{"50480405":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50480406":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50480407":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"50480408":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480409":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50480410":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50480411":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480412":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50480413":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480414":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50480415":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50480416":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480417":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480418":["Autorzy programu przedstawiają kulisy produkcji Ultraligi, polskich rozgrywek \"League of Legends\". Widzowie przekonają się, jak wygląda gamingowa telewizja od kuchni.","","",[]],"50480419":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50480420":["Prow.: Daniel \"Rajon\" Pastusiak, Fryderyk \"Veggie\" Kozioł.
Fryderyk \"Veggie\" Kozioł i Daniel \"Rajon\" Pastusiak goszczą w studiu osoby związane z grą \"League of Legends\".","","",[]],"50480421":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50480422":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"50480423":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50480424":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50480425":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50480426":["Podczas pogrzebu okazuje się, że podmieniono ciało zmarłego. W trumnie znalazł się martwy gangster. Olgierd Mazur i Krystian Górski ustalają, kto jest zamieszany w sprawę i gdzie są zwłoki, które podmieniono. W końcu detektywi wpadają na trop groźnego gangstera. Policja przyjmuje także sprawę księdza, który zgłosił, że ktoś ukradł pieniądze przeznaczone na leczenie śmiertelnie chorego chłopca. Stróże prawa szykuj przebiegły plan.","","",["N"]],"50480427":["W jednym z podwarszawskich moteli dochodzi do brutalnego gwałtu na pracowniczce. Za rozwiązanie sprawy odpowiada działający pod przykrywką Nowak. Towarzyszy mu jego partner, Robert Barcz. Policjanci odkrywają, że hotel jest miejscem, które w przeszłości odcisnęło piętno na wielu osobach. Tymczasem funkcjonariusze próbują rozpracować przestępcę o pseudonimie \"Trener anoreksji\". Nazwano go tak, ponieważ doprowadził do próby samobójczej dziewczyny zmagającej się z tą chorobą.","","",["N"]],"50480228":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50480229":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50480230":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50480231":["Nastoletnia Ewelina Krasucka boi się o siebie i swoją matkę, bo jej skory do przemocy ojciec, Tomasz Krasucki, wychodzi po dziesięciu latach z więzienia. Obecnie w życiu Małgorzaty Krasuckiej jest już nowy partner - Krzysztof Piechowiak. Ewelina usłyszała fragment ich rozmowy, w której jej matka obawia się, że jej ojciec zabije ich, jak się dowie, co zrobili. Ewelina jest przerażona i zwraca się do Bronka Malanowskiego i jego zespołu z prośbą, by jak najszybciej odkryli, co takiego zrobiła jej matka ze swoim nowym partnerem życiowym, iż grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/35342c96496fe45b39d6781161b8e422",[]],"50480232":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Joanna Piekarczyk prosi, by detektywi zaczęli śledzić jej starszą siostrę, Anetę. Jej zdaniem od pewnego czasu dziewczyna zachowuje się bardzo dziwnie. Wieczorami potajemnie wymyka się z domu, wraca dopiero nad ranem i najwyraźniej kłamie. W dodatku, z ich wspólnego konta zniknęła pokaźna suma pieniędzy. Detektywi rozpoczynają obserwację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80eebb169302cd6494885c6e905434cb",[]],"50480233":["Pierwsza historia. Aniela i Józef tworzą dobraną parę. Oboje są na emeryturze, rozwiedzeni i po przejściach. Sytuacja nagle się zmienia, gdy mężczyzna poznaje Danielę. Zupełnie traci dla niej głowę. Każe się wynosić Anieli z domu. Początkowo kobieta próbuje walczyć o miłość Józefa, lecz bezskutecznie. Musi znowu zacząć życie od nowa. Druga historia. Pewnego dnia Dorota i Eryk dostają wezwanie do zapłaty. Początkowo uważają, że zaszła jakaś pomyłka, zwłaszcza że dane widniejące na dokumentach nie do końca odpowiadają ich danym. Wkrótce konto Doroty zostaje zablokowane, a komornik zajmuje jej wypłatę. Kilka dni później przychodzi kolejne wezwanie do spłaty zaległych, wysokich rat. Małżonkowie muszą jak najszybciej wyjaśnić sprawę, zanim całkowicie pogrążą się w długach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850042.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/015b78e12f4110b5d4ddd3d171985c41",["N"]],"50480234":["Sylwia jest związana z Krystianem. Planują razem świętować rocznicę, ale mężczyzna niespodziewania znika na widok swojej żony. Sylwia nie miała pojęcia, że jej wybranek stanął już na ślubnym kobiercu. Mężczyzna przekonuje ją jednak, że jego małżeństwo z Renatą od dawna jest skończone. Sylwia postanawia z nią porozmawiać. Kiedy Renata zostaje znaleziona martwa, staje się główną podejrzaną o morderstwo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835363.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/da96f659d1dffcb849c559b9b4eac52b",["N"]],"50480235":["Dwie młode kobiety giną w podobny sposób. Policjanci wracają do starej, nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy, który używał nietypowego narzędzia zbrodni. Przeprowadzają nowoczesne badania toksykologiczne. Tymczasem pomiędzy partnerem życiowym Natalii, Wojtkiem Żarskim, a Robertem Niemczykiem wybucha bójka. Świadkiem zdarzenia jest Natalia. Niemczykowi wymyka się pewien szczegół z ich wspólnej przeszłości. Związek Nowak i Żarskiego zostaje wystawiony na poważną próbę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50480236":["Szesnastoletnia Julia jeszcze nigdy nie miała chłopaka. Z tego powodu dokuczają jej koleżanki, a matka martwi się, że coś z nią nie tak. W końcu nastolatka zmęczona ciągłymi uwagami postanawia wymyślić sobie chłopaka. Opowiada wszystkim o animatorze Anilu, którego poznała na wakacjach w Turcji. Tymczasem okazuje się, że podczas wyjazdu to jej matka w kimś się zakochała. Mateusz namawia ją, by ujawniła ich związek. Krystyna obawia się jednak reakcji córek, w końcu dopiero cztery miesiące temu rozwiodła się z ich ojcem. Z kolei kłamstwo Julii wychodzi na jaw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859025.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b47ad9a382a60f34551081de2c5639d",["N"]],"50480237":["Ilona i Marek Koperscy uchodzą za idealną parę. Nad ich sielankowym życiem wisi tylko jedna chmura - dotąd nie zostali rodzicami. Małżonkowie zgłaszają się do prywatnej kliniki leczenia niepłodności i niebawem dowiadują, że ich marzenie o rodzicielstwie się spełni. Markowi jednak nie daje spokoju jedna rzecz. Okazuje się bowiem, że Ilona jest w 2. miesiącu ciąży. Tymczasem on był wówczas w delegacji. Marek postanawia dowiedzieć się, czy to na pewno jest ojcem wymarzonego dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50480238":["Sylwia Nowak (32 l.) wraca do domu i zastaje w nim swojego byłego męża, Krzysztofa. Para rozstała się jakiś czas temu z powodu niewierności mężczyzny, który wyprowadził się od rodziny i zamieszkał z 21-letnią Julią. Sylwia zastanawia się, dlaczego wrócił do niej i do dzieci: Ani (12 l.) i Janka (10 l.). W końcu Krzysztof zdobywa się na wyznanie prawdy. Zamierza udawać przykładnego męża i ojca przed mieszkającą na stałe w USA ciotką Elżbietą, która niebawem ma im złożyć wizytę. Gdy okazuje się, że starsza pani jest niezwykle majętną osobą, Sylwia postanawia dowiedzieć się, co planuje jej eksmałżonek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c7c42659f7cf8ed56cb56517ce7dbbbc",["N"]],"50480239":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"50480240":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50480241":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50480242":["Starsze małżeństwo zostaje brutalnie zamordowane. Detektywi podejrzewają napad na tle rabunkowym. Okazuje się jednak, że ofiary miały wiele na sumieniu. Nieznani sprawcy katują ojca Krystiana. Andrzej sądzi, że za pobicie odpowiada diler narkotyków. Jest jednak wiele niejasności, a Greta, nowa partnerka poszkodowanego, wydaje się mieć coś do ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50480243":["Małżeństwo Sylwii i Tadeusza przechodzi poważny kryzys. Ich córka Magda leży w szpitalu w śpiączce po wypadku samochodowym, w którym brała udział wraz ze swoim ojcem. Tadeusz, który wyszedł z kolizji bez większych obrażeń, nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Często zagląda do kieliszka, a niebawem ktoś zaczyna go szantażować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50480244":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480245":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50480246":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50480247":["Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Kiepska jest tym zdruzgotana. Zaczyna obsesyjnie poszukiwać u siebie widocznych oznak starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która namawia sąsiadkę na skorzystanie z kilku cudownych zabiegów medycyny estetycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9027bc974b911e1f0d5fdb9dbc3289ff",["N"]],"50480248":["Reż.: Michael Bay.
Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith), detektywi z wydziału antynarkotykowego policji w Miami, muszą odnaleźć heroinę o wartości 100 milionów dolarów. Narkotyki zniknęły z depozytu na posterunku. Policjanci mają zaledwie trzy dni na ich odzyskanie. Wkrótce odkrywają, że w kradzież jest zamieszany bezwzględny gangster Fouchet (Tchéky Karyo). Tymczasem na policję zgłasza się przerażona Julie Mott (Téa Leoni), która była świadkiem morderstwa popełnionego przez Foucheta. Chce rozmawiać tylko z Mikiem, który znał jej współlokatorkę Theresę zabitą w strzelaninie. Ponieważ Mike'a nie ma na miejscu, na spotkanie z dziewczyną jedzie Marcus. Aby zdobyć jej zaufanie, detektywi są zmuszeni zamienić się rolami. Żonaty Burnett, podając się za kolegę, ukrywa dziewczynę w jego ekskluzywnym apartamencie. Z kolei bogaty podrywacz Mike zamieszkuje na ten czas z rodziną Marcusa. Powoduje to wiele komicznych sytuacji. Tymczasem gangsterzy za wszelką cenę próbują zlikwidować świadka. Przebój kinowy Michaela Baya to przykład doskonałego, choć niewymagającego kina akcji z naprawdę dobrą muzyką. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli talentu charyzmatycznego Willa Smitha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876156.jpg","",["N"]],"50480249":["Reż.: Harold Ramis.
Jaskiniowcy Zed (Jack Black) i Oh (Michael Cera), członkowie zgromadzenia łowieckiego, z powodu swojego lenistwa i braku zaangażowania w sprawy wioski zostają, decyzją starszyzny, wygnani ze swej społeczności. Popełnili oni poważne przestępstwo - zjedli owoce z drzewa poznania dobra i zła. Musieli więc ponieść najsurowszą karę. Niezrażeni tym przyjaciele rozpoczynają szaloną, pełną niesamowitych przygód podróż. Podczas swojej wędrówki ci dwaj niezdarni myśliwi nieoczekiwanie biorą udział w najbardziej kluczowych momentach w dziejach ludzkości. Na swojej drodze spotykają patriarchę Abrahama i powstrzymują go przed zabiciem swojego syna Izaaka, poznają braci Kaina i Abla, a także trafiają do biblijnej Sodomy. Tam na ich drodze staje potężny arcykapłan. Ich głównym celem jest uwolnić Mayę (June Diane Raphael) i Eemę (Juno Temple), kobiety które kochają. W tym celu Zed próbuje zawiązać sojusz z księżniczką Innaną (Olivia Wilde). Niestety, współpraca ta przynosi zupełnie odwrotny od zamierzonego skutek. Zabawny, pełen gagów obraz wyreżyserował mistrz komedii - Harold Ramis, autor \"Dnia świstaka\" czy \"Depresji gangstera\". W rolach głównych wystąpili, nominowany do Złotego Globu Jack Black, znany z \"Przebojów i podbojów\", oraz Michael Cera, którego widzowie mogą pamiętać z \"Supersamca\" i \"Juno\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1858074.jpg","",["N"]],"50480250":["Pani Monika po rozwodzie samotnie wychowuje ośmioletnią córkę Magdę. Udało jej się kupić maleńkie poddasze w budynku, w którym mieszka jej tata. Niestety, mimo ciężkiej pracy, sytuacja finansowa nie pozwala na adaptację pomieszczenia i stworzenie tam domu. Na razie Monika i Magda mieszkają w jednym pokoju z dziadkiem dziewczynki, starszym i schorowanym panem. Katarzyna Dowbor wraz z Martyną i Wiesiem stają przed prawdziwym wyzwaniem, jak zmieścić dwa pokoje, kuchnię i łazienkę na tak niewielkiej przestrzeni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849291.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/739277c7d289a94255b3c39c3c9e6525",["JM"]],"50480251":["Pan Piotr mieszka z dziećmi - Patrycją i Krzysiem - w niewielkiej wsi nieopodal Nidzicy. Córka ma 13 lat i cierpi na zespół Downa. Potrzebuje całodobowej opieki. Krzyś za rok idzie do szkoły i musi mieć miejsce do nauki i zabawy. Tymczasem rodzina mieszka w jednym pokoju. Ich dom jest mały, dawno nieremontowany, z zagrzybioną łazienką. Katarzyna Dowbor jest pod ogromnym wrażeniem poświęcenia, z jakim mężczyzna wychowuje dzieci i bardzo chce mu pomóc. Ekipa ma 5 dni na wykonanie zaplanowanych prac.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849291.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5064d62f2053b73935c2fdccaa31bae2",["JM"]],"50480252":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50480667":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50480668":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50480669":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50480670":["18-letnia Ewelina odwiedza w nowo wynajętym mieszkaniu swoją rówieśnicę Malwinę. Przynosi jej sensacyjną wiadomość, że ich idol, popularny piosenkarz Kamil Wenta, zaginął po ostatnim koncercie. Ewelinę intryguję fakt, że jeden pokój w mieszkaniu Malwiny jest zamknięty. Gdy koleżanka wychodzi do łazienki, Ewelina otwiera pomieszczenie. Znajduje w nim skrępowanego i zakneblowanego gwiazdora. W drugiej części odcinka widzowie poznają 10-letniego Krzysia i jego rodziców, którzy spędzają razem czas. W pewnej chwili dziecko idzie do toalety i długo nie wraca. Rodzice znajdują synka omdlałego. Chłopiec szybko odzyskuje przytomność. Opowiada, ze widział węża, przestraszył się i zemdlał. Po odchyleniu odzieży przeznaczonej do prania dorośli znajdują żmiję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/141a1d0196c07bfec4baa7f9d171f22c",["N"]],"50480671":["Marek odprowadza do domu swoją dziewczynę Anitę. Pod jedną z kamienic chłopak zostaje uderzony butelką, która wyleciała z mieszkania na trzecim piętrze. Marek upada na ziemię zalany krwią. Spanikowana Anita dzwoni po pogotowie. Krystian pracuje w firmie spedycyjnej jako kierowca. Wraca do domu po zakończonym kursie, ale musi zatrzymać się na noc. Ponieważ w pobliżu nie ma żadnego motelu ani parkingu, decyduje się na postój przed zamkniętą restauracją. Układa się do snu na tyle swojego busa. Rankiem okazuje się, że samochód wraz z pasażerem został skradziony i przewieziony do dziupli złodziei.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d5055efbb676f05c3e2d51b5e84bec98",["N"]],"50480672":["Mateusz chciałby wziąć udział w szkolnym musicalu, ale boi się, że wyjdzie na geja. Aby tego uniknąć, zaczyna się spotykać z dziewczyną, która mu się nie podoba. Druga historia: Ksenia jest nowa w szkole. Podczas wakacji poznała jedną z uczennic. Na zajęciach okazuje się, że jest ona szkolną ofermą i geniuszem komputerowym, tzw. nerdem.","","",["N"]],"50480673":["Igor odkrywa, że Sylwia chce opuścić szkołę, ponieważ nie ma żadnych kolegów. Postanawia pomóc jej znaleźć przyjaciół. Karolina decyduje się wyznać swe uczucia chłopakowi, w którym się kocha, śpiewając piosenkę przed całą klasą. On nie jest tym zachwycony.","","",["N"]],"50480674":["Pani Ewa i jej piętnastoletnia córka Ewelina mają dom nieopodal Malborka, we wsi Czerwony Dwór. Podjęły decyzję o wyprowadzce po tym, jak dziewczyna zatruła się tu czadem ze starego pieca. Obie wynajęły niewielką kawalerkę w Sztumie, która pochłania lwią część ich dochodów. Dwa lata temu u pani Ewy zdiagnozowano nowotwór piersi. Choroba utrudnia jej pracę. Rodziny nie stać na podstawowe wydatki, a tym bardziej na remont. Na szczęście z pomocą przychodzi ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1591f0568687932f3a5184d822684998",["N"]],"50480675":["Skok na bank
Maks żartuje sobie z Frani. Ta obrażona skarży się matce. Razem kobiety jadą do banku. Na miejscu są świadkami napadu. Wraz z innymi klientami zostają wzięte jako zakładniczki. Apolonia natychmiast przekazuje wszystkim informację, którą usłyszała w telewizji. Maks i Konrad śpieszą na pomoc. Tymczasem w banku Frania i Teresa nie przestają ze sobą rozmawiać. Wszystkich to bardzo denerwuje. Niania zagaduje nawet bandytę, który opowiada jej o swoim smutnym życiu z gnębiącą go matką. Tymczasem pod bankiem zbiera się tłum gapiów, wśród nich są Maks i Konrad. Frania przekazuje policji żądania złodzieja, a ten w jej imieniu rozmawia z Maksem. Policja podstawia kryminaliście limuzynę, której żądał. Teresa oferuje się, że pojedzie z nim, ale złodziej chce wziąć je obie jako zakładniczki.","","",["N"]],"50480676":["Wszystko zostaje w rodzinie
Zuzia przynosi ze szkoły wszy. Insekty atakują wszystkich domowników, prócz Maksa. Frania w przebraniu idzie kupić odpowiedni szampon. Tymczasem panna Maj znajduje notatki Konrada, które wyglądają, jakby planował morderstwo. Jolka zaczyna podejrzewać lokaja o skłonności psychopatyczne, a Frania uświadamia sobie, że nic o nim nie wie. Przerażone przyjaciółki włamują się do jego pokoju, gdzie niania odkrywa straszną prawdę: garderoba kamerdynera jest dwa razy większa od jej własnej! Kiedy wizyta w pokoju Konrada wychodzi na jaw, na nianię pada blady strach. Przekonana, że kamerdyner ją zamorduje, postanawia uciec.","","",["N"]],"50480677":["Lucyna prosi ojca Konstantego, by poradził jej, jak ma namówić Anielę do podjęcia leczenia. Agnieszka mówi Łukaszowi prawdę o swoich uczuciach. Mężczyzna z trudem przyjmuje te informacje. W pensjonacie Anieli zjawia się staruszka, która nakłania góralkę do przepisania ośrodka na nią. Wkrótce Gut odwiedzają kolejni natręci. Lucyna skutecznie ich przepędza. Mateusz zamierza jechać na święta Bożego Narodzenia do swojej narzeczonej. Jednak wiadomość od wujka Klemensa zatrzymuje go w Zakopanem. W pensjonacie Lucyny zjawiają się goście z Warszawy. Jest wśród nich Grzegorz, który próbuje naprawić swoje relacje z Anetą. Przez przypadek jego adwokatem w tej sprawie staje się Agnieszka. W ośrodku Lucyny rozpoczyna się kolacja wigilijna. Świąteczny nastrój psuje wyznanie Klemensa, który zdradza prawdę o swojej kontuzji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777752e04f30012428edfa91b71cf641",["N"]],"50480678":["Maks jest świadkiem kłótni Ingi z Hanią przed szkołą. Proponuje, by nastolatka została wolontariuszką na oddziale dziecięcym jego szpitala. Młody lekarz szybko zdobywa zaufanie dziewczyny. Jasiek sądzi, że Zuza potajemnie spotyka się z Chrisem. Przegląda nawet jej pocztę w poszukiwaniu dowodów. Niebawem przekonuje się jednak, że nie miał racji. Uświadamiając sobie swoje winy, postanawia sprzedać udziały w spółce z Darią. Patrycja otrzymuje wyniki badań Wiktora na ojcostwo dziecka Wiki. Waha się, czy otworzyć kopertę. W tym czasie w Niemczech Wiktor poszukuje Klary w szpitalach leżących w okolicy miejsca wypadku. Anka spędza z Pawłem upojną noc w wynajmowanej przez siebie kawalerce. Strzelecki już wie, jak powinien traktować żonę, żeby czuła się doceniona i kochana. Przed lotem do Paryża Anka zostaje okradziona z pieniędzy i dokumentów. Niespodziewanie złodziej oddaje jej papiery, więc może kontynuować podróż. Partner szykuje dla niej niespodziankę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de93d1aa8dc432625f7a664e29a8c6cd",["N"]],"50480679":["W programie pojawi się Marcin Ryszka, zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Mężczyzna wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Widzowie poznają też zespół November Project. Ten niezwykły projekt powstał spontanicznie, podczas zajęć z muzykoterapii dla osób niepełnosprawnych. Członkowie zespołu pokazują, że niepełnosprawni, wspólnie z osobami w pełni sprawnymi, mogą tworzyć niesamowite rzeczy. Na zakończenie, w cyklu \"Kontakt bez napięć\", Iwona Cichosz wyjaśni, w jaki sposób należy się zachowywać w towarzystwie osób niesłyszących, aby ich nie urazić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c5552996fe623638ccb37a1c847d4c2",["N"]],"50480680":["W tym odcinku publiczność pozna historię Jarosława Kailinga. Jarosław porusza się na wózku, odkąd w sposób tragiczny skończył się dla niego jeden ze skoków spadochronowych. Od tamtego czasu nie uprawia już spadochroniarstwa, ale swoją energię ulokował w wioślarstwie. Dostał się do kadry narodowej. Drugim bohaterem odcinka jest Piotr Szałajko, którego niepełnosprawność również wynikła z wypadku. Po tym wydarzeniu trochę się zaniedbał, lecz w końcu postanowił zrobić coś ze swoim życiem i zaczął ćwiczyć na siłowni. Obecnie odnosi sukcesy w kulturystyce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de4f3b3e241bfbc1e16614907ad96c1b",["AD"]],"50480681":["Gościem specjalnym odcinka będzie Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu - siłacz i wielbiciel mięsa. Zawodnicy przygotują dla niego idealny stek. Popularny kulturysta sprawdzi, czy kucharze będą umieli spełnić jego oczekiwania. W kolejnej konkurencji przed uczestnikami nie lada wyzwanie. Kucharze będą mieli za zadanie przygotować danie na bazie soli. Oby tylko nie przesolili potrawy.","","",["N"]],"50480682":["Goście, zdenerwowani czasem oczekiwania na potrawy, postanawiają wejść do kuchni i samodzielnie przygotować sobie dania. Wizyta w \"Piekielnej Kuchni\" nie okaże się najmilszą dla Krystiana Kukułki, aktora z \"Barw szczęścia\". Na jego garniturze ląduje przystawka. Szef Wojciech Modest Amaro musi sobie poradzić z nieoczekiwanymi zwrotami akcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c984ac3239275104b7d31bb8c10f9ff5",["N"]],"50480683":["Prow.: Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna.
