{"50513246":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50513247":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50513248":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50513249":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50513250":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50513251":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50513252":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513253":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513254":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513255":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513256":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513257":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513258":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50513259":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50513260":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50513261":["Autorzy programu przedstawiają kulisy produkcji Ultraligi, polskich rozgrywek \"League of Legends\". Widzowie przekonają się, jak wygląda gamingowa telewizja od kuchni.","","",[]],"50513262":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50513263":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50513264":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50513265":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50513266":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"50513267":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50513268":["Kobieta zajmująca się windykacją zostaje napadnięta nocą w swoim mieszkaniu. Z początku policja podejrzewa dłużników, z którymi ofiara miała do czynienia w pracy, jednak śledztwo ujawnia rodzinne sekrety poszkodowanej. Kolega Adama, policyjnego biegłego z dziedziny cyberprzestępczości, jest oskarżony o włamanie do banku. Młody haker twierdzi jednak, że nie miał niczego wspólnego z przestępstwem.","","",[]],"50513269":["Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna... Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja...","","",["N"]],"50513093":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50513094":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50513095":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50513096":["Reż.: Ethan Spaulding.
Tchórzliwy czworonóg Scooby-Doo oraz jego przyjaciele: Fred, Velma, Daphne i Kudłaty wyjeżdżają na kilka dni do SPA. Szybko jednak przekonują się, że nie będą mieli czasu na relaks. Ekipa ośrodka usiłuje bowiem ukrywać przed gośćmi, że w okolicy grasuje prehistoryczny gad, Pantozaur. Okazuje się, że strzeże on skarbów ukrytych w znajdujących się w pobliżu jaskiniach. Scooby-Doo i jego towarzysze muszą rozwiązać zagadkę związaną z prehistorycznym stworem i jednocześnie uratować ośrodek wypoczynkowy przed bankructwem. Kolejna część uwielbianej przez dzieci serii o przygodach nieporadnego psa oraz jego dzielnych przyjaciół obfituje w zaskakujące zwroty akcji, tajemnicze zdarzenia i zabawne gagi. W polskiej wersji językowej postaciom głosów użyczają m.in.: Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Agata Gawrońska-Bauman i Jacek Kopczyński.","","",["N"]],"50513097":["Prowadząca organizuje grilla. Na ruszcie upiecze steki z wołowego antrykotu, które poda z salsą pomidorową. Czekając, aż żar osiągnie odpowiednią temperaturę, Ewa Wachowicz przyrządzi zupę krem z jarzyn i kukurydzy. Na koniec zrobi zielone muffiny z dodatkiem jarmużu. Do ich dekoracji użyje barwionego kurkumą lukru.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7bdb41ead642778af688b257c5c96019",["N"]],"50513098":["Reż.: Shawn Levy.
Amerykańska prowincja. Kate (Bonnie Hunt) i Tom (Steve Martin) doczekali się aż dwanaściorga dzieci. Pewnego dnia Tom dostaje posadę swoich marzeń - ma zostać trenerem drużyny futbolowej na uniwersytecie w Chicago. Cała rodzina przeprowadza się więc do wielkiego miasta. Nie od razu wszyscy adaptują się do nowych warunków. Starsi Charlie (Tom Welling) i Lorraine (Hilary Duff) źle znoszą fakt, że muszą zajmować się kilkuletnimi bliźniakami. Tymczasem rodzice mają dla dzieci coraz mniej czasu. Tom jest zaabsorbowany pracą na uczelni, a Kate przygotowuje książkę. W związku ze zbliżającą się premierą wydawca zaprasza ją na spotkanie promocyjne do Nowego Jorku. Tom musi przejąć kontrolę nad całą dwunastką. Okazuje się to bardzo trudnym zadaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835530.jpg","",["N"]],"50513099":["30-letnia Katarzyna Biłka do tej pory mieszka z toksyczną matką - Marią. Pewnego dnia w ich domu zjawia się nieznajoma kobieta. Okazuje się, że to wyklęta przez rodzinę ciotka Aniela, całkowite przeciwieństwo swojej siostry Marii. Katarzyna zaprzyjaźnia się z nowo odnalezioną krewną. Dzięki niej odkrywa, że całe życie była okłamywana. Na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50513100":["W mieszkaniu Kiepskich obowiązuje ścisły grafik oglądania telewizji. Akurat jednak w czasie przeznaczonym dla Babki Ferdek i Waldek chcą obejrzeć transmisję meczu, który nieco się przedłużył. Babka nie godzi się na żadne ustępstwa. Nie mając innego wyjścia, mężczyźni podają jej miksturę wywołującą rozwolnienie. Okazuje się jednak, że przygotowany przez Waldka preparat działa w nieoczekiwany sposób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4199",["N"]],"50513101":["Ferdek, Boczek i Paździoch otrzymują akty własności części kamienicy, w której mieszkają. Kiepskiemu przypada w udziale korytarz, Paździochowi toaleta, a Boczkowi klatka schodowa. Wszyscy chcą na tym zarobić. Ustanawiają prawa i opłaty za korzystanie ze swojej własności, co powoduje utrudnienia w poruszaniu się w kamienicy. A szczególnie, w dotarciu do wspólnej toalety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4195",["N"]],"50513102":["W nocy Ferdek spotyka na klatce schodowej pięciu krasnali. Opowiada o tym Waldkowi, który nie dając wiary słowom ojca wychodzi na korytarz. Spotyka tam Boczka i Paździocha. Krasnale informują ich, że poszukują nowego księcia dla królewny do bajki. Wszyscy trzej zaczynają konkurować o rękę królewny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4188",["N"]],"50513103":["Reż.: Rick Friedberg.
Podczas próby ujęcia szalonego generała Rancora ginie Victoria, wybranka serca Dicka Steele'a, tajnego agenta służb specjalnych. Piętnaście lat później córka kobiety, Barbara, zostaje porwana przez tego samego przestępcę. Teraz zamierza on przejąć władzę nad całym światem. Przeszkodzić bandycie może tylko emerytowany Dick. Po-maga mu Rosjanka Veronique, córka profesora Ukrinsky'ego. Jej ojciec jest konstruktorem komputerowego czipa, którego poszukuje generał Rancor. Urządzenie jest niezbędne szaleńcowi, aby powiódł się jego plan zniszczenia Ziemi. Dzięki czipowi generał będzie w stanie uruchomić pocisk o ogromnej sile rażenia, ukryty w ściśle tajnej bazie... Gwiazda szalonych komedii, Leslie Nielsen, w kolejnym filmie parodiującym największe hollywoodzkie hity. Widz znajdzie tu nawiązania nie tylko do cyklu z Jamesem Bondem, ale i \"Pulp Fiction\", \"Speed - niebezpieczna szybkość\" czy \"Parku jurajskiego\". Choć nie jest to produkcja na miarę \"Nagiej broni\", miłośnicy zwariowanego humoru i absurdalnych gagów z pewnością nie będą zawiedzeni. Czeka ich duża porcja niewysublimowanej rozrywki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877102.jpg","",["N"]],"50513104":["Andeleka czeka spotkanie ze znajomą z Łodzi. Kinia namawia pana Henia, aby porzucił wieś. Jacek nawet się nie obejrzał, gdy stuknęła mu czterdziestka. Pan Genek pokazuje Jarusiowi pokój, który urządził dla swojej przyszłej żony. Paweł, gdy myśli o tym, jak omijają go kobiety, popada w depresję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e43001e50a2343cc20a6ebbefc2f8d6",["N"]],"50513105":["Kinia nie chce rozrzucać obornika z panem Heniem. Paweł popisywał się na łyżwach, ale mimo tego nie wzbudził zainteresowania dziewczyn. Błażej i Mirella ustalają, kto jest ważniejszy w domu. Jaruś planuje wyskoczyć do Zabrza i sprawdzić nową narzeczoną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab98d3586e2c1bfe496b8cfb0254f612",["N"]],"50513106":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50513107":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50513108":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50513109":["Pewnego dnia Halina znajduje na śmietniku wystawioną tam kanapę typu narożnik. Ponieważ posiadanie takiego mebla było jej marzeniem, Kiepska jest zachwycona. Zaczyna przeszukiwać kontener w nadziei wydobycia kolejnych potrzebnych jej przedmiotów codziennego użytku. Niestety, okazuje się, że nie tylko ona ma chrapkę na te \"skarby\". Śmietnik jest czujnie obserwowany przez innych mieszkańców osiedla.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6db8c4d5d8881c62cf5c03fd596a96a",["N"]],"50513110":["W kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia już po raz siódmy odbędzie się wyjątkowa Gala Kabaretowa. Gospodarzem wydarzenia będzie Kabaret Skeczów Męczących. Spotka się on z gwiazdami, które w tym sezonie najbardziej namieszały na rozrywkowych scenach. Przedstawią one scenki, które powalczą o miano najlepszego skeczu wakacji 2019. Wydarzenie to jest także swoistym podsumowaniem minionych sezonów i występów, które najbardziej przypadły do gustu widzom. Świętokrzyska Gala Kabaretowa wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Z okazji tego wydarzenia powstaną również nowe skecze - przygotowane specjalnie na tę okazję. Gościem koncertu będzie Laura Breszka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877098.jpg","",[]],"50513111":["Reż.: Mick Jackson.
W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Gwałtownie wzrasta temperatura wody w jeziorze w środku miasta. Dochodzi też do niegroźnego trzęsienia ziemi, a kilku pracujących pod ziemią robotników zostaje zatrutych toksycznymi wyziewami. Doktor Amy Barnes (Anne Heche) ostrzega wprawdzie władze przed zagrażającym metropolii niebezpieczeństwem, ale nikt nie chce jej słuchać. Wszyscy spodziewają się bowiem częstego w tych okolicach trzęsienia ziemi. Pewnego ranka dochodzi jednak do podziemnej erupcji i potężna fala rozżarzonej do czerwoności lawy zalewa centrum, niszcząc wszystko, co stoi jej na drodze. Na budynki i ulice opadają ogniste kule i tony wulkanicznego popiołu. W mieście wybucha panika. Do akcji wkraczają służby ratownicze. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy, którym dowodzi energiczny i odważny Mike Roark (Tommy Lee Jones), doskonały specjalista do spraw zwalczania kataklizmów. Mike, który zaczyna współpracować z doktor Amy Barnes (Anne Heche), wpada na pomysł, jak powstrzymać lawę i uratować miasto przed zagładą. Widowiskowy film katastroficzny wyreżyserowany przez Micka Jacksona, twórcę \"Bodyguarda\", to niezła propozycja dla fanów gatunku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877101.jpg","",["N"]],"50513112":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50513511":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50513512":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50513513":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50513514":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50513515":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50513516":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",["N"]],"50513517":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",["N"]],"50513518":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Młody poeta i piosenkarz Leopold Górski (Krzysztof Litwin) jest zatrudniony w warszawskiej stacji pomp, zwanej \"Grubą Kaśką\". Zagrzewa robotników do pracy, zabawiając ich śpiewem i grą na instrumentach. W ten sposób mobilizuje załogę, złożoną głównie z kombinatorów i bumelantów, do wzorowego wypełniania obowiązków. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy, jest powszechnie lubiany. Tymczasem warunki życia Górskiego poza pracą nie wyglądają najlepiej. Leopold musi dojeżdżać do zakładu spod Warszawy, gdzie wynajmuje pokój w niewielkim domku, położonym przy torach kolejowych. Problemy lokalowe powodują, że piosenkarz marzy o własnym kącie. Jednak zamiast upragnionego przydziału na mieszkanie otrzymuje od sekretarza partii w zakładzie specjalne zadanie. Ma sprawić, by poprawiła się wydajność pracy w brygadzie majstra Wierzchowskiego (Adam Mularczyk), która jest najgorsza w całym przedsiębiorstwie. Wkrótce Leopold poznaje uroczą Kasię (Magdalena Zawadzka), w której zakochuje się ze wzajemnością. Robi wszystko, aby dobrze wywiązać się z powierzonego mu zadania i zasłużyć na upragnione mieszkanie. Wykorzystuje przy tym swój spryt i inteligencję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844899.jpg","",["N"]],"50513519":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"50513520":["Daniel nie żyje
Frania dowiaduje się od Konrada o wizycie u Skalskich bogatej babki Maksa, Matyldy. Maks, bojąc się ewentualnej kompromitacji ze strony Frani, proponuje jej wolny weekend. Urażona niania wymusza na nim zmianę decyzji. Tymczasem Maj dowiaduje się od swojej matki, że umarł jej były narzeczony, Daniel Jarosiński. Frania wybiera się na pogrzeb. Podczas uroczystości poznaje Roberta, geja, który opowiada jej historię swojego szczęśliwego, lecz niezalegalizowanego związku zakończonego śmiercią partnera. To skłania ją do przemyślenia relacji z Maksem. Postanawia definitywnie się z nim rozmówić. Gwałtowna dyskusja kończy się rzuceniem przez nianię pracy. Frania zatrudnia się w dziale perfumeryjnym w centrum handlowym. Konrad i dzieci nakłaniają Maksa do złożenia Frani wizyty i sprowadzenia jej z powrotem.","","",["N"]],"50513521":["Przystojny kuzyn
Frania już po raz kolejny jest druhną na ślubie. Załamana tą sytuacją spędza z Jolką wieczór w barze dla singli. Tam spotykają Karolinę. Tymczasem Maj poznaje Bartka, przystojnego laryngologa. Ten, ku zazdrości Maksa, zaprasza ją na randkę. Razem spędzają miły wieczór zakończony namiętnym pocałunkiem na ganku Skalskich. Frania wyobraża sobie, że jest Alexis z serialu \"Dynastia\", a Bartek to jej mąż. Pojawiają się jednak Krystle i Blake, czyli Karolina i Maks. Wówczas dochodzi do bójki między damami. Ostatecznie panna Maj postanawia, że wyjdzie za mąż za Bartka.","","",["N"]],"50513522":["Piąte koło u wozu
Po wizycie u terapeuty Frania dochodzi do wniosku, że nie potrzebuje do osiągnięcia w życiu szczęścia mężczyzny. Razem z Karoliną i Jolką wybiera się do klubu. Dziewczyny palą cygara i rozmawiają o facetach, którzy, ich zdaniem, są zbędni. Maks i Konrad omawiają pozytywne strony faktu, że Frani nie interesuje już płeć przeciwna. Innego zdania jest jednak Teresa, która robi Skalskiemu awanturę. Zarzuca mu, że płaci on za porady specjalisty, który mąci w głowie jej córce. Tymczasem Frania przekonuje się, że Karolina i Jolka w rzeczywistości tęsknią za męskim towarzystwem. Wkrótce Jolka rezygnuje z babskiego wieczoru na rzecz randki z podrywaczem z klubu. Niebawem okazuje się, że również Karolina jest już umówiona na spotkanie z niejakim Rajmundem. Frania towarzyszy koleżankom podczas ich podwójnej randki w restauracji. Nie czuje się jednak dobrze, patrząc na przytulające się i tańczące pary. Ze swoich problemów zwierza się Maksowi.","","",["N"]],"50513523":["Na mój nos
Modelka Patrycja odprowadza Maksa po imprezie. Dziewczyna usiłuje poderwać Skalskiego. Frania przyłapuje ich na pocałunku i robi Maksowi awanturę. Doktor Młynarski tłumaczy jej, że Maks jest jej szefem, a nie mężem. Frania podziwia Młynarskiego za jego mądrość, widzi go jednak przypadkiem w kinie, jak dłubie w nosie. Jest zdegustowana i zwierza się z tego Teresie. Ta mówi o wszystkim Maksowi, który, błędnie interpretując wydarzenia, myśli, że doktor obmacywał Franię. Skalski interweniuje u psychoterapeuty. Gdy okazuje się, że bezpodstawnie go oskarżył, robi Frani awanturę. Tymczasem Karolinę rzuca narzeczony. Kobieta prosi Konrada, żeby towarzyszył jej na rozdaniu nagród filmowych. Chce mu zapłacić, ale lokaj nie przyjmuje pieniędzy. Okazuje się, że dla obojga jest to bardzo miły wieczór.","","",["N"]],"50513524":["Reż.: Halina Bielińska.
Nastoletnia Ania (Elżbieta Czyżewska) mieszka w powojennej Warszawie. Pewnego dnia spóźnia się do domu. By zatuszować swoje przewinienie, cofa wskazówki na starym zegarze. Okazuje się, że przedmiot, który należał kiedyś do jej ciotecznej prababki, ma magiczne właściwości. Ania cofa się do lat 80. XIX wieku. Tam, gdzie powinien stać jej dom, jest łąka, a Warszawa, po której jeżdżą powozy i dorożki, w niczym nie przypomina tej znanej dziewczynie. Utrapienia dostarcza jej panująca w epoce fin de siecle'u moda, a zwłaszcza utrudniające oddychanie gorsety i ciężkie treny. Ania nie może znaleźć wspólnego języka z otoczeniem i przystosować się do anachronicznych zasad, przez co wszyscy uważają ją za skończoną wariatkę. Nastolatce przytrafia się jednak romantyczna przygoda, która sprawia, że zaczyna dostrzegać urok minionej epoki. Film na podstawie powieści dla młodzieży autorstwa Marii Kruger był nagradzany na festiwalach filmowych w Cannes i Wenecji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840983.jpg","",["N"]],"50513525":["Reż.: Andrzej Kondratiuk.
W jadącym do Zakopanego pociągu spotykają się Zdzisław Kozłowski (Zdzisław Maklakiewicz) i Narożny (Jan Himilsbach). Pierwszy z nich podaje się za reżysera filmowego, drugi za literata. W czasie podróży zostają znajomymi i dochodzą do wniosku, że mogliby wspólnie nakręcić film. Po dotarciu na miejsce zatrzymują się w domu pracy twórczej \"Muza\". Następnego dnia oddają się narciarskiemu szaleństwu i w efekcie trafiają do szpitala. Podczas pobytu w klinice mają dużo czasu, by przemyśleć scenariusz swojego filmu. Kiedy zostają wypisani z placówki, rozpoczynają poszukiwania odtwórczyni głównej roli. Kozłowski proponuje angaż kierowniczce \"Muzy\" Alinie Kubackiej (Emilia Krakowska), mimo że wcześniej to samo obiecał pewnej wczasowiczce (Halina Kowalska). Między spragnionymi sławy kobietami dochodzi do bójki. Tymczasem Narożny naraża się góralom, rodzicom Małgosi (Małgorzata Kupczyńska), którą chciał zaprosić za zabawę. Przezabawna satyra na środowisko filmowców. W rolach głównych występuje legendarny tandem aktorski: Zdzisław Maklakiewicz i Jan Himilsbach.","","",["N"]],"50513526":["Reż.: Kevin Sullivan.
