{"57580754":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"57580755":["Za kilka miesięcy Śliwa przejdzie na emeryturę, a wtedy, być może, bieszczadzki wypał węgla przestanie istnieć. W przerwach podczas pracy Siwy i Mały jak zwykle rozmawiają o kobietach i dzikich zwierzętach. Żmiju opowiada o zniknięciu Baranka. Staszek przestrzega, by nie zatracić się w odkrywaniu zapomnianych wsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57580756":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57580757":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57580758":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57580759":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57580760":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57580761":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57580762":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57580763":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57580764":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57580765":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57580766":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57580767":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57580768":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57580769":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57580770":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57580771":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57580772":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57580773":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"57580774":["LEC - Spring 2021
magazyn komputerowy","","",[]],"57580775":["Prow.: Marcin Szmidt, Piotr Augustyniak.
Prowadzący program dokonują przeglądu nowych oraz kultowych planszówek i karcianek. W testowaniu gier pomagają im zaproszone do studia gwiazdy, m.in. Krzysztof Skiba, Grzegorz Halama czy Jasiek Mela. Wspólna zabawa przy stole staje się pretekstem do rozmowy na temat interesujących gości.","","",[]],"57580776":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",[]],"57580777":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"57580778":["Wydana w 2002 roku MAFIA szybko zyskała status gry kultowej. Jej ogromna popularność sprawiła, że 18 lat później produkcja studia Hangar 13 doczekała się ciepło przyjętego przez graczy remake'u.","","",[]],"57580779":["LEC - Spring 2021
magazyn komputerowy","","",[]],"57580780":["Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji detektywi konfiskują duży transport substancji odurzających. Mafioso chce odzyskać swój towar i jest gotowy podjąć każde ryzyko, o czym przekonają się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. W trakcie dyżuru Olgierd dostaje telefon od byłej żony. Ich córka, przebywająca w Warszawie na wakacjach u dziadków, zaginęła. Mężczyzna podejrzewa, że mogła zostać porwana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",[]],"57580591":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57580592":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57580593":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57580594":["Reż.: Jimmy Hayward.
W dżungli Nool żyje obdarzony bujną wyobraźnią i anielskim usposobieniem słoń Horton. Olbrzym jest zawsze uprzejmy, pomocny i lojalny wobec przyjaciół. Pewnego razu słyszy, jak unosząca się w powietrzu drobinka woła o pomoc. Okazuje się, na pyłku znajduje się miasto Ktosiowo zamieszkane przez mikroskopijnych Ktosiów. Władzę sprawuje tu sympatyczny burmistrz Ned O'Malley, który z żoną Sally dochował się 96 córek i jednego syna. Właśnie Jo-Jo jest największą dumą ojca, a po jego przejściu na emeryturę ma przejąć stanowisko rodzica. Ned wyznaje Hortonowi, że miastu grozi zagłada. Ten z kolei mówi o tym innym mieszkańcom dżungli, ale nikt nie chce mu wierzyć. Cyniczna Kangurzyca stwierdza wprost, że poczciwy słoń stracił rozum. Także czarny orzeł Vlad-I-Koff i małpi klan Wickershamów z Yummo na czele kpią z niego. Mimo iż nawet najlepszy przyjaciel Hortona, Morton, próbuje przemówić mu do rozsądku, słoń postanawia ocalić mieszkańców Ktosiowa. Pełna humoru, doskonała pod względem technicznym opowieść jest adaptacją popularnej książki dla dzieci Dra Seussa, czyli Theodora Seussa Geisela.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848917.jpg","",[]],"57580595":["Reż.: Andrew Stanton.
Odległa przyszłość. Ziemia zamieniła się w ogromne śmietnisko. Ludzie już dawno opuścili planetę, znajdując sobie lepsze miejsce do życia. Na planecie pozostał jedynie mały robot Wall-E (Wysypiskowy Automat Likwidująco-Lewarujący. E-klasa). Od siedmiuset lat, każdego dnia, cierpliwie sprząta on śmieci pozostawione przez ludzi, segreguje je, a następnie tworzy z nich pakunki, które trafiają na stertę. Mały robot w wielkim świecie odpadów czuje się bardzo samotny. Odznacza się on bowiem wyjątkową wrażliwością. Jedynym jego towarzyszem jest mały robaczek. Wall-E dla poprawienia sobie nastroju często ogląda wieczorami nagranie z musicalem \"Hello, Dolly!\". Pewnego dnia jego uporządkowane życie nagle się zmienia. Nieoczekiwanie z kosmosu przybywa piękna i myśląca maszyna nowej generacji EVA. Ma ona do wypełnienia tajną misję. Wall-E zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Wszel-kimi sposobami stara się okazać jej swoje uczucie. W końcu postanawia udać się za nią w podróż po wszechświecie. Roboty razem zmieniają losy ludzkości. Mądry, zabawny i doskonale zrealizowany film nagrodzony Oscarem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846167.jpg","",[]],"57580596":["Reż.: Sam Raimi.
Peter Parker (Tobey Maguire) jest zwyczajnym młodym mieszkańcem Nowego Jorku. Nieśmiały, trochę niezdarny, od dłuższego czasu kocha się skrycie w uroczej Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Podczas zwiedzania laboratorium zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu jego życie zmienia się - staje się silny, sprawny i wytrzymały, poprawia mu się wzrok. Do tego dochodzą niezwykłe zdolności - wspinanie się po ścianach, skakanie z wysokości, tkanie pajęczych sieci. Kiedy jego wuj zostaje zamordowany, Peter postanawia go pomścić. Za pomocą swoich nadzwyczajnych umiejętności rozpoczyna walkę ze złem. Jego głównym wrogiem staje się niebezpieczny Zielony Goblin (Willem Dafoe). Ekranizacja popularnego komiksu Stana Lee i Steve'a Ditko, którą wyróżniono dwiema nominacjami do Oscara - za dźwięk i efekty specjalne. Obraz Sama Raimiego stał się hitem kasowym i tylko w Stanach Zjednoczonych zarobił ponad 400 milionów dolarów. Film przyniósł sławę 27-letniemu wówczas Tobey'emu Maguire'owi, który jako Spider-Man wystąpił również w dwóch kontynuacjach tej superprodukcji. Większość krytyków przyjęła film pozytywnie, szczególnie za jego widowiskowość i kolorystykę. Propozycja nie tylko dla fanów opowieści o superbohaterach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861934.jpg","",["N"]],"57580597":["Prow.: Karolina Gilon.
Trzecia seria programu dla wysportowanych uczestników, którzy marzą o zdobyciu 150 tysięcy złotych i nie obawiają się toru, na którym czekają aż 32 trudne przeszkody. Swoich sił w programie raz jeszcze spróbuje Robert Bandosz, który w poprzedniej edycji wywalczył tytuł Last Man Standing. Wśród uczestników po raz kolejny znajdzie się też znany model i fizjoterapeuta Michał Baryza. Nie zabraknie także gości specjalnych, a wśród nich mistera Polski z 2014 roku Rafała Maślaka, a także znanego Tik Tokera Way of Blonde. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Zmagania sportowców będą zaś komentować dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043843.jpg","",[]],"57580598":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Osiem znanych osób stanie do walki o czek na 100 tysięcy złotych, który przekaże na wybrany cel charytatywny. Tym razem do muzycznej rywalizacji przystąpią: aktorka Tamara Arciuch, znana m.in. z seriali \"Przyjaciółki\", \"M jak miłość\" czy kultowego już filmu \"Wesele\", wokalistka i influencerka Maja Hyży, aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej \"365 dni\", a także członkini zespołu \"Piękni i młodzi\" Magda Narożna. W programie pojawi się także czterech aktorów: Lesław Żurek, znany z seriali \"Mała Moskwa\" czy \"Przyjaciółki, Michał Meyer, którego widzowie poznali w filmach \"Miasto 44\" i \"Amok\" oraz serialu \"Czas honoru\"; Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu \"Pierwsza miłość\" oraz Paweł Góral, twórca pierwszego na świecie \"insta-serialu\", emitowanego na Instagramie. Ich występy oceni czwórka jurorów: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą jak zawsze Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044824.jpg","",[]],"57580599":["W pierwszym odcinku zawodnicy zaprojektują wymarzoną sypialnię dla Doroty i Jacka. Małżonkowie, po tym jak udało im się wyprawić na swoje dzieci, postanowili nieco przemeblować dom i stworzyć dla siebie miejsce prywatnego wypoczynku. Oprócz tego widzowie poznają nowoczesne patenty na urządzenie sypialni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045742.jpg","",[]],"57580600":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57580601":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"57580602":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57580603":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57580604":["Reż.: Konrad Smuga.
Lubiany przez widzów program powraca w nowej odsłonie. Nominowana do Telekamery satyryczna produkcja zachwyci fanów nowymi odcinkami. Na scenie pojawi się niezawodna ekipa komików z Moniką Dryl, Adrianną Borek i formacją K2 na czele. Artyści jak zawsze nawiążą do aktualnych wydarzeń. Do ekipy na stałe dołączą komicy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy według pomysłu Roberta Górskiego. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół Enej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037002.jpg","",[]],"57580605":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044217.jpg","",[]],"57580606":["Reż.: Maciej Kawulski.
Cieszący się dużą popularnością Borys \"Kosa\" Kosiński odnosi imponujące sukcesy w mieszanych sztukach walki. Publiczność ceni sobie jego umiejętności w widowiskowych starciach na arenie. Na zawodniku spoczywa ogromna presja. Przede nim bowiem najważniejsza walka w dotychczasowej karierze - ma zmierzyć się z Denim Takaevem. W trakcie pojedynku popełnia jednak poważny błąd, który sprawia, że traci wszystko. Przekonuje się, jak ulotne są sława i prestiż. Odwracają się od niego kibice i przyjaciele. Mija kilka lat. Skompromitowany Borys pracuje w Ełku jako ochroniarz w nocnym klubie. Nie radzi sobie z szarą rzeczywistością, co próbuje wymazać ze świadomości za pomocą alkoholu. Pewnego dnia dostaje jednak szansę, by odmienić los. Pomagają mu w tym weterynarz Nina, w której się zakochuje, a także Deni. Mężczyzna składa mu propozycję powtórzenia konfrontacji sprzed lat. Dzięki temu mógłby udowodnić swoją wartość i odzyskać dobre imię. Kosa staje przed trudnym wyborem - spokojne życie u boku partnerki czy powrót do dawnej pasji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1918152.jpg","",["N"]],"57580607":["Reż.: Louis Leterrier.
Frank Martin, były agent służb specjalnych, wyświadcza koledze przysługę i zastępuje go na stanowisku szofera państwa Billingsów z Miami. Jego obowiązkiem jest odwożenie do szkoły syna pracodawców, sześcioletniego Jacka. Choć zwykł obracać się wśród bandytów, doskonale się sprawdza w roli opiekuna dziecka. Zyskuje też zaufanie jego matki. W ostatnim dniu pracy Martin zostaje poproszony przez panią Billings o przysługę - ma zwieźć Jacka do lekarza na badania. W placówce medycznej czekają na szofera i dziecko bandyci przebrani za personel - psychopatyczna Lola, wirusolog Dimitri i ich wspólnicy. Chcą wstrzyknąć maluchowi podejrzaną substancję. Frank orientuje się w sytuacji. Dochodzi do zaciętej walki. Nie udaje się jednak zapobiec porwaniu Jacka. Przestępcy kontaktują się z Billingsami i żądają za chłopca dwóch milionów dolarów. Frank - podejrzewany przez stróżów prawa o współpracę z porywaczami - chce uwolnić dziecko na własną rękę. Domyśla się, że kryminalistom nie chodzi o okup, a stawką jest życie wielu ludzi. Plan bandytów, pozornie doskonały, nie przewidywał przeszkody w postaci szofera o nadludzkich umiejętnościach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038544.jpg","",["N"]],"57580608":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"57581035":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57581036":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"57581037":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57581038":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57581039":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57581040":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57581041":["Reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin.
Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.","","",[]],"57581042":["Reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin.
Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.","","",[]],"57581043":["Reż.: Cameron Hood.
Poukładane życie urzędnika zmienia się za sprawą samotnego pisklęcia, które pewnego dnia ląduje obok niego na przystanku autobusowym. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że ptaszek nie umie latać, postanawia mu pomóc. W końcu mu się to udaje.","","",["N"]],"57581044":["Paź królowej
Jolasia pod wpływem obejrzanego w telewizji programu postanawia zostać królową. Twierdzi, że to stan umysłu, nie funkcja. Żona Waldemara zaczyna lansować w swoim otoczeniu nowy styl życia. Rozpoczyna modę, którą podchwytują inne znajome kobiety. Na jej drodze staje też Królowa Weronika Babilona (Weronika Książkiewicz) oraz Kat (Mariusz Węgłowski).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca11bde72a0223e8871384e237b3c254",["N"]],"57581045":["Reż.: Chris Wedge, Carlos Saldanha.
Radek Dekiel jest młodym mieszkającym na prowincji robotem, który chciałby zostać wynalazcą, tak jak podziwiany przez niego Spawalski. Postanawia wyjechać do Robotowic, wielkiej, zmechanizowanej metropolii i zatrudnić się w fabryce, gdzie pracuje jego idol. Matka sprzeciwia się tym planom, jednak ojciec, który w synu widzi samego siebie z młodości, kupuje synowi bilet i wyprawia go w szeroki świat. Kiedy Radek dociera na miejsce, okazuje się, że zamiast dobrotliwego Spawalskiego w fabryce rządzi bezwzględny Brzeszczot. Ten postanawia zmienić linię produkcyjną przedsiębiorstwa. Nie chce już produkować części zamiennych, zamierza otworzyć firmę zajmujące się tuningiem. Niewiele podniszczonych robotów może sobie na to pozwolić. Dla większości z nich oznacza to najgorsze, czyli smutny koniec na złomowisku... Ciekawa animacja dla całej rodziny o świecie zamieszkanym przez roboty. Film twórców przebojowej \"Epoki lodowcowej\". Głosów bohaterom w polskiej wersji językowej udzielili m.in. Joanna Trzepiecińska, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Wojciech Paszkowski i Mariusz Max Kolonko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887720.jpg","",[]],"57581046":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/22f953618714b51e58142af3756eea1e",["N"]],"57581047":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f400c4554518ad66406fd671264244a",["N"]],"57581048":["Reż.: Jake Schreier.
Pewnego wieczora do pokoju nastoletniego Quentina (Nat Wolff) wskakuje przez okno dziewczyna imieniem Margo (Cara Delevingne). Jest jego sąsiadką, którą kocha bez wzajemności. Potrzebuje ona pomocy, chce bowiem zemścić się na chłopaku za to, że ją zdradzał, oraz na znajomych, którzy ukrywali przed nią prawdę. Jakiś czas później Margo znika. Quentin, nie wahając się, wyrusza na poszukiwania. Towarzyszyć mu będą jego najlepsi kumple. Reżyserem filmu jest Jake Schreier, twórca nagrodzonego w Sundance \"Robota i Franka\", a za scenariusz odpowiadają Scott Neustadter i Michael H. Weber (\"500 dni miłości\"). Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora przeboju \"Gwiazd naszych wina\". W roli głównej wystąpiła Cara Delevingne (\"Anna Karenina\", \"Twarz anioła\") - rozpoczynająca swoją karierę aktorską brytyjska topmodelka.","","",[]],"57581049":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Wiosna 1945 roku. Polski żołnierz Orzeszko (Jerzy Turek), uważany przez kolegów i przełożonych za nieudacznika, pewnego dnia samowolnie odłącza się od swojego oddziału. Przypadkiem dociera do zamku, w którym czerwonoarmistka Marusia (Elżbieta Czyżewska) pilnuje zasobów piwnicy - beczek pełnych najprzedniejszych trunków. Jest uszczęśliwiony tym odkryciem, jednak strażniczka broniąca zapasów rani go. Tymczasem okazuje się, że w zabytkowym zamku przebywa również hitlerowski generał Ernest von Falkenberg (Stanisław Milski). W pechowym żołnierzu budzi się bohater - postanawia wziąć do niewoli oficera wrogiej armii. Kolejna komedia Tadeusza Chmielewskiego, tym razem o tematyce wojennej. Film został dobrze przyjęty przez publiczność i krytykę. Dostrzeżono poczucie humoru reżysera i jego umiejętność podchwycenia wojskowego żargonu. Atutem są też znakomite kreacje pary głównych wykonawców.","","",["N"]],"57581050":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c30f900bc5b3a89620242006fb5fc335",["N"]],"57581051":["Reż.: J.J. Abrams.
Statek Federacji zostaje zaatakowany przez okręt dowodzony przez tajemniczego Romulanina, który szuka ambasadora Spocka. Kapitan George Kirk, by ocalić życie załogi i pasażerów, wśród których znajdują się jego żona i nowo narodzony syn James Tiberius, decyduje się na samobójczą misję. Niszczy wrogą jednostkę. Po latach jego syn, inteligentny i zbuntowany James T. Kirk (Chris Pine), zaciąga się na statek kosmiczny USS Enterprise. Na jego pokładzie jest już wielu żądnych przygód młodych ludzi oraz spokojny i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto), pół Wolkanin, pół człowiek. Przejmuje on obowiązki kapitana, który musi opuścić jednostkę. Wkrótce James i jego kompani wyruszają w swoją pierwszą misję. Wówczas ponownie pojawia się tajemniczy romulański okręt. Podróżujący w czasie Nero (Eric Bana) przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego towarzyszy, a tym samym pozbyć się osób, które będą w stanie przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości. Jedenasta część kultowej sagi ukazuje wcześniejsze losy kapitana Kirka i jego towarzyszy - jej akcja rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednich filmach i kolejnych seriach seriali. Widowiskowy film otrzymał Oscara z charakteryzację i trzy inne nominacje do tej nagrody.","","",[]],"57581052":["Reż.: Ben Stiller.
