{"50502601":["Prow.: Daniel \"Rajon\" Pastusiak, Fryderyk \"Veggie\" Kozioł.
Fryderyk \"Veggie\" Kozioł i Daniel \"Rajon\" Pastusiak goszczą w studiu osoby związane z grą \"League of Legends\".","","",[]],"50502602":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502603":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50502604":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50502605":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502606":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50502607":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502608":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50502609":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50502610":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502611":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502612":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50502613":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50502614":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50502615":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50502616":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50502617":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50502618":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"50502619":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50502620":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50502621":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50502622":["Policjanci badają sprawę pobitego księdza. W toku śledztwa okazuje się, że duchowny ukrywa na plebanii dwie kobiety. Pada podejrzenie, że jedna z nich to zaginiona przed paroma miesiącami siostra wikarego. Tymczasem babcia młodszej aspirant Mai Brzeskiej trafia do szpitala. Staruszka dostała zawału, kiedy przestępca próbował wyłudzić od niej okup za rzekomo porwaną wnuczkę. Maja i Olgierd rozpoczynają poszukiwania oszusta.","","",[]],"50502623":["Kobieta zajmująca się windykacją zostaje napadnięta nocą w swoim mieszkaniu. Z początku policja podejrzewa dłużników, z którymi ofiara miała do czynienia w pracy, jednak śledztwo ujawnia rodzinne sekrety poszkodowanej. Kolega Adama, policyjnego biegłego z dziedziny cyberprzestępczości, jest oskarżony o włamanie do banku. Młody haker twierdzi jednak, że nie miał niczego wspólnego z przestępstwem.","","",["N"]],"50502428":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50502429":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50502430":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50502431":["Ciąg dalszy wizyty Tomka Niecika w schronisku w Celestynowie. Widzowie przekonają się, czy szczeniak wybrany przez artystę znajdzie u niego nowy dom. Aneta Awtoniuk pomoże Patrykowi, który opiekuje się 8-letnim psem Batmanem. Pupil nie akceptuje, kiedy na jego terytorium pojawia się jakikolwiek inny mężczyzna niż właściciel. Powodem takiego zachowania jest trudna przeszłość zwierzaka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836725.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ee83e7bcb76294c16cca69e28e3187d",["N"]],"50502432":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Bartosz i Julia są szczęśliwym małżeństwem. Właśnie urodził im się syn. Zamiast cieszyć się tym wydarzeniem, między małżonkami dochodzi do konfliktu. Dziecko jest bowiem czarnoskóre... Julia zaprzecza, że kiedykolwiek zdradziła Bartosza. Mężczyzna nie wierzy zapewnieniom swojej żony, gdyż fakty są zbyt oczywiste. O pomoc w wyjaśnieniu sprawy prosi agencję Malanowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec80b5cd7ed323fc257f5b8e2b72740c",[]],"50502433":["Pierwsza historia. Rafał i Klaudia planują ślub za pół roku. Przyszły pan młody, by uniknąć zaangażowania w organizację ceremonii, zatrudnia profesjonalnych organizatorów wesel. Nieoczekiwanie zakochuje się w Edycie, konsultantce ślubnej. Wkrótce narzeczona o wszystkim się dowiaduje. Wtedy też Rafał uświadamia sobie, że tak naprawdę kocha tylko Klaudię. Druga historia. 16-letnia Wiktoria wraca z obozu językowego. Jest szczęśliwa, ponieważ zakochała się. Początkowo rodzice chcą poznać wybranka córki, lecz wkrótce ojciec dziewczyny zaczyna być przeciwny temu związkowi. Okazuje się bowiem, że prawdopodobnie nowy chłopak Wiktorii jest jego synem. Zaraz po ślubie mężczyzna zdradził żonę z kobietą poznaną w Berlinie. Jego podejrzenia potwierdzają się. Wszyscy są w szoku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850042.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7487bf3c10c424144c39d69b27c8db0",["N"]],"50502434":["Milena i jej partner Paweł znajdują na firmowym parkingu roztrzęsioną koleżankę Sylwię. Kobieta ma na sobie brudne, częściowo podarte ubranie, ale mimo to nie chce pomocy. W końcu wyznaje, że została zgwałcona w biurze. Milena podejrzewa jej partnera Łukasza, który znany jest z napadów zazdrości, ale zdaniem Sylwii to Paweł jest gwałcicielem. Milena nie wierzy w winę ukochanego. Wkrótce jednak Paweł ginie pod kołami ciężarówki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835363.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1a2e2cc66a4783133b41b94124bd7560",["N"]],"50502435":["Kuba i Natalia zajmują się sprawą dotkliwie pobitego pracownika korporacji taksówkarskiej. Początkowo podejrzewają, że mógł narazić się któremuś z klientów, ale ten trop okazuje się fałszywy. Wszystko wskazuje, że mężczyzna... pobił się sam. Wojtek Żarski czuje narastające zagrożenie ze strony Niemczyka. Ostrzega też przed nim Natalię. Wkrótce oboje muszą stawić czoło zagrożeniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50502436":["Marta Nowak niechętnie pożycza rodzicom, z którymi nie ma najlepszych relacji, 7000 zł na opał. Wkrótce odkrywa, że Jolanta i Adam ją oszukali - pieniądze wydali na kupno samochodu. To jednak nie koniec jej kłopotów. Okazuje się, że Marta ma 20 tys. zł długu, o czym nie miała pojęcia. Jej bliscy zamawiali na jej nazwisko różne towary, za które nie płacili, a rachunki i wezwania do zapłaty kradli z jej skrzynki. Kobieta składa doniesienie na rodziców w sprawie oszustwa. Tymczasem boryka się z coraz większymi problemami finansowymi, a musi utrzymać córkę. Na dodatek do jej mieszkania puka komornik.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859025.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c57e30ae2db48ffc723540bc295f632",["N"]],"50502437":["Z restauracji Barbary Włodkowskiej zaczynają znikać pieniądze. Kobieta jest pewna, że okrada ją któryś z pracowników. Jej podejrzenia padają na 32-letniego Ukraińca - Michaiła Dowżenko. Kobieta jest załamana, ponieważ mężczyzna był jej bliski nie tylko na stopie zawodowej. W prywatnym śledztwie Barbarę wspiera córka Edyta. W trakcie poszukiwań złodzieja kobiety odkrywają także szokujący rodzinny sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50502438":["Artur (28 l.) od dwóch lat jest w związku z Dominiką. Pracujący jako pielęgniarz mężczyzna, przekona-ny, że znalazł kobietę swojego życia, oświadcza się jej i zostaje zaakceptowany. Jakiś czas później za-uważa, że zachowanie narzeczonej uległo zmianie. Dziewczyna unika bliskości i rozmów z nim. Pewnego dnia z błahego powodu wybucha między nimi kłótnia. Mężczyzna wyjeżdża na szkolenie. Gdy wraca do domu, Dominika zrywa zaręczyny i wyjeżdża do Egiptu. Artur jest w szoku. Od bliskich dziewczyny usiłuje dowiedzieć się, co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji. Niebawem poznaje Tatianę, która za-pewne wie, co wywołało dziwne zachowanie Dominiki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b38bd838e4b2910a559f3d24cdb9546",["N"]],"50502439":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"50502440":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50502441":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50502442":["Dwunastolatek zostaje uprowadzony spod szkoły przez tajemniczy samochód. Koledzy chłopaka opowiadają niestworzone historie o tym, jakoby za kierownicą siedział diabeł. Policjanci podejrzewają żarty, ale po obejrzeniu zdjęć z monitoringu nie są już tacy pewni... Maja źle znosi rozwód z mężem. Przypuszcza jednak, że jej objawy mają jeszcze inne podłoże. Lena doradza jej zrobienie testu ciążowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50502443":["Michał Majchrzyk i jego żona Danuta prowadzą hotel w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna postanawia kandydować na burmistrza. Niespodziewanie do biura Michała przychodzi młoda, nieznajoma kobieta, która twierdzi, że ma dowody na to, że 19 lat wcześniej zgwałcił kobietę. Pojawienie się nieznajomej daje początek serii wydarzeń, które nie tylko zagrażają sukcesowi wyborczemu Michała, ale także jego życiu prywatnemu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50502444":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502445":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50502446":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50502447":["Wśród lokatorów kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu rozchodzi się plotka, jakoby w najbliższej przyszłości miało dojść w Polsce do zasadniczych zmian. Gruntownym przeobrażeniom ma ulec wszystko, ale tak naprawdę nie wiadomo co. Poruszeni zasłyszanymi rewelacjami sąsiedzi mają różne hipotezy na ten temat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c8026ff376417db7775330ed22bdab5",["N"]],"50502448":["Reż.: Brett Ratner.
Grupa mutantów - wychowanków profesora Xaviera (Patrick Stewart) - dostaje szansę na normalne życie. Dzięki wynalezionemu przez naukowców jednej z firm farmaceutycznych antidotum odwracającemu mutację, mogą stracić swoje nadzwyczajne zdolności. X-Meni cierpią bowiem z powodu swojej odmienności. Każdy z nich obdarzony jest mocą, która pozwala im dokonywać niezwykłych rzeczy, ale naraża ich też na odrzucenie przez społeczeństwo. Wolverine (Hugh Jackman) ma stalowe pazury i zdolność uzdrawiania. Storm (Halle Berry) potrafi latać i wpływać na pogodę. Rogue (Anna Paquin) pochłania energię i wciela się w każdego, kogo dotknie. Mystique (Rebecca Romijn) umie zmieniać kształty. Oczy Cyclopsa (James Marsden) przewiercają nawet potężne góry. Iceman (Shawn Ashmore) może błyskawicznie zamrozić wszystko wokół. Pyro (Aaron Stanford) panuje nad ogniem. Colossus (Daniel Cudmore) zmienia swoje ciało w litą stal. Kitty (Ellen Page) przenika przez ściany, budynki i wszelkie inne zapory. Wszyscy są samotni i choć wiele razy uratowali ludzkość przed zagładą, żyją na jej marginesie. Teraz muszą podjąć ostateczną decyzję. Profesor jest zwolennikiem pokojowego współistnienia ludzi i mutantów. Tymczasem jego przeciwnik, Magneto (Ian McKellen), zbiera potężną armię. Uważa on, że to mutanci powinni rządzić światem i nie chce dopuścić, by stracili swoje niezwykłe umiejętności. X-Meni po raz kolejny stają do walki z potężnym wrogiem. W bitwie tej weźmie udział także Phoenix (Famke Janssen), obdarzona zdolnościami telekinetycznymi i telepatycznymi, która w poprzednim starciu poświęciła swoje życie. Teraz powraca, a jej potężne moce pozostały nietknięte. Nikt nie wie jednak, po której ze stron się opowie. Trzecia część przygód komiksowych mutantów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876835.jpg","",["N"]],"50502449":["Reż.: Jonathan Liebesman.
Do Ziemi zbliża się rój meteorów. Naukowców zaskakuje fakt ich nagłego pojawienia się, jednak są przekonani, że mają do czynienia z potężnym kataklizmem. Gigantyczne obiekty uderzają równocześnie w największe miasta świata. Staje się jasne, że to inwazja kosmitów. Od lat dokumentowano przypadki pojawienia się UFO w różnych częściach świata. Niewyraźne znaki uchwycone w obiektywie kamer i aparatów w jednej chwili okazują się zapowiedzią zagłady. Wrogo nastawieni obcy przybyli na Ziemię, by przejąć znajdujące się na niej surowce. Są inteligentni, dysponują zaawansowaną technologią, zabijają metodycznie. Kolejne miasta dostają się pod ich kontrolę. Ostatnim niezdobytym bastionem pozostaje Los Angeles. Emerytowany sierżant Michael Nantz wraca do służby, by pomóc w walce z nieznanym wrogiem. Wojskowi odkrywają centrum dowodzenia kosmitów. Planują je zbombardować. Znajdują się tam jednak cywile. Nantz dołącza do oddziału dowodzonego przez Martineza, który ma ich ewakuować. Na wykonanie zadania żołnierze mają trzy godziny. Potem teren ten zostanie zrównany z ziemią przez lotnictwo USA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1870162.jpg","",["N"]],"50502450":["Reż.: Jay Roach.
Finansista Tim marzy o lepszej posadzie. Aby otrzymać upragniony awans, musi wkupić się w łaski szefa. Jego przełożony ma nietypowe hobby - zaprasza do siebie na przyjęcia ekscentryków, z których później śmieje się ze znajomymi. Tym razem to Tim ma przyprowadzić na kolację jakiegoś dziwaka. Początkowo się waha, ale los decyduje za niego. Gdy potrąca samochodem Barry'ego - niepozornego urzędnika skarbowego i miłośnika... zdechłych myszy - wie, że nadarzyła mu się niepowtarzalna okazja. Tim zabiera więc nowego znajomego na niezwykłe spotkanie. Ten wieczór na zawsze odmieni jego życie. Niewykluczone, że również pozostali goście wstaną od stołu inni. Barry bowiem przyciąga nieszczęścia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876836.jpg","",[]],"50502451":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50502865":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50502866":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50502867":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50502868":["Dżamal i Basia są parą, ale ukrywają ten fakt przed innymi. Pewnego dnia trzech chuliganów napada na kebab należący do ojca chłopaka, Hakima. Dżamal od razu rusza mu na pomoc i prosi Basię, by wezwała policję. Dziewczyna przerywa jednak połączenie, gdy okazuje się, że jednym z napastników jest jej dobry kolega. 65-letnia Zofia zastaje złodzieja na działce. Chłopak wypycha ją do altanki i zamyka w środku. Kobieta dzwoni na numer 112. Operator stara się ją uspokoić i czekać na przyjazd policji. Tymczasem Zofia słyszy, że napastnik nadal kręci się pod altanką. Gdy widzi, że ktoś szarpie za klamkę, chwyta za szpadel, aby móc się obronić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56d89696a75920ee3fa26795b108bd64",["N"]],"50502869":["Dominik i Sławek postanowili sami zamontować bungee na pobliskim moście. Robią udaną próbę z przywiązanym liną manekinem. Gdy skacze pierwszy z chłopaków, dochodzi do nieszczęścia. Dominika kilka miesięcy temu przeszła przeszczep serca. Jej mama Gabriela ze strachu o córkę, nie pozwala jej chodzić na imprezy. Po kolejnej kłótni nastolatka znika. Dziewczynę w pobliskim lesie znajduje Kuba, który udziela jej pierwszej pomocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6c4f33ec3a3c87ae332d53b4ee49bb9",["N"]],"50502870":["Julia myśli, że Marcel czuje się winny wypadku na sali gimnastycznej i dlatego chce odejść ze szkoły. Próbuje go zatrzymać. Matylda spotyka się z Adamem od miesiąca, ale im się nie układa. Na dodatek koledzy z klasy nie darzą ich sympatią, a dziewczynie zależy na opinii otoczenia. Postanawia zerwać z chłopakiem, tylko nie wie, jak to zrobić.","","",["N"]],"50502871":["Bogdan chce zaimponować Emilii i zaprasza ją na randkę przez radiowęzeł. Wicedyrektorka, pani Woźniak, udziela mu nagany. Chłopak mówi swojej ukochanej coś brzydkiego na jej temat, nie wiedząc, że to matka Emilii. Nastolatka chce się na nim odegrać. Marika i Nina zostają przyłapane na podmienianiu testów.","","",["N"]],"50502872":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50502874":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"50502875":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2e9aeb7afb64be3ad6af6814fb6b182",["N"]],"50502876":["Karol Piekarski, doktor fizyki, przyjechał do Stanów Zjednoczonych pięć lat temu w poszukiwaniu szansy na rozwój kariery naukowej. Niestety, życie w Ameryce okazało się bardzo trudne. Po serii niepowodzeń mężczyzna stracił wszystko i od ponad roku mieszka wśród bezdomnych na ulicach Chicago. Gdy pewnego dnia policja znajduje ciało Mariusza, bezdomnego przyjaciela Karola, sprawą zaczyna interesować się reporter polonijnej telewizji - Sławek Sobczak.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf373f6b1d118cc8e0777f73ca66bb7e",["N"]],"50502877":["Anka i Paweł znów zaczynają się dogadywać. Zaraz po powrocie z zagranicy Strzelecka zostaje poproszona przez Julkę o pomoc przy chorym Oliwerze. Mimo wszystko postanawia nie dać się wykorzystać córce i odmawia. Wkrótce potem dziecko trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. To skłania Julkę do podjęcie decyzji o usamodzielnieniu się. Dorota nakłania Ingę, by naciągnęła Maksa na drogie rozrywki. Obfita kolacja w ekskluzywnej restauracji kończy się dla Gruszewskiej bólem brzucha. Jasiek zachowuje dystans wobec Zuzy. Kobieta jest pewna, że jedyną nadzieją na uzdrowienie ich relacji jest puszczenie w niepamięć wzajemnych zdrad. Małżonkowie postanawiają iść wspólnie na parapetówkę do Darii. W ostatniej chwili Zuza ma jednak opory. Mimo trudności w porozumieniu się z Patrycją Wiktor postanawia zorganizować dla Mikołaja przyjęcie urodzinowe. Właśnie tego dnia Wika chce się widzieć z Klarą. Łamie umowę z Wiktorem i nie wraca z dzieckiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/19bbbe62d616e7c3007e11544a78d138",["N"]],"50502878":["Marianna i jej mąż wyprowadzili się do Poznania, więc Paweł proponuje, by Anka wróciła do domu. Prosi Julkę, by umówiła go z żoną. Zaskakuje partnerkę, śpiewając dla niej piosenkę ze sceny. Zuza nadal podejrzewa, ze Jasiek flirtuje z Darią. Utwierdza się w tym przekonaniu, gdy widzi ich przytulających się czule. Okazuje się, że Jasiek próbował pocieszyć wspólniczkę, której siostra ma raka piersi. Mimo niechęci do rywalki Zuza pomaga zapisać jej krewną do najlepszego specjalisty. Inga przypadkiem spotyka Maksa w kawiarni w towarzystwie młodej kobiety. Jest zazdrosna. Wika porwała Klarę i uciekła w kierunku Niemiec. Wiktor chce natychmiast wyruszyć w ślad za nią, ale nagle stan jego zdrowia się pogarsza. Adam w środku nocy przynosi mu wieści od niemieckiej policji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a77389e0ed73c0f87bdc56bed43addee",["N"]],"50502879":["Maks jest świadkiem kłótni Ingi z Hanią przed szkołą. Proponuje, by nastolatka została wolontariuszką na oddziale dziecięcym jego szpitala. Młody lekarz szybko zdobywa zaufanie dziewczyny. Jasiek sądzi, że Zuza potajemnie spotyka się z Chrisem. Przegląda nawet jej pocztę w poszukiwaniu dowodów. Niebawem przekonuje się jednak, że nie miał racji. Uświadamiając sobie swoje winy, postanawia sprzedać udziały w spółce z Darią. Patrycja otrzymuje wyniki badań Wiktora na ojcostwo dziecka Wiki. Waha się, czy otworzyć kopertę. W tym czasie w Niemczech Wiktor poszukuje Klary w szpitalach leżących w okolicy miejsca wypadku. Anka spędza z Pawłem upojną noc w wynajmowanej przez siebie kawalerce. Strzelecki już wie, jak powinien traktować żonę, żeby czuła się doceniona i kochana. Przed lotem do Paryża Anka zostaje okradziona z pieniędzy i dokumentów. Niespodziewanie złodziej oddaje jej papiery, więc może kontynuować podróż. Partner szykuje dla niej niespodziankę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de93d1aa8dc432625f7a664e29a8c6cd",["N"]],"50502880":["Anka, Inga, Patrycja i Zuza urządzają babski wieczór. Po kolacji przypominają sobie o ciasteczkach z wróżbami. Każda z nich czyta swoją przepowiednię. Patrycja traci salon fryzjerki w wyniku nieudanego przetargu. Zuza poznaje przystojnego biznesmena z USA Jerzego Gintera. Za namową koleżanek Markiewicz postanawia zaprosić go na randkę. Paweł odwozi dzieci do domu. Anka poznaje jego nową dziewczynę Natalię. Bardziej jednak interesuje ją nowy samochód, którym przyjechała para. Kobieta jest w szoku, zwłaszcza że były mąż zalega z alimentami. Inga dowiaduje się, że Andrzej i Dorota znów są razem. Gruszewska wypytuje Rozwenc, dlaczego wróciła do jej byłego partnera. Okazuje się, że kobieta chce mieć dziecko, a Andrzej wydaje się najlepszym kandydatem na ojca. Nieoczekiwanie do Polski wraca ojciec Ingi, którego nie widziała od 15 lat. Okazuje się nim Jerzy Ginter.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1423c5317dfc7c90dbc11f8e3aba196",["N"]],"50502881":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"50502882":["Rodzina, ach rodzina
Popularni polscy satyrycy przedstawią skecze i piosenki, których motywem przewodnim będzie rodzina. Nawiązujące do tematyki odcinka numery zaprezentują m.in. Marcin Daniec, a także kabarety Rak, K2, Zachodni i PUK. Gospodarzami wieczoru będą członkowie grupy Koń Polski, którzy bawią widzów z całego kraju już od ponad trzech dekad.","","",["N"]],"50502883":["Szósta edycja imprezy, po raz pierwszy jednak odbędzie się na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Pierwszego dnia festiwalu widzowie zgromadzeni przed telewizorami i publiczność pod sceną będą mieli okazję usłyszeć polskich wykonawców. Estradą zawładną najbardziej znane grupy, wykonujące muzykę taneczną, a także najpopularniejsi artyści: Doda, Maryla Rodowicz, Feel, Urszula, Mezo, Boys, Classic, Top Girls, Nowator, Miły Pan i Chłopaky. Motywem przewodnim koncertu będzie miłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1871004.jpg","",[]],"50502884":["Drugiego dnia festiwalu na białostockiej scenie wystąpią goście zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów takich gwiazd, jak: C.C. Catch, Arash, Fun Factory, Bellini, Morandi, Claydee, Las Ketchup, Mirami, Brave, Fragma oraz Danzel.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1871310.jpg","",[]],"50502885":["Reż.: Patrick Tatopoulos.
