{"58552596":["Zaginiona córka
Rodzice odkrywają zaginięcie ich 20-letniej córki. Pierwsze tropy prowadzą do akademika, w którym mieszka chłopak dziewczyny. Po sprawdzeniu monitoringu okazuje się, że dziewczyna wyszła w nocy ze studenckiej imprezy w towarzystwie dużo starszego mężczyzny. W drugiej sprawie na komendzie pojawia się mężczyzna, który obawia się o swoje życie. Sam wynajął płatnych morderców po otrzymaniu tragicznej diagnozy medycznej, która właśnie okazała się błędna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",[]],"58552597":["Zabójczy strzał
Młoda dziewczyna zostaje zastrzelona podczas joggingu. Sposób działania wskazuje na profesjonalnego snajpera. W toku postępowania okazuje się, że historia strzelca terroryzującego miasto miała już miejsce kilka lat wcześniej. Problem w tym, że poprzedni snajper od kilku lat przebywa w więzieniu. Pewna kobieta zgłasza na policję, że jest molestowana przez drona. Ktoś za jego pomocą śledzi jej ruchy, a nawet podgląda ją przez okno łazienki podczas kąpieli. Policjantka postanawia złapać właściciela urządzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"58552598":["Największa tajemnica twierdzy Boyen
Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",["JM"]],"58552599":["Janek \"Samolot\", prawdziwy bieszczadzki drwal, jest przyzwyczajony do pracy w błocie. Mariolka została sama, bo rodzina jej znajomego zabrała go do stolicy. Piotr widział na zboczu tysiące śnieżnych kul, które wędrowały w górę. Tadek Koza opowiada o tym, jak podkuwa się pijanego konia. \"Żmiju\" Borowski tworzy projekt tarasu w \"Wilczej Jamie\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"58552601":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"58552602":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"58552603":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58552604":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58552605":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",[]],"58552606":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"58552607":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"58552608":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",[]],"58552609":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58552610":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58552611":["LoL Mid-Season Invitational 2021","","",[]],"58552612":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ed8ee136cb2d3334d56fe9849c814a1",["N"]],"58552613":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/40c499084fe7e94a2da1aac4ba369e33",["N"]],"58552614":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"58552615":["Miłosne trójkąty i kwadraty","","",[]],"58552616":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",[]],"58552617":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",[]],"58552435":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58552436":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58552437":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"58552438":["Reż.: Tim Johnson.
Oh to uroczy, ale dość ekscentryczny kosmita - jest niepoprawnym optymistą. Jego nadzwyczajna pogoda ducha i nieustający dobry humor nie podobają się jednak wszystkim jego pobratymcom, oryginalnym obcym o nazwie Buwy. Sympatyczny stworek musi uciekać z rodzinnej planety. Po wielu perypetiach w poszukiwaniu nowego domu Oh na swojej drodze spotyka Tip, wyjątkowo upartą nastoletnią Ziemiankę, z którą w mig nawiązuje przyjaźń. Wspólnie będą musieli stawić czoło wielu przeciwnościom, a także uratować Błękitną Planetę przed inwazją przybyszów z kosmosu, którzy wyruszyli w pościg za zbiegiem. Animacja studia Dreamworks, z którego wyszły takie hity jak \"Shrek\" i \"Madagaskar\", była nominowana do trzech nagród Annie oraz Kryształowej Statuetki. W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Jim Parsons (serial \"Teoria Wielkiego Podrywu\"), komik Steve Martin (\"Różowa pantera\"), Rihanna czy Jennifer Lopez (\"Zatańcz ze mną\", \"Selena\"). W polskim dubbingu widzowie usłyszą m.in. Przemysława Stippę czy Monikę Dryl.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057118.jpg","",[]],"58552439":["Reż.: John Lasseter.
Młody i ambitny samochód wyścigowy Zygzak McQueen marzy o wielkim sukcesie. W tym celu starannie przygotowuje się do startu w wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń trafia do miasteczka o nazwie Chłodnica Górska, leżącego nieopodal słynnej autostrady 66. Szybko poznaje i zaprzyjaźnia się z jego ekscentrycznymi mieszkańcami. Wśród nich jest również piękna Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - podstarzałe auto o tajemniczej przeszłości i Złomek - zardzewiała ciężarówka. Pobyt Zygzaka w miasteczku zaowocuje nie tylko nowymi przyjaźniami, ale przede wszystkim diametralną zmianą postawy wobec życia. Samochodzik Zygzak zrozumie, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż trofea i sława. Film zdobył m.in. dwie nominacje do Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy. Głosów w polskiej wersji filmu użyczyli Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski, Dorota Segda oraz Witold Pyrkosz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1893291.jpg","",[]],"58552440":["Reż.: Michael Apted.
Rok 1943. Trwa II wojna światowa. Łucja (Georgie Henley) i Edmund (Skandar Keynes) Pevensie spędzają wakacje na wsi. Razem z nimi jest także nieznośny kuzyn, Eustachy Klarencjusz Scrubb (Will Poulter). Pewnego dnia trójka dzieci odnajduje stary obraz przedstawiający statek na wzburzonym morzu. Niespodziewanie malowidło ożywa, a Łucja, Edmund i Eustachy w tajemniczy sposób przenoszą się do jego wnętrza, w sam środek wzburzonej wody. Przemoczone dzieci zostają wyłowione przez załogę statku. Okazuje się, że na pokładzie znajduje się znajomy rodzeństwa Pevensie, Kaspian (Ben Barnes). Niegdyś nieśmiały i niepewny swojej pozycji książę, dziś król Narnii. Żaglowiec o nazwie \"Wędrowiec do Świtu\" należy właśnie do niego. Król z załogą wyruszyli na poszukiwania siedmiu zaginionych baronów, których przed laty niesłusznie wygnano z królestwa. Ich pomoc jest potrzebna, by przywrócić pokój w magicznej krainie, której zagraża niebezpieczna, zielona mgła, wydobywająca się z Ciemnej Wyspy. Łucja i Edmund postanawiają pomóc Kaspianowi w jego misji. Nie obędzie się jednak bez kłopotów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927450.jpg","",["N"]],"58552441":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Osiem znanych osób stanie do walki o czek na 100 tysięcy złotych, który przekaże na wybrany cel charytatywny. Tym razem do muzycznej rywalizacji przystąpią: aktorka Tamara Arciuch, znana m.in. z seriali \"Przyjaciółki\", \"M jak miłość\" czy kultowego już filmu \"Wesele\", wokalistka i influencerka Maja Hyży, aktorka Anna Maria Sieklucka, której popularność przyniosła rola w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej \"365 dni\", a także członkini zespołu \"Piękni i młodzi\" Magda Narożna. W programie pojawi się także czterech aktorów: Lesław Żurek, znany z seriali \"Mała Moskwa\" czy \"Przyjaciółki, Michał Meyer, którego widzowie poznali w filmach \"Miasto 44\" i \"Amok\" oraz serialu \"Czas honoru\"; Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli Tymoteusz z serialu \"Pierwsza miłość\" oraz Paweł Góral, twórca pierwszego na świecie \"insta-serialu\", emitowanego na Instagramie. Ich występy oceni czwórka jurorów: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą jak zawsze Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065209.jpg","",[]],"58552442":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068902.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",[]],"58552443":["Agnieszka nie panuje nad zmiennymi nastrojami. Maja sugeruje przyjaciółce, by zbadała sobie tarczycę. Agnieszka sądzi jednak, że to raczej wczesna menopauza. Czechoscy zapraszają Majkę i Ryśka na wspólne oglądanie meczu. Agnieszka, która nigdy nie interesowała się piłką nożną, tym razem bardzo przeżywa to, co dzieje się na ekranie. Przyjaciele chcą zamówić pizzę, ale żona Marka upiera się na danie z kuchni indyjskiej. Jej mąż żartuje, że Agnieszka miewała takie zachcianki tylko wtedy, gdy była w ciąży...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057488.jpg","",[]],"58552444":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"58552445":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"58552446":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"58552447":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58552448":["Reż.: Konrad Smuga.
Lubiany przez widzów program powraca w nowej odsłonie. Nominowana do Telekamery satyryczna produkcja zachwyci fanów nowymi odcinkami. Na scenie pojawi się niezawodna ekipa komików z Moniką Dryl, Adrianną Borek i formacją K2 na czele. Artyści jak zawsze nawiążą do aktualnych wydarzeń. Do ekipy na stałe dołączą komicy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy według pomysłu Roberta Górskiego. Nie zabraknie też kolejnych odcinków serialu Mała Polonia, który jak zawsze zdemaskuje przywary polskiego społeczeństwa. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół Enej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066868.jpg","",[]],"58552449":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
Z więzienia o zaostrzonym rygorze znajdującego się na Księżycu ucieka diaboliczny kosmita Boris, zwany Bestią. Zbieg przez ostatnie czterdzieści lat żył żądzą zemsty na człowieku, który go aresztował. Miał dostatecznie dużo czasu, by ułożyć sobie plan zbrodni doskonałej. Teraz uciekinier wprowadza swoje mordercze zamysły w życie. Cofa się do roku 1969, by zabić młodego agenta K. Początkowo wszystko przebiega zgodnie z założeniami i udaje mu się osiągnąć cel. Wkrótce jednak napotka problemy. W tym czasie agent J, który od lat próbuje zrozumieć i polubić K - sarkastycznego i małomównego partnera z supertajnej organizacji kontrolującej obcych - orientuje się, że ktoś zaburzył bieg historii. Wie, że musi szybko reagować. Aby ocalić życie starszego kolegi oraz istnienie całej planety, decyduje się na desperacki krok. Rusza do przeszłości, by zapobiec śmierci K i przywrócić sprawom właściwy bieg. Podczas niesamowitej podróży agent J przekonuje się, że wszechświat wciąż skrywa przed nim wiele tajemnic. Odkrywa też nieznane dotąd fakty z życia partnera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849628.jpg","",["N"]],"58552450":["Reż.: Jeff King.
Memphis. Detektyw Jacob Stilwell słynie ze stosowania niezwykle brutalnych metod śledczych. Jego zachowanie od dawna budzi zastrzeżenia przełożonych. Skuteczność działań komisarza w walce z przestępczością jest jednak nie do podważenia. Z tego powodu szefowie przymykają oczy na jego zachowanie. Tymczasem w mieście dochodzi do serii morderstw prostytutek. Mieszkańcy obawiają się psychopaty i wpadają w panikę. Detektyw Stilwell i jego partner Storm Anderson rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Głównym podejrzanym o popełnienie zbrodni jest seryjny morderca Lazereus. Zostawia on na ciałach swoich ofiar wymalowane znaki zodiaku. Podczas dochodzenia do Jacoba powracają bolesne wspomnienia z przeszłości. W dzieciństwie przeżył on śmierć brata, który został zamordowany. Od tamtej pory Jacob postanowił poświęcić się walce z bandytami. Steven Seagal jest mistrzem kina akcji. Każdy film z jego udziałem wzbudza duże zainteresowanie. Aktor jest bowiem gwarantem rozrywki nieskomplikowanej, ale na dobrym poziomie. Miłośnicy walk wręcz, pościgów i kryminalnej intrygi będą zadowoleni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877573.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777174822abe108f5c87395320994a5",["N"]],"58552451":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"58552865":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"58552866":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"58552867":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58552868":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58552869":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58552870":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58552871":["Po wykonuje jeden z siedmiu niemożliwych ciosów, powietrzny młot. Dowiaduje się, że największy wojownik w Dolinie Spokoju zawsze stawał się zły. Wkrótce miś panda nabiera przekonania, że on też powoli zaczyna stawać się złoczyńcą. Aby chronić przyjaciół i mieszkańców wioski, postanawia ją opuścić. Wkrótce spotyka na swojej drodze sowę Fenghuang, która przed laty była najsilniejszym przedstawicielem poprzedniej Potężnej Piątki. Gdy poznaje jej niecne plany, postanawia ją powstrzymać.","","",["N"]],"58552872":["Po nie wykonuje polecenia Shifu. Hierarchowie Świętej Rady Jadeitowego Pałacu, Shao i Junjie, są przekonani, że mistrz nie ma już posłuchu u swoich uczniów i pozbawiają go funkcji. Jego następca natychmiastowo rozwiązuje Potężną Piątkę. Panda postanawia naprawić swój błąd i przywrócić mentora na jego stanowisko.","","",["N"]],"58552873":["Projektanci mają zaledwie 36 godzin na to, by naszkicować projekt salonu dla czteroosobowej rodziny, a także zakupić wszystkie brakujące sprzęty. Pomieszczenie ma pełnić kilka funkcji - pokoju dziennego, jadalni, placu zabaw dla dzieci, a także sypialni dla ich rodziców. Stworzenie tak wielofunkcyjnej przestrzeni na zaledwie 17 metrach kwadratowych okaże się niełatwym wyzwaniem. Uczestnik, którego projekt w najmniejszym stopniu przypadnie do gustu rodzinie, pożegna się z programem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066073.jpg","",[]],"58552874":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"58552875":["Reż.: P.J. Hogan.
Historia chłopca, który postanowił na zawsze być dzieckiem, jest niezwykle inspirująca dla twórców kina. W światowej kinematografii powstało 9 wersji tej niezwykłej baśni. Piotruś Pan (Jeremy Sumpter) z nieodłącznym Dzwoneczkiem przybywa do mieszkania państwa Darling, gdzie dzieci, pod wodzą Wendy (Rachel Hurd-Wood), ekscytują się opowieściami o legendarnym piracie, kapitanie Haku (Jason Isaacs). Piotruś Pan zabiera je ze sobą w podróż. Nocą, nad uśpionym Londynem udają się do Nibylandii, krainy, w której rządzą prawa dalekie światu dorosłych. Dzieci przeżywają niesamowite przygody, spotykają wiele bajkowych postaci, ale wpadają też w poważne tarapaty. Ich spokój zakłóca kapitan Hak.","","",[]],"58552876":["Reż.: Bradley Raymond.
Film opowiada historię Dzwoneczka, sympatycznej i znanej na całym świecie wróżki. Żyje ona w fantastycznej krainie zwanej Przystanią Elfów. Mieszkają tam wszystkie wróżki, a każda z nich urodziła się z unikalnym talentem. Jedne sprawiają, że rosną kwiaty, inne, że robaczki świętojańskie świecą, a kolejne rysują piękne wzory na porannym szronie. Dzwoneczek uważa, że jej talent nie jest tak ważny. Próbuje się zmienić, ale doprowadza jedynie do katastrofy. Przy pomocy przyjaciół - Mgiełki, Jelonka, Różyczki i Iskierki - postanawia nauczyć się wykorzystywać swój dar. Ulubiona animowana postać Disneya, wróżka Dzwoneczek, przemówi w tym filmie po raz pierwszy.","","",["N"]],"58552877":["Reż.: Kevin Sullivan.
(I) Tytułowa bohaterka, Ania Shirley (Megan Follows) skończyła osiemnaście lat. Jej najbliższa przyjaciółka, Diana (Schuyler Grant), wyszła już za mąż. Gilbert (Jonathan Crombie), w którym Ania skrycie się kocha, zwrócił uczucia ku innej. Po śmierci Mateusza (Richard Farnsworth), dziewczyna opuszcza Marylę (Colleen Dewhurst) i Zielone Wzgórza. Podejmuje pracę nauczycielki w prywatnej szkole dla dziewcząt w Kingsport. W nowym miejscu panna Shirley daje się poznać jako wspaniała organizatorka; udziela się szczególnie przy przedstawieniu teatralnym, które szkoła zamierza wystawić dla pozyskania sponsorów. Przy pracach nad spektaklem, Ania poznaje bliżej, Emmelinę Harris (Genevieve Appleton). Dziewczyna jest zrozpaczona - będzie musiała opuścić szkołę. Młoda nauczycielka decyduje się pomóc uczennicy. (II) Ania Shirley (Megan Follows) podjęła pracę jako nauczycielka w prywatnej szkole dla dziewcząt w Kingsport, w Nowej Szkocji. Stając w obronie jednej z uczennic, Emmeliny Harris (Genevieve Appleton), szybko pozyskała sympatię wszystkich członków jej rodziny i stała się częstym gościem w rezydencji Harrisów. Wkrótce panna Shirley wybiera się wraz z Emmeliną, jej ciotką i babką do Bostonu, w odwiedziny do ojca dziewczyny, Morgana Harrisa (Frank Converse). Ania zdaje sobie sprawę, że z powodu różnic w statusie społecznym nie może liczyć na jego zainteresowanie. Ma jednak nadzieję, że zdoła skłonić go, by poświęcał córce więcej czasu i uwagi. Ania, Emmelina i Morgan spędzają we troje wspaniałe chwile. Kiedy bohaterce wydaje się, że nie ma już żadnych szans na bliższy związek z Harrisem, spotyka go na balu charytatywnym. Niedługo później, podczas romantycznego nocnego spaceru Morgan prosi Anię o rękę.","","",["N"]],"58552878":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Szeregowiec Dolas (Marian Kociniak), którego prześladuje pech, jest przekonany, że rozpoczął II wojnę światową strzałem na granicy polsko-niemieckiej. Wkrótce trafia do hitlerowskiego obozu jenieckiego, skąd usiłuje się wydostać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063510.jpg","",["N"]],"58552879":["Ciuciubabka
Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Kiepska jest tym zdruzgotana. Zaczyna obsesyjnie poszukiwać u siebie widocznych oznak starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która namawia sąsiadkę na skorzystanie z kilku cudownych zabiegów medycyny estetycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9027bc974b911e1f0d5fdb9dbc3289ff",["N"]],"58552880":["Grzmot
Arnold Boczek zupełnie niespodziewanie odkrywa w sobie nowy talent. Mężczyzna objawia się znajomym jako niezwykle uzdolniony gracz w golfa. Prezes Kozłowski dostrzega w tym swój interes. Zamierza wykorzystać nieświadomego sytuacji rzeźnika jako przepustkę do elitarnego grona golfiarzy. Dzięki niemu będzie mógł nawiązywać nowe, korzystne finansowo kontakty towarzyskie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6986407be360e2542923d6ca749d6d63",["N"]],"58552881":["Reż.: Gore Verbinski.
Lata 30. XX wieku. Starzejący się mężczyzna pochodzenia indiańskiego, Tonto, opowiada młodemu chłopcu historię Johna Reida (Armie Hammer), bohatera Dzikiego Zachodu walczącego w obronie sprawiedliwości. Reid, idealistyczny prawnik, z pomocą brata i grupą funkcjonariuszy z Texas Rangers ściga przestępcę Butcha Cavendisha (William Fichtner). Gdy wpada w zasadzkę zastawioną przez złoczyńcę, grozi mu pewna śmierć. Życie Johna ratuje młody Komancz, Tonto (Johnny Depp), który proponuje mu pomoc w schwytaniu Cavendisha. Reid niechętnie zgadza się na współpracę ze swoim dobroczyńcą. Od tej pory jako zamaskowany jeździec z pomocą Tonta desperacko ściga Butcha. Niebawem obaj towarzysze przekonują się, że Cavendish jest jedynie częścią przestępczej szajki, w której rządzi korupcja i bezprawie. Film Jerry'ego Bruckheimera i Gore'a Verbinskiego, współtwórców filmowego cyklu \"Piraci z Karaibów\". Tytułowy jeździec był początkowo główną postacią cyklu audycji radiowych, popularnych w USA w lat 30. XX wieku, a także powieści, komiksów, serialu telewizyjnego oraz kilku westernów, m.in. \"Legendy o samotnym jeźdźcu\" z 1981 roku, w którym w roli Reida wystąpił Klinton Spilsbury.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066071.jpg","",[]],"58552882":["Reż.: Franck Gastambide.
