{"53084101":["Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna... Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja...","","",["N"]],"53084102":["Podczas spaceru zostaje porwana półroczna córeczka małżeństwa wziętych warszawskich prawników. Tropy prowadzą do drobnych złodziejaszków, szemranych biznesmenów i zwykłych bandytów. Pewna dziewczyna pada ofiarą rozboju i traci znaczą kwotę pieniędzy. O przestępstwo podejrzany jest doskonale znany policji lokalny rozrabiaka. Analiza wpisów na portalach społecznościowych przybliża policjantów do rozwiązania tej sprawy.","","",["N"]],"53084103":["Walki w schronach w Węgierskiej Górce trwały krótko, bo tylko półtora dnia. Jednak jeżeli weźmie się pod uwagę warunki, w jakich przyszło się bronić obsadzającym je żołnierzom - w zabudowaniach brakowało wentylacji, a beton, z którego powstały, nie zdążył jeszcze zaschnąć - okazuje się, że nawet tych kilkadziesiąt godzin świadczy o niezwykłym męstwie walczących. W Czechach, po drugiej stronie granicy, Niemcy przejęli schrony bez ani jednego wystrzału.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d98d4ae27e22af201f995765fe48d87",["N"]],"53084104":["Wojtek na ścianie w pokoju powiesił to, co zostało po spaleniu i spacyfikowaniu Balnicy w trakcie akcji \"Wisła\". Andrzej \"Hos\" przyznaje, że wybrał ciężki los, ale za to czuje się wolny. Harnaś na pożegnaniu Śliwy sprawdza swój charakter - planuje nie pić alkoholu. \"Wazon\" uważa, że w Bieszczadach jest już zbyt dużo niedźwiedzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"53084105":["W okolicy jednego z podrzędnych barów w mieście zostaje znaleziony pobity do nieprzytomności, mężczyzna o ciemnych kolorze skóry. W wyniku śledztwa szybko wychodzi na jaw, że skatowany człowiek jest członkiem libijskiego korpusu dyplomatycznego i ma immunitet dyplomatyczny. Żeby uniknąć skandalu na skalę międzynarodową, policjanci muszą użyć wszystkich znanych sposobów, by znaleźć napastnika. W trakcie śledztwa bardzo przydatna okazuje się pomoc Bezdomnego, który widział część zdarzenia, nie jest ona jednak darmowa. Policjanci muszą pomóc rozwikłać sprawę Zombie, straszącego okolicznych bezdomnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084106":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"53084107":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"53084108":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"53084109":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"53084110":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"53084111":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"53084112":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"53084113":["Prow.: Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz w rozmowach z przedstawicielami świata gier: scenarzystami, reżyserami i projektantami poziomów. Zaproszeni do studia goście wyjaśniają kulisy swojej pracy oraz odkrywają kulisy powstawania różnych produkcji.","","",[]],"53084114":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"53084115":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"53084116":["LEC Spring 2020
Wiosenny sezon najlepszej europejskiej ligi \"League of Legends\". Stawką rywalizacji w fazie grupowej jest awans do turnieju finałowego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w stolicy Węgier. Do grona potencjalnych triumfatorów LEC Spring należny m.in. zespół G2. Barw aktualnych wicemistrzów świata broni Marcin Jankowski.","","",[]],"53084117":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53084118":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"53084119":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53084120":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53083943":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53083944":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53083945":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"53083946":["Reż.: David Soren.
Zbliżają się walentynki, ulubione święto lwa Aleksa. Z okazji dnia zakochany Melman planuje niespodziankę dla Glorii, a Marty próbuje zaimponować nowym znajomym. W dodatku wszyscy czekają na atrakcje, które ma zapewnić król Julian. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Jarosław Boberek, Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk oraz Lidia Sadowa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838909.jpg","",[]],"53083947":["Reż.: Steve Oedekerk.
Pewnego dnia farmer zagubionego pośród pól gospodarstwa wyrusza do miasta. Gdy tylko znika za horyzontem opuszczone zabudowania zamieniają się w tętniące życiem miejsce, gdzie wszystkie zwierzęta hodowlane chodzą na dwóch nogach, mówią ludzkim głosem, oglądają telewizję, a wieczorami urządzają huczne imprezy w stodole. Zabawie przewodzi Otis, beztroska krowa lubiąca tańczyć, śpiewać i psocić. Wraz ze swoją dziewczyną Daisy i przyjaciółmi: myszką Pip, szczurem Freddym, kogutem Peckiem i Prosiakiem, wymyśla figle i spędza czas na próżnowaniu. Za ich sprawą na farmie panuje totalne rozprzężenie. Jego ojciec Ben liczy, że pewnego dnia beztroski syn przejmie przywództwo wśród zwierząt na farmie. Na razie jednak Otis ma w głowie tylko imprezy i robienie psikusów. Okazja do zmiany jego postępowania pojawia się, gdy pewnego dnia harce nieostrożnych zwierzaków brutalnie przerywa napaść kojotów, które w niepilnowanych mieszkankach kurnika zauważyły łatwy kąsek. Otis zostaje zmuszony do zaprowadzenia porządku i przejęcia odpowiedzialności za stado zwierząt. Głosów w wersji polskiej bohaterom użyczyli Jakub Szydłowski, Joanna Koroniewska, Henryk Talar, Jarosław Boberek oraz Mirosław Zbrojewicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1864792.jpg","",[]],"53083948":["Reż.: Chris Columbus.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z retransmisją mistrzostw świata w \"Pac-Manie\", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla zatytułowana \"Donkey Kong\" oraz japońska zręcznościówka \"Galaga\". W założeniu ekspertów NASA ma to być pokojowa wiadomość, ale kosmici traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję na Błękitną Planetę. Atakują Ziemian pod postacią bohaterów gier komputerowych, które poznali z nagrań. Ludzkości grozi zagłada. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Cooper, dawniej zapalony gracz, powołuje do walki z najeźdźcami grupę znawców gier komputerowych. W gronie śmiałków znajdują się jego znajomi sprzed lat m.in. monter telewizji Sam Brenner, wierzący w teorie spiskowe Ludlow Lamonsoff oraz oszust Eddie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936793.jpg","",[]],"53083949":["Reż.: Chris Miller, Raman Hui.
Shrek i Fiona wiodą spokojne i szczęśliwe życie na swoim bagnisku. Tymczasem król Zasiedmiogórogrodu, Harold, poważnie zapada na zdrowiu. Przeczuwając rychłą śmierć, na swego następcę wyznacza zięcia. Skromny i nieobyty w dworskiej etykiecie ogr nie zamierza przyjmować odpowiedzialnej funkcji władcy. Postanawia jednak znaleźć idealnego dziedzica tronu. Wybornym kandydatem wydaje się zbuntowany kuzyn Fiony, książę Artie. Shrek z pomocą wiernych towarzyszy, osła i Kota w Butach, wyrusza do odległego Worcestershire, by sprowadzić młodzieńca. Tuż przed wyprawą Fiona oznajmia mężowi, że zostaną rodzicami. Ogra zaczynają gnębić obawy związane z czekającymi go po powrocie obowiązkami ojca. Nie wie jeszcze, że jego nieobecność zamierza wykorzystać zdegradowany Książę z Bajki, który ze swoją bandą planuje zamach stanu. Trzecia część brawurowej serii o przygodach zielonego stwora, nakręcona na podstawie książki Williama Steiga. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli m.in. Zbigniew Zamachowski (Shrek), Jerzy Stuhr (osioł), Agnieszka Kunikowska (Fiona) oraz Wojciech Malajkat (Kot w Butach).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1913663.jpg","",[]],"53083950":["Reż.: Juliusz Machulski.
Rok 1991. Maks i Albert zgłaszają się do epokowego eksperymentu, w ramach którego mają zostać poddani hibernacji na kilka lat. Podczas ich snu wybucha wojna nuklearna i śmiałkowie budzą się dopiero w 2044 roku, w świecie opanowanym przez kobiety. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że geny męskie zostały zniszczone, a oni są prawdopodobnie jedynymi mężczyznami, którzy przetrwali kataklizm. Społeczność kobiet, w jakiej się znaleźli, egzystuje w sztucznych warunkach pod ziemią z uwagi na zabójcze promieniowanie. Władzę dyktatorską pełni Jej Ekscelencja. Maks i Albert po szybkim rekonesansie orientują się, że zostali zamknięci w więzieniu przez ciekawe ich odmienności, a zarazem nieufne kobiety. Niepewni ich intencji postanawiają uciec. Po kolejnej nieudanej próbie zostają schwytani. Zapada decyzja o poddaniu ich \"naturalizacji\" - zmianie płci. Zdesperowanym przybyszom z przeszłości nieoczekiwanie pomaga Lamia. Maks i Aleks czują na swoich barkach odpowiedzialność za przywrócenie świata do normalności. Dzielnie pełniąc tę misję, odkrywają pewną zaskakującą tajemnicę Jej Ekscelencji...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928410.jpg","",[]],"53083951":["W warszawskim Kole mieszka pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Kobieta całe swoje życie poświęciła pacjentom. W pracy doznała udaru, po którym udało jej się wrócić do pełni sił. Nadszedł jednak drugi udar, a potem zawał. Dziś pani Irena potrzebuje całodobowej opieki. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowuje dwoje dzieci, ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. Mieszkanie rodziny jest bardzo stare. Instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przecieka i zalewa sufit sąsiadów. Pani Iwona, która porusza się na wózku inwalidzkim, ma utrudniony dostęp do łazienki. Nowy dom dla rodziny zaprojektuje Maciek Pertkiewicz, a remontu dokona ekipa Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",[]],"53083952":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53083953":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"53083954":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"53083955":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"53083956":["Tym razem kultowy już przystanek odwiedzą artyści z formacji Paranienormalni, Andrzej Grabowski, Fifa-Rafa, Rewers, kabaret Rak, Para nr 2, a także Ola Szwed. Tymczasem mieszkańcy przygotowują się do kabretonu. Radosną atmosferę zepsuje jednak nieoczekiwane wydarzenie. We wsi niespodziewanie wybuchnie pożar. Wszyscy ruszą na poszukiwanie komendanta straży pożarnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1945893.jpg","",[]],"53083957":["W firmie Horosiewiczów zjawia się Karolina. Kobieta chce przejąć zakład, który Karol przegrał w karty. Elżbieta nie potrafi wybaczyć synowi tego, co zrobił. Wzburzona idzie na policję i opowiada o problemach rodzinnych Szarkowi oraz Sebie. Tymczasem doktor Zych przygotowuje się do udziału w turnieju szachowym, do którego zgłosił go Kuba. Julia Siedlecka zauważa, że w pobliżu jej butiku kręci się Alicja Szumil. Chcąc pozbyć się kobiety, zaczyna jej grozić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1945898.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cad3238e014f6314a1198d8b61e37a68",["N"]],"53083958":["Giną członkowie kilku rodzin. Ojcowie, matki oraz ich nastoletnie córki. Śledczy uważają, że sprawca zmusza mężczyzn, by zabijali swoich bliskich, a następnie popełniali samobójstwa. Podejrzenie pada na nauczyciela informatyki Potockiego, który miał konflikt z zaginionymi nastolatkami. Wkrótce znika kolejna rodzina. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że zaginiony ostatnio ojciec i mąż, Michał Kluk, był winien sporą sumę pieniędzy pewnej grupie przestępczej. Rozwiązanie tej zagadki zaskoczy wszystkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1945897.jpg","",["N"]],"53083959":["Reż.: Alejandro G. Inárritu.
Stany Zjednoczone, rok 1822. Traper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) poluje na terenach dzisiejszej Dakoty Południowej. Towarzyszą mu syn Hawk (Forrest Goodluck) i grupa myśliwych, zatrudnionych przez kompanię futrzarską. Podczas wyprawy Hugh zostaje poważnie ranny na skutek ataku niedźwiedzia grizzly. Mężczyzna jest umierający. Dowodzący grupą kapitan Henry (Domhnall Gleeson) podejmuje decyzję, że ktoś powinien pozostać z rannym Glassem, aby po śmierci godnie go pochować. Oprócz Hawka do opieki zgłaszają się młody Bridger (Will Poulter) i skuszony sowitą nagrodą, bezwzględny John Fitzgerald (Tom Hardy). Niebawem zdradzony przez Johna Hugh zostaje zupełnie sam w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i poczuciem krzywdy po zdradzie ze strony przyjaciela. Dzięki niezwykłej sile woli Glass przemierza ponad 300 kilometrów, by wymierzyć sprawiedliwość wrogom. Wielokrotnie nagradzany film otrzymał m.in. dwanaście nominacji do Oscara. Został nagrodzony trzema złotymi statuetkami: za pierwszoplanową rolę Leonardo DiCaprio, zdjęcia i reżyserię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955906.jpg","",[]],"53083960":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"53084348":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"53084349":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"53084350":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"53084351":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"53084352":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["JM"]],"53084353":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"53084354":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"53084355":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"53084356":["Wysokie obcasy
Jolasia żąda od Waldka, żeby kupił jej nowe buty. Waldemar oświadcza jej, że w tym momencie nie stać go na taki wydatek, więc Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony mężczyzna ucieka z domu i błąka się po parku. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu napotkany tam Kazimierz Badura.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc50df613606dd80f73bdcde1b31f844",["N"]],"53084357":["Monika przebywa w szpitalu po zawale. Aby nie dopuścić do powikłań, lekarze zalecają, by w żaden sposób nie narażać jej na stres. Z tego powodu Jacek postanawia nie mówić chorej o swoim uczuciu do Dany. Tymczasem w agencji wiadomość o kłopotach Rychter wywołuje ogromny szok. Najszybciej wychodzi z niego Lilka, która w samozwańczy sposób przejmuje obowiązki kierownicze. Celina i Anka czują się bezradne, ponieważ nie mogą podzielić się z Moniką wiadomościami o sytuacji w firmie. Nowa szefowa wykorzystuje swoją pozycję, by ograniczyć zlecenia Danie. Z pomocą przyjaciółek kontaktuje się z nią jednak kolejny klient, Antoni Korc (Paweł Wawrzecki). Mężczyzna potrzebuje opieki, ponieważ choruje na alzheimera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04ac98c2bfbd3844c577fa5cb05f7548",["N"]],"53084358":["Rządy Lilki w agencji trwają w najlepsze. W jej łaski próbuje wkupić się Mariusz, który liczy na kolejne zlecenia pracy jako fotograf. Lekarze decydują się wypisać Monikę ze szpitala pod warunkiem, że będzie miała stałą opiekę. Kobieta mówi Jackowi, że wolałaby nie wracać do swojego mieszkania. Jacek proponuje, żeby zamieszkała u niego na czas rekonwalescencji. Przed wypisem Monikę w szpitalu odwiedza Kuba. Rychter prosi Ankę, aby pojechała z Jackiem do jej mieszkania i pomogła mu spakować trochę jej rzeczy. Anka nie ma z kim zostawić chorego na ospę synka, więc prosi Danę, żeby pojechała zamiast niej. Następnie niania jedzie do ekscentrycznej Natalii, aby zaopiekować się jej dwiema córeczkami. Okazuje się, że kobieta pozostaje pod wpływem sekty i wychowuje dzieci zgodnie z jej regułami. Lilka z Kubą w obawie przed rozprzestrzenieniem się wirusa ospy robią dezynfekcję w agencji. Przy okazji znajdują stare zdjęcie nastoletniej Moniki z dzieckiem. Tymczasem Dana pod swoim domem zastaje Mariusza, który ma wysoką gorączkę. Dziewczyna w przypływie empatii przyjmuje chorego do siebie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77067074ba090665550fbb92e24efa08",["N"]],"53084359":["W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"53084360":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"53084361":["Historia Andrzeja Skrajnego, ciężko rannego podczas swojej drugiej misji w Afganistanie. Pod samochodem, w którym znajdował się żołnierz, wybuchł tzw. ajdik, czyli prowizoryczna bomba. Podmuch eksplozji był tak potężny, że połamał Andrzejowi obie nogi i praktycznie urwał stopy. Kilka lat po wypadku weteran nadal walczy o powrót do zdrowia.","","",["N"]],"53084362":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53084363":["Reż.: Stanisław Bareja.
Komedia satyryczna ukazująca absurdy życia w PRL-u lat 70. Dyrektor Krzakoski (Krzysztof Kowalewski) jedzie służbowo do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię (Ewa Ziętek), z którą spędza upojną noc, czego efektem okazuje się ciąża. Kiedy Krzakoski dowiaduje się, że dziewczyna jest córką ważnego prominenta, postanawia rozwieść się z żoną Anną (Ewa Wiśniewska) i poślubić Danusię. Małżeństwo z córką tak ważnej osobistości pozwoliłoby mu utrzymać stanowisko w podupadającym przedsiębiorstwie. Musi jednak najpierw pozbyć się żony. Chce jej udowodnić zdradę. Swojemu zastępcy Dudale (Stanisław Tym) zleca znalezienie w firmie kandydata na uwodziciela małżonki. Jednak pracownicy są mało atrakcyjni. Krzakoski powierza więc dawnemu koledze, fotografowi Romanowi Ferde (Bronisław Pawlik), wykonanie kompromitujących ją zdjęć. Wszystkie zabiegi Krzakoskiego spełzają jednak na niczym, a na całym zamieszaniu najbardziej korzysta jego zastępca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835458.jpg","",["N"]],"53084364":["Reż.: Anna Jadowska, Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Łukasz szantażuje Dorotę, by pozostała w domu. Wykorzystuje do tego celu dzieci. Kobieta nadal ukrywa przed mężem, że ich córka chodzi na lekcje tańca i przygotowuje się do konkursu. Majka motywuje Dorotę, żeby zawalczyła o siebie i przestała we wszystkim słuchać męża. Marta zajmuje się Antkiem, podczas gdy Rafał odbiera żonę z lotniska. Kobieta przypadkowo słyszy rozmowę telefoniczną Aśki, która bardzo ją niepokoi. Ada zaczyna realizować swój plan uwolnienia się od Italiana. Chce też odzyskać prawa do opieki nad Dorianem. Podejmuje pracę w kawiarni i wysyła Wardeckiemu zdjęcia z ich ostatniego spotkania. Mężczyzna reaguje jednak inaczej niż oczekiwała...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906505.jpg","",["N"]],"53084365":["Reż.: Steven Spielberg.
Ekranizacja słynnego komiksu belgijskiego rysownika Georges'a Remi o przygodach nieustraszonego młodego reportera. Tintin kupuje na targu drewniany model okrętu o nazwie \"Jednorożec\". W środku odkrywa manuskrypt zawierający bardzo cenne informacje. Pergamin jest obiektem pożądania niebezpiecznych ludzi. Jeden z nich, Sacharyna, posuwa się do uprowadzenia Tintina. Młody reporter i jego wierny piesek Miluś zostają uwięzieni na statku kapitana Baryłki. Niebawem Tintin sprzymierza się z nietrzeźwiejącym kapitanem przeciwko Sacharynie. Razem z dwoma roztargnionymi detektywami wyruszają na pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu wraku \"Jednorożca\", w którym może spoczywać ogromny skarb... W polskiej wersji językowej wystąpili m.in. Grzegorz Drojewski, Andrzej Chudy, Grzegorz Wons i Olga Bończyk. Muzyka autorstwa Johna Williamsa zdobyła nominację do Oscara.","","",[]],"53084366":["Reż.: Steve Carr.
Paul Blart od dawna marzy o zostaniu policjantem. Nigdy jednak nie zrealizował swoich pragnień, gdyż stan zdrowia i spora nadwaga nie pozwoliły mu przejść pomyślnie wymaganych testów. Mężczyzna mieszka z matką, samotnie wychowuje nastoletnią Mayę i pracuje jako strażnik w centrum handlowym. Córka namawia go, by zaczął się z kimś spotykać. Jej życzenie może się spełnić, gdy Paul poznaje czarującą Amy Anderson, która zdaje się darzyć go sympatią. Niestety niefortunne przyjęcie świąteczne sprawa, że traci u niej szanse. Dla Blarta nic nie jest jednak ważniejsze od pracy. Mimo że nie jest to jego wymarzone zajęcie, traktuje je śmiertelnie poważnie i stara się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków. Nieoczekiwanie tuż po Święcie Dziękczynienia w zatłoczonym centrum handlowym dochodzi do zdarzenia, które zakłóca jego spokojną egzystencję. Na mieszczący się w galerii bank napadają bandyci i terroryzują klientów. Okazuje się, że wśród zakładników jest również Maya. Paul ma nareszcie okazję, by się wykazać i udowodnić, że mimo braku doświadczenia potrafi działać jak prawdziwy policjant.","","",["N"]],"53084367":["Reż.: Jan Łomnicki.
