{"52333150":["Policjanci otrzymują zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny opiekującej się starszą panią. Podejrzenie pada na kobietę, która dokonała zgłoszenia. Niemal od razu wychodzi na jaw, że to nie pierwsza osoba, która bez słowa \"rezygnuje\" z pracy u emerytki. W trakcie śledztwa okazuje się, że nie tylko starsza pani mogła mieć coś wspólnego z zaginięciem opiekunki. Tymczasem detektywi muszą też rozwikłać sprawę skradzionego mleka z pobliskiego baru z koktajlami owocowymi, do którego uczęszcza wielu policjantów z komendy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52333151":["Cezary, urzędnik stołecznego ratusza, wraz z żoną Dorotą odbierają makabryczną przesyłkę. Ktoś nadał do nich paczkę z odciętą głową ich psa. Podejrzany jest biznesmen Edward, który groził Cezaremu, a także brat Doroty, który żąda od siostry części pieniędzy z prowadzonego przez nią sklepu. Detektywi prowadzą również sprawę kobiety podtruwanej przez sąsiada. Kobieta twierdzi, że przy pomocy systemu wentylacyjnego do jej mieszkania regularnie tłoczona jest trucizna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52333152":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52333153":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52333154":["Prywatna pani detektyw w ciężkim stanie trafia do szpitala, wkrótce umiera. Kobieta była bliską przyjaciółką Olgierda Mazura, łączył ich kiedyś romantyczny związek. Na początkowym etapie śledztwa Krystian Górski musi działać w pojedynkę - jego partner zostaje odsunięty od sprawy. Na komendę zgłasza się młoda i atrakcyjna dziewczyna. Odkryła, że w jej sypialni ktoś zainstalował ukryte kamery. Przerażona dziewczyna wytypowała już podejrzanego, jednak prawda okazuje się brutalna.","","",["N"]],"52333155":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52333156":["LEC Spring 2020","","",[]],"52333157":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52333158":["LEC Spring 2020","","",[]],"52333159":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52333160":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52333161":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52333162":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52333163":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52333164":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52333165":["LEC Spring 2020","","",[]],"52332998":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52332999":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52333000":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52333001":["Reż.: Joe Sichta, Scott Jerald.
Fred, Velma, Daphne, Kudłaty oraz ich wierny pies Scooby-Doo, czyli cała ekipa Mystery Inc. udają się na wakacje do Szkocji. Zatrzymują się w zamku należącym niegdyś do przodków Daphne. Młodzi detektywi są przerażeni, gdy za jego oknami pojawia się ogromny stwór. Na całym świecie znana jest legenda strasznego potwora z Loch Ness. Przyjaciele zastanawiają się, czy może ona być prawdziwa. Pewne dowody zdają się potwierdzać istnienie legendarnego stwora. Przed młodymi detektywami stoi naprawdę trudne zadanie. Muszą rozwikłać tę zagadkę. Z pewnością czeka ich mnóstwo emocjonujących pościgów, zabawnych sytuacji z udziałem Kudłatego i Scoobiego-Doo oraz niezwykłych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1864388.jpg","",["N"]],"52333002":["Gospodyni programu cofnie się w czasie, by zaczerpnąć inspirację z kuchni magnackiej. Na początek Ewa Wachowicz przyrządzi ekstratywny rosół, który rozleje do filiżanek i poda z surowymi żółtkami. Potem upiecze szynkę z dzika, którą najpierw solidnie zamarynuje i zawinie w ciasto chlebowe. Po sutym obiedzie zaserwuje ciasto na miodzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929439.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78d2fd7c2a6d0b0e4447d293e3753994",["N"]],"52333003":["Reż.: Mike Mitchell, Paul Tibbitt.
Mieszkańcy Bikini Dolnego wiodą spokojne życie. Tymczasem nikczemny pirat Burgerobrody wykrada przepis na miejscowy przysmak, kraboburgery, aby rozpocząć produkcję własnych smakołyków. Plany przestępcy postanawia pokrzyżować grupa przyjaciół. SpongeBob, rozgwiazda Patryk, ośmiornica Skalmar, wiewiórka Sandy i skorupiak pan Krabs próbują powstrzymać Burgerobrodego. Pomaga im odwieczny rywal SpongeBoba, Plankton. W polskiej wersji językowej filmu występują m.in. Jacek Kopczyński jako SpongeBob, Dariusz Odija w roli Planktona i Jacek Król jako Burgerobrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929756.jpg","",[]],"52333004":["Reż.: Sylwester Chęciński.
Kresy Wschodnie przed II wojną światową. Między dwiema rodzinami - Kargulów i Pawlaków - nieustannie wybuchają sąsiedzkie kłótnie i wciąż dochodzi do nieporozumień. W ich wyniku spłonęły dwie stodoły, polała się też krew. Jasiek Pawlak (Zdzisław Karczewski), musi uciekać do Ameryki, by uniknąć więzienia. Po wielu latach odwiedza krewnych w Polsce i ze zdziwieniem stwierdza, że obie rodziny żyją teraz w przyjaźni, nadal ze sobą sąsiadując, ale już na Ziemiach Odzyskanych. Brat Jaśka, Kazimierz (Wacław Kowalski), opowiada mu, jak potoczyła się historia sporów między nim a Władysławem Kargulem (Władysław Hańcza). Spotkanie skłóconych od pokoleń rodzin na Ziemiach Zachodnich doprowadziło bowiem do małżeństwa córką Władysława i synem Kazimierza. Chcą oni, by Jasiek został ojcem chrzestnym ich córki Ani. Nieśmiertelny przebój polskiego kina. Minęło ponad 40 lat od dnia premiery filmu, a sentencje wygłaszane przez Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczę nadal bawią widzów. Wywodząca się z tradycji Fredrowskiej \"Zemsty\" komedia żartobliwie komentuje narodowe stereotypy i jest, jak zawsze, zaskakująco aktualna. Autorem scenariusza jest Andrzej Mularczyk, który pomysł na opowieść o repatriantach zaczerpnął ze wspomnień rodzinnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936798.jpg","",["N"]],"52333005":["Iza stawia na spontaniczność i naturalność. Mimo że dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż jeszcze ma wiele do zrobienia, w ogóle się tym nie przejmuje. Ewelina jest najmłodszą uczestniczką programu. Jest wymagająca i surowo ocenia swoje konkurentki. Chce, by jej wesele odbyło się w ulubionej stadninie, do której parę przywiezie piękna kareta. Magda to energiczna bizneswoman. Zaraz po zaręczynach zaczęła szczegółowo planować wesele. Zapewnia, że będzie to bardzo wykwintna uroczystość. Aldona marzy o tradycyjnym, rodzinnym przyjęciu. Towarzyska kobieta chce, by na jej weselu bawili się wszyscy znajomi. Dlatego też lista gości jest bardzo długa - znajduje się na niej aż 400 nazwisk. Przygotowania do ślubu zakłóca jednak przykra wiadomość. Umiera bowiem matka narzeczonego Aldony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928960.jpg","",[]],"52333006":["Gospodarzami wieczoru będą artyści z Formacji Chatelet, która pokaże program w popularnej konwencji koncertu życzeń. Tego wieczoru zostaną zaprezentowane tylko lubiane przez widzów skecze. Znajdą się wśród nich występy, które cieszyły się największą popularnością w telewizji i w Internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937787.jpg","",[]],"52333007":["Błażej szukał dziewczyny przez wiele lat. W końcu ona odnalazła go pierwsza. W Złotkach Andelek szykuje się na zabawę dla samotnych serc. Gienek szczyci się zdrowiem i kondycją. Robert wierzy, że w końcu będzie miał okazję zatańczyć dla tej jedynej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/24fd92f094c32fb0b7a9c968510754c9",["N"]],"52333008":["Nieśmiałość Krzysztofa sprawiła, że nigdy nie zaznał kobiecego ciepła. Bandziorek ma dość niepewności w swoim życiu. Robert dotrzymał słowa i wyremontował dla przyszłej dziewczyny łazienkę. Życie Grzegorza się zmienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae01e2b463be4c245aad1c101dd8e786",["N"]],"52333009":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52333010":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52333011":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52333012":["Marian Paździoch otwiera na korytarzu kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 sklep z używaną odzieżą, który szybko zaczyna się cieszyć dużą popularnością wśród sąsiadów i mieszkańców osiedla. Jedynie Ferdynand Kiepski nie ma zamiaru nic w nim kupować. Stanowczo twierdzi, że \"honor mu na to nie pozwala\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3958",[]],"52333013":["Reż.: Carlos Saldanha.
Rosnąca temperatura zwiastuje kres epoki lodowcowej i koniec beztroskiego życia mieszkańców lodowej doliny. Jedynym ratunkiem jest wielka łódź, o której zwierzęta dowiadują się od stada wygłodniałych sępów. Trójka przyjaciół: mamut Manfred (głos Wojciech Malajkat), niezbyt rozgarnięty leniwiec Sid (głos Cezary Pazura) i tygrys Diego (głos Piotr Fronczewski) wyrusza więc we wskazanym kierunku. Manfreda bardziej niż zbliżającą się zagłada martwi fakt, że może być ostatnim ze swojego gatunku. Boi się, że musi pożegnać się z cichym marzeniem o założeniu rodziny. Wkrótce okazuje się jednak, że jego obawy były bezpodstawne. W dość niezwykłych okolicznościach poznaje bowiem młodą mamucią samicę, nieco ekscentryczną Elę (głos Karina Szafrańska). Ela w dzieciństwie straciła rodzinę i wychowywała się dwoma oposami, Zdzichem (głos Jacek Kawalec) i Edkiem (Krzysztof Szczerbiński), jest więc przekonana, że urodziła się oposem i zachowuje się dość nietypowo. Na dalsze poszukiwania łodzi wyruszają w powiększonym składzie. Od czasu do czasu przecina im drogę Wiewiórka, która histerycznie stara się gromadzić zapasy żywności. Tymczasem w otchłaniach wody, której z powodu odwilży wciąż przybywa czyhają zahibernowane niezwykle groźne prehistoryczne bestie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930019.jpg","",[]],"52333014":["Reż.: Brett Ratner.
Mutanci otrzymują szansę na zwyczajne życie. Magneto nie chce do tego dopuścić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876835.jpg","",["N"]],"52333015":["Reż.: Paul W.S. Anderson.
Rok 2047. Na Ziemi zostaje odebrany sygnał o pomoc nadawany z pokładu pojazdu kosmicznego o nazwie \"Event Horizon\". Statek został zaprojektowany przez naukowca, dr Williama Weira (Sam Neill) i był chlubą konstruktorów. Został wysłany z misją zbadania dalekich gwiazd, ale zaginął przed siedmioma laty w okolicach Neptuna. Teraz na poszukiwania wyrusza statek ratunkowy pod dowództwem kapitana Millera (Laurence Fishburne). Po dwóch miesiącach siedmioosobowa załoga znajduje wrak. Kapitan ujawnia utrzymywane w ścisłej tajemnicy, przerażające nagranie z \"Event Horizon\". Mimo wielu obaw członkowie załogi Millera decydują się zbadać wnętrze obiektu. Niebawem odkrywają z przerażaniem, jaki los spotkał astronautów. Na domiar złego okazuje się, że wrak jest śmiertelną pułapką dla każdego, kto stanie na jego pokładzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937789.jpg","",["N"]],"52333016":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52333416":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52333417":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52333418":["Sympatyczny troll, Wally, używa swojej różdżki, aby zmieniać słowa w fizyczne obiekty. W pouczającej magii pomagają mu przyjaciele: smok Norville oraz olbrzymka Gina.","","",["JM"]],"52333419":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52333420":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52333421":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"52333422":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"52333423":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"52333424":["Teges-śmeges
Okazało się, że Frania jednak nie była w ciąży. Skalscy bezskutecznie starają się o dziecko. Zaniepokojona brakiem rezultatów Frania decyduje się poddać męża kuracji uzdrowiciela z Dalekiego Wschodu. Efektem ubocznym jej starań jest krótki, namiętny romans Konrada i Karoliny. Maks dostaje zaproszenie do telewizyjnego teleturnieju z udziałem gwiazd.","","",["N"]],"52333425":["Białe szaleństwo
Frania ma obsesję na punkcie zajścia w ciążę. Maks, który dostał zaproszenie na bankiet z Billem Clintonem w Zakopanem, namawia żonę na wyjazd. Liczy, że przestanie ona choć na moment myśleć o dziecku. W stolicy polskich Tatr Skalski uczy małżonkę jeżdżenia na nartach. Niespodziewanie utykają w zaśnieżonej grocie, gdzie mogą chwilę pobyć sami. Jakiś czas później Frania zaczyna się źle czuć. Lekarz nie chce jej dać antybiotyku i każe najpierw zrobić dodatkowe badania.","","",["N"]],"52333426":["Zemsta Janiny
Franię odwiedza ciotka Janina (Iwona Bielska). Ma żal, że nie dostała od siostrzenicy zaproszenia na ślub z Maksem. Jak zwykle obwinia o wszystko Teresę i postanawia się zemścić. W imieniu swojego zmarłego, bogatego męża kupuje kamienicę, w której mieszkają rodzice Frani, a następnie bez skrupułów wyrzuca ich z mieszkania. Majowie zamieszkują u córki. Po pewnym czasie Frania ma dość matki, która ciągle ją strofuje i poucza. Wpada na genialne rozwiązanie tego problemu...","","",["N"]],"52333427":["Ryzykowna inwestycja
Frania pomaga Zuzi dostać się do prywatnej szkoły dla uzdolnionych dzieci. Aby zrobić dobre wrażenie na dyrektorce (Danuta Stenka), zaprasza ją do domu i opowiada nieprawdziwe historie na temat swojej rodziny i edukacji. Maks spotyka Roberta (Jacek Poniedziałek), kolegę ze studiów, który namawia go na ulokowanie pieniędzy w pewien opłacalny interes. Skalski nie ma czasu na zastanowienie się, bo musi w pilnych sprawach jechać do Krakowa. Decyzję o inwestycji podejmuje jego żona. Po zrobieniu przelewu Robertowi na milion złotych, dowiaduje się ona, że mężczyzna jest bankrutem.","","",["N"]],"52333428":["Seksowna mamuśka
Frania i Maks idą do doktor Sadowskiej (Marta Lipińska). Okazuje się, że za dwa tygodnie Skalska będzie już mogła poznać płeć dziecka, którego się spodziewa. W oczekiwaniu na badanie USG kobieta wybiera się z Adasiem do jego wymarzonej przyszłej szkoły. Chłopak wdaje się tam w bójkę z nastolatkiem, który źle się wyraża o Frani. Tymczasem Konrad nie ma odwagi wyznać Karolinie, że ją kocha. Rezydencję Skalskich odwiedza Beata Tyszkiewicz. Ma podpisać z Maksem kontrakt. Przy okazji pomaga Konradowi w jego sercowych problemach i próbuje zrobić z Frani damę.","","",["N"]],"52333429":["Pani Kasia, jej mąż Mariusz i ośmioletni synek Kamil mieszkają we wsi Leszczydół Stary nieopodal Wyszkowa. Chłopiec choruje na autyzm. Rodzice chcieliby, aby miał osobny pokój. Marzą, by ich teraz zrujnowany dom, stał się dla niego bezpiecznym schronieniem. Aby tak się stało, budynek musi zostać odgrzybiony i osuszony, a łazienka wyremontowana. Katarzyna Dowbor obiecuje pomóc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3761ae15870eb5d2863658dea5ac295",["JM"]],"52333430":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["AD"]],"52333431":["Reż.: Maria Kaniewska.
Uczeń klasy siódmej, siedemnastoletni Adam Cisowski (Józef Skwark), nazwany \"Szatanem\", ma zdolności detektywistyczne. Kiedy pewnego dnia odkrywa system, według którego profesor Gąsowski odpytuje uczniów na lekcji, pełen podziwu nauczyciel zaprasza chłopca na wakacje do starego pałacyku swego brata Iwa, położonego gdzieś na prowincji. Ma tam miejsce kradzież drzwi, której nikt nie potrafi wyjaśnić. Adam przyjeżdża zwabiony nie tylko zagadką, ale przede wszystkim urodą Wandy (Pola Raksa), siostrzenicy profesora. Dodatkowo trafia na ślad skarbu, ukrytego w okolicy przez jednego z żołnierzy armii Napoleona. Nie wie jednak, że na podobny trop wpadła szajka niebezpiecznych przestępców. Powieść Kornela Makuszyńskiego, po uwspółcześnieniu realiów przez reżyserkę, stała się podstawą scenariusza tej przygodowo - sensacyjnej opowieści, zachowującej i nastrój, i humor oryginału.","","",["N"]],"52333432":["Reż.: Tim Johnson.
Zbliżają się ulubione święta pandy Po. Co roku niedźwiadek razem z ojcem wiesza dekoracje i gotuje przysmaki dla mieszkańców wioski. Tegoroczne święta okazują się dla niego dużym wyzwaniem, gdyż musi podołać obowiązkom ciążącym na Smoczym Wojowniku i zostać gospodarzem przyjęcia organizowanego wyłącznie dla mistrzów kung-fu. Po przekonuje się, jak trudno będzie zarówno spełnić rodzinne powinności, jak i nie rozczarować mistrza Shifu... W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli postaciom m.in. Marcin Hycnar (Po), Jan Peszek (Shifu) i Wojciech Paszkowski (ojciec Po).","","",[]],"52333433":["Reż.: Gary Trousdale.
