{"59761252":["Gdy miłość umiera
Para młodych ludzi włamuje się do mieszkania i podczas miłosnych igraszek odkrywa zwłoki właścicielki domu. Wydział kryminalny bada sprawę. Zamordowana kobieta ukrywała przed mężem wiele tajemnic. Ten nie pozostawał jej dłużny. Wiele z tych zatajonych faktów przyczyniło się do tragedii. Detektywi badają również sprawę zatrucia pigułkami gwałtu, do jakiego doszło w restauracji. O dziwo ofiarą nie jest kobieta, a motywacją sprawcy nie jest wcale seksualny popęd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088416.jpg","",[]],"59761253":["Miłosne Tango
Ktoś szantażuje kobietę - jej miłosne igraszki z przystojnym instruktorem tańca zostały sfilmowane. Szantażysta żąda sporej sumy pieniędzy. Natalia Nowak i Robert Barcz prowadzą śledztwo. Pomimo osobistych poświęceń ze strony detektywów przestępca pozostaje nieuchwytny. Natalia otrzymuje kwiaty i miłosne listy z zaproszeniem na romantyczną kolację. Policjantka ignoruje zaloty tajemniczego adoratora. Listy stają się jednak coraz częstsze, a nieznajomy coraz bardziej nachalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088416.jpg","",["N"]],"59761254":["Andrzej \"Hos\" uratował psa, którego pozbyła się pewna kobieta. Harnaś czasem korzysta z tego, co upolowały wilki. Krzysztof \"Zbój\" uciekł w Bieszczady, po zawale w kopalni węgla, gdzie cudem ocalał. Andrzej \"Żmiju\" starając się o unijne dotacje poznał Monikę. Mariola nie może zmniejszyć stada koni i krów, ponieważ uważa, że zwierzęta są z nią związane.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59761255":["Człowiek, który chciał zabić Hitlera
Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"59761256":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"59761257":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"59761258":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"59761259":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59761260":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59761261":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",[]],"59761262":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"59761263":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"59761264":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59761265":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59761266":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"59761267":["Człowiek, który chciał zabić Hitlera
Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"59761268":["Andrzej \"Hos\" uratował psa, którego pozbyła się pewna kobieta. Harnaś czasem korzysta z tego, co upolowały wilki. Krzysztof \"Zbój\" uciekł w Bieszczady, po zawale w kopalni węgla, gdzie cudem ocalał. Andrzej \"Żmiju\" starając się o unijne dotacje poznał Monikę. Mariola nie może zmniejszyć stada koni i krów, ponieważ uważa, że zwierzęta są z nią związane.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59761269":["Marvel's Avengers","","",[]],"59761270":["7 sekretów, które odkryjesz po odblokowaniu kamery","","",[]],"59761271":["Ultraliga - Lato 2021","","",[]],"59761272":["7 sekretów, które odkryjesz po odblokowaniu kamery","","",[]],"59761273":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"59761274":["Śmiałków biorących udział w programie łączy jedno - chęć przeżycia najlepszych wakacji życia. Liczą na szalone imprezy i gorące romanse. Nie widzą, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"59761275":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",["N"]],"59761276":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","","",["N"]],"59761277":["LEC - Summer 2021","","",[]],"59761121":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59761122":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59761123":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"59761124":["Reż.: Darrell Rooney, Lynne Southerland.
Dalszy ciąg animowanej opowieści o losach dzielnej Mulan, młodej Chinki, która w szeregach wojskowych dzielnie walczyła z dzikimi Hunami. Kraj zostaje uratowany przed najazdem wroga. Ukochany Mulan, generał Szang, prosi ją o rękę. Zanim jednak młodzi staną na ślubnym kobiercu, muszą towarzyszyć w eskorcie trzech księżniczek, które mają zawrzeć zaplanowane małżeństwa. Mulan odkrywa jednak, że kobiety są zmuszane do ślubów. Postanawia zatem pomóc księżniczkom. Tymczasem malutki smok Mushu nie chce, by Mulan wyszła za mąż, ponieważ zamierza jak najdłużej służyć jej jako smok-strażnik.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2069823.jpg","",[]],"59761125":["Tym razem Ewa upiecze jabłka w cieście, które przyprawi cynamonem. Poda też rosół na kaczym korpusie i karkówkę z warzywami, którą przyrządzi w myśliwskim kociołku, ustawionym na ogniu. Pokaże też, jak zrobić kiszonkę z papryki i kapusty. Na deser zaś zaserwuje kogel-mogel na owocach - brzoskwiniach, morelach i gruszkach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090931.jpg","",["N"]],"59761126":["Pani Ewa mieszka wraz z 11-letnią Wiktorią i 10-letnim Patrykiem w Siedlcu, małej wsi w województwie łódzkim. Kobieta odeszła od uzależnionego od alkoholu męża. Dzieci czują się wykluczone społecznie z powodu ojca, który ma problemy z prawem. Rodzina mieszka w domu, do którego nie można nikogo zaprosić. Dziurawy i przeciekający dach, niedziałająca instalacja elektryczna, brak światła czy nawet ciepłej wody, to warunki, w których zmuszeni są żyć domownicy. Brakuje mebli, dzieci nie mają zabawek, a z wilgotnych ścian odpada farba. Ekipa programu ma przed sobą nie lada wyzwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"59761127":["Krawcowa Barbara kilka lat temu została porzucona przez męża. Kobieta nie jest w stanie spłacić dwóch kredytów hipotecznych, obciążających tę samą nieruchomość. Jeden z nich powstał wyłącznie po to, by pokryć długi byłego męża Barbary. Kobieta nie miała o nim pojęcia, zanim nie zaczęli jej odwiedzać windykatorzy. Dom, w którym mieszka, już dwa razy trafił na licytacje komornicze. Na szczęście nikt nie chciał go kupić, więc sprawa wracała do punktu wyjścia. Pensja ledwo starcza kobiecie na przeżycie, o spłacie długów nie może być mowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088445.jpg","",["JM"]],"59761128":["Przepaść między ludźmi zamożnymi, a tymi, którzy mają naprawdę niewiele, rośnie z roku na rok. Najbogatsi co miesiąc dysponują kwotami przekraczającymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, najbiedniejsi zaś mogą wydawać zaledwie kilka złotych dziennie. W każdym odcinku pojawią się dwie rodziny, z których jedna opływa w luksusy, druga zaś żyje na granicy ubóstwa. Następnie jej członkowie zamienią się domami i budżetami, by poznać życie w innej rzeczywistości. Dla tych biedniejszych zmiana warunków bytowych będzie jak podróż do raju, dla bogatych zaś stanie się koszmarem. Wszyscy uczestnicy programu przeżyją skrajne emocje. Eksperyment potrwa pięć dni. Po ich upływie obie rodziny znowu się spotykają, by podzielić doświadczeniami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["N"]],"59761129":["Drwal Czesiek, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy opowiada o swoich obawach. Malarz Andrzej \"Żmiju\" tropi niedźwiedzie. Grześ \"Śliwa\" uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej \"Solidarności\" i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem. Twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal - Tomek \"Wiśnia\" siłuje się na rękę z Grzesiem \"Śliwą\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"59761130":["Jasiek i Grzesiek \"Śliwa\" zamawiają u Andrzeja obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, zaczął pracować w lesie w wieku 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera jelenie rogi nazywane zrzutami. Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią - dynksiarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"59761131":["Michał i Natalia, gospodarze z Haciek, chcą wiedzieć, jak sprawdza się ich nowa talerzówka. Jak tylko się pojawia, rolnik od razu przystępuje do działania. Gienio i Andrzej budują przy wsparciu znajomego ze Strabli nowe ogrodzenie. Muszą też wykonać swoje codzienne obowiązki. Maćka odwiedza sąsiad Kuba. Panowie zaplanowali wspólne ścinanie suszek w lesie oraz karmienie bydła. Gospodarze bardzo cenią wzajemną pomoc. Po wykonanej pracy Maciek pomaga Kubie w naprawie dachu.","","",["AD"]],"59761132":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"59761133":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"59761134":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"59761135":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"59761136":["Bandziorek odstawił alkohol i zaczął poważnie myśleć o swojej przyszłości. Postanowił znaleźć pracę w jednym z pobliskich gospodarstw. Do Henia odezwała się tajemnicza kobieta, która podpisała swój list tylko jedną literą - \"W\". Mężczyzna od razu poprosił ją o numer telefonu. Nieznajoma jednak więcej się nie odezwała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"59761137":["Zuzia i Robert zaręczyli się. Wkrótce potem kobieta zaczęła wprowadzać zmiany w życiu swojego partnera. Kobieta namawia ukochanego, by zajął się remontem mieszkania. Karina zmaga się z hejterami. Nie wszyscy rozumieją, jak bliskie relacje łączą ją z bratem i doszukują się w nich erotycznych podtekstów. Rafał marzy o starszej partnerce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835454.jpg","",["N"]],"59761138":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"59761139":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi na najważniejsze tematy dnia. W programie można posłuchać wypowiedzi znanych polityków, ekspertów oraz publicystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"59761140":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"59761141":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074324.jpg","",[]],"59761142":["Reż.: Alan Taylor.
Dawno pokonani wrogowie Asgardu zamierzają podbić wszechświat. Starożytna rasa Mrocznych Elfów opuszcza swoją krainę Svartalfheim. Buntownicy, którym przewodzi Malekith (Christopher Eccleston), chcą zdobyć władzę nad kosmosem i na wieki pogrążyć go w ciemności. Malekith zamierza także zemścić się na Thorze (Chris Hemsworth), jego ojcu Odynie (Anthony Hopkins) oraz ich sojusznikach. Gromowładny syn władcy Asgardu postanawia pokrzyżować plany szaleńca. Może liczyć na pomoc swojego brata Lokiego (Tom Hiddleston), znanego z cynizmu i przebiegłości. Pomaga mu także doktor astrofizyki, Jane Foster (Natalie Portman), która znika w zagadkowych okolicznościach. Gdy ponownie się zjawia, z jej ciała emanuje nadnaturalna moc. Kontynuacja przygód władcy gromów, której pierwowzorem była postać z komiksów Marvela. Pierwsze filmowe wersje jego losów to \"Thor\" z 2011 roku i produkcja \"Avengers\", mająca premierę rok później i nominowana do nagrody Akademii za najlepsze wizualne efekty specjalne. W roli Odyna występuje Anthony Hopkins, laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie \"Milczenie owiec\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090255.jpg","",[]],"59761143":["Reż.: Maciej Żak.
Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) zleca sierżantowi Zawadzie (Robert Więckiewicz) przetransportowanie niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Skazany za zabójstwo strażników gangster Nauczyciel (Ireneusz Czop) został bowiem uznany za niepoczytalnego. W akcji uczestniczą ludzie ze skomplikowaną przeszłością, a wśród nich pełen nadziei i młodzieńczych ideałów Feliks (Tomasz Ziętek) - prywatnie mąż Ewy (Agnieszka Żulewska), córki Nowackiego. Wkrótce konwój wyrusza w podróż. Niestety, powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel eskorty. Między strażnikami narasta konflikt, a atmosfera gęstnieje z każdą minutą. To tylko kwestia czasu, gdy dojdzie do tragedii. Film reżysera \"Ławeczki\" Macieja Żaka w założeniu miał pokazać kulisy brutalnego świata więziennego. Zdjęcia do produkcji kręcono m.in. na terenie Aresztów Śledczych Warszawa-Białołęka i Warszawa-Mokotów. Przed wejściem do zakładu karnego filmowcy byli przeszukiwani, a w środku nie można było toczyć głośnych dyskusji. Ponadto byli zobowiązani do przestrzegania rygorystycznych ram czasowych - zdjęcia kręcono więc w godzinach między 6 a 18.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068447.jpg","",[]],"59761144":["Reż.: Gore Verbinski.
Lata 30. XX wieku. Starzejący się mężczyzna pochodzenia indiańskiego, Tonto, opowiada młodemu chłopcu historię Johna Reida (Armie Hammer), bohatera Dzikiego Zachodu walczącego w obronie sprawiedliwości. Reid, idealistyczny prawnik, z pomocą brata i grupą funkcjonariuszy z Texas Rangers ściga przestępcę Butcha Cavendisha (William Fichtner). Gdy wpada w zasadzkę zastawioną przez złoczyńcę, grozi mu pewna śmierć. Życie Johna ratuje młody Komancz, Tonto (Johnny Depp), który proponuje mu pomoc w schwytaniu Cavendisha. Reid niechętnie zgadza się na współpracę ze swoim dobroczyńcą. Od tej pory jako zamaskowany jeździec z pomocą Tonta desperacko ściga Butcha. Niebawem obaj towarzysze przekonują się, że Cavendish jest jedynie częścią przestępczej szajki, w której rządzi korupcja i bezprawie. Film Jerry'ego Bruckheimera i Gore'a Verbinskiego, współtwórców filmowego cyklu \"Piraci z Karaibów\". Tytułowy jeździec był początkowo główną postacią cyklu audycji radiowych, popularnych w USA w lat 30. XX wieku, a także powieści, komiksów, serialu telewizyjnego oraz kilku westernów, m.in. \"Legendy o samotnym jeźdźcu\" z 1981 roku, w którym w roli Reida wystąpił Klinton Spilsbury.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2026546.jpg","",["N"]],"59761145":["Extra - podsumowanie tygodnia (odc. 1-5)","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088447.jpg","",[]],"59761498":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"59761499":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"59761500":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761501":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761502":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761503":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761504":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761505":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"59761506":["Fachowiec
W mieszkaniu Kiepskich kolejno dochodzi do poważnych awarii. Zawodzi system hydrauliczny, elektryczny i grzewczy. Ferdek czuje się bezradny i twierdzi, że nie ma kwalifikacji, by naprawić usterki. Szybko jednak żałuje tych deklaracji, gdyż Halina zwraca się z prośbą o pomoc do Boczka. Ku niezadowoleniu Kiepskiego sąsiad przedstawia się jako sprawdzony fachowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1a5f02ff2c9b6c9a056e429daff2cf8",["N"]],"59761507":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"59761508":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887281.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2e9aeb7afb64be3ad6af6814fb6b182",["N"]],"59761509":["Jedzenie
Ola Kot i Milena Harzyńska przyjrzą się zawartości naszych lodówek. Zbadają jedzenie pod kątem kryjących się w nim bakterii. Widzowie dowiedzą się, kiedy pleśń dyskwalifikuje pożywienie do spożycia, a kiedy jest jego sprzymierzeńcem. Ponadto prowadzące podpowiedzą, czy zawsze warto sugerować się datą ważności na opakowaniu produktu. Wyjaśnią, dlaczego w niektórych przypadkach stare jedzenie może uzdrowić człowieka, a w innych nawet zabić. Będzie także prezentacja zadziwiających kiszonek z różnych stron świata.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c3e39b2ec9801fb8e748ae52727bed4",["N"]],"59761510":["Ekipa programu towarzyszy 10 osobom z większą lub mniejszą niepełnosprawnością, które poszukują miłości i szczęścia. Ich potrzeba posiadania kogoś u boku, kogo można obdarzyć uczuciem jest tak samo silna jak u ludzi w pełni zdrowych. Poszukiwanie miłości to zawsze trudna droga, gdzie obok pozytywnych emocji występują również liczne rozczarowania i chwile słabości.","","",["N"]],"59761511":["Pani Emilia mieszka w starej kamienicy w Żyrardowie z dwójką dzieci: piętnastoletnią Julką i dziewięcioletnim Kubą. Przez internet poznała pana Andrzeja, a dzieci namówiły ją, by wzięła z nim ślub. Emilia cierpi z powodu nieoperacyjnego garbu, zaś choroba Andrzeja nie pozwala mu pracować na pełen etat. Skromne dochody rodziny nie pozwalają na remont mieszkania, będącego w fatalnym stanie. Pokoje dzieci są zimne, łazienka jest wydzielona niskimi ściankami, instalacja elektryczna zagraża bezpieczeństwu, ze starego pieca wydobywa się dym do wnętrza domu. Katarzyna Dowbor uratuje sytuację i zaprzyjaźni się z Kubą, który chce zostać policjantem, by pomagać innym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088424.jpg","",["JM"]],"59761512":["Pani Swietłana przyjechała do Polski z Białorusi w poszukiwaniu lepszego życia. Poznała pana Jacka, którego poślubiła. Para dochowała się trojga dzieci. Dwunastoletni Paweł cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec dzieli pokój z rodzicami, czternastoletnim bratem Krzysztofem i siedmioletnią siostrą Natalką. Dom rodziny nie jest ocieplony, przez dziurawy dach leje się woda, nie działa także instalacja elektryczna. Niedawno pan Jacek uległ wypadkowi w pracy, co mocno ogranicza jego możliwości zawodowe. Z pomocą rodzinie przychodzi Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i kierownikiem budowy Wiesławem Nowobilskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088424.jpg","",["JM"]],"59761513":["Reż.: Ken Olin.
Początek XX wieku. Henry Casey (Scott Bairstow) mieszka na Alasce wraz Białym Kłem, pół wilkiem, pół psem, którego zostawił mu pod opiekę Jack Conroy. Mężczyzna zajmuje się szukaniem złota. Pewnego dnia udaje mu się odnaleźć duże złoże kruszcu. Postanawia przetransportować cenny metal do miasta Dawson za pomocą łodzi. Próba przepłynięcia po rwącej rzece kończy się jednak wypadkiem. Rannego Caseya odnajduje na brzegu pochodząca z plemienia Indian Lily Joseph (Charmaine Craig), która zabiera go do swojej wioski. Tam Henry poznaje zwyczaje tubylców i dowiaduje się, że od dłuższego czasu walczą oni z głodem. Pomimo początkowej nieufności postanawia im pomóc. Z czasem zakochuje się w Lily i zaprzyjaźnia z jej ojcem, Mosesem (Al Harrington). Razem z nimi próbuje też odnaleźć Białego Kła, który zaginął w dniu wypadku. Tymczasem rozdzielony ze swoim opiekunem czworonóg błąka się po lesie. Wkrótce spotyka na swojej drodze stado wilków.","","",["N"]],"59761514":["Reż.: Steve Carr.
Dalszy ciąg przygód lekarza weterynarii, który rozumie mowę zwierząt. Film inspirowany jest serią książek Hugh Loftinga. John Dolittle (Eddie Murphy) jest sławną osobą, rozpoznawaną zarówno przez ludzi, jak i przez zwierzęta. Przez tę popularność ma tak dużo pracy, że zaniedbuje swoją rodzinę. Próbuje między innymi pomóc samotnej niedźwiedzicy Avie, która szuka dla siebie odpowiedniego towarzysza życia. Na świecie pozostało jednak już bardzo mało drapieżników tego gatunku co ona. Mężczyzna zamierza więc znaleźć dla niej partnera w cyrku. Niestety, okazuje się, że zwierzęta, które wychowywały się w zupełnie różnych warunkach, nie potrafią się ze sobą porozumieć. Sprawa ta uświadamia doktorowi, że także powinien poprawić swoje relacje z żoną i córką. Tymczasem pies weterynarza zakochuje się w wilczycy.","","",[]],"59761515":["Zamach
Ferdek i Halinka oglądają amerykański film sensacyjny o zamachu na prezydenta. Pod jego wpływem Kiepski dochodzi do wniosku, że ktoś czyha również na jego życie. Jego obawy spotykają się ze złośliwymi uwagi otoczenia. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że Ferdek faktycznie jest poszukiwany przez oddział amerykańskiego Delta Force. Jego członkowie chce pozyskać od niego plany nieskomplikowanej broni, którą Kiepski wymyślił w dzieciństwie. W roli żołnierza Armii US wystąpi Piotr Stramowski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/86282a13332cd7c16f07e5fe1f6764d7",["N"]],"59761516":["Podziały plemienne
Halinka przynosi z pracy maszynę do badania genów na kilkadziesiąt pokoleń wstecz. Rodzina i sąsiedzi Kiepskich dowiadują się zaskakujących faktów na temat swojego pochodzenia. Powstają podziały plemienne . Ferdek będąc bezplemienny odmawia udziału w badaniu, przez co ulega indoktrynacji z obu stron.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab235275d1e5ab19eac625be1a05e62a",["N"]],"59761517":["Reż.: Juliusz Machulski.
W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Rządzi tam dyktator - nadszyszkownik Kilkujadek (Jerzy Stuhr). To krasnoludek, który z pomocą zaufanych podwładnych strzeże największej tajemnicy swojego państwa - niezwykłego eliksiru o nazwie kingsajz. Mikstura ta pozwala uzyskać rozmiary człowieka. Przypadek sprawia, że alchemik Adaś (Grzegorz Heromiński) sam sporządza preparat, wypija go i przenosi się do ludzkiego świata - znacznie atrakcyjniejszego niż Szuflandia. Można tam cieszyć wolnością i obecnością kobiet. Adaś nie zamierza więc wracać. Tymczasem podwładni Kilkujadka odkrywają tajemnicę uczonego. Wściekły tyran wysyła po uciekiniera swoich ludzi, którzy mają sprowadzić go z powrotem. Na pomoc przyjacielowi wyrusza Olo (Jacek Chmielnik). Wspiera go piękna Ala (Katarzyna Figura). Twórca filmu zyskał opinię reżysera, potrafiącego opowiadać o rzeczach ważnych w przystępnej formie kina popularnego. W \"Kingsajzie\" porusza trudny temat dogorywającego wówczas w Polsce totalitaryzmu, który potraktował z humorem i ironią. Nagroda dla Juliusza Sosnowskiego za scenografię na FPFF w Gdyni i na MFF w Brukseli oraz Nagroda Specjalna Jury dla Juliusza Machulskiego na MFF Fantastycznych w Avoriaz.","","",["N"]],"59761518":["Reż.: Shane Abbess.