Damien Cockburn, brytyjski reżyser, zamierza nakręcić epicki obraz wojenny o grupie amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Wietnamie. Główne role w swojej najnowszej produkcji powierza hollywoodzkiemu gwiazdorowi kina akcji, który marzy o otrzymaniu Oscara - Tuggowi Speedmanowi - oraz Kirkowi Lazarusowi, aktorowi dramatycznemu. Ich kolegami na planie zostają także: Jeff Portnoy, który chciałby wreszcie wystąpić w ambitnej produkcji, popularny raper Alpa Chino, traktujący nową rolę jako przepustkę do kariery filmowej, a także Kevin Sandusky. Ten ostatni przez długi czas był bezrobotny, więc angaż do filmu Cockburna jest dla niego ogromną szansą. Niestety, wybujałe ego artystów i rosnące koszty sprawiają, że producent Les Grossman grozi zerwaniem umowy i wstrzymaniem zdjęć. W tej sytuacji autor ekranizowanej powieści, a zarazem weteran wojenny, Jan Tay-back, wpada na iście szatański pomysł. Niezwłocznie wciela go w życie. Rozkapryszeni aktorzy zostają przerzuceni na dzikie tereny południowo-wschodniej Azji. W dżungli, bez asystentów i telefonów komórkowych, wpadają w pułapkę potężnego narkotykowego gangu. Co więcej - są przekonani, że przez cały czas uczestniczą w realizacji filmowej fabuły.","","",[]],"57581053":["W podwarszawskiej miejscowości zostaje pobity policjant. Natalia i Kuba podejrzewają, że sprawa ma związek z jednym z prowadzonych przez ofiarę śledztw. Niebawem detektywi wpadają na trop serii tajemniczych pożarów. Nikt w miasteczku nie chce jednak o nich rozmawiać. Do Kuby odzywa się była dziewczyna, Magda. Kobieta zaczyna grozić dawnemu partnerowi. Ten bagatelizuje jej zachowanie, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest w niebezpieczeństwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57581054":["Zostaje porwana dziewczynka, pochodząca z patologicznej rodziny. Trop prowadzi do brutalnego ojca zaginionej, który niedawno zniknął bez śladu. Wkrótce okazuje się jednak, że w sprawę może być zamieszana grupa pedofilów. Krystian rozmawia z Olgierdem na temat ciąży Eweliny. Obawia się, że partnerka źle ją zniesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57581055":["Mieszkanka jednego z warszawskich osiedli zostaje zastrzelona na klatce schodowej przed swoim domem. Trop prowadzi detektywów do podwarszawskiej miejscowości, gdzie niebawem dochodzi do kolejnej zbrodni. Detektywi podejrzewają, że zabójca jest nieobliczalnym psychopatą. Adam nie potrafi dojść do porozumienia ze Szwarcem. Drugi z nich próbuje podporządkować sobie stróża prawa przy pomocy rozmaitych manipulacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57581056":["Zostaje zgwałcona 26-letnia niania, Ewa. W gronie podejrzanych znajduje się były chłopak ofiary oraz nastoletni syn jej pracodawców. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą szokujące sekrety Ewy oraz ludzi, u których była zatrudniona. Kuba, który został zraniony nożem przez byłą partnerkę, wraca do pracy. Musi poznać szczegóły zdarzenia, do którego doszło na jego osiedlu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57581057":["Aneta Dubiel postanawia poddać się operacji odstających uszu, które przez całe życie były jej największym problemem. Po latach oszczędzania dochodzi do zabiegu. Wtedy okazuje się, że 18-latka ma uczulenie na szwy. Dochodzi u niej do zapalenia chrząstki. Tomek zabiera Angelikę na przejażdżkę swoim nowym motocyklem. Ma tylko jeden kask, który oddaje dziewczynie. Podczas jazdy chłopak połyka osę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/94c282e2ccd826bb590d335e2f1e01d9",["N"]],"57581058":["Irek przewozi gotówkę pomiędzy kantorami należącymi do rodziny. Chłopak zostaje napadnięty i dotkliwie pobity przez dwóch sprawców. Przypadkowo strzela do swojej towarzyszki z broni gazowej. Jeremiasz proponuje Amelii wspólny wyjazd do domku letniskowego jego rodziców. Na miejscu chłopak zajmuje się rozpalaniem ognia, a dziewczyna robi kilka zdjęć telefonem i publikuje je w internecie. Dzięki fotografiom nastolatkę namierza starszy brat i razem z matką jedzie ją zabrać. Po przybyciu na działkę zauważają pożar.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2d611af6de8c05da9cdb4b2c367d295",["N"]],"57580609":["W okolicach Sochaczewa mieszka pani Aleksandra, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z nich cierpi na Aspargera. Późno zdiagnozowany i długo nieleczony chłopiec w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem i żyje w swoim świecie. Pani Aleksandry nie stać na remont domu. Do tej pory udało jej się jedynie naprawić cieknący dach. Popękane ściany i rozpadające się podłogi wymagają jednak natychmiastowej uwagi. W kuchni stoi także niebezpieczny dla domowników piec gazowy. Niezbędnych zmian, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, dokonają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.","","",["N"]],"57580610":["Żyjący w Bieszczadach Józef udowadnia, że możliwe jest przeżycie tylko z tego, co daje człowiekowi las. Mariola postanawia, że na lato odda konie gdzieś, gdzie będą miały lepiej. Robert zauważa, że wilki zabierają kości lub kawałki sierści upolowanych zwierząt. Bross konstruuje sobie pojazd, który jest w stanie pokonać największe zaspy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"57580611":["Marek i Teges otrzymują zlecenie montażu prowizorycznego płota. Szybko spostrzegają, że został on sporządzony z niezbyt dobrych jakościowo materiałów. Załoga Artura zmienia swoje priorytety, co doprowadza do opóźnień w pracach nad dachem. Z kolei Wojtek, mimo licznych zobowiązań, postanawia zająć się także wykonaniem schodów.","","",["N"]],"57580612":["Kultura pomorska
W lasach w okolicy Gdyni znaleziono prawdziwy skarb, którym zachwycają się specjaliści zajmujący się epoką żelaza. Olaf wraz z zespołem archeologów uczestniczy w poszukiwaniach śladów po osadzie sprzed prawie 3000 lat. Tymczasem Radek bada zagadnienia historii nieco bliższe naszym czasom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/08f5f8cc721ba24859311f064cceee52",["N"]],"57580613":["Na pierwszej randce uczestnicy udekorują babeczki i sprawdzą, czy przeciwieństwa się przyciągają. Następnie stworzą idealnie wyglądającego partnera. Po metamorfozach może być trudno rozpoznać samego siebie. Druga para zajrzy do łaźni tureckiej i wykona w niej na sobie masaże z błotem. Uczestników czeka też spacer po rozżarzonych węglach.","","",["N"]],"57580614":["Gorzkie gody
Ferdynand i Halina obchodzą 40. rocznicę ślubu. Jubileusz staje się okazją do podsumowania związku. Halina ocenia ten czas bardzo negatywnie. Wkrótce oboje dochodzą do wniosku, że to dobry moment, by się rozstać. Tymczasem rodzina i sąsiedzi przygotowują dla nich huczne przyjęcie. Kiepskim trudno przyznać się przed nimi do decyzji o rozwodzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a30a3b278d70ac27eb3c971be6e952a",["N"]],"57580615":["Badurka
Ferdynand i Halina chcą zrobić coś dobrego dla innych. Postanawiają oddać niepotrzebne im rzeczy biednym. Obdarowanym ma być m.in. lokalny bezdomny Kazimierz Badura. Zachowanie sąsiadów powoduje, że również Paździochowie włączają się do akcji charytatywnej. Wkrótce zaczynają rywalizować z Kiepskimi o miano największych dobroczyńców na osiedlu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0063ed2fa37003cbe8fab5a24bb3cfd2",["N"]],"57580616":["Wełniany interes
Siostra Basen robi na drutach wełniany szalik dla Wojtusia. Cały czas narzeka, że zapłaciła aż sześćdziesiąt złotych za bilet na nic niewartą operę. Jej robótką zaczyna się interesować ordynator Łubicz. Proces powstawania szalika naprowadza go na pomysł nowej terapii dla pacjentów. Sądzi, że dzięki niej zarobi dużo pieniędzy. Zarządza, by chorzy zaczęli robić szaliki na drutach. Ma im to pomóc w wyleczeniu wszelkich dolegliwości. Wkrótce jednak okazuje się, że wełniany interes nie przynosi dużych dochodów. Jedynie doktor Kidler znajduje sposób, jak na nim zarobić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10224",[]],"57580617":["9-latek betonuje stopy / Powiększanie ust szklanką na wieczorze panieńskim
9-letni Adam postanawia odbić swoje dłonie i stopy w świeżo zalanym betonie. Zabawę przerywa jego mama. Wystraszony chłopiec ucieka do lasu. Nie wie, że poparzenie i owrzodzenie rąk i nóg, których się nabawił, grożą wstrząsem, amputacją kończyn, a nawet ślepotą. Uczestniczki wieczoru panieńskiego powiększają sobie usta poprzez zasysanie kieliszków. Dochodzi do pozornie błahego wypadku, który jednak może zakończyć się tragicznie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b52cb4f96e5864a92edce02404ff09b9",["N"]],"57580618":["Dziewczyna przyłapuje narzeczonego ze swoją siostrą / Narkolepsja
Podczas gry w piłkę cierpiący na narkolepsję Olek nagle zasypia. Kumple, Rafał i Patryk, postanawiają zrobić mu kawał. Zanoszą go na łąkę i przykrywają kocem. Pół godziny później, zmuszeni przez koleżankę, Kasię, idą zobaczyć, co się z nim dzieje. Okazuje się, ze chłopak źle się czuje - został ukąszony przez żmiję zygzakowatą. Alicja przyłapuje siostrę i narzeczonego w dwuznacznej sytuacji. Wpada w szał. Wyrzuca ukochanego z mieszkania i wyrzeka się krewnej. Alicja przeżywa głęboką rozpacz, w której zastaje ją skruszona Katarzyna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/36092463a43af9ba1fcf22f60e043839",["N"]],"57580619":["Skruszony gangster
Do Malanowskiego zgłasza się Renata Pawłowska, która martwi się o swojego brata Zbyszka. Mężczyzna zniknął. Z pomocą informatorów Ania z Markiem namierzają prostytutkę, która spotyka się z bratem klientki. Udaje im się uratować Zbyszka. Pawłowski przyznaje, że współpracował z grupą przestępczą. Wycofał się, po tym jak szef kazał mu zabić człowieka. Detektywi rozpoczynają poszukiwania mężczyzny, który miał zginąć z jego rąk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b73c1490589d4cdf4931a172d54a775",["N"]],"57580620":["Syn marnotrawny
Jadwiga Świtała martwi się o swojego najmłodszego syna, który ostatnio zaczął się dziwnie zachowywać. Władek powiedział, że wygrał w karty dużo pieniędzy i stać go na dobre mieszkanie i gadżety, lecz matka mu nie wierzy. Kobieta prosi Malanowskiego o pomoc. Niespodziewanie Władek zostaje znaleziony martwy. Detektywi muszą ustalić, czy z jego śmiercią ma coś wspólnego Emilia, dziewczyna Władka, i jej były chłopak, który go nienawidził.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b98251325b8fc58328c79773023f8a36",["N"]],"57580621":["Tym razem prowadząca pokaże, w jaki sposób przygotować winną polewkę, a także zupę na domowym winie. W ramach dania głównego poda gęsie udka w sosie śliwkowo-sojowym, a na deser upiecze kruche rogaliki drożdżowe. Przygotowując tę słodką przekąskę, skorzysta z domowych powideł z suszonych śliwek. Ewa pokaże także, jak zrobić kombuchę, czyli fermentowaną herbatę, która uchodzi za niezwykle zdrową.","","",["N"]],"57580622":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/22e4f8e15cee94d5c3250ae621e4c50c",["N"]],"57580623":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2cd0317e8e3d9ef4296d0017205a22b",[]],"57580624":["W tym odcinku jubileusz duetu Paprocki&Brzozowski i najbardziej szalone urodziny w mieście. Twórcy programu wybiorą się też na poszukiwania dobrego stylu oraz na imprezę Muzofest. Opowiedzą także o wyjątkowym monodramie poświęcony Fridzie Kahlo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d67b997c7d8ade35a06d9c934ca51f5",[]],"57580625":["Widzowie zobaczą relację z uroczystej premiery filmu \"Najlepszy\", spektaklu ,,Frida\" i 40 urodzin Smyka. Poznają też ciekawostki dotyczące kampanii ,,Stać nas na sukces\" i gwiazdkowe prezenty marki Sephora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d87a4bd1735218b3c6197019c05f881",[]],"57580626":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"57580627":["Marek i Teges otrzymują zlecenie montażu prowizorycznego płota. Szybko spostrzegają, że został on sporządzony z niezbyt dobrych jakościowo materiałów. Załoga Artura zmienia swoje priorytety, co doprowadza do opóźnień w pracach nad dachem. Z kolei Wojtek, mimo licznych zobowiązań, postanawia zająć się także wykonaniem schodów.","","",["N"]],"57580628":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57580629":["Prow.: Ewa Wachowicz.
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne dania, które proponuje, są szybkie i łatwe w przygotowaniu.","","",["N"]],"57580630":["Maks wyznaje Indze, że Agata spodziewa się jego dziecka. Gruszewska nie wyobraża sobie, jak w takiej sytuacji będzie funkcjonował ich związek. Paweł ma szansę na etat na uniwersytecie. Jeśli zdecyduje się przyjąć propozycję, będzie jednak musiał wrócić do Warszawy. Tymczasem Anka nie wyobraża sobie już mieszkania w stolicy. Zuza nie potrafi wybaczyć Jaśkowi policyjnej interwencji. Traci do niego zaufanie. Informuje męża, że od tej chwili będą się kontaktować wyłącznie za pośrednictwem adwokatów. Artur ma szansę zrealizować wymarzony program kulinarny. Przedsięwzięcie wiąże się jednak z wielomiesięcznym pobytem za granicą. Prosi Patrycję, by podjęła decyzję w tej sprawie za niego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/61573f389a0422775d65d5cef7176b65",["N"]],"57580631":["Atak rasistowski na budkę z kebabem / Kobieta bierze sąsiada za włamywacza i ciężko go rani
Dżamal i Basia są parą, ale ukrywają ten fakt przed innymi. Pewnego dnia trzech chuliganów napada na kebab należący do ojca chłopaka, Hakima. Dżamal od razu rusza mu na pomoc i prosi Basię, by wezwała policję. Dziewczyna przerywa jednak połączenie, gdy okazuje się, że jednym z napastników jest jej dobry kolega. 65-letnia Zofia zastaje złodzieja na działce. Chłopak wypycha ją do altanki i zamyka w środku. Kobieta dzwoni na numer 112. Operator stara się ją uspokoić i czekać na przyjazd policji. Tymczasem Zofia słyszy, że napastnik nadal kręci się pod altanką. Gdy widzi, że ktoś szarpie za klamkę, chwyta za szpadel, aby móc się obronić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56d89696a75920ee3fa26795b108bd64",["N"]],"57580632":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"57580633":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"57580634":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"57580635":["Tym razem mieszkańcy miasteczka przygotowują się do wielkiego sportowego święta. Jak zwykle nie obędzie się bez przygód. W Radości pojawią się także kolejni goście: kabaret Czesuaf, Łukasz Rybarski, Kabaret Na Koniec Świata, kabaret DNO oraz Sebastian Stankiewicz.","","",[]],"57580636":["Ekipa programu gości w Dołach Biskupich, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. W budynku, znajdującym się na terenie dawnych zakładów przemysłowych, mieszka 5-osobowa rodzina. Pani Anna i pan Marek wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich zmaga się z cukrzycą, mała Nina cierpi też na zespół Downa. Pan Marek, ze względu na częste wizyty w szpitalach, nie może podjąć stałej pracy. Największym problemem rodziny jest nieogrzewana łazienka, w której nie ma ciepłej wody. Maleńkie mieszkanko nie zapewnia też swoim lokatorom niezbędnej przestrzeni do życia ani prywatności. Na pomoc przybywają Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski.","","",["N"]],"57580637":["W okolicach Sochaczewa mieszka pani Aleksandra, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z nich cierpi na Aspargera. Późno zdiagnozowany i długo nieleczony chłopiec w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem i żyje w swoim świecie. Pani Aleksandry nie stać na remont domu. Do tej pory udało jej się jedynie naprawić cieknący dach. Popękane ściany i rozpadające się podłogi wymagają jednak natychmiastowej uwagi. W kuchni stoi także niebezpieczny dla domowników piec gazowy. Niezbędnych zmian, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, dokonają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.","","",["N"]],"57580638":["Stres
Stres potrafi działać powoli i niezauważenie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże sieje on spustoszenie w naszym organizmie. Co roku z jego powodu umiera więcej osób niż w wypadkach samochodowych. Są jednak sposoby na to, by ochronić się przed skutkami długotrwałego stresu. Widzowie dowiedzą się, jak sobie z nim poradzić. Ola Kot przetestuje kontrowersyjną metodę, pozwalającą uwolnić negatywne emocje kumulowane w ciele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b51daa8a0378e82dc5fc9ac0ee9858d5",["N"]],"57580639":["Na pierwszej randce uczestnicy udekorują babeczki i sprawdzą, czy przeciwieństwa się przyciągają. Następnie stworzą idealnie wyglądającego partnera. Po metamorfozach może być trudno rozpoznać samego siebie. Druga para zajrzy do łaźni tureckiej i wykona w niej na sobie masaże z błotem. Uczestników czeka też spacer po rozżarzonych węglach.","","",["N"]],"57580640":["Spod szkoły zostanie uprowadzona dziewczynka. Przerażona matka wzywa policjantów z patrolu piątego. Ci szybko ustalają, że porywacz miał pewną cechę charakterystyczną. Podążając jego tropem, stróże prawa wpadają w śmiertelną pułapkę. Karolina odkrywa, że Mikołaj nocuje na komendzie. Ten jednak nie zamierza się tłumaczyć. Rachwał czuje, że Białach coś przed nią ukrywa. Dyżurny i Morawska biorą ślub. Dochodzi na nim do bójki pomiędzy dwoma zaproszonymi stróżami prawa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1a882dbf1c58ba38bec1c28500fd2618",["N"]],"57580641":["Kościuszkowcy
Miłośnicy czasów minionych zmierzą się z tematem walk o Wał Pomorski w 1945 roku. Ekipa programu uczestniczy w ekshumacji nieoznaczonej mogiły, pochodzącej z tamtych czasów. Badacze próbują ustalić, kto został w niej pogrzebany i w jakich okolicznościach zginął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/03cb98eb5f70b516480ef08fa4b66b96",["N"]],"57580642":["Kultura pomorska
W lasach w okolicy Gdyni znaleziono prawdziwy skarb, którym zachwycają się specjaliści zajmujący się epoką żelaza. Olaf wraz z zespołem archeologów uczestniczy w poszukiwaniach śladów po osadzie sprzed prawie 3000 lat. Tymczasem Radek bada zagadnienia historii nieco bliższe naszym czasom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/08f5f8cc721ba24859311f064cceee52",["N"]],"57580643":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"57580644":["Zajazd Polski","","",["N"]],"57580645":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57580646":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57580647":["Szósta edycja programu dla fanów polskiej sceny satyrycznej. Widzowie zobaczą w nim zabawne skecze, łączące improwizację z rzetelnym przygotowaniem oraz humor z mądrym przesłaniem. Na scenie zaprezentują się m.in. Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Jerzy Kryszak, Czesuaf, Kabaret Zachodni i Igor Kwiatkowski.","","",[]],"57580648":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57580649":["Krzysiek jedzie na patrol szczęśliwy jak nigdy dotąd, ponieważ pogodził się z Dorotą. Wszystko wydaje się układać po jego myśli. Wieczór przynosi jednak zaskakujące wiadomości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/455f328eebfb348399e59edcf82f6d28",["N"]],"57580650":["Kolędniki
Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi, żeby zorganizował grupę kolędników, tak aby osiedle mogło przyczynić się do podtrzymania wymierających tradycji ludowych. Ferdek ochoczo przystępuje do realizacji projektu prezesa, ale nieoczekiwanie napotyka na poważne trudności. Członkowie zorganizowanej przez niego, grupy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii proponowanych im ról. Gościnnie w tym odcinku zagrają: Urszula Dębska i Jan Jankowski w rolach młodej Haliny i młodego Ferdka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c57e777424487829d67f9f25b8914ad",["N"]],"57580651":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57580652":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"57580653":["W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta i jej córka Weronika. Dziewczyna jest już dorosła, cierpi jednak na porażenie mózgowe i wymaga stałej opieki. Mąż pani Danuty zmarł, wcześniej małżeństwo pochowało troje dzieci. Dom kobiet jest w tragicznym stanie. Cały budynek ogrzewa jedynie dymiący kuchenny piecyk. Weronika nie jest także w stanie korzystać ze znajdującej się w łazience wanny i matka musi myć ją w misce. Ekipa programu chce umożliwić młodej kobiecie samodzielne życie. Metamorfozę domu zaplanuje Maciek Pertkiewicz. Remont poprowadzi ekipa budowlana Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037304.jpg","",[]],"57580654":["Anna upada na ulicy i traci przytomność. Okazuje się, że ktoś podał jej zastrzyk ze środkiem usypiającym, który powoduje utratę pamięci krótkotrwałej. 46-latka nie umie powiedzieć więc, co się stało. Po krótkim pobycie w szpitalu kobieta czuje się już znacznie lepiej. Ona i jej przyjaciółka Basia postanawiają wyjaśnić zagadkową sytuację. O napad zaczynają podejrzewać syna pokrzywdzonej, 16-letniego Michała, który według osób ze swojego otoczenia ma wiele do ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/29e7d3e3bd34b46803e60ea4f9d35999",["N"]],"57580655":["Weronika spotyka się z dawno niewidzianą siostrą. Zaskoczona dowiaduje się, że Paulina w tajemnicy wyszła za mąż i urodziła dziecko, a także zerwała kontakt z matką i jej nowym partnerem. Jeszcze bardziej dziwi ją, gdy podczas spaceru krewna wypiera się swojej córki przed koleżanką. Kolejne podejrzenia wzbudza brak w jej mieszkaniu śladów obecności mężczyzny. Nawet sąsiad nie wie nic o mężu 29-latki. Pewnego dnia kobieta spotyka na ulicy rzekomego małżonka siostry, który jednak twierdzi, że nie ma z nią nic wspólnego. Weronika węszy spisek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c6f7679c58ce974c3b6e6104766f707",["N"]],"57580656":["Maciej Wyszkowiak trzy tygodnie temu ożenił się z kobietą swoich marzeń, Alicją. Mężczyzna jest bardzo szczęśliwy ze swoją partnerką i jej 18-miesięcznym synkiem. Natomiast jego ojciec Gustaw zachowuje się przy niej bardzo dziwnie. Pewnego dnia młodzi małżonkowie widzą, jak 55-latek próbuje wspiąć się nago na balkon sąsiadki. Wkrótce wychodzi na jaw, że przez jej mieszkanie chciał obserwować Alicję. Maciej ma dość jego nieufności i zabrania mu śledzenia swojej żony. Jednak nieugięty rodzić w końcu coś odkrywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e5b714eb5aeeaaea5140fb773035d6f",["N"]],"57580657":["Marzena Waliszewska znajduje w skrzynce na listy zakrwawiony portfel swojej córki, Laury. Gdy chce porozmawiać z 16-latką, okazuje się, że jeszcze nie wróciła z nocnej imprezy. Marzena dowiaduje się, że jej koleżanka Zosia także. Zaginięcie obu dziewczyn zostaje zgłoszone, gdy nagle Laura pojawia się w domu. Kłamie, że przez cały ten czas szukała przyjaciółki i nie wie, skąd jej portfel znalazł się w skrzynce. Zostaje ukarana aresztem domowym, ale wkrótce ucieka. Tymczasem rodzice dowiadują się, ze krew na portmonetce należy do Zosi, która zniknęła bez śladu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aca425b48f4b8de4a6197ba77c069e91",["N"]],"57580658":["Urlop Karoliny i Marka przerywają telefony od osób, które chcą kupić ich meble. Zaskoczeni małżonkowie dowiadują się, ze ktoś wystawił je na sprzedaż. Przerywają wypoczynek i udają się do domu, by porozmawiać z synem. Filip zaprzecza, by miał z tym coś wspólnego i twierdzi, że musiało dojść do włamania, kiedy on nocował u swojej przyjaciółki Pauliny. Okazuje się, że okno w piwnicy zostało wybite, a ktoś ukradł także łańcuszek Karoliny. Sąsiedzi informują kobietę, że widzieli przy ich domu jakąś nieznajomą. Z opisu wynika, że to Dominika, była stażystka z agencji reklamowej, w której pracuje Marek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/205b03c82c0683abc54d0cf62b8c04f5",["N"]],"57580659":["Maks wyznaje Indze, że Agata spodziewa się jego dziecka. Gruszewska nie wyobraża sobie, jak w takiej sytuacji będzie funkcjonował ich związek. Paweł ma szansę na etat na uniwersytecie. Jeśli zdecyduje się przyjąć propozycję, będzie jednak musiał wrócić do Warszawy. Tymczasem Anka nie wyobraża sobie już mieszkania w stolicy. Zuza nie potrafi wybaczyć Jaśkowi policyjnej interwencji. Traci do niego zaufanie. Informuje męża, że od tej chwili będą się kontaktować wyłącznie za pośrednictwem adwokatów. Artur ma szansę zrealizować wymarzony program kulinarny. Przedsięwzięcie wiąże się jednak z wielomiesięcznym pobytem za granicą. Prosi Patrycję, by podjęła decyzję w tej sprawie za niego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036264.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/61573f389a0422775d65d5cef7176b65",["N"]],"57580660":["W okolicach Sochaczewa mieszka pani Aleksandra, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z nich cierpi na Aspargera. Późno zdiagnozowany i długo nieleczony chłopiec w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem i żyje w swoim świecie. Pani Aleksandry nie stać na remont domu. Do tej pory udało jej się jedynie naprawić cieknący dach. Popękane ściany i rozpadające się podłogi wymagają jednak natychmiastowej uwagi. W kuchni stoi także niebezpieczny dla domowników piec gazowy. Niezbędnych zmian, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, dokonają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044218.jpg","",["N"]],"57580661":["Tematem tego odcinka będzie... tajemniczy ostatni dzwonek. Widzowie dowiedzą się, czego dotyczy. W miasteczku pojawi się też znakomity artysta kabaretowy Grzegorz Halama oraz zespół Poparzeni Kawą Trzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042874.jpg","",[]],"57580662":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"57580663":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36b889b3c545c35ff4c2f72cc79dd94a",["N"]],"57580664":["Tragedia na strzelnicy
Zostaje postrzelony Artur, kolega Malanowskiego, który jest właścicielem strzelnicy. Tuż przed utratą przytomności zdążył powiedzieć do Bronka \"Ratuj ją\". Detektywi podejmują współpracę z policją. Trop prowadzi do Krzysztofa Sykulskiego, który trafił do więzienia za sprawą ojca Artura i niedawno wyszedł na wolność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6542739d72a4db6d1126286807eb99c7",["N"]],"57580665":["Wezwanie do zapłaty
Do biura Malanowskiego przychodzi Karolina Sokół. Kobieta żyje w ciągłym strachu, ponieważ ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Ktoś wybił w jej domu szybę, a po kilku dniach zamordował psa, zostawiając informację \"W ramach odsetek\". Detektywi ustalają, że stary przyjaciel rodziny, fotograf, może źle jej życzyć. Podejmują obserwację. Na potrzeby śledztwa Ania zostaje modelką, a Marek czuwa nad bezpieczeństwem klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78f733d524537b233e0b1ae9217be224",["N"]],"57580666":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57580667":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57580668":["Reż.: Simon Fellows.
Dowódca amerykańskiej marynarki wojennej Sam Keenan zostaje wysłany do Mołdawii w celu ochrony ambasady Stanów Zjednoczonych. Gdy przybywa na miejsce, trafia w sam środek wojny. Wkrótce poznaje ambasadora George'a Norlanda, który czyni go swoim zastępcą. Przed Keenenem zostaje postawione zadanie obrony nowo wybranego prezydenta Yuri Amireva oraz powstrzymanie rebeliantów, którzy opanowali stolicę. Buntownicy opowiadają się po stronie byłego dyktatora Alexei Kirilova i pod wodzą komendanta Antona Tavarova szturmują pałac prezydencki domagając się osądu Amireva. Keenan eskortuje prezydenta do ambasady. Teraz jednak placówka znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdyż wojsko Tavarova otacza budynek. Kennan i jego nieliczna grupa ludzi muszą czekać na posiłki. Rebelianci są jednak coraz bardziej niebezpieczni. Na dodatek jednym z ich zakładników zostaje dziewczyna Keenana, reporterka Michelle Whitman. Film z Jeanem-Claude'em Van Damme'em w roli głównej. Pochodzący z Belgii aktor zyskał fanów dzięki perfekcyjnemu opanowaniu wschodnich sztuk walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842617.jpg","",["N"]],"57580669":["Reż.: Sam Akina.
