{"57510007":["Bimbrownicy oceniają zacier przygotowywany do destylacji. Tosia przyjechała konno na odludzie, gdzie mieszka Majsterek. Andrzej \"Mały\" i Wiesiek \"Siwy\" na chwilę porzucają drwalski fach. Kamil wyprowadza na pastwiska największy bieszczadzki redyk. Zenek to pierwszy bębniarz w całej okolicy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57510008":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",[]],"57510009":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57510010":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57510011":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57510012":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57510013":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57510014":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57510015":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57510016":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57510017":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57510018":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57510019":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57510020":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57510021":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57510022":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57510023":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57510024":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57510025":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"57510026":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57510027":["Ultraliga - Wiosna 2021
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o wysokie nagrody pieniężne i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"57510028":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57510029":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"57510030":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",[]],"57510031":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"57510032":["Wydana w 2002 roku MAFIA szybko zyskała status gry kultowej. Jej ogromna popularność sprawiła, że 18 lat później produkcja studia Hangar 13 doczekała się ciepło przyjętego przez graczy remake'u.","","",[]],"57510033":["Ultraliga - Wiosna 2021
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w 'League of Legends' rywalizują o wysokie nagrody pieniężne i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej 'LoL-a'.","","",[]],"57510034":["Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"57509821":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57509822":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57509823":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57509824":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Syn Agaty Turskiej, Dawid jest śmiertelnie chory. Lekarze dają chłopakowi jedynie kilka miesięcy życia. Kobieta martwi się, gdyż syn poznał niedawno młodą pracownicę solarium, Martynę, i postanowił się z nią ożenić. Agata obawia się, że dziewczynie zależy jedynie na majątku Turskich, który będzie mogła odziedziczyć po rychłej śmierci Dawida. Prosi detektywów o to, aby przyjrzeli się Martynie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039509.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebce856a4302f3d94bee21218a800f89",[]],"57509825":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Do detektywów zgłasza się zrozpaczony mężczyzna. Jego narzeczona została uprowadzona w czasie wycieczki. Porywacze żądają okupu za jej uwolnienie. Grożą, że jeśli nie dostaną pieniędzy, dziewczyna umrze. Trop prowadzi do przewodniczki wycieczki. Detektywi odkrywają, że kobieta wspólnie z przyjacielem okrada turystów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039509.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c7aeb3e0f36be05867a7930783ac2f9",[]],"57509826":["Ginie żona Igora Popławskiego, Kamila. Kobieta jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Mężczyzna boi się, że straci ukochaną kobietę i nienarodzone dziecko. Bez wahania zgadza się spełnić żądania porywaczy i zapłacić okup. W trudnych chwilach mężczyznę wspiera siostra, Weronika.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57509827":["Kinga Raczyńska i Tomasz Michałowicz są parą od trzech lat. Ich szczęście burzy nagłe pojawienie się Dominiki Kryńskiej, byłej dziewczyny Tomasza. Będąca w szóstym miesiącu ciąży Kinga jest przekonana, że Dominika chce odbić jej partnera. Wkrótce jej przypuszczenia się potwierdzają. Zazdrosna Raczyńska zaczyna oskarżać Tomasza o zdradę. Ten jest oburzony jej bezpodstawnymi sądami i wyprowadza się z domu. Wkrótce Kinga trafia do szpitala. W tym czasie Tomasz doskonale bawi się w towarzystwie Dominiki...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043448.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d58f45b68570ca0e3520d93f03b7a95a",["N"]],"57509828":["Znaleziono pobitą i nieprzytomną młodą kobietę. Policja podejrzewa, że mogła zostać zgwałcona. Podejrzany w sprawie jest mężczyzna, który mógł odurzyć ofiarę w barze. Posiada on jednak mocne alibi. W międzyczasie okazuje się, że kobieta była wcześniej w skomplikowanym związku. Natalia z czasem coraz bardziej angażuje się w związek z Łukaszem. Myśli nawet o kupnie dla nich większego mieszkania. Kuba spotyka się z Magdą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57509829":["Prow.: Przemysław Białkowski, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"57509830":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"57509831":["Natalia rozpoczyna pracę w liceum. Z niepokojem zauważa, że jedna z uczennic dziwnie się zachowuje. Niebawem nastolatka traci przytomność. Podobne objawy występują u jej koleżanki. Natalia podejrzewa, że nastolatki zażywały jakieś niedozwolone substancje. Postanawia przyjrzeć się sprawie. Z przerażeniem odkrywa, że uczennice były podtruwane.","","",[]],"57509832":["Malwina wprowadza się do mieszkania swojego partnera i rozpoczyna poszukiwania pracy. Zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do jednego z hoteli. Ponieważ jednak ośrodek nie cieszy się dobrą opinią, partner przekonuje ją, by odrzuciła propozycję. Para kłóci się i w efekcie rozstaje. Kobieta rozpoczyna pracę w hotelu i zamieszkuje w jednym z pokoi. Niebawem w ośrodku zjawia się jej były partner, który robi awanturę właścicielowi obiektu. Dziewczyna, obawiając się utraty posady, postanawia załagodzić sytuację. Szef proponuje jej spotkanie przy lampce wina. Wkrótce potem w hotelu dochodzi do napaści na tle seksualnym.","","",["N"]],"57509833":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57509834":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57509835":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"57509836":["Marcin i Katarzyna nie mogą mieć dzieci. Decydują się na adopcję. Rodzice mężczyzny nie akceptują pomysłu pary i zrywają kontakt z dziećmi. Tymczasem małżonkowie zostają rodzicami zastępczymi dla Marcelka. Pomimo że chłopiec cierpi na chorobę genetyczną, która atakuje nerki, para nie zraża się. Kilka miesięcy później Katarzyna odkrywa, że jest w ciąży. Rodzice Marcina, na wieść o potencjalnym wnuku, postanawiają odnowić kontakty. Nadal jednak nie akceptują Marcela, któremu jawnie okazują swoją niechęć. W trakcie kłótni Katarzyna wychodzi z domu. Odczuwa gwałtowny ból w podbrzuszu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043441.jpg","",["N"]],"57509837":["Do domu prokuratora włamuje się przestępca. Poszkodowany strzela do włamywacza i zabija go. Twierdzi, że działał w obronie własnej. Detektywi szybko jednak ustalają, że słowa poszkodowanego mijają się z prawdą. Okazuje się, że prokurator znał swoją ofiarę i miał swój interes w tym, aby się jej pozbyć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043444.jpg","",[]],"57509838":["Dominika zamierza porwać Julkę, a następnie zabić Edwarda. Domańscy proszą ją, aby nie robiła krzywdy Stryjeńskiemu. Marysia i jej mąż postanawiają wywieźć Julkę za granicę, by dziadek nie mógł jej znaleźć. Tomek nadal doradza Arturowi, jak zrobić wrażenie na Dorocie. Za namową syna organizuje rzekomo przypadkowe spotkanie w parku. Kaśka urządza przyjęcie na cześć swojej nowej dziewczyny. Wiktoria natomiast przygotowuje się do kolejnego bokserskiego pojedynku. Kobieta nie wie jednak, czy może raz jeszcze zaufać Oliwierowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036268.jpg","",[]],"57509839":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57509840":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57509841":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"57509842":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57509843":["Prow.: Karolina Gilon.
Trzecia seria programu dla wysportowanych uczestników, którzy marzą o zdobyciu 150 tysięcy złotych i nie obawiają się toru, na którym czekają aż 32 trudne przeszkody. Swoich sił w programie raz jeszcze spróbuje Robert Bandosz, który w poprzedniej edycji wywalczył tytuł Last Man Standing. Wśród uczestników po raz kolejny znajdzie się też znany model i fizjoterapeuta Michał Baryza. Nie zabraknie także gości specjalnych, a wśród nich mistera Polski z 2014 roku Rafała Maślaka, a także znanego Tik Tokera Way of Blonde. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon. Zmagania sportowców będą zaś komentować dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz \"Juras\" Jurkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044216.jpg","",[]],"57509844":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57509845":["Reż.: Michael Apted.
Kelnerka Slim (Jennifer Lopez) poznaje przystojnego i bogatego Mitcha Hillera (Billy Campbell). Jest przekonana, że to mężczyzna jej życia. Zakochuje się w nim z wzajemnością i wkrótce biorą ślub. Małżonkowie mieszkają w pięknym domu, a kiedy rodzi im się dziecko, młoda matka czuje się bardzo szczęśliwa. Jednak idylla nie trwa długo. Pewnego dnia Slim odkrywa, że jej partner ma kochankę. Początkowo próbuje ratować swoje małżeństwo, ale Mitch staje się wobec niej coraz bardziej brutalny. Na pozór idealny małżonek okazuje się pozbawionym uczuć sadystą. Maltretowana przez niego kobieta, bojąc się zarówno o siebie jak i o swoją córkę Gracie, ucieka z domu. Zmienia nazwisko i wygląd, jednak to dopiero początek koszmaru. Mitch wciąż ją prześladuje. Z czasem Slim dochodzi do wniosku, że jest tylko jeden sposób, by pozbyć się męża - musi go zabić... Główna rola została napisana z myślą o Sandrze Bullock, ale producenci, licząc na kasowy sukces, zaangażowali jako \"magnes\" popularną piosenkarkę i aktorkę Jennifer Lopez. Mimo nominacji do Złotej Maliny, niektórzy recenzenci zaskakująco dobrze ocenili jej grę. Sam film bazuje jednak na utartych schematach, które pojawiają się m.in. w obrazie \"Sypiając z wrogiem\" z Julią Roberts i Patrickiem Berginem. Twórcy gwarantują mimo wszystko pełen napięcia wieczór.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854454.jpg","",["N"]],"57509846":["Reż.: Roel Reiné.
Ratownik medyczny, Nick Malloy (Randy Orton), i jego żona Sara (Cindy Busby) wracają z kina do domu. Są świadkami wypadku drogowego, spowodowanego przez pijanego kierowcę, Tommy'ego Weavera (Tom Stevens). Nick stara się pomóc poszkodowanym, jednak uczestnicząca w zdarzeniu kobieta umiera na miejscu. Mija rok. Malloy i jego partner, Jay Thompson (Colin Lawrence), w drodze do pracy odbierają telefon od Patricka Hellera (Brian Markinson). Mężczyzna zmusza Nicka do wzięcia udziału w jego psychopatycznej grze: sanitariusz musi zagrać w tytułowe \"Dwanaście rund\". Bez angażowania policji i bez opóźnień musi wykonać wszystkie dwanaście zadań. Jeśli ich nie zrealizuje, jego żona Sara zginie. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Reżyserem produkcji jest Roel Reine (\"W cywilu 2\", \"Wyścig śmierci 3: Piekło\"),zaś role główne zagrali: amerykański wrestler, zawodnik WWE - Randy Orton (\"To cały ja\"), Brian Markinson (serial \"Mad Men\", \"Strzelec\") oraz Cindy Busby (serial \"Heartland\", \"Burza stulecia\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043841.jpg","",["N"]],"57509847":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"57510294":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57510295":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"57510296":["Pies-robot Rydera zaczyna się psuć. Usterka w systemie zmusza Psi Patrol do interwencji i natychmiastowej konieczności okiełznania czworonoga.","","",["JM"]],"57510297":["Z klatki w pociągu ucieka małpka. Psi Patrol ściga ją po całej Zatoce Przygód. Następnie ratuje małą sówkę i pomaga jej wrócić do mamy.","","",["JM"]],"57510298":["Fung pomaga Po wydostać się z głębokiego dołu. Jakiś czas później zjawia się w pałacu i prosi pandę o pomoc w uwolnieniu uprowadzonego przez Jonga brata. Smoczy Wojownik zgadza się. Dopiero po pewnym czasie odkrywa, że krokodyl wykorzystał go do popełnienia przestępstwa.","","",["N"]],"57510299":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"57510300":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"57510301":["Znudzony i zmęczony swoim życiem Sponge przeprowadza się na Meduzowe Pola. Jednak przetrwanie w dziczy wcale nie okazuje się łatwiejsze od smażenia kraboburgerów. Skalmar ma już dość Sponge'a i Patryka. Postanawia sprzedać dom i się wyprowadzić do spokojniejszej okolicy.","","",["N"]],"57510302":["Jako nastolatek Przemek Wieczorek stał się ofiarą wypadku, w którego wyniku stracił obie ręce. Obecnie jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach. Twierdzi, że to nieszczęśliwe zdarzenie sprawiło, że stał się wartościowszym człowiekiem. Lena Głuch jest młodą, tryskającą optymizmem kobietą, która pasjonuje się łucznictwem. Miłość do tego sportu zaszczepili w niej rodzice. Mimo wrodzonej niepełnosprawności dziewczyna próbuje udowodnić, że jeśli czegoś się naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55d9e09a104237986fb2814a68a862e8",["N"]],"57510303":["Trudno powiedzieć
Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi Kiepskiemu powołanie nowej partii. Miałaby ona skupiać osoby niereprezentujące żadnych konkretnych poglądów politycznych. Do stronnictwa zaczynają garnąć się kolejni mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8d09b79312713fa187cc642354e634f",["N"]],"57510304":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"57510305":["Fundacja, cz. 2
Próbując zapomnieć o tragicznych wydarzeniach poprzedniego wieczoru, windykatorzy rzucają się w wir pracy. Nadia, Murek i Buźka wraz ze swoimi bliskimi starają się uratować fundację, która zajmuje się pomocą bezdomnym na Pradze. Tymczasem policyjne śledztwo dotyczące zniknięcia Mateusza i wydarzeń na barce przynosi więcej pytań niż odpowiedzi. Nie wiadomo już, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem. Windykatorzy zdają sobie sprawę, że Sławkowi grozi niebezpieczeństwo i starają się nie dopuścić do kolejnego nieszczęścia.","","",["N"]],"57510306":["Ze schroniska dla nieletnich znika dziewczyna. Natalia i Robert podejrzewają, że uciekła z chłopakiem. W trakcie śledztwa okazuje się, że została porwana. Detektywi ścigają się z czasem, by ocalić nastolatkę. Równolegle funkcjonariusze dostają zgłoszenie, że w jednej z warszawskich dzielnic grasują fałszywi policjanci. Robert i Stefan organizują prowokację.","","",["N"]],"57510307":["Reż.: Cherie Nowlan.
Podczas Halloween do szpitala trafia mnóstwo dziwacznych pacjentów. Lekarze muszą się nimi zająć, rezygnując z własnych planów, a nawet narażając samych siebie. Derek współpracuje z Benem nad nową techniką chirurgiczną. Richard prosi drugorocznego stażystę, by wykonał jego kolejną operację. Wzbudza tym gniew Bailey.","","",["N"]],"57510308":["Prow.: Grzegorz Łapanowski.
Grupa szefów kuchni i osób zawodowo związanych z gotowaniem walczy o 100 tysięcy złotych i tytuł Top Chef. Czeka ich wiele trudnych zadań. Ich poczynania ocenia wymagające jury w składzie: przewodniczący Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Joseph Seeletso i Maciej Nowak. Program prowadzi Grzegorz Łapanowski.","","",["N"]],"57510309":["W Piekielnej Kuchni zjawiają się Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Aktorka para tym razem założy kuchenny fartuch i stanie do rywalizacji na łyżki i noże. Gwiazda, która okaże się lepszym kucharzem, wygra nagrodę - będzie miała szansę wyjechać wraz z pozostałymi uczestnikami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eae3a6144db14fa2123238584b169cca",["N"]],"57510310":["Małą Patrycję wychowują dziadkowie - Bogusia i Zenon. Jej tata z powodu choroby stale przebywa w szpitalu, zaś matka odrzuciła córkę. Rodzina mieszka w połowie budynku - mają przedsionek i jedno pomieszczenie. Brak wody i kanalizacji staje na przeszkodzie w sprowadzeniu z domu dziecka braciszka dziewczynki. Architektów czeka bardzo trudne zadanie stworzenia w maleńkiej przestrzeni łazienki i pokoju dla pięciolatki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18516200a680a4f9e369285e5d83c208",["JM"]],"57510311":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"57510312":["Reż.: George Tillman Jr..
91-letni Ira Levinson jedzie samochodem w mroźny i śnieżny dzień. Wkrótce dochodzi do wypadku, a mężczyzna zostaje uwięziony we wraku auta. W oczekiwaniu na pomoc, wspomina swoje życie - czasy wojny, radości, smutku, przywołuje marzenia. Przede wszystkim wspomina dni spędzone z żoną, Ruth (Oona Chaplin). Jej duch jest z Irą podczas tej ostatniej podróży, by dodać mu otuchy oraz przekonać, że to jeszcze nie jego pora. Tymczasem Sophia (Britt Robertson) - studentka ostatniego roku historii sztuki - poznaje kowboja Luke'a (Scott Eastwood). Mężczyzna wraca na arenę po ciężkim wypadku. Chce ocalić rodzinne ranczo przed zniszczeniem. Luke skrywa jednak pewną tajemnicę. Młoda para ratuje Irę z opresji. Potem odwiedza staruszka w szpitalu, gdzie słucha wzruszających opowieści o jego życiu.","","",["N"]],"57510313":["Reż.: Steve Antin.
Ali, obdarzona wspaniałym głosem dziewczyna z prowincjonalnego miasteczka, decyduje się na ucieczkę od szarej codzienności i podąża za marzeniami do Los Angeles. Po serii niepowodzeń nie daje za wygraną i zostaje w Mieście Aniołów. Dzięki temu przypadkiem trafia do The Burlesque Lounge, majestatycznego, ale podupadającego teatru rewiowego, gdzie zostaje zatrudniona jako kelnerka przez Tess, właścicielkę klubu i gwiazdę rewii. Nowa praca całkowicie odmienia życie Ali. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z jedną z tancerek, zdobywa też uczucie Jacka, barmana i muzyka. Wkrótce kierownik sceny i konferansjer odkrywają wokalny talent Ali. Spełnia się największe marzenie dziewczyny - może spróbować swoich sił na scenie. Z czasem spektakularny głos Ali przywraca zapomnianemu miejscu dawną świetność. Nie wszystko jednak układa się po myśli dziewczyny. Kłody pod nogi rzuca jej zazdrosna o talent i urodę gwiazdka, świadoma, że jej czas właśnie przeminął. Pewnego dnia The Burlesque Lounge odwiedza też charyzmatyczny przedsiębiorca. Mężczyzna składa Ali propozycję nie do odrzucenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2035974.jpg","",["N"]],"57510314":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"57510315":["Młody wikary zostaje zaatakowany przez zamaskowanego sprawcę. Okazuje się, że ksiądz bardzo się interesował 17-latką, pochodzącą z patologicznej rodziny. Parafianie podejrzewają go o romans z dziewczyną. Sprawa okazuje się jednak o wiele bardziej skomplikowana. Ewelina godzi się ze świadomością, że być może nigdy nie zostanie matką. Nieoczekiwanie odkrywa szokujące fakty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510316":["W podwarszawskiej miejscowości zostaje pobity policjant. Natalia i Kuba podejrzewają, że sprawa ma związek z jednym z prowadzonych przez ofiarę śledztw. Niebawem detektywi wpadają na trop serii tajemniczych pożarów. Nikt w miasteczku nie chce jednak o nich rozmawiać. Do Kuby odzywa się była dziewczyna, Magda. Kobieta zaczyna grozić dawnemu partnerowi. Ten bagatelizuje jej zachowanie, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest w niebezpieczeństwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510317":["Policjant zostaje zastrzelony podczas pościgu za złodziejem aut. Niebawem okazuje się, że w sprawę mogą być zamieszani uczestnicy nielegalnych wyścigów samochodowych. Ofiara próbowała przeniknąć do ich środowiska. Adam postanawia kontynuować misję zmarłego, by wpaść na trop zabójców. Mężczyzna sprzedaje także dom swoich rodziców i zastanawia się, co zrobić z pieniędzmi. Oczekuje również na swojego brata Wojciecha, który niebawem ma opuścić zakład karny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510318":["Trzy studentki szukają wakacyjnej pracy. W internecie znajdują ofertę zatrudnienia jako kelnerki w hiszpańskim hotelu. Po rozmowie z przedstawicielem firmy, Igorem, Alicja decyduje się wylecieć już dwa dni później. Lenie i Paulinie bardziej odpowiada późniejszy termin, więc proszą koleżankę, by dała im znać, jak tam jest. Niestety dziewczyna nie dociera na miejsce. Zostaje porwana przez Igora i jego wspólników, którzy tak naprawdę zamierzali przewieźć kobiety do domu publicznego w Niemczech.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/60beccec55845d65e8fcafa282af8a6a",["N"]],"57510319":["Sześcioro nastolatków spędza ostatnie dni wakacji w domku letniskowym rodziców jednego z nich. Dwaj chłopcy nabywają tani narkotyk niewiadomego pochodzenia. Zażywają go i namawiają do tego koleżankę. Nie zdają sobie sprawy, że specyfik jest zanieczyszczony związkami, które natychmiast uzależniają i mają bardzo toksyczny wpływ na organizm, prowadząc nawet do martwicy i gnicia komórek oraz degeneracji umysłu. Kompani próbują ich ratować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/17e4c61084a07aa48957bf52fcf027a6",["N"]],"57510320":["9-letni Adam postanawia odbić swoje dłonie i stopy w świeżo zalanym betonie. Zabawę przerywa jego mama. Wystraszony chłopiec ucieka do lasu. Nie wie, że poparzenie i owrzodzenie rąk i nóg, których się nabawił, grożą wstrząsem, amputacją kończyn, a nawet ślepotą. Uczestniczki wieczoru panieńskiego powiększają sobie usta poprzez zasysanie kieliszków. Dochodzi do pozornie błahego wypadku, który jednak może zakończyć się tragicznie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b52cb4f96e5864a92edce02404ff09b9",["N"]],"57509848":["Katarzyna Dowbor odwiedza dom samotnego ojca, pana Ireneusza, który wychowuje trzynastoletniego Bartka. Mężczyzna opiekuje się także swoim osiemdziesięciosiedmioletnim ojcem, Zygmuntem. Bartek cierpi na nieuleczalną chorobę - zanik mięśni. Od kilku lat porusza się na wózku inwalidzkim. W domu, w którym mieszka rodzina, nie ma łazienki, brakuje także porządnego ogrzewania i kanalizacji. Dziurawe i krzywe podłogi utrudniają poruszanie się na wózku, a wąskie przejścia czynią niektóre pomieszczenia niedostępnymi dla Bartka. Nad przebudową domu czuwają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz ze swoimi ekipami.","","",[]],"57509849":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"57509850":["Nowy narzeczony
Daria przedstawia rodzinie swojego narzeczonego, Maćka. Skromny sprzedawca nie przypada do gustu bliskim dziewczyny, którzy prowadzą własną firmę i nie narzekają na problemy finansowe. Brat Darii, Wojtek, odkrywa, że przyszły szwagier nie jest tym, za kogo się podaje. Maciek jest bowiem uwikłany w mafijne interesy i zainteresował się jego siostrą tylko dlatego, by przejąć firmę jej ojca. Mężczyzna jednak wszystkiego się wypiera. Zaniepokojona Daria postanawia jednak bliżej przyjrzeć się przeszłości ukochanego.","","",["N"]],"57509851":["Narkotykowy baron
Nastolatek w ciężkim stanie trafia do szpitala po zażyciu narkotyków. Policjanci podejrzewają, że sprawa ma związek z nowym dilerem, który pojawił się w mieście. Muszą odkryć jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Tymczasem Lena Wagner, policyjna biegła z zakresu cyberprzestępczości, prosi Olgierda i Krystiana o pomoc - jej znajomemu zginął laptop z bardzo ważnymi danymi. Krystian wierzy, że rozwiązanie sprawy pomoże mu w zdobyciu serca kobiety, o której względy musi rywalizować z Krzysztofem. W jego życiu pojawia się też była dziewczyna, Paulina...","","",["N"]],"57509852":["Pierwsza historia. Nastoletnia Małgosia marzy o sławie. Razem z przyjaciółką Emilią chodzą na castingi i szukają kontaktów w show-biznesie. Adrian, kolega Małgosi, pochodzi z wpływowej, zamożnej rodziny. Emilia namawia koleżankę, by wspólnie wykorzystały chłopaka. Z czasem dziewczyna okrada Adriana i sprzedaje do gazet kompromitujące zdjęcia. Emilia w końcu ma swoje pięć minut. Małgosia nie rozumie jej postępowania. Koleżanki się kłócą. Dziewczyna próbuje również naprawić relacje z oszukanym kolegą. Druga historia. Świeżo upieczony emeryt Jerzy postanawia na stałe zamieszkać w swoim domku na wsi i wieść spokojne życie u boku kochanej Grażyny. Tymczasem jego sąsiedzi Robert i Lucyna planują otworzyć gospodarstwo agroturystyczne, a obecność nowego mieszkańca przeszkadza im w tym. Para postanawia w podstępny sposób pozbyć się niechcianego sąsiada. Wkrótce kosmici opanowują wioskę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9822c67d24abe40331eeb8633c42b8f",["N"]],"57509853":["Na oddział trafia 18-letnia Ada Budnik, u której lekarze stwierdzają ostre zatrucie pokarmowe. Przy pacjentce czuwa jej partner 35-letni Bartek. Do szpitala przyjeżdża również ojciec dziewczyny Karol, który nie toleruje starszego chłopaka córki. Podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży, a zatrucie jest tylko przykrywką. Niebawem potwierdza się, że Ada spodziewa się dziecka. Karol wpada w szał. Między nim a Bartkiem dochodzi do rękoczynów. Pielęgniarka Małgorzata poleciła Julicie swojego kuzyna jako taniego i słownego fachowca. Tymczasem Arek wziął zaliczkę i zniknął. Julita ma pretensje do Małgorzaty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0613151469c261846585f9ac52f1e5f",[]],"57509854":["W pogoni za ojcem
Klientką agencji Malanowskiego zostaje 18-letnia Paulina Dębicka, która chce się dowiedzieć, kto jest jej biologicznym ojcem. Niestety nie dysponuje wieloma informacjami. Wiadomo jedynie, że poszukiwany mężczyzna ma na imię Andrzej i chodził z matką Pauliny do szkoły. Mimo tak skąpych informacji śledczym udaje się trafić na dwóch mężczyzn o takim imieniu, niestety po badaniach DNA okazuje się, że żaden nie może być ojcem klientki. Tymczasem w kancelarii zjawia się matka Pauliny, która domaga się zakończenia śledztwa. Chce sama ujawnić prawdę córce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/707dde6a2ea97fb1a725746526ffe2e3",["N"]],"57509855":["Pechowy romans
Ekipa Malanowskiego poszukuje 18-letniego syna Teresy Malickiej - Patryka. Chłopak spotykał się z nauczycielką Darią, która była ofiarą przemocy domowej. Detektywi podejrzewają, że agresywny mąż mógł odkryć jej romans i próbował zemścić się na synu klientki. Tymczasem w lasku nieopodal szkoły policja natrafia na zwłoki zaginionego Patryka. W śledztwie pojawia się nowy trop. Okazuje się, że syn klientki założył się z kolegami, że poderwie swoją nauczycielkę i doprowadzi do tego, żeby rozwiodła się z mężem. Jeden z jego kolegów sugeruje, że to Daria, która poznała całą prawdę, mogła pragnąć śmierci swojego młodego kochanka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab17930dadbf86bbb9156ddfe90f55ec",["N"]],"57509856":["Hipolit gwinejski
Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze spędzają kolejny dzień na archipelagu Bijagós na Oceanie Atlantyckim w Gwinei Bissau. Podróżnicy wybierają się na bezludną wyspę, zamieszkaną wyłącznie przez dzikie ptactwo i groźne hipopotamy. Po dotarciu do brzegu wędkarze wyruszają na poszukiwania mało znanych egzotycznych gatunków ryb. Na początek łowią m.in. sardyny, dorady, morskie czerwone karpie i lucjany szare. Wkrótce udaje im się namierzyć również endemiczne gatunki, m.in. piękne i niezwykle waleczne ottolity senegalskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/772ae062edf692f4401ebe86e4b43fa9",[]],"57509857":["Afrykańskie olbrzymy
Jurek Biedrzycki kontynuuje wyprawę na archipelag Bijagós na Oceanie Atlantyckim. Tym razem wędkarz i jego towarzysze odwiedzają bezludną wyspę, która zachwyca dziką przyrodą. Podróżnicy kolejny raz wypływają na ocean. Udaje im się złowić wyjątkowo duże ryby, m.in. lokalną odmianę karpia, olbrzymie barrakudy, niebezpieczne płaszczki raje i krzyżówkę płaszczki z rekinem, oraz ponad stukilogramowego żółwia morskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/13b4ea4055ca9f296c5cdf784f025d8d",[]],"57509858":["Wewnętrzny ogród
Ksiądz wygłasza kazanie, którego tematem jest wewnętrzny ogród, który każdy nosi w sobie. Ponoć po każdym dobrym uczynku wyrasta w nim lawenda lub fiołek, a po złym - chwasty. Pod wpływem tego kazania Ferdek dochodzi do wniosku, że jego wnętrze porasta łąka pełna kwiatów, ponieważ uczynił w życiu wiele dobrego. We śnie Kiepskiego odwiedza Archanioł Gabriel (Robert Jarociński), który każe mu znaleźć dowody na każdy dobry uczynek, jakiego kiedykolwiek dokonał. Kiepski postanawia przepytać rodzinę i sąsiadów, jednak nie dowiaduje się niczego nowego. Zaniepokojony przenosi się we śnie do swojego wewnętrznego ogrodu. Okazuje się on bezkresnym klepiskiem, na którym nic nie rośnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ddb3a1f7ec6e47fd9ce11ff5d5477cf5",["N"]],"57509859":["Ciasteczka wujka Booble'a
