{"51127652":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51127653":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51127655":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"51127656":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"51127657":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"51127659":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51127660":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"51127661":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"51127662":["Prow.: Generator Frajdy.
Gameplay opatrzony komentarzem Generatora Frajdy. Prowadzący testuje różne produkcje pod kątem sprawdzenia zabawnych i niecodziennych rozwiązań.","","",[]],"51127663":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"51127664":["AccorHotels Arena w Paryżu gości czołowe e-sportowe zespoły specjalizujące się w grze \"League of Legends\". W 2018 roku zwycięstwo w turnieju Worlds przypadło drużynie Invictus Gaming. Wicemistrzami świata zostali wówczas reprezentanci Fnatic. Podczas bieżącej odsłony imprezy kibice mogą dopingować m.in. wspomnianych obrońców tytułu oraz ekipę G2 Esports, barw której broni Marcin \"Jankos\" Jankowski.","","",[]],"51127665":["Podczas ważnego biznesowego spotkania na szczeblu międzynarodowym jeden z biznesmenów wpada w szał i dochodzi do bójki. Ów biznesmen - deweloper walczący o ziemię na osiedle komunalne - twierdzi, że nie był sobą, ktoś dosypał mu do drinka narkotyku. Podczas tego samego dyżuru uliczna handlarka zgłasza na komendę kradzież, której rzekomo dokonała Cyganka wróżąca z kart. W równie \"magiczny\" sposób ginie portfel Olgierda, który przesłuchuje kobietę. Cyganka zarzeka się jednak, że nie ma z tym nic wspólnego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",[]],"51127666":["W nocy zostają skradzione pieniądze z niewielkiej hurtowni części do samochodów. Podejrzenie pada najpierw na pracowników, ale wkrótce krąg podejrzanych się rozszerza. Tymczasem policjanci zajmują się również sprawą mężczyzny, któremu ktoś wyciął jądro. Okazuje się, że ofiara jest miejscowym pijaczkiem i ma wielu wrogów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"51127498":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51127499":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51127500":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Marek Kacprzak, Bartosz Kurek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898453.jpg","",[]],"51127501":["Reż.: Ray Patterson.
Kontynuacja przygód psa Scooby-Doo. Tym razem czwórka młodych detektywów jedzie do Transylwanii. W legendarnej krainie wilkołaków Książę Dracula przemienia Kudłatego w zarośnięte monstrum i zmusza nieszczęśnika do udziału w wyczekiwanym przez zjawy, strzygi i inne straszne stworzenia, wyścigu potworów. Trasa rajdu przebiega przez tak upiorne miejsca, że aż włos się jeży na głowie. Aby Kudłaty mógł odzyskać swoją dawną postać, musi pokonać wszystkich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898451.jpg","",["N"]],"51127502":["W szkółce leśnej Ewa Wachowicz wybierze sobie sadzonkę do ogrodu oraz zobaczy, jak wygląda prowadzenie takiej uprawy. Obiad będzie się składał z zupy grzybowej z boczkiem i swojską kiełbasą oraz karkówki wieprzowej pieczonej z kapustą kiszoną. Na deser poda placuszki owsiane z jagodami, przypominające racuchy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835369.jpg","",[]],"51127503":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"51127504":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
Dziesiąta odsłona popularnego telewizyjnego show. Do walki o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną przystąpią kolejne gwiazdy. Tym razem będą to: piosenkarka Joanna \"Ruda\" Lazer, której będzie partnerował Rafał Maserak, aktorka Barbara Kurdej-Szatan wraz z Jackiem Jeschke, fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca programu Jan Kliment, youtuberka Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko, prezenterka Radia Eska i Eska TV Ola Kot, którą poprowadzi Tomek Barański, piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, wokalista i aktor Rafał Szatan u boku Lenki Klimentovej, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu kroki taneczne pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie aktor znany z \"Przyjaciółek\", a jednocześnie tancerz Adam Adamonis. Zmagania celebrytów jak zwykle oceni 3-osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany artysta w tańcach latynoamerykańskich - Michał Malitowski - oraz aktor Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899554.jpg","",[]],"51127505":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Aleksandra Szwed, Jerzy Mielewski.
Pomysł na program narodził się 22 lata temu w Japonii. Jego uczestnicy testują swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych, należy pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów o zróżnicowanym stopniu trudności. Zawodnicy zmierzą się np. z torem przeszkód o długości 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe i łańcuchy. Tor został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Kolejnym elementem rywalizacji będą zmagania w basenie. Wysiłki zawodników komentować będzie Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsatu Sport. Pomoże mu Łukasz \"Juras\" Jurkowski. Program poprowadzi aktorka i prezenterka Ola Szwed.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880121.jpg","",[]],"51127506":["Prow.: Katarzyna Pakosińska.
Po raz jedenasty Płock zmieni się w stolicę polskiego kabaretu. W amfiteatrze nad Wisłą artyści zmierzą się z legendą kobiety pracującej, postacią wykreowaną przez Irenę Kwiatkowską. Program poprowadzi Katarzyna Pakosińska, którą wspomoże formacja Nowaki. Zaprezentują się: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, Kabaret K2 oraz Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska. Po raz pierwszy przed tak dużą publicznością wystąpią również laureatki tegorocznej Paki, czyli piękne dziewczyny z kabaretu A jak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1896167.jpg","",[]],"51127507":["Kampio postanowił rozkręcić własny biznes. Sebastian uważa się za znawcę płci pięknej. Jaruś i Genek uczą się tańczyć przed wizytą w dyskotece. Łukasz interesuje się kobietami w mundurach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/057a32abc809fc2697329ed9608dbb0a",["N"]],"51127508":["Kamil \"Kampio\" uważa, że była dziewczyna chce do niego wrócić, ponieważ odrosły mu włosy. \"Snajper\" rozwija biznes z iglakami. Sebastian nabył doświadczenie z kobietami w nocnych klubach. Jacka \"Toplesa\" chce odwiedzić dziewczyna o wadze 120 kilogramów. Mirek woli partnerkę o spokojnym uosobieniu zamiast dziewczyny w typie aktorki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9fdcb8cc83bc6487a62ef8335e718e71",["N"]],"51127509":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51127510":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"51127511":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"51127512":["Wśród lokatorów kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu rozchodzi się plotka, jakoby w najbliższej przyszłości miało dojść w Polsce do zasadniczych zmian. Gruntownym przeobrażeniom ma ulec wszystko, ale tak naprawdę nie wiadomo co. Poruszeni zasłyszanymi rewelacjami sąsiedzi mają różne hipotezy na ten temat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c8026ff376417db7775330ed22bdab5",["N"]],"51127513":["Reż.: Jared Bush, Byron Howard, Rich Moore.
Do Zwierzogrodu - metropolii, w której mieszkają wyłącznie zwierzęta - przybywa ambitna Judy Hopps. Od małego marzy o zostaniu oficerem policji. Jest pierwszym roślinożercą w mieście zatrudnionym jako stróż prawa. Komendant Bogo oddelegowuje nową podwładną do sprawdzania parkometrów, ponieważ nie wierzy, że królik może wykonywać bardziej odpowiedzialne zadania. Już na początku służby Judy zostaje oszukana przez lisy, Nicka Bajera i Finnicka. Następnego dnia jest świadkiem kradzieży. Rusza w pościg za przestępcą, ale zamiast spodziewanej pochwały dostaje od Bogo reprymendę. Na komendzie zjawia się pani Wydralska, która pyta o postępy w sprawie zaginięcia męża. Kiedy okazuje się, że policja nie ma żadnych tropów, Hopps próbuje przekonać przełożonego, by powierzył jej to śledztwo. Komendant zgadza się i daje funkcjonariuszce 48 godzin. Jeśli nie znajdzie Wydralskiego, zrezygnuje z posady. W rozwiązaniu zagadki pomaga jej Nick, którego królik szantażem zmusza do współpracy. Początkowo przebiegły zwierzak próbuje zniechęcić tymczasową partnerkę, jednak z czasem sam angażuje się w tajemniczą sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898455.jpg","",[]],"51127514":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dwunasta edycja programu, w którym znane osoby wcielają się w gwiazdy muzyki. Niesamowitym metamorfozom na scenie poddadzą się: aktorki Emilia Komarnicka-Klynstra, Katarzyna Ptasińska, Ewelina Ruckgaber, ich kolega po fachu Robert Koszucki, piosenkarze Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Jeremi Sikorski oraz youtuber Adam Strycharczuk. Ich występy będą oceniać jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, które przeznaczy na wybrany cel charytatywny. Show po raz kolejny prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881901.jpg","",[]],"51127515":["Reż.: Michael Keusch.
Podczas manewrów lotniczych terroryści uprowadzają supertajny samolot szturmowy X-77. Chcą wykorzystać go do zrzucenia bomby biologicznej. Misja odzyskania uprowadzonej maszyny powierzona zostaje Johnowi Sandsowi (Steven Seagal), tajnemu agentowi specjalnemu pracującemu na zlecenie Sił Powietrznych. Mimo że Sands działa w porozumieniu z agencją, staje się zagrożeniem dla rządu, który podejrzewa, że mężczyzna podczas swoich poprzednich misji zgromadził dowody mogące zaszkodzić państwu. Dlatego wydaje nakaz aresztowania agenta i polecenie wykasowania jego pamięci. Dla Sandsa jedyną szansą na odzyskanie wolności jest odnalezienie porwanego X-77. W zadaniu tym pomagają mu piękna Jessica (Ciera Payton) oraz kapitan Richard Jannick (Mark Bazeley). Propozycja dla amatorów przerysowanego kina akcji, a przede wszystkim fanów Stevena Seagala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869001.jpg","",["N"]],"51127516":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"51127914":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"51127915":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"51127916":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"51127917":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","","",["N"]],"51127918":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","","",["N"]],"51127919":["Pan Peabody jest najmądrzejszym psem na świecie. Mówi ludzkim głosem, a w dodatku wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Psi geniusz i jego podopieczny, a zarazem najlepszy przyjaciel, chłopiec o imieniu Sherman, są gospodarzami telewizyjnego show nadawanego z ich penthouse'u na Manhattanie. Duet niezwykłych gospodarzy zaprasza do programu wyjątkowych gości z minionych epok, m.in. Napoleona, Mozarta, Marco Polo, Kleopatrę, Winstona Churchilla czy Marka Twaina. W każdym odcinku Pan Peabody i Sherman, podróżując w przeszłość, poznają inną historyczną lub mityczną postać i przeżywają niesamowite przygody.","","",["N"]],"51127920":["Reż.: Stanisław Bareja.
Komedia satyryczna ukazująca absurdy życia w PRL-u lat 70. Dyrektor Krzakoski (Krzysztof Kowalewski) jedzie służbowo do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię (Ewa Ziętek), z którą spędza upojną noc, czego efektem okazuje się ciąża. Kiedy Krzakoski dowiaduje się, że dziewczyna jest córką ważnego prominenta, postanawia rozwieść się z żoną Anną (Ewa Wiśniewska) i poślubić Danusię. Małżeństwo z córką tak ważnej osobistości pozwoliłoby mu utrzymać stanowisko w podupadającym przedsiębiorstwie. Musi jednak najpierw pozbyć się żony. Chce jej udowodnić zdradę. Swojemu zastępcy Dudale (Stanisław Tym) zleca znalezienie w firmie kandydata na uwodziciela małżonki. Jednak pracownicy są mało atrakcyjni. Krzakoski powierza więc dawnemu koledze, fotografowi Romanowi Ferde (Bronisław Pawlik), wykonanie kompromitujących ją zdjęć. Wszystkie zabiegi Krzakoskiego spełzają jednak na niczym, a na całym zamieszaniu najbardziej korzysta jego zastępca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835458.jpg","",["N"]],"51127921":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"51127922":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["AD"]],"51127923":["Właściciel supermarketu w którym pracuje Al zginął w katastrofie lotniczej.Tymczasem Peggy zastanawia się, czy jej mąż jest ubezpieczony. Al martwi się, że może stracić pracę. Po konsultacji z żoną, wysyła on rodzinie szefa bukiet kwiatów za astronomiczną sumę 300 dolarów, co poważnie narusza budżet Bundych. Okazuje się, że nie przyniosło to pożądanego efektu, ponieważ... szef ocalał.","","",["N"]],"51127924":["Marcy chwali się, że udało jej się na bardzo korzystnych warunkach zatrudnić ekipę robotników, którzy mają rozbudować podjazd do jej rezydencji. Namawia Ala i Peggy by poszli w jej ślady. Państwo Bundy jednak podejrzewają, że robotnicy chcą oszukać sąsiadkę. Okazuje się, że mieli rację. Po tym przykrym doświadczeniu Marcy zaczynają w nocy dręczyć senne koszmary. W jej snach pojawia się nieomylny i wyjątkowo pewny siebie Al Bundy.","","",["N"]],"51127925":["Peggy martwi się o Ala, który nie wrócił jeszcze z pracy. Mąż obiecał, że spędzi z nią ten wieczór - mieli pójść do restauracji, w której się poznali. Marcy czeka na japońskiego szefa swojego banku. Zaprosiła go na kolację licząc, że uda się jej dzięki temu dostać awans, ale poplamiła sukienkę sosem do ryby i w takim stanie nie może się nikomu pokazać. Kelly jest zrozpaczona, ponieważ koleżanka nie zaprosiła jej na imrezę. W końcu Al wraca do domu. Kolejne problemy sprawiają jednak, że wspólne wyjście na romantyczną kolację wciąż się opóźnia.","","",["N"]],"51127926":["Po powrocie z pracy zaskoczony Al. stwierdza, że nikogo nie ma w domu. Wkrótce zjawia się Peggy z zakupami. Wypełnioną smakołykami torbę szybko opróżnia Buck. Okazuje się, że to niejedyne przewinienie psa państwa Bundych. Zgłaszają się do nich sąsiedzi, którzy twierdzą, że ich rasowa suczka jest w ciąży. Żądają wysterylizowania psa. Cała rodzina zgadza się, że jest to jedynie wyjście, tylko Al staje w obronie Bucka...","","",["N"]],"51127927":["Reż.: Jay Russell.
Szkocja, czasy drugiej wojny światowej. Angus MacMorrow (Alex Etel) jest dwunastoletnim chłopcem, któremu często doskwiera samotność. Jednak pewnego dnia jego życie całkowicie się odmienia. Na brzegu jeziora Loch Ness znajduje on bowiem ogromne, tajemnicze jajo. Wkrótce wykluwa się z niego niezwykłe stworzenie. Okazuje się, że jest to znany jedynie z legend koń wodny. Przejęty Angus postanawia nadać mu imię Crusoe. Chłopiec nie chce, żeby jego mama - Anne (Emily Watson) - dowiedziała się o istnieniu mitycznego zwierzęcia. Wkrótce jednak okazuje się, że zachowanie tajemnicy będzie wyjątkowo trudne, gdyż nowy przyjaciel Angusa niewiarygodnie szybko rośnie i nie da się już go tak łatwo ukrywać. Pewnego dnia chłopiec razem ze swoimi przyjaciółmi postanawia podarować koniowi wodnemu wolność. Chce wypuścić go na wodach Loch Ness. Decyzja ta ma niezwykłe konsekwencje. Dobre kino familijne. Jego wyjątkowy urok docenią szczególnie miłośnicy urzekających, bajkowych krajobrazów Szkocji. Twórców filmu zainspirowała stara szkocka legenda. Scenariusz powstał na podstawie powieści Dicka King-Smitha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835433.jpg","",["N"]],"51127928":["Reż.: Jerzy Passendorfer.
Filmowa wersja serialu o przygodach legendarnego zbójnika z Tatr, Janosika (Marek Perepeczko). Był on niegdyś zwykłym góralem i pasterzem owiec. Pewnego dnia postanowił opuścić górskie szlaki i zejść do doliny, aby dowiedzieć się, jak wygląda życie jej mieszkańców. Tuż po zejściu z gór Janosik jest świadkiem, jak podwładni hrabiego znęcają się nad pewnym chłopem. Staje w obronie gnębionego mężczyzny i w efekcie trafia do niewoli hrabiego. Niebawem Janosik ucieka i zostaje hersztem bandy zbójników. Wyjęci spod prawa przestępcy ukrywają się w górach. Okradają bogatych, zawsze stając w obronie ubogich i pokrzywdzonych. Harnaś Janosik i jego kompani byli postrachem możnowładców i austriackich zaborców. Zawzięty wróg przywódcy zbójników, hrabia Horvath (Mieczysław Czechowicz), przez długi czas nie potrafi go schwytać. Dopiero w czasie ślubu z Maryną (Ewa Lemańska) harnaś został podstępnie schwytany wraz z kompanami Kwiczołem (Bogusz Bilewski) i Pyzdrą (Witold Pyrkosz), a następnie stracony.","","",["N"]],"51127929":["W programie przedstawione są najbardziej niewiarygodne i zabawne sytuacje, które zostały zarejestrowane przez widzów kamerami amatorskimi.","","",["N"]],"51127930":["W programie przedstawione są najbardziej niewiarygodne i zabawne sytuacje, które zostały zarejestrowane przez widzów kamerami amatorskimi.","","",["N"]],"51127931":["Reż.: Martin Campbell.
Royce Garrett (Stuart Wilson) wraz z dorosłymi dziećmi, Peterem (Chris O'Donnell) i Annie (Robin Tunney), uprawia wspinaczkę. Dochodzi do wypadku. Wszyscy troje zawisają na jednej linie. Zorientowawszy się w tragicznej sytuacji, umocowany najniżej Royce nakazuje synowi odciąć linę, by w ten sposób ocalić siebie i siostrę. Mimo rozpaczliwych próśb dziewczyny Peter spełnia jego wolę. Mijają trzy lata. Annie wciąż uprawia wspinaczkę. Nadal nie potrafi wybaczyć bratu, że poświęcił ich ojca. Tymczasem on, targany wyrzutami sumienia, prowadzi życie samotnika. Niebawem Annie przyjmuje propozycję dołączenia do niebezpiecznej wyprawy na K2, którą zorganizował amerykański milioner Elliot Vaughn (Bill Paxton). Ekipę ma poprowadzić Tom McLaren (Nicholas Lea). Peter, wiedząc o nadchodzącej burzy śnieżnej, ostrzega śmiałków przed wyruszaniem w góry. Bogacz nie chce jednak rezygnować. Wkrótce część jego ekipy ginie pod lawiną. Elliot, Annie i ranny Tom zostają uwięzieni w lodowej grocie. Właściwie nie mają szans na przetrwanie w tak ekstremalnych warunkach. Na pomoc uwięzionej w śniegach siostrze wyrusza jednak Peter, który organizuje ekipę ratowniczą. W jej skład wchodzą: himalaista Montgomery Wick (Scott Glenn), którego żona zginęła w górach, piękna Monique Aubertine (Izabella Scorupco) i dwaj ekscentryczni bracia.","","",[]],"51127932":["Podczas wyprawy do lasu student Wojtek Szmit zostaje oskarżony o zgwałcenie i zamordowanie swojej koleżanki, Ewy Łazarskiej. Chłopak nie przyznaje się do winy. Chcąc wyjaśnić całą sytuację, bierze na zakładników pozostałych uczestników wycieczki. Na miejsce zjawia się Lisowski. Przypuszcza, że sprawcą zbrodni jest inny student, który zemścił się w ten sposób za to, że dziewczyna odkryła plagiat w jego pracy zaliczeniowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898449.jpg","",["N"]],"51127933":["Reż.: Sydney Pollack.