Przed wiekami na świecie żyły dwie rasy nadnaturalnych istot: arystokratyczne, żywiące się krwią wampiry i wilkołaki - dzikie bestie, w których żądza przemocy wyparła człowieczeństwo. Jedna z ras cechowała się inteligencją, druga - siłą. Nadszedł dzień, który zakłócił odwieczną równowagę. Samica wilkołaka, uwięziona przez wampiry, urodziła mającego ludzkie cechy Luciana. Władca łaknących krwi arystokratów, Viktor, wykorzystuje genetycznego mieszańca do stworzenia nowej rasy - niewolników Lykanów. Mijają lata. Viktor rządzi wampirzym dworem i Lykanami żelazną ręką. Jego waleczna córka Sonja wraz z elitarnym oddziałem wampirów broni posiadłości przed plądrującymi ją wilkołakami. Pewnego dnia zakochuje się w Lucianie - zniewolonym kowalu wytwarzającym dla wampirów broń. Życie kochanków zależy od utrzymania w tajemnicy zakazanego romansu. Prawda wychodzi jednak na jaw. Lucianowi udaje się wraz z innymi Lykanami wydostać z lochów. Pragnie ocalić ukochaną. Zbiera armię pobratymców. Niebawem między zastępami wampirów a marzącymi o wolności potomkami wilkołaków dochodzi do bitwy, która zadecyduje o losach obu ras.","","",["N"]],"50502886":["Rodzina, ach rodzina
Popularni polscy satyrycy przedstawią skecze i piosenki, których motywem przewodnim będzie rodzina. Nawiązujące do tematyki odcinka numery zaprezentują m.in. Marcin Daniec, a także kabarety Rak, K2, Zachodni i PUK. Gospodarzami wieczoru będą członkowie grupy Koń Polski, którzy bawią widzów z całego kraju już od ponad trzech dekad.","","",["N"]],"50502887":["Nastolatek w ciężkim stanie trafia do szpitala po zażyciu narkotyków. Policjanci podejrzewają, że sprawa ma związek z nowym dilerem, który pojawił się w mieście. Muszą odkryć jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Tymczasem Lena Wagner, policyjna biegła z zakresu cyberprzestępczości, prosi Olgierda i Krystiana o pomoc - jej znajomemu zginął laptop z bardzo ważnymi danymi. Krystian wierzy, że rozwiązanie sprawy pomoże mu w zdobyciu serca kobiety, o której względy musi rywalizować z Krzysztofem. W jego życiu pojawia się też była dziewczyna, Paulina...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50502888":["Na zlecenie Roberta Safanowicza detektywi mają sprawdzić, czy jego ukochana jest mu wierna. Podczas śledztwa Malanowski odkrywa, że klient nie jest do końca szczery. Nie powiedział mu, że sam dopuszcza się zdrady - ma bowiem żonę i syna. Wkrótce okazuje się, że chociaż jego kochanka Viki nie spotyka się z innymi mężczyznami, to nie jest lojalna w stosunku do Roberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb2008ae4181e72968d61b6d223e8d1f",["N"]],"50502889":["Do Malanowskiego zgłasza się zrozpaczony Roman Wojciechowski. Mężczyzna rozmawiał z synem Pawłem przez komunikator internetowy, gdy niespodziewanie połączenie zostało zerwane. Do mieszkania chłopaka włamał się zamaskowany napastnik, który okradł, a następnie zamordował Pawła. Roman chce mieć pewność, że sprawca zostanie postawiony przed sądem. Niebawem śledczy odkrywają, że Paweł prowadził prywatne dochodzenie w sprawie wypadku samochodowego rodziców, do którego doszło jakiś czas temu. Matka chłopaka zginęła, a ojciec od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Detektywi podejrzewają, że Paweł odkrył coś ważnego, za co musiał zapłacić życiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5ce173c9a9713345829dad546421dfa",["N"]],"50502890":["Bożena samotnie wychowuje 19-letniego Bartosza, który jest poważnie upośledzony intelektualnie. Chłopiec ma problemy z mówieniem i komunikacją. Ojciec chłopca porzucił rodzinę. Kilka miesięcy temu, gdy w mieszkaniu nikogo nie było, zapaliła się instalacja elektryczna i wszystko doszczętnie spłonęło. Otrzymany przez rodzinę lokal socjalny składa się z maleńkiego pokoju i łazienki. Bożena nie ma nawet gdzie przechowywać posiłków, a Bartek tęskni za dawnym mieszkaniem i źle znosi zmianę. Ze względu na to, że Bożenę nie stać na remont mieszkania, do akcji wkracza ekipa \"Naszego Nowego Domu\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c704b3200b7f22efd1047cbc105197b",["N"]],"50502452":["Czuła jest noc. Inny punkt widzenia
Pierwsza historia. Znakomity fotograf Jan współpracuje z Markiem, właścicielem studia fotograficznego Studio Star. Tymczasem Sara, żona Jana, pragnie, by mąż rzucił pracę, ponieważ jest o niego zazdrosna. Ten obiecuje zerwać współpracę z Markiem po wykonaniu kolejnego dużego zlecenia - zrealizowania kampanii reklamowej nowych perfum pewnej znanej marki. Gdy właściciel Studio Star dowiaduje się o planach kolegi, knuje intrygę, by zatrzymać zdolnego fotografa. Namawia Karolinę, modelkę wybraną do kampanii, by uwiodła Jana. Sara nakrywa kochanków i zostawia męża. Dręczona wyrzutami sumienia modelka wyjawia Janowi całą prawdę. Ten rozprawia się z Markiem i zrywa z nim współpracę. Tonący w długach Marek podpala studio. W wyniku poniesionych obrażeń Jan trafia do szpitala. Druga historia. Anita i Paulina są przyjaciółkami, chociaż bardzo się od siebie różnią. Pierwsza z nich to ładna, przebojowa dziewczyna; druga jest skromna i ma lekką nadwagę. Anita spotyka się od jakiegoś czasu z Pawłem. Paulina zakochuje się w chłopaku przyjaciółki. Pewnego dnia dowiaduje się, że para miała wypadek samochodowy. O ile Anita wyszła z niego cało, o tyle Paweł jest sparaliżowany. Jego dziewczyna w końcu go rzuca, nie potrafi sobie poradzić z jego niepełnosprawnością. Pawłem opiekuje się Paulina. Wkrótce chłopak dostrzega w niej kogoś więcej niż nieśmiałą koleżankę byłej dziewczyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf20b5eb66ebc9669c3e62b7e2e8f0a9",["N"]],"50502453":["Opiekująca się wnuczkiem babcia wyznaje mu, że jego matka tak naprawdę żyje. Chłopak udaje się do Warszawy, by ją odnaleźć. Musi bowiem pozałatwiać sprawy spadkowe. Nie obędzie się bez trudności.","","",["N"]],"50502454":["Otwarte rany
Na strzeżonym, eleganckim osiedlu dochodzi do pobicia kobiety. W pierwszej chwili policjanci podejrzewają jej męża alkoholika, jednak wkrótce dochodzi do podobnych ataków, w których sprawca zadaje ofiarom rany cięte. Gliniarze szukają psychopaty. Do Leny niespodziewanie dzwoni siostra Anna, która wróciła na stałe z zagranicy. Funkcjonariuszkę smuci to, że będzie musiała rozstać się z siostrzenicą Franią. Sprawy przybierają jednak zaskakujący obrót.","","",["N"]],"50502455":["Dobra wróżba
Marianna Kosiorek pracuje w Siedlcach w fabryce dekoracji świątecznych. Dziewczyna nienawidzi swojej pracy i marzy o lepszym życiu. Idzie do wróżki. Zenobia w kryształowej kuli widzi dokładnie jej problemy i doradza, by wyjechała do Warszawy. Marianna za radą wróżki pakuje walizkę i wyrusza do stolicy. Wkrótce poznaje przystojnego właściciela galerii sztuki, który proponuje, aby Marianna wystawiła swoje stare prace na organizowanej przez niego wystawie. Marianna jest szczęśliwa. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna padła ofiarą intrygi - jej przyjazd do stolicy był z góry zaplanowany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b067d7f2e1fa2377409dd65fc6bf5633",["N"]],"50502456":["Trzydziestoletnia Kamila trafia do szpitala ze złamaniem nogi. Jej bezrobotny mąż, Michał, uważa, że powinna dostać odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy. Mimo protestów, dzwoni do kasyna, w którym zgodnie z jego wiedzą, pracuje Kamila. Okazuje się, że kobieta odeszła stamtąd przed kilkoma miesiącami i obecnie jest tancerką w nocnym klubie. Rozwścieczony informacją, wychodzi z oddziału i nie odbiera telefonów. Tymczasem Kamilę odwiedza jej klient z klubu. Jedną z jego wizyt odnotowuje Michał. Obawia się, że straci żonę. Parze pomaga Lucyna. Załatwia Michałowi, byłemu policjantowi, posadę portiera w szpitalu. Druga z pielęgniarek, Marta, ma kłopoty finansowe. Słysząc historię pacjentów, zastanawia się nad dodatkową pracą w klubie, w którym tańczy Kamila.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8261b946529ffd3bbae973a8abd135c4",[]],"50502457":["W tym odcinku niewielka kolizja na osiedlowej drodze, relacja z dramatycznego wypadku na skrzyżowaniu Radiowej i Wrocławskiej, zatrzymanie samochodu dostawczego na Woli oraz potrącenie dziecka przez dostawcę pizzy na Białołęce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/43dbfd58da3b255a5529946b1991e881",["N"]],"50502458":["Reż.: Krzysztof Świetlik.
Tragiczna rocznica ślubu
Zbliża się rocznica ślubu Natalii i Janusza Borkowskich. Pewnego dnia mężczyzna znika i nikt nie jest w stanie go odnaleźć. Jednocześnie z kont małżeństwa znikają pieniądze. Zrozpaczona Natalia prosi detektywów o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cc788a89f8515abf931ed417995b231",[]],"50502459":["Biurowy casanova
Do agencji zgłasza się Urszula Dębska. Kobieta martwi się o swojego syna, który ostatnio bardzo się zmienił. Urszula uważa, że syn wpadł w nieodpowiednie towarzystwo. Prosi Malanowskiego o pomoc. Detektywi ustalają, że rzeczywiście w domu Kacpra odbywają się podejrzane schadzki, jednak on w nich nie uczestniczy. Chłopak mieszka w służbowym mieszkaniu i pracuje w firmie zajmującej się wyburzaniem dużych budowli. Detektywi odkrywają, że Kacper jest zakochany w jednej z koleżanek z pracy. W pewnym momencie z niewiadomych powodów uprowadza swojego szefa i grozi mu śmiercią...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2c010ed3115e50c430605581908d44c8",[]],"50502460":["Wenezuela cz. 1
W poszukiwaniu nowych wrażeń, łowisk i ryb ekipa programu rusza do Ameryki Południowej. Celem wyprawy do Amazonii jest payara, drapieżna ryba owiana wieloma legendami. Deszcze i podniesione stany wód w wenezuelskich rzekach utrudniają nieco odnalezienie żerowisk payar. Dopiero wyprawa na Czarną Lagunę, na którą członkowie wyprawy dotarli indiańskimi łodziami, daje pierwsze efekty. Pierwsza, uzbrojona w imponująco długie zęby, ryba daje się złapać na odblaskowy wobler. Szczęściarzem, który pokonuje waleczną rybę jest Jurek Biedrzycki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a29c94ad7cbc07b507401f8295e771e2",[]],"50502461":["Wenezuela cz. 2
Ekipa kontynuuje podróż po Amazonii. Poznaje Indian i spotyka ciekawe zwierzęta, złocistego aguri, trójpalczastego leniwca, papugi, małpy, tukany. Otoczenie zachwyca bogactwem fauny i flory. Przychodzi czas na eksperymentalne łowy i poszukiwanie gatunków ryb nieznanych Europejczykom. Tym razem wędkarze mierzą się z krwiożerczymi piraniami, roślinożernymi morokoto i tutejszymi sumami uzbrojonymi w niebezpieczne kolce jadowe. W nocnych ciemnościach podziwiają złowioną tuż przed zachodem słońca olbrzymią payarę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3185b5d11e0dcbaec0fdf4b50de1b99",[]],"50502462":["Grunt to rodzinka
Marian Paździoch zamierza wziąć udział w znanym programie telewizyjnym \"Grunt to rodzinka\". Jednak warunkiem uczestnictwa w tym teleturnieju jest posiadanie potomstwa. W związku z tym Paździochowie, którzy nie mają dzieci, proszą Kiepskich o odpłatne \"wypożyczenie\" im córki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3969",["N"]],"50502463":["Wesołych świąt
Paździoch wyznaje Kiepskiemu, że jego ulubionym dniem w roku jest Wigilia Bożego Narodzenia, ponieważ tylko wtedy jego żona Helena staje się dla niego miła i nawet mu nie dokucza. Ferdynand dochodzi do wniosku, że w jego małżeństwie wygląda to tak samo. Mężczyźni postanawiają przedłużyć święta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3963",[]],"50502464":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"50502465":["Poważnie chory 60-letni Karol Jakimiak obwieszcza swojej opiekunce, Oldze Kucharskiej, że jest jej ojcem. Matka 36-latki stanowczo zaprzecza takim rewelacjom, jednak mężczyzna zna wyjątkowo dużo szczegółów z życia swojej rzekomej córki. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana. Przyciśnięta do muru Lidia w końcu to potwierdza. Wkrótce żona podopiecznego Olgi zwalnia ją z pracy. Interweniuje nawet policja. Kucharska decyduje się przeprowadzić test DNA.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/88c0fb204aa71aa978041c2f7da52fa6",["N"]],"50502466":["Opiekująca się wnuczkiem babcia wyznaje mu, że jego matka tak naprawdę żyje. Chłopak udaje się do Warszawy, by ją odnaleźć. Musi bowiem pozałatwiać sprawy spadkowe. Nie obędzie się bez trudności.","","",["N"]],"50502467":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Zaginiona dziewica
Detektywi mają odnaleźć studentkę, która zaginęła w trakcie poszukiwań stancji. Na basenie, gdzie dziewczyna pracuje, także nikt nie wie, co się mogło z nią stać. Detektywi docierają do pary studentów, którzy przeprowadzili z zaginioną swoisty casting na współlokatorkę. Magda Dębska i Tomek Orlik zdobywają płytę z nagraniem, na którym studenci nagrali dziwną rozmowę z poszukiwaną dziewczyną...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/abf427b913eeea77e6a47236ebcd7929",[]],"50502468":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Podejrzewana o zdradę
Radosław Trawiński podejrzewa żonę o romans w miejscu pracy. Marek zatrudnia się w ekipie remontującej siedzibę firmy Sylwii Trawińskiej, aby sprawdzić, czy podejrzenia klienta są słuszne. Okazuje się, że kobieta ma wiele do ukrycia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f2abcbf585fcd61c026b6867781464b",[]],"50502469":["Zazdrość. Nachalny przyjaciel
Oliwia i Mateusz przygotowują się do ślubu. Kobieta liczy na pomoc swojej przyjaciółki Agnieszki. Nie wie, że ta od wielu lat kocha się jej narzeczonym, a teraz zrobi wszystko, by ich rozdzielić. Podstępna dziewczyna płaci pewnej ciężarnej za udział w intrydze. Nieznajoma ma pojawić się na kolacji zaręczynowej pary i oświadczyć, że ojcem jej dziecka jest Mateusz. Podstęp Agnieszki udaje się w stu procentach. Oliwia i Mateusz rozstają się w niezgodzie. Bohaterami drugiej historii są Piotr i Monika. Pewnego dnia zgodne małżeństwo z 15-letnim stażem postanawia przenocować swojego przyjaciela, Mariusza. Mężczyzna zostaje u nich przez kilka miesięcy. Żyje na ich koszt i namawia Piotra do picia i brania narkotyków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/41e92894043e09445b35f7d9666747c8",["N"]],"50502470":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/acd9da42f752d4320963b798babadac5",["N"]],"50502471":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10792b6cac3fdd0346eb3d59695549fa",["N"]],"50502472":["Nadzieje Gumisia okazały się płonne, również Piotrek cierpi z powodu swojej samotności. Ryszard po raz kolejny trafił do więzienia. Z kolei Bogdan podczas odsiadki zrezygnował z małżeństwa z pewną Anią. Teraz, jako wolny człowiek, marzy o całkiem innym życiu. Po zakończeniu prac nad teledyskiem Jaruś i jego mama musieli wrócić do szarej rzeczywistości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b943892d75dfe7726a626cc9429caf30",["N"]],"50502473":["Maks jest świadkiem kłótni Ingi z Hanią przed szkołą. Proponuje, by nastolatka została wolontariuszką na oddziale dziecięcym jego szpitala. Młody lekarz szybko zdobywa zaufanie dziewczyny. Jasiek sądzi, że Zuza potajemnie spotyka się z Chrisem. Przegląda nawet jej pocztę w poszukiwaniu dowodów. Niebawem przekonuje się jednak, że nie miał racji. Uświadamiając sobie swoje winy, postanawia sprzedać udziały w spółce z Darią. Patrycja otrzymuje wyniki badań Wiktora na ojcostwo dziecka Wiki. Waha się, czy otworzyć kopertę. W tym czasie w Niemczech Wiktor poszukuje Klary w szpitalach leżących w okolicy miejsca wypadku. Anka spędza z Pawłem upojną noc w wynajmowanej przez siebie kawalerce. Strzelecki już wie, jak powinien traktować żonę, żeby czuła się doceniona i kochana. Przed lotem do Paryża Anka zostaje okradziona z pieniędzy i dokumentów. Niespodziewanie złodziej oddaje jej papiery, więc może kontynuować podróż. Partner szykuje dla niej niespodziankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de93d1aa8dc432625f7a664e29a8c6cd",["N"]],"50502474":["Daria Burzyńska jest w szoku, kiedy policja informuje ją, że zniknęła młoda autostopowiczka, którą jej mąż Andrzej kilka dni temu podwoził. Policjanci od razu zabierają meżczyznę na komisariat. Daria znajduje dziewczęcą bransoletkę i nabiera coraz większych wątpliwości. Jej syn Jan sądzi, że ojczym ma coś na sumieniu, jednak Daria trzyma stronę swojego męża. Zaczyna wątpić, kiedy okazuje się, że Andrzej pod fałszywym nazwiskiem spotkał się z rodzicami zaginionej. Na dodatek Jan znajduje SMS-y w jego komórce, które wskazują na romans mężczyzny z autostopowiczką. Daria idzie na policję. Rzekome uprowadzenie jest już na ustach wszystkich. Nagle Patrycja pojawia się przed domem Andrzeja i chce z nim rozmawiać. Na jaw wychodzą od dawna skrywane tajemnice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f06ed0aaa71efacfd78336bbdaba42c3",["N"]],"50502475":["Policjanci z patrolu siódmego jadą do ofiary pobicia. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń stracił pamięć. Nie wie, kim jest i co się wydarzyło. Stróże prawa muszą sprawdzić, czy poszkodowany ma coś wspólnego z napadem na pobliski bank. Tymczasem Zieliński cieszy się, że jego relacja z ojcem weszła na inny poziom. Jest zdumiony, gdy natyka się na niego w gabinecie Jaskowskiej. Prawdziwa niespodzianka czeka go jednak po służbie. Jeden z policjantów zostaje postrzelony w akcji antyterrorystycznej. Emilka walczy o jego życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/63cfe657759222e71206108f42de8781",["N"]],"50502476":["Otwarte rany