Sylvain Marot (Franck Gastambide) jest oficerem policji i szalonym mistrzem kierownicy. Mimo usilnych protestów, zostaje przeniesiony do Marsylii. Tam przełożeni powierzają mu ważne zadanie - musi zakończyć działalność włoskiego gangu, który terroryzuje okolicę. Przestępcza organizacja dokonuje spektakularnych napadów, poruszając się po mieście potężnym, niedoścignionym Ferrari. By ich powstrzymać, Sylvain potrzebuje szybszego środka transportu, niż policyjne auta. Koledzy z komendy opowiadają mu o legendarnej białej taksówce. Policjant znajduje siostrzeńca właściciela samochodu, Daniela. Okazuje się nim Eddy Maklouf (Malik Bentalha). To życiowy nieudacznik, mający opinię najgorszego kierowcy w Marsylii. Marot proponuje mu współpracę. Piąta odsłona jeden z najbardziej popularnych filmowych serii. Gérarda Krawczyka, reżysera trzech ostatnich części, na tym stanowisku zastąpił Franck Gastambide.","","",[]],"58552883":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"58552884":["Zamaskowany i uzbrojony napastnik przejmuje kontrolę nad nowoczesną willą jednego z najbogatszych deweloperów w mieście i bierze jego rodzinę jako zakładników. Policjanci przy ogromnej presji czasu muszą rozwiązać skomplikowaną sprawę, w której nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Tymczasem żona jednego z warszawskich adwokatów zgłasza jego tajemnicze zaginięcie. Okazuje się, że został porwany, a jego osoba łączy oba śledztwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",["N"]],"58552885":["Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie wycięcia nerki, którego ofiarą padł młody mężczyzna. W sprawę zaangażowany zostaje oficer lubelskiej policji, Dawid Hawryluk, który wzbudza niechęć policjantów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",["N"]],"58552886":["Znany warszawski paparazzo zostaje zamordowany. Prawdopodobnie zabójstwo ma związek z jego ostatnim dziennikarskim śledztwem. Mężczyzna na zlecenie żony znanego biznesmena zrobił mu krępujące zdjęcia z młodą kochanką. Następna sprawa dotyczy porwania dziewczyny. Udaje jej się wysłać do rodziców wiadomość z prośbą o pomoc. Policjanci rozpoczynają poszukiwania, podczas których odkrywają zaskakującą prawdę o prawdziwych okolicznościach jej zaginięcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",["N"]],"58552887":["Lolitka
Osiemnastolatka zostaje znaleziona martwa w swoim apartamencie. W toku śledztwa okazuje się, że przykładna uczennica prowadziła podwójne życie, robiąc karierę w amatorskim przemyśle filmów dla dorosłych. Podejrzany staje się właściciel wytwórni, od którego dziewczyna chciała odejść. Tymczasem przyszła panna młoda zgłasza zaginięcie narzeczonego na kilka dni przed ślubem. O uprowadzenie ukochanego podejrzewa swojego byłego chłopaka, jednak prawda okaże się znacznie bardziej zaskakująca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",[]],"58552888":["18-letni Adrian Tomasik jest młodym, zdolnym piłkarzem. Ku niezadowoleniu swojej matki i dziewczyny zamierza zrezygnować ze studiów i kontynuować karierę na boisku. Adrian od jakiegoś czasu jednak źle się czuje. W końcu decyduje się udać do lekarza. Ten zleca mu dodatkowe badania kardiologiczne. Wykazują one, że Adrian ma ukrytą wadę serca i duży wysiłek fizyczny może go zabić. Chłopak postanawia jednak zignorować diagnozę i nie rezygnować z treningów. W trakcie jednego z nich traci przytomność. Lekarze walczą o życie Adriana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a08eec1ba582848415a27982e954c824",["N"]],"58552452":["Na podkarpackiej wsi, w małym domku pozbawionym łazienki i kanalizacji, mieszkają pani Jadwiga i jej córka Martyna. Kobiecie z trudem udało się wyzwolić spod władzy agresywnego, nadużywającego alkoholu męża. Domowego tyrana eksmitowano. W Dąbrówce Starzeńskiej zjawia się ekipa programu, którą czeka bardzo trudny remont. Dodatkowe utrudnienie stanowi dojazd do posesji. Samochody dostawcze z trudem pną się po stromym zboczu, tonąc w błocie i glinie.","","",[]],"58552453":["Edward jest zadowolony ze swojego spokojnego życia w Bieszczadach. Nie może zrozumieć, czemu niektórzy ludzie wybierają pogoń za karierą. Opowiada, w jaki sposób należy spacerować, by w pełni doceniać uroki gór. Arek kończy projekt artystyczny, upamiętniający dawnych mieszkańców Sanoka. Ryszard odwiedza swój dawny dom i wspomina spędzone w nim dzieciństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58552454":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"58552455":["Ostatni prom z Mierzei
Mikoszewo na początku 1945 roku stało się kluczowym punktem wielkiej ewakuacji Niemców z Mierzei Wiślanej. Na brzegu zgromadziły się wtedy tysiące ludzi. Sytuację wykorzystało radzieckie lotnictwo, które zdziesiątkowało czekających na prom uciekinierów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/99984765262a676043e6e5b277128ece",["N"]],"58552456":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"58552457":["Pali się, moja panno
W mieszkaniu Paździochów wybucha pożar. Ferdek, nie czekając na przyjazd straży, sam podejmuje akcję gaśniczą. Staje się bohaterem kamienicy, a nawet całego osiedla. Kiepski zaczyna rozważać możliwość powołania oddziału ochotniczej sąsiedzkiej straży pożarnej, na której czele miałby stanąć. Oświadcza też Halinie, że od dziecka marzył, aby zostać strażakiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17c7fdd545666e9c9e6499759bdd49df",["N"]],"58552458":["Świece na wietrze
Marian Paździoch próbuje przegonić gołębie, które zanieczyszczają jego parapet. Podczas walki z natrętnymi ptakami nieoczekiwanie wypada z okna. Na skutek szoku powypadkowego sąsiad Kiepskich dochodzi do wniosku, że jego dotychczasowe życie było nudne i bezbarwne. Postanawia bezzwłocznie nadrobić stracony czas.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5742e2ad50d49fa26a7763fed43beafe",["N"]],"58552459":["Ideał do reklamy
Producent środka na przyrost masy mięśniowej zaczyna interesować się sanitariuszem Misiakiem. Na wieść o tym ordynator Łubicz, by udowodnić, że jest tolerancyjny i idzie z duchem czasów, postanawia zorganizować dwóm panom młodym wesele na koszt szpitala. Z niezrozumiałych dla niego względów Misiak odmawia jednak zawarcia małżeństwa ze swoim domniemanym narzeczonym, mimo że producent w zamian za związanie się z nim oferuje mu całkiem sporą sumę...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10192",[]],"58552460":["Okrada własnych rodziców, żeby spłacić dług
Michał przegrał w pokera pieniądze przeznaczone na wakacje z dziewczyną. Pożycza 5 tys. zł od kolegów z osiedla, licząc, że się odegra, ale je również traci. Tymczasem Sebastian i Adrian nalegają na zwrot gotówki. Zdesperowany chłopak postanawia upozorować włamanie do domu swoich rodziców, wyjeżdżających na urlop. Wpuszcza tam kompanów, którzy wynoszą cenny sprzęt i pieniądze i demolują pomieszczenia. W tym czasie okazuje się, że rodzice Michała muszą wcześniej wrócić z wypoczynku. Przeżywają szok na widok bałaganu. Ojciec postanawia sam stawić czoło bandytom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/37aea97f2bb0a57c23db377c7c7e66cc",["N"]],"58552461":["Terapia małżeńska
Małżeństwo Adama i Ewy przechodzi kryzys. Chcąc poprawić relacje w związku, mężczyzna zaprasza żonę na kolację do restauracji. Tam para poznaje Wandę i Dominika. Adam i Ewa dają się namówić na wspólne spotkanie terapeutyczne. Gdy Adam orientuje się, że trafili do obozu sekty, chce ostrzec ukochaną. Ta nie słucha, więc ucieka sam. Wkrótce jednak postanawia po nią wrócić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4178d77def1987c25b04052d746ed36",["N"]],"58552462":["Umrzeć z miłości
Do agencji zgłasza się właściciel dobrze prosperującej firmy farmaceutycznej. Mężczyzna jest nieuleczalnie chory. Prosi detektywów, aby obserwowali jego żonę, którą niedawno poślubił, ale nie jest pewny jej uczuć. Dochodzenie szybko wykazuje, że kobieta spotyka się z młodym mężczyzną, który był kiedyś jej chłopakiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45a017fa4bfceec3b8e6e91b53f3a69c",[]],"58552463":["Dzień śmierci
Detektywi prowadzą śledztwo w firmie informatycznej. Biurowiec zostaje opanowany przez uzbrojonych napastników, którzy podkładają w budynku bombę. Pracownicy firmy, a wśród nich Magda Dębska, zostają zakładnikami bandytów. Tomek Orlik jest jedyną osobą w biurowcu, która nie znajduje się w rękach napastników. Detektyw podejmuje z nimi niebezpieczną grę...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6235ed8ba28595e3fd93eee0837a266",[]],"58552464":["Prow.: Ewa Wachowicz.
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.","","",["N"]],"58552465":["Kilkuletni Jaś cierpi na bóle brzucha, od dłuższego czasu ma też gorączkę. Jego mama chce sama wystawić diagnozę. Lekarze będą musieli uporać się nie tylko z dolegliwościami Jasia, ale także z przekonaną o własnej racji matką chłopca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a51656e3d88fff747b2abdad13022fb",["N"]],"58552466":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18fc32d9a2e4612e89f30198748c2f3c",["N"]],"58552467":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2963d4c8e32dc63ad54cc72d441486a3",[]],"58552468":["Odcinek poświęcony m.in. premierze filmu \"Boże ciało\", festiwalowi \"Miasto gwiazd\" oraz osiemdziesiątym urodzinom Krystyny Kołodziejczyk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/86a7a72991b031aaa8d6a7d3ec0efb2d",[]],"58552469":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"58552470":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"58552471":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"58552472":["Ewa Wachowicz przygotuje zdrową pastę jajeczną z awokado podaną z chlebem. Następnie prowadząca pokaże widzom, jak zrobić domową sól sezamową, czyli gomasio. Daniem głównym będą klopsiki z mięsa wieprzowego zapiekane na kiszonej kapuście. Ponadto Wachowicz przygotuje domowy ocet jabłkowy. Na zakończenie czterechsetnego odcinka gospodyni zaprezentuje przepis na piętrowy tort z kremem czekoladowym oraz masą mango.","","",["N"]],"58552473":["Paweł uważa, że nie jest winien bójki z synem. Nie zamierza przepraszać Staśka i jest wściekły na Ankę, która go nie wspiera. Kobieta jest już jednak u kresu sił i nie wie, co robić. Strudel degraduje Zuzę, która z powodu problemów rodzinnych nie potrafiła ostatnio zaangażować się w pracę. Przekonuje Markiewicz, że posiadanie szefa wyjdzie jej na dobre. Patrycja podejrzewa, że Artur spędza wieczory w kasynie. Zamierza przyłapać go na gorącym uczynku. Sławek i Miranda mają pewien plan. Wprowadzają go w życie za plecami Doroty.","","",["N"]],"58552474":["Młoda dziewczyna odnaleziona po roku / Podczas gry na telefon z zastosowaniem rzeczywistości rozszerzonej grający wpada w tarapaty
Młoda dziewczyna nie wraca do domu od koleżanki. Rodzice zgłaszają jej zaginięcie, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Ewa zostaje znaleziona dopiero rok później, a pomocy udziela jej Adam, przypadkowy przechodzień. W drugiej części odcinka brat i siostra na wakacjach grają w grę z zastosowaniem rzeczywistości rozszerzonej. W pewnej chwili docierają do bazy, w której mogą nałapać wiele skarbów. Okazuje się, że jest to teren miejscowego chuligana, który atakuje dziewczynę. Jej brat uderza napastnika i poważnie go rani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b28efef006c048fd4b05d3e1676224e",["N"]],"58552475":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"58552476":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"58552477":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"58552478":["Reż.: Konrad Smuga.
Lubiany przez widzów program powraca w nowej odsłonie. Nominowana do Telekamery satyryczna produkcja zachwyci fanów nowymi odcinkami. Na scenie pojawi się niezawodna ekipa komików z Moniką Dryl, Adrianną Borek i formacją K2 na czele. Artyści jak zawsze nawiążą do aktualnych wydarzeń. Do ekipy na stałe dołączą komicy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy według pomysłu Roberta Górskiego. Nie zabraknie też kolejnych odcinków serialu Mała Polonia, który jak zawsze zdemaskuje przywary polskiego społeczeństwa. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół Enej.","","",[]],"58552479":["Ekipa programu odwiedzi podkarpacką wieś Zagorzyce Górne. Mieszkają tam pan Mariusz i pani Dominika wraz z czworgiem swoich dzieci. Mężczyzna kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Od tego czasu stan jego zdrowia nie pozwala na podjęcie stałej pracy. Sześć osób ma do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia, które pełnią też funkcję kuchni. W domku rodziny brakuje łazienki, a wodę trzeba przynosić ze studni. Remont szybko się komplikuje. Dodatkowe utrudnienie stanowi niespodziewana choroba architekta Wojtka Strzelczyka. Na ratunek spieszą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz.","","",[]],"58552480":["Na podkarpackiej wsi, w małym domku pozbawionym łazienki i kanalizacji, mieszkają pani Jadwiga i jej córka Martyna. Kobiecie z trudem udało się wyzwolić spod władzy agresywnego, nadużywającego alkoholu męża. Domowego tyrana eksmitowano. W Dąbrówce Starzeńskiej zjawia się ekipa programu, którą czeka bardzo trudny remont. Dodatkowe utrudnienie stanowi dojazd do posesji. Samochody dostawcze z trudem pną się po stromym zboczu, tonąc w błocie i glinie.","","",[]],"58552481":["Piasek","","",["N"]],"58552482":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"58552483":["Mężczyzna zamyka w samochodzie dziewczynę, która prawie spowodowała wypadek. Na miejsce przyjeżdżają policjanci z patrolu siódmego. Okazuje się, że dziewczyna jest nieletnia i uciekła z domu. Szybko wychodzi na jaw, że była również notowana. Zuza Kowal nie odbiera telefonów od Zbigniewa, który od pewnego czasu nie daje jej spokoju. Kiedy mężczyzna podejmuje desperackie działania, Kowal w końcu zgadza się na spotkanie. Zamiast Zielińskiego na patrol jedzie Zatońska. Tymczasem jej kolega z niecierpliwością czeka na wyniki egzaminów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4699ed9ff21cf575f453f19ddd7092c8",["N"]],"58552484":["Anna nie ma odwagi zwolnić Kasi, chociaż nie jest zadowolona z efektów jej pracy. Prosi Jadwigę, by ją wyręczyła. Kobieta sądzi, że wykonanie tego zadania nie nastręczy jej żadnych problemów, szybko jednak mięknie i prosi Annę, by dała Kasi jeszcze jedną szansę. Postanawia też potajemnie pomagać gosposi w sprzątaniu. Ela nie chce iść na wagary. Gdy Nikodem wstawia się za ukochaną, inicjator całego przedsięwzięcia... wyzywa go na pojedynek. Chłopak starannie przygotowuje się do starcia, nie potrafi jednak pokonać rywala. Na ratunek spieszy mu Ela. Henryk przypadkowo podsłuchuje rozmowę Piotra z nieznaną kobietą. Jest przekonany, że domownik zdradza Annę. Udaje się do domu domniemanej kochanki, by się z nią rozmówić. Przy okazji odkrywa sekret Piotra.","","",["N"]],"58552485":["Piotr obawia się reakcji Anny na wieść o tym, że wrócił do hazardu i przegrał sporą sumę pieniędzy. Chcąc pomóc domownikowi, Henryk organizuje licytację helikoptera bogatego Kowalskiego w gronie zamożnych znajomych Hamleta. Udaje się odzyskać stracone przez Piotra pieniądze z naddatkiem. Zenon w końcu zbiera się na odwagę i zaprasza Kasię na randkę. Senior przedawkowuje jednak środki na potencję i trafia do szpitala. Janek oddaje krew, by ratować dziadka. Anna i Jadwiga boją się, że zauroczenie Elą będzie miał odzwierciedlenie w ocenach obu chłopców. Postanawiają namówić Janka i Nikodema, by odważniej zawalczyli o względy dziewczyny.","","",["N"]],"58552486":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"58552487":["Szósta edycja programu dla fanów polskiej sceny satyrycznej. Widzowie zobaczą w nim zabawne skecze, łączące improwizację z rzetelnym przygotowaniem oraz humor z mądrym przesłaniem. Na scenie zaprezentują się m.in. Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Jerzy Kryszak, Czesuaf, Kabaret Zachodni i Igor Kwiatkowski.","","",[]],"58552488":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"58552489":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"58552490":["Kabaret Jurki \"Last minute\"","","",["N"]],"58552491":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"58552492":["Dziecko zawiadamia policję, że zostało pobite przez konkubenta swojej matki. Funkcjonariusze natychmiast interweniują. Okazuje się jednak, że stan zdrowia oskarżonego mężczyzny nie pozwala na umieszczenie go w areszcie. Wkrótce chłopiec przybiega na komendę z nowymi śladami pobicia. Druga interwencja dotyczy adwokata, któremu ktoś grozi. Tożsamość prześladowcy dla wszystkich okazuje się zaskakująca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c419bd121bb72123bdbaab837d45610",["N"]],"58552493":["Kocidło
Na podwórku kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 pojawia się tajemniczy, duży kocur. Zakłóca ciszę nocną głośnym miauczeniem. Ferdek lekceważy problem, natomiast Halina jest zaniepokojona, ponieważ od dzieciństwa boi się kotów. Wszelkie próby pozbycia się intruza kończą się niepowodzeniem. Co więcej zwierzak, nieproszony, zaczyna wchodzić do mieszkania Kiepskich. Halina podejrzewa, że w sprawę mogą być zamieszane siły nieczyste.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71860a61d32a1cbecab7ce148d983d92",["N"]],"58552494":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58552495":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"58552496":["Pani Irena samotnie wychowuje dwie córki, Kasię i Emilkę. Rodzina mieszka w starym, rozpadającym się domu. Dziurawy dach przecieka, a kobiety gnieżdżą się w jednym, podzielonym regałem pokoju. W budynku nie ma też łazienki ani toalety. Emilka uczy się w szkole specjalnej i bardzo kocha zwierzęta. Studiująca zaocznie Kasia pracuje w piekarni, by wesprzeć pracującą fizycznie matkę. Mimo ich wysiłków często brakuje pieniędzy na codzienne potrzeby. Na ratunek spieszy ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",[]],"58552497":["W wyniku podpalenia dom rodziny Owczarków zostaje zniszczony. Elżbieta jest przekonana, że za ten czyn odpowiedzialny jest jej były mąż, Jacek. Ten jednak odpiera zarzuty, wzburzony oskarżeniem. Wkrótce Elżbieta otrzymuje wiadomość o wypadku swojego syna Wiktora, co wkrótce okazuje się nieprawdą. Cień podejrzenia za sianie zamętu pada na kolegę Wiktora...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab7414c885db0b640c1affadc7ea652e",["N"]],"58552498":["Ilona Kotowska wiedzie spokojne życie w Zielonej Górze, gdzie prowadzi firmę oferującą opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Wkrótce jej szczęście chwieje się w posadach - u progu domu kobiety zjawia się Elżbieta Markiewicz i oskarża Ilonę o zabójstwo swojej 74-letniej matki, Haliny. Plotka szybko rozchodzi się wśród lokalnych mieszkańców, a kolejni klienci rezygnują z usług firmy Ilony. Okrzyknięta Aniołem Śmierci kobieta jest załamana, za wszelką cenę chce jednak udowodnić swoją niewinność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ecb62cc7f2928ed88efab633e2e2e5d8",["N"]],"58552499":["Krystyna i Norbert Jankowscy wciąż utrzymują swojego 25-letniego bezrobotnego syna Marcina. Młody mężczyzna mieszka z rodzicami, pobiera zasiłek dla bezrobotnych i nie widzi w tym niczego złego. Krystyna ma dosyć zaistniałej sytuacji, lecz wkrótce okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Do domu rodzinnego przyjeżdża bowiem jej osiemnastoletnia córka Sylwia ze swoim mężem Miłoszem i roczną córeczką. Ta niedawno założona rodzina właśnie straciła dach nad głową. Krystyna przygarnia ich do siebie i odtąd jej dom staje się zatłoczony. Ponadto nieodpowiedzialna nastolatka zrzuca na matkę opiekę nad swoim dzieckiem. Niebawem wychodzi na jaw, że Sylwia i Miłosz mają problemy finansowe. Obciążony tym wszystkim organizm Norberta nie wytrzymuje...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c55b9a701369700451d3d377d7220a90",["N"]],"58552500":["Po rozwodzie Beata mieszka ze swoim nowym partnerem Maciejem i swoimi nastoletnimi dziećmi, Sarą i Patrykiem. Spokój tej rodziny zostaje zburzony, kiedy pewnego dnia 17-letnia Sara nieoczekiwanie nie chce wrócić do domu. Beata usiłuje poznać przyczyny tego oporu i wkrótce wyciąga od córki informację, że Maciej ją zgwałcił. Kobieta powątpiewa w wiarygodność tych słów. Wkrótce jednak w rzeczach swojego chłopaka znajduje nietypowe fotografie Sary. Rozżalona, wyrzuca mężczyznę z domu. Tymczasem Sebastian, były mąż Beaty, postanawia zawalczyć o opiekę nad dziećmi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/828a8d8ed84bf9a75bd8e2ed98edf7b5",["N"]],"58552501":["Patrycja Mikołajczyk przeprowadza się do stolicy do mieszkania swojego przyjaciela. Jest pełna optymizmu, bo wierzy, że wreszcie w jej życiu zaczęło się układać. Wkrótce jednak przyłapuje Sebastiana z inną kobietą i z nim zrywa. Rezygnuje również ze wspólnego mieszkania i przenosi się do domu wielorodzinnego, którego mieszkańcy tworzą bardzo zgraną społeczność. Wygląda na to, że wszyscy są wobec siebie życzliwi. Patrycja sumiennie wykonuje wszystkie prace, jakie są na nie zrzucane, lecz w końcu się buntuje. Naraża się na gniew i szykany współmieszkańców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e4d9212d2738545c08de1b6e4eaebcc",["N"]],"58552502":["Paweł uważa, że nie jest winien bójki z synem. Nie zamierza przepraszać Staśka i jest wściekły na Ankę, która go nie wspiera. Kobieta jest już jednak u kresu sił i nie wie, co robić. Strudel degraduje Zuzę, która z powodu problemów rodzinnych nie potrafiła ostatnio zaangażować się w pracę. Przekonuje Markiewicz, że posiadanie szefa wyjdzie jej na dobre. Patrycja podejrzewa, że Artur spędza wieczory w kasynie. Zamierza przyłapać go na gorącym uczynku. Sławek i Miranda mają pewien plan. Wprowadzają go w życie za plecami Doroty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064917.jpg","",["N"]],"58552503":["Na podkarpackiej wsi, w małym domku pozbawionym łazienki i kanalizacji, mieszkają pani Jadwiga i jej córka Martyna. Kobiecie z trudem udało się wyzwolić spod władzy agresywnego, nadużywającego alkoholu męża. Domowego tyrana eksmitowano. W Dąbrówce Starzeńskiej zjawia się ekipa programu, którą czeka bardzo trudny remont. Dodatkowe utrudnienie stanowi dojazd do posesji. Samochody dostawcze z trudem pną się po stromym zboczu, tonąc w błocie i glinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064515.jpg","",[]],"58552504":["Ministerstwo śmiechu","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057494.jpg","",["N"]],"58552505":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"58552506":["Od ciosu zadanego nożem ginie księgowy, Daniel. Wszystko wskazuje na to, że zabił go chory psychicznie mieszkaniec pobliskiego ośrodka, Krystian. Miał ponoć mścić się na Danielu za to, że rozwieszał w okolicy plakaty nawołujące go zamknięcia zakładu, w którym mieszkał. Okazuje się jednak, że to fałszywy trop. Maria wpada na ślad prawdziwego mordercy. Kobieta unika Łukasza, chociaż mężczyzna nawiązał doskonały kontakt z jej dziećmi. Maria nie chce jednak wikłać się z związek z zajętym mężczyzną. Niebawem policjantka przypadkowo spotyka Klarę, dziewczynę Łukasza. Kobieta mówi jej, że została porzucona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064510.jpg","",["N"]],"58552507":["Anna nie ma odwagi zwolnić Kasi, chociaż nie jest zadowolona z efektów jej pracy. Prosi Jadwigę, by ją wyręczyła. Kobieta sądzi, że wykonanie tego zadania nie nastręczy jej żadnych problemów, szybko jednak mięknie i prosi Annę, by dała Kasi jeszcze jedną szansę. Postanawia też potajemnie pomagać gosposi w sprzątaniu. Ela nie chce iść na wagary. Gdy Nikodem wstawia się za ukochaną, inicjator całego przedsięwzięcia... wyzywa go na pojedynek. Chłopak starannie przygotowuje się do starcia, nie potrafi jednak pokonać rywala. Na ratunek spieszy mu Ela. Henryk przypadkowo podsłuchuje rozmowę Piotra z nieznaną kobietą. Jest przekonany, że domownik zdradza Annę. Udaje się do domu domniemanej kochanki, by się z nią rozmówić. Przy okazji odkrywa sekret Piotra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065610.jpg","",["N"]],"58552508":["Piotr obawia się reakcji Anny na wieść o tym, że wrócił do hazardu i przegrał sporą sumę pieniędzy. Chcąc pomóc domownikowi, Henryk organizuje licytację helikoptera bogatego Kowalskiego w gronie zamożnych znajomych Hamleta. Udaje się odzyskać stracone przez Piotra pieniądze z naddatkiem. Zenon w końcu zbiera się na odwagę i zaprasza Kasię na randkę. Senior przedawkowuje jednak środki na potencję i trafia do szpitala. Janek oddaje krew, by ratować dziadka. Anna i Jadwiga boją się, że zauroczenie Elą będzie miał odzwierciedlenie w ocenach obu chłopców. Postanawiają namówić Janka i Nikodema, by odważniej zawalczyli o względy dziewczyny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065610.jpg","",["N"]],"58552509":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"58552510":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58552511":["Reż.: James Nunn.