Talent show, którego celem jest wyłonienie nowego muzycznego idola. W skład jury programu wchodzą: muzyk Adam Sztaba, krytyk muzyczny i specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska, wokalista zespołu Afromental Wojtek \"Łozo\" Łozowski oraz ikona polskiego rocka, wokalistka Maanamu Kora. Przed publicznością i jury będą mogli wystąpić nie tylko soliści i wokaliści, ale także zespoły, instrumentaliści i beatbokserzy. Program nie narzuca uczestnikom repertuaru - muzycy mogą zaprezentować własne kompozycje, jak również utwory znanych artystów. Uczestników show wyłoniło jury na precastingach, następnie jurorzy wybiorą na etapie castingów 32 półfinalistów. O tym, kto znajdzie się w gronie dziewięciu finalistów zadecydują widzowie - ośmiu wybiorą za pomocą głosowania SMS-owego, a jednego wskażą internauci odwiedzający stronę programu na jednym z portali społecznościowych. Wykonawca, który zyska największe uznanie widzów, otrzyma czek na 100 tysięcy złotych. Wystąpi także na sopockim festiwalu TOPtrendy 2011. Widowisko prowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock. Show będzie się składać z dziesięciu odcinków: 5 castingowych, 4 półfinałowych oraz finału. \"Tylko muzyka. Must be the music\" współpracuje z najpopularniejszym na świecie serwisem społecznościowym. Na portalu istnieje możliwość odtwarzania i oglądania poszczególnych wykonań, zarówno z odcinków castingowych, jak i półfinałowych.","","",["N"]],"50480684":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",["N"]],"50480685":["Po ośmiu latach praktyki rezydentów czeka ustny egzamin doktorski w San Francisco. Catherine i Richard wpadają na siebie w hotelu i nieoczekiwanie zaczyna między nimi iskrzyć. Między Owenem i Teddy dochodzi do ostrej sprzeczki na temat młodego pacjenta, który trafił do szpitala po wypadku samochodowym. Bailey musi interweniować.","","",["N"]],"50480686":["Pani Ewa jest wdową. Samotnie wychowuje czworo dzieci. Dwoje z nich cierpi na zanik mięśni. Paweł od dwóch lat porusza się na wózku inwalidzkim. Wiktoria jeszcze chodzi. Ich dom został częściowo odnowiony i przystosowany do potrzeb dzieci, ale brak w nim pokoju do rehabilitacji. Codzienne ćwiczenia mogą opóźnić rozwój choroby. Tymczasem pani Ewa może dowozić dzieci na rehabilitację tylko raz w tygodniu. Remontu wymagają również spróchniałe, stare podłogi i niefunkcjonalna kuchnia. Katarzyna Dowbor postanawia poprawić warunki życia tej rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48e4ec2b7c28b38a33a88dcd76cf06a1",["N"]],"50480687":["Reż.: Ryszard Zatorski.
Szymon jest lekarzem w prywatnej klinice. Przystojny, wysportowany, wykonujący prestiżowy zawód trzydziestolatek prowadzi wygodne i beztroskie życie. Nie musi także martwić się o powodzenie u kobiet. W gronie jego licznych wielbicielek jest między innymi urocza pielęgniarka Pati. Niestety, on nie odwzajemnia uczuć zapatrzonej w niego koleżanki i ignoruje jej starania. Zakochuje się natomiast od pierwszego wejrzenia w ślicznej jasnowłosej dziewczynie, Barbarze, na którą przez przypadek wpada na ulicy. Niespodziewane zdarzenie uświadamia mu, że mógłby pomyśleć o stabilizacji. Kilka niefortunnych zbiegów okoliczności sprawia jednak, że on i Basia tracą ze sobą kontakt. Mimo trudności Szymon nie daje za wygraną i próbuje pomóc losowi. W poszukiwaniach pomaga mu zwariowany kumpel, Lucek, ale ich starania nie przynoszą rezultatów. Tymczasem urocza blondynka wpada w oko uwodzicielskiemu Leonowi, któremu rodzice postawili ultimatum - albo wkrótce się ożeni, albo zostanie pozbawiony majątku. Mając taką motywację, playboy zaczyna uparcie zabiegać o względy Basi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849634.jpg","",["N"]],"50480688":["Reż.: Maja Vrvilo.
Tajemniczy wirus atakuje telefony komórkowe. Ekipa musi jak najszybciej odnaleźć hakera odpowiedzialnego za jego powstanie. D.B. spotyka się z kobietą, która przez pomyłkę wysłała mu SMS-a.","","",["N"]],"50480689":["Reż.: Jeff Thomas.
Zespół zajmuje się sprawą zabójstwa kobiety, która uprawiała jogging. Ekipa, która próbuje ustalić, co się z nią działo poprzedniej nocy, wykorzystuje do tego aplikację wspomagającą treningi ofiary.","","",["N"]],"50480690":["Goście, zdenerwowani czasem oczekiwania na potrawy, postanawiają wejść do kuchni i samodzielnie przygotować sobie dania. Wizyta w \"Piekielnej Kuchni\" nie okaże się najmilszą dla Krystiana Kukułki, aktora z \"Barw szczęścia\". Na jego garniturze ląduje przystawka. Szef Wojciech Modest Amaro musi sobie poradzić z nieoczekiwanymi zwrotami akcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c984ac3239275104b7d31bb8c10f9ff5",["N"]],"50480691":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"50480692":["Mąż zgłasza zaginięcie żony. Śledczy odkrywają, że pozornie religijna kobieta prowadziła podwójne życie i umawiała się na seks z przygodnymi mężczyznami. Głównym podejrzanym jest znany warszawski żigolak. Okazuje się jednak, że jest to bardziej skomplikowane. U znajomego Krystiana znaleziono materiały wybuchowe. Teraz grozi mu oskarżenie o terroryzm. Policjant nie wierzy w winę kolegi i postanawia wyjaśnić sprawę na własną rękę. Funkcjonariusz nie może się oprzeć urokowi policyjnej informatyczki Leny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50480693":["Policja uważa, że Agnieszka Gawłowska, która od lat cierpiała na depresję, popełniła samobójstwo. Jednak jej narzeczony jest przekonany, że kobieta została zamordowana. Śledczy odkrywają, że Agnieszka miała wielu wrogów. Szukają osoby, która życzyła jej śmierci. W związku z tym sprawdzają m.in. biznesmena, któremu Gawłowska pokrzyżowała szyki, oraz agresywnego byłego męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aef2fd17845de0e2f7cba115f3da252",["N"]],"50480694":["W biurze detektywów zjawia się adwokat w imieniu swojego niedawno zmarłego klienta bogatego biznesmena Aleksandra Lipińskiego. Wręcza Malanowskiemu nagranie, swoją wizytówkę i wychodzi. Na filmie przedsiębiorca prosi detektywa o zbadania okoliczności jego własnej śmierci. Podejrzewał bowiem, że jego młoda żona próbuje go zabić. Śledczy odkrywa, że za przyczynę śmierci Lipińskiego uznano problemy z sercem. Ma wątpliwości, czy jego podejrzenia nie były jedynie wytworem wyobraźni chorego człowieka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b28b0ec0ac7aefbb21cbef1223fc10d1",["N"]],"50480695":["Pani Ewa i jej piętnastoletnia córka Ewelina mają dom nieopodal Malborka, we wsi Czerwony Dwór. Podjęły decyzję o wyprowadzce po tym, jak dziewczyna zatruła się tu czadem ze starego pieca. Obie wynajęły niewielką kawalerkę w Sztumie, która pochłania lwią część ich dochodów. Dwa lata temu u pani Ewy zdiagnozowano nowotwór piersi. Choroba utrudnia jej pracę. Rodziny nie stać na podstawowe wydatki, a tym bardziej na remont. Na szczęście z pomocą przychodzi ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1591f0568687932f3a5184d822684998",["N"]],"50480253":["Destrukcja mentalna. Wariatka
Pierwsza historia. Ewę niedawno zostawił narzeczony. Kobieta jest załamana. Przyjaciółka doradza jej terapię u Daniela, który jej samej pomógł przejść przez trudny czas rozwodu. Ewa decyduje się na terapię. Życzliwość i pogoda ducha Daniela sprawiają, że kobieta chętnie wraca na seanse. Zaczyna również się spotykać z Robertem. Terapeuta jednak odradza jej nowy związek w tym momencie. Kobieta zmienia więc swoje zachowanie wobec Roberta. W końcu się rozstają. Zrozpaczona kobieta dzwoni do terapeuty. Daniel natychmiast do niej przyjeżdża i podaje jej tabletki uspokajające. Nad ranem w jej mieszkaniu zjawia się Robert. Gdy dowiaduje się, że Daniel spędził wieczór z pacjentką, zaczyna go podejrzewać o złe intencje. Jedzie do jego gabinetu, a tam znajduje zdjęcia śpiącej Ewy. Między mężczyznami wywiązuje się bójka. Druga historia. Maria próbuje ułożyć sobie życie po trudnych doświadczeniach. Jej były chłopak Arek namówił ją do brania narkotyków i zgwałcił otumanioną dziewczynę, za co trafił do więzienia. Teraz Maria próbuje żyć normalnie. Pewnego dnia spotyka Arka na ulicy i odtąd prześladuje ją myśl, że mężczyzna może skrzywdzić kolejną kobietę. Dziewczyna popada w obsesję. Próbuje ostrzec obecną partnerkę byłego skazańca - Zuzę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c307790948328a2d2b559aaba6baf34d",["N"]],"50480254":["Poruszająca się na wózku inwalidzkim 18-letnia Weronika za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Ojciec dziewczyny jest sceptyczny wobec starszego od niej narzeczonego. Podejrzewa, że przyszły zięć jest oszustem i próbuje przekonać córkę do odwołania ślubu. Okazuje się, że Weronika umieściła swoje zdjęcie na erotycznym portalu. Rodzic jest pełen złych przeczuć.","","",["N"]],"50480255":["Adoptowana
Grzybiarz znajduje w lesie dziewczynkę z okaleczoną twarzą. Okazuje się, że to wychowanka pobliskiego domu dziecka. Śledczy sprawdzają jej telefon. Ostatnia wiadomość, którą dostała, została wysłana z numeru woźnego. Mężczyzna był już podejrzewany o pobicie dziecka. Lena zakochuje się w ojcu jednej z koleżanek Frani. Policyjna informatyk zaprasza Maję i Olgierda na podwójną randkę. Nic nie idzie zgodnie z jej planem.","","",["N"]],"50480256":["Dziewczyna brata
Rafał pochodzi z Małopolski. Mimo że wszyscy byli pewni, że będzie studiować w Krakowie, on poszedł na polonistykę do Warszawy. Teraz jego brat, który również wybrał uczelnię w stolicy, będzie z nim mieszkał. Kolega Mateusza sugeruje mu, że Rafał jest gejem. Wkrótce Mateusz poznaje nową dziewczynę brata - Ilonę. Niebawem chłopak spotyka ją w klubie. Jest zaskoczony, gdy znajomy wyjaśnia mu, że dziewczyna jego brata jest w rzeczywistości facetem - to drag queen. Rafał nie zamierza jednak niczego wyjaśniać, choć plotki o jego orientacji okazują się prawdą. Wkrótce Mateusz odkrywa kolejny sekret brata.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f14b72aec5a3d3343a28b0499b022001",["N"]],"50480257":["W szpitalu w Sali pooperacyjnej leży nieprzytomny pacjent. Przy jego łóżku czuwa żona, Kalina. Zaniepokojona wyznaje, że jej mąż ze względu na pracę bardzo rzadko bywa w domu. Tymczasem do Heleny, jednej z pielęgniarek, zgłasza się trzydziestopięcioletnia Marianna, która szuka podaje się za przyjaciółkę mężczyzny. Ponieważ nie jest uprawniona do otrzymywania informacji o chorym, zostaje odesłana do Kaliny. Po chwili okazuje się, że od dwóch lat jest kochanką chorego. Między kobietami dochodzi do kłótni. Okazuje się, że żadna z nich nie wiedziała o istnieniu tej drugiej. Obie panie w ostrych słowach, ale spokojnie, wyjaśniają sobie sytuację. W końcu dochodzą do porozumienia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/646804466a15459cce85019cf57f45c8",[]],"50480258":["W tym odcinku zatrzymanie szybkiego hatchback'a na trasie Mostu Północnego, relacja z dramatycznego i tragicznego w skutkach wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej oraz poważny wypadek na stołecznej trasie wylotowej z miasta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a312e268e5192454b8bb1d3b13e08c1f",["N"]],"50480259":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Śmiertelna przysięga wierności
Na zlecenie nowego klienta, Wiktora Domańskiego, detektywi obserwują jego żonę, Klaudię. Mężczyzna podejrzewa kobietę o zdradę. Detektywi śledzą ją podczas podróży na lekcję hiszpańskiego. Domańska zamiast jechać na kurs, zatrzymuje się przy jednym z klubów. W samochodzie robi sobie makijaż, przebiera się i z szarej myszki przeistacza się w piękną kobietę. W klubie spotyka się z młodym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, ze rzeczywiście ma romans...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6116a358702aa7d5c6cba494bf0334e",[]],"50480260":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Zdrada
Agata Waśko podejrzewa, że jej mąż ją zdradza. Zleca detektywom Malanowskiego śledzenie go. Marta Leleniewska zdobywa zdjęcia, które w jednoznaczny sposób potwierdzają obawy klientki. Jednocześnie mężczyzna zostaje oskarżony przez przyjaciółkę żony o gwałt.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fc3002d106c5f4d0a960bf9c182f2d54",[]],"50480261":["Jesienny Biały Dunajec","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c6b0068b7033858d5a4b20de909355b",[]],"50480262":["Wyspa Hitra","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b227bd5b803ef2094e83cd079875f8b",[]],"50480263":["Krytyk
Halina uważa, że jest mąż jest zbyt krytycznie nastawiony do otaczającej ich rzeczywistości. Ferdek ma złe zdanie o wszystkich ludziach, z którymi stykają się w życiu, oraz o tym, co się dzieje na świecie. Kiedy Halina zmusza go, aby poszedł z nią do teatru, Kiepski odkrywa, że może swoje niechętne nastawienie wykorzystać, by zarobić. Postanawia zostać zawodowym krytykiem sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3991",["N"]],"50480264":["Zaskórniak
Ferdynand Kiepski czuje, że upokarza go ciągły brak gotówki. Sytuacja jeszcze się pogarsza, kiedy Halina nie chce wypłacić małżonkowi kieszonkowego. Dotychczas było to jedyne źródło jego dochodów. Zdenerwowany tym Ferdek desperacko zaczyna poszukiwać pieniędzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3974",["N"]],"50480265":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"50480266":["Córka Eweliny i Mariusza nie wraca z wakacji spędzonych u ciotki w Poznaniu. Rodzice dowiadują się, że 17-latka opuściła autobus po tajemniczej rozmowie telefonicznej. Przyjaciółka dziewczyny informuje, że znalazła na portalu społecznościowym zakodowaną wiadomość od Karoliny - prośbę o pomoc. Policja ustala, że ostatnią osobą, z która kontaktowała się zaginiona był niejaki Mateusz Wójcik. Matka wyrusza do Poznania i odnajduje mężczyznę. Ten niechętnie przyznaje się do znajomości z Karoliną, ale zaprzecza, by do niej dzwonił tamtego dnia. Wychodzi jednak na jaw, że był wtedy na dworcu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d165407aa3c7bcc56c74d1b2fc5ff50c",["N"]],"50480267":["Poruszająca się na wózku inwalidzkim 18-letnia Weronika za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Ojciec dziewczyny jest sceptyczny wobec starszego od niej narzeczonego. Podejrzewa, że przyszły zięć jest oszustem i próbuje przekonać córkę do odwołania ślubu. Okazuje się, że Weronika umieściła swoje zdjęcie na erotycznym portalu. Rodzic jest pełen złych przeczuć.","","",["N"]],"50480268":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Odnaleziony syn
Zamożny przedsiębiorca, Piotr Franecki cierpi na wirusowe zapalenie wątroby. Niedawno skontaktował się z nim młody mężczyzna, Robert, który twierdzi, że jest jego synem. Detektywi mają sprawdzić, czy to prawda. Klient jest gotów zmienić swój testament, jeśli historia chłopaka okaże się prawdziwa. Analiza DNA wykazuje, że rzeczywiście jest on dzieckiem klienta. Niestety, krótko po zmianie testamentu stan zdrowia Piotra pogarsza się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f688d4cf91d445761c3e2ff0003c3000",[]],"50480269":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Kobieta towar
Detektywi są świadkami porwania młodej kobiety. Trop prowadzi do pewnego klubu. Okazuje się, że właściciel lokalu zna porwaną, ale nie zamierza współpracować z detektywami. Kontaktuje się natomiast z dwoma gangsterami, którzy prawdopodobnie stoją za porwaniem. Magda Dębska dostaje się na teren posiadłości należącej do bandytów i zostaje uprowadzona...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c9fea363d18eef633948e9bf2e845881",[]],"50480270":["Nachalna sąsiadka. Moja żona ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości
Natalia i Krzysztof mieszkają z 18-letnim synem, Tomaszem na przedmieściach Wrocławia. Pewnego dnia do domu obok wprowadza się młoda i ładna nauczycielka biologii, Eliza. Rodzina szybko się z nią zaprzyjaźnia. Na prośbę Natalii nowa sąsiadka postanawia udzielać korepetycji Tomkowi. Po pewnym czasie matka chłopaka zauważa, że w jej domu coraz częściej dochodzi do awantur, których głównym tematem jest Eliza. W dodatku kobieta odnosi wrażenie, że sąsiadka coraz bardziej interesuje się jej mężem. Zaczyna poważnie obawiać się konkurentki. Druga historia dotyczy Hanny i Marka Mejsnerów i ich syna Dawida. Marek, z zawodu marynarz, wraca do domu na 17-urodziny swojego jedynego dziecka. Na imprezie pojawia się nieproszony gość. Dawna przyjaciółka Hanny, Maria. Wkrótce okazuje się, że obie kobiety poznały się wiele lat temu, a połączyła je kryminalna przeszłość.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/580fcdeeb87021cb20dad3905e93390b",["N"]],"50480271":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a3859ac42114d7e5dd2da4a8a16554d",["N"]],"50480272":["Do walki o tytuł Królowej Zakupów stają: Iwona, Alina, Malwina oraz Jola. W Bytomiu uczestniczki rywalizacji będą musiały przygotować dwie stylizacje - \"na pogodę w kratkę\" oraz w pastelowych kolorach. Ich modowe dokonania ocenią: Joanna Horodyńska, Magdalena Soszyńska oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/02b71a942400fac25aced193140d41f4",["AD"]],"50480273":["Rano Jurek pojawia się w domu Leny z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony, ale za to wyjątkowo efektowny prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna przeczuwa, co się niebawem wydarzy. Postanawia jednak sprawić, by Jurek odczuł konsekwencje swoich działań na własnej skórze. Ciąg zdarzeń prowadzi do nieoczekiwanego spotkania z mężczyzną, który był miłością życia Leny. Tymczasem w kancelarii pojawia się Weronika, mama 6-letniego Antosia. Ojciec dziecka, Rafał, który namawiał byłą partnerkę do aborcji, teraz nagle domaga się kontaktu z synem. Weronika, która bardzo ciężko przeżyła zawód, jaki sprawił jej Rafał, nie wierzy, że mógł się zmienić i nie chce narażać syna na podobny zawód. Rafał zaklina się jednak, że jest już innym człowiekiem i błaga byłą partnerkę, by dała mu jeszcze jedną szansę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92167594e0e623236ad66e994dc132ef",["N"]],"50480274":["Martyna Maćkowiak pracuje jako kierowca taksówki. Właśnie wróciła z urlopu i od razu zauważyła zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki Oliwii. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-letnim Danielem i nie poinformowała jej o wizycie w ich domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją, wszystko zaczyna nabierać sensu: podczas nieobecności matki Oliwia urodziła dziecko i wspólnie z Danielem oddali je do okna życia. Martyna jest w szoku, bo nie wiedziała, że córka jest w ciąży. Przed laty sama była w podobnej sytuacji, wielokrotnie powtarzała, że zaprzepaściła sobie tym samym wiele życiowych szans. Martyna widzi, że Oliwia wolałaby zatrzymać dziecko. Pozostaje jeszcze niejasna kwestia ojcostwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/401900f77ab940a299ac75554e7ed1b6",["N"]],"50480275":["Patrol numer pięć zajmuje się sprawą mężczyzny, do którego ktoś strzelał. Na miejscu okazuje się, że tajemniczy snajper nadal trzyma ofiarę na muszce. Przez telefon przekazuje policjantom swoje żądania. Im też grozi śmiercią. Białach znów spotyka się z Owcą. Dziewczyna wspomina ich ostatni pocałunek. Tymczasem Rachwał nie rozumie, co dzieje się z kolegą. Daje upust swojej złości. Juliusz odkrywa, kto jest powodem zmiany w zachowaniu Jaskowskiej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e2d57241dcec2e89ba3c92c931372fc9",["N"]],"50480276":["Adoptowana
Grzybiarz znajduje w lesie dziewczynkę z okaleczoną twarzą. Okazuje się, że to wychowanka pobliskiego domu dziecka. Śledczy sprawdzają jej telefon. Ostatnia wiadomość, którą dostała, została wysłana z numeru woźnego. Mężczyzna był już podejrzewany o pobicie dziecka. Lena zakochuje się w ojcu jednej z koleżanek Frani. Policyjna informatyk zaprasza Maję i Olgierda na podwójną randkę. Nic nie idzie zgodnie z jej planem.","","",["N"]],"50480277":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50480278":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50480279":["Melka nie może znieść myśli, że Hiszpan znowu uniknie kary. Postanawia powiedzieć mu, co o nim myśli. Potem policjantka idzie z Piotrem do wesołego miasteczka. Dla żartu daje sobie powróżyć. Przepowiednia o sukcesie zawodowym sprawdza się od razu. Kinga szykuje się do pierwszego obozu surwiwalowego. Na miejscu okazuje się, ze wymyślony wspólnie z Oskarem plan ma sporo niedociągnięć. Kulczycka improwizuje, ale uczestnicy obozu ostatecznie są bardzo zadowoleni ze szkolenia. Tymczasem kryzys w małżeństwie Kingi się pogłębia. Bartek orientuje się, że znachor zaczyna mu podbierać klientów. Zmiana w zachowaniu Malwiny zaczyna tymczasem denerwować innych mieszkańców wsi. Nie dość, że przestała sprzedawać alkohol w sklepie, to jeszcze wprowadziła prohibicję w świetlicy. Śmiałek zwalnia ją z pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/39a1363a9a118b138c264180dd3683c9",["N"]],"50480280":["Pograbek
