{"54318663":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54318664":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54318665":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"54318666":["Wojtek krytykuje leniwych myśliwych, którzy zanęcają zwierzęta padliną, aby je upolować. Artur, aby przebić się przez śnieżne zaspy, zakłada na spychacz łańcuchy. Łabi, który był elektrykiem i pastuchem w fermie byków, teraz został mieszkańcem Bieszczad bez konkretnego zajęcia. Hanka nowy rok powitała sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54318667":["Spod jednej z aptek zostaje skradziony samochód kobiety, która weszła kupić lekarstwo dla chorego dziecka. Sprawę komplikuje fakt, że na tylnym siedzeniu pojazdu znajdowało się roczne dziecko, dla którego przeznaczony był lek. Policjanci walczą z czasem. Muszą odnaleźć porwane niemowlę, zanim dostanie ataku padaczki, na którą cierpi. W trakcie poszukiwań policjanci, trochę przypadkowo, zostają włączeni w sprawę kradzieży mięsa na pobliskim bazarze. Prosta z pozoru sprawa komplikuje się, gdy jednym z podejrzanych zostaje... pies.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54318668":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54318669":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54318670":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"54318671":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"54318672":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54318673":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54318674":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"54318675":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"54318676":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"54318677":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"54318678":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54318679":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"54318680":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"54318681":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"54318682":["LEC Summer 2020","","",[]],"54318683":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"54318684":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54318685":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54318686":["Do detektywów zgłasza się kobieta, której ojciec zmarł w szpitalu. Klientka Septagonu jest przekonana, że placówka zatuszowała błąd lekarski i teraz trzeba zdobyć stosowne dowody. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że przyczyną śmierci mężczyzny jest pewna tajemnica przeszłości. Tymczasem Szwagier po przejedzeniu się egzotycznymi przysmakami dostaje ostrej reakcji alergicznej. Z pomocą przychodzi mu niezawodna pani Irenka, jej kuracja będzie miała jednak przykre konsekwencje. Z kolei Bibi jest coraz bardziej zauroczona Maksem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"54318687":["Ciężarna sekretarka, Kalina, otwiera kopertę, w której znajduje się list z pogróżkami. Przerażona pokazuje list Miłoszowi, prezesowi firmy, który postanawia skorzystać z usług agencji detektywistycznej. Mężczyzna podejrzewa konkurencyjną instytucję, której właścicielka chciała wykupić jego spółkę. W toku śledztwa detektywi nabierają przekonania, że za całym zdarzeniem stoi ktoś z firmy. Żeby to sprawdzić, Lilli zatrudnia się na miejsce Kaliny i wkrótce dokonuje kilku interesujących odkryć, dotyczących Janiny - byłej żony Miłosza, zazdrosnej o jego nowy związek. Z kolei Irenka odnajduje swoje stare listy miłosne, przez co odżywają sentymenty. Zamierza odszukać jakąś utraconą miłość, a przy okazji serwuje Maksowi wymuszoną lekcję romantyzmu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"54318688":["LEC Summer 2020","","",[]],"54318486":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"54318487":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54318488":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54318489":["Do agencji zgłasza się Jakub Sowiński. Dwa lata temu w nieznanych okolicznościach zginęła jego 13-letnia córka Ewelina. Teraz mężczyzna prosi o detektywów o pomoc dla żony. Kobieta, która nigdy nie pogodziła się ze stratą dziecka, daje się wykorzystywać różnym oszustom. Ostatnio znalazła przed drzwiami do mieszkania list, którego autor twierdzi, że wie, co dzieje się z Eweliną. Pan Jakub chce, aby Malanowski i jego ludzie powstrzymali jego małżonkę przed spotkaniem się z tym człowiekiem. Zanim detektywi docierają na miejsce, okazuje się, że żona pana Jakuba podjęła z konta dużą kwotę i pojechała w niebezpieczne okolice ogródków działkowych na spotkanie z informatorem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942157.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2812f8f554ddb63709a8fac93f8691ea",["N"]],"54318490":["Malanowski rozmawia z Ewą i jej znajomym Marianem. Kobieta prosi detektywów o obserwowanie jej siostrzeńca, Radka. Jest zaniepokojona zachowaniem chłopaka, który rozmawiając przez telefon, komuś wygrażał. Marian, jest właścicielem skupu złomu, w którym Radek spędza całe dnie. Mężczyzna ma fikcyjne zatrudnić Tomka i ułatwić mu śledzenie chłopaka. Detektywi rozpoczynają pracę. Po jakimś czasie Magda widzi, jak Radek kłóci się z rówieśnikami. Z krzyków wynika, że był przez nich szantażowany, a następnie oszukany. Nieco później Tomek zauważą, jak siostrzeniec klientki rozmawia z nieznajomym mężczyzną. Okazuje się, że to groźny przestępca Wojciech Habrowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942157.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e145920379c19da15ccf77b55995dc2",["N"]],"54318491":["Janina Wiktorowska dowiaduje się, że jej syn, Robert rozwodzi się ze swoją żoną, Anetą i właśnie jedzie podpisać papiery rozwodowe. Chwilę później okazuje się, że Robert uczestniczył w wypadku samochodowym, w wyniku którego stracił pamięć przez co nie pamięta rozwodu, więcej nawet - wciąż kocha żonę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318492":["Tomasz zostaje wezwany do szpitala. Jego czternastoletnia córka, Julia, ma problemy z oddychaniem. Lekarz informuje go, że nastolatka jest niedożywiona i wyczerpana. Mężczyzna oskarża o zaniedbanie swoją byłą żonę, Olgę. Wychodzi jednak na jaw, że dziewczyna się odchudza. Matka znajduje zdjęcia córki zrobione w agencji modelek. Tomasz udaje się na miejsce. Właściciel firmy, Robert, przyznaje, że Julia była w ich instytucji i próbowała zdobyć pracę, ale po serii próbnych zdjęć agencja nie była nią zainteresowana. Nastolatka bardzo przeżyła odrzucenie, które negatywnie wpłynęło na jej samoocenę. Zaniepokojony ojciec spotyka się też z przyjaciółką córki, Irminą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/01be0ad245dfcddb226e169fc2c31d58",["N"]],"54318493":["Pracowniczka korporacji zostaje postrzelona przez motocyklistę. Podejrzanym staje się jej mąż, u którego detektywi znajdują dużą ilość tzw. dowodów kolekcjonerskich. Detektywi sprawdzają, do czego miały posłużyć fałszywe dokumenty i czy mają jakiś związek z atakiem na jego żonę. Po urlopie macierzyńskim do pracy zamierza wrócić żona Jana Wójcika, policyjnego technika. Mężczyźnie nie podobają się jednak marzenia kobiety o karierze. Wątpliwości nie kryje też jego matka, która chciałby mieć kolejnego wnuka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"54318494":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"54318495":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"54318496":["U 17-letniego Mikołaja wszystko kręci się wokół dziewczyn. Pewnego dnia przychodzi do domu z Kariną Tomczak. Jego rodzice, Damian i Anna, od razu domyślają się, że ten związek skończy się katastrofą. I rzeczywiście, ciągłe kłótnie powodują rozstanie. Bezczelna Karina wzbudza w Mikołaju zazdrość, zadając się z jego rywalem, Nikodemem Poprawskim. Chłopak sprzeciwia się samotnym wyjściom Kariny. Potem kłócą się o dochody rodziców Mikołaja. Po wielu perypetiach para znowu się jednak godzi, a nawet chce wziąć ślub. Damian i Anna postanawiają do tego nie dopuścić...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/21d426c84b8954b764086d07cb0c3bfe",["N"]],"54318497":["Wojciech i Anna są w szczęśliwym związku, ale pewnego dnia dochodzi do dziwnej sytuacji. Policja znajduje na pace samochodu Anny związaną matkę Wojciecha, Grażynę. Starsza pani oskarża Annę, a ta wyrzuca jej postępującą demencję. Wojciech czuje się rozdarty, ale wkrótce odkrywa, że ukochana ma przed nim tajemnice. Śledzi ją i zauważa ją w objęciach 20-letniego mężczyzny. Okazuje się on nie kochankiem, ale synem Anny, o którym Wojciech nie wiedział. W dodatku chłopak nie ma gdzie mieszkać i jest uzależniony od narkotyków, a swoimi problemami obarcza matkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1973701.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/854496cda7d0d63e0f89715633947c4b",["N"]],"54318498":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"54318499":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"54318500":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"54318501":["Nastolatka zostaje pobita i brutalnie zgwałcona. Rodzice podejrzewają kolegę, u którego bawiła się na urodzinach. Wychodzi jednak na jaw, że dziewczyna utrzymywała kontakty ze znacznie starszym mężczyzną - byłym więźniem. Krystian wraca do pracy w terenie pod warunkiem uczestniczenia w terapii psychologicznej. Tymczasem Piotr Zarębski z trudem radzi sobie po odejściu ze służby. Jego żona prosi policjantów o pomoc - boi się, że z mężem dzieje się coś niedobrego. Olgierd i Krystian nieoficjalnie włączają byłego naczelnika do aktualnego śledztwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"54318502":["Ewelina planuje ślub ze starszym od siebie rozwodnikiem, Krzysztofem. Chce poznać córkę partnera z poprzedniego związku, on jednak twierdzi, że nie utrzymują ze sobą kontaktu. Tymczasem Ewelina przypadkowo odkrywa, że jej przyszły mąż regularnie spotyka się z byłą żoną, której daje pieniądze. Zapytany o to wprost, twierdzi, że płaci byłej partnerce za opiekę nad swoją wiekową ciotką. Ewelina odkrywa jednak, że nie jest to prawda. Traci zaufanie do ukochanego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971198.jpg","",[]],"54318503":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318504":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1974582.jpg","",[]],"54318505":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"54318506":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"54318507":["Reż.: James Gunn.
Rok 2014. Peter Quill (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Drax (Dave Bautista), Rocket i Baby Groot znani są jako Strażnicy Galaktyki. Wspólnie przemierzają wszechświat, przeżywając rozmaite przygody. Grupa otrzymuje trudne zadanie. Ayesha (Elizabeth Debicki), przywódczyni potężnej rasy Suwerennych, prosi przyjaciół, by chronili cenne baterie przed międzygalaktycznym potworem. Rockett nie potrafi się jednak powstrzymać i zabiera kilka z nich. Grupę atakują wówczas obrońcy Suwerennych. Niespodziewanie jednak wrogie jednostki zostają unicestwione przez tajemniczą siłę, a przyjaciele lądują na nieznanej planecie. Okazuje się, że należy ona do ojca Petera, Ego (Kurt Russell). Quill, który przez całe życie wierzył, że ojciec zmarł jeszcze przed jego narodzinami, bardzo chce poznać tajemnicę dziwnego mężczyzny i przekonać się, kim naprawdę jest. Ten wyjaśnia synowi, że należy do boskiej rasy, przybrał jednak ludzką postać i przybył na Ziemię, by podróżować. Tak poznał matkę Petera i zakochał się w niej. Ego uczy także syna posługiwania się boską mocą, której źródłem okazuje się jego planeta. Niebawem Peter odkrywa jednak, że jego ojciec nie jest dobrą, szlachetną istotą, lecz knuje mroczny plan, który chce jak najszybciej wcielić w życie. By jego zamiar się powiódł, potrzebuje jednak pomocy syna. Tymczasem Ayesha nie ma zamiaru darować Strażnikom kradzieży baterii. Wynajmuje Yondu Udontę (Michael Rooker) i jego załogę, by schwytali Strażników. Międzygalaktyczny łupieżca, który wychowywał Petera i uczył go tajników kosmicznych podróży, waha się jednak, czy przyjąć zlecenie. Niebawem losy bohaterów łączą się w dramatycznych okolicznościach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1901320.jpg","",[]],"54318508":["Reż.: Paul W.S. Anderson.
Dawna wojowniczka Alice (Milla Jovovich) wiedzie spokojne życie u boku męża Todda (Oded Fehr) i córki Becky (Aryana Engineer). Niespodziewanie dom rodziny zostaje zaatakowany przez krwiożercze zombie. Alice i jej córka uciekają na ulicę, gdzie zostają uratowane przez studentkę Rain Ocampo (Michelle Rodriguez), która zabiera je do swojego samochodu. Niebawem samochód Rain zderza się z ciężarówką. Nieprzytomna dziewczyna zostaje w środku, podczas gdy Alice i Becky uciekają. Kobieta ukrywa córkę w bezpiecznym miejscu, zostaje jednak zaatakowana przez przemienionego w zombie Todda. Jakiś czas później Alice odzyskuje przytomność w siedzibie korporacji Umbrella, która odpowiada za rozprzestrzenienie wirusa zmieniającego ludzi w zombie. Wojowniczka jest więziona i torturowana przez jej członków. Działacze zbrodniczej organizacji przetrzymują także jej dawnych towarzyszy: Chrisa (Wentworth Miller), Claire (Ali Larter) oraz K-Marta (Spencer Locke). Po pewnym czasie Alice udaje się uciec oprawcom. Teraz musi zmierzyć się nie tylko z hordą zombie, ale także z tajemniczym pasożytem o nazwie Las Plagas. Tymczasem do Alice dołączają nowi sojusznicy, w tym jej dawny znajomy, sportowiec Luther West (Boris Kodjoe) oraz piękna i groźna Rain Ocampo (Michelle Rodriguez). Podczas niebezpiecznej misji Alice odkrywa coraz więcej faktów ze swojej przeszłości. Kobieta znajduje m.in. alternatywną wersję samej siebie, której nie udało się umknąc atakom zombie. Sztucznie stworzonymi istotami byli także Becky i Todd. Jednocześnie Alice przemierza system zamkniętych przestrzeni symulujących światowe metropolie: Moskwę, Nowy Jork i Tokio, by wytropić osoby, które doprowadziły do wybuchu globalnej epidemii. Piąta część kasowej serii filmów powstałych na podstawie popularnego cyklu gier wideo. Za kamerą ponownie stanął twórca serii, Paul W.S. Anderson.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1978689.jpg","",[]],"54318509":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"54318908":["Tym razem historię swojego życia zaprezentuje Krzysztof Jarzębski, który podróżuje po świecie na rowerze. Odnosił także liczne sukcesy w dziesięcioboju. Jest człowiekiem, który ciągle stara się przezwyciężać własne ograniczenia i nieustannie rzuca sobie nowe wyzwania. Bartosz Bierowiec za sprawą wypraw w towarzystwie ojca od dziecka pasjonuje się żeglarstwem, obecnie jednak trenuje biegi narciarskie. Jest optymistą, który nie wyobraża sobie życia bez sportu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3efe1ce6236af103abbd1d1ab077e4fb",["N"]],"54318909":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"54318910":["Reż.: Ernie Gilbert, Chuck Sheetz.
Grupa muzykalnych szpiegów: Twist, Kiki, Shout i Marina, rozwiązuje skomplikowane zagadki i łapie złoczyńców, wykorzystując do tego swoje talenty i niezwykłe gadżety. Pomagają im komisarz Goldstar, małpa Bo oraz specjalista od komputerów Reed.","","",["N"]],"54318911":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"54318912":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["JM"]],"54318913":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"54318914":["Przygody Susan i jej niezwykłych przyjaciół, potworów, których poznała w specjalnym rządowym ośrodku. Kiedy Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych, grupa sympatycznych stworów usiłuje stawić im czoła.","","",["N"]],"54318915":["Przygody Susan i jej niezwykłych przyjaciół, potworów, których poznała w specjalnym rządowym ośrodku. Kiedy Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych, grupa sympatycznych stworów usiłuje stawić im czoła.","","",["N"]],"54318916":["Kelly i Bud postanawiają wyprowadzić się z domu. Dziewczyna nie pracuje już w barze, ponieważ zamknął go sanepid. Na szczęście dostała lepszą posadę. Jest teraz robakatorem - maskotką firmy zajmującej się deratyzacją. Natomiast Budowi po wielu staraniach udaje się zostać członkiem bractwa. Tak oto sprawdził się horoskop, który zapowiadał, że Al będzie dumny ze swoich dzieci.","","",["N"]],"54318917":["Grodzisko Dolne, wieś nieopodal Łańcuta. Mieszka tam pan Marek, samotny ojciec siedmioletniej Julki. Mężczyzna kupił stary, drewniany budynek, by jak najszybciej wyprowadzić się z zajmowanego obecnie pokoju w domu rodziców. Nie chce, by Julka dorastała w towarzystwie jego uzależnionych od alkoholu braci. Nowy dom wymaga jednak generalnego remontu, a mężczyzna przeliczył się ze swoimi możliwościami. Remont trwa już 3 lata i tylko jedno pomieszczenie nadaje się do zamieszkania. W budynku nadal nie ma kuchni, łazienki ani kanalizacji. Do akcji wkracza ekipa Artura Witkowskiego. Nowy dom dla pana Marka i Julki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"54318918":["Ela chce wynająć pokój na poddaszu po córce. Wkrótce na jej ogłoszenie odpowiada sympatyczny chłopak. Nieznajomy nie chce jednak podpisać umowy, ani nawet podać danych z dowodu osobistego do spisania. Mimo to kobieta daje mu klucz. Wieczorem słyszy, jak nowy lokator myszkuje po domu. Dzwoni do córki, a ona każe matce zadzwonić pod 112. Kasia właśnie wróciła z mężem z urlopu w ciepłych krajach. Podczas gotowania obiadu z córką kobieta zaczyna źle się czuć. Pije wodę w nadziei, że zawroty głowy i mdłości same przejdą. Sądzi, że egzotyczny klimat przyśpieszył jej menopauzę. W pewnym momencie mdleje, wylewając na siebie gorący olej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c75af927cb87f36606bac57699a96020",["N"]],"54318919":["Indze coraz bardziej podoba się Maks, ale nie daje mu tego po sobie poznać. Granie niedostępnej nie przynosi zamierzonego skutku. Paweł proponuje Ance, by zmienili dom po to, by być daleko od Marianny. Uważa, że tylko tak uda mu się przezwyciężyć nowe uczucie. Żona jest wściekła za jego samolubne podejście i odrzuca ten pomysł. Niebawem sąsiedzi składają Strzeleckim wizytę. Chcą wspólnie z nimi świętować rocznicę ślubu. Anka niechcący oblewa Mariannę barszczem. Paweł uważa, że zrobiła to z chęci zemsty. Po upojnej nocy z Chrisem Zuza ma ogromne wyrzuty sumienia. Waha się, czy powiedzieć Jaśkowi prawdę. Ku wielkiemu niezadowoleniu Patrycji Wika regularnie zabiera Klarę na spacery. Wiktor wciąż uważa, że niepotrzebnie się martwi, tym bardziej, że Wika, jako biologiczna matka, ma prawo widywać się z córką. W trakcie jednej z wizyt kobiety Klara nagle wybucha ogromnym płaczem. Dorośli zabierają niemowlę natychmiast do szpitala.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4bf22f2946c0453e1d82c9537f0b390a",["N"]],"54318920":["Andrzej telefonicznie informuje Ingę, że Hania spadła ze skałki na wycieczce szkolnej w górach. Kobieta decyduje się natychmiast jechać do Zakopanego. W drodze na dworzec natyka się na Maksa, który oferuje swoją pomoc w dotarciu na miejsce. Inga leci helikopterem pogotowia ratunkowego. Paweł ma pretensje do Anki, że pozwoliła Mariannie i Tośce u nich nocować. W końcu jednak przyjmuje sąsiadki po królewsku. Zniesmaczona jego zachowaniem Strzelecka postanawia po pracy nie wracać do domu. Jasiek i Zuza czekają w szpitalu na wyniki tomografii. Spotykają Chrisa, który na kilka dni przyjechał do Warszawy. Nieświadomy zaszłości między nimi Jasiek zaprasza byłego lekarza żony na kolację. Podczas przygotowań Zuza usiłuje sprawić, by Chris odwołał wizytę. Patrycja znajduje na grobie byłej żony i synka Wiktora wieniec od Wiki. Jest zazdrosna o to, że partner poinformował dawną kochankę, gdzie pochowana jest jego rodzina. Mężczyzna jak zwykle bagatelizuje sprawę. Wkrótce między Patrycją a Wiką dochodzi do sprzeczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/02d226a98f6451f99e3326ec06240095",["N"]],"54318921":["Zuza próbuje się dowiedzieć od Stefy, z kim zdradził ją Jasiek, ale ta nalega na zamknięcie tego tematu i skupienie się na dobrych stronach ich związku. Kobietę nadal dręczy nieświadomość. Gdy w końcu postanawia odpuścić ten temat, wpada na trop. Inga wraca z Zakopanego z kontuzjowaną Hanią. Andrzej jest pod wrażeniem jej nowych znajomości. Próbuje dowiedzieć się od byłej żony, kto pomógł jej załatwić tak ekspresowy transport w góry. W kancelarii, w której pracuje Anka, rozpoczyna pracę nowa prawniczka, Aldona. Od początku knuje intrygi. Wiktor odkrywa kłamstwo Patrycji i oznajmia, że kończy ich związek. Kobieta chce wszystko naprawić i postanawia porozmawiać z Wiką. Do spotkania jednak nie dochodzi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad5fcfe7c9692d7dde8a59131191d6d2",["N"]],"54318922":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"54318923":["Popularni polscy satyrycy przedstawią skecze i piosenki, których motywem przewodnim będzie rodzina. Nawiązujące do tematyki odcinka numery zaprezentują m.in. Marcin Daniec, a także kabarety Rak, K2, Zachodni i PUK. Gospodarzami wieczoru będą członkowie grupy Koń Polski, którzy bawią widzów z całego kraju już od ponad trzech dekad.","","",["N"]],"54318924":["Reż.: Chandra Wilson.
Cristina wraca do Seattle akurat gdy Owen postanawia złożyć papiery rozwodowe. Sytuacja staje się niezręczna dla mężczyzny. Jackson i April próbują określić, co właściwie ich łączy. Jo zajmuje się przypadkiem, który wprawia ją w zakłopotanie. Bailey próbuje skłonić Arizonę do zrobienia przełomowego kroku. Lekarze poznają nowe fakty na temat przyczyn katastrofy samolotu, w której brali udział. Są zaskoczeni.","","",["N"]],"54318925":["W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"54318926":["Reż.: Dolph Lundgren.
Motocyklista Ryder (Dolph Lundgren) przyjeżdża do małego miasteczka w Teksasie na pogrzeb swojego przyjaciela J.J'a. Wkrótce dowiaduje się, że nie umarł on śmiercią naturalną, lecz został on brutalnie zamordowany przez ludzi Johna Reno (Matthew Tompkins) miejscowego biznesmena, który chce wybudować kasyno w miejscu starego rezerwatu Indian. Gangsterami, którzy dopuścili się morderstwa, dowodzi okrutny Jarfe (John Enos III). Ryder postanawia wymierzyć sprawiedliwość winnym śmierci przyjaciela i przywrócić porządek w rządzonych przez przestępców mieście. Uzbrojony w motocykl, pistolet i Biblię, z którą się nie rozstaje, rozpoczyna krwawą wendetę.","","",[]],"54318927":["Reż.: Jodie Foster.
Lee Gates (George Clooney), zwany \"guru Wall Street\", jest gospodarzem popularnego programu telewizyjnego, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką show jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia w studiu nadawanego na żywo programu niespodziewanie pojawia się Kyle Budwell (Jack O'Connell).Okazuje się, że za sprawą wskazówek Lee, stracił on na giełdzie wszystkie swoje oszczędności. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli w ciągu doby akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry. Publiczność zamiera z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Reżyserem tego trzymającego w napięciu thrillera jest dwukrotna laureatka Oscara Jodie Foster (\"Oskarżeni\", \"Milczenie owiec\", \"Kontakt\"). Wybitna aktorka nie po raz pierwszy stanęła za kamerą, \"Zakładnik z Wall Street\" jest jej czwartą pełnometrażową produkcją. W główne role wcieliły się hollywoodzkie sławy: George Clooney (\"Syriana\", \"Spadkobiercy\") oraz Julia Roberts (\"Erin Brockovich\", \"Pretty Woman\"). Partneruje im m.in. Jack O'Connell (\"Niezłomny\", \"300: Początek Imperium\"). Obraz angażuje emocjonalnie i zmusza do krytycznego spojrzenia na współczesne media, będąc jednocześnie ciekawym portretem giełdy i rządzących nią praw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837566.jpg","",[]],"54318928":["Reż.: Sylwester Chęciński.