Janek Kowalski (Piotr Adamczyk) to spokojny taksówkarz, który jest... bigamistą. Wraz z żoną Basią (Anna Dereszowska) mieszka w Warszawie. Ponadto jest też mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli dom na obrzeżach miasta. Kobiety nie wiedzą o swoim istnieniu. Niespodziewanie Janek w wyniku pobicia trafia do szpitala. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi inspektor Piotrowski (Andrzej Grabowski). Policjant zadaje poszkodowanemu wiele niewygodnych pytań. Mężczyzna nie przestaje kłamać. Na ratunek przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Wszelkie kłamstwa Janka ostatecznie przynoszą kolosalne w skutkach konsekwencje. Miniserial zainspirowany zarówno filmem, jak i spektaklem teatralnym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998062.jpg","",[]],"57580670":["Janek wychodzi ze szpitala. Mężczyzna zastanawia się, jak wytłumaczy swoją nieobecność żonie Basi. Musi najpierw jednak znaleźć powód, dla którego Maria wypuści go z domu. Do domu wraca taksówką. Ponownie pomaga mu Staszek. Jednak tym razem oczekuje w zamian pieniądze oraz możliwość poznania jego drugiej żony. Janek Kowalski wraca do Basi. Swoją nieobecność rekompensuje kobiecie wycieczką-niespodzianką. Jednak wkrótce pojawiają się kolejne kłopoty. Torba pełna pieniędzy, którą ktoś zostawił w jego taksówce, w rzeczywistości należała do gangsterów. W domu Janka zjawiają się właściciele gotówki i żądają natychmiastowego zwrotu. Ponownie z opresji ratuje mężczyznę Staszek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998062.jpg","",[]],"57580671":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"57580672":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57580673":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580674":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"57580675":["Oratorium Piotra Rubika opowiadające o życiu i dziele Jana Pawła II. Muzyczne impresje na temat kolejnych etapów życia papieża od dzieciństwa aż do śmierci. Przedstawiona zostanie droga Karola Wojtyły do kapłaństwa a także czasy, gdy jako papież wprowadzał Kościół w trzecie tysiąclecie. Słowa do muzyki napisane przez Jacka Cygana podkreślają rolę miłości w życiu i działaniu Jana Pawła II.","","",[]],"57580676":["Wazon odkrył, że niedźwiedzie nie lubią miodu, a w pszczelich ulach szukają czego innego. Krzysztof zbudował osadę Wikingów nad Zalewem Solińskim.Gniewko dał się przkonać Edwardowi do jego filozofii życia. Staszek udaje się do ruin wsi spacyfikowanych w komunistycznej akcji \"Wisła\". Gabi wyciszyła się w stadninie koni. Bross wychowując dzieci w Bieszczadach, nauczył je samodzielności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"57580677":["Dealerzy koksu
Wydział do walki z przestępczością narkotykową specjalizuje się w rozpracowywaniu narkobiznesu w Polsce. Widzowie będą świadkami zatrzymania handlarza kokainą, który sprzedawał swój towar w stolicy. W warszawskich klubach narkotykami handlują wszyscy - od obsługi aż po młode dziewczyny. Najstarszy zatrzymany przez policję dealer miał 80 lat. Kokaina jest łatwo dostępna, chociaż droga. Coraz częściej mieszana jest z innymi, niebezpiecznymi substancjami, m.in. psychotropami, a nawet szkłem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/898456041b2c8453540a384f8cbeea1a",["N"]],"57580678":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57580805":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57580806":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580807":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57580808":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57580810":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57580811":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"57580812":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"57580813":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580814":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580815":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580816":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580817":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580818":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580819":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580820":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580821":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580822":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580823":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580824":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580825":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580826":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580827":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"57580828":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57580829":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580830":["Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"57580831":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57580832":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"57580833":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57580834":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"57580835":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57580836":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57580837":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",["N"]],"57580838":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57580839":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57580840":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"57580841":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57580842":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57580843":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580844":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580845":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57580846":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580847":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"57580848":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57580849":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57580850":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580851":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57580852":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580853":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"57580854":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57580855":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57580856":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57580857":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57580858":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580859":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57580860":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"57580861":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"57580862":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580863":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580864":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57580865":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"57580866":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57580867":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57580868":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57580869":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"57580870":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"57580871":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57580872":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580873":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580874":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57580875":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580876":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57580877":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57580878":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57580879":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57580680":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",[]],"57580681":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"57580683":["Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków ocenią stylizacje m.in. Ramony Rey, Joanny Liszowskiej, Pauliny Drażby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9e52e4b07225b3f1ba55534ce7d2198",["N"]],"57580684":["Bliźniaczki postanawiają przejść całkowitą metamorfozę swojego wyglądu. Między stylistami rozpoczyna się zaciekła rywalizacja o to, która z sióstr będzie bardziej zachwycona swoim nowym wizerunkiem.","","",[]],"57580685":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"57580686":["O koronę tym razem zawalczą fotomodelka i wokalistka Dominika, studentka logistyki Natalia, aktorka i pasjonatka tańca towarzyskiego Polina oraz cukierniczka Weronika. Mając jedynie dziewięćset złotych i zaledwie godzinę, przygotują stylizacje w tematach \"Włoskie wakacje\" i \"Szach mat\", które wybrała Joanna Horodyńska. Efekty starań uczestniczek ocenią recenzent Tomasz Jacyków, aktorka Ada Fijał oraz producentka pokazów mody Dorota Wróblewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ba6ae3e49ef2fe1db947f0a9d7ed18c",["N"]],"57580687":["Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Nie stać jej na remont. A w ich mieszkaniu brak jest łazienki i bieżącej wody. Sedes stoi przy drzwiach wejściowych, a wanna w kuchni. Poza tym i mama, i nastolatek potrzebują osobnego kąta. Ekipa programu przystępuje do pracy, by zapewnić im godne warunki i przywrócić radość życia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07205edf383fd3f17c36413053405780",[]],"57580688":["Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski zdradzą, czym dla nich jest miłość i dlaczego zrezygnowali z poprzednich związków. Opowiedzą też, co ich łączy i czy zdarza im się odczuwać zazdrość.","","",["N"]],"57580689":["Program poświęcony najnowszym modowym trendom. Nie zabraknie materiałów z festiwali, pokazów mody i najważniejszych wydarzeń show-biznesu. Widzowie dowiedzą się, jak ubierają się największe gwiazdy, które dodatki są najistotniejsze w kreacji i co obecnie jest na czasie. Wypowiedzą się eksperci od wizerunku, a także same gwiazdy, które wspomną nie tylko o udanych stylizacjach, ale i o swoich wpadkach.","","",[]],"57580690":["O nagrodę zawalczą uwielbiająca Włochy Olga, pasjonatka projektowania Ksenia, artystyczna Sandra i Weronika pochodząca z niewielkiej miejscowości. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy przewodnie, pod które muszą przygotować stylizacje: \"Rozważna i romantyczna\" oraz \"Lemoniada\". Uczestniczki dostaną jedynie dziewięćset złotych i godzinę, by przyszykować coś, co zachwyci jurorów - krytyka Tomasza Jacykowa, aktorkę Adę Fijał oraz stylistę gwiazd Jarka Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0f689113d52134a8d0d793f82a9bba53",["N"]],"57580691":["Zosia Kowalik jest opiekunką. Kobieta zostaje oskarżona przez małżeństwo Stasiaków o zaniedbanie obowiązków. Ich syn stracił przytomność i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Ukryta kamera zarejestrowała, że gdy doszło do tragedii, w mieszkaniu był także chłopak Zosi, Marcin. Wyniki laboratoryjne Filipa wykazały, że w jego ciele znajdowały się substancje odurzające. Zosia zaczyna mieć wątpliwości, czy Marcin jest wobec niej szczery.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c811196a0852e7303d2bbb08ac0cece8",["N"]],"57580692":["Mirka Socha jest dwudziestoletnią studentką prawa. Niespodziewanie zostaje uprowadzona. Jej rodzice otrzymują smsa od porywaczy - każą im zachować tajemnicę i zapłacić milion złotych. Janusz, ojciec Mirki, mimo to zawiadamia policję. Policjanci Zuzanna Dziubecka i Krzysztof Dolski mają wiele podejrzeń. Rozważają nawet, że w sprawę zamieszani są pracownicy ojca porwanej. Przesłuchują znajomą Mirki, Jankę. Dziewczyna twierdzi, że koleżanka była umówiona z kimś na randkę. Wspomina też o Konradzie, byłym partnerze Mirki, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem porywacze podają miejsce, gdzie Janusz ma zostawić okup. Policja szykuje obławę, ale przestępcy udaje się uciec. Wkrótce grozi ojcu dziewczyny, że zabije ją, jeśli nie dostanie kolejnego miliona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a126f4edc16cf5f908cf5dae4a34792",["N"]],"57580693":["Na pierwszej randce uczestnicy udekorują babeczki i sprawdzą, czy przeciwieństwa się przyciągają. Następnie stworzą idealnie wyglądającego partnera. Po metamorfozach może być trudno rozpoznać samego siebie. Druga para zajrzy do łaźni tureckiej i wykona w niej na sobie masaże z błotem. Uczestników czeka też spacer po rozżarzonych węglach.","","",["N"]],"57580694":["Eryk od trzech lat jest mężem Basi. Jego zdaniem tworzą udaną i dobraną parę. Mężczyzna może cieszyć się swobodą i bez przeszkód realizować swoje różnorodne pasje. Jednak po rozmowie z kolegą stwierdza, że jego żona daje mu chyba zbyt dużo wolności i być może coś się za tym kryje. Po incydencie z tabletem nabrał podejrzeń o niewierność żony.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/efc118c17e59f5e5ce9e31f8d90fa60a",["N"]],"57580695":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc268e7f960388bcefa682bf13a1cae4",["N"]],"57580696":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/05786e952c0afee748565f9dfe53ce89",["AD"]],"57580697":["Detektywów prosi o pomoc Konrad, ojciec Jagody. Po śmierci żony mężczyzna wszystkie uczucia przelał na córkę. Rok temu Jagoda zaręczyła się. Konradowi trudno było zaakceptować przyszłego zięcia, Dominika, w końcu jednak pogodził się z decyzją córki. Dwa tygodnie przed planowanym ślubem doszło jednak do zdarzenia, które zaniepokoiło mężczyznę. W trakcie służbowego spotkania nieoczekiwanie natknął się na przyszłego zięcia w klubie ze striptizem. Dyskretna obserwacja utwierdziła Konrada w przekonaniu, że Dominik nie jest człowiekiem, za jakiego uważa go Jagoda. Prosi detektywów, by śledzili mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038188.jpg","",["N"]],"57580698":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Na całym świecie ludzie w pogoni za doskonałością poddają się operacjom, które mają poprawić ich wygląd. Są gotowi cierpieć ból i ponosić niemałe koszty. Niestety nie zawsze efekty wartych fortunę zabiegów są zadowalające. Paul Nassif i Terry Dubrow, najlepsi z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie, próbują naprawić skutki nieudanych ingerencji. Niekiedy muszą mierzyć się z naprawdę trudnymi przypadkami.","","",[]],"57580699":["Widzowie poznają cztery pierwsze bohaterki: Anię, która wygrała z nowotworem, ale straciła pierś; Beatę, która od zawsze cierpi z powodu kompleksów na punkcie małego biustu; zmagającą się z całkowicie odwrotnym problemem Monikę oraz Paulinę, ofiarę przemocy domowej. Kamera śledzi ich losy od pierwszej do ostatniej wizyty w szpitalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/674750fe06f1ad76af25473fce08bec2",["N"]],"57580700":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"57580701":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"57580702":["Chłopczyca Leanne chce nabrać bardziej kobiecego wyglądu. Paul zamierza rozprawić się z bardzo długimi paznokciami u nóg, które odstraszają jego potencjalne dziewczyny.","","",[]],"57580703":["Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsające historie kobiet, które zawiodły się na relacjach z mężczyznami. Każdy odcinek to dwie opowieści o miłości, oszustwie i bolesnym rozczarowaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2fd10ada70e72b8d05571a00c54d855",["N"]],"57580880":["Atomowe szczupaki z Żarnowca
Jurek Biedrzycki i jego przyjaciele wybierają się nad kaszubskie Jezioro Żarnowieckie. Wędkarze przyjeżdżają tutaj najczęściej na połowy szczupaków. Prowadzący testuje nowe przynęty gumowe i zdradza tajniki zbrojenia. Mimo upału wędkarzom udaje się złapać ponad metrowego szczupaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/149e97d491a79237a58fb65773096ff4",[]],"57580881":["Karpiowe szaleństwo
Jurek Biedrzycki wybiera się na Śląsk. Miejscowi wędkarze specjalizujący się w połowach karpi doradzają prowadzącemu, jaki sprzęt należy wybrać przed łowami oraz udzielają rad związanych z najlepszymi jesiennymi kulkami proteinowymi. Wędkarzom udaje się złowić 14-kilowego sazana, dzikiego karpia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b0ea6ccc5056afc8caa001601f21facc",[]],"57580882":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"57580883":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"57580884":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57580885":["Krwiożercza pirania
Najbardziej niebezpieczną rybą dorzecza Amazonki jest pirania caribe. I to właśnie na nią postanowiła zapolować ekipa programu. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanej przynęty i atrakcyjnych metod połowu amazoński wypad został uwieńczony sukcesem. Na wędkach raz po raz zjawiały się drapieżne caribe i większe od nich niebieskie piranie azul. Atmosferę dramaturgii uzupełnił atak jednej z krwiożerczych ryb na palec jednego z uczestników wyprawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10d3db4ff7795df6e75119a46b66f495",["N"]],"57580886":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Aleksandra Szwed, Jerzy Mielewski.
Pomysł na program narodził się 22 lata temu w Japonii. Jego uczestnicy testują swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych, należy pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów o zróżnicowanym stopniu trudności. Zawodnicy zmierzą się np. z torem przeszkód o długości 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe i łańcuchy. Tor został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Kolejnym elementem rywalizacji będą zmagania w basenie. Wysiłki zawodników komentować będzie Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsatu Sport. Pomoże mu Łukasz \"Juras\" Jurkowski. Program poprowadzi aktorka i prezenterka Ola Szwed.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e93bee76bcefa1ba54f81b57deaff53",[]],"57580887":["Mariusz zwany Markiem dotąd tylko pomagał Andelkowi nawiązywać relacje z kandydatkami na partnerki. Teraz jednak szuka kogoś również dla siebie. Łukasz nosi pseudonim Żelek, ponieważ zawsze używa tego kosmetyku do układania włosów. Mężczyzna szuka wiernej, stałej w uczuciach partnerki. To dla niego bardzo ważne, ponieważ jego ostatnie związki zakończyły się z powodu zdrady. Pracownik biura matrymonialnego Kuba doradza Arkowi, co powinien robić, by nie zniechęcać do siebie kobiet.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"57580888":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"57580889":["Andrzej Bachleda-Curuś III odkrywa przed widzami uroki najsłynniejszych amerykańskich stacji narciarskich. Sprawdzi co mają do zaoferowania kurorty takie jak Aspen, Deervalley czy Park City i porówna je ze stacjami we włoskich Dolomitach, we francuskim regionie Mont Blanc czy w Genewie. Widzowie będą mogli przyjrzeć się jak prowadzący uczy jazdy na nartach.","","",[]],"57580890":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2011208.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae89555b5c4e3f6fcba32e651620e757",["N"]],"57580891":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["AD"]],"57580892":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["AD"]],"57580893":["Dominikana","","",["AD"]],"57580894":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["N"]],"57580895":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["N"]],"57580896":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57580897":["Staszek i Rafał szukają skał przydatnych do wykończenia wnętrza domów. Piotr przygotowuje się do leśnej wyprawy, podczas której razem z Józefem zadba o okoliczną faunę. Z kolei Tadeusz zajmuje się stadem owiec, szczepi zwierzęta oraz otacza opieką osierocone jagnię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"57580898":["Staszek tworzy drewniane przybory kuchenne. Andrzej przygotowuje owce do sezonu letniego. Piotr i Józef troszczą się o leśne zwierzęta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"57580899":["Andrzej wypasa owce i robi porządki w swoim gospodarstwie. Piotr zajmuje się przygotowaniami do majowych uroczystości, natomiast Staszek próbuje przyzwyczaić młodą klacz do pracy na wsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"57580900":["Belfast","","",["N"]],"57580901":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["AD"]],"57580902":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["AD"]],"57580903":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["AD"]],"57580904":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["AD"]],"57580905":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["AD"]],"57580906":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["AD"]],"57580907":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["AD"]],"57580908":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57580909":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57580910":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57580911":["Pałac Heymanna
Dolny Śląsk skrywa wiele tajemnic. Na jego terenie znajduje się kilkadziesiąt pałaców - bardzo często opuszczonych i zaniedbanych. Olaf Popkiewicz i Radosław Biczak zbadają dwa z nich. Pierwszy z miłośników historii wejdzie do zrujnowanego obiektu, w którym dokona zaskakującego odkrycia. Jego partner będzie poszukiwał śladów po średniowiecznych piwnicach pod XVIII-wiecznym pałacem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e38bb6ad21a8ff53d0b2b2e791dce5",["N"]],"57580912":["Zbójno
Każda miejscowość na szlaku walk z 1945 roku ma swoją legendę. Olaf Popkiewicz i Radosław Biczak postanawiają na prośbę widza zbadać jedną z nich. Sprawdzają, ile jest prawdy w historii o dwóch niemieckich pojazdach. Przeprowadzą również poszukiwania na jeziorze w środku niedużego miasteczka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/911ea43d737d4705d235e9c9cf3a7666",["N"]],"57580913":["ORP Kraków
ORP Kraków był pierwszym okrętem skonstruowanym w II RP. Razem z ORP Wilno stanowiły najsilniejsze jednostki śródlądowe polskiej Marynarki Wojennej. Olaf i Radek wyruszają na Ukrainę, by zobaczyć, co pozostało z legendarnego okrętu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/643911008a05e11ead2035fa0e7758e6",["N"]],"57580914":["Czarnobyl, cz. 1
Olaf z Radkiem wybierają się do jednego z najbardziej chronionych miejsc na świecie - zamkniętej strefy wokół nieczynnej elektrowni atomowej w Czarnobylu. 28 kwietnia 1986 roku w elektrowni nastąpiła niespodziewana awaria w wyniku, której doszło do jednej z największych katastrof ekologicznych w historii świata. Z okolicy wysiedlono prawie 350 tysięcy ludzi.","","",["N"]],"57580915":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4657a2e048a273128998857dcbd1ab8",["N"]],"57580916":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/493294688a968d5e081fb678f3c21401",["N"]],"57580917":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/61c8edfa05f897ca3f8daf58f439da62",[]],"57580918":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8bb8f78744c4ce2acf2cfed931f380f9",[]],"57580919":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf93807b0846a5c24baa253ef4f75a55",["N"]],"57580920":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e18a02254f63d32073dc008a0f9b81b",["N"]],"57580738":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57580739":["Dorota nie może przestać myśleć o hydrauliku Sławku. Randka z przystojnym ojcem koleżanki Mirandy okazuje się niewypałem. Natomiast Patrycja wciąż myśli o biologicznym ojcu Klary. Bardzo chce poznać jego tożsamość. Kobieta nie potrafi jednak powiedzieć o swoich podejrzeniach komisji. Zastanawia się, czy nie łamie w ten sposób prawa. W restauracji Zuzy i Dagmara pojawia się kolejny kontroler z sanepidu. Do momentu ogłoszenia wyników tej wizyty lokal musi pozostać zamknięty. Anka odwiedza Tymka w domu dziecka. Dochodzi do wniosku, że chciałaby lepiej poznać chłopca. Prosi Pawła, by pomógł jej zbliżyć się do niego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/45bcfaa7790d45b74d6802ed83074255",["N"]],"57580740":["W restauracji Zuzy i Dagmara pojawiają się wysoko postawieni pracownicy banku, w którym właściciele lokalu kiedyś starali się zdobyć posady. Mężczyźni dyskretnie omawiają planowaną fuzję. Zuza nie potrafi się powstrzymać i włącza do rozmowy. Podczas kolejnego spotkania z Tomkiem Anka porusza trudny temat, którego dotychczas unikała. Mówi mężczyźnie o tragicznej śmierci swojego syna Franka. Maks wyznaje Indze, że chciałby mieć z nią dziecko. Kobieta jednak ma wątpliwości. Nie potrafi jednak zdobyć się na szczerą rozmowę z ukochanym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ddb7d5e9c1f117d6828cea8c4611fdc",["N"]],"57580741":["Reż.: Anthony Silverston.
Historia samca afrykańskiej zebry, który urodził się z pasiastą połową ciała. Odtrącony przez rodzinne stado Kumba postanawia wyruszyć na poszukiwanie magicznego źródła. Według legendy właśnie tu pierwsze zebry zyskały swoje pasy. Podczas pełnej niebezpieczeństw wędrówki Kumba spotyka nowych przyjaciół, nadopiekuńczą antylopę gnu, Mamę W., i pewnego szalonego strusia Bradleya. Tropem odmieńca podąża groźny lampart Fango. Drapieżnik wierzy, że upolowanie Kumby, nietypowego umaszczonego przedstawiciela swojego gatunku, zapewni mu wielką moc. W polskiej wersji językowej filmu udział wzięli m.in. Maciej Musiał jako Kumba, Jarosław Boberek w roli Bradleya i Małgorzata Kożuchowska jako Mama W.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848475.jpg","",["N"]],"57580742":["Reż.: Chris Wedge, Carlos Saldanha.
Radek Dekiel jest młodym mieszkającym na prowincji robotem, który chciałby zostać wynalazcą, tak jak podziwiany przez niego Spawalski. Postanawia wyjechać do Robotowic, wielkiej, zmechanizowanej metropolii i zatrudnić się w fabryce, gdzie pracuje jego idol. Matka sprzeciwia się tym planom, jednak ojciec, który w synu widzi samego siebie z młodości, kupuje synowi bilet i wyprawia go w szeroki świat. Kiedy Radek dociera na miejsce, okazuje się, że zamiast dobrotliwego Spawalskiego w fabryce rządzi bezwzględny Brzeszczot. Ten postanawia zmienić linię produkcyjną przedsiębiorstwa. Nie chce już produkować części zamiennych, zamierza otworzyć firmę zajmujące się tuningiem. Niewiele podniszczonych robotów może sobie na to pozwolić. Dla większości z nich oznacza to najgorsze, czyli smutny koniec na złomowisku... Ciekawa animacja dla całej rodziny o świecie zamieszkanym przez roboty. Film twórców przebojowej \"Epoki lodowcowej\". Głosów bohaterom w polskiej wersji językowej udzielili m.in. Joanna Trzepiecińska, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Wojciech Paszkowski i Mariusz Max Kolonko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887720.jpg","",[]],"57580743":["Reż.: Michael Damian.
Nowy Jork. Ekscentryczny Johnnie (Nicholas Galitzine) jest wrażliwym i utalentowanym skrzypkiem. Chłopak przebywa w USA nielegalnie. Muzykuje na ulicach, by utrzymać mieszkanie w ubogiej części Manhattanu. Pewnego dnia poznaje w metrze Ruby (Keenan Kampa), młodą baletnicę, która studiuje na słynnej uczelni Manhattan Conservatory of the Arts. Jej nauczycielami tańca są m.in. Madame Oksana (Jane Seymour) oraz Kramrovsky (Paul Freeman). Gdy Johnnie zostaje okradziony i traci ukochane skrzypce, Ruby pożycza dla chłopaka instrument ze szkoły. On jednak jest zbyt dumny, by przyjąć jej wsparcie. Wtedy z pomocą przychodzą mu członkowie okolicznej grupy tanecznej. Ruby i Johnnie oraz ich nowi przyjaciele postanawiają wziąć udział w prestiżowym konkursie instrumentalno-tanecznym, którego stawką jest 25 tysięcy dolarów. W czasie przygotowań do show między skrzypkiem a tancerką zaczyna się rodzić uczucie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1888951.jpg","",["N"]],"57580744":["Reż.: Steven Brill.
