{"52321036":["Kobieta wraca do domu i znajduje martwego syna. Wszystko wskazuje na to, że chłopak popełnił samobójstwo. Prowadzone przez detektywów śledztwo dostarcza nowych faktów, które mogą świadczyć o udziale osób trzecich. Policjanci zajmują się też z pozoru błahą sprawą kradzieży rowerów, która prowadzi ich do odkrycia dużo poważniejszego przestępstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52321037":["Policjanci otrzymują zgłoszenie o zaginięciu dziewczyny opiekującej się starszą panią. Podejrzenie pada na kobietę, która dokonała zgłoszenia. Niemal od razu wychodzi na jaw, że to nie pierwsza osoba, która bez słowa \"rezygnuje\" z pracy u emerytki. W trakcie śledztwa okazuje się, że nie tylko starsza pani mogła mieć coś wspólnego z zaginięciem opiekunki. Tymczasem detektywi muszą też rozwikłać sprawę skradzionego mleka z pobliskiego baru z koktajlami owocowymi, do którego uczęszcza wielu policjantów z komendy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52321038":["Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",[]],"52321039":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52321040":["Podczas spaceru zostaje porwana półroczna córeczka małżeństwa wziętych warszawskich prawników. Tropy prowadzą do drobnych złodziejaszków, szemranych biznesmenów i zwykłych bandytów. Pewna dziewczyna pada ofiarą rozboju i traci znaczą kwotę pieniędzy. O przestępstwo podejrzany jest doskonale znany policji lokalny rozrabiaka. Analiza wpisów na portalach społecznościowych przybliża policjantów do rozwiązania tej sprawy.","","",["N"]],"52321041":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52321042":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52321044":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52321045":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52321046":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52321047":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52321048":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52321049":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52321050":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52321051":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52321052":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52321053":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52321054":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52321055":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"52321056":["LEC Spring 2020","","",[]],"52321057":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52321058":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52321059":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52321060":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52321061":["LEC Spring 2020","","",[]],"52320866":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52320867":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52320868":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52320869":["Do agencji Malanowskiego przybiega mężczyzna, który twierdzi, że przed chwilą ktoś chciał go zastrzelić. Rodzina mężczyzny sądzi, że ma on halucynacje i nikt nie czyha na jego życie. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c4222ab90684466b08b41266acd73ba5",[]],"52320870":["Marek Krupski ma problemy z natarczywą adoratorką. Kobieta ciągle do niego wydzwania, pisze esemesy i odwiedza go w pracy. Wkrótce okazuje się, że osobiste kłopoty mężczyzny mają związek z kolejną sprawą detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/357fd3eecec74e6565fd617d6f8c5773",[]],"52320871":["Katarzyna i Wanda są samotnymi matkami, sąsiadkami i przyjaciółkami. Pewnego dnia pierwsza z nich dowiaduje się, że u jej 17-letniego syna konieczny jest przeszczep nerki. Kobieta musi odnaleźć ojca chłopaka, Bogdana. Ponad siedemnaście lat temu rzuciła go, bo prowadził podwójne życie i spotykał się z inna kobietą. Tego samego dnia dowiedziała się, że będzie matką. W trakcie poszukiwań Krystyna odkrywa, że kochanką, z którą zdradzał ją Bogdan, była Wanda. Bohaterem drugiej historii jest emerytowany rolnik, Jerzy Kossowski. 78-letni mężczyzna, wdowiec, niedawno przeszedł operację. Z tego powodu co kilka dni odwiedza go 27-letnia pielęgniarka, Sandra. Starszy pan zakochuje się w dziewczynie, zaprasza ją na kolację, a następnie zabiera na zagraniczne urlop. Z czasem kompletnie traci dla niej głowę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd1b495aaca4fa3704bd5265ee46c74f",["N"]],"52320872":["Anna znajduje zdjęcie swojego męża z nieznajomą kobietą. Okazuje się, że to kochanka Pawła, Nina Wolska. Żona wyprowadza się do swojego przyjaciela Tobiasza. Wkrótce wychodzi na jaw, że Nina nie żyje, a ktoś szantażuje Pawła, żądając 50 tysięcy złotych i obarczając go winą za jej śmierć. Gdy Anna chce porozmawiać z mężem, okazuje się, że został on zatrzymany przez policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/838120b0a02c51878b972124f5d4d7ce",["N"]],"52320873":["Zgwałcono masażystkę. Policja odkrywa, że ofiara była wcześniej molestowana przez męża właścicielki salonu masażu. Mężczyzna jednak nie jest sprawcą. W tym samym miejscu wkrótce dochodzi do podobnego przestępstwa. Policjanci wpadają na trop grupy odpowiedzialnej za gwałty. Agnieszka dowiaduje się od kolegów z pracy, że ma otrzymać awans i ma być przeniesiona do Komendy Głównej Policji. Policjantka sądzi, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Pogłoski o rzekomej nobilitacji okazują się fałszywe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52320874":["Lekarka Marta jest bardzo zadowolona z powodu zmiany ordynatora. Dostaje od Olafa Lipnickiego zadania spoza zakresu obowiązków i liczy, że dzięki temu szybciej awansuje. Podczas pewnego dyżuru kobieta zasypia z przepracowania i nie słyszy alarmu. Budzi się w ostatniej chwili i zapobiega podaniu przez przełożonego niewłaściwego leku pacjentowi z padaczką. Gdy sprawa dochodzi do dyrektora szpitala, dr Lipnicki zwala winę na Martę, która dostaje upomnienie. Młoda pani doktor ma przez ordynatora coraz więcej problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/41061555121721f7f062b8667d54e903",["N"]],"52320875":["Kinga postanowiła, że zostanie z mężem. Nie potrafi jednak zbliżyć się do niego. Artur próbuje dotrzeć do żony. Proponuje, by wzięli udział w terapii małżeńskiej. Hiszpan rezygnuje z wyjazdu do Laponii. Postanawia zostać w Wadlewie i wraz z Malwiną rozkręcić jakiś biznes. Kobieta namawia go na burleskę. Sabina coraz lepiej radzi sobie na stanowisku prezeski. Jednocześnie zajmuje się ojcem. Nie chce, by w opiece nad Karolem wyręczała ją Ewa. Kobieta szuka sposobu na to, by dotrzeć od ukochanego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52320876":["Karina Nowacka, ilustratorka książek dla dzieci i żona architekta Wiktora, jest też matką Filipa, który studiuje w Belgii. Kobieta bardzo się cieszy z nowego domu, do którego właśnie się wprowadziła. Z tej okazji urządza imprezę w ogrodzie. W trakcie zabawy pies ich sąsiada, emeryta Dąbrowskiego, przynosi fragmenty ludzkiej czaszki. Karina i Wiktor mówią policji, że mężczyzna zniknął miesiąc wcześniej i nikt go od rej pory nie widział. Tymczasem w okolicy czuć bardzo nieprzyjemny zapach, który z dnia na dzień się wzmaga. Karina zaczyna mieć obsesję na punkcie zaginionego sąsiada. Kilka dni później widzi młodą ciężarną kobietę, która dobija się do drzwi Dąbrowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6152be845418b806c5f6c1e03cf9506",["N"]],"52320877":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"52320878":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52320879":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52320880":["Jonasz bierze zbyt mały zapas leków przeciwcukrzycowych na zagraniczny wyjazd. Podczas urlopu ma złe samopoczucie, ale nie wiąże tego ze swoją przypadłością. Tymczasem są to pierwsze objawy cukrzycowej choroby nerek. Po powrocie do domu mężczyzna dostaje ostrego zapalenia, które może skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem narządów i w konsekwencji koniecznością przeszczepu. Grupa przyjaciół zajeżdża na stację LPG, by zatankować samochód. Ponieważ nie ma nikogo z obsługi, Kasia chce to zrobić sama. Podłącza pistolet i uruchamia dystrybutor, ale nic się nie dzieje. Schyla się nad zaworem i wtedy dostaje chmurę gazu prosto w twarz. Doznaje poparzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa135f7df599e67334e1ffaab28ab2b4",["N"]],"52320881":["Ksiądz znajduje w konfesjonale zwłoki parafianki zaangażowanej w sprawy kościoła. Podejrzany jest organista, nawrócony były więzień, niegdyś skazany za gwałt. Tropy znalezione w mieszkaniu ofiary rzucają nowe światło na sprawę... Siostra Leny wyjeżdża za granicę i zostawia jej pod opieką swoją dziesięcioletnią córkę. Kobieta staje przed dużym wyzwaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52320882":["Jagoda spotyka się z Piotrkiem. Ma nadzieję, że to właśnie on jest tajemniczym mężczyzną z bliznami. Piotr wyjaśnia jej, dlaczego był w ten sposób ucharakteryzowany. Chociaż spotkanie zaczyna się bardzo dobrze, kończy o wiele gorzej. W YOLO pojawiają się informacje o inwestycji nad jeziorkiem szczawnickim. Sabina szuka źródła przecieku. Oskarża Ewę. Postanawia też ukarać kobietę. Antek prosi ojca, by kupił mu komputer do gier. Kulasa jednak nie stać na taki wydatek. Mężczyzna nie może też liczyć na wsparcie żony. Zaczyna podejrzewać, że kobieta ma romans z Bartkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52320883":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52320884":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52320885":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52320886":["Pewnego dnia rano Ferdek zauważa, że zmienił kolor skóry na czarny. Co więcej, cała rodzina i otoczenie również. Zaniepokojony tym zdarzeniem Ferdek postanawia wyjaśnić zaistniałą sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4121",[]],"52320887":["Reż.: Anthony Russo, Joe Russo.
Kapitan Ameryka (Chris Evans) i Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) dowodzą drużyną Avengers podczas wyprawy do Nigerii. Superbohaterowie muszą tam powstrzymać groźnego złoczyńcę Brocka Rumlowa (Frank Grillo), który próbuje wykraść groźny wirus przetrzymywany w laboratorium chemicznym w Lagos. Choć akcja Avengersów kończy się powodzeniem, w jej wyniku dochodzi do poważnych zniszczeń oraz strat wśród ludności cywilnej. Władze wprowadzają ustawę, która pozwoli im kontrolować drużynę i jej członków. Nie wszyscy superbohaterowie są przekonani co do słuszności rządowego projektu, wkrótce dochodzi do rozłamu w grupie. Kontynuacja przeboju \"Avengers: Czas Ultrona\" to kolejna już filmowa podróż do świata wydawnictwa Marvel. Za kamerą znów stanęli bracia Anthony i Joe Russo (Ja, ty i on, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz). Dzięki ich staraniom w filmie nie zabrakło błyskotliwych dialogów, widowiskowych scen akcji oraz zapierających dech w piersiach efektów specjalnych. W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Evans (Avengers), dwukrotny kandydat do Oscara Robert Downey Jr. (Jaja w tropikach) oraz czterokrotnie nominowana do statuetki Złotego Globu Scarlett Johansson (Między słowami).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937493.jpg","",[]],"52320888":["Reż.: Renny Harlin.
Uczniami Spenser Academy, elitarnej szkoły z internatem, są piękni i bogaci. Wśród nich znajdują się potomkowie czterech rodzin, obdarzeni nadnaturalnymi mocami. Ich przywódcą jest Caleb Danvers (Steven Strait). Jego dziewczyną zaś Sarah Wenham (Laura Ramsey). 300 lat temu, w 1692 roku ich rodziny potężnych czarowników osiedliły się w kolonii Ipswich w Massachusetts, gdzie zawarły pakt milczenia skierowany przeciwko łowcom wiedźm. Moc i pakt przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Caleb niedługo osiągnie pełnoletność i zdobędzie najwyższą moc. Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W szkole pojawia się potomek piątego rodu, skazanego kiedyś na wygnanie. Jego powrót może spowodować złamanie paktu. Pełen napięcia i efektów specjalnych horror akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937492.jpg","",["N"]],"52320889":["Reż.: Mikael Salomon.
Studentka medycyny odkrywa nagle, że coraz więcej pacjentów zapada w śpiączkę zaraz po operacji w zasadzie bez istotnej przyczyny. Dziewczyna postanawia zagłębić problem i odkryć prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935308.jpg","",[]],"52320890":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52321313":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52321314":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52321315":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52321316":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",["N"]],"52321317":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"52321318":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52321319":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52321320":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"52321321":["Prawie jak rodzice
Frania i Maks zjawiają się u pani ginekolog (Magdalena Różczka), aby sprawdzić, jak przebiega ciąża Skalskiej. Lekarka proponuje im udział w doświadczeniu przygotowującym do roli rodziców. Małżonkowie wypożyczają z gabinetu gumowe lalki, które jak prawdziwe dzieci płaczą i moczą pieluszki. Okazuje się, że robią to także w nocy, co doprowadza do szału Maksa. Zmęczony mężczyzna rezygnuje z uczestnictwa w eksperymencie. Jego żona, choć sama sobie nie radziła, jest oburzona. Odrzucony przez Karolinę Konrad przeżywa gorzką porażkę. Frania namawia go, by jeszcze raz spróbował oświadczyć się ukochanej na kolacji we dwoje. Kamerdyner zostaje jednak powtórnie upokorzony i postanawia porzucić swoją pracę.","","",["N"]],"52321322":["Listy Apolonii
Apolonia w czasie wojny pisała listy do Rysia, swojej miłości. Teraz daje je Frani. Skalska uważa, że to świetny materiał na musical i przekazuje zapiski mężowi, który za bardzo nie wie, co zrobić z ostatnio wynajętym teatrem. Maks nie chce jednak wystawiać na scenie historii Apolonii. Sytuację wykorzystuje jego odwieczny rywal, Lucjan Kutyś. Nabywa on prawa do listów, ale umowa okazuje się nieważna. Ostatecznie to Skalski wystawia musical, który staje się wielkim przebojem.","","",["N"]],"52321323":["Pani Danuta samotnie wychowuje troje dzieci. Od 7 lat mieszka w domu, w którym brakuje kuchni i łazienki. Problemem są również grzyb i wilgoć. Partner, z którym zamieszkała w budynku, obiecywał przeprowadzić remont. Niestety wkrótce okazało się, że kobieta musi sobie radzić sama. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor musi przystosować poddasze oraz stworzyć brakujące pomieszczenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a13cc8f28438f5b93349d23fa5a052a",["N"]],"52321324":["Serial opowiada o misji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego pracownicy codziennie z ofiarnością i odwagą niosą pomoc ludziom, którzy w górach doznają różnorakich wypadków.","","",["N"]],"52321325":["Doktor Kowalczyk informuje dyrektora szpitala, że osoba z personelu wynosi potajemnie lekarstwa. Maria w desperacji wikła Zycha w swoje sprawki. Idzie do przychodni i z gabinetu szefa zabiera recepty. W tym czasie w lokalnej galerii Żmuda organizuje wystawę prac malarskich swojego ojca. Lekarz próbuje także pomóc Helenie, którą odwiedza w Kazimierzu jej niepełnosprawna siostra Kalina. Prokurator Siedlecki udaje się do jubilera. Poszukuje bowiem gustownego prezentu dla swojej ukochanej. Przy okazji zakupów jest świadkiem zuchwałej kradzieży. Sprawczynią napadu okazuje się nastolatka Matylda.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e70d1a818f05414d679bbcc7aa34e4ee",["N"]],"52321326":["Maria ma wypadek, jednak wychodzi z niego cała i zdrowa. Tuż po incydencie spotyka grupę imprezujących młodych ludzi, którzy zabierają kobietę do jednego z klubów w Warszawie. Tam Biernacka nawiązuje znajomość z nastoletnia Justyną. Okazuje się, że dziewczyna została odurzona narkotykami i zmuszona do prostytucji. Pielęgniarka decyduje się niezwłocznie jej pomóc. Ściąga na pomoc Piotra. W tym czasie Adam stara się pocieszyć załamaną Helenę. Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Prokurator Siedlecki ma małe kłopoty, gdy do Kazimierza przyjeżdża bez zapowiedzi jego małżonka Julia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/46c166d6da3705922f3d855ccbce1021",["N"]],"52321327":["Maria wraca do domu i wdaje się w kłótnię z Adamem. W przypływie gniewu wyznaje partnerowi, że ostatnią noc spędziła z Piotrem w stolicy. Mężczyzna szaleje z zazdrości. Kiedy dochodzi do kolejnego spotkania z Nowackim, doktor konfrontuje się z rywalem. Dochodzi do pełnego przemocy starcia. Weronika i Szarek tropią grasującego w okolicach Kazimierza podpalacza. Przestępca zostawia ładunek wybuchowy w opustoszałym zakładzie produkcyjnym na peryferiach miasta. Jest to stałe miejsce spotkań wagarowiczów z lokalnej szkoły. Niebawem zjawia się tam Grześ z Matyldą i jej znajomymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2bf7b01eae4a67b474c9b09052f6fe2",["N"]],"52321328":["Diler wymusza na Helenie i Alku wyprodukowanie kolejnej partii narkotyków. Podczas pracy w podziemiach przyłapuje ich ksiądz Stanisław. Tymczasem związek Marii i Adama nadal przeżywa kryzys. Dodatkowo Biernacka zmaga się z problemami w życiu zawodowym. Dyrektor szpitala zwalnia ją z pracy. Odkrywa bowiem, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki. Weronika prowadzi śledztwo dotyczące nauczycielki podejrzanej o romans z uczniem. Nowacka domyśla się w końcu, że jest zdradzana przez prokuratora Siedleckiego. Piotr, brat policjantki, rozpoczyna pracę w warszawskiej komendzie. Od razu wchodzi w konflikt z nowym szefem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc5d8ecb1b157027a223c7b15243214f",["N"]],"52321329":["Serial opowiada o misji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego pracownicy codziennie z ofiarnością i odwagą niosą pomoc ludziom, którzy w górach doznają różnorakich wypadków.","","",["AD"]],"52321330":["Wszyscy jesteśmy słoikami
Jako gospodarze dzisiejszego odcinka wystąpią satyrycy z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wśród nich Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Gośćmi specjalnymi będą autor przeboju \"Miłość w Zakopanem\" Sławomir, a także znany dziennikarz i tekściarz Artur Andrus.","","",["N"]],"52321331":["Podwarszawskie Marki. Po śmierci córki pani Danuta wychowuje trzy dorastające wnuczki. Babcia stara się zapewnić dziewczynkom wszystko, czego potrzebują. Nie stać jej jednak na remont łazienki i wymianę starych okien. W domu jest chłodno i czuć wilgocią. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3b1af8e12745e5faeabdb86f3b35168",["N"]],"52321332":["Reż.: Tony Scott.
