{"57567290":["Wazon przeżył koszmarne spotkanie z niedźwiedziem. Siwy i Mały wycinają drzewo. Kirym uważa się za człowieka wolnego, ale zaznacza przy tym, że w Bieszczadach bardziej niż gdziekolwiek indziej musi dbać o swój wygląd. Władkowi tylko raz udało się spotkać kobietę dla siebie. Wazon w końcu wybudował czatownię, z której można z bliska obserwować niedźwiedzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57567291":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"57567292":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57567293":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57567294":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57567295":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57567296":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57567297":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57567298":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57567299":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57567300":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57567301":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57567302":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57567303":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57567304":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57567305":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57567306":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57567307":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57567308":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"57567309":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"57567310":["LEC - Spring 2021
magazyn komputerowy","","",[]],"57567311":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57567312":["Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",[]],"57567313":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",[]],"57567314":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"57567315":["Wydana w 2002 roku MAFIA szybko zyskała status gry kultowej. Jej ogromna popularność sprawiła, że 18 lat później produkcja studia Hangar 13 doczekała się ciepło przyjętego przez graczy remake'u.","","",[]],"57567316":["LEC - Spring 2021
magazyn komputerowy","","",[]],"57567317":["Przy apartamentowcu zostaje znaleziona martwa kobieta - prostytutka. W trakcie śledztwa okazuje się, że oszukiwała ona alfonsa, zapraszając do swojego apartamentu luksusowych klientów. Podejrzenia padają na znanego biznesmena. Tego dnia Natalia i Robert prowadzą też dochodzenie w sprawie mężczyzny, który niszczy samochody na pobliskim parkingu, obklejając je papierem toaletowym. Okazuje się, że wandal swoje cele wybierał nieprzypadkowo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"57567121":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57567122":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57567123":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57567124":["Reż.: Raja Gosnell.
Chloe, suczka rasy cziłała, wiedzie beztroskie życie u boku swojej egzaltowanej właścicielki Vivian Ashe (Jamie Lee Curtis). Należy do psiej elity Beverly Hills, gdzie korzystanie z luksusu nie jest niczym nadzwyczajnym. Kiedy jej pani wyjeżdża służbowo do Europy, Chloe zostaje pod opieką jej niezbyt odpowiedzialnej siostrzenicy Rachel (Piper Perabo), która zabiera ją na wakacje do Meksyku. Na miejscu suczka zostaje porwana przez ludzi, którzy wystawiają psy do nielegalnych walk. Wkrótce poznaje na swojej drodze owczarka niemieckiego Delgado, który postanawia pomóc jej wrócić do domu. Ich tropem rusza niebezpieczny El Diablo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045263.jpg","",["N"]],"57567125":["Ewa spędza czas w pięknie ośnieżonej scenerii polskich gór. To właśnie tam przygotuje dania typowe dla półwyspu skandynawskiego. Najpierw ugotuje fińską zupę z pora i łososia, którą wzbogaci rodzimym pstrągiem. Na drugie danie poda szwedzką zapiekankę ziemniaczaną z kurczakiem w sosie curry. Na deser zaś zaserwuje mus jabłkowy z kruszonką i bitą śmietaną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045261.jpg","",["N"]],"57567126":["Ekipa programu gości w Dołach Biskupich, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. W budynku, znajdującym się na terenie dawnych zakładów przemysłowych, mieszka 5-osobowa rodzina. Pani Anna i pan Marek wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich zmaga się z cukrzycą, mała Nina cierpi też na zespół Downa. Pan Marek, ze względu na częste wizyty w szpitalach, nie może podjąć stałej pracy. Największym problemem rodziny jest nieogrzewana łazienka, w której nie ma ciepłej wody. Maleńkie mieszkanko nie zapewnia też swoim lokatorom niezbędnej przestrzeni do życia ani prywatności. Na pomoc przybywają Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044218.jpg","",["N"]],"57567127":["W okolicach Sochaczewa mieszka pani Aleksandra, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z nich cierpi na Aspargera. Późno zdiagnozowany i długo nieleczony chłopiec w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem i żyje w swoim świecie. Pani Aleksandry nie stać na remont domu. Do tej pory udało jej się jedynie naprawić cieknący dach. Popękane ściany i rozpadające się podłogi wymagają jednak natychmiastowej uwagi. W kuchni stoi także niebezpieczny dla domowników piec gazowy. Niezbędnych zmian, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, dokonają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044218.jpg","",["N"]],"57567128":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36b77240a85aaf8088d76d376c2fac7c",["N"]],"57567129":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/22f953618714b51e58142af3756eea1e",["N"]],"57567130":["Gienek i Andrzej z Plutycz toczą nierówną walkę z czasem. Jak najszybciej muszą wprowadzić zmiany, zalecone przez inspekcję weterynaryjną - uprzątnąć obory i pobielić je wapnem. Bogdan wraz z synami pomagają im uporać się z nowymi zadaniami. Pracowity dzień czeka również Emilkę z Laszek. Rolniczka musi zakolczykować zwierzęta i podać im środek na odrobaczenie. Tomek, gospodarz z Pokaniewa, inwestuje w rozbudowę silosów na kiszonkę. Monika wraz z innymi gospodyniami udają się do kościoła w Milejczycach, gdzie trafić ma wieniec, który przygotowywały tygodniami.","","",[]],"57567131":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002899.jpg","",["N"]],"57567132":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002899.jpg","",["N"]],"57567133":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"57567134":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"57567135":["Snajperowi nie daje spokoju dziewczyna, która wieczorami spaceruje wokół jego przyczepy. Życie pod jednym dachem z synem i jego partnerką okazuje się niemałym wyzwaniem dla matki Kampia. Mimo usilnych starań Łukasza jego kolejne znajomości z kobietami kończą się niepowodzeniami. Andelek i Toples mają nadzieję, że potencjalne partnerki zainteresują się nimi ze względu na umiejętności wokalne i taneczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a8b94b90dee8c16515ff5a8f0ae88a8",["N"]],"57567136":["Mirek długo czekał na kobietę, która się nim zainteresuje, chociaż posiada wiele zalet. Rodzina Kampia nie potrafi zaakceptować jego partnerki. Jarek marzy o spacerach po plaży w towarzystwie ukochanej. Mama Roberta twierdzi, że dziewczyny są gorsze od chłopaków. Kuba nie ma nic przeciwko znajomości nawet z bardzo puszystą kobietą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/62fe1d16c7a38f393e1122aed8901137",["N"]],"57567137":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57567138":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57567139":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"57567140":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57567141":["Reż.: Okił Khamidow.
Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045258.jpg","",["N"]],"57567142":["Obie rodziny spotykają się na obiedzie zapoznawczym. Wszyscy są bardzo zestresowani. Sytuację pogarsza Henryk, który próbuje rozładować atmosferę niesmacznymi żartami. Piotr wręcza Nikodemowi nowoczesny komputer, który miał być prezentem dla Janka. Między rodzinami dość szybko rodzi się konflikt na tle światopoglądowym. Ostatecznie Nikodem zostaje w eleganckiej willi, a Janek wraca do domu z Jadwigą i Henrykiem. Rozpieszczony chłopak przeżywa szok, gdy odkrywa, w jakich warunkach żyje jego prawdziwa rodzina. Wałęsając się po domu ze świecą w dłoni, wywołuje pożar. Wraz z rodzicami i dziadkiem w milczeniu patrzy na płonący dom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045258.jpg","",["N"]],"57567143":["
Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego \"Ucha Prezesa\" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045256.jpg","",[]],"57567144":["Romek i Gwidon zostają stażystami w nowoczesnym start-upie. Ich szef ma 19 lat. Również pozostali pracownicy mocno odbiegają od nich wiekiem i dają odczuć tę różnicę starszym kolegom. Upokorzeni bracia postanawiają pokazać współpracownikom, że także umieją dobrze się bawić. Szybko stają się popularni. Romek zaprzyjaźnia się z szefem i namawia go do sprzedania firmy. Trafia ona w ręce wroga braci, Wiśniewskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045256.jpg","",[]],"57567145":["Reż.: Juliusz Machulski.
Rok 1991. Maks i Albert zgłaszają się do epokowego eksperymentu, w ramach którego mają zostać poddani hibernacji na kilka lat. Podczas ich snu wybucha wojna nuklearna i śmiałkowie budzą się dopiero w 2044 roku, w świecie opanowanym przez kobiety. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że geny męskie zostały zniszczone, a oni są prawdopodobnie jedynymi mężczyznami, którzy przetrwali kataklizm. Społeczność kobiet, w jakiej się znaleźli, egzystuje w sztucznych warunkach pod ziemią z uwagi na zabójcze promieniowanie. Władzę dyktatorską pełni Jej Ekscelencja. Maks i Albert po szybkim rekonesansie orientują się, że zostali zamknięci w więzieniu przez ciekawe ich odmienności, a zarazem nieufne kobiety. Niepewni ich intencji postanawiają uciec. Po kolejnej nieudanej próbie zostają schwytani. Zapada decyzja o poddaniu ich \"naturalizacji\" - zmianie płci. Zdesperowanym przybyszom z przeszłości nieoczekiwanie pomaga Lamia. Maks i Aleks czują na swoich barkach odpowiedzialność za przywrócenie świata do normalności. Dzielnie pełniąc tę misję, odkrywają pewną zaskakującą tajemnicę Jej Ekscelencji...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860014.jpg","",["N"]],"57567146":["Reż.: Lee Tamahori.
Detektyw Alex Cross, który jest specjalistą z dziedziny psychologii zbrodni i zarazem znanym pisarzem, po śmierci partnera postanawia przejść na emeryturę. Tymczasem psychopata Gary Soneji, wielbiciel talentu pisarskiego detektywa Crossa, chce, by uwiecznił go on w jednej ze swoich książek. By do tego doprowadzić, obmyśla okrutny plan. Zgodnie z nim psychopata uprowadza Megan, córkę senatora Hanka Rose'a. Soneji pracował dotąd jako nauczyciel w prywatnej szkole, do której chodziła dziewczynka. Nie wzbudził więc podejrzeń agentki służb specjalnych Jezzie Flannigan, która ochraniała Megan. Pozbawiony skrupułów porywacz wcale nie liczy na okup. Jego jedynym celem jest zdobycie sławy. W najdrobniejszych szczegółach zaplanował więc zbrodnię doskonałą. Detektyw Cross zmienia więc swoje plany i podejmuje się prowadzenia tego dochodzenia. W śledztwie wspiera go agentka Flannigan. Niebawem sprawy przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót. Rzetelna i trzymająca w napięciu ekranizacja pierwszego tomu popularnego cyklu powieściowego Jamesa Patter-sona. Znakomita rola Morgana Freemana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853151.jpg","",[]],"57567147":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"57567573":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57567574":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"57567575":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57567576":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57567577":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57567578":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"57567579":["Reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin.
Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.","","",[]],"57567580":["Reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin.
Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.","","",[]],"57567581":["Boże skrawki
Prezes Kozłowski uzmysławia Ferdkowi, że doszło już do przekroczenia wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Kiepski zaczyna czuć się odpowiedzialny za los planety. Postanawia uświadomić społeczeństwu zagrożenie. Podejmuje szereg działań mających na celu ustalenie stopnia degradacji otoczenia i poznania przyczyn powstawania szkodliwych dla zdrowia czynników. W akcję zostaje zaangażowana nawet słynna Gesslerowa (Elżbieta Romanowska).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae695cf8a7e2ac047787434cc6565638",["N"]],"57567582":["Trudno powiedzieć
Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi Kiepskiemu powołanie nowej partii. Miałaby ona skupiać osoby niereprezentujące żadnych konkretnych poglądów politycznych. Do stronnictwa zaczynają garnąć się kolejni mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8d09b79312713fa187cc642354e634f",["N"]],"57567583":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"57567584":["Moda","","",["N"]],"57567585":["Zespół programu przybywa do Złotoryi. Mieszka tu Daria, która sama wychowuje synów - Miłosza i Oskara. Pierwszy choruje na zespół nerczycowy, ma też martwicę mięśni i porusza się na wózku. Drugi cierpi na zespół Aspergera. Mieszkanie rodziny nosi ślady rozpoczętych i nigdy niedokończonych remontów, brakuje centralnego ogrzewania, w łazience jest tylko zimna woda, a w pokoju chłopców nie ma normalnych łóżek. Do tego układ pomieszczeń uniemożliwia Miłoszowi samodzielne przemieszczanie się. Ekipa pod wodzą Katarzyny Dowbor zabiera się do pracy, by poprawić warunki życia Darii i jej dzieci.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/47583afb5acbd5bb838a20deb399c9db",["JM"]],"57567586":["Pani Małgorzata samotnie wychowuje trzy córki: dziesięcioletnią Gabrysię, ośmioletnią Weronikę i siedmioletnia Zosię. Kobieta kilka lat wcześniej została wdową. Kobieta wraz z córkami gnieździ się w jednym pokoju w mieszkaniu matki pani Małgorzaty. Zosia dodatkowo cierpi na padaczkę nasenną. Rodzina marzy o tym, by przeprowadzić się do niewielkiego wiejskiego domku, który odziedziczyły po zmarłym mężu i tacie. Niestety, budynek nie nadaje się do zamieszkania. Nie ma w nim łazienki ani toalety, wanna stoi w pomieszczeniu gospodarczym, brakuje też kuchni. Cały budynek ogrzewa jedynie mały piecyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3bcf594558ce48aac8d7b1ed9e3113b9",["JM"]],"57567587":["Ekipa programu towarzyszy 10 osobom z większą lub mniejszą niepełnosprawnością, które poszukują miłości i szczęścia. Ich potrzeba posiadania kogoś u boku, kogo można obdarzyć uczuciem jest tak samo silna jak u ludzi w pełni zdrowych. Poszukiwanie miłości to zawsze trudna droga, gdzie obok pozytywnych emocji występują również liczne rozczarowania i chwile słabości.","","",["N"]],"57567588":["Reż.: Elizabeth Allen.
Film o przygodach Ramony Quimby (Joey King) i jej starszej siostry Beezus (Selena Gomez) to ekranizacja powieści autorstwa Beverly Clearly. Ramona to dziewczynka o niezwykłej wyobraźni, pełna energii i mająca skłonność do pakowania się w kłopoty. Jest tak odważna, że udaje jej się nawet wyratować rodzinę z poważnych tarapatów. Roberta i Dorothy - rodziców Ramony i Beezus - zagrali John Corbett i Bridget Moynahan, w ciotkę Beę wcieliła się Ginnifer Goodwin. Dawnego ukochanego cioci Bei zagrał Josh Duhamel, a w roli nauczycielki Ramony, pani Meachum, wystąpiła Sandra Oh.","","",["N"]],"57567589":["Reż.: Jim Fall.
Nastoletnia Lizzie McGuire (Hilary Duff) po pomyślnym zakończeniu roku szkolnego wybiera się z klasą na dwutygodniową wycieczkę do Rzymu. Ona i jej przyjaciele - Kate (Ashlie Brillault), Gordo (Adam Lamberg) i Ethan (Clayton Snyder) - liczą na dobrą zabawę. Na miejscu Lizzie wrzuca monetę do fontanny i wypowiada życzenie. Niemal natychmiast zjawia się przed nią gwiazdor muzyki pop Paolo Valisari (Yani Gellman), który śpiewa w duecie z Isabellą Parichi. Okazuje się, że amerykańska nastolatka bardzo przypomina włoską piosenkarkę. Lizzie w towarzystwie nowego znajomego, który jest nią zachwycony, zwiedza miasto. Paolo ma też do niej nietypową prośbę. Miał poprowadzić z Isabellą uroczystość rozdania międzynarodowych nagród muzycznych, ale jego zagniewana partnerka odmówiła występu. Gwiazdor chce, by Lizzie zastąpiła Isabellę na scenie, udając ją.","","",["N"]],"57567590":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f400c4554518ad66406fd671264244a",["N"]],"57567591":["Reż.: John Singleton.
Evelyn Mercer (Fionnula Flanagan) decyduje się na adopcję czterech chłopców, których przestępcza przeszłość odstraszała innych potencjalnych rodziców. Kobieta wychowuje ich i zapewnia im ciepły, dostatni dom. Czterech braci różni nie tylko kolor skóry, lecz także nastawienie do życia. Gdy wkraczają w dorosłość, ich drogi rozchodzą się. Jeremiah (André Benjamin), który jako jedyny pozostał w Detroit, jest biznesmenem wiodącym spokojne życie u boku żony i dzieci. Pozostali mężczyźni unikają takiej stabilizacji. Porywczy Bobby (Mark Wahlberg) nadal utrzymuje kontakty ze światem przestępczym. Angel (Tyrese Gibson) poświęca całą swoją energię na romanse z kobietami, a najmłodszy z braci, Jack (Garrett Hedlund), zostaje gwiazdą zespołu rockowego. Cała czwórka spotyka się po wielu latach na pogrzebie Evelyn. Kobieta padła ofiarą strzelaniny, do której doszło podczas napadu na sklep. Policja prowadzi rutynowe dochodzenie, lecz bracia zbyt dobrze znają półświatek, by uwierzyć, że śmierć ich przybranej matki była przypadkowa. Postanawiają dowiedzieć się, dlaczego zginęła. Prowadząc własne dochodzenie, odkrywają, że Evelyn naraziła się przywódcy lokalnego gangu. Bracia postanawiają zemścić się na jej mordercach. Solidne kino akcji dla miłośników gatunku w reżyserii Johna Singletona, twórcy takich filmów jak \"Chłopaki z sąsiedztwa\" czy \"Shaft\". Atutem produkcji jest znakomite aktorstwo, intrygująca fabuła i trafne przedstawienie reguł świata przestępczego.","","",[]],"57567592":["Robochłop
Halina, zmęczona ciągłą pracą i natłokiem obowiązków, odmawia wykonywania czynności domowych. Ferdek i Waldek sprowadzają pomoc domową w postaci Robochłopa, który za dodatkową opłatą może również produkować alkohol. Żaden z panów nie chce płacić za dodatkowe oprogramowanie, dlatego Ferdek postanawia samodzielnie przeprogramować Robochłopa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4184",["N"]],"57567593":["Reż.: J.J. Abrams.
Statek Federacji zostaje zaatakowany przez okręt dowodzony przez tajemniczego Romulanina, który szuka ambasadora Spocka. Kapitan George Kirk, by ocalić życie załogi i pasażerów, wśród których znajdują się jego żona i nowo narodzony syn James Tiberius, decyduje się na samobójczą misję. Niszczy wrogą jednostkę. Po latach jego syn, inteligentny i zbuntowany James T. Kirk (Chris Pine), zaciąga się na statek kosmiczny USS Enterprise. Na jego pokładzie jest już wielu żądnych przygód młodych ludzi oraz spokojny i pozornie pozbawiony uczuć Spock (Zachary Quinto), pół Wolkanin, pół człowiek. Przejmuje on obowiązki kapitana, który musi opuścić jednostkę. Wkrótce James i jego kompani wyruszają w swoją pierwszą misję. Wówczas ponownie pojawia się tajemniczy romulański okręt. Podróżujący w czasie Nero (Eric Bana) przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego towarzyszy, a tym samym pozbyć się osób, które będą w stanie przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości. Jedenasta część kultowej sagi ukazuje wcześniejsze losy kapitana Kirka i jego towarzyszy - jej akcja rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w poprzednich filmach i kolejnych seriach seriali. Widowiskowy film otrzymał Oscara z charakteryzację i trzy inne nominacje do tej nagrody.","","",[]],"57567594":["Choć trudno w to uwierzyć, Beata Kozidrak i zespół Bajm występują już od ponad 35 lat, a ich koncerty wciąż cieszą się wielką popularnością. W wielkanocny wieczór zostaną przypomniane największe przeboje Bajmu oraz Beaty Kozidrak z czasów solowej działalności, między innymi melancholijna ballada \"Dwa serca, dwa smutki\", utwór z pazurem \"Józek, nie daruję Ci tej nocy\" i słynna piosenka \"Ta sama chwila\".","","",[]],"57567595":["Choć trudno w to uwierzyć, Beata Kozidrak i zespół Bajm występują już od ponad 35 lat, a ich koncerty wciąż cieszą się wielką popularnością. W wielkanocny wieczór zostaną przypomniane największe przeboje Bajmu oraz Beaty Kozidrak z czasów solowej działalności, między innymi melancholijna ballada \"Dwa serca, dwa smutki\", utwór z pazurem \"Józek, nie daruję Ci tej nocy\" i słynna piosenka \"Ta sama chwila\".","","",[]],"57567596":["Bruksela","","",["JM"]],"57567597":["Tamara wyprowadza się od swojego despotycznego chłopaka Filipa. W przeprowadzce pomaga jej przyjaciółka Ela, która proponuje też wspólny wyjazd na obóz jogi. Mężczyzna, widząc zdjęcia ukochanej w podejrzanym miejscu, dochodzi do wniosku, że wpadła ona w sidła sekty. Postanawia ją stamtąd wyciągnąć. Kacper i Oliwia jedzą obiad zapoznawczy u jego rodziców. Chłopak chce zrobić dziewczynie niespodziankę i oświadczyć się teraz. Dla odwagi pije kilka kieliszków nalewki, którą zrobił kolega jej ojca. Po jakimś czasie zaczyna się źle czuć i traci przytomność. Wkrótce wychodzi na jaw, że mógł zatruć się... bimbrem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b2695f618d4c699cc7c5d08bef2c316",["N"]],"57567598":["Aneta Dubiel postanawia poddać się operacji odstających uszu, które przez całe życie były jej największym problemem. Po latach oszczędzania dochodzi do zabiegu. Wtedy okazuje się, że 18-latka ma uczulenie na szwy. Dochodzi u niej do zapalenia chrząstki. Tomek zabiera Angelikę na przejażdżkę swoim nowym motocyklem. Ma tylko jeden kask, który oddaje dziewczynie. Podczas jazdy chłopak połyka osę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/94c282e2ccd826bb590d335e2f1e01d9",["N"]],"57567148":["Ekipa programu gości w Dołach Biskupich, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. W budynku, znajdującym się na terenie dawnych zakładów przemysłowych, mieszka 5-osobowa rodzina. Pani Anna i pan Marek wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich zmaga się z cukrzycą, mała Nina cierpi też na zespół Downa. Pan Marek, ze względu na częste wizyty w szpitalach, nie może podjąć stałej pracy. Największym problemem rodziny jest nieogrzewana łazienka, w której nie ma ciepłej wody. Maleńkie mieszkanko nie zapewnia też swoim lokatorom niezbędnej przestrzeni do życia ani prywatności. Na pomoc przybywają Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski.","","",["N"]],"57567149":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57567150":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"57567151":["Kościuszkowcy
Miłośnicy czasów minionych zmierzą się z tematem walk o Wał Pomorski w 1945 roku. Ekipa programu uczestniczy w ekshumacji nieoznaczonej mogiły, pochodzącej z tamtych czasów. Badacze próbują ustalić, kto został w niej pogrzebany i w jakich okolicznościach zginął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/03cb98eb5f70b516480ef08fa4b66b96",["N"]],"57567152":["Wskutek terapii Antek coraz bardziej otwiera się na ludzi i świat. Marta bardzo się z tego cieszy. Czuje, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Majka wysyła Dorocie swoje zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę śmierci klientki Wardeckiej. Przerażone kobiety próbują się dodzwonić do córki Doroty. Bezskutecznie. Wszystko wskazuje na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil chce zabrać swoich bliskich do Meksyku. Prosi Adę, by nikomu nie mówiła o ich wakacyjnych planach. Ada nie wie, że mąż kupił bilety tylko w jedną stronę...","","",["N"]],"57567153":["Gorzelak, Kobielak i majster Kurdzielak
W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 trwa remont elewacji. Ekipę nadzoruje majster Kurdzielak. Wokół budynku zostają rozstawione rusztowania. Odtąd robotnicy zaczynają bezczelnie wtrącać się w prywatne życie mieszkańców. W efekcie między nimi a lokatorami dochodzi licznych nieporozumień i konfliktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777a3104b508d75274f399681a2b53e",["N"]],"57567154":["Złodziejka
Z mieszkania Kiepskich zaczynają znikać różne przedmioty. Ferdynand jest przekonany, że za kradzież odpowiada Jolasia. Wkrótce okazuje się, że w złodziejski proceder zamieszani są również Waldek, Mariola i Halina. Kiepski jest przerażony ogromną skalą zjawiska. Tymczasem wychodzi na jaw, że on także ma na sumieniu przywłaszczenie sobie cudzego mienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77773a3c39158c5de4d7b4a16fc4800d",["N"]],"57567155":["Siostra Basen dowiaduje się, że szpital ma zostać niebawem zamieniony w bank. Personel wpada w panikę. Wszyscy z niepokojem zastanawiają się, co ich teraz czeka. Doktor Kidler postanawia zostać osobistym lekarzem jakiegoś zdrowego człowieka. Jest przekonany, że dzięki temu nie będzie musiał ciężko pracować. Doktor Basen zamierza \"ulec wypadkowi\", gdy będzie przerabiał budynek na bank, i uzyskać wysokie odszkodowanie. Wkrótce w szpitalu zjawia się domniemany nowy właściciel, pan Wigoń, razem ze swoją ekipą i sytuacja wymyka się spod kontroli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10222",[]],"57567156":["Uprowadzenie kobiet
Trzy studentki szukają wakacyjnej pracy. W internecie znajdują ofertę zatrudnienia jako kelnerki w hiszpańskim hotelu. Po rozmowie z przedstawicielem firmy, Igorem, Alicja decyduje się wylecieć już dwa dni później. Lenie i Paulinie bardziej odpowiada późniejszy termin, więc proszą koleżankę, by dała im znać, jak tam jest. Niestety dziewczyna nie dociera na miejsce. Zostaje porwana przez Igora i jego wspólników, którzy tak naprawdę zamierzali przewieźć kobiety do domu publicznego w Niemczech.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60beccec55845d65e8fcafa282af8a6a",["N"]],"57567157":["Nastolatkowie uzależniają się od groźnego narkotyku i na głodzie dokonują napadu
Sześcioro nastolatków spędza ostatnie dni wakacji w domku letniskowym rodziców jednego z nich. Dwaj chłopcy nabywają tani narkotyk niewiadomego pochodzenia. Zażywają go i namawiają do tego koleżankę. Nie zdają sobie sprawy, że specyfik jest zanieczyszczony związkami, które natychmiast uzależniają i mają bardzo toksyczny wpływ na organizm, prowadząc nawet do martwicy i gnicia komórek oraz degeneracji umysłu. Kompani próbują ich ratować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17e4c61084a07aa48957bf52fcf027a6",["N"]],"57567158":["Cena kłamstwa
Ania i Marek biorą udział w bankiecie organizowanym przez ich klienta Stanisława Jarmułowskiego. Mężczyzna był podejrzewany o gwałt. Podczas imprezy pada strzał. Marek zostaje uprowadzony wraz z dziennikarką Zuzanną Renk przez bandytów. Malanowski i policja rozpoczynają poszukiwania detektywa. Jednocześnie wychodzi na jaw, że Jarmułowski jest winny zarzucanych mu czynów. A kobieta, którą zgwałcił, próbowała odebrać sobie życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fe39e0f6311a1091506f4532d1810fb",["N"]],"57567159":["Kochanka
Do Malanowskiego zgłasza się Karina Milik, która straciła kontakt ze swoim żonatym kochankiem. Żona Michała Błaszko informuje detektywów, że mężczyzna wyjechał służbowo. Z kolei Tomek dowiaduje się od współpracowników Michała, że jest chory. Śledczy odkrywają, że poszukiwany romansuje z kilkoma kobietami naraz. Wówczas ktoś włamuje się do mieszkania Kariny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7de4c9579d3cbf650b4d15f92f6bdd6f",["N"]],"57567160":["Prow.: Ewa Wachowicz.