Bezrobotny od lat Ferdek, znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami oraz sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy. Niebawem znajomi i bliscy Kiepskiego, znudzeni i zniesmaczeni jego opowieściami o zgonach i pogrzebach, zaczynają go unikać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f2d9d6f0136889407ba9758f36d8d9e",["N"]],"50480281":["6-letni Maks twierdzi, że w jego domu ukrywa się anioł stróż. Pewnego dnia zgłasza na policji jego zaginięcie. Funkcjonariusze znajdują w piwnicy pomieszczenie, w którym rzeczywiście ktoś ostatnio przebywał. Matka chłopca, Lidia, kilka dni później odkrywa, że owym \"aniołem stróżem\" jest Karina Sobolewska - córka poprzedniej właścicielki domu. Okazuje się, że kobieta zakradła się tutaj, by znaleźć dowody przeciwko Stefanowi, mężowi Lidii, który przejął posiadłość nieuczciwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/765b18051eb4edbd6ae0a0e9270c292a",["N"]],"50480282":["Krzysztof i Anna organizują urodziny 10-letniego syna Tomka. Tata dla żartu wciąga hel z balonika i zmienionym, śmiesznym głosem śpiewa synowi \"Sto lat\". Dorośli wychodzą, a dzieci zaczynają bawić się, kto wciągnie więcej gazu i będzie najdłużej mówił śmiesznym głosem. W końcu Tomek traci przytomność. Wystraszeni rodzice dzwonią po pogotowie. Operator wie, że to zatrucie helem. Do mieszkania 80-letniej Barbary przychodzi młoda kobieta. Gdy starsza pani wraca z kuchni widzi, jak oszustka pakuje jej biżuterię do torebki. Emerytka dzwoni po pomoc. Wkrótce zaczyna odczuwać ból serca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d490055e0e0923b97800690133796f4",["N"]],"50480283":["Martyna Maćkowiak pracuje jako kierowca taksówki. Właśnie wróciła z urlopu i od razu zauważyła zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki Oliwii. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-letnim Danielem i nie poinformowała jej o wizycie w ich domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją, wszystko zaczyna nabierać sensu: podczas nieobecności matki Oliwia urodziła dziecko i wspólnie z Danielem oddali je do okna życia. Martyna jest w szoku, bo nie wiedziała, że córka jest w ciąży. Przed laty sama była w podobnej sytuacji, wielokrotnie powtarzała, że zaprzepaściła sobie tym samym wiele życiowych szans. Martyna widzi, że Oliwia wolałaby zatrzymać dziecko. Pozostaje jeszcze niejasna kwestia ojcostwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/401900f77ab940a299ac75554e7ed1b6",["N"]],"50480284":["Patrol numer pięć zajmuje się sprawą mężczyzny, do którego ktoś strzelał. Na miejscu okazuje się, że tajemniczy snajper nadal trzyma ofiarę na muszce. Przez telefon przekazuje policjantom swoje żądania. Im też grozi śmiercią. Białach znów spotyka się z Owcą. Dziewczyna wspomina ich ostatni pocałunek. Tymczasem Rachwał nie rozumie, co dzieje się z kolegą. Daje upust swojej złości. Juliusz odkrywa, kto jest powodem zmiany w zachowaniu Jaskowskiej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e2d57241dcec2e89ba3c92c931372fc9",["N"]],"50480285":["Adoptowana
Grzybiarz znajduje w lesie dziewczynkę z okaleczoną twarzą. Okazuje się, że to wychowanka pobliskiego domu dziecka. Śledczy sprawdzają jej telefon. Ostatnia wiadomość, którą dostała, została wysłana z numeru woźnego. Mężczyzna był już podejrzewany o pobicie dziecka. Lena zakochuje się w ojcu jednej z koleżanek Frani. Policyjna informatyk zaprasza Maję i Olgierda na podwójną randkę. Nic nie idzie zgodnie z jej planem.","","",["N"]],"50480286":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50480287":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50480288":["Melka nie może znieść myśli, że Hiszpan znowu uniknie kary. Postanawia powiedzieć mu, co o nim myśli. Potem policjantka idzie z Piotrem do wesołego miasteczka. Dla żartu daje sobie powróżyć. Przepowiednia o sukcesie zawodowym sprawdza się od razu. Kinga szykuje się do pierwszego obozu surwiwalowego. Na miejscu okazuje się, ze wymyślony wspólnie z Oskarem plan ma sporo niedociągnięć. Kulczycka improwizuje, ale uczestnicy obozu ostatecznie są bardzo zadowoleni ze szkolenia. Tymczasem kryzys w małżeństwie Kingi się pogłębia. Bartek orientuje się, że znachor zaczyna mu podbierać klientów. Zmiana w zachowaniu Malwiny zaczyna tymczasem denerwować innych mieszkańców wsi. Nie dość, że przestała sprzedawać alkohol w sklepie, to jeszcze wprowadziła prohibicję w świetlicy. Śmiałek zwalnia ją z pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/39a1363a9a118b138c264180dd3683c9",["N"]],"50480289":["Pograbek
Bezrobotny od lat Ferdek, znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami oraz sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy. Niebawem znajomi i bliscy Kiepskiego, znudzeni i zniesmaczeni jego opowieściami o zgonach i pogrzebach, zaczynają go unikać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f2d9d6f0136889407ba9758f36d8d9e",["N"]],"50480290":["Rano Jurek pojawia się w domu Leny z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony, ale za to wyjątkowo efektowny prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna przeczuwa, co się niebawem wydarzy. Postanawia jednak sprawić, by Jurek odczuł konsekwencje swoich działań na własnej skórze. Ciąg zdarzeń prowadzi do nieoczekiwanego spotkania z mężczyzną, który był miłością życia Leny. Tymczasem w kancelarii pojawia się Weronika, mama 6-letniego Antosia. Ojciec dziecka, Rafał, który namawiał byłą partnerkę do aborcji, teraz nagle domaga się kontaktu z synem. Weronika, która bardzo ciężko przeżyła zawód, jaki sprawił jej Rafał, nie wierzy, że mógł się zmienić i nie chce narażać syna na podobny zawód. Rafał zaklina się jednak, że jest już innym człowiekiem i błaga byłą partnerkę, by dała mu jeszcze jedną szansę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92167594e0e623236ad66e994dc132ef",["N"]],"50480291":["Do walki o tytuł Królowej Zakupów stają: Iwona, Alina, Malwina oraz Jola. W Bytomiu uczestniczki rywalizacji będą musiały przygotować dwie stylizacje - \"na pogodę w kratkę\" oraz w pastelowych kolorach. Ich modowe dokonania ocenią: Joanna Horodyńska, Magdalena Soszyńska oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/02b71a942400fac25aced193140d41f4",["AD"]],"50480292":["Program dostarczający pełną gamę rozrywki. W każdym odcinku cięte komentarze Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy o muzyce disco polo, spotkania z zespołami, wydarzenia medialne, ujęcia z planów teledysków i koncertów, a także najświeższe plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50480293":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/986776b76f1439b2027c69eb0fcd363e",["N"]],"50480294":["Grażyna i Stefan od wielu lat są małżeństwem. Historia ich związku to nieustanne rozstania i powroty. Para zdaje się nie zauważać, że takie zachowanie ma negatywny wpływ na bliskich a przede wszystkim na ich piętnastoletnią córkę, Lenę. Konflikt zamiast przygasać, narasta. Grażyna przypuszcza, że Stefan ją zdradza. Pewnego dnia odkrywa, że mąż romansuje z niejaką Sabiną. Zaczyna ją śledzić i wkrótce zostaje oskarżona o nękanie. Gdy dowiaduje się, że związek Stefana z kochanką trwa od roku, żąda rozwodu i wyłącznego prawa do opieki nad córką. Oboje zaczynają walkę o Lenę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/09d4d8e631fa2146d7e3ecdc88f82199",["N"]],"50480295":["Czesław ocenia ten rok jako wyjątkowo niebezpieczny, gdyż zginęło już kilku drwali. Robert w starym drzewostanie poszukuje niedźwiedzi. Zdzichu, zwany Pelem z Bieszczad, zaczynał od smażalni ryb w Ustrzykach Górnych. Józek przed laty wybrał wypały drewna zamiast pracy w Hucie Katowice. Bosmana na swoje urodziny zaprasza tajemnicza kobieta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50480296":["Śliwa urządza skansen pieców do wypału węgla drzewnego. Robert tropi niedźwiedzie w gawrach. Waldka w latach 80. powołano do wojska w Bieszczadach i od tego czasu nigdzie się nie przenosił. Józek odnalazł spokój w okolicznych lasach. Bosman idzie na uroczystą kolację. Drwal Czesław poświęca rodzinie tylko niedziele. Edward przekonuje, że hoduje koniki polne i gra dla nich na flecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50480297":["Emilia uczestniczy w wyjeździe integracyjnym swojej firmy. Kolega z pracy, Michał, wieczorem w barze dosypuje jej środki usypiające do drinka. Następnie zamyka się razem ze swoją ofiarą w pokoju hotelowym i próbuje zgwałcić. Przestępstwu zapobiega szef, który wzywa policję. Michał zaczyna grozić mu paralizatorem. Ilona w tajemnicy zażywa środek o nazwie DNP, by szybko schudnąć do studniówki odbywającej się za tydzień. W szkole dziewczyna zaczyna źle się czuć, ma dreszcze i bóle mięśni. Gdy mdleje, zaniepokojeni koledzy dzwonią pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ace79e274c6040e907fea6b0270502d",["N"]],"50480298":["26-letnia Joanna od zawsze zmaga się z nadwagą. Ciągła dieta nie skutkuje, a ona ma coraz niższą samoocenę. Wszystko się zmienia za sprawa przystojnego Tomasza, który akceptuje wybrankę taką, jaka jest. Joanna porzuca więc diety i ćwiczenia, za to objada się i leniuchuje, coraz bardziej tyjąc. Po obfitej kolacji zaczyna się źle czuć i wymiotuje. Jej koleżanka dzwoni na pogotowie. Podejrzewa, że znajoma ma zawał serca z przejedzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f531500baad53b46904601b8f61d10f",["N"]],"50480299":["Opiekująca się wnuczkiem babcia wyznaje mu, że jego matka tak naprawdę żyje. Chłopak udaje się do Warszawy, by ją odnaleźć. Musi bowiem pozałatwiać sprawy spadkowe. Nie obędzie się bez trudności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50480300":["Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835415.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7431465d71d7b966dd5f94c593afe026",["N"]],"50480301":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",["N"]],"50480302":["Złote jajko
Babcię Kiepską odwiedza baba ze wsi z koszem jaj. Okazuje się, że jedno z jajek jest złote i posiada niezwykłą moc. Złote jajko spełnia trzy życzenia Ferdka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4179",["N"]],"50480303":["Perpetum mobile
Państwowa Akademia Nauk ogłasza konkurs na wymyślenie maszyny samonapędzającej się, czyli do stworzenia perpetuum mobile. Wysokość nagrody kusi Ferdka do wzięcia udziału w rywalizacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4178",[]],"50480304":["Operacja bobas
W mieszkaniu Kiepskich zjawia się tajny agent służb bezpieczeństwa. Oznajmia, że okna Kiepskich wychodzą dokładnie na okna mieszkania, w którym ukrywa się wróg narodu polskiego. Rekwiruje ich mieszkanie w celu zorganizowania w nim punktu obserwacyjnego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4176",[]],"50480305":["Martyna Maćkowiak pracuje jako kierowca taksówki. Właśnie wróciła z urlopu i od razu zauważyła zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki Oliwii. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-letnim Danielem i nie poinformowała jej o wizycie w ich domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją, wszystko zaczyna nabierać sensu: podczas nieobecności matki Oliwia urodziła dziecko i wspólnie z Danielem oddali je do okna życia. Martyna jest w szoku, bo nie wiedziała, że córka jest w ciąży. Przed laty sama była w podobnej sytuacji, wielokrotnie powtarzała, że zaprzepaściła sobie tym samym wiele życiowych szans. Martyna widzi, że Oliwia wolałaby zatrzymać dziecko. Pozostaje jeszcze niejasna kwestia ojcostwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/401900f77ab940a299ac75554e7ed1b6",["N"]],"50480306":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",["N"]],"50480307":["Zastraszeni
Ryszard Birski przychodzi do biura detektywów z prośbą o wyjaśnienie przyczyn śmierci syna. Chłopak zmarł półtora roku, ale ta sprawa wciąż nie daje spokoju rodzinie. Razem z córką Igą nie wierzą, że Daniel mógł popełnić samobójstwo. Śledczy rozpoczynają dochodzenie i natrafiają na mur niechęci i wrogości ze strony ludzi mieszkających w okolicy. Są wręcz przez nich zastraszani. Wiedzą, że nikt nie chce dobrowolnie pomóc im w rozwiązaniu zagadki. Muszą liczyć wyłącznie na swoje umiejętności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/adc6f4c31ed8b5a130cac69683a78e03",["N"]],"50480308":["Niebezpieczny taniec
Do biura detektywów przychodzi zrozpaczona kobieta, która od kilku dni nie może się skontaktować z córką. W związku z tym, że wraz z Martą zniknęły jej dokumenty, policja podejrzewa, że dziewczyna wyjechała z Polski. Lecz matka sądzi, że musiało stać się coś złego. W trakcie dochodzenia detektywi ustalają nowe fakty. Okazuje się, że Marta pokłóciła się z kolegą z pracy, a koleżanka była jej winna większą sumę pieniędzy, na dodatek właścicielka szkoły tańca, w której pracowała dziewczyna, też ukrywa coś na temat zaginionej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9acf3b0683cadcda3a345788106875f",["N"]],"50480309":["Wykorzystana i porzucona
Do biura detektywów przychodzi zaniepokojona Karolina Małecka, która od kilku dni nie ma kontaktu z ukochanym. Kobieta uświadamia sobie, jak mało wie o mężczyźnie, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Nie wierzy, że mógłby się po prostu ulotnić. Prosi ekipę Malanowskiego o odszukanie partnera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/63fd9a5b384474cbf1326571d654fda3",["N"]],"50480310":["Dziewczyna marzeń
Narzeczona bogatego biznesmena zostaje porwana tuż sprzed domu. Za tydzień miał się odbyć ich ślub. Policjanci odkrywają, że kobieta romansowała ze wspólnikiem przyszłego męża. Na jaw wychodzą również inne tajemnice z jej przeszłości. Tymczasem Krzysztof przyprowadza do komendy nową dziewczynę, Klaudię. Sprawia wrażenie zakochanego w niej bez pamięci. Olgierdowi Klaudia wydaje się znajoma. Okazuje się, że ma ona coś do ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50480311":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480312":["Martyna Maćkowiak pracuje jako kierowca taksówki. Właśnie wróciła z urlopu i od razu zauważyła zmiany w zachowaniu swojej 18-letniej córki Oliwii. Dziewczyna bardzo schudła, potajemnie spotyka się z 32-letnim Danielem i nie poinformowała jej o wizycie w ich domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją, wszystko zaczyna nabierać sensu: podczas nieobecności matki Oliwia urodziła dziecko i wspólnie z Danielem oddali je do okna życia. Martyna jest w szoku, bo nie wiedziała, że córka jest w ciąży. Przed laty sama była w podobnej sytuacji, wielokrotnie powtarzała, że zaprzepaściła sobie tym samym wiele życiowych szans. Martyna widzi, że Oliwia wolałaby zatrzymać dziecko. Pozostaje jeszcze niejasna kwestia ojcostwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/401900f77ab940a299ac75554e7ed1b6",["N"]],"50480313":["Podła córka wpędza matkę w kłopoty
Renata Szymańska przeżywa szok, gdy przyłapuje swoją 21-letnią córkę Karolinę z nowym przyjacielem, 36-letnim Remigiuszem Piątkiem, w łóżku. Kochankowie wyprowadzają się, a Renata bardzo cierpi z powodu zaistniałej sytuacji. Kilka miesięcy później Karolina staje przed jej drzwiami w siódmym miesiącu ciąży. Dobroduszna Renata przyjmuje córkę z powrotem do domu. Dziewczyna panoszy się bezczelnie w mieszkaniu i podbiera matce pieniądze. Gdy wysyła swoją małą kuzynkę Julię, żeby dla niej żebrała, siostra Renaty - Natalia Leśniak - ma dość. 21-latka tłumaczy, że szybko potrzebuje pieniędzy na kaucję za mieszkanie, ale okazuje się, że ono w ogóle nie istnieje, a Karolina oddała wszystkie pieniądze agresywnemu Remigiuszowi. Renata robi sobie wyrzuty, że tak późno poznała prawdziwy powód kłopotów swojej córki. Likwiduje swoją polisę na życie, żeby pomóc jej w trudnej sytuacji. Niebawem poznaje prawdę o swojej córce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835409.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c5a48633b0731ea7c2e5ab5b3bfecd9",["N"]],"50480314":["Zimne nóżki
W kamienicy Kiepskich dochodzi do tajemniczych zdarzeń, których nie da się wytłumaczyć w logiczny sposób. Pod wpływem sennej wizji Halina dochodzi do wniosku, że zaistniałe wypadki są zemstą zza grobu zmarłych wiele lat temu prababki i pradziadka. Chcąc udobruchać złośliwe duchy, wysyła Ferdka z misją zadośćuczynienia na ich grób do rodzinnego Kopcidła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f4a30895e4d97314b4f7197bbc1f378",["N"]],"50480315":["Diabelski młyn
Do pustostanu w kamienicy Kiepskich niespodziewanie wprowadza się prezes Kozłowski z żoną. Prezes znajduje się w stanie śpiączki. Wśród sąsiadów zaczynają krążyć plotki, że Kozłowski na skutek malwersacji finansowych został postawiony w stan oskarżenia przez prokuraturę i dlatego symuluje chorobę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e61db14973b456e6ec98650f68983496",["N"]],"50480316":["Wiecznie młody
Martyna zauważa, że od pewnego czasu jej mąż Bogdan w godzinach pracy znika z biura. W tym samym czasie nie ma przy stanowisku nowej pracownicy Heleny. Martyna jest przekonana, że Bogdan ma romans. Detektywi odkrywają, że parę nic nie łączy. Niestety nie oznacza to, że obserwowany mężczyzna nie ma kochanki. Okazuje się, że ma drugi telefon, który ukrywa przed żoną. Śledczy podsłuchują jego rozmowę z tajemniczą kobietą i śledzą parę. Nową miłością Bogdana okazuje się koleżanka jego córki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dca2404bda129e010ba183a6999f6029",["N"]],"50480317":["Podróżnik
