{"52298175":["Dwóch zamaskowanych opryszków wpada do domu, bije właścicielkę i przeszukuje całą posesję w poszukiwaniu tajemniczej paczki. Mąż kobiety twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tym zdarzeniem, ale detektywi wątpią w jego niewinność. Sprawa się komplikuje, gdy zostaje porwane jedyne dziecko małżeństwa. Na komendę zgłasza się starsza kobieta, która wieczorami jest \"nawiedzana\" przez ducha swojego zmarłego wiele lat temu męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52298176":["W jednej z dzielnic Warszawy dochodzi do brawurowej kradzieży samochodu z garażu zamożnego małżeństwa. Na początku podejrzenie pada na samych poszkodowanych, ponieważ ślady wskazują na to, że złodzieje znali kody i mieli klucze do mieszkania. W toku śledztwa okazuje się, że napadu dokonał ktoś inny, ale prawdopodobnie przy nieświadomym udziale jednego z małżonków. Równolegle badana jest sprawa napadu z użyciem gazu pieprzowego, którego ofiarą padł mężczyzna mający przy sobie firmowe dokumenty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52298177":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"52298178":["Janek \"Samolot\", nowy bohater programu, to mistrz w wycinaniu drzew. Na zimę Ferdek został bez koni, i nie może brać udziału w zrywce w lesie. \"Żmiju\" przygotowuje swoje obrazy na wystawę w Warszawie. Śliwa już na zawsze musi pożegnać się z wypałem węgla drzewnego. W okolicy \"Wazona\" pojawiły się wilki, więc mężczyzna postanowił je wytropić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52298179":["Kobieta zajmująca się windykacją zostaje napadnięta nocą w swoim mieszkaniu. Z początku policja podejrzewa dłużników, z którymi ofiara miała do czynienia w pracy, jednak śledztwo ujawnia rodzinne sekrety poszkodowanej. Kolega Adama, policyjnego biegłego z dziedziny cyberprzestępczości, jest oskarżony o włamanie do banku. Młody haker twierdzi jednak, że nie miał niczego wspólnego z przestępstwem.","","",["N"]],"52298180":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52298181":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52298182":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52298183":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52298184":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52298185":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52298186":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52298187":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52298188":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52298189":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52298190":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52298191":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52298192":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52298193":["Ultraliga - Wiosna 2020","","",[]],"52298194":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"52298195":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52298196":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52298197":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52298198":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52298199":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52298200":["Ultraliga - Wiosna 2020","","",[]],"52297994":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52297995":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52297996":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52297997":["Arystokratka Lidia von Matenberger jest niezadowolona z powodu zaręczyn swojego syna Fryderyka, który oświadczył się zwykłej kosmetyczce Karolinie. Kobieta jest przekonana, że dziewczynie zależy tylko na pieniądzach i prosi detektywów, by to udowodnili. Zespół Malanowskiego rozpoczyna obserwacje Karoliny. Wkrótce odkrywa, że pracuje ona w agencji towarzyskiej. Niedługo potem wychodzi na jaw, że dziewczyna ma ogromne długi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1cbe477ad813dc988ef6cb55849fb0e4",[]],"52297998":["Na Malanowskiego i jego partnerkę wpada Aleksandra Aromińska. Dziewczyna błąka się po ulicach, na jej ciele widać ślady pobicia. Niestety, nie może sobie przypomnieć, co się stało. Aleksandra trafia do szpitala, gdzie wychodzi na jaw, że jest ofiarą gwałtu. Mężczyzna, który potraktował ją w ten sposób, podał dziewczynie pigułkę gwałtu. Po niej straciła pamięć. Detektywi decydują się odnaleźć i złapać napastnika.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0207c92bb9223e5b7a14245a19f0f4c0",[]],"52297999":["Od czterech lat Filip Jasiński jest mężem Alicji. Kobieta to jego druga żona. Para nie ma wspólnych dzieci. Zajmuje się córką Filipa z pierwszego związku, Sandrą. Mimo długotrwałych starań Alicji, nastolatka nigdy jej nie polubiła. Z czasem ich relacja pogorszyła do tego stopnia, że kobieta z trudem godziła się z obecnością pasierbicy w swoim domu. Dziewczyna grała jej na nerwach, ostentacyjnie demonstrując swoja zażyłość z ojcem. Punktem kulminacyjnym konfliktu stał się dzień jej osiemnastych urodzin. Bohaterami drugiej opowieści są Jagoda i Iwo. Małżeństwo z 5-letnim stażem ma do siebie ogromne zaufanie. Pewnego dnia Jagoda dostaje anonimowy list, który każe jej wątpić w wierność męża. Sara, młodsza siostra kobiety, postanawia zatrudnić detektywa, aby sprawdził, czy Iwo nie wdał się w jakiś romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d76a03a1a6fb120717855391d7371cc9",["N"]],"52298000":["Pięcioletni Leon zawiadamia pogotowie, że jego ojciec leży martwy w kuchni. Fabian zasłabł podczas opieki nad malcem. Była partnerka mężczyzny, Sandra, nie chce już więcej zostawiać dziecka z ojcem. Tym bardziej, gdy dowiaduje się, że Fabian jest terroryzowany przez podejrzanego osobnika. Po kolejnym incydencie kobieta zabrania mu kontaktu z synem. Wychodzi na jaw, że Fabian wplątał się w działalność przestępczą. Nieznajomy kazał mu włamać się do magazynu. W razie sprzeciwu zagroził, że zrobi coś złego Leonowi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b4087645bbf5561f5ed244422986066",["N"]],"52298001":["Uduszono ambitnego pracownika korporacji. Policjanci znajdują w domu zamordowanego zapas narkotyków i dużo gotówki. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne tajemnice ofiary. Tymczasem Natalia zostaje wezwana do pracy, co przerywa jej romantyczny wyjazd z Łukaszem. Aneta zauważa, że kobieta wcale nie przejmuje się swoim skróconym urlopem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52298002":["Monika wbrew swojej woli musi kryć przyjaciółkę, Julitę, która zdradza partnera, Adama. Po jakimś czasie dziewczyna przyznaje się, że ma romans, ale nie czuje się z tego powodu winna. Koleżanka nie potrafi zrozumieć jej postawy. Ma też wyrzuty sumienia wobec okłamywanego mężczyzny. Każe Julicie wybierać, z którym chce być naprawdę. 28-latka przyrzeka, że skończy z tą dziwaczną sytuacją, ale nie dotrzymuje słowa. Oburzenie Moniki wzbiera, gdy dowiaduje się, ze drugim kochankiem Julity jest najlepszy kumpel Adama, Sebastian. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1364296c092b1d6140110e386add06c2",["N"]],"52298003":["Wodnik celuje w Melkę z pistoletu. Trafia jednak swojego syna, który umiera na miejscu. Marysia i Piotrek starają się wspierać zrozpaczoną dziewczynę. Młoda wdowa wymyka się jednak z domu. Po balu Kinga i Janek lądują w łóżku. Po powrocie do domu kobieta zastanawia się, z kima powinna być. W końcu podejmuje trudną decyzję. Hiszpan dostaje status świadka koronnego. Wyznaje też miłość Malwinie. Mówi jej prawdę o sobie i prosi, by z nim wyjechała. Para chce wyruszyć w ciepłe kraje. Tymczasem Śmiałek próbuje odzyskać świetlicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52298004":["Natalia bierze udział w wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki. Dziewczyny zmawiają striptizera. Do mieszkania przyjeżdża Norbert, młodszy brat Natalii. Na widok siostry ucieka. Następnego dnia Natalia przyjeżdża do mieszkania, w którym jej brat wynajmuje pokój. Od jego współlokatorki dowiaduje się o problemach finansowych Norberta. Chłopak zapewnia siostrę, że występ na ostatnim wieczorze panieńskim był pierwszym takim w jego życiu. Natalia pożycza bratu pieniądze i uważa sprawę za załatwioną. Do momentu, gdy dowiaduje się od przyjaciółki, która zamawiała striptiz, że Norbert to jeden z najbardziej rozchwytywanych tancerzy. Natalia odkrywa stronę internetową, na której Norbert reklamuje swoje usługi. Dowiaduje się też, że brat jest bardzo popularny i ma pozajmowane wszystkie wieczory. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego grzeczny chłopiec, którego pamięta z dzieciństwa, zdecydował się w taki sposób zarabiać na życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","",["N"]],"52298005":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"52298006":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52298007":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52298008":["Podczas wieczoru kawalerskiego Wojtka koledzy zapraszają do jego domu tancerkę. Nie wiedzą, że jest ona wspólniczką złodziei. Aneta podaje uczestnikom pigułkę gwałtu. Gdy wszyscy zasypiają, wpuszcza swoich kompanów, którzy wynoszą z mieszkania cenne rzeczy. Po wszystkim kobieta wsiada z nimi do samochodu, ale przypomina sobie, że zostawiła torebkę z napiwkami. Wraca i widzi, że Wojtek dostał ataku drgawek i dusi się wymiocinami. Postanawia mimo wszystko zadzwonić pod 112. Szymon zaprasza swoich przyjaciół na tor gokartowy, gdzie pracuje. W czasie wyścigu dochodzi do wypadku. Wystraszona młodzież dzwoni pod 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f527d680f57efaa55e6a19ab97ac7d7b",["N"]],"52298009":["Chłopak trenujący boks znika bez śladu, a jego matka dostaje list z żądaniem okupu. Wszystko wskazuje na to, że porwany był dilerem narkotyków i nie wywiązał się z umowy. Piotr Zarębski składa Mai propozycję powrotu do wydziału. Policjantka obawia się, że wspólna praca zaszkodzi jej związkowi z Olgierdem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52298010":["Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby odnalezienia mężczyzny. Śmiałek próbuje zebrać pieniądze, by odkupić świetlicę od Hiszpana. W końcu decyduje się powiedzieć o wszystkim Annie. Hiszpan i Malwina wybierają się do Laponii. W drodze na lotnisko mężczyzna robi rachunek sumienia. Firma Karola podupada. Pracownicy, których nikt nie kontroluje, nie radzą sobie bez nadzoru. Artur próbuje nawiązać kontakt z Wekslerem. Tymczasem lekarze zalecają Karolowi, by kontynuował rehabilitację w domu. Ewa, Grażyna i Sabina proponują mu gościnę w swoich domach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52298011":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298012":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52298013":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52298014":["Ferdynand Kiepski budzi się w nocy i stwierdza, że naszła go straszna ochota na ogórka kiszonego. Stanowczo odrzuca oferowane mu przez Halinę ogórki ze sklepu i żąda domowego kiszonego, według starej receptury. Obsesja kiszenia ogórków zaraża pozostałych sąsiadów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3960",[]],"52298015":["Reż.: Sylwester Chęciński.
Kresy Wschodnie przed II wojną światową. Między dwiema rodzinami - Kargulów i Pawlaków - nieustannie wybuchają sąsiedzkie kłótnie i wciąż dochodzi do nieporozumień. W ich wyniku spłonęły dwie stodoły, polała się też krew. Jasiek Pawlak (Zdzisław Karczewski), musi uciekać do Ameryki, by uniknąć więzienia. Po wielu latach odwiedza krewnych w Polsce i ze zdziwieniem stwierdza, że obie rodziny żyją teraz w przyjaźni, nadal ze sobą sąsiadując, ale już na Ziemiach Odzyskanych. Brat Jaśka, Kazimierz (Wacław Kowalski), opowiada mu, jak potoczyła się historia sporów między nim a Władysławem Kargulem (Władysław Hańcza). Spotkanie skłóconych od pokoleń rodzin na Ziemiach Zachodnich doprowadziło bowiem do małżeństwa córką Władysława i synem Kazimierza. Chcą oni, by Jasiek został ojcem chrzestnym ich córki Ani. Nieśmiertelny przebój polskiego kina. Minęło ponad 40 lat od dnia premiery filmu, a sentencje wygłaszane przez Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczę nadal bawią widzów. Wywodząca się z tradycji Fredrowskiej \"Zemsty\" komedia żartobliwie komentuje narodowe stereotypy i jest, jak zawsze, zaskakująco aktualna. Autorem scenariusza jest Andrzej Mularczyk, który pomysł na opowieść o repatriantach zaczerpnął ze wspomnień rodzinnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936798.jpg","",["N"]],"52298016":["Reż.: Chris Columbus.
Rok 1982. Amerykanie wysyłają w przestrzeń kosmiczną kapsułę czasu z przedmiotami, które mają pomóc w lepszym zrozumieniu kultury Ziemian i nawiązaniu kontaktu z innymi formami życia. W paczce przeznaczonej dla przedstawicieli obcej cywilizacji znajdują się m.in. kostka Rubika, kaseta z retransmisją mistrzostw świata w \"Pac-Manie\", gra komputerowa o perypetiach ogromnego goryla zatytułowana \"Donkey Kong\" oraz japońska zręcznościówka \"Galaga\". W założeniu ekspertów NASA ma to być pokojowa wiadomość, ale kosmici traktują przekaz jak wypowiedzenie wojny. Mija trzydzieści lat. Obcy rozpoczynają inwazję na Błękitną Planetę. Atakują Ziemian pod postacią bohaterów gier komputerowych, które poznali z nagrań. Ludzkości grozi zagłada. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Cooper, dawniej zapalony gracz, powołuje do walki z najeźdźcami grupę znawców gier komputerowych. W gronie śmiałków znajdują się jego znajomi sprzed lat m.in. monter telewizji Sam Brenner, wierzący w teorie spiskowe Ludlow Lamonsoff oraz oszust Eddie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936793.jpg","",[]],"52298017":["Reż.: Nigel Cole.
Oliver i Emily po raz pierwszy spotykają się na lotnisku w Los Angeles. Spędzają namiętne chwile w toalecie na pokładzie samolotu, wymieniają się numerami telefonów i rozstają - oboje przekonani, że była to jedynie niewiele znacząca przygoda. Trzy lata później Emily mocno przeżywa rozstanie z chłopakiem. Przypomina sobie wówczas o swoim dawnym przystojnym nieznajomym. Odnaj-duje go i umawia się z nim na randkę. Jednak ich drogi ponownie się rozchodzą. Oliver następnego dnia po spotkaniu leci do San Francisco. Rok później historia się powtarza. Tym razem jednak to porzucony przez kochankę Oliver szuka pocieszenia w ramionach Emily. Mija kolejny rok. młody mężczyzna uzmysławia sobie w końcu, że dziewczyna, z którą los łączył go już kilkakrotnie, jest wybranką jego serca. Oliver postanawia więc wyznać jej miłość. Okazuje się wtedy, że Emily zaręczyła się już z innym... Zabawna, ale również skłaniająca do refleksji komedia romantyczna twórcy brawurowych \"Dziewczyn z kalendarza\". Świetnie w tej produkcji zostali dobrani odtwórcy głównych ról, Amanda Peet i Ashton Kutcher.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936795.jpg","",["N"]],"52298018":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52298444":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52298445":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52298446":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52298447":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",["N"]],"52298448":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"52298449":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52298450":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52298451":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",[]],"52298452":["Seksowna mamuśka
Frania i Maks idą do doktor Sadowskiej (Marta Lipińska). Okazuje się, że za dwa tygodnie Skalska będzie już mogła poznać płeć dziecka, którego się spodziewa. W oczekiwaniu na badanie USG kobieta wybiera się z Adasiem do jego wymarzonej przyszłej szkoły. Chłopak wdaje się tam w bójkę z nastolatkiem, który źle się wyraża o Frani. Tymczasem Konrad nie ma odwagi wyznać Karolinie, że ją kocha. Rezydencję Skalskich odwiedza Beata Tyszkiewicz. Ma podpisać z Maksem kontrakt. Przy okazji pomaga Konradowi w jego sercowych problemach i próbuje zrobić z Frani damę.","","",["N"]],"52298453":["Na obczyźnie
Maks zostaje zaproszony do współpracy przez producenta ze Stanów Zjednoczonych. Skalski, Frania, Konrad i Karolina lecą do Hollywood podpisać kontrakt. Chcą również poszukać nowego domu dla rodziny, bo prawdopodobnie zostaną tam dłużej. Frania martwi się, jak jej matka zniesie rozstanie i namawia Maksa, żeby zabrać swoich rodziców do Ameryki. Okazuje się jednak, że Teresa nie chce nigdzie wyjeżdżać. Nikt nie zna przyczyny dziwnego zachowania matki Frani.","","",["N"]],"52298454":["Wieś Kokot w województwie świętokrzyskim. Katarzyna Dowbor pomaga pani Ewelinie, która ma za sobą szereg trudnych doświadczeń. Osierocona w młodym wieku, wychowywała rodzeństwo. Obecnie, po bolesnym rozstaniu z agresywnym mężem alkoholikiem, samotnie wychowuje dwójkę dzieci oraz siostrzeńca, dla którego stworzyła rodzinę zastępczą. Na dodatek zdiagnozowano u niej chorobę płuc. Wszyscy członkowie rodziny mają problemy ze zdrowiem. Poprawie nie sprzyja opłakany stan starego domu. Zagrzybione, pękające ściany, ciasnota, brak łazienki i toalety - z tym wszystkim będzie musiała sobie poradzić ekipa budowlana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dfe49f641b108029f44fe85fa9712d94",["N"]],"52298455":["Ojciec idzie z dwojgiem dzieci do lasu na grzyby. Niestety, mężczyzna wpada w sidła. Wkrótce zjawiają się kłusownicy. 55-letnia Maria przeszła rozległy udar, w wyniku którego jest niesprawna ruchowo i cierpi na afazję. Opiekuje się nią mąż. Kiedy pewnego dnia mężczyzna wychodzi na zakupy i Maria zostaje sama w domu, w domu pojawiają się włamywacze. Na jej oczach zabierają pieniądze i cenne przedmioty. Kiedy idą na górę, Marii z wielkim trudem udaje się sięgnąć po telefon leżący na komodzie. Dzwoni pod numer 112 i próbuje wezwać pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e747961711e88984c2aedb1c42b7113",["N"]],"52298456":["Maria wraca do domu i wdaje się w kłótnię z Adamem. W przypływie gniewu wyznaje partnerowi, że ostatnią noc spędziła z Piotrem w stolicy. Mężczyzna szaleje z zazdrości. Kiedy dochodzi do kolejnego spotkania z Nowackim, doktor konfrontuje się z rywalem. Dochodzi do pełnego przemocy starcia. Weronika i Szarek tropią grasującego w okolicach Kazimierza podpalacza. Przestępca zostawia ładunek wybuchowy w opustoszałym zakładzie produkcyjnym na peryferiach miasta. Jest to stałe miejsce spotkań wagarowiczów z lokalnej szkoły. Niebawem zjawia się tam Grześ z Matyldą i jej znajomymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2bf7b01eae4a67b474c9b09052f6fe2",["N"]],"52298457":["W kolejnym odcinku show umiejętności kulinarne uczestników sprawdzą: Małgorzata Ostrowska- Królikowska, Paweł Królikowski oraz ich syn Jan. W głównym zadaniu szefowie kuchni zmierzą się z daniem na bazie jogurtu i produktu, który wskaże im mistrz Wojciech Modest Amaro.","","",["N"]],"52298458":["Wojciech Modest Amaro dzieli obie drużyny Niebieskich i Czerwonych na mniejsze zespoły. Każda z grup będzie musiała przygotować danie z wybranym rodzajem mięsa w roli głównej. By stworzyć dzieło godne pochwały mistrza Amaro, uczestnicy muszą nie tylko wykazać się doskonałym smakiem i bujną wyobraźnią, lecz także powinni umieć się ze sobą porozumieć. A jest o co walczyć. Zwycięzcy spotkają się z jedną z największych gwiazd polskiego kina.","","",[]],"52298459":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Twardowska. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka oraz nowy juror - Bartek Kasprzykowski, zwycięzca 4. edycji programu. Widowisko poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/94454301eb85046fc9eb225c4723e5e6",["AD"]],"52298460":["Dokument ukazujący historie polskich żołnierzy, biorących udział w zagranicznych misjach pokojowych, na których doznali ciężkich obrażeń ciała. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie opowieść o prawdziwym męstwie i odwadze poszkodowanych weteranów. Twórcy chcą poznać ich motywacje, jakie przyświecały im podczas wstępowania do wojska, jak przebiegała ich służba oraz jak teraz wygląda ich życie. Program o prawdziwych bohaterach, przełamywaniu własnych słabości i walce o lepsze jutro.","","",["N"]],"52298461":["Ekipa programu dociera na Kaszuby. W Żukowie mieszka pięcioosobowa rodzina Hermannów. Pani Joanna i pan Rafał mieli bardzo trudne dzieciństwo, dlatego ogromnie im zależy, aby ich dzieci miały kochającą się rodzinę i ciepły oraz bezpieczny dom. Niestety ich własne lokum nie nadaje się do zamieszkania. To stary budynek w stanie surowym, który pan Rafał remontuje sam wieczorami, po pracy. Małżeństwo z trójką dzieci mieszka w wynajmowanym pomieszczeniu garażowym, które musi opuścić za kilka tygodni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d61bf842ba604c8febbe16e40ba149e",[]],"52298462":["Reż.: Curtis Hanson.