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.","","",["N"]],"57567161":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b72400f057568e7d7cba4af5042acdf3",["N"]],"57567162":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","",["N"]],"57567163":["W tym odcinku twórcy programu zrelacjonują pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality, Festiwal Filmowy w Gdyni , premierę książki Marioli Bojarskiej-Ferenc pt. \"Smakuj życie\" oraz spektakle teatralne \"Alibi potrzebne od zaraz\" i \"Skazani na miłość\". Przedstawią też najnowsze trendy w makijażu na sezon jesień/zimna 2017 zaprezentowane przez markę Sephora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/23d875b434a2cd74ddcaae5ab156cdea",[]],"57567164":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Prowadząca Paulina Drażba i jej niezawodny zespół są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie show-biznesu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5457b130adf93ddb10b50f9dac3297d4",[]],"57567165":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"57567166":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57567167":["Podłęż to rolnicza wieś nieopodal Puław. W zaadaptowanym na mieszkanie budynku gospodarczym żyje pani Janina wraz z wnukiem Robertem. Rodzice zaniedbywali syna, babcia stoczyła więc batalię o prawo do opieki nad wnukiem. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, a łazienka znajduje się w piwnicy i jest zawilgocona. Do akcji wkraczają Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski ze swoimi ekipami, a Katarzyna Dowbor zabiera babcię i wnuka na wakacje.","","",[]],"57567168":["W Rosanowie nieopodal Łodzi mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pan Jerzy przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, Alicję. Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec alkoholik zamienił jej życie w piekło. Przeszła jednak terapię i stara się stworzyć córce dom, jakiego sama nie miała. Niestety, warunki życia rodziny są dramatyczne. Choć ekipa programu przez lata widziała już wiele, stan mokrego, zagrzybionego budynku przeraża nawet Maćka Pertkiewicza i Wiesława Nowobilskiego.","","",[]],"57567169":["Ostatni dyżur
Ordynator szpitala zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie. Policjanci podejrzewają śmierć z przepracowania, gdyż lekarz pełnił dyżur przez trzy doby bez snu. Jego serce mogło tego nie wytrzymać. Niespodziewanie sekcja wykazuje morderstwo. Okazuje się, że ordynator miał w placówce wielu wrogów. Technik kryminalistyki, Jan Wójcik, zostaje ojcem. Po hucznym \"pępkowym\" odkrywa, że zgubił samochód. Olgierd i Krystian z pomocą informatora Okonia starają się pomóc koledze.","","",["N"]],"57567170":["Polska ścieżka zdrowia
Pretekstem do żartów tym razem staną się szpitale, kliniki, przychodnie i gabinety, czyli służba zdrowia. Członkowie grupy Paranienormalni oraz Michał Wójcik wkroczą do świata białych kitlów i diagnoz. Omówią stany chorobowe, które mogły powstać jedynie w wyobraźni specjalistów od rozśmieszania. Widzowie mogą liczyć na występy znakomitych gości. Rolę lekarza zagra Michał Czernecki, zaś pielęgniarką zostanie Katarzyna Bujakiewicz. W gronie pacjentów znajdą się: Katarzyna Pakosińska, kabarety K2 i Zachodni oraz Tomasz Jachimek.","","",["N"]],"57567171":["Gospodarze odcinka, satyrycy z Kabaretu Młodych Panów, wcielą się w policjantów. Zaproszą widzów na \"Posterunek w ogniu\". Ponieważ służby mundurowe cierpią na poważne braki kadrowe, zaangażowani zostaną artyści kabaretowi. Będą musieli zmierzyć się z bandytami, którzy są coraz bardziej zuchwali i lepiej zbudowani. Nieustraszeni funkcjonariusze ogłoszą nabór w swoje szeregi. Zgłoszą się najlepsi: były kierowca BOR-u - Robert Korólczyk, Arni - Piotr Zelt, detektyw Borewicz - Bronisław Cieślak i wielu innych. W roli niebezpiecznego przestępcy Mongoła gościnnie wystąpi Tomasz Oświeciński.","","",[]],"57567172":["25 września 2018 roku pewna kobieta informuje wałbrzysko-kłodzką grupę GOPR, że na wieży widokowej na Górze Borowej znajduje się mężczyzna, skarżący się na ostry ból w klatce piersiowej. Okazuje się, że to biegacz, który pokonał 10 kilometrów. Jego objawy wskazują na atak serca. Ratownicy natychmiast udają się na miejsce. Gdy przybywają, mężczyzna traci przytomność. Rozpoczyna się walka o jego życie.","","",["N"]],"57567173":["Odcinek dotyczy Krzysztofa Polusika, byłego sapera, będącego weteranem misji w Afganistanie. Podczas jednego z patroli został poważnie ranny na skutek wybuchu. Walka o jego życie trwała wiele godzin. Lekarze dawali z siebie wszystko, by uratować nogi mężczyzny. Przeszedł on kilka operacji. To niestety nie był koniec nieszczęść, które go spotkały. Podczas długiego powrotu do pełni zdrowia popadł też w uzależnienia. Dzisiaj jest jest szczęśliwym człowiekiem, dla którego rodzina stanowi mocne oparcie.","","",["AD"]],"57567174":["Wskutek terapii Antek coraz bardziej otwiera się na ludzi i świat. Marta bardzo się z tego cieszy. Czuje, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Majka wysyła Dorocie swoje zdjęcie z Mediolanu. Marta rozpoznaje na nim mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na karku. Jest on zamieszany w sprawę śmierci klientki Wardeckiej. Przerażone kobiety próbują się dodzwonić do córki Doroty. Bezskutecznie. Wszystko wskazuje na to, że Majka wpadła w ręce handlarzy żywym towarem. Kamil chce zabrać swoich bliskich do Meksyku. Prosi Adę, by nikomu nie mówiła o ich wakacyjnych planach. Ada nie wie, że mąż kupił bilety tylko w jedną stronę...","","",["N"]],"57567175":["Do szpitala trafia chłopiec, którego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Został poddany działaniu silnych narkotyków. Trop prowadzi do studentki, która się nim opiekowała. Patrol siódmy ustala, że dziewczyna ma kontakt z narkotykami. Zatońska widzi, że jej brat przygotowuje się do wyjazdu. Jest w szoku, gdy dowiaduje się, w jaki sposób chłopak chce zarobić pieniądze. Dyżurny jest zestresowany zbliżającym się ślubem. Profos uczy go tańczyć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afb95389f48d2b2a3d3b45cc4b56117e",["N"]],"57567176":["Ostatni dyżur
Ordynator szpitala zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie. Policjanci podejrzewają śmierć z przepracowania, gdyż lekarz pełnił dyżur przez trzy doby bez snu. Jego serce mogło tego nie wytrzymać. Niespodziewanie sekcja wykazuje morderstwo. Okazuje się, że ordynator miał w placówce wielu wrogów. Technik kryminalistyki, Jan Wójcik, zostaje ojcem. Po hucznym \"pępkowym\" odkrywa, że zgubił samochód. Olgierd i Krystian z pomocą informatora Okonia starają się pomóc koledze.","","",["N"]],"57567177":["Tematem tego odcinka będzie... tajemniczy ostatni dzwonek. Widzowie dowiedzą się, czego dotyczy. W miasteczku pojawi się też znakomity artysta kabaretowy Grzegorz Halama oraz zespół Poparzeni Kawą Trzy.","","",[]],"57567178":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57567179":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"57567180":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57567181":["Podłęż to rolnicza wieś nieopodal Puław. W zaadaptowanym na mieszkanie budynku gospodarczym żyje pani Janina wraz z wnukiem Robertem. Rodzice zaniedbywali syna, babcia stoczyła więc batalię o prawo do opieki nad wnukiem. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, a łazienka znajduje się w piwnicy i jest zawilgocona. Do akcji wkraczają Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski ze swoimi ekipami, a Katarzyna Dowbor zabiera babcię i wnuka na wakacje.","","",[]],"57567182":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57567183":["W Rosanowie nieopodal Łodzi mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pan Jerzy przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, Alicję. Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec alkoholik zamienił jej życie w piekło. Przeszła jednak terapię i stara się stworzyć córce dom, jakiego sama nie miała. Niestety, warunki życia rodziny są dramatyczne. Choć ekipa programu przez lata widziała już wiele, stan mokrego, zagrzybionego budynku przeraża nawet Maćka Pertkiewicza i Wiesława Nowobilskiego.","","",[]],"57567184":["Inspektor Wysocki, który właśnie wrócił do pracy, prowadzi odprawę. Dziękuje podinspektorowi Kwiecińskiemu za zastępstwo. Na komendzie trochę się zmieniło po niedawnych dramatycznych wydarzeniach. Do pracy przychodzi nowa policjantka, 28-letnia sierżant Emilia Drawska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ad03a4957de83d19ecc985218b2db36",["N"]],"57567185":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"57567186":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57567187":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"57567188":["Ekipa programu odwiedza pięcioosobową rodzinę, która mieszka nieopodal Radomia. Pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci, Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał cierpi na porażenie mózgowe, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Małżeństwo całkowicie poświęca się choremu synowi. Dom, w którym mieszka rodzina, nie jest jednak przystosowany do jej potrzeb. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju. Karolina i Maciek w ogóle nie mają miejsca do nauki czy wypoczynku, śpią w kuchni na niewielkich rozkładanych fotelach. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a dach pokrywa rakotwórczy eternit. Katarzyna Dowbor przybywa na pomoc wraz z Martyną Kupczyk i Wieśkiem Nowobilskim oraz ich ekipą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037304.jpg","",[]],"57567189":["Ojciec Damiana popada w alkoholizm, a w dodatku, od kilku miesięcy jest bezrobotny. Domem zajmuje się głównie matka, która pracuje na kilka etatów. Syn stara się ją wspierać, jednak nie jest w stanie wiele zrobić. Wkrótce w domu omal nie dochodzi do wybuchu pożaru, przez co ojciec z nadciśnieniem trafia do szpitala. Wtedy Damian dowiaduje się, że za wszystkimi kłopotami w domu stała matka, a ojciec ukrywał przed synem fakt, że kobieta kilka miesięcy wcześniej zaczęła pić. Damian chce za wszelką cenę uratować związek rodziców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2034681.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/142fb1a0ddae6d4f19d15f3e9f1d2c27",["N"]],"57567190":["Agata jest zła na męża jej siostry, Klary. Mężczyzna wystraszył bawiące się na kinderbalu dzieci. Agata nie wie co dzieje się w związku młodszej siostry. Wkrótce okazuje się, że przyczyną sporów małżeńskich jest fakt, że partner życiowy Klary zaczął dużo zarabiać i przez to młodzi przestali się dogadywać. Dodatkowo zamaskowani sprawcy próbowali porwać synka Klary, Pawełka. Kobieta jest pewna, że stoi za tym jej mąż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2034681.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cbc2c4d30b8dbfb3dc4124c6eca191f",["N"]],"57567191":["Ewa i Tomasz Mural są parą 40-latków. Nie myślą o dzieciach i ślubie. Nieoczekiwanie Ewa zachodzi w ciążę. Relacje małżonków zaczynają się psuć, kiedy mężczyzna sugeruje przyszłej matce, by pozbyła się niechcianego dziecka. Wkrótce Ewa zaczyna krwawić. Twierdzi, że Tomasz podaje jej leki poronne. Kobieta podejmuje walkę o nienarodzone dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2034681.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a7bc5d61c5988e5e1a36ebb0a1eccdd",["N"]],"57567192":["Emeryt Jan odkrywa, że jego córka, Marta, darzy uczuciem mężczyznę na wózku inwalidzkim. Jan nie wyobraża sobie życia ukochanej córki z niepełnosprawnym człowiekiem, dlatego stara się rozdzielić parę zakochanych, tracąc przy tym zdrowie. Teraz Marta musi walczyć nie tylko o siebie, ale i o najważniejszych mężczyzn w jej życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2034681.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/688db09ebc609e9d263008fa539a398a",["N"]],"57567193":["Małżeństwo Łukasz i Iga niespełna dwa lata temu adoptowali Jasia. Kobieta porzuciła pracę, by skupić się na wychowywaniu chłopca. Pewnego dnia jednak natrafia na atrakcyjną ofertę zatrudnienia i wraz z Łukaszem stwierdza, że powinna aplikować. Szukają opiekunki dla Jasia i w końcu dają pracę tajemniczej niani, która wykazuje się ogromnym zaangażowaniem. Zaczyna traktować Jasia jak własne dziecko, co prowadzi do licznych konfliktów. Wkrótce Łukasz i Iga odkrywają szokującą prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2034681.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9e5acbd7745f8b964dd585ea2b6bc43",["N"]],"57567194":["Inga dowiaduje się, że po jej ucieczce sprzed ołtarza Maks spędził noc z Agatą. Nie potrafi tego zaakceptować. Anka udziela pomocy prawnej doktorowi Biskupskiemu. Udaje jej się wygrać jego sprawę w sądzie. Czuje, że właśnie zrobiła kolejny krok na drodze do integracji z mieszkańcami wsi. Zuza zabiera chłopców do Warszawy. Nie informuje o swoich działaniach Jaśka. Czuje bowiem, że bardzo się oddaliła od dzieci, chce także zemścić się na mężu za to, że bez konsultacji z nią zabrał chłopców do Danii. Byłe partnerki Artura chcą się spotkać z Patrycją, by przekazać jej ważne informacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036264.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/60c1ec98df8e3945c55e47caf7348ba6",["N"]],"57567195":["Ekipa programu gości w Dołach Biskupich, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. W budynku, znajdującym się na terenie dawnych zakładów przemysłowych, mieszka 5-osobowa rodzina. Pani Anna i pan Marek wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich zmaga się z cukrzycą, mała Nina cierpi też na zespół Downa. Pan Marek, ze względu na częste wizyty w szpitalach, nie może podjąć stałej pracy. Największym problemem rodziny jest nieogrzewana łazienka, w której nie ma ciepłej wody. Maleńkie mieszkanko nie zapewnia też swoim lokatorom niezbędnej przestrzeni do życia ani prywatności. Na pomoc przybywają Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044218.jpg","",["N"]],"57567196":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36b889b3c545c35ff4c2f72cc79dd94a",["N"]],"57567197":["Edward mówi Adamowi, że leczył się już na białaczkę w Szwajcarii. Później Wilczyńskiego przesłuchuje prokurator Siedlecki. Grozi rannemu, że wsadzi do więzienia jego przyjaciela - doktora Zycha. Adam dzwoni do swojej siostry i przekazuje jej informacje, że ich ojciec jednak żyje. Maria udaje się do Roberta i przeprasza go za to, że zerwała z nim dopiero tuż przed ślubem. Ponadto wyznaje byłemu narzeczonemu, że naprawdę kocha Żmudę. Weronika zauważa na monitoringu kobietę, która zasłabła. Badania wykazują, że chora jest zarażona wąglikiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846170.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a967a5ec67425d54eca4d3604bf0832",["AD"]],"57567198":["Ada nie czuje się dobrze, mieszkając w sąsiedztwie byłego męża. Chociaż Kamil bywa pomocny, kobieta nie chce, aby zbyt często ingerował w jej życie. Nie życzy sobie także, aby wyznał Dorianowi, że jest jego biologicznym ojcem. Łukasz pod presją wyznaje Dorocie, że stracił pracę, ponieważ po rozstaniu z nią zmagał się z depresją. Słyszy to Majka, która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca. Marek dzwoni do Kaśki. Nie wie, jak pomóc Sebastianowi, który przedawkował. Gdy kobieta podaje narkomanowi kroplówkę, Marek odbiera telefon od Marty. Ta informuje go o kolejnym dramacie w rodzinie Wardeckich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998710.jpg","",["N"]],"57567199":["Sekrety prezesa
Do Malanowskiego zgłasza się zdeterminowana Alina, która za wszelką cenę pragnie poznać prawdę o swoim mężu. Podejrzewa, że ma on kochankę. Detektywi rozpoczynają obserwację. Tomek zatrudnia się w firmie mężczyzny jako ochroniarz, a Magda prowadzi śledztwo w terenie. Duet odkrywa, że mąż klientki spotyka się z dużo młodszą blondynką, uparcie twierdząc, że jest wtedy na zebraniu lub spotkaniu z klientem. Ponadto szef konkurencyjnej firmy grozi mu w jego własnym gabinecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c914737ea0a8d0c896fad6c1a7387089",["N"]],"57567200":["Podwójne życie
W biurze Malanowskiego zjawiają się państwo Dziewanowscy, którzy przyjechali z małej miejscowości w Bieszczadach, by odnaleźć syna - studenta drugiego roku. Chłopak nagle zerwał kontakt i zniknął. Policja ustaliła, że ostatnim miejscem, w którym widziano Grzegorza, jest dyskoteka, a jako ostatnia widziała go jego sympatia - Agnieszka. Ania i Marek ustalają, że w sprawę zamieszany jest tajemniczy adorator Agnieszki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/58f9c7130dd1c4dafc847107a527eb69",["N"]],"57567201":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57567202":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57567203":["Reż.: Antoine Fuqua.
Boston. Dawny as wywiadu Robert McCall jest zatrudniony w sklepie z materiałami budowlanymi. Sprawia wrażenie zwyczajnego faceta w średnim wieku. Cieszy się dużą sympatią współpracowników, jest zawsze chętny do pomocy. Samotne wieczory spędza w całodobowym barze, w którym czytuje klasykę literatury. Tu spotyka Teri - nastoletnią prostytutkę pozostającą pod kontrolą rosyjskich gangsterów. Po krótkiej rozmowie, której pretekstem jest opowiadanie \"Stary człowiek i morze\", dwoje ludzi z różnych światów zaczyna łączyć sympatia. Pewnego wieczoru dziewczyna nie zjawia się w lokalu. McCall odkrywa, że została pobita przez sutenera. Angażuje się w jej sprawę. Powraca do niego mroczna przeszłość, o której pragnął zapomnieć. Ocalenie przyjaciółki jest szansą odkupienia win. Mężczyzna staje do samotnej konfrontacji. Kolejno eliminuje bandytów, dając popis swoich możliwości. Przeciwko niemu są również skorumpowani policjanci. Kontrolujący półświatek Teddy bardzo szybko orientuje się, że ma do czynienia z kimś wprawionym w krwawym fachu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044830.jpg","",["N"]],"57567204":["Reż.: Simon Fellows.
Dowódca amerykańskiej marynarki wojennej Sam Keenan zostaje wysłany do Mołdawii w celu ochrony ambasady Stanów Zjednoczonych. Gdy przybywa na miejsce, trafia w sam środek wojny. Wkrótce poznaje ambasadora George'a Norlanda, który czyni go swoim zastępcą. Przed Keenenem zostaje postawione zadanie obrony nowo wybranego prezydenta Yuri Amireva oraz powstrzymanie rebeliantów, którzy opanowali stolicę. Buntownicy opowiadają się po stronie byłego dyktatora Alexei Kirilova i pod wodzą komendanta Antona Tavarova szturmują pałac prezydencki domagając się osądu Amireva. Keenan eskortuje prezydenta do ambasady. Teraz jednak placówka znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdyż wojsko Tavarova otacza budynek. Kennan i jego nieliczna grupa ludzi muszą czekać na posiłki. Rebelianci są jednak coraz bardziej niebezpieczni. Na dodatek jednym z ich zakładników zostaje dziewczyna Keenana, reporterka Michelle Whitman. Film z Jeanem-Claude'em Van Damme'em w roli głównej. Pochodzący z Belgii aktor zyskał fanów dzięki perfekcyjnemu opanowaniu wschodnich sztuk walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842617.jpg","",["N"]],"57567205":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"57567206":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57567207":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567208":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"57567209":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"57567210":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567211":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567212":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567213":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57567214":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57567342":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57567343":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57567344":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567345":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57567346":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567347":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567348":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567349":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567350":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567351":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567352":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567353":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567354":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567355":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567356":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567357":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567358":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567359":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567360":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567361":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567363":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57567364":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567365":["Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"57567366":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57567367":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57567368":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
W programie będą poruszane bieżące tematy. Twórcy cyklu dogłębnie przeanalizują: transhumanizm, politykę historyczną oraz polską inteligencję.","","",[]],"57567369":["Prow.: Michał Stela, Marta Budzyńska, Agnieszka Zalewska, Przemysław Talkowski.