Rok 1945. Ania Shirley (Barbara Hershey), odnosząca sukcesy pisarka w średnim wieku, wybiera się na Wyspę Księcia Edwarda z dłuższą wizytą. Pod wpływem impulsu postanawia napisać sztukę dla producenta teatralnego. Ma jej to pomóc w ucieczce przed zamartwianiem się o swojego jedynego syna, który nie wrócił z wojny. Pracując nad sztuką, Ania na nowo budzi wspomnienia ze swojego życia. Powraca myślami do czasów sprzed przybycia na farmę na Zielonym Wzgórzu. Wtedy to młoda Ania (Hannah Endicott-Douglas) trafiła pod opiekę zamożnej starszej kobiety Amelii Thomas (Shirley MacLaine) i jej synowej Louisy (Rachel Blanchard), co zmieniło jej życie na zawsze...","","",["N"]],"50513527":["W programie przedstawione są najbardziej niewiarygodne i zabawne sytuacje, które zostały zarejestrowane przez widzów kamerami amatorskimi.","","",["N"]],"50513528":["W programie przedstawione są najbardziej niewiarygodne i zabawne sytuacje, które zostały zarejestrowane przez widzów kamerami amatorskimi.","","",["N"]],"50513529":["Reż.: Patrick Tatopoulos.
Przed wiekami na świecie żyły dwie rasy nadnaturalnych istot: arystokratyczne, żywiące się krwią wampiry i wilkołaki - dzikie bestie, w których żądza przemocy wyparła człowieczeństwo. Jedna z ras cechowała się inteligencją, druga - siłą. Nadszedł dzień, który zakłócił odwieczną równowagę. Samica wilkołaka, uwięziona przez wampiry, urodziła mającego ludzkie cechy Luciana. Władca łaknących krwi arystokratów, Viktor, wykorzystuje genetycznego mieszańca do stworzenia nowej rasy - niewolników Lykanów. Mijają lata. Viktor rządzi wampirzym dworem i Lykanami żelazną ręką. Jego waleczna córka Sonja wraz z elitarnym oddziałem wampirów broni posiadłości przed plądrującymi ją wilkołakami. Pewnego dnia zakochuje się w Lucianie - zniewolonym kowalu wytwarzającym dla wampirów broń. Życie kochanków zależy od utrzymania w tajemnicy zakazanego romansu. Prawda wychodzi jednak na jaw. Lucianowi udaje się wraz z innymi Lykanami wydostać z lochów. Pragnie ocalić ukochaną. Zbiera armię pobratymców. Niebawem między zastępami wampirów a marzącymi o wolności potomkami wilkołaków dochodzi do bitwy, która zadecyduje o losach obu ras.","","",["N"]],"50513530":["Znaleziono zwłoki młodej nauczycielki języka polskiego Natalii Jaworskiej. Śledczy ustalają, że prowadziła ona podwójne życie. Docierają do Sylwii Brzozowskiej, która znała denatkę. Kobieta twierdzi, że Natalia pomagała jej w zemście na pewnym mężczyźnie za oszustwo. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli i kompanka przestała wykonywać jej rozkazy. Detektywi łapią nieznajomego w zasadzkę. Ten utrzymuje, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią Natalii i sam padł jej ofiarą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"50513531":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
Pracoholik Bob Munro (Robin Williams) postanawia wynagrodzić żonie Jamie (Cheryl Hines) i dzieciom: nastoletniej Cassie (Joanna \"JoJo\" Levesque) i Carlowi (Josh Hutcherson), że ich zaniedbuje. Obiecuje bliskim wspólną wyprawę na Hawaje. W ostatniej chwili jednak wymagający szef Todd Mallory (Will Arnett) zleca mu zajęcie się niecierpiącymi zwłoki sprawami w Kolorado. Gdy nie wypełni zadania, straci pracę. W tej sytuacji Munro oznajmia rodzinie, że zamiast spędzić urlop na słonecznych Hawajach, wybiorą się w podróż samochodem kempingowym do Kolorado. Doskonała komedia przygodowa w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda, twórcy \"Rodziny Addamsów\", \"Dorwać małego\" i \"Facetów w czerni\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861932.jpg","",["N"]],"50513532":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
W dziewiątej edycji tanecznego show na parkiecie pojawi się 12 nowych gwiazd. Pary będą tworzyć: Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke, Justyna Żyła i Tomasz Barański, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Czadoman i Walerija Żurawlewa, Jakub Kucner i Lenka Klimentova, Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar, Qczaj i Paulina Biernat oraz Tomasz Działowy i Natalia Głębocka. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. W jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa9ef270842adc82b180732dc977b1f4",["AD"]],"50513533":["W jednej z restauracji znalezione zostają zwłoki szefa kuchni - ktoś poderżnął mu gardło. Podejrzewany jest jeden z pracowników, który był skonfliktowany z ofiarą. Prowadzone przez Natalię Nowak oraz Kubę Roguza śledztwo zatacza coraz szersze kręgi, w które uwikłane są mroczne postacie z przestępczego półświatka. Natalia, której dodatkowym zajęciem jest praca w hospicjum, martwi się o jedną z podopiecznych, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Łucja Wilk odkrywa, że Piotr Zarębski ukrywa alkoholowe problemy Danuty Wszołek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50513534":["Do Malanowskiego zgłasza się zrozpaczony Roman Wojciechowski. Mężczyzna rozmawiał z synem Pawłem przez komunikator internetowy, gdy niespodziewanie połączenie zostało zerwane. Do mieszkania chłopaka włamał się zamaskowany napastnik, który okradł, a następnie zamordował Pawła. Roman chce mieć pewność, że sprawca zostanie postawiony przed sądem. Niebawem śledczy odkrywają, że Paweł prowadził prywatne dochodzenie w sprawie wypadku samochodowego rodziców, do którego doszło jakiś czas temu. Matka chłopaka zginęła, a ojciec od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Detektywi podejrzewają, że Paweł odkrył coś ważnego, za co musiał zapłacić życiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5ce173c9a9713345829dad546421dfa",["N"]],"50513535":["Joanna Mazur twierdzi, że jej były mąż powinien mieć zakaz kontaktu z ich córką. Prosi śledczych o zdobycie dowodów. Detektywi, wbrew temu co mówi klientka, zauważają, że Piotr ma dobry kontakt z dziewczynką, mimo że niekiedy dziecko wraca do domu posiniaczone. Tomek odkrywa jednak, że mężczyzna ma długi. Sprawa komplikuje się, gdy wierzyciele zaczynają grozić Piotrowi, że skrzywdzą jego córkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/791990d29dd8f4dd21c96443315e4210",["N"]],"50513536":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",["N"]],"50513113":["Szef kuchni. Wygrana
Pierwsza historia. Konrad pracuje w restauracji swojego teścia, który planuje otworzyć nowy lokal w Krakowie. Na szefa kuchni nowej restauracji wyznacza zięcia. Konrad odnosi wielki sukces - klienci są zachwyceni jedzeniem, a w prasie pojawiają się pozytywne recenzje. Nie wszystkim jednak podoba się sukces Konrada. Jego żona Alicja obawia się, że mąż nie będzie już miał dla niej czasu, a przecież ona marzy o prawdziwej rodzinie z gromadką dzieci. Sebastian, drugi kucharz w restauracji, który pracuje znacznie dłużej, uważa, że to jemu należy się awans. Niebawem ktoś zaczyna sabotować pracę lokalu. Przeterminowane produkty, brud w kuchni, brak towaru - wina spada na Konrad. Szef kuchni zastanawia się, kto chce go pogrążyć i dlaczego. Druga historia. Krzysztof Majka jest bezrobotny, niedługo kończy mu się zasiłek i zalega z opłatami za czynsz. Pewnego dnia wygrywa pieniądze na loterii. Chwali się sukcesem, ale nie mówi jednak, ile wygrał. Odtąd wszyscy myślą, że jest milionerem i mają do niego jakieś interesy, a Sandra, dziewczyna która bardzo mu się podobała, zaczyna się z nim spotykać. Niebawem kontaktuje się z nim bank. Krzysztof jest bardzo zadłużony, a z jego portfela zniknęła karta płatnicza. O kradzież oskarża swojego najlepszego przyjaciela. Na dodatek ktoś włamał się do jego domu. Załamany mężczyzna postanawia ze sobą skończyć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45b610762ff349e4765c70c264d664ff",["N"]],"50513114":["Na imprezie rozchorowany Nikodem zaczyna się źle czuć. Gorączka rośnie, a jego koledzy nie chcą wezwać karetki. Aby zbić gorączkę, wkładają go do wanny z bardzo zimną wodą z kostkami lodu. Dziewczyna chorego, Regina, protestuje, ale nikt jej nie słucha. Kiedy Nikodem siedzi w wannie, następuje zatrzymanie akcji serca. Jego dziewczyna dzwoni po pomoc. Alicja i Kamil mają rocznego synka Henia. Aby prowadzić mała restaurację na parterze, zostawiają swoje dziecko i nasłuchują przez specjalną aplikację w komórce odgłosów, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Podczas awarii ekspresu do kawy, dziecko się dławi. Rodzice z opóźnieniem wbiegają na górę. Henio traci przytomność. Trzeba dzwonić na 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d719aec44138b863e30b851ff2eb5686",["N"]],"50513115":["Na klatce schodowej Beata znajduje portfel i wywiesza ogłoszenie w widocznym miejscu. Zgłasza się do niej rzekomy właściciel i odbiera zgubę. Zauważa jednak, że w portfelu brakuje gotówki, i reaguje na to agresją. Obecna przy zdarzeniu koleżanka Beaty dzwoni po pomoc. Jerzy i Anita idą na randkę do restauracji. Zakochana w mężczyźnie kelnerka dosypuje do dania ostrą przyprawę. Po spróbowaniu potrawy Anita zaczyna się dusić. Jurek i kelner wzywają pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3088a314768b6cbc9bb71fe15d9177cc",["N"]],"50513116":["Rano Jurek pojawia się w domu Leny z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony, ale za to wyjątkowo efektowny prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna przeczuwa, co się niebawem wydarzy. Postanawia jednak sprawić, by Jurek odczuł konsekwencje swoich działań na własnej skórze. Ciąg zdarzeń prowadzi do nieoczekiwanego spotkania z mężczyzną, który był miłością życia Leny. Tymczasem w kancelarii pojawia się Weronika, mama 6-letniego Antosia. Ojciec dziecka, Rafał, który namawiał byłą partnerkę do aborcji, teraz nagle domaga się kontaktu z synem. Weronika, która bardzo ciężko przeżyła zawód, jaki sprawił jej Rafał, nie wierzy, że mógł się zmienić i nie chce narażać syna na podobny zawód. Rafał zaklina się jednak, że jest już innym człowiekiem i błaga byłą partnerkę, by dała mu jeszcze jedną szansę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92167594e0e623236ad66e994dc132ef",["N"]],"50513117":["Gdzie jest Karolak
Ferdek i Halina kłócą się o Tomasza Karolaka. Pierwsze z małżonków jest zagorzałym fanem aktora - ogląda wszystkie filmy i programy z jego udziałem, z kolei drugie zupełnie nie rozumie tej fascynacji. Spór pomiędzy Kiepskimi najpierw przenosi się na innych lokatorów kamienicy, w końcu dzieli też mieszkańców osiedla.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7a5e2d9ea9bf86916b71bb7832de7709",["N"]],"50513118":["Żądło
Właściciel osiedlowego złomowiska Kazimierz Badura zwraca się do Ferdynanda z propozycją założenia kabaretu. Mieszkańcy osiedla podchodzą do tego pomysłu z wielkim entuzjazmem. Jedyną osobą przeciwną jest Halina, która twierdzi, że jej mąż nie ma żadnych zdolności artystycznych, a przede wszystkim brakuje mu poczucia humoru, więc nie powinien pod żadnym pozorem zajmować się przemysłem rozrywkowym. Kiepski postanawia udowodnić żonie, że się myli.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e61f2ebfb68e1f1ee97375b8035c6f56",["N"]],"50513119":["Skutki uboczne
Szpitalna winda staje się już prawdziwym postrachem wśród pacjentów. Popłoch wywołuje zwłaszcza guzik czwartego piętra. Do kliniki przybywają przedstawiciele firmy farmaceutycznej w poszukiwaniu chętnych do testowania nowych leków. Łubicz przyjmuje ich z otwartymi ramionami i chętnie oddaje swoich podwładnych. Nie przejmuje się przy tym ostrzeżeniami o skutkach ubocznych. Już po tygodniu widać pierwsze efekty zażywania specyfików. Ordynator dzięki lekowi na odmłodzenie zaczyna seplenić. Basia przybiera na wadze tak bardzo, że nie mieści się w drzwiach windy, a Kraśnik dzięki lekowi na pamięć, traci słuch. Kidlerowi tymczasem przybywa za dużo mięśni, za to ubywa mu coś znacznie ważniejszego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/588926e2b4525a6572228d47ac7883ba",[]],"50513120":["W tym odcinku zatrzymanie spieszącego się do kościoła kierowcy sedana na Trasie Toruńskiej, wypadek z udziałem holowanego na lince vana, pościg za szybkim kierowcą oraz kolizja na dalekim Targówku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/27b2c049c45bb6d82a90484b5d50ec63",["N"]],"50513121":["W programie widzowie zobaczą dwóch drogowych szeryfów, którzy na warszawskiej Woli wychowywali się na tyle skutecznie, że doprowadzili do dwóch kolizji, zatrzymanie młodego kierowcy pędzącego mostem Siekierkowskim i utratę jego prawa jazdy, relację z poważnego wypadku na Ursynowie, wyjątkowo szybkiego kierowcę na Wale Miedzeszyńskim w \"Warszawskich rekordzistach\" oraz zatrzymanie obcokrajowca, kierowcy Vana na Przyczółkowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/655aca8002a10543bf8a7bd5c25c49f0",["N"]],"50513122":["Zapach śmierci
Anna Michalik, właścicielka zakładu kosmetycznego, podejrzewa, że jedna z jej pracownic umawia się po godzinach na randki w miejscu pracy. Detektywi instalują w zakładzie ukryte kamery i nagrania potwierdzają te podejrzenia. Wydaje się, że sprawa jest zakończona, kiedy do Malanowskiego zgłasza się Krzysztof Jurek, były kochanek klientki. Na skutek jego interwencji detektywom udaje się w ostatniej chwili uratować Magdę, wspomnianą pracownicę Anny Michalik. Dziewczynę ktoś chciał zabić...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b1055cad4121120cbe0995d33f65fed",[]],"50513123":["Inna kobieta
Podczas włamania do willi Filipa Trzcińskiego ginie bezcenny starodruk. Kolekcjoner zwraca się do Malanowskiego z prośbą o jego odzyskanie. Detektywi szybko odnajdują księgę w jednym z warszawskich antykwariatów. Zastawiają pułapkę na złodzieja, nie wiedząc, że okaże się ona równie niebezpieczna dla ich klienta...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea756285aab125cc1a5e8718476e3459",[]],"50513124":["Wenezuela cz. 3
Dziś dobiega końca wenezuelska przygoda ekipy z egzotycznymi rybami. Widzowie poznają kolejne gatunki ryb, wśród których dominuje niezwykle barwny bass pavon oraz nieduża, zębata ryba hibao. Bogactwo amazońskiej przyrody wystarczająco rekompensuje wędkarski niedosyt, spowodowany urwanymi i niewyholowanymi okazami, czy poniszczonymi woblerami. Kilkunastodniowy pobyt w wiosce indiańskiej na długo pozostanie w pamięci uczestników, inspirując ich do kolejnej wizyty za oceanem i poznawania cudów przyrody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3faec9847b3b1e7006f72c7397f0e081",[]],"50513125":["Prowadząca przybliża kuchnię irlandzką. Zacznie od przygotowania typowego dla mieszkańców tego kraju śniadania. Daniem głównym będzie tradycyjna irlandzka \"jednogarnkówka\" - zapiekanka z mięsa mielonego, marchewki, groszku zielonego oraz ugotowanych wcześniej ziemniaków. Dodatkiem będzie tradycyjne ciemne piwo, z którego Irlandia słynie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f25c2a401b2ea7f4a9878528013b9ac5",["N"]],"50513126":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cb769707cbd9a644679bb6f5fd510f0",[]],"50513127":["W tym odcinku Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków ocenią stylizację m.in. Ady Fijał, Natalii Siwiec oraz autorki bloga Rebel Look. Widzowie przekonają się kogo styliści pochwalą, a kto zostanie poddany krytyce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/578a1893fb7e7e802cf532dc0ef13376",["N"]],"50513128":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d5ed48de6401c46ffc788bc98c6a5979",[]],"50513129":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1bdcdb067c7fb3e3accf7d416a739d2e",[]],"50513130":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"50513131":["Chicagowskie małżeństwa