Maggie (Cameron Diaz) i Rose (Toni Collette) są siostrami, ale bardzo się różnią. Maggie jest zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i do wszystkiego podchodzi beztrosko. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani własnego mieszkania. Sensem jej życia jest flirtowanie z mężczyznami i strojenie się. Rose wciąż walczy z nadwagą, unika imprez, jest powściągliwa, a wolny czas najchętniej spędza w domu. Ambitna, pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Swoje problemy próbuje ukoić oddając się pasji kupowania butów. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do Rose po tym, jak została wyrzucona z domu ich ojca i macochy. Zaczyna podkradać pieniądze i wprowadza wiele zamieszania w jej życie. Po kolejnej awanturze prawniczka wyrzuca siostrę z domu. Maggie jedzie na Florydę do babci Elli (Shirley MacLaine), która mieszka w ośrodku dla emerytów. Jej przybycie wprowadza spore poruszenie w życiu starszej pani, tym bardziej że nie widziała się z wnuczkami od czasu śmierci ich matki. Teraz próbuje odbudować więzi rodzinne i wypełnić pustkę, jaka powstała między nimi przez lata milczenia. W międzyczasie Rose rzuca pracę i zaręcza się z Simonem (Mark Feuerstein).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930785.jpg","",[]],"52298463":["Edzio Ośmiornica
Listonosz Edzio przynosi coraz więcej wezwań do zapłaty. Paździoch słusznie zauważa, że doręczyciel ma tym lepszy humor, im wyższa jest wartość rachunków, które ma torbie. Twierdzi, że czerpie on radość z ludzkiego nieszczęścia. Zasypani rachunkami mieszkańcy kamienicy planują zemstę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859299.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4006",["N"]],"52298464":["Reż.: Frank Marshall.
R.B. Travis (Joe Don Baker), szef koncernu telekomunikacyjnego TraviCom, wysyła do Konga wyprawę poszukiwaczy diamentów. Mają oni sprawdzić pogłoski o znajdujących się w wulkanicznym masywie złożach kamieni dających się wykorzystać w technologiach komunikacyjnych. Ekipa odnajduje nie tylko diamenty, ale także legendarne miasto Zinj, cel poszukiwaczy skarbów z całego świata. Raporty z przebiegu misji naukowcy zdają za pomocą łączy satelitarnych. Podczas jednej z takich relacji Travis widzi, jak na jego wysłanników napadają niezidentyfikowane, krwiożercze zwierzęta. By wyjaśnić tę zagadkę, biznesmen wysyła na miejsce zdarzenia drugą ekipę. Uczestniczą w niej: była agentka CIA dr Karen Ross (Laura Linney), znawca ssaków naczelnych dr Peter Elliot (Dylan Walsh), Herkermer Homolka (Tim Curry), znakomity przewodnik kapitan Munro (Ernie Hudson) oraz Amy, tresowana samica goryla. Doktor Ross ma nadzieję, że pozna los, jaki spotkał jej narzeczonego, który brał udział w pierwszej wyprawie, zaś doktor Elliot chce, by Amy rozpoczęła życie w swoim naturalnym środowisku. Ekipa od początku napotyka na liczne przeszkody. Najpierw uczestnicy wyprawy uciekają przed prześladowaniami politycznymi, później muszą walczyć o przetrwanie już w samej dżungli. Wreszcie spotykają śmiertelnie niebezpieczne stworzenia - olbrzymie małpy. Adaptacja powieści Michaela Crichtona.","","",[]],"52298465":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
W hotelu zjawia się Krystyna (Ewa Ziętek), która przyjechała do Warszawy, żeby znaleźć dowody na niewierność narzeczonej swojego ukochanego syna. Nieoczekiwanie to jednak partnerka mężczyzny, Monika (Dagmara Bąk), dowiaduje się czegoś zaskakującego o przyszłej teściowej. Gościnnie w odcinku wystąpią Artur Dziurman (Andrzej) i Andrzej Gałła (polityk).","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0608978185606d5456b562fa0dabae8",["N"]],"52298466":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Twardowska. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka oraz nowy juror - Bartek Kasprzykowski, zwycięzca 4. edycji programu. Widowisko poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/94454301eb85046fc9eb225c4723e5e6",["AD"]],"52298467":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52298468":["Ekipa programu dociera na Kaszuby. W Żukowie mieszka pięcioosobowa rodzina Hermannów. Pani Joanna i pan Rafał mieli bardzo trudne dzieciństwo, dlatego ogromnie im zależy, aby ich dzieci miały kochającą się rodzinę i ciepły oraz bezpieczny dom. Niestety ich własne lokum nie nadaje się do zamieszkania. To stary budynek w stanie surowym, który pan Rafał remontuje sam wieczorami, po pracy. Małżeństwo z trójką dzieci mieszka w wynajmowanym pomieszczeniu garażowym, które musi opuścić za kilka tygodni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d61bf842ba604c8febbe16e40ba149e",[]],"52298019":["Małżeństwo inne niż wszystkie. Utracona pamięć
Pierwsza historia. Katarzyna jest szaleńczo zakochana w Tymonie, pracowniku swojej matki. Oświadcza się nawet chłopakowi. On wprawdzie nie jest nią zbyt zainteresowany, ale ulega namowom. Gdy Maria, matka dziewczyny, dowiaduje się o planach córki, postanawia zniszczyć jej związek. Zauważa, że Tymona i Ninę, koleżankę Katarzyny, coś łączy. Zaczyna szantażować dziewczynę, by uwiodła narzeczonego córki. Kilka godzin przed ślubem Tymon rzeczywiście się wycofuje, a Katarzyna dowiaduje się o podstępie matki. Druga historia. Sławna pisarka Julia po pięciu miesiącach wybudza się ze śpiączki, w którą zapadła po upadku ze schodów, i wraca do domu. Kobieta straciła pamięć. Mąż otacza ją opieką i przekonuje, że tworzyli szczęśliwy związek. Tymczasem Julia zwierza się bratu, że nie czuje się dobrze w towarzystwie partnera. Kobieta powoli odkrywa szczegóły ze swojej przeszłości. Ma jednak mętlik w głowie, ponieważ każdy - mąż, brat, przyjaciółka - przedstawia jej swoją własną wersję wydarzeń. Julia czuje, że jej upadek ze schodów nie był tylko wypadkiem. Postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7b7dcceb871abf078856650f3cf1c5b0",["N"]],"52298020":["Po długiej rozłące Kuba spędza weekend z najbliższymi. Kacper kończy swoją zmianę w kopalni i wraca do żony oraz córeczki. Krystian, mimo trudności życiowych - niełatwych warunków mieszkaniowych i niewielkiej pensji, cieszy się z posiadania rodziny.","","",[]],"52298021":["Bezdzietne małżeństwo Ewy i Leszka ma trudności finansowe. Pewnego dnia mieszkająca w Norwegii siostra kobiety prosi ją o pomoc w opiece nad szesnastoletnią córką, Agnes. Ewa zgadza się, jednak na miejscu okazuje się, że krewna zataiła przed nią, że dziewczyna zachowuje się agresywnie. Wygląda też na to, że nastolatka coś ukrywa.","","",["N"]],"52298022":["Trik
Porwano świadka, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodowych. Okazuje się, że zleceniodawcą może być nowy zarząd tej grupy przestępczej. Agnieszka i Adam starają się wyciągnąć informacje od przestępców, którzy nie chcą współpracować z policją. Tymczasem narzeczona Wojtka zaczyna być coraz bardziej roszczeniowa w stosunku do Adama. Policjant traci zaufanie do kobiety.","","",["N"]],"52298023":["Przed ślubem
Bartek i Agnieszka pochodzą z Mszczonowa. Oboje studiowali w Warszawie, tu znaleźli dobrą pracę. Ale pamiętają o swoich korzeniach: często odwiedzają rodzinne miasto i nie wstydzą się tego, skąd pochodzą. Planują ślub - oczywiście na prowincji. Tymczasem podczas jednego z babskich wypadów Agnieszka poznaje Krzyśka, rodowitego warszawiaka. Wkrótce kobieta zdradza Bartka z przystojnym mechanikiem samochodowym. Dla niego Agnieszka ku oburzeniu rodziców zrywa zaręczyny. Pewnego dnia jednak przyjaciółka mówi Agnieszce, że widziała Krzyśka z inną kobietą. Na dodatek okazuje się, że związał się z nią tylko dla pieniędzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb9ac9ac85ad31ea8b41b230ebb04d12",["N"]],"52298024":["Na oddział trafia 5-letnia Patrycja z objawami zatrucia alkoholowego. W szpitalu zjawiają się jej ojciec Krzysztof i opiekunka Karina. Nie potrafią wyjaśnić, w jakich okolicznościach dziecku udało się sięgnąć po alkohol. Do szpitala przyjeżdża również Natalia, matka dziewczynki. Jedna z pielęgniarek podsłuchuje rozmowę Krzysztofa i Kariny. Wynika z niej, że para ma romans, a pięciolatka sięgnęła alkohol, gdy kochankowie oddawali się igraszkom. Natalia dowiaduje się o zdradzie. Mała pacjentka jest świadkiem kłótni rodziców. Niedługo później dziewczynka znika ze szpitala. Tymczasem pielęgniarka Ania nie może pogodzić się z samobójczą śmiercią ojca. Spotyka na oddziale dawnego przyjaciela rodzica. Od niego dowiaduje się o ciężkim życiu ojca, które wyjaśniałoby jego trudny charakter i nieczułość. Zaczyna bardziej rozumieć rodzica.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/84892e21101465fb587f5450b48eb5dc",[]],"52298025":["Waleczne dziewczyny
Do biura Malanowskiego przychodzi Katarzyna Bednarczyk. Kobieta niepokoi się o swoją siostrę, Wiolettę. Dziewczyna jest jej zupełnym przeciwieństwem - wchodzi w konflikty z prawem, ciągle zmienia chłopaków i ma nie najlepszą reputację. Ostatnio jednak się zmieniła. Wynajęła porządne mieszkanie i zaczęła nosić drogie, markowe ubrania. Problem w tym, że nie ma pracy. Co więcej, Katarzyna zauważyła ostatnio siniaki na jej twarzy. Bronisław wysyła swoich ludzi, by rozejrzeli się w mieszkaniu Wioletty. Gdy przybywają na miejsce, okazuje się, że kobieta nie żyje...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/108c1945c1d67b32d95c87371c31c197",["N"]],"52298026":["Pod presją
Komisarz Piotr Nowacki składa wizytę Malanowskiemu. Jest wściekły, bo ich ostatnia wspólna akcja przeciwko fałszerzowi pieniędzy skończyła się porażką. Zamiast złapać Zenona Grabowskiego na gorącym uczynku, policjanci trafili do pustego mieszkania. Bronisław jest pewny, że ktoś ostrzegł fałszerza przed akcją. Postanawia znaleźć zdrajcę, nawet jeśli okaże się nim ktoś z jego zespołu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/389686710574958608662a42a7c9cd00",["N"]],"52298027":["Letnie wędkowanie
W czasie podróży po Pojezierzu Drawskim Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze odwiedzają rzekę Gwdę. W powiecie szczecineckim lokalny leśniczy zapoznaje wędkarzy z miejscowymi ciekawostkami przyrodniczymi. Następnie prowadzący i spinningiści wypływają na jezioro Trzesiecko na połów szczupaków. W drodze powrotnej do ekipy dołącza mistrz spławika Edmund Gutkiewicz, z którym podróżnicy rozpoczynają połowy na Wiśle pod Krakowem. Wędkarzom udaje się złapać okazałe brzany i ogromne leszcze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb9eb53b8a757588bbd8b6a9132c74c1",[]],"52298028":["Rodzinna Norwegia
W tym odcinku Jerzy Biedrzycki i jego przyjaciele wraz z rodzinami wyruszają na norweskie łowiska. Wielu spośród uczestników wyprawy to początkujący wędkarze. Podróżnicy wybierają się na wyspę Hitra oraz łowią w Morzu Norweskim m.in. dorodne dorsze, rdzawce, czarniaki i brosmy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c838e9c793b8f5f79300c710f38da8dd",[]],"52298029":["Bliżej człowieka
Wielkimi krokami zbliżają się wybory, w których bierze udział prezes Kozłowski. Kandydat postanawia zorganizować swoją kampanię w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Jego hasło polityczne brzmi: \"Bliżej człowieka\". W związku z tym Kozłowski zaczyna narzucać się wyborcom. Zaczepia obywateli, by przedstawić im swoje nowe projekty i ambitne plany. Paraliżuje w ten sposób spokojne dotychczas życie Kiepskich i ich sąsiadów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb1c2e52db4347c7dcad65198bbe328b",["N"]],"52298030":["Powrót Kopcińskiego
Halina przynosi do domu smutną wiadomość - zmarł znajomy z osiedla emerytowany Tadeusz Kopciński. Kiepska i jej mąż czują się zobowiązani, by udać się na jego pogrzeb, zwłaszcza że nieboszczyk był osobą samotną. Następnego dnia ku wielkiemu zaskoczeniu spostrzegają przez okno całego i zdrowego Tadeusza Kopcińskiego. Znajomy potwierdza, że naprawdę umarł, ale z niewiadomych przyczyn wciąż żyje. Zagadkowa sprawa Kopcińskiego zaczyna niepokoić Kiepskich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/860c840647f53f691600c784737be2cc",["N"]],"52298031":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52298032":["Mężczyzna w sieci
Marta mieszka ze swoim narzeczonym Tomaszem. Po kłótni o kwestię posiadania dziecka Marta postanawia na kilka dni przenieść się do swojego ojca Henryka. Kilka dni później dostaje telefon z komisariatu. Okazuje się, że Tomasz został napadnięty, jest ranny i przebywa w szpitalu. W mieszkaniu nie ma śladów włamania, ale lokum zostało opróżnione, a Tomek przyznaje, że ukradziono mu kluczyki i portfel. Przerażona Marta dzwoni do banku, okazuje się, że ich wspólne konto jest puste. Odkrywa, że samochód również zniknął. Podczas śledztwa policja ustaliła, że Tomek po prostu sprzedał auto. Sprawa jest coraz bardziej podejrzana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb162703001f95a1be18b94bd7c9b6e8",["N"]],"52298033":["Bezdzietne małżeństwo Ewy i Leszka ma trudności finansowe. Pewnego dnia mieszkająca w Norwegii siostra kobiety prosi ją o pomoc w opiece nad szesnastoletnią córką, Agnes. Ewa zgadza się, jednak na miejscu okazuje się, że krewna zataiła przed nią, że dziewczyna zachowuje się agresywnie. Wygląda też na to, że nastolatka coś ukrywa.","","",["N"]],"52298034":["Dobra partia
Klientem Malanowskiego jest Paweł Matuszczyk, który chciałby wiedzieć, czy jego dziewczyna ma wobec niego uczciwe zamiary. Okazuje się bowiem, że Paweł wygrał na loterii 20 milionów. Nie może uwierzyć, że tak atrakcyjna dziewczyna mogłaby się w nim zakochać. Detektywi zaczynają obserwować Joannę. Okazuje się, że ukrywa ona jakąś znajomość. Detektywi mają jednak pewne wątpliwości i proszą klienta o cierpliwość. Niebawem dowiadują się, że Joanna jest szantażowana przez tajemniczą kobietę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777ca221f6bd14f755afc2a1634b512",[]],"52298035":["Kolacja przy świecach
Do biura Malanowskiego zgłasza się Beata Samsonowicz, zaniepokojona zniknięciem swojej siostry bliźniaczki, Joanny. Beata mieszka w Niemczech i przyjechała w odwiedziny, ale nie zastała siostry ani w mieszkaniu, ani w pracy. Kobieta od pewnego czasu dostawała SMS-y, z których wynikało, że ktoś ją obserwuje. Detektywi sprawdzają miejsce zamieszkania i pracy zaginionej. Marek odkrywa, że mieszkanie Joanny zostało wcześniej dokładnie przeszukane. Uwagę Ani zwraca podejrzane zachowanie pracownicy butiku, którego właścicielką jest zaginiona. Ekspedientka może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Joanny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c0034dd62676348b9528f753984c",[]],"52298036":["Mój przyjaciel pies. Zastraszony przez szefa
Wrażliwy Mariusz, uczeń liceum hotelarskiego, ma praktykę w restauracji. Szef kuchni Roman i jego zastępca Krzysztofa wykorzystują go. Jedynym oparciem dla chłopaka jest kelnerka Monika. Pewnego dnia przełożeni atakują Mariusza. Wtedy dziewczyna wzywa policję. Dzięki niej wkrótce młody mężczyzna zaczyna nowe życie. Bohaterką kolejnej opowieści jest starsza pani Marta. Pewnego dnia ginie jej ukochany pies Lucek. Student, który wynajmuje od emerytki pokój, postanawia jej pomóc. Wpada na trop Jacka, który porywa zwierzęta dla okupu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d67e79fd3c1e516ff3a3b307dba5fff5",["N"]],"52298037":["Po długiej rozłące Kuba spędza weekend z najbliższymi. Kacper kończy swoją zmianę w kopalni i wraca do żony oraz córeczki. Krystian, mimo trudności życiowych - niełatwych warunków mieszkaniowych i niewielkiej pensji, cieszy się z posiadania rodziny.","","",[]],"52298038":["Anna W., Agata, Anna P. i Aleksandra będą musiały przygotować dwie stylizacje na tematy \"W ten deseń\" oraz \"Hity z ulicy\". Koronę Królowej Zakupów zdobędzie ta, która zostanie najlepiej oceniona przez współuczestniczki i sędziów. W tym odcinku w jury zasiądą Ada Fijał, Macademian Girl oraz Jarek Szado, a program poprowadzi stylistka i modelka Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2893d44796e337fec3a081250427934",["N"]],"52298039":["Reż.: Anna Jadowska, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Marta zgadza się, aby Ada zatrzymała się u niej na kilka dni. Dorota przeprasza szefa w związku z sytuacją z Łukaszem. Obawia się, że będzie miał z tego powodu kłopoty. Składa też wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. Ada jest przerażona, gdy dowiaduje się, że ludzie Wardeckiego nie zamierzają kończyć poszukiwań. Podążający tropem dziewczyny przestępcy trafiają na jej przyjaciółkę, Ewę.","","",["N"]],"52298040":["49-letnia Małgorzata oznajmia swoim córkom, że jest w ciąży. Roksana i Alicja uważają, ze kobieta w jej wieku nie poradzi sobie z wychowaniem. Na dodatek okazuje się, że ojcem dziecka nie jest jej partner, ale kochanek. Matka jednak nie chce powiedzieć, kim on jest. Zatroskane przyszłością maluszka dziewczęta za wszelką cenę zamierzają się tego dowiedzieć. Pewnego dnia Alicja odkrywa, że Małgorzata miała romans z 19-letnim Pawłem. Pech chce, że w chłopaku zakochana jest 18-letnia Roksana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca8b1ee859bec52f2a0cae2abf987c61",["N"]],"52298041":["Na komendę przychodzi kobieta, której córka zaginęła. Pracuje ona na nocną zmianę w sklepie spożywczym. Natalia i Góral jadą do supermarketu. Zaskoczony kierownik informuje ich, że tego dnia w ogóle nie przyszła ona do pracy. Patrol udaje się na uczelnię, by porozmawiać ze znajomymi dziewczyny. W ciągu dnia policjanci zauważają na ulicy przerażone dziecko. Gdy idą do jego domu, okazuje się, że ojciec katuje matkę chłopca. Kobieta jest w ciężkim stanie. Natalia zabiera Juliusza i Górala na przejażdżkę samochodem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9e086ba74ec71b9d02fd2a483b25d4be",["N"]],"52298042":["Trik
Porwano świadka, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodowych. Okazuje się, że zleceniodawcą może być nowy zarząd tej grupy przestępczej. Agnieszka i Adam starają się wyciągnąć informacje od przestępców, którzy nie chcą współpracować z policją. Tymczasem narzeczona Wojtka zaczyna być coraz bardziej roszczeniowa w stosunku do Adama. Policjant traci zaufanie do kobiety.","","",["N"]],"52298043":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52298044":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52298045":["Gosia umiera w objęciach męża podczas wycieczki w góry. Zrozpaczony Kaśka musi załatwiać formalności związane z uroczystością pogrzebową. Tymczasem Kuba wspiera załamaną Wiolę. Łukasz i Melka projektują swój dom. Tymczasem przebywający w więzieniu Wodnik robi sobie kolejnych wrogów. Łukasz przypadkowo dowiaduje się, że Paweł wciąż żyje. Nie potrafi wybaczyć żonie kłamstwa. Kinga ma nadzieję, że Janek zniknie z jej życia po tym, jak potraktowała go na spotkaniu. Niebawem jednak mężczyzna pojawia się w mieszkaniu żony Artura. Twierdzi, że zaprosiła go Teresa, która chce mu podyktować swoją biografię. Kinga nie wie, jak się zachować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/440d069159114621939d1627eda37aec",[]],"52298046":["Kalafior
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/950dffa5c5a56e56ad7ec23d43a4109d",["N"]],"52298047":["Matka wypiera się dziecka
Pięcioletni Janek został przyłapany na kradzieży i do domu odprowadza go policja. Kobieta, która otwiera drzwi mówi, że dziecko nie jest jej. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze raz adres, wszystko się zgadza, jednak Sara Lewandowska obstaje przy swoim i nie chce wpuścić dziecka do domu. Policjanci próbują powiadomić o całej sprawie ojca, ale ten zniknął. Policjanci zwracają się do pozostałych członków rodziny. Siostra Sary, Bianka, potwierdza, że chłopiec jest jej siostrzeńcem, ale nie potrafi wyjaśnić, dlaczego kobieta wypiera się syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d34dec909143a55294ed64917d430ce",["N"]],"52298048":["Magdalena postanawia zemścić się na swoim byłym narzeczonym Stefanie. Uzbrojona w broń myśliwską zakrada się do jego domu i zabija psa, a następnie grozi młodej kobiecie i jej dziecku. Wtedy pojawia się Stefan, który natychmiast dzwoni po pomoc. Próbuje też sam unieszkodliwić napastniczkę. Grupa nastolatków urządza domową dyskotekę: jest iluminacja świetlna, lampy oraz kilka stroboskopów. Pod wpływem błyskającego światła 15-letnia Hanka upada na ziemię i dostaje drgawek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e262fab46ace7922a3fe081a0e617998",["N"]],"52298049":["49-letnia Małgorzata oznajmia swoim córkom, że jest w ciąży. Roksana i Alicja uważają, ze kobieta w jej wieku nie poradzi sobie z wychowaniem. Na dodatek okazuje się, że ojcem dziecka nie jest jej partner, ale kochanek. Matka jednak nie chce powiedzieć, kim on jest. Zatroskane przyszłością maluszka dziewczęta za wszelką cenę zamierzają się tego dowiedzieć. Pewnego dnia Alicja odkrywa, że Małgorzata miała romans z 19-letnim Pawłem. Pech chce, że w chłopaku zakochana jest 18-letnia Roksana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca8b1ee859bec52f2a0cae2abf987c61",["N"]],"52298050":["Na komendę przychodzi kobieta, której córka zaginęła. Pracuje ona na nocną zmianę w sklepie spożywczym. Natalia i Góral jadą do supermarketu. Zaskoczony kierownik informuje ich, że tego dnia w ogóle nie przyszła ona do pracy. Patrol udaje się na uczelnię, by porozmawiać ze znajomymi dziewczyny. W ciągu dnia policjanci zauważają na ulicy przerażone dziecko. Gdy idą do jego domu, okazuje się, że ojciec katuje matkę chłopca. Kobieta jest w ciężkim stanie. Natalia zabiera Juliusza i Górala na przejażdżkę samochodem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9e086ba74ec71b9d02fd2a483b25d4be",["N"]],"52298051":["Trik
Porwano świadka, który miał zeznawać przeciwko szefowi gangu złodziei samochodowych. Okazuje się, że zleceniodawcą może być nowy zarząd tej grupy przestępczej. Agnieszka i Adam starają się wyciągnąć informacje od przestępców, którzy nie chcą współpracować z policją. Tymczasem narzeczona Wojtka zaczyna być coraz bardziej roszczeniowa w stosunku do Adama. Policjant traci zaufanie do kobiety.","","",["N"]],"52298052":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52298053":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52298054":["Gosia umiera w objęciach męża podczas wycieczki w góry. Zrozpaczony Kaśka musi załatwiać formalności związane z uroczystością pogrzebową. Tymczasem Kuba wspiera załamaną Wiolę. Łukasz i Melka projektują swój dom. Tymczasem przebywający w więzieniu Wodnik robi sobie kolejnych wrogów. Łukasz przypadkowo dowiaduje się, że Paweł wciąż żyje. Nie potrafi wybaczyć żonie kłamstwa. Kinga ma nadzieję, że Janek zniknie z jej życia po tym, jak potraktowała go na spotkaniu. Niebawem jednak mężczyzna pojawia się w mieszkaniu żony Artura. Twierdzi, że zaprosiła go Teresa, która chce mu podyktować swoją biografię. Kinga nie wie, jak się zachować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/440d069159114621939d1627eda37aec",[]],"52298055":["Kalafior
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/950dffa5c5a56e56ad7ec23d43a4109d",["N"]],"52298056":["Reż.: Anna Jadowska, Marta Karwowska, Michał Rogalski.
