{"51138596":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51138597":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"51138598":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51138601":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51138602":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51138603":["Prow.: Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz w rozmowach z przedstawicielami świata gier: scenarzystami, reżyserami i projektantami poziomów. Zaproszeni do studia goście wyjaśniają kulisy swojej pracy oraz odkrywają kulisy powstawania różnych produkcji.","","",[]],"51138605":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51138606":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"51138607":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"51138608":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51138609":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51138610":["W nocy zostają skradzione pieniądze z niewielkiej hurtowni części do samochodów. Podejrzenie pada najpierw na pracowników, ale wkrótce krąg podejrzanych się rozszerza. Tymczasem policjanci zajmują się również sprawą mężczyzny, któremu ktoś wyciął jądro. Okazuje się, że ofiara jest miejscowym pijaczkiem i ma wielu wrogów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",[]],"51138611":["Na komendę trafia szesnastoletnia Agnieszka. Jest w szoku, nie chce rozmawiać z policjantami, a ślady na jej ciele wskazują, że była bita i wiązana. Okazuje się, że to jedna z dwóch zaginionych cztery lata wcześniej uczennic. Mężczyzna w średnim wieku zgłasza, że został oszukany przez dilera eksperymentalnych leków na potencję. Cudowny preparat nie zadziałał, a on skompromitował się w sypialni. Policjanci próbują złapać na gorącym uczynku wyjątkowo sprytnego dilera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"51138443":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51138444":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51138445":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Marek Kacprzak, Bartosz Kurek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898453.jpg","",[]],"51138446":["Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem \"rumaków\". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835387.jpg","",[]],"51138447":["Reż.: Rob Letterman, Conrad Vernon.
Kalifornia. Susan jest zwyczajną dziewczyną. W dniu ślubu jednak jej życie zmienia się nieodwracalnie. W pannę młodą uderza meteoryt. W konsekwencji Susan zaczyna błyskawicznie rosnąć, budząc panikę wśród weselnych gości. W końcu osiąga ona niewiarygodny wzrost ponad piętnastu metrów. Na dodatek okazuje się, że zyskała olbrzymią siłę. Dziewczyna zostaje przewieziona przez wojsko do specjalnego rządowego ośrodka, strefy 51. Spotyka tam równie dziwne postaci jak ona. Na początku obawia się potworów. Wkrótce jednak udaje się jej z nimi zaprzyjaźnić. Żadnemu z nich nigdy nie udało się wydostać z zamkniętego terenu. Tymczasem Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych. Do walki z kosmitami bezradne władze kierują grupę dziwolągów, wśród których jest Susan. Tylko oni mogą stawić czoło nieznanemu przeciwnikowi. Wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks obraz został nagrodzony Saturnem w kategorii najlepszy film animowany. Humor, nawiązania do hitów kinowych i doskonała realizacja tworzą wyborną rozrywkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898985.jpg","",[]],"51138448":["Reż.: Stephen Herek.
Londyn. Amerykanin Roger (Jeff Daniels), twórca gier komputerowych, jest właścicielem dalmatyńczyka o imieniu Pongo. Podczas spaceru ze swoim pupilem poznaje uroczą projektantkę mody Anitę (Joely Richardson), której suczka Perdy jest tej samej rasy, co jego czworonóg. Zarówno zwierzęta, jak i ich właściciele bardzo przypadają sobie do gustu. Wkrótce Roger i Anita pobierają się. Sytuacja jednak komplikuje się, kiedy na świat przychodzi piętnaścioro szczeniąt Ponga i Perdy. Okrutna Cruella De Vil (Glenn Close) - właścicielka domu mody, w którym pracuje Anita - marzy bowiem o najnowszej kolekcji ubrań zrobionych z futra psów tej rasy. Wysyła swoich zaufanych ludzi, opryszków Jaspera (Hugh Laurie) i Horace'a (Mark Williams), by porwali wszystkie szczenięta dalmatyńczyków, jakie uda im się znaleźć, także potomstwo psów Anity i Rogera. Wkrótce psiaki dołączają do 84 innych małych dalmatyńczyków uwięzionych w upiornej willi Cruelli. Na ratunek im ruszają zdesperowani rodzice, Pongo i Perdy. Fabularna wersja jednej z najbardziej znanych kreskówek z wytwórni Walta Disneya. Za rolę diabolicznej właścicielki domu mody Cruelli De Vil Glenn Close otrzymała nominację do Złotego Globu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898988.jpg","",[]],"51138449":["Reż.: Jared Bush, Byron Howard, Rich Moore.
Do Zwierzogrodu - metropolii, w której mieszkają wyłącznie zwierzęta - przybywa ambitna Judy Hopps. Od małego marzy o zostaniu oficerem policji. Jest pierwszym roślinożercą w mieście zatrudnionym jako stróż prawa. Komendant Bogo oddelegowuje nową podwładną do sprawdzania parkometrów, ponieważ nie wierzy, że królik może wykonywać bardziej odpowiedzialne zadania. Już na początku służby Judy zostaje oszukana przez lisy, Nicka Bajera i Finnicka. Następnego dnia jest świadkiem kradzieży. Rusza w pościg za przestępcą, ale zamiast spodziewanej pochwały dostaje od Bogo reprymendę. Na komendzie zjawia się pani Wydralska, która pyta o postępy w sprawie zaginięcia męża. Kiedy okazuje się, że policja nie ma żadnych tropów, Hopps próbuje przekonać przełożonego, by powierzył jej to śledztwo. Komendant zgadza się i daje funkcjonariuszce 48 godzin. Jeśli nie znajdzie Wydralskiego, zrezygnuje z posady. W rozwiązaniu zagadki pomaga jej Nick, którego królik szantażem zmusza do współpracy. Początkowo przebiegły zwierzak próbuje zniechęcić tymczasową partnerkę, jednak z czasem sam angażuje się w tajemniczą sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898455.jpg","",[]],"51138450":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dwunasta edycja programu, w którym znane osoby wcielają się w gwiazdy muzyki. Niesamowitym metamorfozom na scenie poddadzą się: aktorki Emilia Komarnicka-Klynstra, Katarzyna Ptasińska, Ewelina Ruckgaber, ich kolega po fachu Robert Koszucki, piosenkarze Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Jeremi Sikorski oraz youtuber Adam Strycharczuk. Ich występy będą oceniać jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, które przeznaczy na wybrany cel charytatywny. Show po raz kolejny prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881901.jpg","",[]],"51138451":["W podwarszawskim Hipolitowie mieszka pani Beata i jej trzy wnuczki. Babcia od sześciu lat jest dla dziewcząt rodziną zastępczą. Ich matka przyjmowała narkotyki i zostawiała dzieci bez opieki. Pani Beata dzięki ciężkiej pracy stworzyła dziewczynkom bezpieczny dom. Budynek jest jednak w tragicznym stanie. Jedynym źródłem ciepła jest stojąca w pokoju kobiety koza. Piec dymi, komin się zapycha, a pani Beata samodzielnie musi czyścić oblodzony dach. Pomieszczenia są zagrzybione, a mała łazienka nie ma nawet drzwi. Ekipa Wiesława Nowobilskiego realizuje projekt architekta Maćka Pertkiewicza. W tym czasie Kasia Dowbor zabiera dziewczyny na fantastyczne wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880967.jpg","",[]],"51138452":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51138453":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"51138454":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"51138455":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835434.jpg","",[]],"51138456":["Powróci wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin, postacie stworzone przez Kabaret Smile. W innych skeczach odwiedzimy szpital, przyjrzymy się mężczyźnie w kuchni oraz życiu ulicy, porównamy, jak bardzo odmiennie dorośli i dzieci postrzegają rzeczywistość. Satyrycy pokażą przerysowanych bohaterów w uniwersalnych sytuacjach. Czekają nas salwy śmiechu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877325.jpg","",[]],"51138457":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898996.jpg","",["N"]],"51138458":["W Darknecie pojawia się zlecenie zabójstwa młodej pani genetyk - Zofii Sokołowskiej. Śledczy, chcąc zapobiec tragedii, pozorują zabójstwo dziewczyny. Trwa dochodzenie, kto i z jakiego powodu zlecił morderstwo. W toku śledztwa pojawia się kilka tropów, a wszystkie one mają związek z genetyką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898982.jpg","",[]],"51138459":["Reż.: Dennis Dugan.
Los Angeles. Policjant Hank Rafferty (Steve Zahn) zostaje oskarżony o pobicie swojego czarnoskórego kolegi, Earla Montgomery'ego (Martin Lawrence). Po tym incydencie zarówno on, jak i zaatakowany przez niego funkcjonariusz tracą pracę. Obaj mężczyźni wkrótce znajdują zatrudnienie w prywatnej agencji ochrony i zostają partnerami. Ich współpraca nie układa się jednak najlepiej, ponieważ Hank i Earl nie cierpią się nawzajem. Tymczasem wpadają na trop wielkiego przemytu, którego organizatorem jest groźny gangster Nash (Eric Roberts). Partnerzy muszą przełamać niechęć i zacząć zgodnie współpracować, jeśli chcą pokrzyżować plany przestępcy... Atutem filmu jest świetny komediowy duet Martina Lawrence'a i Steve'a Zahna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863221.jpg","",["N"]],"51138460":["Reż.: James Mangold.
Rok 2029. Od dwudziestu pięciu lat na świat nie przyszedł żaden mutant. Obecnie populacja ludzi z genem X liczy zaledwie kilku osobników. Logan traci swoją moc regeneracji i długowieczności wskutek zatrucia adamantium. Zaczyna się starzeć. Zmęczony życiem pracuje jako kierowca limuzyny w El Paso w Teksasie. Nie stroni też od alkoholu. Wraz z albinosem Calibanem poświęca się opiece nad przyjacielem, schorowanym profesorem Charlesem Xavierem. 90-letni, cierpiący na demencję naukowiec mieszka w opuszczonej hucie w północnym Meksyku. Logan niechętnie podejmuje się eskortowania Gabrieli Lopez, byłej pracowniczki korporacji biotechnologicznej, oraz jedenastoletniej Laury do Edenu, schronienia w Dakocie Północnej. Ich kryjówka zostaje zaatakowana przez zabójcę Donalda Pierce'a i jego towarzyszy szukających dziewczynki. Okazuje się ona mutantką. Wraz z grupą innych dzieci została stworzona przez naukowców z Transigenu. Teraz ma zginąć. Z czasem Logan odkrywa, że ma z nią więcej wspólnego, niż mógł początkowo przypuszczać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898983.jpg","",[]],"51138855":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"51138856":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"51138857":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"51138858":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","","",["N"]],"51138859":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","","",["N"]],"51138860":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",["N"]],"51138861":["Reż.: Jay Russell.
Szkocja, czasy drugiej wojny światowej. Angus MacMorrow (Alex Etel) jest dwunastoletnim chłopcem, któremu często doskwiera samotność. Jednak pewnego dnia jego życie całkowicie się odmienia. Na brzegu jeziora Loch Ness znajduje on bowiem ogromne, tajemnicze jajo. Wkrótce wykluwa się z niego niezwykłe stworzenie. Okazuje się, że jest to znany jedynie z legend koń wodny. Przejęty Angus postanawia nadać mu imię Crusoe. Chłopiec nie chce, żeby jego mama - Anne (Emily Watson) - dowiedziała się o istnieniu mitycznego zwierzęcia. Wkrótce jednak okazuje się, że zachowanie tajemnicy będzie wyjątkowo trudne, gdyż nowy przyjaciel Angusa niewiarygodnie szybko rośnie i nie da się już go tak łatwo ukrywać. Pewnego dnia chłopiec razem ze swoimi przyjaciółmi postanawia podarować koniowi wodnemu wolność. Chce wypuścić go na wodach Loch Ness. Decyzja ta ma niezwykłe konsekwencje. Dobre kino familijne. Jego wyjątkowy urok docenią szczególnie miłośnicy urzekających, bajkowych krajobrazów Szkocji. Twórców filmu zainspirowała stara szkocka legenda. Scenariusz powstał na podstawie powieści Dicka King-Smitha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835433.jpg","",["N"]],"51138862":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"51138863":["W tym odcinku publiczność pozna historię Jarosława Kailinga. Jarosław porusza się na wózku, odkąd w sposób tragiczny skończył się dla niego jeden ze skoków spadochronowych. Od tamtego czasu nie uprawia już spadochroniarstwa, ale swoją energię ulokował w wioślarstwie. Dostał się do kadry narodowej. Drugim bohaterem odcinka jest Piotr Szałajko, którego niepełnosprawność również wynikła z wypadku. Po tym wydarzeniu trochę się zaniedbał, lecz w końcu postanowił zrobić coś ze swoim życiem i zaczął ćwiczyć na siłowni. Obecnie odnosi sukcesy w kulturystyce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de4f3b3e241bfbc1e16614907ad96c1b",["AD"]],"51138864":["Grasujący w obskurnym motelu w miejscowości Ściekwoda na Florydzie psychopatyczny morderca o pseudonimie Siekiera znów atakuje. Ginie małżeństwo, które zatrzymało się tam na noc. Tymczasem rodzina Bundych planuje wakacje - postanawiają spędzić je nie na Hawajach i bez oglądania telewizji. Al, szukając najtańszej oferty, decyduje, że pojadą właśnie do Ściekwody.","","",[]],"51138865":["Do pokoju rodziny Bundych, która zatrzymała się w motelu w Ściekwodzie, wdziera się napastnik z siekierą. Alowi i jego rodzinie udaje się uciec. Rano jednak czeka ich kolejna niemiła niespodzianka - miejscowy szeryf i jego podwładni nie kwapią się, by pomóc przerażonym turystom. Opowiadają im mrożącą krew w żyłach historię seryjnego mordercy, który od pięciu lat grasuje w motelu. Nie mają jednak zamiaru interweniować. Rodzina Bundych postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce. Wkrótce zabójca porywa Peggy.","","",[]],"51138866":["Al planuje spędzić miły wieczór - kupił piwo i czeka na mecz swojej ulubionej drużyny bejsbolowej. Peggy i dzieci zamierzają spędzić noc poza domem, Bundy postanawia więc cieszyć się spokojem. Wkrótce jednak miły nastrój pryska - rodzina niespodziewanie wraca, do tego z wizytą przychodzą Marcy i Steve, a mecz zostaje odwołany z powodu ulewnego deszczu. Do tego sąsiad chwali się swoim wielkim sukcesem - awansował na kierownika banku i dostał sporą podwyżkę.","","",[]],"51138867":["Po powrocie z pracy Al znajduje w domu rekordowo wysoki rachunek telefoniczny. Jego zły nastrój pogłębia się, gdy odkrywa, że nowa latarnia uliczna świeci wprost w okno jego sypialni. Zirytowany Bundy postanawia dowiedzieć się przede wszystkim, kto prowadzi kosztowne rozmowy telefoniczne. Wie, że Peggy nieustannie dzwoni do swojej matki, nie może jednak ustalić, kto odpowiada za drogie połączenia z Kanadą. Rozpoczyna poszukiwania winnego...","","",["N"]],"51138868":["Browary Hils
Ferdek postanawia pomóc zrozpaczonej córce, którą porzucił Łysy. Pisze list do Mariolki w imieniu przystojnego ale fikcyjnego chłopaka ze zdjęcia w gazecie. Zadowolenie Mariolki i jej koleżanek sprawiają, że Ferdek wpada na pomysł otworzenia biura narzeczonych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894871.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4162",["N"]],"51138869":["Pała, czyli dwója
U Paździochów zatrzymuje się bogata kuzynka, która przyjechała zdawać egzaminy wstępne na studia. Za namową Ferdka dziewczyna udziela korepetycji Waldkowi, by mógł on kontynuować naukę w szkole.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894871.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4156",["N"]],"51138870":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51138871":["Zmiana czasu
W kraju następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Ferdynand Kiepski nie ma zamiaru respektować tego rozporządzenia. Uważa, że jest ono idiotyczne i przysparza ludziom wielu niepotrzebnych kłopotów. Według niego człowiek powinien żyć w zgodzie z rytmem natury i czterech pór roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3db322247cfb060ca8fc8542cdd7cc6d",["N"]],"51138872":["Reż.: Stanisław Bareja.
Komedia satyryczna ukazująca absurdy życia w PRL-u lat 70. Dyrektor Krzakoski (Krzysztof Kowalewski) jedzie służbowo do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię (Ewa Ziętek), z którą spędza upojną noc, czego efektem okazuje się ciąża. Kiedy Krzakoski dowiaduje się, że dziewczyna jest córką ważnego prominenta, postanawia rozwieść się z żoną Anną (Ewa Wiśniewska) i poślubić Danusię. Małżeństwo z córką tak ważnej osobistości pozwoliłoby mu utrzymać stanowisko w podupadającym przedsiębiorstwie. Musi jednak najpierw pozbyć się żony. Chce jej udowodnić zdradę. Swojemu zastępcy Dudale (Stanisław Tym) zleca znalezienie w firmie kandydata na uwodziciela małżonki. Jednak pracownicy są mało atrakcyjni. Krzakoski powierza więc dawnemu koledze, fotografowi Romanowi Ferde (Bronisław Pawlik), wykonanie kompromitujących ją zdjęć. Wszystkie zabiegi Krzakoskiego spełzają jednak na niczym, a na całym zamieszaniu najbardziej korzysta jego zastępca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835458.jpg","",["N"]],"51138873":["Reż.: Sydney Pollack.
Mitch McDeere (Tom Cruise), ambitny absolwent Harvardu, otrzymuje interesującą propozycję pracy w prestiżowej kancelarii. Przenosi się wraz z żoną Abby (Jeanne Tripplehorn) do Memphis z nadzieją, że dzięki nowej posadzie rozpocznie serię zawodowych sukcesów. W firmie opiekę nad niedoświadczonym jeszcze Mitchem przejmuje Avery Tolar (Gene Hackman). McDeere całkowicie oddaje się nowemu zajęciu. Powoli dostrzega jednak pewne niejasności, a w końcu odkrywa powiązania firmy z mafią. Tymczasem na Kajmanach w niewyjaśnionych okolicznościach giną dwaj pracownicy kancelarii. FBI prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Aby zdobyć dowody, agent Wayne Tarrance (Ed Harris) zwraca się do Mitcha z propozycją współpracy. Mitch musi teraz dokonać trudnego wyboru. Jeżeli będzie milczeć - czeka go więzienie, jeżeli zdradzi - wyda na siebie wyrok śmierci. McDeere obmyśla więc plan przechytrzenia gangsterów. Prawdziwie gwiazdorska obsada i świetny scenariusz napisany na podstawie bestselerowej powieści Johna Grishama sprawiły, że obraz sprzedał się znakomicie. W USA zarobił 158,3 miliona dolarów i stał się 4. tytułem roku. Film wyreżyserował sam Sydney Pollack, twórca takich filmów, jak \"Czyż nie dobija się koni?\", \"Trzy dni Kondora\" i \"Pożegnanie z Afryką\".","","",["N"]],"51138874":["Reż.: Ivan Reitman.
