{"52309320":["W jednej z dzielnic Warszawy dochodzi do brawurowej kradzieży samochodu z garażu zamożnego małżeństwa. Na początku podejrzenie pada na samych poszkodowanych, ponieważ ślady wskazują na to, że złodzieje znali kody i mieli klucze do mieszkania. W toku śledztwa okazuje się, że napadu dokonał ktoś inny, ale prawdopodobnie przy nieświadomym udziale jednego z małżonków. Równolegle badana jest sprawa napadu z użyciem gazu pieprzowego, którego ofiarą padł mężczyzna mający przy sobie firmowe dokumenty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52309321":["Kobieta wraca do domu i znajduje martwego syna. Wszystko wskazuje na to, że chłopak popełnił samobójstwo. Prowadzone przez detektywów śledztwo dostarcza nowych faktów, które mogą świadczyć o udziale osób trzecich. Policjanci zajmują się też z pozoru błahą sprawą kradzieży rowerów, która prowadzi ich do odkrycia dużo poważniejszego przestępstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52309322":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52309323":["Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"52309324":["Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna... Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja...","","",["N"]],"52309325":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52309326":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52309327":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52309328":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52309329":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52309330":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52309331":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52309332":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52309333":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52309334":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52309335":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52309336":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52309337":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52309338":["Ultraliga - Wiosna 2020","","",[]],"52309339":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52309340":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52309341":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52309342":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52309343":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52309344":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52309345":["Ultraliga - Wiosna 2020","","",[]],"52309140":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52309141":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52309142":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52309143":["Detektywi cudem unikają potrącenia przez pędzący samochód. Wkrótce dowiadują się, że w okolicy doszło do morderstwa. Ofiara to 29-letnia Sylwia Paprocka. Podejrzanym o zabicie kobiety jest jej kochanek, Michał Jesionek. Mężczyzna zaprzecza oskarżeniom i wynajmuje detektywów, by odszukali prawdziwego mordercę. Malanowski i jego zespół domyślają się, że zabójcą jest kierowca samochodu, który prawie ich potrącił.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/765f89826a7f8345048f7f6e4d22da35",[]],"52309144":["Modelka Natalia Sobierajska, tuż przed ważnym pokazem mody, doznaje złamania nogi. Kobieta jest przekonana, że sprawczynią wypadku jest jej konkurentka, Andżelika Walczak. Prosi detektywów, by sprawdzili jej hipotezę. Jednak gdy Andżelika ląduje w szpitalu z poważnie poparzoną twarzą, okazuje się, że ktoś poluje na modelki. Głównym podejrzanym jest Jakub Osłoda, kontrowersyjny projektant mody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc001fce6153266ef0bc95a268e9a2b4",[]],"52309145":["Wiktoria przygotowuje się do matury. Za radą rodziców bierze korepetycje z angielskiego u swojego nauczyciela, Marcina. Lekcje odbywają się u niej w domu. Mężczyzna uczy Weronikę i uwodzi jej matkę, Renatę, która zakochuje się i wdaje z nim w romans. Pewnego dnia nastolatka przyłapuje ich in flagranti. Postanawia rozbić ten związek. Bohaterkami drugiej części odcinka są siostry Sandra i Ewa. Pierwsza z nich jest pracującą mężatką. Druga mieszka z matką i od dwóch lat szuka pracy. Zmuszona przez sytuację, potajemnie bierze kredyt konsumpcyjny na nazwisko mamy. Pewnego dnia Sandra, dowiadując się o zadłużeniu siostry, przeżywa wstrząs, zwłaszcza, że o całej sprawie wie również jej mąż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4429b174aae87479c67d258816ecb78f",["N"]],"52309146":["Szymon Ogrodziński udziela pomocy napadniętemu koledze z pracy, Marcinowi, i zabiera go do swojego domu. Wkrótce awansuje na kierownika działu. Tymczasem Szymkowiak zakrada się do życia jego rodziny - pod nieobecność szefa zaczyna spędzać czas z jego żoną i dziećmi. Wkrótce żona Szymona wyrzuca go z domu i pozwala wprowadzić się Marcinowi. Niestety Ogrodziński nadal musi pracować ze swoim rywalem. Wkrótce nie wytrzymuje nerwowo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fab018411f01e379da722685181f8ba7",["N"]],"52309147":["Młody mężczyzna zostaje pobity w drodze do domu. Policja podejrzewa osiedlowych chuliganów. Wkrótce jednak Krystian i Olgierd dowiadują się, że ofiara mogła być zamieszana w przestępstwa. Olgierd otrzymuje list od notariusza, któremu pewien mężczyzna zapisał w spadku dużą sumę pieniędzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52309148":["Z listu pisanego przez swojego kolegę Marka w dzieciństwie Ewelina dowiaduje się, że po osiągnięciu pełnoletności planuje on morderstwo. Dziewczyna natychmiast zawiadamia policję. Funkcjonariusze poważnie podchodzą do sprawy i usiłują dowiedzieć się, kto może być celem 18-latka. Jedyną wskazówką zawartą w liście jest informacja, że to ktoś bardzo zły. Przesłuchani zostają trener chłopaka i kolega. Wychodzi na jaw, że w rodzinie Marka często dochodziło do kłótni. Jego ojciec znęcał się nad matką i dlatego rodzice się rozwiedli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb2dfad4f202850cd0542c8c0c66b8a6",["N"]],"52309149":["Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby odnalezienia mężczyzny. Śmiałek próbuje zebrać pieniądze, by odkupić świetlicę od Hiszpana. W końcu decyduje się powiedzieć o wszystkim Annie. Hiszpan i Malwina wybierają się do Laponii. W drodze na lotnisko mężczyzna robi rachunek sumienia. Firma Karola podupada. Pracownicy, których nikt nie kontroluje, nie radzą sobie bez nadzoru. Artur próbuje nawiązać kontakt z Wekslerem. Tymczasem lekarze zalecają Karolowi, by kontynuował rehabilitację w domu. Ewa, Grażyna i Sabina proponują mu gościnę w swoich domach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52309150":["Danuta dowiaduje się od wychowawczyni swojej córki Martyny, że dziewczyna nie zostanie dopuszczona do matury. Nastolatka, która zawsze dobrze się uczyła, ostatnio zaczęła dostawać gorsze oceny, zrobiła się też pyskata i nonszalancka. Danuta próbuje porozmawiać z córką, ona jednak odmawia komentarza na ten temat. Kobieta prosi swoją starszą córkę Kasię, by przemówiła siostrze do rozumu. Obie dochodzą do wniosku, że dziewczyna zaniedbuje naukę z powodu swojego byłego chłopaka Szymona. Danucie udaje się namówić mężczyznę, by wrócił do Martyny do czasu matury. Ireneusz przekonuje żonę, że źle zrobiła. Szymon był bowiem karany i ma nadzór kuratorski, nie wpłynie więc korzystnie na nastolatkę z problemami. Szybko okazuje się, że miał rację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","",["N"]],"52309151":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"52309152":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52309153":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52309154":["Czterech wędrowców zwiedza opuszczony budynek. Zostają obrzuceni przez bezdomnego pustymi butelkami, które płoszą nietoperza. Zwierzę gryzie jednego z mężczyzn. Drobny wypadek może zakończyć się śmiercią poszkodowanego. 28-letnia Agnieszka nie wie, że suplement polecony przez koleżankę to środek odurzający. Zażywa go i wsiada do samochodu, powodując wypadek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d471a11fe427c8a72113fac76991d14",["N"]],"52309155":["Zostaje zastrzelony były policjant, który kiedyś zajmował się tworzeniem profili psychologicznych morderców. Śledztwo prowadzą Natalia i Kuba. Szybko odkrywają, że ofiara pracowała nad książką przedstawiającą sylwetki seryjnych morderców. Zabity wpadł na trop jednego z nich, do tej pory nieuchwytnego... Tymczasem w życiu Natalii pojawia się Wojtek Żarski, jej miłość ze szkoły policyjnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52309156":["Kinga postanowiła, że zostanie z mężem. Nie potrafi jednak zbliżyć się do niego. Artur próbuje dotrzeć do żony. Proponuje, by wzięli udział w terapii małżeńskiej. Hiszpan rezygnuje z wyjazdu do Laponii. Postanawia zostać w Wadlewie i wraz z Malwiną rozkręcić jakiś biznes. Kobieta namawia go na burleskę. Sabina coraz lepiej radzi sobie na stanowisku prezeski. Jednocześnie zajmuje się ojcem. Nie chce, by w opiece nad Karolem wyręczała ją Ewa. Kobieta szuka sposobu na to, by dotrzeć od ukochanego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52309157":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309158":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52309159":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52309160":["Pewnego dnia Arnold Boczek zmienia nazwisko na Bob Marley. Tłumaczy sąsiadom, że poprawia mu to samopoczucie. Ferdynand Kiepski krytykuje go za to otwarcie: jego zdaniem to zdrada narodu polskiego. W tym odcinku poznamy też Grażynkę, koleżankę Halinki Kiepskiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3959",[]],"52309161":["Iza stawia na spontaniczność i naturalność. Mimo że dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż jeszcze ma wiele do zrobienia, w ogóle się tym nie przejmuje. Ewelina jest najmłodszą uczestniczką programu. Jest wymagająca i surowo ocenia swoje konkurentki. Chce, by jej wesele odbyło się w ulubionej stadninie, do której parę przywiezie piękna kareta. Magda to energiczna bizneswoman. Zaraz po zaręczynach zaczęła szczegółowo planować wesele. Zapewnia, że będzie to bardzo wykwintna uroczystość. Aldona marzy o tradycyjnym, rodzinnym przyjęciu. Towarzyska kobieta chce, by na jej weselu bawili się wszyscy znajomi. Dlatego też lista gości jest bardzo długa - znajduje się na niej aż 400 nazwisk. Przygotowania do ślubu zakłóca jednak przykra wiadomość. Umiera bowiem matka narzeczonego Aldony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928960.jpg","",[]],"52309162":["Reż.: Donald Petrie.
Andie Anderson (Kate Hudson) prowadzi rubrykę porad w kobiecym magazynie. Dziennikarka chce jednak poruszać ambitniejsze tematy niż tylko te dotyczące kremów i maseczek. Szansą na awans jest napisanie wyjątkowo dobrego artykułu. Andie chce uświadomić czytelniczkom, jakie błędy popełniają w relacjach z mężczyznami. By materiał był bardziej autentyczny, postanawia znaleźć przypadkowego partnera, rozkochać go w sobie, a następnie skutecznie zniechęcać. Dziennikarka wybiera poznanego w restauracji Benjamina Barry'ego (Matthew McConaughey). Nie wie, że założył się on właśnie ze swoim szefem. Ma udowodnić, że jego kolejny związek nie skończy się, jak wszystkie dotychczasowe, przed upływem 10 dni. W relacji Andie i Benjamina pojawia się więc konflikt interesów. Lekka komedia romantyczna na opak. Akcję filmu osadzono w bajkowym świecie nowojorskiej śmietanki towarzyskiej - to jak skrzyżowanie \"Seksu w wielkim mieście\" z filmem \"Diabeł ubiera się u Prady\". Postać grana przez Kate Hudson nie przypadkiem jest dziennikarką. Kolorowe magazyny są inspiracją dla wielu scenarzystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937164.jpg","",[]],"52309163":["Reż.: James L. Brooks.
Lisa (Reese Witherspoon) jest 27-letnią byłą sportsmenką, która czuje, że najlepsze lata ma już za sobą. Właśnie wyrzucono ją z drużyny softballa, która stanowiła całe jej życie. Dziewczyna, która nie wie, co dalej ze sobą począć, zaczyna spotykać się z pewnym siebie sportowcem i niepoprawnym kobieciarzem Mattym (Owen Wilson). Wkrótce do Lisy dzwoni George (Paul Rudd), z którym pragnie zeswatać ją przyjaciółka. Mężczyzna przechodzi właśnie trudne chwile. Grozi mu niesłuszne oskarżenie o przestępstwa finansowe w firmie swojego ojca Charlesa (Jack Nicholson). Z tego powodu traci pracę i zostaje porzucony przez partnerkę. Spotkanie z Lisą nie poprawia mu jednak nastroju. Jest wymuszone i przebiega w całkowitym milczeniu. George nie ma ochoty ponownie umawiać się z dziewczyną, a Lisa bardziej angażuje się w związek z Mattym. Ten, choć oczarowany dziewczyną, nie zamierza jednak rezygnować całkiem ze swojego rozrywkowego trybu życia. Wkrótce Lisa wprowadza się do kochanka. Jego apartament znajduje się w budynku, w którym mieszka również ojciec George'a. Nie trzeba dużo czasu, by drogi tych dwojga ponownie się spotkały.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937165.jpg","",["N"]],"52309164":["Reż.: Kevin McKidd.
Po wyjeździe Cristiny w szpitalu zjawia się nowa lekarka, Maggie Pierce. Derek poważnie myśli o przeprowadzce do Waszyngtonu. Przytłoczona zmianami Meredith stara się przywrócić dawną równowagę zarówno w pracy jak i w domu. Callie i Arizona podejmują decyzję odnośnie macierzyństwa zastępczego. Bailey zdaje sobie sprawę, że będzie musiała rywalizować z Alexem o miejsce Cristiny w radzie nadzorczej. Amelia przypadkiem poznaje wielką tajemnicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937163.jpg","",["N"]],"52309165":["Reż.: Rob Corn.
Maggie stara się robić dobre wrażenie w szpitalu, lecz nieustannie przytrafiają się wyjątkowo niefortunne sytuacje. Richard wciąż nie wyjawia swojej tajemnicy. Lekarze pracują nad umierającą kobietą, która utrzymywana jest przy życiu na życzenie córki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937163.jpg","",["N"]],"52309166":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52309590":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52309591":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52309592":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52309593":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",["N"]],"52309594":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"52309595":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52309596":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52309597":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",[]],"52309598":["Ekscesy Teresy
Frania wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej matka ma romans. Postanawia odwiedzić kochanka Teresy, doktora Głąbskiego. Mężczyzna okazuje się kulturalnym wdowcem, wciąż ciepło wspominającym nieżyjącą żonę. Jest czarujący i szarmancki, czym wyraźnie różni się od ojca Frani, Stefana. Kiedy Teresa dowiaduje się, że córka poznała jej ukochanego, wpada w szał i zrywa z nią kontakty. Frania jednak nie rezygnuje - namawia ojca na wyjście we czworo do eleganckiej restauracji w dniu, w którym przypada 40. rocznica jego ślubu z Teresą. Niestety, atmosfera podczas kolacji od początku nie ma nic wspólnego z romantyzmem. Na domiar złego na spotkanie niespodziewanie przychodzi Głąbski.","","",["N"]],"52309599":["Producenci
Konrad chce namówić Maksa, by wystawił sztukę jego znajomego. Niestety, Skalski odmawia. Zmartwiony kamerdyner zwierza się Frani, że chciał w ten sposób zaimponować Karolinie, która jest miłością jego życia. Przyjaciółka postanawia mu pomóc. Używając nazwisk Maksa i Karoliny wynajmują teatr i angażują aktorów. Okazuje się, że z powodu nieznajomości przepisów dotyczących wynajmu, narażają spółkę na wysoką grzywnę. Frania mówi mężowi, co zrobiła. Skalski postanawia ratować sytuację i doprowadza do wystawienia sztuki, która okazuje się hitem. Skalska namawia Konrada, by powiedział Karolinie, co do niej czuje. Niespodziewanie kamerdyner oświadcza się ukochanej.","","",["N"]],"52309600":["Ekipa programu dociera na Kaszuby. W Żukowie mieszka pięcioosobowa rodzina Hermannów. Pani Joanna i pan Rafał mieli bardzo trudne dzieciństwo, dlatego ogromnie im zależy, aby ich dzieci miały kochającą się rodzinę i ciepły oraz bezpieczny dom. Niestety ich własne lokum nie nadaje się do zamieszkania. To stary budynek w stanie surowym, który pan Rafał remontuje sam wieczorami, po pracy. Małżeństwo z trójką dzieci mieszka w wynajmowanym pomieszczeniu garażowym, które musi opuścić za kilka tygodni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d61bf842ba604c8febbe16e40ba149e",[]],"52309601":["Maciek jest na spacerze z córką. Zwiedzają stare zabudowania. Nagle widzą bójkę. Maciek pomaga znacznie mniejszemu z dwóch walczących. Zjawia się Ślepy - mężczyzna z półświatka, który tłumaczy mu, że był świadkiem sparingu, a znokautował jednego z najlepszych wojowników. Przestępca proponuje Maćkowi duże pieniądze za udział w walce. Asia podczas zagranicznego wyjazdu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka. Niestety, w ranę pooperacyjną wdaje się zakażenie. Stan kobiety szybko się pogarsza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1c4f666ce4b40ea29183179e713278c",["N"]],"52309602":["Diler wymusza na Helenie i Alku wyprodukowanie kolejnej partii narkotyków. Podczas pracy w podziemiach przyłapuje ich ksiądz Stanisław. Tymczasem związek Marii i Adama nadal przeżywa kryzys. Dodatkowo Biernacka zmaga się z problemami w życiu zawodowym. Dyrektor szpitala zwalnia ją z pracy. Odkrywa bowiem, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki. Weronika prowadzi śledztwo dotyczące nauczycielki podejrzanej o romans z uczniem. Nowacka domyśla się w końcu, że jest zdradzana przez prokuratora Siedleckiego. Piotr, brat policjantki, rozpoczyna pracę w warszawskiej komendzie. Od razu wchodzi w konflikt z nowym szefem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc5d8ecb1b157027a223c7b15243214f",["N"]],"52309603":["Kulinarne zmagania miłośników gotowania oceniają znana z teledysków Donatana modelka Aleksandra Ciupa oraz Adam Kraśko, bohater programu \"Rolnik szuka żony\". To w rękach tych dwojga spoczywają losy uczestników. Wspólnie zadecydują oni, kto zmierzy się w konkurencji, w której królować będą owoce sezonowe.","","",["N"]],"52309604":["Pomysłowość Wojciecha Modesta Amaro nie zna granic. Tym razem uczestnicy muszą się wykazać nie tylko umiejętnościami w kuchni, lecz także świetną kondycją. Konkurencja odbędzie się bowiem na stadionie. Niebiescy i Czerwoni pobiegną w bardzo oryginalnej sztafecie. Kucharze ponownie będą gotować dla gości Hell's Kitchen. Być może uda im się tym razem wydać wszystkie dania.","","",["N"]],"52309605":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Twardowska. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka oraz nowy juror - Bartek Kasprzykowski, zwycięzca 4. edycji programu. Widowisko poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","",["AD"]],"52309606":["Serial opowiada o misji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego pracownicy codziennie z ofiarnością i odwagą niosą pomoc ludziom, którzy w górach doznają różnorakich wypadków.","","",["N"]],"52309607":["Pani Danuta samotnie wychowuje troje dzieci. Od 7 lat mieszka w domu, w którym brakuje kuchni i łazienki. Problemem są również grzyb i wilgoć. Partner, z którym zamieszkała w budynku, obiecywał przeprowadzić remont. Niestety wkrótce okazało się, że kobieta musi sobie radzić sama. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor musi przystosować poddasze oraz stworzyć brakujące pomieszczenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a13cc8f28438f5b93349d23fa5a052a",["N"]],"52309608":["Reż.: Frank Marshall.
