{"54306614":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54306615":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54306616":["Mariola obawia się spotkania niedźwiedzicy, która z potomstwem krąży w okolicy. Sławek przy dwudziestostopniowym mrozie udaje się z prowiantem do osady drwali. Artur oczyszcza zasypane śniegiem leśne dukty w górach. Śliwa odwiedza kolegów z pracy w lesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54306617":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"54306618":["Zdesperowana gosposia celuje z pistoletu do swojego pracodawcy. Policjantom udaje się zapobiec tragedii, ale jej zeznania ujawniają proceder związany z wykorzystywaniem młodych dziewczyn przez wpływowych biznesmenów. Na komendę coraz liczniej zgłaszają się turyści okradani podczas wycieczek po Warszawie. Okazuje się, że wszyscy oni korzystali z usług tej samej firmy oferującej przez Internet wycieczki śladami Warsa i Sawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54306619":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54306620":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54306621":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"54306622":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"54306623":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54306624":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54306625":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"54306626":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"54306627":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"54306628":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"54306629":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"54306630":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"54306631":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"54306632":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"54306633":["Rainbow 6 Polish Masters 2020
Polskie drużyny specjalizujące się w grze \"Rainbow Six Siege\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.","","",[]],"54306634":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54306635":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"54306636":["Bibi i Ruda przyjmują zlecenie od mieszkanki osiedla terroryzowanego przez perfidnego żartownisia, którego kawały uprzykrzają życie sąsiadom. Sprawca, który do tej pory bezkarnie igrał z mieszkańcami, jest bardzo sprytny. Dziewczyny chcą, by odczuł moc swoich żartów na własnej skórze. W międzyczasie Ruda, do której odezwał się były chłopak, zastanawia się, czy powinna się zgodzić na spotkanie. W dodatku Bibi próbuje wybadać, czy koleżankę łączy romans z Szefem. Z kolei Max, który chciałby się zaktywizować, zamawia różne sprzęty sportowe. W sprawę angażuje się pani Irenka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"54306637":["Do detektywów zgłasza się kobieta, której ojciec zmarł w szpitalu. Klientka Septagonu jest przekonana, że placówka zatuszowała błąd lekarski i teraz trzeba zdobyć stosowne dowody. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że przyczyną śmierci mężczyzny jest pewna tajemnica przeszłości. Tymczasem Szwagier po przejedzeniu się egzotycznymi przysmakami dostaje ostrej reakcji alergicznej. Z pomocą przychodzi mu niezawodna pani Irenka, jej kuracja będzie miała jednak przykre konsekwencje. Z kolei Bibi jest coraz bardziej zauroczona Maksem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"54306638":["Rainbow 6 Polish Masters 2020
Polskie drużyny specjalizujące się w grze \"Rainbow Six Siege\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.","","",[]],"54306432":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"54306433":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54306434":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54306435":["Malanowski złapał złodzieja, który grasował w szkole tańca Krystyny Kozak. Po pewnym czasie kobieta dzwoni do niego, błagając o pomoc. Okazuje się, że w jednej z sal znaleziono ciało jej brata. Po przyjeździe na miejsce detektyw stwierdza, że Robert zginął od ran zadanych nożem. Ponadto w oko zamordowanego wbito obcas damskiej szpilki. Wstępne śledztwo wykazuje, że Robert Kozak mógł mieć kilku wrogów. Pierwszą podejrzaną jest życiowa i taneczna partnerka mężczyzny - Olga. Jakiś czas wcześniej para uczestniczyła w popularnym programie tanecznym. W jego trakcie Olgę poproszono o rezygnację z udziału w rywalizacji. Robert jako solista wygrał program, zdobywając pieniądze, udział w prestiżowych warsztatach i popularność. Detektywi sprawdzają, czy zabójcą świeżo upieczonego celebryty mogła być zazdrosna ukochana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942157.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/47fead41bf8ad057be1a7eb7bd6a1e75",["N"]],"54306436":["Do agencji zgłasza się zdenerwowany pan Andrzej. Mężczyzna przez trzy lata pracował za granicą, aby zapewnić utrzymanie żonie i synowi. Podczas ostatniej rozmowy małżonka poinformowała go jednak, że odchodzi i zabiera ze sobą ich dziecko. Teraz po kobiecie - Jowicie i chłopcu - Oskarze nie ma śladu. Andrzej chce, by detektywi dowiedzieli się, gdzie przebywa jego syn. Magda i Tomek szybko ustalają adres, pod który przeprowadziła się Jowita. Na miejscu odkrywają, że żona ich klienta ze swoim nowym partnerem, Hubertem, nagrywa filmy porno. W tym czasie Oskarem opiekuje się jej przyjaciółka. Andrzej postanawia odebrać syna jego matce. Między małżonkami dochodzi do konfrontacji, którą przerywa rozdzierający krzyk chłopca, dobiegający z kuchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942157.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/22e476ef4a740568515e3d326b2edca5",["N"]],"54306437":["40-letni Piotr jest z zawodu lekarzem psychiatrą i właśnie wydał swoją pierwszą książkę - kryminał. Na premierze książki podchodzi do niego młoda dziewczyna Karolina i prosi go o autograf. Wkrótce potem Piotr zaczyna się dziwnie zachowywać - znika z domu, odbiera niepokojące telefony. Żona podejrzewa go o romans. Ale prawda, którą odkryje, okaże się dużo gorsza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306438":["Iza spostrzega w parku leżącego na chodniku mężczyznę. Dziewczyna próbuje wezwać pomoc. Pomaga jej Jacek. Gdy oboje czekają na przybycie pogotowia ratunkowego i policji, biegacz sprawdza, czy ofiara nie została okradziona. Znajduje dokumenty na nazwisko Eryk Wesołowski. Po zdarzeniu znajomość Jacka i Izy się nie kończy. Kilka dni później kobieta widzi w banku, w którym pracuje, poszkodowanego mężczyznę. Stara się on o kredyt na rozwój firmy i twierdzi, że nazywa się Krystian Wenta. Iza jest pewna, że to ten sam człowiek z parku i opowiada o tym swojej koleżance z pracy, Annie. Wspomina o tym też Jackowi, który nie chce jednak rozmawiać na ten temat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a683e0c7f4b4e7f56cf168e93368a2bb",["N"]],"54306439":["Wychowankowie zakładu poprawczego padają ofiarami zatrucia arszenikiem. Kierownictwo placówki jest nieufne wobec Kuby i Natalii. Detektywi podejrzewają, że opiekunowie młodzieży coś ukrywają. Ich przypuszczenia potwierdza jeden z podopiecznych. W tym samym czasie Zarębski znajduje w swoim świeżo wyremontowanym mieszkaniu podsłuch. Natalia pomaga naczelnikowi dowiedzieć się, komu zależało na znalezieniu na niego haka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"54306440":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"54306441":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"54306442":["Karolina i Adam poznali się na tańcach i zakochali się w sobie. Wkrótce po zaręczynach zamieszkali razem z synem kobiety - 11-letnim Tomkiem i córkami mężczyzny - 19-letnią Anią i 20-letnią Edytą. Niestety, od początku jest im trudno się porozumieć. Córki Adama denerwuje oszczędność Karoliny. Mężczyzna próbuje pośredniczyć między nią a dziewczętami, ponieważ bardzo chciałby, aby związek z Karoliną był udany. Coraz częściej przymyka też oczy na wady ukochanej. Gdy jednak Karolina obwinia Anię o kradzież, Adam ma dość i rozstaje się z nią. Wychodzi na jaw, że Ania jest niewinna...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/43110d98a329eba1f350eef0974103a8",["N"]],"54306443":["Magda przed rokiem poznała psychiatrę Ignacego. Pomimo sprzeciwu rodziny szybko postanawia wyjść za niego za mąż. W dniu ślubu w kościele zjawia się niejaka Katarzyna, która ogłasza publicznie, że ma romans z Ignacym, i atakuje Magdę. Mężczyzna twierdzi, że to jego niezrównoważona pacjentka. Wkrótce kobieta zatruwa im życie. Włamuje się do ich domu, czyha przed biurem i uparcie przyznaje się do romansu. Tylko Magda wierzy ukochanemu. Gdy Katarzyna zostaje zamordowana, a Ignacy staje się głównym podejrzanym, zaczyna mieć wątpliwości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1973701.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cad0bc0727eb8e8860b1f37cde1cb673",["N"]],"54306444":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"54306445":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"54306446":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"54306447":["W tajemniczych okolicznościach znika młoda zakonnica. Natalia i Kuba prowadzą śledztwo. Wiele wskazuje na porwanie, ale panująca w zgromadzeniu zmowa milczenia nie ułatwia rozwikłania tajemnicy. Natalię odwiedza niespodziewanie przyjaciółka z rodzinnych Pionek. Pojawienie się kobiety sprawia, że do funkcjonariuszki wracają demony przeszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"54306448":["Mariusz pewnego dnia informuje bliskich, że za stodołą widział statek obcych. Jego żona Mariola dochodzi do wniosku, że mąż nadużył alkoholu. Kobieta jednak zmienia zdanie, gdy w ich gospodarstwie dochodzi do zaskakujących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971198.jpg","",[]],"54306449":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306450":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1974582.jpg","",[]],"54306451":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"54306452":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"54306453":["Reż.: Steven Spielberg.
Viktor Navorski (Tom Hanks) przylatuje do Nowego Jorku z Europy Wschodniej. Już na lotnisku dowiaduje się, że w jego kraju - Krakozji - doszło do zamachu stanu i rozpoczęła się tam wojna domowa. Z paszportem państwa, które oficjalnie przestało istnieć, Viktor nie zostaje wpuszczony na terytorium Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna musi więc koczować na lotnisku, które z czasem staje się jego domem. Wraz z upływem kolejnych tygodni odkrywa, że terminal jest zminiaturyzowanym światem, którym rządzą skomplikowane prawa i zależności. Na miejscu zdobywa pracę oraz przyjaciół. Pewnego dnia poznaje stewardesę Amelię Warren (Catherine Zeta-Jones), w której się zakochuje. Obecność Navorskiego na lotnisku stanowi jednak problem dla dyrektora terminalu - Franka Dixona (Stanley Tucci). Mężczyzna za wszelką cenę stara się pozbyć intruza. Inspiracją dla twórców filmu była prawdziwa historia irańskiego uchodźcy, który w 1988 roku okupował terminal lotniska Charles'a de Gaulle'a pod Paryżem. W realizację tej produkcji zaangażowali się najwięksi twórcy współczesnej kinematografii. Reżyserem jest Steven Spielberg, a autorem zdjęć - Janusz Kamiński. Muzykę skomponował natomiast John Williams, zdobywca pięciu Oscarów, m.in. za ścieżkę dźwiękową do \"Szczęk\" \"E.T.\" i Listy Schindlera\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1978443.jpg","",[]],"54306454":["Reż.: Woody Allen.
Hollywoodzki scenarzysta Gil Pender (Owen Wilson), który pracuje nad swoją pierwszą powieścią, przyjeżdża do stolicy Francji z narzeczoną Inez (Rachel McAdams) i jej bogatymi, konserwatywnymi rodzicami. Pisarz jest oczarowany Paryżem i rozważa nawet przeprowadzenie się tu na stałe. Jednak praktyczna Inez upiera się przy domu w Malibu. Para przypadkiem spotyka przyjaciela kobiety, pewnego siebie Paula (Michael Sheen), który pozuje na intelektualistę i znawcę historii sztuki. Gil go nie cierpi, ale Inez jest nim zachwycona. Między nią a jej narzeczonym coraz częściej dochodzi do nieporozumień. Pewnej nocy Pender upija się i gubi się, wędrując urokliwymi uliczkami Paryża. O północy podjeżdża samochód w stylu retro i pasażerowie, ubrani jak w 1920 roku, zabierają Gila ze sobą. Idą razem do baru. W pewnym momencie Amerykanin orientuje się, że trafił do przeszłości - znalazł się w epoce, którą uwielbia, i ma okazję porozmawiać z ulubionymi artystami. Spotyka m.in. Zeldę (Alison Pill) i F. Scotta (Tom Hiddleston) Fitzgeraldów, którzy poznają go z Ernestem Hemingwayem (Corey Stoll). Ten z kolei pokazuje powieść Pendera Gertrudzie Stein (Kathy Bates). Gdy tylko Gil wychodzi z baru, znów jest w XXI wieku. Powraca do świata lat 20. następnej nocy. Tym razem poznaje Pabla Picasso (Marcial Di Fonzo Bo) i kochankę malarza Adrianę (Marion Cotillard). Między piękną kobietą a przybyszem z przyszłości rodzi się wzajemna fascynacja... Nagrodzona Oscarem za scenariusz oryginalny komedia Woody'ego Allena okazała się jednym z największych kasowych hitów filmowca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903339.jpg","",[]],"54306455":["Reż.: Geary McLeod.
Amelia, Koracick i DeLuca przygotowują się do ryzykownego zabiegu usunięcia guza mózgu u młodego pacjenta. Przełomowa operacja ma zostać przeprowadzona za pomocą fal ultradźwiękowych. Tymczasem Meredith i Jo usiłują ocalić swój projekt. W tym celu wypróbowują różne polimery. Do szpitala przyjęty zostaje sponsor Richarda ze Stowarzyszenia Anonimowych Alkoholików. W razie zatrzymania oddechu lub krążenia krwi pacjent nie chce być resuscytowany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1964485.jpg","",["N"]],"54306456":["Reż.: Jeannot Szwarc.
W szpitalu zjawia się agent urzędu imigracyjnego. Jego celem jest odnalezienie jednego z pracowników. Tymczasem mimo ostrzeżeń Alexa jego pacjentka chce się wypisać na własne życzenie. Kobieta pragnie nacieszyć się ostatnimi dniami swojego życia. Pod opiekę Arizony trafia dziecko Matthew Taylora.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1964485.jpg","",["N"]],"54306457":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"54306860":["Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Fascynują go sporty walki - trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Mężczyzna pracuje w fundacji i prowadzi w szkołach warsztaty dla dzieci - pokazuje im, że niepełnosprawni można żyć normalnie. Uwielbia adrenalinę, a przez życie idzie wraz ze swoim ukochanym synkiem, Frankiem, oraz psem przewodnikiem, Rolkiem. Kolejnym bohaterem programu jest Grzegorz Papis. Wskutek nieszczęśliwego wypadku porusza się on na wózku inwalidzkim. Sport towarzyszy mu od zawsze. Aktualnie skupia się na trenowaniu tenisa stołowego, gra z osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. To człowiek o wielkiej woli walki, który motywuje innych do działania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/68d5ad873fd3c172f495f673a63fa46a",["N"]],"54306861":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"54306862":["Reż.: Ernie Gilbert, Chuck Sheetz.
Grupa muzykalnych szpiegów: Twist, Kiki, Shout i Marina, rozwiązuje skomplikowane zagadki i łapie złoczyńców, wykorzystując do tego swoje talenty i niezwykłe gadżety. Pomagają im komisarz Goldstar, małpa Bo oraz specjalista od komputerów Reed.","","",["N"]],"54306863":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"54306864":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["JM"]],"54306865":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"54306866":["Przygody Susan i jej niezwykłych przyjaciół, potworów, których poznała w specjalnym rządowym ośrodku. Kiedy Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych, grupa sympatycznych stworów usiłuje stawić im czoła.","","",["N"]],"54306867":["Przygody Susan i jej niezwykłych przyjaciół, potworów, których poznała w specjalnym rządowym ośrodku. Kiedy Ziemi zaczyna zagrażać armia obcych, grupa sympatycznych stworów usiłuje stawić im czoła.","","",["N"]],"54306868":["Bud przeżywa kryzys. Nigdy nie uchodził za przystojnego, nie jest też wyjątkowo inteligentny, ma więc poważne problemy ze znalezieniem kobiety swojego życia. Próbował już różnych sposobów, ostatnio wymyślił, że będzie naśladował mężczyzn, którzy podobają się kobietom.. Kiedy i ta metoda zawodzi, chłopak popada w depresję i zamyka się w piwnicy. Ktoś jednak przychodzi go tam go odwiedzić.","","",["N"]],"54306869":["Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyją w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływają na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu jest tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni, ani wanny w łazience. Pan Marek, głowa rodziny, nie jest w stanie sam wyremontować lokalu. Z pomocą przychodzi ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903846.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e73071a08c628d46a6c22c7b406d7c41",["JM"]],"54306870":["Serial opowiada o misji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego pracownicy codziennie z ofiarnością i odwagą niosą pomoc ludziom, którzy w górach doznają różnorakich wypadków.","","",["N"]],"54306871":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"54306872":["Wielki finał! Do ostatecznej rywalizacji staje troje najlepszych kucharzy. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. W tym odcinku zawodnicy nie muszą trzymać swojej fantazji na wodzy, liczy się pomysłowość i technika. Miłośnicy gotowania przekroczą dziś kulinarne granice. Pięciodaniowe menu degustacyjne każdego z nich to popis kulinarnej wirtuozerii, gdzie wspaniałe smaki idą w parze z estetyczną perfekcją. Stawką jest przejście do historii polskiej gastronomii i 100 tysięcy zł.","","",[]],"54306873":["W \"Piekielnej Kuchni\" pojawiają się uznani za najpiękniejszych: Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, Miss Polski Widzów Polsatu 2015 Kamila Wenderlich, Mister Polski 2014 Rafał Maślak oraz Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. Oni oraz kilka innych osób będą gotować wspólnie z uczestnikami zmagań pod okiem Wojciecha Modesta Amaro. Jak zwykle przegranych czeka kara, a zwycięzców - radosne świętowanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8825bb249c168aac58eeb0921acbeae9",["N"]],"54306874":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
W siódmej edycji tanecznego show na parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Pary będą tworzyć: aktorka Dominika Gwit i Żora Koroliow, piosenkarka Natalia Szroeder i Jan Kliment, kabareciarz Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa, aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, aktorka Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke, komentator sportowy Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka Monika Mariotti i Rafał Maserak, dziennikarka Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, Miss Świata Niesłyszących Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, aktor Marcin Korcz i Wiktoria Omyła oraz aktor Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d57abaa4786f60d68745a2f38b553c7c",["N"]],"54306875":["Reż.: Stephen Cragg.
Meredith i Cristina nadal nie mogą poradzić sobie z traumą spowodowaną przeżyciami związanymi z katastrofą samolotu. Tymczasem w pracy mają coraz więcej obowiązków obowiązków. Meredith stara się pogodzić opiekę nad Zolą z badaniem interesującego przypadku medycznego. Cristina asystuje doktorowi Thomasowi podczas trudnej operacji serca.","","",["N"]],"54306876":["Grodzisko Dolne, wieś nieopodal Łańcuta. Mieszka tam pan Marek, samotny ojciec siedmioletniej Julki. Mężczyzna kupił stary, drewniany budynek, by jak najszybciej wyprowadzić się z zajmowanego obecnie pokoju w domu rodziców. Nie chce, by Julka dorastała w towarzystwie jego uzależnionych od alkoholu braci. Nowy dom wymaga jednak generalnego remontu, a mężczyzna przeliczył się ze swoimi możliwościami. Remont trwa już 3 lata i tylko jedno pomieszczenie nadaje się do zamieszkania. W budynku nadal nie ma kuchni, łazienki ani kanalizacji. Do akcji wkracza ekipa Artura Witkowskiego. Nowy dom dla pana Marka i Julki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"54306877":["Reż.: Lexi Alexander.
Były oficer jednostek specjalnych Frank Castle płaci najwyższą cenę za swoją służbę. W wyniku porachunków mafijnych traci rodzinę. Na dodatek bliscy zostają zamordowani na jego oczach. Mężczyzna czuje, że nie ma już po co żyć. Tylko jedno mobilizuje go do działania. Odnalezienie przestępców i pomszczenie bliskich staje się celem jego życia. Tym sposobem Frank przyjmuje pseudonim Punisher i rozpoczyna bezwzględną rozprawę z przestępcami. Dla nikogo nie ma litości i realizuje swój plan punkt po punkcie, znacząc go krwawymi śladami. Wkrótce dopada szefa nowojorskiej mafii Billy'ego Russotiego i potwornie go oszpeca. Jego twarz jest pokawałkowana. Rozwścieczony gangster też nie myśli już o niczym innym jak o wendecie. Przybiera imię Jigsaw i kompletuje gang, w skład którego wchodzą najwięksi kryminaliści. Jedyne na czym im naprawdę zależy, to ująć i zlikwidować znienawidzonego przez nich Punishera. W ten sposón Castle musi teraz stawić czoło nie tylko agentom federalnym, którzy próbują powstrzymać samozwańczego bojownika sprawiedliwości, lecz także groźnej armii Jigsawa. Spirala nienawiści nakręca się i wojna trwa.","","",["N"]],"54306878":["Reż.: Dolph Lundgren.