Pracowity i uczciwy Ryszard mieszka w Chicago od pięciu lat. W oczekiwaniu na zieloną kartę wiedzie skromne życie i pracuje w polskich delikatesach. Pewnego dnia poznaje młodą i atrakcyjną Paulinę i całkowicie traci dla niej głowę. Ich związek się rozwija, ale Ryszard, w obawie przed porzuceniem, ukrywa przed nią, że w Polsce ma żonę i dorastającą córkę. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy para postanawia zamieszkać razem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ecb1a0efa4a78ba88bce86f41ef2a5b",["N"]],"50513132":["Dowód
Podczas włamania do antykwariatu ginie jego współwłaściciel. Łupem złodziei padają jedynie niewiele warte, przedwojenne dokumenty. Tropy prowadzą do praskich włamywaczy, peerelowskich fałszerzy i członków warszawskiej palestry. Stawką rozgrywki są setki milionów złotych. W tym samym czasie znajomy prosi Olgierda o pomoc w odszukaniu złodzieja, który okradł jego córkę. Olgierd podejrzewa, że wpadła ona w złe towarzystwo.","","",["N"]],"50513133":["Ukochana niania
Po śmierci męża 55-letnia Anna postanawia rozliczyć się z przeszłością. Wyjeżdża do Warszawy, gdzie poznaje Jagodę. Wzbudza jej zaufanie i podejmuje pracę jako opiekunka jej trzyletniego synka. Sprawa się komplikuje, kiedy Anna odkrywa, że partner Jagody molestuje seksualnie małego Jasia. Nie może pozostać obojętna. Dochodzi do tragedii. Wkrótce okazuje się, że spotkanie Anny z Jagodą nie było przypadkowe. Niania jest bowiem biologiczną matką Jagody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8870f420331d0a8b0a50c662125262fc",["N"]],"50513134":["Urodziny Agnieszki Chylińskiej
Sceną zawładnie Agnieszka Chylińska. Zaprezentuje takie przeboje jak \"Kiedy powiem sobie dość\" i \"Królowa łez\".","","",["N"]],"50513135":["Wierzę w miłość. Zenon Martyniuk i Akcent
Scena będzie należała do Zenona Martyniuka i jego zespołu Akcent. Gwiazda disco polo zaśpiewa swoje największe hity: \"Życie to są chwile\" czy \"Kochana wierzę w miłość\". Nie zabraknie również przeboju \"Przez twe oczy zielone\".","","",[]],"50513136":["Rodzina, ach rodzina
Popularni polscy satyrycy przedstawią skecze i piosenki, których motywem przewodnim będzie rodzina. Nawiązujące do tematyki odcinka numery zaprezentują m.in. Marcin Daniec, a także kabarety Rak, K2, Zachodni i PUK. Gospodarzami wieczoru będą członkowie grupy Koń Polski, którzy bawią widzów z całego kraju już od ponad trzech dekad.","","",["N"]],"50513137":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e06eea1c75829955dff194007534864d",[]],"50513138":["Rano Jurek pojawia się w domu Leny z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony, ale za to wyjątkowo efektowny prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna przeczuwa, co się niebawem wydarzy. Postanawia jednak sprawić, by Jurek odczuł konsekwencje swoich działań na własnej skórze. Ciąg zdarzeń prowadzi do nieoczekiwanego spotkania z mężczyzną, który był miłością życia Leny. Tymczasem w kancelarii pojawia się Weronika, mama 6-letniego Antosia. Ojciec dziecka, Rafał, który namawiał byłą partnerkę do aborcji, teraz nagle domaga się kontaktu z synem. Weronika, która bardzo ciężko przeżyła zawód, jaki sprawił jej Rafał, nie wierzy, że mógł się zmienić i nie chce narażać syna na podobny zawód. Rafał zaklina się jednak, że jest już innym człowiekiem i błaga byłą partnerkę, by dała mu jeszcze jedną szansę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92167594e0e623236ad66e994dc132ef",["N"]],"50513139":["Sytuacja Zielińskiego jest nie do pozazdroszczenia. Mężczyzna będzie musiał pożegnać się z pracą w policji. Ojciec stróża prawa i Ola nie kryją rozczarowania. Kobieta musi jechać na patrol z Julią. Po południu ojciec Szymona spotyka Romana, który jest dla niego bardzo uprzejmy. Pojawia się także Madzia. Zieliński nie wie, że dziewczyna i jego rozmówca znają się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/647ed4ccaa7010a350e2c649769513ba",["N"]],"50513140":["Dowód
Podczas włamania do antykwariatu ginie jego współwłaściciel. Łupem złodziei padają jedynie niewiele warte, przedwojenne dokumenty. Tropy prowadzą do praskich włamywaczy, peerelowskich fałszerzy i członków warszawskiej palestry. Stawką rozgrywki są setki milionów złotych. W tym samym czasie znajomy prosi Olgierda o pomoc w odszukaniu złodzieja, który okradł jego córkę. Olgierd podejrzewa, że wpadła ona w złe towarzystwo.","","",["N"]],"50513141":["Kabareciarz szuka żony
Panowie z grupy Czesuaf, Kabaretu Młodych Panów i Paranienormalnych na oczach widzów przeprowadzą casting na narzeczone. Poszukiwania drugiej połówki rozpoczną w nowym programie \"Kabareciarz szuka żony\". Ponieważ nie odznaczają się wybitną urodą, zadanie może być trudne. Satyrycy jednak się nie poddają i w miłosnym reality show będą starali się pokazać z jak najlepszej strony.","","",[]],"50513142":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"50513143":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50513144":["Pani Małgorzata wychowuje 17-letniego wnuka Mateusza. Mieszkają w parterowym, wielorodzinnym budynku w gliwickiej dzielnicy Łabędy. Lokal, który zajmują, ma gnijące podłogi, odpadający tynk i niebezpieczna instalację elektryczną. Kobieta pracuje jako dostawca pizzy i marzy o lepszej przyszłości dla podopiecznego. Nastolatek jest zapalonym siatkarzem, czym zaskarbia sobie sympatię Katarzyny Dowbor. Podczas gdy specjaliści remontują dom chłopaka, prowadząca organizuje dla niego wyjątkowe spotkanie - z Bartoszem Kurkiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3d9c388efeac1b4ab8620d39def19410",["N"]],"50513145":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ae5ea84350da26798ba91bc42c96d58",["N"]],"50513146":["Morawska dowiaduje się, kim jest jej dobroczyńca. Z wdzięcznością spogląda w stronę dyżurnego Jacka. Tymczasem Wysocka ma kłopoty. Borys zniknął, a jacyś ludzie kręcą się wokół jej mieszkania. Białach oferuje jej i Markowi nocleg w swoim domu na wsi. Do tego okazuje się, że Mikołaj i Ola znowu mają razem pracować. Pierwsze zgłoszenie, jakie odbierają, dotyczy kradzieży biżuterii, a właściwie jednego bardzo cennego pierścionka. Rodzina, która zgłosiła przestępstwo, wysuwa oskarżenia pod adresem montera żaluzji. Dalsze śledztwo pokazuje jednak, że złodzieja należy szukać wśród najbliższych członków rodziny, którą łączą skomplikowane relacje. Mikołaj funduje Oli sentymentalną podróż. Policyjna para urządza sobie piknik. Tego dnia na komendę przychodzi także kolejne zgłoszenie dotyczące kradzieży. Jednak podobnie jak wcześniej wrogiem ofiary okazuje się nie obcy człowiek, ale ktoś bliski jej sercu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/06e2823c587b84714bec283e287384ef",["N"]],"50513147":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"50513148":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50513149":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"50513150":["Pani Wanda jest mamą pięciu córek. Najmłodsza, Ewa, ma poważną wadę serca. W wyniku niedotlenienia mózgu doszło u niej do nieodwracalnych uszkodzeń i jest upośledzona w stopniu średnim. Trzy lata temu nawałnica niemal zmiotła z powierzchni ziemi dom, w którym mieszka pani Wanda z Ewą. Starsze córki, które mają już swoje rodziny, pomogły rozbudować pomieszczenia gospodarcze, aby mama i siostra miały dach nad głową. Ogromnym wysiłkiem finansowym udało się doprowadzić do budynku wodę. Pomieszczenia są w stanie surowym, nie ma kuchni ani łazienki. Katarzyna Dowbor bez namysłu postanawia pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835375.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77e96a6f05221d4ad495e89b960852e6",[]],"50513151":["Córka Eweliny i Mariusza nie wraca z wakacji spędzonych u ciotki w Poznaniu. Rodzice dowiadują się, że 17-latka opuściła autobus po tajemniczej rozmowie telefonicznej. Przyjaciółka dziewczyny informuje, że znalazła na portalu społecznościowym zakodowaną wiadomość od Karoliny - prośbę o pomoc. Policja ustala, że ostatnią osobą, z która kontaktowała się zaginiona był niejaki Mateusz Wójcik. Matka wyrusza do Poznania i odnajduje mężczyznę. Ten niechętnie przyznaje się do znajomości z Karoliną, ale zaprzecza, by do niej dzwonił tamtego dnia. Wychodzi jednak na jaw, że był wtedy na dworcu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d165407aa3c7bcc56c74d1b2fc5ff50c",["N"]],"50513152":["6-letni Maks twierdzi, że w jego domu ukrywa się anioł stróż. Pewnego dnia zgłasza na policji jego zaginięcie. Funkcjonariusze znajdują w piwnicy pomieszczenie, w którym rzeczywiście ktoś ostatnio przebywał. Matka chłopca, Lidia, kilka dni później odkrywa, że owym \"aniołem stróżem\" jest Karina Sobolewska - córka poprzedniej właścicielki domu. Okazuje się, że kobieta zakradła się tutaj, by znaleźć dowody przeciwko Stefanowi, mężowi Lidii, który przejął posiadłość nieuczciwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/765b18051eb4edbd6ae0a0e9270c292a",["N"]],"50513153":["Poważnie chory 60-letni Karol Jakimiak obwieszcza swojej opiekunce, Oldze Kucharskiej, że jest jej ojcem. Matka 36-latki stanowczo zaprzecza takim rewelacjom, jednak mężczyzna zna wyjątkowo dużo szczegółów z życia swojej rzekomej córki. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana. Przyciśnięta do muru Lidia w końcu to potwierdza. Wkrótce żona podopiecznego Olgi zwalnia ją z pracy. Interweniuje nawet policja. Kucharska decyduje się przeprowadzić test DNA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/88c0fb204aa71aa978041c2f7da52fa6",["N"]],"50513154":["Anna zostaje znaleziona w bagażniku samochodu swojego szefa, Kacpra. Zszokowany mężczyzna nie wie, skąd dziewczyna się tam wzięła, ona z kolei twierdzi, że niczego nie pamięta. Matka 18-latki chce dowiedzieć się, jak do tego doszło. W trakcie własnego śledztwa odkrywa, że córka wagaruje, pomagając niepełnosprawnemu mężczyźnie. Anna zapiera się, że to nieprawda. Przyznaje się dopiero, gdy wychodzi na jaw, że 2 lata temu brała udział w napadzie i kradzieży. Wówczas przypadkowo ucierpiał 33-letni Konrad, którym ona teraz się zajmuje, nie zdradzając swojego udziału w jego nieszczęściu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9e8208b2ac30c2ef56161080f3e5689",["N"]],"50513155":["Robert odwiedza żonę leżącą w szpitalu po wypadku samochodowym. Na miejscu poznaje Martę, która twierdzi, że jest jej córką. Dowiaduje się też, że w tym samym incydencie ucierpiał Mariusz, od 16 lat partner jego małżonki. Wkrótce panowie konfrontują się i wychodzi na jaw, że obaj nie mieli pojęcia o podwójnym życiu Julii. Robert domyśla, że ukochana byłą z nim tylko dla pieniędzy i nie chce mieć z nią nic wspólnego. Wspaniałomyślnie kobieta zgadza się na widzenie mężczyzny z ich wspólnym synkiem. Niebawem Robert odkrywa, że Julia może planować porwać dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77a55c85f236b15aa2914ebb73e73e13",["N"]],"50513156":["Lepiej już było
Zleceniodawca Heleny i Alka po rozprawieniu się z księdzem Stanisławem wyciąga broń w kierunku pary. Grozi młodym ludziom śmiercią i zmusza, by pomogli mu pozbyć się ciała. Po spotkaniu z Julią Weronika wraca do miasta. Podejmuje decyzję o zakończeniu związku z Siedleckim. Z powodu konfliktu z szefem Piotr ma coraz większe problemy w pracy. Tymczasem Szarek, nie uzgadniając wcześniej niczego z Ewą, zaprasza do Kazimierza swoją matkę, Lilkę. Narzeczona posterunkowego wcale nie jest zadowolona z niespodziewanej wizyty przyszłej teściowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835498.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/306b9d135708d9ed045fb50c50fc5062",["N"]],"50513157":["51-letnia pani Maria i jej 13-letnia córka Magda mają domek na skraju lasu przy małej stacji kolejowej we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Kobieta pracuje w szkolnej kuchni. Jej mąż zmarł kilka lat temu na nowotwór. W budynku jest stary piec, który bardzo słabo ogrzewa pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Zimą często trzeba rozbijać lód na studni, by wydobyć wodę do mycia. Ekipa programu postanowiła poprawić warunki życia tej dwuosobowej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/401e7c31bc28a81cc94394ad10230f4c",["N"]],"50513158":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1480326fc0e0bd0c540dc2afc9765a6a",["N"]],"50513159":["Studentka dorabia sobie sprzątaniem. Dziewczyna marzy o karierze blogerki, dlatego zaczyna wykorzystywać mieszkania klientów do sesji fotograficznych. Pewnego dnia zostaje przyłapana przez narzeczonego właścicielki. Spanikowana dziewczyna uderza go w głowę. Po rozprawie rozwodowej Ewa zaprasza byłego męża na kawę. Kiedy Szymon wychodzi do toalety, kobieta dosypuje mu do filiżanki białego proszku. Po powrocie mężczyzna pije i zaczyna się źle czuć. Pomocy udziela mu barmanka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d72992abe48f9c2a784ef1517321fc22",["N"]],"50513160":["Bartek importuje zabawki z Ukrainy. Do jednego z transportów zakrada się 28-letnia Safa. Mężczyzna znajduje ją wyziębioną w samochodzie. Dzwoni po pogotowie. Kacper i Edyta relacjonują na żywo imprezę w swoim domu. Na zabawie pojawia się tylko jedna koleżanka oraz obcy chłopak. Słysząc żarty na swój temat, nieznajomy wyciąga nóż i zaczyna grozić Kacprowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/48183535549ba994b992ed3512bebaa4",["N"]],"50513161":["Dawna znajoma
Do biura Malanowskiego przychodzi para narzeczonych: Monika i Krzysztof. Proszą o pomoc w ustaleniu, kto grozi Monice. Kobieta ma ciekawą przeszłość i okazuje się dawną znajomą Tomka Orlika. Wkrótce w jej domu dochodzi do awarii instalacji gazowej i włamania. Jakiś czas później Krzysztof traci życie, a cała sprawa dramatycznie się komplikuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/42fe429fbcad762e939ef1c81adc371d",["N"]],"50513162":["Na bruku
Małgorzata Kalinowska po dłuższym pobycie w USA wraca do kraju i prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu ojca, z którym straciła kontakt. Jej rodzice rozstali się z powodu alkoholizmu mężczyzny. Detektywi ustalają, że ojciec klientki mieszka w noclegowni. Po chwilowej sielance mężczyzna staje się źródłem problemów, ponieważ jego skomplikowana przeszłość daje o sobie znać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2a4d070001a3e2574cfc6821dc82181",["N"]],"50513163":["Źli chłopcy
Tomek Orlik jest świadkiem, jak policja wyprowadza z domu kultury syna jego znajomych, podejrzanego o handel narkotykami. Rodzice chłopaka proszą detektywów o pomoc w oczyszczeniu Tobiasza z zarzutów. Dość szybko wychodzi na jaw, że Tobiasz nie jest niewiniątkiem. Co więcej, nie działa sam. Motywem jego postępowania okazuje się zemsta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ec68625d6973e5da0baec89a82dabc",["N"]],"50513164":["Gospodyni programu spróbuje znaleźć sposób na niejadków. Ewa Wachowicz przygotuje menu dla najmłodszych. Ugotuje zupę pomidorową, do której \"przemyci\" też inne warzywa. Na danie główne poda pieczony filet z piersi indyka z frytkami z batatów. Na deser zaś przyrządzi domowe lody kokosowe, a poda je na grillowanym ananasie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835331.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2323b73703ee7366b5eca24d5c499eaa",["N"]],"50513165":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50513166":["Reż.: Ernie Barbarash.
Były agent sił specjalnych, Deacon (Jean-Claude Van Damme), pada ofiarą handlarzy organami. Stracił nerkę, która była przeznaczona do przeszczepu dla jego siostrzenicy. Zdesperowany mężczyzna rozpoczyna poszukiwania przestępców. Musi działać szybko i sprawnie, aby narząd trafił na czas do chorej pacjentki i uratował jej życie. Produkcja dla najwierniejszych fanów Jean-Claude'a Van Damme'a. Mimo upływu lat, aktor wciąż pozostaje w dobrej formie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835426.jpg","",[]],"50513167":["Reż.: Keoni Waxman.