Nowy Jork. Walter Garber pracował z zarządzie transportu miasta. Z powodu podejrzenia przyjęcia łapówki na czas śledztwa zdegradowano go do stanowiska pracownika centrum kontroli ruchu metra. Właśnie zaczyna kolejny dzień pracy. Nic nie zwiastuje koszmaru, który niebawem się zacznie. Do pociągu metra wdziera się grupa uzbrojonych mężczyzn. Terroryzują oni maszynistę, konduktorkę i pasażerów. Zatrzymują wagon w jednym z podziemnych korytarzy. Przywódca telefonuje do Garbera. Przedstawia się jako Ryder i żąda okupu za zakładników - 10 milionów dolarów w ciągu godziny. Każda minuta opóźnienia będzie kosztowała życie jednego człowieka. O sytuacji kryzysowej zostaje zawiadomiony doświadczony negocjator, porucznik Camonetti, ale Ryder chce rozmawiać wyłącznie z Walterem. By postawić na swoim, zabija maszynistę. Dyspozytor ruchu przyjmuje na siebie odpowiedzialność za życie zakładników. Podtrzymuje z bandytą rozmowę, by zyskać na czasie. W końcu zgadza się spełnić ostatnie żądanie - osobiście dostarczyć okup. Jego znajomość sieci podziemnych korytarzy przesądzi o wszystkim.","","",["N"]],"52321333":["Proca Amora
W nocy przez otwarte okno do mieszkania Kiepskich trafia Amor z uszkodzonym skrzydłem. Naprawa uszkodzeń i rozmowa z Ferdkiem powodują poważne opóźnienia w realizacji miłosnych zleceń. Zagubiony Amor oddala się pośpiesznie, pozostawiając w rękach gospodarza swoją broń. Ferdek, korzystając z okazji, postanawia ją wypróbować i wywołuje w ten sposób potężne zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4167",["N"]],"52321334":["Reż.: Steven Spielberg.
Minęło aż 19 lat od wejścia na ekrany 3. części słynnej serii o przygodach archeologa Indiany Jonesa, kiedy producenci postanowili jeszcze raz przypomnieć widzom o tej kultowej postaci kina. Harrison Ford, mimo że był już dobrze po sześćdziesiątce, ponownie zagrał rolę głównego bohatera, której - na spółkę z udziałem w cyklu \"Gwiezdne wojny\" - zawdzięcza międzynarodową sławę i gwiazdorski status. Rok 1957. Konflikt między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi przybiera na sile. Słynny archeolog awanturnik Indiana Jones i George \"Mac\" Michale wymykają się z rąk sowieckich agentów. Ich brawurowa ucieczka zwraca jednak uwagę amerykańskiej administracji. Politycy obawiają się, że kolejne wybryki mogą pogorszyć napięte stosunki między USA a ZSRR. Naciskają więc na władze uniwersytetu, by zwolniono Jonesa z posady wykładowcy. Tymczasem do archeologa zgłasza się młody buntownik Mutt Williams. Proponuje on Indianie, że w zamian za pomoc w pewnej osobistej sprawie naprowadzi go na ślad legendarnej Kryształowej Czaszki, która ukryta jest w Peru. Do wyprawy dołącza Marion Ravenwood. Wkrótce okazuje się, że na ślad cennego artefaktu natrafili również radzieccy agenci pod wodzą bezwzględnej Iriny Spalko.","","",[]],"52321335":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
Częste wizyty Natalii u Mateusza irytują Artura. Tymczasem szpitalu zjawia się Gośka, zawiadomiona o wypadku kolegi przez jego byłego wspólnika. Próbuje przejąć opiekę nad Mateuszem, ale on nie chce jej wsparcia. Igor wozi po mieście Aldonę, pośredniczkę inwestycyjną. Kobieta proponuje mu rozszerzenie zakresu usług. Kaśka i Paweł zdobywają się na otwartą rozmowę o swoich uczuciach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f26961cf1f59fa2478d31142466be3f",["N"]],"52321336":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
Rankiem Natalia odkrywa, że Mateusz opuścił szpital, nie pozostawiając do siebie żadnego kontaktu. Dziewczyna wnioskuje, że nie potrzebuje on jej pomocy. Sama ma poważniejszy problem. Podejrzewa, że może być w ciąży z Arturem, z którym ostatnio poważnie się posprzeczała. Michał jest zazdrosny o Iwonę. Uważa, że ma ona wśród gości adoratora. Cała sytuacja bawi kobietę. Wkrótce Karolina, córka Michała, widzi go całującego się z nieznajomą. Artur z niepokojem obserwuje dwóch chłopców, którzy mieszkają w hotelu z obcym mężczyzną. Podejrzewa, że jeden z nich jest molestowany, jednak trudno mu to udowodnić. W wyjaśnieniu sprawy pomaga Arturowi Natalia, która poznaje przy okazji jego największą tajemnicę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6ce2309052b17351d9b7614f9c7851b",["N"]],"52321337":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
W hotelu zjawia się Krystyna (Ewa Ziętek), która przyjechała do Warszawy, żeby znaleźć dowody na niewierność narzeczonej swojego ukochanego syna. Nieoczekiwanie to jednak partnerka mężczyzny, Monika (Dagmara Bąk), dowiaduje się czegoś zaskakującego o przyszłej teściowej. Gościnnie w odcinku wystąpią Artur Dziurman (Andrzej) i Andrzej Gałła (polityk).","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0608978185606d5456b562fa0dabae8",["N"]],"52321338":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52321339":["Podwarszawskie Marki. Po śmierci córki pani Danuta wychowuje trzy dorastające wnuczki. Babcia stara się zapewnić dziewczynkom wszystko, czego potrzebują. Nie stać jej jednak na remont łazienki i wymianę starych okien. W domu jest chłodno i czuć wilgocią. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3b1af8e12745e5faeabdb86f3b35168",["N"]],"52320891":["Moja niewiarygodna historia. Mój sobowtór
Pierwsza historia. Niedawno Aurelia straciła męża. W tym trudnym czasie może jednak liczyć na wsparcie przyjaciółki, Zuzanny. Pewnego dnia znajduje w rzeczach zmarłego Tomasza rachunki z restauracji. Postanawia wyjaśnić sprawę. Spotyka się z Karoliną, asystentką męża, i zaprzyjaźnia się z nią. Dziewczyna jest w ciąży, chociaż nie jest z tego powodu zadowolona. Wmawia mężowi, że ojcem dziecka jest jej zmarły przełożony. Jan opowiada o wszystkim Aurelii. Zdenerwowana wdowa żąda od Karoliny wyjaśnień. Wtedy też dowiaduje się, że Tomasz miał jeszcze jedną kochankę - Zuzannę. Druga historia. W dniu swoich 19. urodzin Marlena spostrzega na portalu społecznościowym zdjęcie dziewczyny bliźniaczo do niej podobnej, która również tego dnia obchodzi urodziny. Zaciekawiona pisze do swojego sobowtóra z prośbą o spotkanie. Maja przyjmuje zaproszenie. Podczas rozmowy dziewczęta odkrywają, że łączy je znacznie więcej niż tylko podobieństwo fizyczne: mają podobne gusta, przyzwyczajenia i alergie. Ich podejrzenia się potwierdzają - są bliźniaczkami. Okazuje się, że ich matka oddała Marlenę do adopcji, gdy ta była niemowlęciem, a sama wychowała jedynie Maję. Marlena ma za złe biologicznej matce decyzję sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ba1a84c2f1879ca1a8b0b1e120029f4",["N"]],"52320892":["Sylwia opowiada, jaka historia wiąże się z jej tatuażami. Wkrótce dowiaduje się, że Mateusz musi przerwać urlop i wrócić do pracy. Wzburzona kobieta dzwoni do jego szefa. Tymczasem Agata i Łukasz po raz kolejny przygotowują się do wypoczynku nad Bałtykiem. Tym razem wybierają jednak inny ośrodek. Mają nadzieję, że uda im się trafić na wyższy standard niż poprzednio.","","",[]],"52320893":["Syn Elizy zginął nie tak dawno w wypadku samochodowym. Kobieta mieszka z synową, którą traktuje jak własną córkę. Pewnego dnia odkrywa, że Ola dostaje listy z pogróżkami i żądaniami pieniędzy. Eliza podejrzewa, że powodem są długi pozostawione przez Staszka. Prawda okazuje się znacznie gorsza.","","",["N"]],"52320894":["Skok na kasę
Dwóch zamaskowanych bandytów dokonuje napadu na kantor. Kradną 150 tysięcy złotych. Policja podejrzewa byłą kasjerkę, która została ostatnio zwolniona. Kobieta posiada jednak alibi. Tymczasem Krystian i Ewelina spędzają razem poranek w nowym domu, ale sielankę przerywa nagła wizyta rodziców dziewczyny. Nowa sytuacja sprawia, że Krystian czuje się nieco przytłoczony i wszczyna kłótnię z partnerką.","","",["N"]],"52320895":["Zatopieni przez franka
Mariola i Jacek pochodzą z Mławy. Pięć lat temu kupili mieszkanie w Warszawie. Muszą się wyprowadzić ze swojego apartamentu, który kupili na kredyt we frankach szwajcarskich. Znajdują kawalerkę na Białołęce. Jacek jest bezrobotny, więc dom utrzymuje Mariola. Na dodatek mężczyzna brał pożyczki i teraz kredytodawcy żądają zwrotu. Para wpada w spiralę długów. Wychodzi również na jaw, że Jacek od dawna miał romans z młodą warszawianką, którą utrzymywał. Mariola musi się zastanowić, czy mu wybaczy zdradę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5bae78c368bde35a55572df57f0e06f",["N"]],"52320896":["Na oddział trafia 60-letnia Antonina. Towarzyszą jej dwie córki: Helena, która mieszka z matką i na co dzień się nią opiekuje, oraz Sabina, będąca w odróżnieniu do siostry oczkiem w głowie Antoniny. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw rodzinna tajemnica - Helena jest córką męża Antoniny. Teraz opiekująca się matką kobieta rozumie, dlaczego Antonina zawsze faworyzowała egoistyczną Sabinę. Gdy dowiaduje się, że kobieta planuje przepisać większość majątku rodzonej córce, postanawia odwrócić się od matki i zostawić ją pod opieką siostry. Po pewnym czasie Antonina zaczyna dostrzegać prawdziwe oblicze rodzonej córki i szczerą miłość Heleny. Postanawia się z nią pogodzić. Tymczasem do szpitala trafia Rafał, z którym pielęgniarka Małgosia ma romans. Mężczyzna cierpi na dolegliwości ze strony układu pokarmowego i jest bardzo skrępowany tym, że kochanka traktuje go jak pacjenta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e55abf69f901c646ce610d7d09375763",[]],"52320897":["Wyznanie
W biurze agencji Malanowskiego zjawia się Robert Iwaniec. Mężczyzna twierdzi, że wie, kto jest sprawcą czterech morderstw kobiet, o których rozpisuje się prasa. To jego brat. Bronisław wypytuje Roberta o szczegóły. Ten rozsiada się w fotelu i rozpoczyna opowieść. Zdradza też, że zna tajemnicę piątej ofiary, o której nie wie jeszcze policja. Tymczasem Malanowski wysyła swoim współpracownikom tajny sygnał, by jak najszybciej zjawili się w biurze. Czeka ich bowiem bardzo pracowity dzień...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4bceca379b3b99aa72f1490f1710f64a",["N"]],"52320898":["Publicznie upokorzona
Ktoś zamieszcza na portalu randkowym nagie zdjęcia nauczycielki Kariny Biernackiej-Trusek i wysyła link do wszystkich mężczyzn pracujących w szkole. Kobieta prosi Malanowskiego, by dowiedział się, kto za to odpowiada. Detektywi ustalają, że zdjęcia wykonał mąż klientki, Jacek, z którym Karina jest w separacji. Ten twierdzi, że nie zrobiłby żonie czegoś takiego. Chce też, by wybaczyła mu zdradę i do niego wróciła. Tymczasem Marek ustala, że Jacek nie był jedyną osobą, która była w posiadaniu fotografii. By wyjaśnić sprawę, Ania, udając stażystkę, rozpoczyna śledztwo w szkole.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c32a7190d147874c58fb5fdb84b55aa",["N"]],"52320899":["Szwedzkie szkiery
Jerzy Biedrzycki wybiera się wraz z przyjacielem do Szwecji na połowy szczupaków. Szkiery charakteryzujące się licznymi wyspami i zatoczkami oraz urozmaiconym brzegiem to prawdziwe eldorado dla miłośników tych drapieżników. Prowadzący zaprezentuje najskuteczniejsze przynęty na okonie i szczupaki: gumowe rippery i twistery oraz powierzchniowe bezsterowe woblery. Wkrótce wędkarze łapią pierwsze okazy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5cd03c7236c4701f796a7e5a2391647e",[]],"52320900":["Spławikowa biała ryba
Jerzy Biedrzycki kontynuuje podróż po Szwecji. W tym odcinku wędkarz poszuka białej ryby w jeziorze Asunden. Prowadzący wybiera metodę spławikową, która jest mało popularna i niedoceniana w Skandynawii. Po kilku dniach poszukiwania najlepszej leszczowej miejscówki, wędkarz wybiera kanał łączący dwa okoliczne jeziora. Po zanęcaniu łowiska udaje mu się złapać spore liny, leszcze i płocie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbb3e4c704209730ca4a3bf3d24619a0",[]],"52320901":["Tapczan
Pewnego wieczoru podczas tradycyjnej już sprzeczki pod Kiepskimi rozpada się stary tapczan. Halinka traktuje to jako znak opatrzności. Oświadcza mężowi, że widocznie nadszedł już czas, by ich drogi się rozeszły. Ferdek usiłuje załatwić nowy mebel, który scementuje już na zawsze ich szczęśliwy związek małżeński.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/364911f86dcc863ee5c3a90562dedc61",["N"]],"52320902":["Kajfasz
Ferdek i Halina oglądają w telewizji film historyczny o tematyce biblijnej. Aktor kreujący w filmie rolę Kajfasza jest łudząco podobny do Mariana Paździocha. Ferdek nie może otrząsnąć się z tego wrażenia. Zaczyna prześladować go myśl, że Paździoch jest współczesnym Kajfaszem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/54250b366d1e3ec931e1a2a833f27fad",["N"]],"52320903":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52320904":["Agresywna właścicielka budki z fastfoodem zagraża mężowi
Olga Urbańska jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Jerzy jest ofiarą przemocy domowej. Okazuje się, że mężczyzna już od lat jest szykanowany przez swoją żonę Katarzynę. Jerzy składa w końcu doniesienie i kiedy wkrótce po tym znika, podejrzenie pada od razu na żonę. Dowody są mocne i kobieta trafia do aresztu. Jednak Olga postanawia rozpocząć dochodzenie na własną rękę. Wychodzi na jaw, że ojciec miał romans.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a36733c9ba1c1104f2eb1d7c98ac2c4",["N"]],"52320905":["Syn Elizy zginął nie tak dawno w wypadku samochodowym. Kobieta mieszka z synową, którą traktuje jak własną córkę. Pewnego dnia odkrywa, że Ola dostaje listy z pogróżkami i żądaniami pieniędzy. Eliza podejrzewa, że powodem są długi pozostawione przez Staszka. Prawda okazuje się znacznie gorsza.","","",["N"]],"52320906":["Obcy w domu
W biurze agencji zjawia się zaniepokojony ojciec. Zaginęła jego córka Sara Sobierajska. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że kobieta najprawdopodobniej przyłapała na gorącym uczynku złodziei plądrujących jej dom. Ci, chcąc pozbyć się niewygodnego świadka, postanowili ją porwać. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany mąż uprowadzonej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777e5672c16f02b63ccc550a6063d09",[]],"52320907":["Terror na osiedlu
W domu kultury prowadzonym przez Marzenę, koleżankę Marka, zostaje podłożona bomba. Saperom udaje się w ostatniej chwili rozbroić ładunek. Następnego dnia w biurze agencji zjawia się Marzena wraz z reprezentantami mieszkańców dzielnicy, w której od dłuższego czasu ktoś podkłada bomby. Kobieta prosi Malanowskiego, by odnalazł szaleńca, zanim dojdzie do tragedii. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem. Tymczasem w składziku konserwatora pracującego w domu kultury zostają znalezione materiały służące do produkcji ładunków wybuchowych. Bronisław podejrzewa, że ktoś próbuje wrobić mężczyznę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f1e20c6f2ebeccf2d868fe0ad48f",[]],"52320908":["Mammoplastyka. Kontrola skarbowa
Pierwsza historia. Licealista Kinga wstydzi się małego biustu. Marzy o powiększeniu piersi. Dziewczyna umawia się na zabieg. By zdobyć pieniądze na operację, sprzedaje biżuterię należącą do zmarłej matki. W klinice posługuje się dowodem osobistym pełnoletniej przyjaciółki. W tajemnicy przed ojcem poddaje się zabiegowi. Druga historia. Malwina i Robert są w separacji. Kobieta chce jak najszybciej dostać rozwód. Tymczasem Robert nie podpisuje dokumentów, ponieważ nie może się zgodzić na wygórowane wymagania finansowe żony, jego firma ma bowiem kłopoty. Zrozpaczona Malwina prosi swojego kochanka - inspektora z urzędu skarbowego - o pomoc. Jarek przeprowadza w przedsiębiorstwie Roberta kontrolę i sugeruje mu, by dla dobra firmy podpisał dokumenty rozwodowe. Zdradzony mąż nie kryje swojej złości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fedd11eca269aeb6f208d0c9519367d5",["N"]],"52320909":["Sylwia opowiada, jaka historia wiąże się z jej tatuażami. Wkrótce dowiaduje się, że Mateusz musi przerwać urlop i wrócić do pracy. Wzburzona kobieta dzwoni do jego szefa. Tymczasem Agata i Łukasz po raz kolejny przygotowują się do wypoczynku nad Bałtykiem. Tym razem wybierają jednak inny ośrodek. Mają nadzieję, że uda im się trafić na wyższy standard niż poprzednio.","","",[]],"52320910":["Grzesiek opowiada o tym, w jaki sposób pojmuje wolność. Szukając jej, porzuca miasto i wyjeżdża w Bieszczady. Robert objaśnia, co powinno się robić w razie ataku niedźwiedzia. Tymczasem Zdzichu, chcąc pobić rekord Guinessa w żonglowaniu piłką, zwiększa częstotliwość swoich treningów.","","",["N"]],"52320911":["Telefoniczna znajomość z Bogusią pozostawiła Romkowi tylko żal i garść miłych wspomnień. Od odejścia Agnieszki i śmierci chomika Marcin ciągle jest sam. Jaruś wyobraża sobie swoje wspólne życie z Magdą. Kinia zastanawia się nad spotkaniem z Robertem. Obawia się zmian w swoim życiu. Już niedługo powinno się okazać, czy zaręczonych Gumisia i Asię czeka ślub.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/03d0a440cfa6291a09f0ec48a1a251aa",["N"]],"52320912":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"52320913":["Maria dowiaduje się, że jej matka Ilona została potrącona przez samochód i znaleziona przez świadka przy drodze. Policja prowadzi śledztwo, ale córka na własną rękę bada niejasne dla niej fakty. Dowiaduje się, że 43-latka ostatnio często wychodzi ze swoją przyjaciółką do dyskoteki. Najwyraźniej także jest nieszczęśliwa ze swoim obecnym partnerem. Oglądając nagranie z kamery monitoringu dyskoteki, Maria dowiaduje się, że matka była napastowana i omal jej nie zgwałcono. Sprawca ma jednak alibi na noc wypadku. Niebawem Ilona rozstaje się ze swoim mężem i wiąże z człowiekiem, który ją uratował, Bogdanem. Wychodzą na jaw tajemnice mężczyzny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/81390650eaabff807d83b2971011cf36",["N"]],"52320914":["Zatońska i Zieliński zajmują się sprawą mężczyzny, na którego posesji zniszczono rzeźbę. Miała ona być prezentem dla jego partnera. Poszkodowany sądzi, że powodem zdarzenia jest jego homoseksualizm. Patrol dostaje też wezwanie na plac zabaw, na którym ktoś pobił dziecko. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż początkowo przypuszczali. Asia znów spotyka się z Dawidem. Szymon jest o nią zazdrosny, ale postanawia skupić się na Idze oraz Tymku. Podczas zabawy w parku ktoś z ukrycia obserwuje całą trójkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f7b6da33c33dcf345ce59704ab2a89a",["N"]],"52320915":["Skok na kasę
