{"52285747":["Policjanci badają sprawę morderstwa prostytutki, której ciało znaleźli dwaj bezdomni. Dowody wskazują na to, że zbrodni dopuścił się psychopata. Detektywi są przekonani, że sprawca wróci na miejsce zbrodni, dlatego postanawiają zostawić kamery, które zarejestrują jego powrót. Zgłaszają się również po pomoc do centrum monitoringu. Nagranie kieruje śledztwo na inne tory. Dodatkowo detektywom zostaje przydzielona sprawa fałszywego księdza okradającego parafian.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52285748":["Dwóch zamaskowanych opryszków wpada do domu, bije właścicielkę i przeszukuje całą posesję w poszukiwaniu tajemniczej paczki. Mąż kobiety twierdzi, że nie ma nic wspólnego z tym zdarzeniem, ale detektywi wątpią w jego niewinność. Sprawa się komplikuje, gdy zostaje porwane jedyne dziecko małżeństwa. Na komendę zgłasza się starsza kobieta, która wieczorami jest \"nawiedzana\" przez ducha swojego zmarłego wiele lat temu męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52285749":["Śliwa wspomina lata spędzone z Hanką. \"Żmiju\" opowiada o koledze, któremu niedźwiedź przepowiedział śmierć. \"Łysy\" poznał w swoim życiu wielu artystów, którzy w Bieszczadach odnaleźli siebie. Sąsiadka Zosia strzyże Fredka. Władek zamierza pracować do samego końca. Tymczasem \"Wazon\" w pobliżu komercyjnej czatowni zanęca dzikie zwierzęta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52285750":["Rejon umocniony odegrał kluczową rolę w polskiej historii wojen na morzu w XX wieku. W 1939 roku bronił się on najdłużej, jego strategiczne położenie musiał docenić nawet okupant, skoro zamontował na półwyspie działa kal. 406 mm. Bogusław Wołoszański zaprezentuje unikatowy film ukazujący, jak funkcjonowała wielka artyleria pancernika Schleswiga Holsteina. W bitwach morskich ogromne znaczenie miały samoloty, które okazały się największym postrachem okrętów wojennych. Kiedy rankiem 1 września 1939 roku opadająca mgła odsłoniła lotnisko pod Słupskiem, niemieccy piloci zajęli miejsca za sterami. Otrzymali rozkaz ostrzelania polskich portów i okrętów. Wówczas nikt jeszcze nie znał niszczycielskiej siły bombowców. Tylko garstka teoretyków była świadoma, jak ważną rolę odegra lotnictwo w walce przeciwko morskim niszczycielom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/52fe90c8850b20562e97fd54143f0a75",["N"]],"52285751":["Policjanci badają sprawę pobitego księdza. W toku śledztwa okazuje się, że duchowny ukrywa na plebanii dwie kobiety. Pada podejrzenie, że jedna z nich to zaginiona przed paroma miesiącami siostra wikarego. Tymczasem babcia młodszej aspirant Mai Brzeskiej trafia do szpitala. Staruszka dostała zawału, kiedy przestępca próbował wyłudzić od niej okup za rzekomo porwaną wnuczkę. Maja i Olgierd rozpoczynają poszukiwania oszusta.","","",["N"]],"52285752":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52285753":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52285754":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52285755":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52285756":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52285757":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52285758":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52285759":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52285760":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52285761":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52285762":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52285763":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52285764":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52285765":["Ultraliga - Wiosna 2020","","",[]],"52285766":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52285767":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52285768":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52285769":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52285770":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52285771":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52285772":["LEC Spring 2020","","",[]],"52285568":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52285569":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52285570":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52285571":["Marcin, mąż Agaty Bieleckiej, zostaje porwany. Kobieta prosi o pomoc detektywów z agencji Malanowskiego. Wkrótce wychodzi na jaw, że Marcin miał konflikt z Piotrem Stępniewiczem, który oskarżał go o kradzież pomysłu na biznes. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym. Wkrótce porywacze dzwonią do Agaty z żądaniem okupu. Detektywi razem z policją zastawiają na nich pułapkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c67eebc2d31cdaa3c2b8f334b729a86",[]],"52285572":["Malanowski robi zakupy. Nagle do środka sklepu wbiega zrozpaczona matka, której kilkumiesięcznego syna właśnie uprowadzono sprzed budynku. Bronisław i jego detektywi natychmiast rozpoczynają poszukiwania dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e79d59a9ab08ec7c0a72f48b316c85e",[]],"52285573":["Joanna i Adam są parą. Mężczyzna skończył studia medyczne i zamierza prowadzić prywatny gabinet w Supraślu Podlaskim. Joanna nie chce opuszczać Łodzi. Ma nadzieję, że kiedy Adam pozna jej matkę, Jadwigę kierującą prywatną kliniką, zmieni plany. Kiedy Jadwiga poznaje przyszłego zięcia, jest nim zauroczona. W krótkim czasie składa młodemu lekarzowi kilka seksualnych propozycji. Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Joanny zmieni się bardziej, niżby sobie tego życzyła. W drugiej opowieści farmaceuta Roberta, właściciel kilku aptek, zaprasza do siebie dwoje przyjaciół, którzy znaleźli się w potrzebie. Goście terroryzują gospodarza domu, zabierają mu oszczędności i uciekają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/af31eb4be655c5e4549460b348364975",["N"]],"52285574":["Żona Adama Falczyka, Ewelina, podobno rozbiła samochód jego kolegi, Michała. Kobieta tłumaczy się, że było to tylko zarysowanie, lecz nie da się tego sprawdzić, gdyż auto zostało już oddane na złom. Wkrótce potem Adam dowiaduje się, że Ewelina była widziana ze swoim byłym kochankiem, Dawidem Wierszyniakiem. 34-latka zaprzecza, ale Falczyk coraz częściej widuje ją z mężczyzną. Razem z Michałem śledzą Ewelinę w pracy w nocnym klubie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5909871e86eca350475a471efd5d1d67",["N"]],"52285575":["Agnieszka i Adam zajmują się sprawą porwania pasierba bogatego polityka. Porywacze nie żądają okupu. Policja szuka innego motywu zbrodni. W trakcie śledztwa okazuje się, że zarówno ojczym, jak i syn mają wiele na sumieniu. Do Adama przychodzi narzeczona jego brata. Wojciech przebywa w więzieniu. Kobieta twierdzi, że podczas widzenia zaszła z partnerem w ciąże. Prosi Adama o pomoc finansową.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52285576":["Panna młoda Kinga Małkiewicz spóźnia się na swój ślub. Gdy udaje jej się dotrzeć do hotelu, nie ma tam już jej narzeczonego Szymona. Mężczyzna dostał bowiem rzekomo od niej list, w którym ukochana zrywa zaręczyny, ponieważ nadal darzy uczuciem swojego byłego chłopaka Marcina. Kinga nie wie, co się dzieje i postanawia odszukać partnera. Gdy przybywa do jego mieszkania, widzi swoje walizki spakowane. Nagle zjawia się też Marcin. Szymon wyciąga błędne wnioski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/663c75517e52aa7118f329d3d42446aa",["N"]],"52285577":["Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład karny. Nie potrafi wybaczyć synowi, który oddał cały jego majątek na dom dziecka. Postanawia zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Bartek doskonale dogaduje się z Kulasową. Tymczasem Kulas opuszcza zakład karny. Mężczyzna jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w jego bliskich. Artur nie ma czasu, by wybrać się z Kingą na bal charytatywny. Na przyjęciu kobieta spotyka Janka. Podejrzewa, że mężczyzna ją śledzi, on jednak wyprowadza ją z błędu. Obiecuje też nie wchodzić Kindze w drogę, szybko jednak łamie tę obietnicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b272901a616147cd9f570750aa450f99",[]],"52285578":["Jagoda Zielińska związała się z żonatym mężczyzną. Ona i Konrad Szymczak spotykają się od dwóch lat. Mężczyzna organizuje dla nich wyjazdy weekendowe raz na kilka tygodni i bardzo niechętnie spotyka się z dziewczyną w miejscach publicznych. Jagoda wciąż jednak wierzy, że kochanek odejdzie od żony. On jednak znajduje kolejne preteksty, by tego nie robić. Koleżanka Jagody z pracy, Weronika, radzi jej wizytę u znajomego wróża, z której usług korzystała jej znajoma. Ten informuje Jagodę, że jej związek nie przetrwa. Weronika namawia przyjaciółkę, by odwiedziła jeszcze jedną wróżkę i potwierdziła tę przepowiednię. Ta dostrzega w kartach coś zupełnie innego i informuje Jagodę, że Konrad ją kocha.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","",["N"]],"52285579":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"52285580":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52285581":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52285582":["Emilia Sikora ma zaopiekować się swoim młodszym bratem. W tym czasie chce pobyć trochę z chłopakiem Filipem. Zabiera Antka do skateparku, gdzie dzieciak ćwiczy ewolucje. Ona zaś i jej partner zajmują się sobą. Podczas ich nieuwagi dochodzi do przykrego wypadku. Martyna tatuuje sobie inicjały ukochanego. W czasie wyjazdu pod namiot dziewczyna wchodzi do wody. W świeżą ranę wdaje się infekcja i dochodzi do zakażenia krwi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/149fd0a2f6252b215579ca9f4f1fe981",["N"]],"52285583":["Psychoterapeuta zostaje zastrzelony we własnej sypialni. Policjanci podejrzewają jego żonę, jednak kobieta zniknęła. Mężczyzna stosował kontrowersyjne metody leczenia. Okazuje się, że nie ma śladu po aktach jego pacjentek... U dziecka Stefana nie wykryto choroby genetycznej, którą u niego podejrzewano. Funkcjonariusz cieszy się z ojcostwa, ale jego szczęście nie trwa długo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52285584":["Wodnik celuje w Melkę z pistoletu. Trafia jednak swojego syna, który umiera na miejscu. Marysia i Piotrek starają się wspierać zrozpaczoną dziewczynę. Młoda wdowa wymyka się jednak z domu. Po balu Kinga i Janek lądują w łóżku. Po powrocie do domu kobieta zastanawia się, z kima powinna być. W końcu podejmuje trudną decyzję. Hiszpan dostaje status świadka koronnego. Wyznaje też miłość Malwinie. Mówi jej prawdę o sobie i prosi, by z nim wyjechała. Para chce wyruszyć w ciepłe kraje. Tymczasem Śmiałek próbuje odzyskać świetlicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","",[]],"52285585":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285586":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52285587":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52285588":["Arnold Boczek przypadkiem niszczy pieczołowicie konstruowany przez Paździocha model samolotu. Na skutek tego Paździoch dostaje zawału serca i ląduje w szpitalu. Sąsiedzi obarczają winą Boczka. Ten rozpaczliwie próbuje się zrehabilitować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3961",[]],"52285589":["Reż.: Nimród Antal.
W dżungli na obcej planecie z głębokiego snu budzi się grupa nieznanych sobie osób. Nie wiedzą, gdzie są i jak dotarli w to dziwne miejsce. Wśród nich znajduje się najemnik Royce (Adrien Brody), meksykański żołnierz kartelu narkotykowego Cuchillo (Danny Trejo), funkcjonariusz Specnazu Nikolaj (Oleg Taktarow), snajperka z izraelskiej armii Izabelle (Alice Braga), członek jakuzy Hanzo (Louis Ozawa Changchien), bojownik z Afryki Mombasa (Mahershalalhashbaz Ali), oraz pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarz, Edwin (Topher Grace). Na Ziemi uchodziliby za najgorszych zabijaków i prawdopodobnie rozpoczęliby walkę przeciwko sobie. Na obcym terenie jednak nie czują się tak pewnie. Postanawiają zjednoczyć siły i wyruszają na rekonesans. Dochodzą do wniosku, że zostali uprowadzeni. Istoty, które sprowadziły ich do lasu, wiedziały, kogo wybierają. Wkrótce dowodzeni przez Royce'a ludzie odkrywają, że są obserwowani przez legendarnych, kosmicznych łowców. Przekonani, że stali się zwierzyną dla nowego pokolenia bestii, rozpoczynają walkę o przetrwanie. Pomaga im Noland (Laurence Fishburne), wojownik, który jako jedyny ocalał z poprzedniego polowania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936119.jpg","",[]],"52285590":["Reż.: Barbet Schroeder.
Nowy York, Queens. Przebywający na zwolnieniu warunkowym złodziej Jimmy Kilmartin (David Caruso), stara się trzymać z dala od przestępczego półświatka. On i jego żona koncentrują się na wychowaniu córki. Mimo szczerych chęci mężczyzna nie potrafi jednak wyzwolić się spod wpływu dawnych kumpli. Pewnego dnia za namową kuzyna, Ronniego (Michael Rapaport) uczestniczy w transporcie kilkudziesięciu skradzionych samochodów. Podczas tej akcji zostaje aresztowany przez policję. Trafia do więzienia Sing Sing. Po pewnym czasie kontaktuje się z nim detektyw Calvin Hart (Samuel L. Jackson). razem z prokuratorem okręgowym proponuje mu pewien układ: Jimmy odzyska wolność, jeżeli dostarczy informacje, które pomogą funkcjonariuszom w ujęciu groźnego gangstera, Little Juniora (Nicolas Cage). Kilmartin nie ma wyjścia. Jeśli chce odzyskać wolność, musi wystąpić przeciwko środowisku, do którego należy. Zdesperowany, zgadza się na współpracę z policją. Wkrótce udaje mu się wniknąć w struktury zorganizowanej grupy przestępczej i zdobyć zaufanie szefa. Ma świadomość, że gdy jego mistyfikacja wyjdzie na jaw, przestępcy odbiorą życie jemu i jego najbliższym. Obraz w luźny sposób nawiązuje do filmu grozy pod tym samym tytułem, który w 1947 roku wyreżyserował Henry Hathaway. Oba powstały w wytwórni 20th Century Fox.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910955.jpg","",["N"]],"52285591":["Pani Małgorzata wychowuje czworo dzieci - Kingę, Kacpra, Krystiana i Kamila. Dodatkowo musi opiekować się swoim tatą po udarze. Rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach - w ich starym domu nie ma odpowiedniego ogrzewania i łazienki. Z powodu ciasnoty dzieci nie mają warunków do nauki. Architekt i budowlańcy spróbują wygospodarować przestrzeń na pokoje dla rodzeństwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ce9f18f5870153943f58420d842feb8",["JM"]],"52285592":["Pani Małgorzata wychowuje 17-letniego wnuka Mateusza. Mieszkają w parterowym, wielorodzinnym budynku w gliwickiej dzielnicy Łabędy. Lokal, który zajmują, ma gnijące podłogi, odpadający tynk i niebezpieczna instalację elektryczną. Kobieta pracuje jako dostawca pizzy i marzy o lepszej przyszłości dla podopiecznego. Nastolatek jest zapalonym siatkarzem, czym zaskarbia sobie sympatię Katarzyny Dowbor. Podczas gdy specjaliści remontują dom chłopaka, prowadząca organizuje dla niego wyjątkowe spotkanie - z Bartoszem Kurkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3d9c388efeac1b4ab8620d39def19410",["JM"]],"52285593":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52286017":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"52286018":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52286019":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",["N"]],"52286020":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",["N"]],"52286021":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"52286022":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52286023":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52286024":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",[]],"52286025":["Zemsta Janiny
Franię odwiedza ciotka Janina (Iwona Bielska). Ma żal, że nie dostała od siostrzenicy zaproszenia na ślub z Maksem. Jak zwykle obwinia o wszystko Teresę i postanawia się zemścić. W imieniu swojego zmarłego, bogatego męża kupuje kamienicę, w której mieszkają rodzice Frani, a następnie bez skrupułów wyrzuca ich z mieszkania. Majowie zamieszkują u córki. Po pewnym czasie Frania ma dość matki, która ciągle ją strofuje i poucza. Wpada na genialne rozwiązanie tego problemu...","","",["N"]],"52286026":["Ryzykowna inwestycja
Frania pomaga Zuzi dostać się do prywatnej szkoły dla uzdolnionych dzieci. Aby zrobić dobre wrażenie na dyrektorce (Danuta Stenka), zaprasza ją do domu i opowiada nieprawdziwe historie na temat swojej rodziny i edukacji. Maks spotyka Roberta (Jacek Poniedziałek), kolegę ze studiów, który namawia go na ulokowanie pieniędzy w pewien opłacalny interes. Skalski nie ma czasu na zastanowienie się, bo musi w pilnych sprawach jechać do Krakowa. Decyzję o inwestycji podejmuje jego żona. Po zrobieniu przelewu Robertowi na milion złotych, dowiaduje się ona, że mężczyzna jest bankrutem.","","",["N"]],"52286027":["Pani Agnieszka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mimo choroby udało jej się założyć rodzinę - ma męża Wojtka i syna Szymona. Chłopiec ma uszkodzoną jedną nerkę. Rodzice wszystko podporządkowali jego leczeniu. Pan Wojtek pracuje dorywczo, bo w każdym tygodniu kilka dni musi poświęcić synowi, niekiedy także niepełnosprawnej żonie. Rodzina mieszka w jednym, zagrzybionym pokoju, bez kanalizacji, bez łazienki, dom ma tylko 27 metrów kwadratowych. Na szczęście architektka Martyna już z daleka wypatrzyła poddasze nadające się do adaptacji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56294214ab9b2d0bde3d238077be2d48",[]],"52286028":["Dokument ukazujący historie polskich żołnierzy, biorących udział w zagranicznych misjach pokojowych, na których doznali ciężkich obrażeń ciała. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie opowieść o prawdziwym męstwie i odwadze poszkodowanych weteranów. Twórcy chcą poznać ich motywacje, jakie przyświecały im podczas wstępowania do wojska, jak przebiegała ich służba oraz jak teraz wygląda ich życie. Program o prawdziwych bohaterach, przełamywaniu własnych słabości i walce o lepsze jutro.","","",["N"]],"52286029":["Maria ma wypadek, jednak wychodzi z niego cała i zdrowa. Tuż po incydencie spotyka grupę imprezujących młodych ludzi, którzy zabierają kobietę do jednego z klubów w Warszawie. Tam Biernacka nawiązuje znajomość z nastoletnia Justyną. Okazuje się, że dziewczyna została odurzona narkotykami i zmuszona do prostytucji. Pielęgniarka decyduje się niezwłocznie jej pomóc. Ściąga na pomoc Piotra. W tym czasie Adam stara się pocieszyć załamaną Helenę. Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Prokurator Siedlecki ma małe kłopoty, gdy do Kazimierza przyjeżdża bez zapowiedzi jego małżonka Julia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/46c166d6da3705922f3d855ccbce1021",["N"]],"52286030":["W pierwszym odcinku piątej serii widzowie poznają nowych uczestników programu dzięki kulinarnej podróży po regionach Polski, z których pochodzą. Mistrzowie kulinarnych zmagań będą też przygotowywać dania inspirowane smakami swojego dzieciństwa. Pozornie proste zadanie szybko się jednak skomplikuje, gdyż na uczestników programu będzie czekała pewna niespodzianka.","","",["N"]],"52286031":["Przed uczestnikami kolejne kulinarne wyzwanie. Tym razem podopieczni Wojciecha Modesta Amaro będą musieli przygotować dania ze składników, które wylosują... podczas lodowej kąpieli. Zadanie wymaga nie tylko świetnego posługiwania się nożem i łyżką, lecz także kreatywności. Na osoby, których potrawy okażą się najlepsze, czeka miła niespodzianka. Zwycięzcy spotkają się z jedną z największych gwiazd polskiego kina. Tymczasem kucharze, którzy nie zachwycą wymagającego mistrza smaków, będą musieli pożegnać się z programem.","","",[]],"52286032":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Twardowska. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka oraz nowy juror - Bartek Kasprzykowski, zwycięzca 4. edycji programu. Widowisko poprowadzi duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","",["N"]],"52286033":["Bohaterami serii są ludzie, którzy w pewnym momencie swojego życia zostali doświadczeni ciężką chorobą lub kalectwem. Mimo przeciwności nie poddali się jednak i nie zrezygnowali z realizacji swoich planów czy pasji. Opowiedzą, jak trudne przeżycia wpłynęły na ich losy.","","",["N"]],"52286034":["Wieś Kokot w województwie świętokrzyskim. Katarzyna Dowbor pomaga pani Ewelinie, która ma za sobą szereg trudnych doświadczeń. Osierocona w młodym wieku, wychowywała rodzeństwo. Obecnie, po bolesnym rozstaniu z agresywnym mężem alkoholikiem, samotnie wychowuje dwójkę dzieci oraz siostrzeńca, dla którego stworzyła rodzinę zastępczą. Na dodatek zdiagnozowano u niej chorobę płuc. Wszyscy członkowie rodziny mają problemy ze zdrowiem. Poprawie nie sprzyja opłakany stan starego domu. Zagrzybione, pękające ściany, ciasnota, brak łazienki i toalety - z tym wszystkim będzie musiała sobie poradzić ekipa budowlana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dfe49f641b108029f44fe85fa9712d94",["N"]],"52286035":["Reż.: Jerry Jameson.