Na pustynię w Arizonie spada meteoryt. Okazuje się, że na jego powierzchni znajdują się nieznane organizmy. Zaintrygowani naukowcy z miejscowego uniwersytetu natychmiast rozpoczynają badania. Odkrywają, że znajdują się na nim jednokomórkowe organizmy, które niezwykle szybko ewoluują. Początkowo eksperymentom przewodzi doktor Ira Kane, który kiedyś pracował dla rządu. Wspiera go geolog Harry Block. Wkrótce jednak o przybyszach z kosmosu dowiaduje się wojsko. Armia postanawia przejąć kontrolę nad eksperymentami. Na czele grupy ekspertów stoi doktor Allison Reed. Wkrótce wychodzi na jaw, że obcy nie mają pokojowych zamiarów. Dodatkowe zagrożenie stanowi fakt, że przybysze z kosmosu rozmnażają się w zastraszająco szybkim tempie i w zadziwiająco sprawny sposób potrafią adaptować się do nowych warunków. W stosunkowo krótkim czasie zaczynają zagrażać całej Ameryce. Jedynymi osobami, które mogą powstrzymać inwazję kosmitów, są niedoceniani pracownicy naukowi. Wojsko prosi ich o pomoc. Kane i jego ludzie rozpoczynają walkę z obcą cywilizacją. W ich rękach znajdują się losy świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835374.jpg","",["N"]],"51138875":["Największe gwiazdy sceny muzycznej zaprezentują znane weselne przeboje. Pierwszego dnia w Mrągowie wybrzmią piosenki, bez których nie może się odbyć żadne przyjęcie. Tego wieczoru wszyscy widzowie będą mieli ochotę poderwać się do tańca, bo wystąpią: Piękni i Młodzi, Mig, After Party, Classic, Ryszard Rynkowski, Masters, Poparzeni Kawą Trzy, Bayer Full, Long & Juniors, Exited, Kordian i Top Girls. Koncert poprowadzą Ela Romanowska i Rafał Maserak. Pomogą im goście specjalni - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski.","","",["N"]],"51138876":["Tematem przewodnim wieczoru są poprawiny. Nad jeziorem Czos wystąpią takie gwiazdy, jak: Sławomir, Michał Wiśniewski, Stachursky, Francesco Napoli, Defis, Andrzej Rybiński, Mario Bischin, Andrzej Rosiewicz czy Papa D. Show po raz kolejny poprowadzą Ela Romanowska i Rafał Maserak, którzy wcielą się w parę małżonków. Pomogą im goście weselni - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski.","","",["N"]],"51138877":["Jarosław Podgórski, nauczyciel fizyki w jednym z warszawskich liceów, został oskarżany przez uczennicę o romans. Mężczyzna prosi Malanowskiego o pomoc, ponieważ nieletnia Sandra Matejczyk twierdzi, że jest z nim w ciąży. Rodzice uczniów domagają się usunięcia go ze szkoły. Na niekorzyść nauczyciela przemawia fakt, że jego małżonka jest zarazem jego byłą uczennicą. Kariera i małżeństwo Jarosława wiszą na włosku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed762cc59937e26ffc2ff8eba10ccf76",["N"]],"51138878":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"51138879":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"51138461":["Niebezpieczna chciwość/Wymuszone małżeństwo
Pierwsza historia. Agent nieruchomości ma kłopoty finansowe. Wplątuje się w nieuczciwy interes, by spłacić długi. Kiedy jednak sprzedaż nie dochodzi do skutku, mężczyzna zaczyna obawiać się o swoje życie. Druga historia. Łukasz martwi się o swojego syna, który zmienia kobiety jak rękawiczki. Ojciec obmyśla więc intrygę, by zmusić Mateusza do założenia rodziny. Syn obiecuje mu, że się niebawem ustatkuje. Prosi koleżankę, żeby udawała jego narzeczoną. Senior rodu jest zachwycony. Wkrótce potem zaczyna się jednak niepokoić, gdy dziewczyna przestaje przychodzić. Ojciec postanawia zorganizować młodym ślub, nie pytając ich o zdanie. Tymczasem między bratem Mateusza, Emilem, a jego domniemaną narzeczoną rodzi się prawdziwe uczucie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00dbb2a2aa00f51a57b7212458d9a286",["N"]],"51138462":["16-letni nieśmiały Adrian poznaje przez internet Paulinę, równie samotną jak on. Chłopak zaprasza ją na szkolne walentynki. Niestety, okazuje się, że dziewczyna nie istnieje. Koledzy z klasy postanowili zrobić Adrianowi głupi żart. Kiedy nastolatek poznaje prawdę, wpada w szał i uderza jednego z winnych. Ten trafia do szpitala. Julia dowiaduje się, że według jej chłopaka ma za wąskie usta. Dziewczyna postanawia je powiększyć. Do tego celu kupuje przez internet kwas hialuronowy. Domowy zabieg się udaje, ale wkrótce Julia traci przytomność.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5dc66e43f4e705f4cb4795b0a22b4f20",["N"]],"51138463":["Będąca w zaawansowanej ciąży Monika zostaje sama przy kasie na stacji benzynowej. Tego dnia wkraczają tam dwaj zamaskowani bandyci z bronią i żądają wydania pieniędzy. Kobiecie udaje się uciec na zaplecze i zadzwonić pod 112. Pracownik korporacji Mariusz jest napastowany przez swoją szefową. Boi się jej jednak sprzeciwić. Kiedy pewnego razu musi zostać dłużej w pracy, przełożona wykorzystuje to, odurza go narkotykami i próbuje uwieść.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e1467bade6cd4ca93ff74991a2c2583",["N"]],"51138464":["Que sera, sera...
Helena i Adam próbują przeciwstawić się dilerowi, wtem pada strzał. Maria nadal myśli o Piotrze. W końcu spędza z Nowackim namiętną noc. Doktor Kowalczyk w rozmowie z Tomem przyznaje się do tego, że miał romans z jego żoną. Przypuszcza, iż może być ojcem jej dziecka. Meyers wpada w szał i udaje się do Agnieszki po wyjaśnienia. Do Weroniki z kolei przychodzi Julia, żona Siedleckiego. Doktor Zych nadal zajmuje się sprawą Kuby. By mu pomóc, kontaktuje się z jego ciotką, Ireną. W tym samym czasie trwają intensywne przygotowania do ślubu Ewy i Szarka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5446db382e3fbc5344cbda2ec70f42ba",["N"]],"51138465":["Mocne uderzenie
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/529a84b922353bacd06b101fb5707736",["N"]],"51138466":["Wysokie obcasy
Jolasia żąda od Waldka, żeby kupił jej nowe buty. Waldemar oświadcza jej, że w tym momencie nie stać go na taki wydatek, więc Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony mężczyzna ucieka z domu i błąka się po parku. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu napotkany tam Kazimierz Badura.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc50df613606dd80f73bdcde1b31f844",["N"]],"51138467":["Wściekłe zwierzę
Ordynator po rozmowie z Alicją postanawia przekształcić szpital w klinikę weterynaryjną. Lekarze są zachwyceni, gdyż spodziewają się sporych podwyżek. Zachęceni zmianami wybierają sobie dodatkowe specjalizacje. Doktor Kraśnik staje się ekspertem od drobiu, a salowy Basen od motyli. Tymczasem Wiktoryna coraz lepiej radzi sobie w roli asystentki profesora Dobermana. Kobieta ma niezwykły dar wyczuwania ludzkiej aury, który przydaje się przy wykrywaniu kłamstwa. Jej umiejętność przydaje się przy stawianiu diagnozy, ale doktor Basen nie jest z tego powodu zadowolony. Jego żona martwi się nocnymi wypadami męża. Jest przekonana, że ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1888177.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8f27ef3be6fa2a509fe1a3a2f2b715b5",[]],"51138468":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/32301d94742f5686789ff4475c66ee7f",["N"]],"51138469":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/57511065dbb0a8037c85f61fd60c7274",["N"]],"51138470":["Fatalne przebudzenie
Tomek budzi się w obcym mieszkaniu z nieznajomą młodą kobietą. Nagle zjawiają się tam dziennikarze i policja, a detektyw zostaje oskarżony o gwałt. Okazuje się, że w jego krwi wykryto dużą dawkę środka usypiającego, co tłumaczy, dlaczego nie pamięta, co się z nim działo poprzedniego wieczora. Wszystko wskazuje na to, że ktoś chce skompromitować Malanowskiego i jego detektywów. Tomek podejrzewa znajomego sprzed lat, który niedawno bezskutecznie starał się o pracę w charakterze detektywa. Wkrótce ktoś podkłada bombę pod samochodem detektywów...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835463.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e5d0f8627f60e8f0dc603887c9b1cc2",[]],"51138471":["Córka w ciąży
Do Malanowskiego przychodzi Karolina Kurzyca. Trafiła przypadkiem na pamiętnik córki, w którym znalazła informację, że nastoletnia Judyta jest w drugim miesiącu ciąży. Dziewczyna nie chce zdradzić, kto jest ojcem dziecka. Od dawna nie ma żadnego chłopaka. Klientka już od dłuższego czasu obserwuje niepokojącą zmianę w zachowaniu dziewczyny. Dawniej Judyta rozmawiała z nią o wszystkim, teraz jej unika. Detektywi nie odstępują nastolatki na krok. Zachodzi obawa, że będzie chciała nielegalnie usunąć ciążę, co może zrodzić dodatkowe komplikacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835463.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf8159beaf422ae2a45ca884f5ba8308",[]],"51138472":["Cukier
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że do ponad 80% produktów dostępnych na polskim rynku dodaje się biały cukier. W tym odcinku Ania wytłumaczy, jak rozpoznać cukier na etykiecie oraz jaką ilość tego składnika może bezpiecznie przyswoić ludzki organizm. Z dietetyczką porozmawia o alternatywach: słodzikach oraz brązowym cukrze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e265785dfed99f9bb2f093008c2ec906",["N"]],"51138473":["W poszukiwaniu kulinarnych inspiracji Ewa Wachowicz zawędruje do malowniczej gminy Sękowa w Beskidzie Niskim. Przed laty tereny te zamieszkane były przez Łemków. Prowadząca sięgnie po ich tradycyjne receptury. Zacznie od wyjątkowo smacznej zupy o nazwie ciurka, gotowanej na wywarze wołowym, a zagęszczonej twarogiem i śmietaną. Na danie główne poda gicz cielęcą, pieczoną w warzywach i podpiwku. Natomiast na deser będą pampuszki z nadzieniem serowym, śmietaną i borówkami w cukrze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/66ead0a8ff1bd785e1bd53f3ceab2092",["N"]],"51138474":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/97c7dbe50f5cbd4ab0fca62e02ac2705",[]],"51138475":["W tym odcinku Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków ocenią stylizacje m.in. Maffashion, Olgi Frycz, Natalii Klimas i Julii Wieniawy. Widzowie przekonają się kogo prowadzący pochwalą, a kto zostanie skrytykowany. Styliści wybiorą też najlepszą i najgorszą stylizację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc3966543fb40af5ae91a74a723c53b9",["N"]],"51138476":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1bdcdb067c7fb3e3accf7d416a739d2e",[]],"51138477":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1bdcdb067c7fb3e3accf7d416a739d2e",[]],"51138478":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"51138479":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba, Filip i Maciek prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d28e7a1a9e2a70f187b16ad41cd959fb",["N"]],"51138480":["Ewa Wachowicz jedzie w Beskidy. Zabiera ze sobą rower, aby zadbać o formę. W tym odcinku przygotuje orzechowy krem z dodatkiem batatów oraz podudzia kurczaka na ryżu i warzywach. Na deser natomiast upiecze ciasteczka kokosowe z nasionami chia i żurawiną.","","",["N"]],"51138481":["Inga martwi się, że zbyt mało czasu poświęca córce. Andrzej uważa, że powinna porozmawiać z Hanią. Zuza wyznaje Jaśkowi, że pod jego nieobecność pozwoliła Igorowi nocować w ich domu. Jasiek wpada w szał. Niespodziewanie wraca z Gdańska i wyrzuca brata z domu. Tymczasem w banku, w którym pracują Zuza i Dagmar, panuje podejrzane zamieszanie. Nikt nie wie, co jest jego przyczyną. Wiktor zaczyna wydzielać Patrycji pieniądze. Kobieta jest zażenowana, gdy w sklepie nie może zapłacić za zakupy. Postanawia się odegrać na mężu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4bb9417650d30f12da2098327a76d18",["N"]],"51138482":["Jest mroźny, zimowy dzień. Wojtek wraca z treningu sportowego. Podróż się wydłuża, ponieważ zepsuł się tramwaj. W końcu chłopak dociera przemarznięty do domu. Idzie do łazienki wziąć kąpiel. Długo nie wraca, więc zaniepokojeni rodzice próbują nawiązać z nim kontakt. Bezskutecznie. Otwierają zamek od zewnątrz i widzą nieprzytomnego syna leżącego w wannie. Ela i Bogdan, starsze małżeństwo, przeprowadzili się na wieś do małego domku pod lasem. Pewnego dnia Elę zaniepokoiły dziwne odgłosy dochodzace z piwnicy. Kobieta dzwoni pod 112. Tymczasem Bogdan znajduje w piwnicy młodą dziewczynę, Alicję - jest przerażona i ma podarte ubranie. Wygląda na to, ze przed kimś uciekła. Wkrótce zjawia się jej rozjuszony chłopak, Robert.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fca4df14a7ecb21ea1a258651b34351",["N"]],"51138483":["Wazon śledzi niedźwiedzie w dolinie Sanu. Wiking lubi się przebierać w zbroje rycerzy, aby poznawać ludzi. Krzysztof Bross wylądował w Bieszczadach cztery dni po wprowadzeniu stanu wojennego. Józek zbiera owoce w sadach po Bojkach wysiedlonych w trakcie akcji \"Wisła\". Pustelnik Edward wywarł wpływ na wybory życiowe Gniewka.","","",["N"]],"51138484":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"51138485":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","","",[]],"51138486":["Francja elegancja
Gospodarzami kolejnego odcinka, zatytułowanego \"Francja elegancja\", będą Artur Andrus i Grupa MoCarta. Skecze i monologi inspirowane m.in. modą zaprezentują: Smile, Jurki, Zbigniew Zamachowski, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów. Na scenie pojawią się także tancerze - Anna Głogowska i Rafał Maserak. Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Michał Szpak.","","",["N"]],"51138487":["Do szpitala trafia nastolatka znaleziona za kierownicą rozbitego auta. Po kilku godzinach okazuje się, że w samochodzie znajdował się jeszcze młody chłopak. Oboje zostali uratowani w ostatniej chwili. Teraz muszą zmierzyć się nie tylko ze zdrowotnymi, ale i prawnymi konsekwencjami wypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7c92fa4caa97ee2de97590dacd77c26",[]],"51138488":["Kilka lat temu życie pani Justyny wywróciło się do góry nogami. Zachorowała na nowotwór, a wkrótce potem rozstała się z mężem. Kobieta musiała pogodzić walkę z chorobą z wychowaniem córek, 12-letniej Wiktorii i 10-letniej Amelii. Niewielkie mieszkanie w bloku, które kupiła pani Justyna, nie nadawało się do zamieszkania - ze ścian odpadał tynk, instalacja elektryczna była w tragicznym stanie, podobnie jak rury kanalizacyjne i podłogi. Remont przerwała informacja o nawrocie choroby. Obecnie córki pani Justyny zajmują malutki pokoik w mieszkaniu swoich dziadków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/569254a0e460220bb1389129507c07c1",["N"]],"51138489":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6eaccfa2be1f55a0ac6f77666965256a",["N"]],"51138490":["Que sera, sera...