Umiera Preston Blake (Harve Presnell), niezwykle zamożny potentat prasowy, którego majątek szacowany jest na miliardy dolarów. Współpracownicy zastanawiają się, komu przepisał fortunę. Nieboszczyk nie miał ani dzieci, ani żony. Okazuje się, że wybór Prestona padł na dalekiego krewnego, Longfellowa Deedsa (Adam Sandler). Szczęśliwy dziedzic prowadzi pizzerię w miasteczku w New Hampshire. Jest człowiekiem powszechnie lubianym, a dodatkowej popularności przysparza mu dar układania i wygłaszania okolicznościowych wierszy. Longfellow przenosi się do Nowego Jorku, by przejąć majątek. W świat milionerów wprowadzają go współpracownicy Blake'a, Chuck Cedar (Peter Gallagher) i Cecil Anderson (Erick Avari), którzy mają nadzieję na uszczknięcie fortuny. Tymczasem Deedsem interesuje się producent popularnego telewizyjnego show, Mac McGrath (Jared Harris). Przygotowaniem kompromitującego materiału do programu ma się zająć piękna i pozbawiona skrupułów Louise \"Babe\" Bennett (Winona Ryder). Liczy ona na zdobycie popularności po wyemitowaniu nagrania. Będzie musiała jednak zmienić plany, gdy zakocha się w Deedsie. Jedną z mocniejszych stron filmu jest świetny John Turturro w roli lokaja. Remake nagrodzonego Oscarem filmu \"Pan z milionami\" Franka Capry. W wersji z 1936 roku główną rolę zagrał Gary Cooper.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835447.jpg","",["N"]],"57580745":["Reż.: Justin Lin.
USS Enterprise bierze udział w pięcioletniej misji. Po upływie połowy z wyznaczonego czasu kapitan James T. Kirk (Chris Pine) czuje się zmęczony swoimi obowiązkami. Planuje przekazać dowództwo nad statkiem pierwszemu oficerowi Spockowi (Zachary Quinto) i objąć stanowisko wiceadmirała na stacji kosmicznej Yorktown. Komodor Paris prosi go, aby przed ostateczną decyzją wziął udział w jeszcze jednej misji. Ma on ocalić towarzyszy kobiety, która dotarła do Yorktown w kapsule ratunkowej. Okazuje się, że prośba o pomoc była podstępem. Statek Kirka zostaje zaatakowany przez nieznanych napastników pod rozkazami humanoida o imieniu Krall (Idris Elba). Niemal cała załoga trafia do niewoli, a kapitan, Spock, McCoy (Karl Urban) i Scotty (Simon Pegg) przedostają się na obcą planetę. Tam z pomocą przychodzi im Jaylah (Sofia Boutella) - dziewczyna ukrywająca się we wraku USS Franklin, który lądował tam awaryjnie przed stu laty. Dowiadują się, że Krall znalazł sposób na unicestwienie Federacji. Powstrzymać go mogą tylko Jaylah i ocalali członkowie załogi USS Enterprise. Seria \"Star Trek\" od lat gromadzi wokół siebie miliony fanów z całego świata. Zapierające dech w piersi efekty specjalne, zawrotne tempo akcji oraz solidna dawka dobrego humoru - to tylko niektóre z zalet filmu. Reżyserii podjął się Justin Lin, odpowiedzialny m.in. za cztery części przebojowej serii \"Szybcy i wściekli\", a producentem filmu został znany wszystkim kinomanom J.J. Abrams (Zagubieni, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Pine (Star Trek, A więc wojna), zdobywca Złotego Globu Idris Elba (serial Luther, Beasts of No Nation), Zoe Saldana (Strażnicy Galaktyki, Avatar), Zachary Quinto (W ciemność. Star Trek), współautor scenariusza Simon Pegg (Mission: Impossible - Ghost Protocol) oraz John Cho (American Beauty). Film był nominowany do Oscara w kategorii \"najlepsza charakteryzacja\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002537.jpg","",[]],"57580746":["Reż.: Shawn Levy.
Strażnik Larry Daley podczas nocnej zmiany pilnuje nowej wystawy w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej. Odkrywa, że starożytna tablica, która sprawia, że po zachodzie słońca eksponaty ożywają, zaczyna tracić swoje magiczne właściwości. Nie zamierza dopuścić do tego, by jego przyjaciele na zawsze zastygli w martwych pozach. Były stróż Cecil zdradza mu kilka ważnych faktów dotyczących magicznego przedmiotu. Tropy w tej sprawie kierują Larry'ego za ocean - do Londynu. Przekonuje on kuratora wystawy, by udzielił mu zgody na podróż do słynnego muzeum w stolicy Wielkiej Brytanii. Na Wyspy wyruszają zaprzyjaźnione z Daleyem historyczne postacie, między innymi prezydent romantyk Teddy Roosevelt i porywczy Attyla. Towarzyszą im syn strażnika, psotna kapucynka oraz poczciwy neandertalczyk Laaa - łudząco podobny do Larry'ego. W desperackiej walce o przyszłość przybyszom pomagają nowi znajomi - ożywieni mieszkańcy brytyjskiego muzeum.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869338.jpg","",[]],"57580747":["Reż.: Paul Greengrass.
Oparta na faktach historia dowódcy amerykańskiego statku, który w kwietniu 2009 roku dobrowolnie został zakładnikiem piratów. U wybrzeży Somalii przestępca Muse (Barkhad Abdi) i jego kompani przejmują kontrolę nad nieuzbrojoną jednostką MV \"Maersk Alabama\", odbywającą rejs do Mombasy. Jej kapitan Richard Phillips (Tom Hanks) naraża własne życie, aby ratować swoich podwładnych. Deklaruje, że odda się w ręce herszta napastników jako zakładnik. Między Richardem i Muse'em rozpoczyna się pełna napięcia rozgrywka, której stawką jest życie. Phillips proponuje napastnikom, że w ramach okupu przekaże im 30 tysięcy dolarów z okrętowego sejfu. Tymczasem przywódca piratów, działający na zlecenie jednego z wpływowych somalijskich polityków, zamierza uwolnić zakładnika w zamian za milionowe odszkodowanie, jakie powinien wypłacić ubezpieczyciel statku. Obraz był nominowany do sześciu Oscarów, m.in. w kategoriach najlepszy film, aktor drugoplanowy i scenariusz adaptowany. Otrzymał także cztery nominacje do Złotych Globów, w tym dla odtwórcy roli tytułowej, Toma Hanksa, laureata dwóch nagród Akademii za grę aktorską w filmach \"Forrest Gump\" i \"Filadelfia\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045259.jpg","",[]],"57580748":["Reż.: Jodie Foster.
Lee Gates (George Clooney), zwany \"guru Wall Street\", jest gospodarzem popularnego programu telewizyjnego, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką show jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia w studiu nadawanego na żywo programu niespodziewanie pojawia się Kyle Budwell (Jack O'Connell).Okazuje się, że za sprawą wskazówek Lee, stracił on na giełdzie wszystkie swoje oszczędności. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli w ciągu doby akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry. Publiczność zamiera z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Reżyserem tego trzymającego w napięciu thrillera jest dwukrotna laureatka Oscara Jodie Foster (\"Oskarżeni\", \"Milczenie owiec\", \"Kontakt\"). Wybitna aktorka nie po raz pierwszy stanęła za kamerą, \"Zakładnik z Wall Street\" jest jej czwartą pełnometrażową produkcją. W główne role wcieliły się hollywoodzkie sławy: George Clooney (\"Syriana\", \"Spadkobiercy\") oraz Julia Roberts (\"Erin Brockovich\", \"Pretty Woman\"). Partneruje im m.in. Jack O'Connell (\"Niezłomny\", \"300: Początek Imperium\"). Obraz angażuje emocjonalnie i zmusza do krytycznego spojrzenia na współczesne media, będąc jednocześnie ciekawym portretem giełdy i rządzących nią praw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994073.jpg","",[]],"57580749":["Ola dowiaduje się, że razem z przyrodnim bratem jej ojca, Danielem, odziedziczyła prawa do łódzkiej kamienicy. Nie ma jednak szansy poznać bliżej krewnego, gdyż po pierwszym spotkaniu mężczyzna zostaje znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Analizując sytuację i tryb życia ofiary, Michał i Beata stwierdzają, że było to samobójstwo. Ola jednak nie ma do tego przekonania i prosi ekipę Ultraviolet o zbadanie dogłębnie tej sprawy. Udaje im się ustalić, że Daniela zamordowano, co zmusza policję do wszczęcia śledztwa.","","",[]],"57580750":["Ola publikuje filmik oczerniający policję, w którym wytyka służbom bezczynność. W efekcie wybucha skandal. Waldemar zakazuje podwładnym kontaktowania się z członkami Ultraviolet. Tymczasem detektywi amatorzy wspierają Olę Serafin w poszukiwaniu dowodów na to, że prawnik prowadzący sprawy reprywatyzacji kamienic na terenie Łodzi jest zamieszany w nielegalne interesy, a współudziałowcem w podejrzanym konsorcjum jest Ilona, bratowa Serafin. Policja wzywa na przesłuchanie Olę i Annę. Obie miały motyw, aby pozbyć się Daniela.","","",[]],"57580751":["Wymarzona
Zostaje zgwałcona młoda kobieta. Detektywi szybko wpadają na trop chorego psychicznie sąsiada ofiary. Jego postać widać na nagraniu z monitoringu w pobliżu miejsca zdarzenia. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana. Detektywi odkrywają, że ktoś prawdopodobnie próbuje wrobić chorego człowieka w przestępstwo, którego nie popełnił. Tymczasem Adam ratuje z opresji modelkę Martynę Bojkowską. Dziewczyna została napadnięta. Niedoszła ofiara zaprasza stróża prawa na kolację. Między nią a Adamem wyraźnie iskrzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57580752":["Przyjaciółki Monika i Natalia wynajmują razem mieszkanie. Monika skończyła studia i od dłuższego czasu szuka pracy. Pewnego dnia postanawia aplikować na stanowisko asystentki prezesa w pewnej firmie. Oferta jest kusząca finansowo, ale pracodawca zastrzega sobie całkowitą dyspozycyjność. Mimo to dziewczyna, która nie przyjmuje do wiadomości argumentów Natalii, umawia się na rozmowę kwalifikacyjną i w krótce podpsuję umowę z przystojnym prezesem. Parę dni później mężczyzna prosi ją, aby towarzyszyła mu podczas ważnego wieczoru biznesowego. Przeradza się on jednak w sporkanie towarzyskie. Pijany prezes żąda od Moniki, aby pojechała z nim do jego domu. Niedługo potem wyjeżdżają razem na dwa dni do pensjonatu, gdzie ma się odbyć kolejne spotkanie biznesowe. Podczas pobytu Monika traci przytomność z powodu kwasicy ketonowej, a jej szef jest zbyt pijany, by jej pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/900750f10cc4ea4c388859c979125ad3",[]],"57580753":["Dominika jest najpiękniejszą dziewczyną na swoim wydziale. Nie wystarcza jej jednak podziw kolegów. Uwielbia umieszczać swoje zdjęcia na portalach społecznościowych, gdzie zbiera komentarze od anonimowych wielbicieli. Ma wielu adoratorów, ale sama jest zapatrzona w barmana Jeremiego - przystojnego lekkoducha i bawidamka. Jej były chłopak Paweł jest bardzo o nią zazdrosny na złość dziewczynie umawia się z Arletą. Jest ona koleżanką Dominiki ze studiów, która tylko udaje jednak jej dobrą przyjaciółkę. W rzeczywistości nie znosi jej za to, że jest ładniejsza od niej. Tymczasem Dominika zaczyna odbierać wiadomości od szalonego wielbiciela. Dziewczyny postanawiają \"zaczaić się\" na stalkera i zgłosić go policji, ale Arleta nieoczekiwanie sabotuje akcję i ucieka do domu. Niebawem Dominika zostaje zaatakowana przez zamaskowanego napastnika, który oblewa ją kwasem solnym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1bcc87e35cc06a181e920b05a5116cf2",["N"]],"57580704":["W Zawierciu kierowcy muszą słono zapłacić już za sam przejazd po terenie pewnego parkingu, nawet jeżeli nie znajdą na nim ani jednego wolnego miejsca. Emil zbada też wzrok urzędników z Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy zdają się nie odróżniać kolorów czerwonego i zielonego. Natomiast w Radomiu prowadzący poszuka niewidocznego drogowskazu, który bez przerwy obserwują ukryci za krzakami policjanci. Przeoczenie tego znaku kosztuje kierowców wiele pieniędzy i punktów karnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc11ea11ea60ddc7ed19e848d07cfd66",["N"]],"57580705":["Emil sprawdzi, jak w rękach nieprzeszkolonego policjanta zachowuje się urządzenie do pomiaru prędkości ISKRA. Z jego pomocą prowadzący odkryje, że jedna z urzędniczek gorzowskiego starostwa - nie ruszając się z miejsca - wraz z biurkiem przemieszcza się z prędkością 57km/h. Oprócz tego widzowi usłyszą też o błędzie policjantów, którzy po wystawieniu mandatu z 6 punktami karnymi do systemu wpisali punktów 10. Kolejnym tematem będzie fotoradar w Łodzi, który w opinii biegłego jest nieprawidłowo ustawiony. Urządzenie zebrało już żniwo w liczbie co najmniej 93 ofiar niezasłużonych mandatów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec8ce34d83f10b58f34af2f9d67a37f5",["N"]],"57580706":["Niestety, nawet na płatnych autostradach można natknąć się na dzikie zwierzęta czy zaśmiecające jezdnię śruby, wkręty, opony i butelki. Te przedmioty mogą uszkodzić przejeżdżające trasą samochody, a w efekcie stać się zagrożeniem dla zdrowia i życia pasażerów. Ani ubezpieczyciel, ani zarządca autostrady nie czują się odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Emil odwiedzi również Szczecin, którego władze zarabiają na źle oznaczonej strefie płatnego parkowania. Prowadzący przyjrzy się także innym nieprawidłowościom, które mają miejsce na ulicach tego miasta. Również w Bydgoszczy panuje duży bałagan. Można tam znaleźć wykluczające się znaki drogowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2027a2a6b04a747ec719837832255e5b",["N"]],"57580707":["Drogówka z Zamościa zatrzymała pewnego kierowcę pod zarzutem jazdy z prędkością ponad 100 km/h, podczas gdy licznik jego samochodu wyświetlał niewiele ponad 50 km/h. Badając tę sprawę, Emil przekona się, że zamojscy policjanci zawsze pozostają czujni i nawet po pracy lubią gnębić kierowców. W trakcie wizyty na tamtejszej komendzie prowadzący padnie ofiarą fałszywych oskarżeń o nieprawidłowe parkowanie. Emil uda się również do Warszawy, gdzie Straż Miejska wykorzystywała złe oznaczenie drogi, by naciągać właścicieli samochodów na koszty holowania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9341b9f3ed70f35fe706c066112305f",["N"]],"57580708":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"57580709":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",["JM"]],"57580710":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"57580711":["Prow.: Sarah Parcak, Dan Snow.
Dan Snow wraz z dr Sarah Parcak odnajdują ślady wikingów w Ameryce.","","",[]],"57580712":["Prow.: Sarah Parcak, Dan Snow.
Dan Snow wraz z dr Sarah Parcak odnajdują ślady wikingów w Ameryce.","","",[]],"57580713":["Reż.: Mike Rudin.
Samolot linii Malaysian Airlines - lot MH17 - został zestrzelony nad granicą Ukrainy. Zginęło wówczas aż 298 osób, pasażerów i członków załogi. Według oficjalnego śledztwa winnymi tej tragedii są rosyjscy mocodawcy oraz separatyści. Niektórzy odpowiedzialnością za to wydarzenie obarczają rząd Ukrainy a nawet CIA. W dokumencie \"Kto zestrzelił samolot MH17?\", autorzy filmu przeanalizują całą sytuację w oparciu o zeznania świadków, zdjęcia satelitarne, tajne nagrania wideo oraz wypowiedzi ekspertów.","","",[]],"57580714":["11 marca 2011 roku doszło do katastrofy w elektrowni jądrowej Fukushima Dai-Ichi. Bezpośrednią przyczyną awarii była 14-metrowa fala tsunami, która przedarła się przez mur oporowy i zalała położone niżej spalinowe generatory. Woda zniszczyła także potężne zbiorniki paliwa do agregatów. Spowodowało to problemy z chłodzeniem reaktorów, a w konsekwencji skoki ciśnienia i eksplozję wodoru. Wypadek ten miał ogromny wpływ na myślenie o energii czerpanej z atomu.","","",[]],"57580715":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"57580716":["Wilgotny las iglasty ciągnie się tysiącami kilometrów wzdłuż wybrzeża Ameryki Północnej: od północnej Kalifornii po południową Alaskę. Krajobraz ten jest ukształtowany przez lodowce i ograniczony przez łańcuch górski. W wilgotnych lasach iglastych Kanady rosną jedne z największych drzew na świecie. Ta wyjątkowa kraina tętni życiem. Wzdłuż linii brzegowej środowisko morskie łączy się z lądowym, tworząc niezwykłe spektakle przyrody. Żyją tu m.in. niedźwiedzie grizzly, bieliki amerykańskie i wilki.","","",[]],"57580717":["Reż.: Mike Birkhead.
David Attenborough opowiada o największych ptakach-nielotach, od ptaków kiwi i emu po wielkie, wymarłe mamutaki z Madagaskaru.","","",[]],"57580718":["David Attenborough przybliża historie dwóch gatunków zwierząt, które wywołały duże zamieszanie w świecie nauki. Przypomina okoliczności dyskusji z początku XX wieku, których tematem stały się pętówki babienice, a także szczegóły największej naukowej debaty epoki wiktoriańskiej, której tematem stał się australijski dziobak.","","",[]],"57580719":["Kieł narwala był inspiracją dla artystów, a także przyczynił się do powstania mitu o jednorożcu. Do dziś pozostaje w dużej mierze naukową zagadką.","","",[]],"57580720":["Reż.: Stephen Dunleavy.
David analizuje dwa przykłady zwierzęcych zachowań, które od lat stanowią zagadkę dla naukowców.","","",[]],"57580721":["Reż.: Hilary Jeffkins.
David Attenborough przygląda się dwóm stworzeniom, które wyróżniają się w świecie natury. Omawia budowę żyrafy, która słynie ze swojej długiej szyi, a także kameleona, który dysponuje wyjątkowo długim językiem. Oba zwierzęta wykorzystują swoje cechy charakterystyczne na co dzień.","","",[]],"57580722":["Prow.: Michael Scott.
Opowieść o turystycznym raju - Grecji. Twórcy przybliżą jej dostojną architekturę, malownicze plaże, serdeczną gościnność, pyszne jedzenie, mity oraz ciekawą historię. Podróż jest przepełniona zapierającymi dech w piersiach widokami oraz spotkaniami z niezwykłymi ludźmi.","","",[]],"57580723":["Prow.: Michael Scott.
Opowieść o turystycznym raju - Grecji. Twórcy przybliżą jej dostojną architekturę, malownicze plaże, serdeczną gościnność, pyszne jedzenie, mity oraz ciekawą historię. Podróż jest przepełniona zapierającymi dech w piersiach widokami oraz spotkaniami z niezwykłymi ludźmi.","","",[]],"57580724":["Narrator, Cillian Murphy, ujawnia niesamowitych, zaskakujących i wytrzymałych mieszkańców Atlantyku - zarówno zwierząt, jak i ludzi. Codziennie stawiają oni czoła najdzikszemu oceanowi świata.","","",[]],"57580725":["Narrator, Cillian Murphy, ujawnia niesamowitych, zaskakujących i wytrzymałych mieszkańców Atlantyku - zarówno zwierząt, jak i ludzi. Codziennie stawiają oni czoła najdzikszemu oceanowi świata.","","",[]],"57580726":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04a2014f6538b0858173ae4a9c02786f",["JM"]],"57580727":["Opactwo cystersów w Lubiążu znane jest jako miejsce, w którym w czasie II wojny światowej działała wciąż nieodnaleziona podziemna fabryka oraz jako miejsce ukrywania przez nazistów skarbów. Zupełnie nieznana jest powojenna historia klasztoru, w którym urządzono tzw. obóz filtracyjny dla zwalnianych z niewoli jeńców radzieckich. Próby wyjaśnienia tej tajemnicy w 1986 roku zostały niespodziewanie przerwane na polecenie ówczesnego ministra spraw wewnętrznych. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane tym zabytkiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7547765905173f0b5ef8413e1d2fce8",["JM"]],"57580728":["Na Zalewie Szczecińskim alianckie samoloty zatopiły statek \"Artushof\", którego ładunek budzi niemałe zdziwienie. W jego magazynach znajdowało się m.in. 38 słupów grafitowo-węglowych oraz pół tony grafitu prasowanego w rolkach. Twórcy programu zastanawiają się czy mógł to być materiał dla reaktora atomowego oraz czy statek miał je wyładować w przystani w pobliżu tajnego ośrodka \"Luftmuna\" w miejscowości Speck . Na jego terenie znajduje się okrągły basen o głębokości 7 metrów, niezwykle podobny do basenu w Haigerloch, w którym wojska amerykańskie odkryły niemiecki reaktor nuklearny. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane z ta historią.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cd33e2251805c532a77856980f9ad8a",["JM"]],"57580729":["Bogusław Wołoszański odkrywa kolejne tajemnice historii minionego stulecia. Mimo iż fascynująca historia XX wieku, powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący w tym odcinku opowie o niemieckim konserwatorze - Güntherze Grundmannie. Mężczyzna pozostawił listę składnic znajdujących się na Dolnym Śląsku, do których zwożono najcenniejsze zabytki niemieckiej kultury. Twórcy programu próbują odpowiedzieć, czy lista ta była zaszyfrowana, aby uniemożliwić jej odczytanie i odnalezienie niezwykle wartościowych magazynów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fc63a8022e3211cb77809b1a105e1468",["JM"]],"57580730":["Ekipa kontynuuje podróż po Amazonii. Poznaje Indian i spotyka ciekawe zwierzęta, złocistego aguri, trójpalczastego leniwca, papugi, małpy, tukany. Otoczenie zachwyca bogactwem fauny i flory. Przychodzi czas na eksperymentalne łowy i poszukiwanie gatunków ryb nieznanych Europejczykom. Tym razem wędkarze mierzą się z krwiożerczymi piraniami, roślinożernymi morokoto i tutejszymi sumami uzbrojonymi w niebezpieczne kolce jadowe. W nocnych ciemnościach podziwiają złowioną tuż przed zachodem słońca olbrzymią payarę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3185b5d11e0dcbaec0fdf4b50de1b99",[]],"57580731":["Dziś dobiega końca wenezuelska przygoda ekipy z egzotycznymi rybami. Widzowie poznają kolejne gatunki ryb, wśród których dominuje niezwykle barwny bass pavon oraz nieduża, zębata ryba hibao. Bogactwo amazońskiej przyrody wystarczająco rekompensuje wędkarski niedosyt, spowodowany urwanymi i niewyholowanymi okazami, czy poniszczonymi woblerami. Kilkunastodniowy pobyt w wiosce indiańskiej na długo pozostanie w pamięci uczestników, inspirując ich do kolejnej wizyty za oceanem i poznawania cudów przyrody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3faec9847b3b1e7006f72c7397f0e081",[]],"57580732":["Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.","","",["JM"]],"57580733":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04a2014f6538b0858173ae4a9c02786f",["JM"]],"57580734":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/31489af6be0f3d663b0500aba4e9858c",["N"]],"57580735":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/842ebb1d90654691eebde1c392da53ac",["N"]],"57580736":["Dominik, podopieczny Pawła Nastuli, przeżywa kryzys i zaniedbuje treningi. Tymczasem Renata Naczaj przygotowała swoich zawodników do Mistrzostw Mazowsza MMA. Widzowie przekonają się, jak poradzą sobie m.in. Oskar i Bartek. Poznają również Dawida \"Harnasia\", który jest znany w środowisku MMA z tego, że przegrywa walkę za walką. Chłopak nie traci jednak nadziei i wierzy, że w końcu odniesie pierwszy sukces. Za serce do walki podziwiają go zawodnicy i trenerzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c0d5b982304c7b7996f6f9e1e6d6ff7",["N"]],"57580737":["Ciąg dalszy historii Dawida \"Harnasia\" Harasa, zawodnika który dotąd nie zwyciężył w żadnej walce. Wszystkie dziesięć pojedynków, w których brał udział, zakończyło się porażką. Widzowie przekonają się, czy pod okiem trenerki Renaty Naczaj wreszcie pokona złą passę i uda mu się odnieść pierwsze zwycięstwo na zbliżającej się gali w Ostrołęce. Tymczasem Patryk ma dopiero 17 lat, lecz nie ma godnego rywala na krajowym ringu, wszystkich przeciwników w swojej kategorii już pokonał. Menadżerowie szukają dla niego rywala w Szwajcarii i Niemczech.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7e10abc958c2ab33051b49fe2773802",["N"]],"57581059":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"57581060":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"57581061":["Reż.: Ray Patterson.
