{"59774241":["Miłosne Tango
Ktoś szantażuje kobietę - jej miłosne igraszki z przystojnym instruktorem tańca zostały sfilmowane. Szantażysta żąda sporej sumy pieniędzy. Natalia Nowak i Robert Barcz prowadzą śledztwo. Pomimo osobistych poświęceń ze strony detektywów przestępca pozostaje nieuchwytny. Natalia otrzymuje kwiaty i miłosne listy z zaproszeniem na romantyczną kolację. Policjantka ignoruje zaloty tajemniczego adoratora. Listy stają się jednak coraz częstsze, a nieznajomy coraz bardziej nachalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088416.jpg","",[]],"59774242":["Samobójstwo
Zasłużony policjant dochodzeniówki zostaje znaleziony martwy - powiesił się we własnym mieszkaniu. Detektywi odkrywają jednak, że jego samobójstwo zostało upozorowane. Muszą zbadać, czy sprawa ma związek z jakimś prowadzonym przez stróża prawa śledztwem, czy też jest w nią zamieszany ktoś z jego rodziny. Pan młody nie pojawił się na swoim ślubie. Funkcjonariusze podejrzewają, że mężczyzna ostro zabalował po wieczorze kawalerskim, ale sprawa okazuje się znacznie bardziej poważna...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088416.jpg","",["N"]],"59774243":["Największa tajemnica twierdzy Boyen
Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",["JM"]],"59774244":["Andrzeja \"Hosa\" prześladuje niedźwiedź. Janek \"Samolot\" przebywał na przymusowych \"wakacjach\". Mariola i Ferdek, dzięki zwierzętom zbliżyli się do siebie. Andrzej \"Żmiju\" próbuje wytropić żbika. Właściciele stada koni, Ewelina i Artur czują się wolnymi i szczęśliwymi ludźmi. Bogdan \"Wazon\" urządził mobilną czatownię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59774245":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"59774246":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"59774247":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"59774248":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59774249":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59774250":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",[]],"59774251":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"59774252":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"59774253":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59774254":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59774255":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59774256":["Największa tajemnica twierdzy Boyen
Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",["JM"]],"59774257":["Andrzeja \"Hosa\" prześladuje niedźwiedź. Janek \"Samolot\" przebywał na przymusowych \"wakacjach\". Mariola i Ferdek, dzięki zwierzętom zbliżyli się do siebie. Andrzej \"Żmiju\" próbuje wytropić żbika. Właściciele stada koni, Ewelina i Artur czują się wolnymi i szczęśliwymi ludźmi. Bogdan \"Wazon\" urządził mobilną czatownię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59774258":["Ghost of Tsushima","","",[]],"59774259":["7 najlepszych gier z uniwersum Dragon Balla","","",[]],"59774260":["LEC - Summer 2021","","",[]],"59774261":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"59774262":["Śmiałków biorących udział w programie łączy jedno - chęć przeżycia najlepszych wakacji życia. Liczą na szalone imprezy i gorące romanse. Nie widzą, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"59774263":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",["N"]],"59774264":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",["N"]],"59774265":["LEC - Summer 2021","","",[]],"59774076":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59774077":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59774078":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"59774079":["Reż.: John Lasseter, Brad Lewis.
Zygzak McQueen trzy razy wygrał wyścig Piston Cup Championship w Kalifornii. Nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66, przyjaźni się ze Złomkiem i pozostałymi autami. Otrzymuje propozycję udziału w pierwszym wielkim światowym Grand Prix, podczas którego ma zostać wyłoniony najszybszy samochód świata. Zawody odbywają się w Japonii i kilku krajach Europy. W podróży towarzyszy mu wierny kumpel Złomek, który nie ma obycia w świecie i zaczyna irytować McQueena. W dodatku Złomek zostaje wzięty przypadkowo za amerykańskiego tajnego agenta. Wraz z brytyjskim szpiegiem Seanem McMission wpada na trop spisku związanego z wyścigami. Tymczasem Zygzak musi sobie dać radę z groźnymi sportowymi przeciwnikami, z zadufanym Francesco Paltegummim na czele.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1896169.jpg","",[]],"59774080":["Reż.: Andrew Adamson.
Ciąg dalszy przygód czwórki rodzeństwa Pevensie. Minął rok odkąd Piotr (William Moseley), Zuzanna (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) i Łucja (Georgie Henley) opuścili Narnię. Dla mieszkańców tej niezwykłej krainy okres ten trwał 1000 lat i zaszło tam wiele zmian. Władzę w baśniowym świecie sprawuje teraz okrutny uzurpator, król Miraz (Sergio Castellitto), który jest stryjem prawowitego władcy i zamordował jego ojca. Gdy na świat przychodzi prawowity syn tyrana, postanawia on pozbyć się także Kaspiana (Ben Barnes). Mieszkańcy Narnii potrzebują więc znowu pomocy dzielnego rodzeństwa. Dzieci robią wszystko, by wesprzeć Kaspiana i pomóc mu odzyskać tron oraz uchronić magiczną krainę przed rządami despoty. Czeka ich trudne zadanie. Pomocą służy im Lew Aslan i odważna mysz o imieniu Reepicheep. Dzięki Aslanowi dzieci poradzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami. Widowiskowa ekranizacja drugiej części siedmiotomowego cyklu powieści fantasy C.S. Lewisa. Zdjęcia kręcono w Nowej Zelandii, Czechach, Polsce i na Słowacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066405.jpg","",[]],"59774081":["Reż.: Chris Miller, Raman Hui.
Shrek i Fiona wiodą spokojne i szczęśliwe życie na swoim bagnisku. Tymczasem król Zasiedmiogórogrodu, Harold, poważnie zapada na zdrowiu. Przeczuwając rychłą śmierć, na swego następcę wyznacza zięcia. Skromny i nieobyty w dworskiej etykiecie ogr nie zamierza przyjmować odpowiedzialnej funkcji władcy. Postanawia jednak znaleźć idealnego dziedzica tronu. Wybornym kandydatem wydaje się zbuntowany kuzyn Fiony, książę Artie. Shrek z pomocą wiernych towarzyszy, osła i Kota w Butach, wyrusza do odległego Worcestershire, by sprowadzić młodzieńca. Tuż przed wyprawą Fiona oznajmia mężowi, że zostaną rodzicami. Ogra zaczynają gnębić obawy związane z czekającymi go po powrocie obowiązkami ojca. Nie wie jeszcze, że jego nieobecność zamierza wykorzystać zdegradowany Książę z Bajki, który ze swoją bandą planuje zamach stanu. Trzecia część brawurowej serii o przygodach zielonego stwora, nakręcona na podstawie książki Williama Steiga. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli m.in. Zbigniew Zamachowski (Shrek), Jerzy Stuhr (osioł), Agnieszka Kunikowska (Fiona) oraz Wojciech Malajkat (Kot w Butach).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2009011.jpg","",["N"]],"59774082":["Reż.: Alan Taylor.
Dawno pokonani wrogowie Asgardu zamierzają podbić wszechświat. Starożytna rasa Mrocznych Elfów opuszcza swoją krainę Svartalfheim. Buntownicy, którym przewodzi Malekith (Christopher Eccleston), chcą zdobyć władzę nad kosmosem i na wieki pogrążyć go w ciemności. Malekith zamierza także zemścić się na Thorze (Chris Hemsworth), jego ojcu Odynie (Anthony Hopkins) oraz ich sojusznikach. Gromowładny syn władcy Asgardu postanawia pokrzyżować plany szaleńca. Może liczyć na pomoc swojego brata Lokiego (Tom Hiddleston), znanego z cynizmu i przebiegłości. Pomaga mu także doktor astrofizyki, Jane Foster (Natalie Portman), która znika w zagadkowych okolicznościach. Gdy ponownie się zjawia, z jej ciała emanuje nadnaturalna moc. Kontynuacja przygód władcy gromów, której pierwowzorem była postać z komiksów Marvela. Pierwsze filmowe wersje jego losów to \"Thor\" z 2011 roku i produkcja \"Avengers\", mająca premierę rok później i nominowana do nagrody Akademii za najlepsze wizualne efekty specjalne. W roli Odyna występuje Anthony Hopkins, laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie \"Milczenie owiec\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090255.jpg","",[]],"59774083":["Janusz, Anna i ich jedenastoletni syn Eryk mieszkają w malutkim domu na skraju Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Stan zdrowia mężczyzny uniemożliwia mu pracę zarobkową. Rodzinę utrzymuje więc Anna. Wszyscy przebywają w jednym małym pokoju. W prowizorycznej łazience nie ma ciepłej wody, a nawet drzwi. Dach przecieka i powoli się zapada. Ogrzewanie domu zapewnia natomiast koza, ustawiona tuż przy łóżkach. Remont domu stanowi nie lada wyzwanie nawet dla najlepszych fachowców. Ekipę programu wzmocni architekt Wojciech Strzelczyk, który razem z zespołem Artura dokona prawdziwej mieszkaniowej rewolucji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088424.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3246d75b460bc8e6decc3684f86dcdc8",["JM"]],"59774084":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"59774085":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi na najważniejsze tematy dnia. W programie można posłuchać wypowiedzi znanych polityków, ekspertów oraz publicystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"59774086":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"59774087":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074324.jpg","",[]],"59774088":["Reż.: Konrad Smuga.
Lubiany przez widzów program powraca w nowej odsłonie. Nominowana do Telekamery satyryczna produkcja zachwyci fanów nowymi odcinkami. Na scenie pojawi się niezawodna ekipa komików z Moniką Dryl, Adrianną Borek i formacją K2 na czele. Artyści jak zawsze nawiążą do aktualnych wydarzeń. Do ekipy na stałe dołączą komicy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy według pomysłu Roberta Górskiego. Nie zabraknie też kolejnych odcinków serialu Mała Polonia, który jak zawsze zdemaskuje przywary polskiego społeczeństwa. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół Enej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066868.jpg","",[]],"59774089":["Reż.: Michael Bay.
Policjanci Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) działają w specjalnej jednostce do spraw walki z narkotykami. Podejmują się trudnej misji przejęcia dużej partii środków odurzających, przemycanych z Amsterdamu na teren Miami. Kolejne etapy śledztwa prowadzą funkcjonariuszy do Kubańczyka Johnny'ego Tapii (Jordi Molla). Bezwzględny gangster doprowadził do wojny gangów i próbuje przejąć kontrolę nad handlem narkotykami w mieście. Policyjną interwencję komplikuje fakt, że Mike zakochał się w Syd (Gabrielle Union) - piękniej siostrze Marcusa - co jej nadopiekuńczego brata doprowadza do furii. Policjanci odkrywają wkrótce, że kobieta jest tajną agentką DEA i również rozpracowuje gang Tapii. Kiedy Syd wpada w tarapaty, Marcus i Mike ruszają jej z pomocą. Nie wahają się stosować metod nie do końca zgodnych z prawem. Will Smith, Martin Lawrence i reżyser Michael Bay po ośmiu latach wracają do historii, która przyniosła im sławę. Pełen efektownych scen akcji sequel zawiera wszystkie elementy charakterystyczne dla stylu Michaela Baya - zaskakująca i nie zawsze realistyczna fabuła, ciekawe efekty specjalne i świetnie dobrani aktorzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2023950.jpg","",[]],"59774090":["Reż.: Peyton Reed.
Rok 1989. Naukowiec Hank Pym (Michael Douglas) odchodzi z organizacji T.A.R.C.Z.A. po tym, jak odkrywa, że jej członkowie zamierzają wykorzystywać stworzoną przez niego technologię. Opiera się ona na subatomowych cząsteczkach i pozwala człowiekowi zmienić rozmiar. Mężczyzna uważa swoje odkrycie za niebezpieczne. Postanawia dobrze je ukryć. Mija kilkadziesiąt lat. Córka, Hope van Dyne (Evangeline Lilly), i protegowany Darren Cross (Corey Stoll) zmuszają Hanka do ustąpienia ze stanowiska we własnej firmie, Pym Technologies. Jednocześnie Cross jest bliski odtworzenia technologii naukowca. Tworzy skafander o nazwie Yellojacket. Perspektywa ujawnienia tego odkrycia przeraża Pyma. Tymczasem złodziej Scott Lang (Paul Rudd) po wyjściu z więzienia wprowadza się do byłego kolegi z celi, Luisa (Michael Pena). Nie może znaleźć pracy, a musi płacić alimenty, więc postanawia dołączyć do ekipy kumpla i dokonać rabunku. Na miejscu znajduje kombinezon, który zabiera ze sobą. Gdy go zakłada, przypadkowo kurczy się do rozmiaru owada. Przerażony tym, co się stało, zwraca tajemniczy strój. W drodze powrotnej zostaje zatrzymany. Okazuje się, że właścicielem domu, do którego włamał się Scott, jest Hank. Pym przemyca kombinezon do więzienia, by pomóc Langowi uciec. Chce uczynić z niego nowego Ant-Mana. Następnie prosi mężczyznę o dokonanie jeszcze jednej kradzieży. Celem rabunku ma być technologia Yellowjacket. Scottowi pomaga Hope, mimo napiętych stosunków z ojcem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090605.jpg","",[]],"59774091":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"59774510":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"59774511":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"59774512":["Latające pieski
Dwie małpki zostają uwięzione na drzewie przez lawę. Ryder i Skye ruszają im na ratunek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a4154d447773905a19cdd18eacc4a8d",["JM"]],"59774513":["Pieski ratują Dzień Przyjaźni
W Zatoce Przygód odbywa się Dzień Przyjaźni. Burmistrz Humdinger zamierza zepsuć wszystkim to święto. Tymczasem szczeniaki z Psiego Patrolu robią co mogą, aby dostarczyć kartki oraz pyszne ciasto, zanim rozpocznie się wielkie przyjęcie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e213760d51b3a266d2de611be3a9864",["JM"]],"59774514":["Pieski ratują Apollo/ Pieski ratują hipopotamy
Apollo odwiedza Zatokę Przygód w śnie Rubble'a. Psiaki muszą uratować swojego bohatera. Tańczące hipopotamy Raimunda zawalają cyrkowy namiot. Psi Patrol musi odbudować go przed występem.","","",["JM"]],"59774515":["Pieski ratują odważnego Danny'ego/ Pieski na urlopie
Patrol musi interweniować, kiedy Danny podejmuje próbę przeskoczenia przez Kanion Grzechotnika. Następnie Psiaki wyruszają do powietrznej akcji ratunkowej.","","",["JM"]],"59774516":["Pieski ratują smoka/ Pieski ratują trzy świnki
Marshallowi śni się ziejący ogniem smok. Stworzenie zagraża bazie Psiego Patrolu. Ryder i czworonogi pomagają także świnkom, których zagroda wymaga naprawy.","","",["JM"]],"59774517":["Pieski ratują zatokę przed kwiatem/ Pieski ratują kosmo-małpkę
Burmistrz Humdinger wręcza Pani Burmistrz prezent - brzydko pachnący kwiat. Kobieta chce go oddać, ale wpada w kłopoty i potrzebuje pomocy piesków. Do zatoki wpada ufo. Pieski pomagają kosmo-małpce wrócić w kosmos.","","",["JM"]],"59774518":["Reż.: Karl Geurs.
Najlepszym przyjacielem Krzysia jest grubiutki i sympatyczny miś - Kubuś Puchatek. Chłopiec i niedźwiadek są sobie niezwykle bliscy, dlatego każdą wolną chwilę spędzają razem. Jednak wakacje dobiegają końca, zbliża się rok szkolny i Krzyś musi wracać do szkoły. Nie chcąc ranić uczuć swojego małego przyjaciela, chłopiec zostawia mu list dołączony do słoika z miodem, za którym sympatycznym miś przepada. Niestety miód niespodziewanie się rozlewa i przesłanie Krzysia staje się nieczytelne. Kubuś wraz z przyjaciółmi prosi o pomoc Sowę, jednak mądry ptak błędnie odczytuje treść wiadomości i wyjaśnia Kubusiowi, że Krzyś wpadł w tarapaty i potrzebuje pomocy. Wierni towarzysze nie tracą czasu i wyruszają w podróż na koniec Stumilowego Lasu, by ratować najlepszego przyjaciela. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Jan Kociniak, Mirosław Wieprzewski, Ryszard Nawrocki oraz Włodzimierz Bednarski.","","",["AD"]],"59774519":["Reż.: Darrell Rooney, Rob LaDuca.
Simba sprawuje sprawiedliwe rządy nad lwią ziemią. Jego córka Kiara szuka przygód, próbując wymknąć się spod czujnej kontroli ojca. Timon i Pumba będą próbowali ją chronić, zwłaszcza wtedy, gdy na swej drodze spotka intrygującego rywala Kovu - małe lwiątko, które mściwa lwica Zira wychowuje w nienawiści do Simby i przygotowuje do objęcia przywództwa nad stadem Skazy. Z czasem Kiara i Kovu, miedzy którymi rodzi się uczucie, odkrywają, że być może ich przeznaczeniem będzie zjednoczenie obydwu stad i zaprowadzenie pokoju. Ciąg dalszy filmu \"Król Lew\".","","",["AD"]],"59774520":["Reż.: Chris Wedge.
W małym, zapomnianym przez Boga i ludzi miasteczku na prowincji Stanów Zjednoczonych dorasta Tripp (Lucas Till) - nastoletni pasjonat motoryzacji. Po wielu staraniach chłopakowi udaje się skonstruować z przypadkowo znalezionych części własną wersję popularnego Monster Trucka. Mniej więcej w tym samym czasie w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku, w wyniku którego na powierzchnię Ziemi wydostaje się silne i inteligentne stworzenie. Nowy przyjaciel pomaga Trippowi uratować miasteczko przed żądną zysków korporacją. W obsadzie m.in. nominowany do Złotego Globu Barry Pepper oraz sześciokrotny kandydat do tej nagrody, Rob Lowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088393.jpg","",["N"]],"59774521":["Reż.: Alex Zamm.
Para psów, Papi i suczka Chloe, bierze ślub. Wkrótce ich życie zmienia się wraz z narodzinami pięciu szczeniaczków. Maleństwa szybko zaczynają rozrabiać, nie dając spokoju rodzicom. Pewnego dnia właściciele czworonogów wpadają w tarapaty. W związku z zaistniałą sytuacją psia rodzinka postanawia zrobić wszystko, aby im pomóc. Tym sposobem Papi, Chloe i szczenięta rozpoczynają niesamowitą przygodę.","","",["N"]],"59774522":["Reż.: Frank Coraci.
40-letni Scott Voss uczy biologii w liceum. Kiedyś był pełen ideałów i miał chęć do pracy, po latach stracił już cały zapał i ambicję. Pewnego dnia dowiaduje się, że szkoła, w której pracuje, ma poważne problemy finansowe. W przyszłości może jej grozić nawet zamknięcie. Na razie dyrekcja, rozpaczliwie szukając oszczędności, decyduje się zwolnić przyjaciela mężczyzny, nauczyciela muzyki. Dobroduszny i nieco naiwny Marty Streb jest pedagogiem z powołania, lecz nie potrafi zawalczyć o swoją pozycję. Scott postanawia więc mu pomóc. Biolog organizuje zbiórkę pieniędzy, które pozwolą wstrzymać cięcia budżetowe. Niestety, w akcję angażuje się tylko szkolna pielęgniarka Bella Flores, w której nauczyciel skrycie się podkochuje. Akcja kończy się więc całkowitą klęską. Wtedy zdesperowany Voss wpada na szalony pomysł. Postanawia wziąć udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Pomimo początkowych problemów i sprzeciwu ze strony znajomych zdeterminowany pedagog zaczyna ciężko trenować pod okiem byłego zawodnika MMA znanego jako Niko. Zwieńczeniem tych przygotowań jest debiut Scotta w zawodowej federacji UFC.","","",[]],"59774523":["Należność za leżenie
Halina narzeka na męża, który nie zarabia pieniędzy. Tymczasem Ferdek dowiaduje się, że NASA poszukuje ochotników do nowego projektu. Eksperyment polega na konieczności leżenia bez ruchu. Mąż Halinki postanawia wziąć udział w badaniu i chce zostać leżaczem zawodowym.","","",["N"]],"59774524":["Reż.: Steve Carr.
Dalszy ciąg przygód lekarza weterynarii, który rozumie mowę zwierząt. Film inspirowany jest serią książek Hugh Loftinga. John Dolittle (Eddie Murphy) jest sławną osobą, rozpoznawaną zarówno przez ludzi, jak i przez zwierzęta. Przez tę popularność ma tak dużo pracy, że zaniedbuje swoją rodzinę. Próbuje między innymi pomóc samotnej niedźwiedzicy Avie, która szuka dla siebie odpowiedniego towarzysza życia. Na świecie pozostało jednak już bardzo mało drapieżników tego gatunku co ona. Mężczyzna zamierza więc znaleźć dla niej partnera w cyrku. Niestety, okazuje się, że zwierzęta, które wychowywały się w zupełnie różnych warunkach, nie potrafią się ze sobą porozumieć. Sprawa ta uświadamia doktorowi, że także powinien poprawić swoje relacje z żoną i córką. Tymczasem pies weterynarza zakochuje się w wilczycy.","","",[]],"59774525":["Reż.: John Singleton.