Pan Dodek (Adolf Dymsza), stary aktor estradowy, stara się o przydział działki. Spotkanej na ulicy początkującej dziennikarce (Anita Dymszówna) opowiada on o trudnym dzieciństwie. U kierownika urzędu (Wiesław Michnikowski) pan Dodek wspomina przedwojenne perypetie zawodowe i opowiada o tym, jak był marynarzem, monterem samochodowym, właścicielem sklepu i kelnerem. Jego trud jest jednak daremny, bo okazuje się, że działek nie ma. W innym urzędzie, do którego zostaje skierowany, przedstawia swoje osiągnięcia sportowe. Niestety i tu niczego nie załatwia. Przed teatrem znowu natyka się na młodą reporterką, której opowiada o czasach, gdy był początkującym kompozytorem i piosenkarzem. Lopek Krukowski (Kazimierz Krukowski) porywa go wtedy na scenę, i Dodek, na czele zespołu baletowego śpiewa przedwojenny szlagier \"Parada Warszawy\"... Wędrówka po mieście i urzędach stanowi pretekst do przypomnienia ról Adolfa Dymszy w filmach: \"ABC miłości\", \"Antek policmajster\", \"Dodek na froncie\", \"Dwanaście krzeseł\", \"Każdemu wolno kochać\", \"Niedorajda\", \"Paweł i Gaweł\", \"Robert i Bertrand\", \"Sportowiec mimo woli\" i \"Wacuś\". Fragmenty starych filmów zostały połączone ze scenami współczesnymi, w których głównemu bohaterowi partneruje jego córka, Anita.","","",["N"]],"53084368":["Reż.: Andrzej Wajda.
Wrzesień 1939 roku. Szwadron ułanów rotmistrza Chodakiewicza (Jerzy Pichelski) przybywa do ziemiańskiego dworku. Umierający właściciel miejscowych włości (Bronisław Dardziński) przekazuje rotmistrzowi piękną klacz, Lotną. Po krótkim popasie w dworku i pobliskiej wsi kawalerzyści ruszają dalej. Wkrótce oddział, po potyczce z wrogiem i szarży wprost na niemieckie czołgi, zostaje rozbity. W starciu ginie rotmistrz, a Lotna przechodzi na własność podchorążego Grabowskiego (Jerzy Moes). Ułani wracają do wsi, gdzie podchorąży spotyka swoją dawną sympatię, Ewę (Bożena Kurowska), z którą bierze wkrótce ślub. Niedobitki oddziału ruszają w dalszą drogę. Kawalerzyści spotykają uciekających w panice cywilów i zdziesiątkowane oddziały wojska atakowane przez niemieckie samoloty. W kolejnej potyczce ginie Grabowski, a jego konia przejmuje porucznik Wodnicki (Adam Pawlikowski). W ostatniej, najbardziej symbolicznej części filmu, oficer decyduje się rozwiązać oddział. Żołnierze rozchodzą się, a jeden z podoficerów (Mieczysław Łoza) kradnie śpiącemu Wodnickiemu Lotną. Na pobojowisku klacz lamie nogę. Wachmistrz dobija konia strzałem z pistoletu. Premiera \"Lotnej\", jednego z najbardziej zmitologizowanych filmów polskich, stała się wydarzeniem końca lat pięćdziesiątych i wywołała burzliwą dyskusję. Film stanowi adaptację opowiadania Wojciecha Żukrowskiego.","","",[]],"53084369":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"53084370":["W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"53083961":["W warszawskim Kole mieszka pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Kobieta całe swoje życie poświęciła pacjentom. W pracy doznała udaru, po którym udało jej się wrócić do pełni sił. Nadszedł jednak drugi udar, a potem zawał. Dziś pani Irena potrzebuje całodobowej opieki. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowuje dwoje dzieci, ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. Mieszkanie rodziny jest bardzo stare. Instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przecieka i zalewa sufit sąsiadów. Pani Iwona, która porusza się na wózku inwalidzkim, ma utrudniony dostęp do łazienki. Nowy dom dla rodziny zaprojektuje Maciek Pertkiewicz, a remontu dokona ekipa Artura Witkowskiego.","","",[]],"53083962":["Nie wszystkie ścięte drzewa upadają tak, jakby sobie tego życzył Janek \"Samolot\". Wiosenna śnieżyca zapowiada w Bieszczadach nadejście cieplejszych dni. Zdaniem podkuwacza Tadka Kozy wszystkie tamtejsze konie są piękne. Piotr przekonuje, że w Bieszczadach zawsze było czuć metafizykę.","","",["N"]],"53083963":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"53083964":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/065145a258ddb9274bed62aee70566b5",["N"]],"53083965":["Ewa i Szarek idą na swoje pierwsze USG. Przyszli rodzice podejrzewali, że ich rodzina powiększy się o pięć pociech. Lekarz przekazuje im szokującą informację. Wera niepokoi się o Alicję. Obawia się, że przyjaciółka cierpi na depresję. Tymczasem żona Siedleckiego otwiera w Kazimierzu luksusowy butik i zatrudnia Ludmiłę - Ukrainkę, która niedawno wpadła w oko Dorianowi. Mateusz coraz częściej kłóci się z Anną. Profesor Żmuda nie chce, by jej wnuk został na stałe w Polsce. Nie potrafi też zaakceptować Matyldy, jego nowej dziewczyny. Niebawem młodzi wpadają w tarapaty. Matylda trafia do aresztu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7fe2b4f9278b7e830d5a13c15e700d22",["N"]],"53083966":["Ferdek ogląda w telewizji reportaż na temat twórcy, którego obrazy stały się kulturalną sensacją. Dochodzi do wniosku, że tak naprawdę są to zwykłe bohomazy. Jednak myśl o sztuce nie daje mu spokoju. Postanawia stworzyć własne prymitywistyczne dzieła i stać się światowej sławy artystą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4119",[]],"53083967":["Halina, po obejrzeniu w telewizji programu o zdrowiu, postanawia skłonić męża do zmiany stylu życia. Powinien inaczej się odżywiać i uprawiać sport. Ferdek nie zamierza jednak jej słuchać, ponieważ uważa, że jego organizm lepiej wie, co dla niego jest właściwe. Popiera go w tym sąsiad Boczek, szczególnie w sprawie diety. Kłopoty pojawiają się, kiedy po wspólnej uczcie sąsiad trafia do szpitala.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4001",["N"]],"53083968":["Doktor Wstrząs publicznie stwierdza, że widział siostrę Basię w bluzce, którą nosił dwa lata wcześniej. Była żona, nie mogąc znieść takiej zniewagi, postanawia się zemścić. Na początek wysyła do mediów informację, że doktor Wstrząs kandyduje do pokojowej nagrody Nobla. W tym czasie, niczego nie spodziewający się lekarz chwali się Kidlerowi, jak to był na misji w Afryce. Opowiada, że wymyślił z kolegami nieistniejące plemię, wymagające pilnej pomocy i że wkrótce potem z całego świata zaczęła spływać pomoc humanitarna, a przez jego ręce przepłynął \"jakiś milion dolarów\". Kiedy następnego dnia do szpitala przybywają media, Wstrząs jest przekonany, że Kidler go sypnął. Gdy jednak dowiaduje się, że chodzi o nagrodę Nobla, z pełną powagą bierze na siebie obowiązki kandydata.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8a47c9565bd8135479b71ea6743364f",[]],"53083969":["Klara spadła z roweru, ale nic jej się nie stało. Po kilku godzinach zaczyna się źle czuć - ma problemy z błędnikiem, boli ją głowa i wkrótce traci przytomność. Jej narzeczony, Filip, dzwoni pod numer alarmowy. Początkowo nie słucha rad operatorki, a jego samowolne działania przynoszą więcej szkody niż pożytku. W końcu jednak zaczyna współpracować. Aldona daje synom, 8-letniemu Maćkowi i 15-letniemu Konradowi, ziemniaki do obierania, a sama wychodzi do sklepu. Młodszy z chłopców w pewnym momencie wyjmuje z kosza okrągły metalowy przedmiot. Jest nim bardzo zainteresowany i po chwili wyjmuje z niego metalowe kółeczko. W tym momencie Konrad uświadamia sobie, że brat trzyma w ręku granat bez zawleczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbf5858d2da2103ffa43ed76eac04df7",["N"]],"53083970":["Małgorzata ma lekką nadwagę i ostro trenuje na siłowni, żeby się jej pozbyć. W internecie kupiła i zażywa suplementy, które są nielegalne w Polsce, ale zachwalane na forach. Dziewczyna na skutek ich przedawkowania zaczyna się źle czuć na siłowni - ma bardzo wysokie tętno, halucynacje. Jej koleżanka, Elwira, wzywa pomoc. Małgosia trafia na oddział toksykologii. Magda widzi jak mężczyzna wymierza policzek młodej dziewczynie z małym dzieckiem na ręku. Kobieta dzwoni pod 112, żeby poinformować, że była świadkiem przemocy. Operator informuje, że wyśle radiowóz. Tymczasem Magda próbuje zatrzymać u siebie kobietę, która wygląda jakby była pod wpływem środków odurzających, prosi o pieniądze i mówi, że nie ma za co nakarmić dziecka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9ae6367208312d75848ca3b1b36a3ef",["N"]],"53083971":["Daria Smolarek, która niedawno straciła męża i syna, prosi detektywów o zbadanie sprawy. Wprawdzie policyjne śledztwo wykazało, że jej bliscy utonęli, lecz klientka podejrzewa, że ktoś próbuje zatuszować morderstwo. Śledczy docierają do byłego przełożonego męża Darii. Mężczyzna nie chce współpracować podobnie jak komisarz Puzdrowski, który prowadził dochodzenie. Marek odkrywa, że ktoś faktycznie mógł się przyczynić do tragicznego wypadku podczas wędkowania, w którym zginęli mąż i syn Darii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/648770e624071ba0339466ba44f7e15a",["N"]],"53083972":["Magda przyjeżdża na spotkanie z nowym klientem. Niestety nikt nie otwiera drzwi. Przed domem spotyka jego siostrę - Joannę Kamińską i razem wchodzą do domu. W środku znajdują brutalnie zamordowanego Roberta Kamińskiego i jego żywą, choć sparaliżowaną, matkę. Jedyny świadek zbrodni z powodu udaru nie może jednak nic powiedzieć. Sprawa prawdopodobnie ma związek ze zleceniem Roberta - prosił śledczych o znalezienie złodzieja drogocennej biżuterii. Być może zabójca miał bardziej osobisty motyw - w końcu specjalnie zostawił przy życiu Barbarę, by patrzyła na śmierć i zwłoki syna, nie mogąc wezwać pomocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/059509e3d23911eab63f5ba151f031a9",["N"]],"53083973":["Tym razem Ewa Wachowicz uda się na Śląsk. Przygotuje specjały tamtejszej kuchni. Na początek będzie zupa \"nic\", czyli wodzionka. Przygotowuje się ją z pieczywa, wody, czosnku i smalcu. Na danie główne prowadząca upiecze schab sztygarski, nadziewany kiełbasą. Poda go z modrą kapustą i bratkartoflami, czyli odsmażanymi ziemniakami. Na deser przyrządzi zaś kulki z płatków owsianych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90f992f086924e9d483db133600568f4",["N"]],"53083974":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6b3c7fb8da3bec96dcda6549bf5e731",[]],"53083975":["Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków jak zwykle będą oceniać to w czym słynne osobowości pokazują się na imprezach. Na ich języki trafią m.in. Misiek Koterski, Zofia Ślotała, Julia Wieniawa i Kayah.","","",["N"]],"53083976":["W tym odcinku jubileusz duetu Paprocki&Brzozowski i najbardziej szalone urodziny w mieście. Twórcy programu wybiorą się też na poszukiwania dobrego stylu oraz na imprezę Muzofest. Opowiedzą także o wyjątkowym monodramie poświęcony Fridzie Kahlo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d67b997c7d8ade35a06d9c934ca51f5",[]],"53083977":["Widzowie zobaczą relację z uroczystej premiery filmu \"Najlepszy\", spektaklu ,,Frida\" i 40 urodzin Smyka. Poznają też ciekawostki dotyczące kampanii ,,Stać nas na sukces\" i gwiazdkowe prezenty marki Sephora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d87a4bd1735218b3c6197019c05f881",[]],"53083978":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"53083979":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"53083980":["W tym odcinku Ewa Wachowicz odwiedza niewielkie bistro w Czernichowie pod Krakowem. Tam porozmawia z bywalcami lokalu o menu i ich kulinarnych upodobaniach. Następnie przygotuje szybkie potrawy. Wśród nich znajdą się wytrawne babeczki z jajkiem i boczkiem oraz sporą porcją zieleniny. Później Ewa przyrządzi pikantne kawałki kurczaka z dodatkiem frytek z marchewki. Na deser zaś będą placuszki bananowe.","","",[]],"53083981":["Stasiek wyznaje Ance, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak przyznać, do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna, postanawia być czujna. Na telefonie Staśka odkrywa niepokojące nagranie. Coraz więcej problemów wychowawczych sprawia również Hania. Inga nie rozumie, dlaczego córka zachowuje się w taki sposób. Czuje, że nie sprawdza się w roli matki. Może jednak liczyć na pomoc Doroty. Zuza nie potrafi przyznać się Stefie do tego, że rzuciła pracę. Sytuacja coraz bardziej się komplikuje. W końcu Markiewicz postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara. Tam jednak spotyka jego matkę. Zastaje kobietę w jednoznacznej sytuacji z nieznanym mężczyzną.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f17494b5221d2052f3d59ff92efe6f8b",["AD"]],"53083982":["Wdowa Sabina spotyka się z Ryszardem, którego żona zmarła już jakiś czas temu. Oboje wstydzą się powiedzieć o swoim związku dzieciom, dlatego umawiają się na spotkania w domku letniskowym. W trakcie jednego z nich mężczyzna dostaje zawału serca. Marek Kępiński jest właścicielem niewielkiej firmy produkcyjnej, która ostatnio ma poważne problemy finansowe. Pewnego dnia do biznesmena zgłasza się Tomasz podający się za dziennikarza. Marek zapewnia go, że interes idzie świetnie. Kilka godzin później pod budynek zajeżdża samochód, z którego wysiada trzech mężczyzn w kominiarkach i z bronią w ręku. Właściciel zamyka się w biurze i dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e7dc76152d9b0dbd2e3ca9ae70b1800a",["N"]],"53083983":["Dawid i Wiktoria z tatą udoskonalają nowy samochód. Zastanawiają się ile mogą na nim zarobić. Po sprawdzeniu tej informacji okazuje się, że ceny nie są zadowalające. Kacper z Anią planują remont. Dziewczyna zaczyna mieć obawy co do mieszkania w dużym mieście. Wszystkie wątpliwości znikają, kiedy staje na tarasie swojego nowego domu. Wraz z ukończeniem 18 lat, Kuba, zaczyna na poważnie myśleć o pracy i życiu. Zastanawia się nad powrotem do tatuowania.","","",["N"]],"53083984":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"53083985":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"53083986":["Odcinek poprowadzą Katarzyna Pakosińska i Adam Małczyk. Gospodarze spróbują na wesoło rozprawić się z modą na bycie eko i bio. W programie m.in feministyczny skecz, w którym prowadząca i Agnieszka Litwin-Sobańska, czyli Marylka z Jurków, będą rozmawiały o dietach i mężczyznach. Widzowie usłyszą również kolejną porcję \"Zwierzeń pani Lodzi\", czyli kreowanej przez Katarzynę Pakosińską sąsiadki, która wie i widzi wszystko. Alternatywny serwis informacyjny, czyli całą prawdę bez cenzury przedstawi gość specjalny - Maciej Orłoś. Zaś gość muzyczny, zespół Poparzeni Kawą Trzy, zagra swoją nową piosenkę pt. \"Okrutna, zła i podła\".","","",["N"]],"53083987":["W niewielkiej wsi Buchałowice na Lubelszczyźnie stoi dom pani Agnieszki i jej męża Piotra. Para wychowuje trzy córki - Patrycję, Oliwię i Wiktorię. Największym marzeniem kobiety, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu, było zawsze stworzenie licznej rodziny. Udało się je spełnić. Niestety, dom kobiety oraz jej bliskich jest w katastrofalnym stanie. Dach pokrywa rakotwórczy eternit, w budynku brakuje też łazienki i toalety. Z powodu złych warunków mieszkaniowych najstarsza córka musiała zmienić szkołę. Rówieśnicy bowiem skutecznie uprzykrzali jej życie. Rodzinie pomaga Katarzyna Dowbor, szef ekipy budowlanej Wiesław Nowobilski i architekt Maciek Pertkiewicz.","","",[]],"53083988":["W warszawskim Kole mieszka pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Kobieta całe swoje życie poświęciła pacjentom. W pracy doznała udaru, po którym udało jej się wrócić do pełni sił. Nadszedł jednak drugi udar, a potem zawał. Dziś pani Irena potrzebuje całodobowej opieki. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowuje dwoje dzieci, ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. Mieszkanie rodziny jest bardzo stare. Instalacja elektryczna niedawno się zapaliła, kanalizacja przecieka i zalewa sufit sąsiadów. Pani Iwona, która porusza się na wózku inwalidzkim, ma utrudniony dostęp do łazienki. Nowy dom dla rodziny zaprojektuje Maciek Pertkiewicz, a remontu dokona ekipa Artura Witkowskiego.","","",[]],"53083989":["Przeszczep nerki czy serca już na nikim nie robi wrażenia. Włoski neurochirurg Sergio Canavero twierdzi, że jest w stanie przeszczepić ludzką głowę. W odcinku także prezentacja niezwykłego polskiego wynalazku - bionicznej ręki, dającej się sterować stopą. Prowadzące zastanawiają się, czy można przechytrzyć śmierć. Porozmawiają z założycielką kontrowersyjnej fundacji Alcor, która zamraża ludzi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9234d2755507d93e8ff452d645dd5298",["N"]],"53083990":["Ewa i Szarek idą na swoje pierwsze USG. Przyszli rodzice podejrzewali, że ich rodzina powiększy się o pięć pociech. Lekarz przekazuje im szokującą informację. Wera niepokoi się o Alicję. Obawia się, że przyjaciółka cierpi na depresję. Tymczasem żona Siedleckiego otwiera w Kazimierzu luksusowy butik i zatrudnia Ludmiłę - Ukrainkę, która niedawno wpadła w oko Dorianowi. Mateusz coraz częściej kłóci się z Anną. Profesor Żmuda nie chce, by jej wnuk został na stałe w Polsce. Nie potrafi też zaakceptować Matyldy, jego nowej dziewczyny. Niebawem młodzi wpadają w tarapaty. Matylda trafia do aresztu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7fe2b4f9278b7e830d5a13c15e700d22",["N"]],"53083991":["Julia Mazurek prosi panią komendant o zmianę partnera. Krzysztof nie rozumie jej decyzji i prosi o rozmowę. Jaskowska wyznacza na partnerkę dla Krzyśka jego żonę. Emilka jest pełna zapału, ale Krzysztof nie umie wykrzesać z siebie entuzjazmu. Para spieszy na wezwanie przechodnia, który zauważył nastolatka niszczącego zaparkowane auto. Z rozmowy z właścicielką pojazdu policjanci dowiadują się, że kobietę od pewnego czasu ktoś próbuje zastraszyć. Dzieje się tak od chwili, w której zaczęła szukać swej biologicznej matki. Kolejne wezwanie dotyczy pobicia. Okazuje się, że już od dłuższego czasu przed kamienicą regularnie dochodzi do napaści, ale wszyscy napadnięci mężczyźni wycofują oskarżenia i nie chcą podawać swoich danych. Dyżurnego Jacka Nowaka odwiedza Morawska. Alicja zrobi wszystko, aby poznać osobę, która uratowała jej życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/464fa1aec44719de1ca41769f53e7a07",["N"]],"53083992":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["N"]],"53083993":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/065145a258ddb9274bed62aee70566b5",["N"]],"53083994":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"53083995":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","","",[]],"53083996":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"53083997":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"53083998":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","","",[]],"53083999":["Radość odwiedzą tym razem Kabaret pod Wyrwigroszem, Jurki, Ciach, Kabaret Na Koniec Świata oraz gwiazda piosenki dziecięcej - Majka Jeżowska. Mieszkańcy miasteczka będą się zastanawiać, czy nauczycielka niebawem zostanie matką. Jeśli przypuszczenia sąsiadów się potwierdzą, spróbują oni znaleźć ojca jej dziecka. Nie będzie to jednak łatwe.","","",[]],"53084000":["Dziewczyna, która niedawno bawiła się na wieczorze panieńskim, dostaje zdjęcie, na którym widać ją w dwuznacznej sytuacji z nieznanym mężczyzną. Do fotografii dołączone jest żądanie pieniędzy. Sprawę prowadzą policjanci z patrolu numer sześć. Tymczasem o zdjęciu dowiaduje się narzeczony dziewczyny. Mężczyzna zrywa zaręczyny. Drawska sprawdza telefon Zapały. Znajduje w nim informację o spotkaniu z pewną dziewczyną. Kiedy Krzysiek udaje się na miejsce, ku swojemu zaskoczeniu spotyka tam także koleżankę z pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ee21d88c24a26f9b778e61ff459df0ad",["N"]],"53084001":["Jolasia marzy o karierze youtuberki. Kobieta od razu przystępuje do realizacji swoich planów i zakłada vlog modowy. Pełna zapału wymyśla kolejne filmiki i osiąga sukces. Zyskuje wielu fanów, niestety wśród widzów pojawia się też jeden złośliwy troll. Jolasia, nie mogąc znieść krytyki, popada w głęboką frustrację. Waldek postanawia odszukać hejtera i wymierzyć mu surową karę za dręczenie jego ukochanej żony.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5911d4d19560feb3d61ca60a5c07c53",["N"]],"53084002":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53084003":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"53084004":["Nieopodal Ostrołęki, w Przytułach Starych mieszka pani Zofia, która stworzyła rodzinę zastępczą dla swojego wnuka Huberta. Chociaż chłopiec stara się wyręczać krewną we wszystkim, to ich życie bez wody, łazienki i kanalizacji jest bardzo trudne. Dodatkową przeszkodę stanowi nieszczelny dach. Babcia i wnuk mieszkają w jednym pokoju, który jest ogrzewany mogącą w każdej chwili wybuchnąć kozą. Ekipa Wieśka Nowobilskiego z zapałem zabiera się za remont. Tymczasem Martyna Kupczyk przygotowuje niezwykłą niespodziankę dla Huberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"53084005":["Nietypowa para zakochanych doprowadza matkę do białej gorączki
