{"55735567":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55735568":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55735569":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"55735570":["Program zdradza, jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał on podczas II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto którego nie ma i poznają tajną historię Westerplatte. Odcinek pokazuje, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowiada tajną historię ORP Orzeł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6020d98ac18624a7789de9a242a3c225",[]],"55735571":["Marta żegna się z Bieszczadami, gdyż sił jej już nie starcza na zmaganie się z surową przyrodą. Wazon tropi samotnego żubra, który błąka się w jego okolicy. Edward wtapia się w przyrodę, gra na flecie dla dzikich zwierząt. Janek od roku nie pije alkoholu. Wolny czas spędza w sklepie ze Zdzichem, m.in. grając w warcaby. Robert pomaga pszczelarzowi zbudować ogrodzenie pasieki, aby nie przedarły się przez nią niedźwiedzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"55735572":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55735573":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"55735574":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"55735575":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",[]],"55735576":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"55735577":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",[]],"55735578":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"55735579":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",[]],"55735580":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"55735581":["Prowadzący prezentują gameplay ze świetnie przyjętych produkcji AAA. Widzowie zobaczą m.in. rozgrywkę \"Star Wars Jedi: Fallen Order\" oraz kultowego \"Wiedźmina 3\".","","",[]],"55735582":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",[]],"55735583":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"55735584":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"55735585":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"55735586":["Trinity Force Puchar Polski","","",[]],"55735587":["ESL Mistrzostwa Polski 2020
Powracają najważniejsze ligowe rozgrywki \"CS:GO\" w Polsce. O miano najlepszej drużyny w naszym kraju rywalizują m.in. obrońcy tytułu, Illuminar Gaming, a także popularne zespoły Avez i AGO. Zwycięzcy ESL Mistrzostw Polski mogą liczyć na wysoką nagrodę pieniężną oraz udział w zamkniętych kwalifikacjach do kolejnej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach.","","",[]],"55735588":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"55735589":["W okolicy jednego z podrzędnych barów w mieście zostaje znaleziony pobity do nieprzytomności, mężczyzna o ciemnych kolorze skóry. W wyniku śledztwa szybko wychodzi na jaw, że skatowany człowiek jest członkiem libijskiego korpusu dyplomatycznego i ma immunitet dyplomatyczny. Żeby uniknąć skandalu na skalę międzynarodową, policjanci muszą użyć wszystkich znanych sposobów, by znaleźć napastnika. W trakcie śledztwa bardzo przydatna okazuje się pomoc Bezdomnego, który widział część zdarzenia, nie jest ona jednak darmowa. Policjanci muszą pomóc rozwikłać sprawę Zombie, straszącego okolicznych bezdomnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"55735390":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55735391":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55735392":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"55735393":["Adam Kołodziej prosi śledczych, by pomogli mu odzyskać nagranie z imprezy, na której mężczyzna parodiuje własnego szefa. Filmik jest w rękach żony klienta, która go szantażuje. Detektywi odkrywają, że mężczyzna jest ofiarą przemocy domowej. Ani udaje się odzyskać kompromitujące nagranie, jednocześnie detektywi zdobywają dowody przeciwko partnerce klienta. Tymczasem okazuje się, Adam ma romans. Wkrótce potem jego żona zostaje zamordowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003822.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/227a3c0dfd2a1eeaed37f0dd2ce76971",["N"]],"55735394":["Ryszard Wójcik jest pewny, że jego córkę prześladuje były chłopak, który zgwałcił ją pół roku wcześniej. Jagoda dostaje anonimowe SMS-y, głuche telefony, ktoś podrzucił jej martwego ptaka i przysłał lalkę z uciętą głową. Śledczy sprawdzają, czy za wszystkim faktycznie stoi Jarek Babicki. Okazuje się, że jego ojcu, byłemu wójtowi wsi, może zależeć na wyprowadzce Wójcików i kupnie ich ziemi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003822.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10230af8cb96c753aa6e529d9dd48bf1",["N"]],"55735395":["Kuba i Maciek spędzają wakacje u swoich dziadków na wsi. Przed wyjazdem rodzice odebrali synom telefony komórkowe. Chłopcy jednak szybko odkrywają, że pobyt na wsi może okazać się atrakcyjny nawet bez wirtualnego kontaktu ze światem. Staje się jeszcze ciekawiej, gdy babcia opowiada im historię o ukrytym w okolicy skarbie. Bracia postanawiają go odnaleźć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002902.jpg","",["N"]],"55735396":["Marek opuszcza zakład karny, gdzie trafił za kradzież i rozbój. Czeka na niego ukochana Ewelina, która zawsze go wspierała i odwiedzała w więzieniu. Kobieta ma nadzieję, że teraz w końcu się pobiorą. Okazuje się jednak, że Marek ma przed Eweliną tajemnice. Kobieta postanawia odkryć, w co wplątał się jej ukochany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994860.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/079ea51d1b54df108dc4b2d07f477f05",["N"]],"55735397":["Do domu wraca ciężko ranny 20-latek, który kilka miesięcy temu zaginął razem ze swoją dziewczyną. Mężczyzna twierdzi, że oboje byli bici i torturowani. Błaga funkcjonariuszy, by ratować jego partnerkę, którą nadal przetrzymuje psychopata. Policjanci rozpoczynają wyścig z czasem. Łucja powierza śledztwo swojej najlepszej funkcjonariuszce - aspirant sztabowej Agnieszce Walczak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005871.jpg","",["N"]],"55735398":["Pierwsza historia. Hubert wychowuje się w rodzinie zastępczej. Jego najlepszym przyjacielem jest Michał. Chłopak dowiaduje się, że kolega wkrótce ma z powrotem trafić do domu dziecka, ponieważ małżeństwo, które się nim opiekuje, zamierza się rozwieść. Alicja i Patryk, rodzice Michała, postanawiają przejąć tymczasową opiekę nad przyjacielem syna. Gdy to się im udaje, zaczynają się kłopoty. Zazdrosny Michał jest bowiem przekonany, że Hubert chce ukraść mu rodzinę. Druga historia. Elżbieta, młoda kobieta o puszystych kształtach, rozpoczyna pracę na stanowisku grafika. Początkowo wszystko układa się dobrze. Niebawem jednak Szymon, szef Elżbiety, zaczyna ją prześladować z powodu jej nadwagi. Sytuację pogarsza fakt, że dyrektor agencji powierza nowej pracownicy projekt, nad którym pracował wcześniej Szymon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007497.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/83cb849990f342de2c0a57d4fd6d6c84",["N"]],"55735399":["Marek Labuski obchodzi swoje 45. urodziny w skromnym rodzinnym gronie. Następnego dnia jedzie do magazynu, w którym pracuje. Tam dowiaduje się, ze doszło do kradzież, a on jest podejrzany. Doniósł na niego kolega. Wkrótce sprawa się wyjaśnia - Marka wrobiono w przestępstwo. Mimo przeprosin ze strony szefa zbulwersowany sytuacją Marek postanawia rzucić posadę magazyniera. Rozgląda się za inną pracą. Początkowo zostaje dostawcą ciast, lecz biznes okazuje się niewypałem. Następnie daje się wciągnąć znajomemu w sprzedaż bezpośrednią, która w rzeczywistości jest przykrywką umożliwiającą oszukiwanie biednych emerytów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005615.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8becca44187c0367e1bb4e1841cedee9",["N"]],"55735400":["Na dyskotece transseksualna Diana poznaje młodego i przystojnego funkcjonariusza policji Krystiana. Postanawia nie mówić mu o swoich płciowych zawirowaniach. Kiedy Gawroński dowiaduje się, że jego dziewczyna była kiedyś mężczyzną i przeszła zmianę płci, czuje się oszukany. Zrywa z Dianą i ignoruje próby z jej strony skontaktowania się z nim. Krystian rozmawia z siostrą na ten temat, a ona krytykuje jego bezwzględne zachowanie. Mężczyzna postanawia wszystko przemyśleć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1882379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/42561dfc2e14f67efa39148db0e8f109",["N"]],"55735401":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"55735402":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"55735403":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001619.jpg","",[]],"55735404":["14-letni Filip jest miłośnikiem internetu i gier komputerowych. W nowej szkole zaprzyjaźnia się z Jeremiaszem. Szybko okazuje się, że jego towarzysz ma wiele szalonych pomysłów. Chociaż nie wszystkie podobają się Filipowi, chłopak lojalnie milczy, obawiając się izolacji. Jeremiasz wciąga kolegę w zabawę ze streamami. Okazuje się, że chłopak chce zostać patostreamerem. By osiągnąć swój cel, potrzebuje pomocy Filipa. Niewinna z pozoru zabawa z czasem staje się coraz bardziej niebezpieczna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007502.jpg","",["N"]],"55735405":["Małżonkowie odkrywają znikniecie 11-letniego syna. Głównym podejrzanym staje się mieszkający w okolicy pedofil, który niedawno wyszedł z więzienia. Zrozpaczeni rodzice oraz ich sąsiedzi organizują na niego obławę. Detektywi muszą szybko odnaleźć zaginionego chłopca, by nie dopuścić do tragedii. Tymczasem Natalia proponuje Kubie weekendowy wypada za miasto. Mężczyzna jednak nie jest zachwycony tym pomysłem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007499.jpg","",[]],"55735406":["Janek i Kinga przestają sobie ufać. Podejrzewają się wzajemnie o zdradę. Kinga uważa, że ukochany ma romans z jej matką. Postanawia śledzić Teresę. Mirek i Michalina stają na ślubnym kobiercu. Dziewczyna wciąż jednak nie jest pewna, czy to właśnie z tym mężczyzną chce związać swój los. Wiola zaczyna się interesować ekologią i weganizmem. Przekonuje do swoich poglądów klientów Barbariana, co nie podoba się Dorocie. Wiola odnosi wrażenie, że nikt jej nie rozumie, i decyduje się na desperacki krok.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007501.jpg","",[]],"55735407":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"55735408":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"55735409":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"55735410":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"55735411":["Reż.: Matthew Vaughn.
Elitarna pozarządowa agencja Kingsman zrzesza wybitnych tajnych agentów, a zarazem dżentelmenów. Jej członkowie widzą w sobie współczesnych rycerzy - ludzi, u których doskonałe umiejętności idą w parze z honorem oraz nienagannymi manierami. Harry Hart, zwany Galahadem, decyduje się dać szansę Eggsy'emu, niepokornemu nastolatkowi z nizin społecznych, który trafił do aresztu. Ma dług wdzięczności wobec jego ojca i dostrzega w chłopaku duży potencjał. Wprowadza go do elitarnego grona rekrutów. Uczy młodzieńca, jak zachować zimną krew w obliczu śmierci i wykorzystywać zaawansowane technologicznie gadżety. Po wyczerpującym szkoleniu podopieczni doświadczonego Merlina zyskują okazję, by sprawdzić się w akcji. Próbują rozwiązać zagadkę zniknięcia grupy naukowców, polityków oraz celebrytów. Ślad prowadzi do nieobliczalnego milionera Valentine'a. Owładnięty wizją ekologicznej katastrofy bogacz doszedł do wniosku, że Ziemia jest przeludniona. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym, żeby wypełnić swoją misję, która zagraża ludzkości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928416.jpg","",[]],"55735412":["Reż.: Paul W.S. Anderson.
Bliżej nieokreślona przyszłość. Prywatny satelita miliardera Charlesa Weylanda (Lance Henriksen) odkrywa niezidentyfikowane źródło ciepła na Antarktyce. Organizuje więc wyprawę złożoną z archeologów i alpinistów, na której czele staje badaczka Lex Woods (Sanaa Lathan). Ekipa odkrywa masywną piramidę, która prawdopodobnie jest dziełem obcej cywilizacji. Podejrzenia te dość szybko się potwierdzają, ponieważ przybysze budzą nieświadomie królową Obcych pozostającą do tej pory w letargu. Na dodatek królowa nie jest wewnątrz piramidy sama. Otoczona jest setkami jaj, z których właśnie zaczynają wykluwać się Obcy. Jakby tego było mało na Ziemię przybywa statek z młodymi samcami Predatorów. Ich celem jest piramida. Drapieżcy są świadomi obecności ludzi i przyjeżdżają gotowi do bitwy. Tradycją Predatorów jest to, że wykorzystują oni Obcych do rytuału pełnoletności, ponieważ tylko w takiej, śmiertelnej próbie młody samiec może wykazać się dzielnością i wykazać swą wartość w stadzie. Weyland, jego przewodniczka Lex i reszta zespołu zostaje uwikłana w śmiertelną bitwę między Obcymi i Predatorami. Przerażeni próbują wydostać się z piramidy, ale okazuje się, że znaleźli się w labiryncie bez wyjścia. Zresztą gdyby nawet bohaterom udało się je odnaleźć, na powierzchni czekała na nich śmiertelnie niebezpieczna burza śniegowa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007731.jpg","",["N"]],"55735413":["Reż.: Jean-Jacques Annaud.
Stalingrad, 1942 rok. Pasterz Wasilij Zajcew zostaje zwerbowany do radzieckiej armii. Mężczyzna zawsze zachowuje zimną krew i nigdy nie chybia celu. Przełożeni szybko odkrywają w nim znakomity materiał na snajpera. W tym czasie Rosjanie przeżywają serię klęsk, a wiara w pokonanie Niemców słabnie z każdym dniem. Pomysł na przełamanie impasu wskazuje oficer Daniłow. Proponuje wykreować narodowego bohatera, który dawałby pozytywny przykład i podbudował morale. Idealnym kandydatem jest Zajcew - prosty, zamknięty w sobie, obdarzony talentem snajperskim. Za namową Daniłowa nęka on przeciwników z ukrycia, starając się sprostać wizerunkowi. Skuteczność i propaganda sprawiają, że o Wasiliju krążą legendy, które docierają za linię frontu. W odpowiedzi na wyzwanie Niemcy sprowadzają swojego najlepszego strzelca, majora Königa. Między nim a Zajcewem rozpoczyna się pojedynek o honor. Sytuację radzieckiego snajpera komplikuje narastający konflikt z Daniłowem. Obaj zakochują się w tej samej kobiecie - ochotniczce walczącej z nimi w obronie kraju. Zazdrosny oficer zaczyna żałować, że uczynił ze swojego rywala legendę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848911.jpg","",[]],"55735414":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"55735841":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"55735842":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"55735843":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"55735844":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55735845":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"55735846":["Reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin.
Dalsze przygody niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu. Po powstrzymaniu dwóch niezwykle niebezpiecznych złoczyńców, którzy chcieli zawładnąć światem, w Dolinie Spokoju nastał względny porządek. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni. Na co dzień doskonali swoją znajomość kung-fu oraz chroni mieszkańców wioski przed różnymi niebezpieczeństwami.","","",["N"]],"55735847":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"55735848":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"55735849":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"55735850":["Bud znajduje Kelly rolę w reklamie kawy. Gdy okazuje się, że jej partner nie spełnia oczekiwań producentów, jego miejsce zajmuje Jefferson. Reklama zdobywa taką popularność, że do sąsiada Ala zaczynają przychodzić liczne wielbicielki, co nie podoba się Marcy. Tymczasem okazuje się, że w nowej wersji reklamy Kelly i Jefferson mają się pocałować. Al jest temu stanowczo przeciwny.","","",["N"]],"55735851":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",["JM"]],"55735852":["Dom pogrzebowy
Sławka zaskakują kolejne decyzje byłej żony. Wygląda na to, że Kasia chce jak najszybciej zapomnieć o związku z nim. Windykatorzy pomagają skłóconej parze przedsiębiorców pogrzebowych. Beata i Igor Marcowie są w trakcie rozwodu, ale prowadzą razem rodzinny interes. Konflikt między nimi odbija się na kondycji finansowej firmy. Żeby odzyskać dług, windykatorzy muszą przeistoczyć się w pracowników zakładu pogrzebowego.","","",["N"]],"55735853":["Samotna kobieta zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Ktoś wstrzyknął jej truciznę. W kręgu podejrzanych znajduje się były mąż ofiary oraz jej nastoletni kochanek. Detektywi prowadzą również śledztwo w sprawie kradzieży sondy kosmicznej na jednej z warszawskich uczelni. Trwa międzynarodowy konkurs i zdarzenie jest ciosem dla zespołu badawczego. Stawką jest uratowanie prestiżu polskiej nauki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"55735854":["Reż.: Rob Corn.
Na oddział trafia więzień z celi śmierci, William Dunn. Fragment narzędzia, którym został zraniony, nadal tkwi w jego ciele. Stan pacjenta jest poważny, grozi mu paraliż. Lekarze muszą go ratować, choć wiedzą, że za kilka dni zostanie stracony. George opiekuje się pacjentką, która ma pretensje do Boga. Zarzuca stwórcy, że zsyłając na nią chorobę, nadmierną łamliwość kości, pozbawił ją szansy na prawdziwą miłość. Tymczasem na oddział po raz kolejny trafia mały Jackson, pacjent Mirandy. Chłopiec musi zostać poddany zabiegowi wycięcia części jelita. Niestety, jego lekarz prowadzący, dr Kenley, umiera na atak serca. Opiekę nad nim przejmuje nowa lekarka, dr Arizona Robbins i całkowicie zmienia diagnozę, proponując alternatywny sposób leczenia. Stwierdza, że potrzebny jest przeszczep wątroby. Dr Bailey jest innego zdania. Izzie wyznaje Aleksowi, że widzi ducha Denny'ego. Derek opowiada Meredith, w jaki sposób zginął jego ojciec.","","",["N"]],"55735855":["W kuchni pojawiają się zawodnicy MMA, których przed zawodami obowiązuje rygorystyczna dieta - Mamed Khalidov i Karolina Kowalkiewicz. Kucharze przygotowują dla nich cheat meal, czyli posiłek, który przynosi wymierne rezultaty, choć stanowi zamach na dietę. W drugiej konkurencji uczestnicy zmierzą się z typowym polskim śniadaniem.","","",["N"]],"55735856":["Uczestnicy przeniosą się na Daleki Wschód. W wyborze najlepiej przygotowanych dań Michałowi Brysiowi pomoże gość, specjalista w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Na najlepszych kucharzy czeka nagroda z nutką pieprzu. Przegrani, jak zawsze, za karę poczują gorzki smak porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ef86844cbf408624567024b2513f9a71",["N"]],"55735857":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",["JM"]],"55735858":["Student
Były teść Sławka ma poważne problemy zdrowotne. To sprawia, że Kasia zbliża się do byłego partnera. Murek sądzi, że uda mu się odzyskać ukochaną. Na przeszkodzie stoi jednak jej obecny narzeczony. Sławek postanawia zdobyć dowód na nieuczciwość Mateusza i dowieść Kasi, że nie jest on tym, za kogo się podaje. W tym czasie Nadia i Buźka próbują odzyskać dług od pary sympatycznych emerytów.","","",["N"]],"55735859":["Reż.: Steve Carr.
Paul Blart od dawna marzy o zostaniu policjantem. Nigdy jednak nie zrealizował swoich pragnień, gdyż stan zdrowia i spora nadwaga nie pozwoliły mu przejść pomyślnie wymaganych testów. Mężczyzna mieszka z matką, samotnie wychowuje nastoletnią Mayę i pracuje jako strażnik w centrum handlowym. Córka namawia go, by zaczął się z kimś spotykać. Jej życzenie może się spełnić, gdy Paul poznaje czarującą Amy Anderson, która zdaje się darzyć go sympatią. Niestety niefortunne przyjęcie świąteczne sprawa, że traci u niej szanse. Dla Blarta nic nie jest jednak ważniejsze od pracy. Mimo że nie jest to jego wymarzone zajęcie, traktuje je śmiertelnie poważnie i stara się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków. Nieoczekiwanie tuż po Święcie Dziękczynienia w zatłoczonym centrum handlowym dochodzi do zdarzenia, które zakłóca jego spokojną egzystencję. Na mieszczący się w galerii bank napadają bandyci i terroryzują klientów. Okazuje się, że wśród zakładników jest również Maya. Paul ma nareszcie okazję, by się wykazać i udowodnić, że mimo braku doświadczenia potrafi działać jak prawdziwy policjant.","","",["N"]],"55735860":["Reż.: Robert Gliński.
