{"55344811":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55344812":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55344813":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"55344814":["Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d75be6f617a30e1dcc6db617e36e066",[]],"55344815":["Dla Gniewomira ponad 20-godzinne bieganie po Bieszczadach to największe przeżycie. Józef ma swój sposób na odganianie niedźwiedzi, gdy zaskoczą go w trakcie zbierania grzybów. Wojtek w poszukiwaniu relikwii ze spalonej cerkwi w Balnicy dociera do krypty na Słowacji. Robert zbiera materiał genetyczny do rozszyfrowania pochodzenia niedźwiedzi. Drwal Czesiek prowadzi wyrąb świerków również według własnych zasad.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"55344816":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"55344817":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"55344818":["Worlds 2020","","",[]],"55344819":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Bogusław Wołoszański prezentuje Międzyrzecki Rejon Umocniony - gigantyczne umocnienia latami budowane wzdłuż wschodniej granicy III Rzeszy, które miały zatrzymać każde uderzenie wrogiej armii nacierającej ze wschodu. Tymczasem nigdy nie spełniły swojego zadania, choć budowano je kosztem wyekwipowania pięciu dywizji pancernych. Od samego początku umocnienia te pełniły jedynie funkcję dekoracyjną Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice tych fortyfikacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/06ddbaeaf8b5fb2d10a6d50af30019f6",["N"]],"55344820":["Worlds 2020","","",[]],"55344821":["ESL Pro League 2020
Jedenasty sezon prestiżowej ESL Pro League. W tym roku e-sportowcy specjalizujący się w grze \"Counter-Strike: Global Offensive\" rywalizują o pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów. Rola faworytów cyklu przypada zawodnikom Natus Vincere, triumfatorom IEM Katowice 2020. W fazie grupowej wystąpią również 23 inne zespoły, m.in. G2 Esports, Virtus.pro i Fnatic.","","",[]],"55344822":["Worlds 2020","","",[]],"55344823":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"55344824":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"55344825":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"55344826":["Młoda dziewczyna zostaje zastrzelona podczas joggingu. Sposób działania wskazuje na profesjonalnego snajpera. W toku postępowania okazuje się, że historia strzelca terroryzującego miasto miała już miejsce kilka lat wcześniej. Problem w tym, że poprzedni snajper od kilku lat przebywa w więzieniu. Pewna kobieta zgłasza na policję, że jest molestowana przez drona. Ktoś za jego pomocą śledzi jej ruchy, a nawet podgląda ją przez okno łazienki podczas kąpieli. Policjantka postanawia złapać właściciela urządzenia.","","",["N"]],"55344649":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55344650":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55344651":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"55344652":["Reż.: Jorge R. Gutiérrez.
Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie mają czyste serca. La Muerte to władczyni Świata Pamiętanych. Przebywają tam zmarli, pozostający w sercach swoich bliskich. Xibalby rządzi Krainą Zapomnianych - to smutne miejsce dla dusz, o których nikt nie pamięta. Próbie magów poddani zostają: mody matador Manolo, marzący o byciu muzykiem, oraz Joaquin - sportowiec i duma miasta. Chłopcy rywalizują o względy Marii, córki miejscowego burmistrza. Piękna wybranka jest jednak odporna na ich zaloty. Manolo i Joaquin wybiorą się we wspaniałą podróż, podczas której odwiedzą niezwykłe krainy, poznają barwne postaci oraz odkryją prawdę o sobie samych. Projekt Guillermo del Toro i Jorge R. Gutierreza był nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepszy film animowany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998409.jpg","",["N"]],"55344653":["Reż.: Marc Webb.
Nastoletni samotnik Peter Parker jest wychowywany przez stryja Bena i jego żonę May. Skrycie podkochuje się w swojej koleżance, ślicznej Gwen. Choć daleko mu do najbardziej przebojowych chłopaków w szkole, ma odwagę chadzać własnymi drogami. Za wszelką cenę usiłuje się dowiedzieć, co przydarzyło się jego rodzicom. Teczka, którą zostawił mu ojciec Richard, doprowadza go do doktora Curta Connorsa - dawnego współpracownika. On jednak nie chce wyjawić Peterowi tajemnicy dotyczącej jego rodziny. Jak się niebawem okaże, skrywa on też swoje własne mroczne sekrety. Węszący w laboratorium naukowca nastolatek zostaje ukąszony przez pająka o zmodyfikowanym DNA. Zyskuje nadprzyrodzone moce, które stopniowo odkrywa. Staje się szybszy, zwinniejszy, może spacerować po ścianach i sufitach na przekór prawom fizyki. Metamorfoza obejmuje również mechanizm produkcji i wystrzeliwania pajęczych sieci. Tak oto mierzący się z problemami dorastania Peter przemienia się w Spider-Mana. Wówczas Connors odsłania przed nim swoje drugie oblicze. Jako Jaszczur staje się wrogiem Człowieka Pająka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998415.jpg","",["N"]],"55344654":["Prow.: Karolina Gilon.
Po raz kolejny grupa wysportowanych Polaków stanie do walki o 150 tysięcy złotych i prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Zwycięzca będzie musiał pokonać 150 metrów usianego 32 przeszkodami toru. Swoich sił w programie spróbują także goście specjalni: aktor Marek Kaliszuk, tancerka i Miss Polonia 2017 Agata Biernat, były piłkarz a obecnie zawodnika MMA Piotr Świerczewski oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. Wyczyny wysportowanych Polaków komentować będą: dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski, zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski, a także prowadząca - Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998061.jpg","",[]],"55344655":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejnych ośmiu utalentowanych artystów wcieli się w gwiazdy sceny muzycznej. Zwycięzca programu przekaże pieniądze na wybrany cel charytatywny. Tym razem swoje zdolności zaprezentują: piosenkarz Czadoman, czyli Paweł Dudek; wokalista i aktor Maurycy Popiel; aktor teatralny, a także członek obsady serialu \"Zawsze warto\" Karol Dziuba; popularna piosenkarka Gosia Andrzejewicz; kompozytorka i autorka tekstów Marta Gałuszewska, a także Natalia Avelon - aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo wylansowała przebój \"Summer Wine\". Nie zabraknie też Kamili Boruty od 13 lat zawodowo związanej z Teatrem Rampa, współpracującej również z Teatrem Capitol w Warszawie, znanej z roli w serialu \"Miłość na zakręcie\". Program poprowadzą niezastąpieni Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski. Dołączy do nich zwycięzca 12. edycji tego show, Adam Strycharczuk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1948101.jpg","",[]],"55344656":["Pani Sylwia mieszka wraz z córeczką i teściową. Mąż kobiety niedawno przegrał walkę z rakiem. Dom, w którym mieszka rodzina, powoli zmienia się w ruderę. Dziurawy dach przecieka, a przesiąknięte wodą sufity i ściany pokrywają się czarnymi plamami. Nieszczelna podłoga utrudnia funkcjonowanie wiekowej pani Hani, która porusza się o kulach. W budynku nie ma także łazienki. Remont dużego i mocno zawilgoconego domu okazuje się dużym wyzwaniem dla ekipy Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999333.jpg","",[]],"55344657":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"55344658":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"55344659":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"55344660":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"55344661":["O dobry humor widzów wraz z prowadzącą program kielecką formacją zadbają tym razem m.in. Mikołaj Cieślak i Kabaret Moralnego Niepokoju, Monika Dryl, Adrianna Borek oraz Kabaret K2.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993938.jpg","",[]],"55344662":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988111.jpg","",[]],"55344663":["Reż.: Steven Spielberg.
Lata 60. XX. Szczęśliwy świat 16-letniego Franka Abagnale'a (Leonardo DiCaprio) rozpada się, gdy jego rodzice postanawiają się rozwieść. Jednocześnie ukochany ojciec chłopca (Christopher Walken) okazuje się zadłużonym życiowym nieudacznikiem. Załamany nastolatek ucieka z domu i z 25 dolarami w kieszeni jedzie do Nowego Jorku. By przeżyć i pomóc ojcu, zaczyna fałszować czeki. Wrodzony spryt i inteligencja sprawiają, że Frank szybko na tym polu odnosi sukcesy. Wyglądający poważnie jak na swój wiek chłopak prowadzi wystawne życie. Powodzenie ośmiela Abagnale'a do podjęcia bardziej ryzykownych działań. Niespotykana charyzma i urok osobisty sprawiają, że ludzie wierzą w każde jego słowo i spełniają prośby. Frank podaje się za drugiego pilota linii Pan Am. Uwodzi stewardesy i pobiera wysokie wynagrodzenie. Wkrótce jednak zaczyna obawiać się zdemaskowania. Od pewnego czasu bowiem każdy jego krok śledzi agent FBI Carl Hanratty (Tom Hanks). Frank postanawia wówczas przeobrazić się w lekarza. Podając się za pediatrę, podejmuje pracę w szpitalu. Tam zakochuje się w nieśmiałej pielęgniarce Brendzie Strong (Amy Adams), która pochodzi z zamożnego domu. By zdobyć uznanie jej rodziny, sprytny licealista wmawia ojcu Brendy, że skończył nie tylko medycynę, lecz również prawo. Młodzi planują ślub. Tymczasem dla agenta Hanratty'ego złapanie Franka Abagnale'a - oszusta doskonałego - staje się życiową misją. Scenariusz filmu oparto na prawdziwej historii Franka Abagnale'a, który swoje barwne życie opisał w książce. Film otrzymał dwie nominacje do Oscara, m.in. dla Christophera Walkena.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998416.jpg","",["N"]],"55344664":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"55345069":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"55345070":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"55345071":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345072":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345073":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345074":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345075":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345076":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55345077":["Halina, wypłacając pieniądze z bankomatu, przez roztargnienie zapomina je zabrać. Jest załamana tym, co jej się przytrafiło i nabiera przekonania, że gotówka trafiła w niepowołane ręce. Ferdek przeprowadza w tej sprawie prywatne śledztwo. Ustala, że tak nieuczciwego czynu mógł dopuścić się ich sąsiad, Marian Paździoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c01072bd1aa2facfc989acb7c88d5f6",["N"]],"55345078":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
W szczęśliwej rodzinie Morticii (Anjelica Huston) i Gomeza (Raul Julia) Addamsów przychodzi na świat kolejny potomek. Teraz starsze rodzeństwo musi dzielić się z maluchem rodzicielską miłością i troską, dlatego postanawia jak najszybciej pozbyć się małego Puberta. Tymczasem Addamsowie poszukują niani do niemowlęcia, lecz nie jest to łatwe zadanie. Jedyną osobą, która zgadza się przyjąć u nich posadę, jest wyjątkowo zaradna Debbie Jellinsky (Joan Cusack). Jednak kobieta bardziej interesuje się bogatym i samotnym wujem Festerem (Christopher Lloyd), niż dzieckiem. Nikt nie domyśla się, że przedsiębiorczej i bezwzględnej opiekunce zależy jedynie na pieniądzach. Gdy Wednesday (Christina Ricci) i Pugsley (Jimmy Workman) zaczynają coś podejrzewać, niania przekonuje Morticię i Gomeza, że pociechy powinny wyjechać na obóz. Pozbywszy się wścibskiego rodzeństwa, opiekunka zaczyna realizować plan poślubienia wuja Festera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856602.jpg","",["N"]],"55345079":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",["JM"]],"55345080":["W programie sylwetki dwóch bohaterów - Tomasza Kowalskiego i Adriana Castro. Tomasz to utalentowany wokalista, zwycięzca czwartej edycji programu \"Tylko muzyka. Must be the music\". Był on także zapalonym motocyklistą, jednak kilka lat temu uległ wypadkowi i obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. Mimo to udało mu się wrócić do swojej pasji i obecnie znowu nagrywa piosenki wraz ze swoim zespołem. Walczy także o powrót do zdrowia poprzez codzienną rehabilitację i treningi aikido. Drugi bohater - Adrian Castro - także został niepełnosprawny wskutek wypadku na motocyklu. Obecnie uprawia szermierkę na wózkach i jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ma już na swoim koncie olimpijski brąz, o który pojedynkował się z przyszłym teściem. Nie traci jednak nadziei na złoto. Dzięki szermierce poznał także swoją narzeczoną. Na zakończenie programu Izabela Sopalska-Rybak z fundacji \"Kulawa Warszawa\" powie, jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami poruszającymi się na wózkach inwalidzkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fb3387e3d6f88f1d478030ef0c2382d3",["N"]],"55345081":["W tym odcinku Katarzyna Montgomery odwiedzi rodzinę z Zakopanego: Beatę i jej córkę Agę, która cierpi na SM, oraz Tadzia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/20c000981a4a65b0c61981a05bd0f6a9",["JM"]],"55345082":["Odcinek poświęcony Monice Kuszyńskiej. Kobieta zdradzi, jak wypadek, o którym było głośno w całej Polsce, wpłynął na jej życie. Opowie również, w jaki sposób została pierwszą wokalistką w historii Eurowizji poruszającą się na wózku inwalidzkim.","","",["N"]],"55345083":["Katarzyna Rogowiec w wieku 3 lat straciła obie ręce w wypadku ze sprzętem żniwnym. Dzięki swojemu uporowi i ciężkiej pracy nauczyła się jednak radzić sobie w różnych sytuacjach. Katarzyna jest m.in. dwukrotną mistrzynią paraolimpijską w biegach narciarskich oraz utytułowaną biathlonistką. Kolejny bohater odcinka to Paweł Karpiński. Jego pasją jest taniec. Paweł choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową i jest niepełnosprawny od urodzenia. Mimo to, jako jedyna osoba niepełnosprawna w Polsce, uzyskał uprawnienia instruktora tańca sportowego. Widzowie spotkają też ponownie Rafała Miszkiela - niepełnosprawnego youtuber. W programie wystąpi ze swoim cyklem \"Życie na wózku TV\". Rafał pokaże w nim kilka prostych patentów, które pomagają mu w codziennym życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1579c2f0f0c6ee9aa110d04a13947ca",["N"]],"55345084":["Reż.: Czesław Petelski, Ewa Petelska.
Historia życia Kazimierza III (Krzysztof Chamiec), ostatniego z dynastii Piastów na tronie polskim, któremu nadano przydomek \"Wielki\". Ranny podczas polowania władca, wieziony przed podwładnych do Krakowa, wspomina swoją młodość i skomplikowany okres panowania. Jako 15-letni chłopiec (Maciej Orłoś) przyszły król poślubia Annę Aldonę, córkę wielkiego księcia litewskiego Gedymina. Ojciec Kazimierza, Władysław Łokietek (Ignacy Machowski), wyjaśnia synowi, że to małżeństwo ma wielkie znaczenie polityczne. Książę bardzo obawia się wizyty w alkowie żony. Podczas pobytu na Węgrzech u siostry Elżbiety (Barbara Wrzesińska) i jej męża, króla Węgier Karola Roberta (Leon Niemczyk), Kazimierz nawiązuje romans z piękną dwórką, wywołując międzynarodowy skandal. Niebawem umierający Łokietek nakazuje następcy tronu wzmacnianie kraju. Po wstąpieniu na tron Kazimierz realizuje misję, powierzoną mu przez ojca. Z pomocą Karola Roberta i kanclerza Bogorii (Władysław Hańcza) oddala roszczenia do polskiego tronu czeskiego władcy Jana Luksemburskiego (Michał Pluciński). W kolejnych latach umacnia władzę centralną i rozszerza granice królestwa. Przeprowadza kodyfikację prawa zwyczajowego i reformę monetarną, porządkuje zasady podatkowe, a także wzmacnia siły obronne kraju. Z inicjatywy władcy powstaje w Krakowie pierwszy w Polsce uniwersytet. Film zrealizowany z wielkim rozmachem i dbałością o oddanie nie tylko prawdy historycznej, ale i klimatu średniowiecznej Polski. Autorzy filmu skupiają się nie tylko na realiach historycznych, ale również na kulisach panowania Kazimierza. Przedstawiają króla w chwilach monarszego gniewu i ludzkich słabości, podpisującego traktaty pokojowe i romansującego z kochanką Cudką (Zofia Saretok), matką ich syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885812.jpg","",["N"]],"55345085":["Reż.: Czesław Petelski, Ewa Petelska.
Historia życia Kazimierza III (Krzysztof Chamiec), ostatniego z dynastii Piastów na tronie polskim, któremu nadano przydomek \"Wielki\". Ranny podczas polowania władca, wieziony przed podwładnych do Krakowa, wspomina swoją młodość i skomplikowany okres panowania. Jako 15-letni chłopiec (Maciej Orłoś) przyszły król poślubia Annę Aldonę, córkę wielkiego księcia litewskiego Gedymina. Ojciec Kazimierza, Władysław Łokietek (Ignacy Machowski), wyjaśnia synowi, że to małżeństwo ma wielkie znaczenie polityczne. Książę bardzo obawia się wizyty w alkowie żony. Podczas pobytu na Węgrzech u siostry Elżbiety (Barbara Wrzesińska) i jej męża, króla Węgier Karola Roberta (Leon Niemczyk), Kazimierz nawiązuje romans z piękną dwórką, wywołując międzynarodowy skandal. Niebawem umierający Łokietek nakazuje następcy tronu wzmacnianie kraju. Po wstąpieniu na tron Kazimierz realizuje misję, powierzoną mu przez ojca. Z pomocą Karola Roberta i kanclerza Bogorii (Władysław Hańcza) oddala roszczenia do polskiego tronu czeskiego władcy Jana Luksemburskiego (Michał Pluciński). W kolejnych latach umacnia władzę centralną i rozszerza granice królestwa. Przeprowadza kodyfikację prawa zwyczajowego i reformę monetarną, porządkuje zasady podatkowe, a także wzmacnia siły obronne kraju. Z inicjatywy władcy powstaje w Krakowie pierwszy w Polsce uniwersytet. Film zrealizowany z wielkim rozmachem i dbałością o oddanie nie tylko prawdy historycznej, ale i klimatu średniowiecznej Polski. Autorzy filmu skupiają się nie tylko na realiach historycznych, ale również na kulisach panowania Kazimierza. Przedstawiają króla w chwilach monarszego gniewu i ludzkich słabości, podpisującego traktaty pokojowe i romansującego z kochanką Cudką (Zofia Saretok), matką ich syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885812.jpg","",["N"]],"55345086":["Kazimierz strzela do Janusza. Mężczyzna składa na niego oficjalną skargę. Szefowa lokalnej policji, Nora próbuje pogodzić krewkich mężczyzn. Przed wyjazdem z Warszawy Ania przez przypadek trafia na plan filmowy i poznaje Tomasza (Maciej Dowbor). Aktor informuje ją, że wkrótce przyjedzie na zdjęcia do Białej Podlaskiej. W stolicy dziewczyna spotyka się z kolegą ze studiów, Irkiem. Mężczyzna przypomina jej, że zaraz po studiach miała szansę pracować dla reprezentacji kraju. Twierdzi, że gdyby zechciała, mogłaby do tego wrócić. Po powrocie na Podlasie Paweł dotrzymuje obietnicy danej Szostakowskiej i odwołuje sprzedaż domu. Dzięki Kamili liczy na korzystne rozwiązanie konfliktu z byłym szefem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/924c99b436aca690db96bf15ff4fe044",["N"]],"55345087":["Reż.: Ash Brannon, Chris Buck.
Antarktyda. Pingwin Cody Ma-verick w swojej społeczności jest uważany za dziwaka. Pasjonuje się surfingiem i marzy o tym, by osiągnąć w tej dyscyplinie takie sukcesy jak jego największy idol - legendarny Big Z. Chce również wziąć udział w odbywającym się każdego roku Wielkim Memoriale Biga Z, będącym najbardziej prestiżową tego typu imprezą na świecie. Ma nadzieję, że zwycięży w turnieju, a triumf przyniesie mu podziw i szacunek innych pingwinów. Cody opuszcza więc swój rodzinny dom w Shiverpoolu na Antarktyce i wyrusza na wyspę Pen Gu, aby wziąć udział w zawodach. Towarzyszy mu ekipa filmowa, która chce udokumentować doświadczenia młodego sportowca. Jednym z jego głównych konkurentów jest Tank Evans, który nie zamierza oddać młokosowi pierwszego miejsca bez walki. Wkrótce Cody poznaje Geeka, weterana surfingu, który uświadamia mu pewną bardzo ważną prawdę... Kolejna animacja, która jest atrakcyjna także dla dorosłych widzów. Wartka akcja, dobry humor i świetna realizacja zaowocowały nominacją do Oscara.","","",["N"]],"55345088":["Tuż obok kamienicy Kiepskich rozpoczyna się budowa. Mieszkańcy zastanawiają się, co to za budynek powstanie obok nich. Kiepski i Paździoch postanawiają zaprotestować przeciwko temu, gdyż uważają, że cokolwiek by to nie było, na pewno zagrozi środowisku naturalnemu ich osiedla.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3994",["N"]],"55345089":["Reż.: Steven Brill.
Umiera Preston Blake (Harve Presnell), niezwykle zamożny potentat prasowy, którego majątek szacowany jest na miliardy dolarów. Współpracownicy zastanawiają się, komu przepisał fortunę. Nieboszczyk nie miał ani dzieci, ani żony. Okazuje się, że wybór Prestona padł na dalekiego krewnego, Longfellowa Deedsa (Adam Sandler). Szczęśliwy dziedzic prowadzi pizzerię w miasteczku w New Hampshire. Jest człowiekiem powszechnie lubianym, a dodatkowej popularności przysparza mu dar układania i wygłaszania okolicznościowych wierszy. Longfellow przenosi się do Nowego Jorku, by przejąć majątek. W świat milionerów wprowadzają go współpracownicy Blake'a, Chuck Cedar (Peter Gallagher) i Cecil Anderson (Erick Avari), którzy mają nadzieję na uszczknięcie fortuny. Tymczasem Deedsem interesuje się producent popularnego telewizyjnego show, Mac McGrath (Jared Harris). Przygotowaniem kompromitującego materiału do programu ma się zająć piękna i pozbawiona skrupułów Louise \"Babe\" Bennett (Winona Ryder). Liczy ona na zdobycie popularności po wyemitowaniu nagrania. Będzie musiała jednak zmienić plany, gdy zakocha się w Deedsie. Jedną z mocniejszych stron filmu jest świetny John Turturro w roli lokaja. Remake nagrodzonego Oscarem filmu \"Pan z milionami\" Franka Capry. W wersji z 1936 roku główną rolę zagrał Gary Cooper.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996662.jpg","",["N"]],"55345090":["Reż.: Janusz Morgenstern.
Jacek (Zbigniew Cybulski), reżyser studenckiego teatrzyku w Gdańsku, poznaje Margueritte (Teresa Tuszyńska), córkę zagranicznego konsula. Niebawem zaczynają się spotykać. Chłopak z każdym dniem jest coraz bardziej zakochany. Zaniedbuje swoje obowiązki, spędzając całe dnie z wybranką. Ona jednak nie traktuje tej znajomości poważnie. Nie potrafi bowiem odwzajemnić jego uczucia. Pewnego razu oświadcza, że nie zamierza długo pozostać w Polsce. Nie pomagają namowy Jacka, aby była z nim na zawsze. Niebawem chłopak dowiaduje się, że Margueritte wyjechała. Rozgoryczony, wraca do teatrzyku i do swoich przyjaciół... Subtelny i pełen sentymentalnego ciepła obraz środowiska młodzieży lat pięćdziesiątych. W filmie wykorzystano fragmenty spektakli teatru studenckiego Bim-Bom i Co To.","","",["N"]],"55345091":["Reż.: Kazimierz Kutz.