Sympatyczny pies Scooby-Doo ma dosyć bycia tchórzliwym nieudacznikiem i postanawia się zmienić. W tym celu planuje zrobienie prawdziwiej kariery aktorskiej w Hollywood. Mimo że Fred, Daphne i Velma nie pochwalają jego decyzji, Scooby zamierza wcielać się w role wielkich bohaterów. Liczy na to, że grając Supermana lub jednego z nieustraszonych szeryfów Dzikiego Zachodu pokona swoja prawdziwą naturę fajtłapy.","","",[]],"57581062":["Reż.: Renny Harlin.
Morgan Adams (Geena Davis) jest kobietą o duszy pirata. Po ojcu dziedziczy statek i przejmuje dowództwo nad załogą. Celem Morgan jest dotarcie do miejsca, gdzie ukryty jest wielki skarb. Ojciec przywódczyni korsarzy zostawił jej jedną trzecią mapy prowadzącej do bogactwa. Przed śmiercią kazał on wytatuować sobie ją na czaszce. Mapa zapisana jest po łacinie. Morgan kupuje więc uczonego niewolnika, Williama Shawa (Matthew Modine), który pomaga jej odczytać cenne wskazówki. Jednak jego największą zaletą jest odwaga i chęć przeżycia przygody. Razem z Morgan tworzą dobraną parę i rozpoczynają poszukiwania skarbu. Wówczas orientują się, że mają przeciwnika. Jest nim wujek Morgan, brat zabitego herszta bandy - Dawg Brown (Frank Langella). On również posiada część mapy i zrobi wszystko, by zdobyć fortunę. Rozpoczyna się bezwzględny pojedynek dwojga krewnych. Obraz ten jest pastiszem filmów o piratach, pełen scen walk, brawurowych ucieczek i spektakularnych popisów kaskaderów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045743.jpg","",[]],"57581063":["Twórcy programu sprawdzą, czym jest kwas askorbinowy, występujący w wielu produktach żywnościowych. Przedstawiony zostanie reportaż o niemieckiej badaczce, która zbudowała w Indonezji instalację do przerabiania odpadów na paliwo. Widzowie zobaczą też cztery różne propozycje wykorzystania starego pieczywa w nowych potrawach. Będą mieli również okazję zgadnąć, co oznaczają przedmioty używane w latach 50- tych ubiegłego wieku. Pojawi się m.in. żelazko i metalowa kula z dziurami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040490.jpg","",["N"]],"57581064":["Widzowie dowiedzą się, dlaczego posty niektórych znajomych w mediach społecznościowych widzi się często, a innych rzadko lub wcale. Poznają też algorytm, który o tym decyduje. Ekipa odwiedzi fabrykę pieczywa głęboko mrożonego. Pokaże proces produkcji bułek i chleba na masową skalę. Sprawdzi, czym różni się przygotowywanie pieczywa w ten sposób od wypieków z piekarni. Opuszczoną przez ludzi wioskę rybacką na Morzu Wschodniochińskim opanowały rośliny. Budynki są malowniczo obrośnięte, co przyciąga w to miejsce turystów. Pojawią się również ciekawostki o płytach winylowych, których sprzedaż rośnie.","","",[]],"57581065":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["N"]],"57581066":["Gościem odcinka jest Kabaret Moralnego Niepokoju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2041217.jpg","",["AD"]],"57581067":["Reż.: Oliver Daly.
Robot-pies jest tajnym projektem powstałym z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej sztucznej inteligencji na świecie. Wynalazek ma służyć do ochrony żołnierzy na polu bitwy. Niespodziewanie wydostaje się on z ośrodka badawczego i zostaje znaleziony przez nastoletniego Milesa (Alex Neustaedter). Dzięki przyjaźni z niezwykłym czworonogiem chłopak nabiera wiary w siebie i poznaje Sarę (Becky G). Sytuacja się skomplikuje, gdy pojawią się wojskowi, którzy chcą odzyskać swoją maszynę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045744.jpg","",[]],"57581068":["Reż.: Gary Winick.
Rok 1987. Zakompleksiona nastolatka Jenna Rink (Christa B. Allen) marzy o tym, aby jak najszybciej dorosnąć. Ograniczają ją nadopiekuńczy rodzice, koledzy w szkole ignorują, a chłopak, który jej się podoba, nawet nie zna jej imienia. W dzień swoich trzynastych urodzin dziewczyna zaprasza kolegów na przyjęcie. Impreza kończy się katastrofą. Jenna wypowiada wtedy życzenie, które nieoczekiwanie się spełnia. Jest rok 2004. Dziewczynka staje się atrakcyjną i pewną siebie trzydziestolatką (Jennifer Garner). Ma prestiżową pracę - jest wydawcą odnoszącego sukcesy magazynu, wspaniałą garderobę i mieszka w pięknym apartamencie na Piątej Alei. Jest popularna i lubiana. Ma też chłopaka grającego w hokeja. Uświadamia sobie jednak, że jej nowe życie nie jest wcale idealne. Jenna, w której pozostał umysł kilkunastolatki, musi stawić czoła piętrzącym się przed nią trudnościom i odnaleźć się w nowej, \"dorosłej\" rzeczywistości. Szuka również swojego przyjaciela z dzieciństwa, Matta (Mark Ruffalo). Jednak kiedy go znajduje, okazuje się, że jest on już zupełnie inną osobą, niż ta, którą znała. Jenna dochodzi do wniosku, że znowu chciałaby mieć trzynaście lat. Doskonała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1913303.jpg","",["N"]],"57581069":["Program wyjaśni, czym jest ślad węglowy i jak można wpływać na jego zmniejszenie. Ekipa opowie o inicjatywie na rzecz umieszczania na opakowaniach produktów informacji na temat śladu węglowego. Twórcy spróbują odtworzyć w domowych warunkach znane przekąski, takie jak chipsy czy paluszki oblane czekoladą. Odbędzie się również wyprawa na radioaktywną latarnię Aniwa, którą chętnie odwiedzają turyści. Pojawi się też reportaż o kobiecie, która została rodziną zastępczą dla tzw. kangurów rdzawoszyich.","","",[]],"57581070":["Reż.: Kevin Bray.
Po latach służby w oddziale sił specjalnych Chris Vaughn (The Rock) powraca w rodzinne strony, do miasteczka Ferguson w stanie Waszyngton. W domu czekają na niego rodzice, siostra Michelle (Kristen Wilson) i nastoletni brat Pete (Khleo Thomas). Chris szybko zauważa, jak bardzo zmieniło się Ferguson od czasu jego wyjazdu. W spokojnym niegdyś miasteczku panuje korupcja i narkomania. Wielki tartak należący do jego ojca, źródło utrzymania wielu rodzin, został zamknięty. Była dziewczyna komandosa, Deni (Ashley Scott), została striptizerką w kasynie, a mieszkańcy są terroryzowani przez bandytów. Vaughn odkrywa, że doprowadziła do tego budowa salonu gry, którego właścicielem jest jego szkolny rywal, Jay Hamilton (Neal McDonough). Vaughn postanawia pomóc zastraszonym mieszkańcom i przywrócić porządek w mieście. Wspiera go dawny kumpel, Ray Templeton (Johnny Knoxville). Niebawem Chris staje do wyborów na nowego szeryfa. \"Z podniesionym czołem\" Kevina Braya to nowa wersja legendarnego filmu akcji w reżyserii Phila Karlsona z początku lat 70. XX w. Za kanwę opowieści posłużyła scenarzystom pierwotna wersja scenariusza, napisana przez Morta Briskina. Oryginał doczekał się dwóch sequeli i serialu telewizyjnego. Pierwowzorem głównego bohatera był autentyczny szeryf Buford Pusser.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045262.jpg","",[]],"57581071":["Reż.: Jason Cabell.
Duża partia kokainy przemycanej z Meksyku do Kanady przez Stany Zjednoczone jest gubiona po drodze w tajemniczych okolicznościach. Przywódca kartelu (Barry Pepper) przydziela do wyjaśnienia tej sprawy dwóch najlepszych pracowników, Cooka (Nicolas Cage) oraz Mana (Laurence Fishburne). Mężczyźni mają za zadanie dowiedzieć się, na czym polega problem z prawidłowym przekazem towaru. Udają się w niebezpieczną podróż. Przekraczają granice kolejnych państw, aby sprawdzić funkcjonowanie skomplikowanego łańcucha dostaw na rynku narkotykowym. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy posłańcy usiłują uciec przed ścigającymi ich agentami federalnymi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044220.jpg","",[]],"57581072":["Gwiazdą odcinka jest rybnicki Kabaret Młodych Panów.","","",["AD"]],"57581073":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Skeczów Męczących.","","",["AD"]],"57581074":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Eksperci przeprowadzają szczegółowe badania, by poznać przyczyny wielu spośród tych zgonów. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880968.jpg","",["N"]],"57581075":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57581076":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57581077":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57581078":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57581079":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57581080":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57581081":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57581082":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57581083":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"57581084":["W tym odcinku Gordon Ramsay ratuje włoskie bistro Bella Gianna's w Congers w Nowym Jorku.","","",[]],"57581085":["Reż.: Kirsten Sheridan.
Nowy Jork. Utalentowana wiolonczelistka Lyla Novacek (Keri Russell) poznaje członka słynnej irlandzkiej grupy rockowej, Louisa Connelly'ego (Jonathan Rhys Meyers). Młodzi zakochują się w sobie, jednak na drodze do ich szczęścia staje zaborczy i surowy ojciec dziewczyny, Thomas (William Sadler). Zabrania jej spotkań z muzykiem i nakazuje poświecenie się własnej karierze. Niebawem Lyla odkrywa, że spodziewa się dziecka Louisa. To prawdziwy cios dla ambitnego Novacka. Podczas kolejnej gwałtownej kłótni dziewczyna, będąca już w zaawansowanej ciąży, wybiega z domu na ulicę wprost pod rozpędzone auto. Po odzyskaniu przytomności dowiaduje się, że maleństwa nie udało się uratować. Mija 11 lat. Umierający Thomas wyznaje córce, że jej syn żyje i mieszka w sierocińcu. Lyla natychmiast wyrusza na jego poszukiwanie. Okazuje się, że Evan (Freddie Highmore) jest małym geniuszem, wykazującym olbrzymi talent muzyczny. Chłopiec nie przestaje wierzyć, że jego rodzice żyją i kiedyś go odnajdą. W końcu, prowadzony przez muzykę, decyduje się uciec, aby odnaleźć bliskich. Trafia do Nowego Jorku. Tam poznaje m.in. Maxa Wallace'a (Robin Williams), artystę, który uczy bezdomne dzieci grać, aby mogły występować na ulicach. Zachwycony jego talentem dorosły nadaje mu przydomek \"August Rush\" i stara się zrobić wszystko, aby nowy podopieczny nigdy go nie opuścił.","","",[]],"57581086":["Reż.: Christian Duguay.
Grupa przyjaciół, miłośników sportów ekstremalnych, wyrusza w austriackie Alpy. Mają tu nakręcić reklamę, prezentującą ich popisy na snowboardzie. W wyprawie uczestniczą: operator Will (Devon Sawa), Ian (Rufus Sewell), Jeffrey (Rupert Graves) oraz miłośnicy jazdy na desce Chloe (Bridgette Wilson), Kittie (Jana Pallaske) oraz Silo (Joe Absolom). Tuż przy granicy z byłą Jugosławią zespół natrafia na kryjówkę serbskiego zbrodniarza wojennego, Slobodana Pavlova (Klaus Löwitsch ), który sfingował swoją śmierć, i jego partnerki Yany (Liliana Komorowska). Ponieważ przez przypadek zostaje on sfilmowany całej grupie grozi niebezpieczeństwo. By ocalić życie, decydują się szaleńczą ucieczkę przez góry. Pavlov i jego ludzie wyruszają w pościg za filmowcami.","","",[]],"57581087":["Na bazarze banda skinów atakuje Białorusina. Jeden z napastników, Sławek, nagrywa zajście telefonem komórkowym. Do zgłoszenia szybko przyjeżdżają posterunkowa Ola Wysocka i aspirant Mikołaj Białach. Mężczyzna jest doświadczonym policjantem, a kobieta dopiero zaczyna w tym zawodzie. Po krótkim pościgu Mikołaj łapie Sławka. Chłopak grozi funkcjonariuszom. Kolejne wezwanie dotyczy mężczyzny awanturującego się na klatce schodowej. Na miejscu policjanci zastają ubranego w ślubny garnitur pijanego Zenka, który próbuje wyważyć łomem drzwi do własnego mieszkania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3c8ef24e6f8d78c58cabe3d3491949d4",["N"]],"57581088":["Patrol jedzie do jubilera, którego zakład został napadnięty. Bandyci uciekli, pozostawiając poturbowanego sprzedawcę Wojciecha. Mężczyzna jest chętny do współpracy z policją, ale sierżant sztabowy Monika Kownacka podejrzewa, że nie mówi im on całej prawdy. Posterunkowy Krzysztof Zapała, który podczas akcji złamał procedury, obawia się, że będzie miał kłopoty. Czeka go jednak zaskoczenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d493c97b7673cceba2f36fc8a3a8ff",["N"]],"57581089":["Policjanci zostają wezwani przez sprzedawcę z osiedlowego sklepu, który przyłapał na kradzieży chłopaka. Nastolatek nie wygląda na złodzieja i jest bardzo przestraszony. Tymczasem właściciel twierdzi, że ukradł on towar o znacznej wartości i żąda dla niego surowej kary. Chłopak nie chce jednak powiedzieć jak się nazywa i nie ma przy sobie dokumentów. Następnie Ola i Mikołaj interweniują podczas domowej awantury. Małżonkowie mówią policjantom, że już się pogodzili. Funkcjonariuszy niepokoją jednak widoczne w mieszkaniu ślady bójki oraz obecne na miejscu przestraszone dziecko. Posterunkowa Ola zostawia mu swój numer telefonu. Wkrótce sprawy przybierają niespodziewany obrót.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4a4f6413436720f1f752ab14f6f05aa",["N"]],"57581090":["Policjanci ratują z opresji sterroryzowanego przez bandytów studenta prawa Dominika. Zamaskowani przestępcy zmusili go do kopania grobu. Chłopak nie ma pojęcia, dlaczego został tak potraktowany. Wkrótce okazuje się, że to nie koniec problemów Dominika. Następnie patrolujący ulice policjanci znajdują na ławce w parku dziewczynę będącą pod wpływem narkotyków. Odwożą ją do domu, gdzie zastają jej ojca i brata. Krzysiek zauważa coś niepokojącego. Policjanci postanawiają przyjrzeć się sprawie z bliska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9cd5d26105c9ac0371b4422eb269a50",["N"]],"57581091":["Na ulicy niemal dochodzi do linczu na strażniku miejskim, który wypisuje mandat handlarce. Policjanci interweniują podczas awantury, co rejestruje dziennikarz lokalnej telewizji. Jego reportaż ukazuje funkcjonariuszy jako bezwzględnych służbistów. Następnie policjanci zostają wezwani do dwóch kłócących 60-letnich sąsiadek. Konflikt dotyczy psa, który niszczy kwiaty w ogrodzie jednej z nich. Funkcjonariusze przypadkiem odkrywają w pobliżu uprawę marihuany. Na jaw wychodzi rodzinny dramat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/601a28b61a550082713492bd4ec8d23c",["N"]],"57581092":["Prow.: Paweł Orleański.
Program popularnonaukowy, którego twórcy prezentują rozmaite ciekawostki z różnych stron świata.","","",["N"]],"57581093":["Reż.: Fred Toye.
Podczas koncertu rockowego w parku dochodzi do zamieszek. Na miejscu ginie niewinna kobieta. Przy pomocy szczegółowych badań udaje się ustalić, że prawdziwą przyczyną jej śmierci było niebezpieczne promieniowanie. Mac musi szybko odnaleźć źródło tej zagadkowej śmierci, aby uratować członka swojego zespołu. Trop prowadzi do biblioteki, gdzie są wykorzystywane specjalne substancje do archiwizacji starych woluminów.","","",["N"]],"57581094":["Reż.: Matt Earl Beesley.
Detektyw Taylor leci do Waszyngtonu, gdzie ma zeznawać przed sądem. Gdy odkrywa, że na pokładzie samolotu popełniono morderstwo, a przy ofierze znajduje odznakę szeryfa federalnego, rozpoczyna dochodzenie. Na liście pasażerów brak nazwiska zabitego stróża prawa, a jego rysopis bardziej pasuje do innego ciała, które właśnie zostało odkryte w motelu. Mac kontaktuje się z laboratorium kryminalistycznym. Stella ustala, że przesłane przez niego odciski palców ofiary należą do poszukiwanego handlarza narkotyków. Adam znajduje zaginioną broń prawdziwego szeryfa, a autopsja potwierdza, że zamordowany kryminalista wcześniej brał udział w bójce w motelu. Mac i jego ekipa mają czterdziestu potencjalnych świadków i podejrzanych jednocześnie, i niewiele czasu, by ustalić, który z nich miał motyw, by popełnić zbrodnię.","","",["N"]],"57581095":["Reż.: Jesse V. Johnson.