Evelyn Mercer (Fionnula Flanagan) decyduje się na adopcję czterech chłopców, których przestępcza przeszłość odstraszała innych potencjalnych rodziców. Kobieta wychowuje ich i zapewnia im ciepły, dostatni dom. Czterech braci różni nie tylko kolor skóry, lecz także nastawienie do życia. Gdy wkraczają w dorosłość, ich drogi rozchodzą się. Jeremiah (André Benjamin), który jako jedyny pozostał w Detroit, jest biznesmenem wiodącym spokojne życie u boku żony i dzieci. Pozostali mężczyźni unikają takiej stabilizacji. Porywczy Bobby (Mark Wahlberg) nadal utrzymuje kontakty ze światem przestępczym. Angel (Tyrese Gibson) poświęca całą swoją energię na romanse z kobietami, a najmłodszy z braci, Jack (Garrett Hedlund), zostaje gwiazdą zespołu rockowego. Cała czwórka spotyka się po wielu latach na pogrzebie Evelyn. Kobieta padła ofiarą strzelaniny, do której doszło podczas napadu na sklep. Policja prowadzi rutynowe dochodzenie, lecz bracia zbyt dobrze znają półświatek, by uwierzyć, że śmierć ich przybranej matki była przypadkowa. Postanawiają dowiedzieć się, dlaczego zginęła. Prowadząc własne dochodzenie, odkrywają, że Evelyn naraziła się przywódcy lokalnego gangu. Bracia postanawiają zemścić się na jej mordercach. Solidne kino akcji dla miłośników gatunku w reżyserii Johna Singletona, twórcy takich filmów jak \"Chłopaki z sąsiedztwa\" czy \"Shaft\". Atutem produkcji jest znakomite aktorstwo, intrygująca fabuła i trafne przedstawienie reguł świata przestępczego.","","",["N"]],"59774526":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"59774527":["Fałszywy trop
W parku zostaje znaleziona pobita i, jak się okazuje, zgwałcona kobieta. Wkrótce w okolicach dochodzi do kolejnego tego typu przestępstwa, które tym razem kończy się dla ofiary śmiercią. Kluczowy trop prowadzi śledczych do lokalnego komisariatu policji. Detektywi zajmują się też sprawą kradzieży aut z komisu samochodowego. Niedługo potem wychodzi na jaw, że w przestępstwo może być zamieszany dawny policyjny informator.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774528":["Ostatni dyżur
Ordynator szpitala zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie. Policjanci podejrzewają śmierć z przepracowania, gdyż lekarz pełnił dyżur przez trzy doby bez snu. Jego serce mogło tego nie wytrzymać. Niespodziewanie sekcja wykazuje morderstwo. Okazuje się, że ordynator miał w placówce wielu wrogów. Technik kryminalistyki, Jan Wójcik, zostaje ojcem. Po hucznym \"pępkowym\" odkrywa, że zgubił samochód. Olgierd i Krystian z pomocą informatora Okonia starają się pomóc koledze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774529":["Stadnina
Przy drodze zostaje znalezione ciało ochroniarza pracującego w stadninie koni. Tymczasem w ośrodku padają zwierzęta. Detektywi ustalają, komu mogło zależeć na śmierci mężczyzny i... koni. Tego dnia detektywi zajmują się też kradzieżą w mieszkaniu 22-letniego Mikołaja. Okazuje się, że sprawa może mieć wiele wspólnego z włamaniem do domu innego młodego mężczyzny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774530":["Siostra
W licealnej szatni zostaje znaleziona zamordowana uczennica. Jej siostra zniknęła, prawdopodobnie doszło do porwania. Policjanci początkowo podejrzewają biologicznego ojca obu dziewcząt. Naczelnik Zarębski prosi Olgierda o pomoc w prywatnej sprawie. Podejrzewa żonę o zdradę i zleca Mazurowi dyskretną obserwację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774531":["Tajemniczy ogród
Na terenie pewnej posesji ogrodnicy wykopują fragmenty ludzkiego szkieletu. Detektywi ustalają, że w przeciągu paru lat działka zmieniła właściciela dwukrotnie i obaj mają coś do ukrycia. Kluczowy dla sprawy okazuje się trop zaginięcia osiemnastoletniego syna byłych jej posiadaczy. Policjanci badają też sprawę pijanego pracownika banku, którego, według świadków, z okna na pierwszym piętrze wypchnęła tajemnicza kobieta. Ofiara przeżyła, ale nic nie pamięta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774532":["Dziewczyna zasnęła w solarium i dostała udaru cieplnego / Nastraszył dziewczynę, a ta ze strachu raniła go nożem
Zmęczona długą nauką do egzaminu dojrzałości Julia urządza sobie małą sesję w domowym spa. Korzysta z sauny fińskiej, kładzie się też w solarium. Nie ustawia z góry pożądanego czasu opalania, wkrótce usypia, nie wyłączywszy urządzenia. Kiedy znajdują ją rodzice, Julia jest półprzytomna, a na jej ciele widać spore oparzenia. Operator 112 udziela wskazówek, jak pomóc ofierze udaru cieplnego. Niestety, jeszcze przed przyjazdem karetki dziewczyna przestaje oddychać. Rodzice muszą ją reanimować. Andrzej i Sandra szykują się na przyjęcie karnawałowe. Z myślą o zabawie chłopak kupił straszną maskę i teraz chce wypróbować ją na swojej dziewczynie. Jej współlokatorka, Agnieszka, wpuszcza go do mieszkania. Kiedy Sandra wraca do domu, myśli że jest całkowicie sama. Idzie do kuchni, a po chwili w drzwiach pomieszczenia staje zamaskowana postać. Niewiele myśląc dziewczyna godzi nożem potencjalnego włamywacza. Ten upada, jednocześnie uderzając się w głowę. Przerażona Sandra dzwoni na 112 i dopiero podczas rozmowy odkrywa, że zraniła swojego chłopaka. Do mieszkania wraca Agnieszka, współlokatorki próbują zająć się Andrzejem, ale on traci przytomność. Ratownicy zabierają rannego do szpitala, a dziewczyny muszą wytłumaczyć całe zajście na komisariacie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/34df42fbb0c3814f0934c411a92c7b3f",["N"]],"59774092":["Pan Jacek wraz z żoną i trójką dzieci mieszka na jednym z częstochowskich osiedli. Małżonkowie są osobami niepełnosprawnymi, którym udało się spełnić marzenie o założeniu rodziny. Ich mieszkanie nie nadaje się jednak dla pięciu osób. Na ścianach pojawia się grzyb, a prąd doprowadzono tylko do jednego pomieszczenia. Kuchnia i łazienka także pilnie wymagają remontu. Podczas gdy rodzina wypoczywa na wakacjach, ich dom odmienią Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski wraz z ekipą.","","",["JM"]],"59774093":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"59774094":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"59774095":["Wunderwaffe - cudowna broń Hitlera
III Rzesza, aby wygrać wojnę z całym światem, potrzebowała przewagi w dziedzinie techniki i technologii. Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, a później w trakcie jej trwania setki instytucji, fabryk i tysiące specjalistów pracowały nad wynalezieniem nowej broni. Prowadzącym program udało się znaleźć i zidentyfikować jedną z cudownych broni, której prototyp trafił do kolekcji Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.","","",["N"]],"59774096":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"59774097":["Masz wiadomość
Paździoch i Ferdek postanawiają ubarwić swoje nudne, monotonne życie. Umawiają się, że będą udawać nawzajem swoje tajemnicze wielbicielki i flirtować drogą SMS-ową z nadzieją, że rozbudzi to zazdrość żon. Stopniowo tak bardzo wcielają się w role, że rozkwita między nimi wirtualny gorący romans.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d601e4845ea12407319215746a820ba0",["N"]],"59774098":["Dzień Ojca
Ferdek ubolewa nad faktem, że nikt z rodziny nie szanuje go jako ojca. Wiąże to z powszechnym upadkiem obyczajów i kultury. Zdesperowany postanawia zmusić rodzinę do uroczystego celebrowania Dnia Ojca, którego on ma być głównym i jedynym bohaterem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/664f8146a9dace13b2608c2e70763af3",["N"]],"59774099":["Kryminalne zagadki szpitala
W szpitalu panuje plaga drobnych kradzieży. Ordynator Łubicz nakazuje doktorowi Kidlerowi znalezienie winnych. Ten zaczyna śledztwo od sprawdzenia źródeł dochodów personelu. Wstrząs przyznaje się, że żyje z szantażowania kinomanów, a siostra Basia dorabia jako eksponat paramedyczny. Dlatego detektyw Kidler musi gdzie indziej szukać sprawców. Jego podejrzenie pada na niepracującego już, salowego Basena...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dd46958d8f869d3e832a90bf961e7915",[]],"59774100":["Zakochana kursantka chce się zabić w szkole uwodzenia / Lalka Popo zmusza nastolatkę do samobójstwa
Singielka Irma zapisuje się na kurs uwodzenia. Kobieta stawia sobie za cel, by skokietować przystojnego instruktora - Daniela. Na wieczorku zapoznawczym udaje jej się doprowadzić do pocałunku. Coach nie chce się jednak angażować. Zdesperowana dziewczyna na następnych zajęciach zaczyna grozić Danielowi i innym uczestnikom nożem, a potem łyka garść leków psychotropowych. Arek wyznaje swojej przyjaciółce, Mirandzie, że uległ szantażowi tajemniczej osoby, ukrywającej się pod postacią lalki Popo, i okradł swoich dziadków. Koleżanka chłopaka wkrótce dostaje nakaz popełnienia samobójstwa, inaczej zginą jej rodzice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa1c52bd45d5c2de9928905fe361ad07",["N"]],"59774101":["Studenci pomagają dziecku i żonie agresywnego alkoholika /Oświadczył się dziewczynie - przez przypadek połknęła pierścionek
Agnieszka i Maciek znajdują na klatce schodowej kamienicy przestraszonego chłopca. Dziecko wyznaje, że jego ojciec zrobił krzywdę mamie. Okazuje się, że mężczyzna się upił i jest agresywny. Maciek postanawia interweniować, ale zostaje pobity. Irek zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie Ani. Za radą przyjaciół ukrywa pierścionek w deserze, który zamierza podać po uroczystym obiedzie. Ukochana jednak nie zauważa go i po zjedzeniu przysmaku natychmiast traci przytomność. Okazuje się, ze ma uczulenie na złoto.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe8628ac1b21a19df1a80f2661f39b98",["N"]],"59774102":["Tajemnica spowiedzi
Do Malanowskiego zgłasza się młody ksiądz, Michał Janczewski, któremu bardzo zależy na odnalezieniu pewnego chłopaka. Tajemniczy młody człowiek spowiadał się u niego dzień wcześniej, ale w pewnym momencie uciekł z konfesjonału. Zasłaniając się tajemnicą spowiedzi, ksiądz Michał nie chce zdradzić więcej szczegółów. Malanowski i jego detektywi odkrywają, że sprawa może mieć związek z wypadkiem sprzed roku, w którym zginęła młoda dziewczyna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e0110ddd7c837bc8257b5f2500f3c88",[]],"59774103":["Pechowy amulet
Do biura Malanowskiego zgłasza się Renata, przerażona pracownica salonu masażu, który świadczy również usługi erotyczne. Kobieta chce, by detektywi schwytali mężczyznę, który od pewnego czasu napada na pracownice salonu. Detektywi podejrzewają, że za napaściami stoi jeden z klientów salonu. Wkrótce zostaje porwana przyjaciółka Renaty. Malanowski i jego detektywi podejrzewają, że porwał ją ten sam mężczyzna, który napada kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bdcc20dd1692fbd49f5daea41d357356",[]],"59774104":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59774105":["Bliźniacy z Malborka wciąż przebywają w Warszawie. Tymczasem Wojtek w zaciszu swojego domu czyta mamie ogłoszenia matrymonialne. Z kolei Bogdan przeżywa załamanie. A pani Aniela, matka Jarusia spod Legnicy, idzie w ślady pana Stasia - próbuje ułożyć synowi życie i pomaga w znalezieniu odpowiedniej partnerki. W tym czasie pan Jacek, Jarek i Bandziorek snują swoje przemyślenia na temat miłości: pierwszy z nich opowiada o zakazanym uczuciu, kolejny - ogrodnik z zawodu - porównuje swoje życie do uprawy kwiatów, natomiast ostatni z nich marzy, że po zapadnięciu zmroku przybędzie wymarzona kobieta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4edb900f366ca02b725e4a1d69710875",["N"]],"59774106":["Serce Bandziorka wciąż pozostaje zranione, mężczyzna nadal jest samotny i bez perspektyw na związek w najbliższym czasie. Zamiast dziewczyny w jego życiu pojawił się Maciek, dawno niewidziany kolega. Z kolei Adam, fan wirtualnych znajomości, nie ma szczęścia w realnym świecie. Mimo starań oraz licznych wizyt w biurach matrymonialnych wciąż nie znalazł wymarzonej partnerki. Całe nadzieje pokłada w internetowych randkach. Niespodziewanie pani Krystyna, mama Wojtka, podupada na zdrowiu. W tym czasie Ryszard nie próżnuje - nie ustaje w poszukiwaniach przyszłej żony. Z kolei Jarek liczy na poznanie dziewczyny z własnym mieszkaniem. Tymczasem Bogdan, który dawniej był grabarzem, a w więzieniu został celebrytą, wiedzie spokojne życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1628a0e9ebd56d4c321a086cb37126da",["N"]],"59774107":["Pani Teresa czuje się bezradna, gdy Ryszard, jej syn, mimo obietnicy przykładnego życia, znika bez śladu. Z kolei pani Krystyna, matka Wojtka, mimo słabego zdrowia dopinguje syna w poszukiwaniu partnerki na całe życie. Tymczasem pan Jacek, który długo odzyskiwał równowagę w życiu po nieudanym związku, postanawia raz na zawsze zerwać z bolesną przeszłością. Natomiast Jarek, ogrodnik z województwa łódzkiego, zamierza zamieścić ogłoszenia matrymonialne.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/783757c8e66b67589aac4695ed52b636",["N"]],"59774108":["Odcinek inspirowany będzie kuchnią japońską. Gotowanie rozpocznie się od przyrządzenia tradycyjnej zupy miso-shiru. Jako danie główne Ewa Wachowicz poda pieczonego łososia w marynacie na bazie sosu teriyaki. Na deser będą bardzo lubiane w Kraju Kwitnącej Wiśni lody z zieloną herbatą. Prowadząca odwiedzi też japońską restaurację i zdradzi tajniki przygotowania sushi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/43baa26bc719cf820d8107cfb1c26216",["AD"]],"59774109":["Tuż przed długim weekendem Ewa Wachowicz zaprosi na grillową ucztę. Zacznie od przygotowania pikantnych udek z kurczaka. Zrobi też burgery z długo pieczoną, szarpaną wieprzowiną, ogórkiem oraz surówką z kapusty pekińskiej. Na deser będzie amerykański, dwukolorowy torcik red velvet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9767dbe947f6bfc5cb04e5d597c84ba6",["AD"]],"59774110":["Na słupa
Murek musi teraz pracować z byłą już żoną i jej nowym narzeczonym w jednym biurze. Nie radzi sobie z tą sytuacją. Jego frustrację pogłębia fakt, że niebawem może stracić szefostwo w swoim dziale. Nadia i Buźka zajmują się sprawą niespłaconego kredytu bankowego pewnego rolnika. Odwiedzają gospodarstwo domniemanego oszusta. Na miejscu dochodzą do wniosku, że być może mają do czynienia z ofiarą. Próbują wyjaśnić, gdzie tak naprawdę podziały się pieniądze z dwumilionowej transakcji.","","",["N"]],"59774111":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"59774112":["Ewa spędza czas w pięknie ośnieżonej scenerii polskich gór. To właśnie tam przygotuje dania typowe dla półwyspu skandynawskiego. Najpierw ugotuje fińską zupę z pora i łososia, którą wzbogaci rodzimym pstrągiem. Na drugie danie poda szwedzką zapiekankę ziemniaczaną z kurczakiem w sosie curry. Na deser zaś zaserwuje mus jabłkowy z kruszonką i bitą śmietaną.","","",["N"]],"59774113":["Anka pomaga sąsiadom znaleźć nabywców na sezonowe owoce i warzywa. Dziewczyny chcą rozreklamować salon Patrycji. Akcja promocyjna kończy się jednak fiaskiem. Sytuację ratuje Artur. Chcąc poprawiać wizerunek Zuzy w oczach sędziów, Anka zgłasza przyjaciółkę na wolontariat do Ośrodka Leczenia Uzależnień. Gdy bizneswoman poznaje swoich podopiecznych, w końcu zaczyna rozumieć, jak nieodpowiedzialnie się zachowywała. W życiu Ingi trwa sielanka. Jej związek z Maksem kwitnie, poprawie ulegają też relacje z córką. Tymczasem Dorota chce, by Sławek uważał ją za kobietę pozbawioną wad. Opowiada mu zmyśloną historię o latach spędzonych w harcerstwie. Mężczyzna proponuje więc wspólny wypad pod namiot.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53ef456086abfa76a472676a89a58347",["N"]],"59774114":["4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon
Kasia odkrywa, że mąż Marek ją zdradza. Znajduje w koszu na bieliznę koszulę ubrudzoną szminką. Podczas kłótni małżeństwo zapomina o 4-letniej Basi, która sama została w salonie. Dziecko wychyla się przez balkon i wypada z drugiego piętra. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie i zdrowie dziewczynki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80570f69b679c3a1828bb11d36d5c868",["N"]],"59774115":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"59774116":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"59774117":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"59774118":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9ab19436da80f627609bf8ce85adbe7",["N"]],"59774119":["Bohaterką tego docinka będzie 90-letnia Anna. Po śmierci męża kobieta przepisała dom na swojego starszego syna, który w 2007 roku wziął kredyt hipoteczny pod zastaw budynku. W 2011 roku mężczyzna zmarł. Wówczas Anna zaczęła dobrowolnie spłacać zobowiązania syna, jednak dopiero po kilku latach stała się spadkobierczynią jego majątku. Raty są jednak bardzo wysokie, a emerytura pani Anny - niewysoka. Po dokonaniu wszystkich opłat zostaje je maksymalnie 400 zł na życie. Do programu zgłosiła panią Annę synowa.","","",["JM"]],"59774120":["Pani Barbara i jej córka Amelia mieszkają w Mogielnicy. Kobieta jest pielęgniarką z powołania, uwielbia pomagać ludziom, teraz jednak sama potrzebuje wsparcia. Zdiagnozowano u niej bowiem stwardnienie rozsiane. Kobieta chciałaby jak najdłużej zachować sprawność i umożliwić nastoletniej córce dobry start w dorosłe życie. Ich dom nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Dziurawy dach przecieka, woda leje się na instalację elektryczną, a okna i podłogi zieją dziurami. W budynku nie ma także łazienki ani toalety. Z pomocą kobietom spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.","","",["JM"]],"59774121":["Pan Jacek wraz z żoną i trójką dzieci mieszka na jednym z częstochowskich osiedli. Małżonkowie są osobami niepełnosprawnymi, którym udało się spełnić marzenie o założeniu rodziny. Ich mieszkanie nie nadaje się jednak dla pięciu osób. Na ścianach pojawia się grzyb, a prąd doprowadzono tylko do jednego pomieszczenia. Kuchnia i łazienka także pilnie wymagają remontu. Podczas gdy rodzina wypoczywa na wakacjach, ich dom odmienią Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski wraz z ekipą.","","",["JM"]],"59774122":["Prepersi","","",["N"]],"59774123":["Płynie w nas gorąca krew - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090254.jpg","",[]],"59774124":["Zdesperowany mężczyzna porywa tramwaj, a kilkunastu niewinnych ludzi zostaje jego zakładnikami. Policjanci muszą postępować bardzo ostrożnie, inaczej wszyscy mogą zginać. Do akcji włącza się oddział antyterrorystów. Pracownicy komendy zapominają o urodzinach Zatońskiej. Tylko Szymon ma dla niej prezent. Wychodzi także na jaw ciążowa tajemnica jednej z pracownic komendy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de2883f12907cf9f63279522167d326a",["N"]],"59774125":["Henryk i Zenon postanawiają dobrze wykorzystać pobyt w domu bogaczy. Po kąpieli w basenie pierwszy z mężczyzn zauważa zaniknięcie łańcuszka. Jego ojciec spuszcza wodę, by go znaleźć. Wówczas pojawia się nieświadomy niczego Piotr, który marzy o kąpieli. Skacze do pustego basenu. Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Wyjście kończy się kłótnią między kobietami. Po powrocie do domu pojawia się także konflikt między chłopcami, którzy walczą o laptopa. Zenon rozdziela wnuków, zabiera im komputer, po czym... dzieli go na pół siekierą. Piotr każe rodzinie wynieść się ze swojego domu. Pozwala zostać jedynie Nikodemowi.","","",["N"]],"59774126":["Anna i Piotr zapraszają parę przyjaciół wraz z córką Elą. Wstydzą się przyznać do tego, co ich ostatnio spotkało, namawiają więc Jadwigę i Henryka, by udawali ich dalekich krewnych. Kowalski bryluje w towarzystwie, opowiadając niestworzone historie. Zirytowany zachowaniem gościa Piotr zamyka go w piwniczce na wina. Ela wykrada ojcu kluczyki do jeepa. Mimo sprzeciwów Nikodema postanawia zabrać chłopców na wycieczkę.","","",["N"]],"59774127":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"59774128":["Tym razem miasteczko odwiedzą najlepsze polskie kabarety i najlepsi mistrzowie w rozśmieszaniu: Artur Andrus, Kasia Pakosińska, kabaret Chyba, Koń Polski, kabaret Kałasznikof, Robert Korólczyk, Bartosz Gajda i Michał Wójcik. Tematem odcinka będzie zaś Unia Europejska, która przyznała pieniądze na nową drogę w Radości. Ten datek przyniesie jednak więcej problemów niż pożytku.","","",[]],"59774129":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",["N"]],"59774130":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"59774131":["Tym razem kultowy już przystanek odwiedzą artyści z formacji Paranienormalni, Andrzej Grabowski, Fifa-Rafa, Rewers, kabaret Rak, Para nr 2, a także Ola Szwed. Tymczasem mieszkańcy przygotowują się do kabretonu. Radosną atmosferę zepsuje jednak nieoczekiwane wydarzenie. We wsi niespodziewanie wybuchnie pożar. Wszyscy ruszą na poszukiwanie komendanta straży pożarnej.","","",[]],"59774132":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",["N"]],"59774133":["Na słupa
Murek musi teraz pracować z byłą już żoną i jej nowym narzeczonym w jednym biurze. Nie radzi sobie z tą sytuacją. Jego frustrację pogłębia fakt, że niebawem może stracić szefostwo w swoim dziale. Nadia i Buźka zajmują się sprawą niespłaconego kredytu bankowego pewnego rolnika. Odwiedzają gospodarstwo domniemanego oszusta. Na miejscu dochodzą do wniosku, że być może mają do czynienia z ofiarą. Próbują wyjaśnić, gdzie tak naprawdę podziały się pieniądze z dwumilionowej transakcji.","","",["N"]],"59774134":["Fachowiec
W mieszkaniu Kiepskich kolejno dochodzi do poważnych awarii. Zawodzi system hydrauliczny, elektryczny i grzewczy. Ferdek czuje się bezradny i twierdzi, że nie ma kwalifikacji, by naprawić usterki. Szybko jednak żałuje tych deklaracji, gdyż Halina zwraca się z prośbą o pomoc do Boczka. Ku niezadowoleniu Kiepskiego sąsiad przedstawia się jako sprawdzony fachowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1a5f02ff2c9b6c9a056e429daff2cf8",["N"]],"59774135":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59774136":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"59774137":["Pani Monika i jej mąż wychowują dwóch synów. Kilka lat temu pan Piotr miał poważny wypadek, po którym wciąż jeszcze nie powrócił do pełnej sprawności. Na dodatek zdiagnozowano u niego schizofrenię. Rodzina musiała sprzedać swoje mieszkanie i przenieść się do starego, zrujnowanego domku na wsi. W budynku nie ma łazienki ani stałego ogrzewania, a wszyscy gnieżdżą się w jednym pokoju. Starszy z synów uczy się i pracuje, a wszystkie zarobione pieniądze oddaje matce, by wspomóc skromny budżet rodziny. Mimo to dom popada w ruinę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088388.jpg","",["N"]],"59774138":["Tajemnica mamy
Ewa dowiaduje się, że mężczyzna, którego uważała za swojego ojca, nie jest jej biologicznym rodzicem. Pragnąc poznać prawdę o swoim pochodzeniu, odkrywa mroczny sekret matki. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona przed ślubem. Mimo to nastolatka nadal chce się dowiedzieć, kim jest jej biologiczny ojciec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"59774139":["Magiczny rytuał
Joanna i Karol planują ślub. Uroczystość finansują rozwiedzeni rodzice kobiety. Teresa wciąż nie pogodziła się z odejściem męża i próbuje go odzyskać. Podczas jednego ze spotkań podaje mężczyźnie magiczny eliksir, który rzekomo na rozbudzać w drugim człowieku miłość. Po zażyciu go Paweł dostaje ataku astmy. Joanna musi ratować ojca. Kilka dni później okazuje się, że jej rodzina wpadła w objęcia sekty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"59774140":["Ojciec Szymona
Alicja samotnie wychowuje nastoletniego Kacpra. Pewnego dnia odwiedza ją ojciec przyjaciela jej syna, Wiktor. Mężczyzna prosi Alicję o numer telefonu. Chce, by byli w kontakcie, ponieważ Szymonowi zdarza się zniknąć bez śladu. Kobieta nie może przestać myśleć o atrakcyjnym Wiktorze. Niebawem zaczynają się spotykać. Wiktor jednak okazuje się oszustem. Zauroczona Alicja nie potrafi tak szybko go skreślić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"59774141":["Przybrana siostra
Nastoletni Michał nie akceptuje związku swojego ojca z Ukrainką. Aleksander ignoruje jednak uwagi syna i niebawem do jego domu wprowadza się Mila ze swoją córką Natashą. Gdy mężczyzna wyjeżdża w delegację, Michał organizuje imprezę. Kilka tygodni później okazuje się, że Natasha jest w ciąży. Twierdzi, że do zdarzenia doszło na imprezie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"59774142":["Nastoletnia intrygantka
Ojciec zabiera na wakacje swoją nastoletnią córkę. Dziewczyna szybko zakochuje się w miejscowym chłopaku i robi wszystko, aby spędzać z nim jak najwięcej czasu. Kiedy okazuje się, że wybranek okłamał ją i ma już dziewczynę, nastolatka chce się zemścić. Zaczyna kłamać i intrygować. Niebawem wpada w poważne tarapaty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"59774143":["Anka pomaga sąsiadom znaleźć nabywców na sezonowe owoce i warzywa. Dziewczyny chcą rozreklamować salon Patrycji. Akcja promocyjna kończy się jednak fiaskiem. Sytuację ratuje Artur. Chcąc poprawiać wizerunek Zuzy w oczach sędziów, Anka zgłasza przyjaciółkę na wolontariat do Ośrodka Leczenia Uzależnień. Gdy bizneswoman poznaje swoich podopiecznych, w końcu zaczyna rozumieć, jak nieodpowiedzialnie się zachowywała. W życiu Ingi trwa sielanka. Jej związek z Maksem kwitnie, poprawie ulegają też relacje z córką. Tymczasem Dorota chce, by Sławek uważał ją za kobietę pozbawioną wad. Opowiada mu zmyśloną historię o latach spędzonych w harcerstwie. Mężczyzna proponuje więc wspólny wypad pod namiot.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036264.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/53ef456086abfa76a472676a89a58347",["N"]],"59774144":["Pan Jacek wraz z żoną i trójką dzieci mieszka na jednym z częstochowskich osiedli. Małżonkowie są osobami niepełnosprawnymi, którym udało się spełnić marzenie o założeniu rodziny. Ich mieszkanie nie nadaje się jednak dla pięciu osób. Na ścianach pojawia się grzyb, a prąd doprowadzono tylko do jednego pomieszczenia. Kuchnia i łazienka także pilnie wymagają remontu. Podczas gdy rodzina wypoczywa na wakacjach, ich dom odmienią Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski wraz z ekipą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"59774145":["Ani Mru Mru - Ostatnie takie trio
Kabaret Ani Mru-Mru zmierzy się z pytaniami typu \"Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?\". Przez cały program artyści będą unikać na nie odpowiedzi, ale solidnie rozbawią przy tym wszystkich widzów. Publiczność będzie podziwiać kreacje Waldemara Wilkołka - dotąd najczęściej na drugim planie, dziś niemalże drugiego wicelidera formacji. Choć tytuł odcinka sugeruje, że będzie to ostatni występ artystów we trójkę, tak naprawdę stanie się próbą powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku znanych piłkarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835470.jpg","",[]],"59774146":["Zostaje zamordowana Matylda Kozak. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara miała problemy zawodowe. Po powrocie z pracy za granicą nie potrafiła się odnaleźć, w sekrecie przed mężem pracowała jako masażystka i była uzależniona od zakupów. Wkrótce okazuje się również, że kobieta przyjaźniła się z pewnym starszym mężczyzną, Wojciechem Krawcem. Wspierała jego terapię swoimi metodami leczenia jako zwolenniczka metod naturalnych. Pojawia się pytanie, czy córka mężczyzny, lekarka, akceptowała tę zażyłość. Tymczasem mąż Marii zaczyna podejrzewać, że coś ją łączy z przystojnym sąsiadem. Policjantowi Janowi Rybczyńskiemu z kolei rodzi się córka, Lila. Wydarzenie to okazuje się momentem przełomowym w relacjach Marii z zespołem. Sprawia, że zaczynają być one ciepłe i przyjacielskie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074329.jpg","",["N"]],"59774147":["Henryk i Zenon postanawiają dobrze wykorzystać pobyt w domu bogaczy. Po kąpieli w basenie pierwszy z mężczyzn zauważa zaniknięcie łańcuszka. Jego ojciec spuszcza wodę, by go znaleźć. Wówczas pojawia się nieświadomy niczego Piotr, który marzy o kąpieli. Skacze do pustego basenu. Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Wyjście kończy się kłótnią między kobietami. Po powrocie do domu pojawia się także konflikt między chłopcami, którzy walczą o laptopa. Zenon rozdziela wnuków, zabiera im komputer, po czym... dzieli go na pół siekierą. Piotr każe rodzinie wynieść się ze swojego domu. Pozwala zostać jedynie Nikodemowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088453.jpg","",["N"]],"59774148":["Anna i Piotr zapraszają parę przyjaciół wraz z córką Elą. Wstydzą się przyznać do tego, co ich ostatnio spotkało, namawiają więc Jadwigę i Henryka, by udawali ich dalekich krewnych. Kowalski bryluje w towarzystwie, opowiadając niestworzone historie. Zirytowany zachowaniem gościa Piotr zamyka go w piwniczce na wina. Ela wykrada ojcu kluczyki do jeepa. Mimo sprzeciwów Nikodema postanawia zabrać chłopców na wycieczkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088453.jpg","",["N"]],"59774149":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"59774150":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"59774151":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074324.jpg","",[]],"59774152":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59774153":["Reż.: Art Camacho.