Mitch McDeere (Tom Cruise), ambitny absolwent Harvardu, otrzymuje interesującą propozycję pracy w prestiżowej kancelarii. Przenosi się wraz z żoną Abby (Jeanne Tripplehorn) do Memphis z nadzieją, że dzięki nowej posadzie rozpocznie serię zawodowych sukcesów. W firmie opiekę nad niedoświadczonym jeszcze Mitchem przejmuje Avery Tolar (Gene Hackman). McDeere całkowicie oddaje się nowemu zajęciu. Powoli dostrzega jednak pewne niejasności, a w końcu odkrywa powiązania firmy z mafią. Tymczasem na Kajmanach w niewyjaśnionych okolicznościach giną dwaj pracownicy kancelarii. FBI prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Aby zdobyć dowody, agent Wayne Tarrance (Ed Harris) zwraca się do Mitcha z propozycją współpracy. Mitch musi teraz dokonać trudnego wyboru. Jeżeli będzie milczeć - czeka go więzienie, jeżeli zdradzi - wyda na siebie wyrok śmierci. McDeere obmyśla więc plan przechytrzenia gangsterów. Prawdziwie gwiazdorska obsada i świetny scenariusz napisany na podstawie bestselerowej powieści Johna Grishama sprawiły, że obraz sprzedał się znakomicie. W USA zarobił 158,3 miliona dolarów i stał się 4. tytułem roku. Film wyreżyserował sam Sydney Pollack, twórca takich filmów, jak \"Czyż nie dobija się koni?\", \"Trzy dni Kondora\" i \"Pożegnanie z Afryką\".","","",["N"]],"51127934":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
Kolejna edycja emocjonującego show. Do rywalizacji o Kryształową Kulę przystąpi 11 gwiazd, którym na parkiecie i treningach będą towarzyszyć zawodowi tancerze. O cenne trofeum będą walczyć aktorki: Karolina Gorczyca i Urszula Dębska, studentka akademii teatralnej Olga Kalicka, aktorka kabaretowa Ewa Błachnio, Misheel Jargalsaikhan (dawniej Zosia z serialu \"Rodzina zastępcza\", obecnie studentka medycyny), propagatorka fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc, aktorzy: Robert Wabich, Adam Zdrójkowski i Tomasz Ciachorowski, gwiazda rock polo Sławomir Zapała oraz lider chóru Sound'n'Grace Kamil Mokrzycki. Tak jak w poprzednich edycjach zmagania na parkiecie oceni czteroosobowe jury: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5617a2b8e68a98a0f91227c4b92ffbad",["N"]],"51127935":["W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami - Kasią i Natalią. Sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Prace postępowały niespiesznie. Pewnego dnia rodzinę spotkała tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg. Po wielu złamaniach nie bardzo może poruszać się o kulach, więc pomieszczenia wymagają dostosowania do potrzeb osoby na wózku. Wszystkie pieniądze, jakie zarabia pan Paweł, odkładane są na kosztowną protezę. Ta potrzeba odsunęła na dalszy plan wszelkie myśli o remoncie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835501.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ebd1bbb4124310b4ab3efacf692a6d4",[]],"51127517":["Do śmierci!/Małżeństwo
Pierwsza historia. Mimo wielu zasług dla firmy Tomasz zostaje zwolniony. Mężczyzna wie, że towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym pracował, pozbywa się niekorzystnych dla firmy dokumentów. Postanawia zdobyć wyrzucone papiery i pomóc poszkodowanym przez jego byłego pracodawcę. Zostaje przyłapany na gorącym uczynku. Druga historia. 45-letni kawaler Karol szuka partnerki na całe życie. Zgłasza się do agencji matrymonialnej. Szefowa biura Bożena umawia go z Rosjanką Tamarą. Szybko się w sobie zakochują, lecz nie mogą być razem. Karol dowiaduje się o oszustwach Bożeny. Wkrótce jego ukochana zostaje uwięziona. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2c8f5121f6e47b570ecbe7b44bb8a5dd",["N"]],"51127518":["Kamila, Wojtek, Iga i Kostek przygotowują się do imprezy karnawałowej. Przed blokiem Kamili Wojtek postanawia zrobić pamiątkowe zdjęcia. W czasie sesji fotograficznej dochodzi do wypadku. Wojtek wychodzi na jezdnię i wpada wprost pod koła samochodu. Kierująca autem Zuzanna nie miała zapiętych pasów i używała smartfona. Wszystko widzi przechodzień i dzwoni pod numer alarmowy 112. Anna marzy o karierze scenicznej, ale nie może znaleźć swojej drogi. Dowiaduje się, że jej były chłopak, Łukasz, interesuje się akrobatyką i właśnie przygotowuje się do pierwszego pokazu. Decyduje się umówić z nim na trening, nie zdradzając szczegółów swojemu obecnemu chłopakowi Marcinowi, którego zaprasza na próbę generalną przed występem. Gdy Marcin orientuje się na czym polega występ, wpada w irytację i rozprasza Łukasza w trakcie próby. Konflikt między mężczyznami prowadzi do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5ce7681ad1971a810bca2d1f227b34",["N"]],"51127519":["Tomek, który kiedyś odnosił sukcesy jako hip-hopowiec, otrzymuje propozycję udziału w przesłuchaniach muzycznych. Żona mężczyzny obawia się, że w przypadku wygranej jej mąż wróci również do dawnego toksycznego środowiska i uzależnienia od narkotyków. Tomek, mimo wyraźnego sprzeciwu partnerki, startuje w castingach. Wkrótce tego żałuje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/69d92aee7ec974ae734f64350340d9ee",["N"]],"51127520":["Reż.: Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Rodzice Marty odnawiają przysięgę małżeńską. Prawniczka nie czuje się dobrze w gronie bliskich, którzy pozwalają sobie na niewybredne komentarze na jej temat. W końcu decyduje się wyznać całą prawdę. Podczas rodzinnego wypadu do aquaparku Dorota robi rodzinie zdjęcia telefonem Łukasza. Zauważa serię nieodebranych połączeń od tajemniczej Patrycji. Italian nadal szantażuje Adę. Chce zmusić ją do spotkania ze starym klientem, grożąc synowi dziewczyny. Ada postanawia zakończyć ten układ. Ma pewien plan.","","",["N"]],"51127521":["Kolędniki
Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi, żeby zorganizował grupę kolędników, tak aby osiedle mogło przyczynić się do podtrzymania wymierających tradycji ludowych. Ferdek ochoczo przystępuje do realizacji projektu prezesa, ale nieoczekiwanie napotyka na poważne trudności. Członkowie zorganizowanej przez niego, grupy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii proponowanych im ról. Gościnnie w tym odcinku zagrają: Urszula Dębska i Jan Jankowski w rolach młodej Haliny i młodego Ferdka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c57e777424487829d67f9f25b8914ad",["N"]],"51127522":["Złoty pociąg
Na skutek sensacyjnych doniesień medialnych o rzekomym istnieniu niemieckiego pociągu wyładowanego złotem Ferdynand Kiepski i inni mieszkańcy kamienicy podejmują desperackie próby odnalezienia skarbu. Złoty pociąg rozpali serca i umysły poszukiwaczy, wśród których zapanuje prawdziwa gorączka złota ze wszelkimi tego konsekwencjami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/01eb7e1f47ab954848f45fb44848360d",["N"]],"51127523":["Flachą w czachę
Kidler zjawia się w pracy w nie najlepszej formie. Poprzedniego wieczora miał zamiar zabawić się w klubie, ale z powodu odbywającego się tam wesela poszedł do domu, gdzie z nerwów nie mógł zasnąć. Rano udało mu się jednak dostać na imprezę i wypić za zdrowie pary młodej. Podczas zabawy doszło do wypadku. Panna młoda została uderzona butelką w głowę i ma amnezję. W efekcie nie rozpoznaje swojego świeżo poślubionego męża. Tymczasem z wizytą do Ordynatora wybiera się jego kuzynka Wiktoryna. Łubicz jest przekonany, że chodzi o pieniądze ze spadku po dziadku Waldemarze, z których do tej pory się nie rozliczył. W strachu przed utratą majątku proponuje doktorowi Basenowi zamianę ról, by wykazać przed kuzynką, jak mało zarabia. Wkrótce okazuje się, że krewna przyjechała poinformować Łubicza o całkiem nowym spadku, po kuzynce Kwirynie. Aby go otrzymać, ordynator musi spełnić jeden nietypowy warunek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1888177.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c14547720a370129cb51ecbaa4de9524",[]],"51127524":["W tym odcinku zatrzymanie kierowcy łamiącego przepisy w Alejach Jerozolimskich z zaskakującym zakończeniem w szpitalu oraz relacja z bardzo groźnego wypadku na Mokotowie, i z kolizji na rondzie w Wawrze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cc9e4f008f99fa4683e39dd6ce56161",["N"]],"51127525":["W odcinku relacja z dramatycznego wypadku cysterny z paliwem lotniczym, wypadek z udziałem miejskiego tramwaju na Służewcu oraz zatrzymanie zdecydowanie zbyt szybkiego kierowcy sedana na Trasie Mostu Siekierkowskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4e0b07ecc9c2c93117fd0030bfbf3635",["N"]],"51127526":["Ukradziona przyszłość
Ktoś włamał się do mieszkania dziennikarki i ukradł laptop z materiałami do reportażu śledczego. Jego negatywnym bohaterem ma być właściciel kamienicy, w której mieszka klientka detektywów. Kobieta ma dowody, że mężczyzna w porozumieniu z notariuszem sfałszował testament nieżyjącej właścicielki budynku, dzięki czemu w bezprawny sposób wszedł w posiadanie nieruchomości. Kiedy Tomek i Magda pojawiają się w kamienicy, dwóch bandytów próbuje zabić lokatorkę. Okazuje się, że starsza pani widziała testament, w którym prawowita właścicielka zapisała dom organizacji charytatywnej...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835463.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6d66790cff7fe3cee62c13a13a8159c",[]],"51127527":["Wesele
Ktoś nie chce dopuścić do ślubu Moniki Wilk i Roberta Grzegorczyka. Panna młoda znalazła właśnie swoją suknię ślubną poplamioną czymś, co przypomina krew. Wcześniej oboje dostawali listy z pogróżkami. Tymczasem zbliża się wesele. Zgodnie z zapowiedziami autora anonimów, jeśli nie zostanie odwołane, może dojść do tragedii. Marta i Marek udają parę weselników i zjawiają się w podwarszawskim hotelu, w którym odbędzie się uroczystość. Muszą wytropić sprawcę, zanim młoda para stanie przed ołtarzem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835463.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8c56825973666806cb8d6eef1f1bdf8",[]],"51127528":["Irlandzki rdzawiec i molwa
Ekipa Jerzego Biedrzyckiego kontynuuje rejs wzdłuż południowego wybrzeża Irlandii i po Oceanie Atlantyckim. Tym razem wędkarze polują na ryby z rodziny dorszowatych. Podróżnicy wyposażeni są w precyzyjnie przygotowane zestawy przywieszkowe oraz filety ze świeżej makreli. Uczestnikom wyprawy udaje się złowić: dorszowate rdzawce, zwane polakami, molwy, przypominające skrzyżowanie dorsza z kongerem, oraz pięknie ubarwione ryby rafowe z rodziny wargaczowatych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777fad253687eb41fba2bd313e62ed8",[]],"51127529":["Skończyły się wakacje i dzieci wróciły do szkoły. Pogoda w dalszym ciągu dopisuje, dlatego pod koniec lata Ewa Wachowicz zaprasza na odcinek grillowy. Na ruszcie upiecze szaszłyki z łososia i ananasa. Poda je z sosem jogurtowym oraz sałatą lodową z melonem. W tym odcinku także mięsożercy znajdą coś dla siebie! Autorka programu wybierze się na wycieczkę w okolice Magury Małastowskiej, gdzie pokaże, jak grillować wołowinę. Natomiast na deser upiecze babeczki migdałowe z owocami sezonowymi.","","",["N"]],"51127530":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","",[]],"51127531":["W tym odcinku Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków ocenią stylizacje m.in. Mai Sablewskiej, Rafała Maślaka, Joanny Moro, Klaudii Halejcio i Anety Kręglickiej. Widzowie przekonają się, kogo prowadzący pochwalą, a kto zostanie skrytykowany. Styliści wybiorą też najlepszą i najgorszą stylizację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/959a93a04a79cac3a7513b91c7776bc8",["N"]],"51127532":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e1d806556223c59e2b67fe99df6ab1a",[]],"51127533":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d5ed48de6401c46ffc788bc98c6a5979",[]],"51127534":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51127535":["Elvis
Marek Woźniak przyjechał do Stanów Zjednoczonych wraz ze swoją żoną Moniką i dwójką dzieci ponad dwadzieścia lat temu. Dziś wiodą wygodne życie na przedmieściach Chicago. Mężczyzna jest wielkim fanem Elvisa Presleya. Marzy o udziale w konkursie dla sobowtórów króla rock'n'rolla i występie w Memphis. Pochłonięty przygotowaniami do występu Marek zapomina o własnej rocznicy ślubu i planowanym od dawna, rodzinnym wyjeździe na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/170416cbf7c2ec020467db43fe05e99e",["N"]],"51127536":["Wielkie polowanie
Podczas próby odbicia Krystiana z rąk gangsterów Olgierd zostaje ranny. Okazuje się również, że to nie policjanci wydziału kryminalnego są celem bossa rosyjskiej mafii - gangsterzy planują zamach na szefa polskiego oddziału agencji antynarkotykowej D.E.A. Po strzelaninie z udziałem Olgierda jego teściowie obawiają się o bezpieczeństwo swoje i wnuczki. Na domiar złego ktoś próbuje włamać się do ich domu.","","",["N"]],"51127537":["Sąsiadka
Świeżo upieczony adwokat Marcin rozpoczyna pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. W bloku, w którym mieszka, Marcin poznaje Witka i jego żonę, Paulinę. Niebawem ma okazję spędzić trochę czasu z sąsiadką, która daje mu do zrozumienia, że jej związek przechodzi kryzys. Paulina zaczyna mu się coraz bardziej podobać. Pewnego dnia przychodzi do niego z podbitym okiem i wyznaje, że to Witek ją uderzył. Marcin i Paulina nawiązują romans. Młody prawnik chciałby ułożyć sobie życie z kochanką, namawia ją na rozwód. Tymczasem okazuje się, że Paulina tylko bawiła się jego uczuciami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba863c3c8f03ece186c8d79e263adaff",["N"]],"51127538":["Gospodarz programu, Mateusz Borek, rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Czasami w tej roli zastępuje go Roman Kołtoń, etatowy ekspert programu. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","","",[]],"51127539":["Wszyscy jesteśmy fachowcami
Gospodarzem odcinka będzie Cezary Pazura. Kabaret Zachodni zaprezentuje scenkę \"Majster\". Ponadto wystąpią Kasia Zielińska i Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek we wspólnym skeczu \"Posiedzenie rządu\" oraz Stefan Friedmann, który rozśmieszy widzów swoim monologiem.","","",["N"]],"51127540":["Do szpitala trafia nastolatka znaleziona za kierownicą rozbitego auta. Po kilku godzinach okazuje się, że w samochodzie znajdował się jeszcze młody chłopak. Oboje zostali uratowani w ostatniej chwili. Teraz muszą zmierzyć się nie tylko ze zdrowotnymi, ale i prawnymi konsekwencjami wypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7c92fa4caa97ee2de97590dacd77c26",[]],"51127541":["Reż.: Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Rodzice Marty odnawiają przysięgę małżeńską. Prawniczka nie czuje się dobrze w gronie bliskich, którzy pozwalają sobie na niewybredne komentarze na jej temat. W końcu decyduje się wyznać całą prawdę. Podczas rodzinnego wypadu do aquaparku Dorota robi rodzinie zdjęcia telefonem Łukasza. Zauważa serię nieodebranych połączeń od tajemniczej Patrycji. Italian nadal szantażuje Adę. Chce zmusić ją do spotkania ze starym klientem, grożąc synowi dziewczyny. Ada postanawia zakończyć ten układ. Ma pewien plan.","","",["N"]],"51127542":["Krzysiek opowiada Julii i Profosowi o swoim wyjeździe do Berlina. Adam jak zawsze jest wścibski i krytyczny. Pod wpływem jego zachowania Zapała zaczyna się zastanawiać, czy kumpel z dzieciństwa miał czyste intencje. Postanawia to zbadać. Przy okazji dowiaduje się, że dyżurny jest w stałym kontakcie z Alą i poczynił spore wysiłki, by jej pomóc. Tymczasem w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD młody chłopak płaci za telewizor fałszywymi pieniędzmi. Ochrona wzywa policję. Podejrzany twierdzi, że w takich banknotach dostał wypłatę. Podczas wizyty w jego firmie Zapała i Mazurek ustalają, że chłopak przepracował ostatnio trzy dni, a jego wypłata nie wystarczyłaby na zakup drogiego sprzętu. W międzyczasie Krzysiek i Julia otrzymują informację o dziecku pogryzionym w zoo pod Wrocławiem. Policję zawiadomił ojciec, który teraz domaga się wyciągnięcia konsekwencji wobec dyrektora placówki. Po negocjacjach zgadza się jednak na odszkodowanie i odstąpienie od drogi sądowej. Jednakże okoliczności się zmieniają, kiedy pojawia się pewien niewygodny świadek, którego nagranie stawia całą sprawę w zupełnie innym świetle.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7a98cf5e97764ec6351d62ba2e5d4d6",["N"]],"51127543":["Wielkie polowanie
Podczas próby odbicia Krystiana z rąk gangsterów Olgierd zostaje ranny. Okazuje się również, że to nie policjanci wydziału kryminalnego są celem bossa rosyjskiej mafii - gangsterzy planują zamach na szefa polskiego oddziału agencji antynarkotykowej D.E.A. Po strzelaninie z udziałem Olgierda jego teściowie obawiają się o bezpieczeństwo swoje i wnuczki. Na domiar złego ktoś próbuje włamać się do ich domu.","","",["N"]],"51127544":["Druga odsłona nowego programu z udziałem czołowych polskich kabaretów oraz publiczności. Motywem przewodnim skeczów będzie swoista prośba - \"Daj lajka!\". Satyrycy zaprezentują skecze inspirowane obecnością w mediach społecznościowych. Gospodarzem odcinka będzie grupa Smile. Oprócz niej wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, kabaret WiR oraz Marcin Daniec. Gwiazdą muzyczną będzie zespół Sound'n'Grace.","","",[]],"51127545":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba, Filip i Maciek prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d28e7a1a9e2a70f187b16ad41cd959fb",["N"]],"51127546":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"51127547":["Pani Małgorzata samotnie wychowuje trzy córki: dziesięcioletnią Gabrysię, ośmioletnią Weronikę i siedmioletnia Zosię. Kobieta kilka lat wcześniej została wdową. Kobieta wraz z córkami gnieździ się w jednym pokoju w mieszkaniu matki pani Małgorzaty. Zosia dodatkowo cierpi na padaczkę nasenną. Rodzina marzy o tym, by przeprowadzić się do niewielkiego wiejskiego domku, który odziedziczyły po zmarłym mężu i tacie. Niestety, budynek nie nadaje się do zamieszkania. Nie ma w nim łazienki ani toalety, wanna stoi w pomieszczeniu gospodarczym, brakuje też kuchni. Cały budynek ogrzewa jedynie mały piecyk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3bcf594558ce48aac8d7b1ed9e3113b9",["N"]],"51127548":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6eaccfa2be1f55a0ac6f77666965256a",["N"]],"51127549":["Emilka wciąż przebywa w szpitalu, zaś w domu Zapałów panuje kompletny chaos. Z pomocą przybywa mama Krzyśka. Tymczasem Zapałę zastępuje na patrolu Mikołaj Białach. Choć okoliczności smutne, Karolina cieszy się, że spędzi z ukochanym więcej czasu. Pierwsze zgłoszenie przychodzi ze szpitala miejskiego, gdzie trafił ciężko pobity mężczyzna. Poszkodowany jest Polakiem, ma jednak ciemną karnację. Policjanci podejrzewają napaść na tle rasistowski. W toku śledztwa okazuje się jednak, że sprawa dotyczy życia prywatnego mężczyzny. Tego dnia funkcjonariusze interweniują także w sprawie ulicznej bojki. Sprawa ma jednak zaskakujący finał. Jest jeszcze problem z bojową staruszką, która zamknęła w toalecie księdza. Starsza pani podejrzewa, że człowiek podający się za duchownego jest oszustem i złodziejem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00a20a2e23cbef4da73c257880f103f0",["N"]],"51127550":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"51127551":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51127552":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"51127553":["W Szczytnie mieszka pani Lidia z córkami - Małgosią i 18-letnią Darią, która jest upośledzona. Ojciec odszedł i nie interesuje się rodziną. Trzy kobiety mieszkają w dwóch pokoikach, bez kuchni i łazienki. Dwupalnikowa kuchenka stoi na podłodze we wnęce jednego z pomieszczeń, brakuje zlewu. Nie ma na nic miejsca. Maciek i Artur przygotowują się do trudnego zadania. Katarzyna Dowbor natomiast zabiera dziewczyny do Warszawy, na zakupy z ich ulubioną aktorką - Joanną Liszowską.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849291.