{"53072931":["Kobieta zajmująca się windykacją zostaje napadnięta nocą w swoim mieszkaniu. Z początku policja podejrzewa dłużników, z którymi ofiara miała do czynienia w pracy, jednak śledztwo ujawnia rodzinne sekrety poszkodowanej. Kolega Adama, policyjnego biegłego z dziedziny cyberprzestępczości, jest oskarżony o włamanie do banku. Młody haker twierdzi jednak, że nie miał niczego wspólnego z przestępstwem.","","",["N"]],"53072932":["Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna... Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja...","","",["N"]],"53072933":["Wojtek tak jak wszyscy przybysze w Bieszczady zaczyna na wyrębie jako pomocnik drwala. Hos usiłował zrobić posiłek ze ślimaków. Przyjaciele na pożegnanie Śliwy przynieśli tort w kształcie retort do wypału drewna. Jankowi ,,Samolotowi\" nie podoba się selekcja jodeł, ale decyduje się ją wykonać. Do Andrzej \"Żmija\" przyjechała laweta. Czeka go kolejny etap przenoszenia domu .","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"53072934":["Walki w schronach w Węgierskiej Górce trwały krótko, bo tylko półtora dnia. Jednak jeżeli weźmie się pod uwagę warunki, w jakich przyszło się bronić obsadzającym je żołnierzom - w zabudowaniach brakowało wentylacji, a beton, z którego powstały, nie zdążył jeszcze zaschnąć - okazuje się, że nawet tych kilkadziesiąt godzin świadczy o niezwykłym męstwie walczących. W Czechach, po drugiej stronie granicy, Niemcy przejęli schrony bez ani jednego wystrzału.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d98d4ae27e22af201f995765fe48d87",["N"]],"53072935":["Młoda kobieta zostaje w nocy napadnięta i zabita w parku. Okazuje się, że tego samego dnia ktoś skatował jej kochanka. W tej sytuacji głównym podejrzanym staje się mąż zamordowanej kobiety, którego detektywi zatrzymują w staniu upojenia alkoholowego. W tym samym czasie ze szpitala więziennego ucieka więzień, któremu został już tylko miesiąc odsiadki. Detektywi odkrywają, że mężczyzna za wszelką cenę chce powstrzymać córkę przed wyjściem za mąż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53072936":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"53072937":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"53072938":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"53072939":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"53072940":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"53072941":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"53072942":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"53072943":["Prow.: Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz w rozmowach z przedstawicielami świata gier: scenarzystami, reżyserami i projektantami poziomów. Zaproszeni do studia goście wyjaśniają kulisy swojej pracy oraz odkrywają kulisy powstawania różnych produkcji.","","",[]],"53072944":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"53072945":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"53072946":["LEC Spring 2020
Wiosenny sezon najlepszej europejskiej ligi \"League of Legends\". Stawką rywalizacji w fazie grupowej jest awans do turnieju finałowego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w stolicy Węgier. Do grona potencjalnych triumfatorów LEC Spring należny m.in. zespół G2. Barw aktualnych wicemistrzów świata broni Marcin Jankowski.","","",[]],"53072947":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53072948":["Walki w schronach w Węgierskiej Górce trwały krótko, bo tylko półtora dnia. Jednak jeżeli weźmie się pod uwagę warunki, w jakich przyszło się bronić obsadzającym je żołnierzom - w zabudowaniach brakowało wentylacji, a beton, z którego powstały, nie zdążył jeszcze zaschnąć - okazuje się, że nawet tych kilkadziesiąt godzin świadczy o niezwykłym męstwie walczących. W Czechach, po drugiej stronie granicy, Niemcy przejęli schrony bez ani jednego wystrzału.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d98d4ae27e22af201f995765fe48d87",["N"]],"53072949":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53072950":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"53072777":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53072778":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53072779":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"53072780":["Reż.: Charles A. Nichols.
Kudłaty dostaje propozycję pracy jako trener w żeńskiej Szkole Upiorów Pani Grimwood, do której zabiera ze sobą Scooby'ego i Scrappy'ego. Szkoła okazuje się być najpotworniejszym miejscem na świecie, do którego uczęszczają prawdziwe upiory-uczennice. Są wśród nich córka Frankensteina - Elza, Hrabiego Draculi - Sibella, Wilkołaka - Winnie, Upiora - Fantazma, i najmłodszą Tanis - córka Mumii. Zadaniem Kudłatego jest jak najlepsze przygotowanie dziewcząt do meczu siatkówki przeciwko kadetom ze szkoły Callowaya.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872949.jpg","",["N"]],"53072781":["W przeddzień Niedzieli Palmowej Ewa Wachowicz odwiedzi gminę Liszki, gdzie od lat powstają słynne, produkowane według tradycyjnej receptury wędliny. Po powrocie do domu skomponuje menu z myślą o zbliżających się świętach. Ugotuje klarowny żurek na wiejskiej kiełbasie, pokaże też, jak samodzielnie przygotować domową szynkę. Nie zabraknie również słodkości, gdyż prowadząca upiecze babkę z makiem.","","",[]],"53072782":["\"Czarownica\" czy \"Zwariowana Gocha\" to hity zespołu Fanatic. Goście Marcina Millera opowiedzą m.in. o tym, czy czują się twórcami disco polo. Okaże się także, jakie emocje towarzyszą występom na żywo zespołu Weekend. Edyta Folwarska z Polo TV porozmawia z Pawłem Jasionowskim z formacji Masters o jego występach w programie \"Twoja Twarz Brzmi Znajomo\". Artystów młodego pokolenia tym razem będzie reprezentował Top Girls - pierwszy polski girlsband, którego przeboje \"Mleczko\" czy \"Zakochana\" mają tysiące odsłon w internecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1951499.jpg","",[]],"53072783":["Reż.: Adam Shankman.
Trener drużyny koszykówki Tom Baker (Steve Martin) i jego żona Kate (Bonnie Hunt) postanawiają spędzić z dwanaściorgiem swoich dzieci miłe wakacje nad jeziorem Win-netka. Być może to ich ostatni wspólny wyjazd, bowiem dorastające pociechy zajmują się własnymi sprawami i nie przyjmują tej propozycji z dawnym entuzjazmem. Tom, mimo wszystko, liczy na relaksujący wypoczynek w rodzinnym gronie. Jego nadzieja pryska, gdy po przybyciu na miejsce odkrywa, że na podobny pomysł wpadł jego odwieczny rywal, Jimmy Murtaugh (Eugene Levy) - ojciec sporej, ale w odróżnieniu od Bakerów, niezwykle zdyscyplinowanej gromadki. Jak zwykle panowie próbują udowodnić sobie nawzajem, która z rodzin jest lepsza. Współzawodnictwo Toma i Jimmy'ego przybiera na sile, gdy obaj zgłaszają swoje rodziny do udziału w organizowanych co roku zawodach. Rozgrywki pomiędzy głowami rodzin nie przeszkadzają ich dzieciom we wspólnej zabawie i zawieraniu przyjaźni. Nie są też w stanie zaszkodzić rodzącym się młodzieńczym uczuciom... W roli głównej znany m.in. z komedii \"Roksane\" oraz \"Wielka heca Bowfingera\" Steve Martin.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955645.jpg","",["N"]],"53072784":["Reż.: Carlos Saldanha.
Ary Blu i Julia wiodą w Brazylii szczęśliwe życie obok ludzi. Wychowują trójkę błękitnych pociech: oczytaną Bię, łobuziaka Tiaga i artystkę Carlę. Gdy papuzia mama słyszy w telewizji, że w amazońskiej dżungli może żyć stado ptaków jej gatunku, namawia rodzinę na wspólną podróż. Przyjaciele Blu - Nico, Pedro i Luiz - ostrzegają go przed niebezpieczeństwami, które czyhają w dzikich ostępach. Nic nie jest jednak w stanie osłabić entuzjazmu Julii. Podczas ekscytującej wyprawy skrzydlata rodzina spotyka stado uznanych za wymarłe ar niebieskich. Blu poznaje swojego surowego teścia i uwodzicielskiego rywala, który wpędza go w kompleksy. Tymczasem jego wróg, Nigel, knuje intrygę, by się zemścić. Pomaga mu trująca żabka Gabi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1897924.jpg","",[]],"53072785":["Radość odwiedzą tym razem Kabaret pod Wyrwigroszem, Jurki, Ciach, Kabaret Na Koniec Świata oraz gwiazda piosenki dziecięcej - Majka Jeżowska. Mieszkańcy miasteczka będą się zastanawiać, czy nauczycielka niebawem zostanie matką. Jeśli przypuszczenia sąsiadów się potwierdzą, spróbują oni znaleźć ojca jej dziecka. Nie będzie to jednak łatwe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1945893.jpg","",[]],"53072786":["Od ostatniego spotkania z Sylwią Paweł chodzi smutny. Bogdan nie zamierza tracić czasu na długie poznawanie się. Jerry zaczął myśleć o znajomej jako o partnerce na resztę życia. Jaruś znalazł sposób na poznawanie kobiet. Całym życiem Adama do tej pory był internet. Brak kobiet na ognisku Andelek i koledzy wykorzystali, aby sobie swobodnie o nich porozmawiać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/72e81c6bde25637c1203d0921b64b761",["N"]],"53072787":["Okazuje się, że Heniek, jest świetnym partnerem tylko do rozmów przez telefon. Snajper po problemach ze wzrokiem przestał grać w piłkę, ale pasji do niej nie porzucił. Jaruś próbuje zwabić zapachami dziewczynę. Do Pączusia wciąż wypisują kobiety, co nie podoba się Agnieszce. Adrian po występie w programie nabrał odwagi i śmiałości w kontaktach z dziewczynami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/86af0d37b58f0c777d247c42fb821c6a",["N"]],"53072788":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53072789":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"53072790":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"53072791":["Halinka przynosi z pracy maszynę do badania genów na kilkadziesiąt pokoleń wstecz. Rodzina i sąsiedzi Kiepskich dowiadują się zaskakujących faktów na temat swojego pochodzenia. Powstają podziały plemienne . Ferdek będąc bezplemienny odmawia udziału w badaniu, przez co ulega indoktrynacji z obu stron.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1948099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab235275d1e5ab19eac625be1a05e62a",["N"]],"53072792":["Reż.: Chris Miller, Raman Hui.
Shrek i Fiona wiodą spokojne i szczęśliwe życie na swoim bagnisku. Tymczasem król Zasiedmiogórogrodu, Harold, poważnie zapada na zdrowiu. Przeczuwając rychłą śmierć, na swego następcę wyznacza zięcia. Skromny i nieobyty w dworskiej etykiecie ogr nie zamierza przyjmować odpowiedzialnej funkcji władcy. Postanawia jednak znaleźć idealnego dziedzica tronu. Wybornym kandydatem wydaje się zbuntowany kuzyn Fiony, książę Artie. Shrek z pomocą wiernych towarzyszy, osła i Kota w Butach, wyrusza do odległego Worcestershire, by sprowadzić młodzieńca. Tuż przed wyprawą Fiona oznajmia mężowi, że zostaną rodzicami. Ogra zaczynają gnębić obawy związane z czekającymi go po powrocie obowiązkami ojca. Nie wie jeszcze, że jego nieobecność zamierza wykorzystać zdegradowany Książę z Bajki, który ze swoją bandą planuje zamach stanu. Trzecia część brawurowej serii o przygodach zielonego stwora, nakręcona na podstawie książki Williama Steiga. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli m.in. Zbigniew Zamachowski (Shrek), Jerzy Stuhr (osioł), Agnieszka Kunikowska (Fiona) oraz Wojciech Malajkat (Kot w Butach).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1913663.jpg","",[]],"53072793":["Tym razem najbardziej żenujące historie ze swojego życia opowiedzą Michał Czernecki, Zofia Zborowska-Wrona, Bożena Dykiel i Wojciech Łozowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953284.jpg","",[]],"53072794":["Reż.: James Foley.
Dziennikarka śledcza Rowena Price spotyka swoją dawno niewidzianą przyjaciółkę, która namawia ją, by zajęła się sprawą pewnego szefa agencji reklamowej, Harrisona Hilla. Kiedy tydzień później dziewczyna zostaje znaleziona martwa, dziennikarka rozpoczyna prywatne śledztwo. Sądzi, że za śmiercią kobiety stoi właśnie Hill. Rowena postanawia zdobyć dowody przeciwko niemu. Z pomocą błyskotliwego asystenta Milesa Haleya przenika do środowiska Harrisona. Jako Katherina zatrudnia się w jego agencji, a jako Weronika prowadzi z nim internetowy flirt. Sytuacja się komplikuje, gdy Rowena odkrywa, że nie tylko ona podaje się za kogoś innego. Od tej chwili jej życie jest w niebezpieczeństwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955646.jpg","",["JM"]],"53072795":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"53073168":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"53073169":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"53073170":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"53073171":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"53073172":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["JM"]],"53073173":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"53073174":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"53073175":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",[]],"53073176":["Reż.: Gerry Cohen.
Marcy ostrzega Peggy, że w sąsiedztwie grasuje podglądacz. Wkrótce w domu Bundy'ch zjawiają się kolejne, niezbyt atrakcyjne sąsiadki, skarżące się na owego natręta, który po zmroku zakrada się pod ich okna. Peggy jest wściekła - całą noc bowiem paradowała po domu w seksownej bieliźnie, nie zauważyła jednak nikogo, kto przyszedłby, by ją podejrzeć. Marcy postanawia powstrzymać podglądacza i obmyśla plan zemsty.","","",["N"]],"53073177":["Reż.: Gerry Cohen.
Kelly jest przygnębiona. Obawia się, że tym razem Święto Pracy spędzi w domu, w towarzystwie mamy i brata. Al. Postanawia urządzić przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Przygotował się nawet na związane z imprezą wydatki i zrobił gruntowne porządki w ogródku.","","",["N"]],"53073178":["Reż.: Gerry Cohen.
Peggy i Marcy codziennie rano oglądają program, w którym atletycznie zbudowany Jim Jupiter prezentuje ćwiczenia gimnastyczne. Zamiast jednak ćwiczyć zgodnie z jego wskazówkami, sąsiadki rozsiadają się wygodnie na kanapie. Pewnego dnia w Jim ogłasza, że Peggy wygrała konkurs i w ramach nagrody będzie mogła spędzić z nim dwa tygodnie. Wkrótce zjawia się w domu Bundych. Peggy, ubrana w swój najnowszy strój gimnastyczny, wita go entuzjastycznie. Tymczasem Al chce pozbyć się nieproszonego gościa. Kelly zaś jest zdziwiona, gdy okazuje się, że Jim kompletnie nie zwraca na nią uwagi.","","",["N"]],"53073179":["Reż.: Gerry Cohen.
Bud, by zdobyć pieniądze na koncert, namawia grupę dzieci, by za opłatą pojechały w góry na biwak z jego ojcem - Dziką Bestią Bundym. Początkowo zaskoczony tą propozycją Al, szybko przypomina sobie, że jest wnukiem słynnego trapera i zabiera całą gromadkę na łono natury. Dołączyć do nich musi także Bud. Wkrótce na odludziu ginie ich pies, Buck. Peggy, która została sama w domu, organizuje dla sąsiadek partię pokera na pieniądze.","","",["N"]],"53073180":["Reż.: Gerry Cohen.
Al i dzieci są głodni. Udaje im się przeforsować rodzinną ustawę, która nakazuje Peggy gotowanie gorących posiłków. Szkolna pielęgniarka informuje Kelly, że udać się na wizytę do dentysty. Dbanie o uzębienie szybko staje się głównym tematem dyskusji w domu Bunndych.","","",["N"]],"53073181":["Pani Sylwia samotnie wychowuje dziewięcioletnią Ilonę, u której zdiagnozowano autyzm. Kobieta odeszła od męża, który nie chciał się zgodzić, by szukała dla córki pomocy, i zamieszkała w domu po babci. Ogromnym wysiłkiem zdołała doprowadzić do budynku wodę. Niestety, dalszy remont przekracza jej możliwości. W domu nie ma łazienki ani toalety, brakuje kanalizacji i ciepłej wody. Dwa stare piece kaflowe ogrzewają tylko jeden pokój, a dach pokryty jest rakotwórczym eternitem. Mała Ilonka marzy o własnym pokoju i normalnej łazience. Nowy dom dla matki i jej córki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",["JM"]],"53073182":["Sen","","",["N"]],"53073183":["Reż.: Andrzej Munk.
Jan Piszczyk (Bogumił Kobiela), pechowy oportunista, od dzieciństwa próbuje zostać znanym i szanowanym bohaterem. Wszystkie próby sprostania temu celowi kończą się jednak fiaskiem. Początek lat 30. XX wieku. Uznawany za ofermę Janek dochodzi do wniosku, że tylko harcerstwo zapewni mu poważanie wśród kolegów. Piszczyk szybko zdobywa uznanie drużynowego, jednak wkrótce kompromituje się na defiladzie. Kilka lat później, podczas antysemickich ekscesów na uniwersytecie, zostaje wzięty za Żyda i jest szykanowany. Wkrótce, kiedy przez przypadek trafia pomiędzy prawicowych bojówkarzy, zostaje pobity przez policję. We wrześniu 1939 roku Piszczyk spóźnia się do punktu mobilizacyjnego. W opustoszałych koszarach przymierza wymarzony mundur podchorążego. Nadchodzą Niemcy i Jan trafia do oflagu, gdzie po pewnym czasie zostaje zdemaskowany i uznany za szpiega. Podobny los czeka go w okupowanej Warszawie. Próbując wówczas zaimponować Basi (Maria Ciesielska), Jan udaje bohatera organizacji podziemnej. Po wojnie, aresztowany w aferze korupcyjnej, robi w końcu oszałamiającą karierę jako urzędnik, bezmyślnie wcielający w życie obowiązujące hasła i zarządzenia. Piszczyk zostaje mistrzem sprawozdawczości i wzorem służalczego biurokraty. Po pewnym czasie złośliwy los strąca go jednak z piedestału - antypaństwowe zdanie wypisane w ubikacji jego charakterem pisma sprawia, że Piszczyk ponownie trafia do więzienia. Po paru latach, przerażony perspektywą zwolnienia, błaga naczelnika o pozostawienie go w zamknięciu. Nagrodzony Syrenką Warszawską i dyplomem na MFF w Edynburgu film Munka jest tragikomedią, która w groteskowo-karykaturalnym ujęciu drwi z polskich mitów narodowych. Jest również jednym z głównych świadectw narastającej po październiku 1956 r. fali krytyki wobec narodowej tradycji romantycznej i jej epigonów.","","",["N"]],"53073184":["Reż.: Simon Wincer.
II wojna światowa rozdziela małą dziewczynkę imieniem Neera (Biana Tamimi) i jej ojca. Pozostawiona sama na pustyni w Arabii poznaje i zaprzyjaźnia się z dzikim koniem. Daje mu na imię Shetan. Szczęśliwie udaje jej się odnaleźć ojca, nie jest to jednak koniec przygód. Okazuje się, że dziadek Neery ma kłopoty, a jego hodowla koni jest zagrożona. Dziewczynka, aby pomóc mu, postanawia wziąć udział w niezwykle trudnym wyścigu. Stawia wszystko na jedną kartę - może stracić najlepszego przyjaciela, czarnego rumaka. Luźna adaptacja powieści Steyena Farleya. Prequel filmu \"Czarny Książe\" z 1979 roku, dziś klasyki kina familijnego.","","",["N"]],"53073185":["Reż.: Christian De Vita.
Jak każdego roku stado ptaków przygotowuje się do opuszczenia kraju na czas zimy. Przywódcą grupy i przewodnikiem podczas podróży do Afryki jest Dariusz. Odnosi on jednak poważną kontuzję. Musi więc powierzyć tajemnicę tras przelotu oraz nawigacji pierwszemu podopiecznemu, który się przy nim zjawi. Zrządzenie losu sprawia, ze kandydatem na nowego przewodnika zostaje żółtopióry Gus, wychowany przez biedronkę. Koledzy wyśmiewają się z niego, dlatego bardzo chce udowodnić, że potrafi dokonać bohaterskich czynów. W rzeczywistości nigdy nie opuścił rodzinnego gniazda, nie ma też żadnych kwalifikacji do roli przewodnika stada. Na szczęście podczas niebezpiecznej podróży może liczyć na pomoc przyjaciół. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Paweł Domagała, Anna Cieślak, Katarzyna Kwiatkowska oraz Cezary Morawski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947754.jpg","",[]],"53073186":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Szeregowiec Dolas (Marian Kociniak), którego prześladuje pech, jest przekonany, że rozpoczął II wojnę światową strzałem na granicy polsko-niemieckiej. Wkrótce trafia do hitlerowskiego obozu jenieckiego, skąd usiłuje się wydostać.","","",["N"]],"53073187":["Reż.: Steven Spielberg.