Motocyklista Ryder (Dolph Lundgren) przyjeżdża do małego miasteczka w Teksasie na pogrzeb swojego przyjaciela J.J'a. Wkrótce dowiaduje się, że nie umarł on śmiercią naturalną, lecz został on brutalnie zamordowany przez ludzi Johna Reno (Matthew Tompkins) miejscowego biznesmena, który chce wybudować kasyno w miejscu starego rezerwatu Indian. Gangsterami, którzy dopuścili się morderstwa, dowodzi okrutny Jarfe (John Enos III). Ryder postanawia wymierzyć sprawiedliwość winnym śmierci przyjaciela i przywrócić porządek w rządzonych przez przestępców mieście. Uzbrojony w motocykl, pistolet i Biblię, z którą się nie rozstaje, rozpoczyna krwawą wendetę.","","",[]],"54306879":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
W siódmej edycji tanecznego show na parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Pary będą tworzyć: aktorka Dominika Gwit i Żora Koroliow, piosenkarka Natalia Szroeder i Jan Kliment, kabareciarz Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa, aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, aktorka Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke, komentator sportowy Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka Monika Mariotti i Rafał Maserak, dziennikarka Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, Miss Świata Niesłyszących Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, aktor Marcin Korcz i Wiktoria Omyła oraz aktor Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d57abaa4786f60d68745a2f38b553c7c",["N"]],"54306880":["Po imprezie studentka zostaje brutalnie zgwałcona i pobita. Podejrzenia pada na barmana, który wyszedł za dziewczyną z klubu. W czasie śledztwa wychodzi na jaw szokująca prawda. Paweł prosi Natalię o pomoc w sprawie, którą prowadzi jako prywatny detektyw. Nowak ustala, że kolega padł ofiarą wyrafinowanej intrygi, która może skończyć się dla niego tragicznie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"54306881":["Do domu wraca ciężko ranny 20-latek, który kilka miesięcy temu zaginął razem ze swoją dziewczyną. Mężczyzna twierdzi, że oboje byli bici i torturowani. Błaga funkcjonariuszy, by ratować jego partnerkę, którą nadal przetrzymuje psychopata. Policjanci rozpoczynają wyścig z czasem. Łucja powierza śledztwo swojej najlepszej funkcjonariuszce - aspirant sztabowej Agnieszce Walczak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"54306882":["Pewnego dnia Agacie składa wizytę jej brat, Darek. Widzi, że siostra ma na twarzy ślady pobicia. Ona twierdzi, że nie pamięta skąd ma siniaki. Darek nabiera przekonania, że to sprawka jej męża, Pawła. Dzwoni pod 112. Marek ma biuro na piętrze, które współdzieli z kantorem. Pewnego dnia mężczyzna musi wrócić po ważne dokumenty. Zauważa związanego, zakneblowanego i nieprzytomnego ochroniarza z zakrwawioną głową. Słyszy też głosy dobiegające z kantoru. Dzwoni na policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/acf4ad08cdd2da38e53faa0a05f4c7b2",["N"]],"54306883":["Beata przygotowuje frytki dla swojego syna, gdy nagle dzwoni telefon. Kobieta wychodzi z kuchni, a po powrocie widzi palącą się patelnię. Próbuje ugasić ogień wodą, co doprowadza do eksplozji tłuszczu. Beata doznaje rozległych poparzeń górnej połowy ciała. Jej mąż Artur dzwoni na pogotowie. Halina i Antek mają domek w pobliżu lasu. Mężczyzna od jakiegoś czasu zbiera zabytkową broń. Pewnego dnia postanawia wyczyścić jeden ze swoich nowych eksponatów - znaleziony w lesie pistolet. Nagle broń wystrzela i rani mężczyznę w brzuch. Żona dzwoni pod 112 i udziela mu pierwszej pomocy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c67d3691d6633b41e4f8ec7b68e766fb",["N"]],"54306884":["Grodzisko Dolne, wieś nieopodal Łańcuta. Mieszka tam pan Marek, samotny ojciec siedmioletniej Julki. Mężczyzna kupił stary, drewniany budynek, by jak najszybciej wyprowadzić się z zajmowanego obecnie pokoju w domu rodziców. Nie chce, by Julka dorastała w towarzystwie jego uzależnionych od alkoholu braci. Nowy dom wymaga jednak generalnego remontu, a mężczyzna przeliczył się ze swoimi możliwościami. Remont trwa już 3 lata i tylko jedno pomieszczenie nadaje się do zamieszkania. W budynku nadal nie ma kuchni, łazienki ani kanalizacji. Do akcji wkracza ekipa Artura Witkowskiego. Nowy dom dla pana Marka i Julki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"54306458":["Siniec na Mazurach. 22-letnia Monika i jej 18-letni brat Arek chcieliby tu stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Niestety rodzeństwo nie ma gdzie mieszkać, ponieważ ich dom został zdewastowany przez rodziców-alkoholików. W zagrzybionych pomieszczeniach brakuje podstawowych mebli, piece są dziurawe, a łazienka tylko prowizoryczna. Aby pomóc dzieciom być znowu razem, ekipa budowlańców podejmuje się bardzo trudnego remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48143d1896796ea07d7058061bec964a",[]],"54306459":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"54306460":["Tomasz i Grażyna dzielą swój stary, nieduży dom z dorosłym synem Kamilem i jego rodziną. Od pewnego czasu zachowanie nestora rodu zaczyna budzić podejrzenia bliskich. Prawda okazuje się zaskakująca dla wszystkich.","","",["N"]],"54306461":["Rodzice niepokoją się o córkę, która nie pojawiła się na lotnisku. Dziewczyna wcześniej obiecała ich z niego odebrać. Para znajduje w mieszkaniu pobojowisko i ślady krwi. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona. Trop prowadzi do starszego partnera zaginionej, który zarządza nie do końca legalnie działającą firmą. Sprawa jednak komplikuje się, gdy detektywi zostają wezwani do jednego z parków. Tymczasem Adam martwi się o Darka, który wygląda na zmęczonego i pracuje o dziwnych porach. By przekonać kolegę do zwierzeń, proponuje mu wspólny trening judo. Informacje, które uzyskuje od Darka, zaskoczą wszystkich.","","",["N"]],"54306462":["Trudny wybór. Przepis na szczęście
Pierwsza historia. Krzysztof to szczęśliwy mąż i ojciec. Ma tylko jeden problem - jest bezrobotny. W końcu znajduje pracę. Wtedy dowiaduje się, że jego 17-letnia córka Urszula ma romans z jego nowym szefem. Krzysztof staje przed trudnym wyborem: albo zawalczy o godność córki i straci pracę, albo przemilczy sprawę i zachowa posadę. Ostatecznie kłóci się z przełożonym i zostaje zwolniony. Tymczasem okazuje się, że kochanek Urszuli ma żonę i dzieci. Nastolatka uważała 40-letniego Mateusza za miłość swojego życia, a nawet planowała z nim ślub, lecz teraz nie wie, czy dalej brnąć w ten związek. Druga historia. Elżbieta i Stefan to małżeństwo lekarzy i marzą, by ich dzieci Sara i Marcin poszły w ich ślady. Córka studiuje medycynę i wiąże z nią swoją przyszłość. Tymczasem syn, który właśnie dostał się na studia, wolałby zostać kucharzem, ponieważ uwielbia gotować. Boi się jednak powiedzieć ojcu o swoich marzeniach. Zwierza się z nich matce i siostrze. Te wpadają na pomysł, jak przekonać Stefana. Elżbieta i jej mąż organizują w domu kolację dla inwestora. Jedzenie jest przepyszne. Okazuje się, że przygotował je Marcin. Stefan jest pod wrażeniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2f7317a5ee7ca3b281246853cb0928e",["N"]],"54306463":["Do szpitala z powodu problemów ginekologicznych trafia 34-letnia bizneswoman, Magda. Kobieta ma romans z mężem dawnej przyjaciółki, której obecnie wynajmuje mieszkanie. Lena, gdy się o tym dowiaduje, postanawia zerwać kontakt z Magdą. Kobieta podsłuchuje rozmowę pielęgniarek, z której wynika, że Magdę czeka poważna operacja mózgu. Sytuacja jest dramatyczna, ponieważ pacjentka nie ma żadnej rodziny. Przy okazji Lena dowiaduje się, że jej mąż jest seksoholikiem i miał wiele romansów. Tymczasem pielęgniarka Małgosia spotyka się z Rafałem, który w ramach terapii dwunastu kroków musi zadośćuczynić osobom, które skrzywdził, trwając w nałogu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dca833341405ffbaf2cca00f7d1777c3",[]],"54306464":["Umrzeć z miłości
Do agencji zgłasza się właściciel dobrze prosperującej firmy farmaceutycznej. Mężczyzna jest nieuleczalnie chory. Prosi detektywów, aby obserwowali jego żonę, którą niedawno poślubił, ale nie jest pewny jej uczuć. Dochodzenie szybko wykazuje, że kobieta spotyka się z młodym mężczyzną, który był kiedyś jej chłopakiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45a017fa4bfceec3b8e6e91b53f3a69c",[]],"54306465":["Dzień śmierci
Detektywi prowadzą śledztwo w firmie informatycznej. Biurowiec zostaje opanowany przez uzbrojonych napastników, którzy podkładają w budynku bombę. Pracownicy firmy, a wśród nich Magda Dębska, zostają zakładnikami bandytów. Tomek Orlik jest jedyną osobą w biurowcu, która nie znajduje się w rękach napastników. Detektyw podejmuje z nimi niebezpieczną grę...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6235ed8ba28595e3fd93eee0837a266",[]],"54306466":["Ekipa programu składa wizytę w Oleśnikowej Dolinie. To urocze miejsce otoczone dziką przyrodą słynie z dorodnych karpi, złocistych linów oraz drapieżnych sumów, szczupaków, sandaczy i okoni. Łowisko powinno zadowolić nawet najwybredniejszych wędkarzy. Widzowie przekonają się, z jakimi okazami zmierzyli się prowadzący program.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d2feb1bfef8468b583ce4f9638e5559",["N"]],"54306467":["Miłośnicy wędkowania spotykają się w Pieninach u stóp Trzech Koron, aby zapolować na piękną, miedzianą i niezwykle waleczną głowacicę. Gromadzące się na horyzoncie ołowiane chmury wróżą zmianę pogody i lubiany przez tę rybę śnieg. Jerzy Biedrzycki odwiedza górny bieg Dunajca, gdzie w jednej z bacówek zaopatruje się w tajną zanętę, czyli oscypek. Pierwsze spotkanie z głowacicą przebiega w pięknej zimowej scenerii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ccf21bc80b8050e6ec0a59c2499b14e",["N"]],"54306468":["Redaktor naczelny
Przed Ferdkiem otwierają się zupełnie nowe perspektywy. Nieoczekiwanie dostaje propozycję objęcia stanowiska redaktora naczelnego gazetki osiedlowej. Kiepski wyraża zgodę i zabiera się za redagowanie pisma, jednak bez większego entuzjazmu. Sytuacja zmienia się, gdy uświadamia sobie, że ma w dłoni narzędzie potężnej władzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4012",["N"]],"54306469":["IQ
Od pewnego czasu Ferdek ma poważne problemy z czytaniem. Halina podejrzewa, że jej mąż najzwyczajniej stępiał. W domu Kiepskich wybucha panika, gdy dociera do nich wiadomość, że wkrótce Polacy zostaną poddani Państwowemu Testowi Inteligencji. Ta informacja niepokoi także większość obywateli. Okazuje się, że naród woli nie poznawać prawdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4011",["N"]],"54306470":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"54306471":["10-latek wozi matkę samochodem
Właściciel firmy internetowej Grzegorz Malec od 10 lat jest szczęśliwym mężem Wiktorii. Matka mężczyzny, która nigdy nie przepadała za synową, po pewnym incydencie traci do niej resztki cierpliwości. Twierdzi, że kobieta jest z nim tylko dla jego majątku. Wkrótce Grzegorzem zaczyna interesować się policja - wychodzi na jaw, że oszukał on wiele osób. Wiktoria grozi, ze jeśli mąż przestanie przynosić do domu pieniądze, zostawi go. Teściowa Anita wynajmuje detektywów, by dowiedzieli się, na co wydaje gotówkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f698049c78349559c18dc8d500c05e2",["N"]],"54306472":["Tomasz i Grażyna dzielą swój stary, nieduży dom z dorosłym synem Kamilem i jego rodziną. Od pewnego czasu zachowanie nestora rodu zaczyna budzić podejrzenia bliskich. Prawda okazuje się zaskakująca dla wszystkich.","","",["N"]],"54306473":["Zmowa milczenia
Mecenas Mirka Piekut, znajoma Tomka, pomaga Radkowi Buconiowi w zdobyciu dowodów na to, że padł ofiarą mobbingu. Znęcał się nad nim właściciel największego zakładu pracy w małym miasteczku. Magda zatrudnia się na miejsce zwolnionego mężczyzny. Tymczasem prawniczka nagle znika. Tomek, który podejrzewa najgorsze, ustala, że w miasteczku panuje zmowa milczenia, ponieważ wszyscy boją się zwolnień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/19a621379f20408e5868596e08351359",["N"]],"54306474":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.","","",["N"]],"54306475":["Siniec na Mazurach. 22-letnia Monika i jej 18-letni brat Arek chcieliby tu stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Niestety rodzeństwo nie ma gdzie mieszkać, ponieważ ich dom został zdewastowany przez rodziców-alkoholików. W zagrzybionych pomieszczeniach brakuje podstawowych mebli, piece są dziurawe, a łazienka tylko prowizoryczna. Aby pomóc dzieciom być znowu razem, ekipa budowlańców podejmuje się bardzo trudnego remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48143d1896796ea07d7058061bec964a",[]],"54306476":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"54306477":["Legenda bagna w Lipnie
Styczeń, rok 1945. Początek radzieckiej ofensywy styczniowej. Niespodziewany atak ponad dwóch milionów żołnierzy w ciągu kilku dni dewastuje niemiecką obronę na linii Wisły i Narwi. Rozpoczyna się chaotyczny odwrót w stronę Odry i Lipna, gdzie wiele czołgów zostaje porzuconych. Poszukiwacze Historii badają pozostałości z tych zdarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07d0f0bc078dba6e91e847fb1745e558",["N"]],"54306478":["Bitwa pod Poniecem
Historia gminy Poniec wiąże się z bitwą z roku 1704, w której kawaleryjska armia szwedzka pod dowództwem króla Karola XII wystąpiła przeciwko korpusowi Saskiemu dowodzonemu przez Johanna Matthiasa von Schulenburga. W 2016 roku prawie 150 poszukiwaczy szukało śladów tej walki. Olaf i Sebastian, pasjonaci, którzy brali udział w odnajdywaniu pozostałości po tym historycznym wydarzeniu, próbowali także potwierdzić legendę zbiorowej mogiły zwanej Szwedzką Górką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ce02ff2a710df38d3491120d0aa23f6",["N"]],"54306479":["Życie Agnieszki i jej dziecka wciąż jest zagrożone. Gdy o chorobie lekarki dowiaduje się jej matka, profesor Anna Żmuda (Dorota Landowska), postanawia przylecieć z Toronto, by wspierać córkę. Do Kazimierza wraca także Adam. Mężczyzna od razu umawia się na spotkanie z doktorem Walickim. Tymczasem Anna żąda, by ordynator zabronił doktorowi Kowalczykowi zajmować się jej córką. Ten wyraża zgodę na życzenie międzynarodowej sławy. Tymczasem mały Kuba postanawia wyswatać doktora Zycha ze swoją ciotką Ireną. Organizuje dla nich randkę w ciemno w restauracji. Chłopiec chce bowiem na dobre zostać w Kazimierzu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d703c0c54cc5e76594f743dd6321a1d",["N"]],"54306480":["Za dawne winy
Wiktoria dostaje awans. Szybko jednak okazuje się, że nie wszyscy dobrze jej życzą. W firmie pojawia się plotka, że kobieta awansowała, ponieważ nawiązała romans z szefem. Wiktoria, która doskonale wie, że to nieprawda, ignoruje złośliwe pomówienia. Niebawem jednak ta informacja dociera do męża kobiety, Jana. Mężczyzna nie wierzy zapewnieniom żony. Zrozpaczona Wiktoria rozważa rezygnację z pracy. Wkrótce potem mężczyzna wyprowadza się z domu.","","",["N"]],"54306481":["Jaskowska prosi Białacha o pomoc w zdemaskowaniu donosiciela, który znajduje się w ich szeregach. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o kradzieży. Okazuje się, że przestępcy stosują wyjątkowo perfidną metodę - \"na dziennikarza\". Policjanci odpowiadają też na wezwanie dziewczyny, która boi się o swojego chłopaka. Młody mężczyzna grozi, że popełni samobójstwo. Sytuacja okazuje się wyjątkowo niebezpieczna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/178d355c7e8cf0298332f10b2321769e",["N"]],"54306482":["Moda na zbrodnie
Rodzice niepokoją się o córkę, która nie pojawiła się na lotnisku. Dziewczyna wcześniej obiecała ich z niego odebrać. Para znajduje w mieszkaniu pobojowisko i ślady krwi. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona. Trop prowadzi do starszego partnera zaginionej, który zarządza nie do końca legalnie działającą firmą. Sprawa jednak komplikuje się, gdy detektywi zostają wezwani do jednego z parków. Tymczasem Adam martwi się o Darka, który wygląda na zmęczonego i pracuje o dziwnych porach. By przekonać kolegę do zwierzeń, proponuje mu wspólny trening judo. Informacje, które uzyskuje od Darka, zaskoczą wszystkich.","","",["N"]],"54306483":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"54306484":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"54306485":["Tomek nie potrafi wybaczyć Arturowi, że zgodził się na stałe wyprowadzić z dawnego mieszkania. Pod nieobecność rodziców robi huczną imprezę, na którą zaprasza wielu kolegów. Wydarzenia wymyka się spod kontroli. Śmiałek wygrywa sporą sumę pieniędzy na wyścigach konnych. Obstawiał, idąc za wskazówkami, zawartymi w tajemniczym SMS-ie. Po wygranej obnosi się z pieniędzmi, co nie podoba się Annie. Wadlewo żyje sprawą makabrycznego morderstwa prostytutki. Policja znajduje dokumenty Miksera w hotelowym pokoju. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a0c17cf6b1e1566c88820d0ce953a67",["N"]],"54306486":["Reż.: Patrick Yoka.
Wszystko na sprzedaż
Marian Paździoch składa sąsiadom ofertę nie do odrzucenia. Zamierza zatrudnić ich w swojej prywatnej korporacji. Ferdek jest oburzony. Warunki finansowe proponowane przez Paździocha okazują się jednak bardzo korzystne. W tej sytuacji Halina zmusza męża do podjęcia pracy, grożąc rozwodem...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835483.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e7274a2cdb31799ac19ba2953e19992",["N"]],"54306487":["22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu
22-letnia Marta Walczyk podczas zakupów w centrum handlowym wszczyna z matką awanturę. Wezwana na miejsce policja stwierdza, że na dziewczynę został wystawiony nakaz zatrzymania za liczne niezapłacone grzywny za jazdę bez biletu. Dziewczyna jednak nic sobie z tego nie robi. Dwa dni później wychodzi z aresztu za kaucją. Jakiś czas potem jej przyjaciółka odkrywa, że Marta może być prostytutką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d5bdc21543b057bfe54a002e67233ee",["N"]],"54306488":["Atak intruzów na imprezie / Blogerka internetowa wykorzystuje swoje dziecko do sesji fotograficznych
Na spotkanie towarzyskie grupy nastolatków wchodzi nieproszona para. Jolka i Marcin wyglądają na odurzonych, głośno się zachowują i wzbudzają niepokój imprezowiczów. W pewnym momencie dziewczyną rzuca się na jedną z uczestniczek zabawy z nożem i rani ją w klatkę piersiową. Po narodzinach córki Julia zaczęła prowadzić blog o dzieciach. Od kilku lat robi też sesje modowe z udziałem Poli. Podczas jednej z nich dochodzi do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fae1d11baa20e323ee5d3999c9ef801",["N"]],"54306489":["Za dawne winy
Wiktoria dostaje awans. Szybko jednak okazuje się, że nie wszyscy dobrze jej życzą. W firmie pojawia się plotka, że kobieta awansowała, ponieważ nawiązała romans z szefem. Wiktoria, która doskonale wie, że to nieprawda, ignoruje złośliwe pomówienia. Niebawem jednak ta informacja dociera do męża kobiety, Jana. Mężczyzna nie wierzy zapewnieniom żony. Zrozpaczona Wiktoria rozważa rezygnację z pracy. Wkrótce potem mężczyzna wyprowadza się z domu.","","",["N"]],"54306490":["Jaskowska prosi Białacha o pomoc w zdemaskowaniu donosiciela, który znajduje się w ich szeregach. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o kradzieży. Okazuje się, że przestępcy stosują wyjątkowo perfidną metodę - \"na dziennikarza\". Policjanci odpowiadają też na wezwanie dziewczyny, która boi się o swojego chłopaka. Młody mężczyzna grozi, że popełni samobójstwo. Sytuacja okazuje się wyjątkowo niebezpieczna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/178d355c7e8cf0298332f10b2321769e",["N"]],"54306491":["Moda na zbrodnie
Rodzice niepokoją się o córkę, która nie pojawiła się na lotnisku. Dziewczyna wcześniej obiecała ich z niego odebrać. Para znajduje w mieszkaniu pobojowisko i ślady krwi. Policja ustala, że dziewczyna mogła zostać uprowadzona. Trop prowadzi do starszego partnera zaginionej, który zarządza nie do końca legalnie działającą firmą. Sprawa jednak komplikuje się, gdy detektywi zostają wezwani do jednego z parków. Tymczasem Adam martwi się o Darka, który wygląda na zmęczonego i pracuje o dziwnych porach. By przekonać kolegę do zwierzeń, proponuje mu wspólny trening judo. Informacje, które uzyskuje od Darka, zaskoczą wszystkich.","","",["N"]],"54306492":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"54306493":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"54306494":["Tomek nie potrafi wybaczyć Arturowi, że zgodził się na stałe wyprowadzić z dawnego mieszkania. Pod nieobecność rodziców robi huczną imprezę, na którą zaprasza wielu kolegów. Wydarzenia wymyka się spod kontroli. Śmiałek wygrywa sporą sumę pieniędzy na wyścigach konnych. Obstawiał, idąc za wskazówkami, zawartymi w tajemniczym SMS-ie. Po wygranej obnosi się z pieniędzmi, co nie podoba się Annie. Wadlewo żyje sprawą makabrycznego morderstwa prostytutki. Policja znajduje dokumenty Miksera w hotelowym pokoju. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a0c17cf6b1e1566c88820d0ce953a67",["N"]],"54306495":["Reż.: Patrick Yoka.