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/90848ed0a0bef4810acf383ead27583d",[]],"51127554":["Iwona po wielu trudnościach znalazła zatrudnienie w nowym mieście. Pewnego razu widzi w komputerze szefowej nagranie z kamery zamontowanej w toalecie dla personelu, a na nim siebie. Olga Sawicka obsesyjnie kontroluje swoich pracowników. Gdy Badurska przebywa na zwolnieniu lekarskim, przełożona nachodzi ją w domu. Poza tym 28-latka czuje się śledzona. Niestety nie otrzymuje od partnera oczekiwanego wsparcia, a na domiar wkrótce odkrywa, że ten ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/362707107ed7b5801e93eca628d7557d",["N"]],"51127555":["Pięć miesięcy po urodzeniu córki Natalii, Hanna Godlewska (39 l.) decyduje się na powrót do pracy. Jej mąż, Artur (38 l.), który pracował jako dekarz, jest obecnie niezdolny do pracy. U mężczyzny stwierdzono podwójną dyskopatię. Gdy Hanna była na urlopie macierzyńskim, w placówce, w której jest zatrudniona, zmienił się kierownik. Bogdan Skierski (36 l.) nie tylko wyśmiewa macierzyństwo Hanny, ale także podburza współpracowników przeciwko niej. Postarał się także, aby Filip Machnowski (36 l.), który przejął obowiązki kobiety podczas jej nieobecności, został na stanowisku kierownika działu po jej powrocie. Hanna nie rozumie takiego zachowania. Filip nigdy nie wyróżniał się szczególnie dobrymi wynikami. Poza tym kobieta odkryła nieprawidłowości w jego pracy. Została zdegradowana do roli sekretarki w firmie i musi przenieść się do małej, obskurnej klitki, gdzie będzie wykonywać swoje nowe obowiązki. Hannę wykluczono także z udziału w zebraniach. Koledzy z pracy naśmiewają się z niej i jej męża, który opiekuje się dzieckiem. Zabolało ją również to, że jej byłe koleżanki z pracy sprzymierzyły się z nimi. Wspiera ją jedynie przyjaciółka, Marta Gacewicz (41 l.), z działu obsługi klienta oraz mąż Artur. Dzięki nim Hanna nie zamierza się poddać. Gdy współpracownicy coraz bardziej ją szykanują, kobieta postanawia wynająć adwokata i walczyć przed sądem o swoje prawa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d6d84809166ba94dadccb05f655d52e",["N"]],"51127556":["Justyna Zawada (31 l.) martwi się o swoją mamę, Renatę Janiszewską. Po powrocie z urlopu na Majorce wdowa prawie wcale nie ma czasu dla córki . Kobieta dowiaduje się od sąsiadki, że w domu jej matki mieszka młody mężczyzna. Justyna obawia się, że stąd ta nagła oschłość Renaty. Składa matce niezapowiedzianą wizytę i poznaje Daniela, którego Renata spotkała na wakacjach. Para zakochała się w sobie i mężczyzna natychmiast wprowadził się do niej. Córka martwi się, że Daniel chce jedynie wykorzystać jej matkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78b5076861415d9969f3994f24905b99",["N"]],"51127557":["Małgorzata (40 l.) i Stefan (42 l.) Stanowscy razem z dziećmi - Paulą (17 l.) i Łukaszem (15 l.) na czas urlopu zamienili swój dom w Szczecinie na dom w Poznaniu, który należy do kuzynki Małgorzaty - Joanny Szulik (41 l.), jej syna Mariusza (21 l.) i partnera, Dawida Małeckiego (42 l.). Kobiety przez pewien czas były w konflikcie, wywołanym podziałem spadku. Od niedawna znowu utrzymują kontakt. Pewnego dnia, przebywając w domu ciotki, Łukasz z ciekawości idzie na poddasze. W zamkniętej szufladzie starego biurka znajduje kartę pamięci. Wkłada ją do tabletu i razem z siostrą doznają szoku. Gdy pokazują Małgorzacie co znaleźli, kobieta nie chce narażać kruchych relacji z kuzynką. Postanawia zatrudnić detektywów, którzy odkryją prawdę. Detektywi poważnie traktują nagranie. Robią wszystko, by dowiedzieć się, kim jest kobieta na filmie, a także kiedy i gdzie został zrobiony. Dochodzą do wniosku, że nagranie nie było wykonane w domu Małeckiego. Jednak w jego piwnicy znajdują ślady krwi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b9fe5b89607a0a2a30829b5e7290695",["N"]],"51127558":["Od sześciu miesięcy Beata pracuje w kuchni cateringowej, która zaopatruje przedszkola i domy spokojnej starości. Warunki pracy są tam skandaliczne. Gdy jej koleżanka, Klaudia, niechcący odrywa uchwyt od garnka, gorąca zawartość wylewa się na stopy Beaty i podłogę. Szef kuchni, Tomasz Kowal, chce wykorzystać resztki mięsa, które wylądowały na podłodze. Beata sprzeciwia się temu. Następnego dnia Klaudia, która przebywa na zwolnieniu lekarskim, pod presją Tomasza przychodzi do pracy. Kilka dni później kobieta staje się ofiarą kolejnego wypadku w pracy. Stając na drabinie, ta zapada się pod jej ciężarem. Klaudia doznaje poważnego urazu kręgosłupa i musi udać się do szpitala. Szef kuchni obwinia Beatę o spowodowanie tego wypadku, mimo że ona nie ma z tym nic wspólnego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aba6467693612ed8c742add52f845c4a",["N"]],"51127559":["Reż.: Anna Jadowska, Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Łukasz szantażuje Dorotę, by pozostała w domu. Wykorzystuje do tego celu dzieci. Kobieta nadal ukrywa przed mężem, że ich córka chodzi na lekcje tańca i przygotowuje się do konkursu. Majka motywuje Dorotę, żeby zawalczyła o siebie i przestała we wszystkim słuchać męża. Marta zajmuje się Antkiem, podczas gdy Rafał odbiera żonę z lotniska. Kobieta przypadkowo słyszy rozmowę telefoniczną Aśki, która bardzo ją niepokoi. Ada zaczyna realizować swój plan uwolnienia się od Italiana. Chce też odzyskać prawa do opieki nad Dorianem. Podejmuje pracę w kawiarni i wysyła Wardeckiemu zdjęcia z ich ostatniego spotkania. Mężczyzna reaguje jednak inaczej niż oczekiwała...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880537.jpg","",["N"]],"51127560":["Katarzyna Dowbor udaje się do Strzałkowa w województwie łódzkim. Mieszka tu pani Anna wraz z siedemnastoletnim wnukiem Marcinem. Warunki, w jakich żyją, zaskakują nawet doświadczoną ekipę programu. W pokoju nastolatka nie ma światła ani ogrzewania. Starsza pani śpi na rozpadającym się rozkładanym fotelu. W kuchni stoi koza, która zadymia wszystkie pomieszczenia. Brakuje łazienki, a ze ścian wystaje słoma.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/71cf1a5f78a8436f33e9fffd0ca62f37",[]],"51127561":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11272fbad7313cbc135bdb536a66c2cb",["N"]],"51127562":["Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8362846d09a3f1ec0a225724f8d3223b",["N"]],"51127563":["Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c66b295be22b2ab7d0fa4b6c194b226",["N"]],"51127564":["Upragnione dziecko
Narzeczona klienta detektywów jest w drugim miesiącu ciąży. Niestety mężczyzna stracił pewność, że to jest jego dziecko. Dostał właśnie anonim sugerujący, że ojcem może być inny mężczyzna. Detektywi ustalają, że kobieta rozważa dokonanie aborcji. I docierają do jej internetowej korespondencji. Wynika z niej, że szukała kiedyś mężczyzny, który za pieniądze zgodzi się ją zapłodnić. Detektywi postanawiają go odnaleźć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cbc5a11476dc7cc44fae29abeb0ec139",[]],"51127565":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Strach matki
Klientka Zuzanna Wojda niepokoi się o swojego syna, Bartosza. Od chwili, kiedy zaczął dorastać, przestała mieć z nim dobry kontakt. Chłopak zamknął się w sobie i pogrążył w świecie internetu. Jego podejrzane zachowania są coraz częstsze. Kobieta prosi detektywów, aby obserwowali jej syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ace51b0ce84d7d82f89d240ea0ecc77c",[]],"51127566":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Tajemnica matki
W agencji pojawia się Kinga Sikora. Dziewczyna podsłuchała rozmowę telefoniczną matki, z której wynika, że chce ona przerwać ciążę. Kobieta nie mówiła nikomu o tym, że spodziewa się dziecka, więc córka podejrzewa, że matka ma kochanka i to jest jego dziecko. Dziewczyna prosi detektywów, aby ją obserwowali.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/18c622a102fa67c3c974a043f0d76cb5",[]],"51127567":["Ewa Wachowicz jedzie w Beskidy. Zabiera ze sobą rower, aby zadbać o formę. W tym odcinku przygotuje orzechowy krem z dodatkiem batatów oraz podudzia kurczaka na ryżu i warzywach. Na deser natomiast upiecze ciasteczka kokosowe z nasionami chia i żurawiną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835369.jpg","",["N"]],"51127568":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51127569":["Reż.: Craig Moss.
Frank Vega (Danny Trejo) i Bernie Pope (Danny Glover) usiłują odnaleźć w Luizjanie porwanego nauczyciela. Tym razem potrzebują jednak pomocy policji, by zadbać o swoje sprawy, a także wymierzyć sprawiedliwość. \"Bad Ass - Twardziel\" jest prawdopodobnie pierwszą produkcją kinową, która zainspirowana została nagraniem z YouTube'a. Filmik przedstawiający kłótnię sędziwego brodatego mężczyzny z agresywnym Afroamerykaninem bił rekordy popularności. Zdarzenie miało miejsce w autobusie, a 67-letni weteran wojny w Wietnamie, Thomas Bruso, szybko stał się bohaterem. Historię na pełnometrażową produkcję dostrzegł tu Craig Moss (\"41-letni prawiczek zalicza wpadkę z Sarą Marshall\", \"Od zmierzchu do śmiechu\"). Obsadził w roli Thomasa Danny'ego Trejo. Od drugiej części w jego przyjaciela wciela się Danny Glover.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885813.jpg","",[]],"51127570":["Reż.: Danny Boyle.
Rok 2057. Ludzie są coraz bardziej zaniepokojeni tym, co dzieje się ze Słońcem. Wydaje się, że gwiazda traci moc, a uzależniona od niej Ziemia zaczyna stopniowo pokrywać się lodem. W stronę Słońca naukowcy wysyłają ekspedycję, której zadaniem jest umieszczenie na jego powierzchni potężnego ładunku jądrowego. Specjaliści przewidują, że taka eksplozja pobudzi aktywność gwiazdy i tym samym uratuje świat przed zagładą. Okazuje się, że podobna misja odbyła się siedem lat wcześniej, ale wówczas nikt z załogi nie zdołał wrócić na Ziemię. Tym razem w przestrzeń kosmiczną wysłanych zostaje osiem osób, którymi dowodzi doświadczony kapitan Kaneda (Hiroyuki Sanada). Na pokład Icarusa II wchodzą m.in. Cassie (Rose Byrne), Capa (Cillian Murphy), Corazon (Michelle Yeoh) i Mace (Chris Evans). Szybko okazuje się, że ktoś dokłada wszelkich starań, by członkom wyprawy nie udało się dotrzeć do celu. Tuż potem jeden z pilotów popełnia fatalny w skutkach błąd i pozbawia załogę zapasów tlenu. W dodatku statek zaczyna odbierać sygnały ostrzegawcze od swojego poprzednika. Film w reżyserii twórcy kultowego dramatu \"Trainspotting\", Danny'ego Boyle'a.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898445.jpg","",["N"]],"51127571":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"51127572":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51127573":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"51127574":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"51127575":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"51127576":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"51127577":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"51127578":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"51127579":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51127690":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"51127691":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"51127692":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51127693":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"51127694":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51127695":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127696":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"51127697":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127698":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127699":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127700":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127701":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127702":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127703":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127704":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127705":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127706":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127707":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127708":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127709":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127710":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127711":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127712":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"51127713":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127714":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127715":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127716":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"51127717":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127718":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"51127719":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127720":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127721":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"51127722":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"51127723":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51127724":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51127725":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51127726":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"51127727":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51127728":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127729":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51127730":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51127731":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127732":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51127734":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"51127735":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"51127736":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51127737":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"51127738":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51127739":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51127740":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51127741":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51127742":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"51127743":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"51127744":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51127745":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51127746":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51127747":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51127748":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"51127749":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"51127750":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"51127751":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"51127752":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"51127753":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51127754":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51127755":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"51127756":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"51127757":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"51127758":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51127759":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"51127760":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"51127761":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"51127762":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"51127763":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"51127764":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"51127765":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"51127766":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51127767":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51127768":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"51127769":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"51127770":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"51127771":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"51127581":["Szokująca historia prezenterki telewizyjnej Lisy Riley, której udało się schudnąć 75 kilogramów w czasie krótszym niż 18 miesięcy. Efektem diety jest zbędna skóra, która liczy około 10 kg. Dokument prezentuje intymne wyznania dziennikarki. Opowie ona o swoich zmaganiach z przeszłością oraz transformacją, której powodzenie jest nierozłączne z ciężką pracą i zabiegami medycznymi.","","",[]],"51127582":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"51127583":["Pani Teresa i jej piętnastoletnia wnuczka Zuzia mieszkają w Złotej Górze niedaleko Grójca. Dach ich domu zagraża bezpieczeństwu, podobnie stary piec, a łazienka kompletnie nie nadaje się do użytku. Zuzia nie ma, gdzie się uczyć, a jej babcia wypocząć. Znając pasję dziewczynki do śpiewu, Katarzyna Dowbor zabiera ją na spotkanie z Alicją Węgorzewską. W tym czasie ekipa budowlana pod wodzą Artura Witkowskiego ciężko pracuje nad przystosowaniem pomieszczeń do potrzeb lokatorek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/291e3e601bdbf3e1464139403ac923de",[]],"51127585":["Jo Frost wie, jak przywrócić spokój w rodzinie, w której wychowanie dzieci wymknęło się spod kontroli. W każdym odcinku współczesna Mary Poppins odwiedza inny dom. Kładzie kres niegrzecznemu zachowaniu dzieci i doradza rodzicom, jak sobie radzić nawet z najbardziej rozbrykanymi pociechami.","","",[]],"51127587":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",[]],"51127588":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","",[]],"51127589":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",[]],"51127590":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/665cc262bd9bef40b8cdbcffe0b08434",["N"]],"51127591":["Prow.: Joanna Horodyńska.
Uczestniczki otrzymują określoną kwotę, którą mają w wyznaczonym czasie wydać na zakupy. Ich zadaniem jest stworzenie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Uczestniczka, która zyska uznanie rywalek i zdobędzie najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. Prowadzi Joanna Horodyńska.","","",[]],"51127592":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"51127593":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"51127594":["Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsające historie kobiet, które zawiodły się na relacjach z mężczyznami. Każdy odcinek to dwie opowieści o miłości, oszustwie i bolesnym rozczarowaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00094896893573acf60d01d81b021631",[]],"51127595":["Luiza Gaweł ma 26 lat i rok temu poślubiła Jacka. Pierwsza żona mężczyzny odeszła z kochankiem. Luiza okazała się lekiem na jego złamane serce i od kilku miesięcy para stara się o dziecko. Jednak od jakiegoś czasu Jacek dziwnie się zachowuje - odsunął się od niej i nie ma między nimi bliskości. Luiza jest przekonana, że jej mąż ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857743.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/993c5181a638f72a415dbc75a08d4252",["N"]],"51127597":["Polska, 2019","","",[]],"51127598":["Agata i Tomasz są razem od czterech lat, a zaręczyli się rok temu. Od pewnego czasu kobieta odczuwa niepokój, ponieważ od kiedy narzeczony poznał w nowej pracy niejaką Ramonę, jego zachowanie uległo zmianie. Nocami pisze SMS-y i potajemnie rozmawia przez telefon. Na domiar złego Agata znalazła w plecaku Tomasza paczkę prezerwatyw. Podejrzewa, że ukochany ją zdradza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6ceb5f8801d15970f3e984247afb8ce",["N"]],"51127600":["W zmaskulinizowanym świecie wydziału policji zajmującego się sprawami kryminalnymi znajdzie się niejedna błyskotliwa i przenikliwa kobieta, która rozwikła niezwykle trudne zagadki zbrodni. Trzecia seria programu podobnie jak poprzednie rejestruje dochodzenia, w których policjantki mogły się wykazać.","","",[]],"51127601":["
Kontrowersyjny program randkowy, w którym uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę, z którą pójdą na randkę, oceniając jedynie nagie ciała potencjalnego partnera lub partnerki.","","",[]],"51127602":["Justyna przez przypadek wpada rowerem na sympatycznego Francuza Matthieu. Mężczyzna zaprasza ją na kolację do swojej ekskluzywnej restauracji. Monika odwiedza Justynę w showroomie i proponuje pomoc w rozwiązaniu problemów z Tośkiem, producentem sesji.","","",[]],"51127603":["Reż.: Nick Holt.