Jake Carter (Mike \"The Miz\" Mizanin), były żołnierz marines, a obecnie sanitariusz medyczny, wraz z partnerką Zoe (Anna Van Hooft) udziela pomocy Anie (Maryse Mizanin), którą przygniótł w samochodzie upadający dźwig. Ranna kobieta wkrótce umiera. Kolejne wezwanie pomocy kieruje zespół na pewien parking, gdzie doszło do wymiany ognia między gangsterami. Ratownicy będą musieli wziąć udział w potyczce między przestępcami. Piąta odsłona serii filmów zapoczątkowanej w 2006 r. obrazem \"W cywilu\" z zapaśnikiem Johnem Ceną w roli głównej. Po raz trzeci w rolę Cartera wciela się Mike Mizanin, zwany The Miz, jeden z najpopularniejszych na świecie wrestlerów. Na ekranie towarzyszy mu żona, Maryse.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2011972.jpg","",[]],"58552512":["Gwidon i Romek rozpoczynają pracę jako sprzątacze na siłowni. Pierwszy z nich postanawia trenować nowych bywalców obiektu sportowego według własnego pomysłu. Ma coraz więcej klientów, co budzi zazdrość Romka. Drugi z mężczyzn rozwija się w zupełnie innej dziedzinie - doradza, jak skutecznie podrywać kobiety. Do zaostrzenia konfliktu między braćmi dochodzi, gdy na siłowni pojawia się słynna sportsmenka, Chodalewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065607.jpg","",["N"]],"58552513":["Kurierzy
Gwidon i Romek zostają kurierami. Pierwszy z nich zyskuje uznanie klientów, drugiemu się to niestety nie udaje. Niebawem Gwidon staje się zarozumiały. Tymczasem Romek, za sprawą tajemniczej przesyłki, zostaje wplątany z niebezpieczną sytuację. Wkrótce potem zakłada własną firmę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065607.jpg","",["N"]],"58552514":["Kawecki postanawia pozbyć się Nowickiego. Ludzie biznesmena próbują zmusić policjanta, by porzucił śledztwo w sprawie Solid Gold i opuścił Wybrzeże. Mężczyzna nie chce się na to zgodzić. Komendant policji składa Kaweckiemu raport. Twierdzi, że samolot z transportowanym przez biznesmena towarem przejęło CBŚ, informuje go również o powrocie Kai. Kawecki nakazuje śledzić kobietę i jej córkę. W restauracji Sommelier dochodzi do kolejnego zabójstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2026550.jpg","",[]],"58552515":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"58552516":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"58552517":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552518":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"58552519":["Koncert zatytułowany \"The Best Of The Best\" odbył się we Wrocławiu, w katedrze św. Marii Magdaleny. Piotr Rubik wystąpił z orkiestrą symfoniczną, chórem oraz sześcioma solistami. Widzowie będą mogli usłyszeć najbardziej znane oratoria tego kompozytora.","","",[]],"58552520":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58552521":["Zadymy ciąg dalszy?
Mecze piłkarskie od lat są miejscem, w których dochodzi do największych zamieszek. Pseudokibice zantagonizowanych drużyn dążą do konfrontacji, która nie rzadko zmienia piłkarskie widowisko w stadionową bitwę. Tym razem widzowie będą mogli przyjrzeć się pracy policjantów przy zabezpieczaniu meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Na stadion przyjeżdża około 30 tys. kibiców stołecznej drużyny. Jeden z operatorów z ukrytą kamerą wchodzi podczas meczu na żyletę - trybunę na której spotykają się najbardziej zagorzali kibice - by obserwować agresywnych fanów piłki nożnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b947a660a4dd506ad38713c2b2908ccc",["N"]],"58552522":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58552642":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"58552643":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552644":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58552645":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"58552647":["Prow.: Piotr Witwicki.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"58552648":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"58552649":["Prow.: Milena Sławińska, Małgorzata Ziętkiewicz.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"58552650":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552651":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58552652":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552653":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552654":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552655":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58552656":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552657":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552658":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58552659":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552660":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552661":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552662":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"58552663":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58552664":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58552665":["Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"58552666":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58552667":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"58552668":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58552669":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"58552670":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58552671":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58552672":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",["N"]],"58552673":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"58552674":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58552675":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"58552676":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58552677":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58552678":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552679":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552680":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"58552681":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552682":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"58552683":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58552684":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"58552685":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552686":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58552687":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552688":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"58552689":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58552690":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58552691":["Prow.: Piotr Witwicki.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"58552692":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58552693":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552694":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"58552695":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"58552696":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"58552697":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552698":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552699":["Prow.: Piotr Witwicki.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"58552700":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Grzegorz Kępka.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"58552701":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58552702":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58552703":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58552704":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"58552705":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"58552706":["Prow.: Piotr Witwicki.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"58552707":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552708":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552709":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58552710":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552711":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58552712":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58552713":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58552714":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58552523":["Reż.: Andrew Nock.
Sarah Atwell od urodzenia cierpi na rzadki rodzaj nowotworu - nerwiakowłókniakowatość. Prawa strona jej twarzy jest zdeformowana przez guzy i zdaje się opadać. Z powodu tego oszpecenia Sarah zawsze była obiektem drwin. Po latach zamykania się w pokoju dziewczyna postanowiła opowiedzieć swoją historię na amatorskim nagraniu, które zrobiło furorę w internecie. W ten sposób nastolatką zainteresował się chirurg plastyczny dr Steven Morris. Dzięki niemu Sarah mogła poddać się operacji rekonstrukcji twarzy.","","",[]],"58552524":["Dwie rodziny o różnej sytuacji materialnej zamienią się miejscami. Anna i Przemysław to rodzice ośmiorga dzieci. Przemek odsiedział wyrok w więzieniu za kradzież złomu. Posunął się do przestępstwa, ponieważ dzieci były głodne. Dziennie mają przewidziane 10 złotych na osobę. Natomiast przedszkolanka Larysa i analityk Tomasz nie mają takich kłopotów. Larysa pracuje dla własnej przyjemności - pensja męża byłaby wystarczająca. Ich jedyny syn Tomasz ma zapewnione bezpieczeństwo finansowe.","","",["N"]],"58552525":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"58552527":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2cd0317e8e3d9ef4296d0017205a22b",[]],"58552528":["Bliźniaczki postanawiają przejść całkowitą metamorfozę swojego wyglądu. Między stylistami rozpoczyna się zaciekła rywalizacja o to, która z sióstr będzie bardziej zachwycona swoim nowym wizerunkiem.","","",[]],"58552529":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"58552530":["Do rywalizacji tym razem staną: marząca o własnym sklepie odzieżowym specjalistka podatkowa Natalia, działająca w social mediach posiadaczka własnej marki modowej Atina, uwielbiająca taniec wychowawczyni przedszkolna Ania i pasjonatka muzyki finansistka Marta. Joanna Horodyńska przygotowała dla nich dwa tematy stylizacji \"Niewidzialna\" oraz \"Idol\". Na wykonanie kreacji uczestniczki otrzymają dziewięćset złotych i zaledwie godzinę na całość zadania. Następnie czeka je pokaz pod krytycznym okiem koleżanek. Stylizacje ocenią także modowi specjaliści - Tomasz Jacyków, Jarek Szado i aktorka Ada Fijał.","","",[]],"58552531":["Pani Agnieszka odziedziczyła po babci stary drewniany dom. Kobieta niedawno odeszła od uzależnionego od alkoholu męża, by zapewnić lepsze warunki dwóm swoim synom. Podjęła wiele starań, by ulepszyć walący się budynek. Wciąż jednak nie ma w nim łazienki, a jedyne źródło ogrzewania stanowi stary piec, który potwornie dymi. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc pani Agnieszce. Martyna Kupczyk i Artur Witkowski zmieniają ich dom w mały raj na ziemi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",[]],"58552533":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",[]],"58552534":["Uczestniczkami odcinka są lubiąca tatuaże fryzjerka Jessika, pochodząca z Ukrainy trenerka Liubov, gustująca w różu przyszła prawniczka Natalia oraz handlowiec i wielbicielka Japonii Adrianna. Będą musiały przygotować dwie stylizacje. Jedną o tematyce \"Bohemian soul\", drugą w klimacie \"Deszczowej piosenki\". Ich wysiłki oceniać będą jurorzy: krytyk mody Dorota Wróblewska, aktorka Ada Fijał i recenzent Tomasz Jacyków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/561c80daf9c628a9691f28570e9be4ff",["N"]],"58552535":["Mąż Wandy Sarnowskiej, Krzysztof, jest znanym i szanowanym profesorem psychiatrii. Z pozoru sympatyczny człowiek codziennie zmusza żonę do przyjmowania leków. Wanda jest po nich otumaniona i nie kontroluje swoich zachowań. Nie wie gdzie szukać pomocy, boi się komukolwiek zaufać. Przełom następuje, kiedy odwiedza ich Katarzyna Sójka z opieki społecznej. Wanda widzi swoją szansę na odzyskanie normalnego życia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/471704ffee246a74b899ad3ada71c1a2",["N"]],"58552536":["Ewa Janowicz jest właścicielką firmy kosmetycznej i od ponad pięciu lat żoną Norberta. Mężczyzna jest przedstawicielem handlowym firmy farmaceutycznej. Pewnego dnia Ewa zauważa na ulicy małego miasteczka niedaleko Wrocławia auto swojego męża. Do samochodu na miejsce kierowcy wsiada obca kobieta. W drugiej części tego odcinka historia Meli. Ta bizneswoman, handlująca sprzętem fotograficznym, poznała w centrum handlowym Darka, zadbanego biznesmena. Zaczęli się spotykać. Na przeszkodzie ich miłości stoi uczucie jej sąsiada, który od dawna kocha się w niej. Mela wybiera jednak Darka. Udziela mu dużej pożyczki w pilnej dla niego sprawie. Wkrótce okazuje się, że Darek ją oszukał.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/49bf51254998d22e915a706b09e16424",["N"]],"58552537":["Dwie pary czeka kilka randek. Swojego partnera poznają dopiero w trakcie pierwszego spotkania. Nie wiadomo, co ich czeka: może być to kąpiel w miodzie, walka w kisielu czy mycie wyścigowego samochodu. Nieznające się w ogóle osoby będą musiały współpracować, by sprostać szalonym wyzwaniom.","","",["N"]],"58552538":["Maciej Kolubiński pracuje jako tłumacz przysięgły. Jego żona Natalia, fryzjerka i manikiurzystka, od niedawna świadczy swoje usługi w domach klientek, odwiedzając je osobiście. Od pewnego czasu Maciej podejrzewa, że kobieta ma romans. W końcu prosi o pomoc detektywów. Ci decydują się założyć kamery w domach tych ludzi, których Natalia odwiedza regularnie.","","",["N"]],"58552539":["Przepaść między ludźmi zamożnymi, a tymi, którzy mają naprawdę niewiele, rośnie z roku na rok. Najbogatsi co miesiąc dysponują kwotami przekraczającymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, najbiedniejsi zaś mogą wydawać zaledwie kilka złotych dziennie. W każdym odcinku pojawią się dwie rodziny, z których jedna opływa w luksusu, druga zaś żyje na granicy ubóstwa. Następnie zamienią się domami i budżetami, by poznać życie w innej rzeczywistości. Dla tych biedniejszych zmiana warunków bytowych będzie jak podróż do raju, dla bogatych zaś stanie się koszmarem. Wszyscy uczestnicy programu przeżyją skrajne emocje. Eksperyment potrwa pięć dni. Po ich upływie obie rodziny znowu się spotykają, by podzielić doświadczeniami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",[]],"58552540":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c11bb79e02416144416cb4f662875ec",["AD"]],"58552541":["Emil Filarowski piastuje stanowisko dyrektora w firmie, która zajmuje się organizacją szkoleń. Mężczyzna sądzi, że jego żona, Sylwia, ma kochanka. Kobieta jest menadżerką w ekskluzywnej restauracji, a żoną Emila od półtora roku. Para świadomie podjęła decyzję, że nie będzie mieć dzieci, by nic ich nie ograniczało. Ostatnio Sylwia bardzo się zmieniła. Nie chce spędzać czasu z Emilem. Unika też z nim bliskości. Jest skryta i zamyślona. Mężczyzna także dowiedział się, że jego żona często na godzinę lub dwie wychodzi z pracy. Zlecenie Emila przyjmuje detektyw Petrow.","","",["N"]],"58552542":["Rosyjska wersja znanego programu, dzięki któremu na pomoc mogą liczyć osoby zmagające się z krępującymi i intymnymi chorobami.","","",[]],"58552543":["Przed nami ostatni odcinek ekstremalnego przewodnika po medycynie estetycznej. Angielski lekarz Christian Jessen pokazuje, że poprawianie urody za pomocą skalpela czy zastrzyków wypełniających czasem kończy się bardzo źle. W programie goszczą Vanessa i Julie, które opowiedzą o swoich traumatycznych doświadczeniach. Po zabiegu korekcji zmarszczek mimicznych ich twarze nie wyglądały wcale pięknie i gładko, lecz pokryły się szpetnymi guzkami.","","",[]],"58552544":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"58552545":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Na całym świecie ludzie w pogoni za doskonałością poddają się operacjom, które mają poprawić ich wygląd. Są gotowi cierpieć ból i ponosić niemałe koszty. Niestety nie zawsze efekty wartych fortunę zabiegów są zadowalające. Paul Nassif i Terry Dubrow, najlepsi z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie, próbują naprawić skutki nieudanych ingerencji. Niekiedy muszą mierzyć się z naprawdę trudnymi przypadkami.","","",[]],"58552546":["Kamila i jej mąż marzą o dziecku. Kobietę niepokoi jednak, że Rafała każdego dnia zostaje dłużej w pracy. Sądzi, że stoi za tym coś więcej niż nadgodziny. Opowiada o sytuacji przyjaciółce. Okazuje się, że Sandra widziała jej partnera w towarzystwie pięknej kobiety, gdy szli razem do mieszkania, które Kamila dostała w spadku. Zapytany o to mężczyzna oznajmia, że szykował jej niespodziankę i przeprowadzał remont. Wypiera się, by się z kimkolwiek spotykał. W końcu Sandra przyznaje się, że zakochała się w Kamili i dlatego kłamała. Gdy prawda wychodzi na jaw, kobiety zrywają stosunki, ale życzą sobie jak najlepiej. Matka Magdy, adwokatka, nie znosi jej chłopaka Maćka i namawia córkę, by związała się z Jarkiem, synem sędziego. Doprowadza to do kłótni. Pewnego dnia Maciek przesadza z alkoholem podczas imprezy. To skłania dziewczynę do przemyślenia planów matki. Niespodziewanie poznaje atrakcyjnego Eryka, właściciela biura nieruchomości. Pod wpływem tej znajomości rozstaje się ze swoim partnerem. Niedługo potem przekonuje się jednak, że Eryk ją zdradza. Co więcej, wcale jej nie kochał, a tak naprawdę oszukał ją na zlecenie jej matki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/971be4b5db48181acc731021343ca148",["N"]],"58552715":["Kongery z Oceanu Atlantyckiego
U schyłku lata ekipa wyrusza do Irlandii, aby z Union Hall wypłynąć w Ocean Atlantycki na połów potężnych ryb. Miejscowi przewodnicy przygotowali łowisko, w którym można zaciąć i powalczyć z potężnymi kongerami i ogromnymi morskimi płaszczkami. Przygotowano solidne wędziska i założono na haki świeże makrele. Po niespełna kilkunastu minutach rozpoczęła się walka z pierwszymi okazami, aż w końcu na pokładzie pokazały się pierwsze morskie kongery, ryby spokrewnione ze słodkowodnymi węgorzami. Ponad stukilogramowe płaszczki pozostały w oceanicznych głębinach niepokonane.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ced18404076fe5a7c0a7faa7e569820",[]],"58552716":["Piękności oceaniczne
Kolejne wypłynięcie w Ocean Atlantycki z irlandzkiego wybrzeża ekipa zaplanowała na łowiska, w których brylują piękne dorsze, rdzawce i molwy. Pierwsze na wędziskach zawisły zestawy przywieszkowe, dzięki czemu na haczykach można było podziwiać niewielkie, ale pięknie zabarwione ryby oceaniczne. Niekorzystne warunki pogodowe zmusiły wędkarzy do dozbrojenia sprzętu świeżymi filetami. Wkrótce na wędkach pojawiły się duże rdzawce, dublety dorszy i zębate molwy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8394a28666fa29d266d0515e1831f18",[]],"58552717":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"58552718":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"58552719":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"58552720":["Polowanie na rekina
Poszukując nieznanych gatunków ryb na Morzu Czerwonym, ekipa TAAAKIEJ RYBY decyduje się na nurkowanie wśród niebezpiecznych raf. Przed zbliżającą się nocą i egipskimi ciemnościami miejscowi przewodnicy przygotowują niesamowicie mocny zestaw na zwabione w łowisko krwawą przynętą rekiny. W oczekiwaniu na spotkanie z ludojadami Jurek Biedrzycki wraz z kompanami wyciągają na pokład statku przepięknie ubarwione ryby rafowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b30ae7601b00bed0c151609a147a",["N"]],"58552721":["Prow.: Karolina Gilon.
Po raz kolejny grupa wysportowanych Polaków stanie do walki o 150 tysięcy złotych i prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Zwycięzca będzie musiał pokonać 150 metrów usianego 32 przeszkodami toru. Swoich sił w programie spróbują także goście specjalni: aktor Marek Kaliszuk, tancerka i Miss Polonia 2017 Agata Biernat, były piłkarz a obecnie zawodnika MMA Piotr Świerczewski oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. Wyczyny wysportowanych Polaków komentować będą: dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski, zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski, a także prowadząca - Karolina Gilon.","","",[]],"58552722":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"58552723":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"58552724":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["AD"]],"58552725":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","","",[]],"58552726":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58552727":["Serial dokumentalny, który pokazuje widzom, jak wygląda droga do sławy. Uczestnicy prezentują swój talent. Liczą na to, że ktoś dostrzeże ich potencjał i pomoże im w zdobyciu popularności. W programie widzowie poznają m.in. tancerkę burleski oraz trenera personalnego. Bohaterowie robią wszystko, by osiągnąć sukces. Nierzadko muszą zmagać się z niepowodzeniami i nieprzewidzianymi problemami.","","",[]],"58552728":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",[]],"58552729":["Program prezentuje widzom, jak funkcjonują pociągi i w jaki sposób wygląda praca na kolei. Jest ona szczególnie ciekawa, gdy ma się świadomość, że każdy skład skrywa swoje własne tajemnice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf27b57c4586975f90615f1ec155c7cc",[]],"58552730":["Program prezentuje widzom, jak funkcjonują pociągi i w jaki sposób wygląda praca na kolei. Jest ona szczególnie ciekawa, gdy ma się świadomość, że każdy skład skrywa swoje własne tajemnice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4ac2e7032233db8d677d4e24b8a1c8f8",[]],"58552731":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58552732":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58552733":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58552734":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58552735":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",[]],"58552736":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",[]],"58552737":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",[]],"58552738":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo i mają niewielkie perspektywy. Pomimo to poszukują partnerek na całe życie.","","",[]],"58552739":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo i mają niewielkie perspektywy. Pomimo to poszukują partnerek na całe życie.","","",[]],"58552740":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",[]],"58552741":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",[]],"58552742":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["N"]],"58552743":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58552744":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58552745":["W programie: poszukiwany listem gończym za zabójstwo żony Eugeniusz Dekar z okolic Giżycka, zatrzymanie dwóch kiboli - morderców poszukiwanych przez policję w Łodzi i Krakowie oraz kolejni poszukiwani, tym razem z Podlasia: Andrzej Makal i Cezary Szatałowicz - ścigani za brutalne zabójstwo kolegi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b94d13935111682f506eb607028aa2e",["N"]],"58552746":["W programie m.in. o tajemniczym zniknięciu 60-letniej kobiety w Romanówce koło Sandomierza, pomyłkowym zabójstwie w Lublinie, którego ofiarą był mężczyzna o ps. Gutek oraz o niewyjaśnionej od lat zbrodni w Lędzinach, którego ofiarą był miejscowy tapicer.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7984797b23ccc965156766410fa45e01",["N"]],"58552747":["W tym odcinku Michał Fajbusiewicz przedstawi obszerną inscenizację dotyczącą zabójstwa fryzjerki z Częstochowy, Kamili Wdowińskiej, TOP listę Najbardziej Poszukiwanych Polskich Morderców oraz szczegóły dotyczące poszukiwanego od lat kilera z Lublina, Ahmatowa Szaraniego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3cc366e89a2bc13d3dc8d932ceb072f7",["N"]],"58552748":["Kręgi z Osia
Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski zabierają się za poszukiwania skarbów wykorzystując metodę Lidar (Light Detection and Ranging). Dzięki niej można \"zobaczyć\" mapę terenu bez szaty roślinnej i zabudowań. Możliwości tej technologii ściągnęły ekipę programu w Bory Tucholskie. Eksperci odkryli na tamtejszych ziemiach obraz wielkiego kręgu, który może być śladem kultury Gotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c0d7173965838994a36498025acd3ca",["AD"]],"58552749":["Szlakiem 3 dywizji strzelców karpackich pod Monte Cassino
W 1944 roku pochód aliantów na Rzym zatrzymały silnie umocnione pozycje niemieckie wokół klasztoru Monte Cassino. Obsadzały ją elitarne jednostki niemieckie - strzelcy górscy i spadochroniarze. Przed pojawianiem się pod Monte Cassino Polaków, na linii Gustawa zamordowano wielu Amerykanów, Francuzów, Hindusów, Nowozelandczyków i Brytyjczyków. Atak wojsk polskich rozpoczął się w nocy 12 maja 1944 roku. Poprzedziły go artyleryjskie natarcie i bombardowanie. Pierwsze uderzenie naszych rodaków zakończyło się klęską, a atakujące bataliony zostały zdziesiątkowane. Drugi atak zaś odniósł powodzenie, a na klasztorze Monte Cassino załopotała polska flaga. Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wyposażeni w odpowiednie pozwolenia ruszają z wykrywaczami na poszukiwania śladów po tej jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2728b4b8ce36cf0dc2d8c45c2841a48d",["AD"]],"58552750":["W tym odcinku Emil bierze pod lupę klasyczną postawę funkcjonariuszy, którzy ze względu na swoja pozycję nie boją się łamać przepisów. Ukazuje jak pracownik Straży Miejskiej w Warszawie zawraca na zakazie, a także jak były policjant z Bytomia łamie przepisy, gdyż nawet po zrzuceniu munduru jest pewien że wymiga się od odpowiedzialności. Tymczasem pracownicy GiDT znowu wystawiają mandaty niewinnym ludziom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed38a1195d05637a6ffb96dd2a4fbb3a",["N"]],"58552751":["Polscy obywatele marzą, by policjanci nie zawalali bezsensowną pracą sądów i biegłych. Zaś Strażnicy Miejscy śnią o eskapadach na sygnałach. Tymczasem Emil wymarzył sobie, by znaki drogowe były ustawione prawidłowo. Prowadzący spekuluje, czy któraś z zachcianek kiedyś się spełni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/287f7d11dda0663aefd9febc6d260836",["N"]],"58552752":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1732727445ac22391eb9f673031bd112",["N"]],"58552753":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e98017d51cafeb804e9aa7628dfbb57",["N"]],"58552754":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b7ee94da0d2496fcac2589f0ffd7e5c",["N"]],"58552755":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0dead8e743b00438776d215d499f0f5c",["N"]],"58552580":["Janina i jej syn, Stanisław, remontują bacówkę. Staszek przyzwyczaja klacz do pracy w zaprzęgu. Irena udaje się do lasu, chcąc zapewnić kozom jak najlepsze warunki wypasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"58552581":["Irena i Karolina pasą kozy oraz rozmawiają o kandydacie na męża. Drwal Staszek zabiera swoich synów do lasu. Piotr obserwuje próbę zespołu swojej żony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"58552582":["Nowy sąsiad Patrycji, Artur (Paweł Małaszyński), coraz bardziej ją irytuje. Mikołaj natomiast bardzo go lubi. Tymczasem Anka i jej rodzina zmagają się z trudami życia na wsi. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Stasiek zostaje zawieszony w prawach ucznia. Inga ma podejrzenia, że jej byli partnerzy są ofiarami intryg jednej kobiety. Chce ją zdemaskować. Zuza kupuje mieszkanie w Warszawie, a także intensywnie pracuje nad budową filii banku w stolicy. Nie zauważa, że wspomagacze nie wpływają dobrze na jej życie i zachowanie. Podczas podróży na urodziny chłopców do Gdańska zatrzymuje ją policja. Funkcjonariusze postanawiają ją przeszukać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036264.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6ebcb5d06d95e6de614e86fe408069d",["N"]],"58552583":["Reż.: Sean McCormack, Wolfgang Lauenstein, Christoph Lauenstein.
