolu szóstego udaje się pojmać poszukiwanego. Zapała zdobywa się na gest współczucia wobec zatrzymanego. Na komendzie pojawia się kobieta, która niepokoi się o swoją córkę. Dziewczyna wyjechała na studia do Wrocławia z małej miejscowości, ale od jakiegoś czasu nie ma z nią kontaktu. Policjanci zaczynają od rozmowy ze współlokatorką dziewczyny, która mówi, że koleżanka podpisała kontrakt z agencją modelek i wyjechała do Włoch. Okazuje się jednak, że agencja zamieszana jest w groźny przestępczy proceder. By ująć sprawców, Julia decyduje się na niebezpieczną policyjną prowokację...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/15e3b44b5a41cc9f8dedb92075f93685",["N"]],"52343543":["Po długiej rozłące Kuba spędza weekend z najbliższymi. Kacper kończy swoją zmianę w kopalni i wraca do żony oraz córeczki. Krystian, mimo trudności życiowych - niełatwych warunków mieszkaniowych i niewielkiej pensji, cieszy się z posiadania rodziny.","","",[]],"52343544":["Sylwia opowiada, jaka historia wiąże się z jej tatuażami. Wkrótce dowiaduje się, że Mateusz musi przerwać urlop i wrócić do pracy. Wzburzona kobieta dzwoni do jego szefa. Tymczasem Agata i Łukasz po raz kolejny przygotowują się do wypoczynku nad Bałtykiem. Tym razem wybierają jednak inny ośrodek. Mają nadzieję, że uda im się trafić na wyższy standard niż poprzednio.","","",[]],"52343545":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"52343546":["Za mundurem panny sznurem
Gospodarzem odcinka zatytułowanego \"Za mundurem panny sznurem\" będzie kabaret Ani Mru Mru. Zaproszeni goście to: Kabaret na Koniec Świata, kabaret Czesuaf, Czołówka Piekła, Cezary Pazura i Mariusz Kałamaga. Gwiazdą muzyczną będzie Beata Kozidrak.","","",["N"]],"52343547":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52343548":["Kręcimy hit!
Dzisiejszy odcinek wypełnią skecze dotyczące filmu. Satyrycy z grupy Paranienormalni przemienią się w producentów, reżyserów, oświetleniowców, charakteryzatorów, scenografów, statystów i aktorów, czyli osoby związane z X muzą. Gośćmi specjalnymi będą Michał Czernecki i Bartłomiej Kasprzykowski. Wystąpią także kabarety: Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Zachodni i K2.","","",["N"]],"52343549":["Ola Wysocka zjawia się w prosektorium, by rozpoznać ciało, które może należeć do Borysa Jóźwiaka. Tymczasem zastępują ją sama pani komendant, Zuza Kowal. Dla Zapały to dość niekomfortowa sytuacja. Tym bardziej, że pierwsza sprawa tego dnia dotyczy jego żony. W internecie pojawił się bowiem filmik ukazujący nagą Emilkę w przebieralni. Policjanci próbują dociec, kiedy został on nagrany. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Drawska nie jest jedyną poszkodowaną. Kolejne zgłoszenie dotyczy sprzedaży używanego samochodu. Klient podejrzewa, że licznik w aucie został sfałszowany. Podczas inspekcji wychodzi na jaw, że w trakcie sprzedaży tego samochodu popełnino więcej przestępstw. Podczas wspólnej służby Zapała ma szansę naświetlić pani komendant trudną sytuację, w jakiej znalazła się jego rodzina. Chodzi o nadmiar obowiązków, jakie spadają na Emilkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3cd502aeb2be0b30be346a790e0d8fd3",["N"]],"52343550":["Obserwator
Boczek zaprzestaje korzystania ze wspólnej toalety na piętrze w kamienicy. Zauważa to Ferdynand. Zmiany w zachowaniu sąsiada wzbudzają w nim wielki niepokój. Zaistniała sytuacja doprowadza Kiepskiego do podejrzliwości i sprawia, że Halina wraz z Heleną muszą jakoś zaradzić nowemu problemowi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5775aef225da600c6bf8a3f0a1fda2a",["N"]],"52343551":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52343552":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"52343553":["Kilka lat temu życie pani Justyny wywróciło się do góry nogami. Zachorowała na nowotwór, a wkrótce potem rozstała się z mężem. Kobieta musiała pogodzić walkę z chorobą z wychowaniem córek, 12-letniej Wiktorii i 10-letniej Amelii. Niewielkie mieszkanie w bloku, które kupiła pani Justyna, nie nadawało się do zamieszkania - ze ścian odpadał tynk, instalacja elektryczna była w tragicznym stanie, podobnie jak rury kanalizacyjne i podłogi. Remont przerwała informacja o nawrocie choroby. Obecnie córki pani Justyny zajmują malutki pokoik w mieszkaniu swoich dziadków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/569254a0e460220bb1389129507c07c1",[]],"52343554":["Katowice. Jerzy Kubeczko, jego żona Magda i dzieci Pola i Mariusz żyją z zasiłku. Musieli zmienić mieszkanie, ponieważ nie płacili czynszu. W nowym miejscu szybko zniechęcają do siebie nowych sąsiadów. Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie Jerzego i jego szalone pomysły, które zakłócają spokój mieszkańców bloku. Szala goryczy przelewa się, gdy Jerzy urządza przyblokowy pchli targ. Mimo protestów lokatorów znosi złom. Doprowadzeni do granic wytrzymałości sąsiedzi wzywają policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/671e2b4aad509645ba724070f487d4f1",["N"]],"52343555":["Instalator sieci grzewczych Rafał Parysek, jego żona Monika i 15-letnia córka Nadia przeprowadzają się z małej wsi do Lublina. Duże miasto źle wpływa na dorastającą dziewczynę. Nadia poznaje nowe towarzystwo, zaczyna pić alkohol, wyzywająco się ubierać i rozpoczyna współżycie. Rafał uważa, że córka powinna wrócić na wieś i zamieszkać z jego matką. Z kolei Monika jest innego zdania. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do spięć. Ostatecznie zaniepokojony ojciec decyduje się na desperacki krok - porywa córkę po szkole i wywozi na wieś.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4585f13c8baf338095b81d33e3ea80ae",["N"]],"52343556":["16-letnia Wioletta Sikora mieszka z rodziną na wsi na Mazurach. Jest tutaj szczęśliwa, wszyscy ją lubią i podziwiają jej urodę. Gdy jej matka Maria otrzymuje atrakcyjną propozycję pracy w Warszawie, dziewczyna przeprowadza się do stolicy. W nowej szkole Wioletta pada ofiarą przemocy ze strony koleżanek - jest nękana, poniżana i bita. Mimo upokorzeń zastraszona nastolatka nikomu nie mówi o swoich przeżyciach. Jej matka, widząc że z Wiolettą dzieje się coś złego, postanawia wrócić na Mazury, mimo że właśnie zaczęła spotykać się z sympatycznym mężczyzną. Gdy Wioletta widzi, do czego doprowadziło jej milczenie, postanawia złożyć doniesienie na policji i rozprawić się z koleżankami, które ją nękają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/621918ea488fcb3108283ab78969c616",["N"]],"52343557":["16-letni Miron Hoc mieszka z rodzicami Andrzejem i Aldoną oraz z 15-letnią siostrą i jej 6-miesięczną córeczką w małym mieszkaniu w Warszawie. Rodzina od lat żyje dzięki pomocy państwa. Wychowawczyni Mirona sugeruje, że nastolatek powinien kontynuować naukę w liceum. Rodzice są jednak temu przeciwni. Andrzej chce, by chłopak nauczył się jakiegokolwiek zawodu i jak najszybciej się usamodzielnił, by nie musiał go utrzymywać. Bezrobotny ojciec próbuje zniechęcić syna do dalszej nauki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f86f86a423e83a4d08fd40fdce8c34ff",["N"]],"52343558":["Agnieszka Jurek prowadzi wraz z partnerem, Carlosem, kawiarnię na Majorce. W kraju zostawiła 5-letnią córeczkę Marysię pod opieką byłego męża, Roberta. Gdy kobieta dowiaduje się, że dziewczynka przestała chodzić do przedszkola, postanawia wrócić do Polski i zabrać małą do siebie. Na miejscu dowiaduje się, że Robert, który chce odłożyć jak najwięcej pieniędzy, oszczędza na jedzeniu, ubrankach i zabawkach dla dziecka. Agnieszka występuje o wyłączne prawo do opieki nad córką. Gdy je uzyskuje, planuje wyjazd na Majorkę. Jednak gwałtowne deszcze niszczą jej kawiarnię. Ostatecznie Agnieszka postanawia zostać w Polsce. Tymczasem Robert nie może się pogodzić z utratą córki. Wraz ze swoją matką uprowadzają Marysię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0e7434f016f6455e5104e9d54257bf3",["N"]],"52343559":["Inga pod wpływem ostatniej rozmowy z Maksem zastanawia się, czy powinna po raz kolejny zajść w ciążę. Zuza i Dagmar poszukują pracy. Okazuje się, że ze względu na ostatnie wydarzenia w ich banku nie mają szans na zatrudnienie w branży finansowej. Paweł na prośbę matki jedzie ze Stasiem pod Warszawę. Ma pokazać potencjalnemu kupcowi działkę, którą planuje sprzedać. W trakcie tej wyprawy mężczyzna godzi się z synem. Detektyw, którego zatrudniła Patrycja, dostarcza jej kolejnych informacji dotyczących śledztwa. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906913.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3d1749a829f9c4f9e0c7b34fc2cc125b",["N"]],"52343560":["W niewielkiej wsi w okolicach Grudziądza mieszka pani Bogumiła wraz z dwoma nastoletnimi córkami. Mąż kobiety niedawno zmarł po ciężkiej chorobie. By utrzymać rodzinę, pani Bogusia pracuje jako opiekunka osób starszych. Obie jej córki doskonale się uczą. Warunki, w jakich żyje rodzina, są jednak dramatyczne. Wodę trzeba nosić ze studni na podwórku, w budynku nie ma też łazienki ani kanalizacji. Budynek ogrzewany jest dwoma starymi piecami, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Nowy dom dla tej rodziny zaprojektuje Martyna Kupczyk. Gościem specjalnym odcinka będzie Magda Bereda.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52343561":["Polska walka stulecia
Gościem specjalnym odcinka zatytułowanego \"Polska walka stulecia\" będzie Tomasz Oświeciński. Tym razem tematem skeczy i żartów staną się popularne gale boksu zawodowego i MMA. W kabaretowe szranki staną: Michał Wójcik z Ani Mru-Mru, Jerzy Kryszak, Ciach, Łowcy.B, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz najpopularniejszy Ślązak, członek grupy Rak - Krzysztof Hanke.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1931765.jpg","",["N"]],"52343562":["Porwane niemowlę
W biurze Malanowskiego zjawia się Aniela Lubowska. Jej pięciotygodniowy wnuk Jaś został uprowadzony. Detektywi zaczynają podejrzewać, że Grzegorz Wiśniewski, zięć ich klientki i tata chłopca, może mieć coś wspólnego z porwaniem. Udaje im się zdobyć taśmę z nagraniem z monitoringu, na którym zarejestrowano moment uprowadzenia. Kamera uchwyciła także reakcję ojca Jasia, który był wyjątkowo spokojny. Zachowywał się tak, jakby wiedział, że dojdzie do porwania...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777ef3fc4a870ddfb612af068683f9d",[]],"52343563":["Krótkowzroczne morderstwo
Zamordowano żonę znanego warszawskiego adwokata, Waldemara Nowakowskiego. Malanowski obiecuje mecenasowi, który jest jego znajomym, że odnajdzie zabójcę. Prawnik uważa, że za śmiercią jego żony stoi Tomasz Kubeł, jego dawny klient, który niedawno opuścił więzienie. Detektywi dowiadują się, że mieszka on w zrujnowanym squocie. Podczas przeszukania tego miejsca Marek i Anna znajdują zakrwawiony nóż i kominiarkę. Wszystko wskazuje na to, że Tomasz faktycznie popełnił morderstwo. Detektywi podejrzewają jednak, że ich klient nie mówi im całej prawdy...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777e503a2006f13f268e2a1d328226e",[]],"52343564":["Tajemnicza nieznajoma
Klientem Malanowskiego jest zamożny singiel Bartłomiej Poręba. Trzy dni temu poznał w klubie kobietę. Zachwyciła go nie tylko urodą, ale też stylem bycia, humorem i tajemniczością. Spędził z nią noc, lecz gdy się obudził, jej już nie było. Poręba nie potrafi zapomnieć o dziewczynie. Nie ma jednak pojęcia, gdzie mieszka ani czym się zajmuje. Detektyw rozpoczyna poszukiwania. Okazuje się, że tajemnicza piękność próbowała popełnić samobójstwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770f05930e18ffce1f9e4e047c2f29",["N"]],"52343565":["Tuż przed Niedzielą Palmową Ewa Wachowicz zaprasza widzów na schab kresowy - nazywany też schabem po lwowsku - faszerowany orzechami i suszonymi, wędzonymi śliwkami. Mięso podaje z ziemniakami księżnej, czyli z purée zapieczonym w piekarniku. Natomiast na deser piecze doskonałą babkę z ajerkoniakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/09d639ad697acdd9ad80d88afb53ac7e",["N"]],"52343566":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343567":["Reż.: Anthony Hickox.
Chris Cody (Steven Seagal) jest jednym z najlepszych żołnierzy-najemników na świecie, jednak metody jego pracy często bywają dla przełożonych zbyt kontrowersyjne. Po ostatniej akcji, podczas której wielokrotnie złamał prawo, bohater trafia do wojskowego więzienia. Rząd USA stawia mu ultimatum - będzie mógł wyjść na wolność razem ze swoimi ludźmi, jeżeli podejmie się schwytania groźnego terrorysty, przetrzymującego na pokładzie okrętu podwodnego pięciu amerykańskich żołnierzy. Ponadto zezwoli na udział w akcji przysłanych z Waszyngtonu - doktor Susan Chappelle (Christine Adams) i agenta Fletchera (William Hope). Chris zgadza się na ten układ, jednak szybko odkrywa, że rząd zataił przed nim niezwykle istotne szczegóły. Okazuje się, że uwięzieni żołnierze to w rzeczywistości istoty stanowiące efekt tajnego eksperymentu CIA, polegającego na kontroli ludzkich umysłów. Dzięki odpowiednim komendom porwani marines mogą stać się bezwzględnymi maszynami do zabijania i zwrócić się przeciwko swoim wybawcom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1901671.jpg","",[]],"52343568":["Reż.: Tom Holland.