Marcin Waraszyński z zawodu jest fotoreporterem, który jeździ po całym kraju i świecie. Kocha swoją żonę i tęskni za nią podczas delegacji. Na dodatek, znając temperament partnerki, niepokoi się, że nudząca się w domu Sandra w końcu znajdzie kogoś, kto pocieszy ją w samotne wieczory. Obawy Marcina nasilają się, gdy podczas upojnej nocy żona prawie myli jego imię. Zaniepokojony mężczyzna prosi o pomoc specjalistów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ad06f6203b07ff4cda8aa4c29572b91",["N"]],"50480318":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480319":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480320":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50480321":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50480322":["","","",["AD"]],"50480323":["","","",["AD"]],"50480324":["","","",["AD"]],"50480325":["Twórcy programu towarzyszą policjantom w ich pracy. Razem z oddziałami prewencyjnymi patrolują ulice miast, dyżurują z wywiadowcami i jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Dzięki funkcjonariuszom dokumentaliści poznają przestępcze życie polskich miast. Dowiadują się, jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Przekonują się, w jaki sposób działają drobni przestępcy i niebezpieczne gangi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835380.jpg","",[]],"50480326":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50480451":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50480452":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50480453":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480454":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50480455":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50480456":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50480457":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480458":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480459":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480460":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480461":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480462":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480463":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480464":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480465":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480466":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480467":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480468":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480469":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480470":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480471":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480472":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480473":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480474":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480475":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50480476":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50480477":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480478":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480479":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50480480":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"50480481":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50480482":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480483":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50480484":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50480485":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50480486":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50480487":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50480488":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50480489":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480490":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50480493":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50480494":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50480495":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50480496":["","","",["N"]],"50480497":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480498":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"50480499":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50480500":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480501":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480502":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50480503":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50480504":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50480505":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50480506":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50480507":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50480508":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50480509":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50480510":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50480511":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50480512":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50480513":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50480514":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50480515":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50480516":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480517":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50480518":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50480519":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50480520":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50480521":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480522":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50480523":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50480524":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50480525":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50480526":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50480527":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"50480528":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50480529":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50480530":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50480531":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50480532":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50480533":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50480327":["Ukrainka Gala pracuje w Polsce jako sprzątaczka. Romek jest mechanikiem samochodowym. Para planuje ślub. Kilka tygodni przed uroczystością kobieta staje się bardzo nerwowa. Ukrywa przed przyszłym mężem, że jest szantażowana przez byłego partnera, który właśnie wyszedł z więzienia. Na domiar złego na kilka dni przed ślubem Romana odwiedza policja. Wspólna przyszłość Galiny i Romana staje pod znakiem zapytania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be8341af1392eec0459d56ecf263ec7c",["N"]],"50480329":["Janek słyszy kłótnię matki z obcą kobietą. Dowiaduje się, ze jego ojciec pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Przy okazji odkrywa, że nie jest nim Olgierd - mężczyzna, który go wychował. Sprawa się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że opiekun dobrze zna prawdziwego tatę Janka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50480330":["W wypadku samochodowym ginie ciocia Julki, która była najlepszą przyjaciółką jej mamy. Kobieta osierociła 14-letnią Monikę, którą rodzice Julki przyjmują pod swój dach. Ich córka jest temu przeciwna. Wkrótce znajduje w rzeczach kuzynki dopalacze. Niedługo potem dochodzi tragedii. Julka traci przytomność, a winą obarcza Monikę. Zdruzgotani rodzice nie wiedzą, co robić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b84ee655e391ce09f09044a50a7cd1fc",["N"]],"50480331":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b72400f057568e7d7cba4af5042acdf3",[]],"50480332":["Karolina K., Agnieszka, Natalia oraz Karolina B. przygotowują stylizacje na tematy \"Pop art\" i \"Dzikość serca\". Jurorami po raz kolejny są Ada Fijał, Macademian Girl oraz Jarek Szado, a program prowadzi Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0c3b64bf45d88dd53ab97e32d33ba98e",["AD"]],"50480333":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1a68761812bd17711bdd9214d860baad",["N"]],"50480334":["Publiczność zapozna się z najciekawszymi i najważniejszymi w Polsce wydarzeniami rozrywkowymi i kulturalnymi, sprawdzi, co dzieje się za kulisami wielkiego świata oraz usłyszy wyjątkowo pikantne szczegóły z życia gwiazd.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d5ed48de6401c46ffc788bc98c6a5979",[]],"50480335":["Robert to tradycjonalista - preferuje kuchnię domową. Tymczasem Agnieszka chciałaby spróbować nowych smaków i zachęcić męża do kulinarnych poszukiwań. Ewa i Witek spróbują pogodzić ich odmienne gusta. Kucharze przygotują dla nich chłodnik ogórkowy z grzankami, wędzonym łososiem i jajkiem przepiórczym. Następnie przyrządzą pieczoną jagnięcinę z warzywami w stylu śródziemnomorskim. A na deser przygotują ananasa w karmelu, przyprawionego papryczką chili i bazylią.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0d0015fcc565f6db7f423bcc97caf8d",["AD"]],"50480336":["Ela sprawdza, jakie tricki stosują niektórzy sprzedawcy hot dogów, aby nieco zaoszczędzić i wybierze najlepsze parówki do swoich domowych hot dogów. Widzowie dowiedzą się, jak niektórzy producenci obniżają koszty podczas produkcji prażonej cebulki, używając tańszych, ale niedobrych dla zdrowia olejów. Ela zrobi też zdrowe warzywne hot dogi, a razem z dietetyczką sprawdzi, co może kryć się w niektórych parówkach sojowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a891862522bc4a08b6b74db6593df90a",["N"]],"50480337":["Jo Frost wie, jak przywrócić spokój w rodzinie, w której wychowanie dzieci wymknęło się spod kontroli. W każdym odcinku współczesna Mary Poppins odwiedza inny dom. Kładzie kres niegrzecznemu zachowaniu dzieci i doradza rodzicom, jak sobie radzić nawet z najbardziej rozbrykanymi pociechami.","","",[]],"50480338":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["N"]],"50480339":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3838d60d83f23f87c311882a59034c3",["N"]],"50480340":["W niewielkiej wsi Stare Hołowczyce nad Bugiem mieszka pani Ula. Po tragicznej śmierci męża sama wychowuje trójkę kilkuletnich dzieci. Kobieta rozpoczęła remont starego, rozpadającego się domu, w którym zimą zamarzała woda, a wiatr hulał między spróchniałymi oknami. Niestety zbrakło jej pieniędzy na wykończenie. Pani Ula wraz z dziećmi wyjechała za granicę do rodziny na 2 tygodnie. Wkrótce wraca. Katarzyna Dowbor postara się pomóc samotnej matce i jej dzieciom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce3866f611a4b779a1d37237d32ba086",["N"]],"50480341":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50480342":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b736c53ea3712915097f59a3974432f9",[]],"50480343":["Lena Kalemba dostaje list, w którym anonimowy nadawca zdradza, że jej mąż ma romans. Kobieta prosi detektywów o wyjaśnienie sprawy. Śledczy odkrywają, że mężczyzna w tajemnicy przed żoną wynajmuje mieszkanie, w którym spotyka się z dużo młodszą od siebie kobietą. Lena zdobywa klucze do lokum. Detektywi montują w nim kamery. Pierwszego dnia na filmie widać tę dziewczynę z narzeczonym. Są w sobie bardzo zakochani. Następnego dnia kamery rejestrują wizytę męża Leny w tym mieszkaniu. Mężczyzna i lokatorka lądują w łóżku. Z ich rozmowy wynika, że to układ sponsorski - on płaci jej i wynajmuje mieszkanie w zamian za seks. Kilka dni później, gdy mąż klientki ponownie zjawia się u kochanki, do mieszkania przyjeżdża Lena z rodzicami kochanki i jej narzeczonym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5dc500b23925b9461a8c81c0aa3ae36",["N"]],"50480344":["Cztery mieszkanki Bytomia Irena, Anna, Janina i Jolanta będą musiały w określonym czasie i za ograniczone środki przygotować dwie stylizacje. Tematami przewodnimi odcinka będą pierwszy powiew wiosny oraz formuła \"nie wszystko złoto, co się świeci\". Starania zawodniczek ocenią jurorzy: Monika Bielkiewicz-Kirschke, Magdalena Kacalak oraz Dorota Wróblewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/291bf6682be6bccf669d0d5de7466bc8",["AD"]],"50480345":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/63913ffe0f284a2aa59961ae0691c8d9",["N"]],"50480346":["Marta Bartczak prosi Damiana Petrowa o pomoc. Kobieta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Wyznaje, że Julian już raz nie dochował jej wierności. Zdradził wówczas żonę z jej najlepszą przyjaciółką. Ostatnio Julian dużo pije, często znika z domu, a niedawno Marta znalazła w jego kieszeni damski kolczyk. Klientka chce za wszelką cenę uratować związek. Potrzebuje niezbitych dowodów, by uświadomić mężowi, co może stracić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d0f756f7e4c61f72070e2affda500c4",["N"]],"50480348":["Kim, zaskoczona rosnącym wskaźnikiem bezdomności w Los Angeles, postanawia zwiększyć powszechną świadomość na temat tego faktu. Kris zatrudnia skrybę.","","",[]],"50480349":["Lekarze starają się pomóc pacjentce cierpiącej na chorobę autoimmunologiczną, która może być przyczyną deformacji piersi kobiety.","","",[]],"50480350":["Kolejna odsłona polskiej edycji programu \"Ex na plaży\". Ósemka singli o różnych poglądach na związki wyrusza na rajską wyspę, aby przeżyć wakacje swojego życia. Uczestnicy liczą na szalone imprezy i gorące romanse, dzięki którym zapomną o szarej rzeczywistości. Nie wiedzą jednak, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"50480351":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"50480352":["52-letnia Elisabeth to zadbana, wysportowana kobieta. W przeszłości była stewardesą. Ona i Adam, z zawodu pilot samolotów pasażerskich, stanowią kochającą się, zgraną parę. Liz od dawna cierpi na nawracające zapalenie spojówek. Choć o nie dba, jej oczy są zawsze zaczerwienione i załzawione. Próbowała już botoksu i innych drobnych zabiegów, ale żaden z nich nie okazał się skuteczny. Doktor Zacharia zaproponuje Elisabeth kilka nowych rozwiązań, przedstawi jej też symulację komputerową pokazującą oczekiwany efekt końcowy. Następnie doktor Penn omówi z pacjentką planowane zabiegi dentystyczne: lekką korekcję szczęki oraz wybielanie zębów. Po wszystkich tych staraniach szczęśliwą Elisabeth czekają jeszcze dwa tygodnie rekonwalescencji.","","",[]],"50480353":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"50480534":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"50480535":["Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.","","",[]],"50480536":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50480537":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50480538":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"50480539":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Do Malanowskiego zgłasza się przedsiębiorca budowlany, Paweł Wójcik, który jest przekonany, że ktoś próbuje go zabić. Najpierw ktoś usiłował go wepchnąć pod pociąg w metrze, potem niemalże spada na niego na budowie worek z cementem. Klient jest przestraszony, a policja nie jest w stanie mu pomóc. Malanowski postanawia zająć się sprawą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c8ead5eb899671ff24b193e61244093",[]],"50480540":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do agencji Bronka Malanowskiego zgłasza się Magdalena Bielas, żona urzędującego burmistrza. Podejrzewa, że jej mąż Joachim ją zdradza, chce jednak mieć pewność. Malanowski i jego drużyna przyjmują zlecenie i zdobywają dowody zdrady. Okazuje się, że burmistrz ma romans z Sylwią Loranc, właścicielką rodzinnego domu opieki \"Spokojna przystań\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2f67c7a60ff88767c51cc6872db0cca",[]],"50480541":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do Bronka Malanowskiego zgłasza się Marysia Koch. Dziewczyna właśnie dowiedziała się, że jej ojciec nadal żyje. Marysia prosi detektywów, by go odnaleźli. Po krótkim dochodzeniu udaje się ustalić, że Maks jest stałym bywalcem klubu golfowego. Detektywi przekazują dziewczynie zdobyte informacje i uznają sprawę za zamkniętą. Następnego dnia jednak zgłasza się do nich matka Marysi. Kobieta jest zaniepokojona tym, że córka nie wróciła do domu na noc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9adb9ed9d1eb753c2068d0f6a7c34377",[]],"50480542":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do agencji zgłasza się Jan Poznański, właściciel szkoły jazdy konnej. Mężczyzna podejrzewa, że jego żona z którą jest w separacji, planuje zabić jego kochankę - Tamarę Wydrzyńską. Chce, by detektywi dowiedzieli się, czy jego podejrzenia są słuszne. Marta Leleniewska i Marek Krupski, udając parę zakochanych, jadą do szkoły Poznańskiego. Tam dochodzi do kolejnego ataku na Tamarę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cef9ea6ea0f7339cfa7270ac67de74cf",[]],"50480543":["Reż.: Russell Leven, Matt Barrett.
Program ukazuje świat lotnictwa od zupełnie innej, nieznanej strony. Widzowie mogą przekonać się, jak działają lotniska, fabryki i inne obiekty, dzięki którym sprawnie funkcjonuje ta globalna sieć połączeń., Autorzy programu docierają do ludzi, dzięki którym pasażerowie mogą szybko i bezpiecznie latać samolotami, a także do sieci i systemów, od których zależy cały transport lotniczy. Ponadto przybliżą także naukowe i inżynieryjne podstawy przemysłu lotniczego.","","",[]],"50480544":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/edbf89a66ccdd0179cbf29e263d96908",["N"]],"50480545":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6faa0c5682f87437c9a801c79de9315e",["N"]],"50480546":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50480547":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50480548":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"50480549":["Mierząca 524 kilometry długości autostrada Coquihalla jest jedną z najbardziej zdradliwych dróg świata. Często dochodzi na niej do wypadków i niebezpiecznych zdarzeń. Ekipa ratowników firmy Jamie Davis Rescue ma za zadanie dbać, aby trasa w Brytyjskiej Kolumbii ciągle pozostawała otwarta, co często wiąże się z pracą w stresujących warunkach.","","",[]],"50480550":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50480551":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50480552":["Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski zabierają się za poszukiwania skarbów wykorzystując metodę Lidar (Light Detection and Ranging). Dzięki niej można \"zobaczyć\" mapę terenu bez szaty roślinnej i zabudowań. Możliwości tej technologii ściągnęły ekipę programu w Bory Tucholskie. Eksperci odkryli na tamtejszych ziemiach obraz wielkiego kręgu, który może być śladem kultury Gotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c0d7173965838994a36498025acd3ca",["AD"]],"50480553":["W 1944 roku pochód aliantów na Rzym zatrzymały silnie umocnione pozycje niemieckie wokół klasztoru Monte Cassino. Obsadzały ją elitarne jednostki niemieckie - strzelcy górscy i spadochroniarze. Przed pojawianiem się pod Monte Cassino Polaków, na linii Gustawa zamordowano wielu Amerykanów, Francuzów, Hindusów, Nowozelandczyków i Brytyjczyków. Atak wojsk polskich rozpoczął się w nocy 12 maja 1944 roku. Poprzedziły go artyleryjskie natarcie i bombardowanie. Pierwsze uderzenie naszych rodaków zakończyło się klęską, a atakujące bataliony zostały zdziesiątkowane. Drugi atak zaś odniósł powodzenie, a na klasztorze Monte Cassino załopotała polska flaga. Zapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wyposażeni w odpowiednie pozwolenia ruszają z wykrywaczami na poszukiwania śladów po tej jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2728b4b8ce36cf0dc2d8c45c2841a48d",["AD"]],"50480554":["Czesław ocenia ten rok jako wyjątkowo niebezpieczny, gdyż zginęło już kilku drwali. Robert w starym drzewostanie poszukuje niedźwiedzi. Zdzichu, zwany Pelem z Bieszczad, zaczynał od smażalni ryb w Ustrzykach Górnych. Józek przed laty wybrał wypały drewna zamiast pracy w Hucie Katowice. Bosmana na swoje urodziny zaprasza tajemnicza kobieta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50480555":["Śliwa urządza skansen pieców do wypału węgla drzewnego. Robert tropi niedźwiedzie w gawrach. Waldka w latach 80. powołano do wojska w Bieszczadach i od tego czasu nigdzie się nie przenosił. Józek odnalazł spokój w okolicznych lasach. Bosman idzie na uroczystą kolację. Drwal Czesław poświęca rodzinie tylko niedziele. Edward przekonuje, że hoduje koniki polne i gra dla nich na flecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50480556":["Atlas V i Stacja Kosmiczna
Zarówno na Ziemi jak i w kosmosie NASA dokonuje niezwykłych przeprowadzek. Gigantyczny rosyjski samolot transportowy przewozi elementy rakiety \"Atlas\".","","",[]],"50480557":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"50480558":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",[]],"50480559":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["AD"]],"50480560":["Mariusz prosi swoją mamę o radę, jak ma się zachować podczas pierwszego spotkania w domu dziewczyny, którą poznał przez telegazetę. Bandziorek umówił się na randkę na dworcu PKS. Rysiek zastanawia się, co w jego wyglądzie odstrasza kobiety. Natomiast pan Staś i Andrzej wspólnie oceniają, czy relacja Andrzeja z dziewczyną z okolic Siedlec ma szansę przerodzić się w stały związek. Wojtkowi śni się jego była żona. Mężczyzna zastanawia się nad znaczeniem snu. Zbyszek lubi spotykać się z dziewczynami, ponieważ zawsze takie randki budzą w nim nadzieję na poznanie wymarzonej kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dbf87db33ba6014ae077a0a10bb5f8d2",[]],"50480561":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"50480562":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"50480563":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"50480564":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"50480565":["Prow.: Chris Fairbanks, April Richardson.
Mimo najlepszych chęci każdemu czasem powinie się noga. Najlepszym tego dowodem są krążące po sieci filmiki, na których można podziwiać spektakularne porażki ludzi z całego świata. Dzięki najnowszym technologiom twórcy programu \"doklejają\" do oryginalnych nagrań znanych komików komentujących wydarzenia rozgrywające się właśnie na ekranie. W każdym półgodzinnym odcinku kolekcję tak wzbogaconych filmów prezentują gospodarze: April Richardson i Chris Fairbanks.","","",[]],"50480566":["Reż.: Pete McCormack.