Wszystko na sprzedaż
Marian Paździoch składa sąsiadom ofertę nie do odrzucenia. Zamierza zatrudnić ich w swojej prywatnej korporacji. Ferdek jest oburzony. Warunki finansowe proponowane przez Paździocha okazują się jednak bardzo korzystne. W tej sytuacji Halina zmusza męża do podjęcia pracy, grożąc rozwodem...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835483.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e7274a2cdb31799ac19ba2953e19992",["N"]],"54306496":["Życie Agnieszki i jej dziecka wciąż jest zagrożone. Gdy o chorobie lekarki dowiaduje się jej matka, profesor Anna Żmuda (Dorota Landowska), postanawia przylecieć z Toronto, by wspierać córkę. Do Kazimierza wraca także Adam. Mężczyzna od razu umawia się na spotkanie z doktorem Walickim. Tymczasem Anna żąda, by ordynator zabronił doktorowi Kowalczykowi zajmować się jej córką. Ten wyraża zgodę na życzenie międzynarodowej sławy. Tymczasem mały Kuba postanawia wyswatać doktora Zycha ze swoją ciotką Ireną. Organizuje dla nich randkę w ciemno w restauracji. Chłopiec chce bowiem na dobre zostać w Kazimierzu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d703c0c54cc5e76594f743dd6321a1d",["N"]],"54306497":["Legenda bagna w Lipnie
Styczeń, rok 1945. Początek radzieckiej ofensywy styczniowej. Niespodziewany atak ponad dwóch milionów żołnierzy w ciągu kilku dni dewastuje niemiecką obronę na linii Wisły i Narwi. Rozpoczyna się chaotyczny odwrót w stronę Odry i Lipna, gdzie wiele czołgów zostaje porzuconych. Poszukiwacze Historii badają pozostałości z tych zdarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07d0f0bc078dba6e91e847fb1745e558",["N"]],"54306498":["Bitwa pod Poniecem
Historia gminy Poniec wiąże się z bitwą z roku 1704, w której kawaleryjska armia szwedzka pod dowództwem króla Karola XII wystąpiła przeciwko korpusowi Saskiemu dowodzonemu przez Johanna Matthiasa von Schulenburga. W 2016 roku prawie 150 poszukiwaczy szukało śladów tej walki. Olaf i Sebastian, pasjonaci, którzy brali udział w odnajdywaniu pozostałości po tym historycznym wydarzeniu, próbowali także potwierdzić legendę zbiorowej mogiły zwanej Szwedzką Górką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ce02ff2a710df38d3491120d0aa23f6",["N"]],"54306499":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"54306500":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6494d46df9c41a49db91db2296717d3b",["N"]],"54306501":["25-letnia Maja od czterech tygodni jest w związku z Konradem. Kiedy przedstawia go matce, kobieta mdleje na jego widok. Później kobieta bez skutku stara się wyperswadować córce ten związek. Niebawem Maja znajduje w laptopie chłopaka zdjęcia i nagrania ze starszymi kobietami. Na jednym z nich jest jej matka. Kiedy Wojciech, ojczym Mai, poznaje prawdę, zaczyna wątpić w to, że jest ojcem 4-letniego Mikołaja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1977976.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a808290b7171f1ef1af78af7d212c85",["N"]],"54306503":["Wojtek krytykuje leniwych myśliwych, którzy zanęcają zwierzęta padliną, aby je upolować. Artur, aby przebić się przez śnieżne zaspy, zakłada na spychacz łańcuchy. Łabi, który był elektrykiem i pastuchem w fermie byków, teraz został mieszkańcem Bieszczad bez konkretnego zajęcia. Hanka nowy rok powitała sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54306504":["Hos znajduje martwą sarnę. Możliwe, że zwierze zabili kłusownikach. Wojtek fotografuje dzikie zwierzęta, gdy je przypadkowo spotka. Żmiju odnajduje kapliczkę szczęśliwych powrotów. Mariola uważa, że życie w Bieszczadach pogłębia hart ducha i dodaje sił fizycznych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54306505":["Były więzień Leszek ma na oku mieszkanie, które kiedyś wynajmował ze swoją dziewczyną. Obecni lokatorzy idą na spacer, a on włamuje się do lokalu, by zabrać ukryte w posadzce narkotyki, pieniądze i broń. Janek wraca po portfel akurat w momencie, gdy bandyta opróżnia skrytkę. 9-letnia Kasia zjadła podczas Wigilii niedosmażoną rybę. Pierwszego dnia świąt ma nagłe objawy listeriozy, bakteryjnej choroby zakaźnej, która może doprowadzić do uszkodzenia mózgu, a nawet śmierci.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4c26ab30ff7d4ecc00209c281c053d4",["N"]],"54306506":["33-letnia Lidia Berg planuje spędzić resztę życia u boku swojego ukochanego, 35-letniego Krzysztofa Rostockiego. Wszystko się wali, gdy kobieta dowiaduje się o jego zdradzie. Przeżywa to tym bardziej, ze tego dnia zamierzała powiedzieć mu, że jest w ciąży. Mimo że fakty świadczą przeciwko niemu, mężczyzna przysięga, że zawsze był jej wierny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306507":["Monika Dąbrowska zakochuje się w trenerze personalnym, Jarku. Kobietę martwi fakt, że wybranek nie dogaduje się z jej nastoletnim synem, Tomkiem. Pewnego zostaje wezwana do szkoły. Okazuje się, że chłopaka dotkliwie pobili rówieśnicy sprawiający problemy wychowawcze. Oprawcy twierdzą jednak, że zostali sprowokowani. Tomek potwierdza ich wersję. Jego wychowawczyni i matka podejrzewają jednak, że jest zastraszany. Monika odwiedza Kamilę, byłą dziewczynę syna. Dowiaduje się od niej, dlaczego dołączył on do bandy szkolnych chuliganów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d8979665bdc233eed399be22f20fa2",["N"]],"54306508":["Bożena samotnie wychowuje 19-letniego Bartosza, który jest poważnie upośledzony intelektualnie. Chłopiec ma problemy z mówieniem i komunikacją. Ojciec chłopca porzucił rodzinę. Kilka miesięcy temu, gdy w mieszkaniu nikogo nie było, zapaliła się instalacja elektryczna i wszystko doszczętnie spłonęło. Otrzymany przez rodzinę lokal socjalny składa się z maleńkiego pokoju i łazienki. Bożena nie ma nawet gdzie przechowywać posiłków, a Bartek tęskni za dawnym mieszkaniem i źle znosi zmianę. Ze względu na to, że Bożenę nie stać na remont mieszkania, do akcji wkracza ekipa \"Naszego Nowego Domu\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c704b3200b7f22efd1047cbc105197b",[]],"54306509":["Tyrtum Pyrtum
Ferdynand Kiepski wraz z sąsiadami postanawia założyć pierwszą w Europie szkołę kulturalnego spożywania alkoholu. Kieruje nim chęć podniesienia poziomu polskiego społeczeństwa. Wkrótce okazuje się, że na świecie istnieje już inna szkoła tego typu. Placówki zaczynają ze sobą konkurować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4024",["N"]],"54306510":["Korumpcja
Marian Paździoch organizuje Unię Sąsiedzką. Członkowie organizacji zamierzają miło spędzać czasu na korytarzu. Niestety, wkrótce okazuje się, że w miarę rozrastania się organizacji potrzeba coraz więcej przestrzeni na jej działalność. Paździoch usiłuje podstępnie zaanektować mieszkanie Kiepskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4023",["N"]],"54306511":["Śmietnik historii
Marian Paździoch gromadzi w swoim mieszkaniu niepotrzebne rzeczy. Znajomum oznajmia, że zamierza zorganizować magazyn i skup przedmiotów odzyskanych. Zaniepokojona zachowaniem męża Helena zwraca się z prośbą o pomoc do Kiepskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4022",["N"]],"54306512":["Magazynier Mirek i jego ukochana Viola, która pracuje jako sprzątaczka, marzą o założeniu rodziny. Pary nie stać jednak na organizację wesela. Pewnego dnia kobieta wygrywa na loterii dwieście tysięcy złotych. Odbiera pieniądze i zaczyna korzystać z życia. Mirek przekonuje ukochaną, by spróbowała rozkręcić własny biznes, ona jednak woli się bawić. Niebawem zaczyna mieć dosyć Mirka, który nieustannie ją upomina, i zrywa z nim. Mężczyzna związuje się z przyjaciółką Violi, Dagmarą. Pewnego dnia dawna partnerka przelewa na konto Mirka sto tysięcy złotych. Uważa, że on zrobi z tych pieniędzy o wiele lepszy użytek. Mirek jest rozdarty. Nadal kocha Violę, jednak to Dagmara jest lepszą kandydatką na żonę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"54306513":["Wola Starogrodzka koło Garwolina. Owdowiały kilka miesięcy temu pan Zbigniew mieszka tu z trojgiem dzieci - 18-letnim Kacprem, 15-letnią Weroniką i 13-letnim Michałem. Za dom służy rodzinie zaadaptowany budynek gospodarczy. Niestety, nie spełnia on jakichkolwiek wymogów. Prowizoryczna instalacja elektryczna jest niebezpieczna, za krótki komin powoduje zadymienie pomieszczeń, połogi i ściany są zbutwiałe i na nic nie ma miejsca. Ekipa programu będzie miała dużo pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aabb83a2d1415f4257108e803d894807",[]],"54306514":["Regina odwiedza w Warszawie swojego syna Sylwka. Kobieta bardzo chciałaby mieć wnuki, ale potomek nawet nie ma dziewczyny. Przypadkowo Regina odkrywa, że Sylwek pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że to nie jedyna jego tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306515":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Zaginiona turystka
Do detektywów zgłasza się zrozpaczony mężczyzna. Jego narzeczona została uprowadzona w czasie wycieczki. Porywacze żądają okupu za jej uwolnienie. Grożą, że jeśli nie dostaną pieniędzy, dziewczyna umrze. Trop prowadzi do przewodniczki wycieczki. Detektywi odkrywają, że kobieta wspólnie z przyjacielem okrada turystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c7aeb3e0f36be05867a7930783ac2f9",[]],"54306516":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Na celowniku
Na detektywów czyha tajemniczy mściciel. Grozi im, że za wyrządzone mu krzywdy, zniszczy ich. Malanowski i jego współpracownicy zastanawiają się, kto im zagraża. Szukając odpowiedzi na to pytanie, detektywi przygotowują się na ostateczną rozgrywkę z desperatem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fae3ed0013d28ea81baf02d02165c235",[]],"54306517":["Zabójczy strzał
Młoda dziewczyna zostaje zastrzelona podczas joggingu. Sposób działania wskazuje na profesjonalnego snajpera. W toku postępowania okazuje się, że historia strzelca terroryzującego miasto miała już miejsce kilka lat wcześniej. Problem w tym, że poprzedni snajper od kilku lat przebywa w więzieniu. Pewna kobieta zgłasza na policję, że jest molestowana przez drona. Ktoś za jego pomocą śledzi jej ruchy, a nawet podgląda ją przez okno łazienki podczas kąpieli. Policjantka postanawia złapać właściciela urządzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54306518":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306519":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",[]],"54306520":["Magazynier Mirek i jego ukochana Viola, która pracuje jako sprzątaczka, marzą o założeniu rodziny. Pary nie stać jednak na organizację wesela. Pewnego dnia kobieta wygrywa na loterii dwieście tysięcy złotych. Odbiera pieniądze i zaczyna korzystać z życia. Mirek przekonuje ukochaną, by spróbowała rozkręcić własny biznes, ona jednak woli się bawić. Niebawem zaczyna mieć dosyć Mirka, który nieustannie ją upomina, i zrywa z nim. Mężczyzna związuje się z przyjaciółką Violi, Dagmarą. Pewnego dnia dawna partnerka przelewa na konto Mirka sto tysięcy złotych. Uważa, że on zrobi z tych pieniędzy o wiele lepszy użytek. Mirek jest rozdarty. Nadal kocha Violę, jednak to Dagmara jest lepszą kandydatką na żonę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"54306521":["Przemysław Roiński rozpoczyna pracę nauczyciela wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Mężczyzna jest szczęśliwym ojcem 5-letniej córki i mężem Anny. Jego uporządkowane życie sypie się jak domek z kart, gdy zostaje oskarżony o molestowanie przez uczennicę ósmej klasy. Nikt nie wierzy w jego zapewnienia o tym, że jest niewinny. Odwracają się od niego wszyscy znajomi, a niebawem zostaje zaatakowany przez grupę miejscowych chuliganów. Szybko wychodzi na jaw, że spiralę nienawiści nakręca oskarżająca go nastolatka, Katarzyna. Mężczyzna zostaje zwolniony z pracy, a jego sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna nachodzi go w domu i wyznaje miłość. Kasia posuwa się o krok dalej i całuje mężczyznę w obecności taksówkarza. Następnego dnia nagranie przedstawiający ten incydent krąży już w sieci.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947757.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/58aedc9ee89122d271e2db2c32aece0b",["N"]],"54306522":["Żądło
Właściciel osiedlowego złomowiska Kazimierz Badura zwraca się do Ferdynanda z propozycją założenia kabaretu. Mieszkańcy osiedla podchodzą do tego pomysłu z wielkim entuzjazmem. Jedyną osobą przeciwną jest Halina, która twierdzi, że jej mąż nie ma żadnych zdolności artystycznych, a przede wszystkim brakuje mu poczucia humoru, więc nie powinien pod żadnym pozorem zajmować się przemysłem rozrywkowym. Kiepski postanawia udowodnić żonie, że się myli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932165.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e61f2ebfb68e1f1ee97375b8035c6f56",["N"]],"54306523":["Małpia grypa
We Wrocławiu rozprzestrzenia się nowy wirus tzw. małpiej grypy. Z powodu epidemii wybucha panika wśród mieszkańców. Ludzie stopniowo bowiem zaczynają się zamieniać w małpy. Wszelkie antybiotyki okazują się nieskuteczne. Ferdek jako jedyny wydaje się odporny na działanie wirusa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932165.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c4aa8fe48aee2787ab48b27e21353939",["N"]],"54306524":["Niedostępny dowód
Przestępca gwałci i zabija trzecią z kolei kobietę. Śledczy docierają do Adrianny Wysockiej, której mężczyzna darował życie. Ofiara zaszła w ciążę, ale postanowiła zatrzymać dziecko. Policja próbuje przekonać ją, by zgodziła się na pobranie DNA płodu, jednak Adrianna nie zgadza się na to z uwagi na zagrożenie powikłaniami. CWŚ ustalają trzech potencjalnych podejrzanych. Są to dzielnicowy, sprzedawca z delikatesów i lekarz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"54306525":["Łukasz ma 50 lat. Urodził się w USA i tam spędził część swojego życia. Obecnie prowadzi firmę, a pięć lat temu ożenił się z młodszą o 20 lat Ewą. Choć tworzą szczęśliwy związek, jakiś czas temu Łukasz zauważył, że żona zaczęła się od niego oddalać. Ich życie intymne zmieniło się, a Ewa nie zachowuje się jak wcześniej. Łukasz sądzi, że powodem tych zmian może być inny mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912968.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/57853c4b5ec7c34618cb02622dabf1f5",["N"]],"54306527":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306528":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54306529":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"54306530":["W programie pojawi się Marcin Ryszka, zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Mężczyzna wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Widzowie poznają też zespół November Project. Ten niezwykły projekt powstał spontanicznie, podczas zajęć z muzykoterapii dla osób niepełnosprawnych. Członkowie zespołu pokazują, że niepełnosprawni, wspólnie z osobami w pełni sprawnymi, mogą tworzyć niesamowite rzeczy. Na zakończenie, w cyklu \"Kontakt bez napięć\", Iwona Cichosz wyjaśni, w jaki sposób należy się zachowywać w towarzystwie osób niesłyszących, aby ich nie urazić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c5552996fe623638ccb37a1c847d4c2",["N"]],"54306531":["Historia Igora Sikorskiego, narciarza alpejskiego, świeżo upieczonego medalisty paraolimpijskiego z Pjongczang. Dziennikarze towarzyszą mu podczas przygotowań do Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych w Szczyrku. W odcinku pojawi się też Maks Moroz, nastolatek, który po raz pierwszy zmierzy się ze startem w mistrzostwach Polski. Kolejnym bohaterem będzie Tomasz Karcz - fryzjer, projektant mody, model i działacz społeczny. Prowadzi w Krakowie własną pracownię. Tomek urodził się z zespołem Polanda - rzadkim zespołem wad wrodzonych jednej strony ciała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3316173380a335bc57e5c62fc924c5e5",["N"]],"54306532":["W programie wizyta na Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Dziennikarze będą towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi i debiutantowi. W programie zostanie też przedstawiona historia Roberta Zarzeckiego, który uprawia blind tenis. Jest też wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d82f71796f872e2f5f99b35765dad8",["N"]],"54306533":["W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/276aba1ac725fcebb8474143cc71e18d",["N"]],"54306534":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54306662":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","",["N"]],"54306663":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"54306664":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54306665":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54306666":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"54306667":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"54306668":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306669":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306670":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306671":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306672":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306673":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306674":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306675":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306676":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306677":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306678":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306679":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306680":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306681":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306682":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306683":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306684":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306685":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306686":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"54306687":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"54306688":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306689":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306690":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"54306691":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54306692":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54306693":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"54306694":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",["N"]],"54306695":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54306696":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54306697":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306698":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"54306699":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"54306700":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"54306701":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54306702":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54306703":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"54306704":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54306705":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","",["N"]],"54306706":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54306707":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54306708":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","",["N"]],"54306709":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54306710":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54306711":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"54306712":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54306713":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"54306714":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"54306715":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"54306716":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54306717":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54306718":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54306719":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"54306720":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54306721":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54306722":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"54306723":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"54306724":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"54306725":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"54306726":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"54306727":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54306728":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"54306729":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54306730":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"54306731":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54306732":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"54306733":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"54306734":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"54306735":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"54306736":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"54306737":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"54306738":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54306739":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"54306740":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"54306741":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"54306742":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"54306535":["Prow.: Lynzie Kent.
Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia to niełatwe zadanie, które może przysporzyć sporo stresu. Lynzie Kent ma bogate doświadczenie jako planistka takich imprez, dlatego spieszy z pomocą gospodarzom, nie mającym pojęcia, jak się za to zabrać.","","",[]],"54306536":["Prow.: Lynzie Kent.
Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia to niełatwe zadanie, które może przysporzyć sporo stresu. Lynzie Kent ma bogate doświadczenie jako planistka takich imprez, dlatego spieszy z pomocą gospodarzom, nie mającym pojęcia, jak się za to zabrać.","","",[]],"54306537":["Jacek wpada w zastawione przez kłusowników sidła. Cierpiący na astmę nastolatek nie ma ze sobą inhalatora, a zanim zostaje odnaleziony, mija dużo czasu. Równie poważny jest stan ośmioletniego Darka, ofiary rowerowego wypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/85e61f00f8d0b647cad09143496a5f41",["N"]],"54306538":["Adrian żąda od żony Eweliny, by powiększyła sobie piersi. Grozi rozwodem. Ewelina uważa to za absurdalne, gdyż nie ma małego biustu. Okazuje się, że do tego wszystkiego namówiła męża kobiety jej przyjaciółka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306539":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"54306540":["Pani Halina mieszka z synem w małej bieszczadzkiej wsi. Ich drewniany dom posiada kanalizacji ani łazienki, podłogi są zniszczone, a ogrzewania właściwie nie ma. Trudne warunki utrudniają niepełnosprawnemu chłopcu rozwój i kontakt z rówieśnikami. Ekipa programu z zapałem przystępuje do działania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aee3715085903b28b3d7adb09623c83b",[]],"54306541":["David Tutera to najsłynniejszy wedding planner w Ameryce. Konsultant słynie z ostrego dowcipu i doskonałego stylu. Jest on twórcą wielu legendarnych imprez, które czasami organizuje z dnia na dzień. W programie zaplanuje wyjątkowe przyjęcia i spełni najbardziej ekstrawaganckie żądania klientów. Odbiorcami jego usług są nierzadko wielkie gwiazdy. Wśród nich m.in Vanessa Williams, Vivica A. Fox i Reza Farahan.","","",[]],"54306542":["Zuzia ma wziąć udział w szkolnym przedstawieniu. Dyrektorka szkoły ma nadzieję, że Maks będzie reżyserował spektakl, ale ten się wykręca i poleca Franię. Jednak zdenerwowany jej nieprofesjonalnym podejściem, sam zabiera się za realizację. Chce zrobić z Zuzi gwiazdę, do czego jednak nie ma ona ani serca, ani talentu. Frania ma pretensje do Maksa, że za dużo wymaga od Zuzi. Ten upiera się przy swoich metodach, ale szybko okazuje się, że nie miał racji.","","",["N"]],"54306543":["Mama Frani, Teresa, chce podarować jej na 30. urodziny miejsce na cmentarzu. Planuje przy tym chytry spisek, który ma na celu zapoznanie Frani z właścicielem zakładu pogrzebowego, Markiem. Intryga okazuje się skuteczna i Frania zaczyna spotykać się z Markiem. Maks oraz Adam i Zuzia są z tego powodu bardzo nieszczęśliwi. Tylko Małgosia cieszy się ze szczęścia Frani, ponieważ sama zakochała się w koledze ze szkoły. Tymczasem Marek odsłania swoje drugie oblicze: chce zostać klaunem. Frania ma go dość. Małgosia także przeżywa zawód miłosny. Maks jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw.","","",["N"]],"54306544":["Wojciech Modest Amaro dzieli obie drużyny Niebieskich i Czerwonych na mniejsze zespoły. Każda z grup będzie musiała przygotować danie z wybranym rodzajem mięsa w roli głównej. By stworzyć dzieło godne pochwały mistrza Amaro, uczestnicy muszą nie tylko wykazać się doskonałym smakiem i bujną wyobraźnią, lecz także powinni umieć się ze sobą porozumieć. A jest o co walczyć. Zwycięzcy spotkają się z jedną z największych gwiazd polskiego kina.","","",[]],"54306545":["Program poświęcony najnowszym modowym trendom. Nie zabraknie materiałów z festiwali, pokazów mody i najważniejszych wydarzeń show-biznesu. Widzowie dowiedzą się, jak ubierają się największe gwiazdy, które dodatki są najistotniejsze w kreacji i co obecnie jest na czasie. Wypowiedzą się eksperci od wizerunku, a także same gwiazdy, które wspomną nie tylko o udanych stylizacjach, ale i o swoich wpadkach.","","",[]],"54306546":["Cztery mieszkanki Radomia będą musiały w określonym czasie i za ograniczone środki przygotować dwie stylizacje. Tematami przewodnimi odcinka będą dama pik i \"Różowe lata siedemdziesiąte\". Starania zawodniczek ocenią jurorzy: Agnieszka Maciejak, Monika Bielkiewicz-Kirschke oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/187dd10e066bc35dabc9fd3af3286e82",["N"]],"54306547":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"54306548":["Katarzyna Dowbor odwiedza dom samotnego ojca, pana Ireneusza, który wychowuje trzynastoletniego Bartka. Mężczyzna opiekuje się także swoim osiemdziesięciosiedmioletnim ojcem, Zygmuntem. Bartek cierpi na nieuleczalną chorobę - zanik mięśni. Od kilku lat porusza się na wózku inwalidzkim. W domu, w którym mieszka rodzina, nie ma łazienki, brakuje także porządnego ogrzewania i kanalizacji. Dziurawe i krzywe podłogi utrudniają poruszanie się na wózku, a wąskie przejścia czynią niektóre pomieszczenia niedostępnymi dla Bartka. Nad przebudową domu czuwają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz ze swoimi ekipami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",["N"]],"54306549":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"54306550":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"54306551":["Pierwsza historia. Aneta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Jej kuzynka, która ma hotel pod miastem, twierdzi, że ostatnio mężczyzna w towarzystwie innej kobiety wynajął u niej pokój. Aneta prosi specjalistów o pomoc. Druga historia. Do śledczych zgłasza się Nina. Klientka poznała swojego partnera na lotnisku. Adam jest pilotem i często wyjeżdża na kilka dni. Ostatnio Nina znalazła u niego złoto, lecz wkrótce okazało się, że biżuteria, która - jak sądziła - miała być dla niej prezentem, zniknęła. Na dodatek kobieta odkryła na ramieniu ukochanego malinkę, świadczącą o jego niewierności. Ekipa Damiana Petrowa bada sprawę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ead6477fbde70ab1dd7edb56c4a3f804",["N"]],"54306552":["Rywalizować ze sobą będą zrównoważona Anastazja, nauczycielka i projektantka biżuterii Ewelina, pracująca na budowie Wioleta oraz przybyła prosto z porodówki Weronika, matka czworga dzieci. Przygotują kreacje w tematach \"Moda eco\" oraz \"Nastolatki z PRL-u\". Postarają się oczarować jurorów; aktorkę Adę Fijał, krytyczkę Dorotę Wróblewską oraz recenzenta Tomasza Jacykowa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ac0cd30c3e453f3a34fbc28206a560b3",["N"]],"54306553":["Patrycja spróbuje domyślić się, który z trzech mężczyzn to singiel jak ona. Każdy będzie twierdził, że jest stanu wolnego, jednak tylko Michał nie będzie wtedy kłamał. Mateusz i Sylwester w rzeczywistości mają żony, ale nie zamierzają o tym wspominać.","","",["N"]],"54306554":["Reż.: Okił Khamidow.
Ludzie, którzy podejrzewają swoich partnerów o niewierność, proszą o pomoc detektywów. Damian Petrow i jego ludzie zgadzają się poznać prawdę, która często rujnuje uporządkowane życie ich klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947400.jpg","",[]],"54306555":["Nieudane implanty pośladków bardzo denerwują pacjentkę, która liczy na pomoc doktora Dubrowa. Dr Nassif ratuje kobietę z szyją pelikana.","","",[]],"54306556":["Kim i Kourtney zmuszają Khloe, by wyruszyła w sentymentalną podróż do Palm Springs. Tymczasem Kris staje przed osobliwą propozycją od rodziny królewskiej.","","",[]],"54306557":["Prow.: Terry Dubrow.