Na strzeżonym, eleganckim osiedlu dochodzi do pobicia kobiety. W pierwszej chwili policjanci podejrzewają jej męża alkoholika, jednak wkrótce dochodzi do podobnych ataków, w których sprawca zadaje ofiarom rany cięte. Gliniarze szukają psychopaty. Do Leny niespodziewanie dzwoni siostra Anna, która wróciła na stałe z zagranicy. Funkcjonariuszkę smuci to, że będzie musiała rozstać się z siostrzenicą Franią. Sprawy przybierają jednak zaskakujący obrót.","","",["N"]],"50502477":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50502478":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50502479":["Frustrację spowodowaną problemami w małżeństwie Artur przenosi na Tomka. Tego samego dnia odkrywa, że Kinga bierze leki na depresję. Dochodzi między nimi do decydującej rozmowy. Kulczyccy postanawiają się rozstać. Dorota, stwierdzając że przegrała zakład, jest gotowa odejść z Barbarina. Jacek postanawia jej pomóc. Zdobywa oryginalne nagranie wywiadu. Między Mikserem a Dorotą dochodzi do pojednania. Bednarska chce zrobić inspekcję fabryki. Śmiałkowie są przerażeni, gdyż zakład jeszcze nie działa. Po próbie oszustwa z ich strony Wanda chce zerwać współpracę. Mateusz pociesza Emilkę. Bartek widzi ich razem i mylnie interpretuje sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/90ab859f3df05d1a826e48002e89fe7e",["N"]],"50502480":["Mała matura
Arnold zdaje egzamin maturalny i powiększa grono osiedlowych inteligentów. Halina jest z niego dumna. Stawia go Ferdkowi za przykład. Boczek przechwala się, że po maturze pójdzie na studia, zrobi doktorat, a w przyszłości zostanie profesorem. Naukowe zapędy sąsiada bardzo niepokoją Kiepskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce60b6c821dad7c005efe913fb7399a",["N"]],"50502481":["Anna zostaje znaleziona w bagażniku samochodu swojego szefa, Kacpra. Zszokowany mężczyzna nie wie, skąd dziewczyna się tam wzięła, ona z kolei twierdzi, że niczego nie pamięta. Matka 18-latki chce dowiedzieć się, jak do tego doszło. W trakcie własnego śledztwa odkrywa, że córka wagaruje, pomagając niepełnosprawnemu mężczyźnie. Anna zapiera się, że to nieprawda. Przyznaje się dopiero, gdy wychodzi na jaw, że 2 lata temu brała udział w napadzie i kradzieży. Wówczas przypadkowo ucierpiał 33-letni Konrad, którym ona teraz się zajmuje, nie zdradzając swojego udziału w jego nieszczęściu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9e8208b2ac30c2ef56161080f3e5689",["N"]],"50502482":["Weronika zostawia w wannie córeczkę, by przywitać męża, który właśnie wrócił z pracy. Tymczasem dziewczynka ściąga podłączoną do kontaktu suszarkę. Krzyk dziecka ściąga rodziców do łazienki. Natychmiast dzwonią po karetkę. Hania jest nieprzytomna, ma płytki oddech i przyspieszone tętno. Kasia myje głowę u fryzjera. Jednak tym razem myjka nie ma nakładek, które chronią szyję klienta. Fryzura jest gotowa, a kiedy kobieta idzie zapłacić za usługę nagle osuwa się na ziemię. Wystraszony mąż dzwoni pod 112. Wkrótce okazuje się, że z powodu nadmiernego wygięcia szyi doszło do zatamowania przepływu krwi i Kasia doznała udaru mózgu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bd350828a0c6cf7c5b2748082c9388ae",["N"]],"50502483":["Daria Burzyńska jest w szoku, kiedy policja informuje ją, że zniknęła młoda autostopowiczka, którą jej mąż Andrzej kilka dni temu podwoził. Policjanci od razu zabierają meżczyznę na komisariat. Daria znajduje dziewczęcą bransoletkę i nabiera coraz większych wątpliwości. Jej syn Jan sądzi, że ojczym ma coś na sumieniu, jednak Daria trzyma stronę swojego męża. Zaczyna wątpić, kiedy okazuje się, że Andrzej pod fałszywym nazwiskiem spotkał się z rodzicami zaginionej. Na dodatek Jan znajduje SMS-y w jego komórce, które wskazują na romans mężczyzny z autostopowiczką. Daria idzie na policję. Rzekome uprowadzenie jest już na ustach wszystkich. Nagle Patrycja pojawia się przed domem Andrzeja i chce z nim rozmawiać. Na jaw wychodzą od dawna skrywane tajemnice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f06ed0aaa71efacfd78336bbdaba42c3",["N"]],"50502484":["Policjanci z patrolu siódmego jadą do ofiary pobicia. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń stracił pamięć. Nie wie, kim jest i co się wydarzyło. Stróże prawa muszą sprawdzić, czy poszkodowany ma coś wspólnego z napadem na pobliski bank. Tymczasem Zieliński cieszy się, że jego relacja z ojcem weszła na inny poziom. Jest zdumiony, gdy natyka się na niego w gabinecie Jaskowskiej. Prawdziwa niespodzianka czeka go jednak po służbie. Jeden z policjantów zostaje postrzelony w akcji antyterrorystycznej. Emilka walczy o jego życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/63cfe657759222e71206108f42de8781",["N"]],"50502485":["Otwarte rany
Na strzeżonym, eleganckim osiedlu dochodzi do pobicia kobiety. W pierwszej chwili policjanci podejrzewają jej męża alkoholika, jednak wkrótce dochodzi do podobnych ataków, w których sprawca zadaje ofiarom rany cięte. Gliniarze szukają psychopaty. Do Leny niespodziewanie dzwoni siostra Anna, która wróciła na stałe z zagranicy. Funkcjonariuszkę smuci to, że będzie musiała rozstać się z siostrzenicą Franią. Sprawy przybierają jednak zaskakujący obrót.","","",["N"]],"50502486":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50502487":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50502488":["Frustrację spowodowaną problemami w małżeństwie Artur przenosi na Tomka. Tego samego dnia odkrywa, że Kinga bierze leki na depresję. Dochodzi między nimi do decydującej rozmowy. Kulczyccy postanawiają się rozstać. Dorota, stwierdzając że przegrała zakład, jest gotowa odejść z Barbarina. Jacek postanawia jej pomóc. Zdobywa oryginalne nagranie wywiadu. Między Mikserem a Dorotą dochodzi do pojednania. Bednarska chce zrobić inspekcję fabryki. Śmiałkowie są przerażeni, gdyż zakład jeszcze nie działa. Po próbie oszustwa z ich strony Wanda chce zerwać współpracę. Mateusz pociesza Emilkę. Bartek widzi ich razem i mylnie interpretuje sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/90ab859f3df05d1a826e48002e89fe7e",["N"]],"50502489":["Mała matura
Arnold zdaje egzamin maturalny i powiększa grono osiedlowych inteligentów. Halina jest z niego dumna. Stawia go Ferdkowi za przykład. Boczek przechwala się, że po maturze pójdzie na studia, zrobi doktorat, a w przyszłości zostanie profesorem. Naukowe zapędy sąsiada bardzo niepokoją Kiepskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce60b6c821dad7c005efe913fb7399a",["N"]],"50502490":["Maks jest świadkiem kłótni Ingi z Hanią przed szkołą. Proponuje, by nastolatka została wolontariuszką na oddziale dziecięcym jego szpitala. Młody lekarz szybko zdobywa zaufanie dziewczyny. Jasiek sądzi, że Zuza potajemnie spotyka się z Chrisem. Przegląda nawet jej pocztę w poszukiwaniu dowodów. Niebawem przekonuje się jednak, że nie miał racji. Uświadamiając sobie swoje winy, postanawia sprzedać udziały w spółce z Darią. Patrycja otrzymuje wyniki badań Wiktora na ojcostwo dziecka Wiki. Waha się, czy otworzyć kopertę. W tym czasie w Niemczech Wiktor poszukuje Klary w szpitalach leżących w okolicy miejsca wypadku. Anka spędza z Pawłem upojną noc w wynajmowanej przez siebie kawalerce. Strzelecki już wie, jak powinien traktować żonę, żeby czuła się doceniona i kochana. Przed lotem do Paryża Anka zostaje okradziona z pieniędzy i dokumentów. Niespodziewanie złodziej oddaje jej papiery, więc może kontynuować podróż. Partner szykuje dla niej niespodziankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de93d1aa8dc432625f7a664e29a8c6cd",["N"]],"50502491":["Nadzieje Gumisia okazały się płonne, również Piotrek cierpi z powodu swojej samotności. Ryszard po raz kolejny trafił do więzienia. Z kolei Bogdan podczas odsiadki zrezygnował z małżeństwa z pewną Anią. Teraz, jako wolny człowiek, marzy o całkiem innym życiu. Po zakończeniu prac nad teledyskiem Jaruś i jego mama musieli wrócić do szarej rzeczywistości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b943892d75dfe7726a626cc9429caf30",["N"]],"50502492":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10792b6cac3fdd0346eb3d59695549fa",["N"]],"50502493":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50502494":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ef98aacda3905213542fb1f409bcdf9c",["N"]],"50502495":["Strażniczka miejska, Barbara nienawidzi swojej pracy. Związane z nią stresy wyładowuje na mężu Szymonie i córce Justynie. Dziewczyna, która nie zdała do następnej klasy, ma areszt domowy. Pewnego dnia nie wytrzymuje dyscypliny narzuconej przez matkę i ucieka. Barbara wykreśla ją ze swojego życia. Tymczasem Szymon zgłasza się do pracownika socjalnego Aleksandra Grabowskiego z prośbą o pomoc w odnalezieniu córki. Niebawem okazuje się, że nastolatka nocuje u obcych ludzi. Jej matka nie widzi w tym swojej winy. Zbulwersowany zachowaniem żony Szymon odchodzi od niej. Pozbawiony domu i pieniędzy, zatrzymuje się u państwa Sokołowskich. Przez ten czas sytuacja Justyny komplikuje się. Aby zdobyć jedzenie i nocleg, dziewczyna zaczyna kraść.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/964058b7863ce853d97b81cf6f1ecee0",["N"]],"50502496":["Czesław po wyrębie w lesie jest mokry od tryskającej żywicy. Krzysztof buduje zoo w kilkunastohektarowym wąwozie. Robert zauważa, że tam, gdzie polują wilki, niedźwiedzie przychodzą jak do nakrytego stołu. Juda w słowackiej cerkwi odnajduje wota ze spalonej świątyni w Balnicy. Józek ma swoją metodę na niedźwiedzie spotkane w lesie. Edward łączy szum potoku z piątym wymiarem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50502497":["Dla Gniewomira ponad 20-godzinne bieganie po Bieszczadach to największe przeżycie. Józef ma swój sposób na odganianie niedźwiedzi, gdy zaskoczą go w trakcie zbierania grzybów. Wojtek w poszukiwaniu relikwii ze spalonej cerkwi w Balnicy dociera do krypty na Słowacji. Robert zbiera materiał genetyczny do rozszyfrowania pochodzenia niedźwiedzi. Drwal Czesiek prowadzi wyrąb świerków również według własnych zasad.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50502498":["Tydzień po pogrzebie ojca do Joanny przechodzi nieznajoma, która twierdzi, że jest jej przyrodnią siostrą. Ewelina przyjechała do Polski z Ameryki i od razu oświadcza, że interesują ją tylko spadek. Zszokowana Joanna nie chce sprzedawać domu i boi się, że nie będzie miała z czego spłacić krewnej. Jej chłopak nieufnie się wszystkiemu przygląda. Wkrótce jego partnerka staje się ofiarą intrygi Eweliny, mającej na celu zrobienie z niej osoby chorej psychicznie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4311434f7b07e372af88a5e1bf9af48b",["N"]],"50502499":["Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9cf25fb7349eb5eb2f72da06c88363e5",["N"]],"50502500":["Do bezrobotnych Teresy i Ryszarda uśmiecha się szczęście. Z Ameryki wraca brat mężczyzny, Krzysztof, i proponuje im wspólny interes. Żona Ryszarda jest wniebowzięta, on jednak nie ufa krewnemu, który od dziecka był cwaniakiem i lekkoduchem. Pod naciskiem małżonki przystępuje do biznesu. Nie opuszcza go przekonanie, że z firmą Krzysztofa wiąże się jakiś przekręt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50502501":["Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835415.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e52d9f9624ffc719501b7aaf6ce1d5c",["N"]],"50502502":["Pan Ferdynand wychowuje piętnastoletnią córkę Agatkę. Mężczyzna sam wymienił dach domu i stworzył prowizoryczną łazienkę, ale budynek nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedy okazało się, że samotny ojciec jest chory na raka, nie było już mowy o dalszym remoncie. Tymczasem nastolatka marzy o pięknym pokoju, a Ferdynand potrzebuje dobrych warunków, by dojść do zdrowia. Katarzyna Dowbor nie zamierza przejść obok ich problemów obojętnie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5f2af49ae18a9cca3e11ed14d6d91f",["N"]],"50502503":["Eksperyment sen
Halina przynosi ze szpitala ogłoszenie o poszukiwaniu kandydatów do eksperymentu, który ma polegać na uśpieniu na 72 godziny. Gdy Ferdek dowiaduje się, że za udział w doświadczeniu otrzyma 1500 złotych, natychmiast decyduje się wziąć w nim udział.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4168",[]],"50502504":["Rodzina zastępcza
Do Polski przybywa królowa Anglii. Program jej wizyty przewiduje odwiedziny u przeciętnej rodziny. Komputerowo zostają wylosowani Kiepscy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4166",[]],"50502505":["Przezorny zawsze ubezpieczony
W domu Kiepskich pojawia się akwizytor firmy ubezpieczeniowej. Oferuje na niezwykle atrakcyjnych warunkach ubezpieczenie od wszelkich klęsk życiowych. Po namyśle, Ferdek wykupuje pakiet ubezpieczenia dla całej rodziny. Postanawia stworzyć sytuację zagrożenia, aby wyłudzić wysokie odszkodowanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4164",[]],"50502506":["Daria Burzyńska jest w szoku, kiedy policja informuje ją, że zniknęła młoda autostopowiczka, którą jej mąż Andrzej kilka dni temu podwoził. Policjanci od razu zabierają meżczyznę na komisariat. Daria znajduje dziewczęcą bransoletkę i nabiera coraz większych wątpliwości. Jej syn Jan sądzi, że ojczym ma coś na sumieniu, jednak Daria trzyma stronę swojego męża. Zaczyna wątpić, kiedy okazuje się, że Andrzej pod fałszywym nazwiskiem spotkał się z rodzicami zaginionej. Na dodatek Jan znajduje SMS-y w jego komórce, które wskazują na romans mężczyzny z autostopowiczką. Daria idzie na policję. Rzekome uprowadzenie jest już na ustach wszystkich. Nagle Patrycja pojawia się przed domem Andrzeja i chce z nim rozmawiać. Na jaw wychodzą od dawna skrywane tajemnice.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f06ed0aaa71efacfd78336bbdaba42c3",["N"]],"50502507":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",["N"]],"50502508":["Zła wróżba
Do biura Malanowskiego przychodzi młoda wdowa Julita Mokrzycka, która nie potrafi pogodzić się ze śmiercią męża. Chce sprawdzić, czy na pewno popełnił on samobójstwo. Po kilku dniach okazuje się, że denat nie miał racjonalnych powodów do targnięcia się na swoje życie. Biznesmen jednak wierzył w zabobony i regularnie korzystał z usług wróżbity.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2b4c036b46a0be8f33fb54d6149f835",["N"]],"50502509":["Niewygodny świadek
W biurze pojawia się Adam Kopała. Mężczyzna twierdzi, że odkrył tajny spisek i obawia się o swoje życie. Zachowuje się irracjonalnie, dlatego detektywi nie chcą przyjmować tego zlecenia. Odwożą niedoszłego klienta do domu i przekonują się, że Adam jest niedojrzałym emocjonalnie chłopcem w ciele mężczyzny. Po kilku dniach do biura przychodzi siostra Adama, Marcelina. Kobieta prosi o pomoc w znalezieniu brata, który zaginął bez wieści. Rutynowe czynności prowadzą śledczych do nastoletnich sąsiadów Adama, którzy dla zabawy notorycznie z niego kpią. Finał śledztwa okazuje się zaskakujący.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6aba8a8667cdaf05006b77472a960a3",["N"]],"50502510":["Czyste zło
W biurze Malanowskiego pojawia się zrozpaczona Jadwiga Szymankiewicz, która poszukuje męża Waldemara. Choć zaginiony jest przedstawicielem handlowym i często wyjeżdża, jego zniknięcie wydaje się kobiecie irracjonalne. Jego telefon milczy, a nadajnik GPS w służbowym telefonie nie działa. Marek Krupski odnajduje Waldemara w jego własnym domku letniskowym, o którym Jadwiga nic nie wiedziała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9a057d98dab96cb3780f83cfef64994",["N"]],"50502511":["Lichwiarka
Bezdomny znajduje w śmietniku ciało starszej kobiety, zamordowanej w wyjątkowo brutalny sposób. W domu emerytki policjanci odkrywają walizkę pełną pieniędzy. Tymczasem Krystian przypadkiem spotyka Paulinę. Okazuje się, że dziewczyna straciła pracę i ma spore problemy finansowe. Górski waha się, czy pomóc byłej dziewczynie, czy też to kolejna zastawiona przez nią pułapka,","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50502512":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502513":["Reż.: Jan Komasa.
Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, przygotowującym się do egzaminu maturalnego. Jego rodzice: Beata (Agata Kulesza) i Andrzej (Krzysztof Pieczyński) Santorscy są pochłonięci robieniem kariery i romansami. Jednocześnie zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, Aleksandrem (Bartosz Gelner). Obaj, sprowokowani przez rówieśników, całują się dla żartu na studniówce. Niestety, wkrótce Alex publicznie upokarza Dominika. Ten staje się obiektem okrutnych żartów znajomych na portalu społecznościowym. Zraniony i skompromitowany nie ma odwagi pojawić się w szkole i skonfrontować się z prześladowcami. Zamyka się w czterech ścianach swojego pokoju i szybko daje się pochłonąć wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje tajemniczą, intrygującą Sylwię (Roma Gąsiorowska), która już dawno wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do zamkniętego kręgu \"Sali samobójców\"... Pierwszy polski obraz, w którym sekwencje aktorskie zostały połączone z komputerową animacją 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1862309.jpg","",["N"]],"50502514":["Reż.: Ernie Barbarash.
Były agent sił specjalnych, Deacon (Jean-Claude Van Damme), pada ofiarą handlarzy organami. Stracił nerkę, która była przeznaczona do przeszczepu dla jego siostrzenicy. Zdesperowany mężczyzna rozpoczyna poszukiwania przestępców. Musi działać szybko i sprawnie, aby narząd trafił na czas do chorej pacjentki i uratował jej życie. Produkcja dla najwierniejszych fanów Jean-Claude'a Van Damme'a. Mimo upływu lat, aktor wciąż pozostaje w dobrej formie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835426.jpg","",[]],"50502515":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"50502516":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502517":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50502518":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50502519":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"50502520":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c03d42d7d3077123d833232e8cfafb33",["AD"]],"50502521":["Bohaterem odcinka jest Bartek Mróz, który jest pierwszym polskim parabadmintonistą i osiąga znaczące sukcesy w tej dyscyplinie. Z determinacją zachęca osoby, które są w takim samym położeniu co on, do spełniania marzeń. W odcinku zostanie także zaprezentowana relacja z Avalon Extreme Race Day Cup, zawodów motoryzacyjnych, w których do rywalizacji stanęły zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne. Brał w nich udział m.in. znany z programu Sebastian Luty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78aa678a37f094f5e472113cd60b5a20",["AD"]],"50502522":["W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/276aba1ac725fcebb8474143cc71e18d",["N"]],"50502523":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50502647":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50502648":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50502649":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502650":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50502651":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50502652":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50502653":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502654":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502655":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502656":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502657":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502658":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502659":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502660":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502661":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502662":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502663":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502664":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502665":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502666":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502667":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502668":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502669":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502670":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502671":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50502672":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50502673":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502674":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502675":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50502676":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"50502677":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50502678":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502679":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50502680":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50502681":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50502682":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50502683":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50502684":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50502685":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502686":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50502689":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50502690":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50502691":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50502692":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502693":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"50502694":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50502695":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502696":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502697":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50502698":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50502699":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50502700":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50502701":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50502702":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50502703":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50502704":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50502705":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50502706":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50502707":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50502708":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50502709":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50502710":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50502711":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502712":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50502713":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50502714":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50502715":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50502716":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502717":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50502718":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50502719":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50502720":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50502721":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50502722":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50502723":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50502724":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50502725":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50502726":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50502727":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50502728":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50502524":["Młody i majętny adwokat zakochał się w ubogiej dziewczynie. Niestety matka pana młodego nie akceptuje tego związku i wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby, aby sprawdzić, czy dziewczyna jest uczciwa i zdrowa. Wynajęcie detektywa oraz szperanie w przeszłości przyszłej synowej to tylko wstęp do śledztwa, w którym kobieta posunie się za daleko.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7854b06a397fce9436aba8f7882b58f9",["N"]],"50502525":["Para narzeczonych otrzymuje budżet w wysokości 25.000 dolarów na organizację przyjęcia weselnego. Na przygotowanie imprezy mają zaledwie trzy tygodnie, a osobą za to odpowiedzialną jest pan młody i jego świadek. W tym czasie zaręczona para nie może się ze sobą kontaktować i spotyka się dopiero przed ołtarzem. Wówczas panna młoda wystąpi w sukni ślubnej wybranej przez ukochanego.","","",[]],"50502526":["Edyta nigdy nie założyła własnej rodziny, dlatego całą swoją uwagę skupia na bracie i jego najbliższych. Jej podejrzenia wzbudza przeprowadzka mężczyzny z żoną i dzieckiem do nowego mieszkania. Siostra sądzi, że wplątał się w nielegalne interesy, a jego warsztat samochodowy jest tylko przykrywką dla przestępczej działalności. Kiedy jednak Edyta zaczyna widywać w jego zakładzie różne kobiety, dochodzi do wniosku, że jej brat jest męską prostytutką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50502527":["Adam jest zdolnym pływakiem i rozwija swój talent pod okiem trenerki Agnieszki. Chłopak przygotowuje się do zawodów, ale nagle traci formę. Z tego kryzysu cieszy się jego rywal, Tomasz.Okazuje się, że kiepskie wyniki są efektem problemów w nauce. Agnieszka stawia ultimatum: albo Adam poprawi oceny, albo pożegna się z drużyną. Chłopak nie mówi o swoich problemach rodzicom, bo nie chce martwić chorej matki. W końcu decyduje się na rozmowę z trenerką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e1f6392060ee4dc1d89b8db20754887",["N"]],"50502528":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c3dfd42b1165e3a8905e069db6d640e",[]],"50502529":["Anna W., Agata, Anna P. i Aleksandra będą musiały przygotować dwie stylizacje na tematy \"W ten deseń\" oraz \"Hity z ulicy\". Koronę Królowej Zakupów zdobędzie ta, która zostanie najlepiej oceniona przez współuczestniczki i sędziów. W tym odcinku w jury zasiądą Ada Fijał, Macademian Girl oraz Jarek Szado, a program poprowadzi stylistka i modelka Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2893d44796e337fec3a081250427934",["AD"]],"50502530":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a38fd0a2057b2617b74c12ecdf53ee3d",["N"]],"50502531":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50502532":["Jedną czwartą wszystkich składników pizzy stanowią niezdrowe węglowodany. Oprócz nich w tym ulubionym daniu dzieci i dorosłych można znaleźć sporą dawkę tłuszczu oraz sodu, który powoduje zatrzymanie wody w organizmie. W niektórych pizzeriach stosowane są produkty kiepskiej jakości. Nawet kawałek takiej potrawy może źle wpłynąć na sylwetkę. Anna Guzik podpowie więc, jak można uzdrowić pizzę tak, by nie trzeba było unikać. Prowadząca sprawdzi również, która pizza jest najsmaczniejsza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/08de5f1025d798d35ff42df4c64c12af",["N"]],"50502533":["Grupa ambitnych cukierników w wieku 9-12 lat przez kilka kolejnych tygodni rywalizuje w pieczeniu. Podczas konkursu młodzi mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa będą musieli przygotować ciastka, torty i inne smakowite wypieki, a wszystko to pod presją czasu. Wyniki ich zmagań ocenią Mery Berry i James Martin, szef kuchni. Tylko jeden z zawodników otrzyma tytuł mistrza.","","",[]],"50502534":["Mimo iż matki niechętnie to przyznają, najmłodsi mogą każdego wyprowadzić z równowagi. Doświadczona opiekunka, Jo Frost, potrafi jednak okiełznać nawet najbardziej niegrzeczne i nieposłuszne dziecko. W każdym odcinku programu brytyjska superniania udaje się w inny zakątek kraju, by na kilkanaście dni zamieszkać z potrzebującą jej wsparcia rodziną. Podczas swojego pobytu obserwuje domowników, udziela rad rodzicom i usiłuje znaleźć powody złego zachowania najmłodszych.","","",[]],"50502535":["Mimo iż matki niechętnie to przyznają, najmłodsi mogą każdego wyprowadzić z równowagi. Doświadczona opiekunka, Jo Frost, potrafi jednak okiełznać nawet najbardziej niegrzeczne i nieposłuszne dziecko. W każdym odcinku programu brytyjska superniania udaje się w inny zakątek kraju, by na kilkanaście dni zamieszkać z potrzebującą jej wsparcia rodziną. Podczas swojego pobytu obserwuje domowników, udziela rad rodzicom i usiłuje znaleźć powody złego zachowania najmłodszych.","","",[]],"50502536":["Nowe niewiarygodne historie ludzi uzależnionych od bardzo dziwnych zachowań, nawyków i produktów. Poznamy również ich rodziny i znajomych, którzy za wszelką cenę próbują pomóc im zwalczyć te niezrozumiałe przyzwyczajenia.","","",[]],"50502537":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"50502538":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/baa2f8c28604346ec1d99fa2339c0574",["N"]],"50502539":["Katarzyna Dowbor odwiedza Świdry na Lubelszczyźnie. Mieszka tam pani Ewa z trzema synami. Kilka miesięcy temu rodzina przeżyła tragedię - śmierć głowy rodziny. Pani Ewa ciężko pracuje jako szwaczka, ale jej pensja nie wystarcza, by zapewnić synom godziwe warunki mieszkaniowe. W starym, maleńkim domku, w którym mieszkają, nie ma łazienki, toalety i porządnego ogrzewania, a instalacja elektryczna stanowi zagrożenie. Ekipa budowlana wkracza do akcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f4ff888001cf74753d71659249e9212",["N"]],"50502540":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50502541":["Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsające historie kobiet, które zawiodły się na relacjach z mężczyznami. Każdy odcinek to dwie opowieści o miłości, oszustwie i bolesnym rozczarowaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c70d81b116b4b9690423c4066837fa00",[]],"50502542":["Historia pierwsza. Grzegorz Kondracki jest zaniepokojony zmianą w zachowaniu żony, Moniki. Z jednej strony kobieta stała się bardzo pobożna i wiele czasu spędza w kościele, a z drugiej strony w sekrecie przed mężem zakłada seksowną bieliznę. Ich życie seksualne zawsze było wyjątkowo spokojne. Grzegorz prosi śledczych o zbadanie sprawy. Detektywi śledzą kobietę. Monika spotyka się z obcokrajowcem, rzekomo pracownikiem Interpolu do spraw narkotyków, w drogiej restauracji. Płaci za wspólny obiad i pożycza mu pokaźną sumę pieniędzy. Następnie razem jadą do mieszkania mężczyzny i lądują w łóżku. Historia druga. Adam Czarnecki poważnie myśli o związaniu się z Marleną Wypych na stałe. Jednak zanim się oświadczy, chce mieć pewność, że partnerka jest mu wierna. Prosi detektywów o pomoc. Śledczy odkrywają, że Marlena, pod nieobecność partnera, ubiera się w seksowne ciuchy i wsiada do drogiego auta. Wkrótce odkrywają szokującą prawdę o podwójnym życiu, jakie prowadzi młoda kobieta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3bf26be2de98ee7095c6dea9595a579",["N"]],"50502543":["Młodzi mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego ciała. Za wszelką cenę chcą być zadbani, umięśnieni i opaleni. W dążeniu do perfekcji nieraz posuwają się o krok za daleko. Twórcy programu postarają się zrozumieć przyczyny tego zjawiska.","","",[]],"50502544":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/711498358b84651dbf6e9ecf16f1fd17",["N"]],"50502545":["Alina podejrzewa swojego męża o romans. Początkowo pracownicy Damiana Petrowa zauważają, że mężczyzna chętnie flirtuje z sekretarką z firmy. Również Marek, brat obserwowanego, ostrzega go przed związkiem z podwładną. Ekipa kontynuuje obserwację. Wkrótce wychodzi na jaw, że klientka miała rację. Paweł zdradza Alinę, lecz nie z asystentką, a z żoną swojego brata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/22d5f44c1822de8bdce4e39be7d65df2",["N"]],"50502546":["Janice Dickinson chce wymienić 30-letnie implanty w swoich piersiach. Następnie mężczyzna poddaje się operacji plastycznej nosa.","","",[]],"50502547":["Kim dostaje ważne informacje na temat przyszłości swojej rodziny. Siostry zastanawiają się, czy aktualny związek Kourtney ma szansę przetrwać.","","",[]],"50502548":["Męski striptiz to popularna rozrywka już nie tylko na wieczorach panieńskich. Okazuje się, że coraz więcej panów w ten sposób chce zarabiać pieniądze. Jedni swoje zajęcie traktują z przymrużeniem oka, inni jedynie jako krótkotrwałą pracę dodatkową. Są też tacy, którzy podchodzą do striptizu bardzo poważnie. Dokument odsłania kulisy pracy mężczyzn należących do występującej w Wielkiej Brytanii grupy \"Dreamboys\".","","",[]],"50502549":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"50502729":["Najśmieszniejsze wpadki i najdziwniejsze zachowania ludzi, którym przydarzył się gorszy dzień. To kolekcja najbardziej ośmieszających wygłupów i najgorszych psikusów.","","",[]],"50502730":["Najśmieszniejsze wpadki i najdziwniejsze zachowania ludzi, którym przydarzył się gorszy dzień. To kolekcja najbardziej ośmieszających wygłupów i najgorszych psikusów.","","",[]],"50502731":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50502732":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50502733":["Najsłynniejsi recydywiści
Przypomnienie najciekawszych postaci, które pojawiły się w szóstym sezonie programu. Narratorami odcinka są legendarni raperzy - Snoop Dogg i Ice-T.","","",[]],"50502734":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Agata Waśko podejrzewa, że jej mąż ją zdradza. Zleca detektywom Malanowskiego śledzenie go. Marta Leleniewska zdobywa zdjęcia, które w jednoznaczny sposób potwierdzają obawy klientki. Jednocześnie mężczyzna zostaje oskarżony przez przyjaciółkę żony o gwałt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fc3002d106c5f4d0a960bf9c182f2d54",[]],"50502735":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do Bronka Malanowskiego zgłasza się ksiądz Edward Luboń. Prosi o znalezienie testamentu jego przyjaciela, Józefa Jamroza, który zginął w pożarze swojego domu. Klient wie, że miesiąc przed śmiercią Jamróz napisał nowy testament, w którym pozbawił spadku swojego jedynego syna Andrzeja - hulakę i oszusta. Ksiądz jednak nie wie, kogo zmarły ustanowił swoim nowym spadkobiercą. Obawia się, że syn Jamroza zrobi wszystko, by zniszczyć niekorzystny dla siebie dokument.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f7eaee5deba0585b3f76340b77d6753d",[]],"50502736":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Marta Leleniewska i Marek Krupski obserwują Stefana Pyciaka. Jego narzeczona, Monika Wencel, podejrzewa, że mężczyzna ją zdradza. Detektywi nie znajdują niczego, co potwierdzałoby podejrzenia kobiety. Okazuje się jednak, że Pyciak nie jest szczery wobec Moniki. Nie powiedział jej o tym, że od jakiegoś czasu jest bezrobotny. Marek, prowadzący obserwację w klubie erotycznym, jest świadkiem dziwnej rozmowy Pyciaka i jego dwóch znajomych z której wynika, że mężczyźni planują napad...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa04a8223a3af5d50cfd13d46cbc579e",[]],"50502737":["Reż.: Krzysztof Świetlik.
Zbliża się rocznica ślubu Natalii i Janusza Borkowskich. Pewnego dnia mężczyzna znika i nikt nie jest w stanie go odnaleźć. Jednocześnie z kont małżeństwa znikają pieniądze. Zrozpaczona Natalia prosi detektywów o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cc788a89f8515abf931ed417995b231",[]],"50502738":["Atlas V i Stacja Kosmiczna
Zarówno na Ziemi jak i w kosmosie NASA dokonuje niezwykłych przeprowadzek. Gigantyczny rosyjski samolot transportowy przewozi elementy rakiety \"Atlas\".","","",[]],"50502739":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/20c40dd2ce1f9b252d9772107099fe3d",["N"]],"50502740":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea99a2d7b58baaa0b4b6474083b2ef29",["N"]],"50502741":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50502742":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50502743":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"50502745":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50502746":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50502747":["Rejon Bieszczad podczas I Wojny Światowej odgrywał niezwykle ważną rolę. Gdyby Rosjanom udałoby się przeprowadzić przez karpackie przełęcze swoją wielką armię, ich zwycięstwo nad Cesarstwem Austro-Węgierskim byłoby przesądzone. Co za tym idzie, Wielka Wojna mogłaby zakończyć się szybciej. W lutym 1915 roku armia rosyjska przełamuje front we wschodniej części Beskidu Niskiego, zajmuje Przemyśl i zbliża się do osiągnięcia celu. Monarchia Austro-Węgierska zwraca się o pomoc do swoich sojuszników - Niemiec. 2 maja ruszyła licząca 217 tys. żołnierzy potężna niemiecko-austro-węgierska kontrofensywa. W tym odcinku Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wyruszą w Biszczady, aby poszukać śladów walk po jednej z najważniejszych kampanii I Wojny światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/73be52603f52d5464f78d38c1c600c8b",["AD"]],"50502748":["Wedle niepotwierdzonych relacji świadków, we wrześniu 1943 roku na zboczach góry Kiczera doszło do ogromnej tragedii. Prawdopodobnie cała dywizja węgierskiej piechoty weszła na miny, co skończyło się śmiercią wszystkich żołnierzy. W Almanachach Karpackich zapisano wstrząsającą relacje z tego wydarzenia. Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski postawili sprawdzić fakty i potwierdzić lub podważyć prawdziwość tych opisów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ac4cebecc692c5ee8cda7d8e861329d",["AD"]],"50502749":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"50502750":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"50502751":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"50502752":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["AD"]],"50502753":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/62fe1d16c7a38f393e1122aed8901137",["AD"]],"50502754":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8b8afd8283824b6473ea1e860981742",["N"]],"50502755":["Wirtualny świat całkowicie pochłonął Bandziorka. Chłopak ma nadzieję, że właśnie tam odnajdzie miłość. Do Andrzeja napisała list pewna kobieta. Może tym razem mężczyzna odnajdzie szczęście. Rysiek ma nadzieję, że po zdjęciu gipsu z nogi, zmieni swoje życie. Natomiast nowy bohater Romek wciąż nie ma dziewczyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/760bbd3c93b0631da6a91b4764a17561",[]],"50502756":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"50502757":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"50502758":["Reż.: Hervé Bodilis.