Portret aktora i mistrza sztuk walki, który stał się jedną z największych legend popkultury XX wieku. Twórcy programu wnikliwie analizują jego dokonania oraz piętno, jakie odcisnął na życiu społecznym i obowiązujących systemach wartości. Pomimo krótkiej kariery, którą zakończyła gwałtowna śmierć wieku 32 lat, Bruce zdążył utrwalić w filmach niezwykłe, wcześniej niepopularyzowane techniki walki, które zainspirowały tysiące osób na całym świecie. W filmie pokazano urywki z filmów akcji oraz niepokazywane do tej pory archiwalne materiały filmowe z udziałem mistrza.","","",[]],"50480388":["W tym odcinku zatrzymanie kierowcy beztrosko rozmawiającego przez telefon komórkowy w sąsiedztwie radiowozu, relacja z wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej oraz z tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w Śródmieściu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/574e44911eb92569280b8dea797d7b5e",["N"]],"50480389":["W tym odcinku pani kierowca przejeżdża skrzyżowanie na czerwonym świetle tuż przed radiowozem, samochód coupe bije rekord prędkości na Trasie Siekierkowskiej oraz relacja z nietypowego zdarzenia drogowego, które jak się okazuje, wcale nie było dziełem przypadku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a86ea616f1bfd6e41d7f1481c5952359",["N"]],"50480390":["W tym odcinku zatrzymanie szybkiego hatchback'a na trasie Mostu Północnego, relacja z dramatycznego i tragicznego w skutkach wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej oraz poważny wypadek na stołecznej trasie wylotowej z miasta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a312e268e5192454b8bb1d3b13e08c1f",["N"]],"50480391":["Państwo Rosowie wraz z dwójką dzieci mieszkają w dużym, ponad pięćdziesięcioletnim domu. Ich dramat zaczął się jedenaście lat temu, gdy na świat przyszła ciężko chora Weronika - upragniona córeczka. W czasie ciąży nic nie wskazywało na to, że dziecko będzie wymagało całodobowej opieki. Dom, w którym mieszka rodzina, stanowi dodatkowe źródło problemów. Brakuje w nim łazienki, pomieszczenia oddzielone są wysokimi progami, a w czasie deszczu kryty eternitem dach przecieka. Ekipa Katarzyny Dowbor rozpoczyna zmiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835325.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7a57849edae30d7969b0326f487f7e65",["N"]],"50480392":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Młody poeta i piosenkarz Leopold Górski (Krzysztof Litwin) jest zatrudniony w warszawskiej stacji pomp, zwanej \"Grubą Kaśką\". Zagrzewa robotników do pracy, zabawiając ich śpiewem i grą na instrumentach. W ten sposób mobilizuje załogę, złożoną głównie z kombinatorów i bumelantów, do wzorowego wypełniania obowiązków. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy, jest powszechnie lubiany. Tymczasem warunki życia Górskiego poza pracą nie wyglądają najlepiej. Leopold musi dojeżdżać do zakładu spod Warszawy, gdzie wynajmuje pokój w niewielkim domku, położonym przy torach kolejowych. Problemy lokalowe powodują, że piosenkarz marzy o własnym kącie. Jednak zamiast upragnionego przydziału na mieszkanie otrzymuje od sekretarza partii w zakładzie specjalne zadanie. Ma sprawić, by poprawiła się wydajność pracy w brygadzie majstra Wierzchowskiego (Adam Mularczyk), która jest najgorsza w całym przedsiębiorstwie. Wkrótce Leopold poznaje uroczą Kasię (Magdalena Zawadzka), w której zakochuje się ze wzajemnością. Robi wszystko, aby dobrze wywiązać się z powierzonego mu zadania i zasłużyć na upragnione mieszkanie. Wykorzystuje przy tym swój spryt i inteligencję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844899.jpg","",["N"]],"50480393":["Reż.: Tadeusz Konwicki.
W dziwnym, prowincjonalnym miasteczku, położonym gdzieś na przecięciu surrealistycznej fantazji i rzeczywistości, pojawia się tajemniczy mężczyzna. Kowalski-Malinowski (Zbigniew Cybulski), polski everyman, to człowiek o pełnej sprzeczności osobowości, prześladowany cierpiętnik, mitoman i fałszywy prorok. Przedstawia zdumionym mieszkańcom najróżniejsze wersje swojej biografii. Jednym wmawia, że walczył na wojnie, innych przekonuje, że się ukrywa i grozi mu niebezpieczeństwo. Wkrótce jego fałszywa legenda burzy senne życie osady i Kowalski-Malinowski obejmuje \"rząd dusz\" nad mieszkańcami. Miejscowi, z których każdy jest groteskowym ucieleśnieniem jakiegoś polskiego stereotypu, wierzą mu bezkrytycznie. Symboliczne społeczeństwo zostaje wciągnięte przez kabotyna do fałszywej gry, a w finale również do hipnotycznego tańca, zwanego saltem, który przybysz prowadzi niczym Chochoł z dramatu Wyspiańskiego. Podobnie jak u Wyspiańskiego, również u Konwickiego następuje przebudzenie, nie tragiczne jednak, ale szydercze. Do miasteczka przybywa bowiem żona Malinowskiego, która ujawnia, że jej małżonek to zwykły dziwkarz i łgarz. Film interpretuje się jako polemikę ze \"szkołą polską\" i dzieło autotematyczne - wyraz wahań i niepewności autora, dotyczących możliwości i pułapek sztuki. Konwicki zmierzył się w \"Salcie\" z prześladującymi go obsesjami, fascynacjami i urazami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876385.jpg","",["N"]],"50480394":["Reż.: Sang-ok Shin.
Trzej bracia i wojownicy ninja - Rocky (Michael Treanor), Colt (Max Elliott Slade) i Tum Tum (Chad Power) - przypadkowo są świadkami napadu na kilkunastoletnią Indiankę Jo (Crystle Lightning). Chłopcy stają w obronie dziewczyny i pokonują bandytów. Wkrótce dowiadują się, że jej ojciec został porwany. Jo prosi nowych znajomych, by pomogli jej plemieniu w walce ze skorumpowanymi ludźmi, którzy chcą składować na terenie rezerwatu szkodliwe odpady chemiczne. Dziewczynka twierdzi, że jej ojca uprowadzono, gdyż posiada dyskietkę zawierającą dane świadczące o nieuczciwości wyższych urzędników państwowych i lokalnych przedsiębiorców. Bandyci próbują ją zdobyć. Sprawa ma być rozstrzygnięta przez sąd. By zmusić ojca Jo do korzystnych dla biznesmenów zeznań, jego córka zostaje uprowadzona. Rocky, Colt i Tum Tum wkraczają do akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875495.jpg","",[]],"50480395":["Reż.: Peter Faiman.
Amerykańska dziennikarka Sue Charlton (Linda Kozlowski) ma przeprowadzić wywiad z Australijczykiem, który stoczył pojedynek z groźnym krokodylem. Jest nim nieco ekscentryczny traper Michael J. Dundee (Paul Hogan). Nosi on przydomek \"Krokodyl\", specjalizuje się bowiem w polowaniach na te siejące postrach zwierzęta. Reporterka jest zauroczona odważnym myśliwym. Namawia go więc na wyjazd do USA. Dundee, nie mogąc oprzeć się jej wdziękom, zgadza się. Jednak w żaden sposób nie potrafi przystosować się do życia w wielkim mieście. Mimo wielu starań popełnia niezliczone gafy. Film był kasowym sukcesem w latach osiemdziesiątych. Złoty Glob dla najlepszego aktora i nominacja do Oscara za scenariusz potwierdziły ten sukces.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875501.jpg","",[]],"50480396":["Reż.: Chris Columbus.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z retransmisją mistrzostw świata w \"Pac-Manie\", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla zatytułowana \"Donkey Kong\" oraz japońska zręcznościówka \"Galaga\". W założeniu ekspertów NASA ma to być pokojowa wiadomość, ale kosmici traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję na Błękitną Planetę. Atakują Ziemian pod postacią bohaterów gier komputerowych, które poznali z nagrań. Ludzkości grozi zagłada. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Cooper, dawniej zapalony gracz, powołuje do walki z najeźdźcami grupę znawców gier komputerowych. W gronie śmiałków znajdują się jego znajomi sprzed lat m.in. monter telewizji Sam Brenner, wierzący w teorie spiskowe Ludlow Lamonsoff oraz oszust Eddie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840147.jpg","",[]],"50480397":["Reż.: McG.
Trzy nieprzciętnie atrakcyjne i równie inteligentne dziewczyny - Dylan Sanders, Natalie Cook i Alex Munday - pracują dla tajemniczego milionera Charliego, który prowadzi agencję detektywistyczną specjalizującą się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Agentki nigdy nie spotkały swojego pracodawcy, z którym porozumiewają się za pośrednictwem telefonu. Jedyną osobą, która ma osobisty kontakt z szefem, jest John Bosley. Wkrótce dziewczyny dostają kolejne zadanie. Tym razem Charlie zleca im misję uwolnienia z rąk porywaczy Erica Knoksa, który opracował rewolucyjny system komputerowy pozwalający na identyfikację głosu. Dziewczyny nie mogą dopuścić, by przestępcy wykorzystali jego wynalazek do swoich niecnych celów. O uprowadzenie geniusza podejrzewają cynicznego i bezwzględnego Rogera Corwina, który stoi na czele firmy będącej największą telekomunikacyjną siecią satelitarną. Przed aniołkami prawdziwe wyzwanie. By wypełnić misję, będą musiały pokonać wiele przeciwności. Na niebezpieczeństwo narażą także swojego szefa. Nie byłyby jednak sobą, gdyby szybko i skutecznie nie zaradziły problemom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875499.jpg","",["N"]],"50480398":["Reż.: Ernie Barbarash.
Brazil i Flint mają opinię najlepszych zawodowych zabójców. Pierwszy z nich doskonale operuje nożem i przyjmuje każde zlecenie. Kwestią jest tylko odpowiednie wynagrodzenie. Jego rywal, Flint, to niezawodny strzelec. Mężczyzna postanawia wycofać się z zawodu, gdy wskutek brutalnego napadu jego żona zapada w śpiączkę. Kiedy dowiaduje się jednak, kto jest odpowiedzialny za stan ukochanej, decyduje się jeszcze raz wkroczyć do akcji, by wyrównać rachunki z przeszłości. Okazuje się, że Brazil dostał kontrakt na tę samą osobę - wpływowego handlarza narkotyków, mającego kontakty w szeregach Interpolu. Aby osiągnąć cel, specjaliści w krwawym fachu postanawiają połączyć siły.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1845273.jpg","",["N"]],"50480399":["Reż.: P.J. Hogan.
Julianne Potter, znana krytyczka kulinarna, od szkolnych lat przyjaźni się z dziennikarzem sportowym Michaelem O'Nealem. Przez jakiś czas byli nawet parą. Gdy im nie wyszło, przyrzekli sobie, że jeżeli do 28 roku życia pozostaną samotni, pobiorą się. W tym czasie każde z nich przeżyło wiele związków, wymieniając wzajemnie uwagi na temat swoich partnerów. Tymczasem nieubłaganie zbliża się termin realizacji ich umowy. Michael zaskakuje jednak Julianne. Przedstawia jej bowiem swoją narzeczoną. Jest nią ładna, pochodząca z zamożnej rodziny i na dodatek bardzo miła Kimberly Wallace. Zdumiona Julianne dopiero teraz uświadamia sobie zaskakującą prawdę, że kocha Michaela. Postanawia za wszelką cenę nie dopuścić do jego ślubu z Kimberly. Zdesperowana, prosi o pomoc swojego wydawcę, homoseksualistę George'a Downesa. Przedstawia go ukochanemu jako narzeczonego, chcąc w ten sposób wzbudzić jego zazdrość. Usiłuje go także poróżnić z przyszłym teściem. Kobieta ucieka się do coraz bardziej wyrafinowanych sztuczek. Ma jednak bardzo mało czasu, tylko cztery dni...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876383.jpg","",["N"]],"50480400":["Niania kilkuletniego Miłosza zostaje zaatakowana, a chłopiec ginie bez śladu. Ojciec dziecka podejrzewa swoją byłą żonę, która już raz próbowała uprowadzić syna. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy i twierdzi, że poprzednim razem miała powód. Według niej Miłosz był molestowany. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem, by uratować chłopca z rąk przestępców... Była dziewczyna Krystiana, Paulina, czeka na proces po tym, jak niesłusznie oskarżyła Krystiana o pobicie. Jej matka robi wszystko, by chłopak wycofał zarzuty. Kobieta posuwa się nawet do próby wręczenia policjantowi łapówki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50480401":["W motelu zostaje zastrzelony mężczyzna. Okazuje się, że to miejsce schadzek kochanków. Policjanci podejrzewają, że w sprawę może być zamieszany prywatny detektyw, na którego udział wskazują znalezione ślady. W tym samym czasie Natalia dostaje anonimową przesyłkę z podziękowaniami. Policjanci próbują ustalić, kim jest jej tajemniczy adorator.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50480402":["CWŚ zajmuje się sprawą zabójstwa programisty Marka Nowackiego. Funkcjonariusze sądzą, że zastrzelił go Igor Rudzki. Motywem miałaby być zemsta za romans denata z żoną odsiadującego w tym czasie wyrok za gwałt i morderstwo mężczyzny. Przypuszczenia okazują się jednak mylne. Wkrótce ginie również Igor. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna siedział w więzieniu niewinnie, a zabiły go osoby, które na co dzień stoją na straży prawa...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"50480403":["Tuż przed swoimi 50. urodzinami Wiktoria Tomczak w tajemnicy przed rodziną wychodzi za mąż za 15 lat młodszego Miłosza. Trzy dni po ślubie kobieta zostaje zamordowana. Córka ofiary wini jej nowego męża. Detektywi typują czterech podejrzanych: małżonka Tomczak - żigolaka z Opola, Irenę, która miała osobiste zatargi z zabitą, a także córkę Wiki i jej zięcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835509.jpg","",["N"]],"50480404":["Do biura Malanowskiego zgłasza się pewna siebie Klaudia Kowalczyk, która potrzebuje pomocy w odnalezieniu swojej przyjaciółki Marioli. Obie studentki wybrały w życiu drogę na skróty i pozostają na utrzymaniu dojrzałych mężczyzn. Jak się okazuje, Mariola pochodzi z podwarszawskiej wsi, jest jedynaczką i ma ustaloną datę ślubu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6acc3e5b16052e6f91fb543d55a610d8",["N"]],"50480354":["Polsko-syryjskiemu małżeństwu zostaje porwane 4-miesięczne dziecko. Wśród podejrzanych są skinheadzi, którzy nękali rodzinę, oraz sama matka uprowadzonego niemowlaka - Jasmin, która wydaje się utrudniać dochodzenie. Tego dnia detektywi dostają zgłoszenie o ucieczce z poprawczaka 15-letniej Patrycji. Zeznania koleżanek wskazują, że dziewczyna może przebywać u wychowawcy, z którym prawdopodobnie ma romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50480355":["Przedsiębiorca zgłasza zaginięcie pracownicy. Policjanci podejrzewają, że młoda kobieta mogła zostać zabita. Podejrzanymi w sprawie są były chłopak dziewczyny, jej ojciec, a nawet pracodawca. Równocześnie policjanci prowadzą sprawę staruszki, która pracuje jako pomoc domowa i została oskarżona przez jednego z klientów o kradzież.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50480356":["Detektywi poszukują męża Eweliny Zybert, który znikł po powrocie z delegacji. Śledczy odkrywają, że zaginiony prawdopodobnie uciekł z miejsca wypadku, który sam spowodował. Nie znaleziono jednak poszkodowanego. Ekipa Malanowskiego trafia do leśniczówki, położonej w pobliżu miejsca kraksy. Znajduje w niej zakrwawioną torebkę z dokumentami, prawdopodobnie należącymi do młodej kobiety - ofiary wypadku. Detektywi muszą wyjaśnić, co zaszło feralnej nocy i gdzie jest mąż klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/902393cafeb81c0575ef6ef3a4421323",["N"]],"50480357":["Do biura detektywów zgłasza się Bożena Sierpień. Kobieta nie akceptuje narzeczonego swojej córki. Uważa, że mężczyzna czyha na pieniądze jej rodziny. Prosi śledczych, by sprawdzili jej przyszłego zięcia. Detektywi odkrywają, że Adrian robi jakieś dziwne interesy i odwiedza lokal dla homoseksualistów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3235c08423c19578cb382e5c3ebbb45",["N"]],"50480358":["Tragiczny finał studenckiej imprezy. Jeden z bawiących się niespodziewanie skoczył z wysokości i zmarł, a drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala. Siostra zmarłego prosi Malanowskiego o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności tragedii. Jest przekonana, że śmierć jej brata nie była konsekwencją pijackich zabaw. Detektywi odkrywają, że obaj młodzi mężczyźni byli skłóceni z sąsiadem, który prawdopodobnie handluje dopalaczami. Być może to właśnie on dosypał bawiącym się substancje odurzające.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3fe524c89849ba66428306c3d25e3b3",["N"]],"50480359":["Jubiler Zygmunt Jurecki zaginął. Jego żona Agata prosi Malanowskiego o odnalezienie partnera. Głównym podejrzanym w sprawie jest właściciel złomowiska Marian Trępała, który pożyczył poszukiwanemu sporą sumę pieniędzy. Kuzyn i przyjaciel Jureckiego twierdzą, że Zygmunt nie był w stanie spłacić długów i w związku z tym Trępała mu groził. Śledczy sądzą, że to właśnie król złomowiska stoi za porwaniem męża klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d567c653265423debe9f9a729529854b",["N"]],"50480360":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50480361":["Nowa ekipa postanawia się przekonać, czy Mo jest rzeczywiście \"królem\" mebli. Matthew dzielnie walczy o trójkołowy pojazd. Lawina piłek pingpongowych powoduje spore zamieszanie.","","",[]],"50480362":["Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Australijczyka - wielki finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. wykładowcy uniwersyteckiemu i konsultantowi ONZ Bartkowi oraz Marysi, dziewczynie zajmującej się modelami finansowymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be1fc92c85524c365b2e7d77174c083e",["N"]],"50480363":["Przez dziesięciolecia do Nowego Jorku przybyło kilkanaście milionów emigrantów w poszukiwaniu wolności, pracy i miejsca, gdzie marzenia stają się możliwe. Obecnie każdego roku miasto to odwiedzają miliony turystów z całego świata. Ekipa programu sprawdzi, czy rzeczywiście Nowy Jork to brama do lepszego życia i miejsce, gdzie każdy może być, kim tylko chce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b99159e348d4e0e2ad7f7cf5bad0172",[]],"50480364":["Tym razem ekipa wyrusza do słonecznej Barcelony, gdzie można zwiedzić m.in. czarodziejskie budowle Gaudiego i siedzibę piłkarskiego klubu FC Barcelona. W samym sercu Katalonii Tomasz Florkiewicz i jego zespół spotkają się z programistą i blogerem Pawłem, kucharzem Michałem, który przygotuje paellę, oraz z siostrami Daniellą i Agą, które objaśnią dość ekscentryczne katalońskie zwyczaje bożonarodzeniowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c16aa688ec24d12780a17fbda8775007",[]],"50480365":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0896c7661a3f6172e71344bdb7276fb",["N"]],"50480366":["W maju 1945 roku w Berlinie powiewały już białe flagi. Było jednak miejsce, gdzie nikt nie myślał o kapitulacji. W rękach broniącej się 2 Armii Niemieckiej pozostawał Półwysep Helski oraz Mierzeja Wiślana. Na tej oblężonej części Pomorza Gdańskiego kilkadziesiąt tysięcy niemieckich żołnierzy czekało na ewakuację drogą morską do Danii lub Szwecji. Byle dalej od Rosjan. 1 maja 1945 roku Armia Czerwona ruszyła z ostateczną ofensywą. Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski ruszą śladem radzieckiej kroniki 48 Armii i poszukają śladów po tej jednej z ostatnich bitew II Wojny Światowej. Ich droga będzie prowadzić od Piasków do Kątów Rybackich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa91fa35389bfd285289ca89e2b58fc1",["AD"]],"50480367":["Mierzeja Wiślana była pełna niemieckich odznaczeń. W dniu kapitulacji III Rzeszy były to najmniej pożądane świecidełka. Jeśli do niewoli oddawał się Niemiec obwieszony odznakami, dla radzieckich bojców był to znak, że najprawdopodobniej zabił wielu ich towarzyszy i wróżyło mu to szansę na spędzenie życia w niewoli. 9 maja 1945 rozwiązywały się całe sztaby niemieckich jednostek. Zmagazynowane, niewydane odznaczenia były porzucane w ilościach hurtowych. Po wojnie takie hitlerowskie precjoza źle się kojarzyły i mało kto się po nie schylał. Po kilkudziesięciu latach to się jednak zmieniło.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d77464f790e9a146f6f1a71aa75f4464",["AD"]],"50480368":["Losy największych miast świata z perspektywy... zalegających w nich śmieci. Twórcy programu opowiadają, jak w starożytności radzono sobie z odpadami, jak je przetwarzano i kiedy zaczęto utylizować. Przemierzając ulice metropolii, odkrywają ich wstydliwe i brudne tajemnice.","","",[]],"50480369":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"50480371":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"50480372":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"50480373":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"50480374":["Twórcy serialu zaglądają na zaplecze linii frontowych wojen, ukazując najbardziej niezwykły sprzęt wojskowy, jaki kiedykolwiek skonstruowano. Plecak o napędzie odrzutowym, nadmuchiwany samolot, bomba naprowadzana przez gołębie czy kot podsłuchujący wroga - to tylko niektóre z nich. Aby zniszczyć potęgę wroga, konstruktorzy sięgają coraz dalej, przekraczając kolejne granice. W serialu nie zabraknie wywiadów z ekspertami, wynalazcami oraz naocznymi świadkami. Autorzy spróbują wyjaśnić, w jaki sposób potrzeby wojenne przesunęły granice wynalazków w ekstremalne, a nawet wręcz obłąkańcze wymiary.","","",[]],"50480375":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"50480376":["Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.","","",[]],"50480377":["Amerykanie zniszczyli japońską flotę wojenną w trakcie starć na Pacyfiku, dzięki radarowi, który zapobiegł potężnemu atakowi wroga. Dokument przedstawia przebieg operacji prowadzonej w birmańskiej dżungli.","","",[]],"50480378":["Reinhard Heydrich przeszedł do historii jako ten, który oficjalnie zatwierdził deportację Żydów do obozów zagłady. Czechosłowacki rząd na wygnaniu zachęcany był przez rząd brytyjski do zorganizowania zamachu na Heydricha. Do przeprowadzenia akcji wybrano dwóch specjalnie wyszkolonych oficerów brytyjskich Jan Kubiša i Jozefa Gabčíka.","","",[]],"50480379":["Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej \"Żmiju\" maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu \"Śliwa\" z Hanią marzą o uroczystej kolacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50480380":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50480381":["Miłośnicy wędkowania spotykają się w Pieninach u stóp Trzech Koron, aby zapolować na piękną, miedzianą i niezwykle waleczną głowacicę. Gromadzące się na horyzoncie ołowiane chmury wróżą zmianę pogody i lubiany przez tę rybę śnieg. Jerzy Biedrzycki odwiedza górny bieg Dunajca, gdzie w jednej z bacówek zaopatruje się w tajną zanętę, czyli oscypek. Pierwsze spotkanie z głowacicą przebiega w pięknej zimowej scenerii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ccf21bc80b8050e6ec0a59c2499b14e",["N"]],"50480382":["Kiedy wybuchła I wojna światowa wojska niemieckie dysponowały 12 tysięcznym zbiorem ciężkich karabinów maszynowych. Alianci mieli jedynie kilkaset. Dowódcy brytyjscy i francuscy nie docenili tej broni, która znacząco wpłynęła na bieg Wielkiej Wojny. To broń strzelecka milionów żołnierzy, a nie wielkie działa, okręty, samoloty i czołgi przesądziły o biegu historii początków XX wieku.","","",["N"]],"50480383":["Niemcy uwierzyli Führerowi, że przywróci wielkość ich narodu i naprawi szkodę morlana i fizyczną wyrządzoną im w 1918 roku. Opowiedzieli się więc za zbrojeniami i wojną, nie zdając sobie sprawy, że nie są do niej przygotowani. Już w listopadzie 1939 roku, ponad miesiąc po zakończeniu walk w Polsce dowództwo wojsk niemieckich rozpoczęło intensywne przygotowania do naprawienia przedwojennego błędu, czyli niedostatecznego uzbrojenia armii. Jednym z działań była decyzja o wybudowaniu wielkich zakładów amunicyjnych DAG Fabrik Bromberg pod Bydgoszczą. Te zakłady nigdy nie były atakowane przez alianckie lotnictwo, choć działająca na ich terenie komórka wywiadu AK przesyłała do Londynu precyzyjne informacje.","","",["AD"]],"50480384":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/436ba4c601ac2683a8a332c76ec1b63d",[]],"50480385":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2697e27ab93ca74c95367b9150b90440",[]],"50480386":["Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej \"Żmiju\" maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu \"Śliwa\" z Hanią marzą o uroczystej kolacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50480387":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50480696":["Reż.: Bruce Seth Green.
