{"50491511":["Autorzy programu przedstawiają kulisy produkcji Ultraligi, polskich rozgrywek \"League of Legends\". Widzowie przekonają się, jak wygląda gamingowa telewizja od kuchni.","","",[]],"50491512":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50491513":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491514":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50491515":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50491516":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491517":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50491518":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491519":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50491520":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50491521":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491522":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491523":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50491524":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50491525":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"50491526":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50491527":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50491528":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50491529":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50491530":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50491531":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50491532":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50491533":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50491534":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50491535":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50491536":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50491537":["W jednym z podwarszawskich moteli dochodzi do brutalnego gwałtu na pracowniczce. Za rozwiązanie sprawy odpowiada działający pod przykrywką Nowak. Towarzyszy mu jego partner, Robert Barcz. Policjanci odkrywają, że hotel jest miejscem, które w przeszłości odcisnęło piętno na wielu osobach. Tymczasem funkcjonariusze próbują rozpracować przestępcę o pseudonimie \"Trener anoreksji\". Nazwano go tak, ponieważ doprowadził do próby samobójczej dziewczyny zmagającej się z tą chorobą.","","",["N"]],"50491538":["Policjanci badają sprawę pobitego księdza. W toku śledztwa okazuje się, że duchowny ukrywa na plebanii dwie kobiety. Pada podejrzenie, że jedna z nich to zaginiona przed paroma miesiącami siostra wikarego. Tymczasem babcia młodszej aspirant Mai Brzeskiej trafia do szpitala. Staruszka dostała zawału, kiedy przestępca próbował wyłudzić od niej okup za rzekomo porwaną wnuczkę. Maja i Olgierd rozpoczynają poszukiwania oszusta.","","",["N"]],"50491333":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50491334":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50491335":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50491336":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Do biura Malanowskiego przychodzi tajemnicza paczka. Detektywi znajdują w niej pieniądze jako rekompensatę za zajęcie się pewną sprawą i taśmę z nagraniem oraz zdjęcie mężczyzny. Autorem przesyłki jest Jarosław Gąbski, który obawia się, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Przypuszcza, że jego wspólnik, Marcin Sudewicz, dopuszcza się w ich firmie oszustw i ukrywa prawdę o zaginięciu narzeczonej Gąbskiego. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/62459fdaf9219111e579c222a4d17c45",[]],"50491337":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Bronek Malanowski bierze udział w konkursie gastronomicznym. W jego trakcie ulega zatruciu jeden z jurorów, dziennikarz Marek Wasilewski. Podejrzenie pada na Grażynę Barczyk, jedną z uczestniczek konkursu - autorkę feralnej potrawy, a jednocześnie znajomą detektywa. Malanowski nie wierzy jednak w jej winę i rozpoczyna własne dochodzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0016376e11f81b801c795e736b401aa",[]],"50491338":["Pierwsza historia. Zamożny przedsiębiorca Jerzy Jarocki chciałby więcej czasu spędzać z rodziną. Niestety żona i dzieci coraz bardziej się od niego oddalają. Jedyną osobą, na którą może liczyć, jest Ukrainka Tatiana, pomoc domowa. Nieuleczalnie chory mężczyzna postanawia odebrać sobie życie. Tuż przed śmiercią nagrywa film, w którym tłumaczy się ze swojej decyzji, oraz rozlicza się ze wszystkimi członkami rodziny. Druga historia. Mikołaj przeżył poważny wypadek na motocyklu. Po długim pobycie w szpitalu wreszcie wraca do domu. Jego dziewczyna, Magda, w końcu zgadza się z nim zamieszkać. Niebawem po jej przeprowadzce w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy - kilkakrotnie para zastaje mieszkanie wywrócone do góry nogami i poprzestawiane przedmioty. Okazje się, że Mikołaj doznał silnego urazu głowy podczas wypadku, w wyniku którego zaczął lunatykować. Mężczyzna jest załamany, ale postanawia walczyć z chorobą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850042.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7ce5f85788327706986dde6cf17f45b",["N"]],"50491339":["Kasia i Tomasz Weberowie znajdują w ogródku trzymiesięczne niemowlę, Emilię. Kasia jest bezpłodna, dlatego bardzo chce zatrzymać dziewczynkę. W tajemnicy przed żoną Tomasz usiłuje nielegalnie kupić akt urodzenia dziecka. Tymczasem Kasia zatrudnia jako opiekunkę studentkę Ewelinę. Dziewczyna dziwnie się zachowuje, co rodzi podejrzenie, że jest matką dziecka. Tomasz zapewnia żonę, że przekupi studentkę, ale zdaniem przyjaciółki Kasi wie on na ten temat więcej, niż się wydaje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835363.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc480e254f341957ae336c63df6cb663",["N"]],"50491340":["Na strzeżonym, eleganckim osiedlu dochodzi do pobicia kobiety. W pierwszej chwili policjanci podejrzewają jej męża alkoholika, jednak wkrótce dochodzi do podobnych ataków, w których sprawca zadaje ofiarom rany cięte. Gliniarze szukają psychopaty. Do Leny niespodziewanie dzwoni siostra Anna, która wróciła na stałe z zagranicy. Funkcjonariuszkę smuci to, że będzie musiała rozstać się z siostrzenicą Franią. Sprawy przybierają jednak zaskakujący obrót.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50491341":["Monika Kujawiak jest szczęśliwa z przystojnym architektem Marcinem Wielińskim. Zamieszkuje z nim i ze swoimi nastoletnimi dziećmi. Rodzeństwo nie dogaduje się jednak z partnerem matki. Mężczyzna źle traktuje Annę i Patryka. Zakochana Monika tego nie zauważa. Nie słucha nawet ostrzeżeń byłej partnerki Marcina. Wkrótce jednak odkrywa, że ukochany ją zdradza, a na dodatek ma długi, o których nie wiedziała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859025.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca9254c38d004398a8b6cb44ebb3022d",["N"]],"50491342":["Małżeństwo Sylwii i Tadeusza przechodzi poważny kryzys. Ich córka Magda leży w szpitalu w śpiączce po wypadku samochodowym, w którym brała udział wraz ze swoim ojcem. Tadeusz, który wyszedł z kolizji bez większych obrażeń, nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Często zagląda do kieliszka, a niebawem ktoś zaczyna go szantażować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50491343":["Aneta (39 l.) martwi się o swojego męża, Pawła (45 l.). Mężczyzna uzależnił się od gier komputerowych i całe dnie spędza przed monitorem, zaniedbując syna córkę i ją. Sytuacja staje się nieznośna, kiedy Paweł zapomina o pracy i dbaniu o higienę osobistą. Przyjaciółka Anety, niepijąca alkoholiczka, Bożena (40 l.) stara się namówić go do podjęcia terapii. Ale jej słowa trafiają w próżnię. Rozzłoszczona Aneta wyrzuca Pawła z domu. Po pewnym czasie mężczyzna wraca, obiecując poprawę. Gdy Aneta zastaje go w pokoju, grającego w gry, razem z dziećmi wyprowadza się do przyjaciółki. Traci nadzieję na odbudowanie zdrowych relacji w rodzinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a56956c88a32489bfcb1362717e091d4",["N"]],"50491344":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"50491345":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50491346":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50491347":["Barbara znajduje w domu nieprzytomnego męża, Mariusza. Jest przekonana, że nie żyje. Okazuje się jednak, że tylko próbował popełnić samobójstwo. Wkrótce funkcjonariusze ustalają, że mężczyzna miał kochankę, na którą przepisywał liczne nieruchomości. W międzyczasie Kuba zaprzyjaźnia się z córką Marty i prosi dziewczynę o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego dla jej matki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50491348":["Z restauracji Barbary Włodkowskiej zaczynają znikać pieniądze. Kobieta jest pewna, że okrada ją któryś z pracowników. Jej podejrzenia padają na 32-letniego Ukraińca - Michaiła Dowżenko. Kobieta jest załamana, ponieważ mężczyzna był jej bliski nie tylko na stopie zawodowej. W prywatnym śledztwie Barbarę wspiera córka Edyta. W trakcie poszukiwań złodzieja kobiety odkrywają także szokujący rodzinny sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50491349":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491350":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50491351":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50491352":["Arnold Boczek zupełnie niespodziewanie odkrywa w sobie nowy talent. Mężczyzna objawia się znajomym jako niezwykle uzdolniony gracz w golfa. Prezes Kozłowski dostrzega w tym swój interes. Zamierza wykorzystać nieświadomego sytuacji rzeźnika jako przepustkę do elitarnego grona golfiarzy. Dzięki niemu będzie mógł nawiązywać nowe, korzystne finansowo kontakty towarzyskie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6986407be360e2542923d6ca749d6d63",["N"]],"50491353":["Reż.: Krzysztof Lang.
Zośka jest atrakcyjną, wykształconą i ambitną kobietą, która dokładnie wie, czego chce od życia. Jakiś czas temu wyprowadziła się z rodzinnego miasteczka do Warszawy, by realizować marzenia o błyskotliwej karierze. Niestety okazuje się, że czeka ją jeszcze długa droga do wyznaczonego celu. Zamiast luksusowego apartamentu dziewczyna musi zadowolić się ciasną, kupioną na kredyt kawalerką, zamiast eksponowanego stanowiska w korporacji wykonuje podrzędne zadania. Do tego musi współpracować z szefem, którego uważa za gbura i prostaka. Jakby tego było mało, pewnego dnia odkrywa, że jej przełożony podstępnie ją wykorzystał i oszukał. Za sprawą jego intryg traci nie tylko źródło dochodów, lecz także reputację. Ta sytuacja działa na nią jak zimny prysznic i zmusza do działania. Zosia postanawia podjąć radykalne kroki i zadbać o to, co do tej pory wydawało jej się mało ważne - miłość, przyjaźń, szacunek otoczenia i satysfakcjonujące zajęcie. Przy okazji zamierza ukarać byłego szefa oszusta, a przy odrobinie szczęścia zatroszczyć się o życie prywatne i znaleźć prawdziwe uczucie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876618.jpg","",[]],"50491354":["Reż.: Will Gluck.
Młoda mieszkanka Nowego Jorku Jamie (Mila Kunis) pnie się po szczeblach kariery. Kobieta jest zatrudniona w jednej z największych agencji pracy jako ekspertka od spraw rekrutacji. Pewnego dnia otrzymuje zadanie zwerbowania dla poczytnego magazynu mieszkającego w Los Angeles dyrektora artystycznego Dylana (Justin Timberlake). By skłonić mężczyznę do przyjęcia oferty, Jamie spędza z nim wieczór, oprowadzając po mieście. Jej starania przynoszą skutek. Dylan podpisuje kontrakt, a następnie przeprowadza się do Nowego Jorku. Młodzi ludzie zaczynają spotykać się ze sobą nie tylko na gruncie zawodowym, szybko znajdują wspólny język i zawierają przyjaźń. Oboje nie wierzą w romantyczną miłość, dlatego zgadzają się na relację opartą wyłącznie na seksie, bez emocjonalnego zaangażowania i zobowiązań. Wkrótce Jamie zaczyna umawiać się na randki, jednak jej nowa znajomość z Parkerem (Bryan Greenberg) szybko kończy się zerwaniem. Dylan próbuje podnieść na duchu rozgoryczoną przyjaciółkę, zabiera do swojej mieszkającej w Kalifornii rodziny. Znajomość komplikuje się jeszcze bardziej, gdy z czasem oboje uświadamiają sobie, że zdążyli się do siebie bardzo przywiązać i łączy ich nie tylko fizyczna namiętność. Komedia o miłosnych perypetiach pary współczesnych trzydziestolatków, którzy mają niekonwencjonalne podejście do relacji damsko-męskich. Pięknej aktorce Mili Kunis partneruje na ekranie amerykański piosenkarz, aktor i producent muzyczny Justin Timberlake.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863224.jpg","",[]],"50491355":["Reż.: Cherie Nowlan.
Meredith, Derek, Cristina i Arizona otrzymują ważne informacje w sprawie pozwu dotyczącego katastrofy samolotu. Richard próbuje unikać romantycznych podchodów Catherine. Jackson przyjmuje jednego z dawnych pacjentów Marka Sloane'a. Derek rozpoczyna rehabilitację ręki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836259.jpg","",["N"]],"50491356":["Reż.: Rob Hardy.
W szpitalu Seattle Grace pojawia się nowa osoba, która wprowadza zamieszanie w życie lekarzy. Arizona zmaga się z bólem emocjonalnym i fizycznym fantomowej kończyny. Ciężarna Meredith przeżywa emocjonalną huśtawkę. Musi zmierzyć się ze swoimi najgorszymi obawami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836259.jpg","",["N"]],"50491357":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50491787":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50491788":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50491789":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50491790":["Marek odprowadza do domu swoją dziewczynę Anitę. Pod jedną z kamienic chłopak zostaje uderzony butelką, która wyleciała z mieszkania na trzecim piętrze. Marek upada na ziemię zalany krwią. Spanikowana Anita dzwoni po pogotowie. Krystian pracuje w firmie spedycyjnej jako kierowca. Wraca do domu po zakończonym kursie, ale musi zatrzymać się na noc. Ponieważ w pobliżu nie ma żadnego motelu ani parkingu, decyduje się na postój przed zamkniętą restauracją. Układa się do snu na tyle swojego busa. Rankiem okazuje się, że samochód wraz z pasażerem został skradziony i przewieziony do dziupli złodziei.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d5055efbb676f05c3e2d51b5e84bec98",["N"]],"50491791":["Dżamal i Basia są parą, ale ukrywają ten fakt przed innymi. Pewnego dnia trzech chuliganów napada na kebab należący do ojca chłopaka, Hakima. Dżamal od razu rusza mu na pomoc i prosi Basię, by wezwała policję. Dziewczyna przerywa jednak połączenie, gdy okazuje się, że jednym z napastników jest jej dobry kolega. 65-letnia Zofia zastaje złodzieja na działce. Chłopak wypycha ją do altanki i zamyka w środku. Kobieta dzwoni na numer 112. Operator stara się ją uspokoić i czekać na przyjazd policji. Tymczasem Zofia słyszy, że napastnik nadal kręci się pod altanką. Gdy widzi, że ktoś szarpie za klamkę, chwyta za szpadel, aby móc się obronić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56d89696a75920ee3fa26795b108bd64",["N"]],"50491792":["Igor odkrywa, że Sylwia chce opuścić szkołę, ponieważ nie ma żadnych kolegów. Postanawia pomóc jej znaleźć przyjaciół. Karolina decyduje się wyznać swe uczucia chłopakowi, w którym się kocha, śpiewając piosenkę przed całą klasą. On nie jest tym zachwycony.","","",["N"]],"50491793":["Julia myśli, że Marcel czuje się winny wypadku na sali gimnastycznej i dlatego chce odejść ze szkoły. Próbuje go zatrzymać. Matylda spotyka się z Adamem od miesiąca, ale im się nie układa. Na dodatek koledzy z klasy nie darzą ich sympatią, a dziewczynie zależy na opinii otoczenia. Postanawia zerwać z chłopakiem, tylko nie wie, jak to zrobić.","","",["N"]],"50491794":["Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci - Kingę, Kacpra, Krystiana i Kamila. Dodatkowo musi opiekować się swoim tatą po udarze. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach - w ich starym domu nie ma odpowiedniego ogrzewania i łazienki. Z powodu ciasnoty dzieci nie mają warunków do nauki. Architekt i budowlańcy spróbują wygospodarować przestrzeń na pokoje dla rodzeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce9f18f5870153943f58420d842feb8",["N"]],"50491795":["Niania i przystojny producent
Po otrzymaniu Telekamery za najlepszy serial, Maks udziela wywiadu dziennikarzom. Andrzej, dziennikarz tabloidu, dowiedziawszy się, że w domu Skalskich mieszka atrakcyjna niania, pisze artykuł o fikcyjnym romansie Frani i Maksa. Związek miał się rozpocząć już w trakcie małżeństwa Skalskiego. Na artykuł trafia Małgosia. Ma wielki żal do opiekunów. Frania i Skalski próbują wyjaśnić sytuację w redakcji, jednak dziennikarz nie przejmuje się pretensjami. Informuje, że czasopismo z artykułem o ich romansie słabo się sprzedało. By udowodnić swoją \"namiętność\", Frania i Maks demonstrują gorący pocałunek. Konrad, który czuje się odrzucony z powodu braku zaproszenia na imprezę rozdania Telekamer, przeżywa załamania nerwowe. Rozwiązaniem ma być dla niego psychoterapia.","","",["N"]],"50491796":["Piłkarski pech
Frania spotyka w barze znanego piłkarza Michała Jurskiego, kapitana reprezentacji kraju w halowej piłce nożnej. Sportowiec jest obsesyjnie przesądny. Umawia się z Franią, ponieważ twierdzi, że ta przynosi mu szczęście. Maj uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać. Maks, któremu Jurski załatwiał świetnie miejsca na meczach, jest zły na nianię. Ta zmienia więc zdanie i zabiera męską część rodziny Skalskich na mecz. Kiedy Jurski zaczyna przegrywać, zrywa z Franią i publicznie oskarża ją o przynoszenie drużynie pecha. Frania jest napiętnowana. Maks postanawia jej pomóc i poprosić swojego idola, by odwołał oskarżenie. Zamiast tego idzie z nim na piwo i poznaje Wojtka Brzozowskiego - kolejną sportową gwiazdę. Frania bierze wiec sprawy w swoje ręce, zakrada się do szatni byłego narzeczonego i atakuje go serią złych amuletów.","","",["N"]],"50491797":["Agnieszka postanawia upiec tort z okazji urodzin Mateusza. Nie wychodzi jej to jednak najlepiej. Rybicki oferuje swoją pomoc. Wspólne gotowanie przerywa pojawienie się niespodziewanego gościa. Aneta realizuje swój plan zemsty na Dianie. Ta jest przekonana, że za wszystkimi przykrościami, które ją ostatnio spotkały, stoi Patryk. Bartek widzi Xenię odjeżdżającą w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Prosi Grzegorza, by ich śledził. Finał pościgu jest Bachledy wielkim zaskoczeniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777746eae474ea686f0f6c6ccc50e9a0",["N"]],"50491798":["Anka, Inga, Patrycja i Zuza urządzają babski wieczór. Po kolacji przypominają sobie o ciasteczkach z wróżbami. Każda z nich czyta swoją przepowiednię. Patrycja traci salon fryzjerki w wyniku nieudanego przetargu. Zuza poznaje przystojnego biznesmena z USA Jerzego Gintera. Za namową koleżanek Markiewicz postanawia zaprosić go na randkę. Paweł odwozi dzieci do domu. Anka poznaje jego nową dziewczynę Natalię. Bardziej jednak interesuje ją nowy samochód, którym przyjechała para. Kobieta jest w szoku, zwłaszcza że były mąż zalega z alimentami. Inga dowiaduje się, że Andrzej i Dorota znów są razem. Gruszewska wypytuje Rozwenc, dlaczego wróciła do jej byłego partnera. Okazuje się, że kobieta chce mieć dziecko, a Andrzej wydaje się najlepszym kandydatem na ojca. Nieoczekiwanie do Polski wraca ojciec Ingi, którego nie widziała od 15 lat. Okazuje się nim Jerzy Ginter.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1423c5317dfc7c90dbc11f8e3aba196",["N"]],"50491799":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["AD"]],"50491800":["W pierwszej konkurencji uczestnicy wyjadą do Nałęczowa w województwie lubelskim, popularnego uzdrowiska, do którego chętnie przyjeżdżają kuracjusze z problemami kardiologicznymi. Kucharze przygotują potrawy restauracyjne bez użycia soli. W drugim zadaniu zawodnicy zmierzą się z kuchnią południowej Polski - przygotują dania z kuchni góralskiej, śląskiej i łemkowskiej. Obserwować ich będą przedstawiciele regionów - Staszek Karpiel-Bułecka, Mariusz Kałamaga i Igor Herbut.","","",[]],"50491801":["Blogerka Jessica Mercedes i vloger Maciej Dąbrowski pomagają Wojciechowi Modestowi Amaro w wyłonieniu uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie w kolejnym zadaniu. Oprócz gotowania kucharze muszą nagrać filmik, w którym opowiedzą, jak wykonywali dania i zachęcą do ich spróbowania. Na najlepszych czeka podniebna nagroda. Pozostałych czeka kara, którą zapamiętają na długo. W restauracji pojawia się także gwiazda serialu \"Pierwsza miłość\" - Urszula Dębska. Okazuje się, że jeden z uczestników to jej znajomy sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/deb7f3222d90bb36b77ec495e8897476",["N"]],"50491802":["Reż.: Ariel Boles.","","",["N"]],"50491803":["Reż.: Łukasz Jaworski.