Maciej Aleksy Dawidowski \"Alek\", Tadeusz Zawadzki \"Zośka\" i Jan Bytnar \"Rudy\" to absolwenci warszawskiego liceum działający w harcerstwie. Pochodzą z domów, w których żywe są patriotyczne tradycje. Ich plany na przyszłość burzy wybuch wojny, który stawia ich przed dramatycznymi wyborami. Zośka pragnie, by harcerze włączyli się do walki zbrojnej. Rudy uważa, że powinni unikać bezpośredniej konfrontacji z okupantem. Obaj aktywnie uczestniczą w akcjach małego sabotażu, wykazując się pomysłowością i brawurą. Zrywają hitlerowskie flagi i kolportują ulotki. Czasy, w których przyszło im wkroczyć w dorosłość, nie pozwalają zwyczajnie cieszyć się młodością i rozwijać pasji. Mężczyźni są świadkami tragedii mieszkańców okupowanej stolicy - w tym ulicznych egzekucji. W 1942 roku Alek, Rudy i Zośka stają się członkami Grup Szturmowych uformowanych do walki zbrojnej z wrogiem. W marcu 1943 roku Rudy wraz z ojcem zostają aresztowani przez gestapo. Podczas przesłuchań Jan jest bity i torturowany. Zośka i jego towarzysze od razu rozpoczynają przygotowania do odbicia przyjaciela. Do decydującego starcia dochodzi pod Arsenałem.","","",[]],"55735861":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc231ab0023b19f1a912df30e62af4fe",["N"]],"55735862":["W parku dochodzi do napadu i gwałtu na młodej kobiecie. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna nie była przypadkową ofiarą. Zabójca wybrał ją prawdopodobnie ze względu na jej biseksualną orientację i życie w otwartym związku. Krystian odkrywa prawdę o romansie Łucji i Olgierda, choć ten wszystkiemu zaprzecza. Między detektywami dochodzi do konfliktu.","","",["N"]],"55735863":["Marek Leszczyński zgłasza się do pracy jako wolontariusz w Zakładzie Poprawczym. Zaprzyjaźnia się z jedną z wychowanek. Dziewczyna zwierza mu się, że w internacie zakładu dziewczęta są zmuszane do pozowania do nagich zdjęć. Choć Marek sceptycznie odnosi się do tych rewelacji, to jednak postanawia dowiedzieć się prawdy... W drugiej części odcinka Krystian wraca ze szkoły, śledząc Beatę. Podbiega do dziewczyny i rzuca jej pod nogi petardę. Widzi to Maria i każe Krystianowi pozbyć się kolejnej petardy. Ten wrzuca ją do studzienki ściekowej. Zgromadzone tam gazy wybuchają, raniąc chłopaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/926ae62e136d8c1f6057caa760d0587a",["N"]],"55735864":["Młoda dziewczyna nie wraca do domu od koleżanki. Rodzice zgłaszają jej zaginięcie, ale poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Ewa zostaje znaleziona dopiero rok później, a pomocy udziela jej Adam, przypadkowy przechodzień. W drugiej części odcinka brat i siostra na wakacjach grają w grę z zastosowaniem rzeczywistości rozszerzonej. W pewnej chwili docierają do bazy, w której mogą nałapać wiele skarbów. Okazuje się, że jest to teren miejscowego chuligana, który atakuje dziewczynę. Jej brat uderza napastnika i poważnie go rani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b28efef006c048fd4b05d3e1676224e",["N"]],"55735865":["Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki Laury w lesie, gdy zostają napadnięci przez dwóch kryminalistów. Jubilatka i Wiktor, którzy chwilę wcześniej poszli na spacer, wzywają pogotowie ratunkowe. Wiktor czuje, że nie może przyglądać się bezczynnie temu, co robią bandyci. Wbrew ostrzeżeniom operatora interweniuje. W drugiej części odcinka dwoje nastolatków, miłośników ornitologii, udaje się na randkę do lasu. W opuszczonym budynku znajdują związanego, pobitego i rannego mężczyznę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e19edbedb3ab79a7b3581fdfbf574d0",["N"]],"55735866":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",["JM"]],"55735415":["51-letnia pani Maria i jej 13-letnia córka Magda mają domek na skraju lasu przy małej stacji kolejowej we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Kobieta pracuje w szkolnej kuchni. Jej mąż zmarł kilka lat temu na nowotwór. W budynku jest stary piec, który bardzo słabo ogrzewa pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Zimą często trzeba rozbijać lód na studni, by wydobyć wodę do mycia. Ekipa programu postanowiła poprawić warunki życia tej dwuosobowej rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/401e7c31bc28a81cc94394ad10230f4c",[]],"55735416":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"55735417":["Rodzinne wakacje
Rodzice Szymona rozwiedli się. Chłopak oraz jego siostra, Justyna, mieszkają z matką, ale widują się z ojcem. Pewnego dnia mężczyzna i jego nowa żona, Mariola, zabiera rodzeństwo do małego domku, znajdującego się w lesie. Szymon podejrzewa, że z wyjazdem wiąże się jakaś tajemnica. Postanawia rozwikłać tę zagadkę, posiłkując się wiedzą, zaczerpniętą z ulubionych kryminałów.","","",["N"]],"55735418":["Hipochondryk
Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","","",["N"]],"55735419":["Błąd medyczny. Zmartwychwstanie
W pewnej klinice źle przeprowadzona operacja kończy się kalectwem pacjentki. Osoby prowadzące kontrolę w tej sprawie odkrywają, że chirurg sfałszował swój dyplom lekarza internisty i wymyślił bogatą przeszłość zawodową. Specjaliści zastanawiają się, jak to możliwe, że przez dwa lata nikt nie zauważył jego niekompetencji. Bohaterką drugiej opowieści jest 29-letnia Karolina. Młoda Gdańszczanka nigdy nie poznała swojego ojca. Ponoć zmarł, gdy miała trzy lata. Pewnego dnia Karolina odbiera telefon od 25-letniego Grzegorza. Dzwoniący podaje się za jej przyrodniego brata. Następnie mówi, że ich wspólny ojciec jest bardzo chory i przed śmiercią pragnie ją poznać. Kobieta zastanawia się, dlaczego matka ją okłamywała.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5f8f6dc2ca4c48f0579c23f5b71555b",["N"]],"55735420":["60-letni Zbigniew trafia na oddział z objawami zatrucia. W szpitalu odwiedza go syn Leszek z żoną Moniką. Oboje mają nadzieję, że teść uczyni syna prezesem swojej firmy. W pewnym momencie dołącza do nich drugi z synów, Jan. Mężczyzna od lat oskarża ojca o to, że doprowadził do samobójczej śmierci ich matki. Jan ma za sobą leczenie psychiatryczne. Próbował zabić siebie i ojca. Czas pokaże, czy brat Leszka ma coś wspólnego z zatruciem Zbigniewa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe9f0a2a15876a0f351f67bc8d398a13",[]],"55735421":["Nowe życie
Do agencji Malanowskiego zgłasza się student Patryk Wilimowicz. Od sześciu miesięcy jest on związany ze swoją nauczycielką Ewą, którą poznał podczas prywatnych lekcji. Mimo sporej różnicy wieku, wszystko między nimi układa się dobrze. Ostatnio jednak ktoś zaczął wysyłać Ewie anonimowe listy z pogróżkami. Patryk jest przekonany, że to sprawka jej byłego męża Mikołaja, który właśnie wyszedł z więzienia. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce dochodzą do wniosku, że to nie Mikołaj stoi za pogróżkami. Wśród podejrzanych znajdują się uczniowie Ewy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c6c4fee2c08e4d355028b85c8d5f6f4",[]],"55735422":["Ukochany syn
Do biura agencji Malanowskiego przychodzi Marianna Słupik. Kobieta prosi detektywów, by odszukali jej porwanego syna, Kamila. Przestępcy, którzy go uprowadzili, domagają się okupu. Ludzie Malanowskiego instalują w torbie z pieniędzmi nadajnik GPS, który doprowadza ich do porywaczy. Udaje im się jednak uciec, gdyż ojciec Kamila ostrzegł ich o działaniach detektywów. Marianna jest zaskoczona postępowaniem męża. Mimo komplikacji z przekazaniem pieniędzy, syn wraca do domu cały i zdrowy. Matka chce jednak znać tożsamość porywaczy. Wkrótce detektywi trafiają na ciekawy trop.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4e15ae8516994dd1a851c427264d21ca",[]],"55735423":["Sandacze z Caspe
Jurek Biedrzycki z współpracownikami pozostaje w Katalonii. Tym razem zamierza zapolować na sandacze. W tym celu wypływa na zbiornik zaporowy Caspe. Dzięki hiszpańskim przewodnikom poznaje wiele sekretów związanych z połowem tych drapieżników. Mimo wietrznej pogody uczestnikom wyprawy udaje się złowić kilka pięknych ryb tego gatunku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/93270e959299c7c2982b5b5723cd1e66",["N"]],"55735424":["Zalew Sulejowski - zima
Ekipa \"Taaakiej ryby\" odwiedza zamarznięty Zalew Sulejowski na Pilicy. Gościem programu jest mistrz spławika Edmund Gutkiewicz,, który uczy członków wyprawy właściwego zanęcania łowiska. Nagrodą za pilność w nauce zimowego wędkowania są leszcze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d453238a4678a01f526f27ee2c918c37",["N"]],"55735425":["Nad zalewiskiem
Ferdynand odczuwa brak kontaktu z naturą. Marzy mu się wyjazd do lasu lub nad jezioro, gdzie nie był od wielu lat. Swoimi przemyśleniami dzieli się z Boczkiem. Ten niespodziewanie składa mu atrakcyjną propozycję. Obiecuje, że weźmie go ze sobą nad piękne zalewisko do swojej własnoręcznie wykonanej ziemianki. Kiepski jest zachwycony perspektywą wspólnej wyprawy na łono natury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c2d5af0b1884be7468d3fa82a9c8",[]],"55735426":["Psychuszkin
Ferdynand znajduje w toalecie książkę. Okazuje się, że zostawił ją Boczek, by służyła jako... papier toaletowy. Z nudów Kiepski zaczyna ją czytać. Niespodziewanie perypetie bohaterów żyjących na XIX-wiecznej rosyjskiej prowincji tak go wciągają, że nie może przerwać lektury. Rodzina i sąsiedzi zaczynają niepokoić się jego dziwnym zachowaniem. Zwłaszcza że inauguracja Euro 2012 już niedługo...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b3b079817b62783c74259c1674a5",[]],"55735427":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"55735428":["Kto jest moim ojcem
Nauczycielka niemieckiego Agata Suchora dowiaduje się, że policja znalazła w parku bezdomnego starszego człowieka, który podaje się za jej ojca. Kobieta nie miała z nim kontaktu od czasu, gdy 30 lat wcześniej bez słowa porzucił rodzinę. Siostra Agaty, Marta, nie wierzy w to, że bezdomny jest ich prawdziwym ojcem. Agata dowiaduje się jednak, że tajemniczy człowiek ma przy sobie jej zdjęcie. Postanawia się z nim spotkać. Nie udaje jej się jednak zdobyć żadnych nowych informacji, ponieważ rzekomy ojciec cierpi na zaburzenia pamięci. Agata obawia się reakcji swojej przyszłej teściowej, matki jej narzeczonego Janusza. Zamożna i ustosunkowana kobieta z trudem znosi fakt, że ojciec jej przyszłej synowej może być bezdomnym.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/756650f3257a998c2b3fed9e1c113793",["N"]],"55735429":["Rodzinne wakacje
Rodzice Szymona rozwiedli się. Chłopak oraz jego siostra, Justyna, mieszkają z matką, ale widują się z ojcem. Pewnego dnia mężczyzna i jego nowa żona, Mariola, zabiera rodzeństwo do małego domku, znajdującego się w lesie. Szymon podejrzewa, że z wyjazdem wiąże się jakaś tajemnica. Postanawia rozwikłać tę zagadkę, posiłkując się wiedzą, zaczerpniętą z ulubionych kryminałów.","","",["N"]],"55735430":["Śmiertelny upadek
Wnuk Haliny Babierz, student szkoły aktorskiej, popełnił samobójstwo. Kobieta nie chce w to uwierzyć. Podejrzewa, że ktoś mógł go do tego nakłonić. Przyjeżdża z rodzinnego Podkarpacia, żeby wyjaśnić okoliczności śmierci Krzysztofa. Najbardziej zastanawia ją tajemnicza dziewczyna, z którą jej wnuk nawiązał romans w ostatnich miesiącach, a której nikt nigdy nie widział. Detektywi postanawiają ją odnaleźć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1506507f86fb7d074f9e4b5b979adcb1",[]],"55735431":["Prześladowana przez zabójcę
Detektywi udaremniają próbę zamachu na życie Niny Skalskiej. Bandycie udaje się jednak uciec. W mieszkaniu dziewczyny znajdują ciało jej chłopaka, którego zabił ten sam mężczyzna, który strzelał do niej. Klientka detektywów nie potrafi powiedzieć, dlaczego jej chłopak zginął. Tymczasem bandyci próbują ponownie ją zabić...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ad284a68902f59ac49b0ab21f3afcad",[]],"55735432":["51-letnia pani Maria i jej 13-letnia córka Magda mają domek na skraju lasu przy małej stacji kolejowej we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Kobieta pracuje w szkolnej kuchni. Jej mąż zmarł kilka lat temu na nowotwór. W budynku jest stary piec, który bardzo słabo ogrzewa pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Zimą często trzeba rozbijać lód na studni, by wydobyć wodę do mycia. Ekipa programu postanowiła poprawić warunki życia tej dwuosobowej rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/401e7c31bc28a81cc94394ad10230f4c",[]],"55735433":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"55735434":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"55735435":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55735436":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fdee8d4d0f5c0c338059be1d9d0da79",["N"]],"55735437":["Kontrowersyjny związek
Czterdziestoletnia Magdalena Rejent wychowuje 18-letnią córkę Monikę. Wprowadza się do nich Tomasz Niewiadomski, 40-latek, partner Magdaleny, który od niedawna uczy WF-u w szkole Moniki. Pomiędzy dziewczyną a Tomaszem powstaje bliska więź - często wychodzą razem, mają wspólne tajemnice. Zaniepokojona matka zaczyna podejrzewać, że córka konkuruje z nią o względy dojrzałego mężczyzny. Przyłapuje ich przytulonych do siebie i robi awanturę. Monika płacze, a Tomasz tłumaczy Magdalenie, że miała problemy w szkole i chciał ją pocieszyć. Nastolatka zapewnia, że ona i Tomasz nie są sobą zainteresowani. Mimo to kobieta prosi mężczyznę, by się wyprowadził. Tomasz i Monika wreszcie wyznają, co naprawdę ich łączy.","","",["N"]],"55735438":["Ranny psycholog decyduje się na desperacki krok. Tymczasem Białach nie pojawia się na porannej odprawie. Nikt się nie może do niego dodzwonić, co wywołuje wielkie poruszenie. Po pracy kolegów po fachu odwiedza dyżurny. Informuje, że wie, kto może naprowadzić policję na ślad psychologa. Do akcji ruszają dwa radiowozy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/620df5e2d777b8466971864747202be4",["N"]],"55735439":["Hipochondryk
Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","","",["N"]],"55735440":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"55735441":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"55735442":["Piotrek uważa, że Melka nie jest nim zainteresowana. Nie wie, czy w tej sytuacji powinien mówić jej o swoich uczuciach. Marysia nie zgadza się, by lekarz zrobił Julce tracheotomię. Żąda konsultacji z innym specjalistą. Jan sugeruje córce, że powinna pożegnać się z Julką na zawsze. Tymczasem Michał i Igor obserwują dom Edwarda. Artur postanawia zrezygnować z randki z Martą, ponieważ w pani pedagog zakochał się... jego syn. Tomek zamierza wyznać kobiecie swoje uczucia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007501.jpg","",["N"]],"55735443":["Warszawa
Jolasia oznajmia Waldkowi, że zamierza przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony. Ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy, próbuje powstrzymać zonę. Natomiast Ferdek z zapałem wspiera nowy pomysł synowej. Liczy na to, że dzięki przeprowadzce pozbędzie się jej z domu raz na zawsze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/db8996463be5f1871d69a6537fa280e7",["N"]],"55735444":["Panna młoda
Agnieszka Walczak pracuje jako ekspedientka w salonie sukien ślubnych Barbary Wiśniewskiej. Pewnego dnia jedna z klientek doznaje silnego krwotoku w przymierzalni. Agnieszka wzywa pogotowie. Sanitariusze wynoszą dziewczynę z salonu w przymierzanej przez nią sukni. Barbara ma do swojej pracownicy pretensje o to, że naraziła ją na straty. Chce potrącić jej różnicę z pensji. Agnieszka jest załamana, ponieważ były mąż od kilku miesięcy nie płaci alimentów na ich syna, Stasia. Mama Agnieszki, Ilona, musi pożyczyć pieniądze, aby wspomóc córkę. W salonie pojawia się też narzeczony pechowej klientki, który robi karczemną awanturę. Następnego dnia przychodzą stróże prawa. Informują oni Agnieszkę, że jej szefowa została zamordowana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a129270762f01f345d33947b83b3ef57",["N"]],"55735445":["Kobieta uprowadza nieślubne dziecko zmarłego syna
Sandra, mama Nikodema, rok temu wyszła za mąż za Wiktora. Mężczyzna uwielbia jej syna z poprzedniego związku i cała trójka wiedzie szczęśliwe, pozbawione trosk życie. W mieszkaniu Sandry pojawia się jednak Zofia Fryc, matka biologicznego ojca chłopca. Sandra nie chce, by kobieta utrzymywała kontakty z wnukiem. Niebawem chłopiec znika w tajemniczych okolicznościach. Sandra podejrzewa Zofię. Kobieta m jednak alibi. Tymczasem wychodzi na jaw, że Wiktor odsiadywał wyrok w więzieniu. To rzuca całkiem nowe światło na sprawę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b7f0fc7370a93f22d2696de0bdfe96a",["N"]],"55735446":["Kontrowersyjny związek
Czterdziestoletnia Magdalena Rejent wychowuje 18-letnią córkę Monikę. Wprowadza się do nich Tomasz Niewiadomski, 40-latek, partner Magdaleny, który od niedawna uczy WF-u w szkole Moniki. Pomiędzy dziewczyną a Tomaszem powstaje bliska więź - często wychodzą razem, mają wspólne tajemnice. Zaniepokojona matka zaczyna podejrzewać, że córka konkuruje z nią o względy dojrzałego mężczyzny. Przyłapuje ich przytulonych do siebie i robi awanturę. Monika płacze, a Tomasz tłumaczy Magdalenie, że miała problemy w szkole i chciał ją pocieszyć. Nastolatka zapewnia, że ona i Tomasz nie są sobą zainteresowani. Mimo to kobieta prosi mężczyznę, by się wyprowadził. Tomasz i Monika wreszcie wyznają, co naprawdę ich łączy.","","",["N"]],"55735447":["Ranny psycholog decyduje się na desperacki krok. Tymczasem Białach nie pojawia się na porannej odprawie. Nikt się nie może do niego dodzwonić, co wywołuje wielkie poruszenie. Po pracy kolegów po fachu odwiedza dyżurny. Informuje, że wie, kto może naprowadzić policję na ślad psychologa. Do akcji ruszają dwa radiowozy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/620df5e2d777b8466971864747202be4",["N"]],"55735448":["Hipochondryk
Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","","",["N"]],"55735449":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"55735450":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"55735451":["Piotrek uważa, że Melka nie jest nim zainteresowana. Nie wie, czy w tej sytuacji powinien mówić jej o swoich uczuciach. Marysia nie zgadza się, by lekarz zrobił Julce tracheotomię. Żąda konsultacji z innym specjalistą. Jan sugeruje córce, że powinna pożegnać się z Julką na zawsze. Tymczasem Michał i Igor obserwują dom Edwarda. Artur postanawia zrezygnować z randki z Martą, ponieważ w pani pedagog zakochał się... jego syn. Tomek zamierza wyznać kobiecie swoje uczucia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007501.jpg","",["N"]],"55735452":["Warszawa
Jolasia oznajmia Waldkowi, że zamierza przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony. Ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy, próbuje powstrzymać zonę. Natomiast Ferdek z zapałem wspiera nowy pomysł synowej. Liczy na to, że dzięki przeprowadzce pozbędzie się jej z domu raz na zawsze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/db8996463be5f1871d69a6537fa280e7",["N"]],"55735453":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fdee8d4d0f5c0c338059be1d9d0da79",["N"]],"55735454":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"55735455":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"55735456":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55735457":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4894a4d9d4f53121ba9ef939813bd8f",["N"]],"55735458":["Eliza i jej chłopak Tomek oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. W drodze do ginekologa spotykają matkę Elizy, Agatę, która od lat nie miała z córką kontaktu. Zamiast cieszyć się ze spotkania, kobieta drwi z figury swojej córki. W dodatku pytania lekarza rozdrapują stare rany. Eliza nie zna biologicznego ojca, a Agata nie chce jej o nim powiedzieć. Kobieta decyduje się na udział w audycji radiowej, by w ten sposób znaleźć ojca. Wkrótce zgłasza się do niej Krzysztof. Jedynie Tomek jest sceptyczny i domaga się testów DNA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835513.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/792bea3a6971f48fd51378b5bc3de851",["N"]],"55735459":["Dla Gniewomira ponad 20-godzinne bieganie po Bieszczadach to największe przeżycie. Józef ma swój sposób na odganianie niedźwiedzi, gdy zaskoczą go w trakcie zbierania grzybów. Wojtek w poszukiwaniu relikwii ze spalonej cerkwi w Balnicy dociera do krypty na Słowacji. Robert zbiera materiał genetyczny do rozszyfrowania pochodzenia niedźwiedzi. Drwal Czesiek prowadzi wyrąb świerków również według własnych zasad.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"55735460":["Józef wspomina przerażającą chwilę na wyrębach, gdy to z rąk wypadała mu pilarka. Robert był świadkiem pojedynków między niedźwiedziami. Krzysztof zbudował nad Zalewem Solińskim indiański skansen. Gniewko podróżował po całym świecie i tu, gdzie się urodził, znalazł swoje miejsce. Marta i Bross mają dobry kontakt z końmi. Czesław jako drwal nie tylko wycina drzewa, ale też dba o zalesianie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"55735461":["Sprzedawcy perfum dokonują napadów na klientów / Impreza studentów upadek z dachu
Amelia niedawno rozstała się z chłopakiem. By poprawić sobie humor, ma wraz z przyjaciółką Julią zrobić przegląd swojej garderoby. Pod nieobecność koleżanki do jej drzwi puka tajemniczy mężczyzna sprzedający perfumy. Niebawem przestraszona Julia nie może dostać się do mieszkania znajomej. Postanawia zadzwonić pod numer alarmowy. Dawid z kolei organizuje imprezę, podczas której chciałby zobaczyć mecz piłkarski. Postanowił wejść na dach, by ustawić antenę. W pewnej chwili spada na ziemię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1858481.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8a5938c2d68b0abd5ff903046cdbecc0",["N"]],"55735462":["Niespełnione Nadzieje
Kazimierz Kulerski jest właścicielem dobrze prosperującej firmy architektonicznej, a także ojcem Jolanty i Gerarda. Pewnego dnia odkrywa, że ktoś ukradł całe złoto, jakie ukrywał w sejfie. W pierwszej kolejności podejrzewa członków swojej rodziny. Jednak gdy złoto i gotówka znikają także z firmowego sejfu, krąg podejrzanych powiększa się.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005611.jpg","",["N"]],"55735463":["Trup w mieszkaniu babci
Agnieszka Romanik odkrywa zwłoki młodej kobiety w mieszkaniu swojej mamy, którym podczas jej nieobecności miała się opiekować razem z siostrą. Nie ma śladów włamania, więc podejrzanym stają się mąż kobiety, Michał, i jej syn, Marek. Mężczyźni zostają poddani badaniom genetycznym, gdyż na miejscu zbrodni znaleziono ślady spermy. Wynik okazuje się negatywny, ale Michał wyjawia, że wynajmował mieszkanie teściowej swoim znajomym na spotkania erotyczne z kobietami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf881e8e2b458489cc4b90a181a741f1",["N"]],"55735464":["Państwo Nowakowie z Łochowa opiekują się dwuletnią wnuczką Mają. Mieszkają w starym domu, który wymaga natychmiastowego remontu, ponieważ nie jest dostosowany do potrzeb małego dziecka. Panuje w nim wilgoć i pleśń. Niestety rodzina nie jest w stanie o własnych siłach odnowić budynku. Do akcji wkracza ekipa Katarzyny Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835501.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6196d063d2a89b145a85ddb65f7a482",[]],"55735465":["Reż.: Patrick Yoka.
Barek
Po powrocie z eleganckiego przyjęcia Halina z zachwytem opowiada o barku z alkoholem, który widziała u gospodarza. Jest też pod wrażeniem kultury gości, którzy z umiarem kosztowali drogich trunków. Twierdzi, że u nich w domu nie byłoby to możliwe, ponieważ Ferdek zawsze bardzo szybko wypija cały zakupiony alkohol. Oburzony jej oskarżeniami Kiepski proponuje, by zrobiła taki barek w domu. Wówczas udowodni żonie, że potrafi pić alkohol w kulturalny sposób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835391.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/777787a2f4f15950d5b5e66b19450a9f",["N"]],"55735466":["Reż.: Patrick Yoka.
Tatuaż
Kiepski zauważa, że jego córka ma na plecach tatuaż. Mariola oświadcza, że zdobienie w ten sposób ciała to modny sposób wyrażania swojej osobowości. Ferdek z niepokojem orientuje się, że jego sąsiedzi albo już mają tatuaże, albo zamierzają je sobie zafundować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835391.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f614a79b581d5a08c6b7669d88c41fa3",["N"]],"55735467":["Reż.: Patrick Yoka.