Serial opowiada o lekarzach, którzy próbowali zaszkodzić swoim pacjentom. Przypadki przestępstw w szpitalach są o wiele trudniejsze do wykrycia niż te mające miejsce na zewnątrz. Personel medyczny wie zarówno, jak leczyć chorych, ale także jak pogorszyć ich stan. Decyzje i motywacje lekarzy bardzo rzadko są kwestionowane.","","",[]],"54306558":["Rosyjska wersja znanego programu, dzięki któremu na pomoc mogą liczyć osoby zmagające się z krępującymi i intymnymi chorobami.","","",[]],"54306559":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/21b01c1a8c0883344ef306e80e3fcda7",["N"]],"54306743":["W odcinku m.in. fantastyczne skoki na spadochronach, chodzenie po linie, skoczek przelatujący tuż obok rowerzysty i człowiek, który jeździ na strusiu.","","",[]],"54306744":["W odcinku m.in. niesamowity wakeboarding, skutery śnieżne, pojazd terenowy fikający koziołka, a także wielkie drzewo przewracające się na mercedesa.","","",[]],"54306745":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"54306746":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"54306747":["Bombaj
Bombaj słynie z wielkich slumsów. Ponad milion zamieszkujących je ludzi zarabia na życie, przeszukując odpady na ogromnym wysypisku śmieci, które znajduje się w dzielnicy Dharavi.","","",[]],"54306748":["Za szybki numerek
Do agencji Malanowskiego zgłasza się 34-letni Adrian Czaplik. Mężczyzna poprzedniej nocy spędził noc z tajemniczą Żanetą. Gdy rano się obudził okazało się, że kobieta ukradła biżuterię jego żony. Klient prosi detektywów, by odnaleźli skradzione kosztowności, zanim jego żona zauważy ich brak. Nieoczekiwanie sprawy się komplikują, gdy ktoś zaczyna szantażować Adriana...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de1f969f0c1f1d9783fe018310be1e2a",[]],"54306749":["Z krwi i kości
Do agencji Malanowskiego zgłasza się 18-letnia Anna, która niepokoi się o swoją matkę, Dorotę. Kobieta od jakiegoś czasu jest bardzo poddenerwowana. Córka znalazła u niej silne leki nasenne i boi się, że matka będzie chciała sobie coś zrobić. Detektywi zaczynają badać sprawę. Szybko odkrywają, że Dorota, która jest nauczycielką w liceum, miała romans z jednym ze swoich uczniów, 18-letnim Jankiem. Wszystko wskazuje na to, że to chłopak szantażuje teraz Dorotę ujawnieniem ich związku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25b56e1620f556402f2c336b2c2d85a4",[]],"54306750":["Zapłata za śmierć
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Piotr Dzikowski. Mężczyzna jest przerażony, bowiem poprzedniego wieczora, kiedy był pijany, wynajął płatnego zabójcę, żeby zabił jego przyjaciela, Jana Nowaka, którego podejrzewa o romans ze swoją żoną. Dzikowski prosi, żeby Malanowski odnalazł płatnego zabójcę i powstrzymał go, zanim ten wykona swoje zlecenie. Rozpoczyna się wyścig z czasem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f01d38be57b292f38176912e7c625a9",[]],"54306751":["Zaginiona siostra
Agencję Malanowskiego wynajmuje Renata Kwiatkowska. Kobieta chce, żeby detektywi odnaleźli jej siostrę, Annę, która od kilku dni nie daje znaku życia. Klientka detektywów obawia się, że Anna po rozstaniu ze swoim chłopakiem będzie chciała targnąć się na swoje życie. Wkrótce z jeziora zostają wyłowione zwłoki kobiety. Renata rozpoznaje w zmarłej swoją siostrę. Wszystko wskazuje jednak na to, że przyczyną zgonu nie było samobójstwo. Detektywi zaczynają badać okoliczności śmierci kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a34c24380dee06ff235b2a4ffbc5dc47",[]],"54306752":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54306753":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54306754":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"54306755":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306756":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306757":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306758":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306759":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"54306760":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"54306761":["U-boot
W czasie wojny Niemcy wyprodukowali łącznie 1153 U-bootów, które niszczycielsko zatopiły ponad 2 700 statków handlowych. Stocznia Schichau-Werft Danzig produkowała takie okręty podwodne. Po wojnie stała się częścią Stoczni Gdańskiej.","","",["N"]],"54306762":["Zaginiona Kampfgruppe
23 stycznia 1945 roku armia niemiecka wycofuje 35 dywizję Wehrmachtu w okolicach Golubia Dobrzynia. Z ostatnich elementów bojowych tej jednostki tworzą się grupy bojowe. Jak wynika z raportów niemieckich, jeden z takich oddziałów został uznany za zaginiony. Olaf z Radkiem i miejscową grupą poszukiwaczy szukają śladów dotyczących tego wydarzenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/379385e94fdf09848e92a3970784c73d",["N"]],"54306763":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54306764":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"54306765":["Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej \"Żmiju\" maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu \"Śliwa\" z Hanią marzą o uroczystej kolacji.","","",["N"]],"54306766":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","","",["N"]],"54306767":["Stambuł","","",["N"]],"54306768":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"54306769":["Nadchodzi czas żniw. Senior rodu Buchajczyków, Bogdan, przemierza swoje pola kombajnem. Jego synowie spierają się, jaka będzie w tym roku wilgotność zboża, a co za tym idzie - jego jakość. Po zbiorach ogórków Aleksander Olejniczak i jego żona przygotowują warzywa do kiszenia, przede wszystkim dokładnie je myjąc. Krzysztof i Maria Żebrowscy zajmują się krowami. Muszą je nakarmić i wydoić. Do Józefa przyjeżdżają inspektorzy ochrony środowiska, by omówić sprawę zabitej owcy.","","",["N"]],"54306770":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. Wiąże się m.in. z trudnymi zleceniami i szybkimi terminami wykonania. Widzowie zobaczą, jak na co dzień wygląda zawód budowlańca. Będą mieli okazję poznać m.in. Czipsa i Franka, więźniów, którzy strzegą elektryczności w zakładzie karnym oraz amatorów, którzy uwierzyli, że dzięki ciężkiej pracy uda im się osiągnąć sukces. Widzowie dowiedzą się, jaka atmosfera panuje na placu budowy oraz odkryją, czym są szalunki.","","",[]],"54306771":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"54306772":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"54306773":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"54306774":["Podczas pół godziny komediowego szaleństwa widzowie dowiedzą się m.in., jak radzić sobie z niebezpieczeństwami codziennego życia, jak oszczędzać czas, siły i pieniądze, jak w pełni wykorzystać potencjał papieru toaletowego oraz jak otworzyć butelkę butem.","","",[]],"54306775":["Podczas pół godziny komediowego szaleństwa widzowie dowiedzą się m.in., jak radzić sobie z niebezpieczeństwami codziennego życia, jak oszczędzać czas, siły i pieniądze, jak w pełni wykorzystać potencjał papieru toaletowego oraz jak otworzyć butelkę butem.","","",[]],"54306776":["Drogówka z Zamościa zatrzymała pewnego kierowcę pod zarzutem jazdy z prędkością ponad 100 km/h, podczas gdy licznik jego samochodu wyświetlał niewiele ponad 50 km/h. Badając tę sprawę, Emil przekona się, że zamojscy policjanci zawsze pozostają czujni i nawet po pracy lubią gnębić kierowców. W trakcie wizyty na tamtejszej komendzie prowadzący padnie ofiarą fałszywych oskarżeń o nieprawidłowe parkowanie. Emil uda się również do Warszawy, gdzie Straż Miejska wykorzystywała złe oznaczenie drogi, by naciągać właścicieli samochodów na koszty holowania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9341b9f3ed70f35fe706c066112305f",["N"]],"54306777":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b90d32725141abd8e0d279ea1f3c44a",["N"]],"54306778":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec69573f94bb78dca662cbcfc36b8737",["N"]],"54306779":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/836cbe297f92ed5114df5eb88c584af1",["N"]],"54306780":["Gaduła","","https://ipla.tv/resolve-media/1/569a4c5cc75760aa79da678fb0a75df6",[]],"54306598":["Wazon śledzi niedźwiedzie w dolinie Sanu. Wiking lubi się przebierać w zbroje rycerzy, aby poznawać ludzi. Krzysztof Bross wylądował w Bieszczadach cztery dni po wprowadzeniu stanu wojennego. Józek zbiera owoce w sadach po Bojkach wysiedlonych w trakcie akcji \"Wisła\". Pustelnik Edward wywarł wpływ na wybory życiowe Gniewka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54306599":["Wazon odkrył, że niedźwiedzie nie lubią miodu, a w pszczelich ulach szukają czego innego. Krzysztof zbudował osadę Wikingów nad Zalewem Solińskim.Gniewko dał się przkonać Edwardowi do jego filozofii życia. Staszek udaje się do ruin wsi spacyfikowanych w komunistycznej akcji \"Wisła\". Gabi wyciszyła się w stadninie koni. Bross wychowując dzieci w Bieszczadach, nauczył je samodzielności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"54306600":["Iryna i Krzysztof poznali się, gdy kobieta przyjechała do Polski z Ukrainy w celach zarobkowych. Mają szesnastoletnią córkę Anię. Ich dom, położony w podwarszawskim Józefowie, jest w bardzo złym stanie. Nie ma odpowiedniej wentylacji ani systemu ogrzewania, pełno w nim wilgoci, a piec stanowi zagrożenie. Takie warunki wpływają na stan zdrowia małżonków. Mężczyzna ma problemy z układem krążenia, natomiast jego żona zmaga się z astmą, przeszła również udar. Architekt Maciek Pertkiewicz podejmie się remontu i zapewni rodzinie bezpieczeństwo oraz ciepło. Zostaną również zamontowane panele fotowoltaiczne na dachu, które ograniczą znacznie wydatki na prąd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"54306601":["Reż.: Michał Kwieciński.
Marta jest kobietą sukcesu. Robi karierę jako prawniczka i właśnie wprowadza się do pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem. Dorota, oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie za granicą, podejmuje pracę w banku. Nie wie, w jaki sposób powiedzieć o tym partnerowi. Mężczyzna jest przekonany, że żona oddaje się prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi. Ada to dziewczyna z mroczną przeszłością, która radzi sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Podszywając się pod sprzedawczynię z butiku, próbuje oszukać nieznajomego mężczyznę. Ten jednak demaskuje ją i postanawia oddać w ręce policji. Mężczyzną tym jest Marek, mąż Marty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906505.jpg","",["N"]],"54306602":["Reż.: Jan Batory.
Jan Kowalski (Mieczysław Pawlikowski), filatelista posiadający niezwykle cenną kolekcję, jest chory i musi poddać się leczeniu w szpitalu. Prosi swoją dobrą znajomą Joannę Chmielewską (Izabella Dziarska), by miała pieczę nad zbiorami pod jego nieobecność. Wkrótce kobieta organizuje w swoim mieszkaniu wieczorek brydżowy, po którym z przerażeniem odkrywa, że znaczki zniknęły. Wspólnie ze swoją roztrzepaną przyjaciółką Janką Powsińską (Elżbieta Starostecka) rozpoczyna poszukiwania skradzionej kolekcji. W tym celu postanawiają dokonać serii włamań do mieszkań wszystkich uczestników wieczoru. Poszukiwania przynoszą niespodziewane rezultaty. Scenariusz filmu został oparty na powieści Joanny Chmielewskiej \"Upiorny legat\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1858482.jpg","",["N"]],"54306603":["Reż.: Kazimierz Kutz.
Jesień 1943 roku. Pasażerowie uszkodzonego pociągu muszą spędzić dobę na małej stacji kolejowej w Kurianach. W grupie podróżnych są młody konspirator Piotr (Andrzej May) i opiekująca się nim dziewczyna Anna (Janina Traczykówna), wdowa (Danuta Szaflarska) i jej przybrana córka o semickich rysach twarzy Marylka (Małgorzata Dziedzic), chłopiec z psem (Maciej Damięcki), szmalcownik czy karciani szulerzy. Podczas wspólnego oczekiwania na odjazd ludzie rozmawiają, nawiązują znajomości, grają w karty. Na stację przybywa niespodziewanie odział żandarmerii, jeden z Niemców zauważa w poczekalni karabin maszynowy. Hitlerowiec daje pasażerom kilka minut na przyznanie się, do kogo należy broń. Jeśli nie znajdzie się właściciel żandarmi rozstrzelają co piątego podróżnego. Nieoczekiwanie całą winę bierze na siebie chłopiec, za co zostaje okrutnie pobity. Niemcy odjeżdżają, kiedy okazuje się, że właścicielem broni jest pijany żandarm kolejowy znaleziony w zagajniku przez zawiadowcę stacji Kalińskiego (Jerzy Block). Skatowany, bliski śmierci chłopak tłumaczy innym dlaczego się przyznał. Współscenarzystą filmu jest Marian Brandys, autor opowiadania \"Chłopiec z pociągu\", literackiego pierwowzoru \"Ludzi z pociągu\".","","",["N"]],"54306604":["Reż.: Audu Paden.
Rodzina Malutkich wyjeżdża na wypoczynek nad jezioro Garlanda, by odpocząć od zgiełku miasta. Dla mieszczuchów taka wyprawa to niemal podróż do dzikiej puszczy. Podczas pobytu na kempingu, Stuart i George przyłączają się do skautów, aby przejść kurs szkoły przetrwania. George zaprzyjaźnia się z uroczą Brooke, a Stuart zawiera znajomość ze skunksem Reeko, który daje mu kilka lekcji jak przetrwać w lesie. Wkrótce okazuje się, że wokół kempingu grasuje groźna bestia. Kot Śnieżek wykorzystuje Muńka do ochrony przed leśnym stworem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1977567.jpg","",[]],"54306605":["Reż.: Gavin Hood.
Staś (Adam Fidusiewicz) i Nel (Karolina Sawka), dzieci europejskich inżynierów pracujących w Egipcie, pod nieobecność ojców zostają uprowadzone z domu w Kairze na pustynię. Wkrótce mają zostać przewiezione do obozu arabskiego przywódcy, Mahdiego. Ojciec Stasia, inżynier Tarkowski (Artur Żmijewski) odkrywa, że dzieci zostały porwane i natychmiast rusza w pościg, ale nadciągająca burza piaskowa udaremnia poszukiwania. Dzieci docierają z porywaczami do Chartumu, zajętego przez armię Mahdiego. W twierdzy szerzą się epidemie, a śmierć zbiera bogate żniwo. Jedyną osobą, która okazuje porwanym życzliwość jest Grek Kaliopulli (Krzysztof Kowalewski). Ale nawet on nie potrafi ich uwolnić. Sytuację komplikuje choroba Nel, wyczerpanej po trudach wędrówki przez pustynię. Staś i Nel pod nadzorem swoich porywaczy, w tym również zdrajcy, Chamisa (Konrad Imiela) opuszczają ponury Chartum. Chłopiec troszczy się o coraz bardziej chorą Nel. Od Kaliopulliego dostaje chininę - bezcenne lekarstwo, które może uratować dziewczynce życie. Z pomocą przychodzi też dzieciom para niewolników: Mea (Lingile Shongwe) i Kali (Mzwandile Ngubeni), którzy również zostali porwani przez ludzi Mahdiego i byli więzieni w twierdzy. Podczas podróży karawana natyka się na wygłodniałego lwa. Staś proponuje, że zastrzeli groźne zwierzę. Przerażeni Arabowie godzą się na to. Korzystając z okazji chłopak zabija również porywaczy. Ciesząc się odzyskaną wolnością Staś, Nel, Kali i Mea ruszają w drogę do domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969918.jpg","",["N"]],"54306606":["Reż.: Josh Trank.
Czworo naukowców i outsiderów - Reed Richards (Miles Teller), Ben Grimm (Jamie Bell) oraz przyrodnie rodzeństwo Johnny Storm (Michael B. Jordan) i Sue Storm (Kate Mara) - przenosi się do alternatywnego, pełnego niebezpieczeństw świata. Tam ulegają zdumiewającej przemianie, zdobywając niezwykłe moce. To wydarzenie odmieniło ich życie na zawsze. Po powrocie próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Postanawiają też wykorzystać swoje nadprzyrodzone umiejętności, już pod nowymi imionami - jako Pan Fantastyczny, Ludzka Pochodnia, Niewidzialna Kobieta i Stwór. Bardzo szybko okażą się one przydatne. Bohaterowie muszą bowiem ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który kiedyś był ich przyjacielem. W rolach głównych plejada gwiazd młodego pokolenia: znany z głośnego filmu \"Whiplash\" Miles Teller, Jamie Bell (kultowy \"Billy Elliot\") i gwiazda serialu \"House of Cards\" Kate Mara.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1978254.jpg","",[]],"54306607":["Reż.: Anne Fletcher.
Tyler Gage (Channing Tatum) wychował się w najgorszej dzielnicy Baltimore. Marzy, by wreszcie kiedyś wyrwać się z getta, w którym żyje. Jest zdolnym tancerzem ulicznym, ale i, jak się okazuje, zwykłym chuliganem. Pewnego dnia demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Za karę ma wykonać tam dwieście godzin prac społecznych. Jedną z uczennic szkoły jest pochodząca z dobrego domu Nora Clark (Jenna Dewan), baletnica, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner Andrew (Tim Lacatena) doznaje kontuzji i dziewczyna zostaje na parkiecie sama. Wtedy w jej życiu pojawia się Tyler, który sprząta korytarze akademii i po cichu z zazdrością przypatruje się tancerzom. Nora odkrywa, że ma on wielki talent i proponuje mu wspólny występ. Od ich sukcesu zależy nie tylko dyplom Nory, ale i przyszłość Tylera. Dzięki uczuciu, które zaczyna ich łączyć, chłopak jest w stanie uwierzyć, że może zmienić swoje życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930788.jpg","",[]],"54306608":["Reż.: Roger Kumble.
Nowy Jork. Kathryn Merteuil (Sarah Michelle Gellar) i Sebastian Valmont (Ryan Phillippe) są przyrodnim rodzeństwem. Ich rodzice niedawno się pobrali. Nastolatki chodzą do tej samej szkoły. Podczas wakacji chłopak Kathryn, Court Reynolds (Charlie O'Connell), porzuca ją dla łatwowiernej Cecile Caldwell (Selma Blair). Odtrącona dziewczyna planuje perfidną zemstę, w którą zamierza wciągnąć również Sebastiana. Kathryn chce, aby ten uwiódł Cecile. Przyrodni brat, mający opinię playboya, uważa jednak to zadanie za zbyt łatwe. Jego celem staje się atrakcyjna Annette Hargrove (Reese Witherspoon) - córka dyrektora szkoły, która w artykule opublikowanym w magazynie młodzieżowym wyznała, że nie chce angażować się w żadne przygodne związki, do czasu aż spotka prawdziwą miłość swojego życia. Sebastian zakłada się z Kathryn, że uda mu się uwieść Annette jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego... Scenariusz filmu Rogera Kumble'a powstał na motywach słynnej powieści Pierre'a Choderlosa de Laclos \"Niebezpieczne związki\". Akcję z osiemnastowiecznej Francji przeniesiono w czasy współczesne do Stanów Zjednoczonych. W głównych rolach wystąpiła plejada hollywoodzkich gwiazd młodego pokolenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930612.jpg","",["N"]],"54306609":["Reż.: Robert Zemeckis.
Stany Zjednoczone, koniec lat 40. W miasteczku w Alabamie przychodzi na świat chłopiec z niedowładem nóg, o ilorazie inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Od najmłodszych lat Forrest trzyma się kilku prostych zasad, wpojonych mu przez kochającą matkę (Sally Field). Znajduje zrozumienie jedynie u niej i przyjaciółki Jenny (Robin Wright). Chcąc pozbyć się opinii nieudacznika i za wszelką cenę dorównać zdrowym ludziom, postanawia żyć tak jak oni. Efekty jego działań przechodzą najśmielsze oczekiwania. Forrest (Tom Hanks) zostaje gwiazdą futbolu i mistrzem ping-ponga, zdobywa miano bohatera wojny wietnamskiej, podróżuje po świecie, poznając osobiście wielkich polityków i artystów. Wreszcie zostaje poważnym przedsiębiorcą i zdobywa ogromną fortunę. Jako trzydziestoletni człowiek sukcesu Forrest Gump - wciąż czując się zwykłym facetem - opowiada przygodnie spotkanym ludziom historię swojego życia, która doskonale obrazuje Amerykę lat 50., 60. i 70... Jeden z najważniejszych obrazów lat 90. Nagrodzony sześcioma Oscarami: za najlepszy film, reżyserię, scenariusz, pierwszoplanową rolę męską, montaż i efekty wizualne odniósł oszałamiający sukces artystyczny i kasowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907365.jpg","",[]],"54306610":["W rurach w piwnicy zostaje znaleziony ludzki kciuk. W jednym z mieszkań kamienicy detektywi natykają się na ciało emerytki Heleny Jankowskiej. Odkryty palec należał do jej opiekunki, Wiolety. Kobieta została napadnięta w lokalu swojej chlebodawczyni. Podejrzenie pada na siostrzenicę staruszki, Annę. Kiedy to przypuszczenie się nie potwierdza, śledczy zaczynają interesować się wątkiem znajomości Wiolety z bogatym filantropem Piotrem Ryszkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"54306611":["Biznesmen Michał Pałasz zostaje utopiony w wannie. Po dokonaniu zabójstwa sprawca przebiera się w ubranie ofiary i na oczach przechodniów skacze z mostu, udając samobójstwo. Okazuje się, że mieszkanie denata okradziono. Zniknęły monety kolekcjonerskie o wartości ponad 100 tysięcy złotych. Głównymi podejrzanymi stają się siostra Pałasza i jej kolega. Monety interesowały również Grzegorza Bukowskiego - eksperta i handlarza numizmatami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"54306612":["Tomek Molak, założyciel grupy Ultraviolet, otrzymuje na maila gryps od skazanego seryjnego mordercy, Zenona Nowaka. Przestępca uważa, że jest niewinny, a odbywa karę przez błędne działanie prokuratury. Prosi Fioletowych o pomoc. Wkrótce Ola dowiaduje się, że w sprawę zaangażowany był Waldemar Kraszewski, obecny komendant policji w Łodzi. Zaczyna dociekać prawdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"54306613":["Giną młodzi chłopcy. Modus operandi jest identyczny jak skazanego przed laty seryjnego mordercy, Zenona Nowaka. W związku z zaangażowaniem Holendra w uwolnienie więźnia do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wkraczają uzbrojeni funkcjonariusze CBŚ. Niebawem sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że to Ultravioletowcy znaleźli dowody świadczące na korzyść Nowaka. Detektywi amatorzy ujawnili także nadużycia policji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"54306560":["W Zawierciu kierowcy muszą słono zapłacić już za sam przejazd po terenie pewnego parkingu, nawet jeżeli nie znajdą na nim ani jednego wolnego miejsca. Emil zbada też wzrok urzędników z Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy zdają się nie odróżniać kolorów czerwonego i zielonego. Natomiast w Radomiu prowadzący poszuka niewidocznego drogowskazu, który bez przerwy obserwują ukryci za krzakami policjanci. Przeoczenie tego znaku kosztuje kierowców wiele pieniędzy i punktów karnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc11ea11ea60ddc7ed19e848d07cfd66",["N"]],"54306561":["Emil sprawdzi, jak w rękach nieprzeszkolonego policjanta zachowuje się urządzenie do pomiaru prędkości ISKRA. Z jego pomocą prowadzący odkryje, że jedna z urzędniczek gorzowskiego starostwa - nie ruszając się z miejsca - wraz z biurkiem przemieszcza się z prędkością 57km/h. Oprócz tego widzowi usłyszą też o błędzie policjantów, którzy po wystawieniu mandatu z 6 punktami karnymi do systemu wpisali punktów 10. Kolejnym tematem będzie fotoradar w Łodzi, który w opinii biegłego jest nieprawidłowo ustawiony. Urządzenie zebrało już żniwo w liczbie co najmniej 93 ofiar niezasłużonych mandatów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec8ce34d83f10b58f34af2f9d67a37f5",["N"]],"54306562":["Niestety, nawet na płatnych autostradach można natknąć się na dzikie zwierzęta czy zaśmiecające jezdnię śruby, wkręty, opony i butelki. Te przedmioty mogą uszkodzić przejeżdżające trasą samochody, a w efekcie stać się zagrożeniem dla zdrowia i życia pasażerów. Ani ubezpieczyciel, ani zarządca autostrady nie czują się odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Emil odwiedzi również Szczecin, którego władze zarabiają na źle oznaczonej strefie płatnego parkowania. Prowadzący przyjrzy się także innym nieprawidłowościom, które mają miejsce na ulicach tego miasta. Również w Bydgoszczy panuje duży bałagan. Można tam znaleźć wykluczające się znaki drogowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2027a2a6b04a747ec719837832255e5b",["N"]],"54306563":["Drogówka z Zamościa zatrzymała pewnego kierowcę pod zarzutem jazdy z prędkością ponad 100 km/h, podczas gdy licznik jego samochodu wyświetlał niewiele ponad 50 km/h. Badając tę sprawę, Emil przekona się, że zamojscy policjanci zawsze pozostają czujni i nawet po pracy lubią gnębić kierowców. W trakcie wizyty na tamtejszej komendzie prowadzący padnie ofiarą fałszywych oskarżeń o nieprawidłowe parkowanie. Emil uda się również do Warszawy, gdzie Straż Miejska wykorzystywała złe oznaczenie drogi, by naciągać właścicieli samochodów na koszty holowania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9341b9f3ed70f35fe706c066112305f",["N"]],"54306564":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e442390c3b9ac9a5e0fff4584fb67352",["N"]],"54306565":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bab5469c3d2348510a9adb1aa7e48ee",["N"]],"54306566":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ad8b7a978b45506e3b91736b6477adb",["N"]],"54306567":["Tomek Florkiewicz nadal w trasie. Dziś odwiedzi Tokio, wpadnie na sushi, zagra w pachinko i zajrzy do supernowoczesnego laboratorium. Przewodnikami po stolicy Japonii będą: Patrycja, która działa w marketingu, Emil - organizator eventów oraz Wojtek - naukowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90e2694c1004552282d75ba33323128b",["N"]],"54306568":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306569":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"54306570":["Młody mężczyzna chce udowodnić, że nowy partner jego matki jest oszustem. Śledczy badają sprawę. Kiedy odkrywają niewygodny sekret mężczyzny dotyczący jego poprzedniej rodziny, wszystko wskazuje na to, że klient miał rację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2bbbe4c417e5b88176c219fd3b32539",["N"]],"54306571":["Do Malanowskiego zgłasza się Stanisław Jastrzębski, który został niewinnie skazany za morderstwo żony i odsiedział w więzieniu 15 lat. Mężczyzna chce z pomocą detektywów odnaleźć prawdziwego zabójcę. Tylko w ten sposób będzie mógł odzyskać swoją córkę, która nie wierzy w jego niewinność i nie chce go znać. W toku śledztwa okazuje się, że małżeństwo klienta przechodziło kryzys, a zamordowana kobieta prawdopodobnie miała romans. Tymczasem Jastrzębski znika, a jego siostra odkrywa, że dostał wiadomość od człowieka, który może coś wiedzieć o zbrodni sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c527233a2374f5424964f9efea31736",["N"]],"54306572":["Detektywi muszą odnaleźć siostrzeńca Barbary Oleszko. Kobieta opiekuje się nastolatkiem od czasu tragicznej śmierci jego rodziców i jest przekonana, że obecna dziewczyna Michała sprowadza go na złą drogę. Kiedy Tomek odnajduje parę nastolatków w domku na działce, okazuje się, że chłopak wcale nie śpieszy się z powrotem do domu, ponieważ jest bez pamięci zakochany w starszej od siebie Joannie. Detektywi odkrywają, że Joanna ma długi u podejrzanego wierzyciela, niejakiego \"Budrysa\". Zakochany Michał nie chce pożyczyć pieniędzy od zdesperowanej ciotki i para postanawia uregulować dług zgodnie z tajemniczym planem Joanny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92d635afb47df0b413c63999b6b88ccc",["N"]],"54306573":["Agnieszka Lato, koleżanka Marka z czasów szkolnych, chce wynająć biuro Malanowskiego. Kiedy detektywi przyjeżdżają do domu kobiety, znajdują ją martwą. Marek nie wierzy w wersję o samobójstwie. Jest przekonany, że Agnieszka została zamordowana. Jego podejrzenia potwierdza sekcja zwłok. Detektywi z pomocą policji próbują ustalić fakty. Jedynym świadkiem, a jednocześnie podejrzanym jest nastolatek, którego detektywi widzieli przed domem ofiary. Ania z Markiem trafiają na trop dziewczyny, która kontaktuje się z chłopakiem. Tymczasem wychodzi na jaw, że znajoma Marka miała romans z żonatym mężczyzną, który mógł mieć motyw, by ją zabić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4ff0555246a9624455770ea312f802c",["N"]],"54306574":["Archeolog i poszukiwacz skarbów, wspomagani przez specjalistów, m.in. płetwonurków i historyków, ruszają w Polskę na poszukiwania reliktów przeszłości. Skarby, militaria, ślady burzliwych dziejów nadwiślańskiej krainy nie stanowią dla nich tajemnicy. Pasjonaci historii opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z pierwszą i drugą wojną światową oraz okresem napoleońskim. Indiana Jones mógłby się od nich wiele nauczyć!","","",["JM"]],"54306575":["Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski udają się do Świbna w okolice portu rybackiego przy ujściu Wisły. W ostatnich dniach drugiej wojny światowej port w Świbnie był jednym z punktów ewakuacyjnych podczas masowej ucieczki Niemców z Mierzei Wiślanej. Wiele jednostek atakowanych przez szturmowce Armii Radzieckiej nie zdołało wyjść na Zatokę Gdańską i swój żywot skończyło w wodach ujścia Wisły. Przekazy okolicznych mieszkańców potwierdzają, że niektóre z tych jednostek leżą na dnie do dziś. Widzowie przekonają się, czy badanie rzeki potwierdzi te relacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a98b42210db6db30ff53d1c7cba8b8f",["JM"]],"54306576":["Kokaina podawana pilotom w okresie I wojny światowej, amfetamina dla żołnierzy piechoty uczestniczących w największym konflikcie zbrojnym świata, LSD w wojsku w latach 50. i 60. oraz rozmaite pigułki dla żołnierzy biorących udział we współczesnych konfliktach - wszystkie te substancje przepisywali wojskowi lekarze. Podawano je nieświadomym niczego żołnierzom za zgodą dowództwa. Dokument przedstawia mało znany proceder, choć obecny w wojsku od ponad stulecia.","","",[]],"54306577":["Bob Blumer, pomysłodawca kilku zadziwiających kucharskich rekordów Guinessa (m.in. przygotowanie 168 pizz w ciągu godziny i obranie 50 funtów cebuli w niespełna trzy minuty), zabiera telewidzów do oryginalnych i niekonwencjonalnych restauracji.","","",[]],"54306578":["Reż.: Matthew Ainsworth.