Prowadzący Agnieszka Zalewska, Marta Budzyńska i Michał Stela poruszają ważne społecznie tematy, ujawniając szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, które dzieją się aktualnie w Polsce. W programie prowadzone są również rozmowy z bohaterami obecnych wydarzeń oraz śledztwa dziennikarskie.","","",[]],"57567370":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57567371":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57567372":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",["N"]],"57567373":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57567374":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57567375":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567376":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57567377":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567378":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57567379":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57567380":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567381":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57567382":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567383":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57567384":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57567385":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57567386":["Prow.: Monika Sawka.
Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"57567387":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57567388":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57567389":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57567390":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57567391":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567392":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57567393":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"57567394":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57567395":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567396":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567397":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567398":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567399":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57567400":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567401":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567402":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57567403":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57567404":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57567405":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57567406":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567407":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567408":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567409":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57567410":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57567411":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57567412":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57567413":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57567414":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57567215":["Historie osób, które używają social mediów, aby pokonać kompleksy związane z ciałem. W programie pojawi się m.in. przypadek brodatej kobiety, udowadniającej, że owłosienie to nic złego, a także przedwcześnie wyłysiałej dwudziestojednolatki, która po raz pierwszy odważy się pokazać w miejscu publicznym bez peruki.","","",[]],"57567216":["Od wieków ludzie byli skłonni znosić największe cierpienia i poświęcenia, gdy celem było zachowanie młodości i urody.","","",[]],"57567217":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"57567218":["Podłęż to rolnicza wieś nieopodal Puław. W zaadaptowanym na mieszkanie budynku gospodarczym żyje pani Janina wraz z wnukiem Robertem. Rodzice zaniedbywali syna, babcia stoczyła więc batalię o prawo do opieki nad wnukiem. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, a łazienka znajduje się w piwnicy i jest zawilgocona. Do akcji wkraczają Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski ze swoimi ekipami, a Katarzyna Dowbor zabiera babcię i wnuka na wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037304.jpg","",[]],"57567219":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["N"]],"57567220":["Reż.: Cherie Nowlan.
Podczas Halloween do szpitala trafia mnóstwo dziwacznych pacjentów. Lekarze muszą się nimi zająć, rezygnując z własnych planów, a nawet narażając samych siebie. Derek współpracuje z Benem nad nową techniką chirurgiczną. Richard prosi drugorocznego stażystę, by wykonał jego kolejną operację. Wzbudza tym gniew Bailey.","","",["N"]],"57567221":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"57567222":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"57567223":["O tytuł Królowej Zakupów zawalczą Justyna, Paulina, Joanna oraz Urszula. Joanna Horodyńska wybrała dwa tematy, zgodnie z którymi muszą przygotować pełne stylizacje - \"Garden Party\" i \"Eksperymenty\". Na wykonanie zadania uczestniczki mają jedynie 900 zł i godzinę. Efekt ich pracy ocenią krytyk modowy Tomasz Jacyków, aktorka Ada Fijał oraz modelka Lidia Popiel.","","",[]],"57567224":["Mimo podeszłego wieku Jadwiga i Kazimierz podjęli się wychowania trzech wnuków, których matka po śmierci męża popadła w alkoholizm. Pięć osób gnieździ się w małym, dwupokojowym mieszkaniu w bloku. Najstarszy chłopak, niepełnosprawny intelektualnie Damian, jak może pomaga dziadkom. Marcin, który ma padaczkę, potrzebuje osobnego kąta. Zaś najmłodszy Kuba miejsca do odrabiania lekcji. Łazienka wymaga dostosowania do potrzeb schorowanej seniorki. Architekt Maciek Pertkiewicz głowi się nad przygotowaniem projektu zagospodarowania tak małej przestrzeni. Ekipa budowlańców pod wodzą Wieśka Nowobilskiego będzie musiała zmierzyć się z jego wykonaniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b0b6915a68e2fc33c1a4798d83cfdb3",[]],"57567225":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a3ff70c38a6f7367178db33617da9b87",["N"]],"57567226":["W rolę stylistek wcielą się tym razem pasjonatka mody Anita, logopedka Marta, hodowczyni bydła Edyta i studentka dziennikarstwa Magdalena. Joanna Horodyńska wybrała dla nich tematy przewodnie: \"Paris mon amour\" oraz \"Widać mnie i słychać\". Wykonane przez uczestniczki kreacje ocenią surowy recenzent Tomasz Jacyków, aktorka Ada Fijał oraz stylista gwiazd Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/46b112e1f1cfb5a2ce6fd02870e6cc05",["N"]],"57567227":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"57567228":["Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają najbardziej ekstrawaganckie wesela w Azji. W każdym odcinku pojawi się inna młoda para, która planuje swoje przyjęcie weselne.","","",[]],"57567229":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"57567230":["Dominika od pięciu lat jest mężatką. Razem z mężem Mariuszem planują powiększenie rodziny, jednak zachowanie mężczyzny od jakiegoś czasu jest co najmniej zastanawiające. Mąż odsunął się od niej i jest wiecznie zmęczony. Dominika znalazła w jego kurtce paragon ze sklepu jubilerskiego, w którym kupił bransoletkę. Kobieta była przekonana, że to jej prezent urodzinowy, ale bransoletki nigdy nie dostała. Dominika sądzi, że jej mąż ją zdradza, dlatego do wyjaśnienia sprawy angażuje ekipę Petrova.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5ed611a44b25773e24e9ef0b1adac71",["N"]],"57567231":["Mieszkający na Powiślu Dominik i Julia to rodzice dwóch córek. Kobieta dorywczo pracuje jako sprzątaczka, a jej partner długo pozostawał na bezrobociu. Stracił posadę magazyniera w związku z poważnym wypadkiem w zakładzie. Para może dziennie wydać sześć złotych na jedną osobę. Zajmują socjalne mieszkanie w starej kamienicy. Tymczasem Joanna i Tomasz, także mający dwie córki, mieszkają w willi w Nowej Iwicznej. Mężczyzna dużo zarabia jako analityk biznesowy, a jego ukochana zatrudniła się w agencji eventowo-reklamowej współpracującej z celebrytami. Ich miesięczne pensje razem wynoszą około dwudziestu tysięcy złotych, co pozwala im przeznaczyć czterysta złotych dziennie na każdego członka rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/270bb577187040f99881a5782a0047cc",["N"]],"57567232":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc64f33661123da022f5b07f0e5256d4",["AD"]],"57567233":["Ekipa przyjmuje zlecenie Mileny. Z Darkiem poznali się w bardzo romantycznych, ale też dramatycznych okolicznościach. Mężczyzna uratował ją bowiem z pożaru. Kilka miesięcy później uległ wypadkowi i przechodzi rehabilitację. Para postanowiła wykorzystać ten czas na założenie rodziny. Jednak zachowanie partnera niepokoi Milenę. Detektywi ruszają tropem mężczyzny. Odkrywają, że dał on klucze do swojego mieszkania koledze, który przyjmuje w lokalu płatną kochankę. Tymczasem Milena zauważa, że między Darkiem a jej siostrą Baśką pojawiło się dziwne napięcie. Następnego dnia mężczyzna rezygnuje z rehabilitacji. Po pewnym czasie odwiedza go ubrana w seksowną bieliznę Baśka. W tym właśnie stroju zastaje siostrę Milena.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038188.jpg","",["N"]],"57567234":["Widzowie poznają szczegóły rozwodów sławnych na całym świecie osób.","","",[]],"57567235":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"57567236":["W programie poruszane są tematy związane z ciałem i seksualnością zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie tematy tabu, takie jak: intymne części ciała, choroby weneryczne, dominacja, menopauza, biseksualność, pornografia i inne zostaną rozłożone na części pierwsze i przedyskutowane.","","",[]],"57567237":["W programie poruszane są tematy związane z ciałem i seksualnością zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie tematy tabu, takie jak: intymne części ciała, choroby weneryczne, dominacja, menopauza, biseksualność, pornografia i inne zostaną rozłożone na części pierwsze i przedyskutowane.","","",[]],"57567238":["Sześcioro młodych bohaterów jedzie do Hiszpanii, by zrozumieć, jak działa przemysł filmów dla dorosłych. Pomogą im w tym rozmowy z aktorami oraz producentami pracującymi w największych centrach produkcji pornografii w Europie. Dowiedzą się, jak przebiega proces tworzenia porno, dlaczego powstaje i jakie zyski przynosi.","","",[]],"57567239":["Budzący wiele kontrowersji brytyjski program randkowy. Uczestnicy wybierają spośród kandydatów osobę, z którą chcą się spotkać, oceniając wyłącznie nagie ciała ochotników.","","",[]],"57567240":["Serial, odsłaniający pilnie strzeżone tajemnice Hollywood, rzuca nowe światło na największe skandale świata show-biznesu. Każdy odcinek porusza inne zagadnienie. Wśród nich znajdzie się ruch #Metoo, oraz sekrety małżeństwa Willa i Jade Smith. Widzowie dowiedzą się też więcej o Kylie Jenner, najmłodszej miliarderce na całym świecie i o kontrowersjach związanych z Harveyem Weinsteinem.","","",[]],"57567241":["Serial, odsłaniający pilnie strzeżone tajemnice Hollywood, rzuca nowe światło na największe skandale świata show-biznesu. Każdy odcinek porusza inne zagadnienie. Wśród nich znajdzie się ruch #Metoo, oraz sekrety małżeństwa Willa i Jade Smith. Widzowie dowiedzą się też więcej o Kylie Jenner, najmłodszej miliarderce na całym świecie i o kontrowersjach związanych z Harveyem Weinsteinem.","","",[]],"57567415":["Szwedzkie szkiery
Jerzy Biedrzycki wybiera się wraz z przyjacielem do Szwecji na połowy szczupaków. Szkiery charakteryzujące się licznymi wyspami i zatoczkami oraz urozmaiconym brzegiem to prawdziwe eldorado dla miłośników tych drapieżników. Prowadzący zaprezentuje najskuteczniejsze przynęty na okonie i szczupaki: gumowe rippery i twistery oraz powierzchniowe bezsterowe woblery. Wkrótce wędkarze łapią pierwsze okazy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5cd03c7236c4701f796a7e5a2391647e",[]],"57567416":["Spławikowa biała ryba
Jerzy Biedrzycki kontynuuje podróż po Szwecji. W tym odcinku wędkarz poszuka białej ryby w jeziorze Asunden. Prowadzący wybiera metodę spławikową, która jest mało popularna i niedoceniana w Skandynawii. Po kilku dniach poszukiwania najlepszej leszczowej miejscówki, wędkarz wybiera kanał łączący dwa okoliczne jeziora. Po zanęcaniu łowiska udaje mu się złapać spore liny, leszcze i płocie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbb3e4c704209730ca4a3bf3d24619a0",[]],"57567417":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57567418":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57567419":["Gdy 4 czerwca 1940 roku Winston Churchill w Izbie Gmin wygłosił swoją słynną mowę, w której zagrzewał Brytyjczyków do walki, wiedział, że liczby są przeciwko niemu. Po haniebnym odwrocie spod Dunkierki w Belgii zostało 64 tysiące pojazdów, prawie 2 i pół tysiąca karabinów i ponad 400 tysięcy ton zaopatrzenia i amunicji. Niemców mogło zatrzymać jedynie 520 samolotów RAF-u. Hitler jednak chciał szybko zmusić Wielką Brytanię do kapitulacji, żeby móc zwrócić siły przeciwko swojemu głównemu celowi - ZSRR. W bitwie o Anglię dwa czynniki miały kluczowe znaczenie - to liczby i czas.","","",[]],"57567420":["W październiku 1940 roku prezydent Franklin Delano Roosevelt ubiega się o trzecią kadencję w Białym Domu. Jest świadomy tego, że 85 procent Amerykanów sprzeciwia się angażowaniu USA w wojnę w Europie. Zapowiada więc swoim rodakom, że amerykańscy synowie i mężowie nie będą wysyłani na zagraniczne fronty. Pomaga mu to wygrać wybory, ale polityk nie dotrzymuje swojej obietnicy. Do 1945 roku, kiedy to Roosevelt umiera, prawie 15 milionów Amerykanów walczy na obcej ziemi.","","",[]],"57567421":["Pod koniec listopada 1941 roku Fritz Todt, niemiecki minister uzbrojenia i amunicji, poprosił o spotkanie z Hitlerem. Przedstawił mu obliczenia, z których wynikało, że koszt kontynuowania wojny będzie wynosił około 150 miliardów dolarów rocznie. Na dodatek gospodarka III Rzeszy musi się obyć bez radzieckiej ropy, zboża i innych surowców. Todt próbował uświadomić Hitlerowi, że wygrana przestała być kwestią militarną. Jednak wódz chciał za wszelką cenę zdobyć Kaukaz, a kluczem do tego było jedno miasto - Stalingrad.","","",[]],"57567422":["Isoroku Yamamoto, który opracował plan ataku na Pearl Harbor, przewidywał, że jeśli wojna ze Stanami Zjednoczonymi potrwa dłużej niż pół roku, Japonia będzie skazana na porażkę. Sześć miesięcy później - podczas bitwy o Midway, w której japońska flota poniosła klęskę - okazało się, że admirał miał rację. W dzisiejszym odcinku dowiemy się, jak Ameryka zdołała odbudować swoją marynarkę i stać się potęgą wojskową, nazywaną \"arsenałem demokracji\". Oto opowieść o pomysłowości i przedsiębiorczości, dzięki którym USA stały się mocarstwem zdolnym wygrać wojnę.","","",[]],"57567423":["W sierpniu 1942 roku połączone siły kanadyjskie i brytyjskie przeprowadziły rajd na Dieppe - zakończony porażką desant na francuskim wybrzeżu. Zginęło lub trafiło do niewoli ponad cztery tysiące żołnierzy. Uświadomiło to aliantom, jak skomplikowaną i kosztowną operacją będzie inwazja na kontynent. Jednak Stalin żądał od zachodnich sojuszników utworzenia w Europie drugiego frontu, żeby Armia Czerwona mogła skutecznie stawić czoło Niemcom. W czerwcu 1944 roku alianci muszą przeprowadzić lądowanie w Normandii bez względu na koszty.","","",[]],"57567424":["Historia jednego karabinu","","",["N"]],"57567425":["Tajemnica pałacu Wojciechy","","",["N"]],"57567426":["19 marca 1945 roku Hitler wydał tzw. rozkaz Nerona, w którym żądał, by Niemcy zniszczyli wszystkie urządzenia militarne, komunikacyjne, przemysłowe i zaopatrzeniowe oraz inne obiekty na terytorium Rzeszy, które wróg może wykorzystać do kontynuowania walki. Führer był niczym postać z opery \"Zmierzch bogów\", a Trzecia Rzesza miała stać się płonącą Walhallą. Po drugiej stronie globu Japończycy również zamierzali walczyć do końca. Aby ich powstrzymać, konieczna była iście wagnerowska apokalipsa.","","",[]],"57567427":["Ostatnia twierdza
Wrzesień, 1939 rok. Polskie wojska cofające się przed Wehrmachtem stawiają twardy opór w twierdzy Modlin. Widzowie dowiedzą się między innymi, dlaczego Sztab Główny WP nie zaplanował obrony na linii Wisły w starych twierdzach, takich jak Osowiec czy Dęblin.","","",["AD"]],"57567428":["Droga przez Wisłę
Rosjanie przez dziesięciolecia budowali twierdzę Dęblin. Mieli nadzieję, że zapewni ona ochronę ważnych szlaków. Niespodziewanie forteca została zburzona. Widzowie odkryją, że stało się to za sprawą głupoty jednego człowieka.","","",["AD"]],"57567429":["Zamach w Sarajewie
Bogusław Wołoszański przybliża okoliczności zamachu w Sarajewie. Pokazuje, jak to wydarzenie zważyło na historii XX wieku.","","",["N"]],"57567430":["Twierdze na szynach","","",["N"]],"57567431":["Reż.: Daniel Banaczek.
Krzysztof, gospodarz niewielkiego gospodarstwa, wyrusza do pracy w polu. Bogdan, razem ze swoimi synami, zajmuje się hodowlą osiemdziesięciu krów. Świeżo upieczeni rodzice, Kamil i Paulina, próbują pogodzić prace gospodarcze z opieką nad dzieckiem, natomiast Ludmiła dba o swoje pole i jednocześnie opiekuje się schorowanym teściem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["N"]],"57567432":["Reż.: Daniel Banaczek.
Józef udaje się na poranny obchód. Zauważa, że owce uciekły z łąki. Stwierdza z przykrością, że jedną z nich upolowały wilki. Krzysztof Żebrowski wraz z synem kontynuuje koszenie trawy. Zanim odpocznie, musi jeszcze nakarmić krowy. Po nocnym pożarze strażak Paweł odwiedza poszkodowaną rodzinę. Do zagrody krów należących do Buchajczyków trafia łania wraz z potomstwem. Aleksander Olejniczak, jego żona i sąsiedzi rozpoczynają zbiór ogórków. Choć gospodarz słynie z dorodnych upraw, tym razem z powodu suszy plony nie są satysfakcjonujące.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["N"]],"57567433":["Nadchodzi czas żniw. Senior rodu Buchajczyków, Bogdan, przemierza swoje pola kombajnem. Jego synowie spierają się, jaka będzie w tym roku wilgotność zboża, a co za tym idzie - jego jakość. Po zbiorach ogórków Aleksander Olejniczak i jego żona przygotowują warzywa do kiszenia, przede wszystkim dokładnie je myjąc. Krzysztof i Maria Żebrowscy zajmują się krowami. Muszą je nakarmić i wydoić. Do Józefa przyjeżdżają inspektorzy ochrony środowiska, by omówić sprawę zabitej owcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["N"]],"57567434":["Bogdan i jego żona kontynuują żniwa. Zebrane zboże szybko znajduje kupca i trafia do nowoczesnego silosu. Aleksander Olejniczak po fachowym okiem wybranki pracuje przy kiszeniu ogórków. Józef i jego syn Michał rozpoczynają proces golenia owiec. Przygotowują zebraną wełnę do sprzedaży. Martwią się tym, że handel wełną jest z roku na rok mniej opłacalny. Pani Ludmiła zajmuje się swoimi zwierzętami: kurami, kotami, krowami i wiernym psem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040035.jpg","",["N"]],"57567435":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["N"]],"57567436":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["N"]],"57567437":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2011208.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae89555b5c4e3f6fcba32e651620e757",[]],"57567438":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["AD"]],"57567439":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57567440":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57567441":["Belfast","","",["N"]],"57567442":["Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.","","",["N"]],"57567443":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57567444":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"57567445":["Boston
Jesienią 2014 roku z dna Bałtyku został podniesiony wrak samolotu Douglas A-20 w wersji Boston. Miłośnicy historii Olaf Popkiewicz i Radosław Biczak wraz z pasjonatami z fundacji Latebra bliżej przyglądają się niezwykłemu znalezisku i szukają śladów baterii przeciwlotniczej, która mogła być odpowiedzialna za strącenie bombowca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b473aa0279464915f594f21cc5635e4",["N"]],"57567446":["Srebrna Góra
Olaf Popkiewicz i Radosław Biczak zawitają do Srebrnej Góry - mekki polskich poszukiwaczy. Jednak nie mityczne skarby będą celem miłośników historii, lecz realne zdarzenie - ucieczka polskich oficerów ze srebrnogórskiego obozu jenieckiego. Poszukiwacze spróbują potwierdzić historię tej brawurowej akcji i sprawdzą, czy zagadkowy tunel na stoku góry mógł posłużyć oficerom podczas ucieczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ddc381039705fad41b0d1189e2d1ab6",["N"]],"57567447":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8f0bc65a73cec78c44031c28f284c5e3",["N"]],"57567448":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e2f024e598c75524285b2bcc6e0a4a9",["N"]],"57567449":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a0a919fe8e46bf0181ca743df7b070c",[]],"57567450":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e99646b116a259bdccea574a3da56045",[]],"57567451":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c555ae18237d3860dbabca7d0a16b5d9",["N"]],"57567452":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b037ed5ad595354ae568b89333cf89c",["N"]],"57567275":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57567276":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57567277":["Po kłótni z Ingą Hania przeprowadza się do Andrzeja. Mężczyzna szybko uświadamia sobie, że mieszkanie pod jednym dachem z nastolatką nie jest łatwe. Zaczyna lepiej rozumieć Ingę. Anka zamierza w końcu poznać Tymka (Olaf Marchwicki). Nie chce jednak, by w czasie spotkania w domu był obecny Staś. Zuza coraz gorzej radzi sobie z trudami samotnego rodzicielstwa. Jej starszy syn, Grześ, staje się agresywny i atakuje dzieci w przedszkolu. Wychowawczynie chcą się go pozbyć. Patrycja spotyka Leona na wystawie sztuki współczesnej. Oboje wpadają na Adama. Okazuje się, że mężczyźni znają się ze studiów. Dorota, chcąc zapomnieć o hydrauliku Sławku, umawia się na randkę z przystojnym ojcem koleżanki Mirandy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0065ac7820bef7772c19f132285523a3",["N"]],"57567278":["Reż.: Trevor Wall.
Chciwy amerykański przedsiębiorca planuje wybudować na biegunie sieć centrów handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. Na miejscu pojawiają się tłumy turystów. Przyjezdni śmiecą i zakłócają spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje trudne zadanie do wykonania. Wyrusza do Nowego Jorku, gdzie znajduje się siedziba biznesmena, aby zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta doprowadza do powstania wielu zabawnych nieporozumień. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Kwiecień, Adam Woronowicz, Anna Cieślak, Wojciech Machnicki i Aleksandra Kowalicka.","","",[]],"57567279":["Reż.: Tim Johnson, Karey Kirkpatrick.
Żółw Verne po przebudzeniu z zimowego snu zauważa, że w miejscu, gdzie jeszcze niedawno był las, teraz znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, odgrodzonych od reszty żywopłotem. Informacji na temat ludzi udziela leśnym zwierzętom szop RJ, który próbuje przekonać wszystkich do korzyści wynikających z takiego sąsiedztwa. Mający cechy przywódcze RJ przejmuje kontrolę nad grupą zwierząt, wśród których są: wiewiórka z ADHD, rodzina jeżozwierzy, oposy oraz skunks. Verne ze zdziwieniem patrzy na zachowanie swoich przyjaciół, którzy za żywopłotem przeszukują resztki pozostawione przez ludzi. Tymczasem przewodnicząca osiedla wynajmuje specjalistę od tępienia szkodników. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Joanna Jabłczyńska, Joanna Jeżewska, Jarosław Boberek, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency, Krzysztof Stelmaszyk, Zbigniew Suszyński, Marek Obertyn czy Grzegorz Pawlak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1851646.jpg","",[]],"57567280":["Reż.: Thor Freudenthal.
Nastoletni Greg Heffley (Zachary Gordon) uważa, że gimnazjum to najgorszy wymysł wszech czasów - pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki i mięśniaki. Greg uważa, że zasługuje na bycie na szczycie towarzyskiej drabiny społecznej i robi wszystko, by tam trafić. Wymyśla plany, które zazwyczaj okazują się niewypałem. Wszystkie spisuje w swoim dzienniku! Chłopak umieszcza w nim przemyślenia, rodzinne anegdotki, historyjki ze szkoły i świetlane plany na przyszłość: \"Kiedy będę sławny, przestanę odpowiadać na głupie pytania\". Pisze o lekcjach i absurdalnych według niego wymaganiach nauczycieli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861933.jpg","",["N"]],"57567281":["Reż.: Cameron Crowe.