Po nieudanej misji specjalnej przeciwko islamskim terrorystom Alexander (Steven Seagal) zostaje przeniesiony w stan spoczynku. Próbując jakoś ułożyć sobie życie, mężczyzna zatrudnia się jako złota rączka w kompleksie miejskich apartamentowców w jednym z miast Rumunii. Gdy jedna z mieszkanek Lena (Iulia Verdes) i jej młodsza siostra Mya (Sofia Nicolaescu) zostają porwani przez gangsterów, Alexander decyduje się je odnaleźć. Nieoczekiwanie wplątuje się w środek mafijnej wojny między Rosjanami a Chińczykami. Musi stawić czoła dawnemu śmiertelnemu wrogowi i tym razem wyeliminować go raz na zawsze. Sensacyjne kino z gwiazdą gatunku, Stevenem Seagalem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846845.jpg","",[]],"50513168":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"50513169":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50513170":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50513171":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50513172":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50513173":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50513174":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50513175":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"50513176":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50513293":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50513294":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50513295":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50513296":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50513297":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"50513298":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513299":["Informacje dotyczące przebiegu kampanii wyborczej, programów partii politycznych oraz badań sondażowych.","","",[]],"50513300":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"50513301":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513302":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513303":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513304":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513305":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513306":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513307":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513308":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513309":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513310":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513311":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513312":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513313":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50513314":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513315":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513316":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513317":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50513318":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50513319":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50513320":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513321":["Seria filmów dokumentalnych, poruszających tematy wokół których nie można przejść obojętnie.","","",[]],"50513322":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50513323":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50513324":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"50513325":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"50513326":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50513327":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513328":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50513329":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50513330":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513331":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50513333":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50513334":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"50513335":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50513336":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50513337":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50513338":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50513339":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"50513340":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50513341":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50513342":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50513343":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50513344":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50513345":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50513346":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50513347":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50513348":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50513349":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50513350":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"50513351":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50513352":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50513353":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50513354":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50513355":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50513356":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50513357":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50513358":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50513359":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50513360":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50513361":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"50513362":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50513363":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50513364":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"50513365":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50513366":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50513367":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50513368":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50513369":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50513370":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50513178":["16-letni Mithun Chauhan urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Całe jego ciało i twarz pokrywają guzy. Jeśli pozostaną nieleczone, mogą chłopca zabić.","","",[]],"50513179":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50513180":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",["N"]],"50513181":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["N"]],"50513182":["Jo Frost wie, jak przywrócić spokój w rodzinie, w której wychowanie dzieci wymknęło się spod kontroli. W każdym odcinku współczesna Mary Poppins odwiedza inny dom. Kładzie kres niegrzecznemu zachowaniu dzieci i doradza rodzicom, jak sobie radzić nawet z najbardziej rozbrykanymi pociechami.","","",[]],"50513183":["Młodzi mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego ciała. Za wszelką cenę chcą być zadbani, umięśnieni i opaleni. W dążeniu do perfekcji nieraz posuwają się o krok za daleko. Twórcy programu postarają się zrozumieć przyczyny tego zjawiska.","","",[]],"50513184":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3314eaa95a0158fc56a92aa4e78b8b8",["N"]],"50513185":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","",[]],"50513186":["Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci - Kingę, Kacpra, Krystiana i Kamila. Dodatkowo musi opiekować się swoim tatą po udarze. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach - w ich starym domu nie ma odpowiedniego ogrzewania i łazienki. Z powodu ciasnoty dzieci nie mają warunków do nauki. Architekt i budowlańcy spróbują wygospodarować przestrzeń na pokoje dla rodzeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce9f18f5870153943f58420d842feb8",["N"]],"50513187":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/49e79d57f704d49328bcb50728e96d8b",[]],"50513188":["Prow.: Sara Boruc.
Walka o tytuł królowej mody. W każdym z 10 odcinków cztery mieszkanki wybranego miasta w Polsce walczą o zaszczytne miano Królowej Zakupów. Uczestniczki otrzymują określoną kwotę, którą mają w wyznaczonym czasie wydać na zakupy. Ich zadaniem jest stworzenie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Uczestniczka, która zyska uznanie rywalek i zdobędzie najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. Prowadząca Sara Boruc będzie dodawać otuchy zawodniczkom. Stylizacje bohaterek komentują eksperci modowi, m.in. Joanna Horodyńska, Kaja Śródka, Ada Fijał, Julia Kuczyńska - czyli Maffashion, redaktor naczelna \"Harper's Bazaar\" Magdalena Soszyńska oraz Jarosław Szado.","","",["AD"]],"50513189":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"50513191":["Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsające historie kobiet, które zawiodły się na relacjach z mężczyznami. Każdy odcinek to dwie opowieści o miłości, oszustwie i bolesnym rozczarowaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1328d99528bb43a2827b265f2a98e8cc",[]],"50513192":["Pierwsza historia. Tadeusz Kurowski prowadzi agencję nieruchomości. Jego żona podejrzewa, że mąż ma romans. Znalazła w jego rzeczach paragon ze sklepu z damską bielizną. Jest pewna, że prezent nie jest przeznaczony dla niej. Kobieta prosi detektywów o pomoc. Podejrzewa, że Tadeusz zdradza ją ze swoją sekretarką. Śledczy instalują w biurze mężczyzny ukrytą kamerę. Z nagrania wynika, że młoda asystentka próbuje uwieść szefa, lecz bezskutecznie. Nie świadczy to jednak o niewinności mężczyzny. Niebawem okazuje się, że seksowna bielizna, którą kupił Tadeusz, była prezentem dla gosposi państwa Kurowskich. Druga historia. Ilona Makowicz i Piotr Krzysztoniem są parą. Mieszkają w razem w lokum mężczyzny, który z zawodu jest masażystą. Piotr urządził w swoim mieszkaniu gabinet, w którym przyjmuje wiele zauroczonych nim pacjentek. Ilona jest pewna, że z jedną z nich ją zdradza. Prosi śledczych, by pomogli ustalić jej prawdę. Detektywi instalują w gabinecie ukrytą kamerę. Kilka dni później okazuje się, że Piotr faktycznie ma romans. Ilona przeżywa prawdziwy szok, gdy odkrywa, z kim Piotr ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/16e41500e303de8038066155a838b4ca",["N"]],"50513193":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["N"]],"50513194":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/57ce33b2afc196740c1603042869df46",["N"]],"50513195":["42-letnia Beata Sąder podejrzewa swojego męża o zdradę. By zdobyć dowody jego winy, prosi o pomoc specjalistów. Kobieta od 19 lat jest żoną Adama. Nigdy nie miała powodów, by podejrzewać go o niewierność. Wszystko zmieniło się, gdy do ich domu zaczęła przychodzić młoda korepetytorka syna. Mężczyzna nagle stał chłodny dla żony i przesadnie zaczął dbać o swój wygląd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ef10a856b1e629ab6f73943881aa54d7",["N"]],"50513196":["Shania Twain","","",[]],"50513197":["Nie wszyscy śledczy rozwiązujący trudne sprawy kryminalne są mężczyznami. Program prezentuje błyskotliwe działania kobiet, które szukają morderców w równie skuteczny sposób, co ich koledzy po fachu.","","",[]],"50513198":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"50513199":["W programie poruszane są tematy związane z ciałem i seksualnością zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie tematy tabu, takie jak: intymne części ciała, choroby weneryczne, dominacja, menopauza, biseksualność, pornografia i inne zostaną rozłożone na części pierwsze i przedyskutowane.","","",[]],"50513200":["Męski striptiz to popularna rozrywka już nie tylko na wieczorach panieńskich. Okazuje się, że coraz więcej panów w ten sposób chce zarabiać pieniądze. Jedni swoje zajęcie traktują z przymrużeniem oka, inni jedynie jako krótkotrwałą pracę dodatkową. Są też tacy, którzy podchodzą do striptizu bardzo poważnie. Dokument odsłania kulisy pracy mężczyzn należących do występującej w Wielkiej Brytanii grupy \"Dreamboys\".","","",[]],"50513202":["W kolejnym odcinku programu prowadzący Krzysztof Ibisz przeprowadzi wywiad z Aleksandrą Popławską, jedną z najbardziej zmysłowych polskich aktorek, czyli \"Siekierą\" z \"Kobiet mafii\". Aleksandra opowie o dorastaniu z młodszą siostrą, Magdą Popławską, ale także o trudnych chwilach, kiedy jej ojciec mierzył się z nałogiem. Zdradzi również, jakie były początki jej związku z Markiem Kalitą, w którym zakochała się, kiedy zobaczyła go w scenie miłosnej z inną aktorką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4487ef0553f3ec1410166f94eb06db4",[]],"50513371":["Jezioro Czorsztyńskie, jesienna mgła i wymarzone drapieżne ryby. Jerzy Biedrzycki razem z ekipą wyrusza na połów szczupaków i sandaczy. Całodzienne spiningowanie z użyciem perłowych, gumowych twisterów i ripperów daje zadowalające efekty. Dzięki gościom tego wydania, wybitnym wędkarzom, widzowie mogą zapoznać się z wieloma nowinkami związanymi z połowem jesiennych drapieżników.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa4fc8032c88e16635bf67144004138e",["N"]],"50513372":["Tym razem Jurek Biedrzycki razem z ekipą wyrusza nad wyjątkowo czarującą jesienną Narew. W ostatnich promieniach słońca wędkarze łowią na stosunkowo małe woblerki, podziwiają przepiękne krajobrazy i dziką rzekę, której człowiek nie zdążył jeszcze zmienić i przystosować do swoich potrzeb. Pełnia księżyca nie sprzyja rekordowym połowom, ale i tak okonie, klenie i niewyłowiony do końca sum dają im powód do radości. Schwytane, a następnie uwolnione do dziś pływają w narwiańskim nurcie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9a1d2eecdb3a634083ac1fff1c65dac",["N"]],"50513373":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie \"Kołowrotek\" nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ed2d9cf1e83f3e05bcdb60737f2df4f",[]],"50513374":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie \"Kołowrotek\" nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84a6105cc03d27ec445b028298eb3a12",[]],"50513375":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"50513376":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50513377":["Podczas II wojny światowej jedną z kluczowych spraw stało się panowanie na kanałem La Manche. Po obu jego stronach rozpoczęto budowę fortyfikacji. Niemieckie umocnienia miały gigantyczne rozmiary. Twórcy dokumentu zastanawiają się, jak potężna była siła hitlerowskich artylerii nabrzeżnych.","","",[]],"50513378":["W tym odcinku obejrzymy historię pościgu za Hermannem Goeringiem, który ostatecznie został schwytany w Bawarii przez Amerykanów. Przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze był sądzony, jako najwyższy rangą dygnitarz nazistowski, m.in. pod zarzutami deportacji milionów robotników przymusowych do Rzeszy Niemieckiej, udziału w intensywnej i wyniszczającej eksploatacji ekonomicznej okupowanych krajów i grabieży dzieł sztuki z całej Europy na wielką skalę.","","",[]],"50513379":["Podczas II wojny światowej naukowcy zajmowali się realizacja najdziwniejszych pomysłów - od bezzałogowych dronów po bomby kierowane przez zwierzęta.","","",[]],"50513380":["Kilka kilometrów od Świnoujścia, w Golm znajduje się cmentarz ofiar wielkiego nalotu alianckich bombowców. Odpowiedź na pytanie, dlaczego pod koniec wojny nadmorski kurort stał się celem ataku, nie jest wcale taka oczywista. Okazuje się, że istniały plany, by uczynić ze Świnoujścia gigantyczną bazę okrętów podwodnych.","","",[]],"50513381":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["N"]],"50513382":["Reż.: Pete McCormack.
Portret aktora i mistrza sztuk walki, który stał się jedną z największych legend popkultury XX wieku. Twórcy programu wnikliwie analizują jego dokonania oraz piętno, jakie odcisnął na życiu społecznym i obowiązujących systemach wartości. Pomimo krótkiej kariery, którą zakończyła gwałtowna śmierć wieku 32 lat, Bruce zdążył utrwalić w filmach niezwykłe, wcześniej niepopularyzowane techniki walki, które zainspirowały tysiące osób na całym świecie. W filmie pokazano urywki z filmów akcji oraz niepokazywane do tej pory archiwalne materiały filmowe z udziałem mistrza.","","",[]],"50513383":["Prow.: Jerzy Mielewski.
Drugi sezon programu, w którym rywalizują ze sobą ponadprzeciętnie uzdolnieni ludzie. Widzów czekają nowe zaskakujące konkurencje i pojedynek geniuszy z różnych stron świata. Naprzeciw siebie staną utalentowani przedstawiciele m.in. Hiszpanii, Rosji oraz Polski. Do jurorskiego grona, czyli Anity Sokołowskiej i Cezarego Żaka, dołączy ReZigiusz, jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce i ceniony ekspert od gier komputerowych. W roli eksperta wystąpi ponownie dr Mateusz Gola. Show poprowadzi dziennikarz i komentator Polsatu Sport - Jerzy Mielewski.","","",[]],"50513385":["Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są: aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.","","",[]],"50513386":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"50513387":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"50513388":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50513389":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"50513390":["Bangkok słynie ze wspaniałej pogody, przyjaznych ludzi, niskich cen i pysznego jedzenia. To właśnie dlatego wielu ludzi wybiera się tam na wakacyjne szaleństwa. Tymczasem troje Polaków wybrało to miasto na idealne miejsce do rozkręcenia własnego biznesu. Maciek jest założycielem sieci szkół językowych, zatrudnia 120 osób, a w jego placówkach uczy się ponad 5 tysięcy studentów. Oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem nie płaci podatków. Krzysztof, właściciel firmy produkującej aplikacje edukacyjne, obecnie myśli o trzech ślubach z tę samą kobietą. Na jednej z uroczystości ma być aż tysiąc gości. Z kolei Piotrek, konsultant biznesowy, zarabia w miesiąc tyle, ile kiedyś z Polsce przez cały rok. Wszyscy, którzy mają świetny pomysł na własny interes lub po prostu mają ochotę się zabawić, powinni przyjechać do Bangkoku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fcba4c245fead1a5624d991dc7d421",[]],"50513391":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",["N"]],"50513392":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["AD"]],"50513393":["
Twórcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z seksem.","","",[]],"50513394":["
Twórcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z seksem.","","",[]],"50513395":["Michał Fajbusiewicz zdradza szczegóły brutalnego zabójstwa, które miało miejsce w 2012 roku w miejscowości Orzesze. Przed południem, tuż przed przyjściem opiekunki z MOPS nieznani sprawcy wtargnęli do mieszkania starszego małżeństwa Bończyków. Para nie zdradziła złodziejom miejsca przetrzymywania oszczędności. Małżeństwo zostało zamordowane. Następnie dziennikarz poruszy temat nieskutecznego poszukiwania mordercy Romualda Mroczka. Mężczyzna został skazany za zabójstwo i odsiadywał wyrok w więzieniu w Strzelcach Opolskich. W 1990 roku wyszedł na pięciodniową przepustkę na święta. Od tamtej pory jest poszukiwany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab9cf4be2138e1a76024ccf90992f108",["N"]],"50513396":["Michał Fajbusiewicz zdradza szczegółu dwóch morderstw. Pierwsza sprawa dotyczy zabójstwa Pawła Leśnioka młodego muzyka i poety z okolic Świętochłowic. Ciało 21-latka znaleziono w marcu 2011 roku. Chłopak pół roku wcześniej wyszedł z domu, by przekazać komuś płytę z muzyką. Do dziś nie ustalono, z kim miał się spotkać ani kto jest odpowiedzialny za jego śmierć. Druga niewyjaśniona sprawa to zabójstwo Haliny Basińskiej, lekarki z Lublina. Kobieta została zamordowana po wyjściu ostatnich pacjentów. Z jej domu zginęła biżuteria i telefon komórkowy, który znaleziono u lokatora wynajmującego mieszkanie od ofiary. Ostatecznie sąd uniewinnił mężczyznę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bbae4859dcb435392c8318945722ed7",["N"]],"50513397":["
Młody mistrz iluzji rusza w trasę po Stanach Zjednoczonych. Podczas tej podróży uczy się od najlepszych magików. Bierze też udział w ulicznych pokazach, podczas których zadziwia przechodniów swoją sztuką.","","",[]],"50513398":["
Młody mistrz iluzji rusza w trasę po Stanach Zjednoczonych. Podczas tej podróży uczy się od najlepszych magików. Bierze też udział w ulicznych pokazach, podczas których zadziwia przechodniów swoją sztuką.","","",[]],"50513399":["Szefowie kuchni mają reputację porywczych i słyną z ostrych wypowiedz. Jednak gdy odchodzą z pracy, zdesperowani właściciele restauracji dzwonią do specjalnej agencji, która w kryzysowej sytuacji jest w stanie uratować lokal przed upadkiem.","","",[]],"50513400":["W dzisiejszym wydaniu Michał Fajbusiewicz sprawdzi, czy istnieje zbrodnia doskonała. Pierwsza historia świadczyłaby o tym, że morderstwo takie jest możliwe. W Głownie w 2010 roku znaleziono na terenie jednego z gospodarstw zabetonowane ciało ok. 30-letniego zastrzelonego mężczyzny. Do dziś nie ustalono tożsamości ofiary. Policja wciąż nie potrafi wskazać, kto mógłby stać za tak makabryczną zbrodnią. Druga sprawa, prezentowana przez dziennikarza, dotyczy morderstwa 17-latki w Mosinie koło Poznania. W 2002 roku uczennica szła wzdłuż torów kolejowych w kierunku szkoły. Została zaatakowana przez zboczeńca i zamordowana. Przesłuchano świadków, sporządzono portret pamięciowy przestępcy, lecz wciąż go nie złapano.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/064bb75a0254bdf7fd6e26438796de5f",["N"]],"50513401":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"50513402":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie \"Kołowrotek\" nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aa65c4bb1e55381e7995f9f047f9f11",[]],"50513231":["W odcinku relacja z dramatycznego wypadku cysterny z paliwem lotniczym, wypadek z udziałem miejskiego tramwaju na Służewcu oraz zatrzymanie zdecydowanie zbyt szybkiego kierowcy sedana na Trasie Mostu Siekierkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4e0b07ecc9c2c93117fd0030bfbf3635",["N"]],"50513232":["Anka wyjawia córce, co powiedział jej Paweł. Julia tłumaczy matce, że należy się dowiedzieć, kim jest tajemnicza kobieta. Zniechęca ją do biernego przyglądania się sytuacji. Aby zdobyć informacje, zmotywowana przez córkę Strzelecka zaczyna śledzić męża. Inga i Maks się spotykają. Mężczyzna zaskarbia sobie jej sympatię i proponuje układ bez zobowiązań. Inga zaczyna to rozważać. Zuza próbuje nakłonić Darię, żeby odsprzedała Jaśkowi udziały w salonie. Ona jednak nie chce zrezygnować ze swojej pasji. W salonie Jaśka jej mąż flirtuje z Zuzą. Patrycja obawia się, że Wika nie podda się w próbach odebrania jej Klary. Wiktor jednak sądzi, że przejmuje się bez powodu. W urzędzie paszportowym spotyka się z Wiką. Chce wyrobić córce dokument, a do tego potrzebna jest obecność obojga rodziców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a6687cc7690a9f846192ccef05cdc3d",["N"]],"50513233":["Inga zaprasza Maksa do swojego domu. Liczy na coś więcej, tymczasem mężczyzna ma trzeźwe podejście do ich związku. Gruszewska sądzi, że będzie to ich ostatnie spotkanie. Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów - Tośce. Nie chce przyjąć tego do wiadomości. Strzelecki pod pretekstem przycinania żywopłotu podgląda Mariannę i Tośkę, które zażywają sauny. Przyłapuje go żona. Stan Heidi, koleżanki Zuzy z terapii, jest poważny. Przyjaciółka postanawia odwiedzić ją w Niemczech. Na miejscu dowiaduje się, że kobieta zmarła. Zuza telefonicznie kontaktuje się z Chrisem, który prosi, by do niego przyjechała. Patrycję wciąż przepełnia strach o Klarę. Tymczasem Wika nachodzi jej rodzinę w domu. Oświadcza, że chce widywać się z dzieckiem. Po uwagach Patrycji Wiktor postanawia uporządkować swoje życie. Wyruszają z małą do jej dziadka Dariusza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08e5110c6b837b8daf5ebe0df119ab46",["N"]],"50513234":["Reż.: Mike Mitchell, Paul Tibbitt.