Większość dusz zmarłych ludzi trafia do czyśćca, który okazuje się mrocznym, upadłym miastem. Miejsce to opanowane jest przez siły zła, na których czele stoi siejący grozę Sammael (Dwaine Stevenson) - anioł wypędzony z nieba za sprzeciwianie się woli Boga. Kolejne próby odzyskania władzy w metropolii przez siedmiu archaniołów zakończyły się porażką, a najpotężniejszy z nich, Michael, zaginął bez śladu. Teraz cała nadzieja związana jest z misją ostatniego archanioła, Gabriela (Andy Whitfield). Aby wnieść światło do upadłego miasta, przyjmuje on ludzką postać. Boski wysłannik desperacko walczy, by nie ulec - tak jak jego poprzednicy - szatańskim pokusom. Udany debiut australijskiego reżysera i scenarzysty Shane'a Abbessa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090068.jpg","",[]],"59761519":["Choć trudno w to uwierzyć, Beata Kozidrak i zespół Bajm występują już od ponad 35 lat, a ich koncerty wciąż cieszą się wielką popularnością. W wielkanocny wieczór zostaną przypomniane największe przeboje Bajmu oraz Beaty Kozidrak z czasów solowej działalności, między innymi melancholijna ballada \"Dwa serca, dwa smutki\", utwór z pazurem \"Józek, nie daruję Ci tej nocy\" i słynna piosenka \"Ta sama chwila\".","","",["N"]],"59761520":["Choć trudno w to uwierzyć, Beata Kozidrak i zespół Bajm występują już od ponad 35 lat, a ich koncerty wciąż cieszą się wielką popularnością. W wielkanocny wieczór zostaną przypomniane największe przeboje Bajmu oraz Beaty Kozidrak z czasów solowej działalności, między innymi melancholijna ballada \"Dwa serca, dwa smutki\", utwór z pazurem \"Józek, nie daruję Ci tej nocy\" i słynna piosenka \"Ta sama chwila\".","","",["N"]],"59761521":["Cypr","","",["JM"]],"59761522":["Sycylia","","",["JM"]],"59761523":["Bezdomny pomaga zgwałconej dziewczynie / Kobieta wypija 7 litrów wody i doznaje obrzęku mózgu
Maria stara się powrócić do wagi sprzed ciąży. Aby tego dokonać, stosuje restrykcyjną dietę: ogranicza spożywane kalorie i przyjmuje duże ilości płynów. Pewnego dnia kobieta mdleje podczas gotowania obiadu. Na szczęście jej sąsiadka, Zofia, wyczuwa woń spalenizny i dzwoni na 112. Operator instruuje lokatorów bloku, by spróbowali wyważyć drzwi do mieszkania. Kiedy pomoc dostaje się do środka, stan Marii znacznie się pogarsza. Pada podejrzenie, że kobieta cierpi na przewodnienie hipotoniczne organizmu. W tym samym czasie bezdomny obserwuje, jak z samochodu wyrzucana jest nieprzytomna kobieta. Miłosz postanawia jej pomóc, dzwoniąc na numer alarmowy. Operator prosi go, aby przeszukał kieszenie kobiety. Świadkiem sytuacji jest Filip, który myśli, że mężczyzna okrada leżącą na ziemi dziewczynę. Sytuacja jednak się wyjaśnia i poszkodowana trafia do szpitala. Okazuje się, że padła ofiarą gwałtu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b5722bcf4b684ba0533c7b482890fcd",["N"]],"59761524":["Dwóch braci się zakłada, kto dłużej wytrzyma z głową zanurzoną w wodzie / Chłopak zjadł za dużo i doznał samoistnego pęknięcia przełyku
Bartek i Krystian dostali w prezencie duże akwarium. Chłopcy zaczynają rywalizować, kto dłużej wstrzyma oddech z głową zanurzoną w wodzie. W pewnej chwili Bartek zaczyna się dusić. Wyrzucając na ślepo rękami uderza w tył głowy Krystiana, który w tym samym czasie próbował się wynurzyć. Chłopak traci przytomność z głową pod wodą, a zamroczony Bartek przewraca się na podłogę. W tym momencie do domu wraca ich matka. Marek, Łukasz i Kamil robią zawody: kto zje więcej pączków. Zwycięzcą zostaje Kamil, ale kilka godzin później zaczyna gwałtownie wymiotować, ma duszności i czuje ból w mostku. Jego koledzy dzwonią pod 112. Operator podejrzewa odmę podskórną i pęknięcie przełyku. Chłopak może umrzeć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07ab536813fac7332472d23f644242e3",["N"]],"59769640":["Pani Barbara i jej córka Amelia mieszkają w Mogielnicy. Kobieta jest pielęgniarką z powołania, uwielbia pomagać ludziom, teraz jednak sama potrzebuje wsparcia. Zdiagnozowano u niej bowiem stwardnienie rozsiane. Kobieta chciałaby jak najdłużej zachować sprawność i umożliwić nastoletniej córce dobry start w dorosłe życie. Ich dom nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Dziurawy dach przecieka, woda leje się na instalację elektryczną, a okna i podłogi zieją dziurami. W budynku nie ma także łazienki ani toalety. Z pomocą kobietom spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.","","",["JM"]],"59769641":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"59769642":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"59769643":["Schrony w gminie Miechów
W podmiejskiej Woli poszukiwacze zajmą się odkrywaniem schronów, które należały do umocnień niemieckiej linii obrony przeciw Armii Czerwonej - Stellung A2. Prace będą prowadzone przez jeden dzień w trzech różnych punktach. W tym czasie uda się znaleźć pięć przedmiotów pozostałych tam po drugiej wojnie światowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/27f5df531211de4fe4521ed2b4af0560",["N"]],"59769644":["Zostaje zamordowany chory na białaczkę mężczyzna, Stefan. Ktoś wyrzucił go z balkonu pokoju hotelowego, w którym mieszkał. Podejrzenie pada na grupę nielegalnych pokerzystów, którzy urządzają swoje rozgrywki w pustych pokojach. Świadkowie zeznają, że Stefana zaatakował Azjata. Sprawcą jednak okazuje się ktoś zupełnie inny. Romans Marii i Łukasza kwitnie. Nieoczekiwanie jednak kobietę odwiedza były mąż.","","",["N"]],"59769645":["Szczęki
Pewnego dnia Ferdek spostrzega, że w domu znika jedzenie. Rozpoczyna prywatne dochodzenie i zbiera dowody. Początkowo podejrzewa Mariolę. Następnie podejrzenia padają kolejno na wszystkich pozostałych domowników. Okazuje się, że osoba, która jest sprawcą tych zaginięć, nie pochodzi z rodziny Kiepskich. Ferdek i Halina usiłują zdemaskować sprawcę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5b02082c882e2d2c261a22fd10d6ebc",["N"]],"59769646":["Koszmar
Ferdek z powodu nadużywania tłustych, ciężkostrawnych pokarmów jest zmuszony przejść na dietę. Musi przez jakiś czas odżywiać się tylko kleikiem. Pozostali członkowie rodziny w jego towarzystwie objadają się różnymi smakowitymi pokarmami. Zazdrosny Ferdek przestrzega ich przed przykrymi skutkami popełniania grzechu nieumiarkowania i picia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc6ef4bba01cc93aba15e6cdffe10e1f",["N"]],"59769647":["Upiorny duch prywatyzacji
Szpital ma zostać przejęty przez tajemniczą spółkę \"Trójząb\", która na jego terenie umieszcza swoich szpiegów. Ordynator zarządza pełną gotowość bojową i uprzejmość dla pacjentów. Najgorzej sobie z tym radzi doktor Kidler, który myśli o odejściu ze szpitala. Szczęśliwie szpiedzy zostają rozpoznani. Kidler postanawia odpłacić im za swoje męczarnie...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab91d77e4cb6d9652334f76c09c008d6",[]],"59769648":["Kelnerka znajduje nieprzytomną dziewczynę/Dziewczyna uzależniona od sztucznych rzęs
Pracująca w dyskotece Paulina znajduje w damskiej toalecie nieprzytomną dziewczynę. Informuje właściciela klubu, ale ten nie zamierza wzywać pogotowia ani policji. Nakazuje ochronie wynieść młodą kobietę z lokalu. W tajemnicy przed przełożonym Paulina dzwoni pod 112. Patrycja marzy o gęstych, mocnych rzęsach. Decyduje się na radykalny zabieg transplantacji komórek włosowych na powieki. Po operacji u kobiety pojawia się stan zapalny tkanek miękkich oczodołu. Patrycja mdleje w pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f85388d57409c0a8f6b1f42ebdb2669b",["N"]],"59769649":["Podczas osiemnastki solenizant wypadł przez okno / Kobieta zazdrosna o narzeczonego przyjaciółki, truje ją lekami wywołującymi
Marek zaprasza kolegów na imprezę z okazji swoich 18. urodzin. Rodzice, którzy wyjeżdżają, proszą kuzynkę chłopaka, studentkę Emilię, by przypilnowała nastolatków. Kiedy dziewczyna przychodzi ze swoim partnerem na zabawę, wszyscy uczestnicy są już mocno pijani. Okazuje się, że solenizant gdzieś zaginął. Zdrowie ciężarnej Elżbiety gwałtownie się pogarsza. Przyjaciółka kobiety przedstawia jej narzeczonemu dowody mogące świadczyć o tym, że partnerka chce wywołać u siebie poronienie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a260e3619b8bcc243499d66691faefae",["N"]],"59769650":["Śmierć w piekarni
Malanowski jest świadkiem kłótni pomiędzy właścicielką piekarni a jej mężem. Kobieta prosi Malanowskiego o pomoc. Boi się, że jej mąż, który właśnie wyszedł z więzienia, może zagrażać jej córkom. Mężczyzna został skazany za gwałt na nieletniej córce. Wkrótce córka klientki zostaje znaleziona martwa. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55c64293b331e67ae28b5bfed40a05f9",[]],"59769651":["Czarna limuzyna
Do Malanowskiego zgłasza się grupa ulicznych prostytutek zaniepokojonych kolejnymi zniknięciami ich koleżanek. Proszą one Malanowskiego o pomoc. Są przekonane, że za zniknięciem kobiet stoi polujący na prostytutki seryjny morderca. Detektywi ustalają, że wszystkie zaginione dziewczyny były widziane ostatni raz, gdy wsiadały do czarnego ekskluzywnego samochodu. Tymczasem ginie kolejna prostytutka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c7a37d1e57ecd1256f50f81dcc5a5bc",[]],"59769652":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59769653":["Wojtek wciąż pozostaje samotny. Natomiast Ryszard, który jeszcze do niedawna nie miał nic: ani zębów, ani roweru, ani dziewczyny, zamierza wziąć sprawy w swoje ręce. Tymczasem Mariusz postanowił jeszcze raz przejrzeć swoje wymagania względem idealnej kobiety i natychmiast znajduje kandydatkę na nową partnerkę. Z kolei nowy bohater Andrzej, rolnik na zwolnieniu lekarskim, poznał już gorzki smak nieszczęśliwej miłości, lecz nie ustaje w poszukiwaniu szczęścia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/46e8a859717fc200bc42236b69fa7752",["N"]],"59769654":["Bandziorek jest zafascynowany jedyną wolną w okolicy dziewczyną. Niestety i tym razem nie ma szczęścia, jego kolega okazuje się szybszy i ubiega chłopaka w staraniach o kobietę. Natomiast Pan Jacek, który - jak sam o sobie mówi - jest kawalerem od urodzenia, nieustannie szuka tej jedynej. W tym celu od kilkunastu lat zamieszcza w prasie ogłoszenia matrymonialne. Z kolei Ryszard, który wreszcie może się poszczycić pełnym uśmiechem, postanawia zmienić swój ogólny wizerunek. Tymczasem Mariusz z Gostynina wciąż nie może się odnaleźć w dużym mieście i przyzwyczaić do wielkomiejskiego stylu życia. Natomiast panu Stasiowi wpada w oko pewna kobieta.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e193d5dec603f61c447cee0bbd4e697",["N"]],"59769655":["Mariusz z Gostynina ostatecznie przestał być Tygryskiem. Mężczyzna szuka szczęścia w jednym z warszawskich biur matrymonialnych. Z kolei bliźnięta z Malborka także wierzą, że w stolicy odmieni się ich los, a pobyt w stołecznym mieście ubarwi ich monotonne życie. Tymczasem inni bohaterowie wciąż borykają się z brakiem miłości: pan Jacek ma wszystko, do pełni szczęścia brakuje mu tylko kobiety, a Wojtek nadal marzy o wielkim stałym uczuciu. Natomiast Ryszard i Andrzej postanawiają działać: pierwszy zmienia swoje życie, a drugi znajduje sobie nowe zajęcie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/39abccabccc434bfe8b59245dec517fb",["N"]],"59769656":["Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc w telewizyjnej kuchni Ewy Wachowicz zagoszczą potrawy, które śmiało mogą trafić na świąteczny stół. Gospodyni zacznie gotowanie od przyrządzenia sałatki. Jako danie główne przygotuje doskonałą szynkę duszoną w cydrze, z dodatkiem ostrej musztardy. Z kolei na deser będzie mazurek serowy z orzechami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5377d80f8304a966a0b43c5daca95546",["AD"]],"59769657":["W sobotę wielkanocną Ewa przygotuje gęsty, świąteczny żurek na wędzonce z dodatkiem suszonych grzybów. Poda też tradycyjną szynkę - pieczoną w glazurze, naszpikowaną goździkami. Na deser będzie pascha, czyli serowy przysmak z Kresów Wschodnich. Ponieważ ten odcinek jest jubileuszowy, upiecze też tort z masą orzechową.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/edbe64035fde6feca6c3699f4354abbd",["AD"]],"59769658":["Masters","","",[]],"59769659":["Power Play","","",[]],"59769660":["Czadoman","","",[]],"59769661":["Weekend","","",[]],"59769662":["Czadoman","","",[]],"59769663":["Mazury cz. 2","","",[]],"59769664":["Odroczenie
Prokuratorka w drodze do sądu zostaje oblana kwasem. Kobieta prowadziła sprawę groźnego gangstera i to on jest głównym podejrzanym. W trakcie śledztwa wychodzą jednak na jaw tajemnice skrywane przez panią prokurator. Żona naczelnika Piotra Zarębskiego składa pozew o rozwód. Uważa, że mąż od dawna ją zaniedbywał, zajmując się tylko pracą. Naczelnik za wszelką cenę próbuje przekonać żonę, by zmieniła zdanie. Olgierd i Krystian obawiają się, że ich szef wpakuje się w kłopoty.","","",["N"]],"59769665":["Radość odwiedzą tym razem Kabaret pod Wyrwigroszem, Jurki, Ciach, Kabaret Na Koniec Świata oraz gwiazda piosenki dziecięcej - Majka Jeżowska. Mieszkańcy miasteczka będą się zastanawiać, czy nauczycielka niebawem zostanie matką. Jeśli przypuszczenia sąsiadów się potwierdzą, spróbują oni znaleźć ojca jej dziecka. Nie będzie to jednak łatwe.","","",[]],"59769666":["Radość odwiedzą tym razem Kabaret pod Wyrwigroszem, Jurki, Ciach, Kabaret Na Koniec Świata oraz gwiazda piosenki dziecięcej - Majka Jeżowska. Mieszkańcy miasteczka będą się zastanawiać, czy nauczycielka niebawem zostanie matką. Jeśli przypuszczenia sąsiadów się potwierdzą, spróbują oni znaleźć ojca jej dziecka. Nie będzie to jednak łatwe.","","",[]],"59769667":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9ab19436da80f627609bf8ce85adbe7",["N"]],"59769668":["Zostaje zamordowany chory na białaczkę mężczyzna, Stefan. Ktoś wyrzucił go z balkonu pokoju hotelowego, w którym mieszkał. Podejrzenie pada na grupę nielegalnych pokerzystów, którzy urządzają swoje rozgrywki w pustych pokojach. Świadkowie zeznają, że Stefana zaatakował Azjata. Sprawcą jednak okazuje się ktoś zupełnie inny. Romans Marii i Łukasza kwitnie. Nieoczekiwanie jednak kobietę odwiedza były mąż.","","",["N"]],"59769669":["Patrol piąty zajmuje się sprawą sławnej aktorki. Gwiazda została okradziona przez taksówkarza. Śledztwo pozwala ujawnić nieoczekiwaną strategię złodzieja. Policjantom udaje się także wyjaśnić sprawę głupiego żartu, którego ofiarą padł młody wikary. Mikołaj niespodziewanie dostaje prezent od losu, w postaci... Borysa. Białach może zadecydować o losie dawnego wroga. Jaskowska ma niespodziankę dla prokuratora Zielińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e77fd0733eb5c6bd7a248abfd421d246",["N"]],"59769670":["Reż.: Okił Khamidow.
Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.","","",["N"]],"59769671":["Obie rodziny spotykają się na obiedzie zapoznawczym. Wszyscy są bardzo zestresowani. Sytuację pogarsza Henryk, który próbuje rozładować atmosferę niesmacznymi żartami. Piotr wręcza Nikodemowi nowoczesny komputer, który miał być prezentem dla Janka. Między rodzinami dość szybko rodzi się konflikt na tle światopoglądowym. Ostatecznie Nikodem zostaje w eleganckiej willi, a Janek wraca do domu z Jadwigą i Henrykiem. Rozpieszczony chłopak przeżywa szok, gdy odkrywa, w jakich warunkach żyje jego prawdziwa rodzina. Wałęsając się po domu ze świecą w dłoni, wywołuje pożar. Wraz z rodzicami i dziadkiem w milczeniu patrzy na płonący dom.","","",["N"]],"59769672":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["N"]],"59769673":["Na słupa
Murek musi teraz pracować z byłą już żoną i jej nowym narzeczonym w jednym biurze. Nie radzi sobie z tą sytuacją. Jego frustrację pogłębia fakt, że niebawem może stracić szefostwo w swoim dziale. Nadia i Buźka zajmują się sprawą niespłaconego kredytu bankowego pewnego rolnika. Odwiedzają gospodarstwo domniemanego oszusta. Na miejscu dochodzą do wniosku, że być może mają do czynienia z ofiarą. Próbują wyjaśnić, gdzie tak naprawdę podziały się pieniądze z dwumilionowej transakcji.","","",["N"]],"59769674":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"59769675":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"59769676":["Pani Angelika uciekła od agresywnego męża. Teraz samotnie wychowuje pięcioro dzieci. Rodzina mieszka w Karolowie, ich dom jednak jest w tragicznym stanie. W budynku nie ma żadnego ogrzewania, brakuje też ciepłej wody, a dziurawy dach przecieka. Mimo trudnych warunków pani Angelika, która pracuje jako monterka mebli, stara się nie tracić dobrego humoru. Katarzynie Dowbor towarzyszą architekt Martyna Kupczyk i Artur Witkowski wraz z ekipą. Pomogą oni pani Angelice spełnić marzenie o ciepłym, rodzinnym domu.","","",["JM"]],"59769677":["Płynie w nas gorąca krew - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090254.jpg","",[]],"59769678":["Bohaterką tego docinka będzie 90-letnia Anna. Po śmierci męża kobieta przepisała dom na swojego starszego syna, który w 2007 roku wziął kredyt hipoteczny pod zastaw budynku. W 2011 roku mężczyzna zmarł. Wówczas Anna zaczęła dobrowolnie spłacać zobowiązania syna, jednak dopiero po kilku latach stała się spadkobierczynią jego majątku. Raty są jednak bardzo wysokie, a emerytura pani Anny - niewysoka. Po dokonaniu wszystkich opłat zostaje je maksymalnie 400 zł na życie. Do programu zgłosiła panią Annę synowa.","","",["JM"]],"59769679":["Omówienie najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Ameryce. Dziennikarze śledzą życie Polonii amerykańskiej, pokazując jej liczne sukcesy.","","",[]],"59761146":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59761147":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835405.jpg","",[]],"59761148":["Pani Bożena uciekła wraz z czwórką dzieci z domu, w którym rządził nadużywający alkoholu brutalny mąż. Dzięki pomocy przyjaciółki udało jej się wynająć mały, stary, pozbawiony łazienki budynek. Po śmierci męża rodzina może wrócić do rodzinnego domu. Budynek został jednak zdewastowany przez alkoholika. Pani Bożenie udało się zgromadzić część materiałów, potrzebnych do remontu, jednak reszta jest poza jej zasięgiem finansowym. Tymczasem właściciel wynajętego budynku chce, by rodzina wyprowadziła się. Katarzyna Dowbor i jej ekipa spieszy na ratunek potrzebującym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088388.jpg","",["N"]],"59761149":["Ojciec 16-letniej Hanny Nowickiej pięć miesięcy temu zostawił ją i swoją żonę Beatę dla 32-letniej Anety Laskowskiej. Dziewczyna poznaje nową partnerkę Marka i dochodzi do wniosku, że nie jest to odpowiednia dla niego kobieta. Próbuje przekonać matkę, by poszukały na to dowodów. Jej podejrzenia wzbudza dziwne zachowanie Anety: tajemnicze telefony, spotkania z wyuzdanymi kobietami i kłamstwa na temat swojej przeszłości. Hanna i jej przyjaciółka sądzą, że Laskowska jest prostytutką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10cfcdf62ee4ebf6fc0caa1a25854bf5",["N"]],"59761150":["Podczas ślubu Mai i Damiana ktoś ujawnia kompromitujące pana młodego nagranie. Ceremonia zostaje natychmiast przerwana. Wszyscy obecni na uroczystości chcieliby poznać sprawcę tego szokującego czynu. Maja podejrzewa, że winna jest obecna kochanka jej narzeczonego albo była zazdrosna partnerka. Tym bardziej, że wśród zaproszonych gości w kościele jest eksdziewczyna Damiana, Agata, która długo nachodziła parę. Ta jednak zaprzecza, jakoby podmiana płyt była jej dziełem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9d1e4577243bcd8130360f6df246c66b",["N"]],"59761151":["32-letnia Jolanta Ratajska po kilku zawodach miłosnych wreszcie znalazła tego jedynego. Od dwóch miesięcy spotyka się z przystojnym lekarzem. Jest z nim szczęśliwa, jednak ukochany ma dla niej bardzo mało czasu. Mariusz wciąż wymawia się obowiązkami zawodowymi. Ich spotkania często przerywa dzwonek pegera, który wzywa mężczyznę do pracy. Wkrótce dochodzi do sytuacji, która stawia partnera Joli w mało korzystnym świetle.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/05261c7ec9873a4363fb2a376f6c8b62",["N"]],"59761152":["Czyżewscy wyjeżdżają z Katowic na stałe w Sudety. Nie chcąc, by ich syn poszedł do wiejskiej szkoły, decydują, że zamieszka on u swojej babci w Bytomiu. 17-latek zna tam dwóch chłopaków, jednak w szkole jest prześladowany. W jego obronie nieoczekiwanie staje atrakcyjna Natalia. Dziewczyna podoba się Marcinowi, ona daje mu sygnały, że z wzajemnością. Pewnego dnia chłopak widzi jednak wybrankę całującą się z nauczycielem, Piotrem Brzozowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/58d6aaa5544499f7f796cc8ac0ee2427",["N"]],"59761153":["Maryla znajduje w koszu na śmieci test ciążowy. Jej 18-letni syn Patryk przyznaje, że należy do jego 17-letniej dziewczyny Blanki, z którą spotyka się od 6 tygodni. Matka próbuje przestrzec chłopaka przed konsekwencjami zostania rodzicem w tak młodym wieku. Napotyka jednak na opór i obojętność. Maryla nie daje za wygraną, uważając, że Blanka zniszczy jej synowi przyszłość. Kiedy przyłapuje nastolatkę na kradzieży, od razu wyrzuca ją z domu. W odwecie Patryk postanawia się wyprowadzić. Zamieszkuje u rodziny swojej partnerki, gdzie nie jest mile widziany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cc006117241f36913251f311aa80b48",["N"]],"59761154":["Zuza ukrywa przed swoimi przełożonymi sytuację, w jakiej się znalazła. Obawia się, że incydent z aresztowaniem może zrujnować jej karierę. Postanawia odpocząć od problemów i spędzić trochę czasu z synami. Okazuje się jednak, że Jasiek zabrał chłopców na wycieczkę do Danii, nie informując jej o tym. Maks wyznaje Indze miłość. Kobieta jest szczęśliwa. Patrycja ze zdziwieniem odkrywa, że Artur był już wcześniej dwukrotnie żonaty i nadal utrzymuje serdeczne stosunki z dawnymi partnerkami, z którymi łączą go także interesy. Tymczasem Anka coraz lepiej czuje się na wsi. Po tym, jak zaangażowała się w obronę miejscowego lekarza, okoliczni mieszkańcy zaczęli okazywać jej szacunek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036264.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d01d2361ef9f61338b3167ed9bc593c",["N"]],"59761155":["Pani Barbara i jej córka Amelia mieszkają w Mogielnicy. Kobieta jest pielęgniarką z powołania, uwielbia pomagać ludziom, teraz jednak sama potrzebuje wsparcia. Zdiagnozowano u niej bowiem stwardnienie rozsiane. Kobieta chciałaby jak najdłużej zachować sprawność i umożliwić nastoletniej córce dobry start w dorosłe życie. Ich dom nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Dziurawy dach przecieka, woda leje się na instalację elektryczną, a okna i podłogi zieją dziurami. W budynku nie ma także łazienki ani toalety. Z pomocą kobietom spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"59761156":["Płynie w nas gorąca krew - koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090254.jpg","",[]],"59761157":["Nieproszeni goście
Adam jedzie na rozprawę w sprawie pobicia doktora Piwonia. W sądzie wspierają go m.in. doktor Zych i Weronika. Tymczasem posterunkowy Szarek próbuje pomóc staruszce, która przewróciła się na chodniku. Kobieta wyznaje, że upadła ze strachu, bo na środku ulicy zobaczyła gigantyczną małpę. Kolejną pacjentką przychodni zostaje Wiola - nastoletnia tenisistka. Badania wykazują, że dziewczyna ma we krwi duże stężenie pseudoefedryny. Doktor Żmuda podejrzewa, że środki dopingujące podaje jej ojciec, który jest także jej trenerem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088454.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d762db0b9c2fb7ce165d3f4b5e8e2209",["N"]],"59761158":["Zostaje zamordowany chory na białaczkę mężczyzna, Stefan. Ktoś wyrzucił go z balkonu pokoju hotelowego, w którym mieszkał. Podejrzenie pada na grupę nielegalnych pokerzystów, którzy urządzają swoje rozgrywki w pustych pokojach. Świadkowie zeznają, że Stefana zaatakował Azjata. Sprawcą jednak okazuje się ktoś zupełnie inny. Romans Marii i Łukasza kwitnie. Nieoczekiwanie jednak kobietę odwiedza były mąż.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074329.jpg","",["N"]],"59761159":["Reż.: Okił Khamidow.
Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088453.jpg","",["N"]],"59761160":["Obie rodziny spotykają się na obiedzie zapoznawczym. Wszyscy są bardzo zestresowani. Sytuację pogarsza Henryk, który próbuje rozładować atmosferę niesmacznymi żartami. Piotr wręcza Nikodemowi nowoczesny komputer, który miał być prezentem dla Janka. Między rodzinami dość szybko rodzi się konflikt na tle światopoglądowym. Ostatecznie Nikodem zostaje w eleganckiej willi, a Janek wraca do domu z Jadwigą i Henrykiem. Rozpieszczony chłopak przeżywa szok, gdy odkrywa, w jakich warunkach żyje jego prawdziwa rodzina. Wałęsając się po domu ze świecą w dłoni, wywołuje pożar. Wraz z rodzicami i dziadkiem w milczeniu patrzy na płonący dom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088453.jpg","",["N"]],"59761161":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"59761162":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi na najważniejsze tematy dnia. W programie można posłuchać wypowiedzi znanych polityków, ekspertów oraz publicystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"59761163":["Reż.: Russell Mulcahy.