Anka dostaje kolejne zadanie. Ma przygotować materiał, którego bohaterem będzie Adam. Tym razem szczęście jej nie dopisuje. W dodatku kobieta, współpracując z Tenczyńskim, coraz bardziej obawia się reakcji Pawła, który o niczym nie wie. Tymczasem Nora, podejrzewając, że jej mąż miał coś wspólnego ze zniknięciem kamer, urządza mu ostre przesłuchanie. W końcu burmistrz postanawia sam złapać złodzieja. Stanisław sądzi, że Kazimierz romansuje z Haliną. Następnie staje się zazdrosny o Klaudiusza, nowego gościa, który zatrzymał się w Argo. Mężczyzna nie zastanawia się nawet, jak jego zachowanie przyjmie żona. Blankę odwiedza Zoltan. Okazuje się, że to dawny znajomy, którego dziewczyna starała się unikać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00f8a93f39ab4e5d856ce6d1ffda4cbf",["N"]],"50491804":["Rezydenci Seattle Grace stresują się egzaminami i analizują wszystkie swoje odpowiedzi. Przyjaciel Arizony z dzieciństwa potrzebuje pomocy medycznej. Lekarze zajmują się pacjentem, który stracił jedną trzecią czaszki w wypadku. Julia prosi Marka, by założył z nią rodzinę. Catherine mówi Richardowi, że jeden z jego rezydentów nie zdał egzaminu.","","",["N"]],"50491805":["Reż.: Maja Vrvilo.
Tajemniczy wirus atakuje telefony komórkowe. Ekipa musi jak najszybciej odnaleźć hakera odpowiedzialnego za jego powstanie. D.B. spotyka się z kobietą, która przez pomyłkę wysłała mu SMS-a.","","",["N"]],"50491806":["Reż.: Jeff Thomas.
Zespół zajmuje się sprawą zabójstwa kobiety, która uprawiała jogging. Ekipa, która próbuje ustalić, co się z nią działo poprzedniej nocy, wykorzystuje do tego aplikację wspomagającą treningi ofiary.","","",["N"]],"50491807":["Reż.: Rupert Glasson.
Rob (Robert Taylor) i Jessie (Lisa Chappell) Willisowie mieszkają w niewielkim miasteczku Coffin Rock na południu Australii. Mimo że od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, są szczęśliwą i kochającą się parą. Niebawem udają się na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. W Jessie zakochuje się pracujący tam recepcjonista Evan (Sam Parsonson). Kilka dni później mężczyzna zjawia się w Coffin Rock i zatrudnia się w lokalnej przetwórni ryb. Za wszelką cenę stara się zbliżyć do nieznajomej. Gdy mężatka spędza samotnie wieczór w barze, udaje mu się ją uwieść. Po wspólnie spędzonej nocy Jessie zachodzi w ciążę. Informuje Evana, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i powinien o niej zapomnieć. Mężczyzna nie przyjmuje tego do wiadomości. Postanawia walczyć o ukochaną i dowieść, że to on jest ojcem mającego się narodzić dziecka. Staje się coraz bardziej natarczywy...","","",["N"]],"50491808":["Telejajka
Do Kiepskich z niespodziewaną wizytą przyjeżdża Ziomek, kuzyn ze wsi. Powołując się na więzy rodzinne, chłopak oświadcza, że chciałby zatrzymać się u nich na dłużej, gdyż, jego zdaniem, miasto stwarza ciekawsze perspektywy życia. Ferdek bardzo chciałby mu pomóc, okazuje się jednak, że jedyną umiejętnością, jaką Ziomek posiada, jest gra na fujarce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4060",["N"]],"50491809":["Blogerka Jessica Mercedes i vloger Maciej Dąbrowski pomagają Wojciechowi Modestowi Amaro w wyłonieniu uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie w kolejnym zadaniu. Oprócz gotowania kucharze muszą nagrać filmik, w którym opowiedzą, jak wykonywali dania i zachęcą do ich spróbowania. Na najlepszych czeka podniebna nagroda. Pozostałych czeka kara, którą zapamiętają na długo. W restauracji pojawia się także gwiazda serialu \"Pierwsza miłość\" - Urszula Dębska. Okazuje się, że jeden z uczestników to jej znajomy sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/deb7f3222d90bb36b77ec495e8897476",["N"]],"50491810":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"50491811":["Samotny starszy człowiek zostaje znaleziony martwy w mieszkaniu. Zabójstwo wygląda na egzekucję. Mężczyzna przed śmiercią naprędce sporządził testament, który prowadzi policjantów do jego bratanka. Od dawna pałał on chęcią zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości. Na komendę zgłasza się szantażowana sekstaśmą kobieta. Nagrano ją podczas firmowej imprezy. Jest wielu podejrzanych, ale detektywi robią wszystko, by kompromitujące nagranie nie ujrzało światła dziennego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50491812":["W biurze detektywów zjawia się adwokat w imieniu swojego niedawno zmarłego klienta bogatego biznesmena Aleksandra Lipińskiego. Wręcza Malanowskiemu nagranie, swoją wizytówkę i wychodzi. Na filmie przedsiębiorca prosi detektywa o zbadania okoliczności jego własnej śmierci. Podejrzewał bowiem, że jego młoda żona próbuje go zabić. Śledczy odkrywa, że za przyczynę śmierci Lipińskiego uznano problemy z sercem. Ma wątpliwości, czy jego podejrzenia nie były jedynie wytworem wyobraźni chorego człowieka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b28b0ec0ac7aefbb21cbef1223fc10d1",["N"]],"50491813":["Na zlecenie Roberta Safanowicza detektywi mają sprawdzić, czy jego ukochana jest mu wierna. Podczas śledztwa Malanowski odkrywa, że klient nie jest do końca szczery. Nie powiedział mu, że sam dopuszcza się zdrady - ma bowiem żonę i syna. Wkrótce okazuje się, że chociaż jego kochanka Viki nie spotyka się z innymi mężczyznami, to nie jest lojalna w stosunku do Roberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb2008ae4181e72968d61b6d223e8d1f",["N"]],"50491814":["Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci - Kingę, Kacpra, Krystiana i Kamila. Dodatkowo musi opiekować się swoim tatą po udarze. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach - w ich starym domu nie ma odpowiedniego ogrzewania i łazienki. Z powodu ciasnoty dzieci nie mają warunków do nauki. Architekt i budowlańcy spróbują wygospodarować przestrzeń na pokoje dla rodzeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce9f18f5870153943f58420d842feb8",["N"]],"50491358":["Dziecko innej. Zawsze sensacja
Pierwsza historia. Natalia i Maksym planują ślub. Wszystko układa się między nimi wspaniale, dopóki mężczyzna nie dowiaduje się, że jego była dziewczyna jest w siódmym miesiącu ciąży. Maksym zdradził Natalię z Olą na początku ich związku. Teraz dowiaduje się, że była partnerka jest śmiertelnie chora i prosi go, by po jej śmierci wychował dziecko. Mężczyzna postanawia o wszystkim powiedzieć narzeczonej. Natalia z nim zrywa. Druga historia. Dziennikarka Julia pracuje dla nowego warszawskiego tabloidu. Właśnie kończy sensacyjny artykuł o niemoralnym zachowaniu gwiazdy futbolu Tomasza Grzelaka. Jej przyjaciółka Agata, również dziennikarka, proponuje jej wyjście na miasto. Po powrocie Julia odkrywa, że ktoś włamał się do jej mieszkania i ukradł komputer z tekstem. Kobieta początkowo posądza o kradzież sportowca, lecz jej przełożony Stefan dowiaduje się, że artykuł ukaże się jutro w konkurencyjnej gazecie. Julia trafia na trop, który sugeruje, że za wszystkim stoi Agata. Razem ze Stefanem postanawia zdemaskować złodziejkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b53881a92162efd47168944904c5d6af",["N"]],"50491359":["Państwo Zagórscy przeżyli ze sobą wiele lat. Tadeusz pracuje w branży gastronomicznej, a jego żona Lidka angażuje się w pomoc dzieciom z patologicznych rodzin. Gdy w restauracji mężczyzny pojawia się Patrycja, szczęśliwa egzystencja małżonków zostaje zagrożona.","","",["N"]],"50491360":["Zwierzę
Dwie młode kobiety giną w podobny sposób. Policjanci wracają do starej, nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy, który używał nietypowego narzędzia zbrodni. Przeprowadzają nowoczesne badania toksykologiczne. Tymczasem pomiędzy partnerem życiowym Natalii, Wojtkiem Żarskim, a Robertem Niemczykiem wybucha bójka. Świadkiem zdarzenia jest Natalia. Niemczykowi wymyka się pewien szczegół z ich wspólnej przeszłości. Związek Nowak i Żarskiego zostaje wystawiony na poważną próbę.","","",["N"]],"50491361":["Harem
Katarzyna odwiedza swoją córkę w Warszawie. Poznaje Maksymiliana, jej partnera. Katarzyna nie potrafi go zaakceptować, ponieważ uważa, że córka nie ma przyszłości u boku mężczyzny, który zajmuje się jedynie medytacją i wykładami na temat jogi i energii zen. Sytuacja komplikuje się, kiedy dziewczyna oznajmia, że jest w ciąży. Katarzyna jest załamana, ale nalega, aby córka wyszła za mąż za ojca swojego nienarodzonego dziecka. Tymczasem Maksymilian oznajmia, że nie akceptuje ślubu i mogą jedynie złożyć sobie przysięgę wierności. Podczas tej nieformalnej uroczystości pan młody nagle znika. Wkrótce wychodzi na jaw prawda o Maksymilianie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4931f9f2fbf114e5291ae43d0d1cac19",["N"]],"50491362":["13-letnia Natalka czeka na przeszczep nerki. Ojciec dziewczynki, Adam, nie może być dawcą z powodu wady wrodzonej. Matka Sylwia nie jest jej biologicznym rodzicem. Natalię urodziła surogatka. Adam postanawia skontaktować się z synem z poprzedniego małżeństwa. Ale chłopak, zły na ojca za jego odejście, odmawia pomocy. Ostatnią nadzieję para pokłada w biologicznej matce swojej córki, Dorocie. Niestety, okazuje się, że kobieta cierpi na depresję. Sylwia i Adam obawiają się, że stracą swoje dziecko. Tymczasem pielęgniarka Anna dowiaduje się, że jej koleżanka, Kaśka jest w ciąży z doktorem Jeziorem. Postanawia doprowadzić do pojednania skłóconej pary.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ff21d4cec27cf19c28f809b972ef3fd0",[]],"50491363":["W tym odcinku wypadek na moście Śląsko-Dąbrowskim i drugi z udziałem dwóch samochodów na Pradze, zatrzymanie bardzo szybkiego kierowcę luksusowego oraz interwencja patrolu policyjnego zakończona zatrzymaniem prawa jazdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c218a851e35797d4a76ff5f6ef16d797",["N"]],"50491364":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Zaginiony testament
Do Bronka Malanowskiego zgłasza się ksiądz Edward Luboń. Prosi o znalezienie testamentu jego przyjaciela, Józefa Jamroza, który zginął w pożarze swojego domu. Klient wie, że miesiąc przed śmiercią Jamróz napisał nowy testament, w którym pozbawił spadku swojego jedynego syna Andrzeja - hulakę i oszusta. Ksiądz jednak nie wie, kogo zmarły ustanowił swoim nowym spadkobiercą. Obawia się, że syn Jamroza zrobi wszystko, by zniszczyć niekorzystny dla siebie dokument.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f7eaee5deba0585b3f76340b77d6753d",[]],"50491365":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Ultimatum
Marta Leleniewska i Marek Krupski obserwują Stefana Pyciaka. Jego narzeczona, Monika Wencel, podejrzewa, że mężczyzna ją zdradza. Detektywi nie znajdują niczego, co potwierdzałoby podejrzenia kobiety. Okazuje się jednak, że Pyciak nie jest szczery wobec Moniki. Nie powiedział jej o tym, że od jakiegoś czasu jest bezrobotny. Marek, prowadzący obserwację w klubie erotycznym, jest świadkiem dziwnej rozmowy Pyciaka i jego dwóch znajomych z której wynika, że mężczyźni planują napad...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa04a8223a3af5d50cfd13d46cbc579e",[]],"50491366":["Świąteczny karp","","https://ipla.tv/resolve-media/1/207faecb973af803dc4587d9aa77a6ea",[]],"50491367":["Atlantycki śledź","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb732f3f494af3e71c819c38778f061f",[]],"50491368":["Smak życia
Zupełnie nieoczekiwanie pewnego dnia Ferdkowi przestaje smakować piwo. Następnie z przerażeniem stwierdza, że nie smakują mu także wszystkie jego ulubione potrawy. Obawia się, że stracił tak zwany smak życia. Z pomocą rodziny oraz sąsiadów robi wszystko, aby go odzyskać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3972",["N"]],"50491369":["Tadarassa
Helena Paździochowa zamierza przeprowadzić się na wieś. Paździoch jest tym przerażony. Zwierza się swojemu sąsiadowi, Ferdkowi, że nie wie zupełnie nic o \"dzikim\" życiu na wsi. W tej sytuacji Ferdynand Kiepski odpłatnie postanawia udzielić mu kilku lekcji na temat, jak należy prowadzić gospodarstwo wiejskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3971",["N"]],"50491370":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"50491371":["6-letni Maks twierdzi, że w jego domu ukrywa się anioł stróż. Pewnego dnia zgłasza na policji jego zaginięcie. Funkcjonariusze znajdują w piwnicy pomieszczenie, w którym rzeczywiście ktoś ostatnio przebywał. Matka chłopca, Lidia, kilka dni później odkrywa, że owym \"aniołem stróżem\" jest Karina Sobolewska - córka poprzedniej właścicielki domu. Okazuje się, że kobieta zakradła się tutaj, by znaleźć dowody przeciwko Stefanowi, mężowi Lidii, który przejął posiadłość nieuczciwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/765b18051eb4edbd6ae0a0e9270c292a",["N"]],"50491372":["Państwo Zagórscy przeżyli ze sobą wiele lat. Tadeusz pracuje w branży gastronomicznej, a jego żona Lidka angażuje się w pomoc dzieciom z patologicznych rodzin. Gdy w restauracji mężczyzny pojawia się Patrycja, szczęśliwa egzystencja małżonków zostaje zagrożona.","","",["N"]],"50491373":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Chłopiec do bicia
Klientką detektywów jest matka studenta, Ernesta Jagłowskiego. Kobieta martwi się o syna, który w liście napisał jej, że chce popełnić samobójstwo. Niestety chłopak zniknął. Detektywi rozpoczynają poszukiwania i odkrywają, że znajomi studenta handlują narkotykami. Okazje się, że Ernest wszedł z nimi w konflikt i nie wiadomo czy jeszcze żyje...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f9d39822345060b9c6c95eec058af1d",[]],"50491374":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Zemsta
Dominika Wierkowska odparła atak zamaskowanego mężczyzny, który napadł na jej siostrę, Paulinę. Napastnikowi udało się uciec. Detektywi mają obserwować Paulinę, aby zapobiec kolejnemu atakowi, a jednocześnie ustalić, kto chce wyrządzić jej krzywdę. Podejrzenie pada na Michała, byłego chłopaka dziewczyny, który właśnie wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za gwałt.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9cfcb6693cdcac9d8ef90ba548552420",[]],"50491375":["Aktorka za wszelką cenę. Przebierańcy
Owdowiały Jan (60 l.) pragnie, by jego córka, Lena, przejęła po nim niewielkie przedsiębiorstwo. Niestety dziewczyna marzy o karierze aktorskiej. Problem tkwi w tym, że ojciec nie akceptuje jej pasji. Konflikt między najbliższymi krewnymi narasta. Lena postanawia wyjechać na festiwal do Cannes. Liczy na to, że właśnie tam zostanie dostrzeżona i otrzyma swoją pierwszą rolę. Żeby zrealizować marzenie, potrzebuje pieniędzy. Chce pożyczyć je od taty, lecz Jan, słysząc o pomyśle swojej pociechy, wpada we wściekłość i postanawia ją wydziedziczyć. W odwecie Lena obmyśla plan morderstw. Bohaterką drugiej historii jest 82-letnia Helena. Sędziwa kobieta omal nie zostaje okradziona przy bankomacie przez Wiktora. Sytuację ratuje jej wnuczka, która płoszy napastnika. Następnego dnia starsza pani odbiera emeryturę z poczty. Wkrótce w jej domu zjawia się przebrany za hydraulika Wiktor ze swoim kumplem Saszą. Pani Helena wpuszcza ich do mieszkania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/76fa4bcb975dfd59ba4f9febba11602c",["N"]],"50491376":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da107ad2c0638cb8cffb4bd263923d65",["N"]],"50491377":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/957007e5e8aa6b38f4650f9afe5a7abb",["N"]],"50491378":["Prow.: Małgorzata Ziętkiewicz.
Autorski przewodnik Małgorzaty Ziętkiewicz po kulturze pisanej przez wielkie \"k\". Znawczyni sztuki zaprasza widzów do świata kultury z najwyższej półki. Zaprezentuje m.in. światowe malarstwo, rzeźbę, performance, sztuki teatralne i operę - jednym słowem, wszystko to co krytycy i znawcy kultury wysokiej cenią najbardziej, co jest trendy, a co jest uznawane za ponadczasowe piękno.","","",[]],"50491379":["Wracaj, gdzie jesteś?
