{"50469246":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50469247":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469248":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469249":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469250":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50469251":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50469252":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469253":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50469254":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469255":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50469256":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50469257":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469258":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469259":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50469260":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50469261":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50469262":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469263":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469264":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50469265":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469266":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50469267":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50469268":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50469269":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50469270":["Warszawa. Nauczycielka znajduje w bagażniku samochodu ładunek wybuchowy. Podejrzewa, że może stać za tym jej były mąż, nauczyciel chemii z tej samej szkoły lub strojący sobie żarty uczniowie. Sprawę wyjaśnia Natalia, której pomaga detektyw z Lublina, Dawid Hawryluk. Jednocześnie policja zajmuje się też sprawą okaleczonego studenta. Podczas imprezy został odurzony, a na twarzy ktoś wytatuował mu... kwiatki.","","",["N"]],"50469271":["Podczas pogrzebu okazuje się, że podmieniono ciało zmarłego. W trumnie znalazł się martwy gangster. Olgierd Mazur i Krystian Górski ustalają, kto jest zamieszany w sprawę i gdzie są zwłoki, które podmieniono. W końcu detektywi wpadają na trop groźnego gangstera. Policja przyjmuje także sprawę księdza, który zgłosił, że ktoś ukradł pieniądze przeznaczone na leczenie śmiertelnie chorego chłopca. Stróże prawa szykuj przebiegły plan.","","",["N"]],"50469065":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50469066":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50469067":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50469068":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Milena Karpowicz, która sprząta w agencji Malanowskiego, wyznaje detektywowi że przeczytała pamiętnik swojej córki, Beaty. Dziewczyna napisała, że chce popełnić samobójstwo. To wyznanie załamało kobietę, która kilka lat wcześniej straciła męża, a teraz stoi przed groźbą utraty córki. Malanowski obiecuje kobiecie, że wyjaśni, co się dzieje z nastolatką. Marta Leleniewska udaje się do salonu odnowy biologicznej, gdzie pracuje Beata...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9079157e5c6e8b41e6b45d72caeaf27d",[]],"50469069":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Prostytutka Iza Michalewicz jest pewna, że śledzi ją mężczyzna, który wcześniej napadł jej koleżankę. Detektywi rozpoczynają obserwację mieszkania klientki. Już pierwszego dnia dziewczyna zostaje zaatakowana przez alfonsa, który chce, aby dla niego pracowała. Pomimo że detektywi przekazują go w ręce policji, Iza Michalewicz utrzymuje, że ktoś nadal jej zagraża...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4f1cc07422ced5b11466475823b04a0a",[]],"50469070":["Pierwsza historia. Agnieszka i Jarek są małżeństwem od 20 lat. Ostatnio kobieta przeżywa trudny okres, boryka się z depresją. Pewnego dnia Jarek w drodze na uczelnię, na której pracuje jako wykładowca, poznaje studentkę Paulinę. Po zajęciach umawiają się na spotkanie. Mężczyzna zdradza żonę. Tymczasem Agnieszka próbuje się zabić. Niebawem okazuje się, że kobieta zapłaciła Paulinie za uwiedzenie jej męża. Jarek nie może zrozumieć motywów żony. Druga historia. Beata i Henryk tworzą szczęśliwą parę i wiodą spokojne życie. Nieoczekiwanie zjawia się u nich dawno niewidziany brat kobiety, Borys. Mężczyzna zatrzymuje się u nich na kilka dni. W tym czasie napada na jubilera. W podzięce za gościnę daje siostrze i szwagrowi kosztowne prezenty. Niebawem w domu Beaty i Henryka zjawia się policja. Funkcjonariusze opowiadają im o rabunku. Sprawca odjechał białym SUV-em. Beata przypomina sobie, że tego dnia podwiozła Borysa do urzędu miasta. Kobieta wraz z mężem zgłasza to na policję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850042.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3cfb84c3f03d27612f533c80ca04a97",["N"]],"50469071":["Zapracowana Helena Szostak zauważa, że jej syn Filip już od kilku dni nie pojawił się w domu. W końcu znajduje chłopaka u swojej przełożonej, Sandry. W ramach zemsty chłopak udaje przed matką romans. Obwinia ją bowiem o śmierć ojca. Sandra natomiast nie może przebaczyć Helenie, że doniosła na nią szefowi. W końcu oskarża podwładną o kradzież.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835363.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f4464c1c4cfeae4f55e27acc52911cc",["N"]],"50469072":["Grzybiarz znajduje w lesie dziewczynkę z okaleczoną twarzą. Okazuje się, że to wychowanka pobliskiego domu dziecka. Śledczy sprawdzają jej telefon. Ostatnia wiadomość, którą dostała, została wysłana z numeru woźnego. Mężczyzna był już podejrzewany o pobicie dziecka. Lena zakochuje się w ojcu jednej z koleżanek Frani. Policyjna informatyk zaprasza Maję i Olgierda na podwójną randkę. Nic nie idzie zgodnie z jej planem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50469073":["Tomaszowi Strzelińskiemu załamuje się cały świat, kiedy jego ciężarna partnerka, Hanna Łukowiak, nagle go porzuca przez znaleziony list. Dziewczyna dowiedziała się z niego, że jej ukochany zataił przed nią, że kiedyś trafił do aresztu dla nieletnich. Postanawia dać mu jednak drugą szansę pod warunkiem, że nie będzie utrzymywał kontaktów z Erykiem, z którym przed laty włamał się do mieszkania. Kilka dni później dawny kumpel Tomasza wychodzi z więzienia i zgłasza się do niego. Szantażuje Strzelińskiego, że wszystkim rozpowie o jego przeszłości. Namawia go również na kolejną nielegalną akcję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859025.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/687dca2439ba13c2b5f7006b5eaad6ed",["N"]],"50469074":["Osiemnastoletni Michał znajduje w koszu na śmieci test ciążowy. W ten sposób dowiaduje się, że jego starsza o sześć lat dziewczyna Maja zaszła w ciążę. Cieszy się na myśl o zostaniu ojcem, jednocześnie nie potrafi wybaczyć ukochanej, że o niczym mu nie powiedziała. Zaczyna być wobec niej podejrzliwy. Wkrótce potem odkrywa, że Maja spotkała się z wytatuowanym mężczyzną. 25-latka wyjaśnia, że to jej kuzyn, który przez kilka lat pracował w Anglii. Michał jej jednak nie wierzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50469075":["Pewnego dnia domu Olgi Niewczas (21 l.) zjawia się jej starsza siostra, Helena. Okazuje się, że dziewczyna rzuciła szkołę pielęgniarską i nie ma się gdzie podziać. Ma nadzieję, że Olga i jej partner, Miron pozwolą jej ze sobą zamieszkać. Początkowo para, która planuje założenie rodziny, akceptuje obecność nowej lokatorki. Niestety Helena zaczyna żyć na ich koszt. Po pewnym czasie Olga dowiaduje się, że jej siostrę wyrzucono ze szkoły za coś poważnego. Zaczyna się niepokoić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/621c4de108cfa7a17b48447e31571d0a",["N"]],"50469076":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"50469077":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50469078":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50469079":["Ktoś napada na nauczycielkę, a niedługo potem plądruje jej mieszkanie, zostawiając list z pogróżkami. Ponieważ pani pedagog była skonfliktowana z kilkoma uczniami, detektywi podejrzewają któregoś z nich. Przesłuchują nie tylko podopiecznych kobiety, ale i pracowników szkoły. Do Natalii przychodzi z prośbą o pomoc dawna przyjaciółka. Ona i jej koleżanki są molestowane przez szefa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50469080":["Ilona i Marek Koperscy uchodzą za idealną parę. Nad ich sielankowym życiem wisi tylko jedna chmura - dotąd nie zostali rodzicami. Małżonkowie zgłaszają się do prywatnej kliniki leczenia niepłodności i niebawem dowiadują, że ich marzenie o rodzicielstwie się spełni. Markowi jednak nie daje spokoju jedna rzecz. Okazuje się bowiem, że Ilona jest w 2. miesiącu ciąży. Tymczasem on był wówczas w delegacji. Marek postanawia dowiedzieć się, czy to na pewno jest ojcem wymarzonego dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50469081":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469082":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50469083":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50469084":["W sklepie u Stasia dochodzi do awantury, której jednym z uczestników jest Ferdek. Kiepski zostaje sfilmowany telefonem komórkowym, a nagranie trafia do mediów społecznościowych. Wideo osiąga niebywałą oglądalność, czyniąc Ferdynanda gwiazdą internetu. Prezes Kozłowski wpada na pomysł, by wykorzystać znajomego w swoich rozgrywkach politycznych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/effc93b969f4a211707e14f4df44fd34",["N"]],"50469085":["Reż.: John Singleton.
Nathan Harper mieszka z rodzicami w komfortowym domu na przedmieściach. Mara i Kevin dbają o to, by niczego mu nie brakowało. Chłopak ma problemy typowe dla swojego wieku - podkochuje się w swojej uroczej rówieśniczce z sąsiedztwa, Karen, ale nie ma odwagi wyznać jej, co czuje. W jednej chwili beztroski świat bogatego Nathana wali się w gruzy. Nastolatek przypadkowo zagląda na stronę internetową poświęconą osobom zaginionym. Przeżywa szok, gdyż znajduje tam swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zaczyna podejrzewać, że został uprowadzony, gdy był dzieckiem. Zanim jednak udaje mu się usłyszeć jakiekolwiek wyjaśnienia, jego rodzice zostają zamordowani przez płatnych zabójców. Nathan i będąca świadkiem zabójstwa Karen muszą uciekać. Orientują się, że podążają za nimi zamieszani w sprawę agenci federalni, dowodzeni przez Burtona, oraz tajemniczy Kozlow. Nastolatkowie wydają się łatwym celem dla wprawionych w tropieniu ludzi służb. Szybko jednak okazuje się, że Nathan jest bystry, zna sztuki walki i ma w sobie dużo determinacji, by odkryć swoją przeszłość i ustalić prawdziwą tożsamość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875852.jpg","",[]],"50469086":["Do Łodzi przybywa Kamil, mąż Oli. Ma nadzieję, że jeszcze zdoła uratować swoje małżeństwo. Spędza noc z żoną. Nazajutrz Michał prosi koleżankę o pomoc w rozwikłaniu nowej zagadki kryminalnej. Para nastolatków popełnia samobójstwo, jednak policja nie potrafi ustalić tożsamości denatów. Piast odnajduje pewien trop w dark webie. Regina loguje się na podejrzanym portalu, by namierzyć autora filmików ukazujących ostatnie minuty z życia nastolatków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869901.jpg","",["N"]],"50469087":["Na stronę Ultravioletowców zostaje przesłany niepokojący filmik. Widać na nim skatowanego do nieprzytomności nastolatka. Przerażona nagraniem Ola prosi o pomoc Michała. Policjant rozpoznaje ofiarę - to Krzysztof Bala, chłopak przywieziony w stanie krytycznym do szpitala. Śledczy prowadzą dwutorowe śledztwo. Zespół Holendra przesłuchuje rodziców pobitego 16-latka, a Ola z Piastem przeszukują sieć. Jedna i druga ekipa trafia na ślad klubu szermierczego, do którego należał Krzysztof. Prezesem ośrodka jest prokurator Bartosz Skowroński. Wkrótce znika Gabi Matwiejczuk, dziewczyna, która fotografowała szermierzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869901.jpg","",["N"]],"50469088":["Reż.: Nelson McCormick.
Sara i jej syn stają w obliczu poważnego zagrożenia. Shebie oraz C-Note postanawiają złapać Posejdona. Michael wraz z Lincolnem decydują się im pomóc. Tymczasem T-Bag ujawnia sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860405.jpg","",["N"]],"50469089":["Reż.: Michael Bay.
Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith), detektywi z wydziału antynarkotykowego policji w Miami, muszą odnaleźć heroinę o wartości 100 milionów dolarów. Narkotyki zniknęły z depozytu na posterunku. Policjanci mają zaledwie trzy dni na ich odzyskanie. Wkrótce odkrywają, że w kradzież jest zamieszany bezwzględny gangster Fouchet (Tchéky Karyo). Tymczasem na policję zgłasza się przerażona Julie Mott (Téa Leoni), która była świadkiem morderstwa popełnionego przez Foucheta. Chce rozmawiać tylko z Mikiem, który znał jej współlokatorkę Theresę zabitą w strzelaninie. Ponieważ Mike'a nie ma na miejscu, na spotkanie z dziewczyną jedzie Marcus. Aby zdobyć jej zaufanie, detektywi są zmuszeni zamienić się rolami. Żonaty Burnett, podając się za kolegę, ukrywa dziewczynę w jego ekskluzywnym apartamencie. Z kolei bogaty podrywacz Mike zamieszkuje na ten czas z rodziną Marcusa. Powoduje to wiele komicznych sytuacji. Tymczasem gangsterzy za wszelką cenę próbują zlikwidować świadka. Przebój kinowy Michaela Baya to przykład doskonałego, choć niewymagającego kina akcji z naprawdę dobrą muzyką. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli talentu charyzmatycznego Willa Smitha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876156.jpg","",["N"]],"50469090":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50469512":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50469513":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50469514":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50469515":["Idąc drogą nad jezioro, Daniel spotyka mężczyznę, który oferuje mu grę w trzy karty. Chłopak daje się skusić, bo wie, na czym polega ten przekręt. Wygrywa dużo pieniędzy. Tym sposobem naraża się na niebezpieczeństwo. Bohaterowie drugiej części odcinka - Jola i Marek - wybierają się na urlop do Puszczy Kampinoskiej. Podczas jednego ze spacerów schodzą ze ścieżki i się gubią. Szukając powrotnej drogi, słyszą w krzakach podejrzane odgłosy. Uznają, że to locha z młodymi i panikują - wspinają się wysoko na najbliższe drzewo. Dopiero wtedy Marek przypomina sobie o swoim lęku wysokości. Na dodatek z powodu wysiłku dostaje ataku astmy, a jego inhalator spadł na niższą gałąź.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/86b30ff82489983b5b58bea635ee1f4a",["N"]],"50469516":["18-letnia Ewelina odwiedza w nowo wynajętym mieszkaniu swoją rówieśnicę Malwinę. Przynosi jej sensacyjną wiadomość, że ich idol, popularny piosenkarz Kamil Wenta, zaginął po ostatnim koncercie. Ewelinę intryguję fakt, że jeden pokój w mieszkaniu Malwiny jest zamknięty. Gdy koleżanka wychodzi do łazienki, Ewelina otwiera pomieszczenie. Znajduje w nim skrępowanego i zakneblowanego gwiazdora. W drugiej części odcinka widzowie poznają 10-letniego Krzysia i jego rodziców, którzy spędzają razem czas. W pewnej chwili dziecko idzie do toalety i długo nie wraca. Rodzice znajdują synka omdlałego. Chłopiec szybko odzyskuje przytomność. Opowiada, ze widział węża, przestraszył się i zemdlał. Po odchyleniu odzieży przeznaczonej do prania dorośli znajdują żmiję.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/141a1d0196c07bfec4baa7f9d171f22c",["N"]],"50469517":["Adam doznaje szoku, gdy dowiaduje się, że Jędrzej, przyjaciel chłopaka, szantażuje jego siostrę rozbieranymi zdjęciami. Nina dostaje miesiączki w czasie zajęć. Uzyskuje pomoc od woźnego, Edwarda Kowalskiego.","","",["N"]],"50469518":["Mateusz chciałby wziąć udział w szkolnym musicalu, ale boi się, że wyjdzie na geja. Aby tego uniknąć, zaczyna się spotykać z dziewczyną, która mu się nie podoba. Druga historia: Ksenia jest nowa w szkole. Podczas wakacji poznała jedną z uczennic. Na zajęciach okazuje się, że jest ona szkolną ofermą i geniuszem komputerowym, tzw. nerdem.","","",["N"]],"50469519":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",["N"]],"50469520":["Piąte koło u wozu
Po wizycie u terapeuty Frania dochodzi do wniosku, że nie potrzebuje do osiągnięcia w życiu szczęścia mężczyzny. Razem z Karoliną i Jolką wybiera się do klubu. Dziewczyny palą cygara i rozmawiają o facetach, którzy, ich zdaniem, są zbędni. Maks i Konrad omawiają pozytywne strony faktu, że Frani nie interesuje już płeć przeciwna. Innego zdania jest jednak Teresa, która robi Skalskiemu awanturę. Zarzuca mu, że płaci on za porady specjalisty, który mąci w głowie jej córce. Tymczasem Frania przekonuje się, że Karolina i Jolka w rzeczywistości tęsknią za męskim towarzystwem. Wkrótce Jolka rezygnuje z babskiego wieczoru na rzecz randki z podrywaczem z klubu. Niebawem okazuje się, że również Karolina jest już umówiona na spotkanie z niejakim Rajmundem. Frania towarzyszy koleżankom podczas ich podwójnej randki w restauracji. Nie czuje się jednak dobrze, patrząc na przytulające się i tańczące pary. Ze swoich problemów zwierza się Maksowi.","","",["N"]],"50469521":["Na mój nos
Modelka Patrycja odprowadza Maksa po imprezie. Dziewczyna usiłuje poderwać Skalskiego. Frania przyłapuje ich na pocałunku i robi Maksowi awanturę. Doktor Młynarski tłumaczy jej, że Maks jest jej szefem, a nie mężem. Frania podziwia Młynarskiego za jego mądrość, widzi go jednak przypadkiem w kinie, jak dłubie w nosie. Jest zdegustowana i zwierza się z tego Teresie. Ta mówi o wszystkim Maksowi, który, błędnie interpretując wydarzenia, myśli, że doktor obmacywał Franię. Skalski interweniuje u psychoterapeuty. Gdy okazuje się, że bezpodstawnie go oskarżył, robi Frani awanturę. Tymczasem Karolinę rzuca narzeczony. Kobieta prosi Konrada, żeby towarzyszył jej na rozdaniu nagród filmowych. Chce mu zapłacić, ale lokaj nie przyjmuje pieniędzy. Okazuje się, że dla obojga jest to bardzo miły wieczór.","","",["N"]],"50469522":["Za namową Bartka Xenia decyduje się wrócić do Warszawy. Dziewczyna na specjalnie zorganizowanym koncercie wyjaśnia wszelkie nieporozumienia, które miały ostatnio miejsce. Swój występ dedykuje zmarłemu narzeczonemu. Diana i Patryk idą razem na chrzciny dziecka ich wspólnego przyjaciela. Podczas przyjęcia Sroka prowokuje nowego partnera Olgi. Wspólnie spędzony wieczór kończy się dla wszystkich dość niespodziewanie. Klemens radzi Agnieszce, by jak najszybciej zapomniała o Mateuszu. Ten rozmawia przez Skype'a z Polą. Tymczasem Lipnicka podczas naprawiania anteny telewizyjnej spada z dachu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77773194cad9bb0cb5fc8c173a8ad468",["N"]],"50469523":["Marianna i jej mąż wyprowadzili się do Poznania, więc Paweł proponuje, by Anka wróciła do domu. Prosi Julkę, by umówiła go z żoną. Zaskakuje partnerkę, śpiewając dla niej piosenkę ze sceny. Zuza nadal podejrzewa, ze Jasiek flirtuje z Darią. Utwierdza się w tym przekonaniu, gdy widzi ich przytulających się czule. Okazuje się, że Jasiek próbował pocieszyć wspólniczkę, której siostra ma raka piersi. Mimo niechęci do rywalki Zuza pomaga zapisać jej krewną do najlepszego specjalisty. Inga przypadkiem spotyka Maksa w kawiarni w towarzystwie młodej kobiety. Jest zazdrosna. Wika porwała Klarę i uciekła w kierunku Niemiec. Wiktor chce natychmiast wyruszyć w ślad za nią, ale nagle stan jego zdrowia się pogarsza. Adam w środku nocy przynosi mu wieści od niemieckiej policji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a77389e0ed73c0f87bdc56bed43addee",["N"]],"50469524":["Prow.: Alżbeta Lenska.
Program poświęcony niepełnosprawnym, mający na celu ich aktywizację. Porusza zagadnienia z różnych dziedzin życia, takich jak kultura, sport, nauka, rozrywka, zdrowie, prawo czy lifestyle. Prowadząca Alżbeta Lenska rozmawia z inspirującymi gośćmi, a także zdaje relację z miejsc i wydarzeń, które dotyczą osób z różnorakimi dysfunkcjami. W magazynie pokazywane są felietony na temat nowych inicjatyw czy technologii ułatwiających ich życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d42f500085b8ec95168a99ed7366b637",["N"]],"50469525":["Bohaterem odcinka jest Bartek Mróz, który jest pierwszym polskim parabadmintonistą i osiąga znaczące sukcesy w tej dyscyplinie. Z determinacją zachęca osoby, które są w takim samym położeniu co on, do spełniania marzeń. W odcinku zostanie także zaprezentowana relacja z Avalon Extreme Race Day Cup, zawodów motoryzacyjnych, w których do rywalizacji stanęły zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne. Brał w nich udział m.in. znany z programu Sebastian Luty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/78aa678a37f094f5e472113cd60b5a20",["AD"]],"50469526":["Półmetek kulinarnych zmagań. W pierwszym zadaniu kucharze będą musieli sami zebrać z pola warzywa, z których przygotują ekologiczne przetwory i zapasy do spiżarni. Ich kulinarne dokonania ocenią damy polskiej i światowej sceny - aktorka Beata Tyszkiewicz oraz śpiewaczka Małgorzata Walewska. W drugiej konkurencji będzie liczyło się tempo. Uczestnicy wezmą bowiem udział w sztafecie i będą musieli zrobić kanapkę bez glutenu.","","",[]],"50469527":["Gości \"Piekielnej Kuchni\" czeka wielka uczta z okazji jubileuszowej, piątej edycji kulinarnego show. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro świętować będą wokalistka Ewelina Lisowska oraz aktorka Anna Lucińska, znana z serialu \"Malanowski i Partnerzy\". Panie nie pojawią się wyłącznie w roli gości restauracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebdf7b21be3f60fcfaa50c93e5a9bd02",["N"]],"50469528":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna.