Ekranizacja słynnego komiksu belgijskiego rysownika Georges'a Remi o przygodach nieustraszonego młodego reportera. Tintin kupuje na targu drewniany model okrętu o nazwie \"Jednorożec\". W środku odkrywa manuskrypt zawierający bardzo cenne informacje. Pergamin jest obiektem pożądania niebezpiecznych ludzi. Jeden z nich, Sacharyna, posuwa się do uprowadzenia Tintina. Młody reporter i jego wierny piesek Miluś zostają uwięzieni na statku kapitana Baryłki. Niebawem Tintin sprzymierza się z nietrzeźwiejącym kapitanem przeciwko Sacharynie. Razem z dwoma roztargnionymi detektywami wyruszają na pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu wraku \"Jednorożca\", w którym może spoczywać ogromny skarb... W polskiej wersji językowej wystąpili m.in. Grzegorz Drojewski, Andrzej Chudy, Grzegorz Wons i Olga Bończyk. Muzyka autorstwa Johna Williamsa zdobyła nominację do Oscara.","","",[]],"53073188":["Tuż przed długim weekendem Wrocław zamieni się w stolicę disco polo. Miłośnicy tej muzyki będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w organizowanym z okazji 25-lecia istnienia disco polo specjalnym koncercie. Na scenie Stadionu Wrocław pojawią się największe gwiazdy gatunku, czyli: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok nich wystąpią zagraniczni wykonawcy, m.in. Jenny Berggren - wokalistka zespołu Ace of Base, Rui Carlos Ferreira z Bad Boys Blue, ukraińska piosenkarka Kamaliya i duet La Bouche. Widzów czeka niezapomniane zabawa.","","",["N"]],"53073189":["Tuż przed długim weekendem Wrocław zamieni się w stolicę disco polo. Miłośnicy tej muzyki będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w organizowanym z okazji 25-lecia istnienia disco polo specjalnym koncercie. Na scenie Stadionu Wrocław pojawią się największe gwiazdy gatunku, czyli: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok nich wystąpią zagraniczni wykonawcy, m.in. Jenny Berggren - wokalistka zespołu Ace of Base, Rui Carlos Ferreira z Bad Boys Blue, ukraińska piosenkarka Kamaliya i duet La Bouche. Widzów czeka niezapomniane zabawa.","","",["N"]],"53073190":["Tuż przed długim weekendem Wrocław zamieni się w stolicę disco polo. Miłośnicy tej muzyki będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w organizowanym z okazji 25-lecia istnienia disco polo specjalnym koncercie. Na scenie Stadionu Wrocław pojawią się największe gwiazdy gatunku, czyli: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok nich wystąpią zagraniczni wykonawcy, m.in. Jenny Berggren - wokalistka zespołu Ace of Base, Rui Carlos Ferreira z Bad Boys Blue, ukraińska piosenkarka Kamaliya i duet La Bouche. Widzów czeka niezapomniane zabawa.","","",["N"]],"53073191":["Grzegorz Barwiński niedawno dostał pracę w ochronie hurtowni. Obejmując służbę na wieczornej zmianie, zauważa podjeżdżający pod zamkniętą hurtownię samochód. Postanawia sprawdzić o co chodzi, jednak zaraz po wyjściu na zewnątrz zostaje uderzony i obezwładniony przez kilku bandytów, którzy zaczynają okradać magazyn. Na szczęście Grzegorz odzyskuje przytomność i dzięki sprytowi i odwadze udaje mu się nawiązać połączenie ze 112. Spóźniony do pracy Adam w pośpiechu zjada kanapkę. Nagle zaczyna się krztusić. Jego żona Marta początkowo nie zwraca na to uwagi, ale kiedy mąż zaczyna się dusić, wpada w panikę. Artur traci przytomność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/25e86fe8b201549affc125b7a9cd5a0b",["N"]],"53073192":["Adam podczas spaceru z psem zauważa dwóch obcych, młodych ludzi wchodzących do banku. Przez okno obserwuje, jak jeden z napastników terroryzuje dwójkę starszych ludzi, drugi strzela do kasjerki. Adam dzwoni pod 112. Mężczyźni wybiegają z banku. Klient banku stara się pomóc rannej kasjerce, której stan jest ciężki. Tymczasem Adam, będąc w kontakcie z operatorką, rusza tropem jednego ze złodziei. Marcin \"Juro\" Kowalski zakochuje się w pięknej modelce, która chodzi do tej samej szkoły co on. Chcąc jej zaimponować swoją sprawnością fizyczną, zaprasza ją na trening. Tego dnia ze względu na nią trenuje bez kasku ochronnego i dochodzi do wypadku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbf33ea252071707bc7a7467d628b163",["N"]],"53073193":["Krystyna i Andrzej zajmują się swoją bardzo zaniedbaną działką. Ich sąsiad Antoni Piątek zwraca im uwagę, że nie powinni tak ciężko pracować. W końcu Andrzej dostaje zawału. Żona dzwoni pod numer 112, ale pogotowie ratunkowe ma problem z dotarciem na miejsce, główny wjazd jest bowiem zamknięty. Amelia i Tomasz jedzą śniadanie w ogrodzie. W pewnym momencie ch syn, siedmioletni Piotruś, zakrada się do samochodu. Tomasz, który właśnie wybiera się do pracy, cofając auto potrąca go. Dziecko doznaje urazu nogi i głowy. Amelia dzwoni po pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9cf965040d7ca0b9ed1ac551ba16264",["N"]],"53073194":["Pani Sylwia samotnie wychowuje dziewięcioletnią Ilonę, u której zdiagnozowano autyzm. Kobieta odeszła od męża, który nie chciał się zgodzić, by szukała dla córki pomocy, i zamieszkała w domu po babci. Ogromnym wysiłkiem zdołała doprowadzić do budynku wodę. Niestety, dalszy remont przekracza jej możliwości. W domu nie ma łazienki ani toalety, brakuje kanalizacji i ciepłej wody. Dwa stare piece kaflowe ogrzewają tylko jeden pokój, a dach pokryty jest rakotwórczym eternitem. Mała Ilonka marzy o własnym pokoju i normalnej łazience. Nowy dom dla matki i jej córki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"53072796":["W niewielkiej wsi Buchałowice na Lubelszczyźnie stoi dom pani Agnieszki i jej męża Piotra. Para wychowuje trzy córki - Patrycję, Oliwię i Wiktorię. Największym marzeniem kobiety, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu, było zawsze stworzenie licznej rodziny. Udało się je spełnić. Niestety, dom kobiety oraz jej bliskich jest w katastrofalnym stanie. Dach pokrywa rakotwórczy eternit, w budynku brakuje też łazienki i toalety. Z powodu złych warunków mieszkaniowych najstarsza córka musiała zmienić szkołę. Rówieśnicy bowiem skutecznie uprzykrzali jej życie. Rodzinie pomaga Katarzyna Dowbor, szef ekipy budowlanej Wiesław Nowobilski i architekt Maciek Pertkiewicz.","","",[]],"53072797":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"53072798":["Krzysztof, gospodarz niewielkiego gospodarstwa, wyrusza do pracy w polu. Bogdan, razem ze swoimi synami, zajmuje się hodowlą osiemdziesięciu krów. Świeżo upieczeni rodzice, Kamil i Paulina, próbują pogodzić prace gospodarcze z opieką nad dzieckiem, natomiast Ludmiła dba o swoje pole i jednocześnie opiekuje się schorowanym teściem.","","",["N"]],"53072799":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["N"]],"53072800":["Ada zaczyna nowe życie. Urządza mieszkanie nad biurem Kamila. Jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem. Postanawia również pomóc przyjaciółce. Poleca Ewkę swojemu szefowi i załatwia jej pracę w kawiarni. Łukasz wraca do domu i stara się odzyskać względy Doroty. Angażuje się w codzienne obowiązki, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie. Marta doskonale się czuje w roli swatki. Dzięki niej Rafał i Aśka coraz lepiej się dogadują, a w końcu umawiają na randkę.","","",["N"]],"53072801":["Halina Kiepska doprowadza męża do szału, prowadząc niekończącą się rozmowę telefoniczną z koleżanką. Zdenerwowany Ferdynand nie może wytrzymać jej gadaniny i w końcu wychodzi z mieszkania. Na korytarzu spotyka Mariana Paździocha, który jest w podobnym nastroju. Mężczyźni zgodnie zaczynają skarżyć się na żony. Okazuje się, że Paździoch ma również poważne problemy z małżonką i nie wie, jak powinien je rozwiązać. Prosi więc sąsiada o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4017",["N"]],"53072802":["Waldek znajduje na ulicy telefon komórkowy. Okazuje się, że należy do ministra. Ferdek z Waldkiem postanawiają wykorzystać tę sytuację. Chcą podjąć kilka rządowych decyzji dla dobra ludu. Jednak właściciel komórki odnajduje Ferdka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4127",[]],"53072803":["Doktor Kidler wspólnie z kolegami, Kraśnikiem i Wstrząsem, świętują podjęcie ważnej, życiowej decyzji. Mają robić specjalizację z ginekologii. W trakcie kolejnych toastów okazuje się, że doktor dotąd nie skonsultował tej decyzji ze swoją narzeczoną, Alicją. Gdy kobieta dowiaduje się o tym, zgłasza stanowcze weto. Impreza nie zostaje jednak przerwana. W trakcie zabawy lekarzom kończy się napitek. Tymczasem doktor Basen zgłasza się do Ordynatora z kategorycznym żądaniem zgłoszenia go do nagrody Nobla. Twierdzi, że przez lata pracy w piwnicznym laboratorium udało mu się wyodrębnić enzym starości. Łubicz jest dumny ze swego podwładnego i obiecuje spełnić jego prośbę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/add704672acb1124bf274abb037d7359",[]],"53072804":["Grupa nastolatków bawi się w domu Kacpra. Chłopak w prezencie dostał darta. Chłopcy wieszają tarczę na ścianie i rozpoczynają grę. Po pewnym czasie zaczynają się popisywać i rzucają lotkami do tarczy, którą na zmianę ktoś trzyma w rękach i porusza się po pokoju. W pewnej chwili lotka wbija się w oko Kacpra. W wigilijny wieczór Zosia i Jarek Makowscy czekają wraz z córeczką Olą na przyjście św. Mikołaja. W tę rolę ma wcielić się Grzesiek, przyjaciel domu. Gdy spóźniony Mikołaj dociera na miejsce, okazuje się, że został napadnięty, a cenny worek z prezentami skradziony. Jarek dzwoni pod 112. Tymczasem okazuje się, że Grzesiek doznał poważnego urazu głowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/713d742a0377d23cb1abb2491389a68b",["N"]],"53072805":["Marta twierdzi, że ma cellulit. Koleżanka Ela doradza jej lodowate kąpiele. Marta postanawia spróbować. Dziewczyna dłuższą chwilę siedzi w wannie z lodem, jest jej bardzo zimno i zaczynają jej drętwieć palce oraz sinieje. Niespodziewanie traci przytomność i zsuwa się pod wodę. Ela wyciąga Martę z wanny, próbuje ją ocucić, a gdy to się nie udaje dzwoni po karetkę. Krystian zatrudnia Ołenę i Liesę do sprzątania swojego domu. Liesa widzi jak Krystian wsypuje coś do szklanki z wodą, jednak nie zwraca na to uwagi. Jakiś czas później prosi o wodę, a Krystian ją częstuje. Kobieta zaczyna źle się czuć. Ołena po kryjomu dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f98fef0fb185dda2636e4a0349e47dc",["N"]],"53072806":["Do biura Malanowskiego zgłasza się Antoni, który występuje w klubach jako drag queen. Mężczyzna jest przerażony. Od pewnego czasu dostaje anonimy. W ostatnim liście tajemniczy prześladowca grozi mu śmiercią. Śledczy badają sprawę. Odkrywają, że sąsiadka ich klienta chciałaby, by Antoni wyniósł się z jej bloku, a współpracownicy z klubu nie są tak wspierający, jak mężczyzna myślał. Tymczasem stalker uderza kolejny raz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/938c147d46e75a33477a8d55bbc0f05f",["N"]],"53072807":["Rolnik Krzysztof Czekań prosi śledczych o odnalezienie żony, która niedawno go zostawiła. Kobieta, zmęczona życiem na gospodarce, uciekła z tajemniczym Romanem. Detektywi ruszają ich tropem. Odkrywają, że para napadła na przydrożny bar. Krzysztof nie może uwierzyć, że jego była partnerka jest do tego zdolna. Wkrótce współpracownicy Malanowskiego znajdują Romana. Żony ich klienta jednak z nim nie ma.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1a131ea8f333681e92c5d9fea179a3d",["N"]],"53072808":["Dziś Ewa Wachowicz odwiedzi gospodarstwo agroturystyczne na obrzeżach Nowego Targu, a następnie przygotuje potrawy inspirowane kuchnią Podhala. Przyrządzi krem z kiszonej kapusty z wędzonym pstrągiem łososiowym. Następnie boczek duszony w piwie, który poda z tłuczonymi ziemniakami i buraczkami na ciepło. Na deser zaś poda gruszki z syropu, zapiekane z pestkami dyni, ziarnami słonecznika, żurawiną i serem kozim.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea8e5a9e0972248811beea7143e84d70",["N"]],"53072809":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e0001fe2c2703ae18caa8267aade7d2",[]],"53072810":["Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków zganią celebrytów, którym brak modowego polotu a wyróżnią tych, którzy nie boją się eksperymentować. Wśród ocenianych gwiazd znajdą się m.in. Michał Witkowski, Katarzyna Warnke, Daria Zawiałow oraz Doda.","","",["N"]],"53072811":["W tym odcinku twórcy programu zrelacjonują pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality, Festiwal Filmowy w Gdyni , premierę książki Marioli Bojarskiej-Ferenc pt. \"Smakuj życie\" oraz spektakle teatralne \"Alibi potrzebne od zaraz\" i \"Skazani na miłość\". Przedstawią też najnowsze trendy w makijażu na sezon jesień/zimna 2017 zaprezentowane przez markę Sephora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/23d875b434a2cd74ddcaae5ab156cdea",[]],"53072812":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Prowadząca Paulina Drażba i jej niezawodny zespół są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie show-biznesu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5457b130adf93ddb10b50f9dac3297d4",[]],"53072813":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"53072814":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"53072815":["Ekipa programu odwiedza pięcioosobową rodzinę, która mieszka nieopodal Radomia. Pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci, Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał cierpi na porażenie mózgowe, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Małżeństwo całkowicie poświęca się choremu synowi. Dom, w którym mieszka rodzina, nie jest jednak przystosowany do jej potrzeb. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju. Karolina i Maciek w ogóle nie mają miejsca do nauki czy wypoczynku, śpią w kuchni na niewielkich rozkładanych fotelach. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a dach pokrywa rakotwórczy eternit. Katarzyna Dowbor przybywa na pomoc wraz z Martyną Kupczyk i Wieśkiem Nowobilskim oraz ich ekipą.","","",[]],"53072816":["W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta i jej córka Weronika. Dziewczyna jest już dorosła, cierpi jednak na porażenie mózgowe i wymaga stałej opieki. Mąż pani Danuty zmarł, wcześniej małżeństwo pochowało troje dzieci. Dom kobiet jest w tragicznym stanie. Cały budynek ogrzewa jedynie dymiący kuchenny piecyk. Weronika nie jest także w stanie korzystać ze znajdującej się w łazience wanny i matka musi myć ją w misce. Ekipa programu chce umożliwić młodej kobiecie samodzielne życie. Metamorfozę domu zaplanuje Maciek Pertkiewicz. Remont poprowadzi ekipa budowlana Artura Witkowskiego.","","",[]],"53072817":["Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany - w bagażniku samochodu, którym się poruszał odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych okolicznościach.","","",["N"]],"53072818":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","","",[]],"53072819":["Tym razem miasteczko odwiedzą najlepsze polskie kabarety i najlepsi mistrzowie w rozśmieszaniu: Artur Andrus, Kasia Pakosińska, kabaret Chyba, Koń Polski, kabaret Kałasznikof, Robert Korólczyk, Bartosz Gajda i Michał Wójcik. Tematem odcinka będzie zaś Unia Europejska, która przyznała pieniądze na nową drogę w Radości. Ten datek przyniesie jednak więcej problemów niż pożytku.","","",[]],"53072820":["28 lipca 2016 roku podhalański oddział GOPR odbiera telefon od mężczyzny, który zgłasza zaginięcie dziesięcioletniego wnuka. Zostaje zawiadomiony GOPR w Szczawnicy. Ratownicy natychmiast podejmują działania. Dwuosobowy zespół, poruszający się na quadzie, przeszukuje teren. Wkrótce dołącza do nich Mobilne Centrum Poszukiwań, a więc specjalny samochód z najbardziej zaawansowanym sprzętem.","","",["AD"]],"53072821":["Odcinek dotyczy Krzysztofa Polusika, byłego sapera, będącego weteranem misji w Afganistanie. Podczas jednego z patroli został poważnie ranny na skutek wybuchu. Walka o jego życie trwała wiele godzin. Lekarze dawali z siebie wszystko, by uratować nogi mężczyzny. Przeszedł on kilka operacji. To niestety nie był koniec nieszczęść, które go spotkały. Podczas długiego powrotu do pełni zdrowia popadł też w uzależnienia. Dzisiaj jest jest szczęśliwym człowiekiem, dla którego rodzina stanowi mocne oparcie.","","",["N"]],"53072822":["Ada zaczyna nowe życie. Urządza mieszkanie nad biurem Kamila. Jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem. Postanawia również pomóc przyjaciółce. Poleca Ewkę swojemu szefowi i załatwia jej pracę w kawiarni. Łukasz wraca do domu i stara się odzyskać względy Doroty. Angażuje się w codzienne obowiązki, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie. Marta doskonale się czuje w roli swatki. Dzięki niej Rafał i Aśka coraz lepiej się dogadują, a w końcu umawiają na randkę.","","",["N"]],"53072823":["Mikołaj nie może sobie wybaczyć, że nie zapobiegł sytuacji, w której licząca na jego pomoc dziewczyna została dotkliwie pobita. Janka jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, jej stan jest ciężki. Dyżurny Jacek ma do czynienia z klasyczną próbą wyłudzenia pieniędzy. Nielegalnie działająca firma wyłudza pieniądza za rzekomo nieopłacone rachunki. Dyżurny prosi patrol piąty o interwencję. Białach i Karolina zaczynają od przesłuchania innych poszkodowanych. Postanawiają zastosować prowokację. W międzyczasie Mikołaj prosi o zgodę na patrolowanie swojej wioski. Białach ma zamiar poruszyć niebo i ziemię, by odnaleźć Edka. Tego dnia przychodzi jeszcze zgłoszenie od mężczyzny, który znalazł narkotyki w rzeczach swojej żony. Policjanci wkraczają w sam środek wojny domowej. Kobieta nie przyznaje się do winy, natomiast jej mąż jest przekonany, że nie mówi mu prawdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f102ca1ed188a0ebb2bbdc4543cd020",["N"]],"53072824":["Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany - w bagażniku samochodu, którym się poruszał odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych okolicznościach.","","",["N"]],"53072825":["Mistrz Marcin Daniec, gospodarz odcinka, wystąpi w towarzystwie dwóch innych nestorów polskiej sceny kabaretowej - Andrzeja Grabowskiego i Krzysztofa Piaseckiego. Będą też przedstawiciele średniego pokolenia, Formacja Chatelet, oraz młodzi gniewni, Kabaret K2 i Kabaret Chyba. Premierowy występ przygotuje Marcin Daniec. Andrzej Grabowski wystąpi w nowym monologu pt. \"W każdym wieku można być fit\". Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Ania Wyszkoni, która wraz z gospodarzem wykona specjalną kabaretową wersję swojego przeboju \"Czy ten pan i pani\".","","",["N"]],"53072826":["Krzysztof, gospodarz niewielkiego gospodarstwa, wyrusza do pracy w polu. Bogdan, razem ze swoimi synami, zajmuje się hodowlą osiemdziesięciu krów. Świeżo upieczeni rodzice, Kamil i Paulina, próbują pogodzić prace gospodarcze z opieką nad dzieckiem, natomiast Ludmiła dba o swoje pole i jednocześnie opiekuje się schorowanym teściem.","","",["N"]],"53072827":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"53072828":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"53072829":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","","",[]],"53072830":["Ekipa programu odwiedza pięcioosobową rodzinę, która mieszka nieopodal Radomia. Pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci, Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał cierpi na porażenie mózgowe, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Małżeństwo całkowicie poświęca się choremu synowi. Dom, w którym mieszka rodzina, nie jest jednak przystosowany do jej potrzeb. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju. Karolina i Maciek w ogóle nie mają miejsca do nauki czy wypoczynku, śpią w kuchni na niewielkich rozkładanych fotelach. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a dach pokrywa rakotwórczy eternit. Katarzyna Dowbor przybywa na pomoc wraz z Martyną Kupczyk i Wieśkiem Nowobilskim oraz ich ekipą.","","",[]],"53072831":["W podlaskiej wsi Kuzie mieszka pani Danuta i jej córka Weronika. Dziewczyna jest już dorosła, cierpi jednak na porażenie mózgowe i wymaga stałej opieki. Mąż pani Danuty zmarł, wcześniej małżeństwo pochowało troje dzieci. Dom kobiet jest w tragicznym stanie. Cały budynek ogrzewa jedynie dymiący kuchenny piecyk. Weronika nie jest także w stanie korzystać ze znajdującej się w łazience wanny i matka musi myć ją w misce. Ekipa programu chce umożliwić młodej kobiecie samodzielne życie. Metamorfozę domu zaplanuje Maciek Pertkiewicz. Remont poprowadzi ekipa budowlana Artura Witkowskiego.","","",[]],"53072832":["Patrol piąty interweniuje w sprawie zaniedbywania dziecka w patologicznej rodzinie. Po dotarciu na miejsce policjanci znajdują spore ilości papierosów pochodzących z nielegalnej wytwórni. Rachwał jest wdzięczna Białachowi za to, że odnalazł Kamila. Oboje zdają sobie sprawę z tego, że mężczyzna nie powinien obecnie mieszkać sam. Białach ma dla niego pewną propozycję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9c58c831c337904162aa050233c1b39",["N"]],"53072833":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"53072834":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53072835":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"53072836":["W niewielkiej wsi Cerkiew mieszka pani Iwona z córkami oraz wujem Edwardem. Kobieta pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny. Jako dziecko przyjęli ją pod swój dach wujek i ciotka, którzy wychowali panią Iwonę jako własne dziecko. Po latach kobieta odeszła od swojego partnera i teraz samotnie wychowuje dwie córki. Edward jest dla nich dziadkiem. Rodziny nie stać jednak na remont mieszkania, w którym nie ma łazienki, a pomieszczenia ogrzewają dwa dymiące piece. Dziewczynki muszą dzielić pokój z matką. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"53072837":["Karolina gubi na spacerze 8-letnią Zosię, córkę jej narzeczonego, Łukasza. Dziewczynka bardzo szybko się odnajduje - okazało się, że ruszyła za kobietą, która przypominała jej babcię. Łukasz jest wściekły na Karolinę, że nie upilnowała dziecka. Dodatkowo ktoś wybił szybę w jej aucie. O incydencje na spacerze dowiaduje się matka Zosi, Jagoda, która zakazuje Karolinie kontaktów ze swoją córką. Sytuacja jest skomplikowana, ponieważ Łukasz zostawił Jagodę dla Karoliny. Jego była żona wraz z córką wciąż mieszka w domu, który do niego należy. Łukasz ukrywa przed nią, że jego obecna partnerka jest w ciąży. Tymczasem ataki na Karolinę się powtarzają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2ab76cc3ee69315b1182a35d4ea65d0",["N"]],"53072838":["Dagmara wybiera się na urodziny macochy, Małgorzaty. Drzwi otwiera jej ojciec Krzysztof - jego koszula jest pobrudzona krwią, a salon wygląda jak po przejściu huraganu. Mężczyzna nie pamięta co się stało, a jego żona zniknęła bez śladu. Jej siostra, Sylwia, oskarża Krzysztofa o to, że często bił Małgorzatę. Kobieta twierdzi, że ma na to dowody i jest pewna, że szwagier ją zabił. Do akcji wkracza policja. Trwają poszukiwania zaginionej. Dagmara nie wierzy w to, że jej ojciec jest mordercą i na własną rękę zaczyna badać sprawę. Okazuje się, że rodzic planował wyjechać z kraju z jej młodszą siostrą. Wkrótce wychodzi na jaw, że to nie Krzysztof był skłonny do przemocy, lecz Małgorzata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/17a90cfdad3300e0506484bcee8e2252",["N"]],"53072839":["Julia Gierolińska chce zawieźć swojego przyszłego szwagra Kajetana Murlewskiego do kościoła, gdzie ma on poślubić jej siostrę Oliwię. Niestety Kajetan po mocno zakrapianym wieczorze kawalerskim zaspał i przebiera się w garnitur dopiero w samochodzie. W trakcie postoju na stacji benzynowej pan młody nagle ucieka półnagi. Okazuje się, że Kajetan miał romans z przybraną matką Oliwii i Julii, Gabrielą Gierolińską.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f73ee9b53997402cd1e4a8ee1851b02b",["N"]],"53072840":["31-letni Daniel Kostaś je kolację w restauracji ze swoją dziewczyną, 27-letnią Ewą Wytrych. Kobieta jest w szóstym miesiącu ciąży, dlatego szok Daniela jest ogromny, kiedy w toalecie przyłapał ją na pocałunkach z innym mężczyzną. W trakcie awantury Ewa zaczyna odczuwać ból brzucha i trafia do szpitala, a tajemniczy nieznajomy okazuje się byłym uczniem Ewy. 20-letni Maks Rutecki ujawnia, że mieli romans. Kiedy Daniel słyszy rozmowę Ewy i Maksa, w której kobieta wyznaje mu miłość, kończy ich związek. Tymczasem po urodzeniu się dziecka Rutecki zachowuje się, jakby był jego ojcem i groźbami usiłuje usunąć Daniela z życia swojej nowej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/26f4e8011dca036aada0fbebb3709ed2",["N"]],"53072841":["Julia Witkowska mieszka z dala od rodziny. Pewnego dnia wraz ze swoim chłopakiem Mariuszem chce odwiedzić matkę Monikę z okazji jej 60. urodzin. Wówczas dowiaduje się od siostry Wiolety Szymczak, że ta zmarła dwa tygodnie temu. Julia ma pretensje do krewnej, że nie powiedziała jej ani o chorobie mamy, ani o jej śmierci. Na pogrzebie Julia spotyka swojego ojca Witolda, który odszedł od rodziny 24 lata temu i nie utrzymywał kontaktu z córkami. On i jego druga żona Urszula zapraszają dziewczyny do siebie do domu. Między Witoldem a Wioletą wybucha kłótnia. Urszula żąda od Witolda, żeby w końcu powiedział prawdę o ich matce. Julia i Mariusz zaczynają podejrzewać, że Monika kiedyś zdradziła Witolda i przez nią rozpadła się ich rodzina. Tymczasem Wioleta zachowuje się nieswojo, nie okazuje żałoby i przeszukuje osobiste rzeczy matki...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902620.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab5224699b8720f371bbc27fffab9dfd",["N"]],"53072842":["Stasiek wyznaje Ance, że to on zabrał jej pieniądze. Nie chce jednak przyznać, do czego były mu potrzebne. Kobietę coraz bardziej niepokoi zachowanie syna, postanawia być czujna. Na telefonie Staśka odkrywa niepokojące nagranie. Coraz więcej problemów wychowawczych sprawia również Hania. Inga nie rozumie, dlaczego córka zachowuje się w taki sposób. Czuje, że nie sprawdza się w roli matki. Może jednak liczyć na pomoc Doroty. Zuza nie potrafi przyznać się Stefie do tego, że rzuciła pracę. Sytuacja coraz bardziej się komplikuje. W końcu Markiewicz postanawia ukryć się w mieszkaniu Dagmara. Tam jednak spotyka jego matkę. Zastaje kobietę w jednoznacznej sytuacji z nieznanym mężczyzną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947402.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f17494b5221d2052f3d59ff92efe6f8b",["AD"]],"53072843":["Ekipa programu odwiedza pięcioosobową rodzinę, która mieszka nieopodal Radomia. Pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci, Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał cierpi na porażenie mózgowe, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Małżeństwo całkowicie poświęca się choremu synowi. Dom, w którym mieszka rodzina, nie jest jednak przystosowany do jej potrzeb. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju. Karolina i Maciek w ogóle nie mają miejsca do nauki czy wypoczynku, śpią w kuchni na niewielkich rozkładanych fotelach. Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a dach pokrywa rakotwórczy eternit. Katarzyna Dowbor przybywa na pomoc wraz z Martyną Kupczyk i Wieśkiem Nowobilskim oraz ich ekipą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946927.jpg","",[]],"53072844":["Dorian po raz kolejny spotyka Ludmiłę. Zaczyna wierzyć, że może jeszcze zaznać w życiu szczęścia. Seba poznaje atrakcyjną i pewną siebie Karolinę (Anna Mucha). Tymczasem Szarek zaczyna kolejne śledztwo. Ma zamiar wytropić ludzi, którzy organizują w Kazimierzu nielegalne kasyno. Nie wie, że jednym z gości otwartego niedawno lokalu jest jego kolega, młodszy aspirant Skory. Zjawia się tam także brat Marii, Karol. Zdesperowany mężczyzna jest gotów na wszystko, by spłacić rodzinne długi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1945898.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d93750ca78854f0feb080e2b266479c6",["N"]],"53072845":["Ada nie czuje się dobrze, mieszkając w sąsiedztwie byłego męża. Chociaż Kamil bywa pomocny, kobieta nie chce, aby zbyt często ingerował w jej życie. Nie życzy sobie także, aby wyznał Dorianowi, że jest jego biologicznym ojcem. Łukasz pod presją wyznaje Dorocie, że stracił pracę, ponieważ po rozstaniu z nią zmagał się z depresją. Słyszy to Majka, która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca. Marek dzwoni do Kaśki. Nie wie, jak pomóc Sebastianowi, który przedawkował. Gdy kobieta podaje narkomanowi kroplówkę, Marek odbiera telefon od Marty. Ta informuje go o kolejnym dramacie w rodzinie Wardeckich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946932.jpg","",["N"]],"53072846":["Pacjent zero
Elwira Szymoniuk podejrzewa, że zdradza ją mąż. Śledztwo detektywów potwierdza jej przypuszczenia. Michał Szymoniuk nie wyjechał na szkolenie do Miami, ale na wycieczkę do Afryki razem ze swoją atrakcyjną sekretarką. Gdy para wraca do Warszawy, Tomek udaje się do mieszkania kobiety. Okazuje się, że jest ona ciężko chora. Objawy wskazują na zarażenie wirusem ebola. Dziewczyna trafia do szpitala, Tomek na kwarantannę, a detektywi i policja poszukują męża klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954043.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b679ddae7eabe8bb63925ac35125352",["N"]],"53072847":["Tęczowy Mister
Marek pod przykrywką przystojnego geja bierze udział w wyborach Tęczowego Mistera. Śledczy bacznie obserwuje uczestników konkursu, by ustalić, kto zdemolował miejsce, w którym miał się odbyć poprzedni plebiscyt. Podejrzenia padają na żonę Romana Abramskiego, klienta Malanowskiego. Tymczasem Marek odkrywa, że jeden z uczestników ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954043.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f319d88043f4dd4883a6b876f42574d",["N"]],"53072848":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53072849":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"53072850":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"53072851":["Reż.: David Ayer.
Los Angeles. Jim Luther Davis (Christian Bale) jest byłym żołnierzem, który rozpoczyna właśnie pracę w DEA, agencji do walki m.in. z handlarzami narkotyków. Przyjaźni się z bezrobotnym Mikiem Alonzem (Freddy Rodríguez). Ten drugi oprócz tego, że nie może sobie znaleźć pracy, ma też problemy w związku. Jego dziewczyna Sylvia (Eva Longoria Parker) chce, by partner wreszcie się ustatkował. On, aby spełnić jej oczekiwania, szuka jakiegoś przyzwoitego zajęcia. Tymczasem szefowie Jima postanawiają wysłać go do pracy w Kolumbii. Gdy Mike dowiaduje się o tym, obaj decydują, że pozostały czas do wyjazdu Davisa spędza razem i zabawią się w nocnych klubach w centrum miasta. Jeden z zakrapianych alkoholem wieczorów ściąga na obu mężczyzn poważne kłopoty. Nagle wszystko obraca się przeciwko nim, a rozrywkowa eskapada przeradza się w prawdziwe piekło. Scenariusz filmu oparty jest na osobistych doświadczeniach reżysera Davida Ayera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907796.jpg","",[]],"53072852":["Reż.: Don E. FauntLeRoy.
John Seeger (Steven Seagal) jest najemnikiem pracującym dla CIA. Podejmuje się misji na Galmoral Island w Południowej Afryce. W jej trakcie, na skutek zdrady agenta Jacka Dreshama (Luke Goss), ginie jego przyjaciel, Radio Jones. Zgodnie z ostatnim życzeniem zmarłego Seeger obiecuje jego zrozpaczonej żonie, Shondrze (Faye Peters), że otoczy opieką ją i jej syna Eddiego. Postanawia również nie angażować się już w kolejne akcje zlecone przez rząd. Ale CIA nie ma zamiaru tak łatwo zrezygnować z jego usług. Funkcjonariusze tajnych służb, John Dresham (Luke Goss) i jego szef Anthony Chapel (Roger Guenveur Smith), porywają rodzinę nieżyjącego Jonesa. W zamian za ich uwolnienie żądają od Johna wykonania jeszcze jednego ryzykownego zadania. Tym razem ma uwolnić syna wpływowego handlarza bronią, Ahmeta Dasana (Peter Butler) - Kamala. Misja wydaje się niewykonalna, gdyż Seegar musi dostać się za mury doskonale strzeżonego więzienia na przedmieściach Kapsztadu. Okazuje się też, że pod pretekstem uwolnienia Kamala Dresham i Chapel przygotowują napad na bank, a John ma im posłużyć jako kozioł ofiarny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838448.jpg","",[]],"53072853":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"53072854":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"53072855":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",[]],"53072856":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"53072857":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",[]],"53072858":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",[]],"53072859":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"53072860":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53072974":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"53072975":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53072976":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53072977":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"53072978":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072979":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072980":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072981":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072982":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072983":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072984":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072985":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072986":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072987":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072988":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072989":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072990":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072991":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072992":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072993":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072994":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072995":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53072996":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"53072997":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53072999":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53073000":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"53073001":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53073002":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
W programie będą poruszane bieżące tematy. Twórcy cyklu dogłębnie przeanalizują: transhumanizm, politykę historyczną oraz polską inteligencję.","","",[]],"53073003":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",["N"]],"53073004":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53073005":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53073006":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",["N"]],"53073007":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"53073008":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1954046.jpg","",[]],"53073009":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53073010":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53073011":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53073012":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"53073013":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53073014":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53073015":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"53073016":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53073017":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53073018":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"53073019":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"53073020":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"53073021":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"53073022":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"53073023":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53073024":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"53073025":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53073026":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"53073027":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"53073028":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"53073029":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"53073030":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"53073031":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53073032":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53073033":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"53073034":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"53073035":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53073036":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"53073037":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["N"]],"53073038":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"53073039":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"53073040":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"53073041":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"53073042":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"53073043":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"53073044":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53073045":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"53073046":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"53073047":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"53073048":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"53072861":["Od wieków ludzie byli skłonni znosić największe cierpienia i poświęcenia, gdy celem było zachowanie młodości i urody.","","",[]],"53072862":["Dokument poświęcony problemowi chorobliwej otyłości. Widzowie poznają losy trzech osób, które osiągnęły wagę zagrażającą zdrowiu i życiu. David ważył 600 funtów. Zamierza zrobić wszystko, by schudnąć i odmienić swoje życie. Deborah nie może wyjść z domu. Nie jest w stanie samodzielnie wstać z łóżka. Motywacją Yael do zrzucenia zbędnych kilogramów są jej trzy córki.","","",[]],"53072863":["Dwie rodziny o diametralnie różnym statusie społecznym zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest codziennie funkcjonowanie, gdy brakuje pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"53072864":["Małą Patrycję wychowują dziadkowie - Bogusia i Zenon. Jej tata z powodu choroby stale przebywa w szpitalu, zaś matka odrzuciła córkę. Rodzina mieszka w połowie budynku - mają przedsionek i jedno pomieszczenie. Brak wody i kanalizacji staje na przeszkodzie w sprowadzeniu z domu dziecka braciszka dziewczynki. Architektów czeka bardzo trudne zadanie stworzenia w maleńkiej przestrzeni łazienki i pokoju dla pięciolatki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18516200a680a4f9e369285e5d83c208",[]],"53072865":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["AD"]],"53072866":["Prow.: Kathryn Mewes.