O Trójkącie Bermudzkim do dziś krążą legendy. To jeden z najbardziej znanych i zarazem nieznanych obszarów na kuli ziemskiej. Od lat kojarzony jest z niewytłumaczalnym zaginięciem statków i samolotów, które pojawiają się na liczącym 500 mil kwadratowych fragmencie Oceanu Atlantyckiego. Badacze nieustannie zgłębiają tę tajemnicę, tworząc teorie prawdopodobne i paranormalne. W trzyodcinkowej serii twórcy przeanalizują przyczyny sekretnych zaginięć jednostek lotniczych i pływających. Być może jest to podyktowane błędami ludzkimi, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym lub pojawieniem się UFO.","","",[]],"54306579":["Autorzy programu wierzą, że głębiny oceanu mogą kryć w sobie odpowiedzi na odwieczne pytania. Za pomocą nowoczesnych metod naukowych badają legendy związane z morskimi potworami i niezwykłymi zjawiskami, analizują relacje naocznych świadków i archiwalne dokumenty i przeprowadzają rewolucyjne eksperymenty.","","",[]],"54306580":["Szczegółowy opis i analiza najbardziej spektakularnej katastrofy morskiej XX wieku. W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku, podczas dziewiczego rejsu okręt zderzył się z górą lodową i zatonął. Jego katastrofa spowodowała nowelizację zasad bezpieczeństwa morskiego.","","",[]],"54306581":["Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"54306582":["Historie bohaterów, którzy mimo chaosu wojny, wyróżniali się odwagą i walczyli w imię głoszonych przez siebie przekonań.","","",[]],"54306584":["Prow.: Jean-Michel Cousteau.
Jean-Michel Cousteau oraz jego dzieci, syn Fabien i córka Celine, badają najdziwniejsze tajemnice oceanów, których przez lata nie udało się rozwiązać. Wznawiają przy tym kilka dochodzeń Jacquesa, które ten prowadził podczas swoich wypraw.","","",[]],"54306585":["Opowieść o dziejach brygad śmierci w szeregach III Rzeszy. Ich zadaniem była eksterminacja wskazanych do likwidacji grup społecznych i etnicznych. Znajdowali różne sposoby, ale zawsze okrutne.","","",[]],"54306586":["Albert Speer był z zawodu architektem. W czasie wojny był ministrem odpowiedzialnym w rządzie Hitlera za zbrojenia. Jego staraniom przypisuje się fenomenalny rozwój niemieckiej produkcji wojennej w drugiej połowie wojny. Pojmany został przez Amerykanów, którym w trakcie przesłuchań przekazał wiele cennych informacji. W czasie procesu norymberskiego został skazany na karę więzienia. Speer wyszedł na wolność w 1966 roku.","","",[]],"54306587":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","","",["N"]],"54306588":["Przy pomocy koni, Ferdek ściąga bale z bieszczadzkich ostępów. Andrzej \"Żmiju\" postanawia nie ingerować w świat wilków i poprzestaje jedynie na ich obserwacji. Po latach nieobecności, Kirim wraca w Bieszczady. Trzech amatorów bimbru rozpoczyna produkcję trunku w zagubionej czatowni. Mariola, niegdyś pracownica sejmu, odnajduje swoje miejsce na ziemi, które znajduje się niedaleko Cisnej.","","",["N"]],"54306589":["Jurek Biedrzycki i jego towarzysze wyruszają na podbój Mongolii i liczą na spotkanie z legendarnym tajmenem. Wędkarze zatrzymują się nad jeziorem Ogii, słynącym z pięknych szczupaków i okoni. Następnie wybierają się nad rzekę Tamir, gdzie udaje im się złowić dorodne miętusy. Na kolację Mongołowie jedzą surową wątrobę ze złowionych ryb, z kolei reszta ekipy raczy się aromatyczną potrawą ze smażonych miętusów w cebulce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8707dc39c8a8914edefaf74abe355b0f",[]],"54306590":["Jerzy Biedrzycki podróżuje po mongolskich stepach. Zmierza w kierunku rzeki Czuluut Gol na poszukiwania lenoków. Pełnia księżyca i mroźne noce nie sprzyjają żerowaniu ryb. Mongolscy przewodnicy prezentują wędkarzowi z Polski nową metodę połowu w górskich wodach - przepływankę ze spławikiem i dociążoną nimfą. Wkrótce udaje mu się złowić długo wyczekiwane ryby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d7143de1f5acbc66dfdadea56629966",[]],"54306591":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",[]],"54306592":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"54306593":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d559b107f546862d1ba56ef9b88d",[]],"54306594":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b6b83a32225b18bafb1abfccc93c",[]],"54306595":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770c55ea3a5e46d29d775c581915de",["AD"]],"54306596":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e0f2f7a74f7c7ee8ecd19a7dab9bf30",["N"]],"54306885":["Reż.: Michael Preece.
Student medycyny, David Little Eagle Jackson, odkrywa, że posiada wielu wrogów. Jeden z nich - ojciec jego dziewczyny - niespodziewanie traci życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928957.jpg","",[]],"54306886":["Reż.: Tony Mordente.
Walker i Trivette rozbijają gang narkotykowy, ale mają problemy ze schwytaniem jego przywódcy. Tymczasem Alex bada sprawę gwałtu dokonanego na jednej ze studentek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928957.jpg","",[]],"54306887":["Wieś Obrąb. Odkąd mąż Moniki zginął w wypadku samochodowym, kobieta musi sobie radzić sama z dwójką dzieci i swoją matką Teresą. Rodzina mieszka w starym, drewnianym, od wielu lat nieodnawianym domu bez łazienki i bieżącej wody, w którym jest ciasno i zimno. Ekipa Katarzyny Dowbor ma tylko pięć dni na wyremontowanie budynku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902211.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec2e17c16e0ccc70c8ed3ef90220a30f",["N"]],"54306888":["Zuza odwiedza swoją sąsiadkę. Drzwi otwiera jej syn staruszki, który daje policjantce do zrozumienia, by zostawiła jego matkę w spokoju. Kowal odnosi wrażenie, że nie wszystko jest w porządku. Białach zaprzyjaźnia się z pielęgniarką Polą. Niebawem ma szansę przyjść jej z pomocą. Tymczasem na zjeździe integracyjnym jednej z firm dochodzi do próby gwałtu. Na miejsce zdarzenia wysłany zostaje patrol ósmy. Niedoszły gwałciciel trafia nieprzytomny do szpitala. Ofiara, broniąc się, rozbiła mężczyźnie głowę szklaną karafką. Napastnik po przebudzeniu nie pamięta niczego z minionej nocy. Brakuje też świadków. Dopiero amatorskie nagrania z prywatnych komórek naprowadzają policjantów na pewien trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe4fd33a6e0f6bd0a3cf29414c4d4af0",["AD"]],"54306889":["Dyżurny przekazuje policjantom pierwsze zgłoszenie. W klubie go-go doszło do pobicia. Na miejscu patrol zastaje mężczyzn, którzy nadal się szarpią. Jeden z nich oskarża klub o kradzież sporej sumy pieniędzy. Drugi, kierownik klubu, zaprzecza wszelkim oskarżeniom. Świadkiem zdarzenia jest jedna z pracownic. Dzięki zapisom z monitoringu patrol natrafia na ważny trop w sprawie. Komenda przyjmuje kolejne wezwanie. Tym razem dwóch starszych panów za bardzo zaszalało w trakcie ogrodowego grillowania. Żony wezwały policję i pogotowie do nietypowo zachowujących się mężów. Służby policyjne mają podejrzenia, że winowajcy są pod wpływem pewnej nielegalnej substancji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebca1702b305e8aeae684f983b76429a",["AD"]],"54306890":["Załoga numer sześć po raz kolejny występuje w nietypowym składzie - na patrol jadą Emilka Drawska-Zapała i Ola Wysocka. Policjantki przyjmują zgłoszenie od zaniepokojonej nastolatki. Pod nieobecność jej rodziców ktoś okradł mieszkanie. Pierwsze podejrzenia padają na chłopaków, z którymi dziewczyna imprezowała zeszłej nocy. Dopiero zgłoszenie bliźniaczo podobne do tego pierwszego pomaga policjantkom w ujęciu prawdziwego sprawcy. Jest jeszcze sprawa rodzinnej awantury, po której do szpitala trafiają uczestnicy kłótni. Jedynym świadkiem jest córka, która próbowała ochronić matkę przed agresją ojca. Białach, pomimo pesymistycznych prognoz lekarzy, wstaje z wózka inwalidzkiego. Niebawem Mikołaj wraca na komendę. Kolegę ciepło go przyjmują.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/41c6f7a1cae338baa88e0f7108e71daf",["AD"]],"54306891":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54306892":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976134.jpg","",[]],"54306893":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976134.jpg","",[]],"54306894":["Maja i Stefan rozwiedli się kilka miesięcy temu. Do tej pory nie ustalili jednak, komu przypadnie prawo własności do apartamentu na Teneryfie. Gdy Stefan przyjeżdża tam z nową partnerką Paulą, zastaje eksżonę z jej kochankiem Bartoszem. Między były małżonkami dochodzi do awantury, która wkrótce przeradza się w jeszcze poważniejszy konflikt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"54306895":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"54306896":["Mitch i jego koledzy biorą udział w transmitowanych na żywo zawodach ratowników. Cody wprowadza się do mieszkania C.J. i Caroline.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976868.jpg","",[]],"54306897":["Ciąg dalszy opowieści o byłych małżonkach, Stefanie i Mai, którzy kłócą się o prawa własności do posiadłości na Teneryfie. Konflikt z dnia na dzień coraz bardziej się zaostrza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"54306898":["Na policję dzwoni właściciel piekarni, który zgłasza, że bandyci kradną mu piec. Patrol wkracza do akcji, nie spotyka jednak żadnych przestępców. Głównymi podejrzanymi stają się pracownicy piekarni. Niebawem okazuje się, że firma objęta jest postępowaniem komorniczym. Ta informacja sprawia, że policja zwraca swoją uwagę na właściciela. Niebawem policjanci zostają też wezwani do groźnego wypadku. Z wiaduktu kolejowego został zepchnięty chłopak. Patrol zatrzymuje kilku świadków zdarzenia, ale wszyscy milczą podczas przesłuchania. Dopiero Wysocka wymyśla fortel, dzięki któremu udaje jej się namówić ich do zwierzeń. Zieliński nie musi dłużej opiekować się Szymkiem. Szykuje się na romantyczną kolację z Zatońską. W drzwiach jego mieszkania pojawia się jednak ktoś zupełnie inny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/920c7dd49f829029eb1911019921527d",["AD"]],"54306899":["Na komendzie zjawia się dawna koleżanka dyżurnego, Jacka Nowaka. Kobieta ma pewne podejrzenia dotyczące swojego ojca. Przynosi policjantom plik dowodów obciążający mężczyznę. Patrol Oli Wysockiej i Emilki Drawskiej jedzie do domu podejrzanego. Dochodzi do strzelaniny pomiędzy policjantkami a ochroniarzami biznesmena, a wkrótce potem znika córka mężczyzny. W trakcie przesłuchań wychodzi na jaw, że ojciec porwanej został zmuszony do współpracy z handlarzami narkotyków. Policjantki będą potrzebowały wsparcia innego patrolu, by uporać się z tą sprawą. Białach chce pożyczyć Zapale pieniądze, ale ten odmawia. Tymczasem Drawska przynosi do domu potrzebną kwotę, mówiąc, że dostała ją od mamy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a316518b7ff947df01bc65a0a81c075f",["AD"]],"54306900":["Janek i Ania mieszkają z posterunkowym Wojtalą. Janusz ma zwyczaje, które irytują Różańską. Młodzi policjanci zajmują się sprawą zaginięcia komornika sądowego, Piotra Stelmacha. Sprawdzają dane z logowania jego telefonu i ustalają, że mężczyzna przebywa w domku poza miastem. Na miejscu znajdują jego zwłoki. Podejrzany jest Marek Owczarz, były biznesmen, któremu ofiara odebrała cały majątek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b1a5e109e00eceafb472a4b99cb3f38",["N"]],"54306901":["Reż.: Konstantin Chabienski.
Lata 40. XX wieku. Do obozu zagłady w Sobiborze trafia Aleksander Peczerski (Konstantin Chabienski). Schwytany na froncie oficer Armii Radzieckiej szybko uzmysławia sobie, że tylko uciekając, uchroni się przed rychłą śmiercią. Peczerski niemal od razu nawiązuje kontakty z obozową konspiracją, a kiedy okazuje się, że dysponuje imponującą wiedzą wojskową - staje się liderem buntowników... Film opowiada o kulisach powstania, do którego doszło w sobiborskim obozie 14 października 1943 roku. Wpływ na kształt scenariusza miały ostatecznie czterej autorzy: Aleksandr Adabaszjan, Kontantin Chabienski, Andriej Nazarow i Anna Czernakowa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1978444.jpg","",[]],"54306902":["Zamach bombowy na Bali
12 października 2002 roku na wyspie Bali miał miejsce atak terrorystyczny. Był to jeden z najokrutniejszych zamachów po napaści na amerykańskie wieżowce World Trade Center w 2001 roku. W dzielnicy klubów nocnych Kuta eksplodowały bomby. Zginęło ponad 200 osób, m.in. polska dziennikarka Beata Pawlak. Ci, którzy przeżyli, odnieśli poważne poparzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857408.jpg","",[]],"54306903":["Dworzec Lyoński
Dworzec Lyoński to jeden z sześciu głównych dworców kolejowych Paryża. Rocznie korzysta z niego około 83 miliony pasażerów, głównie podróżujących pociągami dalekobieżnymi, w tym TGV. W czerwcu 1988 roku w jeden z podmiejskich pociągów stojących na stacji uderzył inny skład. W wypadku zginęło 56 osób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1901674.jpg","",[]],"54306904":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54306905":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54306906":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306907":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306908":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54306909":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306910":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"54306911":["Reż.: William Gereghty.
MacGyver dziedziczy samochód po Harrym. Okazuje się, że grupa oszustów poluje na ukryty w pojeździe diament. MacGyver musi bronić pamiątki po przyjacielu.","","",[]],"54306912":["W programie dowiemy się między innymi, czy rower może jeździć bez łańcucha i przetestujemy jeden z takich modeli. Okulary w wirtualnej rzeczywistości służą już nie tylko do zabawy. To także świetne narzędzie, pomocne przy pracy nad różnego rodzaju traumami. Stosuje się je m.in. lecząc żołnierzy, którzy po powrocie z frontu cierpią na stres pourazowy. Dowiemy się także, gdzie i jak powstają piłki do futbolu i koszykówki oraz lotki do badmintona. Plexi to niezwykle wytrzymałe i co ważne, bezodpryskowe szkło. W programie dowiemy się, jak powstaje i kto je wymyślił oraz dlaczego do jego produkcji potrzebny jest cukier.","","",["N"]],"54306913":["Dexter i Ruda dostają sprawę mężatki, która musi słono płacić za romans. Najpierw nachodził ją odtrącony kochanek, a potem zaczęła dostawać anonimy, w których były jej zdjęcia z kochankiem i żądania kolejnych sum. Tymczasem Agnieszka i Ronin pomagają młodej kobiecie, która przestała czuć się bezpiecznie we własnym mieszkaniu odkąd doszło tam do włamania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2cda7e77461d56d7c5b88d20037154c",["N"]],"54306914":["Detektywi pomagają kobiecie, której 18-letni syn od tygodnia nie pokazał się w domu. Kobieta obawia się, że chłopak odnowił kontakty ze swoim ojcem, alkoholikiem, który ma bardzo zły wpływ na syna. Do Septagonu zgłasza się także matka 21-letniej Sylwii. Kobieta martwi się o córkę, która nie wiadomo skąd bierze pieniądze na drogie ubrania, dużo imprezuje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9d396c81e6a25c05f8a17f3041dac20c",["N"]],"54306915":["Nowa twarz
Karol postanawia kandydować na radnego. Tadzio nie popiera tego pomysłu, uważa bowiem, że on byłby lepszym kandydatem. Postanawiają iść na kompromis. Zamierzają znaleźć młodą, budzącą zaufanie osobę, wypromować ją, poprowadzić kampanię wyborczą, wygrać wybory i sterować nią, faktycznie sprawując władzę. Idealną kandydatką wydaje się im nowa sąsiadka, Agatka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0017882994853b899bb2f2ca8b3e544f",[]],"54306916":["Reż.: Maciej Strzembosz.
Koh-i-noor
Do mieszkania Krawczyków wpada rozgorączkowany Kurski. Daje Karolowi do przechowania niezwykle cenną skrzynkę. Karol z Tadziem dedukują, że musi w niej być największy brylant na świecie, Koh i noor, który właśnie został skradziony z muzeum w Londynie. Wkrótce w mieszkanu Krawczyka zjawia się tajemniczy mężczyzna, który pod groźbą śmierci żąda wydania skrzynki. Niespodziewanie telefon od Alinki, która właśnie była na działce mamy w Pruszkowie, całkowicie zmienia zachowanie intruza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9125be9e722af4354de230135b7fbbb7",[]],"54306917":["65-letnia dawna aktorka Pola po przejściu zawału serca mieszka z wnukiem Oskarem. Do sąsiedniego lokalu wprowadza się młoda kobieta o imieniu Maria. Dziewczyna, która jest pielęgniarką, oferuje swoje usługi babci. Pola wątpi jednak w jej umiejętności. Podejrzewa, że sąsiadka planuje wykraść jej cenne diamenty. Tymczasem Oskar zakochuje się Marii i nie wierzy oskarżeniom babci. Pola postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zastawia na dziewczynę pułapkę. Okazuje się, że Maria rzeczywiście nie jest tym, za kogo się podaje, ale prawda okazuje się zupełnie inna, niż przypuszczała starsza pani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53fc76237c5996c430730f06243c25be",["N"]],"54306918":["Reż.: David Fury.
Giles oznajmia Spike'owi, że znalazł sposób na rozwiązanie jego problemów. Wiąże się to jednak z powrotem do traumatycznych wydarzeń z przeszłości wampira.","","",[]],"54306919":["Reż.: Michael Gershman.