William Burke (Bill Goldberg) i Bernard \"Twitch\" Washington (Kurupt) odsiadują wyroki w zakładzie karnym Craton. Rządzą tu brutalne gangi czarnoskórych i Latynosów, walczące między sobą o dominację. Pewnego dnia zostają znalezione zwłoki przywódcy czarnoskórych. Wszystkie poszlaki wskazują, że zabił go Burke. Wydarzenie to zaostrza sytuację w zakładzie. Wśród osadzonych wybucha bunt. Przypadek sprawia, że rebelia ma miejsce w porze odwiedzin, gdy w zakładzie przebywają rodziny i przyjaciele więźniów. Lider Latynosów, Alex Cortez (Robert Madrid), i inni buntownicy biorą zakładników, wśród których są narzeczona Twitcha i córka Burke'a. Obaj skazańcy muszą zjednoczyć siły, aby dopaść przywódcę gangu, odpowiedzialnego za wybuch zamieszek. Tylko w ten sposób mogą ocalić życie swoich bliskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2061398.jpg","",["N"]],"59774154":["Płynie w nas gorąca krew - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090254.jpg","",[]],"59774155":["Wymiana kaloryferów i Weksel
Adam Szwed pokazuje, w jaki sposób działa oszustwo na tzw. fachowca. Jego kolega wciela się w hydraulika, który pod pretekstem rozpoczęcia sezonu grzewczego w mieście i obowiązkowego sprawdzenia kaloryferów przez spółdzielnię, dostaje się do mieszkania starszej osoby. Stara się zdobyć zaufanie właściciela, a następnie oferuje zniżkę na wymianę starych grzejników. Do Adama dzwoni jego znajoma. Okazuje się, że jej koleżanka została oszukana przez partnera. Laura przekazała Konradowi 100 tys. złotych, w zamian on wystawił jej weksel, mający zagwarantować zwrot pożyczki. Szwed ustala jednak, że oszustką jest Laura, która szantażem zmusiła partnera do wystawienia dokumentu, a teraz szuka sposobu, by wyłudzić od niego pieniądze.","","",["N"]],"59774156":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774157":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774158":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"59774159":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774160":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"59774161":["Koncert zatytułowany \"The Best Of The Best\" odbył się we Wrocławiu, w katedrze św. Marii Magdaleny. Piotr Rubik wystąpił z orkiestrą symfoniczną, chórem oraz sześcioma solistami. Widzowie będą mogli usłyszeć najbardziej znane oratoria tego kompozytora.","","",[]],"59774162":["Janusz i Magda dzielą się powodami, dla których przeprowadzili się w Bieszczady. Odnaleźli się w dość oryginalnej turystyce. Oferują przejażdżki drezynami po nieużytkowanych liniach kolejowych. Krzysztof jest bardzo przywiązany do swoich zwierząt. Próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nigdy nie utrzymał bliższej relacji z kobietą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"59774163":["Zadymy ciąg dalszy?
Mecze piłkarskie od lat są miejscem, w których dochodzi do największych zamieszek. Pseudokibice zantagonizowanych drużyn dążą do konfrontacji, która nie rzadko zmienia piłkarskie widowisko w stadionową bitwę. Tym razem widzowie będą mogli przyjrzeć się pracy policjantów przy zabezpieczaniu meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Na stadion przyjeżdża około 30 tys. kibiców stołecznej drużyny. Jeden z operatorów z ukrytą kamerą wchodzi podczas meczu na żyletę - trybunę na której spotykają się najbardziej zagorzali kibice - by obserwować agresywnych fanów piłki nożnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b947a660a4dd506ad38713c2b2908ccc",["N"]],"59774164":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59774290":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"59774291":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774292":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59774293":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"59774295":["Prow.: Bogdan Rymanowski.
Omówienie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski, w mniej oficjalny sposób, z odrobiną humoru. Dojdzie również do bezpośrednich starć na argumenty.","","",[]],"59774296":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"59774297":["Prow.: Milena Sławińska, Małgorzata Ziętkiewicz.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"59774298":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774299":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774300":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774301":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774302":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774303":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774304":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774305":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774306":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774307":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774308":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774309":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774310":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774311":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59774312":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774313":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59774314":["Prow.: Dominika Tarczyńska.
Program informuje o klimacie i ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii i ich wpływu na klimat, aż po porady dotyczące możliwości zmiany otaczającego nas środowiska. Program prowadzi Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiada Agata Kaźmierska, autor programów przyrodniczych Polsatu Marcin Szumowski oraz Wojciech Brzeziński.","","",[]],"59774315":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",["N"]],"59774316":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z bohaterem dnia na temat najważniejszych wydarzeń. Do studia zapraszani są politycy i eksperci.","","",[]],"59774317":["Prow.: Bogdan Rymanowski.
Omówienie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski, w mniej oficjalny sposób, z odrobiną humoru. Dojdzie również do bezpośrednich starć na argumenty.","","",[]],"59774318":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774319":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"59774320":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59774321":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59774322":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774323":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"59774324":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59774325":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"59774326":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",["N"]],"59774327":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59774328":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774329":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774330":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","",["N"]],"59774331":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774332":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774333":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59774334":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"59774335":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774336":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774337":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"59774338":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59774339":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"59774340":["Prow.: Bogdan Rymanowski.
Omówienie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski, w mniej oficjalny sposób, z odrobiną humoru. Dojdzie również do bezpośrednich starć na argumenty.","","",[]],"59774341":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59774342":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774343":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z bohaterem dnia na temat najważniejszych wydarzeń. Do studia zapraszani są politycy i eksperci.","","",["N"]],"59774344":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774345":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"59774346":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774347":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774348":["Prow.: Bogdan Rymanowski.
Omówienie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski, w mniej oficjalny sposób, z odrobiną humoru. Dojdzie również do bezpośrednich starć na argumenty.","","",[]],"59774349":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"59774350":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59774351":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59774352":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",["N"]],"59774353":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"59774354":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59774355":["Prow.: Bogdan Rymanowski.
Omówienie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski, w mniej oficjalny sposób, z odrobiną humoru. Dojdzie również do bezpośrednich starć na argumenty.","","",[]],"59774356":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774357":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774358":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59774359":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774360":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59774361":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59774362":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59774363":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59774165":["Reż.: Patrick Collerton.
EB, czyli Epidermolysis Bullosa, jest dziedziczną, nieuleczalną chorobą genetyczną, której objawami jest ustawiczne odklejanie się naskórka. Prawdopodobieństwo urodzenia się z EB wynosi jeden do 300 tysięcy. Oboje rodzice muszą być nosicielami wadliwego genu. Najdrobniejsze otarcie czy silniejszy dotyk wystarczy, by natychmiast na ciele chorego powstały pęcherze i otwarte rany. W praktyce człowiek cierpiący na to schorzenie nie ma skóry na znacznej powierzchni ciała i żyje w ciągłym bólu. Bohater filmu, Johnny Kennedy, zmarł na EB w 2003 roku, w wieku 36 lat. Blizny na strunach głosowych sprawiły, że miał nienaturalnie wysoki głos, nigdy też nie osiągnął dojrzałości płciowej. Stałe podrażnienie skóry doprowadziło w końcu do raka i on stał się bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Dokument jest zapisem ostatnich tygodni jego życia. Uprzedzony przez lekarzy Johnny, w krótkim czasie, jaki mu pozostał, postanowił nauczyć się latać, złożyć wizytę w siedzibie premiera Wielkiej Brytanii i urządzić parapetówkę w swoim wymarzonym, nowym domu.","","",[]],"59774166":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",[]],"59774167":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",[]],"59774168":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"59774170":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"59774171":["Pracownicy bariatrycznego pogotowia ratunkowego na co dzień walczą o normalne życie swoich pacjentów. Dokument przedstawia wzruszające historie trzech osób, które stały się więźniami własnych ciał. David niedawno ważył ponad 270 kilogramów. Zdecydował się jednak na wielkie zmiany. Deborah jest zbyt otyła, by móc opuścić własny dom. Z kolei Yael, samotna matka trzech córek, chce przetrwać w trosce o dzieci.","","",[]],"59774173":["Mariola i Adam nie mają łatwej sytuacji finansowej. Mieszkają we wsi Kunki. O ciepłym dwudaniowym obiedzie mogą jedynie pomarzyć. Przed trzema laty mieli wypadek samochodowy. Zakończył się długą śpiączką i umieszczeniem dzieci w domu dziecka. Teraz z trudem radzą sobie z opłacaniem rachunków. Dziennie na osobę mają przeznaczone pięć złotych. Tymczasem Marta i Błażej oraz ich dzieci mogą pozwolić sobie na codzienny wydatek dwustu złotych na każdego członka rodziny.","","",["AD"]],"59774174":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"59774175":["Do rywalizacji o tytuł Królowej Zakupów staną: pedagog i logopeda Paulina, instruktorka zumby Paula, stylistka paznokci Klaudia oraz instruktorka snowboardu Beata. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy: \"Dresiara\" i \"Niebo na Ziemi\". Wykonane przez uczestniczki stylizacje ocenią profesjonaliści: modelka Lidia Popiel, aktorka Ada Fijał oraz krytyk Tomasz Jacyków.","","",[]],"59774176":["Inowłódz to miasteczko położone nad Pilicą. Mieszka tam pani Agnieszka, która samotnie wychowuje trójkę dzieci. Po dramatycznych przeżyciach, których doświadczyła w swoim związku, postanowiła poświęcić się dzieciom. Kobieta podejmuje różne prace sezonowe, żeby jej pociechom niczego nie zabrakło. Nie stać jej jednak na remont domu. Budynek jest zawilgocony, a na ścianach pojawia się grzyb. Dużą część kuchni zajmuje ogromny, stary piec, który w każdej chwili może wybuchnąć. Chłopcy nie mają warunków do nauki ani normalnego rozwoju. Życie tej rodziny zmieni wizyta Kasi Dowbor. Dom dla samotnej matki i jej synów zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088424.jpg","",["JM"]],"59774178":["Jacek Lenartowicz z synem Erykiem Lenartowiczem
Gośćmi Krzysztofa Ibisza są aktor Jacek Lenartowicz, który zasłynął rolami silnych mężczyzn, oraz jego syn, Eryk Lenartowicz. Drugi z mężczyzn, wykonujący obecnie zawód reżysera, wychował się w Australii. Obaj opowiedzą prowadzącemu o swoim życiu na dwóch kontynentach, o pracy aktora w Australii, oraz o tym, jak Eryk odnalazł się w polskiej szkole.","","",[]],"59774179":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",[]],"59774180":["W tym odcinku o koronę Królowej Zakupów będą ubiegać się nauczycielka angielskiego Magda, Eliza z koła gospodyń wiejskich, projektantka biżuterii Monika i Magdalena. Przyszykują dwie stylizacje zgodne z tematami wybranymi przez Joannę Horodyńską - \"Super bohaterka\" i \"Tiramisu\". W rolę jurorów wcielą się recenzent Tomasz Jacyków, projektantka Joanna Osiecka oraz stylista gwiazd Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b68c0986a9558b57004a9a5105bf033b",["N"]],"59774181":["Reż.: Peter Segal.
Przystojny weterynarz Henry Roth mieszka na Hawajach. Prowadzi beztroski tryb życia. Sprzyjają temu panujący na wyspie wakacyjny klimat i liczne atrakcyjne turystki. Henry nie stroni od przelotnych romansów. Nie ma też ochoty na stały związek, gdyż ceni sobie niezależność. Pewnego dnia jednak jego życie zupełnie się zmienia. Roth poznaje uroczą Lucy Whitmore, której nie potrafi się oprzeć. Niefrasobliwy podrywacz zakochuje się w niej niemal od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie jedna poważna przeszkoda - Lucy cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej i jak tylko traci kontakt z Henrym, zupełnie o nim zapomina. Jest to efekt bardzo poważnego urazu, jakiego doznała w wypadku samochodowym. W efekcie Roth musi każdego dnia zdobywać uczucie swojej wybranki na nowo. Wymaga to od niego anielskiej cierpliwości, ogromnej pomysłowości i wielu poważnych wyrzeczeń. Na dodatek pojawienie się adoratora wzbudza czujność ojca i brata kobiety, którzy boją się, że ktoś ją skrzywdzi. Przed Henrym prawdziwe wyzwanie.","","",["N"]],"59774182":["Nie ma dymu bez ognia
Frania chce, aby Maks poszedł na szkolny festyn. Niestety, on wciąż nie ma czasu. Nazajutrz Adaś przynosi ze szkoły uwagę za palenie papierosów. Frani jest żal chłopca i nie mówi nic jego ojcu. Tymczasem Maks zmienia zdanie - postanawia iść na zabawę, a przy okazji zapytać dyrektora o postępy Adasia w nauce. Prawda wychodzi na jaw. Ojciec jest wściekły - na syna za palenie i na nianię za ukrywanie prawdy. Frania chce zrezygnować z pracy, jednak Skalski nie zgadza się na to. Widzi, że dzieci bardzo ją lubią, a ona bardzo o nie dba. Wspólnie wymyślają karę dla Adasia. Idą z nim do domu starców, gdzie mieszka babcia Frani - Apolonia, zagorzała palaczka. Adaś, widząc kaszlącą, zniszczoną przez tytoń kobietę, obiecuje, że już nigdy nie zapali papierosa.","","",["N"]],"59774183":["Reż.: Grażyna Barszczewska.
Przebieranki
Małgosia jest zaproszona na przyjęcie urodzinowe do Anastazji Lubomirskiej. Nie chce tam jednak pójść, ponieważ jest bardzo nieśmiała. Frania postanawia jej pomóc zapraszając wcześniej hrabinę i jej córkę na kolację. Prosi Maksa i Konrada, aby nauczyli ją zachowywać się jak dama. Całkowicie odmieniona wydaje wytworne, lecz nudne przyjęcie. Po kłótni z Małgosią zaczyna zachowywać się naturalnie, co bardzo przypada do gustu hrabinie Lubomirskiej.","","",["N"]],"59774184":["Bartek zauważa, że jego żona, Elwira, otrzymuje SMS-y, po których przeczytaniu czuje się skrępowana. Choć ich treść jest erotyczna, kobieta twierdzi, że nie wie, od kogo pochodzą, Zarzeka się też, że nie ma romansu. Mimo to zaniepokojony mąż zgłasza się do detektywów. Ci montują kamery w biurze, w którym Elwira pracuje jako sekretarka. Szybko okazuje się, że kobietę adoruje kolega, Jacek. Nic nie wskazuje jednak na to, żeby para miała romans. Tymczasem z rozmów między Jackiem i innymi pracownikami biura śledczy dowiadują się, że mężczyzna założył się, iż uwiedzie Elwirę. Niebawem udaje się także ustalić, że SMS-y wysyłane są z telefonu Malwiny, kochanki Jacka.","","",[]],"59774185":["Przepaść między ludźmi zamożnymi, a tymi, którzy mają naprawdę niewiele, rośnie z roku na rok. Najbogatsi co miesiąc dysponują kwotami przekraczającymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, najbiedniejsi zaś mogą wydawać zaledwie kilka złotych dziennie. W każdym odcinku pojawią się dwie rodziny, z których jedna opływa w luksusy, druga zaś żyje na granicy ubóstwa. Następnie jej członkowie zamienią się domami i budżetami, by poznać życie w innej rzeczywistości. Dla tych biedniejszych zmiana warunków bytowych będzie jak podróż do raju, dla bogatych zaś stanie się koszmarem. Wszyscy uczestnicy programu przeżyją skrajne emocje. Eksperyment potrwa pięć dni. Po ich upływie obie rodziny znowu się spotykają, by podzielić doświadczeniami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["N"]],"59774186":["O względy Eweliny starać się będą Patryk, Adam oraz Paweł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/608987c3d83ce0f9dbddcfdb1e457dde",["AD"]],"59774187":["Iwona wychowuje 4-letnią córeczkę razem ze swoim mężem Wiktorem, który prowadzi firmę deweloperską. Ich małżeństwo od początku nie było udane. Nawet narodziny dziecka nie poprawiły ich relacji. Pewnego dnia Iwonę odwiedza kobieta, która twierdzi, że miała romans z Wiktorem, oraz że mężczyzna ma wiele kochanek. Jednak gdy wściekła Iwona żąda rozwodu, mąż straszy ją, że jeśli od niego odejdzie, on pozbawi ją środków do życia. Kobieta postanawia wynająć prywatnego detektywa, ale ten nie znajduje dowodów winy Wiktora. Dopiero ustalenia Damiana Petrova i jego ludzi dają Iwonie nadzieję na rozwód na jej warunkach.","","",["N"]],"59774188":["Poznajemy mężczyznę, któremu nos utrudnia kontakty z otoczeniem, a także kobietę, która urodziła się jako jedno z bliźniąt zrośniętych pośladkami.","","",[]],"59774189":["Doświadczeni fryzjerzy, kosmetolodzy i dietetycy pomagają ludziom, którzy padli ofiarą nieudolnych zabiegów, terapii czy kuracji. Skutki niektórych z nich są szokujące, zaś inne bardzo zabawne, niestety, tylko dla osoby postronnej. Właścicielce źle ufarbowanych włosów wcale nie jest do śmiechu. Podobnie sfrustrowana jest kobieta z nieumiejętnie wstrzykniętym do ust kolagenem, a także osoba po niedokładnym zabiegu konturowania twarzy. Widzowie zobaczą, czy ekspertom uda się pomóc ofiarom kosmetycznych fuszerek.","","",[]],"59774190":["Prow.: Terry Dubrow.