Bożena Abel odkrywa, że jej syn ma romans z jej najlepszą przyjaciółką Iwoną Kędzierską. Para bierze ślub w Las Vegas. Matka próbuje za wszelką cenę zniszczyć związek syna ze starszą kobietą. Podstępem chce zdyskredytować byłą koleżankę w jego oczach. W efekcie sama traci pracę. Odtąd bardziej się interesuje zakładem pogrzebowym swojego męża. Odkrywa, że Janusz oszukuje swoich klientów - sprzedaje im droższe trumny, a podczas kremacji używa tych tańszych. Z pomocą Iwony, byłej przyjaciółki a obecnie znienawidzonej synowej, demaskuje nieuczciwe praktyki męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953286.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/34d1e725ebb7632bd7f0f7e9a01f41f9",["N"]],"53084006":["Arek i Malwina planują ślub. Niespodziewanie do mieszkania narzeczonych wprowadza się matka dziewczyny. Kobieta próbuje uwieść zamożnego przyszłego zięcia, lecz on odrzuca jej zaloty. Wkrótce okazuje się, że Daria straciła dom i ma problemy finansowe. Arek dowiaduje się, że wskutek nacisków matki Malwina była kiedyś związana z bogatym właścicielem kawiarni, od którego wyłudziła 10 tysięcy złotych. Daria próbowała zniszczyć nowy związek córki, by kolejny raz nakłonić ją do związania się z majętnym przedsiębiorcą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953286.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/46c0af8eb147357aff8dacf3e2aa37eb",["N"]],"53084007":["Praktykant musi wykonywać prywatną pracę dla swojego szefa
Anna Latała zauważa, że jej syn Dawid dziwnie się zachowuje. Chłopak, który rozpoczął praktykę zawodową na murarza, na plac budowy ubiera się elegancko i znika podczas weekendów. Zaniepokojona matka śledzi go i zauważa, jak Dawid wchodzi do domu swojego szefa. Zaczyna podejrzewać, że syn ma romans z żoną przełożonego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953286.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4eb46fbf8f8c3589072847957484870",["N"]],"53084008":["Bezwzględny najemca chce wyrzucić rodzinę z domu
Błażej i Aldona Gronalewscy mają problemy z nowym sąsiadem, Eugeniuszem Telegą. Mężczyzna uskarża się na rodzinę. Zygmunt Rosiński, właściciel mieszkania Gronalewskich, staje po jego stronie i wysyła małżeństwu wypowiedzenie umowy najmu, gdyż rzekomo jego syn chce zamieszkać w tym lokalu. Gronalewscy nie zamierzają się poddać i zasięgają rady u adwokata. Tymczasem Zygmunt zaczyna prześladować najemców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953286.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/171599200c6849d8944b037790aa91ba",["N"]],"53084009":["Atrakcyjny krętacz doprowadza do zguby gospodynię domową o nieposzlakowanej opinii
Alina Woronowicz wdaje się w romans z dużo młodszym od niej Borysem. Jej mąż Dawid próbuje walczyć o ich małżeństwo, lecz szaleńczo zakochana żona wkrótce wyprowadza się do kochanka. W tym czasie Dawid znajduje pocieszenie u najlepszej przyjaciółki niewiernej żony. Niebawem Alina poznaje prawdziwą twarz młodszego kochanka. Uświadamia sobie, że popełniła błąd, odchodząc od męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953286.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/141a2b60f57c0c6ddb76c503af590357",["N"]],"53084010":["Hania sprawia kolejne problemy wychowawcze. Próbuje skłócić matkę z Maksem, nie zgadza się także, by mężczyzna z nimi zamieszkał. Leon, pod pretekstem remontu, ściąga Patrycję do salonu z meblami i dopytuje o okoliczności śmierci Wiki. Jego zachowanie sprawia, że podejrzenia fryzjerki przybierają na sile. Zuza postanawia się przekwalifikować. Nie może jednak w pełni skupić się na tym zadaniu, ponieważ rozpraszają ją sprawy prywatne i rozwód z Jaskiem. Byli małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. Anka ma już dość rozmów na temat Tymka. Uważa, że zainteresowanie Pawła losem chłopca zaczyna przeradzać się w obsesję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947402.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c26ba0bf5a6a4246e7c14a3a2f1366da",["AD"]],"53084011":["W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta i jej córka Weronika. Dziewczyna jest już dorosła, cierpi jednak na porażenie mózgowe i wymaga stałej opieki. Mąż pani Danuty zmarł, wcześniej małżeństwo pochowało troje dzieci. Dom kobiet jest w tragicznym stanie. Cały budynek ogrzewa jedynie dymiący kuchenny piecyk. Weronika nie jest także w stanie korzystać ze znajdującej się w łazience wanny i matka musi myć ją w misce. Ekipa programu chce umożliwić młodej kobiecie samodzielne życie. Metamorfozę domu zaplanuje Maciek Pertkiewicz. Remont poprowadzi ekipa budowlana Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",[]],"53084012":["W tym odcinku programu Formacja Chatelet stworzy kabaretowy koncert życzeń. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć swoje ulubione skecze. Satyrycy pokażą scenki, które cieszyły się popularnością zarówno w internecie, jak i w telewizji. W jednym programie zostaną pokazane hity, które są gwarancją dobrej rozrywki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835470.jpg","",[]],"53084013":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"53084014":["Z pozoru skromna Wioletta zawsze umiała wyróżnić się z tłumu. Dziewczyna planuje wystawne, eleganckie i nowoczesne przyjęcie. Ponieważ uwielbia kolor różowy, chce by wszystkie dodatki były w tym właśnie kolorze. Małgorzata zostanie poślubiona ukochanemu z prawosławnej cerkwi. Później kobieta zaprosi gości na tradycyjne wesele. Diana lubi styl glamour i chciałaby, aby taki był jej ślub. Wśród gości mają się pojawić celebryci, a obecnym zagra znany zespół. Aleksandra planuje ślub z ojcem swoich dzieci. Kobieta walczy z nowotworem. Przygotowania do ślubu pomagają jej zapomnieć o dramatycznej batalii, w której stawką jest życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928960.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/09a6969fca5a6398b39cff00c18b6fb7",[]],"53084015":["Przegrane życie
Do biura detektywów zgłasza się Krystyna Mazur. Starsza pani podejrzewa, że ktoś kradnie jej pamiątki rodzinne. Córka kobiety twierdzi natomiast, że matka od pewnego czasu zapomina o różnych rzeczach. Tymczasem śledczy odkrywają, że wnuk Krystyny ma długi i nawiązał współpracę z gangsterami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954043.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba9132d548bcdbb61db2e188a3cff508",["N"]],"53084016":["W potrzasku
Malanowski odbiera dziwny telefon. Młoda kobieta chce zamówić pizzę. Detektyw szybko orientuje się, że to nie pomyłka. Rozmówczyni jest w niebezpieczeństwie i usiłuje wezwać pomoc. Tomek jedzie pod wskazany adres. Na miejscu zastaje wystraszoną studentkę Patrycję Chlebicką. Dziewczyna twierdzi, że od pewnego czasu prześladuje ją Adam Czech, który ma na jej punkcie obsesję. Śledczy zapewniają ochronę kobiecie i rozpoczynają poszukiwania stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954043.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/15d14704c9a1f7773a9736a7cb61bb5b",["N"]],"53084017":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"53084018":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"53084019":["Reż.: Don E. FauntLeRoy.
John Seeger (Steven Seagal) jest najemnikiem pracującym dla CIA. Podejmuje się misji na Galmoral Island w Południowej Afryce. W jej trakcie, na skutek zdrady agenta Jacka Dreshama (Luke Goss), ginie jego przyjaciel, Radio Jones. Zgodnie z ostatnim życzeniem zmarłego Seeger obiecuje jego zrozpaczonej żonie, Shondrze (Faye Peters), że otoczy opieką ją i jej syna Eddiego. Postanawia również nie angażować się już w kolejne akcje zlecone przez rząd. Ale CIA nie ma zamiaru tak łatwo zrezygnować z jego usług. Funkcjonariusze tajnych służb, John Dresham (Luke Goss) i jego szef Anthony Chapel (Roger Guenveur Smith), porywają rodzinę nieżyjącego Jonesa. W zamian za ich uwolnienie żądają od Johna wykonania jeszcze jednego ryzykownego zadania. Tym razem ma uwolnić syna wpływowego handlarza bronią, Ahmeta Dasana (Peter Butler) - Kamala. Misja wydaje się niewykonalna, gdyż Seegar musi dostać się za mury doskonale strzeżonego więzienia na przedmieściach Kapsztadu. Okazuje się też, że pod pretekstem uwolnienia Kamala Dresham i Chapel przygotowują napad na bank, a John ma im posłużyć jako kozioł ofiarny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838448.jpg","",[]],"53084020":["Prow.: Blanka Lipińska.
Przez osiem tygodni kilku zawodników MMA będzie mieszkać w tym samym domu i trenować na oczach telewidzów oraz fachowców, którzy bezlitośnie ocenią ich postępy. Co tydzień z programem pożegna się jeden z nich. Czas między pojedynkami upłynie im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w nietypowych zadaniach specjalnych. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Mężczyźni będą musieli radzić sobie ze wszystkimi konfliktami we własnym zakresie. W finale zmierzą się dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani zawodnicy. Zaprezentują oni swoje umiejętności na oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Jej zwycięzca zdobędzie kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Program poprowadzi Blanka Lipińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947753.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/580c7d17b5d24e93e2289a6c48413eac",[]],"53084021":["Wojtek ma 40 lat, jest instruktorem fitness, prowadzi własną siłownię i od pół roku pozostaje w związku z 21-letnią Kasią. Dziewczyna nigdzie nie studiuje ani nie ma stałej pracy. Dużo czasu spędza z Moniką, swoją starszą przyjaciółką, którą poznała o wiele wcześniej niż Wojtka. Gdy mężczyzna odkrywa, że Kasia jest w ciąży, postanawia jej się oświadczyć. Szybko jednak traci na to ochotę. Dostaje bowiem od anonimowego nadawcy zdjęcia, przedstawiające Kasię w intymnej sytuacji z innym - znacznie młodszym od niego mężczyzną. Wojtek zaczyna nawet mieć wątpliwości, czy naprawdę jest ojcem dziecka, którego spodziewa się jego partnerka. Detektywi podejmują śledztwo. Montują kamery w domu Moniki. Wkrótce dochodzi do konfrontacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947400.jpg","",[]],"53084022":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"53084023":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53084024":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"53084025":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"53084026":["Oratorium Piotra Rubika opowiadające o życiu i dziele Jana Pawła II. Muzyczne impresje na temat kolejnych etapów życia papieża od dzieciństwa aż do śmierci. Przedstawiona zostanie droga Karola Wojtyły do kapłaństwa a także czasy, gdy jako papież wprowadzał Kościół w trzecie tysiąclecie. Słowa do muzyki napisane przez Jacka Cygana podkreślają rolę miłości w życiu i działaniu Jana Pawła II.","","",[]],"53084027":["Dla Marioli jazda końmi huculskimi to nieodłączna część życia w Bieszczadach. Trzech bimbrowników szykuje już szklanki. Andrzej \"Żmiju\" udaje się do starego tartaku, gdzie szuka węży. Zdaniem Majsterka za śmierć jego żony mogło być odpowiedzialne użądlenie przez pszczołę. Władek przyjechał w góry po wojsku i nigdzie się nie wybiera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"53084028":["Fani chuligani
Podczas meczu Legia - Jagiellonia doszło do brutalnych zamieszek. Policja przeprowadziła szereg zatrzymań osób, które złamały prawo - zakrywały twarz, wbiegły na murawę i odpalały niebezpieczne materiały pirotechniczne. Podejrzani odpowiedzą za udział w bójce, zakłócanie przebiegu imprezy sportowej oraz narażenie na utratę życia lub zdrowia innych. Ekipa filmowa towarzyszy policjantom, którzy biorą udział w zatrzymaniach w Warszawie, Wołominie i Warce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","",["N"]],"53084029":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53084144":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"53084145":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53084146":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53084147":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"53084149":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084150":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084151":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084152":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"53084153":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084154":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084155":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084156":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084157":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53084158":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084159":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084160":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084161":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084162":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084163":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084164":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084165":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084166":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",["N"]],"53084167":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084168":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"53084169":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53084170":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084172":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53084173":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"53084174":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"53084175":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53084176":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",["N"]],"53084177":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53084178":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53084179":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",["N"]],"53084180":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"53084181":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53084182":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53084183":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53084184":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53084185":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"53084186":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53084187":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"53084188":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53084189":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"53084190":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53084191":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"53084192":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53084193":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53084194":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53084195":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"53084196":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"53084197":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53084198":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53084199":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"53084200":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"53084201":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53084202":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"53084203":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"53084204":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"53084205":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53084206":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53084207":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53084208":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"53084209":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53084210":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"53084211":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53084212":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"53084213":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"53084214":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53084215":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53084216":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"53084217":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53084218":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53084219":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53084220":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"53084221":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53084222":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53084030":["Prow.: Louis Theroux.
Louis Theroux podejmuje temat, który do niedawna stanowił tabu. Odwiedza lekarzy-pionierów z San Francisco, którzy pomagają dzieciom przejść proces zmiany płci w młodym wieku. Poznaje małych pacjentów, u których zdiagnozowano dysforię płciową. Dziecko już w wieku trzech lat może wysyłać sygnały, że obco się czuje w swoim ciele. Przed rodzicami jawi się wówczas poważny dylemat, czy pozostawić obecną tożsamość dziecka, czy też rozpocząć przemianę płci. Taka decyzja wpływa nie tylko na wygląd młodego człowieka, ale przede wszystkim na jego dopiero kształtującą się psychikę. Niesie ze sobą także wiele medycznych konsekwencji, począwszy od leków blokujących proces dojrzewania, poprzez terapię hormonalną, kończąc na radykalnej operacji zmiany płci.","","",[]],"53084031":["Tajlandia kojarzy się z wakacjami, morzem i piękną pogodą. Jednak niektórzy jadą tam, by poddać się operacji plastycznej. Twórcy dokumentu odwiedzili kobiety, które zgadzają się poddać całej serii zabiegów - wszystko pod wpływem zapewnień, że w Tajlandii za niską cenę można skorzystać z usług najlepszych specjalistów. Przechodzą liftingi twarzy, liposukcję, labioplastykę, powiększenie biustu, podniesienie pośladków i plastykę brzucha. Widzowie poznają też osobę, która zdecydowała się na operację zmiany płci.","","",[]],"53084032":["Dwie rodziny o diametralnie różnym statusie społecznym zamienią się miejscami na czas rodzinnych wakacji. Ubożsi doświadczą nieznanego wcześniej życia w luksusie, natomiast bogaci zetkną się z finansowymi ograniczeniami, których istnienia nawet nie podejrzewali.","","",[]],"53084033":["Reż.: Judith Pyke.