Atlanta, 2005 rok. Sądzony za gwałt Brian Nichols (David Oyelowo) ucieka z aresztu, aby zobaczyć nowo narodzonego syna. Po drodze zabija kilka osób. Chcąc zwiększyć swoje szanse, uzbrojony mężczyzna bierze zakładniczkę. Jest nią Ashley Smith (Kate Mara), młoda samotna matka, która walczy z uzależnieniem od narkotyków. Uwięziona przez Nicholsa we własnym mieszkaniu kobieta jest przerażona. Jednak stopniowo nawiązuje więź z przestępcą, czytając mu chrześcijański poradnik, otrzymany od innej uczestniczki terapii. Obraz powstał na kanwie książki Ashley Smith \"Unlikely Angel: The Untold Story of the Atlanta Hostage Story\".","","",[]],"52286036":["Hobby
Halina zarzuca Ferdkowi, że zupełnie niczym się nie interesuje. Wszyscy inni mieszkańcy kamienicy mają swoje hobby. Arnolda pochłania fotografia, a Marian uwielbia pielęgnować rośliny. Gdy Ferdek postanawia zaradzić tej sytuacji, wychodzi na jaw, że granica dzieląca pasję i szaleństwo jest bardzo cienka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3968",["N"]],"52286037":["Kamasuntra
Halina poddaje Ferdka testowi psychologicznemu z gazety. Wynika z niego, że Kiepski jest zupełnym impotentem. Zdenerwowany tym mężczyzna postanawia pogłębić swoją wiedzę na temat seksu w sieci internetowej. Razem z Boczkiem wchodzi do Internetu - dosłownie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4004",["N"]],"52286038":["Reż.: Curtis Hanson.
Maggie (Cameron Diaz) i Rose (Toni Collette) są siostrami, ale bardzo się różnią. Maggie jest zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i do wszystkiego podchodzi beztrosko. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani własnego mieszkania. Sensem jej życia jest flirtowanie z mężczyznami i strojenie się. Rose wciąż walczy z nadwagą, unika imprez, jest powściągliwa, a wolny czas najchętniej spędza w domu. Ambitna, pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Swoje problemy próbuje ukoić oddając się pasji kupowania butów. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do Rose po tym, jak została wyrzucona z domu ich ojca i macochy. Zaczyna podkradać pieniądze i wprowadza wiele zamieszania w jej życie. Po kolejnej awanturze prawniczka wyrzuca siostrę z domu. Maggie jedzie na Florydę do babci Elli (Shirley MacLaine), która mieszka w ośrodku dla emerytów. Jej przybycie wprowadza spore poruszenie w życiu starszej pani, tym bardziej że nie widziała się z wnuczkami od czasu śmierci ich matki. Teraz próbuje odbudować więzi rodzinne i wypełnić pustkę, jaka powstała między nimi przez lata milczenia. W międzyczasie Rose rzuca pracę i zaręcza się z Simonem (Mark Feuerstein).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930785.jpg","",[]],"52286039":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
Rankiem Natalia odkrywa, że Mateusz opuścił szpital, nie pozostawiając do siebie żadnego kontaktu. Dziewczyna wnioskuje, że nie potrzebuje on jej pomocy. Sama ma poważniejszy problem. Podejrzewa, że może być w ciąży z Arturem, z którym ostatnio poważnie się posprzeczała. Michał jest zazdrosny o Iwonę. Uważa, że ma ona wśród gości adoratora. Cała sytuacja bawi kobietę. Wkrótce Karolina, córka Michała, widzi go całującego się z nieznajomą. Artur z niepokojem obserwuje dwóch chłopców, którzy mieszkają w hotelu z obcym mężczyzną. Podejrzewa, że jeden z nich jest molestowany, jednak trudno mu to udowodnić. W wyjaśnieniu sprawy pomaga Arturowi Natalia, która poznaje przy okazji jego największą tajemnicę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6ce2309052b17351d9b7614f9c7851b",["N"]],"52286040":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"52286041":["Dochodzi do egzekucji jednego z członków gangu narkotykowego. Po kolejnym zabójstwie Natalia i Kuba wpadają na trop sprawcy. Policjanci podejrzewają, że jest nim były policjant dotknięty rodzinną tragedią. Danuta wraca do pracy po wypadku. W rekonwalescencji pomaga jej syn Nikodem, z którym wreszcie znalazła wspólny język. Kuba, pełen obaw wobec nowego chłopaka Natalii, postanawia go prześwietlić. Fakty, jakie odkrywa z pomocą Łucji, bardzo go niepokoją.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52286042":["Ania i Marek trafiają na miejsce wypadku drogowego. Kierująca autem kobieta twierdzi, że młody mężczyzna wbiegł jej niespodziewanie pod koła. Poturbowany obcokrajowiec mamrocze coś i trzyma w ręku zdjęcie młodej kobiety z adresem warszawskim. Wszystko wskazuje na to, że prosi o pomoc nie dla siebie, ale dla dziewczyny z fotografii. Poszkodowany trafia do szpitala. Malanowski postanawia dowiedzieć się, kim jest dziewczyna ze zdjęcia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/59f2679f614af5775d5a0e623d25d67c",["N"]],"52286043":["Do biura przychodzi Hanna Sośnicka. Robi to w tajemnicy przed mężem, którego kilka dni wcześniej Tomek uratował z rąk nieznanych napastników. Bandyci uciekli, a Maciej odmówił zgłoszenia sprawy. Kobieta chce znać przyczyny dziwnego zachowania męża. Tomek i Magda ustalają, że Maciej wplątał się w nielegalne walki bokserskie. Niebawem mężczyzna znika. Śledczy mają niewiele czasu, by odnaleźć go przed gangsterami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3a22ddc860afa1ce6d34964366aa3b8",["N"]],"52286044":["Wieś Kokot w województwie świętokrzyskim. Katarzyna Dowbor pomaga pani Ewelinie, która ma za sobą szereg trudnych doświadczeń. Osierocona w młodym wieku, wychowywała rodzeństwo. Obecnie, po bolesnym rozstaniu z agresywnym mężem alkoholikiem, samotnie wychowuje dwójkę dzieci oraz siostrzeńca, dla którego stworzyła rodzinę zastępczą. Na dodatek zdiagnozowano u niej chorobę płuc. Wszyscy członkowie rodziny mają problemy ze zdrowiem. Poprawie nie sprzyja opłakany stan starego domu. Zagrzybione, pękające ściany, ciasnota, brak łazienki i toalety - z tym wszystkim będzie musiała sobie poradzić ekipa budowlana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dfe49f641b108029f44fe85fa9712d94",["N"]],"52285594":["Sąsiad. Zaborcza matka
Pierwsza historia. Eliza przeprowadziła się z Warszawy na wieś. Szybko odnalazła się w nowym otoczeniu i zaprzyjaźniła się z sąsiadami - Teresą i Henrykiem. Również jej nastoletni syn Łukasz, typ samotnika, z czasem nabrał zaufania do nowych znajomych matki i chętnie spędza czas z Henrykiem. Sąsiad tymczasem odkrywa wstydliwą tajemnicę Elizy. Kobieta była niegdyś modelką i brała udział w rozbieranych sesjach do erotycznego czasopisma. Henryk wykorzystuje sytuację, zaczyna szantażować i molestować atrakcyjną kobietę. Eliza nie chce, by syn dowiedział się o jej przeszłości, postanawia jak najszybciej się przeprowadzić. Natomiast Łukasz, który już zdążył polubić nowe otoczenie, nie chce się na to zgodzić. W końcu ucieka z domu. Druga historia. Gabriela, która samotnie wychowuje córkę, od roku pracuje jako sprzątaczka w domu bogatego jubilera. Jest szczęśliwa i zakochana, jednak musi ukrywać swój związek. Wybrankiem jej jest syn pracodawców. Patryk wie, że zaborcza matka nigdy nie zaakceptuje Gabrieli. Sabina jednak domyśla się, co łączy jej syna i pracownicę. Postanawia zniszczyć ten związek. Wkrótce oskarża Gabrielę o kradzież biżuterii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7b737c78f93036cbc514475afbcf9be",["N"]],"52285595":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"52285596":["Karolina, jej mąż i synek podczas odwiedzin w domu rodziców kobiety wyczuwają napiętą atmosferę. Starsi państwo pod osłoną nocy zakopują w ogrodzie coś pilnie strzeżonego. Córka z przerażeniem odkrywa, że są to kości.","","",["N"]],"52285597":["Układanka
Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę jakiejś kobiety, koło której ktoś zostawił kartkę. Detektywi, sugerując się wskazówkami, odnajdują kolejne części ciała ofiary. Klara pragnie opiekować się Stasiem, ale z powodu przebytej choroby nadal nie ma siły.","","",["N"]],"52285598":["Inna
Marta przyznała się rodzinie, że jest lesbijką. Bliscy nie potrafili tego zaakceptować, dlatego dziewczyna postanawia wyjechać do Warszawy i zamieszkać z partnerką Weroniką. Kiedy jednak nakrywa ją z inną kobietą, decyduje się wynieść. Nie ma gdzie się podziać w stolicy, więc dzwoni do Rafała, który był w niej zakochany w liceum. Nigdy jednak nie powiedziała mu o swojej orientacji. Mężczyzna przyjmuje ją i oferuje posadę w swojej firmie. Marta zaczyna udawać uczucie do Rafała, który coraz bardziej się angażuje. Niestety wkrótce prawda wychodzi na jaw.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f4df9eb54cdb4c9bf79d11ffe3fae6b",["N"]],"52285599":["Do szpitala trafia 60-letni Stefan Dragacz, teść laborantki Zosi. Mężczyzna ma tętniaka aorty brzusznej i czeka na operację. Opiekująca się nim Jadwiga szybko dostrzega napięte stosunki między pacjentem a jego synową. Mężczyzna jest nieuprzejmy nie tylko do Zosi, która z pokorą opiekuje się teściem podczas nieobecności męża, lecz także daje się we znaki całemu personelowi szpitala. W końcu okazuje się, że Stefan oskarża synową za rozpad rodziny. Twierdzi, że przez Zosię jego syn wyjechał na zagraniczny kontrakt, a wnuczka rozpoczęła studia w innym mieście. Dochodzi do poważnej awantury. Stefan, dodatkowo zdenerwowany wynikami badań, przechodzi zawał serca. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga spotyka w szpitalnym bufecie dawno nie wdzianą znajomą. Odkąd Barbara Soderberg wyszła za mąż za Norwega i wyprowadziła się z Polski, ich relacje się rozluźniły. Jadwiga wiedziała tylko, że bardzo dobrze jej się powodzi. Tym większe jest jej zaskoczenie, gdy widzi Basię w bardzo złym stanie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2f98d4ac9877629009971a509f96eee",[]],"52285600":["Tajemniczy napad
Znajomi Bronisława, Justyna i Andrzej Kowalscy, zostają zaatakowani w swoim domu. Gdy detektywi zjawiają się na miejscu, zarówno po napastnikach, jak i małżeństwie nie ma śladu. Córka Kowalskich, Ewa, prosi Malanowskiego, by odnalazł jej rodziców. Podczas przeszukania domu zaginionych uwagę detektywów zwraca seksowna bielizna i erotyczne gadżety, które Justyna najprawdopodobniej ukrywała przed mężem. Podejrzewają, że miała kochanka. Tymczasem ona niespodziewanie wraca do domu. Jest w szoku. Nie pamięta też wydarzeń z poprzedniej nocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/daccaa99d0737a084a11708a87374f28",["N"]],"52285601":["Bestia w ludzkiej skórze
Ciężko ranna Magda ucieka wraz z kilkuletnią Justyną Stachowską przed tajemniczym napastnikiem. Obie chowają się w magazynie. W tym samym czasie w biurze agencji Bronisław rozmawia z roztrzęsionymi rodzicami dziewczynki. Zapewnia ich, że on i jego ludzie robią wszystko, by odnaleźć Justynę. Zaniepokojeni brakiem informacji od Magdy jadą pod adres mężczyzny, którego miała sprawdzić. Ona tymczasem ma coraz mniej sił. Zostaje w magazynie, by zatrzymać napastnika, a dziewczynce każe uciekać. Atakuje go, jednak ten okazuje się silniejszy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/74101af428580755a1ceae2ccc95c6ad",["N"]],"52285602":["Elektroniczne połowy
Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze wciąż wędkują na śląskim łowisku karpiowym Sazan. Prowadzący prezentuje elektroniczne nowości sprzętowe. Widzowie dowiedzą się również, jak należy prawidłowo zmontować przypon karpiowy i jakie zastosować wędzisko ze skróconym zestawem na duże karpie. Po zanęceniu łowiska wędkarzom udaje się złowić okazałe cyprinusy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6310631be947ee0276aa8cba45ada34a",[]],"52285603":["Batman
Specjalnie dla początkujących i najmłodszych wędkarzy Jerzy Biedrzycki prezentuje najmniej skomplikowaną, lecz bardzo skuteczną metodę połowu przy pomocy bata. Gospodarz rozpoczyna od precyzyjnego przygotowania zanęty. Następnie za pomocą wędziska bez kołowrotka udaje mu się złapać okazałe płocie i leszcze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e41828ad13201f687991ebb23611588b",[]],"52285604":["Piszczyk
Ferdynand twierdzi, że od dłuższego czasu słyszy jakieś dziwne dźwięki dochodzące ze ściany, jakby rodzaj piszczenia. W poszukiwaniu źródła dokuczliwych odgłosów opukuje i osłuchuje ściany w całym mieszkaniu. Rodzina i sąsiedzi zaczynają podejrzewać, że Ferdek padł ofiarą manii prześladowczej. Nikt oprócz niego niczego nie słyszy. Zrozpaczony Kiepski zwierza się prezesowi Kozłowskiemu, który jako jedyny traktuje sprawę bardzo poważnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a1f4e093bd36289ac28f2a86065879e",["N"]],"52285605":["Paradoks