Serial opowiada o lekarzach, którzy próbowali zaszkodzić swoim pacjentom. Przypadki przestępstw w szpitalach są o wiele trudniejsze do wykrycia niż te mające miejsce na zewnątrz. Personel medyczny wie zarówno, jak leczyć chorych, ale także jak pogorszyć ich stan. Decyzje i motywacje lekarzy bardzo rzadko są kwestionowane.","","",[]],"59774191":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Na całym świecie ludzie w pogoni za doskonałością poddają się operacjom, które mają poprawić ich wygląd. Są gotowi cierpieć ból i ponosić niemałe koszty. Niestety nie zawsze efekty wartych fortunę zabiegów są zadowalające. Paul Nassif i Terry Dubrow, najlepsi z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie, próbują naprawić skutki nieudanych ingerencji. Niekiedy muszą mierzyć się z naprawdę trudnymi przypadkami.","","",[]],"59774192":["Doktor Nassif przyjmuje pacjenta o trzech brwiach, a doktor Dubrow operuje piersi kobiety, które obwisły po poperzednim zabiegu.","","",[]],"59774193":["Kilkuletni Jaś cierpi na bóle brzucha, od dłuższego czasu ma też gorączkę. Jego mama chce sama wystawić diagnozę. Lekarze będą musieli uporać się nie tylko z dolegliwościami Jasia, ale także z przekonaną o własnej racji matką chłopca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a51656e3d88fff747b2abdad13022fb",["N"]],"59774364":["Po mongolskim stepie na hariusy
Jerzy Biedrzycki i jego kompani podróżują po mongolskich stepach. Ich celem jest dotarcie do legendarnej rzeki Czuluut Gol. Marzeniem każdego wędkarza jest złowienie dorodnego lipienia, hariusa kardynała z wyjątkowo wielką płetwą grzbietową zwaną sztandarem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc40c4d95fdb09300480c3067bbf2114",[]],"59774365":["Azjatycki tajmień
Jesienna ekspedycja do Mongolii dobiega końca. Polscy wędkarze mają już ostatnią szansę na złowienie legendarnego tajmienia. Miejscowi przewodnicy wypatrują z wysokiego zbocza całe rybie stado, wygrzewające się na słońcu. Najskuteczniejszą przynętą na tajmienie okazuje się imitacja stepowej myszy. Tuż przed zmierzchem Jurkowi Biedrzyckiemu udaje się złowić dorodnego przedstawiciela tego azjatyckiego gatunku ryb słodkowodnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5efa3ac6832a35980b70e510f72357ae",[]],"59774366":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"59774367":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"59774368":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"59774369":["Bacowe rosówki
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ekipa programu postanawia urozmaicić świąteczne dania o tłustego węgorza. Aby upolować tę rybę potrzebna jest jednak przynęta w postaci żywych robaków. Specjalnie dla zapalonych wędkarzy Jan Karpiel \"Bułecka\" wyczarowuje spod śniegu tłuściutkie rosówki. Z tak wspaniałą przynętą Jurek Biedrzycki z ekipą wyrusza do Darłowa, gdzie udaje mu się złowić wymarzone ryby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b8c8f6df534872f4305926d4fb70",["N"]],"59774370":["Prow.: Karolina Gilon.
Trzecia seria programu dla wysportowanych uczestników, którzy marzą o zdobyciu 150 tysięcy złotych i nie obawiają się toru, na którym czekają aż 32 trudne przeszkody. Swoich sił w programie raz jeszcze spróbuje Robert Bandosz, który w poprzedniej edycji wywalczył tytuł Last Man Standing. Wśród uczestników po raz kolejny znajdzie się też znany model i fizjoterapeuta Michał Baryza. Nie zabraknie także gości specjalnych, a wśród nich mistera Polski z 2014 roku Rafała Maślaka, a także znanego Tik Tokera Way of Blonde. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Zmagania sportowców będą zaś komentować dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044216.jpg","",[]],"59774371":["Stefan jest trochę rozczarowany Laurą. Na zdjęciach wydawała mu się bowiem szczuplejsza. Wielbicielki wysyłają Heniowi paczki z prezentami. Tym razem otrzymał odzież. Henio nie jest jednak zadowolony. Zamiast paczek wolałby spotkanie z kobietą, która poważnie myśli o przyszłości. Jaruś wiąże plany na przyszłość z pewną dziewczyną z Siedlec. Pierwsza wizyta u wybranki udała się. Para bawiła się do rana w klubie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"59774372":["Sebastian uwielbia kontakt z przyrodą. Szuka kobiety, która ma podobne podejście do życia. Laura jest zszokowana, gdy odkrywa, że Stefan i Karina, chociaż są rodzeństwem, nie mają oporów, by pokazywać się sobie nago. Rodzeństwo namawia dziewczynę na wizytę na plaży nudystów. Bandziorek właśnie opuścił zakład karny. Podjął pracę i marzy o uczciwym życiu. Sebastian, absolwent Akademii Sztuk Pięknych, jest zbieraczem. Z zebranych przez siebie przedmiotów tworzy instalacje. Chciałby, aby jego potencjalna partnerka była w stanie zaakceptować zbieractwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"59774373":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["AD"]],"59774374":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b7f20fb1c63af8a9eed3c0610b24ce9",[]],"59774375":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"59774376":["Mariusz i Kasia opowiadają o ścieżce życiowej, jaką wybrali. Sławomir i jego bliscy wyruszają na wycieczkę melexem. Zamierzają zwiedzić okoliczne atrakcje. Oleg i Ola wraz z córką Dianą spędzają wakacje we Władysławowie. Dla ukraińskiej rodziny mieszkającej w Polsce jest to pierwsze spotkanie z Bałtykiem.","","",["N"]],"59774377":["Albania","","",["AD"]],"59774378":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"59774379":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"59774380":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774381":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774382":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774383":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774384":["Bogota","","",["N"]],"59774385":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["AD"]],"59774386":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["AD"]],"59774387":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo i mają niewielkie perspektywy. Pomimo to poszukują partnerek na całe życie.","","",["AD"]],"59774388":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo i mają niewielkie perspektywy. Pomimo to poszukują partnerek na całe życie.","","",["AD"]],"59774389":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",[]],"59774390":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["AD"]],"59774391":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["N"]],"59774392":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59774393":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59774394":["Na prośbę policjantów z tzw. archiwum X z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie Michał Fajbusiewicz powraca do trzech dotąd nie wyjaśnionych zbrodni sprzed wielu lat. W każdej ze spraw zgromadzono nadzwyczaj dużo materiału dowodowego, a mimo to pozostają nierozwiązane. Pierwsza z nich dotyczy zabójstwa Anny Kaczor w Bychawce. Następnie widzowie zobaczą inscenizację zdarzeń związanych z tajemniczym zniknięciem niemieckiego biznesmena - Lutza Steindorfa. Mężczyzna zaginął w okolicach Poznania. Najprawdopodobniej został zamordowany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5924ec5233649178c8f2ef03b307cf1f",["N"]],"59774395":["Zabójstwo w Lublinie w latach 90. Na miejscu zbrodni zostało zgubione przez mordercę zdjęcie. Do dziś nie ustalono personaliów złoczyńcy. W drugiej części programu o zabójstwie właścicielki sklepu na Mazowszu. Sprawcy zbrodni chciał upozorować samobójstwo ofiary.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d92a24e1fa04dc04458ec032e3f36bf4",["N"]],"59774396":["Michał Fajbusiewicz prezentuje historie dwóch dziewcząt, które marzyły o życiu w wielkim mieście. Obie opuściły swoje małe, rodzinne miejscowości, by szukać szczęściach w wielkich aglomeracjach. Wpadły w ręce morderców. Pierwsza ofiara uciekła z małej wioski do Szczecina, a druga przyjechała do stolicy. Obie skończyły tragicznie. Sprawcy zbrodni do tej pory nie zostali schwytani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/906598599baf3370549ae58b995b24e1",["N"]],"59774397":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59774398":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59774399":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59774400":["Gaduła","","https://ipla.tv/resolve-media/1/569a4c5cc75760aa79da678fb0a75df6",[]],"59774401":["\"Prawdziwy przyjaciel\" z Poznania cz. 1","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8a68621d1c4ac2ca1b96bafd04b8b74",["N"]],"59774225":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774226":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774227":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59774228":["Reż.: Michael \"Bully\" Herbig.
Bystry i pomysłowy Vicky (Jonas Hämmerle) mieszka z rodzicami w niewielkiej osadzie Flake. Sprytny kilkulatek jest jednocześnie bojaźliwy i niezbyt silny. Pewnego dnia zamaskowani bandyci porywają z wioski wszystkie dzieci z wyjątkiem niego. Chłopczyk postanawia ruszyć na ratunek. W tajemnicy dołącza do organizowanej przez swojego ojca Halvara (Waldemar Kobus) wyprawy i rusza razem z dorosłymi wikingami w morską podróż, która odmieni jego życie. Adaptacja bestsellerowej książki dla dzieci autorstwa szwedzkiego pisarza Runera Jonssona.","","",["N"]],"59774229":["Reż.: Henry Yu.
Cody Maverick, spragniony nowych wyzwań, prosi słynną surfującą załogę The Hang 5 o możliwość dołączenia do nich w podróży do legendarnego miejsca, znanego jako Rowy, gdzie występują największe fale na świecie. Wkrótce odkrywa jednak, że życie, z którego zrezygnował, może być bardziej heroiczne niż śmiertelnie groźne igranie z żywiołem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090606.jpg","",["N"]],"59774230":["Reż.: Andrew Adamson.
II wojna światowa. Rodzeństwo Pevensie, Piotr (William Moseley), Zuzanna (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) i najmłodsza Łucja (Georgie Henley), ze względów bezpieczeństwa wyjeżdża z Londynu na wieś, do starej posiadłości profesora Kirke'a (Jim Broadbent). Dzieci chowają się w szafie, która okazuje się zaczarowaną. Jest przejściem do magicznej krainy zwanej Narnią. Żyją tam baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem. Za sprawą rządów okrutnej Białej Czarownicy (Tilda Swinton) od 100 lat nieustannie panuje w Narnii sroga zima. Wszyscy mieszkańcy krainy z utęsknieniem wyczekują powrotu prawowitego władcy, lwa Aslana, który uwolni ich od panowania czarownicy. Dzieci nawet nie przypuszczają, jak wielką rolę mają odegrać w walce z siłami zła. Ekranizacja pierwszej z cyklu siedmiu powieści autorstwa Clive'a Staplesa Lewisa (1898-1963) o czarodziejskiej krainie Narnii pełnej mitycznych stworzeń i mówiących zwierząt. Seria powstała w latach 1950-1956 i szybko zdobyła status światowego bestsellera literackiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088407.jpg","",[]],"59774231":["Reż.: J.J. Abrams.
W trzydzieści lat od pokonania Imperium Zła Galaktyce znów zagraża niebezpieczeństwo. Władzę nad nią chce przejąć Najwyższy Porządek. Aby mu w tym przeszkodzić, powstał Ruch Oporu, któremu przewodzi generał Leia Organa (Carrie Fisher). Kiedy znika jej brat, Luke Skywalker (Mark Hamill), powierza ona niebezpieczną misję na planecie Jakku swojemu najlepszemu pilotowi, Poe Dameronowi (Oscar Isaac). Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Dameron wpada w ręce złowrogiego Kylo Rena (Adam Driver). W rozgrywkę pomiędzy Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem zostają dodatkowo wplątani zbuntowany szturmowiec Finn (John Boyega) oraz Rey (Daisy Ridley) - młoda dziewczyna obdarzona niezwykłymi umiejętnościami. Reżyserem i współautorem scenariusza siódmej części sagi został J.J. Abrams (Zagubieni, Star Trek). W obsadzie pojawiły się zarówno dobrze, jak i ciągle mniej znane nazwiska: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, John Boyega (Atak na dzielnicę), Daisy Ridley (Scrawl), Adam Driver, Oscar Isaac. Film, wśród innych wyróżnień, otrzymał pięć nominacji do Oscara (m.in. za muzykę Johna Williamsa, montaż oraz efekty specjalne) oraz osiem statuetek Saturna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090253.jpg","",[]],"59774232":["Reż.: Brian Robbins.
Jack McCall pracuje jako agent w wydawnictwie. Jest pewny siebie, przebojowy i arogancki. Przy zawieraniu transakcji często nagina prawdę. Jest w stanie powiedzieć wszystko, by osiągać cel. Zaniedbuje też żonę Caroline. Skupiony na sobie, nie dostrzega potrzeb ludzi z otoczenia. Pewnego dnia Jack trafia na guru, doktora Sinję, którego chce przekonać do publikacji jego książki. Rozmowa z duchowym przewodnikiem ma nieoczekiwane konsekwencje. Na posesji McCalla wyrasta drzewo. Z każdym wypowiadanym przez Jacka słowem spada jeden liść. Gdy opadną wszystkie, umrze zarówno roślina, jak i powiązany z nią człowiek. Na początku Jack kpi z przepowiedni, niebawem jednak ogarnia go strach. McCall, który nie należy do małomównych, musi więc zapanować nad słowotokiem, znaleźć inny sposób na kontaktowanie się ze światem i dowiedzieć się, jak zapobiec własnej śmierci. Tego zdaje się nie wiedzieć nikt - nawet sam Sinja. Desperat uzmysławia sobie wagę każdego słowa. Przymus milczenia staje się dla niego okazją do przemiany i uporządkowania życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884583.jpg","",["N"]],"59774233":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
Na Ziemi przebywa wielu kosmitów, choć większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Kontrolę nad przybyszami z innych planet sprawuje supertajna organizacja z siedzibą w Nowym Jorku. Jej członkowie nie mają prawa do życia prywatnego. Zamiast imion i nazwisk posługują się jednoliterowymi pseudonimami. Noszą czarne garnitury i ciemne okulary. Traktują kosmitów pokojowo, ale jeśli odkryją, że któryś z przybyszów może być niebezpieczny dla Ziemian, bezwzględnie go unieszkodliwiają. Doświadczony, wzorowy agent K (Tommy Lee Jones) właśnie znajduje sobie nowego partnera. Wybiera młodego policjanta Jamesa Edwardsa (Will Smith), który wsławił się pościgiem za jednym z kosmitów. Początkowo James nie ma ochoty wstępować do organizacji. Decyduje się jednak to zrobić, gdy K udowadnia mu, jak wielu obcych żyje w jego otoczeniu. K i J dostają kolejne, tym razem bardzo niebezpieczne zadanie. W ciele farmera Edgara (Vincent D'Onofrio) ukrywa się bardzo groźny kosmita. Zmierza on do Nowego Jorku, by przechwycić tajemniczy kamień o potężnej mocy. K i J muszą go powstrzymać, gdyż w przeciwnym razie ludziom grozi zagłada. Sukcesem okazał się nie tylko sam film, ale także piosenka \"Man in Black\" wykonywana przez Willa Smitha. Kasowa produkcja doczekała się kontynuacji w 2002 i 2012 roku, w których również wystąpili Will Smith i Tommy Lee Jones.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835789.jpg","",["N"]],"59774234":["Reż.: Alan Taylor.
Dawno pokonani wrogowie Asgardu zamierzają podbić wszechświat. Starożytna rasa Mrocznych Elfów opuszcza swoją krainę Svartalfheim. Buntownicy, którym przewodzi Malekith (Christopher Eccleston), chcą zdobyć władzę nad kosmosem i na wieki pogrążyć go w ciemności. Malekith zamierza także zemścić się na Thorze (Chris Hemsworth), jego ojcu Odynie (Anthony Hopkins) oraz ich sojusznikach. Gromowładny syn władcy Asgardu postanawia pokrzyżować plany szaleńca. Może liczyć na pomoc swojego brata Lokiego (Tom Hiddleston), znanego z cynizmu i przebiegłości. Pomaga mu także doktor astrofizyki, Jane Foster (Natalie Portman), która znika w zagadkowych okolicznościach. Gdy ponownie się zjawia, z jej ciała emanuje nadnaturalna moc. Kontynuacja przygód władcy gromów, której pierwowzorem była postać z komiksów Marvela. Pierwsze filmowe wersje jego losów to \"Thor\" z 2011 roku i produkcja \"Avengers\", mająca premierę rok później i nominowana do nagrody Akademii za najlepsze wizualne efekty specjalne. W roli Odyna występuje Anthony Hopkins, laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie \"Milczenie owiec\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090255.jpg","",[]],"59774235":["Reż.: Brian Gibson.
Samotna Annie wdaje się w romans. Nie wie, że stała się marionetką w rękach gangsterów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090604.jpg","",["N"]],"59774236":["Ola dowiaduje się, że razem z przyrodnim bratem jej ojca, Danielem, odziedziczyła prawa do łódzkiej kamienicy. Nie ma jednak szansy poznać bliżej krewnego, gdyż po pierwszym spotkaniu mężczyzna zostaje znaleziony martwy w pokoju hotelowym. Analizując sytuację i tryb życia ofiary, Michał i Beata stwierdzają, że było to samobójstwo. Ola jednak nie ma do tego przekonania i prosi ekipę Ultraviolet o zbadanie dogłębnie tej sprawy. Udaje im się ustalić, że Daniela zamordowano, co zmusza policję do wszczęcia śledztwa.","","",[]],"59774237":["Ola publikuje filmik oczerniający policję, w którym wytyka służbom bezczynność. W efekcie wybucha skandal. Waldemar zakazuje podwładnym kontaktowania się z członkami Ultraviolet. Tymczasem detektywi amatorzy wspierają Olę Serafin w poszukiwaniu dowodów na to, że prawnik prowadzący sprawy reprywatyzacji kamienic na terenie Łodzi jest zamieszany w nielegalne interesy, a współudziałowcem w podejrzanym konsorcjum jest Ilona, bratowa Serafin. Policja wzywa na przesłuchanie Olę i Annę. Obie miały motyw, aby pozbyć się Daniela.","","",[]],"59774238":["Koszmar matki
Elżbieta, matka kilkumiesięcznej córeczki, znajduje w pokoju dziecięcym zakrwawioną zabawkę i listy z pogróżkami. Wszystkie ślady prowadzą do jej męża, który niedawno wyszedł z więzienia i domaga się prawa do widywania się z córką. Gdy jednak pogróżki powtarzają się po jego aresztowaniu, policjanci zdają sobie sprawę, że złapali niewłaściwego człowieka. Do Polski przylatuje z Londynu była żona Olgierda, Małgorzata. Okazuje się, że taksówkarz, który zabrał ją z lotniska, wiezie ją w nieznanym kierunku. Olgierd z pomocą Mai musi odnaleźć Małgosię, zanim dojdzie do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028808.jpg","",["N"]],"59774239":["Sztuczny biust
Anna zakochuje się w pochodzącym z zamożnej rodziny Marcinie. Ponieważ chłopak lubi efektowne kobiety, dziewczyna postanawia powiększyć sobie biust. Marcin obiecuje opłacić ten zabieg. Po operacji zachowanie chłopaka względem partnerki zmienia się, bywa on nawet agresywny. Ani pomaga Adam, w którym ta niebawem się zakochuje. Dla niego zrywa z Marcinem. Chłopak jednak żąda, by dawna partnerka zwróciła mu pieniądze, które wydał na jej operację plastyczną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c47368270e6f250a3cc3ad83c39a7191",["N"]],"59774240":["Rodzicielska duma
Anna i jej mąż Dariusz wspólnie wychowują dorastającą córkę. Dziewczyna nie potrafi sprostać oczekiwaniom wymagającego ojca, który nigdy nie jest z niej zadowolony. Nie ma odwagi powiedzieć mu o tym, że się zakochała. Anna, która przypadkowo spotyka parę, zaprasza chłopaka córki, Maćka, na rodzinne spotkanie. Ono jednak nie przebiega zgodnie z planem. Zrozpaczona Karolina ucieka z domu. Kilka dni później w domu rodziny dochodzi do włamania. Sprawcy kneblują Annę, gdy ta usiłowała ich powstrzymać. Kobieta z przerażeniem odkrywa, że jednym z rabusiów jest jej córka, drugim zaś jej chłopak. Darek dzwoni pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/953798b61cd20661dd1306c7728cbfe4",["N"]],"59774194":["Odcinek zaczyna się oburzającą historią z okolic Tymbarku. GDDiA remontuje drogę i w rezultacie uniemożliwia rolnikowi wjazd na własną posesję, malując mu przed bramą podwójną ciągłą linię. Gdy ten protestuje, dyrektor radzi mu dyskretnie, by się nie przejmował i łamał przepisy. Następnie widzowie obejrzą film z Krosna, gdzie Straż Graniczna zatrzymuje kierowcę do kontroli i z miejsca zaczyna ostrą wymianę zdań. Emil postanawia dostarczyć strażnikom podręcznik savoir vivre. Na koniec prowadzący uda się do Wrocławia, gdzie obywatel zostaje pozwany do sądu przez Straż Miejską. Przyczyną sprawy jest donos, że jego kot sika w ogródku sąsiada.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a0db0fc4636171bdf76ef744d23b007",["N"]],"59774195":["W Warszawie policjant zatrzymuje do kontroli na moście Poniatowskiego młodą lekarkę. Skuwa niewinną osobę kajdankami i zatrzymuje w areszcie na 5 godzin. W Rybniku dyrektorka miejscowego oddziału NFZ zastawia na parkingu auto interesanta, uniemożliwiając mu wyjazd. Kobieta odmawia natychmiastowego przestawienia samochodu mówiąc, że to jej prywatny parking.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0791cc7fc0269d9c4697d68f7b16a6fd",["N"]],"59774196":["Prowadzący odkrywa, że policjanci z komendy w Wadowicach korzystają z nielegalnego sprzętu do pomiaru prędkości. Następnie Emil udaje się do Warszawy, do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. To właśnie ta instytucja ściga jednego z widzów z powodu kwoty 3 800 złotych za ubezpieczenie na samochód, który został skradziony 5 lat temu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8f0bc65a73cec78c44031c28f284c5e3",["N"]],"59774197":["W Sulęcinie prowadzący odkrywa, że tamtejsza policja mierzy odległość z dokładnością do 50 metrów i pomiar prędkości dokonany poza terenem zabudowanym przedstawia kierowcy jako pomiar z obszaru zabudowy. Następnie Emil wyjeżdża na ulice Wrocławia. Tam młoda kobieta powoduje drobną, niegroźną stłuczkę. Wzywa na miejsce zdarzenia policję. Przybyły policjant ocenia, że nie zna ona przepisów prawa, kieruje ją na badania i do ponownego egzaminu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e2f024e598c75524285b2bcc6e0a4a9",["N"]],"59774198":["Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.","","",[]],"59774199":["Droga przez Wisłę
Rosjanie przez dziesięciolecia budowali twierdzę Dęblin. Mieli nadzieję, że zapewni ona ochronę ważnych szlaków. Niespodziewanie forteca została zburzona. Widzowie odkryją, że stało się to za sprawą głupoty jednego człowieka.","","",["JM"]],"59774200":["Tajemnica Dirksena
Herbert von Dirksen został uprowadzony przez niemieckich oficerów z jego zamku w Grodźcu, który już wcześniej był zajęty przez radzieckich żołnierzy. Twórcy programu postarają się wyjaśnić dlaczego do tego doszło oraz jakiej tajemnicy strzegł były ambasador.","","",["JM"]],"59774201":["Reż.: Magalie Mignot.