Sześcioletnie Tatiana i Kristina są jedynymi na świecie bliźniakami syjamskimi, które widzą i czują to samo, co ich druga połowa. Po narodzinach siostry miały tylko 20% szans na przeżycie. Dzisiaj przekraczają kolejne bariery i są przykładem niezwykłej determinacji do życia. Bliźniaczki i ich rodzina podzielą się swoimi marzeniami, nadziejami, przeciwnościami, a także osobistymi zwycięstwami.","","",[]],"53084034":["Historie osób, które używają social mediów, aby pokonać kompleksy związane z ciałem. W programie pojawi się m.in. przypadek brodatej kobiety, udowadniającej, że owłosienie to nic złego, a także przedwcześnie wyłysiałej dwudziestojednolatki, która po raz pierwszy odważy się pokazać w miejscu publicznym bez peruki.","","",[]],"53084035":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"53084036":["W tym odcinku o koronę Królowej Zakupów będą ubiegać się nauczycielka angielskiego Magda, Eliza z koła gospodyń wiejskich, projektantka biżuterii Monika i Magdalena. Przyszykują dwie stylizacje zgodne z tematami wybranymi przez Joannę Horodyńską - \"Super bohaterka\" i \"Tiramisu\". W rolę jurorów wcielą się recenzent Tomasz Jacyków, projektantka Joanna Osiecka oraz stylista gwiazd Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b68c0986a9558b57004a9a5105bf033b",["N"]],"53084037":["Fotografka Paulina, pracowniczka ekskluzywnego domu mody Klaudia, uwielbiająca ogień Maria oraz pracująca w klubie żużlowym Paulina przygotują dwie stylizacje. Ich budżet to dziewięćset złotych, a czasu mają tylko godzinę. Joanna Horodyńska wybrała tematy kreacji: \"Białe noce\" oraz \"Warstwy. Jedno na drugim\". Efekty starań uczestniczek ocenią aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków i blogger modowy Milex.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b674de3aaa914bb61f64a9bb9c6bb55",["N"]],"53084038":["W Szczytnie mieszka pani Lidia z córkami - Małgosią i 18-letnią Darią, która jest upośledzona. Ojciec odszedł i nie interesuje się rodziną. Trzy kobiety mieszkają w dwóch pokoikach, bez kuchni i łazienki. Dwupalnikowa kuchenka stoi na podłodze we wnęce jednego z pomieszczeń, brakuje zlewu. Nie ma na nic miejsca. Maciek i Artur przygotowują się do trudnego zadania. Katarzyna Dowbor natomiast zabiera dziewczyny do Warszawy, na zakupy z ich ulubioną aktorką - Joanną Liszowską.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/90848ed0a0bef4810acf383ead27583d",[]],"53084039":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
W najnowszej odsłonie \"Demakijażu\" Krzysztof Ibisz zaprosi najsłynniejsze pary show-biznesu. W programie pojawią się zwycięzcy \"Love Islands\", czyli Sylwia i Mikołaj, oraz influencerka i aktorka Zofia Zborowska z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną. Widzów z pewnością zainteresuje wizyta Iwony i Reggie'ego Benjaminów z Hollywood. Para przybędzie ze swoimi psami, Tobym i Puccim. Prowadzącego odwiedzą cenieni przez telewidzów Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki oraz aktorzy Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska. Podczas szczerzej rozmowy wyjdzie na jaw wiele tajemnic ich związków. Goście opowiedzą o tym, jak zaczynały się ich relacje, jakie trudności napotkali, czy pojawiły się wątpliwości. Zdradzą, czy dochodziło do kłótni i kryzysów. Przede wszystkim jednak wyjaśnią, jak ważna jest dla nich miłość.","","",[]],"53084040":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",["N"]],"53084041":["W każdym odcinku cztery uczestniczki zawalczą o tytuł Królowej Zakupów i nagrodę pieniężną do wykorzystania w centrum handlowym. Będą musiały stworzyć dwie całkowite stylizacje - strój, makijaż oraz fryzura. Na wykonanie zadania otrzymają określoną kwotę, a czas na zakup potrzebnych produktów i przygotowanie całości będzie ograniczony. Na koniec zaprezentują swoje kreacje na wybiegu. Ocenią je pozostałe bohaterki, a skomentują specjaliści świata mody, Ada Fijał oraz Tomasz Jacyków.","","",[]],"53084042":["Mirka Socha jest dwudziestoletnią studentką prawa. Niespodziewanie zostaje uprowadzona. Jej rodzice otrzymują smsa od porywaczy - każą im zachować tajemnicę i zapłacić milion złotych. Janusz, ojciec Mirki, mimo to zawiadamia policję. Policjanci Zuzanna Dziubecka i Krzysztof Dolski mają wiele podejrzeń. Rozważają nawet, że w sprawę zamieszani są pracownicy ojca porwanej. Przesłuchują znajomą Mirki, Jankę. Dziewczyna twierdzi, że koleżanka była umówiona z kimś na randkę. Wspomina też o Konradzie, byłym partnerze Mirki, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem porywacze podają miejsce, gdzie Janusz ma zostawić okup. Policja szykuje obławę, ale przestępcy udaje się uciec. Wkrótce grozi ojcu dziewczyny, że zabije ją, jeśli nie dostanie kolejnego miliona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a126f4edc16cf5f908cf5dae4a34792",["N"]],"53084043":["Kasia ma bardzo silny charakter. Chce, aby jej wesele były idealne. Zależy jej na tym, aby wprowadzić do ceremonii elementy kaszubskiej tradycji - po uroczystości kościelnej planuje tradycyjną procesję przez wieś. Karolina marzy o rodzinnym przyjęciu, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy jej bliscy. O muzyką zadba jednak jej przyszły mąż. Ani zależy na tym, aby zrobić swoim konkurentkom niespodziankę, dlatego niewiele mówi o swoich planach. Zaprasza jednak na \"uroczystość na wodzie\". Anastazja przymierzyła prawie 60 sukien, zanim wreszcie znalazła tę właściwą. Okaże się, czy równie starannie zadba o pozostałe elementy wieczoru.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928960.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/df8c6fb30cde3f1019cbe158b0aae04c",[]],"53084044":["Jadwiga Duszyńska jest profesjonalną zawodniczką MMA. Kobieta staje się główną podejrzaną w sprawie morderstwa ringowej przeciwniczki. Ewa Zimoch została uduszona w klubie, w którym obie trenowały. Wychodzi na jaw, że ich ostatnia walka została ustawiona. Jadwiga w zamian za pieniądze przegrała, ponieważ Ewą interesowała się liga. Nie dostała jednak obiecanych pieniędzy. Wkrótce od Jadwigi odwracają się wszyscy przyjaciele, w tym właściciel klubu, w którym trenowała.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d865d6510212d00da408e5b58ddf3f9",["N"]],"53084045":["Pierwsza historia. Tadeusz Kurowski prowadzi agencję nieruchomości. Jego żona podejrzewa, że mąż ma romans. Znalazła w jego rzeczach paragon ze sklepu z damską bielizną. Jest pewna, że prezent nie jest przeznaczony dla niej. Kobieta prosi detektywów o pomoc. Podejrzewa, że Tadeusz zdradza ją ze swoją sekretarką. Śledczy instalują w biurze mężczyzny ukrytą kamerę. Z nagrania wynika, że młoda asystentka próbuje uwieść szefa, lecz bezskutecznie. Nie świadczy to jednak o niewinności mężczyzny. Niebawem okazuje się, że seksowna bielizna, którą kupił Tadeusz, była prezentem dla gosposi państwa Kurowskich. Druga historia. Ilona Makowicz i Piotr Krzysztoniem są parą. Mieszkają w razem w lokum mężczyzny, który z zawodu jest masażystą. Piotr urządził w swoim mieszkaniu gabinet, w którym przyjmuje wiele zauroczonych nim pacjentek. Ilona jest pewna, że z jedną z nich ją zdradza. Prosi śledczych, by pomogli ustalić jej prawdę. Detektywi instalują w gabinecie ukrytą kamerę. Kilka dni później okazuje się, że Piotr faktycznie ma romans. Ilona przeżywa prawdziwy szok, gdy odkrywa, z kim Piotr ją zdradza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/16e41500e303de8038066155a838b4ca",["N"]],"53084046":["Agnieszka i Paweł mają sześcioro dzieci. Mieszkają we wsi Lubomino. Dziennie mogą wydać na osobę pięć złotych. Ich dom jest w fatalnym stanie. Gdy go zajmowali, brakowało nawet elektryczności. Tymczasem Andżelika, zajmująca się marketingiem w internecie, i Piotr, pracjący w branży informatycznej, rodzice Soni i Ksawerego, mogą pochwalić się budżetem stu trzydziestu złotych na osobę na dzień. Na pięć dni rodziny zamienią się miejscami.","","",["N"]],"53084047":["Wiktoria postara się wskazać, który z trzech mężczyzn; Łukasz, Grzegorz czy Sebastian, to singiel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a017176ada52b0f5e1be4d19dc8fc645",["AD"]],"53084048":["Łukasz ma 50 lat. Urodził się w USA i tam spędził część swojego życia. Obecnie prowadzi firmę, a pięć lat temu ożenił się z młodszą o 20 lat Ewą. Choć tworzą szczęśliwy związek, jakiś czas temu Łukasz zauważył, że żona zaczęła się od niego oddalać. Ich życie intymne zmieniło się, a Ewa nie zachowuje się jak wcześniej. Łukasz sądzi, że powodem tych zmian może być inny mężczyzna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/57853c4b5ec7c34618cb02622dabf1f5",["N"]],"53084049":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"53084050":["Czterech profesjonalnych tatuażystów podejmie się naprawienia błędów swoich poprzedników. Dzięki doświadczeniu i talentowi zmieniają nieudane tatuaże w prawdziwe dzieła sztuki.","","",[]],"53084051":["Rosyjska wersja znanego programu, dzięki któremu na pomoc mogą liczyć osoby zmagające się z krępującymi i intymnymi chorobami.","","",[]],"53084052":["Przed nami ostatni odcinek ekstremalnego przewodnika po medycynie estetycznej. Angielski lekarz Christian Jessen pokazuje, że poprawianie urody za pomocą skalpela czy zastrzyków wypełniających czasem kończy się bardzo źle. W programie goszczą Vanessa i Julie, które opowiedzą o swoich traumatycznych doświadczeniach. Po zabiegu korekcji zmarszczek mimicznych ich twarze nie wyglądały wcale pięknie i gładko, lecz pokryły się szpetnymi guzkami.","","",[]],"53084053":["Prow.: Jenn Mann.
Niektóre ze znanych hollywoodzkich rodzin przeżywają kryzys. Mają nadzieję, że współpraca z doktor Jenn Mann pomoże im naprawić swoje związki. W programie pojawiają się m.in. Exes Dina i Michael Lohan, Damon Dash i jego bracia Jeremy oraz Bobby, Tiffany \"New York\" Pollard i jej matka Sister Patterson, Bam Margera z matką April, Briana Dejesus i jej siostra Brittany.","","",[]],"53084223":["Żaglica z Madagaskaru
Wizyta w Południowej Afryce i na Madagaskarze. Po długiej i męczącej ekipa programu wypływa na połów na Ocean Indyjski. Na wyspie Nosy Be Jurek i jego koledzy kwaterują się na katamaranie. Ta szybka jednostka może pokonać kilkaset kilometrów w ciągu kilku dni. Rozpoczyna się łowienie. Pierwsze na wędkach meldują się ławicowe tuńczyki bonito, które staną się przynętą dla większych okazów Po paru godzinach marzenia wędkarzy się spełniają, przychodzi im walczyć z ogromnymi i nieustępliwymi żaglicami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777282033c3815b64d8be5ed0910b4d",[]],"53084224":["Żarłacz biały
Kolejny dzień wędkowania na Oceanie Indyjskim. Jerzy i jego ekipa polują na żarłacza białego. Przed wypłynięciem w morze odwiedzają jedną z wiosek Malgaszów. Następnie, po przygotowaniu sprzętu i przynęt, rozpoczynają obserwację wody. Wypatrują żerujących rekinów. Wreszcie nadchodzi długo oczekiwany moment. Walka z rekinami raz kończy się porażką a raz sukcesem. Na szczęście obie budzące respekt ryby wracają do swojego środowiska bez szwanku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f14a14b7ee9771575e0036e89ad1",[]],"53084225":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"53084226":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"53084227":["Zawody w Węgorzynie","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0984b15ef515e030bda93dbcef28174",[]],"53084228":["Atlantycki śledź","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb732f3f494af3e71c819c38778f061f",[]],"53084229":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"53084230":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951497.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/675e6bd61af44cdf6f5343d78a40d28b",["N"]],"53084231":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3be0b46da760e4eb7c662b92dad3ce7",["N"]],"53084232":["Sławek przeżywa wielki dzień i wyjątkowe chwile, o jakich marzy każdy z bohaterów naszego serialu. Nowy bohater, pan Henryk, chciałby dzielić życie z kimś więcej, niż tylko z Basią. Związek pani Anieli z emerytowanym górnikiem tak ją uskrzydlił, że odkryła w sobie duszę poetki. Rysiek po wyjściu z kryminału patrzy w przyszłość i oczy narzeczonej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bee2524367fe7daf6c911ad11bb1d403",["N"]],"53084233":["Po zwierzeniach Elvisa rodzina Sylwii zamilkła. Rysiek zabawi się w detektywa, bo doszły do niego głosy o niecnym prowadzeniu się narzeczonej. Pan Wiesław, nowy bohater, o swój wizerunek dba tak mocno, że lustro musi wisieć nawet pod chmurką. Do Krzysia, zwanego Bandziorkiem, co jakiś czas odzywa się kobieta, która chciałaby go bliżej poznać. Ilekroć przy Anieli pojawia się mężczyzna na dłużej, Jaruś obraża się na cały świat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf7cae4df72083552cbc6439050739ba",["N"]],"53084234":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["AD"]],"53084235":["Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.","","",[]],"53084236":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"53084237":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"53084238":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"53084239":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"53084240":["","","",["N"]],"53084241":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"53084242":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"53084243":["Reż.: Stanisław Bareja.
Cyganka przepowiada Michałowi (Krzysztof Kowalewski), że zabije on bruneta, który zjawi się u niego wieczorem. Nie wywołuje to jego niepokoju do czasu, gdy sprawdzają się jej dwie inne wróżby - znajduje zaginiony zegarek, a na loterii padają przewidziane liczby. Zaniepokojony Michał zaczyna oczekiwać najgroźniejszej części przepowiedni. Niespodziewanie w nocy w jego mieszkaniu zjawia się niejaki Dzidek Krępak, który wkrótce ginie w niejasnych okolicznościach. Michał, zdając sobie sprawę, że wszystko przemawia na jego niekorzyść, usiłuje rozwikłać zagadkę. Z pomocą przychodzi mu przyjaciel Kazik (Wiesław Gołas). Podejrzewają, że za zabójstwem stoi któryś z sąsiadów. Zastawiają więc na miejscu zbrodni pułapkę. Gdy jeden z sąsiadów próbuje uciec, Michał puszcza się za nim w pogoń. Po licznych perypetiach udaje mu się go złapać i oddać w ręce milicji. Znakomita komedia z charakterystycznym dla Stanisława Barei humorem to kolejny interesujący obraz prezentujący klimat i obyczajowość epoki PRL-u. Współtwórcą dialogów i scenariusza jest Stanisław Tym.","","",["N"]],"53084244":["Amsterdam
Amsterdam - miasto nieograniczonych możliwości, gdzie można zacząć od zera nowe życie, bez znajomości języka i grosza przy duszy. Wystarczy tylko pomysł, charyzma i determinacja. Udowodnili to Radek i Przemek, bohaterowie dzisiejszego odcinka, którzy opowiedzą, jak rozkręcili swoje biznesy. Zdradzą również, czy miasto słynące z wolności ma jakieś ograniczenia i limity. Właśnie one z pewnością najbardziej zainteresują tych, którzy do stolicy Holandii przyjeżdżają głównie po to, by z tej swobody skorzystać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f47a6ee9b586408297518f70414e89a5",["N"]],"53084245":["Chorwacja","","",["N"]],"53084246":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["AD"]],"53084247":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","","",[]],"53084248":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",[]],"53084249":["Ja szybko dochodzę","","https://ipla.tv/resolve-media/1/38727008d15f3c8bdf6b3d167c8f8d38",["N"]],"53084250":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"53084251":["Krwawa wendeta
W San Diego największy postrach sieje uliczny gang Lincoln Park Bloods. Jego członkowie, znani również jako LPB, okradają, zabijają i terroryzują wszystkich, którzy stają im na drodze. Nie oszczędzają nawet policjantów.","","",[]],"53084252":["Zemsta zabójcy
Między azjatyckimi gangami w Los Angeles toczy się sekretna wojna. Najgroźniejszy jest Asian Boyz, w skrócie ABZ.","","",[]],"53084253":["Twórcy programu, wychodząc z założenia, że nie ma głupich pytań, starają się odpowiedzieć na każde, zadane przez mężczyzn. Panowie, bojąc się ośmieszenia, proszą o wyjaśnienie wielu krępujących kwestii. Odpowiedzi burzą dotychczasowy sposób myślenia widzów.","","",[]],"53084254":["Twórcy programu, wychodząc z założenia, że nie ma głupich pytań, starają się odpowiedzieć na każde, zadane przez mężczyzn. Panowie, bojąc się ośmieszenia, proszą o wyjaśnienie wielu krępujących kwestii. Odpowiedzi burzą dotychczasowy sposób myślenia widzów.","","",[]],"53084255":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"53084256":["Adam i Jamie ujawniają tajemnicze sklepy, w których dokonują zakupów. Poznamy miejsca, gdzie można kupić zdechłą świnię albo rekwizyty znane z odcinka \"Astronauta z dynastii Ming\"?","","",[]],"53084257":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f1200f3751d78dff9e0b072dc3bd5a24",["N"]],"53084258":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b90d32725141abd8e0d279ea1f3c44a",["N"]],"53084259":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4f716f62e04416ba4c74433039b6f700",["N"]],"53084260":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bfbe2df68811655d60f5bb2991945a7",["N"]],"53084083":["Reż.: Maksym Michał.
Dla rannych i bezdomnych zwierząt miasto bywa śmiertelną pułapką. Z pomocą idą im członkowie specjalnej jednostki warszawskiej Straży Miejskiej, weterynarze, wolontariusze, a także pracownicy schroniska i zoo. Twórcy programu ukazują, jak wygląda ich praca i z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53e3bd19611c243788f991933d93709d",["N"]],"53084084":["Reż.: Maksym Michał.
Dla rannych i bezdomnych zwierząt miasto bywa śmiertelną pułapką. Z pomocą idą im członkowie specjalnej jednostki warszawskiej Straży Miejskiej, weterynarze, wolontariusze, a także pracownicy schroniska i zoo. Twórcy programu ukazują, jak wygląda ich praca i z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/87a648de0b6772cc18a369bae545cb77",["N"]],"53084085":["Zuza próbuje się dowiedzieć od Stefy, z kim zdradził ją Jasiek, ale ta nalega na zamknięcie tego tematu i skupienie się na dobrych stronach ich związku. Kobietę nadal dręczy nieświadomość. Gdy w końcu postanawia odpuścić ten temat, wpada na trop. Inga wraca z Zakopanego z kontuzjowaną Hanią. Andrzej jest pod wrażeniem jej nowych znajomości. Próbuje dowiedzieć się od byłej żony, kto pomógł jej załatwić tak ekspresowy transport w góry. W kancelarii, w której pracuje Anka, rozpoczyna pracę nowa prawniczka, Aldona. Od początku knuje intrygi. Wiktor odkrywa kłamstwo Patrycji i oznajmia, że kończy ich związek. Kobieta chce wszystko naprawić i postanawia porozmawiać z Wiką. Do spotkania jednak nie dochodzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917181.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad5fcfe7c9692d7dde8a59131191d6d2",["N"]],"53084086":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917181.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"53084087":["Reż.: Paul Brizzi, Gaëtan Brizzi.
W drodze na polowanie Obelix spotyka piękną dziewczynę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna ma na imię Falbala i jest córką jednego z galijskich wodzów. Niestety, kocha ona Tragikomiksa - syna innego z plemiennych przywódców. Wkrótce Rzymianie uprowadzają zakochaną parę. Obelix i Asterix wyruszają w pościg za porywaczami. W końcu docierają do Rzymu. Staje tam przed nimi trudne zadanie. Muszą uwolnić Falbalę i Tragikomiksa, którzy mają być rzuceni na pożarcie lwom w trakcie uroczystości na cześć Cezara. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Wiesław Drzewicz, Cezary Julski, Jerzy Tkaczyk i Zdzisław Tobiasz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919591.jpg","",["N"]],"53084088":["Reż.: Anthony Bell, Ben Gluck.
Młode wilki Kate i Humphrey należą do stada żyjącego w jednym z kanadyjskich parków narodowych. Ona jest córką przywódcy watahy, a on znajduje się na samym dole hierarchii, jest jednym z najsłabszych osobników Omega. Kate ma stworzyć parę z Garthem, samcem alfą innego stada i synem głównego rywala swojego ojca. Plany te krzyżują jednak ludzie, którzy chwytają Humphreya i Kate i przewożą je do parku w Idaho, aby powiększyć tamtejszą populację drapieżników. Udaje im się uciec, ale od do domu dzielą ich setki kilometrów. Para rusza w długą, pełną niebezpieczeństw podróż powrotną, podczas której zakochuje się w sobie... W polskiej wersji językowej występują m.in. Waldemar Barwiński, Milena Suszyńska, Modest Ruciński i Mirosław Zbrojewicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955908.jpg","",["N"]],"53084089":["Reż.: Raja Gosnell.
Pracujący dla policji rottweiler, Max, jest samotnikiem w typie macho. Pewnego dnia zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, gdzie ma zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Udaje się na wydarzenie razem ze swoim partnerem, który jest człowiekiem. Funkcjonariuszy czeka wiele zaskakujących i zabawnych sytuacji.","","",[]],"53084090":["Reż.: Brian Robbins.
Jack McCall (Eddie Murphy) pracuje jako agent w wydawnictwie literackim. Przy zawieraniu transakcji często nagina prawdę, a nawet kłamie jak z nut, by osiągać wyznaczone sobie cele. Zaniedbuje też żonę Caroline (Kerry Washington) i ich nowo narodzonego syna. Pewnego dnia trafia na duchowego guru, doktora Sinję (Cliff Curtis), który daje mu porządną nauczkę. Na posesji Jacka wyrasta drzewo, z którego z każdym wypowiadanym przez mężczyznę słowem spada jeden liść. Gdy opadną wszystkie, drzewo umrze, a wraz z nim jego właściciel. McCall, który nie należy do osób małomównych, musi więc zapanować nad słowotokiem i znaleźć inny sposób na kontaktowanie się ze światem. Ta ciężka próba okazuje się dla niego okazją do uporządkowania swego życia. Zabawne familijna opowieść o skutkach przedkładania pracy nad rodzinę i przyjaciół z brawurową rolą znakomitego komika Eddiego Murphy'ego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1884583.jpg","",[]],"53084091":["Reż.: George Lucas.
Wojna klonów trwa już trzy lata. Separatyści, którym przewodzi hrabia Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Na pomoc ruszają dwaj rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker. W starciu z młodym Jedi ginie dowódca buntowników. Uratowany kanclerz rośnie w siłę i domaga się nowych uprawnień. Postanawia, że w radzie Jedi jego reprezentantem będzie Anakin. Ukochana Skywalkera, Padmé Amidala, jest w ciąży. Anakin ma prorocze sny, w których widzi ją umierającą podczas porodu. Palpatine mówi mu, że jest Darthem Sidiousem, wielkim Lordem Sithów. Kanclerz obiecuje mu, że uratuje jego ukochaną, jeśli ten przejdzie na jego stronę. Niestety, Skywalker pod wpływem sił zła, do których dołączył, szybko przeobraża się w bezlitosnego Lorda Vadera, oddanego sługę Palpatine'a, który jako Imperator stoi na czele dyktatorskiego Imperium. Kolejna odsłona kosmicznej sagi George'a Lucasa jest najbardziej mroczna i brutalna. Pokazuje, w jaki sposób demokratyczna wspólnota wolnych światów, kosmiczna Republika, przeistoczyła się w rządzone żelazną ręką Imperium, a jeden z jej szlachetnych stróżów prawa przeszedł na ciemną stronę mocy. Film okazał się prawdziwym hitem podczas rozdania nagród Saturna. Obraz dostał statuetkę jako najlepszy film science fiction oraz za muzykę. Ponadto otrzymał osiem nominacji do tej nagrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955648.jpg","",[]],"53084092":["Reż.: Bryan Singer.