Dwóch zamaskowanych bandytów dokonuje napadu na kantor. Kradną 150 tysięcy złotych. Policja podejrzewa byłą kasjerkę, która została ostatnio zwolniona. Kobieta posiada jednak alibi. Tymczasem Krystian i Ewelina spędzają razem poranek w nowym domu, ale sielankę przerywa nagła wizyta rodziców dziewczyny. Nowa sytuacja sprawia, że Krystian czuje się nieco przytłoczony i wszczyna kłótnię z partnerką.","","",["N"]],"52320916":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52320917":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52320918":["Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład karny. Nie potrafi wybaczyć synowi, który oddał cały jego majątek na dom dziecka. Postanawia zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Bartek doskonale dogaduje się z Kulasową. Tymczasem Kulas opuszcza zakład karny. Mężczyzna jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w jego bliskich. Artur nie ma czasu, by wybrać się z Kingą na bal charytatywny. Na przyjęciu kobieta spotyka Janka. Podejrzewa, że mężczyzna ją śledzi, on jednak wyprowadza ją z błędu. Obiecuje też nie wchodzić Kindze w drogę, szybko jednak łamie tę obietnicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b272901a616147cd9f570750aa450f99",[]],"52320919":["Małżeństwo z rozsądku
Mariola głośno deklaruje, że nie zamierza wychodzić za mąż. Ferdek obawia się o przyszłość jedynej córki. Uważa, że dziewczyna mówi tak, bo po prostu nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Troskliwy ojciec zaczyna organizować jej randki. Aby zachęcić Mariolę do spotkań, roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b445dfddcba75f77044fa6f3711c3b77",["N"]],"52320920":["35-latka cierpi z powodu zawodu swojego chłopaka
Atrakcyjna i prostolinijna Inka od pół roku tworzy udany związek z Dawidem. Chłopak pracuje w agencji detektywistycznej jako tester wierności. Cały czas jest widywany przez jej znajomych z innymi kobietami i dziewczyna ma coraz więcej powodów, by sądzić, że jej partner ją zdradza. Dawid odpiera zarzuty i nie ma zamiaru rezygnować ze swojej pracy. Inka chce więc wzbudzić zazdrość w Dawidzie i próbuje poderwać kolegę z pracy. Skutki są opłakane - partner dowiaduje się o jej intencjach i postanawia się zemścić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa9f002e5b2bb5fc6ca37007a38c9dc4",["N"]],"52320921":["Grupa maturzystów po zdanym egzaminie na studia postanawia spędzić kilka dni nad morzem. Choć są zmęczeni, wsiadają do auta, nastawiają nawigację i ruszają w podróż. Wybierają trasę bocznymi drogami. Nie spodziewają się, jak fatalne konsekwencje będzie mieć brak uwagi podczas jazdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d480c8de8c8de0282c13bfd86390bc7",["N"]],"52320922":["Maria dowiaduje się, że jej matka Ilona została potrącona przez samochód i znaleziona przez świadka przy drodze. Policja prowadzi śledztwo, ale córka na własną rękę bada niejasne dla niej fakty. Dowiaduje się, że 43-latka ostatnio często wychodzi ze swoją przyjaciółką do dyskoteki. Najwyraźniej także jest nieszczęśliwa ze swoim obecnym partnerem. Oglądając nagranie z kamery monitoringu dyskoteki, Maria dowiaduje się, że matka była napastowana i omal jej nie zgwałcono. Sprawca ma jednak alibi na noc wypadku. Niebawem Ilona rozstaje się ze swoim mężem i wiąże z człowiekiem, który ją uratował, Bogdanem. Wychodzą na jaw tajemnice mężczyzny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/81390650eaabff807d83b2971011cf36",["N"]],"52320923":["Zatońska i Zieliński zajmują się sprawą mężczyzny, na którego posesji zniszczono rzeźbę. Miała ona być prezentem dla jego partnera. Poszkodowany sądzi, że powodem zdarzenia jest jego homoseksualizm. Patrol dostaje też wezwanie na plac zabaw, na którym ktoś pobił dziecko. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż początkowo przypuszczali. Asia znów spotyka się z Dawidem. Szymon jest o nią zazdrosny, ale postanawia skupić się na Idze oraz Tymku. Podczas zabawy w parku ktoś z ukrycia obserwuje całą trójkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f7b6da33c33dcf345ce59704ab2a89a",["N"]],"52320924":["Skok na kasę
Dwóch zamaskowanych bandytów dokonuje napadu na kantor. Kradną 150 tysięcy złotych. Policja podejrzewa byłą kasjerkę, która została ostatnio zwolniona. Kobieta posiada jednak alibi. Tymczasem Krystian i Ewelina spędzają razem poranek w nowym domu, ale sielankę przerywa nagła wizyta rodziców dziewczyny. Nowa sytuacja sprawia, że Krystian czuje się nieco przytłoczony i wszczyna kłótnię z partnerką.","","",["N"]],"52320925":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52320926":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52320927":["Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład karny. Nie potrafi wybaczyć synowi, który oddał cały jego majątek na dom dziecka. Postanawia zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Bartek doskonale dogaduje się z Kulasową. Tymczasem Kulas opuszcza zakład karny. Mężczyzna jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w jego bliskich. Artur nie ma czasu, by wybrać się z Kingą na bal charytatywny. Na przyjęciu kobieta spotyka Janka. Podejrzewa, że mężczyzna ją śledzi, on jednak wyprowadza ją z błędu. Obiecuje też nie wchodzić Kindze w drogę, szybko jednak łamie tę obietnicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b272901a616147cd9f570750aa450f99",[]],"52320928":["Małżeństwo z rozsądku
Mariola głośno deklaruje, że nie zamierza wychodzić za mąż. Ferdek obawia się o przyszłość jedynej córki. Uważa, że dziewczyna mówi tak, bo po prostu nie poznała jeszcze odpowiedniego mężczyzny dla siebie. Troskliwy ojciec zaczyna organizować jej randki. Aby zachęcić Mariolę do spotkań, roztacza przed nią wizję szczęśliwego małżeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b445dfddcba75f77044fa6f3711c3b77",["N"]],"52320929":["Anka jest coraz bardziej zmęczona towarzystwem kolegów z kancelarii. Mając już dosyć swojej pracy jako prawniczka, postanawia zapisać się na kurs dla stewardess. Podczas pierwszych zajęć musi pomóc instruktorowi, który dostał udaru. Dorota radzi Indze, by spróbowała wzbudzić zazdrość u Maksa. Kobieta wplątuje nieświadomych byłych w intrygę. Dawni partnerzy mają odgrywać role jej adoratorów. Patrycja liczy na poprawę stosunków z Wiktorem. Wykorzystuje okazję, gdy ukochany nie wie co zrobić, gdy Klara ma kolkę. Jasiek jedzie z Darią na targi branżowe do Szczecina, by podpisać lukratywny kontrakt. Zuza obawia się, że między nimi znowu do czegoś dojdzie. Niespodziewanie Jasiek wraca do domu... Dorota chce pochwalić się Marcinem przed przyjaciółkami. Przyprowadza go do salonu Patrycji. Mężczyzna wydaje się Indze znajomy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3acf205cfaff64a0f5df882450f72e24",["N"]],"52320930":["Telefoniczna znajomość z Bogusią pozostawiła Romkowi tylko żal i garść miłych wspomnień. Od odejścia Agnieszki i śmierci chomika Marcin ciągle jest sam. Jaruś wyobraża sobie swoje wspólne życie z Magdą. Kinia zastanawia się nad spotkaniem z Robertem. Obawia się zmian w swoim życiu. Już niedługo powinno się okazać, czy zaręczonych Gumisia i Asię czeka ślub.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/03d0a440cfa6291a09f0ec48a1a251aa",["N"]],"52320931":["Grzesiek opowiada o tym, w jaki sposób pojmuje wolność. Szukając jej, porzuca miasto i wyjeżdża w Bieszczady. Robert objaśnia, co powinno się robić w razie ataku niedźwiedzia. Tymczasem Zdzichu, chcąc pobić rekord Guinessa w żonglowaniu piłką, zwiększa częstotliwość swoich treningów.","","",["N"]],"52320932":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52320933":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0087e4b6925b8db54b7065305440b8a0",["N"]],"52320934":["Zaangażowana nauczycielka dzieli prostą rodzinę
16-letni Miron Hoc mieszka z rodzicami Andrzejem i Aldoną oraz z 15-letnią siostrą i jej 6-miesięczną córeczką w małym mieszkaniu w Warszawie. Rodzina od lat żyje dzięki pomocy państwa. Wychowawczyni Mirona sugeruje, że nastolatek powinien kontynuować naukę w liceum. Rodzice są jednak temu przeciwni. Andrzej chce, by chłopak nauczył się jakiegokolwiek zawodu i jak najszybciej się usamodzielnił, by nie musiał go utrzymywać. Bezrobotny ojciec próbuje zniechęcić syna do dalszej nauki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f86f86a423e83a4d08fd40fdce8c34ff",["N"]],"52320935":["Hos poddaje krytyce polowania na jelenie. Łabi wspomina zimy w Bieszczadach, kiedy to na ziemi leżało ponad dwa metry śniegu. Przyrodnik Robert i Żmiju znajdują dowody na nielegalne polowanie na wilki. Śliwa odwiedza Hankę i oferuje jej swoją pomoc. Sławek rozwozi chleb i mleko do miejscowości, gdzie nie docierają autobusy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52320936":["Robert znajduje martwego wilka. Zwierzę prawdopodobnie padło ofiarą kłusowników. Maryla przeżywa ciężkie chwile. Wspiera ją Fredek. Wazon tropi dzikie zwierzęta. Łabi śpiewa ballady bieszczadzkie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52320937":["Jest mroźny, zimowy dzień. Wojtek wraca z treningu sportowego. Podróż się wydłuża, ponieważ zepsuł się tramwaj. W końcu chłopak dociera przemarznięty do domu. Idzie do łazienki wziąć kąpiel. Długo nie wraca, więc zaniepokojeni rodzice próbują nawiązać z nim kontakt. Bezskutecznie. Otwierają zamek od zewnątrz i widzą nieprzytomnego syna leżącego w wannie. Ela i Bogdan, starsze małżeństwo, przeprowadzili się na wieś do małego domku pod lasem. Pewnego dnia Elę zaniepokoiły dziwne odgłosy dochodzace z piwnicy. Kobieta dzwoni pod 112. Tymczasem Bogdan znajduje w piwnicy młodą dziewczynę, Alicję - jest przerażona i ma podarte ubranie. Wygląda na to, ze przed kimś uciekła. Wkrótce zjawia się jej rozjuszony chłopak, Robert.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fca4df14a7ecb21ea1a258651b34351",["N"]],"52320938":["Regina odwiedza w Warszawie swojego syna Sylwka. Kobieta bardzo chciałaby mieć wnuki, ale potomek nawet nie ma dziewczyny. Przypadkowo Regina odkrywa, że Sylwek pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że to nie jedyna jego tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52320939":["Luiza Bernacka odbiera niepokojący telefon od swojej przyjaciółki Kamili. Gdy idzie do jej mieszkania, zastaje otwarte drzwi i ani śladu dziewczyny. Znajduje natomiast nagranie DVD, na którym ktoś nagrał groźbę z zapowiedzią nieszczęścia temu, kto je obejrzy. Dziewczyna reaguje śmiechem, ale po jakimś czasie jej i koleżance, Wioli, która również widziała wideo, zaczynają przytrafiać się dziwne rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8e6d9ee10542a89eba0cde8ce69c2d8",["N"]],"52320940":["Pani Teresa i jej piętnastoletnia wnuczka Zuzia mieszkają w Złotej Górze niedaleko Grójca. Dach ich domu zagraża bezpieczeństwu, podobnie stary piec, a łazienka kompletnie nie nadaje się do użytku. Zuzia nie ma, gdzie się uczyć, a jej babcia wypocząć. Znając pasję dziewczynki do śpiewu, Katarzyna Dowbor zabiera ją na spotkanie z Alicją Węgorzewską. W tym czasie ekipa budowlana pod wodzą Artura Witkowskiego ciężko pracuje nad przystosowaniem pomieszczeń do potrzeb lokatorek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/291e3e601bdbf3e1464139403ac923de",[]],"52320941":["Lalka
Halina znajduje w piwnicy starą lalkę. Przypomina jej o ślubie z Ferdkiem, gdyż ozdabiała maskę samochodu, którym jechali na ceremonię. Z czasem okazuje się, że obecność lalki w tajemniczy sposób zaczyna niekorzystnie wpływać na psychikę Haliny. Ferdek chce się pozbyć zabawki, lecz nie jest to wcale proste.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f8a43648ebb07a231b55266af9407392",["N"]],"52320942":["Poza zasięgiem
Halina przytłoczona ciężarem spadających na jej barki codziennych obowiązków przeżywa kryzys nerwowy. Z pomocą przychodzi jej Helena Paździochowa, która proponuje wspólną ucieczkę na króciutki urlop. Kobiety znikają niespodziewanie. Zaniepokojony Ferdek rozpoczyna poszukiwania. Trop prowadzi bardzo daleko, poza granice kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/659e0cadf7fa0e632cc8fb4cca5943da",["N"]],"52320943":["Okruchy pamięci
Halina znajduje w piwnicy stary album rodzinny. Przeglądając i analizując zdjęcia ze ślubu nabiera podejrzenia, że Ferdek nigdy nie był wobec niej szczery, miał romans, a być może nawet dopuścił się zbrodni. Kiepski uparcie twierdzi, że niczego nie pamięta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6fdef745a77c7826126f7392e58167e2",["N"]],"52320944":["Sara zamierza urodzić w domu. Kiedy zaczyna mieć skurcze, jej mąż natychmiast zawiadamia położną i matkę kobiety, Aldonę. Ta przychodzi w towarzystwie swojego nowego męża. Ku oburzeniu wszystkich Ryszard zaczyna podrywać akuszerkę. Kilka dni później usiłuje także flirtować z Sarą. Córka informuje o tym matkę, ale ona nie może zdobyć się na żadne stanowcze kroki. Dziewczyna zastanawia się, co trzyma ją przy tak ordynarnym mężczyźnie. Wkrótce okazuje się, że 44-latka jest w ciąży.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3c7dd739c225f79926215f75a0c6828",["N"]],"52320945":["Katarzyna Dowbor uda się do Opactwa, wsi położonej na styku Mazowsza i Lubelszczyzny, gdzie mieszka pani Jadwiga z dwójką dzieci - czternastoletnim Kubą i dziesięcioletnią Oliwią. Mąż kobiety zmarł z powodu wycieńczenia organizmu przez alkohol. Samotna matka jest zaradna i pogodna, pracuje w sklepie i od kilku lat pełni funkcję sołtysa. Rodzina żyje jednak w skromnych warunkach. Pani Jadwiga z niskiej pensji nie jest w stanie poprawić ich bytu. Zajmują połowę wiekowego domu - pokój z kuchnią ogrzewane kaflowym piecem. Dzieci marzą o własnych pokojach i przede wszystkim o łazience. Maciej Pertkiewicz stworzy odpowiedni projekt przebudowy, a ekipa Artura Witkowskiego zajmie się jego realizacją.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/46f666b95d1a2065e0830e3152a43524",[]],"52320946":["12-letni Franek Kaniewski zaczyna sprawiać rodzicom poważne problemy wychowawcze. Siostra chłopaka, Natalia, odkrywa, że przyjaźni się on ze starszym mężczyzną, poznanym w internecie. Być może ta znajomość jest powodem dziwnego zachowania nastolatka. Ojciec Franka postanawia spotkać się z nieznajomym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52320947":["Nowa pięćdziesiątka
Malanowski i jego podwładni zajmują się sprawą tajemniczego zniknięcia Teresy Zawadzkiej. Jej mąż Radek twierdzi, że kobieta wyjechała w podróż służbową. Córka Teresy, Agnieszka, jest jednak przekonana, że matce coś się stało. Podejrzewa Radka, który według niej jest niewiernym partnerem, a co gorsza, bije Teresę, o jej zabójstwo. Przypuszczenia Agnieszki potwierdzają się, gdy detektywi przyłapują mężczyznę na próbie spalenia zakrwawionych ręczników, które wcześniej znaleziono w jego mieszkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777592daf3d0d745a8d9bc4c2dfd467",[]],"52320948":["Obcy w domu
W biurze agencji zjawia się zaniepokojony ojciec. Zaginęła jego córka Sara Sobierajska. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że kobieta najprawdopodobniej przyłapała na gorącym uczynku złodziei plądrujących jej dom. Ci, chcąc pozbyć się niewygodnego świadka, postanowili ją porwać. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany mąż uprowadzonej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777e5672c16f02b63ccc550a6063d09",[]],"52320949":["Zabójcze piękno
Znana prezenterka telewizyjna udaje się na zabieg w salonie medycyny estetycznej. Jednak doznaje tam poważnych oparzeń. Ze względu na otrzymywane przez nią groźby policjanci nie mogą wykluczyć, że została celowo okaleczona. Detektywi odkrywają, że Rafalski przekazuje tajemniczej dziewczynie jakąś gotówkę. Natalia uzmysławia sobie, że nie wiedzą zbyt wiele o koledze. Chcą dowiedzieć się, jaki sekret skrywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52320950":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52320951":["Reż.: Bob Rafelson.