Xander oraz czterej inni uczestnicy szkolnej wycieczki do zoo wchodzą na objęty kwarantanną wybieg dla hien i zostają opętani przez zwierzęce demony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873634.jpg","",[]],"50480697":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50480698":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50480699":["Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyją w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływają na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu jest tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni, ani wanny w łazience. Pan Marek, głowa rodziny, nie jest w stanie sam wyremontować lokalu. Z pomocą przychodzi ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e73071a08c628d46a6c22c7b406d7c41",["N"]],"50480700":["Detektywi spotykają się z Teresą, która podejrzewa, że jej córka i zięć mają poważne problemy finansowe. Oboje zapewniają, że wszystko jest w porządku, ale ona w to nie wierzy. Zięć wychował się w patologicznej rodzinie, w przeszłości zadawał z nieciekawym towarzystwem, był karany za drobne przestępstwa i kradzieże. Córka nie pozwoliła jednak nikomu wtrącać się w swoje życie. Teresa nie wierzy w przemianę mężczyzny i chce wiedzieć, w co znowu się wplątał. Tymczasem Tomasz jest poddawany badaniom w jakiejś nie do końca legalnie działającej klinice. Detektywi szybko ustalają, ze kilka miesięcy wcześniej mężczyzna stracił pracę, jednak ukrył ten fakt przed żoną. Codziennie rano wychodzi z domu, ale zamiast jechać do firmy, chodzi na rozmowy kwalifikacyjne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50480701":["Richard wyjaśnia, jakie prawa fizyki rządzą skokami na trampolinie. Na przykładzie huśtania się na linie pokazuje działanie siły grawitacji oraz pędu. Na koniec, obserwując niedoświadczonych amatorów breakdance'u, pokazuje skutki znalezienia się środka ciężkości ciała w niewłaściwym miejscu.","","",[]],"50480702":["Richard wyjaśnia naukowo działanie kuli armatniej. Pokazuje też skutki, które towarzyszą sytuacji, w której sieć nie jest tak odporna, by wytrzymać moment pędu. Entuzjaści parkouru prezentują rodzaje wypadków, jakie mogą się zdarzyć podczas skakania po dachach.","","",[]],"50480703":["Bartosz jest młodym mężczyzną mieszkającym na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest samotny i nie układa mu się zbytnio z kobietami. Mężczyzna pracuje nocami. Pewnego dnia zawiera znajomość ze swoją atrakcyjną sąsiadką Martyną. Wkrótce zaczynają się spotykać. Kobieta jest jednak bardzo tajemnicza i często znika z niewiadomych przyczyn. Tymczasem o względy Bartosza zabiega Jolanta, która sprząta jego dom. Wkrótce w życiu mężczyzny zaczynają dziać się dziwne rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8976adfbfa866d9a87f0837f2835a549",["N"]],"50480704":["Starsi państwo Jankowscy cieszą się, gdy do domu naprzeciwko wprowadza się rodzina z synem będącym w wieku ich wnuka. Liliana liczy, że chłopcy się zaprzyjaźnią, dzięki czemu będą mogli częściej widywać swojego ulubieńca. Szybko się okazuje, że nowi sąsiedzi nie podzielają ich entuzjazmu. Gdy pewnego dnia chłopcy się spotykają, sąsiad Jankowskich wpada w szał i brutalnie ich rozdziela. Dziadkowie są przerażeni i nabierają bardzo niepokojących podejrzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/154b612944de12532534d530d9df0f76",["N"]],"50480705":["W programie praktyczny poradnik dotyczący tego, jak należy przechowywać ciasto w lodówce. Dzięki Galileo okaże się m.in., jakie produkty powinny trafić na górną półkę, a którym niska temperatura szkodzi. Reporter Galileo przyjrzy się też z bliska modzie na produkty zawierające konopie. Na własnej skórze przetestuje konopne kosmetyki oraz żywność produkowaną na bazie tych roślin. Nie zabraknie też oceny fachowców. Zwykłe zabiegi kosmetyczne to przeżytek. Goście salonów SPA coraz częściej poszukują w nich także rozrywki. To właśnie z myślą o takich osobach powstają specjalne programy artystyczne np. z elementami baletu Jezioro Łabędzie. Reporterzy programu rozwikłają też zagadkę dotyczącą kolorów produktów spożywczych. Na zakończenie pojawi się też kolejna zagadka dla miłośników egzotycznych podróży.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"50480706":["Do Septagonu zgłasza się kobieta, z której prywatnego konta ktoś wysyła randkowe propozycje jej szefowi. Klientka podejrzewa swojego współpracownika i zarazem byłego chłopaka. W sprawę może być też zamieszana jej zazdrosna podwładna, z którą kobieta jest w konflikcie. Detektywi muszą odnaleźć dowcipnisia i uratować swoją klientkę przed zwolnieniem z pracy. Tymczasem Ruda i Bury prowadzą sprawę próby otrucia rasowego konia. Wśród podejrzanych jest trójka pracowników, z których nie wszyscy postępują uczciwie w stosunku do swojego szefa. Detektywi montują więc monitoringi i rozpoczynają całodobową obserwację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fb3ca39ef85db01da973ec791e69525f",["N"]],"50480707":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50480708":["Zatońska i Zieliński interweniują w sprawie napadu na młodego mężczyznę. Agresorem jest człowiek będący pod wpływem alkoholu, który podczas aresztowania twierdzi, że sam padł ofiarą oszustwa. Chwilę później na komendzie pojawia się żona aresztowanego, znana modelka. Policjantów czeka trudne śledztwo w blasku fleszy. Kolejna interwencja dotyczy kradzieży w sklepie z telefonami. Złodziejem jest nastolatek, któremu bardzo zależy na tym, by zostać... przyłapanym. Policjanci muszą odkryć przyczynę takiego zachowania. Źródła informacji szukają w domu rodzinnym młodego złodziejaszka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/989867a262d3a624c50999522bd29fc8",["N"]],"50480709":["Mónica wyrzuca Rafaela ze swojego pokoju. Prosi Aurorę, żeby nie mówiła Elsie, o tym, że nakryła ją z mężczyzną. Dziewczyna obiecuje dochować tajemnicy. Uderza w twarz Camilo za to, że używał jej nazwiska do niecnych celów. Mówi też księdzu o swoich okropnych wizjach, w których krzywdzi ją Severo. Elsa che poznać terapeutę podopiecznej. Luis daje Mónice znać, że ją lubi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863611.jpg","",[]],"50480710":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"50480711":["Jowita po rozmowie z pracownikami i deklaracji, że firma zostaje w jej rękach, postanawia oswoić się z rolą szefowej. Podczas krótkiej wycieczki po hali oraz zapleczu, kobieta poznaje pierwsze sekrety i zwyczaje pracowników. Próbuje też wykorzystać swoją uczelnianą wiedzę o pasożytach, by wpoić im podstawowe zasady higieny. Nie jest ona jednak świadoma, że za jej plecami toczą się rozmowy o przejęciu Auto-Kawexu. Mechanik Antoni próbuje naprawić relacje z synem, który nie chce z nim rozmawiać i nie zgadza się na jego kontakty z wnuczką. Darek i Igor zazdroszczą Sebastianowi, który wpadł w oko atrakcyjnej klientce. Po godzinach do warsztatu wkracza intruz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50480712":["Kacper studiuje malarstwo na jednej z uczelni artystycznych. Jego obraz zwycięża w ogólnopolskim konkursie dla młodych twórców. Wkrótce potem płótno znika. Kacper prosi o pomoc detektywów, którzy interweniują u władz uczelni. Rektor wyraża ubolewanie i obiecuje przeprowadzenie wewnętrznego śledztwa. Pierwszym podejrzanym staje się człowiek, któremu Kacper nie chciał sprzedać obrazu. Kiedy jednak okazuje się, że zainteresowanie malowidłem wykazała hrabina Cieplicka, znana w środowisku kolekcjonerka dzieł sztuki, pojawiają się poważne wątpliwości, dotyczące tego tropu w śledztwie. Detektywi postanawiają jednak sprawdzić hrabinę. Wychodząc z jej willi, mijają się z rektorem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50480713":["Karina Wolniewicz nie pojawia się w pracy. Krzysiek Zapała rozpoczyna poszukiwania. Zaczyna od mieszkania policyjnej partnerki. Nie znajduje tam jednak jej rzeczy, a współlokator nie ma pojęcia, co mogło się wydarzyć. Kiedy w rzece znalezione zostaje ciało mężczyzny, który niedawno włamał się do mieszkania Kariny, Zapała ma coraz gorsze przeczucia. Tymczasem patrol numer sześć, który tworzą w zastępstwie Ola Wysocka i Emilka Drawska-Zapała, trafia na bójkę dwóch mężczyzn. Policjantki dowiadują się, że jeden z nich oskarża drugiego o kradzież roweru. W toku śledztwa Ola i Emilka trafią do domu starców, gdyż złodziejką może być jedna z podopiecznych ośrodka. Jest także sprawa ekshibicjonisty, którego policjantki znajdują na balkonie trzeciego piętra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb79e6277a99aa72576017fe3172fe34",["N"]],"50480714":["Podczas gdy Jowita odbywa wykład ze studentami, w Auto-Kawexie dochodzi do damsko-męskiej wojny o plakaty z nagimi modelkami. Recepcjonistka Monika kłóci się ze swoim chłopakiem, który uważa, że za bardzo spoufala się z klientami, którzy z nią flirtują. Darek w rozmowie z kolegami deklaruje, że chciałby się zakochać, po czym w warsztacie pojawia się długonoga blondynka, która twierdzi, że od dawna marzy o randce z nim. Jowita zalicza pierwszą wpadkę jako szefowa, obnażając swoją niewiedzę o branży samochodowej, co natychmiast komentują jej pracownicy. Kobieta musi też odbyć pierwszą biznesową rozmowę z potencjalnym kupcem Auto-Kawexu. Antoni zostaje w warsztacie po godzinach. Nie wie, że ktoś obserwuje teren firmy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50480715":["Walczak ignoruje kontuzję i wraca do służby. Jagiełło prosi jego i Paulinę Wach, by zbadali sprawę śmierci lokalnego polityka. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zmarł w naturalny sposób w swoim pokoju hotelowym. Miał problemy z sercem i rozrusznik. Obsługa informuje go jednak, że polityk spędził bardzo intensywny wieczór. Najpierw spotkał się pewnym biznesmenem na kolacji, a później - w towarzystwie dziewczyn do wynajęcia - obaj udali się do wynajętego pokoju. Bolek odkrywa, że rozrusznik serca mężczyzny został potraktowany prądem z paralizatora. Tymczasem Magda ma dla Kuby niespodziankę. Gwarantuje mu przeżycia, jakich jeszcze nie zaznał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c323027a4f73a06cc19e9bdb5f4e8a0b",["N"]],"50480716":["Reż.: Lior Geller.
Kiedy lokalny gang narkotykowy Rincona (David Castaneda) rekrutuje do swoich szeregów dziesięcioletniego chłopca, Miguela (Nicholas Sean Johnny), jego starszy brat Lucas (Elijah Rodriguez) znajduje pomoc u pogrążonego w depresji weterana z zespołem stresu pourazowego, Daniela (Jean-Claude Van Damme). Mężczyzna szykuje zemstę.","","",[]],"50480717":["Reż.: Christian Sesma.
Członek straży obywatelskiej zabija człowieka powiązanego ze środowiskiem przestępczym. To wydarzenie prowadzi do krwawych porachunków między armeńską mafią, meksykańskimi kartelem narkotykowym i grupą komandosów z sił specjalnych. Okazuje się, że w spisek jest też uwikłana grupa specjalna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876384.jpg","",[]],"50480718":["Spojrzenie na rynek nieruchomości Wielkiego Jabłka. Kamera śledzi pracę trzech agentów z Manhattanu: Fredrika Eklunda, Michaela Lorbera i Ryana Serhanta. Dzięki nim widzowie dowiedzą się, jak sprzedaje się warte dziesiątki milionów nieruchomości, kto je kupuje oraz jakich trików używają sprzedawcy, by zarobić możliwie najwięcej. Nowy Jork to jeden z najtrudniejszych rynków na świecie. Działający na nim specjaliści, by przetrwać, muszą pozbyć się wszelkich skrupułów. Tu wygrywają tylko najszybsi, najbardziej zdecydowani, po prostu - najlepsi.","","",[]],"50480719":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50480720":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480721":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480722":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480723":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50480724":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480725":["Podczas uroczystości, związanych z budową centrum kulturalnego, Xander wpada w wykopaną przez siebie dziurę i trafia do starożytnej świątyni.","","",[]],"50480726":["Reż.: Tony Mordente.
Buźka pragnie zostać członkiem prestiżowego country clubu. Nieoczekiwanie wpada na ślad działającej tam grupy przestępczej. Drużyna A postanawia interweniować.","","",[]],"50480727":["Wysocka i Jóźwiak interweniują w sprawie głośniej młodzieżowej imprezy. W mieszkaniu oprócz pijanych uczestników znajdują nieprzytomnego chłopaka. Policjanci udzielają mu pierwszej pomocy i wzywają karetkę. Inni uczestnicy nie chcą jednak wyznać, co zażywał ich kolega. Poszkodowany nastolatek jest w stanie krytycznym. Do Wysockiej dzwoni kolega z innego patrolu. Zatrzymał w galerii handlowej wagarującego Marka. Ola martwi się o syna, który od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. W dodatku kolejny raz ma zniszczone ubranie. Na komendzie pojawia się staruszka. Zgłasza kradzież telefonu. Patrol wyrusza na pocztę, gdzie doszło do zdarzenia. Na monitoringu widać sprawcę, a na opłacanym przez niego mandacie widnieją dane osobowe. Na komendzie pojawia się też Madzia. Z niewiadomych przyczyn okłamuje ona Olę, że Szymon czuje się dobrze w areszcie. Wysocka nie daje się jednak przekonać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f71608a1de1c26d8a1377952d922c25b",["N"]],"50480728":["Autorzy programu odwiedzą fabrykę tradycyjnych mat do wycierania obuwia. Dowiedzą się, do czego służą i jak działają poszczególne rodzaje wycieraczek. W dalszej części programu przyjrzą się działaniom mechaników naziemnych, dokonujących nocnego przeglądu Boeinga 737-500. Mistrz kuchni z Indonezji, Jerry, udzieli kilku wskazówek, jak ugotować w woku idealne danie. Na koniec poznamy technologię produkcji gumowych rękawiczek.","","",[]],"50480730":["Trup w szafie
Do zajezdni przychodzi kobieta, która chce odebrać odszkodowanie. Karol niechcący uderza ją w głowę drzwiami od szafki. Petentka przewraca się i traci przytomność. Przerażony Krawczyk jest przekonany, że zabił kobietę. Nie mając wiele czasu do namysłu ukrywa \"zwłoki\" w szafie, którą postanawia zabrać ze sobą do domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42f848ab93e78b25a795c88599940fce",[]],"50480731":["Informator
Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z \"maluchem\". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1dea22a1cc7f96766139e3d41829de44",[]],"50480732":["Jaś Fasola ma problemy z zaparkowaniem samochodu. Z pomocą przychodzą mu dwaj zawodowi żołnierze. Następnie pechowiec z zainteresowaniem obserwuje ich podczas musztry wojskowej, przy okazji wprowadzając spore zamieszanie. Zamierza też podczas dnia otwartego odwiedzić pewną szkołę. Chce przede wszystkim obejrzeć najciekawsze szkolne pracownie. W laboratorium chemicznym omal nie doprowadza do eksplozji, a podczas zajęć plastycznych przeżywa prawdziwy szok na widok nagiej modelki. Idzie też na zajęcia ze wschodnich sztuk walki, gdzie, z właściwą sobie pomysłowością, próbuje pokonać swojego przeciwnika.","","",["AD"]],"50480733":["Reż.: John Patterson.
MacGyver jedzie do Budapesztu. Ma tam spotkać się z agentem, który przekaże mu listę sowieckich szpiegów. Do wymiany jednak nie dochodzi, a w całą sprawę wplątuje się pewna romska rodzina.","","",[]],"50480734":["Reż.: Christian I. Nyby II.
Mark próbuje pomóc Joemu Mannixowi w sprawie przerwanego śledztwa sprzed dwudziestu pięciu lat. Wznowione dochodzenie dotyczy morderstwa.","","",[]],"50480735":["Reż.: Chuck Parker.