R.B. Travis (Joe Don Baker), szef koncernu telekomunikacyjnego TraviCom, wysyła do Konga wyprawę poszukiwaczy diamentów. Mają oni sprawdzić pogłoski o znajdujących się w wulkanicznym masywie złożach kamieni dających się wykorzystać w technologiach komunikacyjnych. Ekipa odnajduje nie tylko diamenty, ale także legendarne miasto Zinj, cel poszukiwaczy skarbów z całego świata. Raporty z przebiegu misji naukowcy zdają za pomocą łączy satelitarnych. Podczas jednej z takich relacji Travis widzi, jak na jego wysłanników napadają niezidentyfikowane, krwiożercze zwierzęta. By wyjaśnić tę zagadkę, biznesmen wysyła na miejsce zdarzenia drugą ekipę. Uczestniczą w niej: była agentka CIA dr Karen Ross (Laura Linney), znawca ssaków naczelnych dr Peter Elliot (Dylan Walsh), Herkermer Homolka (Tim Curry), znakomity przewodnik kapitan Munro (Ernie Hudson) oraz Amy, tresowana samica goryla. Doktor Ross ma nadzieję, że pozna los, jaki spotkał jej narzeczonego, który brał udział w pierwszej wyprawie, zaś doktor Elliot chce, by Amy rozpoczęła życie w swoim naturalnym środowisku. Ekipa od początku napotyka na liczne przeszkody. Najpierw uczestnicy wyprawy uciekają przed prześladowaniami politycznymi, później muszą walczyć o przetrwanie już w samej dżungli. Wreszcie spotykają śmiertelnie niebezpieczne stworzenia - olbrzymie małpy. Adaptacja powieści Michaela Crichtona.","","",[]],"52309609":["Reż.: Tony Scott.
Nowy Jork. Walter Garber pracował z zarządzie transportu miasta. Z powodu podejrzenia przyjęcia łapówki na czas śledztwa zdegradowano go do stanowiska pracownika centrum kontroli ruchu metra. Właśnie zaczyna kolejny dzień pracy. Nic nie zwiastuje koszmaru, który niebawem się zacznie. Do pociągu metra wdziera się grupa uzbrojonych mężczyzn. Terroryzują oni maszynistę, konduktorkę i pasażerów. Zatrzymują wagon w jednym z podziemnych korytarzy. Przywódca telefonuje do Garbera. Przedstawia się jako Ryder i żąda okupu za zakładników - 10 milionów dolarów w ciągu godziny. Każda minuta opóźnienia będzie kosztowała życie jednego człowieka. O sytuacji kryzysowej zostaje zawiadomiony doświadczony negocjator, porucznik Camonetti, ale Ryder chce rozmawiać wyłącznie z Walterem. By postawić na swoim, zabija maszynistę. Dyspozytor ruchu przyjmuje na siebie odpowiedzialność za życie zakładników. Podtrzymuje z bandytą rozmowę, by zyskać na czasie. W końcu zgadza się spełnić ostatnie żądanie - osobiście dostarczyć okup. Jego znajomość sieci podziemnych korytarzy przesądzi o wszystkim.","","",["N"]],"52309610":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
Artur nie pozwala sobie pomóc, w związku z czym Natalia czuje się odepchnięta. Tymczasem Dorota pada ofiarą złodziei - napastnicy wyrywają jej torebkę z dokumentami. Świadkiem tego zdarzenia jest Artur, który jedzie z kobietą do szpitala. Paula wybiera się do lekarza, więc w recepcji zastępują ją Natalia i Mateusz. Do hotelu przyjeżdża znany polityk, który ma w planach ekranizację swojej biografii. Gdy producent spóźnia się na umówione spotkanie, mężczyzna postanawia skontaktować się z córką - ona jednak wymawia się brakiem czasu. Polityk decyduje się więc zamówić do hotelu damskie towarzystwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f9a6594b02d791b0aa71a4a8a2af74c",["N"]],"52309611":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Twardowska. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka oraz nowy juror - Bartek Kasprzykowski, zwycięzca 4. edycji programu. Widowisko poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","",["AD"]],"52309612":["W piwnicy zostają znalezione zwłoki pracownika socjalnego. Detektywi odkrywają, że ktoś włamał się do mieszkania ofiary i dokładnie je przeszukał. Trop prowadzi do brata mężczyzny, który podejrzewał go o romans ze swoją żoną. Prawda okazuje się zupełnie inna. Tymczasem Kuba w tajemnicy sprawdza podejrzane transakcje na kontach bankowych Żarskiego. Natalia go przyłapuje, ale Roguz przekonuje ją, żeby bliżej przyjrzała się sprawie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52309613":["Detektywi obserwacją Weronikę Sobczak na zlecenie jej męża, który uważa, że kobieta go zdradza. Marek i Ania nie znajdują żadnych dowodów. Śledztwo zostaje zamknięte. Niebawem Mariusz znowu kontaktuje się z detektywami. Podsłuchał rozmowę żony z rzekomym kochankiem. Detektywi odkrywają, że kobieta rzeczywiście z kimś się spotyka. Klient jest przekonany o winie żony. Po pewnym czasie w biurze Malanowskiego pojawia się matka Weroniki. Jej córka zaginęła. Kobieta podejrzewa, że to zemsta zazdrosnego Mariusza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f387bbbd1c904032f857f58db795c8b1",["N"]],"52309614":["Pani Danuta samotnie wychowuje troje dzieci. Od 7 lat mieszka w domu, w którym brakuje kuchni i łazienki. Problemem są również grzyb i wilgoć. Partner, z którym zamieszkała w budynku, obiecywał przeprowadzić remont. Niestety wkrótce okazało się, że kobieta musi sobie radzić sama. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor musi przystosować poddasze oraz stworzyć brakujące pomieszczenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a13cc8f28438f5b93349d23fa5a052a",["N"]],"52309167":["Idealny winny. Mały geniusz
Pierwsza historia. Pewnego dnia 40-letni Bogdan dowiaduje się, że jest prawdopodobnie spadkobiercą właściciela dużego przedsiębiorstwa. Badania potwierdzają pokrewieństwo. Tymczasem Zofia, córka zmarłego, która od lat pracuje w firmie, była dotąd przekonana, że jest jedyną spadkobierczynią. Nie jest więc zachwycona nagłym pojawieniem się przyrodniego brata. Nie zamierza się z nim dzielić spadkiem po ojcu. Marek, mąż Zofii, postanawia wykorzystać trudną sytuację, by pozbyć się partnerki i zrzucić winę na Bogdana. Wkrótce kobieta trafia do szpitala i zapada w śpiączkę, a o napaść na nią zostaje oskarżony jej przyrodni brat. Na szczęście wkrótce prawda wychodzi na jaw. Druga historia. Malarza Daniela całkowicie pochłania sztuka. Niestety jego dzieła się nie sprzedają, dlatego rodzinę musi utrzymywać jego żona Martyna. Kobieta chce jedynie, by mąż poświęcił trochę czasu ich synowi Oskarowi. Artysta zabiera dziecko do swojego atelier. Dowiaduje się, że chłopiec wybiera się z ciocią kolegi do muzeum. Okazuje się nią słynna krytyk sztuki Elżbieta Małecka. W wyniku wspólnej intrygi syna i ojca Oskar przyprowadza kobietę do pracowni Daniela. Ona jednak nie docenia jego talentu. Wtedy malarz kłamie, że namalowane przez niego obrazy są autorstwa Oskara. Elżbieta jest zachwycona talentem małego geniusza. Chce go wziąć pod swoje skrzydła. Całą rozmowę słyszy Martyna i rozumie ją opacznie. Podejrzewa, że jej mąż ma romans z Małecką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17e534c9ab082a95198e275c131abbb1",["N"]],"52309168":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52309169":["Tomasz i Grażyna dzielą swój stary, nieduży dom z dorosłym synem Kamilem i jego rodziną. Od pewnego czasu zachowanie nestora rodu zaczyna budzić podejrzenia bliskich. Prawda okazuje się zaskakująca dla wszystkich.","","",["N"]],"52309170":["Obrączka
Napadnięto bogatego biznesmena i ukradziono jego luksusowy samochód. Mężczyzna był w tym czasie z nowo poznaną kobietą. Detektywi zajmują się sprawą i wkrótce natrafiają na szajkę złodziei aut. Żona poszkodowanego otrzymuje niebawem anonimowe pogróżki oraz kompromitujące mężczyznę fotografie. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze nawiązują kontakt z informatorem, Tomaszem \"Okoniem\" Okońskim.","","",["N"]],"52309171":["Wnuczek
Babcia Mateusza mieszka w Warszawie. Starsza pani obiecała mu, że jeśli doczeka się prawnuczka, pomoże Mateuszowi w zakupie mieszkania w stolicy. Mężczyzna pożycza więc dziecko od koleżanki. Musi jeszcze tylko przedstawić babci odpowiednią kandydatkę na żonę. Wkrótce jednak starsza kobieta odkrywa wszystkie kłamstwa wnuka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ff8854f92b34e1804cedc27cc10e3e0d",["N"]],"52309172":["Na oddział chirurgiczny trafia mężczyzna cudem ocalały z wypadku samochodowego. Jego żona nie rozumie, w jaki sposób doszło do wypadku, a mętne wyjaśnienia męża wcale jej nie uspokajają. Na dodatek kobieta odkrywa, że partner zrobił debet na karcie. Pielęgniarka Danusia podejrzewa, że pacjent coś ukrywa przed żoną. Wkrótce mężczyznę odwiedza kolega jego syna z żądaniem pieniędzy. Pacjent zwierza się pracownicy szpitala, że chłopak ten prześladuje jego syna, a oprawca jest synem jego pracodawcy. Mężczyzna, by nie stracić pracy, w tajemnicy przed bliskimi chciał rozwiązać sprawę. Ale bez powodzenia. Tymczasem pielęgniarka Julita dowiaduje się, że Danusia i Darek się rozstali. Nie wierzy, że tak kochającej się parze nie wyszło.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8ad94dcd3775ef448c9d7a99d62b2b8",[]],"52309173":["Miłość od pierwszego wejrzenia
W biurze agencji zjawiają się przyjaciółki: Anita Bołądź i Justyna Murawska. Ta pierwsza podejrzewa, że chłopak drugiej, Michał, nie jest jej wierny. Justyna jest wściekła na Anitę, która ściągnęła ją do Malanowskiego podstępem. Uważa, że detektywi nie są jej do niczego potrzebni. W końcu jednak ulega przyjaciółce i prosi Bronisława, by jego ludzie sprawdzili, czy narzeczony jest jest jej wierny. Niedługo potem Tomek przeszukuje rzeczy Michała. Jest zaskoczony, że mężczyzna nie trzyma w domu żadnych dokumentów ani rachunków. Tymczasem Magda i Bronisław zastanawiają się nad rzeczywistymi intencjami Anity, która bardzo naciskała na to, by zajęli się sprawą jej przyjaciółki. Są pewni, że ukryła przed nimi swoje prawdziwe motywy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a07176328d884b5059f0e8ac286c1084",["N"]],"52309174":["Zły dotyk
W biurze Malanowskiego zjawia się ksiądz Błażej Janecki, wikariusz z podwarszawskiej parafii. Ministrant, Kuba Pietrasik, wyznał mu w sekrecie, że był molestowany przez proboszcza, Tadeusza Koryckiego. Ksiądz Janecki prosi detektywów, by dyskretnie zbadali sprawę i dowiedzieli się, czy jego przełożony faktycznie jest pedofilem. Niedługo potem Malanowski ustala, że dwa lata temu Kuba oskarżył swoją nauczycielkę o pobicie. Okazało się jednak, że chłopiec wszystko zmyślił, by się na niej zemścić. Tomek i Bronisław podejrzewają, że zarzuty nastolatka pod adresem proboszcza również mogą być fałszywe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/68f97668a193314962873074cfad0fe8",["N"]],"52309175":["Nocne węgorze
Tym razem Jurek Biedrzycki podróżuje po malowniczym Pojezierzu Augustowskim. Wraz z towarzyszami wybiera się na nocne polowanie na węgorze. Wcześniej wędkarze muszą złapać ukleje, stanowiące przynętę. Początkowo uczestnicy nocnego wędkowania łowią plocie i wzdręgi. Przy wieczornym ognisku zgłębiają tajemnice europejskiego węgorza i czekają na kolejne brania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0551e2868ae99b98355b27060c893471",[]],"52309176":["Augustowski lin
Jurek Biedrzycki przemierza Pojezierze Augustowskie. Tym razem wędkarz zdradza najlepsze miejsca na połów linów. Jezioro Białe i Studzieniczne to zbiorniki, w których można spotkać złocistobrunatne liny. Jednak by złowić te ryby, należy bezszelestnie poruszać się na brzegu łowiska. Jurek i jego towarzysze montują spławikowy zestaw, wybierają bambusowe wędziska retro i przygotowują zanętę na ryby karpiowate. Po kilku dniach nęcenia wędkarzom udaje się złapać długo oczekiwane liny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/536b1214bca778c66c73217ab33f09df",[]],"52309177":["Ping Pong
Ferdynand Kiepski i Marian Paździoch dochodzą do wniosku, że znają się jak łyse konie. Przeżyli ze sobą tak wiele, że nie mają już sobie więcej nic ciekawego do powiedzenia. Sąsiedzi postanawiają, że będą spędzać ze sobą czas w milczeniu przy kieliszku. Z czasem jednak stwierdzają, że i taka sytuacja jest nieznośna. Wspólnie decydują się poszukać do towarzystwa trzeciego kompana, który wniesie do ich relacji powiew świeżości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ac125fba7b59b12ec38633ed62c0d53",["N"]],"52309178":["Grzyb
Prezes Kozłowski organizuje osiedlową wycieczkę na grzybobranie. Mieszkańcy są zachwyceni. Tłumnie uczestniczą w wyprawie, która upływa w miłej, sympatycznej atmosferze aż do momentu, gdy okazuje się, że zaginął emeryt Tadeusz Kopciński.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9efff4897581ad1a376163d63e77c07d",["N"]],"52309179":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52309180":["Matka wypiera się dziecka
Pięcioletni Janek został przyłapany na kradzieży i do domu odprowadza go policja. Kobieta, która otwiera drzwi mówi, że dziecko nie jest jej. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze raz adres, wszystko się zgadza, jednak Sara Lewandowska obstaje przy swoim i nie chce wpuścić dziecka do domu. Policjanci próbują powiadomić o całej sprawie ojca, ale ten zniknął. Policjanci zwracają się do pozostałych członków rodziny. Siostra Sary, Bianka, potwierdza, że chłopiec jest jej siostrzeńcem, ale nie potrafi wyjaśnić, dlaczego kobieta wypiera się syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d34dec909143a55294ed64917d430ce",["N"]],"52309181":["Tomasz i Grażyna dzielą swój stary, nieduży dom z dorosłym synem Kamilem i jego rodziną. Od pewnego czasu zachowanie nestora rodu zaczyna budzić podejrzenia bliskich. Prawda okazuje się zaskakująca dla wszystkich.","","",["N"]],"52309182":["Studentka w wielkim mieście
W biurze agencji zjawiają się Grażyna i Wojciech Gałęzowscy, którzy są zaniepokojeni zachowaniem swojej córki Irminy. Od kiedy dziewczyna wyjechała na studia do Warszawy, zmieniła się nie do poznania. Nagle zaczęła nosić drogą biżuterię i eleganckie ubrania. Irmina twierdzi, że sama na nie zarobiła, ale rodzice jej nie wierzą. Proszą detektywów, by dowiedzieli się, skąd ich córka bierze pieniądze. Okazuje się, że dziewczyna spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną, który prawdopodobnie jest jej sponsorem. Tymczasem Irmina ginie w tajemniczych okolicznościach...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777720d151591fde7baeeda0e26925dc",[]],"52309183":["Nowa pięćdziesiątka
Malanowski i jego podwładni zajmują się sprawą tajemniczego zniknięcia Teresy Zawadzkiej. Jej mąż Radek twierdzi, że kobieta wyjechała w podróż służbową. Córka Teresy, Agnieszka, jest jednak przekonana, że matce coś się stało. Podejrzewa Radka, który według niej jest niewiernym partnerem, a co gorsza, bije Teresę, o jej zabójstwo. Przypuszczenia Agnieszki potwierdzają się, gdy detektywi przyłapują mężczyznę na próbie spalenia zakrwawionych ręczników, które wcześniej znaleziono w jego mieszkaniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777592daf3d0d745a8d9bc4c2dfd467",[]],"52309184":["Miłość w biurze. Ukraińska laleczka
Pierwsza historia. Anna i Eryk pracują razem w agencji reklamowej. Stosunki między nimi, prywatnie parą, zaczynają się psuć, odkąd nowy dyrektor Wojciech faworyzuje kobietę. Przełożony chce bowiem uwieść pracownicę. Jednocześnie powierza Erykowi nowe zadanie - pracownik ma się zająć panią Jackson z Ameryki. Anna jest zazdrosna, ponieważ partner spędza z nową klientką całe dnie. Wychodzi na jaw, że Wojciech wmówił Amerykance, że Eryk jest escort boyem. Druga historia. Owdowiały Stach, właściciel gospodarstwa rolnego, poznaje przez biuro matrymonialne Rosjankę Olgę. Kobieta wprowadza się do niego i zaczyna go namawiać na ślub. Małgorzata, siostra Stacha, nie może się jednak przekonać do nowej ukochanej brata. Tymczasem Olga otrzymuje z ojczyzny depeszę o śmierci jej rodziców. Na świecie pozostał jej już tylko brat. Namawia Stacha, by opłacił Wiktorowi podróż do Polski. Wkrótce krewny przyjeżdża. Małgorzata szybko odkrywa, że zagraniczną parę łączy coś więcej niż braterskie stosunki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/717b752d6c9287a1f590d6a573d416fe",["N"]],"52309185":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52309186":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/df4094e46962e936757ab9f4ca24d823",["N"]],"52309187":["Tuż przed Niedzielą Palmową Ewa Wachowicz zaprasza widzów na schab kresowy - nazywany też schabem po lwowsku - faszerowany orzechami i suszonymi, wędzonymi śliwkami. Mięso podaje z ziemniakami księżnej, czyli z purée zapieczonym w piekarniku. Natomiast na deser piecze doskonałą babkę z ajerkoniakiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/09d639ad697acdd9ad80d88afb53ac7e",["N"]],"52309188":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e5d8dd4a2eeddbab30e5c0c8fa088f",["N"]],"52309189":["Od paru tygodni Marta jest nękana przez nieznajomego, który wydzwania do niej i zostawia prezenty pod drzwiami. Pewnego dnia spanikowana kobieta atakuje kuriera, uznając go za swojego prześladowcę. Interweniuje Tomek, który twierdzi, że jest prywatnym detektywem i obserwuje jednego z sąsiadów 31- latki, a nie ją. Marta nie do końca wierzy mężczyźnie, ale zleca mu odszukanie stalkera. Po wielu wahaniach decyduje się zainstalować w domu kamerę, by sprawdzić wiarygodność rzekomego detektywa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a149561bc04f11c18dbc4a446432231",["N"]],"52309190":["Na komendę dzwoni mężczyzna. Widział on, jak bandyci uprowadzili jego sąsiada. Kowal i Zapała jadą na miejsce zdarzenie. Partnerka porwanego tłumaczy, że był to żart ze strony kolegów rzekomej ofiary. Wychodzi jednak na jaw, że kobieta kłamie. Białach, Czarna i Michał podejrzewają, że jedna z klientek baru Mikołaja może być bita przez swojego męża. Przyjaciele postanawiają działać. Zuza i Krzysiek obserwują dom pewnego przestępcy. Żeby bandyta nie zorientował się, że są z policji, Zapała zaczyna namiętnie całować Kowal.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec7501b7cfa1c2246921374b4429f960",["N"]],"52309191":["Obrączka
Napadnięto bogatego biznesmena i ukradziono jego luksusowy samochód. Mężczyzna był w tym czasie z nowo poznaną kobietą. Detektywi zajmują się sprawą i wkrótce natrafiają na szajkę złodziei aut. Żona poszkodowanego otrzymuje niebawem anonimowe pogróżki oraz kompromitujące mężczyznę fotografie. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze nawiązują kontakt z informatorem, Tomaszem \"Okoniem\" Okońskim.","","",["N"]],"52309192":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52309193":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52309194":["Łukasz chce udowodnić, że Paweł wciąż żyje. Między nim a Melką dochodzi do kłótni. Kobieta nie chce, by mąż informował o tym fakcie prokuraturę, gdyż wówczas z więzienia wyjdzie oskarżony o zabójstwo Pawła Wodnik. Gangster znowu stanie się zagrożeniem dla jej przyjaciela. Tymczasem Łukasz bierze stronę ojca. Jagoda z pomocą Krystiana tworzy portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny z przystanku. W Barbarianie odbywa się stypa, podczas której uczestnicy wspominają zmarłą Gosię. Podniosły nastrój burzy buntownicza Wiola.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54381d4b61f76bb83f072059c15ea84",[]],"52309195":["Mężczyzna w kapeluszu
Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ee36a47a5b36322988a7a895d736ec",["N"]],"52309196":["Agresywna właścicielka budki z fastfoodem zagraża mężowi
Olga Urbańska jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Jerzy jest ofiarą przemocy domowej. Okazuje się, że mężczyzna już od lat jest szykanowany przez swoją żonę Katarzynę. Jerzy składa w końcu doniesienie i kiedy wkrótce po tym znika, podejrzenie pada od razu na żonę. Dowody są mocne i kobieta trafia do aresztu. Jednak Olga postanawia rozpocząć dochodzenie na własną rękę. Wychodzi na jaw, że ojciec miał romans.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a36733c9ba1c1104f2eb1d7c98ac2c4",["N"]],"52309197":["Pracująca w urzędzie miejskim Halina jest świadkiem, jak rozwścieczony petent oblewa jednego z jej kolegów kwasem solnym, a stażystkę terroryzuje nożem. Kobieta dzwoni po pomoc i wymyśla plan pozbycia się agresora. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli i jeszcze raz urzędnicy muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem ze strony szaleńca... Druga opowieść w tym odcinku: Kacper i Paweł są fanami gier komputerowych. Oglądają audycję swojej ulubionej streamerki. W pewnej chwili dziewczyna pada głową na klawiaturę i przestaje się ruszać. Chłopcy dzwonią pod numer ratunkowy. Kłopotem okazuje się wskazanie miejsca, do którego powinna dojechać karetka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/667b86df3f00da37c658be2d75440b78",["N"]],"52309198":["Od paru tygodni Marta jest nękana przez nieznajomego, który wydzwania do niej i zostawia prezenty pod drzwiami. Pewnego dnia spanikowana kobieta atakuje kuriera, uznając go za swojego prześladowcę. Interweniuje Tomek, który twierdzi, że jest prywatnym detektywem i obserwuje jednego z sąsiadów 31- latki, a nie ją. Marta nie do końca wierzy mężczyźnie, ale zleca mu odszukanie stalkera. Po wielu wahaniach decyduje się zainstalować w domu kamerę, by sprawdzić wiarygodność rzekomego detektywa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a149561bc04f11c18dbc4a446432231",["N"]],"52309199":["Na komendę dzwoni mężczyzna. Widział on, jak bandyci uprowadzili jego sąsiada. Kowal i Zapała jadą na miejsce zdarzenie. Partnerka porwanego tłumaczy, że był to żart ze strony kolegów rzekomej ofiary. Wychodzi jednak na jaw, że kobieta kłamie. Białach, Czarna i Michał podejrzewają, że jedna z klientek baru Mikołaja może być bita przez swojego męża. Przyjaciele postanawiają działać. Zuza i Krzysiek obserwują dom pewnego przestępcy. Żeby bandyta nie zorientował się, że są z policji, Zapała zaczyna namiętnie całować Kowal.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec7501b7cfa1c2246921374b4429f960",["N"]],"52309200":["Obrączka