Po wielu dramatycznych przygodach Shrek marzy wyłącznie o odpoczynku w zaciszu domowego ogniska. Spokój jednak nie jest mu dany. Zbliża się bowiem Boże Narodzenie. Każdy bez wyjątku ulega świątecznej euforii przygotowań do magicznych dni w roku. Tymczasem ogr nie potrafi poddać się wszechogarniającej podniosłej atmosferze, gdyż on nienawidzi świąt. Nie chce jednak sprawić Fionie i dzieciom zawodu, dlatego postanawia zaangażować się w uroczyste przygotowania. Jego godne pożałowania zmagania obserwują wierni przyjaciele - Osioł, Kot w Butach i Ciastek. Zażenowani niezdarnością ogra i brakiem dobrego smaku, postanawiają mu pomóc. Wkrótce dzięki ich usilnym staraniom dom Shreka ogarnia chaos. Zapowiadają się więc najkoszmarniejsze święta w życiu ogra, wielbiciela ciszy i spokoju... Kolejne losy Shreka w specjalnej telewizyjnej wersji. W polskiej wersji językowej głosu użyczyli znani aktorzy, m.in. Jerzy Stuhr i Zbigniew Zamachowski.","","",[]],"52333434":["Reż.: Ola Solum.
W Krainie Wiecznego Lata rządzi młody król Valemon (Tobias Hoesl). Gdy władca odmawia poślubienia złej wiedźmy (Anna-Lotta Larsson), ta rzuca na niego klątwę i przemienia w polarnego niedźwiedzia. Valemon tylko w nocy przybiera ludzką postać. Nikt jednak nie może ujrzeć jego twarzy, gdyż wtedy król musiałby poślubić wiedźmę. Pod postacią niedźwiedzia Valemon wyrusza na północ i dociera do Królestwa Wiecznej Zimy. Spotyka tam piękną księżniczkę (Maria Bonnevie) i zakochuje się w niej ze wzajemnością. Wkrótce biorą ślub. Mimo, że księżniczka nie zważa na wygląd ukochanego i docenia głównie szlachetne cechy jego charakteru, to nie może oprzeć się pokusie ujrzenia jego prawdziwej twarzy. W nocy potajemnie spogląda na oblicze męża i klątwa wypełnia się. Księżniczka jednak nie poddaje się i postanawia walczyć o miłość... Opowieść oparta na skandynawskiej legendzie.","","",["N"]],"52333435":["Reż.: Steven Spielberg.
Minęło aż 19 lat od wejścia na ekrany 3. części słynnej serii o przygodach archeologa Indiany Jonesa, kiedy producenci postanowili jeszcze raz przypomnieć widzom o tej kultowej postaci kina. Harrison Ford, mimo że był już dobrze po sześćdziesiątce, ponownie zagrał rolę głównego bohatera, której - na spółkę z udziałem w cyklu \"Gwiezdne wojny\" - zawdzięcza międzynarodową sławę i gwiazdorski status. Rok 1957. Konflikt między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi przybiera na sile. Słynny archeolog awanturnik Indiana Jones i George \"Mac\" Michale wymykają się z rąk sowieckich agentów. Ich brawurowa ucieczka zwraca jednak uwagę amerykańskiej administracji. Politycy obawiają się, że kolejne wybryki mogą pogorszyć napięte stosunki między USA a ZSRR. Naciskają więc na władze uniwersytetu, by zwolniono Jonesa z posady wykładowcy. Tymczasem do archeologa zgłasza się młody buntownik Mutt Williams. Proponuje on Indianie, że w zamian za pomoc w pewnej osobistej sprawie naprowadzi go na ślad legendarnej Kryształowej Czaszki, która ukryta jest w Peru. Do wyprawy dołącza Marion Ravenwood. Wkrótce okazuje się, że na ślad cennego artefaktu natrafili również radzieccy agenci pod wodzą bezwzględnej Iriny Spalko.","","",[]],"52333436":["Reż.: Rob Minkoff.
Tripp Kennedy udaje się do banku, by rozmienić pieniądze. W chwili gdy rozmawia z sympatyczną kasjerką Kaitlin, orientuje się, że wybrał pechowy moment na wizytę - na bank napadają dwie działające niezależnie grupy przestępcze. Jednym wejściem wbiegają Darrien, Gates i Weinstein. Są zamaskowani, ubrani niczym wojownicy ninja i uzbrojeni jak komandosi. Sprawiają wrażenie profesjonalistów. Z drugiej strony uderzają zblazowani amatorzy w rockowych strojach - Billy Ray oraz Jelly. System bezpieczeństwa zamyka wszystkich w budynku. Pracownicy i klienci banku stają się zakładnikami zdezorientowanych bandytów. Wkrótce dochodzi do strzelaniny, w której prawdopodobnie przez przypadek ginie agent federalny. Dociekliwy Kennedy nie może uwierzyć, że sytuacja jest konsekwencją zbiegu okoliczności. Jako jedyny dostrzega szczegóły, które sugerują, że spotkanie dwóch nieudolnych band włamywaczy nie było dziełem przypadku. W rozwikłaniu zagadki pomaga mu błyskotliwa kasjerka Kaitlin. Przy okazji oboje uświadamiają sobie, że nie są sobie obojętni. Tymczasem wraz z kolejnymi eksplozjami i wymianami ognia atmosfera w banku gęstnieje...","","",["N"]],"52333437":["Prow.: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz, Michał Paszczyk, Robert Motyka.
Polska należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. Jednak coraz więcej ludzi angażuje się w ideę ochrony środowiska. Wciąż jednak niewiele na ten temat wiadomo. Aby propagować ideę życia w zgodzie z przyrodą, w Uniejowie już po raz drugi zostanie zorganizowana impreza pod hasłem Earth Festival - Gwiazdy dla ziemi. W tym niezwykłym wydarzeniu muzycznym wezmą udział: Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Kayah, Andrzej Piaseczny, LemON, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Stachursky, Future Folk, Liber, InoRos oraz Tomek Barański wraz ze swoją grupą taneczną. Koncert poprowadzą: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz oraz Michał Paszczyk i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni.","","",["AD"]],"52333438":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52333439":["Ania i Marek trafiają na miejsce wypadku drogowego. Kierująca autem kobieta twierdzi, że młody mężczyzna wbiegł jej niespodziewanie pod koła. Poturbowany obcokrajowiec mamrocze coś i trzyma w ręku zdjęcie młodej kobiety z adresem warszawskim. Wszystko wskazuje na to, że prosi o pomoc nie dla siebie, ale dla dziewczyny z fotografii. Poszkodowany trafia do szpitala. Malanowski postanawia dowiedzieć się, kim jest dziewczyna ze zdjęcia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59f2679f614af5775d5a0e623d25d67c",["N"]],"52333440":["Do biura przychodzi Hanna Sośnicka. Robi to w tajemnicy przed mężem, którego kilka dni wcześniej Tomek uratował z rąk nieznanych napastników. Bandyci uciekli, a Maciej odmówił zgłoszenia sprawy. Kobieta chce znać przyczyny dziwnego zachowania męża. Tomek i Magda ustalają, że Maciej wplątał się w nielegalne walki bokserskie. Niebawem mężczyzna znika. Śledczy mają niewiele czasu, by odnaleźć go przed gangsterami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3a22ddc860afa1ce6d34964366aa3b8",["N"]],"52333441":["Detektywi obserwacją Weronikę Sobczak na zlecenie jej męża, który uważa, że kobieta go zdradza. Marek i Ania nie znajdują żadnych dowodów. Śledztwo zostaje zamknięte. Niebawem Mariusz znowu kontaktuje się z detektywami. Podsłuchał rozmowę żony z rzekomym kochankiem. Detektywi odkrywają, że kobieta rzeczywiście z kimś się spotyka. Klient jest przekonany o winie żony. Po pewnym czasie w biurze Malanowskiego pojawia się matka Weroniki. Jej córka zaginęła. Kobieta podejrzewa, że to zemsta zazdrosnego Mariusza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f387bbbd1c904032f857f58db795c8b1",["N"]],"52333442":["Pani Kasia, jej mąż Mariusz i ośmioletni synek Kamil mieszkają we wsi Leszczydół Stary nieopodal Wyszkowa. Chłopiec choruje na autyzm. Rodzice chcieliby, aby miał osobny pokój. Marzą, by ich teraz zrujnowany dom, stał się dla niego bezpiecznym schronieniem. Aby tak się stało, budynek musi zostać odgrzybiony i osuszony, a łazienka wyremontowana. Katarzyna Dowbor obiecuje pomóc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3761ae15870eb5d2863658dea5ac295",["JM"]],"52333017":["Bracia. Ukryty skarb
Pierwsza historia. Emilia dowiaduje się, że w ogrodzie jej sąsiadki jest ukryty skarb. Znajduje tam srebrną monetę. Tymczasem starsza pani, borykająca się z problemami finansowymi, chce sprzedać kawałek ogrodu. Emilia czuje, że może nieźle zarobić, dlatego płaci za ziemię więcej, niż wynosi cena rynkowa. Wkrótce przekonuje się, że sąsiadka zastawiła na nią pułapkę. Druga historia. Bracia Piotr i Sebastian pracują w rodzinnej firmie produkującej perfumy. Drugi z nich jest znany z doskonałego węchu, choć nie interesuje go zawód perfumiarza, najbardziej kocha bowiem muzykę. Gdy więc ulega wypadkowi, zaczyna udawać, że stracił węch. Jego sekret zna jedynie Paulina, jego kochanka, pracująca w konkurencyjnej firmie. Kobieta wykorzystuje naiwnego chłopaka i wraz z szefem zaczyna go szantażować, by zaczął pracować dla nich. Sebastian opuszcza firmę Piotra i zdradza brata z miłości do niej. Gdy odkrywa, że kobieta tylko nim manipuluje, postanawia się na niej zemścić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c67b94a30f59bbc8e55d5a9e0eef4bf1",["N"]],"52333018":["Po długiej rozłące Kuba spędza weekend z najbliższymi. Kacper kończy swoją zmianę w kopalni i wraca do żony oraz córeczki. Krystian, mimo trudności życiowych - niełatwych warunków mieszkaniowych i niewielkiej pensji, cieszy się z posiadania rodziny.","","",[]],"52333019":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52333020":["Grzesiek opowiada o tym, w jaki sposób pojmuje wolność. Szukając jej, porzuca miasto i wyjeżdża w Bieszczady. Robert objaśnia, co powinno się robić w razie ataku niedźwiedzia. Tymczasem Zdzichu, chcąc pobić rekord Guinessa w żonglowaniu piłką, zwiększa częstotliwość swoich treningów.","","",["N"]],"52333021":["Reż.: Anna Jadowska, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Marta zgadza się, aby Ada zatrzymała się u niej na kilka dni. Dorota przeprasza szefa w związku z sytuacją z Łukaszem. Obawia się, że będzie miał z tego powodu kłopoty. Składa też wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. Ada jest przerażona, gdy dowiaduje się, że ludzie Wardeckiego nie zamierzają kończyć poszukiwań. Podążający tropem dziewczyny przestępcy trafiają na jej przyjaciółkę, Ewę.","","",["N"]],"52333022":["Demoralizator
Mariana Paździocha niepokoi dziwne zachowanie Heleny. Niespodziewanie kobieta zaczęła przeklinać, mimo że nigdy wcześniej tego nie robiła. Powód tej zmiany może być tylko jeden. To na pewno Ferdynand Kiepski demoralizuje otaczających go ludzi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3983",["N"]],"52333023":["Dogadzacz
Ferdek dochodzi do wniosku, że na świecie nie ma takiej rzeczy, która by go w pełni usatysfakcjonowała. Skoro nie ma jej na świecie, postanawia poszukać jej w zaświatach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4007",["N"]],"52333024":["Piątek trzynastego
Dla doktora Basena piątek trzynastego zaczyna się pechowo. W windzie spotyka kobietę w ciąży, która zabija pająka oraz zakonnicę z czarnym kotem. Wszyscy pracownicy szpitala zaczynają wierzyć w przesądy. Żeby przywrócić porządek, ordynator jest zmuszony poprosić o pomoc księdza i kominiarzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10147",[]],"52333025":["Odpoczywający przed domem Wiktor widzi przejeżdżający motocykl. Po chwili słychać ogłuszający rumor. Na miejscu wypadku jest ogromny traktor, z którego gramoli się pijany kierowca, oraz przewrócony, mocno uszkodzony motocykl. Nieopodal niego leży motocyklista. Prosi on Wiktora, aby odnalazł jego \"Plecaczek\". Wiktor biegnie do domu po swój telefon komórkowy, by wezwać pomoc. Po powrocie Wiktor nie znajduje poszkodowanych. Okazuje się, że będący pod wpływem alkoholu traktorzysta uciekł z obawy przed karą, a motocyklista doczołgał się do krzaków, gdzie Wiktor ze zdziwieniem odkrywa nieprzytomną dziewczynę. To \"Plecaczek\", czyli dziewczyna motocyklisty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6556c01a40c2e7521e41831a54f39379",["N"]],"52333026":["26-letnia Basia wysiada z busa na przystanku w lesie. Pojazd opuszcza też dziwnie obserwujący ją mężczyzna. Kobieta przyśpiesza kroku i dzwoni pod 112. Szeptem prosi o pomoc i podaje lokalizację. Nieznajomy zaczyna ją ścigać, dlatego ukrywa się w lesie. Nadjeżdża policja. Napastnik na widok radiowozu ucieka, ale szybko zostaje ujęty. Okazuje się, że był wcześniej notowany za gwałt.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/02b4f63695f5c51ffa56eb814a957f5e",["N"]],"52333027":["Bez pamięci
Magda i Tomek znajdują na podziemnym parkingu pobitego mężczyznę. Nic nie pamięta, nie wie, kim jest, ani co się z nim stało. W ręku trzyma zdjęcie kobiety. Wkrótce udaje mu się przypomnieć jej imię - Weronika. Kiedy dowiaduje się, że ma do czynienia z prywatnymi detektywami, prosi ich, by pomogli mu ustalić jego tożsamość. Magda i Tomek, podczas ponownego przeszukania parkingu, spotykają bezdomnego. Ten daje im klucz, który znalazł tuż po tym, jak ich klienta zabrała karetka. Okazuje się, że pasuje on do drzwi pokoju jednego z warszawskich hoteli. Detektywi postanawiają sprawdzić ten trop.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/099446796d5e409a480d75b0427fedd0",["N"]],"52333028":["Zemsta zmarłej
Do Malanowskiego zgłasza się Edyta Cichomska, która prowadzi tor gokartowy. Kobieta jest śledzona przez nieznanego mężczyznę. Jej mąż bagatelizuje sprawę. Cichomska podejrzewa, że nie jest on z nią do końca szczery. Ania śledzi męża klientki. Okazuje się mężczyzna okłamuje ją co do swoich planów. Jedzie do restauracji, gdzie spotyka się ze znajomym, który wręcza mu kopertę. Gdy tamten wychodzi, udaje się do toalety, gdzie zostaje zaatakowany przez mężczyznę, który wcześniej śledził Cichomską. Ania udaremnia napaść. Detektywi odkrywają, że mężczyzna pochodzi z Kalabrii, gdzie mieszkał mąż Cichomskiej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/340a4e7e78093484ad141b5845a8a88c",["N"]],"52333029":["Gospodyni programu spróbuje znaleźć sposób na niejadków. Ewa Wachowicz przygotuje menu dla najmłodszych. Ugotuje zupę pomidorową, do której \"przemyci\" też inne warzywa. Na danie główne poda pieczony filet z piersi indyka z frytkami z batatów. Na deser zaś przyrządzi domowe lody kokosowe, a poda je na grillowanym ananasie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2323b73703ee7366b5eca24d5c499eaa",["N"]],"52333030":["Sześcioro pracowników medycznych - troje lekarzy i trzy pielęgniarki - na co dzień zmaga się z trudnymi chorobami, ale także bezmyślnością i niewiedzą swoich małych pacjentów i ich rodziców. Oprócz oddziału i izby przyjęć często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. W każdym odcinku przedstawiona zostanie historia jednego pacjenta oraz dalszy ciąg losów stałych bohaterów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/753d9eea681e0018fbc05a7396ed4463",[]],"52333031":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0980609abab5ce476702146dfbf914cc",["N"]],"52333032":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Ekipa programu jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie kultury i show-biznesu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55383297947d810afe83b2e36e44632a",[]],"52333033":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Ekipa programu jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie kultury i show-biznesu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45e5c4dfc2509d9f98c691e3a3ced32c",[]],"52333034":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"52333035":["Marcin Jaros mieszka w Chicago od kilkunastu lat. Mężczyzna z zawodu jest aktorem. Po serii sukcesów, jakie odniósł w Polsce, postanowił rozwijać swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Niestety, jego sen nie spełnił się. By móc się utrzymać za oceanem, zmuszony był podjąć pracę jako sprzedawca w salonie z dywanami. Mężczyzna sfrustrowany swoimi niepowodzeniami coraz częściej zagląda do kieliszka. Gdy do Chicago przyjeżdża Jerzy, polski reżyser, Marcin po latach ma szansę wrócić na scenę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bad1d076af2d8689e3bcc42dc2daeadd",["N"]],"52333036":["Lolitka
Osiemnastolatka zostaje znaleziona martwa w swoim apartamencie. W toku śledztwa okazuje się, że przykładna uczennica prowadziła podwójne życie, robiąc karierę w amatorskim przemyśle filmów dla dorosłych. Podejrzany staje się właściciel wytwórni, od którego dziewczyna chciała odejść. Tymczasem przyszła panna młoda zgłasza zaginięcie narzeczonego na kilka dni przed ślubem. O uprowadzenie ukochanego podejrzewa swojego byłego chłopaka, jednak prawda okaże się znacznie bardziej zaskakująca.","","",["N"]],"52333037":["Honorata
Absolwentka pielęgniarstwa Natalia Gola, choć nigdy nie chciała pracować w zawodzie, wyjeżdża do Warszawy i rozpoczyna pracę jako opiekunka starszej kobiety. Niebawem poznaje przystojnego wnuka swojej podopiecznej. Młodzi zbliżają się do siebie, choć staruszka nie akceptuje Natalii. Wkrótce chłopak wplątuje opiekunkę w kradzież biżuterii. Młoda kobieta musi zrobić wszystko, by udowodnić swoją niewinność.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ddd2780c5da42fea232579bb1dacc09",["N"]],"52333038":["Polak potrafi
Gospodarzem kolejnego odcinka, zatytułowanego \"Polak potrafi\", będzie kabaret Nowaki. Skecze i monologi zaprezentują: Kabaret Skeczów Męczących, Jerzy Kryszak oraz Katarzyna Pakosińska. Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Krzysztof Cugowski.","","",[]],"52333039":["Babeczki z jajami
W dzisiejszym odcinku królować będą kobiety. Na scenie wystąpią: Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka \"Marylka\" Litwin-Sobańska (Jurki), Ada Borek (Nowaki), Małgorzata Czyżycka (Ciach) i Olga Łasak (Czesuaf). Panie wspólnie wykonają kilka skeczy oraz piosenek. W finale wystąpią w rolach... króliczków \"Playboya\". Zaprezentują się także: formacje Nowaki, Jurki, Kabaret na Koniec Świata, Czesuaf, Kałasznikof i Fair Play Crew.","","",["N"]],"52333040":["Julka i Michał są w sobie zakochani. Aby móc razem żyć, zdecydowali się na ucieczkę: ona z domu, on z sierocińca. Znaleźli dla siebie opuszczony budynek, bez dostępu do czystej wody. Panujące tam warunki znacznie nadszarpnęły zdrowie Julki, która w końcu trafia do szpitala. Jej rodzice - od kilku miesięcy prowadzący intensywne poszukiwania córki - o wszystkie jej problemy obwiniają Michała. Niebawem okazuje się, że chłopak sam jest ciężko chory. Matka dziewczyny chce ją wyleczyć z tej miłości, co w efekcie prowadzi do dramatycznych wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59b8343dd7d71f248f4be428e784443e",[]],"52333041":["Reż.: Anna Jadowska, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Marta zgadza się, aby Ada zatrzymała się u niej na kilka dni. Dorota przeprasza szefa w związku z sytuacją z Łukaszem. Obawia się, że będzie miał z tego powodu kłopoty. Składa też wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. Ada jest przerażona, gdy dowiaduje się, że ludzie Wardeckiego nie zamierzają kończyć poszukiwań. Podążający tropem dziewczyny przestępcy trafiają na jej przyjaciółkę, Ewę.","","",["N"]],"52333042":["Podczas odprawy okazuje się, że policjantów czeka ogromna niespodzianka. Swój finał znalazła wreszcie sprawa Zapały. Julia przyszła spóźniona i nie może pogodzić się z tym, że rozmowa ją ominęła. Później jedzie na patrol z Białachem. Sprawa dotyczy próby samobójczej nastolatki. Z rozmowy z matką wynika, że powodem jej targnięcia się na swoje życie jest filmik zamieszczony w internecie. Ktoś nakręcił z ukrycia, jak się rozbiera. Matka dziewczyny ma pewne podejrzenia co do tożsamości sprawcy. Mazurek i Białach badają też sprawę włamania, które zgłosił sąsiad ofiary przestępstwa. Zastają zdewastowane pomieszczenie i ślady krwi na podłodze. Policjanci przesłuchują potencjalnych świadków, w tym czasie dyżurny sąsiad zatrzymuje złodzieja. Po powrocie Julię czeka niespodzianka. Jednak jej entuzjazm nie podoba się wszystkim.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a39bc4b0ac18a2a914986a885150d2bd",["N"]],"52333043":["Lolitka