Ferdynand coraz częściej popada w zamyślenie. Okazuje się, że Kiepskiego dręczą poważne problemy natury filozoficznej. Ferdek próbuje odpowiedzieć na odwieczne pytanie: \"Co było pierwsze: jajko czy kura?\". O swoich dylematach opowiada sąsiadom. Wkrótce mieszkańcy kamienicy zasiewają w nim kolejne wątpliwości, nad którymi od dawna głowią się myśliciele. Ferdek wpada w spiralę filozoficznych dywagacji i pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4c3c45a385798890831fb732c8ff4bae",["N"]],"52285606":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52285607":["W okopach przyjaźni
Patryk Król podkochuje się w Antoninie, swojej tanecznej partnerce i najlepszej przyjaciółce. Pewnego dnia odbiera żart dziewczyny jako zawoalowane wyznanie miłosne. Podczas zaaranżowanego spotkania wyznaje jej długo skrywaną miłość. Niestety wbrew oczekiwaniom Antonina nie odwzajemnia jego uczuć. Po paru dniach Patryk przez przypadek dostrzega na ulicy dziewczynę całującą się z jakimś chłopakiem. Postanawia zawalczyć o jej uczucie. Z biegiem czasu jego działania zmieniają się w obsesję...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9c66dc35837483856f42324c351f65f",["N"]],"52285608":["Karolina, jej mąż i synek podczas odwiedzin w domu rodziców kobiety wyczuwają napiętą atmosferę. Starsi państwo pod osłoną nocy zakopują w ogrodzie coś pilnie strzeżonego. Córka z przerażeniem odkrywa, że są to kości.","","",["N"]],"52285609":["Pierwsza miłość
Klientka Malanowskiego Katarzyna Wester obawia się, że jej szesnastoletni syn Dawid wdał się w romans z dorosłą kobietą. Nie chce, by chłopak zmarnował sobie życie przelotną fascynacją. Detektywi, obserwując Dawida, odkrywają, że rzeczywiście spotyka się ze starszą od siebie Eweliną. Śledząc parę, docierają do sex-shopu, w którym kobieta na prośbę Dawida kupuje seksowną bieliznę. Detektywi są pewni, że ich śledztwo zbliża się ku końcowi...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776b1813a3ffc4dccc9ca35ed7cf2c",[]],"52285610":["Tato po latach
Do biura Malanowskiego zgłasza się osiemnastoletni Tomek Wiśniowski. Matka na łożu śmierci wyznała mu imię i nazwisko jego ojca. Do tej pory chłopak sądził, że zmarł on przed jego narodzinami. Tomek prosi Malanowskiego, by odnalazł jego ojca, Konstantego Wieczorka. Detektywi ustalają, że rodzice nastolatka chodzili do jednego liceum. Po liście absolwentów docierają do mieszkania, w którym jest zameldowany Konstanty. Mieszka tu jego brat z żoną. Detektywi dowiadują się, że Wieczorek zniknął trzy miesiące temu. Trop prowadzi ich do nielegalnego kasyna.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777228cc663385b902355d568848cf2",[]],"52285611":["Pogodynka przeciwko pogodynce. Mężczyzna z tatuażem
Agnieszka i Karina są prezenterkami pogody w lokalnej stacji telewizyjnej. Pewnego dnia do ich zespołu dołącza atrakcyjna Patrycja. Dziewczyny są zazdrosne o nową współpracowniczkę. Przed przesłuchaniami na prowadzących do nowego magazynu Agnieszka dosypuje do napoju Patrycji mocny środek nasenny. Miksturę tę wypija jednak Karina... Bohaterem kolejnej historii jest Karol, nauczyciel w liceum. Mężczyzna mieszka z matką. Nigdy nie widział swojego ojca. Pewnego dnia w pubie spotyka mężczyznę, który ma tatuaż, jaki ponoć miał jego ojciec. Postanawia dowiedzieć się o nim czegoś więcej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/41ab4389cc76c42e2eb9ffb358ba71eb",["N"]],"52285612":["Marek i Teges w dalszym ciągu wymieniają papę na dachu. Drużyna Wojtka pracuje nad nowym budynkiem. Załogę Artura niespodziewanie odwiedza przedstawicielka zleceniodawcy.","","",["N"]],"52285613":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"52285614":["Dębskie","","",["N"]],"52285615":["23-letnia Martyna jest studentką czwartego roku prawa na prywatnej wyższej uczelni. Na branżowej imprezie poznaje 42-letniego Ariela. Spędzają razem miły wieczór. Niewiele brakuje, by doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna nie wraca na noc, czym wzbudza niepokój swojej współlokatorki Soni. Następnego dnia koleżanki udają się na uczelnię. W wydziałowym bufecie Martyna wpada na... Ariela. Okazuje się, że mężczyzna jest od niedawna pracownikiem wydziału, habilitował się za granicą. Ich relacje zacieśniają się, ale oboje umawiają się, że na uczelni muszą zachowywać pozory. Niestety po pewnym czasie Ariel zrywa z Martyną. Pewnego dnia dziewczyna nakrywa go z Sonią w łóżku...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6edb65393f83fc94238db07279d772b8",["N"]],"52285616":["Luiza zorganizowała imprezę urodzinową na działce. Następnego dnia dowiaduje się, że jej siostra Natalia dopiero wróciła do domu i od godziny bierze prysznic. Mąż matki obu kobiet wyważa drzwi łazienki. W środku zebrani widzą skuloną Natalię, a obok jej porwane i brudne ubrania. Okazuje się, że dziewczyna została zaatakowana poprzedniej nocy. Uderzona w głowę na kilka minut straciła świadomość. Pamięta napastnika mężczyznę, niestety nie umie powiedzieć, czy doszło do gwałtu. Kobieta wyjawia policjantom, że sprawcą ataku był jej szwagier, Adam.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6bad2314a890cfa8c502fade99e2b39",["N"]],"52285617":["Zatońska i Zieliński jadą do klubu. Pod lokalem znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Kilka godzin wcześniej poszkodowany bawił się na imprezie i chwalił dużą sumą pieniędzy. Funkcjonariusze podejrzewają motyw rabunkowy. Na komendzie zjawia się żona mężczyzny. Informuje policjantów, że dostawał on pogróżki od uczniów szkoły, w której pracuje jako nauczyciel matematyki. Wieczorem Asia siedzi sama w domu. Dzwoni do niej Dawid, fizjoterapeuta, z którym spotykała się z przeszłości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/06c03a187004cdf97bf605b3c1fb7c79",["N"]],"52285618":["Układanka
Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę jakiejś kobiety, koło której ktoś zostawił kartkę. Detektywi, sugerując się wskazówkami, odnajdują kolejne części ciała ofiary. Klara pragnie opiekować się Stasiem, ale z powodu przebytej choroby nadal nie ma siły.","","",["N"]],"52285619":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52285620":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52285621":["Dominik namawia Jagodę, by dała w internecie ogłoszenie, że szuka tajemniczego nieznajomego, którego spotkała na przystanku. Cieszy się ono dużą popularnością - jednak zupełnie innego rodzaju niż ten, na który liczyła Jagoda. Kinga jest rozemocjonowana z powodu pocałunku z Jankiem. Mężczyzna nalega na kolejne spotkanie. Teresa przekonuje córkę, by pozwoliła sobie na romans. W końcu Kinga zgadza się na randkę. Spotkanie nie przebiega jednak po myśli Janka. Gosia ogłasza rodzinie, że rezygnuje z dalszego leczenia. Wiola nie potrafi się pogodzić z decyzją matki. Natomiast Kaśka nadal spełnia wszystkie marzenia ukochanej. Tym razem zabiera ją na wyprawę w góry.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e3dca41d84471d5d95579afee66c6cf",[]],"52285622":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"52285623":["Marta mieszka ze swoim narzeczonym Tomaszem. Po kłótni o kwestię posiadania dziecka Marta postanawia na kilka dni przenieść się do swojego ojca Henryka. Kilka dni później dostaje telefon z komisariatu. Okazuje się, że Tomasz został napadnięty, jest ranny i przebywa w szpitalu. W mieszkaniu nie ma śladów włamania, ale lokum zostało opróżnione, a Tomek przyznaje, że ukradziono mu kluczyki i portfel. Przerażona Marta dzwoni do banku, okazuje się, że ich wspólne konto jest puste. Odkrywa, że samochód również zniknął. Podczas śledztwa policja ustaliła, że Tomek po prostu sprzedał auto. Sprawa jest coraz bardziej podejrzana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bb162703001f95a1be18b94bd7c9b6e8",["N"]],"52285624":["Julka i Adrian chcą zarobić na kurs karate. Chłopak wpada na pewien pomysł. Udaje, że został potrącony samochodem, a następnie oboje z kompanką sugerują kierowcy, by zamiast wzywać pogotowie ratunkowe, dał im pieniądze. Diana nie daje się jednak nabrać... Młode małżeństwo, Daria i Tomek, mają 10-miesięczną córkę Hanię. Mężczyzna ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Pewnego dnia, gdy budzi się z krótkiej drzemki, czuje potworny ból w piersiach. Daria dzwoni pod 112 i prosi o pomoc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/30dbd0e5d478898706af328f2706efb4",["N"]],"52285625":["Luiza zorganizowała imprezę urodzinową na działce. Następnego dnia dowiaduje się, że jej siostra Natalia dopiero wróciła do domu i od godziny bierze prysznic. Mąż matki obu kobiet wyważa drzwi łazienki. W środku zebrani widzą skuloną Natalię, a obok jej porwane i brudne ubrania. Okazuje się, że dziewczyna została zaatakowana poprzedniej nocy. Uderzona w głowę na kilka minut straciła świadomość. Pamięta napastnika mężczyznę, niestety nie umie powiedzieć, czy doszło do gwałtu. Kobieta wyjawia policjantom, że sprawcą ataku był jej szwagier, Adam.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6bad2314a890cfa8c502fade99e2b39",["N"]],"52285626":["Zatońska i Zieliński jadą do klubu. Pod lokalem znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Kilka godzin wcześniej poszkodowany bawił się na imprezie i chwalił dużą sumą pieniędzy. Funkcjonariusze podejrzewają motyw rabunkowy. Na komendzie zjawia się żona mężczyzny. Informuje policjantów, że dostawał on pogróżki od uczniów szkoły, w której pracuje jako nauczyciel matematyki. Wieczorem Asia siedzi sama w domu. Dzwoni do niej Dawid, fizjoterapeuta, z którym spotykała się z przeszłości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/06c03a187004cdf97bf605b3c1fb7c79",["N"]],"52285627":["Układanka
Starsze małżeństwo znajduje w parku głowę jakiejś kobiety, koło której ktoś zostawił kartkę. Detektywi, sugerując się wskazówkami, odnajdują kolejne części ciała ofiary. Klara pragnie opiekować się Stasiem, ale z powodu przebytej choroby nadal nie ma siły.","","",["N"]],"52285628":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52285629":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52285630":["Dominik namawia Jagodę, by dała w internecie ogłoszenie, że szuka tajemniczego nieznajomego, którego spotkała na przystanku. Cieszy się ono dużą popularnością - jednak zupełnie innego rodzaju niż ten, na który liczyła Jagoda. Kinga jest rozemocjonowana z powodu pocałunku z Jankiem. Mężczyzna nalega na kolejne spotkanie. Teresa przekonuje córkę, by pozwoliła sobie na romans. W końcu Kinga zgadza się na randkę. Spotkanie nie przebiega jednak po myśli Janka. Gosia ogłasza rodzinie, że rezygnuje z dalszego leczenia. Wiola nie potrafi się pogodzić z decyzją matki. Natomiast Kaśka nadal spełnia wszystkie marzenia ukochanej. Tym razem zabiera ją na wyprawę w góry.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e3dca41d84471d5d95579afee66c6cf",[]],"52285631":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"52285632":["23-letnia Martyna jest studentką czwartego roku prawa na prywatnej wyższej uczelni. Na branżowej imprezie poznaje 42-letniego Ariela. Spędzają razem miły wieczór. Niewiele brakuje, by doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna nie wraca na noc, czym wzbudza niepokój swojej współlokatorki Soni. Następnego dnia koleżanki udają się na uczelnię. W wydziałowym bufecie Martyna wpada na... Ariela. Okazuje się, że mężczyzna jest od niedawna pracownikiem wydziału, habilitował się za granicą. Ich relacje zacieśniają się, ale oboje umawiają się, że na uczelni muszą zachowywać pozory. Niestety po pewnym czasie Ariel zrywa z Martyną. Pewnego dnia dziewczyna nakrywa go z Sonią w łóżku...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6edb65393f83fc94238db07279d772b8",["N"]],"52285633":["Dębskie","","",["N"]],"52285634":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"52285635":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52285636":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/329adc32c5cc61d28e98debfff7b3796",["N"]],"52285637":["Reż.: Okił Khamidow.
Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906086.jpg","",["N"]],"52285638":["Zenek, gdy spogląda z bieszczadzkich połonin, czuje się jak w letargu. Harnasia odwiedza niedźwiedzica z małym misiem. Krzysztof zakupił jakiś czas temu złośliwego ogiera. Śliwa nie wierzy, że \"Żmiju\" myje schody w bloku nad Zalewem Solińskim. Andrzej \"Hos\" pokazuje ślady po wsiach spalonych w trakcie akcji \"Wisła\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52285639":["Śliwa robi zakupy w kultowym sklepie. Andrzej \"Hos\" próbuje zwabić niedźwiedzia miodem. Do Marioli na okres zimy sprowadza się Ferdek. Zenek dalej uczy robienia bębnów. Artek \"Baca\" po okresie rajdów konnych staje się drwalem. Janek \"Samolot\" wyleczył się z nałogu. Krzysztof wyznaje, że jego ulubionym zajęciem jest podróżowanie konno w Bieszczadach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52285640":["Bartek i Marcin bawią się pod opieką siostry Bartka, Magdy. Chłopiec wymyśla zabawę w chowanego. Zawija się w dywan leżący na podłodze w sypialni rodziców. Robi to jednak tak niefortunnie, że nieomal się w nim dusi. Marcin znajduje kolegę i widząc, że ten nie daje znaku życia, alarmuje Magdę. Dziewczyna odwija dywan z nieprzytomnym bratem i dzwoni po pogotowie. Instruowana przez operatora robi mu sztuczne oddychanie, ale nieskutecznie... W drugiej historii Krystyna spotyka przed wejściem do klatki przemarzniętego 8-letniego Kacpra. Zabiera go do siebie i dzwoni pod 112. Okazuje się, że chłopiec uciekł opiekunce z placu zabaw. W mieszkaniu Krystyny zjawiają się policjanci, a na ich widok dziecko dostaje ataku duszności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1922149.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad77d1012524cd484ab3b5eb9642abf0",["N"]],"52285641":["Kinga wychowuje wraz z mężem 8-letnią córkę. Jej ciągłe utarczki z apodyktyczną teściową powodują, że między małżonkami dochodzi do spięć. Gdy kryzys wisi na włosku, okazuje się, że starsza pani ma swoje powody, dla których zależy jej na skłóceniu syna z jego żoną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52285642":["Z okazji 20. rocznicy ślubu żona Aneta daje 45-letniemu Mariuszowi Witkowskiemu w prezencie członkostwo na portalu randkowym. 40-latka tłumaczy, że nie chce, aby mężczyzna zaczął się rozglądać za innymi kobietami poza jej kontrolą. Mariusz jest nieufny wobec tej otwartej zgody na zdradę. Podejrzewa, że żona już go nie kocha, chce się od niego uwolnić lub ukryć własny romans. Za namową kolegi Witkowski przyjmuje jednak propozycję i umawia się z 35-letnią Joanną. Po powrocie z randki udaje przed Anetą, że świetnie się bawił. Niestety spostrzega, że ta wcale nie jest zazdrosna...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f81141f3069d5ad42e9ce996fae404d8",["N"]],"52285643":["Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. Kobieta musi utrzymać siebie i syna ze skromnej pensji sprzedawczyni. Nie stać jej na remont. A w ich mieszkaniu brak jest łazienki i bieżącej wody. Sedes stoi przy drzwiach wejściowych, a wanna w kuchni. Poza tym i mama, i nastolatek potrzebują osobnego kąta. Ekipa programu przystępuje do pracy, by zapewnić im godne warunki i przywrócić radość życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/07205edf383fd3f17c36413053405780",[]],"52285644":["Dzień Ojca
Ferdek ubolewa nad faktem, że nikt z rodziny nie szanuje go jako ojca. Wiąże to z powszechnym upadkiem obyczajów i kultury. Zdesperowany postanawia zmusić rodzinę do uroczystego celebrowania Dnia Ojca, którego on ma być głównym i jedynym bohaterem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/664f8146a9dace13b2608c2e70763af3",["N"]],"52285645":["Rój
W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 pojawiają się dzikie pszczoły. Rój z dnia na dzień staje się coraz bardziej agresywny. Przestraszeni sąsiedzi łączą siły w walce z natrętnymi owadami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae4c460c9cb38d086400dc1adac416ec",["N"]],"52285646":["Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy
Ferdek otrzymuje od Badury stary, kolorowy turban. Po założeniu go na głowę przenosi się do świata dziwnych snów. Z czasem okazuje się, że przedmiot jest połączony magiczną więzią z dywanem, w którego posiadaniu przypadkowo jest Marian. Wkrótce w kamienicy zaczyna dochodzić do dziwnych zdarzeń. Pojawiają się w niej m.in. piękne kobiety ze Wschodu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/841cd9d683d65c9a20d9a9e500a490f9",["N"]],"52285647":["49-letnia Małgorzata oznajmia swoim córkom, że jest w ciąży. Roksana i Alicja uważają, ze kobieta w jej wieku nie poradzi sobie z wychowaniem. Na dodatek okazuje się, że ojcem dziecka nie jest jej partner, ale kochanek. Matka jednak nie chce powiedzieć, kim on jest. Zatroskane przyszłością maluszka dziewczęta za wszelką cenę zamierzają się tego dowiedzieć. Pewnego dnia Alicja odkrywa, że Małgorzata miała romans z 19-letnim Pawłem. Pech chce, że w chłopaku zakochana jest 18-letnia Roksana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca8b1ee859bec52f2a0cae2abf987c61",["N"]],"52285648":["Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 10-latka codziennie musi dostawać hormon wzrostu. Katarzynie Dowbor imponuje 19-letni Kuba, który mimo tragicznych warunków w domu osiąga doskonałe wyniki w nauce i dostał się na wymarzone studia. W ich lokalu nie ma łazienki, prowizoryczna toaleta jest na korytarzu, a wszyscy poza dziadkiem, któremu za sypialnię służy kuchnia, śpią w jednym pokoju. Ekipa budowlańców będzie się starała odpowiednio zagospodarować każdy centymetr powierzchni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/037e2cae73e68c3ae3e613dd30cd3290",[]],"52285649":["Beata i Kajetan Bartniccy są małżeństwem od trzech lat. Kobieta przedkłada karierę naukową nad macierzyństwo. Staje się to źródłem konfliktów między nią i teściową. Halina uważa, że miejsce dobrej żony jest w domu przy mężu i dzieciach. Stara się pokrzyżować plany zawodowe synowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52285650":["Łowcy organów
Marek i Ania są świadkami, jak z pędzącego samochodu zostaje wyrzucony nieprzytomny mężczyzna. Detektywi natychmiast wzywają karetkę. Okazuje się, że ma on na ciele świeżo zaszytą ranę. Tydzień później mężczyzna, Piotr Kamiński, kontaktuje się z Malanowskim. Wychodzi na jaw, że padł ofiarą łowców organów, którzy wycięli mu nerkę. Chce, by detektywi zajęli się tą sprawą. Piotr niewiele pamięta z wieczora, kiedy został porwany, gdyż ktoś podał mu narkotyk. Przypomina sobie tylko, że przysiadła się do niego brunetka Ania. Wszystko wskazuje na to, że jest ona w zmowie z łowcami organów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777366da2ca246aee5e54bcbaef5d8",[]],"52285651":["Pierwsza miłość
Klientka Malanowskiego Katarzyna Wester obawia się, że jej szesnastoletni syn Dawid wdał się w romans z dorosłą kobietą. Nie chce, by chłopak zmarnował sobie życie przelotną fascynacją. Detektywi, obserwując Dawida, odkrywają, że rzeczywiście spotyka się ze starszą od siebie Eweliną. Śledząc parę, docierają do sex-shopu, w którym kobieta na prośbę Dawida kupuje seksowną bieliznę. Detektywi są pewni, że ich śledztwo zbliża się ku końcowi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776b1813a3ffc4dccc9ca35ed7cf2c",[]],"52285652":["Życie innych
Zostaje pobity prywatny detektyw, przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Policjanci podejrzewają męża ostatniej klientki ofiary, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie swoich zdrad. Wbrew funkcjonariuszom Lasecki prowadzi równoległe śledztwo. Tymczasem Olgierd zapomina o urodzinach Majki. Kobieta stwierdza, że dla partnera zawsze ważniejsza jest praca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52285653":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285654":["49-letnia Małgorzata oznajmia swoim córkom, że jest w ciąży. Roksana i Alicja uważają, ze kobieta w jej wieku nie poradzi sobie z wychowaniem. Na dodatek okazuje się, że ojcem dziecka nie jest jej partner, ale kochanek. Matka jednak nie chce powiedzieć, kim on jest. Zatroskane przyszłością maluszka dziewczęta za wszelką cenę zamierzają się tego dowiedzieć. Pewnego dnia Alicja odkrywa, że Małgorzata miała romans z 19-letnim Pawłem. Pech chce, że w chłopaku zakochana jest 18-letnia Roksana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ca8b1ee859bec52f2a0cae2abf987c61",["N"]],"52285655":["Iwona dowiaduje się od swojej matki, że jej mąż Robert i jego brat bliźniak Daniel zaginęli podczas wyprawy na skałki. Wkrótce małżonek kobiety, z którym ta rozstała się 6 miesięcy temu, zostaje odnaleziony na brzegu rzeki. Prosi, by Iwona przyjęła go do siebie. Kobieta się zgadza, rozstaje się ze swoim dotychczasowym partnerem i na nowo zakochuje w mężu. Przyjaciółka fryzjerki zauważa jednak, ze zachowanie mężczyzny się zmieniło. Podejrzewa, że to Daniel podszywa się pod brata. Iwona początkowo nie daje temu wiary, ale gdy znajduje na ramieniu ukochanego tatuaż, którego on wcześniej nie miał, ogarniają ją wątpliwości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920457.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4d007fa09d065f52fe6c48b5642277a8",["N"]],"52285656":["Bazar
Po spowodowanym stresem załamaniu nerwowym Marian Paździoch trafia do szpitala. Helena Paździochowa na czas jego nieobecności proponuje Ferdynandowi Kiepskiemu opiekę nad ich stoiskiem z majtkami i skarpetkami na osiedlowym bazarze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3954",[]],"52285657":["Cząstki elementarne
Marian Paździoch obsesyjnie szuka pewnej matematycznej formuły. Twierdzi, że pozwoli mu ona określić reguły rządzące wszechświatem. Ku zdumieniu wszystkich mieszkańców kamienicy, którzy początkowo uważają go za idiotę, udaje mu się dokonać pewnego bardzo interesującego odkrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3953",[]],"52285658":["Stomatolog Zofia Dulęba przez ostatnich sześć miesięcy przebywała na kontrakcie w Dubaju. Ze Sławomirem są małżeństwem od sześciu lat. Do tej pory układało im się idealnie. Jednak po powrocie z zagranicy Zofia zauważyła radykalną zmianę w zachowaniu męża. Sławek wraca do domu coraz później, poświęca jej mniej czasu i uwagi. Kobieta czuje od niego obce, damskie perfumy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/230b9c9eecb2d0ceb24817272a2bfa3b",["N"]],"52285659":["Martyna Nawrot w trakcie wesela otrzymuje anonimowy list z informacją o zakładzie, którego podjął się jej mąż. Kamil ma ją zdradzić trzy razy, żeby wygrać samochód od swojego przyjaciela. Martyna nie wie, czy powinna ten list traktować poważnie, dlatego w dramatycznym zgłoszeniu prosi ekipę Petrova o pomoc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c0affab7d9f23fc83a2b3d9f34a65592",["N"]],"52285660":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285661":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285662":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52285663":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52285664":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52285665":["Publiczność pozna motocyklistkę Monikę Jaworską. Kobieta jest niesłysząca, ale to nie przeszkodziło jej w odnoszeniu sukcesów w tym sporcie. Prowadzi również zajęcia dla młodzieży poświęcone tematowi bezpiecznej jazdy. Druga część odcinka dotyczyć będzie integracyjnego biegu osób niepełnosprawnych i sprawnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b833bbdc3ab545bf2a542044a539bd3",["N"]],"52285666":["Batman
Na jednym z osiedli grasuje samozwańczy mściciel, zwany przez mieszkańców \"Batmanem\". Do tej pory jego akcje kończyły się siniakami i zadrapaniami u przestępców, ale tym razem policja zostaje wezwana do brutalnego pobicia, po którym ofiara mściciela walczy o życie. Sprawa się komplikuje, gdy na osiedlu pojawia się plotka, że \"Batmanem\" jest kibol atakujący pseudokibiców konkurencyjnej drużyny. Policjanci muszą odnaleźć prawdziwego sprawcę, zanim wybuchną zamieszki. W trakcie śledztwa dotyczącego mściciela zostaje im przydzielona sprawa kradzieży psa - przewodnika osoby niewidomej, która jest znajomą naczelnika komendy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52285667":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52285797":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52285798":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"52285799":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285800":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52285801":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52285802":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52285803":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285804":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285805":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285806":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285807":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285808":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285809":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285810":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285811":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285812":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285813":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285814":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285815":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285816":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285817":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285818":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285819":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285820":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285821":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52285822":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52285823":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285824":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285825":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52285826":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"52285827":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52285828":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285829":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"52285830":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52285831":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52285832":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52285833":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52285834":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52285835":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285836":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52285837":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"52285839":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52285840":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285841":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285842":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52285843":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"52285844":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52285845":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52285846":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52285847":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285848":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285849":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52285850":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52285851":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52285852":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52285853":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52285854":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52285855":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52285856":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52285857":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52285858":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52285859":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52285860":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52285861":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52285862":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52285863":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285864":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52285865":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52285866":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52285867":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52285868":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285869":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52285870":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52285871":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52285872":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52285873":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52285874":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52285875":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52285876":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52285877":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52285878":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52285879":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52285880":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52285668":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"52285669":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52285670":["Student historii, 25-letni Mateusz Tracz, ma praktyki w archiwum. Sprawdza swoje nazwisko i znajduje dokumenty świadczące o tym, że jego dziadek Franciszek współpracował z gestapo. Załamany chłopak nie może w to uwierzyć. Zaczyna badać historię rodziny i nabiera coraz większego przekonania, że jest potomkiem zbrodniarzy, a jego szanowany przodek ma na sumieniu życie niewinnych ludzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52285671":["Marcel pasjonuje się piłką nożną, jest też zagorzałym kibicem lokalnej drużyny na Śląsku. Po przeprowadzce do Warszawy przychodzi do szkoły w klubowym szaliku, co nie podoba się kilku chłopakom. Dochodzi do szarpaniny, którą przerywa nauczyciel WF-u. Zaprasza on Marcela na trening szkolnej drużyny. Filarami drużyny okazują się jego niedawni napastnicy. Problemy w drużynie nakładają się na konflikt z ambitnym ojcem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/650466daeba0169c6aedac4838006608",["N"]],"52285672":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e0001fe2c2703ae18caa8267aade7d2",[]],"52285673":["Beata marzy o cudownym mężczyźnie i ku swojemu zaskoczeniu spotyka w klubie Jarka, którym jest zachwycona. Wkrótce potem w parku poznaje studenta medycyny o imieniu Jacek, który bierze od niej numer. Młoda kobieta nie wie, kogo wybrać. W drugiej części historia Krystyny Malinowskiej. Kobieta nie ma łatwego życia - jej mąż, Rysiek, od kilku miesięcy jest na bezrobociu. Przez to wszystko Krystyna ledwo wiąże koniec z końcem. Za namową przyjaciółki bierze dodatkową pracę, jako opiekunka dla starszej kobiety.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/78122f6169bb346fc0b42db60971c366",["N"]],"52285674":["Iza i Karol od niedawna są zaręczeni. W niedalekiej perspektywie mają małżeństwo. Łukasz i Kasia - przeciwnie, ich związek jest otwarty. W tym odcinku Łukasz pozna się z Izą, a Karol pójdzie na spotkanie z Kasią. Widzowie zobaczą, jak te spotkania wpłyną na ich relacje z partnerami.","","",["N"]],"52285675":["Wizyta w męskim świecie romskiej społeczności. Tu niemal każda kłótnia kończy się bójką a status określa posiadany samochód.","","",[]],"52285676":["Seria skupia się na przedstawieniu klientów luksusowego sklepu odzieżowego dla najmłodszych. Zaglądają tu nawet celebryci. Rodzice są skłonni wydać niebotyczne kwoty, by ich dzieci prezentowały się modnie i przebojowo.","","",[]],"52285677":["Cztery mieszkanki Zabrza Alicja, Iwona, Julia i Patrycja będą musiały w określonym czasie i za ograniczone środki przygotować dwie stylizacje. Tematami przewodnimi odcinka będą film \"Rzymskie wakacje\" oraz cukier puder. Starania zawodniczek ocenią jurorzy: Dorota Wróblewska, Monika Bielkiewicz-Kirschke oraz Jarek Szado.