Helena i Adam próbują przeciwstawić się dilerowi, wtem pada strzał. Maria nadal myśli o Piotrze. W końcu spędza z Nowackim namiętną noc. Doktor Kowalczyk w rozmowie z Tomem przyznaje się do tego, że miał romans z jego żoną. Przypuszcza, iż może być ojcem jej dziecka. Meyers wpada w szał i udaje się do Agnieszki po wyjaśnienia. Do Weroniki z kolei przychodzi Julia, żona Siedleckiego. Doktor Zych nadal zajmuje się sprawą Kuby. By mu pomóc, kontaktuje się z jego ciotką, Ireną. W tym samym czasie trwają intensywne przygotowania do ślubu Ewy i Szarka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5446db382e3fbc5344cbda2ec70f42ba",["N"]],"51138491":["Wysocka i Jóźwiak interweniują w sprawie głośniej młodzieżowej imprezy. W mieszkaniu oprócz pijanych uczestników znajdują nieprzytomnego chłopaka. Policjanci udzielają mu pierwszej pomocy i wzywają karetkę. Inni uczestnicy nie chcą jednak wyznać, co zażywał ich kolega. Poszkodowany nastolatek jest w stanie krytycznym. Do Wysockiej dzwoni kolega z innego patrolu. Zatrzymał w galerii handlowej wagarującego Marka. Ola martwi się o syna, który od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. W dodatku kolejny raz ma zniszczone ubranie. Na komendzie pojawia się staruszka. Zgłasza kradzież telefonu. Patrol wyrusza na pocztę, gdzie doszło do zdarzenia. Na monitoringu widać sprawcę, a na opłacanym przez niego mandacie widnieją dane osobowe. Na komendzie pojawia się też Madzia. Z niewiadomych przyczyn okłamuje ona Olę, że Szymon czuje się dobrze w areszcie. Wysocka nie daje się jednak przekonać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f71608a1de1c26d8a1377952d922c25b",["N"]],"51138492":["Jest mroźny, zimowy dzień. Wojtek wraca z treningu sportowego. Podróż się wydłuża, ponieważ zepsuł się tramwaj. W końcu chłopak dociera przemarznięty do domu. Idzie do łazienki wziąć kąpiel. Długo nie wraca, więc zaniepokojeni rodzice próbują nawiązać z nim kontakt. Bezskutecznie. Otwierają zamek od zewnątrz i widzą nieprzytomnego syna leżącego w wannie. Ela i Bogdan, starsze małżeństwo, przeprowadzili się na wieś do małego domku pod lasem. Pewnego dnia Elę zaniepokoiły dziwne odgłosy dochodzace z piwnicy. Kobieta dzwoni pod 112. Tymczasem Bogdan znajduje w piwnicy młodą dziewczynę, Alicję - jest przerażona i ma podarte ubranie. Wygląda na to, ze przed kimś uciekła. Wkrótce zjawia się jej rozjuszony chłopak, Robert.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fca4df14a7ecb21ea1a258651b34351",["N"]],"51138493":["Józef wspomina przerażającą chwilę na wyrębach, gdy to z rąk wypadała mu pilarka. Robert był świadkiem pojedynków między niedźwiedziami. Krzysztof zbudował nad Zalewem Solińskim indiański skansen. Gniewko podróżował po całym świecie i tu, gdzie się urodził, znalazł swoje miejsce. Marta i Bross mają dobry kontakt z końmi. Czesław jako drwal nie tylko wycina drzewa, ale też dba o zalesianie.","","",["N"]],"51138494":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"51138495":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","","",[]],"51138496":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"51138497":["Polskie rodeo
Gospodarzami odcinka będą Ewa Błachnio, która wystąpi jako Pani Premier i Tomasz Jachimek grający jej sekretarza. Na scenie zaprezentują się: Kabaret Młodych Panów, kabaret Koń Polski, Mariusz Kałamaga, Sławomir Zapała, Szymon Jachimek i grupa Chyba. Prowadzący i ich goście wcielą się w rząd. Będą odbywać próbę generalną przed obchodami nowego polskiego święta: Dnia Westernu i Rodeo, który znalazł się w ulepszonym kalendarzu najważniejszych świąt i państwowych uroczystości.","","",["N"]],"51138498":["Juliusz zaczyna dzień pracy od kłótni z nową funkcjonariuszką. Policjantowi nie podoba się swobodne zachowanie Zatońskiej. Pierwsze wezwanie pochodzi z jednego z wrocławskich liceów. Doszło tam do kradzieży. Został skradziony komputer obsługujący system monitoringu szkolnego. Podejrzenie pada na jednego z kłopotliwych uczniów. Nikt nie podejrzewa, że tym razem winnych należy szukać wśród pedagogów. Tego dnia dochodzi również do włamania do sklepu z biżuterią i napaści na jego właścicielkę. W ujęciu sprawców nieoczekiwanie pomagają... ich żony. Profos szykuje się do kolejnej randki z elegancką Krystyną. Tym razem para wybiera się do teatru. Przygotowując się do wyjścia, Adam odkrywa, że ulubiony garnitur stał się nieco za ciasny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a52ce9dd0ef73518bf9d90e8e60e446",["N"]],"51138499":["Marian ma syna
Pewnego dnia Marian Paździoch dzieli się z Ferdkiem szokującą wiadomością. Okazuje się, że ma syna, o którego istnieniu do tej pory nie wiedział. Twierdzi, że Janusz (Sławomir Szczęśniak) jest owocem jego dawnego, przelotnego romansu z pewną piękną Romką (Edyta Herbuś). Żona mężczyzny jest pełna najgorszych obaw. Szczególnie martwi ją kwestia testamentu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b1c9733ccb9ed56508604d69b0fec90a",["N"]],"51138500":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51138501":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"51138502":["Pani Kasia trzy lata temu uciekła od męża, z którym mieszkała u teściów. Była tam poniżana i bita. Zabrała więc dzieci, Zosię i Stasia, i przeniosła się do starego domu po swoich rodzicach. Budynek jest zimny, ma przegniłe podłogi, Kasia i maluchy śpią w jednym łóżku. Jeden z pokoi zajmuje głuchoniemy brat kobiety. Katarzyna Dowbor podejmuje decyzję o remoncie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849291.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0eda0add3aa0e39529671d0b99585467",[]],"51138503":["Dorota Zielnik martwi się o męża, Adama. Mężczyzna, właściciel biura podróży, przebywa na szkoleniu we Włoszech i od kilku dni nie daje znaku życia. Gdy wraca do domu, żona zaczyna podejrzewać go o zdradę. W jego rzeczach znajduje damską bieliznę a następnie zdjęcia 23-letniej Julii. Zazdrosna o męża, kontaktuje się z dziewczyną. Ta otwarcie przyznaje, że we Włoszech spędziła noc z Adamem. 17-letnia córka Doroty, Monika dziwi się, że matka chce ratować swoje małżeństwo. Kiedy dowiaduje się, że kochanka ojczyma jest w ciąży wypowiada mu wojnę. Dorota zachowuje zimną krew i czeka, aż dziecko przyjdzie na świat, żeby móc przeprowadzić testy na ojcostwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c297df9856fec132d3f997f93de8205",["N"]],"51138504":["Życie szesnastoletniej Justyny zmienia się w piekło, gdy do jej klasy trafia Piotrek. Rozpieszczony, pochodzący z bogatego domu chłopak stara się ośmieszyć ją przed całą klasą i Kubą, na którym jej zależy. Wyśmiewa figurę dziewczyny, która jest nieco okrąglejsza od koleżanek. Na domiar złego Justyna dowiaduje się, że jej rodzice planują rozwód, a obiekt westchnień chodzi z arogancką Olgą. Dziewczyna postanawia uciec od wszystkich problemów i stara się o stypendium w USA. W każdej wolnej chwili uczy się angielskiego i uprawia sport, dzięki czemu odzyskuje pewność siebie. Mimo wszelkich wysiłków dowiaduje się, że jej podanie o stypendium zostało odrzucone. Wygranym okazuje się ktoś bardzo jej bliski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/119eadae8193f5a2ce76f8620d4d3ce6",["N"]],"51138505":["Była żona Patryka, Monika Maćkowiak mieszka z adoptowaną córką, 15-letnią Kamilą. Kobieta ma własny sklep z odzieżą dziecięcą, który przynosi jej zyski i wiele radości. Tymczasem Kamila podejrzewa, że jest w ciąży ze swoim chłopakiem, Robertem, ale boi się powiedzieć o tym mamie. Gdy Monika dowiaduje się o problemie córki i robi jej awanturę. Nastolatka ucieka do swojego ojca adopcyjnego. Niedługo potem Monika poznaje Janusza i idzie z nim do łóżka. Przygoda kończy się ciążą. Mężczyzna, zaradny biznesmen, oświadcza się jej i proponuje, by przepisała na niego swój sklep. On zajmie się robieniem interesów a ona wychowaniem dziecka. Monika podpisuje umowę. Niebawem przekonuje się, że popełniła błąd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10d7b9753a07625e9d08d7b3c4c7e78c",["N"]],"51138506":["Siedem miesięcy temu zmarła matka byłej modelki Sabiny (30 l.) oraz fryzjerki Michaliny (32 l.), która zrzeka się mieszkania po matce na rzecz siostry. Wkrótce Sabina dowiaduje się, że oprócz lokum odziedziczyła również długi. Niestety nie może się zrzec nieruchomości, ponieważ minął już termin. Sabina uświadamia sobie, że siostra z premedytacją oddała jej mieszkanie. Na dodatek Karol, zamożny mąż Sabiny, nie zamierza jej wesprzeć finansowo. Kobieta nie może również sprzedać lokum. Wkrótce mąż milioner ją opuszcza. Sabina po raz pierwszy w życiu idzie do pracy. Odkrywa również, co się stało z kosztownościami matki i znajduje prawdziwą miłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4094bea7e09a83b010f379f39ed57b37",["N"]],"51138507":["10-letnia Oliwia przyjaźni się z Sabiną. Rodzice dziewczynek nie darzą się taką sympatią jak ich dzieci. Tata Oliwii, Tomasz, jest przełożonym taty Sabiny, Roberta, który z zawiści postanawia zniszczyć życie zwierzchnika. Wysyła jego żonie, Karolinie, kompromitujące nagranie. Słychać na nim jak Tomasz uprawia seks z sekretarką. Kobieta jest załamana, ale ze względu na córkę postanawia dać małżonkowi szansę. Gdy przekonuje się, że nadal jest zdradzana, wyrzuca go z domu. Wkrótce sama traci pracę. W dodatku dowiaduje się, że matka Sabiny, Joanna rozpowiada straszne kłamstwa o jej rodzinie. Załamana postanawia zwrócić się po pomoc do adwokata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0dd5bbd8639c5db9ee73c65a397c4b04",["N"]],"51138508":["Inga stara się złapać lepszy kontakt z córką, która zbyt dużo czasu spędza z telefonem w dłoni. Maks umawia się z Ingą na koleżeńską kawę. Chce, by pozostali przyjaciółmi. Paweł uznaje, że nie ma sensu udawać, że nic się nie zmieniło. Mężczyzna nie ma zamiaru ułatwiać domownikom zadania i nieustannie doszukuje się jakichś problemów. Inni zaczynają się buntować. Tymczasem Jasiek dochodzi do wniosku, że trudno jest utrzymać rodzinne więzy na odległość. Ku radości Zuzy postanawia przenieść swoją firmę do Warszawy. Patrycja wraca do domu. Wiktor ostrzega ją, by nie próbowała nastawiać dzieci przeciwko niemu. Patrycja ma dosyć cichej wojny, chce odbudować dobre relacje z mężem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880964.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ffb89d1212d176d07e674104c92e716",["N"]],"51138509":["Kilka lat temu życie pani Justyny wywróciło się do góry nogami. Zachorowała na nowotwór, a wkrótce potem rozstała się z mężem. Kobieta musiała pogodzić walkę z chorobą z wychowaniem córek, 12-letniej Wiktorii i 10-letniej Amelii. Niewielkie mieszkanie w bloku, które kupiła pani Justyna, nie nadawało się do zamieszkania - ze ścian odpadał tynk, instalacja elektryczna była w tragicznym stanie, podobnie jak rury kanalizacyjne i podłogi. Remont przerwała informacja o nawrocie choroby. Obecnie córki pani Justyny zajmują malutki pokoik w mieszkaniu swoich dziadków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880967.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/569254a0e460220bb1389129507c07c1",["N"]],"51138510":["Kręcimy hit!
Dzisiejszy odcinek wypełnią skecze dotyczące filmu. Satyrycy z grupy Paranienormalni przemienią się w producentów, reżyserów, oświetleniowców, charakteryzatorów, scenografów, statystów i aktorów, czyli osoby związane z X muzą. Gośćmi specjalnymi będą Michał Czernecki i Bartłomiej Kasprzykowski. Wystąpią także kabarety: Ani Mru-Mru, Łowcy.B, Zachodni i K2.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1890806.jpg","",["N"]],"51138511":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Niewidoczny prześladowca cz. 1
Do Malanowskiego zgłasza się dziewczyna, która otrzymała przesyłkę z płytą DVD, na której widać, że ktoś ją filmował. Podejrzanymi są właściciel baru, w którym klientka pracuje i częsty bywalec tego lokalu, Arek. Obydwaj panowie próbują bez powodzenia poderwać dziewczynę. W mieszkaniu klientki detektywi znajdują ukrytą kamerę. Okazuje się, że tylko właściciel solarium, gdzie dziewczyna dorabia, miał możliwość zainstalowania kamery w mieszkaniu. Magda udaje się do solarium i znajduje tam ukryte kamery, z pomocą których właściciel podgląda klientki...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5fb4542955b38f3d0f1b97f38ec3102f",[]],"51138512":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Niewidoczny prześladowca cz. 2
Detektywi udowadniają właścicielowi solarium, że zainstalował w mieszkaniu ich klientki ukrytą kamerę. Niestety wychodzą na jaw kolejne niepokojące fakty: ktoś wszedł nocą do mieszkania dziewczyny i sfilmował ją w trakcie snu, a w butelce wina, którą dał jej w prezencie właściciel baru, znajduje się środek nasenny. Sprawa się komplikuje, kiedy detektywi dochodzą do wniosku, że środek mógł dodać do wina także Arek, zakochany w dziewczynie gość baru...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4f0beab67571fd29ed2157a5dbf5ae19",[]],"51138513":["Zabójstwo na kolację
Inwestor giełdowy zostaje zastrzelony w restauracji podczas rodzinnej kolacji. Detektywi są świadkami jego śmierci, ale nie widzieli osoby, która do niego strzelała. Z restauracji udaje się uciec dwóm gangsterom, którzy wymuszali haracz od jej właściciela. Okazuje się, że zastrzelony finansista był cichym udziałowcem restauracji. Detektywi zatrzymują bandytów, ale szybko okazuje się, że to nie oni zastrzelili inwestora. Tymczasem wychodzą na jaw niepokojące fakty dotyczące syna zabitego mężczyzny. Detektywi docierają do świadka, który widział niedawno bójkę między ojcem i synem...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a6c49345a77257fa5489b3124dc2514",[]],"51138514":["W tym odcinku Ewa Wachowicz zdradzi, jak kisić warzywa, m.in. kapustę czy ogórki. Przyrządzi też pierogi z białej kiełbasy oraz brownie z czerwonej fasoli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835369.jpg","",["N"]],"51138515":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51138516":["Reż.: Danny Boyle.
Rok 2057. Ludzie są coraz bardziej zaniepokojeni tym, co dzieje się ze Słońcem. Wydaje się, że gwiazda traci moc, a uzależniona od niej Ziemia zaczyna stopniowo pokrywać się lodem. W stronę Słońca naukowcy wysyłają ekspedycję, której zadaniem jest umieszczenie na jego powierzchni potężnego ładunku jądrowego. Specjaliści przewidują, że taka eksplozja pobudzi aktywność gwiazdy i tym samym uratuje świat przed zagładą. Okazuje się, że podobna misja odbyła się siedem lat wcześniej, ale wówczas nikt z załogi nie zdołał wrócić na Ziemię. Tym razem w przestrzeń kosmiczną wysłanych zostaje osiem osób, którymi dowodzi doświadczony kapitan Kaneda (Hiroyuki Sanada). Na pokład Icarusa II wchodzą m.in. Cassie (Rose Byrne), Capa (Cillian Murphy), Corazon (Michelle Yeoh) i Mace (Chris Evans). Szybko okazuje się, że ktoś dokłada wszelkich starań, by członkom wyprawy nie udało się dotrzeć do celu. Tuż potem jeden z pilotów popełnia fatalny w skutkach błąd i pozbawia załogę zapasów tlenu. W dodatku statek zaczyna odbierać sygnały ostrzegawcze od swojego poprzednika. Film w reżyserii twórcy kultowego dramatu \"Trainspotting\", Danny'ego Boyle'a.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898445.jpg","",["N"]],"51138517":["Reż.: Joel Schumacher.
Prywatny detektyw Tom Welles (Nicolas Cage) otrzymuje zlecenie, które staje się dla niego początkiem koszmaru. Wdowa po wpływowym milionerze, pani Christian (Myra Carter), znalazła w sejfie swojego zmarłego męża taśmę, na której zarejestrowano brutalne morderstwo młodej dziewczyny. Ma nadzieję, że to, co zobaczyła, jest mistyfikacją. Prosi Toma o wyjaśnienie sprawy. W toku śledztwa Welles musi zagłębić się w niebezpieczny półświatek producentów nielegalnej pornografii, co stopniowo burzy jego spokojny i poukładany świat. Jego przewodnikiem zostaje pracownik sex shopu, Max California (Joaquin Phoenix). Rozwiązanie zagadki staje się dla detektywa prawdziwą obsesją, w wyniku której coraz bardziej oddala się od ukochanej żony Amy (Catherine Keener) i córeczki. Pełen napięcia, charakteryzujący się mroczną atmosferą thriller z mocną puentą. Jest to studium psychiki człowieka krok po kroku odkrywającego przerażającą prawdę, z którą nie potrafi sobie poradzić. Nie wie, że jej poznanie może doprowadzić go na skraj obłędu. Mistrzowsko pokazał to Nicolas Cage, znany m.in. z filmów \"Zostawić Las Vegas\" i \"Dzikości serca\". Za \"8 mm\" reżyser Joel Schumacher - twórca takich obrazów jak \"Bez skazy\", \"Batman i Robin\" i \"Klient\" - otrzymał nominację do Złotego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie. Ze względu na ogromną ilość drastycznych i szokujących scen \"8 mm\" może być polecone wyłącznie widzom o mocnych nerwach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898995.jpg","",[]],"51138518":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"51138519":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51138520":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"51138521":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"51138522":["Oratorium Piotra Rubika opowiadające o życiu i dziele Jana Pawła II. Muzyczne impresje na temat kolejnych etapów życia papieża od dzieciństwa aż do śmierci. Przedstawiona zostanie droga Karola Wojtyły do kapłaństwa a także czasy, gdy jako papież wprowadzał Kościół w trzecie tysiąclecie. Słowa do muzyki napisane przez Jacka Cygana podkreślają rolę miłości w życiu i działaniu Jana Pawła II.","","",[]],"51138523":["Drwal Czesiek, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy opowiada o swoich obawach. Malarz Andrzej \"Żmiju\" tropi niedźwiedzie. Grześ \"Śliwa\" uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej \"Solidarności\" i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem. Twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal - Tomek \"Wiśnia\" siłuje się na rękę z Grzesiem \"Śliwą\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"51138524":["Jak się w Polsce produkuje narkotyki
Narkobiznes rządzi się brutalnymi zasadami, lecz przynosi ogromne pieniądze. Widzowie poznają kulisy produkcji i sprzedaży substancji odurzających w Polsce - od największych fabryk amfetaminy, przez plantacje marihuany prowadzone przez Azjatów, aż po domowe uprawy konopi indyjskiej należące do nastolatków. Ekipa filmowa towarzyszyła policjantom podczas niezwykle skomplikowanych działań operacyjnych skierowanych przeciwko producentom narkotyków i dilerom, a więc uderzających w lokalny narkobiznes.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4a27ad6db658519ee15a2128b9145b4",["N"]],"51138525":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51138635":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"51138636":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"51138637":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51138638":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"51138639":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"51138640":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"51138641":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138642":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138643":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138644":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"51138645":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138646":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138647":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138648":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"51138649":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138650":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138651":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138652":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138653":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"51138654":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138655":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138656":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138657":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51138658":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138659":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"51138660":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138661":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51138663":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51138664":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51138665":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"51138666":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"51138667":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138668":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51138669":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51138670":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138671":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51138673":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51138674":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"51138675":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51138676":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51138677":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51138678":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51138679":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"51138680":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51138681":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51138682":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51138683":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51138684":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51138685":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51138686":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51138687":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51138688":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"51138689":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"51138690":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"51138691":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"51138692":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51138693":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51138694":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51138695":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51138696":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"51138697":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51138698":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51138699":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51138700":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51138701":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51138702":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"51138703":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51138704":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51138705":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51138706":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51138707":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51138708":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51138709":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51138710":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"51138711":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51138527":["Poruszające historie osób, które padły ofiarami nieudanych operacji plastycznych. Ludzie ci dążyli do doskonałości, a zostali oszpeceni i okaleczeni. Kamera podgląda pracę chirurgów, którzy próbują pomoc zrozpaczonym pacjentom.","","",[]],"51138528":["Reż.: Judith Pyke.
Sześcioletnie Tatiana i Kristina są jedynymi na świecie bliźniakami syjamskimi, które widzą i czują to samo, co ich druga połowa. Po narodzinach siostry miały tylko 20% szans na przeżycie. Dzisiaj przekraczają kolejne bariery i są przykładem niezwykłej determinacji do życia. Bliźniaczki i ich rodzina podzielą się swoimi marzeniami, nadziejami, przeciwnościami, a także osobistymi zwycięstwami.","","",[]],"51138529":["Zara Hadson cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która powoduje, że wieku 16 lat wygląda, jakby miała 40. Wpływa to na problemy w szkole, dlatego dziewczyna pragnie poprawić swój wygląd. Chorobę tę zdiagnozowano jako lipodystrofię, czyli zanik tkanki tłuszczowej. Na te schorzenie cierpi także jej matka i część rodzeństwa. Zara udaje się do Texasu na spotkanie z dr Gargiem, gdzie wraz z matką przejdzie serię badań, które rozwieją lub potwierdzą podejrzenia doktora odnośnie tej choroby.","","",[]],"51138531":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"51138533":["Prow.: Joanna Horodyńska.