Napadnięto bogatego biznesmena i ukradziono jego luksusowy samochód. Mężczyzna był w tym czasie z nowo poznaną kobietą. Detektywi zajmują się sprawą i wkrótce natrafiają na szajkę złodziei aut. Żona poszkodowanego otrzymuje niebawem anonimowe pogróżki oraz kompromitujące mężczyznę fotografie. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze nawiązują kontakt z informatorem, Tomaszem \"Okoniem\" Okońskim.","","",["N"]],"52309201":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52309202":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52309203":["Łukasz chce udowodnić, że Paweł wciąż żyje. Między nim a Melką dochodzi do kłótni. Kobieta nie chce, by mąż informował o tym fakcie prokuraturę, gdyż wówczas z więzienia wyjdzie oskarżony o zabójstwo Pawła Wodnik. Gangster znowu stanie się zagrożeniem dla jej przyjaciela. Tymczasem Łukasz bierze stronę ojca. Jagoda z pomocą Krystiana tworzy portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny z przystanku. W Barbarianie odbywa się stypa, podczas której uczestnicy wspominają zmarłą Gosię. Podniosły nastrój burzy buntownicza Wiola.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54381d4b61f76bb83f072059c15ea84",[]],"52309204":["Mężczyzna w kapeluszu
Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ee36a47a5b36322988a7a895d736ec",["N"]],"52309205":["Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są \"oficjalnie\" zaginieni. W rzeczywistości oboje ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego. Mężczyzna planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub, jednak tuż przed ceremonią na ich drodze ktoś się pojawia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70e5d8dd4a2eeddbab30e5c0c8fa088f",["N"]],"52309206":["Tuż przed Niedzielą Palmową Ewa Wachowicz zaprasza widzów na schab kresowy - nazywany też schabem po lwowsku - faszerowany orzechami i suszonymi, wędzonymi śliwkami. Mięso podaje z ziemniakami księżnej, czyli z purée zapieczonym w piekarniku. Natomiast na deser piecze doskonałą babkę z ajerkoniakiem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/09d639ad697acdd9ad80d88afb53ac7e",["N"]],"52309207":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/df4094e46962e936757ab9f4ca24d823",["N"]],"52309208":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52309209":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6494d46df9c41a49db91db2296717d3b",["N"]],"52309210":["Metropolia staje się dla piękności z prowincji zgubą
16-letnia Wioletta Sikora mieszka z rodziną na wsi na Mazurach. Jest tutaj szczęśliwa, wszyscy ją lubią i podziwiają jej urodę. Gdy jej matka Maria otrzymuje atrakcyjną propozycję pracy w Warszawie, dziewczyna przeprowadza się do stolicy. W nowej szkole Wioletta pada ofiarą przemocy ze strony koleżanek - jest nękana, poniżana i bita. Mimo upokorzeń zastraszona nastolatka nikomu nie mówi o swoich przeżyciach. Jej matka, widząc że z Wiolettą dzieje się coś złego, postanawia wrócić na Mazury, mimo że właśnie zaczęła spotykać się z sympatycznym mężczyzną. Gdy Wioletta widzi, do czego doprowadziło jej milczenie, postanawia złożyć doniesienie na policji i rozprawić się z koleżankami, które ją nękają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/621918ea488fcb3108283ab78969c616",["N"]],"52309211":["Śliwa nie może pomóc Hance. Hos poszukuje jelenich rogów. Łabi mieszka sam w chacie bez prądu. Żmiju oraz przyrodnik Robert podejrzewają, że ktoś kłusuje na zwierzęta. Mariola z Fredekiem przygotowują się do bieszczadzkiej zimy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309212":["Hos poddaje krytyce polowania na jelenie. Łabi wspomina zimy w Bieszczadach, kiedy to na ziemi leżało ponad dwa metry śniegu. Przyrodnik Robert i Żmiju znajdują dowody na nielegalne polowanie na wilki. Śliwa odwiedza Hankę i oferuje jej swoją pomoc. Sławek rozwozi chleb i mleko do miejscowości, gdzie nie docierają autobusy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309213":["Panna młoda doznaje rozwarstwienia aorty / Czarna kropka informuje o przemocy
Dzień ślubu Hani i Kamila. Panna młoda ma za chwilę wyruszyć do kościoła, gdy nagle zaczyna się źle czuć. Zaniepokojona matka dzwoni pod 112. Wszystkie objawy wskazują na zawał serca. Operator decyduje o wysłaniu karetki. Sylwia przychodzi do biura nieruchomości na spotkanie z agentką Iloną. Szef kobiety, Darek, szykanuje ją na oczach Sylwii. Gdy mężczyzna wychodzi, Ilona pokazuje klientce rękę z namalowaną czarną kropką, która oznacza nieme wołanie ofiary przemocy o pomoc. Sylwia informuje o wszystkim policję. Darek jest coraz bardziej agresywny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/68ae26de9b235fe10e11772e4bb6a0e1",["N"]],"52309214":["33-letnia Lidia Berg planuje spędzić resztę życia u boku swojego ukochanego, 35-letniego Krzysztofa Rostockiego. Wszystko się wali, gdy kobieta dowiaduje się o jego zdradzie. Przeżywa to tym bardziej, ze tego dnia zamierzała powiedzieć mu, że jest w ciąży. Mimo że fakty świadczą przeciwko niemu, mężczyzna przysięga, że zawsze był jej wierny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52309215":["Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","",["N"]],"52309216":["W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Rodzina żyje bez łazienki, toalety i kuchni z prawdziwego zdarzenia. Wodę do picia, mycia, prania i gotowania trzeba przywozić z oddalonego o kilka kilometrów źródła. Na domiar złego dach domu pokryty jest eternitem, przecieka, a na ścianach jest grzyb. Pokoje ogrzewają niebezpieczne piece. Rodzina utrzymuje się z pensji, pracującej w sklepie pani Sylwii. Mała Julka marzy o własnym pokoju, łóżku i biurku, jakie mają jej rówieśniczki. Marzenia całej rodziny spełnią się za sprawą Katarzyny Dowbor i doborowej ekipy budowlanej z Maćkiem Pertkiewiczem i Arturem Witkowskim na czele.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/118e11e870f3af00dd86b66fb4b5a82d",[]],"52309217":["Mocne uderzenie
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/529a84b922353bacd06b101fb5707736",["N"]],"52309218":["Wysokie obcasy
Jolasia żąda od Waldka, żeby kupił jej nowe buty. Waldemar oświadcza jej, że w tym momencie nie stać go na taki wydatek, więc Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony mężczyzna ucieka z domu i błąka się po parku. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu napotkany tam Kazimierz Badura.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bc50df613606dd80f73bdcde1b31f844",["N"]],"52309219":["Heca koło pieca
Boczek ostrzega mieszkańców osiedla, że w niedługim czasie zostanie wyłączony dopływ wody i prądu. Wszyscy ignorują jego ostrzeżenia. Wkrótce przepowiednie Boczka się sprawdzają. Niebawem zostaje wyłączone również ogrzewanie. Mieszkańcy osiedla zostają bez wody, w chłodzie i w ciemnościach. Halina i Ferdek szukają sposobu na przetrwanie kryzysu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/54604b3707a9894b3079f5cbd920a84f",["N"]],"52309220":["Maria dowiaduje się, że jej matka Ilona została potrącona przez samochód i znaleziona przez świadka przy drodze. Policja prowadzi śledztwo, ale córka na własną rękę bada niejasne dla niej fakty. Dowiaduje się, że 43-latka ostatnio często wychodzi ze swoją przyjaciółką do dyskoteki. Najwyraźniej także jest nieszczęśliwa ze swoim obecnym partnerem. Oglądając nagranie z kamery monitoringu dyskoteki, Maria dowiaduje się, że matka była napastowana i omal jej nie zgwałcono. Sprawca ma jednak alibi na noc wypadku. Niebawem Ilona rozstaje się ze swoim mężem i wiąże z człowiekiem, który ją uratował, Bogdanem. Wychodzą na jaw tajemnice mężczyzny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/81390650eaabff807d83b2971011cf36",["N"]],"52309221":["Pani Teresa i jej piętnastoletnia wnuczka Zuzia mieszkają w Złotej Górze niedaleko Grójca. Dach ich domu zagraża bezpieczeństwu, podobnie stary piec, a łazienka kompletnie nie nadaje się do użytku. Zuzia nie ma, gdzie się uczyć, a jej babcia wypocząć. Znając pasję dziewczynki do śpiewu, Katarzyna Dowbor zabiera ją na spotkanie z Alicją Węgorzewską. W tym czasie ekipa budowlana pod wodzą Artura Witkowskiego ciężko pracuje nad przystosowaniem pomieszczeń do potrzeb lokatorek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/291e3e601bdbf3e1464139403ac923de",[]],"52309222":["Regina odwiedza w Warszawie swojego syna Sylwka. Kobieta bardzo chciałaby mieć wnuki, ale potomek nawet nie ma dziewczyny. Przypadkowo Regina odkrywa, że Sylwek pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazuje się, że to nie jedyna jego tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52309223":["Kolacja przy świecach
Do biura Malanowskiego zgłasza się Beata Samsonowicz, zaniepokojona zniknięciem swojej siostry bliźniaczki, Joanny. Beata mieszka w Niemczech i przyjechała w odwiedziny, ale nie zastała siostry ani w mieszkaniu, ani w pracy. Kobieta od pewnego czasu dostawała SMS-y, z których wynikało, że ktoś ją obserwuje. Detektywi sprawdzają miejsce zamieszkania i pracy zaginionej. Marek odkrywa, że mieszkanie Joanny zostało wcześniej dokładnie przeszukane. Uwagę Ani zwraca podejrzane zachowanie pracownicy butiku, którego właścicielką jest zaginiona. Ekspedientka może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Joanny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c0034dd62676348b9528f753984c",[]],"52309224":["Studentka w wielkim mieście
W biurze agencji zjawiają się Grażyna i Wojciech Gałęzowscy, którzy są zaniepokojeni zachowaniem swojej córki Irminy. Od kiedy dziewczyna wyjechała na studia do Warszawy, zmieniła się nie do poznania. Nagle zaczęła nosić drogą biżuterię i eleganckie ubrania. Irmina twierdzi, że sama na nie zarobiła, ale rodzice jej nie wierzą. Proszą detektywów, by dowiedzieli się, skąd ich córka bierze pieniądze. Okazuje się, że dziewczyna spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną, który prawdopodobnie jest jej sponsorem. Tymczasem Irmina ginie w tajemniczych okolicznościach...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/777720d151591fde7baeeda0e26925dc",[]],"52309225":["Poszukiwany
Policjanci muszą zbadać sprawę brutalnego gwałtu. Otrzymują doniesienie z Interpolu, że w stolicy może czaić się seryjny gwałciciel z Armenii. Wkrótce namierzają podejrzanego Ormianina, ale wiele wskazuje na to, że to błędny trop. Piotr Zarębski zostaje oskarżony w anonimowych listach o przyjmowanie łapówek. Nadawca szantażuje byłego naczelnika wydziału i żąda wysokiej sumy. Zarębski chce ustalić tożsamość autora listów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52309226":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309227":["Maria dowiaduje się, że jej matka Ilona została potrącona przez samochód i znaleziona przez świadka przy drodze. Policja prowadzi śledztwo, ale córka na własną rękę bada niejasne dla niej fakty. Dowiaduje się, że 43-latka ostatnio często wychodzi ze swoją przyjaciółką do dyskoteki. Najwyraźniej także jest nieszczęśliwa ze swoim obecnym partnerem. Oglądając nagranie z kamery monitoringu dyskoteki, Maria dowiaduje się, że matka była napastowana i omal jej nie zgwałcono. Sprawca ma jednak alibi na noc wypadku. Niebawem Ilona rozstaje się ze swoim mężem i wiąże z człowiekiem, który ją uratował, Bogdanem. Wychodzą na jaw tajemnice mężczyzny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/81390650eaabff807d83b2971011cf36",["N"]],"52309228":["Panna młoda przeżywa traumę przed ołtarzem
Narzeczony zostawia Joannę w dniu ślubu. Wściekła kobieta podejrzewa intrygę swojej matki, ale wkrótce wychodzi na jaw, że Jakub w ostatniej chwili dowiedział się, iż ma HIV i bał się spojrzeć ukochanej w twarz. Chłopak przyznaje się do zdrady. Joanna postanawia sprawdzić, czy nie jest zarażona. Gdy okazuje się, że nie, nakłania Jakuba do rozmowy z rzekomą nosicielką. Ona okazuje się zdrowa, co oznacza, iż Piekarski miał romans jeszcze z kimś innym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920457.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b7b3a69ef2c6220f5605a6bdf8e08d9",["N"]],"52309229":["Kicha kręcona
Arnold Boczek przychodzi do Kiepskich z prośbą o przechowanie swoich produktów spożywczych w ich lodówce, ponieważ jego się zepsuła. Pod wpływem oglądanego w telewizji programu kulinarnego Ferdynand Kiepski zjada mu kiełbasę. Boczek kieruje sprawę do sądu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3950",[]],"52309230":["Z odzysku
Listonosz Edzio zostaje zwolniony z pracy. Nie przejmuje się tym jednak. Postanawia zacząć zarabiać na życie zbieraniem starzyzny. Na dobry początek Ferdynand Kiepski sprzedaje mu po okazyjnej cenie kółka od swojego starego saturatora.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3949",[]],"52309231":["Marta Łoś żyje na wsi razem z mężem Markiem, córką z pierwszego małżeństwa, Kasią, oraz siostrą Kamilą i jej mężem Krzysztofem. W małżeństwie Marty nie układa się najlepiej. Kobieta podejrzewa partnera o romans z atrakcyjną, młodą sąsiadką. Podczas obserwacji detektywi odkrywają, że Marka rzeczywiście łączy dziwny układ - ale z własną pasierbicą... Dodatkowo, w skomplikowaną sprawę zamieszani są też inni członkowie jej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c331640036e4ea4feaee5ae175a27538",["N"]],"52309232":["Paulina spotyka się z młodym informatykiem Miłoszem. Dziewczyna zna wartość swojej urody, ma wielu adoratorów i atrakcyjnych kolegów. Codziennie na swój portal społecznościowy wrzuca masę selfie w kuszących pozach. Jej chłopak szaleje z zazdrości. Dziwne aluzje i uśmieszki znajomych dają mu do myślenia, dlatego postanawia sprawdzić, co naprawdę się dzieje. Miłosz z pomocą ekipy Damiana Petrowa chce upewnić się, że dziewczyna - choć zakochana w sobie - jest mu wierna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6f3f2bbbb93b33b1280b19bfae4a70d",["N"]],"52309233":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309234":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309235":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52309236":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52309238":["Patrycja Gepner jest osobą niepełnosprawną, jednak nie przeszkadza jej to w uprawianiu paraujeżdżania. Kobieta ma w sobie mnóstwo cierpliwości i determinacji, nie brakuje jej także pozytywnego nastawienia do życia. Jej celem jest udowodnienie, że ograniczenia są wyłącznie w naszych głowach. Drugim bohaterem odcinka jest Jędrzej Jaxa-Rożen. Mężczyzna uprawia paralotnictwo. Wydaje się to paradoksalne, jeśli się weźmie pod uwagę, że Jędrzej jeździ na wózku inwalidzkim właśnie wskutek wypadku, do którego doszło, kiedy uprawiał sport ekstremalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f76ffe7b89660aaa02ea18d9a95dd82c",["N"]],"52309239":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52309370":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52309371":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309372":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309373":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52309374":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52309375":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52309376":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309377":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309378":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309379":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309380":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309381":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309382":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309383":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309384":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309385":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309386":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309387":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309388":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309389":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309390":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309391":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309392":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309393":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309394":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52309395":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52309396":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309397":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309398":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52309399":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"52309400":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52309401":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309402":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"52309403":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52309404":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52309405":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52309406":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52309407":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52309408":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309409":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52309410":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"52309412":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52309413":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309414":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309415":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"52309416":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"52309417":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309418":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52309419":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"52309420":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309421":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309422":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309423":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52309424":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52309425":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52309426":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52309427":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52309428":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52309429":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52309430":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52309431":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52309432":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52309433":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309434":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52309435":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52309436":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309437":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52309438":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52309439":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52309440":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52309441":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309442":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52309443":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52309444":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52309445":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52309446":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52309447":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52309448":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52309449":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309450":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52309451":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52309452":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52309453":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52309240":["Mąż Wandy Sarnowskiej, Krzysztof, jest znanym i szanowanym profesorem psychiatrii. Z pozoru sympatyczny człowiek codziennie zmusza żonę do przyjmowania leków. Wanda jest po nich otumaniona i nie kontroluje swoich zachowań. Nie wie gdzie szukać pomocy, boi się komukolwiek zaufać. Przełom następuje, kiedy odwiedza ich Katarzyna Sójka z opieki społecznej. Wanda widzi swoją szansę na odzyskanie normalnego życia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/471704ffee246a74b899ad3ada71c1a2",["N"]],"52309241":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52309242":["34-letnia Magda Urbańska oznajmia zaskoczonemu mężowi, że jest w ciąży. Mężczyznę wcale to nie cieszy i nakazuje żonie usunąć dziecko. Kiedy kobieta się temu przeciwstawia, partner znika. W trakcie poszukiwań wychodzi na jaw jego mroczna przeszłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52309243":["Marcin jest ju maturzystą, choć wcześniej nie przeszedł z pierwszej do drugiej klasy liceum. Kiepsko się uczył i wchodził w konflikt z uczniami i nauczycielami. Jest jednak dobrym koszykarzem, a trener szkolnej drużyny to jedyna osoba, z którą się dogaduje. Jego dziewczyna Ola pochodzi z dobrego domu, a jej rodzice nie akceptują Marcina. Chłopak próbuje udowodnić wszystkim, że się zmienił. Niestety zostaje publicznie oskarżony o kradzież.