Mieszkańcy Bikini Dolnego wiodą spokojne życie. Tymczasem nikczemny pirat Burgerobrody wykrada przepis na miejscowy przysmak, kraboburgery, aby rozpocząć produkcję własnych smakołyków. Plany przestępcy postanawia pokrzyżować grupa przyjaciół. SpongeBob, rozgwiazda Patryk, ośmiornica Skalmar, wiewiórka Sandy i skorupiak pan Krabs próbują powstrzymać Burgerobrodego. Pomaga im odwieczny rywal SpongeBoba, Plankton. W polskiej wersji językowej filmu występują m.in. Jacek Kopczyński jako SpongeBob, Dariusz Odija w roli Planktona i Jacek Król jako Burgerobrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843061.jpg","",[]],"50513235":["Reż.: Andrés G. Schaer.
W środku dżungli przychodzi na świat biały goryl. Jego osobliwy wygląd wzbudza nieufność pozostałych członków stada. Nawet ojciec Śnieżka nie potrafi zaakceptować potomka. Pewnego dnia ukochana matka małego albinosa ginie z rąk kłusowników, a on sam zostaje schwytany. Następnie trafia do ogrodu zoologicznego w Barcelonie. Zwiedzający zoo są zachwyceni przybyszem, lecz inne żyjące w niewoli zwierzęta drwią z niego. W końcu odtrącony i osamotniony Śnieżek postanawia odnaleźć potężną Czarownicę z Północy, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. W ucieczce z zoo pomagają mu przyjaciele - czerwona panda Dżambo oraz psotne małpki Kunt i Kinte. Zwierzątka wywołują w metropolii spore zamieszanie... Produkcja familijna studia Filmax, które ma na swoim koncie takie przeboje, jak \"Stefan Malutki\" i \"Don Chichot\". W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Grzegorz Drojewski, Cezary Pazura, Anna Dereszowska i Paweł Królikowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856125.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777dfe39afc2dd2eec1a16e86be1c68",[]],"50513236":["Reż.: Luca Lucini.
Alex (Leonardo Cecchi), Sam (Federico Russo), Emma (Beatrice Vendramin), Christian (Saul Nanni) oraz Nicole (Eleonora Gaggero) to grupa utalentowanych nastolatków, która pragnie odnieść sukces w przemyśle muzycznym. Rodzice bagatelizują jednak ich marzenia, karząc dzieciom skupić się na nauce. Przyjaciele muszą znaleźć sposób, jak przekonać bliskich do swojej życiowej pasji.","","",[]],"50513237":["Reż.: Dennis Dugan.
Pięciu kolegów z dzieciństwa: Lenny, Marcus, Rob, Eric oraz Kurt, spotyka się po trzydziestu latach na pogrzebie ulubionego szkolnego trenera koszykówki. Każdy z mężczyzn wiele mu zawdzięcza. Wszyscy przybywają na tę smutną uroczystość w towarzystwie swoich małżonek i dzieci. Po wzruszającej ceremonii przyjaciele oraz ich bliscy zatrzymują się w malowniczo położonym nad jeziorem domu zmarłego. Zamierzają tam razem spędzić cały weekend, gdyż akurat wypada Święto Niepodległości. Koledzy szybko zapominają o żałobie po lubianym belfrze i wspominając dawne, szalone czasy, wykorzystują wspólne chwile na beztroską zabawę. Stateczni mężowie i ojcowie na dwa dni zrywają maski poważnych i odpowiedzialnych pracowników i partnerów, by odreagować stres oraz wszystkie życiowe niepowodzenia. Przy okazji chcą udowodnić swoim żonom i dzieciom, że mimo upływu lat nadal są młodzi duchem, potrafią zaszaleć, powygłupiać się i bynajmniej nie są nudziarzami. Z czasem jednak ich coraz bardziej zwariowane wyskoki zaczynają wszystkich drażnić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844516.jpg","",["N"]],"50513238":["Reż.: Raja Gosnell.
Gargamel (Hank Azaria) po raz kolejny ostrzy zęby na smerfy. By je schwytać, ucieka się do podstępu - chce stworzyć przypominające smerfy istotki. Aby je ożywić, musi użyć specjalnego zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. W tym celu podły czarownik porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe smerfy zrobią wszystko, by ocalić swoją koleżankę. W misji ratunkowej pomogą im ludzie. Fabularno-animowany film o przygodach kultowych smerfów wyreżyserował Raja Gosnell (\"Agent XXL\", \"Cziłała z Beverly Hills\"). W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant i Waldemar Barwiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842619.jpg","",[]],"50513239":["Reż.: Bryan Singer.
USA, przyszłość. Na świat przychodzi coraz więcej zmutowanych i obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami dzieci. Ludzie są wobec nich nieufni, a atmosferę wrogości podsycają niektórzy politycy. Senator Kelly (Bruce Davison) żąda na przykład rejestracji odmieńców i ustanowienia nad nimi państwowej kontroli. Tymczasem dwóch przyjaciół - profesora Charlesa Xaviera (Patrick Stewart), wybitnego genetyka i najpotężniejszego na świecie telepatę, oraz potrafiącego panować nad metalem Erica Lensherra zwanego Magneto (Ian McKellen) - zaczyna dzielić stosunek do ludzi. Magneto uważa bowiem, że mutanci powinni dążyć do objęcia władzy nad światem, podczas gdy Xavier jest zwolennikiem pokojowego współżycia z tymi, którzy nie mają niezwykłych mocy. Zakłada więc specjalną szkołę, w której uczy swoich podopiecznych, X-Menów, jak wykorzystywać zdolności dla dobra wszystkich. Profesor i jego wychowankowie, m.in. Rogue (Anna Paquin), Wolverine (Hugh Jackman) i Jean Grey (Famke Janssen), muszą stawić czoła Magneto i oddanym mu mutantom, wśród których są Sabretooth (Tyler Mane) i Mystique (Rebecca Romijn-Stamos). Ekranizacja kultowej serii komiksowej o przygodach obdarzonych nadludzką mocą mutantów. Jak zwykle w takich wypadkach realizatorzy główny nacisk położyli na stronę wizualną filmu, przykładając mniejszą wagę do prawdopodobieństwa postaci i historii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872681.jpg","",["N"]],"50513240":["Reż.: Roland Emmerich.
Rok 2009. Naukowcy odkrywają niepokojące zjawiska na Słońcu. W konsultacjach badaczy bierze udział miedzy innymi geolog Adrian Helmsley, który przewiduje, że wybuchy te będą mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Swoimi prognozami dzieli się z prezydentem USA. Najbardziej wpływowi ludzie różnych części globu zaczynają wdrażać plan ratunkowy na wypadek zagłady. Jednocześnie zatajają prawdę przed zwykłymi śmiertelnikami, którzy - zajęci prozaicznymi problemami - nie mają pojęcia, że czeka ich nieuchronna śmierć. Gdy w 2012 roku w różnych częściach globu dochodzi do katastrof, media uspokajają, że nic się nie dzieje. Pisarz Jackson Curtis - kierowca limuzyny rosyjskiego oligarchy - przez przypadek wpada na trop tajemnicy państwowej. Odkrywa prawdę o specjalnych statkach, które niczym arki Noego w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrańców. Postanawia umieścić w nich swoich bliskich. Wkrótce całym światem wstrząsają trzęsienia ziemi, a na oceanach tworzą się gigantyczne fale tsunami. Staje się jasne, że to ostatnie dni ludzkości. Przepowiednia Majów wieszcząca koniec świata na 21 grudnia 2012 roku zaczyna się spełniać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837549.jpg","",["N"]],"50513241":["Reż.: Robert Rodriguez.
El Mariachi, wędrowny muzyk podróżujący z całym arsenałem broni schowanym w futerale od gitary, zyskał sławę. Teraz jednak owiany legendą mściciel pragnie spokoju. Zrozpaczony po stracie ukochanej żony Caroliny oraz córki ukrywa się przed ludźmi. Tymczasem nad Meksykiem zawisła groźba zamachu stanu. Kartel narkotykowy, na czele którego stoi baron Barrillo, planuje zlikwidować prezydenta, by przejąć władzę. Do swych celów zamierza wykorzystać okrytego złą sławą generała Marqueza. Skorumpowany agent CIA, Sands, widzi w tym wielką szansę dla siebie. Pragnie obłowić się na politycznym przewrocie. Ponieważ to właśnie Marquez stoi za śmiercią bliskich El Mariachi, Sands składa gitarzyście propozycję. Aby intryga agenta w pełni się powiodła, generał musi zginąć tuż po tym, jak sam zabije prezydenta. El Mariachi ma okazję do wyrównania rachunków. Wyrusza w drogę razem z swoimi przyjaciółmi Lorenzem i Fideo. Dołączają do nich gangster Billy i były agent FBI Ramirez, który chce się zemścić na Barillo za śmierć partnera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840633.jpg","",["N"]],"50513242":["W jednym z salonów sprzedaży telefonów komórkowych dochodzi do kolejnej kradzieży. Na miejsce przybywa patrol policji. Przestępcy zabijają klienta. Funkcjonariusze nie mogą użyć ognia. O organizację włamań podejrzany jest kierownik jednego z lokali sieci, który już dopuścił się rabunku. W czasie śledztwa okazuje się, że kradzieże to tylko część większej, kryminalnej zagadki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50513243":["Przestępca o pseudonimie Fireman podpala samochody. W jednym z aut zginął człowiek. Detektywi podejrzewają, że znalezione na budowie zwłoki należą do podpalacza. Brat jego ofiary, Tadeusz, zapowiadał zemstę. Funkcjonariusze odnajdują partnerkę Firemana, Neli. Dzięki niej poznają tożsamość psychopaty - to student politechniki Filip Putka. Prawdopodobnie dziewczyna wydała ukochanego Tadeuszowi i to on go zabił. Hipoteza jednak się nie potwierdza i detektywi ponownie podejmują śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50513244":["Znany piłkarz, Patryk Dąbek, ma wypadek pod miastem. Sportowiec podczas jazdy samochodem ze swoją narzeczoną Olą potrąca mężczyznę. Zostawia jednak ofiarę na drodze i ucieka. Na szczęście w samą porę zjawia się doktor Żmuda. Wkrótce Adam odkrywa, że z jego synem wciąż w tajemnicy kontaktuje się Beniamin. Gra z chłopcem przez internet. Agnieszka wyznaje bratu, że przyjechała do Polski, by schronić się przed mężem, który ją zdradza. Tymczasem policjant Szarek leży z doktorem Zychem na tym samym oddziale. Nadal flirtuje z Ewą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1864788.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b327bc6251b87557ffa07d6c6008de10",["N"]],"50513245":["Do biura Malanowskiego zgłasza się Klara Marciniak, która sądzi, że jej ojciec dał się wciągnąć w piramidę finansową. Jej zdaniem za wszystkim stoi synowa sąsiada. Jakub Marciniak zainwestował w ten biznes 10 tys. zł. Mężczyzna pokazuje Malanowskiemu umowę gwarantującą wysoki procent. Następnego dnia dochodzi do rozmowy z sąsiadem, podczas której okazuje się, że Marciniak tak naprawdę powierzył tej firmie 200 tys. zł pochodzących z kredytu pod zastaw domu. Klara jest załamana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/39021451579b1eb2e503097fcbb19e8f",["N"]],"50513203":["Zostają odnalezione zwłoki strażnika więziennego. Okazuje się, że mężczyzna nie był lubiany w swoim środowisku. Policja podejrzewa konflikt z jednym z więziennych współpracowników. Właściwy okazuje się trop domniemanej zemsty ze strony byłych więźniów. W tym samym czasie była dziewczyna Krystiana, Paulina, jest prześladowana przez stalkera. Kobieta prosi detektywa o pomoc w ustaleniu sprawcy.","","",["N"]],"50513204":["Na podmiejskiej drodze zostaje potrącony chłopak. Sprawcą jest znany polityk, którego chroni immunitet. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy policjanci, zamiast skupić się na prowadzonym dochodzeniu, muszą chronić polityka przed żądnym zemsty ojcem potrąconego nastolatka. Równocześnie na komendzie pojawia się zrozpaczona kobieta, która błaga Natalię, by ta odnalazła jej ojca. Podczas śledztwa wychodzi na jaw konflikt dziewczyny z konkubiną rodzica.","","",["N"]],"50513205":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"50513206":["Fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Choć była to produkcja całkowicie nieopłacalna. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny w sytuacji, gdy wojsku brakowało benzyny. A to brak paliwa ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"50513207":["Losy największych miast świata z perspektywy... zalegających w nich śmieci. Twórcy programu opowiadają, jak w starożytności radzono sobie z odpadami, jak je przetwarzano i kiedy zaczęto utylizować. Przemierzając ulice metropolii, odkrywają ich wstydliwe i brudne tajemnice.","","",[]],"50513208":["Twórcy serialu zaglądają na zaplecze linii frontowych wojen, ukazując najbardziej niezwykły sprzęt wojskowy, jaki kiedykolwiek skonstruowano. Plecak o napędzie odrzutowym, nadmuchiwany samolot, bomba naprowadzana przez gołębie czy kot podsłuchujący wroga - to tylko niektóre z nich. Aby zniszczyć potęgę wroga, konstruktorzy sięgają coraz dalej, przekraczając kolejne granice. W serialu nie zabraknie wywiadów z ekspertami, wynalazcami oraz naocznymi świadkami. Autorzy spróbują wyjaśnić, w jaki sposób potrzeby wojenne przesunęły granice wynalazków w ekstremalne, a nawet wręcz obłąkańcze wymiary.","","",[]],"50513209":["Chris Packham, znany fotograf i przyrodnik, omawia najdziwniejsze i najbardziej niesamowite zjawiska przyrodnicze, które zaprzeczają prawom fizyki i budzą strach. Korzystając z dostępnych nagrań i relacji świadków wyjaśnia, jak mogło dojść do eksplozji ropuchy, śmierci ptaka w trakcie lotu czy oplecenia kokonami samochodu przez gąsienice.","","",[]],"50513211":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"50513212":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"50513213":["
Historie największych rabunków i kradzieży w historii. Od brawurowego napadu na Luwr po zainspirowany filmem \"Ocean's Eleven\" napad na firmę depozytową w Kent. Akcje te wymagały wielkiego sprytu i świetnej logistyki, a niekiedy po prostu bezczelnej odwagi. Krok po kroku widzowie poznają przebieg sensacyjnych wydarzeń.","","",[]],"50513214":["400 tysięcy lat temu Europą i Azją rządzili neandertalczycy. Przystosowali się oni do różnych środowisk i warunków. Twórcy dokumentu próbują odpowiedzieć, co było powodem ich zniknięcia. Możliwe jest, że padli ofiarą klimatu, epidemii lub innych ludzi.","","",[]],"50513215":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"50513216":["Twórcy filmu, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, pokazują, jak wyglądało życie w Pompejach. Przedstawiają fascynujący świat jego mieszkańców. Opowiadają o typowym dniu obywateli tego miasta, zarówno bogatych, jak i biednych. Informują, jakie mieli obowiązki, gdzie jedli i jakie były ich rozrywki.","","",[]],"50513220":["Miami to ośrodek światowego przemytu narkotyków. Miasto nazywane jest amerykańską stolicą kokainy. Z powodu napływu ludności z krajów Ameryki Południowej boryka się z problemem dużej liczby imigrantów. Miami to również wymarzona kraina spokojnej emerytury dla wielu bogatych Amerykanów. Rynek nieruchomości rozwija się tutaj, choć wciąż na ulicach widać ogromne różnice w zamożności mieszkańców.","","",[]],"50513221":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"50513222":["Trunek z jabłek już nie długo będzie gotowy. Andrzej \"Żmiju\" nie boi się miejscowych węży. Niezależnie od innych Mariola prowadzi takie życie, jakie jej odpowiada. Według Kiryma kobiety wolą zakapiorów. Majsterek wierzy, że jest z niego wspaniały artysta, brakuje mu tylko chęci do pracy.","","",["N"]],"50513223":["Hodowca owiec Damian nie umiałby żyć nigdzie poza Bieszczadami, choć rok temu jego stado zdziesiątkowały wilki. Bimber już prawie gotowy. Andrzej \"Żmiju\" opowiada, jak kiedyś uwolnił mieszkającego w zoo kruka. Pan Włodek jest ostatnim wozakiem żyjącym bez światła na odludziu. Chcąc uniezależnić się od zakupów, Mariola zajmuje się serowarstwem.","","",["N"]],"50513224":["Na jednym z urokliwych śląskich jezior Jurek Biedrzycki drobne rybki i karpie. Następnie w na brzegu Soły gotuje wyśmienitą zupę uchę, czekając przy góralskiej muzyce na pojawienie się pierwszej gwiazdki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e366d9fd72335bdd14faae2d92bdd71",["N"]],"50513225":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",[]],"50513226":["Załoga Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte broniła przez siedem dni pustych magazynów przed inwazją hitlerowców. Zginęło około 15 obrońców, choć dokładna liczba poległych nie jest znana. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytania, jaki sens miała ich śmierć i czy walka o Westerplatte była tylko symbolem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8eaeaa5736b55dbed084a70e0d38b3e",[]],"50513227":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1a58b345e2abd1ff07c18969e964d29",[]],"50513228":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7dd2992af6a33791ca52941555b27deb",[]],"50513229":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc5e45c918342915badfdfa8c2953d86",[]],"50513230":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba52466b28999a97c83023734550f05b",[]],"50513537":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50513538":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50513539":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"50513540":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"50513541":["Nowa wersja popularnej animacji opowiadającej o przygodach Dzielnej Myszy, najlepszego agenta specjalnego na świecie, który ratuje innych przed rozmaitymi niebezpieczeństwami. We wszystkich zadaniach pomagają mu asystent Pimpek i genialna profesor Kwoczańska. Mysz może także skorzystać z całego arsenału swoich niezwykłych gadżetów.","","",[]],"50513542":["Reż.: Robert Vince.