Analiza zdolności Adolfa Hitlera w dziedzinie manipulacji, psychologii i budowania wizerunku, które pomogły mu w podbiciu sporej części świata. W tym celu Harald Sandner dokładnie śledził trasę Führera z miejsca na miejsce, od dzieciństwa do końca życia dyktatora.","","",[]],"59774202":["Reż.: Magalie Mignot.
Analiza zdolności Adolfa Hitlera w dziedzinie manipulacji, psychologii i budowania wizerunku, które pomogły mu w podbiciu sporej części świata. W tym celu Harald Sandner dokładnie śledził trasę Führera z miejsca na miejsce, od dzieciństwa do końca życia dyktatora.","","",[]],"59774203":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"59774204":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"59774205":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"59774206":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"59774207":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"59774209":["Nigel Marven pokazuje widzom 10 najbardziej niebezpiecznych gatunków węży z Kostaryki. Wśród nich m.in.: gatunek bothrops lanceolatus, groźnicę niemą i grzechotnika straszliwego.","","",[]],"59774211":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"59774212":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"59774213":["Reż.: Blair Foster, Alex Gibney.
Spojrzenie na istniejący 50 lat na rynku kultowy magazyn. Dokument zawiera wywiady i materiały z udziałem dziennikarzy, fotografów i wykonawców, którzy gościli na stronach gazety od czasu wydania jej przez Janna Wennera w 1967 roku.","","",[]],"59774214":["Pałac na uboczu
Daleko od głównych szlaków do Morawy na Dolnym Śląsku hitlerowcy zwozili bezcenne dzieła sztuki rabowane w polskich muzeach i prywatnych kolekcjach. Córka właścicieli pałacu Mellita von Wietersheim-Kramsta opowiada o tamtym czasie. Wówczas w salonie jej domu stały obrazy Leonarda da Vinci, Rembrandta oraz Rubensa. Znajdował się tam także obraz Rafaela Santi \"Portret młodzieńca\", który do dziś nie został odnaleziony. Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice związane z ta zagadką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7d8e60dfb8c127c85ab9a9b895914b4",["JM"]],"59774215":["Tajemnica Herberta K.
Przez wiele lat Niemiec Herbert Klose, mieszkaniec Dolnego Śląska, podejrzewany przez UB o działalność antypolską i dowodzenie grupą niemieckich partyzantów \"Wehrwolf\" zwodził organy bezpieczeństwa twierdząc, że zna tajemnicę ukrycia złota. Nigdy nie odnaleziono legendarnych bogactw, o których tak chętnie on opowiadał. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że jeszcze w latach 70-tych MSW wierzyło w kłamstwa Klose'a.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/071ce1a0e446f30b247b6d10e399394a",["JM"]],"59774216":["Skarb obozów
Obozy koncentracyjne były nie tylko miejscem uśmiercania setek tysięcy ludzi. W nazistowskim państwie przynosiły ogromne dochody Bankowi Centralnemu, a także oprawcom okradającym swoje ofiary. Twórcy programu wyjaśniają, jak funkcjonował system, który ze śmierci uczynił tak dochodowe źródło.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd88d5187e8eceac62c9d7644211619d",["JM"]],"59774217":["Kozacka dolina
Już w XVII wieku miejscowa ludność szukała schronienia w tym niedostępnym zakątku Karkonoszy przed rabunkowymi oddziałami lisowczyków, mylnie branych za kozaków. Stąd nazwa doliny. Wydawałoby się, że był to idealny teren dla ukrycia skarbów. Nie tylko dlatego w 1982 roku zajechały tam wojska i ekipy MSW, aby poszukiwać skarbów, które tam mieli zostawić hitlerowcy w ostatnich tygodniach II wojny światowej. Pomimo wielomiesięcznych poszukiwań z użyciem ciężkiego sprzętu nie znaleziono niczego. Być może pozostawione kosztowności wciąż tam są?","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1b65c68c26043758d4912393c3243c3",["JM"]],"59774218":["Bornholmska troć
Ekipa programu rusza na wiosenny połów na duńska wyspę Bornholm. Brodząc po nabrzeżu Bałtyku, w sztormowym polarnym klimacie, Jurek Biedrzycki wraz z kompanami bada najlepsze morskie miejscówki. Najskuteczniejszą metodą okazuje się delikatny spinning z rodzimą wahadłówką \"makrelą\". Przez kilka dni biczowania wody na haczykach meldowały się srebrzyste łososie i złotawo-miedziane trocie wędrowne.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0fb52efb493bd7fe9e32ec571326dc31",["N"]],"59774219":["Pstrągi z Wełtawy
Jurek Biedrzycki, zaproszony przez czeskich wędkarzy, wybrał się na łowy na południe Czech. Spotkanie z Wełtawą, od jej górskich po nizinne fragmenty, wywołało zachwyt uczestników wyprawy. Na haczykach raz po raz meldowały się pstrągi tęczowe, a nieco rzadziej potokowe. Używane na przynętę \"białe duchy\" okazały się rewelacją podczas obławianiu wód opływających ruiny trzynastowiecznego zamczyska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c550af19a183da15696a1e154a28501",["N"]],"59774220":["Legenda
Radziecki czołg T-34 jest jednym z najbardziej znanych tanków z czasów II wojny światowej. Jego produkcja odbywała się w wielkim pośpiechu, pojazd nie spełniał norm technicznych, a kierowanie nim wymagało ogromnej siły. Mimo tych niedopatrzeń, w konfrontacji z niemieckimi czołgami, był nie do pokonania.","","",["JM"]],"59774221":["Poczdam - narodziny Europy cz. 1
Najważniejsze decyzje dotyczące losów powojennej Europy zostały podjęte w Teheranie oraz w Jałcie. Mimo wszystko Wielka Trójka postanowiła spotkać się również na konferencji w Poczdamie. Najważniejszą kwestią dla Polaków było wówczas ustalenie zachodniej granicy kraju. Niestety po zakończeniu rozmów kwestia w tej sprawie wciąż pozostała nierozstrzygnięta.","","",["JM"]],"59774222":["Gaduła","","https://ipla.tv/resolve-media/1/569a4c5cc75760aa79da678fb0a75df6",[]],"59774223":["Tymoteusz \"Omen\" występuje na gali. Asia bardzo przeżywa jego walkę. Dawid \"Harnaś\" nie najlepiej radzi sobie na treningach. Trenerka Renata Naczaj stawia mu pewne warunki. Dopiero jak je spełni, będzie mógł zgłosić się do walki. Basia \"Shogun\" intensywnie przygotowuje się do kolejnej potyczki na ringu. Chce udowodnić, że zmiana trenera i klubu była słuszną decyzją.","","",["N"]],"59774224":["Tymoteusz \"Omen\" podczas konferencji prasowej, która odbywa się tuż po walce, zapowiada pojedynek w Finlandii. Asia nie będzie mogła mu towarzyszyć. Widzowie przekonają się, czy poradzi sobie bez wsparcia ukochanej. Tymczasem Dawid \"Harnaś\" po kolejnym treningu dostaje ultimatum: albo przyłoży się do treningów, albo zrezygnuje z pomocy Renaty Naczaj. Basia \"Shogun\" staje do kolejnej walki. Tymczasem Ola, nowa bohaterka, dzięki trenowaniu sztuk walki wyrwała się z marazmu. Jeśli będzie ciężko pracować, może wiele osiągnąć na ringu.","","",["N"]],"59774533":["Samantha","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774534":["Wielki Gazoo","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774535":["Reż.: Jiří Chlumský.
Rodzice Igora (Jiří Langmajer) i Dawida (Hynek Čermák) szykują uroczystość z okazji złotych godów. Bracia wraz z kuzynem Ondrą (Pavel Liška) postanawiają przybyć w rodzinne strony kajakami, zupełnie jak za czasów ich młodości, kiedy urządzali sobie wspólne wyprawy. Różnicą jest to, że obecnie Dawid i Igor mają żony i dzieci. Podczas powitalnego obiadu dla Ondry wychodzą na jaw tajemnice z jego przeszłości. Obecna dziewczyna mężczyzny, Zlatica dowiaduje się, że Ondra ma córkę, o której istnieniu w ogóle nie wspominał. Dawid i Igor również okazują się nie bez wad. Panie zostawiają swoich partnerów z dziećmi, a same udają się w dalszą drogę rowerami. Ojcowie nie poddają się jednak i postanawiają dokończyć kajakową wyprawę bez nich. Dziesięcioosobowa ekspedycja wyrusza naprzeciw przygodzie, co zaowocuje mnóstwem szalonych doświadczeń.","","",[]],"59774536":["Reż.: Franc Roddam.
Poważny, odpowiedzialny Harold Jameson (Matt Craven) to zdolny fizyk, oddany swojej pracy, a także szczęśliwy mąż i ojciec maleńkiego synka. Z kolei prawnik Taylor Brooks (Michael Biehn), pracujący jako asystent prokuratora, uwielbia przygodę i ryzyko. Tych dwóch tak różnych ludzi połączyła wspólna pasja - miłość do gór. W trakcie wyprawy na Alaskę Taylor i Harold spotykają grupę alpinistów z miliarderem Phillipem Claiborne'em (Raymond J. Barry) na czele, która planuje wyprawę na K2. Dzięki staraniom Brooksa przyjaciołom udaje się przyłączyć do mającej się wkrótce odbyć ekspedycji. Od samego początku przed alpinistami piętrzą się trudności. Claiborne nie wytrzymuje wysiłku i zapada na zdrowiu. Konieczna staje się jego ewakuacja. W oczekiwaniu na śmigłowiec Taylor, Harold, Dallas (Luca Bercovici) i Japończyk Takane (Hiroshi Fujioka) zakładają czwartą bazę. Na szczyt wyruszają Dallas i Takane. Zaskoczeni nagłą zmianą pogody obaj giną. Mimo to Taylor i Harold podejmują próbę zdobycia K2...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090603.jpg","",[]],"59774537":["Holenderskie przedsiębiorstwo produkuje małe miejskie auta z cukru. To specjalnie przetworzone substancje, z których powstają ekologiczne karoserie. Reporter cierpiący na klaustrofobię odwiedzi ludzi, którzy zdecydowali się mieszkać w jaskiniach. Sprawdzi, co urzeka ich w przebywaniu pod ziemią. Ekipa będzie też towarzyszyć grupie śmiałków, którzy udadzą się na wyprawę surwiwalową.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088401.jpg","",["N"]],"59774538":["W programie pojawi się kilka prostych trików, które pozwolą na przygotowanie pysznych steków. Ekipa przetestuje m.in. marynatę z herbaty i papai. Widzowie dowiedzą się, jak jednym ruchem zdjąć finezyjnie zawiązany szalik albo szybko pokonać liczne schody. Zaprezentowana zostanie historia poszukiwań mordercy i próba rozwiązania zagadki kryminalnej sprzed lat. Pomocna w tej sprawie okaże się internetowa baza DNA, gdzie gromadzone są próbki materiału genetycznego osób, które chcą odtworzyć drzewo genealogiczne. Reporter wyjaśni również, dlaczego w Korei jest mało nazwisk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088401.jpg","",["N"]],"59774539":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["N"]],"59774540":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Nowaki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2051154.jpg","",["JM"]],"59774541":["Zostały już tylko cztery miejsca w ekipie, która zmierzy się z ekstremalnie trudnym torem przeszkód w finale. O wejście do grupy najlepszych zawalczą skoczek narciarski Dawid Pytel, biegaczka długodystansowa Aleksa Motylska czy pięściarka Sandra Drabik. Do rywalizacji stanie też powracający do gry faworyt odcinka, Michał Grochoła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044216.jpg","",[]],"59774542":["Reż.: Patrick McGoohan.
Co z prochu powstało, w proch się obróci
Reporterka telewizyjna Verity Chandler planuje zemstę na byłym kochanku Ericu, który porzucił ją dla innej. Grozi, że upubliczni kompromitujące informacje na temat jego życia. Wkrótce ginie bez śladu. Porucznik Columbo, zajmujący się sprawą, nie wierzy, że kobieta została uprowadzana przez grupę handlarzy narkotyków. Postanawia porozmawiać z Erikiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088404.jpg","",[]],"59774543":["W programie pojawią się praktyczne porady na wykorzystanie nadmiarowej porcji mięsa mielonego i zrobienie domowej konserwy. Ekipa pokaże też, jak przerobić włoszczyznę na bulion instant. Nie zabraknie również ciekawostek ze świata kryminalistyki. Członkowie zespołu śledczego opowiedzą o swojej prac. Widzowie dowiedzą się czegoś na temat Kenii i jej mieszkańców. Twórcy sprawdzą m.in. dlaczego mają oni grzejniki w mieszkaniach. Odbędzie się test elektrycznego roweru, który po złożeniu mieści się w małej paczce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"59774544":["Reż.: Len Wiseman.
Przed wiekami dwóch nieśmiertelnych synów Alexandra Corvinusa rozpoczęło walkę o władzę. Ugryziony przez nietoperza Marcus dał początek arystokratycznej rasie urodzonych przywódców, wampirów. Jego brat, William, po napaści wilka stał się pierwszym z rodu Lykanów - uznawanych za istoty prymitywne i bliskie zwierzętom. W 1202 roku dowodzący armią wampirów Viktor nakazał uwięzić Williama w miejscu, które na zawsze miało pozostać tajemnicą, by trzymać go z dala od jego brata bliźniaka. Ludzie nie są świadomi tego, że w obecnych czasach w ich świecie nadal toczy się walka dwóch potężnych ras. Wampirzyca Selene była lojalną wojowniczką do chwili, gdy została zdradzona przez własny gatunek. Teraz zagrażają jej zarówno pobratymcy, jak i wilkołaki. Odkrywa ona mroczne tajemnice o swoim rodzie i uświadamia sobie, że trzyma w rękach klucz do przyszłości wszystkich ras. Jej sojusznikiem jest Michael - hybryda wampira i wilkołaka - którego obdarzyła odwzajemnionym uczuciem. Muszą pokrzyżować plany Marcusa, który poszukuje bliźniaczego brata, by razem z nim przejąć kontrolę nad światem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1959751.jpg","",[]],"59774545":["Reż.: Louis Morneau.
Połowa XIX wieku, niewielka osada w środkowej Europie. Młody Daniel (Guy Wilson) rozpoczyna praktykę medyczną u miejscowego lekarza (Stephen Rea). Od pewnego czasu do doktora trafiają ofiary ataków wilkołaka. Wkrótce do wioski zaczynają zjeżdżać rządni sensacji łowcy nagród, wszelkiej maści awanturnicy i szarlatani. Wszyscy chcą zobaczyć bestię, która przy pełni księżyca terroryzuje okolicę. Jednym z przybyszów jest tajemniczy Charles (Ed Quinn), który przewodzi grupie myśliwych. Daniel dołącza do nich, pomimo sprzeciwu swojej matki Vadomy (Nia Peeples). Chłopak naiwnie sądzi, że to on zdobędzie sławę pogromcy bezwzględnego drapieżnika. Wilkołak okazuje się jednak silniejszy, sprytniejszy i bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Rosnąca liczba ofiar i panika, jaka ogarnia mieszkańców wioski sprawiają, że wszyscy chcą dowiedzieć się, kim za dnia jest groźny potwór. Daniel zaś nabiera podejrzeń, że łączy go z wilkołakiem szczególnie bliska więź... Atutami tej gotyckiej opowieści są imponujące zdjęcia nakręcone w Rumunii oraz efekty specjalne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859304.jpg","",[]],"59774546":["Prow.: Jeff Probst.
Osiemnastu uczestników zostaje wyposażonych w mapy i porzuconych na wyspie Koh Rong w Kambodży. Śmiałkowie mierzą się z wyzwaniami życia poza cywilizacją i przygotowanymi dla nich zadaniami. By przetrwać w surowych warunkach, muszą współpracować. Zawodnicy sami dbają o schronienie oraz pożywienie. Na naradach plemiennych eliminowane są kolejne osoby, które słabo radzą sobie w nowej rzeczywistości. Zwycięzcę czeka natomiast nagroda w postaci miliona dolarów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994289.jpg","",[]],"59774547":["Prow.: Jeff Probst.
Osiemnastu uczestników zostaje wyposażonych w mapy i porzuconych na wyspie Koh Rong w Kambodży. Śmiałkowie mierzą się z wyzwaniami życia poza cywilizacją i przygotowanymi dla nich zadaniami. By przetrwać w surowych warunkach, muszą współpracować. Zawodnicy sami dbają o schronienie oraz pożywienie. Na naradach plemiennych eliminowane są kolejne osoby, które słabo radzą sobie w nowej rzeczywistości. Zwycięzcę czeka natomiast nagroda w postaci miliona dolarów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994289.jpg","",[]],"59774548":["Jola Niedźwiecka","","",[]],"59774549":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59774550":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59774551":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59774552":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59774553":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59774554":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774555":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774556":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774557":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59774558":["Alicja Dąbrowska","","",[]],"59774559":["Zła passa
Judyta i Wiktor są małżeństwem od siedmiu lat, lecz od pewnego czasu ich relacje się psują. Mężczyzna od kilku miesięcy nie ma pracy, co zmusza parę do przeprowadzenia się do innej miejscowości. Judyta z trudem utrzymuje ich ze swojej nauczycielskiej pensji i jest coraz bardziej sfrustrowana. Zaczyna też podejrzewać, że mąż ją oszukuje, gdy odkrywa, że Wiktor pobrał z ich wspólnego konta sporą sumę. Sądzi, że mężczyzna został hazardzistą. Okazuje się jednak, że za całą sprawą stoi sędziwa wróżka Zofia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/27227535b6ad7e0dfcee08bf7fd1eaca",["N"]],"59774560":["O jednego za dużo
Julita wdaje się w romans z żonatym mężczyzną. Oczekuje, że Ksawery zostawi dla niej małżonkę. Sytuacja przeciąga się jednak. Gdy pewnego dnia mężczyzna musi odwołać ich spotkanie, Julita zaprasza na kolację nowo poznanego sąsiada Alberta. Para szybko znajduje wspólny język. Julita zaczyna darzyć sąsiada coraz głębszym uczuciem i postanawia zakończyć swój związek z Ksawerym. Mężczyzna nie chce jednak stracić kochanki. Pokazuje Julicie zdjęcia Alberta z inną kobietą i prosi, by dała mu jeszcze jedną szansę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3174c68b5ac764bd2d8a506bc5e19256",["N"]],"59774561":["Rocznica ślubu
Helena i Marek mają wkrótce świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Kobieta jest jednak nieco znużona ich małżeństwem. Mąż bardzo dużo pracuje, a ona coraz częściej czuje się samotna. Towarzystwa dotrzymuje jej jedynie sympatyczna młoda sąsiadka, Eliza. Kobieta ma również zająć się organizacją przyjęcia z okazji ich rocznicy. Nieoczekiwanie Helena zauważa jednak, że przyjaciółka widuje się z Markiem za jej plecami. Załamana kobieta decyduje się na radykalny krok.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/970620db72f6646ef8b0b9a4e95b64bb",["N"]],"59774562":["Dookoła świata
Filip mieszka w domku na nowym osiedlu należącym do jego przyjaciela Eugeniusza, który wyjechał w półroczną podróż po Ameryce Łacińskiej. Mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim, odkąd miał wypadek. W codziennych pracach pomaga mu Grażyna. Pewnego dnia w domu pojawia się Andrzej. Wyjaśnia, że jest synem Eugeniusza, który zginął w ataku terrorystycznym w Kolumbii pięć miesięcy temu. Filip nie wie, czy może mu wierzyć. Musi dowiedzieć się, co dzieje się z Eugeniuszem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/99ee2882b1d3ac1d2bd2f8530693a632",["N"]],"59774563":["Miłość nie ma wieku
Andrzej przyjeżdża na urlop do swojej matki, 55-letniej wdowy Eleonory. Kobieta oznajmia mu, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Syn jest wstrząśnięty, gdy odkrywa, że nowy partner matki jest jego rówieśnikiem. Podejrzewa, że Paweł ma złe intencje. Jego niepokój rośnie, gdy dowiaduje się, ile materialnych korzyści wyniósł już chłopak ze związku z Eleonorą. Andrzej próbuje poznać prawdę o człowieku, z którym związała się jego matka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b5d00100d6025be5e3eb39de41c3048",["N"]],"59774564":["Pozory mylą
Maksym i Zuzanna przyjaźnią się ze swoim sąsiadem Damianem. Kiedyś pomagali mu wyjść z uzależnienia od hazardu. Rok temu Damian się ożenił z kobietą, która nie liczy się z pieniędzmi. Gdy sąsiad prosi Maksyma o pożyczkę, jego przyjaciele pełni są najgorszych obaw. Podejrzewają, że Damian zaczął grać, by zarobić na zachcianki żony. Okazuje się, że sąsiad od dłuższego czasu ukrywa pewien problem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/773c792790128af60610ca7112e7ae99",["N"]],"59774565":["Nadopiekuńcza matka
37-letnia Eliza tylko raz w życiu była naprawdę zakochana. Miała wtedy 17 lat, a jej chłopak Emil zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Eliza nigdy nie przestała o tym myśleć. Jej matka Jadwiga bardzo się niepokoi panieńskim stanem córki. Bezskutecznie usiłuje znaleźć jej partnera. Nieoczekiwanie Eliza wpada pewnego dnia na Emila. Wracają jej młodzieńcze uczucia. Okazuje się jednak, że Emil jest już żonaty. Kobieta próbuje o nim zapomnieć. Wówczas dawny ukochany zjawia się u niej i prosi o rozmowę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e43750fd347f1c352b6f1dac46a29df",["N"]],"59774566":["Finał zmagań na parkiecie! Spośród jedenastu par, które kilka tygodni temu przystąpiły do rywalizacji na parkiecie, pozostały już tylko dwie. Tego wieczoru widzowie będą mieli okazję zobaczyć wszystkich uczestników show, którzy wspólnie zaprezentują się na scenie. Po wielu tygodniach morderczych treningów, emocjonujących występów, łez i niejednej kontuzji dwoje najlepszych zawodników i ich partnerzy staną do ostatecznej rywalizacji o Kryształową Kulę. Finałowe pary zaprezentują nie jeden, lecz aż trzy różne tańce. Najlepsza zdobędzie cenne trofeum i nagrodę pieniężną w wysokości 150 tysięcy złotych. Ostateczna decyzja należy do widzów.","","",["N"]],"59774567":["Ojciec znów rozmawia z Olą o jej romansie. Dziewczyna stara się wybadać, kto mu o tym powiedział. Podczas służby Wysocka i Białach dostają wezwanie do szkoły, gdzie skradziono portfel klasowego prymusa. Podejrzenia pada na chłopaka, który leczył się w ośrodku terapii uzależnień. By rozwiązać zagadkę, funkcjonariusze muszą przeniknąć do świata szkolnych sekretów. Tego dnia Mikołajowi i Oli przyjdzie też zmierzyć się z niepozornym, ale wyjątkowo sprytnym złodziejem. Po pracy policjantka zabiera swojego kolegę do muzeum motoryzacji. Chce w ten sposób przeprosić go za niesłuszne podejrzenia pod jego adresem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/772995cab033afca9f2b3d676eadc530",["N"]],"59774568":["Krzysztof odbiera telefon od prawniczki Julii, która proponuje mu spotkanie. Podczas służby Zapała wraz z Emilią dostaje wezwanie do mężczyzny, który zasłabł na ulicy. Okazuje się, że symulował, by zwrócić na siebie uwagę. Wkrótce wychodzi też na jaw, że ma on duże długi. Krzysztof i Emilia postanawiają mu pomóc. Niebawem dostają kolejne zadanie - muszą zastawić pułapkę na bezczelnego złodzieja benzyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9805d3078fe8b3c1c8f61054b1e32c8",["N"]],"59774569":["Ola wyrzuca Grudzie, że wygadała się ojcu o niej i Jacku, nadużywając jej zaufania. Gruda przeprasza i zapewnia, że wymknęło jej się to przez przypadek. Tymczasem przychodzi zgłoszenie z osiedla mieszkaniowego, na którym pobity został młody chłopak. Twierdzi, że nie zna napastnika i nie zna powodów, dla których został zaatakowany. Ola i Mikołaj nie wierzą w jego zeznania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3300f879596cf92b0b62896c281c492c",["N"]],"59774570":["Po odprawie jeden z policjantów docina Mieszkowi Pawlakowi. Podczas patrolu Krzysiek z Emilką jadą na interwencję do nadużywającej alkoholu kobiety, której zacięły się drzwi w mieszkaniu. Z tego powodu nie zdążyła na sprawę rozwodową. Policjanci szybko nabierają podejrzeń, że pech steranej życiem kobiety może mieć związek z działaniem osób trzecich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0c7a7a2394097d000f5acd2c15dd98a4",["N"]],"59774571":["Pani Zosia z bufetu uległa wypadkowi. Cała komenda oddaje krew. Białach ma niewyraźną minę. W sekrecie zwierza się Oli, czego się obawia. Ola żartobliwie go przytula. Widzi to Jacek. Tymczasem przychodzi wezwanie od przedsiębiorcy, który podczas rozmowy kwalifikacyjnej odkrył, że jego niedoszły pracownik ma sfałszowany dyplom wyższej uczelni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/299f05c626c7d2e3682de86674ec7302",["N"]],"59774572":["W programie nowinki technologiczne: otwieranie drzwi telefonem komórkowym, cieniutkie wyświetlacze, które można zginać i aplikacja dla notorycznych spóźnialskich. Reporterzy przedstawią także ranking nieco innych od tradycyjnej szkoły przybytków wiedzy. Odwiedzą przydrożną szkołę w Etiopii, szkołę baletową w Sankt Petersburgu oraz szkołę dla akrobatów w Chinach. Spróbują także odpowiedzieć na pytanie, czy bumerang zawsze wraca do rzucającego.","","",["N"]],"59774573":["Reż.: Jeff T. Thomas.