Medalik
Kiepski ma poważne kłopoty finansowe. Postanawia oddać coś w zastaw. Z rozpaczą uświadamia sobie jednak, że ostatnią cenną rzeczą, jaką posiada, jest pamiątkowy medalik. Ma go od czasów Pierwszej Komunii Świętej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835391.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d28ed9dfba5de52dfad6774c0c79",["N"]],"55735468":["Luiza zorganizowała imprezę urodzinową na działce. Następnego dnia dowiaduje się, że jej siostra Natalia dopiero wróciła do domu i od godziny bierze prysznic. Mąż matki obu kobiet wyważa drzwi łazienki. W środku zebrani widzą skuloną Natalię, a obok jej porwane i brudne ubrania. Okazuje się, że dziewczyna została zaatakowana poprzedniej nocy. Uderzona w głowę na kilka minut straciła świadomość. Pamięta napastnika mężczyznę, niestety nie umie powiedzieć, czy doszło do gwałtu. Kobieta wyjawia policjantom, że sprawcą ataku był jej szwagier, Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006761.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6bad2314a890cfa8c502fade99e2b39",["N"]],"55735469":["Pani Edyta samotnie wychowuje dwójkę dzieci - Kacpra i Nikolę. Cała trójka przeszła przez piekło życia z mężem i ojcem alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną fizycznie i psychicznie. Najbardziej palącą potrzebą rodziny jest remont starego, drewnianego domu. Nie ma w nim ogrzewania, ani ciepłej wody. Ogromnym wysiłkiem doprowadzono kanalizację tylko do ściany budynku, sedes stoi w sieni. Nie są to warunki do życia i wychowywania dzieci. Katarzyna Dowbor podejmuje decyzję o remoncie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007732.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95f3e8c362c19d10c28af6b212bf50d9",[]],"55735470":["Złoto mamy
Anna Michalska dowiaduje się, że jej teściowa, Zofia, leży w szpitalu. Na miejscu pojawiają się dzieci kobiety: Mariusz, Dariusz i Ewa. Zofia oznajmia najbliższym, że niedługo umrze. Między dziećmi kobiety niemal od razu wybucha kłótnia o majątek. Zastanawiają się, któremu z nich Zofia przekazała zgromadzone przez lata złoto. Kobieta jednak milczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005611.jpg","",["N"]],"55735471":["Fałszywy wnuk
Marek ratuje z opresji Kamila Bartkowskiego i jego dziewczynę Ewelinę, którzy zostali napadnięci na ulicy. Następnego dnia w biurze agencji zjawia się Ewelina. Jest przekonana, że jej narzeczony coś przed nią ukrywa, a napad na niego nie był przypadkowy. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce ustalają, że Kamil jest winny dużą sumą pieniędzy niejakiemu Rajmundowi Szawłowskiemu. By spłacić swój dług, zgadza się wykonywać dla niego różne tajemnicze zlecenia. Idąc tym tropem Anna ustala, że chłopak wyłudza pieniądze od starszych ludzi, podszywając się pod kolegów ich wnuczków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/777769e277cfbf98370a03dbce2041c0",[]],"55735472":["Matka i córka
Bronisław i Marek zostają wezwani do mieszkania Agnieszki Marcińczyk. Kobieta martwi się o swoją nastoletnią córkę Emilię, która nie wróciła na noc do domu. Niedługo potem detektywi znajdują ją na klatce schodowej. Okazuje się, że dziewczyna została pobita i zgwałcona. Niestety, nie pamięta nic z nocy, kiedy to się stało. Wkrótce Malanowski i Krupski odkrywają w pokoju Emilii tajemną skrytkę, w której znajdują dużą sumę pieniędzy i liczne numery telefonów. Podejrzewają, że dziewczyna się prostytuuje. Niebawem wpadają na trop Konrada Borowiaka, chłopaka Emilii. Gdy odwiedzają go w jego salonie telefonów komórkowych, ten po chwili rozmowy rzuca się do ucieczki. Wszystko wskazuje na to, że ma on coś wspólnego z tym, co spotkało Emilię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d412c32d8175a3ea7add2f5e92bf",[]],"55735473":["Ocalona
W środku nocy dochodzi do masakry - zamaskowany mężczyzna włamuje się do domu i zabija małżeństwo oraz ich siedmioletniego synka. Córka pary zostaje uznana za zaginioną. Robert Barcz i Natalia Nowak prowadzą śledztwo, którego finał szokuje wszystkich, nawet twardych gliniarzy wydziału kryminalnego. Detektywi ratują również życie niedoszłemu samobójcy. To złamane serce pchnęło mężczyznę do tak desperackiego czynu. Detektywi w trakcie śledztwa odkrywają, że miłość faktycznie nie jedno ma imię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002898.jpg","",["N"]],"55735474":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"55735475":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",[]],"55735476":["Luiza zorganizowała imprezę urodzinową na działce. Następnego dnia dowiaduje się, że jej siostra Natalia dopiero wróciła do domu i od godziny bierze prysznic. Mąż matki obu kobiet wyważa drzwi łazienki. W środku zebrani widzą skuloną Natalię, a obok jej porwane i brudne ubrania. Okazuje się, że dziewczyna została zaatakowana poprzedniej nocy. Uderzona w głowę na kilka minut straciła świadomość. Pamięta napastnika mężczyznę, niestety nie umie powiedzieć, czy doszło do gwałtu. Kobieta wyjawia policjantom, że sprawcą ataku był jej szwagier, Adam.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006761.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6bad2314a890cfa8c502fade99e2b39",["N"]],"55735477":["Ewa i Tomasz Mural są parą 40-latków. Nie myślą o dzieciach i ślubie. Nieoczekiwanie Ewa zachodzi w ciążę. Relacje małżonków zaczynają się psuć, kiedy mężczyzna sugeruje przyszłej matce, by pozbyła się niechcianego dziecka. Wkrótce Ewa zaczyna krwawić. Twierdzi, że Tomasz podaje jej leki poronne. Kobieta podejmuje walkę o nienarodzone dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994860.jpg","",["N"]],"55735478":["Nocne brąchanie
Robiąc domowe porządki, Halina natrafia w rzeczach Ferdka na ukryty głęboko biustonosz o dużym rozmiarze. Znawca damskiej bielizny, Marian Paździoch, stwierdza, że jest to jeden z trzech egzemplarzy superekskluzywnej serii \"Barbarella\". Podejrzliwa Halina wszczyna śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835391.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3922",["N"]],"55735479":["Mięso
Zbliża się 25. rocznica ślubu Mariana i Heleny Paździochów. Małżonkowie planują uczcić srebrne gody w wyjątkowy sposób. Planują zorganizować imprezę, której główną atrakcją ma być ogromnych rozmiarów pieczony prosiak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835391.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3921",["N"]],"55735480":["Na prawo i lewo
Znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Od znajomego zamordowanego detektywi dowiadują się o wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Dwie kobiety, które go tam odwiedzały, stają się głównymi podejrzanymi. Okazuje się, że Rybacki w zmowie z wykładowczynią Kalinowską szantażował swoją kochankę - żonę dziekana - nagraniami, na których uprawiają seks. Marcin zdobył od zastraszonej Krajewskiej kopie dokumentów świadczących o machinacjach Kalinowskiej z wydatkami uczelni. W rezultacie obie panie miały wystarczający powód, by się go pozbyć. Stopniowo wychodzą na jaw inne mroczne tajemnice sięgające najwyższych władz uniwersytetu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"55735481":["Dwa plus jeden
Anna Skowrońska pół roku temu urodziła córkę. Jest ambitna, dlatego zaraz po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy w agencji reklamowej. Boi się, że po porodzie przestała być atrakcyjna dla męża. Ostatnio nabrała podejrzeń, że Maciek zdradza ją z opiekunką do dziecka. Detektywi rozpoczynają obserwację. Odkrywają, że niania rzeczywiście uprawia seks w mieszkaniu pracodawców, lecz nie z gospodarzem domu. Niemniej Maciek również nie jest święty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844173.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8459c973bcaf970e9e16688913bb7653",["N"]],"55735482":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"55735483":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"55735484":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"55735485":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"55735486":["W programie pojawi się Marcin Ryszka, zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Mężczyzna wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Widzowie poznają też zespół November Project. Ten niezwykły projekt powstał spontanicznie, podczas zajęć z muzykoterapii dla osób niepełnosprawnych. Członkowie zespołu pokazują, że niepełnosprawni, wspólnie z osobami w pełni sprawnymi, mogą tworzyć niesamowite rzeczy. Na zakończenie, w cyklu \"Kontakt bez napięć\", Iwona Cichosz wyjaśni, w jaki sposób należy się zachowywać w towarzystwie osób niesłyszących, aby ich nie urazić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c5552996fe623638ccb37a1c847d4c2",["N"]],"55735487":["Cezary, urzędnik stołecznego ratusza, wraz z żoną Dorotą odbierają makabryczną przesyłkę. Ktoś nadał do nich paczkę z odciętą głową ich psa. Podejrzany jest biznesmen Edward, który groził Cezaremu, a także brat Doroty, który żąda od siostry części pieniędzy z prowadzonego przez nią sklepu. Detektywi prowadzą również sprawę kobiety podtruwanej przez sąsiada. Kobieta twierdzi, że przy pomocy systemu wentylacyjnego do jej mieszkania regularnie tłoczona jest trucizna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"55735488":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55735614":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"55735615":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"55735616":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001619.jpg","",["N"]],"55735617":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"55735618":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"55735619":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"55735620":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735621":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735622":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735623":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735624":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735625":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735626":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735627":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735628":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735629":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735630":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735631":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735632":["Prow.: Przemysław Białkowski, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","","",[]],"55735633":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735634":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735635":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735636":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735637":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735638":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"55735639":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"55735640":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735641":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"55735642":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"55735643":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735644":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"55735645":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55735646":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"55735647":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"55735648":["Prow.: Monika Sawka.
Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"55735649":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"55735650":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55735651":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735652":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"55735653":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"55735654":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"55735655":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"55735656":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55735657":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"55735658":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001619.jpg","",["N"]],"55735659":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","",["N"]],"55735660":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"55735661":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"55735662":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"55735663":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55735664":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55735665":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"55735666":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"55735667":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55735668":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"55735669":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55735670":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55735671":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"55759337":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735673":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55735674":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55735675":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"55735676":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735677":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55735678":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"55735679":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"55735680":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735681":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55735682":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735683":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"55735684":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001619.jpg","",["N"]],"55735685":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"55735686":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"55735687":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"55735688":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"55735691":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"55735690":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735689":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001619.jpg","",["N"]],"55735692":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55735693":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"55735694":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"55735695":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"55735696":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"55735489":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"55735490":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/512d338f177f5aac7451f8432c255c18",["N"]],"55735491":["18-letni Damian od spotyka się z dziewczyną, którą zna się od dzieciństwa. Rodzice chłopaka są zamożni. Jego matka, Wiktoria, nie może zaakceptować faktu, że syn umawia się z dziewczyną, która pochodzi z patologicznej rodziny. Robi wszystko, by zakończyć ich znajomość. Tymczasem ojciec Damiana, Julian, trafia do szpitala. Okazuje się, że mężczyzna potrzebuje nerki. Damian chce zostać dawcą, okazuje się jednak, że nie może.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005611.jpg","",["N"]],"55735492":["Wojtek pochodzi z rodziny intelektualistów. Zaprzyjaźnia się z sąsiadem Arturem, który wciąga go do szkolnego koła \"Młodzież dla społeczeństwa\". Wojtek udaje się z nowymi kolegami na \"akcję\" mającą na celu zniszczenie szkolnej ekspozycji poświęconej najlepszym uczniom. Wandali nakrywa wychowawca Michał. Rodzice Wojtka są przerażeni wybrykiem - a także tym, że ich syn stał się agresywny i opryskliwy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ee9926aa1da3c1aad2db0a9256fae8a",["N"]],"55735493":["W niewielkim budynku wielorodzinnym w Ursusie znajduje się puste, zdewastowane mieszkanie. Chciałaby w nim zamieszkać pani Sylwia, która samotnie wychowuje syna Oliwiera. W mieszkaniu tym minęła młodość kobiety, jednak jej nadużywający alkoholu ojciec doprowadził lokal do ruiny. W środku brakuje ciepłej wody, a łazienka straszy grzybem na ścianach. Kobieta i jej syn wynajmują mieszkanie, co pochłania większość ich dochodów. W cudzym mieszkaniu Oliwier nie może też mieć wymarzonego psa. Architekt Wojtek Strzelczyk i jego ekipa podejmują się naprawdę trudnego zadania, jakim jest remont. Katarzyna Dowbor pomaga też chłopcu spełnić marzenie o czworonogu.","","",[]],"55735494":["Iza stawia na spontaniczność i naturalność. Mimo że dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż jeszcze ma wiele do zrobienia, w ogóle się tym nie przejmuje. Ewelina jest najmłodszą uczestniczką programu. Jest wymagająca i surowo ocenia swoje konkurentki. Chce, by jej wesele odbyło się w ulubionej stadninie, do której parę przywiezie piękna kareta. Magda to energiczna bizneswoman. Zaraz po zaręczynach zaczęła szczegółowo planować wesele. Zapewnia, że będzie to bardzo wykwintna uroczystość. Aldona marzy o tradycyjnym, rodzinnym przyjęciu. Towarzyska kobieta chce, by na jej weselu bawili się wszyscy znajomi. Dlatego też lista gości jest bardzo długa - znajduje się na niej aż 400 nazwisk. Przygotowania do ślubu zakłóca jednak przykra wiadomość. Umiera bowiem matka narzeczonego Aldony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2000322.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bba57588cd7eae6a74784d24be16b467",[]],"55735495":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"55735496":["Prow.: Wojciech Modest Amaro.
Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro - jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina - znowu rzuci wyzwanie mniej doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w lokalu mistrza kuchni. Po raz pierwszy fani programu będą mogli skosztować dań, które zostaną przygotowane przez zawodników. W poskromieniu uczestników po raz kolejny Wojciechowi Modestowi Amaro pomagać będą Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz, a w roli opiekuna i doradcy ponownie wystąpi Kurt Scheller.","","",[]],"55735497":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","",["N"]],"55735498":["Rywalizować ze sobą będą tym razem kochająca kulturystykę Agata, higienistka i Miss Pomorza Nastolatek Anna, wokalistka Sandra oraz przyszła nauczycielka Gabriela. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy stylizacji: \"Portret Damy\" oraz \"Orient Express\". Na wykonanie kreacji uczestniczki mają zaledwie godzinę i dziewięćset złotych. Swoje dzieła zaprezentują przed konkurentkami i surowymi jurorami - recenzentem Tomaszem Jacykowem, aktorką Adą Fijał oraz modową ekspertką Dorotą Wróblewską.","","",[]],"55735499":["Agnieszka i Paweł mają sześcioro dzieci. Mieszkają we wsi Lubomino. Dziennie mogą wydać na osobę pięć złotych. Ich dom jest w fatalnym stanie. Gdy go zajmowali, brakowało nawet elektryczności. Tymczasem Andżelika, zajmująca się marketingiem w internecie, i Piotr, pracjący w branży informatycznej, rodzice Soni i Ksawerego, mogą pochwalić się budżetem stu trzydziestu złotych na osobę na dzień. Na pięć dni rodziny zamienią się miejscami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56586091135b070ea395c521ac1ca566",["N"]],"55735500":["Mimo podeszłego wieku Jadwiga i Kazimierz podjęli się wychowania trzech wnuków, których matka po śmierci męża popadła w alkoholizm. Pięć osób gnieździ się w małym, dwupokojowym mieszkaniu w bloku. Najstarszy chłopak, niepełnosprawny intelektualnie Damian, jak może pomaga dziadkom. Marcin, który ma padaczkę, potrzebuje osobnego kąta. Zaś najmłodszy Kuba miejsca do odrabiania lekcji. Łazienka wymaga dostosowania do potrzeb schorowanej seniorki. Architekt Maciek Pertkiewicz głowi się nad przygotowaniem projektu zagospodarowania tak małej przestrzeni. Ekipa budowlańców pod wodzą Wieśka Nowobilskiego będzie musiała zmierzyć się z jego wykonaniem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b0b6915a68e2fc33c1a4798d83cfdb3",[]],"55735501":["Dwie rodziny o diametralnie różnym statusie społecznym zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest codziennie funkcjonowanie, gdy brakuje pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"55735502":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"55735503":["Tatiana Kowalik ma 23 lata, studiuje architekturę. Jej ojciec Leszek ożenił się po raz drugi z o kilka lat młodszą od siebie Dorotą. Tatiana jest bardzo zżyta z ojcem, martwią ją jego problemy zdrowotne. Tatiana boi się, że ekscesy macochy mogą te problemy pogłębić. Dziewczyna podejrzewa, że Dorota prowadzi rozwiązły tryb życia. Zdaniem Tatiany kilka tygodni temu podczas wakacji na Ibizie wdała się w romans. Z mężczyzną lub kobietą...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4150154d60b6e23151dbe129bd95684c",["N"]],"55735504":["Dwie rodziny wymienią się budżetami i mieszkaniami. Monika i Robert to rodzice Wiktorii i cierpiącego na zespół Aspergera Pawła. Cała czwórka mieszka w jednym pokoju. Znajdują się w niełatwej sytuacji finansowej i czasem korzystają z pomocy wspólnoty działającej przy klasztorze Franciszkanów. Dorota i Dawid natomiast mają jednego syna - ośmioletniego Kryspina. Dorota ma własny salon fryzjerski, a Dawid pracuje w branży bankowej. Wartość ich willi wynosi półtora miliona złotych.","","",["N"]],"55735505":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f1a0b2d16334be2a33a3a3d85ee3ae03",["AD"]],"55735506":["Ireneusz Gaworek jest szefem oddziału banku. Jego skromna żona Anna nagle zaczęła podkreślać swoją seksualność - nosi drogie ubrania i mocny makijaż. Ireneusz podejrzewa, że jest zdradzany, a to mogłoby przeszkodzić mu w karierze. Mężczyzna znajduje w telefonie żony SMS-y, z których wynika, że jest ona związana z kolegą z pracy, Markiem. Detektywi potwierdzają ich bliską relację oraz zauważają, że oboje spiskują przeciwko szefowi. Niebawem okazuje się, że Anna potrafi przechytrzyć śledzących ją detektywów. Wściekły Ireneusz żąda natychmiastowych wyników dochodzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998711.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/98d2bf879848ba448db772bd9e23f7c6",["N"]],"55735507":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"55735508":["Trapiona wyrzutami sumienia Kourtney musi zdecydować, czy polecieć do Egiptu bez dzieci. Dzięki Khloe Kris odzyskuje dobry nastrój.","","",[]],"55735509":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"55735510":["Od wieków ludzie byli skłonni znosić największe cierpienia i poświęcenia, gdy celem było zachowanie młodości i urody.","","",[]],"55735512":["Gospodarz programu Heather Dubrow oraz słynni chirurdzy plastyczni - Terry Dubrow oraz Paul Nassif, spotykają się w studiu, aby wspólnie wspominać szalone historie, które wydarzyły się podczas realizacji programu \"Poprawki skalpelem\". Zaproszonymi gośćmi będą pacjenci, którzy padli ofiarą nieudolnych operacji plastycznych.","","",[]],"55735513":["Matka Hanny, malarka Joanna, jak na prawdziwą artystkę przystało uwielbia zamieszanie wokół siebie i dobrą zabawę. Jacek, mąż Hanny, który jest z zawodu fotografem świetnie dogaduje się z teściową. Któregoś dnia kobieta znajduje bieliznę matki we własnym mieszkaniu. Jakiś czas później Hanna nakrywa ją ze swoim mężem w dwuznacznej sytuacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/952ffe4241f188db94958ed64084a854",["N"]],"55735697":["Zestawienie zabawnych filmików o sportowcach. W odcinku m.in. popisy kaskaderów na motocyklach, numery na deskorolkach, zderzenie dwóch paralotniarzy w powietrzu i ekstremalna gra na kobzie.","","",[]],"55735698":["Zestawienie zabawnych filmików o sportowcach. W odcinku m.in. latanie lotnią, wpadki na longboardzie i dziwny wypadek na autostradzie.","","",[]],"55735699":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"55735700":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"55735701":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"55735702":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"55735703":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"55735704":["Fascynujący program prezentujący najważniejsze osiągnięcia w zakresie współczesnych technologii. Widzowie przekonają się, jak inżynieria, elektronika i przemysł umożliwiły rozwój różnych dziedzin, m.in. motoryzacji, medycyny, przemysłu zbrojeniowego czy produkcji przedmiotów codziennego użytku.","","",[]],"55735705":["Twórcy serii prezentują najbardziej zdumiewające wynalazki, najszybsze pojazdy, najpotężniejsze maszyny i najbardziej niszczycielskie rodzaje broni. Widzowie poznają przełomowe technologie, które wpłynęły na rozwój motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, budownictwa oraz przedmiotów codziennego użytku.","","",[]],"55735706":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735707":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735708":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735709":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735710":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55735711":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55735712":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55735713":["Reż.: Rafał Wójcik.
Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"55735714":["Jedno ogniwo
Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski badają miejscowość Rumoka, gdzie w styczniu 1945 roku nastąpił odwrót Niemców w stronę Prus. W okolicy odnaleziono ogniwo pojazdu, pochodzące z czasów drugiej wojny światowej. Poszukiwacze postanawiają odnaleźć inne elementy samochodu, by dowiedzieć się, z jakiego pojazdu korzystali Niemcy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8f771bc39d585fec77ea5517d8f6ba3",["AD"]],"55735715":["Tajemnica zaginionego sztandaru","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bdcde27d10fa346c1cc8dd7dc60221e",["AD"]],"55735716":["Ślady Wielkiej Wojny - Hrubieszów","","",["AD"]],"55735717":["Tajemnica opuszczonej wioski","","https://ipla.tv/resolve-media/1/065145a258ddb9274bed62aee70566b5",["AD"]],"55735718":["Narodziny potwora
Wrzesień 1914 roku. W okopach każdego dnia giną dziesiątki tysięcy europejskich żołnierzy. Francuzi i Anglicy rozpoczynają prace nad skonstruowaniem pojazdu opancerzonego, którego zastosowanie na polu bitwy odmieniłoby losy wojny. Gdy do walki z Niemcami wkraczają brytyjskie czołgi, rozpoczyna się nowa era w historii konfliktów zbrojnych. Dokumentaliści prezentują, jak przebiegała praca inżynierów, którzy zaprojektowali pierwsze pojazdy bojowe tego typu. Sięgają też po dawne listy i pamiętniki, aby przedstawić odczucia towarzyszące pierwszym czołgistom.","","",[]],"55735719":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["AD"]],"55735720":["Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski odkrywają różne relikty przeszłości i prawdziwe skarby. Ich pasja to cenna lekcja historii.","","",[]],"55735721":["Miecz Hitlera","","",["AD"]],"55735722":["Program prezentuje widzom, jak funkcjonują pociągi i w jaki sposób wygląda praca na kolei. Jest ona szczególnie ciekawa, gdy ma się świadomość, że każdy skład skrywa swoje własne tajemnice.","","",[]],"55735723":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1989566.jpg","",["AD"]],"55735724":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"55735725":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"55735726":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"55735727":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aecac9eaef1b7ca54fe0412fd98c24db",["N"]],"55735728":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ba392963c960865578ba1d67c0ca372",["N"]],"55735729":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7e6fb56673a14ebe60591b985f9713a2",["N"]],"55735730":["W Warszawie Emil ściga urzędników, którzy za cichym przyzwoleniem Straży Miejskiej parkują swoje auta, gdzie im się podoba. Z kolei w Łodzi natrafia na absurdalne ustawienie znaków znajdujące się tuż pod siedzibą miejscowej policji. Nie dość, że rozmieszczenie drogowskazów wprowadza kierowców w błąd, to jeszcze stwarza dodatkowe niebezpieczeństwo na jezdni. Emil odwiedza również Wrocław, gdzie strażnicy miejscy potrafią wezwać straż pożarną do plamki oleju roślinnego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cca501bce1a22d94ab7d1973d1666407",["N"]],"55735731":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/21a21e24c9037b175bc1c4a02df3d068",["N"]],"55735732":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/37b5823b0e276341819b022845bc5264",["N"]],"55735733":["Sponsor Janusz","","https://ipla.tv/resolve-media/1/31489af6be0f3d663b0500aba4e9858c",["N"]],"55735734":["Sylwester z Polsatem","","https://ipla.tv/resolve-media/1/842ebb1d90654691eebde1c392da53ac",["N"]],"55735550":["Młody drwal Gracjan wyspecjalizował się w zrywce ściętych bali. Andrzej \"Hos\" swoje spotkanie z niedźwiedziem zapamięta na całe życie. \"Żmiju\" zakupił swój pierwszy dom w Bieszczadach. Śliwa zamyka rozdział związany z pracą. Hanka mieszka osobno i zajęła się szyciem na maszynie. Janek musiał zrezygnować z bycia drwalem i został rzeźbiarzem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"55735551":["Gracjan opanował jazdę ciężkim Uralem po bieszczadzkich wertepach do perfekcji. Andrzej \"Hos\" nie ukrywa, że z potrzeby sięga po wszystko, co biega po lesie. \"Żmiju\" wpada na pomysł, aby przeciąć dom na pół i transportować go w kawałkach. Nadchodzi czas pożegnania Śliwy, na którym nie może zabraknąć Hanki. Harnaś przeszedł kurację odwykową i czuje się nowym człowiekiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"55735552":["Pani Agnieszka i jej trzy córki, Asia, Justynka i Iza, mieszkają same w bardzo zniszczonym domu - dach jest dziurawy, a okna nieszczelne. Panie mają do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia. Są to kuchnia, a jednocześnie pokój dzienny i łazienka, a także sypialnia. Budynek ogrzewa stara węglowa kuchnia. Martyna przystępuje do projektowania wnętrza, a Wiesław zamierza zająć się instalacją grzewczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/45dcfc53c91b76c3c83bedf61ecdfd5a",[]],"55735553":["Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Jest szczęśliwa, ponieważ córka wyjeżdża tylko na 2 tygodnie, a nie, jak chciał Andrzej, na cały rok. Z okazji podróży za ocean organizuje pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii Wiktora. Zależy jej na tym, by jej były mąż zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami jej dawnego szefa. Jerzy proponuje Indze wsparcie finansowe. Zuza pojawia się na pożegnalnej imprezie u Ingi. Jest zestresowana, ponieważ wie, że spotka Jerzego. Do salonu Patrycji wpada ładna, młoda dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z Michałem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/85912cfccbe0a7926d683557fc656f00",["N"]],"55735554":["Reż.: Jorge R. Gutiérrez.
Dwóch potężnych magów zakłada się o to, czy ludzie mają czyste serca. La Muerte to władczyni Świata Pamiętanych. Przebywają tam zmarli, pozostający w sercach swoich bliskich. Xibalby rządzi Krainą Zapomnianych - to smutne miejsce dla dusz, o których nikt nie pamięta. Próbie magów poddani zostają: mody matador Manolo, marzący o byciu muzykiem, oraz Joaquin - sportowiec i duma miasta. Chłopcy rywalizują o względy Marii, córki miejscowego burmistrza. Piękna wybranka jest jednak odporna na ich zaloty. Manolo i Joaquin wybiorą się we wspaniałą podróż, podczas której odwiedzą niezwykłe krainy, poznają barwne postaci oraz odkryją prawdę o sobie samych. Projekt Guillermo del Toro i Jorge R. Gutierreza był nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepszy film animowany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1998409.jpg","",["N"]],"55735555":["Reż.: Gary Trousdale, Raman Hui.