Osiemnastolatka zostaje znaleziona martwa w swoim apartamencie. W toku śledztwa okazuje się, że przykładna uczennica prowadziła podwójne życie, robiąc karierę w amatorskim przemyśle filmów dla dorosłych. Podejrzany staje się właściciel wytwórni, od którego dziewczyna chciała odejść. Tymczasem przyszła panna młoda zgłasza zaginięcie narzeczonego na kilka dni przed ślubem. O uprowadzenie ukochanego podejrzewa swojego byłego chłopaka, jednak prawda okaże się znacznie bardziej zaskakująca.","","",["N"]],"52333044":["Wszyscy jesteśmy fachowcami
Gospodarzem odcinka będzie Cezary Pazura. Kabaret Zachodni zaprezentuje scenkę \"Majster\". Ponadto wystąpią Kasia Zielińska i Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek we wspólnym skeczu \"Posiedzenie rządu\" oraz Stefan Friedmann, który rozśmieszy widzów swoim monologiem.","","",["N"]],"52333045":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52333046":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52333047":["Pani Swietłana przyjechała do Polski z Białorusi w poszukiwaniu lepszego życia. Poznała pana Jacka, którego poślubiła. Para dochowała się trojga dzieci. Dwunastoletni Paweł cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec dzieli pokój z rodzicami, czternastoletnim bratem Krzysztofem i siedmioletnią siostrą Natalką. Dom rodziny nie jest ocieplony, przez dziurawy dach leje się woda, nie działa także instalacja elektryczna. Niedawno pan Jacek uległ wypadkowi w pracy, co mocno ogranicza jego możliwości zawodowe. Z pomocą rodzinie przychodzi Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i kierownikiem budowy Wiesławem Nowobilskim.","","",[]],"52333048":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/73e979551746494e51295ba3544214ed",["N"]],"52333049":["Karolinie trudno pracować z Mikołajem. Białach wyraźnie nie ma ochoty na prywatne kontakty z nią. Jego oficjalny ton doprowadza Rachwał do szału. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o ciężko pobitym młodym mężczyźnie, który trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazuje się, że to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku. W toku śledztwa policjanci znajdują kolejnego poszkodowanego, a sprawa wygląda na początek wojny między gangami. Tego dnia Białach i Rachwał dostają również wezwanie na plac budowy, gdzie ukradziono kable elektryczne. Podczas interwencji patrol znajduje narzędzia, których użyto podczas kradzieży. One naprowadzają stróżów prawa na właściwy trop. Juliusz znajduje pieniądze schowane na komendzie przez Białacha. Profos sugeruje, aby nie zgłaszać sprawy pani komendant, tylko rozwiązać zagadkę na własną rękę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42432df72d3c22312d98ea760be077a4",["N"]],"52333050":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"52333051":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52333052":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"52333053":["Prow.: Katarzyna Dowbor.
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","",[]],"52333054":["Matka wypiera się dziecka
Pięcioletni Janek został przyłapany na kradzieży i do domu odprowadza go policja. Kobieta, która otwiera drzwi mówi, że dziecko nie jest jej. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze raz adres, wszystko się zgadza, jednak Sara Lewandowska obstaje przy swoim i nie chce wpuścić dziecka do domu. Policjanci próbują powiadomić o całej sprawie ojca, ale ten zniknął. Policjanci zwracają się do pozostałych członków rodziny. Siostra Sary, Bianka, potwierdza, że chłopiec jest jej siostrzeńcem, ale nie potrafi wyjaśnić, dlaczego kobieta wypiera się syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911907.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d34dec909143a55294ed64917d430ce",["N"]],"52333055":["Agresywna właścicielka budki z fastfoodem zagraża mężowi
Olga Urbańska jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Jerzy jest ofiarą przemocy domowej. Okazuje się, że mężczyzna już od lat jest szykanowany przez swoją żonę Katarzynę. Jerzy składa w końcu doniesienie i kiedy wkrótce po tym znika, podejrzenie pada od razu na żonę. Dowody są mocne i kobieta trafia do aresztu. Jednak Olga postanawia rozpocząć dochodzenie na własną rękę. Wychodzi na jaw, że ojciec miał romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911907.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a36733c9ba1c1104f2eb1d7c98ac2c4",["N"]],"52333056":["35-latka cierpi z powodu zawodu swojego chłopaka
Atrakcyjna i prostolinijna Inka od pół roku tworzy udany związek z Dawidem. Chłopak pracuje w agencji detektywistycznej jako tester wierności. Cały czas jest widywany przez jej znajomych z innymi kobietami i dziewczyna ma coraz więcej powodów, by sądzić, że jej partner ją zdradza. Dawid odpiera zarzuty i nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pracy. Inka chce więc wzbudzić zazdrość w Dawidzie i próbuje poderwać kolegę z pracy. Skutki są opłakane - partner dowiaduje się o jej intencjach i postanawia się zemścić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911907.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa9f002e5b2bb5fc6ca37007a38c9dc4",["N"]],"52333057":["Cyberpedofilia
Tomasz znajduje swoją siostrę Edytę nieprzytomną w domu. Gdy wzywa pogotowie, do domu wraca jego szwagier Maciej i myśli, że Tomasz ją pobił, bo między rodzeństwem od dawna się nie układało. Wkrótce zjawia się policja i wyklucza możliwość włamania lub napadu. Niebawem okazuje się, że siostrzenica mężczyzny, Natalia, zniknęła. Tomasz podejrzewa, że to może mieć coś wspólnego z napadem na Edytę, i natychmiast idzie na policję. Funkcjonariusze badają komputer dziewczynki i ustalają, że Natalia mogła paść ofiarą cyber oszusta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911907.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5b2aabe5e5ec4f87972eccdd48b5ae",["N"]],"52333058":["Na wsi wszystko jest lepsze
Sylwia po rozwodzie przeprowadza się na wieś wraz z dziećmi - 14-letnią Mają i 19-letnim Pawłem. Jej syn jest introwertykiem i ma trudności z odnalezieniem się w nowej sytuacji, podczas gdy Maja szybko zyskuje sympatię koleżanek z klasy. Chłopak zaczyna się dziwnie zachowywać: wciska młodej dziewczynie pieniądze, czyści swoje konto, śledzi i robi zdjęcia siostrze i jej przyjaciółkom. Sylwia obawia się, że Paweł ma problemy emocjonalne i jest podglądaczem...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911907.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fd574d6c62d0911afe839ca9a86f03c",["N"]],"52333059":["Reż.: Anna Jadowska, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Dorota wyprowadza się z dziećmi do Marty. Chce mieć czas na podjęcie decyzji, co dalej z jej małżeństwem. Marta i Ada namawiają ją, by podjęła radykalne kroki. Aśka mówi Marcie, że zrobi wszystko, by odebrać Rafałowi prawa do opieki nad ich synem. Marek dowiaduje się z nagrania, co łączy Adę z Wardeckim. Mówi dziewczynie, że jako jej prawnik zajmie się sprawą. Stawia byłemu teściowi twarde warunki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906505.jpg","",["N"]],"52333060":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",[]],"52333061":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9a05a8cc84db7a5abbe31f7209e08ac",["N"]],"52333062":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898996.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e5d8dd4a2eeddbab30e5c0c8fa088f",["N"]],"52333063":["Terror na osiedlu
W domu kultury prowadzonym przez Marzenę, koleżankę Marka, zostaje podłożona bomba. Saperom udaje się w ostatniej chwili rozbroić ładunek. Następnego dnia w biurze agencji zjawia się Marzena wraz z reprezentantami mieszkańców dzielnicy, w której od dłuższego czasu ktoś podkłada bomby. Kobieta prosi Malanowskiego, by odnalazł szaleńca, zanim dojdzie do tragedii. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem. Tymczasem w składziku konserwatora pracującego w domu kultury zostają znalezione materiały służące do produkcji ładunków wybuchowych. Bronisław podejrzewa, że ktoś próbuje wrobić mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f1e20c6f2ebeccf2d868fe0ad48f",[]],"52333064":["W pułapce uczuć
Magda spotyka się ze swoją dawną koleżanką Leną. Wkrótce dziewczyny znajdują w mieszkaniu Leny ciało jej współlokatorki i partnerki, Karoliny. Wszystko wskazuje na to, że popełniła ona samobójstwo. Lena nie wierzy w wersję wydarzeń przedstawioną przez policję i prosi detektywów, by wyjaśnili tę sprawę. Wśród podejrzanych jest były chłopak Karoliny, a także ojciec Leny, który był widziany w okolicach miejsca tragedii. W trakcie śledztwa detektywi proszą o pomoc francuskiego kryminologa Laurenta Siekierskiego, wykładowcę ofiary, specjalizującego się w przypadkach pozorowanych samobójstw. Ekspert nie znajduje żadnych śladów wskazujących na to, że mogło dojść do zabójstwa. Lena nie daje jednak za wygraną i nadal twierdzi, że ktoś zabił jej ukochaną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777c920cce028375eb40aed666a564",[]],"52333065":["Pogrzebana miłość
Julia Gabara zostaje napadnięta w należącym do niej zakładzie pogrzebowym. Detektywi podejrzewają, że sprawcą musi być ktoś z jej otoczenia, gdyż w budynku nie widać śladów włamania. By złapać napastnika, Marek i Anna zatrudniają się w zakładzie. Wkrótce ich uwagę zwraca dziwne zachowanie Wiktora Wałacha, który nie ukrywa niechęci wobec swojej szefowej. Marek śledzi mężczyznę. Jest świadkiem jego spotkania z tajemniczym człowiekiem, który przekazuje mu pieniądze. Okazuje się, że jest nim mąż Julii...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777ad6a083ac2704f0c8dbed08c42ae",[]],"52333066":["Gospodyni programu prezentuje przepisy, które mają wspólny składnik. Jest nim kasza. Do zupy potrzebna będzie manna, do dania głównego gryczana, a do deseru jaglana. Dzisiejsze gotowanie Ewa Wachowicz zacznie się od rosołu z grysikiem. Jako danie główne przygotuje hreczniaki, czyli kotleciki z kaszy gryczanej i twarogu. Z kolei na deser poda kaszę jaglaną zapieczoną z jabłkami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dda0bee23c5014eab75899413720daa8",["N"]],"52333067":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52333068":["Reż.: Don Michael Paul.
Kontynuacja kultowej serii. Samotny terrorysta zabija wysokich rangą oficerów, jednego po drugim. Sierżant Brandon Beckett (Chad Michael Collins) dostaje informację, że ofiarą mordercy padł również jego ojciec, legendarny snajper Thomas Beckett (Tom Berenger). Żądny zemsty następca legendy wkracza do akcji, by ująć sprawcę. Gdy jednak ojciec ratuje Brandona z zasadzki, ten zdaje sobie sprawę, że stał się częścią misternej intrygi uknutej przez dowództwo, by schwytać mordercę. Obaj nie cofną się przed niczym, by położyć kres rzezi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838910.jpg","",[]],"52333069":["Reż.: Anthony Hickox.
Chris Cody (Steven Seagal) jest jednym z najlepszych żołnierzy-najemników na świecie, jednak metody jego pracy często bywają dla przełożonych zbyt kontrowersyjne. Po ostatniej akcji, podczas której wielokrotnie złamał prawo, bohater trafia do wojskowego więzienia. Rząd USA stawia mu ultimatum - będzie mógł wyjść na wolność razem ze swoimi ludźmi, jeżeli podejmie się schwytania groźnego terrorysty, przetrzymującego na pokładzie okrętu podwodnego pięciu amerykańskich żołnierzy. Ponadto zezwoli na udział w akcji przysłanych z Waszyngtonu - doktor Susan Chappelle (Christine Adams) i agenta Fletchera (William Hope). Chris zgadza się na ten układ, jednak szybko odkrywa, że rząd zataił przed nim niezwykle istotne szczegóły. Okazuje się, że uwięzieni żołnierze to w rzeczywistości istoty stanowiące efekt tajnego eksperymentu CIA, polegającego na kontroli ludzkich umysłów. Dzięki odpowiednim komendom porwani marines mogą stać się bezwzględnymi maszynami do zabijania i zwrócić się przeciwko swoim wybawcom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1901671.jpg","",[]],"52333070":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52333071":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52333072":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52333073":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52333074":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52333075":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",[]],"52333076":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"52333077":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52333190":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52333191":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52333192":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52333193":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52333194":["Prow.: Wojciech Dąbrowski, Grzegorz Kępka.
Program publicystyczny, prowadzony na zmianę przez Grzegorza Kępkę (reporter \"Wydarzeń\" i dziennikarz Polsat News) i Wojciecha Dąbrowskiego (dziennikarz newsowej stacji Telewizji Polsat, prowadzący \"Graffiti\"). W każdym odcinku gośćmi będą politycy danej partii. Gospodarze programu przeprowadzą rozmowy na tematy polityczne.","","",[]],"52333195":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"52333196":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333197":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333198":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52333199":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333200":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333201":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333202":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333203":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333204":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333205":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333206":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333207":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333208":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333209":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52333210":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333211":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333212":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333213":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52333214":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52333215":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52333216":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333217":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52333218":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52333219":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52333220":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52333221":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",[]],"52333222":["Prow.: Eryk Mistewicz.
W programie będą poruszane bieżące tematy. Twórcy cyklu dogłębnie przeanalizują: transhumanizm, politykę historyczną oraz polską inteligencję.","","",[]],"52333223":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52333224":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52333225":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333226":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52333228":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52333229":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"52333230":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52333231":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52333232":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52333233":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52333234":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52333235":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52333236":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52333237":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52333238":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52333239":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52333240":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52333241":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52333242":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52333243":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52333244":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52333245":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52333246":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52333247":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52333248":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52333249":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52333250":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52333251":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52333252":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52333253":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52333254":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52333255":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52333256":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52333257":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52333258":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52333259":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"52333260":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52333261":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52333262":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"52333263":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52333264":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52333265":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52333266":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52333267":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52333268":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52333078":["Film porusza bardzo poważne zagadnienie, jakim jest posiadanie dziecka nieutożsamiającego się ze swoją płcią. Twórcy dokumentu ukazują życie dwóch rodzin z Wielkiej Brytanii. Starają się one sprostać wyzwaniom stawianym przez swoje siedmioletnie dzieci, które poczuwają się do bycia kimś innym niż dyktuje im biologia.","","",[]],"52333079":["Reż.: Andrew Nock.