Dave (Ross McCall), Keith (Luke Massy) i Ned (Nicky Holender) są fanatycznymi kibicami klubu West Ham United. Skazani za udział w licznych rozbojach, odbywają karę więzienia w jednym z zakładów w Wielkiej Brytanii. Po bójce z odsiadującymi podobne kary fanami Chelsea Londyn zostają przeniesieni do innego więzienia, w którym rządzi Duży Marc (Graham McTavish), szef grupy zagorzałych kibiców Millwall FC. Mężczyzna jest chroniony przez skorumpowane władze zakładu, z przekupną strażniczką Veronicą (Marina Sirtis) na czele. Wkrótce Dave i jego koledzy zawiązują sojusz z Maksem (Timothy Murphy), szefem grupy Rosjan powiązanych z mafią. Pomaga im też strażnik Arthur (Treva Etienne). Tymczasem konflikt z kibicami Millwall nasila się, doprowadzając do coraz częstszych konfrontacji. Kontynuacja filmu Lexi Alexander z 2005 roku. W jednej z ról Nicky Holender, były profesjonalny piłkarz, który grał m.in. w Los Angeles Galaxy.","","",[]],"57581096":["
Improwizowane parodie oper mydlanych, w wykonaniu znanych artystów kabaretowych. Tuż przed wejściem na scenę aktorzy dowiadują się, z kim i o czym będą rozmawiać. Ustalone zostaje tylko zdanie kończące daną scenkę, które wymyśla pomysłodawca programu, Dariusz Kamys. Bohaterami tego oryginalnego serialu są członkowie rodziny Owensów, ich przyjaciele i wrogowie. Motyw przewodni stanowią poszukiwania spadkobiercy fortuny Jonathana Owensa, który, choć ma troje dzieci, nie doczekał się jeszcze wnuka. Jednak ani naturalne sposoby, ani oszustwa, adopcje, czy eksperymenty genetyczne szalonego doktora Dreyfusa nie przynoszą ostatecznie rezultatu. Występują: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin i Michał Wójcikowie, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers oraz Wojtek Tremiszewski. Przed publicznością prezentują się również goście specjalni, a wśród nich Elżbieta Zapendowska, Andrzej Grabowski, Marek Siudym, Piotr Pręgowski i Zygmunt Chajzer.","","",["AD"]],"57581097":["Gangsta-dewasta
Anusiak, Konieczko i Czesio zostają okradzeni przez szkolnych bandytów z VI C. Na ratunek chłopakom spieszy paladyn Siepacz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1267",["AD"]],"57581098":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"57581099":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57581100":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57581101":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57581102":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57580948":["Głosy
Nastolatek ucieka z ośrodka odwykowego. Wcześniej rani swojego opiekuna. Następnie atakuje wuja, którego niemal zabija. Razem z chłopakiem znika jego siostra. Detektywi muszą dociec, czy dziewczyna pomogła bratu w ucieczce czy też jest jego kolejną ofiarą. Krystian znajduje w rzeczach Eweliny ulotkę, reklamującą przychodnię psychologiczną. Obawia się, że żona nie mówi mu o wszystkich swoich problemach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57580949":["Wiejska sielanka
Mężczyzna więzi i torturuje kobietę. Ofierze udaje się zbiec i dotrzeć na komisariat. Porywacz ginie w tracie policyjnej interwencji. Okazuje się jednak, że miał wspólnika. Natalia i Kuba wpadają na trop dramatycznych wydarzeń sprzed lat, o których nikt nie chce rozmawiać. Jakub zamierza wziąć pożyczkę, jednak jego wniosek zostaje odrzucony przez bank. Okazuje się, że mężczyzna jest zadłużony na ponad sto tysięcy złotych. Przerażony detektyw nie ma pojęcia, skąd wziął się ten dług. Uświadamia sobie jednak, że niedawno zgubił dowód osobisty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57580950":["Między nami, modelkami
Do Maksa przyjeżdża jego dawna miłość Maria. Ma mu pomóc w przekonywaniu sponsorów do najnowszego filmu. Wszyscy są oczarowani piękną, znaną i bogatą modelką. Kiedyś była ona wzorem dla Frani, teraz staje się dla Małgosi, której obiecuje wielką karierę w świecie mody. Nie znosi jej tylko Konrad, który wciąż pamięta, jak Maks cierpiał po jej odejściu. Wkrótce także niania zniechęca się do Marii, ponieważ widzi, jak bezwzględna jest jej dawna idolka. Pierwsze niepowodzenia w świecie mody są dla Małgosi prawdziwą tragedią. Maria nie wspiera jej jednak, ale swoimi komentarzami wpędza w jeszcze większe kompleksy. Zapomina również o obiecanej Maksowi wyprawie do Międzyzdrojów i ponownie opuszcza go bez pożegnania.","","",["N"]],"57580951":["Rodzinne przepychanki
W domu Maksa Skalskiego zapchała się rura i trzeba było wezwać hydraulika - wuja Frani. Maks nie pozwala Małgosi iść na urodziny koleżanki, obawia się bowiem, że będzie się tam całować z chłopakami. Frania obiecuje wstawić się za nią w sprzyjającym momencie. Wuj hydraulik przyprowadza ze sobą wnuczkę, Majkę. Po jakimś czasie Frania zastaje Majkę i Adasia całujących się pod prysznicem. Kiedy Maks dowiaduje się o tym, jest dumny z syna. W tej sytuacji Frania jeszcze raz próbuje przekonać go, że Małgosi nic nie grozi na imprezie u koleżanki. Nieoczekiwanie zastaje Maksa samego pod prysznicem.","","",["N"]],"57580952":["Wymarzona Wigilia
Na święta Maks planuje wyjechać z Karoliną do Wrocławia, by poprowadzić koncert charytatywny. Frania jest oburzona, że dzieci spędzą Wigilię bez ojca. Jej zdumienie narasta, gdy dowiaduje się, że co roku prezenty pod choinkę małym Skalskim kupowała asystentka Maksa. Niania przekonuje go, że najważniejsze są prezenty kupione osobiście. Tymczasem dowiaduje się od Konrada, że jak co roku pan Skalski przekaże personelowi nagrody pieniężne. Na konto swej przyszłej wypłaty Frania kupuje dzieciom prezenty. Jednak zamiast gotówki Frania otrzymuje prezent \"od serca\" - antyczny wazonik. Aby spłacić debet, zastawia prezent w lombardzie.","","",["N"]],"57580953":["Nie będę Julią
Do Maksa przychodzi jego znajomy reżyser teatralny, Ryszard. Zamierza wystawić \"Romea i Julię\" i poszukuje odtwórczyni głównej roli. W oko wpada mu Frania, która jest zachwycona perspektywą grania na scenie. Maks stara się ją przekonać, że nie ma talentu, co przynosi odwrotny skutek. Skalski jest niepocieszony, tym bardziej że bez niani w domu panuje bałagan. Przypadkowo Karolina dowiaduje się, że Ryszard zatrudnił Franię tylko dlatego, żeby jego przedstawienie poniosło klapę...","","",["N"]],"57580954":["Wymarzone wakacje
Maks postanawia zabrać dzieci i Franię na wczasy. Karolina także bierze urlop i planuje wyjazd z tajemniczym senatorem. Jednak w drodze na lotnisko okazuje się, że z powodu śnieżycy wszystkie loty zostały odwołane. Skalscy, Frania, Karolina oraz Konrad znajdują schronienie w domu mamy Frani - Teresy. Przygotowując posiłek Frania znajduje w zamrożonym kurczaku liścik rzeźnika do Teresy. Podejrzewa matkę o romans.","","",["N"]],"57580955":["Przerwijcie ślub, ja wysiadam
Do Maksa przyjeżdża jego siostra Joanna ze swoim narzeczonym - angielskim dyplomatą Nigelem. Podekscytowana Frania wpada na pomysł, żeby ich wesele urządzić w domu Skalskich. Maks przyjmuje ten pomysł z entuzjazmem. Gdy przygotowania ruszają pełną parą, okazuje się, że Joanna bardziej niż przyszłym mężem interesuje się swoim szoferem - Jakubem. Wtedy Frania zaczyna robić wszystko, żeby nie dopuścić do ślubu.","","",["N"]],"57580956":["Materialistka
Frania spotyka na przyjęciu Ankę, swoją dawną koleżankę z Pragi, która zrobiła karierę dzięki małżeństwu z bogatym mężczyzną. Anka namawia Franię na randkę z przyjacielem męża, równie zamożnym biznesmenem Waldemarem. Frania początkowo nie ma na to ochoty, ale w końcu postanawia spróbować. Okazuje się, że Waldemar, wprawdzie miły, dowcipny i bardzo bogaty, ma siedemdziesiąt lat. Frania daje się jednak zaprosić na podróż do Paryża.","","",["N"]],"57580957":["Oda do Kayah
W odwiedziny do Skalskich przychodzi ojciec Karoliny, Witold. Okazuje się sympatycznym starszym panem z wielkim poczuciem humoru. Witold zaprzyjaźnia się z Franią i zaprasza ją na koncert Kayah. Frania jest tym bardzo podekscytowana. Karolina udaje, że przyjaźń niani i Witolda nic ją nie obchodzi, ale jest bardzo zazdrosna. Na dodatek przyłapuje ich w sytuacji, którą odbiera jako zaloty. Konrad sugeruje Karolinie, że Frania może zostać jej... macochą.","","",["N"]],"57580958":["Niania porywaczka
Frania pomaga na przystanku kobiecie, która ma pod opieką kilkoro dzieci i mnóstwo bagażu. Gdy bierze na ręce niemowlę, jego matka znika w tramwaju porwana przez tłum. Frania zostaje na ulicy z obcym dzieckiem w ramionach, zabiera więc je do domu Skalskich. Cała rodzina jest zauroczona niemowlęciem. Wtedy w telewizji ukazuje się portret pamięciowy Frani i informacja o porwaniu dziecka.","","",["N"]],"57580959":["Każdy potrzebuje babci
W domu spokojnej starości trwa remont i babcia Frani, Apolonia, musi wyprowadzić się na kilka dni. Teresa przyprowadza ją do domu Skalskich. Niestety ani Maks, ani Frania nie zdają sobie sprawy, ile kłopotów może przysporzyć jedna żywotna staruszka.","","",["N"]],"57580960":["Reż.: John G. Avildsen.
Nastoletni Daniel (Ralph Macchio) przeprowadza się wraz z matką, Lucille (Randee Heller), z New Jersey do Los Angeles. Zaprzyjaźnia się ze swoim rówieśnikiem Tommym (Rob Garrison). Podczas przyjęcia na plaży chłopiec poznaje sympatyczną blondynkę Ali (Elisabeth Shue). Oboje od razu przypadają sobie do gustu, co nie podoba się jej byłemu chłopakowi, Johnny'emu (William Zabka). Jako doskonały karateka bez trudu daje rywalowi nauczkę. Upokorzony Daniel postanawia także zacząć trenować wschodnie sztuki walki, by pokonać wroga. Niestety, nie może się zapisać do miejscowego klubu, ponieważ ćwiczy tam Johnny i jego równie niesympatyczni i brutalni koledzy. Pewnego wieczoru Daniel ponownie zostaje przez nich zaatakowany. Z opresji ratuje go staruszek, pan Miyagi (Noriyuki \"Pat\" Morita), który okazuje się mistrzem wschodnich sztuk walki. Odtąd nastolatek pod jego czujnym okiem poznaje tajniki karate. Japończyk uczy go nie tylko stylu walki, ale i wiele o życiu... Doskonały film dla miłośników karate. Za rolę mistrza Noriyuki \"Pat\" Morita otrzymał nominację do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego oraz nominację do Złotego Globu. Reżyser obrazu John G. Avildsen jest znany jako twórca legendarnego już \"Rocky'ego\" z 1976 roku z Sylvestrem Stallone.","","",["N"]],"57580961":["Reż.: Marek Rębacz.
Wieś na Lubelszczyźnie. Stary kawaler Stasio Tuchała (Roman Kłosowski) trudni się wyplataniem wiklinowych koszyków. Jego siostra zabrała ze sobą wszystkie oszczędności i wyjechała w celach zarobkowych do Ameryki. Stasio początkowo cieszy się, że wreszcie będzie mógł leniuchować do woli, oglądać telewizję i popijać z kolegami. Szybko jednak przekonuje się, że nie umie poradzić sobie z codziennymi problemami. Jedynym rozwiązaniem wydaje się znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę. Stasio odrzuca jednak zaloty swoich sąsiadek Elżuni (Irena Kownas) i Balbinki (Iwona Bielska) i marzy o pannie z miasta. Zdradza się ze swoimi pragnieniami kolegom, Wacławowi (Andrzej Grabowski) i Henrykowi (Marek Perepeczko), którzy wpadają na pomysł zamieszczenia w gazecie ogłoszenia matrymonialnego. Aby uatrakcyjnić wiejską rzeczywistość i samego kawalera, sporo zmyślają. Ale cel uświęca środki... Debiut fabularny Marka Rębacza, zrealizowany na motywach jego sztuki teatralnej.","","",["N"]],"57580962":["Kocham kino
Ferdek, Walduś, Paździoch i Boczek są zaniepokojeni pogarszającą się sytuacją polskiej kinematografii. Postanawiają ją poprawić. Zamierzają nakręcić film, jakiego jeszcze nie było.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4077",["N"]],"57580963":["Expo
Władze Wrocławia zwracają się z gorącym apelem do mieszkańców o wzięcie udziału w zareklamowaniu miasta jako gospodarza wystawy Expo. Ferdek, Boczek i Paździoch z zapałem odpowiadają na to wezwanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4072",["N"]],"57580964":["Pocieszacz
Pewnego dnia zdumiony Ferdek odkrywa, że brzmienie jego głosu, pogodne usposobienie i ujmujący sposób bycia działają kojąco na otoczenie. Kiepski dochodzi do wniosku, że nie może zmarnować kolejnej okazji do zdobycia majątku. Postanawia więc bezzwłocznie wykorzystać swoje walory w celach komercyjnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4071",["N"]],"57580965":["Sponsor
Rodzina Kiepskich po raz kolejny zostaje bez środków do życia. Losem sąsiadów przejmuje się, Boczek, który ma pomysł na rozwiązanie ciężkiej sytuacji Kiepskich. Idąc za radą sąsiada Ferdek postanawia znaleźć życzliwego sponsora, który zdecydowałby się utrzymywać jego rodzinę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4069",["N"]],"57580966":["Robić nie ma komu
Halina wyjeżdża z wizytą do wujka Władka i zostawia Ferdka samego. Kiepski nie miałby nic przeciwko temu, okazuje się jednak, że żona nie zostawiła mu żadnych pieniędzy. Ferdynand pozbawiony jest więc środków do życia. Kiepski nie traci jednak ducha i postanawia sam zarobić na swoje utrzymanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4067",["N"]],"57580967":["Reż.: Dennis Dugan.
Los Angeles. Policjant Hank Rafferty (Steve Zahn) zostaje oskarżony o pobicie swojego czarnoskórego kolegi, Earla Montgomery'ego (Martin Lawrence). Po tym incydencie zarówno on, jak i zaatakowany przez niego funkcjonariusz tracą pracę. Obaj mężczyźni wkrótce znajdują zatrudnienie w prywatnej agencji ochrony i zostają partnerami. Ich współpraca nie układa się jednak najlepiej, ponieważ Hank i Earl nie cierpią się nawzajem. Tymczasem wpadają na trop wielkiego przemytu, którego organizatorem jest groźny gangster Nash (Eric Roberts). Partnerzy muszą przełamać niechęć i zacząć zgodnie współpracować, jeśli chcą pokrzyżować plany przestępcy... Atutem filmu jest świetny komediowy duet Martina Lawrence'a i Steve'a Zahna.","","",["N"]],"57580968":["Reż.: Steve Carr.
Nick (Ice Cube) i jego świeżo poślubiona żona Suzanne (Nia Long) marzą o spokojnym życiu w pięknej okolicy. Pragną uciec od hałasu Manhattanu. Mimo pewnej różnicy zdań, sprzedają swoje mieszkanie i przenoszą się do zakupionego po okazyjnej cenie uroczego domku na przedmieściach. Wkrótce sielanka zamienia się w koszmar. Okazuje się, że dom wymaga gruntownego remontu. I tak zaczyna się ich przygoda z ekipą remontową, której końca nie widać. Wyreżyserowana przez Steve'a Carra (\"Następny piątek\", \"Małolaty u taty\") kontynuacja komedii \"Daleko jeszcze?\" z 2005 roku.","","",["N"]],"57580969":["Zdesperowany petent oblewa kwasem solnym urzędnika / Gamerka traci przytomność w czasie streamingu na żywo, a jej fani wzywają pomoc
Pracująca w urzędzie miejskim Halina jest świadkiem, jak rozwścieczony petent oblewa jednego z jej kolegów kwasem solnym, a stażystkę terroryzuje nożem. Kobieta dzwoni po pomoc i wymyśla plan pozbycia się agresora. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli i jeszcze raz urzędnicy muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem ze strony szaleńca... Druga opowieść w tym odcinku: Kacper i Paweł są fanami gier komputerowych. Oglądają audycję swojej ulubionej streamerki. W pewnej chwili dziewczyna pada głową na klawiaturę i przestaje się ruszać. Chłopcy dzwonią pod numer ratunkowy. Kłopotem okazuje się wskazanie miejsca, do którego powinna dojechać karetka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/667b86df3f00da37c658be2d75440b78",["N"]],"57580970":["Grupa przyjaciół ulega wypadkowi podczas wyjazdu nad morze
Grupa maturzystów po zdanym egzaminie na studia postanawia spędzić kilka dni nad morzem. Choć są zmęczeni, wsiadają do auta, nastawiają nawigację i ruszają w podróż. Wybierają trasę bocznymi drogami. Nie spodziewają się, jak fatalne konsekwencje będzie mieć brak uwagi podczas jazdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d480c8de8c8de0282c13bfd86390bc7",["N"]],"57580971":["Fałszywy kurier napada na zamożnego managera / Wnuczka ratuje babcię, która zatruła się narkotykami opiekunki
Do domu Waldemara dzwonią dwaj kurierzy, którzy chcieliby zostawić paczkę dla sąsiadów. Kiedy mężczyzna wpuszcza ich do środka, zostaje uderzony w głowę. Wszystko z ukrycia widzi jego piętnastoletnia córka. Opiekunka przez pomyłkę podaje niepełnosprawnej pani Grażynie narkotyk zamiast leków. Sama zaś zażywa jej środki narkoleptyczne. Obie panie znajdują się na progu zapaści.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3542308b2ee7111e45476524eb98681c",["N"]],"57580972":["Podczas kręcenia amatorskiego filmu ranny zostaje młody aktor / Przyjechała z koleżanką na imprezę do niedawno poznanych chłopaków
Studenci szkoły filmowej kręcą amatorski film. Jako rekwizytu używają broni na gumowe kule. Podczas jednej ze scen, aktor źle celuje i trafia kolegę w grdykę. Na skutek naruszenia jabłka Adama mężczyzna się zadławia. Pozostali próbują mu pomóc. Nastolatki Basia i Kamila poznają dwóch starszych chłopaków. Przyjmują zaproszenie do mieszkania jednego z nich. Mężczyźni częstują dziewczyny drinkami. Basia zauważa, że w jej szklance coś się rozpuszcza. Chce zabrać koleżankę, ale ta już wypiła swój napój.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d679b3a729e891e197f29f208e9a08c9",["N"]],"57580973":["Pisarz
W willi znanego pisarza Jerzego Tarnowskiego brutalnie zamordowano jego młodą żonę Weronikę i jej kochanka, psychiatrę Michała Nowaka. Literat od roku leczył się w klinice denata. W dniu morderstwa mężczyzna w tajemnicy został na chwilę wypuszczony z oddziału przez żonę Nowaka, która akurat miała dyżur. Ona też znalazła pacjenta w jego domu i odkryła ciała ofiar. Szybko sprzątnęła ślady krwi i wróciła z Tarnowskim do szpitala. Wkrótce wychodzi na jaw, że kochankowie rok wstecz zainscenizowali przed nieświadomym Tarnowskim takie samo jak teraz zabójstwo. Dzięki temu zrobili z niego osobę niepoczytalną i umieścili w klinice psychiatrycznej, sami zaś korzystali z jego pieniędzy. Okazuje się również, że pisarz pracuje nad kryminałem, w którym ze szczegółami opisuje podobną zbrodnię. Wgląd do niej miał za pośrednictwem swojej kochanki, asystentki pisarza, jego syn z pierwszego małżeństwa i to on staje się głównym podejrzanym w sprawie.","","",["N"]],"57580974":["Upiorna Niespodzianka
Andrzej Woliński jest 45-letnim wdowcem, samotnie wychowującym dorastające dzieci - Natalię i Jakuba. Spokojne życie rodziny ulega zmianie, gdy mężczyzna wraca z delegacji. Niepokojące zachowanie ojca skłania córkę do rozpoczęcia prywatnego śledztwa, które ujawnia wstydliwe sekrety Andrzeja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57580975":["Fatalny wieczór
Helena Jankowska czeka na powrót swojego syna Bartka, który odbywa staż w Londynie. Razem z jego narzeczoną Wiktorią planuje uroczystą kolację, podczas której para ma omówić sprawy związane ze ślubem. Zachowanie chłopaka nie pozwala jednak zrealizować tych planów. Helena jest przekonana, że w Londynie wydarzyło się coś, co odmieniło jej syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57580976":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"57580781":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57580782":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57580783":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57580784":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57580785":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580786":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580787":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580788":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580789":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580790":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580791":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580792":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57580793":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580794":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580795":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580796":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580797":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580798":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57580799":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580800":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580801":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580802":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580803":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580804":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57580456":["","","",["JM"]],"57580457":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57580459":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57580461":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57580462":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57580463":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57580464":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"57580465":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"57580466":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"57580467":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"57580468":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"57580469":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"57580470":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57580471":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"57580472":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57580474":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57580475":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57580476":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"57580477":["Ostatni odcinek reality show, ekipa już za moment opuści dom. Uczestników programu odwiedzają Holly i Scott. Oboje przekonują się, czym jest polska gościnność. Po kolacji gospodarze i goście idą na imprezę. Już w limuzynie będzie gorąco. Mała i Eliza powalczą o względy brytyjskiego przystojniaka. W klubie Paweł poderwie nową dziewczynę, a Mariusz zniknie z jedną w toalecie. Dojdzie również do międzynarodowego konfliktu między Eweliną i Scottem. Po imprezowej nocy ekipa będzie przygotowywać się do gali MTV EMA Pre-Party. Nie obędzie się bez błysków fleszy, zdjęć z fanami i pogaduszek z gwiazdami.","","",[]],"57580478":["Uczestnicy programu przyjeżdżają do swojego nowego domu: willi z basenem, siłownią i wielkim ogrodem. Jako pierwszy zjawia się Paweł, po nim Eliza. Dziewczyna natychmiast wpada mu w oko, więc cały wieczór poświęca na próby uwiedzenia jej. Gdy na miejsce docierają wszyscy mieszkańcy, impreza przenosi się nad basen. A tu, już na samym początku, między dziewczynami wybucha konflikt. Ani i Ewelinie nie podoba się zachowanie pozostałych lokatorek. Wojtek i Trybson urządzają pokaz siły. Nie obędzie się bez romansów. Grupę imprezowiczów przez cały czas obserwować będzie kamera.","","",[]],"57580479":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"57580480":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"57580481":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57580482":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57580483":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57580484":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57580485":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"57580486":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57580559":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57580560":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"57580561":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57580562":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57580563":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57580564":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"57580565":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57580566":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"57580567":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"57580568":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57580569":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57580570":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57580571":["Niezwykła muzyczna przygoda z Teresą Werner. Piosenkarka razem z Maciejem Smolińskim przedstawi życzenia przysłane przez widzów. Odbiorcy będą mogli także złożyć bliskim życzenia w SMS-ach. Program pełen wietnej muzyki. Nie zabraknie utworów m.in. Mariusza Kalagi czy Dona Wasyla.","","",[]],"57580572":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57580573":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"57580574":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"57580575":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57580576":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"57580577":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"57580578":["Występami na weselach zaczynali tacy artyści jak Playboys, Piękni i Młodzi, Jagoda, Bayera, Eratox. Po raz pierwszy zespoły weselne będą miały okazję spróbować swoich sił w wyjątkowym talent show. Wystąpią ekipy z różnych części Polski, które specjalizują się w ślubnych przyjęciach. Zagrają nie tylko muzykę weselną, ale pokażą także lokalne przyśpiewki i zwyczaje, które królują w ich stronach. Umiejętności uczestników oceniać będą gwiazdy świata muzyki tanecznej: Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, Norbert Bieńkowski i Kuba Urbański. Wyłonią finalistów, którzy zmierzą się w walce o tytuł Disco Band 2020 i występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie. Program poprowadzą Klaudia Wiśniowska i Wojciech Grodzki, znani i lubiani prezenterzy Polo TV.","","",[]],"57580579":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"57580580":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"57580581":["Przed panią Krysią nie lada zadanie. Razem ze swoją ekipą wyprawia wesele dla Igi i Sebastiana. Przyjęcie opłaca wuj z Ameryki, więc nowożeńcy zdecydowali się na wyjątkowe menu. Okazuje się jednak, że wesele nie przypada hojnemu krewnemu do gustu, co zrodzi problemy. W dodatku nowożeńców czeka noc poślubna, a dla Igi będzie to pierwszy stosunek w życiu. Gdy do kolegów pana młodego dociera informacja, że jego wybranka jest dziewicą, wymyślają pewien plan.","","",[]],"57580582":["Pora na wesele Jagody i Alana. Podczas przyjęcia nie braknie niespodzianek, a nie wszystkie są przyjemne. Bliscy panny młodej wcale nie wiedzieli, że jej ukochany jest czarnoskóry. Ojca panny młodej, Bartłomieja, spotyka ogromny wstrząs, niekoniecznie jednak związany z pochodzeniem zięcia. Na zabawę trafia ktoś, kogo nikt się nie spodziewał. Może to skłonić Bartka do podzielenia się swoją największą tajemnicą.","","",[]],"57580583":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580584":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580585":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580586":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580587":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580588":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580589":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580590":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57580434":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57580435":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57580436":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"57580437":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57580438":["Prow.: Marcin Miller.
Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"57580439":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57580440":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57580441":["Camasutra & Markus","","",[]],"57580442":["Prow.: Maciej Dowbor, Michał Koterski.