Jesień 1943 roku. Pasażerowie uszkodzonego pociągu muszą spędzić dobę na małej stacji kolejowej w Kurianach. W grupie podróżnych są młody konspirator Piotr (Andrzej May) i opiekująca się nim dziewczyna Anna (Janina Traczykówna), wdowa (Danuta Szaflarska) i jej przybrana córka o semickich rysach twarzy Marylka (Małgorzata Dziedzic), chłopiec z psem (Maciej Damięcki), szmalcownik czy karciani szulerzy. Podczas wspólnego oczekiwania na odjazd ludzie rozmawiają, nawiązują znajomości, grają w karty. Na stację przybywa niespodziewanie odział żandarmerii, jeden z Niemców zauważa w poczekalni karabin maszynowy. Hitlerowiec daje pasażerom kilka minut na przyznanie się, do kogo należy broń. Jeśli nie znajdzie się właściciel żandarmi rozstrzelają co piątego podróżnego. Nieoczekiwanie całą winę bierze na siebie chłopiec, za co zostaje okrutnie pobity. Niemcy odjeżdżają, kiedy okazuje się, że właścicielem broni jest pijany żandarm kolejowy znaleziony w zagajniku przez zawiadowcę stacji Kalińskiego (Jerzy Block). Skatowany, bliski śmierci chłopak tłumaczy innym dlaczego się przyznał. Współscenarzystą filmu jest Marian Brandys, autor opowiadania \"Chłopiec z pociągu\", literackiego pierwowzoru \"Ludzi z pociągu\".","","",["N"]],"55345092":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/66e94530bd02c86e727a9970a6ffb9c7",["JM"]],"55345093":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",["JM"]],"55344665":["Wieś Prusy w województwie świętokrzyskim. Pani Katarzyna niedawno pochowała męża, który zmarł na nowotwór mózgu. Teraz kobieta samotnie wychowuje 12-letniego Adama. Na ich dom składają się dwa pomieszczenia - pokój i kuchnia. Brakuje łazienki i toalety, a dach pokrywa eternit. Stary piec ciągle się psuje i nie jest w stanie ogrzać całego budynku. W 200. jubileuszowym odcinku spotkają się wszyscy współpracujący z programem architekci i obaj szefowie ekip budowlanych.","","",[]],"55344666":["Edward znalazł kwiat paproci. Mariola i Fredek stale się przekomarzają i nie ukrywają wzajemnej sympatii. Stanisław i jego rodzina wygospodarowali mieszkanie w części owczarni. Śliwa wybierał szczeniaka z kilku młodych piesków, którymi opiekuje się Hanka. Wazon tropi rysie.","","",["N"]],"55344667":["Jacek zarządza grupą ukraińskich pracowników. Wojtek zaprasza Czesia do Legionowa na swojską kiełbasę. Tymczasem w Borkowie na działce Marek i Teges otrzymują zlecenie zbudowania ławki.","","",["N"]],"55344668":["Śladami wrześniowych legend
Olaf i Sebastian odnajdą szczątki samolotu PZL P11C, pilotowanego przez kapitana Laskowskiego, który został zestrzelony w 1939 roku w okolicy miejscowości Gruta. Poszukiwacze historii spróbują potwierdzić teorię, mówiącą o tym, że Polacy, dzień później, w czasie zmasowanego ataku pod Mełnem odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad siłami niemieckimi, powodując jego zdziesiątkowanie i rozbicie.","","",["AD"]],"55344669":["Konflikt między Anną a Mateuszem narasta. W końcu chłopak postanawia wyprowadzić się z domu. Tymczasowo zatrzymuje się u Roberta. Doktor Kowalczyk zaprzyjaźnia się z nową sąsiadką - Pauliną Krajewską (Dominika Kluźniak). Okazuje się, że kobieta jest autorką poczytnych kryminałów. Niebawem pisarka zostaje okradziona. Szarek niezwłocznie wszczyna śledztwo. Ksiądz Stanisław przechodzi kryzys wiary. Odsuwa się od Kościoła, a także od swoich wiernych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/87f5994097a16b6d11a47350943b392f",["N"]],"55344670":["Skowyt
Pewnego dnia Ferdek wyczuwa w sypialni zapach czosnku. Usiłuje ustalić źródło tego zapachu i odkrywa, że to Marian Paździoch porozwieszał czosnek na całym korytarzu jako ochronę przeciwko wampirom. Sąsiad wyjawia Ferdkowi, że poluje na Likantropusa. Ferdek podejrzewa, że Paździoch oszalał do reszty, ale wkrótce w kamienicy rzeczywiście zaczynają dziać się dziwne rzeczy...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92b1f6967bc691bd0d75dd1be7cb191a",["N"]],"55344671":["Nienagrodzony
Pewnej nocy Ferdek nie może zasnąć. Przewraca się z boku na bok i żali się na swój los. Halina wypędza go z sypialni, twierdząc, że nie ma on prawa obciążać otoczenia swoim stanem psychicznym. Na korytarzu Ferdek spotyka Paździocha, który również zwraca mu uwagę, aby nie obarczał innych swoimi problemami. Tymczasem frustracja Ferdka narasta za sprawą docierających z mediów informacji o kolejnych ludziach nagrodzonych za całokształt działalności. Na dodatek dowiaduje się, że jego kolega z podstawówki, został nagrodzony za wybitne osiągnięcia...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/faea8020b58973b6abc0fa6de26f4da0",["N"]],"55344672":["Tylko dla pań
Silne lobby na rzecz równouprawnienia kobiet, jakie działa na szczytach władzy, dociera również do szpitala doktora Łubicza. Z placówki zostają wypisani wszyscy mężczyźni, a od obowiązków zostaje odsunięta męska część personelu. W konsekwencji powstaje szpital wyłącznie dla kobiet. Dla lekarzy jest to prawdziwy dramat życiowy, z którym nie potrafią sobie poradzić. Sytuacja zmusza ich do oficjalnego protestu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1976713.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10126",[]],"55344673":["Grupa przyjaciół ulega wypadkowi podczas wyjazdu nad morze
Grupa maturzystów po zdanym egzaminie na studia postanawia spędzić kilka dni nad morzem. Choć są zmęczeni, wsiadają do auta, nastawiają nawigację i ruszają w podróż. Wybierają trasę bocznymi drogami. Nie spodziewają się, jak fatalne konsekwencje będzie mieć brak uwagi podczas jazdy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d480c8de8c8de0282c13bfd86390bc7",["N"]],"55344674":["Fałszywy kurier napada na zamożnego managera / Wnuczka ratuje babcię, która zatruła się narkotykami opiekunki
Do domu Waldemara dzwonią dwaj kurierzy, którzy chcieliby zostawić paczkę dla sąsiadów. Kiedy mężczyzna wpuszcza ich do środka, zostaje uderzony w głowę. Wszystko z ukrycia widzi jego piętnastoletnia córka. Opiekunka przez pomyłkę podaje niepełnosprawnej pani Grażynie narkotyk zamiast leków. Sama zaś zażywa jej środki narkoleptyczne. Obie panie znajdują się na progu zapaści.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3542308b2ee7111e45476524eb98681c",["N"]],"55344675":["17.11
Ewa Jankowska wynajmuje detektywów, żeby odnaleźli jej chłopaka, Michała. Kobieta właśnie dowiedziała się, że jest z Michałem w ciąży i nawet nie zdążyła mu o tym powiedzieć, bo on zniknął bez śladu. Detektywi zagłębiają się w życie zaginionego mężczyzny, próbując ustalić, co mogło się z nim stać. Szybko odkrywają, że za jego zniknięciem mogą stać osoby trzecie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/417590c7ee48962c4aab173339b1c267",[]],"55344676":["Zarażony
Do biura Malanowskiego przychodzi Maciej Sandecki. Mężczyzna prosi detektywów o odnalezienie pewnej dziewczyny, z którą jakiś czas temu spędził noc. Maciej właśnie dowiedział się, że jest nosicielem wirusa HIV. Chce ostrzec dziewczynę, że prawdopodobnie ją zaraził, jednak nie zna jej imienia i nazwiska. Detektywi szybko trafiają na ślad poszukiwanej, ale równie szybko okazuje się, że jest ktoś, kto za wszelką cenę chce im uniemożliwić jej odnalezienie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dbd76441c8eeaad28df272cdc49adfee",[]],"55344677":["Wakacje skończyły się, ale gospodyni programu postanawia jeszcze poleniuchować i wyrusza nad polskie morze - do Kołobrzegu. Planuje odpocząć i zregenerować się, ale znajduje czas na gotowanie. Na przystawkę będzie tatar z dorsza i awokado. Następnie, jako danie główne, poda łososia przyrządzonego na parze, a do niego czarną soczewicę i domowej roboty pesto. Na koniec nie może zabraknąć deseru. Ewa przygotowuje bezowy wieniec z kremem kawowym, truskawkami i jagodami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/106926a2bc00a61bf0315d7233a1fe17",["N"]],"55344678":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6b3c7fb8da3bec96dcda6549bf5e731",["N"]],"55344679":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje celebrytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",["N"]],"55344680":["Najnowsze doniesienia z premier filmowych, sztuk teatralnych oraz kolekcji cenionych projektantów, to wszystko i wiele więcej można zobaczyć w programie lifestylowym \"Zoom na miasto\". Ekipa programu jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w świecie kultury i show-biznesu.","","",[]],"55344681":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56b23c03e83950601c5c232cfb363aee",[]],"55344682":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"55344683":["Jacek zarządza grupą ukraińskich pracowników. Wojtek zaprasza Czesia do Legionowa na swojską kiełbasę. Tymczasem w Borkowie na działce Marek i Teges otrzymują zlecenie zbudowania ławki.","","",["N"]],"55344684":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"55344685":["Tym razem Ewa upiecze jabłka w cieście, które przyprawi cynamonem. Poda też rosół na kaczym korpusie i karkówkę z warzywami, którą przyrządzi w myśliwskim kociołku, ustawionym na ogniu. Pokaże też, jak zrobić kiszonkę z papryki i kapusty. Na deser zaś zaserwuje kogel-mogel na owocach - brzoskwiniach, morelach i gruszkach.","","",["N"]],"55344686":["Zuza chce zrezygnować z pracy w Wiedniu i wrócić do Polski. Obawia się, że jeśli tego nie zrobi, Janek odseparuje ją od dzieci. Gdy chce składać wypowiedzenie, szef informuje ją o ważnych decyzjach, które podjął. Dziewczyny zastanawiają się, jak pomóc Indze, która nie może się pogodzić z decyzją o odwołaniu ślubu. Kobieta rzuca się w wir prac domowych, jednak z lękiem patrzy w przyszłość. Anka postanawia zaprosić przyjaciółki na piknik do swojego wiejskiego domu. W trakcie zabawy znika Mikołaj. Ten incydent uświadamia Patrycji, że nie daje sobie rady z opieką nad dwójką małych dzieci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7b348b608475f0f82f304e0d549ed47",[]],"55344687":["Nastolatek chce popełnić samobójstwo, relacjonując wszystko przez internet / 18-latek dostaje udaru, ojciec ignoruje to, bo myśli, że syn jest zmęczony po imprezie
Nastolatek połyka opakowanie tabletek, relacjonując wszystko przez internet. Jego dwie koleżanki, oglądające streaming, dzwonią pod numer 112. Niestety, nie znają adresu swojego kolegi, więc operatorka nie może wysłać na miejsce karetki pogotowia. Wraz z dziewczynami próbują skontaktować się z chłopcem. 17-letni Kamil idzie na urodziny kolegi. Obiecuje jednak swojemu ojcu, że nie wróci późno i rano pomoże mu w pracach ogrodowych. Mimo wcześniejszych zapewnień nie wstaje jednak na śniadanie. Ojciec idzie go obudzić, ale Kamil nie jest w stanie podnieść się z łóżka. Mamrocze coś nieświadomie. Mężczyzna jest przekonany, że to efekt niewyspania i zostawia go samego. Kiedy dwie godziny później chłopak nadal nie wstaje, ponownie idzie do jego pokoju. Orientuje się, że z Kamilem dzieje się coś złego i dzwoni po pogotowie. Okazuje się, że 17-latek miał udar.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b35d9523f09728032f918e4d877281bf",["N"]],"55344688":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["N"]],"55344689":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"55344690":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344691":["Panowie z grupy Czesuaf, Kabaretu Młodych Panów i Paranienormalnych na oczach widzów przeprowadzą casting na narzeczone. Poszukiwania drugiej połówki rozpoczną w nowym programie \"Kabareciarz szuka żony\". Ponieważ nie odznaczają się wybitną urodą, zadanie może być trudne. Satyrycy jednak się nie poddają i w miłosnym reality show będą starali się pokazać z jak najlepszej strony.","","",[]],"55344692":["Pani Wioleta i pan Dariusz są rodzicami Zosi i Patryka. Od lat próbują wyremontować stary dom, który kobieta odziedziczyła po swoich bliskich. Te plany legły w gruzach rok temu, gdy pani Wioleta doznała rozległego wylewu. Większość pieniędzy z domowego budżetu pochłania teraz rehabilitacja kobiety. Rodzina mieszka w wynajętym mieszkaniu i bardzo chciałaby zaoszczędzić pieniądze, które musi co miesiąc przeznaczać na czynsz. Jego wnętrze nie jest też dostosowane do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Pensja pana Darka z trudem wystarcza na wszystkie wydatki. Na ratunek spieszą Katarzyna Dowbor, Martyna Kupczyk i Wiesiek Nowobilski.","","",[]],"55344693":["Wieś Prusy w województwie świętokrzyskim. Pani Katarzyna niedawno pochowała męża, który zmarł na nowotwór mózgu. Teraz kobieta samotnie wychowuje 12-letniego Adama. Na ich dom składają się dwa pomieszczenia - pokój i kuchnia. Brakuje łazienki i toalety, a dach pokrywa eternit. Stary piec ciągle się psuje i nie jest w stanie ogrzać całego budynku. W 200. jubileuszowym odcinku spotkają się wszyscy współpracujący z programem architekci i obaj szefowie ekip budowlanych.","","",[]],"55344694":["Stres
Stres potrafi działać powoli i niezauważenie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże sieje on spustoszenie w naszym organizmie. Co roku z jego powodu umiera więcej osób niż w wypadkach samochodowych. Są jednak sposoby na to, by ochronić się przed skutkami długotrwałego stresu. Widzowie dowiedzą się, jak sobie z nim poradzić. Ola Kot przetestuje kontrowersyjną metodę, pozwalającą uwolnić negatywne emocje kumulowane w ciele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b51daa8a0378e82dc5fc9ac0ee9858d5",["N"]],"55344695":["Konflikt między Anną a Mateuszem narasta. W końcu chłopak postanawia wyprowadzić się z domu. Tymczasowo zatrzymuje się u Roberta. Doktor Kowalczyk zaprzyjaźnia się z nową sąsiadką - Pauliną Krajewską (Dominika Kluźniak). Okazuje się, że kobieta jest autorką poczytnych kryminałów. Niebawem pisarka zostaje okradziona. Szarek niezwłocznie wszczyna śledztwo. Ksiądz Stanisław przechodzi kryzys wiary. Odsuwa się od Kościoła, a także od swoich wiernych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/87f5994097a16b6d11a47350943b392f",["N"]],"55344696":["Sąsiad skarży się Oli, że jego żona wyprzedaje ich wspólny majątek. Kobieta wpadła w sidła podejrzanej sekty, która ogłasza rychły koniec świata. Policjantka rozpoczyna śledztwo. Mikołaj przez cały dzień unika Karoliny - poprzedniego wieczoru był świadkiem jej potajemnego spotkania z byłym narzeczonym i nie może wybaczyć ukochanej, że go okłamała. Tymczasem patrol piąty dostaje zadanie specjalne. Policjanci mają eskortować skazanego mężczyznę, oskarżonego o zabójstwo właściciela salonu jubilerskiego. Po drodze wpadają w gangsterską zasadzkę. Wysocka zostaje uprowadzona, a oskarżony znika. Rozpoczyna się akcja poszukiwania policjantki, w którą zostają zaangażowani także kryminalni. Udaje się ustalić, że w sprawę wmieszany jest również adwokat przestępcy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb503682e71c83a24b68f47d33e4aa8b",["N"]],"55344697":["Od Bredy do Moerdijk
Olaf i Sebastian przyjrzą się bliżej operacji zdobycia ujść Mozy przez 1 dywizję pancerną generała Maczka, która miała miejsce we wrześniu 1944 roku. Po szybkim zajęciu Bredy oddział zdecydował się również zdobyć, posiadającą wspaniałe mosty, miejscowość Moerdijk. Okazało się jednak, że Niemcy przygotowali się na taką ewentualność - wcześniej zaminowali drogi oraz pola, wyłączyli także holenderskie wiatraki, czym spowodowali zalanie większości terenu, tym samym utrudniając wojsku przemieszczanie się. Poszukiwacze historii ruszą śladami dzielnej armii.","","",["AD"]],"55344698":["Śladami wrześniowych legend
Olaf i Sebastian odnajdą szczątki samolotu PZL P11C, pilotowanego przez kapitana Laskowskiego, który został zestrzelony w 1939 roku w okolicy miejscowości Gruta. Poszukiwacze historii spróbują potwierdzić teorię, mówiącą o tym, że Polacy, dzień później, w czasie zmasowanego ataku pod Mełnem odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad siłami niemieckimi, powodując jego zdziesiątkowanie i rozbicie.","","",["AD"]],"55344699":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"55344700":["Fit, eko, bio, organic
Odcinek poprowadzą Katarzyna Pakosińska i Adam Małczyk. Gospodarze spróbują na wesoło rozprawić się z modą na bycie eko i bio. W programie m.in feministyczny skecz, w którym prowadząca i Agnieszka Litwin-Sobańska, czyli Marylka z Jurków, będą rozmawiały o dietach i mężczyznach. Widzowie usłyszą również kolejną porcję \"Zwierzeń pani Lodzi\", czyli kreowanej przez Katarzynę Pakosińską sąsiadki, która wie i widzi wszystko. Alternatywny serwis informacyjny, czyli całą prawdę bez cenzury przedstawi gość specjalny - Maciej Orłoś. Zaś gość muzyczny, zespół Poparzeni Kawą Trzy, zagra swoją nową piosenkę pt. \"Okrutna, zła i podła\".","","",["N"]],"55344701":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"55344702":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"55344703":["Tym razem miasteczko odwiedzą najlepsze polskie kabarety i najlepsi mistrzowie w rozśmieszaniu: Artur Andrus, Kasia Pakosińska, kabaret Chyba, Koń Polski, kabaret Kałasznikof, Robert Korólczyk, Bartosz Gajda i Michał Wójcik. Tematem odcinka będzie zaś Unia Europejska, która przyznała pieniądze na nową drogę w Radości. Ten datek przyniesie jednak więcej problemów niż pożytku.","","",[]],"55344704":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"55344705":["Na bazarze banda skinów atakuje Białorusina. Jeden z napastników, Sławek, nagrywa zajście telefonem komórkowym. Do zgłoszenia szybko przyjeżdżają posterunkowa Ola Wysocka i aspirant Mikołaj Białach. Mężczyzna jest doświadczonym policjantem, a kobieta dopiero zaczyna w tym zawodzie. Po krótkim pościgu Mikołaj łapie Sławka. Chłopak grozi funkcjonariuszom. Kolejne wezwanie dotyczy mężczyzny awanturującego się na klatce schodowej. Na miejscu policjanci zastają ubranego w ślubny garnitur pijanego Zenka, który próbuje wyważyć łomem drzwi do własnego mieszkania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3c8ef24e6f8d78c58cabe3d3491949d4",["N"]],"55344706":["Cyceron
Helena Paździochowa wpada w pułapkę nieustannego dążenia do piękna. Kobieta postanawia chirurgicznie poprawić największe atuty swego kobiecego ciała. Pod jej wpływem na kosztowne zmiany w wyglądzie decyduje się również Halina. Zrozpaczeni mężowie, by powstrzymać swoje żony od marnotrawienia pieniędzy, są zmuszeni sięgnąć po niezawodne narzędzie każdego mężczyzny: komplementy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/93ea01fffbb9e47bb3ae59de111581aa",["N"]],"55344707":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55344708":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"55344709":["Pani Jadwiga i pan Stanisław mieszkają w Gorlicach, niewielkiej miejscowości, w której kiedyś wydobywano ropę naftową. Małżeństwo jest rodziną zastępczą dla swojego wnuka, dwunastoletniego Kuby. Ich dom nie nadaje się do zamieszkania, ponieważ brakuje w nim łazienki, dlatego dziadkowie wynajmują maleńki pokój. Wynajem obciąża budżet rodziny, a chłopiec nie ma własnego kąta do nauki. Ekipa programu przyjeżdża na miejsce i odkrywa, że w domu rodziny trzeba zrobić właściwie wszystko - wymienić dach, doprowadzić wodę, kanalizację oraz znaleźć sposób na ogrzewanie pomieszczeń. Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski zabierają się do pracy, a Katarzyna Dowbor proponuje dziadkom i wnukowi wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999333.jpg","",[]],"55344710":["Manuela Kumor wiedzie szczęśliwe życie z mężem Robertem oraz córką Martyną. Małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka. Podczas przygotowań pokoju dla noworodka rodzinę odwiedza policja, która dokonuje aresztowania Roberta. Mężczyzna jest oskarżony o próbę zamordowania swojego sąsiada, Kajetana Wrony, jednak nie przyznaje się do winy. Ciężarna Manuela musi zorganizować sobie codzienne życie bez pomocy partnera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1992177.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8bbb5f94a7f0fcc673e44042c22afa71",["N"]],"55344711":["Farmaceutka Klaudia podejrzewa męża o zdradę z ich sprzątaczką. Dziewczyna traci pracę, choć Stefan zdradzał żonę nie z nią, a z dwiema innymi kobietami - w tym z koleżanką z pracy Klaudii, Natalią. Zdradzana żona żąda rozwodu i szuka pocieszenia u kolegi z apteki, Krzysztofa. Wkrótce zostaje oskarżona o złe przygotowanie kremu, po którym klientka ma podrażnione oczy. Wina spada na Klaudię, choć to Krzysztof stoi za zniszczeniem specyfiku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877570.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/906a3e3b7fac01226f51e69d65074175",["N"]],"55344712":["Po powrocie z Azji Tomasz staje się nieprzystępny i odsuwa się od rodziny. W końcu wyjawia żonie Gabrieli przyczyny swojego zachowania. Siostra powiedziała mu, że w dzieciństwie przechodził świnkę z powikłaniami, czego skutkiem jest bezpłodność. Jego córka Wiktoria prawdopodobnie nie jest jego dzieckiem. Może nim być Stefan - mąż wieloletniej przyjaciółki Gabrieli. Nie tylko małżeństwo, ale i przyjaźń kobiety przechodzi próbę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877570.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5406cf8b86a1afecb7cc6979f66f47f1",["N"]],"55344713":["24-letnia Justyna przedstawia matce swego nowego \"chłopaka\" - 41-letniego Janusza. Krystyna jest zdruzgotana, ponieważ mężczyzna wciąż mieszka z byłą żoną i dziećmi, a w dodatku wyciąga od Justyny pieniądze. Kiedy mężczyzna znika wraz z pożyczonym samochodem, Justyna idzie na policję. Tam poznaje Michała, z którym się wiąże, ale gdy tylko Janusz wraca, nowa miłość idzie w odstawkę. Kiedy Krystyna jest bliska załamania, zjawia się żona Janusza. Okazuje się, że nigdy nie wziął on rozwodu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877570.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/191ccb3dddcd74d8c71778d01f0bdddd",["N"]],"55344714":["Matka małego Łukasza zmarła krótko po jego urodzeniu, a ojciec nigdy nie interesował się losem syna. Chłopiec wychowuje się u babci Ewy, dla której jest całym światem. Niespodziewanie Damian zaczyna ubiegać się o prawo do opieki nad synem, a sąd opowiada się po jego stronie. Ewa zaczyna dostrzegać, że Damian naprawdę się zmienił. Rozumie, że musi w końcu zacząć ufać ludziom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1877570.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c563c5b9093e2ff4939f5ebc0302f4ef",["N"]],"55344715":["Maks przez cały dzień nie odzywa się do Ingi. Kobieta obawia się, że będzie chciał odwołać ślub. Okazuje się jednak, że mężczyzna po prostu odpoczywa po męczącym wieczorze kawalerskim. Patrycji bardzo trudno rozstać się z Klarą. Poirytowana kobieta popada w konflikt ze swoim nowym sąsiadem, Arturem. Anka i Paweł muszą zaakceptować niedogodności, jakie wiążą się z codziennymi dojazdami do pracy. Staś jednak nie potrafi przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Zuza odwiedza synów w Gdańsku. Na miejscu odkrywa, że w domu Jaśka mieszka Sabina. Kobieta jest zazdrosna o nową partnerkę męża, wydaje jej się także, że mężczyzna próbuje odseparować ją od dzieci. Postanawia rzucić pracę w Wiedniu i wrócić do Warszawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998412.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2d2a6902125bad30728f3ab6438a198",["N"]],"55344716":["Wieś Prusy w województwie świętokrzyskim. Pani Katarzyna niedawno pochowała męża, który zmarł na nowotwór mózgu. Teraz kobieta samotnie wychowuje 12-letniego Adama. Na ich dom składają się dwa pomieszczenia - pokój i kuchnia. Brakuje łazienki i toalety, a dach pokrywa eternit. Stary piec ciągle się psuje i nie jest w stanie ogrzać całego budynku. W 200. jubileuszowym odcinku spotkają się wszyscy współpracujący z programem architekci i obaj szefowie ekip budowlanych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999333.jpg","",[]],"55344717":["Tematem tego odcinka będzie... tajemniczy ostatni dzwonek. Widzowie dowiedzą się, czego dotyczy. W miasteczku pojawi się też znakomity artysta kabaretowy Grzegorz Halama oraz zespół Poparzeni Kawą Trzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998060.jpg","",[]],"55344718":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"55344719":["Karolina liczy się ze zdaniem męża i swoją suknię ślubną zaprojektowała tak, aby przede wszystkie jemu się spodobała. Dla niej ważniejszy jest sam ślub. Weselne wyobrażenie Natalii jest jasne - uważa, że wszystkiego musi być bardzo dużo. Ten wyjątkowy dzień wymaga idealnej organizacji, aby mogła oszczędzić sobie zbędnych nerwów. Zwolenniczką szczegółowego planowania i dbania o detale jest również Paulina. Niestety przykra wpadka przydarzyła się właśnie jej - pomyliła imię swojego ukochanego podczas składania przysięgi małżeńskiej. Aneta mówi o sobie \"narzeczona marynarza\", ponieważ jej wybranek jest kierowcą tira. Mają dwoje dzieci, a legalizacja związku to jej wielkie marzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928960.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e7842c8363b0c5f4d49c8df66c56a3c9",[]],"55344720":["Krnąbrna lolita
Detektywi odnajdują 18-letnią Danielę, która dwa tygodnie wcześniej uciekła z domu. Okazuje się, że dziewczyna związała się z dużo starszym zamożnym mężczyzną, Henrykiem. Detektywom udaje się namówić ją do powrotu do domu. Następnego dnia Daniela jednak ponownie znika. Detektywi odkrywają, że ostatnie dwa tygodnie Daniela i Henryk spędzili w Hiszpanii. Wszystko wskazuje na to, że pobyt w Hiszpanii i zniknięcie Danieli mają ze sobą ścisły związek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b73f1090ec75cd5d004abdb15631107a",[]],"55344721":["Ślubny biznes
Do Malanowskiego zgłasza się właścicielka salonu sukien ślubnych. Jest przerażona, ponieważ ktoś usiłował spalić jej sklep. Kobieta spłoszyła napastnika, ale obawia się, że atak może się powtórzyć. Klientka twierdzi, że ktoś chce zniszczyć jej biznes. Podejrzenie pada na byłą wspólniczkę. Detektywi odkrywają jednak, że w sprawę zamieszany jest również narzeczony klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08984649d26d5cf2f5364188fad77fa6",[]],"55344722":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"55344723":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344724":["Reż.: Jan Komasa.
Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, przygotowującym się do egzaminu maturalnego. Jego rodzice: Beata (Agata Kulesza) i Andrzej (Krzysztof Pieczyński) Santorscy są pochłonięci robieniem kariery i romansami. Jednocześnie zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, Aleksandrem (Bartosz Gelner). Obaj, sprowokowani przez rówieśników, całują się dla żartu na studniówce. Niestety, wkrótce Alex publicznie upokarza Dominika. Ten staje się obiektem okrutnych żartów znajomych na portalu społecznościowym. Zraniony i skompromitowany nie ma odwagi pojawić się w szkole i skonfrontować się z prześladowcami. Zamyka się w czterech ścianach swojego pokoju i szybko daje się pochłonąć wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje tajemniczą, intrygującą Sylwię (Roma Gąsiorowska), która już dawno wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do zamkniętego kręgu \"Sali samobójców\"... Pierwszy polski obraz, w którym sekwencje aktorskie zostały połączone z komputerową animacją 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1862309.jpg","",["N"]],"55344725":["Prow.: Blanka Lipińska.
Przez osiem tygodni kilku zawodników MMA będzie mieszkać w tym samym domu i trenować na oczach telewidzów oraz fachowców, którzy bezlitośnie ocenią ich postępy. Co tydzień z programem pożegna się jeden z nich. Czas między pojedynkami upłynie im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w nietypowych zadaniach specjalnych. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Mężczyźni będą musieli radzić sobie ze wszystkimi konfliktami we własnym zakresie. W finale zmierzą się dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani zawodnicy. Zaprezentują oni swoje umiejętności na oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Jej zwycięzca zdobędzie kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Program poprowadzi Blanka Lipińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947753.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8f0ddcade34521c180ad87585f9bfa4d",[]],"55344726":["Detektywów prosi o pomoc Konrad, ojciec Jagody. Po śmierci żony mężczyzna wszystkie uczucia przelał na córkę. Rok temu Jagoda zaręczyła się. Konradowi trudno było zaakceptować przyszłego zięcia, Dominika, w końcu jednak pogodził się z decyzją córki. Dwa tygodnie przed planowanym ślubem doszło jednak do zdarzenia, które zaniepokoiło mężczyznę. W trakcie służbowego spotkania nieoczekiwanie natknął się na przyszłego zięcia w klubie ze striptizem. Dyskretna obserwacja utwierdziła Konrada w przekonaniu, że Dominik nie jest człowiekiem, za jakiego uważa go Jagoda. Prosi detektywów, by śledzili mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999612.jpg","",["N"]],"55344727":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"55344728":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"55344729":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344730":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"55344731":["Koncert zatytułowany \"The Best Of The Best\" odbył się we Wrocławiu, w katedrze św. Marii Magdaleny. Piotr Rubik wystąpił z orkiestrą symfoniczną, chórem oraz sześcioma solistami. Widzowie będą mogli usłyszeć najbardziej znane oratoria tego kompozytora.","","",[]],"55344732":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"55344733":["Zenek, gdy spogląda z bieszczadzkich połonin, czuje się jak w letargu. Harnasia odwiedza niedźwiedzica z małym misiem. Krzysztof zakupił jakiś czas temu złośliwego ogiera. Śliwa nie wierzy, że \"Żmiju\" myje schody w bloku nad Zalewem Solińskim. Andrzej \"Hos\" pokazuje ślady po wsiach spalonych w trakcie akcji \"Wisła\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"55344734":["Fani chuligani
Podczas meczu Legia - Jagiellonia doszło do brutalnych zamieszek. Policja przeprowadziła szereg zatrzymań osób, które złamały prawo - zakrywały twarz, wbiegły na murawę i odpalały niebezpieczne materiały pirotechniczne. Podejrzani odpowiedzą za udział w bójce, zakłócanie przebiegu imprezy sportowej oraz narażenie na utratę życia lub zdrowia innych. Ekipa filmowa towarzyszy policjantom, którzy biorą udział w zatrzymaniach w Warszawie, Wołominie i Warce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","",["N"]],"55344735":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55344850":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"55344851":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344852":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344853":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"55344855":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"55344856":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"55344857":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"55344858":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344859":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344860":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344861":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344862":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344863":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344864":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344865":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344866":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344867":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344868":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344869":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344870":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55344871":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344872":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"55344873":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55344874":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344875":["Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"55344876":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55344877":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"55344878":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"55344879":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"55344880":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",["N"]],"55344881":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"55344882":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55344883":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",["N"]],"55344884":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"55344885":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55344886":["Prow.: Jarosław Gugała.
W programie poruszane są najbardziej istotne zagadnienia ze świata polityki, gospodarki, dotyczącej m.in. zasad funkcjonowania państwa, pozycji Polski na arenie międzynarodowej. W każdy piątkowy wieczór swoich komentarzy udzielą politycy, którzy na co dzień przyglądają się z boku dynamicznie zmieniającym się wydarzeniom. Do programu zapraszani są byli premierzy i prezydenci Polski. Program prowadzi Jarosław Gugała.","","",[]],"55344887":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55344888":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344889":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"55344890":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344891":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"55344892":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55344893":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"55344894":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55344895":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"55344896":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344897":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344898":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344899":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"55344900":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55344901":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55344902":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"55344903":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"55344904":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55344905":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"55344906":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"55344907":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",["N"]],"55344908":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"55344909":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344910":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"55344911":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gośćmi programu są kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.","","",["N"]],"55344912":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"55344913":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344914":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55344915":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55344916":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",["N"]],"55344917":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"55344918":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344919":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"55344920":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"55344921":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55344922":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"55344923":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55344924":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"55344925":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55344926":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"55344736":["Seria poruszających dokumentów, które pokazują prawdziwe oblicze problemów, z jakimi borykają się współczesne kobiety. Autorzy podejmą szereg zagadnień, m.in. temat uzależnień i problem anoreksji. Opowiedzą historie osób niepełnosprawnych, które każdego dnia walczą o godne i szczęśliwe życie. Twórcy przyjrzą się trudnym relacjom rodziców i dzieci, zwłaszcza gdy matka odsiaduje wyrok w więzieniu, oraz pochylą się nad problemem oczekiwań wobec pociech. Każdy dokument z biblioteki \"Kobiecie prawdy\" to opowieść o wyjątkowych ludziach, obok których nie można przejść obojętnie.","","",[]],"55344737":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec6b441d5d8a0f400982a0d77f40ca64",["N"]],"55344738":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"55344739":["Dwie rodziny o zupełnie innych przyzwyczajeniach zamienią się domami, by sprawdzić, jak odnajdą się w obcym stylu życia. Jedna z nich pochodzi z wielkiego miasta, druga mieszka na prowincji. Dla obu będzie to bardzo ciekawe, ale i momentami trudne doświadczenie, które pomoże im inaczej spojrzeć na własne życie.","","",[]],"55344740":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje celebrytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",[]],"55344741":["W programie biorą udział cztery uczestniczki, które będą miały okazję wykazać się swoim talentem do wykonywania makijażu. Czekają je trzy etapy zadania. Pierwszym będzie kupno odpowiedników kosmetyków. Następnie konkurs, czyli zrobienie makijaży zgodnie z wyznaczonym tematem i poddanie się ocenie trojga jurorów. Sędziami będą uznani specjaliści świata gwiazd. Na koniec swoje opinie wyrażą także rywalki. Zwyciężczyni otrzyma wyjątkową nagrodę - kupon na zakupy.","","",[]],"55344742":["Prowadząca razem z profesjonalnym stylistą pomogą uczestniczce w poszukiwaniach wymarzonej kreacji w stylu slow fashion.","","",[]],"55344743":["Prowadząca razem z profesjonalnym stylistą pomogą uczestniczce w poszukiwaniach wymarzonej kreacji w stylu slow fashion.","","",[]],"55344744":["Uczestniczkami odcinka są lubiąca tatuaże fryzjerka Jessika, pochodząca z Ukrainy trenerka Liubov, gustująca w różu przyszła prawniczka Natalia oraz handlowiec i wielbicielka Japonii Adrianna. Będą musiały przygotować dwie stylizacje. Jedną o tematyce \"Bohemian soul\", drugą w klimacie \"Deszczowej piosenki\". Ich wysiłki oceniać będą jurorzy: krytyk mody Dorota Wróblewska, aktorka Ada Fijał i recenzent Tomasz Jacyków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/561c80daf9c628a9691f28570e9be4ff",["N"]],"55344745":["Pani Emilia mieszka w starej kamienicy w Żyrardowie z dwójką dzieci: piętnastoletnią Julką i dziewięcioletnim Kubą. Przez internet poznała pana Andrzeja, a dzieci namówiły ją, by wzięła z nim ślub. Emilia cierpi z powodu nieoperacyjnego garbu, zaś choroba Andrzeja nie pozwala mu pracować na pełen etat. Skromne dochody rodziny nie pozwalają na remont mieszkania, będącego w fatalnym stanie. Pokoje dzieci są zimne, łazienka jest wydzielona niskimi ściankami, instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu, ze starego pieca wydobywa się dym do wnętrza domu. Katarzyna Dowbor uratuje sytuację i zaprzyjaźni się z Kubą, który chce zostać policjantem, by pomagać innym.","","",[]],"55344746":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
W najnowszej odsłonie \"Demakijażu\" Krzysztof Ibisz zaprosi najsłynniejsze pary show-biznesu. W programie pojawią się zwycięzcy \"Love Islands\", czyli Sylwia i Mikołaj, oraz influencerka i aktorka Zofia Zborowska z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną. Widzów z pewnością zainteresuje wizyta Iwony i Reggie'ego Benjaminów z Hollywood. Para przybędzie ze swoimi psami, Tobym i Puccim. Prowadzącego odwiedzą cenieni przez telewidzów Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki oraz aktorzy Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska. Podczas szczerzej rozmowy wyjdzie na jaw wiele tajemnic ich związków. Goście opowiedzą o tym, jak zaczynały się ich relacje, jakie trudności napotkali, czy pojawiły się wątpliwości. Zdradzą, czy dochodziło do kłótni i kryzysów. Przede wszystkim jednak wyjaśnią, jak ważna jest dla nich miłość.","","",[]],"55344747":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",[]],"55344748":["W każdym odcinku cztery uczestniczki zawalczą o tytuł Królowej Zakupów i nagrodę pieniężną do wykorzystania w centrum handlowym. Będą musiały stworzyć dwie całkowite stylizacje - strój, makijaż oraz fryzura. Na wykonanie zadania otrzymają określoną kwotę, a czas na zakup potrzebnych produktów i przygotowanie całości będzie ograniczony. Na koniec zaprezentują swoje kreacje na wybiegu. Ocenią je pozostałe bohaterki, a skomentują specjaliści świata mody, Ada Fijał oraz Tomasz Jacyków.","","",[]],"55344749":["Codzienność współczesnych kobiet w małych miejscowościach potrafi być niezwykle ciężka. Bardzo często zdarza się, że są jedynymi żywicielami rodziny, samotnymi matkami czy przedsiębiorcami z własnym interesem. Twórcy zaglądają do salonu fryzjerskiego, miejsca, w którym kobiety czują się zrelaksowane i lubią zwierzać się ze swoich zmartwień i radości. Za każdą z bohaterek stoi inna historia, nie raz dramatyczna, innym razem motywująca. Fryzjerka, pracownica i klientka opowiedzą o wyzwaniach, jakie stawia przed nimi życie, zdradzą swoje najtrudniejsze doświadczenia i sięgną pamięcią także do tych najszczęśliwszych chwil.","","",[]],"55344750":["Każda para młoda marzy, by dzień ich ślubu przebiegał idealnie, bez żadnych wpadek czy innych nieprzyjemności. Bywa jednak, że podczas wesela dochodzi do zaskakujących zdarzeń. W programie wypowiedzą się osoby, które były świadkami zabawnych, ale i czasami zatrważających incydentów na zabawach weselnych.","","",[]],"55344751":["Małgorzata Wójcik trzy lata temu wyszła za Tomasza. Mają dwuletnią córkę Julię, która choruje na astmę. Niedawno cała rodzina przeniosła się z Mazur do Warszawy. Któregoś dnia na ulicy Małgosię bardzo wylewnie wita nieznajoma, atrakcyjna kobieta. Wójcik sądzi, że to tylko pomyłka. Następnego dnia zarówno matka, jak i córka, znikają. Tomasz zgłasza porwanie, znajduje ślady krwi. Podczas śledztwa Zuzanna Dziubecka i Krzysztof Dolski odkrywają, że mężczyzna prawie nic nie wie o swojej żonie. Okazuje się, że Małgorzata była niegdyś prostytutką w lokalu Ediego. Na przesłuchaniu sutener twierdzi, że jeden z klientów miał na punkcie Małgosi obsesję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3838d60d83f23f87c311882a59034c3",["N"]],"55344752":["Piekarz Jarek rok wcześniej związał się z Justyną, którą poznał w pracy. Kobieta porzuciła dla niego poprzedniego partnera. Para trzy miesięcy temu wzięła ślubu. Mimo krótkiego stażu związku mężczyzna zaczyna podejrzewać ukochaną o zdradę. Ze swoich obaw zwierza się szwagrowi, Sebastianowi, on jednak nie wierzy w winę siostry. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Justyna udostępnia ich wspólne mieszkanie na schadzki zamężnej koleżance, Marysi. Jarkowi jednak takie wyjaśnienie nie wystarcza. Niebawem mężczyzna poznaje szokującą prawdę o swojej ukochanej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999612.jpg","",["N"]],"55344753":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",[]],"55344754":["W tym odcinku Dorota spróbuje odgadnąć, który z trzech mężczyzn - Kamil, Robert czy Adam - to singiel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10bfabd44a1e63bcfe3e5d42bb47a7b6",["AD"]],"55344755":["Martyna Nawrot w trakcie wesela otrzymuje anonimowy list z informacją o zakładzie, którego podjął się jej mąż. Kamil ma ją zdradzić trzy razy, żeby wygrać samochód od swojego przyjaciela. Martyna nie wie, czy powinna ten list traktować poważnie, dlatego w dramatycznym zgłoszeniu prosi ekipę Petrova o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0affab7d9f23fc83a2b3d9f34a65592",["N"]],"55344756":["David ma problemy z nadmiernym owłosieniem. Christina ma już dość swojego wyglądu Jessiki Rabbit. Amy chce zmienić kolor włosów.","","",[]],"55344757":["Dokument przedstawiający historie osób, które zmieniły płeć. Bohaterowie podzielą się swoimi przeżyciami i opowiedzą, z czym łączyła się ich decyzja. Seria powstawała trzy lata.","","",[]],"55344758":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"55344759":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"55344760":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"55344761":["Anita Grzebińska bardzo chciałaby pozbyć się kompleksów związanych z niesymetrycznymi piersiami. Anna Stachura z kolei zmaga się ze zbyt dużym biustem, który powoduje bóle kręgosłupa. Jakakolwiek zmiana w jej przypadku musi być jednak poprzedzona spotkaniem z dietetykiem. Joanna Jęczelewska zdradzi, czy powiększenie piersi wpłynęło na jej samoocenę. Jej siostra, Elżbieta Bielska, podda się wymianie implantów. Nie będzie to dla lekarzy łatwe zadanie. Anna Jedlińska przybędzie na wizytę kontrolną. Dwa tygodnie temu przeszła operację. Anna Sitek waha się, czy spełnić swoje marzenie - pomniejszenie biustu. Skonsultuje się z doktor Radzikowską.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/114c172bfb7c84bef24e05ce7b37131c",["N"]],"55344927":["Sandacze z Caspe
Jurek Biedrzycki z współpracownikami pozostaje w Katalonii. Tym razem zamierza zapolować na sandacze. W tym celu wypływa na zbiornik zaporowy Caspe. Dzięki hiszpańskim przewodnikom poznaje wiele sekretów związanych z połowem tych drapieżników. Mimo wietrznej pogody uczestnikom wyprawy udaje się złowić kilka pięknych ryb tego gatunku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/93270e959299c7c2982b5b5723cd1e66",["N"]],"55344928":["Zalew Sulejowski - zima
Ekipa \"Taaakiej ryby\" odwiedza zamarznięty Zalew Sulejowski na Pilicy. Gościem programu jest mistrz spławika Edmund Gutkiewicz,, który uczy członków wyprawy właściwego zanęcania łowiska. Nagrodą za pilność w nauce zimowego wędkowania są leszcze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d453238a4678a01f526f27ee2c918c37",["N"]],"55344929":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"55344930":["Losy rybaków z Massachusetts, którzy wraz ze swoimi załogami próbują schwytać najsprytniejsze i najtrudniejsze do złowienia morskie stworzenia świata, tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie kutra jest dla rybaków ryzykowną grą, w której mogą stracić tysiące dolarów. Autorzy programu towarzyszą im z kamerą m.in. podczas codziennych zmagań na oceanie.","","",[]],"55344931":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"55344932":["Mazurskie miętusy
Ekipa \"Taaakiej ryby\" przemierza mazurskie bezdroża w pogoni za słodkowodnym przedstawicielem ryb dorszowatych, miętusem. Wśród uczestników eskapady znajduje się czterokrotny indywidualny spławikowy mistrz Polski Edmund Gutkiewicz, który podzieli się z widzami swoją wiedzą. Tuż przed zmrokiem w jednym z jeziorek leśnych udaje się złapać kilka przepięknych mozaikowych miętusów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eac5190d38c8ba32738ac248117e92f0",["N"]],"55344933":["Prow.: Karolina Gilon.
Po raz kolejny grupa wysportowanych Polaków stanie do walki o 150 tysięcy złotych i prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Zwycięzca będzie musiał pokonać 150 metrów usianego 32 przeszkodami toru. Swoich sił w programie spróbują także goście specjalni: aktor Marek Kaliszuk, tancerka i Miss Polonia 2017 Agata Biernat, były piłkarz a obecnie zawodnika MMA Piotr Świerczewski oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. Wyczyny wysportowanych Polaków komentować będą: dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski, zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski, a także prowadząca - Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998061.jpg","",[]],"55344934":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, \"Bandziorek\", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868991.jpg","",["N"]],"55344935":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, \"Bandziorek\", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868991.jpg","",["N"]],"55344936":["Serial przedstawia losy kilku młodych chłopaków, którzy zostali ojcami. Starają się sprostać temu zadaniu jak najlepiej. Raz lepiej, a raz gorzej radzą sobie z różnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka. W każdym odcinku jest kilka oddzielnych wątków, w których bohaterowie są na różnym etapie ojcostwa. Próbują znaleźć dobrą pracę, opiekować się dzieckiem i wziąć za nie odpowiedzialność. Zmagają się także z oczekiwaniami swoich partnerek. Najczęściej nie mogą liczyć na pomoc bliskich i muszą radzić sobie sami.","","",["AD"]],"55344937":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0caba1448a3c7c1777635c1af2a25ce9",["N"]],"55344938":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["AD"]],"55344939":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["AD"]],"55344940":["Jamajka","","",["AD"]],"55344941":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"55344942":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"55344943":["Reż.: Konrad Nałęcki.
W syberyjskich górach Janek Kos wraz ze starym Jefimem wiodą żywot myśliwych. Młody Polak wciąż myśli o swoim ojcu, którego szuka od września 1939 roku. Poznaje Gruzina Grigorija. Chcą razem wstąpić do wojska. Janek wraz z psem Szarikiem wyrusza w podróż pociągiem. Wkrótce poznaje Lidkę i Gustlika. Wspólnie docierają do formowanej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte. Gustlik i Janek zostają przyjęci do załogi porucznika Olgierda Jarosza. Okazuje się, że kierowcą czołgu jest Grigorij. Początek żołnierskiej służby to dla Janka i Gustlika praca w kuchni. Wkrótce nadchodzi moment alarmu bojowego. Kolumnę czołgów atakują niemieckie myśliwce. Czołg wpada na minę. Dzięki sile Gustlika, który naprawia zerwaną gąsienicę, załoga rusza w dalszą drogę. Docierają do Lublina. Załoga idzie na cmentarz. Janek sądzi, że wśród mogił może znajdować się grób jego ojca.","","",["N"]],"55344944":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",[]],"55344945":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["AD"]],"55344946":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",[]],"55344947":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","","",["AD"]],"55344948":["Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bohaterowie pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i możliwości finansowe. Pomimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.","","",["AD"]],"55344949":["Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",[]],"55344950":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["N"]],"55344951":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",[]],"55344952":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"55344953":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"55344954":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"55344955":["Migracja
Autorzy dokumentu sprawdzają, które gatunki zwierząt odbywają najdłuższe podróży. Przybliżają m.in. szczegóły wielkiej migracji antylop gnu na równinie Serengeti oraz corocznej podróży australijskich pelikanów.","","",[]],"55344956":["Filmowcy przyglądają się rozmaitym gatunkom zwierząt, które zamieszkują Ziemię, przybliżając ich cechy charakterystyczne i unikalne umiejętności. Celem ich badań jest znalezienie stworzeń, które wyróżniają się na tle innych.","","",[]],"55344957":["Filmowcy przyglądają się rozmaitym gatunkom zwierząt, które zamieszkują Ziemię, przybliżając ich cechy charakterystyczne i unikalne umiejętności. Celem ich badań jest znalezienie stworzeń, które wyróżniają się na tle innych.","","",[]],"55344958":["Filmowcy przyglądają się rozmaitym gatunkom zwierząt, które zamieszkują Ziemię, przybliżając ich cechy charakterystyczne i unikalne umiejętności. Celem ich badań jest znalezienie stworzeń, które wyróżniają się na tle innych.","","",[]],"55344959":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e05c4e6a201a5107d66c7ed2f41eb9cb",["N"]],"55344960":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aecac9eaef1b7ca54fe0412fd98c24db",["N"]],"55344961":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1eb1eaa7b083ed4dbc72557d10c61357",["N"]],"55344962":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa67a68cb1214925fb969bb68b61d8af",["N"]],"55344963":["\"Prawdziwy przyjaciel\" z Poznania cz. 1","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8a68621d1c4ac2ca1b96bafd04b8b74",["N"]],"55344964":["\"Prawdziwy przyjaciel\" z Poznania cz. 2","","",["N"]],"55344795":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55344796":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55344797":["Reż.: Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Marta otwiera własną kancelarię prawną. Jako pierwszy odwiedza ją Jerzy Zajdel, jeden z klientów jej ojca. Prawniczka nie zgadza się go reprezentować. Mężczyzna jednak nie ma zamiaru rezygnować, ponieważ Marta przypadła mu do gustu nie tylko w sferze zawodowej. Dorota dostaje premię, zyskuje też uznanie szefa. Postanawia w końcu powiedzieć o swoim nowym zajęciu mężowi. Italian chce zmusić Adę, by spotkała się z dawnym klientem. Dziewczyna boi się, że jej prześladowca w końcu zrobi krzywdę Dorianowi. Gdy dowiaduje się, że jest też poszukiwana przez policję, postanawia zaniknąć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880537.jpg","",["N"]],"55344798":["Reż.: Bartosz M. Kowalski, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Łukasz stara się przekonać Dorotę, by rzuciła pracę w banku. Namawia żonę, aby została z dziećmi w domu i przygotowała do powrotu na przerwane przed laty studia informatyczne. Policjant zabiera Adę spod szkoły Doriana i odwozi na komisariat. Dziewczyna nie przyznaje się do udziału w napadzie - twierdzi, że na miejscu zbrodni znalazła się przypadkowo. Może liczyć na Marka, który po raz kolejny spieszy jej na ratunek. Marta, na mocy zawartej z ojcem umowy, przejmuje sprawę Jerzego Zajdla. Mężczyzna wciąż zabiega o jej względy. Jakiś czas później Marta i Jerzy przypadkowo spotykają się w klubie. Wypity alkohol sprawia, że pani mecenas rozluźnia się.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880537.jpg","",["N"]],"55344799":["Reż.: Marta Karwowska.