Detektyw Jack Friar (Samuel L. Jackson) na prośbę przyjaciela próbuje odnaleźć jego kilkunastoletnią córkę, która uciekła z domu. W trakcie poszukiwań wpada w ręce bandy przygotowującej właśnie skok na bank. Zostaje ich zakładnikiem. W czasie nieobecności przestępców pilnuje go narzeczona przywódcy, Erin (Milla Jovovich). Piękna kobieta jest mistrzynią w manipulowaniu ludźmi. Zależnie od okoliczności opowiada inną wersję swojego życiorysu. Jackowi przedstawia się jako romantyczna, melancholijna kobieta, uzdolniona wiolonczelistka, której trudna rzeczywistość przerwała wspaniale zapowiadającą się karierę. Detektyw powoli ulega jej urokowi. Nie wie, że kobieta jest bardziej niebezpieczna niż jej koledzy. Film jest ekranizacją opowiadania \"The House on Turk Street\" klasyka kryminału, Dashiella Hammetta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848091.jpg","",["N"]],"52320952":["Reż.: Don Michael Paul.
Kontynuacja kultowej serii. Samotny terrorysta zabija wysokich rangą oficerów, jednego po drugim. Sierżant Brandon Beckett (Chad Michael Collins) dostaje informację, że ofiarą mordercy padł również jego ojciec, legendarny snajper Thomas Beckett (Tom Berenger). Żądny zemsty następca legendy wkracza do akcji, by ująć sprawcę. Gdy jednak ojciec ratuje Brandona z zasadzki, ten zdaje sobie sprawę, że stał się częścią misternej intrygi uknutej przez dowództwo, by schwytać mordercę. Obaj nie cofną się przed niczym, by położyć kres rzezi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838910.jpg","",[]],"52320953":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52320954":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52320955":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52320956":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52320958":["Igor Sikorski jest znany z poprzedniej serii programu. Wtedy zaprezentował swoją pierwszą pasję - narciarstwo alpejskie. Obserwowaliśmy jego przygotowania do udziału w igrzyskach w Pjongczang, gdzie zdobył trzecie miejsce. Dziś poznamy jego kolejną pasję - sitwake, czyli pływanie na desce z liną podłączoną do wyciągu. Drugim bohaterem odcinka jest Sebastian Górniak, który znalazł się na wózku inwalidzkim wskutek wypadku samochodowego. Teraz uprawia spadochroniarstwo, boks i rugby i nurkuje, a ponadto prowadzi fundację pomagającą osoby będące w podobnej sytuacji życiowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/434333230357e467e17f4d115e73fb75",["N"]],"52320959":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52321086":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52321087":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52321088":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321089":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52321090":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52321091":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52321092":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321093":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321094":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321095":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321096":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321097":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321098":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321099":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321100":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321101":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321102":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321103":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321104":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52321105":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321106":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321107":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321108":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321109":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321110":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52321111":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52321112":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321113":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52321114":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52321115":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"52321116":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52321117":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52321118":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"52321119":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52321120":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52321121":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52321122":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52321123":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52321124":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321125":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52321126":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"52321128":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52321129":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321130":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321131":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52321132":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"52321133":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52321134":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52321135":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52321136":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321137":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321138":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52321139":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52321140":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52321141":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52321142":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52321143":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52321144":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52321145":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52321146":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52321147":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52321148":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52321149":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52321150":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52321151":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52321152":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52321153":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52321154":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52321155":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52321156":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52321157":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321158":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52321159":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52321160":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52321161":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52321162":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52321163":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52321164":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52321165":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52321166":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52321167":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52321168":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52321169":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52320960":["Agata i Monika przez kilka lat nie utrzymywały kontaktów, ale teraz starają się na nowo zbliżyć. Dorota i Klaudia z kolei próbują nieco się od siebie uniezależnić. Ramona i Julia natomiast mają zamiar jak najbardziej się rozwinąć.","","",[]],"52320961":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52320962":["Piotr jest szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia zatrudnia nianię do opieki nad 4-letnią córką. Szybko okazuje się, że kobieta nie znalazła się w jego domu przypadkowo. Konsekwencje jej pojawienia się mogą być dla rodziny mężczyzny bardzo niebezpieczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52320963":["Matka Natalii skąpi córce wszystkiego. Dziewczyna nie jest akceptowana w szkole, ponieważ odstaje od kolegów pod każdym względem. Konflikt z dominującą w towarzystwie Żanetą jeszcze bardziej zaognia sytuację. Wyalienowana Natalia skupia się na treningach tenisa. Kiedy matka nie chce dać jej pieniędzy na obóz sportowy, nastolatka zawiera niebezpieczny układ z Żanetą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b84151858835ea70d15fed7b2f8ece27",["N"]],"52320964":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","",[]],"52320965":["Anna prowadzi lektorat francuskiego w dużym prywatnym, renomowanym liceum. Tu poznaje Szymona, atrakcyjnego maturzystę. Kobieta decyduje się na udzielenie prywatnych lekcji chłopakowi. Kolejne spotkanie kończy się namiętnym seksem. Sprawa się komplikuje, kiedy w sieci pojawia się intymne nagranie z udziałem Anny i Szymona. Nauczycielka zostaje dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Jej opinia jest zszargana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e29efa7c517f8f1075a350fbf409552",["N"]],"52320966":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",["N"]],"52320967":["Tomek odwiedza 30-letnią Karolinę, matkę trojga dzieci. Kobieta zajmuje się wychowywaniem dzieci i na nic nie ma czasu, zaniedbała także swoją garderobę. Nie potrafi się ubrać tak jak kiedyś i nie czuje się z tym komfortowo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/af80771a0b7642eaabf193d57e8a8b05",["N"]],"52320968":["Twórcy programu towarzyszą czterem rywalizującym ze sobą pannom młodym podczas ich ceremonii ślubnych. Podczas gdy jedna z uczestniczek wychodzi za mąż, pozostałe trzy poddają całą uroczystość ocenie i potajemnie przyznają punkty. Zwracają uwagę na wszystko: od obsługi i jedzenia po oprawę muzyczną, a nawet pana młodego. Ta, która na zakończenie odcinka uzyska najwyższy wynik, otrzyma główną nagrodę - wymarzoną, ekskluzywną podróż poślubną.","","",[]],"52320969":["Prow.: Jo Frost.
Superniania Jo Frost powraca z czwartą serią swoich porad. Przemierzając Wielką Brytanię wzdłuż i wszerz, pomaga kolejnym rodzinom zaprowadzić w domu spokój i porządek. Dzięki swoim praktycznym radom i sprawdzonym technikom Jo przychodzi na ratunek zagubionym rodzicom, uśmierza niesforne zachowanie dzieci, a także uczy dorosłych, co muszą zrobić, by opanować swe niegrzeczne dzieciaki.","","",[]],"52320970":["Katarzyna, Anna, Dominika i Aleksandra mają do wykonania zadanie w Markach. Dziewczyny muszą stworzyć dwie stylizacje, których tematem przewodnim są \"groch z kapustą\" oraz Hollywood. Jurorami w tym odcinku będą Dorota Wróblewska, Magdalena Kacalak oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ee2986a2c0eca53892cf55d037c6764",["N"]],"52320971":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"52320972":["Pani Swietłana przyjechała do Polski z Białorusi w poszukiwaniu lepszego życia. Poznała pana Jacka, którego poślubiła. Para dochowała się trojga dzieci. Dwunastoletni Paweł cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec dzieli pokój z rodzicami, czternastoletnim bratem Krzysztofem i siedmioletnią siostrą Natalką. Dom rodziny nie jest ocieplony, przez dziurawy dach leje się woda, nie działa także instalacja elektryczna. Niedawno pan Jacek uległ wypadkowi w pracy, co mocno ogranicza jego możliwości zawodowe. Z pomocą rodzinie przychodzi Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i kierownikiem budowy Wiesławem Nowobilskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52320973":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52320974":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"52320975":["Krystyna jest przekonana, że przyszła synowa Alina nie dochowuje wierności jej synowi Mariuszowi. Widziała, jak kobieta całowała się z obcym mężczyzną, ale ta wszystkiego się wyparła. Mariusz nie daje wiary słowom matki. Kiedy syn wyjeżdża on na szkolenie do Holandii, Krystyna jest pewna, że przyłapie Alinę na zdradzie. Zadanie powierza Damianowi Petrovowi. Śledczy zdobywają nagranie miłosnych uniesień, ale na tym ich śledztwo się nie kończy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/11a52d6156dcb60aa8e4ee113abb6ff0",["N"]],"52320976":["Doświadczeni fryzjerzy, kosmetolodzy i dietetycy pomagają ludziom, którzy padli ofiarą nieudolnych zabiegów, terapii czy kuracji. Skutki niektórych z nich są szokujące, zaś inne bardzo zabawne, niestety, tylko dla osoby postronnej. Właścicielce źle ufarbowanych włosów wcale nie jest do śmiechu. Podobnie sfrustrowana jest kobieta z nieumiejętnie wstrzykniętym do ust kolagenem, a także osoba po niedokładnym zabiegu konturowania twarzy. Widzowie zobaczą, czy ekspertom uda się pomóc ofiarom kosmetycznych fuszerek.","","",[]],"52320977":["Justyna zapozna się z trzema mężczyznami - Michaelem, Łukaszem i Mikołajem. Będzie musiała rozpoznać, który z nich jest singlem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0de7a87e6bbb559fcdfb5403a3fee539",["N"]],"52320978":["Filip Dębski ma 25 lat i jest gwiazdą koszykarskiego klubu Czarni DrewnoMax. Miesiąc temu członkowie drużyny świętowali zdobycie mistrzostwa Polski. Filip jest przystojnym sportowcem, który mógłby poderwać każdą dziewczynę. Jego narzeczona, Weronika, zgłasza się do programu, ponieważ boi się, że ukochany nie jest jej wierny. Niedawno znalazła w jego komórce kilka niepokojących SMS-ów od fanek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4286144557a444f3e4cde40604068a9",["N"]],"52320979":["Desiree szuka pomocy po nieudanej operacji w Tijuana. Charlotte chce pięknie wyglądać na weselu i poddaje się operacji modelowania piersi.","","",[]],"52320980":["Kourtney wyjeżdża z siostrami na wyprawę do Meksyku, co wywołuje zazdrość Scotta. Niekorzystne zdjęcia Kim pojawiają się w internecie, burząc jej spokój.","","",[]],"52320981":["
Twórcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z seksem.","","",[]],"52320982":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"52320983":["Program opowiadający o brytyjskich rodzicach, którzy robią wszystko, by wyglądać lepiej i bardziej seksownie niż własne dzieci. Bohaterowie poddają się licznym zabiegom upiększającym, uczestniczą w imprezach, sesjach zdjęciowych i robią zakupy w modnych butikach. Widzowie mają okazję przyjrzeć się ich nietypowym relacjom i zachowaniom.","","",[]],"52321170":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52321171":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52321174":["Jamie i Adam starają się ustalić, jakie szkody może spowodować zepsuta butla gazowa.","","",[]],"52321175":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"52321176":["W biurze agencji zjawia się gosposia Ilona Karolak, która do niedawna pracowała w domu Natalii i Romana Lipińskich. Szefowa oskarżyła ją o serię drobnych kradzieży. Ilona zarzeka się jednak, że nigdy niczego nie ukradła. Oskarżenia mogą zrujnować jej reputację, co spowoduje, że nikt nie będzie chciał jej zatrudnić. Ilona prosi więc Malanowskiego o wytropienie złodzieja. Ania, udając nianię, zatrudnia się u Lipińskich. Wkrótce odkrywa, że każdy z domowników skrywa wiele tajemnic.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c9c9f20558d2dff6b40ebaab11741519",["N"]],"52321177":["Zniknął mąż Marzeny Brygałowicz, Mirek. Bronisław i Tomek jadą do sklepu ze sprzętem fotograficznym, gdzie pracuje mężczyzna. Znajdują tam związanych właścicieli, Darka i Karolinę Gębińskich. Okazuje się, że poprzedniego wieczora doszło do napadu na sklep. Napastnik miał zakrytą twarz, ale Karolina jest pewna, że to był Mirek. Tymczasem Magda spotyka się z Ludwiką Zakrzewską, emerytowaną nauczycielką gry na pianinie, która wynajmuje mieszkanie od Brygałowiczów. Kilka dni temu kobieta podsłuchała rozmowę Mirka z tajemniczą kobietą. Jej zdaniem mogła być to jego kochanka. Niedługo potem Malanowski otrzymuje telefon od zaprzyjaźnionego komisarza policji. Przekazane przez niego informacje powodują zwrot w sprawie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4426dd3a72048aa10e5fc3aeaacb37f5",["N"]],"52321178":["Bronisław udaje klienta salonu fryzjerskiego Stefana Kubiaka. Obsługiwane właśnie prostytutki zachowują się tak hałaśliwie i prowokująco, że córka właściciela, Alicja, traci cierpliwość i wygania je z zakładu. Dziewczyna obwinia ojca o rujnowanie reputacji salonu. Zarzuca mu także, że zamiast inwestować zyski, trwoni je na rozrywki. Na jej prośbę Malanowski postanawia przyjrzeć się zwyczajom seniora rodu. Szybko odkrywa, że mężczyzna jest częstym klientem jednej z agencji towarzyskich. Co więcej, stracił głowę dla niejakiej Dżoany, którą sowicie opłaca za prawo wyłączności na jej usługi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f62dc1d76940327fd1ab293a11e0fd49",["N"]],"52321179":["Bronisław próbuje dodzwonić się do Teresy Koseckiej, która chciała zlecić mu pewne zadanie. Niespodziewanie telefon odbiera policjant. Okazuje się, że kobieta nie żyje. Malanowski jest pewien, że jej śmierć ma związek z niedoszłym zleceniem i postanawia wyjaśnić sprawę. Głównym podejrzanym o morderstwo staje się były mąż Teresy, który ostatnie lata spędził w więzieniu za znęcanie się nad żoną i córką. Wkrótce wychodzi na jaw, że na osiedlu, gdzie mieszkała Kosecka, od jakiegoś czasu grasuje włamywacz. On też dołącza do grona podejrzanych. Tymczasem uwagę Tomka zwraca dziwne zachowanie jednego z sąsiadów Teresy. Detektyw jest przekonany, że mężczyzna nie był szczery podczas rozmowy z policją.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ecfece51859671474ce7a87e2cf0b8c",["N"]],"52321180":["W odcinku m.in. fantastyczne popisy na BMX-ach, niebezpieczny parkour, sztuczki motocyklistów i dziecko w stroju Dartha Vadera.","","",[]],"52321181":["W odcinku m.in. połykanie miecza, plażowy parkour i skok z drugiego piętra do baseniku dziecięcego.","","",[]],"52321182":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52321183":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52321184":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52321185":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"52321186":["Najbardziej zdumiewające wynalazki, najszybsze pojazdy, najpotężniejsze maszyny i najbardziej niszczycielskie rodzaje broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku.","","",[]],"52321187":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52321188":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52321189":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Aleksandra Szwed, Jerzy Mielewski.
Pomysł na program narodził się 22 lata temu w Japonii. Jego uczestnicy testują swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych, należy pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów o zróżnicowanym stopniu trudności. Zawodnicy zmierzą się np. z torem przeszkód o długości 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe i łańcuchy. Tor został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Kolejnym elementem rywalizacji będą zmagania w basenie. Wysiłki zawodników komentować będzie Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsatu Sport. Pomoże mu Łukasz \"Juras\" Jurkowski. Program poprowadzi aktorka i prezenterka Ola Szwed.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/427e7d7923cabacf795527fc45771533",[]],"52321190":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"52321191":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",[]],"52321192":["Łukasz żali się, że wszystkie dziewczyny w jego typie są zajęte. Kobiety, z którymi się umawiał, z czasem zawsze go zdradzały. Jego brat Damian oraz jego dziewczyna udzielają mu wskazówek na zdobycie tej jedynej. Agnieszka zmęczona ciągłymi kłótniami wyprowadza się od Pączusia. Atmosfera w domu oraz relacje z matką także przyczyniły się do podjęcia tej decyzji. Heniek szykuje się do pierwszego spotkania z Anią, która jest od niego prawie dwa razy młodsza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"52321193":["Jarek bierze udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się zyskać uwagę kobiet. Przekonuje Agnieszkę, że powinna pójść w jego ślady. Karina dochodzi do wniosku, że idealnym mężczyzną dla niej byłby Donald Trump. Próbuje wyrazić swoje uwielbienie do amerykańskiego prezydenta i tworzy w ogrodzie napis z kwiatów: \"Poland love Trump\". Jest przekonana, że dzięki mediom społecznościowym przekaz dotrze do polityka. Tymczasem Sebastian szuka dla siebie odpowiedniej dziewczyny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"52321194":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"52321195":["","","",["AD"]],"52321196":["Arek tworzy projekt artystyczny. Chce połączyć teraźniejszość Sanoka z historią regionu i upamiętnić dawnych mieszkańców Bieszczad. Andrzej stara się poradzić sobie z nowo nabytą sławą. Tymczasem Krzysztof nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Hanką. Próbuje zrozumieć decyzję kobiety, jednak przychodzi mu to z trudem.","","",[]],"52321198":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"52321199":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52321200":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52321201":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f62b5493cce6076acfa714b721768c0",["N"]],"52321202":["Dziennikarz śledczy po raz pierwszy porusza temat kiboli-morderców, m.in. publikuje listy gończe dotyczące braci Tomasza i Marcina Łabęckich (organizatorów ruchu Widzew Hooligans). Następnie reporter przedstawi, na prośbę podlaskiej policji, sprawę okrutnego zabójstwa 27-letniej Agnieszki, które miało miejsce w Sokółce. Na końcu prowadzący zaprezentuje sylwetkę jednego z najgroźniejszych morderców w Polsce - Zbigniewa D. z Gdańska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eab82093f672c3e86d1f39ef5f1cf486",["N"]],"52321203":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52321204":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"52321020":["Wojtek krytykuje leniwych myśliwych, którzy zanęcają zwierzęta padliną, aby je upolować. Artur, aby przebić się przez śnieżne zaspy, zakłada na spychacz łańcuchy. Łabi, który był elektrykiem i pastuchem w fermie byków, teraz został mieszkańcem Bieszczad bez konkretnego zajęcia. Hanka nowy rok powitała sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52321021":["Hos znajduje martwą sarnę. Możliwe, że zwierze zabili kłusownikach. Wojtek fotografuje dzikie zwierzęta, gdy je przypadkowo spotka. Żmiju odnajduje kapliczkę szczęśliwych powrotów. Mariola uważa, że życie w Bieszczadach pogłębia hart ducha i dodaje sił fizycznych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52321022":["Wczesnym rankiem Wazon wyrusza fotografować wilki. Żmiju i Hos rozwieszają budki dla ptaków. U sołtysa Romana na powitaniu wiosny zbierają się bieszczadnicy. Bosman po wojsku przyjechał tu na wczasy i pracował przez 40 lat jako drwal. Wojtek szuka odpoczynku od Bieszczad w Nepalu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52321023":["Pani Emilia mieszka w starej kamienicy w Żyrardowie z dwójką dzieci: piętnastoletnią Julką i dziewięcioletnim Kubą. Przez internet poznała pana Andrzeja, a dzieci namówiły ją, by wzięła z nim ślub. Emilia cierpi z powodu nieoperacyjnego garbu, zaś choroba Andrzeja nie pozwala mu pracować na pełen etat. Skromne dochody rodziny nie pozwalają na remont mieszkania, będącego w fatalnym stanie. Pokoje dzieci są zimne, łazienka jest wydzielona niskimi ściankami, instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu, ze starego pieca wydobywa się dym do wnętrza domu. Katarzyna Dowbor uratuje sytuację i zaprzyjaźni się z Kubą, który chce zostać policjantem, by pomagać innym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["N"]],"52321024":["Reż.: Czesław Petelski, Ewa Petelska.