Tym razem popularni wykonawcy pop, disco oraz eurodance światowej i polskiej sceny muzycznej zawitają do miasta winobrania - Zielonej Góry. Przez dwa dni miłośnicy dyskotekowych rytmów mają okazję bawić się przy największych przebojach. Koncerty poprowadzą: Maciej Dowbor i Michał Koterski.","","",[]],"57580443":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57580444":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57580445":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57580446":["Camasutra & Markus","","",[]],"57580447":["
Koncert, w którym występuje ponad dwudziestu wykonawców, m.in. Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel oraz Shaun Baker.","","",[]],"57580448":["Droga kariery w latach 90.","","",[]],"57580449":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57580450":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57580451":["Daria traci nadzieję, że wciąż mogą z Robsonem być razem. Tymczasem rolnik Borys rozwiódł się z żoną i przeżywa kryzys. Mężczyzna poznaje w klubie przypadkową kobietę i spędza z nią noc. Jednodniowy romans nie przeradza się jednak w nic więcej. Borys uznaje, że wciąż kocha swoją żonę i chce do niej wrócić.","","",["N"]],"57580452":["Redox","","",["N"]],"57580453":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57580454":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57580455":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57581103":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57581104":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"57581105":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57581106":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57581107":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57581108":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57581109":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"57581110":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57581111":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"57580977":["Jan Błachowicz staje do obrony pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej, który zdobył we wrześniu dzięki zwycięstwu nad Dominickiem Reyesem. Eksperci za faworyta tego starcia uważają jego rywala. Nigeryjczyk nie przegrał dotąd żadnej walki w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57580978":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57580979":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57580980":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57580981":["Bez względu na wynik tego meczu kędzierzynianie zakończą sezon zasadniczy PlusLigi na pierwszym miejscu w tabeli. Stołeczny zespół ma nawet szanse na zajęcie trzeciej lokaty. VERVA musi jednak pokonać Zaksę i liczyć na potknięcie Trefla i Resovii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015261.jpg","",[]],"57580982":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57580983":["Jan Błachowicz staje do obrony pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej, który zdobył we wrześniu dzięki zwycięstwu nad Dominickiem Reyesem. Eksperci za faworyta tego starcia uważają jego rywala. Nigeryjczyk nie przegrał dotąd żadnej walki w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57580984":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57580985":["Starcie Polaka z Amerykaninem jest najciekawszym wydarzeniem gali w Radomiu. Dla Zimnocha to już trzecia walka w tym roku. W lutym pokonał on Mike'a Mollo, a w kwietniu - Michaela Granta. Abell zaś w swoim ostatnim pojedynku wygrał przez techniczny nokaut z Raymondem Ochiengiem. Tego wieczoru rękawice skrzyżują też m.in. Łukasz Różański i Albert Sosnowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57580986":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"57580987":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57580988":["Rozgrywki wkraczają w fazę ćwierćfinałów. W gronie ośmiu najlepszych drużyn znalazły się m.in. Cucine Lube Civitanova, Itas Trentino oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mistrzowie Polski w poprzedniej rundzie odnieśli komplet zwycięstw, dwukrotnie pokonując PGE Skrę Bełchatów, Lindemans Aalst i Fenerbahce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57580989":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57580990":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57580991":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"57580992":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57580994":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57580995":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835526.jpg","",[]],"57580996":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57580997":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57580999":["Najważniejszym wydarzeniem wieczoru był bój w wadze półciężkiej między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Legenda sportów walki miał zamiar zrewanżować się zawodnikowi Berserker's Team Szczecin za porażkę podczas KSW 42.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57581010":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581012":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581013":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57581014":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581015":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57581016":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581017":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57581018":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581020":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581021":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57581022":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581023":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57581024":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57581025":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"57581027":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57581029":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57581030":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57581031":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57581032":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57581033":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57581034":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57581000":["Pierwsza gala sportów walki po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zawody odbędą się w studiu bez udziału publiczności. W pojedynku wieczoru zmierzą się dwaj reprezentanci wagi ciężkiej, Łukasz Brzeski i mistrz Europy w ju-jitsu Michał Piwowarski. W klatce naprzeciw siebie staną także m.in. Łukasz Sudolski i Piotr Kalenik, Sylwester Miller i Piotr Kamiński oraz Mariusz Mazur i Sebastian Rajewski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57581001":["Niepokonani królowie nokautu - Daniel Dubois i Joe Joyce - zmierzą się ze sobą w Westminsterze. Stawką tej walki jest tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej. Eksperci dają więcej szans na zwycięstwo Danielowi Dubois, który obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WBO. W poprzednim pojedynku pokonał on Ricarda Snijdersa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57581002":["Początkowo w walce wieczoru mieli zmierzyć się Nikodem Jeżewski i Youri Kalenga. Polak dostał jednak propozycję zastąpienia Krzysztofa Głowackiego w pojedynku z Lawrence'em Okoliem o wakujący pas WBO w kategorii cruiser. W efekcie najważniejszym wydarzeniem gali w Wielkim Klinczu będzie starcie Igora Jakubowskiego i Michala Plesnika. Potyczka z sześciokrotnym mistrzem Słowacji w boksie amatorskim to dla pięściarza z Żor trzecia walka w zawodowej karierze. Poprzednie dwie wygrał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57581003":["Podczas zawodów w klatce stanęli m.in. najlepszy zawodnik FEN - Mateusz Rębecki oraz debiutujący w tej organizacji Krystian Pudzianowski. Rywalem tego pierwszego był Brazylijczyk Fabiano Silva, a stawką ich pojedynku - pas mistrzowski w kategorii lekkiej. Ten drugi zmierzył się natomiast z Piotrem Szeligą. Podczas gali wystąpili także m.in. Oli Thompson, Michał Kita oraz Marcin Wójcik.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57581004":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",["JM"]],"57581005":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57581006":["W walce wieczoru w hali Sokolnia Nikodem Jeżewski zmierzy się z czeskim pięściarzem Markiem Prochazką. Stawką zakontraktowanego na dziesięć rund pojedynku jest pas międzynarodowego mistrza Polski. Wcześniej zobaczymy finałową walkę turnieju wagi ciężkiej, w której Mateusz Cielepała skrzyżuje rękawice z Kacprem Meyną. Zwycięzca otrzyma 100 tys. zł i podpisze zawodowy kontrakt z grupą promotorską Rocky. W ringu pojawi się też m.in. Igor Jakubowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57581007":["Przypomnienie gali, która odbyła się 26 listopada w Siedlcach. Zawodnicy toczyli pojedynki w formule MMA, K1 oraz Cage Boxing.","","",[]],"57581008":["W pojedynku wieczoru na gali w katowickim Spodku Tomasz Drwal zmierzy się z Wesem Swoffordem. Dla Polaka to dwudziesty piąty pojedynek w formule MMA w karierze. Z wcześniejszych walk aż dziewiętnaście kończyło się jego zwycięstwami, w tym dwie ostatnie z Garym Padillą i Leonardo Nascimento. Drwal to pierwszy Polak, który walczył w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie. W sumie stoczył w niej pięć walk - wygrał dwie z nich, w trzech musiał uznać wyższość rywali.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57580921":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"57580922":["Lewis i Clark
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają historię pierwszej amerykańskiej transkontynentalnej wyprawy badawczej. W 1804 roku ekspedycja pod wodzą Meriwethera Lewisa i kapitana Williama Clarka wyruszyła z Saint Louis. W 1805 roku wyprawa osiągnęła wybrzeże Pacyfiku przy ujściu rzeki Kolumbia.","","",[]],"57580923":["Stuart i Burke
Bohaterami dzisiejszego odcinka są dwaj badacze Australii. Sir Charles Stuart, brytyjski oficer i podróżnik, w latach 1828-1830 odkrył rzeki Murray i Darling. W roku 1846 dotarł do środka kontynentu, odkrył także Pustynię Simpsona. Natomiast w 1860 roku Robert O'Hara Burke jako pierwszy pokonał Australię z południa na północ.","","",[]],"57580924":["Brak równowagi/Ciekawski George kontra zima","","",[]],"57580925":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"57580928":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"57580929":["Reż.: Trevor Wall.
Chciwy amerykański przedsiębiorca planuje wybudować na biegunie sieć centrów handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. Na miejscu pojawiają się tłumy turystów. Przyjezdni śmiecą i zakłócają spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje trudne zadanie do wykonania. Wyrusza do Nowego Jorku, gdzie znajduje się siedziba biznesmena, aby zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta doprowadza do powstania wielu zabawnych nieporozumień. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Kwiecień, Adam Woronowicz, Anna Cieślak, Wojciech Machnicki i Aleksandra Kowalicka.","","",[]],"57580930":["Tajny szyfr
Karol znajduje w tramwaju tajemniczą paczkę. Zamiast odnieść ją do biura rzeczy znalezionych, przynosi ją do domu. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, prowadzący śledztwo w sprawie przerzutu narkotyków. Proponuje Karolowi i Tadziowi współpracę przy tej operacji. Przyjaciele zostają tajnymi agentami i porozumiewają się między sobą wyłącznie konspiracyjnym szyfrem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b5dcbef6f4982c8af9cc6536c5b8de6",[]],"57580931":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"57580932":["Malbork
Odcinek poświęcony dziejom zamku w Malborku. Po zwycięskiej bitwie pod Grunwaldem wojska polsko-litewskie pod wodzą Władysława Jagiełły próbowały zdobyć siedzibę zakonu krzyżackiego. Twierdza, zbudowana z 10 milionów cegieł, dysponowała m.in. magazynami umożliwiającymi utrzymanie garnizonu składającego się z 10 tys. żołnierzy przez rok. Oblężenie Malborka trwało od 25 lipca do 19 września i skończyło się porażką wojsk polsko-litewskich. Zabrakło przede wszystkim machin oblężniczych. Malbork pozostał niezwyciężonym symbolem chwały zakonu krzyżackiego.","","",[]],"57580933":["Lotnictwo
Młodzi widzowie poznają najważniejsze fakty z historii rozwoju lotnictwa.","","",[]],"57580934":["Maria Skłodowska-Curie
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają postać polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie. W 1891 roku wyjechała do Francji, gdzie studiowała na Sorbonie. Kontynuowała badania Antoine'a Henriego Becquerela nad promieniowaniem emitowanym przez sole uranu. Wspólnie z mężem Piotrem Curie odkryła w 1898 polon i rad. W 1903 państwo Curie wraz z Becquerelem otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. W 1911 roku Skłodowska-Curie dostała tę nagrodę po raz drugi - tym razem w dziedzinie chemii. Maria Skłodowska interesowała się rozwojem nauki w ojczystym kraju. W 1912 roku pomagała czynnie w organizowaniu Pracowni Radiologicznej Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, zaś w roku 1932 - w utworzeniu Instytutu Radowego w Warszawie.","","",[]],"57580935":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57580936":["Reż.: Phil Traill.
Matka 19-letniej Kim Matthews (Felicity Jones) ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna, której wielką pasją jest jazda na deskorolce, musi porzucić sportową karierę. Aby pomóc bezrobotnemu ojcu Billowi (Bill Bailey), podejmuje pracę w barze szybkiej obsługi. Niespodziewanie nastolatka otrzymuje szansę na podreperowanie domowego budżetu. Agencja rekrutująca dziewczyny do pracy w ekskluzywnym kurorcie w Alpach zatrudnia ją na kilka miesięcy. W Austrii Kim ma pomagać w prowadzeniu zimowej rezydencji należącej do pewnej zamożnej rodziny. Na miejscu Angielka poznaje antypatyczną Georgie (Tamsin Egerton), z którą musi pracować i dzielić pokój. Zagubiona w nowej rzeczywistości Kim wybiera się na pobliski stok, gdzie po raz pierwszy próbuje jazdy na snowboardzie. Po trudnych początkach okazuje się, że przychodzi jej to z naturalną łatwością. Dodatkową motywacją do treningów są zbliżające się zawody, w których można wygrać sporą sumę pieniędzy. Tymczasem Kim zaczyna interesować się jej przystojny szef, Jonny (Ed Westwick).","","",["N"]],"57580937":["Jajeczko Faberge
Karol był na przyjęciu u dyrektora Marszałka. Przyniósł stamtąd Alinie - wściekłej, że nie została zabrana na imprezę, mały prezent. Okazuje się, że jest to bardzo cenne ozdobne jajeczko Faberge. Żona szefa, Pamela Marszałek, myśląc, że ono zostało skradzione, postanawia je odzyskać i zawiadamia policję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ab9e3cb77d51dc094a1d9cdaa72a70b",[]],"57580938":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Ósma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Anna Dereszowska, Katarzyna Moś, aktorka Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak oraz aktorzy Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W jury zasiadają: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/24c1e11ac7d8a5b79e526c7d46fb3975",["N"]],"57580939":["Każdego roku miliony śnieżyc dużych przygotowują się do niebezpiecznej wędrówki przez całą Amerykę Północną, z Zatoki Meksykańskiej na Arktykę. Podczas swojej podróży przelatują m.in. nad Monument Valley i Nowym Jorkiem, gdzie czyha na nie wiele niebezpieczeństw. Wśród nich jest m.in. bielik amerykański, który korzysta z każdej nadarzającej się okazji, by schwytać najsłabsze osobniki. Badacze obserwują także zachowania pelikanów brunatnych, które żyją i polują na ryby w Kalifornii Dolnej.","","",[]],"57580940":["Młodzi małżonkowie, Ewelina i Grzegorz, wychowują trójkę dzieci. Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Do wykończenia pozostała łazienka. Należy też zabezpieczyć rury z wodą, by nie zamarzały zimą. Poza tym brakuje toalety i prawdziwego ogrzewania. Chory na hemofilię ojciec rodziny nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego sam. Na pomoc spieszy ekipa programu. Gościem specjalnym odcinka jest dziennikarz Paweł Loroch.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a36cd656896492e7b3deaab3fd2a74c",[]],"57580941":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"57580942":["Autorzy programu towarzyszą drużynie Avalon Extreme podczas rozgrywek Pucharu Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. W kolejnej części odcinka widzowie poznają historię Mariusza Kędzierskiego, który mimo swojej niepełnosprawności realizuje się jako artysta-rysownik. Dowodem nieprzeciętnego talentu jest m.in. zajęcie przez niego drugiego miejsca w międzynarodowym konkursie Best Global Artist Awards.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de3a6a0b44c7dbe8def2adec58f77dce",["N"]],"57580943":["Prowadząca przygotuje potrawy pochodzące z Zagłębia Dąbrowskiego. Ugotuje juszkę, czyli polewkę jarzynową z ziemniakami i kaszą jęczmienną. Potem upiecze roladę z wieprzowiny, faszerowaną leśnymi grzybami. Na deser zaś przyrządzi chałkę, aromatyzowaną i barwioną szafranem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd7f50673b4f6be02f9b1ebe9161f736",["N"]],"57580944":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",[]],"57580945":["Gospodyni programu przybliży kuchnię ukraińską. Zacznie od przygotowania solanki - zupy znanej także w Rosji. Na danie główne usmaży panierowane w bułce tartej roladki z kurczaka. Na deser Ewa Wachowicz upiecze przepyszny sernik z polewą czekoladową. Poda go z konfiturą i filiżanką herbaty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f2319923b24ad067a414cfd7c0ad388",["N"]],"57580946":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57580947":["Adam i Marek odwiedzają jezioro Karsk. Próbują złowić lina, rybę niezwykle popularną w tamtejszym rejonie. Warunki pogodowe im jednak nie sprzyjają. Wędkarzom udaje się złapać szczupaka na kukurydzę. Widzowie mają okazję dowiedzieć się, w jaki sposób złowić rybę na groch czy inną nietypową przynętę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/931df1bb5a2b5b487eb26bfaf0a5379b",[]],"57580487":["Prawdopodobnie 7 marca 161 roku cesarzem Rzymu został Marek Aureliusz. W 1000 roku odbył się Zjazd Gnieźnieński, czyli pielgrzymka niemieckiego cesarza Ottona III do grobu św. Wojciecha podczas której spotkał się z księciem Polski Bolesławem, późniejszym pierwszym koronowanym królem Polski. W 1968 roku natomiast urodził się Przemysław Saleta, polski kick-bokser i bokser wagi ciężkiej.","","",[]],"57580488":["Haracz za miłość
Ktoś dewastuje jedną z restauracji. Do dziennikarzy zwraca się niezadowolona z opieszałości policji właścicielka lokalu. Kobieta podejrzewa, że jej mąż jest szantażowany przez mafię żądającą od niego haraczu. Nieoczekiwanie na jaw wychodzi prawda o podwójnym życiu właściciela restauracji. Mężczyzna rzeczywiście komuś płaci, a ze zdarzeniami w lokalu może mieć związek była kochanka Siewierskiego. Dzięki redaktorom udaje się rozwiązać tę zagadkę.","","",[]],"57580489":["Prawdopodobnie 7 marca 161 roku cesarzem Rzymu został Marek Aureliusz. W 1000 roku odbył się Zjazd Gnieźnieński, czyli pielgrzymka niemieckiego cesarza Ottona III do grobu św. Wojciecha podczas której spotkał się z księciem Polski Bolesławem, późniejszym pierwszym koronowanym królem Polski. W 1968 roku natomiast urodził się Przemysław Saleta, polski kick-bokser i bokser wagi ciężkiej.","","",[]],"57580490":["Rower, ceramika z Bolesławca, pralki","","",[]],"57580491":["Generalne porządki
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.","","",[]],"57580492":["Drzwi
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat przypadkowo zatrzaskuje się na zewnątrz domu. Jego wierny druh, Mat, usiłuje pomóc koledze dostać się z powrotem do środka. Jak zwykle nie obędzie się bez komplikacji.","","",[]],"57580493":["Dach
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują naprawić dach. Kiedy pomimo wielu starań i zbiegów nie udaje im się tego zrobić, koledzy postanawiają wymyślić, w jaki sposób można wykorzystać deszczówkę w salonie.","","",[]],"57580494":["Pułapka na myszy
To nic przyjemnego, gdy do domu gospodarza pochłoniętego budowaniem modeli samolotów zawita w tym czasie nieproszony gość - malutka myszka. Pat i Mat wypowiadają wojnę niechcianemu przybyszowi. Przechodzą samych siebie, aby schwytać gryzonia, niestety bez większych sukcesów. Kiedy wszelkie inne sposoby zawodzą, przyjaciele postanawiają zawrzeć pokój ze swoim nieoczekiwanym lokatorem. Dopiero okaże się, czy tym razem ich plan przyniesie spodziewane efekty.","","",[]],"57580495":["Ochroniarze
Mat przynosi do domu rzeźbę - tors Wenus. Teraz dręczy go obawa, że ktoś mógłby się włamać i ukraść jego skarb. Wzywa więc na pomoc przyjaciela, Pata, który ma pomóc mu zabezpieczyć cały budynek. Kiedy alarm i klatka spuszczana na eksponat okazują się niewystarczającymi środkami ostrożności, koledzy postanawiają zablokować wszystkie drzwi i okna. Obaj zadowoleni świętują swój sukces na balkonie Pata, nieświadomi, że w całym tym zamieszaniu zostawili rzeźbę na zewnątrz domu.","","",[]],"57580496":["Malowanie okien
Pat i Mat dochodzą do wniosku, że trzeba odmalować okna w ich domu. Najpierw jednak należy usunąć z ram starą farbę. Przyjaciele umieszczają okno w wannie pełnej rozmaitych chemikaliów, ale niestety pozwala to tylko częściowo pozbyć się barwnika. Żeby ukończyć rozpoczętą pracę, domorośli majsterkowicze muszą sami wynaleźć całkowicie nową technologię. Pytanie, czy okaże się ona wystarczająco skuteczna.","","",[]],"57580497":["Fax
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nowe urządzenie - faks. To świetna okazja, żeby dać upust swojej wyobraźni i wymyślić kilka dotychczas nieznanych zastosowania dla automatu.","","",[]],"57580498":["Pisanka
Zbliżają się święta wielkanocne. Przyjaciele angażują się w robienie pisanek. Niestety od początku nie dopisuje im szczęście. Gdy chcą naprawić swój błąd, jedynie pogarszają swoją sytuację. Niewinne zajęcie sprawia, że ich dom znów przypomina pole bitwy.","","",[]],"57580499":["Pralka
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nową pralkę. Niebawem przekonują się, że oprócz czyszczenia ubrań nowe urządzenie ma także wiele innych, równie interesujących zastosowań.","","",[]],"57580500":["Sposób na odchudzanie
Tym razem pomysłowi przyjaciele wpadają na pomysł, jak zgubić zbędne kilogramy. Stosują przy tym tak niecodzienne rozwiązania, że aż proszą się o kłopoty. Jak zwykle z planów nic nie wychodzi.","","",[]],"57580501":["Titicaca jest trzecim co do wielkości jeziorem w Ameryce Południowej. Leży na terenie Peru i Boliwii, w zagłębieniu Altiplano, między wschodnimi a zachodnimi pasmami Andów. Jego powierzchnia przekracza osiem tysięcy kilometrów kwadratowych. Tym razem ekipa programu odwiedza lud Uru, zamieszkujący stworzone ludzkimi rękami wyspy na jeziorze. Żeby przedostać się do szkoły, tamtejsze dzieci są zmuszone korzystać z łodzi.","","",[]],"57580502":["Marcin Gąsienica-Kotelnicki, Andrzej Gąsienica-Roj, Magda Sitarz, Sebastian Szadkowski, a także niepełnosprawna Anna Król od dziecka pasjonowali się wspinaczką. To zamiłowanie nie przeszło z czasem, lecz tylko stało się silniejsze. Stefan, który wraz z żoną prowadzi schronisko w Dolinie Roztoki, ma do wspinaczki podobny stosunek. Swoją pasję chce zaszczepić w dwóch synach - starszy z nich ma 12 lat, młodszy 6 lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c6f5087447799cbccefc3263b6f02eb",[]],"57580503":["Gienio i Andrzej z Plutycz oczekują na wizytę weterynarza, muszą się do niej przygotować. Z pomocą przychodzą nowi uczestnicy programu. Na wsi współpraca sąsiedzka jest bezcenna. Michał z Haciek pracuje nad nową inwestycją, czyli kurnikiem. Wbrew pozorom zapanowanie nad rozbieganym drobiem nie zawsze jest łatwe.","","",[]],"57580504":["W kolejnym odcinku programu pojawiają się nowi bohaterowie: ceniony hodowca koni sokólskich Jurek i jego żona, Wiesia. W ich gospodarstwie niedawno przyszedł na świat źrebak i teraz musi być zbadany przez weterynarza, podobnie jak jego matka. Lekarz sprawdzi również, która klacz może zostać zapłodniona przez Rdesta, ogiera rasy sokólskiej. Wiesia i Jurek spodziewają się gości -Agnieszki i Jarka, czyli bohaterów trzeciego odcinka. U Emilki podczas wykotów narodziło się prawie czterdzieści koźląt. Stają się coraz bardziej niesforne. Podczas jednego z porodów występują niebezpieczne komplikacje. Tymczasem Gieniek, Andrzej i Jarek planują męski wypad na ryby nad rzekę. Kiedy wyławiają zanętę - czyli małe rybki - ze studni, są gotowi na wyprawę.","","",[]],"57580505":["Bohaterowie oglądają śmigło samolotu, który może być związany z Charlesem Lindberghiem. Poszukują eksperta, który potwierdzi jego autentyczność. Do lombardu trafia też mężczyzna, który chce sprzedać muszkiet z 1750 roku. Rick nie wierzy jednak, że jest on autentyczny. Tymczasem pewien młody człowiek próbuje sprzedać dziadkowi pęk kluczy, z których jeden należał do Willie'ego Nelsona. Nie potrafi go jednak wskazać.","","",[]],"57580506":["Rick i jego ojciec zastanawiają się nad kupnem klasycznego samochodu wyścigowego, który należy do najdroższych aut kolekcjonerskich - modelu Shelby Cobra z 1965 roku. Najpierw jednak pojazd musi obejrzeć fachowiec, który stwierdzi jego autentyczność. Przekonamy się, czy uda się sfinalizować tę transakcję. Właściciele lombardu mają również okazję nabyć zegar okrętowy z czasów drugiej wojny światowej, a także kolekcję zębów... prehistorycznego rekina.","","",[]],"57580507":["Atmosfera w lombardzie staje się naprawdę napięta, kiedy Corey łamie jedną z zasad swojego ojca i wydaje dużą kwotę pieniędzy na zakup ogromnego dwunastoosobowego balonu. Później klient próbuje sprzedać klasyczną gitarę gibson les paul z 1960, jednak Rick nie wie, czy powinien ją kupić. Następny gość przynosi butelkę leczniczego whisky z czasu prohibicji, a dziadek musi zdecydować, czy jest to opłacalna oferta.","","",[]],"57580508":["Richard z synem kupują zabytkowy dziewiętnastowieczny gąsior do robienia wina. Podekscytowany Chumlee postanawia natychmiast go wypróbować. Przekonamy się, czy osiągnie sukces i uzyska smakowity trunek. Właściciele lombardu zastanawiają się również nad nabyciem repliki szesnastowiecznej armaty sygnałowej, używanej do przyzywania statków. Rick musi oszacować wartość najdroższego zastawu w historii rodzinnego biznesu - ciężarówki marki Volvo.","","",[]],"57580509":["W tym odcinku w lombardzie pojawia się sporo dziwacznych przedmiotów. Rick ma okazuję kupić m.in. drogą patchworkową kołdrę z autografami gwiazd oraz muszkiet Harpers Ferry z 1845 roku. W sklepie zjawia się również pewien naukowiec, który chce sprzedać pokwitowania z bankomatu ze stacji badawczej McMurdo na Antarktydzie, a także fotel fryzjerski demonicznego golibrody Sweeneya Todda. Bohaterowie programu przekonują, że nic nie jest dokładnie tym, czym się wydaje.","","",[]],"57580510":["Tym razem pod przykrywką będzie działał Chad Hallock, współzałożyciel Budget Blinds, jednej z największych w Stanach Zjednoczonych firm produkujących żaluzje, rolety itp. Biznesmen udaje bezrobotnego artystę, który pragnie znaleźć nową pracę. Budget Blinds powstało w 1992 roku dzięki inicjatywie Chada, jego brata bliźniaka i ich trzech przyjaciół. Obecnie firma ma ponad 800 sklepów rozrzuconych na terenie całego kraju. Zdaniem Hallocka dużym atutem przedsiębiorstwa jest dobra komunikacja. W trakcie programu będzie mógł się przekonać, czy właściciele wszystkich sklepów rzeczywiście darzą firmę sympatią i szacunkiem.","","",[]],"57580511":["Reż.: Nicolas Brénéol, Lionel Langlade.