Podstarzały szuler karciany zwany Wielkim Szu (Jan Nowicki) wychodzi z więzienia. Żona (Grażyna Szapołowska) proponuje mu rozwód i podział majątku. Szu trafia do Lutynia, gdzie zamierza uczestniczyć w licytacji domu. Taksówkarz Jurek (Andrzej Pieczyński) zawozi go do mistrza ceremonii, miejscowego potentata Stefana Mikuna (Leon Niemczyk), który też chce nabyć licytowaną posiadłość. Mężczyźni rozgrywają partię bilarda. Szu przegrywa parę tysięcy złotych. Zadowolony Mikun proponuje mu rewanż w pokera, traci jednak w grze pół miliona. Postanawia odegrać się na Wielkim Szu przy pomocy znajomego szulera z Warszawy, Denela (Karol Strasburger). Okazuje się, że karty pasjonują też Jurka. Prosi on Szu, by zdradził mu swoje sekrety. Ten w końcu się zgadza. Denel odmawia gry z Wielkim Szu. Mikun żąda zwrotu pieniędzy, lecz Szu ucieka i chroni się z Jurkiem w luksusowym motelu. Poznaje prostytutkę Jolę (Dorota Pomykała). Tam czyha na niego Lipo (Jerzy Bończak), którego mistrz kiedyś ograł. Wielki przebój kinowy w Polsce w 1983 r. Świetny debiut scenariuszowy Jana Purzyckiego oraz wybitne role Jana Nowickiego i Andrzeja Pieczyńskiego. Obraz uhonorowano m.in. Nagrodą Ministra Kultury i Sztuki oraz Złotą Kaczką. Akcja filmu jest osadzona w realiach Polski lat 70. XX w.","","",["N"]],"54318929":["Reż.: Jerzy Kawalerowicz.
Jest lato 1914 roku, pierwszy dzień wojny światowej. Do austerii - karczmy mądrego Żyda Taga (Franciszek Pieczka) - przybywa grupa chasydów uciekających przed kozackim pogromem. Razem z nimi w gospodzie zjawia się też młodziutka Asia (Ewa Domańska), jej narzeczony Bum (Marek Wilk), bogata baronowa (Zofia Saretok) oraz Josełe (Wojciech Pszoniak). Wkrótce goście rozpoczynają gwałtowne spory polityczne, a chasydzi modlą się, śpiewając i tańcząc. Tylko karczmarz - filozof i wolnomyśliciel, ma świadomość nadciągającej katastrofy. Niebawem, podczas strzelaniny, ginie Asia. Żydzi szykują uroczystości pogrzebowe. Kiedy przygotowania mają się ku końcowi, dochodzi do masakry. Film, zrealizowany na motywach powieści Juliana Stryjkowskiego, należy do najwybitniejszych dzieł Jerzego Kawalerowicza. Reżyser otrzymał za niego w 1984 Złote Lwy na festiwalu w Gdańsku.","","",["N"]],"54318930":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"54318931":["W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"54318510":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",[]],"54318511":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"54318512":["Syn Elizy zginął nie tak dawno w wypadku samochodowym. Kobieta mieszka z synową, którą traktuje jak własną córkę. Pewnego dnia odkrywa, że Ola dostaje listy z pogróżkami i żądaniami pieniędzy. Eliza podejrzewa, że powodem są długi pozostawione przez Staszka. Prawda okazuje się znacznie gorsza.","","",["N"]],"54318513":["Impreza
Pod nieobecność rodziców nastolatka organizuje imprezę. W trakcie zabawy zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców. Policja znajduje w mieszkaniu poszkodowanej narkotyki, jednak ona zarzeka się, że nie należą do niej. Stróże prawa postanawiają przyjrzeć się synowi sąsiadki, z którym poturbowana nastolatka weszła w konflikt. Niebawem jednak sprawa komplikuje się, gdy zostaje uprowadzona matka poszkodowanej. Wówczas wychodzi na jaw, że dziewczyna nie powiedziała stróżom całej prawdy. Tymczasem ojciec Krystiana - Andrzej - mówi synowi, że zastał matkę Eweliny w biurze w niedwuznacznej sytuacji z księgowym. Andrzej waha się, czy powinien porozmawiać na ten temat z mężem kobiety. Krystian odradza mu taki krok.","","",["N"]],"54318514":["Pierwsza historia. Monika właśnie wraca z podróży do Indii. Jej córka Katarzyna i zięć Piotr postanawiają ją odwiedzić. W drzwiach wita ich obcy mężczyzna. Jak się okazuje, Jan jest mężem Moniki. Ani córka, ani jej mąż nie wiedzieli o żadnym ślubie. Mężczyzna twierdzi, że żona jest w Gdańsku u przyjaciela, który choruje na raka. Kasia jest zaniepokojona zniknięciem matki. Piotr nie wierzy jednak w podejrzenia żony. Gdy Kasia zostaje z Janem sam na sam, prawda wychodzi na jaw. Monika jest przetrzymywana w piwnicy. Jan chce ją zabić, na szczęście Piotr niespodziewanie wchodzi. Druga historia. Jan Kryszak w wieku 3 lat stracił matkę w wypadku samochodowym. Odtąd wychowywali go ojciec i babcia. Niebawem student poznaje Julię i prawdziwą historię swojej matki. Okazuje się, że dziewczyna jest jego przyrodnią siostrą, a ich matka żyje w Krakowie. Jest ciężko chora i chciałaby się pożegnać z synem przed śmiercią. Ojciec i babcia ukrywali przed nim jej istnienie, ponieważ Helena była narkomanką. Spowodowała wypadek, w którym omal nie zginęła ona i Jan. Po tym zdarzeniu Filip rozwiódł się z uzależnioną żoną, a ona zniknęła z ich życia na zawsze. Jan próbuje zrozumieć motywy najbliższych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4efd2e13cd4bae527f9228449008dc16",["N"]],"54318515":["Bracia Maciek i Krzyś trafiają do szpitala po upadku z pierwszego piętra. Obaj są połamani i potłuczeni. Rodzice i personel nie znają przyczyny wypadku, bo chłopcu plączą się w zeznaniach. Nagle Maciek mówi przy pielęgniarce, że chciał zabić brata i na pewno zrobi to jeszcze raz. W sprawie interweniuje policja. Następnego dnia w szpitalu dochodzi do kradzieży leków psychotropowych. Pielęgniarka Ania odnosi wrażenie, że obaj usilnie dążą do tego, żeby trafić do poprawczaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/830ca20c8cc9ec815432e748d7110f4d",[]],"54318516":["Ostatnie słowa
Żona Janusza Grabka zginęła w wypadku samochodowym. Kobieta przed śmiercią zdążyła powiedzieć mężowi, że ma on syna. Teraz mężczyzna zwraca się do detektywów z prośbą o pomoc w odnalezieniu chłopaka. Ostatnie słowa jego żony to jedyny ślad jego istnienia. Detektywów czeka więc wyjątkowo trudne zadanie...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/309387b0d487795016747d4d06b40cb2",[]],"54318517":["Morderstwo jak z książki
Do agencji zgłasza się autorka horrorów, Maja Tusińska. Kobieta jest prześladowana przez mężczyznę, który odtwarza makabryczne sceny z jej książek i grozi jej śmiercią. Detektywi muszą namierzyć i unieszkodliwić psychopatę, zanim zrealizuje swoje groźby. Tymczasem gra o życie klientki toczy się według wymyślonego przez nią scenariusza...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07f6659a2d829fc3322023e402cfc0e4",[]],"54318518":["Woblery i sztuczne muchy
Z powodu złej pogody nie udał się wspólny wypad na ryby razem z poetą Zbigniewem Książkiem i pisarzem Sławomirem Michorzewskim, zatem ekipa programu prezentuje najnowsze modele woblerów szczupakowych oraz pokazuje, jak samemu wyrabiać sztuczne muchy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0c6ced6ccdf1c640132ce47fd16cd125",["N"]],"54318519":["Kardynalskie ostatki
Ekipa programu wybiera się w Bieszczady, aby nad Sanem łowić lipienie kardynalskie. Wędkarze wykorzystują jako przynętę sztuczne muchy, które uczyli się produkować z poprzednim odcinku. Połów okazuje się niezwykle udany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7d6f850d5c209ef8a1d7a00f6a57b8b",["N"]],"54318520":["Harakiri
Paździoch zwierza się Ferdkowi, że od dawna zastanawia się nad popełnieniem samobójstwa. Jest przygnębiony, ponieważ uważa, że dzisiejsze warunki polityczno-społeczne nie sprzyjają nawet jednostkom wybitnym. Występuje zatem z zaskakującą propozycją. Ponieważ uznaje Kiepskiego za człowieka z fantazją, prosi go, aby obmyślił mu jak najbardziej spektakularny rodzaj śmierci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4010",["N"]],"54318521":["Znieczulica społeczna
Paździoch ma niecodzienną prośbę do Ferdka. Chce, by sąsiad wysłał go pocztą w paczce na Madagaskar. Kiepski skwapliwie spełnia jego życzenie. Halina jest zdruzgotana bezduszną postawą swojego małżonka. Zarzuca mu permanentny brak ludzkich uczuć i odruchów. Jak się okazuje, Ferdek nie jest jedynym obywatelem cierpiącym na tzw. znieczulicę społeczną.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4009",["N"]],"54318522":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"54318523":["22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu
22-letnia Marta Walczyk podczas zakupów w centrum handlowym wszczyna z matką awanturę. Wezwana na miejsce policja stwierdza, że na dziewczynę został wystawiony nakaz zatrzymania za liczne niezapłacone grzywny za jazdę bez biletu. Dziewczyna jednak nic sobie z tego nie robi. Dwa dni później wychodzi z aresztu za kaucją. Jakiś czas potem jej przyjaciółka odkrywa, że Marta może być prostytutką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d5bdc21543b057bfe54a002e67233ee",["N"]],"54318524":["Syn Elizy zginął nie tak dawno w wypadku samochodowym. Kobieta mieszka z synową, którą traktuje jak własną córkę. Pewnego dnia odkrywa, że Ola dostaje listy z pogróżkami i żądaniami pieniędzy. Eliza podejrzewa, że powodem są długi pozostawione przez Staszka. Prawda okazuje się znacznie gorsza.","","",["N"]],"54318525":["Spadek
Irena Rasiak oskarża byłego szwagra o to, że zamordował jej siostrę i nastoletnią siostrzenicę. Kobieta zleca Malanowskiemu, żeby dostarczył dowody na to, że Sławomir Brzozowski czyhał na spadek po żonie i córce, ponieważ jego gabinet dentystyczny jest na skraju bankructwa. Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że klientka miała romans z mężem siostry i być może chce się zemścić na kochliwym stomatologu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7595d39b42c61cb3a89faf0cf92863e9",["N"]],"54318526":["Apartament
Malanowski pomaga synowi swojego przyjaciela, Darkowi Kwiecińskiemu, który obudził się obok nieżywej kobiety. Mężczyzna zaprzecza, że zna ofiarę. Twierdzi, że noc spędził z niedawno poznaną Moniką. Śledczy próbują namierzyć jego kochankę. Tymczasem badania toksykologiczne wykazują, że Darek został odurzony. Natomiast Markowi udaje się ustalić tożsamość zamordowanej kobiety - to ekskluzywna prostytutka Laura Miciel. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wychodzi na jaw, że klient Malanowskiego skłamał, mówiąc, że nie zna ofiary.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0be8c429a2280fd5f42b0ed94a1ce795",["N"]],"54318527":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",[]],"54318528":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"54318529":["Jacek postanowił, że zacznie wszystko od nowa. Mimo nieśmiałości Kinga postanowiła walczyć o przyjaźń z Robertem. Krzysztof nigdy nie był żonaty ze względu na swoje dość zdrowe podejście do życia. Roman swoją pasją zabawia ludzi. Paweł jest rady, że zawsze może liczyć na wsparcie rodziców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6641f62ebb452b0ce6425b48843729e1",["N"]],"54318530":["Ewa Wachowicz doradzi, jak ubrać się na jesienny spacer. Podpowie też jak z octu jabłkowego, czosnku, cebuli, imbiru, chrzanu i papryczki chili przygotować domowy antybiotyk, który wzmacnia odporność. Następnie ugotuje krem czosnkowy. W ramach dania głównego poda makaron z sosem cebulowym, a na deser będą gruszki zapiekane z kruszonką z płatków owsianych.","","",["N"]],"54318531":["Paweł uratował Tymka z pożaru. Czuje się za niego odpowiedzialny i stara znaleźć wspólny język z chłopakiem. Anka nie może wybaczyć mężowi, że tak bardzo się narażał. Zuza zmaga się z szowinistycznym zachowaniem szefa i współpracowników. Nie może znieść protekcjonalnych uwag, lecz nie potrafi także zebrać na odwagę, by odejść z pracy. Obawia się, że znalezienie kolejnej posady może okazać się trudne, a Jasiek nie wesprze jej finansowo. Robert przychodzi do salonu Ingi z hulajnogą dla Marysi. Kobieta zauważa, że nieumiejętnie nałożył samoopalacz. W żartach proponuje mu manicure, na który jej były partner od razu się zgadza. Inga jest zdumiona zachowaniem Roberta. Wszystko się wyjaśnia, gdy mężczyzna odbiera telefon od swojej nowej sympatii. Ela ucieka się do podstępu, aby zorganizować spotkanie Patrycji i Mariusza. Mężczyzna twierdzi, że nie ma zamiaru wchodzić w związek. Jego słowom przeczy jednak treść maili, które wysyłał wcześniej do Patrycji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3af0f6000254f7fe4d7636bdf68fa96c",["N"]],"54318532":["Ubogi Mirek jest zakochany w Wioli, która wygrywa dużą sumę pieniędzy
Magazynier Mirek i jego ukochana Viola, która pracuje jako sprzątaczka, marzą o założeniu rodziny. Pary nie stać jednak na organizację wesela. Pewnego dnia kobieta wygrywa na loterii dwieście tysięcy złotych. Odbiera pieniądze i zaczyna korzystać z życia. Mirek przekonuje ukochaną, by spróbowała rozkręcić własny biznes, ona jednak woli się bawić. Niebawem zaczyna mieć dosyć Mirka, który nieustannie ją upomina, i zrywa z nim. Mężczyzna związuje się z przyjaciółką Violi, Dagmarą. Pewnego dnia dawna partnerka przelewa na konto Mirka sto tysięcy złotych. Uważa, że on zrobi z tych pieniędzy o wiele lepszy użytek. Mirek jest rozdarty. Nadal kocha Violę, jednak to Dagmara jest lepszą kandydatką na żonę.","","",["N"]],"54318533":["Wezwanie do kradzieży w eleganckiej dzielnicy miasta naprowadza policjantów na trop w sprawie piramidy finansowej. Oszust czuje się bezkarny. Zapała i Morawska muszą ukrócić jego praktyki. Policjanci prowadzą też mediacje pomiędzy niezadowolonymi klientami pewnej restauracji, a jej zdezorientowanym właścicielem, któremu ktoś podrzuca do jedzenia robaki. Tymczasem w domu Emilki i Krzyśka radość ze zbliżających się narodzin dziecka zostaje zakłócona przez wulgarne zachowanie ojca kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2560dc212f7f118ba32d3177d8af2a7c",["N"]],"54318534":["Impreza
Pod nieobecność rodziców nastolatka organizuje imprezę. W trakcie zabawy zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców. Policja znajduje w mieszkaniu poszkodowanej narkotyki, jednak ona zarzeka się, że nie należą do niej. Stróże prawa postanawiają przyjrzeć się synowi sąsiadki, z którym poturbowana nastolatka weszła w konflikt. Niebawem jednak sprawa komplikuje się, gdy zostaje uprowadzona matka poszkodowanej. Wówczas wychodzi na jaw, że dziewczyna nie powiedziała stróżom całej prawdy. Tymczasem ojciec Krystiana - Andrzej - mówi synowi, że zastał matkę Eweliny w biurze w niedwuznacznej sytuacji z księgowym. Andrzej waha się, czy powinien porozmawiać na ten temat z mężem kobiety. Krystian odradza mu taki krok.","","",["N"]],"54318535":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"54318536":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"54318537":["Policja przesłuchuje przyjaciół Miksera. Znajomi mężczyzny nie wiedzą, co mówić, by nie narobić mu problemów. Nakręca się spirala wzajemnych oskarżeń. Tymczasem Mikser szuka Magdy. Bartek spotyka się z Wandą, która oferuje mu swoją pomoc. Oboje chcą zniszczyć Mateusza. Emilka próbuje skontaktować się z Bartkiem. Ma dla niego przykrą wiadomość. Hiszpan chce urządzić w świetlicy dyskotekę. Kłoci się z Malwiną o wystrój pomieszczenia. Śmiałkowi nie podoba się ten pomysł. Nie wie, że były gangster przygotował więcej niespodzianek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1cb2cf43c8a746692df15aa37471e608",["N"]],"54318538":["Reż.: Patrick Yoka.
Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym
Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i prowokujące. Marian twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835483.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0100c4caafd43b330b39bfd40d1adc5b",["N"]],"54318539":["Babcia wyrzuca z balkonu 120 tys. zł
Natalia widzi, jak jej chora psychicznie matka wyrzuca pieniądze przez balkon. Nie ma pojęcia, skąd staruszka miała 120 tys. zł. Przypuszcza, że jej syn Artur, który wcześniej był karany za włamanie, może znać ich pochodzenie. Gdy spotyka 25-latka kłócącego się z kimś w komisie samochodowym, utwierdza się w swoim przekonaniu. Kobieta idzie na policję, gdzie dowiaduje się, że gotówka pochodzi z napadu na bank. Artur jednak nie ma z nim nic wspólnego...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3af6dc6f52a7e13f3bfba08c60774db8",["N"]],"54318540":["Niewłaściwie używanie bieżni powoduje wypadek / Młoda matka upuszcza dziecko
Daria próbuje uwieść trenera personalnego, Arka. Jest zazdrosna, gdy widzi wybranka flirtującego z jej koleżanką Emilią. Kiedy dziewczyna doznaje groźnego wypadku na bieżni i uszkadza kręgosłup, podejrzenie pada na Darię. Ania przez nieuwagę upuszcza swojego kilkumiesięcznego synka. Mały Kacperek nie rusza się i nie daje żadnych oznak życia. Ojciec dziecka dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d429155e35a953d3ad515536bcfadec",["N"]],"54318541":["Ubogi Mirek jest zakochany w Wioli, która wygrywa dużą sumę pieniędzy
Magazynier Mirek i jego ukochana Viola, która pracuje jako sprzątaczka, marzą o założeniu rodziny. Pary nie stać jednak na organizację wesela. Pewnego dnia kobieta wygrywa na loterii dwieście tysięcy złotych. Odbiera pieniądze i zaczyna korzystać z życia. Mirek przekonuje ukochaną, by spróbowała rozkręcić własny biznes, ona jednak woli się bawić. Niebawem zaczyna mieć dosyć Mirka, który nieustannie ją upomina, i zrywa z nim. Mężczyzna związuje się z przyjaciółką Violi, Dagmarą. Pewnego dnia dawna partnerka przelewa na konto Mirka sto tysięcy złotych. Uważa, że on zrobi z tych pieniędzy o wiele lepszy użytek. Mirek jest rozdarty. Nadal kocha Violę, jednak to Dagmara jest lepszą kandydatką na żonę.","","",["N"]],"54318542":["Wezwanie do kradzieży w eleganckiej dzielnicy miasta naprowadza policjantów na trop w sprawie piramidy finansowej. Oszust czuje się bezkarny. Zapała i Morawska muszą ukrócić jego praktyki. Policjanci prowadzą też mediacje pomiędzy niezadowolonymi klientami pewnej restauracji, a jej zdezorientowanym właścicielem, któremu ktoś podrzuca do jedzenia robaki. Tymczasem w domu Emilki i Krzyśka radość ze zbliżających się narodzin dziecka zostaje zakłócona przez wulgarne zachowanie ojca kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2560dc212f7f118ba32d3177d8af2a7c",["N"]],"54318543":["Impreza
Pod nieobecność rodziców nastolatka organizuje imprezę. W trakcie zabawy zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców. Policja znajduje w mieszkaniu poszkodowanej narkotyki, jednak ona zarzeka się, że nie należą do niej. Stróże prawa postanawiają przyjrzeć się synowi sąsiadki, z którym poturbowana nastolatka weszła w konflikt. Niebawem jednak sprawa komplikuje się, gdy zostaje uprowadzona matka poszkodowanej. Wówczas wychodzi na jaw, że dziewczyna nie powiedziała stróżom całej prawdy. Tymczasem ojciec Krystiana - Andrzej - mówi synowi, że zastał matkę Eweliny w biurze w niedwuznacznej sytuacji z księgowym. Andrzej waha się, czy powinien porozmawiać na ten temat z mężem kobiety. Krystian odradza mu taki krok.","","",["N"]],"54318544":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"54318545":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"54318546":["Policja przesłuchuje przyjaciół Miksera. Znajomi mężczyzny nie wiedzą, co mówić, by nie narobić mu problemów. Nakręca się spirala wzajemnych oskarżeń. Tymczasem Mikser szuka Magdy. Bartek spotyka się z Wandą, która oferuje mu swoją pomoc. Oboje chcą zniszczyć Mateusza. Emilka próbuje skontaktować się z Bartkiem. Ma dla niego przykrą wiadomość. Hiszpan chce urządzić w świetlicy dyskotekę. Kłoci się z Malwiną o wystrój pomieszczenia. Śmiałkowi nie podoba się ten pomysł. Nie wie, że były gangster przygotował więcej niespodzianek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1cb2cf43c8a746692df15aa37471e608",["N"]],"54318547":["Reż.: Patrick Yoka.
Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym
Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i prowokujące. Marian twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835483.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0100c4caafd43b330b39bfd40d1adc5b",["N"]],"54318548":["Paweł uratował Tymka z pożaru. Czuje się za niego odpowiedzialny i stara znaleźć wspólny język z chłopakiem. Anka nie może wybaczyć mężowi, że tak bardzo się narażał. Zuza zmaga się z szowinistycznym zachowaniem szefa i współpracowników. Nie może znieść protekcjonalnych uwag, lecz nie potrafi także zebrać na odwagę, by odejść z pracy. Obawia się, że znalezienie kolejnej posady może okazać się trudne, a Jasiek nie wesprze jej finansowo. Robert przychodzi do salonu Ingi z hulajnogą dla Marysi. Kobieta zauważa, że nieumiejętnie nałożył samoopalacz. W żartach proponuje mu manicure, na który jej były partner od razu się zgadza. Inga jest zdumiona zachowaniem Roberta. Wszystko się wyjaśnia, gdy mężczyzna odbiera telefon od swojej nowej sympatii. Ela ucieka się do podstępu, aby zorganizować spotkanie Patrycji i Mariusza. Mężczyzna twierdzi, że nie ma zamiaru wchodzić w związek. Jego słowom przeczy jednak treść maili, które wysyłał wcześniej do Patrycji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3af0f6000254f7fe4d7636bdf68fa96c",["N"]],"54318549":["Jacek postanowił, że zacznie wszystko od nowa. Mimo nieśmiałości Kinga postanowiła walczyć o przyjaźń z Robertem. Krzysztof nigdy nie był żonaty ze względu na swoje dość zdrowe podejście do życia. Roman swoją pasją zabawia ludzi. Paweł jest rady, że zawsze może liczyć na wsparcie rodziców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6641f62ebb452b0ce6425b48843729e1",["N"]],"54318550":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"54318551":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"54318552":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0087e4b6925b8db54b7065305440b8a0",["N"]],"54318553":["Gimnazjalistka Justyna pokłóciła się z koleżanką z klasy, Luizą, która zadbała o to, by nikt z klasy nie pojawił się na urodzinach Justyny. Dziewczyna chce się zemścić. Wkrótce nawet matki obu dziewczyn popadają w konflikt. Matka Justyny nie ma czasu dla córki, ponieważ zajmuje się nowym partnerem, Rafałem. Luiza widzi stan załamanej koleżanki i naśmiewa się z niej w internecie. Między dziewczynami dochdozi do szarpaniny. Nieoczekiwanie obei rywalki znajdują wspólny język. To jednak nie koniec kłopotów, ponieważ matka Luizy trafia do szpitala, a dziewczynę zaczyna śledzić tajemniczy mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1977976.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ce323e4e565322f1bc5f30c223b3c6b",["N"]],"54318555":["Hos znajduje martwą sarnę. Możliwe, że zwierze zabili kłusownikach. Wojtek fotografuje dzikie zwierzęta, gdy je przypadkowo spotka. Żmiju odnajduje kapliczkę szczęśliwych powrotów. Mariola uważa, że życie w Bieszczadach pogłębia hart ducha i dodaje sił fizycznych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54318556":["Wczesnym rankiem Wazon wyrusza fotografować wilki. Żmiju i Hos rozwieszają budki dla ptaków. U sołtysa Romana na powitaniu wiosny zbierają się bieszczadnicy. Bosman po wojsku przyjechał tu na wczasy i pracował przez 40 lat jako drwal. Wojtek szuka odpoczynku od Bieszczad w Nepalu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54318557":["Przyszły pan młody zrywa zaręczyny dzień przed ślubem/Dzieci próbują na sobie znaleziony paralizator
Dzień ślubu Przemka i Ewy. Mężczyzna dla żartu oświadcza narzeczonej, że zrywa zaręczyny. Wstrząśnięta Ewa zaczyna odczuwać ogromny ból głowy. Przemek dzwoni po pogotowie. Dyspozytorka podejrzewa pęknięcie tętniaka. Pierwszą pomoc utrudnia jednak ojciec panny młodej... W czasie rodzinnej uroczystości Wojtuś i Zosia się nudzą. Znajdują torebkę cioci, a w niej paralizator, którym zaczynają się bawić. Chłopiec razi towarzyszkę. Anna znajduje nieprzytomną dziewczynkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/94edfb5a394f42e74fd329b769cd18b6",["N"]],"54318558":["Regina odwiedza w Warszawie swojego syna Sylwka. Kobieta bardzo chciałaby mieć wnuki, ale potomek nawet nie ma dziewczyny. Przypadkowo Regina odkrywa, że Sylwek pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że to nie jedyna jego tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318559":["Umiera Zygmunt Kolak. Na pogrzeb mężczyzny przyjeżdża jego córka Zuzanna. Młoda kobieta ostatnio rzadko widywała się z ojcem. Mieszkała bowiem za granicą, jednak często do siebie dzwonili. Gdy dowiedziała, że u ojca stwierdzono chorobę Alzheimera, postanowiła zrezygnować z pracy i wrócić do Polski. Dwa dni później jednak siostra ojca, Joanna, informuje ją, że Zygmunt zmarł. Ciotka Zuzanny twierdzi, że mężczyzna miał ogromne długi, na których spłatę nie wystarczy nawet posiadane przez niego mieszkanie. Młoda kobieta jest zdumiona, ponieważ ojciec rok wcześniej kupił nowy samochód, posiadał również ogromną kolekcję monet, które były warte prawie sto tysięcy złotych. Zdarzenia, do których dochodzi w niedalekiej przyszłości, każą Zuzannie sądzić, że ojciec został okradziony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1531d48756bddd95cfc7995a306af7f8",["N"]],"54318560":["Wola Starogrodzka koło Garwolina. Owdowiały kilka miesięcy temu pan Zbigniew mieszka tu z trojgiem dzieci - 18-letnim Kacprem, 15-letnią Weroniką i 13-letnim Michałem. Za dom służy rodzinie zaadaptowany budynek gospodarczy. Niestety, nie spełnia on jakichkolwiek wymogów. Prowizoryczna instalacja elektryczna jest niebezpieczna, za krótki komin powoduje zadymienie pomieszczeń, połogi i ściany są zbutwiałe i na nic nie ma miejsca. Ekipa programu będzie miała dużo pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aabb83a2d1415f4257108e803d894807",[]],"54318561":["Emigranci
Mieszkańców kamienicy Kiepskich ogarnia nagle zniechęcenie i przekonanie, że w kraju nie mają żadnych perspektyw. Pewnego dnia wszyscy postanawiają, że jedynym rozwiązaniem ich sytuacji jest emigracja. Jedynym, który obawia się, że nie jest to słuszna decyzja, jest Ferdek. Kiepski wszelkimi sposobami stara się zatrzymać potencjalnych emigrantów w ojczystym kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4019",["N"]],"54318562":["Plan dnia
Lenistwo i pogłębiająca się abnegacja Ferdka, po raz kolejny doprowadzają Kiepską do szału. Tym razem Halina stawia jednak małżonkowi ultimatum. Albo Ferdynand natychmiast zaplanuje sobie życie, albo wkrótce czeka go sprawa rozwodowa. Przestraszony Ferdek bierze sobie groźby żony do serca, nie za bardzo wie jednak, skąd i od kogo wziąć pomysł na zaplanowanie sobie choćby jednego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4016",["N"]],"54318563":["Galareta społeczna
Ferdek dochodzi do wniosku, że Boczek jest człowiekiem całkowicie pozbawionym własnego zdania. Dzieli się tym spostrzeżeniem z Paździochem, który ma podobną opinię. Marian uważa wręcz, że problem braku charakteru nie dotyczy tylko ich sąsiada, ale również znakomitej części społeczeństwa, co jest niebezpieczne zwłaszcza w przededniu zbliżających się wyborów do sejmu i senatu. Obaj postanawiają temu zaradzić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859299.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4013",["N"]],"54318564":["20-letnia Maja Sęk, samotnie wychowująca dwójkę dzieci, popada w coraz większe kłopoty finansowe. Trochę pomaga jej matka, Anna, ale sama również ma niewiele pieniędzy. Pewnego dnia Maja widzi ojca jednej z córek, Tymona, z nową, zamożną dziewczyną Nikolą. Ma nadzieję, że w końcu zacznie on płacić alimenty. Niestety, mężczyzna znów odmawia. Jakiś czas potem kobieta zostaje modelką w sklepie, dla którego Tymon przygotowuje akcje reklamowe. Także i tym razem nie może doprosić się pieniędzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b85d37b0cdf5a832343f459ed4bc363a",["N"]],"54318565":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",[]],"54318566":["12-letni Franek Kaniewski zaczyna sprawiać rodzicom poważne problemy wychowawcze. Siostra chłopaka, Natalia, odkrywa, że przyjaźni się on ze starszym mężczyzną, poznanym w internecie. Być może ta znajomość jest powodem dziwnego zachowania nastolatka. Ojciec Franka postanawia spotkać się z nieznajomym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318567":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Interes życia
Wojciech Wszołek, który niedawno przeprowadził się do Warszawy, zwraca się z prośbą do detektywów. Mężczyzna twierdzi, że prześladuje go konkurent, Dariusz Sałański. Prowadzą oni sąsiadujące ze sobą puby. Detektywi próbują ustalić, czy Sałański jest jedyną osobą, której zależy na tym, żeby Wszołek wrócił do rodzinnych Puław.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/17618eb6c6c5f5839d99e92cf4a58f3b",[]],"54318568":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Odnaleziony syn
Zamożny przedsiębiorca, Piotr Franecki cierpi na wirusowe zapalenie wątroby. Niedawno skontaktował się z nim młody mężczyzna, Robert, który twierdzi, że jest jego synem. Detektywi mają sprawdzić, czy to prawda. Klient jest gotów zmienić swój testament, jeśli historia chłopaka okaże się prawdziwa. Analiza DNA wykazuje, że rzeczywiście jest on dzieckiem klienta. Niestety, krótko po zmianie testamentu stan zdrowia Piotra pogarsza się.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f688d4cf91d445761c3e2ff0003c3000",[]],"54318569":["Zemsta po latach
W domu w Wilanowie dochodzi do morderstwa gosposi i porwania właścicielki posesji - byłej modelki. Wśród podejrzanych jest psychofan kobiety. Trop prowadzi do krematorium. Śledztwo utrudnia fakt, że mąż uprowadzonej postanawia szukać jej na własną rękę. Tymczasem na policję zgłasza się dozorczyni osiedla, na którym dochodzi do częstych burd. Trudno ustalić tożsamość sprawców, ponieważ każda osoba, która wcześniej zgłaszała sprawę, opisywała zadymiarzy całkowicie inaczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54318570":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318571":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",[]],"54318572":["Prow.: Blanka Lipińska.
Przez osiem tygodni kilku zawodników MMA będzie mieszkać w tym samym domu i trenować na oczach telewidzów oraz fachowców, którzy bezlitośnie ocenią ich postępy. Co tydzień z programem pożegna się jeden z nich. Czas między pojedynkami upłynie im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w nietypowych zadaniach specjalnych. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Mężczyźni będą musieli radzić sobie ze wszystkimi konfliktami we własnym zakresie. W finale zmierzą się dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani zawodnicy. Zaprezentują oni swoje umiejętności na oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Jej zwycięzca zdobędzie kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Program poprowadzi Blanka Lipińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947753.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/00184f339a428fef050bc570631c38ad",[]],"54318573":["Ekipa przyjmuje zlecenie Mileny. Z Darkiem poznali się w bardzo romantycznych, ale też dramatycznych okolicznościach. Mężczyzna uratował ją bowiem z pożaru. Kilka miesięcy później uległ wypadkowi i przechodzi rehabilitację. Para postanowiła wykorzystać ten czas na założenie rodziny. Jednak zachowanie partnera niepokoi Milenę. Detektywi ruszają tropem mężczyzny. Odkrywają, że dał on klucze do swojego mieszkania koledze, który przyjmuje w lokalu płatną kochankę. Tymczasem Milena zauważa, że między Darkiem a jej siostrą Baśką pojawiło się dziwne napięcie. Następnego dnia mężczyzna rezygnuje z rehabilitacji. Po pewnym czasie odwiedza go ubrana w seksowną bieliznę Baśka. W tym właśnie stroju zastaje siostrę Milena.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947400.jpg","",["N"]],"54318574":["Reż.: Po-Chih Leong.
Tajny agent CIA Sonni Griffith zostaje wysłany z misją do Rumunii. Ma tam zdemaskować handlarza bronią i zapobiec przygotowywanej transakcji. Gdy dociera na miejsce, zostaje zdradzony i trafia do więzienia. Amerykańscy współpracownicy szybko go jednak stamtąd uwalniają. Agencja ma bowiem wobec Sonniego konkretne plany. Dostaje on do wykonania kolejne zadanie. Tym razem agent ma eskortować do Stanów Zjednoczonych Nadię Cominski, wdowę po księgowym rumuńskiej mafii. Wkrótce okazuje się, że kobietę chce ująć handlarz bronią, którego Griffith miał zdemaskować. Mężczyzna jest zdecydowany na wszystko, aby wydobyć od Nadii informację o miejscu ukrycia trzydziestu milionów dolarów przeznaczonych na zakup bomby biologicznej. Tymczasem wśród agentów wywiadu kolejny raz ktoś dopuszcza się zdrady. Ujawnione zostają tożsamość oraz miejsce pobytu Griffitha i Nadii. Sonni, ufając jedynie swojemu przyjacielowi Michaelowi Shepardowi, musi stoczyć dramatyczną walkę z handlarzami bronią. Stawką jest nie tylko życie jego i Nadii, ale przede wszystkim bezpieczeństwo całego świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906085.jpg","",["N"]],"54318575":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"54318576":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318577":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318578":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"54318579":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"54318580":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"54318581":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"54318582":["Historia Wojtka Makowskiego, który swoje życie dzieli między dwie pasje - pływanie i muzykę. Wojtek we wczesnym dzieciństwie całkowicie utracił wzrok. Wówczas ojciec postanowił zarazić go miłością do wody. Obecnie Wojtek jest wicemistrzem paraolimpijskim z Rio. Ponadto nagrywa materiał na własną płytę. Arkadiusz Pilch wskutek wypadku, któremu uległ w dzieciństwie, porusza się na wózku inwalidzkim. Zaczynał od szermierki, obecnie zaś gra w koszykówkę na wózkach, jeździ na rowerze, uprawia crossfit, bierze udział w Wheelmageddonie i zawodach na ergometrach wioślarskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4fa2b4aa42dcee0e5ae4607e7fc5ad80",["N"]],"54318583":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54318712":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","",["N"]],"54318713":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"54318714":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54318715":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54318716":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"54318717":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54318718":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318719":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318720":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318721":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318722":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318723":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318724":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318725":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318726":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318727":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318728":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318729":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318730":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318731":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318732":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318733":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318734":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318735":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318736":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54318737":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"54318738":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318739":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318740":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"54318741":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54318742":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54318743":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"54318744":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",["N"]],"54318745":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54318746":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54318747":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318748":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"54318749":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"54318750":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54318751":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54318752":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54318753":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"54318754":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54318755":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","",["N"]],"54318756":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54318757":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318758":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","",["N"]],"54318759":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318760":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54318761":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"54318762":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54318763":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"54318764":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"54318765":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"54318766":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54318767":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54318768":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54318769":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"54318770":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318771":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54318772":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"54318773":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"54318774":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54318775":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"54318776":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54318777":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54318778":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"54318779":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54318780":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"54318781":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54318782":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54318783":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"54318784":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54318785":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54318786":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318787":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54318788":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54318789":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54318790":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54318791":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"54318792":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54318584":["Prow.: Ian Stuart.
Designer Ian Stuart w swoim butiku o bardzo urozmaiconej ofercie wraz z zespołem wspiera kobiety w poszukiwaniach i doborze idealnej sukni na specjalne okazje.","","",[]],"54318585":["Kamera podpatruje przyszłe panny młode, które poszukują idealnej sukni ślubnej w jednym z największych salonów w USA. Widzowie obserwują wybuchy radości i płaczu, a także zaglądają za kulisy sklepu.","","",[]],"54318586":["Zaniedbywanie swoich dzieci może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Boleśnie przekonał się o tym ojciec Leona - po śmierci żony mężczyzna bez reszty poświęcił się pracy i prawie nigdy nie rozmawiał ze swoim synem. Również mama Wiktorii nie umiała znaleźć czasu, by odpowiednio zająć się dwójką swoich dzieci. Teraz Leon i Wiktoria walczą o życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1a28583be60a18bba41721de6c81def0",["N"]],"54318587":["34-letnia Magda Urbańska oznajmia zaskoczonemu mężowi, że jest w ciąży. Mężczyznę wcale to nie cieszy i nakazuje żonie usunąć dziecko. Kiedy kobieta się temu przeciwstawia, partner znika. W trakcie poszukiwań wychodzi na jaw jego mroczna przeszłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318588":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"54318589":["Katarzyna Dowbor odwiedza dom wyjątkowej rodziny. Babcia, pani Marianna, wychowała wnuczkę Monikę. Teraz pani Monika opiekuje się babcią, jednocześnie wychowując dwoje swoich dzieci. Mąż zginął w tragicznym wypadku. Ich dom pamięta czasy przedwojenne, nie ma porządnej kanalizacji, ogrzewany jest niebezpiecznie usytuowanym piecem, na dachu jest rakotwórczy eternit.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/775c741ca0b5d0ab8125895d3ac18fe2",[]],"54318590":["David Tutera to najsłynniejszy wedding planner w Ameryce. Konsultant słynie z ostrego dowcipu i doskonałego stylu. Jest on twórcą wielu legendarnych imprez, które czasami organizuje z dnia na dzień. W programie zaplanuje wyjątkowe przyjęcia i spełni najbardziej ekstrawaganckie żądania klientów. Odbiorcami jego usług są nierzadko wielkie gwiazdy. Wśród nich m.in Vanessa Williams, Vivica A. Fox i Reza Farahan.","","",[]],"54318591":["Do Maksa przyjeżdża jego dawna miłość Maria. Ma mu pomóc w przekonywaniu sponsorów do najnowszego filmu. Wszyscy są oczarowani piękną, znaną i bogatą modelką. Kiedyś była ona wzorem dla Frani, teraz staje się dla Małgosi, której obiecuje wielką karierę w świecie mody. Nie znosi jej tylko Konrad, który wciąż pamięta, jak Maks cierpiał po jej odejściu. Wkrótce także niania zniechęca się do Marii, ponieważ widzi, jak bezwzględna jest jej dawna idolka. Pierwsze niepowodzenia w świecie mody są dla Małgosi prawdziwą tragedią. Maria nie wspiera jej jednak, ale swoimi komentarzami wpędza w jeszcze większe kompleksy. Zapomina również o obiecanej Maksowi wyprawie do Międzyzdrojów i ponownie opuszcza go bez pożegnania.","","",["N"]],"54318592":["W domu Maksa Skalskiego zapchała się rura i trzeba było wezwać hydraulika - wuja Frani. Maks nie pozwala Małgosi iść na urodziny koleżanki, obawia się bowiem, że będzie się tam całować z chłopakami. Frania obiecuje wstawić się za nią w sprzyjającym momencie. Wuj hydraulik przyprowadza ze sobą wnuczkę, Majkę. Po jakimś czasie Frania zastaje Majkę i Adasia całujących się pod prysznicem. Kiedy Maks dowiaduje się o tym, jest dumny z syna. W tej sytuacji Frania jeszcze raz próbuje przekonać go, że Małgosi nic nie grozi na imprezie u koleżanki. Nieoczekiwanie zastaje Maksa samego pod prysznicem.","","",["N"]],"54318593":["Pomysłowość Wojciecha Modesta Amaro nie zna granic. Tym razem uczestnicy muszą się wykazać nie tylko umiejętnościami w kuchni, lecz także świetną kondycją. Konkurencja odbędzie się bowiem na stadionie. Niebiescy i Czerwoni pobiegną w bardzo oryginalnej sztafecie. Kucharze ponownie będą gotować dla gości Hell's Kitchen. Być może uda im się tym razem wydać wszystkie dania.","","",["N"]],"54318594":["Program poświęcony najnowszym modowym trendom. Nie zabraknie materiałów z festiwali, pokazów mody i najważniejszych wydarzeń show-biznesu. Widzowie dowiedzą się, jak ubierają się największe gwiazdy, które dodatki są najistotniejsze w kreacji i co obecnie jest na czasie. Wypowiedzą się eksperci od wizerunku, a także same gwiazdy, które wspomną nie tylko o udanych stylizacjach, ale i o swoich wpadkach.","","",[]],"54318595":["Katarzyna, Anna, Dominika i Aleksandra mają do wykonania zadanie w Markach. Dziewczyny muszą stworzyć dwie stylizacje, których tematem przewodnim są \"groch z kapustą\" oraz Hollywood. Jurorami w tym odcinku będą Dorota Wróblewska, Magdalena Kacalak oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ee2986a2c0eca53892cf55d037c6764",["N"]],"54318596":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"54318597":["W Chełmnie mieszka Patryk i jego rodzice, pani Jadwigą i pan Dariusz. Dziesięć lat temu siedemnastoletni wówczas chłopak uległ wypadkowi, w wyniku którego dzisiaj jest sparaliżowany. Chociaż lekarze nie dawali mu żadnej szansy na odzyskanie choćby minimalnej sprawności, Patryk nigdy się nie poddał. Dziś jeździ na wózku i wiele czynności wykonuje sam, wciąż jednak potrzebuje pomocy rodziców. Największym problemem dla chłopaka okazuje się korzystanie z łazienki. Zbyt wąskie drzwi i wysoka wanna uniemożliwiają mu mycie się. Stare kaflowe piece nie zapewniają ogrzewania, a Patryk potrzebuje ciepła. Walkę o przystosowanie mieszkania do potrzeb niepełnosprawnego nastolatka podejmuje ekipa Wieśka Nowobilskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",[]],"54318598":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"54318599":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"54318600":["Reż.: Okił Khamidow.
Przed dwoma laty Jola Domańska zakochała się w Krzysztofie. Dla niej mężczyzna rozwiódł się z żoną i zostawił małe dziecko. Para szybko wzięła ślub, a niedługo potem okazało się, że Jola spodziewa się dziecka. Teraz jednak jest przekonana, że Krzysztof zdradza ją ze swoją byłą żoną. Kobietę niepokoją częste wizyty męża u synka z pierwszego małżeństwa i jego matki. Jola prosi specjalistów o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f14815493c7a32f62fb0fd9a95974aa0",["N"]],"54318601":["Justyna zapozna się z trzema mężczyznami - Michaelem, Łukaszem i Mikołajem. Będzie musiała rozpoznać, który z nich jest singlem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0de7a87e6bbb559fcdfb5403a3fee539",["N"]],"54318602":["W tym odcinku singielka Marta spotka się z Mateuszem, Kamilem i Konradem. Będzie musiała zgadnąć, który z nich jest samotny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2cc1be7b31f33d6b454a1d0c50f4e14",["AD"]],"54318603":["Reż.: Okił Khamidow.
Ludzie, którzy podejrzewają swoich partnerów o niewierność, proszą o pomoc detektywów. Damian Petrow i jego ludzie zgadzają się poznać prawdę, która często rujnuje uporządkowane życie ich klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947400.jpg","",[]],"54318604":["Kimber James prosi chirurgów o korektę piersi, nosa i pochwy. Tymczasem Renee Talley chce ukształtować swoje pośladki.","","",[]],"54318605":["Kim i Kylie wyruszają do Nowego Jorku na pokaz mody Kanyego. Tymczasem Rob próbuje być miły dla Chyny, a Khloe pomaga Kourtney nabrać więcej pewności.","","",[]],"54318606":["W programie nie istnieją tematy tabu. Problematyka serii dotyczy seksualności człowieka. Przedstawione zostaną prawdziwe historie związków.","","",[]],"54318607":["Budzący wiele kontrowersji brytyjski program randkowy. Uczestnicy wybierają spośród kandydatów osobę, z którą chcą się spotkać, oceniając wyłącznie nagie ciała ochotników.","","",[]],"54318608":["Reż.: Maureen Judge.