Niektórzy rodzice mają spory kłopot, by zapanować nad swoimi dziećmi. Właśnie takim osobom spieszy na pomoc doświadczona niania Kathryn Mewes. Przez trzy dni będzie czuwać nad spokojem w ich domu, udzieli także wielu ważnych porad dotyczących wychowywania dziecka. Dzięki jej wsparciu rodzina odzyska równowagę.","","",[]],"53072867":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a984239271581084303c318fa9644dd",[]],"53072868":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",[]],"53072869":["Krzysztof Ibisz porozmawia ze znaną i lubianą aktorką Małgorzatą Sochą. Gwiazda kina zdradzi, jak poznała swojego męża, opowie też o swoim związku, a także o relacji swoich rodziców. Wyjaśni też, dlaczego musi odpocząć po pracy nad \"Przyjaciółkami\".","","",["N"]],"53072870":["Pani Agnieszka po rozstaniu z mężem mieszkała z dziećmi i swoim tatą. Ich stary dom pokryty jest nieszczelnym dachem, ma tylko dwa pomieszczenia ogrzewane starą kuchnią. Z powodu braku łazienki i fatalnych warunków dzieci - Łukasz i Kasia - mogły zostać odebrane matce. Pani Agnieszka za ponad połowę swojej pensji wynajęła więc małe mieszkanko w Węgrowie, by rodzeństwo zostało przy niej. Od tamtej pory jednak rodzina jest rozdzielona. Ojciec pani Agnieszki ma usuniętą krtań i wymaga opieki, ale córka nie zawsze może go odwiedzić. Sytuacja materialna rodziny jest bardzo zła ze względu na koszty wynajmu mieszkania. Katarzyna Dowbor postanawia przerwać ten koszmar. W kilka dni jej ekipa zmieni zrujnowany budynek w wymarzony dom dla całej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cfac6170eb78d84e1c7e7946df871af",[]],"53072871":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"53072872":["Uczestniczki tego odcinka to projektantka Aleksandra, aktywna na instagramie Angelika, mająca holenderskie korzenie Natasza i przekonana, że waga w modzie nie ma znaczenia, Klaudia. Czeka je trudne zadanie. Będą musiały przygotować dwie kreacje zgodne z tematami: \"Dziki Zachód\" i \"Olejek różany\". Na całość dostaną jedynie dziewięćset złotych. Efekty ich starań ocenią aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków i stylistka Joanna Osiecka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eed9940c635c8fa056797b3d4c604fb7",["N"]],"53072873":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"53072874":["Seria koncentruje się na życiu codziennym najbogatszych ludzi świata. Widzowie mają okazję zajrzeć do środka ich rezydencji i przekonać się, na co wydają najwięcej pieniędzy.","","",[]],"53072875":["Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.","","",[]],"53072876":["Tajlandia kojarzy się z wakacjami, morzem i piękną pogodą. Jednak niektórzy jadą tam, by poddać się operacji plastycznej. Twórcy dokumentu odwiedzili kobiety, które zgadzają się poddać całej serii zabiegów - wszystko pod wpływem zapewnień, że w Tajlandii za niską cenę można skorzystać z usług najlepszych specjalistów. Przechodzą liftingi twarzy, liposukcję, labioplastykę, powiększenie biustu, podniesienie pośladków i plastykę brzucha. Widzowie poznają też osobę, która zdecydowała się na operację zmiany płci.","","",[]],"53072877":["Historia pierwsza. Grzegorz Kondracki jest zaniepokojony zmianą w zachowaniu żony, Moniki. Z jednej strony kobieta stała się bardzo pobożna i wiele czasu spędza w kościele, a z drugiej strony w sekrecie przed mężem zakłada seksowną bieliznę. Ich życie seksualne zawsze było wyjątkowo spokojne. Grzegorz prosi śledczych o zbadanie sprawy. Detektywi śledzą kobietę. Monika spotyka się z obcokrajowcem, rzekomo pracownikiem Interpolu do spraw narkotyków, w drogiej restauracji. Płaci za wspólny obiad i pożycza mu pokaźną sumę pieniędzy. Następnie razem jadą do mieszkania mężczyzny i lądują w łóżku. Historia druga. Adam Czarnecki poważnie myśli o związaniu się z Marleną Wypych na stałe. Jednak zanim się oświadczy, chce mieć pewność, że partnerka jest mu wierna. Prosi detektywów o pomoc. Śledczy odkrywają, że Marlena, pod nieobecność partnera, ubiera się w seksowne ciuchy i wsiada do drogiego auta. Wkrótce odkrywają szokującą prawdę o podwójnym życiu, jakie prowadzi młoda kobieta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3bf26be2de98ee7095c6dea9595a579",["N"]],"53072878":["Rodziny o różnej sytuacji materialnej zamienią się miejscami na pięć dni. Edyta i Adam, rodzice dwojga dzieci, mogą wydać dziennie 14 złotych na osobę. Kobieta kiedyś była ofiarą przemocy domowej. Została również oszukana, w efekcie czego straciła mieszkanie i doznała załamania nerwowego. Arkadiusz i Małgorzata mają półtoraroczną córkę Amelkę. Ich miesięczny budżet to 15 tysięcy złotych, z czego na osobę dziennie mają przeznaczonych 110 złotych. Mężczyzna poświęca pracy poza domem pięć dni w tygodniu i nie ma wiele czasu dla rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/57321301f94601416ba4f02dd297f730",["N"]],"53072879":["Bohaterką odcinka jest singielka, która odwiedza mieszkania trzech mężczyzn. Dwaj z nich są w związku małżeńskim, jeden jest kawalerem. Podczas randek wszyscy trzej panowie będą próbowali przekonać singielkę, że nikogo nie mają. Zadaniem uczestniczki jest odgadnąć, który z nich mówi prawdę. Jeśli uda jej się odgadnąć, zgarnie, razem z kawalerem, nagrodę. Jeśli nie, nagroda zostanie przyznana mężczyźnie, któremu udało się ją oszukać, oraz jego żonie.","","",[]],"53072880":["Julita Tomecka podejrzewa, że jej mąż Dariusz ma romans z jej kuzynką. Tydzień wcześniej Tomeccy wraz z siedmioletnią córką Olą byli na przyjęciu urodzinowym Natalii, na którym dzieci bawiły się w chowanego. Córka Julity powiedziała mamie, że widziała w szafie tatę i jubilatkę. Damian Petrov przyjmuje sprawę. Żeby złapać Dariusza na gorącym uczynku, aranżuje sytuację, która może skłonić obserwowanego do niewierności.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/474ab2715f735107d1be1707ad4474ec",["N"]],"53072881":["Widzowie poznają szczegóły rozwodów sławnych na całym świecie osób.","","",[]],"53072882":["Zagmatwane historie o miłości, stracie i zemście w relacjach poszkodowanych ofiar losu.","","",[]],"53072883":["
Kontrowersyjny program randkowy, w którym uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę, z którą pójdą na randkę, oceniając jedynie nagie ciała potencjalnego partnera lub partnerki.","","",[]],"53072884":["W programie poruszane są tematy związane z ciałem i seksualnością zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wszystkie tematy tabu, takie jak: intymne części ciała, choroby weneryczne, dominacja, menopauza, biseksualność, pornografia i inne zostaną rozłożone na części pierwsze i przedyskutowane.","","",[]],"53072885":["Dokument skupia się na ukazaniu efektu końcowego radykalnych metamorfoz. Historie osób, które, pragnąc uzyskać idealny wygląd, zdecydowały się na operacje plastyczne, wykonanie tatuaży czy kolczyków.","","",[]],"53072886":["Niespodziewane odejście gwiazd, Michaela Jacksona, Whitney Houston i Anny Nicole Smith, komentował cały świat. Serial przedstawia okoliczności tych tragicznych wydarzeń. Nagła śmierć gwiazdy zawsze budzi niedowierzanie i mnóstwo pytań. Plotki mieszają się z faktami. Bywa i tak, że prawda nigdy nie wychodzi na jaw. Często idol i jego tajemnicza śmierć urasta wręcz do rangi legendy. Na podstawie przesłuchań, materiałów lekarskich i wywiadów z najbliższymi autorzy programu próbują wyjaśnić, dlaczego światowej sławy gwiazdy tak wcześnie odeszły. Widzowie poznają ciemną stronę show-biznesu, w której dostęp do wszelkich używek i leków na receptę jest niezwykle łatwy.","","",[]],"53072887":["Seria koncentruje się na życiu codziennym najbogatszych ludzi świata. Widzowie mają okazję zajrzeć do środka ich rezydencji i przekonać się, na co wydają najwięcej pieniędzy.","","",[]],"53073049":["Dolina rzeki Pad
Podczas podróży po Półwyspie Apenińskim Jurek Biedrzycki i jego towarzysze odwiedzają region Emilia-Romania, w którym w maju 2012 roku wystąpiło bardzo silne trzęsienie. Wędkarze udają się nad rzekę Pad, gdzie został ustanowiony oficjalny rekord świata w połowie suma. Największy okaz, który tu złowiono ważył 135 kg. Wiosenny kataklizm przepędził wąsate ryby w nieznanym kierunku. Ekipa Biedrzyckiego początkowo łowi z łodzi za pomocą wędek spinningowych i sztucznych przynęt o dużych rozmiarach. Drugą część dnia wędkarze spędzają na połowie stacjonarnym z brzegu. Uczestnicy wyprawy używają wędek gruntowych i uzbrojonych żywych przynęt. Wkrótce pojawiają się również europejskie sumy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77775c50a76b8637a3fc60bf3f06821c",[]],"53073050":["Szwedzkie pstrągi jeziorowe
Podczas podróży po Szwecji wędkarze natrafiają na piękne jeziora pstrągowe. Na pierwszym z nich łowią z brzegu z wykorzystaniem wędek spinningowych i muchówki. Niestety, po kilku godzinach połowu nie widać rezultatów. Biedrzycki i jego towarzysze zmieniają akwen i wypływają łodziami na trolling. Tym razem uczestnikom wyprawy udaje się złapać okazałe pstrągi potokowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777777ce59a61c28793ea920fdff5f30",[]],"53073051":["Bolenie z dna","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e7b85e14c2cf5e0315c01cd5fb07d656",[]],"53073052":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"53073053":["
Twórcy serialu prezentują latające fortece, gigantyczne samoloty transportowe oraz najnowocześniejsze jednostki pasażerskie, które budzą respekt i podziw miłośników lotnictwa na całym świecie.","","",[]],"53073054":["Adam i Jamie doszukują się rozmaitych nieprawidłowości w bandyckich napadach ukazanych w filmach rodem z Hollywood.","","",[]],"53073055":["Enigma
Bogusław Wołoszański przybliża proces, który doprowadził do złamania szyfru Enigmy. Prawdę o dokonaniach polskich kryptologów ujawniono późno i w sposób nieco deprecjonujący ich kluczowy wkład w aliancki sukces. Prowadzący przedstawia krok po kroku, jak doszło do złamania szyfru, przed którym skapitulowali brytyjscy i francuscy kryptolodzy, uznając, że jest to zadanie niemożliwe do wykonania. Poszczególne części kręcono w Poznaniu, Zamościu i zamku Czocha.","","",[]],"53073056":["Na wojnie bardzo ważna jest możliwość szybkiego dostarczenia na linię frontu ludzi, sprzętu i amunicji. W tym odcinku prezentowane są najlepsze pojazdy, statki i samoloty, którymi można dokonywać dostaw w warunkach bojowych. Eksperci omawiają zalety m.in. będących na wyposażeniu wielu armii świata ciężkiego samolotu transportowego Boeina C-17 Globemaster oraz śmigłowca Boeing CH-47 Chinook. Zobaczymy też amerykańskie poduszkowce transportowe LCAC i uniwersalne okręty desantowe typu Wasp. W programie także most czołgowy Leopard, który ma za zadanie umożliwić szybkie przekroczenie rzek, urwisk i jarów, oraz transporter opancerzony Buffalo i haubica samobieżna M109.","","",[]],"53073057":["Po samobójczej śmierci Adolfa Hitlera jego osobisty lekarz, Ludwig Stumpfegger oraz Artur Axmann i Martin Bormann opuścili berliński bunkier. Po rozstaniu się z Axmannem, Bormann i Stumpfegger zniknęli bez śladu, a ich poszukiwania były najdłuższym tego typu śledztwem w historii tropienia zbrodniarzy wojennych.","","",[]],"53073058":["Ostatnia twierdza
Wrzesień, 1939 rok. Polskie wojska cofające się przed Wehrmachtem stawiają twardy opór w twierdzy Modlin. Widzowie dowiedzą się między innymi, dlaczego Sztab Główny WP nie zaplanował obrony na linii Wisły w starych twierdzach, takich jak Osowiec czy Dęblin.","","",["N"]],"53073059":["Reż.: Ben Reid.
Dzieje burzliwego związku Ewy Braun i Adolfa Hitlera - od pierwszego spotkania, przez nieudane próby samobójcze, masowe zbrodnie i zakulisowe intrygi, aż po wymuszony ślub w przeddzień wspólnego samobójstwa.","","",[]],"53073060":["Prow.: Łukasz Jurkowski, Aleksandra Szwed, Jerzy Mielewski.
Pomysł na program narodził się 22 lata temu w Japonii. Jego uczestnicy testują swoją sprawność fizyczną i wytrzymałość. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych, należy pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów o zróżnicowanym stopniu trudności. Zawodnicy zmierzą się np. z torem przeszkód o długości 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe i łańcuchy. Tor został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Kolejnym elementem rywalizacji będą zmagania w basenie. Wysiłki zawodników komentować będzie Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsatu Sport. Pomoże mu Łukasz \"Juras\" Jurkowski. Program poprowadzi aktorka i prezenterka Ola Szwed.","","",[]],"53073061":["Reż.: Konrad Nałęcki.
W syberyjskich górach Janek Kos wraz ze starym Jefimem wiodą żywot myśliwych. Młody Polak wciąż myśli o swoim ojcu, którego szuka od września 1939 roku. Poznaje Gruzina Grigorija. Chcą razem wstąpić do wojska. Janek wraz z psem Szarikiem wyrusza w podróż pociągiem. Wkrótce poznaje Lidkę i Gustlika. Wspólnie docierają do formowanej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte. Gustlik i Janek zostają przyjęci do załogi porucznika Olgierda Jarosza. Okazuje się, że kierowcą czołgu jest Grigorij. Początek żołnierskiej służby to dla Janka i Gustlika praca w kuchni. Wkrótce nadchodzi moment alarmu bojowego. Kolumnę czołgów atakują niemieckie myśliwce. Czołg wpada na minę. Dzięki sile Gustlika, który naprawia zerwaną gąsienicę, załoga rusza w dalszą drogę. Docierają do Lublina. Załoga idzie na cmentarz. Janek sądzi, że wśród mogił może znajdować się grób jego ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905583.jpg","",["N"]],"53073062":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"53073063":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"53073064":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"53073065":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"53073066":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",["N"]],"53073067":["Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.","","",[]],"53073068":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"53073069":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"53073070":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"53073071":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"53073072":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"53073073":["Adam i Jamie wciąż weryfikują popularne współczesne mity, a przy okazji przeżywają zabawne przygody, niewiarygodne wpadki i przeprowadzają nieudane eksperymenty.","","",[]],"53073074":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d32699b5cff1b69548b181c28bc28ddd",["N"]],"53073075":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c4adc8a8ff7af11bb7843b3a6f2cc0ee",["N"]],"53073076":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b7ee94da0d2496fcac2589f0ffd7e5c",["N"]],"53073077":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0dead8e743b00438776d215d499f0f5c",["N"]],"53081348":["Reż.: Maksym Michał.
Dla rannych i bezdomnych zwierząt miasto bywa śmiertelną pułapką. Z pomocą idą im członkowie specjalnej jednostki warszawskiej Straży Miejskiej, weterynarze, wolontariusze, a także pracownicy schroniska i zoo. Twórcy programu ukazują, jak wygląda ich praca i z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4010e158d4d567b8484c98a311e85398",["N"]],"53072915":["Reż.: Maksym Michał.
Dla rannych i bezdomnych zwierząt miasto bywa śmiertelną pułapką. Z pomocą idą im członkowie specjalnej jednostki warszawskiej Straży Miejskiej, weterynarze, wolontariusze, a także pracownicy schroniska i zoo. Twórcy programu ukazują, jak wygląda ich praca i z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/970e316cfcf53ea80322fd3f66f4aabe",["N"]],"53072916":["Reż.: Maksym Michał.
Dla rannych i bezdomnych zwierząt miasto bywa śmiertelną pułapką. Z pomocą idą im członkowie specjalnej jednostki warszawskiej Straży Miejskiej, weterynarze, wolontariusze, a także pracownicy schroniska i zoo. Twórcy programu ukazują, jak wygląda ich praca i z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się na co dzień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53e3bd19611c243788f991933d93709d",["N"]],"53072917":["Andrzej telefonicznie informuje Ingę, że Hania spadła ze skałki na wycieczce szkolnej w górach. Kobieta decyduje się natychmiast jechać do Zakopanego. W drodze na dworzec natyka się na Maksa, który oferuje swoją pomoc w dotarciu na miejsce. Inga leci helikopterem pogotowia ratunkowego. Paweł ma pretensje do Anki, że pozwoliła Mariannie i Tośce u nich nocować. W końcu jednak przyjmuje sąsiadki po królewsku. Zniesmaczona jego zachowaniem Strzelecka postanawia po pracy nie wracać do domu. Jasiek i Zuza czekają w szpitalu na wyniki tomografii. Spotykają Chrisa, który na kilka dni przyjechał do Warszawy. Nieświadomy zaszłości między nimi Jasiek zaprasza byłego lekarza żony na kolację. Podczas przygotowań Zuza usiłuje sprawić, by Chris odwołał wizytę. Patrycja znajduje na grobie byłej żony i synka Wiktora wieniec od Wiki. Jest zazdrosna o to, że partner poinformował dawną kochankę, gdzie pochowana jest jego rodzina. Mężczyzna jak zwykle bagatelizuje sprawę. Wkrótce między Patrycją a Wiką dochodzi do sprzeczki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917181.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/02d226a98f6451f99e3326ec06240095",["N"]],"53072918":["Reż.: Trevor Wall.
Chciwy amerykański przedsiębiorca planuje wybudować na biegunie sieć centrów handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. Na miejscu pojawiają się tłumy turystów. Przyjezdni śmiecą i zakłócają spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje trudne zadanie do wykonania. Wyrusza do Nowego Jorku, gdzie znajduje się siedziba biznesmena, aby zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta doprowadza do powstania wielu zabawnych nieporozumień. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Kwiecień, Adam Woronowicz, Anna Cieślak, Wojciech Machnicki i Aleksandra Kowalicka.","","",[]],"53072919":["Reż.: Paul Brizzi, Gaëtan Brizzi.
W drodze na polowanie Obelix spotyka piękną dziewczynę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna ma na imię Falbala i jest córką jednego z galijskich wodzów. Niestety, kocha ona Tragikomiksa - syna innego z plemiennych przywódców. Wkrótce Rzymianie uprowadzają zakochaną parę. Obelix i Asterix wyruszają w pościg za porywaczami. W końcu docierają do Rzymu. Staje tam przed nimi trudne zadanie. Muszą uwolnić Falbalę i Tragikomiksa, którzy mają być rzuceni na pożarcie lwom w trakcie uroczystości na cześć Cezara. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Wiesław Drzewicz, Cezary Julski, Jerzy Tkaczyk i Zdzisław Tobiasz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919591.jpg","",["N"]],"53072920":["Reż.: Michael Ritchie.
Prywatny detektyw Chandler Jarrell (Eddie Murphy) specjalizuje się w odnajdywaniu zaginionych dzieci. Poznaje tajemniczą Tybetankę Kee Nang (Charlotte Lewis), która mówi mu, że jest jedyną osobą, która może uratować \"złote dziecko\". Co tysiąc lat rodzi się ono w Tybecie. Zadaniem malca, który posiada magiczne umiejętności, jest zaprowadzenie pokoju na świecie. Dziecko porwały siły zła, którym przewodzi demoniczny Sardo Numspa (Charles Dance). Jeśli nie zostanie uwolnione, światu grozi zagłada. Detektyw podejmuje wyzwanie i wyrusza w niebezpieczną podróż do Tybetu. Udaje mu się zdobyć legendarny sztylet Adjanti. Tylko tym nożem Numspa może zabić \"złote dziecko\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848923.jpg","",[]],"53072921":["Reż.: Jon Turteltaub.
Manhattan. Nieśmiertelny czarnoksiężnik Balthazar Blake jest jednym z trzech zaufanych uczniów mistrza magii Merlina. Za swoją misję obrał walkę z mrocznymi siłami. Musi uchronić Nowy Jork przed swoim dawnym przyjacielem, Maximem Horvathem, który zszedł na złą drogę wskutek niespełnionej miłości. Blake od dawna poszukuje spadkobiercy niezwykłych mocy. Jego wróg znalazł sobie asystenta - pewnego siebie, gamoniowatego iluzjonistę Drake'a Stone'a. Balthazarowi potrzebny jest ktoś bardziej kompetentny. Wybór pada na poznanego przed kilkoma laty studenta fizyki Dave'a Stutlera, którego całe życie obraca się wokół nauki i niespełnionej miłości do uroczej Becky. W nieporadnym, zatwardziałym racjonaliście czarnoksiężnik wyczuwa ogromny potencjał. Chłopak początkowo sceptycznie podchodzi do propozycji Balthazara, ale w końcu daje się przekonać, że magia opiera się na prawach fizyki, których on jeszcze po prostu nie poznał. Przyśpieszony kurs sztuki magicznej zupełnie odmienia zakompleksionego Dave'a. Razem ze swoim mistrzem podejmuje on walkę z Horvathem. W wir niebezpiecznej przygody zostaje wciągnięta również Becky.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955488.jpg","",["N"]],"53072922":["Reż.: Chris Williams, Don Hall.
Czternastoletni Hiro Hamada, miłośnik robotyki, mieszka razem z bratem, ambitnym studentem Tadashim, ciocią Cass i kotem Moherem w futurystycznym San Fransokyo. Zarabia na nielegalnych walkach robotów, do których wystawia własne konstrukcje. Brat zachęca go, by porzucił to zajęcie i zajął się ambitniejszymi projektami. Sam na swojej uczelni pracuje nad stworzeniem Baymaksa - empatycznego robota, który ma pomagać chorym i potrzebującym. Pewnego dnia na terenie budynku dochodzi do zaskakujących wydarzeń i katastrofy, w której Tadashi ginie. Hiro pogrąża się w rozpaczy. Kiedy jednak dowiaduje się, że bezpieczeństwo miasta i jego mieszkańców jest zagrożone, razem z Baymaksem i czworgiem przyjaciół zmarłego brata próbuje ocalić metropolię. Dzielna szóstka wpada na trop tajemniczego mężczyzny, który ma niszczycielskie zamiary. Oryginalne zderzenie amerykańskich animacji inspirowanych komiksami i filmami o superbohaterach z japońskimi anime. Przepełniony doskonałymi efektami wizualnymi film o przyjaźni, dorastaniu i stracie bliskiej osoby został nagrodzony Oscarem jako najlepszy długometrażowy film animowany 2015 roku.","","",[]],"53072923":["Reż.: George Lucas.