Twórcy dokumentu badają fenomen syntetycznych, anatomicznie idealnych lalek, do złudzenia przypominających prawdziwe kobiety. Posiadacze tych maszyn miłości dbają o nie jak o swoich bliskich. Ekipa filmowa przygląda się ich codzienności i szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego coraz więcej mężczyzn wybiera lalkę zamiast żywej kobiety.","","",[]],"51127604":["Niespodziewane odejście gwiazd, Michaela Jacksona, Whitney Houston i Anny Nicole Smith, komentował cały świat. Serial przedstawia okoliczności tych tragicznych wydarzeń. Nagła śmierć gwiazdy zawsze budzi niedowierzanie i mnóstwo pytań. Plotki mieszają się z faktami. Bywa i tak, że prawda nigdy nie wychodzi na jaw. Często idol i jego tajemnicza śmierć urasta wręcz do rangi legendy. Na podstawie przesłuchań, materiałów lekarskich i wywiadów z najbliższymi autorzy programu próbują wyjaśnić, dlaczego światowej sławy gwiazdy tak wcześnie odeszły. Widzowie poznają ciemną stronę show-biznesu, w której dostęp do wszelkich używek i leków na receptę jest niezwykle łatwy.","","",[]],"51127605":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Prowadzący Krzysztof Ibisz zaprasza do swojego salonu polskich celebrytów, którzy zdobyli ogromną popularność. W atmosferze przyjacielskiego spotkania rozmawia z nimi na temat ich życia prywatnego i kariery zawodowej.","","",[]],"51127772":["Podczas podróży po Półwyspie Apenińskim Jurek Biedrzycki i jego towarzysze odwiedzają region Emilia-Romania, w którym w maju 2012 roku wystąpiło bardzo silne trzęsienie. Wędkarze udają się nad rzekę Pad, gdzie został ustanowiony oficjalny rekord świata w połowie suma. Największy okaz, który tu złowiono ważył 135 kg. Wiosenny kataklizm przepędził wąsate ryby w nieznanym kierunku. Ekipa Biedrzyckiego początkowo łowi z łodzi za pomocą wędek spinningowych i sztucznych przynęt o dużych rozmiarach. Drugą część dnia wędkarze spędzają na połowie stacjonarnym z brzegu. Uczestnicy wyprawy używają wędek gruntowych i uzbrojonych żywych przynęt. Wkrótce pojawiają się również europejskie sumy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77775c50a76b8637a3fc60bf3f06821c",[]],"51127773":["Podczas podróży po Szwecji wędkarze natrafiają na piękne jeziora pstrągowe. Na pierwszym z nich łowią z brzegu z wykorzystaniem wędek spinningowych i muchówki. Niestety, po kilku godzinach połowu nie widać rezultatów. Biedrzycki i jego towarzysze zmieniają akwen i wypływają łodziami na trolling. Tym razem uczestnikom wyprawy udaje się złapać okazałe pstrągi potokowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777777ce59a61c28793ea920fdff5f30",[]],"51127774":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie \"Kołowrotek\" nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ed632a5106924f868a3880ec0746c53",[]],"51127775":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie \"Kołowrotek\" nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"51127776":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"51127777":["W XVII wieku to Francja wyznaczała standardy w Europie. Kiedy Wiosna Ludów została krwawo stłumiona, okazało się, że jeszcze zbyt wcześnie na realizację europejskich marzeń o pokoju i wolności.","","",[]],"51127778":["W 1940 r. Hilter sądził, że uda się mu pokonać samotnie walczącą Anglię. Niemieckie wojsko było liczniejsze, lepiej uzbrojone, miało do dyspozycji dobrze wyposażone siły powietrzne. Naziści popełnili błąd, który umożliwił Brytyjczykom przegrupowanie swoich oddziałów. Ponadto w Anglii działali eksperci specjalizujący się w łamaniu szyfrów i szpiedzy. Brytyjczycy współpracowali też z ruchem oporu, który działał w okupowanych krajach Europy.","","",[]],"51127779":["Reż.: Cédric Tourbe.
Pakt zawarty w sierpniu 1939 r. między Hitlerem a Stalinem jest do dziś symbolem obłudy i cynizmu sowieckiego dyktatora. Jednak prawdziwa historia tego paktu, będąca punktem wyjścia do II wojny światowej, jest o wiele bardziej niejasna, niż się wydaje. Dokument analizuje krok po kroku wydarzenia, które doprowadziły do zawarcia tej umowy.","","",[]],"51127780":["Prow.: Bogusław Wołoszański.
Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.","","",["N"]],"51127781":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["AD"]],"51127782":["W latach 1920-1940 podjęto aż czterdzieści prób zabicia Hitlera. Z powodu ciągłego zagrożenia Führerowi nieustannie towarzyszyła armia ochroniarzy. By zapewnić sobie bezpieczeństwo, korzystał on także z kosztownych wynalazków, np. jego samolot był wyposażony w fotel katapultę.","","",[]],"51127783":["Twórcy serii prezentują najbardziej zdumiewające wynalazki, najszybsze pojazdy, najpotężniejsze maszyny i najbardziej niszczycielskie rodzaje broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku.","","",[]],"51127784":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/23835c3e0848d582c33ba59afbdd958f",["N"]],"51127785":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e98083fc621754bb3ea1a4c20011db0",["N"]],"51127786":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5908278522a432227787eb90d3dcb27e",["N"]],"51127787":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51127788":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"51127789":["Na aukcję zostają dostarczone cztery kontenery. Matt nie spuszcza oka ze skrzyni pełnej starych, budzących nostalgię przedmiotów.","","",[]],"51127790":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"51127791":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"51127792":["Amsterdam - miasto nieograniczonych możliwości, gdzie można zacząć od zera nowe życie, bez znajomości języka i grosza przy duszy. Wystarczy tylko pomysł, charyzma i determinacja. Udowodnili to Radek i Przemek, bohaterowie dzisiejszego odcinka, którzy opowiedzą, jak rozkręcili swoje biznesy. Zdradzą również, czy miasto słynące z wolności ma jakieś ograniczenia i limity. Właśnie one z pewnością najbardziej zainteresują tych, którzy do stolicy Holandii przyjeżdżają głównie po to, by z tej swobody skorzystać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f47a6ee9b586408297518f70414e89a5",["N"]],"51127793":["W dzisiejszym odcinku Tomasz Florkiewicz odwiedza stolicę ojczyzny Milana Kundery. Widzowie dowiedzą się m.in. czy język czeski jest tak śmieszny, jak wydaje się Polakom, czy Batman to w rzeczywistości Netoperek, a drzewny kocur - wiewiórka oraz jak \"szuka\" Czech, a jak - Polak. Krzysztof, Ania i Piotrek, mieszkańcy Pragi pochodzący z Polski, wyjaśnią wiele językowych zagadek. Ponadto zdradzą sekrety czeskiego piwa i powiedzą, gdzie można najszybciej nauczyć się języka sąsiadów z południa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0219283ac503252d74889f11a118aa2b",["N"]],"51127796":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",[]],"51127797":["","","",["AD"]],"51127798":["Przewodnik seksualny na miarę XXI wieku. Magazyn naukowo-poradnikowy dla kobiet i mężczyzn. Udany seks to nie kwestia przypadku, a suma wielu czynników, m.in. techniki, atmosfery i psychiki. Program zawiera instrukcje, porady seksuologów oraz ilustrujące je zdjęcia.","","",[]],"51127799":["Przewodnik seksualny na miarę XXI wieku. Magazyn naukowo-poradnikowy dla kobiet i mężczyzn. Udany seks to nie kwestia przypadku, a suma wielu czynników, m.in. techniki, atmosfery i psychiki. Program zawiera instrukcje, porady seksuologów oraz ilustrujące je zdjęcia.","","",[]],"51127800":["Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Pierwsza część programu poświęcona jest tajemniczej śmierci hodowcy kur spod Kutna - 69-letniego Janusza Tybury. Następnie omawia zbrodniczą działalność poszukiwanego listem gończym 42-letniego Mariusza Choińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9158fda2b3d53d78ed980b4a963616ea",["N"]],"51127801":["W pierwszej części programu o tajemniczej śmierci hodowcy kur spod Kutna, 69-letniego Janusza Tybury. W drugiej prezentacja zbrodniczej działalności poszukiwanego listem gończym 42-letniego Mariusza Choińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf71fd245ec98aaf4c480f6043f66583",["N"]],"51127802":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"51127803":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"51127805":["33-letnia Dorota Kaźmierska z Bydgoszczy zastrzeliła swojego męża biznesmena. Dostała za to 25 lat pozbawienia wolności. Po niespełna 5 latach uciekła, korzystając z przepustki. Policja szuka jej od dwóch lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6313a84325069d82eb3175a963cc73d",["N"]],"51127806":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"51127807":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"51127635":["Widzowie zobaczą zatrzymanie szybkiego hatchbacka na Południowej Obwodnicy Miasta, interwencję przy drobnej kolizji na mokotowskim skrzyżowaniu, ekstremalnie szybkiego kierowcę kombi, zatrzymanie motocyklistów na moście trasy siekierkowskiej i interwencję przy kolizji na warszawskim Bemowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/553abf0888a5aded6e2478f21acda279",["N"]],"51127636":["W programie wyjątkowo szybki, luksusowy dostawczak na Wisłostradzie, drobna kolizja, której uczestnicy nie potrafili dojść do porozumienia, relacja z bardzo poważnego wypadku na stołecznym Wale Miedzeszyńskim oraz starsza pani, pierwszy raz zatrzymana za wykroczenie drogowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/25ffa375e12b55a0e4ba7eaf091df8d9",["N"]],"51127637":["Jasiek nagle wyjeżdża. Zaniepokojona Zuza dzwoni do jego salonu samochodowego. Dowiaduje się, że wziął urlop. Kobieta boi się, że ukochany poznał prawdę o ojcostwie Grzesia. Anka kłóci się z Haliną, która nadal próbuje ją wychowywać. Strzelecka widzi Pawła i Wikę wysiadających razem z samochodu. Nie wie, co o tym myśleć. Patrycja zaprasza Wikę i jej męża, Adama, do siebie. Panuje sztuczna atmosfera. Pracownicy banku świętują udaną fuzję. Inga i Dagmar obserwują Żółkowskiego, który jest jedyną niepijącą osobą w towarzystwie. W momencie toastu dostrzegają byłą żonę mężczyzny, robiącą mu z ukrycia zdjęcia z kieliszkiem w ręku. Rafał czeka na Julkę w barze, w którym dziewczyna pracuje. Nagle do środka wchodzi nietrzeźwa Kaja i zachowuje się dziwnie wobec chłopaka. Rafał odwozi Julkę do domu. W samochodzie dochodzi do pocałunku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835416.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7901ce64791f83d6565d81523ebff95",["N"]],"51127638":["Jasiek jest wściekły na Zuzę. Oskarża ją, że zniszczyła to, co między nimi było. Stefa obiecuje pomóc córce zająć się Grzesiem i Zuza wraca do pracy. Markiewicz nagrywa ukochanemu wiadomość, w której za wszystko go przeprasza. Patrycja surowo reaguje na klapsa, który Wiktor wymierzył synowi. Nie zgadza się na używanie przemocy. Inga nie wie, co zrobić z Żółkowskim, który skarży się, że była żona chce go odseparować od dziecka. Kobietę odwiedza Robert z Marysią. Mężczyzna myśli, że Żółkowski jest jej kolejnym adoratorem. Tymczasem Tadzia bada lekarz. Prawdopodobnie chłopiec ma szkarlatynę, ale medyk szuka na jego ciele siniaków. Wkrótce w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Anka rozmawia z Wiką o szczegółach adopcji. Strzelecka ma pretensje do Haliny, że nie powiedziała jej prawdy. Kuba wyznaje Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Anka i Zuza spotykają się w kawiarni i rozmawiają o tym, co przytrafiło się Strzeleckiej. Patrycja uważa, że przyjaciółka powinna odnaleźć swoją biologiczną matkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835416.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4114a12aaa99dc05f01b3135fb20f110",["N"]],"51127639":["Reż.: Wayne Thornley.
Młody sokół Kai wychował się na afrykańskim pustkowiu. Bywa wprawdzie dość naiwny i łatwowierny, ale jego zaletą jest heroiczna dusza. Kai postanawia opuścić rodzinne strony i udać się do ptasiego miasta, zwanego Zambezią. W tej legendarnej metropolii wiodą ponoć szczęśliwe życie ptaki z różnych stron Czarnego Lądu. Kai zamierza dołączyć do eskadry patrolujących niebo Dziobasów. Ignoruje przy tym sprzeciw ojca, który obawia się o syna. Tato Kaia wyrusza jego śladem, ale trafia w ręce przestępcy, jaszczura. Złowieszczy gad chce wykorzystać zakładnika, aby zawładnąć ptasim rezerwatem. Kai i jego przyjaciółka muszą pokrzyżować jego plan. Przyszłość Zambezii zależy od nich. Głosów polskiej wersji dubbingu użyczyli m.in. artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1896170.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/288851f5b7a76a498a7b5162eee32e95",[]],"51127640":["Reż.: Stefan Fjeldmark, Jesper Moller.
Waleczni wikingowie wsławiają się wśród okolicznych plemion jako niezwykle okrutni i bitni wojownicy. Z czasem zła sława zaczęła wyprzedzać rabusiów tak skutecznie, że gdzie się nie pojawili, zastawali jedynie opuszczone domostwa. Zawiedzeni wikingowie zwracają się o pomoc do czarownika Kryptografa. Wróżbita objaśnia im, że to strach przed najeźdźcami dodaje ludziom skrzydeł i czyni nieuchwytnymi. Niezbyt rozgarnięty wódz barbarzyńców dochodzi do wniosku, że aby poznać tajniki trudnej sztuki latania, musi pojmać największego tchórza w okolicy. W tym samym czasie do osady Galów przybywa bratanek wodza, zniewieściały Trendix. Młodzieniec nudzi się życiem na prowincji i jak najszybciej chce wrócić do domu. Lekkomyślnie sam wyprawia się w podróż i w lesie wpada w ręce wikingów. Uprowadzonemu chłopakowi z pomocą śpieszą dzielni Asterix i Obelix. Przyjaciele mają niewiele czasu, gdyż zniecierpliwieni wikingowie liczą, że zakładnik zaprezentuje im wkrótce swoje umiejętności...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898446.jpg","",[]],"51127641":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
W szczęśliwej rodzinie Morticii (Anjelica Huston) i Gomeza (Raul Julia) Addamsów przychodzi na świat kolejny potomek. Teraz starsze rodzeństwo musi dzielić się z maluchem rodzicielską miłością i troską, dlatego postanawia jak najszybciej pozbyć się małego Puberta. Tymczasem Addamsowie poszukują niani do niemowlęcia, lecz nie jest to łatwe zadanie. Jedyną osobą, która zgadza się przyjąć u nich posadę, jest wyjątkowo zaradna Debbie Jellinsky (Joan Cusack). Jednak kobieta bardziej interesuje się bogatym i samotnym wujem Festerem (Christopher Lloyd), niż dzieckiem. Nikt nie domyśla się, że przedsiębiorczej i bezwzględnej opiekunce zależy jedynie na pieniądzach. Gdy Wednesday (Christina Ricci) i Pugsley (Jimmy Workman) zaczynają coś podejrzewać, niania przekonuje Morticię i Gomeza, że pociechy powinny wyjechać na obóz. Pozbywszy się wścibskiego rodzeństwa, opiekunka zaczyna realizować plan poślubienia wuja Festera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856602.jpg","",["N"]],"51127642":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
Kevin Brown (Tommy Lee Jones), który działał niegdyś jako agent K, zrezygnował z pracy w supertajnej organizacji kontrolującej przybyszów z obcych planet. Wymazano mu więc pamięć. Mężczyzna od czterech lat wiedzie spokojne życie przeciętnego obywatela. Jego miejsce w firmie zajął agent J (Will Smith), który doskonale sobie radzi z kolejnymi zadaniami, jakie zleca mu agencja. Podczas rutynowego dochodzenia w sprawie przestępstwa popełnionego przez obcych wpada na trop intrygi przygotowanej przez podstępną kosmitkę z odległej galaktyki, Serleenę. Ukrywa się ona obecnie w ciele atrakcyjnej modelki (Lara Flynn Boyle). Jedyną osobą, która może uratować planetę, jest Kevin Brown. Jego były partner musi przywrócić mu pamięć i nakłonić do współpracy, w przeciwnym razie światu grozi zagłada. Sequel jednego z największych hitów 1997 roku, który powiela pomysły i gagi z pierwszej części. Do roli przebiegłej kosmitki zaangażowana została pierwotnie Famke Janssen (\"GoldenEye\", \"X-men\"), która z powodów osobistych musiała zrezygnować, a jej miejsce zajęła Lara Flynn Boyle (\"Miasteczko Twin Peaks\", \"Red Rock West\"). W związku z zamachem terrorystycznym z 11 września 2001 roku zmieniono także zakończenie filmu, które przewidywało sceny ukazujące wieże WTC.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836733.jpg","",["N"]],"51127643":["Reż.: Carlos Saldanha.
Ary Blu i Julia wiodą w Brazylii szczęśliwe życie obok ludzi. Wychowują trójkę błękitnych pociech: oczytaną Bię, łobuziaka Tiaga i artystkę Carlę. Gdy papuzia mama słyszy w telewizji, że w amazońskiej dżungli może żyć stado ptaków jej gatunku, namawia rodzinę na wspólną podróż. Przyjaciele Blu - Nico, Pedro i Luiz - ostrzegają go przed niebezpieczeństwami, które czyhają w dzikich ostępach. Nic nie jest jednak w stanie osłabić entuzjazmu Julii. Podczas ekscytującej wyprawy skrzydlata rodzina spotyka stado uznanych za wymarłe ar niebieskich. Blu poznaje swojego surowego teścia i uwodzicielskiego rywala, który wpędza go w kompleksy. Tymczasem jego wróg, Nigel, knuje intrygę, by się zemścić. Pomaga mu trująca żabka Gabi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897924.jpg","",[]],"51127644":["Reż.: Wes Ball.