12-letni Luis czuje się samotny. Nastolatek nie ma przyjaciół, a jego ojciec, ufolog Armin, całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Pewnego dnia dyrektor szkoły chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się statek kosmiczny, pilotowany przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec zaprzyjaźnia się z obcymi. Musi jednak ukrywać ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że przybysze z innych planet są niebezpieczni. Próbując pomóc nowym kompanom w powrocie do domu, Luis nabiera ochoty na pozaziemską podróż. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Jarosław Boberek, Paweł Domagała, Klaudiusz Kaufmann oraz Małgorzata Kożuchowska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2021161.jpg","",["N"]],"58552584":["Reż.: Pete Docter, Ronnie Del Carmen.
Jedenastoletnia Riley opuszcza rodzinną Minnesotę. Wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco. Czuje się zagubiona i próbuje oswoić się z nową sytuacją. Postępowaniem dorastającej dziewczynki kierują emocje. Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywny nastrój. Strach, Gniew, Odraza i Smutek starają się jej pomóc, każdy na swój sposób, ale osiągają przeciwny efekt, budząc wątpliwości, lęki, bunt i frustrację. Niespodziewanie Smutek i Radość zostają uwięzione w odległym zakątku umysłu. Muszą jak najszybciej przejąć dowodzenie, gdyż pozostawione na straży Strach, Złość i Wstręt sieją spustoszenie w życiu emocjonalnym nastolatki. Równowaga zostaje zakłócona. Riley jest bezradna i ciągle niezadowolona. Źle się czuje w nowym miejscu. By ją ratować, Smutek i Radość rozpoczynają wędrówkę do centrum sterowania. Najpierw jednak muszą przemierzyć nieznane obszary takie jak Pamięć Długotrwała, Abstrakcyjne Myślenie czy Wytwórnia Snów. Nagrodzona Oscarem podróż do wnętrza umysłu jedenastolatki, która przywodzi na myśl kultowy serial \"Było sobie życie\". Za reżyserię odpowiada Pete Docter, twórca wielu animowanych hitów, np. \"Odlotu\", z który również otrzymał Nagrodę Akademii. W polskiej wersji językowej wystąpili: Małgorzata Socha, Kinga Preis, Maja Ostaszewska, Cezary Pazura, Szymon Kuśmider oraz Alicja Kozieja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2009012.jpg","",[]],"58552585":["Reż.: Amy Heckerling.
James (John Travolta) i Mollie (Kirstie Alley) Ubriacco przygotowują małego Mikey'ego na narodziny siostrzyczki. Gdy w końcu na świat przychodzi Julie, malec przeżywa rozczarowanie. Nowy członek rodziny skupia na sobie całą uwagę i miłość rodziców. Dziewczynka obserwuje świat, nie szczędząc mu zaskakująco dojrzałych komentarzy, których niestety nie słyszą dorośli. Tymczasem związek Jamesa i Mollie przechodzi kryzys. Małżonkowie nie potrafią się porozumieć. Ona jest zorganizowana i pedantyczna, on zachowuje przedmałżeńską niefrasobliwość i bałaganiarstwo. Rodzice kobiety również nie są zachwyceni zięciem. Konflikt nasila się, gdy Mollie zaprasza do domu swojego brata Stuarta (Elias Koteas), ekscentryka i miłośnika broni palnej... Nowa członkini rodziny Ubriacco obdarzona jest głosem Roseanne Barr, natomiast jej bratu głosu użyczył Bruce Willis.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1864791.jpg","",["N"]],"58552586":["Reż.: Steven Spielberg.
Rok 1935. W nocnym klubie w Szanghaju Indiana Jones (Harrison Ford) przeprowadza transakcję z Lao Che (Roy Chiao), szefem chińskiego gangu. Przestępca do podanego na zgodę kieliszka szampana wrzuca truciznę. Dzięki pomocy amerykańskiej piosenkarki Willie Scott (Kate Capshaw) archeologowi udaje się zdobyć antidotum i uciec przed bandytami. Wkrótce wraz z nią i sprytnym Chińczykiem Shortem Roundem (Jonathan Ke Quan) Jones dociera na lotnisko i dostaje się na pokład samolotu lecącego do Indii. Niestety, piloci - na polecenie Lao Che - wyskakują na spadochronach. Indianie i jego towarzyszom udaje się jednak szczęśliwie wylądować. Trafiają do indyjskiej wioski, w której spotykają przedstawicieli tajemniczego plemienia. Proszą oni słynnego awanturnika o odnalezienie świętego kamienia, skradzionego im przez wyznawców okrutnej bogini Kali. Archeolog z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwania. Nagrodzony Oscarem za efekty specjalne prequel przebojowych \"Poszukiwaczy zaginionej Arki\" z 1981 roku. Powołany do życia przez Stevena Spielberga i George'a Lucasa Indiana Jones stał się bohaterem masowej wyobraźni i pierwowzorem takich postaci jak Lara Croft czy Rick O'Connell.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873309.jpg","",["N"]],"58552587":["Reż.: Jon Turteltaub.
Poszukiwacz skarbów, Benjamin Gates (Nicolas Cage) zdobył sławę dzięki odkryciu wielkiej tajemnicy templariuszy. Teraz razem ze swoim ojcem, profesorem uniwersyteckim Patrickiem (Jon Voight), przyjacielem i geniuszem komputerowym Rileyem Poole'em (Justin Bartha) oraz byłą dziewczyną - archiwistką Abigail Chase (Diane Kruger) - szuka zaginionych osiemnastu kartek z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna (Glenn Beck). Wychodzi bowiem na jaw, że prapradziadek Bena, Thomas (Joel Gretsch), uczestniczył w spisku Bootha i został uznany za zdrajcę. Jednak Ben i Patrick nie wierzą, że ich przodek mógł być zamieszany w zabójstwo głowy państwa. Zależy im na oczyszczeniu dobrego imienia całego rodu. Postanawiają odnaleźć zaginione strony, by odkryć rzeczywiste okoliczności śmierci prezydenta. Trop wiedzie ich do Londynu. Ben i Riley włamują się do pałacu Buckingham. Znajdują tam tajemniczy symbol, który potrafi zidentyfikować tylko Patrick. Dalszych wskazówek szukają w Białym Domu. Jednak, aby poznać prawdę, muszą porwać obecnego prezydenta USA (Bruce Greenwood). Kontynuacja wielkiego kinowego hitu z 2004 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885072.jpg","",[]],"58552588":["Reż.: Shawn Levy.
Strażnik Larry Daley podczas nocnej zmiany pilnuje nowej wystawy w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej. Odkrywa, że starożytna tablica, która sprawia, że po zachodzie słońca eksponaty ożywają, zaczyna tracić swoje magiczne właściwości. Nie zamierza dopuścić do tego, by jego przyjaciele na zawsze zastygli w martwych pozach. Były stróż Cecil zdradza mu kilka ważnych faktów dotyczących magicznego przedmiotu. Tropy w tej sprawie kierują Larry'ego za ocean - do Londynu. Przekonuje on kuratora wystawy, by udzielił mu zgody na podróż do słynnego muzeum w stolicy Wielkiej Brytanii. Na Wyspy wyruszają zaprzyjaźnione z Daleyem historyczne postacie, między innymi prezydent romantyk Teddy Roosevelt i porywczy Attyla. Towarzyszą im syn strażnika, psotna kapucynka oraz poczciwy neandertalczyk Laaa - łudząco podobny do Larry'ego. W desperackiej walce o przyszłość przybyszom pomagają nowi znajomi - ożywieni mieszkańcy brytyjskiego muzeum.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869338.jpg","",[]],"58552589":["Reż.: Ron Howard.
Kustosz muzeum w Luwrze Jacques Sauniere zostaje zamordowany. Wokół ciała zostało umieszczonych wiele tajemniczych symboli. Jeden z wątków śledztwa prowadzi do profesora historii, Amerykanina Roberta Langdona (Tom Hanks). Jest on światowej sławy badaczem symboli. Policja sprowadza go na miejsce zbrodni. Langdon odkrywa wkrótce, że Sauniere był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć może mieć związek ze ściśle strzeżonym sekretem. Dotyczy on początków chrześcijaństwa. W prywatnym śledztwie naukowcowi pomaga policyjna kryptolog, wnuczka zamordowanego, Sophie Neveu (Audrey Tautou). Wkrótce oboje stają się podejrzanymi o morderstwo Sauniere'a. Ich tropem rusza policjant Bezu \"Byczek\" Fache (Jean Reno) oraz demoniczny mnich organizacji Opus Dei, Silas (Paul Bettany). Reżyser filmu Ron Howard jest dwukrotnym zdobywcą Oscara za najlepszy film i najlepszą reżyserię. Obydwie nagrody dotyczą filmu \"Piękny umysł\". Grający rolę Langdona Tom Hanks również jest dwukrotnym zdobywcą Oscara. Nagrody odebrał za główne role w filmach \"Filadelfia\" oraz \"Forrest Gump\". \"Kod da Vinci\" wywołał falę krytyki ze strony środowisk katolickich. Był on tak kontrowersyjny, że nawoływano nawet do jego bojkotu. Film jest adaptacją bestselleru Dana Browna \"Kod Leonarda da Vinci\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067979.jpg","",["N"]],"58552590":["Reż.: Maciej Żak.
Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) zleca sierżantowi Zawadzie (Robert Więckiewicz) przetransportowanie niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Skazany za zabójstwo strażników gangster Nauczyciel (Ireneusz Czop) został bowiem uznany za niepoczytalnego. W akcji uczestniczą ludzie ze skomplikowaną przeszłością, a wśród nich pełen nadziei i młodzieńczych ideałów Feliks (Tomasz Ziętek) - prywatnie mąż Ewy (Agnieszka Żulewska), córki Nowackiego. Wkrótce konwój wyrusza w podróż. Niestety, powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel eskorty. Między strażnikami narasta konflikt, a atmosfera gęstnieje z każdą minutą. To tylko kwestia czasu, gdy dojdzie do tragedii. Film reżysera \"Ławeczki\" Macieja Żaka w założeniu miał pokazać kulisy brutalnego świata więziennego. Zdjęcia do produkcji kręcono m.in. na terenie Aresztów Śledczych Warszawa-Białołęka i Warszawa-Mokotów. Przed wejściem do zakładu karnego filmowcy byli przeszukiwani, a w środku nie można było toczyć głośnych dyskusji. Ponadto byli zobowiązani do przestrzegania rygorystycznych ram czasowych - zdjęcia kręcono więc w godzinach między 6 a 18.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068447.jpg","",[]],"58552591":["Tomek Molak, założyciel grupy Ultraviolet, otrzymuje na maila gryps od skazanego seryjnego mordercy, Zenona Nowaka. Przestępca uważa, że jest niewinny, a odbywa karę przez błędne działanie prokuratury. Prosi Fioletowych o pomoc. Wkrótce Ola dowiaduje się, że w sprawę zaangażowany był Waldemar Kraszewski, obecny komendant policji w Łodzi. Zaczyna dociekać prawdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869901.jpg","",["N"]],"58552592":["Giną młodzi chłopcy. Modus operandi jest identyczny jak skazanego przed laty seryjnego mordercy, Zenona Nowaka. W związku z zaangażowaniem Holendra w uwolnienie więźnia do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wkraczają uzbrojeni funkcjonariusze CBŚ. Niebawem sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że to Ultravioletowcy znaleźli dowody świadczące na korzyść Nowaka. Detektywi amatorzy ujawnili także nadużycia policji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869901.jpg","",["N"]],"58552593":["Wystrzałowa dziewczyna
Warszawa. Nauczycielka znajduje w bagażniku samochodu ładunek wybuchowy. Podejrzewa, że może stać za tym jej były mąż, nauczyciel chemii z tej samej szkoły lub strojący sobie żarty uczniowie. Sprawę wyjaśnia Natalia, której pomaga detektyw z Lublina, Dawid Hawryluk. Jednocześnie policja zajmuje się też sprawą okaleczonego studenta. Podczas imprezy został odurzony, a na twarzy ktoś wytatuował mu... kwiatki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",["N"]],"58552594":["Ryszard Makuch gromadzi broń i inne militaria z okresu II wojny światowej. Na wyprawie w lesie z synem Antkiem znajduje granat. Gdy chłopak organizuje przyjęcie pod nieobecność rodziców, przedmiot zostaje skradziony. Antek udaje się na grilla organizowanego przez Błażeja, ponieważ ma nadzieję, że odzyska tam swoją własność. Nastolatek wrzuca bombę do ogniska. W eksplozji Błażej zostaje ciężko ranny, a Antek i jego przyjaciele dzwonią pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/25afb2aa0572ee1ae2bcdb5634145ee9",["N"]],"58552595":["Pięcioletni Ignacy jest wychowywany przez 36-letniego Huberta i jego nową partnerkę, 34-letnią Elżbietę. Matka chłopca, 35-letnia Alicja, cierpi na chorobę dwubiegunową i zrzekła się prawa do opieki nad dzieckiem na rzecz byłego męża. Po wyjściu ze szpitala kobieta zaczyna zabiegać o kontakty z synkiem. Gdy Elżbieta organizuje przyjęcie dla Ignacego, Alicja pojawia się na miejscu i próbuje podać rywalce szampana z dodatkiem środków nasennych. Po napój sięga Ignacy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/306375933a5c33e9d28e8deed4157031",["N"]],"58552547":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/675e6bd61af44cdf6f5343d78a40d28b",["N"]],"58552548":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/efd4be97bb5e0f3b6ef1c9371c85681a",["N"]],"58552549":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/99277c24d255c1d190f1b16f444fb633",["N"]],"58552550":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f567eb045fb675f820b275c5cc000d81",["N"]],"58552551":["Opowieść o drugiej wojnie światowej z perspektywy mieszkańców Baku - stolicy Azerbejdżanu, wówczas republiki Związku Radzieckiego. Kraj ten był jednym z ważniejszych ośrodków zaopatrzeniowych dla Armii Czerwonej - dostarczał ropę naftową i broń. Adolf Hitler, chcąc zrealizować swoje plany światowej dominacji, musiał zdobyć bogactwa naturalne Azerbejdżanu. W 1942 roku rozpoczął działania militarne, które miały doprowadzić do zajęcia cennych terenów. Sowieci i alianci twardo się temu przeciwstawili. Ich celem było powstrzymanie Niemców za wszelką cenę, nawet gdyby oznaczało to całkowite zniszczenie Baku.","","",[]],"58552552":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"58552553":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"58552554":["Reż.: Stanislas Kraland, Florent Quet.
Przez stulecia badacze, historycy i entuzjaści religii chrześcijańskiej poszukiwali relikwii związanych z Jezusem Chrystusem - szat, Świętego Krzyża, gwoździ, miejsca pochówku, jego grobowca, a nawet krwi. Wielu wierzy, że znaleźli ostateczny dowód na istnienie Jezusa. Od wschodniego cesarstwa rzymskiego po europejskich krzyżowców, od Jeruzalem do Turynu widzowie mogą śledzić drogę najsłynniejszych relikwii czczonych przez miliony wierzących. Łącząc archeologię, historię i mistycyzm twórcy dokumentu prowadzą dochodzenie, które może doprowadzić do ostatecznego rozwiązania tajemnicy, czy są one prawdziwe oraz co mówią o przeszłości.","","",[]],"58552555":["\"Proroctwo papieży\" to seria 112 krótkich, tajemniczych zwrotów w języku łacińskim, które mają na celu przewidzenie papieży rzymskokatolickich, począwszy od Celestyna II. Domniemane proroctwa zostały po raz pierwszy opublikowane przez mnicha Arnolda Wiona w 1595 roku. Ten z kolei podał, że ich autorem jest św. Malachiasz, XII-wieczny arcybiskup Armagh w Irlandii. Historycy generalnie dochodzą do wniosku, że rzekome proroctwa są sfabrykowane, a zostały napisane na krótko przed ich opublikowaniem. Niektórzy katoliccy teologowie odrzucili je jako fałszerstwo.","","",[]],"58552556":["Skala wojny sprawiła, że do boju szli nie tylko żołnierze, ale również i cywile - młodzi i starzy, kobiety i dzieci. Do walki włączał się najpotężniejsze państwa świata.","","",[]],"58552557":["Reż.: Rupert Wingfield-Hayes.
29 kwietnia 2016 roku władze Korei Północnej wydaliły reportera BBC Ruperta Wingfielda-Hayesa za brak szacunku i \"zniekształcanie faktów\". Dziennikarz opowiada filmie o swoim pobycie w tym kraju. Zastanawia się , czy możliwa jest poprawa sytuacji polityczno-gospodarczej Korei. Zadaje sobie również pytanie, czy obywatele faktycznie są lojalni wobec Kim Dzong Una, czy też ich posłuszeństwo wynika jedynie z terroru.","","",[]],"58552558":["Rosja wycofuje się z wojny. Żołnierze z Niemiec i Austro-Węgier szykują się do ataku na Wielką Brytanię, Belgię, Francję i Włochy. W USA do walki szykują się już dwa miliony ludzi.","","",[]],"58552559":["W kosmosie dochodzi do wielu niebezpiecznych zjawisk pogodowych. Naukowcy zastanawiają się, co by się stało, gdyby dotarły one na Ziemię.","","",[]],"58552560":["W kosmosie dochodzi do wielu niebezpiecznych zjawisk pogodowych. Naukowcy zastanawiają się, co by się stało, gdyby dotarły one na Ziemię.","","",[]],"58552563":["Reż.: Hilary Jeffkins.
David opowiada o rodzeniu koników morskich. Przygląda się także hienom, których stada są zdominowane przez samice.","","",[]],"58552564":["Reż.: Sharmila Choudhury.
David bada stworzenia, które dzięki umiejętności rozciągania się potrafiły przetrwać w świecie przyrody","","",[]],"58552565":["Istnieje wiele nieprawdopodobnych informacji na temat królestwa zwierząt. Tylko część z nich jest prawdziwa.","","",[]],"58552566":["Orangutany przez wiele lat uważano tylko za zręcznych naśladowców. Zmieniło to dopiero odkrycie, którego dokonali naukowcy na bagnach Sumatry. Ujawniło one potencjał tych zwierząt.","","",[]],"58552567":["Reż.: Oliver Goetzl.
Wyspa Bioko leży u wybrzeży Afryki Środkowej. Odizolowana od kontynentu, pokryta pierwotnym lasem deszczowym i otoczona ciemnymi wodami oceanu, zamieszkana jest przez wiele różnorodnych zwierząt, w tym 65 gatunków ssaków, z czego 26 obejmuje same nietoperze. Wyspę uznano za jedno z najważniejszych miejsc na świecie, które należałoby objąć badaniami małp, głównie mandryli równikowych. Na Bioko odnotowano także 143 gatunki ptaków i 33 płazów, gniazdują tu 4 rodzaje żółwi morskich, a okoliczne wody zamieszkują przedstawiciele 43 gatunków ryb. Największymi niebezpieczeństwami dla dziko występujących tu zwierząt i roślin jest kłusownictwo oraz skażenie środowiska naturalnego wydobywaną w pobliżu wyspy ropą naftową. Film bada sekretne życie mandryli, śledząc jedną z rodzin i ich noworodka, który po raz pierwszy odkrywa świat ze wszystkimi jego wyzwaniami.","","",[]],"58552568":["Największe stado słoni w Afryce oraz grupa młodych lwów stają w drastycznej walce o przetrwanie. Rzadko kiedy ich światy się zderzają. Jednak ich konflikt nie jest przypadkowy, a sama natura w nim główną rolę. Susza osłabiła słonie, a lwy są rozpaczliwie głodne.","","",[]],"58552569":["Gigantyczny majątek, który miało tworzyć złoto wrocławskich banków jest mitem. W bankach tego miasta nie było sztab złota, gdyż te przechowywano tylko w banku centralnym lub terenowych oddziałach. Dokumenty i realia tamtego czasu pozwalają na jednoznaczne określenie tej sensacyjnej historii jako wymysłu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5758039e12178366dbf5e9d8061bbff0",["JM"]],"58552570":["Daleko od głównych szlaków do Morawy na Dolnym Śląsku hitlerowcy zwozili bezcenne dzieła sztuki rabowane w polskich muzeach i prywatnych kolekcjach. Córka właścicieli pałacu Mellita von Wietersheim-Kramsta opowiada o tamtym czasie. Wówczas w salonie jej domu stały obrazy Leonarda da Vinci, Rembrandta oraz Rubensa. Znajdował się tam także obraz Rafaela Santi \"Portret młodzieńca\", który do dziś nie został odnaleziony. Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice związane z ta zagadką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7d8e60dfb8c127c85ab9a9b895914b4",["JM"]],"58552571":["Przez wiele lat Niemiec Herbert Klose, mieszkaniec Dolnego Śląska, podejrzewany przez UB o działalność antypolską i dowodzenie grupą niemieckich partyzantów \"Wehrwolf\" zwodził organy bezpieczeństwa twierdząc, że zna tajemnicę ukrycia złota. Nigdy nie odnaleziono legendarnych bogactw, o których tak chętnie on opowiadał. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że jeszcze w latach 70-tych MSW wierzyło w kłamstwa Klose'a.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/071ce1a0e446f30b247b6d10e399394a",["JM"]],"58552572":["Obozy koncentracyjne były nie tylko miejscem uśmiercania setek tysięcy ludzi. W nazistowskim państwie przynosiły ogromne dochody Bankowi Centralnemu, a także oprawcom okradającym swoje ofiary. Twórcy programu wyjaśniają, jak funkcjonował system, który ze śmierci uczynił tak dochodowe źródło.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd88d5187e8eceac62c9d7644211619d",["JM"]],"58552573":["Podczas podróży na wyspę Vannoya na północy Norwegii Jerzy Biedrzycki i jego ekipa korzystają z rad doświadczonych wędkarzy. Widzowie poznają między innymi podstawowe węzły, które ułatwiają przygotowanie prawidłowego zestawu na połów dużych ryb morskich. Sprzyjająca pogoda i morski przypływ zachęcają wędkarzy do polowania na ogromne dorsze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/39b4ad7dadc841bfef49deee151ef7f3",[]],"58552574":["Fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Choć była to produkcja całkowicie nieopłacalna. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny w sytuacji, gdy wojsku brakowało benzyny. A to brak paliwa ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["JM"]],"58552575":["Gigantyczna fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Działanie to było całkowicie nieopłacalne. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny, gdyż wojsku brakowało benzyny. Jego brak ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["JM"]],"58552576":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84d3dab0d68b713be5f42ea96c5b64c6",["N"]],"58552577":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3dd6f79f3358694b18d61f755e519240",["N"]],"58552578":["Dominik, podopieczny Pawła Nastuli, przeżywa kryzys i zaniedbuje treningi. Tymczasem Renata Naczaj przygotowała swoich zawodników do Mistrzostw Mazowsza MMA. Widzowie przekonają się, jak poradzą sobie m.in. Oskar i Bartek. Poznają również Dawida \"Harnasia\", który jest znany w środowisku MMA z tego, że przegrywa walkę za walką. Chłopak nie traci jednak nadziei i wierzy, że w końcu odniesie pierwszy sukces. Za serce do walki podziwiają go zawodnicy i trenerzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c0d5b982304c7b7996f6f9e1e6d6ff7",["N"]],"58552579":["Ciąg dalszy historii Dawida \"Harnasia\" Harasa, zawodnika który dotąd nie zwyciężył w żadnej walce. Wszystkie dziesięć pojedynków, w których brał udział, zakończyło się porażką. Widzowie przekonają się, czy pod okiem trenerki Renaty Naczaj wreszcie pokona złą passę i uda mu się odnieść pierwsze zwycięstwo na zbliżającej się gali w Ostrołęce. Tymczasem Patryk ma dopiero 17 lat, lecz nie ma godnego rywala na krajowym ringu, wszystkich przeciwników w swojej kategorii już pokonał. Menadżerowie szukają dla niego rywala w Szwajcarii i Niemczech.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7e10abc958c2ab33051b49fe2773802",["N"]],"58552889":["Zabawne i mrożące krew w żyłach historie z dzieciństwa Scooby'ego-Doo. Szczeniak dorastał wspólnie z grupą znajomych dzieciaków - Kudłatym, Daphne, Velmą i Fredem. Przyjaciele od najmłodszych lat interesują się kryminalnymi zagadkami. Na ich drodze stają upiory, duchy czy gobliny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886239.jpg","",[]],"58552890":["Zabawne i mrożące krew w żyłach historie z dzieciństwa Scooby'ego-Doo. Szczeniak dorastał wspólnie z grupą znajomych dzieciaków - Kudłatym, Daphne, Velmą i Fredem. Przyjaciele od najmłodszych lat interesują się kryminalnymi zagadkami. Na ich drodze stają upiory, duchy czy gobliny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886239.jpg","",[]],"58552891":["Reż.: Spike Brandt, Tony Cervone.