Zbliża się Halloween. W tym roku ulubione święto Shreka ma być naprawdę przerażające. Zamiast tradycyjnej zabawy, poczęstunku i sztuczek, ogr rzuca wyzwanie swoim przyjaciołom. Razem z Fioną, Osłem, Kotem w Butach i innymi baśniowymi postaciami zamierza spędzić noc w nawiedzonym zamku lorda Farquaada. Atmosferę grozy mają podsycić mrożące w żyłach opowieści. Rywalizację wygra ten, kto pokona swój strach. Mroczne historie opowiadają Ciastek, Osioł, Kot w Butach i Shrek... W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli postaciom znani aktorzy, m.in. Zbigniew Zamachowski (Shrek) i Jerzy Stuhr (Osioł).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007730.jpg","",["N"]],"55735556":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Włoski przemysłowiec Francesco Romanelli (Kazimierz Witkiewicz) przybywa do Warszawy w sprawach handlowych. Już na lotnisku zaczyna prześladować go pech. Po uroczystym powitaniu przez oczekujących go Polaków, wsiada do niewłaściwej taksówki. Kierowca pozostawia go w centrum miasta, gdzie przeżywa wiele przygód, które splatają się z perypetiami innych ludzi. W ten pierwszy dzień tygodnia wszyscy mają bowiem problemy. Milicjant (Andrzej Herder) regulujący ruchem musi zaopiekować się synkiem, gdyż w przedszkolu panuje różyczka, a żona nie może wyjść z pracy. Zygmunt (Jerzy Turek) - zaopatrzeniowiec z gminnej spółdzielni - desperacko poszukuje części do kombajnu, zaś pewna sprzedawczyni udaje się do biura matrymonialnego w celu znalezienia seksownego partnera. Na miejscu spotyka przystojnego Włocha, który trafił tam przypadkowo... Szlagierowa komedia Tadeusza Chmielewskiego, twórcy m.in. \"Gdzie jest generał?\" i \"Jak rozpętałem drugą wojnę światową\". Zręcznie napisany scenariusz i sporo udanych gagów zapewniły jej stałe miejsce w polskiej kinematografii, choć nie brakuje też głosów krytycznych. Film jest satyrą na polską rzeczywistość wczesnych lat 70. Codzienność ukazana została jako świat absurdu. W naturze ludzi tworzących tę groteskową codzienność, spryt sąsiaduje z beztroską głupotą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849293.jpg","",["N"]],"55735557":["Reż.: Ava DuVernay.
Trzynastoletnia Meg Murry (Storm Reid) jest córką genialnego znanego astrofizyka doktora Alexa Murry'ego (Chris Pine), który lata temu zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyna oraz jej matka Kate (Gugu Mbatha-Raw) wierzą, że jego zaginięcie jest powiązane w tajemniczy sposób z kwestiami, które badał. Pewnego dnia w życiu Meg i jej młodszego błyskotliwego brata Charlesa Wallace'a (Deric McCabe) pojawia się osobliwa istota, rudowłosa pani Whatsit (Reese Witherspoon). Wraz z nią i dwiema innymi magicznymi kobietami (Oprah Winfrey i Mindy Kaling) Meg, jej brat oraz ich przyjaciel Calvin (Levi Miller) muszą wyruszyć w pełną przygód kosmiczną podróż, której celem jest uratowanie wszechświata od straszliwego nieszczęścia. Obraz nominowany do People's Choice i Teen Choice. Kręcono go w Los Angeles, w Nowej Zelandii i w Kalifornii.","","",[]],"55735558":["Reż.: Jon Favreau.
Od kilku miesięcy cały świat wie, że superbohater Iron Man to miliarder Tony Stark (Robert Downey Jr.) - genialny wynalazca i szef Stark Industries, głównego dostawcy broni dla rządu USA. Stark jest teraz sławny jako człowiek, któremu udało się zagwarantować światowy pokój. Chce wykorzystywać nowoczesną technologię i swoje wynalazki do celów humanitarnych i zarazem skończyć z produkcją broni. Władze, prasa i zwykli obywatele naciskają, by podzielił się swoją technologią z armią. Tony obawia się jednak, że tajne informacje dostaną się we wrogie ręce. Dlatego wraz z Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) i Jamesem \"Rhodeyem\" Rhodesem (Don Cheadle) jako \"War Machine\" próbuje do tego nie dopuścić. Co gorsza jego ciało powoli zatruwane jest przez jeden z pierwiastków, wchodzących w skład reaktora zastępującego mu serce. Jednym z wpływowych przeciwników Iron Mana jest Justin Hammer (Sam Rockwell), szef konkurencyjnego koncernu zbrojeniowego. Na Tony'ego poluje też bezwzględny Ivan Vanko (Mickey Rourke), genialny rosyjski fizyk, który chce się zemścić za krzywdy wyrządzone przez rodzinę Starków jego ojcu. Konstruuje egzoszkielet i reaktor łukowy. Sequel kinowego hitu o przygodach Iron Mana - postaci komiksowej stworzonej przez wydawnictwo Marvel Comics.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007496.jpg","",[]],"55735559":["Reż.: Hany Abu-Assad.
Fotoreporterka Alex Martin (Kate Winslet) i neurochirurg Ben Bass (Idris Elba) lecą do Nowego Jorku. W trakcie podróży dochodzi do katastrofy, z której cało wychodzą tylko oni. Dwoje obcych sobie ludzie zostaje uwięzionych w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że pomoc z zewnątrz nie nadejdzie, wyruszają w długą podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoła niewyobrażalnym przeciwnościom losu, ale też nieoczekiwanej namiętności. Film Hany'ego Abu-Assada, twórcy nagradzanych \"Idola z ulicy\" i \"Paradise Now\". Do swojej najnowszej produkcji zaangażował Kate Winslet - zdobywczynię Oscara za obraz \"Lektor\" - oraz Idrisa Elbę, któremu rola w serialu \"Luther\" przyniosła Złoty Glob.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2000977.jpg","",[]],"55735560":["Reż.: Michaël R. Roskam.
Bob Saginowski jest barmanem. Pracuje u swojego zgorzkniałego kuzyna Marva, który dawniej był liczącym się w okolicy gangsterem. Jego pozycja spadła, kiedy władzę przejęli Czeczeni. Wtedy bar Marva stał się punktem przepływu gotówki pochodzącej z haraczy. O ustalonej godzinie posłańcy przynoszą tu pieniądze zebrane w całej okolicy. Dopiero stąd mafia wyprowadza je dalej. Układ ten sprawdza się przez długi czas, aż do feralnego dnia, gdy dochodzi do napadu. Zamaskowani sprawcy kradną cały utarg. Marv i Bob muszą znaleźć winnych oraz odzyskać pieniądze. Wiedzą bowiem, że gangsterzy nie znają litości i to oni odpowiedzą za zniknięcie gotówki. Problem w tym, że Bob stroni od przemocy. Chłopak prowadzi skromne, spokojne życia, a każdy dzień zaczyna od udziału we mszy. Mafia to nie jest jednak jego jedyne zmartwienie. Odkąd przygarnął znalezionego na śmietniku pobitego szczeniaka, nachodzi go były właściciel psa, niezrównoważony i agresywny, zamieszany w morderstwo Eric Deeds. Na dodatek jest to były chłopak Nadii, z którą Bob właśnie zaczął się spotykać. Konfrontacja z nim wymaga użycia siły...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003823.jpg","",["N"]],"55735561":["Reż.: Jake Kasdan.
Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) jest leniwą, próżną dziewczyną, która przez przypadek została nauczycielką. Kobieta przeklina, nie stroni od używek, a uczniowie kompletnie jej nie obchodzą. Marzy tylko o tym, żeby poślubić swojego bogatego chłopaka i wreszcie porzucić znienawidzoną pracę. Nic więc dziwnego, że kiedy narzeczony z nią zrywa, szybko zaczyna rozglądać się za kolejnym, odpowiednio sytuowanym kandydatem na męża. Usiłuje uwieść przystojnego i majętnego Scotta (Justin Timberlake), który właśnie rozpoczął pracę w tej samej szkole. Gdy Elizabeth dowiaduje się, że podobają mu się kobiety z dużymi piersiami, postanawia zrobić sobie implanty. Dziewczyna desperacko próbuje zdobyć pieniądze na zabieg. Tymczasem zakochuje się w niej szkolny wuefista Russell (Jason Segel), a do walki o względy Scotta włącza się nadgorliwa Amy (Lucy Punch)... Wyraziste postacie, cięte dialogi i momentami naprawdę mocne żarty to najważniejsze atuty produkcji z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz. Na ekranie partneruj jej popularny amerykański aktor, piosenkarz i producent muzyczny Justin Timberlake.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007733.jpg","",[]],"55735562":["Nie dotykaj mnie
Zostaje zamordowana 14-latka. Dziewczyna ginie we własnym pokoju. Adam i Agnieszka ustalają, że sprawcą zbrodni może być opóźniony umysłowo sąsiad nastolatki, który wielokrotnie wyznawał jej miłość. Chociaż chłopak przyznaje się do zbrodni, szybko pojawiają się wątpliwości. Detektywi odkrywają bowiem, że ofiara wcale nie była tak grzecznym i spokojnym dzieckiem, jak sądzili jej rodzice. Tymczasem Adam próbuje dowiedzieć się, co dzieje się z młodym judoką, Natanem Kotulskim. Policjant spotyka się z ojcem nastolatka. Mężczyzna przekazuje detektywowi smutne informacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"55735563":["W ukryciu
Studentka zostaje uprowadzona przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Okazuje się, że dziewczyna pochodziła z zamożnej i wpływowej rodziny. Porywacze żądają miliona złotych okupu. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że porwana dziewczyna zarabiała na swoje potrzeby, rozbierając się przed internetowymi kamerkami. To jednak tylko jeden z wielu jej sekretów... Kruczkowska przydziela nową sprawę Krystianowi i Kubie. Mężczyzna zostają tymczasowymi partnerami. Nie podoba się to żadnemu z nich. Między detektywami często dochodzi do konfliktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1995525.jpg","",["N"]],"55735564":["Ostateczna rozgrywka
Były naczelnik wydziału kryminalnego, Piotr Zarębski, zostaje postrzelony przez snajpera. Pierwsze podejrzenia padają na siostrzenicę mężczyzny, która niedawno wyszła z więzienia i mogła ściągnąć na niego kłopoty. Kobieta sugeruje jednak, że ataku dokonał żądny zemsty gangster, którego żona zginęła w akcji zleconej przez jej wujka. Olgierd tymczasem ma wrażenie, że jest śledzony. Ktoś pojawia się pod jego blokiem i obserwuje go z ukrycia. Funkcjonariusz lekceważy zagrożenie. Wkrótce tego żałuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005871.jpg","",["N"]],"55735565":["Zła decyzja
Porwano syna zamożnego biznesmena. Detektywi sądzą, że to sprawka byłej dziewczyny uprowadzonego, która cierpi na zaburzenia psychiczne. Okazuje się w międzyczasie, że rodzina ofiary podpadła podejrzanym ludziom. Natalia i Kuba prowadzą wyścig z czasem, by zapobiec tragedii. W ramach akcji funkcjonariusze udają parę w hotelu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2005871.jpg","",["N"]],"55735566":["Były więzień Leszek ma na oku mieszkanie, które kiedyś wynajmował ze swoją dziewczyną. Obecni lokatorzy idą na spacer, a on włamuje się do lokalu, by zabrać ukryte w posadzce narkotyki, pieniądze i broń. Janek wraca po portfel akurat w momencie, gdy bandyta opróżnia skrytkę. 9-letnia Kasia zjadła podczas Wigilii niedosmażoną rybę. Pierwszego dnia świąt ma nagłe objawy listeriozy, bakteryjnej choroby zakaźnej, która może doprowadzić do uszkodzenia mózgu, a nawet śmierci.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4c26ab30ff7d4ecc00209c281c053d4",["N"]],"55735514":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96a98128a460a0b36bf59c85f59f6c5d",["N"]],"55735515":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fda8793432c86cfe5f3a857cbde0145",["N"]],"55735516":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4681ffa90b87732404d3c29a33c813e7",["N"]],"55735517":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7436deea19b31eaa4156ee13caf910b",["N"]],"55735518":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0896c7661a3f6172e71344bdb7276fb",["N"]],"55735519":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d61306f2f84f1f6b8120cdcfcb9e347",["N"]],"55735520":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f852fe94e8ebd96000ce81343c460f8",["N"]],"55735521":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3806aab069b261c39fa7c9b43740d593",["N"]],"55735522":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735523":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"55735524":["Adam prosi detektywów, aby sprawdzili, dlaczego jego żona zaczęła gromadzić pieniądze. Podejrzewa, że Iwona po raz kolejny pomaga Łukaszowi, swojemu bratu recydywiście. Marek obserwuje Łukasza i stwierdza, że mężczyzna jest dłużnikiem niebezpiecznych ludzi. Z kolei Ania śledzi Iwonę. Dociera za nią do mieszkania podejrzanego mężczyzny i widzi, jak żona klienta wręcza mu jakąś kopertę. Bronisław przekazuje te wiadomości Adamowi. Następnie Anna udaje się do mieszkania, które odwiedziła Iwona. Znajduje w nim gadżety erotyczne. W kalendarzu zauważa zapisane terminy kolejnych spotkań ze śledzoną przez nią kobietą. W międzyczasie Marek widzi, jak dwaj uzbrojeni w maczety bandyci napadają na Łukasza. Staje w jego obronie. Wdzięczny recydywista zapewnia go, że od dawna nie utrzymuje kontaktów z siostrą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/46e07b58689d725355c294c99e2b99bd",["N"]],"55735525":["Emilia prosi detektywów o odnalezienie jej brata, Julka. Mężczyzna miał pracować w Anglii, ale niedawno kobieta widziała bezdomnego, który wyglądał jak on. Problem polega na tym, że rodzina jest skłócona i rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu. Emilia podejrzewa, że chłopak wrócił z zagranicy zrujnowany i wylądował na ulicy. Teraz duma nie pozwala mu na kontakt z bliskimi. Ludzie Malanowskiego rozpoczynają poszukiwania. Magda przeprowadza wywiad wśród stołecznych kloszardów. Pokazuje im zdjęcia Julka, ale twierdzą, że go nie znają. Detektyw ma wrażenie, że czegoś się boją. Wkrótce okazuje się, że w rejonie, w którym klientka widziała brata, grasują chuligani, znęcający się nad bezdomnymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8875ec6d5f7c4b51383c17179e7e9f2e",["N"]],"55735526":["Malanowski przyjeżdża do komisariatu, w którym przebywa jego były klient, Adam. Mężczyznę zatrzymano za próbę pobicia, byłego chłopaka córki, Radosława. Zdaniem Adama Radek pobił Marcelinę. Policja twierdzi, że kobieta padła ofiarą napadu rabunkowego, a podejrzany ma mocne alibi. Adam twierdzi, że alibi jest wynikiem kontaktów Radosława ze światem przestępczym. Detektywi ustalają, że były chłopak córki Adama był karany, ale od dłuższego czasu ma czystą kartotekę, legalną pracę i opiekuje się młodszą siostrą. Mimo wszystko Malanowski postanawia dokładnie sprawdzić młodego mężczyznę. W jego mieszkaniu odkrywa niepokojące dowody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6c208b0b8f0a6d4eac6c7799cbbe34e",["N"]],"55735527":["Rozwiedziony Jacek prosi detektywów o pomoc. Twierdzi, że jego była żona, Patrycja, zmusza ich kilkuletnią córkę, Laurę do grania w serialu. Mężczyzna nie chce, aby tak mała dziewczynka pracowała. Zamierza przejąć opiekę nad Laurą i zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Ludzie Malanowskiego obserwują Patrycję. Tymczasem Annie udaje się nawet porozmawiać z małą. Ku jej zdziwieniu Laura twierdzi, że boi się taty. Marek obserwuje ich klienta. Odkrywa, że mężczyźnie bardziej zależy na pieniądzach które zarabia Laura, niż na niej samej. Malanowski wypowiada umowę Jackowi. Kilka dni później Laura znika.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f22edd79b06454cdd6a9426fc06e2ab9",["N"]],"55735528":["Bunkry i obszary leśne dawnego poligonu niemieckiego Hammerstein, dziś miejscowość Czarne na Pomorzu, kryją tajemnice uzbrojenia pierwszej i drugiej wojny światowej, w tym chwilowo stacjonujących tam wojsk kolaborującego z III Rzeszą francuskiego rządu z Vichy. Prowadzący szukają śladów tamtych wydarzeń.","","",["JM"]],"55735529":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski tym razem wybiorą się w okolice Szczytna. Tutaj rozegrała się jedna z najbardziej zapomnianych bitew kampanii wrześniowej 1939 roku. Żołnierze polscy Armii Pomorze oraz 15 Dywizji Piechoty Armii Poznań, wspierani oddziałem Obrony Narodowej \"Nakło\", przez trzy dni krwawych walk skutecznie powstrzymali wrogie wojska w marszu na Warszawę. Dzięki temu generał Tadeusz Kutrzeba zyskał bezcenny czas na przegrupowanie i wydanie Niemcom Bitwy nad Bzurą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a398ce028e88974b42f2719d7ed8f80f",["JM"]],"55735530":["Reż.: Matthew Ainsworth.
O Trójkącie Bermudzkim do dziś krążą legendy. To jeden z najbardziej znanych i zarazem nieznanych obszarów na kuli ziemskiej. Od lat kojarzony jest z niewytłumaczalnym zaginięciem statków i samolotów, które pojawiają się na liczącym 500 mil kwadratowych fragmencie Oceanu Atlantyckiego. Badacze nieustannie zgłębiają tę tajemnicę, tworząc teorie prawdopodobne i paranormalne. W trzyodcinkowej serii twórcy przeanalizują przyczyny sekretnych zaginięć jednostek lotniczych i pływających. Być może jest to podyktowane błędami ludzkimi, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznym lub pojawieniem się UFO.","","",[]],"55735531":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"55735532":["Każde miasto na świecie boryka się z tym samym poważnym problemem - tonami wytwarzanych przez jego mieszkańców i przemysł śmieci. Paradoksalnie, gdyby nie te odpady, wiele współczesnych metropolii nie mogłoby się rozwinąć. Twórcy serii pokazują, co robią największe miasta świata, by pozbyć się niechcianych nieczystości.","","",[]],"55735533":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"55735534":["Opowieść o elitarnej jednostce gwardii narodowej stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego Rosji. Jej głównym celem jest walka z przestępczością zorganizowaną oraz terroryzmem.","","",[]],"55735535":["Kulisy ekstremalnego egzaminu, jakiemu poddawani są kandydaci do elitarnej rosyjskiej jednostki specjalnej. Kamera rejestruje fizyczne objawy wycieńczenia podczas biegu przez góry, czołgania w błocie, symulacji prawdziwej akcji czy walk wręcz. Czy młodzi mężczyźni wygrają z własnym ciałem i słabościami?","","",[]],"55735536":["Prezentacja tajemniczych zdarzeń wychwyconych przez kamery monitoringu na całym świecie. Widzowie zobaczą m.in.: Chińczyka, który przeżył dwukrotne uderzenie pioruna, tajemnicze kule światła na niebie oraz niezidentyfikowane formy życia.","","",[]],"55735537":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"55735538":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"55735539":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"55735540":["Program przedstawia przebieg ostatnich miesięcy wojny, m.in. marsz wojsk alianckich na Berlin, wyzwalanie obozów koncentracyjnych Bergen-Belsen i Buchenwald. Dokument opowiada też o samobójstwie przywódcy III Rzeszy, podziale Niemiec i procesie norymberskim.","","",[]],"55735541":["Gracjan opanował jazdę ciężkim Uralem po bieszczadzkich wertepach do perfekcji. Andrzej \"Hos\" nie ukrywa, że z potrzeby sięga po wszystko, co biega po lesie. \"Żmiju\" wpada na pomysł, aby przeciąć dom na pół i transportować go w kawałkach. Nadchodzi czas pożegnania Śliwy, na którym nie może zabraknąć Hanki. Harnaś przeszedł kurację odwykową i czuje się nowym człowiekiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"55735542":["Wojtek tak jak wszyscy przybysze w Bieszczady zaczyna na wyrębie jako pomocnik drwala. Hos usiłował zrobić posiłek ze ślimaków. Przyjaciele na pożegnanie Śliwy przynieśli tort w kształcie retort do wypału drewna. Jankowi ,,Samolotowi\" nie podoba się selekcja jodeł, ale decyduje się ją wykonać. Do Andrzej \"Żmija\" przyjechała laweta. Czeka go kolejny etap przenoszenia domu .","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"55735543":["Ekipa Jurka schodzi na ląd. Członkowie wyprawy zamierzają nasycić oczy rajską przyrodą Madagaskaru. Poza tropikalną roślinnością na drodze wędkarzy pojawiają się węże boa, olbrzymie żółwie lądowe, lemury i różnokolorowe kameleony. Po powrocie na katamaran i wypłynięciu na otwarte wody oceanu rozpoczyna się łowienie ryb rafowych. Na wędkach pojawiają się ogromne karanksy, tuńczyki, graniki i inne rzadko spotykane ryby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777781bdc57423b54ce89af3f3d08e6a",[]],"55735544":["Na kopułach pancernych polskich schronów Obszaru Warownego Śląsk widnieją tajemnicze otwory. Znaleziona tam została przepalona stal o grubości 20 cm. W grudniu 1930 roku Niemcy przeprowadzili próby nowej, nieznanej światu broni. Użyli jej podczas ataku na belgijską twierdzę Eben Emael w maju 1940 roku. Wówczas 80 komandosów w przeciągu 36 godzin zdobyło twierdzę bronioną przez 800 żołnierzy. Straceńcy wygrali swoją pierwszą bitwę.","","",["JM"]],"55735545":["W II połowie XIX wieku wynaleziono proch bezdymny. Fakt ten zmienił bieg historii i sprawił, że dotychczasowa polityka militarna polegająca na blokowaniu możliwych kierunków ofensywy wrogów straciła sens. Widzowie dowiedzą się, co tak niezwykłego było w tej substancji i dlaczego władze Niemiec nie zauważyły nadciągającej zmiany i z uporem budowały twierdze i instalowały w nich armaty miotające pociski siłą prochu czarnego (dymnego).","","",["AD"]],"55735546":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cedd3866670e40132555144629cd7e65",[]],"55735547":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce4fd3efd170091772a166e783f2ddc0",[]],"55735548":["Mecze piłkarskie od lat są miejscem, w których dochodzi do największych zamieszek. Pseudokibice zantagonizowanych drużyn dążą do konfrontacji, która nie rzadko zmienia piłkarskie widowisko w stadionową bitwę. Tym razem widzowie będą mogli przyjrzeć się pracy policjantów przy zabezpieczaniu meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Na stadion przyjeżdża około 30 tys. kibiców stołecznej drużyny. Jeden z operatorów z ukrytą kamerą wchodzi podczas meczu na żyletę - trybunę na której spotykają się najbardziej zagorzali kibice - by obserwować agresywnych fanów piłki nożnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b947a660a4dd506ad38713c2b2908ccc",["N"]],"55735549":["Funkcjonariusze Wydziału Realizacyjnego KSP przygotowują się do obławy na największą w historii polskiego narkobiznesu fabrykę amfetaminy. Z informacji operacyjnych wynika, ze jest ona ukryta nieopodal Puszczy Kampinoskiej. W każdym z budynków mogą przebywać uzbrojeni członkowie grupy przestępczej. Z powodu grożącego niebezpieczeństwa funkcjonariuszom jednostki bojowej zamontowano w kombinezonach małe kamery, które pozwolą śledzić przebieg całej akcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a76bb88b3531a11807da17d287fbe2f",["N"]],"55735867":["Reż.: Joe Coppoletta.
Walker potajemnie udaje się do więzienia, by zebrać dowody przeciw skazanemu przestępcy, który zlecił zabójstwo kluczowego świadka i dwóch strażników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"55735868":["Reż.: Aaron Norris.