Do Ferdka przychodzą SMS-owe oferty dotyczące zakupu różnych towarów. Mariolka tłumaczy ojcu, że stał się ofiarą tajemniczego programu szpiegowskiego, zwanego \"ciasteczkami\". Tymczasem Boczek częstuje sąsiadów zrobionymi przez siebie ciastkami. Ferdek dochodzi do wniosku, że rozpowszechnia on programy szpiegowskie. Niebawem ciasteczka Boczka zaczynają go prześladować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9de40d5aebca9369319c31852ddf7677",["N"]],"57509860":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57509861":["Casting do burdelu
Karolina zapisuje się do agencji modelek. Nie mówi o niczym swojemu chłopakowi Maćkowi. Obawia się, że uchodzący za zazdrośnika mężczyzna urządzi jej scenę zazdrości. Niebawem dziewczyna otrzymuje propozycje udziału w kolejnych sesjach zdjęciowych, a w końcu - wyjazdu za granicę. Maciek obawia się jednak, że agencja, z którą związała się Karolina, nie działa uczciwie. Niebawem okazuje się, że ma rację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/084b28b185c15b836917138c39e1a347",["N"]],"57509862":["Nowy narzeczony
Daria przedstawia rodzinie swojego narzeczonego, Maćka. Skromny sprzedawca nie przypada do gustu bliskim dziewczyny, którzy prowadzą własną firmę i nie narzekają na problemy finansowe. Brat Darii, Wojtek, odkrywa, że przyszły szwagier nie jest tym, za kogo się podaje. Maciek jest bowiem uwikłany w mafijne interesy i zainteresował się jego siostrą tylko dlatego, by przejąć firmę jej ojca. Mężczyzna jednak wszystkiego się wypiera. Zaniepokojona Daria postanawia jednak bliżej przyjrzeć się przeszłości ukochanego.","","",["N"]],"57509863":["Żonaty ze zmarłą
Do biura Malanowskiego przychodzi 29-letnia Sylwia. Kilka miesięcy temu poznała przystojnego pilota Pawła, w którym się zakochała. Wkrótce mężczyzna zniknął z pożyczonymi od niej pieniędzmi. Pewnego dnia, ku zaskoczeniu Sylwii, pojawia się w jej domu. Przeprasza za swoje zachowanie i proponuje wspólny wyjazd do Brazylii. Kobieta, choć nadal kocha Pawła, wynajmuje detektywów, by go sprawdzili.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1075a65d2326da8e4e13465ac66625e",[]],"57509864":["Sprawiedliwa kara
Do agencji Malanowskiego zgłasza się zrozpaczona matka, która znalazła na biurku swojej córki niepokojący list. Wynika z niego, że dziewczyna została skrzywdzona i pragnie zemścić się na osobie, która ją zraniła. Detektywi rozpoczynają jej poszukiwania, próbując nie dopuścić do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/54800d6c4563c3df40cdf32511f9183d",[]],"57509865":["Katarzyna Dowbor odwiedza dom samotnego ojca, pana Ireneusza, który wychowuje trzynastoletniego Bartka. Mężczyzna opiekuje się także swoim osiemdziesięciosiedmioletnim ojcem, Zygmuntem. Bartek cierpi na nieuleczalną chorobę - zanik mięśni. Od kilku lat porusza się na wózku inwalidzkim. W domu, w którym mieszka rodzina, nie ma łazienki, brakuje także porządnego ogrzewania i kanalizacji. Dziurawe i krzywe podłogi utrudniają poruszanie się na wózku, a wąskie przejścia czynią niektóre pomieszczenia niedostępnymi dla Bartka. Nad przebudową domu czuwają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz ze swoimi ekipami.","","",[]],"57509866":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"57509867":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57509868":["25 września 2018 roku pewna kobieta informuje wałbrzysko-kłodzką grupę GOPR, że na wieży widokowej na Górze Borowej znajduje się mężczyzna, skarżący się na ostry ból w klatce piersiowej. Okazuje się, że to biegacz, który pokonał 10 kilometrów. Jego objawy wskazują na atak serca. Ratownicy natychmiast udają się na miejsce. Gdy przybywają, mężczyzna traci przytomność. Rozpoczyna się walka o jego życie.","","",["N"]],"57509869":["Stres
Stres potrafi działać powoli i niezauważenie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże sieje on spustoszenie w naszym organizmie. Co roku z jego powodu umiera więcej osób niż w wypadkach samochodowych. Są jednak sposoby na to, by ochronić się przed skutkami długotrwałego stresu. Widzowie dowiedzą się, jak sobie z nim poradzić. Ola Kot przetestuje kontrowersyjną metodę, pozwalającą uwolnić negatywne emocje kumulowane w ciele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b51daa8a0378e82dc5fc9ac0ee9858d5",["N"]],"57509870":["Trzech przyjaciół wygrywa w grze liczbowej. Mirek w imieniu kolegów odbiera wygraną i przelewa na konta Adama i Radka po 600 tysięcy złotych. Po pewnym czasie jednak żąda od przyjaciół zwrotu pieniędzy. Twierdzi bowiem, że przelane na ich konta środki były tylko pożyczką. Niebawem mężczyzna wchodzi w spółkę z Adamem i obaj zaczynają świadczyć przeciw Radkowi. Mężczyzna nie wie, jak się bronić.","","",["N"]],"57509871":["Emilka wypytuje Karolinę o szczegóły jej związku z Mikołajem. Jest zaskoczona informacją o łączącym kolegów uczuciu. Tymczasem stróże prawa rozpoczynają współpracę z brygadą antyterrorystyczną. Policjanci wyruszają we wskazane przez sojuszników miejsce, jednak u celu nie znajdują niczego podejrzanego. Ola jest zawiedziona. Liczyła na spektakularną akcję zajęcia fabryki amfetaminy, a całe przedsięwzięcie okazało się klapą. Tymczasem antyterroryści podejrzewają, że w szeregach sojuszników jest zdrajca. Swoje podejrzenia kierują w stronę patrolu szóstego. Para policjantów, chcąc oczyścić się z zarzutów, rozpoczyna własne śledztwo. Tymczasem na komendę przychodzi zgłoszenie dotyczące dewastacji kościelnego mienia. Na jednym z obrazów dowcipniś domalował świętemu atrybuty płciowe. Ksiądz kieruje swoje podejrzenia w kierunku pewnej młodej artystki. Dziewczyna uważa za swoją misję poprawianie kiepskich dzieł sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf57d0de3dd41feaa44a25eb4e31a0a1",["AD"]],"57509872":["Narkotykowy baron
Nastolatek w ciężkim stanie trafia do szpitala po zażyciu narkotyków. Policjanci podejrzewają, że sprawa ma związek z nowym dilerem, który pojawił się w mieście. Muszą odkryć jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Tymczasem Lena Wagner, policyjna biegła z zakresu cyberprzestępczości, prosi Olgierda i Krystiana o pomoc - jej znajomemu zginął laptop z bardzo ważnymi danymi. Krystian wierzy, że rozwiązanie sprawy pomoże mu w zdobyciu serca kobiety, o której względy musi rywalizować z Krzysztofem. W jego życiu pojawia się też była dziewczyna, Paulina...","","",["N"]],"57509873":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57509874":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"57509875":["Julka prosi Edwarda, żeby pozwolił jej spotkać się z matką. Mężczyzna zawozi dziewczynkę do szpitala psychiatrycznego. Tymczasem Mikulski zgadza się umieścić wyimaginowanego dziadka Piotrka w swoim ośrodku w zamian za dodatkową opłatę. Chłopak musi znaleźć staruszka, który weźmie udział w spisku. Oliwier wręcza Wiktorii dyplom za udział w zawodach bokserskich. Kobieta postanawia jeszcze mocniej zaangażować się w treningi. Nie bardzo podoba się to Olkowi. Kaśce imponuje zaradność Lucynki, obawia się jednak, że kobieta nie ma własnego zdania, gdyż zgadza się na każdą jego propozycję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036268.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f5708d486be9b1a3284c3501a413669",[]],"57509876":["Mocne uderzenie
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/529a84b922353bacd06b101fb5707736",["N"]],"57509877":["Spokojne życie emerytki, pani Ireny, zaburzają nowi sąsiedzi, którzy prowadzą bardzo beztroskie, imprezowe życie. Samotna kobieta próbuje dojść do porozumienia z nowymi lokatorami. Z czasem odkrywa, że sąsiad maltretuje swoją żonę i dzieci. Prosi o pomoc policję. Interwencja stróżów prawa nie na wiele się jednak zdaje...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f97050ed97e7f346df6f8fdb4c8452d",["N"]],"57509878":["Narkotykowe ciasteczka
Anielka i Staś uczestniczą w imprezie Halloween. Dzieci przebierają się i odwiedzają kolejnych sąsiadów, prosząc o cukierki. Patryk, który organizuje u siebie imprezę, przypadkowo daje dzieciom ciastka z haszyszem. Gdy odkrywa, że podarował niewłaściwie słodycze, zakrada się do domu Wolskich, aby je odebrać. Przyłapuje go ojciec dzieci, Marian, który dzwoni pod 112. Tymczasem Anielka i Staś, którzy zdążyli już zjeść ciastka z haszyszem, zaczynają się źle czuć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4f162541c0f9f911b5f80e5a4e65a6f6",["N"]],"57509879":["Wygrana pożyczka
Trzech przyjaciół wygrywa w grze liczbowej. Mirek w imieniu kolegów odbiera wygraną i przelewa na konta Adama i Radka po 600 tysięcy złotych. Po pewnym czasie jednak żąda od przyjaciół zwrotu pieniędzy. Twierdzi bowiem, że przelane na ich konta środki były tylko pożyczką. Niebawem mężczyzna wchodzi w spółkę z Adamem i obaj zaczynają świadczyć przeciw Radkowi. Mężczyzna nie wie, jak się bronić.","","",["N"]],"57509880":["Emilka wypytuje Karolinę o szczegóły jej związku z Mikołajem. Jest zaskoczona informacją o łączącym kolegów uczuciu. Tymczasem stróże prawa rozpoczynają współpracę z brygadą antyterrorystyczną. Policjanci wyruszają we wskazane przez sojuszników miejsce, jednak u celu nie znajdują niczego podejrzanego. Ola jest zawiedziona. Liczyła na spektakularną akcję zajęcia fabryki amfetaminy, a całe przedsięwzięcie okazało się klapą. Tymczasem antyterroryści podejrzewają, że w szeregach sojuszników jest zdrajca. Swoje podejrzenia kierują w stronę patrolu szóstego. Para policjantów, chcąc oczyścić się z zarzutów, rozpoczyna własne śledztwo. Tymczasem na komendę przychodzi zgłoszenie dotyczące dewastacji kościelnego mienia. Na jednym z obrazów dowcipniś domalował świętemu atrybuty płciowe. Ksiądz kieruje swoje podejrzenia w kierunku pewnej młodej artystki. Dziewczyna uważa za swoją misję poprawianie kiepskich dzieł sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf57d0de3dd41feaa44a25eb4e31a0a1",["AD"]],"57509881":["Narkotykowy baron
Nastolatek w ciężkim stanie trafia do szpitala po zażyciu narkotyków. Policjanci podejrzewają, że sprawa ma związek z nowym dilerem, który pojawił się w mieście. Muszą odkryć jego tożsamość, zanim dojdzie do kolejnej tragedii. Tymczasem Lena Wagner, policyjna biegła z zakresu cyberprzestępczości, prosi Olgierda i Krystiana o pomoc - jej znajomemu zginął laptop z bardzo ważnymi danymi. Krystian wierzy, że rozwiązanie sprawy pomoże mu w zdobyciu serca kobiety, o której względy musi rywalizować z Krzysztofem. W jego życiu pojawia się też była dziewczyna, Paulina...","","",["N"]],"57509882":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57509883":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"57509884":["Julka prosi Edwarda, żeby pozwolił jej spotkać się z matką. Mężczyzna zawozi dziewczynkę do szpitala psychiatrycznego. Tymczasem Mikulski zgadza się umieścić wyimaginowanego dziadka Piotrka w swoim ośrodku w zamian za dodatkową opłatę. Chłopak musi znaleźć staruszka, który weźmie udział w spisku. Oliwier wręcza Wiktorii dyplom za udział w zawodach bokserskich. Kobieta postanawia jeszcze mocniej zaangażować się w treningi. Nie bardzo podoba się to Olkowi. Kaśce imponuje zaradność Lucynki, obawia się jednak, że kobieta nie ma własnego zdania, gdyż zgadza się na każdą jego propozycję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2036268.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f5708d486be9b1a3284c3501a413669",[]],"57509885":["Mocne uderzenie
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród rodziny Kiepskich i ich sąsiadów. Posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/529a84b922353bacd06b101fb5707736",["N"]],"57509886":["Stres
Stres potrafi działać powoli i niezauważenie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże sieje on spustoszenie w naszym organizmie. Co roku z jego powodu umiera więcej osób niż w wypadkach samochodowych. Są jednak sposoby na to, by ochronić się przed skutkami długotrwałego stresu. Widzowie dowiedzą się, jak sobie z nim poradzić. Ola Kot przetestuje kontrowersyjną metodę, pozwalającą uwolnić negatywne emocje kumulowane w ciele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b51daa8a0378e82dc5fc9ac0ee9858d5",["N"]],"57509887":["25 września 2018 roku pewna kobieta informuje wałbrzysko-kłodzką grupę GOPR, że na wieży widokowej na Górze Borowej znajduje się mężczyzna, skarżący się na ostry ból w klatce piersiowej. Okazuje się, że to biegacz, który pokonał 10 kilometrów. Jego objawy wskazują na atak serca. Ratownicy natychmiast udają się na miejsce. Gdy przybywają, mężczyzna traci przytomność. Rozpoczyna się walka o jego życie.","","",["N"]],"57509888":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"57509889":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57509890":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2e71f64cca8cfe2cc97ff190f25363a1",["N"]],"57509891":["Anna upada na ulicy i traci przytomność. Okazuje się, że ktoś podał jej zastrzyk ze środkiem usypiającym, który powoduje utratę pamięci krótkotrwałej. 46-latka nie umie powiedzieć więc, co się stało. Po krótkim pobycie w szpitalu kobieta czuje się już znacznie lepiej. Ona i jej przyjaciółka Basia postanawiają wyjaśnić zagadkową sytuację. O napad zaczynają podejrzewać syna pokrzywdzonej, 16-letniego Michała, który według osób ze swojego otoczenia ma wiele do ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/29e7d3e3bd34b46803e60ea4f9d35999",["N"]],"57509892":["Ferdek chce pracować w lesie, ale najpierw musi znaleźć konie. Podczas swojej pierwszej pracy przy wyrębie Jasiu \"Samolot\" był gotów uciec z Bieszczad. Śliwa nie przypomina sobie tak strasznej zimy jak ostatnia. Przez śnieg i mróz na wypale było więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. W nieczynnej \"Piwnicy Zakapiorów\" nad Zalewem Solińskim Żmiju znajduje namalowane przez siebie portrety bieszczadników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509893":["Ferdek nareszcie znalazł młodego konia i teraz zastanawia się, czy powinien go kupić. Podczas wyrębu Jasiu \"Samolot\" spotyka wilki. Również Mariola doświadcza przygód z tymi drapieżnikami. \"Żmiju\" pracuje nad portretem bieszczadnika, który należał do armii Andersa. Kirym tłumaczył, dlaczego stworzył rzeźbę diablicy. Ferdek ma wybudować u Marioli specjalną wiatę na konie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509894":["Kobieta odkrywa, że jej chłopak jest atakowany z powodu koprolalii
Daniel i Wiktoria od kilku miesięcy są parą. Właśnie podjęli decyzję o tym, by wspólnie zamieszkać. Niebawem jednak Daniel zostaje zaatakowany na osiedlu. Ataki powtarzają się. Niebawem Wiktoria dowiaduje się, że nie były dziełem przypadku czy niekorzystnego zbiegu okoliczności. Dziewczyna poznaje przerażającą prawdę na temat swojego ukochanego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/24c60b30da3eed8ad908ced090cd96fd",["N"]],"57509895":["Janek słyszy kłótnię matki z obcą kobietą. Dowiaduje się, ze jego ojciec pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Przy okazji odkrywa, że nie jest nim Olgierd - mężczyzna, który go wychował. Sprawa się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że opiekun dobrze zna prawdziwego tatę Janka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57509896":["Bardzo atrakcyjna sprzedawczyni obuwia jest molestowana seksualnie
Sylwia pracuje w dużej sieci odzieżowej. Jej nowym szefem zostaje Karol. Kobieta liczy, że dzięki niemu w końcu dostanie awans. Tym bardziej, że nowy kierownik jest jej bardzo przychylny i otacza niemal ojcowską opieką. Z czasem jednak jego zachowanie staje się coraz bardziej natarczywe i Sylwia zaczyna wątpić w szczerość intencji Karola. Sprawy komplikują się, gdy mąż kobiety popada w długi i traci pracę. Choć Sylwia obawia się molestowania, z powodu trudnej sytuacji finansowej przystaje na propozycję wyjazdu służbowego z szefem do Gdańska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039512.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0cabfa950f87175e53a33b45468bb733",["N"]],"57509897":["Nieopodal Ostrołęki, w Przytułach Starych mieszka pani Zofia, która stworzyła rodzinę zastępczą dla swojego wnuka Huberta. Chociaż chłopiec stara się wyręczać krewną we wszystkim, to ich życie bez wody, łazienki i kanalizacji jest bardzo trudne. Dodatkową przeszkodę stanowi nieszczelny dach. Babcia i wnuk mieszkają w jednym pokoju, który jest ogrzewany mogącą w każdej chwili wybuchnąć kozą. Ekipa Wieśka Nowobilskiego z zapałem zabiera się za remont. Tymczasem Martyna Kupczyk przygotowuje niezwykłą niespodziankę dla Huberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",[]],"57509898":["Święty Gral
Ferdek, szukając ziemniaków w piwnicy, przypadkowo znajduje butelkę wódki. Okazuje się, że nie jest to zwykła butelka. Magiczny przedmiot sam się bowiem napełnia. Kiepski pilnie strzeże swojego znaleziska. Niestety, wskutek zbiegu okoliczności musi podzielić się nim z Januszem Paździochem i Boczkiem. Mężczyźni odkryją historię magicznej flaszki, która sięga średniowiecza. Przyjdzie im też podjąć walkę w jej obronie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1948099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/81c692d09b78792b4be2150b85c13f85",["N"]],"57509899":["Śmierć i zmartwychwstanie
Mieszkańcy kamienicy dowiadują się, że Badura zyskał status gwiazdy. Jest on bowiem lekarzem, zajmującym się zagadnieniem nieśmiertelności i pracującym nad technologiami wydłużania życia. Ferdka irytuje szacunek, jakim sąsiedzi i domownicy zaczynają darzyć Badurę. Rozmowy na jego temat okraszone są dodatkowo uwagami o życiowej nieporadności Kiepskiego. Ferdek odwiedza Badurę w jego gabinecie. Wspólnie ustalają, że wybitne jednostki - takie jak Ferdek - zawsze były doceniane dopiero po śmierci. Badura postanawia pomóc znajomemu. Stwierdza jego zgon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1948099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b910b4c638729d9839c2d29d97cf8ce3",["N"]],"57509900":["Duch Malinowskiej
W sklepie \"U Stasia\" pojawia się właściciel - pan Stasio. Właśnie wrócił z USA i zamierza wdrożyć u siebie amerykańską strategię sprzedaży, polegającą na kreowaniu potrzeb konsumenckich. Mieszkańcy kamienicy niespodziewanie uświadamiają sobie, że muszą nabyć różne przedmioty, o których wcześniej nawet nie pomyśleli. Przerażeni proszą o pomoc ducha pani Malinowskiej, wieloletniej sprzedawczyni z osiedlowego sklepu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1948099.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6196b14921282a1b3b2bf65acb60c9c4",["N"]],"57509901":["Karola czeka kosztowna naprawa auta. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie ma potrzebnych środków na koncie, ponieważ pobrała je wcześniej jego żona Natalia. Mężczyzna z rozpaczą odkrywa, że stracił wszystkie oszczędności, gdyż kobieta zupełnie już nie panuje nad swoim zakupoholizmem. Karol próbuje uświadomić Natalii, że postępuje nieodpowiedzialnie. Rozpoczyna walkę o szczęście swojej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"57509902":["W niewielkim budynku wielorodzinnym w Ursusie znajduje się puste, zdewastowane mieszkanie. Chciałaby w nim zamieszkać pani Sylwia, która samotnie wychowuje syna Oliwiera. W mieszkaniu tym minęła młodość kobiety, jednak jej nadużywający alkoholu ojciec doprowadził lokal do ruiny. W środku brakuje ciepłej wody, a łazienka straszy grzybem na ścianach. Kobieta i jej syn wynajmują mieszkanie, co pochłania większość ich dochodów. W cudzym mieszkaniu Oliwier nie może też mieć wymarzonego psa. Architekt Wojtek Strzelczyk i jego ekipa podejmują się naprawdę trudnego zadania, jakim jest remont. Katarzyna Dowbor pomaga też chłopcu spełnić marzenie o czworonogu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",[]],"57509903":["60-letnia Ada mieszka ze starszą siostrą Hanną. Pewnego dnia do domu staruszek przychodzi Antek, który podaje się za wnuka Hanny. Dociekliwa Ada postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się, kim naprawdę jest chłopak i jakie są jego intencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57509904":["Amnezja detektywa
Tomek i Magda prowadzą sprawę zaginięcia dziewczyny. W domu na peryferiach Warszawy Magda znajduje zwłoki poszukiwanej. Detektyw zobaczyła sprawcę, dlatego została przez niego ogłuszona, w wyniku czego traci pamięć. Tomek i Bronek pomagają policji w znalezieniu sprawcy. Podczas spotkania z matką potencjalnego podejrzanego Tomek dokonuje przełomowego odkrycia. Najbardziej zagrożona jest teraz Magda.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c589c9fb4330f9bf150fdc0d9390fae6",["N"]],"57509905":["Z miłości do ojca
Grażyna Engel chce się dowiedzieć, dlaczego jej mąż Jakub został pobity. Z powodu urazów mężczyzna jest sparaliżowany i nie ma z nim kontaktu. Detektywi dość szybko ustalają, że ma on nastoletniego syna, o którego istnieniu Grażyna nie wiedziała. Od pewnego czasu w tajemnicy wspomagał syna oraz jego matkę. Detektywi sprawdzają też informację, jakoby Jakub, jako niepijący alkoholik, udzielał się w grupie AA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c467a36aaf498916aa5c496b4c2cf2cb",["N"]],"57509906":["Odurzenie
Młoda kobieta zostaje zgwałcona, ale nie pamięta niczego z poprzedniej nocy. Detektywi podejrzewają byłego chłopaka, który mógł jej podać substancje odurzające. Kluczowe okazuje się nagranie z monitoringu, naprowadzające policjantów na trop gwałciciela... W tym samym czasie ordynator zgłasza kradzież środków psychotropowych i narkotycznych ze szpitalnego oddziału. Policjanci ustalają, kto miał dostęp do zamkniętej kasetki z lekami. Dawid Hawryluk, policjant z Lublina, wraca do Warszawy. Jego romans z Natalią Nowak ma szansę zapłonąć na nowo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"57509907":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57509908":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57509909":["Karola czeka kosztowna naprawa auta. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie ma potrzebnych środków na koncie, ponieważ pobrała je wcześniej jego żona Natalia. Mężczyzna z rozpaczą odkrywa, że stracił wszystkie oszczędności, gdyż kobieta zupełnie już nie panuje nad swoim zakupoholizmem. Karol próbuje uświadomić Natalii, że postępuje nieodpowiedzialnie. Rozpoczyna walkę o szczęście swojej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"57509910":["Niebezpieczna kobieta
Patrycja Wojtczak prowadzi kwiaciarnię. Jej mąż Filip zajmuje wysokie stanowisko w firmie farmaceutycznej. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że partner miał wypadek na autostradzie. Jest zaskoczona, ponieważ mężczyzna powiedział jej, że w tym czasie wybiera się w służbową podróż do Berlina. Filipowi towarzyszyła nieznana Patrycji Renata Sarniak. Niebawem okazuje się, że zmarły mężczyzna od dawna ją okłamywał i romansował z wieloma kobietami. Gdy niespodziewanie umiera inna kochanka Filipa, Aldona Krajewska, Patrycja uświadamia sobie, że ona także jest w niebezpieczeństwie. Syn pary, student Igor, postanawia poznać prawdę na temat wypadku swojego ojca. Odkrywa szokujące fakty. Okazuje się, że jego Filip faktycznie miał słabość do kobiet, jednak zginął bohaterską śmiercią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039512.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1db504cc1ff659ac2bb396a02de5366",["N"]],"57509911":["Pograbek
Bezrobotny od lat Ferdek, znajduje zatrudnienie na cmentarzu. Jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami oraz sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy. Niebawem znajomi i bliscy Kiepskiego, znudzeni i zniesmaczeni jego opowieściami o zgonach i pogrzebach, zaczynają go unikać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f2d9d6f0136889407ba9758f36d8d9e",["N"]],"57509912":["Pokuć
Pewnego dnia Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących go informacji. Dowiaduje się, że Jolasia należy do sekty Kopciarzy z Pokucia. Zaniepokojony, rozpoczyna prywatne dochodzenie. Po jakimś czasie stwierdza, że coraz więcej podejrzeń dotyczących przynależności synowej do tajemniczej grupy religijnej znajduje pokrycie w rzeczywistości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d2e29659e8987bba2e9bee50b084ab1",["N"]],"57509913":["Zabójcze selfie
We Wrocławiu zostaje zamordowana śpiewaczka operowa Irena Stawska. Śledczy podejrzewają, że kobieta jest kolejną ofiarą seryjnego mordercy o pseudonimie Fotograf. Po dokonaniu zbrodni mężczyzna fotografuje się z ciałem swojej ofiary, po czym wycina swoją twarz ze zdjęcia. Tego typu pamiątkę pozostawia przy zwłokach. Wytropienie mordercy utrudnia fakt, iż stróże prawa nie potrafią odgadnąć kryteriów wyboru, jakim kieruje się Fotograf. Jego ofiary to ludzie w różnym wieku, z różnych warstw społecznych, zajmujący się bardzo różnymi rzeczami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993765.jpg","",["N"]],"57509914":["Teściowa
Teresa podejrzewa, że jej zięć Michał ma romans. W tajemnicy przed córką prosi o pomoc prywatnego detektywa. Początkowo wszystko wskazuje na to, że klientka się nie myliła. Nieoczekiwanie jednak do Petrowa zgłasza się podejrzany mężczyzna. Michał jest przekonany, że jego żona ma kochanka. Śledczy musi rozwiązać obie sprawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844173.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f8beae69f36def260a3765d5ca61e3f",["N"]],"57509915":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57509916":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57509917":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"57509918":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"57509919":["Relacja z I Integracyjnego Turnieju w Piłce Siatkowej Granej na Siedząco, który odbył się w Kazimierzu. Do walki stanęło osiem drużyn. Widzowie zobaczą także historię Joanny i Dariusza Popławskich. Joanna jest osobą niedowidząca, natomiast Dariusz stracił wzrok całkowicie. Mimo swoich problemów ze wzrokiem trenują taniec towarzyski i z sukcesami biorą udział w turniejach. Są nie tylko partnerami na parkiecie, ale także w życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1947b723611c095d1e00f7122f29de1d",["N"]],"57509920":["Twórcy programu towarzyszą policjantom w ich pracy. Razem z oddziałami prewencyjnymi patrolują ulice miast, dyżurują z wywiadowcami i jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Dzięki funkcjonariuszom dokumentaliści poznają przestępcze życie polskich miast. Dowiadują się, jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Przekonują się, w jaki sposób działają drobni przestępcy i niebezpieczne gangi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835380.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4221168b34ed23afa13535aab6ef6fe3",[]],"57509921":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57510059":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57510060":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57510061":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510062":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57510063":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"57510064":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57510065":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510066":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510067":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510068":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510069":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510070":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510071":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510072":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510073":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510074":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510075":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510076":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510077":["Prow.: Przemysław Białkowski, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"57510078":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510079":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510080":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510081":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510082":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510083":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57510084":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"57510085":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510086":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57510087":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"57510088":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510089":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"57549260":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"57510090":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57510091":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57510092":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57510094":["Prow.: Michał Stela, Marta Budzyńska, Agnieszka Zalewska, Przemysław Talkowski.