Billy Halleck (Robert John Burke) jest wziętym prawnikiem. Sukcesy na sali sądowej pozwalają mu prowadzić rozwiązły tryb życia. Mężczyzna nie potrafi opanować swojego apetytu i osiąga monstrualną wagę. Pewnego wieczoru, po kolejnym przyjęciu obfitującym również w alkohol, Billy potrąca samochodem Cygankę. Kobieta ginie na miejscu. Podczas rozprawy Halleck wykorzystuje swoje umiejętności i sprawnie manipuluje paragrafami. Sąd wydaje korzystny dla niego wyrok - prawnik zostaje uniewinniony. W tej sytuacji wiekowy ojciec ofiary, ponad stuletni cygański król Tadzu Lempke (Michael Constantine) postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość. Rzuca na Billy'ego klątwę. Jej działanie powoduje szybki spadek wagi u sprawcy wypadku. Początkowo wywołuje to u Bill'ego zadowolenie. Jednak tylko do czasu, gdy odkrywa, że zaczyna powoli znikać. Przerażony o pomoc prosi gangstera Richiego Ginelli (Joe Mantegna). Adaptacja powieści Stephena Kinga.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1867241.jpg","",["N"]],"52343569":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52343570":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343571":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52343572":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"52343573":["Koncert zatytułowany \"The Best Of The Best\" odbył się we Wrocławiu, w katedrze św. Marii Magdaleny. Piotr Rubik wystąpił z orkiestrą symfoniczną, chórem oraz sześcioma solistami. Widzowie będą mogli usłyszeć najbardziej znane oratoria tego kompozytora.","","",[]],"52343574":["Adam jak co roku podchodzi do egzaminu na drwala. Może tym razem uda mu się zdobyć licencję. Andrzej \"Żmiju\" gorzej sobie radzi z kobietami niż z wilkami i niedźwiedziami. Nie można tego powiedzieć o Jaśku, który po spotkaniu z \"misiem\" ma niesprawne dłonie i bark. Grześ \"Śliwa\" i Hania odwiedzają drwali na cmentarzu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52343575":["Handlarz kokainą
W dzisiejszym odcinku widzowie zobaczą akcję zatrzymania dilera narkotyków przez Wydział Realizacyjny Komendy Stołecznej Policji. Elitarna jednostka bojowa jest wysyłana wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko konfrontacji z wyjątkowo niebezpiecznym przestępcą, który może być uzbrojony. Do funkcjonariuszy dołączają policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową. Aresztowanie handlarza jest dopiero wstępem do psychologicznej gry funkcjonariusza policji z przestępcą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","",["N"]],"52343576":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52343699":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52343700":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52343701":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343702":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52343703":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"52343704":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"52343705":["Prow.: Joanna Racewicz.
Gośćmi Joanny Racewicz będą muzycy, aktorzy, pisarze, sportowcy, a także biznesmeni. Poruszą bieżące tematy.","","",[]],"52343706":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"52343707":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343708":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343709":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343710":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343711":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52343712":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343713":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343714":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343715":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343716":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52343717":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343718":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343719":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343720":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52343721":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343722":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52343723":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52343724":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343725":["Prow.: Tomasz Machała.
Tomasz Machała zajrzy za kulisy polskiej polityki i podejmie najgorętsze tematy społeczne. Pasmo publicystyczne #Newsroom składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem najważniejszego wydarzenia tygodnia, natomiast w drugiej dwóch komentatorów podejmie najciekawsze tematy. Widzowie #Newsroomu zobaczą również kulisy polskiej polityki z dużą dozą ironii i dowcipu.","","",[]],"52343726":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343727":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52343728":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"52343729":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"52343730":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343731":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343732":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52343733":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343734":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52343736":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52343737":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"52343738":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343739":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52343740":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52343741":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"52343742":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52343743":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343744":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343745":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"52343746":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52343747":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52343748":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52343749":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343750":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52343751":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52343752":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52343753":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52343754":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"52343755":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52343756":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52343757":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"52343758":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52343759":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52343760":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52343761":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52343762":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"52343763":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52343764":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343765":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52343766":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52343767":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52343768":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"52343769":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52343770":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52343771":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52343772":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52343773":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52343774":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52343775":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52343776":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52343777":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52343577":["Tajlandia kojarzy się z wakacjami, morzem i piękną pogodą. Jednak niektórzy jadą tam, by poddać się operacji plastycznej. Twórcy dokumentu odwiedzili kobiety, które zgadzają się poddać całej serii zabiegów - wszystko pod wpływem zapewnień, że w Tajlandii za niską cenę można skorzystać z usług najlepszych specjalistów. Przechodzą liftingi twarzy, liposukcję, labioplastykę, powiększenie biustu, podniesienie pośladków i plastykę brzucha. Widzowie poznają też osobę, która zdecydowała się na operację zmiany płci.","","",[]],"52343578":["Dziewięć osób pochodzących z różnych zakątków świata na dziesięć dni zamieszka razem. Zetkną się ze swoją odmiennością, często wstydliwymi przypadłościami i chorobami oraz niepełnosprawnością.","","",[]],"52343579":["Reż.: Judith Pyke.
Sześcioletnie Tatiana i Kristina są jedynymi na świecie bliźniakami syjamskimi, które widzą i czują to samo, co ich druga połowa. Po narodzinach siostry miały tylko 20% szans na przeżycie. Dzisiaj przekraczają kolejne bariery i są przykładem niezwykłej determinacji do życia. Bliźniaczki i ich rodzina podzielą się swoimi marzeniami, nadziejami, przeciwnościami, a także osobistymi zwycięstwami.","","",[]],"52343580":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"52343581":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"52343582":["O koronę zawalczą tym razem polonistka Jolanta, Kasia, żeglarka Małgosia i lokalna stylistka Katarzyna. Muszą przygotować dwie pełne kreacje w tematach \"Tutti frutti\" i \"Jezioro łabędzie\". Na całość uczestniczki mają zaledwie dziewięćset złotych i muszą zdążyć ze wszystkim w ciągu godziny. Do jurorów, więc projektantki Joanny Osieckiej i krytyka Tomasza Jacykowa, dołączy Millex - mieszkający w Londynie blogger modowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e82310f731e32050348999ac016d69b2",[]],"52343583":["Katarzyna Dowbor tym razem chce pomóc trójce rodzeństwa. Michał, Filip i Roksana wychowywali się w domu pełnym przemocy i alkoholu. Po śmierci matki ich ojciec odszedł do innej kobiety. Najstarszy Michał, który był już wtedy pełnoletni, uzyskał od sądu zgodę na opiekę nad siostrą i bratem. Niestety, wkrótce potem w ich domu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i pożar zniszczył wszystkie pomieszczenia. Pozbawione dachu nad głową dzieci zamieszkały osobno u rodziny i przyjaciół. Chciałyby być znowu razem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7526aade5aa75a23b199947fe59d4a4c",[]],"52343584":["Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan zdradzą, jak wyglądały początki ich związku. Opowiedzą o swoich pierwszych kłótniach, podejściu do kwestii niewierności. Wyjaśnią też, jak wygląda u nich podział obowiązków w wychowywaniu dzieci.","","",["N"]],"52343585":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2cd0317e8e3d9ef4296d0017205a22b",[]],"52343586":["Fotografka Paulina, pracowniczka ekskluzywnego domu mody Klaudia, uwielbiająca ogień Maria oraz pracująca w klubie żużlowym Paulina przygotują dwie stylizacje. Ich budżet to dziewięćset złotych, a czasu mają tylko godzinę. Joanna Horodyńska wybrała tematy kreacji: \"Białe noce\" oraz \"Warstwy. Jedno na drugim\". Efekty starań uczestniczek ocenią aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków i blogger modowy Milex.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b674de3aaa914bb61f64a9bb9c6bb55",[]],"52343587":["Siedemnastoletnia Alicja od jakiegoś czasu umawia się ze starszym o sześć lat Jackiem. Chłopak odsiadywał wyrok za posiadanie narkotyków. Nadal ma też znajomości w świecie przestępczym. Niepokoi to matkę i ojczyma dziewczyny, prowadzi do licznych kłótni. Niespodziewanie Alicja znika. Sylwia zgłasza sprawę na policję, ale od komisarza Pawła Garstki słyszy, że najlepiej poczekać, aż córka sama wróci. Nie zgadza się z tym jego partnerka, policjantka Zuzanna Dziubecka. Wkrótce wychodzi na jaw, że Jacek jest zadłużony u dilerów, którzy parają się też przemytem kobiet. Na przesłuchaniu chłopak wyjawia, że planowali z Alicją wyjazd, ale dziewczyna nie przyszła. Okazuje się też, że Jacek szantażował jej ojczyma nagraniem, które dowodzi, że ten zdradzał żonę z sąsiadką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/876d7b288e039085133acb0db54f2d71",["N"]],"52343588":["Młodzi ludzie codziennie porównują się w mediach społecznościowych do wyimaginowanym, wyglądających doskonale kobiet i mężczyzn. Widzowie przekonają się do czego są zdolni w dążeniu do perfekcji.","","",[]],"52343589":["29-letnia Beata Lipska zostaje zaatakowana w trakcie pracy i oskarżona o romans z kolegą z biura. Jej narzeczony wstrzymuje przygotowania do ślubu. Kobieta wraz z przyjaciółką Kariną robi wszystko, by oczyścić się z zarzutów i ocalić swój związek. Sytuacja komplikuje się, gdy szef Beaty składa jej seksualną propozycję, a narzeczony ostatecznie zrywa zaręczyny. Kobieta jest tak bardzo wyczerpana psychicznie, że podejmuje dramatyczną decyzję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53f29c27ddcc8c78432cd97ff05a65f4",["N"]],"52343590":["Alina podejrzewa swojego męża o romans. Początkowo pracownicy Damiana Petrowa zauważają, że mężczyzna chętnie flirtuje z sekretarką z firmy. Również Marek, brat obserwowanego, ostrzega go przed związkiem z podwładną. Ekipa kontynuuje obserwację. Wkrótce wychodzi na jaw, że klientka miała rację. Paweł zdradza Alinę, lecz nie z asystentką, a z żoną swojego brata.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/22d5f44c1822de8bdce4e39be7d65df2",["N"]],"52343591":["Magda to samotna matka trojga dzieci. Jej czterdziestometrowe mieszkanie jest w tak złym stanie, że dziesięcioletnia Olimpia choruje na płuca. Przysługuje im renta, jednak jeśli Magda podejmie pracę, straci zasiłek. Miesięcznie rodzina dysponuje dwunastoma złotymi na osobę. Ojciec dzieci nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego. Niedaleko pod Bydgoszczą w willi mieszka rozwódka Izabela. Kobieta ma cztery córki. Ich ojciec płaci alimenty, więc niczego im nie brakuje. Rodziny zamienią się domami i budżetem.","","",["N"]],"52343592":["Samotna Oliwia umówi się z Adrianem, Jakubem i Oleksandrem. Postara się odgadnąć, który z mężczyzn jest singlem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/93b071e5ffb86336a765cddafbe28376",["N"]],"52343593":["Marta Bartczak prosi Damiana Petrowa o pomoc. Kobieta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Wyznaje, że Julian już raz nie dochował jej wierności. Zdradził wówczas żonę z jej najlepszą przyjaciółką. Ostatnio Julian dużo pije, często znika z domu, a niedawno Marta znalazła w jego kieszeni damski kolczyk. Klientka chce za wszelką cenę uratować związek. Potrzebuje niezbitych dowodów, by uświadomić mężowi, co może stracić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d0f756f7e4c61f72070e2affda500c4",["N"]],"52343594":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"52343595":["Czterech profesjonalnych tatuażystów podejmie się naprawienia błędów swoich poprzedników. Dzięki doświadczeniu i talentowi zmieniają nieudane tatuaże w prawdziwe dzieła sztuki.","","",[]],"52343596":["Program opowiadający o brytyjskich rodzicach, którzy robią wszystko, by wyglądać lepiej i bardziej seksownie niż własne dzieci. Bohaterowie poddają się licznym zabiegom upiększającym, uczestniczą w imprezach, sesjach zdjęciowych i robią zakupy w modnych butikach. Widzowie mają okazję przyjrzeć się ich nietypowym relacjom i zachowaniom.","","",[]],"52343597":["Każdy odcinek to odrębne śledztwo dotyczące majątków pozostawionych przez największe gwiazdy Hollywood. Twórcy programu opowiedzą m.in. o tym, kto brał udział w wojnie o przejęcie majątku oraz kto faktycznie odziedziczył fortunę. Widzowie dowiedzą się także, które ze słynnych osób zmarły pozostawiając jedynie długi. Poznają także dramaty tworzące się po śmierci celebrytów i zobaczą, jak członkowie ich rodzin korzystają z odziedziczonej fortuny.","","",[]],"52343598":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"52343599":["25 czerwca 2009 roku w wieku 50 lat zmarł Michael Jackson, ikona muzyki pop. Tuż przed śmiercią miał rozpocząć trasę koncertową. Piosenkarz odszedł przedwcześnie, zostawiając dzieci i gigantyczne długi. Michael Jackson miał obsesję na punkcie swojego wyglądu. Poddawał się operacjom plastycznym, które kosztowały go fortunę. Jego życie obfitowało w kontrowersyjne wydarzenia. Ceną sukcesu był szereg dolegliwości psychicznych i fizycznych, które chciał przezwyciężyć, ale wpadł w pułapkę uzależnień. Jackson przyjmował niebezpieczne dawki leków. Widzowie dowiedzą się, jakie faktycznie były przyczyny jego śmierci. Richard Shepherd, biegły patolog, odsłoni ostanie godziny życia gwiazdora.","","",[]],"52343778":["Czarnomorski zawrót głowy
Kolejna afrykańska wyprawa ekipy TAAAKIEJ RYBY na terytorium północnego Sudanu. Po przygotowaniu ekstremalnie mocnego sprzętu statek wędkarski wypływa w morze na sześć dni i siedem nocy, tym razem bez zawijania do portu. Pierwszą metodą połowu jest trolling przy użyciu ogromnych woblerów. Dzienne wędkowanie kończy się sukcesem, a na wędkach uczestników morskiego łowienia pojawiają się różnokolorowe karnaksy, tuńczyki bonito i dogg, oraz przepiękne królewskie makrele wahoo. Prawdziwy zawrót głowy uwieńczony wspaniałą rybną kolacją. .","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d8e4b64dc3af8a0be0547896d47362f",["N"]],"52343779":["Polowanie na rekina
Poszukując nieznanych gatunków ryb na Morzu Czerwonym, ekipa TAAAKIEJ RYBY decyduje się na nurkowanie wśród niebezpiecznych raf. Przed zbliżającą się nocą i egipskimi ciemnościami miejscowi przewodnicy przygotowują niesamowicie mocny zestaw na zwabione w łowisko krwawą przynętą rekiny. W oczekiwaniu na spotkanie z ludojadami Jurek Biedrzycki wraz z kompanami wyciągają na pokład statku przepięknie ubarwione ryby rafowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b30ae7601b00bed0c151609a147a",["N"]],"52343780":["Program przybliża codzienną pracę rybaków na kutrach. Kolejne odcinki prezentują trzy jednostki pływające i ich załogi, które każdego dnia stawiają czoła różnym zagrożeniom. Widzowie przekonają się, jak wygląda praca podczas rejsu. Jest bardzo intensywna - należy jak najszybciej wypełnić ładownie i wrócić do portu, by ryby przekazać do przetwórni. Przy tym często między członkami załogi dochodzi do spięć. Scenariusz tego cyklu pisze samo życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777705834ae3bdb5a5c467e651837357",["N"]],"52343781":["Program przybliża codzienną pracę rybaków na kutrach. Kolejne odcinki prezentują trzy jednostki pływające i ich załogi, które każdego dnia stawiają czoła różnym zagrożeniom. Widzowie przekonają się, jak wygląda praca podczas rejsu. Jest bardzo intensywna - należy jak najszybciej wypełnić ładownie i wrócić do portu, by ryby przekazać do przetwórni. Przy tym często między członkami załogi dochodzi do spięć. Scenariusz tego cyklu pisze samo życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d435b78bc6ff570906cc12ed518f",["N"]],"52343782":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"52343783":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"52343784":["Prow.: Jerzy Biedrzycki.