Dziennikarz Benjamin Mee (Matt Damon) jest energicznym mężczyzną, który uwielbia ryzyko i przygodę. Wszystko jednak zmienia się w dniu śmierci jego ukochanej żony. W wyniku tragicznych doświadczeń Benjamin z dnia na dzień postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Porzuca pracę w redakcji i wraz z dwójką swoich dzieci przenosi się do domu położonego na terenie popadającego w ruinę zoo. Mimo braku doświadczenia mężczyzna postanawia przywrócić tej krainie dziecinnych fantazji dawny blask. Pomysł ten nie zyskuje aprobaty Duncana (Thomas Haden Church), starszego brata Benjamina, który uważa, że przedsięwzięcie jest z góry skazane na niepowodzenie. Jednak mimo jego rad i przestróg były dziennikarz energicznie zabiera się do pracy. W swoim przedsięwzięciu może zawsze liczyć na pomoc zarządzającej parkiem Kelly Foster (Scarlett Johansson) i grupy szalonych pracowników. Wspólnie zmagają się z niesfornymi podopiecznymi i wyjątkowo złośliwym inspektorem do spraw opieki nad zwierzętami (John Michael Higgins). Film powstał w oparciu o autentyczną historię brytyjskiego dziennikarza Benjamina Mee, który w 2007 roku wszedł w posiadanie podupadłego ogrodu zoologicznego w Dartmoor w hrabstwie Devon. Relacje z zarządzania placówką zdawał w felietonach dla dziennika \"The Guardian\", które z czasem przybrały formę książki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961714.jpg","",["N"]],"57567282":["Reż.: Carlos Saldanha.
Rosnąca temperatura zwiastuje kres epoki lodowcowej i koniec beztroskiego życia mieszkańców lodowej doliny. Jedynym ratunkiem jest wielka łódź, o której zwierzęta dowiadują się od stada wygłodniałych sępów. Trójka przyjaciół: mamut Manfred (głos Wojciech Malajkat), niezbyt rozgarnięty leniwiec Sid (głos Cezary Pazura) i tygrys Diego (głos Piotr Fronczewski) wyrusza więc we wskazanym kierunku. Manfreda bardziej niż zbliżającą się zagłada martwi fakt, że może być ostatnim ze swojego gatunku. Boi się, że musi pożegnać się z cichym marzeniem o założeniu rodziny. Wkrótce okazuje się jednak, że jego obawy były bezpodstawne. W dość niezwykłych okolicznościach poznaje bowiem młodą mamucią samicę, nieco ekscentryczną Elę (głos Karina Szafrańska). Ela w dzieciństwie straciła rodzinę i wychowywała się dwoma oposami, Zdzichem (głos Jacek Kawalec) i Edkiem (Krzysztof Szczerbiński), jest więc przekonana, że urodziła się oposem i zachowuje się dość nietypowo. Na dalsze poszukiwania łodzi wyruszają w powiększonym składzie. Od czasu do czasu przecina im drogę Wiewiórka, która histerycznie stara się gromadzić zapasy żywności. Tymczasem w otchłaniach wody, której z powodu odwilży wciąż przybywa czyhają zahibernowane niezwykle groźne prehistoryczne bestie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881896.jpg","",[]],"57567283":["Reż.: Justin Lin.
USS Enterprise bierze udział w pięcioletniej misji. Po upływie połowy z wyznaczonego czasu kapitan James T. Kirk (Chris Pine) czuje się zmęczony swoimi obowiązkami. Planuje przekazać dowództwo nad statkiem pierwszemu oficerowi Spockowi (Zachary Quinto) i objąć stanowisko wiceadmirała na stacji kosmicznej Yorktown. Komodor Paris prosi go, aby przed ostateczną decyzją wziął udział w jeszcze jednej misji. Ma on ocalić towarzyszy kobiety, która dotarła do Yorktown w kapsule ratunkowej. Okazuje się, że prośba o pomoc była podstępem. Statek Kirka zostaje zaatakowany przez nieznanych napastników pod rozkazami humanoida o imieniu Krall (Idris Elba). Niemal cała załoga trafia do niewoli, a kapitan, Spock, McCoy (Karl Urban) i Scotty (Simon Pegg) przedostają się na obcą planetę. Tam z pomocą przychodzi im Jaylah (Sofia Boutella) - dziewczyna ukrywająca się we wraku USS Franklin, który lądował tam awaryjnie przed stu laty. Dowiadują się, że Krall znalazł sposób na unicestwienie Federacji. Powstrzymać go mogą tylko Jaylah i ocalali członkowie załogi USS Enterprise. Seria \"Star Trek\" od lat gromadzi wokół siebie miliony fanów z całego świata. Zapierające dech w piersi efekty specjalne, zawrotne tempo akcji oraz solidna dawka dobrego humoru - to tylko niektóre z zalet filmu. Reżyserii podjął się Justin Lin, odpowiedzialny m.in. za cztery części przebojowej serii \"Szybcy i wściekli\", a producentem filmu został znany wszystkim kinomanom J.J. Abrams (Zagubieni, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Pine (Star Trek, A więc wojna), zdobywca Złotego Globu Idris Elba (serial Luther, Beasts of No Nation), Zoe Saldana (Strażnicy Galaktyki, Avatar), Zachary Quinto (W ciemność. Star Trek), współautor scenariusza Simon Pegg (Mission: Impossible - Ghost Protocol) oraz John Cho (American Beauty). Film był nominowany do Oscara w kategorii \"najlepsza charakteryzacja\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002537.jpg","",[]],"57567284":["Reż.: Zack Snyder.
Rok 1985. Z pomocą obdarzonego niezwykłą mocą Doktora Manhattana (Billy Crudup) Amerykanie zwyciężyli w wojnie w Wietnamie, dzięki czemu Richard Nixon (Robert Wisden) został prezydentem na trzecią kadencję. Obecność potężnego herosa po stronie USA prowadzi do nasilenia konfliktu między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Tymczasem słynni Strażnicy, superbohaterowie, którzy walczyli z przestępcami, są teraz na przymusowej emeryturze. Amerykański rząd kontroluje każdy ich krok. Pewnego dnia jeden z nich, Edward Blake znany jako Komediant (Jeffrey Dean Morgan), zostaje wypchnięty z okna swojego mieszkania na trzydziestym piętrze. Jego przyjaciel, a kiedyś również Strażnik, Walter Kovacs,, używający pseudonimu Rorschach (Jackie Earle Haley), dochodzi do wniosku, że ktoś chce pozbyć się wszystkich dawnych superbohaterów. Postanawia ostrzec swoich towarzyszy, Daniela Dreiberga (Patrick Wilson) znanego jako Nite Owl II, Laurie Jupiter (Malin Akerman), który używała niegdyś pseudonimu Silk Spectre II, Dra Manhattana oraz miliardera Adriana Veidta (Matthew Goode), czyli słynnego przed laty Ozymandiasa. Wkrótce wpadają oni na ślad intrygi, w której stawką są losy świata. Sytuacja szybko się komplikuje, gdy Dr Manhattan zostaje posądzony o wywoływanie raka u swoich współpracowników, a Rorschach oskarżony o zamordowanie jednego z dawnych wrogów, Molocha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044823.jpg","",["N"]],"57567285":["Reż.: Paul Greengrass.
Oparta na faktach historia dowódcy amerykańskiego statku, który w kwietniu 2009 roku dobrowolnie został zakładnikiem piratów. U wybrzeży Somalii przestępca Muse (Barkhad Abdi) i jego kompani przejmują kontrolę nad nieuzbrojoną jednostką MV \"Maersk Alabama\", odbywającą rejs do Mombasy. Jej kapitan Richard Phillips (Tom Hanks) naraża własne życie, aby ratować swoich podwładnych. Deklaruje, że odda się w ręce herszta napastników jako zakładnik. Między Richardem i Muse'em rozpoczyna się pełna napięcia rozgrywka, której stawką jest życie. Phillips proponuje napastnikom, że w ramach okupu przekaże im 30 tysięcy dolarów z okrętowego sejfu. Tymczasem przywódca piratów, działający na zlecenie jednego z wpływowych somalijskich polityków, zamierza uwolnić zakładnika w zamian za milionowe odszkodowanie, jakie powinien wypłacić ubezpieczyciel statku. Obraz był nominowany do sześciu Oscarów, m.in. w kategoriach najlepszy film, aktor drugoplanowy i scenariusz adaptowany. Otrzymał także cztery nominacje do Złotych Globów, w tym dla odtwórcy roli tytułowej, Toma Hanksa, laureata dwóch nagród Akademii za grę aktorską w filmach \"Forrest Gump\" i \"Filadelfia\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045259.jpg","",[]],"57567286":["W sztolni dochodzi do wybuchu. Wkrótce po nim ratownicy dokonują szokującego znaleziska, które może zaszkodzić planom wydobycia melafiru. Biznesmen Targosz i burmistrz chcą zatuszować sprawę. Błażej zostaje wypuszczony z aresztu. Mężczyzna spotyka się z Dzikowskim, który szantażem zmusza go do założenia podsłuchu w domu Ady. Policja przesłuchuje Targosza w związku ze śmiercią Patrycji. Trela chce poznać szczegóły śledztwa sprzed 10 lat. W tym celu spotyka się z byłym komendantem Dzikowskim. Dowiaduje się o śmierci syna stróża prawa, Michała, który przed laty popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Radek odwiedza Martynę w szpitalu. Na plebanii pojawia się nowy proboszcz, ksiądz Roman Śmigielski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860413.jpg","",["N"]],"57567287":["Radek i jego ojciec podczas przeszukiwania ziemi ze sztolni znajdują niemieckie dokumenty. Ksiądz Śmigielski z pomocą Sobczyka poznaje okolicę Sowich Dołów. Trafia na łąkę, na której znajdują się krzyże pokutne. Tam też znajduje tajemnicze notatniki, w których opisani są mieszkańcy miasteczka. Tymczasem Jonasz włamuje się do domu Bławatskiej. Znajduje u niej dokumenty związane z nazistowskim kompleksem Riese. Trela odkrywa, że niedawno zmarła kobieta planowała ucieczkę z Sowich Dołów. Razem z Adą ponownie rozpatruje sprawę zabójstwa Laury. Zainteresowanie śledczych budzi Robert, były chłopak dziewczyny i syn burmistrza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860413.jpg","",["N"]],"57567288":["Podczas imprezy u znajomych Michał próbuje poderwać Paulinę. Zauważa jednak, że dziewczyna ma chłopaka i wycofuje się z tego pomysłu. W środku nocy Sylwię i Radka budzi hałas dobiegający z garażu - dziewczyna chce wezwać policję. Podejrzewa włamanie. Radek skrada się do garażu. Znajduje tam półnagiego Michała, który nie wie, jak się tam znalazł. W tym czasie przerażona Sylwia dzwoni pod numer 112. Malwina, trenerka fitness i blogerka, propaguje zdrowy tryb życia i piękną muskulaturę. Marzyła o dziecku, ale kiedy zaszła w ciążę, nie zrezygnowała z treningów. Pewnego dnia podczas ćwiczeń, będąc już w siódmym miesiącu ciąży doznaje urazu kręgosłupa i krwotoku. Telefon ma zbyt daleko, by wezwać pomoc. Na pomoc śpieszy jej Arek, młody pracownik siłowni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5fd39dc3e53b992a2dfdea0490a8d9e",["N"]],"57567289":["Przyjaciółki Monika i Natalia wynajmują razem mieszkanie. Monika skończyła studia i od dłuższego czasu szuka pracy. Pewnego dnia postanawia aplikować na stanowisko asystentki prezesa w pewnej firmie. Oferta jest kusząca finansowo, ale pracodawca zastrzega sobie całkowitą dyspozycyjność. Mimo to dziewczyna, która nie przyjmuje do wiadomości argumentów Natalii, umawia się na rozmowę kwalifikacyjną i w krótce podpsuję umowę z przystojnym prezesem. Parę dni później mężczyzna prosi ją, aby towarzyszyła mu podczas ważnego wieczoru biznesowego. Przeradza się on jednak w sporkanie towarzyskie. Pijany prezes żąda od Moniki, aby pojechała z nim do jego domu. Niedługo potem wyjeżdżają razem na dwa dni do pensjonatu, gdzie ma się odbyć kolejne spotkanie biznesowe. Podczas pobytu Monika traci przytomność z powodu kwasicy ketonowej, a jej szef jest zbyt pijany, by jej pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/900750f10cc4ea4c388859c979125ad3",["N"]],"57567242":["W Warszawie Emil ściga urzędników, którzy za cichym przyzwoleniem Straży Miejskiej parkują swoje auta, gdzie im się podoba. Z kolei w Łodzi natrafia na absurdalne ustawienie znaków znajdujące się tuż pod siedzibą miejscowej policji. Nie dość, że rozmieszczenie drogowskazów wprowadza kierowców w błąd, to jeszcze stwarza dodatkowe niebezpieczeństwo na jezdni. Emil odwiedza również Wrocław, gdzie strażnicy miejscy potrafią wezwać straż pożarną do plamki oleju roślinnego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cca501bce1a22d94ab7d1973d1666407",["N"]],"57567243":["Widzowie poznają historię mężczyzny, który został niesłusznie oskarżony o spowodowanie wypadku. Policjant stwierdził, że brak oznakowania pierwszeństwa przejazdu to problem kierowcy. Poszkodowany skierował sprawę do sądu. Natomiast kierowca z Zielonej Góry uchronił się przed mandatem dzięki kamerce zainstalowanej w samochodzie. Na koniec twórcy pokażą nielegalną strefa płatnego parkowania zorganizowaną w polu kukurydzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b99da154f5110541eb17fc9a0326a05",["N"]],"57567244":["Emil zbada, czy strażnicy miejscy podejmują działanie, nawet jeżeli nie spodziewają się zarobić na kierowcy. Odwiedzi m.in. Wrocław, gdzie przekona się, na jakich zasadach wybierane są samochody przeznaczone do odholowania. Z kolei w Legnicy funkcjonariusze wykazują się dużą pomysłowością w interpretacji znaków drogowych. Prowadzący sprawdzi też, co się dzieje z fotoradarami, które nie przynoszą wysokich dochodów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/74e10467f8da70db54dc20affb52f985",["N"]],"57567245":["Widzowie poznają warszawskiego kierowcę, który dostał mandat, choć zapłacił za miejsce parkingowe - na własne nieszczęście nie dokonał tego \"niezwłocznie\". Emil spróbuje też wyjaśnić, kto i dlaczego utrudnia zdanie egzaminu osobom starającym się uzyskać kategorię A. Poza tym prowadzący odwiedzi Poznań, gdzie zbada sprawę miejsca parkingowego, które czasem niespodziewanie zostaje oznakowane jako miejsce dla niepełnosprawnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be70cc7cf7819f643843af617d2cba1d",["N"]],"57567246":["Gdy we wrześniu 1939 roku Trzecia Rzesza napadła na Polskę, nikt - włączając w to Niemców - nie był przygotowany do wojny. Hitler nie spodziewał się, że będzie zmuszony walczyć na dwóch frontach. Jego generałowie jednak mieli plan na taką ewentualność. Niemcy zaskoczyli świat nową strategią - wojną błyskawiczną. Została ona opracowana jako sposób zmuszenia wroga do szybkiej kapitulacji, tak aby siły niemieckie mogły przegrupować się, zanim zostaną zaatakowane z innej strony.","","",[]],"57567247":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",["JM"]],"57567248":["Załoga Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte broniła przez siedem dni pustych magazynów przed inwazją hitlerowców. Zginęło około 15 obrońców, choć dokładna liczba poległych nie jest znana. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytania, jaki sens miała ich śmierć i czy walka o Westerplatte była tylko symbolem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8eaeaa5736b55dbed084a70e0d38b3e",["JM"]],"57567249":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"57567250":["31 sierpnia 1929 roku doszło do prowokacji gliwickiej. 43-letni Franciszek Honiok został odurzony zastrzykiem, przebrany w polski mundur i zastrzelony na terenie niemieckiej radiostacji - jego ciało miało stanowić dowód, że to Polacy stoją za napadem. Jego śmierć posłużyła jako stworzenie pretekstu do wybuchu konfliktu zbrojnego, który objął wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy i kosztował życie dziesiątków milionów ludzi. Twórcy programu pokazują jednak, że siły i liczby, które doprowadziły do wybuchu II wojny światowej, powstawały na długo wcześniej i w odległych od granicy polsko-niemieckiej rejonach globu.","","",[]],"57567251":["Kieł narwala był inspiracją dla artystów, a także przyczynił się do powstania mitu o jednorożcu. Do dziś pozostaje w dużej mierze naukową zagadką.","","",[]],"57567252":["Reż.: Hilary Jeffkins.
David Attenborough przygląda się dwóm stworzeniom, które wyróżniają się w świecie natury. Omawia budowę żyrafy, która słynie ze swojej długiej szyi, a także kameleona, który dysponuje wyjątkowo długim językiem. Oba zwierzęta wykorzystują swoje cechy charakterystyczne na co dzień.","","",[]],"57567253":["Wilgotny las iglasty ciągnie się tysiącami kilometrów wzdłuż wybrzeża Ameryki Północnej: od północnej Kalifornii po południową Alaskę. Krajobraz ten jest ukształtowany przez lodowce i ograniczony przez łańcuch górski. W wilgotnych lasach iglastych Kanady rosną jedne z największych drzew na świecie. Ta wyjątkowa kraina tętni życiem. Wzdłuż linii brzegowej środowisko morskie łączy się z lądowym, tworząc niezwykłe spektakle przyrody. Żyją tu m.in. niedźwiedzie grizzly, bieliki amerykańskie i wilki.","","",[]],"57567254":["Steve Backshall przygląda się niezwykłemu środowisku naturalnemu Wielkiej Rafy Koralowej, największej pojedynczej struktury wytworzonej przez organizmy żywe. Egzystencja w tamtym regionie wymaga od morskich stworzeń przystosowania się do trudnych warunków i umiejętnej walki z licznymi zagrożeniami. Regularnie występujące sztormy, a także niedobór wartości odżywczych w wodzie sprawia, że tylko niektóre gatunki są w stanie tam przetrwać. Wśród nich są m.in. żółwie zielone.","","",[]],"57567255":["W \"Królu kartonu\" na Tajwanie wszystko, włącznie ze stołami i krzesłami, jest zrobione z tektury. W amsterdamskim \"Kinderkookkafe\" kucharzami są dzieci, które właśnie uczą się gotować. W przypominającym nawiedzony dwór \"Ogniu piekielnym\" w Manchesterze skosztować można \"klejnotów koronnych szatana\" czy \"kołka w serce\".","","",[]],"57567256":["Wizyta na Florydzie w \"Fish Camp Clark\", restauracji będącej dawniej sklepem z przynętami i sprzętem łowieckim. Na miejscu można zjeść dziczyznę, egzotyczne mięso, a nawet nakarmić mieszkającego tam aligatora. Następnie ekipa telewizyjna udaje się do Vancouver i \"Braku stałego adresu\", miejsca serwującego nie tylko jedzenie, ale także organizującego szybkie randki. Kolejny lokal to \"Cos Cho Maid Cafe\" w Japonii. Tam gości łyżeczką karmią \"pokojówki\", które gwarantują podczas jedzenie znakomitą zabawę. Podróż zakończy się w amerykańskim Milwaukee, w restauracji urządzonej w stylu szpiegowskim.","","",[]],"57567257":["Odnaleziony na dnie jeziora w Bawarii bezcenny artefakt z czasów celtyckich stanowi dla badaczy kolejne źrodło wiedzy o dążeniach Adolfa Hitlera i jego współpracowników do zdobycia legendarnego Świętego Graala. Naukowcy i historycy w ramach swoich analiz próbują odkryć też tajemnicę średniowiecznego zamka Wewelsburg, który jest znany jako ośrodek nazistowskiego mistycyzmu w III Rzeszy.","","",[]],"57567258":["Kokaina podawana pilotom w okresie I wojny światowej, amfetamina dla żołnierzy piechoty uczestniczących w największym konflikcie zbrojnym świata, LSD w wojsku w latach 50. i 60. oraz rozmaite pigułki dla żołnierzy biorących udział we współczesnych konfliktach - wszystkie te substancje przepisywali wojskowi lekarze. Podawano je nieświadomym niczego żołnierzom za zgodą dowództwa. Dokument przedstawia mało znany proceder, choć obecny w wojsku od ponad stulecia.","","",[]],"57567259":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"57567260":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"57567261":["Reż.: Mike Rudin.
Samolot linii Malaysian Airlines - lot MH17 - został zestrzelony nad granicą Ukrainy. Zginęło wówczas aż 298 osób, pasażerów i członków załogi. Według oficjalnego śledztwa winnymi tej tragedii są rosyjscy mocodawcy oraz separatyści. Niektórzy odpowiedzialnością za to wydarzenie obarczają rząd Ukrainy a nawet CIA. W dokumencie \"Kto zestrzelił samolot MH17?\", autorzy filmu przeanalizują całą sytuację w oparciu o zeznania świadków, zdjęcia satelitarne, tajne nagrania wideo oraz wypowiedzi ekspertów.","","",[]],"57567262":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"57567263":["Reż.: Kasper Vedsmand, Georg Larsen.
W trakcie konfliktu na Bałkanach niezidentyfikowani sprawcy z zimną krwią zastrzelili pacjentów szpitala psychiatrycznego. Maskara odbyła się na oczach duńskich żołnierzy uczestniczących w misji pokojowej ONZ. Ich dowódca próbuje wyjaśnić, dlaczego biernie przyglądał się śmierci cywilów i nie zrobił nic, by ich uratować.","","",[]],"57567264":["11 marca 2011 roku doszło do katastrofy w elektrowni jądrowej Fukushima Dai-Ichi. Bezpośrednią przyczyną awarii była 14-metrowa fala tsunami, która przedarła się przez mur oporowy i zalała położone niżej spalinowe generatory. Woda zniszczyła także potężne zbiorniki paliwa do agregatów. Spowodowało to problemy z chłodzeniem reaktorów, a w konsekwencji skoki ciśnienia i eksplozję wodoru. Wypadek ten miał ogromny wpływ na myślenie o energii czerpanej z atomu.","","",[]],"57567265":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"57567266":["Zbyszek \"Bosman\" miał w trakcie pracy w lesie wiele wypadków. Edward uważa, że gdy bieda przyciska człowieka w Bieszczadach, pozostaje mu jego własny cień. Stanisław i jego dzieci musieli nauczyć się żyć w bieszczadzkich błotach. Mariola z pomocą Fredka zagania stado koni. \"Hos\" i \"Żmiju\" są przekonani, że w budkach szybko zamieszkają ptaki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"57567267":["Prow.: Jerzy Biedrzycki.