W dziewiątej edycji tanecznego show na parkiecie pojawi się 12 nowych gwiazd. Pary będą tworzyć: Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke, Justyna Żyła i Tomasz Barański, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Czadoman i Walerija Żurawlewa, Jakub Kucner i Lenka Klimentova, Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar, Qczaj i Paulina Biernat oraz Tomasz Działowy i Natalia Głębocka. Zwycięzca otrzyma Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. W jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fa9ef270842adc82b180732dc977b1f4",[]],"50469529":["Reż.: Ron Underwood.
Do szpitala trafia pacjentka bez tożsamości. Jej przypadek jest głośny w całym kraju. Rezydenci odbywają spotkania w sprawie pracy po zakończeniu rezydentury w Seattle Grace. Najwięcej propozycji otrzymuje Cristina. Po wizycie u Adele w Rose Ridge Richard dochodzi do nieprzyjemnych wniosków.","","",["N"]],"50469530":["Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5d268030d495d4c72f93ad9f82e148e9",["N"]],"50469531":["Reż.: Jean-Marc Vallée.
Po śmierci matki (Laura Dern) Cheryl (Reese Witherspoon) uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach. Kobieta zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Postanawia przejść samotnie trasę, która liczy ponad 1500 kilometrów. To szlak turystyczny Pacific Crest Trail. Trudna, wyczerpująca podróż pozwoliła jej pokonać własne demony, a także znaleźć w sobie siłę. Film zdobył dwie nominacje do Oscara - w kategoriach najlepsza pierwszoplanowa i drugoplanowa rola kobieca. To ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed, wyreżyserowana przez Jeana-Marca Vallée (\"Witaj w klubie\"). Autorem scenariusza jest pisarz, Nicka Hornby (\"Była sobie dziewczyna\").","","",["N"]],"50469532":["Reż.: Ryszard Zatorski.
Szymon jest lekarzem w prywatnej klinice. Przystojny, wysportowany, wykonujący prestiżowy zawód trzydziestolatek prowadzi wygodne i beztroskie życie. Nie musi także martwić się o powodzenie u kobiet. W gronie jego licznych wielbicielek jest między innymi urocza pielęgniarka Pati. Niestety, on nie odwzajemnia uczuć zapatrzonej w niego koleżanki i ignoruje jej starania. Zakochuje się natomiast od pierwszego wejrzenia w ślicznej jasnowłosej dziewczynie, Barbarze, na którą przez przypadek wpada na ulicy. Niespodziewane zdarzenie uświadamia mu, że mógłby pomyśleć o stabilizacji. Kilka niefortunnych zbiegów okoliczności sprawia jednak, że on i Basia tracą ze sobą kontakt. Mimo trudności Szymon nie daje za wygraną i próbuje pomóc losowi. W poszukiwaniach pomaga mu zwariowany kumpel, Lucek, ale ich starania nie przynoszą rezultatów. Tymczasem urocza blondynka wpada w oko uwodzicielskiemu Leonowi, któremu rodzice postawili ultimatum - albo wkrótce się ożeni, albo zostanie pozbawiony majątku. Mając taką motywację, playboy zaczyna uparcie zabiegać o względy Basi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849634.jpg","",["N"]],"50469533":["Gości \"Piekielnej Kuchni\" czeka wielka uczta z okazji jubileuszowej, piątej edycji kulinarnego show. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro świętować będą wokalistka Ewelina Lisowska oraz aktorka Anna Lucińska, znana z serialu \"Malanowski i Partnerzy\". Panie nie pojawią się wyłącznie w roli gości restauracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebdf7b21be3f60fcfaa50c93e5a9bd02",["N"]],"50469534":["Prokurator okręgowy zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu. Jedynym świadkiem jest żona, jednak jej stan zdrowia wyklucza przesłuchanie. Policjanci mają nadzieję, że znalezione w lokalu narzędzie zbrodni pomoże w ustaleniu, co naprawdę się wydarzyło. Drugie śledztwo dotyczy nastolatki, która dostaje wiadomości z pogróżkami. Detektywi ustalają, że w sprawę mogą być zamieszane licealistki z tej samej szkoły.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50469535":["Ciężarna przyjaciółka Magdy zaczyna rodzić. Nie może dodzwonić się do męża, dlatego koleżanka odwozi ją do szpitala, a Tomek jedzie do ich domu, by zawiadomić ojca dziecka, który nie odbiera telefonu. Weronika Zabłowicz martwi się, że mężowi stało się coś złego. Niestety jej przeczucia się potwierdzają. Po przyjeździe na miejsce Tomek zastaje nieprzytomnego Roberta. Do jego klatki piersiowej przywiązane zostało coś, co wygląda jak bomba.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4c1086920ea6a6ec51c205f76430255c",["N"]],"50469536":["Policja uważa, że Agnieszka Gawłowska, która od lat cierpiała na depresję, popełniła samobójstwo. Jednak jej narzeczony jest przekonany, że kobieta została zamordowana. Śledczy odkrywają, że Agnieszka miała wielu wrogów. Szukają osoby, która życzyła jej śmierci. W związku z tym sprawdzają m.in. biznesmena, któremu Gawłowska pokrzyżowała szyki, oraz agresywnego byłego męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aef2fd17845de0e2f7cba115f3da252",["N"]],"50469537":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",["N"]],"50469091":["Powrót matki. Opieka nad domem
Pierwsza historia. Aneta przyjmuje propozycję opieki nad willą bogatego wujka swojej najlepszej przyjaciółki - Marty. Dziewczyna wprowadza się do rezydencji podczas nieobecności właściciela. Zaczyna dostawać drobne prezenty i erotyczne liściki. Aneta podejrzewa, że tajemniczym wielbicielem jest ogrodnik Grzegorz, który podglądał ją i Martę na basenie. Kiedy wiadomości o niedwuznacznej treści zaczynają się powtarzać, dziewczyna coraz bardziej się niepokoi. Wściekła postanawia wyjaśnić Grzegorzowi raz na zawsze, by zostawił ją w spokoju. Zdezorientowany mężczyzna nie rozumie jednak jej zarzutów. Marta uspokaja przewrażliwioną koleżankę. Niebawem jednak prześladowca atakuje Anetę. Druga historia. Po 10 latach Weronika wraca do swojej rodzinnej miejscowości. Kobieta ostatnie lata spędziła w więzieniu za zamordowanie swojego męża. W rzeczywistości działała w obronie własnej. Marek bowiem maltretował żonę. Jednak kobieta trafiła za kratki. Przyczyniły się do tego zeznania ojca zmarłego partnera i przekupionej przyjaciółki Weroniki. Teraz była więźniarka chce odzyskać syna, obecnie 16-letniego Łukasza, który mieszka z teściem Weroniki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/85e2f620cda3d68ea60008f0449d3ac1",["N"]],"50469092":["Po wydaniu debiutanckiej powieści Elwira Pietrasik cieszy się wielką popularnością. Niespodziewanie ktoś zaczyna ją straszyć i żądać pieniędzy. Początkowo pisarka nic nie robi sobie z tych gróźb i stara się poznać tożsamość szantażysty. Prawda okaże się szokująca. Z prześladowaniem Elwiry może mieć coś wspólnego jej siostra, która od miesięcy leży w szpitalu w śpiączce.","","",["N"]],"50469093":["Czysta woda
Zamożna kobieta zostaje pobita i zgwałcona w swojej willi. Natalia i Kuba ustalają, że ofiara umawiała się z mężczyznami poznanymi przez internet. Dostawała też groźby. Jeden z tropów wiedzie do byłego męża kobiety, szanowanego lekarza. Okazuje się, że mężczyźnie zależy, aby ciemne strony jego życia nie wyszły na jaw. Okazuje się, że wyjaśnienie sprawy kryje się w policyjnym archiwum. W prowadzeniu śledztwa przeszkadza Michał, który skrupulatnie przestrzega procedur i wtrąca się w działania policjantów. Koledzy zaczynają podejrzewać, że na nich donosi.","","",["N"]],"50469094":["Balast
Dziewczyna Michała zachodzi w ciążę. Ta sytuacja go przerasta. Mężczyzna przyjmuje ofertę pracy w warszawskiej agencji reklamowej i wyjeżdża z Raciąża. W stolicy pochłaniają go praca, nowe towarzystwo i imprezy. Zaczyna także romansować z koleżanką z pracy. Niebawem odwiedza go Aśka już w bardzo zaawansowanej ciąży i próbuje przekonać go do powrotu. Michał pozostaje jednak nieugięty. Nie zmienia zdania nawet wtedy, gdy matka informuje go, że Aśka źle się poczuła i trafiła do szpitala. Wkrótce Michał zaczyna odczuwać coraz większe wyrzuty sumienia. Z czasem warszawskie życie daje mu w kość. Michał zaczyna rozumieć, że jego miejsce jest przy partnerce i dziecku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ead0e72404db0df913a91b793a43a501",["N"]],"50469095":["Do szpitala zgłasza się 24-letnia modelka, Wiktoria. Towarzyszy jej Paweł - menadżer i narzeczony. Okazuje się, że kobieta musi zostać poddana zabiegowi usunięcia wyrostka robaczkowego. Mężczyzna sprzeciwia się operacji. Nie życzy sobie, aby ciało jego partnerki szpeciła blizna pooperacyjna. Tymczasem jedna z pielęgniarek, Lucyna, w sekrecie przed wszystkimi bierze koleją porcję środków przeciwbólowych. Kobieta cierpi na bóle kręgosłupa, których powodem jest przepracowanie. Ostatnio faktycznie więcej czasu spędza na oddziale niż w domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/095a0834de471915d3b81e19567ce2fe",[]],"50469096":["W tym odcinku pani kierowca przejeżdża skrzyżowanie na czerwonym świetle tuż przed radiowozem, samochód coupe bije rekord prędkości na Trasie Siekierkowskiej oraz relacja z nietypowego zdarzenia drogowego, które jak się okazuje, wcale nie było dziełem przypadku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a86ea616f1bfd6e41d7f1481c5952359",["N"]],"50469097":["Kijowski łącznik
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Marek Leśniak, który prosi o odszukanie pewnej kobiety. Kilka tygodni temu poznał piękną Ukrainkę, Roksanę Szeptycką. Była to miłość od pierwszego wejrzenia i oboje snuli już plany na przyszłość. Kobieta nagle jednak musiała wyjechać. Powiedziała Markowi, że jedzie na dwa tygodnie do swoich rodziców w Kijowie. Od tamtej pory nie ma jednak z nią żadnego kontaktu. Leśniak zleca detektywom, aby się dowiedzieli, gdzie ona jest, co robi i co się za tym kryje. Trop prowadzi do klubu ze striptizem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb6a016f6323dce5dae386d5bc1f4766",[]],"50469098":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Łobuz
Do Malanowskiego zwraca się Andżelika Rechniewska. Kobieta martwi się o swojego syna, Daniela. Nastolatek właśnie został zwolniony z zakładu poprawczego. Matka obawia się, że chłopak, mający na koncie kradzieże samochodów, znów zejdzie na złą drogę. Prosi detektywów, aby go obserwowali. Marta Leleniewska i Marek Krupski śledzą syna klientki i szybko przyłapują go na kradzieży w sklepie...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2cdbf2a553ef12f217b7d9f245b76fa8",[]],"50469099":["Podhalańska głowacica","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3dbdcf6f670e7341374b9eb2e01aad0e",["N"]],"50469100":["Pacyficzne łososie","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec85874444686f3615025d566eb4a32d",[]],"50469101":["Remoncik
Halina żąda od męża, aby gruntownie odnowił mieszkanie. Po namyśle Ferdek dochodzi do wniosku, że generalnego remontu wymaga cała kamienica. Wkrótce lokatorzy zaczynają się licytować we wzajemnych oskarżeniach o zdewastowanie budynku. Sytuacja staje się naprawdę dramatyczna, kiedy kamienica zaczyna dosłownie drżeć w posadach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/49e2a5f084c3344f292998759980dfd2",["N"]],"50469102":["Drapieżnik
Ferdka niepokoi dziwne zachowanie Mariana Paździocha. Sąsiad każdego dnia coraz bardziej przypomina podwórkowego kocura. Pije bardzo dużo mleka, głośno miauczy, a na dodatek przesiaduje całymi nocami pod śmietnikiem, koło trzepaka. Kiepski postanawia wyjaśnić przyczynę tej niezwykłej przemiany sąsiada.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3976",["N"]],"50469103":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"50469104":["Natalia widzi, jak jej chora psychicznie matka wyrzuca pieniądze przez balkon. Nie ma pojęcia, skąd staruszka miała 120 tys. zł. Przypuszcza, że jej syn Artur, który wcześniej był karany za włamanie, może znać ich pochodzenie. Gdy spotyka 25-latka kłócącego się z kimś w komisie samochodowym, utwierdza się w swoim przekonaniu. Kobieta idzie na policję, gdzie dowiaduje się, że gotówka pochodzi z napadu na bank. Artur jednak nie ma z nim nic wspólnego...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3af6dc6f52a7e13f3bfba08c60774db8",["N"]],"50469105":["Po wydaniu debiutanckiej powieści Elwira Pietrasik cieszy się wielką popularnością. Niespodziewanie ktoś zaczyna ją straszyć i żądać pieniędzy. Początkowo pisarka nic nie robi sobie z tych gróźb i stara się poznać tożsamość szantażysty. Prawda okaże się szokująca. Z prześladowaniem Elwiry może mieć coś wspólnego jej siostra, która od miesięcy leży w szpitalu w śpiączce.","","",["N"]],"50469106":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Na celowniku
Na detektywów czyha tajemniczy mściciel. Grozi im, że za wyrządzone mu krzywdy, zniszczy ich. Malanowski i jego współpracownicy zastanawiają się, kto im zagraża. Szukając odpowiedzi na to pytanie, detektywi przygotowują się na ostateczną rozgrywkę z desperatem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fae3ed0013d28ea81baf02d02165c235",[]],"50469107":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Interes życia
Wojciech Wszołek, który niedawno przeprowadził się do Warszawy, zwraca się z prośbą do detektywów. Mężczyzna twierdzi, że prześladuje go konkurent, Dariusz Sałański. Prowadzą oni sąsiadujące ze sobą puby. Detektywi próbują ustalić, czy Sałański jest jedyną osobą, której zależy na tym, żeby Wszołek wrócił do rodzinnych Puław.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/17618eb6c6c5f5839d99e92cf4a58f3b",[]],"50469108":["Niewybaczalny błąd/Niepewność
Pierwsza historia. Milena, córka Natalii i Andrzeja, uciekła z domu w wieku 18 lat. Dziewczyna zaszła w ciążę i postanowiła poddać się aborcji. Rodzice jako gorliwi katolicy nie potrafili zrozumieć jej decyzji. Mimo to Natalia wciąż tęskni za córką. Wynajmuje prywatnego detektywa, by ją odnalazł. Wkrótce śledczy znajduje dziewczynę. Dochodzi do spotkania stęsknionych matki i córki. Tę wzruszającą scenę przerywa nagłe wtargnięcie rozwścieczonego Andrzeja, który obraża córkę i chce siłą zabrać żonę. W obronie dziewczyny staje śledczy. Detektyw wyjawia szokującą prawdę - to Andrzej zgwałcił Milenę. Druga historia. Emerytowany Karol załatwia swojej bezrobotnej córce Marii pracę. Kobieta obejmuje stanowisko asystentki komornika w biurze, które kiedyś należało do jej ojca. Okazuje się, że Piotra, obecny zarządca biura komorniczego, stosuje nieuczciwe i nieludzie metody. Liczą się dla niego tylko pieniądze. Maria postanawia mu w tym przeszkodzić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59c21d5c5a88de664f6ff66200079a19",["N"]],"50469109":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f62b5493cce6076acfa714b721768c0",["N"]],"50469110":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"50469111":["Ewa Wachowicz","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a3659be88e4359a7396748553d635fea",["N"]],"50469112":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fdee8d4d0f5c0c338059be1d9d0da79",[]],"50469113":["Dorota mieszka z córką Oliwią u swojego przyjaciela Grzegorza. Nagle jego syn Mateusz chce się do niech wprowadzić. Dorota wyrzuca chłopaka z domu. Grzegorz jest zdziwiony, a kilka dni później zamiast pojawić się w urzędzie stanu cywilnego, by ustalić datę ślubu, zrywa z Dorotą przez SMS, po czym znika. Zaniepokojona Dorota jest przekonana, że mężczyźnie coś się stało i zgłasza sprawę na policję. Również Dzień po jego zniknięciu Dorota otrzymuje pogróżki i nagranie, na którym ją widać. Wszystko wskazuje na to, że zostało zrobione wewnątrz mieszkania. Kobieta jest teraz pewna, że Grzegorz został uprowadzony. Czuje się obserwowana i wraz z córką postanawia się przeprowadzić do swojej siostry Eweliny. Tam pojawia się również Mateusz, który chce w tej trudnej sytuacji wspierać Dorotę. Pewnego dnia niespodziewanie Oliwia słyszy od swojej przyjaciółki Julii, że jej ojczym ma następnego dnia rozpocząć pracę u jej rodziny. Dorota odnajduje Grzegorza i żąda od niego wyjaśnień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ca29dda0cc3a34fbefb6be34388400e",["N"]],"50469114":["Patrol numer siedem odbiera wezwanie do parku, gdzie natrafiono na mężczyznę, który przedawkował dopalacze. Ratownik pogotowia stwierdza jednak, że poszkodowanego ukąsił jadowity wąż. Gad wciąż jest na wolności. Troje wychowanków Akademii Policyjnej organizuje zasadzkę na pedofila, którego widziano w pobliżu szkoły. Do pewnego momentu akcja przebiega zgodnie z planem. Julisz zwraca uwagę na tajemnicze zachowanie Jaskowskiej. Jest przekonany, że komendant wystartuje w wyborach Miss Policjantek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5bf0bd6ec70dde0e25f5c43a5afbbd29",["N"]],"50469115":["Czysta woda
Zamożna kobieta zostaje pobita i zgwałcona w swojej willi. Natalia i Kuba ustalają, że ofiara umawiała się z mężczyznami poznanymi przez internet. Dostawała też groźby. Jeden z tropów wiedzie do byłego męża kobiety, szanowanego lekarza. Okazuje się, że mężczyźnie zależy, aby ciemne strony jego życia nie wyszły na jaw. Okazuje się, że wyjaśnienie sprawy kryje się w policyjnym archiwum. W prowadzeniu śledztwa przeszkadza Michał, który skrupulatnie przestrzega procedur i wtrąca się w działania policjantów. Koledzy zaczynają podejrzewać, że na nich donosi.","","",["N"]],"50469116":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50469117":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50469118":["Gosia i Kaśka wierzą, że teraz, kiedy są małżeństwem, szybko adoptują dziecko. W ośrodku dowiadują się, że muszą czekać co najmniej kilka lat. Po uwolnieniu Hiszpana Melka wątpi w sens pracy w policji. Hubert chce, by rozerwała się na imprezie. Melka spotyka Łukasza. Adwokat chce się umówić na randkę. Wychodzi na jaw, że jest w zmowie z gangsterem Wodnikiem. Sebastian i Sylwia ukrywają się w mieszkaniu Janka. Wiedzą, że w każdej chwili ludzie Hiszpana mogą ich namierzyć. Konecka jednak nie chce zgłaszać sprawy na policję. Decyduje się przewieźć Sebastiana do biura redakcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/12333f35467b08fb3a82ad8b00392b86",["N"]],"50469119":["Ferdydurka
Jolasia jest zaniepokojona, bo Waldek coraz częściej zagląda do kieliszka. Grożąc rozwodem, zakazuje mu picia alkoholu. Ferdynand, zmartwiony niewesołą sytuacją syna, postanawia nauczyć go kilku sprawdzonych sztuczek. Tricki pozwolą Waldkowi pić, a jednocześnie unikać nieprzyjemności ze strony małżonki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4cd7e3bf381a26a91e79792562eb32f",["N"]],"50469120":["Córka Eweliny i Mariusza nie wraca z wakacji spędzonych u ciotki w Poznaniu. Rodzice dowiadują się, że 17-latka opuściła autobus po tajemniczej rozmowie telefonicznej. Przyjaciółka dziewczyny informuje, że znalazła na portalu społecznościowym zakodowaną wiadomość od Karoliny - prośbę o pomoc. Policja ustala, że ostatnią osobą, z która kontaktowała się zaginiona był niejaki Mateusz Wójcik. Matka wyrusza do Poznania i odnajduje mężczyznę. Ten niechętnie przyznaje się do znajomości z Karoliną, ale zaprzecza, by do niej dzwonił tamtego dnia. Wychodzi jednak na jaw, że był wtedy na dworcu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d165407aa3c7bcc56c74d1b2fc5ff50c",["N"]],"50469121":["6-letni Maciuś wymyka się z domu, aby pobawić się z kolegami. Przerażona matka, Ewelina, jest przekonana, że ktoś porwał jej dziecko. Dzwoni pod 112, ale cały czas sprawdza różne miejsca w bloku. Znajduje syna w piwnicy. Chłopiec spadł ze schodów i doznał urazu głowy i kręgosłupa. Karina poddaje się rytuałowi Kambo, który przeprowadza Krzysztof. Mężczyzna przypala jej naskórek i nakłada na niego śluz żaby amazońskiej. Po chwili kobieta dostaje mdłości, ale znachor tłumaczy, że to normalne. Wkrótce już ledwo trzyma się na nogach, ma opuchnięte usta, wymiotuje, skarży się na zawroty głowy i sztywność karku. Jej koleżanka, Marzena, dzwoni pod 112.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/27198859b0701c40da5be806776cd6ad",["N"]],"50469122":["Dorota mieszka z córką Oliwią u swojego przyjaciela Grzegorza. Nagle jego syn Mateusz chce się do niech wprowadzić. Dorota wyrzuca chłopaka z domu. Grzegorz jest zdziwiony, a kilka dni później zamiast pojawić się w urzędzie stanu cywilnego, by ustalić datę ślubu, zrywa z Dorotą przez SMS, po czym znika. Zaniepokojona Dorota jest przekonana, że mężczyźnie coś się stało i zgłasza sprawę na policję. Również Dzień po jego zniknięciu Dorota otrzymuje pogróżki i nagranie, na którym ją widać. Wszystko wskazuje na to, że zostało zrobione wewnątrz mieszkania. Kobieta jest teraz pewna, że Grzegorz został uprowadzony. Czuje się obserwowana i wraz z córką postanawia się przeprowadzić do swojej siostry Eweliny. Tam pojawia się również Mateusz, który chce w tej trudnej sytuacji wspierać Dorotę. Pewnego dnia niespodziewanie Oliwia słyszy od swojej przyjaciółki Julii, że jej ojczym ma następnego dnia rozpocząć pracę u jej rodziny. Dorota odnajduje Grzegorza i żąda od niego wyjaśnień.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ca29dda0cc3a34fbefb6be34388400e",["N"]],"50469123":["Patrol numer siedem odbiera wezwanie do parku, gdzie natrafiono na mężczyznę, który przedawkował dopalacze. Ratownik pogotowia stwierdza jednak, że poszkodowanego ukąsił jadowity wąż. Gad wciąż jest na wolności. Troje wychowanków Akademii Policyjnej organizuje zasadzkę na pedofila, którego widziano w pobliżu szkoły. Do pewnego momentu akcja przebiega zgodnie z planem. Julisz zwraca uwagę na tajemnicze zachowanie Jaskowskiej. Jest przekonany, że komendant wystartuje w wyborach Miss Policjantek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5bf0bd6ec70dde0e25f5c43a5afbbd29",["N"]],"50469124":["Czysta woda
Zamożna kobieta zostaje pobita i zgwałcona w swojej willi. Natalia i Kuba ustalają, że ofiara umawiała się z mężczyznami poznanymi przez internet. Dostawała też groźby. Jeden z tropów wiedzie do byłego męża kobiety, szanowanego lekarza. Okazuje się, że mężczyźnie zależy, aby ciemne strony jego życia nie wyszły na jaw. Okazuje się, że wyjaśnienie sprawy kryje się w policyjnym archiwum. W prowadzeniu śledztwa przeszkadza Michał, który skrupulatnie przestrzega procedur i wtrąca się w działania policjantów. Koledzy zaczynają podejrzewać, że na nich donosi.","","",["N"]],"50469125":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50469126":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50469127":["Gosia i Kaśka wierzą, że teraz, kiedy są małżeństwem, szybko adoptują dziecko. W ośrodku dowiadują się, że muszą czekać co najmniej kilka lat. Po uwolnieniu Hiszpana Melka wątpi w sens pracy w policji. Hubert chce, by rozerwała się na imprezie. Melka spotyka Łukasza. Adwokat chce się umówić na randkę. Wychodzi na jaw, że jest w zmowie z gangsterem Wodnikiem. Sebastian i Sylwia ukrywają się w mieszkaniu Janka. Wiedzą, że w każdej chwili ludzie Hiszpana mogą ich namierzyć. Konecka jednak nie chce zgłaszać sprawy na policję. Decyduje się przewieźć Sebastiana do biura redakcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/12333f35467b08fb3a82ad8b00392b86",["N"]],"50469128":["Ferdydurka