Współczesna podparyska ekskluzywna szkoła dla córek bogatych Rosjan. Istnieje już ponad 100 lat, a to co się w niej dzieje, burzy wyobrażenia o edukacji dziewcząt...","","",[]],"50502759":["Michael Carbonaro, zawodowy iluzjonista, a z natury komik, wykonuje zaskakujące sztuczki przed grupą przypadkowych przechodniów.","","",[]],"50502760":["Michael Carbonaro wykonuje niesamowite sztuczki. Wciela się w technika telefonicznego, barmana oraz \"wskrzesza\" zamrożone zwierzęta.","","",[]],"50502761":["Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.","","",[]],"50502762":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"50502763":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"50502586":["W programie widzowie zobaczą dwóch drogowych szeryfów, którzy na warszawskiej Woli wychowywali się na tyle skutecznie, że doprowadzili do dwóch kolizji, zatrzymanie młodego kierowcy pędzącego mostem Siekierkowskim i utratę jego prawa jazdy, relację z poważnego wypadku na Ursynowie, wyjątkowo szybkiego kierowcę na Wale Miedzeszyńskim w \"Warszawskich rekordzistach\" oraz zatrzymanie obcokrajowca, kierowcy Vana na Przyczółkowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/655aca8002a10543bf8a7bd5c25c49f0",["N"]],"50502587":["W tym odcinku zatrzymanie kierowcy łamiącego przepisy w Alejach Jerozolimskich z zaskakującym zakończeniem w szpitalu oraz relacja z bardzo groźnego wypadku na Mokotowie, i z kolizji na rondzie w Wawrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cc9e4f008f99fa4683e39dd6ce56161",["N"]],"50502588":["Podwarszawskie Marki. Po śmierci córki pani Danuta wychowuje trzy dorastające wnuczki. Babcia stara się zapewnić dziewczynkom wszystko, czego potrzebują. Nie stać jej jednak na remont łazienki i wymianę starych okien. W domu jest chłodno i czuć wilgocią. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835325.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3b1af8e12745e5faeabdb86f3b35168",["N"]],"50502589":["Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Koleżanki traktują się chłodno nawet podczas przyjęcia z okazji otwarcia sklepu z muffinkami Gruszewskiej i Anki. Mimo to Markiewicz jest szczęśliwa, gdy Jerzy zaprasza ją na romantyczny weekend na Teneryfie. Dla ukochanego rezygnuje z konferencji w banku, przekreślając jednocześnie swoje szanse w konkursie na stanowisko prezesa. Córka Ingi nie akceptuje Szymona w roli ojca. Jezierski postanawia poprawić swoje stosunki z Hanią. Kupuje więc dziewczynce w prezencie szczura, co wyraźnie nie podoba się jej matce. W końcu Gruszewska stawia mu warunek - albo zwierzątko, albo ona. Patrycja i Michał, którym jest załamany po pożarze salonu, nadal nie potrafią się dogadać. Zalewski nie może się pogodzić z tym, że jego żona zarabia więcej. Anka jest coraz bardziej zapracowana. Najbardziej cierpi na tym jej związek z Maćkiem. Gdy jednak ukochany proponuje jej, by razem zamieszkali, Strzelecka odmawia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/da45baee85c1539ad51c3a86754f7dab",["N"]],"50502590":["Maciek wciąż nalega na wspólne mieszkanie z Anką. Chciałby się do niej wprowadzić. Strzelecka nie wie, co robić. Koleżanki radzą, by zaczęła więcej czasu spędzać z ukochanym i dziećmi. Tymczasem koleżanka jej córki cały czas kokietuje przystojnego instruktora jogi. Inga dowiaduje się, że Jerzy musiał pilnie wyjechać do Londynu, by pomóc swojej drugiej córce Kate. Niestety to ona musi o tym powiedzieć Zuzie. Gdy Markiewicz odkrywa, że Ginter jej jednak nie porzucił, odzyskuje dobry humor. Nie potrafiła sobie bowiem poradzić z brakiem kontaktu z ukochanym. Ma także dodatkowy powód do zadowolenia - w końcu godzi się z Ingą. W życiu Patrycji i Michała nastają duże zmiany. Zalewski w końcu znajduje pracę, a Kochan odbiera niespodziewany telefon, który może wywrócić ich życie do góry nogami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f105b46412a24e5456630918c2609016",["N"]],"50502591":["Reż.: Andrzej Munk.
Jan Piszczyk (Bogumił Kobiela), pechowy oportunista, od dzieciństwa próbuje zostać znanym i szanowanym bohaterem. Wszystkie próby sprostania temu celowi kończą się jednak fiaskiem. Początek lat 30. XX wieku. Uznawany za ofermę Janek dochodzi do wniosku, że tylko harcerstwo zapewni mu poważanie wśród kolegów. Piszczyk szybko zdobywa uznanie drużynowego, jednak wkrótce kompromituje się na defiladzie. Kilka lat później, podczas antysemickich ekscesów na uniwersytecie, zostaje wzięty za Żyda i jest szykanowany. Wkrótce, kiedy przez przypadek trafia pomiędzy prawicowych bojówkarzy, zostaje pobity przez policję. We wrześniu 1939 roku Piszczyk spóźnia się do punktu mobilizacyjnego. W opustoszałych koszarach przymierza wymarzony mundur podchorążego. Nadchodzą Niemcy i Jan trafia do oflagu, gdzie po pewnym czasie zostaje zdemaskowany i uznany za szpiega. Podobny los czeka go w okupowanej Warszawie. Próbując wówczas zaimponować Basi (Maria Ciesielska), Jan udaje bohatera organizacji podziemnej. Po wojnie, aresztowany w aferze korupcyjnej, robi w końcu oszałamiającą karierę jako urzędnik, bezmyślnie wcielający w życie obowiązujące hasła i zarządzenia. Piszczyk zostaje mistrzem sprawozdawczości i wzorem służalczego biurokraty. Po pewnym czasie złośliwy los strąca go jednak z piedestału - antypaństwowe zdanie wypisane w ubikacji jego charakterem pisma sprawia, że Piszczyk ponownie trafia do więzienia. Po paru latach, przerażony perspektywą zwolnienia, błaga naczelnika o pozostawienie go w zamknięciu. Nagrodzony Syrenką Warszawską i dyplomem na MFF w Edynburgu film Munka jest tragikomedią, która w groteskowo-karykaturalnym ujęciu drwi z polskich mitów narodowych. Jest również jednym z głównych świadectw narastającej po październiku 1956 r. fali krytyki wobec narodowej tradycji romantycznej i jej epigonów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836734.jpg","",["N"]],"50502592":["Reż.: Tim Johnson, Karey Kirkpatrick.
Żółw Verne po przebudzeniu z zimowego snu zauważa, że w miejscu, gdzie jeszcze niedawno był las, teraz znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, odgrodzonych od reszty żywopłotem. Informacji na temat ludzi udziela leśnym zwierzętom szop RJ, który próbuje przekonać wszystkich do korzyści wynikających z takiego sąsiedztwa. Mający cechy przywódcze RJ przejmuje kontrolę nad grupą zwierząt, wśród których są: wiewiórka z ADHD, rodzina jeżozwierzy, oposy oraz skunks. Verne ze zdziwieniem patrzy na zachowanie swoich przyjaciół, którzy za żywopłotem przeszukują resztki pozostawione przez ludzi. Tymczasem przewodnicząca osiedla wynajmuje specjalistę od tępienia szkodników. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Joanna Jabłczyńska, Joanna Jeżewska, Jarosław Boberek, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency, Krzysztof Stelmaszyk, Zbigniew Suszyński, Marek Obertyn czy Grzegorz Pawlak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1851646.jpg","",[]],"50502593":["Reż.: Melanie Mayron.
17-letnia Jo Mitchell (Meaghan Martin) przeprowadza się do nowego miasta wraz z ojcem. Pierwszego dnia w nowej szkole poznaje grupę nastolatek, której przewodzi bogata i zarozumiała Amanda \"Mandi\" Weatherly (Maiara Walsh). Jo postanawia nie angażować się w rywalizację między koleżankami. Niestety szybko popada w konflikt z przemądrzałą Mandi i jej przyjaciółkami - Chastity (Claire Holt) oraz Hope (Nicole Gale Anderson). Jej jedynym sprzymierzeńcem jest Abby (Jennifer Stone), która również nie ma łatwego życia w zdominowanej przez zarozumiałe dziewczyny szkole. Sequel przebojowej komedii opowiadający o paczce szkolnych przyjaciółek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875121.jpg","",[]],"50502594":["Reż.: Andy Tennant.
Nicole Hurley to reporterka z powołania. Jeśli wpadnie na ciekawy temat, robi wszystko, aby go zgłębić. Tym razem jej uwagę przykuwa sprawa rzekomego samobójstwa. Zaangażowana dziennikarka poświęca się jej bez reszty. Dla dobra śledztwa rezygnuje z pojawienia się w sądzie, do którego została wezwana za napaść na policjanta. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie dają jednak za wygraną i wysyłają za niepokorną reporterką nakaz aresztowania. Trafia on do rąk Milo Boyda, dawnego stróża prawa, który po odejściu ze służby został łowcą nagród, i - jak się okazuje - był kiedyś mężem Nicole. Teraz nie wiedzie mu się najlepiej. Ciągle brakuje mu pieniędzy i ledwo wiąże koniec z końcem. Zlecenie ujęcia poszukiwanej Hurley może być rozwiązaniem jego kłopotów finansowych. Jeśli doprowadzi ją przed sąd, otrzyma pięć tysięcy dolarów. Pozornie banalne zadanie mocno się jednak komplikuje. Wychodzi bowiem na jaw, że Nicole tropi poważną aferę korupcyjną. Byli małżonkowie, jeśli chcą ocalić życie, muszą współpracować. Z czasem odkrywają, że doskonale się ze sobą dogadują i być może ich rozstanie było błędem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863220.jpg","",["N"]],"50502595":["Reż.: Raja Gosnell.
Gargamel (Hank Azaria) po raz kolejny ostrzy zęby na smerfy. By je schwytać, ucieka się do podstępu - chce stworzyć przypominające smerfy istotki. Aby je ożywić, musi użyć specjalnego zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. W tym celu podły czarownik porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe smerfy zrobią wszystko, by ocalić swoją koleżankę. W misji ratunkowej pomogą im ludzie. Fabularno-animowany film o przygodach kultowych smerfów wyreżyserował Raja Gosnell (\"Agent XXL\", \"Cziłała z Beverly Hills\"). W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant i Waldemar Barwiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842619.jpg","",[]],"50502596":["Reż.: Morten Tyldum.
Misja kosmiczna wyrusza na przeznaczoną do kolonizacji planetę w odległej galaktyce. Ponieważ podróż ma trwać 120 lat, uczestnicy ekspedycji zostają poddani hibernacji. Niestety, system zawodzi i jeden z pasażerów statku - mechanik Jim (Chris Pratt) budzi się 90 lat za wcześnie. Mężczyzna czuje się bardzo samotny, postanawia więc znaleźć sobie partnerkę. Jego wybór pada na piękną pisarkę Aurorę (Jennifer Lawrence). Chociaż oboje pochodzą z różnych światów, szybko nawiązują nić porozumienia, a z czasem zakochują się w sobie. Ich sielanka nie trwa jednak długo. Aurora i Jim odkrywają, że statek kosmiczny, którym podróżują, jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Również ich relacja zostaje poddana trudnej próbie, gdy kobieta dowiaduje się, że to nie awaria systemu doprowadziła do tego, że zbudziła się przed czasem... W jedną z głównych ról wcieliła się nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence, natomiast za kamerą stanął nominowany do tej nagrody Morten Tyldum. Produkcja zarobiła 300 mln dolarów na całym świecie i znalazła się wśród kandydatów do Oscara w kategoriach najlepsza muzyka i najlepsza scenografia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854919.jpg","",[]],"50502597":["Reż.: Roland Emmerich.
Rok 2009. Naukowcy odkrywają niepokojące zjawiska na Słońcu. W konsultacjach badaczy bierze udział miedzy innymi geolog Adrian Helmsley, który przewiduje, że wybuchy te będą mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Swoimi prognozami dzieli się z prezydentem USA. Najbardziej wpływowi ludzie różnych części globu zaczynają wdrażać plan ratunkowy na wypadek zagłady. Jednocześnie zatajają prawdę przed zwykłymi śmiertelnikami, którzy - zajęci prozaicznymi problemami - nie mają pojęcia, że czeka ich nieuchronna śmierć. Gdy w 2012 roku w różnych częściach globu dochodzi do katastrof, media uspokajają, że nic się nie dzieje. Pisarz Jackson Curtis - kierowca limuzyny rosyjskiego oligarchy - przez przypadek wpada na trop tajemnicy państwowej. Odkrywa prawdę o specjalnych statkach, które niczym arki Noego w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrańców. Postanawia umieścić w nich swoich bliskich. Wkrótce całym światem wstrząsają trzęsienia ziemi, a na oceanach tworzą się gigantyczne fale tsunami. Staje się jasne, że to ostatnie dni ludzkości. Przepowiednia Majów wieszcząca koniec świata na 21 grudnia 2012 roku zaczyna się spełniać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837549.jpg","",["N"]],"50502598":["Wolak i jego pracownica, a zarazem kochanka Marta zostają zastrzeleni. Detektywi badają broń, której użyto w zabójstwie. Trop prowadzi do Karpacza, z którego pochodzi kobieta. Zamieszany w sprawę radny tego miasta, Igor Rudzki, na wieść o znalezieniu pistoletu przyjeżdża do Wrocławia i porywa przyjaciółkę Marty, Alę. Okazuje się, że jest to jego kochanka i matka jego syna. Uciekła do koleżanki po pewnym nieszczęśliwym wypadku. Pokłóciła się z nią jednak. Detektywi próbują rozstrzygnąć, czy winna śmierci Marty jest ona czy też Rudzki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50502599":["Kasia Nowak znika w drodze do pracy. Mąż kobiety, Marcin, prosi o pomoc swojego teścia Stanisława Sielickiego, byłego żołnierza. Początkowo senior uważa obawy zięcia za nieuzasadnione, jednak kiedy córka po dwóch dniach nie wraca, angażuje się w sprawę. Wkrótce on i Marcin również przepadają, a matka zaginionej otrzymuje list z pogróżkami. CWŚ rozpoczyna śledztwo, które ujawnia, że Kasia nie stroniła od imprez i rozrywek. Mogła mieć też związek z szajką handlującą nielegalna bronią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50502600":["W jadłodajni zostaje zamordowana kucharka. Początkowo śledztwo wskazuje na napad, którego ofiara mogła być świadkiem. Tragiczna przeszłość kobiety oraz jej niejasne kontakty z klientami naprowadzają detektywów na właściwy trop. Tymczasem Natalia ustala, że Danuta spotyka się z nowym mężczyzną. Próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat adoratora przyjaciółki. Piotr jest zaniepokojony takim obrotem sprawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50502552":["Podczas próby odbicia Krystiana z rąk gangsterów Olgierd zostaje ranny. Okazuje się również, że to nie policjanci wydziału kryminalnego są celem bossa rosyjskiej mafii - gangsterzy planują zamach na szefa polskiego oddziału agencji antynarkotykowej D.E.A. Po strzelaninie z udziałem Olgierda jego teściowie obawiają się o bezpieczeństwo swoje i wnuczki. Na domiar złego ktoś próbuje włamać się do ich domu.","","",["N"]],"50502553":["17-letnia Gabi w dniu swoich urodzin wychodzi z domu i znika. Rodzice zgłaszają jej zaginięcie na policję. Sprawa jest dziwna o tyle, że dwa lata wcześniej zaginął brat bliźniak Gabi, Antek. Podczas śledztwa okazuje się, że Gabi od kilku miesięcy dostawała listy od brata. Detektywi usiłują dowiedzieć się, czy rodzeństwo uciekło z domu, czy ktoś prowadzi z rodziną Gabi okrutną grę. Na komendę zgłasza się kobieta śledzona przez mężczyznę w kapturze. Od kilku dni obserwuje jej okno i kręci się pod pracą. Kobieta podejrzewa swojego byłego chłopaka, jednak policjanci ustalają, że ten nie żyje od kilku miesięcy...","","",["N"]],"50502554":["Na zlecenie Krzysztofa Dąbka śledczy obserwują jego ciężarną żonę. Klient twierdzi, że jest bezpłodny. Chce się więc dowiedzieć, kto jest ojcem dziecka, które nosi Wioletta. Detektywi ustalają, że kobieta spotyka się ze swoim byłym partnerem. Żona klienta zaprzecza jednak jakoby zdradziła męża. Jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Krzysztof nie może mieć dzieci. Sama zadaje sobie pytanie, jak więc mogło dojść do zapłodnienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f3338bf360cca622c788e07b02e16bd",["N"]],"50502555":["Iga i Marcin martwią się o swojego ojca. Stanisław Rokiś jest bogatym biznesmenem. Od pewnego czasu ma problemy z kręgosłupem i zatrudnił do pomocy pielęgniarkę Ewelinę Klimkiewicz. Rodzeństwo podejrzewa, że młoda kobieta oczarowała Stanisława i będzie próbowała przejąć jego pieniądze. Detektywi rozpoczynają obserwację rzekomej oszustki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ff82b7eeaa6b5752380f6d30d0606e4",["N"]],"50502556":["Ania i Marek trafiają na miejsce wypadku drogowego. Kierująca autem kobieta twierdzi, że młody mężczyzna wbiegł jej niespodziewanie pod koła. Poturbowany obcokrajowiec mamrocze coś i trzyma w ręku zdjęcie młodej kobiety z adresem warszawskim. Wszystko wskazuje na to, że prosi o pomoc nie dla siebie, ale dla dziewczyny z fotografii. Poszkodowany trafia do szpitala. Malanowski postanawia dowiedzieć się, kim jest dziewczyna ze zdjęcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/59f2679f614af5775d5a0e623d25d67c",["N"]],"50502557":["Do biura przychodzi Hanna Sośnicka. Robi to w tajemnicy przed mężem, którego kilka dni wcześniej Tomek uratował z rąk nieznanych napastników. Bandyci uciekli, a Maciej odmówił zgłoszenia sprawy. Kobieta chce znać przyczyny dziwnego zachowania męża. Tomek i Magda ustalają, że Maciej wplątał się w nielegalne walki bokserskie. Niebawem mężczyzna znika. Śledczy mają niewiele czasu, by odnaleźć go przed gangsterami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3a22ddc860afa1ce6d34964366aa3b8",["N"]],"50502558":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50502559":["Dochodzi do kłótni dwóch licytantów. Przyczyną jest skrzynia pełna sprzętu do grillowania. Ekipa Israeli z radością odkrywa kontener pełen instalacji koncertowych.","","",[]],"50502560":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e442390c3b9ac9a5e0fff4584fb67352",["N"]],"50502561":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bab5469c3d2348510a9adb1aa7e48ee",["N"]],"50502562":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ad8b7a978b45506e3b91736b6477adb",["N"]],"50502563":["Tomek Florkiewicz nadal w trasie. Dziś odwiedzi Tokio, wpadnie na sushi, zagra w pachinko i zajrzy do supernowoczesnego laboratorium. Przewodnikami po stolicy Japonii będą: Patrycja, która działa w marketingu, Emil - organizator eventów oraz Wojtek - naukowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90e2694c1004552282d75ba33323128b",["N"]],"50502564":["Historia jednego z naszych najcenniejszych odkryć. W województwie śląskim, w niewielkim gospodarstwie u pana Juliana jest zakopana wieża czołgu. Po wojnie obiekt służył za podstawę kieratu, urządzenia wykorzystującego siłę zwierząt do napędzania maszyn rolniczych. Prowadzący chcą ustalić, co to za czołg i dlaczego stał się własnością gospodarza.","","",["AD"]],"50502565":["W tym odcinku twórcy programu wybierają się ponownie w okolice Gostycyna leżącego w województwie kujawsko-pomorskim. Kilka miesięcy wcześniej, na polu bitwy z 10 i 11 lutego 1945 roku, udało nam się odnaleźć fragmenty rozbitego w tej bitwie tygrysa. Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski próbują odnaleźć silnik od słynnego radzieckiego czołgu T34. Tak jak uprzednio w poszukiwaniach pomogą im strażacy z OSP.","","",["AD"]],"50502566":["Twórcy filmu, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, pokazują, jak wyglądało życie w Pompejach. Przedstawiają fascynujący świat jego mieszkańców. Opowiadają o typowym dniu obywateli tego miasta, zarówno bogatych, jak i biednych. Informują, jakie mieli obowiązki, gdzie jedli i jakie były ich rozrywki.","","",[]],"50502567":["Amerykanie zniszczyli japońską flotę wojenną w trakcie starć na Pacyfiku, dzięki radarowi, który zapobiegł potężnemu atakowi wroga. Dokument przedstawia przebieg operacji prowadzonej w birmańskiej dżungli.","","",[]],"50502568":["Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.","","",[]],"50502569":["Twórcy serialu zaglądają na zaplecze linii frontowych wojen, ukazując najbardziej niezwykły sprzęt wojskowy, jaki kiedykolwiek skonstruowano. Plecak o napędzie odrzutowym, nadmuchiwany samolot, bomba naprowadzana przez gołębie czy kot podsłuchujący wroga - to tylko niektóre z nich. Aby zniszczyć potęgę wroga, konstruktorzy sięgają coraz dalej, przekraczając kolejne granice. W serialu nie zabraknie wywiadów z ekspertami, wynalazcami oraz naocznymi świadkami. Autorzy spróbują wyjaśnić, w jaki sposób potrzeby wojenne przesunęły granice wynalazków w ekstremalne, a nawet wręcz obłąkańcze wymiary.","","",[]],"50502570":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"50502571":["Chris Packham, znany fotograf i przyrodnik, omawia najdziwniejsze i najbardziej niesamowite zjawiska przyrodnicze, które zaprzeczają prawom fizyki i budzą strach. Korzystając z dostępnych nagrań i relacji świadków wyjaśnia, jak mogło dojść do eksplozji ropuchy, śmierci ptaka w trakcie lotu czy oplecenia kokonami samochodu przez gąsienice.","","",[]],"50502572":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"50502573":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"50502576":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"50502577":["W Bieszczadach bimber to nie przyjemność, ale konieczność. Jurek pędzi go, żeby zaoszczędzić. \"Siwy\" i Andrzej \"Mały\" podziwiają widoki. Majster sprowadził się w góry po wyjściu z więzienia - chce rozpocząć życie od nowa. Bieszczadzkie noce robią duże wrażenie na Marioli.","","",["N"]],"50502578":["Bimbrownicy oceniają zacier przygotowywany do destylacji. Tosia przyjechała konno na odludzie, gdzie mieszka Majsterek. Andrzej \"Mały\" i Wiesiek \"Siwy\" na chwilę porzucają drwalski fach. Kamil wyprowadza na pastwiska największy bieszczadzki redyk. Zenek to pierwszy bębniarz w całej okolicy.","","",["N"]],"50502579":["Ekipa programu wybiera się w Bieszczady, aby nad Sanem łowić lipienie kardynalskie. Wędkarze wykorzystują jako przynętę sztuczne muchy, które uczyli się produkować z poprzednim odcinku. Połów okazuje się niezwykle udany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7d6f850d5c209ef8a1d7a00f6a57b8b",["N"]],"50502580":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea231df10709c799f2540e85df7dbce0",["N"]],"50502581":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb30c672806c54056a29a1798cc57df",["N"]],"50502582":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f31c1603a3e3ad00c0eb614920755e81",[]],"50502583":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/20df9a8aa02a3a2ce163b57fec2abfe0",[]],"50502584":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2c72ba43f2d81a080a2c56270b54e4a",[]],"50502585":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/21c65dc055e3da1a16c4552ce8678cc4",[]],"50502891":["Reż.: Stephen Posey.