Wojna klonów trwa już trzy lata. Separatyści, którym przewodzi hrabia Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Na pomoc ruszają dwaj rycerze Jedi, Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker. W starciu z młodym Jedi ginie dowódca buntowników. Uratowany kanclerz rośnie w siłę i domaga się nowych uprawnień. Postanawia, że w radzie Jedi jego reprezentantem będzie Anakin. Ukochana Skywalkera, Padmé Amidala, jest w ciąży. Anakin ma prorocze sny, w których widzi ją umierającą podczas porodu. Palpatine mówi mu, że jest Darthem Sidiousem, wielkim Lordem Sithów. Kanclerz obiecuje mu, że uratuje jego ukochaną, jeśli ten przejdzie na jego stronę. Niestety, Skywalker pod wpływem sił zła, do których dołączył, szybko przeobraża się w bezlitosnego Lorda Vadera, oddanego sługę Palpatine'a, który jako Imperator stoi na czele dyktatorskiego Imperium. Kolejna odsłona kosmicznej sagi George'a Lucasa jest najbardziej mroczna i brutalna. Pokazuje, w jaki sposób demokratyczna wspólnota wolnych światów, kosmiczna Republika, przeistoczyła się w rządzone żelazną ręką Imperium, a jeden z jej szlachetnych stróżów prawa przeszedł na ciemną stronę mocy. Film okazał się prawdziwym hitem podczas rozdania nagród Saturna. Obraz dostał statuetkę jako najlepszy film science fiction oraz za muzykę. Ponadto otrzymał osiem nominacji do tej nagrody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955648.jpg","",[]],"53072924":["Reż.: Denis Villeneuve.
Wielokrotnie nagradzana ekranizacja opowiadania Teda Chianga. Zespół ekspertów pomaga władzom nawiązać dialog z przybyszami z kosmosu. Na Ziemi lądują bliżej niezidentyfikowane obiekty, których pasażerami prawdopodobnie są obcy. 12 statków kosmicznych zostaje rozrzuconych w przypadkowych rejonach Ziemi. Nikt nie wie, dlaczego przybyły właśnie w te miejsca. Najazd obcych jest owiany tajemnicą, którą próbuje rozwikłać amerykańskie wojsko W tym celu żołnierze budują obok jednego ze statków obóz. Siły obronne kraju ściągają do niego zdolną lingwistkę, doktor Louise Banks (Amy Adams). W rozwiązaniu zagadki kobiecie pomaga pułkownik Weber (Forest Whitaker) i utalentowany fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Wspólnie próbują dowiedzieć się, jakie są rzeczywiste zamiary przybyszy z kosmosu. Wszystkie kraje, w których wylądowało UFO, starają się współpracować w celu rozwikłania zagadki, jednak poszlak jest niewiele. Louise zostaje wysłana do statku kosmicznego, by przeprowadzić rozmowę z przedstawicielami obcej cywilizacji. Film w reżyserii Denisa Villeneuvego, który został nominowany do Oscara oraz BAFT-y w kategorii najlepszy montaż dźwięku. W głównej roli wielokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams, znany z \"The Hurt Locker. W pułapce wojny\" Jeremy Renner oraz zdobywca złotej statuetki, Forest Whitaker.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1940363.jpg","",[]],"53072925":["Reż.: Nimród Antal.
W dżungli na obcej planecie z głębokiego snu budzi się grupa nieznanych sobie osób. Nie wiedzą, gdzie są i jak dotarli w to dziwne miejsce. Wśród nich znajduje się najemnik Royce (Adrien Brody), meksykański żołnierz kartelu narkotykowego Cuchillo (Danny Trejo), funkcjonariusz Specnazu Nikolaj (Oleg Taktarow), snajperka z izraelskiej armii Izabelle (Alice Braga), członek jakuzy Hanzo (Louis Ozawa Changchien), bojownik z Afryki Mombasa (Mahershalalhashbaz Ali), oraz pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarz, Edwin (Topher Grace). Na Ziemi uchodziliby za najgorszych zabijaków i prawdopodobnie rozpoczęliby walkę przeciwko sobie. Na obcym terenie jednak nie czują się tak pewnie. Postanawiają zjednoczyć siły i wyruszają na rekonesans. Dochodzą do wniosku, że zostali uprowadzeni. Istoty, które sprowadziły ich do lasu, wiedziały, kogo wybierają. Wkrótce dowodzeni przez Royce'a ludzie odkrywają, że są obserwowani przez legendarnych, kosmicznych łowców. Przekonani, że stali się zwierzyną dla nowego pokolenia bestii, rozpoczynają walkę o przetrwanie. Pomaga im Noland (Laurence Fishburne), wojownik, który jako jedyny ocalał z poprzedniego polowania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936119.jpg","",[]],"53072926":["Do miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz, lokalny mistyk, uchodzący za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską, która opowiada mu o tajemniczym zabójstwie córki, Laury. Do dramatycznego zdarzenia doszło 10 lat wcześniej, a mordercy nigdy nie znaleziono. Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920096.jpg","",["N"]],"53072927":["Na leśnej polanie niedaleko kamieniołomu zostaje znalezione ciało Patrycji. W bardzo podobnych okolicznościach 10 lat wcześniej życie straciła Laura. Jednym z podejrzanych jest Błażej, mąż Ady. Jonasz zostaje wypuszczony z aresztu i wraca do swojego gospodarstwa, w którym mieszkają pokrzywdzeni przez los ludzie. Na pogrzebie miejscowego proboszcza Trela spotyka się z biznesmenem Targoszem. Mężczyzna chce wydobywać cenny surowiec, melafir. Wspiera go burmistrz, który widzi w przedsięwzięciu korzyści dla miasta. Tymczasem w kamieniołomie podczas odstrzału robotnicy dokonują szokującego odkrycia. Nina spędza z Agatą coraz więcej czasu. Poznaje jej chłopaka, Radka. W nocy, w lesie, między Agatą a Martyną, zawodniczką miejscowego klubu bokserskiego, dochodzi do walki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920096.jpg","",["N"]],"53072928":["Atrakcyjna, młoda kobieta Alicja Arszewska zostaje znaleziona powieszona. Przez kilka miesięcy za pomocą charakteryzacji udawała otyłą, by móc uczęszczać na spotkania Anonimowych Żarłoków XXX. Tam sprzedawała innym uczestnikom niebezpieczny narkotyk, mający rzekomo pomagać szybko zrzucić wagę. Detektywi podejrzewają, że okrutnej zbrodni dopuściła się jedna z oszukanych, Katarzyna. Kiedy jednak i ona wkrótce umiera, utopiona we własnej wannie, funkcjonariusze muszą zmienić kierunek śledztwa. Sprawdzają, czy za oba przestępstwa odpowiada ten sam sprawca. W trakcie analizowania nowych tropów dowiadują się coraz więcej o dilerskiej działalności Alicji, a także o jej ofiarach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898449.jpg","",["N"]],"53072930":["Mała Amelka przygotowuje kolację. Jej mama dużo pracuje i wraca późno, więc córka stara się jej pomóc. Wieczorem dziewczynka zauważa, że mama straciła przytomność. Początkowo wpada w panikę, ale po chwili dzwoni na 112. Tymczasem matka dwóch córek, wyciągając kabel od odkurzacza, wyrywa gniazdko ze ściany. Gdy dziewczynki bawią się w chowanego, jedna z nich dotyka przewodów i zostaje porażona prądem. Dyspozytor pogotowia nakazuje wykonać masaż serca i sztuczne oddychanie. Zuzia odzyskuje oddech, ale jej dłoń jest mocno poparzona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b31a6793b8a1d1c8f7c8433d8a8cc4d",["N"]],"53072929":["Piotr znajduje w lesie starszego mężczyznę i mylnie stwierdza, że on nie żyje. Ma wątpliwości, czy zostać na miejscu, czy jechać do pracy. Dzwoni jednak na 112. Nagle słyszy ciche majaczenie. Po tygodniu okazuje się, że mężczyzna jest chory na alzheimera i był poszukiwany przez rodzinę. Wójcikowie niedawno wprowadzili się do nowego domu. Pewnego dnia ich córka źle się poczuła i straciła przytomność. Małżonkowie dzwonią na pogotowie, a gdy przyjeżdżają ratownicy, okazuje się, że przyczyną zdarzenia był czad. Wkrótce potem reszta rodziny również traci przytomność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d843bcd2f21c17edf0a30866639759b",["N"]],"53081349":["Michał wraz z bratem i wujem pracuje na czarno na budowie. W pewnej chwili spada z rusztowania. 18-latek łamie nogę. Jego krewni nie chcą wezwać karetki, gdyż chłopak nie ma ubezpieczenia zdrowotnego. Nie pozwalają także swojemu szefowi zadzwonić pod numer alarmowy. Dochodzi do awantury. W końcu właścicielowi firmy udaje się zaalarmować Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Okazuje się, że u poszkodowanego doszło do odmy opłucnej. Następnie Anita wraz z dziećmi pakuje się na weekendowy wyjazd. Kobieta jest zaniepokojona zachowaniem męża Leszka, który stał się niecierpliwy i agresywny. Mężczyzna nie chce słyszeć, by jego żona usiadła za kierownicą. Anita po kryjomu dzwoni pod numer alarmowy. Na jaw wychodzi tajemnica skrywana przez jej partnera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a684e1f59463362f24b49a36297a085e",["N"]],"53072888":["W podwarszawskim magazynie dochodzi do morderstwa. Jest to pierwsza sprawa, którą prowadzi Olgierd Mazur wraz z detektywem Krystianem Górskim, nowo przybyłym ze szkoleń w USA. Na miejscu zbrodni policjanci znajdują ślady świeżo wyprodukowanych narkotyków. Do sprawy włącza się Frank White z polskiej delegatury amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA. Tymczasem Olgierd zajmuje się sprawą pozostawioną przez swojego tragicznie zmarłego partnera. Pomaga Irminie, dziewczynie gangstera, którego przyjaciel Olgierda wysłał za kratki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53072889":["Na jednym z warszawskich osiedli dwóch nastolatków znajduje pod śmieciami ciało kobiety. Okazuje się, że Tamara, Ukrainka polskiego pochodzenia, żyje. Ma zaniki pamięci i powtarza tylko imiona: Nadia i Wiktoria. Policjanci dowiadują się, że to jej nastoletnie córki, z którymi przyjechała do Warszawy. Kolejna sprawa dotyczy \"Stylisty\" grasującego na przystankach i w miejskich autobusach, który obcina włosy mężczyznom. Sprawę przyjmuje Robert. Postanawia skorzystać z pomocy kolegi, wokalisty zespołu rockowego, i zorganizować prowokację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"53072890":["W tym odcinku poznamy szczegóły niezwykłej konstrukcji, nad którą pracowali alianccy inżynierowie podczas II wojny światowej - lotniskowca z pykretu, czyli tworzywa składającego się z lodu i miazgi drzewnej. Twórcy serii ujawniają też kulisy Operacji Afrodyta, zakładającej wykorzystanie wyeksploatowanych bombowców B-17 Flying Fortress jako zdalnie sterowanych latających bomb. W programie także historia poszukiwań Bursztynowej Komnaty, zaginionej pod koniec II wojny światowej. W 2017 r. grupa łowców skarbów ogłosiła, że zna miejsce jej ukrycia. Dokumentaliści wracają również do wydarzeń z lipca 1914 r., kiedy nad angielskim niebem pojawiło się wiele niezidentyfikowanych obiektów latających.","","",[]],"53072891":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",["N"]],"53072892":["Herbert von Dirksen został uprowadzony przez niemieckich oficerów z jego zamku w Grodźcu, który już wcześniej był zajęty przez radzieckich żołnierzy. Twórcy programu postarają się wyjaśnić dlaczego do tego doszło oraz jakiej tajemnicy strzegł były ambasador.","","",["AD"]],"53072893":["Listopad 1918 roku. Po horrorze wojny w Europie następuje spokojniejszy czas. Na mocy traktatu wersalskiego Niemcy nie mogą się zbroić. Wkrótce jednak w tym kraju rozpoczynają się potajemne prace nad opancerzonym wozem bojowym. Również w Związku Radzieckim powstają nowoczesne konstrukcje tego typu. We wrześniu 1939 roku niemieckie czołgi wjeżdżają do Polski, a wkrótce walczą w całej Europie. Wydaje się, że nic nie może powstrzymać hitlerowców. Są niepokonani do czasu, gdy muszą stawić czoło rosyjskiej zimie i radzieckim czołgom. W czerwcu 1944 roku Paryż wyzwalają amerykańskie shermany.","","",[]],"53072894":["Japonia przystąpiła do wojny 7 grudnia 1941 r., atakując amerykańską bazę marynarki wojennej Pearl Harbour. Kolejnym militarnym sukcesem było zwycięstwo nad brytyjską armią odniesione w Singapurze. Jednak okres dominacji Japonii nie trwał długo.","","",[]],"53072895":["Każdego roku miliony śnieżyc dużych przygotowują się do niebezpiecznej wędrówki przez całą Amerykę Północną, z Zatoki Meksykańskiej na Arktykę. Podczas swojej podróży przelatują m.in. nad Monument Valley i Nowym Jorkiem, gdzie czyha na nie wiele niebezpieczeństw. Wśród nich jest m.in. bielik amerykański, który korzysta z każdej nadarzającej się okazji, by schwytać najsłabsze osobniki. Badacze obserwują także zachowania pelikanów brunatnych, które żyją i polują na ryby w Kalifornii Dolnej.","","",[]],"53072896":["Taniec miłości
W tym odcinku twórcy programu opowiedzą o tańcu godowym zwierząt.","","",[]],"53072898":["Reż.: Ben Reid.
Dzieje burzliwego związku Ewy Braun i Adolfa Hitlera - od pierwszego spotkania, przez nieudane próby samobójcze, masowe zbrodnie i zakulisowe intrygi, aż po wymuszony ślub w przeddzień wspólnego samobójstwa.","","",[]],"53072900":["Kulisy operacji Overlord. Widzowie poznają ściśle tajne decyzje, które w tamtym czasie podjęli przywódcy. Sprawdzą też stopień zaangażowania wysokich rangą oficerów i tajnych agentów.","","",[]],"53072901":["Każde miasto na świecie boryka się z tym samym poważnym problemem - tonami wytwarzanych przez jego mieszkańców i przemysł śmieci. Paradoksalnie, gdyby nie te odpady, wiele współczesnych metropolii nie mogłoby się rozwinąć. Twórcy serii pokazują, co robią największe miasta świata, by pozbyć się niechcianych nieczystości.","","",[]],"53072902":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"53072903":["Reż.: Michael Höft.
Korea Północna to kraj pełen kontrastów. Z jednej strony istnieją w niej silne stereotypy socjalistyczne. Z drugiej nowoczesny Pyongyang przyciągający futurystyczną panoramą, licznymi parkami rozrywki i domami towarowymi z asortymentem równym zachodniemu światu. Twórcy dokumentu starają się nawiązać rozmowę ze sportowcami, aby pokazać nowe, być może inne oblicze tego kraju. Rezultatem ich pracy jest interesująca wycieczka po salach gimnastycznych, klubach jeździeckich, parkach wodnych, przedszkolu i akademii piłkarskiej.","","",[]],"53072904":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"53072905":["Twórcy serii odkrywają haniebne karty historii II wojny światowej. Starają się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego mieszkańcy podbitych przez III Rzeszę terytoriów decydowali się na współpracę z nazistami, m.in. Quisling w Norwegii, rząd Vichy we Francji, wielki mufti w Jerozolimie, getto żydowskie w Łodzi. Autorzy próbują poznać motywy kolaborantów. Widzowie przekonają się, czy za decyzją o służbie nazistom stały dobre chęci, bark wyboru, czy też wojna wyzwoliła w ludziach mroczne instynkty.","","",[]],"53072906":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"53072907":["Śliwa jest już całkowicie zdrowy. W przeszłości Władek woził na polowania ważne osobistości. Żmiju dzieli się historią o poecie, który popchnął przyjaciela wprost w objęcia niedźwiedzia. Łysy był kiedyś drwalem, ale teraz zajmuje się rzeźbiarstwem. Pani Zosia opowiada Fredkowi o śmierci męża. Władek w środku nocy przyjmuje wizytę uciekiniera z Iranu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"53072908":["\"Taaaka ryba\" odwiedza Finlandię. Tu Jurek Biedrzycki, wyposażony w profesjonalny sprzęt, stanie oko w oko ze szczupakami, aby sprawdzić, czy trolling jest dobrą metodą na te ryby. Oprócz tego zmierzy się z upartymi i niezwykle walecznymi łososiami, łowionymi na niewielkie sielawki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777a08e9c735db8313f5b15fe0108e",["N"]],"53072909":["Gigantyczna fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Działanie to było całkowicie nieopłacalne. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny, gdyż wojsku brakowało benzyny. Jego brak ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"53072910":["Po upadku powstania przez półtora miesiąca każdego dnia z miasta wyjeżdżało kilkadziesiąt samochodów ciężarowych. Wiozły rabowane przedmioty codziennego użytku oraz skarby polskiej kultury. Rozmiar grabieży był tak duży, że wojskowi dowódcy byli zmuszeni sprowadzić niemieckie firmy transportowe z Berlina i Drezna. Transporty zabytkowych przedmiotów wywożono m.in. do Klecina i Tyńca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5343d52616ba8d17658ecb76017891e6",["AD"]],"53072911":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56ed77fd32c614e7bbb55455d77379bc",[]],"53072912":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fee20ec553d6d6add311e981d6102480",[]],"53072913":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56ed77fd32c614e7bbb55455d77379bc",[]],"53072914":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fee20ec553d6d6add311e981d6102480",[]],"53073195":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939752.jpg","",["N"]],"53073196":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939752.jpg","",["N"]],"53073197":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53073198":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53073199":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53073200":["Dalsze losy Roberta i Anity - właścicieli 101 dalmatyńczyków. Państwo Dearly przenoszą się na wieś, gdyż mieszkanie w centrum Londynu okazało się za małe dla nich i ich podopiecznych. W opiece nad psiakami dzielnie pomaga im Niania. Przeprowadzka początkowo wcale nie przypada do gustu szczeniętom - Szczęściarzowi, Klusce i Kropce. Z czasem jednak pieski odkrywają uroki życia na prowincji i wraz z nową towarzyszką - kurą Spot przeżywają na farmie wiele przygód. Niestety ponownie na swojej drodze spotykają Cruellę de Mon oraz jej podwładnych - Nochala i Baryłę. Bezwzględna kreatorka mody za wszelką cenę stara się przejąć sąsiadujące z jej zamkiem gospodarstwo Dearlych.","","",[]],"53073201":["Dla ludzi i środowiska naturalnego groźne są nie tylko plastikowe śmieci, ale także niewidoczny gołym okiem mikroplastik. Naukowcy próbują opracować metody usuwania jego cząstek z wody pitnej. Widzowie zobaczą reportaż o Amerykance, która porzuciła dotychczasowe życie, pracę i wyruszyła samotnie w pieszą wędrówkę po świecie. Reporter Paweł wyjaśni, na czym polegają zmiany zachodzące u dojrzewających chłopców i co wpływa na wysokość ludzkiego głosu. Ekipa przeprowadzi też test ostrzałek do noży i opowie o niezwykłych fryzjerach w Chinach. Jeden z nich tworzy z włosów konstrukcje w formie kapeluszy, a drugi ekspresowo obsługuje klientów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53073202":["W programie pojawi się prezentacja oraz test koszulki z włókien drzewnych. Widzowie zobaczą reportaż o produkcji róż w duchu tzw. sprawiedliwego handlu. Na plantacji zatrudnia się reporter, który na własnej skórze odczuwa trudy pracy w szklarni w Afryce. Ekipa przybliży projekt realizowany u wybrzeży Florydy, którego celem jest odbudowa ginących raf koralowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53073203":["Białach zatrudnia Fabia jako nowego kucharza. Uczy porywczego obcokrajowca zasad obsługi klienta. Kordas namawia Michała, by dla niego pracował. Żbikowski, licząc na awans, podejmuje się tajnej misji. Marta martwi się o sierżanta. W Uroczysku od lat krążą opowieści o duchach straszących w ruinach zamku. Jolanta, ksiądz oraz Lucjan postanawiają udowodnić, że mroczne historie są nieprawdziwe. Udają się na miejsce z wykrywaczem metalu i dokonują niespodziewanego odkrycia. Tymczasem Mikołaj poznaje Grażynę, wdowę po byłym sołtysie. Kobieta twierdzi, że Kordas ma związek ze zniknięciem jej męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53073204":["W miasteczku pojawiają się plotki o złym stanie zdrowia Jolanty. Podobno gospodyni księdza żegna się już ze światem i przekazuje listę ostatnich życzeń. Organista Lucjan próbuje uzdrowić ją niekonwencjonalną metodą. Kordas pokazuje Żbikowskiemu nagranie, na którym sierżant zachowuje się obscenicznie. Pod nieobecność przełożonego, Magda musi zmierzyć się z prasą zainteresowaną znaleziskiem archeologów w ruinach zamku. Pod pretekstem rozmowy o swoim mężu, Grażyna odwiedza Białacha w barze i zaprasza go do siebie. Prowokacyjne zachowanie kobiety wprawia Mikołaja w zakłopotanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53073205":["Jolanta nadal źle się czuje. Proboszcz i Lucjan szukają sposobu, by przywrócić gospodyni siły oraz chęci do życia. Fabio wpada na pomysł nauczania języka włoskiego. Luiza jest zainteresowana jego lekcjami, o czym informuje ojca. Czarna odwiedza Grażynę. Odkrywa jej pokaźną kolekcję roślin doniczkowych. Magda dzieli się z Białachem swoją opinią na temat byłego sołtysa. Zeznania wdowy i opowieść posterunkowej znacznie się od siebie różnią. Żbikowski przypisuje sobie odnalezienie średniowiecznego skarbu, za co ma zostać uhonorowany specjalnym dyplomem. Ceremonia zostaje jednak gwałtownie przerwana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53073206":["Ksiądz i organista cieszą się z powrotu gospodyni do zdrowia. Nieoczekiwanie na plebanii zjawia się sołtys, który prosi ich o pomoc. Mikołaj szykuje pewien plan. Ma on na celu wyjaśnienie zniknięcia jego poprzednika. Białach i Lucjan odwiedzają zaskoczoną ich wizytą Grażynę. Wdowa częstuje gości swoją specjalnością. Kordas ma zamiar dowiedzieć się, kim jest nowa sympatia jego córki. Postanawia zorganizować uroczystą kolację. Fabio zgłasza na komendzie, że został pobity. Żbikowski, znając sprawcę incydentu, nie przejmuje się zeznaniem poszkodowanego Włocha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946210.jpg","",[]],"53073207":["Reż.: Jonathan Frakes.