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb732f3f494af3e71c819c38778f061f",[]],"57567268":["W poszukiwaniu nowych wrażeń, łowisk i ryb ekipa programu rusza do Ameryki Południowej. Celem wyprawy do Amazonii jest payara, drapieżna ryba owiana wieloma legendami. Deszcze i podniesione stany wód w wenezuelskich rzekach utrudniają nieco odnalezienie żerowisk payar. Dopiero wyprawa na Czarną Lagunę, na którą członkowie wyprawy dotarli indiańskimi łodziami, daje pierwsze efekty. Pierwsza, uzbrojona w imponująco długie zęby, ryba daje się złapać na odblaskowy wobler. Szczęściarzem, który pokonuje waleczną rybę jest Jurek Biedrzycki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a29c94ad7cbc07b507401f8295e771e2",[]],"57567269":["Już w XVII wieku miejscowa ludność szukała schronienia w tym niedostępnym zakątku Karkonoszy przed rabunkowymi oddziałami lisowczyków, mylnie branych za kozaków. Stąd nazwa doliny. Wydawałoby się, że był to idealny teren dla ukrycia skarbów. Nie tylko dlatego w 1982 roku zajechały tam wojska i ekipy MSW, aby poszukiwać skarbów, które tam mieli zostawić hitlerowcy w ostatnich tygodniach II wojny światowej. Pomimo wielomiesięcznych poszukiwań z użyciem ciężkiego sprzętu nie znaleziono niczego. Być może pozostawione kosztowności wciąż tam są?","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1b65c68c26043758d4912393c3243c3",["JM"]],"57567270":["Hitler chciał zaatakować USA, jednak Atlantyk okazał się skuteczną ochroną. Niemcy nie mieli bombowców o tak dużym zasięgu. Pomimo tego od 1943 roku rozważano plany ataku i przygotowywano uderzenie. Zamierzano ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Obmysły te nie zostały zrealizowane. Tak samo, jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\" i odrzutowego bombowca braci Hortenów. W końcu wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, aby plan ten zrealizować.","","",["JM"]],"57567271":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/44f66d410ab5117283034558b13599c3",["N"]],"57567272":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eff6d1b3666985a1b9c79d93d4b6c950",["N"]],"57567273":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f46843b522a47a2d6f84a2f64df3c01",[]],"57567274":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25b2546fdbab3e2d34cf403f1059bcb4",[]],"57567599":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"57567600":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"57567601":["Nowa wersja popularnej animacji opowiadającej o przygodach Dzielnej Myszy, najlepszego agenta specjalnego na świecie, który ratuje innych przed rozmaitymi niebezpieczeństwami. We wszystkich zadaniach pomagają mu asystent Pimpek i genialna profesor Kwoczańska. Mysz może także skorzystać z całego arsenału swoich niezwykłych gadżetów.","","",[]],"57567602":["Reż.: Bill Kopp.
Najbardziej znany duet świata, kocur Tom i myszka Jerry, tym razem postanawia odłożyć na bok swoje spory i zjednoczyć siły w słusznej sprawie. Staje przed nimi zadanie życia - muszą ocalić Ziemię przed inwazją Marsjan. Biorąc udział w tej misji, upewniają się, że nie jesteśmy sami w kosmosie. Co więcej, obcy mają wobec Ziemian wrogie zamiary. W tej sytuacji mali spryciarze, Tom i Jerry, będą musieli wprowadzić w życie swój odważny plan obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1982747.jpg","",[]],"57567603":["Widzowie dowiedzą się, jak samodzielnie wykonać podstawkę pod tablet oraz jak pakować paczki, żeby można było je łatwo otworzyć. Nie zabraknie ciekawostek na temat chipsów więziennych. Ekipa odwiedzi fabrykę produkującą tzw. gin bezalkoholowy. Pojawi się również proekologiczny projekt budowy w mieście sztucznych drzew oczyszczających powietrze ze smogu. Okazuje się, że jedna konstrukcja ma moc 10 naturalnych drzew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040490.jpg","",["N"]],"57567604":["Twórcy programu sprawdzą, czym jest kwas askorbinowy, występujący w wielu produktach żywnościowych. Przedstawiony zostanie reportaż o niemieckiej badaczce, która zbudowała w Indonezji instalację do przerabiania odpadów na paliwo. Widzowie zobaczą też cztery różne propozycje wykorzystania starego pieczywa w nowych potrawach. Będą mieli również okazję zgadnąć, co oznaczają przedmioty używane w latach 50- tych ubiegłego wieku. Pojawi się m.in. żelazko i metalowa kula z dziurami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040490.jpg","",["N"]],"57567605":["Reż.: John Schultz.
Stuart (Kevin Nealon) i Nina (Gillian Vigman) Pearsonowie wraz z dziećmi - 7-letnią Hannah (Ashley Boettcher), 15-letnim Tomem (Carter Jenkins) i najstarszą Bethany (Ashley Tisdale) - mieszkają na przedmieściach Michigan. Pewnego letniego dnia Stuart postanawia zabrać rodzinę na wakacje do położonego na odludziu trzypiętrowego domu. Do Pearsonów dołączają krewni: wuj Nate (Andy Richter) z synem, babcia Rose (Doris Roberts), para bliźniaków Art i Lee oraz irytujący chłopak Bethany, Ricky (Robert Hoffman). Urlopowa sielanka zostaje zakłócona już pierwszego wieczoru, gdy zniszczeniu ulega zamontowana na dachu antena telewizyjna. Sprawcami szkody okazują się... kosmici, którzy wylądowali swoim statkiem na domku letniskowym Pearsonów. Ci szybko przekonują się, że Obcy nie mają pokojowych zamiarów, a ich celem jest podbój Ziemi. W dodatku posiadają specjalne urządzenia, dzięki którym mogą przejąć kontrolę nad ludzkimi umysłami. Najmłodsi członkowie licznej familii starają się powstrzymać przybyszów, wykorzystując do tego spryt, zręczność i umiejętności zdobyte w grach wideo. Nieoczekiwanie znajdują sojusznika w jednym z kosmitów, Sparksie.","","",[]],"57567606":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"57567607":["Reż.: Stanley Tong.
Jack (Jackie Chan), sławny chiński profesor archeologii, i młoda indyjska naukowiec Ashmita (Disha Patani), chcą odnaleźć w Tybecie zaginiony skarb królestwa Magadha. Wraz z ekipą specjalistów docierają do kosztowności ukrytych pod powierzchnią zamarzniętego jeziora. Grupa najemników dowodzona przez Randalla (Sonu Sood) odbiera im zdobycz i pozostawia zespół na pewną śmierć w górach. Dzięki rozległej wiedzy archeologicznej i znajomości kung fu Jack ratuje swoich ludzi. Wkrótce dowiaduje się, że cenny diament będący częścią skarbu ma zostać sprzedany na aukcji w Dubaju. Profesor chce odzyskać klejnot. Hongkoński gwiazdor kina akcji Jackie Chan w chińsko-indyjskiej komedii sensacyjnej wyreżyserowanej przez Stanleya Tonga, który współpracował z aktorem m.in. na planie \"Policyjnej opowieści 3: Supergliny\".","","",[]],"57567608":["Załoga dowiaduje się, że weźmie udział w obławie, która ma pomóc w rozbiciu szajki sutenerów. Funkcjonariusze mają zabezpieczać tyły. Akcja nie idzie jednak zgodnie z planem. Życie Górala i Zielińskiego jest poważnie zagrożone. Nieoczekiwanie jeden ze ściganych mężczyzn składa Szymonowi wizytę i prosi go o pomoc. Tymczasem do stróżów prawa przychodzi dziennikarz. Chce rozmawiać z komendantem Witackim na temat okoliczności śmierci jego żony. Aśka i Szymon bezskutecznie starają się o dziecko. Dochodzi między nimi do kłótni. Kaśka sugeruje Miłoszowi, że powinni poszukać większego mieszkania. Namawia go, żeby wziął kredyt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57567609":["Lena wypytuje córkę, w jakich okolicznościach poznała Krystka. Okazuje się, że ich spotkanie nie było przypadkowe. Pewien mężczyzna doznaje ciężkiego urazu i nieprzytomny trafia do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że sprawca uderzył go w głowę charakterystyczną figurką. Funkcjonariusze muszą odkryć, kto napadł na ofiarę. Wkrótce załoga dostaje wezwanie od nauczycielki, która jest szantażowana. Ktoś wysyła jej wiadomości, w których żąda, by przesłała swoje rozbierane zdjęcia. Podejrzenia padają na jednego z jej uczniów. Później Matylda spotyka się z Darkiem, a Anka zaprasza do domu Krystka. Nie wie, że chłopak wcześniej spotykał się z jej matką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57567610":["Patrol zajmuje się zgłoszeniem o zaginięciu studenta. Jego rodzice są wpływowymi ludźmi. Natalia i Wojtek odkrywają, że zaginiony chłopak miał liczne tajemnice. W grę wchodzi porwanie. Są też jednak przypuszczenia, że zaginiony sam uciekł i przebywa w jakiejś kryjówce. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze jeden trop. Dowiadują się, że chłopak pracował z kolegą nad stworzeniem pewnej aplikacji. Tymczasem dochodzi do krwawego ataku w barze. Jeden z kucharzy został ugodzony nożem. Rozpoczynają się poszukiwania sprawcy. Okazuje się, że świadek zdarzenia kłamie. Wojtek odwiedza Marię w warsztacie. Próbuje uzyskać od niej odpowiedź, kiedy będzie mógł wziąć udział w wyścigu. Natalia przez przypadek znajduje w swoich rzeczach portfel Arka. Chce odnaleźć ratownika i oddać mu zgubę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57567611":["Widzowie dowiedzą się, dlaczego posty niektórych znajomych w mediach społecznościowych widzi się często, a innych rzadko lub wcale. Poznają też algorytm, który o tym decyduje. Ekipa odwiedzi fabrykę pieczywa głęboko mrożonego. Pokaże proces produkcji bułek i chleba na masową skalę. Sprawdzi, czym różni się przygotowywanie pieczywa w ten sposób od wypieków z piekarni. Opuszczoną przez ludzi wioskę rybacką na Morzu Wschodniochińskim opanowały rośliny. Budynki są malowniczo obrośnięte, co przyciąga w to miejsce turystów. Pojawią się również ciekawostki o płytach winylowych, których sprzedaż rośnie.","","",[]],"57567612":["Szymon zauważa dziewczynkę, która włóczy się w okolicach komendy. Mała nie chce powiedzieć, kim są jej rodzice. Dopiero z czasem wyjawia, że jej mama jest w niebezpieczeństwie. Stróże prawa jadą do jej mieszkania. Kobieta twierdzi jednak, że wszystko jest w porządku. Zieliński i Bachleda podejrzewają, że się kogoś boi. W agencji detektywistycznej Zapały zjawia się nowa klientka. Jest przekona, że w jej domu straszy duch zmarłej teściowej. Policjant początkowo nie chce zajmować się sprawą, ale ostatecznie wysyła do domu kobiety Romana. Wkrótce okazuje się, że dzieje się tam coś niepokojącego. Zieliński odradza Góralowi kredyt na zakup mieszkania. Po służbie Miłosz spotyka się z ukochaną. Nagle Kaśkę zaczyna boleć brzuch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57567613":["Ania informuje mamę, że chciałaby pojechać z Krystkiem na festiwal. Kamińska się na to nie zgadza. Podczas patrolu Lena i Aśka zauważają zataczającą się kobietę, która prawdopodobnie jest pod wpływem substancji psychoaktywnych. Poszkodowana trafia do szpitala. Funkcjonariuszki muszą ustalić jej tożsamość. Znajdują przy ofierze jedynie tajemniczy medalion, który pochodzi z Ukrainy. Później trafiają do domu, w którym kobieta pracowała jako gosposia. Tymczasem komendant Witacki ma do policjantek nietypową prośbę. Po pracy Lena konfrontuje się z Krystkiem. Żąda, by chłopak przestał spotykać się z jej córką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57567614":["Bracia Gawlikowie zajmują się sprawą napadu rabunkowego na kościół. Proboszcz, który odkrył przestępstwo, rozpoznał jednego ze złodziei. Marek oraz Staszek aresztują rabusiów i odzyskują skradzione łupy. Kiedy jednak załoga znajduje auto włamywaczy, okazuje się, że samochód jest uszkodzony i są na nim ślady krwi. Gawlikowie domyślają się, że pod kościołem musiało zdarzyć się coś więcej. Tymczasem ich mama zapowiada, że przyjeżdża do Wrocławia z wizytą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043445.jpg","",[]],"57567615":["Krzysztof ma urodziny, ale nie zamierza świętować. Doświadczonemu stróżowi prawa coraz mocniej dokuczają rozmaite kłopoty zdrowotne. Olka szykuje dla niego niespodziankę. Tymczasem razem prowadzą sprawę śmierci taksówkarza, który we własnym aucie został porażony paralizatorem. Kopczyk i Latoszek sprawdzają ostatnich klientów ofiary, licząc, że znajdą wśród nich mordercę. Jeden z nich, Jacek Rybka, nie przypomina sobie, by tamtego wieczora gdziekolwiek jechał taksówką. Śledczy są przekonani, że wpadli na właściwy trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043445.jpg","",[]],"57567616":["Reż.: Kevin Bray.
Po latach służby w oddziale sił specjalnych Chris Vaughn (The Rock) powraca w rodzinne strony, do miasteczka Ferguson w stanie Waszyngton. W domu czekają na niego rodzice, siostra Michelle (Kristen Wilson) i nastoletni brat Pete (Khleo Thomas). Chris szybko zauważa, jak bardzo zmieniło się Ferguson od czasu jego wyjazdu. W spokojnym niegdyś miasteczku panuje korupcja i narkomania. Wielki tartak należący do jego ojca, źródło utrzymania wielu rodzin, został zamknięty. Była dziewczyna komandosa, Deni (Ashley Scott), została striptizerką w kasynie, a mieszkańcy są terroryzowani przez bandytów. Vaughn odkrywa, że doprowadziła do tego budowa salonu gry, którego właścicielem jest jego szkolny rywal, Jay Hamilton (Neal McDonough). Vaughn postanawia pomóc zastraszonym mieszkańcom i przywrócić porządek w mieście. Wspiera go dawny kumpel, Ray Templeton (Johnny Knoxville). Niebawem Chris staje do wyborów na nowego szeryfa. \"Z podniesionym czołem\" Kevina Braya to nowa wersja legendarnego filmu akcji w reżyserii Phila Karlsona z początku lat 70. XX w. Za kanwę opowieści posłużyła scenarzystom pierwotna wersja scenariusza, napisana przez Morta Briskina. Oryginał doczekał się dwóch sequeli i serialu telewizyjnego. Pierwowzorem głównego bohatera był autentyczny szeryf Buford Pusser.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045262.jpg","",[]],"57567617":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Eksperci przeprowadzają szczegółowe badania, by poznać przyczyny wielu spośród tych zgonów. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880968.jpg","",["N"]],"57567618":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57567619":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57567620":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57567621":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57567622":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57567623":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57567624":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57567625":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57567626":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"57567627":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57567628":["Reż.: Andrew Van Slee.
12-letni Austin (Tyler Cook) jest synem wojskowego. Jego rodzina bardzo często się przeprowadza, a chłopcu wcale nie jest łatwo odnaleźć się w kolejnych szkołach i środowiskach. Gdy jego ojciec musi wyjechać na misję do Afganistanu, na pocieszenie kupuje synowi szczeniaczka, którego ten nazywa Dino. Wkrótce Austin odkrywa, że psiak umie... śpiewać. Niestety, niewiele osób ma szansę go podziwiać, bo Dino jest bardzo nieśmiały i wstydzi się występować. Austin i jego siostry pomagają mu nabrać odwagi i zapisują na casting do znanego talent show. Dino podbija serca widzów i staje się sławny, co przynosi jego panu popularność w nowej szkole i zainteresowanie mediów. Chłopiec szybko się w tym zatraca, a gdy jego czworonożnemu przyjacielowi zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo, nie pomaga mu. W końcu jednak dostrzega swój błąd.","","",[]],"57567629":["Reż.: Geoffrey Sax.
Zwyczajny czternastolatek Alex Rider (Alex Pettyfer) wychowuje się u zamożnego wuja Iana (Ewan McGregor). Od dzieciństwa uczy się języków obcych, strzelania, nurkowania i sztuk walki. Dzięki temu zdobywa umiejętności o wiele większe, niż te, które posiadają rówieśnicy. Alex uważa wuja za nudnego bankiera, który koncentruje się tylko na liczbach. Życie chłopca ulega diametralnej zmianie, gdy wuj zostaje zamordowany. Sprawcą jest Rosjanin Yassen Gregorovich (Damian Lewis), jeden z najniebezpieczniejszych zabójców na świecie. Wtedy chłopiec dowiaduje się, że praca w banku była dla wuja tylko kamuflażem. Tak naprawdę pracował on dla brytyjskiego kontrwywiadu. Alex od dziecka przygotowywany był do tego zawodu. Teraz przyszła pora, by kontynuował misję wuja. Jego pierwszym zadaniem jest akcja o kryptonimie \"Stormbreaker\". Kryje się za nią szalony miliarder Darrius Sayle (Mickey Rourke) i jego zabójcze megakomputery. James Bond dla młodzieży. Adaptacja pierwszej z sześciu opowieści o Aleksie Riderze autorstwa Anthony'ego Horowitza.","","",["AD"]],"57567630":["Reż.: Walter Grauman.
Znana i bogata powieściopisarka Therese Goren zostaje zamordowana. Głównym podejrzanym w sprawie staje się jej narzeczony Wayne. Mężczyzna przyznaje, że oddał strzał do kobiety, ale w chwili, gdy ta już nie żyła. Zeznania Wayne'a nie przekonują porucznika Columbo, który postanawia wszcząć własne śledztwo.","","",[]],"57567631":["Reż.: Rob Morrow.
Ekipa bada okoliczności śmierci dwóch mężczyzn. Agenci ustalają, że zmarli uczestniczyli w spotkaniach grupy przyjaciół, molestowanych w dzieciństwie przez nauczyciela. Charlie i Amita otrzymują ofertę pracy, która może pokrzyżować ich ślubne plany.","","",[]],"57567632":["Reż.: Nicolas Falacci.
Charlie i Amita biorą cichy ślub. Ceremonia prowadzona jest przez Larry'ego. Alan chce za wszelką cenę wyprowadzić się z domu. Jest to związane z obietnicą, którą złożył Charliemu. Tymczasem Don gubi swoją broń w trakcie aresztowania. Jej odnalezienie staje się dla zespołu agentów FBI kwestią priorytetową.","","",[]],"57567633":["Reż.: Mick Jackson.
Don usiłuje wytropić seryjnego mordercę kobiet. Przestępca gwałci swoje ofiary, zanim je zabije. Śledztwo jednak utknęło w martwym punkcie. Charlie proponuje bratu pomoc. Dokonując analizy poszczególnych miejsc zbrodni tworzy matematyczny wzór, pozwalający ustalić rewir, w którym przestępca najprawdopodobniej mieszka i pracuje oraz przewidzieć miejsce jego następnego napadu. Charlie coraz bardziej angażuje się w tę sprawę. Pomaga mu jego kolega, dr Larry Fleinhardt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040492.jpg","",[]],"57567634":["Reż.: Lou Antonio.
5-letnia dziewczynka zostaje porwana podczas swojej zabawy urodzinowej. Don i Terry zaczynają działać. Proszą o pomoc Charliego. Ethan, ojciec dziecka, także jest matematykiem. Jest on bardzo blisko rozwiązania tzw. hipotezy Riemanna. Ten problem matematyczny pozwoliłby porywaczom włamywać się do Internetu i uzyskać dostęp do tajemnic finansowych wielu instytucji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040492.jpg","",[]],"57567635":["Prow.: Paweł Orleański.
Program popularnonaukowy, którego twórcy prezentują rozmaite ciekawostki z różnych stron świata.","","",["N"]],"57567636":["Reż.: Rob Bailey.
Młody mężczyzna (Elias Koteas) napada z bronią w ręku na jeden z nowojorskich banków. Po przedostaniu się do sejfu, zamiast pieniędzy znajduje martwego dyrektora placówki. Okazuje się, że ofiarą jest Walter Pelham, który zginął od strzału w głowę. Żaden ze świadków napadu nie słyszał jednak, aby to napastnik strzelał. Przestępca wpada w panikę i bierze zakładników. Żąda samochodu i przybycia śledczego z CSI. Upiera się, że jest niewinny i nie zamierza ponosić odpowiedzialności za morderstwo. Mac zgłasza się do tej misji w zamian za uwolnienie jednej z przetrzymywanych osób. Don Flack i Stella usiłują powstrzymać Jacksona, szefa oddziału SWAT przed wejściem do akcji jego ludzi, co mogłoby się skończyć tragicznie dla Taylora. Sid i Sheldon przeprowadzają wirtualną autopsję ciała Pelhama i odkrywają interesujący trop. Tymczasem przestępca jest coraz bardziej zdesperowany...","","",["N"]],"57567637":["Reż.: Rob Bailey.
Mac Taylor budzi się z dala od nowojorskiej metropolii w samochodzie zanurzonym w wodzie, a na siedzeniu obok dostrzega ludzkie zwłoki. Detektyw nie potrafi sobie przypomnieć, jak znalazł się w tym miejscu. Wszystko wskazuje na to, że Joe kłamał i to on przygotował całą mistyfikację. Próbował też zastrzelić Maca. Stella wraz z zespołem CSI odnajdują Taylora i rozpoczynają dochodzenie. Dowody znalezione na miejscu pomagają odtworzyć przebieg wypadków, a obrażenia pośmiertne, odkryte podczas autopsji martwego przestępcy przez dr Sida Hammerbacka, sugerują nowy trop. Technik laboratoryjny Adam Ross ustala numer rejestracyjny i markę auta, którym odjechał Joe. Odkrywa, że to samochód należący do siostry detektywa z wydziału zabójstw, Dona Flacka. Ten przeżywa szok na myśl, że Samantha może być zamieszana w sprawę kradzieży.","","",["N"]],"57567638":["Prow.: Anna Głogowska, Krzysztof Ibisz.
Kolejna edycja emocjonującego show. Do rywalizacji o Kryształową Kulę przystąpi dwanaście par. Swoich sił na parkiecie spróbuje aktorka Agnieszka Sienkiewicz, która wystąpi w parze ze Stefanem Terrazzinem. Wokalistka Anna Wyszkoni stworzy taneczny duet z Janem Klimentem, a piosenkarka Honorata \"Honey\" Skarbek pojawi się u boku Kamila Kuroczki. Miss Polonia Marcelina Zawadzka zatańczy z mistrzem parkietu Rafałem Maserakiem, a aktorka Marta Wierzbicka stanie u boku innego weterana programu - Łukasza Czarneckiego. Z kolei Aktorka Joanna Orleańska wystąpi w parze z Przemysławem Modrzyńskim. Lider i wokalista zespołu Boys Marcin Miller zatańczy z Niną Tyrką, a podróżnik Jan Mela zawiruje z Magdaleną Soszyńską-Michno. Aktora Artura Dziurmana weźmie w obroty śliczna Walerija Żurawlewa. Michał Koterski z kolei zatańczy z Janją Lesar. Najprzystojniejszy Polak Rafał Maślak, mister Polski 2014, pojawi się u boku tancerki i aktorki Agnieszki Kaczorowskiej. Ostatni uczestnik aktor Mateusz Banasiuk stworzy duet z tancerką Hanną Żudziewicz. W jury zasiądą ponownie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.","","",["N"]],"57567639":["
Improwizowane parodie oper mydlanych, w wykonaniu znanych artystów kabaretowych. Tuż przed wejściem na scenę aktorzy dowiadują się, z kim i o czym będą rozmawiać. Ustalone zostaje tylko zdanie kończące daną scenkę, które wymyśla pomysłodawca programu, Dariusz Kamys. Bohaterami tego oryginalnego serialu są członkowie rodziny Owensów, ich przyjaciele i wrogowie. Motyw przewodni stanowią poszukiwania spadkobiercy fortuny Jonathana Owensa, który, choć ma troje dzieci, nie doczekał się jeszcze wnuka. Jednak ani naturalne sposoby, ani oszustwa, adopcje, czy eksperymenty genetyczne szalonego doktora Dreyfusa nie przynoszą ostatecznie rezultatu. Występują: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin i Michał Wójcikowie, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers oraz Wojtek Tremiszewski. Przed publicznością prezentują się również goście specjalni, a wśród nich Elżbieta Zapendowska, Andrzej Grabowski, Marek Siudym, Piotr Pręgowski i Zygmunt Chajzer.","","",["AD"]],"57567640":["Kólik z Pruchem
Ojciec Andżeliki organizuje dzieciakom wspaniały kulig. W programie jest grochowa, lepienie bałwana i wyprawa na zamarznięte jezioro. Niestety, po drodze zdarza się mały wypadek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1269",["AD"]],"57567641":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"57567642":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57567643":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57567644":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57567645":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57567480":["Toksyczny rolnik
Zostaje znalezione ciało rolnika. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna był domowym tyranem, a także potajemnie brał udział w nielegalnej utylizacji niebezpiecznych odpadów. Niebawem do winy przyznaje się znajomy ofiary. Detektywi jednak mają wątpliwości. Mnożą się one, gdy ktoś próbuje przejechać prowadzących śledztwo policjantów maszyną rolniczą. Natalia spotyka się ze swoją przyjaciółką Edytą, która choruje na depresję. Kobieta jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi, nie chce jednak podjąć rehabilitacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57567481":["Szkolne rozgrywki
Zostaje uprowadzony 12-latek. Stróże prawa przesłuchują rodziców chłopca, jego nauczycielkę oraz pewnego urzędnika. Dzięki rozmowom z nimi wpadają na trop firmy deweloperskiej, której właścicielka groziła ojcu uprowadzonego dziecka. Okazuje się jednak, że w porwanie zamieszany jest ktoś z otoczenia matki chłopca. Adam próbuje pomóc Wojtkowi stanąć na nogi po opuszczeniu zakładu karnego. Krewny szybko zaczyna nadużywać jego uprzejmości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57567482":["Reż.: Grażyna Barszczewska.