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/879dd26fb841f910bc6e8ff4b590d9c8",["N"]],"52309244":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e06eea1c75829955dff194007534864d",[]],"52309245":["Teresa poznała Kazimierza, przystojnego i wygadanego taksówkarza. Mężczyzna jest wdowcem i utrzymuje dziewiętnastoletniego Cypriana. Gdy jego syn miał wypadek Teresa pomogła Kazikowi, przekazując jednorazowo dużą kwotę pieniędzy. Kiedy odmówiła kolejnych pożyczek, Kazik wpadł we wściekłość i zerwał kontakt. Kolejna historia opowiada o Marzenie, która rok temu poznała przez internet lekarza z kliniki neurochirurgii w Wiedniu. Marzena przekazuje dość znaczne sumy pieniędzy na sierociniec, który wspomaga Tomasz. Kiedy chce się z nim spotkać, ale on odwleka termin.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2248e09104cdf6205853f6943b7246e0",[]],"52309246":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje cele brytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.","","",["N"]],"52309247":["Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz, znani jako Sławomir i Kajra, podzielą się z widzami wieloma osobistymi sprawami. Opowiedzą o swojej miłości i małżeńskich problemach. Zdradzą także, jakie mieli zawodowe marzenia i czy wspólna praca szkodziła ich związkowi.","","",["N"]],"52309248":["Designer Ian Stuart w swoim butiku o bardzo urozmaiconej ofercie wraz z zespołem wspiera kobiety w poszukiwaniach i doborze idealnej sukni na specjalne okazje.","","",[]],"52309249":["Designer Ian Stuart w swoim butiku o bardzo urozmaiconej ofercie wraz z zespołem wspiera kobiety w poszukiwaniach i doborze idealnej sukni na specjalne okazje.","","",[]],"52309250":["Superniania Jo Frost udaje się do Ameryki. Widzowie będą mili okazje sprawdzić jak poradzi sobie z tamtejszymi dziećmi.","","",[]],"52309251":["Cztery mieszkanki Radomia będą musiały w określonym czasie i za ograniczone środki przygotować dwie stylizacje. Tematami przewodnimi odcinka będą dama pik i \"Różowe lata siedemdziesiąte\". Starania zawodniczek ocenią jurorzy: Agnieszka Maciejak, Monika Bielkiewicz-Kirschke oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/187dd10e066bc35dabc9fd3af3286e82",["N"]],"52309252":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"52309253":["Ekipa programu odwiedza małą miejscowość nieopodal Wyszkowa. W niewielkim domku mieszka pani Hanna wraz ze swoim dorosłym synem Mariuszem. Do rodzinnego domu chciałaby także wrócić córka pani Hani, Ewelina, wraz z dwoma synami. Mąż Eweliny nadużywa alkoholu i przemocy, kobieta chce więc od niego odejść. W domu jej matki nie ma jednak warunków do wychowywania chłopców. W budynku brakuje podłóg, wykładzina leży na gołej ziemi, a w kuchni często pojawiają się krety. Nie ma łazienki ani kanalizacji, nie ma także gdzie ustawić łóżek dla chłopców. Architekt Wojtek Strzelczyk staje przed poważnym wyzwaniem, chcąc znaleźć miejsce dla wszystkich domowników, a także wygospodarować przestrzeń na łazienkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52309254":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52309255":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"52309256":["Pielęgniarka Daria podejrzewa, że mąż nie jest jej wierny, i ma ku temu powody. Marek już kiedyś ją zdradził, ale w obawie przed samotnością żona dała mu drugą szansę. Obecnie w życiu Darii powtarza się dawny scenariusz. Kobieta boi się o przyszłość swego małżeństwa. Skrywany przez nią sekret tylko potęguje lęk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/26ddd1fdbf1ef5fe5ebd69233eba99bd",["N"]],"52309257":["Uczestniczkami tego odcinka będzie rozmowna Dorota, cicha Agnieszka, zaznajomiona ze najnowszymi trendami blogerka Ewelina i uwielbiająca modę Zuzanna. Będą musiały przygotować dwie kreacje, mając na uwadze tematy przewodnie - \"Fitness w mieście\" i \"Galaretka z owocami\". Efekty ich pracy oceni stylista Jarek Szado, aktorka Ada Fijał oraz krytyczka modowa Dorota Wróblewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cd9925e695d271c1bb01e87a81a6a00",["N"]],"52309258":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e1feec6f255c80453552864098dcb15",["N"]],"52309259":["Dorota Konopczyńska zauważyła zmianę w zachowaniu męża. Wprawdzie Paweł zawsze często wyjeżdżał i późno wracał do pracy, ostatnio jednak nie potrafił wytłumaczyć przedłużającej się nieobecności. Na dodatek kobieta przyłapała go na kłamstwie i znalazła w jego telefonie MMS-y z roznegliżowaną kobietą z zasłoniętą twarzą. Dorota prosi o pomoc detektywów. Damian Petrow przyjmuje zlecenie i rozpoczyna obserwację Pawła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3c7573aafc5ef9f6809f16c8c93c30c4",["N"]],"52309260":["Doktor Christian Jessen i jego zespół doświadczonych chirurgów pomaga kolejnym pacjentom, którzy przeszli zabieg medycyny estetycznej. Tym razem do ekspertów zgłaszają się Vanessa i Julie, które borykają się z efektami nieudanej próby wypełnienia zmarszczek.","","",[]],"52309261":["Kim i Kourtney odwiedzają Khloe w Cleveland. Ostatni projekt Kendall spotyka się z surową krytyką.","","",[]],"52309262":["Tyler jest jasnowidzem, który nie tylko potrafi kontaktować się ze zmarłymi i przewidywać przyszłość, ale też oceniać stan zdrowia innych.","","",[]],"52309263":["Każdy odcinek to odrębne śledztwo dotyczące majątków pozostawionych przez największe gwiazdy Hollywood. Twórcy programu opowiedzą m.in. o tym, kto brał udział w wojnie o przejęcie majątku oraz kto faktycznie odziedziczył fortunę. Widzowie dowiedzą się także, które ze słynnych osób zmarły pozostawiając jedynie długi. Poznają także dramaty tworzące się po śmierci celebrytów i zobaczą, jak członkowie ich rodzin korzystają z odziedziczonej fortuny.","","",[]],"52309264":["Wstrząsające opowieści o kobietach, które usiłowały popełnić zbrodnię lub się jej dopuściły. Twórcy serii ukazują wywiady z bliskimi zabójczyń, prawnikami, stróżami prawa, dziennikarzami, a niekiedy nawet z samymi przestępczyniami.","","",[]],"52309265":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"52309454":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52309455":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52309458":["Dziś ekipa Adama i Jamiego sprawdza, czy szybowiec wykonany z betonu jest zdolny do latania.","","",[]],"52309459":["B-25
W 1943 roku bombowiec B-25 rozbił się nad jeziorem w Karolinie Południowej. Specjaliści od przeprowadzek próbowali odzyskać samolot. Operację trzeba było jednak wstrzymać z powodu huraganu.","","",[]],"52309460":["Znika synek Norberta i Dagmary Ziębów. Matka chłopca jest pewna, że uprowadził go Krzysztof Janikowski, jego biologiczny ojciec, który obecnie mieszka w Niemczech. Detektywi postanawiają sprawdzić ten trop. Szybko okazuje się jednak, że Janikowski jest poza wszelkimi podejrzeniami. Tymczasem Ziębowie dostają list z żądaniem okupu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777630b7972ad78551520699ed442f5",["N"]],"52309461":["Detektywi prowadzą razem z policją poszukiwania zaginionej nastolatki, Kamili Wiśniewskiej. Jej rodzice, Katarzyna i Andrzej, po powrocie z zakupów zastali pusty pokój córki i ślady krwi na framudze drzwi. Tymczasem Malanowski wraz z komisarzem prowadzącym śledztwo w tej sprawie jest świadkiem przepychanki między Pawłem, bratem zaginionej, a miejscowym pijaczkiem. Chłopak oskarża go o skrzywdzenie Kamili. Przerażony mężczyzna zapewnia jednak, że nie ma z jej zniknięciem nic wspólnego. Tomek z kolei wpada na trop Denisa Maciaszka, który ostatnio zamieszczał na portalu społecznościowym obraźliwe teksty pod adresem Kamili. Niedługo potem Magda znajduje w piwnicy Wiśniewskich jej plecak. W środku są narkotyki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777be4a26cfa18b6e58418080c80be4",[]],"52309462":["Do biura agencji zgłasza się roztrzęsiona Krystyna Buczkowska. Kobieta opowiada Malanowskiemu o dziwnym incydencie, którego była świadkiem. Podczas gdy ona opiekowała się swoją wnuczką, do domu wpadł jej syn Jerzy. Wyciągnął z sejfu pistolet i bez słowa wyjaśnienia wybiegł. Krystyna próbowała skontaktować się z nim i jego żoną, ale żadne nie odbiera telefonów. Zdesperowana kobieta prosi detektywów, by odnaleźli Jerzego, zanim dojdzie do tragedii. Malanowski szybko ustala, że młode małżeństwo od pewnego czasu otrzymuje groźby. Prawdopodobnie ma to związek z pracą Jerzego, który jest strażnikiem więziennym. Wkrótce detektywom udaje się namierzyć samochód mężczyzny w dość nietypowym miejscu. Próbują odpowiedzieć na pytanie, co robi on z bronią w kościele. Mają na to bardzo mało czasu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777dd7ab3344a54f29018d39ce4116a",["N"]],"52309463":["Do biura agencji zgłasza się Lidia Szymańska, do niedawna opiekunka dziennikarza Krzysztofa Iwanowskiego, który półtora roku temu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i stracił pamięć. Kobieta jest przekonana, że odkryła jego mroczny sekret. Twierdzi, iż przed wypadkiem był on seryjnym mordercą, polującym na kobiety w okolicach jednego z podwarszawskich miasteczek. Kolejne odkrycia i wydarzenia wydają się potwierdzać jej przypuszczenia. Tomek rozmawia ze znajomym Krzysztofa. Ten również twierdzi, że jest on niezwykle agresywny i wybuchowy. Co więcej, odzyskał już pamięć. Tymczasem detektywi odkrywają, że Iwanowski obserwuje blok, w którym mieszka Lidia. Podejrzewają, że może być jego kolejną ofiarą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/402ea1b37ec54af1282dc8dcc12ca513",["N"]],"52309464":["Historie bohaterów, którzy mimo chaosu wojny, wyróżniali się odwagą i walczyli w imię głoszonych przez siebie przekonań.","","",[]],"52309465":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52309466":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309467":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309468":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309469":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309470":["Reż.: Emma Stamp.
Motoryzacyjne potyczki z prawem, niebezpieczne manewry na drodze i szaleni kierowcy ciężarówek w akcji - to tematyka poruszona w odcinku.","","",[]],"52309471":["Reż.: Emma Stamp.
W odcinku, jak zawsze, widzowie zobaczą mrożące krew w żyłach relacje uczestników z miejsc wypadków. Nie zabraknie analiz nieszczęśliwych kolizji z udziałem niezdyscyplinowanych kierowców bądź przez skomplikowane skrzyżowania.","","",[]],"52309472":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309473":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309474":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"52309475":["Tygrys z Przepałkowa
Profesjonalny archeolog razem z doświadczonym poszukiwaczem postarają się potwierdzić historię walk w leżącym koło Bydgoszczy Przepałkowie. W 1997 roku odnaleziono tam pojazd bojowy Stug IV. Według zapisków z dziennika bojowego niemieckiej 4 Dywizji Pancernej bagna otaczające miejscowość mogą kryć jeszcze trzy pojazdy, w tym słynnego Tygrysa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bfa838843c3eef9bdb6327bd35d9278",["N"]],"52309476":["Wazon natyka się na liczną watahę wilków. Mariola i Fredek robią porządki po zimie. Edward przekonuje, że trzeba mieć dużo samozaparcia, aby się zmierzyć z siłami natury. Śliwie przeżywa, że niemal 50 lat pobytu w Bieszczadach minęło mu błyskawicznie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309477":["Pod czatownię Wazona podchodzą wilki. Żmiju i Hos naśladują ptaki. Edward kontempluje ciszę. Mariola wyjeżdża z Bieszczad. W domu ma zastąpić ją Fredek. Stanisław grodzi teren, aby konie nie pasły się u sąsiadów. Artur przygotowuje się do rajdów konnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309479":["Staszek w dalszym ciągu przystosowuje klacz kołodzieja do jazdy w bryczce. Mężczyzna jedzie kupić pierwszego konia dla Kamila. Jarek i jego pomocnik przygotowują się do pracy na bacówce. Tymczasem Staszek strzyże owce i wykonuje prace domowe.","","",["N"]],"52309480":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"52309481":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52309482":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"52309483":["Reż.: Hervé Bodilis, Ludovic Dekan.","","",[]],"52309484":["Reż.: Marc Dorcel, Pascal Lucas.","","",[]],"52309485":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52309486":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52309487":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce21c1c47e147a3e0df0ce891bae3793",["N"]],"52309488":["Twórcy prezentują sylwetkę Jana Kornasa (l. 49) z Gogolina jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Polsce. Mężczyzna, fanatyk biegów, zamordował swoją starszą żonę. Autorzy zaprezentują m.in. inscenizację tego tragicznego wydarzenia. Od 1996 roku morderca jest poszukiwany listem gończym. Prawdopodobnie obecnie ukrywa się na terenie Niemiec, gdzie często wyjeżdżał do pracy. W drugiej części programu widzowie poznają kulisy zbrodni z lipca 2009 roku, która miała miejsce w Krośnie. Mężczyzna napadł na dom właściciela kantoru, sterroryzował jego żonę i czekał na swoją ofiarę, następnie zamordował właściciela. Żona ofiary była sam na sam z zabójcą męża przez godzinę, dzięki niej został stworzony dokładny portret pamięciowy mordercy. Przestępca jak dotąd nie został schwytany, za wskazanie jego miejsca pobytu została wyznaczona nagroda w wysokości stu tysięcy złotych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59db9b84cee312c0398eee524713099e",["N"]],"52309489":["W odcinku zostaną przedstawione trzy nierozwiązane sprawy kryminalne. Twórcy zrekonstruują morderstwo emerytowanego górnika. Zbrodnia miała miejsce w Olszynie (woj. dolnośląskie) w styczniu 2008 r. Kolejna niewyjaśniona sprawa to zabójstwo mieszkanki Piły (73 lata), z której mieszkania zniknęło tylko 60 zł. Prowadzący ma wątpliwości, czy zbrodnia miała charakter rabunkowy. Autorzy zaprezentują również sylwetkę Jana Galasa-Słowakiewicza, jednego z najgroźniejszych bandytów w Polsce. Mężczyzna zorganizował grupę przestępczą, która trudniła się porwaniami, m.in. uprowadzili 16-letnią uczennicę i biznesmena, którego przetrzymywali sześć tygodni. Członkowie organizacji stanęli już przed sądem. Na sali zabrakło jednak szefa, który prawdopodobnie ukrywa się poza krajem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/703a1165caa4fcab8e6707477a7058dc",["N"]],"52309490":["W latach 1994-1995 w Gdańsku i okolicach miasta dokonano trzech brutalnych morderstw na tle seksualnym. Ofiarami były uczennice. Dziennikarz śledczy po latach dociera do miejsc zbrodni i z pomocą policjantów, którzy zajmują się tą sprawą, próbuje odtworzyć tragiczne wydarzenia i dotrzeć do nowych świadków. Reporter stara się odpowiedzieć na pytanie, czy zabójstwa są ze sobą związane, a za tymi zbrodniami stoi jeden seryjny morderca, czy też są one dziełem różnych osób.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d2c98a65b8a72a49dd2d71b73930a10",["N"]],"52309303":["Robert znajduje martwego wilka. Zwierzę prawdopodobnie padło ofiarą kłusowników. Maryla przeżywa ciężkie chwile. Wspiera ją Fredek. Wazon tropi dzikie zwierzęta. Łabi śpiewa ballady bieszczadzkie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309304":["Mariola obawia się spotkania niedźwiedzicy, która z potomstwem krąży w okolicy. Sławek przy dwudziestostopniowym mrozie udaje się z prowiantem do osady drwali. Artur oczyszcza zasypane śniegiem leśne dukty w górach. Śliwa odwiedza kolegów z pracy w lesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52309305":["Pani Renata mieszkała na warszawskiej Woli wraz z córką Gabrysią i wnuczkiem Filipem. Gdy Filip miał kilka dni, w ich maleńkim mieszkaniu wybuchł pożar. Podmuch ognia uniemożliwił ucieczkę Gabrysi. Strażakom udało się ją uratować, ale rodzina straciła wszystko. Teraz mieszka w pokoju u siostry pani Renaty. Przy ich skromnych dochodach nie może być mowy o remoncie doszczętnie spalonego mieszkania. Wyzwanie podejmuje ekipa Wieśka Nowobilskiego. Najtrudniejsze zadanie ma jednak architekt Wojtek Strzelczyk, który będzie musiał tak rozplanować maleńką przestrzeń, by każdy z członków rodziny miał miejsce dla siebie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52309306":["Zuza odnosi kolejny zawodowy sukces - zostaje szefową najlepszego departamentu ryzyka i finansów w Europie Środkowej. Z tej okazji prezes banku organizuje bankiet, na który Zuza zaprasza Jaśka. Między nimi na nowo zaczyna się układać. W trakcie kolejnej wizyty u specjalisty zawiedziona Markiewicz dowiaduje się, że nie udało jej się zajść w ciążę. Anka coraz lepiej radzi sobie w kancelarii Wiktora. Paweł radzi jej, by zmieniła miejsce pracy. Tomek zaprasza Patrycję na kolację, a następnego dnia odwiedza ją w mieszkaniu. Gdy bawi się z Mikołajem, do domu wchodzi Michał. Jest zaskoczony zastaną sytuacją...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900020.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f66afda80cd4bef99c9b6417af9f6aa",["AD"]],"52309307":["Wiktor prosi Ankę, by zajęła się sprawą, w której po przeciwnej stronie jest Paweł. Anka nie chce się zgodzić. Wiktor nie zamierza tego słuchać, twierdzi, że Anka ma jedynie zebrać dokumentację, a w sądzie on będzie reprezentował klienta. Jasiek proponuje Zuzie, że się do niej wprowadzi. Zuzka udaje przerażoną, ale tak naprawdę jest wzruszona propozycją. Pierwszą osobą, której Inga postanawia powiedzieć o swojej ciąży, jest Anka. Dziewczyny ustalają, że na wspólnym spotkaniu wszystkich przyjaciółek Inga ogłosi nowinę. Patrycja spotyka się w klubie z Tomkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900020.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/79a989493d0e134eeb15b8d29c55d0e1",["N"]],"52309308":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Włoski przemysłowiec Francesco Romanelli (Kazimierz Witkiewicz) przybywa do Warszawy w sprawach handlowych. Już na lotnisku zaczyna prześladować go pech. Po uroczystym powitaniu przez oczekujących go Polaków, wsiada do niewłaściwej taksówki. Kierowca pozostawia go w centrum miasta, gdzie przeżywa wiele przygód, które splatają się z perypetiami innych ludzi. W ten pierwszy dzień tygodnia wszyscy mają bowiem problemy. Milicjant (Andrzej Herder) regulujący ruchem musi zaopiekować się synkiem, gdyż w przedszkolu panuje różyczka, a żona nie może wyjść z pracy. Zygmunt (Jerzy Turek) - zaopatrzeniowiec z gminnej spółdzielni - desperacko poszukuje części do kombajnu, zaś pewna sprzedawczyni udaje się do biura matrymonialnego w celu znalezienia seksownego partnera. Na miejscu spotyka przystojnego Włocha, który trafił tam przypadkowo... Szlagierowa komedia Tadeusza Chmielewskiego, twórcy m.in. \"Gdzie jest generał?\" i \"Jak rozpętałem drugą wojnę światową\". Zręcznie napisany scenariusz i sporo udanych gagów zapewniły jej stałe miejsce w polskiej kinematografii, choć nie brakuje też głosów krytycznych. Film jest satyrą na polską rzeczywistość wczesnych lat 70. Codzienność ukazana została jako świat absurdu. W naturze ludzi tworzących tę groteskową codzienność, spryt sąsiaduje z beztroską głupotą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849293.jpg","",["N"]],"52309309":["Reż.: Jan Rybkowski.