Jolasia jest zaniepokojona, bo Waldek coraz częściej zagląda do kieliszka. Grożąc rozwodem, zakazuje mu picia alkoholu. Ferdynand, zmartwiony niewesołą sytuacją syna, postanawia nauczyć go kilku sprawdzonych sztuczek. Tricki pozwolą Waldkowi pić, a jednocześnie unikać nieprzyjemności ze strony małżonki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4cd7e3bf381a26a91e79792562eb32f",["N"]],"50469129":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fdee8d4d0f5c0c338059be1d9d0da79",[]],"50469130":["Ewa Wachowicz","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a3659be88e4359a7396748553d635fea",["N"]],"50469131":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"50469132":["Program dostarczający pełną gamę rozrywki. W każdym odcinku cięte komentarze Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy o muzyce disco polo, spotkania z zespołami, wydarzenia medialne, ujęcia z planów teledysków i koncertów, a także najświeższe plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50469133":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/73b9ae1e3d4e62f4296613b37f972fbb",["N"]],"50469134":["Kamil jest mężem Sylwii. Para prowadzi firmę i wspólnie wychowuje 5-letniego Łukasza, syna Sylwii z jej poprzedniego związku. Pewnego dnia z mężczyzną kontaktuje się Marta - wychowawczyni z przedszkola, do którego chodzi Łukasz. Mówi o kłopotach, jakie sprawia chłopiec i prosi o wniesienie dodatkowej opłaty na rzecz placówki. Gdy Sylwia dowiaduje się o rozmowie i zamiarach męża, wpada we wściekłość. Składa wizytę Marcie, na którą od pewnego czasu skarży się jej syn i rozjuszona, wymierza jej kopniaka. Po tym incydencie Marta w tajemnicy przed furiatką umawia się z Kamilem, w pobliskiej knajpce. Zamierza rozmawiać o Łukaszu, którego podejrzewa o okradanie kolegów. Tymczasem Sylwia jest przekonana, że wychowawczyni nie znosi jej syna i znęca się nad nim. Czas pokaże, czy jej przypuszczenia się potwierdzą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8b4297d2559bcef125c6958a1af5c00",["N"]],"50469135":["Marta wyjechała w Bieszczady, gdy posypało się jej życie prywatne. Robert przekonuje, że wędrując po lasach, nie wolno zaskakiwać niedźwiedzi. Drwal Czesław nie ma wątpliwości, że pracujący przy wyrębach muszą być twardzi i zawzięci. Śliwa nie może uwierzyć, że te czterdzieści lat minęło tak szybko. Marta uważa się za przybraną córkę pana Krzysztofa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50469136":["Czesław ocenia ten rok jako wyjątkowo niebezpieczny, gdyż zginęło już kilku drwali. Robert w starym drzewostanie poszukuje niedźwiedzi. Zdzichu, zwany Pelem z Bieszczad, zaczynał od smażalni ryb w Ustrzykach Górnych. Józek przed laty wybrał wypały drewna zamiast pracy w Hucie Katowice. Bosmana na swoje urodziny zaprasza tajemnicza kobieta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50469137":["Dominika znika bez śladu w dzień swojego ślubu. Zaniepokojeni najbliżsi rozpoczynają poszukiwania. Jej narzeczony wpada na trop trenera fitnessu. Rodzina zaginionej próbuje się dowiedzieć, co łączyło tych dwoje. W tym czasie policja ustala prawdopodobne miejsce pobytu niedoszłej panny młodej. Prawda o zniknięciu kobiety zaskoczy wszystkich zaangażowanych w sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c971793f4265fe516bdb3e0557311207",["N"]],"50469138":["Kamila przygotowuje się do ślubu z Markiem i jednocześnie zaczyna nową pracę. Jej chorobliwie zazdrosny narzeczony zaczyna mieć coraz częstsze napady. Przyszła panna młoda do tej pory uważała zachowanie mężczyzny za przejaw wielkiej miłości. Teraz jednak ukochany przekracza wszelkie granice. Ostatecznie dochodzi do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b5c22d20d126ed7d7f2ac5e13239eb1",["N"]],"50469139":["Państwo Zagórscy przeżyli ze sobą wiele lat. Tadeusz pracuje w branży gastronomicznej, a jego żona Lidka angażuje się w pomoc dzieciom z patologicznych rodzin. Gdy w restauracji mężczyzny pojawia się Patrycja, szczęśliwa egzystencja małżonków zostaje zagrożona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50469140":["Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835415.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/321762f21473b352a58b9b05a3f6fb62",["N"]],"50469141":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",["N"]],"50469142":["Spółdzielnia radiowęzeł
Ferdek i Waldek śledzą mecz piłki nożnej w telewizji. W trakcie meczu pojawia się plansza o konserwacji nadajnika telewizyjnego. Transmisja zostaje przerwana. Wierni kibice muszą zadowolić się radiem. Wkrótce wspólnie z sąsiadami wpadają na pomysł założenia prywatnej rozgłośni radiowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4186",[]],"50469143":["Kreatura mody
Ferdek po obejrzeniu pokazu mody jest mocno zdegustowany i zawiedziony wyglądem modelek. Odzywa się w nim artystyczna dusza kreatora mody. Postanawia zorganizować profesjonalną rewię mody we własnym domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4182",[]],"50469144":["Gość w dom
W odwiedziny do Boczka przyjeżdża rodzina. Niestety nie zastają go w domu. Ferdek zgadza się, aby goście jego sąsiada zaczekali u niego. Krótka wizyta przeciąga się jednak w nieskończoność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4181",[]],"50469145":["Dorota mieszka z córką Oliwią u swojego przyjaciela Grzegorza. Nagle jego syn Mateusz chce się do niech wprowadzić. Dorota wyrzuca chłopaka z domu. Grzegorz jest zdziwiony, a kilka dni później zamiast pojawić się w urzędzie stanu cywilnego, by ustalić datę ślubu, zrywa z Dorotą przez SMS, po czym znika. Zaniepokojona Dorota jest przekonana, że mężczyźnie coś się stało i zgłasza sprawę na policję. Również Dzień po jego zniknięciu Dorota otrzymuje pogróżki i nagranie, na którym ją widać. Wszystko wskazuje na to, że zostało zrobione wewnątrz mieszkania. Kobieta jest teraz pewna, że Grzegorz został uprowadzony. Czuje się obserwowana i wraz z córką postanawia się przeprowadzić do swojej siostry Eweliny. Tam pojawia się również Mateusz, który chce w tej trudnej sytuacji wspierać Dorotę. Pewnego dnia niespodziewanie Oliwia słyszy od swojej przyjaciółki Julii, że jej ojczym ma następnego dnia rozpocząć pracę u jej rodziny. Dorota odnajduje Grzegorza i żąda od niego wyjaśnień.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ca29dda0cc3a34fbefb6be34388400e",["N"]],"50469146":["Mąż pani Agnieszki 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym, zostawiając ją z dwójką dzieci. Jeden z synów, 8-letni Igor, urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia i wymaga stałej opieki. Tymczasem kobieta, by utrzymać rodzinę, musiała pójść do pracy. Śmierć męża pokrzyżowała plany o remoncie starego, drewnianego domu, w którym nie ma kanalizacji ani łazienki, a dach jest dziurawy. Chłopcy chcieliby mieć w nim własny pokój. Ekipa programu postanawia spełnić to marzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e686ef5e3ebd4513ce23dd268b30017b",["N"]],"50469147":["Szczęśliwy ojciec
Kacper, przyjaciel Tomka, prosi detektywa o pomoc. Jego partnerka Karolina jest w ciąży, ale do końca nie wiadomo, czy się z tego cieszy. Kiedy Kacper wyjeżdża w delegację, Tomek i Magda dyskretnie obserwują kobietę. To, co odkrywają, zaskakuje wszystkich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9168601d83555ed68eb700fb359824b1",["N"]],"50469148":["Demony przeszłości
Detektywom udaje się odnaleźć żonę klienta. W towarzystwie mężczyzny zaskakują zaginioną w pensjonacie, w którym ukryła się przed światem. Powody ucieczki wydają się być z pozoru irracjonalne. Okazuje się, że kobieta jest w ciąży. Śledczy kontynuują zlecenie. Muszą wyjaśnić, czy za dziwnym zachowaniem kobiety kryją się większe tajemnice.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bfbea726df26a194f71a4f746faa9c5b",["N"]],"50469149":["Zamach na komornika
Tomek i Magda na zlecenie klienta obserwują komornika, który rzekomo dopuścił się oszustwa. Okazuje się, że nie tylko oni śledzą urzędnika. Zarzuty wobec podejrzanego schodzą na dalszy plan, gdy dochodzi do porwania z żądaniem okupu. Na dodatek ktoś urządza strzelaninę w centrum Warszawy. Ekipa Malanowskiego musi zapobiec tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd877822bf97d42f62dc825153a98efb",["N"]],"50469150":["Druga Twarz
Niezidentyfikowany napastnik w brutalny sposób okalecza kobietę na jednym z osiedli. Detektywi ustalają, że do ataku użył wykonanej w domowych warunkach brzytwy. Kuba i Natalia sprawdzają trop, który prowadzi do byłego chłopaka ofiary... Do pracy w komendzie wraca Paweł. Nie jest to jednak powrót jego marzeń. Policjant zostaje przydzielony do pracy w archiwum. Pomimo mieszanych uczuć, Paweł stara się nie tracić dobrego humoru. Wsparcia udzielają mu koledzy z pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50469151":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469152":["Dorota mieszka z córką Oliwią u swojego przyjaciela Grzegorza. Nagle jego syn Mateusz chce się do niech wprowadzić. Dorota wyrzuca chłopaka z domu. Grzegorz jest zdziwiony, a kilka dni później zamiast pojawić się w urzędzie stanu cywilnego, by ustalić datę ślubu, zrywa z Dorotą przez SMS, po czym znika. Zaniepokojona Dorota jest przekonana, że mężczyźnie coś się stało i zgłasza sprawę na policję. Również Dzień po jego zniknięciu Dorota otrzymuje pogróżki i nagranie, na którym ją widać. Wszystko wskazuje na to, że zostało zrobione wewnątrz mieszkania. Kobieta jest teraz pewna, że Grzegorz został uprowadzony. Czuje się obserwowana i wraz z córką postanawia się przeprowadzić do swojej siostry Eweliny. Tam pojawia się również Mateusz, który chce w tej trudnej sytuacji wspierać Dorotę. Pewnego dnia niespodziewanie Oliwia słyszy od swojej przyjaciółki Julii, że jej ojczym ma następnego dnia rozpocząć pracę u jej rodziny. Dorota odnajduje Grzegorza i żąda od niego wyjaśnień.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ca29dda0cc3a34fbefb6be34388400e",["N"]],"50469153":["Kobieta dowiaduje się, że jej zaginiona siostra jest w więzieniu
Paulina Karczyńska chce złożyć zgłoszenie o zaginięciu, ponieważ jej siostra Marzena Ptaszyńska dwa dni temu miała randkę w ciemno i od tego czasu nie można się do niej dodzwonić. Dowiaduje się, że Marzena siedzi w areszcie. Paulina z pomocą swojego męża Sylwestra szuka partnera kobiety z randki w ciemno, Karola Rakowieckiego. Okazuje się, że jest on żonaty. Wkrótce Paulina ustala, że jej siostra sprzeniewierzyła prawie 14 000 złotych z ich wspólnej cukierni. Podczas spotkania w więzieniu nie chce mówić i nie udziela żadnych wyjaśnień. Niedługo potem Paulina dowiaduje się z gazety, że trzy tygodnie temu właściciel sklepu meblowego został zamordowany w swoim domu i okradziony, a główna podejrzana w tej sprawie, 32-letnia kobieta, została zatrzymana. Paulina podejrzewa, że chodzi o jej siostrę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835409.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbf3ec43605aa51430c99134a9506c23",["N"]],"50469154":["Maratończyk
Do rodziny Kiepskich przychodzi z wizytą prezes Kozłowski. Oświadcza, że zamierza zorganizować wielki osiedlowy maraton. Bardzo zależy mu na tym, aby z numerem pierwszym wystartował Ferdynand. Kiepski oficjalnie nie odmawia udziału, ale prywatnie jest pełen wątpliwości, czy podoła wyzwaniu z powodu nie najlepszej kondycji fizycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5ad555cbad43c8f750d1c72f556419c",["N"]],"50469155":["Śrubka
Zaginięcie pewnej małej, niepozornej śrubki może stać się powodem poważnego konfliktu między rodzinami Kiepskich i Paździochów. Z powodu tego przedmiotu niemożliwe jest też poskładanie pięknego holenderskiego roweru. Na korytarzu wybucha prawdziwa sąsiedzka wojna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ccf2e9eadd42b3be01b8b56e2c54af15",["N"]],"50469156":["Reż.: Okił Khamidow.
On kocha wszystkie kobiety
Przed dwoma laty Jola Domańska zakochała się w Krzysztofie. Dla niej mężczyzna rozwiódł się z żoną i zostawił małe dziecko. Para szybko wzięła ślub, a niedługo potem okazało się, że Jola spodziewa się dziecka. Teraz jednak jest przekonana, że Krzysztof zdradza ją ze swoją byłą żoną. Kobietę niepokoją częste wizyty męża u synka z pierwszego małżeństwa i jego matki. Jola prosi specjalistów o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f14815493c7a32f62fb0fd9a95974aa0",["N"]],"50469157":["Romeo
Sylwia Nawrocka jest przekonana, że jej mąż ma romans. Stała się nieufna, odkąd partner zablokował jej dostęp do swojego komputera i zaczął prowadzić ukradkowe rozmowy telefoniczne. Na dodatek jej znajoma widziała, jak mężczyzna wchodził do hostelu w towarzystwie nieznajomej kobiety. Ekipa Damiana Petrowa bada sprawę. Śledczy odkrywają, że mąż klientki jest stałym bywalcem erotycznego czatu. Podejrzewają, że nie ogranicza się jedynie do wirtualnego flirtu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/023bbd175fb0bf0dec5b90a1fec8268d",["N"]],"50469158":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469159":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469160":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50469161":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50469163":["Historia Igora Sikorskiego, narciarza alpejskiego, świeżo upieczonego medalisty paraolimpijskiego z Pjongczang. Dziennikarze towarzyszą mu podczas przygotowań do Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych w Szczyrku. W odcinku pojawi się też Maks Moroz, nastolatek, który po raz pierwszy zmierzy się ze startem w mistrzostwach Polski. Kolejnym bohaterem będzie Tomasz Karcz - fryzjer, projektant mody, model i działacz społeczny. Prowadzi w Krakowie własną pracownię. Tomek urodził się z zespołem Polanda - rzadkim zespołem wad wrodzonych jednej strony ciała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3316173380a335bc57e5c62fc924c5e5",["N"]],"50469164":["Dwóch zamaskowanych opryszków wpada do domu, bije właścicielkę i przeszukuje całą posesję w poszukiwaniu tajemniczej paczki. Mąż kobiety twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tym zdarzeniem, ale detektywi wątpią w jego niewinność. Sprawa się komplikuje, gdy zostaje porwane jedyne dziecko małżeństwa. Na komendę zgłasza się starsza kobieta, która wieczorami jest \"nawiedzana\" przez ducha swojego zmarłego wiele lat temu męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50469165":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50469295":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50469296":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"50469297":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469298":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50469299":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50469300":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50469301":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469302":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469303":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469304":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469305":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469306":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469307":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469308":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469309":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469310":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469311":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469312":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469313":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469314":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469315":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469316":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469317":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469318":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469319":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50469320":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50469321":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469322":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469323":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50469324":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"50469325":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50469326":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469327":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50469328":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50469329":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50469330":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50469331":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50469332":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50469333":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469334":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50469337":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50469338":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50469339":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50469340":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469341":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"50469342":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50469343":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469344":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469345":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50469346":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50469347":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50469348":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50469349":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50469350":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50469351":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50469352":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50469353":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50469354":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50469355":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50469356":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50469357":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50469358":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50469359":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469360":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50469361":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50469362":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50469363":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50469364":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469365":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50469366":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50469367":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50469368":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50469369":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50469370":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50469371":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50469372":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50469373":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50469374":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50469375":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50469376":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50469166":["Grzegorz nigdy nie miał powodzenia u kobiet, dlatego jest szczęśliwy, że Kinga przyjęła jego oświadczyny. Para przygotowuje się do ślubu. Tymczasem znajomi zastanawiają się, dlaczego tak śliczna kobieta postanawia dzielić życie z mało urodziwym partnerem. Podejrzewają, że jest wobec niego nieuczciwa i interesuje się głównie jego majątkiem. Grzegorz wierzy, że narzeczona go kocha. Uważa, że jej miłość, to najlepsze, co spotkało go w życiu. Nie wie jeszcze, że może się rozczarować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5700b515a59456fcfdcdc488f2f3fbd6",["N"]],"50469167":["Twórcy programu towarzyszą czterem rywalizującym ze sobą pannom młodym podczas ich ceremonii ślubnych. Podczas gdy jedna z uczestniczek wychodzi za mąż, pozostałe trzy poddają całą uroczystość ocenie i potajemnie przyznają punkty. Zwracają uwagę na wszystko: od obsługi i jedzenia po oprawę muzyczną, a nawet pana młodego. Ta, która na zakończenie odcinka uzyska najwyższy wynik, otrzyma główną nagrodę - wymarzoną, ekskluzywną podróż poślubną.","","",[]],"50469168":["Zakończywszy studia w USA, Ola wraca do domu rodzinnego. Dziewczyna ma wrażenie, że rodzice starają się coś przed nią zataić. Sprawa jest o tyle dziwna, że pewnego dnia widzi swojego ojca biegającego po parku w przebraniu lisa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50469169":["Michał pochodzi z Ukrainy. Dzięki stypendium może uczęszczać do prywatnego liceum. Nie ma jednak żadnych kolegów. Wrogie nastawienie zmienia się w chwili, gdy chłopak nie wydaje nikogo po incydencie w pokoju nauczycielskim. Rówieśnicy nie są jednak bezinteresowni. Pewny siebie Eryk płaci mu za napisanie eseju na historię. Gdy Michał wyznaje nauczycielowi, że zrobił to dla pieniędzy, ten załatwia mu pracę w kawiarni. Tymczasem Eryk, chcąc odzyskać pieniądze, zaczyna szantażować Michała. Kiedy o mały włos nie dochodzi do tragedii, Michał załamuje się i chce wracać na Ukrainę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf87857920e76b372a54aaf23e59d768",["N"]],"50469170":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e56d38302e416ef239727483e48ced2a",[]],"50469171":["Kolejne uczestniczki 3. edycji programu to Wiktoria, Patrycja, Iga i Izabela. Tematami przewodnimi przygotowanych przez dziewczyny stylizacji są \"Kociara\" oraz \"Przerost formy nad treścią\". Ich końcowy występ na wybiegu ocenią one same oraz zakochana w modzie Ada Fijał, blogerka Macademian Girl i znany stylista Jarek Szado. Zawodniczki będzie wspierać doświadczona znawczyni mody Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/007286bf3be287bcaf49cf66f8b7e855",["AD"]],"50469172":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2518b74fa16b9f7ea3c05ebcc6ed9938",["N"]],"50469173":["Brendan organizuje wycieczkę do meksykańskiego Cabo. Morgan zaprasza ich wspólnych znajomych. Czy jednak dawne spory i zatargi nie popsują atmosfery?","","",[]],"50469174":["Gospodyni programu spróbuje znaleźć sposób na niejadków. Ewa Wachowicz przygotuje menu dla najmłodszych. Ugotuje zupę pomidorową, do której \"przemyci\" też inne warzywa. Na danie główne poda pieczony filet z piersi indyka z frytkami z batatów. Na deser zaś przyrządzi domowe lody kokosowe, a poda je na grillowanym ananasie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835331.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2323b73703ee7366b5eca24d5c499eaa",["N"]],"50469175":["Prow.: Magdalena Wójcik.