Marta zgadza się, aby Ada zatrzymała się u niej na kilka dni. Dorota przeprasza szefa w związku z sytuacją z Łukaszem. Obawia się, że będzie miał z tego powodu kłopoty. Składa też wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. Ada jest przerażona, gdy dowiaduje się, że ludzie Wardeckiego nie zamierzają kończyć poszukiwań. Podążający tropem dziewczyny przestępcy trafiają na jej przyjaciółkę, Ewę.","","",["N"]],"52298057":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52298058":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"52298059":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52298060":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/177e0de683f63ecf9e1dd59fda26d0af",["N"]],"52298061":["Zmiana w życiu córki zagraża małżeństwu jej rodziców
Instalator sieci grzewczych Rafał Parysek, jego żona Monika i 15-letnia córka Nadia przeprowadzają się z małej wsi do Lublina. Duże miasto źle wpływa na dorastającą dziewczynę. Nadia poznaje nowe towarzystwo, zaczyna pić alkohol, wyzywająco się ubierać i rozpoczyna współżycie. Rafał uważa, że córka powinna wrócić na wieś i zamieszkać z jego matką. Z kolei Monika jest innego zdania. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do spięć. Ostatecznie zaniepokojony ojciec decyduje się na desperacki krok - porywa córkę po szkole i wywozi na wieś.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4585f13c8baf338095b81d33e3ea80ae",["N"]],"52298062":["Śliwa robi zakupy w kultowym sklepie. Andrzej \"Hos\" próbuje zwabić niedźwiedzia miodem. Do Marioli na okres zimy sprowadza się Ferdek. Zenek dalej uczy robienia bębnów. Artek \"Baca\" po okresie rajdów konnych staje się drwalem. Janek \"Samolot\" wyleczył się z nałogu. Krzysztof wyznaje, że jego ulubionym zajęciem jest podróżowanie konno w Bieszczadach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52298063":["Śliwa nie może pomóc Hance. Hos poszukuje jelenich rogów. Łabi mieszka sam w chacie bez prądu. Żmiju oraz przyrodnik Robert podejrzewają, że ktoś kłusuje na zwierzęta. Mariola z Fredekiem przygotowują się do bieszczadzkiej zimy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52298064":["Pan Andrzej po udarze ma niedowład prawej strony ciała i kłopoty z mową. Opiekę nad nim sprawuje żona, Olga. Pewnego dnia kobieta, wykonując czynności pielęgnacyjne przy mężu, doznaje urazu kręgosłupa. Wypuszczony z jej rąk mężczyzna upada na podłogę i traci przytomność. Olga ledwo może się ruszyć, ale udaje jej się sięgnąć po telefon i zadzwonić pod 112. Operatorka wysyła karetkę. Okazuje się jednak, że w mieszkaniu są antywłamaniowe drzwi zamknięte na klucz, których kobieta nie jest w stanie otworzyć. Bartek, zawodowy kierowca, niedawno wrócił z trasy i chce się wyspać przed kolejną podróżą. Dobiegająca z mieszkania sąsiada głośna muzyka nie pozwala mu jednak zasnąć. Idzie więc do niego, dobija się do drzwi, ale nikt nie otwiera. Zirytowany brakiem reakcji dzwoni pod 112, domagając się interwencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/285a43585ac5254f940bc8a5e4662e09",["N"]],"52298065":["Beata i Kajetan Bartniccy są małżeństwem od trzech lat. Kobieta przedkłada karierę naukową nad macierzyństwo. Staje się to źródłem konfliktów między nią i teściową. Halina uważa, że miejsce dobrej żony jest w domu przy mężu i dzieciach. Stara się pokrzyżować plany zawodowe synowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52298066":["W miejscu pracy Julity Majewskiej pojawia się nagi mężczyzna. 24-latka nie zna go i nie ma pojęcia, czego od niej chce. Wkrótce okazuje się, że napastnik to 30-letni, poznany w internecie Artur. Kiedy na portalu randkowym wysłał jej intymne zdjęcie, kobieta natychmiast zerwała z nim kontakt. Wcześniej jednak zdradziła mu, gdzie pracuje i gdzie chodzi na siłownię. Owładnięty obsesją Artur zaczyna prześladować Julitę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/40b50b174b1543a5d9cf4b324ac51003",["N"]],"52298067":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",[]],"52298068":["Motywator
Halina Kiepska prosi prezesa Kozłowskiego o pomoc - chce, żeby znalazł pracę jej mężowi, który od lat jest bezrobotny. Prezes zgadza się pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie. Halina i Mariola pomagają Ferdkowi napisać atrakcyjne CV, jednak na rozmowie kwalifikacyjnej mężczyzna robi wszystko, by zrazić do siebie potencjalnego pracodawcę. Ku swojemu zaskoczeniu udaje mu się zdobyć etat i atrakcyjne wynagrodzenie. Rozpoczyna pracę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd8ddd2c8d7d84d4d9ef97838b0109bb",["N"]],"52298069":["Kolędniki
Prezes Kozłowski proponuje Ferdkowi, żeby zorganizował grupę kolędników, tak aby osiedle mogło przyczynić się do podtrzymania wymierających tradycji ludowych. Ferdek ochoczo przystępuje do realizacji projektu prezesa, ale nieoczekiwanie napotyka na poważne trudności. Członkowie zorganizowanej przez niego, grupy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii proponowanych im ról. Gościnnie w tym odcinku zagrają: Urszula Dębska i Jan Jankowski w rolach młodej Haliny i młodego Ferdka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c57e777424487829d67f9f25b8914ad",["N"]],"52298070":["Złoty pociąg
Na skutek sensacyjnych doniesień medialnych o rzekomym istnieniu niemieckiego pociągu wyładowanego złotem Ferdynand Kiepski i inni mieszkańcy kamienicy podejmują desperackie próby odnalezienia skarbu. Złoty pociąg rozpali serca i umysły poszukiwaczy, wśród których zapanuje prawdziwa gorączka złota ze wszelkimi tego konsekwencjami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936792.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/01eb7e1f47ab954848f45fb44848360d",["N"]],"52298071":["Od paru tygodni Marta jest nękana przez nieznajomego, który wydzwania do niej i zostawia prezenty pod drzwiami. Pewnego dnia spanikowana kobieta atakuje kuriera, uznając go za swojego prześladowcę. Interweniuje Tomek, który twierdzi, że jest prywatnym detektywem i obserwuje jednego z sąsiadów 31- latki, a nie ją. Marta nie do końca wierzy mężczyźnie, ale zleca mu odszukanie stalkera. Po wielu wahaniach decyduje się zainstalować w domu kamerę, by sprawdzić wiarygodność rzekomego detektywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a149561bc04f11c18dbc4a446432231",["N"]],"52298072":["W Kurowie, niewielkiej wsi nieopodal Sandomierza, mieszkają dziadkowie: pani Alicja i z mężem Wiesławem, mama Sylwia i sześcioletnia Julka. Największym problemem w ich domu jest brak wody i kanalizacji. Rodzina żyje bez łazienki, toalety i kuchni z prawdziwego zdarzenia. Wodę do picia, mycia, prania i gotowania trzeba przywozić z oddalonego o kilka kilometrów źródła. Na domiar złego dach domu pokryty jest eternitem, przecieka, a na ścianach jest grzyb. Pokoje ogrzewają niebezpieczne piece. Rodzina utrzymuje się z pensji, pracującej w sklepie pani Sylwii. Mała Julka marzy o własnym pokoju, łóżku i biurku, jakie mają jej rówieśniczki. Marzenia całej rodziny spełnią się za sprawą Katarzyny Dowbor i doborowej ekipy budowlanej z Maćkiem Pertkiewiczem i Arturem Witkowskim na czele.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/118e11e870f3af00dd86b66fb4b5a82d",[]],"52298073":["33-letnia Lidia Berg planuje spędzić resztę życia u boku swojego ukochanego, 35-letniego Krzysztofa Rostockiego. Wszystko się wali, gdy kobieta dowiaduje się o jego zdradzie. Przeżywa to tym bardziej, ze tego dnia zamierzała powiedzieć mu, że jest w ciąży. Mimo że fakty świadczą przeciwko niemu, mężczyzna przysięga, że zawsze był jej wierny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52298074":["Tato po latach
Do biura Malanowskiego zgłasza się osiemnastoletni Tomek Wiśniowski. Matka na łożu śmierci wyznała mu imię i nazwisko jego ojca. Do tej pory chłopak sądził, że zmarł on przed jego narodzinami. Tomek prosi Malanowskiego, by odnalazł jego ojca, Konstantego Wieczorka. Detektywi ustalają, że rodzice nastolatka chodzili do jednego liceum. Po liście absolwentów docierają do mieszkania, w którym jest zameldowany Konstanty. Mieszka tu jego brat z żoną. Detektywi dowiadują się, że Wieczorek zniknął trzy miesiące temu. Trop prowadzi ich do nielegalnego kasyna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777228cc663385b902355d568848cf2",[]],"52298075":["Dobra partia
Klientem Malanowskiego jest Paweł Matuszczyk, który chciałby wiedzieć, czy jego dziewczyna ma wobec niego uczciwe zamiary. Okazuje się bowiem, że Paweł wygrał na loterii 20 milionów. Nie może uwierzyć, że tak atrakcyjna dziewczyna mogłaby się w nim zakochać. Detektywi zaczynają obserwować Joannę. Okazuje się, że ukrywa ona jakąś znajomość. Detektywi mają jednak pewne wątpliwości i proszą klienta o cierpliwość. Niebawem dowiadują się, że Joanna jest szantażowana przez tajemniczą kobietę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777ca221f6bd14f755afc2a1634b512",[]],"52298076":["Barber
Natalia i Kuba zostają oddelegowani do przeprowadzenia śledztwa w sprawie zamordowanego pracownika barber shopu. Wkrótce wychodzi na jaw, że denat był skłócony z byłym wspólnikiem. Policjanci poznają obciążające zamordowanego fakty. Informatyk, który ma przejąć obowiązki Leny podczas jej urlopu macierzyńskiego, nie budzi sympatii funkcjonariuszy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52298077":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298078":["Od paru tygodni Marta jest nękana przez nieznajomego, który wydzwania do niej i zostawia prezenty pod drzwiami. Pewnego dnia spanikowana kobieta atakuje kuriera, uznając go za swojego prześladowcę. Interweniuje Tomek, który twierdzi, że jest prywatnym detektywem i obserwuje jednego z sąsiadów 31- latki, a nie ją. Marta nie do końca wierzy mężczyźnie, ale zleca mu odszukanie stalkera. Po wielu wahaniach decyduje się zainstalować w domu kamerę, by sprawdzić wiarygodność rzekomego detektywa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a149561bc04f11c18dbc4a446432231",["N"]],"52298079":["Rok po śmierci swojej matki Anna dowiaduje się, że jej ojciec, 50-letni Bernard Jucha, spotyka się ze znacznie młodszą od siebie kobietą. Kiedy zrywa on kontakt ze swoimi dziećmi, córka zaczyna obwiniać o to Sandrę. Anna podejrzewa, że 27-latce chodzi tylko o pieniądze. Także wtedy, gdy mężczyzna trafia do szpitala z powodu zaburzeń rytmu serca, utrzymuje, że wszystkiemu winna jest jego nowa partnerka. Niespodziewanie wkrótce Sandra zaczyna stawiać zarzuty wobec Bernarda. Oskarża go o zepchnięcie ze schodów. Anna postanawia to zbadać. Odkrywa, że Korcz ma za sobą kryminalną przeszłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920457.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/32bc02fdeac7479c0719a38a1b683e7f",["N"]],"52298080":["Marsz
Po jednej z wielu małżeńskich kłótni Ferdynand Kiepski oznajmia swojej żonie Halinie, że wychodzi z domu i nie wie, kiedy wróci. Halina jest przyzwyczajona do takich pogróżek męża i nic sobie z jego słów nie robi. Jak co dzień czeka na niego z obiadem. Jednak Ferdek nie wraca ani tego dnia, ani następnego. Co gorsza, Halina dowiaduje się, że widziano go w innym mieście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3952",[]],"52298081":["Puste butle
Marian Paździoch natrafia w piwnicy na stertę pustych butelek po alkoholu, które okazują się własnością Ferdynanda Kiepskiego. Ferdek utrzymuje, że nie są to zwykłe butelki, lecz pamiątkowe. Z każdą z nich wiąże się bardzo ciekawa historia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3951",[]],"52298082":["Ludwik Lewicki ma 31 lat i od półtora roku jest w związku z młodszą od siebie o trzy lata Marceliną. Para nie zamierza się pobierać, ale mieszka ze sobą już ponad rok i jak dotąd układało się między nimi szczęśliwie. Od kilku tygodni zachowanie Marceliny wyraźnie się zmieniło. Dziewczyna jest rozdrażniona, wręcz alergicznie nastawiona do partnera. Nie ma między nimi ciepła i uczuć. Na dodatek Ludwik odkrył, że pod jego nieobecność przyjmuje w domu tajemniczego, młodego mężczyznę. Podejrzewa, że Marcelina go oszukuje i chce to sprawdzić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a8fa421737c62ec72fbdb70cd1ff9119",["N"]],"52298083":["Dominik i Alina są małżeństwem od czterech lat. Kilka miesięcy temu wprowadzili się do nowego apartamentu. Sąsiad Dominika zwrócił mu uwagę, że ma bardzo rozrywkową żonę. Mężczyzna zawsze uważał Alinę za cichą i spokojną domatorkę. Przed wyjazdem na delegację postanowił więc sprawdzić, co robi jego żona, gdy zostaje sama. Założył kamerę w przedpokoju i odkrył, że kobieta spędziła dość rozrywkowy weekend. Dominik podejrzewa, że w męskim towarzystwie. By rozwiać lub potwierdzić swoje wątpliwości, prosi o pomoc ekipę Damiana Petrova.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7ccf2be191ad3d78408fe687e51687a3",["N"]],"52298084":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298085":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298086":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52298087":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52298088":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52298089":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52298090":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52298091":["Nastolatek w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez rodziców przed popełnieniem samobójstwa. Okazuje się, że chłopak był ofiarą cyberprzemocy, w której prym wiodła koleżanka z jego klasy. Detektywom udaje się ustalić, że dziewczyna nie działała sama, a wszystko miało związek z tajemnicą chłopaka. Policjanci zajmują się również sprawą włamania i pobicia dokonanego przez kominiarza. Sytuacja się komplikuje, gdy detektywi odkrywają, że coś mogło łączyć napastnika i żonę poszkodowanego mężczyzny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52298092":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52298225":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52298226":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52298227":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298228":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52298229":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52298230":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52298231":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298232":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298233":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298234":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298235":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298236":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298237":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298238":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298239":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298240":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298241":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298242":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298243":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298244":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298245":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298246":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298247":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298248":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298249":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52298250":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52298251":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298252":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298253":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52298254":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"52298255":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52298256":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298257":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"52298258":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52298259":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52298260":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52298261":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52298262":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52298263":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298264":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52298265":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"52298267":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52298268":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298269":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298270":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52298271":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"52298272":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52298273":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52298274":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"52298275":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298276":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298277":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52298278":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52298279":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52298280":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52298281":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52298282":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52298283":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52298284":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52298285":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52298286":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52298287":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52298288":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"52298289":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52298290":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52298291":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298292":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52298293":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52298294":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52298295":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52298296":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298297":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52298298":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52298299":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52298300":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52298301":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52298302":["Prow.: Tomasz Śliwiński.