Trzy lata po zrzuceniu bomby na miasto Raccoon City. Korporacja Umbrella, dowodzona przez Alberta Weskera (Jason O'Mara), nie zdołała opanować rozprzestrzeniania się wirusa, który wywołał epidemię na skalę światową. Obdarzona nadnaturalnymi mocami Alice (Milla Jovovich) dowodzi konwojem ludzi, którzy pozostali przy życiu. Przez pustynną Nevadę zmierzają w stronę Alaski, jednego z najmniej zaludnionych regionów świata, gdzie będą w końcu bezpieczni. Tymczasem twórca wirusa, należący do Umbrelli doktor Isaacs (Iain Glen), zrobi wszystko, aby przeszkodzić ocalałym w dotarciu do celu. Ma mu w tym pomóc najnowszej generacji mutant wirusa \"T\". Alice czeka więc starcie z bezwzględnymi zombie. Krwiożerczym stworom muszą stawić czoła także jej towarzysze. Są wśród nich spotkani na pustynnych terenach Nevady dawni przyjaciele, Carlos Olivera (Oded Fehr) i L.J. (Mike Epps), oraz kilka pozostałych przy życiu osób - Claire Redfield (Ali Larter), K-Mart (Spencer Locke) i Betty (Ashanti). Grupa obrońców ludzkości próbuje pokonać hordy stworów, będących skutkiem oddziaływania wirusa \"T\". Zamierza również położyć kres makabrycznym eksperymentom Umbrelli. Trzecia część cieszącej się dużą popularnością serii powstałej na podstawie gry komputerowej pod tym samym tytułem. W roli głównej występuje znana z poprzednich części Milla Jovovich (\"Piąty element\", \"Joanna d'Arc\"). Na szczególną uwagę zasługują niesamowite efekty specjalne oraz scenografia Eugenia Caballera, nagrodzonego Oscarem za \"Labirynt fauna\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2089800.jpg","",[]],"59761164":["Reż.: Art Camacho.
William Burke (Bill Goldberg) i Bernard \"Twitch\" Washington (Kurupt) odsiadują wyroki w zakładzie karnym Craton. Rządzą tu brutalne gangi czarnoskórych i Latynosów, walczące między sobą o dominację. Pewnego dnia zostają znalezione zwłoki przywódcy czarnoskórych. Wszystkie poszlaki wskazują, że zabił go Burke. Wydarzenie to zaostrza sytuację w zakładzie. Wśród osadzonych wybucha bunt. Przypadek sprawia, że rebelia ma miejsce w porze odwiedzin, gdy w zakładzie przebywają rodziny i przyjaciele więźniów. Lider Latynosów, Alex Cortez (Robert Madrid), i inni buntownicy biorą zakładników, wśród których są narzeczona Twitcha i córka Burke'a. Obaj skazańcy muszą zjednoczyć siły, aby dopaść przywódcę gangu, odpowiedzialnego za wybuch zamieszek. Tylko w ten sposób mogą ocalić życie swoich bliskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2061398.jpg","",["N"]],"59761165":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"59761166":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"59761167":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761168":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"59761169":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"59761170":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59761171":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59761172":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59761173":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59761174":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088450.jpg","",["N"]],"59761175":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59761302":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"59761303":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59761304":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59761305":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"59761306":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761307":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761308":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761309":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761310":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761311":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761312":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761313":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761314":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761315":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761316":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761317":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761318":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761319":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761320":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761321":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"59761322":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761323":["Prow.: Dominika Tarczyńska.
Program informuje o klimacie i ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii i ich wpływu na klimat, aż po porady dotyczące możliwości zmiany otaczającego nas środowiska. Program prowadzi Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiada Agata Kaźmierska, autor programów przyrodniczych Polsatu Marcin Szumowski oraz Wojciech Brzeziński.","","",[]],"59761324":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761325":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59761326":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Monika Sawka.
Zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",["N"]],"59761327":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z bohaterem dnia na temat najważniejszych wydarzeń. Do studia zapraszani są politycy i eksperci.","","",[]],"59761328":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
W programie będą poruszane bieżące tematy. Twórcy cyklu dogłębnie przeanalizują: transhumanizm, politykę historyczną oraz polską inteligencję.","","",[]],"59761329":["Prow.: Marta Budzyńska, Przemysław Talkowski.
Prowadzący Marta Budzyńska i Przemysław Talkowski poruszają ważne społecznie tematy, ujawniając szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, które dzieją się aktualnie w Polsce. W programie prowadzone są również rozmowy z bohaterami obecnych wydarzeń oraz śledztwa dziennikarskie.","","",[]],"59761330":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59761331":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59761332":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761333":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"59761334":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"59761335":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761336":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",["N"]],"59761337":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59761338":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","",["N"]],"59761339":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59761340":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761341":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","",["N"]],"59761342":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",["N"]],"59761343":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59761344":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"59761345":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"59761346":["Prow.: Monika Sawka.
Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"59761347":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59761348":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59761349":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59761350":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"59761351":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59761352":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59761353":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761354":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z bohaterem dnia na temat najważniejszych wydarzeń. Do studia zapraszani są politycy i eksperci.","","",["N"]],"59761355":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761356":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761357":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761358":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761359":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"59761360":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761361":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"59761362":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","","",[]],"59761363":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",["N"]],"59761364":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z bohaterem dnia na temat najważniejszych wydarzeń. Do studia zapraszani są politycy i eksperci.","","",["N"]],"59761365":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761366":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761367":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761368":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59761369":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59761370":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"59761371":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"59761372":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"59761373":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"59761176":["Coraz częściej dorośli młodzi ludzie dalej mieszkają z rodzicami i to ze swoimi partnerami. Kilka takich par zgodziło się na eksperyment. Wyprowadzą się do wynajętego mieszkania i spróbują utrzymać samodzielnie, bez pomocy rodziny.","","",[]],"59761177":["Joanna Brodzik","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a13d028c1b2a062856be2b52b2257c4e",["N"]],"59761178":["Katarzyna Bonda
W odcinku Zuza rozmawia z Katarzyna Bondą. Dowiemy się m.in. dlaczego będąc w długim związku z Mariuszem Czubajem, również pisarzem, nie mieszkają razem, dlaczego sądzi, że nie ma talentu i nie jest szczęściarą oraz dlaczego nie znosi swojego wizerunku i uważa, że dom i dzieci to nuda.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a13ea429afc3c9f36f029a799bdaf698",["N"]],"59761179":["Prow.: Sian Williams, Stefan Gates.
Dziennikarz Sian Williams razem ze Stefanem Gatesem, pisarzem skupiającym się na temacie jedzenia, odsłaniają tajemnice produkcji i sprzedaży żywności w supermarketach.","","",[]],"59761180":["Prow.: Ian Stuart.
Designer Ian Stuart w swoim butiku o bardzo urozmaiconej ofercie wraz z zespołem wspiera kobiety w poszukiwaniach i doborze idealnej sukni na specjalne okazje.","","",[]],"59761181":["Prow.: Ian Stuart.
Designer Ian Stuart w swoim butiku o bardzo urozmaiconej ofercie wraz z zespołem wspiera kobiety w poszukiwaniach i doborze idealnej sukni na specjalne okazje.","","",[]],"59761182":["Dokument skupia się na kreacjach wybieranych przez księżniczki i księżne. Widzowie dowiedzą się, czym kierują się członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej przy wyborze swoich strojów. Oprócz tego przedstawiony zostanie także wpływ, jaki wywierają na świat mody.","","",[]],"59761183":["Reż.: Kinga Lewińska.
Żyjący z dnia na dzień Filip traci kolejną pracę. Wiadomość o tym, że wkrótce zostanie ojcem, oznacza koniec jego beztroski. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, planuje ślub z Basią - swoją pierwszą miłością. Przytłaczają go wątpliwości, czy właśnie takiego życia pragnie. Gdy spotyka seksowną Monikę, musi zdecydować, co jest dla niego najważniejsze. Producent muzyczny Kordian od stabilizacji woli życie playboya. Spełnia się zawodowo i pozornie ma wszystko - powodzenie u kobiet, sportowy samochód, luksusowy apartament. Pod jego skrzydła trafia dawny gwiazdor Ricky. Ich współpraca sprawia, że lekkoduch zaczyna pragnąć zmiany, tym bardziej że ma w pamięci dawną miłość, poznaną na Podhalu Dominikę. Weteran wojny w Afganistanie, Stefan, obecnie pracuje jako kierowca autobusu. Nie radzi sobie z emocjami. Odchodzi od niego żona Julia. Poszukuje ona mężczyzny, który byłby wzorem dla jej syna. Niebawem poznaje kontrolera sanepidu Jarosława, którego zalety ukryte są pod maską nieporadności i onieśmielenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1913299.jpg","",[]],"59761184":["Frania
Frania Maj zostaje porzucona przez narzeczonego i zwolniona z pracy w salonie sukien ślubnych. Postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu i zostaje akwizytorką kosmetyków. Szukając pierwszych klientów trafia do domu Maksymiliana Skalskiego - słynnego producenta seriali telewizyjnych. Maks właśnie poszukuje niani dla trójki swoich dzieci, które niedawno straciły matkę. Myląc Franię z kolejną kandydatką postanawia zatrudnić ją do opieki nad dziećmi. Nowa niania okazuje się dla niego prawdziwym skarbem, choć Maks nie od razu zdaje sobie z tego sprawę. Frania jest dla swoich podopiecznych nie tylko opiekunką, ale też matką i przyjaciółką.","","",["N"]],"59761185":["Pani Izabela kilka miesięcy temu została wdową. Samotnie wychowuje szesnastoletniego Szymona, dwunastoletnią Weronikę, jedenastoletnią Wiktorię i niespełna trzyletnią Alicję. Zrozpaczona kobieta zaczęła na własną rękę remontować ich stary, zrujnowany dom. Przegniłe podłogi trzeba było budować od początku. Brak pieniędzy wymusił zatrzymanie robót. Obecnie cała piątka mieszka w jednym pokoju, śpi na dwóch łóżkach. Łazienka służy im za kuchnię. Z przerażeniem myślą o zimie, bo stary piec zalewa dom wrzącą wodą. Przed ekipą Artura Witkowskiego duże wyzwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088424.jpg","",["JM"]],"59761188":["Walkę o koronę podejmą: doradczyni w banku Karolina, przyszła dziennikarka Kamila, licealistka Maja oraz miłośniczka książek Wiktoria. Uczestniczki będą miały godzinę i dziewięćset złotych, by wykonać dwie pełne kreacje. Tematy przewodnie, jakie tym razem wybrała Joanna Horodyńska, to \"Paski\" oraz \"Dookoła świata\". Efekty ocenią znawcy świata mody: aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków oraz fotografka i modelka Lidia Popiel.","","",[]],"59761189":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"59761190":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"59761191":["Kiedy zbliża się ten jeden z najważniejszych dni w życiu, a więc dzień ślubu, nie brakuje spraw, które trzeba szybko dopiąć na ostatni guzik. Każda panna młoda wie, że jednej rzeczy w żadnym wypadku nie może zabraknąć - idealnej sukni ślubnej. W programie przyszłe mężatki poszukują swoich wymarzonych kreacji i próbują znaleźć je z drugiej ręki.","","",[]],"59761192":["Kiedy zbliża się ten jeden z najważniejszych dni w życiu, a więc dzień ślubu, nie brakuje spraw, które trzeba szybko dopiąć na ostatni guzik. Każda panna młoda wie, że jednej rzeczy w żadnym wypadku nie może zabraknąć - idealnej sukni ślubnej. W programie przyszłe mężatki poszukują swoich wymarzonych kreacji i próbują znaleźć je z drugiej ręki.","","",[]],"59761194":["Wiktor zgłasza się do detektywów, ponieważ zauważył, że jego partnerka Iza potajemnie z kimś rozmawia przez telefon i esemesuje. Już pierwszego dnia obserwacji śledczy łapią kobietę na kłamstwie. Odkrywają, że nie jest ona ekonomistką, jak mówiła mężowi, ale pracuje w kuchni popularnej restauracji. Wkrótce zauważają, że właściciel lokalu chętnie chwali dania Izy i obiecuje jej szkolenie we Francji. Stawia jednak warunek, którym okazuje się romans. Kobieta zgadza się i umawia z nim w innym miejscu.","","",["N"]],"59761195":["Przepaść między ludźmi zamożnymi, a tymi, którzy mają naprawdę niewiele, rośnie z roku na rok. Najbogatsi co miesiąc dysponują kwotami przekraczającymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, najbiedniejsi zaś mogą wydawać zaledwie kilka złotych dziennie. W każdym odcinku pojawią się dwie rodziny, z których jedna opływa w luksusy, druga zaś żyje na granicy ubóstwa. Następnie jej członkowie zamienią się domami i budżetami, by poznać życie w innej rzeczywistości. Dla tych biedniejszych zmiana warunków bytowych będzie jak podróż do raju, dla bogatych zaś stanie się koszmarem. Wszyscy uczestnicy programu przeżyją skrajne emocje. Eksperyment potrwa pięć dni. Po ich upływie obie rodziny znowu się spotykają, by podzielić doświadczeniami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",[]],"59761196":["Katarzyna spotka się z trzema mężczyznami - Łukaszem, Piotrem oraz Krzysztofem. Mężczyźni będą przekonywać ją, że są singlami. Dwóch z nich ma jednak żony.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a844a7e68251e9136de38f8dd56d039f",["AD"]],"59761197":["Hodowca krów Bogdan ma atrakcyjną żonę, Karolinę. Ponieważ ich małżeństwo nie jest już tak udane jak wcześniej, mężczyzna podejrzewa, że może być zdradzany. Sądzi, że Karolina ma romans z sąsiadem, Jackiem. Tymczasem okazuje się, że mężczyznę łączą zażyłe relacje ze studentką, która mieszka niedaleko razem z innymi młodymi ludźmi w wynajmowanym domu. Bogdan ze zdziwieniem przyjmuje informację, że jego żona w sekrecie przed nim często odwiedza studentów. Śledczym udaje się zamontować kamery w wynajmowanym domu. Ich uwagę zwraca przede wszystkim Adrian.","","",["N"]],"59761198":["Widzowie poznają szczegóły śledztw prowadzonych w sprawach znanych celebrytów m.in. O.J. Simpsona, Phila Spectera, Dorothy Stratton.","","",[]],"59761199":["Nieudane implanty pośladków bardzo denerwują pacjentkę, która liczy na pomoc doktora Dubrowa. Dr Nassif ratuje kobietę z szyją pelikana.","","",[]],"59761200":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"59761202":["Twórcy programu proponują uczestnikom zabawy randkę, w której zwyczajowe etapy zapoznawania się zostały odwrócone. Zamiast odbywających się zwykle na początku znajomości rozmów i spotkań, kandydaci oceniają ciało i głos sześciu nagich osób. Ten, kto wywrze na wybierającym korzystne wrażenie, będzie mógł zobaczyć nago również jego i udać się z nim na tradycyjną randkę.","","",[]],"59761203":["Seria koncentruje się na życiu codziennym najbogatszych ludzi świata. Widzowie mają okazję zajrzeć do środka ich rezydencji i przekonać się, na co pożytkują najwięcej pieniędzy.","","",[]],"59761204":["Seria koncentruje się na życiu codziennym najbogatszych ludzi świata. Widzowie mają okazję zajrzeć do środka ich rezydencji i przekonać się, na co pożytkują najwięcej pieniędzy.","","",[]],"59761374":["Mongolskie miętusy
Jurek Biedrzycki i jego towarzysze wyruszają na podbój Mongolii i liczą na spotkanie z legendarnym tajmenem. Wędkarze zatrzymują się nad jeziorem Ogii, słynącym z pięknych szczupaków i okoni. Następnie wybierają się nad rzekę Tamir, gdzie udaje im się złowić dorodne miętusy. Na kolację Mongołowie jedzą surową wątrobę ze złowionych ryb, z kolei reszta ekipy raczy się aromatyczną potrawą ze smażonych miętusów w cebulce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8707dc39c8a8914edefaf74abe355b0f",[]],"59761375":["Lenoki Chyngis-Chana
Jerzy Biedrzycki podróżuje po mongolskich stepach. Zmierza w kierunku rzeki Czuluut Gol na poszukiwania lenoków. Pełnia księżyca i mroźne noce nie sprzyjają żerowaniu ryb. Mongolscy przewodnicy prezentują wędkarzowi z Polski nową metodę połowu w górskich wodach - przepływankę ze spławikiem i dociążoną nimfą. Wkrótce udaje mu się złowić długo wyczekiwane ryby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d7143de1f5acbc66dfdadea56629966",[]],"59761376":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"59761377":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"59761378":["Reż.: Alex Badin, William Japhet, Nicolas Boero.
Twórcy serii zabierają widzów na niesamowitą przygodę. Podróż pociągiem pozwala odkrywać kulturę odwiedzanych państw i poznawać ich mieszkańców. Prowadzący Philippe Gougler wymienia się doświadczeniami życiowymi z pasażerami i odkrywa dziedzictwo poszczególnych krajów.","","",[]],"59761379":["Prow.: Nigel Marven.","","",[]],"59761380":["W tym odcinku poznamy szczegóły niezwykłej konstrukcji, nad którą pracowali alianccy inżynierowie podczas II wojny światowej - lotniskowca z pykretu, czyli tworzywa składającego się z lodu i miazgi drzewnej. Twórcy serii ujawniają też kulisy Operacji Afrodyta, zakładającej wykorzystanie wyeksploatowanych bombowców B-17 Flying Fortress jako zdalnie sterowanych latających bomb. W programie także historia poszukiwań Bursztynowej Komnaty, zaginionej pod koniec II wojny światowej. W 2017 r. grupa łowców skarbów ogłosiła, że zna miejsce jej ukrycia. Dokumentaliści wracają również do wydarzeń z lipca 1914 r., kiedy nad angielskim niebem pojawiło się wiele niezidentyfikowanych obiektów latających.","","",[]],"59761381":["W dzisiejszym odcinku poznamy szczegóły projektu użycia gołębi do sterowania bombami. Autorem tej koncepcji był słynny amerykański psycholog, jeden z twórców behawioryzmu B.F. Skinner. Autorzy serii prezentują też, jak niemiecki wywiad wykorzystywał seks do zdobywania informacji. Nazistów ograł jednak angielski szpieg Roger Wilson, który okazał się sprytniejszy. Dowiemy się również, co tak naprawdę stało się z piątym batalionem pułku Norfolk, który 15 sierpnia 1914 roku zaginął bez śladu podczas walk z Turkami o Gallipoli. W programie także o tym, jak Heinrich Himmler ustalał miejsce pobytu uwięzionego Mussoliniego przy pomocy grupy jasnowidzów.","","",[]],"59761382":["Rok 1945. Alianci przesłuchują prominentnych członków partii, okrutnych zbrodniarzy wojennych, ale też ludzi mało znaczących w niemieckich strukturach. W tym odcinku dowiemy się, jak według zeznań hitlerowców wyglądały pierwsze lata III Rzeszy. Twórcy serii opierają się na zapisach przesłuchań: organizatora agitacji antysemickiej, założyciela \"Der Stürmera\" Juliusa Streichera (Zenon Zeleniuch), architekta Hitlera i ministra uzbrojenia i amunicji Alberta Speera (Bradford How), komendanta Auschwitz Rudolfa Hössa (Thomas Butler), liderki żeńskiej sekcji Hitlerjugend Melity Maschmann (Jessica Krueger) oraz Karla Gephardta - lekarza, który dokonywał zbrodniczych eksperymentów na więźniach obozów.","","",[]],"59761383":["Dokument pokazuje widzom, przy użyciu nowo odkrytych kolorowych materiałów, w jaki sposób wyglądało lądowanie w Normandii. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie m.in. największy atak amfibii w historii, gdy ponad 160 000 żołnierzy wylądowało na 50-milowym odcinku normandzkich plaż.","","",[]],"59761384":["Tajemniczy zamek
Niemiecki saper von Schrecka zostawił testament, w którym opisał, jak na zamku Grodno ukrył skarb w dwóch skrzyniach. Bogusław Wołoszański chce się przekonać, czy dokument jest prawdziwy. Wraz z ekipą sprawdzi, czy za pomocą nowoczesnego sprzętu można zweryfikować autentyczność tego tekstu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777f6d1d779f5c59b08d04c4256acd",["AD"]],"59761385":["Bitwa pod Drzu","","",["AD"]],"59761386":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"59761387":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"59761388":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"59761389":["Państwo Olejniczak na co dzień zajmują się sortowaniem ziemniaków. W gospodarstwie Ryszarda i Małgorzaty na Podlasiu jest tak dużo pracy, że parze pomagać musi 15-letnia córka Paulina.","","",["N"]],"59761390":["Adamowi Kaczmarczykowi w obowiązkach pomaga kolega Tomek. Pracy jest okazuje się jednak wyjątkowo dużo. Kiedy głowa rodziny i jego syn bawią się ze swoimi psami, młodsi bracia, Łukasz i Kuba Buchajczykowie, uruchamiają maszyny i ruszają na pole.","","",["N"]],"59761391":["Zima. W Długołęce w powiecie monieckim na Podlasiu rolnicy muszą już myśleć o nadchodzącej wielkimi krokami wiośnie. Trzeba więc zdobyć nawozy, a następnie rozsiać je na łąkach. Ryszardowi pomaga w pracy jego żona. Tymczasem gospodarstwem we wsi Monkinie w województwie podlaskim zarządza Michał Suchocki. W codziennym obowiązkach wspierają go ojciec i młodszy brat. Zajmują się mieleniem kukurydzy i zbóż.","","",["N"]],"59761392":["Drawno w województwie zachodniopomorskim. Tomek i Kasia Buhajczykowie wybierają się na wspólną wyprawę kajakiem. Zbigniew i Jolanta Bagińscy z gminy Jedwabne na co dzień uprawiają pole, a także hodują krowy. Ich stado liczy kilkadziesiąt sztuk. Niebawem dołączą do nich kolejne.","","",["N"]],"59761393":["Widzowie dowiedzą się wszystkiego na temat działania pociągów. Zobaczą, za co odpowiada maszynista oraz przyjrzą się pracy konduktorów. Kamera zajrzy do ostatniej czynnej parowozowni na świecie. Do Wolsztyna ściągają miłośnicy kolejarstwa chcący przejechać się unikatową lokomotywą parowozu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1a8ea745d3ee4d391045da6eed6341a",[]],"59761394":["Reż.: Jakub Kowalski.
Rodzina Walczaków prowadzi lombard w Siemianowicach Śląskich i pokazuje widzom, na czym polega praca w miejscu, w którym można sprzedawać zbędne przedmioty.","","",["AD"]],"59761395":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b7f20fb1c63af8a9eed3c0610b24ce9",[]],"59761396":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",["AD"]],"59761397":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",["AD"]],"59761398":["Mariusz i Kasia opowiadają o ścieżce życiowej, jaką wybrali. Sławomir i jego bliscy wyruszają na wycieczkę melexem. Zamierzają zwiedzić okoliczne atrakcje. Oleg i Ola wraz z córką Dianą spędzają wakacje we Władysławowie. Dla ukraińskiej rodziny mieszkającej w Polsce jest to pierwsze spotkanie z Bałtykiem.","","",["N"]],"59761399":["Bogota","","",["N"]],"59761400":["Na widok śpiących na parkowych ławkach czy siedzących na ulicach bezdomnych, którzy z reguły są brudni, zaniedbani i brzydko pachną, większość osób odwraca wzrok. Rzadko kto zastanawia się, jakie zdarzenia wyrzuciły ich na życiowy margines i czy ludzie ci są w stanie ponownie przejąć kontrolę nad swoim losem. Wybitni polscy dokumentaliści Irena i Jerzy Morawscy znów postanowili pójść pod prąd. Efektem ich uporu jest ten program, przedstawiający historie osób wykluczonych. Opowieści te są pełne smutku, cierpienia, nie są jednak wolne od anegdot i czarnego humoru.","","",["N"]],"59761401":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59761402":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"59761403":["W dzisiejszym wydaniu Michał Fajbusiewicz przedstawi dwie sprawy. Pierwsza dotyczy 30-letniej mieszkanki Częstochowy Ireny Rudeckiej, która po powrocie z emigracji w 2005 roku została zamordowana w jej własnym mieszkaniu. Do dziś nie zatrzymano sprawcy zbrodni. Druga sprawa dotyczy listu gończego wydanego za Marianem Ozgą z Podkarpacia. Mężczyzna jest poszukiwany za podpalenie własnej siostry.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9468de29557f5484c0c5e4bcd6c092e6",["N"]],"59761404":["Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Pierwsza z nich dotyczy morderstwa w Toruniu. Przed laty pewne małżeństwo wypoczywało nad jeziorem. Zbrodniarze połaszczyli się na samochód pary. Policjanci szybko trafili na ich ślad. Jeden z nich, niedoszły detektyw, został skazany na 25 lat więzienia. Po 12 latach wyszedł na przepustkę, by spotkać się z notariuszem. Od 11 lat jest poszukiwany. Druga sprawa dotyczy makabrycznego zabójstwa Piotra Cynowskiego. Mężczyzna na stałe mieszkał w Niemczech, przyjechał do Piły. Po tygodniu pobytu u ojca jechał autobusem do Poznania. Odtąd ślad po nim zaginął. Miesiąc później znaleziono jego rozczłonkowane ciało koło Mosiny. Niedługo po zabójstwie do ojca ofiary przyszła pocztówka z Poznania z pozdrowieniami od syna. Policja ustaliła, że wiadomości nie napisał Piotr Cynowski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/175c46fb63414cd21e5f354ce6004d32",["N"]],"59761405":["Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje sylwetkę Jarosława \"Iwana\" Iwańczuka, mordercy z Warszawy, który wciąż się ukrywa. Następnie przedstawia historię 28-letniej Beaty Kotwickiej-Iwanowskiej z Poznania. Policja nie ma najmniejszych wątpliwości, że właścicielka biura nieruchomości została zamordowana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c493657d14b06dc5c0140741a9f01a38",["N"]],"59761406":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59761407":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59761408":["Prow.: Mariusz Kałamaga.
Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.","","",["N"]],"59761409":["Dzień dziecka cz. 2","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e221c515c56b61b108000ef606811d1a",["N"]],"59761410":["Punkt G","","https://ipla.tv/resolve-media/1/836cbe297f92ed5114df5eb88c584af1",["N"]],"59761237":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59761238":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59761239":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",["N"]],"59761240":["Reż.: Reza Memari, Toby Genkel.
Riko to wróbel przygarnięty przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater jest przekonany, że należy do ich gatunku i powinien uczynić to samo. Wyrusza śladem odlatujących ptaków. Wbrew rozmiarowi, zakazom i naturze udaje się w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu, m.in. autobusu, pociągu i łodzi. Towarzyszą mu nowi przyjaciele - ekscentryczna sowa, Olga, i narcystyczna papuga, Kiki, która marzy o karierze gwiazdy disco. W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu wystąpili m.in. Bernard Lewandowski, Antonina Pach, Magdalena Boczarska, Piotr Gąsowski i Tomasz Karolak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088422.jpg","",["N"]],"59761241":["Reż.: Klay Hall.
Kontynuacja przygód sympatycznej wróżki. Przyjaciel Dzwoneczka, Terencjo, bardzo chce pomóc w przygotowaniach do ceremonii, ale nagle wydarza się nieszczęście - Księżycowy Kamień - najcenniejszy skarb wróżek - rozpada się na kawałki. Dzwoneczek nie może dopuścić do tego, by Przystań Elfów pozbawiona została magicznego pyłku, bez którego wróżki nie będą mogły latać. Wróżka obwinia Terencja o katastrofę. Ich przyjaźń jest zagrożona. Zrozpaczony Dzwoneczek postanawia zdobyć nowy Księżycowy Kamień, bo tylko to może uratować całą czarodziejską krainę. Obrażona na Terencja nie chce prosić go o pomoc, zamiast tego w tajemnicy buduje balon i sama wyrusza w tajną misję. Kieruje się daleko na północ od Nibylandii. Spodziewa się odnaleźć tam zaczarowane Zwierciadło Incanty, które ma moc spełniania wszelkich życzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2089804.jpg","",["N"]],"59761242":["Reż.: Raja Gosnell.
Chloe, suczka rasy cziłała, wiedzie beztroskie życie u boku swojej egzaltowanej właścicielki Vivian Ashe (Jamie Lee Curtis). Należy do psiej elity Beverly Hills, gdzie korzystanie z luksusu nie jest niczym nadzwyczajnym. Kiedy jej pani wyjeżdża służbowo do Europy, Chloe zostaje pod opieką jej niezbyt odpowiedzialnej siostrzenicy Rachel (Piper Perabo), która zabiera ją na wakacje do Meksyku. Na miejscu suczka zostaje porwana przez ludzi, którzy wystawiają psy do nielegalnych walk. Wkrótce poznaje na swojej drodze owczarka niemieckiego Delgado, który postanawia pomóc jej wrócić do domu. Ich tropem rusza niebezpieczny El Diablo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045263.jpg","",["N"]],"59761243":["Reż.: Chris Sanders, Dean DeBlois.
Mieszkający na wyspie Berk wikingowie zajmują się rybołówstwem, hodowlą owiec i walką ze smokami, które regularnie pustoszą ich osadę. Wątły fajtłapowaty nastolatek Czkawka, syn wodza plemienia, nie ma duszy wojownika. Jest konstruktorem i wynalazcą. Wkrótce wkroczy w wiek dorosły i pragnie dorównać swojemu bohaterskiemu ojcu. Nastolatek i jego rówieśnicy: Astrid, Sączysmark, Śledzik oraz bliźniaki Szpadka i Mieczyk, biorą udział w zajęciach z poskramiania smoków. Czkawka ma nadzieję, że dzięki nim udowodni swoją wartość sobie i innym. Pewnego dnia, stosując skonstruowaną przez siebie wyrzutnię, rani smoka rzadkiego gatunku. Nie potrafi go jednak zabić, więc zaczyna się nim opiekować. Z czasem zaprzyjaźnia się z nim i nadaje mu imię Szczerbatek. Przekonuje się wtedy, że wyobrażenia wikingów o smokach mocno różnią się od rzeczywistości. Będzie musiał znaleźć sposób, żeby uświadomić to mieszkańcom swojej osady... Produkcja studia DreamWorks Animation, które ma na swoim koncie takie hity jak \"Shrek\", \"Madagaskar\" czy \"Kung Fu Panda\". Scenariusz powstał w oparciu o książkę angielskiej pisarki Cressidy Cowell. Obraz otrzymał dwie nominacje do Oscara - za muzykę i jako najlepszy film animowany. W polskiej wersji językowej postaciom głosu użyczyli: Mateusz Damięcki (Czkawka), Julia Kamińska (Astrid) i Artur Pontek (Sączysmark).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2089805.jpg","",[]],"59761244":["Reż.: Andrew Adamson.
II wojna światowa. Rodzeństwo Pevensie, Piotr (William Moseley), Zuzanna (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) i najmłodsza Łucja (Georgie Henley), ze względów bezpieczeństwa wyjeżdża z Londynu na wieś, do starej posiadłości profesora Kirke'a (Jim Broadbent). Dzieci chowają się w szafie, która okazuje się zaczarowaną. Jest przejściem do magicznej krainy zwanej Narnią. Żyją tam baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem. Za sprawą rządów okrutnej Białej Czarownicy (Tilda Swinton) od 100 lat nieustannie panuje w Narnii sroga zima. Wszyscy mieszkańcy krainy z utęsknieniem wyczekują powrotu prawowitego władcy, lwa Aslana, który uwolni ich od panowania czarownicy. Dzieci nawet nie przypuszczają, jak wielką rolę mają odegrać w walce z siłami zła. Ekranizacja pierwszej z cyklu siedmiu powieści autorstwa Clive'a Staplesa Lewisa (1898-1963) o czarodziejskiej krainie Narnii pełnej mitycznych stworzeń i mówiących zwierząt. Seria powstała w latach 1950-1956 i szybko zdobyła status światowego bestsellera literackiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088407.jpg","",[]],"59761245":["Reż.: J.J. Abrams.
W trzydzieści lat od pokonania Imperium Zła Galaktyce znów zagraża niebezpieczeństwo. Władzę nad nią chce przejąć Najwyższy Porządek. Aby mu w tym przeszkodzić, powstał Ruch Oporu, któremu przewodzi generał Leia Organa (Carrie Fisher). Kiedy znika jej brat, Luke Skywalker (Mark Hamill), powierza ona niebezpieczną misję na planecie Jakku swojemu najlepszemu pilotowi, Poe Dameronowi (Oscar Isaac). Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Dameron wpada w ręce złowrogiego Kylo Rena (Adam Driver). W rozgrywkę pomiędzy Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem zostają dodatkowo wplątani zbuntowany szturmowiec Finn (John Boyega) oraz Rey (Daisy Ridley) - młoda dziewczyna obdarzona niezwykłymi umiejętnościami. Reżyserem i współautorem scenariusza siódmej części sagi został J.J. Abrams (Zagubieni, Star Trek). W obsadzie pojawiły się zarówno dobrze, jak i ciągle mniej znane nazwiska: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, John Boyega (Atak na dzielnicę), Daisy Ridley (Scrawl), Adam Driver, Oscar Isaac. Film, wśród innych wyróżnień, otrzymał pięć nominacji do Oscara (m.in. za muzykę Johna Williamsa, montaż oraz efekty specjalne) oraz osiem statuetek Saturna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090253.jpg","",[]],"59761246":["Reż.: Robert Zemeckis.
Sensem życia Chucka Nolanda jest praca. Mężczyzna sumiennie wykonuje swoje obowiązki i ma obsesję na punkcie punktualności. Zatrudniony w dużej firmie kurierskiej Chuck jest pochłonięty robieniem kariery. Zaniedbuje przy tym swoją narzeczoną Kelly Frears. Podczas jednej z wielu podróży służbowych samolot, którym leci Noland, rozbija się. On jako jedyny wychodzi cało z katastrofy. Morze wyrzuca go na brzeg bezludnej wyspy, której flora i fauna nie są gościnne. Samotny rozbitek dzień po dniu musi od nowa uczyć się życia: zdobywać pożywienie, rozpalać ogień czy wykonać podstawowe narzędzia. Mierzy się z samotnością i ciszą, które doprowadzają go na krawędź szaleństwa. Mijają dni, miesiące, lata... Chuck buduje tratwę i wyrusza po śmierć lub ocalenie. Szczęście mu sprzyja i zostaje odnaleziony. Szybko zyskuje rozgłos i staje się bohaterem. Jednak powrót do poprzedniego życia okazuje się bardzo trudny. Świat zmienił się podczas jego pobytu poza cywilizacją. Znowu jest samotnym rozbitkiem, który zaczyna wszystko od nowa. Również bliscy, pogodzeni z nieobecnością Nolanda, muszą znaleźć dla niego nowe miejsce w swoim życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037004.jpg","",[]],"59761247":["Reż.: Alan Taylor.
Dawno pokonani wrogowie Asgardu zamierzają podbić wszechświat. Starożytna rasa Mrocznych Elfów opuszcza swoją krainę Svartalfheim. Buntownicy, którym przewodzi Malekith (Christopher Eccleston), chcą zdobyć władzę nad kosmosem i na wieki pogrążyć go w ciemności. Malekith zamierza także zemścić się na Thorze (Chris Hemsworth), jego ojcu Odynie (Anthony Hopkins) oraz ich sojusznikach. Gromowładny syn władcy Asgardu postanawia pokrzyżować plany szaleńca. Może liczyć na pomoc swojego brata Lokiego (Tom Hiddleston), znanego z cynizmu i przebiegłości. Pomaga mu także doktor astrofizyki, Jane Foster (Natalie Portman), która znika w zagadkowych okolicznościach. Gdy ponownie się zjawia, z jej ciała emanuje nadnaturalna moc. Kontynuacja przygód władcy gromów, której pierwowzorem była postać z komiksów Marvela. Pierwsze filmowe wersje jego losów to \"Thor\" z 2011 roku i produkcja \"Avengers\", mająca premierę rok później i nominowana do nagrody Akademii za najlepsze wizualne efekty specjalne. W roli Odyna występuje Anthony Hopkins, laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie \"Milczenie owiec\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090255.jpg","",[]],"59761248":["Reż.: Marcin Ziębiński, Monika Filipowicz, Katarzyna Buda, Agata Domagała, Jakub Miszczak.
W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.","","",[]],"59761249":["Reż.: Marcin Ziębiński, Monika Filipowicz, Katarzyna Buda, Agata Domagała, Jakub Miszczak.
W miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich, w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Wśród nich jest córka komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka). Poszukiwania zaginionych nie ustają, jednak śledztwo wciąż napotyka trudności i zbacza na boczne tory.","","",[]],"59761250":["W parku miejskim
W Kątach grasuje seryjny morderca uczennic. Pewnego dnia ginie także lokalny policjant. Śledczy znajdują na miejscu zbrodni trop prowadzący do Artura Mirskiego, za którym rusza pościg. Okazuje się, że jedną z ofiar była jego córka. Wkrótce zostaje zamordowana była żona poszukiwanego mężczyzny, a jej przyjaciel odnosi rany. Wściekli mieszkańcy miasta chcą wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Niebawem okazuje się jednak, że Mirski nie mógł popełnić zarzucanych mu czynów. Detektywi muszą przekierować śledztwo w inną stronę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088425.jpg","",["N"]],"59761251":["Sztuczny biust
Anna zakochuje się w pochodzącym z zamożnej rodziny Marcinie. Ponieważ chłopak lubi efektowne kobiety, dziewczyna postanawia powiększyć sobie biust. Marcin obiecuje opłacić ten zabieg. Po operacji zachowanie chłopaka względem partnerki zmienia się, bywa on nawet agresywny. Ani pomaga Adam, w którym ta niebawem się zakochuje. Dla niego zrywa z Marcinem. Chłopak jednak żąda, by dawna partnerka zwróciła mu pieniądze, które wydał na jej operację plastyczną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c47368270e6f250a3cc3ad83c39a7191",["N"]],"59761205":["W tym odcinku Emil bierze pod lupę klasyczną postawę funkcjonariuszy, którzy ze względu na swoja pozycję nie boją się łamać przepisów. Ukazuje jak pracownik Straży Miejskiej w Warszawie zawraca na zakazie, a także jak były policjant z Bytomia łamie przepisy, gdyż nawet po zrzuceniu munduru jest pewien że wymiga się od odpowiedzialności. Tymczasem pracownicy GiDT znowu wystawiają mandaty niewinnym ludziom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed38a1195d05637a6ffb96dd2a4fbb3a",["N"]],"59761206":["Polscy obywatele marzą, by policjanci nie zawalali bezsensowną pracą sądów i biegłych. Zaś Strażnicy Miejscy śnią o eskapadach na sygnałach. Tymczasem Emil wymarzył sobie, by znaki drogowe były ustawione prawidłowo. Prowadzący spekuluje, czy któraś z zachcianek kiedyś się spełni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/287f7d11dda0663aefd9febc6d260836",["N"]],"59761207":["W tym odcinku prowadzący opowie o odpowiedzialności. Przedstawi, jak Straż Miejska i Policja jej unikają, a także jak do odpowiedzialności pociągany niewinny obywatel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb37953a71e2d1d5fac4a9b0f24bbad9",["N"]],"59761208":["Emil tropi absurdy na polskich drogach. W tym odcinku prowadzący opowie, jak Straż Graniczna karze za własne przywidzenia. Ukaże też jak Straż Miejska łapie za jazdę bez celu oraz zaprezentuje, jak nadleśnictwo zmienia cele działalności i zamienia się w punkt poboru opłat od kierowców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7a725ae3f90e672a66faa7dd646c8fd5",["N"]],"59761209":["Poznamy symbolikę pierścieni honorowych SS, wręczanych oficerom tej zbrodniczej formacji osobiście przez Heinricha Himmlera. Autorzy serii przypominają również przeprowadzony przez niesławną japońską Jednostkę 731 atak na chińskie Ningbo. W 1940 r. zrzucono na nie bomby z zarazkami dżumy. Japończycy chcieli zastosować tę samą broń przeciwko Amerykanom. W programie także niezwykła historia powstania przelicznika artyleryjskiego, który pomógł ochronić Londyn przed niszczycielskimi V-1. Dokumentaliści przedstawiają też tajemnicę Zebriny, która w październiku 1917 r. płynęła z transportem węgla do Francji. Statek nie dotarł do celu. Odnaleziono go nieuszkodzony, ale po załodze nie było śladu.","","",[]],"59761210":["Poczdam - narodziny Europy cz. 2
Prezydent Truman uprzedza Stalina, że USA posiada broń o niezwykłej mocy. Jak można się domyślać chodzi o bombę atomową. Wszystko wskazuje na to, że wiedza o zagrożeniu ze strony Amerykanów powstrzymuje dyktatora przed wszczęciem kolejnej wojny światowej.","","",["JM"]],"59761211":["Ostatnia twierdza
Wrzesień, 1939 rok. Polskie wojska cofające się przed Wehrmachtem stawiają twardy opór w twierdzy Modlin. Widzowie dowiedzą się między innymi, dlaczego Sztab Główny WP nie zaplanował obrony na linii Wisły w starych twierdzach, takich jak Osowiec czy Dęblin.","","",["JM"]],"59761212":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"59761213":["Gdy dla jednych zakończenie II wojny światowej oznaczało wolność, dla milionów Niemców było początkiem nowego, krwawego rozdziału. W odwecie za krzywdy wyrządzone na zlecenie Adolfa Hitlera musieli zapłacić bardzo wysoką cenę. Dokument przedstawia wstrząsającą historię zemsty, jaka została dokonana na niemieckiej ludności cywilnej. Oprawcy w odwecie używali często metod odzwierciedlających najgorsze działania nazistów. Film zawiera unikalne zeznania naocznych świadków i samych poszkodowanych - po 70. latach wciąż pamiętają horror, jaki przeżyli. Widzowie zobaczą wzruszający i żywy obraz Europy odradzającej się z gruzów.","","",[]],"59761214":["Nigel Marven pokazuje widzom 10 najbardziej niebezpiecznych gatunków węży z Kostaryki. Wśród nich m.in.: gatunek bothrops lanceolatus, groźnicę niemą i grzechotnika straszliwego.","","",[]],"59761215":["Spotkanie z bogactwem przyrodniczym Rumunii. Widzowie dowiedzą się, jak rośliny i zwierzęta radzą sobie podczas mroźnego czasu, jak przeżywają lato i jak jesienią gromadzą zapasy na kolejną zimę.","","",["N"]],"59761218":["Opowieść o drugiej wojnie światowej z perspektywy mieszkańców Baku - stolicy Azerbejdżanu, wówczas republiki Związku Radzieckiego. Kraj ten był jednym z ważniejszych ośrodków zaopatrzeniowych dla Armii Czerwonej - dostarczał ropę naftową i broń. Adolf Hitler, chcąc zrealizować swoje plany światowej dominacji, musiał zdobyć bogactwa naturalne Azerbejdżanu. W 1942 roku rozpoczął działania militarne, które miały doprowadzić do zajęcia cennych terenów. Sowieci i alianci twardo się temu przeciwstawili. Ich celem było powstrzymanie Niemców za wszelką cenę, nawet gdyby oznaczało to całkowite zniszczenie Baku.","","",[]],"59761219":["Reż.: Magalie Mignot.
Analiza zdolności Adolfa Hitlera w dziedzinie manipulacji, psychologii i budowania wizerunku, które pomogły mu w podbiciu sporej części świata. W tym celu Harald Sandner dokładnie śledził trasę Führera z miejsca na miejsce, od dzieciństwa do końca życia dyktatora.","","",[]],"59761220":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"59761221":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"59761222":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"59761223":["Albania","","",[]],"59761224":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"59761225":["Śladami wrześniowych legend
Olaf i Sebastian odnajdą szczątki samolotu PZL P11C, pilotowanego przez kapitana Laskowskiego, który został zestrzelony w 1939 roku w okolicy miejscowości Gruta. Poszukiwacze historii spróbują potwierdzić teorię, mówiącą o tym, że Polacy, dzień później, w czasie zmasowanego ataku pod Mełnem odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad siłami niemieckimi, powodując jego zdziesiątkowanie i rozbicie.","","",["JM"]],"59761226":["Jedno ogniwo
Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski badają miejscowość Rumoka, gdzie w styczniu 1945 roku nastąpił odwrót Niemców w stronę Prus. W okolicy odnaleziono ogniwo pojazdu, pochodzące z czasów drugiej wojny światowej. Poszukiwacze postanawiają odnaleźć inne elementy samochodu, by dowiedzieć się, z jakiego pojazdu korzystali Niemcy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8f771bc39d585fec77ea5517d8f6ba3",["JM"]],"59761227":["Janek \"Samolot\", prawdziwy bieszczadzki drwal, jest przyzwyczajony do pracy w błocie. Mariolka została sama, bo rodzina jej znajomego zabrała go do stolicy. Piotr widział na zboczu tysiące śnieżnych kul, które wędrowały w górę. Tadek Koza opowiada o tym, jak podkuwa się pijanego konia. \"Żmiju\" Borowski tworzy projekt tarasu w \"Wilczej Jamie\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59761228":["Podkuwanie osłów nasuwa Tadkowi Kozie myśli o safari w Afryce. Jasiek \"Samolot\" zdradza zarobki w lesie. W tajnej bieszczadzkiej stacji trwają wyjątkowe badania. Andrzej \"Żmiju\" pracuje nad galerią bieszczadników w \"Oberży zakapiorów\" w Polańczyku. Dla Tadka Kozy w Bieszczadach najpiękniejsze są konie sprowadzone z Kaukazu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"59761229":["Ryba Tygrysia
Ekipa \"Taaakiej ryby\" przebywa w Egipcie, gdzie poluje na rybę tygrysią. Olbrzymie i ostre jak żyletka zęby tigerfisha odstraszają nawet nilowe krokodyle. Ich przerażającemu urokowi oparł się jednak Jurek Biedrzycki, który postanowił złowić jak najwięcej tych ryb. Dzięki miejscowemu nubijskiemu przewodnikowi członkowie ekspedycji poznali wiele tajemnic tigerfishów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f5fe97ac9fb2393142fec5af5876a0e",["N"]],"59761230":["Morze Czerwone
Jurek Biedrzycki skuszony wizją spotkania z kolorowymi rybami rafowymi wypływa na Morze Czerwone. Sprzęt wędkarski przywieziony z kraju okazuje się nieprzydatny w zmaganiach z miejscowymi potworami. Połamane wędziska, popalone mechanizmy morskich multiplikatorów, poobcinane zestawy, to plon jednego tylko wypłynięcia na mocno zasolone łowisko. Tym razem potkanie z błękitnymi rekinami zakończyło się porażką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc228836647d6c6d64d25809d9e128da",["N"]],"59761231":["Tajemniczy zamach, część 2
Bogusław Wołoszański zajmie się niewyjaśnioną sprawą Alfreda Herrhausena, szefa banku, na którym w listopadzie 1989 roku przeprowadzono zamach. Motywy zamachowców do teraz są niejasne. Bojówkarze z terrorystycznej organizacji sponsorowanej przez tajne służby NRD użyli w tej akcji broni, zaprojektowanej w okresie II wojny światowej.","","",["JM"]],"59761232":["Gehlen
Bogusław Wołoszański wyjaśnia tajemnicę Reinharda Gehlena, szefa niemieckiego wywiadu wojskowego. Kiedy po zakończonej wojnie poddał on się Amerykanom, tamtejszy wywiad uznał go wiarygodnego informatora.","","",["JM"]],"59761233":["Dzień dziecka cz. 2","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e221c515c56b61b108000ef606811d1a",["N"]],"59761234":["Punkt G","","https://ipla.tv/resolve-media/1/836cbe297f92ed5114df5eb88c584af1",["N"]],"59761235":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777771c928ccfa9765e8b2091c679d3f",[]],"59761236":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777531b031dd4ee7fa0c9e1c86469d7",[]],"59761525":["Wesołe miasteczko","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59761526":["Holenderskie przedsiębiorstwo produkuje małe miejskie auta z cukru. To specjalnie przetworzone substancje, z których powstają ekologiczne karoserie. Reporter cierpiący na klaustrofobię odwiedzi ludzi, którzy zdecydowali się mieszkać w jaskiniach. Sprawdzi, co urzeka ich w przebywaniu pod ziemią. Ekipa będzie też towarzyszyć grupie śmiałków, którzy udadzą się na wyprawę surwiwalową.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088401.jpg","",["N"]],"59761527":["W programie pojawi się kilka prostych trików, które pozwolą na przygotowanie pysznych steków. Ekipa przetestuje m.in. marynatę z herbaty i papai. Widzowie dowiedzą się, jak jednym ruchem zdjąć finezyjnie zawiązany szalik albo szybko pokonać liczne schody. Zaprezentowana zostanie historia poszukiwań mordercy i próba rozwiązania zagadki kryminalnej sprzed lat. Pomocna w tej sprawie okaże się internetowa baza DNA, gdzie gromadzone są próbki materiału genetycznego osób, które chcą odtworzyć drzewo genealogiczne. Reporter wyjaśni również, dlaczego w Korei jest mało nazwisk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088401.jpg","",["N"]],"59761528":["Ekipa sprawdzi, jak działa gabinet i apteka w jednym. W pawilonie można zrobić sobie proste badanie, skonsultować się z lekarzem czy odebrać leki. Widzowie poznają obyczaje urodzinowe z różnych krajów i dowiedzą się o problemie kierowców ciężarówek podczas manewru skręcania. Przy tej okazji twórcy przetestują tzw. asystent skrętu. W programie pojawi się też definicja mikroplastiku oraz informacje na temat szkodliwości tego materiału dla natury i ludzi. Nie zabraknie również prostego wytłumaczenia fenomenu jazdy na dwóch kółkach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"59761529":["Przydatnym w czasie pandemii wynalazkiem jest wielofunkcyjny hak, który umożliwia m.in. otwieranie klamek bez ich dotykania. W programie pojawią się porady, co zrobić np. z odciskami na stopach po wędrówce w nowych butach czy z zatruciem. Reporterka zatrudni się w chińskiej fabryce produkującej materace. Okazuje się, że to ciężka i wymagająca praca. Widzowie poznają Amerykankę, która otworzyła bar z masłem w roli głównej. Przy okazji zdradza tajniki jego idealnego smaku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"59761530":["Reż.: Zdeněk Troška.