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2488ecfda34359099f6fcca84b2a011f",["N"]],"52285678":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"52285679":["Pani Izabela kilka miesięcy temu została wdową. Samotnie wychowuje szesnastoletniego Szymona, dwunastoletnią Weronikę, jedenastoletnią Wiktorię i niespełna trzyletnią Alicję. Zrozpaczona kobieta zaczęła na własną rękę remontować ich stary, zrujnowany dom. Przegniłe podłogi trzeba było budować od początku. Brak pieniędzy wymusił zatrzymanie robót. Obecnie cała piątka mieszka w jednym pokoju, śpi na dwóch łóżkach. Łazienka służy im za kuchnię. Z przerażeniem myślą o zimie, bo stary piec zalewa dom wrzącą wodą. Przed ekipą Artura Witkowskiego duże wyzwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52285680":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52285681":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"52285682":["Artur jest bogatym deweloperem. Dziesięć lat temu porzucił żonę dla młodszej kochanki, a teraz jest już z kolejną, jeszcze młodszą kobietą - Matyldą. Podejrzewa, że 26-latka go zdradza. Przypuszcza, że poznała kogoś podczas lekcji tańca lub jazdy konnej. Aby sprawdzić swe podejrzenia, zatrudnia ekipę detektywów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/304c02e6743dd686d7f0e0b88303a47c",["N"]],"52285683":["Rencista Eugeniusz, niegdyś budowlaniec, zmaga się z bólami kręgosłupa i kolan, dlatego nie może podjąć pracy. Swieta przeniosła się do Polski kilka lat temu, pochodzi z ukraińskiej Odessy. Na niej spoczywa utrzymanie partnera i Oli. Mieszkają w komunalnym mieszkaniu w otwockiej kamienicy. Miesięcznie dysponują budżetem zaledwie tysiąca siedmiuset złotych. Ukrainka Gala i Rosjanin Wiktor to rodzice pięcioletniego Aleksa. Mężczyzna jest właścicielem dwóch firm; wytwarzającej torby ekologiczne oraz doradczej. Interesy idą tak dobrze, że kobieta nie musi pracować. Dziennie mogą wydać na osobę dwieście złotych. Zamierzają pozostać w Polsce na zawsze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a80d2a5a7654cb4f7352f58743f833e0",["N"]],"52285684":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f58ce2507c794528a12694e711c4ba6",["N"]],"52285685":["Rafał Stolarski od 3 lat spotyka się z Dagmarą Sobocińską. Od niedawna niepokoją go późne powroty ukochanej do domu, jej zbyt zażyła znajomość z trenerem fitness oraz dwuznaczne SMS-y od różnych mężczyzn. Na dodatek znalazł w jej rzeczach śpioszki i materiały na temat ciąży. Mężczyzna prosi o pomoc śledczych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e43847f495d1e1174283c31bef1b58b9",["N"]],"52285686":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"52285687":["Khloe ukrywa fakt, że jest w ciąży. W związku ze swoim stanem zmaga się z pewnymi komplikacjami. Z kolei Kourtney zastanawia się, czy chciałaby mieć więcej dzieci.","","",[]],"52285688":["Spotkania z najbardziej zadziwiającymi kolekcjonerami z USA, którzy mogą się pochwalić nietuzinkowymi zbiorami. Ludzie ci potrafią poświęcić wiele czasu, energii i pieniędzy, aby pielęgnować swoją pasję i wyszukiwać kolejne egzemplarze różnych przedmiotów do swoich kolekcji.","","",[]],"52285689":["Nowe niewiarygodne historie ludzi uzależnionych od bardzo dziwnych zachowań, nawyków i produktów. Poznamy również ich rodziny i znajomych, którzy za wszelką cenę próbują pomóc im zwalczyć te niezrozumiałe przyzwyczajenia.","","",[]],"52285690":["Czterech profesjonalnych tatuażystów podejmie się naprawienia błędów swoich poprzedników. Dzięki doświadczeniu i talentowi zmieniają nieudane tatuaże w prawdziwe dzieła sztuki.","","",[]],"52285691":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"52285692":["Od wieków ludzie byli skłonni znosić największe cierpienia i poświęcenia, gdy celem było zachowanie młodości i urody.","","",[]],"52285881":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52285882":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52285885":["Pogromcy sprawdzają, czy tropikalne huragany są na tyle silne, by źdźbłem słomy przebić na wylot pień palmy.","","",[]],"52285886":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285887":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285888":["Do Malanowskiego zgłasza się Marcelina Kos razem z córką Sandrą. Kobieta związała się z młodszym od siebie Ksawerym Wolskim. Mężczyzna pożyczył od niej dużą sumę pieniędzy i zniknął. Sandra jest pewna, że matka padła ofiarą oszusta. Marcelina w to nie wierzy i prosi detektywów, by odnaleźli mężczyznę. Jedynym tropem jest portal randkowy, na którym Kos poznała Ksawerego. Udaje się ustalić prawdopodobne miejsce jego pobytu. To złomowisko. Jego właściciel nazywa się tak samo jak zaginiony. Wszystko wskazuje więc na to, że Marcelina została oszukana. Wkrótce między nią a \"prawdziwym\" Ksawerym rodzi się uczucie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770e5c122c93dc202a5b4337b99277",["N"]],"52285889":["Jerzy Grabarczyk wkrótce ma wziąć ślub z Sylwią Kowalewską. Podejrzewa jednak, że dziewczyna go zdradza. Prosi detektywów, by ją obserwowali. Szybko okazuje się, że Sylwia spotyka się z dwoma mężczyznami. Charakter ich znajomości jest dla Jerzego dużym zaskoczeniem. Okazuje się, że Kowalewska prowadzi ryzykowną grę, w której stawka jest bardzo wysoka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777afaf896620bd797c8d0237e762c1",["N"]],"52285890":["Do Malanowskiego zgłasza się właściciel firmy budowlanej Krzysztof Jakubiec. Jego żona zniknęła. Przyjaciółka, z którą miała się spotkać feralnego wieczoru, również nie daje znaku życia. Jakubiec podejrzewa, że ich zaginięcie może mieć związek z anonimowymi e-mailami z pogróżkami, które ostatnio dostawał. Przedsiębiorca podejrzewa, że ich autorem może być jeden ze zwolnionych niedawno pracowników. Bronisław szybko ustala, że to fałszywy trop. Okazuje się, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana niż mogło się wydawać, a w grę wchodzą niewyrównane rachunki krzywd w rodzinie Jakubców.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77775b36dfedd4a6e6a5229baf74e7d5",["N"]],"52285891":["Wychowanek domu dziecka Adrian Konarski prosi Malanowskiego o odszukanie swojej siostry Kamili. Od momentu osiągnięcia przez nią pełnoletności i opuszczenia sierocińca rodzeństwo spotkało się tylko raz. Pierwszym tropem sprawdzanym przez detektywów jest grób na jednym z warszawskim cmentarzy. Adrian zachowuje się tak, jakby cieszył się na myśl, że siostra może nie żyć. Okazuje się jednak, że Kamila ma się dobrze, a w mogile pochowani są rodzice jej i Adriana. Niedługo potem Tomek dociera do mieszkania Kamili. Tam czeka go kolejne zaskoczenie. Mąż kobiety nie wie, że jego żona ma brata. Detektywi zaczynają zastanawiać się nad prawdziwymi intencjami swojego klienta. Są pewni, że coś przed nimi ukrywa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777c90464fb7c042f3bf220116aff84",["N"]],"52285892":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"52285893":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52285894":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285895":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285896":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"52285897":["B-25
W 1943 roku bombowiec B-25 rozbił się nad jeziorem w Karolinie Południowej. Specjaliści od przeprowadzek próbowali odzyskać samolot. Operację trzeba było jednak wstrzymać z powodu huraganu.","","",[]],"52285898":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285899":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285900":["Speer
Historycy kreślą portret Alberta Speera - architekta, polityka i zbrodniarza wojennego.","","",[]],"52285901":["3 września 1939 roku wieś Lubodzież została zbombardowana przez niemieckie lotnictwo. Celem były znajdujące się w miejscowości tabory wycofującej się Armii Pomorze. Na pomniku upamiętniającym to zdarzenie do dziś nie ma szczegółowych informacji dotyczących poległych żołnierzy. Olaf z Radkiem próbują to ustalić, oraz znaleźć w ziemi pamiątki po tym tragicznym wydarzeniu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2da25ccdca245bcd2fd553a79e0b94a0",["N"]],"52285902":["W czasach III Rzeszy Głogów leżał w pasie niemieckiej linii obrony zwanej Oderstellung. Na zespół umocnień składało się około 650 schronów bojowych, zasieków i pól minowych. Linia zbudowana w latach 1928-1939 miała w założeniu bronić granic Niemiec przed atakiem wojsk Polskich, kilka lat później miała zatrzymać radziecką nawałę. Olaf z Radkiem wraz z grupą lokalnych poszukiwaczy ruszają na poszukiwania nieodkrytego od czasów wojny schronu linii Oderstellung.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/364d80cf11cb25529973cc3901824cbc",["N"]],"52285903":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"52285904":["Zamek Chojnik koło Sobieszowa pod Jelenią Górą przyciąga amatorów malowniczych krajobrazów i naukowców badających historię II wojny światowej. Z archiwum niemieckiego wywiadu wynika, że była to siedziba oddziału niemieckich kryptologów, którzy przenieśli się tutaj w 1942 roku z Berlina. Dzięki złamaniu szyfrów Enigmy Brytyjczycy poznawali treść tajnych niemieckich depesz. Natomiast hitlerowcy stworzyli maszynę o kryptonimie \"Ryba Miecz\", dzięki której czytali zakodowane radzieckie depesze i poznawali plany aliantów. Bogusław Wołoszański sprawdzi, czy Niemcy mogli ukryć gdzieś w zamku tę sekretną maszynę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2fa5a3f920688778df10ff9becd06eb8",["N"]],"52285905":["Prow.: Bogusław Wołoszański.
Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.","","",["N"]],"52285906":["Historia gminy Poniec wiąże się z bitwą z roku 1704, w której kawaleryjska armia szwedzka pod dowództwem króla Karola XII wystąpiła przeciwko korpusowi Saskiemu dowodzonemu przez Johanna Matthiasa von Schulenburga. W 2016 roku prawie 150 poszukiwaczy szukało śladów tej walki. Olaf i Sebastian, pasjonaci, którzy brali udział w odnajdywaniu pozostałości po tym historycznym wydarzeniu, próbowali także potwierdzić legendę zbiorowej mogiły zwanej Szwedzką Górką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3ce02ff2a710df38d3491120d0aa23f6",["N"]],"52285907":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"52285908":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52285909":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"52285910":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"52285911":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52285912":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52285913":["Morderstwo 11-letniej Magdaleny Czechowskiej z Kielc to jedna z najbardziej zawiłych nierozwiązanych spraw świętokrzyskiej policji. Fajbusiewicz zajmie się także zabójstwem Aleksandra Banacha, 93-latka z Gdańska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea43b3fb22e442ef26ff3d9170cba66b",["N"]],"52285914":["Kulisy zaginięcia 42-letniej Małgorzaty Gillner z Gliwic, doświadczonej wychowawczyni przedszkolnej. Tuż przed tajemniczym zniknięciem złożyła podanie z prośbą o zwolnienie. Kobieta rzekomo planowała zająć się czymś nowym. Dyrektorka prosiła ją o zmianę decyzji. Kilka dni później Gillner wyszła rano do pracy, lecz nigdy tam nie dotarła. Michał Fajbusiewicz próbuje wyjaśnić zagadkę razem z rodziną zaginionej i jej znajomymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e94a42a76d7650c61b58a4fdb481d0e",["N"]],"52285915":["Na przełomie 1999 i 2000 roku na Śląsku znikają dwie dziewczynki. 22 lutego 2000 roku nie dociera do szkoły 12-letnia Basia Majchrzak z Jastrzębia Zdroju. Natomiast w listopadzie 1999 roku, tuż po powrocie ze szkoły znika 9-letnia Sylwia Iszczyłowicz z Zabrza. Autor programu podejmuje próbę odtworzenia ostatnich godzin przed zniknięciem dziewczynek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/470c1d9f011ac7e191a022464cf9899c",["N"]],"52285730":["Śliwa robi zakupy w kultowym sklepie. Andrzej \"Hos\" próbuje zwabić niedźwiedzia miodem. Do Marioli na okres zimy sprowadza się Ferdek. Zenek dalej uczy robienia bębnów. Artek \"Baca\" po okresie rajdów konnych staje się drwalem. Janek \"Samolot\" wyleczył się z nałogu. Krzysztof wyznaje, że jego ulubionym zajęciem jest podróżowanie konno w Bieszczadach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52285731":["Grodzisko Dolne, wieś nieopodal Łańcuta. Mieszka tam pan Marek, samotny ojciec siedmioletniej Julki. Mężczyzna kupił stary, drewniany budynek, by jak najszybciej wyprowadzić się z zajmowanego obecnie pokoju w domu rodziców. Nie chce, by Julka dorastała w towarzystwie jego uzależnionych od alkoholu braci. Nowy dom wymaga jednak generalnego remontu, a mężczyzna przeliczył się ze swoimi możliwościami. Remont trwa już 3 lata i tylko jedno pomieszczenie nadaje się do zamieszkania. W budynku nadal nie ma kuchni, łazienki ani kanalizacji. Do akcji wkracza ekipa Artura Witkowskiego. Nowy dom dla pana Marka i Julki zaprojektuje Martyna Kupczyk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52285732":["Widząc zmartwioną Ingę, Robert proponuje, by wyjechali razem z Hanią do Nowego Jorku. Zuza rzuca Indze między wierszami, że Jasiek się jej oświadczył. Patrycja umawia się z Tomkiem na randkę. Na prośbę Wiktora Anka poprawia pozew. Okazuje się, że błędów jest więcej. Wiktor sugeruje, żeby w związku z tym Anka wpadła do niego do domu. Jasiek proponuje Zuzie kupno nowego mieszkania. Kate prosi Zuzę i Ingę, żeby wybrały się z nią na zakupy w poszukiwaniu sukni ślubnej. Inga rozmawia z Dorotą o wyjeździe Hani. Dorota ma sprytny plan. Podstępnie uświadamia Anicie, że wychowywanie nastoletniej dziewczynki jest bardzo trudne. Michał zaprasza Patrycję na randkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900020.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/412ee649b233faf559f892ca9f2520b3",["N"]],"52285733":["Reż.: Juliusz Machulski.
W wyniku misternej intrygi Henryka Kwinty (Jan Machulski) Gustaw Kramer (Leonard Pietraszak) trafia do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze. Tu poznaje Edwarda Sztyca (Bronisław Wrocławski). Podczas jednego ze spacerów proponuje on Gustawowi pomoc w ucieczce w zamian za połowę sumy znajdującej się na szwajcarskim koncie bankiera. Po kilku dniach Kramer zbiega z więzienia i rozpoczyna realizację planu zemsty na Kwincie, który - niczego nie podejrzewając - prowadzi spokojne życie na wsi. Stawiski (Kuba Geiger), sekretarz byłego dyrektora banku, wynajmuje Tędlarza (Józef Jaworski), specjalistę od \"mokrej roboty\". By sprowokować Kwintę i zwabić go w pułapkę, gangster usiłuje zlikwidować Duńczyka (Witold Pyrkosz). W tym czasie Sztyc porywa córeczkę Marty (Ewa Szykulska), która mieszka teraz z kasiarzem. Co na to Kwinto?... Znakomite aktorstwo, interesująco opowiedziana intryga i spora dawka humoru to atuty filmu stanowiącego kontynuację komedii \"Vabank\". Sequel nie spotkał się z takim aplauzem krytyki jak pierwsza część przygód błyskotliwego i eleganckiego kasiarza. Juliuszowi Machulskiemu zarzucano kopiowanie pomysłów. Atutem filmu są jednak zaskakujące zwroty akcji i doskonałe aktorstwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898447.jpg","",["N"]],"52285734":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Włoski przemysłowiec Francesco Romanelli (Kazimierz Witkiewicz) przybywa do Warszawy w sprawach handlowych. Już na lotnisku zaczyna prześladować go pech. Po uroczystym powitaniu przez oczekujących go Polaków, wsiada do niewłaściwej taksówki. Kierowca pozostawia go w centrum miasta, gdzie przeżywa wiele przygód, które splatają się z perypetiami innych ludzi. W ten pierwszy dzień tygodnia wszyscy mają bowiem problemy. Milicjant (Andrzej Herder) regulujący ruchem musi zaopiekować się synkiem, gdyż w przedszkolu panuje różyczka, a żona nie może wyjść z pracy. Zygmunt (Jerzy Turek) - zaopatrzeniowiec z gminnej spółdzielni - desperacko poszukuje części do kombajnu, zaś pewna sprzedawczyni udaje się do biura matrymonialnego w celu znalezienia seksownego partnera. Na miejscu spotyka przystojnego Włocha, który trafił tam przypadkowo... Szlagierowa komedia Tadeusza Chmielewskiego, twórcy m.in. \"Gdzie jest generał?\" i \"Jak rozpętałem drugą wojnę światową\". Zręcznie napisany scenariusz i sporo udanych gagów zapewniły jej stałe miejsce w polskiej kinematografii, choć nie brakuje też głosów krytycznych. Film jest satyrą na polską rzeczywistość wczesnych lat 70. Codzienność ukazana została jako świat absurdu. W naturze ludzi tworzących tę groteskową codzienność, spryt sąsiaduje z beztroską głupotą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849293.jpg","",["N"]],"52285735":["Reż.: Sam Fell, David Bowers.
Roddy James, rozpieszczona mysz domowa, mieszka w jednym z londyńskich, luksusowych apartamentów. Gdy pewnego razu w zajmowanym przez niego wykwintnym lokalu pojawia się szczur kanałowy Sid, ten, chcąc pozbyć się intruza, zwabia go do toalety, by przez muszlę klozetową wysłać Sida tam, skąd przyszedł. Plan Roddy'ego spala jednak na panewce i to właśnie on zostaje spuszczony z wodą do podziemnego miasta szczurów. Pozbawiony wygód Roddy chce natychmiast wrócić na powierzchnię. W zamian za pomoc w odnalezieniu pływającego gdzieś w ściekowych odmętach rubinu drogę w labiryncie kanałowych korytarzy wskazuje mu poznana w Ratopolis szczurzyca o imieniu Rita. Przeprawę utrudniają depczący im po piętach wysłannicy gardzącego gryzoniami Ala Ropucha, szczury Szpenka i Chlorian, które mają dopilnować, żeby oboje podróżnicy zostali zamrożeni. Nominowany do Bafty i nagrodzony na Seattle Underground Film Festival \"Wpuszczony w kanał\" to trzeci już owoc współpracy DreamWorks Animation i Aardman Features, odpowiedzialnych za sukces \"Uciekających kurczaków\" i filmu \"Wallace & Gromit: Klątwa królika\". W wersji polskiej bohaterom głosu użyczyli: Jacek Bończyk (Roddy), Sławomir Pacek (Sid), Edyta Olszówka (Rita) i Andrzej Chudy (Al Ropuch).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934787.jpg","",[]],"52285736":["Reż.: Barry Sonnenfeld.
Pracoholik Bob Munro (Robin Williams) postanawia wynagrodzić żonie Jamie (Cheryl Hines) i dzieciom: nastoletniej Cassie (Joanna \"JoJo\" Levesque) i Carlowi (Josh Hutcherson), że ich zaniedbuje. Obiecuje bliskim wspólną wyprawę na Hawaje. W ostatniej chwili jednak wymagający szef Todd Mallory (Will Arnett) zleca mu zajęcie się niecierpiącymi zwłoki sprawami w Kolorado. Gdy nie wypełni zadania, straci pracę. W tej sytuacji Munro oznajmia rodzinie, że zamiast spędzić urlop na słonecznych Hawajach, wybiorą się w podróż samochodem kempingowym do Kolorado. Doskonała komedia przygodowa w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda, twórcy \"Rodziny Addamsów\", \"Dorwać małego\" i \"Facetów w czerni\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861932.jpg","",["N"]],"52285737":["Reż.: David Petrarca.
Młoda Sara Johnson (Izabella Miko) uczęszcza do prestiżowej akademii tańca Julliard. Dziewczyna, która dorastała na przedmieściach Chicago jest doskonałą tancerką i jedną z najlepszych uczennic szkoły. Wymagająca nauczycielka Monique Delacroix (Jacqueline Bisset) otacza szczególną opieką utalentowaną podopieczną. Wróży jej karierę i chce pomóc w spełnieniu marzenia o zostaniu profesjonalną baletnicą. Tymczasem Sara zaprzyjaźnia się z innym wykładowcą, Milesem (Columbus Short). Dziewczyna podziela jego fascynację hip-hopem, subkulturą raperów i ulicznym, żywiołowym tańcem. Okazuje się jednak, że niezwykle trudno jest pogodzić tę pasję z zajęciami klasycznego baletu. Tancerka będzie musiała podjąć jedną z najtrudniejszych w dotychczasowym życiu decyzji, by obrać ścieżkę zgodną z jej temperamentem i prawdziwymi zainteresowaniami. Film jest kontynuacją kinowego przeboju z 2001 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868406.jpg","",[]],"52285738":["Reż.: Frank Coraci.