Koniec lat 50. ubiegłego wieku. Poczciwy inspektor PZU Anatol Kowalski (Tadeusz Fijewski) wyjeżdża na wakacje do Paryżewa. Nie jest to jednak zwykły urlop, ponieważ mężczyzna otrzymał od swojego szefa ważne zadanie. Ma zdemaskować szajkę złodziei damskich kostiumów kąpielowych. Już ma początku podróży popada jednak w tarapaty. W pociągu zamienia się bowiem walizkami z gościem ze Stanów Zjednoczonych. Pomyłka ta powoduje wiele zabawnych sytuacji. Wszyscy uznają pana Anatola za Amerykanina, który poszukuje atrakcyjnych dziewcząt do filmu... Trzecia część popularnego w połowie ubiegłego stulecia cyklu. Poprzednie filmy opowiadające o perypetiach sympatycznego Anatola Kowalskiego to: \"Kapelusz pana Anatola\" i \"Pan Anatol szuka miliona\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838452.jpg","",["N"]],"52309310":["Reż.: Paul King.
Na londyńskiej stacji Paddington państwo Brownowie spotykają podobnego do pluszaka misia w czerwonym kapeluszu. Wyróżniający się nienagannymi manierami malec odbył właśnie wyczerpującą podróż z peruwiańskiej dżungli, gdzie stracił dom. Została mu ostatnia kanapka z marmoladą. Przyszłość przybysza w metropolii nie wygląda różowo. Brownowie postanawiają zabrać go do domu na jedną noc. Okazuje się, że futrzany nieznajomy przybył do Anglii na zaproszenie Montgomery'ego Clyde'a i pragnie go odszukać. Nieobyty w miejscowych zwyczajach gość mimo dobrych chęci doprowadza dom Brownów niemal do ruiny, gdy tylko przekracza jego próg. Członkowie rodziny początkowo traktują go z rezerwą. Również mieszkający po sąsiedzku pan Curry przygląda się nieznajomemu podejrzliwie. Tymczasem o przybyciu mówiącego niedźwiadka dowiaduje się dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent, która skupuje wypchane egzotyczne zwierzęta. Unikalny okaz z Ameryki staje się jej obsesją. Spotkanie Paddingtona z pozbawioną serca kolekcjonerką jest nieuchronne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919582.jpg","",["N"]],"52309311":["Reż.: Karyn Kusama.
Odległa przyszłość. W Bregnie, jedynym ocalałym po epidemii mieście, schroniło się 5 milionów ludzi, którym udało się przetrwać. Czują się bezpieczni za jego murami. Coraz więcej osób znika jednak w niewyjaśnionych okolicznościach. Rządzące Zgromadzenie Naukowców, na czele którego stoi Trevor Goodchild (Marton Csokas), twierdzi, że kontroluje sytuację. Nie wszyscy wierzą w te zapewnienia. Przeciwko dyktatorskim rządom naukowców zawiązuje się spisek. Na czele podziemnego ruchu rebeliantów o nazwie \"Monican\" staje Handler (Frances McDormand). Jedną z najlepiej wyszkolonych agentek opozycjonistów jest Aeon Flux (Charlize Theron). Jako dziecko straciła najbliższych. Od lat obwinia panujący reżim o tę tragedię i marzy o zemście. Jest profesjonalną morderczynią, otrzymuje więc misję zgładzenia lidera Bregny - Trevora Goodchilda. W trakcie wykonywania zadania okazuje się, że Aeon niewiele wie o systemie, przeciw któremu się buntuje. Wkrótce dziewczyna poznaje tajemnice Bregny i swojej przeszłości. Zaczyna wątpić w sens idei, w imię których walczy. Inspiracją dla twórców wersji kinowej \"Aeon Flux\" były wyświetlane w MTV krótkometrażowe animacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936794.jpg","",[]],"52309312":["Reż.: Curtis Hanson.
Maggie (Cameron Diaz) i Rose (Toni Collette) są siostrami, ale bardzo się różnią. Maggie jest zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i do wszystkiego podchodzi beztrosko. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani własnego mieszkania. Sensem jej życia jest flirtowanie z mężczyznami i strojenie się. Rose wciąż walczy z nadwagą, unika imprez, jest powściągliwa, a wolny czas najchętniej spędza w domu. Ambitna, pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Swoje problemy próbuje ukoić oddając się pasji kupowania butów. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do Rose po tym, jak została wyrzucona z domu ich ojca i macochy. Zaczyna podkradać pieniądze i wprowadza wiele zamieszania w jej życie. Po kolejnej awanturze prawniczka wyrzuca siostrę z domu. Maggie jedzie na Florydę do babci Elli (Shirley MacLaine), która mieszka w ośrodku dla emerytów. Jej przybycie wprowadza spore poruszenie w życiu starszej pani, tym bardziej że nie widziała się z wnuczkami od czasu śmierci ich matki. Teraz próbuje odbudować więzi rodzinne i wypełnić pustkę, jaka powstała między nimi przez lata milczenia. W międzyczasie Rose rzuca pracę i zaręcza się z Simonem (Mark Feuerstein).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930785.jpg","",[]],"52309313":["Reż.: Jason Reitman.
Ryan Bingham (George Clooney) jest specjalistą od zwalniania pracowników. Z jego usług korzystają firmy z całych Stanów Zjednoczonych, wiele czasu spędza więc w podróżach. Sprzyja im kryzys finansowy, który obejmuje kolejne branże i pociąga za sobą redukcje zatrudnienia. Ryan powoli zbliża się do zrealizowania swojego marzenia - zdobycia karty wręczanej klientom linii lotniczych, którzy przemierzyli na pokładach samolotów dziesięć milionów mil. Częste podróże nie sprzyjają jednak życiowej stabilizacji. Bingham nie ma rodziny, a jego mieszkanie przypomina pokój hotelowy. Do tego na konferencjach, na które jest zapraszany, przedstawia swoją receptę na życie - jak najmniej zobowiązań. Podczas jednej ze swoich wypraw poznaje Alex Goran (Vera Farmiga), bizneswoman, która także sporo podróżuje. Zaczyna odczuwać, że otacza go pustka. Chce to zmienić. Do tego w jego firmie szykują się poważne zmiany. Młoda, przebojowa psycholog Natalie Keener (Anna Kendrick ) pracuje nad wdrożeniem nowego systemu. Drogie podróże samolotem ma zastąpić szybkie łącze internetowe - pracownicy mają być zwalniani podczas telekonferencji. Ryan, by udowodnić jej, że nie jest to dobry pomysł, zabiera ją ze sobą w trasę. Film był nominowany do Oscara w sześciu kategoriach. Scenariusz nagrodzono Złotym Globem i BAFTA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936796.jpg","",[]],"52309314":["Reż.: Kenneth Branagh.
Jack Ryan (Chris Pine) pracuje jako analityk finansowy na Wall Street. W rzeczywistości od dziesięciu lat jest agentem CIA, który działa pod przykrywką. Jego zwierzchnikiem jest Thomas Harper (Kevin Costner). Przypadkiem Ryan odkrywa, że jeden z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktor Czerewin (Kenneth Branagh), w porozumieniu z tamtejszym rządem przygotowuje się do brutalnego aktu terroryzmu. Ma on na celu ekonomiczny upadek USA. Ryan wyrusza na misję do Moskwy, by przyjrzeć się działaniom firmy Czerewina. Niespodziewanie pojawia się tam także jego narzeczona, Cathy (Keira Knightley), która poważnie komplikuje sprawy i naraża życie obojga na niebezpieczeństwo. Jack Ryan to postać stworzona przez zmarłego mistrza powieści szpiegowskich, Toma Clancy'ego, autora m.in. \"Czasu patriotów\", \"Polowania na Czerwony Październik\", \"Stanu zagrożenia\" czy \"Sumy wszystkich strachów\". W pierwszej ekranizacji Ryana zagrał Alec Baldwin, w \"Sumie wszystkich strachów\" - Ben Affleck, ale najlepszą kreację stworzył dla tej postaci Harrison Ford w \"Czasie patriotów\" i \"Stanie zagrożenia\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937166.jpg","",[]],"52309315":["W wynajmowanym mieszkaniu zamordowana zostaje Ewelina Kańska. Jej przyjaciółka przekazuje śledczym pendrive, na którym jest nagrany gwałt na dziewczynie, którego dopuścił się menadżer Witold Piotrowski. Mężczyzna twierdzi jednak, że do zbliżenia doszło za obopólną zgodą. Dowody z miejsca zbrodni wskazują na Arkadiusza Usowskiego, który był \"opiekunem\" Kańskiej. Dziewczyna wraz z nim uwodziła mężczyzn i wyłudzała od nich pieniądze. W pewnym momencie Ewelina zaczęła robić interesy na własny rachunek, a Usowski rozglądać się za jej następczyniami. Okazuje się też, że żona jednej z ofiar wcześniejszego szantażu zobaczyła nagranie ze spotkania męża z niepełnoletnią dziewczyną i w afekcie zabiła męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52309316":["Zamordowana zostaje studentka Ela Malinowska. Przy jej ciele znaleziony zostaje ślad butów sportowych. Okazuje się, że dziewczyna była ekskluzywną prostytutką. Niedawno została wynajęta do \"obsługi\" młodego, dobrze zapowiadającego się lekkoatlety, Mińskiego. Do spotkania miało dojść dzień przed jego próbą biegową, tak żeby nie dostał się on do kadry sztafety. Miński poszukuje człowieka, który \"sprezentował\" dziewczynę. CWŚ wpada na trop dzięki butom sportowym, których ślad został zabezpieczony przy ofierze. Udaje się ustalić, że obuwie należy do menadżera drużyny, Nowickiego, któremu zależy, aby sportowiec został w drużynie i nadal przyciągał sponsorów. CWŚ ustala jednak, że prostytutkę dla niego zamówił ktoś inny, kto miał prywatny interes w tym, by Miński nie awansował do kadry. Miński zdemaskował jednak Malinowską, a ta zagroziła, że może on znaleźć się w niebezpieczeństwie. W obliczu groźby ktoś postanowił pozbyć się Eli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52309317":["Członkowie grupy Ultraviolet natrafiają w sieci na filmik z fragmentem popularnej gry komputerowej, Dead Aim. Na nagraniu wyraźnie widać pozostawione w opustoszałej fabryce zwłoki mężczyzny z plastikową siatką na głowie. Ola opowiada o znalezisku Michałowi. Ten jednak uparcie twierdzi, że to prank internetowy. Wkrótce na forum dla fanów gry Dead Aim zostaje zamieszczony nowy filmik. Piast odkrywa, że giną gracze, którzy są biegli w tej strzelance. Ultravioletowcy kontaktują się z najlepszym zawodnikiem. Ola wykorzystuje jego loginy, by dotrzeć do ostatniego miejsca misji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"52309318":["W wypadku samochodowym ginie Marcin Łuczak, dziennikarz śledczy nieprzychylny Kościołowi. Wiadomo, że denat tuż przed śmiercią spowiadał się u księdza Tokarskiego. Roztrzęsiony duchowny zaraz po sakramencie pokuty w pośpiechu opuścił konfesjonał i zniknął. Detektywi z grupy Ultraviolet próbują namierzyć księdza Tokarskiego. Blogerki Regina i Dorota znajdują w sieci informacje dotyczące zmarłego. Okazuje się bowiem, że Łuczak był wychowankiem domu dziecka. Ten trop jest kluczem do rozwiązania tej zawiłej sprawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1919584.jpg","",["N"]],"52309319":["Detektyw Anna Wilk przypadkiem spotyka dawno niewidzianego przyjaciela z dzieciństwa. Oboje wychowali się w domu dziecka. Mężczyzna jej nie poznaje, co jeszcze bardziej intryguje Annę. Kobieta odszukuje rodzinę przyjaciela. Uspokaja się, kiedy jego żona Kamila pokazuje jej rodzinne zdjęcie, na którym jest inny mężczyzna. Spokój nie trwa jednak długo, ponieważ Kamila przyłapuje męża na kłamstwie i prosi Annę o pomoc. Zagadka okazuje się bardzo skomplikowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cc81b7289246650bb966e3b5f9ff68c",["N"]],"52309266":["W jednym z warszawskich klubów zostaje znaleziona pobita dziewczyna. Okazuje się, że została zgwałcona przez kilku mężczyzn. Podejrzanymi są znajomi, z którymi przyszła do klubu, ale prawda okazuje się znacznie bardziej szokująca... Policjanci muszą też zmierzyć się ze sprawą regularnego okradania wolontariuszy kwestujących na dom dziecka.","","",["N"]],"52309267":["Podczas zdjęć do serialu internetowego ginie jeden z aktorów. Mężczyzna został \"omyłkowo\" postrzelony z prawdziwej broni. Pistolet nie znalazł się na planie przypadkowo, ale podejrzanych o jego podłożenie jest przynajmniej kilku - aktor miał wielu wrogów i zatargi ze wszystkimi członkami ekipy. Znajomy Olgierda zgłasza zaginięcie matki. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta poznała przez internet młodego mężczyznę, który miał chrapkę na jej majątek...","","",["N"]],"52309268":["W biurze detektywów zjawia się Beata Lisowska. Kobieta niepokoi się o swojego męża, który od pogrzebu przyjaciela dziwnie się zachowuje. Na dodatek odbiera telefon z przedszkola, że mężczyzna zabrał stamtąd ich córkę i zniknął. Magda ma nadzieję, że dowie się czegoś od wspólnika męża klientki.Gdy dociera na miejsce, odkrywa, że mężczyzna nie żyje. Głównym podejrzanym jest partner Beaty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c199c1393f1c67ca3ba954b9cb556dd3",["N"]],"52309269":["Policja przy współpracy ekipy Malanowskiego odkrywa zbiorowy grób. Okazuje się, że leżą w nim ofiary groźnego gangstera o pseudonimie Zwierz. Wśród zamordowanych śledczy znajdują ciało Krzysztofa Hulendy. Rok wcześniej detektywi poszukiwali go na zlecenie narzeczonej mężczyzny Ilony Czapskiej. Dawna klientka związała się wprawdzie już z kimś innym, ale prosi Malanowskiego o wyjaśnienie okoliczności śmierci dawnego ukochanego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0f75ce2ac50ffe8675f779b96240752",["N"]],"52309270":["Do biura detektywów zgłasza się Natalia Lisek. Przerażona kobieta jest przekonana, że jej i jej córeczce grozi niebezpieczeństwo. Klientka niedawno znalazła na wycieraczce zmasakrowaną lalkę, a potem ktoś rozbił szybę w jej domu. Śledczy docierają do sąsiadki Natalii, która jest przekonana, że mieszkanie, które zajmują Liskowie, jest przeklęte.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c314bafaf11dc7f12bf66646454bb781",["N"]],"52309271":["Na zlecenie Barbary Izdebskiej detektywi poszukują zabójcy jej męża - dziennikarza śledczego. Ania zatrudnia się w firmie deweloperskiej Jacka Danielewicz, o którym pisał zmarły, a Marek inwigiluje środowisko nielegalnych hazardzistów. Niebawem detektyw odkrywa, że ktoś zlecił zabójstwo Malanowskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3195f096045d1c3b02cd5f41e36ad6c8",["N"]],"52309272":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309273":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52309274":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d61306f2f84f1f6b8120cdcfcb9e347",["N"]],"52309275":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f852fe94e8ebd96000ce81343c460f8",["N"]],"52309276":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3806aab069b261c39fa7c9b43740d593",["N"]],"52309277":["Wzgórze Victorii, Wan Chai i Aleja Gwiazd - to tylko niektóre z miejsc pewnego azjatyckiego miasta. Nazwa tego miasta po kantońsku oznacza Pachnący Port, a jeden z jego najsłynniejszych mieszkańców, Bruce Lee powiedział kiedyś: \"Nie módl się o łatwe życie, tylko o siłę, żeby przetrwać trudne\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b58b6f9662d6333bebaeb468797f30f3",["N"]],"52309278":["Olaf i Piotr będą szukali pozostałości po bitwie stoczonej pod miejscowością Spędy w 1807 roku. To w tym miejscu żołnierzom pruskim przyszło atakować potężnie umocniony przez wojska francuskie przyczółek zbudowany na półwyspie w zakolu Pasłęki. W eksploracji ponad kilometrowego odcinka prowadzącym pomoże czterdziestoosobowa grupa poszukiwaczy. W trakcie działań spróbują oni także odnieść dziewiętnastowieczne mapy batalii do sytuacji obecnej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cef26a028629e75247165b0d6d14e8ab",["N"]],"52309279":["Na samym początku 1945 r. niemiecka obrona na linii Wisły została przełamana przez potężne uderzenie Armii Czerwonej. Ogromna liczba ludzi cofnęła się wtedy w stronę Berlina. Podjęto próby zatrzymania tego niekontrolowanego ruchu wojska, a punktem zbornym sił wycofujących spod Warszawy został Toruń. Tam naprawiano pojazdy, uzupełniano straty i tworzono nowe oddziały z ocalałych członków rozbitych formacji. Rosjanie nie planowali zdobyć tego miasta-twierdzy, pozwolili obrońcom na ucieczkę i zniszczyli wycofujący się garnizon. Po odejściu Niemców w Toruniu pozostało wiele umocnień i sprzętu wojskowego. Tym razem poszukiwacze odwiedzą jeden ze schronów należących do niemieckiej linii obrony w styczniu 1945 r.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ca80eb2d9083f8c48df5a0b6ada5fd0",["N"]],"52309280":["
Seria dokumentalna opowiadająca o zawiści i walce o władzę. Twórcy przedstawiają historia służalców Hitlera, którzy stworzyli potwora i doprowadzili do największych zbrodni Trzeciej Rzeszy.","","",[]],"52309281":["W tym odcinku widzowie poznają sylwetkę konstruktora Reginalda Josepha Mitchella, twórcy legendarnego angielskiego samolotu - spitfire'a. Prototyp powstał w 1932 roku. Jego wynalazca, wówczas już bardzo chory, poświęcił się całkowicie pracy nad nim, gdyż przewidywał rychły wybuch wojny z Niemcami. Zmarł przedwcześnie na raka w 1937 roku, mając zaledwie 42 lata.","","",[]],"52309282":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309283":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309284":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309285":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52309286":["
Twórcy serialu prezentują latające fortece, gigantyczne samoloty transportowe oraz najnowocześniejsze jednostki pasażerskie, które budzą respekt i podziw miłośników lotnictwa na całym świecie.","","",[]],"52309287":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"52309288":["Znany szkocki dziennikarz Andrew Marr opowiada o kluczowych momentach i postaciach w historii naszej cywilizacji. Nie zabraknie nowoczesnych wizualizacji i rekonstrukcji wydarzeń. Przybliża rozwój ruchów religijnych, najważniejsze wojny, omawia rozkwit europejskiej przedsiębiorczości, walkę narodów o wolności i wielu innych newralgicznych wydarzeń.","","",[]],"52309289":["Historyk Dan Snow przybliża krwawe dzieje sześciu najpotężniejszych średniowiecznych zamków i fortyfikacji obronnych. Wykorzystuje nowoczesne efekty specjalne. Odtwarza pierwotną architekturę budynków wraz ze wszystkimi udogodnieniami i pułapkami. Rekonstrukcje bitew w sposób realistyczny i dynamiczny prezentują dramatyczne wydarzenia, których areną były opisywane obiekty.","","",[]],"52309290":["Europa to kontynent definiowany raczej przez kulturę, niż geografię. Jego nazwa pochodzi od imienia mitycznej królowej porwanej przez greckiego boga Zeusa. Później wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.","","",[]],"52309291":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52309292":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52309293":["Joachim Peiper w styczniu 1945 roku kazał rozstrzelać jeńców z 285. amerykańskiego batalionu artylerii. Nie była to jedyna masowa egzekucja, o którą został oskarżony Peiper. Winni przyznali się do popełnionych zbrodni jednak metody zastosowane przez śledczych wzbudziły wiele kontrowersji. W wyniku tego żadnego z oskarżonych nie skazano na śmierć, a jedynie na karę pozbawienia wolności. Po jej odbyciu Peiper wyszedł na wolność w 1956 roku.","","",[]],"52309294":["Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej \"Żmiju\" maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu \"Śliwa\" z Hanią marzą o uroczystej kolacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52309295":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52309296":["Kolejna norweska wyprawa na archipelag Lofoty. Zimowa aura sprzyja połowom olbrzymich tarłowych dorszy. Opływanie miejscowych wysp w poszukiwaniu odpowiednich łowisk zajmuje wędkarzom kilka dni. Jurek Biedrzycki i jego towarzysze mają okazję przetestować m.in. ciężkie, bananowe pilkery i liczne potężne, gumowe przynęty. Już wkrótce wędkarze łowią pięknie ubarwione dorsze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d485457fee3fe0ec5f2eb2b5a613b35",[]],"52309297":["Przez 10 powojennych lat Urząd Bezpieczeństwa Publicznego ścigał oddziały niemieckiej partyzantki Wehrwolf, działającej na terenie Dolnego Ślaska. Twórcy programu starają się dowiedzieć, czy rzeczywiście była to tak groźna organizacja, że broniła się do 1956 roku o czym świadczą meldunki UB.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f405331b518d26d44f50a428655bb067",["AD"]],"52309298":["Fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Choć była to produkcja całkowicie nieopłacalna. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny w sytuacji, gdy wojsku brakowało benzyny. A to brak paliwa ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"52309299":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dca23eef09240669c389d53906606785",[]],"52309300":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/964cfda1c0e0b334d43aac9889258290",[]],"52309301":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770c55ea3a5e46d29d775c581915de",["AD"]],"52309302":["Serial o przestępcach, którzy odbywają kary za morderstwa. Mimo że wszyscy dopuścili się tego samego czynu, różnie reagują na przebywanie w zamknięciu. Twórcy programu ukażą ich codzienność. Sami skazani opowiedzą o wspomnieniach życia na wolności, o tym, co pozostawili za murem, o władzy, pieniądzach, miłości i seksie. Widzowie poznają ich prawdziwe historie i dowiedzą się, jak można walczyć z agresją, nudą i monotonią panującą za kratami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e0f2f7a74f7c7ee8ecd19a7dab9bf30",["N"]],"52309615":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52309616":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52309617":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52309618":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52309619":["Owdowiały Zbigniew samotnie wychowuje troje dzieci. Pomaga mu mama. Najmłodszy syn ma blisko rok. Cała rodzina mieszka w bloku w jednopokojowym mieszkaniu. Problemy finansowe uniemożliwiają jej kupno większego lokum. Dorastające córki nie mają własnego kąta, a ich mały braciszek miejsca do zabawy. Katarzyna Dowbor z architekt Martyną postarają się znaleźć rozwiązanie tego problemu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936431.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b7272ced4887d8ee2b038ebc1e6dd3a",["N"]],"52309620":["Reż.: Michael Preece.