Historia życia Kazimierza III (Krzysztof Chamiec), ostatniego z dynastii Piastów na tronie polskim, któremu nadano przydomek \"Wielki\". Ranny podczas polowania władca, wieziony przed podwładnych do Krakowa, wspomina swoją młodość i skomplikowany okres panowania. Jako 15-letni chłopiec (Maciej Orłoś) przyszły król poślubia Annę Aldonę, córkę wielkiego księcia litewskiego Gedymina. Ojciec Kazimierza, Władysław Łokietek (Ignacy Machowski), wyjaśnia synowi, że to małżeństwo ma wielkie znaczenie polityczne. Książę bardzo obawia się wizyty w alkowie żony. Podczas pobytu na Węgrzech u siostry Elżbiety (Barbara Wrzesińska) i jej męża, króla Węgier Karola Roberta (Leon Niemczyk), Kazimierz nawiązuje romans z piękną dwórką, wywołując międzynarodowy skandal. Niebawem umierający Łokietek nakazuje następcy tronu wzmacnianie kraju. Po wstąpieniu na tron Kazimierz realizuje misję, powierzoną mu przez ojca. Z pomocą Karola Roberta i kanclerza Bogorii (Władysław Hańcza) oddala roszczenia do polskiego tronu czeskiego władcy Jana Luksemburskiego (Michał Pluciński). W kolejnych latach umacnia władzę centralną i rozszerza granice królestwa. Przeprowadza kodyfikację prawa zwyczajowego i reformę monetarną, porządkuje zasady podatkowe, a także wzmacnia siły obronne kraju. Z inicjatywy władcy powstaje w Krakowie pierwszy w Polsce uniwersytet. Film zrealizowany z wielkim rozmachem i dbałością o oddanie nie tylko prawdy historycznej, ale i klimatu średniowiecznej Polski. Autorzy filmu skupiają się nie tylko na realiach historycznych, ale również na kulisach panowania Kazimierza. Przedstawiają króla w chwilach monarszego gniewu i ludzkich słabości, podpisującego traktaty pokojowe i romansującego z kochanką Cudką (Zofia Saretok), matką ich syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885812.jpg","",["N"]],"52321025":["Reż.: Mieczysław Jahoda, Janusz Rzeszewski.
Warszawa, lata 20. XX wieku. Teatrzyk rewiowy \"Czerwony Młyn\" jest zagrożony bankructwem. Właściciel, Ryszard Kulka-Lalewicz (Wiesław Michnikowski), nie ma pieniędzy na pensje. Kiedy komornik wręcza Lalewiczowi nakaz zajęcia majątku, teatr odwiedza niespodziewanie elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos (Piotr Fronczewski), który proponuje pomoc. Szczęśliwy dyrektor zgadza się bez wahania i Kampinos zostaje współwłaścicielem \"Młyna\". Inżynier zaczyna wkrótce prace remontowe, które koncentrują się w piwnicach teatru. Fred jest bowiem złodziejem, słynnym warszawskim kasiarzem \"Szpicbródką\", i chce w ten sposób doprowadzić podkop do znajdującego się naprzeciw teatru banku. Równolegle, dla kamuflażu, Kampinos ma zamiar przygotować wystawną premierę. Niczego niepodejrzewający Lalewicz oznajmia mu, ze libretto nowej rewii osnute zostało wokół perypetii Szpicbródki. Podczas przeglądu aktorów i personelu Fredowi wpada w oko tancerka Anita (Gabriela Kownacka). Kampinos pomaga się jej uporać z byłym narzeczonym Borysem (Krzysztof Kalczyński). Z czasem życie w teatrze zaczyna się kasiarzowi coraz bardziej podobać. Kiedy jednak kończą się pieniądze, Kampinos musi spotkać się z finansującym całe przedsięwzięcie Maksem (Emil Karewicz) i poprosić go o kolejną pożyczkę. Maks żąda od Freda, by jak najprędzej zrealizował plan, i decyduje, że dzień premiery będzie równocześnie dniem skoku. Przypadkowym świadkiem rozmowy przestępców jest Borys, który natychmiast donosi o wszystkim tajniakowi Mańkowskiemu (Jan Kobuszewski). Wspólnicy Freda zostają aresztowani. Kampinosowi udaje się jednak wymknąć policji. Wkrótce Anita i Kampinos-Szpicbródka wsiadają do pociągu do Wiednia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1858071.jpg","",["N"]],"52321026":["Reż.: Richard Claus, Karsten Kiilerich.
Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat interesuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu są mroczne cmentarze ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu poznaje on prawdziwego wampira. Vigo jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przedkłada smak soku z buraków. Przyjaciele przeżywają razem fascynujące przygody, odkrywają sekret latających krów oraz krzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego - niestrudzonego łowcy wampirów. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Beniamin Lewandowski, Kuba Jankiewicz, Mikołaj Klimek oraz Aleksandra Kowalicka.","","",[]],"52321027":["Reż.: Joel Zwick.
Wrażliwa i nieśmiała nastolatka Doris Robertson (Kyla Pratt) mieszka w Filadelfii. Zamknęła się w sobie po śmierci ukochanego dziadka. Nie ma żadnych przyjaciół, ciągle ogląda więc w samotności kreskówkę pt. \"Gruby Albert\". Łzy, które skapują z jej twarzy na pilota do telewizora, w magiczny sposób otwierają przejście łączące dwa światy: filmowej fikcji i rzeczywistości. Zdziwiona Doris spotyka Grubego Alberta (Kenan Thompson), który postanawia jej pomóc. Angażuje do tego zadania swoich animowanych przyjaciół: Mushmoutha (Jermaine Williams), Billa (Keith Robinson), Bucky'ego (Alphonso McAuley), Reggiego (Omari Grandberry) i Arthura (J. Mack Slaughter Jr.). Wszyscy razem przechodzą do świata rzeczywistego, chociaż wiedzą, że następnego dnia, kiedy zacznie się nowy odcinek, będą musieli wrócić do swojej bajki. Okazuje się jednak, że prawdziwe życie jest znacznie bardziej skomplikowane niż filmowa fikcja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905582.jpg","",["N"]],"52321028":["Reż.: Curtis Hanson.
Maggie (Cameron Diaz) i Rose (Toni Collette) są siostrami, ale bardzo się różnią. Maggie jest zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i do wszystkiego podchodzi beztrosko. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani własnego mieszkania. Sensem jej życia jest flirtowanie z mężczyznami i strojenie się. Rose wciąż walczy z nadwagą, unika imprez, jest powściągliwa, a wolny czas najchętniej spędza w domu. Ambitna, pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Swoje problemy próbuje ukoić oddając się pasji kupowania butów. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do Rose po tym, jak została wyrzucona z domu ich ojca i macochy. Zaczyna podkradać pieniądze i wprowadza wiele zamieszania w jej życie. Po kolejnej awanturze prawniczka wyrzuca siostrę z domu. Maggie jedzie na Florydę do babci Elli (Shirley MacLaine), która mieszka w ośrodku dla emerytów. Jej przybycie wprowadza spore poruszenie w życiu starszej pani, tym bardziej że nie widziała się z wnuczkami od czasu śmierci ich matki. Teraz próbuje odbudować więzi rodzinne i wypełnić pustkę, jaka powstała między nimi przez lata milczenia. W międzyczasie Rose rzuca pracę i zaręcza się z Simonem (Mark Feuerstein).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930785.jpg","",[]],"52321029":["Reż.: John Lasseter.
Młody i ambitny samochód wyścigowy Zygzak McQueen marzy o wielkim sukcesie. W tym celu starannie przygotowuje się do startu w wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń trafia do miasteczka o nazwie Chłodnica Górska, leżącego nieopodal słynnej autostrady 66. Szybko poznaje i zaprzyjaźnia się z jego ekscentrycznymi mieszkańcami. Wśród nich jest również piękna Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - podstarzałe auto o tajemniczej przeszłości i Złomek - zardzewiała ciężarówka. Pobyt Zygzaka w miasteczku zaowocuje nie tylko nowymi przyjaźniami, ale przede wszystkim diametralną zmianą postawy wobec życia. Samochodzik Zygzak zrozumie, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż trofea i sława. Film zdobył m.in. dwie nominacje do Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy. Głosów w polskiej wersji filmu użyczyli Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski, Dorota Segda oraz Witold Pyrkosz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1893291.jpg","",[]],"52321030":["Reż.: Kenneth Branagh.
Jack Ryan (Chris Pine) pracuje jako analityk finansowy na Wall Street. W rzeczywistości od dziesięciu lat jest agentem CIA, który działa pod przykrywką. Jego zwierzchnikiem jest Thomas Harper (Kevin Costner). Przypadkiem Ryan odkrywa, że jeden z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktor Czerewin (Kenneth Branagh), w porozumieniu z tamtejszym rządem przygotowuje się do brutalnego aktu terroryzmu. Ma on na celu ekonomiczny upadek USA. Ryan wyrusza na misję do Moskwy, by przyjrzeć się działaniom firmy Czerewina. Niespodziewanie pojawia się tam także jego narzeczona, Cathy (Keira Knightley), która poważnie komplikuje sprawy i naraża życie obojga na niebezpieczeństwo. Jack Ryan to postać stworzona przez zmarłego mistrza powieści szpiegowskich, Toma Clancy'ego, autora m.in. \"Czasu patriotów\", \"Polowania na Czerwony Październik\", \"Stanu zagrożenia\" czy \"Sumy wszystkich strachów\". W pierwszej ekranizacji Ryana zagrał Alec Baldwin, w \"Sumie wszystkich strachów\" - Ben Affleck, ale najlepszą kreację stworzył dla tej postaci Harrison Ford w \"Czasie patriotów\" i \"Stanie zagrożenia\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937166.jpg","",[]],"52321031":["Reż.: Denis Villeneuve.
Przyszłość, świat opanowany przez maszyny stworzone do wykonywania różnych niebezpiecznych zadań. Łowca Rick Deckard trzy dekady temu miał za zadanie wyśledzić, a następnie wyeliminować androidy z Los Angeles. Teraz role się odwróciły i to on musi się ukrywać. Równocześnie do gry wkracza nowy blade runner. Oficer K ze specjalnej jednostki policji tropi ukrywające się w społeczeństwie humanoidalne roboty. Po powrocie do domu zawsze czeka na niego wygenerowana komputerowo towarzyszka, Joi. W trakcie kolejnego zadania śledczy natrafia na szokujące znalezisko świadczące o tym, że replikatory mogą się rozmnażać, co wcześniej uważano za niemożliwe. Przełożony oficera K, porucznik Joshi, obawia się, że odkrycie wstrząśnie społeczeństwem i doprowadzi do wojny. Nakazuje więc zatuszować sprawę. Zaintrygowany K rozpoczyna prywatne śledztwo. Nieodzowna okazuje się pomoc doświadczonego Deckarda. Jego odnalezienie samo w sobie jest trudnym zadaniem. W dodatku po piętach depczą mu wrogowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937495.jpg","",["N"]],"52321032":["W bagażniku samochodu zostają znalezione zwłoki elektryka Roberta Kazimierskiego. Mężczyznę ogłuszono i pobito, a następnie porzucono w aucie w lesie, gdzie zamarzł w mroźną noc. Kazimierski miał bardzo dobrą opinię. Był przykładnym ojcem i solidnym fachowcem. Niedawno dostał intratną ofertę pracy w Niemczech, ale ze względu na rodzinę odrzucił ją. Śledczy trafiają na trop związany z konfliktem. Kilka tygodni wcześniej Kazimierski robił instalację elektryczną w garażu swojego sąsiada. Z niewiadomych przyczyn doszło do zapłonu i dom omal nie spłonął. Sąsiad oskarżył go jednak o fuszerkę, żądał pieniędzy i zastraszał córkę elektryka. Wkrótce CWŚ wpada na kolejny trop. Okazuje się bowiem, że córka Kazimierskiego - Sylwia była niegdyś związana z drobnym dilerem narkotyków. Chłopak trafił do aresztu, ale załamał się i popełnił samobójstwo. Matka zmarłego oskarżyła ojca dziewczyny o to, że złożył donos na policji. Kolejny zaskakujący wątek prowadzi do młodego studenta ASP, który był wychowankiem żony Kazimierskiego - Darii. Sąsiedzi plotkowali, że mężczyzna się w \"pani z domu kultury\". Policjanci z CWŚ dochodzą do wniosku, że każdy miał motyw do zabójstwa Roberta, nawet jego córka i żona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52321033":["Starsza kobieta zostaje uduszona we własnym domu. Okazuje się, że była ona świadkiem wypadku drogowego, a jeden z uczestników zdarzenia kwestionował jej zeznania. Wśród podejrzanych są ojciec sprawcy wypadku oraz syn emerytki, były więzień. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta chciała wydać swoją córkę za mąż za bogatego Daniela Chruszcza. Najpierw musiała się jednak pozbyć męża córki, biednego, spokojnego nieudacznika Władka, z którym wiązała się jej własna historia. Zatrudniła swojego syna w charakterze płatnego zabójcy. Tymczasem zięć nieoczekiwanie zmarł na skutek ataku serca. Śledztwo wyjaśnia, że emerytka i Chruszcz byli przy mężczyźnie w chwili ataku, ale nie wezwali pogotowia. Córka kobiety zaczyna podejrzewać matkę o udział w śmierci ukochanego męża, a Chruszcza dręczą wyrzuty sumienia. CWŚ musi wykluczyć z kręgu podejrzewanych odpowiednie osoby i odkryć, komu staruszka przeszkadzała tak bardzo, że postanowił się jej pozbyć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52321034":["Detektyw Anna Wilk przypadkiem spotyka dawno niewidzianego przyjaciela z dzieciństwa. Oboje wychowali się w domu dziecka. Mężczyzna jej nie poznaje, co jeszcze bardziej intryguje Annę. Kobieta odszukuje rodzinę przyjaciela. Uspokaja się, kiedy jego żona Kamila pokazuje jej rodzinne zdjęcie, na którym jest inny mężczyzna. Spokój nie trwa jednak długo, ponieważ Kamila przyłapuje męża na kłamstwie i prosi Annę o pomoc. Zagadka okazuje się bardzo skomplikowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cc81b7289246650bb966e3b5f9ff68c",["N"]],"52321035":["Były skazaniec Radosław Wolniewicz zgłasza się do biura Malanowskiego z prośbą o pomoc w ustaleniu adresu byłej żony. Kobieta wyszła za mąż po raz drugi, a sąd ograniczył Radosławowi prawa rodzicielskie. Mężczyzna chciałby odnowić relacje z córką. Detektywi doprowadzają do spotkania. Dwa miesiące później klient uprowadza własne dziecko. Teraz to on staje się obiektem zainteresowania detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/407ee300a7369e1a5e32cd430292fad9",["N"]],"52320984":["Kobieta zostaje napadnięta i dźgnięta nożem w mieszkaniu, które należało do jej szwagra. Mężczyzna tej samej nocy zaginął bez śladu. Okazuje się, że rodzina poszkodowanej skrywa mroczne tajemnice. Równocześnie policjanci dostają sprawę nielegalnych walk psów odbywających się w piwnicy jednego z warszawskich bloków. Za wszystkim stoi prawdopodobnie dresiarz terroryzujący całe osiedle, a zastraszeni mieszkańcy boją się powiedzieć prawdę...","","",["N"]],"52320985":["W szkolnej toalecie zostają znalezione wiszące zwłoki jednej z najbardziej lubianych nauczycielek. Detektywi ustalają, że kobieta trzy lata temu pomogła w zatrzymaniu dilera narkotyków, który niedawno wyszedł z więzienia. Kluczowe dla rozwiązania sprawy okazują się zeznania jednej z uczennic. W międzyczasie na policję przychodzi Wojtek, który zgłasza zaginięcie swojego chłopaka Damiana. Detektywi ustalają, że w sprawę mogą być zamieszani skinheadzi z osiedla, którzy grozili parze gejów.","","",["N"]],"52320986":["Do detektywów zgłasza się zdesperowana Katarzyna Kulawiak. Kobieta prosi o odszukanie jej partnera. Od tego zależy życie jej ciężko chorego synka, który musi zażywać wyjątkowo drogi lek. Mężczyzna wspierał bowiem finansowo kobietę i jej dziecko. Śledczy docierają do przyjaciela zaginionego. Mężczyzna twierdzi, że kolega mógł uciec, ponieważ nie wytrzymał trudów utrzymywania klientki i jej syna, który na dodatek nie jest jego dzieckiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0f141f35c4fa9c41dd82003824951fa9",["N"]],"52320987":["Izabela Surmacz podczas awantury zrzuciła ze schodów męża pijaka i sadystę. Została skazana i ma dozór policyjny. Na jej polecenie detektywi szukają jej 18-letniej córki Oli, która nie wróciła do domu. Klienta jest przekonana, że za jej zniknięciem stoi agresywny partner. Śledczy podejrzewają, że klientka nie jest z nimi szczera. Wkrótce w biurze Malanowskiego zjawia się zapłakana Ola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b8a2935ce5814946fe6628d5ce1fd6c",["N"]],"52320988":["Julia Malicka wysyła SMS-a do opiekunki swojego dziecka, że już wraca do domu. Nigdy jednak do niego nie dociera. Zrozpaczony mąż prosi detektywów o pomoc. Pracująca dla Malickich opiekunka podejrzewa, że kobieta miała romans. Tymczasem Tomek dociera do nagrania z monitoringu, na którym widać odjeżdżającą spod pracy poszukiwaną. Okazuje się, że śledził ją podejrzany samochód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc8950ce4c747cb0632a6ada5abfec5b",["N"]],"52320989":["Malanowski dostaje list od 11-letniej Ali Klimczuk, w którym dziewczynka prosi o odnalezienie jej starszego brata. Detektyw odkrywa, że pełnoletni już Mateusz nie potrafił porozumieć się z rodzicami i prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii. Marek rozmawia z Karoliną, byłą dziewczyną nastolatka, która obecnie spotyka się z Robertem Polaszkiem. Okazuje się, że w nocy, kiedy Mateusz był widziany po raz ostatni, między nim a Robertem doszło do bójki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e43103a49b302e150f90a01fd030f39",["N"]],"52320990":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52320991":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52320992":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e442390c3b9ac9a5e0fff4584fb67352",["N"]],"52320993":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bab5469c3d2348510a9adb1aa7e48ee",["N"]],"52320994":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ad8b7a978b45506e3b91736b6477adb",["N"]],"52320995":["Tomek Florkiewicz nadal w trasie. Dziś odwiedzi Tokio, wpadnie na sushi, zagra w pachinko i zajrzy do supernowoczesnego laboratorium. Przewodnikami po stolicy Japonii będą: Patrycja, która działa w marketingu, Emil - organizator eventów oraz Wojtek - naukowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90e2694c1004552282d75ba33323128b",["N"]],"52320996":["Poszukiwacze prowadzą badania w ścisłym centrum Braniewa. W lutym 1945 roku miasto służyło Niemcom za punkt ewakuacyjny w kierunku Mierzei Wiślanej. Następnie zostało zniszczone przez wycofujące się wojska. Po starych kamienicach Braniewa pozostał plac otoczony nowymi blokami - zdaniem niektórych pod ziemią kryją się piwnice, do których czasami wpadają mieszkańcy. Ekipa programu spróbuje odnaleźć nieznane do dziś podziemia i wydobyć z nich pamiątki z czasów drugiej wojny światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2550215ddf7de720a923366d2bb5570c",["N"]],"52320997":["Ekipa programu rusza do Mikoszewa, skąd pochodzi Olaf. To właśnie tam 8 maja 1945 roku kapitulujące oddziały niemieckie zniszczyły pojazdy, które w innym przypadku mogłyby przysłużyć się Armii Czerwonej. Poszukiwacze z pomocą nurków zweryfikują legendę o zatopionym w przekopie Wisły pojeździe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe509005dd5b5dd556b1ab7036062cce",["N"]],"52320998":["Historyk Dan Snow przybliża krwawe dzieje sześciu najpotężniejszych średniowiecznych zamków i fortyfikacji obronnych. Wykorzystuje nowoczesne efekty specjalne. Odtwarza pierwotną architekturę budynków wraz ze wszystkimi udogodnieniami i pułapkami. Rekonstrukcje bitew w sposób realistyczny i dynamiczny prezentują dramatyczne wydarzenia, których areną były opisywane obiekty.","","",[]],"52320999":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52321000":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52321001":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52321002":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52321003":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52321004":["Tiger to śmigłowiec szturmowy o niezwykłej sile rażenia. Inżynierowie nadal poprawiają jego osiągi, opracowują jeszcze lepszy system celowniczy, bardziej precyzyjne działko i niszczycielskie pociski.","","",[]],"52321005":["