Program prezentujący informacje z kraju i ze świata z przymrużeniem oka.","","",[]],"52298303":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52298304":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52298305":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52298306":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52298307":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52298308":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52298093":["Sławna modelka Sandra Kubicka porozmawia z Krzysztofem Ibiszem o swoim prywatnym życiu. Zwierzy się z niełatwego dzieciństwa, odrzuceniu przez ojca, złych stosunkach z rówieśnikami. Opowie także o konkursie w amerykańskim centrum handlowym, który rozpoczął jej pracę zawodową. Zdradzi też wiele mrocznych szczegółów kariery światowej modelki, takich jak nieetyczne propozycje składane przez fotografów i wspomni także o samotności.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/34e6c1e6aa1e1b8f6599fafcaf09e4ca",[]],"52298094":["Krzysztof Ibisz porozmawia z Joanną Mazur. Mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów opowie o okrutnych reakcjach ludzi, z którymi się spotkała, gdy zaczęła tracić wzrok. Zdradzi, jakie obrazy przechowuje w pamięci i jak jej się tańczy z niepełnosprawnością.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f25e1d1180c552808f5c7d06ea37684",[]],"52298095":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52298096":["Adrian żąda od żony Eweliny, by powiększyła sobie piersi. Grozi rozwodem. Ewelina uważa to za absurdalne, gdyż nie ma małego biustu. Okazuje się, że do tego wszystkiego namówiła męża kobiety jej przyjaciółka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52298097":["Patrycja chodzi do renomowanego gimnazjum. Jak dotąd nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych. W pewnym momencie ktoś zaczyna rozsyłać nagie zdjęcia dziewczyny. Rodzice rekwirują jej komputer i telefon. W końcu okazuje się, że zdjęcia to fotomontaż, a komuś bardzo zależy, aby zniszczyć Patrycji reputację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/579c2d9941ccad56291dbf2e3758e531",["N"]],"52298098":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6b3c7fb8da3bec96dcda6549bf5e731",[]],"52298099":["Sylwia Michalik bierze kameralny ślub cywilny w plenerze, tak jak wymarzyli sobie z ukochanym Marcinem. Po namiętnej nocy poślubnej Marcin nagle znika, zabiera także wszystkie swoje rzeczy. Sylwia odnajduje wreszcie dom teściów i okazuje się, że mieszka tam ktoś inny. Kasia i Marek prowadzą wspólnie stadninę koni. W ich związku pojawił się kryzys. Kobieta próbuje wzbudzić zazdrość w mężu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/73390f13e39e874b375a275d52fa3400",["N"]],"52298100":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb1d55769ac06d9cf771731170439681",["N"]],"52298101":["Projektantka Thelma Madine to prawdziwa wizjonerka, którą uwielbiają cygańskie panny młode. Jako samouk, stworzyła wiele efektownych sukien, które widzowie mogą podziwiać w serii \"Wielkie Cygańskie Wesele\". Artystka, aby nadążyć za popytem, zatrudnia u siebie w pracowni grupę stażystów. Będą nimi zupełnie niedoświadczone Cyganki. Madine wprowadza je w tajniki swojego biznesu.","","",[]],"52298102":["Prow.: Laura Baron.
W programie biorą udział pary złożone z matek oraz córek, które mają poważne problemy w swoich wzajemnych relacjach. Kobiety biorą udział w spotkaniach z coachem. On sprawdza i ocenia ich zachowania względem siebie. Duet, który okaże się najbardziej dysfunkcyjny w danym zadaniu, dostanie wskazówki podczas osobistych sesji z trenerem i otrzyma konkretne zadania dostosowane do ich problemów. Dla tych kobiet największym wyzwaniem jest harmonijne życie i stawienie czoła głęboko zakorzenionym problemom. W każdym odcinku zobaczymy, jak próbują one naprawić swoje relacje. Matki i córki czeka zupełnie nowy początek.","","",[]],"52298103":["Cztery mieszkanki Bytomia Irena, Anna, Janina i Jolanta będą musiały w określonym czasie i za ograniczone środki przygotować dwie stylizacje. Tematami przewodnimi odcinka będą pierwszy powiew wiosny oraz formuła \"nie wszystko złoto, co się świeci\". Starania zawodniczek ocenią jurorzy: Monika Bielkiewicz-Kirschke, Magdalena Kacalak oraz Dorota Wróblewska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/291bf6682be6bccf669d0d5de7466bc8",["N"]],"52298104":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"52298105":["Inowłódz to miasteczko położone nad Pilicą. Mieszka tam pani Agnieszka, która samotnie wychowuje trójkę dzieci. Po dramatycznych przeżyciach, których doświadczyła w swoim związku, postanowiła poświęcić się dzieciom. Kobieta podejmuje różne prace sezonowe, żeby jej pociechom niczego nie zabrakło. Nie stać jej jednak na remont domu. Budynek jest zawilgocony, a na ścianach pojawia się grzyb. Dużą część kuchni zajmuje ogromny, stary piec, który w każdej chwili może wybuchnąć. Chłopcy nie mają warunków do nauki ani normalnego rozwoju. Życie tej rodziny zmieni wizyta Kasi Dowbor. Dom dla samotnej matki i jej synów zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52298106":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52298107":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"52298108":["Weronika poznała swego męża Wojciecha, kiedy ważyła prawie 30 kg więcej. Gdy w końcu udało jej się schudnąć, mąż zaczął dziwnie się zachowywać. Choć sam nie miał nadwagi, intensywnie ćwiczy i coraz bardziej odsuwa się od żony. Zdaniem Weroniki stoi za tym inna kobieta. Druga część odcinka. Marzena jest księgową w zakładzie fryzjerskim, który prowadzi wspólnie z mężem, szwagierką Sylwią oraz jej mężem Pawłem. Ten ostatni flirtuje z pracownicami, co sprawia, że Marzena obawia się o zachowanie swojego partnera.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8edf4db4c1db4621c924e13341d34f6",["N"]],"52298109":["Fotografka Paulina, pracowniczka ekskluzywnego domu mody Klaudia, uwielbiająca ogień Maria oraz pracująca w klubie żużlowym Paulina przygotują dwie stylizacje. Ich budżet to dziewięćset złotych, a czasu mają tylko godzinę. Joanna Horodyńska wybrała tematy kreacji: \"Białe noce\" oraz \"Warstwy. Jedno na drugim\". Efekty starań uczestniczek ocenią aktorka Ada Fijał, krytyk Tomasz Jacyków i blogger modowy Milex.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3b674de3aaa914bb61f64a9bb9c6bb55",[]],"52298110":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/67284b6ceb13c65198d634eb807327dd",["N"]],"52298111":["Pierwsza historia. Małgosia jakiś czas temu znalazła na portalu społecznościowym zdjęcie ukochanego Piotra w ramionach szefowej. Jego przełożona słynie z tego, że uwodzi młodszych pracowników. Śledczy rozpoczynają obserwację. Wychodzi na jaw, że szefowa narzuca się Piotrowi, który jednak nie odwzajemnia jej zalotów. Niemniej mężczyzna nie jest niewinny, wciąż bowiem utrzymuje bardzo zażyły kontakt z byłą dziewczyną, z którą ma dziecko. Druga historia. Aleksander Witkowski od roku jest żonaty, a jego ukochana jest w czwartym miesiącu ciąży. Gdy przyłapał Agnieszkę na kłamstwie, zaczął podejrzewać, że żona go zdradza. Przyjaciel doradził mu, by zgłosił się do programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b685c41ac5222d46f8ae7363f0c7ceb",["N"]],"52298112":["Tajlandia kojarzy się z wakacjami, morzem i piękną pogodą. Jednak niektórzy jadą tam, by poddać się operacji plastycznej. Twórcy dokumentu odwiedzili kobiety, które zgadzają się poddać całej serii zabiegów - wszystko pod wpływem zapewnień, że w Tajlandii za niską cenę można skorzystać z usług najlepszych specjalistów. Przechodzą liftingi twarzy, liposukcję, labioplastykę, powiększenie biustu, podniesienie pośladków i plastykę brzucha. Widzowie poznają też osobę, która zdecydowała się na operację zmiany płci.","","",[]],"52298113":["Siostry organizują ostatni przed pojawieniem się dzieci wspólny wyjazd do San Francisco. Khloe z niecierpliwością oczekuje wieści o płci swojego dziecka.","","",[]],"52298114":["Anna Nicole Smith, skandalistka, modelka, aktorka i gwiazda bulwarówek, zmarła 8 lutego 2007 roku w wieku 39 lat. Szybką sławę zdobyła dzięki sesjom dla \"Playboya\". Jej idolką była Marilyn Monroe, do której starała się upodobnić za wszelką cenę. Końcówka życia Anny Nicole obfitowała w dramatyczne wydarzenia. W wieku 38 lat urodziła swoje drugie dziecko - córeczkę Dannielynn. Jej radość nie trwała jednak długo. Trzy dni później zmarł ukochany syn modelki - Daniel. Anna Nicole długo nie mogła podnieść się po tej tragedii. Wpadła w depresję. Koiła swój ból alkoholem i pigułkami, których nadużywała od wielu lat. Nie chciała walczyć z nałogami.","","",[]],"52298115":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"52298116":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"52298117":["Poznajemy mężczyznę, któremu nos utrudnia kontakty z otoczeniem, a także kobietę, która urodziła się jako jedno z bliźniąt zrośniętych pośladkami.","","",[]],"52298118":["Paulina podda się operacji rekonstrukcji piersi. Musiała przejść amputację, by ocalić życie - były partner wstrzykiwał jej w biust olej. Monika i Ania odpoczywają po swoich zabiegach. Oliwia z kolei czeka na operację, która pozwoli jej pozbyć się kompleksu asymetrycznego biustu. Wcześniej porozmawia z doktor Radzikowską i psychologiem. Dziewiętnastoletnia Diana zmaga się z gigantomastią, która powoduje bóle kręgosłupa i utrudnia codzienne funkcjonowanie także ze strony psychicznej. Monika podzieli się swoją historią. Opowie, jak po zabiegu wszczepienia implantu zmieniło się jej życie.","","",["N"]],"52298309":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52298310":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52298313":["Adam i Jamie oraz ich ekipa sprawdzają, czy prąd przepływający przez kabel wysokiego napięcia jest w stanie przeciąć człowieka na pół.","","",[]],"52298314":["Bombaj
Bombaj słynie z wielkich slumsów. Ponad milion zamieszkujących je ludzi zarabia na życie, przeszukując odpady na ogromnym wysypisku śmieci, które znajduje się w dzielnicy Dharavi.","","",[]],"52298315":["Alina i Jan Paciorkowie martwią się o swoją szesnastoletnią córkę Monikę. Ich sąsiad, rówieśnik dziewczyny, znalazł bowiem w internecie film, na którym widać, jak trzech zamaskowanych chłopców wbiega do jej pokoju w internacie i próbuje ją zgwałcić. Paciorkowie nie wiedzą o tym zajściu nic więcej. Córka je bagatelizuje i unika rozmowy na jego temat. Ewidentnie jednak coś ukrywa. Alina i Jan proszą detektywów, by wyjaśnili sprawę. Gdy ludzie Malanowskiego zjawiają się w internacie, odkrywają, że rodzice Moniki zgłosili się po pomoc za późno. Nastolatka wplątała się bowiem w poważne kłopoty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770758ccf3549541c43e81955da583",["N"]],"52298316":["Do Malanowskiego zgłasza się Katarzyna Tomczak, matka ciężko chorej Sandry. Dziewczynka została poczęta w wyniku wakacyjnego flirtu, a jej ojciec Robert Kujawiak wyparł się dziecka. Mimo tego marzeniem małej Sandry jest go poznać. Katarzyna postanawia spełnić życzenie córki i prosi detektywów o pomoc. Tomek dociera do stadniny pod Warszawą, gdzie pracuje Robert. Podążając jego śladem trafia do mieszkania, którym mężczyzna opiekuje się pod nieobecność kolegi. Sprawa komplikuje się, gdy detektyw postanawia je przeszukać...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776bda7a3d1fde28e20cfbe7ea3f99",["N"]],"52298317":["Detektywi na zlecenie Elżbiety Zalewskiej obserwują jej partnera Michała Wasilewskiego. Kobieta dostała od syna zdjęcie, na którym widać Wasilewskiego podczas transakcji ze znanym w dzielnicy dilerem narkotyków. Ludzie Malanowskiego ustalają, że miał on w przeszłości problemy z policją z powodu używek. Elżbieta jest załamana. Niedawno rozstała się z mężem alkoholikiem, by związać się z kolejnym uzależnionym, tym razem od narkotyków. Michał uspokaja ją jednak, przedstawiając wiarygodne wyjaśnienie całej sytuacji. Elżbieta kończy więc zlecenie. Niedługo potem w biurze Malanowskiego zjawia się policja. Bronisław musi wytłumaczyć, skąd na dowodzie przestępstwa znalazły się jego odciski palców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c67d4e364f65296781d4f13f807a",["N"]],"52298318":["Urszula Kamińska niepokoi się o swoją siostrę Karolinę, dyrektorkę w jednej z warszawskich korporacji. Kobieta rzadko odwiedzała swoją rodzinę na wsi, ale ostatnio całkowicie zerwała z nią kontakt. Na dodatek, tydzień temu do Urszuli zadzwonił tajemniczy mężczyzna. Szukał Karoliny, a gdy okazało się, że Urszula nie ma pojęcia, gdzie jest siostra, zaczął jej grozić. Detektywi postanawiają dowiedzieć się, czy Karolina nie wpadła w tarapaty. Następnego dnia Tomek jest świadkiem dziwnej sytuacji. Tajemniczy mężczyzna, stojąc pod blokiem Karoliny, wykrzykuje pod jej adresem groźby. Detektyw rusza za nim w pościg, ale ten mu ucieka. Tymczasem Magda, śledząc Karolinę, trafia do salonu samochodowego. Siostra Urszuli spotyka się tam z jego właścicielem Łukaszem Brodzkim, z którym najwyraźniej jest umówiona na randkę. W pewnym momencie próbuje ukraść pieniądze z portfela mężczyzny. Gdy zostaje przez niego złapana na gorącym uczynku, dochodzi między nimi do rękoczynów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77779316d9496bec6ff961639744e134",["N"]],"52298319":["Sean jest jednym z najlepszych egzekutorów długów. Razem ze swoją ekipą bierze udział w niebezpiecznych akcjach windykacyjnych. Mężczyzna nie odczuwa strachu, dlatego odnosi sukcesy tam, gdzie zawiodły firmy komornicze.","","",[]],"52298320":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52298321":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298322":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298323":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"52298324":["Prezentacja tajemniczych zdarzeń wychwyconych przez kamery monitoringu na całym świecie. Widzowie zobaczą m.in.: Chińczyka, który przeżył dwukrotne uderzenie pioruna, tajemnicze kule światła na niebie oraz niezidentyfikowane formy życia.","","",[]],"52298325":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298326":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sporów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298327":["Historie bohaterów, którzy mimo chaosu wojny, wyróżniali się odwagą i walczyli w imię głoszonych przez siebie przekonań.","","",[]],"52298328":["Olaf i Radek udają się do Feste Graudenz, Twierdzy Grudziądz. To tu na przestrzeni lat stacjonowały cztery armie. Żołnierze państwa Pruskiego, polscy ułani, wojska hitlerowskie, a od 1945 roku Armia Wojska Polskiego. Pola wokół twierdzy przez lata wykorzystywane były jako plac ćwiczeń dla stacjonujących w niej garnizonów i do dziś skrywają przedmioty świadczące o historii tego obszaru. Jeden z sygnałów wskazuje zakopany w ziemi obiekt o powierzchni 20 metrów kwadratowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/35b8c5b7ce673aa046796d0ce12f1823",["N"]],"52298329":["Pod koniec wojny Napoleona z Prusami w 1807 roku do walki z Prusakami, broniącymi się w Kołobrzegu skierowany został 1. Pułk Legii Poznańskiej pod dowództwem pułkownika Antoniego Pawła Sułkowskiego. Olaf z Radkiem ruszają w stronę Kołobrzegu, aby odnaleźć miejsce obozowania polskich żołnierzy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e8bc98a985c8dc000bb0b5495bf8851b",["N"]],"52298330":["Irena i Karolina pasą kozy oraz rozmawiają o kandydacie na męża. Drwal Staszek zabiera swoich synów do lasu. Piotr obserwuje próbę zespołu swojej żony.","","",["N"]],"52298331":["Do Stasia dołącza, najęty przez Janinę, juhas Wiesiek. Mężczyzna ma mu pomóc w pracy przy gazdówce. Staszek nadal wycina drzewa z lasu. Irena gromadzi pierze, którymi wypcha poduszki dla wnuczków.","","",["N"]],"52298332":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",["N"]],"52298333":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wygląda codzienna praca policjantów. Kamera podgląda ich rutynowe czynności, towarzyszy im w czasie odpraw, zorganizowanych zasadzek, w zatrzymaniach, pościgach i kontrolach. Widzowie obserwują sposoby planowania, obmyślania strategii, zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Przekonują się, jak trudny jest to zawód.","","",[]],"52298334":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"52298336":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/82538419b3ec04c104436314f9e85703",[]],"52298337":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"52298338":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"52298339":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52298340":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52298341":["W odcinku relacja z dramatycznego wypadku cysterny z paliwem lotniczym na trasie wylotowej do Lublina, a także wypadek z udziałem miejskiego tramwaju na Służewcu, oraz zatrzymanie zdecydowanie zbyt szybkiego kierowcy na Moście Siekierkowskim.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3fb263c0fb78afd6cb51e53a5366d87e",["N"]],"52298342":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e52bcc8955ae5fb8d7f7a26bf7cb0611",["N"]],"52298343":["Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Pierwsza część programu poświęcona jest tajemniczej śmierci hodowcy kur spod Kutna - 69-letniego Janusza Tybury. Następnie omawia zbrodniczą działalność poszukiwanego listem gończym 42-letniego Mariusza Choińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9158fda2b3d53d78ed980b4a963616ea",["N"]],"52298344":["W pierwszej części programu o tajemniczej śmierci hodowcy kur spod Kutna, 69-letniego Janusza Tybury. W drugiej prezentacja zbrodniczej działalności poszukiwanego listem gończym 42-letniego Mariusza Choińskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bf71fd245ec98aaf4c480f6043f66583",["N"]],"52298345":["33-letnia Dorota Kaźmierska z Bydgoszczy zastrzeliła swojego męża biznesmena. Dostała za to 25 lat pozbawienia wolności. Po niespełna 5 latach uciekła, korzystając z przepustki. Policja szuka jej od dwóch lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6313a84325069d82eb3175a963cc73d",["N"]],"52298155":["Śliwa nie może pomóc Hance. Hos poszukuje jelenich rogów. Łabi mieszka sam w chacie bez prądu. Żmiju oraz przyrodnik Robert podejrzewają, że ktoś kłusuje na zwierzęta. Mariola z Fredekiem przygotowują się do bieszczadzkiej zimy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52298156":["Hos poddaje krytyce polowania na jelenie. Łabi wspomina zimy w Bieszczadach, kiedy to na ziemi leżało ponad dwa metry śniegu. Przyrodnik Robert i Żmiju znajdują dowody na nielegalne polowanie na wilki. Śliwa odwiedza Hankę i oferuje jej swoją pomoc. Sławek rozwozi chleb i mleko do miejscowości, gdzie nie docierają autobusy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"52298157":["W starym domu we wsi Liskowate w Bieszczadach mieszka sześcioosobowa rodzina: pani Małgorzata, jej mąż, pan Adam, ich syn, dziewięcioletni Mateusz, oraz córka Mariola ze swoim rocznym synkiem Krystianem. Cała rodzina ma do dyspozycji tylko jeden pokój. W budynku nie ma łazienki, a wodę do mycia trzeba podgrzewać na kaflowej kuchni, służącej też do ogrzewania domu. Mateusz marzy o spokojnym miejscu do nauki. Ciężko pracująca i utrzymująca całą rodzinę pani Małgorzata nie ma miejsca do spokojnego wypoczynku. Pan Adam z powodu ciężkiej choroby nie może pracować. Sytuacja rodziny jest trudna, dlatego w ich domu pojawia się Katarzyna Dowbor wraz z architektem Maćkiem Pertkiewiczem i ekipą budowlaną Artura Witkowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52298158":["Po kłótni z Jaśkiem Zuza wpada w wir pracy. Koleżanki próbują jej uświadomić, że nie może oczekiwać od mężczyzny, aby był ojcem dziecka, ale nie uczestniczył w jego wychowaniu. Paweł jest zaabsorbowany sprawą nowej klientki, Joanny (Katarzyna Maciąg). Anka nabiera podejrzeń. Patrycja wybiera się na randkę z Michałem. Jest zaskoczona, gdy mąż zabiera ją do restauracji, w której świętowali swoje rocznice ślubu. Spotkanie jest sympatyczne do momentu, gdy Michał prosi żonę, aby do niego wróciła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900020.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e9617a519548e1b802d7fb4548aa0617",["AD"]],"52298159":["Reż.: Czesław Petelski, Ewa Petelska.
Historia życia Kazimierza III (Krzysztof Chamiec), ostatniego z dynastii Piastów na tronie polskim, któremu nadano przydomek \"Wielki\". Ranny podczas polowania władca, wieziony przed podwładnych do Krakowa, wspomina swoją młodość i skomplikowany okres panowania. Jako 15-letni chłopiec (Maciej Orłoś) przyszły król poślubia Annę Aldonę, córkę wielkiego księcia litewskiego Gedymina. Ojciec Kazimierza, Władysław Łokietek (Ignacy Machowski), wyjaśnia synowi, że to małżeństwo ma wielkie znaczenie polityczne. Książę bardzo obawia się wizyty w alkowie żony. Podczas pobytu na Węgrzech u siostry Elżbiety (Barbara Wrzesińska) i jej męża, króla Węgier Karola Roberta (Leon Niemczyk), Kazimierz nawiązuje romans z piękną dwórką, wywołując międzynarodowy skandal. Niebawem umierający Łokietek nakazuje następcy tronu wzmacnianie kraju. Po wstąpieniu na tron Kazimierz realizuje misję, powierzoną mu przez ojca. Z pomocą Karola Roberta i kanclerza Bogorii (Władysław Hańcza) oddala roszczenia do polskiego tronu czeskiego władcy Jana Luksemburskiego (Michał Pluciński). W kolejnych latach umacnia władzę centralną i rozszerza granice królestwa. Przeprowadza kodyfikację prawa zwyczajowego i reformę monetarną, porządkuje zasady podatkowe, a także wzmacnia siły obronne kraju. Z inicjatywy władcy powstaje w Krakowie pierwszy w Polsce uniwersytet. Film zrealizowany z wielkim rozmachem i dbałością o oddanie nie tylko prawdy historycznej, ale i klimatu średniowiecznej Polski. Autorzy filmu skupiają się nie tylko na realiach historycznych, ale również na kulisach panowania Kazimierza. Przedstawiają króla w chwilach monarszego gniewu i ludzkich słabości, podpisującego traktaty pokojowe i romansującego z kochanką Cudką (Zofia Saretok), matką ich syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885812.jpg","",["N"]],"52298160":["Reż.: Czesław Petelski, Ewa Petelska.