Ksiądz Stanisław jest w bardzo ciężkim stanie po pobiciu. Helena w końcu zdradza Żmudzie, że zajmuje się produkcją narkotyków oraz wyjawia, że to jej diler skatował duchownego. Szarek rozpoznał bandytę na zdjęciach, więc teraz Weronika szuka śladów w podziemiach klasztoru. Z kolei Mario jedzie do Warszawy, by przekonać naczelnika do dania Piotrowi jeszcze jednej szansy. Tymczasem Agnieszka, dowiedziawszy się o tym, co przydarzyło się jej ojcu, wraca do Polski. Towarzyszy jej mąż, Tom. Doktor Zych znowu interweniuje u małego Kuby. Tym razem ojciec chłopca został potrącony przez samochód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3bd129c6aff530db553e4a47b17d2e7b",["N"]],"50491380":["W małym mieszkaniu w kamienicy od wielu lat mieszka liczna rodzina Rudnickich. Ojciec Łukasz jest karany - ma wyrok w zawieszeniu, bo rok wcześniej pobił szefa restauracji, w której pracował. Szef nie płacił mu od 4 miesięcy i potem zwolnił, bo mężczyzna się awanturował. Jego żona Beata ma problemy z kręgosłupem i nie może pracować. Od zawsze jest zła na męża, który w jej oczach jest nieudacznikiem i nie potrafi zarobić na rodzinę. Mają trójkę dzieci. Pewnego dnia Łukasz zostaje posądzony o to, że wykrada sąsiadom karty do bankomatów i ich okrada.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d182401dca91f56d3c7c2aad686edfd0",["N"]],"50491381":["Na komendzie zjawia się zaniedbana bezdomna kobieta, która zgłasza zaginięcie swojego partnera. Policjanci z szóstego patrolu nie mają pewności, czy przyjąć zawiadomienie. Wówczas jednak trafia do nich informacja, że od pewnego czasu w tajemniczych okolicznościach giną bezdomni w całym mieście. Sytuacja pomiędzy Wysocką a babcią Marka staje się napięta. Chłopak prosi Olę, by dogadała się z Doris. Nie wie, że Wysocka ma inne plany. Policjantka umawia się na spotkanie z prawnikiem. Profos zjawia się u byłej żony. Kobieta nie jest zachwycona jego wizytą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60540889cb2aebf354d4834e14e3bcae",["N"]],"50491382":["Zwierzę
Dwie młode kobiety giną w podobny sposób. Policjanci wracają do starej, nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy, który używał nietypowego narzędzia zbrodni. Przeprowadzają nowoczesne badania toksykologiczne. Tymczasem pomiędzy partnerem życiowym Natalii, Wojtkiem Żarskim, a Robertem Niemczykiem wybucha bójka. Świadkiem zdarzenia jest Natalia. Niemczykowi wymyka się pewien szczegół z ich wspólnej przeszłości. Związek Nowak i Żarskiego zostaje wystawiony na poważną próbę.","","",["N"]],"50491383":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50491384":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50491385":["Piotrek jest zszokowany trafnością przewidywań wróżki. Zastanawia się, czy Melce jednak nie był pisany Paweł. Melka namawia szefa, żeby wykorzystać informacje zdobyte przez \"YOLO\" przeciwko Hiszpanowi. Pojawia się problem. Sebastian, informator czasopisma, chce statusu świadka koronnego. Tymczasem Malwina pragnie się pożegnać z Emilką przed wyjazdem do klasztoru. Między kobietami dochodzi do pojednania. Florek orientuje się, że trafiła do zakonu o bardzo rygorystycznej regule. Próbuje się zaprzyjaźnić z siostrami, ale przez nieporozumienie od razu zraża do siebie przełożoną. Natomiast Tymek jest przekonany o mocy moc działania tabletek na nieśmiałość. Justyna prosi Piotrka, żeby w końcu powiedział koledze prawdę. Tymek zdobywa się na odwagę i idzie z Hanią na koncert. Potem nawet całuje dziewczynę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/357632dc0197300d4bdf65969db838c2",["N"]],"50491386":["Pokuć
Pewnego dnia Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących go informacji. Dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Zaniepokojony, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Po jakimś czasie stwierdza, że coraz więcej podejrzeń dotyczących przynależności synowej do tajemniczej grupy religijnej znajduje pokrycie w rzeczywistości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d2e29659e8987bba2e9bee50b084ab1",["N"]],"50491387":["Poważnie chory 60-letni Karol Jakimiak obwieszcza swojej opiekunce, Oldze Kucharskiej, że jest jej ojcem. Matka 36-latki stanowczo zaprzecza takim rewelacjom, jednak mężczyzna zna wyjątkowo dużo szczegółów z życia swojej rzekomej córki. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana. Przyciśnięta do muru Lidia w końcu to potwierdza. Wkrótce żona podopiecznego Olgi zwalnia ją z pracy. Interweniuje nawet policja. Kucharska decyduje się przeprowadzić test DNA.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/88c0fb204aa71aa978041c2f7da52fa6",["N"]],"50491388":["Arek, Ania i Piotr czekają na rozpoczęcie zajęć na kółku chemicznym. Pod nieobecność nauczyciela postanawiają sami przeprowadzić doświadczenie. Niestety tłuką buteleczkę, która zawiera amoniak. Podczas sprzątania Arek poparzył sobie ręce, a Piotrek nawdychał się oparów. Na szczęście do sali wchodzi sekretarka. Operator pogotowia odbiera telefon od mężczyzny, który twierdzi, że leży w grobie. Okazuje się, że został on zaatakowany przez bandę łobuzów, którzy wrzucili go do otwartej mogiły i zasunęli właz. Upadając połamał sobie żebra i ma coraz mniej powietrza. Po chwili traci przytomność.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e13120a000aa9bd4ec8619492afd3f3",["N"]],"50491389":["W małym mieszkaniu w kamienicy od wielu lat mieszka liczna rodzina Rudnickich. Ojciec Łukasz jest karany - ma wyrok w zawieszeniu, bo rok wcześniej pobił szefa restauracji, w której pracował. Szef nie płacił mu od 4 miesięcy i potem zwolnił, bo mężczyzna się awanturował. Jego żona Beata ma problemy z kręgosłupem i nie może pracować. Od zawsze jest zła na męża, który w jej oczach jest nieudacznikiem i nie potrafi zarobić na rodzinę. Mają trójkę dzieci. Pewnego dnia Łukasz zostaje posądzony o to, że wykrada sąsiadom karty do bankomatów i ich okrada.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d182401dca91f56d3c7c2aad686edfd0",["N"]],"50491390":["Na komendzie zjawia się zaniedbana bezdomna kobieta, która zgłasza zaginięcie swojego partnera. Policjanci z szóstego patrolu nie mają pewności, czy przyjąć zawiadomienie. Wówczas jednak trafia do nich informacja, że od pewnego czasu w tajemniczych okolicznościach giną bezdomni w całym mieście. Sytuacja pomiędzy Wysocką a babcią Marka staje się napięta. Chłopak prosi Olę, by dogadała się z Doris. Nie wie, że Wysocka ma inne plany. Policjantka umawia się na spotkanie z prawnikiem. Profos zjawia się u byłej żony. Kobieta nie jest zachwycona jego wizytą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60540889cb2aebf354d4834e14e3bcae",["N"]],"50491391":["Zwierzę
Dwie młode kobiety giną w podobny sposób. Policjanci wracają do starej, nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy, który używał nietypowego narzędzia zbrodni. Przeprowadzają nowoczesne badania toksykologiczne. Tymczasem pomiędzy partnerem życiowym Natalii, Wojtkiem Żarskim, a Robertem Niemczykiem wybucha bójka. Świadkiem zdarzenia jest Natalia. Niemczykowi wymyka się pewien szczegół z ich wspólnej przeszłości. Związek Nowak i Żarskiego zostaje wystawiony na poważną próbę.","","",["N"]],"50491392":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50491393":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50491394":["Piotrek jest zszokowany trafnością przewidywań wróżki. Zastanawia się, czy Melce jednak nie był pisany Paweł. Melka namawia szefa, żeby wykorzystać informacje zdobyte przez \"YOLO\" przeciwko Hiszpanowi. Pojawia się problem. Sebastian, informator czasopisma, chce statusu świadka koronnego. Tymczasem Malwina pragnie się pożegnać z Emilką przed wyjazdem do klasztoru. Między kobietami dochodzi do pojednania. Florek orientuje się, że trafiła do zakonu o bardzo rygorystycznej regule. Próbuje się zaprzyjaźnić z siostrami, ale przez nieporozumienie od razu zraża do siebie przełożoną. Natomiast Tymek jest przekonany o mocy moc działania tabletek na nieśmiałość. Justyna prosi Piotrka, żeby w końcu powiedział koledze prawdę. Tymek zdobywa się na odwagę i idzie z Hanią na koncert. Potem nawet całuje dziewczynę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/357632dc0197300d4bdf65969db838c2",["N"]],"50491395":["Pokuć
Pewnego dnia Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących go informacji. Dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Zaniepokojony, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Po jakimś czasie stwierdza, że coraz więcej podejrzeń dotyczących przynależności synowej do tajemniczej grupy religijnej znajduje pokrycie w rzeczywistości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d2e29659e8987bba2e9bee50b084ab1",["N"]],"50491396":["Wracaj, gdzie jesteś?
Ksiądz Stanisław jest w bardzo ciężkim stanie po pobiciu. Helena w końcu zdradza Żmudzie, że zajmuje się produkcją narkotyków oraz wyjawia, że to jej diler skatował duchownego. Szarek rozpoznał bandytę na zdjęciach, więc teraz Weronika szuka śladów w podziemiach klasztoru. Z kolei Mario jedzie do Warszawy, by przekonać naczelnika do dania Piotrowi jeszcze jednej szansy. Tymczasem Agnieszka, dowiedziawszy się o tym, co przydarzyło się jej ojcu, wraca do Polski. Towarzyszy jej mąż, Tom. Doktor Zych znowu interweniuje u małego Kuby. Tym razem ojciec chłopca został potrącony przez samochód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3bd129c6aff530db553e4a47b17d2e7b",["N"]],"50491397":["Prow.: Małgorzata Ziętkiewicz.
Autorski przewodnik Małgorzaty Ziętkiewicz po kulturze pisanej przez wielkie \"k\". Znawczyni sztuki zaprasza widzów do świata kultury z najwyższej półki. Zaprezentuje m.in. światowe malarstwo, rzeźbę, performance, sztuki teatralne i operę - jednym słowem, wszystko to co krytycy i znawcy kultury wysokiej cenią najbardziej, co jest trendy, a co jest uznawane za ponadczasowe piękno.","","",[]],"50491398":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/957007e5e8aa6b38f4650f9afe5a7abb",["N"]],"50491399":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50491400":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fbcc9e8eccd3658afefa4eee72a75353",["N"]],"50491401":["Od śmierci matki 32-letnia Sylwia bardzo często imprezuje z dziesięć lat młodszymi przyjaciółmi: Igorem, Marcelem i Weroniką. Mąż Sylwii Robert i dwoje ich dzieci: Alan i Pola są zdani sami na siebie. Mężczyzna jest wściekły na żonę, do której nie trafia żaden z jego argumentów. Na szczęście między Sylwią a jej kompanami wybucha konflikt. Weronika jest zazdrosna o 32-latkę, która wpadła w oko jej Igorowi. W dodatku matka chłopaka prosi ją, by trzymała się z dala od jej syna. Mężatka reaguje na to śmiechem. Gdy pewnego dnia wybiera szkolenie na temat walki z cellulitem zamiast długo planowanego weekendu w gronie rodzinnym, Robertowi puszczają nerwy. Mężczyzna stawia jej ultimatum: albo zacznie dbać o rodzinę, albo on wystąpi o rozwód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e2eda51af1c46b25deba65dba07b7c7a",["N"]],"50491402":["Śliwa urządza skansen pieców do wypału węgla drzewnego. Robert tropi niedźwiedzie w gawrach. Waldka w latach 80. powołano do wojska w Bieszczadach i od tego czasu nigdzie się nie przenosił. Józek odnalazł spokój w okolicznych lasach. Bosman idzie na uroczystą kolację. Drwal Czesław poświęca rodzinie tylko niedziele. Edward przekonuje, że hoduje koniki polne i gra dla nich na flecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50491403":["Czesław po wyrębie w lesie jest mokry od tryskającej żywicy. Krzysztof buduje zoo w kilkunastohektarowym wąwozie. Robert zauważa, że tam, gdzie polują wilki, niedźwiedzie przychodzą jak do nakrytego stołu. Juda w słowackiej cerkwi odnajduje wota ze spalonej świątyni w Balnicy. Józek ma swoją metodę na niedźwiedzie spotkane w lesie. Edward łączy szum potoku z piątym wymiarem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50491404":["Adam planuje związać życie z Niną. Niestety, para wciąż jest nękana przez byłą partnerkę mężczyzny. Renata naprzykrza się ukochanemu, a jej uczucie przeradza się w obsesję. W dniu ślubu Adama i Niny planuje ostateczny atak. Jej celem jest zabicie młodej pary.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a9d2274e308d7a261ff2d758afbd3f8",["N"]],"50491405":["Piotr jedzie do pracy, ale z powodu alarmu przeciwpożarowego w firmie musi zawrócić. Nie wie, że w tym czasie jego żona sprowadza do ich domu kochanka. Księgowy na korytarzu spotyka gacha partnerki. Ten, spanikowany, uderza go w głowę metalowa figurką. Piotr traci przytomność. Dawid chce dzwonić na pogotowie, ale Monika mu zabrania. Sama wykręca numer alarmowy, opowiadając operatorowi, że doszło do włamania i napaści na męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/df9cbb07f2c869b0ef1ababd9b071b27",["N"]],"50491406":["Aldona wspiera finansowo swoje dzieci, Marzenę i Jerzego. Nagle jednak przestaje dawać im pieniądze. Pozbawione zastrzyków gotówki rodzeństwo nie może się z tym pogodzić. Na dodatek do mieszkania ich matki wprowadza się przystojny Marek. Nie wiedzą, czy jest to jej kochanek, czy dorobkiewicz, który chce zagarnąć dla siebie majątek kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50491407":["Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835415.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6bc86157aa1dd8d9ad950ad614f0c7b1",["N"]],"50491408":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",["N"]],"50491409":["Zagadka nieśmiertelności
Informacja o zatruciu wszystkich browarów, przez niezrównoważonego psychicznie terrorystę, powoduje wstrzymanie produkcji i sprzedaży piwa w całym kraju, aż do wyjaśnienia sprawy. Sytuacja ta sprawia, że Ferdek, dla którego piwo jest wszystkim, traci sens życia. Rodzina próbuje pomóc Kiepskiemu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4175",[]],"50491410":["Ciemna randka
Ferdek postanawia znaleźć dla Waldka dziewczynę. Zgłasza syna do udziału w telewizyjnym show - Ciemna randka. Niestety Waldek nie przechodzi eliminacji, Ferdek organizuje więc taką samą zabawę u siebie w domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4171",[]],"50491411":["Żłopuś
Z Instytutu Genetyki uciekł stwór Żłopuś. Zwierzak znajduje sobie bezpieczne schronienie u Kiepskich w domu, niestety bez ich wiedzy. Gdy Ferdkowi w tajemniczych okolicznościach znika piwo z puszki, zaczyna podejrzewać, że coś zagnieździło się u niego w domu. Rozpoczyna się polowanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4170",[]],"50491412":["W małym mieszkaniu w kamienicy od wielu lat mieszka liczna rodzina Rudnickich. Ojciec Łukasz jest karany - ma wyrok w zawieszeniu, bo rok wcześniej pobił szefa restauracji, w której pracował. Szef nie płacił mu od 4 miesięcy i potem zwolnił, bo mężczyzna się awanturował. Jego żona Beata ma problemy z kręgosłupem i nie może pracować. Od zawsze jest zła na męża, który w jej oczach jest nieudacznikiem i nie potrafi zarobić na rodzinę. Mają trójkę dzieci. Pewnego dnia Łukasz zostaje posądzony o to, że wykrada sąsiadom karty do bankomatów i ich okrada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d182401dca91f56d3c7c2aad686edfd0",["N"]],"50491413":["Pan Ferdynand wychowuje piętnastoletnią córkę Agatkę. Mężczyzna sam wymienił dach domu i stworzył prowizoryczną łazienkę, ale budynek nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedy okazało się, że samotny ojciec jest chory na raka, nie było już mowy o dalszym remoncie. Tymczasem nastolatka marzy o pięknym pokoju, a Ferdynand potrzebuje dobrych warunków, by dojść do zdrowia. Katarzyna Dowbor nie zamierza przejść obok ich problemów obojętnie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5f2af49ae18a9cca3e11ed14d6d91f",["N"]],"50491414":["Zły nauczyciel
Jarosław Podgórski, nauczyciel fizyki w jednym z warszawskich liceów, został oskarżany przez uczennicę o romans. Mężczyzna prosi Malanowskiego o pomoc, ponieważ nieletnia Sandra Matejczyk twierdzi, że jest z nim w ciąży. Rodzice uczniów domagają się usunięcia go ze szkoły. Na niekorzyść nauczyciela przemawia fakt, że jego małżonka jest zarazem jego byłą uczennicą. Kariera i małżeństwo Jarosława wiszą na włosku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed762cc59937e26ffc2ff8eba10ccf76",["N"]],"50491415":["Zaraźliwa miłość
Podczas spaceru z przyjaciółką detektyw Ania Wilk musi sprawdzić się w roli ratownika medycznego. Podejmuje reanimację dziewczyny, która przy pomocy tabletek nasennych próbowała odebrać sobie życie. Fachowo udzielona pomoc ratuje życie Ewie Sulińskiej. Matka dziewczyny prosi detektywów o pomoc w ustaleniu, dlaczego jej córka zdecydowała się na taki krok. Ludzie Malanowskiego szybko odkrywają niechlubną przeszłość córki klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8e86dce46231ffb6cc01eb361453582e",["N"]],"50491416":["Dawne grzechy
Tomek jest świadkiem brutalnego ataku na Roberta Sajdę w garażu podziemnym. Napastnik, spłoszony przytomnym zachowaniem detektywa, gubi klucze. Dwa dni później do biura przychodzi Karolina Piątek, narzeczona pobitego. Kobieta prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy, ponieważ boi się, że policja szybko umorzy postępowanie. Sądząc po dowodach, napastnik wcześniej obserwował Roberta i skrupulatnie przygotowywał się do ataku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2291841e1f0b56190055ce22bf675dee",["N"]],"50491417":["Wet za wet
W agencji towarzyskiej zamaskowany napastnik atakuje nożem biznesmena. Gliniarze znajdują wiadomości z pogróżkami. Podejrzenia padają na byłego pracownika, którego przedsiębiorca mobbingował. Jednocześnie Kuba usiłuje ukryć przed Natalią prawdę na temat policyjnej informatorki Nataszy. Tajemnica może mieć wpływ na powodzenie śledztwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50491418":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491419":["W małym mieszkaniu w kamienicy od wielu lat mieszka liczna rodzina Rudnickich. Ojciec Łukasz jest karany - ma wyrok w zawieszeniu, bo rok wcześniej pobił szefa restauracji, w której pracował. Szef nie płacił mu od 4 miesięcy i potem zwolnił, bo mężczyzna się awanturował. Jego żona Beata ma problemy z kręgosłupem i nie może pracować. Od zawsze jest zła na męża, który w jej oczach jest nieudacznikiem i nie potrafi zarobić na rodzinę. Mają trójkę dzieci. Pewnego dnia Łukasz zostaje posądzony o to, że wykrada sąsiadom karty do bankomatów i ich okrada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d182401dca91f56d3c7c2aad686edfd0",["N"]],"50491420":["Młoda rodzina przeżywa koszmar w swoim wymarzonym domu
Młode małżeństwo, Lucyna i Mirosław Tyczyńscy, oczekują swojego pierwszego dziecka i właśnie przeprowadzili się do nowego domu. Kiedy wracają z pracy do domu, znajdują w pokoju dziecinnym wiadomość wypisaną krwią. W kompletnym szoku składają doniesienie na policję. Ktoś wszedł za pomocą zapasowego klucza. Może być tylko dwoje podejrzanych: najlepsza przyjaciółka Lucyny, Beata, i matka Lucyny, Grażyna, z którą już od lat nie ma kontaktu. Obie okazują się niewinne i Lucyna umacnia się w przekonaniu, że to zgorzkniały, wcześniejszy lokator jest sprawcą. Jej mąż jednak powstrzymuje się od takich podejrzeń. Wkrótce dochodzi do kolejnego ataku. Ciężarna sama chce wkroczyć do akcji, ponieważ policja nie radzi sobie z tym śledztwem. Jednak Lucyna przecenia swoje możliwości i traci przytomność w pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835409.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/717b801a13bca59a6208abaf76b369ff",["N"]],"50491421":["Robak
Ferdek przy zakupie sześciopaku piwa dostaje prezent w postaci małego lasera. Elektroniczny gadżet bardzo go bawi i inspiruje go do różnych psikusów. Pojawiający się znikąd i znikający czerwony punkcik bardzo niepokoi Arnolda. Sąsiad zaczyna on rozgłaszać informację o istnieniu egzotycznego, jadowitego i nieznanego dotąd nauce robaka, który zagraża całemu społeczeństwu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce8644872f94b703b066e8c6de3e83d5",["N"]],"50491422":["Tadeusz Surowy
Na skutek trudnego do wytłumaczenia zbiegu okoliczności Tadeusz Kopciński zostaje obwołany królem Polski. Bardzo szybko wczuwa się w nową rolę i obwieszcza, że jego rządy będą bardzo surowe, w związku z czym zostaje mu nadany przydomek \"Tadeusz Surowy\". Większość mieszkańców osiedla przyjmuje ten fakt ze spokojem i podporządkowuje się władcy. Jedynie Ferdynand Kiepski ma pewne wątpliwości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7798e2d451a50ccf369cde4dcc788a3",["N"]],"50491423":["Wieczór panieński. Salon piękności
Pierwsza historia. Matka Anny twierdzi, że niedawno widziała narzeczonego córki całującego się z inną kobieta. Zakochana w Jurku kobieta prosi specjalistów o pomoc. Ma jednak cichą nadzieję, że śledczy niczego nie znajdą, a Jurek okaże się niewinny. Ekipa Damiana Petrowa rozpoczyna obserwację. Druga historia. Zaniepokojony Michał prosi specjalistów o pomoc. Jest przekonany, że jego narzeczona ma romans. Ostatnio Ewa unika seksu, choć kiedyś ich związek był pełen namiętności. Na dodatek Michał znalazł w koszu na śmieci test ciążowy z wynikiem pozytywnym, lecz narzeczona zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka. Śledczy rozpoczynają obserwację. Niestety podejrzenia klienta się potwierdzają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bbc319b0da7b9daf7465b397a9ca80a",["N"]],"50491424":["Siostry