Michael Newman jest architektem, który wszystkie siły i całą uwagę skupia na pracy. Niestety, zupełnie oddany zawodowym obowiązkom zaniedbuje swoją rodzinę - kochającą żonę Donnę oraz dwoje dzieci. Mężczyzna żyje w ciągłym stresie. Wciąż jednak liczy, że jego poświęcenie się opłaci i wkrótce otrzyma za nie wynagrodzenie. Newman ma bowiem nadzieję, że szef Ammer w końcu zaproponuje mu spółkę. Niebawem życie pracoholika rzeczywiście się zmienia. Dzieje się to jednak w zupełnie nieoczekiwany sposób. Pewnego dnia ekscentryczny sprzedawca Morty daje Michaelowi elektronicznego pilota. Okazuje się, że urządzenie posiada magiczną moc. Dzięki niemu Newman zyskuje niezwykłą władzę nad czasem - może zobaczyć wydarzenia ze swojej przeszłości i poznać przyszłość. Początkowo jest zachwycony cudownym wynalazkiem. Ma nadzieję, że pozwoli mu on pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe. Czar jednak szybko pryska. Wkrótce bowiem pojawiają się problemy. Okazuje się, że pilot nie zawsze działa zgodnie z życzeniem swojego właściciela, który stopniowo traci kontrolę nad swoim życiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936432.jpg","",["N"]],"52285739":["Reż.: Luke Greenfield.
Justin Miller (Damon Wayans Jr.) i Ryan O'Malley (Jake Johnson) są przyjaciółmi od dziecka. Justin pracuje w firmie zajmującej się produkcją gier wideo, Ryan, kiedyś gwiazd drużyny futbolowej, nie może znaleźć stałej pracy. Pewnego wieczoru przebierają się na imprezę za policjantów. Potem ruszają w miasto. Wszyscy, łącznie z prawdziwymi funkcjonariuszami, dają się nabrać na ich przebranie. Przyjaciele doskonale się bawią i osiągają przy okazji szereg rozmaitych korzyści. Choć Justin boi się zdemaskowania, postanawiają kontynuować maskaradę. Ryan kupuje w tym celu prawdziwy radiowóz, koguty policyjne oraz radiowy skaner. Niestety, swoim zachowaniem ściągają uwagę mafioza Mossiego Kasica (James D'Arcy), który postanawia pozbyć się sprawiających kłopoty funkcjonariuszy...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936117.jpg","",[]],"52285740":["Reż.: Brian A. Miller.
Niedaleka przyszłość. Alternatywą dla powszechnej wirtualnej rozrywki są miejsca, w których można spełnić na żywo nawet najbardziej mroczne fantazje. Bardziej zamożnym klientom usługę taką oferuje korporacja Vice, którą kieruje Julian (Bruce Willis). W ich zasięgu pozostają napady na banki, wyuzdany seks czy morderstwa, a dzięki temu, że w każdym scenariuszu główne role odgrywają kontrolowane całą dobę androidy, nikt nie ponosi odpowiedzialności za zbrodnie. Po każdej inscenizacji maszynom kasuje się pamięć i przywraca do użytkowania. Pewnego dnia jeden z cyborgów, Kelly (Ambyr Childers), ulega awarii, przez którą zachowuje wspomnienia. Ucieka z kompleksu z zamiarem zemsty na swoich oprawcach. W ślad za nią ruszają wysłannicy Juliana oraz policjant, Roy (Thomas Jane). Bruce Willis i Thomas Jane (\"Wyposażony\") w ciekawym thrillerze science fiction w reżyserii Briana A. Millera (\"Martwy policjant\", \"Książę\").","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1841225.jpg","",[]],"52285741":["Przy okazji interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej patrol odkrywa w sąsiednim mieszkaniu zwłoki zamożnego przedsiębiorcy. Detektywi odkrywają, że wdowa po nim miała poważny motyw do zbrodni. Była zdradzana z młodszą kobietą. Kochanka jej męża zniknęła. Policjanci przypuszczają, że tajemniczy dokument znaleziony w firmie biznesmena może naprowadzić ich na właściwy trop w sprawie. W tym samym czasie technik Kazimierz prosi Kubę o pieniądze. Prawdopodobnie wpadł w kłopoty, ale gdy kolega chce udzielić mu pożyczki, odmawia. Roguz zastanawia się, czy mimo wszystko nie powinien mu pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52285742":["Podczas imprezy dziewczyna zażywa narkotyk, po którym nieprzytomna ląduje w szpitalu. Okazuje się, że ktoś podał jej dopalacz nowego typu. Policjanci szukają dilera. Trafiają na trop większej afery. Piotr Zarębski ma problemy zdrowotne. Siostrzenica Anna namawia go do wzięcia urlopu. Naczelnik jednak nie ma zamiaru wypoczywać, co może mieć tragiczne konsekwencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52285743":["Od ciosu nożem ginie wolontariusz pracujący w schronisku dla bezdomnych. Detektywi podejrzewają, że morderstwo może mieć związek z problemami rodzinnymi ofiary. Śledztwo diametralnie zmienia swój bieg, kiedy na jaw wychodzi istotny fakt z życia zabitego mężczyzny. Tymczasem Aneta i Stefan przechodzą kolejny kryzys. Kobieta zamierza wrócić do pracy, ale je partner nie chce o tym słyszeć. Problem stanowi kwestia opieki nad ich córeczką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52285744":["Złodzieje włamują się na strzelnicę i kradną kilka sztuk broni oraz dużą ilość amunicji. Olgierd i Krystian ustalają, że w zdarzenie może być zamieszany pracownik. Dzięki Łucji policjanci ustalają miejsce pobytu zaginionego przez lata męża Mai, Damiana Staronia. Funkcjonariuszka ma szanse uwolnić się od przeszłości. Olgierd wspiera partnerkę, jednak postawa odnalezionego komplikuje sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52285745":["Do Bronisława zgłasza się dyrektor szkoły, który ma problem z dilerami dopalaczy na terenie placówki. Dwóch uczniów trafiło już za sprawą używek do szpitala. Na potrzeby śledztwa Tomek Orlik zostaje woźnym. Ratuje z opresji nauczycielkę Justynę, której groził pewien uczeń - główny podejrzany wskazany przez dyrektora. Wdzięczna kobieta zaprasza mężczyznę na kolację. Po kilku dniach Tomek przyłapuje Łukasza Solskiego na handlu dopalaczami na terenie szkoły. Pomimo aresztowania dilera kolejny uczeń \"odlatuje\" w trakcie lekcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3b98b9e32f6424ef10a14f69286bfbf",["N"]],"52285746":["Do Malanowskiego zgłasza się 32-letni Grzegorz Urbańczyk. Potrzebuje on pomocy w wyjaśnieniu dziwnych odgłosów, które od pewnego czasu pojawiają się w jego domu, ale tak, by o niczym nie dowiedziała się jego żona. Pierwszym podejrzanym jest rywal małżeństwa do zakupu nieruchomości. Kolejne tropy zwracają uwagę na przeszłość państwa Urbańczyków. Komuś zależy, aby żona Grzegorza uwierzyła w działalność sił nadprzyrodzonych w jej otoczeniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cadb6d9a6a2e75f1490e78b708abc728",["N"]],"52285693":["Położna jednego ze szpitali położniczych znika w tajemniczych okolicznościach. Detektywi podejrzewają, że dochodzi tam do nielegalnych procederów, jednak w placówce panuje zmowa milczenia. Równocześnie policjanci badają sprawę skradzionej tożsamości. Na prośbę żony mąż informuje o przestępstwie, potem jednak w tajemnicy przed nią usilnie stara się wycofać zgłoszenie.","","",["N"]],"52285694":["Rodzice zgłaszają zaginięcie 19-letniej córki. Dziewczyna dzień przed swoim zniknięciem wyszła z klubu z nieznajomym mężczyzną. Detektywi odkrywają, że miała wiele tajemnic oraz że w rodzinie trwa nieustający konflikt. Sprawa komplikuje się, kiedy z wycieczki szkolnej znika brat zaginionej. W międzyczasie detektywi zajmują się odnalezieniem policyjnej informatorki, prostytutki Nataszy. Zarówno detektywi, jak i koleżanki Nataszy nie mogą się z nią skontaktować. Okazuje się, że kobieta mogła podpaść nowemu alfonsowi.","","",["N"]],"52285695":["Do biura Malanowskiego przychodzą Krystyna i Jakub Woźniakowie, którzy jakiś czas temu zlecili detektywom ustalenie, kto nakłaniał ich syna do odebrania sobie życia. Detektywi znaleźli w jego komputerze treści rozmów, jakie prowadził z niejaką \"DarkAngel\". W ich wyniku chłopak podciął sobie żyły, ale udało się go uratować. Na zdjęciu, którym posługiwał lub posługiwała się \"DarkAngel\", Jakub rozpoznaje swoją sekretarkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/bccaf0a162ff7b7eb2bd4c214ab087b7",["N"]],"52285696":["W biurze detektywów pojawia się Marta Wiśniewska. Młoda kobieta prosi o wyjaśnienie zagadkowej śmierci wuja Antoniego. Kilka miesięcy temu mężczyzna nagle przypomniał sobie o rodzinie, choć przez lata nie utrzymywał z nią kontaktów. Marta zaprzyjaźniła się z nim, dzięki czemu zdołał przed śmiercią poskarżyć się, że czuje się jak królik doświadczalny. Znajomy kardiolog przyjmuje Malanowskiego do kliniki, w której leczył się Antoni. Detektywi znów pracują pod przykrywką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b8d140e0eee969413935e16f12eae18",["N"]],"52285697":["Do Bronisława zgłasza się dyrektor szkoły, który ma problem z dilerami dopalaczy na terenie placówki. Dwóch uczniów trafiło już za sprawą używek do szpitala. Na potrzeby śledztwa Tomek Orlik zostaje woźnym. Ratuje z opresji nauczycielkę Justynę, której groził pewien uczeń - główny podejrzany wskazany przez dyrektora. Wdzięczna kobieta zaprasza mężczyznę na kolację. Po kilku dniach Tomek przyłapuje Łukasza Solskiego na handlu dopalaczami na terenie szkoły. Pomimo aresztowania dilera kolejny uczeń \"odlatuje\" w trakcie lekcji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d3b98b9e32f6424ef10a14f69286bfbf",["N"]],"52285698":["Do Malanowskiego zgłasza się 32-letni Grzegorz Urbańczyk. Potrzebuje on pomocy w wyjaśnieniu dziwnych odgłosów, które od pewnego czasu pojawiają się w jego domu, ale tak, by o niczym nie dowiedziała się jego żona. Pierwszym podejrzanym jest rywal małżeństwa do zakupu nieruchomości. Kolejne tropy zwracają uwagę na przeszłość państwa Urbańczyków. Komuś zależy, aby żona Grzegorza uwierzyła w działalność sił nadprzyrodzonych w jej otoczeniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cadb6d9a6a2e75f1490e78b708abc728",["N"]],"52285699":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285700":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52285701":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"52285702":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"52285703":["Bangkok słynie ze wspaniałej pogody, przyjaznych ludzi, niskich cen i pysznego jedzenia. To właśnie dlatego wielu ludzi wybiera się tam na wakacyjne szaleństwa. Tymczasem troje Polaków wybrało to miasto na idealne miejsce do rozkręcenia własnego biznesu. Maciek jest założycielem sieci szkół językowych, zatrudnia 120 osób, a w jego placówkach uczy się ponad 5 tysięcy studentów. Oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem nie płaci podatków. Krzysztof, właściciel firmy produkującej aplikacje edukacyjne, obecnie myśli o trzech ślubach z tę samą kobietą. Na jednej z uroczystości ma być aż tysiąc gości. Z kolei Piotrek, konsultant biznesowy, zarabia w miesiąc tyle, ile kiedyś z Polsce przez cały rok. Wszyscy, którzy mają świetny pomysł na własny interes lub po prostu mają ochotę się zabawić, powinni przyjechać do Bangkoku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fcba4c245fead1a5624d991dc7d421",[]],"52285704":["Dubaj - piekło czy raj? Wprawdzie litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. Ciepłolubni będą zadowoleni - w styczniu temperatura utrzymuje się około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może się podnieść nawet do 50. W tym odcinku widzowie poznają Justynę, która w Dubaju handluje złotem, czyli nieruchomościami, oraz Maćka, który wyposaża najdroższe hotele w dzieła sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/448ddcc992303c8042f5b4565a913275",[]],"52285705":["W Kołobrzegu w 1945 były zaślubiny Polski z morzem, choć przed wojną były to tereny niemieckie. W podmiejskich lasach było tu lotnisko Luftwaffe. Tereny leśne skrywają także historię pradziejowej kultury wielbarskiej z początku I w. n. e. Archeolodzy natrafili tu na obszar cmentarzyska kurhanowego. Poszukiwania idą więc dwutorowo, a znalezione artefakty może dzielić tysiąc lat. Przeczesywanie lasu z ekspertami i stowarzyszeniem \"Parsęta\" odkrywa niezwykłą historię tego miejsca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/827de882f30fc78b60c8542f52228f96",["N"]],"52285706":["1 lutego 1945 r. miejscowość Mniszek pod Grudziądzem stała się areną walk. Gwardyjskie dywizje Armii Czerwonej rozszerzały swe przyczółki na lewym brzegu Wisły, by ostatecznie zamknąć pierścień okrążenia wokół niemieckiej Festung Graudenz. Leśne dukty położone na skraju kompleksu Borów Tucholskich od rana do wieczora rozbrzmiewały hukiem detonacji pocisków, świstem odłamków i rykiem silników czołgów. W zgiełku bitewnym ciężko było usłyszeć jęki konających. Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski poszukają pozostałości po tamtym okresie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f8eb3eee5aefb7dd5f9abdbf4eecba19",["N"]],"52285707":["Szefowie kuchni mają reputację porywczych i słyną z ostrych wypowiedz. Jednak gdy odchodzą z pracy, zdesperowani właściciele restauracji dzwonią do specjalnej agencji, która w kryzysowej sytuacji jest w stanie uratować lokal przed upadkiem.","","",[]],"52285708":["W Neapolu działa około 200 klanów mafijnych. Każde osiedle ma własną organizację, która zajmuje się wymuszeniami, zakładami sportowymi i handlem narkotykami. Najsłynniejsza i najpotężniejsza z nich jest Camorra.","","",[]],"52285709":["Analiza związku człowieka ze słońcem, jako źródłem życia, światła i ciepła w relacji astrofizyków, mikrobiologów, klimatologów i antropologów.","","",[]],"52285710":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"52285711":["Twórcy programu opowiedzą o organizmach żyjących na wyspach, które muszą dostosowac się do warunków tam panujących.","","",[]],"52285712":["Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.","","",[]],"52285713":["
Twórcy serialu prezentują latające fortece, gigantyczne samoloty transportowe oraz najnowocześniejsze jednostki pasażerskie, które budzą respekt i podziw miłośników lotnictwa na całym świecie.","","",[]],"52285714":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"52285715":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285716":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285717":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285718":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52285719":["Dokument pokazuje m.in., w jaki sposób Wielki Kryzys dał początek dyktatorskim rządom w Niemczech, Włoszech, Japonii i Hiszpanii. Przywódcy zachodnich mocarstw dopuścili, by Hitler rozpętał II wojnę światową.","","",[]],"52285720":["Drwal Czesiek, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy opowiada o swoich obawach. Malarz Andrzej \"Żmiju\" tropi niedźwiedzie. Grześ \"Śliwa\" uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej \"Solidarności\" i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem. Twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal - Tomek \"Wiśnia\" siłuje się na rękę z Grzesiem \"Śliwą\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52285721":["Jasiek i Grzesiek \"Śliwa\" zamawiają u Andrzeja obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, zaczął pracować w lesie w wieku 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera jelenie rogi nazywane zrzutami. Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią - dynksiarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"52285722":["Jerzy Biedrzycki wyrusza na mazurskie jeziora, gdzie zamierza zapolować na wielkie okonie. W drodze na łowisko prowadzący odwiedza Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo im. prof. Benedykta Dybowskiego oraz skansen zabytkowych chat mazurskich. Miejscowi wędkarze omawiają najskuteczniejsze przynęty na podlodowe łowy na Jeziorze Nidzkim i podpowiadają, gdzie szukać na przedwiośniu dorodnych ryb. Jurkowi i jego towarzyszom udaje się złapać m.in. płocie, okonie, krąpie oraz sieje, ryby coraz rzadziej spotykane na Mazurach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8e2fadc4a986a9e2e7757430f89c9941",[]],"52285723":["Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze spędzają kolejny dzień na archipelagu Bijagós na Oceanie Atlantyckim w Gwinei Bissau. Podróżnicy wybierają się na bezludną wyspę, zamieszkaną wyłącznie przez dzikie ptactwo i groźne hipopotamy. Po dotarciu do brzegu wędkarze wyruszają na poszukiwania mało znanych egzotycznych gatunków ryb. Na początek łowią m.in. sardyny, dorady, morskie czerwone karpie i lucjany szare. Wkrótce udaje im się namierzyć również endemiczne gatunki, m.in. piękne i niezwykle waleczne ottolity senegalskie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/772ae062edf692f4401ebe86e4b43fa9",[]],"52285724":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","",["AD"]],"52285725":["Opactwo cystersów w Lubiążu znane jest jako miejsce, w którym w czasie II wojny światowej działała wciąż nieodnaleziona podziemna fabryka oraz jako miejsce ukrywania przez nazistów skarbów. Zupełnie nieznana jest powojenna historia klasztoru, w którym urządzono tzw. obóz filtracyjny dla zwalnianych z niewoli jeńców radzieckich. Próby wyjaśnienia tej tajemnicy w 1986 roku zostały niespodziewanie przerwane na polecenie ówczesnego ministra spraw wewnętrznych. Bogusław Wołoszański spróbuje poznać tajemnice związane tym zabytkiem.","","",["AD"]],"52285726":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a4c31b1adfd374b60b86d3568aeabae7",[]],"52285727":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c43060c450f3fbc24a7c717d5ab09a5",[]],"52285728":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/449cfeadc00fd053fd9921d636c4b518",["N"]],"52285729":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/30bef5b2fec5c08a937c201d203e1c7d",["N"]],"52286045":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52286046":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52286047":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52286048":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52286049":["Agnieszka jest matką dwojga dzieci. Razem z córką mieszka w wiosce, w połowie zniszczonego domu. Syn kobiety, cierpiący na mukowiscydozę 16-letni Mateusz, niedawno przeszedł przeszczep płuc. Wiedeńscy lekarze, którzy przeprowadzili operację, zakazali chłopcu powrotu do zagrzybionego budynku. Rodzina została rozdzielona. Mateusz mieszka dziadków. Sytuację pani Agnieszki i jej pociech może uratować jedynie generalny remont całego domu. Mieszkająca w jego drugiej połowie babcia, zgodziła się bowiem oddać część swojego mieszkania na pokój dla chłopca. Ekipa Katarzyny Dowbor bez wahania podejmuje wyzwanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936431.jpg","",["N"]],"52286050":["Reż.: Tony Mordente.