Zapada decyzja o rozbiórce garażu, w którym zginęła żona Adriana. Ku radości okolicznych mieszkańców w miejscu tym ma powstać plac zabaw. Monk na znak protestu przykuwa się do budki parkingowej. Radna Eileen Hill obiecuje detektywowi wstrzymanie prac i ponowne głosowanie. Przed zebraniem w ratuszu Monk poznaje dziennikarza lokalnej gazety, Paula Crawforda. Tymczasem okazuje się, że Hill zniknęła bez śladu. Jej sekretarka, Maria Schecter, mówi Adrianowi, że ostatnią osobą, z którą widziała się zaginiona był Crawford. Wychodzi też na jaw, że kobieta była w ciąży. Niebawem jej ciało zostaje wyrzucone na brzeg morza.","","",[]],"50480736":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
Szantażysta grozi skażeniem całego miasta, jeśli nie dostanie diamentów wartych 20 mln euro. Żąda ponadto, żeby okup został mu przekazany za pośrednictwem Medicoptera. Policja potwierdza, że terrorysta posiada pluton. Załoga Medicoptera decyduje się na udział w ryzykownej akcji.","","",[]],"50480737":["Dola idola
Do Krawczyków przychodzi z wizytą syn koleżanki Aliny, który był uczestnikiem programu \"Idol\". Danka i Alina są zafascynowane jego osobą. Karol i Tadeusz są zazdrośni i chca zrobić wszystko, aby zdobyć uznanie swoich żon. Postanawiają wziąć udział w \"Idolu\".Jedynym sposobem okazuje sie porwanie Kuby Wojewódzkiego i wymuszenie na nim przyjęcia ich do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56c84e750461d1ee084ae15e3959f2c5",[]],"50480738":["Tajny szyfr
Karol znajduje w tramwaju tajemniczą paczkę. Zamiast odnieść ją do biura rzeczy znalezionych, przynosi ją do domu. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, prowadzący śledztwo w sprawie przerzutu narkotyków. Proponuje Karolowi i Tadziowi współpracę przy tej operacji. Przyjaciele zostają tajnymi agentami i porozumiewają się między sobą wyłącznie konspiracyjnym szyfrem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b5dcbef6f4982c8af9cc6536c5b8de6",[]],"50480739":["W kolejnym odcinku autorzy programu dowiedzą się, m.in. jak się robi papier ozdobny, kto wymyśla wzory i jak się je nanosi. Prześledzą także proces recyklingu papieru. W trakcie lotu największego cywilnego samolotu, \"Antonowa 124\" będą obserwować pracę tej gigantycznej maszyny. Zobaczą, ile zużywa on paliwa, jak wiele jest w stanie unieść w powietrze i ile osób jest potrzebnych, by go obsługiwać. Na koniec zwiedzą elektrownię Itaipu, znajdującej się na granicy Brazylii z Paragwajem. Jest to druga co do wielkości elektrownia wodna na świecie.","","",[]],"50480740":["Reż.: David Grossman.
Podczas wyścigu kwalifikacyjnego do Grand Prix Miami jeden z kierowców zatrzymuje bolid, gdyż jego kombinezon zaczyna płonąć. Chwilę wcześniej zawodnik tankował paliwo. W wyniku zdarzenia mężczyzna ginie, a wyścigi zostają zawieszone. Horatio jest pewien, że było to morderstwo. Alexx przeprowadza autopsję i potwierdza te przypuszczenia.","","",["N"]],"50480741":["Reż.: Joe Chappelle.
W biurze zostaje zamordowany makler giełdowy. Agenci orientują się, że brakuje laptopa. Zabezpieczają ślady obcasów, butelkę szampana i świece. Przy ofierze znajdują również profesjonalny sprzęt do podsłuchu. Horatio po raz kolejny bada sprawę śmierci swojego brata, Raymonda. Do Miami wraca jego kochanka. Policja odkrywa w jej samochodzie ślady tego samego narkotyku, od którego uzależniony był brat Caine'a.","","",["N"]],"50480742":["Stosunki Stasiaka z synem komplikują się. Chłopak chce wracać do Londynu. Chociaż spóźnia się na samolot, postanawia lecieć następnym. W międzyczasie opuszcza mieszkanie ojca i przenosi się do ciotki. Stasiak nie wie, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Tymczasem odbiera telefon od Kubisa. Ten informuje go o pożarze i dwóch zwęglonych ciałach w szopie za miastem. Policjanci przybywają na miejsce. Zamiast szopy zastają jednak tylko zgliszcza. W popiele znajdują jednak srebrny krzyż, który staje się ważnym tropem w śledztwie. Cała sprawa nabiera tempa, kiedy jedną z ofiar okazuje się zaginiony nastolatek. Niebawem policjanci natrafiają na trop podejrzanych praktyk grupy młodzieży.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/89022415e89ccc2ce8248f26319e84b1",[]],"50480743":["Reż.: Ben Younger.
Vinny Pazienza (Miles Teller) to młody amerykański bokser, który odnosi coraz większe sukcesy. Jego trener Kevin Rooney (Aaron Eckhart) zachęca go do coraz cięższej pracy, co wkrótce przynosi pożądane efekty. Chłopak zdobywa kolejny szczeble kariery. Niestety dochodzi do wypadku samochodowego, w wyniku którego sportowiec doznaje poważnego urazu kręgosłupa i nie może chodzić. Pomimo tragicznej sytuacji Pazienza stara się nie tracić wiary i próbuję za wszelką cenę wrócić na ring. Oparty na faktach, biograficzny dramat, który przybliża widzom sylwetkę słynnego mistrza boksu.W postać zdeterminowanego sportowca wciela się znany z oscarowego filmu Whiplash, Miles Teller. Reżyserem obrazu jest dwukrotnie nominowany do Nagrody Independent Spirit Ben Younger (Serce nie sługa, Ryzyko).","","",[]],"50480744":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"50480745":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480746":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480747":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480748":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50480596":["Jasiek jest wściekły na Zuzę. Oskarża ją, że zniszczyła to, co między nimi było. Stefa obiecuje pomóc córce zająć się Grzesiem i Zuza wraca do pracy. Markiewicz nagrywa ukochanemu wiadomość, w której za wszystko go przeprasza. Patrycja surowo reaguje na klapsa, który Wiktor wymierzył synowi. Nie zgadza się na używanie przemocy. Inga nie wie, co zrobić z Żółkowskim, który skarży się, że była żona chce go odseparować od dziecka. Kobietę odwiedza Robert z Marysią. Mężczyzna myśli, że Żółkowski jest jej kolejnym adoratorem. Tymczasem Tadzia bada lekarz. Prawdopodobnie chłopiec ma szkarlatynę, ale medyk szuka na jego ciele siniaków. Wkrótce w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Anka rozmawia z Wiką o szczegółach adopcji. Strzelecka ma pretensje do Haliny, że nie powiedziała jej prawdy. Kuba wyznaje Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Anka i Zuza spotykają się w kawiarni i rozmawiają o tym, co przytrafiło się Strzeleckiej. Patrycja uważa, że przyjaciółka powinna odnaleźć swoją biologiczną matkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4114a12aaa99dc05f01b3135fb20f110",["N"]],"50480597":["18-letnia Ewelina obsesyjnie dba o swój wygląd, do którego ma wiele zastrzeżeń. Matka ani ojciec nie poświęcają jej wiele uwagi. Dziewczyna zatrudnia się jako recepcjonistka w klinice medycyny estetycznej. Pragnie umówić się na wizytę u znanego chirurga, który mógłby przeprowadzić niezbędne jej zdaniem operacje. Ewelina chce wyglądać jak najpiękniejsza lalka na świecie. Lekarz nie znajduje powodu do wykonania zabiegu, co doprowadza dziewczynę do łez. Nastolatka szantażuje doktora i wplątuje jego żonę w wymyśloną intrygę. Konflikt doprowadza do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b49b888b5429d50b7523535c4462d25",["N"]],"50480598":["Mężczyzna w kapeluszu
Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ee36a47a5b36322988a7a895d736ec",["N"]],"50480599":["W otoczeniu górskiego krajobrazu Marysia i Michał biorą ślub. Szczęśliwi świętują ten dzień w gronie najbliższych. Emilka poruszona sytuacją rodziny, która dopuściła się kradzieży w Wadlewie, postanawia, że nie wyda ich w ręce policji. Pani sołtys musi jednak znaleźć sposób, jak im pomóc. Tymczasem przerażony ksiądz, widząc ślady włamania w kościele, dzwoni na posterunek. Kinga postanawia ostatecznie zakończyć znajomość z Tolą i odwiedza ją w szpitalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe75b5f97e848f7b17d136c718885395",["N"]],"50480600":["Pamela Kulas przeprasza poszkodowanych mieszkańców wsi, licząc na wybaczenie i zrozumienie z ich strony. Malwina kategorycznie żąda zwrotu pieniędzy. Po weselnej imprezie, wszystkie zaproszone pary spędzają czas w swoim towarzystwie świetnie się bawiąc. Tylko samotny Krystian nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Podczas nieobecności Artura, Sabina prowadzi negocjacje handlowe z dystrybutorami kawy z Anglii. Daria odwiedza Błażeja i przyznaje się do swojej zawodowej porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53d864b1593e08dca0e28cbbff03f70d",["N"]],"50480601":["Cena pokoju
Dwaj dresiarze zapobiegają uprowadzeniu dziesięciolatka. Okazuje się, że ojciec chłopca prowadził podejrzane interesy i ukrywał to przed bliskimi. Policjanci sądzą, że porywacze wrócą, więc obserwują rodzinę. Podczas akcji Olgierd naraża się na śmierć... Ojciec Krystiana zostaje kierowcą w firmie sprzątającej. Podejrzewa, że jeden z klientów molestuje sprzątaczki. Prosi syna i Maję o pomoc. Funkcjonariusze chcą przeprowadzić prowokację.","","",["N"]],"50480602":["Jesteśmy kwita
Do taksówki wsiada mężczyzna, który został pchnięty nożem. Nie chce jednak jechać do szpitala. Niebawem umiera. Wkrótce okazuje się, ze to szef grupy przestępczej. Policjanci podejrzewają, że był ofiarą porachunków mafijnych. Zuza szaleje z niepokoju z powodu braku wieści o matce. Kuba również jest na skraju załamania nerwowego. Czeka na wyniki badań DNA zwłok, które mogą należeć do Marty.","","",["N"]],"50480603":["Do szpitala trafia Joanna, 42-letnia nauczycielka. U kobiety stwierdzono marskość wątroby spowodowaną nadużywaniem alkoholu. Mąż nauczycielki, Zbigniew, jest zaskoczony, bo żona zaleczyła nałóg i od wielu lat nie piła. Mężczyzna zastanawia się, co sprawiło, że ponownie sięgnęła po kieliszek. Podejrzewa, że powodem była Jolka, młoda kobieta podająca się, że koleżankę z pracy Joanny, która w pewnej chwili pojawiła się w ich życiu. Uczniowie odwiedzający Joannę twierdzą, że nie znają Joli. Wkrótce okazuje się, że jako bardzo młoda kobieta Joanna urodziła córkę, którą oddała do adopcji. Potem nie mogła już rodzić. Niedawno postanowiła odnaleźć swoje jedyne dziecko. Być może pielęgniarka z oddziału zdoła jakoś scalić rodzinę. Chwilowo jednak Małgorzata zajmuje się chronieniem nowej koleżanki, Jadwigi, która z jakiegoś powodu popełnia wiele błędów w pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/428b74518a9231ebbc09431765169788",[]],"50480604":["14-letni Kamil trafia do szpitala. Chłopak spowodował wypadek samochodowy, w którym odniósł obrażenia. Opiekująca się nim pielęgniarka Ania, próbuje z nim porozmawiać. W końcu nastolatek wyjawia jej, że ukradł auto ojcu, wjechał na chodnik, potrącił kobietę, uciekł z miejsca wypadku, a następnie wjechał w ścianę budynku, bo chciał się zabić. Po wysłuchaniu go Anna zaczyna zastanawiać się nad losem potrąconej kobiety. Następnego dnia rano Kamil znika. Przełożona pielęgniarek, Julita każe szukać uciekiniera. Anna znajduje go w izbie przyjęć. Okazuje się, że szuka kobiety, którą potrącił. Zna ją, bo to jego sąsiadka. Widząc ją na oddziale internistycznym, Kamil przyznaje się do wszystkiego i wyjawia, dlaczego chciał popełnić samobójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3d7c02d712356f8e77476a638f64576",[]],"50480605":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"50480606":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"50480607":["Robert, którego żona Katarzyna wyszła po zakupy, zostaje sam z synkiem Kacprem. Ojciec robi małemu herbatę. Kasia wraca do domu i zaczyna przygotowywać obiad w kuchni. Przybiega do niej chłopiec, aby się pobawić. Po chwili krzyk żony wprawia Roberta w osłupienie. Wbiega do kuchni i widzi nieprzytomnego już synka leżącego na podłodze. Dziecko ma w buzi białe zmiany, jakby po oparzeniu. Rodzice dzwonią po pogotowie. Operatora rozpoznaje zatrucie silną substancją żrącą. Marek ostrzy noże za pomocą ostrzałki, którą dla wygody trzyma na kolanie. Energicznymi ruchami pracuje nad ostrzami, aż jedno z nich ześlizguje się i przecina tętnicę udową.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d150befa9bf34d45bb303a633bc630a",["N"]],"50480608":["W Wadlewie trwają przesłuchania, policja usiłuje wpaść na trop złodzieja. Śledztwo jest utrudnione, ponieważ wśród mieszkańców panuje zmowa milczenia. Tymczasem Emilka szuka sposobu, aby pomóc potrzebującej rodzinie. Za namową Kaśki, Beata umawia się na randkę w ciemno z nieznajomym z portalu randkowego. Okazuje się, że poznany chłopak nie spotkał się z nią bezinteresownie. Daria topi swoje smutki w alkoholu. Pijana dociera do firmy, spotyka się z Sabiną i doprowadza do awantury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bae9e63696ac5b8ed6044e49fbfe075",["N"]],"50480609":["Sylwek Kulas chce ratować honor swojej rodziny, postanawia sam zgłosić się na policję i przyznać do winy. Jego zrozpaczona żona prosi Emilkę, aby go powstrzymała. Specjalnie dla Julki, Marysia i Michał organizują kolejną imprezę weselną w domu. W jej przygotowanie mocno angażuje się Krystian z Melką. Ich bliskie relacje wzbudzają zazdrość w Pawle. Błażej spotyka się z Darią, która chce, aby jej wybaczył i w głębi duszy liczy na to, że znowu będą razem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6740d5b6fc3b901a2582b62e8e9568f",["N"]],"50480610":["W hotelu zjawiają się Maciej Smalik (Łukasz Płoszajski) i jego dziewczyna Agata (Maria Góralczyk). Para zamierza spędzić w Warszawie trzy romantyczne dni. Niestety, plany mężczyzny krzyżuje pojawienie się Malwiny (Aneta Zając), z którą także się spotyka. Maciej musi się bardzo postarać, by ukryć prawdę przed obiema kobietami. Beata postanawia rozszerzyć zakres działalności hotelowej kuchni na usługi cateringowe. Zachwycona pomysłem Natalia musi skonsultować to z Iwoną. Krajewska jest przekonana, że Szwed odrzuci jej propozycję z zazdrości o Andrzeja. Natalia zgadza się zaśpiewać podczas występu zespołu Kajtka. W związku z tym dochodzi do starcia Artura z tancerzem. Górski ma do niego pretensje, że ten ingeruje w życie jego dziewczyny. Beata idzie z Robertem na randkę. Mężczyzna zabiera ją do... budki z kebabami. Tomek ignoruje Sarę, a jeśli już się do niej odezwie, to po to, by ją skrytykować. Zachowanie mężczyzny intryguje przyzwyczajoną do ciągłej adoracji dziewczynę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777748e3e52eaf987317afc2a3676302",["N"]],"50480611":["Natalia przygotowuje się do trasy koncertowej. Każdą wolną chwilę poświęca na próby. W efekcie spędza coraz mniej czasu z Arturem. Ten zaczyna tracić cierpliwość. W hotelu zjawia się ksiądz Bartek (Marcin Stec) razem ze swoją... partnerką Dianą (Joanna Koroniewska). Są parą od ponad dwóch lat, ale mężczyzna zastanawia się, czy powinien kontynuować ten związek. Na specjalną prośbę dostaje osobny pokój. Niebawem duchownego odwiedzają Krystyna (Elżbieta Czerwińska), Anna (Lidia Bogaczówna) i Marzena (Ewa Wencel). Panie przybyły do Warszawy z poważną misją - zamierzają uratować Bartka przed wiecznym potępieniem. Tymczasem w recepcji pojawia się Łukasz (Maciej Musiał), chłopak, który spowodował pożar w Hotelu 52. Jego ojciec uznał, że powinien on zrekompensować Natalii poniesione straty, pracując za darmo. Lipska postanawia zatrudnić go jako sprzątacza. Leszek i Żenia nie szczędzą mu złośliwości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c9964c3d59bc8753ff9fa0912c36",["N"]],"50480612":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"50480613":["Reż.: Maciej Ślesicki.
Szef gangu, Józef, szuka ochroniarza dla swojej szesnastoletniej córki, Sary. Jego wybór pada na Leona. Mężczyzna jest byłym komandosem, który przypadkowo uratował życie Józefowi. Gangster już na wstępie jasno ustala warunki współpracy - jeśli ochroniarz tknie jego córkę, zginie. Początkowo rozkapryszona dziewczyna nie może znieść ciągłej obecności swojego opiekuna. Wkrótce jednak mężczyzna ratuje jej życie. Własnym ciałem bowiem osłania Sarę przed kulami napastników. To dramatyczne wydarzenie diametralnie zmienia relacje między nastolatką a jej ochroniarzem. Powoli Sara uświadamia sobie, że jest zakochana w o wiele lat starszym od siebie Leonie. W końcu niewinna dziewczyna postanawia wyznać mu miłość. Dla Leona nie jest to radosna informacja. Zamknięty w sobie i ciężko doświadczonym przez życie mężczyzna początkowo odrzuca to uczucie. Boleśnie przeżył rozstanie z żoną, po którym popadł w alkoholizm i stracił sens życia. Powoli jednak zmienia się pod wpływem Sary i ulega jej urokowi. Wkrótce o ich związku dowiaduje się Józef. Wówczas życie Leona jest w niebezpieczeństwie...","","",["N"]],"50480614":["Reż.: Paul McGuigan.