Na miejscu prastarego, indiańskiego cmentarza dochodzi do serii dziwnych zgonów. Podejrzenia Walkera wzbudza żądny zemsty szaman.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52309621":["Reż.: Tony Mordente.
Alex pomaga maltretowanej przez męża żonie. Ukrywa ją w górach. Gdy jednak mąż kobiety odkrywa miejsce jej pobytu, wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52309622":["Reż.: Joe Coppoletta.
Walker potajemnie udaje się do więzienia, by zebrać dowody przeciw skazanemu przestępcy, który zlecił zabójstwo kluczowego świadka i dwóch strażników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52309623":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52309624":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52309625":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52309626":["Natalia i Miłosz udają się na parking. Zamaskowani mężczyźni napadli tam na samochód z kosmetykami. Ciężarówkę prowadził właściciel firmy, który obawia się konkurencyjnej fabryki. Odnalezione kremy i szampony okazują się częścią szokującego happeningu. Trwają też poszukiwania zaginionej Luny. Nieoczekiwanie wycieńczony pies zjawia się w barze Mikołaja. Trzyma w pysku kawałek materiału, który doprowadza ekipę do rannego człowieka w lesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/91f88ee5208207ced3979398c3a80de9",["N"]],"52309627":["Policjant Marek zamieszkuje u swojej przyjaciółki z dawnych lat, Renaty, gdy w jego mieszkaniu trwa remont. Mężczyzna od dawna podkochuje się w koleżance. Tymczasem w sąsiedztwie zamieszkuje przystojny Jan. Budzi on zainteresowanie Renaty. Udaje jej się wreszcie nawiązać znajomość z nowym sąsiadem. Czuje się jednak rozczarowana, gdy pewnej nocy zauważa wchodzącą do jego domu elegancką blondynkę. By zaspokoić swoją ciekawość, Renata wkrada się do Jana I przeszukuje jego rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cb13f9faad9b1cb92b92bb5cc9cdb88",["N"]],"52309628":["Lidia i Stefan Krachowie zajmują się organizacją wesel. Z ich usług chce skorzystać ich młody sąsiad, Damian Lesiak. Parę miesięcy temu chłopak został porzucony przez Laurę. Bardzo szybko jej miejsce zajęła Iwona. Para bardzo szybko zdecydowała się na ślub, co budzi zdziwienie i niepokój Lidii. Podejrzewa, że Damian nadal kocha byłą dziewczynę. Nieoczekiwanie Laura zjawia się u Lesiaka, lecz ten wyrzuca ją z domu. Lidii udaje się wreszcie szczerze z nimi porozmawiać. Poznaje zaskakującą i smutną prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/20ee52ce253dbee1cd5d08f68f6074a1",["N"]],"52309629":["Julia i jej córka Agata mieszkają w sąsiedztwie kobiety, z którą zamieszkał mąż pani Popowskiej po rozstaniu z nią. Między rywalkami toczy się otwarta wojna. Sprawy pogarsza dodatkowo Agata, która pragnie na nowo połączyć rodziców. Tymczasem Julia podejrzewa, że nowa partnerka zdradza jej byłego męża. Dokonuje zaskakującego odkrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/14850c92bdd06c38eabcaed9d0fbc118",["N"]],"52309630":["Tomasz został ugodzony nożem w swoim liceum. Po tym incydencie wyprowadza się z matką na wieś. Zostają sąsiadami Anny i jej córki Anastazji. Nieśmiałemu chłopakowi nowa koleżanka bardzo się podoba. Wkrótce po tym jak zawierają bliższą znajomość dziewczyna znika bez śladu. Anna jest przekonana, że córkę porwał jej były mąż. Obawia się, że mógł ją nawet zabić. Tomasz postanawia dojść prawdy i bronić matki Anastazji przed byłym mężem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6dcd094cca88a5f71d752381ecd65c62",["N"]],"52309631":["Do detektywów zgłasza się atrakcyjna żona magnata drobiowego. W nocy mieszkanie, które dzieli się mężem, zostało obrabowane. Na miejscu nie ma jednak żadnych śladów włamania. Kobieta twierdzi, że to zdarzenie przepowiedziała jej wróżka. Jej małżonek nie chce jednak rozwijać tematu i zwraca uwagę detektywów na byłego męża swojej partnerki, który nie może się pogodzić z rozwodem i wielokrotnie ich nachodził. Szef i Ruda postanawiają sprawdzić ten trop. Śledztwo prowadzi jednak detektywów w zaskakującym kierunku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52309632":["Przestraszona dziewczyna zgłasza zniknięcie przyjaciółki. Nocą zaginiona wracała do domu przez opuszczone tereny przemysłowe. W odludnym miejscu Zatońska i Zieliński znajdują pobitą do nieprzytomności ofiarę. Funkcjonariusze wykluczają motyw rabunkowy. Po sprawdzeniu telefonu i komputera poszkodowanej wychodzi na jaw, że miała się ona spotkać na seks z tajemniczym Pawłem. Patrol jedzie też do sklepu z zabawkami. Jego właściciel złapał oszusta, który próbował zapłacić podejrzanym banknotem. Sprawcą okazuje się 7-letni chłopiec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7fd232603c5cd1285cff4c678c06adf5",["N"]],"52309633":["Do szpitala trafiają dwie ofiary wypadku samochodowego, Leszek i Daria. Oboje walczą o życie. Niespodziewanie ktoś dusi mężczyznę poduszką. Oficerowie Kopczyk i Latoszek sprawdzają jego życiorys. Odkrywają, że Daria była kochanką zamordowanego. Zmarły złożył wniosek o rozwód i odszedł od żony. W rzeczach Leszka policja znajduje niezarejestrowaną broń. Tymczasem Bolek Kowalski ma swoje pięć minut. Rozpoczynają się zdjęcia do filmu na podstawie jego książki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f096057bb8baee00c6a6c3c036e06486",["N"]],"52309634":["Reż.: Paul Hunter.
W jednym z tybetańskich klasztorów został ukryty tajemniczy zwój posiadający ogromną moc, dzięki której można zapanować nad całym światem. Bezimienny mnich (Chow Yun-Fat), który w 1943 roku stał się jego kolejnym strażnikiem, przez kilkadziesiąt lat chronił przed chcącymi przestępcami - Struckerem (Karel Roden) i jego wnuczką Niną (Victoria Smurfit), którzy chcieli przejąć magiczny przedmiot. Po sześćdziesięciu latach, tropiony przez prześladowców, ucieka ze zwojem do USA. Tam spotyka złodzieja Kara (Seann William Scott), który pomaga mu w ucieczce. Strażnik wierzy, że z chłopakiem zetknęła go przepowiednia, która mówi, że właśnie w tym czasie spotka swojego następcę. Z pomocą pięknej Jade (Jaime King) i Kara zamierza rozprawić się z żądnym władzy Struckerem.W głównej roli wystąpił gwiazdor kina akcji z Hongkongu, Chow Yun-Fat, znany z filmów: \"Był sobie złodziej\", \"Anna i król\" czy \"Przyczajony tygrys, ukryty smok\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935883.jpg","",[]],"52309635":["Serial poświęcony jednemu z najbardziej niepokojących zjawisk ostatnich czasów, jakim są masowe zabójstwa, dokonywane w aktach strzelaniny w miejscach publicznych. Każdy odcinek ukazuje jedno z takich wydarzeń, do których doszło w Stanach Zjednoczonych: w miasteczku Aurora stanie Kolorado, w San Bernardino, Charleston, Waszyngtonie, Santa Monica, Oak Creek, Orlando i w liceum w Columbine. Autorzy serii analizują przyczyny tych zdarzeń, ich przebieg, skutki oraz wpływ na amerykańskie społeczeństwo i opinię społeczną.","","",[]],"52309636":["Serial poświęcony jednemu z najbardziej niepokojących zjawisk ostatnich czasów, jakim są masowe zabójstwa, dokonywane w aktach strzelaniny w miejscach publicznych. Każdy odcinek ukazuje jedno z takich wydarzeń, do których doszło w Stanach Zjednoczonych: w miasteczku Aurora stanie Kolorado, w San Bernardino, Charleston, Waszyngtonie, Santa Monica, Oak Creek, Orlando i w liceum w Columbine. Autorzy serii analizują przyczyny tych zdarzeń, ich przebieg, skutki oraz wpływ na amerykańskie społeczeństwo i opinię społeczną.","","",[]],"52309637":["Prow.: Niecy Nash, Mark Brunetz.
Niecy Nash i Mark Brunetz spieszą z pomocą osobom, które nienawidzą robić porządków. Namawiają ich do pozbycia się niepotrzebnych sprzętów, sprzedaży nieużywanych narzędzi czy wyrzucenia nagromadzonych przez miesiące śmieci. Sugerują im także zorganizowanie domowej wyprzedaży. Zarobione dzięki temu pieniądze mogą oni wydać na projekt wnętrza i prace remontowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915541.jpg","",[]],"52309638":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52309639":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52309640":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52309641":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52309642":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52309643":["Reż.: Alexander Singer.
Samolot, którym podróżował MacGyver i grupa nastolatków z ośrodka dla trudnej młodzieży, rozbija się w dziczy. Genialny agent musi wykazać się pomysłowością, by uratować siebie i towarzyszy podróży.","","",[]],"52309644":["Reż.: Charles Correll.
Angus wyrusza z misją ratunkową do jednego z państw Ameryki Środkowej. Musi uratować pewną badaczkę. Na miejscu okazuje się, że zleceniodawca zataił przed nim kilka ważnych faktów.","","",[]],"52309645":["Jaskowska nie pojawia się na porannej odprawie. Obowiązek rozdzielenia pracy patrolom spada na dyżurnego Jacka. W tym zamieszaniu pojawia się pierwsze wezwanie. Dzwoni recepcjonistka ze szkoły jogi, która nie potrafi zapanować nad agresywnym klientem. Na miejscu okazuje się, że sprawcą zamieszania jest mąż jednej z klientek. Oskarża on instruktorkę o to, że manipuluje jego żoną. Tymczasem na komendzie pojawia się roztrzęsiona kobieta z listem od porywaczy swojej nastoletniej córki. Patrol szósty podejrzewa jednak, że dziewczyna wcale nie została uprowadzona - litery, składające się na list, pochodzą bowiem z magazynu dla nastolatków. To nasuwa pewne skojarzenia i wyznacza kierunek śledztwa. Rachwał dostaje kolejny prezent od Kamila. Tym razem jest to sentymentalna pamiątka, która uruchamia wspomnienia z przeszłości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a997babc7927221d5b95e1d34de441e",["N"]],"52309646":["Diablo i Serb pomagają samotnej matce, która podejrzewa, że w jej bloku kręci się diler narkotyków. Kobieta obawia się, że jej syn może dać się wciągnąć w złe towarzystwo. Tymczasem Bibi i Ronin zostają zaangażowani przez kobietę podejrzewającą opiekunkę swojego starego ojca o chęć zagarnięcia jego majątku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6e010a9a7df486a6daacf05014a612e",["N"]],"52309647":["Do Septagonu zgłasza się mężczyzna, któremu ukradziono ukochanego karpia. Diablo i Serb mają za zadanie znaleźć złodzieja oraz odzyskać cenny hodowlany okaz, do którego właściciel był emocjonalnie przywiązany. Sprawa okaże się o wiele bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Bibi i Ronin będą poszukiwać sprawcy uporczywych szkód wyrządzanych właścicielowi małej pizzerii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ffa7cf52d1d3959069d350154db3cd2e",["N"]],"52309648":["Trup w szafie
Do zajezdni przychodzi kobieta, która chce odebrać odszkodowanie. Karol niechcący uderza ją w głowę drzwiami od szafki. Petentka przewraca się i traci przytomność. Przerażony Krawczyk jest przekonany, że zabił kobietę. Nie mając wiele czasu do namysłu ukrywa \"zwłoki\" w szafie, którą postanawia zabrać ze sobą do domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42f848ab93e78b25a795c88599940fce",[]],"52309649":["Informator
Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z \"maluchem\". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1dea22a1cc7f96766139e3d41829de44",[]],"52309650":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"52309651":["Gospodyni programu Patti Stanger to swatka z bogatym doświadczeniem a także założycielka i szefowa ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony. Patti może pochwalić się tym, że do grona jej klientów należą najwięksi bogacze, poszukujący - zapisanych w jej bazie danych - kobiet, które wyróżniają się szczególną urodą, inteligencją i klasą.","","",[]],"52309652":["Gospodyni programu Patti Stanger to swatka z bogatym doświadczeniem a także założycielka i szefowa ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony. Patti może pochwalić się tym, że do grona jej klientów należą najwięksi bogacze, poszukujący - zapisanych w jej bazie danych - kobiet, które wyróżniają się szczególną urodą, inteligencją i klasą.","","",[]],"52309653":["Reż.: Frank Thackery.
Kuzyn doktora Sloana, 93-letni milioner Jonathan Nash, postanowił zapisać cały swój majątek dla szpitala. Członkowie rodziny bogacza nie są zachwyceni tym pomysłem. Niebawem sam Nash umiera w zagadkowych okolicznościach, wskazujących na morderstwo. Podejrzanymi w tej sprawie są jego dzieci, z których każde miało motyw, aby zabić ojca, a ich alibi pozostawia wiele do życzenia.","","",[]],"52309654":["Reż.: Anson Williams.