Uczestniczki otrzymują określoną kwotę, którą mają w wyznaczonym czasie wydać na zakupy. Ich zadaniem jest stworzenie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Uczestniczka, która zyska uznanie rywalek i zdobędzie najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. Prowadzi Joanna Horodyńska.","","",[]],"51138534":["W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Rodzina żyje bez łazienki, toalety i kuchni z prawdziwego zdarzenia. Wodę do picia, mycia, prania i gotowania trzeba przywozić z oddalonego o kilka kilometrów źródła. Na domiar złego dach domu pokryty jest eternitem, przecieka, a na ścianach jest grzyb. Pokoje ogrzewają niebezpieczne piece. Rodzina utrzymuje się z pensji, pracującej w sklepie pani Sylwii. Mała Julka marzy o własnym pokoju, łóżku i biurku, jakie mają jej rówieśniczki. Marzenia całej rodziny spełnią się za sprawą Katarzyny Dowbor i doborowej ekipy budowlanej z Maćkiem Pertkiewiczem i Arturem Witkowskim na czele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/118e11e870f3af00dd86b66fb4b5a82d",[]],"51138535":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Prowadzący Krzysztof Ibisz zaprasza do swojego salonu polskich celebrytów, którzy zdobyli ogromną popularność. W atmosferze przyjacielskiego spotkania rozmawia z nimi na temat ich życia prywatnego i kariery zawodowej.","","",[]],"51138536":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",[]],"51138537":["Prow.: Joanna Horodyńska.
Uczestniczki otrzymują określoną kwotę, którą mają w wyznaczonym czasie wydać na zakupy. Ich zadaniem jest stworzenie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Uczestniczka, która zyska uznanie rywalek i zdobędzie najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. Prowadzi Joanna Horodyńska.","","",[]],"51138538":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e76c69d428990c5ff08ea5ec660a8ea7",["N"]],"51138539":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a984239271581084303c318fa9644dd",[]],"51138540":["Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsające historie kobiet, które zawiodły się na relacjach z mężczyznami. Każdy odcinek to dwie opowieści o miłości, oszustwie i bolesnym rozczarowaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3119c072df92831c15185e7613e0f4bd",[]],"51138541":["Przemysław jest właścicielem niedużej firmy budowlanej. Z Magdaleną są małżeństwem od pięciu lat. Mężczyzna zauważył, że w ciągu kilku ostatnich tygodni zachowanie jego żony wyraźnie się zmieniło - kobieta stała się drażliwa, kłótliwa, przemęczona. Magdalena twierdzi, że powodem jej złego samopoczucia są problemy najbliższej przyjaciółki. Przemysław nie wierzy w wyjaśnienia żony. Na dodatek jego znajomy widział Magdalenę na mieście z obcym mężczyzną, kiedy objęci wchodzili do restauracji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857743.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c725604a95612b10da552911d4b215f",["N"]],"51138543":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a646522afeb80df4d112f3537f365305",["AD"]],"51138544":["Andrzej Witkowski uważa, że jego żona nie jest mu wierna. Jako dowód przedstawia ekipie list od kochana, który przypadkowo znalazł w jej torebce. Klient jest przekonany, że partnerka, z zawodu nauczycielka, ma romans z uczniem, któremu udziela korepetycji. Początkowo śledczy nie znajdują dowodów potwierdzających przypuszczenia Andrzeja. Wkrótce jednak okazuje się, że żona Andrzeja faktycznie go zdradza, lecz nie z nastolatkiem, a z sąsiadem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899549.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fc90a3c21216fbeb22aecec783ff1f0",["N"]],"51138545":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"51138546":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"51138548":["W zmaskulinizowanym świecie wydziału policji zajmującego się sprawami kryminalnymi znajdzie się niejedna błyskotliwa i przenikliwa kobieta, która rozwikła niezwykle trudne zagadki zbrodni. Trzecia seria programu podobnie jak poprzednie rejestruje dochodzenia, w których policjantki mogły się wykazać.","","",[]],"51138549":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"51138550":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"51138712":["Wizyta w Południowej Afryce i na Madagaskarze. Po długiej i męczącej ekipa programu wypływa na połów na Ocean Indyjski. Na wyspie Nosy Be Jurek i jego koledzy kwaterują się na katamaranie. Ta szybka jednostka może pokonać kilkaset kilometrów w ciągu kilku dni. Rozpoczyna się łowienie. Pierwsze na wędkach meldują się ławicowe tuńczyki bonito, które staną się przynętą dla większych okazów Po paru godzinach marzenia wędkarzy się spełniają, przychodzi im walczyć z ogromnymi i nieustępliwymi żaglicami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777282033c3815b64d8be5ed0910b4d",[]],"51138713":["Kolejny dzień wędkowania na Oceanie Indyjskim. Jerzy i jego ekipa polują na żarłacza białego. Przed wypłynięciem w morze odwiedzają jedną z wiosek Malgaszów. Następnie, po przygotowaniu sprzętu i przynęt, rozpoczynają obserwację wody. Wypatrują żerujących rekinów. Wreszcie nadchodzi długo oczekiwany moment. Walka z rekinami raz kończy się porażką a raz sukcesem. Na szczęście obie budzące respekt ryby wracają do swojego środowiska bez szwanku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f14a14b7ee9771575e0036e89ad1",[]],"51138714":["Program przybliża codzienną pracę rybaków na kutrach. Kolejne odcinki prezentują trzy jednostki pływające i ich załogi, które każdego dnia stawiają czoła różnym zagrożeniom. Widzowie przekonają się, jak wygląda praca podczas rejsu. Jest bardzo intensywna - należy jak najszybciej wypełnić ładownie i wrócić do portu, by ryby przekazać do przetwórni. Przy tym często między członkami załogi dochodzi do spięć. Scenariusz tego cyklu pisze samo życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d0e08968757a7fa9f09f3bb7b619",[]],"51138715":["Program przybliża codzienną pracę rybaków na kutrach. Kolejne odcinki prezentują trzy jednostki pływające i ich załogi, które każdego dnia stawiają czoła różnym zagrożeniom. Widzowie przekonają się, jak wygląda praca podczas rejsu. Jest bardzo intensywna - należy jak najszybciej wypełnić ładownie i wrócić do portu, by ryby przekazać do przetwórni. Przy tym często między członkami załogi dochodzi do spięć. Scenariusz tego cyklu pisze samo życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77778be59d3c5acdc76bbd6514e26753",[]],"51138716":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"51138717":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"51138718":["Jurek Biedrzycki przybliża wędkarzom mało znaną i rzadko stosowaną metodę połowu szczupaków na martwą i żywą rybkę. Przygoda nad niewielkim jeziorem zaczyna się od pozyskania odpowiednich żywców, czyli przynęty. Członkowie ekipy przypominają sobie, jakie emocje towarzyszą wędkowaniu przy użyciu retro wędziska bambusowego i pozostałego oprzyrządowania rodem z poprzedniej epoki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5e57a636d7dd9b9a505179c318148d4",["N"]],"51138719":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"51138720":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7436deea19b31eaa4156ee13caf910b",["N"]],"51138721":["Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6dc6499883a863f7aa7d3e9d7078694f",["N"]],"51138722":["Michał, nowy bohater programu, wierzy, że pewnego dnia jego sny o miłości staną się rzeczywistością. Tymczasem pan Stasio i jego nowa narzeczona pani Marysia rozkoszują się rodzącym się między nimi uczuciem. Ryszard postanowił podbić Warszawę i serca mieszkanek stolicy. Bandziorkowi nie tylko odrosły włosy, lecz także powróciły do niego dawne marzenia o związku. Tomek udziela Wojtkowi kilku lekcji na temat komunikacji przez SMS-y.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e21c7db2978f6827ad9912076b83e4b6",["N"]],"51138723":["Pani Aniela troskliwie dba o Jarusia i jego mieszkanko. Ryszard zastanawia się, dlaczego pewna warszawianka tak szybko zdobyła jego serce. Ani grubiańskie żarty pana Stasia, ani jego popisy nie zniechęcają do niego pani Marysi. Bandziorek nie ma wielkich ambicji - marzy jedynie, by wieść spokojne życie u boku ukochanej kobiety. Kapsel ma już dosyć kopania piłki. Michał próbuje uciec od bolesnych myśli i trudów dnia codziennego. Śpiewanie okazuje się idealnym lekarstwem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7751e6f2bb6f70ca713904e5eee73882",["N"]],"51138724":["","","",["AD"]],"51138728":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"51138729":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["AD"]],"51138731":["W dzisiejszym odcinku Tomasz Florkiewicz wybiera się do Sztokholmu. Odwiedza mieszkających tu Polaków: inżyniera Bartosza, kierowcę Bartka, krawcową Agnieszkę i cukierników Alicję i Piotra. Zdradzą, za czym tęsknią najbardziej. Każde z nich do stolicy Szwecji przyjechało za chlebem. Ale też żadne z nich nie żałuje swojej decyzji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7f19092c82b604887c722f82370db03",["N"]],"51138732":["Andrzej wypasa owce i robi porządki w swoim gospodarstwie. Piotr zajmuje się przygotowaniami do majowych uroczystości, natomiast Staszek próbuje przyzwyczaić młodą klacz do pracy na wsi.","","",["AD"]],"51138733":["Staszek w dalszym ciągu stara się ujarzmić młodą klacz. Próbuje także naprawić swój nowy telefon komórkowy. Irena i jej córka robią porządki w piwnicy. Kobiety pozbywają się zepsutych zapasów zimowych.","","",["AD"]],"51138734":["Dochodzi do kłótni dwóch licytantów. Przyczyną jest skrzynia pełna sprzętu do grillowania. Ekipa Israeli z radością odkrywa kontener pełen instalacji koncertowych.","","",[]],"51138735":["Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.","","",[]],"51138736":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"51138737":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",[]],"51138738":["","","",["AD"]],"51138739":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",[]],"51138740":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",[]],"51138741":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["AD"]],"51138742":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"51138743":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"51138745":["Twórcy prezentują sylwetkę Jana Kornasa (l. 49) z Gogolina jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Polsce. Mężczyzna, fanatyk biegów, zamordował swoją starszą żonę. Autorzy zaprezentują m.in. inscenizację tego tragicznego wydarzenia. Od 1996 roku morderca jest poszukiwany listem gończym. Prawdopodobnie obecnie ukrywa się na terenie Niemiec, gdzie często wyjeżdżał do pracy. W drugiej części programu widzowie poznają kulisy zbrodni z lipca 2009 roku, która miała miejsce w Krośnie. Mężczyzna napadł na dom właściciela kantoru, sterroryzował jego żonę i czekał na swoją ofiarę, następnie zamordował właściciela. Żona ofiary była sam na sam z zabójcą męża przez godzinę, dzięki niej został stworzony dokładny portret pamięciowy mordercy. Przestępca jak dotąd nie został schwytany, za wskazanie jego miejsca pobytu została wyznaczona nagroda w wysokości stu tysięcy złotych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59db9b84cee312c0398eee524713099e",["N"]],"51138746":["W odcinku zostaną przedstawione trzy nierozwiązane sprawy kryminalne. Twórcy zrekonstruują morderstwo emerytowanego górnika. Zbrodnia miała miejsce w Olszynie (woj. dolnośląskie) w styczniu 2008 r. Kolejna niewyjaśniona sprawa to zabójstwo mieszkanki Piły (73 lata), z której mieszkania zniknęło tylko 60 zł. Prowadzący ma wątpliwości, czy zbrodnia miała charakter rabunkowy. Autorzy zaprezentują również sylwetkę Jana Galasa-Słowakiewicza, jednego z najgroźniejszych bandytów w Polsce. Mężczyzna zorganizował grupę przestępczą, która trudniła się porwaniami, m.in. uprowadzili 16-letnią uczennicę i biznesmena, którego przetrzymywali sześć tygodni. Członkowie organizacji stanęli już przed sądem. Na sali zabrakło jednak szefa, który prawdopodobnie ukrywa się poza krajem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/703a1165caa4fcab8e6707477a7058dc",["N"]],"51138747":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"51138748":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"51138749":["Rozrywka jutra","","",[]],"51138750":["W latach 1994-1995 w Gdańsku i okolicach miasta dokonano trzech brutalnych morderstw na tle seksualnym. Ofiarami były uczennice. Dziennikarz śledczy po latach dociera do miejsc zbrodni i z pomocą policjantów, którzy zajmują się tą sprawą, próbuje odtworzyć tragiczne wydarzenia i dotrzeć do nowych świadków. Reporter stara się odpowiedzieć na pytanie, czy zabójstwa są ze sobą związane, a za tymi zbrodniami stoi jeden seryjny morderca, czy też są one dziełem różnych osób.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d2c98a65b8a72a49dd2d71b73930a10",["N"]],"51138751":["Dziennikarz śledczy po raz pierwszy porusza temat kiboli-morderców, m.in. publikuje listy gończe dotyczące braci Tomasza i Marcina Łabęckich (organizatorów ruchu Widzew Hooligans). Następnie reporter przedstawi, na prośbę podlaskiej policji, sprawę okrutnego zabójstwa 27-letniej Agnieszki, które miało miejsce w Sokółce. Na końcu prowadzący zaprezentuje sylwetkę jednego z najgroźniejszych morderców w Polsce - Zbigniewa D. z Gdańska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eab82093f672c3e86d1f39ef5f1cf486",["N"]],"51138752":["Dziennikarz śledczy tym razem przyjrzy się dwóm niewyjaśnionym morderstwom. 22 czerwca 2011 roku na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Poznaniu znaleziono ciało 81-letniej Janiny Wysockiej. Sprawca zbrodni nigdy nie został schwytany. Następnie Fajbusiewicz przedstawi sprawę zabójstwa mężczyzny z okolic Pszczyny. Tożsamość ofiary do tej pory nie została ustalona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe29dd4ac2885cdec650e6d80e316cfc",["N"]],"51138581":["W programie widzowie zobaczą bardzo szybkie kombi na moście Trasy Siekierkowskiej, poranną kolizję na warszawskich Bielanach, ekstremalnie szybkiego motocyklistę, relację z dramatycznego wypadku na Pradze oraz zatrzymanie luksusowego SUV'a.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36da84f5ce5c947f061dd9416c23cc81",["N"]],"51138582":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835416.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"51138583":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835416.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"51138584":["Reż.: Tom Ellery, Bradley Raymond.
Gubernator Ratcliffe i kapitan statku John Smith płyną z Ameryki do Anglii. Urzędnik chce tam jak najszybciej wrócić i siłą zdobyć złoto Indian. Ogłasza Smitha, który próbuje pokrzyżować jego plany, zdrajcą. Marynarz podczas ucieczki wpada do wody. Wszyscy są przekonani, że nie żyje. Tymczasem podjudzany przez chciwego gubernatora król decyduje się wysłać wojska przeciwko Indianom. Wcześniej jednak chce wysłuchać ich wodza, Powhatana. Młody szlachcic, John Rolfe, próbuje sprowadzić go do Londynu. Zamiast niego do Anglii przybywa jego córka, Pocahontas, której towarzyszą szop Meeko, pies Percy, ptaszek Flit oraz wojownik Uti. Dziewczyna jest pod wrażeniem Londynu. Zamieszkuje w domu Rolfe'a, który się w niej zakochuje. Król nie chce jednak udzielić audiencji \"dzikusce\". W końcu zaprasza ją na bal. Rolfe uczy więc Pocahontas dworskich manier. Tymczasem Ratcliffe obmyśla plan, jak wtrącić dziewczynę do więzienia i wyruszyć na wojnę z czerwonoskórymi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874505.jpg","",[]],"51138585":["Reż.: Anthony Silverston.
Historia samca afrykańskiej zebry, który urodził się z pasiastą połową ciała. Odtrącony przez rodzinne stado Kumba postanawia wyruszyć na poszukiwanie magicznego źródła. Według legendy właśnie tu pierwsze zebry zyskały swoje pasy. Podczas pełnej niebezpieczeństw wędrówki Kumba spotyka nowych przyjaciół, nadopiekuńczą antylopę gnu, Mamę W., i pewnego szalonego strusia Bradleya. Tropem odmieńca podąża groźny lampart Fango. Drapieżnik wierzy, że upolowanie Kumby, nietypowego umaszczonego przedstawiciela swojego gatunku, zapewni mu wielką moc. W polskiej wersji językowej filmu udział wzięli m.in. Maciej Musiał jako Kumba, Jarosław Boberek w roli Bradleya i Małgorzata Kożuchowska jako Mama W.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898997.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4708b225f1f371bddf4124dd6b0bfc35",[]],"51138586":["Reż.: Shawn Levy.
Amerykańska prowincja. Kate (Bonnie Hunt) i Tom (Steve Martin) doczekali się aż dwanaściorga dzieci. Pewnego dnia Tom dostaje posadę swoich marzeń - ma zostać trenerem drużyny futbolowej na uniwersytecie w Chicago. Cała rodzina przeprowadza się więc do wielkiego miasta. Nie od razu wszyscy adaptują się do nowych warunków. Starsi Charlie (Tom Welling) i Lorraine (Hilary Duff) źle znoszą fakt, że muszą zajmować się kilkuletnimi bliźniakami. Tymczasem rodzice mają dla dzieci coraz mniej czasu. Tom jest zaabsorbowany pracą na uczelni, a Kate przygotowuje książkę. W związku ze zbliżającą się premierą wydawca zaprasza ją na spotkanie promocyjne do Nowego Jorku. Tom musi przejąć kontrolę nad całą dwunastką. Okazuje się to bardzo trudnym zadaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835530.jpg","",["N"]],"51138587":["Reż.: Brian Levant.
Nick Persons (Ice Cube) jest kawalerem, a Suzanne Kingston (Nia Long) rozwódką z dwojgiem dzieci. Kobieta chciałaby związać się na stałe z mężczyzną, ale tylko takim, który gotowy jest pokochać jej pociechy. Poznają się całkiem przez przypadek. Odtąd Nick robi wszystko, by zbliżyć się do ukochanej. Problem jednak polega na tym, że nie lubi dzieci. Dla Suzanne jest jednak w stanie zrobić wszystko, więc gdy kobieta prosi go, by zawiózł jej dzieci z Portland do Vancouver, Nick od razu wyrusza w podróż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898993.jpg","",["N"]],"51138588":["Reż.: Wes Ball.
Pewnego dnia nastoletni Thomas budzi się w windzie, która powoli zmierza w górę. Trafia do miejsca zwanego Strefą. To ogromna polana ogrodzona betonowym murem. Chłopiec niczego nie pamięta. Nie ma pojęcia, kim jest, skąd pochodzi ani jak się tu znalazł. Spotkanie z rówieśnikami uświadamia mu, że również ich wspomnienia zostały wymazane. Każdego ranka ściany muru się rozsuwają, otwierając labirynt, który zamyka się o zachodzie słońca. Co miesiąc pojawia się tu nowy przybysz. Ustalony porządek Strefy zostaje zburzony z chwilą, gdy pasażerką windy okazuje się Teresa - pierwsza dziewczyna w małej społeczności nastolatków. Każdy z towarzyszy niedoli ma wyznaczoną rolę i przestrzega ustalonych reguł. Zwiadowcy próbują poznać budowę labiryntu, który zmienia się każdej nocy. Walczą z czasem i pokonują jak najdłuższe trasy, póki nie zapadnie zmrok. Wówczas ściany się zamykają, a Bóldożercy wychodzą ze swoich kryjówek. Mimo że Thomas jest przez innych nazywany żółtodziobem, labirynt oraz Strefa wydają mu się znane. W jego pamięci kryje się klucz do rozwiązania zagadki miejsca. Łączy go również szczególna więź z Teresą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898454.jpg","",[]],"51138589":["Reż.: Shawn Levy.