Podstępny Caleb podsyła Buffy mocno pobitą potencjalną pogromczynię. Summers i jej przyjaciele wyruszają do kryjówki Caleba, by raz na zawsze się z nim rozprawić.","","",[]],"54306920":["Następuje zamknięcie wytwórni paliwa. Likwidacja nie jest jednak łatwym zadaniem, gdyż na terenie przedsiębiorstwa znajduje się skomplikowany system podziemnych tuneli. Nie wystarczy samo wypompowanie benzyny oraz demontowanie maszyn. Kiedy robotnik Mario Gallo przecina jedną z rur, następuje potężny wybuch. Na miejsce zdarzenia przybywa Załoga A. Okazuje się, że to dopiero początek reakcji łańcuchowej. W podziemnych korytarzach dochodzi do serii eksplozji. Przed dotarciem do fabryki policji oraz straży pożarnej, do akcji wkracza również Załoga B.","","",[]],"54306921":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
Mike otrzymuje do wykonania zadanie. Po przekroczeniu granicy musi wyrzucić z samolotu paczkę z narkotykami. W trakcie lotu silniki ulegają awarii i Mike zmuszony jest wyrzucić ładunek wcześniej niż to było umówione. Sam katapultuje się, a przy upadku łamie obie nogi. Na ratunek przybywa Załoga B. Tymczasem Rick i Will usiłują odnaleźć wyrzucone przez Mike'a narkotyki. Jednak obaj nie mają doświadczenia w chodzeniu po górach. Wkrótce Will ulega poważnemu wypadkowi. Dzięki szybkiej interwencji Jensa, Petera i Marka udaje się uchronić go przed śmiercią. W trakcie oczekiwania na helikopter, który ma zawieźć rannego do szpitala, Mark zauważa, że Rick ma broń.","","",[]],"54306922":["Żywe zwłoki
Karol Krawczyk - tramwajarz z Woli - dowiaduje się, że zostało mu jeszcze tylko 6 miesięcy życia. Za namową swojego wiernego przyjaciela, kanalarza Tadzia Norka postanawia zabezpieczyć swoją żonę na przyszłość. Jego świetny plan ma jednak pewną poważną wadę - Karol nie umiera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6efba778738c550b02e8a1fce3613da6",[]],"54306923":["List do szefa
Karol otrzymuje z działu zarządzania informację, że nie będzie już kierowcą tramwaju. Załamany Krawczyk sądzi, że dostał wypowiedzenie z pracy. Z pomocą Tadzia postanawia napisać obraźliwy list do szefa. Gdy Norek idzie go wysłać, Karol dostaje dalszą część informacji. Okazuje się, że awansował na stanowisko kierownika nadzoru ruchu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ed0827aa2599203abaa437535255af5",[]],"54306924":["Głowa rodziny
Dziennikarz, który przeprowadza ankietę na temat podziału ról w małżeństwie, zaczepia Tadzia Norka i Karola Krawczyka. Ankieter pyta, kto jest głową rodziny w ich związkach. Tadzio boi się powiedzieć, że to on rządzi w małżeństwie, a wstyd mu się przyznać, że tak naprawdę głową rodziny jest Danka. Tymczasem Karol naśmiewa się z przyjaciela, że boi się swojej żony. Sam jednocześnie zaznacza, że do niego należy ostatnie słowo w małżeństwie. Dziennikarz podsłuchuje przechwałki Krawczyka i chętnie drukuje jego wypowiedź w lokalnej gazecie. Kiedy Alina czyta artykuł o mężu, nie kryje zaskoczenia, że Karol naprawdę wierzy w to, co mówi. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Krawczyk postanawia udowodnić, że to on jest szefem. Zaprasza Tadzia na męski wieczór przy kieliszku. Zapobiegliwe żony, które wiedzą, jak słabe głowy mają ich partnerzy, przelewają wiśniówkę, a w zamian do butelki wlewają sok wiśniowy. Panowie upijają się sztok. Następnego dnia koledzy z pracy Karola czytają wywiad. Nabierają do Krawczyka szacunku. Tylko jeden z nich wątpi w emancypację Karola. Krawczyk postanawia mu udowodnić, że w jego domu to on jest szefem. Jak zawsze jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Na szczęście Alinka dobrze wie, jak poradzić sobie z wyemancypowanym mężem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ce7525c1cabf538dd8e76e73f885713",[]],"54306925":["Podobno kluczową sprawą dla przygotowania idealnego steku nie jest mięso ani patelnia, tylko moment posolenia potrawy. Ekspert podpowie, kiedy należy to zrobić. Zanco Fly to komórka wielkości kluczy od mieszkania. Trudno na niej pisać SMS-y, nie mówiąc już o surfowaniu po Internecie. Reporterzy programu odkryją sekret jej popularności. W Pekinie mieszkania są tak drogie, że co niektórzy decydują się zamieszkać głęboko pod ziemią, w dawnych schronach przeciwatomowych - bez dostępu do dziennego światła i świeżego powietrza. U nas przekleństwo, powstałe w czasach wielkiej zarazy, w Szwajcarii - niezwykle popularna potrawa. Dowiemy się, jakie zastosowanie ma cholera.","","",["N"]],"54306926":["Reż.: Sam Hill.
Uzbrojony napastnik wdziera się do domu kuratora sądowego. Policja błyskawicznie reaguje na wezwanie, jednak nie udaje się go uratować. Morderca ucieka motorówką. Córka ofiary potwierdza, że jej ojciec sprawował dozór kuratorski nad dwoma tysiącami skazańców. Wielu z nich chciało go zabić. Badania DNA wykazują, w sprawę może być zamieszany nastoletni syn porucznika Caine'a, Kyle Harmon. Do tej pory Horatio nawet nie wiedział o jego istnieniu.","","",["N"]],"54306927":["Reż.: Matt Earl Beesley.
Candance Walker, nastoletnia pływaczka, zyskała ogromną popularność, gdy w Internecie zamieszczono jej seksowne zdjęcia. Podczas kolejnych zawodów z jej udziałem dochodzi do tragedii - jej chłopak zostaje zastrzelony z łuku. Horatio boi się, że następną ofiarą będzie Candance. Przydziela jej do ochrony Ryana Wolfe'a. Wkrótce także Caine zyskuje rozgłos - na jednej ze stron internetowych ujawniono, że to on przyczynił się do aresztowania lokalnego bossa mafii, Argento. Syn gangstera postanawia się na nim zemścić. Calleigh postanawia przyjrzeć się bliżej broni, z której zabito chłopaka młodej pływaczki. Odwiedza trenera szkolnej drużyny łuczniczej - Roberta Whittena. Wszystko wskazuje na to, że może on być zamieszany w tę zbrodnię. Delko znajduje inny trop. Jego uwagę przyciągają okulary przeciwsłoneczne, które zabity nastolatek nosił owego feralnego dnia. Alexx natomiast zabezpiecza na ciele ofiary ledwie dostrzegalny ślad szminki.","","",["N"]],"54306928":["Reż.: Menahem Golan.
Lincoln Hawk (Sylvester Stallone) porzucił rodzinę, gdy jego syn Michael miał dwa lata. Często do niego pisał, ale jego żona Christina (Susan Blakely) nie pokazywała chłopcu tych listów. Mija dziesięć lat. Śmiertelnie chora kobieta prosi Lincolna, by odebrał Michaela (David Mendenhall) ze szkoły wojskowej i przywiózł go do niej, by mogła się z nim pożegnać. Ojciec i syn podróżują razem ciężarówką, dzięki czemu mają okazję lepiej się poznać. Początkowo chłopiec jest zbuntowany i nieufny wobec ojca, stopniowo jednak Lincoln zyskuje jego szacunek i sympatię. Nadąsany, rozpieszczony nastolatek dzięki niemu poznaje prawdziwe życie. Tymczasem umiera Christina. Jej ojciec, zamożny Jason Cutler (Robert Loggia), postanawia przejąć opiekę nad wnukiem. Płaci ogromne sumy adwokatom, by znaleźli sposób na odebranie Lincolnowi praw rodzicielskich. Aby zdobyć pieniądze na wynajęcie prawników, Hawk postanawia wziąć udział w mistrzostwach siłowania się na rękę. W zakładach stawia wszystko, co posiada - swoją ciężarówkę... Sylvester Stallone w roli kierowcy, który walczy o prawo do opieki nad synem, jest niezbyt przekonujący. Nie jest to pozycja dla wymagających widzów, ale wierni fani Stallone'a z pewnością nie będą się nudzili.","","",[]],"54306929":["Prow.: Paweł Orleański.
Paweł Orleański prezentuje krótkie materiały filmowe związane z pandemią COVID-19, ukazujące różne aspekty życia w czasie epidemii. Zostaną przybliżone m.in. kwestie medyczne i zasady bezpieczeństwa dotyczące nowego wirusa. Widzowie dowiedzą się, jak działa szybki test na koronawirusa, jak wygląda profesjonalne odkażanie, a także poznają bohaterów czasów pandemii.","","",["N"]],"54306930":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"54306931":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"54306932":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306933":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54306934":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54306935":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"54306782":["Kradzież w hurtowni
W nocy zostają skradzione pieniądze z niewielkiej hurtowni części do samochodów. Podejrzenie pada najpierw na pracowników, ale wkrótce krąg podejrzanych się rozszerza. Tymczasem policjanci zajmują się również sprawą mężczyzny, któremu ktoś wyciął jądro. Okazuje się, że ofiara jest miejscowym pijaczkiem i ma wielu wrogów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54315363":["Powrót z piekła
Na komendę trafia szesnastoletnia Agnieszka. Jest w szoku, nie chce rozmawiać z policjantami, a ślady na jej ciele wskazują, że była bita i wiązana. Okazuje się, że to jedna z dwóch zaginionych cztery lata wcześniej uczennic. Mężczyzna w średnim wieku zgłasza, że został oszukany przez dilera eksperymentalnych leków na potencję. Cudowny preparat nie zadziałał, a on skompromitował się w sypialni. Policjanci próbują złapać na gorącym uczynku wyjątkowo sprytnego dilera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"54306784":["Ewa i Bartek wracają z Warszawy. Decydują się zamieszkać razem w pensjonacie Anieli. Do Lucyny przyjeżdża jej siostra Anna. Namawia ją do złożenia pozwu sądowego w celu odzyskania należności zapisanych Ewie w testamencie. Drawska dowiaduje się, że jej znajoma Zofia Wieczorek zaginęła. Wkrótce udaje się ją odnaleźć. Ewa proponuje jej, by na kilka dni zatrzymała się w pensjonacie. Po wizycie Lucyny i Anny w domu Anieli Drawska jedzie odebrać Bartka spod restauracji. Na miejscu zjawia się również Joanna, jego żona. Olga jest zdziwiona, gdy widzi w mieście billboard ze zdjęciem swojego męża Patryka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/19cdb709dddf6a99fa3fe1955473bdbc",["N"]],"54306785":["Po spotkaniu z byłą żoną Bartka, Ewa nie odzywa się do ukochanego. Aniela próbuje ich pogodzić. Drawska spotyka się z Jaśkiem, by opowiedzieć mu o swoich kłopotach. Przypadkowo zauważa billboard z wizerunkiem Patryka, który ma z tego powodu kłopoty w pracy. Mimo tego postanawia zrealizować pewien chytry plan. Lucyna przeprasza Michała i Anielę za swoją ostatnią wizytę. Zaprasza mężczyznę do siebie, by porozmawiać o spadku. Tymczasem Zosia nie wraca na noc do pensjonatu. Ewa martwi się, że jej znajoma znów zaginęła i podnosi alarm.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e840faaee7d311f7e93767d8a029d1c",["N"]],"54306786":["Marta Łukasik prosi Janusza Ketlera, by ten reprezentował ją w sprawie przeciwko Elizie, byłej kochance jej ojca. Lucyna nie może doczekać się spotkania z Michałem. W końcu nadchodzi długo oczekiwana przez nią chwila. Rafał orientuje się, że poszukiwaną dziewczyną z ogłoszenia jest \"pani misiowa\" z Krupówek. Mateusz składa wizytę Arturowi. Po nieprzespanej nocy Ewa rozmawia z Zosią. Tymczasem Rafał odbiera z dworca mężczyznę, który dał ogłoszenie o jej zaginięciu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b039df51f9197defe3adcf255cadd01",["N"]],"54306787":["Po szalonej nocy Ewa budzi się obok Bartka. Lucyna jest załamana po wizycie Michała. Hanka nie przychodzi do pracy. W biurze zjawia się pijany Sławek, powodując wielką awanturę. Wkrótce Hanka spotyka się z Ewą. Zwierza się, że mąż ją bije. Karol prosi Rafała, by zgłosił na policję zaginięcie Zosi. Ona tymczasem zaprzyjaźnia się z Jaśkiem. Eliza zamierza zorganizować Igorowi wystawę. Daje mu namiary na Martę Łukasik...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6b50afcf9a203ad7e436ffac0317d6b",["N"]],"54306788":["Eliza prosi Martę, by pomogła jej zorganizować wystawę fotograficzną przyjaciela. Gdy kobieta dowiaduje się, że jest nim Igor Ketler, nie jest zachwycona. Marek zleca Elizie przygotowanie imprezy integracyjnej w Zakopanem. Ta, za namową Rafała, powierza jej organizację Ewie. Do Drawskiej przyjeżdża Aneta, by powiedzieć jej, że sypia z Grześkiem. Dziewczyny idą się zabawić. Postanawiają skoczyć z bungee. Ewa jedzie do szpitala, by towarzyszyć Bartkowi podczas zdejmowania gipsu. Na miejscu spotyka Jakuba. Lucyna zaprasza Michała na herbatę. Mężczyzna namawia ją, by oddała Ewie swój pensjonat w zarządzanie. Marcin zdaje Karolowi szczegółowy raport z poszukiwać Zosi. Tymczasem ona dobrze bawi się w towarzystwie Jaśka. Wkrótce jednak ponownie znika....","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e9d2028168509093df2ac2e744f7964",["N"]],"54306789":["Wybór Frani
Frania dowiaduje się, że jej były chłopak, Daniel Jarosiński (Artur Dziurman), rozstał się właśnie ze swoją dziewczyną. Koleżanka Jolka namawia ją, by odwiedziła go w dawnym miejscu pracy. Niania wybiera się więc do salonu sukien ślubnych. Zachwycony nią Daniel od razu się oświadcza. Frania nie wie, co mu odpowiedzieć. Nie chce zostać starą panną, ale też ciężko byłoby jej rozstać się z rodziną Skalskich. Pod presją matki przyjmuje oświadczyny.","","",["N"]],"54306790":["Pani od WF-u
Małgosia nie poszła do szkoły. Udaje, że jest niedysponowana i nie może uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego. Niania radzi nastolatce, by stawiła czoła swoim lękom. Frania opowiada jej o swojej srogiej nauczycielce WF-u. Mina jej rzednie, gdy okazuje się, że kobieta uczy teraz córkę Skalskiego. Tymczasem Maks obawia się współpracy z gwiazdorem Tadeuszem Kolasińskim (Cezary Pazura), zatrudnionym przy nowej produkcji. Skalski był kiedyś jego asystentem i wspomina to z goryczą.","","",["N"]],"54306791":["Kokosy z Wisienki
Mama Frani, Teresa (Elżbieta Jarosik), zwycięża z koleżankami w loterii. Postanawiają zainwestować wygraną w nowy film Skalskiego. Jednak pieniądze Teresy i jej koleżanek nie wystarczą, by zrealizować projekt w całości. Maks próbuje zainteresować nim bogatego biznesmena, Lucjana Furmana (Andrzej Grabowski). Nie mając o tym pojęcia, Karolina nokautuje potencjalnego inwestora podczas walki o taksówkę. Aby go nie stracić, Frania zamierza udawać Karolinę. Furman jest kobieciarzem i bardziej od interesu zajmuje go atrakcyjna negocjatorka.","","",["N"]],"54306792":["Nie pamiętam mamy
Maks co roku w Dzień Matki organizuje swoim dzieciom mnóstwo atrakcji, aby nie myślały o jego zmarłej żonie, Annie. Tym razem zabiera je do klubu myśliwskiego pod Warszawą. Okazuje się, że właśnie odbywa się tam konkurs piękności. Frania chce wziąć w nim udział razem z Zuzią. Podczas zabawy dziewczynka musi przyznać, że Frania nie jest jej prawdziwą mamą. Maks zdaje sobie sprawę, że nie powinien wymazywać zmarłej żony z pamięci dzieci.","","",["N"]],"54306793":["Klituś Bajduś
Sąsiadki proszą Ferdynanda o przypilnowanie ich dzieci. Kiepski, który - jak sam twierdzi - nie przepada za dziećmi, niechętnie spełnia prośbę. Panie zostawiają swoje pociechy pod opieką Ferdka i udają się na zakupy do pobliskiego sklepu. Kiepski nieoczekiwanie odkrywa, że maluchy go uwielbiają. Okazuje się, że ma świetne podejście do dzieci, a szkraby czują się znakomicie w jego towarzystwie. Mąż Halinki odnosi spektakularny sukces jako wychowawca. W końcu jego zdolności pedagogiczne zostają docenione - Kiepski otrzymuje oficjalną propozycję zorganizowania osiedlowego przedszkola.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a14c5c20f68d8dd2062f9c5e2351d03e",["N"]],"54306794":["Piszczyk
Ferdynand twierdzi, że od dłuższego czasu słyszy jakieś dziwne dźwięki dochodzące ze ściany, jakby rodzaj piszczenia. W poszukiwaniu źródła dokuczliwych odgłosów opukuje i osłuchuje ściany w całym mieszkaniu. Rodzina i sąsiedzi zaczynają podejrzewać, że Ferdek padł ofiarą manii prześladowczej. Nikt oprócz niego niczego nie słyszy. Zrozpaczony Kiepski zwierza się prezesowi Kozłowskiemu, który jako jedyny traktuje sprawę bardzo poważnie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a1f4e093bd36289ac28f2a86065879e",["N"]],"54306795":["Paradoks
Ferdynand coraz częściej popada w zamyślenie. Okazuje się, że Kiepskiego dręczą poważne problemy natury filozoficznej. Ferdek próbuje odpowiedzieć na odwieczne pytanie: \"Co było pierwsze: jajko czy kura?\". O swoich dylematach opowiada sąsiadom. Wkrótce mieszkańcy kamienicy zasiewają w nim kolejne wątpliwości, nad którymi od dawna głowią się myśliciele. Ferdek wpada w spiralę filozoficznych dywagacji i pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4c3c45a385798890831fb732c8ff4bae",["N"]],"54306796":["Bliżej człowieka
Wielkimi krokami zbliżają się wybory, w których bierze udział prezes Kozłowski. Kandydat postanawia zorganizować swoją kampanię w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Jego hasło polityczne brzmi: \"Bliżej człowieka\". W związku z tym Kozłowski zaczyna narzucać się wyborcom. Zaczepia obywateli, by przedstawić im swoje nowe projekty i ambitne plany. Paraliżuje w ten sposób spokojne dotychczas życie Kiepskich i ich sąsiadów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930333.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb1c2e52db4347c7dcad65198bbe328b",["N"]],"54306797":["Barbara wyjeżdża do Ciechocinka. Marian boi się, że kobieta już go nie kocha. Za namową Tadeusza i Łukasza postanawia zaprzyjaźnić się z jej synem, czymś mu zaimponować. Tymczasem Chudy i jego podwładni otrzymują nową sprawę. Istnieje podejrzenie, że członkowie pewnej sekty przetrzymują córkę senatora. Rataj informuje funkcjonariuszy, że w tej sprawie konieczna będzie infiltracja. Ponieważ wiadomo, gdzie sekta odprawia rytualne msze, należy wysłać tam jednego z policjantów. Wybór pada na Mariana. Akcja wymyka się policjantom spod kontroli, gdy Kociński, nakarmiony grzybkami, zamierza się na kogoś z nożem. W lokalu Barbary dochodzi do awantury z dziewczyną podejrzaną o posiadanie narkotyków. Lola postanawia się nią zająć i zabiera do domu. Chudy ma problemy z Kasią. Córka otrzymuje złe stopnie i wagaruje.","","",[]],"54306798":["Urzędnik
Ktoś grozi urzędnikowi skarbowemu i jego rodzinie. Mężczyzna zostaje niesłusznie oskarżony o korupcję, a jego życie zamienia się w koszmar. Podczas śledztwa wychodzą na jaw skrywane rodzinne sekrety. Natalia i Robert prowadzą sprawę kradzieży krwi o rzadkiej grupie z jednego z warszawskich szpitali. Pomocny może okazać się Dawid Hawryluk, detektyw z Lublina, który niedawno miał do czynienia z podobną sprawą.","","",["N"]],"54306799":["Śmierć idola
W biurze detektywów zjawia się Artur Kozielski z nastoletnią córką, Nikolą. Dziewczyna opłakuje śmierć ulubionego piosenkarza Oliwiera Ruseckiego, który według mediów przedawkował narkotyki. Fanka jednak uważa, że jej idol został zamordowany. Nastolatka poprosiła ojca, by wynajął śledczych, którzy dokładnie zbadają okoliczności śmierci artysty. Detektywi szybko ustalają, że jest wiele niejasności wokół śmierci Oliwiera. Ich zdaniem ktoś mu podał środki odurzające. Głównym podejrzanym jest diler zwany Giętkim, któremu piosenkarz był winien sporą sumę pieniędzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e455380e02959180899477d0dc2f79a1",["N"]],"54306800":["Największy koszmar
Marek i Ania poszukują zaginionej studentki Klaudii Wilczek. Ania i Marek przyjeżdżają na miejsce, w którym prawdopodobnie przebywa dziewczyna. Z domu słychać kobietę wzywającą pomocy. Detektywi wkraczają do akcji. Znajdują jedynie radiotelefon. Wkrótce wychodzi na jaw, że porzucony przez Klaudię partner, Rafał Kmiecik, postanowił się zemścić. Zrealizował największy koszmar ukochanej - pogrzebał ją żywcem. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Śledczy muszą odnaleźć dziewczynę, zanim będzie za późno.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a9f58e894e08f80e6b1f23075e61ce8",["N"]],"54306801":["To tylko kolega
Doszło do zabójstwa trzech uczniów. Wszystkie ofiary w dniu śmierci odebrały SMS od kolegi z klasy, Krystiana Babika, z propozycją spotkania. Zginęli dokładnie o tej samej godzinie, na którą było ono wyznaczone. Wkrótce detektywi znajdują podejrzanego o dokonanie zbrodni Krystiana martwego. Wychodzi na jaw, że czwórka zabitych przyjaciół kłóciła się o pieniądze i dziewczyny. Według śledczych Krystian założył się z kolegami, że uwiedzie koleżankę z klasy, Krystynę Stecką. W związku z tym policjanci przypuszczają, ze chłopców zabił jej ojciec. Okazuje się jednak, ze to nie Krysia była powodem konfliktu. Krystian uwiódł jej młodą macochę. Zakochana w nim koleżanka mogła chcieć zemsty.","","",["N"]],"54306802":["Reż.: Franck Gastambide.
Sylvain Marot (Franck Gastambide) jest oficerem policji i szalonym mistrzem kierownicy. Mimo usilnych protestów, zostaje przeniesiony do Marsylii. Tam przełożeni powierzają mu ważne zadanie - musi zakończyć działalność włoskiego gangu, który terroryzuje okolicę. Przestępcza organizacja dokonuje spektakularnych napadów, poruszając się po mieście potężnym, niedoścignionym Ferrari. By ich powstrzymać, Sylvain potrzebuje szybszego środka transportu, niż policyjne auta. Koledzy z komendy opowiadają mu o legendarnej białej taksówce. Policjant znajduje siostrzeńca właściciela samochodu, Daniela. Okazuje się nim Eddy Maklouf (Malik Bentalha). To życiowy nieudacznik, mający opinię najgorszego kierowcy w Marsylii. Marot proponuje mu współpracę. Piąta odsłona jeden z najbardziej popularnych filmowych serii. Gérarda Krawczyka, reżysera trzech ostatnich części, na tym stanowisku zastąpił Franck Gastambide.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1959394.jpg","",[]],"54306803":["Reż.: Robert Luketic.