Jack jest trzyletnim szympansem, którego pewien amerykański uczony, dr Kendall (Lomax Study), nauczył języka migowego i wielu ludzkich zachowań. Jednak według sponsora badań, doktora Peabody'ego, Jack nie robi wystarczająco szybkich postępów. Władze uczelni kończą więc eksperyment odcinając fundusze i sprzedają zwierzę do laboratorium medycznego. Aby uratować przyjaciela, jego opiekun potajemnie wysyła go w podróż pociągiem do rezerwatu. Jack jednak przesypia swoją stację i trafia do małego miasteczka w Kanadzie. Tam poznaje głuchoniemą dziewczynkę o imieniu Tara (Jamie Renée Smith) i jej starszego brata Stevena (Kevin Zegers). Chłopiec jest zawodnikiem lokalnej drużyny hokejowej. Pewnego dnia niespodziewanie odkrywa, że ich nowy przyjaciel ma niezwykły talent do tej gry. Drużyna z szympansem w składzie rozpoczyna walkę o mistrzostwo lokalnej ligi. Niestety, sława małpy przyciąga uwagę doktora Peabody'ego, który próbuje odesłać Jacka do jego nowych właścicieli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877104.jpg","",[]],"50513543":["Ola Wysocka stroi się na spotkanie z Białachem. Chce zrobić wrażenie na Mikołaju i aranżuje randkę w szpitalnej sali. Ma nadzieję na coś więcej niż tylko przyjacielskie spotkanie. Z kolei Zuza Kowal martwi się o swoją samotną sąsiadkę. Liczy na to, że uda jej się dotrzeć do syna kobiety. Tymczasem na patrolu wraz z Wojtkiem zajmuje się sprawą śmierci młodej kobiety, której zwłoki znalazł w lesie przypadkowy przechodzień. Okazuje się jednak, że kobieta nadal żyje, chociaż jest bardzo ciężko poturbowana. Zuza i Wojtek ratują jej życie. Dzięki znalezionym przy pobitej dokumentach błyskawicznie ustalają tożsamość poszkodowanej i odnajdują jej rodzinę. Śledztwo rozpoczynają od wykluczenia hipotezy o seryjnym mordercy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4330fd0b90ef1edfdda4b3a82a56941",["N"]],"50513544":["Zatońska i Zieliński interweniują w sprawie napadu na młodego mężczyznę. Agresorem jest człowiek będący pod wpływem alkoholu, który podczas aresztowania twierdzi, że sam padł ofiarą oszustwa. Chwilę później na komendzie pojawia się żona aresztowanego, znana modelka. Policjantów czeka trudne śledztwo w blasku fleszy. Kolejna interwencja dotyczy kradzieży w sklepie z telefonami. Złodziejem jest nastolatek, któremu bardzo zależy na tym, by zostać... przyłapanym. Policjanci muszą odkryć przyczynę takiego zachowania. Źródła informacji szukają w domu rodzinnym młodego złodziejaszka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/989867a262d3a624c50999522bd29fc8",["N"]],"50513545":["Karina Wolniewicz nie pojawia się w pracy. Krzysiek Zapała rozpoczyna poszukiwania. Zaczyna od mieszkania policyjnej partnerki. Nie znajduje tam jednak jej rzeczy, a współlokator nie ma pojęcia, co mogło się wydarzyć. Kiedy w rzece znalezione zostaje ciało mężczyzny, który niedawno włamał się do mieszkania Kariny, Zapała ma coraz gorsze przeczucia. Tymczasem patrol numer sześć, który tworzą w zastępstwie Ola Wysocka i Emilka Drawska-Zapała, trafia na bójkę dwóch mężczyzn. Policjantki dowiadują się, że jeden z nich oskarża drugiego o kradzież roweru. W toku śledztwa Ola i Emilka trafią do domu starców, gdyż złodziejką może być jedna z podopiecznych ośrodka. Jest także sprawa ekshibicjonisty, którego policjantki znajdują na balkonie trzeciego piętra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb79e6277a99aa72576017fe3172fe34",["N"]],"50513546":["Reż.: Irwin Allen.
Entomolog Bradford Crane (Michael Caine), uznawany za szaleńca naukowiec, ogłasza nadejście kataklizmu. Nikt mu nie wierzy, a przedstawiciele władz nie wykazują zainteresowania. Katastrofa jednak nadchodzi. Rój śmiercionośnych afrykańskich pszczół zaczyna atakować miasta na południu Stanów Zjednoczonych. Naukowcy bezskutecznie starają się opracować antidotum na jad owadów. Crane usiłuje opanować plagę śmiercionośnych pszczół, w czym pomaga mu atrakcyjna kapitan Helena Anderson (Katharine Ross). Jego działania skutecznie są blokowane przez decyzje bezmyślnych władz wojskowych, ich zadufanie i brak kompetencji... Kolejny film katastroficzny Irwina Allena, współreżysera \"Płonącego wieżowca\". Ideą, która legła u podstawy powieści Artura Herzoga Jr., na której oparł scenariusz \"Roju\" Stirling Silliphant, jest powszechne wśród biologów przekonanie, że właśnie owady są najbardziej ze wszystkich istot odporne na zmiany w ekosferze ziemskiej. Wykazują nieprawdopodobne wręcz zdolności przystosowawcze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877099.jpg","",[]],"50513547":["Reż.: Robert Zemeckis.
W 1955 roku Marty (Michael J. Fox) i doktor Brown (Christopher Lloyd) powstrzymali Biffa Tannera, który chciał zmienić przyszłość. Młody podróżnik w czasie sądzi, że wreszcie może wrócić do swojej epoki. Otrzymuje od doktora Browna list datowany na rok 1885, w którym przyjaciel informuje go, że prowadzi szczęśliwe życie na Dzikim Zachodzie, z dala od współczesnej cywilizacji. Wskazuje, gdzie ukrył wehikuł czasu i udziela porad, jak go naprawić. Zaleca też, by chłopak po powrocie do 1982 roku ostatecznie zniszczył maszynę. Marty zamierza spełnić wolę przyjaciela. Przypadkowo jednak podczas spaceru po miejscowym cmentarzu, znajduje grób doktora Browna, który zginął od kuli rewolwerowca. Ku swojemu przerażeniu odkrywa, że przyjaciel napisał list kilka dni przed swoją tragiczną śmiercią. Ignoruje więc jego zalecenia i wyrusza w kolejną podróż. Trzecia część głośnej trylogii ekranowej Roberta Zemeckisa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877103.jpg","",[]],"50513548":["Kebab to jedno z najpopularniejszych dań typu fast food. Aby z bliska zobaczyć, jak powstają jego porcje, reporterzy odwiedzą z kamerą rodzinną firmę specjalizującą się w produkcji mięsa na masową skalę. Przeprowadzą też niezwykły eksperyment dotyczący snu. W roli królików doświadczalnych wystąpią studenci. Pod okiem specjalistów sprawdzą, jak niedobory snu wpływają na ludzki organizm i dowiedzą się, czy odsypanie ma sens. W USA działa więzienie, w którym osadzeni oswajają mustangi. Mimo że w tym zakładzie resocjalizacyjnym nie stosuje się nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa, żaden ze skazanych nie ma ochoty z niego uciec. Na zakończenie programu zostanie zaprezentowany gadżet, który przypadnie do gustu wszystkim amatorom jajek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"50513549":["Zuza odwiedza swoją sąsiadkę. Drzwi otwiera jej syn staruszki, który daje policjantce do zrozumienia, by zostawiła jego matkę w spokoju. Kowal odnosi wrażenie, że nie wszystko jest w porządku. Białach zaprzyjaźnia się z pielęgniarką Polą. Niebawem ma szansę przyjść jej z pomocą. Tymczasem na zjeździe integracyjnym jednej z firm dochodzi do próby gwałtu. Na miejsce zdarzenia wysłany zostaje patrol ósmy. Niedoszły gwałciciel trafia nieprzytomny do szpitala. Ofiara, broniąc się, rozbiła mężczyźnie głowę szklaną karafką. Napastnik po przebudzeniu nie pamięta niczego z minionej nocy. Brakuje też świadków. Dopiero amatorskie nagrania z prywatnych komórek naprowadzają policjantów na pewien trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe4fd33a6e0f6bd0a3cf29414c4d4af0",["N"]],"50513550":["Dyżurny przekazuje policjantom pierwsze zgłoszenie. W klubie go-go doszło do pobicia. Na miejscu patrol zastaje mężczyzn, którzy nadal się szarpią. Jeden z nich oskarża klub o kradzież sporej sumy pieniędzy. Drugi, kierownik klubu, zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Świadkiem zdarzenia jest jedna z pracownic. Dzięki zapisom z monitoringu patrol natrafia na ważny trop w sprawie. Komenda przyjmuje kolejne wezwanie. Tym razem dwóch starszych panów za bardzo zaszalało w trakcie ogrodowego grillowania. Żony wezwały policję i pogotowie do nietypowo zachowujących się mężów. Służby policyjne mają podejrzenia, że winowajcy są pod wpływem pewnej nielegalnej substancji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebca1702b305e8aeae684f983b76429a",["N"]],"50513551":["Walczak ignoruje kontuzję i wraca do służby. Jagiełło prosi jego i Paulinę Wach, by zbadali sprawę śmierci lokalnego polityka. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zmarł w naturalny sposób w swoim pokoju hotelowym. Miał problemy z sercem i rozrusznik. Obsługa informuje go jednak, że polityk spędził bardzo intensywny wieczór. Najpierw spotkał się pewnym biznesmenem na kolacji, a później - w towarzystwie dziewczyn do wynajęcia - obaj udali się do wynajętego pokoju. Bolek odkrywa, że rozrusznik serca mężczyzny został potraktowany prądem z paralizatora. Tymczasem Magda ma dla Kuby niespodziankę. Gwarantuje mu przeżycia, jakich jeszcze nie zaznał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c323027a4f73a06cc19e9bdb5f4e8a0b",["N"]],"50513552":["Przechodnie znajdują na przystanku autobusowym ciało młodej kobiety. Została zasztyletowana. Sprawę badają Daga Górska z Markiem Gawlikiem. Dziewczyna pracowała w teatrze i to tam kryminalni zaczynają śledztwo. Jej koleżanki opowiadają o szczególnie natrętnym wielbicielu, który nękał swoją ofiarę. Okazuje się jednak, że chłopak ma alibi. Daga wraz z Markiem jadą do matki ofiary, muszą przekazać jej smutne wiadomości. Tam odkrywają, że mieszkanie kobiety spłonęło. Kryminalni zastanawiają się, czy taka seria nieszczęść w jednej rodzinie to na pewno zbieg okoliczności. Marek Gawlik po pracy odwozi Dagę do domu, natrafia jednak na mur niechęci ze strony Tośki. Policjanci domyślają się, że dziewczynka odczuwa pustkę po zniknięciu Jawora, z którym dobrze się dogadywała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/04480440f86feb15c2231865cea25b87",["N"]],"50513553":["Reż.: Michael J. Bassett.
Druga część mrożącego krew w żyłach horroru, którego fabuła została oparta na legendarnej grze komputerowej. Życie młodziutkiej Heather Mason (Adelaide Clemens) to wieczna ucieczka. Dziewczyna ukrywa się przed niebezpiecznymi siłami, których nie jest nawet w stanie zrozumieć. W dniu osiemnastych urodzin męczą ją straszne koszmary. Na domiar złego znika jej przybrany ojciec Harry (Sean Bean). Heather niespodziewanie odkrywa mroczny sekret swojego pochodzenia i trafia do świata pełnego demonów. Jeśli ich nie zwycięży, na zawsze pozostanie w alternatywnej rzeczywistości. Za reżyserię i scenariusz sequela horroru z 2006 r. odpowiadał specjalizujący się w kinie grozy Michael J. Bassett (\"Dolina cieni\", \"Solomon Kane: Pogromca zła\"). Twórcom udało się w sugestywny sposób oddać mroczny klimat gry komputerowej. Pomysłowa scenografia, a także kostiumy oraz charakteryzacja są ważnym i bardzo efektownym elementem opowieści.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877100.jpg","",["N"]],"50513554":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50513555":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50513556":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50513557":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513558":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513559":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50513560":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513561":["Reż.: Harvey Laidman.
Po dziesięciu latach Harry Bauer kontaktuje się ze starym znajomym, Timem O'Rourkiem. Jego telefony zaczynają coraz bardziej niepokoić kolegę, który zdążył już zapomnieć o przeszłości. Tymczasem Bauer zaczyna go szantażować. Żąda od niego miliona dolarów w zamian za wyświadczoną niegdyś przysługę. Informuje go równocześnie, że w razie niespełnienia jego żądań jest gotów złożyć zeznania w procesie przeciwko Timowi o zabójstwo sprzed lat. Sprawą zajmuje się prokurator McCabe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857742.jpg","",[]],"50513562":["Reż.: E.W. Swackhamer.
Marcy mieszka z dziadkiem w jego pięknym i eleganckim domu. Pewnego dnia ktoś przywozi im przesyłkę. Kiedy Marcy chce odebrać paczkę, doręczyciel uprowadza dziewczynę. Wkrótce wysuwa żądania okupu w wysokości miliona dolarów. Rodzina dziewczynki informuje natychmiast policję. Detektyw Jake Styles próbuje namierzyć porywacza. Tymczasem Marcy udaje się wymknąć przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857742.jpg","",[]],"50513563":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",[]],"50513564":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",[]],"50513565":["Reż.: Simon Wells.
Alaska. Pół pies, pół wilk o imieniu Balto zostaje odtrącony zarówno przez ludzi, jak i zwierzęta. Jego jedynymi przyjaciółmi są: gąsior Borys oraz dwa niedźwiedzie polarne, Muk i Luk. Balto rywalizuje ze swoim najgroźniejszym przeciwnikiem, Steele'em, przywódcą sfory psów, o względy pięknej Jenny. Pewnego dnia nawałnica śnieżna odcina od świata pewne miasteczko. Tymczasem lekarstwo potrzebne do zwalczania panującej wśród dzieci epidemii dyfterytu jest już na wyczerpaniu. Kiedy psi zaprzęg, który ma dostarczyć lek grzęźnie w śniegu, grzęźnie w śniegu, Balto staje się jedyną deską ratunku. Dzielny mieszaniec sprowadza cenny transport i zostaje bohaterem. Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W Nowym Jorku wzniesiono dzielnemu psu pomnik. Prowadzony przez niego zaprzęg pokonał niebywale długi (ok. 1.000 kilometrów) odcinek w bardzo krótkim czasie. Do dziś organizowane są wyścigi na tym dystansie, nikomu jednak nie udało się pokonać rekordu Balto i jego towarzyszy.","","",[]],"50513566":["Reż.: Howard Deutch.
Wiecznie niezadowolony Ray Gleason (Ted Danson) zajmuje się pomnażaniem i tak już pokaźnego majątku. Najważniejszy jest dla niego stan konta, który powiększa niekoniecznie uczciwymi sposobami. Ten poukładany świat burzy mu pojawienie się bystrego syna, Timmy'ego (Macaulay Culkin). Obaj nie widzieli się od lat i trudno im odnaleźć się w nowej sytuacji. Chłopiec pragnie miłości i zainteresowania taty. Postanawia zmienić jego nawyki i postępowanie.","","",[]],"50513567":["Reż.: Vincent McEveety.
Columbo (Peter Falk) jednoczy siły z nietypowym sojusznikiem, aby znaleźć mordercę mężczyzny, który był dłużnikiem miejscowego bukmachera.","","",[]],"50513568":["Reż.: Mark Sheppard.
Trwa wojna secesyjna. Pięcioro jeńców ucieka balonem z terenu zbrojnego konfliktu. Docierają na dziwną wyspę pokrytą wrakami okrętów. Okazuje się, że zamieszkują ją tajemnicze postacie. Uciekinierzy przekonują się, że próbując uniknąć niebezpieczeństw wojny, narazili się na znacznie większe zagrożenie.","","",["AD"]],"50513569":["Reż.: Matt Thompson.
Utalentowany optymista, Danny (Kent Moran), marzy o karierze muzycznej. Poznaje Arianę (Alexia Rasmussen), która jest niesłysząca. Dziewczyna fascynuje go i inspiruje do tworzenia muzyki. Tymczasem Ariana próbuje wyrwać się spod kontroli swojej nadopiekuńczej matki Victorii (Cybill Shepherd), by zawalczyć o prawo do szczęścia i miłości. Niebawem uczucie łączące początkującego artystę z jego niepełnosprawną ukochaną zostaje wystawione na poważną próbę.","","",[]],"50513570":["Polska jest w światowej czołówce krajów z największą liczbą samochodów zasilanych płynnym gazem LPG. Autorzy magazynu zastanawiają się, jak działa taka instalacja oraz czy jest bezpieczna. Następnie podziwiają najwyżej położony most na świecie oraz testują pięć elektronicznych gadżetów, m.in. telefoniczną poduszkę, mikroprojektor i automatycznego robota do zmywania podłóg. Na koniec wybiorą się na wycieczkę do Paryża, który co roku jest celem podróży tysięcy turystów.","","",[]],"50513571":["Reż.: Rob Bailey, Marcello Daciano.