Pewnego dnia nastoletni Thomas budzi się w windzie, która powoli zmierza w górę. Trafia do miejsca zwanego Strefą. To ogromna polana ogrodzona betonowym murem. Chłopiec niczego nie pamięta. Nie ma pojęcia, kim jest, skąd pochodzi ani jak się tu znalazł. Spotkanie z rówieśnikami uświadamia mu, że również ich wspomnienia zostały wymazane. Każdego ranka ściany muru się rozsuwają, otwierając labirynt, który zamyka się o zachodzie słońca. Co miesiąc pojawia się tu nowy przybysz. Ustalony porządek Strefy zostaje zburzony z chwilą, gdy pasażerką windy okazuje się Teresa - pierwsza dziewczyna w małej społeczności nastolatków. Każdy z towarzyszy niedoli ma wyznaczoną rolę i przestrzega ustalonych reguł. Zwiadowcy próbują poznać budowę labiryntu, który zmienia się każdej nocy. Walczą z czasem i pokonują jak najdłuższe trasy, póki nie zapadnie zmrok. Wówczas ściany się zamykają, a Bóldożercy wychodzą ze swoich kryjówek. Mimo że Thomas jest przez innych nazywany żółtodziobem, labirynt oraz Strefa wydają mu się znane. W jego pamięci kryje się klucz do rozwiązania zagadki miejsca. Łączy go również szczególna więź z Teresą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898454.jpg","",[]],"51127645":["Reż.: James Gunn.
Peter Quill, syn Ziemianki oraz kosmity, wiedzie awanturnicze życie. Dzień za dniem goni za niebezpiecznymi przygodami. Wychowany przez humonoida zawadiaka został w młodości uprowadzony z Błękitnej Planety, a dziś samotnie przemierza wszechświat, nie oglądając się na nikogo. Pewnego dnia młody podróżnik przypadkiem wchodzi w posiadanie tajemniczej kuli, której poszukuje złowrogi Ronan. Tak wplątuje się w awanturę o międzygalaktycznym zasięgu. Okazuje się, że od magicznego przedmiotu zależy bezpieczeństwo wszechświata. By stawić czoło Ronanowi i ocalić świat przed zagładą, Peter zawiera sojusz z herosami. Wraz z uzbrojonym szopem Rocketem, przypominającym człowieka drzewem Grootem i zdradziecką Gamorą tworzy osobliwy, lecz skuteczny zespół. Ostatnim członkiem grupy jest zaślepiony żądzą zemsty Drax, który ma prywatny interes w pokonaniu Ronana. Choć sojusznicy mają wady i nie budzą zaufania, podczas misji raz po raz dowodzą odwagi. Śmiałków czeka droga pełna niebezpieczeństw. Powodzenie ich misji zaważy na losie świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897926.jpg","",[]],"51127646":["Reż.: Phillip Noyce.
W Nowym Jorku działa psychopatyczny morderca. Dopóki zabija bezdomnych, władze lekceważą problem. Wkrótce zaczynają jednak ginąć najbogatsi biznesmeni, a wśród mieszkańców wybucha panika. Jednym z niewielu stróżów prawa, którzy mogą poradzić sobie z tą sprawą, jest Lincoln Rhyme (Denzel Washington). Ten detektyw i światowej sławy kryminolog kilka lat temu uległ groźnemu wypadkowi, wskutek którego został niemal całkowicie sparaliżowany. Przykuty do łóżka, popadł w depresję i zaczął myśleć o samobójstwie. Propozycja poprowadzenia trudnego śledztwa przywraca mu chęć do życia. Lincoln zgadza się na udział w sprawie pod warunkiem, że jego współpracowniczką zostanie Amelia Donaghy (Angelina Jolie). Ta młoda, bardzo inteligentna policjantka znalazła ciało ostatniej ofiary psychopaty. Śledczy szybko zaczynają zdawać sobie sprawę, że zabójca prowadzi z nimi swoistą grę, pozostawiając w miejscach kolejnych zbrodni ślady, które mają zwrócić ich uwagę. Czy uda im się rozszyfrować jego komunikaty i zapobiec kolejnym morderstwom? Rozpoczyna się wyścig z czasem. Jego stawką jest ludzkie życie. Trzymający w napięciu thriller, oparty na bestsellerowej powieści Jeffery'ego Deavera, nawiązuje do takich produkcji jak \"Siedem\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898452.jpg","",["N"]],"51127647":["We Wrocławiu działa seryjny porywacz i zabójca dzieci, przez media nazwany Organistą. Nie zostawia żadnych śladów, czyniąc policję bezradną. Kiedy zostaje odnaleziona piętnasta ofiara psychopaty, powstaje specjalna jednostka - Centralny Wydział Śledczy (CWŚ) - która ma przejąć śledztwo. Na jej czele staje podinspektor Renata Różańska, wybitny biochemik i ekspert kryminalistyki. Rekrutuje ona do swojego zespołu ekspertów z różnych dziedzin. Jest wśród nich Bączyk, haker, specjalista IT i były więzień. Mężczyzna od razu wchodzi w konflikt z Walczakiem, zastępcą Różańskiej. Tymczasem ginie kolejna dwójka dzieci. Ostatnia, siedemnasta ofiara, zginęła z broni palnej, co daje nowy trop...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898449.jpg","",["N"]],"51127648":["Centralny Wydział Śledczy pracuje nad sprawą zabójstwa siedemnaściorga dzieci. Wszystkie zostały wcześniej porwane. Znana jest przyczyna śmierci tylko jednej z ofiar, ale okazuje się, że to morderstwo nie było dziełem Organisty. Dokonała go szajka handlarzy organami, którzy wykorzystali sytuację i podszyli się pod psychopatę. Detektywi muszą więc szukać nowego punktu zaczepienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898449.jpg","",["N"]],"51127649":["Helena i Adam próbują przeciwstawić się dilerowi, wtem pada strzał. Maria nadal myśli o Piotrze. W końcu spędza z Nowackim namiętną noc. Doktor Kowalczyk w rozmowie z Tomem przyznaje się do tego, że miał romans z jego żoną. Przypuszcza, iż może być ojcem jej dziecka. Meyers wpada w szał i udaje się do Agnieszki po wyjaśnienia. Do Weroniki z kolei przychodzi Julia, żona Siedleckiego. Doktor Zych nadal zajmuje się sprawą Kuby. By mu pomóc, kontaktuje się z jego ciotką, Ireną. W tym samym czasie trwają intensywne przygotowania do ślubu Ewy i Szarka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835498.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5446db382e3fbc5344cbda2ec70f42ba",["N"]],"51127650":["Iga i Marcin martwią się o swojego ojca. Stanisław Rokiś jest bogatym biznesmenem. Od pewnego czasu ma problemy z kręgosłupem i zatrudnił do pomocy pielęgniarkę Ewelinę Klimkiewicz. Rodzeństwo podejrzewa, że młoda kobieta oczarowała Stanisława i będzie próbowała przejąć jego pieniądze. Detektywi rozpoczynają obserwację rzekomej oszustki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ff82b7eeaa6b5752380f6d30d0606e4",["N"]],"51127651":["Ania i Marek trafiają na miejsce wypadku drogowego. Kierująca autem kobieta twierdzi, że młody mężczyzna wbiegł jej niespodziewanie pod koła. Poturbowany obcokrajowiec mamrocze coś i trzyma w ręku zdjęcie młodej kobiety z adresem warszawskim. Wszystko wskazuje na to, że prosi o pomoc nie dla siebie, ale dla dziewczyny z fotografii. Poszkodowany trafia do szpitala. Malanowski postanawia dowiedzieć się, kim jest dziewczyna ze zdjęcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/59f2679f614af5775d5a0e623d25d67c",["N"]],"51127606":["Policjant pracujący w podwarszawskiej miejscowości zostaje zastrzelony przed swoim domem, na oczach dzieci. Wydział kryminalny zostaje postawiony w stan gotowości. Mężczyzna był bliskim kolegą Olgierda Mazura. W kręgu podejrzanych znajdują się nie tylko lokalni gangsterzy, którym zamordowany policjant wypowiedział wojnę - bezkompromisową postawą zyskał także wrogów w szeregach policji.","","",["N"]],"51127607":["W parku podczas joggingu zostaje zamordowany młody mężczyzna. Detektywi podejrzewają, że zbrodnia może mieć coś wspólnego z niedawną bójką ofiary z kolegą z pracy. Sprawa okazuje się mieć podwójne dno. Równocześnie policjanci dostają zlecenie na zajęcie się sprawą internetowego podrywacza, który usypia i okrada samotne kobiety. Podczas zorganizowanej prowokacji Natalia staje w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa.","","",["N"]],"51127608":["Reż.: Magalie Mignot.
Analiza zdolności Adolfa Hitlera w dziedzinie manipulacji, psychologii i budowania wizerunku, które pomogły mu w podbiciu sporej części świata. W tym celu Harald Sandner dokładnie śledził trasę Führera z miejsca na miejsce, od dzieciństwa do końca życia dyktatora.","","",[]],"51127609":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","",["AD"]],"51127610":["Opactwo cystersów w Lubiążu znane jest jako miejsce, w którym w czasie II wojny światowej działała wciąż nieodnaleziona podziemna fabryka oraz jako miejsce ukrywania przez nazistów skarbów. Zupełnie nieznana jest powojenna historia klasztoru, w którym urządzono tzw. obóz filtracyjny dla zwalnianych z niewoli jeńców radzieckich. Próby wyjaśnienia tej tajemnicy w 1986 roku zostały niespodziewanie przerwane na polecenie ówczesnego ministra spraw wewnętrznych. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane tym zabytkiem.","","",["AD"]],"51127611":["Reż.: Russell Leven, Matt Barrett.
Program ukazuje świat lotnictwa od zupełnie innej, nieznanej strony. Widzowie mogą przekonać się, jak działają lotniska, fabryki i inne obiekty, dzięki którym sprawnie funkcjonuje ta globalna sieć połączeń., Autorzy programu docierają do ludzi, dzięki którym pasażerowie mogą szybko i bezpiecznie latać samolotami, a także do sieci i systemów, od których zależy cały transport lotniczy. Ponadto przybliżą także naukowe i inżynieryjne podstawy przemysłu lotniczego.","","",[]],"51127612":["W 1940 r. Hilter sądził, że uda się mu pokonać samotnie walczącą Anglię. Niemieckie wojsko było liczniejsze, lepiej uzbrojone, miało do dyspozycji dobrze wyposażone siły powietrzne. Naziści popełnili błąd, który umożliwił Brytyjczykom przegrupowanie swoich oddziałów. Ponadto w Anglii działali eksperci specjalizujący się w łamaniu szyfrów i szpiedzy. Brytyjczycy współpracowali też z ruchem oporu, który działał w okupowanych krajach Europy.","","",[]],"51127613":["Narrator, Cillian Murphy, ujawnia niesamowitych, zaskakujących i wytrzymałych mieszkańców Atlantyku - zarówno zwierząt, jak i ludzi. Codziennie stawiają oni czoła najdzikszemu oceanowi świata.","","",[]],"51127614":["W świecie kamuflażu, iluzji i tuszowania wad, oszustwo staje się jedną ze strategii przetrwania. Twórcy programu pokażą, że walka o pożywienie ujawnia prawdziwe oblicze zwierząt - zabójców i dwulicowych złodziei. Przyjaciel okazuje się wrogiem, a nawet niewinnie wyglądający kwiat może okazać się zabójczy.","","",[]],"51127615":["W odcinku: mężczyzna o nietypowym metabolizmie oraz największe przeboje muzyki molekularnej.","","",[]],"51127616":["Prow.: Steve Backshall.
Miłośnik przygód Steve Backshall dzieli się swoimi doświadczeniami, przemierzając świat z bieguna południowego na biegun północny i relacjonując swoje spotkaniami ze śmiercionośnymi stworzeniami ze wszystkich zakątków globu.","","",[]],"51127617":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"51127618":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"51127619":["Wojna dramatycznie zmieniła codzienne życie ludzi. Kobiety pracują w fabrykach amunicji, palenie ognisk jest zakazane, puby zamykane są wcześniej. Brakuje żywności, zaczynają się zamieszki oraz głód.","","",[]],"51127620":["Reż.: John Wate.
Fascynująca opowieść o życiu XVI-wiecznego japońskiego wojownika, a zarazem historia zakazanej miłości, okrucieństwa i zdrady. Samuraje słyną z odwagi, nadzwyczajnej techniki walki i przede wszystkim kodeksu honorowego. Autorzy tego fabularyzowanego dokumentu dociekają, czy w rzeczywistości japońscy rycerze naprawdę byli tak szlachetni. Pretekstem do wypowiedzi ekspertów jest historia młodego wieśniaka Masy, który zostaje siłą wcielony do wojska. Zakochany w szlachciance chłopak szybko awansuje, zostaje samurajem i żeni się z wybranką. Błyskawiczna kariera przysparza mu jednak wrogów, którzy posuwają się do intryg i zdrady.","","",[]],"51127621":["
Codzienna praca grupy fachowców od rozbiórek, którzy dokonują największych wyburzeń budynków w Europie.","","",[]],"51127622":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"51127623":["Justin Rowlatt i Anita Rani wyruszają przez Rosję, startując z Soczi. Anita odkrywa nowe oblicze tego kraju, a Justin zmierza na wschód, by przyjrzeć się bliżej dawnej Rosji.","","",[]],"51127624":["Opowieść o elitarnej jednostce gwardii narodowej stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego Rosji. Jej głównym celem jest walka z przestępczością zorganizowaną oraz terroryzmem.","","",[]],"51127625":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"51127626":["Trunek z jabłek już nie długo będzie gotowy. Andrzej \"Żmiju\" nie boi się miejscowych węży. Niezależnie od innych Mariola prowadzi takie życie, jakie jej odpowiada. Według Kiryma kobiety wolą zakapiorów. Majsterek wierzy, że jest z niego wspaniały artysta, brakuje mu tylko chęci do pracy.","","",["N"]],"51127627":["Hodowca owiec Damian nie umiałby żyć nigdzie poza Bieszczadami, choć rok temu jego stado zdziesiątkowały wilki. Bimber już prawie gotowy. Andrzej \"Żmiju\" opowiada, jak kiedyś uwolnił mieszkającego w zoo kruka. Pan Włodek jest ostatnim wozakiem żyjącym bez światła na odludziu. Chcąc uniezależnić się od zakupów, Mariola zajmuje się serowarstwem.","","",["N"]],"51127628":["Tym razem Jurek Biedrzycki i jego przyjaciele odwiedzają gorczański Dunajec. Na tym odcinku rzeki obowiązują zaostrzone zasady połowu. Wędkarze wybierają sztuczne muchy wykonane na hakach bezzadziorowych. Połowy późną jesienią skupiają się głównie na lipieniu, rybie o intensywnym zapachu tymianku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/931b0011b648f867c2db28776886149c",[]],"51127629":["Obozy koncentracyjne były nie tylko miejscem uśmiercania setek tysięcy ludzi. W nazistowskim państwie przynosiły ogromne dochody Bankowi Centralnemu, a także oprawcom okradającym swoje ofiary. Twórcy programu wyjaśniają, jak funkcjonował system, który ze śmierci uczynił tak dochodowe źródło.","","",["AD"]],"51127630":["Już w XVII wieku miejscowa ludność szukała schronienia w tym niedostępnym zakątku Karkonoszy przed rabunkowymi oddziałami lisowczyków, mylnie branych za kozaków. Stąd nazwa doliny. Wydawałoby się, że był to idealny teren dla ukrycia skarbów. Nie tylko dlatego w 1982 roku zajechały tam wojska i ekipy MSW, aby poszukiwać skarbów, które tam mieli zostawić hitlerowcy w ostatnich tygodniach II wojny światowej. Pomimo wielomiesięcznych poszukiwań z użyciem ciężkiego sprzętu nie znaleziono niczego. Być może pozostawione kosztowności wciąż tam są?","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1b65c68c26043758d4912393c3243c3",["AD"]],"51127631":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a840478d171f15c9d6a3bd3d45dd8b0",[]],"51127632":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f46843b522a47a2d6f84a2f64df3c01",[]],"51127633":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777eb8589523984b816e05839737ae3",[]],"51127634":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77773f806394f99bef16b81288d2ae03",[]],"51127936":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"51127937":["Reż.: Yuefeng Song.
Pewnego dnia rycerz Lambert zostaje zaatakowany przez złowrogie bestie. Osaczonego chłopaka ratuje załoga latającego statku, którego kapitanem jest najemnik Barnac. Na pokładzie znajdują się ważne osobistości lecące na spotkanie z władcą królestwa. Wybawca kupuje Lambertowi miecz i uczy go posługiwania się nim. Kiedy docierają do zamku, natrafiają na przedstawicieli elfów, wśród których jest młoda wojowniczka Liya. Okazuje się, że bestie zamierzają obudzić legendarnego Czarnego Smoka, który zagraża całemu królestwu. Ludzie i elfy jednoczą siły. Grupa śmiałków podejmuje się wypędzenia armii wroga i zniszczenia smoczego kamienia. Tajemniczy przedmiot jest źródłem mocy potwora.","","",[]],"51127938":["Jowita zaczyna podejrzewać, kto jest sprawcą jej problemów. Syn Włodka, Thao, przyprowadza do autocentrum swojego kolegę zafascynowanego samochodami. Sebastian dowiaduje się, że Waldek został ojcem i proponuje mu pomoc w opiece nad Stasiem. Wiktor przyjeżdża do firmy w zastępstwie Jowity. Mężczyźnie podoba się jedna z jej pracownic.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",[]],"51127939":["Monika widzi narzeczonego swojej klientki całującego się z inną kobietą i nie wie, co z tym zrobić. Sebastian jest zazdrosny o pewnego mężczyznę. Igor pomaga Darkowi podrywać dziewczyny w barze. Do Warszawy z Hamburga przyjeżdżają skłóceni z Waldkiem rodzice jego żony. Ewa zaskakuje Monikę nietypowym hobby. Wiktor zapowiada Jowicie, że zamieszka w Warszawie na stałe. Tymczasem w śledztwie pojawia się nowy świadek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",[]],"51127940":["Śledztwo komplikuje się, gdy do Jowity dzwonią szantażyści. Sprawa ma związek z pewnym tajemniczym nagraniem. Nieoczekiwana ingerencja psuje plan kobiety, a jednocześnie doprowadza do nieoczekiwanego odkrycia. Krystian poznaje pewien sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",[]],"51127941":["Trwa policyjna akcja. Jowita staje w obliczu niebezpiecznej konfrontacji. Kobieta dokonuje pewnego szokującego odkrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898986.jpg","",[]],"51127942":["Natalia i Miłosz jadą do lumpeksu, w którym pod stertą ubrań znaleziono niemowlę. Muszą dowiedzieć się, kto porzucił dziecko. Mróz podejrzewa, że kobieta w pobliżu sklepu może być jego matką. Okazuje się, że maluch ma na sobie koszulkę z charakterystycznym logo. Na komendzie zjawia się też Matylda, która chce przeprosić Górala za ostatni incydent z gazem łzawiącym. Do baru Mikołaja przychodzi kobieta bita przez męża z zaskakującymi wieściami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/db1eb2b5153b526de6b7edd968cdb650",[]],"51127943":["O pomoc prosi pobita kobieta. Twierdzi, że zaprosiła do domu mężczyznę, którego poznała na imprezie. Podczas miłosnych igraszek doszło do rękoczynów. Zuza i Zapała udają się do domu sprawcy, który okazuje się synem bogatego polityka. Niebawem na komendzie zjawia się jego ojciec w towarzystwie prawnika. Twierdzą, że kobieta jest prostytutką. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą zaginięcia dwójki emerytów, którzy uciekli z placówki. Krzysiek próbuje porozmawiać z Zuzą o ich pocałunku, do którego doszło podczas akcji pod przykrywką. Kowal nie chce wracać do tego tematu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","",[]],"51127944":["Zieliński i Zatońska zostają wezwani do przychodni, w której doszło do awantury. Wszczął ją pijany laborant, który jakiś czas temu wykonywał dla Szymona i Igi testy na ojcostwo. Załoga jedzie też na osiedle. Jeden z jego mieszkańców zauważył, że ktoś robi z ukrycia zdjęcia jego posesji. Funkcjonariusze trafiają na trop podejrzanego, któremu udaje się uciec podczas pościgu. Zostawia jednak aparat. Mikołaj prosi Jacka o pomoc w sprawie jego znajomej, którą bije mąż. Były policjant z pomocą przyjaciół realizuje ryzykowny plan. Po służbie Zieliński spotyka na komendzie laboranta, który chce z nim pilnie porozmawiać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","",[]],"51127945":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"51127946":["Reż.: Brian Levant.