Abby Richter jest utalentowaną i ambitną producentką telewizyjną. Spełniona zawodowo kobieta wciąż szuka prawdziwej miłości. Problem w tym, że ma ona bardzo wygórowane oczekiwania. W efekcie mało który mężczyzna jest w stanie sprostać wymaganiom, jakie stawia swojemu potencjalnemu partnerowi urocza blondynka. Tymczasem czarne chmury zbierają się także nad jej życiem zawodowym. Badania wskazują, że spada oglądalność programu telewizyjnego, za który odpowiada Abby. W tej sytuacji kobieta musi podjąć współpracę z przystojnym Mikiem Chadwayem, który nie ukrywa swoich szowinistycznych poglądów. Oboje nie potrafią się w żaden sposób ze sobą porozumieć. Mają rozbieżne poglądy niemal na wszystko, a szczególnie na relacje damsko-męskie. Mike proponuje Abby pewien eksperyment. Ma on pomóc kobiecie odnaleźć tego jedynego. Ona zgadza się zastosować rady kolegi w nowym, dobrze zapowiadającym się związku ze swoim sąsiadem Colinem. Chce przekonać się, jaki będzie rezultat. Prowokacyjne wskazówki Chadwaya odnośnie uwodzenia przynoszą niespodziewane efekty.","","",["N"]],"54306804":["9-miesięczny synek Małgorzaty ząbkuje, przez co kobieta nie śpi już którąś noc z rzędu. Na skutek chronicznego zmęczenia kobieta przeżywa załamanie nerwowe, któremu towarzyszą halucynacje. Ostatecznie dostaje zapaści krążeniowej. Ratuje ją mąż Piotr. Jacek, Tomek i Marcin są filmowcami amatorami. Zainspirowani kinowym hitem, postanawiają wcielić się w role przestępców i nakręcić filmik, w którym improwizują napad w podziemnym parkingu. Film ma zwiększyć liczbę wejść na kanał chłopaków i stać się przebojem w sieci. Reakcja przerażonych ludzi wprawia młodzieńców w szampańskie nastroje. Niespodziewanie jednak dobra zabawa przemienia się w dramat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0482f3046375d6590e9d9442d588cf77",["N"]],"54306805":["Konrad Maj organizuje wieczór kawalerski dla swojego najlepszego przyjaciela. Na zakrapianą alkoholem imprezę zaprasza także kilku przyjaciół. Kiedy pojawia się piękna tancerka, spotkanie wymyka się spod kontroli... Do domu Patrycji, Andrzeja i Michasia przychodzi fałszywy ksiądz, by wyłudzić pieniądze. Rodzina orientuje się dopiero po jego wyjściu. Małżonkowie postanawiają zatrzymać oszusta do czasu przyjazdu policji w mieszkaniu ich sąsiadów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1968073.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b4a0b79a90b896753d3313788b0d87e",["N"]],"54306808":["Symbol niewinności
We Wrocławiu grasuje seryjny morderca. Zabija głównie drobne brunetki, a w ich włosach zostawia lilie. Jedna z denatek była w konflikcie z niejaką Olgą Chwistek, ponieważ miała romans z jej mężem. Pojawia się hipoteza, że każda z zamordowanych mogła być kochanką Chwistka, jednak szybko okazuje się to nieprawdą. Tymczasem wychodzi na jaw, że ofiary, nie licząc Ingi Śnieżko, założyły konta w serwisach randkowych. Eksperci CWŚ ustalają numer tabletu, za pomocą którego morderca przesyłał kobietom wiadomości. Urządzenie zostało wyrzucone, ale znalazł je bezdomny. Dzięki historii transakcji zapisanej w aplikacji randkowej śledczy namierzają prawdopodobnego sprawcę zbrodni - chorego na raka Antoniego Gruszkę.","","",["N"]],"54306809":["Ginie żona Igora Popławskiego, Kamila. Kobieta jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Mężczyzna boi się, że straci ukochaną kobietę i nienarodzone dziecko. Bez wahania zgadza się spełnić żądania porywaczy i zapłacić okup. W trudnych chwilach mężczyznę wspiera siostra, Weronika.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306810":["Nastoletni Kuba nie może wytrzymać w domu rodziców, którzy nie potrafią dojść ze sobą do porozumienia. Chłopak w końcu przeprowadza się do swojego dziadka, Romana. Mężczyzna wraz z żoną wspiera wnuka w realizacji hobby, które - zdaniem rodziców chłopaka - kolidowało z nauką. Tymczasem Roman jest podekscytowany, że Kuba jest rozpoznawany przez rówieśników i intensywnie działa w Internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"54306811":["Oświecenie
Adam Zawadzki prosi detektywów o sprawdzenie, czy ukochany jego córki nie jest naciągaczem. Domniemany oszust uważa się za duchowego przewodnika i prowadzi drogie warsztaty terapeutyczne. Tomek postanawia wyjechać na weekendowe medytacje, aby poznać prawdę. Podejrzenia budzi kłótnia jogina ze sparaliżowaną siostrą. Przełomem w śledztwie okazuje się była partnerka guru, Peruwianka Rosario.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4816567f5bf0a6b02eafc691ebf7397e",["N"]],"54315364":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"54306639":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b7d63c2ab13eed2231b2b0777bc5235",["N"]],"54306640":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"54306641":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306642":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306643":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306644":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54306645":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54306646":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54306647":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"54306648":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306649":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306650":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"54306651":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54306652":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54306653":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54306654":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54306655":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"54306656":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54306657":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54306658":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54306659":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"54306660":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"54306661":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"54306310":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"54306311":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54306313":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"54306315":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"54306316":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"54306317":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"54306318":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"54306319":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"54306320":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"54306321":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"54306322":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"54306323":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"54306324":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"54306325":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"54306329":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"54306330":["Prow.: Karolina Gilon.
Dziesięcioro młodych, atrakcyjnych i wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat - pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, chce znaleźć miłość i przeżyć przygodę życia. Uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą jednak nowi mieszkańcy, których obecność spowoduje spore zamieszanie. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować, czy chcą zmienić partnera, czy też pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać swoich potencjalnych partnerów, a także siebie nawzajem. Single pozbawieni są telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer na bieżąco śledzi każdy ich ruch. Polska wersja popularnego programu - zdobywcy nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show. Poprowadzi go modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"54306331":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"54306332":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"54306333":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a30a6696933d8e04c5328b1b30b972e",[]],"54306334":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"54306335":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54306336":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54306337":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54306338":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"54306339":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"54306340":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54306410":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54306411":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54306412":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54306413":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54306414":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54306415":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"54306416":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54306417":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"54306418":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54306419":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"54306420":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"54306421":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"54306422":["Twórcy magazynu prezentują przegląd zbliżających się wydarzeń i koncertów disco polo oraz weekendowych planów widzów Polo TV.","","",[]],"54306423":["Największe gwiazdy muzyki disco polo zagrają ze swoich domów. Wokaliści i zespoły będą dawać koncerty bez publiczności prosto z łąk, ogrodów i domów kultury. Nie zabraknie najbardziej utalentowanych mistrzów gatunku, a wśród nich warto wymienić: After Party, Andre, Camasutrę, Top Girls, Weekend, Mig, Czadomana oraz Power Play. W każdym odcinku pojawi się około 2-3 recitale z repertuarem uwzględniającym klasyki, ale i nowe utwory. Oprócz występów znajdzie się czas także rozmowy z artystami prowadzone przez Maćka Smolińskiego i Kamila Górskiego.","","",[]],"54306424":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54306425":["Prow.: Tomasz Samborski.
Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"54306427":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"54306428":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"54306429":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"54306430":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"54306431":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"54306282":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306283":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"54306284":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"54306285":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"54306286":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54306287":["Paweł znika z pracy i wyjeżdża z miasta. Albert przyjeżdża do Julinka, by pomóc swojemu pracownikowi. Próbuje nakłonić Pawła do powrotu do Warszawy. Mężczyzna zaczyna wierzyć w siebie i postanawia ponownie powalczyć o serce Nikoli. Jeden z klientów klubu, Jacek, próbuje poderwać pewną Irminę, która wpadła mu w oko. Koleżanka dziewczyny odkrywa, że zna chłopaka z dyskoteki.","","",["N"]],"54306288":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"54306289":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306290":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"54306291":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"54306292":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"54306293":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54306294":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"54306295":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"54306296":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"54306297":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"54306298":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"54306299":["Bayerfull","","",[]],"54306300":["Prow.: Maciej Dowbor, Michał Koterski.
Największa taneczna impreza tego lata, która potrwa aż dwa dni. Swoje największe przeboje zaprezentują wykonawcy muzyki pop, disco i eurodance. Na deskach płockiego amfiteatru spotkają się reprezentanci polskiej i światowej sceny muzycznej, m.in. Bad Boys Blue, Boney M., Weekend czy Boys. Gospodarzami wieczoru będą Maciej Dowbor i Michał \"Misiek\" Koterski.","","",[]],"54306301":["Prow.: Maciej Dowbor, Michał Koterski.
Największa taneczna impreza tego lata, która potrwa aż dwa dni. Swoje największe przeboje zaprezentują wykonawcy muzyki pop, disco i eurodance. Na deskach płockiego amfiteatru spotkają się reprezentanci polskiej i światowej sceny muzycznej, m.in. Bad Boys Blue, Boney M., Weekend czy Boys. Gospodarzami wieczoru będą Maciej Dowbor i Michał \"Misiek\" Koterski.","","",[]],"54306302":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"54306303":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"54306304":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"54306305":["Defis","","",["N"]],"54306306":["Boys","","",["N"]],"54306307":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"54306308":["Trzech przyjaciół próbuje nie dopuścić do zamknięcia swojego ulubionego pubu. Tymczasem Jola swata Klaudię z podstawionym przez Cichego Sebą.","","",["N"]],"54306309":["Wojtek zakłada się z kolegami. Ma poderwać swoją dawną korepetytorkę od języka angielskiego. Po wygranym zakładzie okazuje się jednak, że dziewczyna zaszła w ciążę.","","",["N"]],"54306936":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"54306937":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"54306938":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"54306939":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"54306940":["Zestawienie najpopularniejszych wakacyjnych przebojów.","","",[]],"54306941":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"54306942":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"54306943":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"54306812":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306813":["\"Poranek z Polsatem Sport\" to magazyn informacyjno-edukacyjny przeznaczony dla wszystkich tych miłośników sportu, którzy nie mogą obejść się bez swoich ulubionych dyscyplin. W programie pojawią się informacje ze świata sportu, rozmowy z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia w czasie epidemii koronawirusa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955644.jpg","",[]],"54306814":["Warta Poznań walczy o bezpośredni awans do Ekstraklasy. By spełnić swe marzenie, musi ustabilizować formę i unikać takich wpadek jak porażki z Chrobrym czy Odrą Opole. GKS Tychy w czerwcu zatrzymał Podbeskidzie. Warcie też da się we znaki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54306815":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306816":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"54306817":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"54306818":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54306819":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54306820":["Olimpia Grudziądz kontra GKS 1962 Jastrzębie, czyli spotkanie zespołów balansujących tuż nad strefą spadkową Fortuna 1. ligi. Faworytami tego starcia wydają się goście, którzy w pierwszej części sezonu potrafili pokonać Olimpijczyków 2:0.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54306821":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306822":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54306823":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"54306824":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306825":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54306826":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306827":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54306828":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"54306829":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306830":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Patrycja Zahorska.
Program poświęcony sportom walki. Fani znajdą w nim m.in. najświeższe informacje ze świata MMA i boksu, ciekawostki dotyczące zawodników i interesujące wywiady. Sami również będą mogli się w nim wypowiedzieć. Nie będzie tematów tabu. Magazyn prowadzą Łukasz Jurkowski i Patrycja Zahorska, a grono ekspertów tworzą m.in. Andrzej Kostyra, Tomasz Marciniak i Dominik Durniat.","","",[]],"54306831":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"54306832":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54306833":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54315365":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"54306843":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54306844":["\"Poranek z Polsatem Sport\" to magazyn informacyjno-edukacyjny przeznaczony dla wszystkich tych miłośników sportu, którzy nie mogą obejść się bez swoich ulubionych dyscyplin. W programie pojawią się informacje ze świata sportu, rozmowy z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia w czasie epidemii koronawirusa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955644.jpg","",[]],"54306845":["Prow.: Vasek Pospisil, Bethanie Mattek-Sands.
Amerykanka Bethanie Mattek-Sands, złota medalistka olimpijska z Rio de Janeiro w mikście, oraz Kanadyjczyk Vasek Pospisil, triumfator Wimbledonu 2014 w grze podwójnej, rozmawiają z gwiazdami tenisa. Program jest zrealizowany w luźnej konwencji. Nie zabraknie w nim zabawnych anegdot i ciekawostek z życia krolów i królowych kortu.","","",[]],"54306846":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54306847":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"54306848":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54306849":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"54306850":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54306851":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"54306852":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"54306853":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"54306854":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306855":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54306856":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"54306857":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54306858":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"54306859":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971753.jpg","",[]],"54306834":["Relacja z walki o pas mistrzowski federacji FEN, którą Daniel Rutkowski stoczył z Adrianem Zielińskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"54306835":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"54306836":["W pierwszym Memoriale Lucjana Treli organizowanym przez Dariusza Snarskiego i jego grupę Chorten Boxing Production Przemysław \"Smile\" Gorgoń zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu europejskiego federacji WBO, Gruzinem Malkhazem Sujashvilim. Wracający po kontuzji 29-letni polski bokser liczył na pokonanie młodszego o osiem lat rywala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54306837":["Andrzej Grzebyk staje do obrony pasa mistrzowskiego w kategorii średniej, który zdobył podczas gali FEN 21, kiedy to pokonał Thiaga Vieirę. Dziś jego rywalem będzie inny Brazylijczyk, Roberto Fonseca. Pochodzący z Manaus zawodnik 8 ze swych 12 zwycięskich walk zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"54306838":["Gala inaugurująca turniej wagi ciężkiej, którego zwycięzca dostanie 100 tys. zł oraz podpisze kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night. W Kościerzynie odbędą się walki ćwierćfinałowe. Naprzeciw siebie staną m.in. Paweł Sowik i Michał Bołoz oraz Mateusz Cielepała i Roger Hryniuk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54306839":["Przypomnienie walki z listopada 2014 roku, w której stawką był pas federacji IBF International. Za faworyta uznawano Tomasza Adamka, mimo że Góral przegrał wcześniej ważny pojedynek z Wiaczesławem Głazkowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"54306840":["Dla Szymona Kołeckiego to dopiero czwarty pojedynek w MMA - trzy poprzednie wygrał. Podczas zawodów w Legionowie kibice zobaczą też starcia m.in. Rafała Haratyka z Łukaszem Bieńkowskim i Adama Niedźwiedzia z Pawłem Pawlakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"54306841":["30-letni pięściarz z Radomia, nazywany Polskim Księciem, podczas gali w warszawskim Torwarze zadebiutuje w kategorii junior ciężkiej. Jego rywalem będzie doświadczony Ukrainiec, który miał okazję walczyć o pas federacji WBO w wadze półciężkiej. Oprócz nich podczas zawodów w stolicy wystąpią m.in. Michał Cieślak i Paweł Rumiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54306842":["Zarówno Alexander Besputin, jak i Radzhab Butaev nie doświadczyli jeszcze porażki na zawodowym ringu. Podczas gali w Monte Carlo obaj Rosjanie staną przed najpoważniejszym wyzwaniem w swoich dotychczasowych karierach. Stawką pojedynku jest bowiem mistrzowski pas WBA w wadze półśredniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"54306341":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"54306342":["Życie na pokaz
W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.","","",[]],"54306343":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"54306344":["Fabryka broni, polar, czarne skrzynki","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ed3f27f5bc14bd5d9c3848f00800203",[]],"54306345":["W dzisiejszym odcinku odwiedzimy zakłady, w których produkowana jest musztarda francuska marki, którą Amerykanie wybierają najchętniej. Receptura przyprawy pozostaje sekretem, starannie chronionym od ponad 100 lat. Zobaczymy również, jak powstaje wielka pieczeń z trzech ptaków - indyka, kaczki i kurczaka. Okazuje się, że do przygotowania tej potrawy potrzebny jest wykrywacz metalu. Dowiemy się także, jak wygląda produkcja słodkich i chrupiących jabłek w karmelu.","","",[]],"54306346":["Śladami Józefa Piłsudskiego - Bitwa pod Konarami