Prawidłowe odżywianie wpływa na zdrowie i samopoczucie kobiet. W pogoni za idealną sylwetką panie zatraciły przyjemność jedzenia i skupiają się głównie na ograniczeniach. Program prowadzony przez Magdalenę Wójcik zachęca je do zdrowego odżywiania, ale bez wyrzeczeń. Prowadząca prezentuje ciekawe przepisy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fcd8a40621fd8168342f1b68aedb053c",[]],"50469176":["Pięć zamożnych Rosjanek pokazuje kulisy swojego wystawnego życia. Kobiety opowiadają o najbardziej wyszukanych zachciankach i pokazują przepych, w jakim żyją. Widzowie zobaczą z bliska ich luksusowe wnętrza i stylowe ubrania.","","",[]],"50469177":["Prow.: Joanna Lazer.
Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością. W każdym odcinku show widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ff1662ec0a303560f73e9b636e96cdf2",[]],"50469178":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/876d7b288e039085133acb0db54f2d71",["N"]],"50469179":["Pani Grażyna mieszka wraz z czwórką swoich dzieci w starym domu, w którym nie ma łazienki, bieżącej wody ani toalety. W prowizorycznej kuchni działa tylko stara kuchenka z jednym palnikiem. Dzieci nie mają swoich pokoi, łóżka są połamane, a ściany osmalone od wyziewów z zepsutego pieca. Z powodu obecnej w domu wilgoci ubrania trzymane są w szopie. Dzieci mają astmę, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Katarzyna Dowbor obawia się, że 5 dni to za mało, by spełnić marzenie rodziny o godnym życiu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9339e04c0ccd0d7c6ac1a2ee7fd9ee75",["N"]],"50469180":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50469181":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2da7c94c7d470fa630a7aa2e78c0fa4",[]],"50469182":["Pierwsza historia. Teresa Kobździej, ekspedientka w wiejskim sklepie spożywczym, zauważa zmianę w zachowaniu męża, Henryka, dostawcy w hurtowni. Odkąd mężczyzna wrócił z targów w Poznaniu namawia żonę do zmiany stylu ubierania się i na eksperymenty w sypialni. Od jakiegoś czasu często również wyjeżdża pod pretekstem szkoleń unijnych. Detektywi, do których zgłosiła się zaniepokojona Teresa, montują w samochodzie Henryka podsłuch i dowiadują się o planowanym spotkaniu w jednym z droższych apartamentów w mieście. Na miejscu zastają zupełnie odmienionego Henryka - w nowoczesnych ubraniach, z ciemnymi okularami i drogą walizką. Do pokoju mężczyzny wchodzą dwie młode dziewczyny. Druga historia. Zamożny biznesmen 43-letni Mariusz Stróżyk od 6 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z 8 lat od niego młodszą Iwoną. Kupił żonie solarium, by nie nudziła się w domu. Pewnego dnia kobieta zaczyna się inaczej zachowywać: późno wraca do domu i nie ma ochoty na seks. Na dodatek Mariusz znajduje w samochodzie czapkę, która nie należy ani do niego, ani do Iwony. Prosi śledczych o zbadanie, czy żona jest mu wierna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c2a6d5f15a814d354fffa6e8e8fa387",["N"]],"50469183":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na pięć dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","","",["N"]],"50469184":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/800fe2823a993e2a833879771ce900de",["N"]],"50469185":["Sebastian Brzystek dwa lata temu poznał przez internet recepcjonistkę hotelową Milenę Wanach. Od tego czasu są parą. Mężczyzna poważnie myśli o przyszłości i zamierzał oświadczyć się ukochanej. Niestety od niedawna kobieta dziwnie się zachowuje: stała się oziębła, unika seksu, a do tego najchętniej cały czas spędzałaby w pracy. Damian Petrow i jego ludzie rozpoczynają obserwację. Wkrótce zaczynają podejrzewać, że Milena po godzinach spotyka się w hotelu ze sponsorem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/740ecc3ab09b4f7ff45be7ed956a282a",["N"]],"50469186":["Kryzys gospodarczy nie powstrzymał rozkwitu medycyny estetycznej. Każdy Brytyjczyk marzy o doskonałym wyglądzie i jest gotów wiele poświęcić, by go osiągnąć. W londyńskiej klinice przy Harley Street pracują specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej. Wśród ich klientów można spotkać zarówno wymagających celebrytów, jak i wystraszonych nowicjuszy. Program odsłania tajemnice tej luksusowej kliniki, której pacjenci dla piękna zrobią wszystko.","","",[]],"50469187":["Kim szykuje się do wprowadzenia na rynek nowej linii kosmetyków KKW Beauty. Khloe czyni przygotowania do przeprowadzki Tristana do Los Angeles.","","",[]],"50469188":["Odkurzacz i miłośniczka butów","","",[]],"50469189":["Nowe niewiarygodne historie ludzi uzależnionych od bardzo dziwnych zachowań, nawyków i produktów. Poznamy również ich rodziny i znajomych, którzy za wszelką cenę próbują pomóc im zwalczyć te niezrozumiałe przyzwyczajenia.","","",[]],"50469190":["Twórcy przypominają najbardziej niezapomniane chwile z show-biznesu i życia gwiazd. Opowieści, ubarwione licznymi anegdotami prowadzących, niejednokrotnie zaskoczą i rozbawią widza do łez.","","",[]],"50469191":["Justyna nie radzi sobie na kolejnym castingu. Z braku pieniędzy rozpoczyna pracę u Sylwii w jej eleganckim showroomie. Po kolejnej kłótni Sylwia daje Gabronowi szansę. Iza próbuje namówić zapracowanego Mateusza na długi wakacyjny wyjazd. Poza tym postanawia wykonać test ciążowy.","","",[]],"50469192":["Mateusz dostaje wymarzony kontrakt w Hiszpanii, o który walczył przez ostatni rok. Dzieli się tą wiadomością z Izą. Ta informuje go, że jest w ciąży. Justyna źle się czuje w nowej pracy. Wciąż marzy o karierze modelki. Niespodziewanie w showroomie zjawia się jej były chłopak Wojtek, który przyjechał z Wałcza, aby prosić ją o powrót do domu.","","",[]],"50469193":["Widzowie poznają m.in. losy związku mężczyzny ogarniętego pewnymi obsesjami, a także historię baristy, który wiąże się z ekscentryczną dziewczyną. Partnerka namawia go, by zgodził się na pewien eksperyment.","","",[]],"50469377":["W odcinku m.in. bosy parkour i najszybsza łódź motorowa na świecie.","","",[]],"50469378":["Niesamowite popisy base jumperów, upadki podczas jazdy na long boardzie, ujeżdżanie świni oraz zwinny 94-latek spacerujący po skrzydle lecącego samolotu.","","",[]],"50469379":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50469380":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50469381":["Reż.: Russell Leven, Matt Barrett.
Program ukazuje świat lotnictwa od zupełnie innej, nieznanej strony. Widzowie mogą przekonać się, jak działają lotniska, fabryki i inne obiekty, dzięki którym sprawnie funkcjonuje ta globalna sieć połączeń., Autorzy programu docierają do ludzi, dzięki którym pasażerowie mogą szybko i bezpiecznie latać samolotami, a także do sieci i systemów, od których zależy cały transport lotniczy. Ponadto przybliżą także naukowe i inżynieryjne podstawy przemysłu lotniczego.","","",[]],"50469382":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Paul Dolecki i jego przyjaciółka, Iga Smolarz chcą wyjechać do USA i tam wziąć ślub. Obydwoje cieszą się na wspólną przyszłość. Pewnego dnia jednak Paul podsłuchał przypadkowo rozmowę telefoniczną swojej narzeczonej i nabrał podejrzeń. Zwraca się do detektywów z prośbą o sprawdzenie przeszłości kobiety.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/dbfb56d28978e0fec733428980ccf730",[]],"50469383":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Do Bronka Malanowskiego zgłasza się Grażyna Dębska, która twierdzi, że ktoś zagraża jej życiu. Kobieta została celowo zamknięta w saunie w domu swojego przyszłego męża. Gdyby nie córka klientki, Nina, która ją uwolniła, prawdopodobnie doszłoby do tragedii. O zamach na własne życie Grażyna podejrzewa syna swego narzeczonego - Krzysztofa Szymanowskiego. Detektywi, podając się za gości weselnych, udają się do willi Szymanowskich, gdzie rozpoczynają obserwację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2a4087c35946e11795419b6375e044e",[]],"50469384":["Młody chłopak poszukuje swojej siostry, która po pracy nie wróciła do domu. Dziewczyna jest chora na cukrzycę, więc w jej poszukiwaniach liczy się każda chwila. Detektywi trafiają do klubu, w którym rzekomo pracowała. Okazuje się, że od miesiąca zarabia gdzie indziej: w agencji testowania wierności...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/519c2f10054878a3c41810d507e99c9e",[]],"50469385":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Detektywi dostają nowe zlecenie. Poszukują Pauliny Żukowskiej, która uciekła z domu. Dziewczyna ukradła z domu klaser z monetami oraz figurkę Buddy, które sprzedała w komisie. Marek odzyskuje te przedmioty. Przy okazji detektywi zauważają, że ojciec uciekinierki, Bohdan Żukowski, jest bardziej zainteresowany Buddą niż własną córką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3204269e3acafaf7fe496a421ad9bfef",[]],"50469387":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d46c77e7e391e49725545297e15093fd",["N"]],"50469388":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/480809460beacb764b37b84bca448983",["N"]],"50469389":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50469390":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50469391":["Historia katastrofy, jaka miała miejsce 5 sierpnia 2010 roku w kopalni miedzi i złota San José, położonej nieopodal Copiapó. W wyniku tąpnięcia 33 górników zostało uwięzionych pod ziemią w komorze o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Po siedmiu nieudanych próbach 22 sierpnia 2010 udało się w końcu wydrążyć otwór, dzięki któremu nawiązano kontakt z zasypanymi. Przed wydostaniem ich na zewnątrz wdrożono bardzo restrykcyjne procedury, w tym specjalną dietę, ubiór ochronny czy kolejność ewakuacji, by zapewnić im jak najlepsze warunki aklimatyzacji. Działania ratownicze mające na celu wyciągnięcie górników rozpoczęły się 12 października, a zakończyły 14 października. Górnicy przetrwali pod ziemią rekordowy okres 69-70 dni.","","",[]],"50469392":["Twórcy programu zastanawiają się nad najbardziej fascynującymi zagadnieniami ze świata nauki. Próbują dowiedzieć się, w jaki sposób powstała nasza planeta, rozmyślają nad tym, czy oddalanie się Księżyca będzie jednoznaczne z zakończeniem życia na Ziemi i wyrażają własne opinie na temat tego, jaki kształt mogą przybrać pozaziemskie cywilizacje.","","",[]],"50469393":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50469394":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50469395":["W tym odcinku twórcy programu wybierają się ponownie w okolice Gostycyna leżącego w województwie kujawsko-pomorskim. Kilka miesięcy wcześniej, na polu bitwy z 10 i 11 lutego 1945 roku, udało nam się odnaleźć fragmenty rozbitego w tej bitwie tygrysa. Tym razem Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski próbują odnaleźć silnik od słynnego radzieckiego czołgu T34. Tak jak uprzednio w poszukiwaniach pomogą im strażacy z OSP.","","",["AD"]],"50469396":["Do poszukiwaczy zwraca się jeden z telewidzów, który podczas prac w gospodarstwie znalazł legendarną polską bronią pochodzącą z września 1939 roku. Olaf i Sebastian chcą potwierdzić, że znaleziony przedmiot jest pozostałością po wrześniowej przeprawie przez Wisłę w rejonie Baranowa Sandomierskiego. Duet przeszuka także pewien tajemniczy strych.","","",["AD"]],"50469397":["Agnieszka Kołodziejska i Tomek Florkiewicz odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata. Poznają ciekawych ludzi oraz ich pasje. Odkryją też niezwykłe miejsca, które czasem znajdują się bliżej, niż nam się wydaje.","","",["N"]],"50469398":["Reż.: André Annosse.
Linia Maginota uznawana jest za najbardziej niezwykłą fortyfikację, jaką kiedykolwiek zbudowano w Europie. Rozciągająca się od Belgii po Alpy, zaprojektowana przez armię inżynierów wojskowych, ta kolosalna megastruktura była siecią ufortyfikowanych bunkrów połączonych tunelami bronionymi przez nieustający ogień artyleryjski. Miała to być nieprzenikniona przeszkoda. Jednak w maju 1940 r. hitlerowskie dywizje pancerne zdołały okrążyć linię Maginota i przedostać się do Francji przez las Ardenów. Armie niemieckie najechały Francję w ciągu zaledwie kilku dni. Mimo wygórowanych kosztów budowy i krytyki za względną bezcelowość powstania, linia Maginota pozostaje przedmiotem ożywionych badań. Naukowcy sprawdzają, jak ją zbudowano, jaką rolę odegrała w kampanii wojennej Francji oraz jak wróg zdołał przebić tę zaporę.","","",[]],"50469399":["Bogusław Wołoszański rozwiązuje zagadkę tajemniczego kompleksu Riese. Heinrich Himmler miał obsesję na punkcie stworzenia aryjskiej religii. Widzowie dowiedzą się, czy właśnie temu miało służyć mauzoleum w Wałbrzychu. Twórca SS uważał, że dzięki legendarnej relikwii - Świętemu Graalowi - Niemcom uda się wygrać wojnę. Co więcej, wierzył, że w poprzednim wcieleniu był królem Henrykiem I Ptasznikiem oraz szukał wejścia w głąb planety.","","",["N"]],"50469400":["Dla niektórych ukształtowanie oraz warunki budowy linii Mołotowa sugerują, że atak Hitlera na ZSRR 22 czerwca 1941 o dwa tygodnie uprzedził agresję ze strony Stalina. Jednak prawda jest inna.","","",[]],"50469401":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["N"]],"50469402":["Andrzej z pomocą swojego ojca poznaje nową dziewczynę. Rysiek postanawia uzupełnić pewne braki zanim rozprawi się ze swoją samotnością. Wojtek stara się zrozumieć, co jest powodem jego niepowodzeń, co takiego zniszczyło jego życie. Bandziorek angażuje się w nową znajomość. Widzowie przekonają się, czy nowa dziewczyna skorzysta z zaproszenia chłopaka. Zbyszek skreśla swoje niepowodzenia sercowe w krzyżówkach. Chłopak liczy, że rebusy podrzucą mu hasło, które pomoże mu rozwiązać jego kłopoty. Bogdana dręczy przeszłość, która już raz zniszczyła jego szczęście.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/19e593f1b3976f56d2102ebb05e028f8",[]],"50469403":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"50469404":["Reż.: Franck Vicomte.","","",[]],"50469405":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"50469406":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50469407":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50469408":["W odcinku kierowca sedana, który zapomniał o obowiązujących go ograniczeniach, wypadek z udziałem rowerzystki, ekstremalnie szybki kierowca luksusowego sedana, potrącenie pieszego na pasach oraz kierowca zatrzymany na ekspresowej obwodnicy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5e7542ababd41fa1a12201dd82b2277",["N"]],"50469409":["Dziennikarz śledczy przedstawi sylwetki dwóch przestępców, którzy mimo to, że są znani z imienia i nazwiska, wciąż zostają nieuchwytni. Pierwszym z nich jest Marcin Kropidłowski ps. Kropa, który kilka lat temu zamordował właściciela hurtowni jaj pod Kartuzami. Drugim jest Ukrainiec Jurij Zatkhey, poszukiwany za zbrodnie dokonane w swojej ojczyźnie oraz napady w Polsce. Na koniec dziennikarz przedstawi sprawę zaginięcia mieszkanki Gdyni - 33-letniej Małgorzaty Klechniowskiej. Matka 7-letniej dziewczynki zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Policja podejrzewa jednak, że kobieta została zamordowana. Fajbusiewicz liczy na pomoc widzów w wyjaśnieniu tej sprawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8341b6aec97cf1b5868aedcf930b208f",["N"]],"50469410":["Dziennikarz śledczy rekonstruuje ostatnie chwile życia studenta stołecznej politechniki. Reporter korzysta, m.in. z nagrań monitoringu w autobusach oraz pomocy kolegi ofiary i miejscowego prokuratora. Ciało studenta zostało znalezione w październiku 2012 roku nad Wisłą. Następnie Fajbusiewicz prezentuje list gończy za Markiem Miastkowskim, który przez lata terroryzował mieszkańców Białegostoku. Mężczyzna jest podejrzany, m.in. o zabójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d554ba7a2c14826a398b7f9222e24d69",["N"]],"50469411":["Dziennikarz śledczy przedstawi jedną z najtrudniejszych spraw kryminalnych stołecznej policji, która do tej pory nie została rozwiązana. Na przełomie roku 2004/2005 w Wiśle znaleziono zmasakrowane zwłoki trzech mężczyzn. Szczątki ofiar były niekompletne. Dotąd nie ustalono tożsamości zmarłych. Wiadomo jedynie, że mężczyźni przed śmiercią pili alkohol i jedli chiński fast food. Zwłoki zostały zapakowane w worki po torfie sprowadzanym z Estonii, dlatego podejrzewano, że ofiarami są cudzoziemcy. Niespodziewanie w trakcie realizacji programu do Fajbusiewicza docierają zaskakujące informacje dotyczące tej makabrycznej zbrodni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f592353c6a01c4747a9bc590e84231e8",["N"]],"50469229":["W odcinku zatrzymanie kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości na ulicy Połczyńskiej, relacja z dramatycznego wypadku na Myśliwieckiej, oraz interwencja zespołu wypadkowego w Śródmieściu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/18431d5de2631e6bdef5664f273419cd",["N"]],"50469230":["Widzowie zobaczą podwójne zatrzymanie: kierującej kolekcjonującej punkty oraz kierowcy z podrabianymi tablicami rejestracyjnymi, potrącenie pieszej na parkingu w pobliżu ursynowskiej restauracji oraz niegroźną stłuczkę w samym centrum stolicy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d56a67fe2ec8283f38c17225fc2f146",["N"]],"50469231":["Sytuacja w domu Anki znacznie się pogarsza przez napięte relacje między Pawłem a Natalią. Nowa partnerka Strzeleckiego zaczyna pić. Anka natychmiast reaguje i każe jej się wynieść. Kobieta się wyprowadza, lecz na karoserii nowego samochodu Pawła zostawia mu niemiłą pamiątkę. Z kolei do związku Anki i Maćka wkracza nadopiekuńcza matka mężczyzny (Lucyna Malec). Nie przeszkadza jej, że partnerka jej syna jest od niego starsza i ma dzieci. Strzelecką zaczyna natomiast niepokoić różnica wieku między nią a przystojnym instruktorem jogi. Tymczasem znajomość Zuzy i Jerzego kwitnie. Ginter porywa Markiewicz z pracy i spędzają ze sobą namiętny wieczór. Przez to mężczyzna zapomina o spotkaniu z córką. Koleżanki zauważają zmianę w zachowaniu Zuzy. Domyślają się, że ambitna dyrektor banku z kimś się kochała. Markiewicz zaprzecza jednak, ponieważ nie ma odwagi powiedzieć Indze prawdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8933fb1dfe4415fbca09a3acc7d32e58",["N"]],"50469232":["Zapracowana Patrycja rzadko bywa w domu, o co coraz częściej kłóci się z Michałem. Mąż nie może jej wybaczyć, że zapomniała o ich rocznicy ślubu. Kochan spóźnia się na uroczystą kolację, podczas której wraz z przyjaciółmi oboje mieli świętować pierwszy rok ich małżeństwa. Dowiaduje się, że goście przenieśli się do Michała do pracy. Na miejscu okazuje się, że w salonie wybuchł pożar i niemal wszystko spłonęło. Anka zabiera Basię, matkę Maćka, na wieczór karaoke. Obie wraz z koleżankami świetnie się bawią. Strzelecka liczy, że jeśli Barbara w końcu się rozluźni, przestanie przesadnie opiekować się synem. Następnego dnia kobieta oświadcza, że zapisuje się do chóru. Maciek jest zachwycony. Romans Zuzy i Jerzego staje się coraz poważniejszy. Markiewicz wciąż nie potrafi powiedzieć Indze o swoim związku z jej ojcem. Tymczasem Gruszewska martwi się, że nie wystarczy jej pieniędzy na remont lokalu, w którym raz z Anką zamierzają otworzyć piekarnię muffinek. Postanawia poradzić się w tej sprawie Zuzy. Podczas niezapowiedzianej wizyty u Markiewicz, dowiaduje się, że jej ojciec spotyka się z jej przyjaciółką. Wściekła zarzuca Zuzie, że okazała się fałszywa, i nie chce jej więcej znać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc1ee689118a7b6b88b7c8af98ea44d1",["N"]],"50469233":["Reż.: Jan Batory.