Zbiegły więzień poprzysięga zabić wszystkich, którzy przyczynili się do jego aresztowania, w tym również Walkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52286051":["Reż.: Tony Mordente.
W Miami Walker podaje się za dilera kokainy, by schwytać barona narkotykowego i uratować więzionego policjanta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52286052":["Reż.: Chuck Bowman.
Siostrzenica CD zostaje porwana przez swojego byłego chłopaka, który zmusza ją do udziału w napadach na bank. Czy Walker zdąży jej przyjść z pomocą?","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52286053":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52286054":["
Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917483.jpg","",[]],"52286055":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52286056":["Na komendę przychodzi nauczycielka. Ojciec jednej z dziewczynek nie odebrał córki z wycieczki, nie można się do niego dodzwonić i nie ma go w domu. Mężczyzna wychowuje dziecko samotnie. Okazuje się, że zaginiony miał kontakt z agencją towarzyską. Szymon jedzie do lokalu. Udaje klienta, by dowiedzieć się czegoś od pracujących tam prostytutek. W barze Mikołaja zjawia się Juliusz z Luną. Prosi Białacha, by zajął się jego psem. Jaskowska rozmawia z prokuratorem Zielińskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/21e20db5a707e94e0a74073ca91eb131",["N"]],"52286057":["Nadwrażliwy malarz Fabian i pielęgniarka Alicja są małżeństwem. Kobieta stara się pilnować, by mąż nie popadał w stany depresyjne, do których ma skłonność. Pewnego dnia Alicja zaprasza na kolację nową sąsiadkę, Martę. Kobieta nie przypada do gustu Fabianowi. Sytuacja pogarsza jeszcze, gdy sąsiadka zgadza się mu powróżyć. Gdy Marta wspomina o śmierci rodziców Fabiana, ten wpada we wściekłość i wyrzuca ją z domu. Alicja nie wie, co tym myśleć, gdyż jej teściowie żyją, a reakcja męża wydaje jej się niezrozumiała. Wkrótce okazuje się, że Fabian nie mówi jej wszystkiego o swojej przeszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/68d32802152fdc51b0631a082da739fc",["N"]],"52286058":["Młoda pielęgniarka Mirka mieszka sama w domku jednorodzinnym. Niespodziewanie odwiedza ją matka. Renata ma właśnie przerwę w pracy na uczelni i chce zostać u córki dłużej. Matka Mirki jest bardzo rozrywkową kobietą i często zmienia mężczyzn. Córka stanowi jej zupełne przeciwieństwo. Renata nie daje jej spokoju, wciąż dopytując, czy jest kimś związana. Wreszcie Mirka kłamie, że ma romans z żonatym sąsiadem. Matka postanawia zacząć działać, czym wywołuje serię nieporozumień.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c3166bba68dab26c6daea9b91b2b2c6f",["N"]],"52286059":["W sąsiedztwie rodziny Adamiaków zamieszkuje młody lokator, Robert, którego rodzice przed kilkoma laty zginęli w wypadku samochodowym. Z czasem Damian Adamiak zaprzyjaźnia się z chłopakiem. Robert coraz częściej bywa u sąsiadów, którzy ciepło go przyjmują. Chłopak zaczyna się jednak podejrzanie zachowywać. Zaniepokojeni Adamiakowie zabraniają synowi widywać się z sąsiadem. Ojciec Damiana postanawia zakraść się do domu Roberta. Ku swemu przerażeniu odkrywa tam liczne zdjęcia swojej rodziny i szczegółowe zapiski dotyczące ich życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf903e6bc62daf1b6704c9e21393ae50",["N"]],"52286060":["Lena i Elżbieta mieszkają w sąsiednich domach. Pierwsza z kobiet mieszka sama i zajmuje się tłumaczeniem powieści kryminalnych. Elżbieta jest muzykiem i dzieli dom ze swoim chłopakiem Mateuszem. Któregoś dnia Lena zauważa przez okno, że Mateusz wyprowadza się do Eli. Chłopak prosi Lenę, by pozwoliła mu zostać w jej domu przez kilka dni. Wyjaśnia jej, że chce mieć na oku Elę, do której ma się wprowadzić jej były chłopak Igor, który właśnie wybudził się po 8 latach ze śpiączki. Okazuje się, że pojawienie się Igora to nie przypadek. Lena, Elżbieta i Mateusz znajdą się w niebezpieczeństwie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3100afcb47831570a1b8f1e51ed7db2b",["N"]],"52286061":["Ruda i Bibi przyjeżdżają do domu klienta, który uważa, że jego żona nawiązała romans. Świadczy o tym zapis internetowego czatu, który znalazł w jej komputerze. Kobieta jednak wszystkiemu zaprzecza. Klient chce jednak zdobyć dowód zdrady na wypadek rozwodu. Ruda i Bibi nie bez wahania przyjmują zlecenie, ponieważ mężczyzna dość wulgarnie im się narzuca. Maks włamuje się na czat żony klienta. Pomocna okazuje się także pani Irenka, której domowe przetwory umożliwią zastosowanie pewnego fortelu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52286062":["W mieszkaniu Zuzy zjawia się Wojtek. Wypytuje koleżankę o jej relację z Krzyśkiem. W pracy Kowal i Zapała jadą do zakładu mięsnego, którego właściciel zgłosił próbę szpiegostwa przemysłowego. Złapana przez niego kobieta jest dziennikarką śledczą. Zatrudniła się w firmie, żeby dowieść fatalnych warunków sanitarnych, w jakich powstają produkty. Niebawem kobieta znika bez śladu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/56447c61b952f1b82e757cffb545be21",["N"]],"52286063":["Trzech mężczyzn spotyka się na pokera. Jeden z nich nadużywa alkoholu i zaczyna grać na nierozsądnie duże stawki. Kiedy kończą mu się pieniądze, stawia własną żonę. Przegrywa. Następnego ranka ktoś znajduje nagie zwłoki kobiety pod oknem własnego mieszkania. Górska i Gawlik badają nietypowe zdarzenie. U Wawerskiego pojawia się Żaneta, dziewczyna, z która policjant miał styczność podczas służby pod przykrywką. Mężczyzna usiłuje przekonać Dagę, że to nieporozumienie, ale Żaneta ma dla niego kolejne wieści, które jeszcze bardziej pogrążają Huberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9db5f34478299ba3f1210dcad23f6b23",["N"]],"52286064":["Reż.: David Hackl.
Surowa sceneria gór Alaski. Pracująca dla amerykańskiej armii Clair Hamilton (Gina Carano) wraca do domu z Bliskiego Wschodu. Powodem przyjazdu jest śmierć ojca. Kiedy rozchodzą się pogłoski o spadku, jaki odziedziczyła, jej syn, Charlie (Anton Gillis-Adelman), zostaje uprowadzony dla okupu. Kobiecie udaje się schwytać jednego ze sprawców oraz zmusić go, aby doprowadził ją do chłopca. Nadchodzi burza śnieżna. Aby przeżyć i uratować swoje dziecko, Clair musi współpracować z porywaczem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936433.jpg","",[]],"52286065":["Reż.: John Schlesinger.
Los Angeles, lata 90. XX w. 30-letnia instruktorka jogi Abbie Reynolds (Madonna) zostaje porzucona przez swojego chłopaka, Kevina (Michael Vartan). Ze swoich smutków zwierza się najlepszemu przyjacielowi Robertowi Whittakerowi (Rupert Everett), który pracuje jako ogrodnik. Oboje stanowiliby dobraną parę, gdyby nie fakt, że Robert jest gejem. Ich wspólny wieczór znajduje nieoczekiwany finał w łóżku. Parę tygodni później kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Abbie i Robert postanawiają zamieszkać razem i wspólnie zająć się wychowaniem dziecka. Wkrótce na świat przychodzi mały Sam. Dorasta w atmosferze radości i miłości. Mija 6 lat. Abbie zakochuje się z wzajemnością w przystojnym bankierze Benie Cooperze (Benjamin Bratt). Oboje zaczynają snuć plany wspólnej przyszłości i przeprowadzki do Nowego Jorku. Robert nie zgadza się jednak, aby zabrali ze sobą Sama (Malcolm Stumpf). Prawie idealny dotąd układ zaczyna się gwałtownie psuć, a dziecko staje się główną kartą przetargową. Pojawiają się też inne komplikacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874507.jpg","",[]],"52286066":["Reportaż o niewidomym informatyku, który z powodzeniem prowadzi serwis komputerowy. Widzowie poznają drugą część rywalizacji reporterów, którzy mają do spełnienia niezwykłą misję. Ponadto pojawi się garść dobrych rad dla miłośników tzw. małej czarnej. Ekipa prześwietli sklepowe półki w poszukiwaniu smacznej kawy. Udaje się również z wizytą do japońskiej farmy tuńczyków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52286067":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52286068":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52286069":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",[]],"52286070":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52286071":["Pierwszym z bohaterów odcinka jest Rafał Miszkiel, który po poważnym wypadku stracił rękę oraz wylądował na wózku inwalidzkim. Nie załamał się jednak i postanowił założyć kanał na YouTubie, gdzie pokazuje jak wygląda codzienne życie osoby niepełnosprawnej. Rozwija też swoje zainteresowania, takie jak gotowanie, gry wideo czy sport. Drugi super człowiek to Rafał Gręźlikowski, którzy marzył, aby zostać zawodowym żołnierzem. Jego plany pokrzyżował jednak rak kości oraz powiązana z nim amputacja nogi. Mężczyzna postanowił skupić się na uprawianiu sportu. Próbował wielu dyscyplin, lecz najwięcej sukcesów odniósł w podnoszeniu sztangi leżąc - jest w niej wielokrotnym mistrzem Polski. Obecnie jego największa pasja to podróże rowerowe.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/679cebd019cad7e8d314dd28ca3f55b2",["N"]],"52286072":["Marcin Szyca wylądował na wózku po wypadku na motocrossie. Początkowo był załamany, jednak zdecydował się zawalczyć o swoje życie poprzez morderczą rehabilitację. Ciężka praca zaowocowała szczęściem rodzinnym oraz powodzeniem w biznesie. Marcin otworzył m.in. własny ośrodek, w którym pomaga osobom znajdującym się w podobnej sytuacji. Kolejna bohaterka odcinka to Adrianna Zawadzińska chorująca na rdzeniowy zanik mięśni. W 2016 roku kobieta postanowiła wystartować w konkursie piękności i zdobyła tytuł Miss Polski na Wózku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0443efc197e587ec562e953a52acfb04",["N"]],"52286073":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52286074":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52286075":["Reż.: Charles Correll.
Wojsko prosi MacGyvera, by przetestował nowoczesny system obronny w jednej z baz. Agent zgadza się. Wkrótce musi walczyć o życie, gdy sterujący zabezpieczeniami komputer wymyka się spod kontroli.","","",[]],"52286076":["Reż.: Paul Krasny.
MacGyver zostaje wysłany w góry, aby uratować dwa rzadkie złote orły przed wyginięciem. Musi zmierzyć się z kłusownikiem, próbującym je zabić i przy okazji go wyeliminować.","","",[]],"52286077":["U Asi Zatońskiej w domu pojawia się wychowawczyni jej młodszego brata. Okazuje się, że nastolatek wagaruje. Nauczycielka podejrzewa, że chłopak wpadł w złe towarzystwo. W pracy Zatońska i Zieliński odpowiadają na wezwanie opiekunki starszej kobiety, która podejrzewa, że jej podopieczna umiera. Po przyjrzeniu się sprawie stróże prawa dochodzą jednak do wniosku, że ta nie kwalifikuje się do kryminalnych. Wkrótce okazuje się jednak, że intuicja ich zawiodła. Następnie patrol siódmy pomaga pobitemu chłopakowi. Nastolatek nie chce zdradzić szczegółów zajścia. Dopiero podczas przesłuchań policjanci poznają nazwisko domniemanego sprawcy. Wkrótce jednak okazuje się, że oskarżony jest ofiarą a nie katem. Tymczasem Profos, który przekonał się, że jego wybranka nie ma uczciwych zamiarów, stracił już nadzieję na znalezienie miłości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d98ba616ac77d039b58e6d42ab6aa7d5",["N"]],"52286078":["Do Septagonu zgłasza się kobieta, która uważa, że jej mąż, Henryk, stał się utrzymankiem zamożnej kobiety. W trakcie śledztwa Ruda i Diablo odkrywają, że mąż klientki posiada własne oszczędności, pochodzące z zaskakującego źródła. Tymczasem Bury i Novy zajmują się zleceniem hodowcy ptaków, z którego domu ktoś wykradł drogocenne jaja egzotycznych kakadu palmowych. Mężczyzna podejrzewa, że sprawcą jest pracownik ZOO, zapalony ekolog, który swego czasu nasłał na niego inspekcję. Zachowanie ekologa rzeczywiście wydaje się detektywom podejrzane...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2ef3708f4156b2e760bef7bad4cbeea4",["N"]],"52286079":["Do \"Septagonu\" przychodzi aktor, który chce spróbować swoich sił jako reżyser, lecz nieustannie napotyka na jakieś przeszkody uniemożliwiające prowadzenie prób do jego debiutanckiego spektaklu. Klient podejrzewa, że ktoś sabotuje to przedsięwzięcie, choć nie ma pojęcia, komu mogłoby zależeć na jego porażce. Jedyna osoba, która przychodzi mu do głowy, to dawny rywal. Ten jednak obecnie przebywa za granicą. Sprawę badają Ruda i Diablo. Szybko odkrywają, że przedsięwzięcie nie podoba się przynajmniej kilku osobom. Tymczasem Novy i Bury badają sprawę właściciela firmy reklamowej, od którego ktoś żąda przekazania poufnych materiałów do najnowszej kampanii promującej napoje energetyczne. Detektywi podejmują trop szantażysty. Sprawa okazuje się niezwykle skomplikowana.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77888a1f7816cfd978713a4a5dd49227",["N"]],"52286080":["Miłość jest ślepa
Anita (Anna Samusionek), gwiazda nocnego klubu, zakochuje się w Norku. Zdesperowana kobieta niestety jest przekonana, że Tadzio nazywa się Karol Krawczyk i przychodzi wynegocjować z Aliną warunki zwrócenia Karolowi wolności. Wówczas zjawia się zazdrosny narzeczony Anity.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e26d781459feada7eed4ea6b2402387c",[]],"52286081":["Kwartet egzotyczny
Alinka narzeka, że ciągle siedzi w domu i w ogóle nie spotyka się z ludźmi. Danusia namawia ją, żeby wstąpiła do zespołu muzyki latynoamerykańskiej, działającego w pobliskim domu kultury. Karol jest oczywiście przeciwny. Jednak kiedy lokalna dziennikarka wyraża się o grupie lekceważąco, Krawczyk stanowczo staje po stronie zespołu. Dzięki temu zapewnia grupie udział w programie transmitowanym na żywo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cb123d82478a5fb7db176a02ec028f6",[]],"52286082":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"52286083":["Doświadczona swatka Patti Stanger, założycielka ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony, kojarzy kolejne pary.","","",[]],"52286084":["Doświadczona swatka Patti Stanger, założycielka ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony, kojarzy kolejne pary.","","",[]],"52286085":["Reż.: Bernard L. Kowalski.