Dwunastoletnia Julka (Hanna Hryniewicka) chodzi do szkoły z internatem. Koleżanki z klasy są dla niej niemiłe, a ze strony nauczycieli spotykało ją tylko niezrozumienie. Dziewczynka nigdy nie mogła liczyć na nikogo oprócz siebie, dlatego przestała wierzyć w prawdziwą przyjaźń. Rozpoczynają się wakacje, razem z nimi nadchodzą nowe problemy. W wyniku pomyłki Julka spędza je w Warszawie, u ciotki (Joanna Szczepkowska), która nie zamierza poświęcać jej uwagi. W tej samej kamienicy mieszka Olek (Jakub Janota-Bzowski). Dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu. Tak zaczyna się wielka przygoda. Rozwiązanie zagadki okazuje się znacznie trudniejsze, niż ktokolwiek przypuszczał. Na domiar złego nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Julka musi wreszcie pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń. Film nominowany do Złotych Lwów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876838.jpg","",[]],"55344800":["Reż.: Phil Lord, Chris Miller.
Flint Lockwood jest zwariowanym naukowcem z małej miejscowości Chewandswallow. Pewnego dnia wpada na pomysł urządzenia, które rozwiązałoby problem głodu na Ziemi. Gdy próbuje je przetestować, ono odlatuje, doprowadzając go do rozpaczy. Okazuje się jednak, że maszyna działa. Pewnego dnia z nieba zaczyna padać deszcz jedzenia. Śnieg zamienia się w ziemniaczane purée albo spaghetti, a grad spada w postaci pysznych hamburgerów. Początkowo mieszkańcy Chewandswallow są zachwyceni wynalazkiem. Z czasem całe miasteczko zostaje zasypane przez ogromne ilości żywności. Flint musi wyłączyć urządzenie, inaczej okolicę czeka katastrofa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854456.jpg","",["N"]],"55344801":["Reż.: Simon J. Smith, Eric Darnell.
Znani z trzech części \"Madagaskaru\" drugoplanowi pingwini agenci wracają na kinowy ekran we własnej produkcji. Doskonała rozrywka dla młodszych i starszych widzów gwarantowana. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy angażują się w misję, od której zależą losy świata. Muszą stawić czoło genetykowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, któremu marzy się kontrola nad Ziemią. Tak naprawdę wróg nielotów to mściwa ośmiornica. Zamierza ona wyrównać rachunki z przybyszami z Antarktyki. Pingwini agenci łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr, do której należą: foka grenlandzka Detonator, muskularny miś Kapral oraz puchacz śnieżny Ewa. Dowodzi nimi zagadkowy wilk polarny, Agent Utajniony. Doborowe towarzystwo rozbudza w Skipperze ducha rywalizacji. Jak na prawdziwych superszpiegów przystało, oddział nielotów przemierza pół świata. Odwiedza m.in. Wenecję, Antarktykę, Szanghaj i Nowy Jork.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998414.jpg","",[]],"55344802":["Reż.: Gore Verbinski.
Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) przewodził pirackiemu okrętowi \"Czarna Perła\". Statek opanowali jednak buntownicy pod wodzą pierwszego oficera Barbossy (Geoffrey Rush). Po pewnym czasie, w wyniku niepomyślnego zbiegu okoliczności, kapitan Sparrow trafia w ręce brytyjskich żołnierzy i zostaje aresztowany. Niebawem korsarze atakują karaibskie miasto Port Royal i porywają Elizabeth Swann (Keira Knightley), piękną córkę gubernatora. Zamierzają dotrzeć z nią na tajemniczą wyspę Isla de Muerte. Tylko tam, przy pomocy medalionu, który posiada porwana dziewczyna, Barbossa i jego podwładni będą mogli uwolnić się od azteckiej klątwy, która sprawia, że nic nie czują i są nieśmiertelni. Tymczasem kapitan Jack ucieka z aresztu. Chce odzyskać ukochany okręt. Nieoczekiwanie znajduje sprzymierzeńca w osobie płatnerza Willa Turnera (Orlando Bloom), w którego żyłach płynie piracka krew. Will pragnie uwolnić Elizabeth, w której się kocha, z rąk piratów. Kapitan Sparrow i Will wyruszają za buntownikami na pokładzie najszybszego statku brytyjskiej floty, \"HMS Interceptor\". Za nimi podąża niedoszły narzeczony Elizabeth, młody komandor Norrington (Jack Davenport).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998057.jpg","",[]],"55344803":["Reż.: Anthony Russo, Joe Russo.
Po zakończonej zwycięstwem bitwie o Nowy Jork, Steve Rogers (Chris Evans), znany jako Kapitan Ameryka, przenosi się do Waszyngtonu, gdzie próbuje przyzwyczaić się do życia w nowoczesnym świecie. Wraz z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson) kontynuują współpracę z organizacją T.A.R.C.Z.A. i jej szefem, Nickiem Furym (Samuel L. Jackson). Po zakończeniu kolejnej misji Rogers zostaje wtajemniczony w szczegóły nowego programu obronnego. Stworzenie systemu ma na celu zapobieganie wszelkiego rodzaju przestępstwom. Jednak wynalazek oparty jest na ograniczeniu podstawowego prawa człowieka do wolności. Steve nie potrafi tego zaakceptować. Ogarnięty wątpliwościami Fury zleca Alexandrowi Pierce (Robert Redford) zawieszenie prac nad programem. Wkrótce szef T.A.R.C.Z.Y. ginie z rąk tajemniczego zamachowca, zwanego Zimowym Żołnierzem. Steve i Natasha zostają uwikłani w sieć intryg, które mogą zagrozić całemu światu. Muszą połączyć siły, by razem z Falkonem (Anthony Mackie) pokonać groźnego wojownika.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935311.jpg","",[]],"55344804":["Reż.: Roland Emmerich.
Od ostatniego ataku obcych mija dwadzieścia lat. Jedną z zaskakujących konsekwencji napaści okazało się przyśpieszenie postępu cywilizacyjnego. Wykorzystano technologię, którą pozostawili kosmici, by stworzyć najnowocześniejszy system obronny. Niestety, nie tylko Ziemianie udoskonalili swoje wyposażenie militarne. W obliczu ponownej inwazji okazują się oni równie bezradni jak dwie dekady temu. Najeźdźcy są silniejsi i pragną odwetu. Do walki z przeciwnikiem zostaje wysłany oddział pilotów. Wśród nich są zawadiacki Jake Morrison i syn kapitana Stevena Hillera - Dylan. Mężczyznom nie jest łatwo współpracować z powodu pewnego konfliktu. Misja nie powiedzie się, jeśli nie odłożą na bok wszystkiego, co ich dzieli. W ofensywę angażuje się również były prezydent Stanów Zjednoczonych Thomas J. Whitmore wraz z córką Patricią. Pomagają im David Levinson, a także doktor Brakish Okun, którzy mogą udzielić bezcennych informacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998056.jpg","",[]],"55344805":["Reż.: Paul Haggis.
Młody amerykański żołnierz Mike Deerfield powraca z wielomiesięcznej misji w Iraku. Tuż po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku chłopak znika bez śladu. Według oficjalnego raportu dotychczas wzorowo pełniący służbę Deerfield dopuścił się dezercji. Natychmiast na miejsce przyjeżdża ojciec zaginionego, emerytowany wojskowy i zagorzały patriota Hank. Zdesperowany, starzejący się mężczyzna na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Wkrótce dokonuje makabrycznego odkrycia. Wszystko wskazuje na to, że Mike został brutalnie zamordowany. Armia nie jest jednak zainteresowana wyjaśnieniem tej zagadkowej sprawy. Żołnierze nie chcą również współpracować z miejscową policją. Jedyną osobą, która przychodzi Hankowi z pomocą, jest młoda policjantka Emily Sanders. Podejrzane okoliczności zdarzenia sprawiają, że młoda detektyw gotowa jest zaryzykować własną karierę, by odkryć prawdę. Ich współpraca przynosi zaskakujące wyniki. Hank i Emily trafiają bowiem na ślad spisku w armii i zdobywają wstrząsające informacje na temat pobytu Mike'a na Bliskim Wschodzie. Sprawa zaczyna się układać w całość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998411.jpg","",["N"]],"55344806":["Tamara uważa, że Lena odkryła coś, o czym nikomu nie powiedziała. Marta znajduje ciężko rannego Protasa. Frydrych zwalnia Waxmana z aresztu. Kania przekazuje Andrzejowi przesyłkę, którą Protas wysłał Korcz. Sajno odwiedza w szpitalu Joasię. Dziewczyna pokazuje jej nagranie, na którym jest jej córeczka. Stroba publikuje zaskakująco pozytywny artykuł na temat Leny. Tkacz włamuje się do mieszkania dziennikarza i brutalnie go przesłuchuje. Marta pokazuje Tomkowi pocisk, który ranił Protasa. Tamara wyznaje Krzysztofowi, że nadal kocha Kamińskiego. Niebawem policjantka ustala tożsamość dwóch dziewczyn, które zmarły wkrótce po porodzie. Protas odwiedza ją na strzelnicy i proponuje współpracę. Andrzej pokazuje Tomkowi zdjęcie Tkacza, zrobione przed domem reportera. Policjanci instalują w jego domu podsłuch. Zdenerwowany Waxman próbuje skontaktować się z Tkaczem. Ten nie odbiera, ponieważ w pośpiechu niszczy dokumenty. Protas informuje Tkacza, że jest obserwowany przez policję. Ten zabiera pieniądze i ucieka na dach budynku. Pada ogłuszony. Tamara odwiedza Protasa na barce. Kania spotyka się z Leną. Korcz nie zamierza się dłużej ukrywać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906925.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e00ac73907b56125b898c6570ca65b84",["N"]],"55344807":["Romka
24-letnia Romka Vadoma zostaje napadnięta w drodze z pracy do domu. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Wśród podejrzanych o napaść jest rasista, który szykanował ofiarę oraz jej męża. Tropy prowadzą także do grupy Romów, którzy nie wybaczyli Vadomie, że ta opuściła ich społeczność. Za namową Anety Natalia umawia się na spotkanie z chłopakiem poznanym przez aplikację randkową. Policjantka ma wątpliwości, czy powinna decydować się na to spotkanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"55344808":["Rodzinne sprawy
Kobieta zostaje zasztyletowana we własnej sypialni. Policjanci podejrzewają męża ofiary. Ten niemal od razu przyznaje się do winy, jego zeznania są jednak bardzo niespójne. Detektywi sądzą, że mężczyzna próbuje chronić swoją córkę, która nienawidziła macochy. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że zamordowana miała wielu wrogów. Tymczasem ochroniarz zatrzymuje za kradzież 9-letnią Emilkę. Agnieszka, która jest świadkiem tej sytuacji, postanawia interweniować. Policjantka mocno się angażuje w pomoc dziecku, którego historia bardzo ją wzrusza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"55344809":["Do domu Waldemara dzwonią dwaj kurierzy, którzy chcieliby zostawić paczkę dla sąsiadów. Kiedy mężczyzna wpuszcza ich do środka, zostaje uderzony w głowę. Wszystko z ukrycia widzi jego piętnastoletnia córka. Opiekunka przez pomyłkę podaje niepełnosprawnej pani Grażynie narkotyk zamiast leków. Sama zaś zażywa jej środki narkoleptyczne. Obie panie znajdują się na progu zapaści.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3542308b2ee7111e45476524eb98681c",["N"]],"55344810":["Studenci szkoły filmowej kręcą amatorski film. Jako rekwizytu używają broni na gumowe kule. Podczas jednej ze scen, aktor źle celuje i trafia kolegę w grdykę. Na skutek naruszenia jabłka Adama mężczyzna się zadławia. Pozostali próbują mu pomóc. Nastolatki Basia i Kamila poznają dwóch starszych chłopaków. Przyjmują zaproszenie do mieszkania jednego z nich. Mężczyźni częstują dziewczyny drinkami. Basia zauważa, że w jej szklance coś się rozpuszcza. Chce zabrać koleżankę, ale ta już wypiła swój napój.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d679b3a729e891e197f29f208e9a08c9",["N"]],"55344762":["W Zawierciu kierowcy muszą słono zapłacić już za sam przejazd po terenie pewnego parkingu, nawet jeżeli nie znajdą na nim ani jednego wolnego miejsca. Emil zbada też wzrok urzędników z Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy zdają się nie odróżniać kolorów czerwonego i zielonego. Natomiast w Radomiu prowadzący poszuka niewidocznego drogowskazu, który bez przerwy obserwują ukryci za krzakami policjanci. Przeoczenie tego znaku kosztuje kierowców wiele pieniędzy i punktów karnych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc11ea11ea60ddc7ed19e848d07cfd66",["N"]],"55344763":["Emil sprawdzi, jak w rękach nieprzeszkolonego policjanta zachowuje się urządzenie do pomiaru prędkości ISKRA. Z jego pomocą prowadzący odkryje, że jedna z urzędniczek gorzowskiego starostwa - nie ruszając się z miejsca - wraz z biurkiem przemieszcza się z prędkością 57km/h. Oprócz tego widzowi usłyszą też o błędzie policjantów, którzy po wystawieniu mandatu z 6 punktami karnymi do systemu wpisali punktów 10. Kolejnym tematem będzie fotoradar w Łodzi, który w opinii biegłego jest nieprawidłowo ustawiony. Urządzenie zebrało już żniwo w liczbie co najmniej 93 ofiar niezasłużonych mandatów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec8ce34d83f10b58f34af2f9d67a37f5",["N"]],"55344764":["Niestety, nawet na płatnych autostradach można natknąć się na dzikie zwierzęta czy zaśmiecające jezdnię śruby, wkręty, opony i butelki. Te przedmioty mogą uszkodzić przejeżdżające trasą samochody, a w efekcie stać się zagrożeniem dla zdrowia i życia pasażerów. Ani ubezpieczyciel, ani zarządca autostrady nie czują się odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Emil odwiedzi również Szczecin, którego władze zarabiają na źle oznaczonej strefie płatnego parkowania. Prowadzący przyjrzy się także innym nieprawidłowościom, które mają miejsce na ulicach tego miasta. Również w Bydgoszczy panuje duży bałagan. Można tam znaleźć wykluczające się znaki drogowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2027a2a6b04a747ec719837832255e5b",["N"]],"55344765":["Drogówka z Zamościa zatrzymała pewnego kierowcę pod zarzutem jazdy z prędkością ponad 100 km/h, podczas gdy licznik jego samochodu wyświetlał niewiele ponad 50 km/h. Badając tę sprawę, Emil przekona się, że zamojscy policjanci zawsze pozostają czujni i nawet po pracy lubią gnębić kierowców. W trakcie wizyty na tamtejszej komendzie prowadzący padnie ofiarą fałszywych oskarżeń o nieprawidłowe parkowanie. Emil uda się również do Warszawy, gdzie Straż Miejska wykorzystywała złe oznaczenie drogi, by naciągać właścicieli samochodów na koszty holowania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9341b9f3ed70f35fe706c066112305f",["N"]],"55344766":["Podczas II wojny światowej jedną z kluczowych spraw stało się panowanie na kanałem La Manche. Po obu jego stronach rozpoczęto budowę fortyfikacji. Niemieckie umocnienia miały gigantyczne rozmiary. Twórcy dokumentu zastanawiają się, jak potężna była siła hitlerowskich artylerii nabrzeżnych.","","",[]],"55344767":["Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.","","",["JM"]],"55344768":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04a2014f6538b0858173ae4a9c02786f",["JM"]],"55344769":["Odcinek poświęcony dziejom zamku w Malborku. Po zwycięskiej bitwie pod Grunwaldem wojska polsko-litewskie pod wodzą Władysława Jagiełły próbowały zdobyć siedzibę zakonu krzyżackiego. Twierdza, zbudowana z 10 milionów cegieł, dysponowała m.in. magazynami umożliwiającymi utrzymanie garnizonu składającego się z 10 tys. żołnierzy przez rok. Oblężenie Malborka trwało od 25 lipca do 19 września i skończyło się porażką wojsk polsko-litewskich. Zabrakło przede wszystkim machin oblężniczych. Malbork pozostał niezwyciężonym symbolem chwały zakonu krzyżackiego.","","",[]],"55344770":["Chrześcijaństwo stanowiło główny prąd decydujący o tożsamości Europy już od Średniowiecza. Wiele wierzeń i idei, które kształtowały Europę pochodziło jednak ze Wschodu. Dotyczy to nawet samego chrześcijaństwa.","","",[]],"55344771":["Autorzy programu wierzą, że głębiny oceanu mogą kryć w sobie odpowiedzi na odwieczne pytania. Za pomocą nowoczesnych metod naukowych badają legendy związane z morskimi potworami i niezwykłymi zjawiskami, analizują relacje naocznych świadków i archiwalne dokumenty i przeprowadzają rewolucyjne eksperymenty.","","",[]],"55344772":["Reż.: Matthew Ainsworth.
O Trójkącie Bermudzkim do dziś krążą legendy. To jeden z najbardziej znanych i zarazem nieznanych obszarów na kuli ziemskiej. Od lat kojarzony jest z niewytłumaczalnym zaginięciem statków i samolotów, które pojawiają się na liczącym 500 mil kwadratowych fragmencie Oceanu Atlantyckiego. Badacze nieustannie zgłębiają tę tajemnicę, tworząc teorie prawdopodobne i paranormalne. W trzyodcinkowej serii twórcy przeanalizują przyczyny sekretnych zaginięć jednostek lotniczych i pływających. Być może jest to podyktowane błędami ludzkimi, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym lub pojawieniem się UFO.","","",[]],"55344773":["W japońskiej stolicy odpady są swoistym bogactwem naturalnym, które, paradoksalnie, pomaga w utrzymywaniu czystości, a nawet służy rozrastaniu się miasta. Do jednej z najbardziej nietypowych metod utylizacji śmieci stosowanych przez tokijczyków należy usypywanie z nich wysp.","","",[]],"55344774":["W lasach drapieżniki nie mają łatwego zadania, by dopaść swoje ofiary. Widoczność jest utrudniona, a brak otwartej przestrzeni utrudnia pościg. By dopaść ofiarę, trzeba opanować do perfekcji sztukę ataku z zaskoczenia. Największym drapieżcą polującym w lesie jest tygrys. Zanim zaatakuje, musi zbliżyć się do ofiary na odległość co najmniej dziesięciu metrów. Twórcy przedstawiają też innych specjalistów od zabawy w chowanego: kunę amerykańską, krogulca, pająka, pytona siatkowego, szympansa, ale największymi zwycięzcami są mrówki nomadyczne. Ich kolonia może przeczesać cały las. Łowcy zastawiają pułapki, by zdobyć pożywienie dla siebie lub potomstwa.","","",[]],"55344775":["Na obszarach Arktyki położonych na północ od koła podbiegunowego północnego przetrwać mogą tylko trzy gatunki drapieżników: wilk polarny, piesiec i niedźwiedź polarny. Chcąc przeżyć kolejne pory roku, muszą optymalnie wykorzystać sprzyjający czas, by dzięki temu przeżyć mniej przyjazne miesiące. Wszystkie zwierzęta Arktyki mierzą się z wielkim wyzwaniem - niekończącym się cyklem sezonowych zmian. Wiosną nie można już polować na skutym lodem oceanie. Pożywienia trzeba szukać na lądzie. Latem topnieje tu śnieg, dzięki czemu łatwiej wyszukać potencjalną ofiarę.","","",[]],"55344776":["Twórcy programu wykorzystują miniaturowe kamery i nowoczesne gadżety, by towarzyszyć w podróży po Ameryce Południowej tamtejszym gatunkom ptaków. Śledzą wędrówkę kondorów nad Andami i zachowania ar żołtoskrzydłych, które żyją w Amazonii. Obserwują też niezwykłe techniki polowań osobników z rodziny burzykowatych oraz nietypową naukę latania młodych kondorów.","","",[]],"55344777":["Fascynujący świat dzikiej przyrody ukazujący wybrane zwierzęta, jak majestatyczne słonie, budzące grozę wielkie koty, nieobliczalne krokodyle czy zaskakujące niedźwiedzie. Widz może je obserwować w ich naturalnym środowisku, jak się rodzą i dorastają. Każdy aspekt ich życia został przeanalizowany - atrybuty fizyczne, percepcja sensoryczna, umiejętności komunikacyjne, a także niezwykłe zachowania i pomysłowe adaptacje.","","",[]],"55344778":["Zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt narodziny są wielką tajemnicą. Dokument przedstawia cztery historie przyjścia na świat jagnięcia, źrebaka, cielęcia oraz prosięcia. Opowiada także o właścicielach czterech położonych w malowniczym francuskim krajobrazie farm, którzy z troską opiekują się swoimi zwierzętami.","","",[]],"55344779":["Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.","","",[]],"55344780":["Niedźwiedzie to jedne z największych i najgroźniejszych drapieżników na Ziemi. O dziwo zwykle żywią się naprawdę niewielkimi kąskami.","","",[]],"55344781":["Reż.: Thierry Berrod.","","",[]],"55344782":["Tylko nieliczni spośród najbogatszych mogą sobie pozwolić na zakup ekskluzywnego jachtu. Wybierając swój wymarzony, kierują się czasem zaskakującymi detalami.","","",[]],"55344783":["Fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Choć była to produkcja całkowicie nieopłacalna. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny w sytuacji, gdy wojsku brakowało benzyny. A to brak paliwa ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["JM"]],"55344784":["Gigantyczna fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Działanie to było całkowicie nieopłacalne. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny, gdyż wojsku brakowało benzyny. Jego brak ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["JM"]],"55344785":["Po upadku powstania przez półtora miesiąca każdego dnia z miasta wyjeżdżało kilkadziesiąt samochodów ciężarowych. Wiozły rabowane przedmioty codziennego użytku oraz skarby polskiej kultury. Rozmiar grabieży był tak duży, że wojskowi dowódcy byli zmuszeni sprowadzić niemieckie firmy transportowe z Berlina i Drezna. Transporty zabytkowych przedmiotów wywożono m.in. do Klecina i Tyńca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5343d52616ba8d17658ecb76017891e6",["JM"]],"55344786":["Kiedy wybuchła I wojna światowa wojska niemieckie dysponowały 12 tysięcznym zbiorem ciężkich karabinów maszynowych. Alianci mieli jedynie kilkaset. Dowódcy brytyjscy i francuscy nie docenili tej broni, która znacząco wpłynęła na bieg Wielkiej Wojny. To broń strzelecka milionów żołnierzy, a nie wielkie działa, okręty, samoloty i czołgi przesądziły o biegu historii początków XX wieku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/80f5c8681d69ff67bb199920a28e3e62",["JM"]],"55344787":["Wyprawa ekipy do Tajlandii miała między innymi na celu poszukiwanie i połów jednych z największych ryb słodkowodnych płaszczek ogończy, dorastających w rzekach tajlandzkich do 450 kg wagi. Łowienie tym razem ma miejsce na rzece Menam odległej od stolicy Bangkoku o kilkaset kilometrów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4cf02fa36b87ee845db9e4b58ed02f0",[]],"55344788":["Najbardziej niebezpieczną rybą dorzecza Amazonki jest pirania caribe. I to właśnie na nią postanowiła zapolować ekipa programu. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanej przynęty i atrakcyjnych metod połowu amazoński wypad został uwieńczony sukcesem. Na wędkach raz po raz zjawiały się drapieżne caribe i większe od nich niebieskie piranie azul. Atmosferę dramaturgii uzupełnił atak jednej z krwiożerczych ryb na palec jednego z uczestników wyprawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10d3db4ff7795df6e75119a46b66f495",["N"]],"55344789":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",["JM"]],"55344790":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"55344791":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9a3ae918b95ebb8595388d265d972b1",[]],"55344792":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc5e45c918342915badfdfa8c2953d86",[]],"55344793":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55344794":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55345094":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345095":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345096":["Osiemnastu uczestników zostaje wyposażonych w mapy i porzuconych w odludnym zakątku u wybrzeży Nikaragui. Tam mierzą się z wyzwaniami życia poza cywilizacją i przygotowanymi dla nich zadaniami. By przetrwać w surowych warunkach, muszą ze sobą współpracować Zawodnicy tego sezonu zostają podzieleni na trzy plemiona według wykonywanego zajęcia i podejścia do życia. W pierwszej grupie znajdują się ludzie pracujący na różnych kierowniczych stanowiskach, w drugiej pracownicy fizyczni, zaś w ostatniej ci, którzy nie pasują do żadnej z tych frakcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994289.jpg","",[]],"55345097":["Jaś Fasola przychodzi do pralni. Okazuje się, że zwiększyła się opłata za usługę i musi on znaleźć dodatkowego funta, by ją uiścić. Chcąc się zrelaksować, Jaś idzie zagrać w minigolfa. Piłeczka niespodziewanie ucieka za ogrodzenie placu zabaw i wpada do odjeżdżającego miejskiego autobusu. Fasola rusza w pogoń i wpada za zgubą do sklepu warzywnego. Okazuje się, że piłka wylądowała w torbie z zakupami pewnej pani. Nawet tam bohater uparcie jej szuka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840144.jpg","",["AD"]],"55345098":["Reż.: Tim Hill.