Walker odkrywa, że irlandzcy bojówkarze chcą zabić przebywającego w Dallas dygnitarza, który negocjuje traktat pokojowy między IRA a Wielką Brytanią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"55735869":["W wieku 24 lat pani Barbara została wdową. Odtąd samotnie wychowuje Michała i Karola. Kobieta ciężko pracowała, by jej dzieciom nigdy niczego nie zabrakło. Niestety nie stać jej na remont starego, drewnianego domu, w którym mieszka wraz z nastoletnimi synami. W budynku nie ma nawet łazienki jako odrębnego pomieszczenia. Prysznic stoi w pokoju Barbary. Pomieszczenie jest w opłakanym stanie. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835394.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d6b7277f8183a78bf4c493190c40932",["N"]],"55735870":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"55735871":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"55735872":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"55735873":["Sara i Karol od dwóch lat są ze sobą związani. Mężczyzna zostawił dla niej swoją żonę. Dwa miesiące temu para zaręczyła się. Sara zaczyna mieć jednak wątpliwości. Obawia się, że kiedyś Karol może ponownie posunąć się do zdrady. Postanawia przetestować jego wierność. Wynajmuje panią Joannę, by spróbowała go uwieść. Kobieta zamieszkuje w sąsiedztwie i podaje się za studentkę prawa. Karol od razu zwraca na nią uwagę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ac54a301c4ff306226ddeb215c7112f5",["N"]],"55735874":["Para emerytów zaprzyjaźnia się z dwojgiem młodych ludzi, którzy zamieszkali obok. Gdy nowi znajomi postanawiają się pobrać, proszą sąsiadów na świadków. Wszystko układa się dobrze do czasu, gdy emerytów dobiegają pewnego dnia zza ściany odgłosy gwałtownej kłótni i walki. Takie sceny zaczynają się powtarzać. Sąsiedzi są przerażeni, gdy widzą zakrwawioną sąsiadkę uciekającą gdzieś z domu. Są przekonani, że jej mąż stosuje przemoc domową. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/67c6a316be5f2149761a2841711d1e9c",["N"]],"55735875":["Eryk nie może wybaczyć Jerzemu, tego co zrobił. Krzysztof ma jednak pewien plan, jak ich pogodzić. Paula pociesza Lenę, która rozstała się z Fabiem. Wieczorem przyjaciółki idą na kolację do restauracji. Lena znów zostaje postawiona w niezręcznej sytuacji. Tymczasem na Gran Canarię przylatują Emil, Patryk i Grzegorz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f57739831792b10a54f6592bfeffdc65",["N"]],"55735876":["Jarosław przyznaje się, że ukrywa chorobę przed żoną oraz córką. Laura zachęca go do podjęcia zagranicznego leczenia. Wkrótce mężczyzna wyjawia bliskim powód zmian w swoim zachowaniu. Białach przychodzi do niego z propozycją pomocy finansowej. Lucjan wydaje pierwszy numer gazety. Przeczytać można w nim obszerny artykuł o niebezpiecznych pająkach oraz bohaterstwie sierżanta. Pod wpływem pochwał Żbikowski odzyskuje dobry humor i pewność siebie. Tymczasem materiał o opiece księdza nad zbłąkanym psem skutkuje podrzuceniem na plebanię chomika. Kordas rozpoczyna realizację niecnego planu. Zgłasza kradzież laptopów. Sugeruje, że sprawcą jest Michał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003552.jpg","",[]],"55735877":["
Paola Miranda i Paulina Doria (w obie role wcieliła się Sandra Echeverría) są siostrami bliźniaczkami, które zostały rozdzielone w dzieciństwie. Przypadkowe spotkanie sprawia, że dowiadują się o swoim istnieniu. Paola nie jest szczęśliwa jako żona prezydenta Meksyku, Carlosa Bernala (Andrés Palacios). Postanawia rozpocząć nowe życie. W tym celu kobieta usiłuje doprowadzić do tego, by mieszkająca wraz z matką Paulina Doria zaczęła ją udawać. W końcu dziewczyna przystaje na jej propozycję, co wywołuje szereg komplikacji oraz nieprzewidzianych sytuacji. Wkrótce na jaw wychodzi także prawdziwy motyw działania Paoli. Remake wielkiego hitu sprzed lat. Serial stanowi nieco zmienioną fabularnie, przeniesioną w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego 25-odcinkowa wersja słynnej \"Pauliny\" z 1998 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006760.jpg","",[]],"55735878":["Gang rumuńskich włamywaczy ukrywa się w lasach niedaleko autostrady i przeprowadza napady. Przestępcy kradną koparki, następnie wjeżdżają nimi do banków i zabierają całe sejfy. André i Semir prowadzą dochodzenie w sprawie najazdu buldożerem na pocztę. Właśnie tego dnia w kasie znajdowała się znaczna suma pieniędzy. Głównym podejrzanym jest pracownik poczty, wcześniej zatrudniony w rumuńskich służbach specjalnych.","","",[]],"55735879":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"55735880":["Zgodnie z przepowiednią sekty o nazwie Dzieci Słońca nadchodzi właśnie koniec świata. W samo południe członkowie odłamu zamierzają popełnić zbiorowe samobójstwo w Australii i Indiach. Andrea postanawia dostać się do zabudowań sekty, aby ratować swoją siostrę. Niestety, zostaje zdemaskowana i aresztowana. Zbliża się południe. Wyznawcy Dzieci Słońca udają się do opuszczonej fabryki.","","",[]],"55735881":["Wakacyjny wypad w góry
Sonia oraz Karolina są w żałobie. Niedawno zmarł ich mąż i ojciec, Krzysztof. Mężczyzna wybrał się w góry z przyjacielem. Zginął wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nadal nie odnaleziono jego ciała. Sonia podejrzewa, że Julian, kolega ofiary i ich sąsiad, ma związek z tragedią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007503.jpg","",[]],"55735882":["Extra Turbo
Sandra i Jarek wprowadzają się do wymarzonego domu na wsi. Po przeciwnej stronie mieszka Damian, który nieustannie zajmuje swoim tuningowanym autem. Para bezskutecznie próbuje zaprzyjaźnić się z nowym sąsiadem, ale ich wzajemne stosunki układają się coraz gorzej. Pewnego dnia Damian odkrywa, że jego samochód został spalony. Oskarża Jarka i dzwoni na policję. Sandra ma wątpliwości co do niewinności partnera, ale sprawa wydaje się jej podejrzana. Kobieta usiłuje poznać prawdę o zdarzeniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007503.jpg","",[]],"55735883":["Ze szpitala zabrano zwłoki. Patrol rozmawia z rodziną zmarłej kobiety i ochroniarzem placówki. Nie ma świadków zdarzenia. Szymon i Góral dowiadują się, że w prosektorium pracował mężczyzna, który ma podejrzane hobby. Funkcjonariusze udają się również na teren ogródków działkowych, skąd zginęły drogie kwiaty. Z pozoru błaha sprawa ma zaskakujący finał. Tymczasem Zapała stwierdza, że w jego agencji detektywistycznej potrzebny jest remont. Roman oferuje swoją pomoc. Zieliński jest smutny, ponieważ wszyscy zapomnieli o jego urodzinach. Dochodzi do niespodziewanej sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002540.jpg","",[]],"55735884":["Załoga sprawdza doniesienie kobiety, która zauważyła zwłoki w parku. Zielińska i Kamińska odkrywają, że mężczyzna w krzakach został pobity, ale żyje. Wkrótce rozmawiają z ojcem poszkodowanego. Twierdzi on, że syn dzień wcześniej wyszedł na siłownię. Po sprawdzeniu monitoringu okazuje się, że chłopak nie dotarł na miejsce. Rodzic staje się podejrzanym w sprawie. Tymczasem patrol dostaje drugie wezwanie. Chłopak na rowerze chciał okraść przechodnia. Po przyjeździe na miejsce wychodzi na jaw, że incydent był zaplanowany, a złodziej zamierzał w ten sposób chronić bliską mu osobę. Później Asia robi test ciążowy. Sfrustrowana prywatnymi problemami wyładowuje się na Lenie. Między policjantkami dochodzi do kłótni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002540.jpg","",[]],"55735885":["Michał nie zjawia się na randce z Czarną. Sierżant próbuje nakłonić go do tego, by przyznał się do kradzieży. Białach wątpi w winę przyjaciela. Tymczasem gospodyni nie jest zadowolona z obecności podrzuconego chomika. Lucjan wpada na pomysł, jak znaleźć gryzoniowi nowego właściciela. Zachowanie jednego z kandydatów wzbudza jednak niepokój wśród mieszkańców plebanii. Kordas daje Tomkowi pracę w charakterze kierowcy, przez co Luiza traci pracownika. Zirytowana dziewczyna zakłada się z ojcem o to, że rozkręci interes i pomnoży zyski myjni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003552.jpg","",[]],"55735886":["Śledczy zajmują się sprawą włamania do firmy budowlanej. Zginęły pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Jawor i Górska ustalają, że sprawcy wiedzieli, jak działa instytucja. Stróże prawa zaczynają podejrzewać, że za kradzieżą stoi właściciel, który nie chce wypłacać swoim pracownikom pensji. Tymczasem Tomek cały czas monitoruje sytuację Stopki, starszego człowieka, którego śledzi od dłuższego czasu. Po ostatnich wydarzeniach trafił on do domu opieki. Na komendzie pojawia się znajoma Jawora, która zadłużyła się u lichwiarza. Mężczyzna dość brutalnie egzekwuje dług. Policjant chce jej pomóc. Nie spodziewa się jednak, co czeka go w siedzibie firmy pożyczkowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002037.jpg","",[]],"55735887":["Reż.: David Von Ancken.
Stany Zjednoczone, 1868 r. W trzy lata po zakończeniu wojny secesyjnej pułkownik armii konfederackiej, Carver (Liam Neeson), dowodzi wynajętą przez siebie grupą pościgową. Gotowi na wszystko mężczyźni tropią kapitana Gideona (Pierce Brosnan), który w czasie ostatniego konfliktu walczył w wojskach Północy. Najemnicy Carvera uczestniczą w polowaniu wyłącznie dla zarobku. Stojącym na czele wyprawy oficerem kieruje tymczasem prawdziwa obsesja. Jej powodów nie zna nikt, z wyjątkiem dwóch byłych towarzyszy broni pułkownika. Na samym początku szaleńczej gonitwy Gideon zostaje postrzelony w ramię. Sam wyjmuje ze swego ciała tkwiącą w nim kulę. Niestety, zmuszony jest zostawić konia i strzelbę. Desperat ucieka jednak dalej, a życie uratować może mu jedynie wrodzony spryt, nóż myśliwski i siły otaczającej go, dzikiej przyrody. Debiut kinowy Davida Von Anckena - reżysera takich seriali, jak \"Oz\" czy \"Californication\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838014.jpg","",[]],"55735888":["Prow.: Jeff Probst.
Osiemnastu uczestników zostaje wyposażonych w mapy i porzuconych na wyspie Koh Rong w Kambodży. Śmiałkowie mierzą się z wyzwaniami życia poza cywilizacją i przygotowanymi dla nich zadaniami. By przetrwać w surowych warunkach, muszą współpracować. Zawodnicy sami dbają o schronienie oraz pożywienie. Na naradach plemiennych eliminowane są kolejne osoby, które słabo radzą sobie w nowej rzeczywistości. Zwycięzcę czeka natomiast nagroda w postaci miliona dolarów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994289.jpg","",[]],"55735889":["Prow.: Jeff Probst.
Osiemnastu uczestników zostaje wyposażonych w mapy i porzuconych na wyspie Koh Rong w Kambodży. Śmiałkowie mierzą się z wyzwaniami życia poza cywilizacją i przygotowanymi dla nich zadaniami. By przetrwać w surowych warunkach, muszą współpracować. Zawodnicy sami dbają o schronienie oraz pożywienie. Na naradach plemiennych eliminowane są kolejne osoby, które słabo radzą sobie w nowej rzeczywistości. Zwycięzcę czeka natomiast nagroda w postaci miliona dolarów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994289.jpg","",[]],"55735890":["Widzowie obejrzą reportaż o historii sukcesu wietnamskiego emigranta, który od 40 lat produkuje najsłynniejszy na świecie ostry sos chili. Ekipa przyjrzy się, jak produkowane są materace z komorami powietrznymi, z końskiego włosia oraz materac kokosowy. Pojawią się też przykłady udanej współpracy zwierząt i ludzi. Przywołana zostanie opowieść o psim detektywie w akcji. Odbędzie się test autonomicznego robota, który przydaje się jako kurier. Maszyna sama jeździ do sklepu i robi zakupy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"55735891":["Bohater odcinka to Bartek Ostałowski, który w wieku 19 lat stracił obie ręce w wypadku komunikacyjnym. Mimo wszystko, został pierwszym na świecie zawodowym kierowcą prowadzącym samochód za pomocą stóp. Poza driftem, Bartek zajmuje się także malarstwem i tworzy przepiękne obrazy. W kolejnej części programu autorzy przygotowali relację z konkursu Miss Świata na Wózku, w którym udział wzięła Adrianna Zawadzińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ade6aec60ea0f6d3404ac8193f0a54da",["N"]],"55735892":["Program rozpocznie reportaż na temat zespołu Młodzi Migają Muzykę, który tworzą uczniowie z warszawskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych. Grupa interpretuje teksty piosenek na polski język migowy oraz zajmuje się nagrywaniem specjalnych teledysków. Niesłysząca młodzież została zaproszona do współpracy m.in. przez wokalistę Kasię Moś. W dalszej części odcinka widzowie poznają historię niezwykłego duetu: Łukasza Malaczewskiego, fizjoterapeuty i triathlonisty, oraz jego 11-letniego pacjenta - Jasia Kmiecia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c62f43cf7b8d902c505d082707bdaa6",["N"]],"55735893":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"55735894":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"55735895":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55735896":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735897":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"55735898":["
Dalsze przygody niezwykle kreatywnego i niekonwencjonalnego agenta organizacji Phoenix. Jego nieprzeciętne umiejętności pozwalają mu poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Błyskotliwy Angus MacGyver podejmuje się kolejnych ryzykownych misji na całym świecie.","","",[]],"55735899":["Tym razem widzowie poznają kulisy pracy paparazzich i zobaczą, jak tak naprawdę wyglądają ich działania. Okaże się też, jak w Los Angeles mieszkają najbogatsi. W programie wizyta w wystawionej na sprzedaż willi z własnym lądowiskiem dla helikopterów. Matsusaka to najszlachetniejsze i najdroższe mięso na świecie. Pochodzi z Japonii, gdzie istnieją nawet specjalne szkoły przygotowujące do jego odpowiedniego podawania. Mieszkańcy parku Yellowstone mieli problem z podchodzącymi pod ich drzwi grizzly. Niedźwiedziom groziło unicestwienie. Dlatego pewien mężczyzna postanowił je uratować. Znalazł też dla nich wyjątkową rozrywkę. Grizzly, bawiąc się, \"testują\" wytrzymałość rozmaitych opakowań. Dzięki temu zarabiają też na swoje utrzymanie.","","",["N"]],"55735900":["Katastrofa helikoptera
W okolicy Mull of Kintyre doszło do wielu katastrof lotniczych, z czego najtragiczniejsza wydarzyła się 2 czerwca 1994 roku. Wówczas za zboczach gór Grampian rozbił się wojskowy helikopter Chinook RAF HC2 (ZD576). W katastrofie zginęło 4 członków załogi oraz 25 pasażerów (w większości oficerów wywiadu). Był to jeden z największych wypadków w historii RAF. Podczas śledztwa, przeprowadzonego zaraz po tragedii, ustalono, że przyczyną katastrofy był błąd pilota.","","",[]],"55735901":["Komiczne sytuacje uwiecznione za pomocą amatorskiej kamery. Częstymi bohaterami zabawnych filmików są domowi pupile, m.in. psy i papugi. Nie zabraknie też nagrań uroczych dzieci czy scenek o tematyce świątecznej. Autorzy pokazują również kulisy powstawania nagrań oraz dalsze losy ich bohaterów. Całość opatrzona jest komentarzami popularnych komików.","","",[]],"55735902":["Kuzguwu Boski Dynamit
Karol przypadkowo wchodzi do pewnego klubu nocnego i ze zdumieniem widzi tam swojego sąsiada Norka, który ma właśnie na scenie próbę występu estradowego. Tadek jednak nie poznaje go. Kiedy spotykają się w domu, niczego nie pamięta. Krawczyk stwierdza, że jego przyjaciel cierpi na rozdwojenie jaźni. Zabiera go do klubu, gdzie spotykają Dankę i Alinę. Wszyscy dziwnie tłumaczą się z przyczyn tego spotkania, a tymczasem na scenie pojawia się Norek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/85ab77a69f15e4ec6817f1bd36dfacdd",[]],"55735903":["Napad
Karol, aby przypodobać się swojemu szefowi, postanawia zebrać pieniądze od całej załogi i kupić prezent ślubny córce przełożonego. Zapomina jednak o imieninach swojej żony. Kiedy Alina znajduje w domu kosztowny zegarek, myśli, że to prezent dla niej. Krawczyk nie wie, jak wybrnąć z tej sytuacji. W końcu wpada na wspaniały jego zdaniem pomysł. Postanawia wynająć kogoś, kto udając przestępcę, napadnie na Alinę i ukradnie zegarek. Jego rozmowę z Tadkiem podsłuchuje prawdziwy kryminalista.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5708cfc69899381c02dbe8437d8730bd",[]],"55735904":["Gangsterzy tłumaczą Kordasowi, że aby odzyskać córkę, musi przewieźć skradzione przez nich diamenty do Rosji. Zdesperowany biznesmen zgadza się zrealizować ich plan. Tymczasem Luiza denerwuje porywaczy, którzy za karę przenoszą ją w mniej komfortowe miejsce. Czarna boryka się ze skutkami kolacji zorganizowanej dla niej przez Białacha i Michała. Michalina zostawia Antosię pod opieką Lucjana. Gospodyni i ksiądz są przerażeni nowymi obowiązkami. Dziecko uspokaja się jedynie w ramionach proboszcza. Tymczasem na plebanii pojawia się Rosińska, która nabiera pewnych podejrzeń i dzieli się nimi z mieszkańcami Uroczyska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2000702.jpg","",[]],"55735905":["W mieszkaniu Zuzy zjawia się Wojtek. Wypytuje koleżankę o jej relację z Krzyśkiem. W pracy Kowal i Zapała jadą do zakładu mięsnego, którego właściciel zgłosił próbę szpiegostwa przemysłowego. Złapana przez niego kobieta jest dziennikarką śledczą. Zatrudniła się w firmie, żeby dowieść fatalnych warunków sanitarnych, w jakich powstają produkty. Niebawem kobieta znika bez śladu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56447c61b952f1b82e757cffb545be21",["N"]],"55735906":["Do detektywów zgłasza się Radosław Wender. Podejrzewa on, że nowy pracownik opieki społecznej okrada jego chorą matkę. Z jej domu znikły cenne przedmioty. O pomoc prosi również Berenika Kłoskowska, która ma ślub za trzy dni. Siedząc u fryzjera, odebrała telefon od przyjaciółki, która przed widziała jej narzeczonego w ogrodzie z jakąś kobietą. Mężczyzna okłamał ją, mówiąc, że jest w pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be2a7cd751f543de58ddef762e2f6953",["N"]],"55735907":["Do Septagonu zgłasza się Teresa, która podejrzewa, że jej córka i zięć mają poważne problemy finansowe. Choć oboje zapewniają, że wszystko jest w porządku, ona im nie wierzy. Zięć wychował się w patologicznej rodzinie, a w przeszłości zadawał z nieciekawym towarzystwem, był karany za drobne przestępstwa i kradzieże. Teresa od początku uważała, że mężczyzna ten nie jest odpowiednim kandydatem na męża, ale córka się zakochała. Teściowa nie wierzy jednak w cudowną przemianę i chce, by detektywi sprawdzili Tomasza. Następnego dnia detektywi rozpoczynają obserwację zięcia klientki. Szybko odkrywają, że ukrywa on przed żoną, iż kilka miesięcy wcześniej stracił pracę.","","",[]],"55735908":["Podczas lotu samolotem, Yakuza próbuje zabić detektywa McGarretta. Niebezpieczna sytuacja kończy się awarią samolotu. Zespół bada sprawę morderstwa kobiety, która ma związek z CIA. Podczas sekcji zwłok Max odkrywa, że ofiara została postrzelona pociskiem, który był pozłacany, taka amunicja jest niezwykle rzadka. Chin Ho i Kono udają się z pociskiem do eksperta od broni. On informuje ich, że takie kule są zwykle używane przez grupę Yakuza. Dzięki obławie oddziału specjalnego Wo Fat trafia do aresztu.","","",["N"]],"55735909":["Wieczór we dwoje
Karol jest rano w fatalnym nastroju. Wczorajszy wieczór spędził w Klubie Sierżanta i teraz odczuwa jego skutki. Nie zamierza przyznać się do tego przed Aliną. Pod pretekstem, że schowała mu spodnie, robi żonie awanturę. Kiedy zagadka zaginionej części garderoby wyjaśnia się, jest mu wstyd. Postanawia zaprosić Alinę na uroczystą kolację przy świecach, którą ona sama musi jednak przygotować. W ciągu dnia zapomina jednak o romantycznym spotkaniu...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2cc1f99ffc1834c90829a20037f08958",[]],"55735910":["Rodzina patologiczna
Kurski (Waldemar Obłoza) przenosi się do nowego mieszkania na Żoliborzu. Karol postanawia zrobić Alinie niespodziankę i też postarać się o podobne mieszkanko. Jest tylko jeden warunek - musi stworzyć rodzinę patologiczną.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e982bbfe691fccc2503321c77b528f27",[]],"55735911":["W Korei Południowej za rarytas uchodzi sałatka z ośmiornicy, która wciąż rusza się na talerzu. Reporterzy sprawdzą, czy bezkręgowiec naprawdę już nie żyje. Żel do produkcji materacy stosowany jest od dawna, ale dotąd tylko na oddziałach neonatologii, gdzie pomagał ratować życie wcześniaków. Obecnie może go kupić każdy. Prowadzący pokażą, dlaczego takie materaca są tak wyjątkowe. W Nowym Jorku można wypożyczyć niemal wszystko - mieszkanie, przyjaciółkę, a nawet \"mamę\", która zawsze ugości ciepłym jedzeniem i posłuży dobrą radą. Paweł Orleański pokaże, jak to działa. W Japonii powstało muzeum złudzeń optycznych. Jest ono rajem dla miłośników fotografii. Na Hawajach wchodzenie do wody po użyciu kremu do opalania jest zabronione, ponieważ zawarte w takich kremach substancje rzekomo zanieczyszczają wodę.","","",["N"]],"55735912":["Reż.: Scott Lautanen.
Zamordowano wpływowego handlarza narkotykami, Jaya Fishera. Podejrzany, drobny diler Johnny Nixon, przyznaje, że słyszał, jak Fisher rozmawiał z kimś o podziale terytorium wpływów. Potem rozległy się strzały. Twierdzi też, że Eric Delko kupował u niego marihuanę. Stetler z wydziału wewnętrznego chce wykorzystać tę informację, by zemścić się na Cainie, któremu zazdrości awansu. Analizując okruch szkła zabezpieczony na miejscu zbrodni, Ryan Wolfe ustala model samochodu domniemanego sprawcy oraz nazwisko właściciela tego auta. Prowadząc badania Calleigh odkrywa, że do Fishera strzelało dwóch napastników. Wkrótce agenci wpadają na trop łowcy nagród, który przyjechał do Miami z Los Angeles.","","",["N"]],"55735913":["Reż.: Sam Hill.
Brian Lexington został skazany na więzienie za gwałt na Valerie Naff. Utrzymuje, że nie popełnił tego przestępstwa. Po sześciu latach, które spędził w więzieniu okazuje się, że najnowsze badania potwierdzają jego wersję wydarzeń. Zostaje uniewinniony. Horatio dowiaduje się, że zamierza on wytoczyć agentom CSI Miami sprawę w sądzie. Został bowiem skazany na podstawie sporządzonych przez nich analiz. Calleigh i Wolfe przeglądają raz jeszcze wszystkie dowody dotyczące tej sprawy. Lexington przyznał się jedynie do tego, że w dniu, kiedy Valerie została napadnięta, ukradł z jej szuflady bieliznę. Alexx bada sprawę wypadku samochodowego, w którym zginęła dziewczyna. Okazuje się, że przyczyna jej śmierci była inna, niż początkowo sądzono.","","",["N"]],"55735914":["Reż.: James Watkins.