USA, przyszłość. Na świat przychodzi coraz więcej zmutowanych i obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami dzieci. Ludzie są wobec nich nieufni, a atmosferę wrogości podsycają niektórzy politycy. Senator Kelly (Bruce Davison) żąda na przykład rejestracji odmieńców i ustanowienia nad nimi państwowej kontroli. Tymczasem dwóch przyjaciół - profesora Charlesa Xaviera (Patrick Stewart), wybitnego genetyka i najpotężniejszego na świecie telepatę, oraz potrafiącego panować nad metalem Erica Lensherra zwanego Magneto (Ian McKellen) - zaczyna dzielić stosunek do ludzi. Magneto uważa bowiem, że mutanci powinni dążyć do objęcia władzy nad światem, podczas gdy Xavier jest zwolennikiem pokojowego współżycia z tymi, którzy nie mają niezwykłych mocy. Zakłada więc specjalną szkołę, w której uczy swoich podopiecznych, X-Menów, jak wykorzystywać zdolności dla dobra wszystkich. Profesor i jego wychowankowie, m.in. Rogue (Anna Paquin), Wolverine (Hugh Jackman) i Jean Grey (Famke Janssen), muszą stawić czoła Magneto i oddanym mu mutantom, wśród których są Sabretooth (Tyler Mane) i Mystique (Rebecca Romijn-Stamos). Ekranizacja kultowej serii komiksowej o przygodach obdarzonych nadludzką mocą mutantów. Jak zwykle w takich wypadkach realizatorzy główny nacisk położyli na stronę wizualną filmu, przykładając mniejszą wagę do prawdopodobieństwa postaci i historii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955905.jpg","",["N"]],"53084093":["Reż.: Nimród Antal.
W dżungli na obcej planecie z głębokiego snu budzi się grupa nieznanych sobie osób. Nie wiedzą, gdzie są i jak dotarli w to dziwne miejsce. Wśród nich znajduje się najemnik Royce (Adrien Brody), meksykański żołnierz kartelu narkotykowego Cuchillo (Danny Trejo), funkcjonariusz Specnazu Nikolaj (Oleg Taktarow), snajperka z izraelskiej armii Izabelle (Alice Braga), członek jakuzy Hanzo (Louis Ozawa Changchien), bojownik z Afryki Mombasa (Mahershalalhashbaz Ali), oraz pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarz, Edwin (Topher Grace). Na Ziemi uchodziliby za najgorszych zabijaków i prawdopodobnie rozpoczęliby walkę przeciwko sobie. Na obcym terenie jednak nie czują się tak pewnie. Postanawiają zjednoczyć siły i wyruszają na rekonesans. Dochodzą do wniosku, że zostali uprowadzeni. Istoty, które sprowadziły ich do lasu, wiedziały, kogo wybierają. Wkrótce dowodzeni przez Royce'a ludzie odkrywają, że są obserwowani przez legendarnych, kosmicznych łowców. Przekonani, że stali się zwierzyną dla nowego pokolenia bestii, rozpoczynają walkę o przetrwanie. Pomaga im Noland (Laurence Fishburne), wojownik, który jako jedyny ocalał z poprzedniego polowania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936119.jpg","",[]],"53084094":["Reż.: Michaël R. Roskam.
Bob Saginowski jest barmanem. Pracuje u swojego zgorzkniałego kuzyna Marva, który dawniej był liczącym się w okolicy gangsterem. Jego pozycja spadła, kiedy władzę przejęli Czeczeni. Wtedy bar Marva stał się punktem przepływu gotówki pochodzącej z haraczy. O ustalonej godzinie posłańcy przynoszą tu pieniądze zebrane w całej okolicy. Dopiero stąd mafia wyprowadza je dalej. Układ ten sprawdza się przez długi czas, aż do feralnego dnia, gdy dochodzi do napadu. Zamaskowani sprawcy kradną cały utarg. Marv i Bob muszą znaleźć winnych oraz odzyskać pieniądze. Wiedzą bowiem, że gangsterzy nie znają litości i to oni odpowiedzą za zniknięcie gotówki. Problem w tym, że Bob stroni od przemocy. Chłopak prowadzi skromne, spokojne życia, a każdy dzień zaczyna od udziału we mszy. Mafia to nie jest jednak jego jedyne zmartwienie. Odkąd przygarnął znalezionego na śmietniku pobitego szczeniaka, nachodzi go były właściciel psa, niezrównoważony i agresywny, zamieszany w morderstwo Eric Deeds. Na dodatek jest to były chłopak Nadii, z którą Bob właśnie zaczął się spotykać. Konfrontacja z nim wymaga użycia siły...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912639.jpg","",[]],"53084095":["30-letnia Ola Serafin po kilku latach małżeństwa decyduje się odejść od męża. Z Londynu wraca do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy jest przypadkowym świadkiem wypadku, w którym ginie młoda dziewczyna, Monika Bielas. Ola jest przekonana, że śmierć kobiety nie była wynikiem nieszczęśliwego zdarzenia, lecz zaplanowaną zbrodnią. Podczas przesłuchania poznaje Michała Holendra, detektywa z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Ola postanawia poznać prawdę. Rozpoczyna prywatne śledztwo. W internecie znajduje członków grupy Ultraviolet. Ci detektywi amatorzy rozwiązują zagadki kryminalne, których nie udało się rozwikłać organom ścigania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"53084096":["Z jeziora śledczy wyławiają ciało mężczyzny. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci, Michał Holender i Beata Misiak, rozpoznają w denacie geniusza komputerowego Andrzeja Fromma. Okazuje się, że zwłoki zostały ugotowane. Komendant Waldemar Kraszewski nalega, by zagadkę śmierci mulitmilionera szybko rozwiązano. Jeśli tak się nie stanie, ABW chętnie przejmie tę sprawę. Policjanci usiłują dostać się do domu ofiary. Nie jest to jednak proste, bo mieszkanie Fromma posiada szereg zabezpieczeń. Holender decyduje się na współpracę z grupą Ultraviolet. Na miejsce przybywa Ola i Henryk, wieloletni przyjaciel jej rodziny. Wkrótce wychodzi na jaw, że wnętrze domu zmarłego sterowane jest przez inteligentnego robota o imieniu Alicja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"53084097":["Przy okazji interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej patrol odkrywa w sąsiednim mieszkaniu zwłoki zamożnego przedsiębiorcy. Detektywi odkrywają, że wdowa po nim miała poważny motyw do zbrodni. Była zdradzana z młodszą kobietą. Kochanka jej męża zniknęła. Policjanci przypuszczają, że tajemniczy dokument znaleziony w firmie biznesmena może naprowadzić ich na właściwy trop w sprawie. W tym samym czasie technik Kazimierz prosi Kubę o pieniądze. Prawdopodobnie wpadł w kłopoty, ale gdy kolega chce udzielić mu pożyczki, odmawia. Roguz zastanawia się, czy mimo wszystko nie powinien mu pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"53084098":["Podczas imprezy dziewczyna zażywa narkotyk, po którym nieprzytomna ląduje w szpitalu. Okazuje się, że ktoś podał jej dopalacz nowego typu. Policjanci szukają dilera. Trafiają na trop większej afery. Piotr Zarębski ma problemy zdrowotne. Siostrzenica Anna namawia go do wzięcia urlopu. Naczelnik jednak nie ma zamiaru wypoczywać, co może mieć tragiczne konsekwencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"53084099":["Licealista Jakub zostaje potrącony przez samochód, ponieważ wszedł na pasy na czerwonym świetle, zapatrzony w telefon. Kierowca dzwoni na numer 112. Następnie udaje mu się przywrócić ofierze oddech. Pewien przechodzień krzyczy na ratującego, że robi to źle, ale na szczęście przyjeżdżają ratownicy i surowo go karcą. 11-letni syn policjanta, Alek, zostaje sam w domu z kolegą, gdy mama wychodzi po zakupy. Chłopcy wyciągają z sejfu pistolet ojca i zaczynają się nim bawić. W pewnym momencie kolega strzela i trafia Alka w ramię. Huk przywołuje sąsiadkę, która wzywa pogotowie. Dyspozytorka wysyła karetkę i informuje policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c811fd79c89a84fcfeea802837c5b9f8",["N"]],"53084100":["Michał i Aneta robią piknik w lesie. Są świadkami wypadku quada. Poszkodowany chłopak jęczy, a jego noga jest uwięziona pod pojazdem. Michał i Aneta nie są w stanie go uwolnić. Michał dzwoni pod 112. Operatorka każe podtrzymywać kontakt z rannym i starać się nie dopuścić do utraty przytomności. Z quada zaczyna wydobywać się dym. Kiedy operatorka dowiaduje się, że Michał i Aneta przyjechali samochodem, nakazuje im, by przynieśli swoją gaśnicę samochodową i ugasili pojazd. Nadjeżdża straż pożarna i karetka pogotowia ratunkowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b0968da2bbaca1e3583791255123237",["N"]],"53084054":["Przedsiębiorca Michał Korzewski płaci okup porywaczom syna. Gdy ci nie uwalniają go, mężczyzna zgłasza się na policję. Detektywi odnajdują porwanego, ale poszukiwania przestępców prowadzą do sekty, a sam porwany chłopak okazuje się nie bez winy. Tego dnia detektywi prowadzą jeszcze sprawę nocnych kradzieży ubrań w ekskluzywnym sklepie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084055":["Podczas prognozy pogody ktoś włamuje się do systemu telewizji i upublicznia na żywo kompromitujące zdjęcia pogodynki. Wkrótce potem ofiarą napadu pada chłopak kobiety, a prześladowca sprawia wrażenie, jakby śledził każdy jej krok. Prezenterka zgłasza sprawę na policję. Detektywi rozpoczynają poszukiwania stalkera. Tymczasem w pobliskim kościele pojawia się fałszywy spowiednik. Zadaje krępujące pytania wiernym i wyznacza kontrowersyjną pokutę. Detektywi decydują się zdemaskować przebierańca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084056":["W przypadku wojny o zwycięstwie często decydują liczby: ilość żołnierzy, pocisków czy samolotów. W dokumencie przestawiono najważniejsze wartości dla II wojny światowej, które znacząco wpłynęły na jej przebieg.","","",[]],"53084057":["Gigantyczny majątek, który miało tworzyć złoto wrocławskich banków jest mitem. W bankach tego miasta nie było sztab złota, gdyż te przechowywano tylko w banku centralnym lub terenowych oddziałach. Dokumenty i realia tamtego czasu pozwalają na jednoznaczne określenie tej sensacyjnej historii jako wymysłu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5758039e12178366dbf5e9d8061bbff0",["AD"]],"53084058":["Daleko od głównych szlaków do Morawy na Dolnym Śląsku hitlerowcy zwozili bezcenne dzieła sztuki rabowane w polskich muzeach i prywatnych kolekcjach. Córka właścicieli pałacu Mellita von Wietersheim-Kramsta opowiada o tamtym czasie. Wówczas w salonie jej domu stały obrazy Leonarda da Vinci, Rembrandta oraz Rubensa. Znajdował się tam także obraz Rafaela Santi \"Portret młodzieńca\", który do dziś nie został odnaleziony. Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice związane z ta zagadką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7d8e60dfb8c127c85ab9a9b895914b4",["AD"]],"53084059":["Kulisy operacji Overlord. Widzowie poznają ściśle tajne decyzje, które w tamtym czasie podjęli przywódcy. Sprawdzą też stopień zaangażowania wysokich rangą oficerów i tajnych agentów.","","",[]],"53084061":["Bombaj słynie z wielkich slumsów. Ponad milion zamieszkujących je ludzi zarabia na życie, przeszukując odpady na ogromnym wysypisku śmieci, które znajduje się w dzielnicy Dharavi.","","",[]],"53084062":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"53084063":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"53084064":["Taniec miłości
W tym odcinku twórcy programu opowiedzą o tańcu godowym zwierząt.","","",[]],"53084065":["Taniec życia
W tym odcinku twórcy serialu zaprezentują zwierzęta, które wykonują niesamowite figury taneczne.","","",[]],"53084066":["Każdego roku miliony śnieżyc dużych przygotowują się do niebezpiecznej wędrówki przez całą Amerykę Północną, z Zatoki Meksykańskiej na Arktykę. Podczas swojej podróży przelatują m.in. nad Monument Valley i Nowym Jorkiem, gdzie czyha na nie wiele niebezpieczeństw. Wśród nich jest m.in. bielik amerykański, który korzysta z każdej nadarzającej się okazji, by schwytać najsłabsze osobniki. Badacze obserwują także zachowania pelikanów brunatnych, które żyją i polują na ryby w Kalifornii Dolnej.","","",[]],"53084068":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"53084069":["Sylwetka największego drapieżnika mórz i oceanów, metody polowania oraz środowiska, w którym żyje.","","",[]],"53084070":["Historia zakonu krzyżackiego, Polski i Litwy jako niezwykłą grę strategiczną, w której zderzyły odmienne wartości oraz wizje cywilizacyjne.","","",[]],"53084071":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"53084072":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea231df10709c799f2540e85df7dbce0",["N"]],"53084073":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb30c672806c54056a29a1798cc57df",["N"]],"53084074":["W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",[]],"53084075":["Pasjonaci wędkowania wciąż przebywają w Finlandii. Na terenie Laponii, w okolicach miasta Kuusamo, prowadzący i jego kompani poznają lokalne jeziora. Testują różne metody połowu, w tym technikę żywcową i klasyczny spinning. Niespodziankę wyprawy stanowią różne regionalne potrawy z ryb, przyrządzane i spożywane nawet na środku jeziora. Oprócz wielu szczupaków ekipie udaje się też złowić piękne miejscowe jazie na niewielkie spinningowe przynęty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77771a4720c668e0b6ffec0e15c4fce5",["N"]],"53084076":["Twórcy programu odwiedzają łowiska w Laponii. Łowienie na muchę i na klasyczny spinning w krystalicznie czystych wodach okazuje się niezwykle skuteczne. Członkowie ekipy łapią pstrągi potokowe i piękne lipienie. Jednego z nich Jurek Biedrzycki postanawia zjeść na surowo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c69f351f8199402ed99679b8591c",["N"]],"53084077":["Kiedy wybuchła I wojna światowa wojska niemieckie dysponowały 12 tysięcznym zbiorem ciężkich karabinów maszynowych. Alianci mieli jedynie kilkaset. Dowódcy brytyjscy i francuscy nie docenili tej broni, która znacząco wpłynęła na bieg Wielkiej Wojny. To broń strzelecka milionów żołnierzy, a nie wielkie działa, okręty, samoloty i czołgi przesądziły o biegu historii początków XX wieku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80f5c8681d69ff67bb199920a28e3e62",["AD"]],"53084078":["Niemcy uwierzyli Führerowi, że przywróci wielkość ich narodu i naprawi szkodę morlana i fizyczną wyrządzoną im w 1918 roku. Opowiedzieli się więc za zbrojeniami i wojną, nie zdając sobie sprawy, że nie są do niej przygotowani. Już w listopadzie 1939 roku, ponad miesiąc po zakończeniu walk w Polsce dowództwo wojsk niemieckich rozpoczęło intensywne przygotowania do naprawienia przedwojennego błędu, czyli niedostatecznego uzbrojenia armii. Jednym z działań była decyzja o wybudowaniu wielkich zakładów amunicyjnych DAG Fabrik Bromberg pod Bydgoszczą. Te zakłady nigdy nie były atakowane przez alianckie lotnictwo, choć działająca na ich terenie komórka wywiadu AK przesyłała do Londynu precyzyjne informacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d16b5f3884a52da58469ef7ab87ac421",["AD"]],"53084079":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a2f1dd9b474f7fd4cd2d9797af8e5a9",[]],"53084080":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8ad1895db47dd3fbf8fa9b7d66b6b9e",[]],"53084081":["Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Asia, dziewczyna Tymoteusza \"Omena\" Swiątka, która trenuje MMA. Dziewczynę czeka kolejna walka. Asia musi się skoncentrować, jeśli chce udowodnić, tym którzy w nią wątpią, że może wygrać. W dalszej części widzowie poznają również historię Bartka, który jest uzależniony od sportu. Chłopak musi pokonać swoje słabości i naprawić skomplikowane relacje z matką, żeby mógł się skupić na kolejnej walce. Z kolei Renata Naczaj jest trenerką MMA. Ta weteranka sztuk walki jest związana ze sportem od 1984 roku. Wiele lat trenowała wbrew rodzinie i opinii wszystkich, którzy uważają, że dziewczynie nie wypada uprawiać sztuk walki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/23ee4a0b8f151c42431e2cd62851a6f9",["N"]],"53084082":["Widzowie poznają 17-letniego Dominika Kowalskiego, który rozpoczął swoją przygodę ze sportem od gimnastyki artystycznej. Obecnie chłopak przygotowuje się pod okiem Pawła Nastuli do pierwszej walki w MMA. Z kolei Basia \"Shogun\" dowiaduje się, że w pierwszej walce w swoim życiu zmierzy się z zawodniczką z Rosji. Jeśli chce wygrać, musi pokonać stres, który ją obezwładnia. Natomiast Bartek przez kilka dni jest na surowej diecie, ponieważ chce zbić wagę. Oczywiście jest ryzyko, że podczas walki w takim stanie może okazać się zbyt słaby i przeciwnik go pokona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e21d97b783db73dab71001a255be4fe",["N"]],"53084371":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939752.jpg","",["N"]],"53084372":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939752.jpg","",["N"]],"53084373":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53084374":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53084375":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53084376":["Reż.: George Miller.
Wrażliwy nastolatek Bastian (Jonathan Brandis) staje się obiektem kpin kolegów. Samotny i przygnębiony, po raz drugi trafia do antykwariatu Koreandera (Thomas Hill). Znajomy sprzedawca ponownie wręcza mu magiczną księgę, której treść zmienia się wraz z każdą kolejną jej lekturą. Wkrótce dzięki amuletowi znajdującemu się na jej okładce, chłopiec przenosi się do krainy Fantazji. Tu czeka go trudne zadanie, musi bowiem pomóc mieszkańcom Srebrnego Miasta w walce z piękną, ale bardzo złą czarodziejką Xayide (Clarissa Burt). Sprawia ona, że chłopak ilekroć używa amuletu, traci część pamięci. Wkrótce zapomina on nawet o zmarłej matce. Sojusznikami Bastiana zostają jego dawni przyjaciele - mądry smok Falkor i Indianin Atreyu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1862307.jpg","",[]],"53084377":["W programie pojawi się prezentacja oraz test koszulki z włókien drzewnych. Widzowie zobaczą reportaż o produkcji róż w duchu tzw. sprawiedliwego handlu. Na plantacji zatrudnia się reporter, który na własnej skórze odczuwa trudy pracy w szklarni w Afryce. Ekipa przybliży projekt realizowany u wybrzeży Florydy, którego celem jest odbudowa ginących raf koralowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53084378":["Jedzenie lodów może być jeszcze przyjemniejsze dzięki biodegradowalnej, jadalnej łyżeczce do lodów stworzonej z włókien kakaowca. Reporter Galileo przetestuje aplikację na smartfony zwiększającą świadomość tzw. śladu węglowego, który każdy z nas zostawia po sobie. Kamery odwiedzą również największą wspólnotę chrześcijańską w USA, która jest jednocześnie świetnie prosperującą firmą rodzinną. Transmisje z nabożeństw oglądać można w telewizji. Zobaczymy także reportaż o miłośniku ptaków, który uczy zagrożone wyginięciem gatunki latania nowymi trasami, co może uchronić je np. przed odstrzałem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53084379":["Prow.: Robert Korólczyk.
Robert Korólczyk zaprasza do satyrycznego show, które poprowadzi razem z uzdolnionymi i obdarzonymi poczuciem humoru artystkami z formacji GLAM quartet: Barbarą Szelągiewicz, Dominiką Dołżyńską, Karoliną Waścińską-Łukanowską i Agnieszką Kowalczyk. Przed publicznością wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej oraz ich młodsi koledzy. Niezapomnianą zabawę zagwarantują: Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Kabaret Koń Polski, Kabaret Ani Mru-Mru, Formacja Chatelet, a także Kabaret Chyba.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947751.jpg","",["AD"]],"53084380":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Czesuaf z Poznania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["AD"]],"53084381":["Reż.: Jonathan Frakes.