Przebieranki
Małgosia jest zaproszona na przyjęcie urodzinowe do Anastazji Lubomirskiej. Nie chce tam jednak pójść, ponieważ jest bardzo nieśmiała. Frania postanawia jej pomóc zapraszając wcześniej hrabinę i jej córkę na kolację. Prosi Maksa i Konrada, aby nauczyli ją zachowywać się jak dama. Całkowicie odmieniona wydaje wytworne, lecz nudne przyjęcie. Po kłótni z Małgosią zaczyna zachowywać się naturalnie, co bardzo przypada do gustu hrabinie Lubomirskiej.","","",["N"]],"57567483":["Słodkie potomstwo
Karolina jest bardzo zazdrosna o Franię. Denerwuje ją, że nowa niania zadomowiła się u Skalskich i ma dobry kontakt z dziećmi. Maks proponuje jej więc, by zabrała całą trójkę do zoo. Wycieczka okazuje się wielką porażką. Dzieciaki opowiadają Karolinie, że Frania jest wspaniałą nianią i lubi się nimi zajmować w przeciwieństwie do niej. W zemście Karolina oznajmia dzieciom, że ich wspaniała opiekunka robi to wyłącznie dla pieniędzy. Szczególnie dotyka to najmłodszą z rodzeństwa Zuzię. Dziewczynka ucieka i pojawia się w domu Frani, która właśnie razem z matką wybiera się na ślub. Frania rozmawia z małą i przekonuje, że opowieści Karoliny są nieprawdą.","","",["N"]],"57567484":["Stosunki służbowe
Maks zdenerwowany nieco wścibskim zachowaniem Frani postanawia wyraźnie oddzielić życie prywatne od spraw służbowych. Wkrótce jednak okazuje się, że jest to niemożliwe. Znany aktor, którego Maks chce zaangażować do swojego serialu, stawia niecodzienne wymagania. Chce, aby ten zaaranżował mu randkę z Franią. Zmusza to Skalskiego do rezygnacji z nowo wprowadzonej zasady. Frania początkowo szczęśliwa z propozycji, wraca z randki rozczarowana.","","",["N"]],"57567485":["Retro-niania
Maksa odwiedza jego dawna niania, panna Klara Przytyk. Opiekunka opowiada się za tradycyjnymi metodami wychowawczymi, opartymi na porządku i dyscyplinie. Pan domu jest nią zachwycony, gdyż jej obecność pozwala mu powrócić wspomnieniami do idealizowanych czasów dzieciństwa. Klara zyskuje też sympatię Karoliny i Konrada, który kiedyś się w niej kochał. Frania, chcąc ponownie odzyskać względy rodziny, musi stoczyć walkę z konkurentką.","","",["N"]],"57567486":["Przyzwoitka
Konrad jest przeziębiony. Frania postanawia dać mu odpocząć i zamawia jedzenie na wynos. Zamówienie dostarcza chłopak, z którym Małgosia całowała się na przyjęciu. Zaprasza on Małgosię do kina. Frania decyduje się poważnie porozmawiać z Maksem, który nie chce pogodzić się z dorastaniem córki. W rezultacie ojciec decyduje, że niania pójdzie z młodymi na randkę w charakterze przyzwoitki. Podczas wyjścia do kina Małgosia jest onieśmielona, natomiast Frania swobodnie rozmawia z chłopakiem. Następnego dnia Małgosia jest załamana. Uważa, że randka wypadła fatalnie.","","",["N"]],"57567487":["Wymyślona przyjaciółka
Zuzia chodzi do psychoterapeutki, gdyż coraz częściej rozmawia z wymyśloną przez siebie przyjaciółką, Aurelią. Według Maksa, popieranego przez Karolinę, wizyty u specjalisty pomogą dziewczynce lepiej wyrazić emocje. Frania jest zaniepokojona stanem swojej podopiecznej. Uważa, że zamiast terapii Zuzi przydałoby się od życia więcej przyjemności. Proponuje jej wspólne pieczenie ciasteczek. Niestety, w pewnym momencie Frania nieopatrznie zjada ciastko, na którym siedzi przyjaciółka dziewczynki. Cała rodzina musi zaangażować się w pogrzeb nieistniejącej Aurelii. Gdy stan Zuzi nie ulega poprawie, terapeutka zaprasza na wizytę jej ojca oraz nianię.","","",["N"]],"57567488":["Głębokie gardło
Dzieci są lekko przeziębione. Zaniepokojona niania wybiera się z Zuzią do lekarza, który stwierdza, że dziewczynka jest już zupełnie zdrowa. Okazuje się jednak, że to Frani coś dolega, ponieważ powinna mięć usunięte migdałki. Domownicy przejmują się czekającym na nianię zabiegiem. Jedynie Karolina ignoruje całą sprawę, gdyż wybiera się na zjazd absolwentów uczelni. Jako swojego partnera chce zabrać Maksa. Ten jednak zupełnie nieoczekiwanie zostaje przy Frani aż do końca operacji. Wściekła Karolina musi pojechać na bal sama. Po zabiegu Frania wyznaje Maksowi miłość. Ten zaskoczony postanawia delikatnie z nią na ten temat porozmawiać. Szybko się jednak okazuje, że wyznanie było tylko efektem odurzenia środkami znieczulającymi, które podano Frani przed operacją. Maks udaję się w końcu na bal. Dojeżdża właściwie już po imprezie i zastaje tam kompletnie pijaną Karolinę. Frania i Konrad przeziębiają się i tym razem to dzieci muszą się nimi zajmować.","","",["N"]],"57567489":["Nieoczekiwana zamiana miejsc
Adam został wybrany na gospodarza klasy. Maks jest z niego bardzo dumny i aby uczcić wygraną o syna zabiera dzieci na wycieczkę do muzeum. Tymczasem Konrad marzy o członkostwie w stowarzyszeniu kamerdynerów. Do domu przyjeżdża matka Frani. Chce, aby pod nieobecność Maksa Frania udawała jego żonę. Liczy, że zaimponuje tym swojemu bratu Józkowi i jego córce Marcie. Goście okazują się jednak bardzo uciążliwi, gdyż za wszelką cenę chcą poznać małżonka pani domu. Zdesperowana Frania ostatecznie obsadza w tej roli Konrada. Krótko po tym w domu zjawiają się przedstawiciele stowarzyszenia kamerdynerów. Chcą sprawdzić, czy Konrad zasługuje na to, aby dołączyć do ich organizacji. Kiedy Kamerdynerzy biorą Konrada za pana Skalskiego, pojawia się Maks z dziećmi.","","",["N"]],"57567490":["Zuzia ma wziąć udział w szkolnym przedstawieniu. Dyrektorka szkoły ma nadzieję, że Maks będzie reżyserował spektakl, ale ten się wykręca i poleca Franię. Jednak zdenerwowany jej nieprofesjonalnym podejściem, sam zabiera się za realizację. Chce zrobić z Zuzi gwiazdę, do czego jednak nie ma ona ani serca, ani talentu. Frania ma pretensje do Maksa, że za dużo wymaga od Zuzi. Ten upiera się przy swoich metodach, ale szybko okazuje się, że nie miał racji.","","",["N"]],"57567491":["Miejsce na cmentarzu
Mama Frani, Teresa, chce podarować jej na 30. urodziny miejsce na cmentarzu. Planuje przy tym chytry spisek, który ma na celu zapoznanie Frani z właścicielem zakładu pogrzebowego, Markiem. Intryga okazuje się skuteczna i Frania zaczyna spotykać się z Markiem. Maks oraz Adam i Zuzia są z tego powodu bardzo nieszczęśliwi. Tylko Małgosia cieszy się ze szczęścia Frani, ponieważ sama zakochała się w koledze ze szkoły. Tymczasem Marek odsłania swoje drugie oblicze: chce zostać klaunem. Frania ma go dość. Małgosia także przeżywa zawód miłosny. Maks jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.","","",["N"]],"57567492":["Sofia, szefowa agencji modelek, w której pracuje Kamil, organizuje wielkie otwarcie swojego nowego lokalu, Brillare. Do współpracy zaprasza Adę. Chce w ten sposób wywiązać się z umowy zawartej z Italianem i mieć dziewczynę na oku. Kariera Doroty rozwija się w zawrotnym tempie. Kobieta dostaje propozycję miesięcznego wyjazdu do centrali banku w Madrycie. Łukasz próbuje jej to uniemożliwić. Marta poszukuje adwokata, który mógłby reprezentować w sądzie brata Ady. Krzywy nie radzi sobie z emocjami i traci nadzieję na wyjście zza krat. Ada czuje, że nie ma wyjścia - musi prosić o pomoc swojego największego wroga.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998710.jpg","",["N"]],"57567493":["Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady. Chłopak jest oskarżony o dokonanie zabójstwa na stacji benzynowej. Była prostytutka jest pewna, że to już koniec problemów w jej życiu. Postanawia także dojść do porozumienia z mężem. Tymczasem Sofia, pod naciskiem Sergia, zgadza się zatrudnić w agencji Ewkę. Prosi dziewczynę, by podczas jej nieobecności obserwowała Adę i Kamila. Marta zgadza się reprezentować w sądzie stewardessę Ankę. Dziewczyna zgłosiła zaginięcie jednej ze swoich koleżanek, która zniknęła w trakcie rejsu statkiem wycieczkowym. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka debiutuje na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare. Spotyka się z ciepłym przyjęciem. Dorota jednak nadal nie jest pewna, czy córka wybrała właściwy dla siebie zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998710.jpg","",["N"]],"57567494":["Ada zaprasza Marka do swojego nowego mieszkania, które mieści się nad agencją Brillare. Chce, by mężczyzna uwierzył, że potrafi poradzić sobie w życiu. Informuje go również, że prawdopodobnie zrezygnuje z rozwodu, ponieważ udało jej się dojść do porozumienia z Kamilem. Majka dostaje propozycję wyjazdu do Mediolanu. Dorota nie jest przekonana, czy córka powinna ją przyjąć, w końcu jednak daje się przekonać. Marta zgadza się, by jej ojciec spędził dzień z Antkiem. Mężczyzna postanawia przeprowadzić z chłopcem szczerą rozmowę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998710.jpg","",["N"]],"57567495":["Marta składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej. Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły. Wszystko wskazuje na to, że padła ona ofiarą morderstwa. Marta prosi o pomoc Kamila, który zna środowisko modeli. Dorota traci przytomność w trakcie konferencji i trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz nie próbuje wyprowadzić ich z błędu. Ewka mówi Adzie, żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Niechętnie wyznaje, że zgodziła się śledzić parę na prośbę Sofii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998710.jpg","",["N"]],"57567496":["Piękni i bogaci
Troje silnych mężczyzn, będących pod wpływem pewnych środków odurzających, atakuje młodą kobietę. Przypadkowy świadek ratuje ją od gwałtu, płosząc oprawców. Niebawem dochodzi do podobnego napadu. Okazuje się, że zamieszany w sprawę jest diler narkotykowy. Michał spotyka się z policjantką z wydziału wewnętrznego, Dominiką. Pozostali detektywi mają podejrzenia, że Michał planuje wykorzystać kobietę w celu osiągnięcia swoich celów zawodowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57567497":["Twarde pięści
Samochód potrącił mężczyznę, który niebawem umiera w szpitalu z powodu ciężkich obrażeń. Sekcja zwłok rzuca na sprawę nowe światło. Okazuje się, że przed wypadkiem ofiara została skatowana. Detektywy rozpoczynają dochodzenie, w które zamieszani będą zarówno bezdomni, jak i brutalni gangsterzy. Do sieci trafiają artykuły, które oskarżają Adama o łapówkarstwo. Do mężczyzny zgłasza się dziennikarka, chcąca nawiązać z nim współpracę. Adam jest gotów zrobić wszystko, by odzyskać swoje dobre imię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57567498":["Przysługa
Właścicielka sklepu jubilerskiego orientuje się, że pieniądze, którymi płaci pewien mężczyzna, są fałszywe. Oszust rani ochroniarza i ucieka. Niebawem policja namierza podejrzanego. Dochodzenie komplikuje się, gdy mężczyzna nagle prosi ich o pomoc w sprawie porwania jego żony oraz córki. Tymczasem na komendzie krążą plotki, że Michał chce pozbyć się z wydziału Agnieszki, by następnie zająć jej stanowisko. Detektywi rozważają zgłoszenie tego u Moniki Kruczkowskiej, naczelnik wydziału wewnętrznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57567499":["Starsza pani musi zginąć
Emerytka zostaje zamordowana za pomocą maczety w piwnicy swojego bloku. W trakcie śledztwa okazuje się, że ofiara w dniu swojej śmierci wypłaciła z lokaty ogromną sumę pieniędzy dla tajemniczego mężczyzny. Detektywi podejrzewają, że motywem zabójstwa mogą być pobudki finansowe. Tymczasem rodzice Eweliny i Andrzej, ojciec Krystiana w dalszym ciągu naciskają na ślub. Chłopak czuje ogromną presję ze strony rodziców i rozważa zakończenie związku z Eweliną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57567500":["Pablo przejmuje klub WKS Unia. Okazuje się jednak, że jest on mocno zadłużony. Ola postanawia wykorzystać okazję, by jeszcze głębiej wejść w szeregi Kanibali i rozpracować siatkę ich powiązań z handlarzami narkotyków. Dziewczyna jest jednak coraz bardziej zauroczona Pawłem, co może zniweczyć efekty jej pracy. Tymczasem Unia nie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, co wywołuje niechęć kibiców. Niebawem policja dowiaduje się, że władze klubu zamówiły tonę kokainy. Stróże prawa poznają także miejsce jej odbioru. Przygotowują się do zatrzymania winnych.","","",[]],"57567501":["30-letnia Ola Serafin po kilku latach małżeństwa decyduje się odejść od męża. Z Londynu wraca do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy jest przypadkowym świadkiem wypadku, w którym ginie młoda dziewczyna, Monika Bielas. Ola jest przekonana, że śmierć kobiety nie była wynikiem nieszczęśliwego zdarzenia, lecz zaplanowaną zbrodnią. Podczas przesłuchania poznaje Michała Holendra, detektywa z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Ola postanawia poznać prawdę. Rozpoczyna prywatne śledztwo. W internecie znajduje członków grupy Ultraviolet. Ci detektywi amatorzy rozwiązują zagadki kryminalne, których nie udało się rozwikłać organom ścigania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869901.jpg","",["N"]],"57567502":["Reż.: Dennis Dugan.
Los Angeles. Policjant Hank Rafferty (Steve Zahn) zostaje oskarżony o pobicie swojego czarnoskórego kolegi, Earla Montgomery'ego (Martin Lawrence). Po tym incydencie zarówno on, jak i zaatakowany przez niego funkcjonariusz tracą pracę. Obaj mężczyźni wkrótce znajdują zatrudnienie w prywatnej agencji ochrony i zostają partnerami. Ich współpraca nie układa się jednak najlepiej, ponieważ Hank i Earl nie cierpią się nawzajem. Tymczasem wpadają na trop wielkiego przemytu, którego organizatorem jest groźny gangster Nash (Eric Roberts). Partnerzy muszą przełamać niechęć i zacząć zgodnie współpracować, jeśli chcą pokrzyżować plany przestępcy... Atutem filmu jest świetny komediowy duet Martina Lawrence'a i Steve'a Zahna.","","",["N"]],"57567503":["Nastolatka dla akceptacji grupy zgadza się na ryzykowną próbę / Napad na chłopaka i dziewczynę w nieuczęszczanej uliczce
Sonia chce zostać przyjęta do bandy Marleny. By tak się stało, musi poddać się próbie - ma okraść młodszego od siebie chłopca. Jej brat, Tymek, nie chcąc do tego dopuścić, dzwoni pod 112 i wzywa pomoc. Sonia jednak w trakcie \"zadania\" zaczyna rozumieć, że popełnia błąd, chce się wycofać, ale wpada w tarapaty. Ola i Darek, chcąc zaoszczędzić na parkingu, stawiają samochód w ustronnym miejscu. Kiedy wracają, zostają napadnięci przez trzech osiłków. Dziewczynie udaje się zamknąć w aucie i wezwać pomoc, ale chłopak zostaje skatowany. Przestępcy uciekają, kiedy w uliczkę wjeżdża samochód. Jego kierowca i Ola próbują opatrzyć Darka. Bestialsko pobity mężczyzna nie czuje nóg.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fdf2972c9ba627b39b6fae4607b7af96",["N"]],"57567504":["Dzieci wymuszają pieniądze 'na potrącenie' i wpadają w prawdziwe kłopoty / Młody ojciec doznał zawału serca, czym uratował swoje dziecko
Julka i Adrian chcą zarobić na kurs karate. Chłopak wpada na pewien pomysł. Udaje, że został potrącony samochodem, a następnie oboje z kompanką sugerują kierowcy, by zamiast wzywać pogotowie ratunkowe, dał im pieniądze. Diana nie daje się jednak nabrać... Młode małżeństwo, Daria i Tomek, mają 10-miesięczną córkę Hanię. Mężczyzna ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Pewnego dnia, gdy budzi się z krótkiej drzemki, czuje potworny ból w piersiach. Daria dzwoni pod 112 i prosi o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/30dbd0e5d478898706af328f2706efb4",["N"]],"57567505":["Zazdrosna eksnarzeczona chce zabić dziecko / Nastolatka doznaje ataku epilepsji na domowej dyskotece
Magdalena postanawia zemścić się na swoim byłym narzeczonym Stefanie. Uzbrojona w broń myśliwską zakrada się do jego domu i zabija psa, a następnie grozi młodej kobiecie i jej dziecku. Wtedy pojawia się Stefan, który natychmiast dzwoni po pomoc. Próbuje też sam unieszkodliwić napastniczkę. Grupa nastolatków urządza domową dyskotekę: jest iluminacja świetlna, lampy oraz kilka stroboskopów. Pod wpływem błyskającego światła 15-letnia Hanka upada na ziemię i dostaje drgawek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e262fab46ace7922a3fe081a0e617998",["N"]],"57567506":["Zdesperowany petent oblewa kwasem solnym urzędnika / Gamerka traci przytomność w czasie streamingu na żywo, a jej fani wzywają pomoc
Pracująca w urzędzie miejskim Halina jest świadkiem, jak rozwścieczony petent oblewa jednego z jej kolegów kwasem solnym, a stażystkę terroryzuje nożem. Kobieta dzwoni po pomoc i wymyśla plan pozbycia się agresora. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli i jeszcze raz urzędnicy muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem ze strony szaleńca... Druga opowieść w tym odcinku: Kacper i Paweł są fanami gier komputerowych. Oglądają audycję swojej ulubionej streamerki. W pewnej chwili dziewczyna pada głową na klawiaturę i przestaje się ruszać. Chłopcy dzwonią pod numer ratunkowy. Kłopotem okazuje się wskazanie miejsca, do którego powinna dojechać karetka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/667b86df3f00da37c658be2d75440b78",["N"]],"57567507":["Grupa przyjaciół ulega wypadkowi podczas wyjazdu nad morze
Grupa maturzystów po zdanym egzaminie na studia postanawia spędzić kilka dni nad morzem. Choć są zmęczeni, wsiadają do auta, nastawiają nawigację i ruszają w podróż. Wybierają trasę bocznymi drogami. Nie spodziewają się, jak fatalne konsekwencje będzie mieć brak uwagi podczas jazdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d480c8de8c8de0282c13bfd86390bc7",["N"]],"57567508":["Nauczycielka
Znaleziono zwłoki młodej nauczycielki języka polskiego Natalii Jaworskiej. Śledczy ustalają, że prowadziła ona podwójne życie. Docierają do Sylwii Brzozowskiej, która znała denatkę. Kobieta twierdzi, że Natalia pomagała jej w zemście na pewnym mężczyźnie za oszustwo. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli i kompanka przestała wykonywać jej rozkazy. Detektywi łapią nieznajomego w zasadzkę. Ten utrzymuje, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią Natalii i sam padł jej ofiarą.","","",["N"]],"57567509":["Szaleństwa Ojca
Rodzina Adama Jaskólskiego przeprowadza się z bloku do wymarzonego domu jednorodzinnego. Żona Anna i nastoletni syn Wojtek nie posiadają się z radości. Jednak ich entuzjazmu nie podziela Adam. Pewnego dnia mężczyzna zatrzaskuje się przypadkowo w piwnicy. Wkrótce potem zaczynają dziać się z nim dziwne rzeczy. Mimo to Adam stanowczo odmawia wizyty u specjalisty. Jego syn postanawia prześwietlić przeszłość ojca. Okazuje się, że przeczucia go nie mylą. Chłopak odkrywa mroczny sekret swojej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57567510":["Jaka Babcia taka Wnuczka
Dorota znajduje w domu test ciążowy. Jej córka, 16-letnia Marlena, nie chce, żeby matka poznała jego wynik. Między kobietą a nastolatką dochodzi do kłótni. Matka Doroty, 55-letnia Wanda, próbuje pogodzić zwaśnione kobiety. Niebawem okazuje się, że starsza pani chce sprzedać swoje mieszkanie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Marlena poznaje tożsamość swojego biologicznego ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57567318":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57567319":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57567320":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57567321":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57567322":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567323":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567324":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567325":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567326":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567327":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567328":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567329":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57567330":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567331":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567332":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567333":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567334":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567335":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57567336":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57567337":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57567338":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57567339":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57567340":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57567341":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57566996":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"57566998":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57567000":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57567001":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"57567002":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"57567003":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"57567004":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"57567005":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57567006":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57567007":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"57567008":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"57567009":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"57567011":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"57567013":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57567014":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57567015":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"57567016":["Tym razem głównym tematem dyskusji i sporów ekipy staną się duchy. Paweł i Mariusz wybiorą się do kwiaciarni. dziewczyny, pozostawione samym sobie, będą toczyć zajadłe kłótnie. Wymigiwanie się od obowiązków wkurzy dużą Anię, natomiast Eliza ulegnie wypadkowi. Wieczorem uczestniczki programu ulegną wrażeniu, że budynek, w którym mieszkają, jest nawiedzony. Strach koleżanek wykorzysta Wojtek, który zażartuje z ich łatwowierności. Oprócz tego Trybson spróbuje zarazić kumpli miłością do sportów walki. Mariusz zostanie kontuzjowany, ale wydarzeniem dnia stanie się sparing Wojtka i Pawła. Gdy wieczorem większość ekipy pójdzie na imprezę, Ania i Ewelina zostaną w domu. Być może wspólnie spędzony czas zmieni wzajemne relacje obu dziewczyn.","","",[]],"57567017":["Ekipa atakuje Kraków. Tuż po przyjeździe uczestnicy programu powędrowali pod Wawel, żeby zrobić sobie fotkę z mieszkającym tam słynnym smokiem. Później znacznie ważniejsza od legendarnego gada okazała się wieczorna impreza. Paweł zaprosił nowo poznaną dziewczynę do limuzyny, ale najlepszą gąskę wyrwała duża Ania. Po powrocie do Warszawy cała ekipa wzięła udział w lekcji salsy. Wojtek z pomocą Małej starał się poderwać instruktorkę. Następnie w domu dziewczyn i chłopaków zjawiła się z wizytą grupa uczestników