Flynn Carsen (Noah Wyle), nieśmiały wielbiciel książek, pracuje w Bibliotece Metropolitalnej, gdzie obok cennych zbiorów są przechowywane legendarne skarby. Znaleźć w nich można Arkę Przymierza, puszkę Pandory i słynny miecz króla Artura - Ekskalibur. Pewnego dnia bibliotekarz otrzymuje paczkę z Egiptu, wewnątrz której znajduje się starożytny zwój. Studiując interesujące wzory i symbole Flynn odkrywa, że jest to mapa prowadząca do kopalni króla Salomona. Niestety, wkrótce ktoś wykrada cenną przesyłkę. Carsen niezwłocznie wyrusza do Afryki. W kraju faraonów poznaje atrakcyjną archeolog, Emily Davenport (Gabrielle Anwar). Od tej chwili para wspólnie prowadzi poszukiwania, by poznać jedną z największych zagadek cywilizacji. Film nawiązuje klimatem do przygód Indiany Jonesa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908250.jpg","",[]],"53073208":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"53073209":["Zatońska i Zieliński jadą na osiedle. Ktoś rzucił cegłą w okno jednego z mieszkań, raniąc przy tym 7-letnią dziewczynkę. Ponieważ ojciec dziecka jest ciemnoskóry, stróże prawa zakładają atak na tle rasistowskim. Załoga zauważa też auto w rowie. Przy samochodzie leży ranny 15-latek, który twierdzi, że jest kierowcą pojazdu. Asia i Szymon orientują się, że chłopak kłamie. Komendant Jaskowska martwi się o syna. Tymczasem Asia i Szymon postanawiają zamieszkać razem. Wieczorem w drzwiach ich mieszkania pojawia się nieoczekiwany gość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6854270368c446c8c1ba57ef220ab1b0",[]],"53073210":["Załoga udaje się do domu mężczyzny, który zgłosił włamanie. Z mieszkania zniknął jego tablet. Właściciel nie chce jednak powiedzieć, jakie dane przechowywał na urządzeniu. Podejrzenia padają na sąsiada, który ma kryminalną przeszłość. Trop okazuje się fałszywy. Niebawem na komendę dzwoni właściciel jednego z wrocławskich lombardów, który nadaje śledztwu nowy kierunek. Góral załatwia Staśkowi pracę u znajomego lakiernika. Wieczorem Miłosz orientuje się, że jego siostrzenic zniknął. Beata informuje Zapałę, że wyjeżdża na wakacje i funkcjonariusz dostaje urlop. Policjant spotyka się z Emilką, z którą postanawia odbyć poważną rozmowę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/59af0d6690787de26e566b71850df08e",[]],"53073211":["Klient pewnego sklepu jest świadkiem kradzieży. Po przyjeździe na miejsce Zuza i Wojtek dowiadują się, że sprawca jest obcokrajowcem. Ranny mężczyzna próbował ukraść coś do jedzenia. Ratownicy medyczni stwierdzają, że przybysz został postrzelony. Niebawem Kowal i Niedźwiecki trafiają na trop groźnej szajki. Tymczasem na komendzie zjawia się Aneta, matka Zuzy. Policjantka jest zaskoczona jej nagłą wizytą. Po pracy Wojtek wraca do domu, gdzie czeka na niego pewna dziewczyna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","",[]],"53073212":["Jedzenie lodów może być jeszcze przyjemniejsze dzięki biodegradowalnej, jadalnej łyżeczce do lodów stworzonej z włókien kakaowca. Reporter Galileo przetestuje aplikację na smartfony zwiększającą świadomość tzw. śladu węglowego, który każdy z nas zostawia po sobie. Kamery odwiedzą również największą wspólnotę chrześcijańską w USA, która jest jednocześnie świetnie prosperującą firmą rodzinną. Transmisje z nabożeństw oglądać można w telewizji. Zobaczymy także reportaż o miłośniku ptaków, który uczy zagrożone wyginięciem gatunki latania nowymi trasami, co może uchronić je np. przed odstrzałem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",[]],"53073213":["Na komendę przychodzi student, który przez jakiś czas rozmawiał z Ukrainką na erotycznym wideoczacie. Podejrzewa, że dziewczynie mogło stać się coś złego. Zatońska i Zieliński rozpoczynają poszukiwania zaginionej. Kolejna sprawa dotyczy kradzieży samochodu medycznego, w którym znajduje się nerka do przeszczepu. Policjanci muszą jak najszybciej zlokalizować sprawcę. Tymczasem Mariusz ma objawy depresji. Zmartwiona Jaskowska próbuje pomóc synowi. Zapała postanawia odzyskać Emilkę. Zaprasza ją na randkę do swojego apartamentu. Romantyczne spotkanie zostaje jednak przerwane. Wieczorem Zieliński odsłuchuje szokującą wiadomość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","",[]],"53073214":["Natalia i Góral udają się do domu kobiety, która zgłasza, że jej syn został porwany. Przerażona matka znalazła też kopertę ze zdjęciami skrępowanego chłopaka i żądaniem okupu. Wkrótce dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu w sprawie. Jaskowska prosi Mariusza, żeby w ciągu dnia zaopiekował się Michałkiem. Syn obawia się, że nie poradzi sobie z małym dzieckiem. Tymczasem Miłosza martwi nieobecność Staśka. Nieoczekiwanie na komendę przychodzi kartka pocztowa zaadresowana do Górala. Po pracy Mróz i Bachleda idą do razem klubu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","",[]],"53073215":["Paulina budzi się rano i słyszy, jak córka z kimś rozmawia. Dochodzi też do niej dźwięk zamykanych drzwi. Agata wszystkiemu zaprzecza. Wieczorem matka znajduje pod łóżkiem dziewczyny męską bieliznę, co doprowadza do wybuchu konfliktu. W pracy Wach i Walczak zajmują się sprawą zaginionego nastolatka. Wychodzi na jaw, że chłopiec ukrywał w domu drogie przedmioty. Analiza danych na telefonie poszukiwanego prowadzi funkcjonariuszy do niewielkiej pizzerii. Kelnerka zaznaje, że nastolatek spotkał się w lokalu z jakimś mężczyzną. Stróże prawa biorą pod uwagę porwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946563.jpg","",[]],"53073216":["W jednej z podwrocławskich wsi dochodzi do dramatycznego odkrycia. W szambie znaleziono ludzką rękę. Bolek ustala, że całe ciało zostało podzielone na części. Identyfikacja zwłok sprawia załodze trudności. Górska i Jawor uważają, że może to być narzeczony dziewczyny mieszkającej w okolicy, który rzekomo wyjechał za granicę. Trop okazuje się fałszywy, ale niebawem w policyjnej bazie danych pojawia się kolejny. Tymczasem Bolek sprawdza ślady wskazane przez Julię Pakulską. Idzie do klubu nocnego, gdzie spodziewa się znaleźć zabójcę Wiktorii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946563.jpg","",[]],"53073217":["Reż.: Jaume Collet-Serra.
Nastolatkowie Carly Jones (Elisha Cuthbert) i jej chłopak Wade (Jared Padalecki), koleżanka Carly, Paige Edwards (Paris Hilton), brat bliźniak Carly, Nick (Chad Michael Murray), były chłopak Paige, Blake (Robert Ri'chard) oraz ich kolega Dalton Chapman (Jon Abrahams), w wyniku tajemniczego zbiegu okoliczności zamiast na międzyuczelniane zawody futbolowe trafiają do wyludnionego miasteczka Ambrose. Jedyną atrakcją tego dziwnego miejsca jest niezwykła kolekcja figur woskowych, których zadziwiający realizm wzbudza lęk młodych ludzi. Figury wyglądają bowiem jak zmarli, którzy dla niepoznaki zostali pokryci woskiem. Wkrótce okazuje się, że przeczucie nie myli przybyszów. W miasteczku żyje para psychopatycznych morderców, którzy zrobią wszystko, aby powiększyć liczbę eksponatów.","","",[]],"53073218":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"53073219":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"53073220":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53073221":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53073222":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53073223":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53073224":["Twórcy programu sprawdzają, czy można zastąpić drogie środki do pielęgnacji aut zwykłymi kosmetykami używanymi na co dzień oraz jak to możliwe, że fotoradar zareagował na biegnącego człowieka. W poszukiwaniu niezwykłych miejsc reporterzy odwiedzają miasteczko opanowane przez pingwiny oraz region, w którym grilluje się świnki morskie. W odcinku wystąpi również twórca ulepszonej kamery internetowej. Poznamy tryb życia orłosępa, ptaka, którego rozpiętość skrzydeł wynosi trzy metry.","","",[]],"53073225":["Tym razem pan Fasola zatrzymuje się w hotelu. W recepcji jego zainteresowanie budzi jeden z gości. Kiedy dociera do swojego pokoju, czeka go niezbyt miła niespodzianka. Okazuje się, że okno wychodzi na ceglany mur. W nocy nie może zasnąć z powodu hałasów za ścianą. Kiedy wychodzi na korytarz, drzwi od jego pokoju zatrzaskują się. Fasola wpada w tarapaty, ponieważ wyszedł z pokoju nago. Ukrywając się przed innymi gośćmi hotelowymi, desperacko szuka wyjścia z trudnej sytuacji.","","",["AD"]],"53073226":["Gwiazdą odcinka jest rybnicki Kabaret Młodych Panów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["AD"]],"53073227":["Reż.: Florian Baxmeyer.
Rzesze poszukiwaczy skarbów od kilku dekad próbują odnaleźć Bursztynową Komnatę, z którą wiąże się jedna z największych zagadek ery powojennej. Jedna z legend głosi, że Albert Einstein ukrył cenny obiekt przed nazistami w ostatnich dniach II wojny światowej. Sekret pomieszczenia tkwi w bursztynie, który ma moc zniszczyć ludzkość, jeśli trafi w niepowołane ręce. Historyk Eik Meiers (Kai Wiesinger), Katharina (Bettina Zimmermann) i Justus (Fabian Busch) wpadają na ważny trop dzięki prawnuczce genialnego fizyka, Mili (Annika Blendl). Łowcy przygód nie mogą dopuścić, aby skarb trafił do bezwzględnego magnata farmaceutycznego. Rozpoczyna się pełna przygód eskapada, wiodąca od największego pomnika Europy w Lipsku, przez wydmy w Sankt Peter-Ording do alpejskich jaskiń... Losy bohaterów znanych z produkcji telewizyjnych \"Kod Karola Wielkiego\" z 2008 roku i \"Poszukiwacze świętej włóczni\" z 2010 roku, które cieszyły się w Niemczech ogromną popularnością.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922861.jpg","",[]],"53073228":["Reż.: Richard Boddington.
Nastoletnie rodzeństwo jako jedyne ratuje się z katastrofy awionetki, która rozbiła się w sercu afrykańskiego buszu. Dzieci podejmują trud samodzielnego dotarcia do cywilizacji. Po drodze stawiają czoło drapieżnikom, muszą radzić sobie z głodem i niewygodami. Mimo to wędrówka przez spalone słońcem ziemie okazuje się największą przygodą ich życia.","","",[]],"53073229":["Reż.: Vincent McEveety.
Zabójcza wygrana
Freddy Brower jest w trakcie sprawy rozwodowej. Pewnego dnia razem z żoną ogląda losowanie popularnej loterii. Nagle z zaskoczeniem stwierdza, że jest zwycięzcą. Nie chce dzielić się milionową wygraną z małżonką i postanawia zataić tę informację. Prosi swojego wuja, by podając się za niego, odebrał pieniądze z kolektury. Nie podejrzewa, że ma on romans z jego żoną. Wuj, który zbankrutował, postanawia przywłaszczyć sobie wygraną i zabić Freddy'ego.","","",[]],"53073230":["Reż.: Joe Pennella, Randall Zisk.
Adrian dostaje wreszcie szansę powrotu do czynnej służby w policji. Żeby ją wykorzystać, musi przekonać specjalną komisję, na czele której stoi kapitan Willis, że jest zdolny do pracy. Porzuca więc śledztwo dotyczące napadu na konwój, by pojechać jako opiekun na obóz, którego jednym z uczestników jest syn Willisa - Brian. Monk ma nadzieję, za pośrednictwem chłopaka, przekonać do siebie jego ojca. Okazuje się, że w miejscu, w którym przebywają obozowicze przygotowywali się do akcji sprawcy napadu na konwój. Przestępcy pozostawili po sobie wiele śladów. Detektyw decyduje się wznowić dochodzenie. Jednocześnie musi bronić swoich podopiecznych przed złodziejską bandą.","","",[]],"53073231":["Reż.: Michael Zinberg.
Policja znajduje spalone zwłoki mężczyzny. Prowadzenie sprawy zostaje przydzielone Monkowi. W tym samym czasie trwają przygotowania do ślubu Stottlemeyera. Drużbą kapitana ma być Adrian, zaś druhną panny młodej jej przyjaciółka, Stephanie. Stottlemeyer musi wyciągnąć kobietę z więzienia, po tym jak zostaje aresztowana za przekroczenie dozwolonej prędkości. Podczas próby generalnej ceremonii jeden z prezentów eksploduje. Przerażona narzeczona odwołuje uroczystość. Monk z kolei dostrzega związek pomiędzy zatrzymaniem Stephanie a morderstwem, nad którym właśnie pracuje.","","",[]],"53073232":["Reż.: Katja von Garnier.
Nastoletnia Mika (Hanna Binke) cieszy się, że znów spędzi lato u babci (Cornelia Froboess), w pobliżu stadniny i swojego ukochanego konia o imieniu Wicher. Ta radość szybko przemienia się w strach, gdy Mika znajduje na brzuchu zwierzęcia rany o nieznanym pochodzeniu. Na dodatek stadnina boryka się z problemami finansowymi. Żeby jej pomóc, zdeterminowana Mika postanawia wystartować w gonitwie. Niestety, Wicher ostatnio dziwnie się zachowuje. Ciepłe kino familijne w reżyserii Niemki Katji von Garnier (Krew jak czekolada, Niezłomne) opowiada dalsze losy bohaterów filmu z 2013 roku. W obsadzie znaleźli się Hanna Binke (Combat girls. Krew i honor, Wicher), Jannis Niewöhner (Narodziny bohaterów), Marvin Linke (To nie mój dzień), Amber Bongard (Krwawa hrabina) oraz Cornelia Froboess (Pukając do nieba bram).","","",[]],"53073233":["Twórcy programu sprawdzają, jakie szanse przeżycia na pełnym morzu mają rozbitkowie i zdradzają skąd bierze się rattan. Dociekliwi reporterzy badają tajniki działania kuchenek mikrofalowych i ostrzegają, czego nie należy w nich podgrzewać. W odcinku również ciekawostki z życia Galileusza, a także podróż do RPA i odwiedziny w katedrze w Albi, która przez wiele wieków była symbolem Inkwizycji.","","",[]],"53073234":["Reż.: Christine Moore.
Detektywi nowojorskiego CSI prowadzą dwa śledztwa. W pierwszym badają okoliczności tragicznego wypadku, jakiemu ulega mężczyzna uprawiający sporty ekstremalne. Druga sprawa dotyczy śmierci młodej kobiety w miejskiej toalecie. Ślady na miejscu zbrodni wskazują na mężczyznę, który odsiaduje dożywotni wyrok za zabójstwo. Stella przeprowadza dodatkowe badanie DNA i dochodzi do wniosku, że może on być być jednak niewinny. Wszystko wskazuje też, że niesłusznie został aresztowany przed pięcioma laty. Jeśli to szokujące odkrycie potwierdzi się, w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca...","","",["N"]],"53073235":["Reż.: Christine Moore.
Mac Taylor i jego ekipa ścigają seryjną morderczynię. Anonimowa osoba zdradza przez telefon miejsce, w którym ukrywa się poszukiwana. Gdy detektywi przybywają na miejsce znajdują ciało młodej kobiety. Mac rozpoznaje w niej podejrzaną. Podczas autopsji okazuje się, że była ona torturowana i odurzana narkotykami, a jej twarz została poddana operacji plastycznej. Sprawa wydaje się na tyle skomplikowana, że Taylor spotyka się ze swoją dobrą znajomą - Jordan Gates (Jessalyn Gilsig), która odpowiada za ochronę burmistrza.","","",["N"]],"53073236":["Reż.: Rene Perez.