Zapowiada się najdziwniejsze śledztwo w historii nowojorskiej CSI. Podczas gry w paintball jeden z graczy zostaje śmiertelnie raniony ostrą amunicją, a drugi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zadziwiający jest fakt, że na miejscu zbrodni odkryto krople jego krwi obok śladów niedźwiedzia grizzly. Na ofierze zabezpieczono również śladowe ilości kokainy o składzie identycznym z tym, jaki policja skonfiskowała około sześciu miesięcy wcześniej...","","",["N"]],"50513572":["Reż.: David Von Ancken.
Ekipa CSI bada okoliczności wypadku samochodowego z udziałem dwóch nastolatek. Dziewczyny przyjaźniły się, chociaż pochodziły z całkowicie odmiennych środowisk. Przeżyła tylko jedna z nich - ta, która prowadziła samochód po spożyciu alkoholu. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym i długo pozostawała w śpiączce. Gdy odzyskuje świadomość, zostaje zamordowana. Podejrzany jest cały personel medyczny i rodzina ofiary.","","",["N"]],"50513573":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"50513574":["Grover wyrusza do Chicago, aby zmusić Claya Maxwella do przyznania się do zabicia żony. Chin i Kono zostają wzięci jako zakładnicy przez dwójkę zabójców, którzy nie znają ich prawdziwej tożsamości.","","",[]],"50513575":["Kólik z Pruchem
Ojciec Andżeliki organizuje dzieciakom wspaniały kulig. W programie jest grochowa, lepienie bałwana i wyprawa na zamarznięte jezioro. Niestety, po drodze zdarza się mały wypadek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1269",["AD"]],"50513576":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"50513577":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513578":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50513579":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50513580":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50513431":["\"Jack Black\"","","",[]],"50513432":["Magda sprząta mieszkanie na przyjazd swojego chłopaka Pawła, który wraca z delegacji. Bez zapowiedzi zjawia się u niej koleżanka Aleksandra, która widząc Magdę w ferworze prac postanawia szybko się pożegnać. Jest już na klatce schodowej, kiedy słyszy przeraźliwy krzyk. Biegiem wraca do mieszkania i widzi poparzoną twarz, szyję i ręce przyjaciółki. Michał wraca ze swoją dziewczyną Gosią do domu. Na klatce schodowej para zostaje napadnięta. Michał, jako trener ju-jitsu, bez obaw podejmuje walkę z napastnikiem, ale ten poważnie rani go nożem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d8458cc88700501c2e71d79c4127ca5",["N"]],"50513433":["Kasia zaprosiła Maćka na kolację. Przygotowała krewetki, których on nigdy wcześniej nie jadł. Po kolacji chłopak zaczyna się źle czuć i jego stan się pogarsza. Kasia dzwoni na pogotowie i wyjaśnia operatorowi co się stało. Wszystko wskazuje na to, że Maciek jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Po upojnej nocy ze swoją partnerką Piotr ma pamiątkę w postaci \"malinki\" na szyi. Para właśnie jest w trakcie śniadania, kiedy chłopak zaczyna mieć zaburzenia mowy i skarży się na ból głowy. Nagle dostaje drgawek i upada na podłogę. Przerażona kobieta dzwoni pod 112 i przekazuje informacje o tym co się dzieje z Piotrem. Operator podejrzewa udar mózgu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bea48fe5efdfb4a93071a8a130592d3b",["N"]],"50513434":["Robert, którego żona Katarzyna wyszła po zakupy, zostaje sam z synkiem Kacprem. Ojciec robi małemu herbatę. Kasia wraca do domu i zaczyna przygotowywać obiad w kuchni. Przybiega do niej chłopiec, aby się pobawić. Po chwili krzyk żony wprawia Roberta w osłupienie. Wbiega do kuchni i widzi nieprzytomnego już synka leżącego na podłodze. Dziecko ma w buzi białe zmiany, jakby po oparzeniu. Rodzice dzwonią po pogotowie. Operatora rozpoznaje zatrucie silną substancją żrącą. Marek ostrzy noże za pomocą ostrzałki, którą dla wygody trzyma na kolanie. Energicznymi ruchami pracuje nad ostrzami, aż jedno z nich ześlizguje się i przecina tętnicę udową.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d150befa9bf34d45bb303a633bc630a",["N"]],"50513435":["Marcin z synem Bartkiem szykują się do wyjścia na mecz piłkarski. Rozemocjonowany chłopak postanawia wystraszyć ojca i znienacka za plecami Marcina naciska spust trąbki - fanfary. Zaskoczony mężczyzna gwałtownie odskakuje, z impetem uderza głową o ścianę i traci przytomność. Judyta wychodzi, aby zrobić większe zakupy, a w mieszkaniu zostaje jej ojciec i syn Piotr, który bawi się w swoim pokoju. Dziadek chłopca stawia przepełniony garnek z wodą na kuchence gazowej i włącza palnik. Mocno gotująca się woda zalewa płomień, a gaz zaczyna się ulatniać. Po jakimś czasie starszy pan traci przytomność. Wnuczek znajduje dziadka i dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8a5437d487294d673e7b76a29f9b565c",["N"]],"50513436":["Emeryt Jan niedawno pochował swoją żonę. Prowadzi video rozmowę z córką Jagodą przez Skype i opowiada jej, że postawi mamie pomnik na cmentarzu, bo właśnie wypłacił z bankomatu pieniądze na ten cel. Wtedy do mieszkania Jana wpada dwóch mężczyzn, którzy żądają od niego pieniędzy. Bandyci widzieli, jak wypłacał sporą sumę. Jagoda obserwuje wszystko okiem kamery komputerowej. Dzwoni pod 112, by wezwać pomoc. Dwóch nastolatków, Marcin i Wojtek, idą na działkę po narzędzia i wiertarkę. Po drodze Marcin zagląda do jednej z altanek i znajduje tam nieprzytomną kobietę. Chłopcy dzwonią po pogotowie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/69acee404f14c408b0cf490d2310ac69",["N"]],"50513437":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"50513438":["Kalafior
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/950dffa5c5a56e56ad7ec23d43a4109d",["N"]],"50513439":["Mężczyzna w kapeluszu
Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ee36a47a5b36322988a7a895d736ec",["N"]],"50513440":["Małżeństwo z rozsądku
Mariola głośno deklaruje, że nie zamierza wychodzić za mąż. Ferdek obawia się o przyszłość jedynej córki. Uważa, że dziewczyna mówi tak, bo po prostu nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Troskliwy ojciec zaczyna organizować jej randki. Aby zachęcić Mariolę do spotkań, roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b445dfddcba75f77044fa6f3711c3b77",["N"]],"50513441":["Pies ogrodnika
Marian Paździoch nie ustępuje w walce z Arnoldem Boczkiem, który mimo próśb i gróźb nadal bezprawnie korzysta ze wspólnej toalety na piętrze. Postanawia raz na zawsze uniemożliwić sąsiadowi wstęp do tego miejsca. W tym celu zamierza użyć najnowocześniejszych zabezpieczeń. W działania Paździocha angażuje się również cała rodzina Kiepskich. Przeciwnik okazuje się jednak niezwykle przebiegły...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ace8fac22689d23a44e4ac491094d57",["N"]],"50513442":["Pamela Kulas przeprasza poszkodowanych mieszkańców wsi, licząc na wybaczenie i zrozumienie z ich strony. Malwina kategorycznie żąda zwrotu pieniędzy. Po weselnej imprezie, wszystkie zaproszone pary spędzają czas w swoim towarzystwie świetnie się bawiąc. Tylko samotny Krystian nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Podczas nieobecności Artura, Sabina prowadzi negocjacje handlowe z dystrybutorami kawy z Anglii. Daria odwiedza Błażeja i przyznaje się do swojej zawodowej porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53d864b1593e08dca0e28cbbff03f70d",["N"]],"50513443":["W Wadlewie trwają przesłuchania, policja usiłuje wpaść na trop złodzieja. Śledztwo jest utrudnione, ponieważ wśród mieszkańców panuje zmowa milczenia. Tymczasem Emilka szuka sposobu, aby pomóc potrzebującej rodzinie. Za namową Kaśki, Beata umawia się na randkę w ciemno z nieznajomym z portalu randkowego. Okazuje się, że poznany chłopak nie spotkał się z nią bezinteresownie. Daria topi swoje smutki w alkoholu. Pijana dociera do firmy, spotyka się z Sabiną i doprowadza do awantury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bae9e63696ac5b8ed6044e49fbfe075",["N"]],"50513444":["Sylwek Kulas chce ratować honor swojej rodziny, postanawia sam zgłosić się na policję i przyznać do winy. Jego zrozpaczona żona prosi Emilkę, aby go powstrzymała. Specjalnie dla Julki, Marysia i Michał organizują kolejną imprezę weselną w domu. W jej przygotowanie mocno angażuje się Krystian z Melką. Ich bliskie relacje wzbudzają zazdrość w Pawle. Błażej spotyka się z Darią, która chce, aby jej wybaczył i w głębi duszy liczy na to, że znowu będą razem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6740d5b6fc3b901a2582b62e8e9568f",["N"]],"50513445":["Sylwek Kulas wciąż przebywa w więzieniu, a mieszkańcy Wadlewa domagają się zwrotu utraconych dóbr. Pamela prosi Emilkę o pomoc w uwolnieniu jej męża. Chaos robi się coraz większy, więc bezradna Emilka wyjeżdża do Wrocławia. Ewa ma żal do syna, ponieważ on unika z nią kontaktu. Jej frustrację potęguje informacja o potajemnym ślubie Michała. Gdy w Barbarianie Melka próbuje pocieszyć przygnębionego Krystiana, niespodziewanie zjawia się tam Paweł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0e36861fe38d99b2d5fa43d87627c35",["N"]],"50513446":["Aby pomóc rodzinie Kulasów, Emilka organizuje we wsi zbiórkę pieniędzy. Dzieci przebywającego w więzieniu Sylwka, widząc niechęć ze strony mieszkańców, postanawiają same zdobyć pieniądze potrzebne, aby uwolnić ich ojca. Maurycy wyjawia Annie, że ją oszukał i w ramach rekompensaty przekazuje jej sporą sumę pieniędzy. Krystian wciąż próbuje wzbudzić w Pawle zazdrość. Dlatego bardzo się ucieszył, gdy dotarła do niego wiadomość, że Marysia postanowiła zamieszkać razem z Melką i Julką u Michała.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c655be0f5868c091cd3f446565c1e775",["N"]],"50513447":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"50513448":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"50513449":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"50513450":["Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe, na które zaprasza wszystkie przyjaciółki. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką. Na przeszkodzie staje nagła wizyta rodziny dr Matuśkiewicz. Inga poznaje szefową w nowym dziale. Mimo mnóstwa pracy cieszy się, że już nie widuje Żółkowskiego. Ciągle jednak wpada na byłego przełożonego, który w końcu wyznaje, że się w niej zakochał. Dorota nadal ukrywa przed wszystkimi swoją trudną sytuację finansową. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora z powrotem do domu. Mężczyzna tymczasem nie pojawia się na rozprawie adopcyjnej. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej i Robert i obaj oznajmiają, że kochają Gruszewską. Julka w pracy wdaje się w sprzeczkę z Kają i w efekcie zostaje wyrzucona. Kuba wciąż odracza rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana ciągłym przekładaniem sprawy. Tymczasem Adam kupuje dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Oświadcza Wice, że chce rozwodu. Na przyjęciu zaręczynowym Marii Anka się upija. Dręczy ją nieobecność Pawła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8847239274899c19ba0265c0a9fa69ca",["N"]],"50513451":["Półtora roku od zakończenia wydarzeń poprzedniego sezonu. Patrycja planuje ponownie otworzyć własny salon fryzjerski. Niestety piętrzą się przed nią problemy. Inga, po tym jak została zwolniona z banku razem z Żółkowskim, pozostaje bezrobotna. Z powodu stresu ma problemy z wagą, więc próbuje coraz to nowych diet. Anka, przewijając Oliwiera, synka Julki, znajduje wśród dziecięcych kosmetyków dwie małpki po wódce. Okazuje się, że zostawił je Paweł. Stracił pracę, ich sytuacja finansowa jest coraz gorsza, a Strzelecki oznajmia, ze nie zamierza brać byle jakiej posady. W poczekalni u terapeuty Patrycja zauważa Wiktora, jednak pod wpływem wspomnień chowa się przed nim. Zuza doczekała się kolejnego dziecka z Jaśkiem. Wróciła do banku, jest szczęśliwą żoną i matką. Przyjaciółki wpadają na pomysł wyjazdu nad morze. Biorą samochód Andrzeja. Spędzają czas na plaży, ale gdy zamierzają wracać do Warszawy, okazuje się, że jest to niemożliwe...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837559.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/23d8e3b84ae367aa839f5c44e98b0585",["N"]],"50513452":["Ekipa programu kontynuuje prace przy budowie nowego domu dla Devondy i Jamesa Fridayów oraz ich ponad trzydzieściorga adoptowanych dzieci. W tym samym czasie rodzina spędza wakacje na Jamajce. Oprócz nowego lokum Fridayowie otrzymają także finansowe wsparcie, które pozwoli im z optymizmem patrzeć w przyszłość.","","",[]],"50513453":["Reż.: Barry Levinson.
Nick (Jack Black) i Tim (Ben Stiller) są najlepszymi przyjaciółmi, mieszkają obok siebie i pracują razem w fabryce papieru ściernego. Obaj marzą o wielkiej fortunie. Nick większość czasu spędza na wymyślaniu sposobów zarobienia szybko dużych pieniędzy. Do tej pory jednak jego zwariowane pomysły wzbogacenia się kończyły się fiaskiem. Tim natomiast swoją zawodową karierę widzi w mozolnym wspinaniu się w biurowej hierarchii. Stosunki między dwoma przyjaciółmi zmieniają się, gdy ostatni, oryginalny wynalazek Nicka znajduje niespodziewanie uznanie. Zaskoczony Tim szybko zaczyna żałować, że wykpił pomysł kumpla i teraz nie może dzielić z nim sukcesu. Rodzi się w nim chora zazdrość, która prowadzi do wielu komplikacji... Czarna komedia z udziałem dwóch popularnych komików.","","",[]],"50513454":["Reż.: John McTiernan.