Sarah Atwell od urodzenia cierpi na rzadki rodzaj nowotworu - nerwiakowłókniakowatość. Prawa strona jej twarzy jest zdeformowana przez guzy i zdaje się opadać. Z powodu tego oszpecenia Sarah zawsze była obiektem drwin. Po latach zamykania się w pokoju dziewczyna postanowiła opowiedzieć swoją historię na amatorskim nagraniu, które zrobiło furorę w internecie. W ten sposób nastolatką zainteresował się chirurg plastyczny dr Steven Morris. Dzięki niemu Sarah mogła poddać się operacji rekonstrukcji twarzy.","","",[]],"52333080":["Dwie rodziny o diametralnie różnym statusie społecznym zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest codziennie funkcjonowanie, gdy brakuje pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"52333081":["Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyją w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływają na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu jest tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni, ani wanny w łazience. Pan Marek, głowa rodziny, nie jest w stanie sam wyremontować lokalu. Z pomocą przychodzi ekipa programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e73071a08c628d46a6c22c7b406d7c41",[]],"52333082":["Mieszkający na Powiślu Dominik i Julia to rodzice dwóch córek. Kobieta dorywczo pracuje jako sprzątaczka, a jej partner długo pozostawał na bezrobociu. Stracił posadę magazyniera w związku z poważnym wypadkiem w zakładzie. Para może dziennie wydać sześć złotych na jedną osobę. Zajmują socjalne mieszkanie w starej kamienicy. Tymczasem Joanna i Tomasz, także mający dwie córki, mieszkają w willi w Nowej Iwicznej. Mężczyzna dużo zarabia jako analityk biznesowy, a jego ukochana zatrudniła się w agencji eventowo-reklamowej współpracującej z celebrytami. Ich miesięczne pensje razem wynoszą około dwudziestu tysięcy złotych, co pozwala im przeznaczyć czterysta złotych dziennie na każdego członka rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/270bb577187040f99881a5782a0047cc",[]],"52333083":["Jo Frost znana jest ze skutecznych metod na przywrócenie spokoju w rodzinie, której wychowanie dzieci wymknęło się spod kontroli. W każdym z odcinków współczesna Mary Poppins odwiedza inny dom. Kładzie kres niegrzecznemu zachowaniu dzieci i podaje rodzicom sposoby, jak radzić sobie z nawet najtrudniejszymi pociechami.","","",[]],"52333084":["Dokument przybliża widzom życie społeczności współczesnych Romów w Irlandii. Skupia się na ukazaniu specyfiki ślubów i wesel tej kultury. Pokazuje ich przebieg, zwyczaje i klimat.","","",[]],"52333085":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbdb58fa452eaf0cfaf34fe7ba922e38",["N"]],"52333086":["W tym odcinku wywiad z Tamarą Gonzalez Pereą, znaną jako Macademian Girl. Blogerka modowa opowie o swoim trudnym dzieciństwie. Zdradzi też, w jaki sposób zamieniła pasję do stylu w znakomicie płatną pracę. Po raz pierwszy również podzieli się prawdą o swoim ojcu z Panamy.","","",[]],"52333087":["51-letnia pani Maria i jej 13-letnia córka Magda mają domek na skraju lasu przy małej stacji kolejowej we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Kobieta pracuje w szkolnej kuchni. Jej mąż zmarł kilka lat temu na nowotwór. W budynku jest stary piec, który bardzo słabo ogrzewa pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Zimą często trzeba rozbijać lód na studni, by wydobyć wodę do mycia. Ekipa programu postanowiła poprawić warunki życia tej dwuosobowej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/401e7c31bc28a81cc94394ad10230f4c",[]],"52333088":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6eaccfa2be1f55a0ac6f77666965256a",["N"]],"52333089":["Uczestniczkami tego odcinka będzie rozmowna Dorota, cicha Agnieszka, zaznajomiona ze najnowszymi trendami blogerka Ewelina i uwielbiająca modę Zuzanna. Będą musiały przygotować dwie kreacje, mając na uwadze tematy przewodnie - \"Fitness w mieście\" i \"Galaretka z owocami\". Efekty ich pracy oceni stylista Jarek Szado, aktorka Ada Fijał oraz krytyczka modowa Dorota Wróblewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cd9925e695d271c1bb01e87a81a6a00",["N"]],"52333090":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"52333091":["Transgenderyczna gwiazda muzyki pop musi zoperować sobie uszy przed nagraniem kolejnego teledysku. Tymczasem pewna modelka chce za wszelką cenę pozbyć się worków pod oczami.","","",[]],"52333092":["Tajlandia kojarzy się z wakacjami, morzem i piękną pogodą. Jednak niektórzy jadą tam, by poddać się operacji plastycznej. Twórcy dokumentu odwiedzili kobiety, które zgadzają się poddać całej serii zabiegów - wszystko pod wpływem zapewnień, że w Tajlandii za niską cenę można skorzystać z usług najlepszych specjalistów. Przechodzą liftingi twarzy, liposukcję, labioplastykę, powiększenie biustu, podniesienie pośladków i plastykę brzucha. Widzowie poznają też osobę, która zdecydowała się na operację zmiany płci.","","",[]],"52333093":["Andrzej Witkowski uważa, że jego żona nie jest mu wierna. Jako dowód przedstawia ekipie list od kochana, który przypadkowo znalazł w jej torebce. Klient jest przekonany, że partnerka, z zawodu nauczycielka, ma romans z uczniem, któremu udziela korepetycji. Początkowo śledczy nie znajdują dowodów potwierdzających przypuszczenia Andrzeja. Wkrótce jednak okazuje się, że żona Andrzeja faktycznie go zdradza, lecz nie z nastolatkiem, a z sąsiadem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fc90a3c21216fbeb22aecec783ff1f0",["N"]],"52333094":["Dwie rodziny o różnej sytuacji materialnej zamienią się miejscami. Anna i Przemysław to rodzice ośmiorga dzieci. Przemek odsiedział wyrok w więzieniu za kradzież złomu. Posunął się do przestępstwa, ponieważ dzieci były głodne. Dziennie mają przewidziane 10 złotych na osobę. Natomiast przedszkolanka Larysa i analityk Tomasz nie mają takich kłopotów. Larysa pracuje dla własnej przyjemności - pensja męża byłaby wystarczająca. Ich jedyny syn Tomasz ma zapewnione bezpieczeństwo finansowe.","","",[]],"52333095":["Bohaterką odcinka jest singielka, która odwiedza trzech mieszkania trzech mężczyzn. Dwaj z nich są w związku małżeńskim, jeden jest kawalerem. Podczas randek wszyscy trzej panowie będą próbowali przekonać singielkę, że nikogo nie mają. Zadaniem uczestniczki jest odgadnąć, który z nich mówi prawdę. Jeśli uda jej się odgadnąć, zgarnie, razem z kawalerem, nagrodę. Jeśli nie, nagroda zostanie przyznana mężczyźnie, któremu udało się ją oszukać, oraz jego żonie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d4e9f60fbe4d305bb45ea7501a3eb0b",["N"]],"52333096":["Sebastian Brzystek dwa lata temu poznał przez internet recepcjonistkę hotelową Milenę Wanach. Od tego czasu są parą. Mężczyzna poważnie myśli o przyszłości i zamierzał oświadczyć się ukochanej. Niestety od niedawna kobieta dziwnie się zachowuje: stała się oziębła, unika seksu, a do tego najchętniej cały czas spędzałaby w pracy. Damian Petrow i jego ludzie rozpoczynają obserwację. Wkrótce zaczynają podejrzewać, że Milena po godzinach spotyka się w hotelu ze sponsorem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/740ecc3ab09b4f7ff45be7ed956a282a",["N"]],"52333097":["Doświadczeni fryzjerzy, kosmetolodzy i dietetycy pomagają ludziom, którzy padli ofiarą nieudolnych zabiegów, terapii czy kuracji. Skutki niektórych z nich są szokujące, zaś inne bardzo zabawne, niestety, tylko dla osoby postronnej. Właścicielce źle ufarbowanych włosów wcale nie jest do śmiechu. Podobnie sfrustrowana jest kobieta z nieumiejętnie wstrzykniętym do ust kolagenem, a także osoba po niedokładnym zabiegu konturowania twarzy. Widzowie zobaczą, czy ekspertom uda się pomóc ofiarom kosmetycznych fuszerek.","","",[]],"52333098":["Widzowie poznają szczegóły śledztw prowadzonych w sprawach znanych celebrytów m.in. O.J. Simpsona, Phila Spectera, Dorothy Stratton.","","",[]],"52333099":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"52333100":["Po niespodziewanych zaręczynach Iza i Mateusz rozpoczynają przygotowania do ślubu. Marcela, Karolina i Sylwia pomagają przyjaciółce w wyborze sukni ślubnej. Justyna dostaje się na plan reklamy telewizyjnej. Oczarowany nią reżyser proponuje jej, by spróbowała sił w serialach.","","",[]],"52333101":["Dokument skupia się na ukazaniu historii wyjątkowych kobiet, które nie uznają ograniczeń przypisywanych im ze względu na wiek. Dalej zamierzają wieść życie pełne szalonych przygód i ekstrawaganckich wyborów, nie oglądając się przy tym na niczyje zdanie.","","",[]],"52333102":["W programie nie istnieją tematy tabu. Problematyka serii dotyczy seksualności człowieka. Przedstawione zostaną prawdziwe historie związków.","","",[]],"52333103":["Serial, odsłaniający pilnie strzeżone tajemnice Hollywood, rzuca nowe światło na największe skandale świata show-biznesu. Każdy odcinek porusza inne zagadnienie. Wśród nich znajdzie się ruch #Metoo, oraz sekrety małżeństwa Willa i Jade Smith. Widzowie dowiedzą się też więcej o Kylie Jenner, najmłodszej miliarderce na całym świecie i o kontrowersjach związanych z Harveyem Weinsteinem.","","",[]],"52333269":["Pstrągi z Wełtawy
Jurek Biedrzycki, zaproszony przez czeskich wędkarzy, wybrał się na łowy na południe Czech. Spotkanie z Wełtawą, od jej górskich po nizinne fragmenty, wywołało zachwyt uczestników wyprawy. Na haczykach raz po raz meldowały się pstrągi tęczowe, a nieco rzadziej potokowe. Używane na przynętę \"białe duchy\" okazały się rewelacją podczas obławianiu wód opływających ruiny trzynastowiecznego zamczyska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c550af19a183da15696a1e154a28501",["N"]],"52333270":["Karpiowska zasiadka
Tradycyjnie już na wiosnę ekipa programu wyrusza na połów karpi. Specjalistyczny sprzęt i najnowsze techniczne nowinki ułatwiają wędkarską zasiadkę i dają tysiące możliwości przechytrzenia jeziorowych ryb. Przygotowane na tę wyprawę smakołyki zwabiają przepiękne lustrzenie oraz pełnołuskie sazany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4471246a6f83e0a5d489d89cb3c5a18d",["N"]],"52333271":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52333272":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52333273":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"52333274":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"52333275":["Skala wojny sprawiła, że do boju szli nie tylko żołnierze, ale również i cywile - młodzi i starzy, kobiety i dzieci. Do walki włączał się najpotężniejsze państwa świata.","","",[]],"52333276":["Historycy kreślą portret Alberta Speera - architekta, polityka i zbrodniarza wojennego.","","",[]],"52333277":["Benito Mussolini zawsze pragnął odtworzenia rzymskiego imperium, ale brakowało mu do tego wiedzy i umiejętności wojskowych. Po nieudanych atakach w Afryce Północnej i Grecji jego armia była w odwrocie. Hitler stanął przed dylematem - udzielić wsparcia sojusznikowi i jednocześnie uszczuplić wojsko na innych frontach, czy pozostawić Mussoliniego samemu sobie. Podjęta decyzja o pomocy okazała się katastrofalna dla obydwu przywódców.","","",[]],"52333278":["Prow.: Bogusław Wołoszański.
Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.","","",["N"]],"52333279":["Bitwa pod Poniecem
Historia gminy Poniec wiąże się z bitwą z roku 1704, w której kawaleryjska armia szwedzka pod dowództwem króla Karola XII wystąpiła przeciwko korpusowi Saskiemu dowodzonemu przez Johanna Matthiasa von Schulenburga. W 2016 roku prawie 150 poszukiwaczy szukało śladów tej walki. Olaf i Sebastian, pasjonaci, którzy brali udział w odnajdywaniu pozostałości po tym historycznym wydarzeniu, próbowali także potwierdzić legendę zbiorowej mogiły zwanej Szwedzką Górką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ce02ff2a710df38d3491120d0aa23f6",["N"]],"52333282":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"52333283":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Aleksandra Szwed, Jerzy Mielewski.
Pomysł na program narodził się 22 lata temu w Japonii. Jego uczestnicy testują swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych, należy pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów o zróżnicowanym stopniu trudności. Zawodnicy zmierzą się np. z torem przeszkód o długości 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe i łańcuchy. Tor został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Kolejnym elementem rywalizacji będą zmagania w basenie. Wysiłki zawodników komentować będzie Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsatu Sport. Pomoże mu Łukasz \"Juras\" Jurkowski. Program poprowadzi aktorka i prezenterka Ola Szwed.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/27586a6ea6f2cf801f8265fb98b1a5dd",[]],"52333284":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52333285":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52333286":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52333289":["Lizbona
Jedna z najbardziej słonecznych europejskich stolic - Lizbona. To miasto, w którym melancholijne dźwięki fado koją duszę i nerwy, a słodkie porto rozgrzewa. Polacy, którzy od lat mieszkają w tym cudownym mieście, zdradzą tajemnice stolicy Portugalii. Marek wytłumaczy, dlaczego Portugalczycy jadają akurat dorsza aż na 365 sposobów. Ola, właścicielka agencji \"Dom nad oceanem\", pokaże pałac wart 6,5 miliona euro, który wciąż jest na sprzedaż. Michał zaprowadzi ekipę programu na słynne ciasteczka. Przepis na nie jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic, którą znają tylko trzy osoby. Z kolei z Gosią członkowie programu odwiedzą klimatyczną knajpkę fado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ffbf816e8f813e0bd91f8c6932fb0d8",["N"]],"52333290":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"52333292":["Zanzibar","","",["N"]],"52333293":["","","",["AD"]],"52333296":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52333297":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52333298":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a3859ac42114d7e5dd2da4a8a16554d",["N"]],"52333299":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da107ad2c0638cb8cffb4bd263923d65",["N"]],"52333300":["Dziennikarz śledczy tym razem przyjrzy się dwóm niewyjaśnionym morderstwom. 22 czerwca 2011 roku na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Poznaniu znaleziono ciało 81-letniej Janiny Wysockiej. Sprawca zbrodni nigdy nie został schwytany. Następnie Fajbusiewicz przedstawi sprawę zabójstwa mężczyzny z okolic Pszczyny. Tożsamość ofiary do tej pory nie została ustalona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe29dd4ac2885cdec650e6d80e316cfc",["N"]],"52333301":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52333302":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52333135":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"52333136":["Matka na każdym kroku wytyka Ance błędy. Halina uważa, że córka powinna zajmować się domem z największym oddaniem, a mężczyznom należy dogadzać i usługiwać. W końcu Strzelecka nie wytrzymuje i między kobietami dochodzi do kłótni. Wychodzi na jaw, że ojciec Anki zdradza żonę z sąsiadką. Kochanka wprowadziła się do niego, a Halina nie ma się gdzie podziać. Do mieszkania Zuzy przychodzi Dagmar - chce prosić dawną przełożoną o radę w sprawach służbowych. Ku swemu przerażeniu Markiewicz nie potrafi mu pomóc. Inga z coraz większą trudnością ogarnia harmonogram działań domowych. Nie może liczyć na wsparcie Roberta, które miała dotychczas. Dodatkowo sprawy nie ułatwia Hania, która zaczyna dom traktować jak hotel. Patrycja nadal ma za złe dziewczynom kłótnię, do której doszło w dniu jej ślubu. Najbardziej przeszkadza jej fakt, że nie akceptują one Wiktora. Jednak mimo nieśmiałej propozycji spotkania, która wyszła od Anki i Ingi, nie zamierza się godzić z dawnymi przyjaciółkami. Próbując zapełnić pustkę, zaczyna coraz częściej spotykać się z Wiką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","",["N"]],"52333137":["W pożyciu Anki i Pawła dochodzi do kryzysu. Strzelecki zaczyna przejmować się swoim zdrowiem, wprowadza dietę sprzyjającą potencji, a nawet kupuje nowy materac. Inga i Andrzej są onieśmieleni swoim spontanicznym miłosnym uniesieniem podczas imprezy. Ich dziwne zachowanie nie umyka uwadze Hani. Andrzej otwarcie proponuje Indze romans. Nie widzi żadnych przeszkód, by znowu połączyło ich łóżko. Patrycja po kolacji z Wiktorem w restauracji Kuby jest przekonana, że ten zdradza Wikę. Pocałunek Kuby z tajemniczą kobietą nie pozostawił jej złudzeń. Wiktor radzi żonie, by nie wtrącała się w tę sprawę. Zaczyna za to rozmowę o powiększeniu rodziny. Patrycja nie powiedziała mu o wysokim ryzyku, jakie niosłaby dla jej zdrowia i życia kolejna ciąża. Przy pierwszym spotkaniu z Wiką Patrycja wyznaje przyjaciółce, jakie ma podejrzenia. Wika po raz kolejny kłamie na temat swojego związku z Kubą. Za wszelką cenę chce utrzymać w tajemnicy fakt, iż obydwoje prowadzą podwójne życie. Zuza nie może dłużej wytrzymać niepewności, co do tożsamości ojca swojego syna. Postanawia odebrać w końcu wyniki badań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","",["N"]],"52333138":["Reż.: Steve Box, Nick Park.
W spokojnym miasteczku zbliża się wielkie doroczne święto - konkurs warzywny. Mieszkańcom nie udziela się jednak radosna atmosfera. Ich ogródki pustoszy bowiem żarłoczny królik. Niezdarny miłośnik sera i krakersów Wallace i jego sprytny przyjaciel pies Gromit postanawiają w humanitarny sposób pozbyć się szkodnika. W tym celu konstruują odpowiednią maszynę. Robią to m.in. na prośbę organizatorki i zarazem jurorki konkursu, pani Campanuli Tottington. Tymczasem snobistyczny Victor Quartermaine, pretendent do jej ręki, planuje sam ustrzelić królika, by zyskać miano lokalnego bohatera i serce swojej wybranki. Przynaglana zbliżającym się terminem rozpoczęcia konkursu, którego los wciąż jest niepewny, pani Tottington pozwala mu rozpocząć polowanie. Nie zdaje sobie sprawy ze straszliwych konsekwencji, jakie przyniesie ta decyzja. Film w 2006 roku zdobył Oscara.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840635.jpg","",[]],"52333139":["Reż.: Tim Johnson.