W nowojorskim hotelu zostają znalezione ciała czterech osób. Podejrzanym jest młody mężczyzna, przyjaciel dwóch ofiar. Policja zatrzymała go na ulicy. Był on pod wpływem narkotyków i miał przy sobie zakrwawioną siekierę. Detektywi odkrywają, że dwie zabite kobiety pracowały dla lokalnego dilera narkotyków. Podczas dochodzenia muszą odtworzyć przebieg tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w hotelowym pokoju.","","",["N"]],"59774574":["Reż.: Eriq La Salle.
Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie dwóch brutalnych morderstw, do których doszło w przeddzień uroczystości z okazji Dnia św. Patryka. Jedną z ofiar jest dziennikarz śledczy Michael Paley. Pisał on o lokalnym światku przestępczym, przenikając do wnętrza kryminalnych organizacji. Trop prowadzi policjantów do firmy, która zajmuje się produkcją sztabek złota dla Departamentu Skarbu USA. Mac ma wreszcie okazje poznać tożsamość kobiety, z którą prowadził nietypową korespondencję.","","",["N"]],"59774575":["Reż.: Siu Fai Mak, Wai Keung Lau.
Chan Wing Yan (Tony Leung Chiu Wai) jest zakonspirowanym w szeregach mafii policjantem. Prawdziwą tożsamość mężczyzny zna tylko jego przełożony, oficer Wong (Anthony Wong Chau-Sang). Jednak gangsterom też udało się wprowadzić swojego szpiega w struktury policji. Jest nim oficer Lau Kin Ming (Andy Lau), który zdobył szacunek kolegów z pracy, nieświadomych, że pracują z zaufanym człowiekiem mafijnego bossa Sama (Eric Tsang). W końcu obie strony uświadamiają sobie, że wśród nich ukrywają się \"wtyczki\". Yan i Ming dostają od przełożonych rozkaz wytropienia zdrajców. Tymczasem obaj mężczyźni mają dość podwójnego życia. Ming myśli o tym, by zerwać z kryminalną przeszłością, boi się jednak zdradzić Sama. Yan natomiast chciałby zakończyć akcję i wrócić do pracy jako szeregowy policjant. Gdy jednak ginie oficer Wong, nikt już nie może potwierdzić jego prawdziwej tożsamości. Znany jest jedynie jako poszukiwany od kilku lat niebezpieczny przestępca. Dramat kryminalny Wai Keung Laua i Siu Fai Maka był jednym z najważniejszych wydarzeń hongkońskiego kina ostatnich lat. Okrzyknięto go arcydziełem gatunku. Krytycy zgodnie orzekli, że jego amerykański remake - \"Infiltracja\" Martina Scorsese - mimo zdobycia czterech Oscarów nie dorównuje azjatyckiemu pierwowzorowi.","","",[]],"59774576":["Reż.: Dariusz Kamys.
Znani satyrycy ponownie uruchamiają pokłady poczucia humoru, by przedstawić dalsze losy rodziny Owensów. Bohaterowie jedynej w Polsce improwizowanej opery mydlanej, powstającej na oczach publiczności zgromadzonej w warszawskim klubie Palladium, nie ustają w próbach przejęcia majątku biznesmena Jonathana Owensa (Artur Andrus). W podstępnych intrygach prym wiedzie uzależniona od hazardu matka potentata, Maggie Mekintosz-Owens (Maria Czubaszek). Kroku próbują dotrzymać jej lubiący łatwe i dostatnie życie synowie Jonathana, George (Robert Górski) i Billy (Marcin Wójcik). Tymczasem ich pechowa siostra Dorin Owens (Joanna Kołaczkowska) przeżywa rozstanie z Kenem (Wojciech Kamiński), właścicielem tajemniczego tatuażu przedstawiającego liść klonowy z biedronką, który na skutek szoku spowodowanego informacją o swoim pochodzeniu cofnął się w rozwoju do stadium przedszkolaka. Dom Owensów odwiedzają także goście specjalni, a wśród nich m.in. Jan Nowicki, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska i Marian Opania.","","",["JM"]],"59774577":["Pedałuwa
W klasie IIb pojawia się moda na jazdę na rowerze. Anusiak, Maślana, Konieczko i Czesio starają się zdobyć wymarzone jednoślady, ale nie jest to łatwe. Wojna gangów i lekcja ekologii uświadamia klasie przewagę pojazdów mechanicznych nad rowerami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0bcc9606bb6194d9ca5cd3272bd0530",["AD"]],"59774578":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59774579":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59774580":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59774581":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59774431":["Polityczna rozgrywka
W pokoju hotelowym znanego biznesmana i kandydata na posła zostaje znaleziona pobita do nieprzytomności dziewczyna. Mężczyzna ma jednak solidne alibi, a podejrzenia padają na jego przeciwników politycznych. W toku śledztwa policjanci odkrywają tajemnice z przeszłości mężczyzny, które rzucają nowe światło na sprawę. Detektywi uczestniczą też w kongresie policyjnym. Między wykładami naczelnik Kruczkowska poznaje przystojnego nadinspektora, który chciałby pogłębić znajomość. Tymczasem Kubę czeka trudna rozmowa z Natalią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"59774432":["Niebezpieczna kobieta
Fryzjerka zostaje uprowadzona ze swojego zakładu w środku dnia. Wydział kryminalny prowadzi obławę na porywaczy - ciężko pobita fryzjerka zostaje odnaleziona w lesie. Detektywi wpadają na trop osiedlowych bandziorów wyłudzających haracze. Tymczasem po wielu tygodniach milczenia do Adama odzywa się Julia Sobocińska. Dziennikarka błaga policjanta o pomoc, bo, jak mówi, grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Policjant nie ufa Sobocińskiej, zgadza się jedynie na ostatnie spotkanie z nią przed jej ucieczką z miasta. Czy do tego dojdzie?","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"59774433":["Niemoralni
W mieszkaniu znaleziona zostaje martwa kobieta. Mąż denatki oskarża klinikę medycyny estetycznej, w której kobieta przeszła operację biustu, o morderstwo żony. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta nie była jedyną ofiarą praktyk stosowanych w tej klinice. Sprawa prowadzona przez Olgierda i Krystiana okazuje się mieć drugie dno, prowadzące do warszawskiego półświatka. Tymczasem Łucja pomaga w nauce siostrzeńcowi Olgierda, Mateuszowi. Chłopak wydaje się jednak być bardziej zainteresowany Łucją niż samą nauką. Czy Mateusz wyjawi Łucji swoje uczucie?","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"59774434":["Reż.: Harold Snoad.
Nad morzem
Wikary przygotowuje wyprawę nad morze dla sędziwych parafian. Hiacynta jest przekonana, że wszystko wie najlepiej i wszystko najlepiej potrafi zrobić. Składa księdzu propozycję nie do odrzucenia - oferuje mu swoją pomoc w zorganizowaniu wycieczki.","","",[]],"59774435":["Reż.: Harold Snoad.
Bal kostiumowy
Hiacynta jest oburzona, ponieważ nie otrzymała zaproszenia na organizowany przez burmistrza dobroczynny bal kostiumowy. Nalega, aby mąż zajął się wyjaśnieniem tego wielkiego \"przeoczenia\".","","",[]],"59774436":["Reż.: Harold Snoad.
Rocznica ślubu
Hiacynta zarzuca Ryszardowi, że zapomniał o rocznicy ich ślubu. Mężczyzna tłumaczy, że tak nie jest i przygotowuje na tę okazję specjalny prezent - założenie systemu alarmowego chroniącego przed wtargnięciem intruzów. Okazuje się jednak, że pan Bukiet zapomniał kodu uruchamiającego system, którym jest właśnie data ślubu.","","",[]],"59774437":["Reż.: Harold Snoad.
Piknik nad rzeką
Każde przedsięwzięcie pani Bukiet kończy się nieprzewidzianymi perypetiami. Tym razem planuje piknik nad brzegiem rzeki. Jak zwykle dochodzi do katastrofy.","","",[]],"59774438":["Reż.: Harold Snoad.
Urodziny Ryszarda
Pani Bukiet kupuje mężowi na urodziny narty, mimo że Ryszard nie umie na nich jeździć. Według Hiacynty wystarczy, że będą bardzo dobrze się prezentowały na dachu ich samochodu.","","",[]],"59774439":["Reż.: Harold Snoad.
Licytacja
Pani Bukiet udaje się na wyprzedaż organizowaną w wiejskiej posiadłości. Hiacynta kupuje butelkę lokalnego wina i, nie bacząc, co ludzie powiedzą, upija się nim w towarzystwie właściciela dworku.","","",[]],"59774440":["Reż.: Ken Olin.
Początek XX wieku. Henry Casey (Scott Bairstow) mieszka na Alasce wraz Białym Kłem, pół wilkiem, pół psem, którego zostawił mu pod opiekę Jack Conroy. Mężczyzna zajmuje się szukaniem złota. Pewnego dnia udaje mu się odnaleźć duże złoże kruszcu. Postanawia przetransportować cenny metal do miasta Dawson za pomocą łodzi. Próba przepłynięcia po rwącej rzece kończy się jednak wypadkiem. Rannego Caseya odnajduje na brzegu pochodząca z plemienia Indian Lily Joseph (Charmaine Craig), która zabiera go do swojej wioski. Tam Henry poznaje zwyczaje tubylców i dowiaduje się, że od dłuższego czasu walczą oni z głodem. Pomimo początkowej nieufności postanawia im pomóc. Z czasem zakochuje się w Lily i zaprzyjaźnia z jej ojcem, Mosesem (Al Harrington). Razem z nimi próbuje też odnaleźć Białego Kła, który zaginął w dniu wypadku. Tymczasem rozdzielony ze swoim opiekunem czworonóg błąka się po lesie. Wkrótce spotyka na swojej drodze stado wilków.","","",["N"]],"59774441":["Reż.: Niki Caro.
Nadmorska miejscowość na nowozelandzkim wybrzeżu. Jej mieszkańcy żyją zgodnie z pewnymi odwiecznymi rytuałami i zwyczajami. Według legendy ich ród zapoczątkował Paikea, który przed wiekami trafił w to miejsce na grzbiecie wieloryba. Od tego czasu przywódcą społeczności jest mężczyzna, który spełnia pewne warunki związane ze swoim pochodzeniem. Zbieg okoliczności sprawia, że na początku XXI wieku kryteria te spełnia 12-letnia dziewczynka Pai (Keisha Castle-Hughes). Mieszkańcy są wobec niej bardzo nieufni. Nie mogą zaakceptować tego, że nie jest ona mężczyzną. Pai postanawia jednak udowodnić im, że jest godną spadkobierczynią tradycji. Jedyną osobą, która ją wspiera, jest młody Porourangi (Cliff Curtis). \"Jeździec wielorybów\" jest ekranizacją powieści Witi Ihimaera. Film został wielkie uznanie krytyków i publiczności. Zdobył szereg nagród, m.in. 9 nagród New Zealand Film and TV, Nagrodę Jury Dziecięcego BAFTA '03, Nagrodę Jury na MFF w Sao Paulo '03. Keisha Castle-Hughes otrzymała nominację do Oscara.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55697aa249218913a2c3cfc2617c1f3f",[]],"59774442":["Gumowy interes
Ferdynand odkrywa, że na pobliskim wysypisku śmieci znajdują się odpadki z fabryki gumy. Mężczyzna wpada na genialny pomysł zarobienia pieniędzy. Pozornie bezużyteczne gumowe przedmioty stanowią dla niego doskonały materiał do wyprodukowania zabawek. Kiepski sam organizuje produkcję i reklamę swoich wyrobów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4198",[]],"59774443":["Magister jego mać
Po latach bezczynności Ferdynand zamierza podjąć stałą pracę. Okazuje się, że potrzebuje do tego tytułu magistra, najlepiej z prestiżowej uczelni. Niezrażony tym faktem, Ferdynand postanawia kupić odpowiedni papier na pobliskim bazarze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4152",["N"]],"59774444":["Kiepska płeć
Ferdek, wyśmiany przez Paździocha, postanawia zmienić swój wygląd. Chcąc zostać fotomodelem, musi koniecznie poprawić swój wizerunek. Maseczki kosmetyczne nie dają jednak oczekiwanych rezultatów. Za namową Waldka, Ferdek decyduje się poddać małej operacji plastycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4149",["N"]],"59774445":["Genialny Szopen
Ferdek i Waldek jak zwykle siedzą przed telewizorem. Panowie Kiepscy podziwiają tym razem występ mówiącej ludzkim głosem papugi. Postanawiają także zdobyć takiego ptaka, którego mają zamiar nauczyć mówić. Okazuje się jednak, że cena ptaka znacznie przekracza skąpe możliwości amatorów tresury.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4148",["N"]],"59774446":["Lepsza połowa
Ferdek, zagoniony przez Halinę do generalnych porządków, odnajduje w piwnicy 25-letnią flaszkę piwa. Spragniony, postanawia napić się tego eliksiru, bo pozostałe butelki jego żona zamknęła pod klucz do czasu zakończenia sprzątania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4145",["N"]],"59774447":["Ziarno
Babkę Kiepską odwiedza niespodziewanie Archanioł, który zamierza powierzyć jej niezwykle istotne zadanie. Okazuje się, że Babka została wybrana do opieki nad ziarnem, z którego wkrótce wyrośnie nowy anioł. Po narodzinach Kiepska ma dopilnować by jej podopieczny otrzymał właściwe wychowanie i nie dostał się przypadkiem w niepowołane ręce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4144",["N"]],"59774448":["Reż.: Mel Brooks.
Parodia filmów przygodowych, przede wszystkim \"Robin Hooda - Księcia złodziei\" z Kevinem Costnerem, zrealizowana przez mistrza zwariowanej komedii Mela Brooksa. Dwunastowieczna Anglia. Robin z Loxley (Cary Elwes) wraca do Anglii z Ziemi Świętej. Dowiaduje się, że jego majątek został skonfiskowany, a cała rodzina nie żyje. Informuje go o tym Blinkin (Mark Blankfield), niewidomy służący. Wkrótce Robin musi stawić czoła okrutnemu księciu Janowi (Richard Lewis) i jego poplecznikowi, szeryfowi z Rotingham (Roger Rees). Pomagają mu w tym czarnoskóry Apsik (Dave Chapelle) przebywający w Anglii na wymianie studenckiej, wyróżniający się potężną posturą Mały John (Eric Allan Kramer), Will Scarlet O'Hara (Matthew Porretta), którego rodzina pochodzi z Georgii, oraz przedsiębiorczy rabin Tuckman (Mel Brooks). Dzielny rozbójnik zakochuje się też w pięknej Marian (Amy Yasbeck). Musi zdobyć jej serce i klucz do pasa cnoty.","","",[]],"59774449":["Reż.: Richard Benjamin.
Wdowiec Steven Mills (Dan Aykroyd) jest ekscentrycznym naukowcem. Marzy o tym, żeby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją. Pewnego dnia wysłana przez niego wiązka energii dociera do odległej planety. Okazuje się, że jej mieszkańcy są zagrożeni zagładą. Ratunek dla nich stanowić może większa dawka promieniowania, które emituje urządzenie należące do badacza. Kosmici postanawiają zrobić wszystko, by Steven kontynuował swoje eksperymenty. Z taką misją przybywa na Ziemię przedstawicielka obcych. Przybiera ona postać pięknej Celeste (Kim Basinger). Zadanie, które ma wykonać, nie jest proste, a wiedza wysłanniczki na ziemskie tematy często pozostawia wiele do życzenia. Steven szybko się w niej zakochuje. Jego córka, nastoletnia Jessie (Alyson Hannigan), zaczyna jednak podejrzewać, że Celeste coś przed nimi ukrywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840636.jpg","",["N"]],"59774450":["Dziewczyna na randce
Michał związuje się z popularną w szkole dziewczyną, Klaudią. Chociaż chłopak wywodzi się z zamożnej rodziny, ma niskie poczucie własnej wartości. Niebawem ktoś wysyła Michałowi zdjęcie, na którym widać jego ukochaną w ramionach innego chłopaka. Gdy Michał prosi o wyjaśnienia, dziewczyna z nim zrywa. Chłopak popada w depresję, z której próbuje wydobyć go przyjaciel, Marcin. Niebawem w życiu Michała pojawia się Ola. Marcinowi nie podoba się jednak zachowanie dziewczyny, która jest nastawiona roszczeniowo i izoluje swojego chłopaka od znajomych. Niebawem Marcin znajduje na portalach społecznościowych agresywne wpisy, które zamieszcza dziewczyna jego przyjaciela. Sytuacja wydaje mu się na tyle niebezpieczna, że dzwoni pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8e9e13dbac019d594ad5c97ec6ce67b",["N"]],"59774451":["Zły biznes
Rozwódka Monika rozpoczyna współpracę z pochodzącym z Ukrainy Igorem. Zawodowa znajomość szybko przeradza się we wzajemną fascynację i para zaczyna się spotykać na gruncie prywatnym. Ich sielankę rujnuje inspektor z Urzędu Kontroli Skarbowej, Karol. Mężczyzna szantażuje Igora i Monikę i wymusza na nich łapówkę. By uniknąć kolejnych tego typu sytuacji, mężczyzna w tajemnicy przed ukochaną wynajmuje magazyn poza miastem, związanemu z mafijną organizacją Borysowi. Prowadzi to do fatalnych skutków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce5df90109ba13c36126c7bdd9ede09c",["N"]],"59774452":["Zły dotyk
Paweł i Joanna kupują dom na odludziu, by odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Niebawem kobieta zostaje napadnięta, co wywołuje u niej ostre stany lękowe. W końcu trafia na leczenie w zamkniętej klinice. Paweł musi zająć się córką. Pomaga mu sąsiad, Mirek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d622c3fc2856aeca29bba2c57d92a97",["N"]],"59774453":["Po ugaszeniu wieżowca ekipa powoli wraca do służby. Ranni przechodzą rekonwalescencję. Niebawem uwagę strażaków przyciąga dziwnie zachowujące się kapitan Sullivan, który nagle wzywa całą jednostkę. Okazuje się, że w szpitalu Grey Sloan Memorial bez śladu zaginął dziesięcioletni chłopiec. Jego śmiertelnie chora matka nie zdaje sobie sprawy z zaginięcia syna. O życie kobiety walczą dr Andrew DeLuca i dr Maggie Perce. Tymczasem okazuje się, że dziecko wpadło do szybu wodociągowego. Drużyna walczy z czasem, by uratować chłopaka.","","",[]],"59774454":["Wszyscy nienawidzą Grześka
Zostaje zabity 18-letni Grzesiek Skowroński, który planował zmianę płci. Wspierała go w tym matka, ale koledzy z klasy z tego powodu znęcali się nad chłopakiem. Prześladowali również jego brata Wojtka. Marta Skowrońska chciała wyjechać z synami za granicę zaraz po ich maturach. Sprawcy zbrodni najwyraźniej się to nie spodobało.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088425.jpg","",["N"]],"59774455":["Umowa
Udane małżeństwo 31-letnich Jarosława i Marty przeżywa kryzys, gdy pewnego dnia mężczyzna w łazience myli żonę z jej przyjaciółką, Julią. Wkrótce mąż odkrywa jednak, że zdarzenie nie było przypadkowe. Znajoma wyraźnie zabiega o jego względy, a partnerka zdaje się coś przed nim ukrywać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088455.jpg","",["N"]],"59774266":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59774267":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59774268":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59774269":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59774270":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774271":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774272":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774273":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774274":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774275":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774276":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774277":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59774278":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774279":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774280":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774281":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774282":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774283":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59774284":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59774285":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59774286":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59774287":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59774288":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59774289":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59773953":["","","",["JM"]],"59773954":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"59773956":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"59773958":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59773959":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59773960":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59773961":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773962":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773963":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773964":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773965":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773966":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59773967":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"59773968":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"59773969":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"59773971":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"59773972":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"59773973":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"59773974":["Dziesiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"59773975":["
Dziewiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"59773976":["W willi pojawia się nowy uczestnik programu. Byłe pary idą na randki, aby sprawdzić, czy stara miłość naprawdę nie rdzewieje.","","",[]],"59773977":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59773978":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59773979":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59773980":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59773981":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"59773982":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59774047":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59774048":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"59774049":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59774050":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59774051":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59774052":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"59774053":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59774054":["Z okazji dziesięciolecia założenia Polo TV prezenterzy Maciej Smoliński i Edyta Folwarska zdradzają widzom ciekawostki ze swojej pracy ze stacją. Wyjawiają również, co niezwykłego stacja przygotowała w tym roku. Oprócz tego przybliżają także historię muzyki disco polo.","","",[]],"59774055":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"59774056":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59774057":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"59774058":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59774059":["Niezwykła muzyczna przygoda z Teresą Werner. Piosenkarka razem z Maciejem Smolińskim przedstawi życzenia przysłane przez widzów. Odbiorcy będą mogli także złożyć bliskim życzenia w SMS-ach. Program pełen wietnej muzyki. Nie zabraknie utworów m.in. Mariusza Kalagi czy Dona Wasyla.","","",[]],"59774060":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59774061":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"59774062":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"59774063":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59774064":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"59774065":["W wakacje z okazji dekady działalności stacji widzów czeka aż dziesięć minikoncertów. Chociaż i tym razem odbędą się bez udziału publiczności, nie zabraknie najlepszej muzyki i uwielbianych przez Polaków gwiazd. Artyści zagrają w bliskim sobie otoczeniu, ogrodach, tarasach, domach, a nawet na tatrzańskiej polanie. Zaprezentują swoje najlepsze przeboje, a także najnowsze utwory. Każdy odcinek to 2-3 recitale. Wśród wykonawców są m.in. After Party, Andre, Bqll, Piękni i Młodzi, Camasutra, Skaner i Freaky Boys. Niezapomnianych wrażeń dostarczą wyjątkowe duety, m.in. Marcin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Miły Pan i Playboys. Prócz występów zaplanowano wywiady z gośćmi specjalnymi z zeszłorocznego programu, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z Polo TV. Laureaci konkursu urodzinowego stacji otrzymają zaproszenia na ostatni koncert.","","",[]],"59774066":["Prow.: Maciej Smoliński, Marcin Miller.