Tajna agencja rządowa zwana Wydziałem prowadzi badania nad tajemniczymi umiejętnościami wykazywanymi przez nielicznych wybranych takimi, jak: telekineza, jasnowidzenie czy telepatia. Wysłannicy organizacji tropią osoby dysponujące nadnaturalnymi zdolnościami, by następnie stworzyć z nich niezwyciężoną armię. Jedną z nich jest młody Nick Gant (Chris Evans), który umiejętności telekinetyczne odziedziczył po ojcu (Joel Gretsch), zamordowanym dziesięć lat wcześniej przez ludzi Wydziału. Chłopak ukrywa się dziś w Hongkongu. Wkrótce kontaktuje się z nim 13-letnia Cassie Holmes (Dakota Fanning), zdolna do przewidywania przyszłości. Nakłania ona Nicka do wspólnych poszukiwań Kiry (Camilla Belle), uciekinierki z laboratorium Wydziału, która z kolei potrafi sterować ludzkimi myślami. Jej śladem podąża bezwzględny agent Henry Carver (Djimon Hounsou). Konfrontacja trójki młodych bohaterów z ich prześladowcami wydaje się nieunikniona. Atutami produkcji są: doskonale dobrani odtwórcy głównych ról, brawurowe sceny walk i pościgów oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne.","","",[]],"50480615":["Kaja ma 25 lat i jest córką biznesmena. Podejrzewa, że jej mąż ma romans z sekretarką. Bartosz zanim ożenił się z Kają był ubogim studentem. Teraz, dzięki teściowi, prowadzi interesy w całej Europie. Oprócz tego chętnie imprezuje. Podczas obserwacji Pietrow ustala, że sekretarka Bartosza jest w ciąży, a jej przełożony bardzo się o nią troszczy. Mimo to detektyw ma wrażenie, że między tymi dwojgiem nie chodzi o romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835502.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/79ddb00991f4ab9963095f593e29a4db",["N"]],"50480616":["Bezsenność
Alutka cierpi na bezsenność. Z tego powodu uduchowiona sąsiadka Kwiatkowskich zaczyna widzieć tajemnicze zjawy o zwiewnej postaci. Dla poetki jest to wielka szansa, aby jej twórczość uzyskała nowy, uduchowiony wymiar. W wykorzystaniu nowego źródła natchnienia przeszkadzają jej niestety racjonalne i przyziemne próby tłumaczenia jej wizji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7833",[]],"50480617":["Jesteśmy kwita
Do taksówki wsiada mężczyzna, który został pchnięty nożem. Nie chce jednak jechać do szpitala. Niebawem umiera. Wkrótce okazuje się, ze to szef grupy przestępczej. Policjanci podejrzewają, że był ofiarą porachunków mafijnych. Zuza szaleje z niepokoju z powodu braku wieści o matce. Kuba również jest na skraju załamania nerwowego. Czeka na wyniki badań DNA zwłok, które mogą należeć do Marty.","","",["N"]],"50480618":["Robert, którego żona Katarzyna wyszła po zakupy, zostaje sam z synkiem Kacprem. Ojciec robi małemu herbatę. Kasia wraca do domu i zaczyna przygotowywać obiad w kuchni. Przybiega do niej chłopiec, aby się pobawić. Po chwili krzyk żony wprawia Roberta w osłupienie. Wbiega do kuchni i widzi nieprzytomnego już synka leżącego na podłodze. Dziecko ma w buzi białe zmiany, jakby po oparzeniu. Rodzice dzwonią po pogotowie. Operatora rozpoznaje zatrucie silną substancją żrącą. Marek ostrzy noże za pomocą ostrzałki, którą dla wygody trzyma na kolanie. Energicznymi ruchami pracuje nad ostrzami, aż jedno z nich ześlizguje się i przecina tętnicę udową.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d150befa9bf34d45bb303a633bc630a",["N"]],"50480619":["Zaniepokojony milczeniem Marysi Michał wyważa drzwi do jej mieszkania. Próbuje reanimować nieprzytomną kobietę. Jowita z pełnym zaangażowaniem spełnia się w roli menedżerki \"Kings Fitness\". W porównaniu z nią Beata nie wypada najlepiej. Zniechęcona swoją nieudolnością prosi Jowitę o szkolenie. Sabina bez entuzjazmu przyjmuje odwiedzających ją rodziców. Grażyna, zaniepokojona obojętnością i dziwnym zachowaniem córki, rozmawia z więziennym psychologiem. Następnie wzburzona wpada do Barbariana i robi awanturę bawiącym się tam przyjaciołom Sabiny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bd6735cea07315be708a1b1ad9f137c0",["N"]],"50480428":["Finał
Wielki finał VI edycji programu. Do walki o wygraną staje sześcioro wykonawców. Czworo zwycięzców odcinków półfinałowych oraz dwóch, którzy otrzymali dzikie karty w głosowaniu na Facebooku i w radiu RMF FM. Najlepszy z uczestników otrzyma 100 tysięcy złotych oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w Sylwestrową Moc Przebojów w Warszawie.","","",["N"]],"50480429":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50480430":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480431":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480432":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480433":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480434":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480435":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480436":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480437":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480438":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480439":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480440":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480441":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480442":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480443":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50480444":["Dariusz Janik prezentuje teledyski najnowszych i najpopularniejszych hitów. W każdym tygodniu prowadzący pokaże również, jak rozkręca się zabawę w klubach w całej Polsce, zda relacje z różnych imprez muzycznych, a także porozmawia ze znanymi DJ-ami.","","",[]],"50480445":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480446":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480447":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50480448":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50480449":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50480450":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50480173":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50480175":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50480177":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"50480178":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480179":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480180":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480181":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480182":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50480183":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50480184":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50480185":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"50480186":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"50480187":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50480188":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480189":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50480190":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50480191":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50480193":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50480194":["Rzułta koszulka i śrubowkręt
Chłopcy z IIB upodobali sobie niebezpieczną grę w grzyba. Niestety, pani Frał zabrania im ich ulubionej rozrywki. Zamiast tego więc Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak rozpoczynają zawody kolarskie w kapsle. Niespodziewanie dowiadują się od pani higienistki, że zaplanowana trasa słynnego Wyścigu Pokoju będzie przebiegać obok ich szkoły. Przyjaciele zamierzają im kibicować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/72a4511e318500a2c704d1de124dbeb2",["N"]],"50480195":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480196":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480197":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480198":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480199":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480200":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480201":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50480202":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50480203":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480204":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50480205":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480206":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50480207":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480208":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"50480209":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480210":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50480211":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50480212":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480213":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50480214":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50480215":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"50480216":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"50480217":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"50480219":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50480220":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50480221":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"50480222":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50480223":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"50480224":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50480225":["Wspólnie spędzany czas zbliża do siebie Pawła i Nikolę. Zazdrosny partner kobiety nie ukrywa, że jest przeciwny jej pracy w dyskotece i robi jej awantury. Przypomina jej, że miała dużo ambitniejsze plany na przyszłość. Tymczasem kolega Pawła, Krystian, zostaje odrzucony przez atrakcyjną Basię. Przekonany o swojej wyjątkowości mężczyzna postanawia uwieść ją za wszelką cenę.","","",[]],"50480226":["Grzegorz stawia Nikoli ultimatum, każąc jej wybrać pomiędzy pracą w dyskotece, a związkiem z nim. Kiedy kobieta nie chce zrezygnować z posady, porzuca ją. Paweł liczy, że uda mu się wykorzystać okazję i zbliżyć do współpracowniczki. Podobne zamiary ma Daro. Tymczasem w dyskotece występuje piosenkarz disco polo Zbyszek. Bywalczyni klubu, Aneta, jest w nim zakochana. Nikola ułatwia parze spotkanie na osobności. Wkrótce w dyskotece zjawia się ojciec dziewczyny, Stanisław, który jest przeciwny jej relacji z artystą.","","",[]],"50480227":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50480147":["Model MT","","",["N"]],"50480148":["Podsumowanie sezonu","","",[]],"50480149":["Playboys","","",[]],"50480150":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50480151":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50480152":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480153":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480154":["Basta & DiDżej Mietek","","",[]],"50480155":["Twórcy programu starają się odpowiedzieć na pytanie skąd bierze się sukces muzyki disco polo. W każdym odcinku wypowiadają się znawcy branży - artyści, dziennikarze muzyczni, producenci. Opowiedzą w jaki sposób powstawały największe hity, które koncerty przyciągają największą widownię i czym jest styl disco polo.","","",[]],"50480156":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480157":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50480158":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50480159":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50480160":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480161":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50480162":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50480163":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50480164":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50480165":["Playboys","","",[]],"50480166":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50480167":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50480168":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50480169":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50480170":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50480171":["Extazy","","",[]],"50480172":["Najlepsza stylizacja lata 2017","","",[]],"50480749":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50480750":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50480751":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50480752":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480753":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50480754":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480755":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50480756":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50480757":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50480758":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480759":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50480760":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480761":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"50480762":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480763":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50480764":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50480765":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50480620":["Miedź Legnica po trzech kolejkach należy do grupy trzech zespołów, które nie przegrały jeszcze spotkania. W ostatnim meczu legniczanie pokonali Chrobrego Głogów 2:1. Zagłębie Sosnowiec należy zaś do grona czterech drużyn, które nie zdołały wywalczyć w tym sezonie ligowym zwycięstwa. Sosnowiczanie po remisie na inaugurację rozgrywek z Podbeskidziem przegrali kolejno z Olimpią Grudziądz i Niecieczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480621":["Dwie drużyny z Wielkopolski rozpoczynają batalię o awans do finału fazy play-off. W sezonie regularnym lepiej w dwumeczu spisali się zawodnicy Agred Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, którzy na własnym torze pewnie pokonali Car Gwarant Start Gniezno 56:34. W Toruniu spotkanie zakończyło się remisem 45:45.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50480622":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50480623":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50480624":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480625":["Odra Opole wciąż czeka na pierwszą wygraną w sezonie. Do tej pory opolanie wywalczyli zaledwie jeden punkt w trzech spotkaniach, notując remis i dwie porażki. Z kolei Stomil Olsztyn po dwóch przegranych z rzędu w ostatniej kolejce zdobył komplet punktów, pokonując przed własną publicznością 2:1 GKS Jastrzębie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480626":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480627":["Oba zespoły zaczęły kampanię 2019/20 od porażek. Stomil uległ beniaminkom pierwszej ligi, GKS-owi Bełchatów i Radomiakowi, a Sandecja - Bruk-Betowi Termalice i Miedzi Legnica. Sandecja była przed sezonem wymieniana w gronie drużyn, które będą walczyć o awans do Ekstraklasy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876386.jpg","",[]],"50480628":["W pojedynku wieczoru Michał Kita zmierzy się z Brazylijczykiem Ednaldo Oliveirą. Inny zawodnik z Kraju Kawy, niepokonany dotąd w MMA Uelliton Silva, będzie rywalem Piotra Niedzielskiego. Podczas gali naprzeciw siebie staną również m.in. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50480629":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50480630":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480631":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480632":["Starcie siódmej z czwartą drużyną w tabeli. Sparta w poprzedniej kolejce przegrała z FK Mlada Boleslav 3:4, tracąc decydującą o porażce bramkę w 93. minucie meczu. Banik natomiast pokonał 4:2 Bohemians. Bardzo dobrze w tym spotkaniu spisał się Nemanja Kuzmanović, który zdobył dwa gole. Jego dyspozycja może mieć wpływ również na wynik batalii w Pradze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480633":["Piłkarze Odry Opole w trzech pierwszych spotkaniach obecnego sezonu Fortuna 1. ligi zdobyli zaledwie jeden punkt. Stomilowi Olsztyn po dwóch porażkach na inaugurację, w ostatnim meczu udało się pokonać 2:1 GKS Jastrzębie Zdrój. Zgromadzonych na stadionie w Opolu kibiców czeka wyrównany pojedynek, którego minimalnym faworytem będą goście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480634":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480635":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480636":["Obie drużyny przystąpią do tego spotkania po dwóch zwycięstwach ligowych z rzędu. Choć gospodarz, zespół Portland Timbers, zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej dopiero siódme miejsce, może pochwalić się serią siedmiu gier bez porażki na własnym stadionie. W starciu z Atlantą United ma spore szanse na przedłużenie tej passy. Mistrz MLS nie wygrał bowiem meczu na wyjeździe od 16 maja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480637":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480638":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50480647":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480648":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480649":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480650":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480651":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480652":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480653":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480654":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480655":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"50480656":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480657":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50480658":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50480659":["Miedź Legnica po trzech kolejkach należy do grupy trzech zespołów, które nie przegrały jeszcze spotkania. W ostatnim meczu legniczanie pokonali Chrobrego Głogów 2:1. Zagłębie Sosnowiec należy zaś do grona czterech drużyn, które nie zdołały wywalczyć w tym sezonie ligowym zwycięstwa. Sosnowiczanie po remisie na inaugurację rozgrywek z Podbeskidziem przegrali kolejno z Olimpią Grudziądz i Niecieczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480660":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480661":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480662":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50480663":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50480664":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480665":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50480666":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50480639":["W walce wieczoru zobaczymy starcie Szymona Kołeckiego z Ivo Cukiem. Dla mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów będzie to szósty pojedynek w MMA. Dotychczas wszystkie swoje potyczki zakończył on zwycięstwami w pierwszej rundzie. Doświadczony Chorwat będzie najtrudniejszym przeciwnikiem Kołeckiego w karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50480640":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50480641":["Stawką pojedynku są pasy mistrza Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów w wadze junior ciężkiej. W pierwszej kategorii trofeum broni Lawrence Okolie, aktualnym czempionem w drugiej jest Wadi Camacho.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50480642":["W ostatnim pojedynku wieczoru spotkali się dwa mistrzowie - król wagi średniej, niepokonany w KSW Mamed Khalidov i najlepszy w kategorii półśredniej Tomasz Narkun. Różnica wagowa między tymi zawodnikami wynosiła prawie 10 kilogramów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50480643":["Pochodzący z Rosji, ale reprezentujący Francję Daguir Imavov (12 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka), przydomek Specnaz, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim (7 zwycięstw, 1 porażka), zwanym Chińczykiem. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w obronie pasa wagi lekkiej FEN. Imavov jak dotąd wygrał obie walki stoczone w Polsce - z Bartoszem Koperą i Kamilem Łebkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50480644":["Pojedynek z 21 kwietnia 2018 roku. Tomasz Adamek przystępował do obrony mistrzowskiego tytułu zdobytego po zwycięstwie nad Fredem Kassim. Przeciwnikiem Górala był wówczas 37-letni Joey Abell.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50480645":["Dla Szymona Kołeckiego to dopiero czwarty pojedynek w MMA - trzy poprzednie wygrał. Podczas zawodów w Legionowie kibice zobaczą też starcia m.in. Rafała Haratyka z Łukaszem Bieńkowskim i Adama Niedźwiedzia z Pawłem Pawlakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50480646":["Pomimo ukończenia trzydziestu lat, rywal Polaka nie jest doświadczonym pięściarzem. Na zawodowym ringu debiutował przed niespełna pięcioma laty i jak dotąd stoczył jedenaście walk, z czego dziewięć wygrał. W ubiegłym roku Rosjanin mierzył się w Szczecinie z Michałem Cieślakiem i przegrał w 9. rundzie przez techniczny nokaut.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50480567":["Królewna Beatrycze","","",[]],"50480568":["Uwolnić Prezesa/Małpka pakowaczka","","",[]],"50480569":["Reż.: Albert Barillé.
Pierwsi Amerykanie
Historia pierwszych migrantów, którzy zasiedlili kontynent północnoamerykański.","","",[]],"50480570":["Łowcy
Widzowie poznają życie pierwszych mieszkańców Ameryki. Dowiedzą się, w jaki sposób polowali oni na zwierzęta.","","",[]],"50480571":["Nie ten pan młody","","",[]],"50480572":["Tarantula","","",[]],"50480573":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50480574":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50480575":["Oddech nieskończoności
Posterunkowy znajduje w ogródku Jędruli dwa piękne grzyby, kanie i obaj przyrządzają sobie z nich posiłek. Już po ich zjedzeniu wraca Jadzia, która stwierdza, że o tej porze roku kanie nie rosną. Przerażeni panowie dochodzą do wniosku, że zjedli muchomory i zaczynają żegnać się ze wszystkimi. Jadzia tymczasem odkrywa, że Zosia jest buddystką. Nie może zrozumieć, jak to możliwe, że w katolickiej rodzinie jeden z jej członków wyznaje inną religię.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7853",[]],"50480576":["Plagi egipskie
W domu Kwiatkowskich panuje wielkie zamieszanie. A wszystko to za sprawą karalucha, którego Anka znalazła w łazience. Przerażona, od razu zarządza w całym domu generalną dezynsekcję. Jacek zostaje wydelegowany po zakupy wszelkich dostępnych na rynku środków do tępienia robaków. Tymczasem Alutka dowiaduje się od policjanta, że ostatnio w okolicy wzmogły się włamania do domów. W obawie przed złodziejami chce jak najszybciej zaopatrzyć się w jakąś broń. Posterunkowy wyjaśnia Alutce, jak działają paralizatory, gazy i inne środki obronne. By zapewnić spokój żonie, Jędrula decyduje się w końcu na założenie alarmu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7821",[]],"50480577":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50480578":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50480579":["Nowoczesna technika
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o przełomowych wynalazkach z historii myśli technicznej, które wpłynęły na życie człowieka. Wspomina m.in. stworzenie długopisu, komputera, a także pierwszych rakiet, które umożliwiły lot w kosmos.","","",[]],"50480580":["Co nas czeka jutro?
Strażnicy Ziemi próbują dowiedzieć się, co czeka człowieka w przyszłości. Mistrz prezentuje im pozytywne skutki i negatywne konsekwencje szybkiego rozwoju technologicznego i ciągle prowadzonych przez naukowców badań. Tłumaczy też, jakie zagrożenia czekają na ludzi w kolejnych dekadach.","","",[]],"50480581":["Wszystkowiedzący dziadek","","",[]],"50480582":["Uwolnić Prezesa/Małpka pakowaczka","","",[]],"50480583":["Szał przeprowadzek
Majka i Kuba uważają, że jako młode małżeństwo powinni wreszcie zamieszkać sami i postanawiają wynająć kawalerkę. Dziadek czuje, że jest dla nich zawadą i stwierdza, że to on powinien się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania. Jędrula, który musi często jeździć do Wrocławia, jest już tymi podróżami bardzo zmęczony. Alutka wpada na wspaniały jej zdaniem pomysł - postanawia, że oboje muszą się przeprowadzić i rozpoczyna poszukiwania nowego domu we Wrocławiu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7979",[]],"50480584":["Po(d)rywacz
Eliza i Zosia przypadkowo słyszą rozmowę telefoniczną Jacka z jakąś nieznajomą kobietą. Po jej zakończeniu Kwiatkowski zakłada swój najlepszy garnitur i mówi, że musi wyjść w bardzo ważnej sprawie służbowej. Dziewczyny dochodzą do wniosku, że Jacek ma romans. Jędrulę coraz bardziej drażni brak logiki w scenariuszach do serialu, którego jest producentem. Postanawia wywrzeć presję na autorów i nie płacić im, dopóki tego nie zmienią. Wkrótce zaczyna odbierać dziwne telefony - ktoś szantażuje go, grożąc porwaniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7855",[]],"50480585":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50480586":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50480587":["Nie opuszczę Cię aż do śmierci...","","",[]],"50480588":["Katarzyna Dowbor odwiedza Świdry na Lubelszczyźnie. Mieszka tam pani Ewa z trzema synami. Kilka miesięcy temu rodzina przeżyła tragedię - śmierć głowy rodziny. Pani Ewa ciężko pracuje jako szwaczka, ale jej pensja nie wystarcza, by zapewnić synom godziwe warunki mieszkaniowe. W starym, maleńkim domku, w którym mieszkają, nie ma łazienki, toalety i porządnego ogrzewania, a instalacja elektryczna stanowi zagrożenie. Ekipa budowlana wkracza do akcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f4ff888001cf74753d71659249e9212",["N"]],"50480589":["Historia Wojtka Makowskiego, który swoje życie dzieli między dwie pasje - pływanie i muzykę. Wojtek we wczesnym dzieciństwie całkowicie utracił wzrok. Wówczas ojciec postanowił zarazić go miłością do wody. Obecnie Wojtek jest wicemistrzem paraolimpijskim z Rio. Ponadto nagrywa materiał na własną płytę. Arkadiusz Pilch wskutek wypadku, któremu uległ w dzieciństwie, porusza się na wózku inwalidzkim. Zaczynał od szermierki, obecnie zaś gra w koszykówkę na wózkach, jeździ na rowerze, uprawia crossfit, bierze udział w Wheelmageddonie i zawodach na ergometrach wioślarskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4fa2b4aa42dcee0e5ae4607e7fc5ad80",["N"]],"50480590":["W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/276aba1ac725fcebb8474143cc71e18d",[]],"50480591":["Autorka programu zaprosi widzów na kulinarną podróż do Szwajcarii. Gotowanie zacznie od zupy serowej. Następnie zrobi rösti, czyli gruby i dość duży placek ziemniaczany. Potem usmaży kotlety cordon bleu. Według oryginalnej receptury przyrządza się je z cielęciny, faszeruje szwajcarskim serem i dojrzewającą szynką. Na deser będzie czekolada. Ewa Wachowicz przygotuje ją na oleju kokosowym i ciemnym kakao, z dodatkiem orzechów, żurawiny i suszonych jabłek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/217ffc2d5019c8035f950fc947e794dd",[]],"50480592":["Kąty, niedaleko Siedlec. Pani Aneta, córka alkoholika, wraz z mężem Adamem stworzyła rodzinę zastępczą dla swoich sióstr. Dodatkowo małżeństwo wychowuje troje własnych dzieci. Państwo Jakubik muszą wynajmować dom, co rujnuje ich budżet. Dom rodzinny pani Anety nie nadaje się bowiem do zamieszkania - jest w nim tylko jeden pokój, nie ma łazienki ani kuchni, jest wilgoć. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/83e1dbd0f87f39524b43ac7bb59d8df4",[]],"50480593":["Odcinek programu będzie inspirowany kuchnią dyplomatyczną. Oficjalne przyjęcie warto zacząć od przystawki. Ewa Wachowicz zrobi włoskie carpaccio - nie użyje jednak wołowiny, ale półgęska. Następnie ugotuje wykwintną zupę rakową. Na danie główne prowadząca przyrządzi policzki z dzika, a poda je z opiekanymi ziemniakami i fioletową marchewką. Na deser zaś przygotuje mrożony nugat orzechowy na lustrze z sosu malinowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/36e995bf4c60d7f9e334dac9ac85a082",["N"]],"50480594":["Reż.: Albert Barillé.
Pierwsi Amerykanie
Historia pierwszych migrantów, którzy zasiedlili kontynent północnoamerykański.","","",[]],"50480595":["Łowcy
Widzowie poznają życie pierwszych mieszkańców Ameryki. Dowiedzą się, w jaki sposób polowali oni na zwierzęta.","","",[]]}