Demon Moloch przejmuje kontrolę nad siecią szkolnych komputerów. Buffy walczy z jego ludzkimi pomocnikami. Willow nawiązuje przyjaźń przez internet.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873634.jpg","",[]],"50502892":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50502893":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50502894":["Pani Agnieszka i jej trzy córki, Asia, Justynka i Iza, mieszkają same w bardzo zniszczonym domu - dach jest dziurawy, a okna nieszczelne. Panie mają do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia. Są to kuchnia, a jednocześnie pokój dzienny i łazienka, a także sypialnia. Budynek ogrzewa stara węglowa kuchnia. Martyna przystępuje do projektowania wnętrza, a Wiesław zamierza zająć się instalacją grzewczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/45dcfc53c91b76c3c83bedf61ecdfd5a",["N"]],"50502895":["Tym razem klientem Septagonu zostaje Adam, znajomy Szefa. Ma nietypowy problem. Przyjaciółka jego żony, Wioletta, poprosiła, by zaopiekował się jej synem, Frankiem. Kobieta jednak nie pojawiła się w umówionym terminie i nie odebrała dziecka. Aneta jest przekonana, że Wioletcie coś się stało. Detektywi jadą do kwiaciarni, w której pracuje zaginiona. Na miejscu zastają policję. Okazuje się, że kwiaciarnia została zdemolowana przez dwóch bandytów, którzy szukali Wioletty. Właścicielka lokalu jest przerażona. Detektywi postanawiają odnaleźć zaginioną kelnerkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835472.jpg","",["N"]],"50502896":["Fakty naukowe wyjaśniają niepowodzenia kaskaderów, którzy do swoich sztuczek wykorzystują rowery i potężne ciężarówki. Richard prezentuje sposób, w jaki rowerzysta może zjechać ze schodów, wykonując \"bunny hop\", a ciężarówka zrobić salto w tył. Następnie pokazuje amatorskie filmiki, na których paralotniarze wpadają na drzewa, przesuwają ciężarówkę, a nawet zderzają się ze Statuą Wolności.","","",[]],"50502897":["Widzowie poznają naukową odpowiedź na z pozoru banalne pytanie - dlaczego podczas beztroskiej przygody tak łatwo o nieszczęśliwy wypadek.","","",[]],"50502898":["Maria i Ryszard wiodą spokojne życie emerytów w zacisznej dzielnicy domków jednorodzinnych. Przyjaźnią się ze swoim sąsiadem, zbliżającym się do sześćdziesiątki owdowiałym byłym pilotem Jerzym. Mężczyzna ma piękny dom i wysoką emeryturę, lecz od śmierci żony z nikim się nie związał. Gdy Maria i Ryszard zauważają, że przyjaciel spotyka się z młodą kobietą, bardzo chcą ją poznać. Wybranką Jerzego okazuje się atrakcyjna trzydziestoletnia Ukrainka Oksana. Maria coraz bardziej podejrzliwie odnosi się do kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2f17193aea69f5f4c4e19f8575ba8d0d",["N"]],"50502899":["Grażyna i Bogusław są zgodnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. W ich związek wkradła się jednak rutyna. Tymczasem w ich sąsiedztwie zamieszkuje młoda i atrakcyjna kobieta. Uwadze Grażyny nie uchodzi, że nową lokatorkę codziennie odwiedzają inni mężczyźni. Po rozmowie z przyjaciółką Zofią dochodzą do wniosku, że sąsiadka jest prostytutką. Nieoczekiwanie w małżeństwie Grażyny coś się zmienia. Bogusław na nowo staje się wobec żony uwodzicielski, co cieszy znużoną rutyną kobietę. Gdy mówi o tym Zofii, przyjaciółka wysuwa niepokojące przypuszczenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4e142bd4357d9710655338ff8f46094",["N"]],"50502900":["W wodach całego świata kryją się organizmy, które mają niezwykłe umiejętności lub charakteryzują się niecodziennymi zachowaniami. Twórcy dokumentu przybliżają najciekawsze gatunki zamieszkujące morza i oceany w różnych częściach planety. Prezentują m.in. flądry, obojnacze płazińce, ryby chodzące po lądzie, a także ośmiornicę, która potrafi naśladować niemal wszystko ze swojego otoczenia.","","",[]],"50502901":["Diablo i Serb zajmują się zleceniem od zrozpaczonej kobiety, która uważa, że jej mężowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Mężczyzna jest poszukiwaczem skarbów, nie wrócił jednak do domu na noc, nie odbiera też telefonów. Kobieta podejrzewa, że mąż odnalazł skarb i ktoś zrobił mu krzywdę. Diablo i Serb odnajdują mężczyznę. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno i nic nie jest takim, jakie się wydaje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c031860116a2d8ff0d7e754174fe740",["N"]],"50502902":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50502903":["Zuza odwiedza swoją sąsiadkę. Drzwi otwiera jej syn staruszki, który daje policjantce do zrozumienia, by zostawiła jego matkę w spokoju. Kowal odnosi wrażenie, że nie wszystko jest w porządku. Białach zaprzyjaźnia się z pielęgniarką Polą. Niebawem ma szansę przyjść jej z pomocą. Tymczasem na zjeździe integracyjnym jednej z firm dochodzi do próby gwałtu. Na miejsce zdarzenia wysłany zostaje patrol ósmy. Niedoszły gwałciciel trafia nieprzytomny do szpitala. Ofiara, broniąc się, rozbiła mężczyźnie głowę szklaną karafką. Napastnik po przebudzeniu nie pamięta niczego z minionej nocy. Brakuje też świadków. Dopiero amatorskie nagrania z prywatnych komórek naprowadzają policjantów na pewien trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe4fd33a6e0f6bd0a3cf29414c4d4af0",["N"]],"50502904":["Aurora widzi Pilar w sypialni Rodriga. Zdesperowana dziewczyna wkradła się do niego w momencie, gdy chłopak brał prysznic. Rodrigo odrzuca byłą partnerkę i mówi, że nigdy jej nie kochał, ponieważ ciągle myślał o Aurorze. Młodzi wyznają sobie uczucie i wyjaśniają wszelkie nieporozumienia. Dochodzi do pocałunku. Zrozpaczona Pilar prosi Mónicę, aby przekazała jej byłemu chłopakowi, że zawsze będzie on miłością jej życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863611.jpg","",[]],"50502905":["Ciocia Jadzia
Do Krawczyków przyjeżdża w odwiedziny krewna Aliny, ciocia Jadzia. Wprowadza to sporo komplikacji w życiu gospodarzy. W końcu Karol postanawia pozbyć się gościa. Najlepszym sposobem wydaje mu się wyswatanie samotnej krewnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876833.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fdcd9fbbde14a41ed28e0382dec9fa71",[]],"50502906":["Do Septagonu zgłasza się pani Izabela. Prosi o pomoc w odnalezieniu syna, Adriana, który parę tygodni wcześniej wyprowadził się z jej domu wraz ze swoją dziewczyną, Matyldą. Przyznaje, że chłopak kontaktował się z nią w międzyczasie. Detektywi przyjmują sprawę, choć odnoszą wrażenie, że uczestniczą w zwykłym rodzinnym konflikcie. Max próbuje namierzyć telefon chłopaka. Jego plan nie dochodzi jednak do skutku, z powodu ataku hakerskiego, którego dopuszcza się jego dawny znajomy. Tymczasem Adrian i Matylda spotykają się z gangsterem, Gadem, i jego ludźmi. Odbierają od niego karty pre-paid i tajemniczą paczkę, którą mają przechować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835472.jpg","",["N"]],"50502907":["Dyżurny przekazuje policjantom pierwsze zgłoszenie. W klubie go-go doszło do pobicia. Na miejscu patrol zastaje mężczyzn, którzy nadal się szarpią. Jeden z nich oskarża klub o kradzież sporej sumy pieniędzy. Drugi, kierownik klubu, zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Świadkiem zdarzenia jest jedna z pracownic. Dzięki zapisom z monitoringu patrol natrafia na ważny trop w sprawie. Komenda przyjmuje kolejne wezwanie. Tym razem dwóch starszych panów za bardzo zaszalało w trakcie ogrodowego grillowania. Żony wezwały policję i pogotowie do nietypowo zachowujących się mężów. Służby policyjne mają podejrzenia, że winowajcy są pod wpływem pewnej nielegalnej substancji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebca1702b305e8aeae684f983b76429a",["N"]],"50502908":["Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja GWIAZD JUTRA, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["AD"]],"50502909":["Nowo przyjęta do pracy Ania zostaje partnerką Dagi Górskiej. W parku znaleziono ciało kobiety, którą policjantki szybko identyfikują jako Beatę Lato, znaną pogodynkę. Ich zaskoczenie jest więc ogromne, gdy spotykają gwiazdę w jej macierzystej stacji telewizyjnej, gdzie przygotowuje się do wyjścia na wizję. Kryminalni dowiadują się, że Beata ma siostrę bliźniaczkę, Martę, która miała zatargi z prawem. Kobieta odsiaduje wyrok w więzieniu, ale dostała przepustkę na widzenie z dzieckiem. Kryminalni muszą zbadać, czy prezenterka ma coś wspólnego ze śmiercią siostry. Daga Górska odkrywa, że wszyscy na komendzie plotkują o jej ciąży. Policjantka chce wyjaśnić sprawę z posterunkowym Wojtalą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/35d3713c27f05787d69ac9ad758b46a3",["N"]],"50502910":["Kuba Walczak doznaje kontuzji podczas joggingu i Paulina rozpoczyna współpracę z Jankiem Kaszubą. Nie jest ona łatwa, ponieważ chłopak bardzo ją irytuje. Wspólnie zajmują się sprawą prawniczki Alicji, która zginęła we własnym mieszkaniu, przygnieciona ciężkim regałem. Znalazły ją dzieci, które wróciły do domu po weekendzie spędzonym z ojcem. To właśnie Rafał, były mąż prawniczki, staje się głównym podejrzanym. Mieszkanie wygląda na mocno zagracone, nie wydaje się jednak, by cokolwiek z niego zginęło. Kryminalni zakładają, że między rozwiedzioną parą mogło dojść do awantury, która skończyła się tragicznie. Wach i Kaszuba odkrywają jednak, że Alicja miała wielu wrogów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b380044d85a040106614a70ffa884630",["N"]],"50502911":["Reż.: Louis Morneau.
Dziesięć lat temu Jim Halsey (C. Thomas Howell) cudem uniknął śmierci z rąk mordercy polującego na kierowców. Po tamtych dramatycznych przeżyciach wstępuje do policji. Słynie jednak z porywczości i zbytniej surowości wobec bandytów. Po kolejnej akcji, w której zabija przestępcę, Jim traci pracę. Postanawia wrócić do swojej dziewczyny, Maggie (Kari Wuhrer). To ona namawia Jima, aby zwrócił się o pomoc do szeryfa Esteridge'a (Stephen Hair), który dziesięć lat temu uratował mu życie. Jim i Maggie wyruszają w podróż, aby go odwiedzić. W trakcie podróży przez pustkowie Jim zabiera autostopowicza, Jacka (Jake Busey). Wkrótce zaczynają ginąć ludzie. Policja robi obławę na Jima, przekonana, że to on jest mordercą. Niebawem mężczyzna ginie. Maggie zostaje sam na sam z bezwzględnym Jackiem. Wkrótce to ona, według policji, staje się główną podejrzaną. Prawdziwy morderca pozostaje bezkarny. Maggie musi samotnie walczyć ze swoim prześladowcą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876837.jpg","",[]],"50502912":["Podobieństwa zwierząt do naszego zachowania bywają zadziwiające. Wystarczy wspomnieć o m.in. mądrych strusich ojcach, wiernych mężach gołębi, niebezpiecznych gangsterach wśród delfinów i pszczołach, które mają kłopoty, ponieważ upiły się w pracy.","","",[]],"50502913":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50502914":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50502915":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502916":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502917":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502918":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50502919":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502920":["Miejscowi nagle tracą mowę. W wyniku braku komunikacji wybucha chaos. Okazuje się, że do miasta przybyli tajemniczy ludzie, którzy wykradają ludzkie głosy.","","",[]],"50502921":["Reż.: Craig R. Baxley.
Drużyna A zatrzymuje się w małym miasteczku. Pracownicy ranczera Kincaida biorą ich za płatnych najemników, którzy mieli się pozbyć weterana wojny wietnamskiej. Bill Sherman osiedlił się tuż przy granicy posiadłości Kincaida i dokopał się do złoża ropy. Drużyna, wbrew intencjom Kincaida, postanawia obronić Billa przed prawdziwymi bandziorami. Okazuje się jednak, że zginął on kilka tygodni wcześniej, a na farmie pozostał tylko jego 15-letni syn Bobby. Drużyna A postanawia mu pomóc.","","",[]],"50502922":["W programie zobaczymy w akcji wyjątkowo nachalnych przedstawicieli call center oraz abonentów próbujących stawić im opór. Ponadto Maurycy Polaski zaśpiewa wraz z publicznością utwór zainspirowany pobytem nad Bałtykiem. Pan Li z niewielkiej torebki wyczaruje około metrowy rekwizyt. W finale Kabaret pod Wyrwigroszem w swoich słynnych wydaniach \"Kresowiaków\" m.in. napisze od nowa piosenkę \"Miłość w Zakopanem\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["AD"]],"50502923":["Rower był pierwszym pojazdem mechanicznym, który został zaopatrzony w gumowe opony. Autorzy programu obserwują produkcję nowoczesnego ogumienia. W dalszej części programu śledzą drogę, jaką przechodzi drewno, aby z rozłożystego drzewa stać się podłogową klepką. Zastanawiają się również, skąd pochodzi asfalt oraz testują urządzenia ułatwiające parkowanie samochodów.","","",[]],"50502925":["Wspólny wróg
Karol z Tadziem znów strasznie się pokłócili. Przyzwyczajone do ich starć Alina i Danka oceniają tę kłótnię na jakieś pięć, sześć \"cichych dni\". Tym razem jednak sytuacja jest tak napięta, że nie mogą tego wytrzymać. Dochodzą do wniosku, że trzeba ich jakoś pogodzić. Postanawiają znaleźć wroga, który zjednoczy Karola i Tadzia - zamierzają znaleźć mężczyznę, który będzie je adorował.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dfa255cd82646725259351a3c61bf0",[]],"50502926":["Alergia
Karol jest bardzo niezadowolony, gdyż w jego zajezdni odbywa się szkolenie BHP. Tadzia odwiedza doktor Zawisza, by namówić go na poddanie się nowatorskiej metodzie leczenia alergii. Podczas takiej kuracji pacjent przez dwa tygodnie nie może wychodzić z domu. Norek odmawia, ale Krawczyk natychmiast zaczyna uskarżać się na groźne uczulenie. Ma nadzieję, że gdy podda się terapii, nie będzie mógł opuszczać mieszkania i otrzyma zwolnienie z kursu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8909aba012e0d294d24d5d0f6fe5fd8b",[]],"50502927":["Jaś przyjeżdża do szpitala. Swoim samochodem tarasuje wyjazd dla karetki. W klinice również nie zamierza liczyć się z potrzebami innych. Robi co może, aby ominąć kolejkę czekających chorych. Później jedzie na wycieczkę. Postanawia zrobić sobie zdjęcie z pełniącym służbę żołnierzem w stroju galowym. Wcześniej przyozdabia jego mundur kwiatami. Kiedy po pełnym wrażeń dniu układa się do snu, okazuje się, że wcale nie będzie mu łatwo zasnąć.","","",["AD"]],"50502928":["Reż.: John Florea.