Talent show, w którym poszukiwane są nowe gwiazdy sceny Disco Polo. Nieznani wokaliści oraz zespoły prezentują swoje umiejętności przed wymagającą trójką sędziowską, kabareciarzem Grzegorzem Halamą i artystami Shazzą oraz Pawłem \"Mastersem\" Smolińskim. Program prowadzą wokalista zespołu \"Boys\" Marcin Miller i Maciej Smoliński.","","",[]],"59774067":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"59774068":["Wesele Przemka i Klaudii to w żadnym razie nie jest spokojna impreza. Świeżo upieczona mężatka denerwuje nie tylko swojego wybranka, ale i panią Krysię. Przed prawdziwym problemem stają jednak bracia panny młodej. Zbych i Brych zamierzają rzucić się w wir zabawy, jednak nagła śmierć babci może przekreślić te plany. Tragedia odbija się także na ślubie pary.","","",[]],"59774069":["Po wyjeździe Justyny ekipę pani Krysi wspiera Marysia. Podczas wesela Beaty i Konrada ma mnóstwo pracy. Na samym początku zabawy wychodzi na jaw, że panna młoda jest przy nadziei, co nie uszczęśliwia jej męża. Konrad wciąż myśli o swojej poprzedniej partnerce, a Beatę poślubił, ponieważ tak wypadało. Namówiła go do tego matka, która spiskuje z jego świeżo poślubioną żoną.","","",[]],"59774070":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59774071":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59774072":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59774073":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59774074":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59774075":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"59773925":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59773926":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59773927":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"59773928":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59773930":["Starsze pokolenie vs młodzi discopolowcy","","",[]],"59773931":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"59773932":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"59773933":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59773934":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59773936":["Quest & Extazy","","",[]],"59773937":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59773938":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59773939":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"59773940":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"59773941":["Reż.: Bolesław Pawica.
Wyjątkowa impreza, podczas której fani muzyki tanecznej będą bawić się przy swoich ulubionych hitach. Na scenie wystąpią m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Playboys, Ivan Komarenko, Cliver, Defis, Powerboy, Quest, Łobuzy, Skaner i Mejk. Koncert poprowadzą: Sławomir Zapała i Norbi.","","",["N"]],"59773942":["Reż.: Bolesław Pawica.
Wyjątkowa impreza, podczas której fani muzyki tanecznej będą bawić się przy swoich ulubionych hitach. Na scenie wystąpią m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Playboys, Ivan Komarenko, Cliver, Defis, Powerboy, Quest, Łobuzy, Skaner i Mejk. Koncert poprowadzą: Sławomir Zapała i Norbi.","","",["N"]],"59773943":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59773944":["Mig","","",[]],"59773945":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773946":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773947":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773948":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773949":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773950":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"59773951":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59773952":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59829379":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"59829380":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"59829381":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"59829382":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"59829383":["Zestawienie najpopularniejszych wakacyjnych przebojów.","","",[]],"59829384":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"59829385":["Zestawienie najpopularniejszych wakacyjnych przebojów.","","",[]],"59829386":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"59829387":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"59829388":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"59774456":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59774457":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774458":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"59774459":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774460":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"59774461":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774462":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774463":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774464":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59774465":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774466":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"59774467":["Michał Syrowatka wraca na ring po dziewięciu miesiącach przerwy. W ostatnim pojedynku pokonał Atillę Kayabasiego. Tym razem jego rywalem będzie Oskari Metz. 28-letni reprezentant Finlandii nie przegrał żadnej z jedenastu walk w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59774468":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774469":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774470":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774471":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774472":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"59774473":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774474":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59774475":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774476":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774477":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59774478":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59774479":["Przypomnienie zawodów zorganizowanych przez największą polską federację mieszanych sztuk walki. Pierwsza gala pod szyldem KSW odbyła się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott. Imprezy z tego cyklu dzięki udziałowi znakomitych zawodników zarówno z Polski, jak i zagranicy gwarantują wysoki poziom sportowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59774489":["Program dla fanów rodeo. Znajdą się w nim relacje z zawodów organizowanych przez organizację PBR (Professional Bull Riders), w których biorą udział kowboje m.in. z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Australii i Nowej Zelandii.","","",[]],"59774490":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59774492":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59774494":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59774496":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59774502":["Przypomnienie zawodów zorganizowanych przez największą polską federację mieszanych sztuk walki. Pierwsza gala pod szyldem KSW odbyła się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott. Imprezy z tego cyklu dzięki udziałowi znakomitych zawodników zarówno z Polski, jak i zagranicy gwarantują wysoki poziom sportowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59774503":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59774504":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855734.jpg","",[]],"59774505":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"59774506":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59774507":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59774508":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"59774509":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"59774480":["Relacja z walki o pas mistrzowski federacji FEN, którą Daniel Rutkowski stoczył z Adrianem Zielińskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59774481":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"59774482":["Podczas gali FEN 27 w Szczecinie Polak po raz trzeci będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Rywal Rębeckiego wygrał pięć pojedynków z rzędu i z pewnością postawi mu trudne warunki. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Wojciecha Janusza i Adama Kowalskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59774483":["Przeciwnikiem Przemysława Runowskiego w walce wieczoru był pięściarz z Ukrainy. Sergiej Mołczanow do tego pojedynku nie przegrał na zawodowym ringu. Stoczył dotychczas dziesięć pojedynków, a osiem z nich zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59774484":["Walka z 23 marca 2019 roku. Stawką pojedynku Philipa De Friesa z Tomaszem Narkunem był mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59774485":["Stawką starcia Remigiusza Woza z Tomaszem Gromadzkim będzie nie tylko prymat na Śląsku, a przede wszystkim tytuł zawodowego mistrza Polski w kategorii półciężkiej. Wóz w swojej poprzedniej walce pokonał Serhija Szewczuka. Gromadzki natomiast wejdzie na ring po porażkach z Sebastianem Ślusarczykiem i Stanisławem Gibadłą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59774486":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774487":["Niepokonany na zawodowym ringu Anglik skrzyżuje rękawice z Michaelem Wallischem, który przygotowywał się do tego pojedynku w Gdańsku pod okiem Dariusza Michalczewskiego. Dla Joyce'a będzie to ostatni test przed planowaną na październik walką o mistrzostwo Europy w wadze ciężkiej z Danielem Dubois.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"59774488":["Wydarzeniem zawodów w Radomiu jest starcie Szymona Kołeckiego z Łukaszem Borowskim. Dla mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów będzie to piąta walka w MMA. Cztery poprzednie wygrał przez nokaut. Podczas dzisiejszej gali jako zawodnik sportów walki zadebiutuje zapaśnik Dawid Pepłowski. Wystąpią również m.in. Rafał Haratyk i Michał Orkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59774402":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"59774403":["Neandertalczyk
Twórcy serii ukazują 100 tysięcy lat panowania człowieka neandertalskiego na kontynencie europejskim. Omawiają pojawienie się pierwszych narzędzi opartych o krzemienne ostrze. Ukazują także narodziny sztuki oraz powstanie amuletów i pierwszego kalendarza myśliwych. Przybliżają również fakt opanowania ognia przez neandertalczyków. Na koniec próbują dociec przyczyn ich wyginięcia.","","",[]],"59774404":["Człowiek z Cro-Magnon
W tym odcinku o tym, kim był człowiek z Cro-Magnon, jak żył i jakie były jego największe osiągnięcia ewolucyjne.","","",[]],"59774405":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",[]],"59774406":["Miłość 50+","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be167fe51093e25e662647690f2298ae",[]],"59774409":["Prow.: Milena Sławińska, Małgorzata Ziętkiewicz.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"59774410":["Reż.: Charles T. Kanganis.
Hawaje, początek lat 90. ubiegłego wieku. Nowa nauczycielka Sandra Beecher (Halle Berry) zachęca uczniów liceum do startu w lokalnym wyścigu pojazdów napędzanych energią słoneczną. Jej podopieczni podejmują wyzwanie. W zbudowaniu pojazdu pomaga im nauczyciel techniki Frank Machi (James Belushi). Początkowo niechętny całemu przedsięwzięciu, z czasem zaczyna podzielać entuzjazm Sandry i wspierać nastolatków. Niespodziewanie licealiści wygrywają zawody. To dla nich doskonała okazja do spełnienia swoich marzeń oraz zdobycia niezwykłych doświadczeń. W nagrodę zwycięzcy dostają bowiem zaproszenie na mistrzostwa świata w rywalizacji tego typu pojazdów, które mają się właśnie odbyć w Australii. Licealiści wyruszają więc razem we wspaniałą podróż na drugi koniec świata, by stanąć tam do wielkiego wyścigu. Wyprawa obfituje w wiele niezwykłych i ciekawych przygód. Gwiazdom - Halle Berry i Jamesowi Belushi - partneruje między innymi Casey Affleck, brat popularnego Bena Afflecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090413.jpg","",[]],"59774411":["Kwartet egzotyczny
Alinka narzeka, że ciągle siedzi w domu i w ogóle nie spotyka się z ludźmi. Danusia namawia ją, żeby wstąpiła do zespołu muzyki latynoamerykańskiej, działającego w pobliskim domu kultury. Karol jest oczywiście przeciwny. Jednak kiedy lokalna dziennikarka wyraża się o grupie lekceważąco, Krawczyk stanowczo staje po stronie zespołu. Dzięki temu zapewnia grupie udział w programie transmitowanym na żywo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cb123d82478a5fb7db176a02ec028f6",[]],"59774412":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"59774413":["Widzowie dowiedzą się, co dzieje się na największych węzłach transportowych na świecie. To właśnie tam docierają ładunki z wielu krajów oraz pasażerowie, którzy zmierzają do różnych miejsc i krajów przez 24 godziny na dobę. W procesie tym bierze udział tysiące ludzi.","","",[]],"59774414":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"59774415":["Bioróżnorodność
Mistrz wyjaśnia, czemu tak ważna w przyrodzie jest różnorodność i zachowanie przy życiu jak największej liczby gatunków zwierząt i roślin. Uświadamia też Strażnikom Ziemi, że jest jeszcze wiele nieznanych owadów, grzybów i bakterii, które człowiek powinien poznać.","","",[]],"59774416":["Klimat - skutki ocieplenia
Mistrz kontynuuje swoją opowieść o kształtowaniu się klimatu Ziemi. Tym razem opowiada o wędrówce lodowców. Tymczasem jego podopieczni szykują artykuł pod tytułem \"Zagrożona Alaska\".","","",[]],"59774417":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"59774418":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"59774419":["Koniec świata
Karol i Tadek chcą pojechać na bardzo ważny mecz do Manchesteru. Zastanawiają się, jak zdobyć na to fundusze. Krawczyk wpada na wspaniały pomysł - chce wykorzystać zapowiedzi końca świata, które ukazują się w prasie. Ma on nastąpić za tydzień. Alina, sceptycznie nastawiona do takich rewelacji, tym razem ulega sugestii i postanawia spełnić swoje największe pragnienie. Jednak jej plany są sprzeczne z planami Karola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f9ed4156e9f238fdca94b6cb519eeaa",[]],"59774420":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dziewiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Ruda z Red Lips, Filip Lato oraz Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej serii Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/349216a7b34dbdad38021828ad4212ca",["N"]],"59774421":["Alianci analizują zeznania Niemców dotyczące ostatniej fazy wojny. Jednym z przesłuchiwanych jest generał SS Erich von dem Bach-Zelewski (Michael Buoni), który szczegółowo opowiada, jak jego ludzie pacyfikowali powstanie warszawskie. Dba przy tym, aby winą za zbrodnie nie obciążyć siebie. Dziewiętnastoletni Mathias Shenk (Michael Varde) był naocznym świadkiem niewyobrażalnych okrucieństw, jakich dopuścili się wobec mieszkańców Warszawy esesmani pod wodzą Dirlewangera. Melita Maschmann (Jessica Krueger) nie straciła wiary w narodowy socjalizm, nawet gdy na jej oczach rodzice zginęli w bombardowaniu. Ona i Mathias Schenk byli wśród młodych Niemców, zdeterminowanych, by bronić Berlin do końca.","","",[]],"59774422":["Katarzyna Dowbor udaje się do Strzałkowa w województwie łódzkim. Mieszka tu pani Anna wraz z siedemnastoletnim wnukiem Marcinem. Warunki, w jakich żyją, zaskakują nawet doświadczoną ekipę programu. W pokoju nastolatka nie ma światła ani ogrzewania. Starsza pani śpi na rozpadającym się rozkładanym fotelu. W kuchni stoi koza, która zadymia wszystkie pomieszczenia. Brakuje łazienki, a ze ścian wystaje słoma.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088423.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/71cf1a5f78a8436f33e9fffd0ca62f37",["JM"]],"59774423":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887281.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2e9aeb7afb64be3ad6af6814fb6b182",[]],"59774424":["Niepełnosprawna Weronika zajmuje się podnoszeniem ciężarów oraz fotomodelingiem. Tomasz Kunecki to kierowca rajdowy, który brał udział m.in. w zawodach motoryzacyjnych na torze w Modlinie. Mężczyzna zdradzi swoją receptę na to, jak cieszyć się życiem i spełniać marzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887281.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/823297031fb9a5f94d9bc84d64fba9f1",["N"]],"59774425":["Tym razem Ewa zaprezentuje przepisy, które ułatwią widzom dbanie o odporność. Zacznie od przygotowania napoju cytrynowego z imbirem i kurkumą. Następnie przyrządzi domowy sos pesto, do którego zamiast bazylii doda jednak czosnku niedźwiedziego. W ramach dania głównego poda kaszę jaglaną z grillowanym filetem z kurczaka marynowanym w curry. Na deser Ewa zaserwuje naleśniki przyrządzane na bazie mąki gryczanej. Pokaże również, jak zasiać rzeżuchę i przygotować nalewkę na propolisie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090931.jpg","",[]],"59774426":["Prow.: Ewa Wachowicz.
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne dania, które proponuje, są szybkie i łatwe w przygotowaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090931.jpg","",["N"]],"59774427":["Andrzej prowadzi samowystarczalną wioskę ekologiczną. Rafał opowiada o początkach swojego lokalu Siekierezada., Janek uczy widzów, jak należy prawidłowo ciąć drzewo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",[]],"59774428":["Andrzej opowiada historię swojego psa Bartka, który walczył z trzema wilkami, aby ochronić stado. W potyczce niemal stracił życie. Janek twierdzi, że chce być drwalem aż do emerytury. Przed nim jeszcze kilka lat pracy. Magda i Janusz przenieśli się w Bieszczady. Otworzyli tutaj zagrodę o nazwie Magija.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"59774429":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"59774430":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"59773983":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"59773984":["Tajemniczy prześladowca
Patrycja uważa, że jest nękana przez swojego byłego chłopaka. Regularnie otrzymuje wiadomości z pogróżkami, znajduje w nich własne zdjęcia, na których ma wydrapane oczy, oraz liściki z wulgarnymi hasłami. Ostatnio hamulce w samochodzie dziewczyny uległy awarii, co doprowadziło do groźnego wypadku. Także w szpitalu do Patrycji dociera list z dołączonym kosmykiem jej włosów. Śledztwo wykazuje, że dziewczyna cierpi na zaburzenia psychiczne. Redaktorzy nie są pewni, czy Patrycję faktycznie ktoś prześladuje, czy to tylko wymysł jej chorej wyobraźni.","","",[]],"59773985":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"59773986":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"59773987":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"59773988":["Podczas manewrów kapitanowie okrętów unikali wykrycia przez przeciwnika. Ciekawe rozwiązania zastosowano na statkach Sundowner i HMS Seraph, zaś na pionierską technologię odbijania fal radarowych wykorzystano na Sea Shadow.","","",[]],"59773989":["Wyjątkowe połączenie gracji, piękna i siły ognia sprawiło, że brytyjskie spitfire'y należą do najsłynniejszych myśliwców drugiej wojny światowej. Brały udział w licznych walkach - od Londynu po Maltę - i zyskały miano samolotów, które ocaliły wolny świat. Spitfire'a zaprojektował jeden z najwybitniejszych konstruktorów lotniczych, R.J. Mitchell. Maszyna była napędzana przez dwunastocylindrowy chłodzony cieczą silnik Rolls-Royce Merlin. Wyróżniała się też swoją charakterystyczną sylwetką z cienkimi eliptycznymi skrzydłami.","","",[]],"59773990":["Magazyn prochu, część 1
Na kopułach pancernych polskich schronów Obszaru Warownego Śląsk widnieją tajemnicze otwory. Znaleziona tam została przepalona stal o grubości 20 cm. W grudniu 1930 roku Niemcy przeprowadzili próby nowej, nieznanej światu broni. Użyli jej podczas ataku na belgijską twierdzę Eben Emael w maju 1940 roku. Wówczas 80 komandosów w przeciągu 36 godzin zdobyło twierdzę bronioną przez 800 żołnierzy. Straceńcy wygrali swoją pierwszą bitwę.","","",[]],"59773991":["Magazyn prochu, część 2
W II połowie XIX wieku wynaleziono proch bezdymny. Fakt ten zmienił bieg historii i sprawił, że dotychczasowa polityka militarna polegająca na blokowaniu możliwych kierunków ofensywy wrogów straciła sens. Widzowie dowiedzą się, co tak niezwykłego było w tej substancji i dlaczego władze Niemiec nie zauważyły nadciągającej zmiany i z uporem budowały twierdze i instalowały w nich armaty miotające pociski siłą prochu czarnego (dymnego).","","",[]],"59773992":["W tym odcinku dokumentaliści skoncentrują się na tym, co dzieje się w Tatrach po sezonie - czyli na remontach szlaków, aktywności wolontariuszy i zapuszczających się do Zakopanego niedźwiedziach. Widzowie przekonają się również, jak wygląda rykowisko.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fb5fa449401ff2def71cec3b5e381d47",[]],"59773993":["Tematem odcinka jest przygotowywanie się zwierząt do nadchodzącej zimy - część z nich zapada w sen zimowy, niektóre radzić muszą sobie inaczej - oraz testowanie sprzętu przez turystów z niecierpliwością czekających na sezon narciarski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/253630feb96cb3077a50f3d57e30fa59",[]],"59773994":["Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu, jest list z podpisem samego Napoleona Bonaparte. Bohaterowie programu muszą zweryfikować autentyczność zabytkowego dokumentu z pieczęcią cesarza Francuzów. Następny klient przynosi do sklepu kolekcję policyjnych odznak, pochodzących z Las Vegas lat 40. ubiegłego wieku. W lombardzie zjawia się również kobieta, która ma na sprzedaż replikę drążka pogo z 1918 roku.","","",[]],"59773995":["W dzisiejszym odcinku pracownicy lombardu mają okazję oglądać egzemplarz pierwszego wydania słynnej powieści \"Dwadzieścia tysięcy mil podwodnej żeglugi\" Juliusza Verne'a. Przekonamy się, czy ten biały kruk zmieni właściciela. Następnie klient przynosi do sklepu kolekcję gadżetów związanych z Metallicą, podpisanych przez członków tej popularnej na całym świecie grupy. Rick zaczyna brać lekcje gry na gitarze. Pozostali pracownicy lombardu próbują namówić go na jam session w sklepie.","","",[]],"59773996":["W dzisiejszym odcinku bohaterowie lombardu mają okazję oglądać kolekcję pamiątek związanych z zespołem The Beatles, podpisanych przez wszystkich czterech członków zespołu. Wśród przedmiotów na sprzedaż jest m.in. gitara z autografem Paula McCartneya. Negocjacje cenowe w tym przypadku są wyjątkowo trudne. Następnie Corey obsługuje przyjaciela rodziny, który chce kupić dzieło sztuki. Przekonamy się, czy da mu zniżkę dla całego klienta. Później pracownicy lombardu stwierdzają, że dziadek powinien mieć jakieś hobby. Trudno będzie jednak znaleźć coś, co senior kocha tak bardzo jak pieniądze.","","",[]],"59773997":["Tym razem klient lombardu w Las Vegas przynosi do sklepu... deskę klozetową, która miała być częścią wyposażenia wahadłowca z programu załogowych lotów kosmicznych realizowanych przez NASA. Zobaczymy, czy Harrisonowie zdecydują się nabyć ten kawałek historii podboju kosmosu. Następnie Corey ogląda podpisany egzemplarz książki Huntera Thompsona \"Lęk i odraza w Las Vegas\", na podstawie której nakręcono kultowy film \"Las Vegas Parano\". Później Chumlee staje się obiektem żartu dziadka. Przekonamy się jednak, kto będzie się śmiał ostatni.","","",[]],"59773998":["Zdenerwowani Al Dykstra, Brad Richards i Jeff Zehr czekają na wiadomości o stanie Kevina, który poważnie ucierpiał w wypadku podczas nurkowania. Kontuzja okazuje się na tyle poważna, że stawia pod znakiem zapytania powodzenie misji. Nazajutrz Marty Lagina podpowiada Kevinowi, żeby poprosił o pomoc Johna Chattertona. Ten świetny nurek wraz ze swoim partnerem Howardem Ehrenbergiem przybywa na miejsce dwa dni później. Wspólnie z zespołem Dykstry planują kolejne zejście pod wodę. To, co odkrywają, okazuje się na tyle obiecujące, że Marty przyznaje, iż należy kontynuować poszukiwania, by rozwiązać tajemnicę tego miejsca i konfederackiego złota.","","",[]],"59773999":["Mongolia
10-letni Tuguldur konno musi pokonać skutą lodem rzekę Tunkhel. Po południu przeprawa jest wyjątkowo ryzykowna, gdyż słońce zdążyło już roztopić niektóre fragmenty. Z kolei Delgertsetseg ma przed sobą równie niebezpieczną drogę. 12-latka zaczyna lekcje wcześnie rano, gdy temperatura spada nawet do minus 30 stopni Celsjusza. Wraz z ojcem pokonuje na motorze trasę pełną głębokich bruzd, kolein oraz stromych, ośnieżonych zboczy.","","",[]],"59774000":["Po potężnej nocnej zamieci skład towarowy Canadian Pacific Railway wjeżdża do strefy zagrożonej lawinami. Pociąg przewozi z Vancouver ładunek o wartości 50 milionów dolarów. Wysoko w górach Derek, który jest odpowiedzialny za monitorowanie zagrożenia lawinowego, dokonuje zaskakującego odkrycia. Konieczna okazuje się detonacja. Ekipa odśnieżająca zmaga się z gigantycznymi lodowymi nawisami, które mogą spaść na przejeżdżające pociągi. Tymczasem w Ontario George dostarcza drewna opałowego do społeczności mieszkającej daleko na północy.","","",[]],"59774001":["W Plutyczach Gienek i Andrzej zaganiają bydło na pastwisko. Zwierzęta stawiają opór. Rolnicy muszą poskromić niesfornego cielaka, który ucieka ze stada. Z pomocą przychodzą im Jastrząb i Walek. Marek z Kundzicz rozplanowuje przestrzeń na pastwisku. Mają tam powstać trzy oddzielne sekcje, aby zwierzęta wyjadały trawę tylko w wydzielonym miejscu, a w pozostałych roślinność ma odrastać. Następnie gospodarz próbuje zakolczykować cielęta ze stada. Nie jest łatwo zmusić je do współpracy. Emilka prowadzi niedawno urodzoną klacz na pastwisko. Następnie wraz z mamą i babcią gospodyni sprawdza, czy w klatkach króliczych lub w koziarni pojawiły się młode.","","",[]],"59774002":["Andrzej, Gienek i Jastrząb z pomocą Walka montują akumulator do elektrycznego pastucha na polu nad Orlanką. Po pracy panowie wracają do domu. Niestety na podmokłej łące motorower Walka nagle się psuje. Andrzej śpieszy z pomocą. Gospodarstwo Michała i Olka w Haćkach odwiedza weterynarz, aby zbadać chorą krowę i postawić diagnozę. Zwierzę potrzebuje leków i kroplówki. Jakiś czas później rolnicy wyprowadzają krowę na pastwisko, aby przekonać się, jak sobie radzi. Monika z Pokaniewa z pomocą Łukasza, fryzjera zwierzęcego, przygotowuje krowę na wizytę reportera i fotografa z pisma hodowlanego. Zwierzę jest rekordzistką, jeśli chodzi o wydawanie mleka - jej wynik to sto tysięcy litrów w ciągu dziesięciu lat życia. Tymczasem Tomek pobiera próbki kłosów, aby się upewnić, że nie jest ono dotknięte mykotoksynami.","","",[]],"59774003":["Rolnicy. Podlasie
W kolejnym sezonie serialu dokumentaliści wracają na Podlasie, żeby zobaczyć, jak toczy się życie Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz, Natalii i Michała z Haciek oraz Gienia i Andrzeja. Zaprezentują również nowych bohaterów serii. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. W gospodarstwach rodzą się młode, które wymagają opieki, także weterynaryjnej. Gospodarze realizują różne pomysły, niekiedy brawurowe, czasem decydują się na ryzykowne inwestycje. Wiele planów może zostać zniweczonych przez niekorzystne warunki pogodowe.","","",[]],"59774004":["Reż.: Will Aspinall.