Oh to uroczy, ale dość ekscentryczny kosmita - jest niepoprawnym optymistą. Jego nadzwyczajna pogoda ducha i nieustający dobry humor nie podobają się jednak wszystkim jego pobratymcom, oryginalnym obcym o nazwie Buwy. Sympatyczny stworek musi uciekać z rodzinnej planety. Po wielu perypetiach w poszukiwaniu nowego domu Oh na swojej drodze spotyka Tip, wyjątkowo upartą nastoletnią Ziemiankę, z którą w mig nawiązuje przyjaźń. Wspólnie będą musieli stawić czoło wielu przeciwnościom, a także uratować Błękitną Planetę przed inwazją przybyszów z kosmosu, którzy wyruszyli w pościg za zbiegiem. Animacja studia Dreamworks, z którego wyszły takie hity jak \"Shrek\" i \"Madagaskar\", była nominowana do trzech nagród Annie oraz Kryształowej Statuetki. W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Jim Parsons (serial \"Teoria Wielkiego Podrywu\"), komik Steve Martin (\"Różowa pantera\"), Rihanna czy Jennifer Lopez (\"Zatańcz ze mną\", \"Selena\"). W polskim dubbingu widzowie usłyszą m.in. Przemysława Stippę czy Monikę Dryl.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937785.jpg","",[]],"52333140":["Reż.: R. Michael Givens.
Robert (Pauly Shore) i Denise (Colleen Crabtree) Bensonowie są zapracowanymi rodzicami, którzy nie mają zbyt wiele czasu dla swoich dzieci Sammy'ego (Billy Unger) i Carli (Ariel Winter). Pewnego dnia postanawiają, że rodzeństwo spędzi wakacje u dziadków. Perspektywa ta niezbyt przypada go gustu Sammy'emu. W złości wypowiada on życzenie - chciałby, by to dzieci rządziły światem, co według niego znacznie poprawiłoby życie na Ziemi. Następnego ranka, ku swojemu zdziwieniu, chłopak spostrzega, że marzenie się spełniło. W efekcie nieudanego eksperymentu, przeprowadzonego przez ojca jednego z przyjaciół Sammy'ego, dorośli i dzieci zamieniają się rolami. Nagle państwami zaczynają rządzić mali politycy, wyroki wydają mali sędziowie, a porządku na ulicach strzegą mali policjanci. Pouczająca komedia dla całej rodziny w reżyserii debiutującego za kamerą Roberta Michaela Givensa. Obok grupy młodych, utalentowanych aktorów pojawiają się znani i popularni komicy Pauly Shore, znany z takich filmów jak: \"Jaskiniowiec z Kalifornii\" i \"Szalony zięć\", oraz Dick Van Patten, pamiętany z \"Zwariowanego piątku\", \"Kosmicznych jaj\" czy \"Robin Hooda: Facetów w rajtuzach\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937788.jpg","",["N"]],"52333141":["Reż.: Chris Columbus.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z retransmisją mistrzostw świata w \"Pac-Manie\", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla zatytułowana \"Donkey Kong\" oraz japońska zręcznościówka \"Galaga\". W założeniu ekspertów NASA ma to być pokojowa wiadomość, ale kosmici traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję na Błękitną Planetę. Atakują Ziemian pod postacią bohaterów gier komputerowych, które poznali z nagrań. Ludzkości grozi zagłada. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Cooper, dawniej zapalony gracz, powołuje do walki z najeźdźcami grupę znawców gier komputerowych. W gronie śmiałków znajdują się jego znajomi sprzed lat m.in. monter telewizji Sam Brenner, wierzący w teorie spiskowe Ludlow Lamonsoff oraz oszust Eddie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936793.jpg","",[]],"52333142":["Reż.: John Lasseter.
Młody i ambitny samochód wyścigowy Zygzak McQueen marzy o wielkim sukcesie. W tym celu starannie przygotowuje się do startu w wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń trafia do miasteczka o nazwie Chłodnica Górska, leżącego nieopodal słynnej autostrady 66. Szybko poznaje i zaprzyjaźnia się z jego ekscentrycznymi mieszkańcami. Wśród nich jest również piękna Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - podstarzałe auto o tajemniczej przeszłości i Złomek - zardzewiała ciężarówka. Pobyt Zygzaka w miasteczku zaowocuje nie tylko nowymi przyjaźniami, ale przede wszystkim diametralną zmianą postawy wobec życia. Samochodzik Zygzak zrozumie, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż trofea i sława. Film zdobył m.in. dwie nominacje do Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy. Głosów w polskiej wersji filmu użyczyli Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski, Dorota Segda oraz Witold Pyrkosz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1893291.jpg","",[]],"52333143":["Reż.: Nikolaj Arcel.
Postapokaliptyczna rzeczywistość. Roland Deschain (Idris Elba), ostatni żyjący rewolwerowiec, przemierza pustkowia w poszukiwaniach Mrocznej Wieży. To mityczne miejsce spaja ze sobą poszczególne światy. Roland prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, nazywanym też Człowiekiem w czerni (Matthew McConaughey). Ta tajemnicza postać pragnie doprowadzić do zburzenia wieży. Tymczasem w USA żyje mały Jake (Tom Taylor). Chłopca od lat niepokoją sny, często przybierające formę koszmarów. Jake widzi w nich tajemnicze, nieznane nikomu potwory, a także wysoką wieżę. Czuje, że jego nocne widzenia są ważne i nie chce zapomnieć żadnego z nich, dlatego rysuje zapamiętane fragmenty snów i przyozdabia nimi pokój. Mroczne wizje syna niepokoją jego matkę. Pewnego dnia w domu rodziny pojawia się para tajemniczych ludzi, którzy podają się za lekarzy ze szpitala psychiatrycznego. Przekonują oni kobietę, że wizje Jake'a to początek groźnej choroby psychicznej i chłopiec powinien poddać się leczeniu w prowadzonym przez nich ośrodku. Jake rozpoznaje w nieznajomych potwory ze swoich snów i, korzystając z ich nieuwagi, ucieka. Znajduje schronienie w tajemniczym, zrujnowanym domu, który także pojawił się w kilku jego wizjach. Okazuje się, że wewnątrz ukryty jest portal, będący tunelem pomiędzy światami. Dzięki niemu Jake trafia do nieznanej pustynnej krainy. Tam znajduje go Roland. Tak rozpoczyna się ich wspólna wędrówka. Niebawem okazuje się, że obecność Jake'a w obcym świecie nie jest przypadkowa. Posiada on bowiem cenny dar, zwany lśnieniem, którego potrzebuje Walter. Przy pomocy Jake'a i podobnych jemu dzieci może on bowiem zniszczyć Wieżę. Kolejna adaptacja sagi Stephena Kinga łączy w sobie elementy kina fantasy, science fiction i westernu. W głównych rolach wystąpili Idris Elba, nagrodzony w 2012 roku Złotym Globem za swoją rolę w serialu \"Luther\", oraz laureat Oscara Matthew McConaughey. Za kamerą stanął Nikolaj Arcel, zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia za film \"Kochanek królowej\". Zdjęcia do filmu powstawały w Kapsztadzie, Nowym Jorku oraz Los Angeles.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937786.jpg","",["N"]],"52333144":["Reż.: Denis Villeneuve.
Przyszłość, świat opanowany przez maszyny stworzone do wykonywania różnych niebezpiecznych zadań. Łowca Rick Deckard trzy dekady temu miał za zadanie wyśledzić, a następnie wyeliminować androidy z Los Angeles. Teraz role się odwróciły i to on musi się ukrywać. Równocześnie do gry wkracza nowy blade runner. Oficer K ze specjalnej jednostki policji tropi ukrywające się w społeczeństwie humanoidalne roboty. Po powrocie do domu zawsze czeka na niego wygenerowana komputerowo towarzyszka, Joi. W trakcie kolejnego zadania śledczy natrafia na szokujące znalezisko świadczące o tym, że replikatory mogą się rozmnażać, co wcześniej uważano za niemożliwe. Przełożony oficera K, porucznik Joshi, obawia się, że odkrycie wstrząśnie społeczeństwem i doprowadzi do wojny. Nakazuje więc zatuszować sprawę. Zaintrygowany K rozpoczyna prywatne śledztwo. Nieodzowna okazuje się pomoc doświadczonego Deckarda. Jego odnalezienie samo w sobie jest trudnym zadaniem. W dodatku po piętach depczą mu wrogowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937495.jpg","",["N"]],"52333145":["Reż.: Christopher Landon.
Trzej nastoletni harcerze: Ben (Tye Sheridan), Carter (Logan Miller) i Augie (Joey Morgan) wypowiadają wojnę hordom zombie, które atakują ich rodzinne miasteczko. Chłopcy muszą teraz wykorzystać wszystkie umiejętności, których nauczyli się w harcerstwie, by uratować zagrożonych przez zombie ludzi. Na szczęście mają dzielną sojuszniczkę (Sarah Dumont), która razem z nimi walczy z żywymi trupami. Dzieło związanego z nurtem kina grozy Christophera Landona (scenarzysty serii \"Paranormal Activity\" i reżysera filmu \"Paranormal Activity: Naznaczeni\"). Występuje syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick (\"Jeszcze większe dzieci\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1871002.jpg","",["N"]],"52333146":["Do Łodzi przybywa Kamil, mąż Oli. Ma nadzieję, że jeszcze zdoła uratować swoje małżeństwo. Spędza noc z żoną. Nazajutrz Michał prosi koleżankę o pomoc w rozwikłaniu nowej zagadki kryminalnej. Para nastolatków popełnia samobójstwo, jednak policja nie potrafi ustalić tożsamości denatów. Piast odnajduje pewien trop w dark webie. Regina loguje się na podejrzanym portalu, by namierzyć autora filmików ukazujących ostatnie minuty z życia nastolatków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"52333147":["Na stronę Ultravioletowców zostaje przesłany niepokojący filmik. Widać na nim skatowanego do nieprzytomności nastolatka. Przerażona nagraniem Ola prosi o pomoc Michała. Policjant rozpoznaje ofiarę - to Krzysztof Bala, chłopak przywieziony w stanie krytycznym do szpitala. Śledczy prowadzą dwutorowe śledztwo. Zespół Holendra przesłuchuje rodziców pobitego 16-latka, a Ola z Piastem przeszukują sieć. Jedna i druga ekipa trafia na ślad klubu szermierczego, do którego należał Krzysztof. Prezesem ośrodka jest prokurator Bartosz Skowroński. Wkrótce znika Gabi Matwiejczuk, dziewczyna, która fotografowała szermierzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"52333148":["Były skazaniec Radosław Wolniewicz zgłasza się do biura Malanowskiego z prośbą o pomoc w ustaleniu adresu byłej żony. Kobieta wyszła za mąż po raz drugi, a sąd ograniczył Radosławowi prawa rodzicielskie. Mężczyzna chciałby odnowić relacje z córką. Detektywi doprowadzają do spotkania. Dwa miesiące później klient uprowadza własne dziecko. Teraz to on staje się obiektem zainteresowania detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/407ee300a7369e1a5e32cd430292fad9",["N"]],"52333149":["W biurze detektywów pojawia się Ryszard Wojnicki, który niepokoi się o swoją córkę Marcelinę. Związała się ona z mężczyzną, którego Ryszard nie akceptuje. Podejrzewa nawet, że dziewczyna jest ofiarą przemocy. Detektywi ustalają, że podejrzenia klienta to tylko wierzchołek góry lodowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6d613fac47fdacc6d2af0fabfe1a6ce",["N"]],"52333104":["Ze schroniska dla nieletnich znika dziewczyna. Natalia i Robert podejrzewają, że uciekła z chłopakiem. W trakcie śledztwa okazuje się, że została porwana. Detektywi ścigają się z czasem, by ocalić nastolatkę. Równolegle funkcjonariusze dostają zgłoszenie, że w jednej z warszawskich dzielnic grasują fałszywi policjanci. Robert i Stefan organizują prowokację.","","",["N"]],"52333105":["Porwany zostaje siedmioletni chłopiec. Matka wychowuje go samotnie, jest przerażona. Detektywi wydziału kryminalnego rozpoczynają śledztwo. Zdają sobie sprawę, że życie dziecka jest zagrożone i zdwajają swoje wysiłki. Badając zdarzenie odkrywają, że w gruncie rzeczy chłopiec stał się przypadkową ofiarą przewinień dorosłych. Druga sprawa dotyczy skradzionych pieniędzy ze zbiórki charytatywnej. Fundusze miały zostać przeznaczone na leczenie śmiertelnie chorej dziewczyny. Wyniki śledztwa szokują wszystkich.","","",["N"]],"52333106":["
Seria dokumentalna opowiadająca o zawiści i walce o władzę. Twórcy przedstawiają historia służalców Hitlera, którzy stworzyli potwora i doprowadzili do największych zbrodni Trzeciej Rzeszy.","","",[]],"52333107":["Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"52333108":["Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",[]],"52333109":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"52333110":["Tiger to śmigłowiec szturmowy o niezwykłej sile rażenia. Inżynierowie nadal poprawiają jego osiągi, opracowują jeszcze lepszy system celowniczy, bardziej precyzyjne działko i niszczycielskie pociski.","","",[]],"52333111":["Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.","","",[]],"52333112":["Gepard jest doskonale przystosowany do polowania na otwartych terenach. Najszybsze zwierzę na Ziemi nie może jednak polegać wyłącznie na swojej szybkości, ale i musi działać według określonej strategii. Tylko nieliczni łowcy potrafią podkradać się na otwartej przestrzeni. W miejscach, gdzie rosną wyższe trawy, drapieżnik ma łatwiejsze zadanie. Perlica zawsze jest czujna, a karakal to mistrz tej strategii łowieckiej. Drapieżniki nauczyły się wykorzystywać krótkotrwałe okazje i zgodnie dzielą się zdobyczą. Tylko dzięki współpracy mogą zapewnić młodemu pokoleniu przetrwanie.","","",[]],"52333113":["Relacja z badań i bliskich spotkań Ingrid Visser z orkami, jednymi z najbardziej przerażających zabójców w oceanie.","","",[]],"52333114":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52333115":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52333116":["Europa to kontynent definiowany raczej przez kulturę, niż geografię. Jego nazwa pochodzi od imienia mitycznej królowej porwanej przez greckiego boga Zeusa. Później wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.","","",[]],"52333117":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"52333118":["Historyk Dan Snow przybliża krwawe dzieje sześciu najpotężniejszych średniowiecznych zamków i fortyfikacji obronnych. Wykorzystuje nowoczesne efekty specjalne. Odtwarza pierwotną architekturę budynków wraz ze wszystkimi udogodnieniami i pułapkami. Rekonstrukcje bitew w sposób realistyczny i dynamiczny prezentują dramatyczne wydarzenia, których areną były opisywane obiekty.","","",[]],"52333119":["
Codzienna praca grupy fachowców od rozbiórek, którzy dokonują największych wyburzeń budynków w Europie.","","",[]],"52333120":["11 marca 2011 roku doszło do katastrofy w elektrowni jądrowej Fukushima Dai-Ichi. Bezpośrednią przyczyną awarii była 14-metrowa fala tsunami, która przedarła się przez mur oporowy i zalała położone niżej spalinowe generatory. Woda zniszczyła także potężne zbiorniki paliwa do agregatów. Spowodowało to problemy z chłodzeniem reaktorów, a w konsekwencji skoki ciśnienia i eksplozję wodoru. Wypadek ten miał ogromny wpływ na myślenie o energii czerpanej z atomu.","","",[]],"52333121":["Gwarne i słoneczne Rio to raj dla turystów. Stolica karnawału skrywa jednak świat pełen zbrodni. BOPE to elitarne oddziały wojskowe stworzone do pozbywania się narkotyków i broni z faweli. Jednostka stosuje kontrowersyjne metody pełne przemocy, które zostały pokazane w słynnej produkcji \"Elitarni\". Po raz pierwszy w historii twórcy będą mieli szansę sfilmować ten oddział podczas akcji.","","",[]],"52333124":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"52333125":["W czatowni nad Sanem Andrzej \"Żmiju\" podgląda dzikie zwierzęta. Kiedy Tomek \"Wiśnia\" pracuje w lesie, jego mama, Basia, przeczuwa wypadek. Piotrek przetrwał starcie z niedźwiedziem. Hania jest zła na Grzesia \"Śliwę\", że zamiast wypełniać swoje domowe obowiązki przesiaduje przed sklepem z piwem w ręku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52333126":["Adam jak co roku podchodzi do egzaminu na drwala. Może tym razem uda mu się zdobyć licencję. Andrzej \"Żmiju\" gorzej sobie radzi z kobietami niż z wilkami i niedźwiedziami. Nie można tego powiedzieć o Jaśku, który po spotkaniu z \"misiem\" ma niesprawne dłonie i bark. Grześ \"Śliwa\" i Hania odwiedzają drwali na cmentarzu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52333127":["Jurek Biedrzycki i jego towarzysze kontynuują wyprawę po Czarnym Lądzie, przemierzają afrykańską sawannę i podziwiają z bliska dzikie zwierzęta. Wędkarze zamierzają wypłynąć na Ocean Indyjski, lecz wzburzone wody nie wróżą pomyślnych połowów. Uczestnicy podróży łowią m.in. tuńczyki bonito - idealną przynętę na ryby miecznikowate, snappera białego, wahoo i tuńczyka żółtopłetwego. Pod koniec rejsu spełnia się marzenie Jurka Biedrzyckiego - udaje mu się złapać marlina pasiastego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2aaa4f887129e99122c14b43201cbe90",[]],"52333128":["Tym razem ekipa programu wybiera się na Warmię. Wędkarze bardzo chcą poznać dzikie odcinki rzeki Wel, która ma wyjątkowo górski charakter. Udaje im się złowić m.in. welskie pstrągi potokowe, klenie, jazie i jelce. Rzeka ta przepływa przez kilka jezior, dlatego podróżnicy decydują się na wędkarstwo jeziorowe - udaje im się złapać złocistego lina. Pod koniec dnia uczestnicy wyprawy przyrządzają przy ognisku małe rybki jeziorowe, a na przystawkę podają pstrąga tęczowego na surowo z ostrymi przyprawami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7ce9a8f2eb2f3bcacd3630062bf720b",[]],"52333129":["Kiedy wybuchła I wojna światowa wojska niemieckie dysponowały 12 tysięcznym zbiorem ciężkich karabinów maszynowych. Alianci mieli jedynie kilkaset. Dowódcy brytyjscy i francuscy nie docenili tej broni, która znacząco wpłynęła na bieg Wielkiej Wojny. To broń strzelecka milionów żołnierzy, a nie wielkie działa, okręty, samoloty i czołgi przesądziły o biegu historii początków XX wieku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80f5c8681d69ff67bb199920a28e3e62",["N"]],"52333130":["Niemcy uwierzyli Führerowi, że przywróci wielkość ich narodu i naprawi szkodę morlana i fizyczną wyrządzoną im w 1918 roku. Opowiedzieli się więc za zbrojeniami i wojną, nie zdając sobie sprawy, że nie są do niej przygotowani. Już w listopadzie 1939 roku, ponad miesiąc po zakończeniu walk w Polsce dowództwo wojsk niemieckich rozpoczęło intensywne przygotowania do naprawienia przedwojennego błędu, czyli niedostatecznego uzbrojenia armii. Jednym z działań była decyzja o wybudowaniu wielkich zakładów amunicyjnych DAG Fabrik Bromberg pod Bydgoszczą. Te zakłady nigdy nie były atakowane przez alianckie lotnictwo, choć działająca na ich terenie komórka wywiadu AK przesyłała do Londynu precyzyjne informacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d16b5f3884a52da58469ef7ab87ac421",["AD"]],"52333131":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9a3ae918b95ebb8595388d265d972b1",[]],"52333132":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc5e45c918342915badfdfa8c2953d86",[]],"52333133":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/20df9a8aa02a3a2ce163b57fec2abfe0",[]],"52333134":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1a58b345e2abd1ff07c18969e964d29",[]],"52333443":["Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse'u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W każdym odcinku serialu Pan Peabody i Sherman podróżując swoim wehikułem w przeszłość poznają inną postać historyczną lub mityczną i przeżywają przezabawne, niesamowite przygody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908628.jpg","",["N"]],"52333444":["Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse'u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W każdym odcinku serialu Pan Peabody i Sherman podróżując swoim wehikułem w przeszłość poznają inną postać historyczną lub mityczną i przeżywają przezabawne, niesamowite przygody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908628.jpg","",["N"]],"52333445":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52333446":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52333447":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52333448":["Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami - Hyziem, Dyziem i Zyziem - którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. \"Kacze opowieści\" to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990.","","",[]],"52333449":["Ekipa podpowie, jak poradzić sobie z ogniem. Reporterzy testują najnowszą ofertę dla aktywnych. Zawiera ona m.in. wirtualną wspinaczkę i gimnastykę na bungee. Twórcy programu dostają do wykonania specjalne zadania. Muszą przeprowadzić owce przez Pustynię Judzką i odzyskać metale szlachetne na wysypisku elektrośmieci w Ghanie. Okaże się też, po czym sprawdzić, że miód manuka jest oryginalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52333450":["Reportaż o niewidomym informatyku, który z powodzeniem prowadzi serwis komputerowy. Widzowie poznają drugą część rywalizacji reporterów, którzy mają do spełnienia niezwykłą misję. Ponadto pojawi się garść dobrych rad dla miłośników tzw. małej czarnej. Ekipa prześwietli sklepowe półki w poszukiwaniu smacznej kawy. Udaje się również z wizytą do japońskiej farmy tuńczyków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52333451":["Na komendę przychodzi nauczycielka. Ojciec jednej z dziewczynek nie odebrał córki z wycieczki, nie można się do niego dodzwonić i nie ma go w domu. Mężczyzna wychowuje dziecko samotnie. Okazuje się, że zaginiony miał kontakt z agencją towarzyską. Szymon jedzie do lokalu. Udaje klienta, by dowiedzieć się czegoś od pracujących tam prostytutek. W barze Mikołaja zjawia się Juliusz z Luną. Prosi Białacha, by zajął się jego psem. Jaskowska rozmawia z prokuratorem Zielińskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/21e20db5a707e94e0a74073ca91eb131",["N"]],"52333452":["W mieszkaniu Zuzy zjawia się Wojtek. Wypytuje koleżankę o jej relację z Krzyśkiem. W pracy Kowal i Zapała jadą do zakładu mięsnego, którego właściciel zgłosił próbę szpiegostwa przemysłowego. Złapana przez niego kobieta jest dziennikarką śledczą. Zatrudniła się w firmie, żeby dowieść fatalnych warunków sanitarnych, w jakich powstają produkty. Niebawem kobieta znika bez śladu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/56447c61b952f1b82e757cffb545be21",["N"]],"52333453":["Natalia i Miłosz udają się na parking. Zamaskowani mężczyźni napadli tam na samochód z kosmetykami. Ciężarówkę prowadził właściciel firmy, który obawia się konkurencyjnej fabryki. Odnalezione kremy i szampony okazują się częścią szokującego happeningu. Trwają też poszukiwania zaginionej Luny. Nieoczekiwanie wycieńczony pies zjawia się w barze Mikołaja. Trzyma w pysku kawałek materiału, który doprowadza ekipę do rannego człowieka w lesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/91f88ee5208207ced3979398c3a80de9",["N"]],"52333454":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52333455":["Reż.: David Jackson.
Zoe Walker (Anna Hutchison) zostaje wysłana przez firmę, w której pracuje, do Kolumbii. Ma tam opracować nowy smak kawy, który zyska uznanie smakoszy. Na miejscu spotyka przystojnego Diega Valdeza (Nikolás Rincón), właściciela plantacji cennych ziaren. Wkrótce nowy znajomy prosi ją, by pomogła mu podczas zbiorów. Z czasem rodzi się między nimi namiętne uczucie.","","",[]],"52333456":["Reż.: Allison Liddi.
Urocza księżniczka Rosalinda Marie Montoya Fiore (Demi Lovato) ma zostać w przyszłości królową małego, tropikalnego kraju Costa Luna. Niestety, okazuje się, że dziewczynie grozi wielkie niebezpieczeństwo. Dyktator sąsiedniego państwa, okrutny generał Magnus Kane (Johnny Ray), zamierza bowiem przeprowadzić w jej królestwie zamach stanu. Niedoszłej władczyni przychodzi z pomocą Joe Mason (Tom Verica), który jest agentem tak zwanego \"Programu Ochrony Księżniczek\". W ramach tajnej operacji Rosalinda zostaje wywieziona z kraju i umieszczona w amerykańskim liceum. Dopiero tam ma okazję przekonać się, jak wygląda życie zwyczajnej nastolatki. Panna Fiore szybko zaprzyjaźnia się także z córką Masona, swoją rówieśniczką - Carter (Selena Gomez). Obie dziewczęta dochodzą do wniosku, że mogą wiele się od siebie nauczyć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848481.jpg","",[]],"52333457":["Ekipa testuje gadżety reklamowane jako ułatwiające spokojny sen. Reporterzy wybierają się w kulinarną podróż szlakiem najlepszych amerykańskich burgerów. Przyglądają się też niektórym symbolom na flagach państwowych i przybliżają ich znaczenie. Eksperci rozwiązują zagadkę dziwnych odgłosów wydawanych przez linie wysokiego napięcia i mówią, czym są tzw. alkolocki. Gdy urządzenie wyczuwa alkohol w wydychanym powietrzu blokuje możliwość uruchomienia auta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52333458":["Przestraszona dziewczyna zgłasza zniknięcie przyjaciółki. Nocą zaginiona wracała do domu przez opuszczone tereny przemysłowe. W odludnym miejscu Zatońska i Zieliński znajdują pobitą do nieprzytomności ofiarę. Funkcjonariusze wykluczają motyw rabunkowy. Po sprawdzeniu telefonu i komputera poszkodowanej wychodzi na jaw, że miała się ona spotkać na seks z tajemniczym Pawłem. Patrol jedzie też do sklepu z zabawkami. Jego właściciel złapał oszusta, który próbował zapłacić podejrzanym banknotem. Sprawcą okazuje się 7-letni chłopiec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7fd232603c5cd1285cff4c678c06adf5",["N"]],"52333459":["Na komendę przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że skrzywdził kobietę w klubie. Prosi Zuzę i Zapałę, by zamknęli go w areszcie. Wkrótce zjawiają się jego rodzice. Okazuje się, że podczas imprezy był on pod wpływem pigułki gwałtu. Dziewczyna, z którą spędził noc, to wynajęta przez matkę prostytutka, która ją szantażuje. Żąda dużej sumy pieniędzy i grozi, że opublikuje w internecie nagranie z tamtej nocy. Na komendzie zjawia się też trzech mężczyzn, którzy zostali wykorzystani przez tę samą kobietę. W okolicy baru Mikołaja Czarna znajduje rannego motocyklistę. Białach próbuje pomóc mężczyźnie. Niespodziewanie poszkodowany wyjmuje nóż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2c3f8fbc2ef22f7b91fc08d9d6690906",["N"]],"52333460":["Młody mężczyzna z bronią wpada na maskę jadącego samochodu i popełnia samobójstwo. Wach oraz Walczak jadą do domu samobójcy, gdzie znajdują kolejne ciało. Matka ofiary, pani Bielska, zniknęła bez śladu. Paulina jest zła na Walczaka. Policjantka znika na całą noc. Podczas jej długiej rozmowy z Marią Przybylską, wyjaśnia się wiele rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c139cc9cfaafa4dd8fe37c686ef1e24",["N"]],"52333461":["Do szpitala trafiają dwie ofiary wypadku samochodowego, Leszek i Daria. Oboje walczą o życie. Niespodziewanie ktoś dusi mężczyznę poduszką. Oficerowie Kopczyk i Latoszek sprawdzają jego życiorys. Odkrywają, że Daria była kochanką zamordowanego. Zmarły złożył wniosek o rozwód i odszedł od żony. W rzeczach Leszka policja znajduje niezarejestrowaną broń. Tymczasem Bolek Kowalski ma swoje pięć minut. Rozpoczynają się zdjęcia do filmu na podstawie jego książki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f096057bb8baee00c6a6c3c036e06486",["N"]],"52333462":["Reż.: David M. Rosenthal.
Bezrobotny samotnik John Moon (Sam Rockwell) nie może się otrząsnąć po tym, jak odeszła od niego żona Jess (Kelly Reilly). Wiele czasu spędza w lesie, gdzie kłusuje. Podczas jednej ze swoich wypraw na polowanie przypadkowo zabija młodą kobietę. Jest zaszokowany tym tragicznym wydarzeniem. Panika mężczyzny jednak bardzo szybko przekształca się w chciwość, gdy znajduje on mnóstwo gotówki, która należała do jego przypadkowej ofiary. Ukrywa więc jej ciało i zabiera pieniądze. Ma nadzieję, że dzięki nim odzyska swoją byłą partnerkę. Jego nagłe wzbogacenie się przyciąga uwagę groźnego przestępcy, Waylona (Jason Isaacs). Moon podejmuje walkę o życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917484.jpg","",[]],"52333463":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52333464":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52333465":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52333466":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52333467":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52333468":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52333469":["Frutti di mare to nie tylko Włochy, czy Francja, także Bałtyk ofiarowuje te delikatesy. Reporterzy programu sprawdzą, jak się je wydobywa. Opowiedzą także o tym, jak wygląda praca kogoś, kto np. w imieniu Angeliny Jolie kupuje bezludną wyspę. Widzowie poznają również najdziwniejsze hotele i dowiedzą się, której czcionki używać, by zaoszczędzić jak najwięcej tuszu w drukarce i przy drukowaniu zużyć jak najmniej energii.","","",["N"]],"52333470":["Reż.: Anton Cropper.
W trakcie spaceru po mieście Natalie nieświadomie pomaga w ucieczce złodziejowi roweru. Prawowitym właścicielem okazuje się naukowiec zajmujący się bioinżynierią, Dean Berry. Powodowana wyrzutami sumienia kobieta proponuje mu, że odkupi jednoślad. Poszkodowany stwierdza jednak, że był on bezcennym podarunkiem. Natalie prosi Monka, by pomógł jej odzyskać rower. Detektyw ustala, że kradzieży dokonał John Kuramoto. Gdy udaje się do jego mieszkania, zostaje postrzelony w nogę. Na skutek tego Adrian musi poruszać się na wózku. Tymczasem Stottlemeyer i Disher dowiadują się, że ktoś wynajął Kuramoto. Sprawa się komplikuje, gdy złodziej zostaje znaleziony martwy na lokalnym cmentarzu.","","",[]],"52333471":["Reż.: Tawnia McKiernan.
Nocą zostaje zamordowany strażnik Muzeum Światowych Rekordów Guinnessa. Łupem mordercy pada unikatowy eksponat - superszybki robot zjadający jajka. Podejrzanym w sprawie staje się dotychczasowy rekordzista - zjadacz jajek z Berkeley. Mężczyzna ma jednak mocne alibi. Tymczasem Monk pomaga staruszce Marge, której przeszkadza grający na perkusji sąsiad. Adrian prosi rzeczonego Johna Keyesa, by przestał hałasować. Ku zdziwieniu detektywa, mężczyzna od razu przystaje na prośbę. Następnej nocy dochodzi do napadu na sklep jubilerski. Złodziejem okazuje się John Keyes. Stottlemeyer i Disher udają się do Marge wypytać ją o oskarżonego. Kobieta twierdzi, że sąsiad podczas napadu grał na perkusji.","","",[]],"52333472":["Reż.: Robert Vince.
Steve Russel (Sean Giambrone), mały terier o wielkim sercu, ucieka ze sklepu zoologicznego i trafia do rodziny, która pragnie przywrócić dawną świetność odziedziczonej po dziadku arenie wrestlingowej. Okazuje się, że Russel ma wielki talent w tej dziedzinie. Z pomocą Hunka, mądrej i zabawnej małpy, powoli staje się gwiazdą tej dyscypliny sportowej. Jego nowej rodzinie próbuje jednak zaszkodzić nieuczciwy promotor.","","",[]],"52333473":["Reż.: Juan Pablo Buscarini.
Nastoletni Ivan Drago (David Mazouz) bierze udział w turnieju gier planszowych. Staje się początkiem serii tajemniczych i magicznych wydarzeń w jego życiu. Chłopak staje przed życiowym wyzwaniem. Będzie musiał wykazać się odwagą i sprytem, by odkryć sekret zagadkowego tatuażu i pokrzyżować plany przebiegłego wynalazcy Morodiana (Joseph Fiennes). Tylko w ten sposób może ocalić swoich bliskich oraz miasto Zyl stolicę gier, którą po latach świetności Morodian doprowadził do upadku.","","",[]],"52333474":["Reż.: Jeffrey Reiner.
Nocne życie porucznika
Porucznik Columbo zajmuje się sprawą przestępstw popełnionych przez Justina Price'a. Ten młody mężczyzna pomógł swojej przyjaciółce w pozbyciu się ciała jej byłego małżonka, syna bossa mafii. Następnie, zachęcony powodzeniem pierwszej akcji, postanowił uciszyć, szantażującego go reportera jednego z popularnych brukowców. W końcu liczył na to, że wyprowadzi na manowce detektywa w obszernym prochowcu.","","",[]],"52333475":["Reż.: John Laing.
Oparty historia, ukazująca dramatyczną walkę o przetrwanie, którą musieli podjąć żeglarze w 1989 roku. John (Peter Feeney), James (Dominic Purcell), Rick (Owen Black) i Phil (Greg Johnson) wyruszają w rejs statkiem Rose Noelle z Picton Nowej w Zelandii w kierunku wysp Tonga. Kiedy gwałtowna fala wywraca i niszczy ich trimaran, przez 119 dni dryfują na Południowym Pacyfiku, pozbawieni wody i pożywienia.","","",["AD"]],"52333476":["Reż.: Larry Karaszewski, Scott Alexander.
Pracujący jako szofer Willard Fillmore (Norm MacDonald) jest obrzucany obelgami i poniżany przez swoją okrutną pracodawczynię, panią Crock (Elaine Stritch). Postanawia się na niej zemścić. Wspólnie ze swoim kolegą Rustym (Dave Chappelle) porywa ukochanego pieska kobiety, Muffina, z zamiarem zażądania wysokiego okupu. Tymczasem zwierzę ucieka, a pani Crock przez pomyłkę dochodzi do wniosku, że to jej szofer, a nie pies został porwany. Willard i Rusty zmuszeni są prosić o pomoc zwariowanego właściciela zakładu pogrzebowego Grovera Cleavera (Danny DeVito), który obiecuje, że odzyska dla nich pieniądze przeznaczone na okup. Trzej wspólnicy chcą przechytrzyć panią Crock. Nie przypuszczają nawet, że trafili na godnego siebie przeciwnika.","","",[]],"52333477":["W programie nieznane i wyjątkowe właściwości brokułów. Reporterzy opowiedzą o ich pochodzeniu i historii przywędrowania do Europy. Sprawdzą także, ile warte jest ludzkie ciało. Widzowie poznają również historię guzika i dowiedzą się, dlaczego guziki w ubraniach damskich są po lewej, a w męskich po prawej stronie.","","",["N"]],"52333478":["Reż.: Duane Clark.
Agenci Messer i Hawkes badają okoliczności śmierci prezenterki pogody. Odnajdują taśmę, którą ofiara bardzo starała się ukryć. Ich koledzy próbują wyjaśnić sprawę morderstwa człowieka, który w dzień śmierci zorganizował w swoim mieszkaniu partię pokera.","","",["N"]],"52333479":["Reż.: Norberto Barba.