programu In&Out. Prowadząca Kasia Kępka miała okazję do porozmawiania z każdym z nich. Wieczorem do domu wpadli fani. Ich wizyta nie zakończyła się dobrze.","","",[]],"57567018":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"57567019":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"57567020":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57567021":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57567022":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57567023":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57567024":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"57567025":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57567095":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57567096":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"57567097":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57567098":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57567099":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57567100":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"57567101":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57567102":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"57567103":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57567104":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57567105":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"57567106":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57567107":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"57567108":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57567109":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"57567110":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"57567111":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57567112":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57567113":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"57567114":["Największe gwiazdy disco polo zaprezentują swoje ulubione piosenki. Widzowie dowiedzą się wielu ciekawostek na ich temat, poznają tajemnice i przygody artystów związane z wybranymi przebojami. Gwiazdy zdradzą przy tym swoje muzyczne gusta, opowiedzą czego słuchają, by się zrelaksować oraz przy jakich hitach lubią się bawić. W dwunastu odcinkach swoje tajemnice wyjawią m.in. Zenek Martyniuk, Radek Liszewski, Piękni i Młodzi, After Party, Power Play, Czadoman, Mig, Top Girls.","","",[]],"57567115":["Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"57567116":["Przed panią Krysią nie lada zadanie. Razem ze swoją ekipą wyprawia wesele dla Igi i Sebastiana. Przyjęcie opłaca wuj z Ameryki, więc nowożeńcy zdecydowali się na wyjątkowe menu. Okazuje się jednak, że wesele nie przypada hojnemu krewnemu do gustu, co zrodzi problemy. W dodatku nowożeńców czeka noc poślubna, a dla Igi będzie to pierwszy stosunek w życiu. Gdy do kolegów pana młodego dociera informacja, że jego wybranka jest dziewicą, wymyślają pewien plan.","","",[]],"57567117":["Pora na wesele Jagody i Alana. Podczas przyjęcia nie braknie niespodzianek, a nie wszystkie są przyjemne. Bliscy panny młodej wcale nie wiedzieli, że jej ukochany jest czarnoskóry. Ojca panny młodej, Bartłomieja, spotyka ogromny wstrząs, niekoniecznie jednak związany z pochodzeniem zięcia. Na zabawę trafia ktoś, kogo nikt się nie spodziewał. Może to skłonić Bartka do podzielenia się swoją największą tajemnicą.","","",[]],"57567118":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"57567119":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"57567120":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"57566975":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57566976":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57566977":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"57566978":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57566979":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57566980":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57566981":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57566982":["Camasutra & Markus","","",[]],"57566983":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"57566984":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57566985":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"57566986":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57566987":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57566988":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57566989":["Camasutra & Markus","","",[]],"57566990":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57566991":["Program z najlepszymi przebojami, przy których każda domówka nabierze rozpędu. Widzowie będą bawić się w rytmach disco polo, disco oraz dance.","","",[]],"57566992":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57566993":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"57566994":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57566995":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57567646":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57567647":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"57567648":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57567649":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57567650":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57567651":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57567652":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"57567653":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57567654":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"57567511":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"57567512":["Prow.: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski, Justyna Kostyra, Patrycja Zahorska, Artur Łukaszewski.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników, interesujące wywiady oraz fachowe analizy pojedynków autorstwa Bartłomieja Stachury. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Grono prowadzących magazyn tworzą: Paulina Czarnota-Bojarska, Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska i Justyna Kostyra. Stałymi ekspertami są natomiast m.in. Tomasz Marciniak i Przemysław Saleta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040032.jpg","",[]],"57567513":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57567514":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57567515":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57567516":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57567517":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835526.jpg","",[]],"57567518":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045257.jpg","",[]],"57567519":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57567520":["Paweł Augustynik stanie do obrony pasa WBC International Silver, który zdobył w listopadzie dzięki zwycięstwu nad Dariuszem Sękiem. Jego rywalem będzie urodzony na Ukrainie Max Miszczenko. Podczas gali w Gniewie zawodowy debiut zaliczy Sofiane Oumihy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57567522":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57567523":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57567524":["Jan Błachowicz staje do obrony pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej, który zdobył we wrześniu dzięki zwycięstwu nad Dominickiem Reyesem. Eksperci za faworyta tego starcia uważają jego rywala. Nigeryjczyk nie przegrał dotąd żadnej walki w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57567525":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57567526":["Ćwierćfinałowa rywalizacja trwa. Argentyńscy kibice nie wyobrażają sobie, aby w najlepszej ósemce zabrakło Diega Schwartzmana. Co ciekawe, najlepszy obecnie tenisista w Ameryce Południowej ani razu nie wygrał turnieju w Buenos Aires. Największy sukces odniósł w 2019 roku - dotarł do finału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567527":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567528":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567529":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567530":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567531":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567532":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567533":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57567534":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57567535":["Przypomnienie gali, która odbyła się 6 października 2018 roku w Londynie. W karcie walk znalazło dziewięć pojedynków. W najciekawszym z nich o pas w kategorii do 120 kg Phil de Fries zmierzył się z Karolem Bedorfem. Dużo emocji towarzyszyło również starciom Popka Monstera z Erko Junem oraz Michała Materli z Damianem Janikowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57567549":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"57567550":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567551":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"57567552":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567553":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57567554":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567555":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57567556":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567557":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57567558":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567559":["Szósta rywalizacja kobiecych sztafet w tym sezonie zapowiada się bardzo ciekawie. Kilka drużyn prezentuje bowiem zbliżony poziom. Przed MŚ w Pokljuce w klasyfikacji drużynowej prowadziły Niemki, ale Francuzki traciły do nich tylko dziewięć punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57567560":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567561":["Szósta rywalizacja kobiecych sztafet w tym sezonie zapowiada się bardzo ciekawie. Kilka drużyn prezentuje bowiem zbliżony poziom. Przed MŚ w Pokljuce w klasyfikacji drużynowej prowadziły Niemki, ale Francuzki traciły do nich tylko dziewięć punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57567562":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57567563":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57567565":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57567567":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567568":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57567569":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57567570":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57567571":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57567572":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57567536":["Prow.: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski, Justyna Kostyra, Patrycja Zahorska, Artur Łukaszewski.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników, interesujące wywiady oraz fachowe analizy pojedynków autorstwa Bartłomieja Stachury. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Grono prowadzących magazyn tworzą: Paulina Czarnota-Bojarska, Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska i Justyna Kostyra. Stałymi ekspertami są natomiast m.in. Tomasz Marciniak i Przemysław Saleta.","","",[]],"57567537":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57567538":["Karabin dowolny
odcinek","","",["N"]],"57567539":["Karabinki AK
odcinek","","",[]],"57567540":["Najważniejszy pojedynek gali Babilon MMA 12 w Łomży. Jego stawką był pas w kategorii średniej. Pawlak, dla którego była to jubileuszowa, dwudziesta walka w MMA, liczył na szesnaste zwycięstwo. W zawodach wystąpili też m.in. Piotr Przepiórka i Marcin Zembala oraz Adam Biegański i Mateusz Ostrowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57567541":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",["JM"]],"57567542":["Prow.: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski, Justyna Kostyra, Patrycja Zahorska, Artur Łukaszewski.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników, interesujące wywiady oraz fachowe analizy pojedynków autorstwa Bartłomieja Stachury. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Grono prowadzących magazyn tworzą: Paulina Czarnota-Bojarska, Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska i Justyna Kostyra. Stałymi ekspertami są natomiast m.in. Tomasz Marciniak i Przemysław Saleta.","","",[]],"57567543":["Najważniejszym wydarzeniem pierwszej w 2021 roku gali organizowanej przez grupę Babilion Promotion był pojedynek Eweliny Pękalskiej z Lottą Loikkanen o tytuł mistrzyni Europy w wadze muszej. Rywalka Polki poprzednio walczyła w grudniu 2019 roku. Wówczas przegrała walkę z Sarah Bormann, której stawką były trzy pasy w kategorii junior muszej, w tym ten przyznawany przez federację WBF. Podczas tych zawodów rękawice skrzyżowali też m.in. Michał Królik i Jakub Dobrzyński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57567545":["Zwycięzca tego pojedynku zdobędzie pas mistrzowski w wadze półśredniej. Polscy kibice liczą na Roberta Bryczka, który znany jest m.in. z pokonania Alexandra Begmana. Jego przeciwnik, Virgiliu Frasineac, nie przegrał swoich ostatnich siedmiu walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57567546":["W hali białostockiego lodowiska Przemysław Gorgoń skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Ugandy Faroukiem Daku. 35-letni rywal Polaka jest niezwykle doświadczony. Bił się m.in. o pas IBF. Walczył też z innymi reprezentantami naszego kraju. Z Robertem Parzęczewskim i Dariuszem Sękiem przegrał na punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57567547":["W walce wieczoru gali wystąpią zawodnicy, którzy mieli walczyć na gali UFC w Londynie, czyli Darren Stewart i Bartosz Fabiński. Przeciwnik Polaka stoczył dotychczas 16 walk, z czego 11 wygrał, Fabiński natomiast triumfował w 14 z 17 stoczonych pojedynków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57567548":["Niepokonany polski pięściarz staje przed szansą odniesienia dziewiętnastego zwycięstwa na zawodowym ringu. Dla Amerykanina to nie pierwszy pojedynek z rywalem z Polski. Wcześniej m.in. dwukrotnie przegrał z Arturem Szpilką i uległ Andrzejowi Gołocie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57567453":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"57567454":["Dziś poznamy jedną z najwybitniejszych postaci w historii żeglugi i odkryć geograficznych - Anglika Jamesa Cooka. Kierował trzema wyprawami dookoła świata. Wykonane przez Cooka mapy oraz sprawozdania uczestników jego wypraw zmieniły wyobrażenia współczesnych o zarysach lądów i mórz. Ogromne znaczenie miało otwarcie możliwości kolonizacji Australii.","","",[]],"57567455":["Bohaterem odcinka jest Aleksander von Humboldt - niemiecki przyrodnik, podróżnik i geograf. Był on był pierwszym propagatorem poezji Mickiewicza w Niemczech i honorowym członkiem Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Jest autorem dzieła \"Kosmos, czyli rys fizyczny opisu świata\". Humboldt żył w latach 1769-1859. Pochodził z magnackiej rodziny pruskiej. Na przełomie XVIII i XIX stulecia odbył wielką wyprawę badawczą do krajów podzwrotnikowych Ameryki Południowej. Zebrane materiały opublikował w 30-tomowym dziele, nad którym pracował 20 lat.","","",[]],"57567456":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"57567457":["Długowieczność","","",["N"]],"57567458":["Dźwięk","","",["N"]],"57567459":["Teoria złotej rybki
Jacek o mało co nie ginie pod kołami ciężarówki. Wydarzenie to sprawia, że zaczyna poważniej zastanawiać się nad swoim życiem. Dochodzi do wniosku, że jest ono zbyt powierzchowne i sprowadza się wyłącznie do pogoni za pieniędzmi. Postanawia to zmienić. Rodzina Kwiatkowskiego nie jest jednak zachwycona jego nagłą metamorfozą. Okazuje się więc, że Jacek musi ponownie zrewidować swoje poglądy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7963",[]],"57567460":["Żona wie lepiej
Majka i Alutka narzekają na swoich mężów. Postanawiają sprawić, by panowie zmienili się na lepsze. Majka, by osiągnąć swój cel, stosuje perswazję. Alutka sięga po inną metodę - zamierza spróbować hipnozy. Okazuje się, że drugi sposób, choć mniej etyczny, jest znacznie skuteczniejszy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7946",[]],"57567461":["Supermarket
W kamienicy, w której mieszkają Krawczykowie i Norkowie, panuje wielkie poruszenie i radość. Lokatorzy otrzymują informację, że budynek ma być zburzony, a oni sami dostaną w zamian nowe, piękne mieszkania. Kierowany lokalnym patriotyzmem Karol nie chce opuszczać domu. Pisze odwołania, protesty i petycje do rozmaitych instytucji, w końcu w akcie desperacji przykuwa się do drzwi wejściowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4aef5a635e36f9ce5680ace676978842",[]],"57567462":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57567463":["Conwy","","",[]],"57567464":["Marconi i fale radiowe
Dzisiejszy odcinek prezentuje postać Guglielma Marconiego - włoskiego elektrotechnika i pioniera radiotechniki. W 1897 roku skonstruował urządzenie nadawczo-odbiorcze pozwalające przesyłać na odległość sygnały radiowe, zakodowane alfabetem Morse'a. Marconi miał nie tylko talent wynalazczy, ale również smykałkę do interesów. W 1897 założył w Wielkiej Brytanii towarzystwo akcyjne Marconi Wireless Telegraph Co. Dalszy rozwój radiotelegrafii, a później radiofonii postępował milowymi krokami, przynosząc odkrywcy wielkie zyski. W 1909 roku wspólnie z Karlem Ferdinandem Braunem otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki.","","",[]],"57567465":["Ford i samochody
W dzisiejszym odcinku ukazany jest Henry Ford. Ten żyjący na przełomie XIX i XX wieku amerykański przemysłowiec skonstruował swój pierwszy samochód w roku 1892. Kilkadziesiąt lat później w Detroit powstał jego koncern przemysłu samochodowego - Ford Motor Company. Henry Ford był nie tylko współtwórcą amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego, lecz także twórcą metody organizacji pracy i zarządzania.","","",[]],"57567466":["Zagadka pływania / Małpka na wrotkach","","",[]],"57567467":["Zdążyć na czas / Ciekawski George poluje na króliki","","",[]],"57567468":["Reż.: Roman Załuski.
Po ślubie Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) i Paweł (Dariusz Siatkowski) Zawadowie urządzają się na wsi. Ojciec dziewczyny obiecuje przepisać na nich ziemię, jeśli doczeka się wnuków. Jego córka marzy jednak o powrocie na studia pedagogiczne i nie planuje na razie powiększenia rodziny. Paweł postanawia założyć hodowlę owiec. W wywiadzie dla czasopisma mówi o przejęciu gospodarstwa teścia, o co ten robi mu wielką awanturę. Kasia zarzuca mężowi, że pragnie dziecka jedynie po to, aby zyskać ziemię. Wkrótce młodych małżonków odwiedzają państwo Wolańscy. Docent (Zdzisław Wardejn) chce pomóc dawnej studentce w powrocie na uczelnię. Teraz jednak wyjeżdża z żoną za granicę i prosi Kasię, żeby przyjęła do siebie babcię (Małgorzata Lorentowicz) i Piotrusia (Maciek Koterski). Mały urwis dostarcza wszystkim wielu powodów do zdenerwowania... Kontynuacja losów bohaterów znanych z komedii \"Kogel-mogel\", która podobnie jak pierwsza część ma swoich wiernych fanów. Współautorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która przez lata współtworzyła losy bohaterów popularnych seriali, m.in. \"M jak miłość\" czy \"Na dobre i na złe\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835354.jpg","",["AD"]],"57567469":["Azor
Karol chce przypodobać się dyrektorowi Marszałkowi i decyduje się wziąć udział w prowadzonej przez żonę szefa akcji pomocy zoo. Postanawia zaopiekować się osłem. Pamela z tej okazji odwiedza osobiście panią Krawczykową i informują ją o tym w taki sposób, że Alinka zaczyna podejrzewać Karola o posiadanie nieślubnego dziecka z inną kobietą. Wkrótce wszystko się wyjaśnia, bo Krawczyk wraca do domu ze zwierzęciem. Okazuje się, że z powodu remontu w ogrodzie zoologicznym każdy opiekun musi wziąć swojego pupila do siebie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a085d1e7d25de2917caefe46886b95e",[]],"57567470":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57567471":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57567472":["Reż.: Bill D'Elia.
Jeden z pracowników Grey Sloan Memorial ulega poważnym obrażeniom. Ta sytuacja popycha lekarzy do rozważań na temat tego, co jest dla nich naprawdę ważne. Tymczasem w Seattle zjawia się z wizytą Nicole Herman. Rozmawia ona z Arizoną o budzących wiele emocji możliwościach zawodowych.","","",["N"]],"57567473":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",[]],"57567474":["Program rozpocznie reportaż na temat zespołu Młodzi Migają Muzykę, który tworzą uczniowie z warszawskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych. Grupa interpretuje teksty piosenek na polski język migowy oraz zajmuje się nagrywaniem specjalnych teledysków. Niesłysząca młodzież została zaproszona do współpracy m.in. przez wokalistę Kasię Moś. W dalszej części odcinka widzowie poznają historię niezwykłego duetu: Łukasza Malaczewskiego, fizjoterapeuty i triathlonisty, oraz jego 11-letniego pacjenta - Jasia Kmiecia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c62f43cf7b8d902c505d082707bdaa6",["N"]],"57567475":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"57567476":["Tym razem Ewa Wachowicz uda się na Śląsk. Przygotuje specjały tamtejszej kuchni. Na początek będzie zupa \"nic\", czyli wodzionka. Przygotowuje się ją z pieczywa, wody, czosnku i smalcu. Na danie główne prowadząca upiecze schab sztygarski, nadziewany kiełbasą. Poda go z modrą kapustą i bratkartoflami, czyli odsmażanymi ziemniakami. Na deser przyrządzi zaś kulki z płatków owsianych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/90f992f086924e9d483db133600568f4",["N"]],"57567477":["Pan Ferdynand wychowuje piętnastoletnią córkę Agatkę. Mężczyzna sam wymienił dach domu i stworzył prowizoryczną łazienkę, ale budynek nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedy okazało się, że samotny ojciec jest chory na raka, nie było już mowy o dalszym remoncie. Tymczasem nastolatka marzy o pięknym pokoju, a Ferdynand potrzebuje dobrych warunków, by dojść do zdrowia. Katarzyna Dowbor nie zamierza przejść obok ich problemów obojętnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5f2af49ae18a9cca3e11ed14d6d91f",[]],"57567478":["Prowadząca przygotuje potrawy pochodzące z Zagłębia Dąbrowskiego. Ugotuje juszkę, czyli polewkę jarzynową z ziemniakami i kaszą jęczmienną. Potem upiecze roladę z wieprzowiny, faszerowaną leśnymi grzybami. Na deser zaś przyrządzi chałkę, aromatyzowaną i barwioną szafranem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd7f50673b4f6be02f9b1ebe9161f736",["N"]],"57567479":["Reż.: Debbie Allen.