Iwona Gołębiewska podejrzewa, że jej mąż Piotr ma romans z jej starszą siostrą Moniką, z którą spotykał się przed laty. Klientka przypomina sobie również, że krewna odradzała jej ślub z Piotrem. Twierdziła bowiem, że ukochany Iwony jest kobieciarzem i z pewnością nie da jej szczęścia. Prywatny detektyw Damian Petrow i jego zespół rozpoczynają obserwację rzekomych kochanków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/46f8dc94265d07f200c2829f6ed85b09",["N"]],"50491425":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491426":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491427":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50491428":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50491429":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"50491430":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c03d42d7d3077123d833232e8cfafb33",["AD"]],"50491431":["Bohaterem odcinka jest Bartek Mróz, który jest pierwszym polskim parabadmintonistą i osiąga znaczące sukcesy w tej dyscyplinie. Z determinacją zachęca osoby, które są w takim samym położeniu co on, do spełniania marzeń. W odcinku zostanie także zaprezentowana relacja z Avalon Extreme Race Day Cup, zawodów motoryzacyjnych, w których do rywalizacji stanęły zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne. Brał w nich udział m.in. znany z programu Sebastian Luty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78aa678a37f094f5e472113cd60b5a20",["AD"]],"50491432":["W programie wizyta na Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Dziennikarze będą towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi i debiutantowi. W programie zostanie też przedstawiona historia Roberta Zarzeckiego, który uprawia blind tenis. Jest też wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d82f71796f872e2f5f99b35765dad8",["N"]],"50491433":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50491562":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50491563":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491564":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491565":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50491566":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50491567":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50491568":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491569":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491570":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491571":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491572":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491573":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491574":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491575":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491576":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491577":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491578":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491579":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491580":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491581":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491582":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491583":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491584":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491585":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491586":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50491587":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50491588":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491589":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491590":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50491591":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"50491592":["Zdobycie PAST-y","","",[]],"50491593":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50491594":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491595":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50491596":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50491597":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50491598":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50491599":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50491600":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50491601":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491602":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50491605":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50491606":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50491607":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"50491608":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491609":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"50491610":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491611":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491612":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491613":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491614":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50491615":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50491616":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50491617":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50491618":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50491619":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50491620":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50491621":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50491622":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50491623":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50491624":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491625":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50491626":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50491627":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491628":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50491629":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50491630":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50491631":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50491632":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491633":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50491634":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50491635":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50491636":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50491637":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50491638":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50491639":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50491640":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491641":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50491642":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50491643":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50491644":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50491434":["Chora na stwardnienie rozsiane Weronika jeździ na wózku inwalidzkim. Marcina poznała przez internet. Para jest w sobie zakochana. Za miesiąc ma odbyć się jej ślub. Związkowi sprzeciwiają się rodzice mężczyzny, którzy nie potrafią zaakceptować, postępującej niepełnosprawności wybranki syna. Tymczasem on z miłości do narzeczonej rezygnuje z wymarzonej wyprawy na Syberię. Wkrótce dowiaduje się, że Weronika nie chce od niego takich poświęceń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ff7d0c27128661668820932c65db785",["N"]],"50491436":["60-letnia Ada mieszka ze starszą siostrą Hanną. Pewnego dnia do domu staruszek przychodzi Antek, który podaje się za wnuka Hanny. Dociekliwa Ada postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się, kim naprawdę jest chłopak i jakie są jego intencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50491437":["Po rozwodzie rodziców Inka przeniosła się z matką do innego miasta. Chce za wszelką cenę wkraść się w łaski Arlety i Gośki - klasowych liderek, które ciągle imprezują. Aby osiągnąć cel, chce jak najszybciej stracić dziewictwo. Wychowawczyni próbuje uzmysłowić Ince, że dziewczyny mają na nią zły wpływ. Niespodziewanie nastolatka zakochuje się w Marcinie z klasy maturalnej. Nie wie, co go łączy z jej koleżanką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36ba7a02182dcd49a598feb42c379137",["N"]],"50491438":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/22e4f8e15cee94d5c3250ae621e4c50c",[]],"50491439":["Wiktoria, Ewelina, Oliwia i Justyna przygotują stylizacje na tematy: \"Koronkowa robota\" oraz \"Gorączka sobotniej nocy\". Wyniki ich starań ocenią Ada Fijał, Macademian Girl oraz Jarek Szado. W ich staraniach zawodniczki będzie wspierać Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/40a253d626549fb8c40ef5d1acbbb566",["AD"]],"50491440":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/560214d45286093f70867b5cfbaf6ad5",["N"]],"50491441":["Do Tomka zgłosiła się Sylwia Reichel, która na zawodach strongwoman w USA zdobyła brązowy medal i została tym samym trzecią najsilniejszą kobietą na świecie. Sylwia jest najsilniejszą Polką, całe dnie spędza na siłowni i chodzi w dresach. Jacyków spróbuje wyzwolić w niej kobiecość i seksapil.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d61f7a9f36fd2a859e0c0ee86d59453",["N"]],"50491442":["Zapiekanki nazywa się polskimi fast foodami. Jedno danie z piekarnika tego typu może zawierać nawet 900 kcal i składać się z ponad 40 podejrzanych składników. W dzisiejszym odcinku Anna Guzik podpowie widzom, jak rozpoznać bomby kaloryczne, oraz zaproponuje przepisy na zdrowe, odchudzone zapiekanki.","","",["N"]],"50491443":["Grupa ambitnych cukierników w wieku 9-12 lat przez kilka kolejnych tygodni rywalizuje w pieczeniu. Podczas konkursu młodzi mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa będą musieli przygotować ciastka, torty i inne smakowite wypieki, a wszystko to pod presją czasu. Wyniki ich zmagań ocenią Mery Berry i James Martin, szef kuchni. Tylko jeden z zawodników otrzyma tytuł mistrza.","","",[]],"50491444":["Mimo iż matki niechętnie to przyznają, najmłodsi mogą każdego wyprowadzić z równowagi. Doświadczona opiekunka, Jo Frost, potrafi jednak okiełznać nawet najbardziej niegrzeczne i nieposłuszne dziecko. W każdym odcinku programu brytyjska superniania udaje się w inny zakątek kraju, by na kilkanaście dni zamieszkać z potrzebującą jej wsparcia rodziną. Podczas swojego pobytu obserwuje domowników, udziela rad rodzicom i usiłuje znaleźć powody złego zachowania najmłodszych.","","",[]],"50491445":["Mimo iż matki niechętnie to przyznają, najmłodsi mogą każdego wyprowadzić z równowagi. Doświadczona opiekunka, Jo Frost, potrafi jednak okiełznać nawet najbardziej niegrzeczne i nieposłuszne dziecko. W każdym odcinku programu brytyjska superniania udaje się w inny zakątek kraju, by na kilkanaście dni zamieszkać z potrzebującą jej wsparcia rodziną. Podczas swojego pobytu obserwuje domowników, udziela rad rodzicom i usiłuje znaleźć powody złego zachowania najmłodszych.","","",[]],"50491446":["Prow.: Laura Baron.
W programie biorą udział pary złożone z matek oraz córek, które mają poważne problemy w swoich wzajemnych relacjach. Kobiety biorą udział w spotkaniach z coachem. On sprawdza i ocenia ich zachowania względem siebie. Duet, który okaże się najbardziej dysfunkcyjny w danym zadaniu, dostanie wskazówki podczas osobistych sesji z trenerem i otrzyma konkretne zadania dostosowane do ich problemów. Dla tych kobiet największym wyzwaniem jest harmonijne życie i stawienie czoła głęboko zakorzenionym problemom. W każdym odcinku zobaczymy, jak próbują one naprawić swoje relacje. Matki i córki czeka zupełnie nowy początek.","","",[]],"50491447":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/258f00534c41371d14bf2bde492ef776",["N"]],"50491448":["Kąty, niedaleko Siedlec. Pani Aneta, córka alkoholika, wraz z mężem Adamem stworzyła rodzinę zastępczą dla swoich sióstr. Dodatkowo małżeństwo wychowuje troje własnych dzieci. Państwo Jakubik muszą wynajmować dom, co rujnuje ich budżet. Dom rodzinny pani Anety nie nadaje się bowiem do zamieszkania - jest w nim tylko jeden pokój, nie ma łazienki ani kuchni, jest wilgoć. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/83e1dbd0f87f39524b43ac7bb59d8df4",["N"]],"50491449":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50491450":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/971be4b5db48181acc731021343ca148",[]],"50491451":["Ula Kochan jest bardzo zakochana w swoim mężu Rafale, nauczycielu WF-u w liceum. Jak dotąd byli szczęśliwym małżeństwem, lecz od pewnego czasu mężczyzna stał się oziębły dla żony. Natomiast dostaje czułe esemesy od nieznanej kobiety. Ula prosi detektywów o pomoc. Śledczy szybko ustalają, że mężczyzna wpadł w oko Małgorzacie Mackiej, z którą pracuje w jednej szkole. Spotyka się z nią nawet po lekcjach, lecz ich schadzka kończy się jedynie na pocałunkach. Mężczyzna nie zamierza pójść z nią do łóżka. Detektywi odkrywają, że to nie ona jest tajemniczą kobietą, z którą Rafał wymienia pełne czułości wiadomości. Okazuje się, że Małgorzata go szantażuje, grożąc, że zdradzi jego słodką tajemnicę. Dalsze śledztwo ujawnia szokującą prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/853ecc94e0fc2ee96130bc119050806c",["N"]],"50491452":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/49e79d57f704d49328bcb50728e96d8b",[]],"50491453":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc64f33661123da022f5b07f0e5256d4",["N"]],"50491454":["Andrzej Witkowski uważa, że jego żona nie jest mu wierna. Jako dowód przedstawia ekipie list od kochana, który przypadkowo znalazł w jej torebce. Klient jest przekonany, że partnerka, z zawodu nauczycielka, ma romans z uczniem, któremu udziela korepetycji. Początkowo śledczy nie znajdują dowodów potwierdzających przypuszczenia Andrzeja. Wkrótce jednak okazuje się, że żona Andrzeja faktycznie go zdradza, lecz nie z nastolatkiem, a z sąsiadem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fc90a3c21216fbeb22aecec783ff1f0",["N"]],"50491455":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"50491456":["Khloe i Kendall rozważają zakup broni do ochrony osobistej. Kris robi się surowa w stosunku do matki. Kim nie radzi sobie z hałaśliwym szczeniakiem.","","",[]],"50491459":["Nie wszyscy śledczy rozwiązujący trudne sprawy kryminalne są mężczyznami. Program prezentuje błyskotliwe działania kobiet, które szukają morderców w równie skuteczny sposób, co ich koledzy po fachu.","","",[]],"50491645":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50491646":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50491647":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50491648":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50491649":["Fascynujący program prezentujący najważniejsze osiągnięcia w zakresie współczesnych technologii. Widzowie przekonają się, jak inżynieria, elektronika i przemysł umożliwiły rozwój różnych dziedzin, m.in. motoryzacji, medycyny, przemysłu zbrojeniowego czy produkcji przedmiotów codziennego użytku.","","",[]],"50491650":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Do agencji Malanowskiego zwraca się Barbara Żmuda. Kobieta zgłasza, że z apteki prowadzonej przez nią i jej męża znikają regularnie opakowania silnego leku, który może uzależniać jak narkotyk. Prosi detektywów o sprawdzenie, kto dopuszcza się kradzieży. Kobieta podejrzewa córkę, która sprawia ostatnio problemy wychowawcze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77118c145ce63d3c3700247ff85b3637",[]],"50491651":["Do agencji Malanowskiego zgłasza się Marek Leśniak, który prosi o odszukanie pewnej kobiety. Kilka tygodni temu poznał piękną Ukrainkę, Roksanę Szeptycką. Była to miłość od pierwszego wejrzenia i oboje snuli już plany na przyszłość. Kobieta nagle jednak musiała wyjechać. Powiedziała Markowi, że jedzie na dwa tygodnie do swoich rodziców w Kijowie. Od tamtej pory nie ma jednak z nią żadnego kontaktu. Leśniak zleca detektywom, aby się dowiedzieli, gdzie ona jest, co robi i co się za tym kryje. Trop prowadzi do klubu ze striptizem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb6a016f6323dce5dae386d5bc1f4766",[]],"50491652":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do Malanowskiego zwraca się Andżelika Rechniewska. Kobieta martwi się o swojego syna, Daniela. Nastolatek właśnie został zwolniony z zakładu poprawczego. Matka obawia się, że chłopak, mający na koncie kradzieże samochodów, znów zejdzie na złą drogę. Prosi detektywów, aby go obserwowali. Marta Leleniewska i Marek Krupski śledzą syna klientki i szybko przyłapują go na kradzieży w sklepie...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2cdbf2a553ef12f217b7d9f245b76fa8",[]],"50491653":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Na zlecenie nowego klienta, Wiktora Domańskiego, detektywi obserwują jego żonę, Klaudię. Mężczyzna podejrzewa kobietę o zdradę. Detektywi śledzą ją podczas podróży na lekcję hiszpańskiego. Domańska zamiast jechać na kurs, zatrzymuje się przy jednym z klubów. W samochodzie robi sobie makijaż, przebiera się i z szarej myszki przeistacza się w piękną kobietę. W klubie spotyka się z młodym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, ze rzeczywiście ma romans...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6116a358702aa7d5c6cba494bf0334e",[]],"50491654":["Dwóch fanów motoryzacji, Jeff Allen i Perry Barndt, podróżują po całej Ameryce w poszukiwaniu zabytkowych samochodów, które chcą następnie sprzedać z zyskiem. W swoich działaniach kierują się tylko jedną zasadą: kupić tanio, sprzedać drogo, co wcale nie jest łatwe. Tuż obok sklepu swego syna własny salon sprzedaży klasycznych aut prowadzi ojciec Jeffa, Tom Souter. Chociaż krewni są przede wszystkim handlowymi partnerami, nieustannie ze sobą rywalizują.","","",[]],"50491655":["Dwóch fanów motoryzacji, Jeff Allen i Perry Barndt, podróżują po całej Ameryce w poszukiwaniu zabytkowych samochodów, które chcą następnie sprzedać z zyskiem. W swoich działaniach kierują się tylko jedną zasadą: kupić tanio, sprzedać drogo, co wcale nie jest łatwe. Tuż obok sklepu swego syna własny salon sprzedaży klasycznych aut prowadzi ojciec Jeffa, Tom Souter. Chociaż krewni są przede wszystkim handlowymi partnerami, nieustannie ze sobą rywalizują.","","",[]],"50491656":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5da6d1bafb4f2d2cd5207a0d6986cf89",["N"]],"50491657":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/368e62ef74ceca208e4e50b94182a19e",["N"]],"50491658":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50491659":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50491660":["Seria prezentuje najszybsze, największe, najgroźniejsze pojazdy XXI wieku, ukazując ich moc i osiągi oraz nowe standardy współczesnej techniki.","","",[]],"50491661":["Atlas V i Stacja Kosmiczna
Zarówno na Ziemi jak i w kosmosie NASA dokonuje niezwykłych przeprowadzek. Gigantyczny rosyjski samolot transportowy przewozi elementy rakiety \"Atlas\".","","",[]],"50491662":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50491663":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50491664":["W 1944 roku pochód aliantów na Rzym zatrzymał silnie umocnione pozycje niemieckie wokół klasztoru Monte Cassino. Obsadzały ją elitarne jednostki niemieckie - strzelcy górscy i spadochroniarze. Przed pojawieniam się pod Monte Cassino Polaków, na linii Gustawa zamordowano wielu Amerykanów, Francuzów, Hindusów, Nowozelandczyków i Brytyjczyków. Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowsk wyposażeni w odpowiednie pozwolenia ruszają z wykrywaczami na poszukiwania śladów po tej jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b6524357663c651fd9518132e617cc9",["AD"]],"50491665":["Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wybrali się do Chełmna. Dzięki pomocy przyjaciół ze stowarzyszenia \"Twierdza Chełmno\" udało im się zdobyć pozwolenie na wejście i przeszukanie dawnych koszar wojskowych, w których przed wojną stacjonował 8 Pułk Strzelców Konnych, czyli formacja o działalności wykraczającej nieco poza obronność. Żołnierze 8 PSK byli niekwestionowanymi mistrzami na zawodach broni jezdnych, posiadali spółdzielnię wybijającą własne monety i brali czynny udział w zwalczaniu analfabetyzmu. Widzowie przekonają się jakie pamiątki po 8 PSK udało się wykopać oraz jakie inne skarby kryją koszary w Chełmnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb1357086707220056e4397005f9bfb2",["AD"]],"50491666":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, \"Bandziorek\", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868991.jpg","",["N"]],"50491667":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, \"Bandziorek\", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868991.jpg","",["N"]],"50491669":["W Bieszczadach bimber to nie przyjemność, ale konieczność. Jurek pędzi go, żeby zaoszczędzić. \"Siwy\" i Andrzej \"Mały\" podziwiają widoki. Majster sprowadził się w góry po wyjściu z więzienia - chce rozpocząć życie od nowa. Bieszczadzkie noce robią duże wrażenie na Marioli.","","",["N"]],"50491670":["Bimbrownicy oceniają zacier przygotowywany do destylacji. Tosia przyjechała konno na odludzie, gdzie mieszka Majsterek. Andrzej \"Mały\" i Wiesiek \"Siwy\" na chwilę porzucają drwalski fach. Kamil wyprowadza na pastwiska największy bieszczadzki redyk. Zenek to pierwszy bębniarz w całej okolicy.","","",["N"]],"50491671":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",[]],"50491672":["Rysiek jest samotny. Bandziorek rozmyśla nad swoimi dotychczasowymi doświadczeniami z kobietami. Nie są to wesołe rozważania. Andrzej koniecznie chce znaleźć dziewczynę. Zbyszek chce ułożyć sobie życie z jakąś kobietą i nie chodzi już wyłączenie o znalezienie dla siebie kucharki. Natomiast Mariusz rozmyśla nad swoją miłością na odległość. Chłopak kontaktuje się z Martą wyłącznie telefonicznie, ale chce się przekonać, czy uczucie, które ich łączy, będzie równie silne w rzeczywistości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4604b113ccf10e5997eb93310225fdc3",[]],"50491673":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"50491674":["Reż.: Hervé Bodilis, Pascal Lucas.","","",[]],"50491675":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"50491676":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"50491677":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"50491678":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"50491679":["W pierwszej części odcinka dziennikarz śledczy przedstawi sprawę morderstwa Leszka Gierszendorfa ze Strzałkowa. Rodzina ofiary twierdzi, że dnia, w którym dokonano zabójstwa, strzałkowianin pojechał do Poznania odebrać dług. Fajbusiewicz spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy mordercą mógł być dłużnik. W drugiej części odcinka prowadzący przypomni głośną sprawę zabójstwa małżeństwa z Niemiec. Para przyjechała do Warszawy luksusowym campervanem. Elegancki samochód był jedynie przykrywką dla przestępczej działalności turystów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d46219410b66c5f454011fbef597537a",["N"]],"50491680":["Michał Fajbusiewicz powraca do serii zabójstw nastolatek na Kaszubach w latach 1994-1995. Wszystkie zbrodnie zostały dokonane na tle seksualnym. Dziennikarz przedstawia też podobne morderstwo, którego ofiarą była Iza, trzynastoletnia mieszkanka Gdyni. Następnie reporter kontaktuje się z rodziną Brzozowskich z Zelowa, właścicielami hurtowni materiałów budowlanych. Kilka lat temu usiłowano zamordować jednego z ich synów, który przez prawie cztery lata przed śmiercią był w stanie wegetatywnym. Do tej pory nie udało się ustalić motywów zbrodni, ani schwytać przestępców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00c0b93c760bec974e74c906175ff184",["N"]],"50491681":["Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie makabryczne zbrodnie. Pierwsza ze spraw dotyczy śmierci 74-letniej Zofii Piątkowskiej, która od lat cierpiała na zaniki pamięci. Co jakiś czas staruszka wyruszała w podróż po Polsce, by odwiedzić dawną nieżyjącą siostrę. Po jakimś czasie policjanci przywozili ją bezpiecznie do domu. W 2008 roku kobieta zaginęła. Jej porąbane ciało znaleziono kilka miesięcy później w Krakowie. Nie ustalono tożsamości mordercy. Druga sprawa dotyczy zabójstwa Edyty, wychowanki domu dziecka. Dziewczyna poznała Sławomira Pawlika i zamieszkała z nim. Mężczyzna miesiącami się nad nią znęcał. W 1992 roku zniknęła bez śladu. Po kilku miesiącach w Poznaniu znaleziono jej zwłoki przetrzymywane w lodówce. Pawlik jest poszukiwany do dziś.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ccc4871318ab8f4e913dab5c1a7271dd",["N"]],"50491682":["Dziennikarz śledczy prezentuje dwie nierozwiązane zagadki kryminalne. Pierwsza sprawa dotyczy zabójstwa rencisty Leszka P. Mężczyzna został zamordowany w Dąbrowie Górniczej, podczas libacji alkoholowej, którą sam zorganizował. Żadna z trzech osób, które go odwiedziły po ucieczce przestępców, nie wezwała pomocy. Mężczyzna konał przez godzinę. Sprawcy wciąż są na wolności. Druga sprawa dotyczy zaginięcia Kingi. Ostatni raz widziano ją w Krakowie w 2008 roku. Dziewczyna przyjechała do stolicy Małopolski, by studiować. Szybko porzuciła uczelnię dla ok. 20 lat starszego mężczyzny. Do dziś nie wiadomo, co się z nią stało. Policja podejrzewa, że Kinga została zamordowana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae69577b27066bef212fbda198ae602e",["N"]],"50491683":["Michał Fajbusiewicz zdradza szczegóły dwóch spraw kryminalnych. Pierwsza dotyczy 19-letniej uczennicy z Gąbina, która poznała 30 lat starszego urzędnika z Płocka. Po roku chciała zerwać znajomość i od tamtej pory wszelki słuch po niej zaginął. Przez pół roku rodzina otrzymywała SMS-y od zaginionej. Policja znalazła jej telefon u kochanka z Płocka. Mężczyzna twierdził, że kupił go na bazarze. Od 10 lat nic nie wiadomo o losach dziewczyny. Następnie dziennikarz śledczy prezentuje nowoczesne metody odtwarzania wyglądu ofiar. W 2008 roku w pobliżu Rybnika znaleziono szkielet kobiety. Specjaliści odtworzyli wygląd jej głowy. Policjanci podejrzewali, że zmarła była bezdomna, więc rozesłali jej portret do noclegowni i ośrodków pomocy społecznej. Wkrótce ustalono tożsamość zmarłej. Niestety wciąż nie znaleziono mordercy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9cd6b757a0fe31eef6d0f69ebbb5ccb4",["N"]],"50491495":["W tym odcinku wypadek na moście Śląsko-Dąbrowskim i drugi z udziałem dwóch samochodów na Pradze, zatrzymanie bardzo szybkiego kierowcę luksusowego oraz interwencja patrolu policyjnego zakończona zatrzymaniem prawa jazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c218a851e35797d4a76ff5f6ef16d797",["N"]],"50491496":["W tym odcinku niewielka kolizja na osiedlowej drodze, relacja z dramatycznego wypadku na skrzyżowaniu Radiowej i Wrocławskiej, zatrzymanie samochodu dostawczego na Woli oraz potrącenie dziecka przez dostawcę pizzy na Białołęce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/43dbfd58da3b255a5529946b1991e881",["N"]],"50491497":["W tym odcinku zatrzymanie spieszącego się do kościoła kierowcy sedana na Trasie Toruńskiej, wypadek z udziałem holowanego na lince vana, pościg za szybkim kierowcą oraz kolizja na dalekim Targówku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/27b2c049c45bb6d82a90484b5d50ec63",["N"]],"50491498":["Pani Danuta samotnie wychowuje troje dzieci. Od 7 lat mieszka w domu, w którym brakuje kuchni i łazienki. Problemem są również grzyb i wilgoć. Partner, z którym zamieszkała w budynku, obiecywał przeprowadzić remont. Niestety wkrótce okazało się, że kobieta musi sobie radzić sama. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor musi przystosować poddasze oraz stworzyć brakujące pomieszczenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835325.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a13cc8f28438f5b93349d23fa5a052a",["N"]],"50491499":["Reż.: Jerzy Stefan Stawiński.