Joanna (Kalina Jędrusik), piękna pani architekt, nie wychodzi z domu, czekając aż zadzwoni do niej ukochany Janusz (Wieńczysław Gliński). Odbiera kilka pomyłkowych telefonów i ciągle słyszy, że ktoś chce rozmawiać z Honoratą i żąda kontaktu z centralą. Po pewnym czasie zniecierpliwiona Joanna podaje się za ową Honoratę. Nie ma pojęcia, że centrala to punkt kontaktowy szajki fałszerzy banknotów, a Honorata (Ewa Krzyżewska) jest ich łączniczką. Nieświadoma swojej roli Joanna daje się namówić na spotkanie Andrzejowi (Andrzej Łapicki), jednemu ze swoich tajemniczych rozmówców. Dziwne zachowanie nieznajomego intryguje panią architekt. Kobieta dochodzi do przekonania, że jest on szefem gangu. Razem ze swoją przyjaciółką Janką (Krystyna Sienkiewicz) postanawia go śledzić. Niebawem zostaje porwana przez członków gangu. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści Joanny Chmielewskiej \"Klin\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844174.jpg","",["N"]],"50469234":["Reż.: Jerzy Stefan Stawiński.
Trzy odrębne historie, które łączy jedynie wspólne miejsce akcji, Urząd Stanu Cywilnego na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich w Warszawie. Bohaterami pierwszej z nich jest Tomek (Władysław Kowalski) i Alina (Marta Lipińska), którzy mają właśnie wziąć ślub. Panna młoda spóźnia się jednak na ceremonię. Zdenerwowany mężczyzna urządza jej z tego powodu awanturę i młodzi rozstają się. Wkrótce dochodzi do ich przypadkowego spotkania w autobusie. Drugie zdarzenie prezentuje losy Marka (Zbigniew Dobrzyński), który postanawia zdobyć niedostępną Joannę (Teresa Tuszyńska). By tego dokonać, proponuje jej spotkanie, ale tylko pod warunkiem, że wezmą ślub. Zaintrygowana dziewczyna wkrótce wychodzi za niego za mąż. W trzecim epizodzie Tadek (Paweł Galia) i Kasia (Magdalena Zawadzka) uciekają z domu, by się pobrać. W urzędzie zostają poinformowani, że nie mogą wziąc ślubu, ponieważ nie są pełnoletni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839802.jpg","",["N"]],"50469235":["Reż.: Cody Cameron, Kris Pearn.
Kontynuacja przeboju kinowego z 2009 roku. Flint Lockwood i jego przyjaciele ponoszą surowe konsekwencje wywołanego przez siebie spożywczego kataklizmu, który zniszczył ich miasto. Muszą opuścić rodzinne strony. Idol Flinta, Chester V, proponuje mu pracę w firmie zajmującej się oczyszczaniem wyspy. Zatrudnieni w tej korporacji wybitni wynalazcy obmyślają nowatorskie rozwiązania technologiczne, mające służyć dobru ludzkości. Flint odkrywa, że jego maszyna, niegdyś zamieniająca wodę w żywność, wciąż działa. Obecnie jednak nieudany wynalazek Lockwooda produkuje zmutowane bestie gastronomiczne, posiadające cechy produktów spożywczych i zwierząt. Są wśród nich ożywione pikle, pół krewetki, pół szympansy i przerażające krzyżówki szarlotek z tuńczykami. Flint z pomocą towarzyszy musi ocalić świat przed groźnymi monstrami. W polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczyli m.in. Jacek Bończyk w roli Flinta, Monika Pikuła jako Sam Sparks i Tomasz Borkowski jako Chester V.","","",[]],"50469236":["Reż.: Terry Jones.
Neil Clarke (Simon Pegg) jest zwyczajnym nauczycielem gimnazjalnym. Pewnego dnia odkrywa w sobie magiczne moce. Wystarczy, że poruszy małym palcem, a wszystko, o czym pomyśli, natychmiast staje się faktem. Dzięki swoim nowym umiejętnościom może m.in. uciszyć grupkę dzieci, a także sprawić, że przyjaciel - niezbyt przystojny nudziarz - zmieni się w obiekt kobiecych westchnień. Dotąd skromny i niepozorny Neil zostanie prawdziwą gwiazdą. Wkrótce odkryje jednak, że mając magiczne moce, powinien być bardziej ostrożny. Film Terry'ego Jonesa, jednego z członków legendarnego Monty Pythona, twórcy m.in. \"Żywotu Briana\" czy \"Latającego cyrku Monty Pythona\". W roli głównej wystąpił jeden z najpopularniejszych brytyjskich komików - Simon Pegg (\"Wysyp żywych trupów\", \"Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874230.jpg","",[]],"50469237":["Reż.: Pete Travis.
W Hiszpanii zostaje zorganizowana konferencja, której tematem przewodnim jest walka z terroryzmem. Jednym z głównych uczestników sesji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton (William Hurt). Polityk wygłasza przemówienie na placu w Salamance, gdzie gromadzą się tłumy ludzi. Nagle rozlegają się dwa strzały. Ranny przywódca pada na ziemię. Szybko wybucha panika. Chaos wzmaga jeszcze wybuch bomby. Wydarzenia te ukazane zostają z perspektywy ośmiu osób: od agentów ochrony, przez przypadkowych widzów, po sprawców zamachu. Wśród świadków dramatycznego ataku znajdują się funkcjonariusze służb specjalnych Thomas Barnes (Dennis Quaid) i Kent Taylor (Matthew Fox), którzy ochraniali głowę państwa, amerykański turysta Howard Lewis (Forest Whitaker), który nakręcił całe wydarzenie za pomocą kamery wideo i sądzi, że udało mu się zarejestrować również zabójcę, oraz producentka wiadomości telewizyjnych Rex (Sigourney Weaver), która na żywo relacjonuje milionom widzów przebieg zdarzeń. Próbują oni na własną rękę odnaleźć i zidentyfikować zamachowca. Niespodziewanie odkrywają szokującą prawdę. Dynamiczny thriller polityczny w gwiazdorskiej obsadzie i z pomysłową fabułą, w której to samo wydarzenie zostaje ukazane oczami ośmiu osób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875850.jpg","",["N"]],"50469238":["Reż.: Chris Columbus.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z retransmisją mistrzostw świata w \"Pac-Manie\", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla zatytułowana \"Donkey Kong\" oraz japońska zręcznościówka \"Galaga\". W założeniu ekspertów NASA ma to być pokojowa wiadomość, ale kosmici traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję na Błękitną Planetę. Atakują Ziemian pod postacią bohaterów gier komputerowych, które poznali z nagrań. Ludzkości grozi zagłada. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Cooper, dawniej zapalony gracz, powołuje do walki z najeźdźcami grupę znawców gier komputerowych. W gronie śmiałków znajdują się jego znajomi sprzed lat m.in. monter telewizji Sam Brenner, wierzący w teorie spiskowe Ludlow Lamonsoff oraz oszust Eddie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1840147.jpg","",[]],"50469239":["Reż.: Jarrad Paul, Andrew Mogel.
Dan \"The D Train\" Landsman (Jack Black), gamoniowaty autsajder i szef komitetu organizującego szkolny zjazd absolwentów, ma nadzieję, że spełni swoje marzenie, by stać się kimś ważnym, gdy uda mu się namówić do wzięcia udziału w imprezie Olivera Lawlessa (James Marsden), najpopularniejszego chłopaka w szkole, który został aktorem. W tym celu leci do Los Angeles. Jednak szalony wieczór w hollywoodzkim stylu przybiera nieoczekiwany zwrot, który prowadzi do szokującego finału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875855.jpg","",[]],"50469240":["Reż.: Ernie Barbarash.
Brazil i Flint mają opinię najlepszych zawodowych zabójców. Pierwszy z nich doskonale operuje nożem i przyjmuje każde zlecenie. Kwestią jest tylko odpowiednie wynagrodzenie. Jego rywal, Flint, to niezawodny strzelec. Mężczyzna postanawia wycofać się z zawodu, gdy wskutek brutalnego napadu jego żona zapada w śpiączkę. Kiedy dowiaduje się jednak, kto jest odpowiedzialny za stan ukochanej, decyduje się jeszcze raz wkroczyć do akcji, by wyrównać rachunki z przeszłości. Okazuje się, że Brazil dostał kontrakt na tę samą osobę - wpływowego handlarza narkotyków, mającego kontakty w szeregach Interpolu. Aby osiągnąć cel, specjaliści w krwawym fachu postanawiają połączyć siły.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1845273.jpg","",["N"]],"50469241":["Roczny chłopiec zostaje porwany, a jego opiekunka trafia do szpitala. Wkrótce potem w podobnych okolicznościach ginie kolejne dziecko. Obaj chłopcy mają tę samą grupę krwi. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszani są handlarze organów. Ktoś włamał się do komputera Leny. Kobieta czuje się obserwowana. Policjanci muszą znaleźć stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50469242":["Właściciel firmy transportowej zostaje skatowany. Natalia i Kuba prowadzą śledztwo. Podejrzewany jeden z pracowników okazuje się niewinny. Dochodzenie ujawnia międzynarodowy trop w sprawie. Funkcjonariuszy wydziału kryminalnego czekają poważne zmiany. Obcy ludzie w komendzie i kolejne tajemnice Łucji niepokoją jej kolegów. Nie przypuszczają oni jednak, że jest to element planu, w który zaangażowany jest sam Piotr Zarębski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50469243":["Niania kilkuletniego Miłosza zostaje zaatakowana, a chłopiec ginie bez śladu. Ojciec dziecka podejrzewa swoją byłą żonę, która już raz próbowała uprowadzić syna. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy i twierdzi, że poprzednim razem miała powód. Według niej Miłosz był molestowany. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem, by uratować chłopca z rąk przestępców... Była dziewczyna Krystiana, Paulina, czeka na proces po tym, jak niesłusznie oskarżyła Krystiana o pobicie. Jej matka robi wszystko, by chłopak wycofał zarzuty. Kobieta posuwa się nawet do próby wręczenia policjantowi łapówki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50469244":["W motelu zostaje zastrzelony mężczyzna. Okazuje się, że to miejsce schadzek kochanków. Policjanci podejrzewają, że w sprawę może być zamieszany prywatny detektyw, na którego udział wskazują znalezione ślady. W tym samym czasie Natalia dostaje anonimową przesyłkę z podziękowaniami. Policjanci próbują ustalić, kim jest jej tajemniczy adorator.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50469245":["Tomek Orlik jest świadkiem, jak policja wyprowadza z domu kultury syna jego znajomych, podejrzanego o handel narkotykami. Rodzice chłopaka proszą detektywów o pomoc w oczyszczeniu Tobiasza z zarzutów. Dość szybko wychodzi na jaw, że Tobiasz nie jest niewiniątkiem. Co więcej, nie działa sam. Motywem jego postępowania okazuje się zemsta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ec68625d6973e5da0baec89a82dabc",["N"]],"50469194":["Właściciel agencji reklamowej nagle umiera. Okazuje się, że został otruty. Ilość leków, które zażywał, niepokoiła rodzinę i współpracowników. Mężczyzna ukrywał wiele sekretów. Detektywi próbują odkryć prawdę i zapobiec kolejnej tragedii. Druga sprawa tego dnia. Drobni handlarze są regularnie okradani na jednym z osiedli. Narasta napięcie wśród poszkodowanych, złodzieje są nieuchwytni. Eskalacja napadów wisi w powietrzu, detektywi obawiają się samosądu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50469195":["Po powrocie do domu mężczyzna odkrywa zwłoki swojej żony w garażu. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Okazuje się jednak, że kobieta pracowała w firmie windykacyjnej i miała wielu wrogów. Detektywi odkrywają także, że zrozpaczony mąż miał romans. Sprawa dodatkowo komplikuje się, gdy policjanci odnajdują drugiego trupa. W tym samym czasie prowadzą sprawę emerytki, która podejrzewa, że ktoś chce ją okraść metodą \"na wnuczka\". Gdy dochodzenie nabiera tempa, detektywi odkrywają tajemnicę rodzinną staruszki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50469196":["Do biura detektywów zgłasza się Krystyna Mazur. Starsza pani podejrzewa, że ktoś kradnie jej pamiątki rodzinne. Córka kobiety twierdzi natomiast, że matka od pewnego czasu zapomina o różnych rzeczach. Tymczasem śledczy odkrywają, że wnuk Krystyny ma długi i nawiązał współpracę z gangsterami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba9132d548bcdbb61db2e188a3cff508",["N"]],"50469197":["Malanowski odbiera dziwny telefon. Młoda kobieta chce zamówić pizzę. Detektyw szybko orientuje się, że to nie pomyłka. Rozmówczyni jest w niebezpieczeństwie i usiłuje wezwać pomoc. Tomek jedzie pod wskazany adres. Na miejscu zastaje wystraszoną studentkę Patrycję Chlebicką. Dziewczyna twierdzi, że od pewnego czasu prześladuje ją Adam Czech, który ma na jej punkcie obsesję. Śledczy zapewniają ochronę kobiecie i rozpoczynają poszukiwania stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/15d14704c9a1f7773a9736a7cb61bb5b",["N"]],"50469198":["Malanowski znajduje pod drzwiami biura pobitą do nieprzytomności kobietę. Postanawia poznać jej tożsamość. Magda odkrywa, że ofiarę zostawiła nad ranem znana detektywom prostytutka. Tomek dociera do kobiety, lecz zastraszony świadek odmawia zeznań. Podpowiada jednak śledczym, by sprawdzili, kto oznacza swoje prostytutki upokarzającymi tatuażami. Taki właśnie rysunek ma dziewczyna znaleziona przez Bronisława.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/35d9ec6e27194387dfd6f95ef4d7bb28",["N"]],"50469199":["Klient Malanowskiego prosi o odszukanie pięknej nieznajomej, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Śledczy docierają do kawiarni, w której kobieta zamówiła kawę. Podejrzewają, że tajemniczą wybranką serca ich klienta może być kelnerka Kasia. Pokazują mu jej fotografię. Mężczyzna wskazuje jednak na Agnieszkę, siostrę dziewczyny. Problem w tym, że ona od dłuższego czasu nie żyje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ee1407f4d4c01e0a9d20c2a01d7b649",["N"]],"50469200":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50469201":["Licytacja na aukcji w Nowym Orleanie jest wyjątkowo zacięta. Spore emocje budzą kontenery przywiezione prosto z chłodni.","","",[]],"50469202":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"50469203":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"50469204":["Bangkok słynie ze wspaniałej pogody, przyjaznych ludzi, niskich cen i pysznego jedzenia. To właśnie dlatego wielu ludzi wybiera się tam na wakacyjne szaleństwa. Tymczasem troje Polaków wybrało to miasto na idealne miejsce do rozkręcenia własnego biznesu. Maciek jest założycielem sieci szkół językowych, zatrudnia 120 osób, a w jego placówkach uczy się ponad 5 tysięcy studentów. Oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem nie płaci podatków. Krzysztof, właściciel firmy produkującej aplikacje edukacyjne, obecnie myśli o trzech ślubach z tę samą kobietą. Na jednej z uroczystości ma być aż tysiąc gości. Z kolei Piotrek, konsultant biznesowy, zarabia w miesiąc tyle, ile kiedyś z Polsce przez cały rok. Wszyscy, którzy mają świetny pomysł na własny interes lub po prostu mają ochotę się zabawić, powinni przyjechać do Bangkoku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fcba4c245fead1a5624d991dc7d421",[]],"50469205":["Dubaj - piekło czy raj? Wprawdzie litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. Ciepłolubni będą zadowoleni - w styczniu temperatura utrzymuje się około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może się podnieść nawet do 50. W tym odcinku widzowie poznają Justynę, która w Dubaju handluje złotem, czyli nieruchomościami, oraz Maćka, który wyposaża najdroższe hotele w dzieła sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/448ddcc992303c8042f5b4565a913275",[]],"50469206":["3 września 1939 roku 9 Dywizja Piechoty była ostatnią wielką jednostką Armii Pomorze. Chcąc uniknąć okrążenia dowódca dywizji pułkownik Werobej prowadził swych ludzi szosą Tuchola-Świecie ku przeprawom na Wiśle. Tymczasem dowódca niemieckiego XIX korpusu pancernego Heinz Guderian był szybszy. Wyprzedził wycofujące się wojska polskie i zamykając drogę odwrotu, uderzył ze wszystkich stron. W ciągu czterech godzin 9 Dywizja Piechoty przestała istnieć. Wówczas zaczęła się kariera nowej taktyki, która zmieniła rozumienie wojny - Blitzkrieg.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fdd7a7696ade90e966c196817a84a80",["AD"]],"50469207":["I Wojna Światowa dobiegała końca. Wówczas wykrwawieni zaborcy szukali sposobu na wzmocnienie swoich armii. Wiosną 1917 roku Niemcy zaczęli organizować \"Polską Siłę Zbrojną\" i postanowili w jej skład włączyć Legiony Polskie Józefa Piłsudskiego. Spowodowało to konieczność złożenia przysięgi na wierność cesarzowi Niemiec. Komendant Piłsudski wydał tajne polecenie, aby legioniści odmawiali składania tej przysięgi. Prawie 70 procent jego żołnierzy zostało internowanych. Szeregowcy trafili do obozu w Szczypiornie, a sam Piłsudski do twierdzy w Magdeburgu. Teren po obozie w Szczypiornie będą eksplorowali prowadzący.","","",["AD"]],"50469208":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"50469209":["W \"Giligin's\" w Arizonie pracują sami mali ludzie. Serwują oni ogromne porcje smażonych na głębokim tłuszczu dań. W Taipei, oprócz tradycyjnej tajskiej kuchni, skosztować można także ziejących ogniem tajskich smoków. Czeska restauracja \"Pravek\" wystrojem przypomina prehistoryczną jaskinię. Dostępne tam jedynie mięsne dania serwują jaskiniowcy. W angielskim \"The Pudding Club\" zaś od razu przechodzi się do deseru.","","",[]],"50469210":["W Japonii działa restauracja, w której wizytę zaczyna się od samodzielnego złowienia swojego obiadu. W Colorado zjeść można w meksykańskiej hacjendzie, w której nurkowie skaczą z 20-metrowego wodospadu, znajdującego się wewnątrz lokalu. \"Criston Cafe\" w Tokio serwuje dania o wyszukanych nazwach, jak chociażby: \"Sałatka z Wieży Babel\" czy \"Wampirze zrazy\". W nowojorskim \"Lucky Cheng's\" zaś dania kuchni azjatyckiej podają drag queens.","","",[]],"50469211":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"50469212":["Niektóre ze stawonogów opracowały niezwykłe sposoby na przetrwanie: zamiast walczyć ze sobą - współpracują. Widzowie zobaczą kolonie owadów tak wielkie, że można je porównać z ludzkimi metropoliami.","","",[]],"50469213":["Narrator, Cillian Murphy, ujawnia niesamowitych, zaskakujących i wytrzymałych mieszkańców Atlantyku - zarówno zwierząt, jak i ludzi. Codziennie stawiają oni czoła najdzikszemu oceanowi świata.","","",[]],"50469214":["Reż.: Stephen Dunleavy.
David analizuje dwa przykłady zwierzęcych zachowań, które od lat stanowią zagadkę dla naukowców.","","",[]],"50469215":["Reż.: Russell Leven, Matt Barrett.