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ace1b1ef40574f557d19f11d0ab5946c",["N"]],"52343785":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52343786":["Jeden z kierowców z Lwówka udzielił pierwszej pomocy ofiarom kraksy, której był świadkiem. W ramach podziękowania dostał wysoki mandat za spowodowanie wypadku. Na szczęście całe zdarzenie uwiecznił za pomocą kamery samochodowej. Emil usłyszy również o czujnym sąsiedzie-policjancie, który chętnie donosi na wszystkich wokół. Zarzuca im m.in., że parkują na swoich własnych posesjach. Oprócz tego w odcinku będzie mowa o fotoradarze w okolicach Świętochłowic. Jeden z widzów programu dysponuje opinią biegłego, który stwierdził, że urządzenie działało nieprawidłowo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d195cd116641535017182f605a28143",["N"]],"52343787":["Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/472fae703c889b914a0f9a6218c1b70b",["N"]],"52343788":["Ryszard zaprosił Asię na wieczór. Elvis postanowił zamieścić w gazecie matrymonialny anons. Przyjaciółka, która nazwała Mariusza - \"Supermario\", poznała go z koleżanką. Dziewczyna bez zębów kochająca horrory bardziej niż Kampio wciąż jest główną postacią w jego rodzinnych pogawędkach. Korzystając z bliskości stolicy, pan Janusz zabrał panią Anielę na zwiedzanie miasta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/12d7d00e27ec36131d70100367bb0d87",["N"]],"52343789":["Wygląda na to, że Kampio w końcu otrząsnął się po rozstaniu z dziewczyną. Za to Bogdan poznał dziewczynę, która zobaczyła go w telewizji. Pani Anielka zapragnęła rozszerzyć własne horyzonty i zapoznać się z Pałacem Kultury. Alex, bliźniak Adama, odkrywa karty. Zaręczyny z Ryszardem podziałały na Asię niczym kocimiętka na kota. Kilka wizyt w biurze matrymonialnym wyraźnie odmieniło Jarusia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce56bf165bb626cd23c9cf3a829c750f",["N"]],"52343790":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"52343791":["","","",["AD"]],"52343792":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52343793":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"52343794":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"52343795":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"52343796":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52343797":["Kopenhaga
Twórcy udają się do Danii, ojczyzny klocków lego i najsłynniejszego autora baśni - Hansa Christiana Andersena. Widzowie poznają Polaków, którzy na stałe mieszkają w Kopenhadze. Paweł, który nie ukończył wprawdzie szkoły gastronomiczne, jest piekarzem w jednej z najbardziej prestiżowych piekarni w Danii. Ania natomiast zajmuje się pomocą socjalną. Opowie o działaniach duńskiego rządu, które mają na celu odmłodzić społeczeństwo. Z kolei Jakob, syn pierwszych polskich uchodźców politycznych, spojrzy na miasto dwojako - jako obcy i jednocześnie swój.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/40d87eb0bc528f877a51326c62f1d334",["N"]],"52343798":["Irena i Karolina pasą kozy oraz rozmawiają o kandydacie na męża. Drwal Staszek zabiera swoich synów do lasu. Piotr obserwuje próbę zespołu swojej żony.","","",["N"]],"52343799":["Do Stasia dołącza, najęty przez Janinę, juhas Wiesiek. Mężczyzna ma mu pomóc w pracy przy gazdówce. Staszek nadal wycina drzewa z lasu. Irena gromadzi pierze, którymi wypcha poduszki dla wnuczków.","","",["N"]],"52343800":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52343801":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52343802":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52343803":["Zanzibar","","",["N"]],"52343805":["Karina próbuje zmobilizować Stefana do ćwiczeń fizycznych. Dziewczyna jest przekonana, że jej brat miałby znacznie większe powodzenie u kobiet, gdyby choć trochę o siebie zadbał. Chłopak uważa, że płeć przeciwna nie traktuje go jako potencjalnego partnera, jednak powodem nie jest sylwetka, lecz jego rysy twarzy. Karol próbuje zapomnieć o swojej dawnej wybrance. Nie jest to łatwe, gdyż kobieta nie daje mu spokoju. Henio przygotowuje się do spotkania ze znacznie młodszą dziewczyną. Tymczasem Marcin dochodzi do wniosku, że internet nie jest odpowiednim miejscem do szukania drugiej połówki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",[]],"52343806":["Edward jest zadowolony ze swojego spokojnego życia w Bieszczadach. Nie może zrozumieć, czemu niektórzy ludzie wybierają pogoń za karierą. Opowiada, w jaki sposób należy spacerować, by w pełni doceniać uroki gór. Arek kończy projekt artystyczny, upamiętniający dawnych mieszkańców Sanoka. Ryszard odwiedza swój dawny dom i wspomina spędzone w nim dzieciństwo.","","",["AD"]],"52343807":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/38727008d15f3c8bdf6b3d167c8f8d38",["N"]],"52343808":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"52343809":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"52343811":["W pierwszej części programu dziennikarz śledczy zajmuje się morderstwem Alicji Wejerowskiej 75-letniej mieszkanki Gniezna. Ofiara mieszkała sama na Osiedlu Piastowskim. Kobieta została zamordowana w 2011 roku przed południem, kiedy za ścianą byli sąsiedzi. Dotąd nie udało się schwytać przestępcy odpowiedzialnego za jej śmierć. Córka ofiary bardzo krytycznie ocenia prowadzone śledztwo. W drugiej części odcinka Michał Fajbusiewicz prezentuje list gończy wydany za Ukraińcem Jewgienijem Nagoriańskim, podejrzanym o morderstwo rolnika spod Krakowa. Mężczyzna jest poszukiwany od 2001 roku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e1d8cfb56b9e894648659fb177f7265",["N"]],"52343812":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52343813":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52343814":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/acd9da42f752d4320963b798babadac5",["N"]],"52343815":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/83826675d1539d941115d2060a429575",["N"]],"52343816":["Dziennikarz śledczy przedstawi sylwetki dwóch przestępców, którzy mimo to, że są znani z imienia i nazwiska, wciąż zostają nieuchwytni. Pierwszym z nich jest Marcin Kropidłowski ps. Kropa, który kilka lat temu zamordował właściciela hurtowni jaj pod Kartuzami. Drugim jest Ukrainiec Jurij Zatkhey, poszukiwany za zbrodnie dokonane w swojej ojczyźnie oraz napady w Polsce. Na koniec dziennikarz przedstawi sprawę zaginięcia mieszkanki Gdyni - 33-letniej Małgorzaty Klechniowskiej. Matka 7-letniej dziewczynki zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Policja podejrzewa jednak, że kobieta została zamordowana. Fajbusiewicz liczy na pomoc widzów w wyjaśnieniu tej sprawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8341b6aec97cf1b5868aedcf930b208f",["N"]],"52343817":["Dziennikarz śledczy rekonstruuje ostatnie chwile życia studenta stołecznej politechniki. Reporter korzysta, m.in. z nagrań monitoringu w autobusach oraz pomocy kolegi ofiary i miejscowego prokuratora. Ciało studenta zostało znalezione w październiku 2012 roku nad Wisłą. Następnie Fajbusiewicz prezentuje list gończy za Markiem Miastkowskim, który przez lata terroryzował mieszkańców Białegostoku. Mężczyzna jest podejrzany, m.in. o zabójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d554ba7a2c14826a398b7f9222e24d69",["N"]],"52343818":["Dziennikarz śledczy przedstawi jedną z najtrudniejszych spraw kryminalnych stołecznej policji, która do tej pory nie została rozwiązana. Na przełomie roku 2004/2005 w Wiśle znaleziono zmasakrowane zwłoki trzech mężczyzn. Szczątki ofiar były niekompletne. Dotąd nie ustalono tożsamości zmarłych. Wiadomo jedynie, że mężczyźni przed śmiercią pili alkohol i jedli chiński fast food. Zwłoki zostały zapakowane w worki po torfie sprowadzanym z Estonii, dlatego podejrzewano, że ofiarami są cudzoziemcy. Niespodziewanie w trakcie realizacji programu do Fajbusiewicza docierają zaskakujące informacje dotyczące tej makabrycznej zbrodni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f592353c6a01c4747a9bc590e84231e8",["N"]],"52343633":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"52343634":["Zuza chce powiedzieć Jaśkowi, że nie jest on ojcem Grzesia. Bożena dostaje wylewu, następnego dnia Markiewicz znajduje ją w kuchni martwą. Anka oznajmia przy śniadaniu, że umówiła Pawła na badania. Strzelecki nie jest zachwycony gorliwością żony. Wiktor pragnie mieć z Patrycją kolejne dziecko. Kobieta wybiera się z Wiką do wróżki. Zamierza dowiedzieć się, czy będzie mogła ponownie zajść w ciążę. Andrzej dzwoni do Ingi i zaprasza ją do kina. Wkrótce wybucha kłótnia o koszty zajęć dodatkowych Hani. Dziewczyny umawiają się na spotkanie w kawiarni. Patrycja godzi się z przyjaciółkami. Gdy koleżanki wychodzą z lokalu, Wiktor podjeżdża z Mikołajem, który wybiega na ulicę i, o mały włos, nie zostaje potrącony przez ciężarówkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","",["N"]],"52343635":["Ela jest szczęśliwa, że Mikołajowi nic się nie stało. Podczas nieobecności Hani Inga znowu umawia się z Andrzejem w swoim domu. Zostają nakryci przez dziewczynkę, która wraca wcześniej od koleżanki. Andrzej zostaje na noc. Anka znajduje w torebce Julki plik banknotów i boi się, że znów wpadła ona w złe towarzystwo. Dowiaduje się, że córka zaczęła pracować w kawiarni. Patrycja mimo wysokiego ryzyka decyduje się na dziecko. Dorota postanawia się rozwieść z Łukaszem. W czasie romantycznej kolacji wręcza mu papiery rozwodowe. Zuza na urlopie macierzyńskim tęskni za pracą. Zjawia się z Grzesiem w banku, gdzie wpada na Marka. Anka i Paweł się kłócą. Strzelecka uważa, że mąż powinien skorzystać z pomocy lekarza. Powoli w ich związku zaczyna się psuć. Paweł idzie do baru. By odegrać się na żonie, flirtuje z nieznajomą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dd76d25b15c55b38861850cd1c157444",["N"]],"52343636":["Reż.: Terry L. Noss, Richard Rich.
Muzykalna rodzina łabędzi z dumą przyjmuje narodziny trojaczków. Wkrótce jednak okazuję się, że jedyny syn, Louie, nie potrafi śpiewać i przez to nie będzie mógł kontynuować rodzinnych tradycji. Tymczasem młody łabędź zakochuje się w ślicznej Serenie, nie może jej jednak wyznać swoich uczuć. Zrozpaczony, opuszcza dom. Zaprzyjaźnia się z chłopcem o imieniu Sam. Ten, z pomocą swojego nauczyciela, pana Hammerbothama, uczy łabędzia czytać i pisać. Louie cieszy się, że dzięki temu będzie mógł rozmawiać z rodziną. Niestety, okazuje się, że inne łabędzie nie znają języka ludzi. Wówczas z pomocą synowi przychodzi ojciec, który ofiarowuje mu trąbkę. Autorem muzyki do filmu jest znany muzyk jazzowy, Marcus Miller. Swój wkład w powstanie ścieżki dźwiękowej włożył również Little Richard, jeden z pionierów rock and rolla.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868992.jpg","",[]],"52343637":["Reż.: Wayne Thornley.
Młody sokół Kai wychował się na afrykańskim pustkowiu. Bywa wprawdzie dość naiwny i łatwowierny, ale jego zaletą jest heroiczna dusza. Kai postanawia opuścić rodzinne strony i udać się do ptasiego miasta, zwanego Zambezią. W tej legendarnej metropolii wiodą ponoć szczęśliwe życie ptaki z różnych stron Czarnego Lądu. Kai zamierza dołączyć do eskadry patrolujących niebo Dziobasów. Ignoruje przy tym sprzeciw ojca, który obawia się o syna. Tato Kaia wyrusza jego śladem, ale trafia w ręce przestępcy, jaszczura. Złowieszczy gad chce wykorzystać zakładnika, aby zawładnąć ptasim rezerwatem. Kai i jego przyjaciółka muszą pokrzyżować jego plan. Przyszłość Zambezii zależy od nich. Głosów polskiej wersji dubbingu użyczyli m.in. artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1931762.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/288851f5b7a76a498a7b5162eee32e95",[]],"52343638":["Reż.: Thor Freudenthal.
Nastoletni Greg Heffley (Zachary Gordon) uważa, że gimnazjum to najgorszy wymysł wszech czasów - pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki i mięśniaki. Greg uważa, że zasługuje na bycie na szczycie towarzyskiej drabiny społecznej i robi wszystko, by tam trafić. Wymyśla plany, które zazwyczaj okazują się niewypałem. Wszystkie spisuje w swoim dzienniku! Chłopak umieszcza w nim przemyślenia, rodzinne anegdotki, historyjki ze szkoły i świetlane plany na przyszłość: \"Kiedy będę sławny, przestanę odpowiadać na głupie pytania\". Pisze o lekcjach i absurdalnych według niego wymaganiach nauczycieli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938040.jpg","",["N"]],"52343639":["Reż.: Steven Spielberg.
Rok 1936. W trakcie jednej z ekspedycji archeolog Indiana Jones (Harrison Ford) odkrywa w Peru starożytny grobowiec. Na jego trop wpada także największy rywal badacza, pracujący dla nazistów Rene Belloq (Paul Freeman). Podstępem wykrada on złotego bożka - znalezisko Jonesa. Jakiś czas później Indiana otrzymuje tajne zadanie od służb specjalnych. Ma odszukać pustynne miasto, odkryte rzekomo przez niemieckich naukowców. Tam, w podziemiach świątyni, znajduje się legendarna Arka Przymierza. Jones wyrusza do Egiptu, by nie dopuścić do przejęcia zabytku przez nazistów. Podczas podróży przez Nepal spotyka swoją dawną miłość, Marion Ravenwood (Karen Allen), której ojciec - także archeolog - odnalazł głowicę laski Ra, należącej do Mojżesza. To właśnie dzięki niej można dotrzeć do skarbu. Badacz w towarzystwie Marion przybywa do Kairu. Na miejscu przekonuje się, że Niemcy są już bliscy sukcesu i zrobią wszystko, by wyeliminować rywali. Także Belloq nie zamierza rezygnować ze zdobycia cennej relikwii. Obraz Stevena Spielberga stał się filmową klasyką i wyznaczył nowe standardy kina przygodowego. Zdobył cztery Oscary, m.in. za efekty specjalne i scenografię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938041.jpg","",["N"]],"52343640":["Reż.: Nikolaj Arcel.