Prowadzący Agnieszka Zalewska, Marta Budzyńska i Michał Stela poruszają ważne społecznie tematy, ujawniając szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, które dzieją się aktualnie w Polsce. W programie prowadzone są również rozmowy z bohaterami obecnych wydarzeń oraz śledztwa dziennikarskie.","","",["N"]],"57510095":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57510096":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57510097":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510098":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57510099":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"57510100":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57510101":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57510102":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57510103":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57510104":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510105":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"57510106":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57510107":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57510108":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57510109":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"57510110":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57510111":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57510112":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57510113":["Prow.: Monika Sawka.
Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"57510114":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"57510115":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57510116":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57510117":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57510118":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510119":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57510120":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"57510121":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57510122":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57510123":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57510124":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57510125":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"57510126":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57510127":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57510128":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510129":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57510130":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510131":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57510132":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57510133":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57510134":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57510135":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57510136":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57510137":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57510138":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57510139":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57510140":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57510141":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57510142":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57509922":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
W najnowszej odsłonie \"Demakijażu\" Krzysztof Ibisz zaprosi najsłynniejsze pary show-biznesu. W programie pojawią się zwycięzcy \"Love Islands\", czyli Sylwia i Mikołaj, oraz influencerka i aktorka Zofia Zborowska z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną. Widzów z pewnością zainteresuje wizyta Iwony i Reggie'ego Benjaminów z Hollywood. Para przybędzie ze swoimi psami, Tobym i Puccim. Prowadzącego odwiedzą cenieni przez telewidzów Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki oraz aktorzy Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska. Podczas szczerzej rozmowy wyjdzie na jaw wiele tajemnic ich związków. Goście opowiedzą o tym, jak zaczynały się ich relacje, jakie trudności napotkali, czy pojawiły się wątpliwości. Zdradzą, czy dochodziło do kłótni i kryzysów. Przede wszystkim jednak wyjaśnią, jak ważna jest dla nich miłość.","","",["N"]],"57509923":["Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz, znani jako Sławomir i Kajra, podzielą się z widzami wieloma osobistymi sprawami. Opowiedzą o swojej miłości i małżeńskich problemach. Zdradzą także, jakie mieli zawodowe marzenia i czy wspólna praca szkodziła ich związkowi.","","",["N"]],"57509924":["Pogotowie przywozi 18-letniego Sławka, który prawdopodobnie uległ ostremu zatruciu podczas studniówki. Na prośbę chłopaka Antek, jego kolega, szuka grzybów, które nastolatek przyniósł na bal maturalny. Kiedy mimo wysiłków lekarzy jego stan zdrowie znacznie się pogarsza, Antek wyznaje, że Sławek zjadł grzyby z lasu. Tymczasem do szpitala przyjeżdża inna uczestniczka studniówki, Lucyna, cierpiąca na silne bóle brzucha. Zdaniem jej ojca - również lekarza - dziewczyna zatruła się sałatką z cateringu. Tata Sławka, właściciel firmy odpowiedzialnej za jedzenie na balu, boi się oskarżenia o zbiorowe zatrucie i przekonuje kolegę syna, żeby wziął na siebie winę za przyniesienie grzybów. Podczas operacji lekarze znajdują w jelitach Lucyny ciało obce. Na jaw wychodzi, że marząca o schudnięciu dziewczyna od jakiegoś czasu połykała watę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b450202c0aebc1bf10d40cf87014ad4",["N"]],"57509925":["Stefan dowiaduje się, że jego żona Aneta w przeszłości grała w filmach dla dorosłych. Okazuje się, że skłoniła ją do tego skomplikowana sytuacja rodzinna. Mężczyzna nie wie, czy ma wierzyć partnerce, czy matce, która namawia go do rozwodu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57509926":["Karol kłóci się z samotnie wychowującą go matką. Zdenerwowana kobieta mówi mu, że nie jest jej dzieckiem. Zaszokowany chłopak postanawia odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Pomaga mu Maciek, animator z ośrodka, w którym Karol gra w rockowym zespole. To on radzi nastolatkowi, by szczerze porozmawiał z matką. Od niej chłopak poznaje prawdę i swojej przeszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c2cb0c3043d0e444cee9098c020ec06",[]],"57509927":["Dla pani Stanisławy i jej córki los nie był dotąd łaskawy. Jej mąż okazał się skłonnym do przemocy alkoholikiem, a 11-letnia Klaudia była świadkiem częstych awantur. Dziewczynka sporo przeszła, a teraz jest szykanowana przez rówieśników z powodu warunków, w jakich żyje. Pani Stasia i Klaudia mieszkają w dawnej oborze, gdzie nie ma łazienki, brakuje ciepłej wody i ogrzewania. Obie marzą o przeprowadzeniu się do sąsiedniego budynku, domu babci, gdzie niestety także nie ma ciepłej wody ani łazienki, ale jest trochę więcej miejsca. Katarzyna Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25f21415ef8b3f35bbec7aff351c0d1f",["N"]],"57509928":["Reż.: Tony Phelan.
Meredith i Derek przyzwyczajają się do życia z noworodkiem. Trudno im jednak przebywać z dala od szpitala. Arizona próbuje naprawić rozbite małżeństwo. Alex i Jo zastanawiają się nad przyszłością swojego związku. Między Owenem a Jacksonem dochodzi do sprzeczki z powodu problemów finansowych w szpitalu. April z niepokojem czeka na wyniki egzaminu lekarskiego.","","",["N"]],"57509929":["Codzienność współczesnych kobiet w małych miejscowościach potrafi być niezwykle ciężka. Bardzo często zdarza się, że są jedynymi żywicielami rodziny, samotnymi matkami czy przedsiębiorcami z własnym interesem. Twórcy zaglądają do salonu fryzjerskiego, miejsca, w którym kobiety czują się zrelaksowane i lubią zwierzać się ze swoich zmartwień i radości. Za każdą z bohaterek stoi inna historia, nie raz dramatyczna, innym razem motywująca. Fryzjerka, pracownica i klientka opowiedzą o wyzwaniach, jakie stawia przed nimi życie, zdradzą swoje najtrudniejsze doświadczenia i sięgną pamięcią także do tych najszczęśliwszych chwil.","","",[]],"57509930":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","",["N"]],"57509931":["Niełatwo zadowolić kulinarne gusta najmłodszych. Uczestnicy kuchennych zmagań staną przed nie lada wyzwaniem. Tym razem zawodnicy przygotują dania dla dzieci. Ich kulinarne dokonania ocenią młode gwiazdy telewizji, m.in. Mateusz Pawłowski z serialu \"Rodzinka.pl\", Gabriela Raczyńska znana z \"M jak miłość\" oraz Dominika Janik z \"Przyjaciółek\".","","",["N"]],"57509932":["Tym razem do rywalizacji o tytuł Królowej Zakupów staną: szkicująca węglem studentka Monika, pasjonatka footballu Ola S., kochająca planszówki rekruterka Ola Z. oraz właścicielka studia fotograficznego Pamela. Zawalczą o kartę podarunkową opiewającą na kwotę 2500 zł. Po wykonaniu dwóch stylizacji, na które to zadanie będą miały 900 zł i godzinę, czeka je pokaz przed jurorami. Swoje opinie wyrażą: aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków i ekspertka Dorota Wróblewska.","","",[]],"57509933":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3dccf515ec94a840ca40d650dd0b3d71",["N"]],"57509934":["W Szczytnie mieszka pani Lidia z córkami - Małgosią i 18-letnią Darią, która jest upośledzona. Ojciec odszedł i nie interesuje się rodziną. Trzy kobiety mieszkają w dwóch pokoikach, bez kuchni i łazienki. Dwupalnikowa kuchenka stoi na podłodze we wnęce jednego z pomieszczeń, brakuje zlewu. Nie ma na nic miejsca. Maciek i Artur przygotowują się do trudnego zadania. Katarzyna Dowbor natomiast zabiera dziewczyny do Warszawy, na zakupy z ich ulubioną aktorką - Joanną Liszowską.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90848ed0a0bef4810acf383ead27583d",[]],"57509935":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"57509936":["Reż.: Rob Corn.
Lekarze organizują galę charytatywną. Przeradza się ona w zaciętą rywalizację, gdy Jackson składa pewną pochopną obietnicę. Cierpliwość Bailey zostaje poddana próbie, gdy musi poradzić sobie z kilkoma bardzo trudnymi pacjentami. Shane i Stephanie mają dużo pracy na oddziale ratunkowym. Alex wyjawia Jo pewien sekret.","","",["N"]],"57509937":["Weronika poznała swego męża Wojciecha, kiedy ważyła prawie 30 kg więcej. Gdy w końcu udało jej się schudnąć, mąż zaczął dziwnie się zachowywać. Choć sam nie miał nadwagi, intensywnie ćwiczy i coraz bardziej odsuwa się od żony. Zdaniem Weroniki stoi za tym inna kobieta. Druga część odcinka. Marzena jest księgową w zakładzie fryzjerskim, który prowadzi wspólnie z mężem, szwagierką Sylwią oraz jej mężem Pawłem. Ten ostatni flirtuje z pracownicami, co sprawia, że Marzena obawia się o zachowanie swojego partnera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8edf4db4c1db4621c924e13341d34f6",["N"]],"57509938":["Dwie rodziny wymienią się budżetami i mieszkaniami. Monika i Robert to rodzice Wiktorii i cierpiącego na zespół Aspergera Pawła. Cała czwórka mieszka w jednym pokoju. Znajdują się w niełatwej sytuacji finansowej i czasem korzystają z pomocy wspólnoty działającej przy klasztorze Franciszkanów. Dorota i Dawid natomiast mają jednego syna - ośmioletniego Kryspina. Dorota ma własny salon fryzjerski, a Dawid pracuje w branży bankowej. Wartość ich willi wynosi półtora miliona złotych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["N"]],"57509939":["Joanna spotka się z trzema mężczyznami. Spróbuje wydedukować, który to singiel. Jest nim Maciej, a pozostała dwójka, Andrzej i Bartosz, mają żony. Nie zamierzają jednak o tym wspominać.","","",["N"]],"57509940":["Pielęgniarka Alicja jest żoną Wojtka. Sympatyczny i spokojny mężczyzna pracuje jako architekt. Wojtek często odwiedza swoją siostrę Urszulę, która złamała nogę w wypadku samochodowym. Chociaż kobieta wraca do zdrowia, mężczyzna nadal chętnie ją odwiedza. Pełna złych przeczuć Alicja postanawia śledzić małżonka. W mieszkaniu Urszuli zastaje jej przyjaciółkę, atrakcyjną Kamilę. Widzi, że jej mąż otwarcie z nią flirtuje. Kobieta podejrzewa, że para ma romans. Zgłasza się do programu \"Zdrady\". Detektywi odkrywają, że Urszula nie lubi Alicji i namawia brata na rozwód. Widzą też, jak mężczyzna flirtuje z Kamilą. Niebawem jednak okazuje się, że kobieta jest... lesbijką i łączą ją zażyłe stosunki z Urszulą. Kolejny trop prowadzi detektywów do tajemniczej nieznajomej, którą Wojtek poznał na solarium.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038188.jpg","",["N"]],"57509941":["Chłopczyca Leanne chce nabrać bardziej kobiecego wyglądu. Paul zamierza rozprawić się z bardzo długimi paznokciami u nóg, które odstraszają jego potencjalne dziewczyny.","","",[]],"57509942":["Kris niechętnie godzi się, by wigilijną kolację przygotowała Kim. Niestety zaproszony przez nią niemile widziany gość może zniszczyć rodzinny wieczór.","","",[]],"57509943":["Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.","","",[]],"57509944":["Serial odsłaniający szczegóły życia największych gwiazd Hollywood. Każdy odcinek poświęcony jest innej sławnej osobistości. Widzowie dowiedzą się znacznie więcej o postaciach takich jak Sharon Stone, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts czy Brad Pitt.","","",[]],"57509945":["Prow.: Terry Dubrow, Paul Nassif.
Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"57509946":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"57509947":["Ciężko chora Marta płaci lekarzowi za dostęp do eksperymentalnej terapii, która jest dla niej jedyną szansą na przeżycie. Gdy po chwilowej poprawie następuje pogorszenie, załamana pacjentka spisuje testament. O swojej chorobie rozmawia z dawno niewidzianą siostrą, która również jest medykiem. Kobieta odkrywa, że Marta padła ofiarą wyłudzenia, a wyniki jej badań sfałszowano. W sprawę angażuje się CBŚP. Agnieszka zatrudnia się u projektantki mody Leny. Pracodawczyni i jej wspólnik Jakub wymagają od niej pełnej dyspozycyjności, ale nie dają umowy o pracę. Gdy przemęczona obowiązkami Agnieszka ma poważne problemy ze zdrowiem, chcą wypłacić małą rekompensatę i znaleźć kogoś innego na jej miejsce. Podwładna postanawia nagrać rozmowę z Jakubem i nawiązuje kontakt ze swoimi poprzedniczkami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1328d99528bb43a2827b265f2a98e8cc",["N"]],"57510143":["W odcinku m.in. popisy na dirt bike'ach, niebezpieczny parkour, rekord świata w grupowych lotach wingsuit i pies na spacerze z dronem.","","",[]],"57510144":["W odcinku m.in. niesamowity base jumping, wypadki na rolkach i niebezpieczne fajerwerki.","","",[]],"57510145":["Bruce zawsze szuka nowych kontaktów oraz eksponatów do swojej kolekcji. Tym razem wraz z Freddym wyrusza w podróż do Rosji. Dotrzeć do największych moskiewskich handlarzy militariami pomaga im zaufany przyjaciel Dimitri. Bruce poznaje również oligarchę, który nalega, aby wybrali się razem postrzelać. Tymczasem w Wielkiej Brytanii Nick i Phil spędzają czas nieco mniej rozrywkowo. Mają bowiem problem z wykonaniem zlecenia powierzonego im przez Cromptona.","","",[]],"57510146":["Prezentacja tajemniczych zdarzeń wychwyconych przez kamery monitoringu na całym świecie. Widzowie zobaczą m.in.: Chińczyka, który przeżył dwukrotne uderzenie pioruna, tajemnicze kule światła na niebie oraz niezidentyfikowane formy życia.","","",[]],"57510151":["Masoni od wieków budzili wśród ludzi fascynację i wrogość. Było to związane z ich obrzędami i symbolami. Podczas II wojny światowej naziści chcieli poznać ich tajemnice. Dlatego rabowali ich świątynie. Po wielu latach część skradzionych rzeczy wraca do rąk prawowitych właścicieli.","","",[]],"57510152":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57510153":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57510154":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57510155":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57510156":["Marek i Teges otrzymują zlecenie montażu prowizorycznego płota. Szybko spostrzegają, że został on sporządzony z niezbyt dobrych jakościowo materiałów. Załoga Artura zmienia swoje priorytety, co doprowadza do opóźnień w pracach nad dachem. Z kolei Wojtek, mimo licznych zobowiązań, postanawia zająć się także wykonaniem schodów.","","",["N"]],"57510157":["Marek i Teges kończą prace związane z montażem płotu. Ekipa Artura zmaga się z wysokością. Na placu budowy pojawiają się architekci, przez co działania zostają chwilowo zawieszone. Tymczasem Wojtek przygotowuje się do stworzenia wieńca pod więźbę dachową.","","",["N"]],"57510158":["Zmęczony Teges i pełen energii Marek wspólnymi siłami rozbierają wiatę. Ich klient, Wiesiek, nie jest jednak zadowolony z pracy drugiego z mężczyzn i postanawia samodzielnie wykonać to zadanie. Klientka Artura zażyczyła sobie kominek, którego nie było w planach. Majster Radek uważnie kontroluje swoją ekipę. Czesio po raz kolejny prosi Wojtka o zaliczkę. Musi jednak na nią zapracować.","","",["N"]],"57510159":["Marek i Teges przyjmują zlecenie w Olszewnicy. Pan Piotr chce, by wykonali projekt nadproża okna narożnego. Zadanie nie jest łatwe. Mariusz i jego ekipa pracują w sortowni desek. Później przychodzi pora na murowanie. Na szczęście dzień upływa bez żadnych niespodzianek. Ekipa Wojtka pracuje w Skrzeszewie. Zajmuje się betonowaniem wieńca. Robotników odwiedza inwestor, któremu Czesio pokazuje swoje tatuaże.","","",[]],"57510160":["Bitwa pod Poniecem
Historia gminy Poniec wiąże się z bitwą z roku 1704, w której kawaleryjska armia szwedzka pod dowództwem króla Karola XII wystąpiła przeciwko korpusowi Saskiemu dowodzonemu przez Johanna Matthiasa von Schulenburga. W 2016 roku prawie 150 poszukiwaczy szukało śladów tej walki. Olaf i Sebastian, pasjonaci, którzy brali udział w odnajdywaniu pozostałości po tym historycznym wydarzeniu, próbowali także potwierdzić legendę zbiorowej mogiły zwanej Szwedzką Górką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ce02ff2a710df38d3491120d0aa23f6",["AD"]],"57510161":["Gołdap 1944
Rok 1944. Wojska radzieckie wkraczają do Prus Wschodnich. Niemcy, zamieszkujący tamte tereny, przypominają sobie zdarzenia z roku 1914, gdy Rosjanie odnieśli ogromną klęskę. Zaczynają przypuszczać, że sukcesy Rosjan są tylko chwilowe, zwłaszcza gdy Wehrmacht przystępuje do kontrnatarcia. Poszukiwacze historii odwiedzają nadgraniczny Las Kumiecie i opowiadają, co działo się podczas walk w 1944 roku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ffa04e95ba735366b1f219e397f2984b",["AD"]],"57510162":["Legnica 1241, czyli nie wierzcie dziejopisom
Rok 1241. Mongołowie atakują Europę Środkową. Wkraczają również do Polski. Przeciwko nim staje śląski książę Henryk. Wskutek najazdu ginie w miejscu zwanym Legnickim Polem, wytwarzając wokół siebie niezwykłą legendę. Poszukiwacze historii postanawiają się z nią zmierzyć.","","",["AD"]],"57510163":["Zakazane pole
Olaf Popkiewicz razem z Sebastianem Witkowskim jadą do wsi Wiśniewko położonej nieopodal Mławy. Informacje, jakie dostali, są dość szczątkowe. Będą sprawdzać fragment pola, z którego mieszkańcy nie korzystają z obawy, że kryje się na nim broń z II wojny światowej. Wkrótce udaje się ustalić, że w styczniu 1945 roku wojsko rosyjskie odniosło tu zwycięstwo nad Niemcami. Przegrani porzucili pojazdy 249 i 276 brygady dział szturmowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f53489b4a67acd37803085d21c57972c",["AD"]],"57510164":["W styczniu 1942 roku odbyła się konferencja w Wannsee pod Berlinem. Podczas niej hitlerowcy dokonali decydujących uzgodnień w sprawie realizacji programu \"ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej\". Odtąd rozpoczęto nowe działania w tym kierunku - wyłapywano Żydów w całej Europie, by mordować ich w obozach koncentracyjnych, zwanych fabrykami śmierci. Z Europy Zachodniej do Auschwitz jako pierwsi trafili Żydzi z Francji. Tylko w 1942 roku z tego kraju oraz z Holandii, Belgii, Jugosławii, Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec wywieziono do obozu około 200 tysięcy ludzi. Około 70 procent z nich zostało zamordowanych zaraz po przybyciu. 19 lipca 1942 roku Heinrich Himmler wydał rozkaz wymordowania w ciągu miesięcy wszystkich Żydów z terenów Generalnej Guberni. Był to wyrok śmierci dla 2 milionów ludzi.","","",[]],"57510165":["Żołnierze Himmlera","","",["N"]],"57510166":["Historia jednego karabinu","","",["N"]],"57510167":["Tajemnica pałacu Wojciechy","","",["N"]],"57510168":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["AD"]],"57510169":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2011208.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb65e94ec006e242c10e6cf111e40935",[]],"57510170":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"57510171":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"57510172":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"57510173":["Kościuszkowcy
Miłośnicy czasów minionych zmierzą się z tematem walk o Wał Pomorski w 1945 roku. Ekipa programu uczestniczy w ekshumacji nieoznaczonej mogiły, pochodzącej z tamtych czasów. Badacze próbują ustalić, kto został w niej pogrzebany i w jakich okolicznościach zginął.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/03cb98eb5f70b516480ef08fa4b66b96",["N"]],"57510174":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3d8ba38532d1a3245b560adfff9928bb",["N"]],"57510175":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/983e2f4514e1b3d577625455589ca5b4",["N"]],"57510176":["Jacek Balkan doradza, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy i demaskują ich nieuczciwe metody.","","",["N"]],"57510177":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d32699b5cff1b69548b181c28bc28ddd",["N"]],"57510178":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"57510179":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb0ecd1ad734b7015938d149fc2af459",["N"]],"57509987":["Andrzeja \"Hosa\" prześladuje niedźwiedź. Janek \"Samolot\" przebywał na przymusowych \"wakacjach\". Mariola i Ferdek, dzięki zwierzętom zbliżyli się do siebie. Andrzej \"Żmiju\" próbuje wytropić żbika. Właściciele stada koni, Ewelina i Artur czują się wolnymi i szczęśliwymi ludźmi. Bogdan \"Wazon\" urządził mobilną czatownię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509988":["\"Prześladowany\" przez niedźwiedzia Andrzej \"Hos\" postanawia założyć na niego pułapkę. Kuracja odwykowa Janka pomogła mu. Mariola uważa, że długotrwałe samotne przebywanie w górach z wielu względów jest niebezpieczne. Andrzej \"Żmiju\" znajduje żbika w najdzikszych i pierwotnych zakątkach Bieszczad. Wojtkowi udało się zrobić sesję fotograficzną z watahą wilków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509989":["Zenek, gdy spogląda z bieszczadzkich połonin, czuje się jak w letargu. Harnasia odwiedza niedźwiedzica z małym misiem. Krzysztof zakupił jakiś czas temu złośliwego ogiera. Śliwa nie wierzy, że \"Żmiju\" myje schody w bloku nad Zalewem Solińskim. Andrzej \"Hos\" pokazuje ślady po wsiach spalonych w trakcie akcji \"Wisła\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509990":["Marzyciel Kajetan mieszka wraz z matką i babcią w starym, zabytkowym domu. Chłopiec uwielbia bawić się wewnątrz. Do tego celu wykorzystuje rozmaite sprzęty. Piec pamięta jeszcze czasy II wojny światowej. Schorowana pani Genowefa nie ma już siły, żeby w nim palić, a także kąpać się w starej, wysokiej wannie. Przeraża także grożąca pożarem instalacja elektryczna. Martyna Kupczyk stara się tak przeprojektować dom, by zachować wszystkie ważne dla chłopca elementy. Dla ekipy budowlanej problemem okazuje się brak drogi dojazdowej do budynku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037304.jpg","",[]],"57509991":["Jasiek nadal troskliwie zajmuje się Zuzą, która wciąż zastanawia się, czy wyznać mu prawdę o ciąży. Tymczasem on organizuje uroczystą kolację dla rodziców i Stefy, na której ogłasza, że zostanie ojcem. Inga gubi się w swoich kłamstwach narosłych wokół jej znajomości z Jackiem. Po powrocie do domu Anka wpada na Zośkę i Pawła. Okazuje się, że Strzelecki przekonał córkę do powrotu i zaproponował jej stary pokój Julki. Po wielkiej kłótni Patrycja i Wiktor godzą się i znów wyglądają na szczęśliwych. Przyjaciółki martwią się jednak, że Kochan wciąż usprawiedliwia zachowanie ukochanego. Wkrótce kobieta wyprowadza się od Wiktora. Inga spotyka się z Jackiem, aby omówić sprawy sesji. Nie jest pewna, czy Robert coś podejrzewa. Wie jednak, że Jackowi nie podoba się cała ta sytuacja. Ankę coraz bardziej męczy sprawa Zośki i Czarka. Nie chce jednak wyznać córce prawdy. Julka mimo to dowiaduje się o zdradzie Czarka, ale obwinia o wszystko Zośkę. Kiedy odkrywa, że Anka wiedziała o ich romansie, na nią również jest zła. Zuza postanawia nie wyjawiać Jaśkowi, że nie wie, kto jest ojcem dziecka. Nie zamierza też odbierać wyników badań na ustalenie ojcostwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868404.jpg","",["N"]],"57509992":["Marek chce, aby Zuza zrobiła badania genetyczne. Podejrzewa, że może być ojcem dziecka. Inga nie potrafi przyznać się do zdrady. Robert niczego nie podejrzewa. Patrycja przenosi się z Mikołajem do Ewy. Wymyśla historyjkę o pękniętej rurze w mieszkaniu Wiktora. Inga poznaje Ewę, znajomą Roberta od wspólnych spacerów z dziećmi. Nie podoba jej się ich zażyłość. Anka z Pawłem wybierają się do klubu, gdzie wcześniej widziano Julkę ze starszym mężczyzną. Jeszcze przed wejściem zauważają ją kompletnie pijaną. Zabierają córkę do domu. Przyjaciółki zaniepokojone sytuacją Patrycji organizują jej zajęcie. Umawiają klientki na wizyty domowe, a w piwnicy teściowej aranżują salon fryzjerski. Dorota zwierza się Indze z pikantnych szczegółów znajomości z Żółkiewskim. Widać, że jest zafascynowana nowopoznanym mężczyzną. Zuza chcąc uniknąć konfrontacji z Markiem wręcza przełożonej L4. Wydaje się jednak, że Marek tak łatwo nie odpuści. Paweł znajduje w torebce Julki plik banknotów. Córka nie ma jednak zamiaru się z niczego tłumaczyć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868404.jpg","",["N"]],"57509993":["Halina i Ferdek wybierają się w podróż do wujka. Wszyscy pomagają im pakować walizkę. Po wyjeździe rodziców Mariolka zaprasza do mieszkania kolegę, który twierdzi, że potrafi wywołać diabła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4136",["N"]],"57509994":["Ferdynand, Waldemar i Paździoch oglądają w telewizji mecz. Przy okazji trenują rzuty puszkami po piwie do kosza. Jedna z nich trafia w Halinę. Rozzłoszczona kobieta odgraża się, że skończy z pijaństwem męża i syna. Wymawia zaklęcie. Niebawem okazuje się, że piwo spożywane przez Kiepskich i Mariana zaczyna śmierdzieć. Po pewnym czasie w ich mieszkaniu pojawia się Śmierć. Przyszła po Ferdynanda, ale ten nie zamierza z nią odchodzić. W końcu domownicy przyzwyczajają się do jej obecności. Nadają jej nawet imię - Gienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4135",["N"]],"57509995":["Państwowa Akademia Nauk ogłasza konkurs na wymyślenie maszyny samonapędzającej się, czyli do stworzenia perpetuum mobile. Wysokość nagrody kusi Ferdka do wzięcia udziału w rywalizacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4178",[]],"57509996":["Ferdka niepokoi dziwne zachowanie Mariana Paździocha. Sąsiad każdego dnia coraz bardziej przypomina podwórkowego kocura. Pije bardzo dużo mleka, głośno miauczy, a na dodatek przesiaduje całymi nocami pod śmietnikiem, koło trzepaka. Kiepski postanawia wyjaśnić przyczynę tej niezwykłej przemiany sąsiada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3976",["N"]],"57509997":["Reż.: Luc Besson.
Historia przyjaźni i rywalizacji dwóch nurków. Jacques Mayol (Jean-Marc Barr) kocha morze od dzieciństwa i nie wyobraża sobie życia bez swojej największej pasji, mimo że jego ojciec zginął w wypadku podczas nurkowania. Mieszkający na tej samej wyspie Enzo Molinari (Jean Reno), mistrz świata w nurkowaniu bez butli tlenowej, dba przede wszystkim o swoją karierę i jest zupełnym przeciwieństwem swojego przyjaciela. Jacques, pewny swych umiejętności, zamierza stanąć z nim do zawodów. Wkrótce poznaje Johanę (Rosanna Arquette) i zakochuje się w niej. Chłopak staje przed życiowym wyborem - związać się z ukochaną kobietą czy pozostać wiernym swojej pasji, która daje mu wolność. Kultowy film o poszukiwaniu ucieczki od rzeczywistości w morskich głębinach był pierwszym znaczącym sukcesem w karierze Luca Bessona, otworzył mu drogę do wielkiej kariery i umożliwił realizację kolejnych obrazów: \"Nikita\", \"Leon zawodowiec\" czy \"Piąty element\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043846.jpg","",["N"]],"57509998":["Reż.: Betty Thomas.
Atrakcyjna nowojorska dziennikarka Gwen Cummings (Sandra Bullock) uwielbia dobrą zabawę. Ze swoim przystojnym i równie rozrywkowym chłopakiem Jasperem (Dominic West) często chodzi na imprezy, nie stroniąc od alkoholu i narkotyków. Stopniowo uzależnia się od używek, lecz nie zdaje sobie sprawy, że coraz trudniej jest jej się bez nich obyć. Podczas weselnego przyjęcia swojej siostry, Lily (Elizabeth Perkins), upija się i w tym stanie wsiada do samochodu. Powoduje niegroźny wypadek. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi jej jednak pobyt w więzieniu. By go uniknąć, kobieta zgadza się poddać dobrowolnie kuracji odwykowej i spędzić w klinice 28 dni. Początkowo sądzi, że pobyt w ośrodku będzie w jej życiu kolejną przygodą. Wkrótce jednak Gwen zaczyna sobie uświadamiać, że nadużywając alkoholu i biorąc narkotyki, próbuje zagłuszyć poczucie osamotnienia i nieumiejętność porozumienia się z innymi. Dostrzega też, że oddając się tylko zabawie, nie osiągnie szczęścia. Ciekawa kreacja Sandry Bullock. Aktorka została nagrodzona Oscarem za pierwszoplanową rolę w dramacie biograficznym \"Wielki Mike\" z 2009 r.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869606.jpg","",[]],"57509999":["Reż.: Abby Kohn, Marc Silverstein.
Renee (Amy Schumer) zmaga się z niskim poczuciem własnej wartości, jednak walka ta nie przynosi pozytywnych skutków. Każdego dnia boleśnie uświadamia sobie, co oznacza bycie przeciętną dziewczyną w Nowym Jorku - mieście, gdzie doceniani są raczej ludzie piękni i bogaci. Wszystko ulega zmianie, gdy podczas zajęć na siłowni Renee uderza się w głowę po upadku z roweru. Gdy odzyskuje przytomność, zaczyna wierzyć, że jest zjawiskowo piękna oraz niezwykle zdolna. Dzięki nowo nabytej pewności siebie znajduje partnera, Ethana (Rory Scovel). Zdobywa też wymarzoną pracę, a następnie pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Niestety, wkrótce zaczyna spoglądać z wyższością na współpracowników i cały świat...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043842.jpg","",["N"]],"57510000":["Reż.: Łukasz Palkowski.
Główna bohaterka najnowszej komedii Łukasza Palkowskiego, Barbara (Sonia Bohosiewicz), to bezrobotna dziennikarka. Poznajemy ją w chwili, kiedy traci pracę, a jej książka o \"Wojnie żeńsko-męskiej\" zalega na półkach księgarń, przegrywając z poradnikami o zdobywaniu faceta. Jej nastoletnia córka Julka (w tej roli Maja Bohosiewicz) prowadzi bujniejsze od matki życie towarzyskie i, co gorsza, także... erotyczne. Na domiar złego były mąż odnosi spektakularne sukcesy zawodowe, wpędzając tym samym Basię w coraz większe kompleksy. Na życiowym zakręcie pomoże jej dwójka wiernych, choć dość ekscentrycznych przyjaciół: wiecznie imprezujący gej Pe (Wojciech Mecwaldowski) i wyrafinowana Beba (Grażyna Szapołowska), która do perfekcji opanowała sztukę życia na koszt wielbiących ją mężczyzn. Idąc za ich radą, Baśka po raz pierwszy zacznie żyć tak, jak zawsze chciała, a na co nigdy nie miała dość odwagi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043443.jpg","",["N"]],"57510001":["Reż.: John McTiernan.
Policjant John McClane (Bruce Willis) leci z Nowego Jorku do Los Angeles, aby spotkać się ze swoją bardzo zapracowaną żoną, Holly (Bonnie Bedelia), i spędzić z nią Boże Narodzenie. Udaje się do firmy, w której ona pracuje. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w 34-piętrowym wieżowcu Nakatomi Plaza. Odbywa się tu właśnie świąteczne spotkanie wszystkich jej pracowników. Kiedy John na chwilę wychodzi z przyjęcia, budynek zostaje opanowany przez grupę terrorystów, którzy chcą zrabować ze skarbca 60 milionów dolarów. Początkowo niezauważony przez bandytów John robi wszystko, żeby oswobodzić zakładników, w tym własną żonę, i zwrócić na siebie uwagę miejscowej policji. Ma przy sobie jedynie niewielki pistolet. Wkrótce jego obecność wychodzi na jaw. Terroryści chcą go zlikwidować. Policjant zabija jednak kolejnych przestępców, zwłaszcza że ogromny budynek daje mu wiele możliwości do ukrycia się i zastawienia pułapek. W pewnym momencie McClane staje oko w oko z szefem terrorystów, Gruberem (Alan Rickman). Adaptacja powieści Rodericka Thorpa została doskonale zrealizowana. Obraz otrzymał cztery nominacje do Oscara, m.in. za montaż i efekty specjalne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946565.jpg","",["N"]],"57510002":["Ostatni koncert
W parku zasztyletowano młodą kobietę. Okazuje się, że zamordowana została też brutalnie zgwałcona. Dziewczyna przed morderstwem była na koncercie. Podejrzani są pracownicy klubu, w którym odbyło się wydarzenie. Nie wiadomo jednak, kto dopuścił się zabójstwa. Tymczasem Adam dowiaduje się, że kadet, którego zna ze swojego klubu judo jest prześladowany. Detektyw wraz z Agnieszką postanawia pomóc chłopakowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57510003":["Dziewczyna z balkonu
Nastolatka spada z balkonu. Początkowo stróże prawa podejrzewają, że tylko próbowała upozorować wypadek. Wkrótce jednak okazuje się, że dziewczyna - mimo bardzo młodego wieku - wykonywała najstarszy zawód świata. Policjanci muszą dotrzeć do osoby, której mogło zależeć na jej śmierci. W trakcie przesłuchania ojca ofiary pojawiają się kolejne komplikacje. Mężczyzna traci przytomność, konieczne okazuje się wezwanie karetki pogotowia. Olgierd prosi Krystiana, aby nie wspominał o tym zajściu Szwarcowi, jednak szef CBP i tak znajduje sposób, by dotrzeć do nietypowej informacji. Stróże prawa zaczynają podejrzewać, że Krystian na nich donosi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510004":["Toksyczny rolnik
Zostaje znalezione ciało rolnika. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna był domowym tyranem, a także potajemnie brał udział w nielegalnej utylizacji niebezpiecznych odpadów. Niebawem do winy przyznaje się znajomy ofiary. Detektywi jednak mają wątpliwości. Mnożą się one, gdy ktoś próbuje przejechać prowadzących śledztwo policjantów maszyną rolniczą. Natalia spotyka się ze swoją przyjaciółką Edytą, która choruje na depresję. Kobieta jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi, nie chce jednak podjąć rehabilitacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510005":["Basia zostaje porzucona przez męża. Załamana kobieta zamyka się w sobie i powoli popada w coraz większą depresję. Jej córka Alicja postanawia namówić ją do tego, żeby zaczęła żyć jak atrakcyjna singielka, a nie zgorzkniała rozwódka. Wkrótce Basia wpada w wir życia towarzyskiego. Poznaje też młodszego mężczyznę, co nie podoba się jej córce. Za wszelką cenę chce zachować młodość. Przesadza jednak z tlenoterapią wykonywaną w barze tlenowym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c0dffc50d864f5e3ac7e4aa4ab1ef93",[]],"57510006":["Sandra i Cyprian zajmują się pomocą bezdomnym w czasie zimy. W jednym z pustostanów spotykają kobietę, która swoim wyglądem i zachowaniem odstaje od reszty. Wolontariusze dowiadują się, że Marta jest poszukiwana przez rodzinę. Informują męża kobiety, że zaginiona się odnalazła. Nie zdają sobie sprawy, jak wielki błąd popełniają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a13e6dc80827af33429b1fad470ad41a",["N"]],"57509948":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96a98128a460a0b36bf59c85f59f6c5d",["N"]],"57509949":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fda8793432c86cfe5f3a857cbde0145",["N"]],"57509950":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4681ffa90b87732404d3c29a33c813e7",["N"]],"57509951":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7436deea19b31eaa4156ee13caf910b",["N"]],"57509952":["Około 220 lat temu Sydney było osadą skazańców. Obecnie to nowoczesna metropolia, do której przybyło dziesiątki tysięcy Polaków. Irek pracuje jako ratownik na jednej z najsłynniejszych plaż na świecie - Bondi Beach. Ola jest menedżerką w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Australii. Oboje przybyli na antypody za miłością. Z kole Ewelina na początku parzyła kawę, a dziś jest doradcą podatkowym, jeździ porsche i prowadzi bajeczne życie. Widzowie poznają tych najszczęśliwszych spośród wszystkich \"zesłańców\" z Sydney.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54ab86cf905e5dee2f7c04cadbb3ff3",["N"]],"57509953":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"57509954":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"57509955":["Bangkok słynie ze wspaniałej pogody, przyjaznych ludzi, niskich cen i pysznego jedzenia. To właśnie dlatego wielu ludzi wybiera się tam na wakacyjne szaleństwa. Tymczasem troje Polaków wybrało to miasto na idealne miejsce do rozkręcenia własnego biznesu. Maciek jest założycielem sieci szkół językowych, zatrudnia 120 osób, a w jego placówkach uczy się ponad 5 tysięcy studentów. Oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem nie płaci podatków. Krzysztof, właściciel firmy produkującej aplikacje edukacyjne, obecnie myśli o trzech ślubach z tę samą kobietą. Na jednej z uroczystości ma być aż tysiąc gości. Z kolei Piotrek, konsultant biznesowy, zarabia w miesiąc tyle, ile kiedyś z Polsce przez cały rok. Wszyscy, którzy mają świetny pomysł na własny interes lub po prostu mają ochotę się zabawić, powinni przyjechać do Bangkoku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fcba4c245fead1a5624d991dc7d421",[]],"57509956":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57509957":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57509958":["Do biura Malanowskiego przychodzi para narzeczonych: Monika i Krzysztof. Proszą o pomoc w ustaleniu, kto grozi Monice. Kobieta ma ciekawą przeszłość i okazuje się dawną znajomą Tomka Orlika. Wkrótce w jej domu dochodzi do awarii instalacji gazowej i włamania. Jakiś czas później Krzysztof traci życie, a cała sprawa dramatycznie się komplikuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/42fe429fbcad762e939ef1c81adc371d",["N"]],"57509959":["Małgorzata Kalinowska po dłuższym pobycie w USA wraca do kraju i prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu ojca, z którym straciła kontakt. Jej rodzice rozstali się z powodu alkoholizmu mężczyzny. Detektywi ustalają, że ojciec klientki mieszka w noclegowni. Po chwilowej sielance mężczyzna staje się źródłem problemów, ponieważ jego skomplikowana przeszłość daje o sobie znać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2a4d070001a3e2574cfc6821dc82181",["N"]],"57509960":["Tomek Orlik jest świadkiem, jak policja wyprowadza z domu kultury syna jego znajomych, podejrzanego o handel narkotykami. Rodzice chłopaka proszą detektywów o pomoc w oczyszczeniu Tobiasza z zarzutów. Dość szybko wychodzi na jaw, że Tobiasz nie jest niewiniątkiem. Co więcej, nie działa sam. Motywem jego postępowania okazuje się zemsta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ec68625d6973e5da0baec89a82dabc",["N"]],"57509961":["Do biura Malanowskiego zgłasza się pewna siebie Klaudia Kowalczyk, która potrzebuje pomocy w odnalezieniu swojej przyjaciółki Marioli. Obie studentki wybrały w życiu drogę na skróty i pozostają na utrzymaniu dojrzałych mężczyzn. Jak się okazuje, Mariola pochodzi z podwarszawskiej wsi, jest jedynaczką i ma ustaloną datę ślubu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6acc3e5b16052e6f91fb543d55a610d8",["N"]],"57509962":["Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski pojadą na teren, który w czasie drugiej wojny światowej był miejscem lokalizacji pierścienia niemieckiej obrony przeciwlotniczej, dla znajdujących się niedaleko miejscowości Ujazd trzech zakładów produkujących benzynę syntetyczną. W roku 1944 amerykańskie siły powietrzne wielokrotnie próbowały doprowadzić do zniszczenia tych fabryk, które zapewniały Niemcom 30% całego zapotrzebowania na paliwo. Odnaleziony sygnał wskazuje na duży pojazd. Cała przedsięwzięcie musi się odbyć w ciągu krótkiego dnia i przy dwunastostopniowym mrozie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed3ae0ae222f7445e1067188c38459bc",["JM"]],"57509963":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski udadzą się na poszukiwania w Twierdzy Srebrna Góra. W części Fortu Rogowego spróbują znaleźć ślady po testach nowej broni, które były przeprowadzane w 1869 roku. Celem wyprawy jest odnalezienie fragmentów prototypowych pocisków, których masa wynosiła ponad 70 kilogramów. W XIX wieku, podczas testowania moździerza, wystrzelono ich ponad 100. Dotychczas nie znaleziono żadnego w całości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bdff31f884bde8e9e059777122ecdef4",["JM"]],"57509964":["Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"57509965":["Bob Blumer odwiedza \"Dark Dining\" w Nowym Jorku. W restauracji spożywa się posiłek z opaską na oczach. Następnie udaje się do tajskiego lokalu, gdzie dania je się, siedząc na brzegu ringu, na którym toczy się walka. Kolejnym miejscem, które odwiedzi będzie \"The Brainwash Cafe\" w San Francisco, gdzie można zrobić pranie, obejrzeć serial komediowy i zjeść kanapkę z kurczakiem. Na sam koniec odcinka prowadzący zaprezentuje japońską knajpę, w której kolejarz przygotowuje domowe curry, podawane do stolika na miniaturowym wagoniku.","","",[]],"57509966":["W \"Giligin's\" w Arizonie pracują sami mali ludzie. Serwują oni ogromne porcje smażonych na głębokim tłuszczu dań. W Taipei, oprócz tradycyjnej tajskiej kuchni, skosztować można także ziejących ogniem tajskich smoków. Czeska restauracja \"Pravek\" wystrojem przypomina prehistoryczną jaskinię. Dostępne tam jedynie mięsne dania serwują jaskiniowcy. W angielskim \"The Pudding Club\" zaś od razu przechodzi się do deseru.","","",[]],"57509967":["W Japonii działa restauracja, w której wizytę zaczyna się od samodzielnego złowienia swojego obiadu. W Colorado zjeść można w meksykańskiej hacjendzie, w której nurkowie skaczą z 20-metrowego wodospadu, znajdującego się wewnątrz lokalu. \"Criston Cafe\" w Tokio serwuje dania o wyszukanych nazwach, jak chociażby: \"Sałatka z Wieży Babel\" czy \"Wampirze zrazy\". W nowojorskim \"Lucky Cheng's\" zaś dania kuchni azjatyckiej podają drag queens.","","",[]],"57509968":["Prowadzący odwiedzają restaurację \"Strawy\" mieszczącą się w San Francisco, która utrzymana jest w stylu karnawałowym. Następnie udają się do Czech, aby doświadczyć tam kąpieli w lokalnym piwie. W Tokio odwiedzają miejsce o nazwie \"Alicja w krainie czarów\", żeby zjeść risotto \"Kota z Cheshire\", pizzę \"Królowej Kier\" i deser \"Ściętej głowy\". Na koniec pojadą do Amsterdamu, gdzie zobaczą restaurację \"Pallazzo\" umiejscowioną pod cyrkowym namiotem.","","",[]],"57509969":["Film podejmuje temat ISIS. Pokazuje, jakie mechanizmy manipulacyjne wykorzystuje ta grupa terrorystyczna oraz jak działa jej propaganda. W programie wystąpią najlepsi eksperci i opowiedzą o swoich działaniach wczoraj i dziś.","","",[]],"57509970":["Kulisy ekstremalnego egzaminu, jakiemu poddawani są kandydaci do elitarnej rosyjskiej jednostki specjalnej. Kamera rejestruje fizyczne objawy wycieńczenia podczas biegu przez góry, czołgania w błocie, symulacji prawdziwej akcji czy walk wręcz. Czy młodzi mężczyźni wygrają z własnym ciałem i słabościami?","","",[]],"57509971":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"57509972":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"57509973":["Rejs jednym z największych statków świata to prawdziwe spełnienie marzeń. Na ich pokładzie znajdują się kasyna, baseny, korty i boiska. Te potężne statki wycieczkowe zabierają głodnych wrażeń w fascynującą podróż dookoła świata, która odbywa się w prawdziwym luksusie.","","",[]],"57509974":["Niesamowita podróż najsłynniejszymi liniami kolejowymi. Filmowcy przemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, eksplorują mroźne norweskie koło podbiegunowe i wspinają się po najbardziej stromych zboczach Alp Szwajcarskich. Poznają historię Japonii oraz cofają w czasie na Alasce, wszystko po to, by pokazać najpiękniejsze pojazdy szynowe świata.","","",[]],"57509975":["Niesamowita podróż najsłynniejszymi liniami kolejowymi. Filmowcy przemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, eksplorują mroźne norweskie koło podbiegunowe i wspinają się po najbardziej stromych zboczach Alp Szwajcarskich. Poznają historię Japonii oraz cofają w czasie na Alasce, wszystko po to, by pokazać najpiękniejsze pojazdy szynowe świata.","","",[]],"57509976":["Niesamowita podróż najsłynniejszymi liniami kolejowymi. Filmowcy przemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, eksplorują mroźne norweskie koło podbiegunowe i wspinają się po najbardziej stromych zboczach Alp Szwajcarskich. Poznają historię Japonii oraz cofają w czasie na Alasce, wszystko po to, by pokazać najpiękniejsze pojazdy szynowe świata.","","",[]],"57509977":["Gracjan opanował jazdę ciężkim Uralem po bieszczadzkich wertepach do perfekcji. Andrzej \"Hos\" nie ukrywa, że z potrzeby sięga po wszystko, co biega po lesie. \"Żmiju\" wpada na pomysł, aby przeciąć dom na pół i transportować go w kawałkach. Nadchodzi czas pożegnania Śliwy, na którym nie może zabraknąć Hanki. Harnaś przeszedł kurację odwykową i czuje się nowym człowiekiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509978":["Wojtek tak jak wszyscy przybysze w Bieszczady zaczyna na wyrębie jako pomocnik drwala. Hos usiłował zrobić posiłek ze ślimaków. Przyjaciele na pożegnanie Śliwy przynieśli tort w kształcie retort do wypału drewna. Jankowi ,,Samolotowi\" nie podoba się selekcja jodeł, ale decyduje się ją wykonać. Do Andrzej \"Żmija\" przyjechała laweta. Czeka go kolejny etap przenoszenia domu .","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57509979":["Prow.: Jerzy Biedrzycki.