Program ukazuje świat lotnictwa od zupełnie innej, nieznanej strony. Widzowie mogą przekonać się, jak działają lotniska, fabryki i inne obiekty, dzięki którym sprawnie funkcjonuje ta globalna sieć połączeń., Autorzy programu docierają do ludzi, dzięki którym pasażerowie mogą szybko i bezpiecznie latać samolotami, a także do sieci i systemów, od których zależy cały transport lotniczy. Ponadto przybliżą także naukowe i inżynieryjne podstawy przemysłu lotniczego.","","",[]],"50469216":["Losy największych miast świata z perspektywy... zalegających w nich śmieci. Twórcy programu opowiadają, jak w starożytności radzono sobie z odpadami, jak je przetwarzano i kiedy zaczęto utylizować. Przemierzając ulice metropolii, odkrywają ich wstydliwe i brudne tajemnice.","","",[]],"50469217":["Prześledzimy odkrycia naukowe będące podstawą powstania tak niezwykłych struktur, jak mosty w Sydney i Lizbonie, kanały w Amsterdamie i Wenecji, lotniska w Paryżu i Denver, teleskop Hubble'a, czy łazik Curiosity.","","",[]],"50469218":["Broń masowego rażenia, czołgi, powietrzne fortece - rosnące potrzeby wojska bardzo często przyczyniały się do powstawania inżynieryjnych majstersztyków. Zobaczymy takie maszyny jak: B-29, B-52, An-124, Tu-160, lotniskowce klasy Nimitz i Charles de Gaulle, M1 Abrams, M4 Sherman oraz szereg broni atomowych o niewinnych kryptonimach: \"Atomic Annie\", \"Fat Man\" czy \"Little Boy\".","","",[]],"50469219":["Amerykanie zniszczyli japońską flotę wojenną w trakcie starć na Pacyfiku, dzięki radarowi, który zapobiegł potężnemu atakowi wroga. Dokument przedstawia przebieg operacji prowadzonej w birmańskiej dżungli.","","",[]],"50469220":["W czatowni nad Sanem Andrzej \"Żmiju\" podgląda dzikie zwierzęta. Kiedy Tomek \"Wiśnia\" pracuje w lesie, jego mama, Basia, przeczuwa wypadek. Piotrek przetrwał starcie z niedźwiedziem. Hania jest zła na Grzesia \"Śliwę\", że zamiast wypełniać swoje domowe obowiązki przesiaduje przed sklepem z piwem w ręku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50469221":["Adam jak co roku podchodzi do egzaminu na drwala. Może tym razem uda mu się zdobyć licencję. Andrzej \"Żmiju\" gorzej sobie radzi z kobietami niż z wilkami i niedźwiedziami. Nie można tego powiedzieć o Jaśku, który po spotkaniu z \"misiem\" ma niesprawne dłonie i bark. Grześ \"Śliwa\" i Hania odwiedzają drwali na cmentarzu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50469222":["Ekipa programu składa wizytę w Oleśnikowej Dolinie. To urocze miejsce otoczone dziką przyrodą słynie z dorodnych karpi, złocistych linów oraz drapieżnych sumów, szczupaków, sandaczy i okoni. Łowisko powinno zadowolić nawet najwybredniejszych wędkarzy. Widzowie przekonają się, z jakimi okazami zmierzyli się prowadzący program.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d2feb1bfef8468b583ce4f9638e5559",["N"]],"50469223":["Gigantyczna fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Działanie to było całkowicie nieopłacalne. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny, gdyż wojsku brakowało benzyny. Jego brak ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"50469224":["Po upadku powstania przez półtora miesiąca każdego dnia z miasta wyjeżdżało kilkadziesiąt samochodów ciężarowych. Wiozły rabowane przedmioty codziennego użytku oraz skarby polskiej kultury. Rozmiar grabieży był tak duży, że wojskowi dowódcy byli zmuszeni sprowadzić niemieckie firmy transportowe z Berlina i Drezna. Transporty zabytkowych przedmiotów wywożono m.in. do Klecina i Tyńca.","","",["AD"]],"50469225":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25b2546fdbab3e2d34cf403f1059bcb4",[]],"50469226":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1df26d08ad696cf5827b136faf9a74f",[]],"50469227":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5150b60b189bd290cf5dd85adc7096aa",["N"]],"50469228":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ccc2462683694e85d8ccb9d2f556272",["N"]],"50469538":["Reż.: David Semel.
Buffy umawia się z tajemniczym Owenem. Dziewczyna stara się pogodzić swoje życie ucuziowe z obowiązkami pogromcy. Giles odkrywa mroczne proroctwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873634.jpg","",[]],"50469539":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50469540":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50469541":["Pan Stanisław zmaga się z nowotworem mózgu i nie może pracować. Utrzymanie rodziny spadło na barki jego żony Beaty. Małżeństwo Żadziłków wychowuje dwie córki - 10-letnią Karolinę i 9-letnią Martynę. Dom, w którym mieszkają, należy do dziadka. Ma przegniłe podłogi i dziurawe ściany. Mieszkańcy żyją w dwóch niewielkich pokojach. Najbardziej doskwiera im jednak brak łazienki. Ekipa programu zabiera się do pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/697c9cf03b3d558943dd278320dbae2a",["N"]],"50469542":["Do detektywów zgłasza się syn owdowiałej emerytowanej nauczycielki, Jadwigi, która zdaje się przeżywać drugą młodość. Chodzi na imprezy z koleżankami, tleni włosy, ćwiczy aerobik, zakłada mini, a także spotyka się z dużo młodszym od siebie mężczyzną. Klient prosi detektywów, by sprawdzili, czy człowiek ten nie próbuje oszukać jego matki. Szef, chcąc założyć kamerę i podsłuch, przebrany za hydraulika wyrusza do klubu, w którym matka klienta i jej koleżanki w każdy piątek spotykają się na herbatkę. Jego misja daje początek kłopotliwej znajomości z panią Lodzią, której detektyw bardzo przypada do gustu. W toku śledztwa detektywi odkrywają, że matka ich klienta oraz jej młody znajomy wspólnie odwiedzają notariusza. Wokół nich krąży także pewien starszy mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50469543":["Richard Hammond analizuje, co się stanie, gdy na wodnej ślizgawce nie ma odpowiedniego tarcia. Bada także, jakie będą skutki, kiedy przy uderzeniu w taflę wody po skoku z 9 metrów opór jest zbyt duży. Ponadto naukowiec sprawdza siłę uderzenia, kiedy nadmierna śliskość przydaje zjeżdżalni ogromnej mocy. Nurkowie amatorzy przekonują się, co się stanie, kiedy uderzą w taflę wodę maksymalną powierzchnią ciała.","","",[]],"50469544":["Richard wyjaśnia, jakie prawa fizyki rządzą skokami na trampolinie. Na przykładzie huśtania się na linie pokazuje działanie siły grawitacji oraz pędu. Na koniec, obserwując niedoświadczonych amatorów breakdance'u, pokazuje skutki znalezienia się środka ciężkości ciała w niewłaściwym miejscu.","","",[]],"50469545":["Laura i Jan przeprowadzili się do wymarzonego domu na wieś. Chcą założyć prawdziwą rodzinę z gromadką dzieci i wieść spokojne życie. Niestety, spokój na łonie natury pozostaje tylko marzeniem. Najbliżsi sąsiedzi, Roman i Maria robią wszystko, by uprzykrzyć im życie. Jan podejmuje kroki odwetowe. Jako pracownik urzędu skarbowego dowiaduje się przypadkiem, że Remigiusz, wieloletni pracownik Romana, był zatrudniony na czarno. Sąsiad musi zapłacić grzywnę i zaległe składki. Aby zdobyć pieniądze, Roman musiałby sprzedać gospodarstwo, w którym pracował jeszcze jego dziadek...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed74ac4cf2ac8541d840ad7fea259346",["N"]],"50469546":["Bartosz jest młodym mężczyzną mieszkającym na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest samotny i nie układa mu się zbytnio z kobietami. Mężczyzna pracuje nocami. Pewnego dnia zawiera znajomość ze swoją atrakcyjną sąsiadką Martyną. Wkrótce zaczynają się spotykać. Kobieta jest jednak bardzo tajemnicza i często znika z niewiadomych przyczyn. Tymczasem o względy Bartosza zabiega Jolanta, która sprząta jego dom. Wkrótce w życiu mężczyzny zaczynają dziać się dziwne rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835364.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8976adfbfa866d9a87f0837f2835a549",["N"]],"50469547":["Reporterzy Galileo rozszyfrują znaczenie symboli, które umieszczane są na opakowaniach i przedmiotach codziennego użytku. Nie zabraknie także wizyty w podziemnym mieście w Australii, znanym z bogatych złóż opali. Niezwykle trudno się tam żyje. Aby chronić się przed upałem mieszkańcy Coober Pedy drążą swoje domy w skałach. Okaże się, jak się żyje w budynku bez okien. Francuzi też znają charakterystyczne ciasto pieczone na ruszcie. Kultywowaniem tradycji pieczenia sękacza zajmuje się bractwo, które co roku, podczas lokalnego święta, próbuje pobić rekord i upiec ciasto większe niż rok wcześniej. W programie nie zabraknie także dwuczęściowej relacji z wyprawy w poszukiwaniu miasta położonego na środku pustyni Mojave.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"50469548":["Zdolna doktorantka historii sztuki zostaje oskarżona o plagiat. Jej pozycja w środowisku akademickim jest mocno zagrożona. Ruda i Bury muszą udowodnić, że ich klientka jest niewinna, oraz dowiedzieć się, kto i dlaczego chce zniszczyć jej karierę naukową. Do Septagonu zgłasza się także kobieta, która podejrzewa swojego partnera o zdradę. Mężczyzna ciągle narzeka na brak czasu. Jest z zawodu dentystą i twierdzi, że trudno mu pogodzić życie zawodowe z osobistym. Klientka Septagonu zaczyna odkrywać dziwne nieprawidłowości w codziennym grafiku partnera i nabiera przeświadczenia, że ma on romans. Jednak detektywi odkrywają zupełnie inne tajemnice zapracowanego dentysty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1be852dbccb1507fcf3a108926e72b6",["N"]],"50469549":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50469550":["Ola Wysocka stroi się na spotkanie z Białachem. Chce zrobić wrażenie na Mikołaju i aranżuje randkę w szpitalnej sali. Ma nadzieję na coś więcej niż tylko przyjacielskie spotkanie. Z kolei Zuza Kowal martwi się o swoją samotną sąsiadkę. Liczy na to, że uda jej się dotrzeć do syna kobiety. Tymczasem na patrolu wraz z Wojtkiem zajmuje się sprawą śmierci młodej kobiety, której zwłoki znalazł w lesie przypadkowy przechodzień. Okazuje się jednak, że kobieta nadal żyje, chociaż jest bardzo ciężko poturbowana. Zuza i Wojtek ratują jej życie. Dzięki znalezionym przy pobitej dokumentach błyskawicznie ustalają tożsamość poszkodowanej i odnajdują jej rodzinę. Śledztwo rozpoczynają od wykluczenia hipotezy o seryjnym mordercy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4330fd0b90ef1edfdda4b3a82a56941",["N"]],"50469551":["Aurora ma kolejny niepokojący i realistyczny koszmar. Czuje, że prześladuje ją Severo. Rodrigo nie znajduje jednak nic podejrzanego w jej pokoju. Sprawcy wiedzą, że nikt nie uwierzy dziewczynie, gdy powie ona, że ktoś był u niej w nocy. Macrina opatruję rękę Severa, którą skaleczyła Aurora w czasie szamotaniny z mężczyzną. Dziewczyna sama nie wie, co się z nią dzieje i zgadza się na wizytę u psychologa. Znachorka daje Xóchitl naszyjnik, który ma ją ochraniać. Aurora widzi Mónicę z Rafaelem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863611.jpg","",[]],"50469552":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"50469553":["Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex, warsztatu i komisu samochodowego, ma problemy w interesach. Kilka tygodni później, po śmierci mężczyzny, jego żona Jowita, doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem - sprzedać centrum, które założył jej partner czy też spróbować je dalej prowadzić. Kobieta otrzymuje niespodziewane wsparcie od długoletniego pracownika zmarłego, mechanika Antoniego, który obiecuje jej pomoc w prowadzeniu interesu. Pozostali pracownicy, Darek, Igor i Sebastian, z nieufnością traktują nową szefową, która nie ukrywa, że branża motoryzacyjna jest jej całkowicie obca. Z kolei recepcjonistka Monika i księgowa Alina cieszą się, że w świecie zarezerwowanym głównie dla mężczyzn pojawiła się Jowita. W domu kobieta musi zmagać się z buntem 15-letniej córki, która przeżywa śmierć ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50469554":["Detektywi spotykają się z Teresą, która podejrzewa, że jej córka i zięć mają poważne problemy finansowe. Oboje zapewniają, że wszystko jest w porządku, ale ona w to nie wierzy. Zięć wychował się w patologicznej rodzinie, w przeszłości zadawał z nieciekawym towarzystwem, był karany za drobne przestępstwa i kradzieże. Córka nie pozwoliła jednak nikomu wtrącać się w swoje życie. Teresa nie wierzy w przemianę mężczyzny i chce wiedzieć, w co znowu się wplątał. Tymczasem Tomasz jest poddawany badaniom w jakiejś nie do końca legalnie działającej klinice. Detektywi szybko ustalają, ze kilka miesięcy wcześniej mężczyzna stracił pracę, jednak ukrył ten fakt przed żoną. Codziennie rano wychodzi z domu, ale zamiast jechać do firmy, chodzi na rozmowy kwalifikacyjne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50469555":["Zatońska i Zieliński interweniują w sprawie napadu na młodego mężczyznę. Agresorem jest człowiek będący pod wpływem alkoholu, który podczas aresztowania twierdzi, że sam padł ofiarą oszustwa. Chwilę później na komendzie pojawia się żona aresztowanego, znana modelka. Policjantów czeka trudne śledztwo w blasku fleszy. Kolejna interwencja dotyczy kradzieży w sklepie z telefonami. Złodziejem jest nastolatek, któremu bardzo zależy na tym, by zostać... przyłapanym. Policjanci muszą odkryć przyczynę takiego zachowania. Źródła informacji szukają w domu rodzinnym młodego złodziejaszka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/989867a262d3a624c50999522bd29fc8",["N"]],"50469556":["Jowita po rozmowie z pracownikami i deklaracji, że firma zostaje w jej rękach, postanawia oswoić się z rolą szefowej. Podczas krótkiej wycieczki po hali oraz zapleczu, kobieta poznaje pierwsze sekrety i zwyczaje pracowników. Próbuje też wykorzystać swoją uczelnianą wiedzę o pasożytach, by wpoić im podstawowe zasady higieny. Nie jest ona jednak świadoma, że za jej plecami toczą się rozmowy o przejęciu Auto-Kawexu. Mechanik Antoni próbuje naprawić relacje z synem, który nie chce z nim rozmawiać i nie zgadza się na jego kontakty z wnuczką. Darek i Igor zazdroszczą Sebastianowi, który wpadł w oko atrakcyjnej klientce. Po godzinach do warsztatu wkracza intruz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50469557":["Kuba Walczak doznaje kontuzji podczas joggingu i Paulina rozpoczyna współpracę z Jankiem Kaszubą. Nie jest ona łatwa, ponieważ chłopak bardzo ją irytuje. Wspólnie zajmują się sprawą prawniczki Alicji, która zginęła we własnym mieszkaniu, przygnieciona ciężkim regałem. Znalazły ją dzieci, które wróciły do domu po weekendzie spędzonym z ojcem. To właśnie Rafał, były mąż prawniczki, staje się głównym podejrzanym. Mieszkanie wygląda na mocno zagracone, nie wydaje się jednak, by cokolwiek z niego zginęło. Kryminalni zakładają, że między rozwiedzioną parą mogło dojść do awantury, która skończyła się tragicznie. Wach i Kaszuba odkrywają jednak, że Alicja miała wielu wrogów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b380044d85a040106614a70ffa884630",["N"]],"50469558":["Reż.: John Schlesinger.
Los Angeles, lata 90. XX w. 30-letnia instruktorka jogi Abbie Reynolds (Madonna) zostaje porzucona przez swojego chłopaka, Kevina (Michael Vartan). Ze swoich smutków zwierza się najlepszemu przyjacielowi Robertowi Whittakerowi (Rupert Everett), który pracuje jako ogrodnik. Oboje stanowiliby dobraną parę, gdyby nie fakt, że Robert jest gejem. Ich wspólny wieczór znajduje nieoczekiwany finał w łóżku. Parę tygodni później kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Abbie i Robert postanawiają zamieszkać razem i wspólnie zająć się wychowaniem dziecka. Wkrótce na świat przychodzi mały Sam. Dorasta w atmosferze radości i miłości. Mija 6 lat. Abbie zakochuje się z wzajemnością w przystojnym bankierze Benie Cooperze (Benjamin Bratt). Oboje zaczynają snuć plany wspólnej przyszłości i przeprowadzki do Nowego Jorku. Robert nie zgadza się jednak, aby zabrali ze sobą Sama (Malcolm Stumpf). Prawie idealny dotąd układ zaczyna się gwałtownie psuć, a dziecko staje się główną kartą przetargową. Pojawiają się też inne komplikacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874507.jpg","",[]],"50469559":["Reż.: Ryan Schifrin.
Milioner Preston Rogers (Matt McCoy) i jego żona wyruszają na wycieczkę połączoną z górską wspinaczką. Wyprawa kończy się jednak wyjątkowo niefortunnie - oboje ulegają wypadkowi. Kobieta ginie, a obrażenia bogacza okazują się na tyle poważne, że odtąd musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Tragiczne wydarzenia pozostawiają trwały ślad na psychice mężczyzny. Preston pragnie jednak zmierzyć się ze swoimi słabościami. Aby przezwyciężyć lęk, wyjeżdża wraz z opiekunem do swojej willi położonej w górach. Niestety, wyprawa, która miał pomóc nieszczęśliwemu mężczyźnie otrząsnąć się ze straszliwych wspomnień, wkrótce zamienia się w koszmar. W górach grasuje bowiem krwiożercze monstrum...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876155.jpg","",["N"]],"50469560":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50469561":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50469562":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50469563":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","","",[]],"50469564":["Relacja z I Integracyjnego Turnieju w Piłce Siatkowej Granej na Siedząco, który odbył się w Kazimierzu. Do walki stanęło osiem drużyn. Widzowie zobaczą także historię Joanny i Dariusza Popławskich. Joanna jest osobą niedowidząca, natomiast Dariusz stracił wzrok całkowicie. Mimo swoich problemów ze wzrokiem trenują taniec towarzyski i z sukcesami biorą udział w turniejach. Są nie tylko partnerami na parkiecie, ale także w życiu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1947b723611c095d1e00f7122f29de1d",["N"]],"50469565":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"50469566":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50469567":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50469568":["Spike zostaje schwytany przez komandosów na terenie miasteczka studenckiego. Ucieka z ich bazy. Nie może jednak ani kąsać ludzi, ani z nimi walczyć.","","",[]],"50469569":["Reż.: David Hemmings.
Hannibal i jego ludzie próbują powstrzymać szalonego radzieckiego generała, który planuje ukraść nowoczesnego satelitę. Od powodzenia ich misji zależą losy całego świata.","","",[]],"50469570":["Krzysiek opowiada Julii i Profosowi o swoim wyjeździe do Berlina. Adam jak zawsze jest wścibski i krytyczny. Pod wpływem jego zachowania Zapała zaczyna się zastanawiać, czy kumpel z dzieciństwa miał czyste intencje. Postanawia to zbadać. Przy okazji dowiaduje się, że dyżurny jest w stałym kontakcie z Alą i poczynił spore wysiłki, by jej pomóc. Tymczasem w jednym ze sklepów ze sprzętem AGD młody chłopak płaci za telewizor fałszywymi pieniędzmi. Ochrona wzywa policję. Podejrzany twierdzi, że w takich banknotach dostał wypłatę. Podczas wizyty w jego firmie Zapała i Mazurek ustalają, że chłopak przepracował ostatnio trzy dni, a jego wypłata nie wystarczyłaby na zakup drogiego sprzętu. W międzyczasie Krzysiek i Julia otrzymują informację o dziecku pogryzionym w zoo pod Wrocławiem. Policję zawiadomił ojciec, który teraz domaga się wyciągnięcia konsekwencji wobec dyrektora placówki. Po negocjacjach zgadza się jednak na odszkodowanie i odstąpienie od drogi sądowej. Jednakże okoliczności się zmieniają, kiedy pojawia się pewien niewygodny świadek, którego nagranie stawia całą sprawę w zupełnie innym świetle.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7a98cf5e97764ec6351d62ba2e5d4d6",["N"]],"50469571":["Włochy znane są z wyśmienitych potraw. Poza znanymi na całym świecie makaronami, tradycyjnym włoskim dodatkiem są gnocchi - ziemniaczane kluseczki. Autorzy programu przyglądają się produkcji tego przysmaku. W dalszej części testom poddane zostają pochodnie ze smoły i świece z pszczelego wosku. Galileo odwiedzi fabrykę kosiarek do trawy. Na koniec zobaczymy eliminacje do mistrzostw Europy w piłkarzykach pstrykanych.","","",[]],"50469573":["SMS
Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da17b66559287e91a76057b06b0a24fb",[]],"50469574":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"50469575":["Sylwester. Jaś dekoruje swoje mieszkanko przed wieczorną imprezą, na którą mają przyjść dwaj jego koledzy, Rupert i Hubert. Na przyjęciu goście bawią się tak dobrze, że w sekrecie przed gospodarzem przestawiają wskazówkę zegara i wkrótce wybija północ. Następnego dnia Fasolę ogarnia szał noworocznej wyprzedaży. Po raz pierwszy udaje się do sklepu z meblami. Kupuje tak wiele sprzętów, że z trudem upycha jej w swoim samochodzie. Po powrocie do domu uświadamia sobie, że najwyższy czas zrobić generalny remont. Zabiera się do malowania z wielkim zapałem. Maluje wszystko, co się da.","","",["AD"]],"50469576":["Reż.: Paul Stanley.
W Birmie MacGyver ma przechwycić kanister ze śmiertelnie niebezpieczną substancją chemiczną. Trafia na obszar Złotego trójkąta, gdzie projekt rządowy przewiduje niewolniczą pracę miejscowych farmerów na plantacjach opium. Członkowie lokalnego kartelu narkotykowego podejrzewają, że MacGyver jest agentem wywiadu.","","",[]],"50469577":["Reż.: Christopher Hibler.
Jesse odsiaduje wyrok w więzieniu. Z kolei Amanda i Ben prowadzą śledztwo w sprawie zamordowania doktora Erica Spindlera.","","",[]],"50469578":["Reż.: Randy Zisk.