Postapokaliptyczna rzeczywistość. Roland Deschain (Idris Elba), ostatni żyjący rewolwerowiec, przemierza pustkowia w poszukiwaniach Mrocznej Wieży. To mityczne miejsce spaja ze sobą poszczególne światy. Roland prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, nazywanym też Człowiekiem w czerni (Matthew McConaughey). Ta tajemnicza postać pragnie doprowadzić do zburzenia wieży. Tymczasem w USA żyje mały Jake (Tom Taylor). Chłopca od lat niepokoją sny, często przybierające formę koszmarów. Jake widzi w nich tajemnicze, nieznane nikomu potwory, a także wysoką wieżę. Czuje, że jego nocne widzenia są ważne i nie chce zapomnieć żadnego z nich, dlatego rysuje zapamiętane fragmenty snów i przyozdabia nimi pokój. Mroczne wizje syna niepokoją jego matkę. Pewnego dnia w domu rodziny pojawia się para tajemniczych ludzi, którzy podają się za lekarzy ze szpitala psychiatrycznego. Przekonują oni kobietę, że wizje Jake'a to początek groźnej choroby psychicznej i chłopiec powinien poddać się leczeniu w prowadzonym przez nich ośrodku. Jake rozpoznaje w nieznajomych potwory ze swoich snów i, korzystając z ich nieuwagi, ucieka. Znajduje schronienie w tajemniczym, zrujnowanym domu, który także pojawił się w kilku jego wizjach. Okazuje się, że wewnątrz ukryty jest portal, będący tunelem pomiędzy światami. Dzięki niemu Jake trafia do nieznanej pustynnej krainy. Tam znajduje go Roland. Tak rozpoczyna się ich wspólna wędrówka. Niebawem okazuje się, że obecność Jake'a w obcym świecie nie jest przypadkowa. Posiada on bowiem cenny dar, zwany lśnieniem, którego potrzebuje Walter. Przy pomocy Jake'a i podobnych jemu dzieci może on bowiem zniszczyć Wieżę. Kolejna adaptacja sagi Stephena Kinga łączy w sobie elementy kina fantasy, science fiction i westernu. W głównych rolach wystąpili Idris Elba, nagrodzony w 2012 roku Złotym Globem za swoją rolę w serialu \"Luther\", oraz laureat Oscara Matthew McConaughey. Za kamerą stanął Nikolaj Arcel, zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia za film \"Kochanek królowej\". Zdjęcia do filmu powstawały w Kapsztadzie, Nowym Jorku oraz Los Angeles.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937786.jpg","",["N"]],"52343641":["Reż.: Jake Kasdan.
Uczniowie liceum: Spencer, Fridge, Bethany i Martha, znajdują starą konsolę do gier wideo z lat dziewięćdziesiątych oraz grę \"Jumanji\". Zostają wciągnięci do wirtualnego świata. Trafiają do niebezpiecznej dżungli, gdzie jako awatary są zmuszeni walczyć o przetrwanie. Spencer staje się łowcą przygód (Dwayne Johnson), Fridge zamienia się w Einsteina (Kevin Hart), Bethany przybiera postać profesora w średnim wieku (Jack Black), a Martha wciela się w nieustraszoną wojowniczkę (Karen Gillan). Kontynuacja kinowego hitu familijnego z lat dziewięćdziesiątych z Robinem Williamsem. Obraz otrzymał nominację do Saturna w kategorii najlepszy film fantasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938039.jpg","",["N"]],"52343642":["Reż.: Paul W.S. Anderson.
Rok 2047. Na Ziemi zostaje odebrany sygnał o pomoc nadawany z pokładu pojazdu kosmicznego o nazwie \"Event Horizon\". Statek został zaprojektowany przez naukowca, dr Williama Weira (Sam Neill) i był chlubą konstruktorów. Został wysłany z misją zbadania dalekich gwiazd, ale zaginął przed siedmioma laty w okolicach Neptuna. Teraz na poszukiwania wyrusza statek ratunkowy pod dowództwem kapitana Millera (Laurence Fishburne). Po dwóch miesiącach siedmioosobowa załoga znajduje wrak. Kapitan ujawnia utrzymywane w ścisłej tajemnicy, przerażające nagranie z \"Event Horizon\". Mimo wielu obaw członkowie załogi Millera decydują się zbadać wnętrze obiektu. Niebawem odkrywają z przerażaniem, jaki los spotkał astronautów. Na domiar złego okazuje się, że wrak jest śmiertelną pułapką dla każdego, kto stanie na jego pokładzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937789.jpg","",["N"]],"52343643":["Reż.: Phillip Noyce.
W Nowym Jorku działa psychopatyczny morderca. Dopóki zabija bezdomnych, władze lekceważą problem. Wkrótce zaczynają jednak ginąć najbogatsi biznesmeni, a wśród mieszkańców wybucha panika. Jednym z niewielu stróżów prawa, którzy mogą poradzić sobie z tą sprawą, jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington). Ten detektyw i światowej sławy kryminolog kilka lat temu uległ groźnemu wypadkowi, wskutek którego został niemal całkowicie sparaliżowany. Przykuty do łóżka, popadł w depresję i zaczął myśleć o samobójstwie. Propozycja poprowadzenia trudnego śledztwa przywraca mu chęć do życia. Lincoln zgadza się na udział w sprawie pod warunkiem, że jego współpracowniczką zostanie Amelia Donaghy (Angelina Jolie). Ta młoda, bardzo inteligentna policjantka znalazła ciało ostatniej ofiary psychopaty. Śledczy szybko zaczynają zdawać sobie sprawę, że zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, pozostawiając w miejscach kolejnych zbrodni ślady, które mają zwrócić ich uwagę. Czy uda im się rozszyfrować jego komunikaty i zapobiec kolejnym morderstwom? Rozpoczyna się wyścig z czasem. Jego stawką jest ludzkie życie. Trzymający w napięciu thriller, oparty na bestsellerowej powieści Jeffery'ego Deavera, nawiązuje do takich produkcji jak \"Siedem\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898452.jpg","",["N"]],"52343644":["Do miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz, lokalny mistyk, uchodzący za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską, która opowiada mu o tajemniczym zabójstwie córki, Laury. Do dramatycznego zdarzenia doszło 10 lat wcześniej, a mordercy nigdy nie znaleziono. Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920096.jpg","",["N"]],"52343645":["Na leśnej polanie niedaleko kamieniołomu zostaje znalezione ciało Patrycji. W bardzo podobnych okolicznościach 10 lat wcześniej życie straciła Laura. Jednym z podejrzanych jest Błażej, mąż Ady. Jonasz zostaje wypuszczony z aresztu i wraca do swojego gospodarstwa, w którym mieszkają pokrzywdzeni przez los ludzie. Na pogrzebie miejscowego proboszcza Trela spotyka się z biznesmenem Targoszem. Mężczyzna chce wydobywać cenny surowiec, melafir. Wspiera go burmistrz, który widzi w przedsięwzięciu korzyści dla miasta. Tymczasem w kamieniołomie podczas odstrzału robotnicy dokonują szokującego odkrycia. Nina spędza z Agatą coraz więcej czasu. Poznaje jej chłopaka, Radka. W nocy, w lesie, między Agatą a Martyną, zawodniczką miejscowego klubu bokserskiego, dochodzi do walki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920096.jpg","",["N"]],"52343646":["Zamaskowany mężczyzna porywa troje ludzi. Przesyła do komendy nagranie, w którym grozi, że ich zabije, jeśli policjanci nie podejmą śledztwa w sprawie firmy oferującej szybkie pożyczki. Wychodzi na jaw, że właścicielka parabanku ma powiązania z przestępczym półświatkiem. Dokładna analiza wideo okazuje się kluczowa dla rozwiązania zagadki. Detektywi mają też kilka pytań do informatora Okonia, ale mężczyzna robi uniki. Próbuje ukryć fakt, że został zatrzymany za pobicie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52343647":["Pewien chłopak zostaje brutalnie zgwałcony. Twierdzi, że nie pamięta, kto go skrzywdził, ale policjanci podejrzewają, że ukrywa prawdę z powodu wstydu lub strachu. Początkowo podejrzanym jest były partner dziewczyny poszkodowanego, który nie mógł pogodzić się z jej odejściem. Jednak okaże się, że należy skierować domysły w zupełnie innym kierunku. Łucja Wilk zgłasza się do detektywów z prywatną sprawą - ktoś wymusza haracze na jej informatorce, prostytutce Darii, która właśnie założyła biznes. Policjanci, by schwytać bandytów na gorącym uczynku, wcielają się w role ochroniarzy kobiety...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52343648":["Kacper, przyjaciel Tomka, prosi detektywa o pomoc. Jego partnerka Karolina jest w ciąży, ale do końca nie wiadomo, czy się z tego cieszy. Kiedy Kacper wyjeżdża w delegację, Tomek i Magda dyskretnie obserwują kobietę. To, co odkrywają, zaskakuje wszystkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9168601d83555ed68eb700fb359824b1",["N"]],"52343600":["Para spacerująca nad Wisłą znajduje ciało młodej kobiety. Sekcja zwłok ujawnia, że została zamordowana. Podejrzanym jest pacjent szpitala psychiatrycznego, ale policjanci szybko orientują się, że mają do czynienia z dużo groźniejszym przeciwnikiem. Żeby go złapać muszą cofnąć się do sprawy seryjnego mordercy sprzed ponad trzydziestu lat. Jednocześnie detektywi otrzymują informację, że na terenie ogródków działkowych zakopane zostały zwłoki bezdomnego mężczyzny.","","",["N"]],"52343601":["Para młodych ludzi włamuje się do mieszkania i podczas miłosnych igraszek odkrywa zwłoki właścicielki domu. Wydział kryminalny bada sprawę. Zamordowana kobieta ukrywała przed mężem wiele tajemnic. Ten nie pozostawał jej dłużny. Wiele z tych zatajonych faktów przyczyniło się do tragedii. Detektywi badają również sprawę zatrucia pigułkami gwałtu, do jakiego doszło w restauracji. O dziwo ofiarą nie jest kobieta, a motywacją sprawcy nie jest wcale seksualny popęd.","","",["N"]],"52343602":["Historyk Dan Snow przybliża krwawe dzieje sześciu najpotężniejszych średniowiecznych zamków i fortyfikacji obronnych. Wykorzystuje nowoczesne efekty specjalne. Odtwarza pierwotną architekturę budynków wraz ze wszystkimi udogodnieniami i pułapkami. Rekonstrukcje bitew w sposób realistyczny i dynamiczny prezentują dramatyczne wydarzenia, których areną były opisywane obiekty.","","",[]],"52343603":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52343604":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"52343605":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"52343606":["
Codzienna praca grupy fachowców od rozbiórek, którzy dokonują największych wyburzeń budynków w Europie.","","",[]],"52343609":["11 marca 2011 roku doszło do katastrofy w elektrowni jądrowej Fukushima Dai-Ichi. Bezpośrednią przyczyną awarii była 14-metrowa fala tsunami, która przedarła się przez mur oporowy i zalała położone niżej spalinowe generatory. Woda zniszczyła także potężne zbiorniki paliwa do agregatów. Spowodowało to problemy z chłodzeniem reaktorów, a w konsekwencji skoki ciśnienia i eksplozję wodoru. Wypadek ten miał ogromny wpływ na myślenie o energii czerpanej z atomu.","","",[]],"52343610":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52343611":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52343612":["Gepard jest doskonale przystosowany do polowania na otwartych terenach. Najszybsze zwierzę na Ziemi nie może jednak polegać wyłącznie na swojej szybkości, ale i musi działać według określonej strategii. Tylko nieliczni łowcy potrafią podkradać się na otwartej przestrzeni. W miejscach, gdzie rosną wyższe trawy, drapieżnik ma łatwiejsze zadanie. Perlica zawsze jest czujna, a karakal to mistrz tej strategii łowieckiej. Drapieżniki nauczyły się wykorzystywać krótkotrwałe okazje i zgodnie dzielą się zdobyczą. Tylko dzięki współpracy mogą zapewnić młodemu pokoleniu przetrwanie.","","",[]],"52343613":["Biolog Jens Kallmeyer wraz z zespołem poszukiwaczy przygód i alpinistów schodzi do krateru jednego z najbardziej aktywnych jezior lawowych na świecie w Vanuatu. Chce dowiedzieć się, jak ekstremofile, najtwardsze formy życia na Ziemi, mogą przetrwać obok wrzącego jeziora lawy. Ma też nadzieję, że dzięki nim dowie się więcej o pochodzeniu życia na Ziemi, a także o prawdopodobieństwie znalezienia go w innym miejscu we wszechświecie.","","",[]],"52343614":["Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.","","",[]],"52343615":["Relacja z badań i bliskich spotkań Ingrid Visser z orkami, jednymi z najbardziej przerażających zabójców w oceanie.","","",[]],"52343616":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"52343617":["Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.","","",[]],"52343618":["Niedźwiedzie to jedne z największych i najgroźniejszych drapieżników na Ziemi. O dziwo zwykle żywią się naprawdę niewielkimi kąskami.","","",[]],"52343621":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"52343622":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea231df10709c799f2540e85df7dbce0",["N"]],"52343623":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb30c672806c54056a29a1798cc57df",["N"]],"52343624":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",[]],"52343625":["Tym razem ekipa programu planuje połów dzikich karpi. Wędkarze wybierają się aż pod granicę z Czechami nad Odrę. Niestety ostatnie ulewy podniosły poziom wody w rzece, dlatego Jurek Biedrzycki i jego towarzysze decydują się na zasiadkę karpiową na miejscowym łowisku pożwirowym. Ponieważ przygotowanie profesjonalnego stanowiska zajmuje trochę czasu, połów odbywa się w nocy. Tymczasem miejscowy mistrz kuchni przygotowuje dla wędkarzy regionalne potrawy, m.in. pyszną zupę rybną.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ac9e01c3122bdae0685c8cde98348e9e",[]],"52343626":["W dzisiejszym odcinku Jurek Biedrzycki wraz z towarzyszami wybiera się na łowisko stawowe na Pobiedniku, gdzie stawiał swoje pierwsze wędkarskie kroki. Prezentuje rzadko używane przynęty, które okazują się niezawodne na tym akwenie. Staw jest trudnym łowiskiem, ponieważ porasta go grążel żółty, który znacznie utrudnia holowanie ryb. Wędkarzom udaje się złowić: karpie, leszcze, płotki, oknie i szczupaki. Na koniec emocjonującego dnia Jurek Biedrzycki i jego przyjaciele łapią 40-kilogramowego suma.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2629861263fc1fb809165c38f134b903",[]],"52343627":["Na kopułach pancernych polskich schronów Obszaru Warownego Śląsk widnieją tajemnicze otwory. Znaleziona tam została przepalona stal o grubości 20 cm. W grudniu 1930 roku Niemcy przeprowadzili próby nowej, nieznanej światu broni. Użyli jej podczas ataku na belgijską twierdzę Eben Emael w maju 1940 roku. Wówczas 80 komandosów w przeciągu 36 godzin zdobyło twierdzę bronioną przez 800 żołnierzy. Straceńcy wygrali swoją pierwszą bitwę.","","",["AD"]],"52343628":["W II połowie XIX wieku wynaleziono proch bezdymny. Fakt ten zmienił bieg historii i sprawił, że dotychczasowa polityka militarna polegająca na blokowaniu możliwych kierunków ofensywy wrogów straciła sens. Widzowie dowiedzą się, co tak niezwykłego było w tej substancji i dlaczego władze Niemiec nie zauważyły nadciągającej zmiany i z uporem budowały twierdze i instalowały w nich armaty miotające pociski siłą prochu czarnego (dymnego).","","",["AD"]],"52343629":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba52466b28999a97c83023734550f05b",[]],"52343630":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56ed77fd32c614e7bbb55455d77379bc",[]],"52343631":["Dominik, podopieczny Pawła Nastuli, przeżywa kryzys i zaniedbuje treningi. Tymczasem Renata Naczaj przygotowała swoich zawodników do Mistrzostw Mazowsza MMA. Widzowie przekonają się, jak poradzą sobie m.in. Oskar i Bartek. Poznają również Dawida \"Harnasia\", który jest znany w środowisku MMA z tego, że przegrywa walkę za walką. Chłopak nie traci jednak nadziei i wierzy, że w końcu odniesie pierwszy sukces. Za serce do walki podziwiają go zawodnicy i trenerzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c0d5b982304c7b7996f6f9e1e6d6ff7",["N"]],"52343632":["Ciąg dalszy historii Dawida \"Harnasia\" Harasa, zawodnika który dotąd nie zwyciężył w żadnej walce. Wszystkie dziesięć pojedynków, w których brał udział, zakończyło się porażką. Widzowie przekonają się, czy pod okiem trenerki Renaty Naczaj wreszcie pokona złą passę i uda mu się odnieść pierwsze zwycięstwo na zbliżającej się gali w Ostrołęce. Tymczasem Patryk ma dopiero 17 lat, lecz nie ma godnego rywala na krajowym ringu, wszystkich przeciwników w swojej kategorii już pokonał. Menadżerowie szukają dla niego rywala w Szwajcarii i Niemczech.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7e10abc958c2ab33051b49fe2773802",["N"]],"52343952":["Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse'u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W każdym odcinku serialu Pan Peabody i Sherman podróżując swoim wehikułem w przeszłość poznają inną postać historyczną lub mityczną i przeżywają przezabawne, niesamowite przygody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908628.jpg","",["N"]],"52343953":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52343954":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52343955":["Reż.: Allison Liddi.