W prehistorycznym Bedrock mieszkają dwie zaprzyjaźnione ze sobą rodziny: Fred (John Goodman) i Wilma (Elizabeth Perkins) Flintstonowie oraz Barney (Rick Moranis) i Betty (Rosie O'Donnell) Rubble'owie. Mężczyźni są zatrudnieni w kamieniołomach, a ich żony wychowują dzieci i zajmują się domem. Pewnego dnia przyjaźń obydwu jaskiniowców zostaje wystawiona na ciężką próbę. Dzieje się tak za sprawą ich szefa, Cliffa Vandercave'a (Kyle MacLachlan). Przełożony organizuje konkurs, który ma wyłonić pracownika o najwyższym ilorazie inteligencji. Barney, aby zrewanżować się Fredowi za wcześniejszą przysługę, zamienia swój test z pracą kolegi. Dzięki temu Flintstone awansuje na kierownicze stanowisko. Dostaje wysoką premię i atrakcyjną sekretarkę (Halle Berry), o którą Wilma jest bardzo zazdrosna. Barney natomiast traci posadę. Okazuje się jednak, że Fred padł ofiarą spisku. Film jest adaptacją kiedyś bardzo popularnego serialu animowanego \"Między nami jaskiniowcami\". Ta lekka, sympatyczna komedia z udziałem znanych gwiazd współczesnego kina na pewno spodoba się nie tylko młodym widzom, lecz także tym, którzy znają i pamiętają jej rysunkowy pierwowzór.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898444.jpg","",[]],"51127947":["Reż.: George Tillman Jr..
Czarnoskóry Carl Breshear dorasta na farmie w Kentucky. Jako dorosły mężczyzna trafia na okręt wojenny US Navy jako pomocnik kucharza. Nie porzuca jednak marzeń o przygodach na morzu. Carl chce bowiem służyć w amerykańskiej marynarce wojennej jako nurek głębinowy. Pisze setki listów, w których prosi o zakwalifikowanie go do specjalnego programu szkoleniowego dla nurków. W końcu jego starania przynoszą skutek. Breshear trafia wreszcie na upragniony kurs. Jego trenerem zostaje Billy Sunday. Wkrótce Carl przekonuje się, że oficer ma skłonności sadystyczne. Sunday znęca się nad żoną oraz swoimi podopiecznymi. Żywi także uprzedzenia rasowe i chce doprowadzić do tego, aby czarnoskóry kursant zrezygnował ze szkolenia. Carl jednak nie poddaje się i pomimo okrutnego prześladowania ze strony trenera uparcie dąży do wyznaczonego sobie celu. Film jest fabularyzowaną biografią Carla Brasheara - pierwszego czarnoskórego nurka do zadań specjalnych w dziejach amerykańskiej marynarki wojennej. Na szczególną uwagę zasługuje znakomita rola Ro-berta De Niro.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897113.jpg","",[]],"51127948":["Chińskie miasto Chongquing jest największą metropolią świata. Ekipa zbiera najważniejsze fakty na temat tego miejsca. Odwiedza też zakład penitencjarny w Urugwaju, w którym dozwolone jest prowadzenie własnego interesu przez osadzonych. Eksperci pokażą oryginalny sposób wykorzystania odpadów i nowy trend w architekturze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"51127949":["Patrol jedzie na interwencję do domu pijanego mężczyzny, który grozi, że zabije swoją córkę. Okazuje się, że nastolatka zniknęła. Natalia i Góral znajdują list pożegnalny, w którym dziewczyna informuje, że zamierza zacząć wszystko od nowa. Funkcjonariusze podejrzewają, że może znajdować się ona w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mąż, który maltretuje znajomą Białacha, zapowiada zemstę na Mikołaju. Góral rozmawia przez telefon z tajemniczą kobietą, z którą w przeszłości dużo go łączyło. Natalia domyśla się, że Miłosz coś ukrywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","",[]],"51127950":["Roztrzęsiona kobieta twierdzi, że uciekła z domu mężczyzny, który ją pobił, zgwałcił i przywiązał do łóżka. Zuza oraz Zapała jadą do domu sprawcy. Mężczyzna jest agresywny. Sytuacja komplikuje się, gdy przychodzi jego dziewczyna. Kobieta jest w szoku po tym, czego się dowiedziała. Na komendzie zjawia się Wojtek, który planuje wrócić do pracy. Emilka jest smutna z powodu Krzyśka. Niedźwiedzki proponuje jej wspólne wyjście na miasto. Michał próbuje zaprosić Czarną na randkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","",[]],"51127951":["Latoszek i Kopczyk badają okoliczności bójki między dwiema tirówkami, przy której doszło do użycia noża. Dziewczyny przyznają, że pokłóciły się o pieniądze. Z lasu, w którym pracowały, wyszła starsza pani i wręczyła im znaczne kwoty. Między policjantami panuje nerwowa atmosfera. Ola uważa, że mężczyzna powinien zrobić coś po ostatnim występie swojej żony. Krzysiek z kolei obwinia wszystkich dookoła, w tym własnego syna, Winicjusza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1879763.jpg","",[]],"51127952":["Policja z Katowic prosi o pomoc wrocławskich funkcjonariuszy. Odkopali na swoim terenie ciało, które zostało zidentyfikowane jako Achim, poszukiwany gangster. Śledczy odkrywają, że informacja jest nieprawdziwa. Nie wiadomo, czy kłamstwo miało ukryty cel. Marek wykorzystuje okazję, żeby zabrać Lilkę na Śląsk. Kobieta poznaje jego rodzinę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1879763.jpg","",[]],"51127953":["Reż.: Jordan Rubin.
Mary (Rachel Melvin), Zoe (Cortney Palm) oraz Jenn (Lexi Atkins) chcą spędzić babski wieczór w domku nad jeziorem. Przyjaciółki nie mają ochoty na towarzystwo mężczyzn po tym, jak ostatnią z nich zdradził chłopak (Hutch Dano). Jednak niewierny partner, Sam, i jego dwaj koledzy mimo wszystko przyjeżdżają nad jezioro. Świetną zabawę przerywają oszalałe bobrów, które stały się zombie przez chemikalia wrzucone do wody. Stado niebezpiecznych gryzoni rozpoczyna krwawe polowanie. Horror komediowy, którego zwiastun - opublikowany na długo przed premierą - zdobył ogromną popularność w internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898448.jpg","",[]],"51127954":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886238.jpg","",[]],"51127955":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51127956":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127957":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127958":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51127959":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127960":["Reż.: David Grossman.
Monk jedzie do Berkeley, by spotkać się z dawnymi znajomymi z uniwersytetu. Na miejscu pojawia się również kapitan Stottlemeyer. Będzie tam prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa pielęgniarki pracującej na terenie campusu. Podejrzewa, że zabójcą może być jeden z uczestników zjazdu. Wśród przybyłych jest Dianne Brooks (Cynthia Stevenson), dawna przyjaciółka Trudy, tragicznie zmarłej żony Monka. Jej mąż Kyle (Brian McNamara) dziwnie się zachowuje. Zmusza towarzystwo do robienia rzeczy, na które nikt nie ma ochoty. Podczas uroczystego bankietu kapitan spostrzega, że pani Brooks nosi kolczyki pasujące do naszyjnika znalezionego przy zamordowanej pielęgniarce. Monk odkrywa, że 25 lat temu Dianne napisała samobójczy list.","","",[]],"51127961":["Reż.: Andre Belgrader.
Psychiatra Monka, doktor Kroger, załamuje się i postanawia pójść na emeryturę, po tym jak w jego gabinecie zostaje znaleziona martwa sprzątaczka. Adrian czuje się zagubiony bez swojego lekarza. Chce rozwikłać zagadkę zabójstwa i sprawić, by Kroger ponownie zaczął przyjmować pacjentów. Niebawem okazuje się, że sprawcą morderstwa może być sąsiad doktora, Francis Merrigan. Kiedy Monk przychodzi do psychiatry, aby powiedzieć mu o swoich podejrzeniach, Merrigan włamuje się do gabinetu, wiąże przebywających tam mężczyzn i wywozi ich do opuszczonego magazynu. Świadkiem zajścia jest Harold Krenshaw. Zawiadamia o wszystkim kapitana Stottlemeyera.","","",[]],"51127962":["Reż.: Randy Zisk.
Syn kapitana Stottlemeyera (Ted Levine), Jared (Jon Kyle Hansen), ucieka ze szkoły i wybiera się na festiwal rockowy. Monk, kapitan i Natalie (Traylor Howard) wybierają się na koncert w poszukiwaniu chłopaka. Detektyw bardzo źle się tam czuje i chce jak najszybciej opuścić to miejsce. Niestety, szybko okazuje się, że będzie musiał przeprowadzić kolejne śledztwo. W trakcie koncertu chłopak o imieniu Stork (Terry Fradet) umiera. Wszyscy podejrzewają, że przedawkował heroinę, ale jego przyjaciółka Kendra (Tamara Feldman) twierdzi, że został zamordowany. Mówi Monkowi, że Stork, mimo że znaleziono go z igłą wbitą w rękę, od pewnego czasu nie brał już narkotyków i panicznie bał się igieł. W miejscu, gdzie odnaleziono jego zwłoki, detektyw znajduje strunę od gitary.","","",[]],"51127963":["Popularny brytyjski komik Rowan Atkinson wciela się w postać gapowatego i złośliwego Jasia Fasoli, który potrafi skomplikować nawet najprostszą sytuację. W tym odcinku przystępuje do egzaminu z matematyki. Kiedy okazuje się, że zestaw pytań obejmuje inne zadania niż te, których się nauczył, wpada w panikę i próbuje odpisać od sąsiada. Następnie wybiera się na plażę, gdzie w bardzo skomplikowany sposób próbuje założyć kąpielówki. Na koniec trafia do kościoła, gdzie podczas nabożeństwa próbuje walczyć z ogarniającą go sennością.","","",["AD"]],"51127964":["Reż.: Patrick Alessandrin.
Wbrew woli rodziców, którzy są w trakcie trudnego rozwodu, 13-letni Shaun wyrusza do dzikiego lasu, by spełnić życzenie zmarłego dziadka i rozsypać jego prochy na szczycie góry. Duch dziadka towarzyszy chłopcu i jego psu podczas pełnej niebezpieczeństw wędrówki. Chce pomóc Shaunowi w związaniu na nowo rodziny.","","",[]],"51127965":["Reż.: Robert Vince.
Zabawny, ciepły film dla całej rodziny zrealizowany przez wytwórnię Disneya. Na farmie Fernfield rozpoczyna się kolejny, z pozoru całkiem zwyczajny dzień. Już wkrótce jednak wychowujące się w gospodarstwie młode psy rasy golden retriever: Budderball, Mudbud, B-Dawg, Buddha oraz Rosebud, znajdują tajemnicze pierścienie, dzięki którym zyskują nadnaturalne moce. Jakiś czas później wychodzi na jaw, że wszystkim mieszkańcom Ziemi zagraża tajemniczy, zmiennokształtny przybysz z kosmosu. Dzielne czworonogi muszą wykorzystać swoje niezwykłe zdolności, by uratować Błękitną Planetę.","","",[]],"51127966":["Reż.: Alan J. Levi.
Inspektor Columbo (Peter Falk) prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch mężczyzn. Jeden z nich jest byłym mężem, a drugi kochankiem Lydii Corman (Jo Anderson). Kobieta staje się główną podejrzaną w tej spawie. Niebawem uwagę ekscentrycznego porucznika zwraca drugi mąż kobiety, dentysta Wesley Corman (James Read), który zdaje się ukrywać jakiś sekret.","","",[]],"51127967":["Reż.: Richard Boddington.
Nastoletnie rodzeństwo jako jedyne ratuje się z katastrofy awionetki, która rozbiła się w sercu afrykańskiego buszu. Dzieci podejmują trud samodzielnego dotarcia do cywilizacji. Po drodze stawiają czoło drapieżnikom, muszą radzić sobie z głodem i niewygodami. Mimo to wędrówka przez spalone słońcem ziemie okazuje się największą przygodą ich życia.","","",[]],"51127968":["Reż.: Eric Summer.
W kancelarii adwokackiej, znajdującej się na 60. piętrze nowoczesnego wieżowca, Brianna (Claire Forlani) i Tom (Jamie Bamber) Bronsonowie przygotowują się do podpisania dokumentów rozwodowych. Tymczasem na 20. piętrze budynku, gdzie znajduje się dwójka ich nastoletnich dzieci, wybucha pożar. Zwaśnieni małżonkowie muszą zjednoczyć siły, by ocalić siebie i bliskich.","","",[]],"51127969":["Dziś twórcy programu sprawdzają, czy istnieje metoda na odzyskanie utraconych danych zapisanych na płytach CD i DVD. Następnie analizują wiarygodność triku opublikowanego w Internecie, polegającego na wskakiwaniu z wysokości w spodnie. Testują również możliwości postrzegania i zapamiętywania zdarzeń przez człowieka. Na koniec prezentują ulubione gadżety uczniów.","","",[]],"51127970":["Reż.: John Behring.
Nocny patrol policji spostrzega młodego mężczyznę, który usiłuje na odludziu pozbyć się ciała kobiety. Na widok stróżów prawa zaczyna uciekać i ginie w trakcie pościgu. Kobieta zostaje zidentyfikowana jako wschodząca projektantka mody, Isabelle Vaughn. Ekipa CSI bada sprawę. Mac spotyka Ellę McBride. Dziewczyna została sama i nie radzi sobie z samotnością w wielkim mieście. Zaczyna darzyć detektywa Taylora uczuciem, które przeradza się w obsesję. Na miejscu innej zbrodni Stella zauważa ślady, które wskazują, że napastnik był szkolony w jednostce specjalnej. Detektyw Bonasera wnikliwie bada sprawę. Okazuje się, że może się ona łączyć z wydarzeniami z przeszłości, w których Stella brała udział.","","",[]],"51127971":["Reż.: David Barrett.
Dochodzi do kłótni między kobietami, które pragną mieć tę samą suknię ślubną. Jedna z nich zostaje znaleziona martwa. Stellę zastanawia jej ubiór, który sugeruje, że zjawiła się w tej okolicy przypadkowo, bo startowała w biegu. W innym miejscu Nowego Jorku zostaje znaleziona martwa dziewczyna w wannie. Przyczyną śmierci jest uraz czaszki. Okazuje się, że wcześniej została zgwałcona, a woda miała zatrzeć ślady. Sid rozpoznaje ofiarę - grała na gitarze w metrze. Dowody w śledztwie przywołują u Sheldona koszmarne wspomnienia. Powraca przeszłość, o której chciał zapomnieć.","","",[]],"51127972":["Reż.: Barry Battles.
Szef mafii, Carlos (Billy Bob Thornton), strzela trzy razy do swojej byłej żony, Celeste (Eva Longoria), i porywa ich niepełnosprawnego syna, Roba (Thomas Brodie-Sangster). Kobieta postanawia odzyskać dziecko. W tym celu wynajmuje braci Oodie - Bricka (Clayne Crawford), McQueena (Travis Fimmel) i Lincolna (Daniel Cudmore). Dla trzech nieokrzesanych, pozbawionych jakichkolwiek zahamowań prymitywów, pierwszym i ostatnim argumentem w dyskusji jest zawsze przemoc. Rodzeństwu szybko udaje się odebrać chłopaka, ale Carlos nie zamierza odpuścić. Wściekły mafioso wysyła za zbiegami kolejne grupy pościgowe. W pełnej zwrotów akcji komedii kryminalnej Barry'ego Battlesa byłe małżeństwo zagrali: zdobywca Oscara - Billy Bob Thornton (\"Człowiek, którego nie było\", \"Informers\") oraz Eva Longoria (serial \"Gotowe na wszystko\").","","",[]],"51127973":["Chjuston, ja pierdziu!