Mysz Jerry to najmniejszy z rozbójników należących do bandy szlachetnego Robin Hooda. Tymczasem kot Tom jest ulubieńcem pięknej Marion, ukochanej Robina. Nikt nie wie, że jest on także szpiegiem na usługach bezwzględnego szeryfa z Nottingham oraz złego księcia Jana. Kiedy niebawem okazuje się, że Robin Hoodowi i Marion grozi wielkie niebezpieczeństwo, Tom i Jerry postanawiają połączyć siły i zrobić wszystko, by ich ocalić. Przy okazji zdobywają nowe, cenne doświadczenia i przeżywają wiele fascynujących przygód. Kolejne perypetie Toma i Jerry'ego, bohaterów klasycznych kreskówek Williama Hanny i Josepha Barbera. Tym razem para odwiecznych wrogów musi zakopać topór wojenny i współpracować ze sobą, co okazuje się lekcją dla nich obu. Osadzona w czasach średniowiecznej Anglii historia pełna jest akcji i dobrego humoru. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli m.in. Janusz Kruciński, Katarzyna Łaska i Mirosław Zbrojewicz.","","",[]],"58552892":["Reż.: Dick Lowry.
Duży Enos (Pat McCormick) i Mały Enos (Paul Williams) proponują przechodzącemu na emeryturę szeryfowi Buffordowi T. Justice'owi (Jackie Gleason) zakład, którego stawką ma być dwieście pięćdziesiąt tysięcy dolarów przeciwko odznace stróża prawa. Mężczyźni chcą, by wraz ze swoim synem (Mike Henry) pokonał on w rekordowo krótkim czasie odległość z restauracji na Florydzie do Teksasu w samochodzie z ogromną plastikową rybą na dachu. Szeryf podejmuje wyzwanie i rusza w trasę. Enosowie, chcąc zapewnić sobie zwycięstwo, stawiają na jego drodze rozmaite przeszkody. Ku ich zaskoczeniu, Bufford pokonuje kolejne trudności i jest coraz bliższy realizacji celu. Zdesperowani ojciec i syn decydują się odwrócić jego uwagę przy pomocy znienawidzonego przez szeryfa Bandziora (Burt Reynolds). Obawiając się jednak, że nie będą mogli go kontrolować, wynajmują Cledusa Snowa (Jerry Reed), by podszył się pod mistrza kierownicy. Wkrótce udaje mu się ukraść plastikową rybę z pojazdu Justice'a. Funkcjonariusz rusza w pościg, potrzebując przedmiotu do odebrania wygranej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2033009.jpg","",[]],"58552893":["Pod okiem kulinarnej blogerki ekipa przygotuje trzy różne wypieki, w których zastąpi podstawowe składniki takie jak jaja czy proszek do pieczenia. Reporter pojedzie w dalekie zakątki Rosji, gdzie widać ocieplanie się klimatu. Warstwa wiecznej zmarzliny dramatycznie się zmniejsza. Pojawi się też poradnik początkującego biwakowicza, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak poprawnie rozbić namiot czy jak pozbyć się mrówek. Paweł sprawdzi, czym różnią się strony folii aluminiowej. Nie zabraknie też przeglądu symboli świadczących o statusie materialnym w różnych miejscach świata i w różnych epokach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"58552894":["Ekipa przeprowadzi trzy testy jazdy z walizką na kółkach. Moda na wegańskie substytuty różnych popularnych potraw trwa. Twórcy przyjrzą się z bliska procesowi produkcji wegańskich paluszków rybnych. Pojawi się też reportaż o kobiecie, która założyła plantację orzecha włoskiego. To ekologiczny sposób pozyskania orzechów, ale wymaga cierpliwości. Na pierwsze plony trzeba czekać minimum 10 lat. Przeprowadzony zostanie również test akcesoriów montowanych na samochodzie lub do samochodu, które sprawiają, że auto zmienia się w kampera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"58552895":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"58552896":["Gwiazdą odcinka jest kabaret Spółka z o.o., czyli Ewa Błachnio, Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk i Bartosz Gajda.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2041217.jpg","",["AD"]],"58552897":["Reż.: Robert Adetuyi.
Cheerleaderki pod wodzą Destiny (Cristine Prosperi) mają na koncie trzykrotne mistrzostwo kraju. Wkrótce pojawia się jednak nowa drużyna, która rzuca im wyzwanie. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy największa internetowa gwiazda cheerleadingu, Cheer Goddess (Vivica A. Fox), organizuje wirtualne zawody międzynarodowe. Destiny oraz jej grupa muszą pokonać rywalki z całego świata. Przewodnicząca ekipą dziewczyna postanawia ściągnąć do pomocy Blake'a (Jordan Rodrigues) i jego kolegów, tancerzy street dance. Mimo dobrych intencji obu stron współpraca nie przebiega zgodnie z planem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2017231.jpg","",[]],"58552898":["Reż.: Joseph Vilsmaier.
Rok 1942. Kolejne zwycięstwa nazistów umacniają w Hitlerze przekonanie o tym, że niemiecka armia jest niezwyciężona. Dla wodza najważniejszym celem jest jednak zdobycie Stalingradu. Czterej doświadczeni saperzy, kapral Fritz Reiser (Dominique Horwitz), podoficer Manfred Rohleder (Jochen Nickel), porucznik Hans von Witzland (Thomas Kretschmann) i szeregowiec GeGe Müller (Sebastian Rudolph), ze zdziwieniem słuchają w jednej z monachijskich piwiarni przemówienia Hitlera. Führer zapowiada łatwe zwycięstwo pod Stalingradem. Wkrótce dla czwórki żołnierzy i ich towarzyszy rozpoczyna się najkrwawsza z dotychczasowych bitew. Znosząc straszliwy mróz i cierpiąc głód, desperacko walczą o przeżycie. Film miał swoją premierę w 50. rocznicę zakończenia słynnej bitwy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847609.jpg","",[]],"58552899":["W programie pojawi się quiz, w którym reporterzy będą zgadywać, jak usunąć drobne usterki, np. jak naprawić parasol lub zapchaną toaletę. Ekipa pokaże, w jaki sposób jada się gofry w różnych miejscach na świecie. W niektórych krajach to nie deser, a wytrawna przekąska. Sprawdzone zostaną doniesienia o byku, który daje się ujeżdżać jak koń. Paweł wyjaśni, dlaczego naczynia z tworzyw sztucznych po umyciu w zmywarce pozostają mokre. Zaprezentowany zostanie też ciekawy przykład współpracy rolników i myśliwych na rzecz ochrony młodych saren, które ukryte w wysokiej trawie padają ofiarami maszyn rolniczych podczas sianokosów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",[]],"58552900":["Reż.: Lana Wachowski, Tom Tykwer, Andy Wachowski.
Oryginalna wizja świata ujęta w sześciu pozornie niezwiązanych ze sobą opowieściach rozgrywających się na przestrzeni wieków. W 1846 roku amerykański prawnik Adam Ewing przybywa na wyspy Chatham na Oceanie Spokojnym. Zapada na tajemniczą chorobę. W 1931 roku w Szkocji biseksualny muzyk Robert Frobisher otrzymuje pracę jako sekretarz sławnego kompozytora. Zainspirowany tworzy własne dzieło. San Francisco, 1973 rok. Dziennikarka Luisa Rey spotyka się z ekspertem od technologii nuklearnej Rufusem Sixsmithem. Naukowiec przekazuje jej poufne informacje na temat niebezpieczeństw związanych z nowym reaktorem jądrowym. Zanim jednak udaje mu się dostarczyć jej dowody, zostaje zamordowany przez płatnego zabójcę. Hawaje, 2321 rok. Większość ludzkości wyginęła. Członka plemienia o imieniu Zachariasz prześladują niepokojące wizje wcielenia zła. Mężczyznę dręczą wyrzuty sumienia związane z tym, że nie pomógł szwagrowi Adamowi w chwili, gdy napadło ich plemię kanibali Kona. Pewnego dnia wizytę składa mu Meronym - jedna z ostatnich potomkiń rozwiniętej technologicznie cywilizacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068449.jpg","",[]],"58552901":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Ani Mru Mru z Lublina.","","",["AD"]],"58552902":["Gośćmi odcinka są Kabaret Moralnego Niepokoju i Agata Wątróbska.","","",["AD"]],"58552903":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Eksperci przeprowadzają szczegółowe badania, by poznać przyczyny wielu spośród tych zgonów. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880968.jpg","",["N"]],"58552904":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58552905":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552906":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552907":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58552908":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552909":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"58552910":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"58552911":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"58552912":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","","",[]],"58552913":["Reż.: Vincent McEveety.
W jednym z mieszkań kamienicy czynszowej ktoś morduje młodego mężczyznę. Gospodyni budynku twierdzi, że to kolejny napad na tle rabunkowym, do którego doszło w jej domu. Policja, analizując ślady pozostawione na miejscu, zauważa, że napastnik, który dokonał zbrodni, był ranny. Świadkowie twierdzą, że nosił drogą skórzaną kurtkę. Do akcji wkracza inspektor Columbo (Peter Falk), który w dłoni zabitego znajduje fragment fotografii. Wkrótce do detektywa zgłasza się pracownik zakładu ubezpieczeniowego, pan Brown (Harrison Page). Mężczyzna ma kolejny fragment tajemniczego zdjęcia. Informuje Columbo o trzecim istniejącym elemencie, który ma wskazać drogę do ukrytych 4 milionów dolarów. Pieniądze zrabowano sześć lat wcześniej z oddziału banku narodowego i starannie ukryto. Aby znaleźć mordercę Columbo udaje agenta ubezpieczeniowego.","","",[]],"58552914":["Reż.: Michael Feifer.
Madeline (Cynthia Gibb) ma ciekawą pracę na uniwersytecie, wspaniałą córkę, która wkrótce się usamodzielni i nieodłącznego czworonoga - suczkę rasy maltańczyk o imieniu Cynamon. Nie ma tylko szczęścia do mężczyzn i randek. To zmienia się, gdy poznaje Kevina (Greg Evigan), owdowiałego architekta, który podjął się realizacji projektu dla jej uczelni. Oboje są sobą zauroczeni. Ich rodzące się uczucie nie budzi jednak entuzjazmu syna Kevina, Jordana (Kendall Ryan Sanders). Chłopiec boi się się, że teraz nie będzie już tak ważny dla ojca. Jeszcze większą przeciwniczką tej miłości jest Cynamon, która chciałaby mieć swoją panią tylko dla siebie. Prawdziwe pole do popisu pomysłowa pupilka dostaje, gdy Madeline, wyjeżdżając na konferencję naukową, zostawia ją pod opieką Kevina. Niebawem jednak Jordan i Cynamon przekonają się, że popełnili błąd, stając na drodze prawdziwej miłości. Będą musieli zjednoczyć siły, by zawalczyć o szczęście swoich bliskich.","","",[]],"58552915":["Reż.: Will Gluck.
Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) i Nick Brady (Eric Christian Olsen) są gwiazdami drużyny futbolowej w szkole średniej. Nie mają jednak ochoty spędzać kolejnych wakacji na nudnym i męczącym obozie futbolowym. Zamiast tego postanawiają wybrać się na obóz dla cheerleaderek. Po przybyciu na miejsce młodzi sportowcy świetnie się bawią. Nic jednak nie trwa wiecznie. Shawn zakochuje się w pięknej kapitan Carly (Sarah Roemer), a jego przyjaciel wybiera na obiekt swoich westchnień trenerkę Diorę (Molly Sims). Aby zdobyć ich względy, chłopcy muszą naprawdę się wykazać...","","",[]],"58552916":["Nieznany sprawca włamuje się do serwerów miasta i grozi śmiercią znanemu we Wrocławiu policjantowi, komisarzowi Glińskiemu. Podejrzanie pada na kochanka jego żony, ale mężczyzna nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. W toku śledztwa pojawiają się kolejne osoby, które miały motyw, aby życzyć Glińskiemu śmierci. Aspirant Białach i posterunkowa Wysocka mają coraz mniej czasu, aby wyjaśnić sprawę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f91bf791343313b6019de81ca5553e01",["N"]],"58552917":["Funkcjonariusze zostają wezwani na cmentarz, gdzie dokonano dewastacji grobów. Trop prowadzi do jednego z zakładów kamieniarskich. Na terenie zakładu zostają odnalezione skradzione przedmioty. Mężczyźnie zostaną postawione zarzuty. Policjanci zaczynają jednak podejrzewać, że ktoś ich próbuje oszukać. W drugiej interwencji stróże prawa zostają wezwani do groźnie wyglądającej bójki. Na miejscu okazuje się, że pobiło się dwóch mężczyzn, którzy rywalizowali o względy starszej, zamożnej pani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/700c06c5cd8eca10e88431231198b251",["N"]],"58552918":["Młodzi rodzice dzielą się z policją swoimi podejrzeniami wobec opiekunki ich dziecka. Sądzą, że kobieta wykorzystuje ich dziecko do żebrania. Kolejna interwencja dotyczy złodzieja samochodów, którego pewien właściciel auta uwięził, posługując się brutalnym podstępem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e997ba974f57e0633cc8b29640764b6d",["N"]],"58552919":["Dwóch licealistów trafia do szpitala na skutek zatrucia silnymi substancjami odurzającymi. Policjanci muszą się dowiedzieć, jak uczniowie weszli w posiadanie narkotyku. Podejrzenie pada na jednego z nauczycieli, który miał wcześniej problemy z prawem. Jeden z zatrutych chłopców okazuje się synem pani prokurator. Kobieta naciska na policjantów. Starszy posterunkowy Krzysztof Zapała znajduje się w trudnej sytuacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/793106ca5f6d4cff6ec0a864ec1cd0f6",["N"]],"58552920":["Od pewnego czasu policja otrzymuje z tajemniczego źródła informacje, które pomagają w ściganiu handlarzy narkotyków. Aspirant Białach nie cieszy się z tych sukcesów. Podejrzewa, że sprawa ma drugie dno. Tymczasem policjanci muszą interweniować podczas bójki. Jej przyczyną okazują się sprawy damsko-męskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9d53fb38cd420cb66002c0e9820544c",["N"]],"58552921":["Spotkanie z 19-letnią Jyoti Amge, która ma niecałe 63 cm wzrostu, co czyni ją najniższą kobietą świata. Mieszkająca w Indiach dziewczyna marzy, by zostać bolywoodzką aktorką. Widzowie zobaczą prototyp mięsa mielonego, które można przechowywać bez konieczności chłodzenia i zamrażania. Reporterzy udają się do Boliwii, na solną pustynię Salar de Uyuni, będącą pozostałością po wielkim słonym jeziorze. Zdradzają też, w jaki sposób informacje cookies mogą zostać wykorzystane przeciwko użytkownikom internetu.","","",["N"]],"58552922":["Reż.: Anthony Hemingway.
W hotelowej toalecie odkryto ciało transwestyty. Zbrodnia powiązana jest z pewnym politykiem, który przebywał w tym samym hotelu. Przypadkowi świadkowie twierdzą, że atrakcyjna kobieta miała do niego pretensje o zbrodnię sprzed lat, za którą nigdy nie zapłacił. Śledztwo potwierdza, że bohaterem tej awantury był późniejszy zamordowany. W tym samym czasie jest prowadzone dochodzenie w sprawie morderstwa właściciela agencji promującej sporty ekstremalne.","","",["N"]],"58552923":["Reż.: Rob Bailey.
W damskiej przymierzalni luksusowego butiku ginie ochroniarz. Tego samego dnia w kilku innych markowych sklepach z ubraniami dochodzi do kradzieży. Przejrzenie nagrań ze sklepowych kamer nie pomaga śledczym, bo na wszystkich pojawia się ta sama nieznajoma młoda kobieta (Nelly Furtado), która wygląda jak duch... Jeszcze bardziej zagadkowo zapowiada się druga sprawa. W miejskim parku zostają odkryte zwłoki młodego mężczyzny. Znaleziono przy nim dokumenty sugerujące, że studiował na pobliskim uniwersytecie, ale pod zmienionym nazwiskiem.","","",["N"]],"58552924":["Reż.: Mark A. Lewis.