W mieście zbrodni zjawia się tajemniczy człowiek, który staje w obronie młodej matki i jej córeczki. By pomóc bezbronnej kobiecie, musi stanąć do samotnej walki przeciw złu. Niezrażony bierze jednak sprawiedliwość w swoje ręce i bezlitośnie rozprawia się z przestępcami.","","",[]],"53073237":["
Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej serial komediowy realizowany na żywo na scenie. Sezon siódmy charakteryzuje się odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci - które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie - dołączą: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych zobaczymy Marka Piekarczyka, Piotra Gąsowskiego, Roberta Gonerę czy Maję Bohosiewicz.","","",["AD"]],"53073238":["Lekcja 47: Mokre sny II","","",["AD"]],"53073239":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"53073240":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53073241":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"53073242":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"53073243":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"53115601":["Odcinek poświęcony Małgorzacie Tokarskiej, założycielce licencjonowanego, internetowego biura podróży dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Bohaterka sama urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, przeszła dużo operacji ortopedycznych i porusza się o kuli. Nie przeszkadza jej to jednak w zwiedzaniu świata i rozwijaniu pasji do podróżowania. Do tej pory Małgorzata zobaczyła już ponad 30. krajów, m.in. Indie, Meksyk, Australię oraz Tajlandię. Autorzy programu towarzyszą jej podczas wycieczki do Florencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d98dcdeac725c0eba3bf10320a904f5",["N"]],"53073104":["Barbara wyjeżdża do Ciechocinka. Marian boi się, że kobieta już go nie kocha. Za namową Tadeusza i Łukasza postanawia zaprzyjaźnić się z jej synem, czymś mu zaimponować. Tymczasem Chudy i jego podwładni otrzymują nową sprawę. Istnieje podejrzenie, że członkowie pewnej sekty przetrzymują córkę senatora. Rataj informuje funkcjonariuszy, że w tej sprawie konieczna będzie infiltracja. Ponieważ wiadomo, gdzie sekta odprawia rytualne msze, należy wysłać tam jednego z policjantów. Wybór pada na Mariana. Akcja wymyka się policjantom spod kontroli, gdy Kociński, nakarmiony grzybkami, zamierza się na kogoś z nożem. W lokalu Barbary dochodzi do awantury z dziewczyną podejrzaną o posiadanie narkotyków. Lola postanawia się nią zająć i zabiera do domu. Chudy ma problemy z Kasią. Córka otrzymuje złe stopnie i wagaruje.","","",[]],"53073105":["Członkowie ekipy Chudego rozmawiają przez radiostację na temat przyjaźni Michy z Ritą. Nie wiedzą, że podsłuchuje ich sama zainteresowana. Tymczasem Micha udziela korepetycji z matematyki Kasi i Wioli. Dołączają do nich Rafał i Jimmy. Łukasz nabiera coraz pewniejszych podejrzeń, że Marian, pod wpływem grzybków i ponurej atmosfery, zasztyletował córkę senatora podczas satanistycznej mszy. On sam wkrótce zaczyna wierzyć, że jest opętany. Wiola zostaje złapana, kiedy wysiada z samochodu narkotykowego dilera. Wkrótce w domu Chudziszewskich zjawia się policja z psami. Wizyta zbiega się akurat z lekcjami Michy i niestety nie kończy się dobrze. Żona Chudego zostaje zabrana na komisariat, ponieważ utrzymuje, że worek z narkotykami należał do niej. Marian, zamknięty w policyjnym areszcie, jest poddawany egzorcyzmom. Nie wie, że \"Ojciec Leopold\" to prywatnie aktor, kuzyn Łukasza...","","",[]],"53073106":["Rita nie wie, z kim spędziła ostatnią noc - z Michą, czy może z jego bratem bliźniakiem. Lola odkrywa w sobie nową pasję - fotografię. Postanawia też zająć się pozyskiwaniem funduszy dla sierot po policjantach. W związku z tym proponuje Tadeuszowi, żeby on i jego podwładni pozowali nago do kalendarza. Po nocnej, mocno zakrapianej alkoholem akcji przeciwko handlarzowi materiałami wybuchowymi Chudy idzie na badania okresowe. Boi się, że w jego krwi będzie za dużo alkoholu, dlatego też decyduje się podmienić próbówki. Niedługo potem Marian dowiaduje się, że Chudziszewski ma natychmiast stawić się w przychodni, gdyż lekarz ma mu coś ważnego do przekazania. Kociński postanawia udawać Chudego, a Łukasz - jego brata. Okazuje się, że Tadeusz jest poważnie chory i zostało mu jedynie trzy tygodnie życia. Marian i Łukasz są pewni, że gdy ich szef dowie się o chorobie, popełni samobójstwo, a wtedy Lola i Kasia nie dostaną odszkodowania. Wspólnie dochodzą do wniosku, że muszą go zabić, dla dobra jego rodziny.","","",[]],"53073107":["Tadeusz nie może się dogadać z Kasią. Ma do niej żal, że nie powiedziała mu o tym, co łączyło ją z Łukaszem. Z tego powodu Chudziszwski nie odzywa się do swojego podwładnego, co znacznie utrudnia współpracę. Tymczasem cała trójka ma zająć się sprawą tajemniczego zaginięcia bezdomnych. Chudy chce poprowadzić śledztwo tylko z Marianem. Ten jednak pracuje nad sprawą ustawiania nielegalnych małżeństw. By złapać przestępców na gorącym uczynku, postanawia wziąć fikcyjny ślub z pewną Gruzinką. Akcja kończy się jednak totalną klapą. Zamiast oszustów za kratkami, Kociński ma zagraniczną żonę. Na domiar złego, w jego domu zjawia się jej rodzina, by uczcić moment zaślubin. Wiola zwierza się Loli, że jej matka wyszła z więzienia i stara się o przywrócenie praw do opieki nad nią. Rita radzi jej, by sprawdziła szczerość intencji kobiety. Barbara wpada na karkołomny pomysł przechytrzenia matki Wioli. Tymczasem Chudy odkrywa, że w sprawę zniknięcia grupy bezdomnych zamieszani są przedstawiciele firm farmaceutycznych.","","",[]],"53073108":["W mieszkaniu Mariana trwa polsko-gruzińskie wesele. Wszyscy oprócz Kocińskiego wydają się świetnie bawić. On tymczasem czuje się fatalnie, gdyż powinien w tej chwili prosić o rękę Barbarę. Ku jego zaskoczeniu ona zjawia się w jego domu i widzi go... całującego się z panną młodą. Chudy, Micha i Łukasz próbują dostać się do fabryki leków. Wkrótce wszyscy trzej rozpoczynają pościg za przewożącą makabryczny ładunek chłodnią. Zostają zamknięci w ciężarówce. Z każdym przejechanym kilometrem temperatura w samochodzie spada. Policjantom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Wkrótce dochodzi do strzelaniny z bandytami, w której jeden z funkcjonariuszy zostaje ranny. Tymczasem Lola postanawia udawać matkę Wioli podczas przesłuchania u psychologa. Ten po rozmowie z kobietą nie daje zgody na to, by zajmowała się ona dziewczyną i powierza opiekę nad nią Chudziszewskim. W tej sytuacji Lolę i Tadeusza muszą udawać Marian i Barbara...","","",[]],"53073109":["Trzecie oko
Alutka dzięki medytacji i specjalnemu masażowi otwiera w sobie tzw. trzecie oko, czyli osiąga zdolność przewidywania przyszłości. Jej wizje nie są zbyt dokładne i szczegółowe, ale wywołują popłoch w rodzinie Kwiatkowskich. Sąsiadka oznajmia im bowiem, że w ich domu pojawi się niemowlę. Anka i Jacek są przerażeni, ponieważ 17-letnia Eliza właśnie się zakochała i coraz więcej czasu spędza w towarzystwie swojego chłopaka. Wkrótce kolejne przepowiedziane przez Alutkę rzeczy zaczynają się sprawdzać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8153",[]],"53073110":["W spirali pozwów
Dziadek zaczyna podejrzewać, że cierpi na postępującą sklerozę. Wydaje mu się, że bliscy, chcąc oszczędzić mu trudnej prawdy, ukrywają przed nim ten fakt. Stara się znaleźć dowody na potwierdzenie swojej tezy. Wkrótce zostaje poddany intensywnej rehabilitacji - musi wykazać się sprawnością umysłu i dobrą pamięcią.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8157",[]],"53073111":["To straszne dorastanie
17-letnia córka Kwiatkowskich uważa, że jest już dorosła. Twierdzi, że ma prawo wracać późno do domu. Anka i Jacek zastanawiają się, czy przez swoje rodzicielskie lęki nie ograniczają wolności swoich dzieci. W domu narasta konflikt. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8161",[]],"53073112":["Dobre intencje
Alutka chce mieć kota. Uczulony na sierść zwierzęcia Jędrula nie zgadza się na to. Żona lekceważy jednak jego dolegliwości i w tajemnicy przed nim sprawia sobie pupila. Mężczyzna czuje się coraz gorzej. Widząc w domu kota dochodzi do wniosku, że poza katarem, opuchlizną i łzawieniem oczu cierpi także na urojenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8159",[]],"53073113":["Kryminal tango
Posterunkowy wyświadcza Alutce pewną przysługę. W zamian prosi ją, by załatwiła mu posadę konsultanta przy nowym serialu kryminalnym, produkowanym przez Jędrulę. Przekonując męża do tego pomysłu, Alutka wywołuje kryzys małżeński. W końcu jednak Jędula zgadza się na zatrudnienie posterunkowego. Policjant do swojej nowej roli podchodzi bardzo poważnie. Jego niekompetencja połączona z pracowitością powoduje spore zamieszanie. Wściekły Jędrula najchętniej pozbyłby się nowego pracownika.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8154",[]],"53073114":["Dana leczy chrypkę Ewy, efekt ich wczorajszego szaleństwa z Kubą w dyskotece. Do mieszkania wchodzi Iwo, który postanowił uciec z domu. Chłopiec boi się rozwodu rodziców, o którym wykrzykiwali podczas awantury. Niania odprowadza podopiecznego do mamy. W pracy Dana podejmuje się pomocy przy opiece nad niemowlęciem. Młoda mama, Kasia, nie radzi sobie z obowiązkami, a jej mąż i nastoletnia córka nie kwapią się, by ją odciążyć. Na plaży Monika całuje Jacka, licząc na więcej. Mężczyzna ją odtrąca. Popławska, nie doczekawszy się męża w restauracji, gdzie mieli zjeść obiad we troje z synem, wypija za dużo wina. Dana odwozi chłopca i jego mamę do domu. Kuba zaprasza Mazurek na piwo. Chce opowiedzieć jej o nowo odkrytym powołaniu. Podczas powrotu z pubu spotykają Jacka. Między mężczyznami dochodzi do bójki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2720a57f12569a9f7ecfe19281a35d21",["N"]],"53073115":["Dana po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka. Nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika poznaje w sanatorium Mariusza, który jest detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji. Sara, córka Aldony, zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie akceptuje kolejnego partnera swojej matki. Zachowanie Lilki wzbudza niezadowolenie wśród pracowników. Szefowa nie zgłasza nikogo ze starej ekipy na kurs guwernantek. Dana pod szkołą, do której chodzi Iwo spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Popławskiej kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje kobiecie, by zamieszkała u niego. Dana podczas joggingu z Ewą spotyka profesor Wolny, która przekazuje jej nowinę, iż Adaś został zakwalifikowany do operacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84132df5ac42fcf05af9b4f72f7f2401",["N"]],"53073116":["Mariusz wpada do mieszkania Dany, prosząc o ratunek. Córka Aldony uwikłała go w swoją intrygę. Nastolatka, podrzucając mamie swoje roznegliżowane zdjęcie, oskarżyła mężczyznę, iż zmusił ją do pozowania. Dana w domu Sary odkrywa prawdę. Prosi o pomoc psychologa, który wyjaśnia tajemnicę dziewczynki i jej koleżanek. Monika podczas spaceru z Jackiem spotyka swojego ojca, którego od dawna nie widziała. Jej relacje z rodzicem nigdy nie były dobre. Mariusz w agencji niań robi zdjęcia kursantom. Reporterka Ewa, przyjaciółka Dany, przygotowuje Lilkę do występu w telewizyjnym programie. Mariusz zaprasza Lilkę na wieczór do knajpy, obawiając się kłopotów z Sarą. W nocy wracają razem do agencji, gdzie ma miejsce dziwna sytuacja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2ca0d1a5f2ac72c552a748d6877f641",["N"]],"53073117":["Dana obwinia się o kalectwo swojego brata, ponieważ to ona prowadziła samochód, kiedy doszło do wypadku. Dziewczyna nie zapięła mu pasów, a na drogę wyjechał pijany rowerzysta i przy ostrym hamowaniu Adaś wyleciał przez szybę. Teraz chłopiec przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec wciąż ma żal do Dany i wypomina jej tamto zdarzenie. Do agencji wraca Monika. Jest zaskoczona poczynaniami Lilki i daje jej reprymendę. Rychter jest zszokowana wyznaniem Kuby, który oświadcza, że kocha ją od dawna. Kobieta dowiaduje się także o bliskich relacjach łączących Jacka z Daną. Popławski składa niani propozycję opieki nad synem w Berlinie. Iwo przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi. Danka czuje, że go zawiodła, zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Oboje, czekając na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada o pracy z dziećmi i o swoim synu, którego oddała do adopcji. Jacek nabiera podejrzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb55f96f591bc670053e5e5e170075f1",["N"]],"53073118":["Dana spędza noc z poznanym na koncercie Jackiem. Dziewczyna jest wściekła na siebie i ucieka z mieszkania mężczyzny. Niebawem traci dorywczą pracę. Na przystanku autobusowym zauważa osamotnionego chłopca. Zabiera dziecko na policję. Chłopiec pamięta tylko, że mieszkał z mamą i rodzeństwem w hotelu. W tym samym czasie Lilka uświadamia sobie, że... zgubiła powierzonego jej opiece Leona. Dana postanawia odnaleźć hotel, w którym zatrzymał się Leon ze swoją rodziną. Lilka na komisariacie rozpoznaje na nagraniu z monitoringu Leona w towarzystwie Dany i podejrzewa najgorsze... Jacek spotyka się w kawiarni z Moniką - właścicielką agencji niań, w której pracuje Lilka. Romantyczny nastrój znika, gdy kobieta dowiaduje się, że jej pracownica zagubiła dziecko. Dostaje MMS ze zdjęciem z monitoringu, na którym Jacek widzi Danę...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/30d653f9eaaefbbb3c6126dd2cb05ebc",["N"]],"53073119":["Reż.: Lucia Aniello.
Pięć przyjaciółek z czasów college'u (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer, Zoë Kravitz) po dziesięcioletniej rozłące wyjeżdża razem na weekend do Miami. Okazją do wspólnej zabawy jest wieczór panieński jednej z dziewczyn. Alkohol leje się strumieniami i zdaje się, że imprezie nie będzie końca, do czasu, aż koleżanki niechcący uśmiercają striptizera. Zdesperowane próbują znaleźć wyjście z tej kryzysowej sytuacji. W role szalonych balangowiczek wcieliły się m.in. czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson oraz Kate McKinnon, laureatka dwóch statuetek Emmy.","","",[]],"53073120":["Reż.: Jon Watts.
Młody Peter Parker jest zafascynowany drużyną Avengersów. Ma możliwość przeżycia niesamowitej przygody u boku swoich idoli i niedościgłych wzorów. Po wszystkim nastolatek musi jednak wrócić do domu i spróbować na nowo przyzwyczaić się do swojej nieciekawej codzienności jako zwykły śmiertelnik. Nadal mieszka z poczciwą ciotką May, uczy się w koledżu, spotyka ze znajomymi. Jednocześnie cały czas pozostaje pod czujną opieką Tony'ego Starka, czyli Iron Mana - swojego mentora i największego autorytetu. Usiłuje również zwalczyć nękające go, pesymistyczne myśli, że nikt już nie ceni jego działalności, przynoszącej przecież tyle pożytku społeczeństwu. Wszystko się zmienia, gdy okazuje się, że na superbohatera czyha nowy wróg. Pewnego dnia na drodze chłopaka pojawia się niebezpieczny Vulture. Peter musi stanąć w obronie tego, co kocha najbardziej. Zagrożone jest życie nie tylko jego bliskich, lecz także innych mieszkańców Nowego Jorku.","","",["N"]],"53073121":["Zostaje zamordowany student Daniel Lubański. Chłopak zginął w trakcie rejsu statkiem wycieczkowym po rzece. Na miejscu zbrodni agenci CWŚ znajdują odciski palców, należące do jednego z kelnerów. Podejrzany zeznaje, że Daniel zapłacił mu, żeby dostać się na pokład statku tego dnia. CWŚ ustala również, że Daniel bezskutecznie próbował skontaktować z podróżującym tym samym statkiem biznesmenem Lechem Koneckim. Tymczasem na należący do ofiary komputer włamuje się haker, który niszczy znajdujące się tam pliki. Wkrótce potem zostaje zamordowany.","","",["N"]],"53073122":["Zostaje zastrzelona jedna z uczestniczek konkursu piękności. Wychodzi na jaw, że miejsce kandydatki zajęła oszustka. CWŚ podejrzewa, że zabójstwo dziewczyny zlecił kryminalista Gadkowski, który był skłócony z organizatorami konkursu. Główną podejrzaną staje się zaś dziewczyna, która pojawiła się na imprezie w rudej peruce. Szybko jednak okazuje się, że Gadkowski ma mocne alibi. Ustalona zostaje także tożsamość ofiary. Okazuje się, że nazywała się Marianna Limańska i miała męża, który się nad nią znęcał. Para była skłócona, a jedna z ich awantur niemal zakończyła się śmiercią kobiety. Pojawia się także hipoteza, że morderca pomylił osoby...","","",["N"]],"53073123":["Natalia jest żoną Huberta od trzech lat i chociaż mąż ją zdradził już na samym początku ich znajomości, zakochana w nim kobieta postanowiła dać mu szansę. Ostatnio bardzo niepokoi ją zachowanie mężczyzny. Natalia chce zostać matką, jednak Hubertowi wyraźnie nie zależy na posiadaniu dziecka. Żona zastanawia się, czy przypadkiem jego niechęć do ojcostwa nie wiąże się z jakąś inną kobietą. Ma poważne obawy, że Hubert znowu ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd0c586b9564b50ba86038b1f8010ac3",["N"]],"53073124":["Marysia dowiaduje się o porwaniu Melki. Wspólnie z Michałem zamiast na swój ślub ruszają na poszukiwania. Tymczasem Dragon żąda od przetrzymywanej dziewczyny zapłaty za zdradę. W Wadlewie nadeszła długo oczekiwana chwila odnowienia przysięgi małżeńskiej przez Emilkę i Bartka. W obecności rodziny i mieszkańców wsi Miedzianowscy ponownie deklarują sobie miłość. Dla Śmiałka ta chwila staje się okazją do ponownego spotkania z Anną.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3e9cabb59eac94adf9053d383000858",["N"]],"53115602":["Bohaterem odcinka jest Bartek Mróz, który jest pierwszym polskim parabadmintonistą i osiąga znaczące sukcesy w tej dyscyplinie. Z determinacją zachęca osoby, które są w takim samym położeniu co on, do spełniania marzeń. W odcinku zostanie także zaprezentowana relacja z Avalon Extreme Race Day Cup, zawodów motoryzacyjnych, w których do rywalizacji stanęły zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne. Brał w nich udział m.in. znany z programu Sebastian Luty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78aa678a37f094f5e472113cd60b5a20",["AD"]],"53073125":["Sekta","","",[]],"53072951":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5aea9741882af64d59efbc9eee22325d",["N"]],"53072952":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"53072953":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072954":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072955":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072956":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53072957":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53072958":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53072959":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"53072960":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072961":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072962":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072963":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"53072964":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"53072965":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"53072966":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"53072967":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"53072968":["Zestawienie najnowszych i największych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i spotkaniach z przyjaciółmi w większym gronie.","","",[]],"53072969":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53072970":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53072971":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"53072972":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"53072973":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"53072724":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"53072726":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"53072729":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"53072730":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"53072731":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"53072732":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"53072733":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53072734":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53072735":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"53072736":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"53072737":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"53072741":["Nieudana Ceremonia Dopasowania sprawia, że uczestnicy programu muszą zacząć wszystko od zera. John wyraża przekonanie, że Jenni jest jego drugą połówką, jednak pozostali domownicy nie są tego pewni.","","",["N"]],"53072742":["Kolejny sezon przygód młodych ludzi rozpoczynających samodzielne życie. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie, którzy borykają się z codziennymi problemami. Widzowie zobaczą zdrady, uzależnienia oraz wszelkiego rodzaju konflikty.","","",[]],"53072743":["Dorion nie potrafi się zdecydować, którą dziewczynę wybrać. Na co dzień jest z Raffinee, ale ma też miłość w sieci - Jeszikę. Chłopak chce rzucić swoją partnerkę. W pierwszej kolejności zależy mu jednak na upewnieniu się, czy internetowa sympatia jest z nim w pełni szczera.","","",["N"]],"53072744":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2425eda9b3256e25071ef23efc4776e",[]],"53072745":["Wakacje z ekipą oznaczają prywatną plażę, drinki oraz basen. Stifler straszy innych nagością, a obie Anie testują swoje usta. Klaudia i Ptyś sprawiają, że atmosfera w barze robi się naprawdę gorąca.","","",[]],"53072746":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53072747":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53072748":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"53072749":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"53072750":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53072751":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53072752":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["AD"]],"53072753":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"53072754":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53072755":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"53072756":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53072757":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"53072758":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53072759":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"53072760":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"53072761":["Wybór samych najlepszych przebojów muzyki disco polo z całego tygodnia.","","",[]],"53072762":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53072763":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"53072764":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53072765":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"53072766":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53072767":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"53072768":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"53072769":["Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"53072770":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"53072772":["Przypomnienie najciekawszych momentów 4. edycji talent show. Widzowie zobaczą fragmenty występów uczestników, zarówno tych, którzy rozczarowali wykonaniami, jak i tych, którzy wykazali się profesjonalizmem, oraz komentarze jurorów.","","",[]],"53072773":["Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"53072774":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"53072775":["Sobotni zestaw samych najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"53072776":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"53072699":["Prow.: Marcin Kotyński.