Kolejne przygody niesfornych uczniaków. Na lekcji środowiska dzieci z IIB z przerażeniem odkrywają istnienie czarnej dziury. Na dodatek dowiadują się, że grozi ona naszej planecie efektem cieplarnianym. Chłopcy, w tym Czesio, Maślana Konieczko i Anusiak postanawiają uczynić wszystko, aby ratować Ziemię i czym prędzej zabierają się do opracowania strategii działania. Pierwszym zadaniem, jakie stawiają przed sobą, jest zaplanowanie podróży w Kosmos.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f826ca53691170c0fd2f1d13f395c431",["AD"]],"51127974":["Wizytancja
Pani Frał oczekuje przyjazdu wizytatora, który podczas lekcji oceni jej pracę dydaktyczną. Jest przy tym bardzo zdenerwowana, gdyż obawia się, że chłopcy z IIB znowu będą próbowali się wygłupiać. Nie wie, jak temu zapobiec, szuka więc ratunku uciekając w świat wyobraźni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ef4ee25fc9ebbac9e35fec7b854063c",["AD"]],"51127975":["Rzułta koszulka i śrubowkręt
Chłopcy z IIB upodobali sobie niebezpieczną grę w grzyba. Niestety, pani Frał zabrania im ich ulubionej rozrywki. Zamiast tego więc Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak rozpoczynają zawody kolarskie w kapsle. Niespodziewanie dowiadują się od pani higienistki, że zaplanowana trasa słynnego Wyścigu Pokoju będzie przebiegać obok ich szkoły. Przyjaciele zamierzają im kibicować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/72a4511e318500a2c704d1de124dbeb2",["AD"]],"51127976":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127977":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"51127978":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"51127979":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"51127836":["Najlepszy pisarz kina - Stephen King","","",[]],"51127837":["Pewnego dnia Agacie składa wizytę jej brat, Darek. Widzi, że siostra ma na twarzy ślady pobicia. Ona twierdzi, że nie pamięta skąd ma siniaki. Darek nabiera przekonania, że to sprawka jej męża, Pawła. Dzwoni pod 112. Marek ma biuro na piętrze, które współdzieli z kantorem. Pewnego dnia mężczyzna musi wrócić po ważne dokumenty. Zauważa związanego, zakneblowanego i nieprzytomnego ochroniarza z zakrwawioną głową. Słyszy też głosy dobiegające z kantoru. Dzwoni na policję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/acf4ad08cdd2da38e53faa0a05f4c7b2",["N"]],"51127838":["Beata przygotowuje frytki dla swojego syna, gdy nagle dzwoni telefon. Kobieta wychodzi z kuchni, a po powrocie widzi palącą się patelnię. Próbuje ugasić ogień wodą, co doprowadza do eksplozji tłuszczu. Beata doznaje rozległych poparzeń górnej połowy ciała. Jej mąż Artur dzwoni na pogotowie. Halina i Antek mają domek w pobliżu lasu. Mężczyzna od jakiegoś czasu zbiera zabytkową broń. Pewnego dnia postanawia wyczyścić jeden ze swoich nowych eksponatów - znaleziony w lesie pistolet. Nagle broń wystrzela i rani mężczyznę w brzuch. Żona dzwoni pod 112 i udziela mu pierwszej pomocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c67d3691d6633b41e4f8ec7b68e766fb",["N"]],"51127839":["Bartek stoi na drabinie i podaje młodszemu bratu Sławkowi odważniki z szafki. Jeden z nich jest tak ciężki, że nie udaje mu się go utrzymać i spada z nim na chłopca. Przyrząd przygniata klatkę piersiową Sławka. Anna odwiedza na wsi siostrę Karolinę. Niepokoił ją brak wieści od niej. Na miejscu okazuje się, że chorą na zapalenie płuc Karolinę leczy znachorka. Kobieta użyła bardzo silnej substancji, która zagraża życiu jej podopiecznej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6aaf524faa7ade85764ce350396d8288",["N"]],"51127840":["Kasia i Agata są studentkami i współlokatorkami. Cały wolny czas spędzają na nauce. W sobotni wieczór przyjaciółki miały obejrzeć razem film, by odpocząć, jednak Kasia rezygnuje i wraca do książek. Jest przemęczona, ale usiłuje dodać sobie energii dużymi ilościami kawy. W końcu dziewczyna traci wzrok i walczy z ogromnym bólem głowy. Agata postanawia zadzwonić po pogotowie. Monika wraca wcześniej z delegacji. Na podjeździe stoi obcy samochód. Kobieta zakrada się do domu. Podsłuchuje rozmowę męża z obcymi ludźmi, z której wynika, że sprzedał on nerkę, a zabieg ma się odbyć za chwilę w ich domu...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/64046b4f42bedd946d67785ee6f0661d",["N"]],"51127841":["Podczas wieszania firanek Krystyna spada z drabiny. Boli ją głowa i szyja. Jej syn Łukasz dzwoni pod 112. Ratownik ocenia stan kobiety jako nie wymagający nagłej pomocy. Niestety dolegliwości Krystyny zaczynają się nasilać, ma objawy parestezji, zaburzenia częściowe świadomości, w końcu atak drgawek. Do drzwi Jadwigi Nowak puka pracownica firmy pożyczkowej, Ada Gołębiowska. Kobieta szuka Zbigniewa Urbańskiego, który umówił się z nią na spotkanie. Jadwiga wskazuje drzwi do mieszkania sąsiada, ale nieznajoma wzbudza w niej podejrzenia...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/272a8c8bc6640ef118a31716b47290ad",["N"]],"51127842":["Ja to załatwię
Mieszkańcy kamienicy zawsze mogą polegać na prezesie Kozłowskim (Andrzej Gałła), Przewodniczącym Rady Osiedla. Wyznaje on zasadę, że dla niego nie ma spraw nie do załatwienia. Kiepscy i ich sąsiedzi są przyzwyczajeni, że niezawodny Kozłowski rozwiąże każdy problem. Stopniowo prezes zaczyna się uginać pod ciężarem ich coraz większych oczekiwań.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/41a1615d8e2c34169e843fcf12865c03",["N"]],"51127843":["Baba Jaga
Ferdynand jest coraz bardziej zaniepokojony dziwnym zachowaniem swojej żony. Zaczyna podejrzewać, że Halinka od pewnego czasu praktykuje czarną magię. Niebawem okazuje się, że Paździoch również jest przekonany, że jego żona stała się wiedźmą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6014efb3e4545899b27ee1c5c8fe6d9a",["N"]],"51127844":["Szalona lokomotywa
Prezes Kozłowski oznajmia mieszkańcom, że ich kamienica należy do kolei państwowych. Wkrótce budynek zostanie zburzony, a w jego miejscu powstanie nowoczesny dworzec. Lokatorzy zaś mogą przeprowadzić się do lokali zastępczych. Sąsiedzi podejmują obywatelski protest.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6fa3b903cffb2b95c970b354d5386664",["N"]],"51127845":["Magiel
Kazimierz Badura namawia Ferdka do kupienia po okazyjnej cenie starego magla, który znajduje się u niego na złomowisku. Kiepski obmyśla kolejny błyskotliwy plan, dzięki któremu zarobi fortunę. Pełen entuzjazmu zachęca swoją żonę do zakupu urządzenia. Przekonuje Halinkę, że dzięki niemu rozkręcą rodzinny, intratny interes.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e6344f7884938bbfc03fe7028a4efd2",["N"]],"51127846":["Żegnaj Laleczko
Waldemar podejrzewa swoją żonę Jolantę o romans. Postanawia działać. Poszukuje prywatnego detektywa, który przeprowadziłby śledztwo i dostarczył mu niezbitych dowodów potwierdzających zdradę żony. Młody Kiepski postanawia wykorzystać je w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Ferdek przedstawia synowi kandydatury kilku kompetentnych osób, które po niezbyt wygórowanej cenie podejmą się tego trudnego zadania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca004057a3898b60812fe030d4421ee3",["N"]],"51127847":["Paweł z Melką biegną do szpitala, gdzie przewieziono po wypadku Dominikę. Dziewczyna przyznaje się do swoich kłamstw i prosi Pawła o wybaczenie. Marysia poważnie zastanawia się nad swoim życiem i postanawia coś w nim zmienić. W Barbarianie pojawia się kolejny kupiec - Cezary. Ku zaskoczeniu pracowników, mężczyzna wie o nich prawie wszystko.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eaa9b37c06f33615edf4921c970f15f3",["N"]],"51127848":["Anna próbuje przekonać córkę, aby kontynuowała naukę na studiach we Wrocławiu. Gdy wracają z uczelni, okazuje się, że zostały okradzione. Kaśka proponuje Mariannie, żeby u niego zamieszkała. Na wieść o utracie pracy przez Martę, wszyscy próbują ją pocieszać. Paweł dziękuje Krystianowi za mądre rady, których mu udzielał. Relacje pomiędzy Sabiną i Aleksandrem stają się coraz bliższe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2c85a8c6922e01c64fba0abb2580a35",["N"]],"51127849":["W Wadlewie trwają ostatnie przygotowania do uroczystego otwarcia klubokawiarni. Tymczasem Malwina boi się, że nowe miejsce stanie się dla jej sklepu konkurencją. Robi więc wszystko, aby zniechęcić mieszkańców do odwiedzania klubokawiarni. Kinga sprzedaje Barbarian Cezaremu, a on przedstawia pracownikom swoje pomysły na rozkręcenie biznesu. Krystian stara się jak może, aby poprawić humor Marcie, ponieważ wierzy, że została zwolniona z pracy. Tymczasem Melka chce wyznać Krystianowi prawdę o oszustwie Marty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1fde7c1e8ed461e0b4653c1a131735ac",["N"]],"51127850":["Ola wraca do Wrocławia i chce podjąć pracę w King's Fitness jako instruktorka jogi. Zamierza porozmawiać o tym z Kingą. Natomiast Majka wciąż zastanawia się nad wyborem kierunku studiów. Aby wypełnić swój wolny czas, zaczyna intensywne ćwiczenia pod okiem Arcziego. Majka, załatwiając coś na uczelni, niespodziewanie musi udzielić pierwszej pomocy kobiecie w ciąży. Krystian idzie do King's Fitness prosić o ponowne przyjęcie Marty do pracy i wówczas dowiaduje się prawdy o jej zwolnieniu. Później spotyka się z Martą i żąda wyjaśnień, ale dziewczyna wymyśla kolejne kłamstwa, by się usprawiedliwić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/97d85cf5ff04d6c4a752fdb3b40a28da",["N"]],"51127851":["Marta zdecydowała się poprosić Kingę o kolejną szansę i ponowne zatrudnienie. Tymczasem Krystian, po tym co usłyszał od Marty, jest zaniepokojony jej chorobą i umawia ją na specjalistyczne badania. Ola szuka w internecie informacji na temat Aleksandra i znajduje dowody na to, że nie był szczery podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Sabina żąda od niego wyjaśnień. Marianna potajemnie wyjeżdża z Wadlewa, pozostawiając Annie list.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e5f25bcff6040ef391729f5dd90eb69a",["N"]],"51127852":["Lekarz informuje Patrycję i Michała, że trzeba przyspieszyć poród. Zuza i Jerzy przebywają w eleganckim domu w Kanadzie. Julka pomaga matce w zorganizowaniu kinderbalu z okazji urodzin Poli. Solenizantka jest opryskliwa, a jej ojciec, Leszek, nie może nad nią zapanować. Kontrolę nad sytuacją przejmuje Anka. Dzień po imprezie Leszek przychodzi z kwiatami, by podziękować Strzeleckiej za pomoc. Dorota po kolejnej kłótni z Łukaszem odchodzi od niego. Rozwenc namawia Ingę na wspólne wyjście do klubu. Poznają tam dwóch przystojnych mężczyzn - Roberta i Gracjana. Pierwszy z nich odprowadza Gruszewską do domu. Na pożegnanie namiętnie się całują, Inga zaprasza nowego znajomego do siebie. Zuza dowiaduje się, że Patrycja lada dzień urodzi dziecko. Przyjeżdża do Polski, by być z nią w trudnym momencie. Ciężarna przyjaciółka prosi Markiewicz, by zaopiekowała się jej synem, jeśli coś jej się stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8725073935f3b07a62e9c2c7483a34f7",["N"]],"51127853":["Patrycja rodzi zdrowego synka. Wcześniak zostaje umieszczony w inkubatorze. Świeżo upieczona matka zwierza się Zuzie, że chciałaby zobaczyć dziecko. Markiewicz wpada na pewien pomysł - filmuje chłopca i pokazuje nagranie przyjaciółce. Dorota postanawia się odmłodzić. Wstrzykuje sobie botoks. Po zabiegu ma opuchniętą twarz, więc nie wychodzi z domu. Wówczas niespodziewanie odwiedza ją Łukasz, by się oświadczyć. Córki Leszka świetnie dogadują się z dziećmi Anki. Mężczyzna coraz bardziej interesuje się Strzelecką. Nieco później do mieszkania Anki przychodzi Paweł, który ukradkiem chowa paczkę wypchaną pieniędzmi. Gdy Strzelecka wraca do domu po pracy, zastaje zdemolowane mieszkanie. Robert zaprasza Ingę na kawę. Spotkanie nie jest jednak udane. Zuza myśli o dziecku. Jerzy nie chce ponownie zostać ojcem. Markiewicz postanawia wrócić do Polski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/98df64b38b20d5887b47a9c96b777037",["N"]],"51127854":["Bliscy odwiedzają Patrycję w szpitalu. Zuza poznaje Kate z Dagmarem. Dziewczyna oferuje mu pozowanie do aktu. Ten przyjmuje propozycję. Paweł dowiaduje się o włamaniu. Ukryte przez niego pieniądze zginęły. Strzelecka wpada we wściekłość, że mężczyzna naraził na niebezpieczeństwo całą rodzinę. Stefa spędza czas z Zuzą. Julka i Sonia chcą wyswatać swoich rodziców. Anka dostaje od córki bilet do opery. Na miejscu spotyka Leszka, który w pewnej chwili ją całuje. Kobieta nie kryje oburzenia. Inga jedzie do domu Roberta. Przyjaciółki składają Patrycji wizytę w momencie, gdy młoda mama pierwszy raz może przytulić swojego synka. Zuza uwiecznia wzruszającą chwilę. Później przypadkowo spotyka Wojtka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce1fa1b8ea24c2f72ac1ce15f845eb33",["N"]],"51127855":["Patrycja i Michał zabierają Mikołaja do domu. Przyjaciółki odciążają przemęczoną matkę i same zajmują się maluchem. Zuza wpada na pomysł, jak utulić płaczące niemowlę. Ela, matka Michała, postanawia pomóc rodzicom w opiece nad synkiem. Kochan nie jest tym zachwycona. Zuza spotyka się z Wojtkiem. W pewnym momencie podchodzi do nich kobieta z dzieckiem i prosi, by przez chwilę się nim zajęli. Inga umawia się z Dorotą w kawiarni, by pomóc jej w wyborze domu. Kilka stolików dalej siada Szymon w towarzystwie ładnej dziewczyny. Gruszewska podchodzi, by się przywitać i niby mimochodem opowiada jej o zerwanych zaręczynach. Leszek jedzie do Anki, by pomóc w naprawieniu rynny. Bierze kręcącego się koło domu Pawła za włamywacza i kładzie go celnym uderzeniem na łopatki. Świadkiem sceny jest Strzelecka, która właśnie podjechała pod dom. Rozdziela obu panów. Hania prosi Ingę, by mogła zostać sama w domu i obejrzeć film. Gruszewska korzysta z wolnego wieczoru i wybiera się na randkę z Robertem. Mężczyzna odwołuje jednak spotkanie. Upokorzona Inga wraca do domu, gdzie zastaje Andrzeja i płaczącą Hanię, która spadła z szafki i potłukła sobie rękę. Gruszewski zapowiada byłej żonie, że sprawę opieki nad córką będą musieli rozwiązać w sądzie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d688c054cb30bb207040454fc8d06cad",["N"]],"51127856":["Obecność Elżbiety staje się dla Patrycji i Michała coraz bardziej uciążliwa. Młoda matka umawia się z przyjaciółkami na spacer z małym Mikołajem. Nieoczekiwanie teściowa sama wychodzi z dzieckiem, co doprowadza Patrycję do szału. Koleżanki postanawiają wyciągnąć ją na zakupy dla poprawy humoru. Robert zaprasza Ingę na obiad do swojej siostry. Gruszewska nawiązuje z Wiolą nić porozumienia. W trakcie rozmowy wyznaje, że ma córkę. Informacja ta nie robi na Robercie wrażenia. Do Łukasza wpada była żona z małym Maciusiem. Ewelina wyznaje, że ma depresję i myśli samobójcze. Łukasz bardzo przejmuje się jej stanem. Dorota nie jest zadowolona z towarzystwa Eweliny. Leszek pyta Ankę, czy chciałaby się z nim związać. Zuza umawia się z Wojtkiem na piknik nad Wisłą. Po spotkaniu wraca do mieszkania, gdzie zastaje Jerzego. Paweł oświadcza Strzeleckiej, że musi z zamieszkać z rodziną. Twierdzi, że został zawieszony i potrzebuje pomocy. Anka nie chce się na to zgodzić, ale nagle były mąż słabnie i osuwa się na chodnik.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3acbe1a4a7ed53fb6df605f7fb7bcf1",["N"]],"51127857":["Ekipa programu kontynuuje prace na budowie nowej siedziby fundacji \"Steps-N-Stages\", wspierającej weteranki wojenne w trudnej sytuacji życiowej. Organizację założyła Barbara Marshall, była żołnierka piechoty morskiej, która prowadzi ją w swoim domu. Dzięki pomocy Ty'a Penningtona i zespołu projektantów wkrótce fundacja zyska nowy, przestronny budynek. Będzie on nieco przypominał Biały Dom. Udział w jego projektowaniu brała bowiem Michelle Obama, pierwsza dama USA. Do akcji pomocy bezdomnym żołnierkom dołącza również piosenkarka Rihanna.","","",[]],"51127858":["Reż.: Dennis Dugan.
Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) i Clark (Jon Heder) są trzydziestoletnimi kumplami, którzy przyjaźnią się od lat. Wszystkich trzech łączą przykre doświadczenia z czasów szkolnych, kiedy to uważani byli za niedorajdy. Przez to zostali wykluczeni z gry w bejsbol przez silniejszych i bardziej wysportowanych rówieśników. Teraz, pomimo upływającego czasu, wciąż marzą o grze. Pewnego dnia wybierają się na boisko w lokalnym parku, gdzie chcą sobie pograć. Trafiają tam na trening drużyny z małej ligi. Są świadkami prześladowania jednego z chłopców przez pozostałych kolegów. Gus, Richie i Clark rzucają im wyzwanie i w trzech przeciwko dziewięciu pokonują grupkę nastolatków. Wkrótce okazuje się, że gnębiony dzieciak ma bogatego ojca (John Lovitz), który jest pod wrażeniem zwariowanej trójki i proponuje im udział w jego turnieju. Wygrana drużyna ma dostać boisko do bejsbola. Trójka przyjaciół postanawia przyjąć propozycję. W turnieju mają występować obok dziecięcych drużyn i reprezentować prześladowanych nastolatków siedzących na ławce rezerwowej. Zabawna historia wyprodukowana przez znanego aktora komediowego Adama Sandlera. W jednej z głównych ról wystąpił Rob Schneider, pięciokrotnie nominowany do nagrody Złotej Maliny.","","",["N"]],"51127859":["Reż.: Kieran Darcy-Smith.