Ginie mężczyzna, który zajmował się naprawą porcelanowych lalek. Został zamordowany w miejscu pracy. Napastnik uderzył go w głowę jedną z lalek. Zabawka miała wmontowany mechanizm, który pozwala na rejestrowanie dźwięków. Dziewczynka, do której należała, nagrała tam wstrząsające wyznanie. Morderca nie chciał, by ktokolwiek poznał jej sekret. Agenci badają też sprawę zabójstwa chorej na nowotwór kobiety. Lekarze diagnozowali, że ma przed sobą jedynie sześć miesięcy życia. Ona nie chciała jednak pogodzić się z tym wyrokiem. Za pomocą peruki i makijażu starała się ukryć spustoszenie, jakie rak spowodował w jej organizmie. Jadła wyłącznie zdrową żywność. Agenci ustalają, że ofiara była systematycznie podtruwana.","","",["N"]],"52333480":["Reż.: Drew Goddard.
Grupa przyjaciół: Dana (Kristen Connolly), Marty (Fran Kranz), Holden (Jesse Williams), Jules (Anna Hutchison) oraz jej chłopak Kurt (Chris Hemsworth) wybierają się na weekend do domku w lesie. Z dala od cywilizacji młodzi zamierzają urządzić szaloną imprezę. Gdy docierają na miejsce, odkrywają, że ich telefony komórkowe i samochodowy GPS straciły zasięg. W chacie zaś Dana i jej towarzysze znajdują napisany ponad sto lat temu pamiętnik nastoletniej Patience Buckner (Jodelle Ferland). Okazuje się, że dziewczyna była maltretowana przez pozostałych członków swojej rodziny. Odczytanie fragmentu tekstu sprawia, że w okolicy ożywają tajemnicze i złowrogie siły. Przyjaciele nie wiedzą, że padli ofiarami wielowiekowej intrygi, a ich poczynania bacznie obserwuje zespół naukowców.","","",["N"]],"52333481":["Druch Boróh
W klasie pojawia się Druch Boróch, który chce zaszczepić w dzieciach ducha skautingu. Andżela z Maślaną nie zamierzają zostać zuchami. Nie znaczy to jednak, że ominie ich szkolny rajd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1293",["AD"]],"52333482":["Barbakiu z Mruczusiem
Andżela ma urodziny. Chłopcy są zaproszeni na przyjęcie do jej rezydencji i muszą kupić prezent. Tymczasem szkolna higienistka pochowała Mruczusia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1292",["AD"]],"52333483":["Miś Przekliniak
Czesio traci swojego przyjaciela - Misia Przekliniaka. Chłopcy robią wszystko, aby go odnaleźć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1291",["AD"]],"52333484":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52333485":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52333486":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52333487":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52333488":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52333329":["Kocurek","","",[]],"52333330":["Młoda dziewczyna nie wraca do domu od koleżanki. Rodzice zgłaszają jej zaginięcie, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Ewa zostaje znaleziona dopiero rok później, a pomocy udziela jej Adam, przypadkowy przechodzień. W drugiej części odcinka brat i siostra na wakacjach grają w grę z zastosowaniem rzeczywistości rozszerzonej. W pewnej chwili docierają do bazy, w której mogą nałapać wiele skarbów. Okazuje się, że jest to teren miejscowego chuligana, który atakuje dziewczynę. Jej brat uderza napastnika i poważnie go rani.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b28efef006c048fd4b05d3e1676224e",["N"]],"52333331":["Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki Laury w lesie, gdy zostają napadnięci przez dwóch kryminalistów. Jubilatka i Wiktor, którzy chwilę wcześniej poszli na spacer, wzywają pogotowie ratunkowe. Wiktor czuje, że nie może przyglądać się bezczynnie temu, co robią bandyci. Wbrew ostrzeżeniom operatora interweniuje. W drugiej części odcinka dwoje nastolatków, miłośników ornitologii, udaje się na randkę do lasu. W opuszczonym budynku znajdują związanego, pobitego i rannego mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e19edbedb3ab79a7b3581fdfbf574d0",["N"]],"52333332":["Judyta i Robert obserwują z ukrycia kilku młodych mężczyzn, którzy zatrzymali się przy ławce w osiedlowej alejce. Mężczyźni dzielą się pieniędzmi wyjmowanymi z różnych portfeli, przeglądają znajdujące się w nich karty płatnicze, dokumenty, a także różne telefony komórkowe. Robert filmuje ich telefonem komórkowym, a Judyta ze swojego dzwoni pod 112. W drugiej części odcinka fotograf i modelka ściągają na siebie uwagę przestępców. Gangsterzy żądają zapłaty. Gdy napadnięci im odmawiają, bandyci ich atakują. Asystent, który został wcześniej wysłany przez fotografa po rekwizyt, wraca i z ukrycia jest świadkiem zdarzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/789e3ff781d82d5835f0dd62a0955155",["N"]],"52333333":["Sonia chce zostać przyjęta do bandy Marleny. By tak się stało, musi poddać się próbie - ma okraść młodszego od siebie chłopca. Jej brat, Tymek, nie chcąc do tego dopuścić, dzwoni pod 112 i wzywa pomoc. Sonia jednak w trakcie \"zadania\" zaczyna rozumieć, że popełnia błąd, chce się wycofać, ale wpada w tarapaty. Ola i Darek, chcąc zaoszczędzić na parkingu, stawiają samochód w ustronnym miejscu. Kiedy wracają, zostają napadnięci przez trzech osiłków. Dziewczynie udaje się zamknąć w aucie i wezwać pomoc, ale chłopak zostaje skatowany. Przestępcy uciekają, kiedy w uliczkę wjeżdża samochód. Jego kierowca i Ola próbują opatrzyć Darka. Bestialsko pobity mężczyzna nie czuje nóg.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fdf2972c9ba627b39b6fae4607b7af96",["N"]],"52333334":["Julka i Adrian chcą zarobić na kurs karate. Chłopak wpada na pewien pomysł. Udaje, że został potrącony samochodem, a następnie oboje z kompanką sugerują kierowcy, by zamiast wzywać pogotowie ratunkowe, dał im pieniądze. Diana nie daje się jednak nabrać... Młode małżeństwo, Daria i Tomek, mają 10-miesięczną córkę Hanię. Mężczyzna ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Pewnego dnia, gdy budzi się z krótkiej drzemki, czuje potworny ból w piersiach. Daria dzwoni pod 112 i prosi o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/30dbd0e5d478898706af328f2706efb4",["N"]],"52333335":["Pacynka
W sklepie u Stasia dochodzi do awantury, której jednym z uczestników jest Ferdek. Kiepski zostaje sfilmowany telefonem komórkowym, a nagranie trafia do mediów społecznościowych. Wideo osiąga niebywałą oglądalność, czyniąc Ferdynanda gwiazdą internetu. Prezes Kozłowski wpada na pomysł, by wykorzystać znajomego w swoich rozgrywkach politycznych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/effc93b969f4a211707e14f4df44fd34",["N"]],"52333336":["Ciuciubabka
Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Kiepska jest tym zdruzgotana. Zaczyna obsesyjnie poszukiwać u siebie widocznych oznak starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która namawia sąsiadkę na skorzystanie z kilku cudownych zabiegów medycyny estetycznej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9027bc974b911e1f0d5fdb9dbc3289ff",["N"]],"52333337":["Grzmot
Arnold Boczek zupełnie niespodziewanie odkrywa w sobie nowy talent. Mężczyzna objawia się znajomym jako niezwykle uzdolniony gracz w golfa. Prezes Kozłowski dostrzega w tym swój interes. Zamierza wykorzystać nieświadomego sytuacji rzeźnika jako przepustkę do elitarnego grona golfiarzy. Dzięki niemu będzie mógł nawiązywać nowe, korzystne finansowo kontakty towarzyskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6986407be360e2542923d6ca749d6d63",["N"]],"52333338":["Zmiana
Wśród lokatorów kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu rozchodzi się plotka, jakoby w najbliższej przyszłości miało dojść w Polsce do zasadniczych zmian. Gruntownym przeobrażeniom ma ulec wszystko, ale tak naprawdę nie wiadomo co. Poruszeni zasłyszanymi rewelacjami sąsiedzi mają różne hipotezy na ten temat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c8026ff376417db7775330ed22bdab5",["N"]],"52333339":["Kto pierwszen, ten lepszen
Pewnego dnia Halina znajduje na śmietniku wystawioną tam kanapę typu narożnik. Ponieważ posiadanie takiego mebla było jej marzeniem, Kiepska jest zachwycona. Zaczyna przeszukiwać kontener w nadziei wydobycia kolejnych potrzebnych jej przedmiotów codziennego użytku. Niestety, okazuje się, że nie tylko ona ma chrapkę na te \"skarby\". Śmietnik jest czujnie obserwowany przez innych mieszkańców osiedla.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6db8c4d5d8881c62cf5c03fd596a96a",["N"]],"52333340":["Policja otoczyła szpital, a Artur w roli negocjatora zostaje wpuszczony do Karola. Namawia go, by ten się poddał. Paweł usiłuje oświadczyć się Melce, ale przeszkadza mu seria niekorzystnych zdarzeń. Tymek odpada na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Błażej załatwia mu spotkanie z przedstawicielem firmy tytoniowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd3bf1939e87d11806cdd76b92f63065",["N"]],"52333341":["Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem, który uczy ją strzelać. Dziewczyna ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że ten kompletnie się kompromituje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dc1fd5179e477edc7d9ed8c84432dc",["N"]],"52333342":["Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, córka zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej i jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96141bdf954669bc2d2cf99cd97841ca",["N"]],"52333343":["Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla mężczyzny bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę plenerową, gdzie jest Kalina. Przez własną głupotę kompromitują się w oczach kobiety i jej przyjaciółki. By ratować Barbariana, ekipa sprowadza cenionego showmana i krytyka kulinarnego Nikodema Kocioła. Ten chce łapówkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f132b9513a981df78053d02ec074070",["N"]],"52333344":["Melka próbuje przeniknąć do przestępczego świata Roberta. Akcja pozornie kończy się fiaskiem. Paweł nie rozumie, dlaczego dziewczyna zrezygnowała ze szkolenia za granicą. Malwina zostaje zatrzymana przez nadgorliwego policjanta - Ksawerego - któremu ucieka. Ten jednak nie zamierza jej darować. Krytyk kulinarny wysyła do Barbariana swoich ludzi. Na skutek nieporozumienia Cezary odprawia ich do pracy w kuchni, co piętrzy dodatkowe kłopoty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a968f7812e406318c74d54a7838210e",["N"]],"52333345":["Podczas awantury Paweł obiecuje żonie się zmienić. Zapowiada, że przestanie pić i znajdzie pracę. Wymyśla sobie, że zostanie taksówkarzem. Zuza z kolei ukrywa przed wszystkimi problemy zdrowotne. Badający ją lekarz jest zaniepokojony stanem guzka w piersi pacjentki. Zmartwienie nie pozwala Zuzie skupić się na pracy. Inga nadal nie radzi sobie z Hanią. Sądzi, że to koleżanki córki mają na nią zły wpływ. Zwraca się po pomoc do Andrzeja. Nie wie, że jej byłego męża łączy coś więcej z jedną z przyjaciółek dziewczynki. Na terapii Patrycja spotyka Wikę, ale postanawia się z nią nie spoufalać. Jednak rozmowa z dawną znajomą powoduje, że Kochan zmienia nieco swój sąd o Wiktorze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b9cd7949ee31e416b188807bf3e7ce0",["N"]],"52333346":["Anka jest szantażowana przez współpracowników. Na dodatek martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Ponieważ Paweł nie interesuje się jej problemami, zaczyna podejrzewać, że znowu pije. Zuza stara się za wszelka cenę choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga czuje się zniesmaczona romansem Andrzeja. Uważa, że jego lekkomyślność zaszkodzi Hani. Patrycja kontaktuje się z ojcem Wiktora - Dariuszem. Dowiaduje się od niego smutnych rzeczy o mężu. Kobieta zauważa, że Dariusz jest bardzo surowy w stosunku do syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c61a99ce9260999acb172a9ca494eca",["N"]],"52333347":["Zuza chce iść po odbiór wyników badań bez Jaśka. Przyjaciółki uświadamiają jej, że to nie był najlepszy pomysł. Kobieta przeprasza obrażonego męża. Okazuje się, że ma raka piersi. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. W rodzicach dziewczyny ten chłopak wciąż nie wzbudza zaufania. Olga zmusza Strzelecką do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy Anka w trakcie wystąpienia deklaruje, że nie miała z projektem nic wspólnego, szantażystka ujawnia wszystkim jej problemy rodzinne. Robert zmniejsza ilość pieniędzy dawanych Indze na utrzymanie Marysi. W szkole córki kobieta dowiaduje się niepokojących rzeczy o byłym partnerze. Dariusz, ojciec Wiktora, wysyła kwiaty Patrycji. Chce ją przeprosić za kłótnię z synem, której musiała być świadkiem. Kochan odwołuje randkę z Tadkiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d80add351b7822a585f195e5e1e9778b",["N"]],"52333348":["Zuza rozpoczyna przygotowania do pobytu w szpitalu. Jednak gdy przybywa na oddział onkologiczny, jest tak przerażona, że ucieka. Jedzie do swojej matki. Stefa dopiero teraz dowiaduje się o chorobie córki. Dzięki niej i przyjaciółkom Markiewicz wraca do kliniki, by kontynuować leczenie. Anka dostaje od swojego pracodawcy ostatnią szansę. Tymczasem Olga i Jarek nadal się na niej wyżywają. Strzeleccy oddalają się od siebie. Franek wstydzi się pracy ojca. Indze coraz bardziej przeszkadza zachowanie Dominiki i Roberta. Wika zatrzymuje się u Patrycji na noc. Słyszy, jak pijany Wiktor obwinia się o śmierć swojej siostry.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d6cf2a20f6ac4d68795fd659b54528e",["N"]],"52333349":["Po trzydniowym ciągu alkoholowym Paweł wraca do domu. Wyprowadzona z równowagi Anka wyrzuca męża z domu. Strzelecki zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do matki. Julka pokłóciła się z Rafałem. Wyznaje Ance, że nie kocha Oliwiera. Zuza wraca po operacji do domu. Wybiera się z przyjaciółkami do filharmonii, podczas gdy Jasiek uważa, że powinna wypoczywać. Inga planuje otworzyć salon manicure. Jej relacja z Andrzejem nieco się poprawia. Za to Robert daje się jej we znaki. Patrycja stara się przekonać Wikę do zmian w życiu. Tymczasem musi opiekować się niezaradną kobietą. Kochan idzie z Tadkiem na bilard. Niespodziewanie dołącza do nich Kinga.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dfe3152d8455b3357cee06dbc0b4ace6",["N"]],"52333350":["Ekipa programu kontynuuje prace na budowie domu dla szesnastoletniego Wyzhira Johnson-Goslee'ego i jego rodziny. Nastolatek rok temu stracił rękę. Mimo tego nie przestał pomagać innym. Bierze on udział w projektowaniu swojego nowego lokum. To wyjątkowa sytuacja, gdyż po raz pierwszy obdarowany aktywnie uczestniczy w pracach ekipy programu. Ty Pennington i jego zespół oprócz domu dla Wyzhira odrestaurowują całą okolicę. Malują płoty, sadzą kwiatki i dokonują małych remontów. Nowy dom to nie jedyny prezent dla Wyzhira. Hojni darczyńcy sfinansują jemu i jego siostrze także studia na prestiżowej uczelni.","","",[]],"52333351":["Reż.: Jake Kasdan.
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest leniwą, próżną dziewczyną, która przez przypadek została nauczycielką. Kobieta przeklina, nie stroni od używek, a uczniowie kompletnie jej nie obchodzą. Marzy tylko o tym, żeby poślubić swojego bogatego chłopaka i wreszcie porzucić znienawidzoną pracę. Nic więc dziwnego, że kiedy narzeczony z nią zrywa, szybko zaczyna rozglądać się za kolejnym, odpowiednio sytuowanym kandydatem na męża. Usiłuje uwieść przystojnego i majętnego Scotta (Justin Timberlake), który właśnie rozpoczął pracę w tej samej szkole. Gdy Elizabeth dowiaduje się, że podobają mu się kobiety z dużymi piersiami, postanawia zrobić sobie implanty. Dziewczyna desperacko próbuje zdobyć pieniądze na zabieg. Tymczasem zakochuje się w niej szkolny wuefista Russell (Jason Segel), a do walki o względy Scotta włącza się nadgorliwa Amy (Lucy Punch)... Wyraziste postacie, cięte dialogi i momentami naprawdę mocne żarty to najważniejsze atuty produkcji z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz. Na ekranie partneruj jej popularny amerykański aktor, piosenkarz i producent muzyczny Justin Timberlake.","","",[]],"52333352":["Reż.: Gore Verbinski.