Poszukiwacz skarbów i podróżnik, Flynn Carsen (Noah Wyle), w tym samym czasie rozstaje się z dziewczyną i naraża na szwank budżet biblioteki, w której pracuje. Załamany tymi wydarzeniami mężczyzna wpada w depresję. Znajomi Judson (Bob Newhart) i Charlene (Jane Curtin) sugerują mu, aby udał się wreszcie na zasłużony urlop. Flynn postanawia jechać więc do Nowego Orleanu. Miasto to często pojawiało się bowiem w jego osobliwych wizjach. Na miejscu uwagę mężczyzny przykuwa atrakcyjna francuska piosenkarka, Simone Renoir (Stana Katic). Bibliotekarz nie wie, że kobieta jest strażniczką legendarnego kielicha Judasza, którego usilnie poszukuje grupa byłych agentów KGB. Żywią oni przekonanie, iż artefakt pomoże im wskrzesić księcia Drakulę, a ten z kolei zapoczątkuje stworzenie armii wampirów, która odbuduje potęgę Rosji. Okazuje się, że w spisek zamieszany jest wybitny rumuński historyk, Lazlo (Bruce Davison). Profesor został porwany i zmuszony przez Rosjan do współpracy. Flynn i Simone jednoczą siły, by pokrzyżować plany dawnym szpiegom. Kontynuacja przygód bibliotekarza-awanturnika, nie bez powodu budzącego skojarzenia z Indianą Jonesem. W postać Flynna Carsena ponownie wcielił się Noah Wyle.","","",[]],"53084382":["Reż.: Evgeniy Emelin.
Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa z perspektywy Barabasza (Pavel Kraynov), przestępcy, za którego ułaskawieniem opowiedział się tłum, skazując tym samym na ukrzyżowanie niewinnego Jezusa.","","",[]],"53084383":["Twórcy programu odpowiedzą na pytania kto i dlaczego wymyślił tzw. rating. Dowiemy się jakie korzyści z rankingu usług mogą czerpać klienci. Reporterzy odwiedzą również Wiedeń - miasto, które od lat przoduje w rankingach najlepszych miejsc do życia. Dziennikarze poszukają też alternatywy dla mięsa mielonego. Do przyrządzenia spaghetti a la bolognese wykorzystane zostaną m.in. seitan, tofu i mielony słonecznik. Na koniec reporter Galileo przetestuje najlepsze kolejki górskie i wyrzutnie w parkach rozrywki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53084384":["Reż.: Mel Gibson.
Ameryka Środkowa, XVI wiek. Mijają czasy świetności wysoko rozwiniętej cywilizacji Majów. Łowcy niewolników porywają Indian, by składać ich w krwawej ofierze swym bogom. Trafiają między innymi do wioski w środku jukatańskiej dżungli, w której żyje młody wojownik Łapa Jaguara (Rudy Youngblood). Odznaczający się wielkim okrucieństwem najeźdźcy mordują kobiety i dzieci, palą wioskę, a mężczyzn biorą do niewoli. Łapie Jaguara udaje się ukryć przed oprawcami ciężarną żonę i syna. Sam zostaje jednak pochwycony przez najeźdźców i zabrany do odległego miasta. Indianie są przestraszeni tłumem, jakiego nigdy nie widzieli, budynkami i targiem z nieznanymi im towarami. Jeszcze większe przerażenie budzą krwawe, okrutne obrzędy religijne Majów. Łapie Jaguara udaje się uciec. Musi jeszcze zmylić pościg i dotrzeć do miejsca, gdzie ukrył swoich bliskich. Superprodukcja Mela Gibsona zrealizowana została z wielkim rozmachem. Bohaterowie mówią w języku yucatec, pochodzącym od pierwotnego dialektu Majów, a większość aktorów zatrudnionych przy realizacji filmu to rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej i Środkowej. Film otrzymał trzy nominacje do Oscara oraz jedną do Złotego Globu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920092.jpg","",[]],"53084385":["Reż.: Ted Demme.
Druga połowa XX wieku. George Jung (Johnny Depp) w dzieciństwie zaznał trudnego życia w biedzie. Jako dorosły człowiek wszystkie swoje siły przeznacza na zarobienie pieniędzy. Już nigdy nie chce doświadczyć nędzy. Chłopak decyduje się zająć handlem marihuaną. Zaczyna rozprowadzać narkotyki w Kalifornii. Zdobywa coraz więcej klientów, a jego dochody wzrastają z dnia na dzień. Znajduje doskonały sposób na przemycanie narkotyku. Przewozi go w bagażu swojej dziewczyny Barbary Buckley (Franka Potente), która jest stewardesą i nie musi obawiać się kontroli. Mimo to George zostaje aresztowany. Po wyjściu z więzienia nie rezygnuje z przestępczego procederu. Decyduje się tylko na zmianę towaru. Udaje się do Kolumbii i nawiązuje kontakt z Pablo Escobarem (Cliff Curtis). Tam poznaje również swoją przyszłą żonę Mirthę Jung (Penélope Cruz). Razem rozprowadzają ponad połowę kokainy, która trafia na amerykański rynek. Mężczyzna wchodzi w świat wielkich pieniędzy, ale i bezwzględnych reguł, gdzie ryzyko jest ogromne. George zdobywa wymarzoną fortunę, ale nie zaznaje szczęścia. Przyjaciele oszukują go, a żona interesuje się wyłącznie pieniędzmi... Na faktach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955907.jpg","",[]],"53084386":["Od wieków człowiek żywi się jadowitymi stworzeniami, których wartości odżywcze umożliwiają przetrwanie. Twórcy serialu próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ludzie nadal jedzą potrawy, które mogą zabić. Zabierają nas na wyprawę w świat szokujących zwyczajów kulinarnych. Czasem wystarczy jeden niewłaściwy ruch, by przygotowanie lub konsumpcja dania zakończyły się śmiercią. Każdy z siedmiu godzinnych odcinków to podróż dookoła świata tropem niezwykłych przysmaków - od fugu, przez jadowite węże i ropuchy, po śmiertelnie niebezpieczne skorpiony. Mieszkańcy odwiedzanych stron opowiadają o niezwykłych potrawach, które jadają, a kucharze, naukowcy i badacze analizują zarówno ich walory, jak i ryzyko związane z ich spożywaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835531.jpg","",[]],"53084387":["Od wieków człowiek żywi się jadowitymi stworzeniami, których wartości odżywcze umożliwiają przetrwanie. Twórcy serialu próbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ludzie nadal jedzą potrawy, które mogą zabić. Zabierają nas na wyprawę w świat szokujących zwyczajów kulinarnych. Czasem wystarczy jeden niewłaściwy ruch, by przygotowanie lub konsumpcja dania zakończyły się śmiercią. Każdy z siedmiu godzinnych odcinków to podróż dookoła świata tropem niezwykłych przysmaków - od fugu, przez jadowite węże i ropuchy, po śmiertelnie niebezpieczne skorpiony. Mieszkańcy odwiedzanych stron opowiadają o niezwykłych potrawach, które jadają, a kucharze, naukowcy i badacze analizują zarówno ich walory, jak i ryzyko związane z ich spożywaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835531.jpg","",[]],"53084388":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"53084389":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53084390":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53084391":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53084392":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53084393":["Reż.: Joe Pennella, Randall Zisk.
Adrian dostaje wreszcie szansę powrotu do czynnej służby w policji. Żeby ją wykorzystać, musi przekonać specjalną komisję, na czele której stoi kapitan Willis, że jest zdolny do pracy. Porzuca więc śledztwo dotyczące napadu na konwój, by pojechać jako opiekun na obóz, którego jednym z uczestników jest syn Willisa - Brian. Monk ma nadzieję, za pośrednictwem chłopaka, przekonać do siebie jego ojca. Okazuje się, że w miejscu, w którym przebywają obozowicze przygotowywali się do akcji sprawcy napadu na konwój. Przestępcy pozostawili po sobie wiele śladów. Detektyw decyduje się wznowić dochodzenie. Jednocześnie musi bronić swoich podopiecznych przed złodziejską bandą.","","",[]],"53084394":["Reż.: Michael Zinberg.
Policja znajduje spalone zwłoki mężczyzny. Prowadzenie sprawy zostaje przydzielone Monkowi. W tym samym czasie trwają przygotowania do ślubu Stottlemeyera. Drużbą kapitana ma być Adrian, zaś druhną panny młodej jej przyjaciółka, Stephanie. Stottlemeyer musi wyciągnąć kobietę z więzienia, po tym jak zostaje aresztowana za przekroczenie dozwolonej prędkości. Podczas próby generalnej ceremonii jeden z prezentów eksploduje. Przerażona narzeczona odwołuje uroczystość. Monk z kolei dostrzega związek pomiędzy zatrzymaniem Stephanie a morderstwem, nad którym właśnie pracuje.","","",[]],"53084395":["Reporterzy sprawdzają autentyczność fotografii przedstawiającej dom bez okien. Odwiedzają także manufakturę produkującą drewniane wanny. Zgłębiając tajniki świata sportu, badają siły, jakim poddawane są ciała sportowców oraz najnowsze pomysły na doping. Twórcy programu odwiedzają hinduistyczną świątynię Sri Ranganathaswamy w Indiach oraz pustynię Namib, gdzie żyje niezwykły gatunek pająków.","","",[]],"53084396":["Twórcy programu sprawdzają, jakie szanse przeżycia na pełnym morzu mają rozbitkowie i zdradzają skąd bierze się rattan. Dociekliwi reporterzy badają tajniki działania kuchenek mikrofalowych i ostrzegają, czego nie należy w nich podgrzewać. W odcinku również ciekawostki z życia Galileusza, a także podróż do RPA i odwiedziny w katedrze w Albi, która przez wiele wieków była symbolem Inkwizycji.","","",[]],"53084397":["Reż.: Jean-Claude Van Damme.
Nowy Jork, lata 20 XX w. Christopher Dubois (Jean-Claude Van Damme) przywłaszcza sobie należącą do gangsterów walizkę pełną pieniędzy. Ścigany przez policję i mafię, musi uciekać z USA. Ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Kiedy załoga odkrywa jego obecność, zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia go atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa (Roger Moore). Okazuje się jednak, że ich herszt nie jest bezinteresowny. Sprzedaje on Christophera w niewolę panu Khao (Aki Aleong). Dubois przechodzi u niego intensywny trening. Uczy się wschodnich sztuk walki i zostaje gwiazdą nielegalnych pojedynków. Wkrótce, wykupiony przez Dobbsa, trafia do legendarnego tybetańskiego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć słynny turniej Złotego Smoka. W zawodach biorą udział mistrzowie z całego świata, którzy toczą ze sobą mordercze pojedynki. Nagrodą dla zwycięzcy jest ogromna, wykonana ze szczerego złota figura smoka. Chciwy lord sam pragnie zdobyć cenne trofeum. By osiągnąć ten cel, wciąga Duboisa w przebiegłą intrygę. Debiut reżyserski mistrza kick boxingu Jeana-Claude'a Van Damme'a. Przygotowania do realizacji filmu trwały cztery lata. Reżyser szukał wówczas najlepszych zawodników, reprezentujących różne style walki, m.in. sumo, karate shotokan, kung-fu, boks, taekwondo i capoeira.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954622.jpg","",[]],"53084398":["Białach zatrudnia Fabia jako nowego kucharza. Uczy porywczego obcokrajowca zasad obsługi klienta. Kordas namawia Michała, by dla niego pracował. Żbikowski, licząc na awans, podejmuje się tajnej misji. Marta martwi się o sierżanta. W Uroczysku od lat krążą opowieści o duchach straszących w ruinach zamku. Jolanta, ksiądz oraz Lucjan postanawiają udowodnić, że mroczne historie są nieprawdziwe. Udają się na miejsce z wykrywaczem metalu i dokonują niespodziewanego odkrycia. Tymczasem Mikołaj poznaje Grażynę, wdowę po byłym sołtysie. Kobieta twierdzi, że Kordas ma związek ze zniknięciem jej męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53084399":["W miasteczku pojawiają się plotki o złym stanie zdrowia Jolanty. Podobno gospodyni księdza żegna się już ze światem i przekazuje listę ostatnich życzeń. Organista Lucjan próbuje uzdrowić ją niekonwencjonalną metodą. Kordas pokazuje Żbikowskiemu nagranie, na którym sierżant zachowuje się obscenicznie. Pod nieobecność przełożonego, Magda musi zmierzyć się z prasą zainteresowaną znaleziskiem archeologów w ruinach zamku. Pod pretekstem rozmowy o swoim mężu, Grażyna odwiedza Białacha w barze i zaprasza go do siebie. Prowokacyjne zachowanie kobiety wprawia Mikołaja w zakłopotanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53084400":["Jolanta nadal źle się czuje. Proboszcz i Lucjan szukają sposobu, by przywrócić gospodyni siły oraz chęci do życia. Fabio wpada na pomysł nauczania języka włoskiego. Luiza jest zainteresowana jego lekcjami, o czym informuje ojca. Czarna odwiedza Grażynę. Odkrywa jej pokaźną kolekcję roślin doniczkowych. Magda dzieli się z Białachem swoją opinią na temat byłego sołtysa. Zeznania wdowy i opowieść posterunkowej znacznie się od siebie różnią. Żbikowski przypisuje sobie odnalezienie średniowiecznego skarbu, za co ma zostać uhonorowany specjalnym dyplomem. Ceremonia zostaje jednak gwałtownie przerwana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53084401":["Ksiądz i organista cieszą się z powrotu gospodyni do zdrowia. Nieoczekiwanie na plebanii zjawia się sołtys, który prosi ich o pomoc. Mikołaj szykuje pewien plan. Ma on na celu wyjaśnienie zniknięcia jego poprzednika. Białach i Lucjan odwiedzają zaskoczoną ich wizytą Grażynę. Wdowa częstuje gości swoją specjalnością. Kordas ma zamiar dowiedzieć się, kim jest nowa sympatia jego córki. Postanawia zorganizować uroczystą kolację. Fabio zgłasza na komendzie, że został pobity. Żbikowski, znając sprawcę incydentu, nie przejmuje się zeznaniem poszkodowanego Włocha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53084402":["Starsza kobieta informuje policjantów, że w jej okolicy zamieszkał poszukiwany listem gończym gangster. W śledztwo angażuje się patrol piąty. Niebawem stróże prawa odkrywają, że sprawa ma drugie dno, a trop wiedzie do białoruskich przestępców. Białach stawia Kamilowi ultimatum. Mężczyzna ma wyznać Rachwał całą prawdę o sobie. Zuza nie daje sobie rady w Akademii bez pomocy Radka. Białach chce jej pomóc. Przekracza jednak swoje uprawnienia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c4cbf2ea106309ccd911c65a7a1bd1a4",["N"]],"53084403":["Nastolatka zostaje przyłapana na kradzieży przez sprzedawcę ze sklepu warzywnego. Okazuje się, że niedawno uciekła z sierocińca. Towarzyszyła jej koleżanka, jednak zginął po niej ślad. Poszukiwania kierują funkcjonariuszy patrolu piątego na trop gwałciciela. Zapała zostaje zawieszony w czynnościach służbowych. Emilka pierwszy raz od dawna musi pracować w terenie. Ola boi się, że Marka śledzą ludzie Borysa. Przygotowuje prowokację, by poznać tożsamość tajemniczego obserwatora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71eb627e1a2bcb1e657b79f27250b0b5",["N"]],"53084404":["W łodzi dryfującej na środku jeziora zostaje znaleziona nieprzytomna dziewczyna. Badania toksykologiczne wskazują, że ktoś podał jej pigułkę gwałtu. Patrol siódmy rusza tropem chłopaka ofiary. Zatońska odbiera niepokojący telefon od brata. W tle słyszy jęki i groźby. Szymon prosi dyżurnego, by namierzył telefon. Tymczasem mężczyznę dopadają przedślubne wątpliwości. Juliusz postanawia zabawić się jego kosztem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/818cc45dc96502810ad3e5ac444b07db",["N"]],"53084405":["Patrol piąty otrzymuje zgłoszenie, dotyczące zaginięcia rasowego psa. Zrozpaczona właścicielka podejrzewa Azjatów, prowadzących pobliską restaurację. Białach i Rachwał postanawiają przygotować prowokację. Karolina nie może uwierzyć w to, co zrobił Kamil. Przeprasza Mikołaja za swoje zachowanie. Gdy wydaje się, że para ma szansę dojść do porozumienia, w ich życiu ponownie pojawia się Kamil. Zamierza zemścić się na Mikołaju.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9562ed520614bd02b660420299ce777",["N"]],"53084406":["Na komendę zgłasza się matka z siedemnastoletniej dziewczyny. Kobieta twierdzi, że nauczyciel z kółka teatralnego molestuje jej dziecko. Patrol szósty szybko odkrywa, że sprawa wygląda nieco inaczej, niż przedstawia ją poszkodowana. Do pracy wraca Jaskowska. Podjęła taką decyzję na wieść o zawieszeniu Zapały. Jaskowska dodaje Emilce otuchy. Juliusz natomiast nie wierzy w niewinność funkcjonariusza i sądzi, że Krzysiek naprawdę miał romans. Pod nieobecność Wysockiej Marka odwiedza tajemnicza kobieta. Jej pojawienie się wprowadza ogromne zamieszanie w życie chłopca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48f0f2d22344c85c9912dfdb3435202a",["N"]],"53084407":["Reporterzy podążają tropem artysty, który wykorzystuje muchy do tworzenia kolorowych obrazów. W programie również kulisy pracy artystów cyrkowych, poszukiwania najdziwniejszych restauracji świata i przegląd najnowszych gadżetów dla telewidzów. Twórcy odcinka wybiorą się do Kambodży, gdzie znajduje się zbudowana w XII wieku ostatnia stolica imperium khmerskiego.","","",[]],"53084408":["Reż.: Rob Bailey.
Wybucha pożar w budynku, w którym mieszka detektyw Stella Bonasera. Kobieta naraża własne życie, by ratować z płomieni dzieci swojej sąsiadki. Dochodzenie potwierdza, że nie było to przypadkowe zdarzenie. Ofiarą tragedii jest kobieta. Specjalistyczne analizy w laboratorium sugerują jednak, że nie zginęła ona na skutek pożaru, ale została wcześniej zamordowana. Stella odwiedza mieszkanie ofiary i znajduje karteczki, na których ktoś napisał: \"Pomóż mi\". W ten sposób dowiaduje się o dramacie, który przez lata rozgrywał się za ścianą...","","",["N"]],"53084409":["Reż.: Anthony Hemingway.
Na plaży zostaje znalezione martwy rekin i ciało dziewczyny. Wkrótce zostają odkryte kolejne zwłoki młodej kobiety. Ofiary jak i sposób popełnienia obu zbrodni mają ze sobą wiele wspólnego. Okazuje się, że obie kobiety zajmowały się handlem nieruchomościami. Tymczasem laboratorium kierowane przez detektywa Taylora ubiega się o przedłużenie licencji i przez cały czas trwania dochodzenia pracę śledczych obserwuje inspektor Shelby (Kristen Dalton). Kobieta uważa, że kryzys w związku Lindsay i Danny'ego może fatalnie zaważyć na ich badaniach. Stella i Don Flack trafiają na wyjątkowy pokaz mody.","","",["N"]],"53084410":["Reż.: Ryan Little.