Teksas, rok 1887. Abraham Brant (Woody Harrelson), charyzmatyczny kaznodzieja uważający się za proroka, mieszka w miasteczku zwanym Mount Hermon. Pewnego dnia niedaleko miejscowości, na brzegu rzeki Rio Grande zaczynają pojawiać się martwe ciała. Do miasteczka przybywa strażnik Teksasu David Kingston (Liam Hemsworth) wraz z żoną Marisol (Alice Braga). Ma on wyjaśnić zagadkę tajemniczych zgonów. Film w reżyserii Kierana Darcy-Smitha (\"Gdybyś tu był\") opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. Akcja toczy się na Dzikim Zachodzie, a twórcom udało się nakreślić interesujące i skomplikowane psychologicznie postacie. W role głównych bohaterów wcielają się: dwukrotnie nominowany do Oscara Woody Harrelson (\"Skandalista Larry Flynt\", \"Niemoralna propozycja\", serial \"Detektyw\") oraz Liam Hemsworth (\"Ostatnia piosenka\", cykl \"Igrzyska śmierci\"), partnerują im: brazylijska gwiazda Alice Braga (\"Miasto Boga\"), Emory Cohen (\"Brooklyn\") oraz Felicity Price (\"Gdybyś tu był\").","","",[]],"51127860":["Jerzy jest kierowcą tira i jeździ po całej Europie. Przed 12 laty ożenił się z Katarzyną, a 5 lat temu przenieśli się do dużego miasta. Katarzyna, która nie może mieć dzieci, do niedawna nalegała na adopcję, ale ostatnio przestała o tym mówić, co niepokoi jej męża. Pół roku temu dostała nową pracę i jej zachowanie jeszcze bardziej się zmieniło. Jerzy podejrzewa, że ma romans.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e5fa456ba0f0950fa304af4974329ccd",["N"]],"51127861":["Taktyczne kłamstwa
Anka musi wyjechać na tygodniowe szkolenie. Jacek z powodu nawału pracy nie ma czasu zajmować się domem. Także dzieci zasłaniają się szkolnymi obowiązkami i odmawiają przyjęcia na siebie dodatkowych obowiązków. Ula, która właśnie wróciła z tajnej zagranicznej misji, twierdzi, że jest zbyt zmęczona, by podołać prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi. Mówi, że ona sama wymaga teraz szczególnej troski i odpoczynku. Zamiast pomocy Jacek ma więc kolejną osobę na głowie. Dzieje się tak jednak tylko do czasu, kiedy przypadkiem odbiera pewien telefon...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8035",[]],"51127862":["Dzięki pomocy Szulca Jadze udaje się załatwić widzenie z Markiem. Wierzy, że nikogo nie zabił, a zabójca jej ojca nadal pozostaje na wolności. Następnie dziewczyna jedzie na spotkanie z niejaką Ireną. Kobieta mówi jej, że spotykała się z Andrzejem do dnia, w którym znalazł sobie młodszą od niej kochankę. Nie wie jednak, kim ona jest. Pamięta tylko, że podpisywała się \"Moni\". Jaga prosi Śmigła o przeprowadzenie testów DNA włosów ze szczotki. Gdy okazuje się, że należą do Moniki, żąda od niej wyjaśnień. Dziewczyna zamyka Jagę w swoim mieszkaniu i ucieka.","","",[]],"51127863":["Okazuje się, że Cichy, ochroniarz Marty, był na imprezie, po której ją zgwałcono. To on znalazł ją na brzegu jeziora i zabrał ze sobą. Prokurator Frydrych i starszy aspirant Potocki przesłuchują prezesa Leszczyńskiego (Piotr Fronczewski) w sprawie powiązań jego firmy z zaginionym mecenasem Niemczykiem. Nie dowiadują się jednak niczego nowego. Marta odwiedza matkę (Emilia Krakowska) w domu spokojnej starości. Kobieta sprawia wrażenie, że pamięta tylko to, co zdarzyło się do dnia tragedii, która spotkała jej córkę. Tomek i Andrzej proszą Tamarę o wyczyszczenie dysku Niemczyka. Zatajają jednak przed nią informacje o danych, które zawiera. Wkrótce zwolniony przez Kamińskiego technik informuje go, że sprawdził znajdujący się na nośniku plik z jego nazwiskiem. Zastanawia się, skąd mecenas wiedział o ciąży Jolki. Zaskoczony Tomek natychmiast jedzie do żony. Niestety, nie zastaje jej w mieszkaniu. Spędza noc w samochodzie. Rankiem okazuje się, że Jolka nadal nie wróciła do domu. Marta spotyka się z Beatą, pierwszą żoną Zawady. Ta obiecuje przekazać jej pewne ważne dokumenty dotyczące sprawy sprzed lat. Andrzej i Tomek odwiedzają informatyka pracującego na zlecenie Potockiego. Gdy ten wychodzi, Kamiński infekuje dysk jego komputera wirusem, który zaczyna kasować dane. Cichy informuje Martę, że to Leszczyński kupił jej wydawnictwo. Co więcej, zatrudnił w nim Ankę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848916.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/76e416d0fecc371ae2913b56af44a3f9",["N"]],"51127864":["Wojtek w bezwzględny sposób ściąga należności od swoich dłużników. Mieszkańcy Wadlewa szukają sprawiedliwości na plebanii. Niestety szybko przekonują się, że nie mają co liczyć na pomoc proboszcza. Ewa w obecności syna robi Michałowi awanturę za to, że sprawdzał jej telefon. Krystian żąda od ojca przeprosin. Przybita ostatnimi wydarzeniami Beata spędza samotnie czas w domu. Być może niezapowiedziana wizyta Ludwika poprawi jej humor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e19084f91f1ec2f98ea663e7a40fabd7",["N"]],"51127667":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dccc546566075305a3c03b431dd31838",["N"]],"51127668":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"51127669":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127670":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127671":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127672":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51127673":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51127674":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51127675":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"51127676":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127677":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127678":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127679":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127680":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"51127681":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"51127682":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"51127683":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"51127684":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127685":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51127686":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51127687":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51127688":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51127689":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"51127439":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51127441":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"51127443":["Krzysztof \"Jankes\" Jankowski przedstawia subiektywny ranking tego, co najlepsze w sieci, muzyce, świecie show-biznesu i wszystkich innych interesujących rzeczy, którymi dzieli się z widzami.","","",[]],"51127444":["Magazyn skierowany do miłośników gier komputerowych. Jego autorzy omawiają i testują najnowsze propozycje, które trafiają na rynek.","","",[]],"51127445":["Magazyn skierowany do miłośników gier komputerowych. Jego autorzy omawiają i testują najnowsze propozycje, które trafiają na rynek.","","",[]],"51127446":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"51127447":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"51127448":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"51127449":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"51127450":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51127451":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51127452":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"51127453":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"51127454":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"51127460":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51127461":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"51127462":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127463":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127464":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"51127465":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127466":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127467":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127468":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"51127469":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"51127470":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51127471":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"51127472":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"51127473":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"51127474":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51127475":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"51127476":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51127478":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51127479":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"51127480":["Mini seria poprzedzająca audycje programu \"Polo Kuchnia\", w której pokazane zostaną kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne.","","",[]],"51127481":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"51127482":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51127483":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51127484":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51127485":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51127487":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51127488":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51127489":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51127490":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"51127491":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"51127492":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"51127493":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"51127494":["Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"51127495":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"51127496":["Hity disco polo idealne na sobotnią noc. Widzowie usłyszą największe taneczne przeboje.","","",[]],"51127497":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"51127418":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51127419":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"51127420":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"51127421":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127422":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"51127425":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"51127426":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51127427":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51127428":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"51127429":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51127430":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"51127431":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"51127432":["Szósta edycja imprezy, po raz pierwszy jednak odbędzie się na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Pierwszego dnia festiwalu widzowie zgromadzeni przed telewizorami i publiczność pod sceną będą mieli okazję usłyszeć polskich wykonawców. Estradą zawładną najbardziej znane grupy, wykonujące muzykę taneczną, a także najpopularniejsi artyści: Doda, Maryla Rodowicz, Feel, Urszula, Mezo, Boys, Classic, Top Girls, Nowator, Miły Pan i Chłopaky. Motywem przewodnim koncertu będzie miłość.","","",["N"]],"51127433":["Drugiego dnia festiwalu na białostockiej scenie wystąpią goście zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów takich gwiazd, jak: C.C. Catch, Arash, Fun Factory, Bellini, Morandi, Claydee, Las Ketchup, Mirami, Brave, Fragma oraz Danzel.","","",["N"]],"51127434":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127436":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"51127437":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"51127438":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"51127980":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51127981":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"51127982":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51127983":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51127984":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"51127985":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51127986":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"51127987":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"51127988":["Zestawienie dziesięciu największych hitów z danego tygodnia.","","",[]],"51127989":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"51127990":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"51127865":["Chemik Police w tym sezonie będzie walczył o odzyskanie tytułu mistrzyń Polski pod wodzą nowego trenera, Turka Ferhata Akbasa, i w nieco zmienionym składzie. W starciu z Legionovią postara się potwierdzić swoje wysokie aspiracje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"51127866":["Australijczycy zakończyli zmagania w fazie grupowej na drugim miejscu w grupie za Walią. Z kolei Anglicy okazali się najlepsi w grupie C, wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Francję i Argentynę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51127867":["WKS Śląsk Wrocław rozpoczął rozgrywki od wygranej 111:55 z Hydro Rosą Radom, by w następnych meczach ulec MKS-owi Dąbrowa Górnicza i Kingowi Szczeci. Asseco zaś wygrało dwa pierwsze mecze, by w trzeciej kolejce dość niespodziewanie przegrać we własnej hali z GTK-iem Gliwice.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"51127868":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51127869":["Po czterech meczach bez zwycięstwa Zagłębię Sosnowiec w ostatniej kolejce wreszcie sięgnęło po trzy punkty. Sosnowiczanie pokonali przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz 3:1. Z kolei Warta Poznań nie przegrała w lidze pięciu spotkań z rzędu. W ostatniej kolejce zremisowała bezbramkowo z Chrobrym Głogów i straciła pozycję wicelidera rozgrywek na rzecz Podbeskidzia Bielsko-Biała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"51127870":["Damian Wrzesiński, który w ringu stoczył 20 walk, z czego 17 wygrał, powalczy o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie 26-letni Miguel Cesario Antin. Dla Argentyńczyka będzie to pierwszy pojedynek poza granicami kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127871":["Niepokonany Oleksandr Gvozdyk w 2018 roku zdobył pas WBC, detronizując Adonisa Stevensona. W tym roku obronił tytuł w pojedynku z Doudou Ngumbu. Posiadacz pasa IBF, Artur Bietierbijew, również nigdy nie schodził z ringu pokonany. Mistrzowski tytuł zdobył w listopadzie 2017 roku i obronił go dwukrotnie, po raz ostatni w maju bieżącego roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127872":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"51127873":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"51127874":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"51127875":["Kibice Polpharmy Starogard Gdański czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie swoich ulubieńców. W pierwszym spotkaniu kampanii starogardzianie ulegli jak się można było spodziewać mistrzowi Polski we Włocławku. Później nie sprostali kolejno PGE Spójni Stargard i Treflowi Sopot. GTK Gliwice ma z kolei po trzech kolejkach jedno zwycięstwo na koncie. Gliwiczanie pokonali w ostatniej kolejce Asecco Arkę Gdynia 87:78.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"51127876":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887280.jpg","",[]],"51127877":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"51127878":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"51127879":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127880":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127881":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127882":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51127898":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51127899":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127900":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51127901":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127902":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51127903":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"51127904":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"51127905":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127906":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127907":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51127908":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127909":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"51127910":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"51127883":["Stawką pojedynku Anthony'ego Fowlera z Brianem Rosem był mistrzowski pas WBO w wadze superśredniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127884":["Przypomnienie gali z 23 grudnia 2017 roku, który odbył się w Katowicach. W walce wieczoru Borys Mańkowski spotkał się z chorwackim fighterem Roberto Soldićem. Stawką pojedynku był mistrzowski pas KSW w kategorii średniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"51127885":["Walka wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie było starcie Tomasza Adamka z Solomonem Haumono. Góral powracał wówczas na ring po przegranej w 2016 roku z Erikiem Moliną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"51127886":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127887":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127888":["W walce wieczoru gali Babilon MMA 6 w podwarszawskim Raszynie zmierzą się Paweł Pawlak i Daniel Skibiński. Jej stawką jest pas organizacji w kategorii półśredniej. Pawlak ma za sobą występy w UFC, a w ostatnim pojedynku pokonał Rafał Lewonia. Skibiński natomiast może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51127889":["Niepokonana w zawodowej karierze Polka broni zdobytego w grudniu ubiegłego roku pasa federacji EBU w wadze lekkiej. Podczas gali w Żyrardowie jej przeciwniczką będzie 40-letnia Włoszka, która już dwukrotnie próbowała zdobyć tytuł tej organizacji, ale za każdym razem przegrywała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"51127890":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"51127808":["Bon voyage","","",[]],"51127809":["Wielka rzeźba Gucia","","",[]],"51127810":["Była sobie Ziemia
Opowieść o tym, w jaki sposób na Ziemi pojawiło się życie: od pierwszej komórki, poprzez dinozaury, do przodków człowieka.","","",[]],"51127811":["Neandertalczyk
Twórcy serii ukazują 100 tysięcy lat panowania człowieka neandertalskiego na kontynencie europejskim. Omawiają pojawienie się pierwszych narzędzi opartych o krzemienne ostrze. Ukazują także narodziny sztuki oraz powstanie amuletów i pierwszego kalendarza myśliwych. Przybliżają również fakt opanowania ognia przez neandertalczyków. Na koniec próbują dociec przyczyn ich wyginięcia.","","",[]],"51127812":["Konkurs strażacki/ Małpka kieruje ruchem","","",[]],"51127813":["Budząca maszyna/ Prezes jest chory","","",[]],"51127814":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51127815":["Wszystko, co chcielibyście wiedzieć","","",[]],"51127816":["Wicher romantyzmu
Majka rozpacza po rozstaniu z kolejnym ukochanym. Nie reaguje na słowa rodziców. Ula także ma poważne problemy - uważa, że niedługo umrze. Przekazuje Jackowi ustnie swój testament. Nastrój Majki udziela się Jadzi, która tęskni za swoim mężem, Leszkiem. Romantyczna atmosfera udziela się również Alutce, która zaczytuje się poezją. Jadzia postanawia wrócić na wieś. Jej decyzja wywołuje ogromne zamieszanie. Na ratunek przybywa Jędrula, zaopatrzony w butelkę alkoholu i dwa kieliszki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7873",["N"]],"51127817":["Co się nie śni filozofom
Jacek odwraca się od swojej córki. Nie chce nawet zamienić z nią słowa. Dziewczyna wyszła za mąż bez jego wiedzy i zgody. W dodatku zięć jest z wykształcenia filozofem. Alutka znajduje w tej sytuacji impuls dla swojej twórczości. Majka i Kuba remontują piwnicę, w której chcą otworzyć kawiarenkę internetową. Kuba chce odbyć męską rozmowę z teściem. Jadzia podejrzewa, że młoda para spodziewa się dziecka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7828",["N"]],"51127818":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51127819":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"51127820":["Maria Skłodowska-Curie
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają postać polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie. W 1891 roku wyjechała do Francji, gdzie studiowała na Sorbonie. Kontynuowała badania Antoine'a Henriego Becquerela nad promieniowaniem emitowanym przez sole uranu. Wspólnie z mężem Piotrem Curie odkryła w 1898 polon i rad. W 1903 państwo Curie wraz z Becquerelem otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. W 1911 roku Skłodowska-Curie dostała tę nagrodę po raz drugi - tym razem w dziedzinie chemii. Maria Skłodowska interesowała się rozwojem nauki w ojczystym kraju. W 1912 roku pomagała czynnie w organizowaniu Pracowni Radiologicznej Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, zaś w roku 1932 - w utworzeniu Instytutu Radowego w Warszawie.","","",[]],"51127821":["Albert Einstein
Autorzy programu przedstawiają życie i osiągnięcia naukowe autora teorii względności - Alberta Einsteina.","","",[]],"51127822":["Prosiaczek Hamilton/ Walka z koszmarem","","",[]],"51127823":["Ciekawski George puszcza latawiec/ Tajemnicze rysy","","",[]],"51127824":["Mafijna przykrywka
Kuba kończy remont kawiarenki. Jacek wyjeżdża na dwa tygodnie do Szczecina. U Anki zjawia się Policjant, który właśnie ukończył kurs dotyczący walki z przestępczością zorganizowaną. Postanawia wykorzystać zdobytą wiedzę na swoim terenie. Pojawia się w kawiarence Majki i Kuby. Bierze młodych ludzi w krzyżowy ogień pytań. Tymczasem na miejsce przybywa Jędrula, który nie jest zbyt przychylnie nastawiony do organów ścigania. Stróż prawa zaczyna także i jego podejrzewać o nieczyste interesy. Wkrótce cień podejrzenia pada również na Alutkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7827",["N"]],"51127825":["Wieczór poezji mafijnej
Majce udaje się dostać na staż w popularnym brukowcu. Publikuje tam tekst o dwóch znanych gangsterach. Wkrótce obaj zniesławieni przestępcy zjawiają się w kafejce internetowej. Pytają o dziewczynę. Cała rodzina jest porządnie przerażona. Życiu początkującej dziennikarki zagraża niebezpieczeństwo. Jacek prosi Policjanta, by chronił jego córkę. Dziadek wyciąga z szafy dubeltówkę. Tylko Filip nie jest solidarny z siostrą i chcę ją wydać bandytom za pieniądze. Tymczasem Alutka organizuje w kawiarence swój wieczorek poetycki. Niestety, w tym samym czasie Dziadek postanawia urządzić tam zasadzkę na mafiosów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7945",["N"]],"51127826":["Wszystko, co chcielibyście wiedzieć","","",[]],"51127827":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"51127828":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"51127829":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",["N"]],"51127830":["Finałowy odcinek \"SuperLudzi\" rozpocznie reportaż na temat drużyny amp futbollowej - Gloria Varsovia. W dalszej części programu autorzy przedstawią relację z Wheelmageddonu, czyli ekstremalnego, terenowego wyścigu osób niepełnosprawnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b7caddfc8b5416ee7ff6cf18c394d73",["N"]],"51127831":["W programie sylwetki dwóch bohaterów - Tomasza Kowalskiego i Adriana Castro. Tomasz to utalentowany wokalista, zwycięzca czwartej edycji programu \"Tylko muzyka. Must be the music\". Był on także zapalonym motocyklistą, jednak kilka lat temu uległ wypadkowi i obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. Mimo to udało mu się wrócić do swojej pasji i obecnie znowu nagrywa piosenki wraz ze swoim zespołem. Walczy także o powrót do zdrowia poprzez codzienną rehabilitację i treningi aikido. Drugi bohater - Adrian Castro - także został niepełnosprawny wskutek wypadku na motocyklu. Obecnie uprawia szermierkę na wózkach i jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ma już na swoim koncie olimpijski brąz, o który pojedynkował się z przyszłym teściem. Nie traci jednak nadziei na złoto. Dzięki szermierce poznał także swoją narzeczoną. Na zakończenie programu Izabela Sopalska-Rybak z fundacji \"Kulawa Warszawa\" powie, jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami poruszającymi się na wózkach inwalidzkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fb3387e3d6f88f1d478030ef0c2382d3",["N"]],"51127832":["Tuż przed Bożym Narodzeniem Ewa Wachowicz przygotuje nieco zmodyfikowane potrawy, które w tradycyjnej wersji często pojawiają się na wigilijnym stole. Rozpocznie od zupy grzybowej na suszonych podgrzybkach, podanej z gotowanymi ziemniakami. Smakowym dodatkiem do tego dania będzie zakwas na żur. Jako danie główne przygotuje pochodzący z Kresów Wschodnich kulebiak. Prowadząca zrobi go z ciasta krucho-drożdżowego, a bazą farszy będą kasza i dorsz. Na deser zaserwuje tort miodowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835516.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3c73ebf679503498922093ad8b02fd83",[]],"51127833":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",[]],"51127834":["W tym odcinku królują regionalne potrawy. Prowadząca przygotuje dania z kuchni małopolskiej. Rozpocznie od zalewajki, ugotowanej na ozorkach wieprzowych. Następnie zrobi maczankę po krakowsku, która przed laty była ulubionym przysmakiem dorożkarzy. Na deser zaserwuje ziemniaczki rumowo-kokosowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b87e55889c64d145700f29c3de397d12",["N"]],"51127835":["Pani Agnieszka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mimo choroby udało jej się założyć rodzinę - ma męża Wojtka i syna Szymona. Chłopiec ma uszkodzoną jedną nerkę. Rodzice wszystko podporządkowali jego leczeniu. Pan Wojtek pracuje dorywczo, bo w każdym tygodniu kilka dni musi poświęcić synowi, niekiedy także niepełnosprawnej żonie. Rodzina mieszka w jednym, zagrzybionym pokoju, bez kanalizacji, bez łazienki, dom ma tylko 27 metrów kwadratowych. Na szczęście architektka Martyna już z daleka wypatrzyła poddasze nadające się do adaptacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899552.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/56294214ab9b2d0bde3d238077be2d48",[]]}