Uzbrojeni rabusie przypadkowo biorą MacGyvera za zakładnika. Jeniec wykorzystuje swoje niezwykłe zdolności, aby rozbić ich gang i uwolnić pozostałych uwięzionych.","","",[]],"50502929":["Reż.: Christopher Hibler.
Psycholog dopuszcza się przestępstw przy pomocy umiejętności hipnotyzowania ludzi. Lekarz zostaje, między innymi, oskarżony o zabicie małżonki. Dochodzenie w sprawie morderstwa prowadzi doktor Sloan.","","",[]],"50502930":["Reż.: Bernard L. Kowalski.
Młody pilot Cody pod wpływem alkoholu siada za sterami samolotu. Latając nad Honolulu, ma ciągnąć za sobą baner reklamowy. Ponieważ jednak wcześniej Cody nie wykonał opłaconej przez zleceniodawcę liczby przelotów, właściciel firmy lotniczej wpadł w poważne tarapaty. Okazało się, że reklamodawca zerwał kontrakt. Cody utrzymuje, że widział z góry, jak ktoś strzelił do jego szefa, a później oddał strzały w kierunku samolotu. Prokurator McCabe i Jake Styles rozpoczynają śledztwo w tej sprawie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872095.jpg","",[]],"50502931":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
W zalanej żwirowni wybuchają toksyczne odpady. Ściana ognia rozdziela Petera Bergera i jego rodzinę. On jednak nie poddaje się i podejmuje dramatyczną próbę ratowania swoich bliskich.","","",[]],"50502932":["Ale kino!
Alina w konkursie wiedzy o Woli wygrała pobyt na farmie piękności. Podczas jej nieobecności Karol przegrał pieniądze przeznaczone na jedzenie i próbuje znaleźć sposób na przeżycie do powrotu żony. Wpada na pomysł, by wynająć swoje mieszkanie jako studio filmowe. Zgłasza je jako wspaniały apartament i namawia Tadka, by razem odgrywali role hrabiego i lokaja. Próbuje również przekonać do współpracy Dankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a07992bc4f0879da697035dea1fcf3e",[]],"50502933":["Ciotka z Ameryki
Wychodzi jaw, co stało się z pieniędzmi przeznaczonymi na zakup żyrandola. Karol wydał je w salonie bilardowym. Na dodatek okazuje się, że wkrótce do Polski przyjedzie ciotka z Ameryki, która przez lata przysyłała Karolowi dolary na edukację. Kobieta oczekuje zwrotu pieniędzy. Karol musi ją przekonać, że jest profesorem wyższej uczelni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b77feb4925dcf58a27a86dc3db2b33ce",[]],"50502934":["Autorzy zapoznają się z procesem produkcji wstążek do prezentów. Składają również wizytę w największej w Europie wytwórni baterii łazienkowych. Przyglądają się ekipie śmiałków, która postanawia pobić światowy rekord wielkości i zbudować ogromny samolot z papieru. Na koniec obserwują przebudowę transatlantyku.","","",[]],"50502935":["Reż.: Joe Ann Fogle.
Ekipa CSI prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziewczyny w jednym z hoteli, gdy w sąsiedztwie rozlegają się strzały. Stella, Mac, Danny i detektyw Flack znajdują w kuchni prywatnego mieszkania dwie ofiary oraz przestraszoną właścicielkę domu (Dedee Pfeiffer). Kobieta twierdzi, że instynktownie sięgnęła po broń na widok intruza, który zaatakował jej męża. Śledczy rekonstruują przebieg ostatnich godzin z życia ofiar, co przynosi zaskakujące rezultaty.","","",["N"]],"50502936":["Reż.: Oz Scott.
Ekipa CSI bada sprawę śmierci młodej kobiety. Ślady sugerują, że zginęła od ataku biologicznego. Autopsja wykazuje jednak, że przyczyna może być inna. Śledczy ustalają, że ostatnią noc przed śmiercią dziewczyna spędziła w \"Niebieskim Pociągu\" - nietypowym wagonie metra, który w nocy zamienia się w ekscentryczny klub. Mac Taylor odkrywa, że ktoś z jego drużyny złamał zasady etyki i zataił, że znał osobiście ofiarę. Natomiast Stella bada sprawę śmierci bogatego playboya i filantropa, który został zamordowany w swoim basenie. Na miejscu zbrodni zabezpieczono soczewkę kontaktową. Śledczy potwierdzają, że należała do gospodyni ofiary...","","",["N"]],"50502937":["Na komendzie wybucha kłótnia pomiędzy Kowalskim a Kubisem. Pierwszy z mężczyzn grozi odejściem z pracy. Czuje się przytłoczony obowiązkami. Kubis rozważa zatrudnienie nowej osoby. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie dotyczące ucieczki z więzienia. Uciekinierem jest groźny przestępca, szef gangu. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Okazuje się, że mężczyzna był szantażowany. W trakcie śledztwa pojawiają się kolejne ofiary. Pod miastem zostaje znalezione pięć ciał ludzi zamordowanych podczas gangsterskiej egzekucji. Wach postanawia na własną rękę sprawdzić, kim jest sąsiad, który zbliżył się do jej córki. Agata natomiast nadal nie odzywa się do matki. Nie chce pogodzić się z decyzją dotyczącą oddania pupila.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bfe952751d6f44af2c681e5b32d5a1b",[]],"50502938":["Reż.: Conor Allyn.
Podczas przyjęcia na Jawie dochodzi do samobójczego zamachu bombowego. Istnieją podejrzenia, że jedną z jego ofiar jest córka sułtana (Atiqah Hasiholan). Jednym ze świadków zajścia jest Amerykanin Jake Travers (Kellan Lutz). Mężczyzna zostaje zatrzymany do wyjaśnienia sprawy przez detektywa Hashima (Ario Bayu). Wspólnie z policjantem Jake odkrywa tajemnicę, która kryje się za atakiem. Dowiadują się także, że córka sułtana została wzięta za zakładniczkę przez międzynarodowego złodzieja diamentów Malika (Mickey Rourke).","","",[]],"50502939":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835335.jpg","",["N"]],"50502940":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502941":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502942":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502943":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50502793":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"50502794":["Ania pochodzi z rozbitej rodziny. Jest nieśmiała i z trudem nawiązuje relacje. Przez internet poznaje vlogerkę Julię, która okalecza się i często opowiada o śmierci. Dziewczyna wciąga Anię w swój świat. Starsza siostra Ani, Kasia, zapisuje ją do psychologa, ale zostaje to odebrane jako zdrada. Tymczasem Julia namawia przyjaciółkę, by wspólnie popełniły samobójstwo. Dziewczyny planują wszystko w najdrobniejszych szczegółach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8a9de8d500ffed06414f6077f764e7d3",["N"]],"50502795":["Pies ogrodnika
Marian Paździoch nie ustępuje w walce z Arnoldem Boczkiem, który mimo próśb i gróźb nadal bezprawnie korzysta ze wspólnej toalety na piętrze. Postanawia raz na zawsze uniemożliwić sąsiadowi wstęp do tego miejsca. W tym celu zamierza użyć najnowocześniejszych zabezpieczeń. W działania Paździocha angażuje się również cała rodzina Kiepskich. Przeciwnik okazuje się jednak niezwykle przebiegły...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ace8fac22689d23a44e4ac491094d57",["N"]],"50502796":["W Wadlewie trwają przesłuchania, policja usiłuje wpaść na trop złodzieja. Śledztwo jest utrudnione, ponieważ wśród mieszkańców panuje zmowa milczenia. Tymczasem Emilka szuka sposobu, aby pomóc potrzebującej rodzinie. Za namową Kaśki, Beata umawia się na randkę w ciemno z nieznajomym z portalu randkowego. Okazuje się, że poznany chłopak nie spotkał się z nią bezinteresownie. Daria topi swoje smutki w alkoholu. Pijana dociera do firmy, spotyka się z Sabiną i doprowadza do awantury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bae9e63696ac5b8ed6044e49fbfe075",["N"]],"50502797":["Sylwek Kulas chce ratować honor swojej rodziny, postanawia sam zgłosić się na policję i przyznać do winy. Jego zrozpaczona żona prosi Emilkę, aby go powstrzymała. Specjalnie dla Julki, Marysia i Michał organizują kolejną imprezę weselną w domu. W jej przygotowanie mocno angażuje się Krystian z Melką. Ich bliskie relacje wzbudzają zazdrość w Pawle. Błażej spotyka się z Darią, która chce, aby jej wybaczył i w głębi duszy liczy na to, że znowu będą razem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6740d5b6fc3b901a2582b62e8e9568f",["N"]],"50502798":["Życie innych
Zostaje pobity prywatny detektyw, przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Policjanci podejrzewają męża ostatniej klientki ofiary, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie swoich zdrad. Wbrew funkcjonariuszom Lasecki prowadzi równoległe śledztwo. Tymczasem Olgierd zapomina o urodzinach Majki. Kobieta stwierdza, że dla partnera zawsze ważniejsza jest praca.","","",["N"]],"50502799":["Barber
Natalia i Kuba zostają oddelegowani do przeprowadzenia śledztwa w sprawie zamordowanego pracownika barber shopu. Wkrótce wychodzi na jaw, że denat był skłócony z byłym wspólnikiem. Policjanci poznają obciążające zamordowanego fakty. Informatyk, który ma przejąć obowiązki Leny podczas jej urlopu macierzyńskiego, nie budzi sympatii funkcjonariuszy.","","",["N"]],"50502800":["Do szpitala trafia starsza pani. Pobita i okradziona nie ma dokumentów i nic nie pamięta. Małgosi udaje się ustalić jej tożsamość i dotrzeć do córki. Okazuje się, że kobieta zamierza oddać matkę do domu opieki. Wyraźnie widać, że są ze sobą skłócone. Tymczasem Ewa, druga z pielęgniarek, poszukuje partnera. Na portalu randkowym poznaje przystojnego i dobrze sytuowanego Piotra. Mężczyzna twierdzi, że interesują go wyłącznie poważne relacje. Umawia się z Ewą na spotkanie. Ta prosi Małgosię, żeby zastąpiła ją na nocnym dyżurze. Ich przełożona nie wyraża zgody na zamianę. Ku zaskoczeniu pracowników szpitala Piotr odwiedza Ewę na dyżurze i przynosi jej bukiet kwiatów. Chwilę później niszczy romantyczną atmosferę, proponując kobiecie kilkudniowy wyjazd i zapłatę za jej towarzystwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/32a5e93c7974c1570721b5b9d3f1c224",[]],"50502801":["Do szpitala zgłasza się 24-letnia modelka, Wiktoria. Towarzyszy jej Paweł - menadżer i narzeczony. Okazuje się, że kobieta musi zostać poddana zabiegowi usunięcia wyrostka robaczkowego. Mężczyzna sprzeciwia się operacji. Nie życzy sobie, aby ciało jego partnerki szpeciła blizna pooperacyjna. Tymczasem jedna z pielęgniarek, Lucyna, w sekrecie przed wszystkimi bierze koleją porcję środków przeciwbólowych. Kobieta cierpi na bóle kręgosłupa, których powodem jest przepracowanie. Ostatnio faktycznie więcej czasu spędza na oddziale niż w domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/095a0834de471915d3b81e19567ce2fe",[]],"50502802":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"50502803":["Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe, na które zaprasza wszystkie przyjaciółki. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką. Na przeszkodzie staje nagła wizyta rodziny dr Matuśkiewicz. Inga poznaje szefową w nowym dziale. Mimo mnóstwa pracy cieszy się, że już nie widuje Żółkowskiego. Ciągle jednak wpada na byłego przełożonego, który w końcu wyznaje, że się w niej zakochał. Dorota nadal ukrywa przed wszystkimi swoją trudną sytuację finansową. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora z powrotem do domu. Mężczyzna tymczasem nie pojawia się na rozprawie adopcyjnej. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej i Robert i obaj oznajmiają, że kochają Gruszewską. Julka w pracy wdaje się w sprzeczkę z Kają i w efekcie zostaje wyrzucona. Kuba wciąż odracza rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana ciągłym przekładaniem sprawy. Tymczasem Adam kupuje dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Oświadcza Wice, że chce rozwodu. Na przyjęciu zaręczynowym Marii Anka się upija. Dręczy ją nieobecność Pawła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8847239274899c19ba0265c0a9fa69ca",["N"]],"50502804":["Emeryt Jan niedawno pochował swoją żonę. Prowadzi video rozmowę z córką Jagodą przez Skype i opowiada jej, że postawi mamie pomnik na cmentarzu, bo właśnie wypłacił z bankomatu pieniądze na ten cel. Wtedy do mieszkania Jana wpada dwóch mężczyzn, którzy żądają od niego pieniędzy. Bandyci widzieli, jak wypłacał sporą sumę. Jagoda obserwuje wszystko okiem kamery komputerowej. Dzwoni pod 112, by wezwać pomoc. Dwóch nastolatków, Marcin i Wojtek, idą na działkę po narzędzia i wiertarkę. Po drodze Marcin zagląda do jednej z altanek i znajduje tam nieprzytomną kobietę. Chłopcy dzwonią po pogotowie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/69acee404f14c408b0cf490d2310ac69",["N"]],"50502805":["Sylwek Kulas wciąż przebywa w więzieniu, a mieszkańcy Wadlewa domagają się zwrotu utraconych dóbr. Pamela prosi Emilkę o pomoc w uwolnieniu jej męża. Chaos robi się coraz większy, więc bezradna Emilka wyjeżdża do Wrocławia. Ewa ma żal do syna, ponieważ on unika z nią kontaktu. Jej frustrację potęguje informacja o potajemnym ślubie Michała. Gdy w Barbarianie Melka próbuje pocieszyć przygnębionego Krystiana, niespodziewanie zjawia się tam Paweł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0e36861fe38d99b2d5fa43d87627c35",["N"]],"50502806":["Aby pomóc rodzinie Kulasów, Emilka organizuje we wsi zbiórkę pieniędzy. Dzieci przebywającego w więzieniu Sylwka, widząc niechęć ze strony mieszkańców, postanawiają same zdobyć pieniądze potrzebne, aby uwolnić ich ojca. Maurycy wyjawia Annie, że ją oszukał i w ramach rekompensaty przekazuje jej sporą sumę pieniędzy. Krystian wciąż próbuje wzbudzić w Pawle zazdrość. Dlatego bardzo się ucieszył, gdy dotarła do niego wiadomość, że Marysia postanowiła zamieszkać razem z Melką i Julką u Michała.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c655be0f5868c091cd3f446565c1e775",["N"]],"50502807":["Personel hotelu zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości. Wszystko przez przyjazd Wiktora \"Nerona\" Rowickiego (Piotr Szwedes), znanego krytyka hotelarskiego. Podczas wizyty w restauracji przysiada się do niego Alicja (Anna Kerth), córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Kobieta chce zemścić się na krytyku. Marta jest rozczarowana, że Kuba nie poprosił jej jeszcze o rękę. Także związek Natalii przeżywa kryzys. Zajęta próbami przed trasą koncertową Lipska nie ma bowiem czasu dla Artura. Tomasz wypytuje Roberta o Sarę. Wyznaje mu, że kiedyś został bardzo skrzywdzony przez kobietę i odtąd unika stałych związków. Iwona informuje Andrzeja, że zostaje w Niemczech na dłużej, by nadal wspierać Igora. Wysocki jest rozczarowany decyzją żony. Ma dość związku na odległość. Tymczasem Natalia proponuje mu przejęcie obowiązków Iwony na czas jej nieobecności.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77779d80f37d1bcee715543702da208d",["N"]],"50502808":["W hotelu przez przypadek spotykają się Ada Kowalska (Julia Wyszyńska) i Grzegorz Brudziński (Jerzy Połoński). Kiedyś byli parą, ale rozstali się przez matkę mężczyzny. Teraz próbuje on wyjaśnić ekspartnerce całą sytuację. Tymczasem ich obecni małżonkowie, Wojtek (Marcin Kwaśny) i Aleksandra (Magdalena Bendek), wdają się w sympatyczna rozmowę w hotelowej restauracji. Okazuje się, że mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Sara i Tomasz zamykają się w szatni dla personelu. Recepcjonistka chce poznać powód niechęci konsjerża wobec niej. Tymczasem Marta i Kuba kłócą się na temat wesela. Dziewczyna i jej matka marzą o hucznej imprezie, chłopak z kolei jest temu przeciwny. Natalia ma wyjechać z zespołem kajtka na koncerty do Szczecina. Boi się jednak zostawić hotel bez nadzoru. Andrzej proponuje swoją pomoc. Artur zarzuca Lipskiej, że nie ma dla niego czasu. Nie chcąc rywalizować z jej nową pasją, postanawia się wyprowadzić. Beata przypadkiem zabiera z kuchni sałatkę, którą przygotował dla siebie Łukasz. Podaje ją gościom. Ci są zachwyceni smakiem potrawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d69e50bbe2e656b7d283cd590003",["N"]],"50502809":["Półtora roku od zakończenia wydarzeń poprzedniego sezonu. Patrycja planuje ponownie otworzyć własny salon fryzjerski. Niestety piętrzą się przed nią problemy. Inga, po tym jak została zwolniona z banku razem z Żółkowskim, pozostaje bezrobotna. Z powodu stresu ma problemy z wagą, więc próbuje coraz to nowych diet. Anka, przewijając Oliwiera, synka Julki, znajduje wśród dziecięcych kosmetyków dwie małpki po wódce. Okazuje się, że zostawił je Paweł. Stracił pracę, ich sytuacja finansowa jest coraz gorsza, a Strzelecki oznajmia, ze nie zamierza brać byle jakiej posady. W poczekalni u terapeuty Patrycja zauważa Wiktora, jednak pod wpływem wspomnień chowa się przed nim. Zuza doczekała się kolejnego dziecka z Jaśkiem. Wróciła do banku, jest szczęśliwą żoną i matką. Przyjaciółki wpadają na pomysł wyjazdu nad morze. Biorą samochód Andrzeja. Spędzają czas na plaży, ale gdy zamierzają wracać do Warszawy, okazuje się, że jest to niemożliwe...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837559.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/23d8e3b84ae367aa839f5c44e98b0585",["N"]],"50502810":["Reż.: Kinga Lewińska.
Żyjący z dnia na dzień Filip traci kolejną pracę. Wiadomość o tym, że wkrótce zostanie ojcem, oznacza koniec jego beztroski. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, planuje ślub z Basią - swoją pierwszą miłością. Przytłaczają go wątpliwości, czy właśnie takiego życia pragnie. Gdy spotyka seksowną Monikę, musi zdecydować, co jest dla niego najważniejsze. Producent muzyczny Kordian od stabilizacji woli życie playboya. Spełnia się zawodowo i pozornie ma wszystko - powodzenie u kobiet, sportowy samochód, luksusowy apartament. Pod jego skrzydła trafia dawny gwiazdor Ricky. Ich współpraca sprawia, że lekkoduch zaczyna pragnąć zmiany, tym bardziej że ma w pamięci dawną miłość, poznaną na Podhalu Dominikę. Weteran wojny w Afganistanie, Stefan, obecnie pracuje jako kierowca autobusu. Nie radzi sobie z emocjami. Odchodzi od niego żona Julia. Poszukuje ona mężczyzny, który byłby wzorem dla jej syna. Niebawem poznaje kontrolera sanepidu Jarosława, którego zalety ukryte są pod maską nieporadności i onieśmielenia.","","",[]],"50502811":["Reż.: Barry Levinson.