Historia życia Kazimierza III (Krzysztof Chamiec), ostatniego z dynastii Piastów na tronie polskim, któremu nadano przydomek \"Wielki\". Ranny podczas polowania władca, wieziony przed podwładnych do Krakowa, wspomina swoją młodość i skomplikowany okres panowania. Jako 15-letni chłopiec (Maciej Orłoś) przyszły król poślubia Annę Aldonę, córkę wielkiego księcia litewskiego Gedymina. Ojciec Kazimierza, Władysław Łokietek (Ignacy Machowski), wyjaśnia synowi, że to małżeństwo ma wielkie znaczenie polityczne. Książę bardzo obawia się wizyty w alkowie żony. Podczas pobytu na Węgrzech u siostry Elżbiety (Barbara Wrzesińska) i jej męża, króla Węgier Karola Roberta (Leon Niemczyk), Kazimierz nawiązuje romans z piękną dwórką, wywołując międzynarodowy skandal. Niebawem umierający Łokietek nakazuje następcy tronu wzmacnianie kraju. Po wstąpieniu na tron Kazimierz realizuje misję, powierzoną mu przez ojca. Z pomocą Karola Roberta i kanclerza Bogorii (Władysław Hańcza) oddala roszczenia do polskiego tronu czeskiego władcy Jana Luksemburskiego (Michał Pluciński). W kolejnych latach umacnia władzę centralną i rozszerza granice królestwa. Przeprowadza kodyfikację prawa zwyczajowego i reformę monetarną, porządkuje zasady podatkowe, a także wzmacnia siły obronne kraju. Z inicjatywy władcy powstaje w Krakowie pierwszy w Polsce uniwersytet. Film zrealizowany z wielkim rozmachem i dbałością o oddanie nie tylko prawdy historycznej, ale i klimatu średniowiecznej Polski. Autorzy filmu skupiają się nie tylko na realiach historycznych, ale również na kulisach panowania Kazimierza. Przedstawiają króla w chwilach monarszego gniewu i ludzkich słabości, podpisującego traktaty pokojowe i romansującego z kochanką Cudką (Zofia Saretok), matką ich syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1885812.jpg","",["N"]],"52298161":["Reż.: John Puglisi.
Pyskacz jest przekonany, że za podpaleniem jego domu stoi legendarny smok Gnatochrup. Kiedy żaden z sąsiadów nie chce uwierzyć w istnienie bestii, stary wiking postanawia upolować prześladującego go smoka. Dołączają do niego Czkawka i przyjaciele, którzy mają dopilnować bezpiecznego powrotu Pyskacza. Podczas morskiej podróży wysłuchują coraz bardziej nieprawdopodobnych opowieści o rywalizacji wikinga z potworem. W końcu wędrowcy rozbijają się na smoczej wyspie, gdzie poznają prawdę o Gnatochrupie. Animacja stanowi kontynuację filmu \"Jak wytresować smoka\". W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Tomasz Traczyński, Mateusz Narloch, Grzegorz Drojewski oraz Julia Kamińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838442.jpg","",[]],"52298162":["Reż.: Steve Hickner.
W ręce Czkawki, Astrid, Śledzika i Pyskacza trafia Smoczy Podręcznik. Przeglądając książkę, przyjaciele poznają tajemnice smoków. Pyskacz opowiada pozostałym historię Borka Pechowca, który jako pierwszy opisał te niezwykłe stworzenia. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Drojewski, Tomasz Traczyński, Julia Kamińska oraz Janusz Wituch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927829.jpg","",[]],"52298163":["Reż.: Tom Owens.
Wikingowie przygotowują się do zimowego święta Snoggletog. Niespodziewanie wszystkie smoki z wioski odlatują z nieznanego powodu. Zostaje tylko Szczerbatek, który potrzebuje Czkawki, by wznieść się w powietrze. Czkawka pragnie podarować swojemu podopiecznemu prezent z okazji święta. Przygotowuje mu protezę na ogon, by Szczerbatek mógł latać samodzielnie. Obdarowany smok znika, tak jak inne gady. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Drojewski, Julia Kamińska oraz Jacek Król.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925178.jpg","",[]],"52298164":["Reż.: John Sanford, Elaine Bogan.
Jeźdźcy smoków przygotowują się do kolejnej rozgrywki. W Smoczej Akademii Sączysmark wystrzeliwuje owce w powietrze. Zwierzęta lądują jednak w różnych miejscach wioski, przeszkadzając jej mieszkańcom w codziennych czynnościach. Na polecenie Stoicka młodzi treserzy gonią je po wyspie na grzbietach swoich smoków. Zajęcie szybko przeradza się w rywalizację. W końcu dochodzi do zorganizowania wyścigu z udziałem puchatych stworzeń, które specjalnie na tę okazję są wypuszczane z pastwisk. Zawody stają się nowym oficjalnym sportem jeźdźców. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Grzegorz Drojewski, Artur Pontek, Sebastian Cybulski oraz Julia Kołakowska-Bytner.","","",[]],"52298165":["Reż.: John Crowley.
Lata 50. XX wieku. Młoda Irlandka Eilis Lacey (Saoirse Ronan) jedzie do Nowego Jorku. Początkowo trudno jej odnaleźć się w obcym kraju. Sytuacja ulega zmianie, kiedy poznaje Włocha, Anthony'ego Fiorello (Emory Cohen), i zakochuje się w nim. Wkrótce uczucie to zostaje jednak wystawione na ciężką próbę. Dziewczyna musi wracać do Irlandii, do pogrążonej w żałobie rodziny. W ojczyźnie czeka też na nią pewien przystojny mężczyzna. Eilis musi teraz dokonać wyboru między dwoma krajami oraz odmiennymi stylami życia. Film John'a Crowley'a był nominowany do Oscara w trzech kategoriach. W rolach głównych wystąpili Emory Cohen (\"Drugie oblicze\", \"Głodne duchy\") i Saoirse Ronan (\"Grand Budapest Hotel\", \"Intruz\"). Za scenariusz odpowiada twórca m.in. filmu \"Była sobie dziewczyna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872091.jpg","",["N"]],"52298166":["Reż.: Frank Coraci.
Michael Newman jest architektem, który wszystkie siły i całą uwagę skupia na pracy. Niestety, zupełnie oddany zawodowym obowiązkom zaniedbuje swoją rodzinę - kochającą żonę Donnę oraz dwoje dzieci. Mężczyzna żyje w ciągłym stresie. Wciąż jednak liczy, że jego poświęcenie się opłaci i wkrótce otrzyma za nie wynagrodzenie. Newman ma bowiem nadzieję, że szef Ammer w końcu zaproponuje mu spółkę. Niebawem życie pracoholika rzeczywiście się zmienia. Dzieje się to jednak w zupełnie nieoczekiwany sposób. Pewnego dnia ekscentryczny sprzedawca Morty daje Michaelowi elektronicznego pilota. Okazuje się, że urządzenie posiada magiczną moc. Dzięki niemu Newman zyskuje niezwykłą władzę nad czasem - może zobaczyć wydarzenia ze swojej przeszłości i poznać przyszłość. Początkowo jest zachwycony cudownym wynalazkiem. Ma nadzieję, że pozwoli mu on pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe. Czar jednak szybko pryska. Wkrótce bowiem pojawiają się problemy. Okazuje się, że pilot nie zawsze działa zgodnie z życzeniem swojego właściciela, który stopniowo traci kontrolę nad swoim życiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936432.jpg","",["N"]],"52298167":["Reż.: Karyn Kusama.
Odległa przyszłość. W Bregnie, jedynym ocalałym po epidemii mieście, schroniło się 5 milionów ludzi, którym udało się przetrwać. Czują się bezpieczni za jego murami. Coraz więcej osób znika jednak w niewyjaśnionych okolicznościach. Rządzące Zgromadzenie Naukowców, na czele którego stoi Trevor Goodchild (Marton Csokas), twierdzi, że kontroluje sytuację. Nie wszyscy wierzą w te zapewnienia. Przeciwko dyktatorskim rządom naukowców zawiązuje się spisek. Na czele podziemnego ruchu rebeliantów o nazwie \"Monican\" staje Handler (Frances McDormand). Jedną z najlepiej wyszkolonych agentek opozycjonistów jest Aeon Flux (Charlize Theron). Jako dziecko straciła najbliższych. Od lat obwinia panujący reżim o tę tragedię i marzy o zemście. Jest profesjonalną morderczynią, otrzymuje więc misję zgładzenia lidera Bregny - Trevora Goodchilda. W trakcie wykonywania zadania okazuje się, że Aeon niewiele wie o systemie, przeciw któremu się buntuje. Wkrótce dziewczyna poznaje tajemnice Bregny i swojej przeszłości. Zaczyna wątpić w sens idei, w imię których walczy. Inspiracją dla twórców wersji kinowej \"Aeon Flux\" były wyświetlane w MTV krótkometrażowe animacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936794.jpg","",[]],"52298168":["Reż.: Brian A. Miller.
Niedaleka przyszłość. Alternatywą dla powszechnej wirtualnej rozrywki są miejsca, w których można spełnić na żywo nawet najbardziej mroczne fantazje. Bardziej zamożnym klientom usługę taką oferuje korporacja Vice, którą kieruje Julian (Bruce Willis). W ich zasięgu pozostają napady na banki, wyuzdany seks czy morderstwa, a dzięki temu, że w każdym scenariuszu główne role odgrywają kontrolowane całą dobę androidy, nikt nie ponosi odpowiedzialności za zbrodnie. Po każdej inscenizacji maszynom kasuje się pamięć i przywraca do użytkowania. Pewnego dnia jeden z cyborgów, Kelly (Ambyr Childers), ulega awarii, przez którą zachowuje wspomnienia. Ucieka z kompleksu z zamiarem zemsty na swoich oprawcach. W ślad za nią ruszają wysłannicy Juliana oraz policjant, Roy (Thomas Jane). Bruce Willis i Thomas Jane (\"Wyposażony\") w ciekawym thrillerze science fiction w reżyserii Briana A. Millera (\"Martwy policjant\", \"Książę\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1841225.jpg","",[]],"52298169":["Reż.: Jason Reitman.
Ryan Bingham (George Clooney) jest specjalistą od zwalniania pracowników. Z jego usług korzystają firmy z całych Stanów Zjednoczonych, wiele czasu spędza więc w podróżach. Sprzyja im kryzys finansowy, który obejmuje kolejne branże i pociąga za sobą redukcje zatrudnienia. Ryan powoli zbliża się do zrealizowania swojego marzenia - zdobycia karty wręczanej klientom linii lotniczych, którzy przemierzyli na pokładach samolotów dziesięć milionów mil. Częste podróże nie sprzyjają jednak życiowej stabilizacji. Bingham nie ma rodziny, a jego mieszkanie przypomina pokój hotelowy. Do tego na konferencjach, na które jest zapraszany, przedstawia swoją receptę na życie - jak najmniej zobowiązań. Podczas jednej ze swoich wypraw poznaje Alex Goran (Vera Farmiga), bizneswoman, która także sporo podróżuje. Zaczyna odczuwać, że otacza go pustka. Chce to zmienić. Do tego w jego firmie szykują się poważne zmiany. Młoda, przebojowa psycholog Natalie Keener (Anna Kendrick ) pracuje nad wdrożeniem nowego systemu. Drogie podróże samolotem ma zastąpić szybkie łącze internetowe - pracownicy mają być zwalniani podczas telekonferencji. Ryan, by udowodnić jej, że nie jest to dobry pomysł, zabiera ją ze sobą w trasę. Film był nominowany do Oscara w sześciu kategoriach. Scenariusz nagrodzono Złotym Globem i BAFTA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936796.jpg","",[]],"52298170":["Od ciosu nożem ginie wolontariusz pracujący w schronisku dla bezdomnych. Detektywi podejrzewają, że morderstwo może mieć związek z problemami rodzinnymi ofiary. Śledztwo diametralnie zmienia swój bieg, kiedy na jaw wychodzi istotny fakt z życia zabitego mężczyzny. Tymczasem Aneta i Stefan przechodzą kolejny kryzys. Kobieta zamierza wrócić do pracy, ale je partner nie chce o tym słyszeć. Problem stanowi kwestia opieki nad ich córeczką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52298171":["Złodzieje włamują się na strzelnicę i kradną kilka sztuk broni oraz dużą ilość amunicji. Olgierd i Krystian ustalają, że w zdarzenie może być zamieszany pracownik. Dzięki Łucji policjanci ustalają miejsce pobytu zaginionego przez lata męża Mai, Damiana Staronia. Funkcjonariuszka ma szanse uwolnić się od przeszłości. Olgierd wspiera partnerkę, jednak postawa odnalezionego komplikuje sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52298172":["Monika Wróblewska zostaje znaleziona martwa w mieszkaniu. O zabójstwo podejrzany jest jej kochanek Jakub Szwedowski. Szwagier kobiety ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Okazuje się, że w obu sprawach maczała palce jego córka Karolina. Dziewczyna jest w posiadaniu należących do zabitej ciotki kosztowności. Nie chce tylko wskazać miejsca ich ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52298173":["Odnalezione zostaje ciało Jana Goławskiego. Sześć lat temu jego zeznania pomogły w schwytaniu seryjnego gwałciciela, Mariusza Bieleckiego. Mężczyzna właśnie wyszedł z więzienia i zwrócił się o pomoc do zakochanej w nim, Hanny Wierzbickiej, siostry Jana. CWŚ podejrzewa najpierw Bieleckiego, a później męża Hanny. Wkrótce w domku Wierzbickich śledczy odnajdują ciało Bieleckiego i nagranie wideo, zrobione przez Jana. Rzuca ono nowe światło na zbrodnię sprzed lat, stawiając pod znakiem zapytania ówcześnie scharakteryzowane role ofiar i oprawców. CWŚ musi ustalić, gdzie ta zawiła układanka ma swój początek i jak to się stało, że Bielecki z ofiary oszczerstwa, stał się ofiarą morderstwa i dlaczego martwy jest również świadek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930787.jpg","",["N"]],"52298174":["Malanowski w trakcie spotkania z zaprzyjaźnionym komisarzem jest świadkiem dziwnej sytuacji. Na parking zostaje podstawiony skradziony dzień wcześniej samochód komendanta. Znajdują się w nim zwłoki mężczyzny. W ustach denata tkwi pendrive z tajemniczymi materiałami. Zamordowany to gwałciciel skazany przed kilku laty. Detektyw dowiaduje się, że nie jest to pierwsza ofiara znaleziona ostatnio w takich okolicznościach. Wszystkie ofiary to przestępcy, którzy niedawno wyszli z więzienia. Biuro Malanowskiego podejmuje współpracę z policją, by wyjaśnić tę sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f600a395e14e7f8e35b7d79907ed6ce6",["N"]],"52298119":["Student jednej z warszawskich uczelni zostaje porwany. Był torturowany. Policjanci uwalniają chłopaka, ale on nie chce zeznawać. Podejrzanym staje się ojciec jego osiemnastoletniej dziewczyny, żołnierz, który niedawno wrócił z misji w Iraku. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Okazuje się, że nikt nie jest w tej sprawie bez winny. Jednocześnie policjanci prowadzą śledztwo dotyczące napadu na ośmioletnią dziewczynkę przed szkołą muzyczną. Skradziono jej skrzypce.","","",["N"]],"52298120":["Duet gwiazd muzyki disco polo zostaje otruty - w wodzie, którą wypili znalazła się silnie żrąca substancja. Muzycy są w ciężkim stanie. Detektywi starają się ustalić, w jaki sposób pieniądze i sława stały się powodem próby podwójnego morderstwa. Młoda dziewczyna trafia do szpitala. Wiele wskazuje na to, że przedawkowała nowy narkotyk, który sieje spustoszenie wśród młodzieży. Detektywi analizują wszystkie informacje i dokonują niepokojącego odkrycia.","","",["N"]],"52298121":["Magda przyjeżdża na spotkanie z nowym klientem. Niestety nikt nie otwiera drzwi. Przed domem spotyka jego siostrę - Joannę Kamińską i razem wchodzą do domu. W środku znajdują brutalnie zamordowanego Roberta Kamińskiego i jego żywą, choć sparaliżowaną, matkę. Jedyny świadek zbrodni z powodu udaru nie może jednak nic powiedzieć. Sprawa prawdopodobnie ma związek ze zleceniem Roberta - prosił śledczych o znalezienie złodzieja drogocennej biżuterii. Być może zabójca miał bardziej osobisty motyw - w końcu specjalnie zostawił przy życiu Barbarę, by patrzyła na śmierć i zwłoki syna, nie mogąc wezwać pomocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/059509e3d23911eab63f5ba151f031a9",["N"]],"52298122":["Wanda Szarek pokazuje Malanowskiemu nagranie, na którym jej syn Patryk błaga ją, by zapłaciła za niego okup. Chłopak został rzekomo uprowadzony. Klientka jest jednak przekonana, że syn upozorował porwanie, by wyciągnąć od niej pieniądze. Prosi śledczych, by przyłapali go na gorącym uczynku. Detektywi aranżują przekazanie okupu. Po pieniądze zgłasza się nieznajoma młoda kobieta. Być może jednak Patryk naprawdę został porwany.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6d6156016c527fd270a07174ab5488e",["N"]],"52298123":["Nocą Tomek i Magda spotykają na ulicy ciężko pobitą kobietę. Tomek jedzie do jej domu. Na miejscu znajduje ciało jej męża. Wygląda na to, że ktoś włamał się do ich domu, okradł go, a następnie skatował właścicieli. Kobiecie cudem udało się uciec z rąk oprawców. W biurze śledczych zjawia się matka zamordowanego mężczyzny i prosi detektywów, by znaleźli zbrodniarzy. Kobieta obawia się, że funkcjonariusze nie przyłożą się do wyjaśnienia zabójstwa jej syna, gdyż Jan Treś był znanym adwokatem, który wielokrotnie nastąpił policji na odcisk.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d35a53762e314b4b3eb6e70b7df90520",["N"]],"52298124":["Detektywi na zlecenie Joanny Wiwczarek obserwują jej syna, Pawła, który ostatnio dziwnie się zachowuje. Marek jest świadkiem spotkania chłopaka z kolegą o ksywie Inferno. Przyjaciel Pawła uczestniczy w nielegalnych wyścigach na motocyklach. Śledczy podejrzewają, że chłopak także bierze w nich udział. Tymczasem Ania odkrywa, że Paweł ma coś wspólnego z kobietą, która ma kryminalną przeszłość.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/325985610922807ed58a1d24e0e7fe9b",["N"]],"52298125":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298126":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52298127":["Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Australijczyka - wielki finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. wykładowcy uniwersyteckiemu i konsultantowi ONZ Bartkowi oraz Marysi, dziewczynie zajmującej się modelami finansowymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be1fc92c85524c365b2e7d77174c083e",["N"]],"52298128":["Przez dziesięciolecia do Nowego Jorku przybyło kilkanaście milionów emigrantów w poszukiwaniu wolności, pracy i miejsca, gdzie marzenia stają się możliwe. Obecnie każdego roku miasto to odwiedzają miliony turystów z całego świata. Ekipa programu sprawdzi, czy rzeczywiście Nowy Jork to brama do lepszego życia i miejsce, gdzie każdy może być, kim tylko chce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b99159e348d4e0e2ad7f7cf5bad0172",[]],"52298129":["Tym razem ekipa wyrusza do słonecznej Barcelony, gdzie można zwiedzić m.in. czarodziejskie budowle Gaudiego i siedzibę piłkarskiego klubu FC Barcelona. W samym sercu Katalonii Tomasz Florkiewicz i jego zespół spotkają się z programistą i blogerem Pawłem, kucharzem Michałem, który przygotuje paellę, oraz z siostrami Daniellą i Agą, które objaśnią dość ekscentryczne katalońskie zwyczaje bożonarodzeniowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c16aa688ec24d12780a17fbda8775007",[]],"52298130":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0896c7661a3f6172e71344bdb7276fb",["N"]],"52298131":["Olaf Popkiewicz i Piotr Wiznerowicz udają się w okolice miejscowości Gostycyn. To miejsce bitwy z 10 lutego 1945 roku. Podczas starcia po stronie niemieckiej i radzieckiej zginęły ponad 2000 ludzi, a zniszczeniu uległy 32 pojazdy. Poszukiwacze skupią się na jednym z owych wehikułów, czyli legendarnym Tygrysie. Kluczem do odnalezienia jego wraku będą zapiski dowódcy Oberhubera, wspomnienia włączone do monografii 507 batalionu czołgów ciężkich oraz przekaz naocznego świadka tamtych wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9e6e1c04e48c79d9bdc3dd2cc8192804",["N"]],"52298132":["W styczniu 1945 roku na całym froncie wschodnim trwał wielki odwrót Niemców. Armia Radziecka pędziła przed sobą masy wrogich dywizji. Po przejściu obu wojsk kraj był usłany wrakami, porzuconymi taborami oraz tysiącami ciał zabitych wtedy ludzi. Poszukiwacze przybywają do Podzamku Golubskiego, miejscowości znajdującej się na trasie ówczesnego odwrotu. Poznana tam kobieta przekazuje im dane wielkiego depozytu niemieckiej broni i amunicji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/37e4c0db67319a28e01864271944edf3",["N"]],"52298133":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"52298134":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"52298135":["Już jedenastoletnie dziewczynki robią wszystko, by wyglądać seksownie. Kupują staniki podnoszące piersi, malują się i farbują włosy. Chłopcy w ich wieku oglądają internetowe filmy porno i dzielą się nimi w szkolnym autobusie. Twórcy programu starają się wyjaśnić, czemu obsesją współczesnych dzieciaków stał się wyuzdany seks rodem z portali erotycznych.","","",[]],"52298136":["Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.","","",[]],"52298137":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"52298138":["Szefowie kuchni mają reputację porywczych i słyną z ostrych wypowiedz. Jednak gdy odchodzą z pracy, zdesperowani właściciele restauracji dzwonią do specjalnej agencji, która w kryzysowej sytuacji jest w stanie uratować lokal przed upadkiem.","","",[]],"52298139":["Tiger to śmigłowiec szturmowy o niezwykłej sile rażenia. Inżynierowie nadal poprawiają jego osiągi, opracowują jeszcze lepszy system celowniczy, bardziej precyzyjne działko i niszczycielskie pociski.","","",[]],"52298140":["