Rzut okiem na osobliwy świat kolekcjonerów lalek, których pasja zakrawa o obsesje.","","",[]],"54318609":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/67fad8f2544c1554cbb4dcec21514b46",["N"]],"54318793":["W odcinku m.in. kapitalny kitesurfing, golf i 149 osób skaczących jednocześnie z tego samego mostu. Pojawi się też skuter wodny, który wykonuje potrójne salto w hotelowym basenie.","","",[]],"54318794":["W odcinku m.in. lotniarstwo, motocross, szaleniec robiący salto do tyłu na szczycie wysokiego na ponad sto metrów mostu i człowiek, który usuwa śnieg z podjazdu za pomocą miotacza ognia.","","",[]],"54318795":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"54318796":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"54318797":["Listopad 1918 roku. Po horrorze wojny w Europie następuje spokojniejszy czas. Na mocy traktatu wersalskiego Niemcy nie mogą się zbroić. Wkrótce jednak w tym kraju rozpoczynają się potajemne prace nad opancerzonym wozem bojowym. Również w Związku Radzieckim powstają nowoczesne konstrukcje tego typu. We wrześniu 1939 roku niemieckie czołgi wjeżdżają do Polski, a wkrótce walczą w całej Europie. Wydaje się, że nic nie może powstrzymać hitlerowców. Są niepokonani do czasu, gdy muszą stawić czoło rosyjskiej zimie i radzieckim czołgom. W czerwcu 1944 roku Paryż wyzwalają amerykańskie shermany.","","",[]],"54318798":["Niewinny
Do agencji detektywistycznej zgłasza się 40-letni Jarosław Bandel, który został oskarżony przez młodą kobietę, Iwonę, o gwałt. Jarosław zapewnia Malanowskiego o swojej niewinności i błaga, by ten pomógł mu oczyścić się z zarzutów. Detektywi szybko odkrywają, że Iwona do spółki ze swoim ojcem zajmują się wyłudzaniem pieniędzy od różnych ludzi. Okazuje się również, że klient detektywów wcale nie jest taki uczciwy, jakby się mogło wydawać...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb7ec106dce8c91869d5b236772d5012",[]],"54318799":["Jej ostatnie słowo
Detektywi są świadkami próby zabójstwa. Ciężko ranna Marlena Pawlas, zanim traci przytomność, wypowiada pierwsze dwie głoski jakiegoś słowa. Wygląda na to, że kobieta próbowała wskazać swojego niedoszłego zabójcę. Wszystko wskazuje na to, że jest nim jej mąż, Robert. Śledczy szybko jednak ustalają, że o wiele bardziej prawdopodobny motyw zabicia Marleny miała zakochana w Robercie Anna. Wkrótce wychodzi na jaw, że nie tylko ta dwójka mogła chcieć śmierci Marleny...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab42c98dc5e55ec7ca42153ea8813d70",[]],"54318800":["Dajcie mi dowód
Do detektywów Malanowskiego zgłasza się Tatiana Cichocka. Kobieta podejrzewa, że jej mąż, Kuba - tragicznie zmarły miesiąc temu - mógł upozorować swoją śmierć. Tatiana chce, żeby detektywi dowiedzieli się, czy Kuba rzeczywiście nie żyje. Malanowski i jego asystenci odkrywają, że mężczyzna rzeczywiście miał przed swoją żoną wiele tajemnic.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cbd610f2fd2b6976d01d31981c10d8ad",[]],"54318801":["Zakładnicy
Dochodzi do napadu na stację benzynową pod Warszawą. Marek Krupski zostaje wzięty za zakładnika wraz z pracownicą stacji, 22-letnią Julią. Otoczeni przez policję napastnicy - Natalia i Piotr - z każdą chwilą coraz bardziej tracą nerwy i może dojść do nieszczęścia. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Julia jest w ciąży.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6292c40dee5f4d9f1f95d2cfeadb6f53",[]],"54318802":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318803":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318804":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"54318805":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318806":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318807":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318808":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318809":["Niesamowita podróż najsłynniejszymi liniami kolejowymi. Filmowcy przemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, eksplorują mroźne norweskie koło podbiegunowe i wspinają się po najbardziej stromych zboczach Alp Szwajcarskich. Poznają historię Japonii oraz cofają w czasie na Alasce, wszystko po to, by pokazać najpiękniejsze pojazdy szynowe świata.","","",[]],"54318810":["Niesamowita podróż najsłynniejszymi liniami kolejowymi. Filmowcy przemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, eksplorują mroźne norweskie koło podbiegunowe i wspinają się po najbardziej stromych zboczach Alp Szwajcarskich. Poznają historię Japonii oraz cofają w czasie na Alasce, wszystko po to, by pokazać najpiękniejsze pojazdy szynowe świata.","","",[]],"54318811":["Tropem legendy statku Moniuszko
Co roku Wisła odkrywa wraki czterech statków zatopionych w okolicach Włocławka. Okoliczni mieszkańcy są skłonni każdy z nich uznać za legendarnego \"Moniszkę\", który zatonął 14 sierpnia 1920 na skutek działań Bolszewików. Twórcy programu przyjrzą się cechom charakterystycznym statków, by ustalić, jakie jednostki spoczywają na dnie. W badaniach pomoże specjalistyczny sprzęt nurkowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/01888a4df5d48d51680bb4f8eaf62e2d",["N"]],"54318812":["Krynica Morska
Krynica Morska jest prawdziwą mekką badaczy historii. Olaf i Radek rozpoczną prace archeologiczne przy drodze nazywanej Balówką. W 1945 roku stanowiła ona szlak ewakuacji ludności cywilnej i niemieckiego wojska. W środowisku poszukiwaczy mówi się, że niedaleko plaży wykryto bardzo silny sygnał. Prowadzący mają szansę trafić na jedno z największych znalezisk w historii programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fa0a73a607803437b3343c697c9084",["N"]],"54318813":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318814":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318815":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318816":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54318817":["Mariusz zwany Markiem dotąd tylko pomagał Andelkowi nawiązywać relacje z kandydatkami na partnerki. Teraz jednak szuka kogoś również dla siebie. Łukasz nosi pseudonim Żelek, ponieważ zawsze używa tego kosmetyku do układania włosów. Mężczyzna szuka wiernej, stałej w uczuciach partnerki. To dla niego bardzo ważne, ponieważ jego ostatnie związki zakończyły się z powodu zdrady. Pracownik biura matrymonialnego Kuba doradza Arkowi, co powinien robić, by nie zniechęcać do siebie kobiet.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"54318818":["Stefan poznaje parę, która zaprasza go do udziału w \"trójkącie\". Nie ma jednak ochoty na bliższe kontakty z przedstawicielem tej samej płci. Patryk chciałby, aby jego wybranka umiała gotować. Sam także doskonale radzi sobie w kuchni, założył nawet vloga kulinarnego. Marcin dzwoni do Kariny. Ich pierwsza rozmowa jednak nie klei się.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"54318819":["Kacper zabiera Anię na spacer. Rozmawiają o nadchodzącym weselu i wspominają poprzednie lata ich związku. Patrycja oraz Kuba uczą się wspólnego życia. Dziewczyna namawia swojego partnera do podjęcia pracy. Mateusz i Kinga próbują wybrać wózek dla dziecka. Dyskusja przeradza się jednak w kłótnię. Natalia, Krystian i Arek zaglądają do nowego mieszkania. Odkrywają, że remont będzie wymagał wiele pracy.","","",["N"]],"54318820":["Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.","","",["N"]],"54318821":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"54318822":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"54318823":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"54318824":["Reż.: Marc Dorcel, Pascal Lucas.","","",[]],"54318825":["Podczas pół godziny komediowego szaleństwa widzowie dowiedzą się m.in., jak radzić sobie z niebezpieczeństwami codziennego życia, jak oszczędzać czas, siły i pieniądze, jak w pełni wykorzystać potencjał papieru toaletowego oraz jak otworzyć butelkę butem.","","",[]],"54318826":["Podczas pół godziny komediowego szaleństwa widzowie dowiedzą się m.in., jak radzić sobie z niebezpieczeństwami codziennego życia, jak oszczędzać czas, siły i pieniądze, jak w pełni wykorzystać potencjał papieru toaletowego oraz jak otworzyć butelkę butem.","","",[]],"54318827":["Pewien kierowca z Nowego Dworu Gdańskiego został zatrzymany przez nocny patrol, kiedy wiózł kolegę w stanie krytycznym. Przekroczył przy tym dozwoloną prędkość, więc zamiast eskortować auto do szpitala, policjanci odebrali kierowcy prawo jazdy. Emil pozna też widza, który nie zgodził się z zaproponowanym mu mandatem. Sprawa trafiła do sądu, o czym sam zainteresowany dowiedział się dopiero, gdy do jego drzwi zapukali mundurowi z propozycją czterech dni aresztu. Na koniec historia widza z rejonu Płońska, który na własnej skórze przekonał się, ile może kosztować kierowcę błąd ustawień zegara w fotoradarze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a69458a25c6a472d4bae1e5b2c89522d",["N"]],"54318828":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b01219a77d3db8a4abdb4f7abb3cf378",["N"]],"54318829":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a13e362ea0ccb21c814e850d212d527",[]],"54318830":["\"Prawdziwy przyjaciel\" z Poznania cz. 1","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8a68621d1c4ac2ca1b96bafd04b8b74",["N"]],"54318831":["\"Prawdziwy przyjaciel\" z Poznania cz. 2","","",["N"]],"54318646":["Bross od zawsze starał przyzwyczajać własne dzieci do samodzielności w Bieszczadach. Staszek odnajduje ruiny domostw spalonych w akcji \"Wisła\". Ktoś zwraca się do niego o pomoc. Waldek ma \"łaza\", którego używali bohaterowie filmu \"Czterech pancernych i pies\". Gabriela wygrała pogoń za lisem na święcie Hubertusa. Pszczelarz Władysław walczy z niedźwiedziami, które atakują jego pasiekę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54318647":["Marta żegna się z Bieszczadami, gdyż sił jej już nie starcza na zmaganie się z surową przyrodą. Wazon tropi samotnego żubra, który błąka się w jego okolicy. Edward wtapia się w przyrodę, gra na flecie dla dzikich zwierząt. Janek od roku nie pije alkoholu. Wolny czas spędza w sklepie ze Zdzichem, m.in. grając w warcaby. Robert pomaga pszczelarzowi zbudować ogrodzenie pasieki, aby nie przedarły się przez nią niedźwiedzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54318648":["Ekipa programu spieszy na pomoc pani Elżbiecie. Kobieta samotnie wychowuje dwunastoletniego wnuka Eryka, którego matka, a jej córka, zmarła kilka lat wcześniej. Pani Elżbieta zrobiła wszystko, co w jej mocy, by stworzyć chłopcu ciepły, rodzinny dom. Z pomocą życzliwych osób udało się uzyskać mieszkanie służbowe. Dziś jednak pani Elżbieta jest już na emeryturze i musi opuścić lokum. W jej własnym domu nie ma jednak warunków odpowiednich do wychowania dziecka. Brakuje bieżącej wody, łazienki i toalety. Instalacja elektryczna jest stara i grozi pożarem. Dom nie jest ocieplany i brakuje w nim ogrzewania. Babcia boi się, że z powodu nieodpowiednich warunków wnuk trafi do sierocińca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",[]],"54318649":["Reż.: Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska.
Policjanci dostali zgłoszenie o napadzie. Przeglądając nagrania z monitoringu stacji benzynowej, identyfikują Adę. Nie są jednak pewni, jaką rolę odegrała w całym zdarzeniu. Ona tymczasem próbuje zacząć uczciwe życie. Pełen wrażeń dzień ma Dorota. Haker próbuje się bowiem włamać do systemu komputerowego banku, w którym ona pracuje. Kobieta bierze sprawy w swoje ręce i szybko przywraca system do normalnego stanu, czym imponuje nowemu szefowi. Marek proponuje Marcie, by uregulowali sprawy majątkowe. Ona ma zająć się spłatą kredytu, w zamian dom stanie się jej własnością. Marta idzie do banku, by załatwić formalności. Znów spotyka tam Dorotę. Obie zaczynają się sobie zwierzać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906505.jpg","",["N"]],"54318650":["Reż.: Jan Rybkowski.
56-letni Maciej Boryna (Władysław Hańcza) żeni się z młodą i piękną Jagną (Emilia Krakowska). W obawie o prawa do spadku jego dzieci są temu przeciwne. Syn Antek wyprowadza się do teściów z żoną, ale potajemnie spotyka się z Jagną. Maciej przyłapuje ich, a kochankowie ledwie uchodzą z życiem. Tymczasem dziedzic chce sprzedać las, z którego korzystają chłopi. Ekranizacja powieści Władysława Stanisława Reymonta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1865089.jpg","",["N"]],"54318651":["Reż.: Jan Rybkowski.
56-letni Maciej Boryna (Władysław Hańcza) żeni się z młodą i piękną Jagną (Emilia Krakowska). W obawie o prawa do spadku jego dzieci są temu przeciwne. Syn Antek wyprowadza się do teściów z żoną, ale potajemnie spotyka się z Jagną. Maciej przyłapuje ich, a kochankowie ledwie uchodzą z życiem. Tymczasem dziedzic chce sprzedać las, z którego korzystają chłopi. Ekranizacja powieści Władysława Stanisława Reymonta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1865089.jpg","",["N"]],"54318652":["Reż.: Tom McGrath.
Megamocny i Metroman trafili na Ziemię jako małe dzieci. Pierwszy z nich wychował się w więzieniu, drugi u zamożnej i praworządnej rodziny. Od najmłodszych lat połączyła ich rywalizacja. Megamocny z pomocą swojego współpracownika Miniona i oddanej armii robotów próbuje regularnie zniszczyć miasto, ale za każdym razem ponosi porażkę z ręki uwielbianego przez mieszkańców Metromana. W dniu otwarcia muzeum poświęconemu superbohaterowi złoczyńca postanawia raz jeszcze zaatakować. Porywa reporterkę Roxanne Richi i zastawia pułapkę na swojego wroga. Niespodziewanie udaje mu się go pokonać przy pomocy promienia śmierci. Od tego momentu Megamocny przejmuje władzę w mieście i zaprowadza własne porządki. Szybko uświadamia sobie jednak, że w jego życiu czegoś brakuje. Postanawia stworzyć nowego superbohatera, który stawi mu czoła. Przypadkowo jego wybrańcem zostaje współpracownik Roxanne, nieśmiały i fajtłapowaty Hal.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1977973.jpg","",[]],"54318653":["Reż.: Kinga Lewińska.
Żyjący z dnia na dzień Filip traci kolejną pracę. Wiadomość o tym, że wkrótce zostanie ojcem, oznacza koniec jego beztroski. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, planuje ślub z Basią - swoją pierwszą miłością. Przytłaczają go wątpliwości, czy właśnie takiego życia pragnie. Gdy spotyka seksowną Monikę, musi zdecydować, co jest dla niego najważniejsze. Producent muzyczny Kordian od stabilizacji woli życie playboya. Spełnia się zawodowo i pozornie ma wszystko - powodzenie u kobiet, sportowy samochód, luksusowy apartament. Pod jego skrzydła trafia dawny gwiazdor Ricky. Ich współpraca sprawia, że lekkoduch zaczyna pragnąć zmiany, tym bardziej że ma w pamięci dawną miłość, poznaną na Podhalu Dominikę. Weteran wojny w Afganistanie, Stefan, obecnie pracuje jako kierowca autobusu. Nie radzi sobie z emocjami. Odchodzi od niego żona Julia. Poszukuje ona mężczyzny, który byłby wzorem dla jej syna. Niebawem poznaje kontrolera sanepidu Jarosława, którego zalety ukryte są pod maską nieporadności i onieśmielenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1913299.jpg","",[]],"54318654":["Reż.: Anne Fletcher.
Tyler Gage (Channing Tatum) wychował się w najgorszej dzielnicy Baltimore. Marzy, by wreszcie kiedyś wyrwać się z getta, w którym żyje. Jest zdolnym tancerzem ulicznym, ale i, jak się okazuje, zwykłym chuliganem. Pewnego dnia demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Za karę ma wykonać tam dwieście godzin prac społecznych. Jedną z uczennic szkoły jest pochodząca z dobrego domu Nora Clark (Jenna Dewan), baletnica, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner Andrew (Tim Lacatena) doznaje kontuzji i dziewczyna zostaje na parkiecie sama. Wtedy w jej życiu pojawia się Tyler, który sprząta korytarze akademii i po cichu z zazdrością przypatruje się tancerzom. Nora odkrywa, że ma on wielki talent i proponuje mu wspólny występ. Od ich sukcesu zależy nie tylko dyplom Nory, ale i przyszłość Tylera. Dzięki uczuciu, które zaczyna ich łączyć, chłopak jest w stanie uwierzyć, że może zmienić swoje życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930788.jpg","",[]],"54318655":["Reż.: Carlos Saldanha.
Mamut Maniek oraz jego towarzysze: leniwiec Sid, tygrys szablastozębny Diego oraz oposy Zdzich i Edek próbują znaleźć miejsce, w którym będą mogli spokojnie żyć. Zwierzętom zależy na czasie, ponieważ Maniek i jego partnerka Ela mają wkrótce zostać rodzicami. Sid obawia się, że po narodzinach małego mamuta jego przyjaciel zupełnie o nim zapomni. Także Diego przeżywa ciężkie chwile, gdyż jest przekonany, że zamienił się w starego, niegroźnego kota. Aby odzyskać dawną werwę, postanawia wyruszyć samotnie w daleką podróż. W tym czasie Sid znajduje trzy tajemnicze jaja. Chociaż Maniek odradza mu ten pomysł, leniwiec zabiera je ze sobą i otacza troskliwą opieką. Wkrótce wykluwają się z nich małe tyranozaury, a Sid zostaje ich przybranym ojcem. Szczęście bohatera nie trwa jednak długo. Pojawia się bowiem prawdziwa mama maluchów, która zabiera zarówno swoje dzieci, jaki i Sida. Przyjaciele leniwca ruszają mu na ratunek. W rezultacie trafiają do tajemniczej podziemnej krainy, zamieszkanej przez dinozaury. Kontynuacja przygód grupki prehistorycznych zwierząt. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli: Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Karina Szafrańska, Jacek Kawalec i Waldemar Barwiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939756.jpg","",[]],"54318656":["Reż.: Robert Zemeckis.
Stany Zjednoczone, koniec lat 40. W miasteczku w Alabamie przychodzi na świat chłopiec z niedowładem nóg, o ilorazie inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Od najmłodszych lat Forrest trzyma się kilku prostych zasad, wpojonych mu przez kochającą matkę (Sally Field). Znajduje zrozumienie jedynie u niej i przyjaciółki Jenny (Robin Wright). Chcąc pozbyć się opinii nieudacznika i za wszelką cenę dorównać zdrowym ludziom, postanawia żyć tak jak oni. Efekty jego działań przechodzą najśmielsze oczekiwania. Forrest (Tom Hanks) zostaje gwiazdą futbolu i mistrzem ping-ponga, zdobywa miano bohatera wojny wietnamskiej, podróżuje po świecie, poznając osobiście wielkich polityków i artystów. Wreszcie zostaje poważnym przedsiębiorcą i zdobywa ogromną fortunę. Jako trzydziestoletni człowiek sukcesu Forrest Gump - wciąż czując się zwykłym facetem - opowiada przygodnie spotkanym ludziom historię swojego życia, która doskonale obrazuje Amerykę lat 50., 60. i 70... Jeden z najważniejszych obrazów lat 90. Nagrodzony sześcioma Oscarami: za najlepszy film, reżyserię, scenariusz, pierwszoplanową rolę męską, montaż i efekty wizualne odniósł oszałamiający sukces artystyczny i kasowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907365.jpg","",[]],"54318657":["Reż.: Sylvester Stallone.
Starzejący się weteran wojny wietnamskiej John Rambo samotnie mieszka w północnej Tajlandii. Unika ludzi i ceni sobie spokój. Zarabia na utrzymanie rybołówstwem, naprawianiem starych łodzi i przeprawianiem nimi chętnych przez rzekę. Pewnego dnia zgłasza się do niego grupa chrześcijańskich misjonarzy, wśród których są Michael Burnett i Sarah Miller. Przybysze proszą go, by pomógł im przedostać się na drugą stronę rzeki - do rozdartej wojną Birmy. W sąsiednim kraju mają oni zamiar wspierać represjonowaną ludność i zaopatrzyć ją w leki oraz pożywienie. John Rambo niechętnie przystaje na prośbę podróżników i zabiera ich we wskazane miejsce. Wkrótce dowiaduje się od pastora, że pracownicy misji trafili w ręce żołnierzy birmańskich, dowodzonych przez sadystycznego Pa Tee Tinta. Wraz z grupą najemników rusza za nimi, by ich ocalić. Na miejscu okazuje się, że mają przeciw sobie armię rządową. John i jego towarzysze, prowadzeni przez jednego z partyzantów, decydują się zaryzykować życie, by uwolnić więźniów. Czeka ich przeprawa przez piekło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930020.jpg","",["N"]],"54318658":["Tomasz i jego żona Agata zostają zabici siekierą w swoim domu. Mężczyzna miał założone kajdany, a kobieta trzymała pejcz. W tym samym budynku policjanci znajdują córkę zamordowanych, Darię, oraz dwie członkinie dalszej rodziny, Lenę i Malwinę. Ostatnia z nich twierdzi, że doszło do napadu, za którym stoją ukraińscy pracownicy. Podobno robotnicy byli zatrudnieni nielegalnie, a Tomasz traktował ich jak niewolników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"54318659":["Po pożarze spowodowanym wybuchem na pogorzelisku zostaje znalezione ciało z dokumentami Stanisława Skulskiego. Podejrzaną o jest była żona mężczyzny, Klara. Wkrótce śledczy odkrywają, że zwłoki należą do sierżanta policji Barańskiego. Funkcjonariusz z pomocą pracownika Starostwa Powiatowego i notariusza przejmował, a następnie odsprzedawał atrakcyjne grunty, wykorzystując do tego celu dokumenty Skulskiego. O wszystkim dowiedziała się Klara i zaczęła szantażować Barańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"54318660":["Tomek postanawia wyjaśnić sprawę napadu, którego ofiarą padła przed laty Tamara. Kontaktuje się z komendantem posterunku, gdzie doszło do zdarzenia. Ma nadzieję, że pomoże mu on w śledztwie. Wolański spotyka się z Protasem. Zleca mu zlikwidowanie Marty, ale ten atakuje go paralizatorem i wrzuca do bagażnika samochodu. Niebawem kontaktuje się z Zawadą i proponuje mu swoje usługi. Tymczasem z ośrodka fundacji znika Krystyna Janicka. Marta obwinia Frydrycha o przeciek w sprawie morderstwa, który doprowadził do śmierci Bayo. Nagrania, które pokazuje jej prokurator, wskazują, że zaginiona podopieczna La Liberty kontaktowała się z zabójcami dziewczyny. Tamara inwigiluje żonę Zawady, Sylwię. Odwozi ją pijaną do domu. W torebce kobiety znajduje kokainę. Tomek na prośbę Anki szuka jej ojca. Jolka opracowuje jego prawdopodobny portret. Postanawia poinformować o wszystkim Martę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777a1da08a70eed6cf25104213fba03",["N"]],"54318661":["Marta znajduje na tarasie swojego domu zwłoki Wolańskiego. Córka stara się nakłonić ją do powrotu do Kanady, ale ta nie zamierza uciekać. Wkrótce Sajno spotyka się z Sylwią, żoną Zawady. Ostrzega ją przed mężem. Niebawem dziewczyna przekonuje się, że słowa Marty były prawdziwe. Tymczasem na stronie internetowej fundacji La Liberta ktoś umieszcza film z egzekucji Wolańskiego. Podopieczne ośrodka są przerażone. Chcą się wyprowadzić. Anka spotyka się z Mayerem, kolegą z klubu spadochronowego. Nie wie, że jest on ochroniarzem wynajętym przez jej matkę. Ktoś próbuje zabić Karskiego, ale zamach nie dochodzi do skutku. Tamara przekazuje Tomkowi zaskakujące wiadomości. Informuje go, że prawdopodobnie odnalazła ojca Anki. Mężczyzna żyje pod zmienionym nazwiskiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776622205a025e8502bc835b683840",["N"]],"54318662":["Trzej koledzy, Łukasz, Karol i Damian, umawiają się w mieszkaniu jednego z nich, aby obejrzeć galę KSW. Karol zaczyna bawić się z psem Łukasza. Rozdrażnione i przestraszone zwierzę w końcu gryzie go w twarz i odgryza kawałek nosa. Łukasz dzwoni po karetkę. Razem z Damianem muszą zatroszczyć się nie tylko o spanikowaną ofiarę nieszczęśliwego zdarzenia, ale także o jego odgryziony nos, który zabrał pies. Marlena studiuje i mieszka z rodzicami. Aby ich odciążyć finansowo, postanowiła znaleźć pracę. Składa aplikację w odpowiedzi na jedno z ogłoszeń. Następnego dnia zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Siedziba firmy mieści się w bloku mieszkalnym. Marlenę wita ubrany w garnitur mężczyzna, Leszek Waręcki. W mieszkaniu urządzonym na biuro odbywa się rozmowa kwalifikacyjna, która kończy się sesją zdjęciową dziewczyny. Marlena udaje się do wyjścia, ale nagle Leszek robi się agresywny i nie chce jej wypuścić. Dochodzi do szarpaniny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bcb0ae7d4dc405c905c0aa1296d8b1a",["N"]],"54318610":["Pewien kierowca z Nowego Dworu Gdańskiego został zatrzymany przez nocny patrol, kiedy wiózł kolegę w stanie krytycznym. Przekroczył przy tym dozwoloną prędkość, więc zamiast eskortować auto do szpitala, policjanci odebrali kierowcy prawo jazdy. Emil pozna też widza, który nie zgodził się z zaproponowanym mu mandatem. Sprawa trafiła do sądu, o czym sam zainteresowany dowiedział się dopiero, gdy do jego drzwi zapukali mundurowi z propozycją czterech dni aresztu. Na koniec historia widza z rejonu Płońska, który na własnej skórze przekonał się, ile może kosztować kierowcę błąd ustawień zegara w fotoradarze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a69458a25c6a472d4bae1e5b2c89522d",["N"]],"54318611":["Jeden z kierowców z Lwówka udzielił pierwszej pomocy ofiarom kraksy, której był świadkiem. W ramach podziękowania dostał wysoki mandat za spowodowanie wypadku. Na szczęście całe zdarzenie uwiecznił za pomocą kamery samochodowej. Emil usłyszy również o czujnym sąsiedzie-policjancie, który chętnie donosi na wszystkich wokół. Zarzuca im m.in., że parkują na swoich własnych posesjach. Oprócz tego w odcinku będzie mowa o fotoradarze w okolicach Świętochłowic. Jeden z widzów programu dysponuje opinią biegłego, który stwierdził, że urządzenie działało nieprawidłowo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d195cd116641535017182f605a28143",["N"]],"54318612":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951497.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fea50cdabc15f183ef71c594f7ff9c4a",["N"]],"54318613":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951497.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/df4094e46962e936757ab9f4ca24d823",["N"]],"54318614":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f8bae73aecfd6d0879e423ef6272bac",["N"]],"54318615":["Około 220 lat temu Sydney było osadą skazańców. Obecnie to nowoczesna metropolia, do której przybyło dziesiątki tysięcy Polaków. Irek pracuje jako ratownik na jednej z najsłynniejszych plaż na świecie - Bondi Beach. Ola jest menedżerką w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Australii. Oboje przybyli na antypody za miłością. Z kole Ewelina na początku parzyła kawę, a dziś jest doradcą podatkowym, jeździ porsche i prowadzi bajeczne życie. Widzowie poznają tych najszczęśliwszych spośród wszystkich \"zesłańców\" z Sydney.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54ab86cf905e5dee2f7c04cadbb3ff3",[]],"54318616":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"54318617":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"54318618":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318619":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54318620":["Adam Zawadzki prosi detektywów o sprawdzenie, czy ukochany jego córki nie jest naciągaczem. Domniemany oszust uważa się za duchowego przewodnika i prowadzi drogie warsztaty terapeutyczne. Tomek postanawia wyjechać na weekendowe medytacje, aby poznać prawdę. Podejrzenia budzi kłótnia jogina ze sparaliżowaną siostrą. Przełomem w śledztwie okazuje się była partnerka guru, Peruwianka Rosario.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4816567f5bf0a6b02eafc691ebf7397e",["N"]],"54318621":["Do biura zgłasza się Weronika Kłobucka. Kobieta twierdzi, że szwagier, były skazaniec Krystian, zamienił jej życie w piekło. Ania zatrudnia się w domu klientki. Detektywi przypuszczają, że obserwowany mężczyzna chce wrócić do przestępczego życia. Wychodzi też na jaw, że brat w tajemnicy przelał mu dużą kwotę pieniędzy. Udaje się dotrzeć do nagrania, które może potwierdzać podejrzenia Weroniki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1861654ad6fc5aa94551bfd365cfc8ed",["N"]],"54318622":["Malanowski dowiaduje się od komisarza o rzekomej śmierci Tomka. Detektywi jadą na miejsce zbrodni, by zidentyfikować zwłoki. Znajdują jednak ciało płatnego mordercy, którego zadaniem była likwidacja Orlika. Tomek prawdopodobnie żyje, nadal jednak jest nieosiągalny. Detektywi ustalają, że ostatnią osobą, która się z nim widziała, była Malwina Zając, przyrodnia siostra pewnego gangstera. Mężczyzna niedawno wyszedł na wolność i może chcieć zemścić się na Tomku, który przed laty przyczynił się do jego ujęcia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e2c0067540789f52e1cb3ed5c2e87791",["N"]],"54318623":["Policja prosi Malanowskiego o pomoc w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Ciało ofiary było zamrożone. Wiele wskazuje na to, że sprawca wzoruje się na seryjnym mordercy zwanym Królem Śniegu, którego 20 lat wcześniej Malanowski zastrzelił. Wdowa po zabójcy nie chce rozmawiać z detektywem, z kolei młodszy brat przestępcy jest sparaliżowany i nie mógł popełnić zbrodni. Tymczasem znika kolejna kobieta. Śledczy działają pod presją czasu. Ania sprawdzając zajazd, w którym pracowała zaginiona, trafia na ślad, który może doprowadzić ich do naśladowcy Króla.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6682dc236e2dab6796d38ac87662b60f",["N"]],"54318624":["I Wojna Światowa przyniosła nowe metody walki i wykorzystanie artylerii na masową skalę. Do jej prowadzenia potrzebne były olbrzymie ilości amunicji. Armia Niemiecka utworzyła trzy centralne arsenały obsługujące ich machinę wojenną. Jednym z nich był \"Nahkampfmitteldepot Bentschen\" ulokowany w okolicach dzisiejszego Rogozińca. Składał się z 274 magazynów położonych na powierzchni 4 kilometrów kwadratowych. Przechowywano w nim ponad 7 milionów sztuk środków bojowych. Po wojnie, na mocy traktatu wersalskiego, został zlikwidowany w 1922 roku. Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski ruszają na poszukiwania pamiątek po tym olbrzymim składzie amunicji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71ab0f3026e7e0203264b6aca1a9a04b",["AD"]],"54318625":["Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski pojadą na teren, który w czasie drugiej wojny światowej był miejscem lokalizacji pierścienia niemieckiej obrony przeciwlotniczej, dla znajdujących się niedaleko miejscowości Ujazd trzech zakładów produkujących benzynę syntetyczną. W roku 1944 amerykańskie siły powietrzne wielokrotnie próbowały doprowadzić do zniszczenia tych fabryk, które zapewniały Niemcom 30% całego zapotrzebowania na paliwo. Odnaleziony sygnał wskazuje na duży pojazd. Cała przedsięwzięcie musi się odbyć w ciągu krótkiego dnia i przy dwunastostopniowym mrozie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed3ae0ae222f7445e1067188c38459bc",["AD"]],"54318627":["Reż.: Edward Cotterill.