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawi Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","","",[]],"53072700":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"53072701":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"53072702":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"53072703":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"53072704":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"53072705":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"53072706":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53072707":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"53072708":["Masters","","",[]],"53072709":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"53072710":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"53072711":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53072712":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"53072713":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"53072714":["Potężna dawka pozytywnej energii. W programie pojawią się przeboje, które bez problemu rozkręcą każdą piątkową i sobotnią imprezę.","","",[]],"53072715":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"53072716":["Program z najlepszymi przebojami, przy których każda domówka nabierze rozpędu. Widzowie będą bawić się w rytmach disco polo, disco oraz dance.","","",[]],"53072717":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"53072718":["Program skierowany do nocnych marków, kochających polska muzykę rozrywkową.","","",[]],"53072719":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53072720":["Potężna dawka pozytywnej energii. W programie pojawią się przeboje, które bez problemu rozkręcą każdą piątkową i sobotnią imprezę.","","",[]],"53072722":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"53072723":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"53115603":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"53115604":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"53115605":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"53115606":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"53115607":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"53115608":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"53115609":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"53115610":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"53073126":["Przypomnienie walki z 21 kwietnia 2018 roku. Pojedynkiem wieczoru podczas gali w Częstochowie było starcie Tomasza Adamka z Joey'em Abellem. Dla Górala była to 58. walka w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53073127":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53073128":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53073129":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53073130":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53073131":["Przypomnienie najciekawszych meczów piłkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji. Nie zabraknie w nich widowiskowych akcji, parad bramkarskich i oczywiście bramek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53073132":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53073133":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53073134":["W walce wieczoru podczas \"Nocy wojowników\" w Częstochowie o międzynarodowy tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej spotkają się Tomasz Adamek i Fred Kassi. Góral w czerwcu tego roku powrócił na ring po rocznej przerwie i pokonał na punkty Solomona Haumono. Dziś mierzy się z przeciwnikiem, który w swoich ostatnich pojedynkach krzyżował rękawice m.in. z Hughiem Furym. Adamek liczy, że uda mu się przygotować formę pozwalającą mu walczyć o pas mistrzowski międzynarodowej federacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53073137":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"53073138":["Robert Lewandowski i spółka rozegrali w Skopje swój trzeci mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Po starciach z Austrią i Łotwą Biało-Czerwoni mogli pochwalić się kompletem punktów. Macedończycy do boju z Polską przystąpili podbudowani serią czterech spotkań bez porażki. W kadrze reprezentacji Polski na ten mecz zabrakło kontuzjowanego Jakuba Błaszczykowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53073139":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53073140":["FC Barcelona - Arsenal (2006)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1952620.jpg","",[]],"53129303":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"53073141":["Czwarte spotkanie Biało-Czerwonych w kwalifikacjach do Euro 2020. 10 czerwca 2019 roku kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka zmierzyła się na PGE Narodowym w Warszawie z reprezentacją, która w dniu meczu zajmowała w rankingu FIFA miejsce w dziewiątej dziesiątce. Polacy lubią grać na tym stadionie. Zwyciężali tu bowiem w jedenastu poprzednich meczach. W składzie izraelskiej drużyny zabrakło jej gwiazdy, Manusa Dabbura. Powodem absencji napastnika, który w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Sevilli FC, był... ślub.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53073142":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53073143":["Biało-Czerwoni w piątym meczu kwalifikacji do Euro 2020 zmierzyli się ze Słowenią w Lublanie. Przystąpili do gry jako liderzy tabeli grupy G z pięciopunktową przewagą nad rywalami. Poprzednia wizyta reprezentacji Polski w tym kraju, w ramach eliminacji MŚ 2010, zakończyła się ich porażką 0:3. Tym razem również kadrę czekał trudny bój.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53073144":["Pierwsza zagraniczna gala federacji KSW, która odbyła się 31 października 2015 roku w Londynie. Mariusz Pudzianowski walczył wówczas o przedłużenie serii 4. zwycięskich walk z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53073145":["Po przegranym boju ze Słowenią w Lublanie Biało-Czerwoni wrócili na szczęśliwy dla nich stadion PGE Narodowy w Warszawie. Kibice mieli nadzieję, że Polacy pokonają Austrię po raz drugi w kwalifikacjach do Euro 2020. W Wiedniu zwyciężyli 1:0 po bramce Krzysztofa Piątka. Dla naszych przeciwników był to bardzo ważny mecz, gdyż toczyła się zacięta walka o drugie miejsce w grupie, również premiowane awansem na ME.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"53129305":["W drugiej fazie zmagań rozgrywanego na Florydzie turnieju Hubert Hurkacz sprawił dużą niespodziankę eliminując Dominica Thiema, wówczas czwartą rakietę świata. W kolejnej rundzie rywalem Polaka był młodziutki, bo zaledwie osiemnastoletni Kanadyjczyk, Felix Auger-Aliassime.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"53116744":["Karta walk gali w trójmiejskiej Ergo Arenie wyglądała bardzo interesująco. Po raz pierwszy w KSW wystąpił Tomasz Drwal. Debiut miał bardzo trudny, gdyż zmierzył się z Michałem Materlą, a stawką ich pojedynku był pas mistrzowski w kategorii średniej. Podczas KSW 31 kibice zobaczyli też starcia m.in. Mariusza Pudzianowskiego z Rollesem Gracie oraz Karola Bedorfa z Peterem Grahamem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53128994":["Program dla fanów rodeo. Znajdą się w nim relacje z zawodów organizowanych przez organizację PBR (Professional Bull Riders), w których biorą udział kowboje m.in. z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Australii i Nowej Zelandii.","","",[]],"53128995":["Wrocławianin przeszedł przez kwalifikacje do turnieju w Madrycie jak burza, wygrywając dwa mecze bez straty seta. W pierwszej rundzie jego rywalem był jeden z największych talentów australijskiego tenisa, zajmujący wówczas 27. miejsce w rankingu ATP Alex de Minaur. Hubert Hurkacz spotkał się z nim do tej pory tylko raz - w 2018 roku podczas zawodów w Atlancie przegrał 1:2.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"53128996":["Na początku kwietnia 2019 roku w katowickim Spodku naprzeciw siebie stanęli m.in. Mariusz Wach i Martin Bakole Ilunga oraz Robert Parzęczewski i Dmitrij Chudinow. Stawką obu tych pojedynków był pasy międzynarodowego mistrza Polski, odpowiednio w wadze ciężkiej i superśredniej. Podczas gali oficjalnie zawodową karierę zakończył Tomasz Adamek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53128997":["Manchester United - Chelsea (2008), Real Madryt - Atletico Madryt (2014)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1952620.jpg","",[]],"53128998":["Przed zawodami Pucharu Świata w Pokljuce odbyły się już dwa biegi masowe pań. W pierwszym z nich zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff, natomiast w drugim triumfowała doświadczona, 38-letnia Kaisa Mäkäräinen. Zarówno Norweżka, jak i Finka były zdeterminowane, by potwierdzić swoją swoją dobrą formę, stając na najwyższym stopniu podium w słoweńskiej Pokljuce.","","",[]],"53128999":["Przypomnienie gali, która odbyła się na warszawskim Torwarze 19 marca 2011 roku. W walce wieczoru wystąpili reprezentujący barwy Polski Mamed Khalidov oraz reprezentant Stanów Zjednoczonych James Irwin. Odbył się także pojedynek, którego stawką był pas wagi półciężkiej KSW.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53129000":["Borussia Dortmund - Juventus Turyn (1997), Real Madryt - Atletico Madryt (2016)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1952620.jpg","",[]],"53129001":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"53129002":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"53129003":["Walka z 8 listopada 2014 roku na bis. Zarówno Tomasz Adamek, jak i Artur Szpilka, podkreślali, że od wyniku tego pojedynku w Krakowie zależy ich przyszłość w zawodowym boksie. Góral chciał udowodnić samemu sobie, że wciąż na wiele go stać. Jego rywal natomiast po porażce z Bryantem Jennigsem szukał pozytywnego impulsu, który pchnąłby jego karierę na właściwy tor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53129004":["Przypomnienie gali z 18 maja 2019 roku. W walce wieczoru naprzeciw siebie stanęli Michał Materla i Scott Askham. To ich drugi pojedynek w historii. W pierwszym, nieco ponad rok temu, górą był Anglik. Był to finał turnieju w kategorii średniej, a jego zwycięzca zdobył pas mistrzowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53129005":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"53073148":["Na zakończenie jubileuszowej gali KSW Phil De Fries zmierzył się z Luisem Henrique. Brytyjczyk był niepokonany od października 2017 roku. W swoim ostatnim pojedynku okazał się lepszy od Tomasza Narkuna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53073149":["Walką wieczoru podczas gali w Stężycy będzie pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy Pawłem Sowikiem a byłym mistrzem Chin Shi Yun Longiem. Dla pięściarza z Państwa Środka będzie to debiut w zawodowym ringu. Oprócz nich rękawice skrzyżują m.in. Kacper Meyna i Andras Csomor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["AD"]],"53073150":["Stawką pojedynku Anthony'ego Fowlera z Brianem Rosem był mistrzowski pas WBO w wadze superśredniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"53073151":["Podczas gali FEN 27 w Szczecinie Polak po raz trzeci będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Rywal Rębeckiego wygrał pięć pojedynków z rzędu i z pewnością postawi mu trudne warunki. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Wojciecha Janusza i Adama Kowalskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["AD"]],"53073152":["Pierwotnie gala miała odbyć się w Dąbrowie Górniczej, a w walce wieczoru mieli się zmierzyć Robert Parzęczewski i Rayan Ford. Po wycofaniu się Araba imprezę przeniesiono do Radomia, a główną atrakcją stało się starcie Patryka Szymańskiego z Ukraińcem Andrijem Welikowskim. Polak stoczył dotychczas 22 pojedynki, z których 20 wygrał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"53073153":["W walce wieczoru zmierzą się Daniel Skibiński i Lom-Ali Nalgiev. Zwycięstwo nad Rosjaninem sprawi, że popularny Skiba obroni tytuł mistrza wagi półśredniej, który udało mu się zdobyć w grudniu 2018 roku. Pokonał wówczas decyzją sędziów Pawła Pawlaka. Było to siódme z kolei zwycięstwo Skibińskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"53073154":["Najważniejszym wydarzeniem gali w Radomiu jest starcie Alberta Odzimkowskiego, wracającego do zawodowego MMA po dwuletniej przerwie, z byłym międzynarodowym mistrzem KSW, Krzysztofem Kułakiem.","","",["N"]],"53073155":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"53073078":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"53073079":["Mistrz tłumaczy szczegóły budowy układ kostnego człowieka. Odkrywa sekrety kości i pokazuje w jaki sposób chronią one delikatne części organizmu, mózg, płuca i serce.","","",[]],"53073080":["W odcinku między innymi o tym, jak działają mięśnie i po co człowiekowi tkanka tłuszczowa.","","",[]],"53073081":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"53073082":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"53073083":["Damski boks
Dochodzi do konfliktu między Ulą i Krysią. Obie upierają się gotować rodzinie Kwiatkowskich pod nieobecność Anki. Pozytywna konkurencja szybko przekształca się w wojnę. Panie niszczą wzajemnie swoje potrawy przy pomocy soli i innych przypraw. Do mediacji postanawia włączyć się Jacek, co tylko pogarsza tylko sytuację...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e1c05a805404a6b7828aa9ebdd68634",[]],"53073084":["Stres przedporodowy
Zbliża się termin porodu Majki. Ula uważa, że to wyzwanie o charakterze logistycznym. Postanawia zadbać, żeby wszystko przebiegało bez zarzutu. Planuje skomplikowaną operację, angażując do niej wiele osób...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/644893eb6241d893ec467f6c16d56b26",[]],"53073085":["Ziarnko do ziarnka
Mama Alinki proponuje zięciowi, by przeprowadził się z żoną do Milanówka i zamieszkał w jej sąsiedztwie. W tym celu wpłaciła nawet na konto Krawczyków pewną sumę. Karol nie chce się na to zgodzić. Niestety, zawiedziona teściowa czuje się bardzo urażona. Alinka właściwie też nie zamierza ulegać matce i zastanawia się, jak wybrnąć z całej sytuacji. Postanawia zwrócić pieniądze. Jej mąż wpada na ten sam pomysł...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad0c9029e26de9813530b197bb9344c5",[]],"53073086":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"53073087":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"53073088":["Opowieść o grupie aktywistów, którzy wyłapują zagrożone kłusownictwem afrykańskie zwierzęta i umieszczają je w bezpiecznych rezerwatach.","","",[]],"53073089":["Pracujące kobiety
Strażnicy poznają sytuację kobiet w niektórych rejonach świata. Choć wykonują one te same obowiązki co mężczyźni, to otrzymują za swoją pracę o połowę mniejsze wynagrodzenie. Mistrz tłumaczy jak kształtował się podział ról pomiędzy kobietami i mężczyznami i jak wyglądała ta kwestia kiedyś.","","",[]],"53073090":["Bohaterami serialu są małpka o imieniu George oraz jej przyjaciel i zarazem opiekun - mężczyzna w żółtym kapeluszu. George jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Codziennie spotyka na swojej drodze wiele interesujących osób oraz odwiedza mnóstwo nowych miejsc. Jednak wścibski charakter oraz chęć przeżywania nowych przygód nieustannie sprowadzają na niego masę kłopotów oraz pakują go w różnego rodzaju tarapaty. Codzienne wyzwania i kolejne doświadczenia uczą małego bohatera nowych umiejętności i pomagają mu odkrywać uroki otaczającej rzeczywistości. Serial został zrealizowany na podstawie książki dla dzieci z 1941 roku, autorstwa Hansa Augusto Reya i Margret Rey.","","",[]],"53073091":["Bohaterami serialu są małpka o imieniu George oraz jej przyjaciel i zarazem opiekun - mężczyzna w żółtym kapeluszu. George jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Codziennie spotyka na swojej drodze wiele interesujących osób oraz odwiedza mnóstwo nowych miejsc. Jednak wścibski charakter oraz chęć przeżywania nowych przygód nieustannie sprowadzają na niego masę kłopotów oraz pakują go w różnego rodzaju tarapaty. Codzienne wyzwania i kolejne doświadczenia uczą małego bohatera nowych umiejętności i pomagają mu odkrywać uroki otaczającej rzeczywistości. Serial został zrealizowany na podstawie książki dla dzieci z 1941 roku, autorstwa Hansa Augusto Reya i Margret Rey.","","",[]],"53073092":["Gry interesów
Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek, co nie jest dla niego najłatwiejsze. Dzieciom z kolei trudno pogodzić się z faktem, że przestały być w centrum uwagi. Szybko jednak wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie. Dochodzą do wniosku, że na niczym nie zarabia się tak łatwo, jak na sprytnie wyolbrzymianym poczuciu krzywdy. Najtrudniej ma teściowa Elizy, Krysia, która musi pogodzić się z faktem, że to nie ona jest babcią.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/589b1d658d64d696874027978c3bb4b3",[]],"53073093":["Grom z jasnego nieba
Alutka cierpi na mdłości. Pod wpływem pewnych przesłanek dochodzi do wniosku, że Jadzia chcę ją otruć, by zająć jej miejsce u boku Jędruli. Tymczasem ojciec Wojtka i Dorotki, który przeszedł resocjalizację, chce z powrotem zająć się dziećmi. Jacek ma dużo wątpliwości. Tym bardziej, iż okazuje się, że odmieniony ojciec dzieci budzi sympatię...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e67cb26d9dfd5882deb68ae82adf8760",[]],"53073094":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"53073095":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Siódma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu uczestników: aktorka Joanna Jabłczyńska, piosenkarka Kasia Popowska, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktorka musicalowa Zofia Nowakowska, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktor i wokalista Jakub Świderski, aktor i komik Sławomir Zapała oraz lider zespołu Masters Paweł Jasionowski. W jury zasiądą: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0e573188ab46b0a6ca75dd1a532ef70",["N"]],"53073096":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c55fe748b220b2a6411e1e5cc3b26b29",["AD"]],"53073097":["Małą Patrycję wychowują dziadkowie - Bogusia i Zenon. Jej tata z powodu choroby stale przebywa w szpitalu, zaś matka odrzuciła córkę. Rodzina mieszka w połowie budynku - mają przedsionek i jedno pomieszczenie. Brak wody i kanalizacji staje na przeszkodzie w sprowadzeniu z domu dziecka braciszka dziewczynki. Architektów czeka bardzo trudne zadanie stworzenia w maleńkiej przestrzeni łazienki i pokoju dla pięciolatki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18516200a680a4f9e369285e5d83c208",[]],"53073098":["Bohaterem odcinka jest Bartek Mróz, który jest pierwszym polskim parabadmintonistą i osiąga znaczące sukcesy w tej dyscyplinie. Z determinacją zachęca osoby, które są w takim samym położeniu co on, do spełniania marzeń. W odcinku zostanie także zaprezentowana relacja z Avalon Extreme Race Day Cup, zawodów motoryzacyjnych, w których do rywalizacji stanęły zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne. Brał w nich udział m.in. znany z programu Sebastian Luty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78aa678a37f094f5e472113cd60b5a20",["AD"]],"53073099":["W tym odcinku publiczność pozna historię Jarosława Kailinga. Jarosław porusza się na wózku, odkąd w sposób tragiczny skończył się dla niego jeden ze skoków spadochronowych. Od tamtego czasu nie uprawia już spadochroniarstwa, ale swoją energię ulokował w wioślarstwie. Dostał się do kadry narodowej. Drugim bohaterem odcinka jest Piotr Szałajko, którego niepełnosprawność również wynikła z wypadku. Po tym wydarzeniu trochę się zaniedbał, lecz w końcu postanowił zrobić coś ze swoim życiem i zaczął ćwiczyć na siłowni. Obecnie odnosi sukcesy w kulturystyce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de4f3b3e241bfbc1e16614907ad96c1b",["AD"]],"53073100":["Tym razem głównym składnikiem dań przygotowywanych przez Ewę Wachowicz będzie ryba. Na początek autorka programu przygotuje awanturkę, czyli pastę z wędzonym karpiem i twarogiem. Będzie idealna do chleba. Na danie główne prowadząca upiecze bez ości pstrąga potokowego. Poda go z ziemniaczanymi łódeczkami oraz surówką z kiszonej kapusty. Na deser zaserwuje ciasto cytrynowe z cukinią, udekorowane lukrem z dodatkiem limoncello.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929439.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a910d9bd79b6ddf2b6ed27d6bbb7656f",["N"]],"53073101":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",[]],"53073102":["Dziś Ewa Wachowicz będzie gotować w plenerze. Na początek przyrządzi jajecznicę na słoninie, smażoną nad ogniskiem. Doda do potrawy świeżo zebrane kurki. Prowadząca pokaże ponadto, jak zrobić kiełbasę słoikową i uwędzić udka z kurczaka. Obie propozycje świetnie nadadzą się na biwak. Deser też będzie idealny do zabrania na wycieczkę. Gospodyni programu upiecze bowiem drożdżówki z dżemem malinowym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1929439.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/655b491dbaf85ff443370b638bb55803",["N"]],"53073103":["Pani Edyta samotnie wychowuje dwójkę dzieci - Kacpra i Nikolę. Cała trójka przeszła przez piekło życia z mężem i ojcem alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną fizycznie i psychicznie. Najbardziej palącą potrzebą rodziny jest remont starego, drewnianego domu. Nie ma w nim ogrzewania, ani ciepłej wody. Ogromnym wysiłkiem doprowadzono kanalizację tylko do ściany budynku, sedes stoi w sieni. Nie są to warunki do życia i wychowywania dzieci. Katarzyna Dowbor podejmuje decyzję o remoncie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899552.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95f3e8c362c19d10c28af6b212bf50d9",[]]}