Stacja badawcza na Arktyce. Doktor David Kruipen (Val Kilmer), jego asystentka Jane (Anne Marie DeLuise) i ich współpracownicy odkrywają szczątki mamuta. Wkrótce do zespołu badaczy dołączają studenci: Ling (Steph Song), Federico (Kyle Schmid) i Atom (Aaron Ashmore). Decyzję o przybyciu do stacji podejmuje też córka Davida, Evelyn (Martha MacIsaac), mimo że ojciec jej tego zakazał. Naukowców zaatakowała bowiem tajemnicza choroba. Wkrótce w bazie dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Jane strzela do Davida i innego badacza. Studenci tymczasem znajdują w stacji zwłoki mamuta. Okazuje się, że są w nich prehistoryczne pasożyty, które stanowią zagrożenie dla całej ludzkości. Młodzi ludzie podejmują walkę z nieznanymi organizmami.","","",[]],"58552925":["
Kolejna seria najbardziej niezwykłego polskiego serialu, a zarazem najoryginalniejszego przedsięwzięcia kabaretowego. W tej improwizowanej parodii popularnych oper mydlanych w role latynoskich amantów i podstępnych kochanek wcielają się znani artyści kabaretowi. Jako głowa rodziny, biznesmen Jonathan Owens występują na zmianę Artur Andrus, Robert Górski i Robert Korólczyk. Matkę Jonathana, Maggie Mekintosz Owens, odgrywa Maria Czubaszek. W rolach pozostałych członków rodziny Owensów oraz ich kochanek, przyjaciół i rywali pojawiają się m. in.Grzegorz Halama, Joanna Kołaczkowska, Michał i Marcin Wójcikowie. W każdym odcinku występują również goście specjalni, m.in. Maciej Stuhr, Marzena Rogalska, Alicja Resich-Modlińska, Adam Nowak, Maciej Miecznikowski i Emilian Kamiński. Wszystkie skecze powstają bez wcześniejszego przygotowania, co powoduje wiele zabawnych sytuacji i komicznych pomyłek. Daje również artystom okazję do popisania się bystrością i poczuciem humoru.","","",["AD"]],"58552926":["Hłopaki strażaki
Anusiak, Maślana, Konieczko i Czesio po wycieczce w remizie postanawiają zostać strażakami. Czesio wszędzie widzi gniazda szerszeni, a na chłopaków zaczaił się Smok Wawelski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10560",["AD"]],"58552927":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"58552928":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552929":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58552930":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58552931":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58552783":["Tango
Tomasz znajduje swoją dziewczynę powieszoną w mieszkaniu. Mężczyzna nie wierzy w samobójstwo partnerki. Olgierd i Krystian dochodzą do wniosku, że jej list pożegnalny został sfałszowany. Tymczasem Krystian martwi się o Paulinę, która nie sypia i dziwnie się zachowuje. Kiedy dziewczyna zostaje przyłapana na kradzieży, Górski namawia ją do porozmawiania z psychologiem policyjnym, Alicją.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58552784":["Ostatni taniec
W szkole tańca dochodzi do brutalnego pobicia i gwałtu na jednej z najlepszych tancerek. Wśród podejrzanych jest chorobliwie zazdrosny były chłopak ofiary. Mężczyzna jednak próbuje zrzucić winę na trenera - obwinia go o molestowanie podopiecznych. Tymczasem Natalia orientuje się, że u Kuby mieszka Natasza. Atmosfera, jaka zapada w komendzie, powoduje, że śledztwo w sprawie tancerki policjantka prowadzi dalej ze Stefanem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58552785":["Miss Turbo
Maks i Karolina organizują imprezę dobroczynną. Ma na niej zaśpiewać siostra Justyny Steczkowskiej, Magda, która świetnie potrafi ją naśladować. Spotkanie z dziewczyną okazuje się dla Frani wielkim przeżyciem. Tymczasem Małgosia namawia nianię do udziału w konkursie Miss Turbo, w którym można wygrać samochód. Jednym z zadań konkursowych jest rajdowa jazda próbna. Frania, która dawno nie prowadziła auta, postanawia podszkolić swoje umiejętności w porsche Maksa. Podczas jazdy dowiaduje się, że będzie miała okazję odwiedzić Justynę Steczkowską w jej domu. Z radości traci panowanie nad autem i rozjeżdża zająca, przez co popada w depresję. Złe samopoczucie nie przeszkadza jej wziąć udziału w konkursie piękności, w którym z powodzeniem zalicza kolejne konkurencje. Kiedy wsiada do samochodu, szykując się do sportowej jazdy, widzi wiszącą na lusterku zajęczą łapkę i dostaje ataku histerii. Maks, by pocieszyć Maj, zabiera ją do domu Justyny Steczkowskiej.","","",["N"]],"58552786":["Huragan
Zbliża się długi weekend. Frania rezygnuje z majówki w towarzystwie rodziny Skalskich na rzecz wyjazdu z Jolką na Hel. Maks nie jest zadowolony z decyzji niani i próbuje przekonać ją do zmiany planów, kusząc wycieczką do Egiptu. Maj pozostaje jednak nieugięta. Razem z przyjaciółką dociera na Hel. Ich uwagę przyciągają jednak nie nadmorskie widoki, lecz zgrabne ciało właściciela wynajmowanej przez nie kwatery. Tymczasem nad Bałtyk nadciąga sztorm. Dziewczyny nie chcą marnować urlopu, postanawiają więc nie dać się wichurze i wytrwale opalają się na tarasie. Kiedy wieczorem nudzą się w swoim pokoju, nagle obrywa się sufit i do środka wpada deszcz, przemaczając je do suchej nitki.","","",["N"]],"58552787":["Daniel nie żyje
Frania dowiaduje się od Konrada o wizycie u Skalskich bogatej babki Maksa, Matyldy. Maks, bojąc się ewentualnej kompromitacji ze strony Frani, proponuje jej wolny weekend. Urażona niania wymusza na nim zmianę decyzji. Tymczasem Maj dowiaduje się od swojej matki, że umarł jej były narzeczony, Daniel Jarosiński. Frania wybiera się na pogrzeb. Podczas uroczystości poznaje Roberta, geja, który opowiada jej historię swojego szczęśliwego, lecz niezalegalizowanego związku zakończonego śmiercią partnera. To skłania ją do przemyślenia relacji z Maksem. Postanawia definitywnie się z nim rozmówić. Gwałtowna dyskusja kończy się rzuceniem przez nianię pracy. Frania zatrudnia się w dziale perfumeryjnym w centrum handlowym. Konrad i dzieci nakłaniają Maksa do złożenia Frani wizyty i sprowadzenia jej z powrotem.","","",["N"]],"58552788":["Przystojny kuzyn
Frania już po raz kolejny jest druhną na ślubie. Załamana tą sytuacją spędza z Jolką wieczór w barze dla singli. Tam spotykają Karolinę. Tymczasem Maj poznaje Bartka, przystojnego laryngologa. Ten, ku zazdrości Maksa, zaprasza ją na randkę. Razem spędzają miły wieczór zakończony namiętnym pocałunkiem na ganku Skalskich. Frania wyobraża sobie, że jest Alexis z serialu \"Dynastia\", a Bartek to jej mąż. Pojawiają się jednak Krystle i Blake, czyli Karolina i Maks. Wówczas dochodzi do bójki między damami. Ostatecznie panna Maj postanawia, że wyjdzie za mąż za Bartka.","","",["N"]],"58552789":["Piąte koło u wozu
Po wizycie u terapeuty Frania dochodzi do wniosku, że nie potrzebuje do osiągnięcia w życiu szczęścia mężczyzny. Razem z Karoliną i Jolką wybiera się do klubu. Dziewczyny palą cygara i rozmawiają o facetach, którzy, ich zdaniem, są zbędni. Maks i Konrad omawiają pozytywne strony faktu, że Frani nie interesuje już płeć przeciwna. Innego zdania jest jednak Teresa, która robi Skalskiemu awanturę. Zarzuca mu, że płaci on za porady specjalisty, który mąci w głowie jej córce. Tymczasem Frania przekonuje się, że Karolina i Jolka w rzeczywistości tęsknią za męskim towarzystwem. Wkrótce Jolka rezygnuje z babskiego wieczoru na rzecz randki z podrywaczem z klubu. Niebawem okazuje się, że również Karolina jest już umówiona na spotkanie z niejakim Rajmundem. Frania towarzyszy koleżankom podczas ich podwójnej randki w restauracji. Nie czuje się jednak dobrze, patrząc na przytulające się i tańczące pary. Ze swoich problemów zwierza się Maksowi.","","",["N"]],"58552790":["Na mój nos
Modelka Patrycja odprowadza Maksa po imprezie. Dziewczyna usiłuje poderwać Skalskiego. Frania przyłapuje ich na pocałunku i robi Maksowi awanturę. Doktor Młynarski tłumaczy jej, że Maks jest jej szefem, a nie mężem. Frania podziwia Młynarskiego za jego mądrość, widzi go jednak przypadkiem w kinie, jak dłubie w nosie. Jest zdegustowana i zwierza się z tego Teresie. Ta mówi o wszystkim Maksowi, który, błędnie interpretując wydarzenia, myśli, że doktor obmacywał Franię. Skalski interweniuje u psychoterapeuty. Gdy okazuje się, że bezpodstawnie go oskarżył, robi Frani awanturę. Tymczasem Karolinę rzuca narzeczony. Kobieta prosi Konrada, żeby towarzyszył jej na rozdaniu nagród filmowych. Chce mu zapłacić, ale lokaj nie przyjmuje pieniędzy. Okazuje się, że dla obojga jest to bardzo miły wieczór.","","",["N"]],"58552791":["Skok na bank
Maks żartuje sobie z Frani. Ta obrażona skarży się matce. Razem kobiety jadą do banku. Na miejscu są świadkami napadu. Wraz z innymi klientami zostają wzięte jako zakładniczki. Apolonia natychmiast przekazuje wszystkim informację, którą usłyszała w telewizji. Maks i Konrad śpieszą na pomoc. Tymczasem w banku Frania i Teresa nie przestają ze sobą rozmawiać. Wszystkich to bardzo denerwuje. Niania zagaduje nawet bandytę, który opowiada jej o swoim smutnym życiu z gnębiącą go matką. Tymczasem pod bankiem zbiera się tłum gapiów, wśród nich są Maks i Konrad. Frania przekazuje policji żądania złodzieja, a ten w jej imieniu rozmawia z Maksem. Policja podstawia kryminaliście limuzynę, której żądał. Teresa oferuje się, że pojedzie z nim, ale złodziej chce wziąć je obie jako zakładniczki.","","",["N"]],"58552792":["Wszystko zostaje w rodzinie
Zuzia przynosi ze szkoły wszy. Insekty atakują wszystkich domowników, prócz Maksa. Frania w przebraniu idzie kupić odpowiedni szampon. Tymczasem panna Maj znajduje notatki Konrada, które wyglądają, jakby planował morderstwo. Jolka zaczyna podejrzewać lokaja o skłonności psychopatyczne, a Frania uświadamia sobie, że nic o nim nie wie. Przerażone przyjaciółki włamują się do jego pokoju, gdzie niania odkrywa straszną prawdę: garderoba kamerdynera jest dwa razy większa od jej własnej! Kiedy wizyta w pokoju Konrada wychodzi na jaw, na nianię pada blady strach. Przekonana, że kamerdyner ją zamorduje, postanawia uciec.","","",["N"]],"58552793":["Niania i przystojny producent
Po otrzymaniu Telekamery za najlepszy serial, Maks udziela wywiadu dziennikarzom. Andrzej, dziennikarz tabloidu, dowiedziawszy się, że w domu Skalskich mieszka atrakcyjna niania, pisze artykuł o fikcyjnym romansie Frani i Maksa. Związek miał się rozpocząć już w trakcie małżeństwa Skalskiego. Na artykuł trafia Małgosia. Ma wielki żal do opiekunów. Frania i Skalski próbują wyjaśnić sytuację w redakcji, jednak dziennikarz nie przejmuje się pretensjami. Informuje, że czasopismo z artykułem o ich romansie słabo się sprzedało. By udowodnić swoją \"namiętność\", Frania i Maks demonstrują gorący pocałunek. Konrad, który czuje się odrzucony z powodu braku zaproszenia na imprezę rozdania Telekamer, przeżywa załamania nerwowe. Rozwiązaniem ma być dla niego psychoterapia.","","",["N"]],"58552794":["Piłkarski pech
Frania spotyka w barze znanego piłkarza Michała Jurskiego, kapitana reprezentacji kraju w halowej piłce nożnej. Sportowiec jest obsesyjnie przesądny. Umawia się z Franią, ponieważ twierdzi, że ta przynosi mu szczęście. Maj uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać. Maks, któremu Jurski załatwiał świetnie miejsca na meczach, jest zły na nianię. Ta zmienia więc zdanie i zabiera męską część rodziny Skalskich na mecz. Kiedy Jurski zaczyna przegrywać, zrywa z Franią i publicznie oskarża ją o przynoszenie drużynie pecha. Frania jest napiętnowana. Maks postanawia jej pomóc i poprosić swojego idola, by odwołał oskarżenie. Zamiast tego idzie z nim na piwo i poznaje Wojtka Brzozowskiego - kolejną sportową gwiazdę. Frania bierze wiec sprawy w swoje ręce, zakrada się do szatni byłego narzeczonego i atakuje go serią złych amuletów.","","",["N"]],"58552795":["Reż.: Sang-ok Shin.
Trzej bracia i wojownicy ninja - Rocky (Michael Treanor), Colt (Max Elliott Slade) i Tum Tum (Chad Power) - przypadkowo są świadkami napadu na kilkunastoletnią Indiankę Jo (Crystle Lightning). Chłopcy stają w obronie dziewczyny i pokonują bandytów. Wkrótce dowiadują się, że jej ojciec został porwany. Jo prosi nowych znajomych, by pomogli jej plemieniu w walce ze skorumpowanymi ludźmi, którzy chcą składować na terenie rezerwatu szkodliwe odpady chemiczne. Dziewczynka twierdzi, że jej ojca uprowadzono, gdyż posiada dyskietkę zawierającą dane świadczące o nieuczciwości wyższych urzędników państwowych i lokalnych przedsiębiorców. Bandyci próbują ją zdobyć. Sprawa ma być rozstrzygnięta przez sąd. By zmusić ojca Jo do korzystnych dla biznesmenów zeznań, jego córka zostaje uprowadzona. Rocky, Colt i Tum Tum wkraczają do akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875495.jpg","",["N"]],"58552796":["Reż.: Juliusz Machulski.
W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Rządzi tam dyktator - nadszyszkownik Kilkujadek (Jerzy Stuhr). To krasnoludek, który z pomocą zaufanych podwładnych strzeże największej tajemnicy swojego państwa - niezwykłego eliksiru o nazwie kingsajz. Mikstura ta pozwala uzyskać rozmiary człowieka. Przypadek sprawia, że alchemik Adaś (Grzegorz Heromiński) sam sporządza preparat, wypija go i przenosi się do ludzkiego świata - znacznie atrakcyjniejszego niż Szuflandia. Można tam cieszyć wolnością i obecnością kobiet. Adaś nie zamierza więc wracać. Tymczasem podwładni Kilkujadka odkrywają tajemnicę uczonego. Wściekły tyran wysyła po uciekiniera swoich ludzi, którzy mają sprowadzić go z powrotem. Na pomoc przyjacielowi wyrusza Olo (Jacek Chmielnik). Wspiera go piękna Ala (Katarzyna Figura). Twórca filmu zyskał opinię reżysera, potrafiącego opowiadać o rzeczach ważnych w przystępnej formie kina popularnego. W \"Kingsajzie\" porusza trudny temat dogorywającego wówczas w Polsce totalitaryzmu, który potraktował z humorem i ironią. Nagroda dla Juliusza Sosnowskiego za scenografię na FPFF w Gdyni i na MFF w Brukseli oraz Nagroda Specjalna Jury dla Juliusza Machulskiego na MFF Fantastycznych w Avoriaz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860964.jpg","",["N"]],"58552797":["Tradyszyn
W kamienicy, w której mieszka rodzina Ferdynanda, szykują się duże zmiany w związku z planami wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W ramach ujednolicenia norm prawnych we wszystkich krajach wspólnoty w budynku mają zostać zlikwidowane wspólne toalety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4102",["N"]],"58552798":["Cappo di tutti Ferdi
Telewizyjne wiadomości pokazują materiał o człowieku, który dorobił się miliona dolarów, piorąc brudne pieniądze. Ferdek, nie oglądając programu do końca, postanawia wzbogacić się w identyczny sposób. Chce zorganizować w swoim mieszkaniu pralnię brudnych pieniędzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4099",["N"]],"58552799":["Flamingo
Ferdek coraz bardziej denerwuje Halinę. Stawia mu ona ultimatum. Albo jej mąż znajdzie sobie pracę albo ona rozwiedzie się z nim w ciągu 24 godzin. Ferdek szukając w gazecie ofert pracy znajduje ciekawe ogłoszenie. Zdeterminowany zakupuje hiszpańskiego komara, który ma rozwiązać wszystkie jego problemy. Sprzedawcą jest tajemniczy Rodriguez.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4098",["N"]],"58552800":["Jedenastka pana Ferdynanda
Kiepscy dostają bardzo wysoki rachunek za rozmowy telefoniczne. Sprawcą tego kłopotu okazuje się zabłąkany Ufoludek. Skruszony przybysz wyznaje, że chciał skontaktować się ze swoją rodziną. Pomimo tego, gospodarze zaprzyjaźniają się z nieproszonym gościem. Wkrótce okazuje się, że jest on wielkim wielbicielem polskiej piłki nożnej. Ferdynand jest wniebowzięty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4095",["N"]],"58552801":["Rekord Men
Ferdynand postanawia zostać prezenterem nowego talk-show, którego goście będą pokazywać swoje dziwaczne uzdolnienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4094",["N"]],"58552802":["Nasza klasa
Ferdek wpada na pomysł zorganizowania spotkania swojej klasy z podstawówki. Impreza ma się odbyć w jego mieszkaniu. Ferdek stara się wypaść jak najlepiej przed przyjaciółmi sprzed lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4093",["N"]],"58552803":["Grunt to prund
Ferdek oglądając telewizję dowiaduje się, że przeciętna polska kobieta podczas prac domowych przemierza 50 km na darmo. Porażony marnotrawstwem wytwarzanej energii, postanawia znaleźć dla niej zastosowanie. Halinka nie jest zachwycona jego pomysłem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4089",[]],"58552804":["Reż.: Ruben Fleischer.
Niepozorny Nick (Jesse Eisenberg) mieszka w małym amerykańskim miasteczku. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie, pracuje jako dostawca pizzy i stara się unikać wszelkich problemów. Wszystko jednak zmienia się, kiedy spotyka na swojej drodze dwóch niebezpiecznych przestępców - Dwayne'a (Danny McBride) i Travisa (Nick Swardson). Mężczyźni porywają Nicka, a następnie zmuszają go do wzięcia udziału w napadzie na bank. Czasu jest niewiele, a chłopak musi jednocześnie zmierzyć się z policyjnym pościgiem i zawodowymi zabójcami. Na szczęście, może liczyć na pomoc swego najlepszego przyjaciela, Cheta (Aziz Ansari). Zainspirowana prawdziwymi wypadkami, zabawna komedia sensacyjna z wartką akcją i dużą porcją adrenaliny. Film wyreżyserował Ruben Fleischer, znany jako twórca przebojowej produkcji \"Zombieland\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064915.jpg","",["N"]],"58552805":["Reż.: Roger Kumble.
Trzy mieszkające w Los Angeles przyjaciółki - Christina Walters, Courtney Rockcliffe i Jane Burns są samodzielne, niezależne i wiedzą, czego chcą - dobrej zabawy. W dzień starają się spełniać swoje zawodowe ambicje, wieczorami zaś przemieniają się w prawdziwe wampy, które ruszają na podbój nocnych klubów. Ulubioną rozrywką dziewczyn jest podrywanie, a następnie porzucanie facetów. Małżeństwo, wierność i stabilizacja są nie dla nich. Boginie seksu interesują się tylko niezobowiązującymi znajomościami. Najlepsza w podrywaniu jest atrakcyjna Christina, która nie zamierza biernie czekać na swojego idealnego partnera i bez skrupułów korzysta z przyjemności oferowanych przez różnych mężczyzn. Jednym z jej licznych kochanków jest Peter Donahue. Początkowo wydaje się on kolejną jednorazową przygodą blond piękności. Kiedy jednak po wspólnie spędzonej nocy mężczyzna opuszcza miasto, Christina uświadamia sobie, że zakochała się w nim. Uwodzicielka postanawia go odszukać. W szalonej podróży towarzyszy jej Courtney. Dziewczyny czeka wiele przygód, podczas których poznają one fascynujące osoby.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886240.jpg","",["N"]],"58552806":["Włamanie po godzinach / Zatrucie oparami farby w sprayu podczas zajęć plastycznych
Agnieszka, która od niedawna zaczęła pracę w hurtowni AGD, przychodzi do firmy w niedzielę, bo chce nadrobić zaległości. W pewnym momencie słyszy dźwięk tłuczonego szkła. Dostrzega w hali włamywaczy i z ukrycia dzwoni pod 112. Lena i jej chłopak Maciek robią anioła na konkurs ozdób świątecznych w osiedlowym klubie kultury. Dziewczyna rozpyla na skrzydłach figurki srebrną farbę w sprayu. Nagle zaczyna źle się czuć, kręci jej się w głowie, skarży się na ból brzucha i ma wymioty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9a6fac2bc3d01dc2468760c9c4c3f5e",["N"]],"58552807":["Kobieta ucieka od męża tyrana / Nastolatki zrobiły sobie domowe SPA
Agnieszka jest terroryzowana przez męża. Po ostatniej kłótni postanawia się wyprowadzić wraz z dziećmi. Pakuje walizki i ucieka do domu koleżanki. Jednak jej syn Paweł chce wrócić do ojca. Dzwoni pod 112 i informuje konsultanta, że matka go porwała. Trzy koleżanki Agnieszka, Paulina i Wiola przed balem maturalnym postanawiają wypróbować kupiony przez Internet wysoko stężony kwas glikolowy. Agnieszce specyfik dostaje się do oka i powoduje ogromne pieczenie. Pozostałe dziewczyny również doświadczają bolesnego pieczenia. Dzwonią po pomoc na 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1504f83ba5d9f928ff6c1cf589ee038",["N"]],"58552808":["Dziewczyna na stażu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka / Zazdrosna modelka wsypie szkło do butów swojej konkurentce
Po ukończeniu studiów Magda została stażystką w cieszącym się renomą biurze architektonicznym. Zatrudniona, odkrywa, że panuje tam swoisty porządek. Szef Piotr ma specjalne zalecenia dotyczące wyglądu podwładnych. Marta boi się, że może mu się narazić ze względu na nadwagę. Zaczyna dietę, która jednak nie przynosi oczekiwanych efektów. Wpada jednak na pomysł, jak schudnąć, ale nikogo nie zawiadamia o swoim pomyśle. Po trwającym kilka dni zwolnieniu powraca do pracy. Dokucza jej jednak kiepskie samopoczucie i ból brzucha. Jagoda chce zostać modelką. Prosi przyjaciółkę, Darię, aby dotrzymała jej towarzystwa podczas castingu. Ku wściekłości Jagody to przyjaciółka zyskuje większa uwagę jurorów. Pozostająca w cieniu Darii dziewczyna postanawia wsypać przyjaciółce do butów odłamki lustra. Ten pomysł kończy się tragicznie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3340ef6c62542932219d92f5ee6c09b",["N"]],"58552809":["Studentka naraża życie dziecka, którego pilnuje / Sam zrobił tatuaż dla ukochanej
Studentka Lara mieszka z Nataszą, która okazuje się bardzo nieodpowiedzialną współlokatorką. Natasza idzie do pracy na kacu i tam zasypia. Chłopiec, nad którym sprawuje pieczę, połyka klocek. Zaczyna się dławic. Natasza wpada w panikę. Lara, która postanowiła ją odwiedzić, dzwoni na 112. Niepełnoletni Darek kupuje przez Internet narzędzia i tusz do tatuowania, by wytatuować sobie imię dziewczyny. Podczas zabiegu słabnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b27ee7d1c0a6ed1954055997f2ded11",["N"]],"58552810":["Podczas obiadu dziecko poparzyło się wrzątkiem / Wyznał, że jest gejem, dziewczyna targnęła się na życie
Krzysiek zaprasza przyjaciół do domu, by świętować awans. Podczas ucztowania jego żona Basia upuszcza niechcący tacę. Gorąca herbata się wylewa, a jej ośmioletni syn doznaje oparzeń. Krzysiek wzywa pomoc. Hania przyjmuje oświadczyny chłopaka Patryka. Tego samego wieczoru znajduje za sprawą przypadku na tablecie narzeczonego zdjęcia podważające jego orientację seksualną. Patryk potwierdza, że woli mężczyzn. Zraniona kobieta ucieka do łazienki. Tam traci przytomność.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b21f83b596adb665190c214689f4c7df",["N"]],"58552811":["Zabójcze selfie
We Wrocławiu zostaje zamordowana śpiewaczka operowa Irena Stawska. Śledczy podejrzewają, że kobieta jest kolejną ofiarą seryjnego mordercy o pseudonimie Fotograf. Po dokonaniu zbrodni mężczyzna fotografuje się z ciałem swojej ofiary, po czym wycina swoją twarz ze zdjęcia. Tego typu pamiątkę pozostawia przy zwłokach. Wytropienie mordercy utrudnia fakt, iż stróże prawa nie potrafią odgadnąć kryteriów wyboru, jakim kieruje się Fotograf. Jego ofiary to ludzie w różnym wieku, z różnych warstw społecznych, zajmujący się bardzo różnymi rzeczami.","","",["N"]],"58552812":["Mariusz Petrucki ma nadzieję, że jego syn Rafał zgodnie z tradycją rodzinną również pójdzie do szkoły policyjnej. Tymczasem chłopak ma wątpliwości, co jest powodem coraz częstszych napięć między nimi. Familia jednoczy siły, gdy okazuje się, że Rafał jest prześladowany przez tajemniczego stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58552813":["Mąż Krystyny Szaniawskiej, Ryszard, niedawno stracił pracę i zaczął pić. Córka pary, Agnieszka, nie akceptuje zachowania ojca i postanawia wyjechać z koleżanką do Anglii. Załamana Krystyna boi się, że w ten sposób straci z nią kontakt. Tymczasem pewna tajemnica, która w przeszłości połączyła małżonków, może wyjść na jaw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58552618":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58552619":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58552620":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58552621":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58552622":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552623":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552624":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552625":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552626":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552627":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552628":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552629":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58552630":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552631":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552632":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552633":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552634":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552635":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58552636":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552637":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552638":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552639":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552640":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552641":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58552308":["","","",["JM"]],"58552309":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"58552311":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"58552313":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58552314":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58552315":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58552316":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"58552317":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"58552318":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"58552319":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"58552320":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"58552321":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"58552322":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"58552323":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"58552324":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"58552326":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"58552327":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",[]],"58552328":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",[]],"58552329":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","","",[]],"58552330":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"58552331":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"58552332":["Kolejna odsłona polskiej edycji programu \"Ex na plaży\". Ósemka singli o różnych poglądach na związki wyrusza na rajską wyspę, aby przeżyć wakacje swojego życia. Uczestnicy liczą na szalone imprezy i gorące romanse, dzięki którym zapomną o szarej rzeczywistości. Nie wiedzą jednak, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"58552333":["Kolejna odsłona polskiej edycji programu \"Ex na plaży\". Ósemka singli o różnych poglądach na związki wyrusza na rajską wyspę, aby przeżyć wakacje swojego życia. Uczestnicy liczą na szalone imprezy i gorące romanse, dzięki którym zapomną o szarej rzeczywistości. Nie wiedzą jednak, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"58552334":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58552335":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58552336":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58552337":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58552338":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"58552339":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58552405":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58552406":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"58552407":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58552408":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"58552409":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58552410":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"58552411":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58552413":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"58552414":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"58552415":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"58552416":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"58552417":["Niezwykła muzyczna przygoda z Teresą Werner. Piosenkarka razem z Maciejem Smolińskim przedstawi życzenia przysłane przez widzów. Odbiorcy będą mogli także złożyć bliskim życzenia w SMS-ach. Program pełen wietnej muzyki. Nie zabraknie utworów m.in. Mariusza Kalagi czy Dona Wasyla.","","",[]],"58552418":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"58552419":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"58552420":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"58552421":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"58552422":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"58552423":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"58552424":["Prow.: Maciej Smoliński, Marcin Miller.