W roku 1931 MKOl przyznał organizację letnich igrzysk w 1936 roku Berlinowi. W ciągu następnych 5 lat Niemcy stały się innym miejscem. Doszedł do władzy Adolf Hitler, a naziści postanowili propagandowo wykorzystać międzynarodową imprezę sportową. Zorganizowano ją z rozmachem, który zachwycił świat. Dokument ukazuje całą historię igrzysk w Berlinie - od wczesnych planów, po przebieg wielkiego widowiska. W filmie wypowiada się m.in. 101-letnia Margaret Lambert - znakomita niemiecka zawodniczka skoku wzwyż, której nie pozwolono wziąć udziału w IO, ponieważ była Żydówką. Usłyszymy również relację Erica Browna, wspominającego wyczyny lekkoatlety Jessego Owensa, które tak rozwścieczyły Hitlera.","","",[]],"54318628":["Reż.: Edward Cotterill.
W roku 1931 MKOl przyznał organizację letnich igrzysk w 1936 roku Berlinowi. W ciągu następnych 5 lat Niemcy stały się innym miejscem. Doszedł do władzy Adolf Hitler, a naziści postanowili propagandowo wykorzystać międzynarodową imprezę sportową. Zorganizowano ją z rozmachem, który zachwycił świat. Dokument ukazuje całą historię igrzysk w Berlinie - od wczesnych planów, po przebieg wielkiego widowiska. W filmie wypowiada się m.in. 101-letnia Margaret Lambert - znakomita niemiecka zawodniczka skoku wzwyż, której nie pozwolono wziąć udziału w IO, ponieważ była Żydówką. Usłyszymy również relację Erica Browna, wspominającego wyczyny lekkoatlety Jessego Owensa, które tak rozwścieczyły Hitlera.","","",[]],"54318629":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"54318630":["Kokaina podawana pilotom w okresie I wojny światowej, amfetamina dla żołnierzy piechoty uczestniczących w największym konflikcie zbrojnym świata, LSD w wojsku w latach 50. i 60. oraz rozmaite pigułki dla żołnierzy biorących udział we współczesnych konfliktach - wszystkie te substancje przepisywali wojskowi lekarze. Podawano je nieświadomym niczego żołnierzom za zgodą dowództwa. Dokument przedstawia mało znany proceder, choć obecny w wojsku od ponad stulecia.","","",[]],"54318631":["W świecie kamuflażu, iluzji i tuszowania wad, oszustwo staje się jedną ze strategii przetrwania. Twórcy programu pokażą, że walka o pożywienie ujawnia prawdziwe oblicze zwierząt - zabójców i dwulicowych złodziei. Przyjaciel okazuje się wrogiem, a nawet niewinnie wyglądający kwiat może okazać się zabójczy.","","",[]],"54318632":["W odcinku wyjaśnienie tego, co jest powodem tajemniczego \"krwawienia\" lodowców oraz przypadek człowieka, który ma ząb w miejscu oka.","","",[]],"54318633":["Dzikie zwierzęta Australii zasiedlają najróżniejsze ekosystemy kontynentu: od niegościnnego, południowo-zachodniego wybrzeża, przez gorącą pustynię w środkowej części, po tropikalną puszczę na północy. Można je spotkać na dziewiczych terenach, ale też na obszarach ucywilizowanych przez człowieka.","","",[]],"54318635":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"54318636":["W Bieszczady Zenek trafił dawno temu, jako hippis. Fredek, Krzysiek \"Płetwa\" i Jurek to amatorzy mocnych trunków, którzy postanowili zrobić calvados znad Sanu. Całe swoje życie Mariola poświęca zwierzętom. Staszek \"Pidor\" wycina drzewa i bada historie spalonych wsi. Kiedy przybył w Bieszczady, Fredek myślał, że nie znajdzie tam Boga.","","",["N"]],"54318637":["W Bieszczadach bimber to nie przyjemność, ale konieczność. Jurek pędzi go, żeby zaoszczędzić. \"Siwy\" i Andrzej \"Mały\" podziwiają widoki. Majster sprowadził się w góry po wyjściu z więzienia - chce rozpocząć życie od nowa. Bieszczadzkie noce robią duże wrażenie na Marioli.","","",["N"]],"54318638":["Jerzy Biedrzycki i jego kompani podróżują po mongolskich stepach. Ich celem jest dotarcie do legendarnej rzeki Czuluut Gol. Marzeniem każdego wędkarza jest złowienie dorodnego lipienia, hariusa kardynała z wyjątkowo wielką płetwą grzbietową zwaną sztandarem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc40c4d95fdb09300480c3067bbf2114",[]],"54318639":["Jesienna ekspedycja do Mongolii dobiega końca. Polscy wędkarze mają już ostatnią szansę na złowienie legendarnego tajmienia. Miejscowi przewodnicy wypatrują z wysokiego zbocza całe rybie stado, wygrzewające się na słońcu. Najskuteczniejszą przynętą na tajmienie okazuje się imitacja stepowej myszy. Tuż przed zmierzchem Jurkowi Biedrzyckiemu udaje się złowić dorodnego przedstawiciela tego azjatyckiego gatunku ryb słodkowodnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5efa3ac6832a35980b70e510f72357ae",[]],"54318640":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"54318641":["Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"54318642":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77775cc18e48b45b9104107a18eb1bda",[]],"54318643":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777addcd24d38800ac2fc0f417e7e63",[]],"54318644":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf5685966ace9f0cdc3a82a276238a88",[]],"54318645":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9294f0a13d150bf5312118d6f9228383",[]],"54318932":["Reż.: Tony Mordente.
Walker i Trivette rozbijają gang narkotykowy, ale mają problemy ze schwytaniem jego przywódcy. Tymczasem Alex bada sprawę gwałtu dokonanego na jednej ze studentek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928957.jpg","",[]],"54318933":["Reż.: Tony Mordente.
Walker i Trivette udają się do Meksyku. Chcą pomóc byłemu partnerowi Cordella w ucieczce z rąk przestępców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928957.jpg","",[]],"54318934":["Pani Grażyna mieszka wraz z czwórką swoich dzieci w starym domu, w którym nie ma łazienki, bieżącej wody ani toalety. W prowizorycznej kuchni działa tylko stara kuchenka z jednym palnikiem. Dzieci nie mają swoich pokoi, łóżka są połamane, a ściany osmalone od wyziewów z zepsutego pieca. Z powodu obecnej w domu wilgoci ubrania trzymane są w szopie. Dzieci mają astmę, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Katarzyna Dowbor obawia się, że 5 dni to za mało, by spełnić marzenie rodziny o godnym życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902211.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9339e04c0ccd0d7c6ac1a2ee7fd9ee75",["N"]],"54318935":["Zapała nadal poszukuje Kariny. Bezskutecznie. Wydaje się, że jego służbowa partnerka zapadła się pod ziemię. Mężczyźnie pomaga Białach. Razem odwiedzają Halę w domu dziecka i dowiadują się, że poszukiwana przez nich koleżanka była tam chwilę wcześniej. Tymczasem Zuza Kowal i Wojtek Niedźwiecki sprawdzają donos policyjnego informatora o handlu narkotykami, którym rzekomo zajmuje się były więzień. W mieszkaniu podejrzanego Zuza i Wojtek znajdują worek z amfetaminą. Recydywista zostaje zatrzymany na oczach swojego dziecka. Tego samego dnia policjanci interweniują również w galerii sztuki, gdzie trwa bójka miedzy artystą a jednym ze zwiedzających.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6c02f2304a984dcaa45ae02096f78f7",["AD"]],"54318936":["Na policję dzwoni właściciel piekarni, który zgłasza, że bandyci kradną mu piec. Patrol wkracza do akcji, nie spotyka jednak żadnych przestępców. Głównymi podejrzanymi stają się pracownicy piekarni. Niebawem okazuje się, że firma objęta jest postępowaniem komorniczym. Ta informacja sprawia, że policja zwraca swoją uwagę na właściciela. Niebawem policjanci zostają też wezwani do groźnego wypadku. Z wiaduktu kolejowego został zepchnięty chłopak. Patrol zatrzymuje kilku świadków zdarzenia, ale wszyscy milczą podczas przesłuchania. Dopiero Wysocka wymyśla fortel, dzięki któremu udaje jej się namówić ich do zwierzeń. Zieliński nie musi dłużej opiekować się Szymkiem. Szykuje się na romantyczną kolację z Zatońską. W drzwiach jego mieszkania pojawia się jednak ktoś zupełnie inny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/920c7dd49f829029eb1911019921527d",["AD"]],"54318937":["Na komendzie zjawia się dawna koleżanka dyżurnego, Jacka Nowaka. Kobieta ma pewne podejrzenia dotyczące swojego ojca. Przynosi policjantom plik dowodów obciążający mężczyznę. Patrol Oli Wysockiej i Emilki Drawskiej jedzie do domu podejrzanego. Dochodzi do strzelaniny pomiędzy policjantkami a ochroniarzami biznesmena, a wkrótce potem znika córka mężczyzny. W trakcie przesłuchań wychodzi na jaw, że ojciec porwanej został zmuszony do współpracy z handlarzami narkotyków. Policjantki będą potrzebowały wsparcia innego patrolu, by uporać się z tą sprawą. Białach chce pożyczyć Zapale pieniądze, ale ten odmawia. Tymczasem Drawska przynosi do domu potrzebną kwotę, mówiąc, że dostała ją od mamy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a316518b7ff947df01bc65a0a81c075f",["AD"]],"54318938":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["N"]],"54318939":["Gordon odwiedza Nowy Orlean, gdzie przybył z odsieczom obsłudze restauracji The Old Coffee Pot. Lokal ma wiernych klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1977161.jpg","",[]],"54318940":["Ciąg dalszy opowieści o byłych małżonkach, Stefanie i Mai, którzy kłócą się o prawa własności do posiadłości na Teneryfie. Konflikt z dnia na dzień coraz bardziej się zaostrza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"54318941":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"54318942":["Gangster, z którym Shelly miała romans, próbuje odzyskać oczerniające go dowody. C.J. i jej matka narażone zostają na poważne niebezpieczeństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976868.jpg","",[]],"54318943":["Stefan i Maja spotykają się z agentem nieruchomości, który zajmuje się sprzedażą ich willi na Teneryfie. Oboje dochodzą do wniosku, że ciągle coś do siebie czują i odwołują zlecenie sprzedaży posiadłości. Z takiego obrotu spraw niezadowolona jest Paula, obecna partnerka Stefana. Kobieta knuje intrygę, mającą na celu odzyskanie mężczyzny. Mówi mu, że jest w ciąży. Stefan nie wie, jak ma się zachować. Z jednej strony nie chce uciekać od odpowiedzialności, z drugiej jednak - kocha Maję, a nie Paulę. Wkrótce problem zostaje rozwiązany. Kamila podczas wakacji na Gran Canarii postanawia zaopiekować się szczeniakiem z lokalnego schroniska dla zwierząt. Poznaje Damiana, który jest tam wolontariuszem. Rodzi się między nimi uczucie. Związek próbuje zniszczyć Paula, koleżanka Kamili. W wyniku jej intryg dziewczyna traci psa i chłopaka. Próbuje jednak odzyskać to, co straciła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"54318944":["Podczas odprawy Wysocka mówi o ważnym charytatywnym koncercie, który odbywa się w mieście. Część policjantów, na prośbę władz miasta, zostaje oddelegowana do dodatkowej obstawy przestrzeni wokół stadionu. W czasie patrolu policjanci natykają się na nieprzytomnego mężczyznę. Okazuje się, że to agent jednego z muzyków zaatakowany przez tajemniczą kobietę, która porwała samego artystę, a wcześniej nękała go listami i smsami. Funkcjonariusze rozmawiają z szefem ochrony. Okazuje się, że kiedy doszło do porwania, kamery na parkingu były wyłączone, ponieważ sprawdzano sprzęt i po kolei resetowano poszczególne sektory. Policjanci są przekonani, że nieprzypadkowo menedżer i muzyk zostali zaatakowani akurat w tym sektorze, w którym chwilowo nie działał monitoring.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa2c17c3c6d42be649f708cfb241992f",["N"]],"54318945":["Z Komendy Wojewódzkiej przychodzi list. Ola ma złe przeczucia. Po zapoznaniu się z treścią Mikołaj podejmuje ważną decyzję. Asia jest szczęśliwie zakochana w Szymonie, ale obawia byłej dziewczyny ukochanego. Wojtek zaczyna darzyć uczuciem Zuzę, dlatego postanawia wystąpić o zmianę partnera przy patrolowaniu ulic. W życiu Zapałów pojawiają się nowe problemy. Krzysiek ma mieszane uczucia w stosunku do Emilki. Wie, że żona chciał ratować rodzinę, ale jej oszustwa sprawiają, że traci do niej zaufanie. Na komisariacie funkcjonariusze otrzymują pilne wezwanie. Kierowcy, który chciał na ulicy udzielić pomocy, skradziono samochód. W środku był jego 4-letni synek. Zuza i Wojtek sądzą, że za kradzieżą stoi zorganizowana grupa przestępcza. Rozpoczynają się poszukiwania. Auto udaje się odnaleźć, jednak dziecka nie ma wewnątrz. Policjanci zaczynają rozważać celowe porwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1efa520c3834a894cf5e01c5f1bbb033",["N"]],"54318946":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Chyba.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947751.jpg","",["AD"]],"54318947":["Latoszek i Kopczyk prowadzą śledztwo w sprawie ciężkiego pobicia młodego chłopaka. Atak miał związek z profesją ofiary. Kamil zajmował się filmowaniem wesel i innych uroczystości rodzinnych. Wychodzi na jaw, że kręcił też filmy z nocy poślubnych. Funkcjonariusze przeglądają nagrania erotyczne. Tymczasem Krzysiek wprowadza się do Oli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e393684026b2f527131195d63fa8113e",["N"]],"54318948":["Mężczyzna w średnim wieku umiera w domu na zawał serca. Matka Mikołaja nie wierzy w oficjalną wersję zgonu. Twierdzi, że jej syn został otruty. Policjanci sprawdzają ten przypadek w ramach nieformalnej przysługi dla prokuratora Jagiełły. Na miejscu Górska odkrywa, że sprawa rzeczywiście wydaje się podejrzana. Ktoś podmienił zmarłemu tabletki przeciwbólowe na jakieś niebezpieczne środki. Podejrzaną jest niewierna żona Mikołaja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d3a469fa371623b6a1c7c2dfc1a2ad9",["N"]],"54318949":["Reż.: Noel Clarke, Mark Davis.
Szajka rabusiów kradnie diamenty. W zorganizowaną przez nich intrygę zostają przypadkowo wplątane cztery pochodzące z różnych miast dziewczyny: Shannon (Ophelia Lovibond), Kerrys (Shanika Warren-Markland), Joanne (Emma Roberts) i Cassandra (Tamsin Egerton). Afera kryminalna zapoczątkuje niezwykłą przygodę, której nie zapomną do końca życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1952055.jpg","",[]],"54318950":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["N"]],"54318951":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54318952":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318953":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318954":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54318955":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318956":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"54318957":["Reż.: William Gereghty.
Dr Zito ucieka z sądu w trakcie przesłuchania, które miało ustalić jego poczytalność. Od tej chwili MacGyver i policjanci stają się pionkami w jego sadystycznej grze.","","",[]],"54318958":["Podobno kluczową sprawą dla przygotowania idealnego steku nie jest mięso ani patelnia, tylko moment posolenia potrawy. Ekspert podpowie, kiedy należy to zrobić. Zanco Fly to komórka wielkości kluczy od mieszkania. Trudno na niej pisać SMS-y, nie mówiąc już o surfowaniu po Internecie. Reporterzy programu odkryją sekret jej popularności. W Pekinie mieszkania są tak drogie, że co niektórzy decydują się zamieszkać głęboko pod ziemią, w dawnych schronach przeciwatomowych - bez dostępu do dziennego światła i świeżego powietrza. U nas przekleństwo, powstałe w czasach wielkiej zarazy, w Szwajcarii - niezwykle popularna potrawa. Dowiemy się, jakie zastosowanie ma cholera.","","",["N"]],"54318959":["Do detektywów zwraca się o pomoc pani sędzia zajmująca się nieletnimi, która dostaje anonimy z pogróżkami i boi się o swoje bezpieczeństwo. Detektywi zajmą się też sprawą pewnej kobiety. Ktoś założył jej fałszywy profil na portalu społecznościowym i za jego pośrednictwem rozpowszechnia o niej informacje, które rujnują jej życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/035a30a5597f12d877ef380ce5daee94",["N"]],"54318960":["Detektywi zajmują się zleceniem dyrektora agencji ubezpieczeniowej, który podejrzewa, że jeden z jego pracowników dopuścił się oszustwa. Zespół podejmuje się też nietypowego zadania, jakim będzie praca z podopiecznymi prywatnego ośrodka terapii dla trudnej młodzieży. Młodzi ludzie kończą właśnie terapię i trzeba im wytłumaczyć jak mają żyć, żeby nie wrócić już za kraty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a3280476fe0c6939c45a1f0f56a7e4b6",["N"]],"54318961":["Żywe zwłoki
Karol Krawczyk - tramwajarz z Woli - dowiaduje się, że zostało mu jeszcze tylko 6 miesięcy życia. Za namową swojego wiernego przyjaciela, kanalarza Tadzia Norka postanawia zabezpieczyć swoją żonę na przyszłość. Jego świetny plan ma jednak pewną poważną wadę - Karol nie umiera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6efba778738c550b02e8a1fce3613da6",[]],"54318962":["List do szefa
Karol otrzymuje z działu zarządzania informację, że nie będzie już kierowcą tramwaju. Załamany Krawczyk sądzi, że dostał wypowiedzenie z pracy. Z pomocą Tadzia postanawia napisać obraźliwy list do szefa. Gdy Norek idzie go wysłać, Karol dostaje dalszą część informacji. Okazuje się, że awansował na stanowisko kierownika nadzoru ruchu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ed0827aa2599203abaa437535255af5",[]],"54318963":["Głowa rodziny
Dziennikarz, który przeprowadza ankietę na temat podziału ról w małżeństwie, zaczepia Tadzia Norka i Karola Krawczyka. Ankieter pyta, kto jest głową rodziny w ich związkach. Tadzio boi się powiedzieć, że to on rządzi w małżeństwie, a wstyd mu się przyznać, że tak naprawdę głową rodziny jest Danka. Tymczasem Karol naśmiewa się z przyjaciela, że boi się swojej żony. Sam jednocześnie zaznacza, że do niego należy ostatnie słowo w małżeństwie. Dziennikarz podsłuchuje przechwałki Krawczyka i chętnie drukuje jego wypowiedź w lokalnej gazecie. Kiedy Alina czyta artykuł o mężu, nie kryje zaskoczenia, że Karol naprawdę wierzy w to, co mówi. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Krawczyk postanawia udowodnić, że to on jest szefem. Zaprasza Tadzia na męski wieczór przy kieliszku. Zapobiegliwe żony, które wiedzą, jak słabe głowy mają ich partnerzy, przelewają wiśniówkę, a w zamian do butelki wlewają sok wiśniowy. Panowie upijają się sztok. Następnego dnia koledzy z pracy Karola czytają wywiad. Nabierają do Krawczyka szacunku. Tylko jeden z nich wątpi w emancypację Karola. Krawczyk postanawia mu udowodnić, że w jego domu to on jest szefem. Jak zawsze jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Na szczęście Alinka dobrze wie, jak poradzić sobie z wyemancypowanym mężem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ce7525c1cabf538dd8e76e73f885713",[]],"54318964":["Martyna jest bardzo przesądna, zaś jej mąż Michał kieruje się w życiu racjonalnymi przesłankami. Gdy para dowiaduje się o śmierci bliskiego sąsiada, kobieta oferuje swoją pomoc córce zmarłego. Niespodziewanie w domu sąsiada dochodzi do serii niewytłumaczalnych wydarzeń. Martyna jest przekonana, że zmarły ojciec próbuje nawiązać kontakt z córką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f5f312defc7ad091d25316416a03f12",["N"]],"54318965":["Reż.: James A. Contner.