Do szpitala trafia ciężko postrzelony Dale Harlan, stary przyjaciel Marka. Mężczyzna przed śmiercią przekazuje Sloanowi wygrany los na loterii. Prosi, aby Mark przeznaczył fortunę na szczytny cel. Okazuje się, że kupon opiewa na 13 milionów dolarów. Podczas pogrzebu Harlana Sloan staje się obiektem wyrzutów rodziny i wierzycieli zmarłego. Wszyscy twierdzą, że to im należą się pieniądze. Tymczasem wciąż nie jest jasne, kto zabił Harlana. Policja aresztuje młodego złodzieja, Jimmy'ego Stevensa. Jack i Mark wierzą jednak w jego niewinność. Próbują odnaleźć sprawcę zbrodni.","","",[]],"52309655":["Dola idola
Do Krawczyków przychodzi z wizytą syn koleżanki Aliny, który był uczestnikiem programu \"Idol\". Danka i Alina są zafascynowane jego osobą. Karol i Tadeusz są zazdrośni i chca zrobić wszystko, aby zdobyć uznanie swoich żon. Postanawiają wziąć udział w \"Idolu\".Jedynym sposobem okazuje sie porwanie Kuby Wojewódzkiego i wymuszenie na nim przyjęcia ich do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56c84e750461d1ee084ae15e3959f2c5",[]],"52309656":["Tajny szyfr
Karol znajduje w tramwaju tajemniczą paczkę. Zamiast odnieść ją do biura rzeczy znalezionych, przynosi ją do domu. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek, prowadzący śledztwo w sprawie przerzutu narkotyków. Proponuje Karolowi i Tadziowi współpracę przy tej operacji. Przyjaciele zostają tajnymi agentami i porozumiewają się między sobą wyłącznie konspiracyjnym szyfrem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b5dcbef6f4982c8af9cc6536c5b8de6",[]],"52309657":["W programie największy motocykl świata, który ma 5 metrów wysokości, 10 metrów długości i 2,5 metra szerokości. W dodatku pali 235 litrów na 100 kilometrów. Widzowie poznają także miasteczko Whittier. Oprócz garstki pracowników sezonowych, cała ludność, czyli 218 osób, mieszka w jednym bloku. W budynku znajduje się także szkoła, sklep, a nawet posterunek policji. Reporterzy opowiedzą także o gadżetach rowerowych na nowy sezon oraz o najdroższych szparagach świata.","","",["N"]],"52309658":["Reż.: Sam Hill.
Porwana kobieta, próbując zadzwonić po pomoc, myli numer i kontaktuje się z przypadkową osobą. Caine i jego ludzie, którzy podejmują śledztwo w tej sprawie, obawiają się o jej życie. Muszą jak najszybciej znaleźć miejsce, w którym jest przetrzymywana. Dysponują jednak jedynie zapisem owej pomyłkowej rozmowy telefonicznej. Calleigh i ekspert komputerowy, Dan Cooper, ustalają, że uprowadzona usiłowała się dodzwonić do swojego męża, który pracuje jako księgowy w pewnej prężnie działającej firmie. Skontaktował się z nim także porywacz, żądając 5 milionów dolarów. Mężczyzna nie ma jednak tylu pieniędzy. Tak dużą kwotą dysponować mógłby jednak jego szef. Eric i Ryan zabezpieczają ślady w domu kobiety, z którego została uprowadzona. Widać, że próbowała się bronić. Ryan chce umówić się na randkę z Natalią. Pyta Delko o pozwolenie. Horatio pomaga Marisol w podjęciu trudnej dla niej decyzji.","","",["N"]],"52309659":["Reż.: Scott Lautanen.
Za burtę statku pasażerskiego do wody pełnej rekinów wypada mężczyzna. Pomoc dociera zbyt późno. Caine jest przekonany, że akcja ratunkowa nie przebiegała prawidłowo. Jego podejrzenia potwierdzają zabezpieczone na pokładzie ślady krwi ofiary. Przesłuchiwany kapitan Taylor nie umie dokładnie wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Główną podejrzaną jest jednak żona zabitego - Gwen Creighton, która poślubiła mężczyznę już po tygodniu znajomości. Autopsja potwierdza, że mężczyznę przed śmiercią odurzono środkami nasennymi. W tym czasie z jego sejfu zniknęła pewna suma pieniędzy. Wdowa twierdzi, że straciła miliony, ponieważ mąż nie zdążył uwzględnić jej w testamencie. Jej nastoletnia córka wydaje się mieć dobre alibi, ale wyraźnie stara się coś ukryć. Wkrótce na statku znalezione zostają kolejne zwłoki. Teraz kapitanowi mogą zostać poważniejsze zarzuty, niż zaniedbanie obowiązków. Marisol zostaje wezwana przez FBI na przesłuchanie. Ma zeznawać w sprawie, w której śledztwo prowadził Horatio.","","",["N"]],"52309660":["Reż.: Mark Nuttall.
II wojny światowa, front wschodni, rok 1944. Wojska sowieckie przesuwają się przez Rumunię, wypierając Niemców na zachód. Major Kurt Fleischer (Gil Darnell), zmęczony wojną dowódca elitarnej jednostki niemieckiej, dostaje rozkaz eskortowania pani naukowiec do tajemniczego lasu, znajdującego się za linią wroga, skąd kobieta ma odzyskać ukryty starożytny artefakt. Niebawem w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać kolejni żołnierze. Fleischer uświadamia sobie, że badaczka pracuje na rzecz stworzonego przez Himmlera specjalnego wydziału okultystycznego, a w lesie może się kryć coś o wiele bardziej niebezpiecznego niż Rosjanie.","","",[]],"52309661":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52309662":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"52309663":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52309664":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52309665":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52309666":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52309519":["Podczas awantury Paweł obiecuje żonie się zmienić. Zapowiada, że przestanie pić i znajdzie pracę. Wymyśla sobie, że zostanie taksówkarzem. Zuza z kolei ukrywa przed wszystkimi problemy zdrowotne. Badający ją lekarz jest zaniepokojony stanem guzka w piersi pacjentki. Zmartwienie nie pozwala Zuzie skupić się na pracy. Inga nadal nie radzi sobie z Hanią. Sądzi, że to koleżanki córki mają na nią zły wpływ. Zwraca się po pomoc do Andrzeja. Nie wie, że jej byłego męża łączy coś więcej z jedną z przyjaciółek dziewczynki. Na terapii Patrycja spotyka Wikę, ale postanawia się z nią nie spoufalać. Jednak rozmowa z dawną znajomą powoduje, że Kochan zmienia nieco swój sąd o Wiktorze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b9cd7949ee31e416b188807bf3e7ce0",["N"]],"52309520":["17-letnia Monika często jest świadkiem kłótni rodziców. W końcu na jej oczach ojciec się wyprowadza. Dziewczyna szuka wsparcia u swojego chłopaka Wiktora oraz u Kai - przyjaciółki mamy, a zarazem psycholog. Kobieta tłumaczy Monice, że musi zaakceptować sytuację, w której tata zdecydował się na związek z kimś innym. Nastolatka podejrzewa, że to Kaja jest nową partnerką ojca. Mężczyzna jednak informuje córkę, że ktoś dla niego ważny mieszka za granicą. Wkrótce Monika odkrywa bolesny sekret ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dcb30bf8e0449c12dcb7317daa14d0b6",["N"]],"52309521":["Zmiana
Wśród lokatorów kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu rozchodzi się plotka, jakoby w najbliższej przyszłości miało dojść w Polsce do zasadniczych zmian. Gruntownym przeobrażeniom ma ulec wszystko, ale tak naprawdę nie wiadomo co. Poruszeni zasłyszanymi rewelacjami sąsiedzi mają różne hipotezy na ten temat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c8026ff376417db7775330ed22bdab5",["N"]],"52309522":["Policja otoczyła szpital, a Artur w roli negocjatora zostaje wpuszczony do Karola. Namawia go, by ten się poddał. Paweł usiłuje oświadczyć się Melce, ale przeszkadza mu seria niekorzystnych zdarzeń. Tymek odpada na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Błażej załatwia mu spotkanie z przedstawicielem firmy tytoniowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd3bf1939e87d11806cdd76b92f63065",["N"]],"52309523":["Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem, który uczy ją strzelać. Dziewczyna ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że ten kompletnie się kompromituje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dc1fd5179e477edc7d9ed8c84432dc",["N"]],"52309524":["W ciemności
Napadnięto niewidomą kobietę w jej własnym domu i ukradziono jej pieniądze, które były przeznaczona na operację. Ofiara zapamiętała pewne szczegóły, które mogą być istotne w celu odnalezienia oprawcy. Śledczy podejrzewają asystenta kobiety. Mężczyzna wypiera się, twierdząc, że został wrobiony. Tymczasem Krystian oraz Ewelina, mimo że ich relacje uległy znacznej poprawie, rozmawiają o swoim związku. Funkcjonariusz musi podjąć decyzję, co tak naprawdę jest dla niego najważniejsze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52309525":["Bez wahania
Porwano uczennicę elitarnego liceum. Jej porywacz żąda miliona złotych. Jeśli nie dostanie pieniędzy, będzie musiał ją zabić. Rozpoczyna się walka z czasem. Ojciec uprowadzonej komplikuje nieco śledztwo. Tymczasem Adam przekazuje dziennikarce materiały związane z łódzką aferą, w którą zamieszani są skorumpowani funkcjonariusze. Policjant chce wreszcie zamknąć pewien etap swojego życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52309526":["Na oddział chirurgiczny trafia młoda miłośniczka jeździectwa z urazem głowy. Kobieta została napadnięta i uderzona w głowę. Nieprzytomną znalazła w stajni jej przyjaciółka. Policja szuka napastnika. Pacjentka zwierza się pielęgniarce, że odkąd ogłosili z narzeczonym swoje zaręczyny, zaczęła dostawać anonimowe SMS-y z pogróżkami. Wkrótce wychodzi na jaw, że za nieprzyjemnymi wiadomościami stoi przyszła teściowa kobiety, która nie zgadza się na ślub pary. Jednak to nie ona napadła na ukochaną syna. Narzeczeni postanawiają mimo wszystko się pobrać. Gdy dowiaduje się o tym przyjaciółka pacjentki, mówi jej, że przespała się z jej partnerem i spodziewa się dziecka. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga zauważa, że jej koleżanka z pracy Małgosia jest w wyjątkowo dobrym humorze. Okazuje się, Małgosia była ostatnio na na imprezie branżowej z Rafałem. Pewien producent reklamowy docenił jej niebanalną urodę, wręczył swoją wizytówkę i zaproponował jej sesję zdjęciową. Teraz Małgosia poważnie zastanawia się nad karierą modelki. Jej partner Rafał, który z zawodu jest fotografem, bardzo dobrze zna to środowisko i jest przeciwny planom ukochanej. Dochodzi między nimi do kłótni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bf992203aab8ebe66d21068c461ba08",[]],"52309527":["Do szpitala trafia 60-letni Stefan Dragacz, teść laborantki Zosi. Mężczyzna ma tętniaka aorty brzusznej i czeka na operację. Opiekująca się nim Jadwiga szybko dostrzega napięte stosunki między pacjentem a jego synową. Mężczyzna jest nieuprzejmy nie tylko do Zosi, która z pokorą opiekuje się teściem podczas nieobecności męża, lecz także daje się we znaki całemu personelowi szpitala. W końcu okazuje się, że Stefan oskarża synową za rozpad rodziny. Twierdzi, że przez Zosię jego syn wyjechał na zagraniczny kontrakt, a wnuczka rozpoczęła studia w innym mieście. Dochodzi do poważnej awantury. Stefan, dodatkowo zdenerwowany wynikami badań, przechodzi zawał serca. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga spotyka w szpitalnym bufecie dawno nie wdzianą znajomą. Odkąd Barbara Soderberg wyszła za mąż za Norwega i wyprowadziła się z Polski, ich relacje się rozluźniły. Jadwiga wiedziała tylko, że bardzo dobrze jej się powodzi. Tym większe jest jej zaskoczenie, gdy widzi Basię w bardzo złym stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2f98d4ac9877629009971a509f96eee",[]],"52309528":["Anka jest szantażowana przez współpracowników. Na dodatek martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Ponieważ Paweł nie interesuje się jej problemami, zaczyna podejrzewać, że znowu pije. Zuza stara się za wszelka cenę choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga czuje się zniesmaczona romansem Andrzeja. Uważa, że jego lekkomyślność zaszkodzi Hani. Patrycja kontaktuje się z ojcem Wiktora - Dariuszem. Dowiaduje się od niego smutnych rzeczy o mężu. Kobieta zauważa, że Dariusz jest bardzo surowy w stosunku do syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c61a99ce9260999acb172a9ca494eca",["N"]],"52309529":["Zuza chce iść po odbiór wyników badań bez Jaśka. Przyjaciółki uświadamiają jej, że to nie był najlepszy pomysł. Kobieta przeprasza obrażonego męża. Okazuje się, że ma raka piersi. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. W rodzicach dziewczyny ten chłopak wciąż nie wzbudza zaufania. Olga zmusza Strzelecką do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy Anka w trakcie wystąpienia deklaruje, że nie miała z projektem nic wspólnego, szantażystka ujawnia wszystkim jej problemy rodzinne. Robert zmniejsza ilość pieniędzy dawanych Indze na utrzymanie Marysi. W szkole córki kobieta dowiaduje się niepokojących rzeczy o byłym partnerze. Dariusz, ojciec Wiktora, wysyła kwiaty Patrycji. Chce ją przeprosić za kłótnię z synem, której musiała być świadkiem. Kochan odwołuje randkę z Tadkiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d80add351b7822a585f195e5e1e9778b",["N"]],"52309530":["Sonia chce zostać przyjęta do bandy Marleny. By tak się stało, musi poddać się próbie - ma okraść młodszego od siebie chłopca. Jej brat, Tymek, nie chcąc do tego dopuścić, dzwoni pod 112 i wzywa pomoc. Sonia jednak w trakcie \"zadania\" zaczyna rozumieć, że popełnia błąd, chce się wycofać, ale wpada w tarapaty. Ola i Darek, chcąc zaoszczędzić na parkingu, stawiają samochód w ustronnym miejscu. Kiedy wracają, zostają napadnięci przez trzech osiłków. Dziewczynie udaje się zamknąć w aucie i wezwać pomoc, ale chłopak zostaje skatowany. Przestępcy uciekają, kiedy w uliczkę wjeżdża samochód. Jego kierowca i Ola próbują opatrzyć Darka. Bestialsko pobity mężczyzna nie czuje nóg.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fdf2972c9ba627b39b6fae4607b7af96",["N"]],"52309531":["Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, córka zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej i jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96141bdf954669bc2d2cf99cd97841ca",["N"]],"52309532":["Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla mężczyzny bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę plenerową, gdzie jest Kalina. Przez własną głupotę kompromitują się w oczach kobiety i jej przyjaciółki. By ratować Barbariana, ekipa sprowadza cenionego showmana i krytyka kulinarnego Nikodema Kocioła. Ten chce łapówkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f132b9513a981df78053d02ec074070",["N"]],"52309533":["Natalia poznaje największy sekret Mateusza. Iwona zwierza się Wioli, że Michał zamieszkał u niej, bo żona wyrzuciła go z domu, gdy odkryła jego zdradę. Paweł dowiaduje się od siostry, że jego żona i córka miały wypadek. Postanawia jechać do Ostródy. Artur i Natalia nadal nie mogą się porozumieć. W hotelu pojawia się biznesmen Janusz Wilk (Marek Kalita). Razem z atrakcyjną małżonką Sylwią (Weronika Książkiewicz) organizują przyjęcie urodzinowe. Pojawia się na nim brat biznesmena, Mikołaj. Paula odwiedza w szpitalu Filipa, swojego męża. Podczas badania poznaje przystojnego lekarza, Huberta Dębskiego (Filip Bobek).","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10377c22f96218d8459ae7d637444582",["N"]],"52309534":["Natalia poznaje Olgę Malewicz (Małgorzata Potocka), znaną dziennikarkę, i jej syna Tomasza. Mimo różnicy wieku między kobietami natychmiast zawiązuje się nić sympatii. Tomek jest zauroczony Natalią. Tymczasem Anna, żona Michała, żąda od niego rozwodu. W hotelu zjawiają się dwaj kumple, Krzysztof i Darek, którzy przygotowują się do realizacji pewnego ważnego planu. Nie wiedzą, że są obserwowani przez detektywa. W hotelu zjawia się również Natalia Lesz, znana piosenkarka, która ma tutaj mieć sesję zdjęciową do \"Cosmopolitan\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a06f281a182d0cb5dde91f353405ebfd",["N"]],"52309535":["Zuza rozpoczyna przygotowania do pobytu w szpitalu. Jednak gdy przybywa na oddział onkologiczny, jest tak przerażona, że ucieka. Jedzie do swojej matki. Stefa dopiero teraz dowiaduje się o chorobie córki. Dzięki niej i przyjaciółkom Markiewicz wraca do kliniki, by kontynuować leczenie. Anka dostaje od swojego pracodawcy ostatnią szansę. Tymczasem Olga i Jarek nadal się na niej wyżywają. Strzeleccy oddalają się od siebie. Franek wstydzi się pracy ojca. Indze coraz bardziej przeszkadza zachowanie Dominiki i Roberta. Wika zatrzymuje się u Patrycji na noc. Słyszy, jak pijany Wiktor obwinia się o śmierć swojej siostry.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d6cf2a20f6ac4d68795fd659b54528e",["N"]],"52309536":["Reż.: Marc Webb.
Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Pozornie zwykły nastolatek Peter Parker próbuje godzić obowiązki przeciętnego ucznia z wyzwaniami, jakie stawia przed nim bycie nowojorskim superbohaterem. Jako człowiek pająk chroni przedstawicieli ludzkości przed groźnymi stworami. Stawia również czoło niebezpiecznym szaleńcom, żądnym władzy nad światem. Stara się też rozwiązać tajemnicę zniknięcia swoich rodziców. Jednocześnie prowadzi zwyczajne życie. Jest szczęśliwy u boku ukochanej, Gwen Stacy. Na ich relacji kładzie się jednak cieniem śmierć ojca dziewczyny. Peter pamięta bowiem o obietnicy, jaką niegdyś mu złożył. Konieczność wypełnienia zobowiązań sprawia, że jest w rozterce. Pewnego dnia okazuje się, że mieszkańcom miasta grozi wielkie niebezpieczeństwo ze strony Electro, żywego generatora energii. Peter musi stanąć do walki z tym potężnym wrogiem. Tymczasem poważnie chory Harry Osborne, jego przyjaciel z dzieciństwa, kontynuuje zagrażający ludzkości tajny projekt zmarłego ojca, szefa Oscorp. Z czasem nabiera przekonania, że jego życie może uratować jedynie transfuzja krwi pochodzącej od Spider-Mana.","","",["N"]],"52309537":["Reż.: Larry Charles.