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.","","",["N"]],"57509980":["Prow.: Jerzy Biedrzycki.
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0f8f5dbeaf4ffa4b50578e07bf56dd54",["N"]],"57509981":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["JM"]],"57509982":["Ciąg dalszy poprzedniego odcinka, w którym prowadzący prezentuje sprawę dowódcy okrętu podwodnego ORP Orzeł komandora podporucznika Henryka Kłoczkowskiego. Został on zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego hańbiącego procesu, będącego obrazą prawa.","","",["N"]],"57509983":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55e3e8fbce11d54758a1f1eaca6305dd",[]],"57509984":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a4c31b1adfd374b60b86d3568aeabae7",[]],"57509985":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/764cba2903c2c1baa3cc4bb00fc1596b",["N"]],"57509986":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eddd0773726504af015c1b924b28cb1c",["N"]],"57510321":["Reż.: Tony Mordente.
Walker i Trivette udają się do Meksyku. Chcą pomóc byłemu partnerowi Cordella w ucieczce z rąk przestępców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939131.jpg","",[]],"57510322":["Reż.: Michael Preece.
Piosenkarce country Merrilee grozi niebezpieczeństwo ze strony jej długo niewidzianego byłego męża. Walker musi wymyślić sposób, by ją ochronić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939131.jpg","",[]],"57510323":["Podwójnie owdowiały i niepełnosprawny Krzysztof samotnie wychowuje pięcioro dzieci z dwóch małżeństw. Wcześniej pracował jako kierowca, ślusarz i murarz. Od 4 lat żyje z zasiłku dla samotnego rodzica i korzysta z opieki ośrodka pomocy społecznej. Mężczyzna stara się zapewnić dzieciom posiłki i ciepło. Jego dom jest stary, zniszczony i wymaga wielu napraw. Niektórych gospodarz dokonuje sam. Choć warunki mieszkaniowe są fatalne, wszystkie pomieszczenia są czyste i zadbane. Katarzyna Dowbor z ekipą budowlaną przybywa, by w domu pana Krzysztofa przeprowadzić kapitalny remont.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839804.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/825fdb129debce2f04a4e6454f342f7f",["N"]],"57510324":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57510325":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57510326":["
Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857742.jpg","",[]],"57510327":["W Septagonie zjawia się Marcin, zaniepokojony zachowaniem żony. Anna, po tym jak straciła ciążę, stała się chłodna, a w dodatku zaczęła wydawać ogromne sumy na ubrania. Marcin chce, by detektywi sprawdzili skąd jego żona bierze na to pieniądze. Tymczasem szef przyjmuje zlecenie młodej matki, którą były partner porzucił po tym jak nie zgodziła się usunąć ciąży, a teraz nie chce znać swojego dziecka, ani płacić na nie alimentów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043447.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6936a9e7fb7d77fe43ff353e00f1d97b",["N"]],"57510328":["Reż.: Leo Zahn.
Pilot 2
Ciąg dalszy poprzedniego odcinka. Frank Stolte (Johannes Brandrup) i Ingo Fischer (Rainer Strecker), detektywi w oddziale patrolu drogowego, otrzymują nowe zadanie. Dochodzi do serii zamachów bombowych. Na miejscu zbrodni funkcjonariusze znajdują tylko taśmę z nagraniem kogoś, kto przedstawia się jako Rascar Capac oraz plastikową figurkę komiksowego bohatera Tintina. Szantażysta dzwoni i grozi, że jeśli nie otrzyma okupu, zdetonuje więcej bomb.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1997260.jpg","",[]],"57510329":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57510330":["
Do podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża dziennikarka Carla (Ela Velden). Zamierza zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości, Rubí (Camila Sodi). Kobietę otacza mroczna legenda. Podobno zniszczyła ona życie wielu znanym mężczyznom. Rubí nie znosi dziennikarzy, ale zgadza się przybliżyć Carli swoją historię. W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką. Mieszkała wtedy z chorą matką, siostrą oraz siostrzenicą. Zdradza też reporterce kulisy swojej przyjaźni z Maribel (Kimberly Dos Ramos). Dzięki niej Rubí poznała jej narzeczonego - bogatego i robiącego światową karierę architekta Héctora (Rodrigo Guirao Díaz). On zaś wprowadził ją w kręgi międzynarodowej elity, gdzie spotkała wielkiego dyktatora mody, Lucasa (Marcus Ornellas). Dzięki sławie, jaką zapewnił jej projektant, poznała też księcia Eduarda (Rubén Sanz) z hiszpańskiej rodziny królewskiej. W ciągu tych lat Rubí zdobyła wszystko, czego pragnęła, ale jest nieszczęśliwa, ponieważ porzuciła jedynego mężczyznę, którego kochała, lekarza Alejandra (José Ron). Remake światowego przeboju, w Polsce znanego pod tytułem \"Cena marzeń\". W roli tytułowej występuje Camila Sodi, a partneruje jej m.in. jeden z najpopularniejszych amantów latynoamerykańskich - Jose Ron.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043438.jpg","",[]],"57510331":["
Ernesto (Jorge Salinas) i Elena (Eva Cedeńo) są adopcyjnymi rodzicami 6-letniego Nicolasa (Leonardo Herrera), który od kilku lat choruje na białaczkę. Małżeństwo poszukuje dawcy szpiku, niezbędnego do przeprowadzenia ratującej życie operacji. W tym celu próbują odnaleźć biologicznych rodziców chłopca. Wkrótce okazuje się, że Pedro (José Ron) nie wiedział wcześniej o tym, że ma syna. Jego ingerencja w codzienność rodziny ma nieoczekiwane skutki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2035264.jpg","",[]],"57510332":["Załoga dowiaduje się, że weźmie udział w obławie, która ma pomóc w rozbiciu szajki sutenerów. Funkcjonariusze mają zabezpieczać tyły. Akcja nie idzie jednak zgodnie z planem. Życie Górala i Zielińskiego jest poważnie zagrożone. Nieoczekiwanie jeden ze ściganych mężczyzn składa Szymonowi wizytę i prosi go o pomoc. Tymczasem do stróżów prawa przychodzi dziennikarz. Chce rozmawiać z komendantem Witackim na temat okoliczności śmierci jego żony. Aśka i Szymon bezskutecznie starają się o dziecko. Dochodzi między nimi do kłótni. Kaśka sugeruje Miłoszowi, że powinni poszukać większego mieszkania. Namawia go, żeby wziął kredyt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57510333":["Szantaż
Wiktorię odwiedza jej młodsza siostra, Daria. Zdenerwowana kobieta chce pożyczyć 10 tysięcy złotych, ale nie mówi na co i prosi o dyskrecję. Tydzień później do Wiktorii dzwoni mąż Darii, Jarek, z informacją, że jej siostra trafiła do szpitala po przedawkowaniu leków na uspokojenie. Wkrótce Daria wyznaje Wiktorii, że od wielu tygodni jest szantażowana. Prześladowca żąda coraz więcej pieniędzy. Daria pokazuje siostrze wiadomości z ostrzeżeniem, że jeśli pójdzie na policję, mąż pozna jej tajemnicę. Wychodzi na jaw, że 9 lat temu, tuż przed ślubem z Jarkiem, Daria pojechała na zjazd klasowy i przespała się z dawnym chłopakiem, Pawłem. Zaszła wtedy w ciążę. Kobieta wmówiła Jarkowi, że to jego dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043437.jpg","",[]],"57510334":["Sprawa honoru?
Artur jest zawodnikiem MMA, ale zarabia pieniądze na bramce w jednym z warszawskich klubów. Wkrótce na świat ma przyjść jego dziecko, więc jego rodzice, podobnie jak rodzice jego żony, Ewy, próbują go nakłonić, by znalazł dobrze płatną pracę i porzucił karierę. Niespodziewanie pewnego wieczoru w klubie zjawia się Damian, gwiazdor MMA, który po wypiciu kilku kolejek wszczyna bójkę. Artur wkracza do akcji i pacyfikuje agresora. Ktoś nagrywa zdarzenie telefonem. W sieci staje się popularny filmik pokazujący, jak anonimowy bramkarz w parę sekund pokonuje mistrza MMA. Kiedy media podchwytują temat, Damian i jego menedżer postanawiają zorganizować pojedynek z Arturem, żeby poprawić swój wizerunek. Podczas jednego z treningów mężczyzna odwiedza menedżer Damiana i proponuje mu 100 tysięcy złotych za przegranie walki. Artur nie przystaje na tę propozycję. Niebawem jego rodzinę spotyka nieszczęście - w wyniku przedwczesnego porodu jego synek przychodzi na świat z poważną wadą serca. Jedynym ratunkiem jest bardzo kosztowna operacja za granicą. Artur postanawia przyjąć propozycję menedżera Damiana, ale Ewa próbuje zdobyć pieniądze w inny sposób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043437.jpg","",[]],"57510335":["Lena wypytuje córkę, w jakich okolicznościach poznała Krystka. Okazuje się, że ich spotkanie nie było przypadkowe. Pewien mężczyzna doznaje ciężkiego urazu i nieprzytomny trafia do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że sprawca uderzył go w głowę charakterystyczną figurką. Funkcjonariusze muszą odkryć, kto napadł na ofiarę. Wkrótce załoga dostaje wezwanie od nauczycielki, która jest szantażowana. Ktoś wysyła jej wiadomości, w których żąda, by przesłała swoje rozbierane zdjęcia. Podejrzenia padają na jednego z jej uczniów. Później Matylda spotyka się z Darkiem, a Anka zaprasza do domu Krystka. Nie wie, że chłopak wcześniej spotykał się z jej matką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57510336":["W starostwie zjawia się ekipa antyterrorystyczna i dokonuje zatrzymania. W komisariacie policjanci mają pewien problem. Próbują go rozwiązać. Kordas zamartwia się o rozmowę kwalifikacyjną zdającej na studia Luizy. Wkrótce okazuje się, że biznesmen ma więcej powodów do niepokoju niż szkoła córki. Na plebanii dobiegają końca prace remontowe. Białach, Michał oraz Wróbel zostają hojnie ugoszczeni. Gwiazda udaje się na badanie kontrolne do Laury, by upewnić się, że może kontynuować swoją karierę. Później Lucjan zaprasza Gwiazdę na romantyczną kolację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043446.jpg","",[]],"57510337":["Paulina jest zadowolona z relacji, jaką udało jej się stworzyć z Piotrem Głowackim, lekarzem z pogotowia ratunkowego. Jej córka, Agata, wyjeżdża na zieloną szkołę. Kuba, który niemal nie został ojcem, bardzo przeżywa tamte wydarzenia. Bierze kilka dni wolnego w pracy. Zamiast wyjechać na urlop, trafia jednak za mury klasztoru. Bracia zakonni są zaniepokojeni podejrzaną aktywnością, jaką ktoś prowadzi w przyklasztornym ogrodzie. Walczak musi włączyć w śledztwo Paulinę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043445.jpg","",[]],"57510338":["Reż.: Pasha Patriki.
Scott Wheeler (Jean-Claude Van Damme) i Marco (Dolph Lundgren) odzyskują przytomność i uświadamiają sobie, że znajdują się w sąsiadujących ze sobą celach. Okazuje się, że trafili na łódź podwodną, wyposażoną w głowice nuklearne. Mężczyźni mają niewiele czasu na wydostanie się z pułapki, więc postanawiają współpracować, by dowiedzieć się, kto i dlaczego ich uwięził.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043844.jpg","",[]],"57510339":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57510340":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57510341":["Komiczne sytuacje uwiecznione za pomocą amatorskiej kamery. Częstymi bohaterami zabawnych filmików są domowi pupile, m.in. psy i papugi. Nie zabraknie też nagrań uroczych dzieci czy scenek o tematyce świątecznej. Autorzy pokazują również kulisy powstawania nagrań oraz dalsze losy ich bohaterów. Całość opatrzona jest komentarzami popularnych komików.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894867.jpg","",[]],"57510342":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"57510343":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy. Program prowadzi Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7be7ba913cbccaea8877165cc4956a59",["N"]],"57510344":["Kamila Kubas trenowała kajakarstwo jeszcze przed wypadkiem samochodowym, w którym miała nieszczęście uczestniczyć. Jej pasja i zdeterminowanie okazały się jednak wystarczająco silne, by doszła do poziomu mistrzowskiego w tym sporcie w kategorii osób niepełnosprawnych. Drugim bohaterem odcinka jest Tadeusz Kruszelnicki. Tadeusz marzył o karierze sportowej, ale jako nastolatek stracił nogę. Mimo to uprawiał szermierkę i koszykówkę, a w tenisie na wózku zdobył już wiele tytułów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3314ba43f8de1146b5c2bd2342810a47",["N"]],"57510345":["Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Fascynują go sporty walki - trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Mężczyzna pracuje w fundacji i prowadzi w szkołach warsztaty dla dzieci - pokazuje im, że niepełnosprawni można żyć normalnie. Uwielbia adrenalinę, a przez życie idzie wraz ze swoim ukochanym synkiem, Frankiem, oraz psem przewodnikiem, Rolkiem. Kolejnym bohaterem programu jest Grzegorz Papis. Wskutek nieszczęśliwego wypadku porusza się on na wózku inwalidzkim. Sport towarzyszy mu od zawsze. Aktualnie skupia się na trenowaniu tenisa stołowego, gra z osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. To człowiek o wielkiej woli walki, który motywuje innych do działania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/68d5ad873fd3c172f495f673a63fa46a",["N"]],"57510346":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57510347":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57510348":["Reż.: Peter H. Hunt.
Hobie, syn Mitcha, marzy o skuterze wodnym. Ojciec nie chce mu go kupić, bo uważa, że pojazdy te są niebezpieczne. Tymczasem Hobie idzie na wagary na plażę, gdzie dwóch poznanych chłopaków uczy go pływać na skuterze wodnym. Jeden z nich zderza się z dziewczyną na desce surfingowej, która w wyniku wypadku tonie. Sprawcy uciekają. Hobie domyśla się, kim byli i idzie do nich. Główny winowajca chce usunąć niewygodnego świadka, którego w ostatniej chwili ojciec ratuje z opresji.","","",[]],"57510349":["Reż.: Gus Trikonis.
Mitcha odwiedza przyjaciel z dzieciństwa, Steve Humboldt, ze swoim synem Michaelem. Następnego dnia ten ostatni wchodzi z poznanym na plaży kolegą do kanału odpływowego, który zalewa przypływ. Ratownicy i policja gorączkowo poszukują zaginionych chłopców. Do akcji włączają się dzieci z klubu młodych ratowników. W ostatniej chwili, kiedy chłopcy są już wyczerpani i kanał zostaje prawie całkowicie zalany, ratownikom udaje się ich odnaleźć.","","",[]],"57510350":["W programie lakier, po zastosowaniu którego na powierzchniach nie będą osadzać się zarazki. W Japonii kwestia drugiego śniadania dla dziecka to niezwykle poważna sprawa. Matki chodzą na specjalne kursy, gdzie uczą się przygotowania posiłków. Zabierają one nawet 2 godziny. Tymczasem pewien niewidomy mężczyzna robi bardzo piękne zdjęcia. W programie okaże się, z jakich metod korzysta. Widzowie dowiedzą się też, jak przetwarzać papierowe kubki, żeby nie były obciążeniem dla środowiska. Pewna amerykańska pizzeria wyrabia pizzę w rozmiarze 2x2 metry. Przy jej zamówieniu trzeba poddać szerokość swoich... drzwi.","","",["N"]],"57510351":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57510352":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57510353":["Kontynuacja opowieści o Marcinie z prowincji, który podczas egzotycznego urlopu szuka żony. Mężczyzna poznaje sympatyczną Różę, jednak początkowo oboje nie przypadają sobie gustu. Pewnego razu Marcin postanawia wręczyć dziewczynie w prezencie drapaczkę do pleców, co wywołuje ogólne rozbawienie w grupie nowych znajomych. Wieczorem wszyscy razem wybierają się do dyskoteki. Podczas zabawy Marcin przesadza z alkoholem, ale pod swoją opiekę bierze go Róża. Kobieta odprowadza go do hotelu. W swoim pokoju mężczyzna staje się bardzo nachalny. Obrażana dziewczyna zrywa znajomość. Następna historia to dalsze losy Marcela, który zamiast załatwiać sprawy weselne, spędza czas na zabawie. W związku z zaistniałą sytuacją, jeden ze świadków, Tomek, postanawia zaalarmować Luizę, narzeczoną Marcela. To prowadzi do kolejnych nieporozumień, kłótni między przyjaciółmi, a także narzeczonymi. Sfrustrowany Tomek postanawia powiedzieć Luizie całą prawdę o Marcelu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"57510354":["Ziarnko do ziarnka
Mama Alinki proponuje zięciowi, by przeprowadził się z żoną do Milanówka i zamieszkał w jej sąsiedztwie. W tym celu wpłaciła nawet na konto Krawczyków pewną sumę. Karol nie chce się na to zgodzić. Niestety, zawiedziona teściowa czuje się bardzo urażona. Alinka właściwie też nie zamierza ulegać matce i zastanawia się, jak wybrnąć z całej sytuacji. Postanawia zwrócić pieniądze. Jej mąż wpada na ten sam pomysł...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad0c9029e26de9813530b197bb9344c5",[]],"57510355":["Mysz
Tadzio straszy Alinkę myszą. Kobieta w panice nie zauważa, że mysz jest sztuczna. Karol wpada na pomysł jak zbić fortunę. Trzeba najpierw zorganizować plagę tych gryzoni, a potem ją zlikwidować. Wszystkie kobiety w kamienicy wpadają w przerażenie. W końcu jednak orientują się w niecnych planach Karola i Tadzia, postanawiają się zemścić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d9f4b99dbe9fea0912251b6cea9aee2",[]],"57510356":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"57510357":["Rano Szymon usiłuje wymknąć się z domu, ale Asia budzi się i chce mu towarzyszyć. Idą na wspólny jogging. Po powrocie mężczyzna dzwoni do Juliusza i prosi go o przysługę. Zatońska i Zieliński dostają wezwanie od kobiety, która nie może dostać się do mieszkania swojego chłopaka. Partner nie daje znaku życia. Szymon wchodzi do środka przez balkon i znajduje nieprzytomnego mężczyznę. Poszkodowany jest kulturystą. Pojawia się podejrzenie, że mógł zażyć nielegalne substancje, które mu zaszkodziły. Później załoga udaje się na parking przed sklepem. Roztrzęsiona kobieta zgłasza, że zaginął jej 7-letni synek. Asia czuje, że Szymon coś przed nią ukrywa, tymczasem on przez cały dzień próbuje w sekrecie przygotować się do oświadczyn.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/06280be805bfe0bdd9706866c24313f1",["N"]],"57510358":["Septagon przyjmuje zlecenie młodej kobiety, która martwi się o swojego męża. Mężczyzna pracuje w lombardzie i od dwóch miesięcy wychodzi wieczorami z domu, podając mało przekonujące powody. Śledczy pomagają też matce szesnastolatka, która odkryła na ciele chłopaka siniaki. Kobieta chce dowiedzieć się, co dzieje się z jej synem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043447.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/62515d3f69a6305b070ee4d0f60b982f",["N"]],"57510359":["Do detektywów zgłasza się zamożny radny, zaniepokojony zachowaniem swojego nastoletniego syna, Kuby. Chłopak pasjonuje się fotografią. Jedno ze zdjęć, nad którym ostatnio pracował, wzbudziło jednak podejrzenia jego ojca. Przedstawiało bowiem związaną dziewczynę. Detektywi montują w pokoju Kuby kamery, a w jego torbie na aparat fotograficzny - nadajnik. Nigdzie nie mogą jednak znaleźć należącego do niego laptopa. Brak też jakichkolwiek śladów aktywności chłopaka w sieci. Pracownicy Septagonu postanawiają przyjrzeć się sytuacji Kuby w szkole. Ta jest z pozoru idealna - syn ich klienta ma dobre oceny i wzorową opinię wśród nauczycieli. Detektywi nie przypuszczają, że właśnie tam kryje się źródło problemów nastolatka.","","",[]],"57510360":["Reż.: Sylvain White.
MacGarrett i Danny biorą udział w terapii dla par w Maui, gdzie maja rozwiązać swoje problemy. Kamekon musi zmierzyć się z konsekwencjami niebezpiecznych wydarzeń z przeszłości.","","",[]],"57510361":["Wielki szmal
Po spotkaniu z kuzynem-finansistą, Karol postanawia zrobić fortunę, grając na giełdzie. Chcąc zdobyć pieniądze na inwestycje, namawia Pamelę Marszałek, by przekazała mu swoje oszczędności. Norek, mimo dużych wątpliwości, postanawia ostatecznie jeszcze raz zaufać przyjacielowi. Jak można się było spodziewać, interesy nie idą po myśli Karola. Tadzio zaczyna więc panikować. W dodatku na jaw wychodzi, że Pamela wykradła oszczędności z sejfu męża. Karol nie wytrzymuje nerwowo i wycofuje się z giełdy. Okazuje się, że była to zbyt pochopna decyzja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/596b8252b9b73e1c88cde32ea2628195",[]],"57510362":["Zjazd absolwentów
Karol nie chce pójść na bal z okazji zjazdu absolwentów swojego technikum. Boi się spotkania ze swoją szkolną dziewczyną, Marzenką. Alina postanawia więc pójść na imprezę sama. Wraca do domu z dawną sympatią męża. Jednak Karol nie poznaje swojej szkolnej sympatii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52756d940a865115e66429bc97cdc074",[]],"57510363":["Reporterzy prezentują nowy trend, który przybył prosto z USA - tatuowanie sobie piegów, mających się układać w konstelację gwiazd. Widzowie dowiedzą się też, co można zrobić ze starym kontenerem transportowym - przerobić go na ekskluzywny basen ogrodowy. Algi są wydajnym paliwem i naturalnym składnikiem kosmetyków, można nimi ogrzewać domy, zastępują także mięso. Stanowią surowiec przyszłości, który może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów.","","",["N"]],"57510364":["Reż.: Matt Earl Beesley.