Po ostatnim niepowodzeniu przyjaciele zaczynają wątpić w zdolności przywódcze Buffy. Zastanawiają się, czy Faith mogłaby ją zastąpić.","","",[]],"54318966":["Reż.: David Solomon.
Buffy spotyka się w cztery oczy z Calebem. Faith i potencjalni łowcy szukają mistycznej broni.","","",[]],"54318967":["Reż.: Thomas Nikel.
Bracia Roman i Stefan wspinają się po biurowcu, aby włamać się do biura firmy jubilerskiej. Kiedy przyłapuje ich pracownik ochrony, uciekają na dach sąsiedniego budynku. Strażnik ściga ich, ale w pewnym momencie spada. Załoga Medicoptera ratuje strażnika w samą porę. Włamywacze dostają się na małe prywatne lotnisko, gdzie zatrzymują awionetkę na pasie startowym. Wdzierają się do samolotu i zmuszają pilota Lothara do startu. Mężczyzna zabierał właśnie swoją wnuczkę, Andreę na podniebne zwiedzanie. Wzburzony, dostaje ataku serca i traci przytomność. Samolot nie ma teraz pilota. Baza Medicoptera przechwytuje przez radio wezwanie SOS Andrei. Kiedy dziewczyna rozmawia przez radio z bazą, Roman grozi Andrei nożem, by nie wydała się, że na pokładzie samolotu są przestępcy. Jens stara się udzielić Andrei szybkiej lekcji pilotażu, aby mogła sprowadzić samolot na ziemię.","","",[]],"54318968":["Reż.: Thomas Nikel.
Sven, Sabine, Enzo i Piet uczą się w szkole z internatem. Fascynuje ich temat doświadczeń ludzi, którzy otarli się o śmierć i powrócili do życia Spotykają się w pobliskiej stodole, aby o tym porozmawiać Postanawiają przetestować swoją odwagę, co o mały włos nie kończy się śmiercią Pieta. Dzięki szybkiej pomocy załogi Medicoptera udaje mu się uniknąć uduszenia. Po opuszczeniu kliniki, Piet dostaje halucynacji. Jego koledzy chcą się dowiedzieć, które lekarstwo powoduje taki \"odlot\" i postanawiają je zdobyć. Zgłaszają fałszywy alarm i kradną załodze Medicoptera zestaw pierwszej pomocy.","","",[]],"54318969":["Kucharz przyszłości
Karol Krawczyk obmyśla plan, jak zbić fortunę. Tym razem zamierza sprzedawać w lokalnej stacji telewizyjnej wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. O swoim pomyśle informuje sąsiada, Tadzia Norka. Przyjaciel, skuszony wizją wystąpienia w telewizji i perspektywą szybkiego wzbogacenia się, zgadza się zainwestować w projekt Karola. Na drodze do fortuny staje jednak Alina, żona Krawczyka, która zbyt dobrze pamięta wszystkie nieudane inwestycje swojego męża. Nazajutrz Karol i Tadzio udają się do studia, gdzie w przerwie na reklamy będą mieli okazję zaprezentować swój produkt telewidzom. Na co dzień pewny siebie Krawczyk ma tremę przed kamerą i zapomina wyuczonych kwestii. Ostatecznie kolejny pomysł Karola i Tadzia okazuje się kompletną klapą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17699b1861ec79e16de7ee154e78c826",[]],"54318970":["Kto PITa nie błądzi
Karol przegląda pocztę i z ubolewaniem stwierdza, że otrzymuje wyłącznie kolejne rachunki do opłacenia. Na szczęście znajduje również długo wyczekiwane pismo z Urzędu Skarbowego ze zwrotem nadpłaconego podatku. Oczami wyobraźni widzi już, jak wypoczywa razem z Aliną na Mazurach i łowi ryby. Otwiera list, lecz zamiast potwierdzenia przelewu znajduje w nim wezwanie do urzędu. Przerażony całą noc siedzi nad wypełnionym PIT-em i szuka, gdzie popełnił błąd, skoro ściga go urząd podatkowy. Przychodzi Tadzio i sugeruje, by Karol przypomniał sobie o dochodach, które ukrył w zeznaniu. Następnego dnia Krawczyk z duszą na ramieniu i przyjacielem u boku udaje się do urzędu. Na widok księgowej puszczają mu nerwy i wymienia wszystkie dochody, których nie uwzględnił w zeznaniu, m.in. niewielką wygraną w bilard i w lokalnych wyścigach w workach. Okazuje się jednak, że Karol Krawczyk został wezwany do urzędu wyłącznie dlatego, że zapomniał podpisać PIT.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1eb5a284e9faa4f22284e5f6ac0e0e7c",[]],"54318971":["Witaj, Mamo
Alina odbiera telegram do męża. Podejrzewa, że znajdą w nim zawiadomienie o śmierci lub chorobie jednego z członków rodziny. Karol uspokaja żonę i odczytuje wiadomość od mamusi, która zawiadamia Krawczyków o swoim przyjeździe. Alina oddycha z ulgą, natomiast Karol na wieść o wizycie teściowej wpada w szał. Kategorycznie sprzeciwia się, by przekroczyła ona próg jego domu. Między małżonkami dochodzi do kłótni, w wyniku której Karol wyprowadza się do Tadzia. Podczas szczerej rozmowy panowie narzekają na swoje teściowe - licytują się, która z matek ich żon jest większą zołzą. Obaj dochodzą do wniosku, że żaden z nich nie ma w życiu lekko. Nieoczekiwanie okazuje się, że Danusia nie była świadoma tego, co Tadzio naprawdę myśli o jej mamusi. Wściekła oświadcza, że wyprowadza się do Aliny. Następnego ranka Karol przychodzi do swojego mieszkania. Małżeńską sprzeczkę przerywa nieoczekiwane pukanie do drzwi, w których staje... matka Karola. Zawiadamiała przecież syna o przyjeździe. Krawczyk przeprasza Alinkę za wszystkie przykrości. Chwile pojednania przerywa kolejne pukanie do drzwi. Tym razem staje w nich znienawidzona teściowa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6b0a84bfc0ff2e8cacb6724565c3cb5",[]],"54318972":["Remanent wykonuje się nie tylko w sklepach. Także w zoo należy od czasu do czasu przeliczyć inwentarz. Reporterzy pokażą, jak to wygląda. Odwiedzą także wyjątkowe mieszkanie, urządzone na statku, który niegdyś należał do Henry'ego Forda. W latach swojej świetności jednostką transportowano stal do fabryki samochodów w Detroit. Pracownicy \"Galileo\" zobaczą, jak wygląda obecnie jego wnętrze. Biohacking to ostatnio modne słowo. Nie oznacza tylko wszczepiania sobie sztucznych urządzeń. To także optymalizacja siebie samego poprzez poprawę wydajności ciała i mózgu. Jedną z metod jest przyjmowanie substancji nootropowych. Prowadzący opowiedzą o ich działaniu. Goździki to bardzo popularna przyprawa, która sprawdza się szczególnie zimą. Dodaje się ją do herbaty lub korzennych ciasteczek. Widzowie dowiedzą się, pod jaką postacią występuje w naturze.","","",["N"]],"54318973":["Reż.: Greg Yaitanes.
W Queens motorniczy metra zauważa na torach ciało młodego mężczyzny. Udaje mu się wyhamować dosłownie w ostatniej chwili. Dzięki temu detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera mogą zbadać zwłoki. Wygada na to, że mężczyzna zginął, spadając na szyny. Jednak podczas autopsji okazuje się, że było inaczej. Mężczyzna był już martwy, gdy trafił na torowisko. Wiadomo także, że uprawiał ekstremalny sport, parkour, który polega na jak najszybszym i jak najefektywniejszym pokonywaniu różnych miejskich przeszkód.","","",["N"]],"54318974":["Reż.: Alex Zakrzewski.
Manhattan. Przewożący przesyłkę kurier wymija na rowerze sznur rozpędzonych samochodów. Nagle zjeżdża na chodnik. Dochodzi do zderzenia. Chłopak wkrótce umiera. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Stella Bonasera i Danny Messer. Oboje zastanawiają się, co tak naprawdę było przyczyną śmierci kuriera. Również ustalenie miejsca zbrodni nie jest, wbrew pozorom, proste. Jadą do firmy kurierskiej, w której pracował denat i rozmawiają z jego kolegami. Tymczasem podczas pokazu psów rasowych ginie młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo przy pomocy drutu od robótek ręcznych.","","",["N"]],"54318975":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"54318976":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54318977":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"54318978":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"54318979":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318980":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54318981":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54318982":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54318832":["Samobójca
Malwina znajduje wiszące ciało męża. Wychodzi na jaw, że mężczyzna pozostawił po sobie długi oraz miał powiązania z mafią. Spod bloku znika motocykl, który do niego należał. Detektywi podejrzewają, że ktoś żąda od Malwiny zwrotu długów. Grozi jej niebezpieczeństwo, o czym ona nie chce mówić. Tymczasem detektywi zajmują się sprawą tzw. Randkowicza. Mężczyzna umawia się w Internecie z kobietami do drogich restauracji. W trakcie randki wychodzi z lokalu i zostawia swoje partnerki z rachunkami do zapłacenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54318833":["Dla elity
Zdesperowana gosposia celuje z pistoletu do swojego pracodawcy. Policjantom udaje się zapobiec tragedii, ale jej zeznania ujawniają proceder związany z wykorzystywaniem młodych dziewczyn przez wpływowych biznesmenów. Na komendę coraz liczniej zgłaszają się turyści okradani podczas wycieczek po Warszawie. Okazuje się, że wszyscy oni korzystali z usług tej samej firmy oferującej przez Internet wycieczki śladami Warsa i Sawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54318834":["Co się nie śni filozofom
Jacek odwraca się od swojej córki. Nie chce nawet zamienić z nią słowa. Dziewczyna wyszła za mąż bez jego wiedzy i zgody. W dodatku zięć jest z wykształcenia filozofem. Alutka znajduje w tej sytuacji impuls dla swojej twórczości. Majka i Kuba remontują piwnicę, w której chcą otworzyć kawiarenkę internetową. Kuba chce odbyć męską rozmowę z teściem. Jadzia podejrzewa, że młoda para spodziewa się dziecka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7828",["N"]],"54318835":["Mafijna przykrywka
Kuba kończy remont kawiarenki. Jacek wyjeżdża na dwa tygodnie do Szczecina. U Anki zjawia się Policjant, który właśnie ukończył kurs dotyczący walki z przestępczością zorganizowaną. Postanawia wykorzystać zdobytą wiedzę na swoim terenie. Pojawia się w kawiarence Majki i Kuby. Bierze młodych ludzi w krzyżowy ogień pytań. Tymczasem na miejsce przybywa Jędrula, który nie jest zbyt przychylnie nastawiony do organów ścigania. Stróż prawa zaczyna także i jego podejrzewać o nieczyste interesy. Wkrótce cień podejrzenia pada również na Alutkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7827",["N"]],"54318836":["Wieczór poezji mafijnej
Majce udaje się dostać na staż w popularnym brukowcu. Publikuje tam tekst o dwóch znanych gangsterach. Wkrótce obaj zniesławieni przestępcy zjawiają się w kafejce internetowej. Pytają o dziewczynę. Cała rodzina jest porządnie przerażona. Życiu początkującej dziennikarki zagraża niebezpieczeństwo. Jacek prosi Policjanta, by chronił jego córkę. Dziadek wyciąga z szafy dubeltówkę. Tylko Filip nie jest solidarny z siostrą i chcę ją wydać bandytom za pieniądze. Tymczasem Alutka organizuje w kawiarence swój wieczorek poetycki. Niestety, w tym samym czasie Dziadek postanawia urządzić tam zasadzkę na mafiosów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7945",["N"]],"54318837":["Banita
Alutka pewnego dnia dochodzi do wniosku, że chce urodzić dziecko. Ta wiadomość wprawia Jędrulę w przerażenie. Alutka znajduje wspólny język z Filipem, który także czuje się niezrozumiany przez otoczenie. Rodzice bezustannie go szykanują, każąc np. zmywać okna. Zdesperowany chłopak postanawia uciec z domu. Znajduje schronienie u Alutki, wciąż marzącej o stanie błogosławionym. Do Anki przychodzi Policjant z nowym problemem. Za tydzień ma badania sprawnościowe. Dziadek postanawia zrobić mu solidny trening.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7744",["N"]],"54318838":["Serce teścia
Majka pokłóciła się z Kubą. Jej mąż całą ostatnią imprezę spędził rozmawiając z Jolą. Dziewczyna postanawia przeprowadzić się na jakiś czas do rodziców. Jacek zaczyna traktować swego zięcia z dużą dozą podejrzliwości. Podejrzewa nawet, że Kuba bije swoją żonę. Postanawia wyjaśnić tą sprawę. Tymczasem Filip zostaje zmuszony przez swoją dyrektorkę do wzięcia udziału w konkursie o nazwie \"Bezpieczne ulice\". Chłopiec postanawia śledzić Policjanta i robić mu zdjęcia z ukrycia. Biedny stróż prawa skarży się Ance, że czuje się bezustannie obserwowany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7959",["N"]],"54318839":["Scenarzysta
Adaś jest bardzo nieuprzejmy dla swojej nieatrakcyjnej koleżanki z klasy, Łucji. Frania robi mu z tego powodu wyrzuty. Przypadkowo spotyka na przystanku autobusowym dawnego kolegę, Feliksa (Paweł Burczyk). Mężczyzna jest taksówkarzem. Jak się okazuje był dręczony przez Franię w latach szkolnych i przez to ma emocjonalne problemy. Kobieta czuje się winna i umawia z nim na randkę. Szczęśliwy Feliks prosi ją o rękę. Gdy dostaje odmowną odpowiedź, chce popełnić samobójstwo. Aby go od tego odwieść, Frania próbuje zainteresować Maksa scenariuszem filmowym, który napisał Feliks.","","",["N"]],"54318840":["Klątwa Czerwonego Kapturka
Za kilka dni minie rok od podjęcia przez nianię pracy u Skalskiego. Małgosia i Adam szukają dla niej prezentu. Frania jest przekonana, że z tej okazji dostanie upominek także od Maksa, jednak mężczyzna nie pamięta o wydarzeniu i w uroczystym dniu wybiera się do Krakowa po odbiór nagrody. W międzyczasie niania podejmuje się opieki nad żeńskim zastępem zuchów z klasy Zuzi, zwanym Czerwonymi Kapturkami. Zabiera dziewczynki do Domu Pogodnej Starości, gdzie każda ma opiekować się jedną z babć. Dwie kolejno wybrane przez Zuzię staruszki umierają. Zrozpaczona dziewczynka chce z tego powodu wystąpić z zastępu. Dopiero przyjaźń z panią Apolonią (Maria Gładkowska) odwodzi ją od tego pomysłu. Nadchodzi dzień rocznicy. Frania jest obrażona na Maksa, że zlekceważył tak ważny dla nich dzień. Konrad uświadamia pracodawcy, jak duży popełnił błąd. Podczas telewizyjnej transmisji z wręczenia nagród Skalski dziękuje Frani. Towarzysząca mu Karolina mdleje na scenie.","","",["N"]],"54318841":["Gdzie jest Edyta?
W domu Skalskich zjawia się znana osobistość, jednak z powodu bandaży, nikt nie wie, kim jest. Gwiazda chce wrócić do zdrowia w domu Maksa. Pan domu nie ma jednak zamiaru zdradzić, kim jest tajemniczy gość, szczególnie ciekawskiej niani. Wkrótce poznaje prawdę zarówno Frania, jak i wszystkie media.","","",["N"]],"54318842":["Strajk
Zbliża się premiera najnowszego filmu Maksa zatytułowanego \"Bunt kasjera\". Historia dotyczy pracodawców, którzy nieludzko traktują zatrudnianych przez siebie ludzi. Maks jest bardzo przejęty. Konrad i Frania co chwila prawią mu komplementy. Film zbiera doskonałe recenzje. Tymczasem przed wejściem do hotelu, w którym odbywa się bankiet z okazji premierowego pokazu, strajkują kelnerzy. Frania nie ma zamiaru przepychać się przez tłum. Kiedy długo opiera się namowom Maksa, ten w końcu postanawia siłą zaciągnąć ją na przyjęcie. Nagle otaczają ich fotoreporterzy. Zdjęcie Skalskiego i szamoczącej się w jego rękach Frani trafia na okładki gazet. Opatrzone zostaje tytułem \"Problemy Skalskiego z pracownikami\". Po tym skandalu Maksem i Franią interesuje się Ewa Drzyzga. Zaprasza ich do udziału w swoim programie. Karolina sugeruje Maksowi, by przyjął to zaproszenie. Ma nadzieję, że w ten sposób Frania całkowicie się skompromituje.","","",["N"]],"54318843":["Powrót Kopcińskiego
Halina przynosi do domu smutną wiadomość - zmarł znajomy z osiedla emerytowany Tadeusz Kopciński. Kiepska i jej mąż czują się zobowiązani, by udać się na jego pogrzeb, zwłaszcza że nieboszczyk był osobą samotną. Następnego dnia ku wielkiemu zaskoczeniu spostrzegają przez okno całego i zdrowego Tadeusza Kopcińskiego. Znajomy potwierdza, że naprawdę umarł, ale z niewiadomych przyczyn wciąż żyje. Zagadkowa sprawa Kopcińskiego zaczyna niepokoić Kiepskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/860c840647f53f691600c784737be2cc",["N"]],"54318844":["Ping Pong
Ferdynand Kiepski i Marian Paździoch dochodzą do wniosku, że znają się jak łyse konie. Przeżyli ze sobą tak wiele, że nie mają już sobie więcej nic ciekawego do powiedzenia. Sąsiedzi postanawiają, że będą spędzać ze sobą czas w milczeniu przy kieliszku. Z czasem jednak stwierdzają, że i taka sytuacja jest nieznośna. Wspólnie decydują się poszukać do towarzystwa trzeciego kompana, który wniesie do ich relacji powiew świeżości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ac125fba7b59b12ec38633ed62c0d53",["N"]],"54318845":["Grzyb
Prezes Kozłowski organizuje osiedlową wycieczkę na grzybobranie. Mieszkańcy są zachwyceni. Tłumnie uczestniczą w wyprawie, która upływa w miłej, sympatycznej atmosferze aż do momentu, gdy okazuje się, że zaginął emeryt Tadeusz Kopciński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932165.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9efff4897581ad1a376163d63e77c07d",["N"]],"54318846":["Tapczan
Pewnego wieczoru podczas tradycyjnej już sprzeczki pod Kiepskimi rozpada się stary tapczan. Halinka traktuje to jako znak opatrzności. Oświadcza mężowi, że widocznie nadszedł już czas, by ich drogi się rozeszły. Ferdek usiłuje załatwić nowy mebel, który scementuje już na zawsze ich szczęśliwy związek małżeński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932165.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/364911f86dcc863ee5c3a90562dedc61",["N"]],"54318847":["Członkowie ekipy Chudego rozmawiają przez radiostację na temat przyjaźni Michy z Ritą. Nie wiedzą, że podsłuchuje ich sama zainteresowana. Tymczasem Micha udziela korepetycji z matematyki Kasi i Wioli. Dołączają do nich Rafał i Jimmy. Łukasz nabiera coraz pewniejszych podejrzeń, że Marian, pod wpływem grzybków i ponurej atmosfery, zasztyletował córkę senatora podczas satanistycznej mszy. On sam wkrótce zaczyna wierzyć, że jest opętany. Wiola zostaje złapana, kiedy wysiada z samochodu narkotykowego dilera. Wkrótce w domu Chudziszewskich zjawia się policja z psami. Wizyta zbiega się akurat z lekcjami Michy i niestety nie kończy się dobrze. Żona Chudego zostaje zabrana na komisariat, ponieważ utrzymuje, że worek z narkotykami należał do niej. Marian, zamknięty w policyjnym areszcie, jest poddawany egzorcyzmom. Nie wie, że \"Ojciec Leopold\" to prywatnie aktor, kuzyn Łukasza...","","",[]],"54318848":["Złodziej morderca
Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany - w bagażniku samochodu, którym się poruszał odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych okolicznościach.","","",["N"]],"54318849":["Największy koszmar
Marek i Ania poszukują zaginionej studentki Klaudii Wilczek. Ania i Marek przyjeżdżają na miejsce, w którym prawdopodobnie przebywa dziewczyna. Z domu słychać kobietę wzywającą pomocy. Detektywi wkraczają do akcji. Znajdują jedynie radiotelefon. Wkrótce wychodzi na jaw, że porzucony przez Klaudię partner, Rafał Kmiecik, postanowił się zemścić. Zrealizował największy koszmar ukochanej - pogrzebał ją żywcem. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Śledczy muszą odnaleźć dziewczynę, zanim będzie za późno.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a9f58e894e08f80e6b1f23075e61ce8",["N"]],"54318850":["Anioł stróż
W biurze zjawia się Justyna Sądecka, matka nastoletniej Roksany, która została potrącona przez pirata drogowego. Od dnia wypadku dziewczyna porusza się na wózku inwalidzkim. W tym samym wypadku zginął mąż Justyny. Kobieta z dnia na dzień musiała porzucić pracę, by zająć się Roksaną. Jest w trudnej sytuacji finansowej. Jednak od niedawna ktoś podrzuca jej koperty z pieniędzmi. Kobieta prosi detektywów o ustalenie nazwiska darczyńcy. Domyśla się, że jest nim sprawca wypadku, który próbuje w ten sposób odkupić swoje winy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eefc53d3f445d9800f004d892f93fb46",["N"]],"54318851":["Grzegorz Szczepański zostaje otruty na przyjęciu z okazji rocznicy swojego ślubu. Zabójca natarł trucizną wnętrze jego kieliszka. Głównymi podejrzanymi w sprawie są kelner, a także menedżer restauracji ofiary. Wkrótce okazuje się, że żona zamordowanego zdradzała męża z jego 19-letnim synem. Chłopak został wydziedziczony przez ojca. Wkrótce wdowa również ginie. Zostaje uderzona butelką w głowę.","","",["N"]],"54318852":["Reż.: Robert Luketic.
Abby Richter jest utalentowaną i ambitną producentką telewizyjną. Spełniona zawodowo kobieta wciąż szuka prawdziwej miłości. Problem w tym, że ma ona bardzo wygórowane oczekiwania. W efekcie mało który mężczyzna jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie stawia swojemu potencjalnemu partnerowi urocza blondynka. Tymczasem czarne chmury zbierają się także nad jej życiem zawodowym. Badania wskazują, że spada oglądalność programu telewizyjnego, za który odpowiada Abby. W tej sytuacji kobieta musi podjąć współpracę z przystojnym Mikiem Chadwayem, który nie ukrywa swoich szowinistycznych poglądów. Oboje nie potrafią się w żaden sposób ze sobą porozumieć. Mają rozbieżne poglądy niemal na wszystko, a szczególnie na relacje damsko-męskie. Mike proponuje Abby pewien eksperyment. Ma on pomóc kobiecie odnaleźć tego jedynego. Ona zgadza się zastosować rady kolegi w nowym, dobrze zapowiadającym się związku ze swoim sąsiadem Colinem. Chce przekonać się, jaki będzie rezultat. Prowokacyjne wskazówki Chadwaya odnośnie uwodzenia przynoszą niespodziewane efekty.","","",["N"]],"54318853":["Reż.: Paweł Maślona.