Ekipa podąża śladami Józefa Piłsudskiego. W tym odcinku wyruszy do regionu sandomierskiego, gdzie w 1915 roku doszło do ważnej bitwy pod Konarami z udziałem Legionów Polskich. Jako że z tych okolic pochodzi Dawid, to on pełni rolę przewodnika i pokieruje poszukiwaczy do świadków, którzy opowiedzą o kwaterze dowodzenia Józefa Piłsudskiego. Podczas badań załoga natrafia na gruzy średniowiecznego zamku oraz odnajduje parę artefaktów z czasów I wojny światowej.","","",[]],"54306347":["Bruce Crompton to prawdziwy miłośnik historii i militariów. W jego zbiorach znajdują się m.in. zestawy radiowe czy czołgi z okresu II wojny światowej. W wynajdywaniu sprzętu pomagają mu najlepsi specjaliści z branży. Wśród nich są: Ian - ekspert od militariów, a także bliźniacy, Nick i Phil, którzy potrafią naprawić dosłownie wszystko. Bruce Crompton wraz z nimi podróżuje po całej Europie, polując na wojskowe trofea. Ekipa zrobi wszystko, aby zdobyć okazyjny egzemplarz i jeszcze na nim zarobić. \"Handlarze historią\" to serial o szalonych zapaleńcach, a także oryginalne i pełne świeżości spojrzenie na historię militariów.","","",[]],"54306348":["Z powodu braku śniegu na południu jest bardzo mało zleceń. Wraz z załamaniem pogody warunki dramatycznie się pogarszają, a Thord znów ma mnóstwo pracy. Na północy ekipa ratowników zmaga się z przewróconą maszyną do wyrębu drzew i tonącą w błocie koparką.","","",[]],"54306349":["Biblijna Arka Przymierza rozpala wyobraźnię poszukiwaczy skarbów na całym świecie. Ta pozłacana skrzynia, w której przechowywano tablice z dziesięciorgiem przykazań, miała być obdarzona niezwykłymi mocami. Dzięki nim mogła zabijać tych, którzy się do niej zbliżyli, burzyć kamienne mury, a także umożliwiać kontakt z Bogiem. Autorzy programu badają, czy w tych niezwykłych opowieściach o bezcennej relikwii kryje się prawda. Dociekają również, co stało się z Arką Przymierza i czy to możliwe, że jej odnalezienie ujawniłoby pozaziemskie pochodzenie ludzi.","","",[]],"54306350":["W starożytnych cywilizacjach na całym świecie góry były postrzegane jako siedziby wszechmocnych bogów. To element wspólny wielu kultur na różnych kontynentach - od wierzeń antycznej Grecji, po religię Inków. Autorzy programu zastanawiają się, czy dawni bogowie byli przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji, którzy wybierali najwyższe szczyty na miejsce kontaktu z ludźmi. Być może to tłumaczy naszą trwającą od tysięcy lat fascynację górami.","","",[]],"54306351":["W Coober Pedy do Justina Langa dołącza jego narzeczona Becky MacAllan. Ruszają do pracy razem z Johnem Dunstanem, ale napotykają na kolejne problemy - koparka, którą kupił Justin, ulega awarii. Col Duff i jego wspólnicy mają nadzieję, że w kopalni Dragonfly znajdą wspaniałe okazy. Na razie jednak ich wydobycie ledwo starcza na pokrycie kosztów. W Australii Zachodniej Adam Piromanski i jego bliscy postanawiają zaryzykować swoje oszczędności i zaufać staremu wyjadaczowi Pete'owi. Przekonamy się, czy będą żałować swojej decyzji.","","",[]],"54306352":["Alex Stead i jego teść Eric Richards rozpoczynają sezon zdeterminowani, by szybko natrafić na złoto. Problemy z maszynami powodują jednak irytujące opóźnienie. Ekipa z Wiktorii ma szansę odkryć żyłę złota, gdy ich sąsiedzi znajdują bryłę wartą 180 tysięcy dolarów. Jake i jego nowi pracownicy pilnie starają się zwiększyć wydobycie. Wymaga to jednak przetransportowania na miejsce wielkiej maszyny. Przekonamy się, czy uda im się to przed końcem tygodnia.","","",[]],"54306353":["Tym razem obserwujemy licytacje zawartości opuszczonych magazynów znajdujących się w Gardenie w Kalifornii. Przekonamy się, że niektórzy kupujący są w stanie sięgnąć po niekonwencjonalne metody, aby trafić na trop skarbów. Barry Weiss wynajmuje dwóch jasnowidzów, którzy mają ujawnić, co kryje się w schowkach. Mówią oni, że mają złe przeczucia co do tych miejsc. To jednak nie zniechęca Jarroda i Brandi. Postanawiają oni zaryzykować, aby ratować swój sklep.","","",[]],"54306354":["Przedmieścia Los Angeles - Norwalk - to miejsce, w którym panuje spokojna atmosfera małego miasteczka. Tutejsze schowki mogą kryć przedmioty kolekcjonerskie, a także zapomnianą biżuterię. Barry Weiss szuka czegoś do swojego zbioru osobliwości. Brandi i Jarrod jednoczą się we wspólnej walce przeciwko Dave'owi Hesterowi. Tymczasem Darrell Sheets znajduje cenny przedmiot w ukrytym pomieszczeniu. Okazuje się, że małe miasteczko jest pełne prawdziwych cudeniek.","","",[]],"54306355":["W mieście uniwersyteckim, jakim jest Fullerton, handlarze starociami polują na podręczniki i rzadkie zabytkowe przedmioty związane z uczelnią. Między Dave'em a Darrellem trwa zaciekła rywalizacja. Barry Weiss chce zdobyć starą płytę winylową. Tymczasem Jarrod i Brandi podejmują desperackie kroki, aby ratować swój sklep przed bankructwem. Przekonamy się, komu dostaną się śmieci z akademika, a kto będzie miał więcej szczęścia i trafi na prawdziwy skarb.","","",[]],"54306356":["Handlarze starociami z Kalifornii kierują się na wschód, aby wziąć udział w serii aukcji odbywających się w Las Vegas. Początkowo wydaje się, że Dave nie miał szczęścia, kupując magazyn pełen sprzętów gospodarstwa domowego. Natrafia jednak na dość cenną kolekcję rzadkich kamieni. Darrell ma szczęście i nabywa schowek z zabytkową biżuterią. Jarrod i Brandi odkrywają kilka par starych markowych dżinsów, a Barry pierwszy dzień licytacji kończy z pustymi rękami.","","",[]],"54306357":["W Las Vegas, stolicy hazardu, można przez noc stać się żebrakiem lub bogaczem. Jednak prawdziwi hazardziści ruszają do pracy, gdy wstaje słońce. Handlarze starociami szukają szczęścia podczas maratonu aukcji. Darrell Sheets ryzykuje i postanawia kupić schowek zakryty kocami. Jego syn Brandon krytykuje tę decyzję. Barry Weiss zawiera nowe przyjaźnie podczas wyceny jednego z przedmiotów. Brandi decyduje się zaufać swojej intuicji, podczas gdy jej mąż próbuje ją powstrzymać.","","",[]],"54306358":["Stephen J. Cloobeck, na co dzień zajmujący wysokie stanowisko w Diamond Resorts International, udaje człowieka spełniającego marzenie o pracy w przemyśle medycznym. W ciągu ostatnich lat firma zakupiła kilka nowych nieruchomości, które teraz muszą zostać doprowadzone do odpowiedniego standardu. Przez udział w programie Stephen ma nadzieję przekonać się, na jakim etapie znajdują się prace remontowe w wymienionych placówkach oraz czy pracownicy firmy zapewniają swoim gościom usługi na najwyższym poziomie. Okaże się jednak, że budując swój biznes, Cloobeck zapomniał o własnych priorytetach, które na pierwszym miejscu stawiały zawsze klienta.","","",[]],"54306359":["Tym razem pod przykrywką działa Dina Dwyer-Owens, jedna z najwyżej postawionych osób w firmie The Dwyer Group, zajmującej się konserwacją budynków i pojazdów. Na potrzeby programu kobieta udaje uczestniczkę telewizyjnego show, który pozwala przeciętnym ludziom spróbować swoich sił w wymarzonej przez nich pracy. Dina znalazła się w firmie tuż po zakończeniu nauki, a po śmierci swojego ojca zajęła jego stanowisko dyrektora wykonawczego. Dzięki tej przygodzie będzie miała okazję odkryć, że niektórzy z jej pracowników bardzo lekko traktują firmową hierarchię wartości, oraz przekonać się, że nie wszyscy do końca ufają swoim pracodawcom.","","",[]],"54306360":["W 1909 roku gazeta w Arizonie opisała odkrycie w Wielkim Kanionie tajemniczej jaskini wypełnionej dziwnymi przedmiotami, m.in. posągami i mumiami, które miały pochodzić z Egiptu. Autorzy cyklu zastanawiają się, czy znalezisko może być powiązane z legendą o przodkach rdzennych mieszkańców Ameryki zwanych gwiezdnymi istotami. W programie także relacje o dziwnych światłach i anomaliach pogodowych, jakie obserwowano na kontynencie w epoce kolonialnej. Twórcy serii szukają też dowodów na kontakty pierwszych osadników z obcymi. Być może te wszystkie doniesienia o nadnaturalnych zjawiskach świadczą o tym, że częścią ukrytej historii Ameryki jest działalność istot pozaziemskich.","","",[]],"54306361":["W wielu kulturach na całym świecie znane są opowieści o świętych przejściach do krainy bogów - bramach, które pozwalają podróżować w czasie i przestrzeni. Twórcy cyklu próbują odpowiedzieć na pytanie, czy takie gwiezdne wrota istniały naprawdę. W Grecji badacze odkrywają tajemniczą jaskinię, którą starożytni uważali za bramę piekła. Inkowie wierzyli, że ich imperium powstało, kiedy bogowie przekroczyli górskie portale. Naukowcy tworzą technologie, które pozwolą człowiekowi podróżować do gwiazd. Być może umożliwiające to bramy powstały tysiące lat temu i nadal funkcjonują.","","",[]],"54306362":["Bohaterowie programu poznają mężczyznę, który ma nadzieję sprzedać tajemniczą monetę z XVIII wieku. Ktoś wywiercił w niej dziurkę, co bardzo intryguje Ricka. Następnie pracownicy lombardu wybierają się na farmę, aby obejrzeć pochodzącą z początków XX wieku ręczną maszynkę do łuskania kukurydzy. Później Rick ma okazję kupić zabytkowe, osiemdziesięcioletnie koło fortuny, które było używane w tajnych barach w czasach amerykańskiej prohibicji.","","",[]],"54306363":["Tym razem bohaterowie programu rozważają kupno zabytkowego jednopłata z 1939 roku. Następnie dziadek ogląda dokument z czasów wojny brytyjsko-amerykańskiej. To kwit na osiem muszkietów, podpisany przez przyszłego prezydenta Andrew Jacksona. Trzeba jednak potwierdzić autentyczność dokumentu. Następnie w lombardzie zjawia się człowiek, który chce sprzedać dwa westernowe manekiny, przedstawiające kowbojów naturalnych rozmiarów. W tym odcinku zobaczymy także numerowany egzemplarz zdjęcia słynnego australijskiego fotografa Petera Lika.","","",[]],"54306364":["W tym odcinku do lombardu trafia między innymi tajemnicza srebrna piersiówka z połowy XIX wieku, która miała należeć do szpiega konfederatów. Następnie Chumlee i dziadek rozmawiają z człowiekiem, który chce sprzedać rzadki zestaw pistoletów do pojedynku, wyprodukowanych w XIX wieku w Liverpoolu. Corey ma okazję kupić kawałek historii rock and rolla - oryginalną umowę na występ zespołu The Who podczas legendarnego festiwalu w Woodstock.","","",[]],"54306365":["Strike, Spare, Boom
Tym razem Harrisonowie poznają mężczyznę, który stara się sprzedać skonstruowany przez siebie moździerz, strzelający wyjątkową amunicją - kulami bilardowymi. Rick ogląda niezwykle rzadką brytyjską maskę przeciwgazową z okresu drugiej wojny światowej. Przedmiot został zaprojektowany dla małego dziecka. Później dziadek ma okazję kupić oryginalny, niewykorzystany bilet na słynną walkę bokserską Muhammad Ali - Floyd Patterson z 1965 roku.","","",[]],"54306366":["Rough Riders
Bohaterowie programu mają okazję kupić sześciostrzałowy rewolwer, wyprodukowany w 1875 roku przez Remington Arms. To wyjątkowa broń, prawdopodobnie na świecie są tylko cztery takie egzemplarze. Ten, który trafił do lombardu, miał należeć do jednego z Bezwzględnych Jeźdźców Theodore'a Roosevelta. Następnie Rick i dziadek rozmawiają z mężczyzną, który chce sprzedać trąbkę z czasów wojny secesyjnej. Instrument rzekomo był na wyposażeniu pułku kawalerii generała Custera. W sklepie zjawia się również wnuk słynnego premiera, przynosząc zegar podarowany dziadkowi przez prezydenta Richarda Nixona.","","",[]],"54306367":["Poszukiwacze złota w Australii
W czwartej serii do bohaterów programu dołącza nowa ekipa ze stanu Wiktoria. Członkowie tej drużyny mają ambitny cel, wiedząc, że na terenie, na którym prowadzą poszukiwania, znajdują się największe złoża aluwialne złota na świecie. Weterani serii przenoszą swoje bazy bardziej na północ, gdzie panują warunki ekstremalne. Stawiają czoło jadowitym wężom, piekielnym upałom i bezczelnym złodziejom złota. Aby zarobić w tym sezonie, muszą dać z siebie wszystko.","","",[]],"54306368":["W trakcie burzy śnieżnej Thord próbuje utrzymać drogę w dobrym stanie, ale jest to syzyfowa praca. Paradoksalnie to dobrze - im dłużej pada śnieg, tym więcej Thord zarabia. Jo Roger pomaga kierowcom przewożącym drewno w gęstych lasach północnej Norwegii. Kiedy Bjorn wyciąga tira, wymijający go samochód sam grzęźnie w śniegu. Mężczyzna prowadzi teraz dwie akcje ratunkowe.","","",[]],"54306369":["Handlarz Bruce Crompton wykorzystuje okazję wypromowania i rozwoju swojej firmy. Aby zostać dostrzeżonym, wyrusza na poszukiwanie porzuconego w Normandii po drugiej wojnie światowej pojazd terenowy, Schwimmwagen. Tymczasem Hus i bliźniacy starają się naprawić harleya. Motocykl musi być sprawny, by dało się go sprzedać.","","",[]],"54306370":["Buty wojskowe, pistolet CZ 75, celownik optyczny
Dla żołnierza buty wojskowe to coś więcej niż obuwie ochronne. Na paradzie czy polu bitwy - są symbolem dyscypliny i determinacji. Twórcy serii odwiedzają fabrykę w Oregonie, w której produkowane są buty zaprojektowane, by przemierzać w nich bagna i pustynne piaski. Zobaczymy również, jak powstaje jeden z najpopularniejszych i najczęściej kopiowanych pistoletów - czechosłowacka konstrukcja CZ 75. Model ten stosowany jest przez siły policyjne i armie na całym świecie. Poznamy również tajniki produkcji dronów ING Responder. Ponadto w programie dowiemy się, jak wytwarzane są precyzyjne celowniki optyczne. Przyjrzymy się lunetom celowniczym Leupold, które pozwalają dostrzec cel nawet we mgle.","","",[]],"54306371":["Dron zwiadowczy, zasobnik transportowy, szałas, transporter opancerzony Inkas
Tym razem przekonamy się, dlaczego polietylenowe zasobniki transportowe są lepsze od ich drewnianych poprzedników. Zabezpieczają zawartość przed wiatrem, deszczem, piaskiem czy wilgotnością. Dowiemy się również, dlaczego Precyzyjny System Zrzutu Ładunków Sherpa zrewolucjonizował sposób dostarczania pomocy humanitarnej oraz zaopatrzenia dla wojska. Sherpy są w stanie przelecieć długie dystanse i wylądować w wyznaczonym miejscu. Ponadto w programie zobaczymy, jak powstają szałasy wojskowe, które dają żołnierzom schronienie nawet w ekstremalnych warunkach. Poznamy również zalety transporterów opancerzonych Inkas, zaprojektowanych z myślą o najniebezpieczniejszych misjach.","","",[]],"54306372":["Starożytne groby na Mazowszu
Po zaznajomieniu się z relacją dziewięćdziesięcioletniego pana Albina, który na rozkaz wojsk niemieckich jako dziecko pomagał kopać drogę niedaleko miejscowości Iłów i obserwował, jak robotnicy natrafili na starożytne urny, ekipa postanawia sprawdzić to miejsce. Według doniesień starszego mężczyzny Niemcy zatrudnili do pracy archeologów, a następnie kazali zasypać urny w tym samym miejscu. Ekipie udaje się potwierdzić obecność nazistów w tym miejscu w1940 roku, jednak nie odnajduje urn. Kiler postanawia zrobić wywiad z kilkoma świadkami i natrafia na inspirującą opowieść na temat dawnych cmentarzy. Dzięki niej ekipa odkrywa groby wczesnomazowieckie i zakłada nowe stanowisko archeologiczne.","","",[]],"54306373":["Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno specyfikę tej służby, jak i strukturę Ochotniczej Straży Pożarnej oraz formy jej działania w Polsce, gdzie funkcjonuje 16 tysięcy jednostek OSP.","","",[]],"54306374":["Casting
Klaudia ma problem z kolegą z dawnej pracy, który nie daje jej spokoju. Patryk pomaga dziewczynie pozbyć się natręta. Łowcy dostają sprawę zaginięcia Ewy Wagner, narzeczonej byłego policjanta Igora Wagnera. Para dostawała anonimowe pogróżki. Okazuje się, że ich autorem był gangster, a obecnie biznesmen, Komasa. Mężczyzna zapewnia, że chciał jedynie postraszyć Igora, z którym miał porachunki. Klaudia odkrywa, że w dniu zaginięcia Ewa nie dotarła na wykłady. Jej koleżanka ze studiów przyznaje, że dziewczyna wybierała się na sesję zdjęciową. Łowcy przesłuchują organizatora castingu. Podejrzewają, że ma on związki z handlarzami ludźmi. Przeprowadzają prowokację. Klaudia w roli modelki zgłasza się na próbne zdjęcia. Wkrótce kontakt z nią się urywa.","","",[]],"54306375":["Sprawa honoru
Więźniarka Kinga zostaje odbita z transportu sanitarnego wiozącego ją do szpitala. Kobieta została skazana na 5 lat za defraudację pieniędzy unijnych. Jak najszybciej musi wrócić do zakładu, bo jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest jeden ze strażników, Paweł, wydalony ze służby po tym, jak wyszedł na jaw jego romans z osadzoną. Gdy łowcy namierzają mężczyznę, ten rzuca podejrzenia na brata Kingi - Bernarda. W tym czasie detektywi znajdują w internecie zbiórkę na innowacyjne leczenie Tomka. Sam zainteresowany nic nie wie o akcji, podejrzewa, że to próba wyłudzenia pieniędzy. Łowcy mają wrażenie, że informatyk domyśla się, kto jest autorem wpisu, ale nie chce zdradzić jego tożsamości.","","",[]],"54306376":["Pierścień
Marek nie kryje zaskoczenia na wieść o tym, że jego dawny znajomy został oskarżony o sprzedaż kradzionej średniowiecznej biżuterii. Rzekomy paser nie rozumie, jak do tego doszło. Wszystkie zgromadzone dowody wskazują jednak na jego winę. Jedynie dziennikarz jest przekonany o uczciwości kolegi. Postanawia zbadać sprawę.","","",[]],"54306377":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54306378":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54306379":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"54306380":["Fundacja
Marek trafia na sprawę oszustwa jednej z fundacji. Z puszek zniknęły pieniądze przeznaczone na operację ciężko chorego chłopca. Dziennikarz, wraz z Adamem i Baśką, zamierza przeprowadzić prowokację. Liczy, że dzięki temu zdoła się przyjrzeć pracy wolontariuszy. Sytuacja się komplikuje, a finał tej sprawy okaże się dla wszystkich niezwykle zaskakujący.","","",[]],"54306381":["Dowód życia
Narkomanka Ewa trafia do szpitala. Okazuje się, że posługuje się dowodem na nazwisko Heleny, kobiety zaginionej kilka lat wcześniej w Gdańsku. Brunon wraca do tej sprawy. Okazuje się, że bezdomna dziewczyna dostała dokumenty od nieznajomej zamieszkującej squat. Łowcy usiłują namierzyć kobietę, ale wszystko wskazuje na to, że trafiła ona do agencji towarzyskiej. Jagna jako striptizerka zatrudnia się w nocnym klubie, by dowiedzieć się czegoś o losach zaginionej. Brunon odkrywa w pokoju córki nierozpakowany test ciążowy. Przygotowuje się do poważnej rozmowy z Julką.","","",[]],"54306382":["Urlop pełnopłatny
Wszyscy pracownicy szpitala przygotowują się do bliskiego już sezonu urlopowego. Doktor Kidler i Kalinka chcą jechać w góry, a siostry Basen i Basia Es zamierzają razem spędzić wolny czas na Mazurach. Jednak do szpitala przychodzi zarządzenie z ministerstwa, że urlopy może spędzać jedynie w miejscu zatrudnienia. Placówka służby zdrowia zamienia się więc w letnisko. Kidler i Kalinka wspinają się po schodach, siostry opalają się pod lampami na sali operacyjnej, a dr Basen łowi ryby w szpitalnej sadzawce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/679331c2d10e14a43494d2e02f6b1b6b",[]],"54306383":["Linie papilarne
W szpitalu pojawia się gangster, który pozostawił w miejscu przestępstwa swoje odciski palców. Grożąc pistoletem, zmusza ordynatora, aby ten wymienił mu opuszki palców. Na szczęście dla bandyty w szpitalu przebywa właśnie znana pianistka, która cierpi na ból w opuszkach palców. Ordynator przekonuje ją, że musi przejść specjalny zabieg chirurgiczny. Mają go przeprowadzić doktorzy Wstrząs i Kidler. Jego konsekwencje są bardzo poważne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10101",[]],"54306384":["Prowadzący wyjaśni, dlaczego kanapka zawsze spada masłem do dołu. Opowie też m.in. o plecaku ratunkowym. Widzowie poznają nowości z segmentu audio. Ekipa programu odwiedzi Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Prowadzący wyjaśni, dlaczego mrówka jest silna, a kleszcz lubi krew.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8432a97234657c3cefbe0c9d9d9e354",[]],"54306385":["Robert Stephenson
Program poświęcony Robertowi Stephensonowi. Angielski inżynier wniósł wielki wkład w rozwój kolejnictwa i pojazdów szynowych. Konstruktor jest także projektantem wielu sławnych mostów.","","",[]],"54306386":["Faraday i elektryczność
Anglik Michael Faraday to jeden z najwybitniejszych fizyków XIX wieku. Ten samouk od 1813 roku pracował w Royal Institution. Dzięki samodzielnym pracom badawczym otrzymał tytuł profesora. Odkryte przez niego w 1831 roku zjawisko indukcji elektromagnetycznej przyczyniło się do powstania elektrodynamiki. Stworzył również podstawy elektrochemii. Zbudował pierwszy model silnika elektrycznego. Swe osiągnięcia zawdzięczał pracowitości, ciekawości, odkrywczej pasji i niestrudzonemu duchowi eksperymentatora.","","",[]],"54306387":["Projektanci mają pięć dni na odnowienie zaniedbanego domu. Prace zlecił im Steve, który chce zrobić niespodziankę swojej dziewczynie.","","",[]],"54306388":["Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.","","",[]],"54306389":["Dom Mike i Michelle jest na rynku od sześciu miesięcy. Niestety jeszcze nikt nie złożył oferty. Para nie miała czasu ani ambicji, by zrobić coś z podwórkiem. Pośrednik w handlu nieruchomościami ma dość tej sytuacji. Postanowił wezwać na pomoc Alana i Amy. Fachowcy muszą naprawić ten dziedziniec, aby podnieść wartość nieruchomości i sprzedać ją w jeden weekend, lub przynajmniej kogoś nią zainteresować.","","",[]],"54306390":["Niesamowite hotele
Niezwykła podróż dookoła świata po najciekawszych obiektach wypoczynkowych. Widzowie przekonają się, jak wyglądają najbardziej luksusowe hotele m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Australii.","","",[]],"54306391":["Do szpitala z zapaleniem płuc trafia Joanna, w ósmym miesiącu ciąży. Opiekuje się nią Witek - mężczyzna, który wynajął kobietę, by urodziła dziecko jemu i jego żonie, Zofii. Tymczasem Joanna zmienia decyzję i postanawia zatrzymać dziecko. Zofia ma romans i odchodzi od męża. Witek i Joanna zbliżają się do siebie. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga rzuca oskarżenia o kradzież leków ze szpitala pod adresem syna. Tymczasem okazuje się, że przeterminowane rzeczy zostały zwrócone do szpitalnej apteki. Jadwiga pomaga synowi w zdobyciu pracy. Kobieta jest wściekła, gdy dowiaduje się, że nastolatek zapożyczył się już pierwszego dnia, by kupić upragniony motor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b77f57d7db00596536d4af3499790b23",[]],"54306392":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu.","","",[]],"54306393":["Niebezpieczna zguba
Do szpitala trafia nieprzytomny Łowca - wielki podróżnik. Kiedy odzyskuje przytomność, mówi, że w jego bagażach był ukryty wąż grzechotnik. Wśród personelu wybucha panika. Rozpoczyna się polowanie na groźnego gada. Informacja o nim nie dociera jednak do wszystkich. Doktor Kidler bierze grzechotnika za wyrośniętą dżdżownicę, a Karinka sądzi, że jest to materiał na buty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10103",[]],"54306394":["Bliźniak Kidlera
Doktor Kidler ma poważne kłopoty finansowe, gdyż przegrał w karty dużą sumę pieniędzy. Próbuje wszelkimi sposobami zdobyć gotówkę na spłatę długu. Nie cofa się nawet przed wyłudzaniem. W tym czasie do szpitala trafia bardzo zamożny człowiek, Muczyński. Doktor rozpoznaje w nim swojego brata bliźniaka. Ma nadzieję, że dzięki niemu uda mu się zdobyć fortunę. Kiedy jednak Muczyński rozpoznaje Kidlera, przypomina sobie również okoliczności jego zniknięcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10113",[]],"54306395":["Agata Dec pracuje w laboratorium biochemii i pisze do wiodących czasopism naukowych. Mimo znacznych sukcesów zawodowych, ma wiele kompleksów. Jednym z największych jest otyłość. Wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny i Jurka, kobieta walczy z nią, żywiąc się sałatą i kawą. Fatalna dieta i ciężka praca sprawiają, że Agata często mdleje. W wyniku jednego z zasłabnięć trafia do szpitala. Lekarz radzi, by skontaktowała się z dietetyczką. Dec trafia do gabinetu grubiutkiej Laury Zabawskiej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc100aabf73d22b5d9a5bb8fd8c47f4a",[]],"54306396":["Wyjątkowy cykl programów rozrywkowych i pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrego humoru. Wystąpią w nim najbardziej popularne zespoły, legendarni soliści i uzdolnione wschodzące gwiazdy estrady. Program został przygotowany specjalnie dla nowego kanału telewizyjnego - Nowa TV, a nagrania odbyły się w warszawskim Teatrze Capitol. Kabarety zaprezentowały na scenie swoje autorskie show, pełne telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów. Wśród znamienitych gości znaleźli się m.in. Formacja Chatelet, Łowcy.B, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Elita, Kabaret Skeczów Męczących i grupa Nowaki, a także Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Andrzej Grabowski.","","",[]],"54306397":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"54306398":["Ścigana
Łowcy dostają sprawę Natalii, instagramerki i córki prezesa banku - policja od tygodni nie potrafi wykryć jej prześladowcy, a ostatnie ataki przybrały na sile, dostaje pogróżki, w których stalker grozi jej śmiercią. Ekipa przydziela dziewczynie ochronę. Klaudia namierza IP, z którego dokonano włamania na komputer. Trafia na trop przestępcy ukrywającego się pod pseudonimem \"Ron\". Nagle informatyczka orientuje się, że haker jest o włos od zdemaskowania tajnego biura łowców. Sąsiadka informuje Patryka, że jego chory ojciec wyszedł z domu. Po długich poszukiwaniach syn odnajduje mężczyznę. Lekarz radzi mu, by oddał tatę do domu opieki.","","",[]],"54306399":["Reż.: Perry Bhandal.
Płatny zabójca Viktor (Luke Goss) urodził się w Rumunii, gdzie dorastał w ubogiej okolicy. Mężczyzna rozpoczął współpracę z lokalną mafią, by odmienić swoje życie. Został doskonale wyszkolony na profesjonalnego mordercę przez bezwzględnego Siergieja (Danny Midwinter). Pewnego dnia jednak boss Traffikant (Stephen Marcus) wydaje na niego wyrok. Viktor postanawia upozorować własną śmierć i wyjechać z kraju. Udaje się do Londynu, gdzie ponownie trafia do przestępczego półświatka. Jednym z jego zadań jest zlikwidowanie pięknej Bethesdy (Caroline Tillette). Nieoczekiwanie mężczyzna zakochuje się ze wzajemnością w swojej niedoszłej ofierze. Od tej pory pragnie porzucić swoją krwawą profesję i rozpocząć nowe życie u boku ciężarnej partnerki. Szybko przekonuje się jednak, że nie tak łatwo uwolnić się o przeszłości.","","",[]],"54306400":["Joan Rivers, amerykańska ikona telewizji, opowiada o tym, jak poprosiła szamankę wudu, by pomogła jej się pozbyć złego ducha. Aktor i reżyser Scott Baio doświadczył paranormalnych zjawisk, które wiąże z tym, że nie zdążył pojednać się z ojcem przed jego śmiercią. Aktorka Teri Polo wspomina przerażającą sytuację, w której znalazła się jako ośmiolatka. W programie występuje również aktor David Carradine, który twierdzi, że objawił mu się duch zmarłego męża jego żony Annie.","","",[]],"54306401":["Twórcy programu zastanawiają się, czy kosmici mogli podpowiedzieć Joanie d'Arc, jak pokonać angielską armię. Rozważają także, czy amerykański żołnierz mógł otrzymać jakąś wiadomość od istot pozaziemskich, gdy dotknął statku kosmicznego. Eksperci postarają się wyjaśnić obie sprawy.","","",[]],"54306402":["W programie dramatyczna historia nowojorskiego strażaka Eugene'a Stolowskiego, który podczas akcji musiał wyskoczyć z trzeciego piętra. Jego obrażenia były straszliwe, ale chirurgom udało się go uratować. 26-letnia Kate jest w stanie wegetatywnym. Lekarze ze zdumieniem odkryli jednak, że jej mózg nadal pracuje. 18- miesięczna Nayerrah urodziła się z nietypowo umiejscowioną przepukliną oponową. 43-letni Greg zawdzięcza życie niesamowitej operacji, podczas której wszczepiono mu sześć nowych organów. Poznamy też 11-letnie bliźniaczki Catherine i Kirstie Fields cierpiące na niezwykle rzadką chorobę, nazwaną od ich imienia. 40-letnia Ginger dzięki nowatorskiej operacji odzyskała wzrok.","","",[]],"54306403":["Dla dobra dzieci
Do redakcji \"Ekspresu Codziennego\" zgłasza się zrozpaczona Anita. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej odebrali jej dziecko, twierdząc, że nie radzi sobie z obowiązkami. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Kobieta boi się o syna, który jest chory. Dziennikarze angażują się w sprawę.","","",[]],"54306404":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54306405":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"54306406":["Prognatyzm
30-letnia Marlena to atrakcyjna młoda kobieta, która cierpi na tzw. syndrom habsburski. Jej żuchwa jest nienaturalnie wysunięta do przodu, co od wielu lat jest źródłem kompleksów. Nie tylko jednak względy estetyczne skłoniły Marlenę do poddania się operacji. Wada zgryzu jest coraz bardziej bolesna - każdy kęs sprawia, że kobieta cierpi. Lekarze zdecydowali się przeprowadzić skomplikowany zabieg, tzw. operację dwuszczękową, który ma nadać żuchwie odpowiedni kształt.","","",[]],"54306407":["Kabaret Nowaki
Dalsza część programu \"Moda na Nowaki\". Tym występem grupa pokazuje, dlaczego jest jednym z najbardziej lubianych kabaretów obecnie działających w kraju. Tworzone przez nich - nieraz absurdalne i zaskakujące - postaci wywodzą się wprost z codzienności każdego Polaka. Nowaki łączą w sobie młodość i doświadczenie, dzięki czemu każdy ich występ okazuje się ogromnym sukcesem. Satyrycy z pewnością rozbawią każdego do łez. Zapowiada się wieczór pełen dobrego humoru.","","",[]],"54306408":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aaa3d0f3ed3b43706ab5a1143d1f2a53",[]],"54306409":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/35787ddaec77ca61b5ea6a875220c80b",[]]}