Młody urzędnik Jindrich Patočka (Vladimír Polívka) zostaje delegowany, by uporządkować sprawy należącego do miasta starego zamku z ogrodem. Lokatorzy tej posiadłości nie płacą czynszu i podatków, nie pracują i nie posyłają dzieci do szkoły. Okazuje się, że jest to rodzina arystokratycznych duchów, które dotąd zajmowały się jedynie straszeniem, czarami i innymi upiornymi rozrywkami. Na jej czele stoi Hugo (Bronislav Kotiš) oraz jego żona Patricie (Tereza Kostková). Urzędnik nie zniechęca się jednak tym, że duchy nie mają wiedzy na temat ludzkich trosk materialnych. Angażuje się w pomoc dla nich, a przy okazji jego serce bije mocniej na widok najstarszej córki gospodarzy, rusałki Jutrzenki (Sara Sandeva).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090252.jpg","",["AD"]],"59761531":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["N"]],"59761532":["Natalia i Wojtek zostają zaalarmowani przez siostrę kobiety, która zniknęła bez śladu. Załoga rozmawia z mężem zaginionej. Twierdzi on, że żona przyznała się do romansu, spakowała walizki i wyprowadziła się. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają, że mogło dojść do mistyfikacji. Stróże prawa dostają też wezwanie od przerażonej matki, której synek się topi. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że doszło do pomyłki. Tymczasem Witacki nie może pogodzić się z tym, że Gosia chce pracować w policji. Wpada na pomysł, jak mógłby ją do tego zniechęcić. Wojtek żegna się z Rafałem i Sylwią, którzy wyjeżdżają z Wrocławia. W warsztacie Marii zjawia się Diablo. Chce się zemścić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088417.jpg","",["N"]],"59761533":["Pewien mężczyzna zgłasza kradzież. Wyznaje, że poprzedniego wieczoru w drzwiach jego mieszkania pojawiła się piękna kobieta, która twierdziła, że została wynajęta przez jego kolegów, by spędzić z nim namiętną noc. Góral i Zieliński jadą na miejsce zdarzenia. Zabezpieczają nagrania z monitoringu. Wkrótce trafiają na trop złodziejki. Kobieta zeznaje, że sama jest ofiarą. Tymczasem Roman rozpracowuje sprawę kradzieży świnki morskiej. Wieczorem po pracy ktoś próbuje go pobić. Zieliński spotyka się z Kaśką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088430.jpg","",["N"]],"59761534":["Załoga jedzie na teren budowy nowoczesnego wieżowca, gdzie jeden z robotników spadł z dachu. Zdarzenie wygląda na nieszczęśliwy wypadek, ponieważ poszkodowany w przeszłości publikował ryzykowne popisy. Wychodzi jednak na jaw, że w ktoś prawdopodobnie chciał go zabić. Kolejne wezwanie dotyczy kłótni dwóch kobiet. Ich małe dzieci podczas zabawy mogły zrobić sobie krzywdę. Tymczasem Zielińska czuje, że może być w ciąży. Ania przeprasza Lenę za wpadkę z piciem. Obiecuje, że się to już więcej nie powtórzy. Po pracy w mieszkaniu Kamińskiej zjawia się nowy kolega jej córki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088417.jpg","",["N"]],"59761535":["Funkcjonariusze dostają zgłoszenie o akcie wandalizmu na wsi. Na domu pewnej kobiety ktoś umieścił wulgarny malunek. Okazuje się, że ofiara zajmuje się medycyną alternatywną i medytacją. Wielu sąsiadów jej nie akceptuje. Juliusz proponuje swoją pomoc w sprawie. Niebawem poszkodowana znika. Jeden z tropów prowadzi stróżów prawa do pobliskiego lasu. Tymczasem Wojtek zabiera Marię na spotkanie z Witackim. Komendant proponuje dziewczynie, żeby została świadkiem koronnym i zeznawała przeciwko dawnym kolegom. Matylda chce zrobić Darkowi romantyczną niespodziankę. Coś jednak wzbudza jej podejrzenia. Zaczyna go śledzić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088430.jpg","",["N"]],"59761536":["Góral i Zieliński udają się do parku, w którym spacerowicz znalazł zakrwawiony sekator oraz odcięty kciuk. Okazuje się, że do jednego ze szpitali trafił mężczyzna bez palca. Załoga ustala, kto okaleczył ofiarę i dlaczego to zrobił. Kolejne zgłoszenie dotyczy aktu wandalizmu. Po przyjeździe na miejsce pokrzywdzony wyjaśnia, że ktoś włamał się do jego garażu i zniszczył mu samochód. Nieoczekiwanie na miejscu zjawia się córka mężczyzny. Dochodzi do awantury. Profos mówi Witackiemu, że zrobił badania i nie jest chory. Wkrótce Adam odbiera dziwny telefon z zaskakującą propozycją. Zieliński w tajemnicy przed żoną spotyka się z Kaśką, by zdobyć dowody na winę oszustki. Po powrocie do domu Zielińska podejrzewa, że Szymon był na randce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088430.jpg","",["N"]],"59761537":["W programie pojawią się zaskakujące informacje o związkach ze zwierzętami takich produktów jak np. banan czy bułka. Widzowie obejrzą reportaż z plantacji kakaowców w Nikaragui. Reporter będzie tam pracował. Pojawią się też inspirujące przykłady naleśników z różnych stron świata, m.in. wariacje z Chin, Wietnamu, Malezji czy Japonii. Nie zabraknie ciekawostek dla miłośników jednośladów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047806.jpg","",["N"]],"59761538":["Zostały już tylko cztery miejsca w ekipie, która zmierzy się z ekstremalnie trudnym torem przeszkód w finale. O wejście do grupy najlepszych zawalczą skoczek narciarski Dawid Pytel, biegaczka długodystansowa Aleksa Motylska czy pięściarka Sandra Drabik. Do rywalizacji stanie też powracający do gry faworyt odcinka, Michał Grochoła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044216.jpg","",[]],"59761539":["W opuszczonym magazynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalają, że denat to Edward Gruza, policjant, który odszedł ze służby z powodów zdrowotnych. W domu ofiary załoga zastaje jego zakneblowaną żonę. Według jej relacji, nieznani napastnicy przeszukali mieszkanie. Jej mąż wyszedł wcześniej na spotkanie ze swoją współpracowniczką, Zalewską. Latoszek od razu domyśla się, że może chodzić o Ewę, siostrę technika Jara. Okazuje się, że kobieta jest podejrzewana przez ABW o pracę na rzecz szajki narkotykowej. Zabity Gruza zbierał dowody przeciwko niej. Tymczasem technik nie przychodzi do pracy i nie odbiera telefonów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088459.jpg","",["N"]],"59761540":["W mieście znaleziona zostaje kolejna ofiara napaści z twarzą oszpeconą przerażającym makijażem. Funkcjonariusze domyślają się, że tajemniczy morderca o pseudonimie Makeupista, którego trop stracili jakiś czas temu, ponownie wyruszył na łowy. Tym razem jego ofierze udało się przeżyć. Jeden z pensjonariuszy lokalnego więzienia zawiadamia Wach i Walczaka, że ma cenne informacje na temat sprawcy. Zdradzi je w zamian za złagodzenie kary. Tymczasem Paulina kłóci się z Głowackim. Lekarz nie chce odpuścić sprawy pani Siemiradzkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088426.jpg","",["N"]],"59761541":["Reż.: Louis Morneau.
Połowa XIX wieku, niewielka osada w środkowej Europie. Młody Daniel (Guy Wilson) rozpoczyna praktykę medyczną u miejscowego lekarza (Stephen Rea). Od pewnego czasu do doktora trafiają ofiary ataków wilkołaka. Wkrótce do wioski zaczynają zjeżdżać rządni sensacji łowcy nagród, wszelkiej maści awanturnicy i szarlatani. Wszyscy chcą zobaczyć bestię, która przy pełni księżyca terroryzuje okolicę. Jednym z przybyszów jest tajemniczy Charles (Ed Quinn), który przewodzi grupie myśliwych. Daniel dołącza do nich, pomimo sprzeciwu swojej matki Vadomy (Nia Peeples). Chłopak naiwnie sądzi, że to on zdobędzie sławę pogromcy bezwzględnego drapieżnika. Wilkołak okazuje się jednak silniejszy, sprytniejszy i bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Rosnąca liczba ofiar i panika, jaka ogarnia mieszkańców wioski sprawiają, że wszyscy chcą dowiedzieć się, kim za dnia jest groźny potwór. Daniel zaś nabiera podejrzeń, że łączy go z wilkołakiem szczególnie bliska więź... Atutami tej gotyckiej opowieści są imponujące zdjęcia nakręcone w Rumunii oraz efekty specjalne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859304.jpg","",[]],"59761542":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088399.jpg","",[]],"59761543":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59761544":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59761545":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59761546":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59761547":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59761548":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59761549":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59761550":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59761551":["Era kamienia łupanego. Dwa zaprzyjaźnione ze sobą małżeństwa - Fred i Wilma Flintstonowie oraz Barney i Betty Rubble'owie mieszkają obok siebie w kamiennych domkach w miasteczku Bedrock. Głowy rodzin: Fred i Barney pracują w kamieniołomie. Ich żony zajmują się prowadzeniem domów. Mimo że obu rodzinom zdarza się spierać i konkurować ze sobą, to zazwyczaj większość chwil spędzają wspólnie, przeżywając wiele ciekawych i zabawnych przygód.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835495.jpg","",[]],"59761552":["Reż.: Alain Gsponer.
Mały duszek wiedzie spokojne życie na poddaszu zamku. Tak samo, jak pozostałe zjawy, wstaje o północy i żyje w ciemnościach. Nie ma w związku z tym pojęcia, jak wygląda świat w dziennym świetle. Pewnego wieczoru do zamczyska przybywa trójka dzieci: Karl (Jonas Holdenrieder), Hannes (Nico Hartung) i Marie (Emily Kusche). Następnego dnia, ku swojemu zaskoczeniu, duszek budzi się w samo południe. Podekscytowany postanawia odwiedzić ludzi w wiosce. Niestety, wzbudza grozę wśród mieszkańców. Zasmucony sytuacją, prosi dzieci o pomoc. Familijna opowieść o duszku, którzy marzy o tym, by zobaczyć świat za dnia, jest dziełem Alaina Gsponera. Fabuła została zaczerpnięta z książki Otfrieda Preusslera. Obraz został nagrodzony na festiwalu w Gijón.","","",[]],"59761553":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"59761554":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"59761555":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"59761556":["Reż.: Jake Helgren.
Niedługo po zaręczynach Hallie (Andrea Bowen) i Lucas (Nick Bateman) zaczynają planować ślub swoich marzeń na tropikalnej plaży. Wkrótce okazuje się, że ich rodzice nie są w stanie się dogadać. Mają odmienne spojrzenie na niemal każdą możliwą kwestię. Nie jest to jednak jedyna komplikacja, z którą muszą się zmierzyć. Narzeczeni zostają zmuszeni, by urządzić uroczystość w małym zaśnieżonym miasteczku. Czeka ich prawdziwy test wzajemnych uczuć.","","",[]],"59761557":["Reż.: Emma Stamp.
W tym odcinku widzowie zobaczą agresywnych kierowców, tych z wydłużonym czasem reakcji oraz takich, którzy muszą podróżować przy złych warunkach atmosferycznych.","","",[]],"59761558":["Reż.: Emma Stamp.
Autorzy cyklu przedstawiają zabawne i równie często przerażające wypadki motoryzacyjne, które wydarzyły się na rosyjskich drogach.","","",[]],"59761559":["Reż.: Rod Holcomb.
W pobliżu Los Angeles wybucha pociąg towarowy, wiozący toksyczne materiały. W powstałą w wyniku eksplozji trującą chmurę wjeżdża rozpędzony skład osobowy. Na miejsce wypadku przybywa zespół Dona, który próbuje poznać przyczyny tragedii. Wśród uwięzionych pod tonami żelastwa są żona i syn maszynisty pociągu. Charlie konstruuje specjalnego robota, który potrafi dostać się do miejsc niedostępnych dla ludzi. Maszyna ta jest ostatnią nadzieją na uratowanie przygniecionych osób. Tymczasem trujący gaz z rozbitej cysterny zaczyna się rozprzestrzeniać. Okolicznym terenom grozi katastrofa ekologiczna.","","",[]],"59761560":["Reż.: Stephen Gyllenhaal.
FBI otacza budynek, w którym znajduje się poszukiwany od lat przestępca. Wkrótce na miejscu zjawia się także Don, który pomaga kierującemu akcją Rogerowi Bloomowi. Gdy oddział antyterrorystyczny wkracza do środka, okazuje się, że po bandycie nie ma śladu. Po raz kolejny udało mu się uciec. Śledczy mają poważny problem, gdyż nie posiadają odcisków palców, ani nawet zdjęcia poszukiwanego. Wszyscy, którzy mieli z nim do czynienia, zgodnie twierdzą, że jest on niezwykle... sympatycznym człowiekiem. Właśnie dzięki swojemu urokowi osobistemu mężczyzna zdobywał zaufanie innych, a następnie wyłudzał numery kont bankowych, które potem okradał. Żeby go złapać, potrzebny jest ktoś równie genialny jak on. Problem w tym, że Charlie nadal nie otrzymał certyfikatu bezpieczeństwa, uprawniającego go do współpracy z FBI.","","",[]],"59761561":["Reż.: Craig Ross Jr..
Od pół roku w Los Angeles grasuje szajka kradnąca przesyłki z urządzeniami elektronicznymi. Charliemu udaje się ustalić potencjalne miejsce kolejnego ataku złodziei. Podczas obławy ginie jeden z policjantów. Członkowie zespołu Dona są przekonani, że przestępcy muszą mieć kogoś w firmie spedycyjnej, kto informuje ich o czasie i miejscu wysłania przesyłek. Wkrótce śledczy trafiają na trop chłopaka, który pracuje w sortowni paczek. Don jest przekonany o jego winie. Charlie ma na ten temat inne zdanie i sam próbuje rozwiązać zagadkę.","","",[]],"59761562":["Reż.: John Behring.
David umawia się w klubie z nowo poznaną dziewczyną. W tym samym czasie w lokalu odbywa się show gwiazdy magii. Podczas jednego z numerów dochodzi do wypadku, w wyniku którego iluzjonistka znika. W wykorzystywanej w pokazie zapadni, śledczy znajdują ślady jej krwi. Asystentka i technik, obsługujący ten show, nie wiedzą, co poszło nie tak i dlaczego ich szefowa nie pojawiła się na scenie. Niebawem do zespołu FBI zgłasza się inny magik, który twierdzi, że może pomóc w śledztwie. Tymczasem David próbuje odszukać dziewczynę, z którą był umówiony podczas feralnego wieczoru. Okazuje się jednak, że kobieta nie zamierzała się z nim spotkać i celowo zwabiła go do lokalu podczas występu iluzjonistki...","","",[]],"59761563":["W programie pojawi się historia powstania kartonu do pizzy. Widzowie posłuchają rad na upalne dni i obejrzą reportaż o człowieku bez ręki, który przebiera się za bohatera, zachęcając dzieci do noszenia bionicznych protez. Reporter Paweł wyjaśni, czym jest pudło rezonansowe i jak odbija się dźwięk wydobywający się z naszych ust. Ekipa pojedzie też do Włoch, by przyjrzeć się uprawie korzeni irysa. Stanowi on jeden z głównych surowców, które są potrzebne do produkcji perfum.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2021863.jpg","",["N"]],"59761564":["Reż.: Norberto Barba.
Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej pozbawione krwi ciało z odgryzioną częścią ucha zostało odnalezione w parku. Dochodzenie prowadzi na trop kultu wampirów, do którego należała ofiara. Głównym podejrzanym staje się przywódca sekty, w którego mieszkaniu detektywi znajdują narzędzie zbrodni. Tymczasem zdjęcia wykonane przez ofiarę zmuszają zespół do dalszych poszukiwań.","","",["N"]],"59761565":["Reż.: Matt Earl Beesley.
Podczas pokazowego wyścigu bolidów na ulicach Manhattanu dochodzi do poważnego wypadku. Legendarny kierowca Davi Santos w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że tuż przed imprezą ktoś wysłał do niego listy z pogróżkami. Stella ustala nazwisko nadawcy anonimu. Wychodzi na jaw, że groził on również kongresmenowi popierającemu wyścigi. Podczas przeszukania ciężarówki, którą przewożony był bolid, Mac i Don odkrywają ślady włamania. Śledczy podejrzewają rywalkę Santosa, Lizę Gray (Danica Patrick), która rok wcześniej omal nie zginęła przez niego podczas wyścigu w Monako. Dziewczyna przyznaje się do szpiegowania konkurencji, ale stanowczo zaprzecza, jakoby chciała zabić konkurenta. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku razem z szefami zespołów wyścigowych naciskają na Maca, by jak najszybciej zamknął dochodzenie. Przedłużające się śledztwo grozi bowiem przesunięciem otwarcia sezonu.","","",["N"]],"59761566":["Reż.: Don Michael Paul.
II wojna światowa. Podczas rutynowej misji w pobliżu belgijskiego miasta Elsenborn oddział amerykańskich żołnierzy zostaje ostrzelany przez potężne niemieckie działo. Amerykanie robią wszystko, co w ich mocy, by powrócić do swoich kompanów i opowiedzieć o tym, co widzieli. W trakcie ucieczki spotykają poparzonego amerykańskiego agenta, który informuje ich, że ludzie Hitlera są bliscy wyprodukowania silnego i niezwykle skutecznego ładunku wybuchowego. Umierający mężczyzna prosi kolegów, by doprowadzili do końca jego misję. Żołnierze muszą odnaleźć miejsce, w którym konstruowana jest superbomba, i nie dopuścić do ukończenia prac. Postanawiają najpierw wytropić naukowca, który stworzył ten rewolucyjny ładunek. W zamian za plany chcą mu zaoferować wywiezienie z kraju. Najmłodszy z żołnierzy Nate oraz wojskowy kucharz Dean prowadzą resztę grupy w głąb terytoriów opanowanych przez wroga. Niebawem dołączają do nich brytyjski lotnik Brent i Rosjanin Ivan.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2010565.jpg","",[]],"59761567":["Finał zmagań na parkiecie! Spośród jedenastu par, które kilka tygodni temu przystąpiły do rywalizacji na parkiecie, pozostały już tylko dwie. Tego wieczoru widzowie będą mieli okazję zobaczyć wszystkich uczestników show, którzy wspólnie zaprezentują się na scenie. Po wielu tygodniach morderczych treningów, emocjonujących występów, łez i niejednej kontuzji dwoje najlepszych zawodników i ich partnerzy staną do ostatecznej rywalizacji o Kryształową Kulę. Finałowe pary zaprezentują nie jeden, lecz aż trzy różne tańce. Najlepsza zdobędzie cenne trofeum i nagrodę pieniężną w wysokości 150 tysięcy złotych. Ostateczna decyzja należy do widzów.","","",["N"]],"59761568":["Cód motoryzancji
Tata Maślany kupuje sobie bardzo nowoczesny i drogi samochód. Wszyscy zaczynają zazdrościć Maślanie superauta. Andżelika, aby nie być gorszą, namawia swojego ojca na zmianę ich limuzyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3d50e4707843f785df7cdfc72167e11",["AD"]],"59761569":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59761570":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59761571":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"59761411":["W szpitalu
Lekarka zostaje zgwałcona zaraz po swoim dyżurze. Podejrzenia padają na jednego z pacjentów, który groził ofierze. Mężczyzna ma jednak solidne alibi. W trakcie śledztwa detektywi wpadają na trop seryjnego gwałciciela. Tymczasem Agnieszka zaczyna korzystać z aplikacji randkowej i umawia się na spotkanie z atrakcyjnym mężczyzną. Randka nie jest jednak udana. Policjantka zastanawia się, czy jest już gotowa na nowy związek. Wciąż bowiem tęskni za zmarłym mężem. Niebawem jednak policjantka poznaje kolegę Adama. Oboje wpadają sobie w oko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"59761412":["Znalezisko
Robotnicy znajdują w lesie ludzi szkielet. Udaje się ustalić, że należy do zaginionej dziesięć lat wcześniej kobiety, która intensywnie działała w lokalnym komitecie osiedlowym. Detektywi wracają do sprawy i raz jeszcze sprawdzają alibi wszystkich osób, związanych ze sprawą. Postanawiają przyjrzeć się bliżej jej kochankowi, biznesmenowi podejrzanemu o nieczyste interesy. Ten jednak okazuje się niewinny. Prawda, gdy w końcu wychodzi na jaw, zaskakuje wszystkich. Tymczasem Mateusz, siostrzeniec Olgierda, nie zdaje matury. Chłopak buntuje się i nie zamierza kolejny raz podchodzić do egzaminu. Olgierd wpada na pomysł, jak go do tego przekonać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"59761413":["Ślub Małgosi
Michał prosi Małgosię o rękę. Maks nie chce wyrazić zgody na to małżeństwo. Dziewczyna przekonuje ojca, że kocha chłopaka i będzie z nim szczęśliwa. Wstawia się za nią Frania. W końcu narzeczony zostaje zaakceptowany. Ślub ma się odbyć w rezydencji Skalskich. Michał zaprasza na ceremonię swoją kuzynkę, Beatę Kozidrak. Frania jest tak podekscytowana wizytą znanej piosenkarki, że dostaje skurczów porodowych. Mąż wiezie ją do szpitala. Okazuje się, że to fałszywy alarm, ale kobieta musi zostać na noc w klinice. Chcąc poznać goszczącą w jej domu gwiazdę, Skalska ucieka. Okazuje się, że Karolina i Konrad, którzy mają romans, są ze sobą bardzo szczęśliwi.","","",["N"]],"59761414":["Polowanie na kociaka
Frania dowiaduje się od wróżki, że w Beverly Hills Maks spędzi upojną noc z... kociakiem. Skalska jest wstrząśnięta tą wiadomością. Teresa i Konrad starają się ją przekonać, że niepotrzebnie się przejmuje. Tymczasem Maks przygotowuje się do wyjazdu do USA, by sfinalizować kontrakt. Będzie nocował w ekskluzywnym hotelu w Beverly Hills. Tym razem nie tylko Frania jest przerażona, ale i Konrad, ponieważ w tę samą podróż wybiera się Karolina. To ona może być kociakiem z wizji wróżki. Kamerdyner i Skalska lecą samolotem do Kalifornii, by przyłapać kochanków na gorącym uczynku.","","",["N"]],"59761415":["Wielki finał cz. 1
Frania nie chce jechać na wycieczkę, którą Maks organizuje z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu, ponieważ uważa, że jest za gruba. W ramach rekompensaty postanawia zaprosić rodzinę i znajomych do restauracji. Konrad wciąż ma nadzieję, że uda mu się zdobyć serce Karoliny, i po raz kolejny oświadcza się ukochanej. Tymczasem Frania i Karolina zostają uwięzione w zepsutej windzie. Pani Skalska niespodziewanie zaczyna rodzić.","","",["N"]],"59761416":["Wielki finał cz. 2
Frania nie chce jechać na wycieczkę, którą Maks organizuje z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu, ponieważ uważa, że jest za gruba. W ramach rekompensaty postanawia zaprosić rodzinę i znajomych do restauracji. Konrad wciąż ma nadzieję, że uda mu się zdobyć serce Karoliny, i po raz kolejny oświadcza się ukochanej. Tymczasem Frania i Karolina zostają uwięzione w zepsutej windzie. Pani Skalska niespodziewanie zaczyna rodzić.","","",["N"]],"59761417":["Frania
Frania Maj zostaje porzucona przez narzeczonego i zwolniona z pracy w salonie sukien ślubnych. Postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu i zostaje akwizytorką kosmetyków. Szukając pierwszych klientów trafia do domu Maksymiliana Skalskiego - słynnego producenta seriali telewizyjnych. Maks właśnie poszukuje niani dla trójki swoich dzieci, które niedawno straciły matkę. Myląc Franię z kolejną kandydatką postanawia zatrudnić ją do opieki nad dziećmi. Nowa niania okazuje się dla niego prawdziwym skarbem, choć Maks nie od razu zdaje sobie z tego sprawę. Frania jest dla swoich podopiecznych nie tylko opiekunką, ale też matką i przyjaciółką.","","",["N"]],"59761418":["Nie ma dymu bez ognia
Frania chce, aby Maks poszedł na szkolny festyn. Niestety, on wciąż nie ma czasu. Nazajutrz Adaś przynosi ze szkoły uwagę za palenie papierosów. Frani jest żal chłopca i nie mówi nic jego ojcu. Tymczasem Maks zmienia zdanie - postanawia iść na zabawę, a przy okazji zapytać dyrektora o postępy Adasia w nauce. Prawda wychodzi na jaw. Ojciec jest wściekły - na syna za palenie i na nianię za ukrywanie prawdy. Frania chce zrezygnować z pracy, jednak Skalski nie zgadza się na to. Widzi, że dzieci bardzo ją lubią, a ona bardzo o nie dba. Wspólnie wymyślają karę dla Adasia. Idą z nim do domu starców, gdzie mieszka babcia Frani - Apolonia, zagorzała palaczka. Adaś, widząc kaszlącą, zniszczoną przez tytoń kobietę, obiecuje, że już nigdy nie zapali papierosa.","","",["N"]],"59761419":["Reż.: Grażyna Barszczewska.