Talent show, w którym poszukiwane są nowe gwiazdy sceny Disco Polo. Nieznani wokaliści oraz zespoły prezentują swoje umiejętności przed wymagającą trójką sędziowską, kabareciarzem Grzegorzem Halamą i artystami Shazzą oraz Pawłem \"Mastersem\" Smolińskim. Program prowadzą wokalista zespołu \"Boys\" Marcin Miller i Maciej Smoliński.","","",[]],"58552425":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"58552426":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"58552427":["Dom weselny pani Alinki nieraz mierzył się już z różnymi niebezpieczeństwami, ale ta sytuacja wykracza poza ich dotychczasowe doświadczenia. Na imprezie zamiast państwa młodych bawi się dwóch przestępców. Ich obecność budzi przerażenie zarówno gości, jak i zespołu. Wkrótce jednak nadchodzi ratunek.","","",[]],"58552428":["Zespół pani Alinki jest już zaprawiony w weselnych bojach, ale teraz grozi im prawdziwa katastrofa. Rwący się do bitki górale za punkt honoru wzięli sobie urozmaicenie spokojnej zabawy. To niekoniecznie podoba się pozostałym gościom, których większość to księgowi z miasta. W dodatku dom weselny pada ofiarą napadu.","","",[]],"58552429":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552430":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552431":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552432":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552433":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552434":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58552283":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58552284":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"58552285":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58552286":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Kasia Morawska zmierzy się z zadawanymi jej pytaniami, tymi prostymi, jak i dość niewygodnymi. Widzowie otrzymają dużą dawkę śmiechu, pikanterii oraz najlepszych hitów muzycznych.","","",[]],"58552287":["Głównym celem programu jest zestawienie muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych z najnowszymi przebojami tego gatunku.","","",[]],"58552288":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"58552289":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"58552290":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552291":["W programie widzowie dowiedzą się o sekretach gwiazd disco polo. Prowadzący Marcin Kotyński osobiście złoży im wizytę, zaglądając w najciemniejsze zakamarki mieszkań gwiazd. Wszystko po to, by zaspokoić ciekawość widzów, jak mieszkają ich ulubieni artyści.","","",[]],"58552292":["Prowadzący program, Wojtek Kaczmarczyk, będzie miał wiele wyzwań dla gwiazd, które zmierzą się w trzech konkurencjach. Liczyć się będą odwaga, refleks i przede wszystkim dystans do siebie.","","",[]],"58552293":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Kasia Morawska zmierzy się z zadawanymi jej pytaniami, tymi prostymi, jak i dość niewygodnymi. Widzowie otrzymają dużą dawkę śmiechu, pikanterii oraz najlepszych hitów muzycznych.","","",[]],"58552294":["Quest & Extazy","","",[]],"58552295":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58552296":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58552297":["Prowadzący program, Wojtek Kaczmarczyk, będzie miał wiele wyzwań dla gwiazd, które zmierzą się w trzech konkurencjach. Liczyć się będą odwaga, refleks i przede wszystkim dystans do siebie.","","",[]],"58552298":["W programie widzowie dowiedzą się o sekretach gwiazd disco polo. Prowadzący Marcin Kotyński osobiście złoży im wizytę, zaglądając w najciemniejsze zakamarki mieszkań gwiazd. Wszystko po to, by zaspokoić ciekawość widzów, jak mieszkają ich ulubieni artyści.","","",[]],"58552299":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"58552300":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Kasia Morawska zmierzy się z zadawanymi jej pytaniami, tymi prostymi, jak i dość niewygodnymi. Widzowie otrzymają dużą dawkę śmiechu, pikanterii oraz najlepszych hitów muzycznych.","","",[]],"58552301":["Koncert związany z największym festiwalem muzyki tanecznej w Polsce. Na scenie najpopularniejsze zespoły prezentują swoje największe hity oraz muzyczne premiery. Występują m.in. Weekend, Boys, Sławomir, MIG, Denis, Skaner, Akcent, Milano, Camastura, Extazy, B-Qll, Mejk.","","",[]],"58552302":["Koncert związany z największym festiwalem muzyki tanecznej w Polsce. Na scenie najpopularniejsze zespoły prezentują swoje największe hity oraz muzyczne premiery. Występują m.in. Weekend, Boys, Sławomir, MIG, Denis, Skaner, Akcent, Milano, Camastura, Extazy, B-Qll, Mejk.","","",[]],"58552303":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58552304":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58552305":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58552306":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58552307":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58552932":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"58552933":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"58552934":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"58552935":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58552936":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"58552937":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58552938":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"58552939":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58552940":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"58552814":["Starcie drużyn, które bardzo dobrze spisywały się w ostatnich tygodniach w lidze. Tyszanie wygrali trzy kolejne spotkania i awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek. Miedź nie przegrała żadnego spotkania od pięciu serii i zawzięcie goni pierwszą szóstkę w tabeli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58552815":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552816":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057491.jpg","",["JM"]],"58552817":["Poprzednia kolejka nie była szczęśliwa ani dla Bruk-Betu Nieciecza, ani dla Widzewa Łódź. Lider Fortuna 1. ligi nie sprostał będącej w świetnej dyspozycji Miedzi Legnica, natomiast łodzianie ulegli Apklanowi Rzeszów. Piłkarze z Niecieczy jesienią pokonali Widzew 2:0 i teraz znowu liczą na trzy punkty i kolejny krok w stronę upragnionego awansu do PKO BP Ekstraklasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971940.jpg","",[]],"58552818":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552819":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552820":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552821":["Podobnie jak w pierwszym turnieju eliminacyjnym grupy G pojedynek Portugalii z Węgrami kończy rywalizację. W Budapeszcie lepsi okazali się Portugalczycy, pokonując rywali w trzech odsłonach. W meczu rewanżowym faworytami są siatkarze z Półwyspu Iberyjskiego, główni kandydaci do awansu do turnieju finałowego mistrzostw Starego Kontynentu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"58552822":["Biało-Czerwoni przygotowują się do Ligi Narodów. W dwóch sparingach w Łodzi z dziewiątą drużyną ostatnich mistrzostw Europy, Belgią, sprawdzą swoją formę w warunkach meczowych. Vital Heynen będzie miał okazję przetestować różne warianty gry zespołu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"58552823":["Porażka z Milanem mocno skomplikowała położenie Juventusu. Teraz Bianconeri muszą konsekwentnie wygrywać w Serie A, a także liczyć na potknięcia rywali, by awansować do Ligi Mistrzów. Już pokonanie Sassulo może jednak stanowić wyzwanie dla podopiecznych Andrei Pirlo. W trakcie sezonu gospodarze udowodnili bowiem, że potrafią sprawiać trudności ekipom z czołówki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58552824":["W I Memoriale Lucjana Treli organizowanym przez Dariusza Snarskiego i jego grupę Chorten Boxing Production Przemysław \"Smile\" Gorgoń zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu europejskiego federacji WBO, Gruzinem Malkhazem Sujashvilim. Wracający po kontuzji 29-letni polski bokser liczy na pokonanie młodszego o osiem lat rywala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58552825":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"58552826":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"58552827":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58552828":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"58552829":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58552830":["Gospodynie zawodów w Tbilisi zakończą eliminacje mistrzostw Starego Kontynentu spotkaniem z trzynastą drużyną w rankingu CEV. Słaby występ podczas turnieju kwalifikacyjnego w Portugalii przed tygodniem praktycznie zamknął Gruzinkom drogę do europejskiego czempionatu. Ukrainki natomiast w Matosinhos wygrały dwa mecze i obok Szwedek są faworytkami rywalizacji w eliminacyjnej grupie B.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552831":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58552832":["Finał 78. edycji Italian Open. Triumfator zawodów w stolicy Włoch wzbogaci się o 245,1 tys. euro, a jego konto w rankingu ATP zasili 1000 punktów. Ubiegłoroczną edycję turnieju wygrał Novak Djoković. Dla Serba było to piąte zwycięstwo w tej imprezie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58552833":["Piłkarze Slavii zapewnili już sobie trzecie z rzędu mistrzostwo Czech. Mimo że tytuł mają już w kieszeni, nie zamierzają zwalniać tempa. Chcą bowiem zakończyć sezon bez porażki na koncie. Zajmujący dwunaste miejsce w tabeli MFK Karvina lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie i zrobi wszystko, by nieco zepsuć nastrój panujący w zespole z Pragi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58552834":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"58552835":["Finał 78. edycji Italian Open. Triumfator zawodów w stolicy Włoch wzbogaci się o 245,1 tys. euro, a jego konto w rankingu ATP zasili 1000 punktów. Ubiegłoroczną edycję turnieju wygrał Novak Djoković. Dla Serba było to piąte zwycięstwo w tej imprezie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58552836":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552846":["Relacja z zawodów Monster Jam 2020, w których udział biorą najlepsi kierowcy Monster Trucków w Stanach Zjednoczonych. Zawodnicy rywalizują w wyścigach i freestyle'u. Podczas drugiej konkurencji mogą zaprezentować prawdziwe możliwości swoich ciężarówek.","","",[]],"58552847":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58552848":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"58552849":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58552850":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"58552851":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58552852":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58552853":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58552854":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58552857":["Przed rywalizacją na torze w Le Mans na czele klasyfikacji generalnej kierowców MotoGP jest Francesco Bagnaia, mimo że w tym sezonie nie wygrał żadnego wyścigu. Dwa punkty traci do niego Fabio Quartararo, triumfator GP Ad-Dauhy i Portugalii.","","",[]],"58552858":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58552859":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552860":["Biało-Czerwoni przygotowują się do Ligi Narodów. W dwóch sparingach w Łodzi z dziewiątą drużyną ostatnich mistrzostw Europy, Belgią, sprawdzą swoją formę w warunkach meczowych. Vital Heynen będzie miał okazję przetestować różne warianty gry zespołu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"58552861":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58552862":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"58552863":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58552864":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552837":["Kibice zobaczą w akcji m.in. Michała Piwowarskiego. Mistrz Europy w grapplingu i jiu-jitsu, a zarazem zawodowy żołnierz zmierzy się z Filipem Toe. W walce wieczoru wystąpią natomiast mistrz Babilon MMA i FEN w kategorii piórkowej Daniel Rutkowski oraz reprezentant Niemiec Rene Runge.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552838":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",["JM"]],"58552839":["Stawką starcia Remigiusza Woza z Tomaszem Gromadzkim był nie tylko prymat na Śląsku, a przede wszystkim tytuł zawodowego mistrza Polski w kategorii półciężkiej. Wóz w swojej poprzedniej walce pokonał Serhija Szewczuka. Gromadzki natomiast wszedł na ring po porażkach z Sebastianem Ślusarczykiem i Stanisławem Gibadłą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58552840":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552841":["Kolejna impreza pod auspicjami organizacji Tomasza Babilońskiego. W walce wieczoru wystąpi Jan Lodzik, dla którego będzie to piąty zawodowy pojedynek. Na ringu zobaczymy również innych zawodników w przeszłości związanych z kick-boxingiem - Patrika Baláža oraz Eliasza Jankowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58552842":["W najważniejszym pojedynku wieczoru Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński mieli zmierzyć się aż o dwa pasy w wadze piórkowej - FEN i Babilon MMA, ale Zieliński nie wypełnił limitu tej kategorii, w efekcie walka straciła rangę mistrzowskiej. Była to już druga potyczka tych zawodników. Poprzednia miała miejsce w październiku 2019 roku. Po pięciorundowym starciu jednogłośną decyzja sędziów zwyciężył Rutek i to on był posiadaczem tytułów obu federacji. Zieliński liczył na rewanż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58552843":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"58552844":["W najciekawszej walce wieczoru Marcin Rekowski zmierzy się z doświadczonym Oliverem McCallem, jedynym pięściarzem, który do tej pory zdołał go pokonać na zawodowym ringu. Polak przegrał z nim na lutowej gali w Opolu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"58552845":["Wydarzeniem zawodów w Radomiu jest starcie Szymona Kołeckiego z Łukaszem Borowskim. Dla mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów będzie to piąta walka w MMA. Cztery poprzednie wygrał przez nokaut. Podczas dzisiejszej gali jako zawodnik sportów walki zadebiutuje zapaśnik Dawid Pepłowski. Wystąpią również m.in. Rafał Haratyk i Michał Orkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"58552756":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"58552757":["Bunt robotów","","",[]],"58552758":["Planeta Mito","","",[]],"58552759":["Doktor małpka/Ciekawski George architektem","","",[]],"58552760":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"58552763":["Prow.: Milena Sławińska, Małgorzata Ziętkiewicz.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"58552764":["Reż.: David Bowers.
Pewien naukowiec nie umie sobie poradzić ze stratą syna. Postanawia stworzyć przypominającego go robota. Niestety, mimo szczerych chęci nie jest w stanie obdarzyć uczuciem maszyny. Astro Boy opuszcza Metro City i wyrusza w niebezpieczną podróż, podczas której przyjdzie mu stoczyć wiele trudnych pojedynków i zmierzyć się z oddziałami złego prezydenta Stone'a. Po powrocie spostrzega, że miastu grozi wielkie niebezpieczeństwo. Robot staje do walki z wrogiem, której stawką jest przetrwanie Metro City i jego mieszkańców. Astro Boy ma jeszcze jeden cel - zamierza pogodzić się z człowiekiem, który go odrzucił. Produkcja Imagi Studios jest pełnometrażową wersją kultowej mangi autorstwa Osamu Tezukiego. Jej twórcą jest Dawid Bowers, nominowany do nagrody BAFTA za film \"Wpuszczony w kanał\". W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Krzysztofa Banaszyka, Grzegorza Wonsa, Piotra Gąsowskiego, Piotra Zelta i Monikę Pikułę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066072.jpg","",["N"]],"58552765":["Informator
Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z \"maluchem\". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1dea22a1cc7f96766139e3d41829de44",[]],"58552766":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"58552767":["Europa to kontynent definiowany raczej przez kulturę, niż geografię. Jego nazwa pochodzi od imienia mitycznej królowej porwanej przez greckiego boga Zeusa. Później wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.","","",[]],"58552768":["Dzięki przemysłowi i koloniom Europa dominowała na świecie do 1914 roku. Po 1945 wszystko legło w gruzach, a nowymi supermocarstwami walczącymi o dominację zostały USA i ZSRR.","","",[]],"58552769":["Śladami Marco Polo
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają dzieje trwającej 30 lat wyprawy do Mekki arabskiego podróżnika i geografa Ibn Battuty. Żył on w XIV wieku. Podróżował po Azji, Afryce i Europie. Według współczesnych obliczeń przemierzył około 120 tysięcy kilometrów, jadąc i idąc. Owocem jego wypraw było dzieło pt. \"Osobliwości miast i dziwy podróży\".","","",[]],"58552770":["Jak powstała chińska flota
W dzisiejszym odcinku zobaczymy potężną chińską flotę sprzed 600 lat. Mali widzowie zobaczą również, jak wynalezienie busoli umożliwiło postęp w sztuce żeglowania.","","",[]],"58552771":["Reż.: Brian Gilbert.
Chicago. Marshall Seymour (Judge Reinhold), zastępca prezesa do spraw promocji w wielkim domu towarowym, musi zająć się przez kilka dni swoim synem. 11-letni Charlie (Fred Savage) od czasu rozwodu rodziców mieszka z matką, a wiecznie zapracowanego Marshalla widuje w weekendy. Ojciec i syn nie potrafią znaleźć wspólnego języka i często dochodzi między nimi do sprzeczek. Podczas jednej z nich stwierdzają, że zazdroszczą sobie wzajemnie i chętnie zamieniliby się miejscami. Wypowiadają te słowa dotykając bezwiednie tajemniczej czaszki, którą Marshall kupił od pewnego Turka podczas ostatniej wizyty w Bangkoku. Nieoczekiwanie życzenie spełnia się - zamieniają się umysłami. Próba odwrócenia zaklęcia nie przynosi efektu, więc obaj muszą jakoś sobie radzić w nowych wcieleniach. Zdziecinniały Marshall udaje się do biura, a rozwinięty intelektualnie i bezczelny Charlie idzie do szkoły.","","",["N"]],"58552772":["Nowy hymn
Kurski mówi Karolowi, że został ogłoszony ogólnopaństwowy konkurs na nowy hymn. Przyjaciele przystępują do tworzenia z właściwą sobie pasją. Wychwalają wszystkie najważniejsze zalety Polski. Wkrótce dzieło jest gotowe. Ku zaskoczeniu twórców okazuje się, że organizatorom wcale nie chodziło o hymn narodowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77c4b5ca920d593cbab8186bec6e6c19",[]],"58552773":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc231ab0023b19f1a912df30e62af4fe",["N"]],"58552774":["Europa to kontynent definiowany raczej przez kulturę, niż geografię. Jego nazwa pochodzi od imienia mitycznej królowej porwanej przez greckiego boga Zeusa. Później wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.","","",[]],"58552775":["W Gołkowicach Górnych mieszka pani Maria z córkami, Nikolą i Niną. Starsza z nich, Nikola, choruje na białaczkę. Po długim i wyczerpującym leczeniu dziewczynka potrzebuje dobrych warunków mieszkaniowych. Tymczasem rodzina musi lada dzień opuścić mieszkanie socjalne, w którym do tej pory przebywała. W ich rodzinnym domu nie ma warunków dla chorej dziewczyny - brakuje podłóg i ogrzewania, przecieka dach, nie ma także łazienki. Remontem budynku zajmie się Wiesiek Nowobilski, a jego projekt stworzy Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"58552776":["Jako nastolatek Przemek Wieczorek stał się ofiarą wypadku, w którego wyniku stracił obie ręce. Obecnie jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach. Twierdzi, że to nieszczęśliwe zdarzenie sprawiło, że stał się wartościowszym człowiekiem. Lena Głuch jest młodą, tryskającą optymizmem kobietą, która pasjonuje się łucznictwem. Miłość do tego sportu zaszczepili w niej rodzice. Mimo wrodzonej niepełnosprawności dziewczyna próbuje udowodnić, że jeśli czegoś się naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55d9e09a104237986fb2814a68a862e8",[]],"58552777":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2e9aeb7afb64be3ad6af6814fb6b182",["N"]],"58552778":["Kolejny odcinek programu zdominują potrawy kuchni litewskiej. Prowadząca zacznie od przyrządzenia chłodnika na botwinie, który jest idealną propozycją na ciepłe czy też upalne dni. Na danie główne poda jeden z litewskich klasyków - babkę ziemniaczaną. Natomiast na deser będzie blok czekoladowy, który na Litwie znany jest jako leniuch. Kształtem przypomina nasze makowce lub rolady. Jest prosty w przygotowaniu i nie trzeba go piec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d53faf426d10279b20fceb24499125df",[]],"58552779":["W Rosanowie nieopodal Łodzi mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pan Jerzy przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, Alicję. Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec alkoholik zamienił jej życie w piekło. Przeszła jednak terapię i stara się stworzyć córce dom, jakiego sama nie miała. Niestety, warunki życia rodziny są dramatyczne. Choć ekipa programu przez lata widziała już wiele, stan mokrego, zagrzybionego budynku przeraża nawet Maćka Pertkiewicza i Wiesława Nowobilskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",[]],"58552780":["Skończyły się wakacje i dzieci wróciły do szkoły. Pogoda w dalszym ciągu dopisuje, dlatego pod koniec lata Ewa Wachowicz zaprasza na odcinek grillowy. Na ruszcie upiecze szaszłyki z łososia i ananasa. Poda je z sosem jogurtowym oraz sałatą lodową z melonem. W tym odcinku także mięsożercy znajdą coś dla siebie! Autorka programu wybierze się na wycieczkę w okolice Magury Małastowskiej, gdzie pokaże, jak grillować wołowinę. Natomiast na deser upiecze babeczki migdałowe z owocami sezonowymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a62875307c83be060c04f311a3d1f04",["N"]],"58552781":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"58552782":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"58552340":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"58552341":["Niebezpieczne odchudzanie
Marek i Adam natrafiają w internecie na doniesienia o śmierci nastolatki na szkolnym korytarzu. Postanawiają przyjrzeć się sprawie. Ustalają, że dziewczyna przyjmowała tabletki na odchudzanie. Dziennikarze chcą dotrzeć do osoby, która handlowała niebezpiecznymi specyfikami. Niestety, uczniowie i nauczyciele nie chcą rozmawiać z dziennikarzami. Reporterzy nie zamierzają się jednak poddawać. Za wszelką cenę próbują wyjaśnić zagadkę.","","",[]],"58552342":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"58552343":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"58552344":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"58552345":["Oto dzikie zwierzęta, które nie wahają się stanąć do walki - od miniaturowych morderców po największych brutali. Twórcy serii ukazują różne strategie, jakie obierają uczestnicy najbardziej zaciekłych bijatyk w świecie przyrody. Od afrykańskich równin po pokryte śniegiem dzikie pustkowia Ameryki Północnej - zobaczymy, jak toczone są boje na śmierć i życie, w których stawką jest terytorium, władza albo prawo do przedłużenia gatunku.","","",[]],"58552346":["Niebo w ogniu
Gdy w 1939 roku wybucha druga wojna światowa, siły powietrzne odgrywają strategiczną rolę podczas bitew. Priorytetem staje się doskonalenie samolotów bojowych. Codziennie do walki podrywają się myśliwce i bombowce, wyposażone w karabiny maszynowe i działka. Władze krajów po obu stronach konfliktu rozumieją, że należy inwestować w te maszyny. Nad Pacyfikiem, Europą czy Związkiem Radzieckim - wszędzie toczą się podniebne bitwy. Japońscy piloci szybko zyskują umiejętności dorównujące ich amerykańskim i radzieckim wrogom. Jednocześnie rodzą się nowe legendy i niesamowite opowieści, m.in. o człowieku, który przeżył upadek z ponad 5000 metrów.","","",[]],"58552347":["Reż.: Louis Tarantino.
Nasza planeta i wszystko, co się na niej znajduje, powstało wskutek oddziaływania kosmicznych sił. Uderzające w Ziemię planetoidy i mniejsze meteoryty przyniosły ze sobą wodę, metale, a być może również życie. W efekcie tych kosmicznych kolizji powstał Księżyc i została ukształtowana powierzchnia Błękitnej Planety. Jednak te same siły mogą być również destrukcyjne i tak, jak stworzyły nasz świat, mogą w jednej chwili go zniszczyć.","","",[]],"58552348":["Reż.: Douglas Cohen.