Meredith Grey oraz pozostali lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial każdego dnia muszą decydować o losie swoich pacjentów. Udzielają sobie nawzajem wsparcia, z którego czasem rodzi się coś więcej niż zwykła przyjaźń. Wspólnie przekonują się, że w życiu - tak samo jak w medycynie - nic nie jest jednoznaczne.","","",["N"]],"57567026":["W tym odcinku będzie mowa m.in. o narodzinach Kazimierza Michała Wiktora Pułaskiego, który został nazwany bohaterem walki o wolność narodu polskiego i amerykańskiego. W 1869 roku Mendelejew, słynny rosyjski chemik, przedstawił układ okresowy pierwiastków chemicznych. Równo trzydzieści lat później w Niemczech zarejestrowano jeden z najpopularniejszych leków na świecie, aspiryny.","","",[]],"57567027":["Dziewczyna na medal
Ania chce zostać gwiazdą tenisa i w ten sposób sprostać oczekiwaniom swojego ambitnego ojca. Podczas jednego z treningów młoda sportsmenka traci przytomność. Badania wykazują w jej krwi obecność efedryny, niedozwolonej substancji. Reporterzy próbują odkryć, kto odpowiada za tę sytuację: ojciec dziewczyny, jej trener, miejscowy dealer czy może koleżanka zazdrosna o sukcesy Ani.","","",[]],"57567028":["W tym odcinku będzie mowa m.in. o narodzinach Kazimierza Michała Wiktora Pułaskiego, który został nazwany bohaterem walki o wolność narodu polskiego i amerykańskiego. W 1869 roku Mendelejew, słynny rosyjski chemik, przedstawił układ okresowy pierwiastków chemicznych. Równo trzydzieści lat później w Niemczech zarejestrowano jeden z najpopularniejszych leków na świecie, aspiryny.","","",[]],"57567029":["Browar, protezy, klocki hamulcowe
Twórcy programu przyjrzą się przebiegowi eksperymentu, którego celem jest ustalenie sposobu, w jaki konsumenci są omamiani przez koncerny spożywcze. Widzowie uzyskają również odpowiedź na nadesłane pytania, które ich nurtują.","","",[]],"57567030":["Fortepian
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.","","",[]],"57567031":["Garncarze
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.","","",[]],"57567032":["Telewizor
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.","","",[]],"57567033":["Jabłko
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.","","",[]],"57567034":["Klucz
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.","","",[]],"57567035":["Nabytek
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.","","",[]],"57567036":["Kosiarka
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Koszenie trawnika nigdy nie proste, jednak prawdziwe problem zaczynają się dopiero wtedy, gdy zarówno kosiarka, jak i tradycyjna kosa odmawiają współpracy. Szczęśliwie Pat i Mat potrafią znaleźć alternatywę dla zepsutych urządzeń.","","",[]],"57567037":["Ojmiakon to miasto na dalekiej północy Rosji. Leży w Jakucji, na biegunie zimna. W styczniu termometry wskazują tu -50 stopni Celsjusza. W takich ekstremalnych warunkach droga do szkoły to nie lada wyzwanie. Dzieci muszą żwawo maszerować, aby nie zamarznąć. Nie ma mowy o ślizganiu się po lodzie czy bitwie na śnieżki. Szkolny autobus nie zawsze przyjeżdża, bo czasami pojazd odmawia posłuszeństwa w ekstremalnie mroźne dni. W każdą niedzielę mały Sasza wyrusza w drogę do szkoły, w której spędzi cały tydzień.","","",[]],"57567038":["Międzyrzecki Rejon Umocniony (MRU) to kompleks umocnień z okresu II wojny światowej. W 1945 roku Rosjanie znaleźli w podziemiach 444 skrzynie z dziełami sztuki zrabowanymi z polskich zbiorów. Wielu ekspertów twierdzi, że nie odkryto jeszcze wszystkich korytarzy i magazynów obiektu, gdzie mogą wciąż być ukryte bezcenne skarby. Prowadzący spotkają się ze specjalistami i eksploratorami, którzy od lat badają podziemia.","","",[]],"57567039":["Nieznane oblicza Chin
Chińczycy żywią głębokie przekonanie, że charakter człowieka determinowany jest przez jego środowisko, dlatego też ludzie różnią się od siebie w zależności od tego, gdzie żyją. Łączy ich jedno: Chińczycy darzą wielkim uczuciem swoją małą ojczyznę i charakteryzują się optymizmem. Twórcy serii obserwują codzienne życie mieszkańców poszczególnych regionów Państwa Środka. Wiele z odwiedzanych przez nich miejsc nie jest znane Europejczykom.","","",[]],"57567040":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"57567041":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"57567042":["Podpis Johna Hancocka jest jednym z najczęściej podrabianych przez fałszerzy. Do lombardu w Las Vegas trafia jednak autentyczny dokument z jego autografem. Przekonamy się, czy Harrisonowie będą mieli problemy z wyceną tego nabytku. Następnie nadarza się okazja kupna bicza, który rzekomo należał do Indiany Jonesa. Tymczasem Corey może mieć poważne kłopoty, ponieważ jeden z jego podwładnych kupuje przedmiot, który został skradziony.","","",[]],"57567043":["Właściciele lombardu odbywają podróż w czasie i w przestrzeni - mają bowiem okazję nabyć mapę kolonialnego Bostonu pochodzącą z 1735 roku. Muszą dokładnie sprawdzić jej autentyczność. Chumlee wydaje aż 300 dolarów na akwafortę, która okazuje się podróbką. Rick stara się nauczyć chłopaka, jak oceniać takie dzieła sztuki. Następnie Harrisonowie mają szansę kupić pierwszy w swojej karierze samolot - Piper PA-28 Cherokee z 1976 roku.","","",[]],"57567044":["Corey ma okazję kupić drewnianą kuszę, z której nikt nie strzelał od prawie czterdziestu lat. Przekonamy się, w jakim stanie jest broń i czy da się jej jeszcze używać. Tymczasem zakłopotany Rick rozmawia z kobietą, która chce sprzedać należącą do jej męża kolekcję świerszczyków. Właściciele lombardu starają się sprzedać jeden ze swoich najdroższych towarów - wyceniony na 10 tysięcy dolarów pozłacany zegar, zwany \"Zegarem Śmierci\".","","",[]],"57567045":["Właściciele lombardu mają okazję nabyć flipper KISS z 1979 roku. Przekonamy się, czy automat do gry jest jeszcze na chodzie. Rick rozmawia z kobietą, która przynosi banknot zastępczy z 1914 roku. Dowiemy się, czy klientka wyjdzie zadowolona. Do lombardu trafia również klasyczny harley-davidson z 1982 roku. Chumlee chciałby kupić go dla siebie. Może jednak nie zdążyć zebrać pieniędzy, zanim Richard sprzeda motocykl innym chętnym.","","",[]],"57567046":["Bohaterowie mają okazję nabyć siedemnastowieczną skrzynię skarbów, której nikt nie jest w stanie otworzyć. Przekonamy się, czy Harrisonom uda się poznać jej zawartość, czy też pozostanie ona tajemnicą na zawsze. W lombardzie zjawia się człowiek, który chce sprzedać nóż szturmowy z czasów pierwszej wojny światowej. Jednak Rick ma pewne wątpliwości co do tej transakcji. Później syn i wnuczek robią Richardowi kawał, pożyczając jego chryslera imperiala z 1956 roku.","","",[]],"57567047":["Mark King jest dyrektorem wykonawczym w Taylor Made, jednej z wiodących firm zajmujących się produkcją sprzętu do golfa. Na swoje obecne stanowisko zapracował sam, przez ponad trzydzieści lat spędzonych w przedsiębiorstwie. Ponieważ sam zaczynał jako szeregowy pracownik, wierzy, że zna od podszewki życie wszystkich swoich podwładnych. Dzięki udziałowi w programie ma nadzieję znaleźć sposoby na podniesienie zysków firmy, zwłaszcza po ostatnim kryzysie w branży. Przy okazji uświadomi sobie, że warto udostępnić produkowany przez niego sprzęt ludziom, którzy w innych okolicznościach nie mogliby sobie na niego pozwolić.","","",[]],"57567048":["W dzisiejszym odcinku odwiedzamy Stockport, angielskie miasto leżące na południowy zachód od Manchesteru. Przyjrzymy się, jak fachowcy wyburzają jeden z najbrzydszych budynków w tej miejscowości. Zobaczymy też, co stanie się z drewnianą łodzią, która dotąd pływała po Tamizie. Właściciel musi zdecydować, czy bardziej opłacalny jest generalny remont jednostki, czy też jej zniszczenie i ponowne wykorzystanie odzyskanych surowców. Dowiemy się również, ile sprasowanych samochodów da się upchnąć w jednym kontenerze.","","",[]],"57567049":["Poduszkowiec
Poduszkowiec Grifton 12000TD zdaje się podważać zasadę grawitacji, sunąc nad morzem, piaskiem czy skałami z prędkością sięgającą 80 km na godzinę. Zabiera na pokład osiemdziesięciu pasażerów, których transportuje na zatłoczonej trasie między Portsmouth a wyspą Wight, manewrując pośród gigantycznych wycieczkowców, ogromnych statków towarowych i najszybszych jachtów na świecie. Musi przy tym trzymać się rozkładu, gdyż wiezie widzów na słynne regaty. Twórcy programu prezentują wyjątkowe rozwiązania techniczne zastosowane w tym poduszkowcu.","","",[]],"57567050":["Thord dociera na miejsce wypadku i pierwsze, co widzi, to światła pojazdów ratowniczych. Okazuje się, że ciężarówka pocztowa zjechała z drogi do głębokiej rzeki. Kabina jest pod wodą, podczas gdy tył przyczepy stoi na lądzie. Kierowca miał szczęście - zdołał wyjść z pojazdu w porę. Thord od razu ocenia, że przy tej akcji będzie potrzebował pomocy. Dzwoni do Tora Steinara i Bjoerna. Doświadczeni mężczyźni muszą się spieszyć, zanim silny nurt rzeki zabierze ze sobą ciężarówkę.","","",[]],"57567051":["Na południu kraju Thord staje wobec jednego z największych wyzwań w swojej karierze. Trzydziestotonowa koparka ześlizgnęła się z leśnej drogi i wpadła do głębokiego rowu. Jej ramię i łyżka blokują przejazd, uniemożliwiając dostęp wozom holowniczym. Oto zadanie dla najlepszych i najbardziej doświadczonych pracowników pomocy drogowej. Thord zwraca się do swojego przyjaciela, samotnego wilka Bjoerna. Razem pracują w nocnych ciemnościach, by wyciągnąć stalową bestię z powrotem na drogę.","","",[]],"57567052":["Stosunkowo powszechny środek transportu, postrzegany jako jeden z najbezpieczniejszych, może nagle dostarczyć pasażerom koszmarnych przeżyć. W programie usłyszymy mrożące krew w żyłach historie osób, które zostały uwięzione lub ranne w windzie. Dowiemy się, jak te traumatyczne doświadczenia wpłynęły na psychikę ofiar. Z pomocą ekspertów poznamy przyczyny przywołanych wypadków oraz wprowadzone przez producentów wind rozwiązania, które mają zapobiec podobnym awariom w przyszłości.","","",[]],"57567053":["Świat staje się coraz bardziej zurbanizowany - ponad połowa populacji Ziemi żyje w miastach. Panoramy nowoczesnych metropolii zachwycają drapaczami chmur. Przemieszczając się pomiędzy kondygnacjami wysokich budynków, nie sposób obyć się bez schodów ruchomych i wind, które stały się nieodzowną częścią miejskiego życia, choć rzadko poświęcamy im uwagę. Mimo że należą one do najbezpieczniejszych środków transportu, czasem dochodzi do groźnych sytuacji. Poznamy relacje osób, które zostały uwięzione albo ranne w windzie lub na schodach ruchomych. Dowiemy się, jak doszło do tych mrożących krew w żyłach zdarzeń i jakie środki bezpieczeństwa wprowadzono, by uniknąć podobnych wypadków.","","",[]],"57567054":["Pierzasty Wąż był przerażającym stworzeniem. Mieszkańcy Mezoameryki żyli w strachu przed tym pół gadem, pół ptakiem, otoczonym przez nich boską czcią. W wykopaliskach starożytnego miasta Teotihuacán w Meksyku badacze odkrywają szokującą historię tej dziwnej bestii. Poznamy sekrety imponującej świątyni, na której ścianach wyrzeźbiono okrutne sceny z tajemniczym bogiem. Dowiemy się, dlaczego mieszkańcy tej metropolii składali mu w ofierze ludzi.","","",[]],"57567055":["Na początku XX wieku Korea znajdowała się pod okrutnym panowaniem Japończyków. Kim Ir Sen urodził się w 1912 roku, a prawie 20 lat później dołączył do partyzantki walczącej o niepodległość swojego kraju. Twórcy serii przedstawiają, jak anonimowy bojownik pnie się na szczyty władzy, by ostatecznie przejąć kontrolę nad całym państwem i stać się bogiem w oczach obywateli. Korzystając z archiwów i relacji świadków historii dokumentaliści odtwarzają pierwsze lata Kim Ir Sena jako przywódcy Korei, który doprowadził do wojny, stworzył obozy pracy dla wrogów państwa, zlecił zabójstwo prezydenta Korei Południowej i prowadził niebezpieczną grę ze Stanami Zjednoczonymi.","","",[]],"57567056":["Tym razem autorzy serii zajmują się niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Przypominają katastrofę samolotu bojowego pilotowanego przez kapitana Mantella, do której doszło 7 stycznia 1948 roku podczas próby doścignięcia UFO. W programie także historia niewyjaśnionych zdarzeń z 2 i 3 listopada w miasteczku Levelland w Teksasie. Przekonamy się również, co według ekspertów spadło do oceanu w pobliżu Shag Harbour w Nowej Szkocji nocą z 4 na 5 października 1967 roku.","","",[]],"57567057":["Ośmiomiesięczna Nikita, która urodziła się ze zdeformowaną czaszką, przechodzi trudną operację. Poznajemy też dziewczynę, która wskutek dolegliwości neurologicznej każde doznanie odczuwała jako ból. Przełomem w jej życiu okazała się terapia hiperbaryczna. Kristine Gabster nie może normalnie funkcjonować z powodu narkolepsji. W programie zobaczymy też nowatorskie protezy kości dla dzieci. Kolejną bohaterką odcinka jest Brittany Apgar, która urodziła się bez palców prawej dłoni. Jej rodzice zdecydowali się na eksperymentalną terapię, która przyniosła wspaniałe efekty. Steven cierpi na zespół Pradera-Williego, objawiający się m.in. niepohamowanym głodem.","","",[]],"57567058":["W tym odcinku poszukiwacze na zaproszenie zaprzyjaźnionego archeologa odwiedzają zamek w Uniejowie. Na temat tego obiektu krąży wiele interesujących legend. Ekipa przeszuka posiadłość pod kątem tych opowieści i pomoże w badaniach. Po tym, jak słynny zamek został zniszczony w XIV wieku, postanowiono go odbudować, jednakże w innym miejscu. Wcześniej prawdopodobnie stał po drugiej stronie rzeki - badacze spróbują potwierdzić tę legendę.","","",[]],"57567059":["W Haćkach gospodarze przygotowują się na narodziny cielaka. Jedna z ich krów jest wysokocielna, co oznacza, że poród może zacząć się w każdej chwili. Należy mieć się na baczności, ponieważ cielę, które przychodzi na świat późno, przysparza problemów krowie. Do ocielenia się dochodzi późno w nocy. Niedawno narodzone zwierzęta trzeba kolczykować. W Pokaniewie kończą się przygotowania Tomka i Moniki do aukcji byków i jałówek. To pierwsza tego typu impreza, którą gospodarze organizują na swoim podwórku. W strzyżeniu krów pomaga Tomkowi i Monice Aneta, profesjonalna fitterka, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w przygotowywaniu zwierząt na wystawy. Gienio wraz z synem i kolegą, Bogdanem, oraz niejakim Kacperkiem zmagają się tymczasem z problemem braku lodówki.","","",[]],"57567060":["Nowi uczestnicy programu, Jarek i Agnieszka ze wsi Bronowo, zajmują się hodowlą bydła i koni sokólskich, podlaskiej rasy pociągowej. Twórcy serii rejestrują pierwsze lonżowanie i dosiadanie młodej klaczy. Tymczasem w Pokaniewie Monika i Tomek zmagają się z problemem, który może przeszkodzić w planowanej aukcji krów. Przez epidemię koronawirusa zmuszeni są ją odwołać. Gienio i Andrzej z Plutycz targują się o cenę nawozów. Dostawa przyjeżdża do ich gospodarstwa, niestety występują nieoczekiwane problemy.","","",[]],"57567061":["Karpie w deszczu","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aa65c4bb1e55381e7995f9f047f9f11",[]],"57567062":["Aktorskie spotkanie z wędką - Dadaj 2017","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9fd7d52b07daf5809bdb4e558dc13e18",[]],"57567063":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57567064":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57567065":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57567066":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57567067":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"57567068":["Klimat 2: Początki
Klimat na Ziemi zmieniał się wielokrotnie. Gdy nie istnieli jeszcze ludzie dochodziło do zlodowaceń. Duże znaczenie dla globu ma nawet różnica dwóch czy trzech stopni w ciągu stu lat. Mistrz opowiada Strażnikom Ziemi, jak kształtował się klimat naszej planety.","","",[]],"57567069":["Rolnictwo
Strażnicy Planety poznają podstawy funkcjonowania wielkich przedsiębiorstw rolnych. Dowiadują się jak wygląda planowanie produkcji, nawożenie i opieka nad trzodą chlewną. Mistrz opowiada też o nowoczesnych metodach uprawy roślin i ich wpływie na środowisko naturalne.","","",[]],"57567070":["Bioróżnorodność
Mistrz wyjaśnia, czemu tak ważna w przyrodzie jest różnorodność i zachowanie przy życiu jak największej liczby gatunków zwierząt i roślin. Uświadamia też Strażnikom Ziemi, że jest jeszcze wiele nieznanych owadów, grzybów i bakterii, które człowiek powinien poznać.","","",[]],"57567071":["Klimat 3: Skutki ocieplenia
Mistrz kontynuuje swoją opowieść o kształtowaniu się klimatu Ziemi. Tym razem opowiada o wędrówce lodowców. Tymczasem jego podopieczni szykują artykuł pod tytułem \"Zagrożona Alaska\".","","",[]],"57567072":["Tatrzańskie trasy turystyczne charakteryzują się niezwykłą złożonością, są również bardzo rozległe. Za ich utrzymanie w dobrym stanie odpowiadają przede wszystkim pracownicy TPN. W tym odcinku Grzegorz Bryniarski i Wojciech Roj muszą obejrzeć m.in. stuletni most mieszczący się przy Wodogrzmotach Mickiewicza. Marcin Chotarski oczyszcza tymczasem szlak zarastany przez kosówki. Zła drożność trasy skłania turystów do rozdeptywania poboczy. Twórcy serii pokażą również przygotowania do złożonej operacji remontu zniszczonych ścieżek w odległym miejscu Tatr.","","",[]],"57567073":["Matt i Emma uwielbiali wydawać przyjęcia i otaczać się przyjaciółmi. Niestety imprezowy tryb życia generował duże koszty. Gdy Emma podjęła studia, musieli szukać oszczędności. Para postanowiła przekształcić warsztat w niewielkie mieszkanie, a swój dotychczasowy dom wynająć. Do akcji wkraczają projektanci John i Zack.","","",[]],"57567074":["Pete i Dave spierają się o dwie XIX-wieczne kamienice. Pete chce zachować historyczne detale, co powoduje opóźnienia, a Dave już podlicza straty. Co gorsza, Pete zamierza powierzyć wystrój jednego z domów swojej żonie.","","",[]],"57567075":["W Tennessee każdego roku tony roztopionego metalu i góry piasku zmieniają się w trzy miliony patelni. Z kolei z brazylijskiego drewna, kilometrów lin i ciężkiej pracy ludzi i maszyn powstają luksusowe hamaki. Na koniec wizyta w nowojorskiej fabryce, której linię produkcyjną każdego dnia opuszczają noże, widelce i łyżeczki.","","",[]],"57567076":["W dzisiejszym odcinku odwiedzamy zakłady, w których produkowany jest sos tabasco. Fermentuje on w dębowych beczkach nawet przez trzy lata. Poznamy również sekret przepysznych włoskich lodów cytrynowych. Obejrzymy też fabrykę, w której odbywa się długotrwały proces suszenia i pakowania orzeszków ziemnych. Każdego roku trafia ich na rynek prawie milion kilogramów. Dowiemy się również, jakich składników potrzeba, aby uzyskać wyśmienity mus podwójnie czekoladowy.","","",[]],"57567077":["W dzisiejszym odcinku dowiemy się między innymi, że sekretem wyjątkowego smaku musztardy diżońskiej jest duża ilość chardonnay. Ponadto w programie wizyta w zakładzie, w którym produkuje się koszerne makaroniki kokosowe. Przyjrzymy się też procesowi uzyskiwania koszernego sosu teriyaki, którego rocznie wytwarza się aż osiem milionów butelek. Dowiemy się również, ile sekund powinna trwać obróbka termiczna wafli z kremem orzechowym.","","",[]],"57567078":["W dzisiejszym odcinku autorzy serii odwiedzają zakłady, w których produkowanych jest 1300 puszek coli na minutę. Zobaczymy również, jak powstaje beztłuszczowy jogurt grecki. Do wytworzenia go w masowych ilościach potrzeba - oprócz dwóch szczepów bakterii - nowoczesnej wirówki. Każdego roku powstają góry tortowych rolad. Do ich zrobienia zużywa się 700 ton kremu. Obejrzymy również linię produkcyjną, z której codziennie zjeżdża 30 tysięcy słoików marynowanych buraków.","","",[]],"57567079":["San Francisco","","",[]],"57567080":["Reż.: Roeland Doust.
Underground City - London
Pod ulicami Londynu skrywa się drugi, równoległy świat. Podziemna infrastruktura jest w brytyjskiej stolicy bardziej rozbudowana niż w jakimkolwiek innym mieście. Na niej też opiera się sukces tej metropolii. Twórcy programu obserwują starania inżynierów odpowiedzialnych za istnienie tego skomplikowanego systemu korytarzy - od ekip, które czterdzieści metrów pod powierzchnią pracują nad budową nowych tuneli metra, po ludzi dbających o utrzymanie czystości w kanałach ściekowych. Za pomocą komputerowej animacji autorzy cyklu ujawniają sekrety pałacu Buckingham, pod którym przepływa \"zaginiona\" rzeka, oraz Londyńskiej Tower, wznoszącej się u brzegów niegdyś nieujarzmionej Tamizy.","","",[]],"57567081":["Emilkę czeka dzień pełen wyzwań. Gospodyni zamierza nakarmić byczka Mandata, nowego mieszkańca swojego rancza, który swoje imię zawdzięcza nieprzyjemnemu spotkaniu z funkcjonariuszem policji. Musi też na nieodległym pastwisku zbudować zagrodę dla koni. Praca rozpoczyna się od wbijania w ziemię drewnianych słupów. Również Gienio i Andrzej mają ręce pełne roboty. Rolnicy muszą zbudować sławojkę, ponieważ ta, która służyła im już kilkadziesiąt lat, jest w ruinie. Z pomocą przychodzą Bogdan i jego synowie. Maciek musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem - najpierw musi złapać swojego barana Virusa, a potem go ostrzyc.","","",[]],"57567082":["Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin \"Jabbar\" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu \"Nowa Rewia Kabaretowa\". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak \"Koniec świata\" czy \"Jabbar wróży\".","","",[]],"57567083":["Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin \"Jabbar\" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu \"Nowa Rewia Kabaretowa\". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak \"Koniec świata\" czy \"Jabbar wróży\".","","",[]],"57567084":["Reż.: John Hillcoat.
Mija kilka lat od tajemniczej katastrofy, która doszczętnie zniszczyła Ziemię. Ludzka cywilizacja legła w gruzach wraz z większością jej przedstawicieli. Ci, którzy przetrwali, w walce o przeżycie i pożywienie grupują się w bezwzględne gangi i stają się kanibalami. W takich okolicznościach, otoczeni przez przytłaczająca pustkę i szarość, pewien mężczyzna (Viggo Mortensen) i jego syn (Kodi Smit-McPhee) wędrują w stronę morza. Zmuszeni do opuszczenia dawnej kryjówki, przemierzają zrujnowaną Amerykę w poszukiwaniu ciepła, schronienia i ludzi, którzy, tak jak oni, wzbraniają się przed totalnym upadkiem. Do niedawna towarzyszyła im matka chłopca (Charlize Theron). Kobieta nie wytrzymała jednak psychicznie i poddała się, zostawiając ojca i syna samych. Wędrowcy nie posiadają nic oprócz tego, co mają na sobie oraz kilku cięższych rzeczy, które wiozą w wózku z supermarketu. Ich jedynym zabezpieczeniem jest pistolet z dwoma nabojami w magazynku. Przeciwko nim jest cały wyniszczony i złowrogi świat... Ekranizacja bestsellerowej powieści Cormaca McCarthy'ego, za którą autor otrzymał Nagrodę Pulitzera.","","",[]],"57567085":["Reż.: Chris Nelson.
Kate (June Diane Raphael) i Chloe (Casey Wilson) przyjaźnią się od czasów dzieciństwa. Teraz zbliżają się do trzydziestki i wciąż nie bardzo wiedzą, co dalej zrobić ze swoim życiem. Postanawiają więc udać się do rodzinnego miasta, aby na nowo przeżyć chwile pełne beztroski i swobody. Wyruszają w szaloną podróż po kraju, która obfituje w niesamowite przygody. Dziewczyny spotykają na swojej drodze wiele ekscentrycznych postaci. Wszystko to sprawi, że na nowo spojrzą na swoje życie - rozliczą się z przeszłością i ze spokojem spojrzą w przyszłość.","","",[]],"57567086":["Zielonoświątkowcy z Kentucky wierzą, że Bóg chroni ich przed śmiertelnie groźnymi wężami, ogniem, a nawet trucizną. Przekonamy się, czy to prawdziwe cuda, czy tylko spektakularne sztuczki. W Polsce młoda matka prosi zmarłego papieża o wstawiennictwo, modląc się o uzdrowienie chorego dziecka. W programie także historia Meksykanki, która wierząc, że jest opętana przez demony, zgadza się poddać groźnym egzorcyzmom, by uwolnić się od złego ducha. Zobaczymy, czy rytuał pomoże kobiecie, czy też sprawi, że jej stan się pogorszy.","","",[]],"57567087":["Bohaterski malec
Kacprem Jagielskim opiekuje się stara, schorowana babcia. Chłopiec stracił matkę, ojca nigdy nie poznał. Dziesięciolatek chce jakoś zwrócić uwagę swojego taty. Wraz z kolegami wpada na pomysł, by sfingować włamanie do sąsiadów. Kacper ma udaremnić napad i wezwać policję, a tym samym stać się bohaterem z pierwszych stron gazet. Niestety, obmyślany przez dzieci plan wymyka się spod kontroli.","","",[]],"57567088":["Kabaret Łowcy.B
Łowcy.B mają za sobą już ponad trzynaście lat działalności scenicznej. Na samym początku swojego istnienia kabaret zdobywał nagrody i wyróżnienia na niemal wszystkich liczących się festiwalach organizowanych w Polsce. Tym razem program przygotowany przez Łowców.B w dużej mierze składa się z improwizacji, piosenek oraz - co jest rzadkością na rodzimej scenie kabaretowej - wykonywanej na żywo muzyki.","","",[]],"57567089":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57567090":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57567091":["Bożena i jej córka Olga spotykają się z dietetyczką. Po wizycie Olga po raz pierwszy po wielu latach udaje się na trening karate. Tymczasem Elę i jej syna odwiedza Artur, uczestnik pierwszej edycji serialu, który schudł 55 kg. Dla Emila to bardzo ważne spotkanie, gdyż w końcu będzie mógł porozmawiać z kimś, kto bardzo dobrze rozumie jego problemy. Z kolei Björn stylizuje polską mistrzynię boksu Ewę Brodnicką. Po pracy spotyka się z Karoliną, jedną z uczestniczek programu. Na stole pojawia się bardzo wykwintne menu...","","",[]],"57567092":["W ostatnim odcinku uczestnicy zaprezentują się na scenie w blasku świateł i fleszy. Niespodziankę tę przygotowała dla nich Karolina, uczestniczka programu, która zawodowo zajmuje się pokazami mody. Metamorfozą bohaterów zajmie się stylista Björn Svenson. Każdy z pacjentów prof. Paśnika przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka. Najmłodszy z nich, Emil, schudł już 70 kg, a jego mama Ela zmieniła się nie do poznania. Z kolei Ola, której ubyło 28 kg, cieszy się, że teraz łatwiej jej uprawiać sport. Bożenie, mamie Oli, bardzo poprawiły się wyniki badań. Galę pokazu mody w wykonaniu uczestników poprowadzi Artur, który przeszedł operację 1,5 roku temu i schudł 55 kg.","","",[]],"57567093":["Perfumy, leki przeciwbólowe, szyby","","",[]],"57567094":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e51452731be81be7fd988692a23aa81e",[]]}