Przedszkolanka Jenny (Kelly Reilly) i jej chłopak Steve (Michael Fassbender) wyjeżdżają na weekend nad jezioro Eden. Chcą z dala od miejskiego zgiełku nacieszyć się sobą i pięknem okolicznej przyrody. Steve zamierza wykorzystać tę sytuację i oświadczyć się Jenny. Romantyczna atmosfera nie trwa jednak długo. W okolicy pojawia się gang nastolatków. Młodzi przestępcy kradną należące do narzeczonych rzeczy i niszczą ich samochód. Próba zwrócenia im uwagi powoduje jedynie wzrost poziomu agresji. Kłótnie i upominania odnoszą odwrotny od zamierzonego skutek. Wkrótce przeradzają się w krwawą i brutalną walkę o przetrwanie. Film, będący debiutem reżyserskim Jamesa Watkinsa, został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sitges. Otrzymał również statuetkę Empire Award a także International Fantasy Film Award.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2009288.jpg","",[]],"55735915":["Katastrofa helikoptera
W okolicy Mull of Kintyre doszło do wielu katastrof lotniczych, z czego najtragiczniejsza wydarzyła się 2 czerwca 1994 roku. Wówczas za zboczach gór Grampian rozbił się wojskowy helikopter Chinook RAF HC2 (ZD576). W katastrofie zginęło 4 członków załogi oraz 25 pasażerów (w większości oficerów wywiadu). Był to jeden z największych wypadków w historii RAF. Podczas śledztwa, przeprowadzonego zaraz po tragedii, ustalono, że przyczyną katastrofy był błąd pilota.","","",[]],"55735916":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"55735917":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735918":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55735919":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55735920":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"55735762":["Sprawa honoru
Młody piłkarz, będący nadzieją klubu, zostaje pobity. Kibole wrogiej drużyny wielokrotnie mu grozili. Sprawa może mieć jednak charakter osobisty, a za pobicie odpowiada zaufana osoba z jego najbliższego otoczenia... Ojciec Krystiana próbuje odbudować relacje z synem, spędzając z nim czas. Przynosi to jednak więcej szkody niż pożytku, gdy policjantowi wpada w oko piękna Greta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"55735763":["Narzeczony
Na policji pojawia się roztrzęsiona kobieta, która twierdzi, że jej narzeczony został porwany. Detektywi odkrywają, że zaginiony był oszustem matrymonialnym. W przeszłości rozkochiwał i okradał partnerki. Detektywi rozważają hipotezę o zemście jednej z oszukanych. Natalia i Kuba mają być świadkami na zbliżającym się ślubie Anety i Stefana. Nowak organizuje dla przyjaciółki wieczór panieński, który trochę wymyka się spod kontroli...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"55735764":["Wiktor prosi Ankę, by zajęła się sprawą, w której po przeciwnej stronie jest Paweł. Anka nie chce się zgodzić. Wiktor nie zamierza tego słuchać, twierdzi, że Anka ma jedynie zebrać dokumentację, a w sądzie on będzie reprezentował klienta. Jasiek proponuje Zuzie, że się do niej wprowadzi. Zuzka udaje przerażoną, ale tak naprawdę jest wzruszona propozycją. Pierwszą osobą, której Inga postanawia powiedzieć o swojej ciąży, jest Anka. Dziewczyny ustalają, że na wspólnym spotkaniu wszystkich przyjaciółek Inga ogłosi nowinę. Patrycja spotyka się w klubie z Tomkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/79a989493d0e134eeb15b8d29c55d0e1",["N"]],"55735765":["Tomek zaprasza Patrycję na zawody w szkole, w której jest dyrektorem. Gdy wywiązuje się przyjazna rozmowa, wychodzi na jaw, że Tomek nakłamał znajomym z pracy, że Patrycja jest znaną stylistką gwiazd. Inga postanawia w imieniu wszystkich przyjaciółek przeprosić Zuzę za to, że ukrywały przed nią ciążę. Gdy spotyka Zuzę, wpadają sobie w ramiona. Wiktor chce, by Anka pojechała z nim do sądu na rozprawę, w której po przeciwnej stronie występuje Paweł. Anka za wszelką cenę próbuje się wykręcić, ale Wiktor nie zamierza słuchać jej argumentów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b8dcb025b3ee1ea13f2e443b4b1d962f",["N"]],"55735766":["Inga przygotowuje Hanię do wyjazdu do Nowego Jorku. Jest szczęśliwa, ponieważ córka wyjeżdża tylko na 2 tygodnie, a nie, jak chciał Andrzej, na cały rok. Z okazji podróży za ocean organizuje pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła sprawie Anka składa wymówienie w kancelarii Wiktora. Zależy jej na tym, by jej były mąż zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami jej dawnego szefa. Jerzy proponuje Indze wsparcie finansowe. Zuza pojawia się na pożegnalnej imprezie u Ingi. Jest zestresowana, ponieważ wie, że spotka Jerzego. Do salonu Patrycji wpada ładna, młoda dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z Michałem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/85912cfccbe0a7926d683557fc656f00",["N"]],"55735767":["Zuza zostawia rano pierścionek zaręczynowy w łazience. Jest potem przekonana, że go zgubiła. Patrycja i Michał przygotowują się do rozprawy rozwodowej. Od znajomych przyjaciółki wiedzą, jakie padną pytania i chcą wspólnie ustalić odpowiedzi. Tomek tymczasem pragnie udobruchać Patrycję po wpadce podczas szkolnego meczu. Anka, załamana zdradą Pawła, samotnie wychodzi do klubu. Z trudem opiera się chęci zamówienia alkoholu. Gdy smutna popija sok, przyłącza się do niej Artur. Inga bardzo tęskni za Hanią, która wyjechała z ojcem i Anitą do Nowego Jorku. Gdy w końcu udaje się jej połączyć z córką na komunikatorze, Hania oświadcza, że w Stanach jest wspaniale i nie wie, kiedy wróci do Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4dd220e51f849034dfa0bd295961a93",["N"]],"55735768":["Znajome jadą w odwiedziny do Ingi do szpitala. Dowiadują się, że wypisała się ona do domu na własne życzenie, a zdrowiu dziecka nic nie zagraża. Później przyjaciółka informuje je, że zamierza wylecieć do Stanów Zjednoczonych po Hanię. Robert jest niezadowolony, że nie uwzględniła go w swoich planach. Postanawia jej towarzyszyć. Chce wynająć na miejscu mieszkanie. Teściowie Patrycji organizują przyjęcie jubileuszowe z okazji czterdziestej rocznicy ślubu. Podczas imprezy Iza, nowa partnerka Michała, cały czas nadskakuje jego rodzicom. Mężczyzna, by poradzić sobie z niecodzienną sytuacją, sięga po zbyt wiele kieliszków i kompletnie się upija. Anka postanawia spotkać się z Pawłem i porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Przed kancelarią widzi go, jak odprowadza Joannę do taksówki i na pożegnanie całuje ją w policzek. Jest przekonana, że romans między nimi dalej trwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854917.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d65b2b71907dfdb3474d23eff0fec1d",["N"]],"55735769":["U rodziny na urodziny
W nowej produkcji Skalskiego ma zagrać Anna Przybylska. Okazuje się, że aktorka chodziła z Franią do liceum. W szkolnych latach dziewczyny rywalizowały ze sobą. Podczas wizyty dawnej znajomej, Frania chowa się przed nią, a następnie udaje, że jest żoną Maksa. Po tym niefortunnym spotkaniu Maj idzie do mamy na imieniny. Po powrocie znowu natyka się na aktorkę, która nie szczędzi jej złośliwości. Tymczasem Małgosia skarży się, że nie da rady przygotować się do matury międzynarodowej. Przybylska pociesza ją, mówiąc, że wiele wybitnych osobowości nie skończyło studiów i proponuje jej posadę swojej asystentki. Małgosia jest zachwycona. Natychmiast rozpoczyna przygotowania do wyjazdu do Stanów. Maks jest tym załamany. Zapowiada, że jeśli Małgosia nie zmieni zdania, będzie musiał zrobić aktorce awanturę.","","",["N"]],"55735770":["Moje perły
Maks czeka na bardzo ważnego gościa. Producenta filmowego ma odwiedzić sama Krystyna Janda. Zawodzą chytre próby pozbycia się Frani z domu. Niania zostaje i na dodatek zmusza gwiazdę do długiej konwersacji. Nieoczekiwanie zjawia się także Teresa, która, by spotkać się ze sławną aktorką, schowała się w szafie. Tymczasem Janda powierza Frani naszyjnik z pereł, który ta ma odesłać za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres. Frania, za namową matki, postanawia sama zawieźć go taksówką. Tymczasem samochód, który prowadzi Czesława (Katarzyna Bujakiewicz), ma wypadek. W wyniku kraksy Frania uderza się w głowę i traci pamięć. Naszyjnik zaś gubi się w aucie między licznymi śmieciami. Po krótkim pobycie w szpitalu Frania wraca do domu. Niczego nie pamięta, ale jednego jest pewna - tego, że Maks jest jej mężem. Robi mu niespodziankę i wchodzi do jacuzzi, w którym przebywa Skalski. Wszyscy liczą na to, że odzyskanie pamięci przez Franię rozwikła zagadkę zaginionych pereł. Ostatecznie Maj szczęśliwie powraca do zdrowia, dzięki czemu Maks dowiaduje się, że perły przepadły na zawsze...","","",["N"]],"55735771":["Frania na aukcji
Maks organizuje aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc sierotom. Imprezę prowadzi Gabriela Kownacka. Frania również chce ofiarować coś na ten szczytny cel. Postanawia więc wystawić na sprzedaż swoje usługi jako niania. Kupuje ją Ignaś, 6-letni syn bogatego biznesmena Pawła (Przemysław Sadowski). Chłopiec ma duży talent muzyczny i Frania ma dopilnować, by ćwiczył na pianinie. Ignaś ma zagrać na spotkaniu klubu seniora, które zostało zorganizowane specjalnie dla Apolonii w mieszkaniu Teresy. Podczas występu umiera emeryt, pan Stanisław. Dziecko doznaje szoku i twierdzi, że już nigdy więcej nie nie będzie grać. Maks jest wyjątkowo zły na Franię. Sytuację ratuje Zuzia, która swoim kobiecym czarem przekonuje Ignasia, aby jednak wrócił do muzyki. Konrad również ofiarowuje swoje usługi na aukcji. Kupuje go Karolina i wysyła do Teresy, by zrobił jej masaż.","","",["N"]],"55735772":["Francuski numer
Adaś ma problemy w szkole z językiem francuskim. Maks postanawia zatrudnić korepetytora. Ostatecznego wyboru kandydata dokonuje Frania. Decyduje się na przystojnego Francuza Philippe'a. Niania zabiega o jego względy. Philippe także zwraca uwagę na nianię. Wkrótce zaczynają się spotykać. Nie podoba się to Maksowi, który jest zazdrosny. Philippe po kilku dniach oświadcza się Frani. Wybranek niani podoba się jej matce. Urzędniczka ze Urzędu Stanu Cywilnego robi wywiad środowiskowy i jest pod wielkim wrażeniem ich miłości. Okazuje się jednak, że Philippe ma jednak jedną wadę - jest wyjątkowo kochliwy. Pod nieobecność Frani całuje się z Karoliną, co zauważa wszędobylski Konrad. Zmusza Karolinę, żeby powiedziała o zajściu Frani jeszcze przed ślubem. Karolina wietrząc w tym szansę na zbliżenie się do Maksa, wyjawia konkurentce prawdę. Philippe nie zaprzecza. Frania wyrzuca go z domu, a Maks zabiera ją na kolację.","","",["N"]],"55735773":["Lalka
Halina znajduje w piwnicy starą lalkę. Przypomina jej o ślubie z Ferdkiem, gdyż ozdabiała maskę samochodu, którym jechali na ceremonię. Z czasem okazuje się, że obecność lalki w tajemniczy sposób zaczyna niekorzystnie wpływać na psychikę Haliny. Ferdek chce się pozbyć zabawki, lecz nie jest to wcale proste.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006490.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f8a43648ebb07a231b55266af9407392",["N"]],"55735774":["Poza zasięgiem
Halina przytłoczona ciężarem spadających na jej barki codziennych obowiązków przeżywa kryzys nerwowy. Z pomocą przychodzi jej Helena Paździochowa, która proponuje wspólną ucieczkę na króciutki urlop. Kobiety znikają niespodziewanie. Zaniepokojony Ferdek rozpoczyna poszukiwania. Trop prowadzi bardzo daleko, poza granice kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006490.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/659e0cadf7fa0e632cc8fb4cca5943da",["N"]],"55735775":["Okruchy pamięci
Halina znajduje w piwnicy stary album rodzinny. Przeglądając i analizując zdjęcia ze ślubu nabiera podejrzenia, że Ferdek nigdy nie był wobec niej szczery, miał romans, a być może nawet dopuścił się zbrodni. Kiepski uparcie twierdzi, że niczego nie pamięta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006490.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6fdef745a77c7826126f7392e58167e2",["N"]],"55735776":["Recital
Helena Paździochowa przygotowuje się do recitalu. Zamierza śpiewać i grać na mandolinie. W rozmowie z Ferdkiem dochodzi do wniosku, że przydałby jej się jeszcze akompaniament fletu. Kiepski przyjmuje propozycję i rozpoczynają wspólne próby do występu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006490.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/02267d136a46fbe3892b0ab2a67d6d10",["N"]],"55735777":["Rodzina Bundych wybiera się na wesele kuzyna, Jimmy'ego. Wszyscy odświętnie się ubierają. Przy tej okazji wychodzi też na jaw, kto ukradł Marcy jej ukochany zegar z kukułką - idealny prezent na ślub. Zupełnie przypadkiem zgodził się na to jej mąż, Jefferson, który zdążył znienawidzić kukułkę.","","",["N"]],"55735778":["Szef Ala zaprasza go do swojego domku letniskowego. Bundy wybiera się więc na ryby, ale w tajemnicy przed żoną. Tymczasem ćwiczy w domowym zaciszu. Niestety, przed Peggy niczego nie można ukryć. Żąda, aby zabrał ją ze sobą. Al odmawia, ale jego protesty nikogo nie interesują. Ostatecznie jedzie z nim nie tylko Peggy, ale również Marcy. Kobiety z początku są zaskakująco zgodne. Tylko z początku. Jefferson dopiero po trzech dniach zauważa nieobecność żony. Na szczęście spostrzega, że zostawiła swoją kartę kredytową.","","",["N"]],"55735779":["Toksyczne związki
Utalentowana projektantka wnętrz i ogrodów zostaje oblana trującymi pestycydami przez nieznanego sprawcę. Podejrzany jest jej asystent, ale i on pada ofiarą ataku. W sprawę może być zamieszany były bogaty właściciel rezydencji, w której pracowała kobieta. Milioner był podejrzany o udział w brudnych interesach, na trop których mogła wpaść poszkodowana... Do policjantów zgłasza się informator Okoń. Jego narzeczona zniknęła, a on podejrzewa, że kobieta może być w niebezpieczeństwie. Funkcjonariusze obawiają się, że narzeczona Okonia padła ofiarą gangsterów. Prawda okazuje się jednak bardziej zaskakująca.","","",["N"]],"55735780":["Za wszelką cenę
Młody mężczyzna chce udowodnić, że nowy partner jego matki jest oszustem. Śledczy badają sprawę. Kiedy odkrywają niewygodny sekret mężczyzny dotyczący jego poprzedniej rodziny, wszystko wskazuje na to, że klient miał rację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003822.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2bbbe4c417e5b88176c219fd3b32539",["N"]],"55735781":["Niewinnie skazany
Do Malanowskiego zgłasza się Stanisław Jastrzębski, który został niewinnie skazany za morderstwo żony i odsiedział w więzieniu 15 lat. Mężczyzna chce z pomocą detektywów odnaleźć prawdziwego zabójcę. Tylko w ten sposób będzie mógł odzyskać swoją córkę, która nie wierzy w jego niewinność i nie chce go znać. W toku śledztwa okazuje się, że małżeństwo klienta przechodziło kryzys, a zamordowana kobieta prawdopodobnie miała romans. Tymczasem Jastrzębski znika, a jego siostra odkrywa, że dostał wiadomość od człowieka, który może coś wiedzieć o zbrodni sprzed lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2003822.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c527233a2374f5424964f9efea31736",["N"]],"55735782":["Trudne wybory
Anna Zarzycka, porwana córka członka rady miasta, zostaje znaleziona martwa. Pierwsze podejrzenie od razu pada na kontrkandydata jej ojca w wyborach samorządowych, jednak niesłusznie. Wychodzi na jaw, że w ogóle nie było żadnego porwania, a dziewczyna przebywała w szpitalu na odwyku, gdzie umieścił ją sam ojciec. Dyrektor kliniki utrzymuje, że Anna oddaliła się samowolnie. Śledczy z CWŚ odkrywają, że ktoś upozorował jej ucieczkę, a później dopuścił się zabójstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"55735783":["Reż.: Jan Komasa.
Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, przygotowującym się do egzaminu maturalnego. Jego rodzice: Beata (Agata Kulesza) i Andrzej (Krzysztof Pieczyński) Santorscy są pochłonięci robieniem kariery i romansami. Jednocześnie zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, Aleksandrem (Bartosz Gelner). Obaj, sprowokowani przez rówieśników, całują się dla żartu na studniówce. Niestety, wkrótce Alex publicznie upokarza Dominika. Ten staje się obiektem okrutnych żartów znajomych na portalu społecznościowym. Zraniony i skompromitowany nie ma odwagi pojawić się w szkole i skonfrontować się z prześladowcami. Zamyka się w czterech ścianach swojego pokoju i szybko daje się pochłonąć wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje tajemniczą, intrygującą Sylwię (Roma Gąsiorowska), która już dawno wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do zamkniętego kręgu \"Sali samobójców\"... Pierwszy polski obraz, w którym sekwencje aktorskie zostały połączone z komputerową animacją 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1862309.jpg","",["N"]],"55735784":["Reż.: Robert Zemeckis.
Afryka Północna, 1942 rok. Doświadczony oficer brytyjskiego wywiadu Max Vatan udaje się na misję z Marianne Beauséjour, działaczką francuskiego ruchu oporu. Mają zabić nazistowskiego ambasadora stacjonującego w Casablance. Na potrzeby operacji agenci udają małżeństwo. By zdobyć zaufanie niemieckiej elity, podają się za paryżan, zwolenników sprzyjającego hitlerowcom rządu Vichy. Vatan i Beauséjour spędzają ze sobą kilka dni, ale to wystarczy, by fikcyjni małżonkowie naprawdę zakochali się w sobie. Po pomyślnie zakończonej akcji Vatan zabiera wybrankę do Londynu, gdzie wkrótce stają na ślubnym kobiercu. Miłosna sielanka nie trwa jednak zbyt długo. Po roku wspólnego życia Max, szczęśliwy mąż i ojciec, dowiaduje się od przełożonych, że Marianne jest podwójnym agentem i szpieguje na rzecz III Rzeszy, co może mieć tragiczne konsekwencje. Mimo niezaprzeczalnych faktów Vatan nadal nie wierzy w to, że jego ukochana dopuściła się zdrady i jest gotowy na wszystko, by to potwierdzić. Ma zaledwie trzy doby, aby znaleźć dowody jej niewinności.","","",[]],"55735785":["Akupunktura
Matylda i Tomek są młodym małżeństwem. Za kilka dni mają jechać w podróż poślubną. Matylda często chodzi przeziębiona, dlatego za namową swojej siostry, Jowity umawia się na zabieg akupunktury. Akupunkturzysta Konstanty jest znajomym Jowity. Gabinet prowadzi od niedawna, ale ona o tym nie wie. Dwa dni po zabiegu Matylda nagle zaczyna się źle czuć. Podczas pobytu z Tomkiem na mieście, kobieta blednie, poci się, boli ją w okolicach klatki piersiowej i mdleje. Jej objawy sugerują zawał, dlatego Tomek dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b297b5cd010f5fb0925ceb87aa678ce",["N"]],"55735786":["Areszt domowy
17-letni Michał Konopka sprawia problemy wychowawcze. Po tym, jak za bojkę w szkole zostaje zawieszony w prawach ucznia, dostaje od rodziców areszt domowy. W tym samym czasie do domu z naprzeciwka wprowadzają się nowi sąsiedzi. Michał zaczyna być zauroczony starszą o rok Kają. Okazuje się jednak, że dziewczyna ma problemy z alkoholem i narkotykami. Powodem jej uzależnienia mają być problemy rodzinne - ojczym Kai rzekomo znęca się nad nią i jej matką. Michał obserwując sąsiadów przez lornetkę, staje się świadkiem niepokojącej sceny. Dzwoni pod numer 112 i informuje, że w domu Piotrowiczów doszło do przestępstwa. Operator wysyła na miejsce policję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/772786b3301fd48119de0a2ae395f8c9",["N"]],"55735787":["Zapomnieć
Ania Borkowska znajduje swoją matkę Lucynę powieszoną w garażu. W przeddzień zdarzenia dziewczyna i jej partner została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, zaś jej ojciec zniknął. CWŚ dowiaduje się, że została ona adoptowana, a niedawno odziedziczyła spadek po biologicznych rodzicach. Wtedy to ojczym Ani, Jan, próbował ją zabić. Funkcjonariusze podejrzewają, że on także przyczynił się do śmierci Lucyny, jednak wkrótce zostaje znaleziony martwy. CWŚ odkrywa kolejne wstrząsające fakty - małżeństwo Borkowskich w 1995 roku dopuściło się zabójstwa prawdziwych rodziców Ani. Motywem były pieniądze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"55735788":["Wakacje z dziadkiem
Kuba i Maciek spędzają wakacje u swoich dziadków na wsi. Przed wyjazdem rodzice odebrali synom telefony komórkowe. Chłopcy jednak szybko odkrywają, że pobyt na wsi może okazać się atrakcyjny nawet bez wirtualnego kontaktu ze światem. Staje się jeszcze ciekawiej, gdy babcia opowiada im historię o ukrytym w okolicy skarbie. Bracia postanawiają go odnaleźć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002902.jpg","",["N"]],"55735789":["Pechowa miłość
Amanda kończy studia i rozpoczyna pracę w hurtowni materiałów budowlanych swojego ojca. Dziewczynie marzy się ambitniejsza posada, prosi więc matkę, aby przekonała o tym ojca. W dodatku okazuje się, że atmosfera w firmie jest bardzo nieprzyjemna, a szef jest skłócony ze swoimi pracownikami, a także ze wspólnikiem - dawnym przyjacielem. Dziewczyna postanawia poznać przyczyny konfliktu i uniezależnić się od toksycznych rodziców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2002902.jpg","",["N"]],"55735590":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55735591":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55735592":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55735593":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"55735594":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735595":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735596":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735597":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735598":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735599":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735600":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735601":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"55735602":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735603":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735604":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735605":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735606":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735607":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"55735608":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735609":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735610":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735611":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735612":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735613":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"55735269":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",["N"]],"55735270":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55735272":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"55735274":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"55735275":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55735276":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55735277":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55735278":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55735279":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"55735280":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"55735281":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"55735282":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"55735283":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"55735284":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"55735287":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"55735288":["Prow.: Karolina Gilon.
Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.","","",[]],"55735289":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"55735290":["Trzynasty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"55735291":["
Dziewiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"55735292":["Drugi sezon programu o poszukiwaniu partnerów na rajskiej wyspie. Osiem osób: Connor, Luke, Morgan, Rogan, Anita, Kayleigh, Loren oraz Melissa spotyka się w willi położonej na pięknej wyspie. Liczą na to, że podczas trzech tygodni znajdą nowych partnerów. Realizację zadania utrudnią im byli partnerzy, którzy co pewien czas będą wpadać z wizytą. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać dawne miłości, inni zjawią się, żeby co nieco namieszać. Bohaterowie programu nie unikną tych konfrontacji.","","",[]],"55735293":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55735294":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55735295":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"55735296":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"55735297":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"55735298":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55735362":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55735363":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"55735364":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55735365":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"55735366":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55735367":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"55735368":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"55735369":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"55735370":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"55735371":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55735372":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"55735373":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"55735374":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"55735375":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"55735376":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"55735377":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"55735378":["Wybór najlepszych przebojów muzyki disco i dance. Widzów czeka cudowna muzyczna zabawa w rytmach, do których po prostu nie da się nie tańczyć. Zabrzmią utwory najbardziej znanych i lubianych artystów.","","",[]],"55735379":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"55735380":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"55735381":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"55735382":["Występami na weselach zaczynali tacy artyści jak Playboys, Piękni i Młodzi, Jagoda, Bayera, Eratox. Po raz pierwszy zespoły weselne będą miały okazję spróbować swoich sił w wyjątkowym talent show. Wystąpią ekipy z różnych części Polski, które specjalizują się w ślubnych przyjęciach. Zagrają nie tylko muzykę weselną, ale pokażą także lokalne przyśpiewki i zwyczaje, które królują w ich stronach. Umiejętności uczestników oceniać będą gwiazdy świata muzyki tanecznej: Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, Norbert Bieńkowski i Kuba Urbański. Wyłonią finalistów, którzy zmierzą się w walce o tytuł Disco Band 2020 i występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie. Program poprowadzą Klaudia Wiśniowska i Wojciech Grodzki, znani i lubiani prezenterzy Polo TV.","","",[]],"55735383":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55735384":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"55735385":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"55735386":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"55735387":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"55735388":["Największe gwiazdy muzyki disco polo zagrają ze swoich domów. Wokaliści i zespoły będą dawać koncerty bez publiczności prosto z łąk, ogrodów i domów kultury. Nie zabraknie najbardziej utalentowanych mistrzów gatunku, a wśród nich warto wymienić: After Party, Andre, Camasutrę, Top Girls, Weekend, Mig, Czadomana oraz Power Play. W każdym odcinku pojawi się około 2-3 recitale z repertuarem uwzględniającym klasyki, ale i nowe utwory. Oprócz występów znajdzie się czas także rozmowy z artystami prowadzone przez Maćka Smolińskiego i Kamila Górskiego.","","",[]],"55735389":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"55735243":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735244":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55735245":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"55735246":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"55735247":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55735248":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"55735249":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"55735250":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"55735251":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735252":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55735253":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"55735254":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55735255":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55735256":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735257":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"55735258":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"55735259":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"55735260":["Long Junior","","",[]],"55735261":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"55735262":["Prow.: Marcin Miller.
Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"55735263":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"55735264":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"55735265":["Redox","","",["N"]],"55735266":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"55735267":["Mig
Nikola po nocy spędzonej w areszcie wychodzi na wolność. Paweł zadręcza się sytuacją, w którą wplątała się dziewczyna. Organizuje w pracy spotkanie, by jakoś spróbować jej pomóc. Krzysiek i Michał pracują w warsztacie samochodowym. Naprawiają sportowy samochód. Mają nadzieję, że dzięki niemu będą w klubie podrywać dziewczyny.","","",["N"]],"55735268":["Nikola wyprowadza się od Pawła. Albert martwi się, gdyż pracownik dyskoteki nie przychodzi do pracy. Max znów próbuje zaprosić Darię na randkę. Taksówkarz Janusz odbiera pijane kobiety z klubu. Jedna z nich, Melania jest szczególnie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną.","","",["N"]],"55735921":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"55735922":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"55735923":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"55735924":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"55735925":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"55735926":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"55735927":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"55735928":["Prow.: Klaudia Bednarz.
Klaudia Bednarz spotyka się z mieszkańcami Warszawy. Uczestnicy muzycznego show muszą zdecydować, czy odpowiedzieć szczerze na niewygodne pytanie. W zamian mogą podjąć trudne wyzwanie.","","",[]],"55735929":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"55735930":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"55735931":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"55803958":["Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie także do walki Piotra Gudela z Wiktorem Kotoczigowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55735791":["Drugoligowiec kontra solidny przedstawiciel PKO BP Ekstraklasy. W poprzedniej rundzie Olimpia pokonała rezerwy Lecha Poznań 2:0, a Lechia nie dała szans Stali Stalowa Wola, wygrywając z nią 4:0. Ten mecz ma szczególne znaczenie dla Omrana Haydary'ego, obecnie broniacego barw klubu z Gdańska, a wcześniej gracza zespołu z Grudziądza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906509.jpg","",[]],"55735792":["VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pierwszych pięciu meczach sezonu zanotował cztery wygrane i porażkę w tie-breaku z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Carrad Enea Czarni Radom w sześciu spotkaniach dwa razy schodzili z parkietu jako zwycięzcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55735793":["Pojedynek dwóch przedstawicieli PKO BP Ekstraklasy. Pod koniec września drużyny te mierzyły się w lidze. Wówczas górą był zespół PGE FKS-u Stali Mielec, który pokonał Piasta na swojej murawie 3:2. Było to jak dotąd jedyne zwycięstwo Stali w Ekstraklasie. Piast na swój premierowy triumf w tym sezonie ligowym nadal czeka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007363.jpg","",[]],"55735794":["Siatkarze Trefla Gdańsk w minionym sezonie ligowym dwa razy musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla. W bieżącej kampanii przegrali w Jastrzębiu-Zdroju w trzech setach. We własnej hali liczą na korzystniejszy rezultat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55735795":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1992178.jpg","",[]],"55789135":["Derby Łodzi w żeńskiej lidze siatkówki jak zawsze zapowiadają się emocjonująco. Wystarczy wspomnieć, że aż cztery z ostatnich sześciu spotkań między ŁKS-em Commercecon i Grotem Budowlanymi rozstrzygnęło się w dogrywce. W ostatnim sezonie dwumecz łódzkich klubów w lidze zakończył się remisem - raz wygrał ŁKS i raz Budowlani.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"55735797":["Mecz 1/16 finału Pucharu Polski. Piłkarze spod Warszawy mają szansę, by pokazać się na tle rywala występującego w Lidze Europy. Być może któryś z nich wkrótce pójdzie w ślady Roberta Lewandowskiego, który w 2008 roku odszedł ze Znicza do Lecha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007783.jpg","",[]],"55735798":["VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pierwszych pięciu meczach sezonu zanotował cztery wygrane i porażkę w tie-breaku z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Carrad Enea Czarni Radom w sześciu spotkaniach dwa razy schodzili z parkietu jako zwycięzcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"55735799":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735800":["Najważniejsza batalia 46. edycji turnieju Erste Bank Open, rozgrywanego na twardych kortach w Wiener Stadthalle. Triumfator zawodów otrzyma 105,2 tys. euro, a przegrany w finale - 85 tys. W ubiegłym roku ze zwycięstwa w ojczyźnie cieszył się Dominic Thiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55773762":["Zwycięzca tej rywalizacji zagra o mistrzostwo Superligi. Po pierwszej odsłonie dwumeczu jest remis 1:1. Hulk, Marko Arnautović i Oscar zrobią wszystko, by w finale rozgrywek znalazł się zespół Shanghai SIPG. Joao Miranda, Alex Teixeira, Eder Martins i ich koledzy z Jiangsu Suning są jednak przekonani, że to oni będą cieszyć się po tym spotkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001617.jpg","",[]],"55735802":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735803":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735804":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735805":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735806":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735807":["Podczas 49. edycji zawodów w Palais omnisports de Paris-Bercy zabraknie kibiców na trybunach i broniącego tytułu Novaka Djokovicia. Pod nieobecność Serba za głównego faworyta turnieju uchodzi triumfator tegorocznego French Open Rafael Nadal. Co ciekawe, utytułowany Hiszpan nigdy nie wygrał imprezy Paris Masters. Udział w turnieju zapowiedzieli także m.in. Dominic Thiem, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev i Gael Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"55735808":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"55735809":["W poprzedniej kolejce drużyna z Amsterdamu rozbiła VVV-Venlo aż 13:0, bijąc w ten sposób rekord Eredivisie w wysokości wygranej. Znakomity mecz rozegrał Lassina Traore. Dziewiętnastolatek z Burkina Faso zdobył pięć goli i zanotował trzy asysty. Fani Ajaksu mają nadzieję na kolejny udany występ swojej ukochanej drużyny, zwłaszcza że jej rywalem będzie zamykająca tabelę ligi holenderskiej Fortuna Sittard.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001617.jpg","",[]],"55803959":["W hali białostockiego lodowiska Przemysław Gorgoń skrzyżował rękawice z pochodzącym z Ugandy Faroukiem Daku. 35-letni rywal Polaka jest niezwykle doświadczony. Bił się m.in. o pas IBF. Walczył też z innymi reprezentantami naszego kraju. Z Robertem Parzęczewskim i Dariuszem Sękiem przegrał na punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55735820":["Kibice będą mogli przypomnieć sobie zawody z cyklu Monster Jam, które 25 stycznia 2020 rozegrały się na NRG Stadium w Houston w stanie Teksas.","","",[]],"55735821":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55735822":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"55735823":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55735824":["odcinek","","",[]],"55735825":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55735826":["Najświeższe wiadomości z pięściarskiego świata. Fani boksu znajdą w tym programie m.in. wyniki najważniejszych walk, zapowiedzi gal oraz ciekawostki związane z tą widowiskową dyscypliną sportu.","","",[]],"55735827":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55735828":["AC Parma - Olympique Marsylia (1999)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001617.jpg","",[]],"55735829":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55803960":["Zenit Sankt Petersburg - Glasgow Rangers (2008)
odcinek","","",[]],"55735831":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"55735832":["odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1878802.jpg","",[]],"55735830":["Prowadzone przez Fabio Cannavaro Guangzhou R&F FC przystępuje do rewanżu z Beijing Sinobo Guoan FC w roli faworyta. Podopieczni kapitana mistrzów świata z 2006 roku w pierwszym meczu uzyskali bezbramkowy remis. Na własnym stadionie wystarczy im więc nawet minimalne zwycięstwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001617.jpg","",[]],"55816780":["W najważniejszej walce wieczoru do klatki weszli Mateusz Gamrot i Norman Parke. To było już trzecie starcie tych zawodników w historii. Pierwszy raz stanęli naprzeciw siebie podczas gali KSW 39: Colosseum. Wówczas górą był Polak. Kolejny ich pojedynek został przerwany i uznany za niebyły. Od tego czasu między zawodnikami iskrzyło. Teraz mogli wyjaśnić swój spór w klatce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735834":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"55735835":["Zespół MKS-u od początku sezonu rozgrywał mecze tylko na wyjazdach. W sześciu potyczkach nie udało mu się wygrać ani razu. W starciu z dobrze spisującą się we własnej hali Stalą też jest skazywany na porażkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2000704.jpg","",[]],"55735836":["Liderujący w Tauron Lidze Developres SkyRes Rzeszów przyjeżdża na mecz z piątą w tabeli BKS Stalą Bielsko-Biała. Drużyna Stali przegrała swoje dwa ostatnie spotkania. Rzeszowianki, które mają na koncie komplet zwycięstw, będą zdecydowanymi faworytkami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"55816781":["Najciekawsze fragmenty gali z 9 listopada 2019 roku. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzył się Erko Junem. Były strongman ostatnio walczył podczas gali KSW 47. Przegrał wówczas z Szymonem Kołeckim. Teraz czekało go starcie z Bośniakiem, który każdą z poprzednich trzech walk kończył przed czasem, a w klatce łącznie spędził niewiele ponad... 10 minut.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735838":["FC Liverpool - Deportivo Alaves (2001)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2001617.jpg","",[]],"55735839":["Jedyna para 1/4 finału Pucharu Polski, w której rywalizowali przedstawiciele Ekstraklasy. Piłkarze Lechii Gdańsk przystępowali do tego starcia w lepszych humorach niż zawodnicy Piasta. Wygrali z nimi bowiem już trzy mecze w tym sezonie. Dwa w lidze i jeden w Superpucharze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906509.jpg","",["N"]],"55816782":["Podczas gali w Lublinie wystąpią reprezentanci wszystkich formacji Wojska Polskiego. Zobaczymy także zawodników z innych państw. Walki odbędą się w formule MMA i K-1.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"55735811":["Pochodzący z Rosji, ale reprezentujący Francję Daguir Imavov (12 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka), przydomek Specnaz, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim (7 zwycięstw, 1 porażka), zwanym Chińczykiem. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w obronie pasa wagi lekkiej FEN. Imavov jak dotąd wygrał obie walki stoczone w Polsce - z Bartoszem Koperą i Kamilem Łebkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735812":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"55735813":["Przeciwnik Nikodema Jeżewskiego na początku tego roku walczył z Adamem Balskim. Wojownik z Detroit przegrał, ale polski pięściarz miał z nim duże problemy. W Kościerzynie zobaczymy ponadto prawdopodobnie ostatni pojedynek w karierze Marcina Rekowskiego. Były mistrz Polski w wadze ciężkiej zmierzy się z Andrasem Csomorem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55735814":["Pierwsza gala sportów walki po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zawody odbędą się w studiu bez udziału publiczności. W pojedynku wieczoru zmierzą się dwaj reprezentanci wagi ciężkiej, Łukasz Brzeski i mistrz Europy w ju-jitsu Michał Piwowarski. W klatce naprzeciw siebie staną także m.in. Łukasz Sudolski i Piotr Kalenik, Sylwester Miller i Piotr Kamiński oraz Mariusz Mazur i Sebastian Rajewski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735815":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"55735817":["Michał Syrowatka wraca na ring po dziewięciu miesiącach przerwy. W ostatnim pojedynku pokonał Atillę Kayabasiego. Tym razem jego rywalem będzie Oskari Metz. 28-letni reprezentant Finlandii nie przegrał żadnej z jedenastu walk w zawodowej karierze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"55735818":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"55735819":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"55735735":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"55735736":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"55735737":["Oko
Sympatyczni przewodnicy po ludzkim ciele opowiadają o budowie i funkcjach narządu wzroku. Tłumaczą też m.in. dlaczego człowiek czasami płacze.","","",[]],"55735738":["Pan Arek mieszka w Śmiechowicach, małej wsi położonej nieopodal Sandomierza. Mężczyzna od wielu lat remontował stary dom po wuju, mając nadzieję, że zamieszka w nim z partnerką i ich córeczką. Niestety, gdy Malwinka miała nieco ponad rok, jej mama odeszła. Arek został z dnia na dzień z maleńkim dzieckiem w domu bez łazienki, bez podłóg, z eternitem na dachu. Ekipa programu zabiera się do pracy, a Martyna jest zachwycona, że może urządzić bajkowy pokój dla małej dziewczynki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007732.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8a74d4a4e8fd12181daeaec848e535b",[]],"55735739":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka, serialowa Ola Lubicz z \"Klanu\" - czyli aktorka i piosenkarka Kaja Paschalska, piosenkarka Katarzyna Cerekwicka - laureatka \"Szansy na sukces\" oraz aktorka Katarzyna Ankudowicz - czyli serialowa Beata Mazur z \"Pierwszej miłości. W męskim gronie do rywalizacji staną: tancerz Stefano Terrazzino, wokalista Mateusz \"Matti\" Jakubiec, Grzegorz Wilk - solista chóru Piotra Rubika oraz aktor Robert Rozmus. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/50812bd9161fef6439501ec0623eb945",["N"]],"55735740":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"55735741":["Ćwiczenia umysłu
Wszyscy martwią się stanem Dziadka, który ostatnio jest osowiały i smutny. Nikt nie spodziewa się, że przyczyna jest prozaiczna - chwilowy brak sztucznej szczęki. Ulka twierdzi, że za stan Dziadka odpowiada skleroza. Organizuje mu więc rozrywki, które mają ćwiczyć pamięć seniora. Dziadek odwiedza kino i wystawę, idzie też na bankiet. W końcu odzyskuje jednak szczękę i dawny wigor. Nie potrzebuje już treningu. Tymczasem Jacek, aby uwolnić się od obowiązku pomocy w odrabianiu lekcji, wysyła do Dziadka dzieci, a Ulka ogłasza, że zamierza zabrać go na poligon.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7904",["N"]],"55735742":["Reż.: Maciej Strzembosz.
Koh-i-noor
Do mieszkania Krawczyków wpada rozgorączkowany Kurski. Daje Karolowi do przechowania niezwykle cenną skrzynkę. Karol z Tadziem dedukują, że musi w niej być największy brylant na świecie, Koh i noor, który właśnie został skradziony z muzeum w Londynie. Wkrótce w mieszkanu Krawczyka zjawia się tajemniczy mężczyzna, który pod groźbą śmierci żąda wydania skrzynki. Niespodziewanie telefon od Alinki, która właśnie była na działce mamy w Pruszkowie, całkowicie zmienia zachowanie intruza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9125be9e722af4354de230135b7fbbb7",[]],"55735743":["Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.","","",[]],"55735744":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"55735745":["Mózg
Dzieci dowiadują się, w jaki sposób działa narząd uważany za centrum decyzyjne ludzkiego organizmu - mózg.","","",[]],"55735746":["Ucho
Mistrz tłumaczy w jaki sposób funkcjonuje ucho. Objaśnia też jego budowę i wyjaśnia, czym są trąbka Eustachiusza, bębenek, młoteczek, kowadełko i strzemiączko.","","",[]],"55735747":["Walentynki/Łania","","",[]],"55735748":["Taniec smoka/Siedlisko dla ryżojada","","",[]],"55735749":["Reż.: Tom Verica.
Owen i Derek zajmują się pacjentem, który poważnie się zranił, lunatykując. Stażyści chcą w końcu przeprowadzić jakąś operację. Sadie proponuje, że koledzy mogą wyciąć jej wyrostek robaczkowy. Lexie początkowo nie chce się zgodzić na ten szalony krok, ale w końcu ulega. Podczas zabiegu pojawiają się komplikacje. Stan Sadie gwałtownie się pogarsza. Lexie zmuszona jest prosić siostrę o pomoc. Meredith i Cristina są zszokowane, gdy dowiadują się o sytuacji. Wzywają Mirandę. Tymczasem Izzie wciąż ma halucynacje, w których pojawia się Denny.","","",["N"]],"55735750":["Przeciek niekontrolowany
Jedna ze stacji telewizyjnych powinna wypłacić Jędruli honorarium za nakręcone odcinki serialu. Pieniądze wciąż jednak nie wpływaj na konto producenta. Tymczasem wściekli aktorzy, reżyserzy, scenografowie i scenarzyści bez przerwy wydzwaniają do Jędruli, domagając się wypłaty. Niektórzy grożą nawet wizytą i osobistą egzekucją długu, a jest to o tyle groźne, że wśród wierzycieli Jędruli jest kilkunastu kaskaderów. Zdesperowany producent szuka pomocy nawet u posterunkowego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8142",[]],"55735751":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"55735752":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka, serialowa Ola Lubicz z \"Klanu\" - czyli aktorka i piosenkarka Kaja Paschalska, piosenkarka Katarzyna Cerekwicka - laureatka \"Szansy na sukces\" oraz aktorka Katarzyna Ankudowicz - czyli serialowa Beata Mazur z \"Pierwszej miłości. W męskim gronie do rywalizacji staną: tancerz Stefano Terrazzino, wokalista Mateusz \"Matti\" Jakubiec, Grzegorz Wilk - solista chóru Piotra Rubika oraz aktor Robert Rozmus. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bfbbf38d2b25828c926b6243d37df586",["N"]],"55735753":["Prow.: Katarzyna Montgomery.
Twórcy programu zmieniają otoczenie osób z niepełnosprawnością, przeprowadzając remonty ich domów. Podpowiadają także rozwiązania, które mogą przydać się każdemu - rodzinom, dzieciom i seniorom. Prowadzi Katarzyna Montgomery.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9b10463e56f0542af2f7f7c7ac6dffe",["AD"]],"55735754":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",[]],"55735755":["Łukasz Krasoń jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Bohaterem drugiej części odcinka będzie drużyna rugby, poruszająca się na wózkach - Avalon Extreme. Jej zawodnicy - z trenerem Tomaszem Bidusiem na czele - to prawdziwi tytani. To właśnie on stworzył zespół, który już w pierwszych miesiącach swojego istnienia zaczął odnosić sukcesy. Jest także pomysłodawcą i koordynatorem projektu Avalon Extreme, promującego sporty ekstremalne osób niepełnosprawnych. Rugby na wózkach to sport dla osób z porażeniem czterokończynowym, łączący w sobie elementy koszykówki, hokeja na lodzie i futbolu amerykańskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08ff391a653a2f6cce536e517fb2c86a",["N"]],"55735756":["Autorzy programu towarzyszą drużynie Avalon Extreme podczas rozgrywek Pucharu Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. W kolejnej części odcinka widzowie poznają historię Mariusza Kędzierskiego, który mimo swojej niepełnosprawności realizuje się jako artysta-rysownik. Dowodem nieprzeciętnego talentu jest m.in. zajęcie przez niego drugiego miejsca w międzynarodowym konkursie Best Global Artist Awards.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/de3a6a0b44c7dbe8def2adec58f77dce",["N"]],"55735757":["Gospodyni programu przybliża kuchnię szwedzką. Jako przystawkę przyrządzi znakomite śledzie. Później poda kolejny skandynawski specjał, czyli legendarne klopsiki z mięsa mielonego. Do tego upiecze ziemniaki o charakterystycznym kształcie, znane na północy jako Hasselback. Na deser będą bułeczki drożdżowe z cynamonem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a4b6a28aaf28ccde839310b5f23ff7e7",["AD"]],"55735758":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",[]],"55735759":["Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc w telewizyjnej kuchni Ewy Wachowicz zagoszczą potrawy, które śmiało mogą trafić na świąteczny stół. Gospodyni zacznie gotowanie od przyrządzenia sałatki. Jako danie główne przygotuje doskonałą szynkę duszoną w cydrze, z dodatkiem ostrej musztardy. Z kolei na deser będzie mazurek serowy z orzechami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5377d80f8304a966a0b43c5daca95546",["AD"]],"55735760":["Nad Bugiem z Dyjakiem","","",[]],"55735761":["Złote krasnopiórki","","",[]],"55735299":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"55735300":["W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.","","",[]],"55735301":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"55735302":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"55735303":["Cukierki Arnold's Candies, placki szpinakowe, makaron shirataki, chipsy warzywne
Dziś będzie można się przekonać, jak wygląda ręczna i maszynowa produkcja wyjątkowych cukierków tutti frutti. Ponadto wizyta w fabryce placków ziemniaczano-szpinakowych, których powstaje aż 300 tysięcy sztuk. Następnie widzowie przekonają się, że wytwarzanie bezglutenowego makaronu shirataki wymaga precyzji, a także pewnego niezwykłego składnika. Na koniec kulisy produkcji zdrowej przekąski - chipsów z fasoli pinto i warzyw.","","",[]],"55735304":["Leszek i dowodzeni przez niego strażacy z Ożarowa Mazowieckiego wyruszają na wezwanie do wypadku. Samochód osobowy, który uderzył w tył lawety, ma mocno zgniecioną maskę. Jego kierowca nie zostaje wyciągnięty z fotela i pod opieką Grześka czeka na przyjazd karetki. Istnieje obawa, że wystrzelą poduszki powietrzne, które nie uruchomiły się podczas zderzenia. Należy zachować szczególną ostrożność. Zaraz po powrocie do strażnicy dwa zastępy ochotników ruszają do mieszkania, w którym z pieca ulatnia się gaz. Jurek i jego koledzy muszą znaleźć źródło wycieku, by ustrzec mieszkańców budynku przed ewakuacją. Również strażacy ze Swarzędza mają ciężki dzień. Jadą na wezwanie aż trzy razy. Muszą usunąć zagrażającą kierowcom plamę z jezdni i zerwaną latarnię, a następnie ugasić pożar siana. Podczas ostatniej interwencji pracę strażakom utrudnia niezadowolony z prowadzonych przez nich działań właściciel pola.","","",[]],"55735305":["Bruce dostarcza do nabywcy oryginalnego jeepa z czasów drugiej wojny światowej. Jest pod wrażeniem imponującej kolekcji, którą zgromadził jego klient. W swoim hangarze na historycznym londyńskim lotnisku Biggin Hill Peter Monk remontuje i odbudowuje spitfire'y. Zleca Bruce'owi kolejne wymagające zadanie - chce, by Crompton znalazł dla niego wyjątkowo rzadki model samochodu wojskowego - niemiecki Kübelwagen z okresu drugiej wojny światowej. Bruce i Freddy podejmują wyzwanie. Tymczasem bliźniacy mają przygotować do wysyłki do Australii działka artyleryjskie.","","",[]],"55735306":["W tym odcinku m.in. o tym, czy najnowsza technologia pomoże w odkryciu cmentarzysk dinozaurów. Poznamy też historię ponadczterystumetrowej wieży w Nevadzie, wybudowanej na potrzeby testów broni nuklearnej. Archeologowie odkrywają w lasach pozostałości wioski duchów. Próbują ustalić, co - głód, choroba czy wojna - było przyczyną śmierci jej mieszkańców. Zdjęcia satelitarne peruwiańskiego wybrzeża przedstawiają gigantyczne wzory wyryte w skałach 2000 lat temu. Przekonamy się także, co takiego stało się na tropikalnej wyspie, że z raju zmieniła się ona w jałowe pustkowie. Satelitarne dane wskazują na to, że dwadzieścia milionów mieszkańców stolicy Meksyku może być w niebezpieczeństwie.","","",[]],"55735307":["Ci, którzy wrócili