Zbliża się Boże Narodzenie. Jodła, w której swoją dziuplę mają wiewiórki Alvin, Szymon i Teodor, zostaje ścięta i wraz z małymi lokatorami trafia do Los Angeles, gdzie ma pełnić rolę świątecznego drzewka w firmie fonograficznej. W tym czasie o kontrakt z wytwórnią bezwzględnego Iana Hawka (David Cross) stara się zdolny kompozytor David Seville (Jason Lee). Niestety, po raz kolejny jego utwory nie znajdują uznania w oczach dyrektora. Rozczarowany muzyk przypadkowo zabiera do domu trójkę futrzanych przyjaciół. Energiczne stworzenia zaskakują go swoim talentem muzycznym i zamiłowaniem do śpiewu. David postanawia połączyć siły z małymi gryzoniami. Nagrywa piosenkę, która staje się przebojem. Chciwy Hawk postanawia odebrać mu utalentowane zwierzątka. Scenariusz powstał w oparciu o popularną serię animowaną z lat 50. o perypetiach trzech utalentowanych muzycznie wiewiórek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1888172.jpg","",[]],"55345099":["W programie pojawi się felieton o Światowej Organizacji Zdrowia. Nie zabraknie też ciekawostek na temat popularnej pomidorowej przyprawy. Odbędzie się test gadżetów dla amatorów nowinek technicznych, którzy nie lubią wydawać zbyt dużo pieniędzy. Ekipa sprawdzi m.in. projektor ultrakrótkoogniskowy. Blogerka podzieli się z widzami poradami dotyczącymi domowych finansów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993192.jpg","",[]],"55345100":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"55345101":["Gwiazdą odcinka jest Kabaret Młodych Panów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1947751.jpg","",[]],"55345102":["Reż.: Fiodor Bondarczuk.
Mijają trzy lata po awaryjnym lądowaniu statku kosmicznego w mieszkaniowej dzielnicy Moskwy. Julia (Irina Starszenbaum), która miała kontakt z pozaziemską technologią, badana jest w tajnych laboratoriach rosyjskiego Ministerstwa Obrony. Po pewnym czasie wychodzi na jaw, że dziewczyna uzyskała supermoc. Jej zdolnościami interesują się nie tylko ludzie, ale także obcy. Zagrożenie nabiera pozaziemską skalę.","","",[]],"55345103":["Reż.: Yimou Zhang.
III w. p.n.e. Na terenie dzisiejszych Chin znajduje się siedem niezależnych królestw: Qin, Zhan, Han Wei, Yan, Chu i Qi. Ich przywódcy walczą między sobą o władzę. Najbardziej zdeterminowany jest król krainy Qin (Daoming Chen), który chce zjednoczyć wszystkie królestwa i zostać cesarzem. Jednak na jego życie nastają zabójcy nasłani przez pozostałych władców. Najgroźniejszymi są trzej legendarni wojownicy: Śnieżna Zamieć (Maggie Cheung), Złamany Miecz (Tony Leung Chiu Wai) i Niebo (Donnie Yen). Temu, kto ich pokona, król krainy Qin obiecuje wspaniałe nagrody: bogactwo oraz osobiste spotkanie z władcą. Pewnego dnia w pałacu pojawia się wojownik zwany Bezimiennym (Jet Li), który przynosi broń trójki wojowników. Na prośbę króla opowiada, w jaki sposób pokonał swoich przeciwników. W trakcie opowieści władca powoli zaczyna się domyślać, jaki jest prawdziwy cel wizyty Bezimiennego. W 2003 roku obraz otrzymał nominację do Oscara w kategorii filmów zagranicznych.","","",[]],"55345104":["W programie pojawią się ciekawostki o czosnku. Widzowie poznają jego zalety oraz cenne właściwości, przydatne nie tylko w kuchni. Pokazany zostanie reportaż na temat młodych ludzi z tzw. pokolenia Z i ich stosunku do wyglądu i ideału piękna. Ekipa sprawdzi, czy są różnice miedzy mieszkańcami Meksyku, Korei Południowej czy Finlandii. Nie zabraknie też informacji na temat ekologicznego stylu życia w gospodarstwie domowym. Reporter Paweł wyjaśni, jak powstaje ser i dlaczego wiele jego rodzajów nie można nazwać wegetariańskimi. Odbędzie się również prezentacja projektu 17-latki, która wymyśliła pojazd dla bezdomnych. Stanowi on połączenie mobilnego łóżka oraz szafy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993192.jpg","",[]],"55345105":["Reż.: Ridley Scott.
Załoga kosmicznego transportowca \"Nostromo\" - pięciu mężczyzn i dwie kobiety - wraca na Ziemię, wioząc ładunek cennej mineralnej rudy. Są w stanie hibernacji, a lotem kieruje komputer pokładowy zwany \"matką\". Niebawem urządzenie odbiera dziwne sygnały nadawane z leżącej na trasie planetoidy. Wkrótce statek ląduje na nieznanej planecie, a jego dowódca, kapitan Dallas (Tom Skerritt) wysyła swoich ludzi na zwiad. Załoga znajduje wrak pojazdu kosmicznego, a w jego wnętrzu dziwne owalne przedmioty, nieznaną ludziom formę życia. Pod wpływem dotknięcia jedna z tych kul atakuje kosmonautę Kane'a (John Hurt). Niszczy mu skafander i przywiera do twarzy, wnikając następnie do jego organizmu. Po jakimś czasie wydostaje się z ciała mężczyzny i ucieka, kryjąc się w labiryncie pomieszczeń \"Nostromo\". Atakuje kolejno członków ekspedycji. Ellen Ripley (Sigourney Weaver) musi wraz z pozostałą załogą walczyć o przetrwanie. Obraz Ridleya Scotta jest określany jako arcydzieło horroru science fiction. Film otrzymał Oscara za efekty specjalne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998413.jpg","",["N"]],"55345106":["Prow.: Mariusz Węgłowski.
Spotkania z osobami, które przezwyciężają przeciwności i stają się inspiracją dla innych. Prowadzący Mariusz Węgłowski poznaje historie bohaterów i towarzyszy im podczas ulubionych zajęć. W programie pojawią się m.in. trzykrotny zdobywca Pucharu Świata w kolarstwie ręcznym, który mimo niepełnosprawności wychowuje córkę, wolontariusz, który przeszedł trudną drogę, by zerwać z przestępczym życiem, architekt marzący o budowie papierowych domów czy fizjoterapeuta, który wywalczył sobie staż w jednej z najbardziej utytułowanych drużyn koszykarskich NBA. ","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1989568.jpg","",[]],"55345107":["Reż.: Richard Kelly.
Richmond w stanie Virginia, rok 1976. Arthur (James Marsden) i Norma (Cameron Diaz) Lewisowie wychowują niesłyszącego synka, Waltera (Sam Oz Stone). Małżonkowie borykają się z problemami finansowymi. Pewnego dnia pod drzwiami domu znajdują tajemnicze pudełko z przyciskiem oraz załączoną wiadomość, z której wynika, że jeszcze tego samego dnia po południu odwiedzi ich niejaki Arlington Steward. Tajemniczy gość (Frank Langella) istotnie zjawia się u Lewisów. Starszy mężczyzna o twarzy zniekształconej przez blizny składa parze zaskakującą propozycję. Jest gotów zapłacić im milion dolarów za wciśnięcia guzika na pudełku. Kiedy jednak to uczynią, ktoś poniesie śmierć. Po długich rozmyślaniach Norma naciska przycisk. W tym samym momencie, w innym zakątku kraju, nieznany im mężczyzna morduje żonę. Wkrótce Steward ponownie odwiedza Lewisów, by wręczyć im pieniądze i odebrać pudełko. Na pożegnanie informuje parę, że nie wiadomo, kto następny otrzyma podobną ofertę i czy wówczas któreś z nich nie zginie. Arthur i Norma muszą jak najszybciej odkryć, na czym naprawdę polega ta bezwzględna gra. Scenariusz oparto na powieści \"Button, Button\" Richarda Mathesona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998417.jpg","",[]],"55345108":["Ludzie od wieków żywią się morskimi stworzeniami. Są wśród nich gatunki, których jedzenie, a nawet samo przyrządzanie niesie ze sobą duże ryzyko. Skrzypłocz, węgorz murenowaty, ogończa czy wąż morski dla niektórych są nie lada przysmakiem, ich przygotowanie wymaga jednak od kucharza dużych umiejętności i niezwykłej wprawy. Autorzy odcinka podróżują po Tajwanie, Tajlandii, Japonii i Filipinach, by dowiedzieć się, jak się usuwa śmiercionośny jad z organizmów tych zwierząt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835531.jpg","",[]],"55345109":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55345110":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55345111":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55345112":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55345113":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55345114":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345115":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345116":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345117":["Serial opowiada o przygodach gburowatego kocura Toma i przesympatycznej myszki o imieniu Jerry. Tom za wszelką cenę chce złapać Jerry'ego w swoje łapy, jednak mała mysz zawsze okazuje się sprytniejsza. Nie zraża to jednak Toma, a ciągłe gonitwy za Jerrym pełne są nieprzewidywalnych zwrotów akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903847.jpg","",[]],"55345118":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"55345119":["Zbliża się Boże Narodzenie. Jasiowi Fasoli udziela się uroczysty nastrój. Udaje się do sklepu z świątecznymi ozdobami, gdzie przez przypadek gasi wszystkie światła i demoluje wystawę. Następnie, również niechcący, pozbawia łupów pewnego złodzieja. W nagrodę zostaje dyrygentem ulicznej orkiestry. Zafascynowany tym zajęciem wprowadza pewne nieoczekiwane zmiany w repertuarze muzyków. Po występie wysyła sam do siebie kartki świąteczne. Następnego dnia, w Wigilię, Jasia odwiedza jego dziewczyna. Wspólnie zasiadają do kolacji. Udaje im się stworzyć romantyczny nastrój. Niestety, podczas wymiany prezentów okazuje się, że Jaś Fasola zupełnie nie wie, o czym marzą kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840144.jpg","",["AD"]],"55345120":["Tym razem pan Fasola zatrzymuje się w hotelu. W recepcji jego zainteresowanie budzi jeden z gości. Kiedy dociera do swojego pokoju, czeka go niezbyt miła niespodzianka. Okazuje się, że okno wychodzi na ceglany mur. W nocy nie może zasnąć z powodu hałasów za ścianą. Kiedy wychodzi na korytarz, drzwi od jego pokoju zatrzaskują się. Fasola wpada w tarapaty, ponieważ wyszedł z pokoju nago. Ukrywając się przed innymi gośćmi hotelowymi, desperacko szuka wyjścia z trudnej sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840144.jpg","",["AD"]],"55345121":["Podczas zjazdu miłośników science fiction ginie Alex Baker. Przebrany za superbohatera pijany chłopak wypadł z okna. Detektywi odkrywają jednak, że nie był to wypadek. Alex pomylił pokoje i mógł zobaczyć coś, czego nie powinien. Trop prowadzi do sprawy z 2008 roku, kiedy to w tajemniczych okolicznościach zaginęła młoda kobieta. Tymczasem McGarrett łączy siły z analityczką CIA Jenną Kaye, która na własną rękę prowadzi dochodzenie dotyczące śmierci jego rodziców. Wkrótce policjant staje oko w oko z członkiem jakuzy. Ten ostrzega go przed zagłębianiem się w sprawy z przeszłości rodziców.","","",["N"]],"55345122":["Wędrując po Ko'olau Range, McGarrett i Danny znajdują zwłoki. Ofiara została zastrzelona. Badając ciało, McGarrett spada ze zbocza i łamie rękę. Wkrótce zespół znajduje kolejne zwłoki. Istnieje podejrzenie, że jest to ciało 53-letniego rybaka. Jego śmierć może mieć związek z intrygą Donalda Rutheforda. Mężczyzna pomógł uciec z kraju podejrzanemu o popełnienie morderstwa synowi.","","",["N"]],"55345123":["Reż.: Will Gluck.
Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) i Nick Brady (Eric Christian Olsen) są gwiazdami drużyny futbolowej w szkole średniej. Nie mają jednak ochoty spędzać kolejnych wakacji na nudnym i męczącym obozie futbolowym. Zamiast tego postanawiają wybrać się na obóz dla cheerleaderek. Po przybyciu na miejsce młodzi sportowcy świetnie się bawią. Nic jednak nie trwa wiecznie. Shawn zakochuje się w pięknej kapitan Carly (Sarah Roemer), a jego przyjaciel wybiera na obiekt swoich westchnień trenerkę Diorę (Molly Sims). Aby zdobyć ich względy, chłopcy muszą naprawdę się wykazać...","","",[]],"55345124":["Natalia Mróz i Miłosz Bachleda widzą na ulicy zataczającą się dziewczynę w brudnym, podartym ubraniu. Ekipa zawozi ją do szpitala. Nastolatka ma amnezję, która prawdopodobnie jest wynikiem przeżytej traumy. Stróże prawa muszą ustalić, jak nazywa się ofiara i co spowodowało jej stan. Tymczasem na komendę trafia uliczny magik.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b023ac5c4fe43ce55c36c697927affb",["AD"]],"55345125":["Zuza i Zapała jadą do portu na Odrze. Jeden z pracowników znalazł na łódce kolekcję złotych monet. Wkrótce okazuje się, że skarb zniknął. Funkcjonariusze próbują ustalić przyczyny tego zdarzenia. Wkrótce na komendzie zjawia się właściciel kolekcji. Okazuje się, że były chłopak jego córki jest marynarzem. Pracownicy baru Mikołaja odkrywają, że ktoś zdewastował elewację lokalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6bf165a926f6f7905ed7d683f98f966",["AD"]],"55345126":["Zatońska i Zieliński dostrzegają na ulicy zataczającego się mężczyznę, który w niepokojący sposób dotyka swojej twarzy. Świadek zeznaje, że ktoś napadł na poszkodowanego i zaatakował go gazem łzawiącym. Patrol jedzie do domu domniemanego sprawcy, który pokazuje funkcjonariuszom zapis z wideorejestratora w swoim samochodzie. Okazuje się, że przebieg zdarzenia był zupełnie inny niż początkowo sądzili. Asia i Szymon jadą do starszego mężczyzny, który znalazł na śmietników paczkę z pieniędzmi. Pewien człowiek twierdzi, że staruszek go okradł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3090cd8e85ef73dc40f17e9bf2414357",["AD"]],"55345127":["Załoga jedzie do butiku, przed którym doszło do eksplozji. Ranny został kilkuletni syn właścicielki sklepu. Okazuje się, że kobieta handlowała futrami. Natalia i Góral podejrzewają, że bombę mogli podłożyć ekolodzy. Od jakiegoś czasu grozili oni matce poszkodowanego dziecka. Wkrótce funkcjonariusze dokonują szokującego odkrycia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d3f1eae0c644c96accc1db5646a31bc",["AD"]],"55345128":["Patrol udaje się do sklepu monopolowego, w którym ktoś ukradł pieniądze z kasy i ranił nożem ekspedientkę. Okazuje się, że monitoring w lokalu został wyłączony. Podejrzana jest córka właścicieli. Dziewczyna zniknęła. Funkcjonariusze postanawiają porozmawiać z jej chłopakiem. Zuza i Zapała zauważają na chodniku kobietę, która wykręca rękę jakiemuś mężczyźnie. Twierdzi, że chciał on ją molestować. Po służbie Krzysiek zanosi koleżance nowy zasilacz do komputera. Kilka godzin później do drzwi policjantki puka Emilka, która jest zaniepokojona długą nieobecnością męża.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b66f20b675fe8024c8641fd84dbbff87",["AD"]],"55345129":["Stylistka wyjaśni, jak składać ubrania, żeby zajmowały jak najmniej miejsca w szafie. Trzymanie kosztowności w domu niesie ze sobą duże ryzyko. Dlatego pewna amerykańska firma opracowała sejfy ukryte w meblach. Widzowie przekonają się także, jak wygląda codzienność w okupowanym regionie. Jakie marzenia mają, mieszkający tam nastolatkowie i co im wolno. Pewien Hindus wytatuował sobie na ciele 340 symboli największych marek świata. Reporterzy programu zapytają go, po co to zrobił. Poznają też znajdujący się w Japonii dom, w najwęższym miejscu mający 40 cm szerokości.","","",["N"]],"55345130":["Reż.: Anthony Hemingway.
Stella, Danny i Lindsay pracują nad sprawą morderstwa w metrze. Podczas oględzin miejsca zbrodni pociąg nagle rusza z miejsca. Pozostali na peronie policjanci nie mogą zatrzymać składu i śledczy z nowojorskiego biura CSI zostają uwięzieni w pędzącym wagonie. Stella jest przekonana, że za wszystkim stoi \"rozmówca nr 333\", który prześladuje Maca od miesięcy. Tymczasem Mac stopniowo domyśla się, że dziwne telefony, które dostaje w nocy, mają związek z jego przeszłością. Wskazówki wiodą go do Chicago i budynku Tribune Building. Na miejscu detektyw znajduje częściowo zmumifikowane zwłoki zwisające z sufitu w opuszczonym biurze. Na ścianie widzi napisaną wiadomość \"tchórz\" i znajduje zakrwawioną dziecięcą koszulkę.","","",["N"]],"55345131":["Reż.: Jeffrey G. Hunt.
W nocnym klubie od wybuchu cygara ginie znany biznesmen Essex Palmer. Jego śmierć ma związek z inną tragedią, która wydarzyła się przed laty. Podczas gdy Lindsay, Stella i Flack prowadzą śledztwo w tej sprawie, Danny wybiera się z Rubenem, dziesięcioletnim chłopcem z sąsiedztwa na przejażdżkę rowerową ulicami Nowego Jorku. Gdy dziecko przejeżdża obok sklepu, w środku ma miejsce napad rabunkowy. Uzbrojony mężczyzna strzela do sprzedawcy i ucieka w kierunku metra. W zamieszaniu Ruben zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa szok...","","",["N"]],"55345132":["Reż.: Darrell James Roodt.