Strażnik Larry Daley podczas nocnej zmiany pilnuje nowej wystawy w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej. Odkrywa, że starożytna tablica, która sprawia, że po zachodzie słońca eksponaty ożywają, zaczyna tracić swoje magiczne właściwości. Nie zamierza dopuścić do tego, by jego przyjaciele na zawsze zastygli w martwych pozach. Były stróż Cecil zdradza mu kilka ważnych faktów dotyczących magicznego przedmiotu. Tropy w tej sprawie kierują Larry'ego za ocean - do Londynu. Przekonuje on kuratora wystawy, by udzielił mu zgody na podróż do słynnego muzeum w stolicy Wielkiej Brytanii. Na Wyspy wyruszają zaprzyjaźnione z Daleyem historyczne postacie, między innymi prezydent romantyk Teddy Roosevelt i porywczy Attyla. Towarzyszą im syn strażnika, psotna kapucynka oraz poczciwy neandertalczyk Laaa - łudząco podobny do Larry'ego. W desperackiej walce o przyszłość przybyszom pomagają nowi znajomi - ożywieni mieszkańcy brytyjskiego muzeum.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898989.jpg","",[]],"51138590":["Reż.: Phillip Noyce.
W Nowym Jorku działa psychopatyczny morderca. Dopóki zabija bezdomnych, władze lekceważą problem. Wkrótce zaczynają jednak ginąć najbogatsi biznesmeni, a wśród mieszkańców wybucha panika. Jednym z niewielu stróżów prawa, którzy mogą poradzić sobie z tą sprawą, jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington). Ten detektyw i światowej sławy kryminolog kilka lat temu uległ groźnemu wypadkowi, wskutek którego został niemal całkowicie sparaliżowany. Przykuty do łóżka, popadł w depresję i zaczął myśleć o samobójstwie. Propozycja poprowadzenia trudnego śledztwa przywraca mu chęć do życia. Lincoln zgadza się na udział w sprawie pod warunkiem, że jego współpracowniczką zostanie Amelia Donaghy (Angelina Jolie). Ta młoda, bardzo inteligentna policjantka znalazła ciało ostatniej ofiary psychopaty. Śledczy szybko zaczynają zdawać sobie sprawę, że zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, pozostawiając w miejscach kolejnych zbrodni ślady, które mają zwrócić ich uwagę. Czy uda im się rozszyfrować jego komunikaty i zapobiec kolejnym morderstwom? Rozpoczyna się wyścig z czasem. Jego stawką jest ludzkie życie. Trzymający w napięciu thriller, oparty na bestsellerowej powieści Jeffery'ego Deavera, nawiązuje do takich produkcji jak \"Siedem\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898452.jpg","",["N"]],"51138591":["Reż.: Miloš Forman.
Opowieść o życiu Larry'ego Flynta (Woody Harrelson), wydawcy pisma \"Hustler\" i właściciela pornograficznego imperium. Pogardzany w dzieciństwie Flynt zaczyna od handlowania wódką. Na początku lat 70. staje się właścicielem klubu ze striptizem. Wówczas poznaje prostytutkę Altheę (Courtney Love), która wkrótce zostaje jego żoną. Flynt wpada również na pomysł promowania klubu przy pomocy czasopisma. W ten sposób powstaje \"Hustler\", bardziej obrazoburczy od \"Playboya\". Publikowane w nim jednoznacznie pornograficzne zdjęcia spowodowały, że Flynt zyskał olbrzymią popularność. Jest wielbiony, staje się ikoną kultury masowej i właścicielem fortuny. Zyskuje jednak również wielu wrogów, którzy odsądzają go od czci i wiary. Mimo to nadal niefrasobliwie prowokuje społeczeństwo, co prowadzi do tragedii. Postrzelony przez zamachowca Flynt resztę życia musi spędzić na wózku inwalidzkim. Wkrótce liczni przeciwnicy próbują również zniszczyć go procesami sądowymi. W najważniejszej rozprawie przed Sądem Najwyższym Flynt, powołując się na pierwszą poprawkę do konstytucji, domaga się uznania prawa do szerzenia pornografii. Próbuje mu pomóc prawnik i przyjaciel, Alan Isaacman (Edward Norton). Komplikują się relacje Flynta z bratem Jimmym (Brett Harrelson), zaś Althea pogrąża się w narkotykowym nałogu. Kariera Flynta stopniowo się załamuje. Film był nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego i za najlepszą reżyserię. W tej ostatniej kategorii dzieło Miloša Formana zostało uhonorowane Złotym Globem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898991.jpg","",[]],"51138592":["Doktor Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) po udanej operacji wdaje się w ostry konflikt z przełożonym, zakończony bójką. Młody lekarz zwalnia się z pracy w warszawskim szpitalu. Zamierza wyjechać na misje do Afryki z organizacją Lekarze bez Granic. Wcześniej jednak postanawia udać się na urlop do Kazimierza Dolnego, gdzie się wychowywał. W czasie podróży jest świadkiem wypadku: policjantka na motocyklu, Weronika (Maria Dębska), podczas pościgu za piratem drogowym potrąca psa i wypada z drogi. Dr Żmuda udziela dziewczynie pierwszej pomocy. Ratuje również uroczego psa rasy border collie. W Kazimierzu mężczyzna spotyka swoją miłość sprzed lat, Marię (Barbara Kurdej-Szatan). Poznaje również dr. Michała Zycha (Piotr Fronczewski), który prowadzi lokalną przychodnię. Pierwsze spotkanie Żmudy z partnerem Marii, dr. Robertem Nowakowskim (Piotr Polk), nie jest zbyt udane.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/063b7491227d93805f96b9f5f85898ef",["N"]],"51138593":["Adam nadal opiekuje się pacjentami doktora Zycha, m.in. małym Arkiem, który choruje na padaczkę. Poza tym Żmuda odkrywa, że w Kazimierzu mieszka Katrin, dawna gwiazda rocka. Artystka zjawia się nagle w przychodni i prosi o ratunek. Mówi, że mąż celowo ją truje i odurza lekami. Młody chirurg stara się jej pomóc. Tymczasem Weronika postanawia poznać bliżej mężczyznę, który uratował jej życie. Najpierw dziękuje Adamowi za pomoc w dniu wypadku, a później wybiera się z lekarzem na romantyczny, wieczorny spacer.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898984.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/da23753b71d15695b6c725cce4878927",["N"]],"51138594":["W warszawskim żłobku dochodzi do porwania kilkumiesięcznej dziewczynki. W toku śledztwa okazuje się, że jej rodzice skorzystali z usług surogatki, a pośrednikiem był mężczyzna podejrzewany o handel ludźmi. Detektywi próbują ustalić, czy za porwaniem stoi biologiczna matka niemowlęcia - narkomanka i prostytutka. Łucja jest niezadowolona z efektów dochodzenia i przejmuje dowodzenie nad akcją. W trakcie operacji będzie musiała podjąć decyzję, która postawi na szali jej karierę - czy postąpić zgodnie z procedurami, czy też, walcząc o życie dziecka, posłużyć się nielegalnymi metodami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"51138595":["Do biura przychodzi Hanna Sośnicka. Robi to w tajemnicy przed mężem, którego kilka dni wcześniej Tomek uratował z rąk nieznanych napastników. Bandyci uciekli, a Maciej odmówił zgłoszenia sprawy. Kobieta chce znać przyczyny dziwnego zachowania męża. Tomek i Magda ustalają, że Maciej wplątał się w nielegalne walki bokserskie. Niebawem mężczyzna znika. Śledczy mają niewiele czasu, by odnaleźć go przed gangsterami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3a22ddc860afa1ce6d34964366aa3b8",["N"]],"51138551":["W podwarszawskiej miejscowości odnalezione zostają zwłoki kilkunastoletniej dziewczynki. Rodzice są zdruzgotani, lokalna społeczność zszokowana brutalnością oprawcy dziecka. Olgierd Mazur i Krystian Górski rozpoczynają trudne śledztwo, które dla jednego z detektywów może skończyć się tragicznie. Prace komendy sabotuje żartowniś, który dzwoni ogłaszając alarm bombowy. Policjantom szybko udaje się wytypować podejrzanego. Wyniki śledztwa są jednak zaskakujące.","","",["N"]],"51138552":["W szkolnej szatni nauczycielka znajduje nieprzytomnego siedmiolatka - okazuje się, że chłopiec zatruł się narkotykami ukrytymi w... pluszowym misiu. Nie wiadomo, w jaki sposób się tam znalazły. Podejrzanymi są właściciel sklepu z zabawkami i ojciec chłopca, znany raper zamieszany w kontakty z gangsterami. Dodatkowo policjanci muszą zmierzyć się ze sprawą strzałów na jednym z warszawskich osiedli. Ktoś celuje z wiatrówki do zwierząt domowych, siejąc strach wśród mieszkańców.","","",["N"]],"51138553":["Nieznane fakty, które kryją się za dojściem Hitlera do władzy. Prowadziły one do jego zwycięstwa w wyborach powszechnych w Niemczech w 1933 roku.","","",[]],"51138554":["Na Zalewie Szczecińskim alianckie samoloty zatopiły statek \"Artushof\", którego ładunek budzi niemałe zdziwienie. W jego magazynach znajdowało się m.in. 38 słupów grafitowo-węglowych oraz pół tony grafitu prasowanego w rolkach. Twórcy programu zastanawiają się czy mógł to być materiał dla reaktora atomowego oraz czy statek miał je wyładować w przystani w pobliżu tajnego ośrodka \"Luftmuna\" w miejscowości Speck . Na jego terenie znajduje się okrągły basen o głębokości 7 metrów, niezwykle podobny do basenu w Haigerloch, w którym wojska amerykańskie odkryły niemiecki reaktor nuklearny. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane z ta historią.","","",["AD"]],"51138555":["Bogusław Wołoszański odkrywa kolejne tajemnice historii minionego stulecia. Mimo iż fascynująca historia XX wieku, powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący w tym odcinku opowie o niemieckim konserwatorze - Güntherze Grundmannie. Mężczyzna pozostawił listę składnic znajdujących się na Dolnym Śląsku, do których zwożono najcenniejsze zabytki niemieckiej kultury. Twórcy programu próbują odpowiedzieć, czy lista ta była zaszyfrowana, aby uniemożliwić jej odczytanie i odnalezienie niezwykle wartościowych magazynów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fc63a8022e3211cb77809b1a105e1468",["AD"]],"51138556":["Reż.: John Wate.
Fascynująca opowieść o życiu XVI-wiecznego japońskiego wojownika, a zarazem historia zakazanej miłości, okrucieństwa i zdrady. Samuraje słyną z odwagi, nadzwyczajnej techniki walki i przede wszystkim kodeksu honorowego. Autorzy tego fabularyzowanego dokumentu dociekają, czy w rzeczywistości japońscy rycerze naprawdę byli tak szlachetni. Pretekstem do wypowiedzi ekspertów jest historia młodego wieśniaka Masy, który zostaje siłą wcielony do wojska. Zakochany w szlachciance chłopak szybko awansuje, zostaje samurajem i żeni się z wybranką. Błyskawiczna kariera przysparza mu jednak wrogów, którzy posuwają się do intryg i zdrady.","","",[]],"51138557":["Wojna dramatycznie zmieniła codzienne życie ludzi. Kobiety pracują w fabrykach amunicji, palenie ognisk jest zakazane, puby zamykane są wcześniej. Brakuje żywności, zaczynają się zamieszki oraz głód.","","",[]],"51138558":["Ekipa staje przed trudnym zadaniem. Musi zburzyć najwyższy budynek w okolicy. Niestety, jest on ze wszystkich stron otoczony przez inne domy.","","",[]],"51138559":["Opowieść o elitarnej jednostce gwardii narodowej stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego Rosji. Jej głównym celem jest walka z przestępczością zorganizowaną oraz terroryzmem.","","",[]],"51138560":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"51138561":["W świecie kamuflażu, iluzji i tuszowania wad, oszustwo staje się jedną ze strategii przetrwania. Twórcy programu pokażą, że walka o pożywienie ujawnia prawdziwe oblicze zwierząt - zabójców i dwulicowych złodziei. Przyjaciel okazuje się wrogiem, a nawet niewinnie wyglądający kwiat może okazać się zabójczy.","","",[]],"51138562":["W świecie kamuflażu, iluzji i tuszowania wad, oszustwo staje się jedną ze strategii przetrwania. Twórcy programu pokażą, że walka o pożywienie ujawnia prawdziwe oblicze zwierząt - zabójców i dwulicowych złodziei. Przyjaciel okazuje się wrogiem, a nawet niewinnie wyglądający kwiat może okazać się zabójczy.","","",[]],"51138563":["Narrator, Cillian Murphy, ujawnia niesamowitych, zaskakujących i wytrzymałych mieszkańców Atlantyku - zarówno zwierząt, jak i ludzi. Codziennie stawiają oni czoła najdzikszemu oceanowi świata.","","",[]],"51138564":["W odcinku: mężczyzna o nietypowym metabolizmie oraz największe przeboje muzyki molekularnej.","","",[]],"51138565":["W niektórych zakątkach świata dzieci maszerują przez kilka godzin w ekstremalnych warunkach pogodowych, by dotrzeć do szkoły. Nieprzewidywalność pogody, dzikie zwierzęta i niebezpieczne tereny - to codzienność tych malców.","","",[]],"51138566":["Bałtyk to najmłodsze morze Oceanu Atlantyckiego, powstałe po ostatniej erze lodowcowej. W jego wodach oraz na piaszczystych plażach żyje wiele cennych gatunków zwierząt, a krajobrazy zachwycają swoim pięknem. Można zobaczyć pływające w nim delfiny, odwiedzić wyspę niedźwiedzi, a część niczym polarnego lodowca sąsiaduje z miniaturową pustynią.","","",[]],"51138567":["Reż.: James Reed, James Morgan.","","",[]],"51138569":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea231df10709c799f2540e85df7dbce0",["N"]],"51138570":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb30c672806c54056a29a1798cc57df",["N"]],"51138571":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",[]],"51138572":["Załoga Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte broniła przez siedem dni pustych magazynów przed inwazją hitlerowców. Zginęło około 15 obrońców, choć dokładna liczba poległych nie jest znana. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytania, jaki sens miała ich śmierć i czy walka o Westerplatte była tylko symbolem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8eaeaa5736b55dbed084a70e0d38b3e",[]],"51138573":["U schyłku jesieni Jerzy Biedrzycki i jego przyjaciele ponownie odwiedzają mekkę światowego wędkarstwa - hiszpańską rzekę Rio Ebro, bogatą m.in. w sumy, karpie, sandacze i okonie. Porywiste wiatry zmuszają wędkarzy do poszukania cichych i osłoniętych zatoczek. Panowie wybierają spinning z łodzi oraz miniaturowy pilker o wadze 20-25 gramów jako przynętę. Udaje im się złowić garbusy i okonie przekraczające 40 cm długości i ważące ponad kilogram.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/546a6d7643d5514869e39f44141f0ed4",[]],"51138574":["Jerzy Biedrzycki nadal spędza czas nad hiszpańską rzeką Rio Ebro. Wędkarz ma nadzieję na złowienie sandacza. Jurek montuje zestaw służący do połowu drapieżników na martwą ukleję, a następnie konstruuje stacjonarne stanowisko, które umożliwi mu wywózkę przynęt na znaczną odległość. Niska temperatura wody i porywiste wiatry spowodowały ustanie żerowania ryb. Po długim oczekiwaniu na branie, Jurkowi udaje się złowić ogromnego suma, ważącego blisko sto kilogramów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1fd3cb413ae8765f39f3bf54228f90cd",[]],"51138575":["Hitler chciał zaatakować USA, jednak Atlantyk okazał się skuteczną ochroną. Niemcy nie mieli bombowców o tak dużym zasięgu. Pomimo tego od 1943 roku rozważano plany ataku i przygotowywano uderzenie. Zamierzano ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Obmysły te nie zostały zrealizowane. Tak samo, jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\" i odrzutowego bombowca braci Hortenów. W końcu wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, aby plan ten zrealizować.","","",["AD"]],"51138576":["Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.","","",["AD"]],"51138577":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25b2546fdbab3e2d34cf403f1059bcb4",[]],"51138578":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1df26d08ad696cf5827b136faf9a74f",[]],"51138579":["Dominik, podopieczny Pawła Nastuli, przeżywa kryzys i zaniedbuje treningi. Tymczasem Renata Naczaj przygotowała swoich zawodników do Mistrzostw Mazowsza MMA. Widzowie przekonają się, jak poradzą sobie m.in. Oskar i Bartek. Poznają również Dawida \"Harnasia\", który jest znany w środowisku MMA z tego, że przegrywa walkę za walką. Chłopak nie traci jednak nadziei i wierzy, że w końcu odniesie pierwszy sukces. Za serce do walki podziwiają go zawodnicy i trenerzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c0d5b982304c7b7996f6f9e1e6d6ff7",["N"]],"51138580":["Ciąg dalszy historii Dawida \"Harnasia\" Harasa, zawodnika który dotąd nie zwyciężył w żadnej walce. Wszystkie dziesięć pojedynków, w których brał udział, zakończyło się porażką. Widzowie przekonają się, czy pod okiem trenerki Renaty Naczaj wreszcie pokona złą passę i uda mu się odnieść pierwsze zwycięstwo na zbliżającej się gali w Ostrołęce. Tymczasem Patryk ma dopiero 17 lat, lecz nie ma godnego rywala na krajowym ringu, wszystkich przeciwników w swojej kategorii już pokonał. Menadżerowie szukają dla niego rywala w Szwajcarii i Niemczech.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7e10abc958c2ab33051b49fe2773802",["N"]],"51138880":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138881":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138882":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138883":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138884":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138885":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51138886":["Reż.: Brian Levant.
W prehistorycznym Bedrock mieszkają dwie zaprzyjaźnione ze sobą rodziny: Fred (John Goodman) i Wilma (Elizabeth Perkins) Flintstonowie oraz Barney (Rick Moranis) i Betty (Rosie O'Donnell) Rubble'owie. Mężczyźni są zatrudnieni w kamieniołomach, a ich żony wychowują dzieci i zajmują się domem. Pewnego dnia przyjaźń obydwu jaskiniowców zostaje wystawiona na ciężką próbę. Dzieje się tak za sprawą ich szefa, Cliffa Vandercave'a (Kyle MacLachlan). Przełożony organizuje konkurs, który ma wyłonić pracownika o najwyższym ilorazie inteligencji. Barney, aby zrewanżować się Fredowi za wcześniejszą przysługę, zamienia swój test z pracą kolegi. Dzięki temu Flintstone awansuje na kierownicze stanowisko. Dostaje wysoką premię i atrakcyjną sekretarkę (Halle Berry), o którą Wilma jest bardzo zazdrosna. Barney natomiast traci posadę. Okazuje się jednak, że Fred padł ofiarą spisku. Film jest adaptacją kiedyś bardzo popularnego serialu animowanego \"Między nami jaskiniowcami\". Ta lekka, sympatyczna komedia z udziałem znanych gwiazd współczesnego kina na pewno spodoba się nie tylko młodym widzom, lecz także tym, którzy znają i pamiętają jej rysunkowy pierwowzór.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898444.jpg","",[]],"51138887":["Elektryczne hulajnogi stają się popularne na europejskich drogach. Na rynku dostępne są też inne urządzenia ułatwiające codzienne poruszanie się po ulicach miast. Ekipa przetestuje je pod kątem wygody użytkowania i bezpieczeństwa. Przybliży też działanie pułapki na myszy. Reporter wyjaśni, dlaczego w wodzie marszczy się skóra oraz opowie o zjawisku tzw. dłoni praczki. Twórcy programu jadą też do szwedzkiej firmy, w której pracowników obowiązują regularne ćwiczenia fizyczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"51138888":["Chińskie miasto Chongquing jest największą metropolią świata. Ekipa zbiera najważniejsze fakty na temat tego miejsca. Odwiedza też zakład penitencjarny w Urugwaju, w którym dozwolone jest prowadzenie własnego interesu przez osadzonych. Eksperci pokażą oryginalny sposób wykorzystania odpadów i nowy trend w architekturze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"51138889":["Reż.: Wayne Wang.