Candance Walker, nastoletnia pływaczka, zyskała ogromną popularność, gdy w Internecie zamieszczono jej seksowne zdjęcia. Podczas kolejnych zawodów z jej udziałem dochodzi do tragedii - jej chłopak zostaje zastrzelony z łuku. Horatio boi się, że następną ofiarą będzie Candance. Przydziela jej do ochrony Ryana Wolfe'a. Wkrótce także Caine zyskuje rozgłos - na jednej ze stron internetowych ujawniono, że to on przyczynił się do aresztowania lokalnego bossa mafii, Argento. Syn gangstera postanawia się na nim zemścić. Calleigh postanawia przyjrzeć się bliżej broni, z której zabito chłopaka młodej pływaczki. Odwiedza trenera szkolnej drużyny łuczniczej - Roberta Whittena. Wszystko wskazuje na to, że może on być zamieszany w tę zbrodnię. Delko znajduje inny trop. Jego uwagę przyciągają okulary przeciwsłoneczne, które zabity nastolatek nosił owego feralnego dnia. Alexx natomiast zabezpiecza na ciele ofiary ledwie dostrzegalny ślad szminki.","","",["N"]],"57510365":["Reż.: Gina Lamar.
Syn Horatio, Kyle Harmon, zatrzymany za porwanie, zostaje tymczasowo aresztowany. W drodze do więzienia razem z nim jedzie groźny gang przestępców. Eskortą dowodzi sierżant Frank Tripp. Podczas jazdy sytuacja wymyka się spod kontroli. Dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że to Frank ponosi odpowiedzialność za jej śmierć. Calleigh zabezpiecza ślady na miejscu zbrodni, podczas gdy Natalia zabiera część dowodów. Najgorsze jest jednak to, że w zamieszaniu uciekli niebezpieczni kryminaliści, a wraz z nimi zniknął Kyle.","","",["N"]],"57510366":["Reż.: Brian Trenchard-Smith.
John Nelson (Cuba Gooding Jr.) jest agentem FBI, który podczas akcji traci swojego informatora Milesa Scotta. Dwa dni później odwiedza jego żonę - pracującą w Nowym Jorku reporterkę Rebbecę (Emmanuelle Vaugier), by poinformować ją o śmierci męża. Ku zaskoczeniu Johna, Rebbeca oznajmia mu, że Miles zginął dwa lata wcześniej podczas wypadku samochodowego. John i Rebbeca postanawiają znaleźć odpowiedź na to, dlaczego Miles sfingował swoją śmierć oraz czym przez ostatnie lata się zajmował. Wkrótce okazuje się, że w śledztwie próbują im przeszkadzać tajemniczy napastnicy, powiązani z przebywającym w areszcie domowym wpływowym inwestorem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e53a1e04d21a6b06008597d9fc13a350",[]],"57510367":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57510368":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"57510369":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57510370":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"57510371":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57510372":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57510206":["Spirala strachu
W podwarszawskiej miejscowości zostaje zgwałcona ciężarna kobieta. Okazuje się, że w okolicy dochodziło już do podobnych napaści. Mieszkańcy miasteczka postanawiają odnaleźć sprawcę i wymierzyć mu sprawiedliwość. Detektywi organizują ryzykowną prowokację. Tymczasem Adam przygotowuje swoich podopiecznych z klubu judo do ważnych zawodów. Jeden z zawodników nie przykłada się jednak do treningów. W klubie pojawia się też jego kolega. Okazuje się on kłopotliwym gościem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510207":["Dary losu
Zostaje zamordowana para staruszków. Chociaż sprawcy splądrowali dom ofiar, ich córka twierdzi, że zniknęła tylko jedna rzecz. Jest to obraz, który był w rodzinie od pokoleń i uchodził za przedmiot przynoszący pecha. Tymczasem Maja uświadamia sobie, że Szwarc zbyt dużo wie na temat swoich kolegów z komendy. Nie tylko wydaje się wtajemniczony w ich osobiste sprawy, lecz także potrafi przywołać szczegóły prowadzonych przez innych pracowników komendy śledztw sprzed lat. Detektywi postanawiają baczniej mu się przyjrzeć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57510208":["Reż.: Debbie Allen.
Meredith i pozostali lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial całą uwagę skupiają na siostrze Owena. Po swoim niespodziewanym powrocie kobieta potrzebuje pomocy medycznej. Amelia próbuje rozwiązać konflikt związany z terapią pacjenta, a Bailey musi przeprowadzić remont po pożarze. Tymczasem pozostali pracownicy szpitala poznają kilka nowych osób, które staną się przyczyną sporego zamieszania w placówce.","","",["N"]],"57510209":["Reż.: Kevin McKidd.
Meredith musi przygotować nowy plan leczenia siostry Owena. Okazuje się to nie lada wyzwaniem. Jo podejmuje zaskakującą decyzję dotyczącą Alexa. Tymczasem siostra Andrew prowadzi swoje kontrowersyjne badania. W trakcie eksperymentu lekarze dochodzą do szokującego odkrycia.","","",["N"]],"57510210":["Reż.: Chandra Wilson.
W szpitalu Grey Sloan Memorial pojawia się Harper Avery. Jego obecność doprowadza Bailey do rozstroju nerwowego. Postać z przeszłości Meredith powraca do placówki jako pacjent. Amelia próbuje ukryć pewną tajemnicę o ogromnym znaczeniu.","","",["N"]],"57510211":["Reż.: Geary McLeod.
Amelia musi zmierzyć się z pewnymi trudnościami, podobnie jak Meredith, która stawia czoła konsekwencjom swojej rozmowy z Nathanem. Maggie próbuje przetrwać rodzinny obiad, odbywający się w wyjątkowo niezręcznej atmosferze. Jackson otrzymuje ważne wiadomości, a Richard i Bailey szukają gwiazd jutra.","","",["N"]],"57510212":["Reż.: Cecilie Mosli.
Retrospekcja z Iraku z 2007 roku ujawnia wydarzenia, które doprowadziły do porwania Megan. W czasie obecnym Owen i jego siostra próbują rozwiązać stare problemy.","","",["N"]],"57510213":["Przyzwoitka
Konrad jest przeziębiony. Frania postanawia dać mu odpocząć i zamawia jedzenie na wynos. Zamówienie dostarcza chłopak, z którym Małgosia całowała się na przyjęciu. Zaprasza on Małgosię do kina. Frania decyduje się poważnie porozmawiać z Maksem, który nie chce pogodzić się z dorastaniem córki. W rezultacie ojciec decyduje, że niania pójdzie z młodymi na randkę w charakterze przyzwoitki. Podczas wyjścia do kina Małgosia jest onieśmielona, natomiast Frania swobodnie rozmawia z chłopakiem. Następnego dnia Małgosia jest załamana. Uważa, że randka wypadła fatalnie.","","",["N"]],"57510214":["Wymyślona przyjaciółka
Zuzia chodzi do psychoterapeutki, gdyż coraz częściej rozmawia z wymyśloną przez siebie przyjaciółką, Aurelią. Według Maksa, popieranego przez Karolinę, wizyty u specjalisty pomogą dziewczynce lepiej wyrazić emocje. Frania jest zaniepokojona stanem swojej podopiecznej. Uważa, że zamiast terapii Zuzi przydałoby się od życia więcej przyjemności. Proponuje jej wspólne pieczenie ciasteczek. Niestety, w pewnym momencie Frania nieopatrznie zjada ciastko, na którym siedzi przyjaciółka dziewczynki. Cała rodzina musi zaangażować się w pogrzeb nieistniejącej Aurelii. Gdy stan Zuzi nie ulega poprawie, terapeutka zaprasza na wizytę jej ojca oraz nianię.","","",["N"]],"57510215":["Głębokie gardło
Dzieci są lekko przeziębione. Zaniepokojona niania wybiera się z Zuzią do lekarza, który stwierdza, że dziewczynka jest już zupełnie zdrowa. Okazuje się jednak, że to Frani coś dolega, ponieważ powinna mięć usunięte migdałki. Domownicy przejmują się czekającym na nianię zabiegiem. Jedynie Karolina ignoruje całą sprawę, gdyż wybiera się na zjazd absolwentów uczelni. Jako swojego partnera chce zabrać Maksa. Ten jednak zupełnie nieoczekiwanie zostaje przy Frani aż do końca operacji. Wściekła Karolina musi pojechać na bal sama. Po zabiegu Frania wyznaje Maksowi miłość. Ten zaskoczony postanawia delikatnie z nią na ten temat porozmawiać. Szybko się jednak okazuje, że wyznanie było tylko efektem odurzenia środkami znieczulającymi, które podano Frani przed operacją. Maks udaję się w końcu na bal. Dojeżdża właściwie już po imprezie i zastaje tam kompletnie pijaną Karolinę. Frania i Konrad przeziębiają się i tym razem to dzieci muszą się nimi zajmować.","","",["N"]],"57510216":["Nieoczekiwana zamiana miejsc
Adam został wybrany na gospodarza klasy. Maks jest z niego bardzo dumny i aby uczcić wygraną o syna zabiera dzieci na wycieczkę do muzeum. Tymczasem Konrad marzy o członkostwie w stowarzyszeniu kamerdynerów. Do domu przyjeżdża matka Frani. Chce, aby pod nieobecność Maksa Frania udawała jego żonę. Liczy, że zaimponuje tym swojemu bratu Józkowi i jego córce Marcie. Goście okazują się jednak bardzo uciążliwi, gdyż za wszelką cenę chcą poznać małżonka pani domu. Zdesperowana Frania ostatecznie obsadza w tej roli Konrada. Krótko po tym w domu zjawiają się przedstawiciele stowarzyszenia kamerdynerów. Chcą sprawdzić, czy Konrad zasługuje na to, aby dołączyć do ich organizacji. Kiedy Kamerdynerzy biorą Konrada za pana Skalskiego, pojawia się Maks z dziećmi.","","",["N"]],"57510217":["Al zamierza spędzić dzień razem z rodziną. Brakuje mu jednak pieniędzy, by zapewnić bliskim niezwykłe atrakcje. Problem się rozwiązuje, gdy Peggy znajduje zgubiony przez Steve'a banknot studolarowy. Al postanawia, że cała rodzina pojedzie na plażę.","","",["N"]],"57510218":["Reż.: Gerry Cohen.
Marcy ostrzega Peggy, że w sąsiedztwie grasuje podglądacz. Wkrótce w domu Bundy'ch zjawiają się kolejne, niezbyt atrakcyjne sąsiadki, skarżące się na owego natręta, który po zmroku zakrada się pod ich okna. Peggy jest wściekła - całą noc bowiem paradowała po domu w seksownej bieliźnie, nie zauważyła jednak nikogo, kto przyszedłby, by ją podejrzeć. Marcy postanawia powstrzymać podglądacza i obmyśla plan zemsty.","","",["N"]],"57510219":["Badurka
Ferdynand i Halina chcą zrobić coś dobrego dla innych. Postanawiają oddać niepotrzebne im rzeczy biednym. Obdarowanym ma być m.in. lokalny bezdomny Kazimierz Badura. Zachowanie sąsiadów powoduje, że również Paździochowie włączają się do akcji charytatywnej. Wkrótce zaczynają rywalizować z Kiepskimi o miano największych dobroczyńców na osiedlu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0063ed2fa37003cbe8fab5a24bb3cfd2",["N"]],"57510220":["Totto Pronto
Paździoch otwiera w swoim mieszkaniu muzeum seksu. Ferdynand i Halina są wstrząśnięci i uważają pomysł sąsiada za niemoralny. Muzeum cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem i przed drzwiami Paździochów ustawiają się kolejki. Także Halina postanawia zaspokoić swoją ciekawość i dla poszerzenia horyzontów zwiedzić muzeum. Ferdynand oznajmia, że z nią nie pójdzie. Uważa bowiem, że na świecie są ważniejsze rzeczy niż seks...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6779d06c56c2078e63367924bdc9539b",["N"]],"57510221":["Dymy na wodzie
Pewnego wieczoru Halina odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako dobra znajoma jej męża, Dzidka (Krystyna Tkacz). Kiepska postanawia wyjaśnić tę sprawę. Okazuje się, że Dzidka była pierwszą miłością Ferdka. Na złość Halinie Kiepski postanawia spotkać się z dawną ukochaną. Kupuje motor i rusza na Pomorze w poszukiwaniu wspomnień sprzed lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ac28aada07fefa50a3a333e5358521a",["N"]],"57510222":["Goście wieczerzy pańskiej
Ferdynand otrzymuje pocztą zaproszenie na kolację do księdza Pączka, miejscowego proboszcza. Jest niezwykle dumny z tego powodu. Zaczyna przypisywać sobie różne zasługi dla Kościoła, podkreślając jednocześnie swój wkład w działalność społeczno-charytatywną. Wkrótce okazuje się, że Kiepski nie jest jedynym zaproszonym przez duchownego gościem. Na kolacji mają zjawić się bowiem także Paździoch i Boczek. Obecność sąsiadów psuje humor Ferdynandowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/93e1bbe7a1d50aa3a9b1766ad4497af9",["N"]],"57510223":["Degenerat
Pewien chłopak zostaje brutalnie zgwałcony. Twierdzi, że nie pamięta, kto go skrzywdził, ale policjanci podejrzewają, że ukrywa prawdę z powodu wstydu lub strachu. Początkowo podejrzanym jest były partner dziewczyny poszkodowanego, który nie mógł pogodzić się z jej odejściem. Jednak okaże się, że należy skierować domysły w zupełnie innym kierunku. Łucja Wilk zgłasza się do detektywów z prywatną sprawą - ktoś wymusza haracze na jej informatorce, prostytutce Darii, która właśnie założyła biznes. Policjanci, by schwytać bandytów na gorącym uczynku, wcielają się w role ochroniarzy kobiety...","","",["N"]],"57510224":["Zaginiona rowerzystka
Julia Malicka wysyła SMS-a do opiekunki swojego dziecka, że już wraca do domu. Nigdy jednak do niego nie dociera. Zrozpaczony mąż prosi detektywów o pomoc. Pracująca dla Malickich opiekunka podejrzewa, że kobieta miała romans. Tymczasem Tomek dociera do nagrania z monitoringu, na którym widać odjeżdżającą spod pracy poszukiwaną. Okazuje się, że śledził ją podejrzany samochód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc8950ce4c747cb0632a6ada5abfec5b",["N"]],"57510225":["List od detektywa
Malanowski dostaje list od 11-letniej Ali Klimczuk, w którym dziewczynka prosi o odnalezienie jej starszego brata. Detektyw odkrywa, że pełnoletni już Mateusz nie potrafił porozumieć się z rodzicami i prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii. Marek rozmawia z Karoliną, byłą dziewczyną nastolatka, która obecnie spotyka się z Robertem Polaszkiem. Okazuje się, że w nocy, kiedy Mateusz był widziany po raz ostatni, między nim a Robertem doszło do bójki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e43103a49b302e150f90a01fd030f39",["N"]],"57510226":["Granica
Od strzałów giną Aleksander Wolny i Mirosław Paluch. Właściciele warsztatu samochodowego czerpali dochody z kradzieży i rozbiórki na części aut. Jedna z ich akcji skończyła się śmiercią niewinnego człowieka - Stanisława Drogosza. Jedynym świadkiem wydarzenia była Jolanta Marczak. Dopóki kobieta milczy, przestępcy są bezkarni. Tymczasem ktoś ubiega córkę ofiary w dokonaniu zemsty za morderstwo. Wierny Mirosławowi i Aleksandrowi adwokat do tej pory balansował na granicy prawa, by chronić interesy swoich klientów. Jego cierpliwość się kończy.","","",["N"]],"57510227":["Reż.: Lee Tamahori.
Detektyw Alex Cross, który jest specjalistą z dziedziny psychologii zbrodni i zarazem znanym pisarzem, po śmierci partnera postanawia przejść na emeryturę. Tymczasem psychopata Gary Soneji, wielbiciel talentu pisarskiego detektywa Crossa, chce, by uwiecznił go on w jednej ze swoich książek. By do tego doprowadzić, obmyśla okrutny plan. Zgodnie z nim psychopata uprowadza Megan, córkę senatora Hanka Rose'a. Soneji pracował dotąd jako nauczyciel w prywatnej szkole, do której chodziła dziewczynka. Nie wzbudził więc podejrzeń agentki służb specjalnych Jezzie Flannigan, która ochraniała Megan. Pozbawiony skrupułów porywacz wcale nie liczy na okup. Jego jedynym celem jest zdobycie sławy. W najdrobniejszych szczegółach zaplanował więc zbrodnię doskonałą. Detektyw Cross zmienia więc swoje plany i podejmuje się prowadzenia tego dochodzenia. W śledztwie wspiera go agentka Flannigan. Niebawem sprawy przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót. Rzetelna i trzymająca w napięciu ekranizacja pierwszego tomu popularnego cyklu powieściowego Jamesa Patter-sona. Znakomita rola Morgana Freemana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853151.jpg","",[]],"57510228":["Reż.: Sam Mendes.
Lester Burnham (Kevin Spacey), 42-letni pracownik agencji reklamowej, przeżywa właśnie kryzys wieku średniego. Jest znudzony swoim dostatnim, lecz jałowym życiem. W końcu dochodzi do przekonania, że nie ma sensu dalej wieść takiej egzystencji. Nie jest zbyt szczęśliwy ze swoją żoną Carolyn (Annette Bening). Kobieta, choć wydaje się być osobą świadomie kształtującą swoje życie i żądną sukcesu, w głębi duszy także czuje pustkę i rozpacz. Ich córka Jane (Thora Birch), zakompleksiona nastolatka nieustannie pogrążona w depresji, nie potrafi porozumieć się z ojcem. Zarówno ona, jak jej matka uważają Lestera za kompletnego nieudacznika. Dziewczyna nie może znieść, że w domu pod pozorami idylli kryją się obojętność oraz obcość. Samopoczucia Jane nie jest w stanie poprawić nawet jej piękna przyjaciółka Angela Hayes (Mena Suvari), która pragnie zostać modelką. Dziewczyna robi duże wrażenie na Lesterze. Zauroczony Angelą, zaczyna on rozpaczliwie jej pożądać. Pod wpływem tego uczucia postanawia zmienić swoje życie. Błyskotliwy kinowy debiut Sama Mendesa uhonorowano pięcioma Oscarami w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, reżyser, aktor pierwszoplanowy (Kevin Spacey), scenariusz oryginalny (Alan Ball) oraz zdjęcia (Conrad L. Hall).","","",[]],"57510229":["Dziewczyna wpuszcza agresywnego chłopaka współlokatorki / Akwizytor wchodzi na teren posesji i zostaje pogryziony przez psa
30-letni Marcin Nowicki jest przedstawicielem handlowym. Pewnego dnia razem z kolegą podjeżdża pod dom klientki. Mimo że był z nią umówiony, nikt nie reaguje na dzwonek przy furtce. Mężczyzna postanawia wejść na posesję. Zostaje zaatakowany przez psa. Ma mocno pogryzioną nogę, a nie wiadomo, czy znaleziony dwa tygodnie wcześniej w lesie zwierzak, był szczepiony przeciwko wściekliźnie. W drugiej części tego odcinka: Justyna wpuszcza do mieszkania chłopaka współlokatorki, choć jest on wyraźnie po spożyciu alkoholu i zachowuje się agresywnie. Okazuje się, że dziewczyna rzuciła go. Justyna zaczyna się go bać, ale nie może uciec, ponieważ ma kontuzjowaną nogę. Na domiar złego, chłopak zamknął drzwi na klucz. Dzwoni więc pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f6cc7f93f2ce0c6f7fdb165fe1117e7",["N"]],"57510230":["Wolontariusz ratuje dziewczyny z poprawczaka, które są zmuszane do aktów / Wrzucenie petardy do studzienki kanalizacyjnej przyczyną wybuchu
Marek Leszczyński zgłasza się do pracy jako wolontariusz w Zakładzie Poprawczym. Zaprzyjaźnia się z jedną z wychowanek. Dziewczyna zwierza mu się, że w internacie zakładu dziewczęta są zmuszane do pozowania do nagich zdjęć. Choć Marek sceptycznie odnosi się do tych rewelacji, to jednak postanawia dowiedzieć się prawdy... W drugiej części odcinka Krystian wraca ze szkoły, śledząc Beatę. Podbiega do dziewczyny i rzuca jej pod nogi petardę. Widzi to Maria i każe Krystianowi pozbyć się kolejnej petardy. Ten wrzuca ją do studzienki ściekowej. Zgromadzone tam gazy wybuchają, raniąc chłopaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/926ae62e136d8c1f6057caa760d0587a",["N"]],"57510231":["Wybawiciel
W zatłoczonym miejscu publicznym ktoś porzuca trzymiesięcznego chłopczyka. Na ubranku dziecka znajdują się ślady krwi. Śledczy próbują wiązać sprawę niemowlęcia z innym popełnionym w tym dniu przestępstwem. Wkrótce ustalają, że chłopca pozostawił Jacek Kamiński, który następnie został śmiertelnie otruty. Główną podejrzaną jest jego żona, Ewa. W toku dochodzenia wychodzą na jaw fakty dotyczące matki dziecka, osiemnastoletniej Izabeli Mirskiej. Cztery lata wcześniej wraz ze swoim wspólnikiem Jakubem Michalakiem szantażowała ona zamożnych biznesmenów. Uwodziła ich i filmowała spotkania z ukrycia. Po aresztowaniu kompana kobieta uciekła do Wrocławia i wyszła za mąż za Grzegorza. Teraz Jakub wychodzi z więzienia i żąda od niej pieniędzy. Iza obmyśla perfidny plan pozbycia się niewygodnego świadka.","","",["N"]],"57510232":["17-letnia Lidka martwi się, że jej dziadek - Henryk Winiarski - wkrótce wypłoszy z okolicy wszystkich sąsiadów. Dziewczyna zastanawia się, dlaczego krewny zniechęca do siebie innych ludzi. Szukając odpowiedzi, odkrywa, że do pobliskiego domu - który dotąd stał pusty - wprowadza się rodzina z Ameryki. Nie wie jednak, czy dziadek zaakceptuje nowych mieszkańców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57510233":["Janusz Wielgocki, prezes firmy cukierniczej, wyjeżdża na wyczekiwany urlop. Przedsiębiorstwo zostawia pod opieką swoich synów, Pawła i Tomka. Wkrótce do braci dociera wieść o zaginięciu ojca. Okazuje się także, że Wielgocki od pewnego czasu otrzymywał anonimy z pogróżkami. Tomek snuje przypuszczenia, że za wypadkiem ojca może stać jego brat. Dociekając prawdy, odkrywa rodzinne sekrety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57510234":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"57510035":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57510036":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57510037":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57510038":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57510039":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510040":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510041":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510042":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510043":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510044":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510045":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510046":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57510047":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510048":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510049":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510050":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510051":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510052":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57510053":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57510054":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57510055":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57510056":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57510057":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57510058":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57509701":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"57509703":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57509705":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509706":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509707":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509708":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509709":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509710":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"57509712":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57509713":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"57509714":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"57509715":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"57509716":["Prowadząca program, Ola, odwiedza polskie miasta i zachęca ludzi, by wybierali piosenki, które chcieliby usłyszeć.","","",[]],"57509718":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044217.jpg","",[]],"57509719":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044217.jpg","",[]],"57509720":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",[]],"57509721":["Osiem osób wprowadza się do rezydencji. Eliza wpada w oko Pawłowi. Dziewczyny dzielą się na obozy, co sprawia, że konflikt wisi w powietrzu. Chłopaki również są nastawieni bojowo i urządzają sparing. Podczas imprezowej nocy niektórym emocje mocniej uderzają do głowy.","","",[]],"57509722":["Ekipie nie przypada do gustu zakres obowiązków. Uczuciowym dylematom towarzyszy pytanie - kto tym razem wyląduje w \"bzykalni\"? Trybson mocno zachodzi Małej za skórę. Wszyscy mieszkańcy domu biorą udział w pierwszej imprezie w klubie.","","",[]],"57509723":["Ósemka singli o różnych poglądach na związki wyrusza na rajską wyspę, aby przeżyć wakacje swojego życia. Uczestnicy nie wiedzą jednak, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"57509724":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57509725":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57509726":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57509727":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57509728":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"57509729":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57509794":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509795":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57509796":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509797":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57509798":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509799":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57509800":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509801":["Prow.: Elwira Mejk.
Piosenkarka Elwira Mejk zaprasza do swojej niesamowitej kuchni gwiazdy muzyki disco polo.","","",[]],"57509802":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"57509803":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57509804":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509805":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57509806":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57509807":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"57509808":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"57509809":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"57509810":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"57509811":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57509812":["Prow.: Maciej Smoliński, Marcin Miller.
Talent show, w którym poszukiwane są nowe gwiazdy sceny Disco Polo. Nieznani wokaliści oraz zespoły prezentują swoje umiejętności przed wymagającą trójką sędziowską, kabareciarzem Grzegorzem Halamą i artystami Shazzą oraz Pawłem \"Mastersem\" Smolińskim. Program prowadzą wokalista zespołu \"Boys\" Marcin Miller i Maciej Smoliński.","","",[]],"57509813":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"57509814":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"57509815":["Pawła i Judytę połączyła miłość, jednak ich rodziny prowadzą między sobą zaciekłą walkę biznesową. Parę młodą mało obchodzą rodzinne spory. Wkrótce po długim oczekiwaniu będą mogli skonsumować swój związek. Nie wiadomo tylko czy nic im w tym nie przeszkodzi.","","",[]],"57509816":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57509817":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57509818":["Prow.: Paulina Sykut-Jeżyna.