Tom (Peter Weller) i sporo od niego młodsza Amy (Bridget Moynahan) Newmanowie niedawno się pobrali. Mężczyzna pragnie, by jego nowa żona zaprzyjaźniła się z dwójką jego dzieci z poprzedniego małżeństwa: 10-letnim Davidem (Conner Dowds) i 14-letnią Jessicą (Carly Schroeder). By ułatwić bliższe poznanie się, postanawia zabrać całą rodzinę na wypoczynek do Afryki. Mimo swych najszczerszych chęci, Amy nie potrafi zyskać akceptacji rodzeństwa. Cała trójka jest poddenerwowana, a dzieci unikają towarzystwa dorosłych spędzając czas nad brzegiem hotelowego basenu, ze słuchawkami na uszach. Rozczarowany nastawieniem potomstwa Tom postanawia urozmaicić bliskim pobyt. Organizuje dla nich safari pod opieką przewodnika Briana (Marius Roberts). Sam nie może uczestniczyć w wyprawie ze względu na obowiązki zawodowe. Z początku nudna dla Jessiki i Davida wycieczka krajoznawcza przeradza się w prawdziwy horror. Amy i dzieci muszą zapomnieć o tym, co ich dzieli, by wspólnie stawić czoło lwom ludożercom.","","",[]],"55345133":["
Seria improwizowanych skeczów, w których artyści kabaretowi wcielają się w role bohaterów telenoweli. Knują przebiegłe intrygi, wdają się w namiętne romanse i odkrywają rodzinne tajemnice. Na scenie zobaczymy Roberta Górskiego, Dariusza Kamysa, Joannę Kołaczkowską, Marcina Wójcika, Michała Wójcika, Wojciecha Kamińskiego, Artura Andrusa, Agnieszkę Litwin-Sobańską, Wojciecha Tremiszewskiego, Piotra Bałtroczyka i Janusza Rewersa. W skeczach wystąpią też goście specjalni.","","",["AD"]],"55345134":["Wajha bespieczeństfa
Anusiak, Maślana, Konieczko i Czesio zostają uwięzieni w zepsutej windzie. Unieruchomieni koledzy urozmaicają sobie czas snując opowieść o wydarzeniach w szkole. Chłopców ponosi jednak fantazja. Z ich opowieści wynika, że w placówce pojawił się tajemniczy turbomutagen i uzębione rośliny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f33baa14fdbcf50d9dea93bedd01",[]],"55345135":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"55345136":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55345137":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55345138":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55345139":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55344992":["Wszystko dla dziecka
Roczny chłopiec zostaje porwany, a jego opiekunka trafia do szpitala. Wkrótce potem w podobnych okolicznościach ginie kolejne dziecko. Obaj chłopcy mają tę samą grupę krwi. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszani są handlarze organów. Ktoś włamał się do komputera Leny. Kobieta czuje się obserwowana. Policjanci muszą znaleźć stalkera.","","",["N"]],"55344993":["Ręka sprawiedliwości
Właściciel firmy transportowej zostaje skatowany. Natalia i Kuba prowadzą śledztwo. Podejrzewany jeden z pracowników okazuje się niewinny. Dochodzenie ujawnia międzynarodowy trop w sprawie. Funkcjonariuszy wydziału kryminalnego czekają poważne zmiany. Obcy ludzie w komendzie i kolejne tajemnice Łucji niepokoją jej kolegów. Nie przypuszczają oni jednak, że jest to element planu, w który zaangażowany jest sam Piotr Zarębski.","","",["N"]],"55344994":["Intercyza
Maks postanawia zawrzeć intercyzę przedmałżeńską. Frania czuje się urażona jego pomysłem i dochodzi do poważnej kłótni. W kiepskim nastroju narzeczeni udają się do ekscentrycznej fotografki, która ma dokumentować ich ślub. Wszystko idzie nie tak, jak trzeba. Tymczasem Adaś ulega wypadkowi podczas jazdy na rolkach i trafia do szpitala. Przerażona Frania chce go odwiedzić, ale nie zostaje wpuszczona do poszkodowanego, ponieważ nie jest jego krewną. Maj jednak wie, jak przechytrzyć nadgorliwy personel.","","",["N"]],"55344995":["Zdenka
Przygotowania do ślubu Frani i Maksa zakłóca wiadomość o śmierci ojca Skalskiego. Na dodatek okazuje się, że zmarły miał córkę Zdenkę (Katarzyna Skrzynecka), której zapisał cały majątek. Maks jest zaskoczony, ponieważ nie wiedział dotąd, że ma siostrę. Na dodatek grożą mu kłopoty finansowe. Frania postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Spotyka się ze Zdenką i dowiaduje, że rodzinę Skalskich czekają wielkie zmiany.","","",["N"]],"55344996":["Świadek
Do Skalskich przyjeżdża brat Maksa - Aleks (Rafał Królikowski). Frania nie jest zachwycona jego wizytą. Obawia się, że mężczyzna opowie bratu o tym, co zaszło między nimi rok temu. Aleks zakochał się w niani od pierwszego wejrzenia i poprosił ją o rękę. Tylko przypadek sprawił, że Frania nie została żoną Aleksa. Wkrótce okazuje się, że obawy panny Maj były uzasadnione.","","",["N"]],"55344997":["Ślub, część pierwsza
Do ślubu Frani i Maksa zostało już bardzo mało czasu. Na dobę przed ceremonią panna Maj przenosi się do domu rodzinnego, by narzeczony nie oglądał jej aż do momentu uroczystości. Frania i Jolka, poszukując seksownej bielizny, ruszają poza Warszawę. W drodze powrotnej, w niezamieszkanej okolicy, pęka im opona. Przyszła panna młoda zaczyna się obawiać, że nie zdąży na własny ślub. Tymczasem Maks przeżywa niezwykle spotkanie z duchem swojej zmarłej żony, Anny (Agnieszka Wagner). Matka Jolki zawiadamia go, że auto jej córki znaleziono porzucone w lesie. Skalski boi się, że jego ukochanej stało się coś złego.","","",["N"]],"55344998":["Ślub, część druga
Frania i Maks spędzają ostatnią noc przed ślubem osobno - ona u matki, a on u siebie w domu. Teresa udziela córce rad dotyczących małżeństwa. Skalski zastanawia się, czy podoła oczekiwaniom przyszłej żony. W najważniejszym dniu w życiu Frania jest bardzo zdenerwowana. Z równowagi wyprowadza ją opowieść siostry Maksa, Joanny (Katarzyna Figura), o rychłym rozwodzie z mężem - kierowcą Jakubem. Panna Maj nabiera pewności, że jej związek ze Skalskim też jest skazany na niepowodzenie ze względu na różnice klasowe. Załamana nie pojawia się przed ołtarzem. Maks musi wziąć sprawy w swoje ręce.","","",["N"]],"55344999":["Człowiek za burtą
Frania i Maks wypływają w rejs jachtem. Oboje wypadają za burtę. Udaje im się ujść z życiem i dopłynąć do bezludnej wyspy. Są przekonani, że wkrótce nadejdzie pomoc. Gdy czas oczekiwania na ratunek się przedłuża, małżonkowie próbują jakoś się obejść bez miejskich wygód. Kiedy Maks buduje szałas, jego żona ciągle narzeka. Zaczynają się kłócić. Nagle Skalski czuje, że ukąsiło go jakieś zwierzę. Ugryzienie paraliżuje mężczyźnie połowę ciała.","","",["N"]],"55345000":["Uciszanie Frani
Skalscy wybierają się na przyjęcie do wielokrotnie nagradzanego powieściopisarza, Hieronima Ziemiańskiego (Piotr Najsztub). Maks ma nadzieję, że literat zgodzi się na sfilmowanie swojej najnowszej książki. Frania używa różnych kobiecych sztuczek, by doszło do podpisania umowy. Gdy osiąga cel, wchodzi do męskiej toalety za Maksem, by przekazać mu nowinę. Urywa się klamka i nie mogą wydostać się z łazienki. Frania próbuje więc wyjść oknem. Niefortunnie spada z parapetu na dół i ląduje na... Hieronimie, który podczas tego wypadku umiera. Prawa do sfilmowania powieści uzyskuje rywal Skalskiego, Kutyś. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło...","","",["N"]],"55345001":["Na zawsze niania
Adaś chciałby jechać z kolegami na weekend do Zakopanego. Gdy Maks się nie zgadza, chłopiec prosi Franię, by przekonała jego ojca. Tym razem jednak jej urok nie działa na męża. Wściekły Adaś sugeruje, że ślub niczego nie zmienił i kobieta nadal pozostaje w oczach małżonka tylko nianią, z której zdaniem nie trzeba się liczyć. Frania bierze sobie te słowa do serca i udaje się po radę do babci Apolonii. Ona i Teresa każą jej ukarać Skalskiego, odmawiając mu małżeńskich przywilejów. Ta metoda nie sprawdza się głównie z powodu ognistego temperamentu młodej żony. Wpada ona na kolejny pomysł - wszyscy zapomną, kim wcześniej była, gdy w domu pojawi się nowa niania.","","",["N"]],"55345002":["Rodzice Anny
W odwiedziny mają przyjechać Lucjan (Marek Barbasiewicz) i Zofia (Barbara Brylska) - dziadkowie Małgosi, Adasia i Zuzi, rodzice zmarłej żony Maksa. Przejęty Skalski robi wszystko, by wizyta była udana. Niestety, spotkanie nie przebiega tak, jakby sobie tego życzył. Frania ciągle popełnia gafy. W dodatku goście dowiadują się, że nowa pani Skalska zamierza adoptować ich wnuki. Kategorycznie się temu sprzeciwiają i grożą, że w sądzie udowodnią, iż nie może ona być adopcyjną matką. Frania załamuje się. Boi się, że wyjdą na jaw sprawy, o jakich nie chciałaby, by jej mąż się dowiedział.","","",["N"]],"55345003":["Chłopak Małgosi
Małgosia przedstawia rodzinie swojego nowego chłopaka, Michała (Żora Korolyov). To świetnie zarabiający model, syn wziętego chirurga plastycznego. Frania jest nim oczarowana. Maks z kolei nie uważa go za odpowiedniego partnera dla swojej córki. Zwraca żonie uwagę, że zbyt liberalnie wychowuje dzieci. Wkrótce Małgosia wyprowadza się do Michała. Skalski wyładowuje swoją złość na Frani, która ucieka przed jego gniewem do matki. Teresa mówi córce, że skłoni dziewczynę do powrotu, gdy wzbudzi w niej poczucie winy.","","",["N"]],"55345004":["Reż.: Maria Kaniewska.
Schyłek XIX w. Matka kilkuletniej Basi (Małgorzata Piekarska) ginie tragicznie pod kołami pociągu. Chwilę przed śmiercią udaje jej się wyszeptać adres Stanisławy Olszańskiej (Ewa Krasnodębska) - swojej przyjaciółki, której chce powierzyć Basię. Niestety, w wyniku pomyłki dziewczynka trafia pod adres literata Stanisława Olszowskiego (Jerzy Duszyński). Początkowo mężczyzna jest zaskoczony pojawieniem się dziecka. Z czasem jednak ulega urokowi ślicznej i rezolutnej Basi. Nie wiedząc, skąd pochodzi ani czy ma krewnych, zaczyna się nią troskliwie opiekować. Tymczasem pani Stanisława dowiaduje się o śmierci koleżanki i zaginięciu jej córeczki. Postanawia odnaleźć Basię, by zająć się jej wychowaniem. Wreszcie trafia na właściwy trop. Odwiedza pana Olszowskiego z zamiarem zabrania małej do siebie. Ku jej zaskoczeniu pisarz nie chce jej oddać, twierdząc, że całym sercem ją pokochał... Film nakręcony według znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.","","",["N"]],"55345005":["Reż.: Mieczysław Jahoda, Janusz Rzeszewski.
Warszawa, lata 20. XX wieku. Teatrzyk rewiowy \"Czerwony Młyn\" jest zagrożony bankructwem. Właściciel, Ryszard Kulka-Lalewicz (Wiesław Michnikowski), nie ma pieniędzy na pensje. Kiedy komornik wręcza Lalewiczowi nakaz zajęcia majątku, teatr odwiedza niespodziewanie elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos (Piotr Fronczewski), który proponuje pomoc. Szczęśliwy dyrektor zgadza się bez wahania i Kampinos zostaje współwłaścicielem \"Młyna\". Inżynier zaczyna wkrótce prace remontowe, które koncentrują się w piwnicach teatru. Fred jest bowiem złodziejem, słynnym warszawskim kasiarzem \"Szpicbródką\", i chce w ten sposób doprowadzić podkop do znajdującego się naprzeciw teatru banku. Równolegle, dla kamuflażu, Kampinos ma zamiar przygotować wystawną premierę. Niczego niepodejrzewający Lalewicz oznajmia mu, ze libretto nowej rewii osnute zostało wokół perypetii Szpicbródki. Podczas przeglądu aktorów i personelu Fredowi wpada w oko tancerka Anita (Gabriela Kownacka). Kampinos pomaga się jej uporać z byłym narzeczonym Borysem (Krzysztof Kalczyński). Z czasem życie w teatrze zaczyna się kasiarzowi coraz bardziej podobać. Kiedy jednak kończą się pieniądze, Kampinos musi spotkać się z finansującym całe przedsięwzięcie Maksem (Emil Karewicz) i poprosić go o kolejną pożyczkę. Maks żąda od Freda, by jak najprędzej zrealizował plan, i decyduje, że dzień premiery będzie równocześnie dniem skoku. Przypadkowym świadkiem rozmowy przestępców jest Borys, który natychmiast donosi o wszystkim tajniakowi Mańkowskiemu (Jan Kobuszewski). Wspólnicy Freda zostają aresztowani. Kampinosowi udaje się jednak wymknąć policji. Wkrótce Anita i Kampinos-Szpicbródka wsiadają do pociągu do Wiednia.","","",["N"]],"55345006":["Protest szoł
Ferdynand i jego sąsiedzi otrzymują powiadomienia, że żaden z nich nie został uwzględniony budżecie na przyszły rok. Po naradzie dochodzą do wniosku, że najlepszą formą sprzeciwu jest strajk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4122",["N"]],"55345007":["Świat, który nie może zaginąć
Do mieszkania Kiepskich przychodzi profesor z Instytutu Pamięci Narodowej. Ma dla nich niecodzienną propozycję. Chciałby, aby cała rodzina zgodziła się zostać obiektami muzealnymi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4120",["N"]],"55345008":["Łzy Wasyla
Boczek zakochuje się w niezwykle atrakcyjnej kobiecie. Żeby zdobyć jej serce, postanawia zrzucić kilka kilogramów. Ferdek proponuje mu niezwykle skuteczną kurację odchudzającą po bardzo atrakcyjnej cenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4113",["N"]],"55345009":["Kara Mustafa
Babka dopuszcza się zbrodni. Wylewa Ferdkowi piwo do zlewu. Osądzona i skazana, odbywa karę ciężkiego więzienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4112",["N"]],"55345010":["Sto lat
Zbliżają się setne urodziny Babki. Taka okrągła rocznica staje się pretekstem do zorganizowania niezwykłej biesiady.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4109",["N"]],"55345011":["Akademia umiejętności
Waldek postanawia wziąć udział w programie telewizyjnym, którego tematem jest prezentacja ludzi wyjątkowo uzdolnionych. Wraz z Ferdkiem rozpoczynają poszukiwania ukrytych talentów Waldka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4080",["N"]],"55345012":["Reż.: Stanisław Lenartowicz.
II wojna światowa. Włoski żołnierz Giuseppe Santucci (Antonio Cifariello) jedzie z frontu na urlop. Na terenie Polski wojskowy pociąg zostaje zatrzymany przez partyzantów. Przestraszony Giuseppe ucieka i udaje się do Warszawy, gdzie postanawia odszukać towarzyszy broni. Tymczasem ktoś kradnie mu pistolet maszynowy. Włoch podejrzewa o to jedną z poznanych pasażerek, Marię (Elżbieta Czyżewska). W Warszawie idzie do mieszkania kobiety i tam już pozostaje. Okazuje się, że ona i jej brat Staszek (Zbigniew Cybulski) działają w konspiracji. Aby zdobyć sympatię Marii, Santucci kradnie broń niemieckim oficerom. Jego postawa budzi uznanie polskich spiskowców, którzy kierują go na zajęcia w tajnej podchorążówce. Wkrótce żandarmeria trafia na trop Marii, Staszka i Santucciego, którzy zmuszeni są uciekać do partyzanckiego oddziału.","","",["N"]],"55345013":["Reż.: Ruben Fleischer.
Niepozorny Nick (Jesse Eisenberg) mieszka w małym amerykańskim miasteczku. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie, pracuje jako dostawca pizzy i stara się unikać wszelkich problemów. Wszystko jednak zmienia się, kiedy spotyka na swojej drodze dwóch niebezpiecznych przestępców - Dwayne'a (Danny McBride) i Travisa (Nick Swardson). Mężczyźni porywają Nicka, a następnie zmuszają go do wzięcia udziału w napadzie na bank. Czasu jest niewiele, a chłopak musi jednocześnie zmierzyć się z policyjnym pościgiem i zawodowymi zabójcami. Na szczęście, może liczyć na pomoc swego najlepszego przyjaciela, Cheta (Aziz Ansari). Zainspirowana prawdziwymi wypadkami, zabawna komedia sensacyjna z wartką akcją i dużą porcją adrenaliny. Film wyreżyserował Ruben Fleischer, znany jako twórca przebojowej produkcji \"Zombieland\".","","",["N"]],"55345014":["Chciał zrobić niespodziankę żonie, przyszła druga żona
Marynarz Hubert niedawno wrócił z rejsu. Podczas spaceru z żoną Katarzyną zauważa, że nieznajomy mężczyzna robi im zdjęcia. Okazuje się on prywatnym detektywem, którego wynajęła Julia Kowalewska. Ona także jest żoną Huberta. Kobieta jest załamana, gdy detektyw potwierdza jej, że jej mąż jest bigamistą. W tym czasie Hubert i Kasia dowiadują się, że zostaną rodzicami. Pewnego dnia, podczas gdy Kasia przebywa na wizycie u lekarza, w jej domu pojawia się Julia. Hubert próbuje się jej pozbyć, zanim wróci \"pierwsza żona\". Dochodzi do awantury i szarpaniny, w wyniku której Hubert popycha Julię tak niefortunnie, że kobieta uderza głową o podłogę i traci przytomność. Z lęku przed konsekwencjami Hubert ukrywa ją w piwnicy. Tymczasem Kasia wraca do domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4378729105a6a859f1ca8262c93054b8",["N"]],"55345015":["Chora na serce studentka przypadkiem zażywa dopalacze / Nierozważne wezwanie
Studentka Michalina mieszka z cztery lata starszą Barbarą. Niestety jej współlokatorka pozostaje pod wpływem swojego mocno imprezowego chłopaka Jacka, co prowadzi do konfliktów. Pewnego dnia Michalina próbuje przygotować się do egzaminu, jednak naukę uniemożliwiają jej odgłosy zza ściany. Zirytowana dziewczyna próbuje zwrócić znajomym uwagę, ale bez efektu. Tymczasem Jacek uważa, że zbyt poważna, według niego, Michalina powinna się rozluźnić i dyskretnie dodaje jej do napoju dopalacz. Nieoczekiwanie okazuje się, że dziewczyna ma zapalenie mięśnia sercowego i po nieświadomym zażyciu dopalacza traci przytomność. Barbara wzywa pomoc. Młode małżeństwo, Magda i Maciej, zostają rodzicami. W ich bloku mieszkanie wynajmują studenci, którzy od jakiegoś czasu bardzo często urządzają głośne imprezy. Z powodu hałasu niemowlę ma problemy z zasypianiem. Interwencje Maćka są jednak bezskuteczne. Podczas kolejnej imprezy dzwoni on pod numer 112 i zgłasza... włamanie oraz morderstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dd1d889231dfd74ec8687fce1a30a6e6",["N"]],"55345016":["Nastolatka z przerażeniem odkrywa, że jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zaczyna rodzić przy swoim chłopaku / Anita jest szantażowana przez fotografa swoimi nagimi zdjęciami
Zmagająca się z nadwagą 16-letnia Maja mieszka z rodzicami, którzy niezbyt interesują się córką. Zwłaszcza matka nie szczędzi córce złośliwych uwag. Pewnego poranka dziewczyna źle się czuje. Przestraszona dzwoni do swojego kolegi, Kostka, który przyjeżdża razem z kumplem. Wkrótce dziewczynie odchodzą wody i nastolatkowie z przerażeniem odkrywają, że zaczęła ona rodzić. Kostek, który jest ojcem dziecka, i jego przyjaciel postanawiają zadzwonić pod numer alarmowy 112, ale Maja panikuje. Boi się, jak na wieść o jej ciąży zareagują rodzice. Postanawia urodzić i oddać dziecko do okna życia. Chłopcy nie popierają tego pomysłu, ale decydują się pomóc jej urodzić. W trakcie porodu dochodzi jednak do komplikacji. Basi odkrywa, że jej siostra Anita jest szantażowana swoimi nagimi zdjęciami. Postanawia rozprawić się z szantażystą. Podszywa się pod Anitę i wysyła mężczyźnie SMS-a z zaproszeniem na spotkanie. Dzwoni jednocześnie do swojego chłopaka, Roberta oraz pod numer alarmowy 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8bba389252e9cc567da38c971f7849fd",["N"]],"55345017":["Tragiczne zdjęcia w karnawał / Próba generalna
Kamila, Wojtek, Iga i Kostek przygotowują się do imprezy karnawałowej. Przed blokiem Kamili Wojtek postanawia zrobić pamiątkowe zdjęcia. W czasie sesji fotograficznej dochodzi do wypadku. Wojtek wychodzi na jezdnię i wpada wprost pod koła samochodu. Kierująca autem Zuzanna nie miała zapiętych pasów i używała smartfona. Wszystko widzi przechodzień i dzwoni pod numer alarmowy 112. Anna marzy o karierze scenicznej, ale nie może znaleźć swojej drogi. Dowiaduje się, że jej były chłopak, Łukasz, interesuje się akrobatyką i właśnie przygotowuje się do pierwszego pokazu. Decyduje się umówić z nim na trening, nie zdradzając szczegółów swojemu obecnemu chłopakowi Marcinowi, którego zaprasza na próbę generalną przed występem. Gdy Marcin orientuje się na czym polega występ, wpada w irytację i rozprasza Łukasza w trakcie próby. Konflikt między mężczyznami prowadzi do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5ce7681ad1971a810bca2d1f227b34",["N"]],"55345018":["Śmierć kanibalom
Ktoś morduje dwóch prokuratorów i adwokata. Stróże prawa znajdują w willi jednej z ofiar, w której doszło do zbrodni, ślady wskazujące na to, że odbyła się tam orgia. Trzej młodzi mężczyźni prawdopodobnie nie tylko imprezowali w towarzystwie dam do wynajęcia, lecz także... jedli ludzkie mięso. Kilka tygodni przed tym wydarzeniem tajemnicza kobieta zapłaciła gospodyni, Hannie Ożóg, sporą sumę pieniędzy, by tego dnia nie wywiązała się ze swoich obowiązków i nie gotowała na przyjęciu. Na podstawie zeznań kobiety CWŚ tworzy portret pamięciowy nieznajomej, a dzięki odciskom palców na banknotach udaje się ją szybko zidentyfikować. To Natalia Karwan, kryminalistka objęta programem ochrony świadków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993765.jpg","",["N"]],"55345019":["Wakacje z duchami
Do wiejskiego domu Alicji i Henryka przyjeżdża na wakacje mieszkający we Francji wnuczek, Filip. Towarzyszy mu ukochana, Marie. Filip przekonuje dziewczynę, żeby nocowali w namiocie. Dziadkowie odwodzą wnuka od tego pomysłu, ale ten ich nie słucha. Nocą Marie słyszy podejrzane szmery. Jest przekonana, że w okolicy grasują duchy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995524.jpg","",["N"]],"55345020":["Jak dwie krople wody
25-letnia Anna Kwiatkowska poznaje swoją rówieśnicę, Olę Sosnowską. Kobiety zaskakuje fakt, jak bardzo są do siebie podobne. Wkrótce potem dziewczyna przypadkowo słyszy kłótnię między rodzicami. Ojciec uważa, że matka powinna w końcu wyjawić córce rodzinną tajemnicę. Ania nie czeka jednak na wyjaśnienia rodziców i sama rozpoczyna śledztwo, które niebawem zburzy pozornie spokojne życie wszystkich jej bliskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995524.jpg","",["N"]],"55344827":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Ósma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Anna Dereszowska, Katarzyna Moś, aktorka Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak oraz aktorzy Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W jury zasiadają: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","",["N"]],"55344828":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55344829":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55344830":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344831":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344832":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344833":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344834":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344835":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344836":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344837":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55344838":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344839":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344840":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344841":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344842":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344843":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55344844":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344845":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344846":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344847":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344848":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344849":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55344515":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"55344516":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55344518":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"55344520":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"55344521":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"55344522":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"55344523":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"55344524":["Autorzy programu zabierają widzów do najciekawszych miejsc w Polsce. Przeprowadzają wywiady, pokazują kulisy swojej pracy, relacjonują wydarzenia, którym towarzyszyły kamery Eski TV.","","",[]],"55344525":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"55344526":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"55344527":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"55344528":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"55344529":["","","",["JM"]],"55344530":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55344531":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"55344533":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"55344534":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"55344535":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"55344536":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"55344537":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"55344538":["Ekipa Warsaw Shore melduje się w Mielnie, najlepszego nadbałtyckiego miejsca do imprez. W skład ekipy wchodzą Mała, Wojtek, Magda, Ptyś, Klaudia, Stifler oraz dwójka nowych uczestników. Do zabawy dołączy urocza i nieco szalona Ola. Pełna wigoru dziewczyna, która zawsze jest sobą, ma zdanie na każdy temat i nienawidzi kontroli, przez co każdy jej związek kończy się bardzo szybko. Dla Oli dobra zabawa kończy się zazwyczaj tańcem na barze lub kąpielą w fontannie. Z kolei do męskiej części ekipy wkupić spróbuje się Piotrek, fan piłki nożnej i notoryczny podrywacz z lękiem wysokości. Chłopak jest duszą towarzystwa i potrafi rozkręcić każdego sztywniaka, unika natomiast sprzeczek i niepotrzebnej agresji, często staje się rozjemcą w różnych konfliktach. Niebawem widzowie dowiedzą się czy nowi uczestnicy zaskarbili sobie przychylność Ekipy z Warszawy.","","",[]],"55344539":["Gary z \"Ekipy z Newcastle\" próbuje poderwać Anitę, jednak w osiągnięciu celu przeszkadza mu jej eks.","","",[]],"55344540":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55344541":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55344542":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55344543":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55344544":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"55344545":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"55344546":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55344618":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55344619":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"55344620":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55344621":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"55344622":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55344623":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"55344624":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55344625":["Przegląd najlepszych fragmentów programu z minionego tygodnia. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują wielbicieli disco o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"55344626":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"55344627":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"55344628":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"55344629":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"55344631":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"55344632":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"55344633":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"55344634":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"55344635":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"55344636":["Występami na weselach zaczynali tacy artyści jak Playboys, Piękni i Młodzi, Jagoda, Bayera, Eratox. Po raz pierwszy zespoły weselne będą miały okazję spróbować swoich sił w wyjątkowym talent show. Wystąpią ekipy z różnych części Polski, które specjalizują się w ślubnych przyjęciach. Zagrają nie tylko muzykę weselną, ale pokażą także lokalne przyśpiewki i zwyczaje, które królują w ich stronach. Umiejętności uczestników oceniać będą gwiazdy świata muzyki tanecznej: Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, Norbert Bieńkowski i Kuba Urbański. Wyłonią finalistów, którzy zmierzą się w walce o tytuł Disco Band 2020 i występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie. Program poprowadzą Klaudia Wiśniowska i Wojciech Grodzki, znani i lubiani prezenterzy Polo TV.","","",[]],"55344637":["Prow.: Tomasz Samborski.
Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"55344638":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"55344639":["Przegląd najlepszych fragmentów programu z minionego tygodnia. Edyta Folwarska prezentuje w nim najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo.","","",[]],"55344640":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344641":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344642":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344643":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344644":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344645":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344646":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344647":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55344648":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"55344486":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55344487":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55344488":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"55344489":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55344490":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"55344491":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"55344492":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"55344493":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"55344494":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"55344495":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55344496":["
Koncert, w którym występuje ponad dwudziestu wykonawców, m.in. Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel oraz Shaun Baker.","","",[]],"55344497":["Do programu zapraszane są gwiazdy muzyki DISCO POLO. W każdym odcinku, po krótkiej rozmowie gość musi zmierzyć się z prowadzącym w trzech konkurencjach sportowych. W ofercie znajdują się również bloki tematyczne. Blok News dotyczy nowinek ze świata Disco Polo, relacji z koncertów i planów zdjęciowych. Blok imprezowy obejmuje porady związane z organizacją najlepszej imprezy oraz prezentację zabawnych gadżetów, które ją urozmaicą. Ostatni, Szalona 8, to lista najlepszych przebojów disco polo. Program prowadzą: Kasia Szklarczyk, Janek Kiepas, Marcin Konecki, Krzysztof Aratyk.","","",[]],"55344498":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55344499":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55344500":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"55344501":["Z okazji majówki Stadion Śląski gości najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej. Na scenie sportowej areny zagra dwudziestu artystów, którzy uraczą publiczność swoimi kultowymi przebojami. Do grona gwiazd imprezy należą m.in. Danzel, Shaun Baker, Kate Ryan, zespół Alphaville, Fun Factory, Ricchi e Poveri oraz Filatov & Karas.","","",[]],"55344502":["Z okazji majówki Stadion Śląski gości najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej. Na scenie sportowej areny zagra dwudziestu artystów, którzy uraczą publiczność swoimi kultowymi przebojami. Do grona gwiazd imprezy należą m.in. Danzel, Shaun Baker, Kate Ryan, zespół Alphaville, Fun Factory, Ricchi e Poveri oraz Filatov & Karas.","","",[]],"55344503":["
Koncert, w którym występuje ponad dwudziestu wykonawców, m.in. Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel oraz Shaun Baker.","","",[]],"55344504":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55344505":["Do programu zapraszane są gwiazdy muzyki DISCO POLO. W każdym odcinku, po krótkiej rozmowie gość musi zmierzyć się z prowadzącym w trzech konkurencjach sportowych. W ofercie znajdują się również bloki tematyczne. Blok News dotyczy nowinek ze świata Disco Polo, relacji z koncertów i planów zdjęciowych. Blok imprezowy obejmuje porady związane z organizacją najlepszej imprezy oraz prezentację zabawnych gadżetów, które ją urozmaicą. Ostatni, Szalona 8, to lista najlepszych przebojów disco polo. Program prowadzą: Kasia Szklarczyk, Janek Kiepas, Marcin Konecki, Krzysztof Aratyk.","","",[]],"55344506":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"55344507":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55344508":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55344509":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"55344510":["Bayer Full","","",["N"]],"55344511":["Ziuta i Antoś Szprychowie","","",["N"]],"55344512":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"55344513":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"55344514":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"55345140":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"55345141":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"55345142":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"55345143":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"55345144":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"55345145":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"55345146":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"55345147":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"55345021":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"55345022":["Starcie zespołów, które rozpoczęły rozgrywki w sezonie 2020/2021 od dwóch zwycięstw. Jednak obydwa straciły w nich punkty. Jastrzębski Węgiel oddał dwa sety Warcie Zawiercie, a VERVA Warszawa Cuprum Lubin. W ubiegłym sezonie obydwa mecze tych ekip wygrali siatkarze ze stolicy 3:0.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55345023":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"55345024":["ŁKS szybko pozbierał się po spadku i od początku rozgrywek 1. ligi spisuje się znakomicie. Łodzianie prowadzą w tabeli po pięciu kolejkach z kompletem zwycięstw na koncie. Resovia Rzeszów zaś po inauguracyjnym zwycięstwie z Puszczą Niepołomice doznała później czterech porażek z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"55345025":["Drużyna GKS-u Katowice może mówić o kompleksie Cuprum Lubin. Zespół z Górnego Śląska przegrał bowiem z tym rywalem osiem ostatnich pojedynków w PlusLidze. W ubiegłym sezonie katowiczanie w meczu przed własną publicznością byli blisko pokonania Cuprum. Doprowadzili do dogrywki, ale nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Może tym razem uda im się wreszcie ta sztuka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55345026":["Asseco Resovia Rzeszów wciąż nie spisuje się na miarę oczekiwań swoich kibiców. Wprawdzie udało jej się wywalczyć po zaciętej walce zwycięstwo 3:2 z GKS-em Katowice, to jednak w spotkaniu z Jastrzębskim Węglem nie miała wiele do powiedzenia. Jeśli drużyna prowadzona przez Alberto Giulianiego nie zdobędzie w meczu przeciwko Cerradowi Enei Czarnym Radom kompletu punktów, to znowu zawiedzie swoich sympatyków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1997257.jpg","",[]],"55345027":["Zespół Aluronu CMC Warty Zawiercie pokazuje na początku rozgrywek, że dobrze przepracował okres przygotowawczy. Gra Jurajskich Rycerzy może się podobać, a do tego przynosi wymierną zdobycz punktową. W spotkaniu ze Ślepskiem Malow Suwałki, który w dwóch pierwszych spotkaniach PlusLigi nie wygrał nawet seta, zawiercianie są zdecydowanymi faworytami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991905.jpg","",[]],"55345029":["Pistolet pneumatyczny
odcinek","","",[]],"55345030":["Drużyna GKS-u Katowice może mówić o kompleksie Cuprum Lubin. Zespół z Górnego Śląska przegrał bowiem z tym rywalem osiem ostatnich pojedynków w PlusLidze. W ubiegłym sezonie katowiczanie w meczu przed własną publicznością byli blisko pokonania Cuprum. Doprowadzili do dogrywki, ale nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Może tym razem uda im się wreszcie ta sztuka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55345031":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"55345032":["Po spadku z PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce nie prezentuje się najlepiej. Kielczanie w pięciu kolejkach zdobyli tylko sześć punktów. Nieco lepiej spisuje się GKS Tychy, który ma na koncie osiem oczek i plasuje się na ósmej pozycji w tabeli o dwie lokaty wyżej od Korony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"55345034":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"55345035":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"55345036":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"55345037":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55345039":["W walce wieczoru spotkają się w klatce była mistrzyni UFC w kategorii koguciej Holly Holm i Irene Aldana. Meksykańska wojowniczka jest na fali wznoszącej. Po porażce z Raquel Pennington Aldana wygrała dwa kolejne starcia. Z kolei Holm odbudowuje się po przegranej z Amandą Nunes. Jej pierwszą ofiarą padła wspomniana Pennington. Następna wygrana ma jej utorować drogę do kolejnego pojedynku o tron wagi koguciej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"55345040":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"55405762":["Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie także do walki Piotra Gudela z Wiktorem Kotoczigowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["AD"]],"55345051":["Program dla fanów rodeo. Znajdą się w nim relacje z zawodów organizowanych przez organizację PBR (Professional Bull Riders), w których biorą udział kowboje m.in. z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Australii i Nowej Zelandii.","","",[]],"55345052":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345053":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"55345054":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345055":["Program poświęcony koszykarskiej ekstraklasie mężczyzn. Widzowie zobaczą w nim skróty spotkań ostatniej kolejki, analizy i zapowiedzi meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie też ciekawostek.","","",[]],"55345056":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345057":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"55345058":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345059":["Przypomnienie pojedynków, które wzbudziły wyjątkowe emocje w pięściarskim świecie. Widzowie jeszcze raz zobaczą starcia największych gwiazd polskiego i zagranicznego boksu.","","",[]],"55345060":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345061":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55345062":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55345063":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"55379511":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"55345064":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"55345065":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"55345066":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"55345068":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"55345042":["W Warszawie odbędzie się 38. już gala KSW. Walką wieczoru jest starcie w wadze piórkowej pomiędzy Arturem Sowińskim i Łukaszem Chlewickim. Sowiński wraca do klatki po pierwszej porażce od ponad czterech lat i utracie tytułu mistrzowskiego. Jego rywal, by stanąć do tego pojedynku musiał zrzucić kilka kilogramów i zmienić kategorię wagową. Ciekawie zapowiada się również pierwsza w historii KSW walka w wadze koguciej. Zmierzą się w niej Anzor Azhiev i Kamil Selwa, który swoje cztery ostatnie pojedynki kończył zwycięsko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["AD"]],"55345043":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"55345044":["Pochodzący z Rosji, ale reprezentujący Francję Daguir Imavov (12 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka), przydomek Specnaz, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim (7 zwycięstw, 1 porażka), zwanym Chińczykiem. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w obronie pasa wagi lekkiej FEN. Imavov jak dotąd wygrał obie walki stoczone w Polsce - z Bartoszem Koperą i Kamilem Łebkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"55345046":["W pierwszym Memoriale Lucjana Treli organizowanym przez Dariusza Snarskiego i jego grupę Chorten Boxing Production Przemysław \"Smile\" Gorgoń zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu europejskiego federacji WBO, Gruzinem Malkhazem Sujashvilim. Wracający po kontuzji 29-letni polski bokser liczył na pokonanie młodszego o osiem lat rywala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55345047":["Najważniejszy pojedynek gali Babilon MMA 12 w Łomży. Jego stawką był pas w kategorii średniej. Pawlak, który miał stoczyć jubileuszową, dwudziestą walkę w MMA, liczył na szesnaste zwycięstwo. W zawodach wystąpili też m.in. Piotr Przepiórka i Marcin Zembala oraz Adam Biegański i Mateusz Ostrowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"55345048":["Niepokonany na zawodowym ringu Nikodem Jeżewski zmierzy się w walce wieczoru z Tamasem Lodim. 30-letni przeciwnik polskiego pięściarza ma na koncie 34 stoczone pojedynki, z czego 20 zakończyło się jego zwycięstwem. Jeżewski boksował w osiemnastu walkach, z których dziewięć zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55345049":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"55345050":["Faworytem wydaje się doświadczony Antoni Chmielewski, który ma na swoim koncie 37 stoczonych pojedynków. Dla Piotra Wawrzyniaka to dopiero ósma konfrontacja w oktagonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"55344965":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"55344966":["Cesarstwo Rzymskie
W tym odcinku Mistrz opowiada, jak wyglądało imperium rzymskie za czasów Juliusza Cezara. Narrator pokazuje, w jaki sposób budowano tam drogi i kiedy doszło do powstania kalendarza juliańskiego.","","",[]],"55344967":["Podboje islamu
Narrator rozpoczyna swoją opowieść od kresu panowania Rzymu. Cesarze przenoszą się do Konstantynopola. Niebawem na wschodnich rubieżach imperium pojawia się nowy prorok - Mahomet. To on właśnie będzie pierwszym misjonarzem nowej wiary - islamu. Wyznawcy tej religii - Arabowie - przygotowują się do podboju Afryki Północnej i krańców Europy.","","",[]],"55344968":["Być portierem/Ciekawski George wędruje w górę rzeki","","",[]],"55344969":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"55344972":["Prow.: Milena Sławińska, Agnieszka Milczarz, Elżbieta Szymkowska.
Transmisja \"Anioła Pańskiego\" z Watykanu oraz rozmowa w studio z gościem o najważniejszych tezach, jakie poruszył papież.","","",[]],"55344973":["Reż.: Andrzej Czekalski, Michael Reiter, Stanisław Jędryka.
Dwaj kuzyni, Janusz Fąferski nazywany Dudusiem (Filip Łobodziński) i Poldek Wanatowicz (Henryk Gołębiewski), planują tuż po zakończeniu roku szkolnego wyjechać na wakacje nad morze. Ojciec Poldka (Jan Machulski), który miał ich odwieźć, w ostatniej chwili wyjeżdża służbowo do Gliwic, a opiekę nad chłopcami powierza niewiele od nich starszej cioci Ani (Jolanta Zykun). W tym samym czasie Ani proponuje wspólny wyjazd jej ukochany, koszykarz Franek \"Szajba\" (Tomasz Kasprzykowski), grożąc dziewczynie w razie odmowy rozstaniem. W tej sytuacji Poldek decyduje, że pojadą z Dudusiem sami. Kuzyn, przyzwyczajony do wygód, nie chce zgodzić się na ten pomysł, bo nie wyobraża sobie podróży bez miejscówek. Poldek przekonuje go jednak. Na dworcu, gdy okazuje się, że nie zabrali ze sobą przeznaczonych na wakacje pieniędzy, jadą autostopem. Szybko znajdują inne okazje, dzięki którym oddalają się coraz bardziej od Krakowa. Jedną noc spędzają pod gołym niebem, następnie przyłączają się do wycieczki szkolnej, podróżują w chłodni i w wozie meblowym wiozącym trumny. Wreszcie spotykają kobietę, która prosi, aby się nią zaopiekowali. Tymczasem w radiu podawane są komunikaty o zaginięciu dwóch chłopców z Krakowa. Podane rysopisy odpowiadają wyglądowi Dudusia i Poldka. Po licznych perypetiach cała trójka szczęśliwie dociera nad morze. Chłopcy rzucają się w ramiona stęsknionych i zmartwionych mam, a podróżująca z nimi ciocia Ula (Alina Janowska) okazuje się koleżanką z pracy taty Poldka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850048.jpg","",["N"]],"55344974":["Wróżka
Alina postanawia zmienić życie rodziny Krawczyków. Chce urządzić wszystko za radą wróżki zgodnie z zasadami feng shui. Kobieta przestawia w mieszkaniu wszystkie meble, wiesza dzwoneczki, obrazki, gotuje zupę z bambusa. Karol jest wściekły. Chce, aby wszystko wróciło do normy. Wieczorem zjawia się Tadek z różdżką radiestezyjną. Okazuje się, że sąsiad też uległ nowej modzie. Karol wpada na genialny pomysł. Chce zmusić wróżkę, aby zmieniła swoje przepowiednie i rady. W tej roli ma wystąpić Tadek. Gdy następnego dnia Krawczykowie czekają na kobietę, Alinka stwierdza, że jednak lepiej było tak, jak dawniej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ace3a209e5ac0a5d9b04f95ecefa64b",[]],"55344975":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"55344976":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"55344977":["Układ limfatyczny
Pani porucznik Psi oprowadza po układzie limfatycznym, przez węzły chłonne i gruczoły. Pokazuje, że układ ten chroni organizm przed wieloma nieprzyjaciółmi. Pomaga jej Profesor.","","",[]],"55344978":["Szkielet
Mistrz tłumaczy szczegóły budowy układ kostnego człowieka. Odkrywa sekrety kości i pokazuje w jaki sposób chronią one delikatne części organizmu, mózg, płuca i serce.","","",[]],"55344979":["Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.","","",[]],"55344980":["Reż.: Leonard Buczkowski.
Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach - współczesnym i historycznym. Druga połowa XX w. Młody francuski naukowiec, Napoleon Beranger (Gustaw Holoubek), przybywa do Warszawy na stypendium. Przypadkiem odwiedza Walewice. W tamtejszym pałacyku poznaje śliczną Polkę, studentkę historii sztuki Marysię (Beata Tyszkiewicz), która przypomina mu Marię Walewską, słynną kochankę cesarza Napoleona Bonapartego. Beranger puszcza wodze wyobraźni. W jego marzeniach on jest Napoleonem, a Marysia - jego polską przyjaciółką. Wycieczka w przeszłość zbliża naukowca i studentkę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842613.jpg","",["N"]],"55344981":["Kucharz przyszłości
Karol Krawczyk obmyśla plan, jak zbić fortunę. Tym razem zamierza sprzedawać w lokalnej stacji telewizyjnej wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. O swoim pomyśle informuje sąsiada, Tadzia Norka. Przyjaciel, skuszony wizją wystąpienia w telewizji i perspektywą szybkiego wzbogacenia się, zgadza się zainwestować w projekt Karola. Na drodze do fortuny staje jednak Alina, żona Krawczyka, która zbyt dobrze pamięta wszystkie nieudane inwestycje swojego męża. Nazajutrz Karol i Tadzio udają się do studia, gdzie w przerwie na reklamy będą mieli okazję zaprezentować swój produkt telewidzom. Na co dzień pewny siebie Krawczyk ma tremę przed kamerą i zapomina wyuczonych kwestii. Ostatecznie kolejny pomysł Karola i Tadzia okazuje się kompletną klapą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17699b1861ec79e16de7ee154e78c826",[]],"55344982":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc231ab0023b19f1a912df30e62af4fe",["N"]],"55344983":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e98083fc621754bb3ea1a4c20011db0",[]],"55344984":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5908278522a432227787eb90d3dcb27e",["N"]],"55344985":["Pan Julian ma dwie córki - Monikę i Bernadettę, oraz żonę Marię, z którą od trzydziestu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Ich stary, drewniany, bieszczadzki dom jest w katastrofalnym stanie. Wymaga natychmiastowego remontu. Niepełnosprawna Monika, która po domu porusza się na kolanach, nieustannie rani się i obija, ponieważ podłoga jest dziurawa, a deski spróchniałe. Bez pomocy siostry lub ojca, dziewczyna nie jest w stanie skorzystać z łazienki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995110.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/561048e32f22ad133610751d494d6f23",[]],"55344986":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"55344987":["Sebastian Luty jest kierowcą rajdowym. Od zawsze kochał sport i nawet po wypadku, który uczynił go osobą niepełnosprawną, spełnia swoje marzenia na torze wyścigowym. Założył też fundację. Natomiast Piotr Truszkowski jest siatkarzem i hokeistą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c03d42d7d3077123d833232e8cfafb33",["AD"]],"55344988":["Ewa Wachowicz przyznaje, że od czasu do czasu zdarza się jej jadać poza domem, na przykład w restauracjach prowadzonych przez szefów kuchni z programu \"Top Chef\". Najczęściej jednak jedzenie przyrządza w domu i zabiera ze sobą. W tym odcinku pokazuje, jak przyrządzić sałatkę Cezar w wersji na wynos. Robi też błyskawiczną szarlotkę - bez pieczenia, za to w słoiczku. Jako danie główne z kolei proponuje delikatne żeberka wieprzowe w glazurze z powideł i dżemu jabłkowego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9de5a96e663b6bced4df951677809a27",["N"]],"55344989":["Dominik ma trzynaście lat i choruje na autyzm. Pozostaje pod opieką taty, Piotra, który jest po trzech zawałach, ma chorobę zakrzepową i tak naprawdę sam wymaga opieki, oraz dorosłego już brata, Kamila. W ich męskim domu brakuje miejsca do nauki dla Dominika, wszyscy panowie śpią w jednym pokoju, na potrójnym piętrowym łóżku. Łazienka jest w fatalnym stanie, wszędzie widać wilgoć i pleśń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995110.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d254728f30483dbc94ac7e5e08e1120d",[]],"55344990":["Są tacy, którzy na rowerze jeżdżą przez cały rok. Ewa Wachowicz woli jednak, gdy aura sprzyja kolarzom i w związku z tym czeka na sezon. Nie zaniedbuje jednak treningu, a kilometry nabija na stacjonarnym rowerku. Ale sama jazda, czy to w domu, czy na świeżym powietrzu, to nie wszystko. Równie istotne jest odpowiednie odżywianie. Dlatego w kolejnym odcinku zaprasza na potrawy dla kolarzy. Przygotuje rozgrzewający, pikantny krem z marchewki. Upiecze dorsza z warzywami. A na deser poda chrupiące batoniki. Gościem Ewy będzie zawodowy kolarz Bartosz Huzarski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8dde5e4cf8c08f89ff1bc43a5d678763",["N"]],"55344991":["Mąż pani Beaty zginął w wypadku. Będąca w ciąży kobieta została sama z dwójką małych dzieci i domem, który wymagał natychmiastowego remontu. Czteroosobowa rodzina mieszka w jednym pokoju, budynek ogrzewany jest jednym piecem, a zimą mróz nie pozwala korzystać z łazienki. Na dachu leży niebezpieczny dla zdrowia eternit i brakuje izolacji. Maciej i Wiesław z ekipą budowlaną przystępują do działania, a w tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f21af3fe14985af282fc1bbd7436f8c8",[]],"55344547":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"55344548":["Życie na pokaz
W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.","","",[]],"55344549":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"55344550":["Perfumy, leki przeciwbólowe, szyby","","",[]],"55344551":["Golf
W tym odcinku fajtłapowaci przyjaciele udowadniają, że gra w golfa jest dla każdego. Próbują zbudować własne pole do gry w ten elitarny sport. Aż proszą się o kłopoty...","","",[]],"55344552":["Złośliwa nakrętka
Podczas prac w domu przyjaciele natykają się na nieprzewidziany problem - niedokręcającą się zakrętkę. Kolejne próby umieszczenia przedmiotu na właściwym miejscu doprowadzają ich dom do ruiny.","","",[]],"55344553":["Basen
Pat i Mat wpadają na pomysł wybudowania basenu u siebie w ogródku. Od początku jednak prześladuje ich pech. Kolejne próby wykonania planu, kończą się spektakularnym fiaskiem.","","",[]],"55344554":["Jak powiesić obraz
Pat i Mat wieszają obraz na ścianie. Prosta z pozoru czynność jak zwykle się komplikuje, gdyż ramka wciąż się przekrzywia. Przyjaciele rujnują swój dom, ale ostatecznie obrazek wisi prosto.","","",[]],"55344555":["Choinka