Urocza księżniczka Rosalinda Marie Montoya Fiore (Demi Lovato) ma zostać w przyszłości królową małego, tropikalnego kraju Costa Luna. Niestety, okazuje się, że dziewczynie grozi wielkie niebezpieczeństwo. Dyktator sąsiedniego państwa, okrutny generał Magnus Kane (Johnny Ray), zamierza bowiem przeprowadzić w jej królestwie zamach stanu. Niedoszłej władczyni przychodzi z pomocą Joe Mason (Tom Verica), który jest agentem tak zwanego \"Programu Ochrony Księżniczek\". W ramach tajnej operacji Rosalinda zostaje wywieziona z kraju i umieszczona w amerykańskim liceum. Dopiero tam ma okazję przekonać się, jak wygląda życie zwyczajnej nastolatki. Panna Fiore szybko zaprzyjaźnia się także z córką Masona, swoją rówieśniczką - Carter (Selena Gomez). Obie dziewczęta dochodzą do wniosku, że mogą wiele się od siebie nauczyć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848481.jpg","",[]],"52343956":["Reportaż o niewidomym informatyku, który z powodzeniem prowadzi serwis komputerowy. Widzowie poznają drugą część rywalizacji reporterów, którzy mają do spełnienia niezwykłą misję. Ponadto pojawi się garść dobrych rad dla miłośników tzw. małej czarnej. Ekipa prześwietli sklepowe półki w poszukiwaniu smacznej kawy. Udaje się również z wizytą do japońskiej farmy tuńczyków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52343957":["Ekipa testuje gadżety reklamowane jako ułatwiające spokojny sen. Reporterzy wybierają się w kulinarną podróż szlakiem najlepszych amerykańskich burgerów. Przyglądają się też niektórym symbolom na flagach państwowych i przybliżają ich znaczenie. Eksperci rozwiązują zagadkę dziwnych odgłosów wydawanych przez linie wysokiego napięcia i mówią, czym są tzw. alkolocki. Gdy urządzenie wyczuwa alkohol w wydychanym powietrzu blokuje możliwość uruchomienia auta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52343958":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Ani Mru Mru z Lublina.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",[]],"52343959":["Prow.: Robert Korólczyk.
Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja gwiazd jutra, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",[]],"52343960":["Reż.: Daniła Kozłowskij.
Gwiazda Spartaka i piłkarskiej reprezentacji Rosji, Jurij Stolesznikow (Daniła Kozłowskij), przez nieudany rzut karny zaprzepaszcza ostatnią szansę drużyny na wygranie meczu decydującego o awansie do Mistrzostw Świata i wywołuje awanturę na boisku. W efekcie zostaje czasowo zdyskwalifikowany, opuszcza rodzimy klub w atmosferze skandalu i postanawia zakończyć piłkarską karierę. Mija parę lat, gdy bezrobotny Jurij dostaje propozycję objęcia stanowiska trenera drużyny niższej ligi na prowincji. Wyzwania jakie stają tam przed nim wydają się wymagać cudu. Aby poprowadzić drużynę do zwycięstwa, mężczyzna sam musi odzyskać wiarę w siebie. Pomaga mu w tym piękna lekarka, Waria (Olga Zujewa).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928415.jpg","",[]],"52343961":["Reż.: George Tillman Jr..
Czarnoskóry Carl Breshear dorasta na farmie w Kentucky. Jako dorosły mężczyzna trafia na okręt wojenny US Navy jako pomocnik kucharza. Nie porzuca jednak marzeń o przygodach na morzu. Carl chce bowiem służyć w amerykańskiej marynarce wojennej jako nurek głębinowy. Pisze setki listów, w których prosi o zakwalifikowanie go do specjalnego programu szkoleniowego dla nurków. W końcu jego starania przynoszą skutek. Breshear trafia wreszcie na upragniony kurs. Jego trenerem zostaje Billy Sunday. Wkrótce Carl przekonuje się, że oficer ma skłonności sadystyczne. Sunday znęca się nad żoną oraz swoimi podopiecznymi. Żywi także uprzedzenia rasowe i chce doprowadzić do tego, aby czarnoskóry kursant zrezygnował ze szkolenia. Carl jednak nie poddaje się i pomimo okrutnego prześladowania ze strony trenera uparcie dąży do wyznaczonego sobie celu. Film jest fabularyzowaną biografią Carla Brasheara - pierwszego czarnoskórego nurka do zadań specjalnych w dziejach amerykańskiej marynarki wojennej. Na szczególną uwagę zasługuje znakomita rola Ro-berta De Niro.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897113.jpg","",[]],"52343962":["Elektryczne hulajnogi stają się popularne na europejskich drogach. Na rynku dostępne są też inne urządzenia ułatwiające codzienne poruszanie się po ulicach miast. Ekipa przetestuje je pod kątem wygody użytkowania i bezpieczeństwa. Przybliży też działanie pułapki na myszy. Reporter wyjaśni, dlaczego w wodzie marszczy się skóra oraz opowie o zjawisku tzw. dłoni praczki. Twórcy programu jadą też do szwedzkiej firmy, w której pracowników obowiązują regularne ćwiczenia fizyczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52343963":["Reż.: David Hackl.
Surowa sceneria gór Alaski. Pracująca dla amerykańskiej armii Clair Hamilton (Gina Carano) wraca do domu z Bliskiego Wschodu. Powodem przyjazdu jest śmierć ojca. Kiedy rozchodzą się pogłoski o spadku, jaki odziedziczyła, jej syn, Charlie (Anton Gillis-Adelman), zostaje uprowadzony dla okupu. Kobiecie udaje się schwytać jednego ze sprawców oraz zmusić go, aby doprowadził ją do chłopca. Nadchodzi burza śnieżna. Aby przeżyć i uratować swoje dziecko, Clair musi współpracować z porywaczem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936433.jpg","",[]],"52343964":["Reż.: Jason Bourque.
Przepowiednie zawarte w książce tajemniczego pisarza zaczynają się spełniać. Wkrótce ginie on w tajemniczych okolicznościach. Redaktor Eric Fox (A.J. Buckley) postanawia poznać prawdę na temat wizji, których doznawał zmarły literat. W rozwikłaniu zagadki pomaga mu archeolog Brooke Kelvin (Jewel Staite). Początkowo wszystko wskazuje na to, że pisarz zabrał swoją tajemnicę do grobu. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że dar jasnowidzenia zawdzięczał on tajemniczemu artefaktowi. Eric i Brooke muszą stawić czoła nie tylko ścigającym ich agentom specjalnym, którym przewodzi bezlitosny Henning (Rick Ravanello), lecz także uchronić Ziemię przed apokalipsą...","","",[]],"52343965":["Serial poświęcony jednemu z najbardziej niepokojących zjawisk ostatnich czasów, jakim są masowe zabójstwa, dokonywane w aktach strzelaniny w miejscach publicznych. Każdy odcinek ukazuje jedno z takich wydarzeń, do których doszło w Stanach Zjednoczonych: w miasteczku Aurora stanie Kolorado, w San Bernardino, Charleston, Waszyngtonie, Santa Monica, Oak Creek, Orlando i w liceum w Columbine. Autorzy serii analizują przyczyny tych zdarzeń, ich przebieg, skutki oraz wpływ na amerykańskie społeczeństwo i opinię społeczną.","","",[]],"52343966":["Serial poświęcony jednemu z najbardziej niepokojących zjawisk ostatnich czasów, jakim są masowe zabójstwa, dokonywane w aktach strzelaniny w miejscach publicznych. Każdy odcinek ukazuje jedno z takich wydarzeń, do których doszło w Stanach Zjednoczonych: w miasteczku Aurora stanie Kolorado, w San Bernardino, Charleston, Waszyngtonie, Santa Monica, Oak Creek, Orlando i w liceum w Columbine. Autorzy serii analizują przyczyny tych zdarzeń, ich przebieg, skutki oraz wpływ na amerykańskie społeczeństwo i opinię społeczną.","","",[]],"52343967":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52343968":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52343969":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52343970":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52343971":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52343972":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52343973":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52343974":["Reż.: Jeffrey Reiner.
Nocne życie porucznika
Porucznik Columbo zajmuje się sprawą przestępstw popełnionych przez Justina Price'a. Ten młody mężczyzna pomógł swojej przyjaciółce w pozbyciu się ciała jej byłego małżonka, syna bossa mafii. Następnie, zachęcony powodzeniem pierwszej akcji, postanowił uciszyć, szantażującego go reportera jednego z popularnych brukowców. W końcu liczył na to, że wyprowadzi na manowce detektywa w obszernym prochowcu.","","",[]],"52343975":["Reporterzy opowiedzą o tym, jak działają szklarnie, dzięki którym przez cały rok można cieszyć się świeżymi warzywami. W programie także ciekawostki na temat kolorów: jak wygląda kameleon w nocy, dlaczego pierwotnie marchewki były fioletowe oraz czy kolory rzeczywiście wpływają na nasze samopoczucie. Widzowie poznają kulisy produkcji colowych żelków. W odcinku również kolejna odsłona wizualnej zagadki.","","",["N"]],"52343976":["W programie nieznane i wyjątkowe właściwości brokułów. Reporterzy opowiedzą o ich pochodzeniu i historii przywędrowania do Europy. Sprawdzą także, ile warte jest ludzkie ciało. Widzowie poznają również historię guzika i dowiedzą się, dlaczego guziki w ubraniach damskich są po lewej, a w męskich po prawej stronie.","","",["N"]],"52343977":["Reż.: Maura Anderson.
Erica (Courtney Ford) odwiedza rodzinne miasteczko pierwszy raz od śmierci swojego męża, który zginął podczas misji wojskowej. Przyjeżdża do domu, by uczestniczyć w ślubie siostry. Młoda wdowa ma mieszane uczucia co do powrotu w miejsce pełne wspomnień oraz konfrontacji z własną przeszłością. Odnawia się jej więź z dawnym przyjacielem Natem (Ryan Caltagirone). Kobieta musi podjąć decyzję, czy jest gotowa zamknąć stary rozdział w swoim życiu i dać szansę miłości. W główną rolę wcieliła się Courtney Ford, znana m.in. z \"Inwazji obcych\" i \"Utrzymanki\".","","",[]],"52343978":["Reż.: Anton Cropper.
W trakcie spaceru po mieście Natalie nieświadomie pomaga w ucieczce złodziejowi roweru. Prawowitym właścicielem okazuje się naukowiec zajmujący się bioinżynierią, Dean Berry. Powodowana wyrzutami sumienia kobieta proponuje mu, że odkupi jednoślad. Poszkodowany stwierdza jednak, że był on bezcennym podarunkiem. Natalie prosi Monka, by pomógł jej odzyskać rower. Detektyw ustala, że kradzieży dokonał John Kuramoto. Gdy udaje się do jego mieszkania, zostaje postrzelony w nogę. Na skutek tego Adrian musi poruszać się na wózku. Tymczasem Stottlemeyer i Disher dowiadują się, że ktoś wynajął Kuramoto. Sprawa się komplikuje, gdy złodziej zostaje znaleziony martwy na lokalnym cmentarzu.","","",[]],"52343979":["Reż.: Tawnia McKiernan.