Seria dokumentalna opowiadająca o zawiści i walce o władzę. Twórcy przedstawiają historia służalców Hitlera, którzy stworzyli potwora i doprowadzili do największych zbrodni Trzeciej Rzeszy.","","",[]],"52298141":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52298142":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52298143":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52298144":["Specjalna jednostka SAS powołana do prowadzenia śledztwa w sprawie przestępstw wojennych pod dowództwem majora Erica Alistaira \"Billa\" Barkwortha w tajemnicy pojmała kolejnych morderców. Tym razem ich celem oficerowie gestapo Hans-Dietrich Ernst i Heinrich Neuchtschwanger oraz dr Rohde.","","",[]],"52298145":["W czatowni nad Sanem Andrzej \"Żmiju\" podgląda dzikie zwierzęta. Kiedy Tomek \"Wiśnia\" pracuje w lesie, jego mama, Basia, przeczuwa wypadek. Piotrek przetrwał starcie z niedźwiedziem. Hania jest zła na Grzesia \"Śliwę\", że zamiast wypełniać swoje domowe obowiązki przesiaduje przed sklepem z piwem w ręku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52298146":["Adam jak co roku podchodzi do egzaminu na drwala. Może tym razem uda mu się zdobyć licencję. Andrzej \"Żmiju\" gorzej sobie radzi z kobietami niż z wilkami i niedźwiedziami. Nie można tego powiedzieć o Jaśku, który po spotkaniu z \"misiem\" ma niesprawne dłonie i bark. Grześ \"Śliwa\" i Hania odwiedzają drwali na cmentarzu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52298147":["Jurek Biedrzycki kontynuuje wyprawę na archipelag Bijagós na Oceanie Atlantyckim. Tym razem wędkarz i jego towarzysze odwiedzają bezludną wyspę, która zachwyca dziką przyrodą. Podróżnicy kolejny raz wypływają na ocean. Udaje im się złowić wyjątkowo duże ryby, m.in. lokalną odmianę karpia, olbrzymie barrakudy, niebezpieczne płaszczki raje i krzyżówkę płaszczki z rekinem, oraz ponad stukilogramowego żółwia morskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/13b4ea4055ca9f296c5cdf784f025d8d",[]],"52298148":["Po afrykańskich wojażach Jerzy Biedrzycki i jego przyjaciele wybrali się na norweski archipelag Lofoty, by stawić czoło rekordowo wielkim dorszom. Polskich wędkarzy przywitała arktyczna aura, wichury i obfite opady śniegu. Jedno jest pewne - to wyprawa dla naprawdę wytrwałych miłośników wędkowania. Podczas kilkudniowych bojów z olbrzymimi dorszami na Morzu Norweskim wielbiciele morskich przygód musieli sobie radzić z połamanymi wędkami i pozrywanymi zestawami. Na szczęście Jurkowi i jego towarzyszom dopisywał dobry humor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d2b63ee1810456a9eda5535a242c62f",[]],"52298149":["Na Zalewie Szczecińskim alianckie samoloty zatopiły statek \"Artushof\", którego ładunek budzi niemałe zdziwienie. W jego magazynach znajdowało się m.in. 38 słupów grafitowo-węglowych oraz pół tony grafitu prasowanego w rolkach. Twórcy programu zastanawiają się czy mógł to być materiał dla reaktora atomowego oraz czy statek miał je wyładować w przystani w pobliżu tajnego ośrodka \"Luftmuna\" w miejscowości Speck . Na jego terenie znajduje się okrągły basen o głębokości 7 metrów, niezwykle podobny do basenu w Haigerloch, w którym wojska amerykańskie odkryły niemiecki reaktor nuklearny. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane z ta historią.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4cd33e2251805c532a77856980f9ad8a",["AD"]],"52298150":["Bogusław Wołoszański odkrywa kolejne tajemnice historii minionego stulecia. Mimo iż fascynująca historia XX wieku, powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący w tym odcinku opowie o niemieckim konserwatorze - Güntherze Grundmannie. Mężczyzna pozostawił listę składnic znajdujących się na Dolnym Śląsku, do których zwożono najcenniejsze zabytki niemieckiej kultury. Twórcy programu próbują odpowiedzieć, czy lista ta była zaszyfrowana, aby uniemożliwić jej odczytanie i odnalezienie niezwykle wartościowych magazynów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fc63a8022e3211cb77809b1a105e1468",["AD"]],"52298151":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bfcd8a16324a7e5c29eeddef3695f82",[]],"52298152":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8df3dcbedae167961295db69211817dd",[]],"52298153":["Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej \"Żmiju\" maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu \"Śliwa\" z Hanią marzą o uroczystej kolacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52298154":["Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ \"Śliwa\" surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja \"Żmiju\". Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52298469":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52298470":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52298471":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52298472":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52298473":["28-letnia Anita jest wdową i mamą 5-letniego Rafała. Kobieta ma dom, który razem z mężem dopiero przystosowywali do zamieszkania. Zagubiona młoda mama znalazła gościnny kąt u cioci, która oddała na potrzeby jej i synka dwa pokoje własnego mieszkania. Anita pracuje i każdy grosz odkłada na materiały budowlane, ale wykończenie domu wciąż jest odległe. Katarzyna Dowbor z ekipą zamierza przyspieszyć realizację największego marzenia pani Anity.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936431.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2f18e445eead22dad9745068ff34f05",["N"]],"52298474":["Reż.: Michael Preece.
Walker chroni upośledzonego psychicznie chłopca, oskarżonego o zabójstwo przez grupę zaślepionych chęcią zemsty członków straży obywatelskiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52298475":["Reż.: Michael Preece.
Umiera pracownik platformy wiertniczej. Walker analizuje pechowe zdarzenia z ostatnich kilku dni. Dokonuje infiltracji platformy, by poznać szczegóły.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52298476":["Reż.: Michael Preece.
Jeździec rodeo i były chłopak Alex, a zarazem ostatni żyjący świadek w mafijnym procesie, odmawia aresztu ochronnego. Osłaniają go Walker i Trivette.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52298477":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52298478":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52298479":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52298480":["W mieszkaniu Zuzy zjawia się Wojtek. Wypytuje koleżankę o jej relację z Krzyśkiem. W pracy Kowal i Zapała jadą do zakładu mięsnego, którego właściciel zgłosił próbę szpiegostwa przemysłowego. Złapana przez niego kobieta jest dziennikarką śledczą. Zatrudniła się w firmie, żeby dowieść fatalnych warunków sanitarnych, w jakich powstają produkty. Niebawem kobieta znika bez śladu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/56447c61b952f1b82e757cffb545be21",["N"]],"52298481":["Marta i Grzegorz mieszkają ze swoimi rodzinami w dwóch połowach bliźniaka. Para jest zakochana, lecz ukrywa związek przed rodzicami, którzy od lat są skłóceni. Pewnego dnia dziewczyna oznajmia Grzegorzowi, że jest w ciąży. Zakochani obawiają się, jak na tę wiadomość zareagują ich rodziny. Tymczasem Marta odkrywa, że jej matka ma kochanka. Wkrótce młodzi podsłuchują przypadkiem kłótnię matki dziewczyny z ojcem Grzegorza. Wynika z niej, że wieloletni konflikt między rodzinami stanowił tylko przykrywkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bfbce584a9e6a63d363589357763dec",["N"]],"52298482":["Pan Maurycy Jarząbek nabiera podejrzeń co do swego nowego sąsiada. Były wojskowy uważa, że młody mężczyzna zbyt intensywnie szuka kontaktu z nim i jego małżonką. Obawia się, że planuje on włamanie do ich domu. Pewnego dnia Jarząbek zatrzymuje młodą kobietę, która obserwuje ich dom. Dochodzi do dramatycznej sceny, podczas której chłopak wyjawia wreszcie prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e639748f48feccc4aeb40454f1550446",["N"]],"52298483":["Niedawno rozwiedziona Hanna mieszka z córką Igą. Ich sąsiadem jest nauczyciel polskiego Norbert, który pracuje w szkole dziewczyny. Plotka głosi, że mężczyzna sypia ze swymi uczennicami. Norbert proponuje Hannie, że może dawać jej córce korepetycje. Iga jednak odmawia. Wkrótce matka nawiązuje romans z nauczycielem. Iga postanawia dowiedzieć się, co knuje Norbert. Pomaga jej kolega.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/feb8141582c20985971e38ac2a4f05f8",["N"]],"52298484":["Anna i Adam są sąsiadami z naprzeciwka. Oboje samotnie wychowują dzieci. Od lat podobają się sobie, ale żadne nie potrafi zrobić pierwszego kroku. Wreszcie ich dzieci, Maria i Jonasz, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zeswatać rodziców. Jednak gdy Adam zauważa, że jego 17-letnia córka Maria przebywa w towarzystwie 25-letniego syna sąsiadki, nabiera podejrzeń, że chłopak ją uwiódł. Rujnuje to jego relacje z Anną. Młodzi muszą znaleźć sposób, by naprawić szkody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/51ba979310f60649f61bf8568e6b50fd",["N"]],"52298485":["Detektywów prosi o pomoc samotny staruszek, który był świadkiem brutalnego ataku na matkę z dzieckiem. Okazuje się, że pan Krzysztof codziennie przesiadywał w parku, obserwując kobietę i jej syna. Po napaści nie pojawiła się już ona jednak na placu zabaw. Krzysztof prosi detektywów, żeby odnaleźli matkę z dzieckiem i sprawdzili, czy wszystko z nimi w porządku. Klient wie jedynie, że kobieta mieszka na nowoczesnym osiedlu i że jej syn ma na imię Tobiasz. Detektywi udają się na wskazane osiedle, które okazuje się doskonale strzeżone i niemal nie sposób się na nie dostać. Z pomocą przychodzi im Maks, który potrafi poradzić sobie z tą trudnością.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52298486":["Natalia i Miłosz udają się na parking. Zamaskowani mężczyźni napadli tam na samochód z kosmetykami. Ciężarówkę prowadził właściciel firmy, który obawia się konkurencyjnej fabryki. Odnalezione kremy i szampony okazują się częścią szokującego happeningu. Trwają też poszukiwania zaginionej Luny. Nieoczekiwanie wycieńczony pies zjawia się w barze Mikołaja. Trzyma w pysku kawałek materiału, który doprowadza ekipę do rannego człowieka w lesie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/91f88ee5208207ced3979398c3a80de9",["N"]],"52298487":["Młody mężczyzna z bronią wpada na maskę jadącego samochodu i popełnia samobójstwo. Wach oraz Walczak jadą do domu samobójcy, gdzie znajdują kolejne ciało. Matka ofiary, pani Bielska, zniknęła bez śladu. Paulina jest zła na Walczaka. Policjantka znika na całą noc. Podczas jej długiej rozmowy z Marią Przybylską, wyjaśnia się wiele rzeczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c139cc9cfaafa4dd8fe37c686ef1e24",["N"]],"52298488":["Reż.: Adam Alleca.
Nastoletnia Bird (Ella Ballentine), odwiedzając grób swoich rodziców w rocznicę ich śmierci, staje się świadkiem ataku płatnego mordercy, Sade'a (Laurence Fishburne), na uczestników odbywającego się nieopodal pogrzebu. Uciekając przez las przed zdemaskowanym zabójcą, dziewczyna trafia do domu weterana wojennego Cartera Greena (Thomas Jane). Mężczyzna gotów jest przyjść Bird z pomocą i chronić ją przed bezwzględnym prześladowcą. Wkrótce okrutny Sade osacza ich oboje. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936800.jpg","",[]],"52298489":["Reż.: Antoine Fuqua.
Po zabójstwie prezydenta Nigerii i jego rodziny wybucha wojna domowa. Władzę przejmuje wojskowy dyktator. Grupa specjalna porucznika A.K. Watersa (Bruce Willis) zostaje wysłana z misją ratunkową. Mają oni odnaleźć doktor Lenę Kendricks (Monica Bellucci), współpracującą z organizacją Lekarze bez Granic. Kobieta, która opiekuje się ofiarami wojny, stanowczo odmawia opuszczenia swoich podopiecznych. Zgadza się wyjechać z Watersem, jeśli jego ludzie pomogą mieszkańcom wioski dotrzeć do miejsca, w którym będą bezpieczni. Waters początkowo zamierza być posłuszny rozkazom swojego zwierzchnika Billa Rhodesa (Tom Skerritt) i nie ma zamiaru spełniać żądań Leny. Obserwując brutalność rebeliantów, zmienia zdanie. Wraz ze swoimi ludźmi eskortuje uchodźców przez dżunglę. Ich tropem ruszają buntownicy. Wkrótce Waters odkrywa, że wśród chronionych przez nich mieszkańców wioski znajduje się członek rodziny zamordowanego prezydenta. To właśnie na jego schwytaniu najbardziej zależy rebeliantom. Wstrząsający dramat przedstawiający okrucieństwa wojny i z wielkim autentyzmem ukazujący wpływ działań zbrojnych na życie ludności cywilnej. Reżyser filmu Antoine Fuqua, twórca m.in. \"Dnia próby\" i \"Króla Artura\", skompletował doborową obsadę aktorską.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936116.jpg","",[]],"52298490":["Prow.: Niecy Nash, Mark Brunetz.
Niecy Nash i Mark Brunetz spieszą z pomocą osobom, które nienawidzą robić porządków. Namawiają ich do pozbycia się niepotrzebnych sprzętów, sprzedaży nieużywanych narzędzi czy wyrzucenia nagromadzonych przez miesiące śmieci. Sugerują im także zorganizowanie domowej wyprzedaży. Zarobione dzięki temu pieniądze mogą oni wydać na projekt wnętrza i prace remontowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915541.jpg","",[]],"52298491":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52298492":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52298493":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52298494":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52298495":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52298496":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52298497":["Reż.: Charles Correll.
MacGyver próbuje pomóc czternastoletniemu bratu swojej dobrej przyjaciółki Lisy, Paulowi Chanowi. Chłopiec stał się celem gangsterów z Chinatown.","","",[]],"52298498":["Reż.: Paul Krasny.
Angus i Pete organizują przyjęcie dla swojego współpracownika, Kelly'ego Suttona. Gdy mężczyzna nie zjawia się na miejscu, MacGyver rusza go odnaleźć. W ostatniej chwili udaje mu się powstrzymać go przed popełnieniem samobójstwa. Genialny agent dowiaduje się, ze mężczyzna chciał odebrać sobie życie, bo padł ofiarą oszusta, który zabrał wszystkie jego oszczędności. MacGyver postanawia pomóc mu odzyskać pieniądze. W tym celu obmyśla z Pete'em misterny plan.","","",[]],"52298499":["Drawska wraca do pracy. Na komendzie czeka ją ciepłe powitanie. Mikołaj wypytuje Karolinę o byłego narzeczonego. Policjant jest zazdrosny o Kamila, który znowu zabiega o względy Rachwał. Tymczasem na patrolu Białach musi się zająć sprawą zaginięcia nastolatki. Podejrzenie pada na ojca dziewczyny, który jest zamieszany w handel narkotykami. Pomocni w tej sprawie okazują się funkcjonariusze wydziału narkotykowego. Śledztwo nabiera tempa, gdy policjanci odkryją, że uprowadzona dziewczyna była adoptowana. Kolejne zgłoszenie dotyczy celowego poparzenia ciała. Ofiara to człowiek zajmujący się naturalnymi metodami leczenia. Mężczyzna obawia się, że to jeden z jego przeciwników może próbować się mścić. Po rozmowie z podejrzanym o przestępstwo lekarzem policjanci odkrywają jednak zupełnie nowe fakty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/821b683fb54d1be722ff51b380987f55",["N"]],"52298500":["Ruda i Szef zajmują się sprawą Mateusza. Mężczyzna podejrzewa, że jego była żona nie zajmuje się odpowiednio dziećmi, nad którymi sąd przyznał jej opiekę. Tymczasem Bibi i Ronin pomagają młodej niezamożnej kobiecie, która od czasu gdy odziedziczyła pokaźny spadek jest nękana przez tajemniczych prześladowców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d97542d4e6c20c76cccde0d096953b53",["N"]],"52298501":["Do Septagonu zgłasza się atrakcyjna pielęgniarka, uskarżająca się na tajemniczego stalkera. Szef i Ruda mają zająć się jej ochroną oraz zidentyfikowaniem prześladowcy. Z kolei Bibi i Ronin zajmują się zleceniem Sabiny, która próbuje udowodnić byłemu partnerowi, że jest ojcem jej córeczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/de38b10c0c17c1c3d659b50a43be4ecd",["N"]],"52298502":["SMS
Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da17b66559287e91a76057b06b0a24fb",[]],"52298503":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"52298504":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"52298505":["Gospodyni programu Patti Stanger to swatka z bogatym doświadczeniem a także założycielka i szefowa ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony. Patti może pochwalić się tym, że do grona jej klientów należą najwięksi bogacze, poszukujący - zapisanych w jej bazie danych - kobiet, które wyróżniają się szczególną urodą, inteligencją i klasą.","","",[]],"52298506":["Gospodyni programu Patti Stanger to swatka z bogatym doświadczeniem a także założycielka i szefowa ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony. Patti może pochwalić się tym, że do grona jej klientów należą najwięksi bogacze, poszukujący - zapisanych w jej bazie danych - kobiet, które wyróżniają się szczególną urodą, inteligencją i klasą.","","",[]],"52298507":["Reż.: Michael Lange.
Senator Robert Bassett trafia do szpitala. Obecność tak ważnego pacjenta powoduje, że zostaje wzmocniona ochrona placówki. Tymczasem do kliniki trafia również piękna kobieta, u której lekarze diagnozują amnezję. Doktor Sloan i Stewart początkowo nie podejrzewają, że owa tajemnicza pacjentka to profesjonalna morderczyni.","","",[]],"52298508":["Reż.: Anson Williams.
Szpital, w którym pracuje Sloan, ma problemy finansowe. Z powodu braku funduszy może zostać zamknięty jeden z oddziałów. Norman postanawia zorganizować telefoniczny maraton, którego uczestnicy będą mogli wesprzeć finansowo placówkę. Do poprowadzenia programu zostaje zaproszony znany komik Buddy Blake. Gwiazda telewizji przyjeżdża z własnym synem, Michaelem. Podczas imprezy dochodzi do tragedii. kiedy Mark zapowiada program, na scenę wtacza się Buddy z nożem w plecach. Syn Blake'a jest głównym podejrzanym. Szybko okazuje się jednak, że osób, które miały motyw do morderstwa, jest znacznie więcej.","","",[]],"52298509":["Informator
Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z \"maluchem\". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1dea22a1cc7f96766139e3d41829de44",[]],"52298510":["Trup w szafie
Do zajezdni przychodzi kobieta, która chce odebrać odszkodowanie. Karol niechcący uderza ją w głowę drzwiami od szafki. Petentka przewraca się i traci przytomność. Przerażony Krawczyk jest przekonany, że zabił kobietę. Nie mając wiele czasu do namysłu ukrywa \"zwłoki\" w szafie, którą postanawia zabrać ze sobą do domu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42f848ab93e78b25a795c88599940fce",[]],"52298511":["Okulary do rozszerzonej rzeczywistości szturmem zdobywają coraz większe rzesze miłośników. Reporterzy sprawdzą, jak to działa. Opowiedzą także o Sky Caliber, zjeżdżalni dla odważnych, która już niedługo ma trafić do jednego z amerykańskich parków rozrywki. Widzowie dowiedzą się również, jak wygląda życie codzienne kobiety noszącej burkę oraz jak powstaje słynny ocet balsamiczny z Modeny.","","",["N"]],"52298512":["Reż.: Eagle Egilsson.