Trzy odrębne historie, które łączy jedynie wspólne miejsce akcji, Urząd Stanu Cywilnego na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich w Warszawie. Bohaterami pierwszej z nich jest Tomek (Władysław Kowalski) i Alina (Marta Lipińska), którzy mają właśnie wziąć ślub. Panna młoda spóźnia się jednak na ceremonię. Zdenerwowany mężczyzna urządza jej z tego powodu awanturę i młodzi rozstają się. Wkrótce dochodzi do ich przypadkowego spotkania w autobusie. Drugie zdarzenie prezentuje losy Marka (Zbigniew Dobrzyński), który postanawia zdobyć niedostępną Joannę (Teresa Tuszyńska). By tego dokonać, proponuje jej spotkanie, ale tylko pod warunkiem, że wezmą ślub. Zaintrygowana dziewczyna wkrótce wychodzi za niego za mąż. W trzecim epizodzie Tadek (Paweł Galia) i Kasia (Magdalena Zawadzka) uciekają z domu, by się pobrać. W urzędzie zostają poinformowani, że nie mogą wziąc ślubu, ponieważ nie są pełnoletni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839802.jpg","",["N"]],"50491500":["Reż.: Jan Rybkowski.
Iwona Słowikowska (Barbara Kwiatkowska), młodziutka studentka Akademii Sztuk Pięknych, nieoczekiwanie wygrywa milion w totolotka. W drodze do banku dziewczyna gubi kupon, który znajduje kasjer, pan Anatol Kowalski (Tadeusz Fijewski). Szukając właścicielki, bohater zostaje napadnięty i obrabowany. O przestępczy czyn podejrzewa swą klientkę. Tymczasem Iwona staje się zakładniczką gangu, który usiłuje w jej imieniu odebrać pieniądze. Taka sytuacja pociąga za sobą wiele zabawnych perypetii... Film jest typową komedią sytuacyjną, drugą - po \"Kapeluszu pana Anatola\" - częścią trylogii o skromnym urzędniku wplątanym w nieoczekiwane, często absurdalne wręcz sytuacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835326.jpg","",["N"]],"50491501":["Reż.: Thor Freudenthal.
Szesnastoletnia Andie (Emma Roberts) oraz jej młodszy brat, Bruce (Jake T. Austin), trafiają do kolejnej rodziny zastępczej. Niestety, nowi opiekunowie każą rodzeństwu pozbyć się ich psa, Fridaya. Andie i Bruce, nie chcąc stracić pupila, postanawiają umieścić go w opuszczonym hotelu. Bruce, który jest miłośnikiem majsterkowania, buduje ulubieńcowi wiele udogodnień, nie zapomina również o rozrywce dla Fridaya. Wkrótce pomieszczenia zostają wyposażone m.in. w dystrybutor kapci do żucia i miotacz piłek tenisowych. Do hotelu niebawem trafiają inni lokatorzy - okoliczne bezdomne psy. Jednak na opuszczony budynek podejrzliwie zaczynają spoglądać sąsiedzi. Rodzeństwo musi nieźle się natrudzić, by ukryć swój udział w całym przedsięwzięciu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875117.jpg","",[]],"50491502":["Reż.: Luca Lucini.
Alex (Leonardo Cecchi), Sam (Federico Russo), Emma (Beatrice Vendramin), Christian (Saul Nanni) oraz Nicole (Eleonora Gaggero) to grupa utalentowanych nastolatków, która pragnie odnieść sukces w przemyśle muzycznym. Rodzice bagatelizują jednak ich marzenia, karząc dzieciom skupić się na nauce. Przyjaciele muszą znaleźć sposób, jak przekonać bliskich do swojej życiowej pasji.","","",[]],"50491503":["Reż.: McG.
Trzy nieprzciętnie atrakcyjne i równie inteligentne dziewczyny - Dylan Sanders, Natalie Cook i Alex Munday - pracują dla tajemniczego milionera Charliego, który prowadzi agencję detektywistyczną specjalizującą się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Agentki nigdy nie spotkały swojego pracodawcy, z którym porozumiewają się za pośrednictwem telefonu. Jedyną osobą, która ma osobisty kontakt z szefem, jest John Bosley. Wkrótce dziewczyny dostają kolejne zadanie. Tym razem Charlie zleca im misję uwolnienia z rąk porywaczy Erica Knoksa, który opracował rewolucyjny system komputerowy pozwalający na identyfikację głosu. Dziewczyny nie mogą dopuścić, by przestępcy wykorzystali jego wynalazek do swoich niecnych celów. O uprowadzenie geniusza podejrzewają cynicznego i bezwzględnego Rogera Corwina, który stoi na czele firmy będącej największą telekomunikacyjną siecią satelitarną. Przed aniołkami prawdziwe wyzwanie. By wypełnić misję, będą musiały pokonać wiele przeciwności. Na niebezpieczeństwo narażą także swojego szefa. Nie byłyby jednak sobą, gdyby szybko i skutecznie nie zaradziły problemom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875499.jpg","",["N"]],"50491504":["Reż.: Andy Tennant.
Nicole Hurley to reporterka z powołania. Jeśli wpadnie na ciekawy temat, robi wszystko, aby go zgłębić. Tym razem jej uwagę przykuwa sprawa rzekomego samobójstwa. Zaangażowana dziennikarka poświęca się jej bez reszty. Dla dobra śledztwa rezygnuje z pojawienia się w sądzie, do którego została wezwana za napaść na policjanta. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie dają jednak za wygraną i wysyłają za niepokorną reporterką nakaz aresztowania. Trafia on do rąk Milo Boyda, dawnego stróża prawa, który po odejściu ze służby został łowcą nagród, i - jak się okazuje - był kiedyś mężem Nicole. Teraz nie wiedzie mu się najlepiej. Ciągle brakuje mu pieniędzy i ledwo wiąże koniec z końcem. Zlecenie ujęcia poszukiwanej Hurley może być rozwiązaniem jego kłopotów finansowych. Jeśli doprowadzi ją przed sąd, otrzyma pięć tysięcy dolarów. Pozornie banalne zadanie mocno się jednak komplikuje. Wychodzi bowiem na jaw, że Nicole tropi poważną aferę korupcyjną. Byli małżonkowie, jeśli chcą ocalić życie, muszą współpracować. Z czasem odkrywają, że doskonale się ze sobą dogadują i być może ich rozstanie było błędem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863220.jpg","",["N"]],"50491505":["Reż.: P.J. Hogan.
Julianne Potter, znana krytyczka kulinarna, od szkolnych lat przyjaźni się z dziennikarzem sportowym Michaelem O'Nealem. Przez jakiś czas byli nawet parą. Gdy im nie wyszło, przyrzekli sobie, że jeżeli do 28 roku życia pozostaną samotni, pobiorą się. W tym czasie każde z nich przeżyło wiele związków, wymieniając wzajemnie uwagi na temat swoich partnerów. Tymczasem nieubłaganie zbliża się termin realizacji ich umowy. Michael zaskakuje jednak Julianne. Przedstawia jej bowiem swoją narzeczoną. Jest nią ładna, pochodząca z zamożnej rodziny i na dodatek bardzo miła Kimberly Wallace. Zdumiona Julianne dopiero teraz uświadamia sobie zaskakującą prawdę, że kocha Michaela. Postanawia za wszelką cenę nie dopuścić do jego ślubu z Kimberly. Zdesperowana, prosi o pomoc swojego wydawcę, homoseksualistę George'a Downesa. Przedstawia go ukochanemu jako narzeczonego, chcąc w ten sposób wzbudzić jego zazdrość. Usiłuje go także poróżnić z przyszłym teściem. Kobieta ucieka się do coraz bardziej wyrafinowanych sztuczek. Ma jednak bardzo mało czasu, tylko cztery dni...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876383.jpg","",["N"]],"50491506":["Reż.: Morten Tyldum.
Misja kosmiczna wyrusza na przeznaczoną do kolonizacji planetę w odległej galaktyce. Ponieważ podróż ma trwać 120 lat, uczestnicy ekspedycji zostają poddani hibernacji. Niestety, system zawodzi i jeden z pasażerów statku - mechanik Jim (Chris Pratt) budzi się 90 lat za wcześnie. Mężczyzna czuje się bardzo samotny, postanawia więc znaleźć sobie partnerkę. Jego wybór pada na piękną pisarkę Aurorę (Jennifer Lawrence). Chociaż oboje pochodzą z różnych światów, szybko nawiązują nić porozumienia, a z czasem zakochują się w sobie. Ich sielanka nie trwa jednak długo. Aurora i Jim odkrywają, że statek kosmiczny, którym podróżują, jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Również ich relacja zostaje poddana trudnej próbie, gdy kobieta dowiaduje się, że to nie awaria systemu doprowadziła do tego, że zbudziła się przed czasem... W jedną z głównych ról wcieliła się nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence, natomiast za kamerą stanął nominowany do tej nagrody Morten Tyldum. Produkcja zarobiła 300 mln dolarów na całym świecie i znalazła się wśród kandydatów do Oscara w kategoriach najlepsza muzyka i najlepsza scenografia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854919.jpg","",[]],"50491507":["Kontroler biletów zostaje pobity przez nieznanych sprawców. Wychodzi na jaw, że mężczyzna w przeszłości był kibolem. Policjanci podejrzewają fanatyków z konkurencyjnej grupy, ale cała sprawa wydaje się mieć drugie dno. Detektywi korzystają z pomocy nowego informatora, by dotrzeć do podejrzanych. Były partner Klaudii, dziewczyny Krzysztofa, ma dla nich cenne informacje, ale nie za darmo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50491508":["Zamordowana zostaje właścicielka klubu fitness. Kuba i Natalia odkrywają, że kobieta była w bardzo zażyłych stosunkach z żonami warszawskich gangsterów. Pomiędzy Roguzem i Nataszą dochodzi do kolejnych nieporozumień. Policjant przestaje ufać swojej współlokatorce. Na dodatek o ich relacji dowiaduje się Piotr. Stawia to Kubę w trudnym położeniu. Policjant musi podjąć ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50491509":["Dziennikarka Ada Podgórska zostaje ugodzona nożem kuchennym w mieszkaniu przyjaciółki, Kamili. Mąż zabitej ma alibi, dlatego CWŚ zaczyna podejrzewać brata właścicielki lokalu, Maksa. Detektywi sądzą, że chłopak popełnił zbrodnię, by spłacić karciany dług. W trakcie śledztwa ginie kompan Maksa, a Kamila zostaje uprowadzona. Funkcjonariusze dochodzą do wniosku, że sprawcom chodzi o materiały reporterki, a Maks jest tylko wrabiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50491510":["Na placu do złomowania aut odnaleziono ciała dwóch mężczyzn ze śladami anestetyków we włosach. Szymon Kopczyk i Dawid Gromada zginęli podczas włamania do nielegalnego klubu pokerowego. Policja sądzi, że stali się ofiarami porachunków gangsterskich. Wkrótce potem w mieszkaniu drugiego z denatów wybucha pożar. W zgliszczach znajduje się ciało mężczyzny do złudzenia przypominającego Dawida.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50491461":["Przy apartamentowcu zostaje znaleziona martwa kobieta - prostytutka. W trakcie śledztwa okazuje się, że oszukiwała ona alfonsa, zapraszając do swojego apartamentu luksusowych klientów. Podejrzenia padają na znanego biznesmena. Tego dnia Natalia i Robert prowadzą też dochodzenie w sprawie mężczyzny, który niszczy samochody na pobliskim parkingu, obklejając je papierem toaletowym. Okazuje się, że wandal swoje cele wybierał nieprzypadkowo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50491462":["Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji detektywi konfiskują duży transport substancji odurzających. Mafioso chce odzyskać swój towar i jest gotowy podjąć każde ryzyko, o czym przekonają się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. W trakcie dyżuru Olgierd dostaje telefon od byłej żony. Ich córka, przebywająca w Warszawie na wakacjach u dziadków, zaginęła. Mężczyzna podejrzewa, że mogła zostać porwana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",[]],"50491463":["Paweł Sikora prosi Malanowskiego o odnalezienie jego dawnej ukochanej, która zerwała z nim bez słowa wyjaśnienia. Mężczyzna wie tylko, że niedługo po ich rozstaniu Ola przeprowadziła się z ciężko chorym bratem do Warszawy. Śledczym udaje się namierzyć krewnego dziewczyny w prywatnym hospicjum, lecz nie mają żadnych informacji o poszukiwanej. W toku dochodzenia do biura przychodzi Weronika, obecna partnerka Pawła. Kobieta prosi śledczych o przerwanie zlecenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cf9fa46c4073257786a97bccbae46bf",["N"]],"50491464":["Tomek, pod przykrywką uczestnika grupy terapeutycznej dla alkoholików, obserwuje prowadzącą zajęcia Iwonę Pawlik i jej pacjentów. Od pewnego czasu kobieta dostaje listy z pogróżkami, lecz bagatelizuje sprawę. Jej zaniepokojony mąż poprosił śledczych o ustalenie, kim jest prześladowca. Tomek odkrywa, że jeden z pacjentów jest najwyraźniej zakochany w terapeutce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb23ff16dd8f59d950ad3ab9fc975f71",["N"]],"50491465":["Mąż Zofii Jakubek zniknął bez wieści. Mężczyzna jest listonoszem. Żona znalazła w jego rzeczach paragon od jubilera, jednak nie dostała od niego żadnego prezentu. Detektywi podejrzewają, że zaginiony odszedł do kochanki. Tymczasem okazuje się, że rewir, w którym pracuje poszukiwany, nie jest bezpieczny. Tomek jest świadkiem chuligańskiej napaści na innego doręczyciela. Niespodziewanie Magda odkrywa, że mąż klientki wygrał na loterii 10 milionów złotych i nikomu o tym nie powiedział.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0ac1e7e335d8bf7cf7d3f3098c976af",["N"]],"50491466":["Reżyser Karol Marciniak prosi detektywów o pomoc. Niedawno w swoim dokumencie zasugerował, że biznesmen Damian Grodzki jest gangsterem. Od tej pory ktoś go śledzi i mu grozi. Filmowiec wierzy, że za wszystkim stoi Grodzki. Wszystko wskazuje na to, że klient ma rację, gdy z Wisły zostaje wyłowione ciało jedynego z bohaterów filmu, który zgodził się szczerze rozmawiać o brudnych interesach biznesmena.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6540b8600de8de9977a46ba63206984",["N"]],"50491467":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50491468":["Na aukcję zostają dostarczone cztery kontenery. Matt nie spuszcza oka ze skrzyni pełnej starych, budzących nostalgię przedmiotów.","","",[]],"50491469":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d61306f2f84f1f6b8120cdcfcb9e347",["N"]],"50491470":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f852fe94e8ebd96000ce81343c460f8",["N"]],"50491471":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3806aab069b261c39fa7c9b43740d593",["N"]],"50491472":["Wzgórze Victorii, Wan Chai i Aleja Gwiazd - to tylko niektóre z miejsc pewnego azjatyckiego miasta. Nazwa tego miasta po kantońsku oznacza Pachnący Port, a jeden z jego najsłynniejszych mieszkańców, Bruce Lee powiedział kiedyś: \"Nie módl się o łatwe życie, tylko o siłę, żeby przetrwać trudne\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b58b6f9662d6333bebaeb468797f30f3",["N"]],"50491473":["Pierwsze wzmianki o wsi Wogenap, obecnie Jagodno, położonej 5 kilometrów od Próchnika, pochodzą z 1332 roku. Właścicielem był Heinrich Horden, zobowiązany do służby ludno-zbrojnej w armii Zakonu Krzyżackiego. W źródłach z ostatnich 25 lat XIV wieku pojawia się informacja o młynie. W wieku XVIII staje tu kuźnia, a w czasie II wojny światowej stacjonują na tych terenach oddziały niemieckich wojsk. Przez stulecia przez Wogenap przewinęło się wielu właścicieli, kupców i żołnierzy. Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski razem z kilkudziesięcioma poszukiwaczami z okolicznych stowarzyszeń próbują przywrócić pamięć o tej części Polski i odnaleźć pamiątki dokumentujące historię tego zapomnianego po 1945 roku miejsca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0482ef6d52e1c109a2769afe3c047d7a",["AD"]],"50491474":["W styczniu 1945 roku w ramach ofensywy Armii Czerwonej w okolicach Rypina dochodzi do przeprawy przez bagna czołgów IS2, które są zagrożeniem dla niemieckich panter i tygrysów. Dwa z nich ulegają zatopieniu. Zadaniem poszukiwaczy Olafa Popkiewicza oraz Sebastiana Witkowskiego jest sprawdzić, czy przetrwały w grzęzawisku do dziś.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/61ce73f84d91e79fcba919a419ba50b3",["AD"]],"50491475":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"50491476":["Podczas II wojny światowej Enigma - niemiecka przenośna maszyna szyfrująca - była wykorzystywana głównie przez siły zbrojne oraz inne służby wywiadowcze Niemiec. Polskim agentom udało się przechwycić maszynę i przekazać Brytyjczykom, gdzie w Bletchley Park zespół kryptografów złamał kod urządzenia, dając w ten sposób przewagę wywiadowi aliantów w czasie wojny.","","",[]],"50491477":["Jednym z aspektów postępu cywilizacji jest dążenie do tego, aby jej dzieła były coraz większe, wyższe, bardziej imponujące. Najwyższy na świecie wieżowiec, największa tama, najdłuższy most, ale także największy samolot, statek morski, czy też ciężarówka - to bowiem powody do dumy zarówno dla ich projektantów, jak i budowniczych. Twórcy serii pokażą ich niezwykłe osiągnięcia.","","",[]],"50491478":["Prześledzimy odkrycia naukowe będące podstawą powstania tak niezwykłych struktur, jak mosty w Sydney i Lizbonie, kanały w Amsterdamie i Wenecji, lotniska w Paryżu i Denver, teleskop Hubble'a, czy łazik Curiosity.","","",[]],"50491479":["Reż.: Russell Leven, Matt Barrett.