Seria dokumentalna opowiadająca o zawiści i walce o władzę. Twórcy przedstawiają historia służalców Hitlera, którzy stworzyli potwora i doprowadzili do największych zbrodni Trzeciej Rzeszy.","","",[]],"52321006":["Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.","","",[]],"52321007":["Relacja z badań i bliskich spotkań Ingrid Visser z orkami, jednymi z najbardziej przerażających zabójców w oceanie.","","",[]],"52321008":["Biolog Jens Kallmeyer wraz z zespołem poszukiwaczy przygód i alpinistów schodzi do krateru jednego z najbardziej aktywnych jezior lawowych na świecie w Vanuatu. Chce dowiedzieć się, jak ekstremofile, najtwardsze formy życia na Ziemi, mogą przetrwać obok wrzącego jeziora lawy. Ma też nadzieję, że dzięki nim dowie się więcej o pochodzeniu życia na Ziemi, a także o prawdopodobieństwie znalezienia go w innym miejscu we wszechświecie.","","",[]],"52321009":["Gepard jest doskonale przystosowany do polowania na otwartych terenach. Najszybsze zwierzę na Ziemi nie może jednak polegać wyłącznie na swojej szybkości, ale i musi działać według określonej strategii. Tylko nieliczni łowcy potrafią podkradać się na otwartej przestrzeni. W miejscach, gdzie rosną wyższe trawy, drapieżnik ma łatwiejsze zadanie. Perlica zawsze jest czujna, a karakal to mistrz tej strategii łowieckiej. Drapieżniki nauczyły się wykorzystywać krótkotrwałe okazje i zgodnie dzielą się zdobyczą. Tylko dzięki współpracy mogą zapewnić młodemu pokoleniu przetrwanie.","","",[]],"52321010":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"52321011":["Drwal Czesiek, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy opowiada o swoich obawach. Malarz Andrzej \"Żmiju\" tropi niedźwiedzie. Grześ \"Śliwa\" uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej \"Solidarności\" i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem. Twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal - Tomek \"Wiśnia\" siłuje się na rękę z Grzesiem \"Śliwą\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52321012":["Jasiek i Grzesiek \"Śliwa\" zamawiają u Andrzeja obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, zaczął pracować w lesie w wieku 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera jelenie rogi nazywane zrzutami. Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią - dynksiarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52321013":["Jurek Biedrzycki i jego towarzysze wybierają się do Kenii na połów legendarnego, błękitnego, czarnego lub pasiastego marlina. Niestety wzburzone wody Oceanu Indyjskiego uniemożliwiają połowy. Ostatecznie wędkarze łowią przepięknie ubarwioną oceaniczną rybę - koryfenę mahi-mahi. Spotkanie z nią na długo pozostanie w pamięci polskich podróżników.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/206fc55cad6654b40816adee72af93aa",[]],"52321014":["Gigantyczna fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Działanie to było całkowicie nieopłacalne. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny, gdyż wojsku brakowało benzyny. Jego brak ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"52321015":["Po upadku powstania przez półtora miesiąca każdego dnia z miasta wyjeżdżało kilkadziesiąt samochodów ciężarowych. Wiozły rabowane przedmioty codziennego użytku oraz skarby polskiej kultury. Rozmiar grabieży był tak duży, że wojskowi dowódcy byli zmuszeni sprowadzić niemieckie firmy transportowe z Berlina i Drezna. Transporty zabytkowych przedmiotów wywożono m.in. do Klecina i Tyńca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5343d52616ba8d17658ecb76017891e6",["AD"]],"52321016":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cedd3866670e40132555144629cd7e65",[]],"52321017":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce4fd3efd170091772a166e783f2ddc0",[]],"52321018":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf5685966ace9f0cdc3a82a276238a88",[]],"52321019":["Magazyn kryminalny, opowiadający o zbrodniach, które osądzono prawomocnym wyrokiem. Każdy odcinek to trzy historie ilustrowane archiwalnymi materiałami policji. Widzowie dowiedzą się o działaniu zorganizowanych grup przestępczych, napadach rabunkowych, porwaniach, przestępstwach na tle seksualnym i obyczajowym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9294f0a13d150bf5312118d6f9228383",[]],"52321340":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52321341":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52321342":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52321343":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52321344":["Pani Elżbieta mieszka z wnuczką Kasią. Dziewczynka bardzo kocha babcię, która jest dla niej rodziną zastępczą. Biologiczni rodzice nie byli zainteresowani wychowaniem córki. Kawalerka jest mała, więc mąż Elżbiety a jednocześnie dziadek Kasi przeprowadził się do innego lokum . Katarzyna Dowbor z architekt Martyną, postara się stworzyć na trzydziestu kilku metrach kwadratowych dwa pokoje. Ekipa na wykonanie zadania ma zaledwie 4 dni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936431.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3070c293b20df6e18265e72dff19ccd5",["N"]],"52321345":["Reż.: Aaron Norris.
Walker odkrywa, że irlandzcy bojówkarze chcą zabić przebywającego w Dallas dygnitarza, który negocjuje traktat pokojowy między IRA a Wielką Brytanią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52321346":["Reż.: Tony Mordente.
Walker walczy z rosyjską mafią, w której młody gangster próbuje wyprzeć konserwatywnych mafiosów. Z organizacją walczy też moskiewska policja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52321347":["Reż.: Michael Preece.
Wróg Walkera, Victor LaRue, z przyczyn formalnych zostaje przedterminowo zwolniony z więzienia. Udając, że się zmienił, mści się na Walkerze i Alex.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52321348":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52321349":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52321350":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52321351":["Przestraszona dziewczyna zgłasza zniknięcie przyjaciółki. Nocą zaginiona wracała do domu przez opuszczone tereny przemysłowe. W odludnym miejscu Zatońska i Zieliński znajdują pobitą do nieprzytomności ofiarę. Funkcjonariusze wykluczają motyw rabunkowy. Po sprawdzeniu telefonu i komputera poszkodowanej wychodzi na jaw, że miała się ona spotkać na seks z tajemniczym Pawłem. Patrol jedzie też do sklepu z zabawkami. Jego właściciel złapał oszusta, który próbował zapłacić podejrzanym banknotem. Sprawcą okazuje się 7-letni chłopiec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7fd232603c5cd1285cff4c678c06adf5",["N"]],"52321352":["Julia i Kuba Jaroszowie byli świadkami zabójstwa. Po tym, jak zgodzili się zeznawać przeciwko mordercy, objęto ich programem ochrony świadków. W nowym miejscu zamieszkania Jaroszowie starają się zachować anonimowość. Ich sąsiadka Maryla nie ustaje jednak w wysiłkach, by czegoś się o nich dowiedzieć. Małżonkowie, którzy wciąż żyją w poczuciu zagrożenia, są bardzo podejrzliwi. Kiedy więc w ich otoczeniu zaczyna kręcić się podejrzany Karol, wpadają w panikę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ae8db28e6c69f7a5151e2a85ba25024",["N"]],"52321353":["Lena i Elżbieta mieszkają w sąsiednich domach. Pierwsza z kobiet mieszka sama i zajmuje się tłumaczeniem powieści kryminalnych. Elżbieta jest muzykiem i dzieli dom ze swoim chłopakiem Mateuszem. Któregoś dnia Lena zauważa przez okno, że Mateusz wyprowadza się do Eli. Chłopak prosi Lenę, by pozwoliła mu zostać w jej domu przez kilka dni. Wyjaśnia jej, że chce mieć na oku Elę, do której ma się wprowadzić jej były chłopak Igor, który właśnie wybudził się po 8 latach ze śpiączki. Okazuje się, że pojawienie się Igora to nie przypadek. Lena, Elżbieta i Mateusz znajdą się w niebezpieczeństwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3100afcb47831570a1b8f1e51ed7db2b",["N"]],"52321354":["Izabela i Piotr zawierają znajomość ze swoim nowym sąsiadem, Jackiem. Przypada on do gustu kobiecie, z którą mają podobne zainteresowania. Nie podoba się to zbytnio Piotrowi, który postanawia sprawdzić sąsiada w policyjnej kartotece. Odkrywa, że Jacek napadał na banki i spędził 30 lat w więzieniu. Piotr sugeruje, że to ona jest sprawcą włamań, do których doszło ostatnio w okolicy. Wkrótce okazuje się, że również mąż ukrywał przed Izabelą istotne fakty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/977725410af7e49692fc40351f9e8663",["N"]],"52321355":["Małżonkowie Dominika i Paweł utrzymują przyjacielskie stosunki ze starszą kobietą, panią Zofią, która wprowadziła się rok temu na ich osiedle. Gdy małżeństwo wyjeżdża na wakacje, w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Po powrocie do domu nie zastają pani Zosi. Kobieta zniknęła bez śladu a jej mieszkanie zajął antypatyczny mężczyzna. Wkrótce Dominika i Paweł przekonują się, jak bardzo mogą mylić pozory.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/75be90d626e7ed7378629ac9a818f0a4",["N"]],"52321356":["Detektywów prosi o pomoc właścicielka niewielkiego skateshopu. Ktoś rozpowszechnia plotkę, jakoby kobieta handlowała kradzionym towarem. Właścicielka wzięła duży kredyt na rozkręcenie biznesu, tymczasem klienci przestają przychodzić i wszystko wskazuje na to, że sklep niebawem upadnie. Właścicielka liczy na to, że detektywi dotrą do osoby, która chce jej zaszkodzić. Detektywi muszą spenetrować środowisko. Diablo szybko zyskuje sympatię młodych skate'ów, tymczasem Szef nie przypada im do gustu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52321357":["Na komendę przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że skrzywdził kobietę w klubie. Prosi Zuzę i Zapałę, by zamknęli go w areszcie. Wkrótce zjawiają się jego rodzice. Okazuje się, że podczas imprezy był on pod wpływem pigułki gwałtu. Dziewczyna, z którą spędził noc, to wynajęta przez matkę prostytutka, która ją szantażuje. Żąda dużej sumy pieniędzy i grozi, że opublikuje w internecie nagranie z tamtej nocy. Na komendzie zjawia się też trzech mężczyzn, którzy zostali wykorzystani przez tę samą kobietę. W okolicy baru Mikołaja Czarna znajduje rannego motocyklistę. Białach próbuje pomóc mężczyźnie. Niespodziewanie poszkodowany wyjmuje nóż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2c3f8fbc2ef22f7b91fc08d9d6690906",["N"]],"52321358":["Gwiazdą odcinka jest kielecki Kabaret Skeczów Męczących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["N"]],"52321359":["Aldona Rataj, dyrektorka HR w firmie designerskiej, znajduje na masce swojego samochodu martwego mężczyznę. Okazuje się, że to Miłosz, informatyk zatrudniony w tym samym przedsiębiorstwie. Wygląda na to, że ofiara wypadła z okna swojego gabinetu. Patolog znajduje jednak na ciele denata ślady wskazujące na morderstwo. Policjanci odkrywają, że Miłosz nie był lubiany w firmie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/545a239124991c5c6dbdfcb5063c1ba8",["N"]],"52321360":["Trzech mężczyzn spotyka się na pokera. Jeden z nich nadużywa alkoholu i zaczyna grać na nierozsądnie duże stawki. Kiedy kończą mu się pieniądze, stawia własną żonę. Przegrywa. Następnego ranka ktoś znajduje nagie zwłoki kobiety pod oknem własnego mieszkania. Górska i Gawlik badają nietypowe zdarzenie. U Wawerskiego pojawia się Żaneta, dziewczyna, z która policjant miał styczność podczas służby pod przykrywką. Mężczyzna usiłuje przekonać Dagę, że to nieporozumienie, ale Żaneta ma dla niego kolejne wieści, które jeszcze bardziej pogrążają Huberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9db5f34478299ba3f1210dcad23f6b23",["N"]],"52321361":["Reż.: Nicolas Winding Refn.
Tajemniczy kierowca (Ryan Gosling) w ciągu dnia pracuje jako kaskader w filmach i mechanik w warsztacie swojego przyjaciela Shannona (Bryan Cranston). Nocami dorabia jako szofer bandytów, którzy uciekają z miejsca przestępstw. Zawsze działa według ściśle ustalonych reguł. Niebawem mężczyzna zapoznaje się z sympatyczną sąsiadką Irene (Carey Mulligan), która mieszka ze swoim kilkuletnim synkiem, Benicio (Kaden Leos). Stopniowo między dwojgiem samotnych ludzi rodzi się uczucie. Sytuacja komplikuje się, gdy z więzienia wychodzi mąż kobiety, Standard (Oscar Isaac). Kierowca dowiaduje się, że były skazaniec ma spore długi u mafii. Postanawia mu pomóc. Plan napadu na kantor wymiany walut kończy się jednak niepowodzeniem, a mężczyzna wpada w sam środek intrygi dwóch gangsterów, Nino (Ron Perlman) i Berniego (Albert Brooks). Scenariusz powstał w nawiązaniu do opowiadania Jamesa Sallisa. Jednym z głównych atutów filmu jest niezwykła ścieżka dźwiękowa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937494.jpg","",[]],"52321362":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52321363":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52321364":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52321365":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52321366":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52321367":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52321368":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52321369":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52321370":["Reż.: Cliff Bole.
MacGyver wpada na swoją byłą dziewczynę, kiedy on i Pete udają się do Azji Południowo-Wschodniej, aby pomóc grupie sierot. Musi uchronić je przed żołnierzami, którzy chcą ich śmierci.","","",[]],"52321371":["Reż.: James L. Conway.
Nauczyciela głuchoniemych, który jest przyjacielem MacGyvera, prześladują koszmary. MacGyver uważa, że są one powiązane z planem pewnej kradzieży stworzonym przez grupę międzynarodowych złodziei.","","",[]],"52321372":["Ginie cenny koń wyścigowy. Właściciel ogiera oskarża stajennego. Rozpoczyna się śledztwo, w którego toku policjanci staną przed moralnym dylematem, zaś poszkodowany straci wiarygodność. Jacek Nowak nadal zajmuje się odprawami pod nieobecność Jaskowskiej. Prosi Zielińskiego, by odwiedził przełożoną. Szymon odkrywa, że Jaskowska jest w rozsypce. Tymczasem trzeba się zająć kolejnym zgłoszeniem. Zieliński i Zatońska jadą na wezwanie kobiety, która twierdzi, że została pobita przez męża. Problem w tym, że sam oskarżony podczas owego zajścia przebywał prawdopodobnie w delegacji... Joanna proponuje swojemu partnerowi, by odwiedził ją w domu. Szymon z przyjemnością przyjmuje zaproszenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/67a95b1b210bb0f87b492259d30ed9f7",["N"]],"52321373":["Ruda i Szef jadą do trzydziestoparoletniego mężczyzny, który twierdzi, że jest ofiarą stalkingu. Gdy podjeżdżają pod dom, są świadkami dziwnej kłótni. Tymczasem Serb i Diablo pomagają młodemu pielęgniarzowi, któremu skradziono drogi, profesjonalny rower. Mężczyzna bardzo długo oszczędzał, by móc kupić sobie sprzęt, o jakim marzył.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59c98626016dced66fef72fff66a2156",["N"]],"52321374":["Diablo i Serb pojawiają się u klienta, który jest ofiarą prześladowań ze strony mieszkających po sąsiedzku braci. Kradną mu listy ze skrzynki, brudzą elewację domu, wyrzucają śmieci do jego ogródka, a ostatnio otruli mu ukochanego psiaka. Tymczasem Bibi i Ronin pomagają kobiecie, która obawia się, że jej osiemnastoletnia córka handluje narkotykami. Od trzech tygodni wraca do domu z nowymi ubraniami, na które jej nie stać i była widziana przez sąsiadów z jakimiś podejrzanymi osobami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a80a71fa82439df77223173203c31033",["N"]],"52321375":["Tajny szyfr
Karol znajduje w tramwaju tajemniczą paczkę. Zamiast odnieść ją do biura rzeczy znalezionych, przynosi ją do domu. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, prowadzący śledztwo w sprawie przerzutu narkotyków. Proponuje Karolowi i Tadziowi współpracę przy tej operacji. Przyjaciele zostają tajnymi agentami i porozumiewają się między sobą wyłącznie konspiracyjnym szyfrem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b5dcbef6f4982c8af9cc6536c5b8de6",[]],"52321376":["Dola idola
Do Krawczyków przychodzi z wizytą syn koleżanki Aliny, który był uczestnikiem programu \"Idol\". Danka i Alina są zafascynowane jego osobą. Karol i Tadeusz są zazdrośni i chca zrobić wszystko, aby zdobyć uznanie swoich żon. Postanawiają wziąć udział w \"Idolu\".Jedynym sposobem okazuje sie porwanie Kuby Wojewódzkiego i wymuszenie na nim przyjęcia ich do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56c84e750461d1ee084ae15e3959f2c5",[]],"52321377":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"52321378":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","","",[]],"52321379":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","","",[]],"52321380":["Reż.: Christian I. Nyby II.