Paryskie lotnisko Roissy-Charles-de-Gaulle jest drugim co do wielkości w Europie. W ciągu roku korzysta z niego około 66 milionów pasażerów, a dziennie nawet 230 tysięcy. W godzinach szczytu samoloty opuszczają lotnisko co pół minuty. Funkcjonowanie tego portu lotniczego jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych, najbardziej zaawansowanych technologii. Wśród nich na uwagę zasługują światła na pasach oraz specjalne systemy nawigacyjne, pomocne przy lądowaniu i starcie w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Do kontroli bagażu używa się skanerów, które są w stanie prześwietlić 1200 walizek i toreb na minutę, wykrywając choćby śladową obecność materiałów wybuchowych.","","",[]],"57580512":["Lodołamacz
Lodołamacz Louis S. St-Laurent to duma kanadyjskiej straży wybrzeża. Potężna jednostka patroluje wody Oceanu Arktycznego, rozbijając niebezpieczne kry lodowe, przygotowując w ten sposób trasę dla statków towarowych. Louis S. St-Laurent doskonale sobie radzi w warunkach, które zatopiłyby inne jednostki. Twórcy serii ukazują rozwiązania techniczne zastosowane w lodołamaczu: pięć gigantycznych silników, odpowiednio wyprofilowany dziób, który miażdży lód, i wbudowany sonar mapujący dno morskie podczas podróży przez niezbadane wody.","","",[]],"57580513":["Mieszkający w Plutyczach Gienio i Andrzej próbują za pomocą preparatu przeciwko szkodnikom zwalczyć stonkę ziemniaczaną, której obecność może spowodować utratę zbiorów. Następnie Andrzej, Gienio i Jastrząb muszą przesypać zboże. Wywiązuje się między nimi kłótnia. Sylwia i Karol przygotowują swoje konie do hipoterapii. Aby oswoić zwierzęta z nietypowymi zjawiskami i nowymi bodźcami, młodzi rolnicy podchodzą do nich, szeleszcząc folią. Emila cieszy się z narodzin ostatniej w sezonie małej kozy. Niebawem ulega niestety niebezpiecznemu wypadkowi. Do Laszek zmierza karetka.","","",[]],"57580514":["Gienio i Andrzej muszą znaleźć matkę zastępczą dla niedawno narodzonego cielaka, który nagle został osierocony. Jeśli nie zdołają, cielę nie ma szans na przeżycie. Agnieszka i Jarek przymierzają się do sprzątania obory, aby ich krowy żyły w większym komforcie. Są zadowoleni z efektów pracy, ale jedna z krów psuje dobry nastrój, uciekając. Agnieszka i Jarek muszą schwytać zbiega. W Pokaniewie Tomek, aby lepiej kontrolować jakość mleka, instaluje nowoczesny zbiornik. Tymczasem jego żona Monika i jej znajome przygotowują wieniec dożynkowy.","","",[]],"57580515":["Po powrocie ze szpitala Emilka spotyka się z radosną reakcją mamy i babci. Po obrażeniach odniesionych w starciu z bykiem młoda gospodyni ciągle jest obolała, jednak nie ma czasu na odpoczynek. Tego dnia z pomocą mamy, babci i brata ma zamiar otworzyć nowy kurnik. Gienio i Andrzej przygotowują się do żniw. W pracy mogą liczyć na pomoc Bogdana i jego synów. Monika i Tomek planują przechowywać plony za pomocą nowoczesnej metody, dzięki której ziarno ma być bardziej pożywne dla krów.","","",[]],"57580516":["Club Med kojarzy się z malowniczymi plażami i luksusowymi wakacjami all-inclusive. Jednak gdy Xavier Mufraggi obejmował stanowisko prezesa Club Med North America w 2009 roku, sytuacja firmy była daleka od sielankowej. Utalentowany biznesmen zdołał wyciągnąć przedsiębiorstwo z kryzysu, a teraz ma ambitny plan rozwoju. Najpierw jednak chce sprawdzić, jakie są słabe i mocne punkty oferty firmy. W tym celu udaje się incognito do dwóch flagowych ośrodków Club Medu - w Punta Cana w Dominikanie.","","",[]],"57580517":["Współcześnie w Stanach Zjednoczonych coraz bardziej zyskują na znaczeniu rozmaici szamani, uzdrowiciele i przewodnicy duchowi. Mnożą się również oferty turnusów i treningów, mających zapewnić uczestnikom oczyszczenie ciała i duszy. Dokumentaliści podążają za wschodzącymi guru, takimi jak Unicole, która jest przekonana, że została wysłana na Ziemię przez kosmitów, by dać początek nowej religii. Wyznawców znajduje za pośrednictwem mediów społecznościowych. W programie zobaczymy też hollywoodzkiego szamana, który za udział w seansie żąda 1000 dolarów za godzinę. Przekonamy się też, jak cienka bywa granica pomiędzy przewodnikiem duchowym a hochsztaplerem.","","",[]],"57580518":["Kim Dzong Il nie przypominał swojego ojca. Nie był typem wojskowego, a jego wielką pasją było kino, a zwłaszcza przygody Jamesa Bonda. Dokumentaliści przedstawiają, jak wykorzystał robienie filmów i propagandę, by zdobyć uznanie Kim Ir Sena. W programie prześledzimy jego drogę na szczyty władzy i niesławne incydenty, których był zleceniodawcą. Na jego rozkaz doszło do porwania popularnej południowokoreańskiej aktorki Choi Eun Hee i jej męża, reżysera Shin Sang Oka. Kim Dzong Il stał również za próbą zamachu na prezydenta Korei Południowej i aktami terroru, m.in. podłożeniem bomby w samolocie lotu Korean Air z Bagdadu do Seulu.","","",[]],"57580519":["W tym odcinku badamy przypadki zagadkowych spotkań z nieznanymi istotami. Autorzy programu przypominają historię Betty i Barney'ego Hillów, którzy twierdzili, że 19 września 1967 roku zostali porwani przez kosmitów. Zajmują się również jedną z najsłynniejszych historii tego typu - relacją Travisa Waltona, który utrzymuje, że w listopadzie 1975 roku przez 5 dni więzili go obcy. Dokumentaliści spróbują również ustalić, kim lub czym jest tajemniczy Mothman.","","",[]],"57580520":["Jacob Brochtrup miał dramatyczny wypadek na wakeboardzie. Motorówka przewróciła go, odcinając mu nogę. Chłopak niemal wykrwawił się na śmierć. To prawdziwy cud, że lekarzom udało się ocalić mu życie. Poznamy też historię rozdzielenia bliźniaków z Filipin, którzy urodzili się złączeni głowami. Ociemniała Lisa Reid pewnego ranka obudziła się i zaczęła widzieć. Lekarze dotąd nie wiedzą, jak to możliwe, że odzyskała wzrok. Maleńka Noelle Takagi jest najmłodszą pacjentką, u której wykonano operację wymiany zastawki. Amerykański sierżant Daniel Kachmar został ciężko ranny wskutek eksplozji w Iraku. Dzięki nowatorskiej operacji mikrochirurgicznej żołnierz uniknął amputacji ręki.","","",[]],"57580521":["Dawid, Kiler i Cichy na prośbę Stowarzyszenia Blechhammer 1944 poszukują tajemniczych elementów obrony przeciwlotniczej Luftwaffe. Są one pozostałościami po słynnej, intensywnej bitwie o paliwo w Kędzierzynie-Koźlu. Kampania lotnicza była elementem szerszej ofensywy bombowej Sił Powietrznych Armii USA przeciwko instalacjom produkcji paliw na terenie krajów okupowanych przez Niemcy.","","",[]],"57580522":["W gospodarstwie w Laszkach Emilia przygotowuje się na narodziny małych koźlątek. Jest to najważniejszy czas w roku. Tym razem w tym problematycznym momencie gospodynię wspierają babcia, matka i Adrian. Wszyscy są w pełnej gotowości, zwłaszcza Emilia i Adrian, którzy pełnią wartę w koźlarni, aby w każdej chwili móc udzielić pomocy przy porodach... W Plutyczach Gienek i jego synowie przygotowują sprzęt na nowy sezon. Traktor wymaga konsultacji z mechanikiem. W Pokaniewie Tomek ma do zagospodarowania ogromne pole, które należy przygotować do zasiania. Przy wspólnej pracy ma okazję spędzić z synem trochę czasu.","","",[]],"57580523":["Twórcy serii prezentują, jak wygląda gospodarstwo Bogdana, który niejednokrotnie pomagał Gienkowi w poprzednich odcinkach. Mężczyzna hoduje ponad 100 krów trudnej pod wieloma względami rasy limousine. Zwierzęta te potrafią w obronie cielęcia zaatakować gospodarza. Gospodarz musi złapać na lasso i odrobaczyć całe swoje stado - środkiem, za którego smakiem krowy nie przepadają. W pracy pomagają mu synowie i córki. Dzieci lubią jazdę konno. Rozwijanie pasji umożliwia im fakt, że Bogdan hoduje też kilka zimnokrwistych koni. Andrzej i Gienio walczą z awarią prądu. Tomek musi wykazać się pomysłowością w obliczu pewnych problemów.","","",[]],"57580524":["Leśne oczko","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e7352a5d8cfd5b5252561e8453e2b0b8",[]],"57580525":["Nad Bugiem z Dyjakiem","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8e2f0c88869e847133af78e8baea9f05",[]],"57580526":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580527":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57580528":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57580529":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57580530":["Rosiczka
{Filipowi zagraża rosiczka. Maja wraz z Guciem natychmiast rusza mu na ratunek. Chce za wszelką cenę uwolnić przerażonego znajomego z pułapki owadożernej rośliny. Zadanie to okazuje się trudniejsze, niż przypuszczała. Na szczęście, ktoś im pomaga.","","",[]],"57580531":["Grubas
Tym razem to Maja popada w poważne tarapaty. Pszczółka niechcący zaplątuje się w sieć pajęczycy Tekli. Na szczęście, znajdujący się w pobliżu Grubas spieszy jej na ratunek. Pomaga znajomej uwolnić się z sieci. Wkrótce jednak sam ma kłopoty. Maja ma więc okazję, by odwdzięczyć się za okazaną jej pomoc.","","",[]],"57580532":["Odorek
Podczas ulewy Maja i Gucio znajdują schronienie. Wkrótce okazuje, że w tym samym miejscu deszcz przeczekuje także Odorek. Jego towarzystwo jest dla nich wyjątkowo kłopotliwe. Ich nowy znajomy, gdy się wzruszy lub zezłości, wydziela bardzo nieprzyjemny zapach. Ta przykra cecha Odorka ratuje jednak pszczółki przed modliszką.","","",[]],"57580533":["Cykada
W podziemnym korytarzu Maja znajduje larwę cykady. Szybko orientuje się, że stworzonko potrzebuje pomocy. Pszczółka wraz z przyjacielem, Guciem, natychmiast spieszy na ratunek nowej znajomej. Dzięki ratunkowi larwa wydostaje się na powierzchnię.","","",[]],"57580534":["Odcinek poświęcony związkowi pasterstwa z Tatrami, tradycjom góralskim i sposobom ich kultywowania. Twórcy programu poproszą o zabranie głosu Józka Bobaka, hodowcy podhalańskich owczarków, i bacy Jasionka. Wyjaśnią oni, na czym polegają najistotniejsze różnice między psem wystawowym a opiekunem stada owczego. Grzegorz Bryniarski i Stanisław Zięba odsłonią kulisy wypasu i powiedzą, czym charakteryzuje się pasterstwo w trudniej dostępnych miejscach w Tatrach. Do głosu dojdą również osoby wyrabiające oscypki.","","",[]],"57580535":["Lauren i Liam po siedemnastu latach wzięli ślub. Oboje są instruktorami nurkowania. Po pełnym napięcia dniu pracy w prowadzonej przez siebie Grand Prix Driving School marzą o chwili wytchnienia we własnych czterech kątach, dlatego podjęli decyzję o budowie małego domu. Chcą, by wnętrza nawiązywały do ich pasji.","","",[]],"57580536":["Pete jedzie na wakacje, zostawiając Dave'a z prostymi pracami. Ten niepokoi się dziwnymi odgłosami i migoczącymi światełkami. Być może w domu mają duchy. Dave będzie musiał podjąć drastyczne kroki, by pozbyć się nieczystych mocy.","","",[]],"57580537":["Z Wisconsin pochodzą cieszące oko kolorowe spryskiwacze. W Toronto znajduje się fabryka luster, widzowie poznają kulisy powstania lustrzanej tafli. W sercu Południowej Karoliny działa przedsiębiorstwo, które rocznie opuszcza ponad milion żarówek. Z kolei z Minnesoty wywodzą się kosze na śmieci. Przedmioty powstają z gigantycznych rolek stali nierdzewnej.","","",[]],"57580538":["Tym razem realizatorzy odwiedzają zakłady, w których każdego roku produkowanych jest ponad półtora miliarda drażetek czekoladowych Sixlets. Przekonamy się także, jak wygląda robienie gołąbków na masową skalę - zobaczymy fabrykę, w której powstaje ich 400 tysięcy z 40 tysięcy główek kapusty. W dzisiejszym odcinku poznamy również tajniki wytwarzania popularnych przekąsek - popcornu na słodko i na słono oraz czipsów ziemniaczanych.","","",[]],"57580539":["Breakfast in Shred
Tym razem twórcy serii odwiedzają działające od 1939 roku zakłady, w których powstają popularne w krajach anglosaskich płatki śniadaniowe Shreddies. Przyjrzymy się również masowej produkcji pysznego deseru - tortu szwarcwaldzkiego. Do zrobienia jednej partii tego przysmaku łasuchów fabryka, którą oglądamy, zużywa 12 tysięcy wiśni. Poznamy także tajniki wypieku alfajores - kruchych ciastek z kajmakiem. Ponadto w programie przekonamy się, jak wygląda produkcja tzatziki.","","",[]],"57580540":["Pasta Master
W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak powstają lasagne. Do ich produkcji potrzeba zarówno mozolnej pracy ludzi, jak i użycia maszyn. Twórcy programu odwiedzają też zakład, w którym wytwarzane są brownie - czekoladowe ciastka uwielbiane przez dzieci. Dowiemy się również, jaka przyprawa decyduje o niepowtarzalnym smaku karmelizowanej cebuli z syropem klonowym. Na koniec wizyta w miejscu, w którym rocznie wytwarza się 67 milionów ciastek francuskich z jabłkiem.","","",[]],"57580541":["Lazurowe Wybrzeże","","",[]],"57580542":["Wielka Brytania
Solent Forts to nietypowy hotel położony u południowych wybrzeży Anglii. Mieści się w odnowionej morskiej warowni z 1867 roku. Zapewnia swoim gościom nie tylko luksusowe warunki i wspaniałe widoki, lecz także zabiera ich w niezwykłą podróż do czasów bitew morskich z okresu imperium brytyjskiego. 75 mil na północ, w sercu Londynu, zaledwie pięć minut drogi od Pałacu Buckingham znajduje się ulubiony hotel księżnej Diany - Dukes Hotel. Niedawno świętował 110 rocznicę swojego istnienia. Jego goście mogą liczyć na ekskluzywne warunki, korzystają też z udogodnień i atrakcji, które zapewnia brytyjska stolica.","","",[]],"57580543":["Agnieszka i Jarek przeprowadzają w swoim gospodarstwie technologiczną rewolucję. Inwestują w nowoczesną technologię, licząc na zmniejszenie rachunków za prąd. Chcą również zatroszczyć się o środowisku. Dużo pracy do wykonania mają również Gienek i Andrzej z Plutycz. Czekają na nich kostki słomy, które następnie muszą zostać przetransportowane do gospodarstwa Emilki. Niestety na polu dochodzi do awarii, która może popsuć plany rolników. Bogdan i jego rodzina przeprowadza wykopy ziemniaków. Po ciężkiej pracy czas na relaks przy ognisku. Bogdan rozważa strzyżenie.","","",[]],"57580544":["Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin \"Jabbar\" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu \"Nowa Rewia Kabaretowa\". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak \"Koniec świata\" czy \"Jabbar wróży\".","","",[]],"57580545":["Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin \"Jabbar\" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu \"Nowa Rewia Kabaretowa\". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak \"Koniec świata\" czy \"Jabbar wróży\".","","",[]],"57580546":["Reż.: Wong Kar-Wai.
Nowy Jork. W nocnym barze \"Klucz\" zjawia się Elizabeth (Norah Jones). Dziewczyna rozpacza z powodu nieudanego związku i poszukuje osoby, z którą mogłaby porozmawiać. Jej zwierzeń z uwagą wysłuchuje Jeremy (Jude Law) - przystojny właściciel lokalu, który każdego dnia piecze ciasto jagodowe, choć nikt go nie zamawia. Mężczyzna nie potrafi zapomnieć swojej dawnej ukochanej Katyi (Chan Marshall). W jego staroświeckiej kawiarni każdy może pozostawić klucze do mieszkań byłych partnerów, tak by zawsze istniała możliwość dania sobie drugiej szansy. Elizabeth, zaciekawiona kolejnymi historiami nieszczęśliwych romansów, staje się codziennym gościem u Jeremy'ego. Pewnego dnia decyduje się jednak porzucić dotychczasowe życie. Wyjeżdża do Memphis, gdzie podejmuje się dorywczych zajęć. Poznaje policjanta alkoholika Arniego (David Strathairn), który nie chce pozwolić odejść swojej żonie Sue Lynne (Rachel Weisz). Niebawem Elizabeth postanawia towarzyszyć przypadkowo spotkanej Leslie (Natalie Portman), która wraca do rodzinnego domu na wieść o chorobie ojca. Pierwszy film Wong Kar-Waia zrealizowany w Hollywood. W roli aktorki debiutuje tu znana wokalistka, Norah Jones.","","",[]],"57580547":["Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"57580548":["Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"57580549":["W tym odcinku poznajemy podróżującego po USA wytatuowanego uzdrowiciela, który wierzy, że działa przez niego Duch Święty. Przekonamy się, czy mężczyzna naprawdę może pomóc chorym, czy jedynie wykorzystuje ich desperację. W programie także historia włoskiego chłopca, który wybudził się ze śpiączki po tym, jak zobaczył we śnie oblicze katolickiego świętego. Bohaterką tego odcinka jest także polska szeptucha, która wypędza demony za pomocą pogańskich rytuałów i chrześcijańskich modlitw.","","",[]],"57580550":["Śmierć dziennikarza
Wielu przestępców trafiło za kratki dzięki pracy dziennikarza śledczego Michała Stachowiaka. Zdenerwowana żona redaktora przychodzi do \"Expressu Codziennego\", by poprosić o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego męża. Marek, prywatnie przyjaciel Stachowiaka, od razu rozpoczyna śledztwo. Niestety, wkrótce potem policja odnajduje zwłoki Michała. Zamordowany dziennikarz zajmował się ostatnio aferą związaną z radnym Januszem Głazem. Śledztwo komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy dziennikarze odkrywają, że w sprawę zaangażowany był także prezes gazety, w której pracował zmarły.","","",[]],"57580551":["Kabaret Łowcy.B
Łowcy.B mają za sobą już ponad trzynaście lat działalności scenicznej. Na samym początku swojego istnienia kabaret zdobywał nagrody i wyróżnienia na niemal wszystkich liczących się festiwalach organizowanych w Polsce. Tym razem program przygotowany przez Łowców.B w dużej mierze składa się z improwizacji, piosenek oraz - co jest rzadkością na rodzimej scenie kabaretowej - wykonywanej na żywo muzyki.","","",[]],"57580552":["Kabaret Koń Polski, z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Chyba
Kabaret Koń Polski w programie przygotowanym specjalnie z myślą o widzach Nowej TV. Pochodząca z Koszalina grupa regularnie pojawia się w telewizji. W swoich skeczach wyśmiewa aktualne wydarzenia polityczne i społeczne. Satyrycy w ciągu swojej kariery stworzyli wiele charakterystycznych postaci, jednak najbardziej rozpoznawalni pozostają Marian i Hela - ulubione małżeństwo fanów kabaretu. Tym razem grupie towarzyszy Kabaret Czesuaf, zespół założony przez trzech poznaniaków, którzy w swoim repertuarze mają zarówno skecze, jak i przezabawne piosenki. Oprócz tego na scenie pojawi się Kabaret Chyba, zdobywca najważniejszych nagród w Polsce. Grupa wystąpi z programem \"Chyba sobie żarty robi\". To okazja, by obejrzeć słynnego \"Organistę\" i występ powolnego Pana Maczka.","","",[]],"57580553":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57580554":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57580555":["Serce na warsztat!
Gdy Joanna miała 26 lat, zdiagnozowano u niej astmę. Przez następnych 15 lat kobieta była poddawana leczeniu sterydami, co spowodowało u niej przyrost wagi do 145 kg. Oprócz tego chora przeszła liczne zabiegi: operację pękniętego płuca oraz wszczepienie i usunięcie rozrusznika serca. Po ostatniej interwencji chirurgicznej lekarze nie dawali Joannie większych szans na przeżycie. Rok po zabiegu pacjentka schudła 40 kg, jednak na jej ciele pozostały fałdy skóry; nadmiar ciała uciska przeponę i utrudnia oddychanie. W dodatku skóra jest niezwykle wrażliwa, pęka przy nawet delikatnym pociągnięciu. Ze względu na duże ryzyko lekarze odmawiali Joannie przeprowadzenia kolejnej operacji. W końcu kobiecie udało się znaleźć specjalistę, który może pomóc jej wrócić do normalnego życia. W przygotowaniach do zabiegu wspierają ją ukochany mąż i dzieci.","","",[]],"57580556":["Moja walka z otyłością
Kontynuacja historii z poprzedniego odcinka. W wyniku wieloletniego leczenia sterydami Joanna cierpiała z powodu przepukliny i nadmiaru skóry. Zmagała się również z niewydolnością serca i innych ważnych organów oraz uciążliwą astmą. W swoim życiu przeszła wiele poważnych operacji. Teraz budzi się po najpoważniejszym z zabiegów, jakim ją poddano. Widzowie dowiedzą się, jak będzie wyglądała rekonwalescencja Joanny po długiej i skomplikowanej operacji. Przekonają się, czy kobieta odzyska pełnię zdrowia, spełni sen o normalnym życiu i wreszcie odzyska kontrolę nad własnym ciałem. Niestety, dotąd lekarze odmawiali przeprowadzenia ryzykownego zabiegu, jednak determinacja marzącej o zdobywaniu górskich szczytów kobiety okazała się silniejsza.","","",[]],"57580557":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e51452731be81be7fd988692a23aa81e",[]],"57580558":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]]}