Nocą zostaje zamordowany strażnik Muzeum Światowych Rekordów Guinnessa. Łupem mordercy pada unikatowy eksponat - superszybki robot zjadający jajka. Podejrzanym w sprawie staje się dotychczasowy rekordzista - zjadacz jajek z Berkeley. Mężczyzna ma jednak mocne alibi. Tymczasem Monk pomaga staruszce Marge, której przeszkadza grający na perkusji sąsiad. Adrian prosi rzeczonego Johna Keyesa, by przestał hałasować. Ku zdziwieniu detektywa, mężczyzna od razu przystaje na prośbę. Następnej nocy dochodzi do napadu na sklep jubilerski. Złodziejem okazuje się John Keyes. Stottlemeyer i Disher udają się do Marge wypytać ją o oskarżonego. Kobieta twierdzi, że sąsiad podczas napadu grał na perkusji.","","",[]],"52343980":["Dyżurny Jacek przejmuje obowiązki nieobecnej Jaskowskiej. Policjanci dowiadują się, że jeśli pani komendant szybko nie wróci do formy, na jej stanowisko może zostać przysłany ktoś z zewnątrz. Białacha bardziej pochłaniają jednak jego własne problemy - nie daje mu spokoju sytuacja z byłym narzeczonym Karoliny. Od kiedy Kamil pojawił się w ich życiu, on nie do końca ufa Rachwał. Tymczasem przychodzi wezwanie do kobiety, która zgłosiła zaginięcie swojej współlokatorki. Patrolowi piątemu szybko udaje się namierzyć zaginioną. Nic nie wskazuje jednak na to, że została uprowadzona. Kobieta zapewnia, że po prostu wyjechała na urlop. Wkrótce jednak sprawa powraca. Tego dnia Wysocka i Białach zajmują się też małym chłopcem, błąkającym się po parku. Szybko odkrywają, że patologiczni rodzice zupełnie nie przejmują się losem dziecka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/479609f090e8abb978eeecf3d40f0ad3",["N"]],"52343981":["Białach przygotowuje Karolinie śniadanie i kanapki do pracy. Chce pokazać się od najlepszej strony, by zyskać względy ukochanej. Tymczasem Juliusz widzi, jak Jacek wylewa alkohol do umywalki. Obawia się, że dyżurny może mieć problemy z alkoholem. Do szpitala miejskiego trafia mężczyzna z nożem w klatce piersiowej. Sprawę bada patrol szósty. Policjanci szukają śladów w mieszkaniu poszkodowanego. Z relacji sąsiadów wynika, że mieszkał on z partnerką, którą bił pod wpływem alkoholu. Policjanci podejrzewają, że kobieta dźgnęła go, by zemścić się po latach udręki. Tymczasem dyżurny zgłasza próbę samobójczą na jednym z mostów. Zapała i Rachwał wkraczają do akcji, by ratować zdesperowanego człowieka. Policja wzywa na pomoc bliskich niedoszłego samobójcy. Na miejsce przybywa kobieta w ciąży, po krótkiej chwili zaś dołącza do niej kolejna pani w błogosławionym stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/af2e3ef848bb391cbf95c3550e39758e",["N"]],"52343982":["Na komendę dzwoni wystraszona dziewczyna. Chce zgłosić napaść na współlokatorkę. Agresorem jest dresiarz, który zaatakował ofiarę w jej własnym mieszkaniu. Zatońska i Zieliński udają się na miejsce zdarzenia. Z zeznań uczestników zajścia wynika, że napastnik sam jest ofiarą przestępstwa. Twierdzi, że napastowana przez niego dziewczyna jest oszustką, która na internetowej aukcji kupiła od niego samochód i nie zapłaciła za niego. Dziewczyna do niczego się nie przyznaje, natomiast niebawem na jaw wychodzą kolejne internetowe oszustwa, jakich się dopuściła. Policjanci podejrzewają, ze ktoś próbuje wrobić studentkę w przestępstwo. Asia przeprasza Szymona za akcję ze znikającą odznaką. Oboje, pomimo wpadki, miło wspominają wspólnie spędzony wieczór. Ich krótka przerwa szybko się kończy, gdy spotykają w sklepie na chłopaka, będącego pod wpływem narkotyków. Znajdują przy nim nielegalną używkę i postanawiają przeszukać jego mieszkanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3e3521550a8a67be098c83b942d6091",["N"]],"52343983":["Mikołaj po udanej randce mniej przejmuje się powrotem byłego narzeczonego Karoliny. Natomiast Profos gości na komendzie swoją dorosłą siostrzenicę, której nie widział od kilku lat. Niebawem okazuje się, że dziewczyna zaskoczy nie tylko brata swojej matki, ale też innych na komendzie. Tymczasem przychodzi zgłoszenie od kobiety, która twierdzi, że u jej sąsiadów zniknęło nowo narodzone dziecko. Na miejscu Białach i Wysocka przekonują się, że sprawa naprawdę jest poważna. Tego dnia Ola i Mikołaj muszą się także zająć zgłoszeniem o kradzieży auta niepełnosprawnego kierowcy. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że to nie pierwszy taki przypadek. Policjanci sprawdzają trop łączący wszystkich poszkodowanych. Tym sposobem trafiają do kliniki rehabilitacyjnej. Juliusz nadal bada sprawę dyżurnego i usiłuje sprawdzić trzeźwość Jacka Nowaka. Niestety jego próby nie są zbyt dyskretne i w końcu dochodzi do konfrontacji obu panów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/baffd0f9e0c12593bca510978abd9933",["N"]],"52343984":["Zuza Kowal prowadzi swoją pierwszą odprawę. Jest zasadnicza i od razu zapowiada wprowadzenie kilku zmian udoskonalających pracę komisariatu. Jej pomysły nie budzą jednak entuzjazmu policjantów, którzy liczą na szybki powrót komendant Jaskowskiej. Pierwsze zgłoszenie dla Rachwał i Zapały dotyczy fałszywego kominiarza, który okradł starszego mężczyznę. Na miejscu policjanci zastają sytuację zupełnie inną od tej, jakiej się spodziewali. Poszkodowany mężczyzna to emerytowany wojskowy, który sam obezwładnił domniemanego oszusta. Okazuje się jednak, że kominiarz jest prawdziwy i to nie on dokonał kradzieży. Tymczasem w jednym z wolno stojących garaży dochodzi do niewielkiego wybuchu, w wyniku którego zostaje rannych dwóch chłopców. Policjanci odkrywają, że młodzi ludzie sami spowodowali eksplozję, podczas próby spreparowania chemicznych dopalaczy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2c4d4a70f68fa8d4d544f5c0cc9b60ed",["N"]],"52343985":["Reporterzy przybliżą historię ciekawej włoskiej potrawy, farsu magru oraz opowiedzą o tym, jak powstaje wędzony pstrąg. W programie także podróż tropem dziwnej fotografii, która powstała na odbywającym się w Chinach konkursie. Wygrywa ten, kto zgromadzi na swoim ciele więcej pszczół. Widzowie dowiedzą się, jak oni to robią. W odcinku również wenezuelska szkoła wdzięku, szkoła, w której gra się w gry komputerowe i nowojorskie przedszkole dla dorosłych, gdzie rzekomo odnaleźć można swoje wewnętrzne dziecko.","","",["N"]],"52343986":["Reż.: Jonathan Glassner.
Zostaje zamordowana zdolna zawodniczka, która trenowała jazdę na rolkach. Policjanci o popełnienie zbrodni podejrzewają zawodniczki z konkurencyjnego klubu sportowego, ale też zazdrosne koleżanki ofiary. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą śmierci debiutującego pisarza. Zabójca wypisał na jego martwym ciele ostatni rozdział jego powieści.","","",["N"]],"52343987":["Reż.: James Whitmore Jr..
Ekscentryczny milioner, magnat komputerowy, zostaje zamordowany. Zbrodni dokonano w jego apartamencie na Madison Avenue, który mężczyzna zmienił w prawdziwą fortecę. Stella zauważa, że gosposia, której ufał milioner, nie spieszyła się z przekazaniem policji informacji o jego śmierci. Danny, zabezpieczając ślady, zostaje przypadkowo uwięziony w sypialni razem z ofiarą. Mac prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa striptizerki z nocnego klubu. Dowiaduje się, że kobieta pokłóciła się z jednym z klientów. Krąg podejrzanych poszerza się, gdy agentka odkrywa, że ofiara miała romans z właścicielem lokalu, w którym pracowała.","","",["N"]],"52343988":["Jagiełło informuje Sawickiego, że sędzia zgodził się nadać Monice status świadka koronnego. Bruno musi sprawić, aby dziewczyna zechciała zeznawać. Sawicki jest zły, gdy dowiaduje się, że Ola i prokurator działają na własną rękę i podjęli już próbę odbicia Rudego. Tymczasem ktoś oblewa kwasem przechodnia. Ofiara to chirurg medycyny estetyczniej, a całe zajście wygląda na celowy atak. Pierwszych trop prowadzi do prywatnej kliniki, w której pracuje poszkodowany lekarz. Recepcjonistka rzuca podejrzenie na męża jednej z pacjentek, który dzień wcześniej groził doktorowi, żądając jednocześnie zwrotu pieniędzy za nieudaną operację żony. Podejrzany mężczyzna trafia do aresztu. Chwilę później Kowalski przynosi wieści o kolejnej osobie oblanej kwasem. Tym razem jest to pacjentka poszkodowanego lekarza. Okazuje się, że rozwiązania tej zagadki należy szukać w śledztwie sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de5573fc8037dec166909b5718add277",["N"]],"52343989":["Reż.: Dick Bush.","","",[]],"52343990":["Za kólisami
W tym odcinku będzie można poznać tajniki produkcji serialu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1290",["AD"]],"52343991":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52343992":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52343993":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52343994":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52343995":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52343847":["Licealistka Magda należy do kółka teatralnego prowadzonego przez przystojnego aktora Szymona. Grupa przygotowuje właśnie szkolną adaptację \"Romea i Julii\". Magda zakochuje się w Szymonie, a po jednej z prób nawiązuje z nim romans. Niebawem ich związek odkrywa matka dziewczyny, Hanka. Kobieta grozi, że o wszystkim powie ojcu, ale dziewczyna nie chce zrywać z aktorem. Hanka stawia mężczyźnie ultimatum, ale ten również nie zamierza kończyć związku. O całej sprawie dowiaduje się dyrektorka szkoły i wyrzuca Szymona z pracy. Trzy dni później Magda znika z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa66fa922f0b2648128b15722aafa2f3",["N"]],"52343848":["16-letnia Ada miewa napady złości i agresji. Zakochany w niej Łukasz całkowicie się jej podporządkował. Nauczyciel matematyki nakazuje jej poprawę ocen, a jako korepetytora wskazuje szkolnego playboya Rafała. Ada zakochuje się w Rafale i zrywa z Łukaszem, przez co dochodzi do awantury i kolejnego wybuchu złości. Okazuje się jednak, że Rafał nie traktuje Ady poważnie. Dziewczyna postanawia się zemścić. Namawia swoją kuzynkę Laurę, by go uwiodła i porzuciła. Plan udaje się zrealizować, ale w międzyczasie Laura sama zakochuje się w Rafale.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f5075e521d7bf952bfa1a890f00ae79",["N"]],"52343849":["Licealistka Monika zawsze była oczkiem w głowie rodziców. Od pewnego czasu dziewczynie brakuje ich zainteresowania. Czuje, że szczególnie ojciec przestał się nią troszczyć. Monika bez skutku próbuje zwrócić na siebie uwagę rodziców. Dokonuje kradzieży w sklepie odzieżowym, przychodzi do domu pijana, a nawet wszczyna bójkę z koleżanką. Jej rodzice nie zamierzają jednak wyciągać wobec niej żadnych konsekwencji, na co tak bardzo liczyła. W końcu nastolatka zaczyna podejrzewać, że za obojętnością ojca i matki kryje się coś więcej. W ten sposób wpada na trop tajemnicy, którą od kilku lat ukrywał przed nią ojciec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2993998a29bbd431e8473d463e71ed5",[]],"52343850":["17-letnia Monika często jest świadkiem kłótni rodziców. W końcu na jej oczach ojciec się wyprowadza. Dziewczyna szuka wsparcia u swojego chłopaka Wiktora oraz u Kai - przyjaciółki mamy, a zarazem psycholog. Kobieta tłumaczy Monice, że musi zaakceptować sytuację, w której tata zdecydował się na związek z kimś innym. Nastolatka podejrzewa, że to Kaja jest nową partnerką ojca. Mężczyzna jednak informuje córkę, że ktoś dla niego ważny mieszka za granicą. Wkrótce Monika odkrywa bolesny sekret ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dcb30bf8e0449c12dcb7317daa14d0b6",["N"]],"52343851":["Pasją 15-letniego Karola, outsidera, są horrory. Z tego powodu chłopak często jest wyśmiewany przez szkolnego lidera i jego paczkę. Na szkolnej wycieczce, w ośrodku położonym w lesie, zostają znalezione zwłoki nastolatki, a w pokoju jednej z dziewczyn - ludzkie kości nakryte poduszką. Młodzież wpada w panikę i zaczyna wierzyć, że w obiekcie grasuje psychopatyczny morderca. Jedynie Karol wykazuje się odwagą. Wkrótce okazuje się, że horror w ośrodku wiąże się z tajemnicą, o której wiedzą tylko Karol i opiekun grupy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ded05ce4733e91bafd7b80c3bd53d00",["N"]],"52343852":["Na oddział trafia 52-letni Ryszard Smólski z bólem w klatce piersiowej. Lekarz ostrzega pacjenta, że nie powinien zażywać środków wspomagających potencję. Jego młodsza 23-letnia żona Kamila, która nie wyobraża sobie życia bez seksu, jest wściekła. Do szpitala przyjeżdża Iwona, córka Ryszarda. Kobieta jest przekonana, że młoda macocha zdradza jej ojca. Odkrywa, że nie dość, że Kamila ma narzeczonego, to również pracowała w służbie zdrowia i dokładnie wiedziała, że pastylki na potencję mogą poważnie zagrozić zdrowiu i życiu starszego męża. Pacjent zgłasza sprawę na policję. Pielęgniarka Małgosia jest coraz bardziej zazdrosna o przystojnego fotografa Rafała, z którym się spotyka. Zastanawia się, czy mimo dzielących ich różnic ich związek ma sens.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1668366f15ee560e62e3429342b60b0a",[]],"52343853":["Paulina Mazur przynosi do szpitala półtoraroczną córkę Oliwię. Dziewczynka ma złamaną rączkę. Lekarz zauważa również inne urazy na ciele dziecka. Matka twierdzi, że do złamania doszło przypadkiem, na chwilę tylko spuściła córkę z oczu. Na oddziale zjawiają się Przemek, mąż kobiety, i jego matka Grażyna. Teściowa wykorzystuje sytuację, by pogrążyć znienawidzoną synową w oczach Przemka. Twierdzi, że Paulina nie dopilnowała dziecka, dlatego przejmuje opiekę nad Oliwią. Namawia również syna na rozwód. Lekarze odkrywają kolejne okoliczności, w których doszło do wypadku dziewczynki. Wszystko wskazuje na winę Pauliny. Tymczasem pielęgniarka Ewa denerwuje się jutrzejszą inspekcją na jej oddziale. Szefowa Julita spostrzega mokrą plamę na korytarzu i zarzuca Ewie brak porządku. Pielęgniarka jest jeszcze bardziej zdenerwowana, gdy odkrywa, że ktoś specjalnie rozlewa wodę i bałagani. Próbuje odkryć, kim jest żartowniś, który uprzykrza jej życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0650b4cdad884cf6c1da93ca55d33d1e",[]],"52343854":["Na oddział chirurgiczny trafia młoda miłośniczka jeździectwa z urazem głowy. Kobieta została napadnięta i uderzona w głowę. Nieprzytomną znalazła w stajni jej przyjaciółka. Policja szuka napastnika. Pacjentka zwierza się pielęgniarce, że odkąd ogłosili z narzeczonym swoje zaręczyny, zaczęła dostawać anonimowe SMS-y z pogróżkami. Wkrótce wychodzi na jaw, że za nieprzyjemnymi wiadomościami stoi przyszła teściowa kobiety, która nie zgadza się na ślub pary. Jednak to nie ona napadła na ukochaną syna. Narzeczeni postanawiają mimo wszystko się pobrać. Gdy dowiaduje się o tym przyjaciółka pacjentki, mówi jej, że przespała się z jej partnerem i spodziewa się dziecka. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga zauważa, że jej koleżanka z pracy Małgosia jest w wyjątkowo dobrym humorze. Okazuje się, Małgosia była ostatnio na na imprezie branżowej z Rafałem. Pewien producent reklamowy docenił jej niebanalną urodę, wręczył swoją wizytówkę i zaproponował jej sesję zdjęciową. Teraz Małgosia poważnie zastanawia się nad karierą modelki. Jej partner Rafał, który z zawodu jest fotografem, bardzo dobrze zna to środowisko i jest przeciwny planom ukochanej. Dochodzi między nimi do kłótni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bf992203aab8ebe66d21068c461ba08",[]],"52343855":["Do szpitala trafia 60-letni Stefan Dragacz, teść laborantki Zosi. Mężczyzna ma tętniaka aorty brzusznej i czeka na operację. Opiekująca się nim Jadwiga szybko dostrzega napięte stosunki między pacjentem a jego synową. Mężczyzna jest nieuprzejmy nie tylko do Zosi, która z pokorą opiekuje się teściem podczas nieobecności męża, lecz także daje się we znaki całemu personelowi szpitala. W końcu okazuje się, że Stefan oskarża synową za rozpad rodziny. Twierdzi, że przez Zosię jego syn wyjechał na zagraniczny kontrakt, a wnuczka rozpoczęła studia w innym mieście. Dochodzi do poważnej awantury. Stefan, dodatkowo zdenerwowany wynikami badań, przechodzi zawał serca. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga spotyka w szpitalnym bufecie dawno nie wdzianą znajomą. Odkąd Barbara Soderberg wyszła za mąż za Norwega i wyprowadziła się z Polski, ich relacje się rozluźniły. Jadwiga wiedziała tylko, że bardzo dobrze jej się powodzi. Tym większe jest jej zaskoczenie, gdy widzi Basię w bardzo złym stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2f98d4ac9877629009971a509f96eee",[]],"52343856":["Na oddział trafia 5-letnia Patrycja z objawami zatrucia alkoholowego. W szpitalu zjawiają się jej ojciec Krzysztof i opiekunka Karina. Nie potrafią wyjaśnić, w jakich okolicznościach dziecku udało się sięgnąć po alkohol. Do szpitala przyjeżdża również Natalia, matka dziewczynki. Jedna z pielęgniarek podsłuchuje rozmowę Krzysztofa i Kariny. Wynika z niej, że para ma romans, a pięciolatka sięgnęła alkohol, gdy kochankowie oddawali się igraszkom. Natalia dowiaduje się o zdradzie. Mała pacjentka jest świadkiem kłótni rodziców. Niedługo później dziewczynka znika ze szpitala. Tymczasem pielęgniarka Ania nie może pogodzić się z samobójczą śmiercią ojca. Spotyka na oddziale dawnego przyjaciela rodzica. Od niego dowiaduje się o ciężkim życiu ojca, które wyjaśniałoby jego trudny charakter i nieczułość. Zaczyna bardziej rozumieć rodzica.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84892e21101465fb587f5450b48eb5dc",[]],"52343857":["Dla dobra dziecka