Program ukazuje świat lotnictwa od zupełnie innej, nieznanej strony. Widzowie mogą przekonać się, jak działają lotniska, fabryki i inne obiekty, dzięki którym sprawnie funkcjonuje ta globalna sieć połączeń., Autorzy programu docierają do ludzi, dzięki którym pasażerowie mogą szybko i bezpiecznie latać samolotami, a także do sieci i systemów, od których zależy cały transport lotniczy. Ponadto przybliżą także naukowe i inżynieryjne podstawy przemysłu lotniczego.","","",[]],"50491480":["Losy największych miast świata z perspektywy... zalegających w nich śmieci. Twórcy programu opowiadają, jak w starożytności radzono sobie z odpadami, jak je przetwarzano i kiedy zaczęto utylizować. Przemierzając ulice metropolii, odkrywają ich wstydliwe i brudne tajemnice.","","",[]],"50491481":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"50491482":["Twórcy filmu, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, pokazują, jak wyglądało życie w Pompejach. Przedstawiają fascynujący świat jego mieszkańców. Opowiadają o typowym dniu obywateli tego miasta, zarówno bogatych, jak i biednych. Informują, jakie mieli obowiązki, gdzie jedli i jakie były ich rozrywki.","","",[]],"50491483":["400 tysięcy lat temu Europą i Azją rządzili neandertalczycy. Przystosowali się oni do różnych środowisk i warunków. Twórcy dokumentu próbują odpowiedzieć, co było powodem ich zniknięcia. Możliwe jest, że padli ofiarą klimatu, epidemii lub innych ludzi.","","",[]],"50491484":["
Historie największych rabunków i kradzieży w historii. Od brawurowego napadu na Luwr po zainspirowany filmem \"Ocean's Eleven\" napad na firmę depozytową w Kent. Akcje te wymagały wielkiego sprytu i świetnej logistyki, a niekiedy po prostu bezczelnej odwagi. Krok po kroku widzowie poznają przebieg sensacyjnych wydarzeń.","","",[]],"50491485":["Adolf Eichmann był oficerem SS odpowiedzialnym za transport Żydów do obozów zagłady. Według jego raportu dla Hitlera, sporządzonego w sierpniu 1944 roku zgładzono cztery miliony Żydów w obozach śmierci, a dwa miliony zostało zastrzelonych lub zagazowanych w przewoźnych komorach gazowych. W 1945 roku Eichmann został zaaresztowany przez aliantów, ale w następnym roku udało mu się uciec.","","",[]],"50491486":["Przy pomocy koni, Ferdek ściąga bale z bieszczadzkich ostępów. Andrzej \"Żmiju\" postanawia nie ingerować w świat wilków i poprzestaje jedynie na ich obserwacji. Po latach nieobecności, Kirim wraca w Bieszczady. Trzech amatorów bimbru rozpoczyna produkcję trunku w zagubionej czatowni. Mariola, niegdyś pracownica sejmu, odnajduje swoje miejsce na ziemi, które znajduje się niedaleko Cisnej.","","",["N"]],"50491487":["W Bieszczady Zenek trafił dawno temu, jako hippis. Fredek, Krzysiek \"Płetwa\" i Jurek to amatorzy mocnych trunków, którzy postanowili zrobić calvados znad Sanu. Całe swoje życie Mariola poświęca zwierzętom. Staszek \"Pidor\" wycina drzewa i bada historie spalonych wsi. Kiedy przybył w Bieszczady, Fredek myślał, że nie znajdzie tam Boga.","","",["N"]],"50491488":["Z powodu złej pogody nie udał się wspólny wypad na ryby razem z poetą Zbigniewem Książkiem i pisarzem Sławomirem Michorzewskim, zatem ekipa programu prezentuje najnowsze modele woblerów szczupakowych oraz pokazuje, jak samemu wyrabiać sztuczne muchy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0c6ced6ccdf1c640132ce47fd16cd125",["N"]],"50491489":["Na kopułach pancernych polskich schronów Obszaru Warownego Śląsk widnieją tajemnicze otwory. Znaleziona tam została przepalona stal o grubości 20 cm. W grudniu 1930 roku Niemcy przeprowadzili próby nowej, nieznanej światu broni. Użyli jej podczas ataku na belgijską twierdzę Eben Emael w maju 1940 roku. Wówczas 80 komandosów w przeciągu 36 godzin zdobyło twierdzę bronioną przez 800 żołnierzy. Straceńcy wygrali swoją pierwszą bitwę.","","",["AD"]],"50491490":["W II połowie XIX wieku wynaleziono proch bezdymny. Fakt ten zmienił bieg historii i sprawił, że dotychczasowa polityka militarna polegająca na blokowaniu możliwych kierunków ofensywy wrogów straciła sens. Widzowie dowiedzą się, co tak niezwykłego było w tej substancji i dlaczego władze Niemiec nie zauważyły nadciągającej zmiany i z uporem budowały twierdze i instalowały w nich armaty miotające pociski siłą prochu czarnego (dymnego).","","",["AD"]],"50491491":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7ff5cb50cf01a09ce102d61fafbce59",[]],"50491492":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90832e8ee92b58b8c00e23a5c11ed43b",[]],"50491493":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77771a98ece9f164c74152016e9cf284",["N"]],"50491494":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77778b5f74341b58900048618743326a",["N"]],"50491815":["Reż.: Scott Brazil.
Angel ratuje Buffy przed grupą wampirów, co zbliża ich do siebie. Ukrywa on jednak przed Buffy mroczny sekret: sam mógłby się stać jej ofiarą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873634.jpg","",[]],"50491816":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50491817":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50491818":["Pani Joanna, mama trójki dzieci, odeszła od męża, który znęcał się nad nią fizycznie. Wraz z Gabrysią, Rafałem i Dawidem mieszka w domu w Stefanowie. Stan budynku przeraża nawet doświadczonych fachowców. Wnętrze jest czarne od sadzy i dymu wydobywających się z kozy. Dzieci śpią na materacach na podłodze. Nie ma łazienki. Pomimo trudnych warunków domownicy jednak nie tracą optymizmu. Gościnnie na planie odcinka pojawi się Agnieszka Kaczorowska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e0a8455e4d3d619528c7b3e3345ba337",["N"]],"50491819":["Kacper studiuje malarstwo na jednej z uczelni artystycznych. Jego obraz zwycięża w ogólnopolskim konkursie dla młodych twórców. Wkrótce potem płótno znika. Kacper prosi o pomoc detektywów, którzy interweniują u władz uczelni. Rektor wyraża ubolewanie i obiecuje przeprowadzenie wewnętrznego śledztwa. Pierwszym podejrzanym staje się człowiek, któremu Kacper nie chciał sprzedać obrazu. Kiedy jednak okazuje się, że zainteresowanie malowidłem wykazała hrabina Cieplicka, znana w środowisku kolekcjonerka dzieł sztuki, pojawiają się poważne wątpliwości, dotyczące tego tropu w śledztwie. Detektywi postanawiają jednak sprawdzić hrabinę. Wychodząc z jej willi, mijają się z rektorem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50491820":["Richard wyjaśnia naukowo działanie kuli armatniej. Pokazuje też skutki, które towarzyszą sytuacji, w której sieć nie jest tak odporna, by wytrzymać moment pędu. Entuzjaści parkouru prezentują rodzaje wypadków, jakie mogą się zdarzyć podczas skakania po dachach.","","",[]],"50491821":["Fakty naukowe wyjaśniają niepowodzenia kaskaderów, którzy do swoich sztuczek wykorzystują rowery i potężne ciężarówki. Richard prezentuje sposób, w jaki rowerzysta może zjechać ze schodów, wykonując \"bunny hop\", a ciężarówka zrobić salto w tył. Następnie pokazuje amatorskie filmiki, na których paralotniarze wpadają na drzewa, przesuwają ciężarówkę, a nawet zderzają się ze Statuą Wolności.","","",[]],"50491822":["Starsi państwo Jankowscy cieszą się, gdy do domu naprzeciwko wprowadza się rodzina z synem będącym w wieku ich wnuka. Liliana liczy, że chłopcy się zaprzyjaźnią, dzięki czemu będą mogli częściej widywać swojego ulubieńca. Szybko się okazuje, że nowi sąsiedzi nie podzielają ich entuzjazmu. Gdy pewnego dnia chłopcy się spotykają, sąsiad Jankowskich wpada w szał i brutalnie ich rozdziela. Dziadkowie są przerażeni i nabierają bardzo niepokojących podejrzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/154b612944de12532534d530d9df0f76",["N"]],"50491823":["Maria i Ryszard wiodą spokojne życie emerytów w zacisznej dzielnicy domków jednorodzinnych. Przyjaźnią się ze swoim sąsiadem, zbliżającym się do sześćdziesiątki owdowiałym byłym pilotem Jerzym. Mężczyzna ma piękny dom i wysoką emeryturę, lecz od śmierci żony z nikim się nie związał. Gdy Maria i Ryszard zauważają, że przyjaciel spotyka się z młodą kobietą, bardzo chcą ją poznać. Wybranką Jerzego okazuje się atrakcyjna trzydziestoletnia Ukrainka Oksana. Maria coraz bardziej podejrzliwie odnosi się do kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2f17193aea69f5f4c4e19f8575ba8d0d",["N"]],"50491824":["Widzowie poznają nietypowe hodowle różnych przedstawicieli fauny. Zobaczą m.in., w jakich warunkach przebywają jadalne insekty czy pewne pająki, odgrywające wyjątkową rolę w życiu człowieka.","","",[]],"50491825":["Do Septagonu zgłasza się zamożna rozwódka zaniepokojona o syna, który został niedawno pobity. Kobieta jest przekonana, że chodzi o porachunki z dilerem narkotyków. Próbując odkryć tożsamość sprawcy pobicia, detektywi przekonują się, że prawda jest znacznie bardziej skomplikowana. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się sprawą klienta, który padł ofiarą napadu rabunkowego. Zamaskowany sprawca dostał się do mieszkania mężczyzny i ukradł jego drogocenną kolekcję zegarków. Klient prosi detektywów, żeby odnaleźli jego zbiory. Bibi i Ronin rozpoczynają poszukiwania. Dzięki swoim rozległym kontaktom udaje im się złapać złodzieja, którego nikt nie podejrzewał o dokonanie kradzieży.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f7f8c1625bae16307addd89d389d1704",["N"]],"50491826":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50491827":["Karina Wolniewicz nie pojawia się w pracy. Krzysiek Zapała rozpoczyna poszukiwania. Zaczyna od mieszkania policyjnej partnerki. Nie znajduje tam jednak jej rzeczy, a współlokator nie ma pojęcia, co mogło się wydarzyć. Kiedy w rzece znalezione zostaje ciało mężczyzny, który niedawno włamał się do mieszkania Kariny, Zapała ma coraz gorsze przeczucia. Tymczasem patrol numer sześć, który tworzą w zastępstwie Ola Wysocka i Emilka Drawska-Zapała, trafia na bójkę dwóch mężczyzn. Policjantki dowiadują się, że jeden z nich oskarża drugiego o kradzież roweru. W toku śledztwa Ola i Emilka trafią do domu starców, gdyż złodziejką może być jedna z podopiecznych ośrodka. Jest także sprawa ekshibicjonisty, którego policjantki znajdują na balkonie trzeciego piętra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb79e6277a99aa72576017fe3172fe34",["N"]],"50491828":["Aurora denerwuje się przed wizytą u psychologa. Macrina śledzi Severa, gdy idzie on na grób Carmen. Kobieta chce sprawdzić, czy ukrywa tam jakiś skarb. Severo jest zły, ponieważ Aurora nie jest już sama w sypialni. Pilar i jej znajomi pojawiają się w hacjendzie. Dziewczyna chce odzyskać swojego byłego chłopaka. Mónica zamierza wykorzystać sytuację i udawać, że Rodrigo i jego dawna partnerka nadal są razem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863611.jpg","",[]],"50491829":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"50491830":["Podczas gdy Jowita odbywa wykład ze studentami, w Auto-Kawexie dochodzi do damsko-męskiej wojny o plakaty z nagimi modelkami. Recepcjonistka Monika kłóci się ze swoim chłopakiem, który uważa, że za bardzo spoufala się z klientami, którzy z nią flirtują. Darek w rozmowie z kolegami deklaruje, że chciałby się zakochać, po czym w warsztacie pojawia się długonoga blondynka, która twierdzi, że od dawna marzy o randce z nim. Jowita zalicza pierwszą wpadkę jako szefowa, obnażając swoją niewiedzę o branży samochodowej, co natychmiast komentują jej pracownicy. Kobieta musi też odbyć pierwszą biznesową rozmowę z potencjalnym kupcem Auto-Kawexu. Antoni zostaje w warsztacie po godzinach. Nie wie, że ktoś obserwuje teren firmy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50491831":["Tym razem klientem Septagonu zostaje Adam, znajomy Szefa. Ma nietypowy problem. Przyjaciółka jego żony, Wioletta, poprosiła, by zaopiekował się jej synem, Frankiem. Kobieta jednak nie pojawiła się w umówionym terminie i nie odebrała dziecka. Aneta jest przekonana, że Wioletcie coś się stało. Detektywi jadą do kwiaciarni, w której pracuje zaginiona. Na miejscu zastają policję. Okazuje się, że kwiaciarnia została zdemolowana przez dwóch bandytów, którzy szukali Wioletty. Właścicielka lokalu jest przerażona. Detektywi postanawiają odnaleźć zaginioną kelnerkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835472.jpg","",["N"]],"50491832":["Zuza odwiedza swoją sąsiadkę. Drzwi otwiera jej syn staruszki, który daje policjantce do zrozumienia, by zostawiła jego matkę w spokoju. Kowal odnosi wrażenie, że nie wszystko jest w porządku. Białach zaprzyjaźnia się z pielęgniarką Polą. Niebawem ma szansę przyjść jej z pomocą. Tymczasem na zjeździe integracyjnym jednej z firm dochodzi do próby gwałtu. Na miejsce zdarzenia wysłany zostaje patrol ósmy. Niedoszły gwałciciel trafia nieprzytomny do szpitala. Ofiara, broniąc się, rozbiła mężczyźnie głowę szklaną karafką. Napastnik po przebudzeniu nie pamięta niczego z minionej nocy. Brakuje też świadków. Dopiero amatorskie nagrania z prywatnych komórek naprowadzają policjantów na pewien trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe4fd33a6e0f6bd0a3cf29414c4d4af0",["N"]],"50491833":["Monika zaczyna dzień od szokującego odkrycia, które doprowadza ją do awantury z chłopakiem. Darek szuka nowej pracy i kłóci się ze swoim wujkiem, mechanikiem Antonim, który zarzuca mu nielojalność wobec rodziny Kaweckich. Sprzedawca Waldek sabotuje pracę komisu i pozbywa się klientów zainteresowanych kupnem aut. Sebastian ratuje z opresji przyjaciółkę szefowej, co staje się początkiem nietypowej znajomości, a Igor na wszelkie sposoby walczy o zachowanie męskiego charakteru hali warsztatowej. Syn Jowity, Krystian, wraca z pierwszej randki z niedawno poznaną na czacie dziewczyną. Chłopak jest zachwycony 18-letnią Martyną. Zapowiada matce, że wkrótce przedstawi jej swoją sympatię. Tymczasem kobieta odbiera niepokojący telefon z komisariatu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50491834":["Przechodnie znajdują na przystanku autobusowym ciało młodej kobiety. Została zasztyletowana. Sprawę badają Daga Górska z Markiem Gawlikiem. Dziewczyna pracowała w teatrze i to tam kryminalni zaczynają śledztwo. Jej koleżanki opowiadają o szczególnie natrętnym wielbicielu, który nękał swoją ofiarę. Okazuje się jednak, że chłopak ma alibi. Daga wraz z Markiem jadą do matki ofiary, muszą przekazać jej smutne wiadomości. Tam odkrywają, że mieszkanie kobiety spłonęło. Kryminalni zastanawiają się, czy taka seria nieszczęść w jednej rodzinie to na pewno zbieg okoliczności. Marek Gawlik po pracy odwozi Dagę do domu, natrafia jednak na mur niechęci ze strony Tośki. Policjanci domyślają się, że dziewczynka odczuwa pustkę po zniknięciu Jawora, z którym dobrze się dogadywała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/04480440f86feb15c2231865cea25b87",["N"]],"50491835":["Reż.: Andriej Konczałowski.
Alaska. Z zakładu karnego o zaostrzonym rygorze Stonehaven ucieka dwóch osadzonych - recydywista Manny (Jon Voight) i 20-letni Buck (Eric Roberts). Kanałem ściekowym wydostają się poza obręb więzienia. Zmarznięci i wyczerpani docierają do stacji kolejowej. Ukrywają się w stojącym na bocznicy składzie. Gdy ruszają, są przekonani, że umknęli obławie. Jednak maszynista nagle umiera na atak serca. Pociąg pozbawiony kontroli zaczyna pędzić z maksymalną prędkością. Uwięzieni w ostatnim wagonie kryminaliści muszą dotrzeć do lokomotywy po oblodzonym dachu, by zatrzymać pędzący skład. Pomaga im młoda pracownica kolei, Sara (Rebecca DeMornay). Żadne z nich nie wie, że władze podjęły decyzję o skierowaniu pociągu na ślepy tor i wykolejeniu go. W dodatku zbiegów ściga psychopatyczny strażnik więzienny, Ranken (John P. Ryan). Udaje mu się zdobyć helikopter, którym chce dogonić maszynę. Pomysłodawcą scenariusza był Akira Kurosawa. Film był nominowany do Oscara za montaż. Kandydatami do tego wyróżnienia byli też Jon Voight i Eric Roberts. Pierwszy z nich otrzymał Złoty Glob. Reżyser zaś miał szansę zdobyć Złotą Palmę w Cannes.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876617.jpg","",[]],"50491836":["Kursk
Autorzy dokumentu starają się wyjaśnić okoliczności katastrofy rosyjskiego okrętu podwodnego \"Kursk\", który zatonął w sierpniu 2000 r. w wyniku eksplozji na pokładzie. Zginęła cała załoga - 118 osób. Dokumentaliści omawiają różne hipotezy przyczyn wypadku. Uważa się, że tragedia \"Kurska\" to wynik sabotażu. Według innych teorii przyczyną katastrofy była kolizja z amerykańskim okrętem podwodnym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868402.jpg","",[]],"50491837":["Stacja King's Cross
18 listopada 1987 roku na jednej z najbardziej ruchliwych stacji londyńskiego metra, King's Cross, wybuchł tragiczny w skutkach pożar. Zapaliły się ruchome schody, a następnie w ciągu kilku minut płomienie zajęły hol kasowy. W tragedii zginęło trzydzieści jeden osób. Po pożarze w londyńskim metrze wprowadzono dziesiątki nowych regulacji, m.in. zaostrzono zakaz palenia, przebudowano schody likwidując drewniane elementy konstrukcji, zainstalowano liczne czujniki dymu, przeciwpożarowe instalacje zraszające itd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868402.jpg","",[]],"50491838":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50491839":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50491840":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491841":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491842":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491843":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50491844":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491845":["Willow używa magii, by spełnić swoje życzenia. Mimowolnie zamienia Gilesa w ślepca, Buffy i Spike'a w nowożeńców, zaś Xandera - w magnes dla demonów.","","",[]],"50491846":["Reż.: Tony Mordente.