Nowy Jork. Rozwiedziona Marisa Ventura samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka. Kobieta pracuje jako pokojówka w luksusowym hotelu Beresford na Manhattanie. Nie ma łatwego życia, ale pogoda ducha i życzliwość wobec innych sprawiają, że potrafi się cieszyć każdym dniem. Pewnego razu podczas sprzątania apartamentu arystokratki Caroline Lane nie może się powstrzymać i przymierza jedną z jej wieczorowych sukni. Wygląda oszałamiająco. Przypadek sprawia, że w tym stroju widzi ją inny hotelowy gość, prawnik Christopher Marshall, który startuje w wyborach do parlamentu. Mężczyzna jest oczarowany Marisą. Zaprasza ją na spacer, a następnie na kolację. Pokojówka, której Christopher bardzo się podoba, nie może się zdobyć na sprostowanie pomyłki. Nie wiadomo, jak przyszły senator zareaguje na fakt, że jego wybranka jest zwykłą dziewczyną z Bronksu. Marisa obawia się, że czar pryśnie, bajka się skończy i wybranek ją zostawi. Ventura mimo początkowego załamania postanawia walczyć o swoje szczęście. Los jej sprzyja i na drodze kobiety stawia wiele życzliwych ludzi. Jest szansa, że miłość zwycięży.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900023.jpg","",["N"]],"51138890":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Jurki z Zielonej Góry.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884577.jpg","",["N"]],"51138891":["Gwiazdą odcinka jest Mariusz Węgłowski, były komandos i aktor znany z serialu \"Policjantki i policjanci\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881476.jpg","",["AD"]],"51138892":["Prow.: Robert Korólczyk.
Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja GWIAZD JUTRA, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884577.jpg","",[]],"51138893":["Gwiazdą odcinka jest Marcin Wójcik.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881476.jpg","",["N"]],"51138894":["W programie m.in. coaching dla bezrobotnych dyplomatów z Beatą Rybarską oraz występ muzyczny z piosenką \"Gorące są źródła w Toruniu''. Pojawią się także sztuczki karciane i ryzykowny trick z zapalonym papierosem w wykonaniu najsłynniejszego polskiego iżulionisty, Pana Li.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884577.jpg","",["AD"]],"51138895":["Kolejna próba odgadnięcia znaczenia symboli umieszczanych na flagach. Ekipa postara się rozszyfrować, co oznaczają trzy nogi wystające z głowy kobiety umieszczone na fladze jednej z włoskich wysp. Twórcy programu odwiedzą największą stację postojową dla ciężarówek na świecie, gdzie kierowcy znajdą m.in. dentystę, fryzjera czy masażystę. Pojawi się również chińskie miasto Shenzen, które efektywnie dba o środowisko. W ciągu kilku lat wymienione zostały tam np. wszystkie miejskie autobusy. Zastąpiły je pojazdy elektryczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"51138896":["Reż.: Jacek Bromski.
Kombinator Nikoś Dyzma (Cezary Pazura) żyje z wygłaszania mów pogrzebowych. Pewnego dnia znajduje zaproszenie na przyjęcie dla dyplomatów. Biorąc przypadek za dobrą passę, idzie na koktajl. Potrącony i oblany trunkiem przez jednego z gości, bez ogródek obrzuca go obelgami. Zebrane towarzystwo jest pełne podziwu dla odwagi osoby, która nie liczy się ze znienawidzonym wicepremierem Terkowskim (Lew Rywin). Zachowanie Dyzmy imponuje członkom elity, a cała sytuacja jest jego przepustką na salony. Od tej pory o względy Nikosia zabiegają senator Anna Walewska (Ewa Kasprzyk) i bogaty producent Roman Kiliński (Andrzej Grabowski). Stopniowo Dyzma zyskuje szacunek i zaufanie śmietanki świata biznesowo-politycznego i podbija serca żon polityków. Odnosi coraz większe sukcesy, podając się raz za doktora ekonomii, innym razem za biznesmena. Wszystkim daje do zrozumienia, że może wiele załatwić. Wkrótce obejmuje stanowisko szefa państwowej agencji do rozwiązywania problemów polskiego cukrownictwa. Niedługo potem staje się jedynym poważnym kandydatem na premiera. Scenariusz w luźny sposób nawiązuje do wydanej w 1932 r. powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza \"Kariera Nikodema Dyzmy\". Opowieść została już wcześniej przeniesiona na ekrany w 1956 roku. Doczekała się także wersji serialowej w 1980 r., w której wybitną kreację stworzył Roman Wilhelmi. Jacek Bromski wrócił do powieści w konwencji komediowej, a akcję uwspółcześnił. Film odniósł wprawdzie znaczny sukces komercyjny, został jednak skrytykowany przez większość recenzentów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898992.jpg","",[]],"51138897":["Reż.: Alan White.
Para bezdzietnych Amerykanów, Steven (Ryan Phillippe) i Shannon (Rachelle Lefevre), jedzie do Portoryko, by adoptować osieroconą dziewczynkę z Haiti, Ninę (Briana Roy). W hotelu, w którym się zatrzymują, dochodzi do dziwnych incydentów sprowokowanych przez sąsiadów. Wkrótce potem mała Nina znika. Steven i Shannon odkrywają, że mają do czynienia z nielegalnym procederem na wielką skalę. By uratować dziecko i ujawnić przestępstwo, muszą zaryzykować własnym życiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897925.jpg","",[]],"51138898":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Eksperci przeprowadzają szczegółowe badania, by poznać przyczyny wielu spośród tych zgonów. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880968.jpg","",["N"]],"51138899":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Eksperci przeprowadzają szczegółowe badania, by poznać przyczyny wielu spośród tych zgonów. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880968.jpg","",["N"]],"51138900":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"51138901":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"51138902":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51138903":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138904":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138905":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51138906":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138907":["Reż.: Alan J. Levi.
Inspektor Columbo (Peter Falk) prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest byłym mężem, a drugi kochankiem Lydii Corman (Jo Anderson). Kobieta staje się główną podejrzaną w tej spawie. Niebawem uwagę ekscentrycznego porucznika zwraca drugi mąż kobiety, dentysta Wesley Corman (James Read), który zdaje się ukrywać jakiś sekret.","","",[]],"51138908":["Twórcy odcinka prezentują test najnowszych gadżetów mających usprawnić sprzątanie. Przyglądają się też konstrukcji torowisk dla nowoczesnych pociągów. W dalszej części programu wybierają się do Iranu, gdzie powstaje najlepsza na świecie woda różana. Przekonamy się, dlaczego jest ona tak droga i do czego można ją wykorzystać. Na koniec autorzy porównują możliwości quada z nowym czterokołowcem terenowym - Rhino.","","",[]],"51138909":["Dziś twórcy programu sprawdzają, czy istnieje metoda na odzyskanie utraconych danych zapisanych na płytach CD i DVD. Następnie analizują wiarygodność triku opublikowanego w Internecie, polegającego na wskakiwaniu z wysokości w spodnie. Testują również możliwości postrzegania i zapamiętywania zdarzeń przez człowieka. Na koniec prezentują ulubione gadżety uczniów.","","",[]],"51138910":["Reż.: John Badham.
W czasie publicznego pokazu prototypów robotów wojskowych zrywa się gwałtowna burza. Piorun uderza w jedną z maszyn, która na skutek tego \"ożywa\" i wydostaje się spod kontroli konstruktorów. Zaczyna odczuwać smutek, lęk i radość. Ponieważ maszyna została stworzona do zabijania ludzi i niszczenia ich broni, to pozostawienie jej na ulicach miasta może stać się bardzo groźne. Mechaniczny uciekinier, niezauważony przez nikogo, ukrywa się w samochodzie Stephanie Speck (Ally Sheedy), miłośniczki zwierząt. Dziewczyna bierze robota za istotę z obcej planety i zaprasza do domu. Kiedy jednak dochodzi do wniosku, że jest on sztucznym tworem, powiadamia jego właścicieli. Maszyna rzuca się do ucieczki przed swoimi prześladowcami.","","",[]],"51138911":["Prow.: Robert Korólczyk.
Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja GWIAZD JUTRA, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884577.jpg","",["AD"]],"51138912":["Jaskowska prowadzi akcję uwolnienia Zapały. Razem z Białachem i oddziałem antyterrorystycznym jadą pod adres wskazany przez Adama. Tam czeka na nich niespodzianka. Podczas patrolu Mikołaj opowiada o wszystkim Karolinie. Policjanci otrzymują wezwanie na cmentarz, gdzie znajdują odsuniętą płytę nagrobną i pustą trumnę. Rozmawiają z wdową po zmarłym, którego ciało zostało wykradzione. Kobieta podejrzewa, że za wszystkim stoi jej szwagierka - mogła zabrać ciało brata do rodzinnego grobu. Dopiero zeznania stróża cmentarza wskazują na inny trop. Rachwał i Białach badają też sprawą 6-letniego chłopczyka, błąkającego się samotnie po supermarkecie. Ochrona wezwała jego rodziców, ale nikt się nie zjawił. Na nagraniach z monitoringu widać, że para dokonała paru kradzieży. Wkrótce do sklepu wraca matka dziecka z zabranymi towarami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2457145cacaefa014546d4dbbc7297fa",["N"]],"51138913":["Marek bardzo się przykłada do ćwiczeń, których nauczył go Borys. Podczas patrolu Ola opowiada koledze, że treningi wpłynęły na jej syna pozytywnie. Policjanci otrzymują zgłoszenie pochodzące od ochrony lotniska. Nie potrafią oni poradzić sobie z agresywną pasażerką. Dziewczyna zachowuje się tak, jakby całkowicie utraciła kontakt z rzeczywistością. Po chwili mdleje. Patrol odwozi ją do szpitala, gdzie okazuje się, że w żołądku kobiety znajdowały się trzy pakunki z narkotykami. Przeżyła tylko dzięki szybkiej interwencji. Teraz policjanci próbują ustalić, czy działała samodzielnie. Kolejne wezwanie również prowadzi funkcjonariuszy do szpitala. Znalazł się tam skrajnie wycieńczony, odwodniony mężczyzna, z wieloma śladami po przypalaniu papierosami. Przy poszkodowanym znaleziono dowód osobisty, więc policjanci zaczynają szukać jego bliskich. Tak docierają do byłej żony. Wysocka odbiera Marka ze szkoły. Okazuje się, że brał udział w bójce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c87f633a9fbe8f9cfc8fb31f43a43e8",["N"]],"51138914":["Podczas odprawy okazuje się, że policjantów czeka ogromna niespodzianka. Swój finał znalazła wreszcie sprawa Zapały. Julia przyszła spóźniona i nie może pogodzić się z tym, że rozmowa ją ominęła. Później jedzie na patrol z Białachem. Sprawa dotyczy próby samobójczej nastolatki. Z rozmowy z matką wynika, że powodem jej targnięcia się na swoje życie jest filmik zamieszczony w internecie. Ktoś nakręcił z ukrycia, jak się rozbiera. Matka dziewczyny ma pewne podejrzenia co do tożsamości sprawcy. Mazurek i Białach badają też sprawę włamania, które zgłosił sąsiad ofiary przestępstwa. Zastają zdewastowane pomieszczenie i ślady krwi na podłodze. Policjanci przesłuchują potencjalnych świadków, w tym czasie dyżurny sąsiad zatrzymuje złodzieja. Po powrocie Julię czeka niespodzianka. Jednak jej entuzjazm nie podoba się wszystkim.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a39bc4b0ac18a2a914986a885150d2bd",["N"]],"51138915":["Reż.: David Grossman.
Monk jedzie do Berkeley, by spotkać się z dawnymi znajomymi z uniwersytetu. Na miejscu pojawia się również kapitan Stottlemeyer. Będzie tam prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa pielęgniarki pracującej na terenie campusu. Podejrzewa, że zabójcą może być jeden z uczestników zjazdu. Wśród przybyłych jest Dianne Brooks (Cynthia Stevenson), dawna przyjaciółka Trudy, tragicznie zmarłej żony Monka. Jej mąż Kyle (Brian McNamara) dziwnie się zachowuje. Zmusza towarzystwo do robienia rzeczy, na które nikt nie ma ochoty. Podczas uroczystego bankietu kapitan spostrzega, że pani Brooks nosi kolczyki pasujące do naszyjnika znalezionego przy zamordowanej pielęgniarce. Monk odkrywa, że 25 lat temu Dianne napisała samobójczy list.","","",[]],"51138916":["Reż.: Andre Belgrader.
Psychiatra Monka, doktor Kroger, załamuje się i postanawia pójść na emeryturę, po tym jak w jego gabinecie zostaje znaleziona martwa sprzątaczka. Adrian czuje się zagubiony bez swojego lekarza. Chce rozwikłać zagadkę zabójstwa i sprawić, by Kroger ponownie zaczął przyjmować pacjentów. Niebawem okazuje się, że sprawcą morderstwa może być sąsiad doktora, Francis Merrigan. Kiedy Monk przychodzi do psychiatry, aby powiedzieć mu o swoich podejrzeniach, Merrigan włamuje się do gabinetu, wiąże przebywających tam mężczyzn i wywozi ich do opuszczonego magazynu. Świadkiem zajścia jest Harold Krenshaw. Zawiadamia o wszystkim kapitana Stottlemeyera.","","",[]],"51138917":["Reż.: Randy Zisk.
Syn kapitana Stottlemeyera (Ted Levine), Jared (Jon Kyle Hansen), ucieka ze szkoły i wybiera się na festiwal rockowy. Monk, kapitan i Natalie (Traylor Howard) wybierają się na koncert w poszukiwaniu chłopaka. Detektyw bardzo źle się tam czuje i chce jak najszybciej opuścić to miejsce. Niestety, szybko okazuje się, że będzie musiał przeprowadzić kolejne śledztwo. W trakcie koncertu chłopak o imieniu Stork (Terry Fradet) umiera. Wszyscy podejrzewają, że przedawkował heroinę, ale jego przyjaciółka Kendra (Tamara Feldman) twierdzi, że został zamordowany. Mówi Monkowi, że Stork, mimo że znaleziono go z igłą wbitą w rękę, od pewnego czasu nie brał już narkotyków i panicznie bał się igieł. W miejscu, gdzie odnaleziono jego zwłoki, detektyw znajduje strunę od gitary.","","",[]],"51138918":["Okazuje się, że nawet podczas odpoczynku na plaży można dokonać ciekawych obserwacji. Twórcy odcinka zastanawiają się m.in. nad tym, dlaczego morska woda jest słona. Następnie sprawdzają wytrzymałość pieniędzy oraz odwiedzają biouprawy winorośli, aby się przekonać, czy powstałe tam wino różni się w smaku od wyprodukowanego przy użyciu chemicznych środków ochrony roślin. Na koniec dowiemy się, czy można surfować po powierzchni wody bez użycia deski.","","",[]],"51138919":["Reż.: Rob Bailey.
W różnych miejscach Nowego Jorku zostają znalezione części ludzkiego ciała. Śledczy ustalają, że to szczątki trenera szkolnej drużyny zapaśniczej. Mac Taylor z ekipą nowojorskiego CSI odwiedzają jego dom i na komputerze ofiary odkrywają zdjęcia pornograficzne, które sugerują, że zamordowany był pedofilem. Jego żona jednak stanowczo temu zaprzecza i pomimo dowodów wierzy w niewinność męża. Nie potrafi też wyjaśnić skąd na dachu ich domu znalazły się ślady krwi... aligatora. Aby rozwiązać zagadkę detektyw Taylor wybiera się do klubu na Manhattanie, gdzie indywidualnych lekcji tańca udziela niejaka Ruby Love...","","",[]],"51138920":["Reż.: Nelson McCormick.