Przyjaciele ubierają choinkę. Zawieszenie świecidełek okazuje się dla nich prawdziwym wyzwaniem, gdy wcielają w życie swoje szalone pomysły, które w teorii mają ułatwić pracę.","","",[]],"55344556":["Placuszki","","",[]],"55344557":["Drzwi garażowe","","",[]],"55344558":["Rowerzyści","","",[]],"55344559":["Glazura","","",[]],"55344560":["W dzisiejszym odcinku zobaczymy niesamowite pojedynki doświadczonych łowców z ofiarami, które wcale nie są takie bezbronne, jakby się wydawało. Będziemy świadkami emocjonujących walk, w których nikt nie jest z góry skazany na porażkę. Autorzy serii prezentują brutalne starcia, w których wielkość nie ma znaczenia, a wynik pozostaje nierozstrzygnięty do ostatniej chwili. Przeanalizują każdy etap walk z udziałem ostrych zębów i pazurów.","","",[]],"55344561":["W maju 2017 roku naukowcy z Uniwersytetu Stanforda prowadzący badania z użyciem akceleratora liniowego LINAC niespodziewanie uzyskali w cząsteczce mikroskopijny wir przypominający czarną dziurę. Twórcy programu zastanawiają się, czy ten fenomen może być wytłumaczeniem różnych niewyjaśnionych zdarzeń, do jakich doszło w ciągu stuleci. Dowody na to, że ludzie podróżowali w czasie i przestrzeni, znajdują się w starożytnych tekstach na całym świecie, m.in. w Biblii. Autorzy serii stawiają tezę, że portalami umożliwiającymi takie wojaże były czarne dziury.","","",[]],"55344562":["W gospodarstwie Tomka w Pokaniewie stawia się przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania. Dotyczy to nie tylko budynków i sprzętu, ale także cyfryzacji. Gospodarz wprowadza innowacyjny system zarządzania stadem. Teraz kolczykuje wszystkie swoje dojne krowy za pomocą czujników, które mają zbierać dane na temat temperatury ciała zwierzęcia. To pomaga ustalić, kiedy zwierzę ma ruję. Jest to ważna informacja dla gospodarza, który musi dopilnować, by krowy regularnie wydawały na świat potomstwo. Po pracy Tomek idzie na spacer z Moniką. Gienek wyprowadza konie na pastwisko. Na uwięzi trzyma za kantar tylko przewodniczkę stada. Spacer gospodarza z czterema końmi budzi zainteresowanie mieszkańców wioski. Emilka wchodzi w posiadania stada owiec. Po raz pierwszy je doi i ma okazję skosztować owczego mleka. Następnie wraz z mamą zajmuje się kozami. Część z nich po raz pierwszy ma do czynienia z dojarką. Po wszystkim gospodyni przygotowuje pierwsze w tym roku serki typu korycińskiego.","","",[]],"55344563":["W Wojszkach rok był mokry, dzięki czemu łąki dały obfite plony. Teraz czas na sianokosy. Rolnicy z ekologicznego gospodarstwa muszą najpierw ciągnikiem przemierzyć rzeczkę i odnaleźć wśród trzcin granice łąki. Zadanie nie jest takie łatwe, ponieważ ciągniki cięgle grzęzną w błocie. Po wyznaczeniu końca działki Adam i Stanisław udają się na obchód pól i do obory i wyjaśnią różnicę między uprawami konwencjonalnymi a ekologicznymi. Andrzej i Jarek sprawdzają, czy w odebranym z naprawy ciągniku gra radio. Następnie pierwszy z nich uda się wraz z Jarkiem pod las, gdzie na przeoranie czeka ugór. Do braci dołączy Gienek z wnukami, które bardzo chcą wybrać się na przejażdżkę ciągnikiem.","","",[]],"55344564":["Tym razem Rick ma okazję kupić wyprodukowaną w 1969 roku klasyczną gitarę elektryczną Les Paul Professional. Później Corey i Chumlee oglądają figurkę, która zdobiła maskę rolls-royce'a z lat 30. ubiegłego wieku. Następnie pracownicy lombardu zauważają, że senior rodu Harrisonów przysypia częściej niż zwykle. Postanawiają coś z tym zrobić. Przekonamy się, czy uda im się obudzić śpiącego giganta, czy stanie się on ich najgorszym koszmarem.","","",[]],"55344565":["W dzisiejszym odcinku Rick ma okazję kupić plakat, który wydrukowano na użytek kampanii prezydenckiej Abrahama Lincolna. Przedmiot pochodzi z 1864 roku, kiedy polityk ubiegał się o reelekcję na najważniejszy urząd w USA. Później Chumlee może znowu poczuć się jak dziecko - wszystko za sprawą figurki Turbomana, która trafia do lombardu. Następnie załoga sklepu - zamiast wybrać się na wycieczkę - spędza dzień w siodle... na drewnianym koniu.","","",[]],"55344566":["Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku oglądają pracownicy lombardu, jest gitara basowa, należąca niegdyś do basisty zespołu The Who, Johna Entwistle'a. Rick - wielki fan grupy - jest poruszony. Następny klient przynosi do sklepu słynną papierową sukienkę z printem \"NIXON\", pochodzącą z kampanii prezydenckiej polityka. Dziś egzemplarze z tej serii są bardzo cenne. Później bliscy seniora rodu Harrisonów postanawiają sprawdzić, czy wciąż może on prowadzić auto, nie zagrażając sobie i innym.","","",[]],"55344567":["Jeden z klientów przynosi do lombardu Biblię, która mieli ze sobą wozić kurierzy Pony Express, szybkiej poczty konnej działającej na obszarze Wielkich Równin i Gór Skalistych przed wojną secesyjną. Przekonamy się, czy Rick i jego syn zdecydują się kupić ten egzemplarz. Następnie Corey ogląda dystrybutor napojów w kształcie R2D2 - robota z \"Gwiezdnych wojen\". Staż Lili dobiega końca i pracownicy lombardu muszą wystawić jej ocenę.","","",[]],"55344568":["Do lombardu w Las Vegas trafia Biblia, która rzekomo należała do słynnego bejsbolisty Mickeya Mantle'a. Sportowiec miał korzystać z niej podczas pobytu w ośrodku odwykowym, w którym przebywał z powodu problemów z alkoholem. Kolejny klient przynosi pióro, którym prezydent Lyndon Baines Johnson podpisał ustawę o programie ubezpieczeń społecznych Medicare. Później pracownicy lombardu rozpoczynają rywalizację, która ma wyłonić spośród nich najlepszego kupca.","","",[]],"55344569":["W pierwszym odcinku programu wyzwaniem, z którymi zmierzą się pracownicy TPN, jest usunięcie nadłamanych drzew. Odpowiada za to góral Grzegorz Bryniarski, leśniczy w Obwodzie Ochronnym Morskie Oko, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakim zagrożeniem mogą być łamiące się od wiatru konary. Tymczasem u stóp Kasprowego Wierchu w leśniczówce Marcin Nędza Chotarski, ski-alpinista i pierwszy zdobywca Pucharu Polski, przygotowuje się na patrol w trudnym terenie. Musi wytropić nory świstaków - ten gatunek jest bowiem nadal zagrożony ze strony drapieżników i wiejskich psów, a także presja turystyczna. Dokumentaliści zawędrują też do jedynego w Polsce schroniska górskiego, do którego nie ma dojazdu. Prowadzą go siostry Krzeptowskie, Marta i Maria.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5afb56c9500a5426c1dc0a6837e00d72",[]],"55344570":["W roku 1985 Larry H. Miller przekształcił podupadającą firmę Jazz w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Po jego śmierci miejsce dyrektora wykonawczego zajął syn Larry'ego, Greg Miller. Zmiany wprowadzone przez niego w Utah Jazz pozwoliły podwoić dochody firmy. Larry słynął ze swojego osobistego zaangażowania. Greg przyznaje, że sam woli kierować przedsiębiorstwem \"zza kulis\". Teraz jednak biznesmen chce na własne oczy przekonać się, czy ideały jego ojca są wciąż żywe wśród szeregowych pracowników firmy.","","",[]],"55344571":["Po raz pierwszy w historii programu pod przykrywką będą działać nie szefowie, ale ich podwładni. Pracownicy Menchie's, Twin Peaks oraz jeszcze jednej firmy w zastępstwie swoich przełożonych - którzy już kiedyś wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie, przez co stali się zbyt rozpoznawalni - sprawdzą, jak wygląda codzienność w ich przedsiębiorstwach. Współzałożyciel pierwszej z wymienionych firm, Amit Kleinberger, martwi się, że jego klienci każdego dnia spotykają się z niewłaściwym zachowaniem obsługi. Aby to sprawdzić, po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie.","","",[]],"55344572":["Rick Fishers pomaga dwójce nowicjuszy, pokazując im przydatne tricki. Dzięki niemu Scott i Tori znajdują swoje pierwsze bryłki złota. Fishers przekonuje się, że karma wraca, gdy trafia na największy samorodek, jaki udało mu się wydobyć w tym sezonie. Ted i Lecky Mahoneyowie w palącym słońcu zmagają się ze skalistym gruntem, aby dotrzeć do cennego kruszcu. Vernon i Mark przyłapują na gorącym uczynku ludzi, szukających złota na terenie, na którym nie mają prawa prowadzić wydobycia. Konfrontacja ze złodziejami jest naprawdę niebezpieczna.","","",[]],"55344573":["Rolnicy z Haciek muszą zmagazynować w stodole zebrane potężne i ciężkie bele siana, które stanowią pokarm dla ich zwierząt na cały rok. Aby zachował on właściwości i walory smakowe, musi odleżeć w sprzyjających warunkach. Michał ma dużo pracy do wykonania. Jego siostrzenica, Ola, umila czas, śpiewając ukraińską ludową piosenkę. Natalia nie do końca ją rozumie. Gienek i Andrzej kontynuują sianokosy. Okazuje się, że ciągnik się nie spisuje. W gospodarstwie Emilki jednego konia, Kubę, czeka kastracja. Trzeba to zrobić jak najszybciej, aby nie utrwaliły się niebezpieczne samcze zachowania. Lekarz weterynarii, Agnieszka, to znajoma Emilii, która z łatwością wykonuje zabieg kastracji. Koń zostaje najpierw spętany, potem zaś uśpiony i ostrożnie położony na ziemi. Agnieszka musi również przebadać niebieską jałówkę, która ma problemy z wypróżnianiem. Po badaniach gospodyni przyrządza kolację - jaja ogiera. Szkoda je marnować.","","",[]],"55344574":["Rolnicy. Podlasie
Kolejna seria programu poświęconego życiu i pracy współczesnego rolnika. Bohaterowie pierwszego sezonu, Gienek i Andrzej z Plutycz, Tomek i Monika z Pokaniewa, Emilka z Laszek, Michał i Natalia z Haciek oraz nowi uczestnicy przygotowują plan na kolejny rok walki o lepszą hodowlę i plony. Emilia, której kozy dają pyszne mleko, rozważa założenie serowni. Tomek i Monika chcą profesjonalnie przeprowadzić aukcję krów i w ramach przygotowań tworzą stronę internetową. Problem w tym, że zostaje ona odwołana przez koronawirusa. Gienek i Andrzej mechanizują gospodarkę i wchodzą w posiadanie agregatu talerzowego. Gienio ma mały problem, ponieważ ktoś pokusił się na jego starą lodówkę, która służyła mu i za stół, i za ławkę. Andrzej snuje marzenia o wizycie u Emilki, bo wszystkim przypadła do gustu młoda sołtys z Laszek. W Haćkach Michał i jego ojciec skarżą się na bezśnieżną zimę i obawiają się suszy. Rolników z Podlasia czeka rok pełen wyzwań.","","",[]],"55344575":["Prawie każdego tygodnia w Wielkiej Brytanii media odkrywają kolejny skandal pedofilski. Dewianci pochodzą z różnych sfer społecznych i przez lata byli praktycznie bezkarni. System, który ma chronić dzieci, okazuje się zupełnie nieskuteczny. Twórca filmu Steve Humphries - historyk i dokumentalista, który ujawnił skandal pedofilski w Kościele katolickim w latach 90. XX wieku - szuka sposobów walki z tymi, którzy krzywdzą bezbronnych. W tym celu przenika do podziemnego świata pedofilów. Spotyka się również z ofiarami molestowania i rozmawia z ekspertami, którzy wygłaszają kontrowersyjne tezy. W programie występuje też Eddie - pedofil, który decyduje się ujawnić przed kamerą.","","",[]],"55344576":["Doktor Christian Jessen i jego zespół doświadczonych chirurgów pomaga kolejnym pacjentom, którzy przeszli zabieg medycyny estetycznej. Tym razem do ekspertów zgłaszają się Vanessa i Julie, które borykają się z efektami nieudanej próby wypełnienia zmarszczek.","","",[]],"55344577":["W 2001 roku Kevin Mannis, sprzedawca antyków z okolic Portlandu, kupił na wyprzedaży skrzynkę na wino. Wkrótce jego życie zmieniło się w koszmar. Prześladowany przez nadprzyrodzone siły mężczyzna sprzedał przedmiot dyrektorowi muzeum w Midwest, Jasonowi Haxtonowi. Ten postanowił zgłębić tajemnicę pudełka o złowrogiej mocy. Trafił na ślad mrocznych seansów spirytystycznych i okultyzmu.","","",[]],"55344578":["Laura Prepon czuje się bardzo nieswojo w pokoju nowego domu. Connie Stevens odkrywa, że w jej apartamentowcu w Los Angeles przebywa postać z zaświatów. Z kolei spotkanie z nieznajomym odciśnie na Haylie Duff mroczne piętno.","","",[]],"55344579":["Dokumentaliści przypominają historię zbrojnego buntu, który w 1943 roku wybuchł w niemieckim obozie koncentracyjnym w Sobiborze. W programie prezentowane jest także zdumiewające odkrycie Claudii Hartl, która badając drzewa w zachodniej Norwegii, zauważyła, że z jakichś powodów tamtejsze sosny nie przyrastały w latach wojny. Okazuje się, że przyczyną tej anomalii była sztuczna mgła, wytwarzana przez Niemców, którzy z jej pomocą skrywali swój największy okręt wojenny, pancernik Tirpitz, w niedostępnych norweskich fiordach. Autorzy serii wracają również do wydarzeń z 1978 roku, kiedy to w okolicach kanadyjskiego Wielkiego Jeziora Niewolniczego spadł radziecki satelita Kosmos 954.","","",[]],"55344580":["Tajemnice Gauleitera Kocha
Tomasz Sekielski odkrywa tajemnice niemieckiego nazisty i zbrodniarza, Erika Kocha, którego uznano winnym śmierci około 400 tysięcy Polaków. Wyjaśnia, dlaczego uniknął orzeczonej przez sąd egzekucji i pozwolono mu dożyć swych dni w więzieniu w Barczewie. Widzowie dowiedzą się m.in., czy współpracował z komunistycznymi służbami specjalnymi.","","",[]],"55344581":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces dostarczania wody do naszych domów. Widzowie poznają odpowiedzi na najdziwniejsze pytania. Dowiedzą się więcej o przedmiotach, które ich otaczają, z których na co dzień korzystają, i o których istnieniu po prostu nie wiedzieli.","","",[]],"55344582":["Skarb powstańców styczniowych z Bitwy pod Kruszyną 1863 r.
W Kruszynie w sierpniu 1863 roku powstańcy styczniowi zmierzyli się z armią Imperium Rosyjskiego. Tam właśnie zlokalizowany jest Pałac Lubomirskich - dawna siedziba dowodzenia - opodal którego miała miejsce bitwa. Obecni właściciele majątku powołają poszukiwaczy do przebadania pałacu i jego okolic. Ekipę zainteresują też zeznania świadka, według których na pobliskim cmentarzu zakopane jest złoto powstańców styczniowych, uciekających przed wrogiem. Jeden z dziadków świadka próbował pomóc rebeliantowi po potyczce w 1864 roku. Ten zaś opowiedział mu historię całego zajścia. Ekipa udaje się na cmentarz z opowieści, jednak poszukiwania nie przynoszą zadowalających efektów.","","",[]],"55344583":["W poszukiwaniu symboli kampanii wrześniowej 1939 r.
W tym odcinku ekipa podążać będzie śladami walk, które stoczyły Armia Poznań i Armia Pomorze w województwie mazowieckim niedaleko miejscowości Iłów. Dawid, Cichy i Kiler poznają historię pułkownika Ludwika Głowackiego, mistrza haubicy, który zasłynął, zmuszając do odwrotu cały niemiecki oddział sił pancernych. Ekipa przeszuka też miejsce, w którym niegdyś mieściła się kwatera dowodzenia Armii Pomorze i zbada starą stodołę, gdzie znajdują się elementy sztandaru legionu.","","",[]],"55344584":["W tym odcinku ekipa zajmuje się ustalaniem, co stało się z depozytem broni Armii Krajowej. Przeszukuje zakątki starego, opuszczonego młyna, odkrywa historię oddziałów AK na terenie Opatowa i robi wywiad wśród okolicznych mieszkańców. Ich determinacja zazwyczaj zostaje nagrodzona, lecz nikt nie może mieć pewności, czy tak będzie i tym razem...","","",[]],"55344585":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344586":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55344587":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"55344588":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"55344589":["Pucek
Maja i Gucio poznają niezwykle miłego i wesołego chrząszcza, Pucka. Jest on niestety bardzo gruby. Przyjaciele radzą mu, żeby się trochę odchudził. Dla Pucka jest to wyjątkowo trudne zadanie. Na szczęście sympatyczny zwierzak poznaje panią chrząszczową, której podoba się taki, jakim jest.","","",[]],"55344590":["Wacek - brat Filipa
Na łące niespodziewanie zjawia się Wacek, lekkomyślny brat bliźniak Filipa. Przybysz jest lekkoduchem i rozrabiaką. Z powodu jego niesamowitego podobieństwa do Filipa wszyscy mieszkańcy łąki sądzą, że to właśnie Filip niegrzecznie się zachowuje.","","",[]],"55344591":["Pchła i pies
Owady zamieszkujące łąkę szykują się do zimowego snu. Maja i Gucio także przygotowują się do tej pory roku. Gromadzą zapasy. Tymczasem rezolutna pszczółka znajduje zamarzniętą pchłę Funię i postanawia się nią zaopiekować.","","",[]],"55344592":["Zima
W końcu nadeszła zima i Maja i Gucio po raz pierwszy mogą zobaczyć śnieg i lód. Korzystają z zimowej aury, bawiąc się na dworze. Natykają się na zmarzniętego owada i postanawiają się nim zaopiekować.","","",[]],"55344593":["Tematem odcinka jest bezpieczeństwo turystów. Ze względu na masowy napływ podróżników szlaki turystyczne ulegają nieustannej degradacji. Nie tylko jednak ludzie powodują zniszczenia, duży wpływ na stan dróg mają erozje skał, opady, wyładowania atmosferyczne i wiatry. Marcin Nędza-Chotarski udaje się na Orlą Perć, jeden z najtrudniejszych szlaków w Tatrach. Tymczasem Wojtek Gąsienica-Roj i Grzegorz Bryniarski sprawdzą m.in. szlak na Rysy, który jest zniszczony po zimie. Maria Król, Magda Sitarz i Michał Stopka-Walkosz rozważają puszczenie nowego szlaku na Niebieską Turnię. W tym odcinku także świadectwa leśniczego i kierowniczki schroniska, którzy brali udział w akcji ratunkowej po tragedii na Giewoncie. Zmarły cztery osoby, a ponad sto zostało rannych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e2a6e110fdb4b00f7851769e4a3d75a",[]],"55344594":["Były fotograf Courtney i graficzka komputerowa Shaun myślą o wyprowadzce z miasta. Oglądają trzy posiadłości, w jednej z nich zamieszkają na próbę. Para chce się przekonać, czy życie na własny rachunek będzie im odpowiadało. Po trzech dniach muszą podjąć decyzję.","","",[]],"55344595":["Kuchnia Simeli","","https://ipla.tv/resolve-media/1/784af141bb191eb0385e75919ea48033",[]],"55344596":["Król zamku
Pete kupił ogromny luksusowy dom, według niego idealny dla Dave'a z rodziną. Czy sam zainteresowany też tak sądzi? Żona Dave'a zakochuje się w rezydencji od razu, zaś on dostaje bólu głowy, bo wydatki na remont zdają się nie mieć końca.","","",[]],"55344597":["Owocowa fala
W dzisiejszym odcinku dowiemy się, jak powstają popularne cukierki w kształcie miniaturowych owoców. Odwiedzimy fabrykę, w której rocznie powstaje 200 milionów sztuk tych kolorowych słodyczy. Poznamy również tajniki masowej produkcji czipsów ziemniaczanych. Przekonamy się, jak wygląda fabryka, w której każdego dnia wyrabia się miliony cukierków czekoladowych. Ponadto w programie prześledzimy proces wytwarzania rosołu w puszkach.","","",[]],"55344598":["Autorzy programu pokazują, w jaki sposób powstają ulubione potrawy. Widzowie dowiedzą się, jak wygląda proces powstawania popularnego wafelka. Zaglądają do małego sklepiku, którego pracownicy produkują aż 12 tysięcy bajgli w stylu montrealskim. Przekonają się także, że wykonanie indyjskiego jalebi zajmuje 48 godzin.","","",[]],"55344599":["Widzowie poznają szczegół pracy maszyn, które biorą udział w tworzeniu m.in. ciasta i lodów. Dowiedzą się też, ile słoików fasoli \"Extreme Beans\" jest przyprawionych i marynowanych każdego dnia i co zawiera każda paczka śnieżnych ciasteczek z przepysznym nadzieniem.","","",[]],"55344600":["Lazurowe wybrzeże","","",[]],"55344601":["Reż.: Gwyn Williams.
Miasto przystań, Sydney
Sydney pęka w szwach - jego mieszkańcy stanowią jedną piątą całej populacji Australii. Choć leży na jednym z najsuchszych kontynentów na Ziemi, umiejscowienie między Górami Błękitnymi a oceanem pozwala na to, aby na terenie Sydney znalazły się największa naturalna zatoka oraz port na całej planecie. Inżynierzy i geologowie zdradzają sekrety miejscowej architektury. Tamtejsza przystań została urządzona tak, aby nawet najogromniejsze statki mogły wpływać do samego serca miasta. Zachwyt budzą też jaskinie, w których przetrzymuje się wodę potrzebną mieszkańcom Sydney. Widzowie poznają również nowe fakty na temat znajdujących się tam pokładów węgla.","","",[]],"55344602":["Włochy
Stolica Włoch to jedna z największych atrakcji turystycznych świata. Niecałe dwa kilometry od metropolii znajduje się pięciogwiazdkowy Rome Cavalieri Hotel. Otwarty w 1963 roku przez legendarnego Conrada Hiltona do dziś zachwyca luksusowymi wnętrzami. Oferuje swoim gościom 370 wygodnych apartamentów, restaurację, spa i wspaniały park, w którym można podziwiać włoskie krajobrazy. Trzysta kilometrów na północ znajduje się kolejny hotel zasługujący na uwagę. To ośrodek mieszczący się w dziewiętnastowiecznej siedzibie arystokratycznej rodziny Giusti. Położony na toskańskiej prowincji między atrakcjami turystycznymi Florencją i Pizą hotel oferuje gościom 58 apartamentów, a także unikatowy program wellness.","","",[]],"55344603":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"55344604":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"55344605":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"55344606":["Reż.: Joel Hopkins.
Autor chwytliwych melodyjek i dżingli do reklam telewizyjnych, Harvey Shine, jest przytłoczony i sfrustrowany poczuciem banalności swojej pracy. W rzeczywistości pragnie on komponować utwory jazzowe. Rozczarowany jego ostatnimi osiągnięciami szef stawia mu ultimatum. Harveyowi nie układa się także w życiu osobistym. Była żona Jean wyszła ponownie za mąż i wraz z córką Susan zamieszkała w Anglii. Mężczyzna wybiera się właśnie do Londynu na ślub jedynaczki, ale spotyka go tam raczej chłodne przyjęcie. Już na wstępie panna młoda wymierza ojcu cios oświadczeniem, że do ołtarza poprowadzi ją ojczym. Przybity nowojorczyk opuszcza wesele z zamiarem szybkiego powrotu do Ameryki i uratowania stanowiska. Z powodu korków spóźnia się jednak na lotnisko i traci możliwość realizacji zlecenia na czas. Ma świadomość, że właśnie stracił pracę. Kiedy udaje się do lotniskowego baru topić smutki w alkoholu, spotyka Kate Walker. Jego nową znajomą również ostatnio omija dobra passa. Samotna kobieta nie potrafi uwolnić się spod wpływu swojej neurotycznej matki. Nieoczekiwanie jednak staje się ona osobą, która może nadać sens życiu Harveya.","","",[]],"55344607":["Uwięziona i zacisze
Tuż po szkole pielęgniarskiej Claire przenosi się do Nowego Meksyku. Szybko dostaje pracę na przedmieściach Santa Fe - zamieszkuje w domu Johna, by opiekować się jego starszą matką. Wkrótce młoda pielęgniarka staje się świadkiem przerażających, trudnych do wytłumaczenia zdarzeń. W programie także historia Jess i jej chłopaka Kevina. Para wybiera się na weekend do malowniczej chaty w lesie. Na miejscu Kevin mówi ukochanej, że kupił domek. Wkrótce przekonuje się, że zrobił koszmarny błąd.","","",[]],"55344608":["Jill wspomina czasy college'u, kiedy zamieszkała z koleżankami z korporacji studenckiej. Wprowadzając się do nich, kierowała się głównie kwestiami finansowymi. Podczas ferii została sama w wielkim domu. Początkowo cieszyła się, że ma trochę spokoju, ale po zmroku przestraszyły ją dziwne, niewyjaśnione odgłosy. Każda kolejna noc była gorsza. W końcu Jill postanowiła dowiedzieć się, co wydarzyło się w tym budynku przed laty. W programie swoją historię opowiada również Hayley. Jej koszmar zaczął się, gdy narzeczony kupił dla nich piękną starą rezydencję.","","",[]],"55344609":["Tajemnicze sprawy, które do dziś interesują opinię publiczną, bywają związane z największymi amerykańskimi rodami. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się śledztwu dotyczącemu morderstwa Jimmy'ego Hoffy, słynnego działacza związkowego, znanego z kontaktów z mafią. Przekonamy się też, co wiadomo na temat losów syna jednej z najbogatszych rodzin w Ameryce. Przypomnimy również teorie spiskowe związane ze śmiercią prezydenta Johna Kennedy'ego.","","",[]],"55344610":["Formacja Chatelet - pożegnanie Buby, część 1","","",[]],"55344611":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55344612":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55344613":["Kabaret Nowaki","","",[]],"55344614":["Makabryczna skóra
Gdy Joanna miała 26 lat, zdiagnozowano u niej astmę. Przez kolejne 15 lat leczenia zażywała sterydy, w wyniku czego przytyła 145 kilogramów. Dodatkowo przeszła kilka poważnych zabiegów - operację pękniętego płuca, wszczepienie rozrusznika serca i jego usunięcie. Po ostatniej operacji Joanna schudła 40 kilogramów. Niestety, pozostały jej fałdy skóry, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Nadmiar ciała naciska na przeponę i utrudnia oddychanie. Jej skóra jest bardzo cienka i boleśnie pęka przy delikatnym pociągnięciu. Joanna marzy o pozbyciu się nadmiaru skóry i przepukliny. Do tej pory lekarze odmawiali pomocy. W końcu udaje się znaleźć specjalistę, który podejmuje się wyzwania.","","",[]],"55344615":["Makabryczna skóra
Gdy Joanna miała 26 lat, zdiagnozowano u niej astmę. Przez kolejne 15 lat leczenia zażywała sterydy, w wyniku czego przytyła 145 kilogramów. Dodatkowo przeszła kilka poważnych zabiegów - operację pękniętego płuca, wszczepienie rozrusznika serca i jego usunięcie. Po ostatniej operacji Joanna schudła 40 kilogramów. Niestety, pozostały jej fałdy skóry, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Nadmiar ciała naciska na przeponę i utrudnia oddychanie. Jej skóra jest bardzo cienka i boleśnie pęka przy delikatnym pociągnięciu. Joanna marzy o pozbyciu się nadmiaru skóry i przepukliny. Do tej pory lekarze odmawiali pomocy. W końcu udaje się znaleźć specjalistę, który podejmuje się wyzwania.","","",[]],"55344616":["W ramach eksperymentu widzowie przekonają się, które desery są kuloodporne. Poznają też szczegóły projektu Uniwersytetu w Waszyngtonie i Google'a, które połączyły miliony zdjęć różnych miejsc z internetu. Twórcy programu zaprezentują również interaktywny obraz z laserowego rzutnika. Gość Witold Tomaszewski opowie o projektorach, a pan Korek przeprowadzi doświadczenie z żarówką i ołówkiem. Twórcy serii zdradzą również kulisy działania \"Super Expressu\".","","",[]],"55344617":["Prowadzący odkryje sekrety ziewania. Opowie o dostępnych w sprzedaży komercyjnych dronach, a także odwiedzi Bazę Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Widzowie dowiedzą się również, czy można podłączyć mózg do komputera.","","",[]]}