Chicago, miasto upałów
Temperatury w Chicago bywają ekstremalne. Rozległa metropolia znajduje się na polodowcowych równinach, na których latem występują zabójcze fale upałów. Termometry wskazują nawet ponad 44 stopnie Celsjusza, a budynki niemal się topią. Zobaczymy, co oznaczają takie warunki dla chicagowskich drapaczy chmur. Twórcy serii przedstawiają gigantyczny centralny system chłodzenia oraz nowoczesne jednostki pożarnicze. Poznamy sekrety słynnego wieżowca Willis Tower i portu lotniczego Chicago-O'Hare. Wiodący inżynierowie i geolodzy opowiadają o tym, jak przed upałami zabezpieczone są najwyższe budynki, mosty i linie kolejowe.","","",[]],"59774005":["Poszukiwanie niebezpieczeństw, nawet z narażeniem życia, staje się coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. Specjalizujące się w tego typu ofertach biura podróży organizują wycieczki w rejony wojen i klęsk żywiołowych. Ekipa filmowa towarzyszy grupie turystów, którzy wspinają się w Hindukuszu w Afganistanie na wysokość 4000 m n.p.m., by następnie zjechać na nartach po jedynym w swoim rodzaju stoku. Z kolei w Indonezji śmiałkowie wchodzą na szczyt czynnego wulkanu na wyspie Anak Krakatau. Na Ukrainę przyjeżdżają turyści ekstremalni z całego świata, by odwiedzić Czarnobyl, opuszczone miasto, które było świadkiem największej katastrofy nuklearnej w historii.","","",[]],"59774006":["Hazen Audel przemierza gęste lasy deszczowe w Gujanie. Decyduje się na ryzykowną przeprawę rzeką, w której wodach aż roi się od drapieżników takich jak piranie czy kajmany. Podróżnik chce wyśledzić członków plemienia Makushi. Wraz z nimi, wyposażony jedynie w łuk, weźmie udział w nocnych łowach na ogromnych rozmiarów rybę. Aby udowodnić swoje umiejętności, musi wrócić ze zdobyczą tak dużą, aby nakarmić wszystkich mieszkańców wioski.","","",[]],"59774007":["Pierzasty Wąż był przerażającym stworzeniem. Mieszkańcy Mezoameryki żyli w strachu przed tym pół gadem, pół ptakiem, otoczonym przez nich boską czcią. W wykopaliskach starożytnego miasta Teotihuacán w Meksyku badacze odkrywają szokującą historię tej dziwnej bestii. Poznamy sekrety imponującej świątyni, na której ścianach wyrzeźbiono okrutne sceny z tajemniczym bogiem. Dowiemy się, dlaczego mieszkańcy tej metropolii składali mu w ofierze ludzi.","","",[]],"59774008":["Zamach na Lenina
Bogusław Wołoszański bada wydarzenia z roku 1918, kiedy to Lenin został ciężko zraniony w wyniku postrzelenia. Tajna policja polityczna oskarżyła o to Fanię Kapłan. Ta straciła życie. Dziś już jest jasne, że to nie ona odpowiadała za zamach. Bogusław Wołoszański ustali, kto zorganizował zamach na Lenina.","","",[]],"59774009":["Pałac nad jeziorem
Niestrudzony Bogusław Wołoszański bada historię pałacu rodziny Lehndorffów, w której w 1941 roku zamieszkał minister spraw zagranicznych III Rzeszy. Trzy lata później polityk dowiedział się, że właściciel posiadłości był jednym z uczestników spisku antyhitlerowskiego.","","",[]],"59774010":["Srebrna Góra - Wielka ucieczka
Pasjonaci historii Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne skarby. Tym razem miejscem poszukiwań będą Fort Ostróg i Wysoka Skała położone w miejscowości Srebrna Góra. W czasie Drugiej Wojny Światowej obydwa forty wchodziły w skład Oflagu VIIIB, obozu, w którym przetrzymywano polskich oficerów. Prowadzący ruszą śladem ucieczki z miejsca, z którego według Niemców nie dało się uciec. Dowiedzą się, czy można powiedzieć coś więcej i znaleźć coś jeszcze na tym terenie.","","",[]],"59774011":["Powrót do Zbójna
W zimie 1945 roku okolice Golubia Dobrzynia były areną bezładnego odwrotu armii niemieckiej. Naciskani przez Rosjan, bombardowani z powietrza, pozbawieni paliwa Niemcy masowo znaczyli opuszczonymi pojazdami swój szlak. Jakiś czas temu prowadzący poszukiwali jednego z takich pojazdów zatopionego w zbójeńskim jeziorze. Niestety, po dokładnym zbadaniu wskazanego miejsca nie potwierdzili opowieści świadków. Teraz pojawił się nowy ślad. Znaleziony przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie fragment pancerza wskazuje na legendarną Panterę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6016f99b1eb9baab172f023c37c4470",[]],"59774012":["Śladami kawalerzystów z września 1939 roku
W Wyszogrodzie Prospektor, Mario i Kiler spotykają się z dyrektorem Muzeum Wisły Zbigniewem Leszczyńskim. Mężczyzna streszcza im rozmowę z osobą pamiętającą czasy wojny, która jako dziecko widziała atak bombowy na polską kawalerię we wrześniu 1939 roku. Prosi o zbadanie tej historii i odszukanie pamiątek po polskich żołnierzach. We wskazanym miejscu poszukiwacze znajdują kilka artefaktów. Największą wartość mają dla nich nieśmiertelniki. Tymczasem Prospektor i jego koledzy dowiadują się, iż niedaleko stąd polscy żołnierze przeprawiali się przez Bzurę. W nurcie stracili armatę. Niestety, poziom wody jest zbyt wysoki, by udało się odszukać działo. Wkrótce jednak poszukiwacze spotykają mieszkańca wioski, który kieruje ich do pewnego gospodarstwa. Okazuje się, że ojciec żyjącego tam obecnie rolnika zakopał po wojnie armatę na swoim polu.","","",[]],"59774013":["Tajemnice niszczyciela czołgów
Prospektor, Mario i Kiler zjawiają się w Sochaczewie. Spotykają się tam z dyrektorem Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą Pawłem Rozdżestwieńskim. Gdy mężczyzna informuje ich, iż otrzymał informację o zakopanych w okolicy pozostałościach po niemieckim pojeździe pancernym, być może tzw. hetzerze, ruszają w teren. Niestety, miejsce okazuje się nieprzystępne. Są to lesiste tereny bagienne. Ponieważ wykrywacz ramowy wskazuje, że pod ziemią znajdują się większe metalowe elementy, na miejsce przyjeżdża koparka. Sytuacja się komplikuje, gdy maszyna natrafia na amunicję. Trzeba wezwać sapera, który będzie nadzorować prace. Ostatecznie zostaje znalezionych wiele elementów wysadzonego w powietrze pojazdu. Ppłk Ogrodniczuk, ekspert z Muzeum Wojska Polskiego, potwierdza, że są to części lekkiego niszczyciela czołgów zwanego hetzerem.","","",[]],"59774014":["Krąpie z koszyka
Wyjątkowo niski poziom wody w Bugu spowodował, że w tym roku ryby nie miały wiele głębokich kryjówek. Adam wraz ze swoim gościem używając wędki z koszykiem łowili krąpie. Oprócz nich na haczyku pojawiło się kilka egzotycznych ryb. Twórcy programu przedstawiają niezwykłe okoliczności przyrody, ciekawostki biologiczne i wędkarskie refleksje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5cf395d616027e1f31e91dce4cf06e1d",[]],"59774015":["Na okonie z Robertem Wabichem
Znany aktor Robert Wabich podczas połowów z Adamem opowie o swoich wędkarskich zmaganiach, technice połowu oraz przygodzie na scenie. Oprócz miłej rozmowy widzowie będą mieli okazje przyjrzeć się, jak bohaterowie szukają okoni i zobaczą, czy uda im się złowić jakąś większą sztukę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/692333257585807807a4718ed742ee51",[]],"59774016":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774017":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59774018":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59774019":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59774020":["Uratowanie Migotki
Panna Klementyna wylatuje z ula i bardzo długo nie wraca. Zaniepokojona Maja postanawia dowiedzieć się, co się z nią dzieje. Okazuje się, że nauczycielka jest chora. Pszczółka postanawia ją odwiedzić i sama również opuszcza ul. Kolorowa łąka tak jej się podoba, że nie chce wracać do domu.","","",[]],"59774021":["Maja wśród mrówek
Maja ratuje z opresji małą mrówkę. W dowód wdzięczności przyjmuje uroczystą defiladę jej kuzynów, zorganizowaną na cześć wybawicielki. Otrzymuje też propozycję, by przez jeden dzień była dowódcą tych pracowitych stworzeń.","","",[]],"59774022":["Tkanie z Burczymuchą
Maja wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi odwiedza wiejską chałupę. Nieproszeni goście powodują tam zamieszanie i budzą starego człowieka, który próbuje ich schwytać. Na szczęście pszczółka i towarzysze wychodzą cało z opresji. Maja stwierdza, że ludzie są bardzo sympatyczni.","","",[]],"59774023":["Maja i Tekla
Maja nie chce wracać do ula, gdyż na łące poznaje nowych przyjaciół. Okazuje się, że może na nich liczyć w różnych sytuacjach. Sama również jest gotowa ratować ich z opresji. Kiedy pani Ryjkowcowa wpada w sieć pajęczycy Tekli, Maja ofiarnie rzuca się na pomoc. Sama zostaje w sieci jako zakładniczka. Na szczęście pszczółkę ratuje Filip, który zjawia się na miejscu w samą porę.","","",[]],"59774024":["Pożar","","",[]],"59774025":["Alice Harris jest niezwykle lubiana przez swoich sąsiadów. Większość czasu poświęca na pomoc potrzebującym, przez co zapomina, by zatroszczyć się także o siebie. Budynek, w którym mieszka, jest w fatalnym stanie technicznym i wymaga natychmiastowej renowacji. Znajomi postanawiają odwdzięczyć się Alice za życzliwość i proszą ekipę programu o wsparcie w remoncie jej domu. Ty Pennington i jego zespół przystępują do pracy. Efekty ich działań zaskoczą wszystkich...","","",[]],"59774026":["W odcinku fabryka, której początki sięgają XIX wieku, wciąż wykorzystuje stare maszyny do wytwarzania papierowych tapet. Ponadto pierwszy blender, gigantyczna maszyna, która jest w stanie wyprodukować 36 milionów notatników każdego roku oraz wizyta w kanadyjskiej fabryce słomek, w której powstaje 5 milionów tych przedmiotów każdego tygodnia.","","",[]],"59774027":["W tym odcinku kulisy powstania plastikowych butelek, wizyta w fabryce w Teksasie, gdzie każdego dnia tony plastiku są zamieniane w 10 tysięcy desek do krojenia. Na zakończenie autorzy programu zawitają do Ohio. Okazuje się, że to właśnie tam powstają toalety.","","",[]],"59774028":["Tym razem kamera zawita do fabryki misek, w której każdy produkt jest szczegółowo kontrolowany przed wypuszczeniem na rynek. Następnie autorzy programu zaprezentują etapy powstawania popularnego grilla, stałego elementu wyposażenia wielu przydomowych ogródków. Na zakończenie widzowie przekonają się, jak powstają gumki i chińska porcelana.","","",[]],"59774029":["Pete i Dave wspierają kolegów z branży, braci Paula i J.P., poszkodowanych w zamachu podczas maratonu w Bostonie. Paul kupił dom i trzeba go przystosować do użytku dla niepełnosprawnego mieszkańca oraz jego dziewczyny.","","",[]],"59774030":["W programie zostało już tylko dwoje uczestników. To oni zawalczą o tytuł najlepszego projektanta i czek na 100 tysięcy złotych. W odcinku finałowym zaprojektują 16-metrową kawalerkę wraz z aneksem kuchennym. Na tej małej przestrzeni będą musieli wyczarować miejsce do spania, gotowania i do pracy, a także zaplanować kącik do przechowywania mebli.","","",[]],"59774031":["O Koronę zawalczą: boksująca projektantka modowa Anna, kochająca horrory pedagożka Natalia, uwielbiająca tajską kuchnię projektantka mostów Marta i edukatorka Zero Waste Zuzanna. Joanna Horodyńska wybrała dla nich motywy przewodnie kreacji - \"Narodziny gwiazdy\" i \"Pod parasolką\". Uczestniczki otrzymają jedynie dziewięćset złotych i godzinę na wykonanie tematycznych stylizacji. Później zaprezentują je na pokazie. Ocenią je modowy ekspert Jarek Szado, aktorka Ada Fijał i krytyk Tomasz Jacyków. Stawką, prócz tytułu Królowej Zakupów, jest też dwa i pół tysiąca złotych.","","",[]],"59774032":["Walkę o koronę podejmą: fotomodelka Anna, testerka kosmetyczna Marta, studentka amerykanistyki Aleksandra oraz maturzystka Ola. Joanna Horodyńska przygotowała dla nich dwa tematy kreacji: \"Afera naszyjnikowa\" i \"Kicz, czyli łyżwiarka figurowa\". Uczestniczki mają do wydania jedynie po dziewięćset złotych na materiały potrzebne do utworzenia stylizacji. Następnie czeka je pokaz pod okiem surowych jurorów - krytyka modowego Tomasza Jacykowa, eksperta Jarka Szado i aktorki Ady Fijał.","","",[]],"59774033":["Słowacja","","",[]],"59774034":["Jezioro Bodeńskie","","",[]],"59774035":["Reż.: William A. Graham.
Przełom XIX i XX wieku. Wdowa po misjonarzu, Sarah Hargrave (Lisa Pelikan), podróżuje ze swoją córeczką Lilli (Courtney Barilla) na pokładzie statku zmierzającego z Tahiti do San Francisco. Podejmuje się opieki nad chłopcem, którego załoga uratowała z dryfującej łodzi. Nadaje mu imię Richard (Garette Ratliff Henson). Wkrótce wybucha epidemia cholery. Sarah postanawia opuścić z dziećmi statek, by ratować ich życie. Łódką docierają na bezludną wyspę. Po kilku latach kobieta umiera na zapalenie płuc. Od tej pory kilkunastoletnia już Lilli (Milla Jovovich) i Richard (Brian Krause) muszą radzić sobie sami. Niebawem zaczynają przeżywać rozterki związane z okresem dojrzewania. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się statek dowodzony przez kapitana Hilliarda (Brian Blain), któremu towarzyszy piękna Sylvia (Nana Coburn). To, co początkowo wydawało się parze rozbitków wybawieniem, sprowadza na nich rozliczne nieszczęścia...","","",[]],"59774036":["Reż.: Peter Howitt.
Dwie równolegle opowiedziane historie o losach Helen Quilley (Gwyneth Paltrow), która traci pracę w firmie public relations i jedzie do domu, by podzielić się przykrą wiadomością z narzeczonym, Gerrym (John Lynch). Od tej pory toczą się równolegle dwa wątki. W jednym z nich dziewczyna wsiada do metra, a po przybyciu do domu zastaje swojego chłopaka w intymnej sytuacji z byłą dziewczyną, Lydią (Jeanne Tripplehorn). Kiedy, zrozpaczona, zastanawia się co dalej robić ze swoim życiem, poznaje sympatycznego Jamesa Hammertona (John Hannah). W drugim wątku drzwi pociągu zamykają się jej przed nosem. Dziewczyna wraca nieco później i nie odkrywa zdrady Gerry'ego, który nadal prowadzi podwójne życie, a wkrótce wychodzi na jaw, że zarówno Helen, jak i jego kochanka są z nim w ciąży. Film ukazuje rolę, jaką w ludzkim życiu odgrywa przypadek.","","",[]],"59774037":["Reż.: Jon Amiel.
Naiwny i prostolinijny Amerykanin, Wallace Ritchie (Bill Murray), po raz pierwszy w życiu wybiera się w podróż do Anglii, gdzie mieszka jego brat, bogaty bankowiec. Przybywa na miejsce w dniu urodzin Jamesa (Peter Gallagher), który nie jest zachwycony wizytą. Przyjmuje bowiem ważnych kontrahentów. Nie chcąc, by Wallace mu przeszkadzał, daje mu bilet uprawniający do udziału w modnym przedstawieniu \"Teatr życia\". Jego uczestnicy zostają aktorami w specyficznej grze, naśladującej mrożącą krew w żyłach historię kryminalną. Wszystkie dyspozycje otrzymują przez telefon. Amerykanin dostaje pierwszą wiadomość, która w rzeczywistości przeznaczona jest dla prawdziwego zawodowego mordercy. W ten sposób nieświadomy niebezpieczeństwa Wallace zostaje wplątany w międzynarodową intrygę szpiegowską. Jej stawką jest życie przywódców, którzy mają podpisać ważne porozumienie w Londynie. Dawni agenci rosyjscy i angielscy nie zamierzają do tego dopuścić. Stając na ich drodze, Wallace poznaje kochankę brytyjskiego ministra obrony, atrakcyjną Lori (Joanne Whalley), i płatnego mordercę z KGB Borisa (Alfred Molina), zwanego Rzeźnikiem...","","",[]],"59774038":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"59774039":["Po rozwodzie Lanie z synkiem Samem wróciła do rodzinnego miasta i zamieszkała w ogromnym starym domu swojej matki. Przed laty w budynku mieścił się zakon. Okazuje się, że stare domostwo kryje przerażającą tajemnicę. W programie także historia Gail i jej męża Connora. Młodzi małżonkowie po okazyjnej cenie kupili dom, w którym doszło do tragedii. Wkrótce w różnych miejscach w budynku para natyka się na datę \"12 lipca\" - jest ona wydrapana na bramie wjazdowej i na ścianie w sypialni, a także zaznaczona w kalendarzu. Gail postanawia dowiedzieć się, co wydarzyło się tego dnia.","","",[]],"59774040":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"59774041":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59774042":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59774043":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"59774044":["Formacja Chatelet
Spektakl kabaretowy \"Wojna płci\" umiejętnie balansuje na granicy kabaretu i rzeczywistości. Skecz rozśmieszy każdego, ukazując w humorystyczny sposób doświadczenia damsko-męskie.","","",[]],"59774045":["Widzowie dowiedzą się, czy śmiech może zastąpić karnet na siłownię. Witold Tomaszewski opowie o gadżetach, które pomagają przetrwać w trudnych warunkach. Prowadzący odwiedzi kopalnię soli w Kłodawie. W cotygodniowym przeglądzie ciekawostek ze świata nauki i technologii przyjrzy się m.in. lewitującym deskorolkom.","","",[]],"59774046":["Prowadzący wyjaśni, dlaczego kanapka zawsze spada masłem do dołu. Opowie też m.in. o plecaku ratunkowym. Widzowie poznają nowości z segmentu audio. Ekipa programu odwiedzi Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Prowadzący wyjaśni, dlaczego mrówka jest silna, a kleszcz lubi krew.","","",[]]}