Na ulicy Nowego Jorku ginie turysta. Detektyw Taylor spotyka inspektor Gillian Whitford, która z powodu osobistej tragedii zajmuje się tą sprawą. Okazuje się, że mężczyzna przyleciał z Ukrainy, by odnaleźć córkę. Dziewczyna pragnęła w USA spełnić swoje marzenie o karierze modelki. Policja dysponuje jedynie jej listem, wysłanym do nieżyjącego, w którym nastolatka prosi go o jak najszybszą pomoc. Ślady prowadzą na trop handlu ludźmi i gangu, który więzi nastoletnie dziewczęta z różnych stron świata. Mac i Stella na czele oddziału policji robią nalot na ich kryjówkę.","","",[]],"51138921":["Pilarczyk i Stasiak kontynuują śledztwo w sprawie morderstwa Andrzeja Czai. Mają podstawy sądzić, że w sprawę może być zamieszany syn mężczyzny, właściciel jednej z wrocławskich restauracji. Podejrzany jest również sąsiad, który desperacko potrzebuje pieniędzy na operację chorej córki. Śledztwo nabiera tempa, kiedy wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące wymuszania haraczy od wrocławskich restauratorów. Jeden z podejrzanych niespodziewanie znika. Przepada także Kowalski. Mężczyzna nie pojawia się na komendzie i nie odbiera telefonu. Kubis zaczyna się o niego martwić i wysyła do jego domu Kowala. Stasiak natomiast szuka pomocy, by ustalić, skąd wyszedł mail wysłany przez Kacpra.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/15a6a26d0dabf46a0b0b3c4c9b266582",["N"]],"51138922":["Aby chronić siebie i swoich bliskich, Lou musi się ukryć. Zagrożenie jakie na niego spadło jest konsekwencją tajnej misji, którą wykonywał kiedyś dla FBI. Tymczasem McGarrett, Kono i Chin badają przyczyny jego zniknięcia.","","",[]],"51138923":["Podczas dochodzenia dochodzi do kradzieży prototypowego rewolucyjnego stroju bojowego.","","",[]],"51138924":["Klasowa Wiligija
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc każda klasa organizuje spotkanie wigilijne. Chłopcy z IIB, w tym Maślana, Konieczko, Czesio i Anusiak, bardzo angażują się w jej przygotowanie. Ich działaniom przyświeca tylko jedno hasło: \"Pani Frał musi odejść!\". Jednak plany uczniów pokrzyżować może całkowity brak siana, potrzebnego do dekoracji świątecznego stołu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/36b368ff9402e6e69a0340f6f144c49b",["AD"]],"51138925":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"51138926":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138927":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"51138928":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"51138929":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51138783":["W trakcie szkolnej dyskoteki 16-letni Marek przeżywa szok, gdy na parkiecie pojawia się jego pijana matka i zaczyna tańczyć z jego kolegami. Wściekły chłopak żąda od niej, by natychmiast wyszła. Dramatyczną scenę filmują inni uczniowie, a kompromitujące nagranie trafia do internetu. Wkrótce matka Marka trafia do szpitala z silnym zatruciem pokarmowym, a lekarze nie dają jej szans na przeżycie. Czeka go sprawa w sądzie rodzinnym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8efbf6bf99f8204cfcd67528d42eada",[]],"51138784":["17-letnia Sylwia i jej przyjaciółki są szkolnymi liderkami. Mają najlepsze ciuchy i powodzenie u chłopaków. Rówieśnicy marzą o tym, by przyjaźnić się z paczką Sylwii. W szkole pojawia się 20-letni przystojny praktykant. Dziewczyny zakładają się, która pierwsza go poderwie. Sylwia wkręca się na imprezę w jego akademiku, gdzie dochodzi do zbliżenia. Sytuacja się komplikuje, gdy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Pod wpływem psychologa nastolatka zmienia się w odpowiedzialną kobietę, która będzie w stanie podjąć się wychowania dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9877dd488e8690467c6aa1dae673119",["N"]],"51138785":["Łukasz rok temu trafił do kolejnej rodziny zastępczej. Są z nim same problemy. Źle traktuje swoje przybrane rodzeństwo, pali papierosy i nadużywa alkoholu. Pewnego dnia opiekun przyłapuje go w niedwuznacznej sytuacji z jedną z podopiecznych, Olgą. W domu wybucha awantura, a sytuacja komplikuje się, kiedy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Chłopak w tajemnicy zamawia przez internet pigułki, które mają wywołać poronienie. Wkrótce nastolatka zatrzymuje policja. Rozmawia z nim psycholog, który odkrywa przerażającą prawdę o domu zastępczym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3d961886433f4906a62483889348a08",["N"]],"51138786":["15-letnia Weronika nigdy nie poznała swojego ojca, który zginął w wypadku motocyklowym. Wychował ją jego przyjaciel Karol, z którym matka związała się po śmierci męża. Gdy kobieta zapada w śpiączkę, dziadek chce przejąć opiekę nad nastolatką i przejąć jej majątek. Dziewczyna jest wobec niego agresywna, jednocześnie zaczyna uwodzić Karola. Zaniepokojony mężczyzna idzie z nią do psychologa. Wtedy Weronika ucieka z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f23e83b3d003332b7b6de58def21ebcf",["N"]],"51138787":["Karol kłóci się z samotnie wychowującą go matką. Zdenerwowana kobieta mówi mu, że nie jest jej dzieckiem. Zaszokowany chłopak postanawia odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Pomaga mu Maciek, animator z ośrodka, w którym Karol gra w rockowym zespole. To on radzi nastolatkowi, by szczerze porozmawiał z matką. Od niej chłopak poznaje prawdę i swojej przeszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c2cb0c3043d0e444cee9098c020ec06",[]],"51138788":["Handlowiec Piotr Szymański jest żonaty i ma dziecko. Jednak gdy trafia do szpitala, towarzyszy mu kochanka - koleżanka z pracy Alina Schmidt. Mężczyzna wierzy, że dzięki niej zdobędzie upragniony awans. Joanna, żona Piotra, wiedziała o romansie męża, ale liczyła, że on się opamięta. Gdy słyszy, jak kochankowie snują wspólne plany, postanawia wystąpić o rozwód. Tymczasem okazuje się, że Alina zgarnęła awans Piotra, a jemu samemu oświadcza, że nigdy nie myślała poważnie o kimś tak niewiele wartym jak on. Zrozpaczony mężczyzna, który żałuje, że rozbił swoje małżeństwo, z pomocą pielęgniarki Małgosi, prosi żonę o wybaczenie. Tymczasem siostra Małgosia zostaje posądzona o zaniedbanie - podobno podała pacjentowi lek, na który był uczulony. Mężczyzna mógł umrzeć. Pielęgniarka zostaje odsunięta od obowiązków. Żona jednego z pacjentów, przekonana o niewinności Małgosi, proponuje jej dobrze płatną pracę w charakterze opiekunki jej niepełnosprawnej córki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894873.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8d08bb6b72b211bb5cba992a4cedf90",[]],"51138789":["Na oddział trafia 62-letnia Ewa Wycech ze złamaną szyjką kości udowej. Kobieta jest zaniedbana i zbiera odpadki. Do szpitala przyjeżdża córka pacjentki - Patrycja. Kobieta, która dobrze radzi sobie w życiu, zdradza, że jej matka cierpi na zespół Diogenesa - stąd to zbieranie śmieci i brak dbałości o higienę. Ewa twierdzi, że córka się jej wyrzekła. W rzeczywistości zaburzenia psychiczne pacjentki utrudniają Patrycji kontakt z matką. Na oddziale zjawia się również samozwańczy terapeuta Stefan Chilewicz. Ewa jest pod jego silnym wpływem. Wychodzi na jaw, że mężczyzna manipuluje chorą. Tymczasem pielęgniarkę Lucynę odwiedza dawno niewidziany brat. Kazimierz twierdzi, że rzucił pracę w kopalni, ponieważ wygrał na loterii. Rodzeństwo odnawia utracony kontakt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894873.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a478a8b3ea3a66d875c0dc477925ce3",[]],"51138790":["Na pediatrię trafiają bracia 15-letni Adam i 14-letni Dominik z zatruciem alkoholowym. Towarzyszy im ich matka Bożena. Kobieta twierdzi, że synowie nigdy nie sprawiali kłopotów. Wkrótce okazuje się, że Dominik i Adam poprzedniej nocy pili na wyścigi. Filmik z ich alkoholowych zawodów trafił do sieci. Nastolatkowie przyznają się, że ulegli modzie na zabawę w internecie - kto więcej wypije. W ich szkole wszyscy w to grają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894873.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe4e964fb76a1e26409f1a599d2164fb",[]],"51138791":["Na oddział trafia 25-letnia Anita. Kobieta miała wypadek na zapleczu sklepu, w którym pracuje. Personel szpitala zauważa, że pacjentka jest wyczerpana. Mimo że ma zapalenie płuc, to poszła do pracy. Okazuje się, że Anita po rozwodzie została sama z dzieckiem. Jej były mąż próbuje pozbawić ją praw rodzicielskich, a jako główny argument wykorzystuje trudną sytuację finansową kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894873.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cbcb1288aa93968b920273c06de92b5",[]],"51138792":["Do szpitala trafia 35-letni bezdomny muzyk Piotr Piątkowski, który został brutalnie pobity. Mężczyzna nie posiada ubezpieczenia zdrowotnego, dlatego podaje się za swojego najlepszego przyjaciela - Jerzego Stańczaka. Fałszywa tożsamość pozwala mu skorzystać z pomocy lekarskiej. Sytuacja komplikuje się, gdy wskutek krwiaka nadtwardówkowego Piotr traci przytomność. Jest operowany i może nie przeżyć zabiegu. Pielęgniarka Danusia kontaktuje się z Barbarą, matką Jerzego, i informuje ją o poważnym stanie syna. Gdy kobieta przyjeżdża do szpitala, stwierdza, że pacjent nie jest jej synem. Kłamstwo Piotra wychodzi na jaw. Pielęgniarka odkrywa intrygę przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894873.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ed08c28207689a747590bfe301188f3",[]],"51138793":["Chętni na kasę
Złodzieje kradną kilkadziesiąt tysięcy euro należące do szefowej firmy informatycznej. Pieniądze miały trafić do banku, a o planowanej wpłacie wiedział tylko pracownik placówki. Funkcjonariusze dokonują odkrycia, które całkowicie zmienia bieg prowadzonego śledztwa. Tymczasem bliska rodzina Kuby prosi go o pomoc. Chrześniak policjanta zostawił list pożegnalny i zniknął. Ojciec chłopaka wyznaje, że powodem mogła być ujawniona niedawno rodzinna tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51138794":["Apka
Matka prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej córki. Podejrzany jest pełnoletni chłopak nastolatki. Okazuje się, że dziewczyna używała aplikacji randkowej, przez którą umawiała się ze starszymi mężczyznami. Nagrywała też pornograficzne filmiki. Krystian, przekonany, że Ewelina jest w ciąży, dzieli się z Olgierdem swoimi obawami przed ojcostwem. Mazur stara się wspierać przyjaciela.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51138795":["Kamuflarz
Tej samej nocy zostają zamordowani biznesmen i prezes fundacji. Przy obu ofiarach znaleziono listy. Jednocześnie znika wspólnik zabitego przedsiębiorcy. Detektywi podejrzewają, że miał on coś wspólnego z młodą podopieczną fundacji. Natalia mówi Kubie, że widziała Rafalskiego z policjantką z wewnętrznego. Przeprowadza własne śledztwo, by udowodnić, że Michał jest donosicielem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51138796":["Wrobiona
Kobieta odsiaduje wyrok za zabójstwo swojego dziecka. Została skazana w procesie poszlakowym. Odnajdują się jednak zwłoki malucha i dzięki nowym śladom wychodzi na jaw, że jest ona niewinna. Do zespołu dołącza nowa policjantka, aspirant sztabowa Agnieszka Walczak (Joanna Mądry). Zainteresowanie kolegów wzbudza to, że wcześniej pracowała w prestiżowym wydziale zabójstw i terroru kryminalnego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51138797":["Odlot
Z apteki zostają skradzione leki psychotropowe. Naczelnik wydziału kryminalnego przydziela sprawę nowym detektywom - aspirantom sztabowym Agnieszce Walczak (Joanna Mądry) i Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz). Pomagają im Natalia i Kuba. Dzięki ich wsparciu policjanci typują pierwszych podejrzanych. Śledczy starają się wzajemnie poznać swoje metody i nauczyć współpracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"51138798":["Reż.: Kieran Darcy-Smith.
Teksas, rok 1887. Abraham Brant (Woody Harrelson), charyzmatyczny kaznodzieja uważający się za proroka, mieszka w miasteczku zwanym Mount Hermon. Pewnego dnia niedaleko miejscowości, na brzegu rzeki Rio Grande zaczynają pojawiać się martwe ciała. Do miasteczka przybywa strażnik Teksasu David Kingston (Liam Hemsworth) wraz z żoną Marisol (Alice Braga). Ma on wyjaśnić zagadkę tajemniczych zgonów. Film w reżyserii Kierana Darcy-Smitha (\"Gdybyś tu był\") opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. Akcja toczy się na Dzikim Zachodzie, a twórcom udało się nakreślić interesujące i skomplikowane psychologicznie postacie. W role głównych bohaterów wcielają się: dwukrotnie nominowany do Oscara Woody Harrelson (\"Skandalista Larry Flynt\", \"Niemoralna propozycja\", serial \"Detektyw\") oraz Liam Hemsworth (\"Ostatnia piosenka\", cykl \"Igrzyska śmierci\"), partnerują im: brazylijska gwiazda Alice Braga (\"Miasto Boga\"), Emory Cohen (\"Brooklyn\") oraz Felicity Price (\"Gdybyś tu był\").","","",[]],"51138799":["Reż.: Mel Damski.
Druhną na ślubie przyjaciółki ma zostać Tess Harper (Maggie Lawson). Dziewczyna zamierzała na ceremonię zabrać ze sobą wieloletniego partnera, będąc pewna, że ten wykorzysta sytuację i się oświadczy. Mężczyzna jednak w ostatniej chwili zrywa z Tess i zrozpaczona zjawia się na ślubie samotnie. Na miejscu poznaje Michaela (Paul Greene) - drużbę pana młodego. Z początku nie darzą się sympatią. Reżyserem jest Mel Damski (serial M*A*S*H).","","",["N"]],"51138800":["41-letni Grzegorz jest właścicielem szkoły językowej. Od trzech lat wiedzie ustabilizowane życie u boku dużo młodszej Sylwii. Jego żona kiedyś zajmowała się modelingiem, ale po ślubie miała zrezygnować z kariery. Grzegorz odkrywa, że nie tylko tego nie zrobiła, ale też najprawdopodobniej nie jest mu wierna. Gdy znajduje w jej torebce opakowanie po prezerwatywach, postanawia zaangażować ekipę Damiana Petrova.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/82e8390397879484b803491d4c1ade5d",["N"]],"51138801":["Radykalne kroki
Dzieci Kwiatkowskich próbują przerzucić na ciocię Ulę sporą część swoich domowych obowiązków. Skarżą się, że Jacek zbyt wiele od nich wymaga. Ich narzekania powodują jednak nieprzewidziane skutki - szwagierka postanawia odebrać Jackowi prawa rodzicielskie i zabrać dzieci do siebie. Wizja mieszkania z ciotką przeraża jednak nastolatki. Próbują wyperswadować jej ten pomysł. Jednak Ula, która podjęła już decyzję, nie zamierza zmieniać zdania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7939",[]],"51138802":["Jaga i Śmigło zakładają nową agencję ochrony. Dziewczyna kończy kurs i otrzymuje licencję ochroniarską. Jednym z jej klientów jest Aleksander Kubik, wpływowy polityk, który obawia się zamachu na swoje życie. Marka odwiedza w areszcie prokurator Przybylski. Proponuje mu współpracę w sprawie grupy Samuraja. Zgoda oznacza dla Henzla wyrok śmierci, ale pozwoli mu wyjść na wolność. Do firmy Jagi zgłasza się też jubiler Tadeusz Pazio. Zleca dostarczenie diamentów do Krakowa. W stadninie Jaga poznaje Juliana Woytowicza, bogatego, młodego biznesmena, który twierdzi, że ma interesującą ofertę dla jej agencji. Tymczasem w firmie Jagi trwają przygotowania do zorganizowania konwoju diamentów. Jaga, Śmigło, Janek i Zaremba wyruszają z ładunkiem z Warszawy. W drodze wszyscy zaczynają się czuć dziwnie senni.","","",[]],"51138803":["Tomek zjawia się w szpitalu, w którym Jolka ma urodzić dziecko. Następnego dnia razem z Andrzejem i Tamarą ogląda relację z konferencji prasowej, dotyczącej zabójstw podopiecznych fundacji La Liberta i handlu żywym towarem. Tymczasem Anka prowadzi w tej sprawie prywatne dziennikarskie śledztwo. Wypytuje Tamarę o jej znajomość z matką. Przyznaje, że wie, iż policjantka została przed laty zgwałcona. Daje też do zrozumienia, że podejrzewa, dlaczego jej matka prowadzi fundację. Wkrótce Tamara jedzie do Marty. Zdaje jej relację ze spotkania z Anką. Mayer wyprowadza się z willi Sajnów. Córka Marty jest zaskoczona jego decyzją. Tamara prosi Tomka, by pomógł jej odnaleźć osobę, która dwadzieścia lat temu szybko się wzbogaciła. Szybko zdobywają informacje na temat dziwnych transakcji bankowych i ustalają podejrzaną - Magdę Strzelec (Beata Kawka). To pielęgniarka, była żona Karskiego, która przyjęła Martę na oddział po tym, jak została ona zgwałcona. Nadal jednak nie wiadomo, kto stoi za tuszowaniem tej sprawy oraz za zniknięciami osób, które skrzywdziły Sajno. Tymczasem Marta wraca do domu. Przed furtką spostrzega wychudzonego chłopca. Podejrzewa, że to syn Protasa, którym obiecała się zaopiekować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848916.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4084114f7aeddd8e0fd4611f7223f531",["N"]],"51138804":["Będący w restauracji z dziewczyną Paweł zostaje nagle wezwany do pracy. Anna postanawia wrócić do domu taksówką. Wsiada jednak do niewłaściwego auta. Kierujący wywozi ją na parking na uboczu i próbuje okraść. Tomek niedawno przeprowadził się z matką do innego miasta. Nowi znajomi z osiedla proponują mu grę w siatkówkę. W trakcie meczu chłopak tak niefortunnie upada na ławkę, że miażdży sobie jądro, w wyniku czego doznaje krwotoku wewnętrznego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd6904511523d8d17f0da6d161845fbc",["N"]],"51138805":["Chłopaki mojego życia","","",[]],"51138612":["Pierwszy z czterech półfinałów programu. Dziesięcioosobowa grupa utalentowanych muzycznie ludzi walczy o przejście do ścisłego finału. Ich losy zależą od telewidzów, a także opinii jury.","","",["N"]],"51138613":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"51138614":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138615":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138616":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138617":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138618":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138619":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138620":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138621":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138622":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138623":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138624":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138625":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138626":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138627":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51138628":["Dariusz Janik prezentuje teledyski najnowszych i najpopularniejszych hitów. W każdym tygodniu prowadzący pokaże również, jak rozkręca się zabawę w klubach w całej Polsce, zda relacje z różnych imprez muzycznych, a także porozmawia ze znanymi DJ-ami.","","",[]],"51138629":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138630":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51138631":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51138632":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51138633":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51138634":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51138384":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51138386":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51138388":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"51138389":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51138390":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51138391":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51138392":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"51138393":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"51138394":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"51138395":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"51138396":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"51138397":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"51138398":["Ola Kot i Paulina Koziejowska z pomocą sztabu dziennikarzy przedstawiają najbardziej aktualne wydarzenia ze świata rozrywki, kultury oraz sportu. W programie nie zabraknie doniesień zarówno z kraju, jak i z całej reszty globu. Prowadzące i ich goście z przymrużeniem oka opowiedzą o najświeższych plotkach oraz nowych przedsięwzięciach gwiazd. Obie gospodynie - znane widzom jako prezenterki prognozy pogody na NOWEJ TV - mają doświadczenie w kontaktach z celebrytami: Paulina Koziejowska jako reporterka serwisu internetowego Se.pl, a Ola Kot jako przedstawicielka ESKA TV. W \"Bywaniu na dywanie\" pierwsza z pań przeprowadzi serię wywiadów z gwiazdami kina i telewizji, druga zaś porozmawia ze sławnymi muzykami. Oprócz tego w programie pojawi się cykl \"Gwiazdorski WF\", w którym reporter NOWA TV Michał Kozłowski podda próbie sprawność fizyczną znanych sportowców i pokaże ich inne, \"niesportowe\" oblicze. Z kolei w cyklu \"Ja tylko pytam\" Adrian Nychnerewicz, dziennikarz \"Super Expressu\", zaprezentuje relacje z rozmaitych imprez z udziałem najbardziej znanych i lubianych postaci polskiego show-biznesu. Tematy z pierwszych stron gazet omówi prezenter radia VOX FM Paweł Doncbach, a o stylizacjach gwiazd Paulina Koziejowska porozmawia z blogerką modową Magdaleną Antosiewicz, znaną też jako Thirty Fashion.","","",[]],"51138399":["Magazyn skierowany do miłośników gier komputerowych. Jego autorzy omawiają i testują najnowsze propozycje, które trafiają na rynek.","","",[]],"51138402":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"51138403":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51138405":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51138406":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"51138407":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138408":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138409":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138410":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138411":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138412":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138413":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"51138414":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51138415":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51138416":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"51138417":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51138418":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"51138419":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51138420":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"51138421":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51138422":["Przegląd najlepszych fragmentów programu z minionego tygodnia. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują wielbicieli disco o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"51138423":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51138424":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"51138425":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51138426":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51138427":["Pasmo muzyczne, którego twórcy zaprezentują największe przeboje najpopularniejszych wykonawców. Zabrzmi muzyka idealna do potańczenia na prywatkach i dancingach. Podczas programu widzowie będą mogli pozdrawiać swoich bliskich za pomocą smsów.","","",[]],"51138428":["Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"51138429":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51138430":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51138431":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"51138432":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51138433":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"51138434":["Przegląd najlepszych fragmentów ostatniego wydania programu, w którym Kuba Urbański i Norbert Bieńkowski z zespołu Playboys przedstawiają widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"51138435":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"51138436":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"51138437":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"51138438":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"51138439":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"51138440":["Robson informuje Alberta o znalezionych w klubie narkotykach. Kieruje podejrzenia na Pawła. Barman przekonuje, że jest niewinny i żąda sprawdzenia nagrań z monitoringu. Szef mu jednak nie ufa. Po stronie Pawła staje Nikola, która stara się mu pomóc. Przypadkiem podsłuchuje ona rozmowę Robsona z Albertem. Tymczasem w dyskotece ma wystąpić wokalistka CamaSutra. W dniu koncertu traci jednak głos. Z pomocą spieszy jej tancerka z zespołu, Natalia, która doskonale zna repertuar gwiazdy i potrafi dobrze śpiewać. Gdy dowiaduje się o tym odtrącony przez nią wcześniej Jarek, postanawia przeszkodzić dziewczynie w występie.","","",[]],"51138441":["Klaudia żali się Nikoli, że Paweł ciągle ją krytykuje i nie widzi jej starań. Prosi koleżankę o wstawiennictwo u barmana. Współpracowniczka obiecuje postarać się poprawić ich relacje. W zamian dziewczyna obiecuje jej pomóc w załatwieniu zagranicznej wycieczki, na którą mogłaby pojechać ze swoim chłopakiem Grześkiem. Tymczasem w komisie mężczyzny zjawia się trzech groźnie wyglądających nieznajomych. Okazuje się, że chcą oni odzyskać telefon, który przez pomyłkę oddała ich siostra. Gdy wychodzi na jaw, że został on już ponownie sprzedany, zaczynają grozić Grześkowi spaleniem lokalu. Przerażony mężczyzna opowiada o wszystkim Nikoli.","","",[]],"51138442":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"51138361":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51138362":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"51138363":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51138364":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138365":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"51138368":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"51138369":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51138370":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51138371":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"51138372":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51138373":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51138374":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51138375":["Drugiego dnia festiwalu na białostockiej scenie wystąpią goście zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów takich gwiazd, jak: C.C. Catch, Arash, Fun Factory, Bellini, Morandi, Claydee, Las Ketchup, Mirami, Brave, Fragma oraz Danzel.","","",["N"]],"51138376":["Prow.: Michał Koterski, Joanna Liszowska.","","",["N"]],"51138377":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138378":["Miłość i kobiety w klipach lat 90.","","",[]],"51138379":["Brzmienia i aranżacje w latach 90.","","",[]],"51138380":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"51138381":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51138382":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51138383":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51138930":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51138931":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"51138932":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51138933":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51138934":["Zestawienie dziesięciu największych hitów z danego tygodnia.","","",[]],"51138935":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51138936":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"51138937":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51138938":["Prow.: Maria Guzek.