Kilka powiązanych ze sobą historii, których osią jest tytułowy atak paniki - krótkie załamanie wobec codzienności lub życiowych problemów. Witek (Daniel Guzdek), radiowiec, pod wpływem kryzysu egzystencjalnego posuwa się do ostateczności. Elżbieta (Dorota Segda) i Andrzej (Artur Żmijewski) doświadczają życiowej podróży w towarzystwie... trupa. Kamila (Aleksandra Pisula) jest gwiazdą filmów pornograficznych, która obawia się, że podczas wizyty wścibskich koleżanek wyjdzie na jaw jej wstydliwy sekret. Brat dziewczyny, Miłosz (Bartłomiej Kotschedoff), jest uzależniony od gier komputerowych i choć ma ambicję, by zbawiać świat, na co dzień pracuje jako kelner w restauracji, w której pewnego dnia odbywa się wesele kolejnej bohaterki - ciężarnej Wiktorii (Julia Wyszyńska) - tuż po tym, jak poczytna autorka powieści kryminalnych Monika (Magdalena Popławska) spotka się ze swoim eksmężem i obecnym narzeczonym Wiktorii, Dawidem (Grzegorz Damięcki). Reżyser Paweł Maślona zdobył nominację do Złotych Lwów. Nagrodę przyznano Magdalenie Popławskiej za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą.","","",[]],"54318854":["Konrad Maj organizuje wieczór kawalerski dla swojego najlepszego przyjaciela. Na zakrapianą alkoholem imprezę zaprasza także kilku przyjaciół. Kiedy pojawia się piękna tancerka, spotkanie wymyka się spod kontroli... Do domu Patrycji, Andrzeja i Michasia przychodzi fałszywy ksiądz, by wyłudzić pieniądze. Rodzina orientuje się dopiero po jego wyjściu. Małżonkowie postanawiają zatrzymać oszusta do czasu przyjazdu policji w mieszkaniu ich sąsiadów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b4a0b79a90b896753d3313788b0d87e",["N"]],"54318855":["10-letnia Julka chce sprawić rodzicom niespodziankę i ubrać choinkę. Prosi 12-letniego brata Kubę o pomoc w powieszeniu gwiazdki na czubku. Ponieważ i on nie dosięga, razem budują piramidę. Chłopiec spada na ziemię, nie dając znaku życia. Aneta zostaje dłużej w pracy. Kobieta nie zamknęła drzwi wejściowych do siedziby firmy, bo wkrótce ma się pojawić jej mąż. Tymczasem zamiast niego dostrzega kręcących się po korytarzu podpitych mężczyzn. Chowa się i dzwoni pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f1f945520a925859a7e7f159edf64967",["N"]],"54318856":["Maria jest samotną wdową. Pewnego dnia dzwoni do niej siostrzeniec Marek, który twierdzi, że spowodował wypadek drogowy i musi zapłacić poszkodowanemu, żeby ten nie wzywał policji. Prosi ciotkę o znaczną kwotę. Kiedy Maria spotyka chłopaka, okazuje się, że on nic o tym nie wie. Wkrótce kobieta dostaje telefon z policji z prośbą o przekazanie im pieniędzy do celów operacyjnych. Marek postanawia zadzwonić pod 112. Kinga Strzałka otwiera luksusowy salon kosmetyczny dla kobiet. Aby uczcić pierwszy miesiąc pracy, organizuje dla przyjaciółek uroda party. Zabawa w zmianę wizerunku przemienia się w chwile pełne grozy...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/02489f25de9980ffae98c80ac78b5528",["N"]],"54318857":["Pewna niepewność
We Wrocławiu zostaje uduszona studentka. Dziewczyna dorabiała jako prostytutka. Pierwszym podejrzanym staje się ostatni klient dziewczyny, Jakub Wolny. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara współpracowała z dziennikarzem Aleksem Krukowskim, od którego otrzymała pewne zadanie. Miała zdobyć próbkę nasienia Marcina Lipskiego. Krukowski pisze książkę o znanym fałszerzu, Stanisławie Barskim, który, według ustaleń dziennikarza, może być ojcem Lipskiego. Potrzebuje jedynie dowodów, potwierdzających te domysły. Ofiara zaczęła się jednak targować ze swoim zleceniodawcą, chcąc wytargować więcej pieniędzy za usługę. Szantażowała mężczyznę, że wyjawi wszystko ojcu Lipskiego, Robertowi.","","",["N"]],"54318858":["Młode małżeństwo, Agata i Piotr, po wielu latach starań może się w końcu cieszyć upragnionym potomkiem. Na świat przychodzi mały Grześ. W czasie przyjęcia, zorganizowanego z okazji chrztu chłopca, jego rodzice otrzymują tajemniczy list. Autorem pisma okazuje się anonimowy szantażysta, który żąda pieniędzy w zamian za nieujawnianie prawdy związanej z przeszłością młodych rodziców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318859":["Rodzice Szymona rozwiedli się. Chłopak oraz jego siostra, Justyna, mieszkają z matką, ale widują się z ojcem. Pewnego dnia mężczyzna i jego nowa żona, Mariola, zabiera rodzeństwo do małego domku, znajdującego się w lesie. Szymon podejrzewa, że z wyjazdem wiąże się jakaś tajemnica. Postanawia rozwikłać tę zagadkę, posiłkując się wiedzą, zaczerpniętą z ulubionych kryminałów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54318860":["Więzy krwi
Do biura zgłasza się Weronika Kłobucka. Kobieta twierdzi, że szwagier, były skazaniec Krystian, zamienił jej życie w piekło. Ania zatrudnia się w domu klientki. Detektywi przypuszczają, że obserwowany mężczyzna chce wrócić do przestępczego życia. Wychodzi też na jaw, że brat w tajemnicy przelał mu dużą kwotę pieniędzy. Udaje się dotrzeć do nagrania, które może potwierdzać podejrzenia Weroniki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1861654ad6fc5aa94551bfd365cfc8ed",["N"]],"54318689":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5980d6c95ab54deb405b7bbba7cba674",["N"]],"54318690":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"54318691":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318692":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318693":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318694":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54318695":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54318696":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54318697":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54318698":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318699":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318700":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54318701":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54318702":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54318703":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54318704":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54318705":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54318706":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54318707":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54318708":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54318709":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"54318710":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"54318711":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54318365":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"54318366":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54318368":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"54318370":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"54318371":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"54318372":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"54318373":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"54318374":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"54318375":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"54318376":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"54318377":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"54318378":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"54318379":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"54318380":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"54318384":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"54318385":["Prow.: Karolina Gilon.
Dziesięcioro młodych, atrakcyjnych i wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat - pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, chce znaleźć miłość i przeżyć przygodę życia. Uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą jednak nowi mieszkańcy, których obecność spowoduje spore zamieszanie. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować, czy chcą zmienić partnera, czy też pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać swoich potencjalnych partnerów, a także siebie nawzajem. Single pozbawieni są telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer na bieżąco śledzi każdy ich ruch. Polska wersja popularnego programu - zdobywcy nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show. Poprowadzi go modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"54318386":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"54318387":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"54318388":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d4f40e7580c39d4ac8a39a700f86e2f",[]],"54318389":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"54318390":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54318391":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54318392":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54318393":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54318394":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"54318395":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54318465":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54318466":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54318467":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54318468":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54318469":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54318470":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54318471":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54318472":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"54318473":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54318474":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"54318475":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54318476":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"54318477":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"54318478":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"54318479":["Widzowie będą mieli okazję usłyszeć jedynie największe przeboje eurodance i dance - muzyki stworzonej do tańca. Zabrzmi muzyka najlepszych artystów gatunku.","","",[]],"54318480":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54318481":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"54318482":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"54318483":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"54318484":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54318485":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"54318341":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318342":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"54318343":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"54318344":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"54318345":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54318346":["Urzędniczka Helena marzy o karierze wokalistki. Szef dziewczyny sceptycznie podchodzi do jej zainteresowań. Postanawia ona jednak spróbować swoich sił w muzyce. Max dowiaduje się, że jego kuzyn miał wypadek i musi jechać do szpitala. Swoje obowiązki przekazuje Darii. Kobieta jednak podejrzewa, że mężczyzna zaczyna coś przed nią ukrywać.","","",["N"]],"54318347":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"54318348":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318349":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"54318350":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"54318351":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"54318352":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54318353":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54318354":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54318355":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"54318356":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"54318357":["Program z najlepszymi przebojami, przy których każda domówka nabierze rozpędu. Widzowie będą bawić się w rytmach disco polo, disco oraz dance.","","",[]],"54318358":["Podczas pierwszego dnia festiwalu na scenie wystąpi zespół Boys, obchodzący swoje 25-lecie. Z kolei Tercet Egzotyczny uczci wraz z publicznością 50-lecie istnienia swojego największego przeboju - \"Pamelo, żegnaj\". Obok nich na scenie pojawi się Eleni, polska piosenkarka greckiego pochodzenia. Wśród wykonawców nie zabraknie zespołu Papa Dance oraz gwiazd muzyki disco polo - MiG i Classic. Stężycka publiczność będzie bawić się także podczas występu niemieckiej formacji Fun Factory, Pauli, Antka Smykiewicza, Bartka Wrony, Szymona Wydry i Michała Milowicza.","","",["N"]],"54318359":["Drugiego dnia na scenie wystąpią artyści zagraniczni. Widzowie usłyszą lidera popularnej w latach 90. niemieckiej grupy Mr. President, która zdobyła popularność utworem \"Coco Jambo\". Wystąpią także: angielska grupa Eruption, znana w latach 70. i 80., włoska wokalistka Alexia i rumuński Fly Project - twórca hitu \"Toca Toca\". Widzowie usłyszą również włoskiego piosenkarza i kompozytora Francesca Napoli, szwedzką piosenkarkę popową Velvet, Rumunkę Amnę, a także włoski zespół Corona.","","",["N"]],"54318360":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54318361":["Potężna dawka pozytywnej energii. W programie pojawią się przeboje, które bez problemu rozkręcą każdą piątkową i sobotnią imprezę.","","",[]],"54318362":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54318363":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"54318364":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54318983":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"54318984":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"54318985":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"54318986":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"54318987":["Zestawienie najpopularniejszych wakacyjnych przebojów.","","",[]],"54318988":["Relacja z Najlepszego Koncertu Świata 2019. Podczas piątej odsłony cyklu na scenie wystąpili m.in. Weekend, Czadoman, Playboys oraz Dejw.","","",[]],"54318989":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"54318990":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"54318991":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"54318992":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"54318861":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54318862":["\"Poranek z Polsatem Sport\" to magazyn informacyjno-edukacyjny przeznaczony dla wszystkich tych miłośników sportu, którzy nie mogą obejść się bez swoich ulubionych dyscyplin. W programie pojawią się informacje ze świata sportu, rozmowy z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia w czasie epidemii koronawirusa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955644.jpg","",[]],"54339887":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54318864":["Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż nie może być pewna występu w barażach o Ekstraklasę. Sytuację Słoników poprawiłoby zdobycie trzech punktów w spotkaniu z Radomiakiem. Pokonanie czwartego zespołu tabeli będzie jednak stanowić dla gospodarzy spore wyzwanie","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54318865":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"54318866":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"54318867":["W pierwszej części sezonu spotkanie Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec zakończyło się bramkowym remisem. Tym razem kibice powinni spodziewać się pewnego triumfu Biało-Niebieskich, którzy zajmują lokatę premiowaną bezpośrednim awansem do PKO BP Ekstraklasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968113.jpg","",[]],"54318868":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54318869":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54318870":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"54318871":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54318872":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54318874":["W walce wieczoru zmierzyli się Daniel Skibiński i Lom-Ali Nalgiev. Polak bronił tytułu mistrza wagi półśredniej, który udało mu się zdobyć w grudniu 2018 roku. Pokonał wówczas decyzją sędziów Pawła Pawlaka. Było to siódme z kolei zwycięstwo Skibińskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"54318875":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54318876":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników i interesujące wywiady. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Magazyn prowadzą Łukasz Jurkowski i Patrycja Zahorska, a grono ekspertów tworzą m.in. Andrzej Kostyra, Tomasz Marciniak i Dominik Durniat.","","",[]],"54327720":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"54318879":["Przemysław Runowski w pięściarskiej karierze przegrał tylko jeden z dziewiętnastu pojedynków. Podczas tej gali zmierzy się z zawodnikiem MMA, Danielem Rutkowskim, dla którego będzie to debiutancka walka bokserska. Pierwotnie jego rywalem miał być Krzysztof Gutowski, ale doznał kontuzji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318880":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54318891":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"54318892":["\"Poranek z Polsatem Sport\" to magazyn informacyjno-edukacyjny przeznaczony dla wszystkich tych miłośników sportu, którzy nie mogą obejść się bez swoich ulubionych dyscyplin. W programie pojawią się informacje ze świata sportu, rozmowy z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia w czasie epidemii koronawirusa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955644.jpg","",[]],"54318893":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"54318894":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54318895":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"54318896":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54318897":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"54318898":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54318899":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54318900":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54318901":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54318902":["Relacja z zawodów lekkoatletycznej Diamentowej Ligi. W 2019 roku lekkoatleci swoje zmagania rozpoczęli 3 maja w katarskiej Dosze, a cykl zakończył się w dniach 5-6 września w Brukseli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1926724.jpg","",[]],"54318903":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54318904":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"54318905":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318906":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"54318907":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54318881":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318882":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54318883":["Podczas gali w Lublinie wystąpią reprezentanci wszystkich formacji Wojska Polskiego. Zobaczymy także zawodników z innych państw. Walki odbędą się w formule MMA i K-1.","","",["N"]],"54318884":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników i interesujące wywiady. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Magazyn prowadzą Łukasz Jurkowski i Patrycja Zahorska, a grono ekspertów tworzą m.in. Andrzej Kostyra, Tomasz Marciniak i Dominik Durniat.","","",[]],"54318885":["Podczas gali FEN 27 w Szczecinie Polak po raz trzeci będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Rywal Rębeckiego wygrał pięć pojedynków z rzędu i z pewnością postawi mu trudne warunki. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Wojciecha Janusza i Adama Kowalskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318886":["Przemysław Runowski w pięściarskiej karierze przegrał tylko jeden z dziewiętnastu pojedynków. Podczas tej gali zmierzy się z zawodnikiem MMA, Danielem Rutkowskim, dla którego będzie to debiutancka walka bokserska. Pierwotnie jego rywalem miał być Krzysztof Gutowski, ale doznał kontuzji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318887":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54318888":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"54318889":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54318890":["W walce wieczoru zobaczymy starcie Szymona Kołeckiego z Ivo Cukiem. Dla mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów będzie to szósty pojedynek w MMA. Dotychczas wszystkie swoje potyczki zakończył on zwycięstwami w pierwszej rundzie. Doświadczony Chorwat będzie najtrudniejszym przeciwnikiem Kołeckiego w karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54318396":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"54318397":["Poszukiwany
Paweł Ruczaj jest oskarżony o zabicie swojej żony, jednak zdaniem Marka to nie on popełnił tę zbrodnię. Dziennikarz postanawia pomóc rzekomemu mordercy. Alicja daje mu zaledwie dwa dni na rozwiązanie tej zagadki. Basia chce poznać tajemnicze losy przyjaciela Marka. Według zebranych przez nią informacji Tomasz Rudnicki pracował z Markiem w \"Głosie Pomorza\". Wspólnie tworzyli dział śledczy gazety, udało im się zdemaskować wiele dużych afer. Przed kilku laty Tomasz zginął w wypadku samochodowym. W jego krwi wykryto obecność narkotyków, a w bagażniku znaleziono kilkaset gram amfetaminy i ecstasy. Podobno należał do mafii z wybrzeża.","","",[]],"54318398":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"54318399":["Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D","","https://ipla.tv/resolve-media/1/76cb8a01b35b78a338d03c2854d212fa",[]],"54318400":["W dzisiejszym odcinku odwiedzamy zakłady w Dakocie Południowej. Wytwarzany jest w nich produkt, który astronauci zabierali ze sobą w kosmos - suszone mięso wołowe. Zobaczymy również, jak w stuletniej fabryce w Luizjanie góry cukru surowego są oczyszczane i prasowane, tak aby zyskały formę kostek. Dowiemy się także, że brownie powstały wskutek kulinarnej pomyłki. Zajrzymy do zakładów w New Jersey, w których wypiekane są te czekoladowe ciastka.","","",[]],"54318401":["Ukryte depozyty Wehrmachtu