Grudzień 1944 rok, Belgia. Trwa niemiecka ofensywa w Ardenach. Podczas walk kapitan Nathan Greer (Corbin Allred) i sierżant Gordon Gunderson (Peter Asle Holden) wraz z setką innych amerykańskich żołnierzy dostają się do niewoli. Przetrzymywani w strasznych warunkach jeńcy wszczynają bunt. Dochodzi do masakry, którą udaje się przeżyć jedynie garstce ludzi, wśród nich Greerowi i Gundersonowi. Uciekają do lasu, ale nie mają jedzenia ani broni, a na dodatek panuje kilkunastostopniowy mróz. Rozpoczyna się walka o przetrwanie. Żołnierze ocaleją, jeśli uda im się przedostać na terytorium zajmowane przez aliantów. To jednak nie będzie proste, bo za uciekinierami rusza pościg. Oparty na historycznych zdarzeniach dramat został doceniony na amerykańskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Zdobył m.in. Kryształowe Serce i Grand Prix na festiwalu w Heartland.","","",[]],"53084411":["
Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej serial komediowy realizowany na żywo na scenie. Sezon siódmy charakteryzuje się odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci - które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie - dołączą: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych zobaczymy Marka Piekarczyka, Piotra Gąsowskiego, Roberta Gonerę czy Maję Bohosiewicz.","","",["AD"]],"53084412":["Bapki z piahu
Korzystając z kolonijnej wolności i pobytu na plaży Czesio, Anusiak, Maślana i Konieczko, zakopują Zajkowskiego w piasku. Zbulwersowana pani Frał wymyśla dla chłopców karę. Czesio jest absolutnie zachwycony jej pomysłem. Reszta chłopaków postanawia zemścić się na Andżelice i Pani Frał. W tym czasie Higienistka śmiga na skuterze wodnym, a z innej planety przylatują kosmici.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1263",["AD"]],"53084413":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"53084414":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53084415":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"53084416":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"53084417":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53115611":["Pierwszym z bohaterów odcinka jest Rafał Miszkiel, który po poważnym wypadku stracił rękę oraz wylądował na wózku inwalidzkim. Nie załamał się jednak i postanowił założyć kanał na YouTubie, gdzie pokazuje jak wygląda codzienne życie osoby niepełnosprawnej. Rozwija też swoje zainteresowania, takie jak gotowanie, gry wideo czy sport. Drugi super człowiek to Rafał Gręźlikowski, którzy marzył, aby zostać zawodowym żołnierzem. Jego plany pokrzyżował jednak rak kości oraz powiązana z nim amputacja nogi. Mężczyzna postanowił skupić się na uprawianiu sportu. Próbował wielu dyscyplin, lecz najwięcej sukcesów odniósł w podnoszeniu sztangi leżąc - jest w niej wielokrotnym mistrzem Polski. Obecnie jego największa pasja to podróże rowerowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/679cebd019cad7e8d314dd28ca3f55b2",["N"]],"53084286":["Zuza liczy na to, że Francesco doceni jej nowe stanowisko i złoży jej gratulacje. Jasiek proponuje dziewczynie, by wspólnie zamieszkali. Anka pomyślnie broni pracę magisterską oraz otrzymuje pewną ofertę od swojego profesora. Elżbieta rozmawia z Patrycją i próbuje ją przekonać, by nie rozwodziła się z Michałem. Inga sprzecza się z Andrzejem. Podczas kłótni odkrywa, że mężczyzna niebawem bierze ślub z Anitą. Anka nie może dojść do porozumienia z Pawłem. Przyjaciółki wyruszają do SPA. Podczas podróży dochodzi do wypadku. Dziewczyny oraz, spotkany w pociągu Wiktor, trafiają do szpitala.","","",["N"]],"53084287":["Zuza dowiaduje się, że może mieć problemy z zajściem w ciążę. Udaje jednak przed koleżankami, że zupełnie się tym nie przejmuje. Inga robi wyrzuty Robertowi. Nie może mu wybaczyć, że zaprosił do mieszkania Wiolę. Anka rozpoczyna aplikację w kancelarii, co prowadzi do kolejnych nieporozumień między nią a Pawłem. Patrycja przypadkowo wpada na rowerzystę. Mężczyzna okazuje się być dyrektorem pobliskiego liceum.","","",["N"]],"53084288":["Patrycja udaje się do parku. Liczy na to, że uda jej się trafić na Tomka. Przeczucie jej nie zawodzi, zauważa go i wspólnie wyruszają na lody. Umawiają się też na kolejne spotkanie. Mimo niepomyślnych rokowań Zuza postanawia starać się o dziecko. Anka pomaga córce znaleźć pracę. Tymczasem Inga odkrywa, że Anita i Andrzej zamierzają wyjechać na rok za granicę i chcą zabrać ze sobą Hanię.","","",["N"]],"53084289":["Robert, chcąc pocieszyć Ingę, proponuje jej i Hani wspólną wycieczkę do Nowego Jorku. Zuza oznajmia koleżance, że Jasiek poprosił ją o rękę. Patrycja i Tomek umawiają się na randkę. Kate prosi Zuzę oraz Ingę, by udały się z nią do salonów sukien ślubnych i pomogły jej wybrać wymarzoną kreację. Dorota wpada na pomysł, jak wesprzeć Ingę w trudnej sytuacji. Wymyśla intrygę, która ma zniechęcić Anitę do wyjazdu z Hanią.","","",["N"]],"53084290":["Zuza sprzecza się z Jaśkiem. Próbuje uporać się z trudną sytuacją i popada w wir pracy. Koleżanki rozmawiają z nią i uświadamiają jej, że nie może oczekiwać od potencjalnego ojca jej dziecka, by nie włączał się w ich codzienne życie. Paweł całkowicie angażuje się w sprawę swojej nowej klientki. Anka zaczyna być podejrzliwa. Patrycja i Michał wybierają się na randkę. Mężczyzna zabiera ją do eleganckiej restauracji i niespodziewanie proponuje jej, by do siebie wrócili.","","",["AD"]],"53084291":["Marta Łukasik prosi Janusza Ketlera, by ten reprezentował ją w sprawie przeciwko Elizie, byłej kochance jej ojca. Lucyna nie może doczekać się spotkania z Michałem. W końcu nadchodzi długo oczekiwana przez nią chwila. Rafał orientuje się, że poszukiwaną dziewczyną z ogłoszenia jest \"pani misiowa\" z Krupówek. Mateusz składa wizytę Arturowi. Po nieprzespanej nocy Ewa rozmawia z Zosią. Tymczasem Rafał odbiera z dworca mężczyznę, który dał ogłoszenie o jej zaginięciu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b039df51f9197defe3adcf255cadd01",["N"]],"53084292":["Po szalonej nocy Ewa budzi się obok Bartka. Lucyna jest załamana po wizycie Michała. Hanka nie przychodzi do pracy. W biurze zjawia się pijany Sławek, powodując wielką awanturę. Wkrótce Hanka spotyka się z Ewą. Zwierza się, że mąż ją bije. Karol prosi Rafała, by zgłosił na policję zaginięcie Zosi. Ona tymczasem zaprzyjaźnia się z Jaśkiem. Eliza zamierza zorganizować Igorowi wystawę. Daje mu namiary na Martę Łukasik...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6b50afcf9a203ad7e436ffac0317d6b",["N"]],"53084293":["Eliza prosi Martę, by pomogła jej zorganizować wystawę fotograficzną przyjaciela. Gdy kobieta dowiaduje się, że jest nim Igor Ketler, nie jest zachwycona. Marek zleca Elizie przygotowanie imprezy integracyjnej w Zakopanem. Ta, za namową Rafała, powierza jej organizację Ewie. Do Drawskiej przyjeżdża Aneta, by powiedzieć jej, że sypia z Grześkiem. Dziewczyny idą się zabawić. Postanawiają skoczyć z bungee. Ewa jedzie do szpitala, by towarzyszyć Bartkowi podczas zdejmowania gipsu. Na miejscu spotyka Jakuba. Lucyna zaprasza Michała na herbatę. Mężczyzna namawia ją, by oddała Ewie swój pensjonat w zarządzanie. Marcin zdaje Karolowi szczegółowy raport z poszukiwać Zosi. Tymczasem ona dobrze bawi się w towarzystwie Jaśka. Wkrótce jednak ponownie znika....","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5e9d2028168509093df2ac2e744f7964",["N"]],"53084294":["Ewa mówi Arturowi, że ma dość niejasnej sytuacji między Bartkiem a Joanną. Niedługo potem jedzie zarezerwować stok narciarski na imprezę integracyjną. Na miejscu spotyka ortopedę Bartka. Gdy Ewa dowiaduje się, że siostra Jakuba jest szefową firmy zarządzającej stokiem, postanawia umówić się z nim na kawę. Zamierza nakłonić go, by pomógł jej załatwić sprawy związane z wynajęciem terenu na imprezę. Mężczyzna godzi się, ale stawia jeden warunek. Wkrótce Ewa postanawia wyprowadzić się od Anieli, do której przyjeżdża Barbara. Lucyna składa wizytę w pensjonacie Gutowej. Chce rozmawiać z Ewą o sprawach związanych ze spadkiem. Wieczorem pracownicy biura i ich przyjaciele udają się na kulig. Są zaskoczeni, gdy Drawska przychodzi z Jakubem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ea44eb94e560a013d6e454720ec51d6",["N"]],"53084295":["Wszyscy martwią się sytuacją pomiędzy Ewą i Bartkiem. Tymczasem Drawska odwiedza Anielę. Dziewczyna postanowiła zająć się zarządzaniem pensjonatem Lucyny. Razem z Michałem rozmawiają z kobietą o wprowadzeniu ewentualnych zmian. Ostatecznie Ewa postanawia zamieszkać z Lucyną. Michał rozmawia z Barbarą o pocałunku podczas kuligu. Oboje postanawiają zapomnieć o całej sytuacji. Tymczasem do biura reklamy przychodzi Dorota, narzeczona Rafała. Do Zakopanego przyjeżdża Marek. Informuje pracowników, że następnego dnia odbędzie się ważne spotkanie biznesowe z jednym z wydawnictw z Azji. Podczas negocjacji do Rafała przychodzą niezapowiedziani goście. Ewa dociera na spotkanie spóźniona. Joanna odwiedza pensjonat Anieli i zabiera dziecko. Drawska wybiera się na kolację z Jakubem. W drodze do domu spotyka zapłakaną Elizę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc3b9553a9ce62392e3991f5337a0fbc",["N"]],"53084296":["Mężczyzna budzi się przy zakrwawionym ciele kobiety i z nożem w ręku. Gdy wraca na miejsce domniemanej zbrodni z detektywami... zwłok już nie ma. Policyjnym technikom udaje się jednak odnaleźć ślady krwi, które ktoś próbował wyczyścić. Detektywi próbuja wyjaśnić, czy na pewno doszło do morderstwa oraz, czy mężczyzna jest sprawcą czy ofiarą całego zdarzenia. Równocześnie detektywi rozpoczynają poszukiwania młodego narkomana, którego zaginięcie zgłasza zrozpaczona matka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084297":["Podczas włamania do antykwariatu ginie jego współwłaściciel. Łupem złodziei padają jedynie niewiele warte, przedwojenne dokumenty. Tropy prowadzą do praskich włamywaczy, peerelowskich fałszerzy i członków warszawskiej palestry. Stawką rozgrywki są setki milionów złotych. W tym samym czasie znajomy prosi Olgierda o pomoc w odszukaniu złodzieja, który okradł jego córkę. Olgierd podejrzewa, że wpadła ona w złe towarzystwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084298":["Przedstawiciel handlowy znika w tajemniczych okolicznościach. Miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Policja podejrzewa, że mężczyzna sfingował swoje zniknięcie we współpracy ze swoim szefem. Żona wyjawia mroczne fakty, dotyczące zaginionego, które przerażają detektywów. Równolegle toczy się śledztwo w sprawie aktów wandalizmu na jednym z warszawskich osiedli. Dewastowane są auta, a głównym beneficjentem całego procederu wydaje się być właściciel jednego z warsztatów lakierniczych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084299":["Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084300":["Po powrocie do domu mężczyzna odkrywa zwłoki swojej żony w garażu. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Okazuje się jednak, że kobieta pracowała w firmie windykacyjnej i miała wielu wrogów. Detektywi odkrywają także, że zrozpaczony mąż miał romans. Sprawa dodatkowo komplikuje się, gdy policjanci odnajdują drugiego trupa. W tym samym czasie prowadzą sprawę emerytki, która podejrzewa, że ktoś chce ją okraść metodą \"na wnuczka\". Gdy dochodzenie nabiera tempa, detektywi odkrywają tajemnicę rodzinną staruszki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53084301":["Reż.: Jon Watts.
Młody Peter Parker jest zafascynowany drużyną Avengersów. Ma możliwość przeżycia niesamowitej przygody u boku swoich idoli i niedościgłych wzorów. Po wszystkim nastolatek musi jednak wrócić do domu i spróbować na nowo przyzwyczaić się do swojej nieciekawej codzienności jako zwykły śmiertelnik. Nadal mieszka z poczciwą ciotką May, uczy się w koledżu, spotyka ze znajomymi. Jednocześnie cały czas pozostaje pod czujną opieką Tony'ego Starka, czyli Iron Mana - swojego mentora i największego autorytetu. Usiłuje również zwalczyć nękające go, pesymistyczne myśli, że nikt już nie ceni jego działalności, przynoszącej przecież tyle pożytku społeczeństwu. Wszystko się zmienia, gdy okazuje się, że na superbohatera czyha nowy wróg. Pewnego dnia na drodze chłopaka pojawia się niebezpieczny Vulture. Peter musi stanąć w obronie tego, co kocha najbardziej. Zagrożone jest życie nie tylko jego bliskich, lecz także innych mieszkańców Nowego Jorku.","","",["N"]],"53084302":["Reż.: Phil Traill.
Matka 19-letniej Kim Matthews (Felicity Jones) ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna, której wielką pasją jest jazda na deskorolce, musi porzucić sportową karierę. Aby pomóc bezrobotnemu ojcu Billowi (Bill Bailey), podejmuje pracę w barze szybkiej obsługi. Niespodziewanie nastolatka otrzymuje szansę na podreperowanie domowego budżetu. Agencja rekrutująca dziewczyny do pracy w ekskluzywnym kurorcie w Alpach zatrudnia ją na kilka miesięcy. W Austrii Kim ma pomagać w prowadzeniu zimowej rezydencji należącej do pewnej zamożnej rodziny. Na miejscu Angielka poznaje antypatyczną Georgie (Tamsin Egerton), z którą musi pracować i dzielić pokój. Zagubiona w nowej rzeczywistości Kim wybiera się na pobliski stok, gdzie po raz pierwszy próbuje jazdy na snowboardzie. Po trudnych początkach okazuje się, że przychodzi jej to z naturalną łatwością. Dodatkową motywacją do treningów są zbliżające się zawody, w których można wygrać sporą sumę pieniędzy. Tymczasem Kim zaczyna interesować się jej przystojny szef, Jonny (Ed Westwick).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1911353.jpg","",["N"]],"53084303":["W pomieszczeniu pełnym płatków róż zostaje znalezione ciało Kariny Siwiec. Kobieta została otruta. Ofiara była łudząco podobna do Marilyn Monroe. Mimo to prowadziła zupełnie zwyczajne życie, pracując jako kasjerka w supermarkecie. Pierwszym podejrzanym staje się sąsiad Siwiec, który pracuje jako ochroniarz w sklepie, w którym była zatrudniona Siwiec. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że jedna z koleżanek podejrzewała Karinę o szpiegostwo. W końcu stróże prawa docierają do bardziej istotnych informacji. Okazuje się, że Karina była ważnym świadkiem w pewnej aferze korupcyjnej i została objęta programem ochrony świadków.","","",["N"]],"53084304":["CWŚ bada sprawę zaginięcia adwokata Baranowicza. Jego samochód został znaleziony w lesie ze śladami po kulach. Dzień przed tym wydarzeniem Baranowicz wygrał sprawę kierowcy Szpakowskiego, który śmiertelnie potrącił dziewczynę. Była ona siostrzenicą mieszkającego w okolicy Karbowskiego. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Karbowski zabił Baranowicza, a następnie się utopił. Okazuje się jednak, że dziewczynę potrącił nie Szpakowski, lecz córka biznesmena Niewiarkowskiego, dla którego podejrzany pracował, Inga. Dziewczyna zostaje zatrzymana. Sprawa komplikuje się, gdy okazuje się, że Baranowicz nadal żyje.","","",["N"]],"53084305":["Pani Helena jest osobą częściowo sparaliżowaną, porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka sama, ale codziennie przychodzi do niej córka. Tego feralnego dnia, już po wyjściu córki pani Helena zsuwa się z wózka. Nie może przypomnieć sobie numeru do córki, więc dzwoni pod 112. Jacek w tajemnicy przed mamą zaprasza do domu Marka, by zrobił mu tatuaż. Krótko po wprowadzeniu tuszu pod skórę Jacek zaczyna się czuć coraz gorzej. Marek wyśmiewa złe samopoczucie kolegi. A gdy Jacek dostaje duszności, Marek wpada w panikę i ucieka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f1a4e3891ff079b0627d88196e92c4b9",["N"]],"53084306":["Stomatolog Zofia Dulęba przez ostatnich sześć miesięcy przebywała na kontrakcie w Dubaju. Ze Sławomirem są małżeństwem od sześciu lat. Do tej pory układało im się idealnie. Jednak po powrocie z zagranicy Zofia zauważyła radykalną zmianę w zachowaniu męża. Sławek wraca do domu coraz później, poświęca jej mniej czasu i uwagi. Kobieta czuje od niego obce, damskie perfumy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/230b9c9eecb2d0ceb24817272a2bfa3b",["N"]],"53084307":["Każdy członek rodziny na swój sposób radzi sobie z zaginięciem Melki. Marysia nie opuszcza komisariatu. Gdy policja chce już umorzyć śledztwo, pojawia się nowy trop. Artur i Kinga wpadają w wir pracy. Grafik ma im pomóc wywiązywać się z obowiązków domowych, na które nie wystarcza im już czasu. Kulczycki wielkie nadzieje na sukces zawodowy pokłada w nowym produkcie, który mają dostarczyć z Wietnamu Maks i Tola. Podczas gdy Seweryn ze Śmiałkiem narzekają na szkodliwy wpływ kobiet, w Wadlewie zjawia się piękna Marianna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aab745b84c26ca24e9c7d3f6e42e7463",["N"]],"53115612":["W tym odcinku publiczność pozna historię Jarosława Kailinga. Jarosław porusza się na wózku, odkąd w sposób tragiczny skończył się dla niego jeden ze skoków spadochronowych. Od tamtego czasu nie uprawia już spadochroniarstwa, ale swoją energię ulokował w wioślarstwie. Dostał się do kadry narodowej. Drugim bohaterem odcinka jest Piotr Szałajko, którego niepełnosprawność również wynikła z wypadku. Po tym wydarzeniu trochę się zaniedbał, lecz w końcu postanowił zrobić coś ze swoim życiem i zaczął ćwiczyć na siłowni. Obecnie odnosi sukcesy w kulturystyce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de4f3b3e241bfbc1e16614907ad96c1b",["AD"]],"53084121":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3bdd69f4357f8cd10a664d41cb2a3ad",["N"]],"53084122":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"53084123":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084124":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084125":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084126":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084127":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084128":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084129":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084130":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084131":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084132":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084133":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53084134":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084135":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084136":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084137":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53084138":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53084139":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53084140":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53084141":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"53084142":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"53084143":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53083885":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"53083887":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"53083889":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"53083890":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53083891":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53083892":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53083894":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"53083895":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"53083896":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"53083897":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"53083899":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"53083900":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"53083902":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"53083903":["Dziesięć dziewczyn i dziesięciu młodych mężczyzn spędza miesiąc na Hawajach. W tym czasie każde z nich ma znaleźć swoją drugą, najlepiej dopasowaną połówkę. Jeśli program, zamiast dwudziestu niepowiązanych ze sobą osób, opuści dziesięć par, dostaną do podziału milion dolarów. Podczas tego wielkiego eksperymentu randkowego jego pomysłodawcy wykorzystają specjalnie opracowane metody dopasowania partnerów. Uczestnicy zabawy będą musieli poradzić sobie z wieloma zadaniami, które pokażą, czy rozumieją się nawzajem.","","",["N"]],"53083904":["Kolejny sezon przygód młodych ludzi rozpoczynających samodzielne życie. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie, którzy borykają się z codziennymi problemami. Widzowie zobaczą zdrady, uzależnienia oraz wszelkiego rodzaju konflikty.","","",[]],"53083905":["Druga seria programu, którym Nev Schulman z filmu \"Catfish\" oraz jego kolega, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat, partnera lub partnerki poznanych przez internet. Prowadzący sprawdzają, czy faceci i dziewczyny mówili o sobie prawdę, czy chowając się za aliasami chcieli jedynie poderwać kogoś w wirtualnym świecie. Uczestnikom programu, którzy zakochali się w kimś z sieci, zanim zobaczyli go twarzą w twarz, towarzyszą niepewność, obawy, radość, a czasem szok. Widzowie przekonają się, czy wirtualni kochankowie poradzą sobie z rzeczywistością.","","",["N"]],"53083906":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f498eb4c3d78f8bd515c85b251664475",[]],"53083907":["Odcinek spod znaku konnych przejażdżek i klubowego szaleństwa. Duża Ania wydaje się zazdrosna o Klaudię. Alan idzie na podryw i wraca całkiem zadowolony. Tymczasem ekshibicjonizm Stiflera przestaje bawić członków ekipy.","","",[]],"53083908":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53083909":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53083910":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53083911":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53083912":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53083913":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"53083914":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"53083915":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083916":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"53083917":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083918":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"53083919":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083920":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"53083921":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083922":["Przegląd najlepszych fragmentów programu z minionego tygodnia. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują wielbicieli disco o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"53083923":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083924":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"53083925":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"53083926":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53083927":["Pasmo muzyczne, którego twórcy zaprezentują największe przeboje najpopularniejszych wykonawców. Zabrzmi muzyka idealna do potańczenia na prywatkach i dancingach. Podczas programu widzowie będą mogli pozdrawiać swoich bliskich za pomocą smsów.","","",[]],"53083928":["Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"53083929":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53083930":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"53083931":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"53083932":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53083933":["Przypomnienie najciekawszych momentów 4. edycji talent show. Widzowie zobaczą fragmenty występów uczestników, zarówno tych, którzy rozczarowali wykonaniami, jak i tych, którzy wykazali się profesjonalizmem, oraz komentarze jurorów.","","",[]],"53083934":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"53083935":["Prow.: Marcin Miller.
Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"53083936":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"53083937":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"53083938":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"53083939":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"53083940":["Od powrotu Alberta do klubu minęło już trochę czasu. Imprezy przyciągają coraz więcej gości, a zgrany zespół dobrze współpracuje. Robson robi wszystko, by zwrócić uwagę Darii, ale ona unika go wszelkimi sposobami. Zdesperowany mężczyzna postanawia zerwać z dawnym życiem i zmienić się dla atrakcyjnej szatniarki. Tymczasem Daro dowiaduje się, że kobieta pracowała wcześniej u Cichego. Zaczyna podejrzewać, że może ona przekazywać informacje gangsterowi.","","",[]],"53083941":["Złośliwości Krystyny dają się we znaki Albertowi. Mężczyzna jest zmęczony jej uwagami na temat jego długoletniej przyjaciółki i obecnej partnerki, Ewy. Między małżonkami dochodzi do kolejnej kłótni. Krystyna zaczyna szantażować męża. Zirytowany kolejnymi konfliktami Albert wynajmuje detektywów, by zdobyli dowody na niewierność Krystyny, które mógłby wykorzystać przy rozwodzie. Tymczasem ona spotyka Andrzeja, swoją dawną szkolną miłość.","","",[]],"53083942":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"53083858":["Prow.: Marcin Kotyński.
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawi Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","","",[]],"53083859":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"53083860":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"53083861":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53083862":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"53083863":["\"Czarownica\" czy \"Zwariowana Gocha\" to hity zespołu Fanatic. Goście Marcina Millera opowiedzą m.in. o tym, czy czują się twórcami disco polo. Okaże się także, jakie emocje towarzyszą występom na żywo zespołu Weekend. Edyta Folwarska z Polo TV porozmawia z Pawłem Jasionowskim z formacji Masters o jego występach w programie \"Twoja Twarz Brzmi Znajomo\". Artystów młodego pokolenia tym razem będzie reprezentował Top Girls - pierwszy polski girlsband, którego przeboje \"Mleczko\" czy \"Zakochana\" mają tysiące odsłon w internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951499.jpg","",[]],"53083864":["Głównym celem programu jest zestawienie muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych z najnowszymi przebojami tego gatunku.","","",[]],"53083865":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"53083866":["Top Girls & Cliver","","",[]],"53083867":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"53083868":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"53083869":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"53083870":["\"Czarownica\" czy \"Zwariowana Gocha\" to hity zespołu Fanatic. Goście Marcina Millera opowiedzą m.in. o tym, czy czują się twórcami disco polo. Okaże się także, jakie emocje towarzyszą występom na żywo zespołu Weekend. Edyta Folwarska z Polo TV porozmawia z Pawłem Jasionowskim z formacji Masters o jego występach w programie \"Twoja Twarz Brzmi Znajomo\". Artystów młodego pokolenia tym razem będzie reprezentował Top Girls - pierwszy polski girlsband, którego przeboje \"Mleczko\" czy \"Zakochana\" mają tysiące odsłon w internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951499.jpg","",[]],"53083872":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53083873":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53083874":["Szósta edycja imprezy, po raz pierwszy jednak odbędzie się na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Pierwszego dnia festiwalu widzowie zgromadzeni przed telewizorami i publiczność pod sceną będą mieli okazję usłyszeć polskich wykonawców. Estradą zawładną najbardziej znane grupy, wykonujące muzykę taneczną, a także najpopularniejsi artyści: Doda, Maryla Rodowicz, Feel, Urszula, Mezo, Boys, Classic, Top Girls, Nowator, Miły Pan i Chłopaky. Motywem przewodnim koncertu będzie miłość.","","",["N"]],"53083875":["Drugiego dnia festiwalu na białostockiej scenie wystąpią goście zagraniczni. Widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę w rytmie najlepszych hitów takich gwiazd, jak: C.C. Catch, Arash, Fun Factory, Bellini, Morandi, Claydee, Las Ketchup, Mirami, Brave, Fragma oraz Danzel.","","",["N"]],"53083876":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"53083877":["Program skierowany do nocnych marków, kochających polska muzykę rozrywkową.","","",[]],"53083878":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"53083879":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"53083880":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53083882":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"53083883":["Nikola jest zauroczona Pawłem. Wyznaje mu, że zapomniała już o Grześku. Mężczyzna zaczyna z nią flirtować. Dostrzega to Daro, który jest wyraźnie zazdrosny. Później na osobności robi współpracownikowi wymówki. Boi się, że słynący z licznych podbojów miłosnych barman chce tylko zabawić się kosztem nowej znajomej.","","",["N"]],"53083884":["Daro rozmawia z Pawłem o ostatniej bójce z jego udziałem. Uratował go przed zemstą braci wykorzystywanej dziewczyny. Barman prosi współpracownika, by zachował całe zdarzenie w tajemnicy. Ochroniarz stawia mu jednak twardy warunek, żąda, by przestał on podrywać Nikolę. Tymczasem w klubie Kasia spotyka Krzysztofa, z którym zaczyna flirtować. Jakiś czas później mężczyznę na dyskotece poznaje jej siostra, Anna. Gdy dowiaduje się, że to kochanek krewnej, nie kryje zaskoczenia i zazdrości.","","",["N"]],"53115613":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"53115614":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"53115615":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"53115616":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"53115617":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"53115618":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"53115619":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"53115620":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"53084308":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084309":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084310":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"53084311":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53084312":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"53084313":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084314":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53084315":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084316":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53084317":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53129306":["Czwarte spotkanie Biało-Czerwonych w kwalifikacjach do Euro 2020. 10 czerwca 2019 roku kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka zmierzyła się na PGE Narodowym w Warszawie z reprezentacją, która w dniu meczu zajmowała w rankingu FIFA miejsce w dziewiątej dziesiątce. Polacy lubią grać na tym stadionie. Zwyciężali tu bowiem w jedenastu poprzednich meczach. W składzie izraelskiej drużyny zabrakło jej gwiazdy, Manusa Dabbura. Powodem absencji napastnika, który w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Sevilli FC, był... ślub.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53129307":["Po przegranym boju ze Słowenią w Lublanie Biało-Czerwoni wrócili na szczęśliwy dla nich stadion PGE Narodowy w Warszawie. Kibice mieli nadzieję, że Polacy pokonają Austrię po raz drugi w kwalifikacjach do Euro 2020. W Wiedniu zwyciężyli 1:0 po bramce Krzysztofa Piątka. Dla naszych przeciwników był to bardzo ważny mecz, gdyż toczyła się zacięta walka o drugie miejsce w grupie, również premiowane awansem na ME.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53084321":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084322":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53084323":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53084324":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53084325":["Przypomnienie najciekawszych meczów piłkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji. Nie zabraknie w nich widowiskowych akcji, parad bramkarskich i oczywiście bramek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53084326":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084327":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53084337":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"53084338":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"53084339":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53084340":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"53084341":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53084342":["Przypomnienie najciekawszych biegów biatlonowych. Kibice znów zobaczą w akcji gwiazdy tego sportu, które wielokrotnie pokonywały duże trudności na trasach, by następnie stawać na najwyższym stopniu podium.","","",[]],"53084343":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"53084344":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"53084345":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"53084346":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"53084347":["Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53084328":["Stawką pojedynku Katie Taylor z Christiną Linardatou jest mistrzowski pas WBO World Female w wadze superlekkiej. Faworytką starcia wydaje się reprezentantka Irlandii, która nie poniosła jeszcze ani jednej porażki na zawodowym ringu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53084329":["W walce wieczoru gali Babilon MMA 6 w podwarszawskim Raszynie zmierzą się Paweł Pawlak i Daniel Skibiński. Jej stawką jest pas organizacji w kategorii półśredniej. Pawlak ma za sobą występy w UFC, a w ostatnim pojedynku pokonał Rafał Lewonia. Skibiński natomiast może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53084330":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53084331":["Przypomnienie gali, która odbyła się 4 listopada w Nowym Sączu. Zawodnicy toczyli pojedynki w formule MMA, K1 oraz Cage Boxing.","","",[]],"53084332":["Walka wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie było starcie Tomasza Adamka z Solomonem Haumono. Góral powracał wówczas na ring po przegranej w 2016 roku z Erikiem Moliną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53084333":["Stawką pojedynku Katie Taylor z Christiną Linardatou jest mistrzowski pas WBO World Female w wadze superlekkiej. Faworytką starcia wydaje się reprezentantka Irlandii, która nie poniosła jeszcze ani jednej porażki na zawodowym ringu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53084334":["Jubileuszowa gala odbędzie się w warszawskiej hali Torwar. W walce wieczoru jeden z najlepszych polskich kickbokserów Radosław Paczuski zmierzy się ze Stanisławem Zaniewskim, a stawką pojedynku będzie pas w kategorii do 85 kg. Kibice zobaczą też starcia m.in. Krzysztofa Kułaka z Michałem Tarabańką oraz Mariana Ziółkowskiego z Mateuszem Rębeckim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53084336":["Pojedynkiem wieczoru na organizowanej w Legionowie gali będzie konfrontacja Pawła Głażewskiego z Maciejem Miszkinem o pas WBC Baltic w wadze półciężkiej. Pierwszy z nich w grudniu ubiegłego roku rywalizował z Juergenem Braehmerem o tytuł mistrza świata, przegrał jednak z bardziej doświadczonym Niemiec już w pierwszej rundzie. Mimo spektakularnej porażki w Oldenburgu, w walce z Miszkinem pochodzący z Podlasia pięściarz będzie zdecydowanym faworytem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53084261":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"53084262":["Wojna z toksynami
Mistrz wyjaśnia w jaki sposób organizm radzi sobie z atakującymi go z zewnątrz i wewnątrz mikroskopijnymi toksynami. Okazuje się, że ta walka jest dla niego bardzo wymagająca.","","",[]],"53084263":["Toksyczne substancje tylko czekają, aby zaatakować organizm w chwili, gdy będzie najmniej przygotowany na obronę. Dlatego tak ważne są szczepienia, które pozwalają wzmocnić systemy obronne.","","",[]],"53084264":["Prow.: Daniel Oware.
Prowadzący program Daniel Oware ukazuje piękno Afryki; dżunglę, krainę goryli, trudno dostępne wioski. Zatrzymuje się w wielu zachwycających miejscach, by zaprezentować lokalne przysmaki i wyśmienite dania rodem z Czarnego Kontynentu.","","",[]],"53084265":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"53084268":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"53084269":["Reż.: Stefan Scaini.
Ania Shirley (Megan Follows) jest już dorosłą kobietą. Po zakończeniu pracy w szkole dla dziewcząt w Kingsport znalazła wreszcie swoją wielką miłość. Jest nią Gilbert Blythe (Jonathan Crombie), przyjaciel z lat szkolnych. Po śmierci Maryli Ania sprzedaje Zielone Wzgórze i razem z narzeczonym wyjeżdża do Nowego Jorku, bowiem Gilbert dostał tam posadę w renomowanym szpitalu. Ania marzy o tym, by wydać swoją powieść i zgłasza się z rękopisem do jednego z wydawnictw. Jej książka nie zyskuje aprobaty, ale ona sama dostaje tam pracę redaktora. Poznaje młodego pisarza powieści sensacyjnych, Jacka Garrisona (Cameron Daddo), który proponuje jej współpracę.","","",["N"]],"53084270":["Pokerowa zagrywka
Dyrektor Marszałek musi odzyskać przegrane w pokera 15 tysięcy złotych. Ponieważ usiłuje odzwyczaić się od hazardu, prosi Karola, by zastąpił go podczas rozgrywki. Jeżeli Krawczyk wygra więcej niż 15 tysięcy, nadwyżka będzie należeć do niego. Norek usiłuje odwieść przyjaciela od tego pomysłu, ponieważ Karol nie ma pojęcia, na czym polega gra w pokera. Karol nie chce go słuchać, przystępuje do gry i sprawia wszystkim sporą niespodziankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7bda8645dbb6699fb451cdce587a9cb1",[]],"53084271":["Prow.: Theofilos Vafidis.
Teo, grecki mistrz kulinarny na stałe mieszkający w Polsce, przeprowadzi widza przez tajemnice kulinarne i turystyczne takich krajów jak m.in. Grecja, Cypr, Polska, Tunezja, Chorwacja, Czechy, Niemcy. Odkryje również sekrety lokalnych przysmaków alkoholowych.","","",[]],"53084272":["Reż.: Chuan Lu.
Autorzy dokumentu zagłębiają się w chińską głuszę, przemierzają górskie krainy i udają się do samego serca bambusowego lasu, aby spotkać trzy zwierzęce rodziny: dorosłą pandę i jej dzieci, bystre małpki rokselany oraz śnieżną panterę wraz z potomstwem. Członkowie ekipy filmowej są świadkami najważniejszych i często najbardziej intymnych chwil w życiu tych stworzeń. Obserwując je, można dostrzec prawdziwe piękno i majestat świata przyrody. Jednym z twórców obrazu jest Chuan Lu, wyróżniony Nagrodą Specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.","","",[]],"53084273":["Płytki krwi
W kolejnym odcinku zostają zaprezentowane płytki krwi. Powstają one w szpiku kostnym i pozwalają organizmowi bronić się przed zarazkami. O ich pożytecznej roli opowiada pani porucznik Psi.","","",[]],"53084274":["Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.","","",[]],"53084275":["Reż.: Stanisław Bareja.
Stanisław Maria Rochowicz (Wojciech Pokora), pracujący w muzeum fajtłapowaty historyk sztuki, zostaje niesłusznie posądzony o kradzież jednego z obrazów. Domniemanemu złodziejowi grozi pięć lat więzienia. Zdesperowany Rochowicz postanawia ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości w przebraniu kobiety i namalować kopię zaginionego płótna. Pozbawiony środków do życia musi jak najszybciej znaleźć pracę. Nie chcąc się zdekonspirować, zatrudnia się w charakterze pomocy domowej, przedstawiając się nowemu pracodawcy jako Marysia. Gosposia nie ma szczęścia do chlebodawców - jest molestowana, musi radzić sobie z rozwydrzonym nastolatkiem i pomagać przy produkcji bimbru. W końcu zostaje zatrudniona u dyrektora, dla którego pisze przemówienia i artykuły. W mieszkaniu ostatniego szefa Rochowicz przypadkiem znajduje zaginiony obraz. Może więc spokojnie wrócić do poprzedniego życia. Jednak Stanisławowi, który jako Marysia nieźle zarabiał, trudno zrezygnować z lukratywnego zajęcia. Stanisław Bareja po raz kolejny demaskuje absurdy PRL-u. Pomaga mu w tym plejada najlepszych polskich aktorów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1851223.jpg","",["N"]],"53084276":["Urodzaj na bliźniaki
Lesio, mąż Jadzi, przybywa z dwójką osieroconych ośmioletnich bliźniaków. Dziećmi trzeba się zająć albo trafią do domu dziecka. Dla Jadzi rodzinne obowiązki są oczywiste, więc o oddaniu dzieci nie ma mowy. Alutka przejęta własną ciążą następnych dzieci może jednak nie wytrzymać. Bliźniaki tymczasowo zostają ulokowane u Kwiatkowskich. Jędrula i Jadzia łamią sobie głowę nad rozwiązaniem tego problemu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f346a1b879f2c862d32204ac0bdc7e12",[]],"53084277":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Siódma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu uczestników: aktorka Joanna Jabłczyńska, piosenkarka Kasia Popowska, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktorka musicalowa Zofia Nowakowska, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktor i wokalista Jakub Świderski, aktor i komik Sławomir Zapała oraz lider zespołu Masters Paweł Jasionowski. W jury zasiądą: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe5f6a3cb55addd5cb75c3ebf58cc959",["N"]],"53084278":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","",["N"]],"53084279":["We Strzyżynie na Mazowszu w maleńkim domku letniskowym mieszka pan Wojciech, który od śmierci żony samotnie wychowuje dwóch synów: Kamila i Damiana. Rodzinę czeka pierwsza zima w domu bez ogrzewania i łazienki, za to z niestabilnym dachem. Ekipa programu postara się zdążyć z remontem przed pierwszym śniegiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900452.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6bee1c45ddc47b62d5c542865b5e0069",[]],"53084280":["Publiczność pozna motocyklistkę Monikę Jaworską. Kobieta jest niesłysząca, ale to nie przeszkodziło jej w odnoszeniu sukcesów w tym sporcie. Prowadzi również zajęcia dla młodzieży poświęcone tematowi bezpiecznej jazdy. Druga część odcinka dotyczyć będzie integracyjnego biegu osób niepełnosprawnych i sprawnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b833bbdc3ab545bf2a542044a539bd3",["N"]],"53084281":["Patrycja Gepner jest osobą niepełnosprawną, jednak nie przeszkadza jej to w uprawianiu paraujeżdżania. Kobieta ma w sobie mnóstwo cierpliwości i determinacji, nie brakuje jej także pozytywnego nastawienia do życia. Jej celem jest udowodnienie, że ograniczenia są wyłącznie w naszych głowach. Drugim bohaterem odcinka jest Jędrzej Jaxa-Rożen. Mężczyzna uprawia paralotnictwo. Wydaje się to paradoksalne, jeśli się weźmie pod uwagę, że Jędrzej jeździ na wózku inwalidzkim właśnie wskutek wypadku, do którego doszło, kiedy uprawiał sport ekstremalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f76ffe7b89660aaa02ea18d9a95dd82c",["N"]],"53084282":["Dziś Ewa Wachowicz będzie gotować w plenerze. Na początek przyrządzi jajecznicę na słoninie, smażoną nad ogniskiem. Doda do potrawy świeżo zebrane kurki. Prowadząca pokaże ponadto, jak zrobić kiełbasę słoikową i uwędzić udka z kurczaka. Obie propozycje świetnie nadadzą się na biwak. Deser też będzie idealny do zabrania na wycieczkę. Gospodyni programu upiecze bowiem drożdżówki z dżemem malinowym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929439.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/655b491dbaf85ff443370b638bb55803",["N"]],"53084283":["Małą Patrycję wychowują dziadkowie - Bogusia i Zenon. Jej tata z powodu choroby stale przebywa w szpitalu, zaś matka odrzuciła córkę. Rodzina mieszka w połowie budynku - mają przedsionek i jedno pomieszczenie. Brak wody i kanalizacji staje na przeszkodzie w sprowadzeniu z domu dziecka braciszka dziewczynki. Architektów czeka bardzo trudne zadanie stworzenia w maleńkiej przestrzeni łazienki i pokoju dla pięciolatki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18516200a680a4f9e369285e5d83c208",[]],"53084284":["Prowadząca przygotuje dania jesienne. Zacznie od upieczenia papryki, którą następnie zamarynuje w czosnku, rozmarynie i oliwie. Na danie główne Ewa Wachowicz przyrządzi pieczeń wołową z sosem grzybowym na piwie oraz musztardą z pigwowca. Następnie na czekoladowo-orzechowej kruszonce poda figi pieczone z miodem i twarogiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929439.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa6969f34ef9f4b5e95dbeef5051c4cb",["N"]],"53084285":["W dawnym PGR-ze na Pomorzu mieszka pani Renata z dziećmi - Agnieszką i Tomkiem - które cierpią na zespół zahamowania wzrostu i wymagają drogiej kuracji hormonalnej. Ich ojciec wiele lat temu opuścił bliskich. Rodzina mieszka w jednym, niewielkim pokoju w mieszkaniu rodziców pani Renaty. Kilka lat temu brat kobiety wyjechał zagranicę i podarował jej mieszkanie w tym samym budynku. Lokum nie nadaje się jednak do zamieszkania - są tu gołe ściany, brak podłóg, kanalizacji czy instalacji elektrycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899552.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce5317755936bbefb7d63b47019fdcfe",[]]}