Przebieranki
Małgosia jest zaproszona na przyjęcie urodzinowe do Anastazji Lubomirskiej. Nie chce tam jednak pójść, ponieważ jest bardzo nieśmiała. Frania postanawia jej pomóc zapraszając wcześniej hrabinę i jej córkę na kolację. Prosi Maksa i Konrada, aby nauczyli ją zachowywać się jak dama. Całkowicie odmieniona wydaje wytworne, lecz nudne przyjęcie. Po kłótni z Małgosią zaczyna zachowywać się naturalnie, co bardzo przypada do gustu hrabinie Lubomirskiej.","","",["N"]],"59761420":["Przyzwoitka
Konrad jest przeziębiony. Frania postanawia dać mu odpocząć i zamawia jedzenie na wynos. Zamówienie dostarcza chłopak, z którym Małgosia całowała się na przyjęciu. Zaprasza on Małgosię do kina. Frania decyduje się poważnie porozmawiać z Maksem, który nie chce pogodzić się z dorastaniem córki. W rezultacie ojciec decyduje, że niania pójdzie z młodymi na randkę w charakterze przyzwoitki. Podczas wyjścia do kina Małgosia jest onieśmielona, natomiast Frania swobodnie rozmawia z chłopakiem. Następnego dnia Małgosia jest załamana. Uważa, że randka wypadła fatalnie.","","",["N"]],"59761421":["Słodkie potomstwo
Karolina jest bardzo zazdrosna o Franię. Denerwuje ją, że nowa niania zadomowiła się u Skalskich i ma dobry kontakt z dziećmi. Maks proponuje jej więc, by zabrała całą trójkę do zoo. Wycieczka okazuje się wielką porażką. Dzieciaki opowiadają Karolinie, że Frania jest wspaniałą nianią i lubi się nimi zajmować w przeciwieństwie do niej. W zemście Karolina oznajmia dzieciom, że ich wspaniała opiekunka robi to wyłącznie dla pieniędzy. Szczególnie dotyka to najmłodszą z rodzeństwa Zuzię. Dziewczynka ucieka i pojawia się w domu Frani, która właśnie razem z matką wybiera się na ślub. Frania rozmawia z małą i przekonuje, że opowieści Karoliny są nieprawdą.","","",["N"]],"59761422":["Nieoczekiwana zamiana miejsc
Adam został wybrany na gospodarza klasy. Maks jest z niego bardzo dumny i aby uczcić wygraną o syna zabiera dzieci na wycieczkę do muzeum. Tymczasem Konrad marzy o członkostwie w stowarzyszeniu kamerdynerów. Do domu przyjeżdża matka Frani. Chce, aby pod nieobecność Maksa Frania udawała jego żonę. Liczy, że zaimponuje tym swojemu bratu Józkowi i jego córce Marcie. Goście okazują się jednak bardzo uciążliwi, gdyż za wszelką cenę chcą poznać małżonka pani domu. Zdesperowana Frania ostatecznie obsadza w tej roli Konrada. Krótko po tym w domu zjawiają się przedstawiciele stowarzyszenia kamerdynerów. Chcą sprawdzić, czy Konrad zasługuje na to, aby dołączyć do ich organizacji. Kiedy Kamerdynerzy biorą Konrada za pana Skalskiego, pojawia się Maks z dziećmi.","","",["N"]],"59761423":["Anka, Inga, Patrycja i Zuza urządzają babski wieczór. Po kolacji przypominają sobie o ciasteczkach z wróżbami. Każda z nich czyta swoją przepowiednię. Patrycja traci salon fryzjerki w wyniku nieudanego przetargu. Zuza poznaje przystojnego biznesmena z USA Jerzego Gintera. Za namową koleżanek Markiewicz postanawia zaprosić go na randkę. Paweł odwozi dzieci do domu. Anka poznaje jego nową dziewczynę Natalię. Bardziej jednak interesuje ją nowy samochód, którym przyjechała para. Kobieta jest w szoku, zwłaszcza że były mąż zalega z alimentami. Inga dowiaduje się, że Andrzej i Dorota znów są razem. Gruszewska wypytuje Rozwenc, dlaczego wróciła do jej byłego partnera. Okazuje się, że kobieta chce mieć dziecko, a Andrzej wydaje się najlepszym kandydatem na ojca. Nieoczekiwanie do Polski wraca ojciec Ingi, którego nie widziała od 15 lat. Okazuje się nim Jerzy Ginter.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1423c5317dfc7c90dbc11f8e3aba196",["N"]],"59761424":["Do domu Anki wprowadza się Paweł ze swoją nową dziewczyną. Natalia jest wyjątkowo irytująca. Strzelecka obmyśla sprytny plan, by poskromić niegrzeczną przyjaciółkę byłego męża. Tymczasem Zuza jest po uszy zakochana w Jerzym. Roztargniona pani dyrektor zapomina podpisać dokumenty upoważniające do wypłaty pierwszej transzy kredytu. Ginter zjawia się w banku, by wyjaśnić sprawę. Zabiera Markiewicz na kawę. Patrycja jest bezrobotna. Koleżanki postanawiają jej pomóc. Załatwiają jej pracę w salonie Seba. Dorota informuje Andrzeja, że jest w ciąży. Inga podejrzewa jednak, że Rozwenc kłamie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bece67ee7ecb2c53a755e8d99fd90fa6",["N"]],"59761425":["Anka wciąż musi dzielić mieszkanie z Natalią, która staje się coraz bardziej nieznośna. Na dodatek, czekając na kochanka, często sięga po alkohol. Patrycja ma bardzo dużo pracy. Klientki są zachwycone, w przeciwieństwie do Seba, który jej nie docenia. Inga wciąż nie może sobie poradzić emocjonalnie z powrotem ojca. Gruszewska zabiera Dorotę na bankiet organizowany przez Zuzę. Przyjaciółki chcą, aby Rozwenc zwróciła uwagę na innego mężczyznę i zostawiła Andrzeja. Następnego dnia Zuza, Anka i Patrycja świętują urodziny Ingi w SPA. Na wieczornym przyjęciu Zuza odkrywa, że Jerzy Ginter, w którym się zakochała, to ojciec jej przyjaciółki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/22eede29af2d97d086b250bdcd82075b",["N"]],"59761426":["Od ciosu zadanego nożem ginie księgowy, Daniel. Wszystko wskazuje na to, że zabił go chory psychicznie mieszkaniec pobliskiego ośrodka, Krystian. Miał ponoć mścić się na Danielu za to, że rozwieszał w okolicy plakaty nawołujące go zamknięcia zakładu, w którym mieszkał. Okazuje się jednak, że to fałszywy trop. Maria wpada na ślad prawdziwego mordercy. Kobieta unika Łukasza, chociaż mężczyzna nawiązał doskonały kontakt z jej dziećmi. Maria nie chce jednak wikłać się z związek z zajętym mężczyzną. Niebawem policjantka przypadkowo spotyka Klarę, dziewczynę Łukasza. Kobieta mówi jej, że została porzucona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2074329.jpg","",["N"]],"59761427":["Pan sędzia
Znika sędzia sądu okręgowego. Wkrótce mężczyzna zostaje odnaleziony. Jest nagi i ktoś przywiązał go do latarni. Poszkodowany nie chce jednak rozmawiać o tym zdarzeniu. Tymczasem Klara poznaje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku mężczyznę. Olgierd, który wpadł z wizytą do syna kobiety, Jana, odnosi wrażenie, że gdzieś już spotkał partnera jego matki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761428":["Odpuść
Zostaje zamordowany stróż prawa. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara skrywała wiele sekretów. Detektywi podejmują współpracę z policyjną partnerką zabitego. Mają nadzieję, że kobieta pomoże im w śledztwie. Nowy harmonogram spłaty kredytu pogarsza sytuację finansową Kuby. Natalia nie rozumie, dlaczego mężczyzna nie chce przyjąć jej pomocy. Ich związek coraz bardziej się komplikuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761429":["Spirala strachu
W podwarszawskiej miejscowości zostaje zgwałcona ciężarna kobieta. Okazuje się, że w okolicy dochodziło już do podobnych napaści. Mieszkańcy miasteczka postanawiają odnaleźć sprawcę i wymierzyć mu sprawiedliwość. Detektywi organizują ryzykowną prowokację. Tymczasem Adam przygotowuje swoich podopiecznych z klubu judo do ważnych zawodów. Jeden z zawodników nie przykłada się jednak do treningów. W klubie pojawia się też jego kolega. Okazuje się on kłopotliwym gościem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761430":["Dary losu
Zostaje zamordowana para staruszków. Chociaż sprawcy splądrowali dom ofiar, ich córka twierdzi, że zniknęła tylko jedna rzecz. Jest to obraz, który był w rodzinie od pokoleń i uchodził za przedmiot przynoszący pecha. Tymczasem Maja uświadamia sobie, że Szwarc zbyt dużo wie na temat swoich kolegów z komendy. Nie tylko wydaje się wtajemniczony w ich osobiste sprawy, lecz także potrafi przywołać szczegóły prowadzonych przez innych pracowników komendy śledztw sprzed lat. Detektywi postanawiają baczniej mu się przyjrzeć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761431":["Wizja
Zaginęła mieszkanka jednego z podwarszawskich miasteczek, 16-letnia Daria. W sprawę zaangażowani są funkcjonariusze policji wodnej, którzy przeczesują pobliskie jezioro. Rodzice Darii angażują również jasnowidza. Mężczyzna odgrywa istotną rolę w śledztwie. Tymczasem Natalia i Kuba mają ciche dni. Mężczyzna nocuje u kolegi i wyrabia nadgodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761432":["Miasto nocą
Zostaje pobita pracownica klubu nocnego. Detektywi odkrywają, że sadystyczny menadżer dręczył swoich podwładnych i nie wypłacał im wynagrodzenia w terminie. Niebawem jednak pojawiają się dowody, które popychają śledztwo w zupełnie innym kierunku. Adam korzysta z pomocy dawnego informatora, łódzkiego barmana Karola. Tymczasem Weronika ma wypadek samochodowy w drodze do pracy. Sprawa jest podejrzana, ponieważ funkcjonariuszka niedawno odebrała auto z serwisu. Weronika odkrywa, że właściciel warsztatu samochodowego prowadzi nielegalne interesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088444.jpg","",["N"]],"59761433":["Reż.: Mel Brooks.
Parodia filmów przygodowych, przede wszystkim \"Robin Hooda - Księcia złodziei\" z Kevinem Costnerem, zrealizowana przez mistrza zwariowanej komedii Mela Brooksa. Dwunastowieczna Anglia. Robin z Loxley (Cary Elwes) wraca do Anglii z Ziemi Świętej. Dowiaduje się, że jego majątek został skonfiskowany, a cała rodzina nie żyje. Informuje go o tym Blinkin (Mark Blankfield), niewidomy służący. Wkrótce Robin musi stawić czoła okrutnemu księciu Janowi (Richard Lewis) i jego poplecznikowi, szeryfowi z Rotingham (Roger Rees). Pomagają mu w tym czarnoskóry Apsik (Dave Chapelle) przebywający w Anglii na wymianie studenckiej, wyróżniający się potężną posturą Mały John (Eric Allan Kramer), Will Scarlet O'Hara (Matthew Porretta), którego rodzina pochodzi z Georgii, oraz przedsiębiorczy rabin Tuckman (Mel Brooks). Dzielny rozbójnik zakochuje się też w pięknej Marian (Amy Yasbeck). Musi zdobyć jej serce i klucz do pasa cnoty.","","",[]],"59761434":["Stadnina
Aneta i Krystian, miłośnicy koni, wspólnie prowadzą stajnię. Pewnego dnia, podczas samotnej przejażdżki, koń się płoszy, a kobieta spada. Dzwoni pod 112, po czym traci przytomność. Operatorowi jednak udaje się zlokalizować jej numer. Aneta trafia do szpitala, gdzie okazuje się, że cierpi na amnezję. Kobieta musi nauczyć się żyć na nowo. Może liczyć na wsparcie męża i siostry.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/412ceacb3f1f7d34ecad38ae74b7a3b6",["N"]],"59761435":["Walka o dziecko
Aneta bardzo wcześnie zaszła w ciążę i teraz samotnie wychowuje 5-letniego Kacperka. Kobieta uważa, że rozwód z ojcem chłopca, Jakubem, był najlepszą decyzją jej życia. Kobieta nie wie, że małżeństwo rozpadło się z powodu intryg jej matki, która nigdy nie lubiła zięcia. Kobieta próbuje także przekonać Anetę, że Jakub ma zły wpływ na Kacperka. Będąca pod ogromnym wpływem matki kobieta, postanawia ograniczyć byłemu partnerowi prawo do opieki nad dzieckiem. Zdesperowany Jakub porywa syna. Wraz z chłopcem ulega wypadkowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2aadc034660179d0b2e44740c068047a",[]],"59761436":["Narkotykowe ciasteczka
Anielka i Staś uczestniczą w imprezie Halloween. Dzieci przebierają się i odwiedzają kolejnych sąsiadów, prosząc o cukierki. Patryk, który organizuje u siebie imprezę, przypadkowo daje dzieciom ciastka z haszyszem. Gdy odkrywa, że podarował niewłaściwie słodycze, zakrada się do domu Wolskich, aby je odebrać. Przyłapuje go ojciec dzieci, Marian, który dzwoni pod 112. Tymczasem Anielka i Staś, którzy zdążyli już zjeść ciastka z haszyszem, zaczynają się źle czuć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4f162541c0f9f911b5f80e5a4e65a6f6",["N"]],"59761437":["Dziewczyna na randce
Michał związuje się z popularną w szkole dziewczyną, Klaudią. Chociaż chłopak wywodzi się z zamożnej rodziny, ma niskie poczucie własnej wartości. Niebawem ktoś wysyła Michałowi zdjęcie, na którym widać jego ukochaną w ramionach innego chłopaka. Gdy Michał prosi o wyjaśnienia, dziewczyna z nim zrywa. Chłopak popada w depresję, z której próbuje wydobyć go przyjaciel, Marcin. Niebawem w życiu Michała pojawia się Ola. Marcinowi nie podoba się jednak zachowanie dziewczyny, która jest nastawiona roszczeniowo i izoluje swojego chłopaka od znajomych. Niebawem Marcin znajduje na portalach społecznościowych agresywne wpisy, które zamieszcza dziewczyna jego przyjaciela. Sytuacja wydaje mu się na tyle niebezpieczna, że dzwoni pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8e9e13dbac019d594ad5c97ec6ce67b",["N"]],"59761438":["Trwa ewakuacja uwięzionych w wieżowcu ludzi. Strażacy z Jednostki 19 wciąż walczą z pożarem biurowca. Andy zauważa Jacka biegnącego na ratunek potrzebującym. Postanawia wbrew rozkazom pójść po niego. Nagle dochodzi do eksplozji. Travis zostaje ranny. Do walki z żywiołem dołącza także nowy szef Jednostki 19, kapitan Robert Sullivan. Tymczasem dawny szef, kapitan Pruitt Herrera, jest w międzyczasie operowany. Jego stan jest ciężki.","","",[]],"59761439":["Działkowa historia
Po pożarze spowodowanym wybuchem na pogorzelisku zostaje znalezione ciało z dokumentami Stanisława Skulskiego. Podejrzaną o jest była żona mężczyzny, Klara. Wkrótce śledczy odkrywają, że zwłoki należą do sierżanta policji Barańskiego. Funkcjonariusz z pomocą pracownika Starostwa Powiatowego i notariusza przejmował, a następnie odsprzedawał atrakcyjne grunty, wykorzystując do tego celu dokumenty Skulskiego. O wszystkim dowiedziała się Klara i zaczęła szantażować Barańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088425.jpg","",["N"]],"59761440":["Maklerka
Klaudia i Damian Kucharscy bezskutecznie starają się o kredyt. Marzą o kupnie własnego mieszkania. Z pomocą przychodzi siostra mężczyzny, Sylwia. Kobieta opowiada parze o internetowym portalu do obracania pieniędzmi na giełdach całego świata i handlu kryptowalutami. Damian decyduje się zainwestować w ten sposób wszystkie oszczędności. Przekazuje pieniądze siostrze, która niedługo potem znika bez śladu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088455.jpg","",["N"]],"59761278":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59761279":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59761280":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59761281":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"59761282":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761283":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761284":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761285":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761286":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761287":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761288":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761289":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"59761290":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761291":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761292":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761293":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761294":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761295":["Program muzyczny prezentujący najnowsze, najgorętsze hity, których nie może zabraknąć na żadnej letniej imprezie.","","",[]],"59761296":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59761297":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59761298":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59761299":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59761300":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59761301":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"59760998":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"59761000":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"59761002":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"59761003":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761004":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761005":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761006":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761007":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59761008":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59761009":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"59761010":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761011":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"59761012":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"59761013":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"59761015":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"59761016":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają niezwykle ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje. Zawitają m.in. do winnic w Gruzji, na lodowce w Islandii, na Plaże Cypru oraz w zaułki Istambułu.","","",[]],"59761017":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"59761018":["Dziesiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"59761019":["Dziesiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"59761020":["Terroru zmusza Ginę do podjęcia niewygodnej decyzji. Olivia wyrusza na podryw, a Scott wreszcie zdaje sobie sprawę, że zakochał się w Nancy.","","",[]],"59761021":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59761022":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59761023":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59761024":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"59761025":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"59761026":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59761094":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59761095":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"59761096":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59761097":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59761098":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59761099":["Najlepsze teledyski wprawiające w dobry nastrój.","","",[]],"59761100":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"59761101":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"59761102":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"59761103":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59761104":["Wojciech Grodzki zostanie poddany zwariowanym próbom. Prezenter będzie musiał zmierzyć się z mrożącymi krew w żyłach zadaniami.","","",[]],"59761105":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59761106":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"59761107":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59761108":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"59761109":["Marek Sierocki zaprasza na podróż sentymentalną do czasów ery disco. W każdym odcinku prowadzący przypomni historię życia i kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców i zespołów należących do tego nurtu. W programie pojawią się zarówno rodzimi muzycy, jak i gwiazdy światowego formatu, a każdemu z bohaterów będą towarzyszyć jego najbardziej znane hity. Oprócz przebojów disco Marek Sierocki zajmie się również muzyką z gatunków eurodance i italodisco.","","",[]],"59761110":["W wakacje z okazji dekady działalności stacji widzów czeka aż dziesięć minikoncertów. Chociaż i tym razem odbędą się bez udziału publiczności, nie zabraknie najlepszej muzyki i uwielbianych przez Polaków gwiazd. Artyści zagrają w bliskim sobie otoczeniu, ogrodach, tarasach, domach, a nawet na tatrzańskiej polanie. Zaprezentują swoje najlepsze przeboje, a także najnowsze utwory. Każdy odcinek to 2-3 recitale. Wśród wykonawców są m.in. After Party, Andre, Bqll, Piękni i Młodzi, Camasutra, Skaner i Freaky Boys. Niezapomnianych wrażeń dostarczą wyjątkowe duety, m.in. Marcin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Miły Pan i Playboys. Prócz występów zaplanowano wywiady z gośćmi specjalnymi z zeszłorocznego programu, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z Polo TV. Laureaci konkursu urodzinowego stacji otrzymają zaproszenia na ostatni koncert.","","",[]],"59761111":["Prowadzący program, Wojtek Kaczmarczyk, będzie miał wiele wyzwań dla gwiazd, które zmierzą się w trzech konkurencjach. Liczyć się będą odwaga, refleks i przede wszystkim dystans do siebie.","","",[]],"59761112":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"59761113":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"59761114":["Występami na weselach zaczynali tacy artyści jak Playboys, Piękni i Młodzi, Jagoda, Bayera, Eratox. Po raz pierwszy zespoły weselne będą miały okazję spróbować swoich sił w wyjątkowym talent show. Wystąpią ekipy z różnych części Polski, które specjalizują się w ślubnych przyjęciach. Zagrają nie tylko muzykę weselną, ale pokażą także lokalne przyśpiewki i zwyczaje, które królują w ich stronach. Umiejętności uczestników oceniać będą gwiazdy świata muzyki tanecznej: Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, Norbert Bieńkowski i Kuba Urbański. Wyłonią finalistów, którzy zmierzą się w walce o tytuł Disco Band 2020 i występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie. Program poprowadzą Klaudia Wiśniowska i Wojciech Grodzki, znani i lubiani prezenterzy Polo TV.","","",[]],"59761115":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"59761116":["Wesele Przemka i Klaudii to w żadnym razie nie jest spokojna impreza. Świeżo upieczona mężatka denerwuje nie tylko swojego wybranka, ale i panią Krysię. Przed prawdziwym problemem stają jednak bracia panny młodej. Zbych i Brych zamierzają rzucić się w wir zabawy, jednak nagła śmierć babci może przekreślić te plany. Tragedia odbija się także na ślubie pary.","","",[]],"59761117":["Po wyjeździe Justyny ekipę pani Krysi wspiera Marysia. Podczas wesela Beaty i Konrada ma mnóstwo pracy. Na samym początku zabawy wychodzi na jaw, że panna młoda jest przy nadziei, co nie uszczęśliwia jej męża. Konrad wciąż myśli o swojej poprzedniej partnerce, a Beatę poślubił, ponieważ tak wypadało. Namówiła go do tego matka, która spiskuje z jego świeżo poślubioną żoną.","","",[]],"59761118":["Zbiór największych imprezowych przebojów. W trakcie programu widzowie mogą przesyłać SMS-y z pozdrowieniami dla rodziny i przyjaciół.","","",[]],"59761119":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"59761120":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"59760977":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59760978":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59760979":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"59760980":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, a także ciekawostki i plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"59760982":["Skaner","","",[]],"59760983":["Mig","","",[]],"59760984":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"59760985":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59760986":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59760987":["Camasutra","","",[]],"59760989":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59760990":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"59760991":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"59760992":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"59760993":["Program z najlepszymi przebojami, przy których każda domówka nabierze rozpędu. Widzowie będą bawić się w rytmach disco polo, disco oraz dance.","","",[]],"59760994":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59760995":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"59760996":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"59760997":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"59829371":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"59829372":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"59829373":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"59829374":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"59829375":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"59829376":["Zestawienie najpopularniejszych wakacyjnych przebojów.","","",[]],"59829377":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"59829378":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"59761441":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761442":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"59761443":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761444":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761445":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"59761446":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"59761447":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761448":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761449":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761450":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59761451":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59761452":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"59761453":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59761454":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"59761455":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"59761456":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"59761457":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761458":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761459":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872683.jpg","",[]],"59761460":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761461":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"59761462":["Mistrzowie Czech kontynuują swoją zwycięską passę. Do boju z Sigmą przystąpią po pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Champions League z Ferencvarosem. Mogą więc zagrać w eksperymentalnym składzie, co piłkarze z Ołomuńca spróbują wykorzystać. Dla nich nawet punkt zdobyty w spotkaniu ze Slavią w Pradze będzie dużym sukcesem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59761463":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"59761464":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59761465":["Przypomnienie zawodów zorganizowanych przez największą polską federację mieszanych sztuk walki. Pierwsza gala pod szyldem KSW odbyła się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott. Imprezy z tego cyklu dzięki udziałowi znakomitych zawodników zarówno z Polski, jak i zagranicy gwarantują wysoki poziom sportowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59761466":["Bój mistrzów MLS z 2020 i 2018 roku. Zarówno Columbus Crew, jak i Atlanta United nie prezentują jednak w tym sezonie mistrzowskiej formy. Zwłaszcza postawa The Five Stripes stanowi wielkie rozczarowanie. Ekipa ta jest obecnie jedną z najsłabszych w Konferencji Wschodniej. W starciu z Pedrem Santosem i spółką trudno będzie jej poprawić swój dorobek punktowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59761467":["Przypomnienie zawodów zorganizowanych przez największą polską federację mieszanych sztuk walki. Pierwsza gala pod szyldem KSW odbyła się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott. Imprezy z tego cyklu dzięki udziałowi znakomitych zawodników zarówno z Polski, jak i zagranicy gwarantują wysoki poziom sportowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59761478":["Przypomnienie najciekawszych pojedynków tenisowych, które dostarczyły kibicom wielu pozytywnych emocji. W programie zobaczymy mecze z udziałem polskich zawodników, jak i zagraniczne gwiazdy światowych kortów.","","",[]],"59761479":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761481":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761483":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761485":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761487":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"59761489":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59761490":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"59761491":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59761492":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761493":["Najciekawsze fragmenty meczów piłkarskich, które zapadły w pamięć kibicom na całym świecie i przeszły do historii futbolu. Fani przypomną sobie piękne akcje, niesamowite gole oraz fenomenalne interwencje bramkarzy.","","",[]],"59761494":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"59761495":["Prow.: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg, Przemysław Iwańczyk.