Steve Sloan jest bliski zdemaskowania przestępczej działalności grupy skorumpowanych policjantów. Aby pozbyć się niewygodnego funkcjonariusza, gangsterzy podkładają skradzione pieniądze w szafce Steve'a i wrabiają go w morderstwo detektywa Lloyda Schroedera. Na czas trwania śledztwa Steve zostaje zawieszony. Mimo to jego szef utrzymuje, że wierzy w jego niewinność. Próbując ratować reputację Steve'a, doktor Jack Stewart prosi o pomoc starych przyjaciół, obecnie żyjących w świecie przestępczym.","","",[]],"52321381":["Reż.: Christian I. Nyby II.
Gangsterzy, którzy zamordowali Schroedera, uprowadzają jednego z przyjaciół Marka, Gusa Benedicta. Jack i Mark rozpoczynają poszukiwania.","","",[]],"52321382":["Alergia
Karol jest bardzo niezadowolony, gdyż w jego zajezdni odbywa się szkolenie BHP. Tadzia odwiedza doktor Zawisza, by namówić go na poddanie się nowatorskiej metodzie leczenia alergii. Podczas takiej kuracji pacjent przez dwa tygodnie nie może wychodzić z domu. Norek odmawia, ale Krawczyk natychmiast zaczyna uskarżać się na groźne uczulenie. Ma nadzieję, że gdy podda się terapii, nie będzie mógł opuszczać mieszkania i otrzyma zwolnienie z kursu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8909aba012e0d294d24d5d0f6fe5fd8b",[]],"52321383":["Wspólny wróg
Karol z Tadziem znów strasznie się pokłócili. Przyzwyczajone do ich starć Alina i Danka oceniają tę kłótnię na jakieś pięć, sześć \"cichych dni\". Tym razem jednak sytuacja jest tak napięta, że nie mogą tego wytrzymać. Dochodzą do wniosku, że trzeba ich jakoś pogodzić. Postanawiają znaleźć wroga, który zjednoczy Karola i Tadzia - zamierzają znaleźć mężczyznę, który będzie je adorował.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dfa255cd82646725259351a3c61bf0",[]],"52321384":["Reporterzy opowiedzą o tym, jak działają szklarnie, dzięki którym przez cały rok można cieszyć się świeżymi warzywami. W programie także ciekawostki na temat kolorów: jak wygląda kameleon w nocy, dlaczego pierwotnie marchewki były fioletowe oraz czy kolory rzeczywiście wpływają na nasze samopoczucie. Widzowie poznają kulisy produkcji colowych żelków. W odcinku również kolejna odsłona wizualnej zagadki.","","",["N"]],"52321385":["Reż.: Steven DePaul.
Detektywi Mac, Danny i Lindsay prowadzą śledztwo w środowisku młodych kobiet. Spotykają się one ze znacznie starszymi od siebie mężczyznami. Jeden z nich został zamordowany, a jego zwłoki znaleziono w windzie. Stella i Hawkes chcą rozwiązać tajemnicę śmierci młodego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w Central Parku.","","",["N"]],"52321386":["Reż.: Rob Bailey.
Detektyw Horatio podąża śladem seryjnego mordercy, Henry'ego Dariusa. Bandyta ucieka do Nowego Jorku. Razem z nim jest uprowadzona uczennica. Przestępca cały czas wymyka się detektywowi. Pozostawia jedynie za sobą ciała swoich kolejnych ofiar. Wreszcie Horatio natrafia na ślad. Prowadzi on do psychiatry, który leczył jedną z zamordowanych przez Dariusa dziewczyn.","","",["N"]],"52321387":["Reż.: Larry Karaszewski, Scott Alexander.
Pracujący jako szofer Willard Fillmore (Norm MacDonald) jest obrzucany obelgami i poniżany przez swoją okrutną pracodawczynię, panią Crock (Elaine Stritch). Postanawia się na niej zemścić. Wspólnie ze swoim kolegą Rustym (Dave Chappelle) porywa ukochanego pieska kobiety, Muffina, z zamiarem zażądania wysokiego okupu. Tymczasem zwierzę ucieka, a pani Crock przez pomyłkę dochodzi do wniosku, że to jej szofer, a nie pies został porwany. Willard i Rusty zmuszeni są prosić o pomoc zwariowanego właściciela zakładu pogrzebowego Grovera Cleavera (Danny DeVito), który obiecuje, że odzyska dla nich pieniądze przeznaczone na okup. Trzej wspólnicy chcą przechytrzyć panią Crock. Nie przypuszczają nawet, że trafili na godnego siebie przeciwnika.","","",[]],"52321388":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52321389":["W programie największy motocykl świata, który ma 5 metrów wysokości, 10 metrów długości i 2,5 metra szerokości. W dodatku pali 235 litrów na 100 kilometrów. Widzowie poznają także miasteczko Whittier. Oprócz garstki pracowników sezonowych, cała ludność, czyli 218 osób, mieszka w jednym bloku. W budynku znajduje się także szkoła, sklep, a nawet posterunek policji. Reporterzy opowiedzą także o gadżetach rowerowych na nowy sezon oraz o najdroższych szparagach świata.","","",["N"]],"52321390":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52321391":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52321392":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52321393":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52321232":["Anka jest szantażowana przez współpracowników. Na dodatek martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Ponieważ Paweł nie interesuje się jej problemami, zaczyna podejrzewać, że znowu pije. Zuza stara się za wszelka cenę choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga czuje się zniesmaczona romansem Andrzeja. Uważa, że jego lekkomyślność zaszkodzi Hani. Patrycja kontaktuje się z ojcem Wiktora - Dariuszem. Dowiaduje się od niego smutnych rzeczy o mężu. Kobieta zauważa, że Dariusz jest bardzo surowy w stosunku do syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c61a99ce9260999acb172a9ca494eca",["N"]],"52321233":["Pasją 15-letniego Karola, outsidera, są horrory. Z tego powodu chłopak często jest wyśmiewany przez szkolnego lidera i jego paczkę. Na szkolnej wycieczce, w ośrodku położonym w lesie, zostają znalezione zwłoki nastolatki, a w pokoju jednej z dziewczyn - ludzkie kości nakryte poduszką. Młodzież wpada w panikę i zaczyna wierzyć, że w obiekcie grasuje psychopatyczny morderca. Jedynie Karol wykazuje się odwagą. Wkrótce okazuje się, że horror w ośrodku wiąże się z tajemnicą, o której wiedzą tylko Karol i opiekun grupy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ded05ce4733e91bafd7b80c3bd53d00",["N"]],"52321234":["Kto pierwszen, ten lepszen
Pewnego dnia Halina znajduje na śmietniku wystawioną tam kanapę typu narożnik. Ponieważ posiadanie takiego mebla było jej marzeniem, Kiepska jest zachwycona. Zaczyna przeszukiwać kontener w nadziei wydobycia kolejnych potrzebnych jej przedmiotów codziennego użytku. Niestety, okazuje się, że nie tylko ona ma chrapkę na te \"skarby\". Śmietnik jest czujnie obserwowany przez innych mieszkańców osiedla.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6db8c4d5d8881c62cf5c03fd596a96a",["N"]],"52321235":["Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem, który uczy ją strzelać. Dziewczyna ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że ten kompletnie się kompromituje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dc1fd5179e477edc7d9ed8c84432dc",["N"]],"52321236":["Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, córka zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej i jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96141bdf954669bc2d2cf99cd97841ca",["N"]],"52321237":["Bez wahania
Porwano uczennicę elitarnego liceum. Jej porywacz żąda miliona złotych. Jeśli nie dostanie pieniędzy, będzie musiał ją zabić. Rozpoczyna się walka z czasem. Ojciec uprowadzonej komplikuje nieco śledztwo. Tymczasem Adam przekazuje dziennikarce materiały związane z łódzką aferą, w którą zamieszani są skorumpowani funkcjonariusze. Policjant chce wreszcie zamknąć pewien etap swojego życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52321238":["Z miłości
Biznesmen zostaje porwany przez zamaskowanych bandytów. Wkrótce pojawia się wiadomość z żądaniem okupu. Sprawa trafia do detektywa Roberta Barcza i jego nowej partnerki Natalii Nowak. Oboje zaczynają podejrzewać, że żona biznesmena coś przed nimi ukrywa, a sprawa ma drugie dno. Tymczasem Natalia dowiaduje się o tajemniczym \"Cyckarzu\" - mężczyźnie w przebraniu policjanta molestującym kobiety na jednym z warszawskich osiedli. Widząc, że żaden z kolegów nie traktuje sprawy poważnie, postanawia schwytać go sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52321239":["Do szpitala trafia 60-letni Stefan Dragacz, teść laborantki Zosi. Mężczyzna ma tętniaka aorty brzusznej i czeka na operację. Opiekująca się nim Jadwiga szybko dostrzega napięte stosunki między pacjentem a jego synową. Mężczyzna jest nieuprzejmy nie tylko do Zosi, która z pokorą opiekuje się teściem podczas nieobecności męża, lecz także daje się we znaki całemu personelowi szpitala. W końcu okazuje się, że Stefan oskarża synową za rozpad rodziny. Twierdzi, że przez Zosię jego syn wyjechał na zagraniczny kontrakt, a wnuczka rozpoczęła studia w innym mieście. Dochodzi do poważnej awantury. Stefan, dodatkowo zdenerwowany wynikami badań, przechodzi zawał serca. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga spotyka w szpitalnym bufecie dawno nie wdzianą znajomą. Odkąd Barbara Soderberg wyszła za mąż za Norwega i wyprowadziła się z Polski, ich relacje się rozluźniły. Jadwiga wiedziała tylko, że bardzo dobrze jej się powodzi. Tym większe jest jej zaskoczenie, gdy widzi Basię w bardzo złym stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2f98d4ac9877629009971a509f96eee",[]],"52321240":["Na oddział trafia 5-letnia Patrycja z objawami zatrucia alkoholowego. W szpitalu zjawiają się jej ojciec Krzysztof i opiekunka Karina. Nie potrafią wyjaśnić, w jakich okolicznościach dziecku udało się sięgnąć po alkohol. Do szpitala przyjeżdża również Natalia, matka dziewczynki. Jedna z pielęgniarek podsłuchuje rozmowę Krzysztofa i Kariny. Wynika z niej, że para ma romans, a pięciolatka sięgnęła alkohol, gdy kochankowie oddawali się igraszkom. Natalia dowiaduje się o zdradzie. Mała pacjentka jest świadkiem kłótni rodziców. Niedługo później dziewczynka znika ze szpitala. Tymczasem pielęgniarka Ania nie może pogodzić się z samobójczą śmiercią ojca. Spotyka na oddziale dawnego przyjaciela rodzica. Od niego dowiaduje się o ciężkim życiu ojca, które wyjaśniałoby jego trudny charakter i nieczułość. Zaczyna bardziej rozumieć rodzica.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84892e21101465fb587f5450b48eb5dc",[]],"52321241":["Zuza chce iść po odbiór wyników badań bez Jaśka. Przyjaciółki uświadamiają jej, że to nie był najlepszy pomysł. Kobieta przeprasza obrażonego męża. Okazuje się, że ma raka piersi. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. W rodzicach dziewczyny ten chłopak wciąż nie wzbudza zaufania. Olga zmusza Strzelecką do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy Anka w trakcie wystąpienia deklaruje, że nie miała z projektem nic wspólnego, szantażystka ujawnia wszystkim jej problemy rodzinne. Robert zmniejsza ilość pieniędzy dawanych Indze na utrzymanie Marysi. W szkole córki kobieta dowiaduje się niepokojących rzeczy o byłym partnerze. Dariusz, ojciec Wiktora, wysyła kwiaty Patrycji. Chce ją przeprosić za kłótnię z synem, której musiała być świadkiem. Kochan odwołuje randkę z Tadkiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d80add351b7822a585f195e5e1e9778b",["N"]],"52321242":["Zuza rozpoczyna przygotowania do pobytu w szpitalu. Jednak gdy przybywa na oddział onkologiczny, jest tak przerażona, że ucieka. Jedzie do swojej matki. Stefa dopiero teraz dowiaduje się o chorobie córki. Dzięki niej i przyjaciółkom Markiewicz wraca do kliniki, by kontynuować leczenie. Anka dostaje od swojego pracodawcy ostatnią szansę. Tymczasem Olga i Jarek nadal się na niej wyżywają. Strzeleccy oddalają się od siebie. Franek wstydzi się pracy ojca. Indze coraz bardziej przeszkadza zachowanie Dominiki i Roberta. Wika zatrzymuje się u Patrycji na noc. Słyszy, jak pijany Wiktor obwinia się o śmierć swojej siostry.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d6cf2a20f6ac4d68795fd659b54528e",["N"]],"52321243":["Julka i Adrian chcą zarobić na kurs karate. Chłopak wpada na pewien pomysł. Udaje, że został potrącony samochodem, a następnie oboje z kompanką sugerują kierowcy, by zamiast wzywać pogotowie ratunkowe, dał im pieniądze. Diana nie daje się jednak nabrać... Młode małżeństwo, Daria i Tomek, mają 10-miesięczną córkę Hanię. Mężczyzna ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Pewnego dnia, gdy budzi się z krótkiej drzemki, czuje potworny ból w piersiach. Daria dzwoni pod 112 i prosi o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/30dbd0e5d478898706af328f2706efb4",["N"]],"52321244":["Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla mężczyzny bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę plenerową, gdzie jest Kalina. Przez własną głupotę kompromitują się w oczach kobiety i jej przyjaciółki. By ratować Barbariana, ekipa sprowadza cenionego showmana i krytyka kulinarnego Nikodema Kocioła. Ten chce łapówkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f132b9513a981df78053d02ec074070",["N"]],"52321245":["Melka próbuje przeniknąć do przestępczego świata Roberta. Akcja pozornie kończy się fiaskiem. Paweł nie rozumie, dlaczego dziewczyna zrezygnowała ze szkolenia za granicą. Malwina zostaje zatrzymana przez nadgorliwego policjanta - Ksawerego - któremu ucieka. Ten jednak nie zamierza jej darować. Krytyk kulinarny wysyła do Barbariana swoich ludzi. Na skutek nieporozumienia Cezary odprawia ich do pracy w kuchni, co piętrzy dodatkowe kłopoty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a968f7812e406318c74d54a7838210e",["N"]],"52321246":["Natalia poznaje Olgę Malewicz (Małgorzata Potocka), znaną dziennikarkę, i jej syna Tomasza. Mimo różnicy wieku między kobietami natychmiast zawiązuje się nić sympatii. Tomek jest zauroczony Natalią. Tymczasem Anna, żona Michała, żąda od niego rozwodu. W hotelu zjawiają się dwaj kumple, Krzysztof i Darek, którzy przygotowują się do realizacji pewnego ważnego planu. Nie wiedzą, że są obserwowani przez detektywa. W hotelu zjawia się również Natalia Lesz, znana piosenkarka, która ma tutaj mieć sesję zdjęciową do \"Cosmopolitan\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a06f281a182d0cb5dde91f353405ebfd",["N"]],"52321247":["Michał dostaje pozew rozwodowy. Iwona nie ma głowy do zajmowania się jego problemami. Boi się o Igora, który wyprowadził się z domu. Artur dowiaduje się, że jego rodzice się rozstali. Postanawia zadzwonić do matki. Natalia próbuje opierać się urokowi Tomka (Marcin Bosak), ale on wydaje się zdecydowany odegrać w jej życiu ważną rolę. Do hotelu przyjeżdża drużyna biegaczek sztafetowych wraz z trenerem. Okazuje się, że jedna z zawodniczek ma potajemny romans z trenerem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2276a2082866e70b1e4e5cda81acba6",["N"]],"52321248":["Po trzydniowym ciągu alkoholowym Paweł wraca do domu. Wyprowadzona z równowagi Anka wyrzuca męża z domu. Strzelecki zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do matki. Julka pokłóciła się z Rafałem. Wyznaje Ance, że nie kocha Oliwiera. Zuza wraca po operacji do domu. Wybiera się z przyjaciółkami do filharmonii, podczas gdy Jasiek uważa, że powinna wypoczywać. Inga planuje otworzyć salon manicure. Jej relacja z Andrzejem nieco się poprawia. Za to Robert daje się jej we znaki. Patrycja stara się przekonać Wikę do zmian w życiu. Tymczasem musi opiekować się niezaradną kobietą. Kochan idzie z Tadkiem na bilard. Niespodziewanie dołącza do nich Kinga.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dfe3152d8455b3357cee06dbc0b4ace6",["N"]],"52321249":["Reż.: Larry Charles.
Niezbyt odległa przyszłość. W Ameryce trwa wojna domowa. Sławny menedżer (John Goodman) postanawia zorganizować koncert dobroczynny, by przywrócić spokój w ogarniętym chaosem kraju. Chce, by pomógł mu zbuntowany muzyk, Jack Fate (Bob Dylan). W tym celu wyciąga go z więzienia. Podczas przygotowań Fate uświadamia sobie, że staje się gwiazdą widowiska o karnawałowym charakterze. Tymczasem dawny kompan Jacka porzuca swój bar, by wystąpić razem z nim na scenie.","","",["N"]],"52321250":["Reż.: Jake Kasdan.