Niezbyt odległa przyszłość. W Ameryce trwa wojna domowa. Sławny menedżer (John Goodman) postanawia zorganizować koncert dobroczynny, by przywrócić spokój w ogarniętym chaosem kraju. Chce, by pomógł mu zbuntowany muzyk, Jack Fate (Bob Dylan). W tym celu wyciąga go z więzienia. Podczas przygotowań Fate uświadamia sobie, że staje się gwiazdą widowiska o karnawałowym charakterze. Tymczasem dawny kompan Jacka porzuca swój bar, by wystąpić razem z nim na scenie.","","",["N"]],"52309538":["Ludwik Lewicki ma 31 lat i od półtora roku jest w związku z młodszą od siebie o trzy lata Marceliną. Para nie zamierza się pobierać, ale mieszka ze sobą już ponad rok i jak dotąd układało się między nimi szczęśliwie. Od kilku tygodni zachowanie Marceliny wyraźnie się zmieniło. Dziewczyna jest rozdrażniona, wręcz alergicznie nastawiona do partnera. Nie ma między nimi ciepła i uczuć. Na dodatek Ludwik odkrył, że pod jego nieobecność przyjmuje w domu tajemniczego, młodego mężczyznę. Podejrzewa, że Marcelina go oszukuje i chce to sprawdzić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8fa421737c62ec72fbdb70cd1ff9119",["N"]],"52309539":["Szklany sufit
Równouprawnienie i emancypacja kobiet to niezwykle irytujący temat dla starszych osób o poglądach konserwatywnych. Przed mentalnym dylematem stanął dziadek Kuby, który w wyniku zbiegu okoliczności rozpoczął współpracę z feministyczną organizacją. Okazuje się jednak, że wystarczy odrobina dobrej woli i zdrowego rozsądku, aby najgorszy nawet konflikt polubownie rozwiązać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8117",[]],"52309540":["Sonia chce zostać przyjęta do bandy Marleny. By tak się stało, musi poddać się próbie - ma okraść młodszego od siebie chłopca. Jej brat, Tymek, nie chcąc do tego dopuścić, dzwoni pod 112 i wzywa pomoc. Sonia jednak w trakcie \"zadania\" zaczyna rozumieć, że popełnia błąd, chce się wycofać, ale wpada w tarapaty. Ola i Darek, chcąc zaoszczędzić na parkingu, stawiają samochód w ustronnym miejscu. Kiedy wracają, zostają napadnięci przez trzech osiłków. Dziewczynie udaje się zamknąć w aucie i wezwać pomoc, ale chłopak zostaje skatowany. Przestępcy uciekają, kiedy w uliczkę wjeżdża samochód. Jego kierowca i Ola próbują opatrzyć Darka. Bestialsko pobity mężczyzna nie czuje nóg.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fdf2972c9ba627b39b6fae4607b7af96",["N"]],"52309541":["Szczęki
Pewnego dnia Ferdek spostrzega, że w domu znika jedzenie. Rozpoczyna prywatne dochodzenie i zbiera dowody. Początkowo podejrzewa Mariolę. Następnie podejrzenia padają kolejno na wszystkich pozostałych domowników. Okazuje się, że osoba, która jest sprawcą tych zaginięć, nie pochodzi z rodziny Kiepskich. Ferdek i Halina usiłują zdemaskować sprawcę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5b02082c882e2d2c261a22fd10d6ebc",["N"]],"52309542":["Bartek demaskuje Tolę i powstrzymuje Artura przed wyjawieniem prawdy Kindze. Żądna zemsty Tola postanawia sama porozmawiać z jego żoną. Dzięki Radkowi życie Jowity znowu nabiera sensu. Niestety na drodze do ich szczęścia niespodziewanie staje Ted - znajomy kobiety ze Stanów. Zachowanie Zbyszka sprawia Ewie zawód. Zamiast lekarstwem na samotność staje się on jej kolejnym problemem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ac8f8957ee0fdc53817fccad69ac3c9",["N"]],"52309348":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52309349":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309350":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309351":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309352":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309353":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309354":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309355":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309356":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309357":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309358":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309359":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309360":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309361":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309362":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52309363":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309364":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52309365":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52309366":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52309367":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52309368":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52309369":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52309082":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52309084":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52309086":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52309087":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52309088":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52309089":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52309090":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52309091":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52309092":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52309093":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52309094":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52309095":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"52309096":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"52309097":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"52309098":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"52309100":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52309102":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52309103":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52309104":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309105":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309106":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309107":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309108":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309109":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52309110":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52309111":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52309112":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309113":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52309114":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309115":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52309116":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309117":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"52309118":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309119":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52309120":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52309121":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309122":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"52309123":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309124":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52309125":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309126":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52309127":["Twórcy magazynu prezentują przegląd zbliżających się wydarzeń i koncertów disco polo oraz weekendowych planów widzów Polo TV.","","",[]],"52309128":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"52309129":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"52309130":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52309131":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52309132":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52309133":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"52309134":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"52309135":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"52309136":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52309137":["Paweł wraca do sprawy zdjęcia, które Robson zrobił Grześkowi. Prosi Nikolę, by pokazała mu dowód niewierności mężczyzny. Odkrywa, że fotografię zrobiono w klubie Cichego. Tym samym potwierdza, że ochroniarz i gangster są w jakiś sposób powiązani. Nikola postanawia to wyjaśnić. Tymczasem na dyskotekę przychodzi matka Klaudii, Bożena. Kobieta, pod nieobecność męża, który wyjechał do sanatorium, postanawia odwiedzić córkę i przy okazji zabawić się z jakimś młodym mężczyzną. Córka próbuje odwieść ją od tego pomysłu. Wkrótce Bożena poznaje żigolaka Tomka.","","",[]],"52309138":["Nikola umawia się na kolejne spotkanie z Darem. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Podczas randki opowiada mu o swoim byłym chłopaku, Grześku. Ochroniarz nie wie, co robić. Prosi o pomoc Pawła. Asia marzy o karierze muzycznej. Razem z kolegą Piotrem nagrała płytę demo. Dziewczyna nie wie, że jej znajomy skrycie się w niej podkochuje. Wkrótce oboje dowiadują się o konkursie dla młodych zespołów. Postanawiają w nim wystartować. Sytuacja komplikuje się, gdy związana z Robertem Asia odrzuca zaloty Piotra.","","",[]],"52309139":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52309055":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52309056":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52309057":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52309058":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52309059":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309060":["Łobuzy","","",[]],"52309061":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52309062":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52309063":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52309064":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52309065":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52309066":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52309067":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52309068":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52309069":["Łobuzy","","",[]],"52309070":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52309071":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52309072":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52309073":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52309074":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"52309075":["Skaner","","",[]],"52309076":["Zaproszeni do studia muzycy polecają swoją ulubioną piosenkę, którą wykonuje inny artysta. Muszą uzasadnić swój wybór.","","",[]],"52309077":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52309078":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52309079":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52309080":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52309081":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52309667":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52309668":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52309669":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52309670":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52309671":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52309672":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"52309673":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52309674":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52309543":["Po piętnastu rozegranych meczach ligowych siatkarze Allianz Milano zajmują piątą pozycję w tabeli włoskiej Serie A1. Ich kolejnym rywalem będzie obecny wicelider, Sir Safety Conad Perugia. Zespół gości od początku sezonu prowadzi selekcjoner polskiej kadry narodowej, Vital Heynen, a jego zawodnikiem jest reprezentujący biało-czerwone barwy Wilfredo Leon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52309544":["Siatkarze MKS Będzin mają z Czarnymi rachunki do wyrównania. Z trzynastu meczów z tymi rywalami wygrali tylko jeden. By nieco poprawić swój bilans, muszą w tym spotkaniu zagrać dobrze nie tylko w przyjęciu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52309545":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52309547":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52309548":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309549":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52309550":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1937162.jpg","",[]],"52309551":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309552":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52320786":["Damian Wrzesiński, który w ringu stoczył 20 walk, z czego 17 wygrał, 19 października 2019 roku walczył o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem był 26-letni Miguel Cesario Antin. Dla Argentyńczyka to pierwszy pojedynek poza granicami kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52309554":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52309555":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309556":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52309557":["Zespół Feyenoordu Rotterdam nie przegrał ostatnich ośmiu meczów w Eredivisie. Ostatnim pogromcą zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata był w październiku ubiegłego roku mistrz kraju, Ajax. Wyjazdowe spotkanie z Heraclesem Almelo będzie dla podopiecznych doświadczonego holenderskiego szkoleniowca doskonałą okazją do przedłużenia tej imponującej serii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309558":["Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach, przy jednoczesnych porażkach AZ Alkmaar, pozwoliły pierwszemu w tabeli AFC Ajaxowi na odbudowanie swojej przewagi nad wiceliderem. Zespół z Amsterdamu ma obecnie sześć punktów więcej niż podopieczni Arne Slota, a jego kolejnym rywalem będzie przeciętnie prezentujący się w tym sezonie FC Groningen. Obrońcy tytułu nie powinni mieć w tym meczu problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309559":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52309560":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52309561":["Zawodnicy Barcy pechowo rozpoczęli rok 2020 w Eurolidze. Z Kirolbetem Baskonia i Anadolu Efesem przegrali bowiem minimalnie. Z Zenitem, który jest jedną z najsłabszych drużyn w tym sezonie, powinni sobie jednak poradzić bez większych problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52309562":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52320787":["Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego wzbudza ogromne zainteresowanie kibiców. Nie często bowiem w klatce spotykają się były strongman i medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Na zakończenie fanów czeka walka o pas w wadze ciężkiej, w którym zmierzy się Phil De Fries i Tomasz Narkun. Polak to pierwszy zawodnik, który w KSW pokonał Mameda Khalidova. Narkun to najdłużej panujący mistrz w federacji. Wygrał swoje ostatnie siedem walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52309571":["Zespół Feyenoordu Rotterdam nie przegrał ostatnich ośmiu meczów w Eredivisie. Ostatnim pogromcą zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata był w październiku ubiegłego roku mistrz kraju, Ajax. Wyjazdowe spotkanie z Heraclesem Almelo będzie dla podopiecznych doświadczonego holenderskiego szkoleniowca doskonałą okazją do przedłużenia tej imponującej serii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309572":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309573":["Zespół Feyenoordu Rotterdam nie przegrał ostatnich ośmiu meczów w Eredivisie. Ostatnim pogromcą zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata był w październiku ubiegłego roku mistrz kraju, Ajax. Wyjazdowe spotkanie z Heraclesem Almelo będzie dla podopiecznych doświadczonego holenderskiego szkoleniowca doskonałą okazją do przedłużenia tej imponującej serii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309574":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309575":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52309576":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309577":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52309578":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309579":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52309580":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309581":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52309582":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52309583":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52309584":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52309585":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52309586":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52309587":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52309588":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52309589":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52309564":["56. walka w karierze Tomasza Adamka, która odbyła się 26 czerwca 2017 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52309565":["Przypomnienie gali, która odbyła się 4 listopada w Nowym Sączu. Zawodnicy toczyli pojedynki w formule MMA, K1 oraz Cage Boxing.","","",[]],"52309566":["Zwany szwajcarskim olbrzymem, doświadczony zawodnik Patrick Schmid (38 zwycięstw, 13 porażek) zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem (11 zwycięstw, 5 porażek) w warszawskiej Hali Torwar. 26-letni Polak po raz drugi broni tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej federacji Fight Exclusive Night. Jego rywal to aktualny mistrz Europy federacji ISKA, który kiedyś pokonał samego Errola Zimmermana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52309567":["Stawką tego pojedynku był tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej, którego bronił George Foreman. Za samo uczestnictwo w walce obaj bokserzy otrzymali po 5 milionów dolarów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"52309568":["W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzył się Erko Junem. Były strongman ostatnio walczył podczas gali KSW 47. Przegrał wówczas z Szymonem Kołeckim. Teraz czekało go starcie z Bośniakiem, który każdą z poprzednich trzech walk kończył przed czasem, a w klatce łącznie spędził niewiele ponad... 10 minut.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52309569":["Zarówno Robbie Davies Junior, jak i Lewis Ritson stoczyli dotąd dwadzieścia pojedynków na zawodowym ringu. Bilans obu bokserów to dziewiętnaści zwycięstw i tylko jedna porażka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52309570":["Główną atrakcją wieczoru w będzie walka rewanżowa czterdziestoletniego Rafała Jackiewicza z pięć lat młodszym Robertem Świerzbińskim pochodzącym z Białegostoku. Pod koniec maja dość niespodziewanie zwyciężył Świerzbiński. Przed własną publicznością, będzie chciał znów rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52309491":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52309492":["Karolingowie
Młodzi widzowie poznają historię dynastii Karolingów. Ten frankijski ród panował na terenie imperium Franków między VIII i X wiekiem.","","",[]],"52309493":["Epoka wikingów
Tym razem widzowie poznają historię podbojów, jakich dokonali wojowniczy wikingowie - drużyny wywodzące się ze Skandynawii.","","",[]],"52309494":["W górę i w dal/ Oskunksiony","","",[]],"52309495":["Ucieczka
Na łące pojawia się człowiek. Wśród mieszkających tu stworzeń wybucha panika. Jedynie Maja i Gucio zachowują zimną krew. Wódz mrówek wyjaśnia im całą sytuację.","","",[]],"52309496":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52309497":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52309498":["IQ
Jacek wyjeżdża w delegację. Prosi Jadzię żeby zajęła się dziećmi. Ulka jest oburzona, że to nie ją Jacek poprosił i postanawia konkurować z Jadzią. Aby nie sprawić przykrości ciotkom cała czwórka musi jeść dwa obiady dziennie. Wkrótce dzieciaki mają tego dosyć i w jeden obiad wrabiają Policjanta. Funkcjonariusz jest bardzo zadowolony z propozycji, ale jak się okazuje, tylko do czasu. Wkrótce Policjantowi przybywa jeszcze jeden powód do zmartwień. Otóż posterunkowy został wylosowany do udziału w teście IQ. Filip i Romek pomagają mu w przygotowaniach. Wyniki, jakie osiąga Policjant, pozostawiają wiele do życzenia. Wkrótce chłopcy wpadają więc na genialny pomysł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7969",[]],"52309499":["Dieta cud
Pogrążona w depresji Alutka jest przekonana, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie i pozbawione miłości. Jędrula gorąco temu zaprzecza i mówi, że widział właśnie na podjeździe Elizę, która namiętnie całowała się z jakimś chłopakiem. Dziewczyna wymogła na nim wprawdzie zachowanie tajemnicy, ale Alutka natchniona radosną wiadomością pędzi do Jacka. Ten nie może się powstrzymać od umoralniającego kazania. Eliza nie może darować Jędruli i postanawia się zemścić. Używa do tego magii. Jackowi dokucza przeraźliwy ból w krzyżu. Przez najbliższy czas musi wylegiwać się w ciepłym i nie może zajmować się domem.Ulka przejmuje się stanem szwagra i zaleca mu lekkostrawną dietę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7743",[]],"52309500":["Dola idola
Do Krawczyków przychodzi z wizytą syn koleżanki Aliny, który był uczestnikiem programu \"Idol\". Danka i Alina są zafascynowane jego osobą. Karol i Tadeusz są zazdrośni i chca zrobić wszystko, aby zdobyć uznanie swoich żon. Postanawiają wziąć udział w \"Idolu\".Jedynym sposobem okazuje sie porwanie Kuby Wojewódzkiego i wymuszenie na nim przyjęcia ich do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56c84e750461d1ee084ae15e3959f2c5",[]],"52309501":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52309502":["Cesarstwo Rzymskie
W tym odcinku Mistrz opowiada, jak wyglądało imperium rzymskie za czasów Juliusza Cezara. Narrator pokazuje, w jaki sposób budowano tam drogi i kiedy doszło do powstania kalendarza juliańskiego.","","",[]],"52309503":["Podboje islamu
Narrator rozpoczyna swoją opowieść od kresu panowania Rzymu. Cesarze przenoszą się do Konstantynopola. Niebawem na wschodnich rubieżach imperium pojawia się nowy prorok - Mahomet. To on właśnie będzie pierwszym misjonarzem nowej wiary - islamu. Wyznawcy tej religii - Arabowie - przygotowują się do podboju Afryki Północnej i krańców Europy.","","",[]],"52309504":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/41d1dac73167741f5b2b317f206c122a",["N"]],"52309505":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fce13177e8bfcdd575d291fc46fa6950",["N"]],"52309506":["Fikcja literacka
Alutka z zachwytem odkrywa dla swojej twórczości nowe medium. Domorosła pisarka postanawia założyć internetowy dziennik. Wkrótce cały świat dowiaduje się z jego łamów o życiu intymnym Jędruli, jego skrywanych chorobach i skłonnościach do zdrad. Tymczasem niczego nieświadomy bohater internetowych wypocin podejrzewa, że jest ofiarą złośliwych plotek Jadzi.","","",[]],"52309507":["Depresja w sieci
Policjant wpada na genialny pomysł, który zdobywa uznanie jego przełożonych. Planuje stworzenie obywatelskiej sieci obserwatorów, którzy mają bacznie przyglądać się temu, co dzieje się na ulicach. Niestety, nikt nie zamierza cały czas siedzieć w oknie. Tymczasem wszyscy mają nowy powód do zmartwienia - Jacek popadł w depresję. Najbardziej przejmuje się tym Alutka, która bez chwili zwłoki pędzi na ratunek sąsiadowi i za wszelką cenę chce mu umilić czas.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8018",[]],"52309508":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52309509":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52309510":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52309511":["Mimo podeszłego wieku Jadwiga i Kazimierz podjęli się wychowania trzech wnuków, których matka po śmierci męża popadła w alkoholizm. Pięć osób gnieździ się w małym, dwupokojowym mieszkaniu w bloku. Najstarszy chłopak, niepełnosprawny intelektualnie Damian, jak może pomaga dziadkom. Marcin, który ma padaczkę, potrzebuje osobnego kąta. Zaś najmłodszy Kuba miejsca do odrabiania lekcji. Łazienka wymaga dostosowania do potrzeb schorowanej seniorki. Architekt Maciek Pertkiewicz głowi się nad przygotowaniem projektu zagospodarowania tak małej przestrzeni. Ekipa budowlańców pod wodzą Wieśka Nowobilskiego będzie musiała zmierzyć się z jego wykonaniem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b0b6915a68e2fc33c1a4798d83cfdb3",[]],"52309512":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"52309513":["Program rozpocznie reportaż na temat zespołu Młodzi Migają Muzykę, który tworzą uczniowie z warszawskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych. Grupa interpretuje teksty piosenek na polski język migowy oraz zajmuje się nagrywaniem specjalnych teledysków. Niesłysząca młodzież została zaproszona do współpracy m.in. przez wokalistę Kasię Moś. W dalszej części odcinka widzowie poznają historię niezwykłego duetu: Łukasza Malaczewskiego, fizjoterapeuty i triathlonisty, oraz jego 11-letniego pacjenta - Jasia Kmiecia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c62f43cf7b8d902c505d082707bdaa6",[]],"52309514":["Gospodyni programu przyrządza dania kuchni francuskiej. Przygotuje zupę cebulową z grzankami i startym żółtym serem. Jako danie główne poda przysmak z Burgundii - pieczony gulasz wołowy z boczkiem, warzywami i pieczarkami z dodatkiem czerwonego wina. Na deser zaserwuje z kolei ciasteczka francuskie z kremem budyniowym, malinami i borówkami. Gościem Ewy Wachowicz będzie Maryla Rodowicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9480fac3b980ac99e3671f605ded2034",[]],"52309515":["Młodzi małżonkowie, Ewelina i Grzegorz, wychowują trójkę dzieci. Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Do wykończenia pozostała łazienka. Należy też zabezpieczyć rury z wodą, by nie zamarzały zimą. Poza tym brakuje toalety i prawdziwego ogrzewania. Chory na hemofilię ojciec rodziny nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego sam. Na pomoc spieszy ekipa programu. Gościem specjalnym odcinka jest dziennikarz Paweł Loroch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a36cd656896492e7b3deaab3fd2a74c",[]],"52309516":["Gospodyni programu, jako miłośniczka grillowania, opracowała własną technikę rozpalania paleniska. Zaczyna od przygotowania rusztu, a następnie przenosi się do kuchni, gdzie przyrządza zielone smoothie na bazie szpinaku. Później przygotowuje jeszcze szaszłyki z mielonej piersi indyczej oraz sałatkę z truskawek i szpinaku. Na deser Ewa Wachowicz poda tort bezowy z bitą śmietaną, owocami i gorzką czekoladą. Oceni go Maryla Rodowicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4db49424b4e133ab394000fa18e87c62",["N"]],"52309517":["Karolingowie
Młodzi widzowie poznają historię dynastii Karolingów. Ten frankijski ród panował na terenie imperium Franków między VIII i X wiekiem.","","",[]],"52309518":["Epoka wikingów
Tym razem widzowie poznają historię podbojów, jakich dokonali wojowniczy wikingowie - drużyny wywodzące się ze Skandynawii.","","",[]]}