Z bazy niedaleko Murmańska wypływa w morze \"Czerwony Październik\", najnowocześniejszy radziecki okręt podwodny, wyposażony w ładunki nuklearne. Ma on napęd, dzięki któremu może niepostrzeżenie dopłynąć w dowolne miejsce i wystrzelić swoje pociski. Jednostką dowodzi kapitan Marko Ramius (Sean Connery). Po wypłynięciu na otwarte morze odpowiedzialny za kontakt z Sowietami pierwszy oficer zostaje zamordowany przez kapitana. Ramius niszczy wszystkie rozkazy i decyduje się ruszyć w kierunku terytorium Stanów Zjednoczonych, by zacumować w pobliżu Nowego Jorku. Sowieci chcą odzyskać cenną łódź z rąk zbuntowanego kapitana. W Ameryce natomiast narasta niepokój - rządzący nie są pewni, czy kapitan ma pokojowe zamiary. By zyskać sojuszników przeciwko Ramiusowi, Sowieci nie wyprowadzają Amerykanów z błędu - wolą zniszczyć łódź, niż ujawnić szczegóły wykorzystanych w niej nowoczesnych technologii. Analityk CIA, Jack Ryan (Alec Baldwin), słyszał już kiedyś o kapitanie Ramiusie i nie wierzy w jego wrogie zamiary. Trzeci po \"Predatorze\" i \"Szklanej pułapce\" zrealizowany przez Johna McTiernana hit kina akcji to adaptacja bestsellerowego thrillera Toma Clancy'ego. Film otrzymał w 1991 roku Oscara za montaż dźwięku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835406.jpg","",["N"]],"50513455":["Dojrzałe małżeństwo
W małżeństwach Majki i Alutki w tym samym czasie dochodzi do poważnych kryzysów. Obie zrażone do mężów kobiety postanawiają zamieszkać na pewien czas w domu Kwiatkowskich. Prowadzi to do sporego zamieszania. Tymczasem porzuceni małżonkowie, Jędrula i Kuba dokładają wszelkich starań, aby odzyskać względy swoich pań. Nie jest to jednak łatwe. Zaniedbywane żony nie zamierzają im tak szybko wybaczyć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8149",[]],"50513456":["Lena przyjeżdża na barkę Protasa. Przesłuchuje na niej Tkacza. Ten przyznaje, że pomagał Krugerowi, który podawał się za Landego, przerzucać dzieci za granicę. Marta informuje Protasa, że Joasia zniknęła ze szpitala. On uruchamia nadajnik GPS, znajdujący się w telefonie dziewczyny, który otrzymała od Marty. Joasia dociera do mieszkania pielęgniarki, która się nią opiekowała podczas ciąży. Korcz dociera na miejsce i przesłuchuje pracownicę szpitala. Kobieta opowiada, że chodziło o kobiety zarażone wirusem HIV, którym w czasie ciąży podawano leki, będące w fazie eksperymentów. Andrzej i Tomek dostają nakaz przeszukania posiadłości Waxmana. Tamara rozszyfrowuje numer konta, z którego Rokosz przelewał pieniądze pielęgniarce. Ustala również kolejne zagraniczne konto lekarza i poznaje tożsamość właściciela konta, z którego przychodziły przelewy. Andrzej i Tomek jadą do domu pracownicy szpitala. Znajdują w nim nieprzytomną pielęgniarkę, a w jej ręce kartkę. Czyż rozpoznaje charakter pisma Leny. Policjant wraca do domu. Pod drzwiami mieszkania zastaje Korcz. Spędzają razem noc. Protas zaszywa w ubraniu Tkacza nadajniki. Andrzej dzwoni w środku nocy do Tomka i Tamary. Funkcjonariusze stawiają się na komendzie. Policjant puszcza im rozmowę Tkacza z Krzysztofem. W oddali słychać dwa strzały. Do biura wchodzi Lena. Krzysztof kontaktuje się z Forstem, prezesem firmy Farmcom. Zdaje mu relację z sytuacji w Warszawie. Forst zawiadamia klinikę w Szwajcarii, w której córeczka Joasi walczy o życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1866788.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a8cfee99d75332db37801ff5d1e5a80",["N"]],"50513457":["Honor i intuicja
Hubert spędza noc z Joanną Sarnowską. Kobieta mówi mu, że oskarżenie o pobicie przywódcy neofaszystów z pewnością zakończy jej karierę w ABW. Joanna wie, że przestępca dokonał samookaleczenia, nie może jednak tego udowodnić, gdyż z archiwum zniknęła taśma z nagraniem przesłuchania. Wkrótce Sarnowska zostaje aresztowana. Opozycja wykorzystuje ten fakt do ataku na ekipę rządzącą. Adam Niemiec zawiesza Huberta do czasu wyjaśnienia afery. Henryk Nowasz rozmawia w areszcie śledczym z aresztowanym oficerem, który dostarczył jego teczkę mediom. Nie udaje mu się ustalić, co zawierała. Antoni Turski został sfotografowany w nocnym klubie w towarzystwie córki byłego premiera, Magdaleny Nowasz. Paulina wytacza proces o zniesławienie gazecie, w której ukazał się artykuł na ten temat. Hubert broni Joanny, ryzykując swoją karierę. Pomaga mu była żona, dziennikarka telewizyjna Marta Kołodziejczyk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6004",[]],"50513458":["Beata obserwuje, z jakim entuzjazmem Kinga reaguje na pozytywne efekty pracy Jowity w \"Kings Fitness\". Zazdrosna podaje szefowej nieprawdziwe dane dotyczące zysków Barbariana. Seweryn i Śmiałek spekulują na temat tego, kogo mogli słyszeć w szafie proboszcza. Podejrzenia padają na Paulinę, jednak trudno im w to uwierzyć. Tymczasem przestraszona Paulina, nie chcąc narażać księdza, postanawia opuścić plebanię. Karol wyjawia Grażynie swoje tajemnice o nieudanych inwestycjach i zbliżającym się bankructwie, prosząc ją o pożyczkę. Grażyna po wielu wahaniach w końcu oferuje mu pomoc. Wekslerowi wraca wiara w ludzi, ale Grzegorz próbuje zapobiec działaniom Grażyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5dc9ae3bca9516733615ff9ab67a0792",["N"]],"50513459":["Dzieciaki","","",[]],"50513270":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dziewiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Ruda z Red Lips, Filip Lato oraz Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej serii Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ae29911e7d83db89ebd626f2162bc5d",["N"]],"50513271":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50513272":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513273":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513274":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513275":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513276":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50513277":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50513278":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50513279":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513280":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513281":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513282":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513283":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50513284":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50513285":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50513286":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50513287":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513288":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513289":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50513290":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50513291":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50513292":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50513035":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50513037":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50513039":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50513040":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50513041":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50513043":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513044":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513045":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"50513046":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"50513047":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"50513048":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513049":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513050":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513051":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50513052":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50513053":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50513055":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50513056":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50513057":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513058":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513059":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50513060":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513061":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513062":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513063":["Zima w mieśdzie
Nadchodzi zima. Uczniowie z klasy IIb spędzają ferie w mieście. Niestety, Maślana, Konieczko, Anusiak i Czesio zamiast odpoczywać, muszą zmierzyć się z nowymi kłopotami. Wpierw zastanawiają się, jak zdobyć pieniądze, a potem mają problemy z kolegą z klasy, Zajkowskim. Na drodze do ich szczęścia stają również dziewczyny. Wkrótce jednak wszystko zaczyna się układać po myśli przyjaciół.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/029052a6744d2c2e41f96ee17e47edf1",["N"]],"50513064":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50513065":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513066":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"50513067":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513068":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"50513069":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513070":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"50513071":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513073":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513074":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"50513075":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50513076":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"50513077":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50513078":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"50513079":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50513080":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"50513081":["Prow.: Elwira Mejk.
Piosenkarka Elwira Mejk zaprasza do swojej niesamowitej kuchni gwiazdy muzyki disco polo.","","",[]],"50513082":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50513083":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"50513084":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50513085":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"50513086":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"50513087":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50513088":["Siódma edycja popularnego talent show. Uczestnikami programu są młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową oraz taneczną. Na castingi w Łodzi, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Katowicach oraz w Warszawie przybyło tysiące artystów marzących o wielkiej sławie. Uzdolnieni wykonawcy stanęli przed wymagającym jurorami. Uczestników siódmej edycji Disco Star oceniają: wokalistka grupy Piękni i Młodzi - Magdalena Narożna, lider zespołu Weekend - Radosław Liszewski, Czadoman oraz przewodniczący jury, lider grupy Boys - Marcin Miller.","","",[]],"50513089":["Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"50513090":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"50513091":["Hity disco polo idealne na sobotnią noc. Widzowie usłyszą największe taneczne przeboje.","","",[]],"50513092":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50513010":["Focus","","",["N"]],"50513011":["Mejk","","",[]],"50513012":["Bayer Full","","",[]],"50513013":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50513014":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50513015":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50513016":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513017":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50513018":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513019":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50513020":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50513021":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50513022":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50513023":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50513024":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50513025":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"50513026":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"50513027":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"50513028":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",[]],"50513029":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513030":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50513032":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50513033":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50513034":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50513581":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50513582":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50513583":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50513584":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50513585":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50513586":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50513587":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50513588":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50513589":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"50513590":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50513591":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"50513592":["Zestawienie dziesięciu największych hitów z danego tygodnia.","","",[]],"50513593":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50513594":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50513595":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50513596":["Cykl programów poświęconych określonemu wykonawcy i gatunkowi muzycznemu.","","",[]],"50513597":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50513598":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50513460":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50513461":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50513462":["Pojedynek grupowych rywalek reprezentacji Polski. Włoszki awansowały do mistrzostw Europy dzięki zajęciu piątego miejsca w poprzedniej edycji ME. Portugalki walczyły w jednej z grup eliminacyjnych i awansowały wraz z drużyną Francji, w pokonanym polu zostawiając Gruzję i Danię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513463":["Biało-Czerwone rozpoczynają walkę w 31. mistrzostwach Starego Kontynentu. W Atlas Arenie w Łodzi zmierzą się ze Słowenkami. Rywalki Polek są notowane dopiero na 20. miejscu w rankingu CEV. Podopieczne Jacka Nawrockiego są zdecydowanymi faworytkami tego starcia, szczególnie jeśli podtrzymają dobrą formę, którą prezentują w tym sezonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513464":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50513465":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50513466":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513467":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513468":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876834.jpg","",[]],"50513469":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513470":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513471":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50513474":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50513479":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513480":["Niepokonany w zawodowym ringu Adam Kownacki w hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie skrzyżuje rękawice z trzykrotnym pretendentem do pasa WBC kategorii ciężkiej Chrisem Arreolą. Popularny \"Babyface\" jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wygrana może otworzyć mu drogę do walki o pas mistrzowski. Z kolei 38-letni Amerykanin zapowiedział, że w przypadku porażki zakończy zawodową karierę. Polscy kibice nie mieliby nic przeciwko takiemu scenariuszowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50513481":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",[]],"50513482":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50513483":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50513484":["6 kwietnia 2019 roku w katowickim Spodku naprzeciw siebie stanęli m.in. Mariusz Wach i Martin Bakole Ilunga oraz Robert Parzęczewski i Dmitrij Chudinow. Stawką obu tych pojedynków był pasy międzynarodowego mistrza Polski, odpowiednio w wadze ciężkiej i superśredniej. Podczas gali oficjalnie zawodową karierę zakończył Tomasz Adamek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50513492":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513496":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50513504":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513505":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50513506":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50513507":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50513510":["Podczas gali w Żyrardowie ciekawie zapowiada się walka znanego z występów w KSW i Cage Warriors Łukasza Rejewskiego z Danielem Rutkowskim. Ten ostatni może pochwalić się znakomitą serią sześciu zwycięstw z rzędu. Zobaczymy także m.in. pojedynek Michała Kity z Arturem Głuchowskim oraz starcie Piotra Niedzielskiego z Alexandrem Gorshechnikiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50513485":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50513486":["16 sierpnia 2015 roku Paweł Głażewski stoczył pierwszą walkę od czasu porażki z Maciejem Miszkiniem. Jego przeciwnikiem był wówczas 35-letni Rowland Bryant.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50513487":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50513488":["Pojedynek z 21 kwietnia 2018 roku. Tomasz Adamek przystępował do obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego po zwycięstwie nad Fredem Kassim. Przeciwnikiem Górala był wówczas 37-letni Joey Abell.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50513489":["23 maja 2015 roku Michał Materla bronił mistrzowskiego pasa KSW w wadze średniej. Jego przeciwnikiem był wówczas Tomasz Drwal.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50513490":["Hiszpański bokser zdobył pas EBU European we wrześniu 2018 roku, pokonując na punkty swojego rodaka Maxime'a Beaussire'a. Był to 28 pojedynek Sergio Garci w karierze i zakończył się jak wszystkie poprzednie zwycięstwem 26-letniego boksera. Ted Cheeseman również nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Ma 23 lata i na jego koncie widnie 15 wygranych, w tym 9 przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50513491":["W katowickim Spodku dojdzie do pojedynku o mistrzowski tytuł. Tomasz Sarara zmierzy się w konfrontacji o pas FEN w K-1 wagi cruiser z dwukrotnym mistrzem Europy IKBA, Dennisem Stolzenbachem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50513403":["Gość z innej planety
Na łące pojawia się bardzo dziwny osobnik. Wszyscy mieszkańcy okolicy są przekonani, że odwiedził ich przybysz z innej planety. Pszczółka Maja wraz z przyjaciółmi organizuje na jego cześć wspaniałe powitalne przyjęcie. Wkrótce okazuje się jednak, że rzekomy kosmita to tylko karaluch, który przez przypadek wpadł do puszki zawierającej zielona farbę.","","",[]],"50513404":["Mucha Funia
Łąka wprost tętni życiem. Dzieje się tak wiele, że doktor ślimak ma wyjątkowo dużo pracy. Gucio uskarża się na bóle brzucha, mucha niefortunnie upadła i bardzo się potłukła, a Bzyk uszkodził sobie nóżkę.","","",[]],"50513405":["Lotnictwo
Młodzi widzowie poznają najważniejsze fakty z historii rozwoju lotnictwa.","","",[]],"50513406":["Maria Skłodowska-Curie
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają postać polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie. W 1891 roku wyjechała do Francji, gdzie studiowała na Sorbonie. Kontynuowała badania Antoine'a Henriego Becquerela nad promieniowaniem emitowanym przez sole uranu. Wspólnie z mężem Piotrem Curie odkryła w 1898 polon i rad. W 1903 państwo Curie wraz z Becquerelem otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. W 1911 roku Skłodowska-Curie dostała tę nagrodę po raz drugi - tym razem w dziedzinie chemii. Maria Skłodowska interesowała się rozwojem nauki w ojczystym kraju. W 1912 roku pomagała czynnie w organizowaniu Pracowni Radiologicznej Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, zaś w roku 1932 - w utworzeniu Instytutu Radowego w Warszawie.","","",[]],"50513407":["Upiększanie miasta/ Dom dla wiewiórki","","",[]],"50513408":["Ucieczka Gnocchi/ Przypływ i odpływ","","",[]],"50513409":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"50513410":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50513411":["Testy uczuć
Jędrula dokonuje przykrego odkrycia - orientuje się, że jest wykorzystywany przez Alutkę, która nieustannie szasta jego pieniędzmi, ciągle stawia mu wymagania i wyraża swoje wygórowane zachcianki. Wyznaje Jackowi, że jest bardzo nieszczęśliwy. Chcąc, by żona w końcu doceniła jego starania, wpada na genialny jego zdaniem pomysł - postanawia upozorować własne porwanie. Anka i Jacek dowiadują się, że Romek ma dziewczynę i chcą koniecznie ją poznać. Mimo ostrzeżeń reszty dzieciaków, Kwiatkowscy nalegają, by chłopak przyprowadził swoją wybrankę. Kiedy ten spełnia ich życzenie, są bardzo zaskoczeni...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7858",[]],"50513412":["Meandry psychoterapii
Alutka wpada w depresję. Mąż wysyła ją więc do modnego - bardzo drogiego - psychoterapeuty. Kobieta szybko stwierdza, że inni również powinni skorzystać z jego pomocy. Może to być szczególnie przydatne rodzinie Kwiatkowskich. Okazuje się niespodziewanie, że nowatorskie metody terapeuty są bardzo podobne do tych, które wyznaje Jacek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7830",[]],"50513413":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"50513414":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50513415":["Wielkie zagrożenie","","",[]],"50513416":["Ziemia!","","",[]],"50513417":["Małpka na antypodach/ Nocne światełka","","",[]],"50513418":["Przyjaciółka wydra/ Sir George i złe smoczysko","","",[]],"50513419":["Złodziej rowerów
Policjant, który chce odnieść spektakularny sukces i trafić do mediów powinien się wyjątkowo zasłużyć ojczyźnie i obywatelom. Mógłby na przykład złapać kilku złodziei, aresztować niebezpiecznych chuliganów. Jednak takie działania wymagają dużej odwagi, której posterunkowemu brakuje. Przyjaciel państwa Kwiatkowskich znajduje jednak inny sposób na zdobycie popularności.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7986",[]],"50513420":["Dylematy władzy
Majka dostaje awans. Zostaje kierownikiem działu w gazecie, w której pracuje. Wkrótce przekona się, że zarządzanie ludźmi nie jest łatwe. Zosia ma kłopoty w szkole. Dziewczynka postanawia zmienić swoje plany edukacyjne i przenieść się do technikum fryzjerskiego. Stwierdza, że lepiej być zadowoloną z życia fryzjerką niż sfrustrowaną, niedouczoną panią magister. Wkrótce odwiedza ją korepetytor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7866",[]],"50513421":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50513422":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"50513423":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50513424":["Rodzina pani Joli przeżyła tragedię. Kiedy kobieta była w szóstym miesiącu ciąży, jej mąż wskutek nieszczęśliwego wypadku zapadł w śpiączkę. Pani Jola została sama z dwiema córkami. W tej sytuacji nie mogła sobie dłużej pozwolić na wynajmowanie mieszkania. Po urodzeniu synka kobieta z trójką dzieci zamieszkała w domu swojej matki w Milewie. Cała rodzina mieszka teraz w małym budynku, który jest w fatalnym stanie: brakuje w nim łazienki i toalety, a stary piecyk stanowi zagrożenie dla życia lokatorów. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ffc5584cdd3774578b71cbde2592275",["N"]],"50513425":["Pierwsza bohaterka odcinka to Joanna Mazur, która w wieku 7. lat zaczęła tracić wzrok. Po długim okresie walki z chorobą, jako nastolatka, całkiem straciła zdolność widzenia. Kobieta nie poddała się jednak: zamieszkała w internacie przy szkole dla niewidomych, a po pewnym czasie zaczęła trenować bieganie. Ukoronowaniem ciężkiej pracy Joanny było wywalczenie przez nią mistrzostwa świata w biegu na 1500 metrów w 2015 roku. Na zakończenie autorzy programu zaprezentują postać Elizabeth Tkachuk, która została pozbawiona szans na karierę bokserki przez poważny wypadek motocyklowy. Rywalizację w sztukach walki zastąpiła jednak treningami crossfitu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0cd1e40859183ea611b36b94a1fecd96",["N"]],"50513426":["Finałowy odcinek \"SuperLudzi\" rozpocznie reportaż na temat drużyny amp futbollowej - Gloria Varsovia. W dalszej części programu autorzy przedstawią relację z Wheelmageddonu, czyli ekstremalnego, terenowego wyścigu osób niepełnosprawnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b7caddfc8b5416ee7ff6cf18c394d73",["N"]],"50513427":["Prowadząca przygotuje potrawy inspirowane kuchnią staropolską. Najpierw ugotuje zupę piwną. Na danie główne Ewa Wachowicz przyrządzi perliczkę, która często gościła na szlacheckich stołach. Jej mięso, bardzo delikatne, w smaku przypomina dziczyznę. Na deser autorka programu upiecze babę z marchewką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a9f99032772777c1cfacab69b29f5ec",[]],"50513428":["Wieś Kryńsk. Pani Irena opiekuje się pięcioma wnukami, odkąd matka chłopców zginęła w wypadku samochodowym. Liczna rodzina gnieździ się w dwupokojowym mieszkaniu, w którym nie ma wentylacji, panuje wilgoć, a na ścianach pojawił się grzyb. Ekipa Katarzyny Dowbor rozpoczyna remont.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52b98d0bac95a19b5b02d19ebf3eda85",[]],"50513429":["Odcinek wielkanocny Ewa Wachowicz rozpocznie od zrobienia domowego majonezu - podstawowego oraz kilku wersji aromatyzowanych: bazyliowego do drobiu, cytrynowo-koperkowego do ryb i owoców morza oraz z suszonymi pomidorami i papryką do jajek. Następnie ugotuje zalewajkę na białej kiełbasie, którą poda z chrzanem i gęstą śmietaną. Na danie główne prowadząca zaproponuje sztufadę wołową z purée ziemniaczano-selerowym oraz ćwikłą. Na deser zrobi torcik z suszonymi śliwkami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95e96624c49f320aa9777acc416869f2",["N"]],"50513430":["Pani Katarzyna od rozwodu z mężem alkoholikiem mieszka z dziećmi w starym domu odziedziczonym po ojcu. W budynku nie ma bieżącej wody, łazienki ani toalety, a stara koza, która ogrzewa mieszkanie, stanowi poważne zagrożenie. Problemem dorastających dzieci jest też brak akceptacji ze strony rówieśników. Katarzyna Dowbor postanawia przywrócić rodzinie normalne życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9133007edbdba24817cefc4c4a111fdd",[]]}