Program poświęcony 32. Letnim Igrzyskom Olimpijskim. Kibice znajdą w nim najświeższe informacje ze sportowych aren w Tokio, profesjonalne analizy, relacje reporterów wprost z Japonii oraz ciekawe rozmowy z utytułowanymi zawodnikami. Magazyn będzie miał też część historyczno-edukacyjną, w której przypomniane zostaną najważniejsze wydarzenia poprzednich olimpiad. Grono prowadzących \"Studio Tokio\" tworzą: Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk, a wśród ekspertów znajdą się m.in. dwukrotna mistrzyni olimpijska Renata Mauer-Różańska oraz uczestnik igrzysk i wielokrotny medalista najważniejszych imprez lekkoatletycznych Adam Kszczot.","","",[]],"59761496":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"59761497":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",["N"]],"59761468":["Michał Syrowatka wraca na ring po dziewięciu miesiącach przerwy. W ostatnim pojedynku pokonał Atillę Kayabasiego. Tym razem jego rywalem będzie Oskari Metz. 28-letni reprezentant Finlandii nie przegrał żadnej z jedenastu walk w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59761469":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"59761470":["W Hali Globus w Lublinie walką wieczoru było starcie Romana Szymańskiego i Salahdine'a Parnasse'a o tymczasowy pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Doszło też m.in do pojedynku weterana polskiego MMA Łukasza Jurkowskiego ze Stjepanem Bekavacem. Polak chciał zrewanżować się Chorwatowi za porażkę sprzed 14 lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59761471":["Liam Williams staje do drugiej obrony tytułu mistrza Wielkiej Brytanii w wadze średniej, który zdobył w grudniu 2018 roku dzięki zwycięstwu nad Markiem Heffronem. Jego rywal, Andrew Robinson, wygrał trzy pojedynki z rzędu, pokonując m.in. Damiana Jonaka. W starciu z Williamsem jest jednak skazywany na porażkę. Podczas gali w Stratford kibice będą także świadkami potyczki o pas mistrza Wspólnoty Brytyjskiej w kategorii superpółśredniej, w której rękawice skrzyżują James Metcalf i Jack Flatley.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"59761472":["Maciej Jewtuszko (12 zwycięstw, 4 porażki) z Berserkers Team będzie się pojedynkował z Vaso Bakocevicem (36 zwycięstw, 18 porażek). Zwany Irokezem Polak pokonał Czarnogórca podczas walki w 2014 roku przez nokaut w trzeciej rundzie. Dla obu zawodników to debiut w organizacji Fight Exclusive Night.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59761473":["Gala inaugurująca turniej wagi ciężkiej, którego zwycięzca dostanie 100 tys. zł oraz podpisze kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night. W Kościerzynie odbędą się walki ćwierćfinałowe. Naprzeciw siebie staną m.in. Paweł Sowik i Michał Bołoz oraz Mateusz Cielepała i Roger Hryniuk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59761474":["W najciekawszej walce wieczoru zmierzą się Adrian Błeszyński i Piotr Wawrzyniak. Za faworyta tego starcia uznawany jest popularny \"Ares\", który w minionym roku stoczył dwa kapitalne pojedynki z Pawłem Pawlakiem, aktualnym mistrzem Babilon MMA w wadze średniej. Trium nad Wawrzyniakiem może okazać się dla niego przepustką do trzeciej konfrontacji z Pawlakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"59761475":["30-letni pięściarz z Radomia, nazywany Polskim Księciem, podczas gali w warszawskim Torwarze debiutował w kategorii junior ciężkiej. Jego rywalem był doświadczony Ukrainiec, który miał okazję walczyć o pas federacji WBO w wadze półciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"59761476":["Faworytem wydaje się doświadczony Antoni Chmielewski, który ma na swoim koncie 37 stoczonych pojedynków. Dla Piotra Wawrzyniaka to dopiero ósma konfrontacja w oktagonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"59761477":["Walka wieczoru podczas Wojak Boxing Night w Toruniu. 31 stycznia 2015 Krzysztof Głowacki stoczył pojedynek, którego stawką była możliwość ubiegania się o tytuł mistrza świata federacji WBO.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"59771089":["Najlepsze fragmenty z magazynu \"Mamma mia!\", których prowadzący zajmują się poradnictwem w zakresie spraw domowych i relacji rodzinnych.","","",[]],"59771090":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",[]],"59771091":["Jutro zaczyna się dziś
W tym odcinku zobaczymy, jak może wyglądała Ziemia w przyszłości. Maestro przedstawia wizję świata skomputeryzowanego, w którym technologia osiągnęła szczyt możliwości, a roboty zastępują człowieka. Być może ludzie będą żyli również poza Ziemią.","","",[]],"59771092":["Była sobie Ziemia
Opowieść o tym, w jaki sposób na Ziemi pojawiło się życie: od pierwszej komórki, poprzez dinozaury, do przodków człowieka.","","",[]],"59771093":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"59771094":["Reż.: Ash Brannon, Chris Buck.
Antarktyda. Pingwin Cody Ma-verick w swojej społeczności jest uważany za dziwaka. Pasjonuje się surfingiem i marzy o tym, by osiągnąć w tej dyscyplinie takie sukcesy jak jego największy idol - legendarny Big Z. Chce również wziąć udział w odbywającym się każdego roku Wielkim Memoriale Biga Z, będącym najbardziej prestiżową tego typu imprezą na świecie. Ma nadzieję, że zwycięży w turnieju, a triumf przyniesie mu podziw i szacunek innych pingwinów. Cody opuszcza więc swój rodzinny dom w Shiverpoolu na Antarktyce i wyrusza na wyspę Pen Gu, aby wziąć udział w zawodach. Towarzyszy mu ekipa filmowa, która chce udokumentować doświadczenia młodego sportowca. Jednym z jego głównych konkurentów jest Tank Evans, który nie zamierza oddać młokosowi pierwszego miejsca bez walki. Wkrótce Cody poznaje Geeka, weterana surfingu, który uświadamia mu pewną bardzo ważną prawdę... Kolejna animacja, która jest atrakcyjna także dla dorosłych widzów. Wartka akcja, dobry humor i świetna realizacja zaowocowały nominacją do Oscara.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835464.jpg","",["N"]],"59771095":["Reż.: Kevin Sullivan.
Rok 1945. Ania Shirley (Barbara Hershey), odnosząca sukcesy pisarka w średnim wieku, wybiera się na Wyspę Księcia Edwarda z dłuższą wizytą. Pod wpływem impulsu postanawia napisać sztukę dla producenta teatralnego. Ma jej to pomóc w ucieczce przed zamartwianiem się o swojego jedynego syna, który nie wrócił z wojny. Pracując nad sztuką, Ania na nowo budzi wspomnienia ze swojego życia. Powraca myślami do czasów sprzed przybycia na farmę na Zielonym Wzgórzu. Wtedy to młoda Ania (Hannah Endicott-Douglas) trafiła pod opiekę zamożnej starszej kobiety Amelii Thomas (Shirley MacLaine) i jej synowej Louisy (Rachel Blanchard), co zmieniło jej życie na zawsze...","","",["N"]],"59771096":["Prowadząca organizuje grilla. Na ruszcie upiecze steki z wołowego antrykotu, które poda z salsą pomidorową. Czekając, aż żar osiągnie odpowiednią temperaturę, Ewa Wachowicz przyrządzi zupę krem z jarzyn i kukurydzy. Na koniec zrobi zielone muffiny z dodatkiem jarmużu. Do ich dekoracji użyje barwionego kurkumą lukru.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7bdb41ead642778af688b257c5c96019",["N"]],"59771097":["Wspólny wróg
Karol z Tadziem znów strasznie się pokłócili. Przyzwyczajone do ich starć Alina i Danka oceniają tę kłótnię na jakieś pięć, sześć \"cichych dni\". Tym razem jednak sytuacja jest tak napięta, że nie mogą tego wytrzymać. Dochodzą do wniosku, że trzeba ich jakoś pogodzić. Postanawiają znaleźć wroga, który zjednoczy Karola i Tadzia - zamierzają znaleźć mężczyznę, który będzie je adorował.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dfa255cd82646725259351a3c61bf0",[]],"59771098":["Bałtyk to najmłodsze morze Oceanu Atlantyckiego, powstałe po ostatniej erze lodowcowej. W jego wodach oraz na piaszczystych plażach żyje wiele cennych gatunków zwierząt, a krajobrazy zachwycają swoim pięknem. Można zobaczyć pływające w nim delfiny, odwiedzić wyspę niedźwiedzi, a część niczym polarnego lodowca sąsiaduje z miniaturową pustynią.","","",[]],"59771099":["Twórcy dokumentu próbują przeanalizować, dlaczego w 2018 roku doszło do katastrofy mostu w Genui. Zastanawiają się, co do niej doprowadziło i czy dało się jej uniknąć. Program obfituje w archiwalne nagrania oraz prezentacje 3D. Nie zabraknie też rozmów ze świadkami zdarzenia, którym udało się uniknąć udziału w tragedii.","","",[]],"59771100":["Klimat - początki
Klimat na Ziemi zmieniał się wielokrotnie. Gdy nie istnieli jeszcze ludzie dochodziło do zlodowaceń. Duże znaczenie dla globu ma nawet różnica dwóch czy trzech stopni w ciągu stu lat. Mistrz opowiada Strażnikom Ziemi, jak kształtował się klimat naszej planety.","","",[]],"59771101":["Rolnictwo
Strażnicy Planety poznają podstawy funkcjonowania wielkich przedsiębiorstw rolnych. Dowiadują się jak wygląda planowanie produkcji, nawożenie i opieka nad trzodą chlewną. Mistrz opowiada też o nowoczesnych metodach uprawy roślin i ich wpływie na środowisko naturalne.","","",[]],"59771102":["Wielki Prezes / Opróżnianie basenu","","",[]],"59771103":["Małpka na Marsie / Tortilla ekspres","","",[]],"59771104":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"59771105":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"59771106":["Lepsze życie.pl
Tadzio postanawia zostać wynalazcą. Nie zważając na protesty Danki, zakłada stronę internetową lepszeżycie.pl, na której zamieszcza opisy dotychczasowych wynalazków swoich i Karola. Krawczyk, początkowo sceptycznie nastawiony do pomysłu przyjaciela, w końcu postanawia się do niego przyłączyć. Zamierza prowadzić na założonym przez Norka portalu kącik porad życiowych. Odtąd lepszeżycie.pl cieszy się ogromnym powodzeniem. Publiczne dyskusje między Karolem a innymi internautami przyciągają uwagę tysięcy osób.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f5e7a954fe245f6563fe0d0d635c40a",[]],"59771107":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dziewiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Ruda z Red Lips, Filip Lato oraz Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej serii Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ca2577655893f1777b9974e5d51a5ab",["N"]],"59771108":["Po wojnie alianci są wstrząśnięci, gdy natrafiają na dowody straszliwych niemieckich zbrodni. Przesłuchują sprawców tych masowych mordów. Sędzia SS Konrad Morgen opisuje swoją wizytę w Auschwitz, podczas której miał wyplenić korupcję wśród strażników. Rudolf Höss twierdzi, że kierowaniu obozem zagłady towarzyszył duży stres. Rozładowywał go poprzez romans z więźniarką. Lekarz Hans Münch, choć współpracował z doktorem Mengele, jako jedyny z załogi Auschwitz miał skrupuły moralne.","","",[]],"59771109":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2088423.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",["JM"]],"59771110":["Jako nastolatek Przemek Wieczorek stał się ofiarą wypadku, w którego wyniku stracił obie ręce. Obecnie jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach. Twierdzi, że to nieszczęśliwe zdarzenie sprawiło, że stał się wartościowszym człowiekiem. Lena Głuch jest młodą, tryskającą optymizmem kobietą, która pasjonuje się łucznictwem. Miłość do tego sportu zaszczepili w niej rodzice. Mimo wrodzonej niepełnosprawności dziewczyna próbuje udowodnić, że jeśli czegoś się naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887281.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/55d9e09a104237986fb2814a68a862e8",[]],"59771111":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1887281.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2e9aeb7afb64be3ad6af6814fb6b182",["N"]],"59771112":["W tym odcinku Ewa Wachowicz przygotuje dania smaczne, ale przed wszystkim zdrowe. Najpierw porozmawia z dietetyczną, a następnie, kierując się jej wskazówkami, przyrządzi śniadanie, obiad i deser. Będą to: kasza z jarmużem, orzechami, serem kozim i śliwkami, filet z indyka zapiekany z warzywami oraz delikatny pudding ryżowy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090931.jpg","",[]],"59771113":["Tym razem Ewa zaprezentuje przepisy, które ułatwią widzom dbanie o odporność. Zacznie od przygotowania napoju cytrynowego z imbirem i kurkumą. Następnie przyrządzi domowy sos pesto, do którego zamiast bazylii doda jednak czosnku niedźwiedziego. W ramach dania głównego poda kaszę jaglaną z grillowanym filetem z kurczaka marynowanym w curry. Na deser Ewa zaserwuje naleśniki przyrządzane na bazie mąki gryczanej. Pokaże również, jak zasiać rzeżuchę i przygotować nalewkę na propolisie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2090931.jpg","",["N"]],"59771114":["Rafał prezentuje swoją kolekcję 22 samochodów z demobilu, które w latach 50-tych pracowały w bieszczadzkich lasach. Janek wspomina dawne czasy i brata, który zmarł z powodu alkoholizmu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",[]],"59771115":["Andrzej prowadzi samowystarczalną wioskę ekologiczną. Rafał opowiada o początkach swojego lokalu Siekierezada., Janek uczy widzów, jak należy prawidłowo ciąć drzewo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"59771116":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"59771117":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",["JM"]],"59761027":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"59761028":["Niebezpieczna gra
17-letnia Oliwia nie wraca z imprezy z przyjaciółmi. Jej zrozpaczona matka prosi redaktorów o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Z zeznań kolegów zaginionej wynika, że jej zniknięcie może mieć coś wspólnego z modną grą w \"szukanie krasnoluda\". Dziennikarze wiedzą już, że kierowana wskazówkami z gry Oliwia dotarła na cmentarz. Redaktorzy muszą ustalić, gdzie przebywa dziewczyna i kto odpowiada za jej zniknięcie.","","",[]],"59761029":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"59761030":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"59761031":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"59761032":["Łodzie wikingów zmieniły bieg historii, umożliwiając swoim twórcom wyprawy handlowe i liczne grabieże. Porównanie konstrukcji z okresu niemal tysiąca lat dużo mówi o umiejętnościach i uzbrojeniu wikingów.","","",[]],"59761033":["P-38 Lightning
Historia jednego z najbardziej wyjątkowych samolotów drugiej wojny światowej. Dwusilnikowe P-38 Lightningi dysponowały potężną siłą ognia i zabójczą zwinnością. Jedną z najsłynniejszych misji, w której brały udział te maszyny, była operacja \"Zemsta\". W jej ramach eskadra amerykańskich myśliwców dalekiego zasięgu P-38 Lightning wyruszyła w kierunku Wysp Salomona, by strącić samolot z admirałem Yamamoto na pokładzie. Japoński wojskowy był odpowiedzialny za atak na Pearl Harbor, a jego śmierć okazała się niepowetowaną stratą dla cesarskiej armii.","","",[]],"59761034":["Blitzkrieg - zagłada 9. Dywizji
Bunkry i obszary leśne dawnego poligonu niemieckiego Hammerstein, dziś miejscowość Czarne na Pomorzu, kryją tajemnice uzbrojenia pierwszej i drugiej wojny światowej, w tym chwilowo stacjonujących tam wojsk kolaborującego z III Rzeszą francuskiego rządu z Vichy. Prowadzący szukają śladów tamtych wydarzeń.","","",[]],"59761035":["Rewolucja w stylu życia cz. 1
Twórcy programu podążają za Dannym Forsterem, architektem, który zaprezentuje najciekawsze projekty i innowacje technologiczne dokonane przez chińskie społeczeństwo. Celem przedsięwzięć jest rozwój społeczny i ekonomiczny.","","",[]],"59761036":["Wiola i Marcin prowadzą niewielką hodowlę cieląt na sprzedaż. Traktują je niemalże jak dzieci i starają się kupować osłabione sztuki, żeby uchronić je przed złym losem. W związku z faktem, że kupowanie zwierząt z różnych źródeł powoduje częstsze zachorowania, ich podopieczni mają wiele problemów zdrowotnych. W tym odcinku odwiedzi ich weterynarz, by przeprowadzić badania i zapisać właściwe leki. Monika i Tomek muszą zrobić sianokosy, ze względu na powierzchnie koszenia potrzebują pomocy Damiana i sąsiada. Aby zapewnić wyżywienie ciężko pracującym mężczyznom, Monika wraz z siostrą przygotowuje dla nich pierogi. Gienek, jego syn Andrzej i wnuk Kacper sieją ręcznie rzepę. Po pracy okazuje się, że uciekły ich konie. Aby zwabić je z powrotem, Gienek przygotowuje wiadro owsa. Następnie w ramach odpoczynku wraz z synem idzie na ryby.","","",[]],"59761037":["Rolnik Stanisław i jego syn Adam prowadzą ekologiczne gospodarstwo, które wyróżnia się na tle pozostałych. Na każdą uprawę mają swoje sprawdzone metody, czasem nawet dosyć archaiczne. W tym odcinku Adam zbiera owies; najpierw jednak musi poradzić sobie usterką kombajnu oraz wialni, sprzętu, za pomocą którego oddziela się ziarno od zanieczyszczeń. Gienek ma przed sobą ciężki dzień zbioru siana. O wsparcie poprosił Jastrzębia i Dawida; do pomocy potrzebuje także Andrzeja, który jako jedyny jeździ ciągnikiem. Jednak jego nie ma... Gospodarstwo Emilii odwiedza dziś mnóstwo gości, którzy chcą zobaczyć, jak żyje uczestniczka programu. Zanim dojdzie do spotkania Emilia musi się zająć swoją najstarszą w stadzie kozą, Elzą, która złamała róg. Ponieważ kozie rogi są bardzo ukrwione, należy zwierzę opatrzyć.","","",[]],"59761038":["Wśród przedmiotów, jakie trafiają do sklepu w dzisiejszym odcinku, jest czek podpisany przez Aarona Burra, wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w latach 1801-1805. Zobaczymy, na ile zostanie wyceniony ten zabytkowy dokument. Następnie Rick i Corey oglądają chevroleta corvair z lat 60. XX wieku - auto, które Ralph Nader w swojej książce uznał za niebezpieczne przy każdej prędkości. Tymczasem pojedynek na głupie żarty między Coreyem a Chumleem zaczyna się rozkręcać.","","",[]],"59761039":["W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia para worków treningowych, które należały do legendarnego pięściarza Rocky'ego Marciano - mistrza wagi ciężkiej w latach 50. XX wieku, który zakończył karierę niepokonany. Następnie Rick ogląda dziewiętnastowieczny szwajcarski zegarek kieszonkowy marki Doxa. Później Corey montuje w magazynie worek treningowy. Na jego widok dziadek postanawia popisać się swoimi umiejętnościami bokserskimi.","","",[]],"59761040":["W lombardzie zapowiada się prawdziwe pieskie popołudnie, gdyż Corey przyprowadza ze sobą do pracy swojego pupila. Jednak najlepszy przyjaciel człowieka to dla dziadka najgorszy koszmar. Jeden z klientów sklepu przynosi miecz kawaleryjski, którego John Wayne używał w słynnym westernie \"Rio Grande\". Później bohaterowie programu mają okazję kupić strzykawkę, pochodzącą z czasów wojny secesyjnej. Przekonamy się, czy Rick i Chumlee zdecydują się dobić targu, czy raczej zwycięży lęk przed zastrzykami.","","",[]],"59761041":["Chumlee i Corey wybierają się pograć w paintball. Zabawa okazuje się mieć nieprzyjemne konsekwencje dla młodego Harrisona, który zjawia się w pracy z obolałą ręką i kostką. Rick musi wykazać się znajomością sztuki współczesnej, gdy do sklepu trafia obraz olejny Jima Daly'ego. Tematyka prac tego artysty koncentruje się wokół klasycznej Ameryki. Następnie bohaterowie programu mają okazję kupić wykonanego na zamówienie harleya-davidsona. To stary motocykl, który jest w bardzo złym stanie.","","",[]],"59761042":["W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu broń z czasów wojny secesyjnej - popularny w tamtym okresie rewolwer, zaprojektowany przez Daniela Moore'a. Ten egzemplarz należał do czarnoskórego żołnierza z Luizjany. Następnie bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem plakatu z listem gończym za Patty Hearst - dziedziczką fortuny amerykańskiego magnata prasowego, a zarazem członkinią bandy rabującej banki. Następnie pracownicy lombardu kompletują drużynę, która ma wziąć udział w quizie.","","",[]],"59761043":["Gina Butler piastuje wysokie stanowisko w Gigi's Cupcakes. Jako współzałożycielka i jedna z osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy bizneswoman żelazną ręką rządzi wykonaniem każdej babeczki, która zostaje wyprodukowana pod jej opieką. Ta perfekcjonistka postanowiła wziąć udział w programie, aby upewnić się, czy obsługa wszystkich lokali spełnia narzucone przez nią standardy. Ciastka sprzedawane przez Gigi's Cupcakes powinny być dekorowane w pewien charakterystyczny, wyjątkowy sposób, jednak ku zaskoczeniu Giny nie zawsze przestrzega się tej zasady. Kobieta ze smutkiem odkrywa również, że jeden z piekarzy postanowił na własną rękę udoskonalić stworzony przez nią przepis.","","",[]],"59761044":["Courtland Gray z Peavey Electronics jest gotów przejąć kontrolę nad firmą w tej samej chwili, w której jego ojczym, Hartley Peavey, legendarny założyciel przedsiębiorstwa, postanowi przejść na emeryturę. Courtland mówi wprost, że jego zdaniem podwładnych zawsze należy trzymać na odległość. Ponieważ być może już niedługo będzie odpowiedzialny za całą markę, warto, aby dobrze się przyjrzał funkcjonowaniu Peavey Electronics. Chce przekonać się, co szeregowi pracownicy myślą na temat swojego szefa i całego przedsiębiorstwa. Okaże się, że jeden z zatrudnionych tam ludzi oskarża firmę o brak patriotyzmu.","","",[]],"59761045":["Todd Pedersen to współzałożyciel i dyrektor Vivint, firmy oferującej zabezpieczenia oraz solarne systemy zasilania. Powołał przedsiębiorstwo do życia w 1992 roku, gdy sam uczył się jeszcze w college'u. Kiedy w pierwszym roku istnienia Vivint zarobiło 80 tysięcy dolarów, Todd postanowił rzucić szkołę. Jest dumny, że jego firma dba o swoich pracowników. Od pewnego czasu marka konkuruje z prawdziwymi gigantami na rynku. Todd chce przyjrzeć się funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa, aby móc odpowiednio przygotować się do rywalizacji. Już na samym początku sam zdradzi swoją prawdziwą tożsamość. Podczas tej przygody spotka też pracownika, któremu nie udzielono urlopu na czas leczenia jego żony.","","",[]],"59761046":["Prow.: William Shatner.