Nick (Jack Black) i Tim (Ben Stiller) są najlepszymi przyjaciółmi, mieszkają obok siebie i pracują razem w fabryce papieru ściernego. Obaj marzą o wielkiej fortunie. Nick większość czasu spędza na wymyślaniu sposobów zarobienia szybko dużych pieniędzy. Do tej pory jednak jego zwariowane pomysły wzbogacenia się kończyły się fiaskiem. Tim natomiast swoją zawodową karierę widzi w mozolnym wspinaniu się w biurowej hierarchii. Stosunki między dwoma przyjaciółmi zmieniają się, gdy ostatni, oryginalny wynalazek Nicka znajduje niespodziewanie uznanie. Zaskoczony Tim szybko zaczyna żałować, że wykpił pomysł kumpla i teraz nie może dzielić z nim sukcesu. Rodzi się w nim chora zazdrość, która prowadzi do wielu komplikacji... Czarna komedia z udziałem dwóch popularnych komików.","","",[]],"50502812":["26-letni Dominik od dwóch lat jest mężem Tatiany. Niedawno jego żona nawiązała kontakt ze swoim byłym mężem - Sergiuszem. Młody mężczyzna boi się, że Sergiusz może uwieść i ponownie skrzywdzić jego ukochaną. Zatrudnia detektywów, aby poznali zamiary rywala. Ma nadzieję, że dzięki pomocy Damiana i jego kolegów, zdoła ochronić swoje małżeństwo przed rozpadem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835502.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/16460410761c6a373aa9b06a5a5f94f2",["N"]],"50502813":["Spektakle i akademie
Ula dostaje kolejne odpowiedzialne zadanie służbowe. Ma przygotować wzorcowe scenariusze przebiegu obchodów patriotycznych rocznic, które mają być wykorzystywane przez młodzież i wojsko. Początkowo układa plany według zwykłego schematu akademii szkolnych. Kiedy jednak dowiaduje się, że taki przebieg uroczystości jedynie zniechęca młodzież, postanawia znaleźć inne rozwiązanie. Razem z siostrzeńcami szuka nowych, oryginalnych pomysłów. Jednak ich śmiałe projekty nie znajdują zrozumienia u jej przełożonych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8139",[]],"50502814":["Barber
Natalia i Kuba zostają oddelegowani do przeprowadzenia śledztwa w sprawie zamordowanego pracownika barber shopu. Wkrótce wychodzi na jaw, że denat był skłócony z byłym wspólnikiem. Policjanci poznają obciążające zamordowanego fakty. Informatyk, który ma przejąć obowiązki Leny podczas jej urlopu macierzyńskiego, nie budzi sympatii funkcjonariuszy.","","",["N"]],"50502815":["Emeryt Jan niedawno pochował swoją żonę. Prowadzi video rozmowę z córką Jagodą przez Skype i opowiada jej, że postawi mamie pomnik na cmentarzu, bo właśnie wypłacił z bankomatu pieniądze na ten cel. Wtedy do mieszkania Jana wpada dwóch mężczyzn, którzy żądają od niego pieniędzy. Bandyci widzieli, jak wypłacał sporą sumę. Jagoda obserwuje wszystko okiem kamery komputerowej. Dzwoni pod 112, by wezwać pomoc. Dwóch nastolatków, Marcin i Wojtek, idą na działkę po narzędzia i wiertarkę. Po drodze Marcin zagląda do jednej z altanek i znajduje tam nieprzytomną kobietę. Chłopcy dzwonią po pogotowie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/69acee404f14c408b0cf490d2310ac69",["N"]],"50502816":["Bartek umówił pierwsze spotkanie z psychologiem w domu Śmiałków. Gdy Emilka dowiaduje się, że to koleżanka Bartka z pracy, Kornelia (Katarzyna Galica), ma prowadzić terapię ich małżeństwa, wpada w złość. W czasie wizyty rodziców w więzieniu Sabina prosi o worek treningowy do wyładowywania negatywnych emocji. Grzegorz wpada na pomysł, aby załatwić Sabinie intymne spotkanie w więzieniu z Natanem. Spekulacje na temat miejsca pobytu Pauliny w Wadlewie nie ustają. Tymczasem na plebanię niespodziewanie wpada Śmiałek i proponuje partyjkę szachów. Paulina w tym czasie ukrywa się w szafie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1608209b1b621a1cf337f91505e707aa",["N"]],"50502624":["Finał
Wielki finał VI edycji programu. Do walki o wygraną staje sześcioro wykonawców. Czworo zwycięzców odcinków półfinałowych oraz dwóch, którzy otrzymali dzikie karty w głosowaniu na Facebooku i w radiu RMF FM. Najlepszy z uczestników otrzyma 100 tysięcy złotych oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w Sylwestrową Moc Przebojów w Warszawie.","","",["N"]],"50502625":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50502626":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502627":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502628":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502629":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502630":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50502631":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50502632":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50502633":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502634":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502635":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502636":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502637":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50502638":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50502639":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50502640":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"50502641":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502642":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502643":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50502644":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50502645":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50502646":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50502376":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50502378":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50502380":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"50502381":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502382":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502383":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502384":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502385":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50502386":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50502387":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50502388":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50502389":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50502391":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502392":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50502393":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50502394":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50502396":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50502397":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50502398":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502399":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502400":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50502401":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502402":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502403":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502404":["Żenadera bochatera
Na lekcji uczniowie rozmawiają o ulubionych postaciach z lektur szkolnych. Pani Frał w ramach pracy domowej każe im napisać na ten temat wypracowanie. Anusiak, Maślana, Konieczko i Czesio mają ogromny problem. Chłopcy zastanawiają się, czy lektura to to samo co tektura, a na domiar złego żaden z nich nie czyta książek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c5cb66b6bb1549d08240cd062ca0f4b",["N"]],"50502405":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50502406":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502407":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50502408":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502409":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50502410":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502411":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"50502412":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502413":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50502414":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50502415":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502416":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50502417":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502418":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"50502419":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"50502420":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"50502422":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50502423":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"50502424":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"50502425":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"50502426":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50502427":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50502352":["Mister Dex","","",["N"]],"50502353":["D-Bomb","","",[]],"50502354":["Power Play","","",[]],"50502355":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50502356":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50502357":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502358":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502359":["After Party","","",[]],"50502360":["Disco polo to nurt, który ma wielu wiernych fanów. Liczba jego zaciekłych przeciwników jest jednak równie duża. Twórcy programu próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwi fenomen popularności tego rodzaju muzyki. Tematem przewodnim tego odcinka są przystojniacy w stylu disco polo. Widzowie odkryją też tajemnice grupy Fanatic oraz poznają historię powstawania klipu do piosenki \"Czy to prawda\" zespołu MIG.","","",[]],"50502361":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502362":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50502363":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50502364":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50502365":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502366":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50502367":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50502368":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50502369":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50502370":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502371":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50502373":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50502374":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50502375":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50502944":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50502945":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50502946":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50502947":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502948":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50502949":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502950":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50502951":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502952":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50502953":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50502954":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502955":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50502956":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502957":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"50502958":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502959":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50502960":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50502961":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50502817":["Po serii trzech porażek z rzędu piłkarzom Los Angeles Galaxy udało się wygrać w ostatniej kolejce z drużyną Dallas 2:0. Teraz Zlatan Ibrahimović i jego koledzy podejmą na własnym boisku Seattle Sounders. Oba kluby dzieli w tabeli Konferencji Zachodniej tylko jeden punkt. Gospodarze zrobią więc wszystko aby wygrać mecz i nie dać się wyprzedzić rywalom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502818":["Oba zespoły zaczęły kampanię 2019/20 od porażek. Stomil uległ beniaminkom pierwszej ligi, GKS-owi Bełchatów i Radomiakowi, a Sandecja - Bruk-Betowi Termalice i Miedzi Legnica. Sandecja była przed sezonem wymieniana w gronie drużyn, które będą walczyć o awans do Ekstraklasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502819":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502820":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50502821":["Pojedynek grupowych rywalek reprezentacji Polski. Faworytkami spotkania Belgii z Ukrainą są siatkarki z Beneluksu, które w tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów zajęły wysoką, siódmą lokatę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502822":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502823":["Pojedynek grupowych rywalek reprezentacji Polski. Włoszki awansowały do mistrzostw Europy dzięki zajęciu piątego miejsca w poprzedniej edycji ME. Portugalki walczyły w jednej z grup eliminacyjnych i awansowały wraz z drużyną Francji, w pokonanym polu zostawiając Gruzję i Danię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502824":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502825":["Biało-Czerwone rozpoczynają walkę w 31. mistrzostwach Starego Kontynentu. W Atlas Arenie w Łodzi zmierzą się ze Słowenkami. Rywalki Polek są notowane dopiero na 20. miejscu w rankingu CEV. Podopieczne Jacka Nawrockiego są zdecydowanymi faworytkami tego starcia, szczególnie jeśli podtrzymają dobrą formę, którą prezentują w tym sezonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876834.jpg","",[]],"50502826":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502827":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502828":["Popularny Arab o raz czwarty staje w tym roku między linami. Trzy poprzednie pojedynki Robert Parzęczewski wygrał bez większych problemów. Pokonał kolejno Andrzeja Sołdrę, Tima Cronina i Jacksona Juniora, pierwszego i ostatniego rywala z wymienionych znokautował już w pierwszej rundzie. Doświadczony Dariusz Sęk będzie dużo trudniejszą przeszkodą dla 25-letniego Parzęczewskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50502829":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502830":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502831":["Program dla fanów kolarstwa. Znajdą się w nim relacje z najciekawszych wyścigów i zapowiedzi nadchodzących imprez, rozmowy z zawodnikami i przedstawicielami zespołów oraz wiele ciekawostek ze świata zawodowego kolarstwa","","",[]],"50502834":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502835":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502836":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502837":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50502838":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50502839":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50502840":["Najciekawsze fragmenty gali z 21 lutego 2015 roku. Początkowo w walce wieczoru zawodów w Poznaniu Borys Mańkowski miał zmierzyć się z Michaiłem Carewem, ale Rosjaninowi udział w tym starciu uniemożliwiła choroba. Zastąpił go Norweg Mohsen Bahari, który dał się ulubieńcowi miejscowej publiczności mocno we znaki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502850":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50502851":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","","",[]],"50502855":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50502857":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502858":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502859":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502860":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"50502864":["Podczas zawodów w Torwarze kibice zobaczyli dziesięć walk. Stawką trzech z nich były pasy mistrzowskie. W K-1 w kategorii poniżej 85 kg zmierzyli się Radosław Paczuski i Darren Anstey, a w wadze ciężkiej - Arkadiusz Wrzosek i Patrick Schmid. W MMA zaś Andrzej Grzebyk stanął naprzeciw Kamila Gniadka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502841":["Gala inaugurująca turniej wagi ciężkiej, którego zwycięzca dostanie 100 tys. zł oraz podpisze kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night. W Kościerzynie odbędą się walki ćwierćfinałowe. Naprzeciw siebie staną m.in. Paweł Sowik i Michał Bołoz oraz Mateusz Cielepała i Roger Hryniuk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50502842":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502843":["Walka z 12 kwietnia 2019 roku. Stawką pojedynku Philipa De Friesa z Tomaszem Narkunem był mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502844":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50502845":["Walka, na którą czekają wszyscy fani pięściarstwa. Jej stawką są pasy federacji IBF, WBA, WBC i WBO w kategorii junior ciężkiej. Eksperci dają większe szanse na wygraną niezwyciężonemu dotąd Oleksandrowi Usykowi z Ukrainy. Jeśli pokona on w Manchesterze Tony'ego Bellewa, jego kolejnym rywalem będzie prawdopodobnie Anthony Joshua.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50502846":["Maciej Jewtuszko (12 zwycięstw, 4 porażki) z Berserkers Team będzie się pojedynkował z Vaso Bakocevicem (36 zwycięstw, 18 porażek). Zwany Irokezem Polak pokonał Czarnogórca podczas walki w 2014 roku przez nokaut w trzeciej rundzie. Dla obu zawodników to debiut w organizacji Fight Exclusive Night.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502847":["Walka o tytuł mistrza Polski w wadze półciężkiej z 23 października 2015 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50502848":["Po porażkach z Giennadijem Gołowkinem w wadze średniej i Errolem Spencem Jr w wadze półśredniej Kell Brook postanowił spróbować swoich sił w kategorii superpółśredniej. Jego przeciwnik jest posiadaczem pasa WBA Oceania, pochodzi z Australii i ma na koncie 27 stoczonych walk, w tym 25 wygranych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50502849":["Na zakończenie gali w Kraków Arenie w pojedynku do 84 kg Mamed Khalidov będzie walczył z Brettem Cooperem. Dla Polaka będzie to siedemnaste starcie w KSW. Dotychczas przegrał tylko dwa z nich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50502764":["Tarantula","","",[]],"50502765":["Pomocnik hydraulika/Piesza wycieczka","","",[]],"50502766":["Budowniczowie kopców
Historia pewnej cywilizacji, stworzonej na terenach Arizony i Nowego Meksyku przez wymarły już lud.","","",[]],"50502767":["Aztekowie przed podbojem
Młodzi widzowie poznają kulturę i społeczeństwo dawnych Azteków.","","",[]],"50502768":["Dobre i złe maniery","","",[]],"50502769":["Wizyta królowej","","",[]],"50502770":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50502771":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50502772":["Kręte ścieżki kariery
Jędrula bardzo martwi się o swoją zawodową przyszłość. W telewizji nastąpiły poważne zmiany personalne i dyrektorem został człowiek, z którym on kiedyś popadł w poważny konflikt. Wkrótce okazuje się, że jego obawy były słuszne. Nowy szef żąda od niego wyprodukowania serialu za dwukrotnie mniejsze pieniądze niż dotychczas. Kłopoty w pracy ma również posterunkowy. Udało mu się schwytać przestępcę, ale zamiast pochwały od szefa czy awansu czeka go rozprawa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7826",[]],"50502773":["Szlachectwo zobowiązuje
Alutka chce poznać swoje pochodzenie. Dzięki specjalistycznej firmie odtwarza drzewo genealogiczne swojej rodziny. Dowiaduje się, że ma szlacheckie korzenie. Zachwycona tym faktem stara się wprowadzić w swojej rezydencji elementy wystroju charakterystycznego dla dworków szlacheckich. Tymczasem Majka pisze artykuł na temat współczesnych randek. W celach badawczych umawia się kolejno z wieloma partnerami. Kuba nie jest tym zachwycony. Obawia się, że ucierpi na tym ich małżeństwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7825",[]],"50502774":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50502775":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50502776":["Zdobywcy Wielkiej Północy
Autorzy opowiadają o pierwszych migrantach, którzy zasiedlili kontynent amerykański.","","",[]],"50502777":["Ziemia obiecana
Maestro przedstawia historię i zwyczaje grup zamieszkujących równinę od Gór Skalistych po góry Sierra Nevada.","","",[]],"50502778":["Nie ma wody","","",[]],"50502779":["Pomocnik hydraulika/Piesza wycieczka","","",[]],"50502780":["Testy uczuć
Jędrula dokonuje przykrego odkrycia - orientuje się, że jest wykorzystywany przez Alutkę, która nieustannie szasta jego pieniędzmi, ciągle stawia mu wymagania i wyraża swoje wygórowane zachcianki. Wyznaje Jackowi, że jest bardzo nieszczęśliwy. Chcąc, by żona w końcu doceniła jego starania, wpada na genialny jego zdaniem pomysł - postanawia upozorować własne porwanie. Anka i Jacek dowiadują się, że Romek ma dziewczynę i chcą koniecznie ją poznać. Mimo ostrzeżeń reszty dzieciaków, Kwiatkowscy nalegają, by chłopak przyprowadził swoją wybrankę. Kiedy ten spełnia ich życzenie, są bardzo zaskoczeni...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7858",[]],"50502781":["Meandry psychoterapii
Alutka wpada w depresję. Mąż wysyła ją więc do modnego - bardzo drogiego - psychoterapeuty. Kobieta szybko stwierdza, że inni również powinni skorzystać z jego pomocy. Może to być szczególnie przydatne rodzinie Kwiatkowskich. Okazuje się niespodziewanie, że nowatorskie metody terapeuty są bardzo podobne do tych, które wyznaje Jacek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7830",[]],"50502782":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50502783":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50502784":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50502785":["Wieś Kryńsk. Pani Irena opiekuje się pięcioma wnukami, odkąd matka chłopców zginęła w wypadku samochodowym. Liczna rodzina gnieździ się w dwupokojowym mieszkaniu, w którym nie ma wentylacji, panuje wilgoć, a na ścianach pojawił się grzyb. Ekipa Katarzyny Dowbor rozpoczyna remont.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52b98d0bac95a19b5b02d19ebf3eda85",["N"]],"50502786":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"50502787":["Relacja z I Integracyjnego Turnieju w Piłce Siatkowej Granej na Siedząco, który odbył się w Kazimierzu. Do walki stanęło osiem drużyn. Widzowie zobaczą także historię Joanny i Dariusza Popławskich. Joanna jest osobą niedowidząca, natomiast Dariusz stracił wzrok całkowicie. Mimo swoich problemów ze wzrokiem trenują taniec towarzyski i z sukcesami biorą udział w turniejach. Są nie tylko partnerami na parkiecie, ale także w życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1947b723611c095d1e00f7122f29de1d",[]],"50502788":["Prowadząca przygotuje dania dla aktywnych. Zacznie od przyrządzenia napoju z kiwi, bananów, limonki, pomarańczy i natki pietruszki. Następnie zrobi kanapki w dwóch wersjach - z pastą z suszonych pomidorów i wędzonym tofu oraz z pieczoną piersią indyka. Na obiad Ewa Wachowicz zaproponuje kisz, czyli rodzaj wytrawnej tarty z łososiem i brokułami. Z kolei na deser upiecze sernik z bananami i masłem orzechowym na spodzie z krakersów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e5c3a2d7995651271e495ca61931177",[]],"50502789":["Rodzinę pani Urszuli dotknęła tragedia. Najpierw ona zachorowała na złośliwy nowotwór, następnie jej dwie córki. Od czasu ich śmierci kobieta sama wychowuje wnuki - 11-letnią Klaudię i 14-letniego Patryka. Mieszkają w starym domu w Międzyborowie. Budynek jest w fatalnym stanie. Zła wentylacja w pomieszczeniu z piecykiem zagraża życiu mieszkańców. Katarzyna Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1add5229ecf5f0c17c4a5e4e17d5b6ef",[]],"50502790":["Prowadząca przygotuje potrawy inspirowane kuchnią staropolską. Najpierw ugotuje zupę piwną. Na danie główne Ewa Wachowicz przyrządzi perliczkę, która często gościła na szlacheckich stołach. Jej mięso, bardzo delikatne, w smaku przypomina dziczyznę. Na deser autorka programu upiecze babę z marchewką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a9f99032772777c1cfacab69b29f5ec",["N"]],"50502791":["Budowniczowie kopców
Historia pewnej cywilizacji, stworzonej na terenach Arizony i Nowego Meksyku przez wymarły już lud.","","",[]],"50502792":["Aztekowie przed podbojem
Młodzi widzowie poznają kulturę i społeczeństwo dawnych Azteków.","","",[]]}