Program dla fanów disco polo. Widzowie poznają historie największych gwiazd tego gatunku muzyki. Dowiedzą się, jak zaczynali, gdzie szukają inspiracji do tworzenia nowych utworów oraz odkryją kulisy powstawania największych przebojów. W programie prowadzonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę nie zabraknie też dużej dawki muzyki.","","",[]],"57509819":["Autorski program Kuby Urbańskiego i Norberta Bieńkowskiego z zespołu Playboys, w którym przedstawiają oni widzom swoje propozycje muzyczne. Zaprezentują utwory imprezowe, idealne na zbliżający się taneczny weekend.","","",[]],"57509820":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"57509674":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57509675":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57509676":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"57509677":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57509678":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57509679":["Młody Pan & Maczo","","",[]],"57509680":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57509681":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57509682":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57509683":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57509684":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"57509685":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57509686":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57509687":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57509688":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"57509689":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57509690":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57509691":["Dejw, Powerboy","","",[]],"57509692":["Młody Pan & Maczo","","",[]],"57509693":["Defis & After Party","","",[]],"57509694":["Prow.: Marcin Miller.
Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"57509695":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57509696":["Trzech przyjaciół próbuje nie dopuścić do zamknięcia swojego ulubionego pubu. Tymczasem Jola swata Klaudię z podstawionym przez Cichego Sebą.","","",["N"]],"57509697":["Cliver","","",["N"]],"57509698":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57509699":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57509700":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57534501":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57534502":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"57534503":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57534504":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534505":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57534506":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534507":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"57534508":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534509":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57534510":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534511":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"57510235":["Po porażce z Widzewem 0:2 piłkarze Korony Kielce szukać będą pierwszego ligowego zwycięstwa w tym roku. Na drodze kielczan staje tym razem drużyna Chrobrego Głogów, dla której będzie to pierwszy oficjalny występ w tym roku kalendarzowym. W przypadku wygranej gospodarze wyprzedzą swoich rywali w tabeli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57510236":["Batalia drużyn, które w tym sezonie miały lepsze i gorsze okresy. Skazą na wizerunku klubu ze stolicy był brak awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Skra wciąż uczestniczy w tych rozgrywkach. Dziś spróbuje odegrać się na Vervie za porażkę 1:3 z listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57510237":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57510238":["Trudno wyobrazić sobie trudniejszego rywala w 1/4 finału dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle niż Cucine Lube Civitanova. Włoska potęga staje na drodze lidera PlusLigi po bardzo udanej dla Polaków fazie grupowej. Mimo, że podopieczni Nikoli Grbicia nie będą faworytem, spróbują powalczyć o awans do półfinału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57510239":["Batalia drużyn, które w tym sezonie miały lepsze i gorsze okresy. Skazą na wizerunku klubu ze stolicy był brak awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Skra wciąż uczestniczy w tych rozgrywkach. Dziś spróbuje odegrać się na Vervie za porażkę 1:3 z listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57510241":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57510242":["Puchar Polski wydaje się dla Lecha jedyną szansą na wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jeśli w starciu z Rakowem zespół z Poznania zagra równie kiepsko jak w pierwszych meczach w 2021 roku, o awansie do półfinału rozgrywek będzie musiał zapomnieć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043845.jpg","",[]],"57510243":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57578039":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57510245":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57510246":["Prow.: Paulina Chylewska.
W programie znajdą się fachowe zapowiedzi, podsumowania i analizy konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Prowadząca Paulina Chylewska wraz z gośćmi skomentuje ostatnie wydarzenia w tej tak lubianej przez Polaków dyscyplinie sportu ze szczególnych uwzględnieniem występów Biało-Czerwonych na czele z Kamilem Stochem.","","",[]],"57564019":["Przypomnienie zawodów z 7 grudnia 2019 roku. Na zakończenie imprezy powrót legendy KSW, Mameda Khalidova. Reprezentant Polski niespodziewanie w grudniu 2018 roku, po porażce z Tomaszem Narkunem, zakończył karierę. Teraz wraca do klatki. Przed nim ciężkie zadanie. Jego rywalem jest Scott Askham, który w maju 2019 roku wywalczył pas mistrzowski dywizji średniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57510248":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510249":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510250":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510251":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","","",[]],"57510252":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57510253":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510254":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510255":["Puchar Polski wydaje się dla Lecha jedyną szansą na wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jeśli w starciu z Rakowem zespół z Poznania zagra równie kiepsko jak w pierwszych meczach w 2021 roku, o awansie do półfinału rozgrywek będzie musiał zapomnieć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57510256":["Niepokonany na zawodowym ringu Nikodem Jeżewski zmierzy się w walce wieczoru z Tamasem Lodim. 30-letni przeciwnik polskiego pięściarza ma na koncie 34 stoczone pojedynki, z czego 20 zakończyło się jego zwycięstwem. Jeżewski boksował w osiemnastu walkach, z których dziewięć zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57510269":["Relacja z zawodów Monster Jam 2020, w których udział biorą najlepsi kierowcy Monster Trucków w Stanach Zjednoczonych. Zawodnicy rywalizują w wyścigach i freestyle'u. Podczas drugiej konkurencji mogą zaprezentować prawdziwe możliwości swoich ciężarówek.","","",[]],"57510270":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510271":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57510272":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510273":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57510274":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510275":["W 48. edycji zawodów w Holandii udział zapowiedziało sześciu tenisistów z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Najwyżej rozstawionym graczem jest wicelider tego zestawienia Rafael Nadal. W dwóch poprzednich edycjach turnieju triumfował Gaël Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510276":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510277":["W 48. edycji zawodów w Holandii udział zapowiedziało sześciu tenisistów z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Najwyżej rozstawionym graczem jest wicelider tego zestawienia Rafael Nadal. W dwóch poprzednich edycjach turnieju triumfował Gaël Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57510278":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510279":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"57510280":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510281":["Mecz na szczycie Eredivisie, czyli starcie wicelidera z liderem tabeli i aktualnym mistrzem kraju. Obie drużyny wyjdą na boisko trzy dni po rewanżowych starciach 1/16 finału Ligi Europy, piłkarze mogą więc odczuwać zmęczenie. PSV nie wygrał z Ajaksem żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Dwa z nich odbyły się już w tym roku. W lidze padł remis 2:2, a w Pucharze Holandii 2:1 zwyciężył zespół z Amsterdamu. Jeśli okaże się lepszy również w tej konfrontacji na Stadionie Philipsa, będzie na prostej drodze po 35. tytuł mistrza kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57510282":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510283":["Mecz na szczycie Eredivisie, czyli starcie wicelidera z liderem tabeli i aktualnym mistrzem kraju. Obie drużyny wyjdą na boisko trzy dni po rewanżowych starciach 1/16 finału Ligi Europy, piłkarze mogą więc odczuwać zmęczenie. PSV nie wygrał z Ajaksem żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Dwa z nich odbyły się już w tym roku. W lidze padł remis 2:2, a w Pucharze Holandii 2:1 zwyciężył zespół z Amsterdamu. Jeśli okaże się lepszy również w tej konfrontacji na Stadionie Philipsa, będzie na prostej drodze po 35. tytuł mistrza kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57510284":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57510285":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57510286":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2020812.jpg","",[]],"57510287":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57510288":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835526.jpg","",[]],"57510289":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57510290":["Program poświęcony koszykarskiej ekstraklasie mężczyzn. Widzowie zobaczą w nim skróty spotkań ostatniej kolejki, analizy i zapowiedzi meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie też ciekawostek.","","",[]],"57578040":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"57510292":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57510293":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",["N"]],"57510257":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57510258":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"57510259":["Maciej Jewtuszko (12 zwycięstw, 4 porażki) z Berserkers Team będzie się pojedynkował z Vaso Bakocevicem (36 zwycięstw, 18 porażek). Zwany Irokezem Polak pokonał Czarnogórca podczas walki w 2014 roku przez nokaut w trzeciej rundzie. Dla obu zawodników to debiut w organizacji Fight Exclusive Night.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57510260":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",["JM"]],"57510261":["Najciekawsze fragmenty gali z 31 sierpnia 2019 roku. W Kałuszynie spotkali się w ringu dwaj obiecujący pięściarze. Dla Mateusza Cielepały była to dopiero druga walka w profesjonalnym ringu. Jacek Chruślicki miał na swoim koncie cztery wygrane pojedynki i żadnej porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57510262":["Przypomnienie tego, co działo się podczas jubileuszowej, czterdziestej gali KSW, która odbyła się 22 października 2017 roku w Dublinie. Mariusz Pudzianowski stoczył wówczas jeden z najcięższych pojedynków w swojej karierze, a jego rywalem był urodzony w Angoli Amerykanin Jay Silva. Najwięcej emocji wzbudził jednak pojedynek Mateusza Gamrota i Normana Parke'a.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57510264":["Walką wieczoru podczas gali Babilon MMA 14 było starcie Pawła Pawlaka z Filipem Tomczakiem. Dla drugiego z zawodników był to debiut w organizacji Babilon Promotion.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57510265":["Liam Williams staje do drugiej obrony tytułu mistrza Wielkiej Brytanii w wadze średniej, który zdobył w grudniu 2018 roku dzięki zwycięstwu nad Markiem Heffronem. Jego rywal, Andrew Robinson, wygrał trzy pojedynki z rzędu, pokonując m.in. Damiana Jonaka. W starciu z Williamsem jest jednak skazywany na porażkę. Podczas gali w Stratford kibice będą także świadkami potyczki o pas mistrza Wspólnoty Brytyjskiej w kategorii superpółśredniej, w której rękawice skrzyżują James Metcalf i Jack Flatley.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57510266":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57510267":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57510268":["Drugi pojedynek Dariusza Sęka z rywalem z Ukrainy. W marcu ubiegłego roku lepszy okazał się Polak, który wygrał na punkty. W Tarnowie stanie on przed szansą wywalczenia piątego zwycięstwa z rzędu. W ostatniej walce pokonał na punkty Marko Benzona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57510180":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"57510181":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"57510182":["Och, piękna epoka
Ostatnie dekady XIX wieku to belle époque - okres rozkwitu przemysłu, postępu technicznego i względnego spokoju politycznego. To również czasy, w których powstają liczne ruchy socjalistyczne i rewolucyjne. Tę epokę przerywa jednak wybuch I wojny światowej w 1914 roku i rewolucji październikowej w 1917 roku.","","",[]],"57510183":["Róża mieszka wraz z trójką dzieci - Eweliną, Julią i Kubą w małym mieszkaniu w Pile. Cała czwórką przebywa w jednym pokoju. Dzieci świetnie się uczą, Ewelina marzy o karierze szefowej kuchni, a Julia pasjonuje się tańcem. Niestety, niewielka przestrzeń nie pozwala rodzeństwu rozwijać swoich zainteresowań. Domowy budżet uniemożliwia remont mieszkania, które jest w fatalnym stanie. Róża pracuje w supermarkecie. Sama utrzymuje rodzinę, po tym, jak ojciec dzieci zniknął, zostawiając ją z ogromnymi długami, o których nie wiedziała. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą próbują odmienić los familii. Maciek Pertkiewicz musi w ciągu 5 dni znaleźć meble, które pozwolą wszystkim jej członkom normalnie funkcjonować w maleńkiej przestrzeni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b5e62bcb90308de48e6821d1d6c0b3d",[]],"57510184":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Siódma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu uczestników: aktorka Joanna Jabłczyńska, piosenkarka Kasia Popowska, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktorka musicalowa Zofia Nowakowska, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktor i wokalista Jakub Świderski, aktor i komik Sławomir Zapała oraz lider zespołu Masters Paweł Jasionowski. W jury zasiądą: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18367c3768ab1bb05cd469fccf9397c4",["N"]],"57510185":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"57510186":["Policyjna trauma
Na popularnym portalu internetowym \"Nasza klasa\" policjant odnajduje tylko jednego kolegę. Obaj postanawiają się spotkać. Spędzają wieczór na wspomnieniach. Policjant wpada jednak w panikę, gdy dawny znajomy w przypływie szczerości wyznaje mu, że jest księgowym mafii. Gdy przestępca orientuje się, że rozmawia z policjantem, zgodnie z panującymi w gangsterskim świecie regułami, postanawia go zlikwidować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7942",[]],"57510187":["Ziarnko do ziarnka
Mama Alinki proponuje zięciowi, by przeprowadził się z żoną do Milanówka i zamieszkał w jej sąsiedztwie. W tym celu wpłaciła nawet na konto Krawczyków pewną sumę. Karol nie chce się na to zgodzić. Niestety, zawiedziona teściowa czuje się bardzo urażona. Alinka właściwie też nie zamierza ulegać matce i zastanawia się, jak wybrnąć z całej sytuacji. Postanawia zwrócić pieniądze. Jej mąż wpada na ten sam pomysł...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad0c9029e26de9813530b197bb9344c5",[]],"57510188":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57510189":["Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.","","",[]],"57510190":["Rewolucja francuska
W 1789 roku lud Paryża zbuntował się przeciwko swojemu królowi i pod hasłem \"Wolność, równość, braterstwo\" wszczął rewolucję. Bohaterowie serii śledzą wydarzenia, które w ciągu kilku lat odmieniły nie tylko Francję, ale także całą Europę.","","",[]],"57510191":["Lata szaleństwa
Mistrz opowiada o największym marzeniu człowieka - lataniu. Zdradza, jak doszło do tego, że człowiek zbudował pierwszy samolot.","","",[]],"57510192":["Bill na kółkach","","",[]],"57510193":["Wiejski jarmark / Występy jamników","","",[]],"57510194":["Reż.: Kevin McKidd.
April opiekuje się pewnym rabinem. Pod wpływem rozmowy z pacjentem lekarka zaczyna rozmyślać na temat swojego kryzysu wiary. Tymczasem Meredith musi się zająć chirurgiem transplantologiem z innego szpitala.","","",["N"]],"57510195":["Reż.: Geary McLeod.
Amelia, Koracick i DeLuca przygotowują się do ryzykownego zabiegu usunięcia guza mózgu u młodego pacjenta. Przełomowa operacja ma zostać przeprowadzona za pomocą fal ultradźwiękowych. Tymczasem Meredith i Jo usiłują ocalić swój projekt. W tym celu wypróbowują różne polimery. Do szpitala przyjęty zostaje sponsor Richarda ze Stowarzyszenia Anonimowych Alkoholików. W razie zatrzymania oddechu lub krążenia krwi pacjent nie chce być resuscytowany.","","",["N"]],"57510196":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"57510197":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Ósma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Anna Dereszowska, Katarzyna Moś, aktorka Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak oraz aktorzy Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W jury zasiadają: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b1ece8e51a9dc97896d59376d9c6bb4",["N"]],"57510198":["Reż.: Chandra Wilson.
Maggie zaprasza Clive'a na wieczór gier i przedstawia mu swoje koleżanki. To pozytywnie wpływa na ich związek. Tymczasem Meredith i Jo spotykają się z przyjacielem rodziny, który jest zarazem właścicielem patentu na produkcję polimeru. Tworzywo jest niezbędne do realizacji ich projektu.","","",["N"]],"57510199":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",[]],"57510200":["Odcinek poświęcony Małgorzacie Tokarskiej, założycielce licencjonowanego, internetowego biura podróży dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Bohaterka sama urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, przeszła dużo operacji ortopedycznych i porusza się o kuli. Nie przeszkadza jej to jednak w zwiedzaniu świata i rozwijaniu pasji do podróżowania. Do tej pory Małgorzata zobaczyła już ponad 30. krajów, m.in. Indie, Meksyk, Australię oraz Tajlandię. Autorzy programu towarzyszą jej podczas wycieczki do Florencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d98dcdeac725c0eba3bf10320a904f5",["N"]],"57510201":["Pierwszym z bohaterów odcinka jest Rafał Miszkiel, który po poważnym wypadku stracił rękę oraz wylądował na wózku inwalidzkim. Nie załamał się jednak i postanowił założyć kanał na YouTubie, gdzie pokazuje jak wygląda codzienne życie osoby niepełnosprawnej. Rozwija też swoje zainteresowania, takie jak gotowanie, gry wideo czy sport. Drugi super człowiek to Rafał Gręźlikowski, którzy marzył, aby zostać zawodowym żołnierzem. Jego plany pokrzyżował jednak rak kości oraz powiązana z nim amputacja nogi. Mężczyzna postanowił skupić się na uprawianiu sportu. Próbował wielu dyscyplin, lecz najwięcej sukcesów odniósł w podnoszeniu sztangi leżąc - jest w niej wielokrotnym mistrzem Polski. Obecnie jego największa pasja to podróże rowerowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/679cebd019cad7e8d314dd28ca3f55b2",["N"]],"57510202":["Gospodyni programu wykorzysta receptury na regionalne przysmaki. Zacznie od zrobienia krakowskiej zupy kminkowej, na danie główne przygotuje kurę faszerowaną polędwiczką wieprzową i filetem z piersi indyka, a na deser małdrzyki, czyli smażone na maśle placuszki z sera białego, do których poda sos z suszonych moreli i jabłka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9744e2c1bf59d54d63fa15e5f8e7e77c",["N"]],"57510203":["Siniec na Mazurach. 22-letnia Monika i jej 18-letni brat Arek chcieliby tu stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Niestety rodzeństwo nie ma gdzie mieszkać, ponieważ ich dom został zdewastowany przez rodziców-alkoholików. W zagrzybionych pomieszczeniach brakuje podstawowych mebli, piece są dziurawe, a łazienka tylko prowizoryczna. Aby pomóc dzieciom być znowu razem, ekipa budowlańców podejmuje się bardzo trudnego remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48143d1896796ea07d7058061bec964a",[]],"57510204":["Ze względu na widoczną wśród Polaków fascynacją kulturą Wschodu Ewa postanowiła przyrządzić dania z chińskim akcentem. Do tradycyjnego polskiego rosołu doda sos sojowy. Zupę zaserwuje na dwa sposoby: z makaronem, marchewką i pietruszką i na chińską modłę, czyli z makaronem ryżowym, kolendrą, papryczką chili i cytryną. W ramach drugiego dania Ewa zaserwuje rybę po kantoński. Marynowanego w soli i imbirze dorsza ugotuje na parze, a potem poda w towarzystwie ryżu cytrynowego i sałatki z ogórków. Na deser będą gofry z mleczkiem kokosowym i ananasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f795b71a4e3df93e24cb4271dace6834",["N"]],"57510205":["Reż.: Nicole Rubio.