Autorzy programu wyszukują najciekawiej ubranych ludzi, a następnie rozmawiają z nimi o modowych trendach.","","",[]],"51138939":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"51138806":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51138807":["Damian Wrzesiński, który w ringu stoczył 20 walk, z czego 17 wygrał, powalczy o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie 26-letni Miguel Cesario Antin. Dla Argentyńczyka będzie to pierwszy pojedynek poza granicami kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138808":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835440.jpg","",["JM"]],"51138809":["Anwil wydaje się mocniejszą drużyną niż w ubiegłym sezonie EBL, ale w każdym meczu musi to udowadniać na boisku. Jeśli zlekceważą beniaminka rozgrywek, mogą podzielić los Stali Ostrów, która przegrała z Astorią Bydgoszcz w pierwszej kolejce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"51138810":["Wicemistrzynie Polski w pierwszej kolejce musiały się porządnie napracować, by pokonać w Bydgoszczy miejscowy Bank Pocztowy Pałac. Łodzianki udowodniły swoją wyższość w tie-breaku. Natomiast siatkarki Energi MKS-u Kalisz nie miały wiele do powiedzenia z innym zespołem z Łodzi - ŁKS-em. Kaliszanki gładko uległy mistrzyniom Polski w trzech setach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"51138811":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"51138812":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51138813":["Po czterech meczach bez zwycięstwa Zagłębię Sosnowiec w ostatniej kolejce wreszcie sięgnęło po trzy punkty. Sosnowiczanie pokonali przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 3:1. Z kolei Warta Poznań nie przegrała w lidze pięciu spotkań z rzędu. W ostatniej kolejce zremisowała bezbramkowo z Chrobrym Głogów i straciła pozycję wicelidera rozgrywek na rzecz Podbeskidzia Bielsko-Biała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"51138814":["Damian Wrzesiński, który w ringu stoczył 20 walk, z czego 17 wygrał, powalczy o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie 26-letni Miguel Cesario Antin. Dla Argentyńczyka będzie to pierwszy pojedynek poza granicami kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138815":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138816":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138817":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138818":["Po czterech meczach bez zwycięstwa Zagłębię Sosnowiec w ostatniej kolejce wreszcie sięgnęło po trzy punkty. Sosnowiczanie pokonali przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 3:1. Z kolei Warta Poznań nie przegrała w lidze pięciu spotkań z rzędu. W ostatniej kolejce zremisowała bezbramkowo z Chrobrym Głogów i straciła pozycję wicelidera rozgrywek na rzecz Podbeskidzia Bielsko-Biała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"51138819":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51138820":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51138821":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835440.jpg","",["JM"]],"51138822":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"51138823":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51138824":["Wicemistrzynie Polski w pierwszej kolejce musiały się porządnie napracować, by pokonać w Bydgoszczy miejscowy Bank Pocztowy Pałac. Łodzianki udowodniły swoją wyższość w tie-breaku. Natomiast siatkarki Energi MKS-u Kalisz nie miały wiele do powiedzenia z innym zespołem z Łodzi - ŁKS-em. Kaliszanki gładko uległy mistrzyniom Polski w trzech setach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"51138825":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51138826":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138838":["Marc Marquez, triumfując w GP Tajlandii 6 października, zapewnił sobie szósty w karierze tytuł mistrza świata. Nie oznacza to jednak, że na torze Twin Ring Motegi potraktuje rywali ulgowo. Będzie bowiem chciał wygrać czwarte kolejne grand prix w tym sezonie.","","",[]],"51138839":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51138840":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51138841":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51138842":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51138843":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51138844":["Program dla fanów kolarstwa. Znajdą się w nim relacje z najciekawszych wyścigów i zapowiedzi nadchodzących imprez, rozmowy z zawodnikami i przedstawicielami zespołów oraz wiele ciekawostek ze świata zawodowego kolarstwa","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850391.jpg","",[]],"51138845":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51138850":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51138851":["Wicemistrzynie Polski w pierwszej kolejce musiały się porządnie napracować, by pokonać w Bydgoszczy miejscowy Bank Pocztowy Pałac. Łodzianki udowodniły swoją wyższość w tie-breaku. Natomiast siatkarki Energi MKS-u Kalisz nie miały wiele do powiedzenia z innym zespołem z Łodzi - ŁKS-em. Kaliszanki gładko uległy mistrzyniom Polski w trzech setach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"51138852":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51138853":["WKS Śląsk Wrocław rozpoczął rozgrywki od wygranej 111:55 z Hydro Rosą Radom, by w następnych meczach ulec MKS-owi Dąbrowa Górnicza i Kingowi Szczeci. Asseco zaś wygrało dwa pierwsze mecze, by w trzeciej kolejce dość niespodziewanie przegrać we własnej hali z GTK-iem Gliwice.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"51138854":["VI Gala Armia Fight Night odbyła się 14 czerwca w Radomiu. Jej najważniejszym wydarzeniem było starcie Alberta Odzimkowskiego, wracającego do zawodowego MMA po dwuletniej przerwie, z byłym międzynarodowym mistrzem KSW, Krzysztofem Kułakiem. Doszło również do starcia o tytuł mistrza w kategorii półśredniej między Tomaszem Jakubcem i Robertem Turnquestem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138827":["Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie także do walki Piotra Gudela z Wiktorem Kotoczigowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"51138828":["Pochodzący z Rosji, ale reprezentujący Francję Daguir Imavov (12 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka), przydomek Specnaz, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim (7 zwycięstw, 1 porażka), zwanym Chińczykiem. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w obronie pasa wagi lekkiej FEN. Imavov jak dotąd wygrał obie walki stoczone w Polsce - z Bartoszem Koperą i Kamilem Łebkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138829":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138830":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51138831":["38-letni Michał \"Masakra\" Kita (17 zwycięstw, 10 porażek) stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6 zwycięstw, 5 porażek). Dla \"Głuchego\" to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, występujących w wadze ciężkiej, debiut w organizacji Babilon MMA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138832":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"51138833":["Pojedynek z 21 kwietnia 2018 roku. Tomasz Adamek przystępował do obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego po zwycięstwie nad Fredem Kassim. Przeciwnikiem Górala był wówczas 37-letni Joey Abell.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"51138834":["Zwycięzca pojedynku z 9 czerwca 2018 roku mógł ubiegać się o mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51138835":["Pomimo trzydziestu lat rywal Polaka nie jest doświadczonym pięściarzem. Na zawodowym ringu debiutował przed niespełna pięcioma laty i jak dotąd stoczył jedenaście walk, z czego dziewięć wygrał. W ubiegłym roku Rosjanin mierzył się w Szczecinie z Michałem Cieślakiem i przegrał w 9 rundzie przez techniczny nokaut.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51138753":["Niebo","","",[]],"51138754":["Zakochani","","",[]],"51138755":["Człowiek z Cro-Magnon
W tym odcinku o tym, kim był człowiek z Cro-Magnon, jak żył i jakie były jego największe osiągnięcia ewolucyjne.","","",[]],"51138756":["Żyzne doliny
W tym odcinku widzowie przekonają się, że pierwsze cywilizacje narodziły się w żyznych dolinach wielkich rzek.","","",[]],"51138757":["Prosiaczek Hamilton/ Walka z koszmarem","","",[]],"51138758":["Ciekawski George puszcza latawiec/ Tajemnicze rysy","","",[]],"51138759":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51138762":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"51138763":["Mafijna przykrywka
Kuba kończy remont kawiarenki. Jacek wyjeżdża na dwa tygodnie do Szczecina. U Anki zjawia się Policjant, który właśnie ukończył kurs dotyczący walki z przestępczością zorganizowaną. Postanawia wykorzystać zdobytą wiedzę na swoim terenie. Pojawia się w kawiarence Majki i Kuby. Bierze młodych ludzi w krzyżowy ogień pytań. Tymczasem na miejsce przybywa Jędrula, który nie jest zbyt przychylnie nastawiony do organów ścigania. Stróż prawa zaczyna także i jego podejrzewać o nieczyste interesy. Wkrótce cień podejrzenia pada również na Alutkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7827",["N"]],"51138764":["Wieczór poezji mafijnej
Majce udaje się dostać na staż w popularnym brukowcu. Publikuje tam tekst o dwóch znanych gangsterach. Wkrótce obaj zniesławieni przestępcy zjawiają się w kafejce internetowej. Pytają o dziewczynę. Cała rodzina jest porządnie przerażona. Życiu początkującej dziennikarki zagraża niebezpieczeństwo. Jacek prosi Policjanta, by chronił jego córkę. Dziadek wyciąga z szafy dubeltówkę. Tylko Filip nie jest solidarny z siostrą i chcę ją wydać bandytom za pieniądze. Tymczasem Alutka organizuje w kawiarence swój wieczorek poetycki. Niestety, w tym samym czasie Dziadek postanawia urządzić tam zasadzkę na mafiosów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7945",["N"]],"51138765":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51138766":["Wszystko, co chcielibyście wiedzieć","","",[]],"51138767":["Lorenz i jego gęsi
W dzisiejszym odcinku młodzi widzowie poznają postać austriackiego lekarza, zoologa, twórcy nowoczesnej etologii - Konrada Zachariasa Lorenza. Ten zmarły w 1989 roku naukowiec jest autorem licznych prac o zachowaniu i porozumiewaniu się zwierząt, głównie ryb i ptaków, oraz porozumiewaniu się ludzi. W 1973 roku otrzymał Nagrodę Nobla. Jego najbardziej znane prace to: \"Osiem grzechów głównych ludzkości\", \"Odwrotna strona zwierciadła\" i \"Tak zwane zło\". Jego ulubionym obiektem badań były gęsi gęgawe.","","",[]],"51138768":["Armstrong i księżyc
Po drugiej wojnie światowej Stany Zjednoczone i Związek Radziecki rozpoczęły wyścig kosmiczny. W 1957 roku Rosjanie umieścili na orbicie okołoziemskiej pierwszego sztucznego satelitę Ziemi - Sputnik. Cztery lata później Jurij Gagarin odbył lot kosmiczny jako pierwszy człowiek. Bohaterem dzisiejszego odcinka jest Neil Alden Armstrong, który był pierwszym człowiekiem, jaki stanął na Księżycu - dokonał tego 21 lipca 1969 roku.","","",[]],"51138769":["Konkurs strażacki/ Małpka kieruje ruchem","","",[]],"51138770":["Budząca maszyna/ Prezes jest chory","","",[]],"51138771":["Banita
Alutka pewnego dnia dochodzi do wniosku, że chce urodzić dziecko. Ta wiadomość wprawia Jędrulę w przerażenie. Alutka znajduje wspólny język z Filipem, który także czuje się niezrozumiany przez otoczenie. Rodzice bezustannie go szykanują, każąc np. zmywać okna. Zdesperowany chłopak postanawia uciec z domu. Znajduje schronienie u Alutki, wciąż marzącej o stanie błogosławionym. Do Anki przychodzi Policjant z nowym problemem. Za tydzień ma badania sprawnościowe. Dziadek postanawia zrobić mu solidny trening.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7744",["N"]],"51138772":["Serce teścia
Majka pokłóciła się z Kubą. Jej mąż całą ostatnią imprezę spędził rozmawiając z Jolą. Dziewczyna postanawia przeprowadzić się na jakiś czas do rodziców. Jacek zaczyna traktować swego zięcia z dużą dozą podejrzliwości. Podejrzewa nawet, że Kuba bije swoją żonę. Postanawia wyjaśnić tą sprawę. Tymczasem Filip zostaje zmuszony przez swoją dyrektorkę do wzięcia udziału w konkursie o nazwie \"Bezpieczne ulice\". Chłopiec postanawia śledzić Policjanta i robić mu zdjęcia z ukrycia. Biedny stróż prawa skarży się Ance, że czuje się bezustannie obserwowany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7959",["N"]],"51138773":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"51138774":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51138775":["Wszystko, co chcielibyście wiedzieć","","",[]],"51138776":["Prow.: Katarzyna Dowbor.
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","",["N"]],"51138777":["Katarzyna Rogowiec w wieku 3 lat straciła obie ręce w wypadku ze sprzętem żniwnym. Dzięki swojemu uporowi i ciężkiej pracy nauczyła się jednak radzić sobie w różnych sytuacjach. Katarzyna jest m.in. dwukrotną mistrzynią paraolimpijską w biegach narciarskich oraz utytułowaną biathlonistką. Kolejny bohater odcinka to Paweł Karpiński. Jego pasją jest taniec. Paweł choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową i jest niepełnosprawny od urodzenia. Mimo to, jako jedyna osoba niepełnosprawna w Polsce, uzyskał uprawnienia instruktora tańca sportowego. Widzowie spotkają też ponownie Rafała Miszkiela - niepełnosprawnego youtuber. W programie wystąpi ze swoim cyklem \"Życie na wózku TV\". Rafał pokaże w nim kilka prostych patentów, które pomagają mu w codziennym życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1579c2f0f0c6ee9aa110d04a13947ca",["N"]],"51138778":["Widzowie poznają historię Miłosza Krawczyka - człowieka, który tak bardzo kocha adrenalinę, że nawet po urazie, jakiego doznał w wyniku poważnego wypadu na motocyklu, postanowił z niej nie rezygnować. Miłosz jeździ na quadzie, skacze na bungee i wraz ze swoim psem-opiekunem podróżuje w najdalsze zakątki świata. Stworzył także wynalazek, specjalny wózek, który bardzo ułatwił życie jemu, a także innym niepełnosprawnym na całym świecie. Widzowie zobaczą też relację z zawodów na ergometrach wioślarskich, w których brały udział osoby sprawne i niepełnosprawne. Celem zawodów był zakup sprzętu sportowego dostosowanego dla osób z niepełnosprawnych. Powróci także Rafał Gręlikowski, niepełnosprawny podróżnik, który przemierza świat na rowerze w poszukiwaniu ruin średniowiecznych zamków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5ed769508bb05bc1ccfb74f5a652da5",["N"]],"51138779":["W tym odcinku królują regionalne potrawy. Prowadząca przygotuje dania z kuchni małopolskiej. Rozpocznie od zalewajki, ugotowanej na ozorkach wieprzowych. Następnie zrobi maczankę po krakowsku, która przed laty była ulubionym przysmakiem dorożkarzy. Na deser zaserwuje ziemniaczki rumowo-kokosowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b87e55889c64d145700f29c3de397d12",[]],"51138780":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",[]],"51138781":["Gospodyni programu prezentuje przepisy, które mają wspólny składnik. Jest nim kasza. Do zupy potrzebna będzie manna, do dania głównego gryczana, a do deseru jaglana. Dzisiejsze gotowanie Ewa Wachowicz zacznie się od rosołu z grysikiem. Jako danie główne przygotuje hreczniaki, czyli kotleciki z kaszy gryczanej i twarogu. Z kolei na deser poda kaszę jaglaną zapieczoną z jabłkami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dda0bee23c5014eab75899413720daa8",["N"]],"51138782":["Ekipa programu dociera na Kaszuby. W Żukowie mieszka pięcioosobowa rodzina Hermannów. Pani Joanna i pan Rafał mieli bardzo trudne dzieciństwo, dlatego ogromnie im zależy, aby ich dzieci miały kochającą się rodzinę i ciepły oraz bezpieczny dom. Niestety ich własne lokum nie nadaje się do zamieszkania. To stary budynek w stanie surowym, który pan Rafał remontuje sam wieczorami, po pracy. Małżeństwo z trójką dzieci mieszka w wynajmowanym pomieszczeniu garażowym, które musi opuścić za kilka tygodni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899552.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d61bf842ba604c8febbe16e40ba149e",[]]}