Gangster Jerry Welbach (Brad Pitt) ma wyjątkowego pecha. Nie potrafi wykonać żadnego zlecenia zgodnie z planem. Kiedy z wyniku jego fatalnej pomyłki przestępca Arnold Margolese (Gene Hackman) trafia do więzienia, wpływowy mafioso Bernie Nayman (Bob Balaban) postanawia pozbyć się Welbacha i daje mu ostatnią szansę. Jego zadaniem ma być odnalezienie w Meksyku zabytkowego pistoletu i przemycenie go do Stanów Zjednoczonych. Broń ta, obiekt pożądania wielu kolekcjonerów, jest uważana za przeklętą. Jeśli Jerry poniesie kolejną porażkę, poniesie wszelkie konsekwencje. Welbach, pełen wiary we własne siły, wyrusza do Meksyku. Nie ma pojęcia, że plan mafiosa jest podstępem. Tymczasem dziewczyna Jerry'ego, Samantha Barzel (Julia Roberts), bez skutku próbuje zmusić ukochanego, by zerwał z przestępczym fachem. Ucieka więc do Las Vegas, gdzie zamierza rozpocząć nowe, spokojne życie. Nie dociera jednak na miejsce, gdyż zostaje uprowadzona na zlecenie gangsterów. Odzyska wolność, kiedy Jerry pomyślnie wykona zlecenie. Welbach wprawdzie szybko odnajduje pistolet, napotyka jednak wiele problemów w drodze powrotnej. Traci swój samochód i zostaje bez środka lokomocji. Tymczasem Samantha zaprzyjaźnia się ze swoim porywaczem (James Gandolfini).","","",[]],"52333353":["Marta Łoś żyje na wsi razem z mężem Markiem, córką z pierwszego małżeństwa, Kasią, oraz siostrą Kamilą i jej mężem Krzysztofem. W małżeństwie Marty nie układa się najlepiej. Kobieta podejrzewa partnera o romans z atrakcyjną, młodą sąsiadką. Podczas obserwacji detektywi odkrywają, że Marka rzeczywiście łączy dziwny układ - ale z własną pasierbicą... Dodatkowo, w skomplikowaną sprawę zamieszani są też inni członkowie jej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c331640036e4ea4feaee5ae175a27538",["N"]],"52333354":["Rodzinna tajemnica
Majka postanawia studiować dziennikarstwo. Ponieważ jednak Jacek nie znosi dziennikarzy i chciałby, żeby jego córka studiowała handel zagraniczny, dziewczyna boi się mu powiedzieć o swojej decyzji. Wspólnie z matką próbują zdobyć przychylność głowy domu. Zaczynają od podania mu na obiad ulubionej kaczki z jabłkami i czeskiego piwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7920",[]],"52333355":["Aleksandra dowiaduje się, że koalicja nie poprze przedstawionej przez rząd kontrowersyjnej ustawy o walce z chuligaństwem. Mateusz proponuje, by spróbowali zdobyć głosy opozycji. Turski każe Aleksandrze rozpocząć negocjacje z lewicą. Nękany poczuciem winy prezydent odwiedza Nowasza w sanatorium. Proponuje mu stanowisko w ONZ. Ktoś przykręca do podłogi koła rowerowe w gabinecie Aleksandry. Wkrótce pojawiają się tam kolejne części. Julia zabiega o apolityczne nominacje do Komisji Europejskiej. Turski wyjawia Niemcowi, że antychuligańska ustawa to pomysł Mateusza. Lider lewicy chce, by za poparcie ustawy rząd wskazał na stanowisko polskiego komisarza UE jego kandydata. Gwiazda politycznego wywiadu słynąca z bezkompromisowego traktowania swoich gości zabiega o rozmowę z premierem. Hubert uważa, że to doskonały pomysł. Przygotowuje go do tej rozmowy. Wbrew sprzeciwowi doradców i wysiłkom Julii Turski przystaje na układ z lewicą. Rozdarta między lojalnością wobec premiera a obowiązkami wynikającymi z przynależności do partii Aleksandra dzwoni po radę do Nowasza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6003",[]],"52333356":["Prokurator Frydrych przygotowuje akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi. Okazuje się, że informator, który dostarczył Ance teczkę z danymi, był zamieszany w uprowadzenie sześciomiesięcznej dziewczynki. Koleżanka Joasi twierdzi, że pani Lande przypomina jej znaną aktorkę. Tamara ustala personalia kobiety. Odkrywa, że prawdziwe małżeństwo Landów zginęło w wypadku. Lena znajduje gryps od Tomka. Aranżuje spotkanie z nim w gabinecie lekarskim. Kobieta podejrzewa, że w wydziale działa kret. Na dodatek mieszkanie Leny jest pod stałą obserwacją. Ktoś założył w nim podsłuch i je przeszukał. Marta Sajno zabiera Joasię do ośrodka fundacji La Liberta. Fałszywa pani Lande próbuje wycofać się z nielegalnego interesu, lecz jej wspólnik protestuje. Tymczasem Andrzej zauważa podczas oględzin ciała zamordowanej dziewczyny, że ofiara ma ukruszony ząb. Prawdopodobnie tuż przed śmiercią ugryzła napastnika. Policjant bada nagranie z monitoringu sprzed mieszkania zmarłej i rozpoznaje w zamachowcu mężczyznę, którego Lena spłoszyła w szpitalu. Potocki zna tożsamość napastnika - to były policjant.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906925.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0fe1e48bafa82533908729a4b47df52",["N"]],"52333357":["Małżeństwo Kulczyckich stoi pod znakiem zapytania. Zrozpaczona Kinga szuka wsparcia i pocieszenia u ojca. Tymczasem Radek otrzymuje od Karola kolejną propozycję współpracy. Beata wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby publicznie oskarżyć Lwa o nieszczerość i dwulicowość. Pragnąc wyjaśnić nieporozumienia, aktor zjawia się w \"Barbarianie\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59eeba7a2d58ffcb2e1f6892bfc8d0a5",["N"]],"52333358":["Program dla miłośników kina. W każdym odcinku widzowie zobaczą zapowiedzi najciekawszych premier, felietony filmowe, rozmowy z aktorami i reżyserami, a także najnowsze wiadomości ze świata filmu.","","",[]],"52333168":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52333169":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333170":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333171":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333172":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52333173":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52333174":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52333175":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52333176":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333177":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333178":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333179":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333180":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52333181":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52333182":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52333183":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52333184":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52333185":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52333186":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52333187":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52333188":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52333189":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52332940":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52332942":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52332944":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52332945":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52332946":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52332947":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52332948":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"52332949":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52332950":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52332951":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52332952":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52332953":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"52332954":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"52332960":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52332961":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52332962":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52332963":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52332964":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52332965":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52332966":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52332967":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52332968":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52332969":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52332970":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332971":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"52332972":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332973":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"52332974":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332975":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"52332976":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332977":["Wybór samych najlepszych przebojów muzyki disco polo z całego tygodnia.","","",[]],"52332978":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332979":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"52332980":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52332981":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"52332982":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332983":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52332984":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332985":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52332986":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"52332987":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332988":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52332989":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332990":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"52332991":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"52332992":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332993":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"52332994":["Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"52332995":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"52332996":["Sobotni zestaw samych najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52332997":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52332918":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52332919":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52332920":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52332921":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52332922":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52332923":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"52332924":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52332925":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52332926":["Bayerfull","","",[]],"52332927":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52332928":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52332929":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52332930":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52332931":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52332932":["Bayerfull","","",[]],"52332933":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52332935":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52332936":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52332937":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52332938":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52332939":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52333489":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52333490":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52333491":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52333492":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52333493":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"52333494":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52333495":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52333496":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52333497":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52333498":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52333359":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333360":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52333361":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333362":["Gospodarze, KS Będzin, są obok BKS-u Visły Bydgoszcz najsłabszą ekipą w PlusLidze. Skra znajduje się w czołówce tabeli, depcząc po piętach Zaksie i Vervie. Dodatkowo awansowała do półfinału Pucharu Polski. W tym meczu każdy inny wynik niż jej zwycięstwo za trzy punkty będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333363":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333364":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333365":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333366":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333367":["Niepokonany na zawodowym ringu Nikodem Jeżewski zmierzy się w walce wieczoru z Tamasem Lodim. 30-letni przeciwnik polskiego pięściarza ma na koncie 34 stoczone pojedynki, z czego 20 zakończyło się jego zwycięstwem. Jeżewski boksował w osiemnastu walkach, z których dziewięć zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52333369":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52333371":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52333372":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52333373":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52333375":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52333376":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52333378":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52333389":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52333391":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52333393":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52333395":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52333396":["Program poświęcony narciarstwu dowolnemu. Widzowie zobaczą w nim m.in. krótkie relacje z zawodów w różnych konkurencjach: od skoków akrobatycznych przez ski cross i jazdę po muldach po half-pipe.","","",[]],"52333398":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52333399":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52333402":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52333403":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52333404":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52333412":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52333413":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"52333415":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52333379":["Rywalem niepokonanego na zawodowym ringu polskiego pięściarza jest były mistrz świata w kategorii junior średniej mniej prestiżowej organizacji WBF Brazylijczyk Anderson Clayton. Wierzbicki pierwsze jedenaście walk stoczył na kanadyjskich ringach, ostatnie trzy w Polsce i wszystkie wygrał. Clayton sześć lat temu boksował w Polsce. Wówczas przegrał w Zabrzu na punkty po dziesięciu rundach z Damianem Jonakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52333380":["Na zakończenie jubileuszowej gali KSW Phil De Fries zmierzył się z Luisem Henrique. Brytyjczyk był niepokonany od października 2017 roku. W swoim ostatnim pojedynku okazał się lepszy od Tomasza Narkuna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52333381":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52333382":["Pojedynek z 21 kwietnia 2018 roku. Tomasz Adamek przystępował do obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego po zwycięstwie nad Fredem Kassim. Przeciwnikiem Górala był wówczas 37-letni Joey Abell.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52333383":["Podsumowanie walki pomiędzy Michałem Kitą i Ednaldo Olivieirą, która odbyła się w ramach gali Babilon MMA 9.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52333384":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52333386":["W pojedynku wieczoru w formule MMA zmierzą się niepokonany od prawie czterech lat Kamil Łebkowski i Gabriel Silva. Emocji nie zabraknie też w starciu Dagura Imavova z Bartłomiejem Koperą. Fanów kick-boxingu rozgrzeją natomiast starcia Brice'a Kambou i Radosława Paczuskiego oraz Marcina Szredera i Ihara Kamkou.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52333387":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52333303":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52333304":["Galileusz
Dzisiejszy odcinek poświęcony jest postaci włoskiego fizyka, astronoma i filozofa, który żył na przełomie XVI i XVII w. Był twórcą współczesnych metod badawczych i ojcem nowożytnego przyrodoznawstwa. Zapamiętany został także jako genialny wynalazca. Skonstruował m.in. wagę hydrostatyczną, pierwszy termoskop i lunetę, za pomocą której odkrył cztery największe satelity Jowisza, góry na Księżycu czy plamy na Słońcu. Poparł teorie Kopernika. Inkwizycja zmusiła go do odwołania swoich poglądów. Po procesie wyrzekł pamiętne słowa: \"A jednak się kręci!\".","","",[]],"52333305":["Isaac Newton
Urodzony w XVII wieku angielski matematyk, fizyk i astronom Isaac Newton jest uznawany za jednego z najwybitniejszych uczonych wszech czasów. Jego badania dotyczyły niemal wszystkich działów fizyki. Do najsłynniejszych odkryć Newtona należy sformułowanie trzech praw dynamiki i prawa powszechnego ciążenia, dzięki którym udało mu się opracować m.in. teorię ruchu planet. Maestro przedstawia osiągnięcia tego naukowca.","","",[]],"52333306":["Pogoń za autobusem/ Kłopoty z nasionami","","",[]],"52333307":["Liczenie piłeczek/ Zachód czerwony, małpka zachwycona","","",[]],"52333308":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52333309":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52333310":["Droga kobiet
Jadzia została napadnięta i okradziona przez jakiegoś wyrostka. Za namową Elizy i Zosi udaje się na kurs samoobrony tylko dla kobiet. Szybko osiąga zaskakująco dobre wyniki. Łamanie jedną ręką deski kuchennej nawet na zaprzyjaźnionym policjancie robi wrażenie. Dziadek, w zastępstwie za chorego Kubę, prowadzi kawiarenkę internetową. Zmęczony hałasem i okrzykami grających tu chłopców wprowadza niemal wojskową dyscyplinę. Nie zniechęca to jednak klientów, gdyż starszy pan wkrótce staje się im bardzo pomocny w grach wojennych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7784",[]],"52333311":["Czas uniesień
W domu Kwiatkowskich nadchodzi czas miłosnych rozterek. Romka porzuca dziewczyna. Eliza jest zakochana, a Zośka zazdrości jej tego uczucia. Jedynie Filip zachowuje zdrowy rozsądek. Jacek jako ojciec rodziny stara się wszystkich zrozumieć. Tymczasem policjant przychodzi z fantastyczną wiadomością. Dowiedział się, że odziedziczył po zmarłym stryju olbrzymią posiadłość w Wenecji. Podekscytowany wizją bogactwa, snuje plany na przyszłość. Także Jędrula ma swoją wizję wykorzystania spadku. Doradza posterunkowemu, jak zainwestować pieniądze we wspólny interes.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7792",[]],"52333312":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"52333313":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52333314":["Szpik kostny
Kolejna opowieść dotyczy... fabryki, jaką stanowi szpik kostny. Codziennie produkuje się tu w ogromnych ilościach płytki krwi. Są one odpowiedzialne za jej krzepnięcie. Okazuje się, że żyją tylko 10 dni. Brak płytek krwi przy nawet najdrobniejszym skaleczeniu może doprowadzić do tragedii.","","",[]],"52333315":["Krew
Dzieci odkrywają tajemnice krwi. Najmłodsi widzowie dowiedzą się, w jaki sposób krąży ona w organizmie, a także jak zaopatruje serce i płuca. Profesor Globus i Mistrz wyjaśnią również, co dzieje się z krwią, gdy organizm człowieka atakują wirusy.","","",[]],"52333316":["Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.","","",[]],"52333317":["Słomiani wdowcy
Jacek zastaje w domu po powrocie niewiarygodny bałagan i pustą lodówkę. Oburzony, ma już dosyć sprzątania po swoich pociechach. Alutka wyjeżdża na farmę piękności. Jędrula jest szczęśliwy, że wreszcie będzie miał święty spokój i poświęci czas na ulubione rozrywki. Jednak Jadzia, zgodnie z poleceniem jego żony, ma go na oku. Zamiast spędzać czas na wieczornych spotkaniach towarzyskich, Jędrula jest ciągle wzywany do domu w bardzo różnych pilnych sprawach...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7856",[]],"52333318":["Wirus zazdrości
Majka jest zdenerwowana z powodu zmiany kierownika działu. Po pierwszej konfrontacji zaczyna jednak pozytywnie oceniać nowego kolegę. Kubę niepokoi zachowanie żony. Przestała odbierać jego telefony, stroi się przed wyjściem do pracy, wybiera się też na imprezę do nowego szefa. Tymczasem policjant przychodzi po radę do Alutki. W związku z nowym zarządzeniem funkcjonariusze muszą uczyć się polskiego, ponieważ popełniają dużą liczbę błędów w pisanych przez nich raportach. Prosi ją o pomoc w analizowaniu zadanych lektur. Ona wprawdzie się zgadza, jednak każe przychodzić posterunkowemu pod nieobecność męża. Gdy pewnego razu Jędrula wpada do domu, znajduje stróża prawa w garderobie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7794",[]],"52333319":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52333320":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52333321":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52333322":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",[]],"52333323":["Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Fascynują go sporty walki - trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Mężczyzna pracuje w fundacji i prowadzi w szkołach warsztaty dla dzieci - pokazuje im, że niepełnosprawni można żyć normalnie. Uwielbia adrenalinę, a przez życie idzie wraz ze swoim ukochanym synkiem, Frankiem, oraz psem przewodnikiem, Rolkiem. Kolejnym bohaterem programu jest Grzegorz Papis. Wskutek nieszczęśliwego wypadku porusza się on na wózku inwalidzkim. Sport towarzyszy mu od zawsze. Aktualnie skupia się na trenowaniu tenisa stołowego, gra z osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. To człowiek o wielkiej woli walki, który motywuje innych do działania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/68d5ad873fd3c172f495f673a63fa46a",["N"]],"52333324":["Tym razem historię swojego życia zaprezentuje Krzysztof Jarzębski, który podróżuje po świecie na rowerze. Odnosił także liczne sukcesy w dziesięcioboju. Jest człowiekiem, który ciągle stara się przezwyciężać własne ograniczenia i nieustannie rzuca sobie nowe wyzwania. Bartosz Bierowiec za sprawą wypraw w towarzystwie ojca od dziecka pasjonuje się żeglarstwem, obecnie jednak trenuje biegi narciarskie. Jest optymistą, który nie wyobraża sobie życia bez sportu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3efe1ce6236af103abbd1d1ab077e4fb",["N"]],"52333325":["Ostatnie dni lata to dobry czas na kiszenie ogórków. Gospodyni ugotuje zupę właśnie z ogórków małosolnych. Z kolei danie główne będzie wspomnieniem greckich wakacji. Ewa przyrządzi sakiewki z karkówką wieprzową i warzywami. Potrawa pochodzi właśnie z Grecji, wedle oryginalnej receptury robiona jest na bazie jagnięciny, a nazywa się \"kleftiko\". Deser będzie typowo polski - Ewa upiecze placek z rabarbarem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d905737e3dc559143ae15f3511b53e37",["N"]],"52333326":["Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Nie stać jej na remont. A w ich mieszkaniu brak jest łazienki i bieżącej wody. Sedes stoi przy drzwiach wejściowych, a wanna w kuchni. Poza tym i mama, i nastolatek potrzebują osobnego kąta. Ekipa programu przystępuje do pracy, by zapewnić im godne warunki i przywrócić radość życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/07205edf383fd3f17c36413053405780",[]],"52333327":["Ewa Wachowicz ugotuje zupę borówkową. Przyrządzi też makaron z indykiem, kurkami i domowym sosem pesto oraz upiecze ciasteczka w kształcie lizaków. Innymi słowy, bohaterem odcinka jest menu dla dzieci, które powinno zasmakować również dorosłym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/55968150298e7bae87a598499f37718d",["N"]],"52333328":["W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami - Kasią i Natalią. Sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Prace postępowały niespiesznie. Pewnego dnia rodzinę spotkała tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg. Po wielu złamaniach nie bardzo może poruszać się o kulach, więc pomieszczenia wymagają dostosowania do potrzeb osoby na wózku. Wszystkie pieniądze, jakie zarabia pan Paweł, odkładane są na kosztowną protezę. Ta potrzeba odsunęła na dalszy plan wszelkie myśli o remoncie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ebd1bbb4124310b4ab3efacf692a6d4",[]]}