Buźka liczy na łatwy zarobek i organizuje występ słynnego artysty muzyki country w jednym z klubów. Pada jednak ofiarą oszustwa ze strony agenta, który w miejsce oczekiwanego wokalisty przysyła członka zespołu Culture Club, Boya George'a. Wokalista nie cieszy się dużym uznaniem stałych bywalców klubu...","","",[]],"50491847":["Rachwał odwiedza siostra. Stara się przekonać Karolinę, że jej problemy należą do przeszłości. Policjantka nie daje się jednak zmanipulować. Po wizycie Ewy Karolina zauważa, że z jej portfela zniknęły pieniądze. Na odprawie Jaskowska przedstawia nowego pracownika, Juliusza. Policjanci domyślają się, że mężczyzna ma pomóc zmęczonemu Profosowi. Tymczasem Mikołaj i Karolina interweniują w sprawie nielegalnej wyprzedaży garażowej. Sprawa kończy się interwencją Biura Operacji Antyterrorystycznych. Jeszcze tego samego dnia patrol otrzymuje wezwanie ze studia filmowego, gdzie ktoś ukradł nowy film i wrzucił go do sieci na dwa miesiące przed premierą. Technicy muszą zbadać ślady i spróbować opowiedzieć na pytanie, w jaki sposób obraz przedostał się do sieci. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi romans montażysty z jedną z aktorek. Karolinę zatrzymuje Mariusz. Ma do przekazania ważne informacje na temat jej siostry.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8dfbdf52520506195ed0032dcd720fee",["N"]],"50491848":["W kolejnym odcinku autorzy programu dowiedzą się, m.in. jak się robi papier ozdobny, kto wymyśla wzory i jak się je nanosi. Prześledzą także proces recyklingu papieru. W trakcie lotu największego cywilnego samolotu, \"Antonowa 124\" będą obserwować pracę tej gigantycznej maszyny. Zobaczą, ile zużywa on paliwa, jak wiele jest w stanie unieść w powietrze i ile osób jest potrzebnych, by go obsługiwać. Na koniec zwiedzą elektrownię Itaipu, znajdującej się na granicy Brazylii z Paragwajem. Jest to druga co do wielkości elektrownia wodna na świecie.","","",[]],"50491850":["Tajny szyfr
Karol znajduje w tramwaju tajemniczą paczkę. Zamiast odnieść ją do biura rzeczy znalezionych, przynosi ją do domu. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, prowadzący śledztwo w sprawie przerzutu narkotyków. Proponuje Karolowi i Tadziowi współpracę przy tej operacji. Przyjaciele zostają tajnymi agentami i porozumiewają się między sobą wyłącznie konspiracyjnym szyfrem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b5dcbef6f4982c8af9cc6536c5b8de6",[]],"50491851":["Dola idola
Do Krawczyków przychodzi z wizytą syn koleżanki Aliny, który był uczestnikiem programu \"Idol\". Danka i Alina są zafascynowane jego osobą. Karol i Tadeusz są zazdrośni i chca zrobić wszystko, aby zdobyć uznanie swoich żon. Postanawiają wziąć udział w \"Idolu\".Jedynym sposobem okazuje sie porwanie Kuby Wojewódzkiego i wymuszenie na nim przyjęcia ich do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56c84e750461d1ee084ae15e3959f2c5",[]],"50491852":["Jaś Fasola przychodzi do pralni. Okazuje się, że zwiększyła się opłata za usługę i musi on znaleźć dodatkowego funta, by ją uiścić. Chcąc się zrelaksować, Jaś idzie zagrać w minigolfa. Piłeczka niespodziewanie ucieka za ogrodzenie placu zabaw i wpada do odjeżdżającego miejskiego autobusu. Fasola rusza w pogoń i wpada za zgubą do sklepu warzywnego. Okazuje się, że piłka wylądowała w torbie z zakupami pewnej pani. Nawet tam bohater uparcie jej szuka.","","",["AD"]],"50491853":["Reż.: Donald Petrie, Lee H. Katzin.
W głębi amazońskiej dżungli horda mrówek-zabójców niszczy wszystko na swojej drodze. MacGyver pomaga swojemu przyjacielowi entomologowi i właścicielowi plantacji się z nimi rozprawić.","","",[]],"50491854":["Reż.: Christopher Hibler.
Doktor Sloan próbuje odnaleźć mordercę mężczyzny, który umiera podczas ceremonii wręczenia nagród Country Music Awards. Czasu jest coraz mniej, a zabójca musi zostać ujęty przed końcem imprezy.","","",[]],"50491855":["Reż.: Russ Meyberry.
Żonaty mecenas sztuki Benjamin Thorne ma romans. Jego kochanka domaga się, żeby wreszcie wyjawił żonie prawdę. Nie chce dłużej ukrywać się z tą znajomością. Podczas wyborów mężczyzny roku Benjamin Thorne zajmuje drugie miejsce. W tym samym czasie ktoś zawiadamia policję o znalezieniu na plaży zwłok młodej kobiety. Okoliczności jej śmierci starają się poznać prokurator McCabe i detektyw Jake Styles.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872095.jpg","",[]],"50491856":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
W trakcie wykonywania ryzykownego manewru pilot cessny spowodował zerwanie lin kolejki wysokogórskiej. Wagonik z trojgiem pasażerów lada chwila może runąć na ziemię.","","",[]],"50491857":["Alergia
Karol jest bardzo niezadowolony, gdyż w jego zajezdni odbywa się szkolenie BHP. Tadzia odwiedza doktor Zawisza, by namówić go na poddanie się nowatorskiej metodzie leczenia alergii. Podczas takiej kuracji pacjent przez dwa tygodnie nie może wychodzić z domu. Norek odmawia, ale Krawczyk natychmiast zaczyna uskarżać się na groźne uczulenie. Ma nadzieję, że gdy podda się terapii, nie będzie mógł opuszczać mieszkania i otrzyma zwolnienie z kursu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8909aba012e0d294d24d5d0f6fe5fd8b",[]],"50491858":["Wspólny wróg
Karol z Tadziem znów strasznie się pokłócili. Przyzwyczajone do ich starć Alina i Danka oceniają tę kłótnię na jakieś pięć, sześć \"cichych dni\". Tym razem jednak sytuacja jest tak napięta, że nie mogą tego wytrzymać. Dochodzą do wniosku, że trzeba ich jakoś pogodzić. Postanawiają znaleźć wroga, który zjednoczy Karola i Tadzia - zamierzają znaleźć mężczyznę, który będzie je adorował.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dfa255cd82646725259351a3c61bf0",[]],"50491859":["Rower był pierwszym pojazdem mechanicznym, który został zaopatrzony w gumowe opony. Autorzy programu obserwują produkcję nowoczesnego ogumienia. W dalszej części programu śledzą drogę, jaką przechodzi drewno, aby z rozłożystego drzewa stać się podłogową klepką. Zastanawiają się również, skąd pochodzi asfalt oraz testują urządzenia ułatwiające parkowanie samochodów.","","",[]],"50491860":["Ekipa prowadzi poszukiwania hakera odpowiedzialnego za największy w historii wyciek tajnych danych. Skradzione zostają miliony dokumentów dotyczących pracowników federalnych. Od wyniku śledztwa zależy bezpieczeństwo i reputacja rządu amerykańskiego. Podejrzanym okazuje się niezwykle uzdolniony trzynastolatek. Jego motywy pozostają niejasne. Avery ma rozmowę od serca z byłym mężem, a D.B. rozważa wspólne życie z Greer.","","",[]],"50491861":["Reż.: Deran Sarafian.
Młoda kobieta zostaje zaatakowana w porcie przez rekina i umiera. Jednak już wcześniej ktoś strzelał do dziewczyny. Detektywi zastanawiają się, czy zapach krwi mógł zwabić rekina aż do miasta. Na ciele ofiary śledczy znajdują sprzęt szpiegowski wysokiej klasy, ale żadna z federalnych agencji wywiadowczych nie przyznaje, że zmarła była ich agentką.","","",["N"]],"50491862":["Reż.: Daniel Petrie Jr..
Rozrabiaka Billy Tepper (Sean Astin) jest przywódcą grupy nastolatków. Jego najlepszy kumpel Joey Trotta (Wil Wheaton) jest synem szefa nowojorskiej mafii, a ojciec innego kolegi, Snuffa (Keith Cogan), ważnym republikańskim politykiem. Chłopcy sprawiają mnóstwo problemów wychowawcy, Deanowi Parkerowi (Louis Gossett, Jr). Pewnego dnia szkoła staje się obiektem ataku południowoamerykańskich gangsterów pod wodzą Luisa Calii. Jego ojcu, potężnemu handlarzowi narkotyków, grozi ekstradycja do Stanów, co jest jednoznaczne z wieloletnim wyrokiem. Aby ułatwić sędziemu podjęcie \"właściwej\" decyzji, bandyta postanawia uprowadzić jego syna. Ponieważ władze ukryły chłopaka, przestępcy muszą się zadowolić jego kolegami i nauczycielami. Nie wzięli pod uwagę, że wprawdzie uczniowie tej szkoły nie przykładają się do nauki, ale za to uwielbiają wszelkie wyzwania...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876154.jpg","",[]],"50491863":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50491864":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835335.jpg","",["N"]],"50491865":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491866":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491867":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491868":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50491713":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"50491714":["Nastoletni Mikołaj opiekuje się chorą na raka matką Iloną i nowo narodzoną siostrą Natalią. Chłopak nie może liczyć na pomoc ojca, który opuścił rodzinę, więc sam staje się głową domu. Kiedy zaczyna brakować pieniędzy, Mikołaj rozważa porzucenie szkoły i podjęcie pracy. Wspiera go szkolna psycholog Justyna. Kobieta odkrywa, że Ilona nie ma nowotworu, ale inną chorobę, na skutek której omal nie dochodzi do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4471afdbc6443b82f5f776211cebd72",[]],"50491715":["Małżeństwo z rozsądku
Mariola głośno deklaruje, że nie zamierza wychodzić za mąż. Ferdek obawia się o przyszłość jedynej córki. Uważa, że dziewczyna mówi tak, bo po prostu nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Troskliwy ojciec zaczyna organizować jej randki. Aby zachęcić Mariolę do spotkań, roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b445dfddcba75f77044fa6f3711c3b77",["N"]],"50491716":["Pamela Kulas przeprasza poszkodowanych mieszkańców wsi, licząc na wybaczenie i zrozumienie z ich strony. Malwina kategorycznie żąda zwrotu pieniędzy. Po weselnej imprezie, wszystkie zaproszone pary spędzają czas w swoim towarzystwie świetnie się bawiąc. Tylko samotny Krystian nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Podczas nieobecności Artura, Sabina prowadzi negocjacje handlowe z dystrybutorami kawy z Anglii. Daria odwiedza Błażeja i przyznaje się do swojej zawodowej porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53d864b1593e08dca0e28cbbff03f70d",["N"]],"50491717":["W Wadlewie trwają przesłuchania, policja usiłuje wpaść na trop złodzieja. Śledztwo jest utrudnione, ponieważ wśród mieszkańców panuje zmowa milczenia. Tymczasem Emilka szuka sposobu, aby pomóc potrzebującej rodzinie. Za namową Kaśki, Beata umawia się na randkę w ciemno z nieznajomym z portalu randkowego. Okazuje się, że poznany chłopak nie spotkał się z nią bezinteresownie. Daria topi swoje smutki w alkoholu. Pijana dociera do firmy, spotyka się z Sabiną i doprowadza do awantury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bae9e63696ac5b8ed6044e49fbfe075",["N"]],"50491718":["Jesteśmy kwita
Do taksówki wsiada mężczyzna, który został pchnięty nożem. Nie chce jednak jechać do szpitala. Niebawem umiera. Wkrótce okazuje się, ze to szef grupy przestępczej. Policjanci podejrzewają, że był ofiarą porachunków mafijnych. Zuza szaleje z niepokoju z powodu braku wieści o matce. Kuba również jest na skraju załamania nerwowego. Czeka na wyniki badań DNA zwłok, które mogą należeć do Marty.","","",["N"]],"50491719":["Życie innych
Zostaje pobity prywatny detektyw, przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Policjanci podejrzewają męża ostatniej klientki ofiary, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie swoich zdrad. Wbrew funkcjonariuszom Lasecki prowadzi równoległe śledztwo. Tymczasem Olgierd zapomina o urodzinach Majki. Kobieta stwierdza, że dla partnera zawsze ważniejsza jest praca.","","",["N"]],"50491720":["14-letni Kamil trafia do szpitala. Chłopak spowodował wypadek samochodowy, w którym odniósł obrażenia. Opiekująca się nim pielęgniarka Ania, próbuje z nim porozmawiać. W końcu nastolatek wyjawia jej, że ukradł auto ojcu, wjechał na chodnik, potrącił kobietę, uciekł z miejsca wypadku, a następnie wjechał w ścianę budynku, bo chciał się zabić. Po wysłuchaniu go Anna zaczyna zastanawiać się nad losem potrąconej kobiety. Następnego dnia rano Kamil znika. Przełożona pielęgniarek, Julita każe szukać uciekiniera. Anna znajduje go w izbie przyjęć. Okazuje się, że szuka kobiety, którą potrącił. Zna ją, bo to jego sąsiadka. Widząc ją na oddziale internistycznym, Kamil przyznaje się do wszystkiego i wyjawia, dlaczego chciał popełnić samobójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3d7c02d712356f8e77476a638f64576",[]],"50491721":["Do szpitala trafia starsza pani. Pobita i okradziona nie ma dokumentów i nic nie pamięta. Małgosi udaje się ustalić jej tożsamość i dotrzeć do córki. Okazuje się, że kobieta zamierza oddać matkę do domu opieki. Wyraźnie widać, że są ze sobą skłócone. Tymczasem Ewa, druga z pielęgniarek, poszukuje partnera. Na portalu randkowym poznaje przystojnego i dobrze sytuowanego Piotra. Mężczyzna twierdzi, że interesują go wyłącznie poważne relacje. Umawia się z Ewą na spotkanie. Ta prosi Małgosię, żeby zastąpiła ją na nocnym dyżurze. Ich przełożona nie wyraża zgody na zamianę. Ku zaskoczeniu pracowników szpitala Piotr odwiedza Ewę na dyżurze i przynosi jej bukiet kwiatów. Chwilę później niszczy romantyczną atmosferę, proponując kobiecie kilkudniowy wyjazd i zapłatę za jej towarzystwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/32a5e93c7974c1570721b5b9d3f1c224",[]],"50491722":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"50491723":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"50491724":["Marcin z synem Bartkiem szykują się do wyjścia na mecz piłkarski. Rozemocjonowany chłopak postanawia wystraszyć ojca i znienacka za plecami Marcina naciska spust trąbki - fanfary. Zaskoczony mężczyzna gwałtownie odskakuje, z impetem uderza głową o ścianę i traci przytomność. Judyta wychodzi, aby zrobić większe zakupy, a w mieszkaniu zostaje jej ojciec i syn Piotr, który bawi się w swoim pokoju. Dziadek chłopca stawia przepełniony garnek z wodą na kuchence gazowej i włącza palnik. Mocno gotująca się woda zalewa płomień, a gaz zaczyna się ulatniać. Po jakimś czasie starszy pan traci przytomność. Wnuczek znajduje dziadka i dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8a5437d487294d673e7b76a29f9b565c",["N"]],"50491725":["Sylwek Kulas chce ratować honor swojej rodziny, postanawia sam zgłosić się na policję i przyznać do winy. Jego zrozpaczona żona prosi Emilkę, aby go powstrzymała. Specjalnie dla Julki, Marysia i Michał organizują kolejną imprezę weselną w domu. W jej przygotowanie mocno angażuje się Krystian z Melką. Ich bliskie relacje wzbudzają zazdrość w Pawle. Błażej spotyka się z Darią, która chce, aby jej wybaczył i w głębi duszy liczy na to, że znowu będą razem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6740d5b6fc3b901a2582b62e8e9568f",["N"]],"50491726":["Sylwek Kulas wciąż przebywa w więzieniu, a mieszkańcy Wadlewa domagają się zwrotu utraconych dóbr. Pamela prosi Emilkę o pomoc w uwolnieniu jej męża. Chaos robi się coraz większy, więc bezradna Emilka wyjeżdża do Wrocławia. Ewa ma żal do syna, ponieważ on unika z nią kontaktu. Jej frustrację potęguje informacja o potajemnym ślubie Michała. Gdy w Barbarianie Melka próbuje pocieszyć przygnębionego Krystiana, niespodziewanie zjawia się tam Paweł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0e36861fe38d99b2d5fa43d87627c35",["N"]],"50491727":["Natalia przygotowuje się do trasy koncertowej. Każdą wolną chwilę poświęca na próby. W efekcie spędza coraz mniej czasu z Arturem. Ten zaczyna tracić cierpliwość. W hotelu zjawia się ksiądz Bartek (Marcin Stec) razem ze swoją... partnerką Dianą (Joanna Koroniewska). Są parą od ponad dwóch lat, ale mężczyzna zastanawia się, czy powinien kontynuować ten związek. Na specjalną prośbę dostaje osobny pokój. Niebawem duchownego odwiedzają Krystyna (Elżbieta Czerwińska), Anna (Lidia Bogaczówna) i Marzena (Ewa Wencel). Panie przybyły do Warszawy z poważną misją - zamierzają uratować Bartka przed wiecznym potępieniem. Tymczasem w recepcji pojawia się Łukasz (Maciej Musiał), chłopak, który spowodował pożar w Hotelu 52. Jego ojciec uznał, że powinien on zrekompensować Natalii poniesione straty, pracując za darmo. Lipska postanawia zatrudnić go jako sprzątacza. Leszek i Żenia nie szczędzą mu złośliwości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c9964c3d59bc8753ff9fa0912c36",["N"]],"50491728":["Personel hotelu zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości. Wszystko przez przyjazd Wiktora \"Nerona\" Rowickiego (Piotr Szwedes), znanego krytyka hotelarskiego. Podczas wizyty w restauracji przysiada się do niego Alicja (Anna Kerth), córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Kobieta chce zemścić się na krytyku. Marta jest rozczarowana, że Kuba nie poprosił jej jeszcze o rękę. Także związek Natalii przeżywa kryzys. Zajęta próbami przed trasą koncertową Lipska nie ma bowiem czasu dla Artura. Tomasz wypytuje Roberta o Sarę. Wyznaje mu, że kiedyś został bardzo skrzywdzony przez kobietę i odtąd unika stałych związków. Iwona informuje Andrzeja, że zostaje w Niemczech na dłużej, by nadal wspierać Igora. Wysocki jest rozczarowany decyzją żony. Ma dość związku na odległość. Tymczasem Natalia proponuje mu przejęcie obowiązków Iwony na czas jej nieobecności.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77779d80f37d1bcee715543702da208d",["N"]],"50491729":["Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe, na które zaprasza wszystkie przyjaciółki. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką. Na przeszkodzie staje nagła wizyta rodziny dr Matuśkiewicz. Inga poznaje szefową w nowym dziale. Mimo mnóstwa pracy cieszy się, że już nie widuje Żółkowskiego. Ciągle jednak wpada na byłego przełożonego, który w końcu wyznaje, że się w niej zakochał. Dorota nadal ukrywa przed wszystkimi swoją trudną sytuację finansową. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora z powrotem do domu. Mężczyzna tymczasem nie pojawia się na rozprawie adopcyjnej. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej i Robert i obaj oznajmiają, że kochają Gruszewską. Julka w pracy wdaje się w sprzeczkę z Kają i w efekcie zostaje wyrzucona. Kuba wciąż odracza rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana ciągłym przekładaniem sprawy. Tymczasem Adam kupuje dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Oświadcza Wice, że chce rozwodu. Na przyjęciu zaręczynowym Marii Anka się upija. Dręczy ją nieobecność Pawła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8847239274899c19ba0265c0a9fa69ca",["N"]],"50491730":["Reż.: Paul McGuigan.
Tajna agencja rządowa zwana Wydziałem prowadzi badania nad tajemniczymi umiejętnościami wykazywanymi przez nielicznych wybranych takimi, jak: telekineza, jasnowidzenie czy telepatia. Wysłannicy organizacji tropią osoby dysponujące nadnaturalnymi zdolnościami, by następnie stworzyć z nich niezwyciężoną armię. Jedną z nich jest młody Nick Gant (Chris Evans), który umiejętności telekinetyczne odziedziczył po ojcu (Joel Gretsch), zamordowanym dziesięć lat wcześniej przez ludzi Wydziału. Chłopak ukrywa się dziś w Hongkongu. Wkrótce kontaktuje się z nim 13-letnia Cassie Holmes (Dakota Fanning), zdolna do przewidywania przyszłości. Nakłania ona Nicka do wspólnych poszukiwań Kiry (Camilla Belle), uciekinierki z laboratorium Wydziału, która z kolei potrafi sterować ludzkimi myślami. Jej śladem podąża bezwzględny agent Henry Carver (Djimon Hounsou). Konfrontacja trójki młodych bohaterów z ich prześladowcami wydaje się nieunikniona. Atutami produkcji są: doskonale dobrani odtwórcy głównych ról, brawurowe sceny walk i pościgów oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne.","","",[]],"50491731":["Reż.: Kinga Lewińska.