W dzisiejszym odcinku twórcy serii wyjaśniają, jaki jest związek telefonu komórkowego z... Wielkim Wybuchem, ewolucją ludzkiej pamięci, a nawet katastrofą Titanica. Dowiemy się, jakim kosmicznym siłom zawdzięczamy narzędzia, które zrewolucjonizowały życie na naszej planecie. Od kształtu klawiatury numerycznej po sposób, w jaki zapisujemy numery telefoniczne - poznamy tajniki nauki, dzięki której możliwe było powstanie smartfonów.","","",[]],"58552349":["Gienek i Andrzej z Plutycz toczą nierówną walkę z czasem. Jak najszybciej muszą wprowadzić zmiany, zalecone przez inspekcję weterynaryjną - uprzątnąć obory i pobielić je wapnem. Bogdan wraz z synami pomagają im uporać się z nowymi zadaniami. Pracowity dzień czeka również Emilkę z Laszek. Rolniczka musi zakolczykować zwierzęta i podać im środek na odrobaczenie. Tomek, gospodarz z Pokaniewa, inwestuje w rozbudowę silosów na kiszonkę. Monika wraz z innymi gospodyniami udają się do kościoła w Milejczycach, gdzie trafić ma wieniec, który przygotowywały tygodniami.","","",[]],"58552350":["Gienek, Jarek i Andrzej z Plutycz mają wiele zadań do wykonania. Potrzebują elementów do przebudowy obory, jadą więc po nie wraz z Bogdanem na złomowisko. Rolnicy muszą przetransportować ciężkie części do rodzinnej miejscowości, a następnie opracować plan przebudowy. Michał i Olek z Haciek pracują na polu. Zbierając dynie, pierwszy z rolników gubi obrączkę. Z prośbą o pomoc w poszukiwaniu zwraca się do Natalii, która wpada na pomysł użycia wykrywacza metalu. W Kundziczach Maciek próbuje usunąć awarię w starym traktorze.","","",[]],"58552351":["Tym razem bohaterowie programu wybierają się do Utah, aby obejrzeć unikatową dziewiętnastowieczną wielolufową armatę Hotchkiss. Takie działa były używane podczas wojny hiszpańsko-amerykańskiej 1898 roku. Następnie do lombardu w Las Vegas trafia stara szafa grająca marki Wurlitzer. Wyceniają ją Corey i Chumlee. Później do sklepu przychodzi klientka, która chce sprzedać zabytkowy sprzęt do aplikowania elektrowstrząsów - maszynę Master Violet Ray.","","",[]],"58552352":["W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu kawałek marmuru pochodzący rzekomo z grobowca Abrahama Lincolna. Nie ma jednak żadnych dowodów na autentyczność przedmiotu. Przekonamy się, jak potraktuje go Rick. Następnie do sklepu trafia zabytkowy afrykański miecz, który prawdopodobnie był używany do wykonywania egzekucji przez ścięcie. Później dziadkowi i Chumlee'emu odbiera mowę na widok stuletniej nakręcanej lalki wzorowanej na Charliem Chaplinie.","","",[]],"58552353":["Bohaterowie programu starają się nie okazywać emocji na widok srebrnej łyżki, która należała do konfederackiego generała Roberta Lee, oraz fajki z pianki morskiej generała Ulyssesa Granta. Zobaczymy, czy Rickowi uda się kupić te historyczne przedmioty. Następnie Corey i dziadek oglądają podkowę, którą był podkuty jeden z najlepszych koni wyścigowych wszech czasów - Secretariat - podczas gonitw zaliczających się do Potrójnej Korony. Przekonamy się, czy eksponat przyniesie szczęście kupującym. Później do lombardu przychodzi klient ze starym wykrywaczem metalu.","","",[]],"58552354":["Do lombardu w Las Vegas przychodzi mężczyzna, który ma na sprzedaż silnik z modelu Porsche Carrera 911. Część pochodzi ze złomu. Kolejny klient przynosi do sklepu dziewiętnastowieczny pistolet używany do pojedynków. Niestety, to jedynie połowa oryginalnego zestawu. Później Rick jest mocno podekscytowany, ponieważ ma okazję nabyć kapelusz, który należał kiedyś do lidera zespołu Lynyrd Skynyrd, Ronniego Van Zanta. Przekonamy się, czy Harrisonowi uda się kupić ten kawałek historii muzyki.","","",[]],"58552355":["Paweł Zwierz i Małgorzata Smoleńsk zarządzają Manufakturą Bolesławiec, firmą założoną w 1992 r. przez ich rodziców, dwóch przyjaciół. Paweł nadzoruje dział sprzedaży i reklamy i to właśnie on będzie udawał w programie stażystę. Jako Piotr ustali, jakie ulepszenia można wprowadzić w najważniejszych działach: odlewni, malarni i przerobowi. Przekona się osobiście, z jakimi problemami mierzą się codziennie pracownicy Manufaktury.","","",[]],"58552356":["Historia Fabryki Cukierniczej Kopernik w Toruniu sięga drugiej połowy XVIII wieku. W 1763 roku Jan Weese rozpoczął budowę rodzinnej firmy piekącej pyszne pierniki. Prawie 250 lat później prezes zarządu firmy, Przemysław Myśliwy, podejmuje decyzję o udziale w programie. Ponieważ jednak obawia się szybkiej dekonspiracji, w rolę szpiega wciela się Jakub Kopczyński, dyrektor marketingu. Zarząd ustalił wspólnie najważniejsze cele jego misji. Jako stażysta Andrzej Kuba przekona się, jak wygląda praca w różnych działach - na taśmie, w magazynie i sklepie. Dzięki temu dowiaduje się, co należy poprawić w działaniu firmy.","","",[]],"58552357":["Synoptycy ostrzegają, że nad Norwegię nadciąga największa burza od lat. Dla pracowników pomocy drogowej oznacza to mnóstwo wezwań i zmagania w bardzo trudnych warunkach. Obfite opady deszczu i śniegu oraz porywisty wiatr sprawiają, że sytuacja na drogach jest fatalna. Ekipy ratunkowe, zarówno na północy, jak i na południu kraju, pracują pod presją, aby bezpiecznie ściągnąć wszystkich kierowców z gór, zanim nadejdzie potężna nawałnica.","","",[]],"58552358":["Jastrząb odwiedza Gienka i Andrzeja. Jest zaskoczony zmianami wprowadzonymi w gospodarstwie. Przywozi sprzęt potrzebny do montażu bramy w ogrodzeniu otaczającym posesję. W Pokaniewie Tomek i Monika wracają wspomnieniami do swoich pierwszych inwestycji. Dokumentaliści rejestrują pracę Białorusinów zatrudnionych przez gospodarzy. Wraz z nimi Tomek rozbiera zniszczony dach stodoły w dawnym gospodarstwie dziadka, aby przygotować pomieszczenie pod nowe inwestycje. U Olka i Michała w Haćkach przychodzą na świat cielęta. Rolnicy pokazują, jak należy karmić stado. Natalia spodziewa się dziecka. Wraz z Michałem zastanawiają się nad imieniem dla córeczki.","","",[]],"58552359":["Michał i Natalia, gospodarze z Haciek, chcą wiedzieć, jak sprawdza się ich nowa talerzówka. Jak tylko się pojawia, rolnik od razu przystępuje do działania. Gienio i Andrzej budują przy wsparciu znajomego ze Strabli nowe ogrodzenie. Muszą też wykonać swoje codzienne obowiązki. Maćka odwiedza sąsiad Kuba. Panowie zaplanowali wspólne ścinanie suszek w lesie oraz karmienie bydła. Gospodarze bardzo cenią wzajemną pomoc. Po wykonanej pracy Maciek pomaga Kubie w naprawie dachu.","","",[]],"58552360":["Rolnicy. Podlasie
W kolejnym sezonie serialu dokumentaliści wracają na Podlasie, żeby zobaczyć, jak toczy się życie Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Maćka z Kundzicz, Natalii i Michała z Haciek oraz Gienia i Andrzeja. Zaprezentują również nowych bohaterów serii. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. W gospodarstwach rodzą się młode, które wymagają opieki, także weterynaryjnej. Gospodarze realizują różne pomysły, niekiedy brawurowe, czasem decydują się na ryzykowne inwestycje. Wiele planów może zostać zniweczonych przez niekorzystne warunki pogodowe.","","",[]],"58552361":["Reż.: Paul Moreira.
Tytułowy przysmak łasuchów to biznes wart rocznie 100 miliardów dolarów. W 2001 roku czekoladowi potentaci zobowiązali się do wyeliminowania pracy dzieci na polach kakaowych i ochrony lasów. 20 lat później okazuje się, że w państwie, które jest czołowym producentem kakao - Wybrzeżu Kości Słoniowej, nic się nie zmieniło. Pochodzące z Burkina Faso dzieci pracują jedynie za jedzenie. Na nielegalnych plantacjach kakao są traktowane jak niewolnicy, zmuszone do dźwigania ciężarów i rozpylania herbicydów bez żadnej ochrony. Pod uprawy niszczone są lasy pierwotne. Choć kakao pozyskiwane jest w tak skandalicznych warunkach, trafia na półki sklepów na całym świecie m.in. pod postacią czekolady.","","",[]],"58552362":["W pierwszym odcinku przedstawione są historie tajemniczych zaginięć osób, których nigdy nie odnaleziono. Wciąż nie wiadomo, co się stało z uciekinierami z więzienia na wyspie Alcatraz. Równie zagadkowy jest los pierwszej kobiety, która przeleciała nad Atlantykiem - Amelii Earhart. Zaginęła ona podczas próby okrążenia świata w pobliżu wysp Feniks na Oceanie Spokojnym. W programie także historia mężczyzny, znanego jako D.B. Cooper, który w 1971 porwał pasażerskiego boeinga i wyskoczył z niego na spadochronie po otrzymaniu okupu.","","",[]],"58552363":["W listopadzie 2002 roku jedenastoletnia Indonezyjka Yulce Dailongi została straszliwe okaleczona wskutek wybuchu lampy naftowej. Miała poparzenia trzeciego stopnia. Cierpiąc potworny ból, pozbawiona opieki medycznej leżała w łóżku przez osiem miesięcy. Rany w końcu się zabliźniły, ale twarz Yulce stopiła się z jej klatką piersiową. Nadzieja dla dziewczynki pojawiła się wraz z australijską pielęgniarką, pracującą dla organizacji International Friends of Compassion. Dzięki niej Yulce zaoferował pomoc dr Peter Grossman z Los Angeles. Filmowcy towarzyszą nastolatce podczas wyjazdu do USA, gdzie w ciągu roku przechodzi ona szereg operacji plastycznych, będących dla niej szansą na normalne życie.","","",[]],"58552364":["Większość uważa, że idealne związki tworzą ludzie w podobnym wieku, o równym statusie społecznym i dopasowani fizycznie. Niektórym małżeństwom daleko jednak do takiego schematu. W dzisiejszym odcinku poznamy kilka niekonwencjonalnych relacji miłosnych. Jedna z bohaterek programu kocha mężczyznę trzykrotnie wyższego od siebie. Dowiemy się, dlaczego pewien gej decyduje się ukrywać swoją orientację seksualną, obiecując kochać i szanować swoją żonę. Przyjrzymy się też specyfice życia w trójkącie.","","",[]],"58552365":["Amerykanin Charles Milles Manson założył pod koniec lat 60. XX wieku sektę. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku kilkoro członków ugrupowania wtargnęło do wilii należącej do reżysera Romana Polańskiego. Intruzi w brutalny sposób pozbawili życia ciężarną żonę reżysera, Sharon Tate, oraz jej gości. Manson i jego kompani zostali skazani na karę śmierci, którą zmieniono później na dożywotnie pozbawienie wolności. Obecnie w miejscu zbrodni popełnionych przez gang Mansona obserwuje się zjawiska paranormalne. Zjawy Jaya Sebringa i Sharon Tate mają rzekomo nawiedzać dom przy Cielo Drive.","","",[]],"58552366":["Skarby poligonu w Czarnem
Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski badają obszary dawnego poligonu Hammerstein. Są tam ukryte tajemnice uzbrojenia I i II wojny światowej.","","",[]],"58552367":["Bitwa pod Szczytnem
Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski tym razem wybiorą się w okolice Szczytna. Tutaj rozegrała się jedna z najbardziej zapomnianych bitew kampanii wrześniowej 1939 roku. Żołnierze polscy Armii Pomorze oraz 15 Dywizji Piechoty Armii Poznań, wspierani oddziałem Obrony Narodowej \"Nakło\", przez trzy dni krwawych walk skutecznie powstrzymali wrogie wojska w marszu na Warszawę. Dzięki temu generał Tadeusz Kutrzeba zyskał bezcenny czas na przegrupowanie i wydanie Niemcom Bitwy nad Bzurą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a398ce028e88974b42f2719d7ed8f80f",[]],"58552368":["Twórcy serii prezentują, jak wygląda gospodarstwo Bogdana, który niejednokrotnie pomagał Gienkowi w poprzednich odcinkach. Mężczyzna hoduje ponad 100 krów trudnej pod wieloma względami rasy limousine. Zwierzęta te potrafią w obronie cielęcia zaatakować gospodarza. Gospodarz musi złapać na lasso i odrobaczyć całe swoje stado - środkiem, za którego smakiem krowy nie przepadają. W pracy pomagają mu synowie i córki. Dzieci lubią jazdę konno. Rozwijanie pasji umożliwia im fakt, że Bogdan hoduje też kilka zimnokrwistych koni. Andrzej i Gienio walczą z awarią prądu. Tomek musi wykazać się pomysłowością w obliczu pewnych problemów.","","",[]],"58552369":["Gienio i Andrzej z Plutycz oczekują na wizytę weterynarza, muszą się do niej przygotować. Z pomocą przychodzą nowi uczestnicy programu. Na wsi współpraca sąsiedzka jest bezcenna. Michał z Haciek pracuje nad nową inwestycją, czyli kurnikiem. Wbrew pozorom zapanowanie nad rozbieganym drobiem nie zawsze jest łatwe.","","",[]],"58552370":["Karpie w deszczu
Adam przygotowuje zasiadkę na dzikie karpie, nagle spotyka go niemiła niespodzianka. To jednak go nie zniechęca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aa65c4bb1e55381e7995f9f047f9f11",[]],"58552371":["Aktorskie spotkanie z wędką - Dadaj 2017
Ekipa odwiedza jezioro Dadaj. Nagła zmiana pogody nieco komplikuje plany wędkarzy i gwiazd estrady, które biorą tam udział w zawodach spinningowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9fd7d52b07daf5809bdb4e558dc13e18",[]],"58552372":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552373":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58552374":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"58552375":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"58552376":["Cyrkowcy
Bobcio i Topcio, pchły akrobaci, decydują się zamieszkać na łące. Inne żyjące na niej stworzenia nie są z tego zadowolone, gdyż mają dość złego zachowania przybyszy.","","",[]],"58552377":["Bieg na przełaj
Mieszkańcy łąki organizują bieg przełajowy. Sprawozdawcą podczas imprezy jest Aleksander. Tekla jest przekonana, że wygra. W czasie zawodów Maja omal nie ginie w strumyku, ale wszystko dobrze się kończy.","","",[]],"58552378":["Ucieczka
Na łące pojawia się człowiek. Wśród mieszkających tu stworzeń wybucha panika. Jedynie Maja i Gucio zachowują zimną krew. Wódz mrówek wyjaśnia im całą sytuację.","","",[]],"58552379":["Królowa Maja
Maja ma wyjątkowy sen. Wydaje jej się, że została królową Egiptu. W jej śnie Tekla jest złą księżniczką. Pajęczyca, wściekła na Maję za to, że ta nie chciała dać jej miodu, zamierza zatopić należący do królowej okręt.","","",[]],"58552380":["Alice Harris jest niezwykle lubiana przez swoich sąsiadów. Większość czasu poświęca na pomoc potrzebującym, przez co zapomina, by zatroszczyć się także o siebie. Budynek, w którym mieszka, jest w fatalnym stanie technicznym i wymaga natychmiastowej renowacji. Znajomi postanawiają odwdzięczyć się Alice za życzliwość i proszą ekipę programu o wsparcie w remoncie jej domu. Ty Pennington i jego zespół przystępują do pracy. Efekty ich działań zaskoczą wszystkich...","","",[]],"58552381":["Każdego roku wytwórnia mopów w Illinois produkuje tyle materiału, że zdołałaby dotrzeć na Księżyc trzy razy. Działa tam również fabryka młotków. Autorzy programu goszczą też w przedsiębiorstwie wytwarzającym materace w królewskich rozmiarach. Każdy produkt jest wytwarzany ręcznie. Na koniec wizyta w istniejącej od 80 lat słynnej fabryce zapalniczek w Pennsylvanii, gdzie każdego roku powstaje 12 milionów tych przedmiotów.","","",[]],"58552382":["Każdego roku fabryka w Ohio wytwarza 150 milionów balonów rocznie, wykorzystując do tego płynny lateks. Dmuchawa do liści to propozycja dla właścicieli zadrzewionych ogrodów. Wytwórnia zastawy stołowej w zachodniej Wirginii produkuje 18 milionów części każdego roku. Firma ma długą tradycję. Istnieje od 1930 roku. W Ohio znajduje się też fabryka będąca spełnieniem marzeń każdego miłośnika rajdów samochodowych. Z linii produkcyjnej schodzą tam bowiem plastikowe łóżka o kształcie auta, wyposażone w koła, światła i kołpaki.","","",[]],"58552383":["Do Pete'a i Dave'a dzwoni J.P. Norden, brat Paula, którego dom remontowali kilka miesięcy temu. Obaj bracia zostali ranni w bostońskim zamachu i powoli układają sobie życie. J.P. potrzebuje domu przystosowanego do rehabilitacji.","","",[]],"58552384":["Reż.: Roeland Doust.
Ancient City - Rome
Starożytny Rzym stanowi wzór dla wszystkich nowoczesnych miast. Przed dwoma tysiącami lat był on największą metropolią na świecie. Do naszych czasów przetrwał w zadziwiająco dobrym stanie i dziś jest domem dla trzech milionów obywateli. Twórcy programu opowiadają o technologiach, które umożliwiły powstanie zabytków takich jak Panteon, Koloseum, fontanna di Trevi czy Via Appia. To dzięki pracy inżynierów Rzym urósł do rangi imperium. Wyprawa do wnętrza Ziemi ujawnia, że w rozwoju tego miasta zaskakująco dużą rolę odegrały wulkany. W odcinku będzie mowa m.in. o podziemnych grotach i korytarzach biegnących pod ulicami metropolii, starożytnych akweduktach oraz budowie rzymskiego metra.","","",[]],"58552385":["From Argentina With Love
Zaprezentowany zostanie zestaw do przyrządzania pad thai z kurczakiem, dzięki któremu można poczuć się jak prawdziwy szef kuchni. Ponadto wizyta w fabryce na Florydzie, gdzie produkowane są tradycyjne miętówki i historia argentyńskiego sosu chimichurri. Na koniec będzie można się przekonać, jak pół miliona bananów rocznie zamienia się w mrożone smakołyki oblane czekoladą.","","",[]],"58552386":["Juiced Up
Na Florydzie znajduje się wytwórnia soku pomarańczowego, która co roku przetwarza 100 milionów owoców. Ponadto wizyta w rodzinnej firmie, która codziennie produkuje 2,5 miliona kulek ciasta na pizzę. Sprawdzimy też, jak powstają wielosmakowe cukierki. Na koniec zaprezentowane zostanie kalifornijskie przedsiębiorstwo, które każdego dnia produkuje ponad milion profiterolek z kremem.","","",[]],"58552387":["Working for Peanuts
Pewna firma z Arkansas od 1933 roku doskonali swój słynny przepis na masło orzechowe. Z fabryki w Kalifornii każdego dnia wyjeżdżają ciężarówki pełne słynnego włoskiego dania - bakłażana pod parmezanem. Ponadto widzowie przekonają się, jak codziennie powstają 3 miliony paczek z łuskanymi i solonymi pistacjami. Na koniec kulisy produkcji czekoladowego batonika pełnego chrupiących chipsów z tortilli i cukierków.","","",[]],"58552388":["Miso Hungry
10 godzin trwa proces żmudnej produkcji migdałów w cukrowej skorupce. Następnie wizyta w piekarni, gdzie co godzinę wypieka się 15 tysięcy bajgli. Twórcy wybiorą się także do kalifornijskiej fabryki produkującej corocznie ponad 200 tysięcy kilogramów mieszanki przekąsek, w której skład wchodzą słodkie pianki, czekolada i krakersy. Na koniec będzie można się przekonać, gdzie powstaje koncentrat wystarczający na ponad 6 miliardów porcji zupy miso.","","",[]],"58552389":["Cypr","","",[]],"58552390":["Sycylia","","",[]],"58552391":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"58552392":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"58552393":["Demaskator. Poza prawem
Bulwersujące historie ujawniające i demaskujące oszustów, intrygantów oraz zorganizowane grupy przestępcze żerujące na ludzkiej naiwności. Ofiary zwracają się po pomoc do Adama Szweda (Michał Karmowski). Prowadzący otrzymuje od pokrzywdzonych zgłoszenia telefoniczne, a także za pomocą strony internetowej, wpisów w mediach społecznościowych lub komunikatora video. Następnie prezentuje kulisy sprawy widzom.","","",[]],"58552394":["Reż.: Michael Caton-Jones.
Utah, rok 1957. Bezrobotna, niezamożna rozwódka Caroline (Ellen Barkin) wraz z kilkunastoletnim synem Tobym (Leonardo DiCaprio) podróżuje po Ameryce w poszukiwaniu pracy. Gdy spotyka Dwighta Hansena (Robert De Niro) - mechanika samochodowego - jest pewna, że uśmiechnęło się do niej szczęście. Romantyczny i przystojny mężczyzna szybko zdobywa jej serce i wkrótce marząca o stabilizacji życiowej Caroline wychodzi za mąż. Niestety, niedługo Dwight pokazuje swe prawdziwe oblicze. Staje się apodyktyczny, przejawia też sadystyczne skłonności. Z czasem zaczyna upokarzać Toby'ego. Zdesperowany chłopak postanawia za wszelką cenę wyrwać się z domu... Film Michaela Caton-Jonesa powstał na podstawie powieści Tobiasa Wolffa \"This Boy's Life\". O sukcesie \"Chłopięcego świata\" zadecydowały także wspaniałe kreacje aktorskie Ellen Barkin oraz Roberta De Niro.","","",[]],"58552395":["Reż.: James Gray.
Trzydziestokilkuletni Leonard Kraditor (Joaquin Phoenix) ma za sobą nieudaną próbą samobójczą. Mieszka na nowojorskim Brooklynie u rodziców (Isabella Rossellini i Moni Moshonov), pomaga w prowadzeniu rodzinnej pralni, a w wolnych chwilach oddaje się pasji fotograficznej. Pewnego dnia na kolacji u Kraditorów pojawia się zaprzyjaźnione małżeństwo. Przychodzą oni wraz z córką Sandrą (Vinessa Shaw), która zdaniem rodziców Leonarda byłaby dla niego idealną kandydatką na żonę. Mężczyzna nie jest zachwycony tym pomysłem, zwłaszcza gdy poznaje nową sąsiadkę Michelle (Gwyneth Paltrow), z którą szybko się zaprzyjaźnia. Wkrótce okazuje się, że Michelle żyje w skomplikowanej relacji z żonatym mężczyzną (Elias Koteas), dlatego Leonard angażuje się w związek z Sandrą. Głos serca podpowiada mu jednak, że jego wybranką powinna być Michelle. Inspiracją do napisania scenariuszu do filmu była nowela Fiodora Dostojewskiego \"Białe noce\".","","",[]],"58552396":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"58552397":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"58552398":["Kabaret pod Wyrwigroszem
Wywodzący się z Krakowa Kabaret pod Wyrwigroszem to jedna z najbardziej znanych grup tego rodzaju w Polsce. Tym razem satyrycy wystąpią w swoim najnowszym programie pod tytułem \"Variaté\". To przezabawna rewia stworzona zarówno ze skeczy, jak i piosenek czy inteligentnych monologów. Satyrycy zaskakują pomysłowością skojarzeń i przenikliwością czynionych przez siebie spostrzeżeń. Program odniósł sukces na estradach całego kraju - teraz czas, by poznali go także telewidzowie.","","",[]],"58552399":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58552400":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58552401":["Kabaret Rak
Należący do Kabaretu Rak Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek stanowią dwie silne osobowości sceniczne. Od lat wspólnie występują na polskich i niemieckich estradach, w bezpretensjonalny sposób komentując wypadki życia codziennego. Ich przedstawienia składają się z grupowych skeczy, monologów oraz licznych piosenek. Wszyscy członkowie kabaretu mówią śląskim dialektem, co dodatkowo wyróżnia ich spośród innych satyryków.","","",[]],"58552402":["Kabaret Rak
Należący do Kabaretu Rak Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek stanowią dwie silne osobowości sceniczne. Od lat wspólnie występują na polskich i niemieckich estradach, w bezpretensjonalny sposób komentując wypadki życia codziennego. Ich przedstawienia składają się z grupowych skeczy, monologów oraz licznych piosenek. Wszyscy członkowie kabaretu mówią śląskim dialektem, co dodatkowo wyróżnia ich spośród innych satyryków.","","",[]],"58552403":["Eksperyment wyjaśni sekrety kłamstwa. Prowadzący opowie też o deskorolkach do latania. Jerzy Łabuda wyjaśni ideę inteligentnego domu. Prowadzący przyjrzy się codziennym czynnościom pracowników poczty.","","",[]],"58552404":["Eksperyment ujawni, kto wywiera większy wpływ - grupa czy jednostka. Twórcy programu zaprezentują ponadto aparat fotograficzny dla psa z obrożą monitorującą tętno, a także zaprezentują przebieg prac nad sztuczną skórą wytwarzaną za pomocą biodrukarki 3D. Pokażą też gadżet uzupełniający inteligentne zegarki. Następnie gość Adam Żelazko opowie o unifikacji urządzeń, a widzowie dowiedzą się, jak działa Teatr Wielki. Pan Korek z kolei przeprowadzi doświadczenie z dźwiękiem.","","",[]]}