Kevin Dorfman, zaprzyjaźniony sąsiad Adriana, zostaje księgowym znanego magika, Wielkiego Toriniego. Pewnego dnia zauważa on pewną niezgodność w dokumentach. Natychmiast powiadamia o problemie sztukmistrza i jego asystentkę, Tanyę. Torini bagatelizuje jednak sprawę. Wkrótce prosi, by Kevin, który amatorsko para się magią, zastąpił go podczas wieczornego występu. Na widowni obecni są także Adrian i Natalie. Po nieudanym pokazie Dorfman zostaje znaleziony martwy. Monk rozpoczyna śledztwo. Zgłasza się na ochotnika podczas kolejnego występu iluzjonistycznego.","","",[]],"50469579":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
Rosyjska mafia zwabiła Lüdwitza do Niemiec. Załoga Medicoptera próbuje pomóc swojemu byłemu szefowi. W czasie akcji umiera Wächter.","","",[]],"50469580":["Informator
Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z \"maluchem\". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1dea22a1cc7f96766139e3d41829de44",[]],"50469581":["Trup w szafie
Do zajezdni przychodzi kobieta, która chce odebrać odszkodowanie. Karol niechcący uderza ją w głowę drzwiami od szafki. Petentka przewraca się i traci przytomność. Przerażony Krawczyk jest przekonany, że zabił kobietę. Nie mając wiele czasu do namysłu ukrywa \"zwłoki\" w szafie, którą postanawia zabrać ze sobą do domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42f848ab93e78b25a795c88599940fce",[]],"50469582":["Autorzy programu odwiedzą fabrykę tradycyjnych mat do wycierania obuwia. Dowiedzą się, do czego służą i jak działają poszczególne rodzaje wycieraczek. W dalszej części programu przyjrzą się działaniom mechaników naziemnych, dokonujących nocnego przeglądu Boeinga 737-500. Mistrz kuchni z Indonezji, Jerry, udzieli kilku wskazówek, jak ugotować w woku idealne danie. Na koniec poznamy technologię produkcji gumowych rękawiczek.","","",[]],"50469583":["Reż.: Scott Lautanen.
Zamaskowany napastnik wdziera się do nocnego klubu po godzinach otwarcia. Zabija dwóch młodych właścicieli lokalu. Trzeci z mężczyzn, którzy przebywali w klubie, zostaje ranny i zawiadamia policję. Horatio podejrzewa, że cudem ocalały świadek zdarzenia nie jest zupełnie szczery z policją. Śledczy odkrywają, że ofiary zażywały przed śmiercią kokainę. Na miejscu zbrodni znajdują także ślady czwartej, nieznanej osoby.","","",["N"]],"50469584":["Reż.: Joe Chappelle.
Zespół bada trzy podejrzane przypadki śmierci po przejściu huraganu przez Miami. W chaosie, który zapanował po kataklizmie, trudno jest cokolwiek ustalić. Jedna z ofiar, której śmierć bada zespół CSI, spadła na maskę samochodu pary uciekającej przed żywiołem. Horatio znajduje także umierającego człowieka, który w dziwny sposób spadł z własnego dachu. Calleigh zwraca uwagę na człowieka wynoszącego sprzęt ze zrujnowanego domu. Ona i detektyw Tripp znajdują niebawem zwłoki. Również w tym przypadku śmierci nie mogły spowodować siły natury.","","",["N"]],"50469585":["Reż.: Conor Allyn.
Podczas przyjęcia na Jawie dochodzi do samobójczego zamachu bombowego. Istnieją podejrzenia, że jedną z jego ofiar jest córka sułtana (Atiqah Hasiholan). Jednym ze świadków zajścia jest Amerykanin Jake Travers (Kellan Lutz). Mężczyzna zostaje zatrzymany do wyjaśnienia sprawy przez detektywa Hashima (Ario Bayu). Wspólnie z policjantem Jake odkrywa tajemnicę, która kryje się za atakiem. Dowiadują się także, że córka sułtana została wzięta za zakładniczkę przez międzynarodowego złodzieja diamentów Malika (Mickey Rourke).","","",[]],"50469586":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50469587":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835335.jpg","",["N"]],"50469588":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50469589":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50469590":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50469591":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50469441":["Jasiek nagle wyjeżdża. Zaniepokojona Zuza dzwoni do jego salonu samochodowego. Dowiaduje się, że wziął urlop. Kobieta boi się, że ukochany poznał prawdę o ojcostwie Grzesia. Anka kłóci się z Haliną, która nadal próbuje ją wychowywać. Strzelecka widzi Pawła i Wikę wysiadających razem z samochodu. Nie wie, co o tym myśleć. Patrycja zaprasza Wikę i jej męża, Adama, do siebie. Panuje sztuczna atmosfera. Pracownicy banku świętują udaną fuzję. Inga i Dagmar obserwują Żółkowskiego, który jest jedyną niepijącą osobą w towarzystwie. W momencie toastu dostrzegają byłą żonę mężczyzny, robiącą mu z ukrycia zdjęcia z kieliszkiem w ręku. Rafał czeka na Julkę w barze, w którym dziewczyna pracuje. Nagle do środka wchodzi nietrzeźwa Kaja i zachowuje się dziwnie wobec chłopaka. Rafał odwozi Julkę do domu. W samochodzie dochodzi do pocałunku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7901ce64791f83d6565d81523ebff95",["N"]],"50469442":["Emil jest upokarzany przez nauczycielkę matematyki, Stefanię. Kobieta ciągle go odpytuje i zawsze znajdzie sposób, by mu dokuczyć. Na jednej z lekcji Emil wybucha i mówi nauczycielce, że ma nadzieję, że ona umrze. Nazajutrz okazuje się, że ktoś czerwoną farbą wymalował groźby na samochodzie Stefanii. Podejrzenie pada na Emila. Nauczycielka przychodzi do niego do domu i domaga się odszkodowania. Wkrótce wychodzi na jaw, że przeciwko chłopakowi została uknuta intryga.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/946e9cad929e0616f8d4e03080c6c4ef",["N"]],"50469443":["Kalafior
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/950dffa5c5a56e56ad7ec23d43a4109d",["N"]],"50469444":["Marysia wraz ze swymi najbliższymi uczestniczy w górskiej wyprawie. Kobieta nieświadoma jest niespodzianki, która czeka na nią na szczycie. Dzięki zainstalowanym kamerom Śmiałkowi udaje się w końcu złapać złodzieja na gorącym uczynku. Po ujawnieniu jego tożsamości poruszona Emilka rezygnuje z wyjazdu w góry i wraca do Wadlewa. Tola ucieka ze szpitala i idzie do domu Kulczyckich. Tam dostaje ataku padaczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b885cc3036955deb15fb98a6bbcf4029",["N"]],"50469445":["W otoczeniu górskiego krajobrazu Marysia i Michał biorą ślub. Szczęśliwi świętują ten dzień w gronie najbliższych. Emilka poruszona sytuacją rodziny, która dopuściła się kradzieży w Wadlewie, postanawia, że nie wyda ich w ręce policji. Pani sołtys musi jednak znaleźć sposób, jak im pomóc. Tymczasem przerażony ksiądz, widząc ślady włamania w kościele, dzwoni na posterunek. Kinga postanawia ostatecznie zakończyć znajomość z Tolą i odwiedza ją w szpitalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe75b5f97e848f7b17d136c718885395",["N"]],"50469446":["Dogrywka
Kelnerka pracująca w hotelu oskarża dwóch znanych piłkarzy o gwałt. Mężczyźni wypierają się wszystkiego, twierdząc, że kobieta chce wyciągnąć od nich pieniądze. Badając sprawę, Natalia i Kuba odkrywają, że nagrania z monitoringu zostały spreparowane. Zamieszani mogą być pracownicy ochrony. Jednocześnie Roguz walczy o odnalezienie porwanej narzeczonej, Marty. Minęło już wiele czasu, a gangsterzy milczą. W poszukiwania angażuje się Natalia.","","",["N"]],"50469447":["Cena pokoju
Dwaj dresiarze zapobiegają uprowadzeniu dziesięciolatka. Okazuje się, że ojciec chłopca prowadził podejrzane interesy i ukrywał to przed bliskimi. Policjanci sądzą, że porywacze wrócą, więc obserwują rodzinę. Podczas akcji Olgierd naraża się na śmierć... Ojciec Krystiana zostaje kierowcą w firmie sprzątającej. Podejrzewa, że jeden z klientów molestuje sprzątaczki. Prosi syna i Maję o pomoc. Funkcjonariusze chcą przeprowadzić prowokację.","","",["N"]],"50469448":["Szpital. Na oddział pediatrii trafia 14-letnia Patrycja. Dziewczyna ma omamy. Pielęgniarka Ewa Dąbrowska stwierdza, że dziewczyna zatruła się dopalaczami. Jej matka nie może w to uwierzyć. Ojciec dziewczyny i ona sama unikają tematu. Wkrótce przy łóżku Patrycji wybucha awantura. Okazuje się, że Barbara pije, a Andrzej ma kochankę i handluje dozwolonymi substancjami psychoaktywnymi. Sprzedaje je w sieci, aby zapewnić dostatni byt rodzinie. To u niego w pokoju córka znalazła dopalacz, którego postanowiła spróbować. Tymczasem obserwująca sytuację Ewa postanawia zająć się swoimi sprawami. Liczy na romans z jednym z doktorów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a998d022b338ac8230953891b62384c3",[]],"50469449":["Do szpitala trafia Joanna, 42-letnia nauczycielka. U kobiety stwierdzono marskość wątroby spowodowaną nadużywaniem alkoholu. Mąż nauczycielki, Zbigniew, jest zaskoczony, bo żona zaleczyła nałóg i od wielu lat nie piła. Mężczyzna zastanawia się, co sprawiło, że ponownie sięgnęła po kieliszek. Podejrzewa, że powodem była Jolka, młoda kobieta podająca się, że koleżankę z pracy Joanny, która w pewnej chwili pojawiła się w ich życiu. Uczniowie odwiedzający Joannę twierdzą, że nie znają Joli. Wkrótce okazuje się, że jako bardzo młoda kobieta Joanna urodziła córkę, którą oddała do adopcji. Potem nie mogła już rodzić. Niedawno postanowiła odnaleźć swoje jedyne dziecko. Być może pielęgniarka z oddziału zdoła jakoś scalić rodzinę. Chwilowo jednak Małgorzata zajmuje się chronieniem nowej koleżanki, Jadwigi, która z jakiegoś powodu popełnia wiele błędów w pracy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/428b74518a9231ebbc09431765169788",[]],"50469450":["Jasiek jest wściekły na Zuzę. Oskarża ją, że zniszczyła to, co między nimi było. Stefa obiecuje pomóc córce zająć się Grzesiem i Zuza wraca do pracy. Markiewicz nagrywa ukochanemu wiadomość, w której za wszystko go przeprasza. Patrycja surowo reaguje na klapsa, który Wiktor wymierzył synowi. Nie zgadza się na używanie przemocy. Inga nie wie, co zrobić z Żółkowskim, który skarży się, że była żona chce go odseparować od dziecka. Kobietę odwiedza Robert z Marysią. Mężczyzna myśli, że Żółkowski jest jej kolejnym adoratorem. Tymczasem Tadzia bada lekarz. Prawdopodobnie chłopiec ma szkarlatynę, ale medyk szuka na jego ciele siniaków. Wkrótce w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Anka rozmawia z Wiką o szczegółach adopcji. Strzelecka ma pretensje do Haliny, że nie powiedziała jej prawdy. Kuba wyznaje Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Anka i Zuza spotykają się w kawiarni i rozmawiają o tym, co przytrafiło się Strzeleckiej. Patrycja uważa, że przyjaciółka powinna odnaleźć swoją biologiczną matkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4114a12aaa99dc05f01b3135fb20f110",["N"]],"50469451":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"50469452":["Kasia zaprosiła Maćka na kolację. Przygotowała krewetki, których on nigdy wcześniej nie jadł. Po kolacji chłopak zaczyna się źle czuć i jego stan się pogarsza. Kasia dzwoni na pogotowie i wyjaśnia operatorowi co się stało. Wszystko wskazuje na to, że Maciek jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Po upojnej nocy ze swoją partnerką Piotr ma pamiątkę w postaci \"malinki\" na szyi. Para właśnie jest w trakcie śniadania, kiedy chłopak zaczyna mieć zaburzenia mowy i skarży się na ból głowy. Nagle dostaje drgawek i upada na podłogę. Przerażona kobieta dzwoni pod 112 i przekazuje informacje o tym co się dzieje z Piotrem. Operator podejrzewa udar mózgu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bea48fe5efdfb4a93071a8a130592d3b",["N"]],"50469453":["Pamela Kulas przeprasza poszkodowanych mieszkańców wsi, licząc na wybaczenie i zrozumienie z ich strony. Malwina kategorycznie żąda zwrotu pieniędzy. Po weselnej imprezie, wszystkie zaproszone pary spędzają czas w swoim towarzystwie świetnie się bawiąc. Tylko samotny Krystian nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Podczas nieobecności Artura, Sabina prowadzi negocjacje handlowe z dystrybutorami kawy z Anglii. Daria odwiedza Błażeja i przyznaje się do swojej zawodowej porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53d864b1593e08dca0e28cbbff03f70d",["N"]],"50469454":["W Wadlewie trwają przesłuchania, policja usiłuje wpaść na trop złodzieja. Śledztwo jest utrudnione, ponieważ wśród mieszkańców panuje zmowa milczenia. Tymczasem Emilka szuka sposobu, aby pomóc potrzebującej rodzinie. Za namową Kaśki, Beata umawia się na randkę w ciemno z nieznajomym z portalu randkowego. Okazuje się, że poznany chłopak nie spotkał się z nią bezinteresownie. Daria topi swoje smutki w alkoholu. Pijana dociera do firmy, spotyka się z Sabiną i doprowadza do awantury.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bae9e63696ac5b8ed6044e49fbfe075",["N"]],"50469455":["Artur kłóci się z Natalią. Nie chce, by Kajtek u nich mieszkał. W Hotelu 52 zatrzymują się Janusz (Piotr Polk) i Magda (Anna Cieślak). Para przyjechała do Warszawy na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Mężczyzna, który ma dziecko z poprzedniego związku, zamierza poddać się badaniom. Jest przekonany, że nic mu nie dolega. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Andrzej, pod nieobecność Iwony, pomaga Natalii w prowadzeniu hotelu. Jest dla niej również wsparciem psychicznym. Lucy zaczyna podejrzewać, że Lipska romansuje z Wysockim. On tymczasem po raz kolejny wdaje się w awanturę z Beatą. Kobieta zarzuca mu, że chce wykorzystać wyjazd Iwony do zwiększenia swoich wpływów w hotelu. Wkrótce z jej ust pada zaskakujące wyznanie. Natalia po całym dniu spędzonym w urzędach spotyka Kajtka. Chłopak zabiera ją na trening swojej grupy tanecznej. Lipska tak dobrze się bawi, że postanawia zaprosić wszystkich do swojego domu na imprezę. Gdy Artur wraca z wyjazdu służbowego, jest zaskoczony obecnością znajomych Kajtka. Robert zaprasza Beatę na randkę. Podczas spotkania dochodzi między nimi do zbliżenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777bd255e37a97be750b5f0e4b3e7f9",["N"]],"50469456":["W hotelu zjawiają się Maciej Smalik (Łukasz Płoszajski) i jego dziewczyna Agata (Maria Góralczyk). Para zamierza spędzić w Warszawie trzy romantyczne dni. Niestety, plany mężczyzny krzyżuje pojawienie się Malwiny (Aneta Zając), z którą także się spotyka. Maciej musi się bardzo postarać, by ukryć prawdę przed obiema kobietami. Beata postanawia rozszerzyć zakres działalności hotelowej kuchni na usługi cateringowe. Zachwycona pomysłem Natalia musi skonsultować to z Iwoną. Krajewska jest przekonana, że Szwed odrzuci jej propozycję z zazdrości o Andrzeja. Natalia zgadza się zaśpiewać podczas występu zespołu Kajtka. W związku z tym dochodzi do starcia Artura z tancerzem. Górski ma do niego pretensje, że ten ingeruje w życie jego dziewczyny. Beata idzie z Robertem na randkę. Mężczyzna zabiera ją do... budki z kebabami. Tomek ignoruje Sarę, a jeśli już się do niej odezwie, to po to, by ją skrytykować. Zachowanie mężczyzny intryguje przyzwyczajoną do ciągłej adoracji dziewczynę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/777748e3e52eaf987317afc2a3676302",["N"]],"50469457":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"50469458":["Reż.: Don Michael Paul.
Kontynuacja kultowej serii. Samotny terrorysta zabija wysokich rangą oficerów, jednego po drugim. Sierżant Brandon Beckett (Chad Michael Collins) dostaje informację, że ofiarą mordercy padł również jego ojciec, legendarny snajper Thomas Beckett (Tom Berenger). Żądny zemsty następca legendy wkracza do akcji, by ująć sprawcę. Gdy jednak ojciec ratuje Brandona z zasadzki, ten zdaje sobie sprawę, że stał się częścią misternej intrygi uknutej przez dowództwo, by schwytać mordercę. Obaj nie cofną się przed niczym, by położyć kres rzezi.","","",[]],"50469459":["Reż.: Maciej Ślesicki.
Szef gangu, Józef, szuka ochroniarza dla swojej szesnastoletniej córki, Sary. Jego wybór pada na Leona. Mężczyzna jest byłym komandosem, który przypadkowo uratował życie Józefowi. Gangster już na wstępie jasno ustala warunki współpracy - jeśli ochroniarz tknie jego córkę, zginie. Początkowo rozkapryszona dziewczyna nie może znieść ciągłej obecności swojego opiekuna. Wkrótce jednak mężczyzna ratuje jej życie. Własnym ciałem bowiem osłania Sarę przed kulami napastników. To dramatyczne wydarzenie diametralnie zmienia relacje między nastolatką a jej ochroniarzem. Powoli Sara uświadamia sobie, że jest zakochana w o wiele lat starszym od siebie Leonie. W końcu niewinna dziewczyna postanawia wyznać mu miłość. Dla Leona nie jest to radosna informacja. Zamknięty w sobie i ciężko doświadczonym przez życie mężczyzna początkowo odrzuca to uczucie. Boleśnie przeżył rozstanie z żoną, po którym popadł w alkoholizm i stracił sens życia. Powoli jednak zmienia się pod wpływem Sary i ulega jej urokowi. Wkrótce o ich związku dowiaduje się Józef. Wówczas życie Leona jest w niebezpieczeństwie...","","",["N"]],"50469460":["28-letni Marek po powrocie z delegacji znajduje w domu cudzą szczoteczkę do zębów. Obawia się, że jego żona Amelia podczas jego nieobecności przyjmuje kochanka. Marek wybaczyłby jej mały skok w bok, ale poważny, długotrwały romans jest dla niego nie do przyjęcia. Zgłasza się po pomoc do Damiana Pietrowa. Detektyw montuje w domu klienta kamerę. Wkrótce okazuje się, że kobieta rzeczywiście przyjmuje kogoś w domu. Ale nic nie jest takie, jakby się wydawało.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835502.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b3762eb38967529aadd5a52392cd8b7",["N"]],"50469461":["Zastępcza ciotka
Alutka postanawia nawiązać kontakt ze światem duchów i urządza u siebie seans spirytystyczny. W efekcie, zupełnie niespodziewanie, materializuje się duch jej ciotki. Powoduje to wiele kłopotliwych sytuacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7867",[]],"50469462":["Cena pokoju
Dwaj dresiarze zapobiegają uprowadzeniu dziesięciolatka. Okazuje się, że ojciec chłopca prowadził podejrzane interesy i ukrywał to przed bliskimi. Policjanci sądzą, że porywacze wrócą, więc obserwują rodzinę. Podczas akcji Olgierd naraża się na śmierć... Ojciec Krystiana zostaje kierowcą w firmie sprzątającej. Podejrzewa, że jeden z klientów molestuje sprzątaczki. Prosi syna i Maję o pomoc. Funkcjonariusze chcą przeprowadzić prowokację.","","",["N"]],"50469463":["Kasia zaprosiła Maćka na kolację. Przygotowała krewetki, których on nigdy wcześniej nie jadł. Po kolacji chłopak zaczyna się źle czuć i jego stan się pogarsza. Kasia dzwoni na pogotowie i wyjaśnia operatorowi co się stało. Wszystko wskazuje na to, że Maciek jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Po upojnej nocy ze swoją partnerką Piotr ma pamiątkę w postaci \"malinki\" na szyi. Para właśnie jest w trakcie śniadania, kiedy chłopak zaczyna mieć zaburzenia mowy i skarży się na ból głowy. Nagle dostaje drgawek i upada na podłogę. Przerażona kobieta dzwoni pod 112 i przekazuje informacje o tym co się dzieje z Piotrem. Operator podejrzewa udar mózgu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bea48fe5efdfb4a93071a8a130592d3b",["N"]],"50469464":["Prezes Kozłowski postanawia zorganizować na osiedlu uroczysty koncert Zbigniewa Wodeckiego. Gwiazdor zgadza się, ale pod warunkiem, że nie będzie musiał mieszkać w hotelu. Ferdek i Halina za namową prezesa Kozłowskiego postanawiają ugościć artystę w swoim domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a9a99331348be6daa1ac254435f6640b",["N"]],"50469465":["Michał odbiera głuchy telefon od Marysi. Okazuje się, że zajęta ciągłą rehabilitacją córki ze zmęczenia i wyczerpania straciła przytomność. Aśka z niecierpliwością czeka na telefon od Karola. Wyjawia Beacie, że celowo zostawiła torbę w jego samochodzie jako pretekst do kolejnego spotkania. Zgubę odnosi jednak do Barbariana Mateusz. Po kolejnych nieudanych próbach pogodzenia się z Emilką Bartek proponuje jej udział w terapii małżeńskiej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ee22015ada91ff8b14d87f7833b07c81",["N"]],"50469272":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Dziewiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak, Ruda z Red Lips, Filip Lato oraz Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej serii Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f70fa1b368d5ef156eae6a5749b93f3a",["N"]],"50469273":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50469274":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469275":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469276":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469277":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469278":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469279":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469280":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469281":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469282":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469283":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469284":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469285":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469286":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469287":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469288":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50469289":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469290":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469291":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50469292":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50469293":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50469294":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50469010":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50469012":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50469014":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"50469015":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469016":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469017":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469018":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469019":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50469020":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50469021":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50469022":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"50469023":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50469024":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50469025":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469026":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50469027":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50469028":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50469030":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50469031":["Wizytancja
Pani Frał oczekuje przyjazdu wizytatora, który podczas lekcji oceni jej pracę dydaktyczną. Jest przy tym bardzo zdenerwowana, gdyż obawia się, że chłopcy z IIB znowu będą próbowali się wygłupiać. Nie wie, jak temu zapobiec, szuka więc ratunku uciekając w świat wyobraźni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ef4ee25fc9ebbac9e35fec7b854063c",["N"]],"50469032":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469033":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469034":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469035":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469036":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469037":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469038":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50469039":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50469040":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469041":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50469042":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469043":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50469044":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469045":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"50469046":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469047":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50469048":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50469049":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469050":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50469051":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50469052":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"50469053":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"50469054":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"50469056":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50469057":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"50469058":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50469059":["Siódma edycja popularnego talent show. Uczestnikami programu są młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo, dyskotekową oraz taneczną. Na castingi w Łodzi, Białymstoku, Lublinie, Poznaniu, Katowicach oraz w Warszawie przybyło tysiące artystów marzących o wielkiej sławie. Uzdolnieni wykonawcy stanęli przed wymagającym jurorami. Uczestników siódmej edycji Disco Star oceniają: wokalistka grupy Piękni i Młodzi - Magdalena Narożna, lider zespołu Weekend - Radosław Liszewski, Czadoman oraz przewodniczący jury, lider grupy Boys - Marcin Miller.","","",[]],"50469060":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"50469061":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50469062":["Łukasz, pracownik zagranicznej korporacji, jest bardzo przesądny. Podczas wycieczki rowerowej spotyka Cygankę, która rzuca na niego klątwę. Powoduje to wiele negatywnych zdarzeń w jego życiu. Mężczyzna postanawia odnaleźć kobietę, by zdjęła z niego zły urok. Klaudia od jakiegoś czasu źle się czuje. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Daria odkrywa, że Max jest oszustem.","","",[]],"50469063":["Nikola zaczyna pracę w dyskotece. Poznaje barmana Pawła i czułego bramkarza Daro. Nowa współpracowniczka wzbudza zainteresowanie kolegów. Sama jednak jest uwikłana w kłopotliwy związek. Tymczasem stała bywalczyni klubu, Monika, ma dość swojego mało zaradnego chłopaka. Postanawia znaleźć sobie wymarzonego \"księcia z bajki\". Jej wybór pada na nowo poznanego Cichego.","","",[]],"50469064":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50468985":["Gesek","","",["N"]],"50468986":["Pudzian Band","","",[]],"50468987":["Shazza","","",[]],"50468988":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50468989":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50468990":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50468991":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50468992":["Effect & Boyfriend","","",[]],"50468993":["Piosenki w najnowszych duetach","","",[]],"50468994":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50468995":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50468996":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50468997":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50468998":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50468999":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50469000":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50469001":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50469002":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50469003":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50469004":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50469005":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50469006":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50469007":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50469008":["Bobi","","",[]],"50469009":["Zaproszeni do studia muzycy polecają swoją ulubioną piosenkę, którą wykonuje inny artysta. Muszą uzasadnić swój wybór.","","",[]],"50469592":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50469593":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50469594":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50469595":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469596":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50469597":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469598":["Zestawienie dziesięciu największych hitów z danego tygodnia.","","",[]],"50469599":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469600":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50469601":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469602":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50469603":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50469604":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469605":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50469606":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469607":["Prow.: Maria Guzek.