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest leniwą, próżną dziewczyną, która przez przypadek została nauczycielką. Kobieta przeklina, nie stroni od używek, a uczniowie kompletnie jej nie obchodzą. Marzy tylko o tym, żeby poślubić swojego bogatego chłopaka i wreszcie porzucić znienawidzoną pracę. Nic więc dziwnego, że kiedy narzeczony z nią zrywa, szybko zaczyna rozglądać się za kolejnym, odpowiednio sytuowanym kandydatem na męża. Usiłuje uwieść przystojnego i majętnego Scotta (Justin Timberlake), który właśnie rozpoczął pracę w tej samej szkole. Gdy Elizabeth dowiaduje się, że podobają mu się kobiety z dużymi piersiami, postanawia zrobić sobie implanty. Dziewczyna desperacko próbuje zdobyć pieniądze na zabieg. Tymczasem zakochuje się w niej szkolny wuefista Russell (Jason Segel), a do walki o względy Scotta włącza się nadgorliwa Amy (Lucy Punch)... Wyraziste postacie, cięte dialogi i momentami naprawdę mocne żarty to najważniejsze atuty produkcji z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz. Na ekranie partneruj jej popularny amerykański aktor, piosenkarz i producent muzyczny Justin Timberlake.","","",[]],"52321251":["Dominik i Alina są małżeństwem od czterech lat. Kilka miesięcy temu wprowadzili się do nowego apartamentu. Sąsiad Dominika zwrócił mu uwagę, że ma bardzo rozrywkową żonę. Mężczyzna zawsze uważał Alinę za cichą i spokojną domatorkę. Przed wyjazdem na delegację postanowił więc sprawdzić, co robi jego żona, gdy zostaje sama. Założył kamerę w przedpokoju i odkrył, że kobieta spędziła dość rozrywkowy weekend. Dominik podejrzewa, że w męskim towarzystwie. By rozwiać lub potwierdzić swoje wątpliwości, prosi o pomoc ekipę Damiana Petrova.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ccf2be191ad3d78408fe687e51687a3",["N"]],"52321252":["Straszliwa świadomość przemijania
W wyniku przemian politycznych po wyborach również w komisariacie, w którym pracuje posterunkowy dochodzi do pewnych znaczących zmian. Policjant zamierza wykorzystać je dla własnych celów. Mimo niezbyt dużych możliwości intelektualnych miesza się w rozgrywki personalne. Jego nieudolne intrygi szybko doprowadzają do tego, że zaczyna mu grozić zwolnienie z pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8158",[]],"52321253":["Z miłości
Biznesmen zostaje porwany przez zamaskowanych bandytów. Wkrótce pojawia się wiadomość z żądaniem okupu. Sprawa trafia do detektywa Roberta Barcza i jego nowej partnerki Natalii Nowak. Oboje zaczynają podejrzewać, że żona biznesmena coś przed nimi ukrywa, a sprawa ma drugie dno. Tymczasem Natalia dowiaduje się o tajemniczym \"Cyckarzu\" - mężczyźnie w przebraniu policjanta molestującym kobiety na jednym z warszawskich osiedli. Widząc, że żaden z kolegów nie traktuje sprawy poważnie, postanawia schwytać go sama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52321254":["Julka i Adrian chcą zarobić na kurs karate. Chłopak wpada na pewien pomysł. Udaje, że został potrącony samochodem, a następnie oboje z kompanką sugerują kierowcy, by zamiast wzywać pogotowie ratunkowe, dał im pieniądze. Diana nie daje się jednak nabrać... Młode małżeństwo, Daria i Tomek, mają 10-miesięczną córkę Hanię. Mężczyzna ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Pewnego dnia, gdy budzi się z krótkiej drzemki, czuje potworny ból w piersiach. Daria dzwoni pod 112 i prosi o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/30dbd0e5d478898706af328f2706efb4",["N"]],"52321255":["Koszmar
Ferdek z powodu nadużywania tłustych, ciężkostrawnych pokarmów jest zmuszony przejść na dietę. Musi przez jakiś czas odżywiać się tylko kleikiem. Pozostali członkowie rodziny w jego towarzystwie objadają się różnymi smakowitymi pokarmami. Zazdrosny Ferdek przestrzega ich przed przykrymi skutkami popełniania grzechu nieumiarkowania i picia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc6ef4bba01cc93aba15e6cdffe10e1f",["N"]],"52321256":["Katarzyna podejrzewa, że Jowita zdradziła Radka. Tymczasem ona, przerażona propozycją Teda, znowu chce wyjechać. Artur próbuje przekonać zrozpaczoną Kingę o swojej niewinności. Tola jednak przedstawia jej niezbite dowody potwierdzające jej prawdomówność. Do Wadlewa przyjeżdża wyjątkowa turystka - dystyngowana kobieta o nienagannych manierach. Ku niezadowoleniu Śmiałka próbuje ona wprowadzić własne zasady w jego domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d75eeb5f206b1dea83a791b77cef726",["N"]],"52321064":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52321065":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321066":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321067":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321068":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52321069":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52321070":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52321071":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52321072":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321073":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321074":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321075":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321076":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52321077":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52321078":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52321079":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"52321080":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52321081":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52321082":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52321083":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52321084":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52321085":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52320811":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52320813":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52320815":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52320816":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52320817":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52320818":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52320819":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52320820":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52320821":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52320822":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52320823":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52320824":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52320825":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"52320827":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52320831":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52320832":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52320833":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52320834":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52320835":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52320836":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52320837":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52320838":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52320839":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52320840":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52320841":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320842":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52320843":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320844":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52320845":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320846":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"52320847":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320848":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52320849":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52320850":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320851":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52320852":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320853":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52320854":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320855":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52320856":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"52320857":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"52320858":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"52320859":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52320860":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52320861":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"52320862":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"52320863":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"52320864":["Piątkowy zestaw jedynie najlepszych teledysków tanecznych.","","",[]],"52320865":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52320788":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52320789":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52320790":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52320791":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52320792":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52320793":["Młodość w disco polo","","https://ipla.tv/resolve-media/1/060400bdb18658c73e40f52fcdf25362",[]],"52320794":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52320795":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52320796":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52320797":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52320798":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52320799":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52320800":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52320801":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52320802":["Lata 90.","","",[]],"52320803":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"52320804":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"52320805":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",["N"]],"52320806":["Stadion PGE Narodowy w Warszawie ponownie stanie się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy po raz drugi na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i grupa Weekend, Boys, Long & Junior i Defis. Gwiazdą zagraniczną tegorocznej edycji koncertu będzie Álvaro Soler. W duecie z Moniką Lewczuk zaprezentuje swój hit pt. \"Libre\".","","",[]],"52320808":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52320809":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52320810":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52321394":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52321395":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52321396":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52321397":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52321398":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52321399":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"52321400":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52321401":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52321257":["Po piętnastu rozegranych meczach ligowych siatkarze Allianz Milano zajmują piątą pozycję w tabeli włoskiej Serie A1. Ich kolejnym rywalem będzie obecny wicelider, Sir Safety Conad Perugia. Zespół gości od początku sezonu prowadzi selekcjoner polskiej kadry narodowej, Vital Heynen, a jego zawodnikiem jest reprezentujący biało-czerwone barwy Wilfredo Leon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321258":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52321259":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321260":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321261":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52321262":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321263":["Gospodarze, KS Będzin, są obok BKS-u Visły Bydgoszcz najsłabszą ekipą w PlusLidze. Skra znajduje się w czołówce tabeli, depcząc po piętach Zaksie i Vervie. Dodatkowo awansowała do półfinału Pucharu Polski. W tym meczu każdy inny wynik niż jej zwycięstwo za trzy punkty będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937491.jpg","",[]],"52321264":["Po piętnastu rozegranych meczach ligowych siatkarze Allianz Milano zajmują piątą pozycję w tabeli włoskiej Serie A1. Ich kolejnym rywalem będzie obecny wicelider, Sir Safety Conad Perugia. Zespół gości od początku sezonu prowadzi selekcjoner polskiej kadry narodowej, Vital Heynen, a jego zawodnikiem jest reprezentujący biało-czerwone barwy Wilfredo Leon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321265":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321266":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52321267":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52321269":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52321273":["Zawodnicy Barcy pechowo rozpoczęli rok 2020 w Eurolidze. Z Kirolbetem Baskonia i Anadolu Efesem przegrali bowiem minimalnie. Z Zenitem, który jest jedną z najsłabszych drużyn w tym sezonie, powinni sobie jednak poradzić bez większych problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52321274":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52321275":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52321282":["Pierwsze zawody pod szyldem Free Fight Federation, nowej organizacji w polskim środowisku mieszanych sztuk walki. Podczas gali w Zielonej Górze naprzeciw siebie staną gwiazdor disco polo, brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian, oraz medalista mistrzostw świata w kulturystyce Radosław Słodkiewicz. Pojedynek stoczą także m.in. pozostający w konflikcie Paweł \"Trybson\" Trybała i Marcin Najman, a także prezenter telewizyjny i wielki fan motoryzacji Grzegorz Collins oraz zawodowy tancerz Rafał \"Tito\" Kryla.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321293":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52321294":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321295":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"52321296":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321297":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52321298":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321299":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52321300":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321301":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52321302":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321303":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52321304":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52321305":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52332917":["O awans do ćwierćfinału rozgrywek podopieczni Marka Lebedewa walczą z zespołem ze stolicy Turcji, który w poprzedniej rundzie wyeliminował KV Luboteni Ferizaj z Kosowa. Aluron Virtu CMC okazał się lepszy od bułgarskiego Hebaru Pasardżik. Rewanżowy pojedynek ekipy z Zawiercia z Sporo Toto SC Ankara odbędzie się 12 lutego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321307":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52321309":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52321312":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321283":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321284":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"52321285":["Damian Wrzesiński, który w ringu stoczył 20 walk, z czego 17 wygrał, 19 października 2019 roku walczył o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem był 26-letni Miguel Cesario Antin. Dla Argentyńczyka to pierwszy pojedynek poza granicami kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52321286":["Maciej Jewtuszko (12 zwycięstw, 4 porażki) z Berserkers Team będzie się pojedynkował z Vaso Bakocevicem (36 zwycięstw, 18 porażek). Zwany Irokezem Polak pokonał Czarnogórca podczas walki w 2014 roku przez nokaut w trzeciej rundzie. Dla obu zawodników to debiut w organizacji Fight Exclusive Night.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321287":["Gala inaugurująca turniej wagi ciężkiej, którego zwycięzca dostanie 100 tys. zł oraz podpisze kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night. W Kościerzynie odbędą się walki ćwierćfinałowe. Naprzeciw siebie staną m.in. Paweł Sowik i Michał Bołoz oraz Mateusz Cielepała i Roger Hryniuk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52321288":["Zwycięzca pojedynku z 9 czerwca 2018 roku mógł ubiegać się o mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52321289":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"52321290":["Stawką pojedynku Anthony'ego Fowlera z Brianem Rosem był mistrzowski pas WBO w wadze superśredniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52321291":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52321292":["Pierwszy pojedynek obu pięściarzy. Faworytem walki był dużo bardziej doświadczony Rafał Jackiewicz, dla którego było to już sześćdziesiąte drugie starcie na zawodowym ringu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52321205":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52321206":["Budowniczowie katedr
Epoka średniowiecza to nie tylko czasy krucjat. Powstawały wówczas również pierwsze uniwersytety, a także katedry, które współcześnie uchodzą za cuda architektury. Wśród budowniczych słynnych średniowiecznych świątyń była rodzina Pierre'a. Mistrz opowiada, na czym polega wyjątkowość katedr, które powstały w epoce wieków średnich.","","",[]],"52321207":["Podróże Marco Polo
W XIII wieku pochodzący z Wenecji Marco Polo odbył długą podróż na Daleki Wschód. Z opisu tej wyprawy Europa dowiedziała się po raz pierwszy o papierowym pieniądzu używanym w Chinach, największej rzece świata i wielu innych osobliwościach Państwa Środka.","","",[]],"52321208":["Małpka pod ziemią/Kocia mama","","",[]],"52321209":["Królowa Maja
Maja ma wyjątkowy sen. Wydaje jej się, że została królową Egiptu. W jej śnie Tekla jest złą księżniczką. Pajęczyca, wściekła na Maję za to, że ta nie chciała dać jej miodu, zamierza zatopić należący do królowej okręt.","","",[]],"52321210":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52321211":["Fikcja literacka
Alutka z zachwytem odkrywa dla swojej twórczości nowe medium. Domorosła pisarka postanawia założyć internetowy dziennik. Wkrótce cały świat dowiaduje się z jego łamów o życiu intymnym Jędruli, jego skrywanych chorobach i skłonnościach do zdrad. Tymczasem niczego nieświadomy bohater internetowych wypocin podejrzewa, że jest ofiarą złośliwych plotek Jadzi.","","",[]],"52321212":["Depresja w sieci
Policjant wpada na genialny pomysł, który zdobywa uznanie jego przełożonych. Planuje stworzenie obywatelskiej sieci obserwatorów, którzy mają bacznie przyglądać się temu, co dzieje się na ulicach. Niestety, nikt nie zamierza cały czas siedzieć w oknie. Tymczasem wszyscy mają nowy powód do zmartwienia - Jacek popadł w depresję. Najbardziej przejmuje się tym Alutka, która bez chwili zwłoki pędzi na ratunek sąsiadowi i za wszelką cenę chce mu umilić czas.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8018",[]],"52321213":["Zjazd absolwentów
Karol nie chce pójść na bal z okazji zjazdu absolwentów swojego technikum. Boi się spotkania ze swoją szkolną dziewczyną, Marzenką. Alina postanawia więc pójść na imprezę sama. Wraca do domu z dawną sympatią męża. Jednak Karol nie poznaje swojej szkolnej sympatii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52756d940a865115e66429bc97cdc074",[]],"52321214":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52321215":["Karolingowie
Młodzi widzowie poznają historię dynastii Karolingów. Ten frankijski ród panował na terenie imperium Franków między VIII i X wiekiem.","","",[]],"52321216":["Epoka wikingów
Tym razem widzowie poznają historię podbojów, jakich dokonali wojowniczy wikingowie - drużyny wywodzące się ze Skandynawii.","","",[]],"52321217":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f2c7eacdf77e8ab45fca3a3209d6416",["N"]],"52321218":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/282b5797a8103e919ae4e27efa8b8a5b",["N"]],"52321219":["Droga kobiet
Jadzia została napadnięta i okradziona przez jakiegoś wyrostka. Za namową Elizy i Zosi udaje się na kurs samoobrony tylko dla kobiet. Szybko osiąga zaskakująco dobre wyniki. Łamanie jedną ręką deski kuchennej nawet na zaprzyjaźnionym policjancie robi wrażenie. Dziadek, w zastępstwie za chorego Kubę, prowadzi kawiarenkę internetową. Zmęczony hałasem i okrzykami grających tu chłopców wprowadza niemal wojskową dyscyplinę. Nie zniechęca to jednak klientów, gdyż starszy pan wkrótce staje się im bardzo pomocny w grach wojennych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7784",[]],"52321220":["Czas uniesień
W domu Kwiatkowskich nadchodzi czas miłosnych rozterek. Romka porzuca dziewczyna. Eliza jest zakochana, a Zośka zazdrości jej tego uczucia. Jedynie Filip zachowuje zdrowy rozsądek. Jacek jako ojciec rodziny stara się wszystkich zrozumieć. Tymczasem policjant przychodzi z fantastyczną wiadomością. Dowiedział się, że odziedziczył po zmarłym stryju olbrzymią posiadłość w Wenecji. Podekscytowany wizją bogactwa, snuje plany na przyszłość. Także Jędrula ma swoją wizję wykorzystania spadku. Doradza posterunkowemu, jak zainwestować pieniądze we wspólny interes.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7792",[]],"52321221":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52321222":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52321223":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52321224":["Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Nie stać jej na remont. A w ich mieszkaniu brak jest łazienki i bieżącej wody. Sedes stoi przy drzwiach wejściowych, a wanna w kuchni. Poza tym i mama, i nastolatek potrzebują osobnego kąta. Ekipa programu przystępuje do pracy, by zapewnić im godne warunki i przywrócić radość życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/07205edf383fd3f17c36413053405780",[]],"52321225":["Autorzy programu towarzyszą drużynie Avalon Extreme podczas rozgrywek Pucharu Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. W kolejnej części odcinka widzowie poznają historię Mariusza Kędzierskiego, który mimo swojej niepełnosprawności realizuje się jako artysta-rysownik. Dowodem nieprzeciętnego talentu jest m.in. zajęcie przez niego drugiego miejsca w międzynarodowym konkursie Best Global Artist Awards.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de3a6a0b44c7dbe8def2adec58f77dce",["N"]],"52321226":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",[]],"52321227":["Gospodyni programu, jako miłośniczka grillowania, opracowała własną technikę rozpalania paleniska. Zaczyna od przygotowania rusztu, a następnie przenosi się do kuchni, gdzie przyrządza zielone smoothie na bazie szpinaku. Później przygotowuje jeszcze szaszłyki z mielonej piersi indyczej oraz sałatkę z truskawek i szpinaku. Na deser Ewa Wachowicz poda tort bezowy z bitą śmietaną, owocami i gorzką czekoladą. Oceni go Maryla Rodowicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4db49424b4e133ab394000fa18e87c62",[]],"52321228":["Mimo podeszłego wieku Jadwiga i Kazimierz podjęli się wychowania trzech wnuków, których matka po śmierci męża popadła w alkoholizm. Pięć osób gnieździ się w małym, dwupokojowym mieszkaniu w bloku. Najstarszy chłopak, niepełnosprawny intelektualnie Damian, jak może pomaga dziadkom. Marcin, który ma padaczkę, potrzebuje osobnego kąta. Zaś najmłodszy Kuba miejsca do odrabiania lekcji. Łazienka wymaga dostosowania do potrzeb schorowanej seniorki. Architekt Maciek Pertkiewicz głowi się nad przygotowaniem projektu zagospodarowania tak małej przestrzeni. Ekipa budowlańców pod wodzą Wieśka Nowobilskiego będzie musiała zmierzyć się z jego wykonaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b0b6915a68e2fc33c1a4798d83cfdb3",[]],"52321229":["Ostatnie dni lata to dobry czas na kiszenie ogórków. Gospodyni ugotuje zupę właśnie z ogórków małosolnych. Z kolei danie główne będzie wspomnieniem greckich wakacji. Ewa przyrządzi sakiewki z karkówką wieprzową i warzywami. Potrawa pochodzi właśnie z Grecji, wedle oryginalnej receptury robiona jest na bazie jagnięciny, a nazywa się \"kleftiko\". Deser będzie typowo polski - Ewa upiecze placek z rabarbarem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d905737e3dc559143ae15f3511b53e37",["N"]],"52321230":["Budowniczowie katedr
Epoka średniowiecza to nie tylko czasy krucjat. Powstawały wówczas również pierwsze uniwersytety, a także katedry, które współcześnie uchodzą za cuda architektury. Wśród budowniczych słynnych średniowiecznych świątyń była rodzina Pierre'a. Mistrz opowiada, na czym polega wyjątkowość katedr, które powstały w epoce wieków średnich.","","",[]],"52321231":["Podróże Marco Polo
W XIII wieku pochodzący z Wenecji Marco Polo odbył długą podróż na Daleki Wschód. Z opisu tej wyprawy Europa dowiedziała się po raz pierwszy o papierowym pieniądzu używanym w Chinach, największej rzece świata i wielu innych osobliwościach Państwa Środka.","","",[]]}