Trzech zamaskowanych napastników napada na spa. Kradną torebki zamożnych klientek. Zabierają z nich karty kredytowe i kluczyki do samochodów. Zaatakowane w szatni kobiety próbowały obezwładnić przestępców przy pomocy gazu. Doszło do strzelaniny, w której zginęła Victoria. Obecna na miejscu Marisol została ranna. Caine jest wściekły. On i Delko bezskutecznie próbują skontaktować się z kobietą. Wpadają w panikę. Policja podejrzewa, że przestępcy będą chcieli teraz obrabować dom jednej z okradzionych kobiet. Horatio i Delko jadą do mieszkania Marisol. Znajdują tam ciało jednego z napastników. Calleigh domyśla się, że był jeszcze jeden świadek dramatycznych wydarzeń w SPA. Podejrzewa, że mógł nagrać całe zajście. Wkrótce policja znajduje dowody, które sugerują, że głównym motywem napadu wcale nie była kradzież.","","",["N"]],"52298513":["Reż.: Scott Lautanen.
Szperający w zrujnowanym hotelu chłopcy natykają się na ciała dwóch młodych mężczyzn. Rany postrzałowe wskazują na egzekucję. Policja przesłuchuje właściciela budynku. Okazuje się, że mężczyzna coś ukrywa. Agenci odkrywają, że z ofiarami łączyło go znacznie więcej, niż sam chciałby ujawnić. Zamordowani brali udział w procederze prania brudnych pieniędzy. W zajmowanym przez nich mieszkaniu Delko znajduje gotówkę należącą do kartelu narkotykowego. Do śledztwa włącza się były narzeczony Calleigh. Kobieta nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Tymczasem dwoje młodych ludzi kradnie spod banku luksusowy samochód, w którym znajdują sporą ilość pieniędzy. Ku zachwytowi miejscowych mediów rozrzucają pieniądze w tłumie gapiów. W ten sposób ściągają na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.","","",["N"]],"52298514":["Górska i Jawor badają sprawę rabunku, do którego doszło podczas konwojowania pieniędzy. Pracownik firmy ochroniarskiej zaatakował kolegę po fachu, po czym zabrał pieniądze i uciekł służbowym samochodem. Chwilę później udaje się znaleźć skradzione auto, brakuje w nim jednak śladów włamania. Szef poszkodowanej firmy próbuje na własną rękę odnaleźć i ukarać złodzieja. Mężczyzna ma nieposzlakowaną opinię z poprzednich miejsc pracy, gdzie zatrudniony był w podobnym charakterze. Jednak w toku śledztwa wychodzi na jaw, że jego dokumenty są podrobione, a podany w firmie adres zamieszkania fałszywy. Tymczasem Daga posądza swojego chłopaka o romans, ale nie ma odwagi z nim o tym porozmawiać. Jawor radzi jej, by jak najszybciej powiedziała Mateuszowi o swoich podejrzeniach, by nie gubić się w domysłach. Górska znajduje jednak inny sposób na znalezienie dowodów zdrady, który nie wymaga konfrontacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/990b34885aa6da25722f4b08397bf770",["N"]],"52298516":["Reporterzy opowiedzą o przyczepie kempingowej podczepianej do roweru i dowiedzą się, czy sprawdza się ona w trasie. W programie również zawody Monster Trucków, rzut kowadłem na odległość, owcze rodeo i inne osobliwe zwyczaje prosto z USA. Widzowie dowiedzą się także w jakich warunkach i jak dokładnie uprawia się bakłażany oraz poznają triki na wczesne wstawanie.","","",["N"]],"52298517":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52298518":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52298519":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52298520":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52298374":["Robert zamierza płacić Indze niższe alimenty. Uważa, że pieniądze wydaje ona na siebie, nie na ich dziecko. Gruszewska sądzi, że były partner kogoś ma, dlatego postanowił oszczędzać. Tymczasem kobieta nie może dogadać się z córką. Paweł coraz bardziej pogrąża się w alkoholizmie. Uważa jednak, że nie robi nic złego. Nie reaguje nawet na napomnienia swojej matki. Dochodzi do tego, ze pijany wsiada do samochodu z małym Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy, którą całkowicie pochłaniają przygotowania do ślubu. W planowaniu ceremonii pomaga Patrycja. Kinga potajemnie podkochuje się w Tadku, dlatego powoduje coraz to nowe usterki w salonie fryzjerskim, by jak najczęściej się z nim widywać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00f8dbf49edc685da8c8d2e3d40fd10f",["N"]],"52298375":["Licealistka Monika zawsze była oczkiem w głowie rodziców. Od pewnego czasu dziewczynie brakuje ich zainteresowania. Czuje, że szczególnie ojciec przestał się nią troszczyć. Monika bez skutku próbuje zwrócić na siebie uwagę rodziców. Dokonuje kradzieży w sklepie odzieżowym, przychodzi do domu pijana, a nawet wszczyna bójkę z koleżanką. Jej rodzice nie zamierzają jednak wyciągać wobec niej żadnych konsekwencji, na co tak bardzo liczyła. W końcu nastolatka zaczyna podejrzewać, że za obojętnością ojca i matki kryje się coś więcej. W ten sposób wpada na trop tajemnicy, którą od kilku lat ukrywał przed nią ojciec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2993998a29bbd431e8473d463e71ed5",[]],"52298376":["Grzmot
Arnold Boczek zupełnie niespodziewanie odkrywa w sobie nowy talent. Mężczyzna objawia się znajomym jako niezwykle uzdolniony gracz w golfa. Prezes Kozłowski dostrzega w tym swój interes. Zamierza wykorzystać nieświadomego sytuacji rzeźnika jako przepustkę do elitarnego grona golfiarzy. Dzięki niemu będzie mógł nawiązywać nowe, korzystne finansowo kontakty towarzyskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6986407be360e2542923d6ca749d6d63",["N"]],"52298377":["Sytuacja finansowa Barbariana jest krytyczna. Cezary decyduje się na dramatyczny krok - planuje samobójstwo. Karol nie zamierza dopuścić do odłączenia Sabiny od aparatury podtrzymującej życie. Wpada na szalony pomysł, by sterroryzować personel szpitala ładunkiem wybuchowym. Konflikt pomiędzy Śmiałkiem a Sewerynem osiąga apogeum. Anna prosi o interwencję proboszcza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/68e297fd607a80ce0330a209e44a1c02",["N"]],"52298378":["Policja otoczyła szpital, a Artur w roli negocjatora zostaje wpuszczony do Karola. Namawia go, by ten się poddał. Paweł usiłuje oświadczyć się Melce, ale przeszkadza mu seria niekorzystnych zdarzeń. Tymek odpada na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Błażej załatwia mu spotkanie z przedstawicielem firmy tytoniowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd3bf1939e87d11806cdd76b92f63065",["N"]],"52298379":["Trudna miłość
Ktoś wrzuca podłączoną do prądu suszarkę do włosów do wanny, w której kąpie się młoda dziewczyna. Studentka umiera na miejscu. Dochodzenie wykazuje, że ofiara w rzeczywistości prowadziła podwójne życie, a niektóre z tropów prowadzą nawet za granicę. Detektywi postanawiają zaplanować prowokację, w której główną role odegra Natalia. Tymczasem Łukasz przekazuje Natalii pewną wiadomość, a Magda planuje niespodziankę dla Kuby. Detektywów czekają poważne zmiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52298380":["W ciemności
Napadnięto niewidomą kobietę w jej własnym domu i ukradziono jej pieniądze, które były przeznaczona na operację. Ofiara zapamiętała pewne szczegóły, które mogą być istotne w celu odnalezienia oprawcy. Śledczy podejrzewają asystenta kobiety. Mężczyzna wypiera się, twierdząc, że został wrobiony. Tymczasem Krystian oraz Ewelina, mimo że ich relacje uległy znacznej poprawie, rozmawiają o swoim związku. Funkcjonariusz musi podjąć decyzję, co tak naprawdę jest dla niego najważniejsze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52298381":["Paulina Mazur przynosi do szpitala półtoraroczną córkę Oliwię. Dziewczynka ma złamaną rączkę. Lekarz zauważa również inne urazy na ciele dziecka. Matka twierdzi, że do złamania doszło przypadkiem, na chwilę tylko spuściła córkę z oczu. Na oddziale zjawiają się Przemek, mąż kobiety, i jego matka Grażyna. Teściowa wykorzystuje sytuację, by pogrążyć znienawidzoną synową w oczach Przemka. Twierdzi, że Paulina nie dopilnowała dziecka, dlatego przejmuje opiekę nad Oliwią. Namawia również syna na rozwód. Lekarze odkrywają kolejne okoliczności, w których doszło do wypadku dziewczynki. Wszystko wskazuje na winę Pauliny. Tymczasem pielęgniarka Ewa denerwuje się jutrzejszą inspekcją na jej oddziale. Szefowa Julita spostrzega mokrą plamę na korytarzu i zarzuca Ewie brak porządku. Pielęgniarka jest jeszcze bardziej zdenerwowana, gdy odkrywa, że ktoś specjalnie rozlewa wodę i bałagani. Próbuje odkryć, kim jest żartowniś, który uprzykrza jej życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0650b4cdad884cf6c1da93ca55d33d1e",[]],"52298382":["Na oddział chirurgiczny trafia młoda miłośniczka jeździectwa z urazem głowy. Kobieta została napadnięta i uderzona w głowę. Nieprzytomną znalazła w stajni jej przyjaciółka. Policja szuka napastnika. Pacjentka zwierza się pielęgniarce, że odkąd ogłosili z narzeczonym swoje zaręczyny, zaczęła dostawać anonimowe SMS-y z pogróżkami. Wkrótce wychodzi na jaw, że za nieprzyjemnymi wiadomościami stoi przyszła teściowa kobiety, która nie zgadza się na ślub pary. Jednak to nie ona napadła na ukochaną syna. Narzeczeni postanawiają mimo wszystko się pobrać. Gdy dowiaduje się o tym przyjaciółka pacjentki, mówi jej, że przespała się z jej partnerem i spodziewa się dziecka. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga zauważa, że jej koleżanka z pracy Małgosia jest w wyjątkowo dobrym humorze. Okazuje się, Małgosia była ostatnio na na imprezie branżowej z Rafałem. Pewien producent reklamowy docenił jej niebanalną urodę, wręczył swoją wizytówkę i zaproponował jej sesję zdjęciową. Teraz Małgosia poważnie zastanawia się nad karierą modelki. Jej partner Rafał, który z zawodu jest fotografem, bardzo dobrze zna to środowisko i jest przeciwny planom ukochanej. Dochodzi między nimi do kłótni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9bf992203aab8ebe66d21068c461ba08",[]],"52298383":["Podczas awantury Paweł obiecuje żonie się zmienić. Zapowiada, że przestanie pić i znajdzie pracę. Wymyśla sobie, że zostanie taksówkarzem. Zuza z kolei ukrywa przed wszystkimi problemy zdrowotne. Badający ją lekarz jest zaniepokojony stanem guzka w piersi pacjentki. Zmartwienie nie pozwala Zuzie skupić się na pracy. Inga nadal nie radzi sobie z Hanią. Sądzi, że to koleżanki córki mają na nią zły wpływ. Zwraca się po pomoc do Andrzeja. Nie wie, że jej byłego męża łączy coś więcej z jedną z przyjaciółek dziewczynki. Na terapii Patrycja spotyka Wikę, ale postanawia się z nią nie spoufalać. Jednak rozmowa z dawną znajomą powoduje, że Kochan zmienia nieco swój sąd o Wiktorze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b9cd7949ee31e416b188807bf3e7ce0",["N"]],"52298384":["Anka jest szantażowana przez współpracowników. Na dodatek martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Ponieważ Paweł nie interesuje się jej problemami, zaczyna podejrzewać, że znowu pije. Zuza stara się za wszelka cenę choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga czuje się zniesmaczona romansem Andrzeja. Uważa, że jego lekkomyślność zaszkodzi Hani. Patrycja kontaktuje się z ojcem Wiktora - Dariuszem. Dowiaduje się od niego smutnych rzeczy o mężu. Kobieta zauważa, że Dariusz jest bardzo surowy w stosunku do syna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c61a99ce9260999acb172a9ca494eca",["N"]],"52298385":["Judyta i Robert obserwują z ukrycia kilku młodych mężczyzn, którzy zatrzymali się przy ławce w osiedlowej alejce. Mężczyźni dzielą się pieniędzmi wyjmowanymi z różnych portfeli, przeglądają znajdujące się w nich karty płatnicze, dokumenty, a także różne telefony komórkowe. Robert filmuje ich telefonem komórkowym, a Judyta ze swojego dzwoni pod 112. W drugiej części odcinka fotograf i modelka ściągają na siebie uwagę przestępców. Gangsterzy żądają zapłaty. Gdy napadnięci im odmawiają, bandyci ich atakują. Asystent, który został wcześniej wysłany przez fotografa po rekwizyt, wraca i z ukrycia jest świadkiem zdarzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/789e3ff781d82d5835f0dd62a0955155",["N"]],"52298386":["Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem, który uczy ją strzelać. Dziewczyna ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że ten kompletnie się kompromituje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dc1fd5179e477edc7d9ed8c84432dc",["N"]],"52298387":["Grażyna godzi się ze śmiercią Sabiny. Wie, że gdy przycichnie sprawa Karola, córka zostanie odłączona od aparatury. Tymczasem pojawia się cień nadziei. Tymek rozpoczyna pracę w firmie tytoniowej i jest zaskoczony panującymi tam zwyczajami. Nie zamierza się jednak wycofać. Olek szykuje swój pojazd wyborczy. Ma nadzieję pozyskać dodatkowe głosy w sołectwie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/96141bdf954669bc2d2cf99cd97841ca",["N"]],"52298388":["Mateusz próbuje wrócić do swojego dawnego życia. W hotelu zatrzymuje się 80-letnia staruszka, która ma nietypową prośbę do Natalii. Wkrótce kobieta pada ofiarą złodziei. To, co zostaje jej jednak ukradzione, wprawia sprawców w duże zakłopotanie... Wśród obsługi hotelowej pojawiają się plotki o niecodziennej parze, która szuka chętnych do \"trójkąta\". Lucy jest rozczarowana, bo jej niczego nie zaproponowali.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bbbdcec405f9fe8eaf18876838357cb",["N"]],"52298389":["Natalia poznaje największy sekret Mateusza. Iwona zwierza się Wioli, że Michał zamieszkał u niej, bo żona wyrzuciła go z domu, gdy odkryła jego zdradę. Paweł dowiaduje się od siostry, że jego żona i córka miały wypadek. Postanawia jechać do Ostródy. Artur i Natalia nadal nie mogą się porozumieć. W hotelu pojawia się biznesmen Janusz Wilk (Marek Kalita). Razem z atrakcyjną małżonką Sylwią (Weronika Książkiewicz) organizują przyjęcie urodzinowe. Pojawia się na nim brat biznesmena, Mikołaj. Paula odwiedza w szpitalu Filipa, swojego męża. Podczas badania poznaje przystojnego lekarza, Huberta Dębskiego (Filip Bobek).","","https://ipla.tv/resolve-media/1/10377c22f96218d8459ae7d637444582",["N"]],"52298390":["Zuza chce iść po odbiór wyników badań bez Jaśka. Przyjaciółki uświadamiają jej, że to nie był najlepszy pomysł. Kobieta przeprasza obrażonego męża. Okazuje się, że ma raka piersi. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. W rodzicach dziewczyny ten chłopak wciąż nie wzbudza zaufania. Olga zmusza Strzelecką do podpisania się jako współtwórca pod źle przygotowaną prezentacją dla klienta. Kiedy Anka w trakcie wystąpienia deklaruje, że nie miała z projektem nic wspólnego, szantażystka ujawnia wszystkim jej problemy rodzinne. Robert zmniejsza ilość pieniędzy dawanych Indze na utrzymanie Marysi. W szkole córki kobieta dowiaduje się niepokojących rzeczy o byłym partnerze. Dariusz, ojciec Wiktora, wysyła kwiaty Patrycji. Chce ją przeprosić za kłótnię z synem, której musiała być świadkiem. Kochan odwołuje randkę z Tadkiem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d80add351b7822a585f195e5e1e9778b",["N"]],"52298391":["Reż.: Jan Kidawa-Błoński.
Warszawa, 1967 rok. W kraju narastają nastroje antysemickie. Władze tropią podejrzanych o syjonizm. Tymczasem atrakcyjna Kamila Sakowicz (Magdalena Boczarska) ma romans z Romanem Rożkiem (Robert Więckiewicz). Wkrótce dowiaduje się, że jej kochanek pracuje w Służbie Bezpieczeństwa i rozpracowuje środowisko Uniwersytetu Warszawskiego. Mężczyzna prosi ją o przysługę. Chce, by dziewczyna pomogła mu zdobyć informacje na temat jednego z profesorów - znanego pisarza Adama Warczewskiego (Andrzej Seweryn). W imię miłości Kamila zgadza się inwigilować intelektualistę. Podpisuje deklarację współpracy z SB i wybiera pseudonim Różyczka. Dziewczyna nie ma problemu ze zbliżeniem się do pisarza, ponieważ pracuje w dziekanacie wydziału, na którym wykłada figurant. Udaje jej się zdobyć zaufanie Warczewskiego. Zostaje jego przyjaciółką. Pisarz imponuje jej swoją wiedzą i obyciem w towarzystwie. Wprowadza dziewczynę do środowiska intelektualistów warszawskich. Z czasem Kamila zostaje kochanką Warczewskiego. Zdobywa również sympatię jego córeczki i matki. Tymczasem Rożek staje się coraz bardziej zazdrosny. Wkrótce Kamila zaczyna darzyć Warczewskiego nie tylko szacunkiem, lecz także coraz bardziej się do niego przywiązuje. Dlatego po namyśle zgadza się wyjść za niego, gdy figurant prosi ją o rękę. Jednocześnie nie przestaje donosić SB. Z czasem próbuje przestać spotykać się z Rożkiem i zerwać współpracę z SB, lecz chorobliwie zazdrosny agent nie zamierza stracić seksownej kochanki, a także znakomitego źródła informacji. Film zainspirowany biografią pisarza i popularyzatora historii Pawła Jasienicy. Obraz został wyróżniony wieloma nagrodami, m.in. Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni.","","",["N"]],"52298392":["Reż.: Marc Webb.
Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Pozornie zwykły nastolatek Peter Parker próbuje godzić obowiązki przeciętnego ucznia z wyzwaniami, jakie stawia przed nim bycie nowojorskim superbohaterem. Jako człowiek pająk chroni przedstawicieli ludzkości przed groźnymi stworami. Stawia również czoło niebezpiecznym szaleńcom, żądnym władzy nad światem. Stara się też rozwiązać tajemnicę zniknięcia swoich rodziców. Jednocześnie prowadzi zwyczajne życie. Jest szczęśliwy u boku ukochanej, Gwen Stacy. Na ich relacji kładzie się jednak cieniem śmierć ojca dziewczyny. Peter pamięta bowiem o obietnicy, jaką niegdyś mu złożył. Konieczność wypełnienia zobowiązań sprawia, że jest w rozterce. Pewnego dnia okazuje się, że mieszkańcom miasta grozi wielkie niebezpieczeństwo ze strony Electro, żywego generatora energii. Peter musi stanąć do walki z tym potężnym wrogiem. Tymczasem poważnie chory Harry Osborne, jego przyjaciel z dzieciństwa, kontynuuje zagrażający ludzkości tajny projekt zmarłego ojca, szefa Oscorp. Z czasem nabiera przekonania, że jego życie może uratować jedynie transfuzja krwi pochodzącej od Spider-Mana.","","",["N"]],"52298393":["Martyna Nawrot w trakcie wesela otrzymuje anonimowy list z informacją o zakładzie, którego podjął się jej mąż. Kamil ma ją zdradzić trzy razy, żeby wygrać samochód od swojego przyjaciela. Martyna nie wie, czy powinna ten list traktować poważnie, dlatego w dramatycznym zgłoszeniu prosi ekipę Petrova o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0affab7d9f23fc83a2b3d9f34a65592",["N"]],"52298394":["Koło historii
Rodzina Kwiatkowskich i ich sąsiedzi mają poważne kłopoty. Okazuje się, że ziemia, na której stoją ich domy, ma innego właściciela. Chce on odzyskać odebrany mu przed laty bezprawnie grunt. Dzieci roztaczają straszne wizje bezdomności, która ich czeka. Alutka na swój bardzo sentymentalny sposób żegna się z ogrodem. Nieoczekiwanie obu rodzinom z pomocą przychodzi niezawodny posterunkowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8160",[]],"52298395":["Dziki Dziad
Halina, wracając z pracy, spotyka na korytarzu Dziada, który śpi w pudle. Kiepska jest oburzona i stara się wypędzić intruza. Dziad w odpowiedzi na to życzy jej wszystkiego najgorszego. Kiedy Ferdek przychodzi jej pomóc, okazuje się, że Dziad nagle zniknął. Halina nie może przestać o nim myśleć. Okazuje się, że klątwa Dziada miała nieoczekiwany wpływ na życie wielu osób, które go spotkały.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1a4a2b053cd0cc54e215e7226f428f57",["N"]],"52298396":["Tola nie zamierza zrezygnować z opieki i zainteresowania ze strony Artura. Rozwiązaniem jej problemu może stać się klinika in vitro. Krystian, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością Ewy, idzie do jej mieszkania. Tam poznaje nowego partnera matki. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Zdjęcie Miksera i Beaty ukazuje się w gazecie. Dla Luizy staje się ono impulsem do podjęcia decyzji o rozstaniu z Mikołajem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d4a3c6ead448b8fdff41b0a5db9525e",["N"]],"52298397":["Program dla miłośników kina. W każdym odcinku widzowie zobaczą zapowiedzi najciekawszych premier, felietony filmowe, rozmowy z aktorami i reżyserami, a także najnowsze wiadomości ze świata filmu.","","",[]],"52298203":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52298204":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298205":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298206":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298207":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298208":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298209":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298210":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298211":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298212":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298213":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298214":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298215":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298216":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298217":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52298218":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52298219":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52298220":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52298221":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52298222":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52298223":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52298224":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52297936":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52297938":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52297940":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52297941":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52297942":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52297943":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52297944":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52297945":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52297946":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52297947":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52297948":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"52297949":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"52297950":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52297951":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52297952":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"52297954":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52297956":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52297957":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52297958":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297959":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297960":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297961":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297962":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297963":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52297964":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52297965":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52297966":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297967":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52297968":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297969":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52297970":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297971":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"52297972":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297973":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52297974":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52297975":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297976":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52297977":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297978":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52297979":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297980":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52297981":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"52297982":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"52297983":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"52297984":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52297985":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52297986":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52297987":["Zapisy występów najpopularniejszych zespołów z gatunku disco polo. Kamery towarzyszą wykonawcom podczas koncertów w klubach i na festiwalach w różnych częściach kraju.","","",[]],"52297988":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52297989":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"52297990":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52297991":["Cichy naciska na Robsona, by zaczął działać w sprawie Alberta. Nie podoba mu się, że jego konkurencyjny lokal dobrze prosperuje. Ochroniarz ma jednak wątpliwości. Nie jest pewny, czy chce dalej szkodzić ojcu. Gangster zaczyna go szantażować. Tymczasem młoda lekarka z Ukrainy, Lidia, przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu lepszego życia. Nie mogąc znaleźć pracy w zawodzie, zostaje sprzątaczką. Liczy, że praca w domu ordynatora szpitala powiatowego, Zygmunta, pomoże jej. Wkrótce zyskuje szansę, by się wykazać. To od niej zależy życie syna mężczyzny, Radka.","","",[]],"52297992":["Paweł próbuje porozmawiać z Nikolą i wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Kobieta jednak unika go. Barman szuka pomocy u ochroniarza Daro, ale ten mu odmawia. Na dyskotece kuzyn Pawła, Przemek, poznaje Izę. Dziewczyna nie zyskuje aprobaty jego matki. Rodzicielka obmyśla intrygę, by doprowadzić do ich rozstania.","","",[]],"52297993":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52297909":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52297910":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52297911":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52297912":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52297913":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52297914":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"52297915":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52297916":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52297917":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52297918":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52297919":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52297920":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52297921":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52297922":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52297923":["Udział w pojedynkach wezmą najwięksi artyści muzyki disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły będą rywalizować między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, test na spostrzegawczość oraz konkurs ze znajomości piosenek disco.","","",[]],"52297924":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52297925":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52297926":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52297927":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52297928":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"52297929":["Groovebusterz","","",[]],"52297930":["Zaproszeni do studia muzycy polecają swoją ulubioną piosenkę, którą wykonuje inny artysta. Muszą uzasadnić swój wybór.","","",[]],"52297931":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52297932":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52297933":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52297934":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52297935":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52298521":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52298522":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52298523":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52298524":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52298525":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52298526":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"52298527":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52298528":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52298398":["Starcie drużyn z dolnej połowy tabeli Serie A. Mimo że zarówno Vero Volley Monza, jak i Top Volley Cisterna nie walczą o najwyższe miejsca w lidze, mecz zapowiada się ciekawie. Wszystko przez oczekiwany pojedynek Bartosza Kurka i Jeana Patry'ego, którzy znajdują się w czołówce najskuteczniejszych zawodników w rozgrywkach. Pierwszy mecz tych ekip w obecnym sezonie 3:2 wygrała ekipa z Latiny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52298399":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"52298400":["Po piętnastu rozegranych meczach ligowych siatkarze Allianz Milano zajmują piątą pozycję w tabeli włoskiej Serie A1. Ich kolejnym rywalem będzie obecny wicelider, Sir Safety Conad Perugia. Zespół gości od początku sezonu prowadzi selekcjoner polskiej kadry narodowej, Vital Heynen, a jego zawodnikiem jest reprezentujący biało-czerwone barwy Wilfredo Leon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52298401":["Siatkarze MKS Będzin mają z Czarnymi rachunki do wyrównania. Z trzynastu meczów z tymi rywalami wygrali tylko jeden. By nieco poprawić swój bilans, muszą w tym spotkaniu zagrać dobrze nie tylko w przyjęciu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52298402":["Faworytami spotkania są przyjezdni. Gas Sales Piacenza w tabeli Serie A ma nad Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia sześć oczek przewagi. Plasujący się tuż nad strefą spadkową gospodarze przegrali ostatnio dwa spotkania. Ekipa z Piacenzy pokonała 3:1 Calzedonię Verona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52298403":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"52298404":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936797.jpg","",[]],"52298405":["Piłkarze Napoli spisują się w tym sezonie Serie A słabo. Po 19. kolejkach zajmowali dopiero 11. miejsce w tabeli, tracąc do Juve aż 24 pkt. Bój z mistrzem Włoch jest dla nich doskonałą okazją do tego, by się przełamać. Zagrają przed własną publicznością, bez presji, za to z dużą motywacją, by udowodnić rywalom, że wciąż są dobrą drużyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936801.jpg","",[]],"52298406":["W walce wieczoru kibice zobaczyli Mariusza Pudzianowskiego oraz byłego mistrza wagi ciężkiej, Karola Bedorfa. Dla ekstrongmana był to najważniejszy pojedynek w historii jego startów w MMA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52298407":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52298408":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298409":["W bieżącym sezonie Pucharu Świata odbyły się już dwa biegi masowe pań. W pierwszym z nich zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff, natomiast w drugim triumfowała doświadczona, 38-letnia Kaisa Mäkäräinen. Zarówno Norweżka, jak i Finka będą zdeterminowane, by potwierdzić swoją swoją dobrą formę, stając na najwyższym stopniu podium w słoweńskiej Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52298410":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52298411":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52298412":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52298413":["O awans do ćwierćfinału rozgrywek podopieczni Marka Lebedewa walczą z zespołem ze stolicy Turcji, który w poprzedniej rundzie wyeliminował KV Luboteni Ferizaj z Kosowa. Aluron Virtu CMC okazał się lepszy od bułgarskiego Hebaru Pasardżik. Rewanżowy pojedynek ekipy z Zawiercia z Sporo Toto SC Ankara odbędzie się 12 lutego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52298414":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52298415":["W bieżącym sezonie Pucharu Świata odbyły się już dwa biegi masowe pań. W pierwszym z nich zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff, natomiast w drugim triumfowała doświadczona, 38-letnia Kaisa Mäkäräinen. Zarówno Norweżka, jak i Finka będą zdeterminowane, by potwierdzić swoją swoją dobrą formę, stając na najwyższym stopniu podium w słoweńskiej Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52332916":["W programie gali w Pruszkowie znalazły się walki bokserskie i w formule MMA. W pojedynku pięściarskim o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w kategorii junior ciężkiej niepokonany na zawodowym ringu Michał Cieślak zmierzy się z Olanrewaju Durodolą. Będzie to najtrudniejsze starcie w karierze zawodnika z Radomia. Z kolei fani MMA czekają na potyczki Michała Kity i Łukasza Brzeskiego oraz Daniela Rutkowskiego i Damiana Zorczykowskiego. Stawką tej drugiej walki będzie pas Babilon MMA w wadze piórkowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52298425":["Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach, przy jednoczesnych porażkach AZ Alkmaar, pozwoliły pierwszemu w tabeli AFC Ajaxowi na odbudowanie swojej przewagi nad wiceliderem. Zespół z Amsterdamu ma obecnie sześć punktów więcej niż podopieczni Arne Slota, a jego kolejnym rywalem będzie przeciętnie prezentujący się w tym sezonie FC Groningen. Obrońcy tytułu nie powinni mieć w tym meczu problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298426":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298427":["Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach, przy jednoczesnych porażkach AZ Alkmaar, pozwoliły pierwszemu w tabeli AFC Ajaxowi na odbudowanie swojej przewagi nad wiceliderem. Zespół z Amsterdamu ma obecnie sześć punktów więcej niż podopieczni Arne Slota, a jego kolejnym rywalem będzie przeciętnie prezentujący się w tym sezonie FC Groningen. Obrońcy tytułu nie powinni mieć w tym meczu problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298428":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298429":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"52298430":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298431":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52298432":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298433":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52298434":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298435":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52298436":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52298437":["Gospodarze trwają w poważnym kryzysie. Przegrali dziesięć ligowych spotkań z rzędu, mimo że Dominic Artis robił wszystko, aby przerwać złą passę. Sam jednak nie jest w stanie wygrywać meczów. Start, mimo że zajmuje w tabeli trzecie miejsce, też miał ostatnio kłopoty, ale wygrane z Astorią i HydroTruckiem oraz dobry występ w starciu ze Stelmetem pokazały, że drużyna z Lublina znalazła sposób na ich rozwiązanie. Poprzednia batalia MKS-u i Startu w EBL zakończyła się wygraną tej drugiej ekipy 91:80.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52298438":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298439":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52298440":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298441":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52298442":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52298443":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52298417":["Najważniejszym wydarzeniem wieczoru był bój w wadze półciężkiej między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Legenda sportów walki miał zamiar zrewanżować się zawodnikowi Berserker's Team Szczecin za porażkę podczas KSW 42.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52298418":["W walce wieczoru podczas \"Nocy wojowników\" w Częstochowie o międzynarodowy tytuł mistrza Polski w wadze ciężkiej spotkają się Tomasz Adamek i Fred Kassi. Góral w czerwcu tego roku powrócił na ring po rocznej przerwie i pokonał na punkty Solomona Haumono. Dziś mierzy się z przeciwnikiem, który w swoich ostatnich pojedynkach krzyżował rękawice m.in. z Hughiem Furym. Adamek liczy, że uda mu się przygotować formę pozwalającą mu walczyć o pas mistrzowski międzynarodowej federacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["AD"]],"52298419":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52298420":["W jednym z najciekawszych pojedynków tej gali były mistrz Polski w zapasach Daniel Rutkowski zmierzy się z uznanym kick bokserem, Łukaszem Rajewskim. Dla Rutka będzie to dopiero trzecie starcie w MMA. Naprzeciw siebie staną również m.in. Michał Kita i Artur Głuchowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["AD"]],"52298421":["Niepokonany na zawodowym ringu Nikodem Jeżewski zmierzy się w walce wieczoru z Tamasem Lodim. 30-letni przeciwnik polskiego pięściarza ma na koncie 34 stoczone pojedynki, z czego 20 zakończyło się jego zwycięstwem. Jeżewski boksował w osiemnastu walkach, z których dziewięć zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52298422":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52298423":["Zarówno Alexander Besputin, jak i Radzhab Butaev nie doświadczyli jeszcze porażki na zawodowym ringu. Podczas gali w Monte Carlo obaj Rosjanie staną przed najpoważniejszym wyzwaniem w swoich dotychczasowych karierach. Stawką pojedynku jest bowiem mistrzowski pas WBA w wadze półśredniej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52298424":["Starcie brazylijskiego \"króla nokautu\" Thiago Vieiry z Andrzejem Grzebykiem o pas mistrzowski w kategorii średniej to najważniejszy punkt programu gali we Wrocławiu. W hali Orbita walki stoczą także m.in. Goran Reljić, który zmierzy się z Kewinem Wiwatowskim, oraz Marcin Zontek. Jego rywalem będzie weteran fińskiego MMA, Toni Valtonen.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52298346":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52298347":["Cesarstwo Rzymskie
W tym odcinku Mistrz opowiada, jak wyglądało imperium rzymskie za czasów Juliusza Cezara. Narrator pokazuje, w jaki sposób budowano tam drogi i kiedy doszło do powstania kalendarza juliańskiego.","","",[]],"52298348":["Podboje islamu
Narrator rozpoczyna swoją opowieść od kresu panowania Rzymu. Cesarze przenoszą się do Konstantynopola. Niebawem na wschodnich rubieżach imperium pojawia się nowy prorok - Mahomet. To on właśnie będzie pierwszym misjonarzem nowej wiary - islamu. Wyznawcy tej religii - Arabowie - przygotowują się do podboju Afryki Północnej i krańców Europy.","","",[]],"52298349":["Brak równowagi/Ciekawski George kontra zima","","",[]],"52298350":["Bieg na przełaj
Mieszkańcy łąki organizują bieg przełajowy. Sprawozdawcą podczas imprezy jest Aleksander. Tekla jest przekonana, że wygra. W czasie zawodów Maja omal nie ginie w strumyku, ale wszystko dobrze się kończy.","","",[]],"52298351":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52298352":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52298353":["Nocna straż
Na Zośkę, Romka i Elizę napadają dresiarze, którzy kradną im komórki i pieniądze. Dzieci, bojąc się gniewu Jacka, nie mówią mu o tym zajściu. Wkrótce jednak sprawa wychodzi na jaw. Kwiatkowski postanawia zrobić porządek z łobuzami. Razem z Jędrulą i Kubą wyrusza na nocny patrol. Całe zajście bardzo inspiruje Alutkę, która chce pomóc mężowi w produkcji serialu i zaczyna pisać scenariusz filmu sensacyjnego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7795",[]],"52298354":["Włamanie
Jędrula wrócił właśnie z delegacji. Okazuje się, że pod jego i Alutki nieobecność, dom został okradziony z mebli. Jędrula jest załamany, bo w jednym z foteli była ukryta pokaźna suma pieniędzy. Najdziwniejsze jest jednak to, że nie ma żadnych śladów włamania, a drogi sprzęt, na przykład komputer czy kino domowe, pozostał nietknięty. Policjant podejrzewa, że za całym zajściem stoi sam poszkodowany. Wszystko wyjaśnia się jednak, gdy z Paryża wraca Alutka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7801",[]],"52298355":["Mysz
Tadzio straszy Alinkę myszą. Kobieta w panice nie zauważa, że mysz jest sztuczna. Karol wpada na pomysł jak zbić fortunę. Trzeba najpierw zorganizować plagę tych gryzoni, a potem ją zlikwidować. Wszystkie kobiety w kamienicy wpadają w przerażenie. W końcu jednak orientują się w niecnych planach Karola i Tadzia, postanawiają się zemścić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d9f4b99dbe9fea0912251b6cea9aee2",[]],"52298356":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52298357":["Pierwsze imperia
Historia pierwszych potężnych państw na świecie.","","",[]],"52298358":["Czasy Peryklesa
Autorzy przedstawiają życie i osiągnięcia starożytnego męża stanu - Peryklesa. W okresie złotego wieku był on zarządcą greckich Aten.","","",[]],"52298359":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5908278522a432227787eb90d3dcb27e",["N"]],"52298360":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d894e07931c1506f4006aeff2a83040b",["N"]],"52298361":["IQ
Jacek wyjeżdża w delegację. Prosi Jadzię żeby zajęła się dziećmi. Ulka jest oburzona, że to nie ją Jacek poprosił i postanawia konkurować z Jadzią. Aby nie sprawić przykrości ciotkom cała czwórka musi jeść dwa obiady dziennie. Wkrótce dzieciaki mają tego dosyć i w jeden obiad wrabiają Policjanta. Funkcjonariusz jest bardzo zadowolony z propozycji, ale jak się okazuje, tylko do czasu. Wkrótce Policjantowi przybywa jeszcze jeden powód do zmartwień. Otóż posterunkowy został wylosowany do udziału w teście IQ. Filip i Romek pomagają mu w przygotowaniach. Wyniki, jakie osiąga Policjant, pozostawiają wiele do życzenia. Wkrótce chłopcy wpadają więc na genialny pomysł.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7969",[]],"52298362":["Dieta cud
Pogrążona w depresji Alutka jest przekonana, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie i pozbawione miłości. Jędrula gorąco temu zaprzecza i mówi, że widział właśnie na podjeździe Elizę, która namiętnie całowała się z jakimś chłopakiem. Dziewczyna wymogła na nim wprawdzie zachowanie tajemnicy, ale Alutka natchniona radosną wiadomością pędzi do Jacka. Ten nie może się powstrzymać od umoralniającego kazania. Eliza nie może darować Jędruli i postanawia się zemścić. Używa do tego magii. Jackowi dokucza przeraźliwy ból w krzyżu. Przez najbliższy czas musi wylegiwać się w ciepłym i nie może zajmować się domem.Ulka przejmuje się stanem szwagra i zaleca mu lekkostrawną dietę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7743",[]],"52298363":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52298364":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52298365":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52298366":["Młodzi małżonkowie, Ewelina i Grzegorz, wychowują trójkę dzieci. Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Do wykończenia pozostała łazienka. Należy też zabezpieczyć rury z wodą, by nie zamarzały zimą. Poza tym brakuje toalety i prawdziwego ogrzewania. Chory na hemofilię ojciec rodziny nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego sam. Na pomoc spieszy ekipa programu. Gościem specjalnym odcinka jest dziennikarz Paweł Loroch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a36cd656896492e7b3deaab3fd2a74c",[]],"52298367":["Program rozpocznie reportaż na temat zespołu Młodzi Migają Muzykę, który tworzą uczniowie z warszawskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych. Grupa interpretuje teksty piosenek na polski język migowy oraz zajmuje się nagrywaniem specjalnych teledysków. Niesłysząca młodzież została zaproszona do współpracy m.in. przez wokalistę Kasię Moś. W dalszej części odcinka widzowie poznają historię niezwykłego duetu: Łukasza Malaczewskiego, fizjoterapeuty i triathlonisty, oraz jego 11-letniego pacjenta - Jasia Kmiecia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5c62f43cf7b8d902c505d082707bdaa6",["N"]],"52298368":["Bohater odcinka to Bartek Ostałowski, który w wieku 19 lat stracił obie ręce w wypadku komunikacyjnym. Mimo wszystko, został pierwszym na świecie zawodowym kierowcą prowadzącym samochód za pomocą stóp. Poza driftem, Bartek zajmuje się także malarstwem i tworzy przepiękne obrazy. W kolejnej części programu autorzy przygotowali relację z konkursu Miss Świata na Wózku, w którym udział wzięła Adrianna Zawadzińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ade6aec60ea0f6d3404ac8193f0a54da",[]],"52298369":["Program rozpoczyna się od wizyty w wesołym miasteczku, ponieważ Ewa Wachowicz postanowiła przygotować potrawy dla najmłodszych. Nie zamierza jednak gotować na karuzeli. W swojej własnej kuchni pokazuje, jak ugotować zupę truskawkową z kaszą jaglaną oraz roladki z indyka podane z surówką marchewkową i purée ziemniaczanym z odrobiną musztardy. Na deser przyrządza kolorowe galaretki oraz owoce z jogurtem w wafelkach do lodów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/472c69a26657d446106a18303c5cef80",[]],"52298370":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",[]],"52298371":["Gospodyni programu przyrządza dania kuchni francuskiej. Przygotuje zupę cebulową z grzankami i startym żółtym serem. Jako danie główne poda przysmak z Burgundii - pieczony gulasz wołowy z boczkiem, warzywami i pieczarkami z dodatkiem czerwonego wina. Na deser zaserwuje z kolei ciasteczka francuskie z kremem budyniowym, malinami i borówkami. Gościem Ewy Wachowicz będzie Maryla Rodowicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9480fac3b980ac99e3671f605ded2034",["N"]],"52298372":["Cesarstwo Rzymskie
W tym odcinku Mistrz opowiada, jak wyglądało imperium rzymskie za czasów Juliusza Cezara. Narrator pokazuje, w jaki sposób budowano tam drogi i kiedy doszło do powstania kalendarza juliańskiego.","","",[]],"52298373":["Podboje islamu
Narrator rozpoczyna swoją opowieść od kresu panowania Rzymu. Cesarze przenoszą się do Konstantynopola. Niebawem na wschodnich rubieżach imperium pojawia się nowy prorok - Mahomet. To on właśnie będzie pierwszym misjonarzem nowej wiary - islamu. Wyznawcy tej religii - Arabowie - przygotowują się do podboju Afryki Północnej i krańców Europy.","","",[]]}