Autorzy programu wyszukują najciekawiej ubranych ludzi, a następnie rozmawiają z nimi o modowych trendach.","","",[]],"50469608":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469609":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50469610":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50469611":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50469466":["Odra Opole wciąż czeka na pierwszą wygraną w sezonie. Do tej pory opolanie wywalczyli zaledwie jeden punkt w trzech spotkaniach, notując remis i dwie porażki. Z kolei Stomil Olsztyn po dwóch przegranych z rzędu w ostatniej kolejce zdobył komplet punktów, pokonując przed własną publicznością 2:1 GKS Jastrzębie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469467":["Dwie drużyny z Wielkopolski rozpoczynają batalię o awans do finału fazy play-off. W sezonie regularnym lepiej w dwumeczu spisali się zawodnicy Agred Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, którzy na własnym torze pewnie pokonali Car Gwarant Start Gniezno 56:34. W Toruniu spotkanie zakończyło się remisem 45:45.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50469468":["Zwycięzca tegorocznej edycji zawodów wróci do domu bogatszy o 1,114 mln dolarów i 1000 punktów do rankingu ATP. W poprzednim roku triumfował w Cincinnati Novak Djokovic. Dla Serba było to dopiero pierwsze zwycięstwo w turnieju Western & Southern Open. W decydującym spotkaniu Djokovic pokonał sześciokrotnego triumfatora turnieju, Rogera Federera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50469469":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469470":["Miedź Legnica po trzech kolejkach należy do grupy trzech zespołów, które nie przegrały jeszcze spotkania. W ostatnim meczu legniczanie pokonali Chrobrego Głogów 2:1. Zagłębie Sosnowiec należy zaś do grona czterech drużyn, które nie zdołały wywalczyć w tym sezonie ligowym zwycięstwa. Sosnowiczanie po remisie na inaugurację rozgrywek z Podbeskidziem przegrali kolejno z Olimpią Grudziądz i Niecieczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469471":["Niepokonany w zawodowym ringu Adam Kownacki w hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie skrzyżuje rękawice z trzykrotnym pretendentem do pasa WBC kategorii ciężkiej Chrisem Arreolą. Popularny \"Babyface\" jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wygrana może otworzyć mu drogę do walki o pas mistrzowski. Z kolei 38-letni Amerykanin zapowiedział, że w przypadku porażki zakończy zawodową karierę. Polscy kibice nie mieliby nic przeciwko takiemu scenariuszowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50469472":["Emanuel Navarrete po raz drugi broni pasa WBO, wywalczonego w grudniu 2018 roku po zwycięstwie nad Isaakiem Dogboe. Jego rywalem jest niepokonany Francisco De Vaca, który w swojej poprzedniej walce pokonał Ernesta Guerrero. Podczas gali w Banc of California Stadium w Los Angeles rękawice skrzyżują także m.in. Jesse Magdaleno i Rafael Rivera oraz Chris van Heerden i Aslanbek Kozajew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50469473":["W pojedynku wieczoru Michał Kita zmierzy się z Brazylijczykiem Ednaldo Oliveirą. Inny zawodnik z Kraju Kawy, niepokonany dotąd w MMA Uelliton Silva, będzie rywalem Piotra Niedzielskiego. Podczas gali naprzeciw siebie staną również m.in. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50469474":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50469475":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469476":["Jedenasty mityng tegorocznego cyklu. Na Alexander Stadium wystąpi Aneta Lemiesz, która wystartuje w biegu na 800 metrów. Natomiast Marcin Krukowski będzie rywalizował w konkursie rzutu oszczepem. Ciekawie zapowiada się sprint na 100 metrów mężczyzn z udziałem Yohana Blake'a.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",[]],"50469477":["Obie drużyny przystąpią do tego spotkania po dwóch zwycięstwach ligowych z rzędu. Choć gospodarz, zespół Portland Timbers, zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej dopiero siódme miejsce, może pochwalić się serią siedmiu gier bez porażki na własnym stadionie. W starciu z Atlantą United ma spore szanse na przedłużenie tej passy. Mistrz MLS nie wygrał bowiem meczu na wyjeździe od 16 maja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469478":["Starcie siódmej z czwartą drużyną w tabeli. Sparta w poprzedniej kolejce przegrała z FK Mlada Boleslav 3:4, tracąc decydującą o porażce bramkę w 93. minucie meczu. Banik natomiast pokonał 4:2 Bohemians. Bardzo dobrze w tym spotkaniu spisał się Nemanja Kuzmanović, który zdobył dwa gole. Jego dyspozycja może mieć wpływ również na wynik batalii w Pradze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469479":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469480":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50469481":["Program podsumowujący każdą serię spotkań MLS. Kibice zobaczą w nim m.in. fragmenty meczów takich drużyn jak Los Angeles Galaxy, Atlanta United czy Chicago Fire. Barw tego ostatniego zespołu broni były piłkarz Jagiellonii, Przemysław Frankowski.","","",[]],"50469482":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469483":["Piłkarze Odry Opole w trzech pierwszych spotkaniach obecnego sezonu Fortuna 1. ligi zdobyli zaledwie jeden punkt. Stomilowi Olsztyn po dwóch porażkach na inaugurację, w ostatnim meczu udało się pokonać 2:1 GKS Jastrzębie Zdrój. Zgromadzonych na stadionie w Opolu kibiców czeka wyrównany pojedynek, którego minimalnym faworytem będą goście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469484":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50469492":["W 2018 roku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski powędrował do Daniela Kaczmarka z KS Toruń. Kibice będą mieli okazję przekonać się czy pochodzącemu z Leszna zawodnikowi uda się obronić złoto podczas tegorocznych zawodów, które odbędą się w Tarnowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50469493":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469494":["W 2018 roku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski powędrował do Daniela Kaczmarka z KS Toruń. Kibice będą mieli okazję przekonać się czy pochodzącemu z Leszna zawodnikowi uda się obronić złoto podczas tegorocznych zawodów, które odbędą się w Tarnowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50469495":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469496":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469497":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469498":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469499":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469500":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469501":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469502":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469503":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50469504":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469505":["Piłkarze Odry Opole w trzech pierwszych spotkaniach obecnego sezonu Fortuna 1. ligi zdobyli zaledwie jeden punkt. Stomilowi Olsztyn po dwóch porażkach na inaugurację, w ostatnim meczu udało się pokonać 2:1 GKS Jastrzębie Zdrój. Zgromadzonych na stadionie w Opolu kibiców czeka wyrównany pojedynek, którego minimalnym faworytem będą goście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469506":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469507":["Wicemistrzowie Czech w dwóch poprzednich ligowych meczach nie zdobyli gola. Z Bohemiansem zremisowali bezbramkowo, a 1. FC Slovacko ulegli na własnym boisku 0:2. W starciu z zajmującym czternaste miejsce w tabeli FK Teplice spróbują przerwać złą passę. Zadanie piłkarzom Viktorii może jednak utrudnić zmęczenie - w czwartek rozegrali bowiem rewanżowy mecz z Antwerpią FC w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469508":["Program dla wszystkich fanów czarnego sportu, poświęcony głównie wydarzeniom w Nice 1. ligi żużlowej. Nie zabraknie materiałów publicystycznych oraz wiadomości z klubów.","","",[]],"50469509":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50469510":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50469511":["38-letni Michał \"Masakra\" Kita (17 zwycięstw, 10 porażek) stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6 zwycięstw, 5 porażek). Dla \"Głuchego\" to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, występujących w wadze ciężkiej, debiut w organizacji Babilon MMA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50469485":["Stawką walki w wadze superpiórkowej w Jeleniej Górze jest pas WBO World Female. Już po raz trzeci broni go polska pięściarka. W ubiegłym roku pokonała Sarah Pucek i Nozipho Bell. Teraz jej przeciwniczką jest doświadczona Meksykanka, Janeth Perez, która wygrała 24 pojedynki. Z ringu pokonana schodziła tylko cztery razy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50469486":["38-letni Michał \"Masakra\" Kita (17 zwycięstw, 10 porażek) stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6 zwycięstw, 5 porażek). Dla \"Głuchego\" to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, występujących w wadze ciężkiej, debiut w organizacji Babilon MMA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50469487":["Zwany \"szwajcarskim olbrzymem\", doświadczony zawodnik Patrick Schmid (38 zwycięstw, 13 porażek) zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem (11 zwycięstw, 5 porażek) w warszawskiej Hali Torwar. 26-letni Polak po raz drugi broni tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej federacji Fight Exclusive Night. Jego rywal to aktualny mistrz Europy federacji ISKA, który kiedyś pokonał samego Errola Zimmermana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50469488":["56. walka w karierze Tomasza Adamka, która odbyła się 26 czerwca 2017 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50469489":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50469490":["Przed pojedynkiem z 8 września 2018 roku Amir Khan mógł się pochwalić bilansem 32 wygranych i zaledwie 4 przegranych pojedynków. Jego rywal, Samuel Vargas, miał wówczas na swoim koncie 29 zwycięstw i 3 porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50469491":["Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze koguciej do 61 kg pomiędzy Tymoteuszem Świątkiem a reprezentantem Portugalii, Victorem Marinho. Dla bardziej doświadczonego Polaka to już dziewiętnasta walka w formule MMA w karierze. W poprzednich poniósł on zaledwie dwie porażki, ostatnią w kwietniu ubiegłego roku z Timo-Juhanim Hirvikangasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50469412":["Profesor Aleksander","","",[]],"50469413":["Małpka maluje obraz/Małpka do dostaw specjalnych","","",[]],"50469414":["Nowoczesna technika
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o przełomowych wynalazkach z historii myśli technicznej, które wpłynęły na życie człowieka. Wspomina m.in. stworzenie długopisu, komputera, a także pierwszych rakiet, które umożliwiły lot w kosmos.","","",[]],"50469415":["Co nas czeka jutro?
Strażnicy Ziemi próbują dowiedzieć się, co czeka człowieka w przyszłości. Mistrz prezentuje im pozytywne skutki i negatywne konsekwencje szybkiego rozwoju technologicznego i ciągle prowadzonych przez naukowców badań. Tłumaczy też, jakie zagrożenia czekają na ludzi w kolejnych dekadach.","","",[]],"50469416":["Wszystkowiedzący dziadek","","",[]],"50469417":["Kret Rufin","","",[]],"50469418":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50469419":["Nie opuszczę Cię aż do śmierci...","","",[]],"50469420":["Ślepa sprawiedliwość
Podczas spaceru ze Śliniakiem Jacek widzi, że nieznajoma kobieta jest atakowana przez jakiegoś mężczyznę. Rusza jej na pomoc, obezwładnia napastnika i oddaje go w ręce policji. Nazajutrz zjawia się u niego posterunkowy. Radzi Jackowi, aby w najbliższym czasie nigdzie nie wyjeżdżał, a najlepiej, aby od razu do wszystkiego się przyznał, inaczej grozi mu więzienie. Alutka jest niezadowolona, że Jędrula ciągle siedzi przed telewizorem. Ma zamiar w swoim salonie organizować wieczory dyskusyjne w gronie wyjątkowych gości. Jako pierwszy zostaje zaproszony dziadek Kuby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7851",[]],"50469421":["Los rycerza
Alutka pragnie, aby Jędrula zachowywał się wobec niej po rycersku i postanawia to na nim wymusić. Każe wyważać mężowi zamknięte drzwi do sypialni, zmusza go również do udziału w konnym turnieju. Jędrula, który bardzo boi się tych zwierząt, prosi o pomoc dziadka. W kawiarni Kuby wykrywacz metalu gwałtownie reaguje przy jednej ze ścian. Chłopcy uważają, że znajduje się tam ukryty skarb.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7871",[]],"50469422":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50469423":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50469424":["Klimat 4: Zanieczyszczenie atmosfery
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o działaniach człowieka, które szkodzą klimatowi. Strażnicy Ziemi opracowują szereg rozwiązań, które mogłyby pomóc planecie i rozwiązać rozmaite problemy.","","",[]],"50469425":["Zdrowie i edukacja
Strażnicy Ziemi trafiają do regionu Casamance w Senegalu, który niedawno zaatakowała szarańcza wędrowna. Na miejscu dowiadują się o codziennych problemach lokalnej społeczności, w tym o głodzie i chorobach. Uczą się też jak niebezpieczne mogą być niektóre gatunki owadów, m.in. komary.","","",[]],"50469426":["Gucio w potrzasku","","",[]],"50469427":["Małpka maluje obraz/Małpka do dostaw specjalnych","","",[]],"50469428":["Oddech nieskończoności
Posterunkowy znajduje w ogródku Jędruli dwa piękne grzyby, kanie i obaj przyrządzają sobie z nich posiłek. Już po ich zjedzeniu wraca Jadzia, która stwierdza, że o tej porze roku kanie nie rosną. Przerażeni panowie dochodzą do wniosku, że zjedli muchomory i zaczynają żegnać się ze wszystkimi. Jadzia tymczasem odkrywa, że Zosia jest buddystką. Nie może zrozumieć, jak to możliwe, że w katolickiej rodzinie jeden z jej członków wyznaje inną religię.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7853",[]],"50469429":["Plagi egipskie
W domu Kwiatkowskich panuje wielkie zamieszanie. A wszystko to za sprawą karalucha, którego Anka znalazła w łazience. Przerażona, od razu zarządza w całym domu generalną dezynsekcję. Jacek zostaje wydelegowany po zakupy wszelkich dostępnych na rynku środków do tępienia robaków. Tymczasem Alutka dowiaduje się od policjanta, że ostatnio w okolicy wzmogły się włamania do domów. W obawie przed złodziejami chce jak najszybciej zaopatrzyć się w jakąś broń. Posterunkowy wyjaśnia Alutce, jak działają paralizatory, gazy i inne środki obronne. By zapewnić spokój żonie, Jędrula decyduje się w końcu na założenie alarmu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7821",[]],"50469430":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50469431":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50469432":["Czy trzeba wierzyć w objawienia maryjne?","","",[]],"50469433":["Kąty, niedaleko Siedlec. Pani Aneta, córka alkoholika, wraz z mężem Adamem stworzyła rodzinę zastępczą dla swoich sióstr. Dodatkowo małżeństwo wychowuje troje własnych dzieci. Państwo Jakubik muszą wynajmować dom, co rujnuje ich budżet. Dom rodzinny pani Anety nie nadaje się bowiem do zamieszkania - jest w nim tylko jeden pokój, nie ma łazienki ani kuchni, jest wilgoć. Ekipa Katarzyny Dowbor rusza na pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/83e1dbd0f87f39524b43ac7bb59d8df4",["N"]],"50469434":["W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/276aba1ac725fcebb8474143cc71e18d",["N"]],"50469435":["W programie wizyta na Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Dziennikarze będą towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi i debiutantowi. W programie zostanie też przedstawiona historia Roberta Zarzeckiego, który uprawia blind tenis. Jest też wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d82f71796f872e2f5f99b35765dad8",[]],"50469436":["Najpierw prowadząca zabierze widzów do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, gdzie można obejrzeć wystawę przepięknych, bożonarodzeniowych szopek. Po powrocie Ewa Wachowicz zrobi postny pasztet grzybowy wedle tradycyjnej receptury pochodzącej z Małopolski. Następnie w hotelowej restauracji gospodyni programu spróbuje przystawki z pstrąga z jajkiem przepiórczym i smażonym jarmużem, gołąbków z węgorza w sosie maślanym, żuru z grzybami i wędzonymi kartoflami, sandacza w sosie polskim oraz smażonych pierogów. Deser przyrządzi w domu - upiecze bożonarodzeniowe ciasteczka z dużą ilością czekolady.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bcd705004c0bd6cb722373bb1d43f759",[]],"50469437":["W niewielkiej wsi Stare Hołowczyce nad Bugiem mieszka pani Ula. Po tragicznej śmierci męża sama wychowuje trójkę kilkuletnich dzieci. Kobieta rozpoczęła remont starego, rozpadającego się domu, w którym zimą zamarzała woda, a wiatr hulał między spróchniałymi oknami. Niestety zbrakło jej pieniędzy na wykończenie. Pani Ula wraz z dziećmi wyjechała za granicę do rodziny na 2 tygodnie. Wkrótce wraca. Katarzyna Dowbor postara się pomóc samotnej matce i jej dzieciom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce3866f611a4b779a1d37237d32ba086",[]],"50469438":["Autorka programu zaprosi widzów na kulinarną podróż do Szwajcarii. Gotowanie zacznie od zupy serowej. Następnie zrobi rösti, czyli gruby i dość duży placek ziemniaczany. Potem usmaży kotlety cordon bleu. Według oryginalnej receptury przyrządza się je z cielęciny, faszeruje szwajcarskim serem i dojrzewającą szynką. Na deser będzie czekolada. Ewa Wachowicz przygotuje ją na oleju kokosowym i ciemnym kakao, z dodatkiem orzechów, żurawiny i suszonych jabłek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839798.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/217ffc2d5019c8035f950fc947e794dd",["N"]],"50469439":["Nowoczesna technika
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o przełomowych wynalazkach z historii myśli technicznej, które wpłynęły na życie człowieka. Wspomina m.in. stworzenie długopisu, komputera, a także pierwszych rakiet, które umożliwiły lot w kosmos.","","",[]],"50469440":["Co nas czeka jutro?
Strażnicy Ziemi próbują dowiedzieć się, co czeka człowieka w przyszłości. Mistrz prezentuje im pozytywne skutki i negatywne konsekwencje szybkiego rozwoju technologicznego i ciągle prowadzonych przez naukowców badań. Tłumaczy też, jakie zagrożenia czekają na ludzi w kolejnych dekadach.","","",[]]}