Policja znajduje nieprzytomną kobietę pod wpływem narkotyków. Prawdopodobnie ktoś postarał się, by upozorować, że kobieta sama przedawkowała morfinę. Detektywi w trakcie śledztwa przypuszczają, że pewna osoba mogła chcieć mieć córkę kobiety tylko dla siebie. Tymczasem Adam w dalszym ciągu pracuje z dziennikarką Julią nad artykułem o skorumpowanych funkcjonariuszach policji. Z czasem między nimi rozwija się gorący romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52343858":["Trudna miłość
Ktoś wrzuca podłączoną do prądu suszarkę do włosów do wanny, w której kąpie się młoda dziewczyna. Studentka umiera na miejscu. Dochodzenie wykazuje, że ofiara w rzeczywistości prowadziła podwójne życie, a niektóre z tropów prowadzą nawet za granicę. Detektywi postanawiają zaplanować prowokację, w której główną role odegra Natalia. Tymczasem Łukasz przekazuje Natalii pewną wiadomość, a Magda planuje niespodziankę dla Kuby. Detektywów czekają poważne zmiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52343859":["W ciemności
Napadnięto niewidomą kobietę w jej własnym domu i ukradziono jej pieniądze, które były przeznaczona na operację. Ofiara zapamiętała pewne szczegóły, które mogą być istotne w celu odnalezienia oprawcy. Śledczy podejrzewają asystenta kobiety. Mężczyzna wypiera się, twierdząc, że został wrobiony. Tymczasem Krystian oraz Ewelina, mimo że ich relacje uległy znacznej poprawie, rozmawiają o swoim związku. Funkcjonariusz musi podjąć decyzję, co tak naprawdę jest dla niego najważniejsze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52343860":["Bez wahania
Porwano uczennicę elitarnego liceum. Jej porywacz żąda miliona złotych. Jeśli nie dostanie pieniędzy, będzie musiał ją zabić. Rozpoczyna się walka z czasem. Ojciec uprowadzonej komplikuje nieco śledztwo. Tymczasem Adam przekazuje dziennikarce materiały związane z łódzką aferą, w którą zamieszani są skorumpowani funkcjonariusze. Policjant chce wreszcie zamknąć pewien etap swojego życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52343861":["Z miłości
Biznesmen zostaje porwany przez zamaskowanych bandytów. Wkrótce pojawia się wiadomość z żądaniem okupu. Sprawa trafia do detektywa Roberta Barcza i jego nowej partnerki Natalii Nowak. Oboje zaczynają podejrzewać, że żona biznesmena coś przed nimi ukrywa, a sprawa ma drugie dno. Tymczasem Natalia dowiaduje się o tajemniczym \"Cyckarzu\" - mężczyźnie w przebraniu policjanta molestującym kobiety na jednym z warszawskich osiedli. Widząc, że żaden z kolegów nie traktuje sprawy poważnie, postanawia schwytać go sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52343862":["Reż.: Gore Verbinski.
Gangster Jerry Welbach (Brad Pitt) ma wyjątkowego pecha. Nie potrafi wykonać żadnego zlecenia zgodnie z planem. Kiedy z wyniku jego fatalnej pomyłki przestępca Arnold Margolese (Gene Hackman) trafia do więzienia, wpływowy mafioso Bernie Nayman (Bob Balaban) postanawia pozbyć się Welbacha i daje mu ostatnią szansę. Jego zadaniem ma być odnalezienie w Meksyku zabytkowego pistoletu i przemycenie go do Stanów Zjednoczonych. Broń ta, obiekt pożądania wielu kolekcjonerów, jest uważana za przeklętą. Jeśli Jerry poniesie kolejną porażkę, poniesie wszelkie konsekwencje. Welbach, pełen wiary we własne siły, wyrusza do Meksyku. Nie ma pojęcia, że plan mafiosa jest podstępem. Tymczasem dziewczyna Jerry'ego, Samantha Barzel (Julia Roberts), bez skutku próbuje zmusić ukochanego, by zerwał z przestępczym fachem. Ucieka więc do Las Vegas, gdzie zamierza rozpocząć nowe, spokojne życie. Nie dociera jednak na miejsce, gdyż zostaje uprowadzona na zlecenie gangsterów. Odzyska wolność, kiedy Jerry pomyślnie wykona zlecenie. Welbach wprawdzie szybko odnajduje pistolet, napotyka jednak wiele problemów w drodze powrotnej. Traci swój samochód i zostaje bez środka lokomocji. Tymczasem Samantha zaprzyjaźnia się ze swoim porywaczem (James Gandolfini).","","",[]],"52343863":["Reż.: Richard Benjamin.
Wdowiec Steven Mills (Dan Aykroyd) jest ekscentrycznym naukowcem. Marzy o tym, żeby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją. Pewnego dnia wysłana przez niego wiązka energii dociera do odległej planety. Okazuje się, że jej mieszkańcy są zagrożeni zagładą. Ratunek dla nich stanowić może większa dawka promieniowania, które emituje urządzenie należące do badacza. Kosmici postanawiają zrobić wszystko, by Steven kontynuował swoje eksperymenty. Z taką misją przybywa na Ziemię przedstawicielka obcych. Przybiera ona postać pięknej Celeste (Kim Basinger). Zadanie, które ma wykonać, nie jest proste, a wiedza wysłanniczki na ziemskie tematy często pozostawia wiele do życzenia. Steven szybko się w niej zakochuje. Jego córka, nastoletnia Jessie (Alyson Hannigan), zaczyna jednak podejrzewać, że Celeste coś przed nimi ukrywa.","","",["N"]],"52343864":["Paulina spotyka się z młodym informatykiem Miłoszem. Dziewczyna zna wartość swojej urody, ma wielu adoratorów i atrakcyjnych kolegów. Codziennie na swój portal społecznościowy wrzuca masę selfie w kuszących pozach. Jej chłopak szaleje z zazdrości. Dziwne aluzje i uśmieszki znajomych dają mu do myślenia, dlatego postanawia sprawdzić, co naprawdę się dzieje. Miłosz z pomocą ekipy Damiana Petrowa chce upewnić się, że dziewczyna - choć zakochana w sobie - jest mu wierna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6f3f2bbbb93b33b1280b19bfae4a70d",["N"]],"52343865":["Młody sanitariusz z małej miejscowości atakuje premiera nożem. Broniący Turskiego funkcjonariusz BOR-u, Artur, zostaje lekko ranny. Chłopak oświadcza się asystentce Julii, Weronice. Okazuje się, że szpital, w którym pracuje zamachowiec, ma zostać zlikwidowany, pomimo tego, że żeński zakon zaoferował się przejąć jego zarząd. Ludzie premiera mają coraz więcej problemów. Opozycja wciąż atakuje rząd, a współpraca z koalicjantami nie układa się najlepiej. Turski jest pomawiany o lekceważenie Kościoła i obojętność wobec chorych oraz bezrobotnych. Sondaże wykazują spadek poparcia dla rządzących. Turski przyspiesza prace nad reformą służby zdrowia. Julia Rychter ma romans z biznesmenem Karolem Mołdyszem. Zdradza mu przypadkiem, że radio Delta dostanie ogólnopolską koncesję. Jej niedyskrecja prowadzi do przejęcia rozgłośni przez duży fundusz. Turski razem z dziennikarką Martą Kołodziejczyk jadą, by porozmawiać ze strajkującym personelem szpitala i siostrami zakonnymi. Od negocjacji zależy los ekipy rządzącej. Opozycja i koalicjanci chcą bowiem doprowadzić do wcześniejszych wyborów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6002",[]],"52343866":["Pani Lande, która w rzeczywistości jest aktorką i nazywa się Wanda Malarska, kontaktuje się z Leną. Proponuje, że będzie zeznawać w sprawie w zamian za status świadka koronnego. Inspektor podsłuchują szpitalny zamachowiec i jego wspólnik. Na komendzie Lenę odwiedza komisarz Niżyński z polskiej sekcji Interpolu. Widzi u niej zdjęcie zamachowca. Zawiadamia Landego, by po sobie posprzątał. Tamara namierza miejsce pobytu Malarskiej. Kobieta ukrywa się w motelu pod granicą z Niemcami. Lena jedzie na spotkanie z aktorką. Antyterroryści przeszukują mieszkanie człowieka, który próbował zabić w szpitalu Joannę. Lokum jest jednak puste. Wkrótce potem Lena dostaje telefon, że znaleziono ciało zamachowca. W mieszkaniu Lena znajduje pendrive z zakodowanymi danymi. Na komendę zgłasza się pewien mężczyzna z filmem ze swojego wesela. Przypadkowo kamerzysta zarejestrował rozmowę Tomka z informatorem w toalecie klubu. Na nagraniu widać prawdziwego mordercę. Kamiński zostaje zwolniony z aresztu. Żona stawia mu ultimatum: albo praca, albo rodzina. Andrzej i Potocki wracają do mieszkania zamachowca. Czyż znajduje w nim klucz do skrytki, a w niej teczkę, którą Anka Sajno otrzymała w klubie od informatora. Tymczasem Marta odwiedza córkę w restauracji, w której dziewczyna pracuje. Prosi ją, by porozmawiała z Joasią. Niżyński obserwuje ośrodek La Liberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906925.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/57e457163cb625d1cb4e0ddc76735311",["N"]],"52343867":["Jowita jest przerażona pogróżkami Teda. Postanawia spędzić z nim noc. Beata i Lew spędzają wspaniały wieczór w romantycznej atmosferze. Ich bliskość nie uchodzi uwadze paparazzi. Załamany Artur i zrozpaczona Kinga szukają pocieszenia i wsparcia u swoich przyjaciół. Aby bliżej poznać mężczyznę Ewy, Marysia i Michał zapraszają ich na wspólny obiad.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e48014e1c6e794346212a25a435805c",["N"]],"52343868":["Program dla miłośników kina. W każdym odcinku widzowie zobaczą zapowiedzi najciekawszych premier, felietony filmowe, rozmowy z aktorami i reżyserami, a także najnowsze wiadomości ze świata filmu.","","",[]],"52343677":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52343678":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343679":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343680":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343681":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343682":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343683":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343684":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343685":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343686":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343687":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343688":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343689":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343690":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343691":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343692":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52343693":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52343694":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52343695":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52343696":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52343697":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52343698":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52343437":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52343439":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52343441":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52343442":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"52343443":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52343444":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52343445":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52343447":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"52343448":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52343449":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52343450":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52343451":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52343453":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52343454":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"52343455":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"52343456":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"52343458":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52343459":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52343460":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343461":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343462":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343463":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343464":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343465":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52343466":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52343467":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52343468":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343469":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"52343470":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343471":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"52343472":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343473":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"52343474":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343475":["Przegląd najlepszych fragmentów programu z minionego tygodnia. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują wielbicieli disco o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"52343476":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343477":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"52343478":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52343479":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52343480":["Pasmo muzyczne, którego twórcy zaprezentują największe przeboje najpopularniejszych wykonawców. Zabrzmi muzyka idealna do potańczenia na prywatkach i dancingach. Podczas programu widzowie będą mogli pozdrawiać swoich bliskich za pomocą smsów.","","",[]],"52343481":["Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"52343482":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52343483":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52343484":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"52343485":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52343486":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"52343487":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"52343488":["Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"52343489":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"52343490":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"52343491":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"52343492":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52343493":["Daro odchodzi z pracy. Albert, właściciel klubu, szuka na jego miejsce nowego szefa ochrony. Dowiaduje się o tym Cichy, szef konkurencyjnego lokalu. Od dłuższego czasu próbuje on umieścić w klubie Alberta swoich dilerów. Postanawia więc wykorzystać sytuację i wysłać tam swojego najlepszego człowieka, Robsona - nieślubnego syna Alberta. Ten z chęcią odegra się na ojcu, który nigdy nie poświęcał mu uwagi. By nie wzbudzić podejrzeń Alberta, Robson prosi o pomoc swoją matkę, Ewę. Ta próbuje przekonać byłego kochanka, by przyjął do pracy syna.","","",[]],"52343494":["Relacje Pawła z nowym szefem ochrony, Robsonem, zaostrzają się. Dochodzi do pierwszych spięć. Barman nie ufa współpracownikowi, pamiętając o jego powiązaniach z ludźmi Cichego. Na domiar złego musi jeszcze pracować za barem z jego przyjaciółką, Klaudią. Dziewczyna swoim bezmyślnym zachowaniem irytuje go. Tymczasem w dyskotece zjawia się świętujący triumf w nielegalnym wyścigu Krystian. Spotyka Maksa i Pamelę, którzy proponują mu rewanż. Stawką ma być sportowy samochód Krystiana lub Pamela.","","",[]],"52343495":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52343410":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52343411":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52343412":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52343413":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52343414":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52343415":["Piosenki, których nie zapamiętujemy","","",[]],"52343416":["Scenariusze w klipach lat 90.","","",[]],"52343417":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52343418":["Skaner, Exaited","","",[]],"52343419":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52343420":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52343421":["W tym odcinku będą rywalizować między sobą Long &Junior oraz D-Bomb.","","",[]],"52343422":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52343423":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52343424":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52343425":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52343426":["W tym odcinku będą rywalizować między sobą Long &Junior oraz D-Bomb.","","",[]],"52343427":["Z okazji majówki Stadion Śląski gości najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej. Na scenie sportowej areny zagra dwudziestu artystów, którzy uraczą publiczność swoimi kultowymi przebojami. Do grona gwiazd imprezy należą m.in. Danzel, Shaun Baker, Kate Ryan, zespół Alphaville, Fun Factory, Ricchi e Poveri oraz Filatov & Karas.","","",[]],"52343428":["Z okazji majówki Stadion Śląski gości najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej. Na scenie sportowej areny zagra dwudziestu artystów, którzy uraczą publiczność swoimi kultowymi przebojami. Do grona gwiazd imprezy należą m.in. Danzel, Shaun Baker, Kate Ryan, zespół Alphaville, Fun Factory, Ricchi e Poveri oraz Filatov & Karas.","","",[]],"52343429":["