Maggie i Jackson cieszą się wspólnymi chwilami. On jednak musi się skoncentrować na ważnej operacji waginoplastyki, którą ma przeprowadzić wraz z Catherine i Richardem. Podczas realizowania swojego projektu Meredith i Jo natrafiają na niespodziewaną przeszkodę. W tej sytuacji Jo pomaga Bailey przy leczeniu urazowego pacjenta, który w przeszłości był astronautą.","","",["N"]],"57509730":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"57509731":["Polisa na życie
W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.","","",[]],"57509732":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"57509733":["Fabryka broni, polar, czarne skrzynki","","",[]],"57509734":["Agnieszka i Jarek przeprowadzają w swoim gospodarstwie technologiczną rewolucję. Inwestują w nowoczesną technologię, licząc na zmniejszenie rachunków za prąd. Chcą również zatroszczyć się o środowisku. Dużo pracy do wykonania mają również Gienek i Andrzej z Plutycz. Czekają na nich kostki słomy, które następnie muszą zostać przetransportowane do gospodarstwa Emilki. Niestety na polu dochodzi do awarii, która może popsuć plany rolników. Bogdan i jego rodzina przeprowadza wykopy ziemniaków. Po ciężkiej pracy czas na relaks przy ognisku. Bogdan rozważa strzyżenie.","","",[]],"57509735":["Tajemnica pól pod Husynnem
Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski próbują odnaleźć ślady po szarży szwadronu Policji Państwowej, która miała odbyć się 23 września 1939 roku. Widzowie dowiedzą się, czy uda się potwierdzić to wydarzenie znaleziskami oraz jaką wyjątkową niespodziankę skrywało husyńskie pole.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be2797021b757c5bd556ff32f52a5529",[]],"57509736":["OV-10 Bronco
Jeden z najbardziej wszechstronnych samolotów wojskowych, lekki szturmowy OV-10 Bronco, łączy możliwości odrzutowców i helikopterów. Od wietnamskiej dżungli po pustynie Iraku - oto historia maszyny, która ma już ponad pół wieku. Prototyp OV-10 Bronco zbudowali dwaj wojskowi lotnicy i inżynierowie W.H. Beckett i K.P. Rick. Pod koniec 1963 roku konstrukcja uzyskała akceptację Departamentu Obrony. Do walki z siłami partyzanckimi w Wietnamie potrzeba było samolotu, zdolnego latać nisko i powoli, mogącego przebywać w powietrzu godzinami. Bronco spełniał te założenia.","","",[]],"57509737":["Aslamatzisowie dają Danowi i Justinowi lekcję niebezpiecznej sztuki konstruowania ładunków wybuchowych. Alowi Hobsonowi i jego córce kończy się 28-dniowa dzierżawa. Aby osiągnąć założony cel, Kelly Tishler jest zmuszona sprzedać swój zapas drogocennych kamieni. Była to jej rezerwa na czarną godzinę. W odległym Queensland Col Duff, który miał kłopoty ze zdrowiem, wraca do pracy. On i jego ekipa wyruszają w drogę. Zamierzają prowadzić poszukiwania w opuszczonych kopalniach.","","",[]],"57509738":["Shelby Stanga wciąż musi obywać się bez swojej łodzi. Na szczęście może liczyć na swojego pomocnika Daviego. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa ekipa Papaca walczy o utrzymanie pozycji lidera w rywalizacji o tytuł Króla Gór. Może być to trudne, gdyż właśnie przenoszą się do najcięższego rejonu. Kellie, który przebywał na zwolnieniu z powodu urazu, wraca do pracy. Załoga Triack Resources jest więc w komplecie. Na Florydzie Chapman powiększa przewagę nad konkurencją. Dreadknots wciąż jednak się nie poddają. W Wyoming pada deszcz, co utrudnia pracę drwalom Davida Zitterkopfa.","","",[]],"57509739":["Od setek lat na niebie nad tajemniczą górą w północnych Włoszech pojawiają się dziwne obiekty i zjawiska. W czwartym wieku nad Monte Musiné Konstantyn I Wielki zobaczył płonący krzyż. Legenda głosi, że pobliski Turyn został założony przez boga, który przybył z nieba ognistym rydwanem. W okolicznych górach w skałach wyryte są postaci przypominające współczesnych astronautów. Zdumiewające jest to, że te rzeźby powstały przed tysiącami lat. Twórcy programu zastanawiają się, dlaczego Monte Musiné zdaje się przyciągać obcych i czy w jej skalistych zboczach ukryte są zdobycze kosmicznej technologii.","","",[]],"57509740":["Sonny Subra i inni członkowie ekipy Steve's Towing zmagają się z uszkodzoną wywrotką, która blokuje estakadę na trasie 401. James Ireland musi znaleźć sposób na przyczepę, która w każdej chwili może spaść na jego załogę. Tymczasem policjanci próbują ustalić, jak doszło do wypadku tego samochodu. Rotator Gary'ego zmienia się w piorunochron, gdy ekipa realizuje zlecenie podczas burzy. To zadanie staje się prawdziwym testem dla Colina.","","",[]],"57509741":["Uczestnicy spotykają się w opuszczonym lokalu Sahara Hotel and Casino w Las Vegas. To okazja, aby przypomnieć sobie najbardziej zacięte licytacje, zażegnać prywatne konflikty i zdradzić tajemnice swojego powodzenia lub jego braku. Okaże się, dlaczego Dan dał się wciągnąć w świat aukcji oraz co pozostali handlarze myślą o Marku Baleli, swoim nowym rywalu. Wyjdzie też na jaw, z jakiego powodu nikt nie lubi Dave'a i co stoi za wygłupami Barry'ego. Dan, Laura, Dave, Darrell, Barry, Jarrod i Brandi podejmą wyzwanie, które sprawdzi ich wiedzę i refleks, tak potrzebny podczas licytacji. Gwiazdy programu czeka też kilka niespodzianek, w tym wizyta gościa specjalnego. Spotkanie poprowadzi Thom Beers.","","",[]],"57509742":["Kupujący mają nadzieję, że aukcja w kalifornijskim Long Beach pozwoli im dużo zarobić. Mark Belelo przybył na licytację z 50 tysiącami w kieszeni. Jarrod i Brandi próbują rozkręcić pozostałych uczestników aukcji. Barry Weiss przygotował specjalną strategię.","","",[]],"57509743":["Po raz pierwszy w historii programu pod przykrywką będą działać nie szefowie, ale ich podwładni. Pracownicy Menchie's, Twin Peaks oraz jeszcze jednej firmy w zastępstwie swoich przełożonych - którzy już kiedyś wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie, przez co stali się zbyt rozpoznawalni - sprawdzą, jak wygląda codzienność w ich przedsiębiorstwach. Współzałożyciel pierwszej z wymienionych firm, Amit Kleinberger, martwi się, że jego klienci każdego dnia spotykają się z niewłaściwym zachowaniem obsługi. Aby to sprawdzić, po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie.","","",[]],"57509744":["Podczas swojej wizyty w placówce w Westborough Jeff z radością odkrywa, że zatrudnieni tam pracownicy doskonale zdają sobie sprawę ze swoich obowiązków - mają zapewnić bezpieczeństwo dzieciom pozostającym pod ich opieką, ale jednocześnie nie zakłócać ich dobrej zabawy. Niestety okazuje się, że sam szef ma często problemy z zastosowaniem się do własnych ideałów i w kontaktach z małymi klientami łatwo traci cierpliwość. Podczas tej przygody Jeff spotyka również pracownika, który ze względu na własne doświadczenia z przeszłości sprawy bezpieczeństwa traktuje z jak największą powagą.","","",[]],"57509745":["Shelby Stanga wciąż musi obywać się bez swojej łodzi. Na szczęście może liczyć na swojego pomocnika Daviego. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa ekipa Papaca walczy o utrzymanie pozycji lidera w rywalizacji o tytuł Króla Gór. Może być to trudne, gdyż właśnie przenoszą się do najcięższego rejonu. Kellie, który przebywał na zwolnieniu z powodu urazu, wraca do pracy. Załoga Triack Resources jest więc w komplecie. Na Florydzie Chapman powiększa przewagę nad konkurencją. Dreadknots wciąż jednak się nie poddają. W Wyoming pada deszcz, co utrudnia pracę drwalom Davida Zitterkopfa.","","",[]],"57509746":["5 grudnia 2011 roku astronomowie ogłosili odkrycie Keplera-22b - planety ziemiopodobnej, czyli takiej, na której mogliby zamieszkać ludzie albo mogłoby powstać życie. Twórcy serii rozmawiają z osobami, które uważają, że NASA od dawna dysponuje dowodami świadczącymi o tym, że kosmos zamieszkują istoty inteligentne. Z jakichś powodów jednak naukowcy z tej agencji nie chcą ujawnić swoich ustaleń. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Amerykanie polecieli na Księżyc dzięki wykorzystaniu technologii obcych. Inne hipotezy dotyczą odkrycia na Marsie form życia albo śladów świadczących o tym, że to ludzie pochodzą z Czerwonej Planety.","","",[]],"57509747":["Na całym świecie znajdują się - lepiej lub gorzej zachowane - imponujące budowle, wzniesione nawet kilka tysięcy lat przed naszą erą. Wszystkie one, od starożytnych ruin w Sudanie, poprzez świątynie indyjskie czy budowle Majów, aż po piramidy egipskie, mają podobny charakterystyczny kształt. Twórcy serii zastanawiają się, jak to możliwe, że w zamierzchłych czasach na kilku kontynentach zbudowano takie monumentalne konstrukcje. Być może kluczem do tej zagadki jest ingerencja obcych.","","",[]],"57509748":["Chumlee zabiera Ricka do ShoeZeum - muzeum reklamowanego jako posiadające największą na świecie kolekcję butów marki Nike. Obiekt jest na sprzedaż, a cena wywoławcza wynosi milion dolarów. Później do lombardu trafia zegarek słynnej marki Arnold & Son. Następnie Corey i Chumlee oglądają kolekcję zabytkowych kajdanek. Bohaterowie programu mają też okazję kupić wykonane w 1944 roku panoramiczne zdjęcie lotniska wojskowego w Las Vegas.","","",[]],"57509749":["Corey i Chumlee oglądają rewolwer Colt Paterson z 1838 roku. Broń należała do konfederackiego pułkownika, walczącego w wojnie secesyjnej. Następnie w lombardzie zjawia się klient z listem napisanym przez Franklina Delano Roosevelta, polityka, który sprawował urząd prezydenta USA przez cztery kadencje. Dokument, który oglądają pracownicy sklepu, powstał, gdy Roosevelt dochodził do siebie po przebytym polio. Później Rick rozpoczyna poszukiwania winnego zaginięcia jego lunchu.","","",[]],"57509750":["W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają zabytkowego forda roadstera z 1932 roku. Samochód był wykonany na zamówienie i ma na liczniku mniej niż 800 kilometrów, więc sprzedający podaje wysoką cenę. Następnie Corey i Chumlee mają okazję kupić figurkę Marilyna Mansona, która występowała w animowanej serii \"Pojedynek gwiazd\". Później Rick wycenia dyplom olimpijski z 1912 roku. Dokument wystawiono dla sportowca, który zajął drugie miejsce w wyścigu pływackim.","","",[]],"57509751":["Bohaterowie programu oglądają pocztówkę podpisaną przez legendarnego pięściarza Johna Johnsona, pierwszego czarnoskórego zawodnika, który zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej. Następnie Corey i Chumlee negocjują cenę za kolekcję rekwizytów z serii \"Star Trek\". W zbiorze znajduje się również pierwszy szkic scenariusza \"Star Trek 4: Powrót na Ziemię\". Później Chumlee dochodzi do wniosku, że potrzebuje własnego biurka. Zobaczymy, czy przekona do tego swoich szefów.","","",[]],"57509752":["W dzisiejszym odcinku bohaterowie show oglądają szekel - liczącą dwa tysiące lat monetę z Bliskiego Wschodu. Takie same srebrniki otrzymał Judasz jako zapłatę za zdradę Chrystusa. Następnie Rick i dziadek mają okazję kupić parę koltów z lat 60. XIX wieku. Wkrótce Harrisonowie dowiadują się, że szekel, za który Rick zapłacił 1600 dolarów, może być kradziony. Do lombardu trafia także skrzynka z wodą w puszkach - awaryjnym zapasem wojskowym z 1962 roku.","","",[]],"57509753":["Thord, który powiększył swój rewir, przekonuje się, że inwestycja się opłaciła. Zostaje wezwany do 28-tonowej ciężarówki, która wypadła z drogi, blokując przejazd. Natychmiast tworzą się ogromne korki, a akcja wyciągnięcia pojazdu trwa wiele godzin. W tym czasie Thord dostaje telefon w sprawie innego samochodu, który potrzebuje pomocy. Prosi o przysługę Bjoerna. Na północy szosy pokrył śnieg, a 22-tonowa ciężarówka z transportem jaj utknęła na wąskiej drodze. Ole Henrik zostawia w dużym wozie holowniczym Michaela, a sam mniejszym samochodem jedzie sprawdzić dalszą część trasy. Gdy wraca, odkrywa, że pracownik nie zapanował nad autem, które wjechało do rowu.","","",[]],"57509754":["Amerykanie byli zdumieni możliwościami sowieckiego myśliwca MiG-15, kiedy zobaczyli go w akcji podczas wojny koreańskiej. Zwinny odrzutowiec, zdolny do nurkowania z prędkością naddźwiękową, przewyższał inne maszyny. MiG-i miały wówczas jeden cel: dopaść bombowce B-29, które niszczyły północnokoreańską infrastrukturę. Udawało im się to, a przy okazji dokonały czegoś, co wydawało się niemożliwe - odebrały Amerykanom przewagę w powietrzu.","","",[]],"57509755":["Tym razem zobaczymy, jak gromadzone są rekwizyty potrzebne na planie dużej hollywoodzkiej produkcji. Na liście potrzebnych przedmiotów są m.in. autentyczne karabiny przeciwlotnicze z czasów zimnej wojny. Bruce Crompton upatruje w tym okazji do świetnego zarobku. Problem w tym, że nie ma poszukiwanej przez filmowców broni, a w Rosji trudno będzie mu ją szybko nabyć po korzystnej cenie. Sądzi jednak, że znajdzie ją w Finlandii. Wyrusza więc wraz z Husem do tego skandynawskiego kraju.","","",[]],"57509756":["Reż.: James Grant Goldin.
Każda filiżanka kawy albo herbaty kryje w sobie niezwykłą historię. Jej początki sięgają kosmicznego zderzenia, w którego wyniku powstał Księżyc i zrodziło się życie. Kluczem do tej fascynującej opowieści jest substancja, która daje nam energię: kofeina - najpopularniejszy narkotyk w dziejach ludzkości. Oto jak roślinna trucizna stała się pobudzającym do działania nektarem, po który chętnie sięgają niemal wszyscy na całym świecie.","","",[]],"57509757":["Dawid, Cichy i Kiler korzystają z zaproszenia właściciela Muzeum Oręża Ziemi Sandomierskiej. Na miejscu mają do zrealizowania niełatwe zadanie - muszą odnaleźć czołgi T34, z których korzystano w walkach podczas II wojny światowej. Jeden ze świadków twierdzi, że wie, gdzie znajdują się maszyny. Ekipa ma nadzieję, że nie jest to fałszywy trop.","","",[]],"57509758":["W Ożarowie Mazowieckim strażacy z jednostki OSP wciąż poszukują starszej kobiety, która zaginęła podczas wyprawy na grzyby. Sytuację komplikuje fakt, że zaginiona cierpi na cukrzycę i ma za sobą noc pod gołym niebem. Zasięg poszukiwań to około dwustu hektarów. Strażacy z Augustowa uczestniczą w szkoleniu, poświęconemu tematowi pożarów wewnętrznych. Ćwiczenia praktyczne odbywają się w komorze ogniowej, w której temperatury dochodzą do 600 stopni Celsjusza.","","",[]],"57509759":["Opiekunka zgłasza policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie udaje się odnaleźć chłopca, sprawę przejmują Brunon i Jagna. Łowcy ustalają, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchują rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Spodziewają się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Harada podejrzewa, że w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi. Wkrótce łowcy namierzają kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracowują plan uwolnienia Mateusza. W tym czasie Brunon odbiera Julię z dworca. Po śmierci byłej żony został jedynym opiekunem nastolatki. Dziewczyna jest zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon jedzie na akcję, Julia upija się w domu.","","",[]],"57509760":["Oko za oko
Z konwoju ucieka oskarżony o gwałt i zabójstwo Andrzej. Łowcy usiłują namierzyć jego wspólnika, który zajechał drogę więziennemu transportowi. Ustalają, że w akcję zamieszany był jeden ze strażników, ale jak się okazuje zmuszono go do tego szantażem. W śledztwo angażuje się nowy funkcjonariusz, Patryk. Dzięki pomocy taksówkarza Mosze, mającego kontakty wśród złodziei samochodów, łowcy docierają do osoby, która ukradła auto. Mężczyzna przekazuje im informacje, które umożliwiają namierzenie zleceniodawcy. W tym czasie mąż Marysi, Adam, zmusza ją, by poszła na przedstawienie szkolne syna. Gdy przypadkowo zostaje uwieczniona na zdjęciu, wszczyna awanturę i rozbija aparat jednej z matek. Wkrótce Adam dowiaduje się, że żona nie pracuje w policji. Stawia jej ultimatum - albo rzuci ryzykowną posadę, albo on wystąpi o rozwód.","","",[]],"57509761":["Dla dobra dzieci
Do redakcji \"Ekspresu Codziennego\" zgłasza się zrozpaczona Anita. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej odebrali jej dziecko, twierdząc, że nie radzi sobie z obowiązkami. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej. Kobieta boi się o syna, który jest chory. Dziennikarze angażują się w sprawę.","","",[]],"57509762":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57509763":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57509764":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"57509765":["Gospodyni programu zaprasza na kuchnię włoską. Na początek zrobi focaccię z oliwkami. Następnie przyrządzi makaron z sosem pomidorowym. Z kolei na deser, uwielbianą przez Włochów, tartę cytrynową. Ewa Wachowicz odwiedzi również włoską restaurację i pokaże, jak powstaje tradycyjny makaron.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2871b4ff53cf74c1f8f6d2e9b9a4fe2",[]],"57509766":["Twórcy programu sprawdzą, czy można przejść przez Warszawę niezauważonym przez kamery monitoringu. Następnie zaprezentują mobilny gadżet łagodzący ból za pomocą impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Udowodnią też, że z powodu smartfonów spada umiejętność intensywnej koncentracji na jednej czynności. Gościem odcinka będzie Witold Tomaszewski, który opowie o nowych technologiach na rynku urządzeń telefonicznych. Ponadto widzowie dowiedzą się, jak funkcjonuje Energylandia. Pan Korek przeprowadzi również eksperyment, który pokaże oddziaływanie kwasów i zasad.","","",[]],"57509767":["Alexandra David-Néel
Urodzona w drugiej połowie XIX wieku Francuzka Alexandra David-Néel w przebraniu pielgrzyma przemierzyła Tybet w czasie, kiedy cudzoziemcy nie mieli tam wstępu. Niezwykła kobieta, żyjąc wśród pustelników i szamanów, poznawała tajemnice mistycznych praktyk buddyjskich. Jako pierwsza Europejka wkroczyła do świętego miasta - Lhasy.","","",[]],"57509768":["Trzech młodych studentów
Doktor Wstrząs udaje się w delegację na lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala przybywają trzej młodzi studenci na staż. Wzbudzają duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest operacja. Z braku innych lekarzy na salę operacyjną zostają oddelegowani wspomniani studenci medycyny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10220",[]],"57509769":["Ranny ptaszek
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego. Doktor zobowiązuje się w razie potrzeby stanąć w jej obronie. Dla poprawienia swoich szans wznawia, przerwane za młodu, treningi bokserskie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10217",[]],"57509770":["Oko za oko
Z konwoju ucieka oskarżony o gwałt i zabójstwo Andrzej. Łowcy usiłują namierzyć jego wspólnika, który zajechał drogę więziennemu transportowi. Ustalają, że w akcję zamieszany był jeden ze strażników, ale jak się okazuje zmuszono go do tego szantażem. W śledztwo angażuje się nowy funkcjonariusz, Patryk. Dzięki pomocy taksówkarza Mosze, mającego kontakty wśród złodziei samochodów, łowcy docierają do osoby, która ukradła auto. Mężczyzna przekazuje im informacje, które umożliwiają namierzenie zleceniodawcy. W tym czasie mąż Marysi, Adam, zmusza ją, by poszła na przedstawienie szkolne syna. Gdy przypadkowo zostaje uwieczniona na zdjęciu, wszczyna awanturę i rozbija aparat jednej z matek. Wkrótce Adam dowiaduje się, że żona nie pracuje w policji. Stawia jej ultimatum - albo rzuci ryzykowną posadę, albo on wystąpi o rozwód.","","",[]],"57509771":["Marta
Absolwentka anglistyki Marta Staniec rozpoczyna pracę w warszawskiej agencji reklamowej. Przełożony wykorzystuje seksualnie dziewczynę z prowincji. Po firmie zaczynają krążyć o niej niepochlebne plotki. W końcu zestresowana Marta zwalnia się z pracy. Niebawem dowiaduje się, że jej matka jest ciężko chora, a jedynym ratunkiem dla niej jest kosztowna zagraniczna terapia. Z pomocą przychodzi Marcie nowy pracodawca, z którym dziewczyna zaczyna romansować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b885703e82865f12fa7f49dc378bbe9",[]],"57509772":["Taksówka do piekła i zemsta bez granic
Teresa poznała Kazimierza, przystojnego i wygadanego taksówkarza. Mężczyzna jest wdowcem i utrzymuje dziewiętnastoletniego Cypriana. Gdy jego syn miał wypadek Teresa pomogła Kazikowi, przekazując jednorazowo dużą kwotę pieniędzy. Kiedy odmówiła kolejnych pożyczek, Kazik wpadł we wściekłość i zerwał kontakt. Kolejna historia opowiada o Marzenie, która rok temu poznała przez internet lekarza z kliniki neurochirurgii w Wiedniu. Marzena przekazuje dość znaczne sumy pieniędzy na sierociniec, który wspomaga Tomasz. Kiedy chce się z nim spotkać, ale on odwleka termin.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2248e09104cdf6205853f6943b7246e0",[]],"57509773":["Pacjentką oddziału wewnętrznego jest Joanna. Kobieta od dłuższego czasu źle się czuła. Przyczyną pogarszającego się stanu zdrowia pacjentki jest przewlekłe zatrucie ołowiem, czyli ołowica. Przyjaciółka Joanny sugeruje, że winnym jest Michał, mąż kobiety, z którym pozostaje w toksycznym związku. Wkrótce dochodzi do tragedii - Joanna roni. Gdy o stracie dziecka dowiaduje się znajomy Joanny poznany przez internet, miłośnik storczyków Krystian, postanawia wyznać prawdę. Tymczasem pielęgniarkę Jadwigę niepokoi brak kontaktu z córką Miką. Kobieta zwierza się ze swoich problemów Dagmarze. Koleżanka doradza jej, by przestała się martwić o dorosłą córkę i zaczęła myśleć więcej o sobie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d61c1e6e4e9bd74dc2f23fd98bac1e0e",[]],"57509774":["Sześcioro pracowników medycznych - troje lekarzy i trzy pielęgniarki - na co dzień zmaga się z trudnymi chorobami, ale także bezmyślnością i niewiedzą swoich małych pacjentów i ich rodziców. Oprócz oddziału i izby przyjęć często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. W każdym odcinku przedstawiona zostanie historia jednego pacjenta oraz dalszy ciąg losów stałych bohaterów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3de663b67ab6eaff0f731a14bc0456b",[]],"57509775":["Cień leśnej góry
Doktor Kidler ma kłopoty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć. Aby temu przeciwdziałać, salowy Basen, na polecenie żony, zakupuje dezodorant o znajomo brzmiącej nazwie Klimat Leśnej Góry. Jego użycie wywołuje nieoczekiwany wpływ na życie całego szpitala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10216",[]],"57509776":["Główna nagroda
Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na jego cześć. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej. Powstaje problem, kto ma odebrać główną nagrodę - samochód. Kandydatów jest kilku - jubilat Wstrząs, organizator przyjęcia Łubicz oraz Kidler, który przyniósł napój. Wszystkich niespodziewanie godzi pacjent Nowak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10215",[]],"57509777":["Ekipa poznaje osobliwą parę: witrażystkę i kolekcjonera antyków, którzy rywalizują w swoim domu o każdy centymetr przestrzeni. Megan nie może się dogadać co do kolorów, a Eric i Kurt usiłują skonstruować specjalne drzwi z witrażowymi oknami.","","",[]],"57509778":["Troy i Kim kupili mały dom w Seattle trzy lata temu. Dla dwojga był wymarzony, ale odkąd gospodarze zostali rodzicami jest zbyt ciasny. Para zamierzała go sprzedać, ale nie może sobie pozwolić na zakup większego. Ekipa programu spróbuje przebudować ich obecną nieruchomość, by spełniała oczekiwania mieszkańców. W trakcie prac pojawiają się problemy.","","",[]],"57509779":["A New Home For Newlyweds In Portland
Pomysł, by Emmy zamieszkała po ślubie u Jake'a, wydawał się dobry. Niestety jego kawalerka okazała się za ciasna dla tak eleganckiej kobiety. Trzeba więc kupić w ukochanym Portland coś odrobinę większego i naprawdę zacząć wspólne życie.","","",[]],"57509780":["Pierwsza partia słynnych kredek Crayola powstała w Pennsylvanii w 1903 roku i od tego czasu cieszy się dużą popularnością. Każdego dnia 8 milionów kolorowych paczek jest produkowana każdego dnia. Następnie w programie historia odkurzacza z New Jersey i niezwykła opowieść o tym jak powstał rower amerykańskich roznosicieli gazet.","","",[]],"57509781":["Pokój Leny i Tymka","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3eb6a84f58768b1a0f7c30ce4a4aed87",[]],"57509782":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"57509783":["Reż.: Richard Attenborough.
Archibald Belaney (Pierce Brosnan) przyszedł na świat w Anglii w Hastings. Od dziecka zaczytywał się w lekturach o Indianach i pragnął stać się jednym z nich. W końcu jego marzenie się spełnia. Rok 1934. Archie, noszący imię Szara Sowa, mieszka wśród czerwonoskórych w Kanadzie. Zafascynowana przystojnym mężczyzną Anahareo, zwana Pony (Annie Galipeau), wbrew jego woli zamieszkuje z nim w rezerwacie. Tej decyzji przeciwstawia się również ojciec dziewczyny, który marzy, by córka wyjechała na studia do Montrealu. Obojętność Szarej Sowy wobec Pony zupełnie nieoczekiwanie przeradza się w głębsze uczucie. Mężczyzna ratuje Anahareo od śmierci w jeziorze, kiedy zarywa się pod nią lód. Dramatyczne doświadczenie zbliża ich do siebie. Za namową ukochanej Szara Sowa postanawia porzucić traperski żywot i poświęcić swoje życie ochronie środowiska naturalnego. Daje się poznać jako wielki obrońca zwierząt. Wkrótce dostaje propozycję objęcia funkcji strażnika w Narodowym Parku Prince Albert. Jego artykuły o dzikiej przyrodzie są przedrukowywane w magazynach na całym świecie... Scenariusz filmu powstał na kanwie prawdziwej historii Archibalda Belaneya (1888-1938), zafascynowanego Indianami, który wybrał życie wśród czerwonoskórych mieszkańców Kanady.","","",[]],"57509784":["Reż.: Jon Amiel.
Naiwny i prostolinijny Amerykanin, Wallace Ritchie (Bill Murray), po raz pierwszy w życiu wybiera się w podróż do Anglii, gdzie mieszka jego brat, bogaty bankowiec. Przybywa na miejsce w dniu urodzin Jamesa (Peter Gallagher), który nie jest zachwycony wizytą. Przyjmuje bowiem ważnych kontrahentów. Nie chcąc, by Wallace mu przeszkadzał, daje mu bilet uprawniający do udziału w modnym przedstawieniu \"Teatr życia\". Jego uczestnicy zostają aktorami w specyficznej grze, naśladującej mrożącą krew w żyłach historię kryminalną. Wszystkie dyspozycje otrzymują przez telefon. Amerykanin dostaje pierwszą wiadomość, która w rzeczywistości przeznaczona jest dla prawdziwego zawodowego mordercy. W ten sposób nieświadomy niebezpieczeństwa Wallace zostaje wplątany w międzynarodową intrygę szpiegowską. Jej stawką jest życie przywódców, którzy mają podpisać ważne porozumienie w Londynie. Dawni agenci rosyjscy i angielscy nie zamierzają do tego dopuścić. Stając na ich drodze, Wallace poznaje kochankę brytyjskiego ministra obrony, atrakcyjną Lori (Joanne Whalley), i płatnego mordercę z KGB Borisa (Alfred Molina), zwanego Rzeźnikiem...","","",[]],"57509785":["Po śmierci matki mężczyzna wraca na rodzinną farmę. Wtedy ożywają jego lęki z dzieciństwa. Kobieta zaczyna podejrzewać, że jej wycofany mąż może być sprawcą niewytłumaczalnych zdarzeń w nowym domu.","","",[]],"57509786":["Haracz za miłość
Ktoś dewastuje jedną z restauracji. Do dziennikarzy zwraca się niezadowolona z opieszałości policji właścicielka lokalu. Kobieta podejrzewa, że jej mąż jest szantażowany przez mafię żądającą od niego haraczu. Nieoczekiwanie na jaw wychodzi prawda o podwójnym życiu właściciela restauracji. Mężczyzna rzeczywiście komuś płaci, a ze zdarzeniami w lokalu może mieć związek była kochanka Siewierskiego. Dzięki redaktorom udaje się rozwiązać tę zagadkę.","","",[]],"57509787":["Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba
W skład kabaretu Czesuaf wchodzą trzej atrakcyjni mężczyźni z Poznania, którzy potrafią rozbawić każdą publiczność. Są znani z błyskotliwych żartów i pomysłowych piosenek. Natomiast kabaret Chyba to być może najzdolniejsza grupa satyryków młodego pokolenia. Mają na swoim koncie wszystkie najważniejsze nagrody na polskich festiwalach kabaretowych. W ich programie zatytułowanym \"Chyba sobie żarty robi\" można zaleźć zarówno kultowego już \"Organistę\" oraz dobrze znanego widowni powolnego Pana Maczka, jak i całkiem nowe skecze i piosenki.","","",[]],"57509788":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57509789":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57509790":["Przerwać ciszę
4-letnia Maja urodziła się z częściową głuchotą, co utrudnia jej właściwe rozumienie mowy i sprawia poważne problemy w nabywaniu umiejętności językowych oraz komunikowaniu się z otoczeniem. Istotne jest jak najszybsze postawienie diagnozy i wdrożenie właściwej terapii. Rodzice Mai są tego świadomi, ponieważ ich starsza córka Wiktoria również cierpi na niedosłuch. Najlepszym możliwym rozwiązaniem poprawiającym efektywność słuchu okazało się wszczepienie implantu ślimakowego. Nadchodzi długo wyczekiwany termin zabiegu. Cała rodzina zjawia się w szpitalu. W trakcie operacji Mai lekarz stwierdza, że jest to ekstremalnie trudny przypadek. Widzowie zobaczą, czy zabieg zakończy się sukcesem.","","",[]],"57509791":["Wróg w mojej głowie
21-letni Michał z Radomia zasłabł nagle w trakcie podróży warszawskim metrem. Badania wykazały, że chłopak miał napad padaczki spowodowany groźnym naczyniakiem wywierającym nacisk na jego mózg. Zdaniem lekarzy w tym przypadku najskuteczniejszy będzie zabieg przeprowadzany bez rozcinania czaszki pacjenta. Operator dociera specjalnym mikrocewnikiem do naczyniaka i za pomocą kleju odcina go od układu krwionośnego. Ze względu na rozmiar zmiany leczenie przebiega stopniowo, dlatego to już trzecia operacja, której zostanie poddany Michał.","","",[]],"57509792":["Fabryka broni, polar, czarne skrzynki","","",[]],"57509793":["Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D
Twórcy programu przyjrzą się przebiegowi eksperymentu, którego celem jest ustalenie, która kabina w toaletach publicznych jest najbardziej oblegana, a w której jest najczyściej. Omówią również nowinki naukowo - technologiczne.","","",[]]}