Żyjący z dnia na dzień Filip traci kolejną pracę. Wiadomość o tym, że wkrótce zostanie ojcem, oznacza koniec jego beztroski. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, planuje ślub z Basią - swoją pierwszą miłością. Przytłaczają go wątpliwości, czy właśnie takiego życia pragnie. Gdy spotyka seksowną Monikę, musi zdecydować, co jest dla niego najważniejsze. Producent muzyczny Kordian od stabilizacji woli życie playboya. Spełnia się zawodowo i pozornie ma wszystko - powodzenie u kobiet, sportowy samochód, luksusowy apartament. Pod jego skrzydła trafia dawny gwiazdor Ricky. Ich współpraca sprawia, że lekkoduch zaczyna pragnąć zmiany, tym bardziej że ma w pamięci dawną miłość, poznaną na Podhalu Dominikę. Weteran wojny w Afganistanie, Stefan, obecnie pracuje jako kierowca autobusu. Nie radzi sobie z emocjami. Odchodzi od niego żona Julia. Poszukuje ona mężczyzny, który byłby wzorem dla jej syna. Niebawem poznaje kontrolera sanepidu Jarosława, którego zalety ukryte są pod maską nieporadności i onieśmielenia.","","",[]],"50491732":["27-letni Patryk podejrzewa, że żona, starsza od niego o trzy lata, ma romans. Samanta jest elegancką i zadbaną właścicielką kilku salonów urody i może zwracać uwagę mężczyzn. Damian Pietrow rozpoczyna śledztwo. Ma wrażenie, że pełna temperamentu kobieta sama dostarczy mu, pogrążających ją dowodów. Wkrótce odkrywa jednak, że Patryk nie powiedział mu całej prawdy o swoim małżeństwie. Niespodziewanie śledztwo, które prowadzi zaczyna się komplikować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835502.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0ab2feb8728e83fc9bf0492ed01b6013",["N"]],"50491733":["Sława i polityka
Alutka trafia na okładki kolorowych czasopism. Powoduje to, że jej twórczość staje się nagle bardzo popularna. Udaje jej się sprzedać w krótkim czasie swoje tomiki poezji, wydrukowane w dużym nakładzie. Po raz pierwszy w życiu kobieta ma zarobione przez siebie duże pieniądze. Jest wstrząs nie tylko dla niej, ale i dla pozostałych domowników. Sąsiadka Kwiatkowskich staje się z tego powodu zupełnie inną osobą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7840",[]],"50491734":["Życie innych
Zostaje pobity prywatny detektyw, przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Policjanci podejrzewają męża ostatniej klientki ofiary, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie swoich zdrad. Wbrew funkcjonariuszom Lasecki prowadzi równoległe śledztwo. Tymczasem Olgierd zapomina o urodzinach Majki. Kobieta stwierdza, że dla partnera zawsze ważniejsza jest praca.","","",["N"]],"50491735":["Po bezskutecznej próbie namówienia Melki, by wycofała się z ryzykownej akcji przygotowanej przez policję, Michał wyjawia całą prawdę Marysi. Ta próbuje namówić komisarza policji, by wszystko odwołał. Tymczasem Melka z Dragonem docierają na miejsce przekazania towaru. Po zatrzymaniu przestępców Krystian wychodzi na przepustkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5995099415438a067617d1b769e284a6",["N"]],"50491736":["Przebudzenie","","",[]],"50491539":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dziewiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Ruda z Red Lips, Filip Lato oraz Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej serii Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ae29911e7d83db89ebd626f2162bc5d",["N"]],"50491540":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50491541":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491542":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491543":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491544":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491545":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491546":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491547":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491548":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491549":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491550":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491551":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491552":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491553":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491554":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491555":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50491556":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491557":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491558":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50491559":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50491560":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50491561":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50491278":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50491280":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50491282":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"50491283":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491284":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491285":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491286":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491287":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50491288":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50491289":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50491290":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"50491292":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50491293":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491294":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50491295":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50491296":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50491298":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50491299":["Łospa Wieczna
Uczniowie klasy IIB mają nowy kłopot - ich nauczycielka, Pani Frau, postanawia podnieść poziom nauczania. Ze swoimi problemami borykają się również Andżelika, Anusiak i Maślana. Wkrótce okazuje się, że główną przyczyną ich nieszczęść jest ospa. Jednak sprytni koledzy potrafią wykorzystać nawet chorobę do swoich celów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/985fe4ef84a06440ea4720a6665d1cd8",["N"]],"50491300":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491301":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491302":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491303":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491304":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491305":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491306":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50491307":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50491308":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491309":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50491310":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491311":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50491312":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491313":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"50491314":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491315":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50491316":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50491317":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491318":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"50491319":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50491320":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"50491321":["Twórcy magazynu prezentują przegląd zbliżających się wydarzeń i koncertów disco polo oraz weekendowych planów widzów Polo TV.","","",[]],"50491322":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"50491324":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50491325":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50491326":["Siódma edycja popularnego talent show. Uczestnikami programu są młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową oraz taneczną. Na castingi w Łodzi, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Katowicach oraz w Warszawie przybyło tysiące artystów marzących o wielkiej sławie. Uzdolnieni wykonawcy stanęli przed wymagającym jurorami. Uczestników siódmej edycji Disco Star oceniają: wokalistka grupy Piękni i Młodzi - Magdalena Narożna, lider zespołu Weekend - Radosław Liszewski, Czadoman oraz przewodniczący jury, lider grupy Boys - Marcin Miller.","","",[]],"50491327":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"50491328":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"50491329":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50491330":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"50491331":["Nikola jest zauroczona Pawłem. Wyznaje mu, że zapomniała już o Grześku. Mężczyzna zaczyna z nią flirtować. Dostrzega to Daro, który jest wyraźnie zazdrosny. Później na osobności robi współpracownikowi wymówki. Boi się, że słynący z licznych podbojów miłosnych barman chce tylko zabawić się kosztem nowej znajomej.","","",[]],"50491332":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50491253":["Pudzian Band","","",["N"]],"50491254":["Defis","","",[]],"50491255":["Long & Junior","","",[]],"50491256":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50491257":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50491258":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491259":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491260":["Jorrgus","","",[]],"50491261":["Najpiękniejsze pastorałki","","",[]],"50491262":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491263":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50491264":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50491265":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50491266":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491267":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50491268":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50491269":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50491270":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50491271":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50491272":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50491273":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50491274":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50491275":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50491276":["Camasutra","","",[]],"50491277":["Przyjaźnie w Disco Polo","","https://ipla.tv/resolve-media/1/78a775a3e0a99263e2299d6053904a02",[]],"50491869":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50491870":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50491871":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50491872":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491873":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50491874":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491875":["Zestawienie dziesięciu największych hitów z danego tygodnia.","","",[]],"50491876":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491877":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50491878":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491879":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50491880":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50491881":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491882":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50491883":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491884":["Prow.: Maria Guzek.
Autorzy programu wyszukują najciekawiej ubranych ludzi, a następnie rozmawiają z nimi o modowych trendach.","","",[]],"50491885":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491886":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50491887":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50491888":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50491737":["Dwie drużyny z Wielkopolski rozpoczynają batalię o awans do finału fazy play-off. W sezonie regularnym lepiej w dwumeczu spisali się zawodnicy Agred Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, którzy na własnym torze pewnie pokonali Car Gwarant Start Gniezno 56:34. W Toruniu spotkanie zakończyło się remisem 45:45.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50491738":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491739":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491740":["Po serii trzech porażek z rzędu piłkarzom Los Angeles Galaxy udało się wygrać w ostatniej kolejce z drużyną Dallas 2:0. Teraz Zlatan Ibrahimović i jego koledzy podejmą na własnym boisku Seattle Sounders. Oba kluby dzieli w tabeli Konferencji Zachodniej tylko jeden punkt. Gospodarze zrobią więc wszystko aby wygrać mecz i nie dać się wyprzedzić rywalom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491741":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491742":["Oba zespoły zaczęły kampanię 2019/20 od porażek. Stomil uległ beniaminkom pierwszej ligi, GKS-owi Bełchatów i Radomiakowi, a Sandecja - Bruk-Betowi Termalice i Miedzi Legnica. Sandecja była przed sezonem wymieniana w gronie drużyn, które będą walczyć o awans do Ekstraklasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491743":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50491744":["W pojedynku wieczoru Michał Kita zmierzy się z Brazylijczykiem Ednaldo Oliveirą. Inny zawodnik z Kraju Kawy, niepokonany dotąd w MMA Uelliton Silva, będzie rywalem Piotra Niedzielskiego. Podczas gali naprzeciw siebie staną również m.in. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50491745":["Niepokonany w zawodowym ringu Adam Kownacki w hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie skrzyżuje rękawice z trzykrotnym pretendentem do pasa WBC kategorii ciężkiej Chrisem Arreolą. Popularny \"Babyface\" jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wygrana może otworzyć mu drogę do walki o pas mistrzowski. Z kolei 38-letni Amerykanin zapowiedział, że w przypadku porażki zakończy zawodową karierę. Polscy kibice nie mieliby nic przeciwko takiemu scenariuszowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50491746":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50491747":["Obie drużyny przystąpią do tego spotkania po dwóch zwycięstwach ligowych z rzędu. Choć gospodarz, zespół Portland Timbers, zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej dopiero siódme miejsce, może pochwalić się serią siedmiu gier bez porażki na własnym stadionie. W starciu z Atlantą United ma spore szanse na przedłużenie tej passy. Mistrz MLS nie wygrał bowiem meczu na wyjeździe od 16 maja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491748":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491749":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491750":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491751":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491752":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491753":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50491754":["Zawody rozgrywane na kortach Wake Forest University wkraczają w fazę ćwierćfinałów. Hubert Hurkacz przystąpił do rywalizacji rozstawiony z numerem ósmym. Dla wrocławianina występ w Winston-Salem to ostatni etap przygotowań do rozpoczynającego się 26 sierpnia US Open.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50491755":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50491756":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50491757":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50491758":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50491767":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50491768":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491769":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","","",[]],"50491770":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491771":["Program dla fanów kolarstwa. Znajdą się w nim relacje z najciekawszych wyścigów i zapowiedzi nadchodzących imprez, rozmowy z zawodnikami i przedstawicielami zespołów oraz wiele ciekawostek ze świata zawodowego kolarstwa","","",[]],"50491772":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491773":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50491774":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491775":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50491776":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491777":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50491778":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50491779":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491780":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491781":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491782":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491783":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491784":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50491785":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50491786":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50491759":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50491760":["Najważniejsza walka gali w O2 Arenie. Dla Lucasa Browne'a będzie to trzydziesty pojedynek w zawodowej karierze. Do tej pory Australijczyk doznał tylko jednej porażki, a w swoim poprzednim starciu pokonał na punkty Kamila Sokołowskiego. David Allen wejdzie do ringu po raz dwudziesty trzeci. Jego bilans to szesnaście wygranych i cztery porażki. Dwukrotnie zaś walka z jego udziałem była nierozstrzygnięta. Zwycięzca potyczki Browne'a z Allenem prawdopodobnie zmierzy się z Davidem Price'em.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50491761":["W walce wieczoru podczas \"Nocy wojowników\" w Częstochowie o międzynarodowy tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej spotkają się Tomasz Adamek i Fred Kassi. Góral w czerwcu tego roku powrócił na ring po rocznej przerwie i pokonał na punkty Solomona Haumono. Dziś mierzy się z przeciwnikiem, który w swoich ostatnich pojedynkach krzyżował rękawice m.in. z Hughiem Furym. Adamek liczy, że uda mu się przygotować formę pozwalającą mu walczyć o pas mistrzowski międzynarodowej federacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["AD"]],"50491762":["Pierwsze zawody pod szyldem Free Fight Federation, nowej organizacji w polskim środowisku mieszanych sztuk walki. Podczas gali w Zielonej Górze pojedynek stoczą pozostający w konflikcie Paweł \"Trybson\" Trybała i Marcin Najman.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50491763":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50491764":["Patryk Surdyn (4 zwycięstwa, 0 porażek), mistrz kategorii koguciej i reprezentant klubu Black Horse MMA Łomża, zmierzy się z Sylwestrem Millerem (6 zwycięstw, 2 porażki), wielokrotnym Mistrzem Wojska Polskiego, który ma za sobą pięć zwycięstw z rzędu. Dla Łomżanina będzie to inauguracyjna obrona tytułu.","","",["N"]],"50491765":["Przeciwnik Nikodema Jeżewskiego na początku tego roku walczył z Adamem Balskim. Wojownik z Detroit przegrał, ale polski pięściarz miał z nim duże problemy. W Kościerzynie zobaczymy ponadto prawdopodobnie ostatni pojedynek w karierze Marcina Rekowskiego. Były mistrz Polski w wadze ciężkiej zmierzy się z Andrasem Csomorem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50491766":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50491684":["Kret Rufin","","",[]],"50491685":["Maszynista teatralny/Magiczny ogród","","",[]],"50491686":["Zdobywcy Wielkiej Północy
Autorzy opowiadają o pierwszych migrantach, którzy zasiedlili kontynent amerykański.","","",[]],"50491687":["Ziemia obiecana
Maestro przedstawia historię i zwyczaje grup zamieszkujących równinę od Gór Skalistych po góry Sierra Nevada.","","",[]],"50491688":["Nie ma wody","","",[]],"50491689":["Gangsterzy","","",[]],"50491690":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50491691":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50491692":["Szał przeprowadzek
Majka i Kuba uważają, że jako młode małżeństwo powinni wreszcie zamieszkać sami i postanawiają wynająć kawalerkę. Dziadek czuje, że jest dla nich zawadą i stwierdza, że to on powinien się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania. Jędrula, który musi często jeździć do Wrocławia, jest już tymi podróżami bardzo zmęczony. Alutka wpada na wspaniały jej zdaniem pomysł - postanawia, że oboje muszą się przeprowadzić i rozpoczyna poszukiwania nowego domu we Wrocławiu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7979",[]],"50491693":["Po(d)rywacz
Eliza i Zosia przypadkowo słyszą rozmowę telefoniczną Jacka z jakąś nieznajomą kobietą. Po jej zakończeniu Kwiatkowski zakłada swój najlepszy garnitur i mówi, że musi wyjść w bardzo ważnej sprawie służbowej. Dziewczyny dochodzą do wniosku, że Jacek ma romans. Jędrulę coraz bardziej drażni brak logiki w scenariuszach do serialu, którego jest producentem. Postanawia wywrzeć presję na autorów i nie płacić im, dopóki tego nie zmienią. Wkrótce zaczyna odbierać dziwne telefony - ktoś szantażuje go, grożąc porwaniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7855",[]],"50491694":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50491695":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50491696":["Reż.: Albert Barillé.
Pierwsi Amerykanie
Historia pierwszych migrantów, którzy zasiedlili kontynent północnoamerykański.","","",[]],"50491697":["Łowcy
Widzowie poznają życie pierwszych mieszkańców Ameryki. Dowiedzą się, w jaki sposób polowali oni na zwierzęta.","","",[]],"50491698":["Nie ten pan młody","","",[]],"50491699":["Maszynista teatralny/Magiczny ogród","","",[]],"50491700":["Kręte ścieżki kariery
Jędrula bardzo martwi się o swoją zawodową przyszłość. W telewizji nastąpiły poważne zmiany personalne i dyrektorem został człowiek, z którym on kiedyś popadł w poważny konflikt. Wkrótce okazuje się, że jego obawy były słuszne. Nowy szef żąda od niego wyprodukowania serialu za dwukrotnie mniejsze pieniądze niż dotychczas. Kłopoty w pracy ma również posterunkowy. Udało mu się schwytać przestępcę, ale zamiast pochwały od szefa czy awansu czeka go rozprawa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7826",[]],"50491701":["Szlachectwo zobowiązuje
Alutka chce poznać swoje pochodzenie. Dzięki specjalistycznej firmie odtwarza drzewo genealogiczne swojej rodziny. Dowiaduje się, że ma szlacheckie korzenie. Zachwycona tym faktem stara się wprowadzić w swojej rezydencji elementy wystroju charakterystycznego dla dworków szlacheckich. Tymczasem Majka pisze artykuł na temat współczesnych randek. W celach badawczych umawia się kolejno z wieloma partnerami. Kuba nie jest tym zachwycony. Obawia się, że ucierpi na tym ich małżeństwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7825",[]],"50491702":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50491703":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50491704":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50491705":["Rodzinę pani Urszuli dotknęła tragedia. Najpierw ona zachorowała na złośliwy nowotwór, następnie jej dwie córki. Od czasu ich śmierci kobieta sama wychowuje wnuki - 11-letnią Klaudię i 14-letniego Patryka. Mieszkają w starym domu w Międzyborowie. Budynek jest w fatalnym stanie. Zła wentylacja w pomieszczeniu z piecykiem zagraża życiu mieszkańców. Katarzyna Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1add5229ecf5f0c17c4a5e4e17d5b6ef",["N"]],"50491706":["Relacja z I Integracyjnego Turnieju w Piłce Siatkowej Granej na Siedząco, który odbył się w Kazimierzu. Do walki stanęło osiem drużyn. Widzowie zobaczą także historię Joanny i Dariusza Popławskich. Joanna jest osobą niedowidząca, natomiast Dariusz stracił wzrok całkowicie. Mimo swoich problemów ze wzrokiem trenują taniec towarzyski i z sukcesami biorą udział w turniejach. Są nie tylko partnerami na parkiecie, ale także w życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1947b723611c095d1e00f7122f29de1d",["N"]],"50491707":["Historia Wojtka Makowskiego, który swoje życie dzieli między dwie pasje - pływanie i muzykę. Wojtek we wczesnym dzieciństwie całkowicie utracił wzrok. Wówczas ojciec postanowił zarazić go miłością do wody. Obecnie Wojtek jest wicemistrzem paraolimpijskim z Rio. Ponadto nagrywa materiał na własną płytę. Arkadiusz Pilch wskutek wypadku, któremu uległ w dzieciństwie, porusza się na wózku inwalidzkim. Zaczynał od szermierki, obecnie zaś gra w koszykówkę na wózkach, jeździ na rowerze, uprawia crossfit, bierze udział w Wheelmageddonie i zawodach na ergometrach wioślarskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4fa2b4aa42dcee0e5ae4607e7fc5ad80",[]],"50491708":["Odcinek programu będzie inspirowany kuchnią dyplomatyczną. Oficjalne przyjęcie warto zacząć od przystawki. Ewa Wachowicz zrobi włoskie carpaccio - nie użyje jednak wołowiny, ale półgęska. Następnie ugotuje wykwintną zupę rakową. Na danie główne prowadząca przyrządzi policzki z dzika, a poda je z opiekanymi ziemniakami i fioletową marchewką. Na deser zaś przygotuje mrożony nugat orzechowy na lustrze z sosu malinowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36e995bf4c60d7f9e334dac9ac85a082",[]],"50491709":["Katarzyna Dowbor odwiedza Świdry na Lubelszczyźnie. Mieszka tam pani Ewa z trzema synami. Kilka miesięcy temu rodzina przeżyła tragedię - śmierć głowy rodziny. Pani Ewa ciężko pracuje jako szwaczka, ale jej pensja nie wystarcza, by zapewnić synom godziwe warunki mieszkaniowe. W starym, maleńkim domku, w którym mieszkają, nie ma łazienki, toalety i porządnego ogrzewania, a instalacja elektryczna stanowi zagrożenie. Ekipa budowlana wkracza do akcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f4ff888001cf74753d71659249e9212",[]],"50491710":["Prowadząca przygotuje dania dla aktywnych. Zacznie od przyrządzenia napoju z kiwi, bananów, limonki, pomarańczy i natki pietruszki. Następnie zrobi kanapki w dwóch wersjach - z pastą z suszonych pomidorów i wędzonym tofu oraz z pieczoną piersią indyka. Na obiad Ewa Wachowicz zaproponuje kisz, czyli rodzaj wytrawnej tarty z łososiem i brokułami. Z kolei na deser upiecze sernik z bananami i masłem orzechowym na spodzie z krakersów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e5c3a2d7995651271e495ca61931177",["N"]],"50491711":["Zdobywcy Wielkiej Północy
Autorzy opowiadają o pierwszych migrantach, którzy zasiedlili kontynent amerykański.","","",[]],"50491712":["Ziemia obiecana
Maestro przedstawia historię i zwyczaje grup zamieszkujących równinę od Gór Skalistych po góry Sierra Nevada.","","",[]]}