Koncert, w którym występuje ponad dwudziestu wykonawców, m.in. Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel oraz Shaun Baker.","","",[]],"52343430":["
Koncert, w którym występuje ponad dwudziestu wykonawców, m.in. Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel oraz Shaun Baker.","","",[]],"52343431":["After Party","","",[]],"52343432":["Ustanawiamy listę hitów od 10 do 1","","",[]],"52343433":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"52343434":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52343435":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52343436":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52343996":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52343997":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52343998":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52343999":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52344000":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52344001":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"52344002":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52344003":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"52344004":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52343869":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343870":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343871":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"52343872":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343873":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"52343874":["Po czternastu kolejkach VERVA Warszawa zespół był liderem tabeli PlusLigi z tylko jedną porażką na koncie. Andrea Anastasi stworzył kolektyw, w którym trudno znaleźć słabe punkty. Ekipa z Zawiercia, choć udanie rozpoczęła rok 2020, jest skazywana na porażkę w Torwarze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938038.jpg","",[]],"52343875":["Relacja z uroczystej gali, na której zostaną ogłoszone wyniki tegorocznego plebiscytu tygodnika \"Piłka Nożna\", jednego z najpopularniejszych magazynów futbolowych w Polsce. Poznamy zdobywców nagród m.in. w kategoriach piłkarz, trener, ligowiec, drużyna oraz odkrycie roku. Plebiscyt jest organizowany od 1973 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938042.jpg","",["AD"]],"52343876":["Relacja z uroczystej gali, na której zostaną ogłoszone wyniki tegorocznego plebiscytu tygodnika \"Piłka Nożna\", jednego z najpopularniejszych magazynów futbolowych w Polsce. Poznamy zdobywców nagród m.in. w kategoriach piłkarz, trener, ligowiec, drużyna oraz odkrycie roku. Plebiscyt jest organizowany od 1973 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1938042.jpg","",["AD"]],"52343877":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343878":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343879":["W Hali Globus w Lublinie walką wieczoru będzie starcie Romana Szymańskiego i Salahdine'a Parnasse'a o tymczasowy pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Dojdzie też m.in do pojedynku weterana polskiego MMA Łukasza Jurkowskiego ze Stjepanem Bekavacem. Polak będzie chciał zrewanżować się Chorwatowi za porażkę sprzed 14 lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["AD"]],"52343881":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343883":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52343884":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52343885":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52343886":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"52343887":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52343888":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52343889":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52343890":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52343891":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"52343892":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52343893":["Przypomnienie zawodów, które odbyły się 7 września 2019 roku na Rynku Kościuszki w Białymstoku. W walce wieczoru, której stawką był tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze superlekkiej, Michał Syrowatka zmierzył się z Rosjaninem Maksimem Czurbanowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52343902":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52343903":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52343905":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52343907":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52343909":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52343911":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52343913":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52343915":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343916":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52343924":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52343894":["Przeciwnikiem Przemysława Runowskiego w walce wieczoru jest pięściarz z Ukrainy. Sergiej Mołczanow jest niepokonany na zawodowym ringu. Stoczył dotychczas dziesięć pojedynków i osiem z nich zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52343895":["W Hali Globus w Lublinie walką wieczoru będzie starcie Romana Szymańskiego i Salahdine'a Parnasse'a o tymczasowy pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Dojdzie też m.in do pojedynku weterana polskiego MMA Łukasza Jurkowskiego ze Stjepanem Bekavacem. Polak będzie chciał zrewanżować się Chorwatowi za porażkę sprzed 14 lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52343896":["24-letni Jordan Gill kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Utalentowany Brytyjczyk wygrał w swojej karierze już 22 pojedynki i jeszcze żadnego nie przegrał. Jego przeciwnik jest o rok starszy, pochodzi z Meksyku i legitymuje się rekordem: 24 zwycięstwa, 7 porażek i 2 remisy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52343897":["W programie m.in. podsumowanie pojedynku Kamila Łebkowskiego z Sauliusem Buciusem, który odbył się w tamach gali Fight Exclusive Night 17.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52343898":["Stawką tego pojedynku w Dzierżoniowie jest pas mistrza Polski w kategorii półśredniej. Obaj pięściarze swoje poprzednie walki stoczyli w grudniu podczas gali w Radomiu. Łukasz Wierzbicki wygrał wówczas z Twahą Kiduku, a Mikołaj Wowk pokonał Michała Żeromińskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52343899":["","","",["N"]],"52343900":["Dla Szymona Kołeckiego to dopiero czwarty pojedynek w MMA - trzy poprzednie wygrał. Podczas zawodów w Legionowie kibice zobaczą też starcia m.in. Rafała Haratyka z Łukaszem Bieńkowskim i Adama Niedźwiedzia z Pawłem Pawlakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52343901":["Pierwsza walka Łukasza Janika po porażce z Ola Afolabim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52343819":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52343820":["Reż.: Albert Barillé.
Serial przedstawia historię wielkich odkryć i odkrywców, postaci i wynalazki, które zmieniły świat. Zaczyna od wielkich Greków: Arystotelesa, Archimedesa oraz starożytnych Chińczyków, prekursorów postępu. Seria zrealizowana jest niezwykle przystępnie, podaje mnóstwo wiadomości, wyjaśnia problemy. Przeznaczona jest dla dzieci w każdym wieku, ale zainteresuje również dorosłych. Przewodnikiem po prezentowanych zagadnieniach jest wszechwiedzący Mistrz. Za każdym razem wciela się on w inne postaci: Leonarda da Vinci, Gutenberga, Galileusza, Newtona, Pasteura, Edisona czy Einsteina. Objaśnia zasady działania telegrafu, opowiada o teorii ewolucji, a także o tym, jak działa gilotyna, telewizja i mikroprocesor. W serialu występuje też Peter, Pierrette, Jumbo i dwa czarne charaktery.","","",[]],"52343821":["Lavoisier i chemia
Antoine Laurent Lavoisier z wykształcenia był prawnikiem. Jest uważany za współtwórcę współczesnej chemii. Dysponował ogromnym majątkiem, co pozwoliło mu na założenie świetnie wyposażonego laboratorium. Udowodnił m.in., że proces spalania polega na łączeniu się spalanej substancji z tlenem. Niezależnie od Łomonosowa sformułował zasadę zachowania masy w reakcjach chemicznych. Został mianowany generalnym dzierżawcą podatków. Oskarżony o nadużycia został skazany na śmierć i zgilotynowany.","","",[]],"52343822":["Na żaglach z Prezesem/ Na końcu tęczy","","",[]],"52343823":["Gnocchi, krytyk kulinarny/ Ciekawski George sprząta","","",[]],"52343824":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"52343827":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"52343828":["Słomiani wdowcy
Jacek zastaje w domu po powrocie niewiarygodny bałagan i pustą lodówkę. Oburzony, ma już dosyć sprzątania po swoich pociechach. Alutka wyjeżdża na farmę piękności. Jędrula jest szczęśliwy, że wreszcie będzie miał święty spokój i poświęci czas na ulubione rozrywki. Jednak Jadzia, zgodnie z poleceniem jego żony, ma go na oku. Zamiast spędzać czas na wieczornych spotkaniach towarzyskich, Jędrula jest ciągle wzywany do domu w bardzo różnych pilnych sprawach...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7856",[]],"52343829":["Wirus zazdrości
Majka jest zdenerwowana z powodu zmiany kierownika działu. Po pierwszej konfrontacji zaczyna jednak pozytywnie oceniać nowego kolegę. Kubę niepokoi zachowanie żony. Przestała odbierać jego telefony, stroi się przed wyjściem do pracy, wybiera się też na imprezę do nowego szefa. Tymczasem policjant przychodzi po radę do Alutki. W związku z nowym zarządzeniem funkcjonariusze muszą uczyć się polskiego, ponieważ popełniają dużą liczbę błędów w pisanych przez nich raportach. Prosi ją o pomoc w analizowaniu zadanych lektur. Ona wprawdzie się zgadza, jednak każe przychodzić posterunkowemu pod nieobecność męża. Gdy pewnego razu Jędrula wpada do domu, znajduje stróża prawa w garderobie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7794",[]],"52343830":["Wielki szmal
Po spotkaniu z kuzynem-finansistą, Karol postanawia zrobić fortunę, grając na giełdzie. Chcąc zdobyć pieniądze na inwestycje, namawia Pamelę Marszałek, by przekazała mu swoje oszczędności. Norek, mimo dużych wątpliwości, postanawia ostatecznie jeszcze raz zaufać przyjacielowi. Jak można się było spodziewać, interesy nie idą po myśli Karola. Tadzio zaczyna więc panikować. W dodatku na jaw wychodzi, że Pamela wykradła oszczędności z sejfu męża. Karol nie wytrzymuje nerwowo i wycofuje się z giełdy. Okazuje się, że była to zbyt pochopna decyzja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/596b8252b9b73e1c88cde32ea2628195",[]],"52343831":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"52343832":["Płytki krwi
W kolejnym odcinku zostają zaprezentowane płytki krwi. Powstają one w szpiku kostnym i pozwalają organizmowi bronić się przed zarazkami. O ich pożytecznej roli opowiada pani porucznik Psi.","","",[]],"52343833":["Serce
Kolejna opowieść przybliży najmłodszym widzom mechanizm działania serca. Sympatyczni bohaterowie wyjaśnią, jak działa ta wielka pompa napędzająca krew. Profesor Globus pokaże, jak zbudowane jest serce.","","",[]],"52343834":["Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.","","",[]],"52343835":["Terapie rodzinne
Alutka uważa, że razem z mężem powinni chodzić na spotkania ze słynnym, amerykańskim psychoterapeutą, który z pewnością rozwiąże ich problemy małżeńskie. Jędrula nie jest zachwycony tym pomysłem. Przy okazji seansów psychoanalitycznych dowiaduje się, że nie potrafi sprostać oczekiwaniom żony. Postanawia więc przekupić terapeutę, aby dał mu święty spokój. Majka, od kiedy wróciła od teściów, staje się zagorzałą feministką. Podziałało tak na nią zachowanie mamy Kuby, wzorowej żony i gospodyni. Od czasu tej wizyty Majka nie zamierza zajmować się pracą w domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7967",[]],"52343836":["Trudny powrót
Zupełnie nieoczekiwanie do domu powraca Anka. Spodziewano się jej tydzień później. Matka spotyka zapłakaną Elizę, która właśnie rozstała się z chłopakiem i ciężko to znosi. Filip ma ospę i leży w łóżku. Także Zośka nie czuje się najlepiej, gdyż zatruła się kupionym w budce azjatyckim jedzeniem. Tymczasem Alutka zachowuje się jak obłąkana. Jest przekonana, że posterunkowy, który miał być dla niej natchnieniem w pisaniu poezji, leży nieżywy w jej salonie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7783",[]],"52343837":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52343838":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52343839":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52343840":["W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Rodzina żyje bez łazienki, toalety i kuchni z prawdziwego zdarzenia. Wodę do picia, mycia, prania i gotowania trzeba przywozić z oddalonego o kilka kilometrów źródła. Na domiar złego dach domu pokryty jest eternitem, przecieka, a na ścianach jest grzyb. Pokoje ogrzewają niebezpieczne piece. Rodzina utrzymuje się z pensji, pracującej w sklepie pani Sylwii. Mała Julka marzy o własnym pokoju, łóżku i biurku, jakie mają jej rówieśniczki. Marzenia całej rodziny spełnią się za sprawą Katarzyny Dowbor i doborowej ekipy budowlanej z Maćkiem Pertkiewiczem i Arturem Witkowskim na czele.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/118e11e870f3af00dd86b66fb4b5a82d",[]],"52343841":["Wojtek Taraba jest wielkim pasjonatem snowboardu, co jednak doprowadziło do wypadku, który na jakiś czas wykluczył go ze sportu. Wojtek na szczęście postanowił się nie poddawać, a jego determinacja zapewniła mu powrót w wielkim stylu. Maciej Lepiato jest jednym z najbardziej utytułowanych para olimpijczyków w Polsce. W sportach paraolimpijskich osiągnął wszystko, co było możliwe, teraz chciałby zmierzyć się z osobami w pełni sprawnymi podczas igrzysk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/32d90961f797d1e623c91141e9e73899",["N"]],"52343842":["Jako nastolatek Przemek Wieczorek stał się ofiarą wypadku, w którego wyniku stracił obie ręce. Obecnie jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach. Twierdzi, że to nieszczęśliwe zdarzenie sprawiło, że stał się wartościowszym człowiekiem. Lena Głuch jest młodą, tryskającą optymizmem kobietą, która pasjonuje się łucznictwem. Miłość do tego sportu zaszczepili w niej rodzice. Mimo wrodzonej niepełnosprawności dziewczyna próbuje udowodnić, że jeśli czegoś się naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55d9e09a104237986fb2814a68a862e8",["N"]],"52343843":["Ewa Wachowicz ugotuje zupę borówkową. Przyrządzi też makaron z indykiem, kurkami i domowym sosem pesto oraz upiecze ciasteczka w kształcie lizaków. Innymi słowy, bohaterem odcinka jest menu dla dzieci, które powinno zasmakować również dorosłym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/55968150298e7bae87a598499f37718d",["N"]],"52343844":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",[]],"52343845":["Tym razem Ewa Wachowicz zaprasza na odcinek śliwkowy. Zacznie od przystawki - śliwek w boczku, faszerowanych serem kozim. Później przygotuje zrazy nadziewane śliwkami, podane w aromatycznym sosie curry. Natomiast na deser upiecze wytrawne muffiny z boczkiem, serem i orzechami włoskimi. Będą też słodkie babeczki z suszonymi śliwkami i gorzką czekoladą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/075a6e76f379efb3d2ca11a0d27d779a",["N"]],"52343846":["Pan Dariusz samotnie opiekuje się trójką dzieci. Mimo kłopotów ze zdrowiem, starał się pracować i remontować dom, w którym mieszkają. Córka pana Darka pisze list do Katarzyny Dowbor. Mieszka z braćmi w jednym pokoju, w domu jest bardzo zimno a tata choć się stara, nie jest w stanie sam wyremontować budynku. Julka martwi się, że jeśli jej tata będzie pracował jeszcze więcej, ona i jej bracia mogą stracić także jego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4a3a5860b6c26f43738ed43d0e4ebc7",[]]}