Tysiące ludzi z różnych stron świata twierdziło, że porwali ich obcy. Wśród ofiar uprowadzenia przez kosmitów jest nawet Kirsan Ilumżynow, były prezydent rosyjskiej autonomicznej Republiki Kałmucji, który w 2007 ogłosił, że zabrano go na statek pozaziemski. Podobne historie można znaleźć w mitologii. Według starożytnych opowieści porwani wracali na Ziemię z nową wiedzą lub instrukcjami dla ludzkości. W czasach współczesnych u uprowadzonych odnajdywano dziwne implanty pod skórą i mutacje genetyczne. Twórcy serii zastanawiają się, czy to możliwe, że obcy w ten sposób nami manipulują.","","",[]],"55735308":["Shiva niszczyciel
Najważniejszym spośród niezliczonych bóstw hinduizmu jest Sziwa - wielki niszczyciel. Zwolennicy teorii paleoastronautyki uważają, że ten potężny bóg dysponujący niesamowitymi siłami, latającymi maszynami i nadprzyrodzonymi zdolnościami, w rzeczywistości był dowódcą obcych, którzy oszołomili mieszkańców Ziemi zaawansowaną technologią. Dowody na to można znaleźć nie tylko w Wedach, lecz także wyrzeźbione w kamieniu. W programie m.in. wizyta w megalitycznej świątyni Sziwy, wykutej w litej skale. Jej ukończenie byłoby trudne nawet dziś z użyciem nowoczesnej technologii. Twórcy serii zastanawiają się, jak to możliwe, że powstała ona ponad tysiąc lat temu.","","",[]],"55735309":["Thord zostaje wezwany do cysterny z mlekiem, która znalazła się niebezpiecznie blisko ściany skalnej. Wystarczy jeden błąd, a bohaterowie programu będą mieli do czynienia z drogą mleczną. Doświadczenie i spryt Thorda sprawiają, że jak zwykle perfekcyjnie wykonuje zadanie. Bjoern nie najlepiej się czuje, ale mimo to musi pracować. Takie są minusy bycia samotnym wilkiem. Nowicjusz Ole Henrik też ma trudny dzień, gdyż tym razem nie może liczyć na pomoc ojca.","","",[]],"55735310":["AC-130
Odcinek poświęcony jednej z najbardziej śmiercionośnych maszyn wojskowych na świecie - niepowstrzymanemu AC-130, po raz pierwszy użytemu w walce podczas wojny wietnamskiej. Jego konstrukcja opiera się na wszechstronnym modelu samolotu transportowego C-130 Hercules. Dodano do niego potężne uzbrojenie - dwa działka, armatę i haubicę. AC-130 nie zrzuca bomb ani nie bije rekordów prędkości. Latając dniem i nocą na niskich wysokościach, strzela pociskami, jakich spodziewać by się można z czołgów lub okrętów.","","",[]],"55735311":["W ostatnim odcinku drugiej serii uczestnicy programu powracają do opuszczonego lokalu Sahara Casino w Las Vegas, stolicy hazardu i beztroskiej zabawy. W tym odludnym miejscu na jaw wyjdzie niejedna, dotąd głęboko skrywana tajemnica. Jak zawsze weteranom \"Wojen magazynowych\" towarzyszą ciekawskie kamery, które podpatrują prywatne rozmowy żądnych sukcesu handlarzy. Między uczestnikami licytacji nie raz dochodziło już do ostrych sprzeczek i awantur.","","",[]],"55735312":["Kupujący mają nadzieję, że aukcja w kalifornijskim Long Beach pozwoli im dużo zarobić. Mark Belelo przybył na licytację z 50 tysiącami w kieszeni. Jarrod i Brandi próbują rozkręcić pozostałych uczestników aukcji. Barry Weiss przygotował specjalną strategię.","","",[]],"55735313":["Współwłaściciele lokali gastronomicznych Hamburger Mary's jako szeregowi pracownicy poznają realia pracy w swoim przedsiębiorstwie.","","",[]],"55735314":["Dan Duffy, prezes firmy działającej na rynku nieruchomości, postanawia poznać swoich pracowników. Podając się za jednego z nich, dowiaduje się, o codziennych kłopotach swoich podwładnych.","","",[]],"55735315":["Wykute przez bogów
Narzędzia liczące setki tysięcy lat, odkrycia metali, o których opowiadają starożytne mity, tajemnicze kule, których właściwości przeczą prawom fizyki - być może to dowody na to, że obcy pozostawili na Ziemi swoją technologię. Propagatorzy paleoastronautyki Erich von Däniken i Giorgio A. Tsoukalos podróżują do Rumunii, aby przyjrzeć się antycznemu klinowi z... aluminium. Eksponat ten wprawił w konsternację historyków. Dziennikarka śledcza Linda Moulton Howe udaje się do Jacksonville na Florydzie, aby zbadać dziwną metalową kulę, która spadła z nieba.","","",[]],"55735316":["Tajemnica Rudloe Manor
Pośród wiejskich krajobrazów południowej Anglii wznosi się tajemnicza budowla znana jako Rudloe Manor. Ta dawna baza RAF-u wygląda jak jeden z wielu dworków, ale od lat krążą pogłoski, że od czasów drugiej wojny światowej znajduje się tu centrum brytyjskich badań nad UFO. Giorgio A. Tsoukalos i Nick Pope próbują ustalić, czy to prawda, że w olbrzymich podziemiach tego ośrodka ukrywane są archiwa dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających. Według niektórych hipotez w Rudloe Manor przechowywany jest statek obcych i dowody na próby kontaktów podejmowane przez kosmitów.","","",[]],"55735317":["Przypomnienie najciekawszych przedmiotów związanych z Hollywoodem, jakie przewinęły się przez lombard Harrisonów. W programie znalazły się m.in. wypowiedzenie kontraktu Marilyn Monroe z wytwórnią Century Fox, replikę tytułowego \"Potwora z Czarnej Laguny\" i kabriolet marki Chevrolet, którym jeździł sam Steve McQueen w swoim ostatnim filmie. Zobaczymy również wyjątkową kolekcję niepublikowanych wcześniej zdjęć Paula Newmana oraz tarczę, która była rekwizytem w filmie \"Kleopatra\" z 1963 roku.","","",[]],"55735318":["Odcinek specjalny, w którym przekonamy się, jak potrafią targować się bohaterowie show. W programie zobaczymy m.in., za ile poszły buty Eltona Johna czy zabawkowy astin martin, wzorowany na modelu, którym jeździ James Bond. Przypomnimy też negocjacje cenowe dotyczące rzymskiej monety z 44 r. p.n.e., szesnastowiecznej księgi, która należała do Isaaca Newtona, kolekcji wikińskich przedmiotów z miedzi i złota oraz aforyzmu podpisanego przez Marka Twaina.","","",[]],"55735319":["Rick ma okazję kupić centa z 1944 roku. Monetę wybito ze stali ze względu na spowodowane wojną niedobory miedzi. Następnie szef lombardu ogląda zabytkowy zegar z połowy XIX wieku. Corey wycenia litografię postaci ksenomorfa z filmu \"Obcy 3\". Jej autorem jest szwajcarski malarz H.R. Giger. Do sklepu trafia także Niedźwiedź Smokey. Ta maskotka Służby Leśnej Stanów Zjednoczonych jest symbolem jednej z najdłuższej prowadzonych kampanii społecznych - akcji ochrony lasów przed pożarami.","","",[]],"55735320":["Klient lombardu przynosi dwie litografie autorstwa holenderskiego malarza Mauritsa Cornelisa Eschera. Następnie Rick ma okazję kupić płytę nagraną na kliszy rentgenowskiej - w taki sposób w Związku Radzieckim melomani obchodzili zakazy cenzury, która nie pozwalała na słuchanie muzyki z Zachodu. Od końca lat 40. do początku lat 60. ubiegłego wieku na zdjęciach rentgenowskich w ZSRR zapisywano przeboje Presleya czy Armstronga. Później Corey ogląda model dyliżansu Wells Fargo. Chumlee wycenia zabawkowy wykrywacz kłamstw z lat 50. XX wieku.","","",[]],"55735321":["Rick ogląda list podpisany przez samego Napoleona Bonaparte. Następnie bohaterowie programu mają okazję podziwiać prawdziwe dzieło sztuki współczesnej - klient przynosi do lombardu rzeźbę meksykańskiego artysty Pedra Friedeberga. Później Corey wycenia starą pacynkę wzorowaną na członkach zespołu The Monkees. Rick z kolei czuje się, jakby wrócił do szkoły, oglądając oryginalne ilustracje do elementarza z postaciami Dicka i Jane, stworzonymi przez Zernę Sharp.","","",[]],"55735322":["Tym razem poznamy historię samolotu, który podczas drugiej wojny światowej mocno przyczynił się do zwycięstwa aliantów na Dalekim Wschodzie. F6F Hellcat to specjalnie skonstruowany myśliwiec, zaprojektowany w odpowiedzi na japoński ACM Zero. Za sprawą hellcatów amerykańska marynarka zdobyła kontrolę nad Pacyfikiem i przewagę w całym konflikcie. Przy ich tworzeniu projektanci Jake Swirbul i Bill Schwendler uwzględnili uwagi pilotów, którzy latali na myśliwcach F4F Wildcat. Dzięki temu amerykańskie lotnictwo wojskowe otrzymało maszynę, jakiej potrzebowało.","","",[]],"55735323":["Bruce wyrusza do Finlandii w nadziei, że uda mu się nabyć po korzystnej cenie autentyczne karabiny przeciwlotnicze z czasów zimnej wojny.","","",[]],"55735324":["W pierwszym odcinku przedstawione są historie tajemniczych zaginięć osób, których nigdy nie odnaleziono. Wciąż nie wiadomo, co się stało z uciekinierami z więzienia na wyspie Alcatraz. Równie zagadkowy jest los pierwszej kobiety, która przeleciała nad Atlantykiem - Amelii Earhart. Zaginęła ona podczas próby okrążenia świata w pobliżu wysp Feniks na Oceanie Spokojnym. W programie także historia mężczyzny, znanego jako D.B. Cooper, który w 1971 porwał pasażerskiego boeinga i wyskoczył z niego na spadochronie po otrzymaniu okupu.","","",[]],"55735325":["Śledzimy niełatwą i odpowiedzialną pracę mężczyzn, którzy rozbierają na części olbrzymie podniebne maszyny. Bohaterowie show wykonują swoje obowiązki sumiennie, ale zawsze znajdą czas i energię na dobry żart. Ekipa CUC demontuje podwozie z szerokokadłubowego boeinga 767. Pomaga jej w tym mechanik Alonso. Pat zaskakuje swoich ludzi propozycją gry w kręgle... wewnątrz samolotu. Dave po pracy na złomowisku trenuje szkolną drużynę futbolową.","","",[]],"55735326":["Ekipa podąża śladami Józefa Piłsudskiego. W tym odcinku wyruszy do regionu sandomierskiego, gdzie w 1915 roku doszło do ważnej bitwy pod Konarami z udziałem Legionów Polskich. Jako że z tych okolic pochodzi Dawid, to on pełni rolę przewodnika i pokieruje poszukiwaczy do świadków, którzy opowiedzą o kwaterze dowodzenia Józefa Piłsudskiego. Podczas badań załoga natrafia na gruzy średniowiecznego zamku oraz odnajduje parę artefaktów z czasów I wojny światowej.","","",[]],"55735327":["Działalność OSP nie polega jedynie na akcjach, ale również na szkoleniu następnego pokolenia ochotników. W Ożarowie Mazowieckim trwa nauka młodzieżowej drużyny pożarniczej, która pomaga doświadczonym kolegom podczas ich służby. OSP Żuków otrzymuje informację o zaprószeniu ognia. Gdy strażacy przyjeżdżają na miejsce zdarzenia, stwierdzają, że pożar jest skutkiem opalania kabli przez złomiarzy. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii.","","",[]],"55735328":["W firmie pożyczkowej dochodzi do kradzieży danych osobowych, a jej szef Ernest jest szantażowany. Ma dostarczyć okup albo kompromitujące go nagranie trafi do internetu. Klaudia sprawdza sieć firmy. Okazuje się, że była bardzo słabo chroniona. Łowcy przesłuchują pracowników Ernesta, ale żaden nie jest powiązany ze sprawą. Aranżują przekazanie pieniędzy, ale mężczyzna, który pojawia się na miejscu, jest kurierem. Jego zleceniodawca to Amadeo - notowany warszawski żigolak. Jednocześnie szantażysta spełnia swoją groźbę. Do internetu trafia film pokazujący jak Ernest zdradza żonę. Kalinka prosi Marysię, by opowiedziała w jej szkole o swojej pracy prywatnego detektywa.","","",[]],"55735329":["Ginie dziennikarz śledczy Jakub. Mężczyzna zajmował się sprawą międzynarodowej firmy deweloperskiej z powiązaniami w Rosji, której zarząd wręczał wielomilionowe łapówki w zamian za pozytywne decyzje budowlane. Wszystkie materiały zgromadzone przez Jakuba zniknęły, łącznie z laptopem, a mieszkanie mężczyzny splądrowano. Łowcy dostają wyniki badań trucizny, która zabiła dziennikarza. Taka sama mieszanka została użyta do zamordowania działacza społecznego w Rosji. Eksperci biorą pod obserwację prezesa i członka zarządu firmy. W szklarni należącej do Harady włącza się alarm. Mężczyzna nie wierzy, że odpowiada za to zwierzę. Sądzi, że ktoś usiłował się tam włamać i chce to udowodnić.","","",[]],"55735330":["W redakcji zjawiają się funkcjonariusze policji. Okazuje się, że 19-latek przetrzymuje w sklepie kasjerkę, grożąc jej śmiercią. Napastnik chce rozmawiać tylko z Markiem, którego zna z warsztatów literackich. Dziennikarz jedzie na miejsce zdarzenia, aby prowadzić negocjacje. Niespodziewanie, sam staje się zakładnikiem. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy redakcji.","","",[]],"55735331":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55735332":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55735333":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"55735334":["Niebezpieczna gra
17-letnia Oliwia nie wraca z imprezy z przyjaciółmi. Jej zrozpaczona matka prosi redaktorów o pomoc w odnalezieniu dziewczyny. Z zeznań kolegów zaginionej wynika, że jej zniknięcie może mieć coś wspólnego z modną grą w \"szukanie krasnoluda\". Dziennikarze wiedzą już, że kierowana wskazówkami z gry Oliwia dotarła na cmentarz. Redaktorzy muszą ustalić, gdzie przebywa dziewczyna i kto odpowiada za jej zniknięcie.","","",[]],"55735335":["Pomyłka
W eksplozji samochodu ginie były policjant, kolega Patryka, Andrzej. Sąsiad ofiary naprowadza ekipę na Leńskiego, oszusta z powiązaniami w świecie przestępczym, ale okazuje się, że nie ma on z zamachem nic wspólnego. Łowcy idą więc tropem materiałów, użytych do produkcji bomby. Trafiają do domu, w którym sprawca zostawił tykający ładunek. Maryśka rozważa rezygnację z pracy w policji. Nie chce narażać bliskich. Wbrew jej obawom Adam zapewnia ją o swoim wsparciu i namawia do pozostania w jednostce.","","",[]],"55735336":["Do szpitala z silnymi bólami brzucha trafia Daniel. Towarzyszy mu Beata, która jest w trzecim miesiącu ciąży. Dziewczyna od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. W końcu opowiada ukochanemu o swoim traumatycznym doświadczeniu. Wyznaje, że została zgwałcona przez Tomka, chłopaka siostry Daniela. Pielęgniarka Jadwiga odkrywa, że na jej oddziale leży Antoni, szef kuchni w znanej restauracji. Namawia swojego syna, by zapoznał się z mężczyzną. Wkrótce wychodzi na jaw, że Antoni to oszust.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8bf39408bddd6d3240e282330f39ffc1",[]],"55735337":["Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy bakterie z toalety osiadają na rzeczach zgromadzonych w łazience. Adam Żelazko opowie o pandemii wirusów komputerowych. Ekipa programu odwiedzi pięciogwiazdkowy hotel w Kołobrzegu. Prowadzący sprawdzi, jakie są granice wybuchowości mieszanki acetylenu z powietrzem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7dba2853b7deac304a0923603fdc6716",[]],"55735338":["Oko
Sympatyczni przewodnicy po ludzkim ciele opowiadają o budowie i funkcjach narządu wzroku. Tłumaczą też m.in. dlaczego człowiek czasami płacze.","","",[]],"55773761":["Prow.: John Weisbarth, Zack Giffin.
Mały dom, wielkie możliwości
Eksperci od wystroju wnętrz John Weisbarth i Zack Giffin podróżują przez Amerykę w poszukiwaniu najmniejszych, lecz jednocześnie pomysłowo urządzonych mieszkań. Każdy skrawek przestrzeni jest tam sprytnie i w przemyślany sposób wykorzystany. Pomagają rodzinom w zaprojektowaniu i wybudowaniu minidomów, które liczą nie więcej niż 46 metrów kwadratowych. W trzynastoodcinkowym programie widzowie poznają m.in. rodzinę, która przeżyła huragan Katrina oraz pare marzącą o przytulnym domku zimowym. W każdym przypadku prowadzący udowodnią, że nie liczy się metraż, lecz pomysłowość.","","",[]],"55735340":["Duet projektantów zabiera się za odnowienie domu należącego do Kurta i Emily. Mają zaledwie pięć dni, by z zaniedbanej nieruchomości stworzyć zachwycające wystrojem siedlisko. W trakcie metamorfozy starają się uwzględnić osobiste upodobania gospodarzy.","","",[]],"55735341":["Tiny Beach Bungalows In Florida
Po tym, jak ich dzieci opuściły już gniazdo, Glen i Lawson postanawiają kupić doskonały, miniaturowy domek wakacyjny dla siebie oraz wszystkich swoich bliskich. Bardzo szybko przekonują się jednak, że nie tak łatwo będzie im znaleźć plażowy bungalow, który nie tylko pomieści całą siedmioosobową rodzinę oraz dwa psy, ale przy tym jeszcze spełni pozostałe wymagania stawiane mu przez bohaterów odcinka.","","",[]],"55735342":["Kuchnia pani Michaliny
Szefowa szpitalnej kuchni zatruła się jedzeniem własnej roboty. Na jej miejsce przychodzi pani Michalina. Od tego momentu potrawy serwowane w szpitalnej stołówce ulegają diametralnej odmianie. Sława smakowitych dań pani Michaliny dociera do samego Ministra. Chce, by gotowała dla niego, ale kucharka nie chce odejść ze szpitala. Ordynator szpitala obiecuje Ministrowi, że przekona panią Michalinę do zmiany zdania. Decyduje się użyć podstępu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10240",[]],"55735343":["Czyje to dziecko
Trzy lata temu Kasia zaszła w ciążę z poznanym na imprezie mężczyzną. Teraz zjawia się z 2-letnim Antosiem w Warszawie, w domu zamożnego kochanka. Chce uzyskać pomoc od domniemanego ojca dziecka. Badania DNA potwierdzają, że ojcem Antosia jest warszawiak. Kiedy mężczyzna zgadza się na żądania finansowe Kasi, okazuje się, że dziewczyna jest oszustką i już nie pierwszy raz wykorzystała znajomości w laboratorium, by wyłudzić pieniądze od naiwnych mężczyzn.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c7816b344ffd8e00acd017ad1e95671",[]],"55735344":["Odnaleziona, część 1
Po ośmiu latach Kornelia ucieka gangowi handlarzy ludźmi. Dziewczyna zeznaje, że była przetrzymywana razem z innymi dziećmi. Najprawdopodobniej miała trafić do domu publicznego. Trop prowadzi do dawnego znajomego rodziców nastolatki, ale okazuje się, że mężczyzna zniknął. Łowcy przeszukują jego mieszkanie. Znajdują tam materiały pedofilskie i zdjęcia Kornelii zrobione już po porwaniu. Pod blokiem zauważają podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jagna, która wciąż przeżywa zaginięcie brata, traci nad sobą panowanie i bije zatrzymanego. Zostaje odsunięta od śledztwa. Tymczasem Brunon wyjawia Julii, że jej nowy chłopak, Mariusz, jest synem gangstera. Zszokowana córka próbuje dowiedzieć się, skąd ojciec to wie.","","",[]],"55735345":["Do szpitala trafiają dwie piętnastolatki, związana z subkulturą gotów Daga Bielecka i Amanda Rokosz, słodka wielbicielka różu. Obie cierpią na zatrucie pokarmowe. Dziewczyny nie lubią się. Różnice między nimi pogłębiają się, gdy Dagę odwiedza nadopiekuńcza matka. Na dodatek kobieta prosi, by nie wpuszczać do nastolatki jej ojca. Okazuje się, że mężczyzna bardzo skrzywdził swoją córkę. Między pielęgniarkami Ewą i Anią wybucha konflikt. Nieuwaga jednej z nich prowadzi do tragedii. Daga kradnie leki, by popełnić samobójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8af23dfaa7138ce4124e88a4955e3d5",[]],"55735346":["Na oddział trafia Ida, ofiara zasłabnięcia. Dziewczyna w upalny dzień wybrała się na jogging. Jej ojciec jedzie do szpitala i w zdenerwowaniu zapomina zabrać z samochodu młodszą córeczkę, Kasię. Jednego dnia rodzice dziewczynek mogą stracić dwoje dzieci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1213224d3bc5ebebfdadc6f1b5d9f15c",[]],"55735347":["Nowy, przebojowy cykl kabaretowy. Głównym założeniem programu jest prezentacja polskiego środowiska kabaretowego z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączy osoba prowadzącego Marcina Wójcika. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Mariusz Kałamaga, Kabaret Czesuaf, Fifa Rafa, Ewa Błachnio, Para nr2, Szymon Łątkowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"55735348":["Nowy, przebojowy cykl kabaretowy. Głównym założeniem programu jest prezentacja polskiego środowiska kabaretowego z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączy osoba prowadzącego Marcina Wójcika. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Mariusz Kałamaga, Kabaret Czesuaf, Fifa Rafa, Ewa Błachnio, Para nr2, Szymon Łątkowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"55735349":["Potęga informacji
W firmie pożyczkowej dochodzi do kradzieży danych osobowych, a jej szef Ernest jest szantażowany. Ma dostarczyć okup albo kompromitujące go nagranie trafi do internetu. Klaudia sprawdza sieć firmy. Okazuje się, że była bardzo słabo chroniona. Łowcy przesłuchują pracowników Ernesta, ale żaden nie jest powiązany ze sprawą. Aranżują przekazanie pieniędzy, ale mężczyzna, który pojawia się na miejscu, jest kurierem. Jego zleceniodawca to Amadeo - notowany warszawski żigolak. Jednocześnie szantażysta spełnia swoją groźbę. Do internetu trafia film pokazujący jak Ernest zdradza żonę. Kalinka prosi Marysię, by opowiedziała w jej szkole o swojej pracy prywatnego detektywa.","","",[]],"55735350":["Reż.: Sophie Przychodny.
Twórcy dokumentu omawiają powszechne w Ameryce zjawisko re-adopcji na przykładzie losów trójki nastolatków - Jacka, Poppy i Nity. Kiedy opiekunowie nie chcą już zajmować się dzieckiem, które przyjęli pod swój dach, mogą bez problemu pozbyć się niechcianego kłopotu i oddać pociechę komuś innemu. Co roku aż 25 tys. adoptowanych dzieci zostaje opuszczona przez nowych rodziców. Powstały specjalne agencje, które za opłatą 5 tys. dolarów znajdują nich nowe rodziny. Ci, którzy nie mają pieniędzy na skorzystanie z tych usług, zwracają się do nieformalnych sieci adopcyjnych. W takich przypadkach dzieci często stają się ofiarami najgorszych przestępstw. Przekazywanie podopiecznych z jednej rodziny do drugiej zostawia w ich psychice jedynie głębokie urazy i ból.","","",[]],"55802064":["Historie o duchach
Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"55802065":["Historie o duchach
Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"55735353":["Kobieta traci skórę po alergicznej reakcji na działanie antybiotyku. Skóra mężczyzny z zespołem Ehlersa-Danlosa charakteryzuje się wyjątkową elastycznością. Kobieta rodzi trojaczki. Okazuje się, że w czasie ciąży jedno z dzieci rozwijało się poza macicą. Widzowie zobaczą też, jak leczy się martwą tkankę za pomocą larw czerwi.","","",[]],"55735354":["Warsztaty literackie
W redakcji zjawiają się funkcjonariusze policji. Okazuje się, że 19-latek przetrzymuje w sklepie kasjerkę, grożąc jej śmiercią. Napastnik chce rozmawiać tylko z Markiem, którego zna z warsztatów literackich. Dziennikarz jedzie na miejsce zdarzenia, aby prowadzić negocjacje. Niespodziewanie, sam staje się zakładnikiem. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy redakcji.","","",[]],"55735355":["Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin \"Jabbar\" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu \"Nowa Rewia Kabaretowa\". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak \"Koniec świata\" czy \"Jabbar wróży\".","","",[]],"55735356":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55735357":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"55735358":["Bożena i jej córka Olga spotykają się z dietetyczką. Po wizycie Olga po raz pierwszy po wielu latach udaje się na trening karate. Tymczasem Elę i jej syna odwiedza Artur, uczestnik pierwszej edycji serialu, który schudł 55 kg. Dla Emila to bardzo ważne spotkanie, gdyż w końcu będzie mógł porozmawiać z kimś, kto bardzo dobrze rozumie jego problemy. Z kolei Björn stylizuje polską mistrzynię boksu Ewę Brodnicką. Po pracy spotyka się z Karoliną, jedną z uczestniczek programu. Na stole pojawia się bardzo wykwintne menu...","","",[]],"55735359":["W ostatnim odcinku uczestnicy zaprezentują się na scenie w blasku świateł i fleszy. Niespodziankę tę przygotowała dla nich Karolina, uczestniczka programu, która zawodowo zajmuje się pokazami mody. Metamorfozą bohaterów zajmie się stylista Björn Svenson. Każdy z pacjentów prof. Paśnika przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka. Najmłodszy z nich, Emil, schudł już 70 kg, a jego mama Ela zmieniła się nie do poznania. Z kolei Ola, której ubyło 28 kg, cieszy się, że teraz łatwiej jej uprawiać sport. Bożenie, mamie Oli, bardzo poprawiły się wyniki badań. Galę pokazu mody w wykonaniu uczestników poprowadzi Artur, który przeszedł operację 1,5 roku temu i schudł 55 kg.","","",[]],"55735360":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]],"55735361":["Prow.: Kuba Marcinowicz.
Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.","","",[]]}