Na zlecenie rzeszowskiego Instytutu Pamięci Narodowej ekipa bada podwórko w miejscowości Brzezówka, gdzie - według doniesień - Niemcy zakopali jakiś towar. Wyniki tej misji okazują się jednak rozczarowujące. Drugie zadanie polega na przesłuchaniu świadka, który za młodu miał okazję zaobserwować, jak żołnierze ukrywają coś w lesie pod Strzyżowem. Dzięki tym informacjom poszukiwacze odnajdują zakodowane dokumenty AK. Przekazują je do IPN-u.","","",[]],"54318402":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"54318403":["W trakcie burzy śnieżnej Thord próbuje utrzymać drogę w dobrym stanie, ale jest to syzyfowa praca. Paradoksalnie to dobrze - im dłużej pada śnieg, tym więcej Thord zarabia. Jo Roger pomaga kierowcom przewożącym drewno w gęstych lasach północnej Norwegii. Kiedy Bjorn wyciąga tira, wymijający go samochód sam grzęźnie w śniegu. Mężczyzna prowadzi teraz dwie akcje ratunkowe.","","",[]],"54318404":["W 1909 roku gazeta w Arizonie opisała odkrycie w Wielkim Kanionie tajemniczej jaskini wypełnionej dziwnymi przedmiotami, m.in. posągami i mumiami, które miały pochodzić z Egiptu. Autorzy cyklu zastanawiają się, czy znalezisko może być powiązane z legendą o przodkach rdzennych mieszkańców Ameryki zwanych gwiezdnymi istotami. W programie także relacje o dziwnych światłach i anomaliach pogodowych, jakie obserwowano na kontynencie w epoce kolonialnej. Twórcy serii szukają też dowodów na kontakty pierwszych osadników z obcymi. Być może te wszystkie doniesienia o nadnaturalnych zjawiskach świadczą o tym, że częścią ukrytej historii Ameryki jest działalność istot pozaziemskich.","","",[]],"54318405":["W wielu kulturach na całym świecie znane są opowieści o świętych przejściach do krainy bogów - bramach, które pozwalają podróżować w czasie i przestrzeni. Twórcy cyklu próbują odpowiedzieć na pytanie, czy takie gwiezdne wrota istniały naprawdę. W Grecji badacze odkrywają tajemniczą jaskinię, którą starożytni uważali za bramę piekła. Inkowie wierzyli, że ich imperium powstało, kiedy bogowie przekroczyli górskie portale. Naukowcy tworzą technologie, które pozwolą człowiekowi podróżować do gwiazd. Być może umożliwiające to bramy powstały tysiące lat temu i nadal funkcjonują.","","",[]],"54318406":["Dan Becker wreszcie dołącza do Justina Langa i razem decydują się przyjąć do spółki trzeciego partnera. Okazuje się jednak, że trudniej jest znaleźć dobrego wspólnika niż wielki opal. W Lightning Ridge w Nowej Południowej Walii bracia Mick i Pete Cooke'owie i ich dwudziestoletni pomocnik Sam Westra wznawiają wydobycie w miejscu zwanym Hidden Valley. Schodzą pod ziemię, co wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. W Opalton Col Duff wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jego wspólnicy muszą dostarczyć dwie ogromne opony kopiącemu po sąsiedzku Charliemu.","","",[]],"54318407":["W tym tygodniu jedna z ekip pobije wszelkie rekordy, odkrywając największą bryłkę złota, jaką kiedykolwiek znaleziono w programie. Neville i Mick natykają się na przedstawiciela jednego z najbardziej jadowitych gatunków węży na świecie - nibykobrę siatkowaną. Christina i Greg Clarkowie wreszcie odbierają swoją koparkę z naprawy i mają nadzieję, że dzięki niej będą mogli dostać się do złota ukrytego pod warstwą kalcytu. Ted, Lecky i Tyler rozpoczynają sezon od sporów o to, jak podzielą się zyskami.","","",[]],"54318408":["Jarrod i Barry powracają do Riverside, gdzie wita ich tłum żądnych zysku nowicjuszy. Od tego, jak rozegrają sytuację, zależą przyszłe finanse handlarzy. Muszą więc zdecydować, czy walczyć, czy zaprzyjaźnić się z nowymi kupującymi. Barry Weiss nabywa tajemniczą skrzynię. Jarrod i Brandi walczą o schowek pełen sprzętów domowych. Darrell znajduje pudło z książkami z przełomu XIX i XX wieku. Jeśli okażą się cenne, Sheets może zarobić tysiące dolarów.","","",[]],"54318409":["W Long Beach są dwie drogi wzbogacenia się - można zarobić na imporcie albo ropie naftowej. Handlarze starociami mają nadzieję na znalezienie drogich antyków i towarów. Jarrod Schulz i Brandi Passante natrafiają na przedmiot, który wydaje się cennym zabytkowym stojakiem na wino. Dave Hester i Barry Weiss sprawdzają swoją wiedzę na temat osobliwości. Tymczasem Darrell Sheets po prostu szuka sposobności, aby zarobić trochę pieniędzy.","","",[]],"54318410":["Tym razem handlarze starociami biorą udział w licytacjach w kalifornijskim Perris. Strategia kupujących jest prosta: poszukują sprzętu do wspinaczki, nurkowania i biwakowania. Jarrod i Barry walczą o magazyn wypełniony elektronarzędziami. Tymczasem Dave Hester ujawnia swój sekret gwarantujący mu sukcesy w aukcjach garażowych. Darrell Sheets decyduje się kupić ogromne ilości towaru. Przekonamy się, czy jego plan był dobry, czy może handlarz zostanie z masą niewiele wartych gratów.","","",[]],"54318411":["Tym razem handlarze starociami jadą do miasta Torrance w Kalifornii, słynnego z dużej liczby antyków. W tym luksusowym miejscu rywalizacja pomiędzy bohaterami programu zaostrza się. Dave i Jarrod zawcięcie licytują magazyn, w którym jest klasyczny sportowy samochód. Barry Weiss kupuje schowek, by zaspokoić swoją żądzę przygód. Tymczasem Brandi rzuca wyzwanie swojemu mężowi. Przekonamy się, kto zarobi, a kto straci na ryzykownych transakcjach.","","",[]],"54318412":["W Orange w Kalifornii na licytację trafia sześć schowków wynajmowanych przez tego samego człowieka. Wywołuje to ekscytację wśród handlarzy starociami i staje się pożywką dla plotek i domysłów. Wszyscy zastanawiają się, kim był najemca - antykwariuszem, miejscowym przedsiębiorcą czy może przedstawicielem mniej szanowanej profesji. Dave i Darrell walczą o ten sam magazyn, który może im zapewnić 12 tysięcy dolarów zysku. Barry Weiss natrafia na kolekcję staroci. Jeden z kupców w zamieszaniu niemal łamie biodro. Jarrod jest zmuszony zwrócić się do Dave'a Hestera z prośbą o wycenę.","","",[]],"54318413":["Rick Tigner to ważna postać w Kendall-Jackson Wine Estates, drugiej na świecie co do wielkości rodzinnej firmie zajmującej się produkcją wina. Tym razem porzuci swoje biuro, aby pod przykrywką zwykłego sprzedawcy spróbować sił jako szeregowy pracownik własnego przedsiębiorstwa. Prezes firmy stał się dla Ricka drugim ojcem, po jego odejściu mężczyzna czuje się odpowiedzialny za dalsze powodzenie biznesu. Podczas trwania programu spotka pracowników o skandalicznej postawie oraz ludzi, którzy uważają, że po dwudziestu latach starań na rzecz firmy powinni zostać bardziej docenieni. Okaże się też, że Rick ma problemy z kontaktem z własnymi podwładnymi.","","",[]],"54318414":["Rick Silva - dyrektor wykonawczy sieci barów szybkiej obsługi Checkers & Rallys - objął swoje stanowisko pięć lat temu i natychmiast skoncentrował wszystkie siły na powiększeniu pola działania firmy. Zależy mu na tym, aby przedsiębiorstwo ciągle się rozrastało i stanowiło mocnego rywala dla konkurencji. Dzięki udziałowi w programie Rick może odkryć nowe sposoby na pomnożenie obrotów i zadowolenie klientów. Podczas pracy w restauracji Silva przekonuje się, że personel lokalu nie został odpowiednio przeszkolony, a dania serwowane gościom są niskiej jakości. Rick zmaga się również z przygotowywaniem jedzenia i dowiaduje się, co o jego firmie myślą klienci oraz pracownicy.","","",[]],"54318415":["Na wszystkich kontynentach powstawały legendy o dzieciach, które wyróżniały się nadnaturalnymi zdolnościami i wiedzą niedostępną nawet dorosłym. W kulturach starożytnych Greków, Egipcjan oraz innych cywilizacji istniały mity o potomkach ludzi i bogów. Twórcy cyklu zastanawiają się, co kryje się za tymi opowieściami. Chcą ustalić, czy to możliwe, że obecnie na Ziemi rodzą się dzieci, które dzięki kosmicznym genom mają specjalne moce. Autorzy programu przywołują też przepowiednię Edgara Cayce'a, który prorokował, że pomiędzy 1998 a 2015 rokiem na świecie pojawi się grupa ludzi na kolejnym etapie ewolucji.","","",[]],"54318416":["W wielu kulturach znane są opowieści o drogocennych przedmiotach, które zaginęły bez śladu. Twórcy programu szukają odpowiedzi na pytanie, czy to możliwe, żeby starożytne skarby zostały celowo ukryte i strzeżone przez istoty pozaziemskie. Istnieje hipoteza, że najcenniejsze artefakty schowano nie ze względu na ich wartość materialną, lecz na sekrety, które skrywają. Autorzy cyklu zastanawiają się, czy kiedy te skarby zostaną odnalezione, będziemy w stanie połączyć się z naszymi pozaziemskimi przodkami.","","",[]],"54318417":["W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu flagę, pochodzącą z misji Apollo 16 na Księżyc, z autografami załogi: Johna W. Younga, Thomasa Mattingly'ego II i Charlesa M. Duke'a Jr. Następnie Rick ogląda wyjątkowy muszkiet z czasów wojny secesyjnej. Sprzedający twierdzi, że wygrał broń w pokera. Później Corey i Chumlee rozmawiają z mężczyzną, który chce spieniężyć kolekcję przypinek NFL z pierwszych dwudziestu finałowych meczów Super Bowl.","","",[]],"54318418":["Tym razem bohaterowie mają okazję kupić słynny strój założyciela KFC, Harlanda Davida Sandersa, którego twarz znamy z logo firmy. Następnie do lombardu przychodzi mężczyzna z historycznym dokumentem podpisanym przez Grovera Clevelanda - jedynego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który sprawował urząd w ciągu dwóch nienastępujących po sobie kadencji. Później Corey i Chumlee testują starą grę zręcznościową, która mierzy siłę ciosu gracza.","","",[]],"54318419":["W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia ogromna liczba zarchiwizowanych programów i filmów z udziałem Sammy'ego Davisa Jr., słynnego amerykańskiego muzyka i aktora. W kolekcji znajdują się również kasety magnetofonowe z prywatnymi nagraniami artysty. Następnie Rick ogląda osiemnastowieczne miniaturowe działo z brązu. Jest zaintrygowany tajemniczym przedmiotem. Później Corey i Chumlee mają okazję kupić dwa nieużywane rowery Schwinn Phantom z 1950 roku.","","",[]],"54318420":["W dzisiejszym odcinku Harrisonowie mają okazję nabyć wyjątkowe świadectwo politycznej historii Ameryki - kolekcję prywatnych listów braci Kennedych: Johna, Roberta i Edwarda do ciotki sprzedającego. Powstały one, gdy ich autorzy byli u szczytu władzy. Rick i Chumlee odwiedzają mężczyznę, który ma nadzieję spieniężyć olbrzymią kolekcję oryginalnych zabawek z kultowej w latach 80. XX wieku serii Transformers. Dziadek z kolei ogląda zabytkowe telefony tarczowe z postacią Myszki Miki.","","",[]],"54318421":["W dzisiejszym odcinku wśród wycenianych przedmiotów jest nadzwyczaj rzadka jednocentówka z 1776 roku, wykonana przez bohatera wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, słynnego złotnika Paula Revere. Sprzedający twierdzi, że oprócz jego monety na świecie jest tylko jeszcze jedna taka. Rick ma okazję kupić granat ręczny z czasów drugiej wojny światowej. Przekonamy się, czy dokona wybuchowej transakcji. Później on i Corey rozmawiają z mężczyzną, który chce sprzedać oferujący pokazy erotyczne automat z lat 50. XX wieku.","","",[]],"54318422":["Stany Zjednoczone jako jedyny członek Organizacji Narodów Zjednoczonych nie ratyfikowały konwencji o prawach dziecka, zakazującej wymierzania nieletnim kary śmierci i bezwzględnego dożywocia. W niektórych stanach, np. Teksasie, do więzienia mogą być wtrącane nawet dziesięciolatki, a młodociani, którzy popełnili ciężkie przestępstwo, są sądzeni jak dorośli i trafiają do zwykłych zakładów karnych. Dziesięć tysięcy Amerykanów odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności, na którą zostali skazani jako dzieci. W wielu szkołach wprowadzono politykę \"zero tolerancji\", której skutkiem jest zgłaszanie policji nawet błahych wykroczeń, co sprawia, że coraz więcej uczniów jest notowanych.","","",[]],"54318423":["W samochodzie Bjorna zamarza paliwo. Próbuje zaradzić trudnej sytuacji, zanim pojazd całkowicie zablokuje drogę. Ta jednak została już zamknięta z powodu odpoczywających na niej reniferów. Wszyscy kierowcy muszą czekać, aż te objęte ochroną zwierzęta ruszą w dalszą drogę. Thord robi, co może, by utrzymać płynny ruch ciężarówek.","","",[]],"54318424":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"54318425":["Nóż armii szwajcarskiej, pistolet maszynowy CZ Scorpion, kamizelka taktyczna, celownik laserowy
W tym odcinku zobaczymy, jak powstają scyzoryki o ponad stuletniej tradycji. Szwajcarskie noże oficerskie są wykorzystywane przez wiele armii świata, trafiły nawet w kosmos. Odwiedzamy ich fabrykę w Alpach Szwajcarskich. Zajrzymy także do czeskich zakładów, w których produkowane są pistolety maszynowe Škorpion EVO III. Poznamy również zalety kamizelki taktycznej Fenix. Jej projektanci wykorzystali doświadczenia jednostek specjalnych, walczących w Iraku i Afganistanie. Fenix zapewnia maksymalną ochronę, nie krępując przy tym ruchów. Ponadto autorzy programu ujawniają kulisy produkcji precyzyjnych celowników laserowych.","","",[]],"54318426":["Gdy atakuje żarłacz biały, nie ma chwili do stracenia. Trzeba działać błyskawicznie, aby nie skończyć jako kolejny posiłek groźnego podwodnego drapieżcy. W tym odcinku zobaczymy także najgorszy koszmar kierowcy skutera śnieżnego - zjazd z górskiego szczytu okazuje się śmiertelnie niebezpieczny, gdy zaczyna schodzić lawina. Na koniec czeka nas bliskie spotkanie z jednym z najbardziej zabójczych gadów, jakie żyją w Stanach Zjednoczonych.","","",[]],"54318427":["Skarb powstańców styczniowych z Bitwy pod Kruszyną 1863 r.
W Kruszynie w sierpniu 1863 roku powstańcy styczniowi zmierzyli się z armią Imperium Rosyjskiego. Tam właśnie zlokalizowany jest Pałac Lubomirskich - dawna siedziba dowodzenia - opodal którego miała miejsce bitwa. Obecni właściciele majątku powołają poszukiwaczy do przebadania pałacu i jego okolic. Ekipę zainteresują też zeznania świadka, według których na pobliskim cmentarzu zakopane jest złoto powstańców styczniowych, uciekających przed wrogiem. Jeden z dziadków świadka próbował pomóc rebeliantowi po potyczce w 1864 roku. Ten zaś opowiedział mu historię całego zajścia. Ekipa udaje się na cmentarz z opowieści, jednak poszukiwania nie przynoszą zadowalających efektów.","","",[]],"54318428":["Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno specyfikę tej służby, jak i strukturę Ochotniczej Straży Pożarnej oraz formy jej działania w Polsce, gdzie funkcjonuje 16 tysięcy jednostek OSP.","","",[]],"54318429":["Zła chemia
Wioleta, pracownica laboratorium na wyższej uczelni, zostaje uprowadzona. Świadkiem zdarzenia jest koleżanka kobiety. Śledztwo utrudnia fakt, że monitoring z okolicy został zniszczony. Łowcy odkrywają, że Wioleta po godzinach używała uczelnianego laboratorium do... produkcji amfetaminy. Docierają do bossa kobiety, Lajona. Maryśka przyjeżdża po Patryka. Widzi, jak ten pakuje rzeczy ojca - okazuje się, że zgodnie z poleceniem Roberta oddaje on mężczyznę do domu opieki. Nieświadomy sytuacji ojciec cieszy się, że jedzie na wakacje. Wkrótce w domu zjawia się sanitariusz. Patryk w ostatniej chwili decyduje, że ojciec zostaje z nim.","","",[]],"54318430":["Pokojówka
Na wyjeździe szkoleniowym zorganizowanym dla pracowników ministerstwa dochodzi do gwałtu na pokojówce. Sprawa nie może trafić do mediów, a stan poszkodowanej nie pozwala na jej przesłuchanie. Łowcy przyjeżdżają do hotelu - Brunon jako policjant z CBŚP, a Jagna wciela się w nową pracownicę ośrodka. Apartament, w którym doszło do gwałtu, to pokój byłego ministra. Jagna dowiaduje się, że molestowania wobec swoich podwładnych dopuszczał się dyrektor hotelu. Julia prosi Brunona o pomoc w założeniu zabezpieczeń na laptopa jej koleżanki. Mężczyzna nie chce, żeby wyszło na jaw, że nic nie wie o komputerach. Zwraca się do Tomka o pomoc. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem.","","",[]],"54318431":["Polisa na życie
W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.","","",[]],"54318432":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54318433":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54318434":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"54318435":["Przepustka do wielkiego świata
Do redakcji zgłasza się dziewczyna z wyraźnymi śladami pobicia. Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wyjawia, że przyjęła propozycję z agencji modelek, nie patrząc na zapisy w umowie. Wkrótce stała się całkowicie zależna. Jej szefowie twierdzą bowiem, że musi spłacić dług, jaki rzekomo zaciągnęła. Młoda kobieta odmawia pracy w agencji towarzyskiej.","","",[]],"54318436":["Ścigana
Łowcy dostają sprawę Natalii, instagramerki i córki prezesa banku - policja od tygodni nie potrafi wykryć jej prześladowcy, a ostatnie ataki przybrały na sile, dostaje pogróżki, w których stalker grozi jej śmiercią. Ekipa przydziela dziewczynie ochronę. Klaudia namierza IP, z którego dokonano włamania na komputer. Trafia na trop przestępcy ukrywającego się pod pseudonimem \"Ron\". Nagle informatyczka orientuje się, że haker jest o włos od zdemaskowania tajnego biura łowców. Sąsiadka informuje Patryka, że jego chory ojciec wyszedł z domu. Po długich poszukiwaniach syn odnajduje mężczyznę. Lekarz radzi mu, by oddał tatę do domu opieki.","","",[]],"54318437":["Niebezpieczna zguba
Do szpitala trafia nieprzytomny Łowca - wielki podróżnik. Kiedy odzyskuje przytomność, mówi, że w jego bagażach był ukryty wąż grzechotnik. Wśród personelu wybucha panika. Rozpoczyna się polowanie na groźnego gada. Informacja o nim nie dociera jednak do wszystkich. Doktor Kidler bierze grzechotnika za wyrośniętą dżdżownicę, a Karinka sądzi, że jest to materiał na buty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10103",[]],"54318438":["Bliźniak Kidlera
Doktor Kidler ma poważne kłopoty finansowe, gdyż przegrał w karty dużą sumę pieniędzy. Próbuje wszelkimi sposobami zdobyć gotówkę na spłatę długu. Nie cofa się nawet przed wyłudzaniem. W tym czasie do szpitala trafia bardzo zamożny człowiek, Muczyński. Doktor rozpoznaje w nim swojego brata bliźniaka. Ma nadzieję, że dzięki niemu uda mu się zdobyć fortunę. Kiedy jednak Muczyński rozpoznaje Kidlera, przypomina sobie również okoliczności jego zniknięcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10113",[]],"54318439":["Prowadzący sprawdzi, czy proporcje ciała współczesnego człowieka są idealne. Następnie wyjaśni m.in. mechanizm działania latającego samochodu i japońskiego spacerownika. Witold Tomaszewski opowie o pojazdach elektrycznych dostępnych na rynku. Ekipa programu uda się też do huty szkła w Piechowicach. Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić wybuchową moc mikrofalówki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/41afdcc69c27baa18ad54b66b0e67c4d",[]],"54318440":["Darwin i ewolucja
Karol Darwin jest znany jako twórca teorii ewolucji. Anglik zainteresował się naukami przyrodniczymi podczas studiów w Cambridge. Jako przyrodnik okrętowy na \"Beagle\" ruszył w 1831 roku w trwającą pięć lat podróż dookoła świata. Obserwacje i znaleziska, zwłaszcza na Wyspach Galapagos, zainspirowały go do stworzenia teorii powstawania gatunków roślin i zwierząt przez dobór naturalny. Wyłożył ją w obszernym dziele \"O powstawaniu gatunków...\".","","",[]],"54318441":["Mendel i zielony groszek
Czeski zakonnik Gregor Johann Mendel swoje badania prowadził w klasztorze. Krzyżował odmiany roślin o wyraźnych przeciwstawnych cechach. Wykazał, że dziedziczenie cech po rodzicach jest uwarunkowane czynnikami, które nazwano później genami. Wyniki swoich doświadczeń opublikował w 1866 roku. Początkowo były one niedocenione.","","",[]],"54318442":["Eksperci przyjmują kolejne zlecenie. Tym razem muszą zmierzyć się z domem należącym do niezamężnej pary. Mają pięć dni na przeprowadzenie metamorfozy.","","",[]],"54318443":["Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.","","",[]],"54318444":["Kelly & Libby
Kelly i Libby stali się nowymi właścicielami dużej nieruchomości i terenu wokół niej. Budynek był wcześniej własnością starszej kobiety, która nie była w stanie zająć się dziedzińcem. To można dostrzec na pierwszy rzut oka. Działka jest tak zarośnięta, że nawet nie widać frontowych drzwi, a dąb niemal opiera się o dom. Sąsiedzi nabywców twierdzą, że muszą oni zrobić dobre pierwsze wrażenie. Niestety, jeśli nie zrobią prędko czegoś ze swoim podwórkiem, złe opinia o nich pozostanie na długo. Amy i Alan przybywają z planem odnowienia i podniesienia wartości nieruchomości Kelly i Libby. Niestety czekają ich opóźnienia związane z niespodziewanym sytuacjami takimi jak dodatkowa potrzeba pracy na dachu, czy pogodowe figle.","","",[]],"54318445":["Niesamowite hotele
Niezwykła podróż dookoła świata po najciekawszych obiektach wypoczynkowych. Widzowie przekonają się, jak wyglądają najbardziej luksusowe hotele m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Australii.","","",[]],"54318446":["Do szpitala trafia nieprzytomna panna młoda, Asia Pawłowska. Kobieta zemdlała podczas ceremonii ślubnej. W czasie upadku zraniła się w głowę. Lekarze stwierdzają krwiaka w mózgu. Informują matkę Grażynę i narzeczonego Wojtka o konieczności przeprowadzenia natychmiastowej operacji. Wkrótce w szpitalu Asię odwiedza tajemniczy mężczyzna, Marek. Mimo, że kobieta straciła pamięć, czuje do niego bliskość. Na szpitalnym korytarzu dochodzi do awantury. Grażyna żąda, by Marek zostawił jej córkę w spokoju. Mężczyzna oświadcza, że nie opuści Asi, dopóki ta nie pozna całej prawdy o ich relacji. Niedługo potem kobieta odzyskuje pamięć. Tymczasem pielęgniarka Lucyna jest prześladowana przez stalkera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fce9a3a7f5204da3c47ee146b85f69f9",[]],"54318447":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu.","","",[]],"54318448":["Lokale do wynajęcia
Doktor Wstrząs dowiaduje się, że jego ulubiony bar zastał zamknięty, a w lokalu zajmowanym przez niego została zorganizowana poradnia dla anonimowych alkoholików. Kiedy dowiaduje się o tym ordynator, wpada na pomysł, aby wynająć szpitalne pomieszczenia i w ten sposób zdobyć dla siebie pieniądze. Administratorem tego projektu zostaje dr Kidler. Szybko pojawiają się chętni do wynajęcia szpitalnych sal. Zaczyna brakować miejsca dla chorych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10114",[]],"54318449":["Maleństwo z Gwatemali
Ministerstwo postanawia sprawdzić znajomość języków obcych wśród lekarzy. Każdy z nich musi wypełnić odpowiedni formularz. Najwięcej obcych języków wpisuje doktor Kidler. Ordynator zleca mu w związku z tym zadanie leczenia małego Gwatemalczyka przez Internet. Cała sprawa zostaje nagłośniona przez media. Wkrótce ordynator każe Kidlerowi adoptować jego egzotycznego pacjenta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10111",[]],"54318450":["Ola stara się przemówić do rozsądku Laurze i Karolowi. Nie wyobraża sobie ich rozwodu. Mężczyzna szuka sposobu na obłaskawienie urażonej małżonki. Tymczasem Agata, która po życiowych doświadczeniach, trzyma się z dala od facetów, nie wie, co doradzić dietetyczce. W końcu Zabawska, postanawia wybaczyć mężowi. Niestety nakrywa go w niedwuznacznej sytuacji z sekretarką. Po zjedzeniu tortu, który ma ukoić jej nerwy, wywołuje skandal na rodzinnym przyjęciu. W LAM-ie pojawia się nowy pracownik, Robert. Dec nie potrafi zaakceptować jego obecności. Robi wszystko, by się go pozbyć. Ostatecznie postanawia obdarzyć chłopaka odrobiną zaufania. Jednak gdy spotyka go przed swoim domem, natychmiast zmienia zdanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd94992a0083e81f2c33ae2806a25ecd",[]],"54318451":["Formacja Chatelet - pożegnanie Buby, część 1","","",[]],"54318452":["Formacja Chatelet - pożegnanie Buby, część 2","","",[]],"54318453":["Wyścigi
Łowcy badają okoliczności śmierci Darka, młodego motocrossowca, który była zamieszany w handel narkotykami i brał udział w nielegalnych wyścigach. Okazuje się, że ktoś uszkodził hamulce w motocyklu Darka. Tomek jest przejęty sprawą, bo przed laty przyjaźnił się z Darkiem i podzielał jego pasję do jednośladów. Łowcy inwigilują środowisko nielegalnych wyścigów. Ujawniają, że zmarły chłopak był w konflikcie z innym uczestnikiem rywalizacji, Madejem. On jednak utrzymuje, że jest niewinny i sugeruje powiązania Darka ze światem przestępczym. Łowcy zastają Tomka oglądającego zdjęcia motocykli. Chłopak zdradza im, jak doszło do wypadku, który przerwał jego karierę motocrossowca.","","",[]],"54318454":["Reż.: Andrew Levitas.
Jonathan (Garrett Hedlund) jest muzykiem mieszkającym w Los Angeles. Pewnego dnia postanawia wrócić w rodzinne strony, aby spędzić trochę czasu z umierającym ojcem, Robertem (Richard Jenkins). Przed laty mężczyźni rozstali się pokłóceni, jednak w obliczu choroby bliskiej mu osoby artysta przenosi się z powrotem do Nowego Jorku. Niespodziewane pojawienie się Jonathana wymusza konfrontację z przeszłością, przed którą uciekał. To również szansa na poprawienie stosunków z matką Rachel (Anne Archer), siostrą Karen (Jessica Brown Findlay) oraz dawną miłością, Emily (Amy Adams). Wzruszająca historia o przebaczeniu, a także trudnych problemach moralnych. Debiut reżyserski Andrew Levitasa, oparty o osobiste doświadczenia twórcy. Krytyka doceniła jego dzieła za wiarygodną grę aktów, zwłaszcza Richarda Jenkinsa, nominowanego do Oscara za kreację w \"Spotkaniu\".","","",[]],"54318455":["Piosenkarka Carnie Wilson opowiada o swoim spotkaniu z duchem pijanego fryzjera z końca XIX wieku. Aktor Eric Roberts wspomina dramatyczne chwile po wypadku samochodowym, kiedy to miał wrażenie, że jego dusza opuściła ciało. Gdy Elisabeth Röhm chciała odpocząć po kilku latach pracy na planie serialu \"Prawo i porządek\", na przeszkodzie stanął jej pewien nieszczęśliwy duch. Aktor i reżyser C. Thomas Howell doświadczył zjawisk nadprzyrodzonych w opuszczonym hotelu.","","",[]],"54318456":["W czasie II wojny światowej pojawiły się pogłoski o statku powietrznym zbudowanym na podstawie pozaziemskich planów. Autorzy programu zastanawiają się, czy to możliwe, żeby kosmici pomagali Hitlerowi urzeczywistnić jego wizje o podboju świata.","","",[]],"54318457":["Kabaret Elita, z gościnnym udziałem Czołówka Piekła i Kabaretu Inaczej
Każdy zna kultowe piosenki napisane i wykonywane przez wrocławski Kabaret Elita. Wśród nich można znaleźć takie przeboje jak \"Do serca przytul psa\", \"Nie odlecimy do ciepłych krajów\", \"Czego się boisz głupia\" czy \"Warto było czekać\". Podczas wyjątkowego występu przygotowanego specjalnie dla stacji Nowa TV Elicie gościnnie towarzyszą panowie z kabaretu Inaczej oraz wielokrotnie nagradzany Kabaret Czołówka Piekła.","","",[]],"54318458":["List od zabójcy
Bogusława Serafin przekazuje redaktorom \"Expressu Codziennego\" anonimowy list od kierowcy, który śmiertelnie potrącił jej córkę. Policji nie udało się znaleźć sprawcy, ale dziennikarze wpadają na jego trop. Mężczyzna zostaje zatrzymany podczas próby przekupienia Basi. Grzegorz chce, żeby Dora towarzyszyła mu na weselu kolegi. Tymczasem Basia zastanawia się, czy Marek może być zamieszany w mafijną aferę na Pomorzu.","","",[]],"54318459":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54318460":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54318461":["Nerwiak mózgu
Twórcy przeniosą się na oddział laryngologii. Będą towarzyszyć 60-letniemu Grzegorzowi, u którego zwykła chrypka okazała się być wynikiem guza krtani. Żeby uratować mu życie, lekarze wykonają operację wycięcia krtani. Mężczyzna musi pogodzić się z tym, że już nigdy nie będzie normalnie mówił. Kamery będą towarzyszyć Grzegorzowi podczas zabiegu, jak również w czasie rehabilitacji. Widzowie zobaczą, jak ciężko trzeba pracować , by na nowo zacząć mówić.","","",[]],"54318462":["Kabaret Nowaki
Dalsza część programu \"Moda na Nowaki\". Tym występem grupa pokazuje, dlaczego jest jednym z najbardziej lubianych kabaretów obecnie działających w kraju. Tworzone przez nich - nieraz absurdalne i zaskakujące - postaci wywodzą się wprost z codzienności każdego Polaka. Nowaki łączą w sobie młodość i doświadczenie, dzięki czemu każdy ich występ okazuje się ogromnym sukcesem. Satyrycy z pewnością rozbawią każdego do łez. Zapowiada się wieczór pełen dobrego humoru.","","",[]],"54318463":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/02249524d06cd5cc9729f5f0e86acdc2",[]],"54318464":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe64a6ef0fb524cf95be308335fd3590",[]]}