Niewyjaśnione tajemnice świata
Kolejna dokumentalna produkcja twórców \"Starożytnych kosmitów\" i \"Klątwy Wyspy Dębów\" przedstawia najbardziej fascynujące i najdziwniejsze tajemnice - zarówno historyczne, jak i współczesne. W programie zobaczymy m.in. nawiedzone miejsca, zagadkowe konstrukcje, osobliwe stworzenia i niezwykłe rytuały, które od wieków pozostają niewyjaśnione. Gospodarzem i współproducentem serii jest aktor William Shatner, który ma na swoim koncie m.in. dwie nagrody Emmy oraz Złoty Glob. W każdym odcinku prezentowany fenomen omawiają eksperci, m.in. historycy i specjaliści nauk ścisłych, oraz osoby związane z tematem.","","",[]],"59761047":["Prow.: William Shatner.
Niewyjaśnione tajemnice świata
Kolejna dokumentalna produkcja twórców \"Starożytnych kosmitów\" i \"Klątwy Wyspy Dębów\" przedstawia najbardziej fascynujące i najdziwniejsze tajemnice - zarówno historyczne, jak i współczesne. W programie zobaczymy m.in. nawiedzone miejsca, zagadkowe konstrukcje, osobliwe stworzenia i niezwykłe rytuały, które od wieków pozostają niewyjaśnione. Gospodarzem i współproducentem serii jest aktor William Shatner, który ma na swoim koncie m.in. dwie nagrody Emmy oraz Złoty Glob. W każdym odcinku prezentowany fenomen omawiają eksperci, m.in. historycy i specjaliści nauk ścisłych, oraz osoby związane z tematem.","","",[]],"59761048":["Prow.: William Shatner.
Niewyjaśnione tajemnice świata
Kolejna dokumentalna produkcja twórców \"Starożytnych kosmitów\" i \"Klątwy Wyspy Dębów\" przedstawia najbardziej fascynujące i najdziwniejsze tajemnice - zarówno historyczne, jak i współczesne. W programie zobaczymy m.in. nawiedzone miejsca, zagadkowe konstrukcje, osobliwe stworzenia i niezwykłe rytuały, które od wieków pozostają niewyjaśnione. Gospodarzem i współproducentem serii jest aktor William Shatner, który ma na swoim koncie m.in. dwie nagrody Emmy oraz Złoty Glob. W każdym odcinku prezentowany fenomen omawiają eksperci, m.in. historycy i specjaliści nauk ścisłych, oraz osoby związane z tematem.","","",[]],"59761049":["Prow.: William Shatner.
Niewyjaśnione tajemnice świata
Kolejna dokumentalna produkcja twórców \"Starożytnych kosmitów\" i \"Klątwy Wyspy Dębów\" przedstawia najbardziej fascynujące i najdziwniejsze tajemnice - zarówno historyczne, jak i współczesne. W programie zobaczymy m.in. nawiedzone miejsca, zagadkowe konstrukcje, osobliwe stworzenia i niezwykłe rytuały, które od wieków pozostają niewyjaśnione. Gospodarzem i współproducentem serii jest aktor William Shatner, który ma na swoim koncie m.in. dwie nagrody Emmy oraz Złoty Glob. W każdym odcinku prezentowany fenomen omawiają eksperci, m.in. historycy i specjaliści nauk ścisłych, oraz osoby związane z tematem.","","",[]],"59761050":["Wenecja to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów włoskich miast. Każdego dnia tysiące pasażerów wysiada z ogromnych statków wycieczkowych, by zobaczyć plac Świętego Marka, Pałac Dożów i Ponte Rialto. Krótka wycieczka, często trwająca tylko kilka godzin, bywa rozczarowująca dla zagranicznych gości. Nie tylko oni są jednak niezadowoleni z wizyty w historycznym mieście, które zaczyna przypominać tematyczny park rozrywki. Również wenecjanom coraz trudniej żyje się w miejscu, które ze względu na ruch turystyczny jest głośne, zatłoczone i brudne. Wielu mieszkańców decyduje się na wyprowadzkę. Eksperci uważają, że jeśli nic się nie zmieni, Wenecja wkrótce się wyludni.","","",[]],"59761051":["Hazen Audel przemierza gęsty las deszczowy, przeprawia przez rwące wody i ogromne wodospady. Wszystko po to, aby zdobyć Mount Gharat - aktywny wulkan na wyspie Gaua w Vanuatu. Na miejscu dołączy do mężczyzn z lokalnego plemienia. Wraz z nimi ruszy na polowanie. Myśliwi muszą zdobyć mięso na ucztę dla całej społeczności. Mieszkańcy wioski będą bowiem świętować narodziny dziecka.","","",[]],"59761052":["Starożytni Grecy wierzyli w istnienie przerażających cyklopów. Te olbrzymy z jednym okiem umieszczonym pośrodku czoła były obdarzonymi potężną siłą ludojadami. Badacze antycznych mitów próbują się dowiedzieć, co było źródłem opowieści o tych bestiach. Paleontologowie analizują szczątki dużych prehistorycznych zwierząt, szukając podobieństw do legendarnych cyklopów. Naukowcy zastanawiają się, dlaczego Grecy uważali, że te potwory budowały cytadele i kuły pioruny dla Zeusa.","","",[]],"59761053":["Tarcza i miecz
W czasie II wojny światowej, która zadecydowała o biegu historii XX i XXI wieku decydującą rolę odgrywała broń pancerna. Wielkie bitwy były starciem tej broni z bronią przeciwpancerną. Widzowie dowiedzą się, jak przebiegała ta rywalizacja, w której pogrubianie pancerzy było natychmiast kontrowane przez zwiększanie kalibru armat i wymyślanie nowej broni jak np. pociski kumulacyjne. Poznają rolę Wojska Polskiego w tym wyścigu oraz powód, dla którego kampania wrześniowa 1939 roku, pomimo doskonałej broni, w którą były wyposażone nasze oddziały, zakończyła się klęską.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/701e17c42a89cf00e8aa74efa274eca6",[]],"59761054":["Morze, nasze morze...
Pod koniec lat 30-tych XX w. Kierownictwo Marynarki Wojennej przystąpiło do modernizacji polskiej floty. Zakupiono dwa wielkie oceaniczne okręty podwodne Orzeł i Sęp, z których każdy kosztował 20 mln zł. Planowano zakupienie trzech równie wielkich. Widzowie dowiedzą się, czy te jednostki były potrzebne naszej marynarce operującej na Bałtyku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1525cc60b0d61b468422f1e95193b24",[]],"59761055":["Historia amerykańskich nalotów
Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski pojadą na teren, który w czasie drugiej wojny światowej był miejscem lokalizacji pierścienia niemieckiej obrony przeciwlotniczej, dla znajdujących się niedaleko miejscowości Ujazd trzech zakładów produkujących benzynę syntetyczną. W roku 1944 amerykańskie siły powietrzne wielokrotnie próbowały doprowadzić do zniszczenia tych fabryk, które zapewniały Niemcom 30% całego zapotrzebowania na paliwo. Odnaleziony sygnał wskazuje na duży pojazd. Cała przedsięwzięcie musi się odbyć w ciągu krótkiego dnia i przy dwunastostopniowym mrozie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed3ae0ae222f7445e1067188c38459bc",[]],"59761056":["Prototypowe pociski
Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski udadzą się na poszukiwania w Twierdzy Srebrna Góra. W części Fortu Rogowego spróbują znaleźć ślady po testach nowej broni, które były przeprowadzane w 1869 roku. Celem wyprawy jest odnalezienie fragmentów prototypowych pocisków, których masa wynosiła ponad 70 kilogramów. W XIX wieku, podczas testowania moździerza, wystrzelono ich ponad 100. Dotychczas nie znaleziono żadnego w całości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bdff31f884bde8e9e059777122ecdef4",[]],"59761057":["Depozyt generała Hallera
Tym razem poszukiwacze skarbów otrzymują zlecenie od dr. Grzegorza Gołębiewskiego. Mężczyzna prosi o odnalezienie bezcennych pamiątek po żołnierzach generała Hallera. Aby spełnić to życzenie, Prospektor, Kiler i Mario, wyruszają szlakiem Błękitnej Armii. W 1919 roku rozmieszczono jej oddziały w różnych miastach na terenie Mazowsza, między innymi w Płocku oraz jego okolicach. Badania poszukiwacze rozpoczynają od przeprowadzenia kwerendy w bibliotekach oraz archiwach wojskowych. Dzięki temu wiedzą, że w swoich poszukiwaniach muszą się skoncentrować na miejscowości Bodzanów. Tam Prospektor i jego współpracownicy udają się na teren dawnej osady młyńskiej, gdzie prawdopodobnie stacjonowali żołnierze. Świętują sukces, gdy udaje im się znaleźć guzik należący do żołnierza Błękitnej Armii. Dwa tygodnie później otrzymują anonimowy list, który naprowadza ich na trop pamiątek po żołnierzu armii Hallera ukrytych w piwnicach na terenie ruin starego młyna w Bodzanowie.","","",[]],"59761058":["Tajemniczy grobowiec Ossolińskich
Tym razem bohaterowie programu, Prospektor, Kiler i Mario, udają się w regiony Ossolina, gdzie znajdują się ruiny zamku Hieronima Ossolińskiego. Źródła historyczne podają, iż miejscem pochówku szlachcica jest lokalny kościół w Goźlicach. Informacja ta jednak nigdy nie została oficjalnie potwierdzona. Celem poszukiwaczy staje się weryfikacja pogłosek mówiących o tym, że ciało Ossolińskiego zostało złożone w innym miejscu. Na teranie góry zamkowej w Ossolinie zostają przeprowadzone profesjonalne badania archeologiczne, które wykazują, iż podziemia zamku zostały zniszczone przez wybuch dynamitu podczas II wojny światowej. W kościele zaś udaje się zbadać trzy krypty.","","",[]],"59761059":["Złote krasnopiórki
Adam wyrusza na wyprawę z dala od miejskiego zgiełku. Tam szuka wyjątkowo barwnej jak na nasze warunki ryby - wzdręgi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/83e8fe2bcb117533701467a6f89d5caa",[]],"59761060":["Sum na zrywkę
Adam i jego towarzysz polują na największego drapieżnika w polskich wodach - suma. Połów wymaga specjalnej techniki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7e814fb6129187f7f2ec695d649b9d2",[]],"59761061":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59761062":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59761063":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"59761064":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59761065":["W programie pojawią się utwory skierowane przede wszystkim do najmłodszych widzów. Odrobina muzyki uprzyjemni pobudkę całej rodziny i pomoże w wesoły sposób rozpocząć każdy weekend.","","",[]],"59761066":["Marconi i fale radiowe
Dzisiejszy odcinek prezentuje postać Guglielma Marconiego - włoskiego elektrotechnika i pioniera radiotechniki. W 1897 roku skonstruował urządzenie nadawczo-odbiorcze pozwalające przesyłać na odległość sygnały radiowe, zakodowane alfabetem Morse'a. Marconi miał nie tylko talent wynalazczy, ale również smykałkę do interesów. W 1897 założył w Wielkiej Brytanii towarzystwo akcyjne Marconi Wireless Telegraph Co. Dalszy rozwój radiotelegrafii, a później radiofonii postępował milowymi krokami, przynosząc odkrywcy wielkie zyski. W 1909 roku wspólnie z Karlem Ferdinandem Braunem otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki.","","",[]],"59761067":["Ford i samochody
W dzisiejszym odcinku ukazany jest Henry Ford. Ten żyjący na przełomie XIX i XX wieku amerykański przemysłowiec skonstruował swój pierwszy samochód w roku 1892. Kilkadziesiąt lat później w Detroit powstał jego koncern przemysłu samochodowego - Ford Motor Company. Henry Ford był nie tylko współtwórcą amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego, lecz także twórcą metody organizacji pracy i zarządzania.","","",[]],"59761068":["Lotnictwo
Młodzi widzowie poznają najważniejsze fakty z historii rozwoju lotnictwa.","","",[]],"59761069":["Maria Skłodowska-Curie
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają postać polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie. W 1891 roku wyjechała do Francji, gdzie studiowała na Sorbonie. Kontynuowała badania Antoine'a Henriego Becquerela nad promieniowaniem emitowanym przez sole uranu. Wspólnie z mężem Piotrem Curie odkryła w 1898 polon i rad. W 1903 państwo Curie wraz z Becquerelem otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. W 1911 roku Skłodowska-Curie dostała tę nagrodę po raz drugi - tym razem w dziedzinie chemii. Maria Skłodowska interesowała się rozwojem nauki w ojczystym kraju. W 1912 roku pomagała czynnie w organizowaniu Pracowni Radiologicznej Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, zaś w roku 1932 - w utworzeniu Instytutu Radowego w Warszawie.","","",[]],"59761070":["Albert Einstein
Autorzy programu przedstawiają życie i osiągnięcia naukowe autora teorii względności - Alberta Einsteina.","","",[]],"59761071":["Rodzina McCrorych mieszka w bardzo małym budynku, choć jest wyjątkowo liczna. Dla dwóch jej członków praktycznie brakuje miejsca. Pomoc Tya Penningtona i jego ekipy wydaje się niezbędna. Wspierani przez wolontariuszy przystępują oni do budowy nowego, większego domu dla McCrorych.","","",[]],"59761072":["W tym odcinku widzowie dowiedzą się, jak powstaje kanadyjska flaga, poznają blisko 50-letnią historię popularnego żelu do włosów i jego sekretną recepturę. Na zakończenie udadzą się z wizytą do fabryki puzzli w Buffalo, w której rocznie powstaje 25 milionów puzzli i gier.","","",[]],"59761073":["W tej fabryce powstaje 50 tysięcy kolorowych ręczników dziennie - to największe tego typu przedsiębiorstwo w Ameryce Północnej. Maszyny do prania i suszenia ręczników są wielkości sporego budynku. Następnie w programie mydło, które nie tylko doskonale pachnie i myje, lecz także wygląda naprawdę apetycznie oraz ręcznie wykonywane poduszki. Każdy produkt jest testowany przed wypuszczeniem na rynek, by klient dostał wyrób wysokiej jakości.","","",[]],"59761074":["W końcu udaje się załatwić formalności. Niestety opóźnienie stwarza kolejne wyzwania. Niebawem obok ma powstać budynek z ośmioma mieszkaniami. Trzeba więc zdążyć ze wszystkim przed rywalami, aby przyciągnąć najlepszych klientów.","","",[]],"59761075":["Półfinał. W programie pozostało już tylko trzech uczestników, którzy będą musieli stworzyć funkcjonalny pokój dla dzieci w różnym wieku. Mają 36 godzin, aby zaprojektować i zaaranżować przestrzeń do spania oraz do nauki i zabawy dla 8-letniego Joachima i półtorarocznej Idalki. Jurorzy wyłonią zwycięską parę, która zmierzy się za tydzień w finale.","","",[]],"59761076":["Kopenhaga
Twórcy udają się do Danii, ojczyzny klocków lego i najsłynniejszego autora baśni - Hansa Christiana Andersena. Widzowie poznają Polaków, którzy na stałe mieszkają w Kopenhadze. Paweł, który nie ukończył wprawdzie szkoły gastronomiczne, jest piekarzem w jednej z najbardziej prestiżowych piekarni w Danii. Ania natomiast zajmuje się pomocą socjalną. Opowie o działaniach duńskiego rządu, które mają na celu odmłodzić społeczeństwo. Z kolei Jakob, syn pierwszych polskich uchodźców politycznych, spojrzy na miasto dwojako - jako obcy i jednocześnie swój.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/40d87eb0bc528f877a51326c62f1d334",[]],"59761077":["Lizbona
Jedna z najbardziej słonecznych europejskich stolic - Lizbona. To miasto, w którym melancholijne dźwięki fado koją duszę i nerwy, a słodkie porto rozgrzewa. Polacy, którzy od lat mieszkają w tym cudownym mieście, zdradzą tajemnice stolicy Portugalii. Marek wytłumaczy, dlaczego Portugalczycy jadają akurat dorsza aż na 365 sposobów. Z kolei Michał zaprowadzi ekipę programu na słynne ciasteczka. Przepis na nie jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic, którą znają tylko trzy osoby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/44168e15b8d7ff7b4fa6a0e52b5745d8",[]],"59761078":["Zurych
Precyzyjny jak szwajcarski zegarek, wytworny jak szwajcarska czekolada i solidny jak szwajcarski bank - jednym słowem twórcy wybierają się do Zurychu. O tym bogatym mieście opowiedzą: studentka Ania, znany lokalny lekarz położnik - Jerzy i księgowy Rafał. Wszyscy są zgodni co do jednego - to wyjątkowo drogie miasto, za to ulice są czyste jak talerze wyjęte prosto ze zmywarki, a wodę można pić wprost z fontanny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/425da38c706e3ff894b9350051b27ade",[]],"59761079":["Sydney
Około 220 lat temu Sydney było osadą skazańców. Obecnie to nowoczesna metropolia, do której przybyło dziesiątki tysięcy Polaków. Irek pracuje jako ratownik na jednej z najsłynniejszych plaż na świecie - Bondi Beach. Ola jest menedżerką w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Australii. Oboje przybyli na antypody za miłością. Z kole Ewelina na początku parzyła kawę, a dziś jest doradcą podatkowym, jeździ porsche i prowadzi bajeczne życie. Widzowie poznają tych najszczęśliwszych spośród wszystkich \"zesłańców\" z Sydney.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54ab86cf905e5dee2f7c04cadbb3ff3",[]],"59761080":["Gienek, Andrzej i Jastrząb na polu znajomego wykopują marchew. Koszty najęcia siły roboczej do wykopów okazują się nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do zarobku. Pomagają im kobiety z Białorusi. Podczas pracy toczą się rozmowy na temat samotności Andrzeja. Rolnik opowiada, jak wyobraża sobie swoją życiową partnerkę. W Pokaniewie Tomek zamierza wysiać kukurydzę i słonecznik. Monika zdradza, czy jej mąż jest romantykiem i czy w ogóle można nim być przy pracy na roli. Nie ma pojęcia, jaką niespodziankę przygotował dla niej Tomek. W Borowskich Ciborach Jurek wyprowadza konie na pastwiska. Korzysta z pomocy Agnieszki i Jarka.","","",[]],"59761081":["Emilka z babcią odwiedzają w miejscowości Jabłoń mamę młodej rolniczki. To właśnie tam gospodyni z Laszek spędziła dzieciństwo. Jola dostaje od córki sadzonki i koguta. Sięga pamięcią do minionych czasów i ogląda zdjęcia z dawnych lat. Gospodynię czekają obrządki jak co dzień, a w tym - sadzenie warzyw i ściganie kur rozproszonych po podwórku. W wykonywaniu codziennych obowiązków Emilce przeszkodą staje się ciąża. Tymczasem musi ona okiełznać cielaka i przygotować go do transportu. Gienio z Plutycz ma przed sobą ciężki dzień. Musi wraz ze Sławkiem przenieść ciuki do stodoły i przewieźć taczką kartofle. Przed Agnieszką i Jarkiem, właścicielami gospodarstwa w Bronowie, stoi wiele codziennych wyzwań: praca przy inwentarzu, w polu, ścielenie siana, przygotowanie nawozu i zasiew kukurydzy. Agnieszka tłumaczy zasadność kolczykowania cieląt. Zdradza, że jest szczęśliwa dzięki temu, co ma - kochającą rodzinę i zdrowe dzieci.","","",[]],"59761082":["Nie tylko dla gimbusów
Gospodarzem odcinka pod hasłem \"Nie tylko dla gimbusów\" będzie Kabaret Moralnego Niepokoju. Zaprezentują się: Jurki, Grupa MoCarta, Kabaret na Koniec Świata oraz formacja Chyba. Aktorka Izabela Dąbrowska wystąpi w parodii kabaretowej.","","",[]],"59761083":["Reż.: Joe Wright.
Nastoletnia Hanna dorasta z dala od cywilizacji, w surowym klimacie na północy Finlandii. Jej ojciec, Erik Heller, to wprawiony w najtrudniejszych misjach komandos i były agent CIA. Mężczyzna od najmłodszych lat szkoli córkę w sztuce walki i samoobrony. Dziewczyna poluje na zwierzęta, biegle włada kilkoma językami i dysponuje encyklopedyczną wiedzą. Zachowuje czujność nawet podczas snu, potrafi powalić na ziemię dorosłego mężczyznę i nigdy nie chybia celu strzelając z broni palnej. Erik uczynił z niej perfekcyjną zabójczynię. Hanna ma jednak zadecydować sama, kiedy wyruszy na swoją pierwszą misję. Wystarczy, że naciśnie czerwony przycisk w urządzeniu, które wyśle sygnał do agentki CIA, Marrisy Wiegler. W końcu nadchodzi ten dzień - dziewczyna czuje się gotowa do opuszczenia chatki w śnieżnej dziczy i wyruszenia w świat, który zna jedynie z opowieści ojca i encyklopedycznych definicji. Jej celem jest zlikwidowanie Wiegler, która wiąże się z jej przeszłością i tajnymi eksperymentami wojskowymi. Podczas swojej wędrówki Hanna dołącza do grupy turystów. Obserwując ich, zaczyna dostrzegać, jak mało wie o sobie i świecie.","","",[]],"59761084":["Reż.: Peter Howitt.
Dwie równolegle opowiedziane historie o losach Helen Quilley (Gwyneth Paltrow), która traci pracę w firmie public relations i jedzie do domu, by podzielić się przykrą wiadomością z narzeczonym, Gerrym (John Lynch). Od tej pory toczą się równolegle dwa wątki. W jednym z nich dziewczyna wsiada do metra, a po przybyciu do domu zastaje swojego chłopaka w intymnej sytuacji z byłą dziewczyną, Lydią (Jeanne Tripplehorn). Kiedy, zrozpaczona, zastanawia się co dalej robić ze swoim życiem, poznaje sympatycznego Jamesa Hammertona (John Hannah). W drugim wątku drzwi pociągu zamykają się jej przed nosem. Dziewczyna wraca nieco później i nie odkrywa zdrady Gerry'ego, który nadal prowadzi podwójne życie, a wkrótce wychodzi na jaw, że zarówno Helen, jak i jego kochanka są z nim w ciąży. Film ukazuje rolę, jaką w ludzkim życiu odgrywa przypadek.","","",[]],"59761085":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"59761086":["Lori opowiada historię budynku, w którym mieszkała ze swoim mężem i synem od kilku lat. Kochała ten dom do momentu trzęsienia ziemi. Od tego czasu zaczęło dochodzić do niepokojących zdarzeń, które okazały się mieć związek z mroczną historią tego miejsca. W drugiej części programu poznajemy Danę, która tuż po studiach zamieszkała z Alison w domu w Sacramento. Wkrótce odkryła, że jej współlokatorka lunatykuje. Pewnej nocy śpiąca dziewczyna poszła do opuszczonego szpitala...","","",[]],"59761087":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"59761088":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59761089":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"59761090":["Formacja Chatelet
Spektakl kabaretowy \"Wojna płci\" umiejętnie balansuje na granicy kabaretu i rzeczywistości. Skecz rozśmieszy każdego, ukazując w humorystyczny sposób doświadczenia damsko-męskie.","","",[]],"59761091":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"59761092":["Prowadzący sprawdzi, czy wygląd ma wpływ na to, jak odbiera nas społeczeństwo. Joanna Sosnowska opowie o gadżetach pomagających uprawiać sport. Ekipa programu odwiedzi afrykanarium we Wrocławiu. Widzowie będą tez świadkami wyścigu pojazdów odrzutowych.","","",[]],"59761093":["Prowadzący sprawdzi, czy można poruszać się po linii prostej z zamkniętymi oczami, a także weźmie pod lupę roboty dostępne dla zwykłych ludzi. Odwiedzi szkołę policyjną dla psów. Widzowie będą świadkami wielkiego wybuch z udziałem piłeczek. Na koniec prowadzący wyjaśni, dlaczego bańka mydlana pęka.","","",[]]}