W okolicy dochodzi do serii przestępstw. Jake prosi o pomoc Mickeya Daytonę, który naprawdę nazywa się Paul Harvey i jest detektywem stosującym własne, nie zawsze zgodne z prawem, metody pracy. Podejrzewa on, że sprawcą ostatnich wydarzeń może być powszechnie szanowany prawnik, doradca Stanowej Komisji ds. Policji.","","",[]],"52286086":["Reż.: Michael Lange.
W kościelnym konfesjonale, w którym siedzi spowiednik, ojciec Morrissey, klęka pewien mężczyzna. Wyjawia duchownemu, że zna jego przestępczy sekret. Wówczas duchowny wyciąga broń ukrytą w Biblii i zaczyna śledzić mężczyznę. Niebawem potrąca go swoim samochodem. Ofiara wypadku trafia do szpitala, jednak ojciec Morrissey doprowadza do śmierci niewygodnego dla siebie człowieka. Kiedy autopsja wykazuje, że ofiara miała na ciele zagadkowy tatuaż wskazujący na powiązania z gangiem, sprawą zaczyna się interesować doktor Mark Sloan. Wspólnie z współpracownikami i synem trafia na trop ciemnych spraw ojca Morrisseya.","","",[]],"52286087":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"52286088":["SMS
Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da17b66559287e91a76057b06b0a24fb",[]],"52286089":["Reporterzy opowiedzą o przyczepie kempingowej podczepianej do roweru i dowiedzą się, czy sprawdza się ona w trasie. W programie również zawody Monster Trucków, rzut kowadłem na odległość, owcze rodeo i inne osobliwe zwyczaje prosto z USA. Widzowie dowiedzą się także w jakich warunkach i jak dokładnie uprawia się bakłażany oraz poznają triki na wczesne wstawanie.","","",["N"]],"52286090":["Reż.: Sam Hill.
Młoda kobieta ginie w wypadku samochodowym. Gdy śledczy zjawiają się na miejscu, okazuje się, że sprawa jest dość skomplikowana. W aucie ofiary znaleziono bowiem jeszcze jedno ciało. Agenci odkrywają, że kobieta ukradła ze sklepu jubilerskiego, w którym pracowała, wyceniony na kilka milionów dolarów naszyjnik. Badając wrak samochodu Delko znajduje na przedniej szybie odciski palców mężczyzny przebywającego na zwolnieniu warunkowym. Zastanawia się, czy kobieta jechała z tak ogromną prędkością, chcąc jak najszybciej uciec z łupem, czy też ścigał ją ktoś, kogo się bała. W jej mieszkaniu Ryan znajduje opiłki srebra. Zaczyna podejrzewać, że szef ofiary okłamał ich, mówiąc o kradzieży naszyjnika. Caine rozmawia z jej 8-letnim synkiem. Chłopiec jest wyraźnie zastraszony. Agenci kierują teraz swoje podejrzenia na jego ojca.","","",["N"]],"52286091":["Reż.: Scott Lautanen.
Agenci badają sprawę tajemniczego zniknięcia Melissy Rowe. Ponieważ nie znaleziono ciała kobiety, jej mąż, Stephen, zostaje oczyszczony z zarzutu morderstwa. Caine jest jednak przekonany o jego winie. Wie, że mężczyzna zdradzał żonę, ale nie chciał się z nią rozwieść - płacenie wysokich alimentów mogłoby doprowadzić go do bankructwa. Jego obecna narzeczona wierzy w jego niewinność. Ufa mu bezgranicznie. Już po procesie przypadkowy rybak wyławia ciało Melissy. Zwłoki są jednak w takim stanie, że Alexx nie może ustalić przyczyny zgonu. Wkrótce jednak wpada na pewien ślad. Również Delko, szukając w przybrzeżnych wodach dowodów zbrodni, trafia na interesujący trop, a Wolfe odtwarza pliki usunięte z należącego do Stephena laptopa. Śledczy sprawdzają także informacje o dwóch innych podobnych zaginięciach.","","",["N"]],"52286092":["Walczak się żeni. Wach nie może uwierzyć, że Kuba podjął tę decyzję. Tymczasem Kubis informuje kryminalnych o nowej sprawie. W hotelu za miastem znaleziono zwłoki mężczyzny. Został zamordowany przez uduszenie workiem foliowym nałożonym na głowę. Kowalski twierdzi, że samo podduszanie było prawdopodobnie zgodne z życzeniem denata. Jednak nieplanowanym, przynajmniej przez ofiary, finałem tej gry okazała się śmierć. Kryminalni mają za zadanie odnaleźć dziewczynę, która przybyła do hotelu w towarzystwie ofiary, ale opuściła to miejsce sama. W międzyczasie okazuje się, że denat miał żonę i dwójkę małych dzieci. Kuba i Paulina muszą przeprowadzić trudną rozmowę z nieświadomą niczego kobietą. W toku śledztwa wychodzą jednak na jaw rozmaite mroczne fakty z życia uduszonego mężczyzny, które ostatecznie doprowadziły do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9a9626ed04e92f2180c3708ce147266",["N"]],"52286093":["Reż.: Max Candy.","","",[]],"52286094":["Historia szczoteczki do zębów oraz jej dzisiejsze właściwości. Reporterzy wyjaśnią, jak powstają różne twardości szczoteczki. Dowiedzą się także, czy ceramiczne cząsteczki mogą naprawić wysłużony samochód i jak poprawią się osiągi auta po użyciu Ceramizatora. Widzowie poznają również ewolucję żarówki i dowiedzą się czy kolor włosów ma znaczenie. W odcinku eksperyment z udziałem reporterki, która raz prosić będzie o pomoc jako blondynka, raz jako brunetka.","","",["N"]],"52286095":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52286096":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52286097":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52286098":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52285944":["Po powrocie do pracy Zuza nie chce specjalnych przywilejów z powodu swojego macierzyństwa. Jednak ciężko jej pogodzić obowiązki zawodowe z życiem osobistym. Stefa jest zdania, że Zuza i Jasiek powinni jak najszybciej się pobrać. Namawia ich do przyspieszenia przygotowań do ślubu. Anka umawia Pawła na rozmowę o pracę u swojego znajomego. Proponowanie stanowisko nie odpowiada Strzeleckiemu. Coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów. Inga zmaga się z kompulsywnym podjadaniem. Nie może tez znaleźć nowej posady. Przyjaciółki próbują jej pomóc, ale natrafiają na opór. Na dodatek Gruszewska coraz częściej kłóci się z dorastającą Hanią. Patrycja stara się zajmować pracą, ale wciąż dręczą ją wspomnienia z czasów związku z Wiktorem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/634be3492e330237092608bdf2d91245",["N"]],"52285945":["16-letnia Ada miewa napady złości i agresji. Zakochany w niej Łukasz całkowicie się jej podporządkował. Nauczyciel matematyki nakazuje jej poprawę ocen, a jako korepetytora wskazuje szkolnego playboya Rafała. Ada zakochuje się w Rafale i zrywa z Łukaszem, przez co dochodzi do awantury i kolejnego wybuchu złości. Okazuje się jednak, że Rafał nie traktuje Ady poważnie. Dziewczyna postanawia się zemścić. Namawia swoją kuzynkę Laurę, by go uwiodła i porzuciła. Plan udaje się zrealizować, ale w międzyczasie Laura sama zakochuje się w Rafale.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f5075e521d7bf952bfa1a890f00ae79",["N"]],"52285946":["Ciuciubabka
Młody mężczyzna ustępuje Halinie miejsca w tramwaju. Kiepska jest tym zdruzgotana. Zaczyna obsesyjnie poszukiwać u siebie widocznych oznak starości. Z pomocą przychodzi jej Paździochowa, która namawia sąsiadkę na skorzystanie z kilku cudownych zabiegów medycyny estetycznej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9027bc974b911e1f0d5fdb9dbc3289ff",["N"]],"52285947":["Lekarze uważają, że należy odłączyć Sabinę od aparatury podtrzymującej życie. Karol nie zamierza do tego dopuścić. Michał chce, by sprawa pocałunku została między nim a Kingą, ale ona się nie zgadza. Marysia konfrontuje się w tej sprawie z Michałem. Norbert za wszelką cenę chce dostać się do Stanów. W akcie desperacji zabiera samochód Śmiałka, by dotrzeć do MSZ. Po drodze czeka go miła niespodzianka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e10bad49bfbe181043a8a1e9449fe6fb",["N"]],"52285948":["Sytuacja finansowa Barbariana jest krytyczna. Cezary decyduje się na dramatyczny krok - planuje samobójstwo. Karol nie zamierza dopuścić do odłączenia Sabiny od aparatury podtrzymującej życie. Wpada na szalony pomysł, by sterroryzować personel szpitala ładunkiem wybuchowym. Konflikt pomiędzy Śmiałkiem a Sewerynem osiąga apogeum. Anna prosi o interwencję proboszcza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/68e297fd607a80ce0330a209e44a1c02",["N"]],"52285949":["Dla dobra dziecka
Policja znajduje nieprzytomną kobietę pod wpływem narkotyków. Prawdopodobnie ktoś postarał się, by upozorować, że kobieta sama przedawkowała morfinę. Detektywi w trakcie śledztwa przypuszczają, że pewna osoba mogła chcieć mieć córkę kobiety tylko dla siebie. Tymczasem Adam w dalszym ciągu pracuje z dziennikarką Julią nad artykułem o skorumpowanych funkcjonariuszach policji. Z czasem między nimi rozwija się gorący romans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52285950":["Trudna miłość
Ktoś wrzuca podłączoną do prądu suszarkę do włosów do wanny, w której kąpie się młoda dziewczyna. Studentka umiera na miejscu. Dochodzenie wykazuje, że ofiara w rzeczywistości prowadziła podwójne życie, a niektóre z tropów prowadzą nawet za granicę. Detektywi postanawiają zaplanować prowokację, w której główną role odegra Natalia. Tymczasem Łukasz przekazuje Natalii pewną wiadomość, a Magda planuje niespodziankę dla Kuby. Detektywów czekają poważne zmiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52285951":["Na oddział trafia 52-letni Ryszard Smólski z bólem w klatce piersiowej. Lekarz ostrzega pacjenta, że nie powinien zażywać środków wspomagających potencję. Jego młodsza 23-letnia żona Kamila, która nie wyobraża sobie życia bez seksu, jest wściekła. Do szpitala przyjeżdża Iwona, córka Ryszarda. Kobieta jest przekonana, że młoda macocha zdradza jej ojca. Odkrywa, że nie dość, że Kamila ma narzeczonego, to również pracowała w służbie zdrowia i dokładnie wiedziała, że pastylki na potencję mogą poważnie zagrozić zdrowiu i życiu starszego męża. Pacjent zgłasza sprawę na policję. Pielęgniarka Małgosia jest coraz bardziej zazdrosna o przystojnego fotografa Rafała, z którym się spotyka. Zastanawia się, czy mimo dzielących ich różnic ich związek ma sens.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1668366f15ee560e62e3429342b60b0a",[]],"52285952":["Paulina Mazur przynosi do szpitala półtoraroczną córkę Oliwię. Dziewczynka ma złamaną rączkę. Lekarz zauważa również inne urazy na ciele dziecka. Matka twierdzi, że do złamania doszło przypadkiem, na chwilę tylko spuściła córkę z oczu. Na oddziale zjawiają się Przemek, mąż kobiety, i jego matka Grażyna. Teściowa wykorzystuje sytuację, by pogrążyć znienawidzoną synową w oczach Przemka. Twierdzi, że Paulina nie dopilnowała dziecka, dlatego przejmuje opiekę nad Oliwią. Namawia również syna na rozwód. Lekarze odkrywają kolejne okoliczności, w których doszło do wypadku dziewczynki. Wszystko wskazuje na winę Pauliny. Tymczasem pielęgniarka Ewa denerwuje się jutrzejszą inspekcją na jej oddziale. Szefowa Julita spostrzega mokrą plamę na korytarzu i zarzuca Ewie brak porządku. Pielęgniarka jest jeszcze bardziej zdenerwowana, gdy odkrywa, że ktoś specjalnie rozlewa wodę i bałagani. Próbuje odkryć, kim jest żartowniś, który uprzykrza jej życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0650b4cdad884cf6c1da93ca55d33d1e",[]],"52285953":["Robert zamierza płacić Indze niższe alimenty. Uważa, że pieniądze wydaje ona na siebie, nie na ich dziecko. Gruszewska sądzi, że były partner kogoś ma, dlatego postanowił oszczędzać. Tymczasem kobieta nie może dogadać się z córką. Paweł coraz bardziej pogrąża się w alkoholizmie. Uważa jednak, że nie robi nic złego. Nie reaguje nawet na napomnienia swojej matki. Dochodzi do tego, ze pijany wsiada do samochodu z małym Oliwierem. Jasiek i Stefa obawiają się o zdrowie Zuzy, którą całkowicie pochłaniają przygotowania do ślubu. W planowaniu ceremonii pomaga Patrycja. Kinga potajemnie podkochuje się w Tadku, dlatego powoduje coraz to nowe usterki w salonie fryzjerskim, by jak najczęściej się z nim widywać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/00f8dbf49edc685da8c8d2e3d40fd10f",["N"]],"52285954":["Podczas awantury Paweł obiecuje żonie się zmienić. Zapowiada, że przestanie pić i znajdzie pracę. Wymyśla sobie, że zostanie taksówkarzem. Zuza z kolei ukrywa przed wszystkimi problemy zdrowotne. Badający ją lekarz jest zaniepokojony stanem guzka w piersi pacjentki. Zmartwienie nie pozwala Zuzie skupić się na pracy. Inga nadal nie radzi sobie z Hanią. Sądzi, że to koleżanki córki mają na nią zły wpływ. Zwraca się po pomoc do Andrzeja. Nie wie, że jej byłego męża łączy coś więcej z jedną z przyjaciółek dziewczynki. Na terapii Patrycja spotyka Wikę, ale postanawia się z nią nie spoufalać. Jednak rozmowa z dawną znajomą powoduje, że Kochan zmienia nieco swój sąd o Wiktorze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2b9cd7949ee31e416b188807bf3e7ce0",["N"]],"52285955":["Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki Laury w lesie, gdy zostają napadnięci przez dwóch kryminalistów. Jubilatka i Wiktor, którzy chwilę wcześniej poszli na spacer, wzywają pogotowie ratunkowe. Wiktor czuje, że nie może przyglądać się bezczynnie temu, co robią bandyci. Wbrew ostrzeżeniom operatora interweniuje. W drugiej części odcinka dwoje nastolatków, miłośników ornitologii, udaje się na randkę do lasu. W opuszczonym budynku znajdują związanego, pobitego i rannego mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e19edbedb3ab79a7b3581fdfbf574d0",["N"]],"52285956":["Policja otoczyła szpital, a Artur w roli negocjatora zostaje wpuszczony do Karola. Namawia go, by ten się poddał. Paweł usiłuje oświadczyć się Melce, ale przeszkadza mu seria niekorzystnych zdarzeń. Tymek odpada na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Błażej załatwia mu spotkanie z przedstawicielem firmy tytoniowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd3bf1939e87d11806cdd76b92f63065",["N"]],"52285957":["Paulina chce wracać do domu. Norberta czeka trudna rozmowa z Olkiem, któremu wynajął dom. Dochodzi do kłótni przyjaciół. Melka spotyka się z Darkiem, który uczy ją strzelać. Dziewczyna ma wniknąć w przestępczy półświatek. Krystian zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie. Kalina robi na chłopaku takie wrażenie, że ten kompletnie się kompromituje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60dc1fd5179e477edc7d9ed8c84432dc",["N"]],"52285958":["Natalia namawia Artura na wizytę u psychologa. Podirytowany Górski wybucha gniewem, mówiąc jej o jedno zdanie za dużo. Lucy widzi jak Igor bierze klucze od Michała. Ma kolejną informację, którą może się podzielić: Michał zostawił żonę. W hotelu zjawia się Szymon i jego kilkuletni syn, Marcin oraz Przemek, podróżnik i przemytnik. Zachowanie małego Marcina zwraca uwagę Joli, mimo iż jego ojciec wydaje się uroczy i troskliwy. Dochodzi do awarii windy, w której uwięziona zostaje Natalia, Przemek i Szymon. Dzięki temu Iwona i Jola odkrywają tajemnicę małego Marcina.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec291ca52ed06d87a651fc9ee7003370",["N"]],"52285959":["Mateusz próbuje wrócić do swojego dawnego życia. W hotelu zatrzymuje się 80-letnia staruszka, która ma nietypową prośbę do Natalii. Wkrótce kobieta pada ofiarą złodziei. To, co zostaje jej jednak ukradzione, wprawia sprawców w duże zakłopotanie... Wśród obsługi hotelowej pojawiają się plotki o niecodziennej parze, która szuka chętnych do \"trójkąta\". Lucy jest rozczarowana, bo jej niczego nie zaproponowali.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bbbdcec405f9fe8eaf18876838357cb",["N"]],"52285960":["Anka jest szantażowana przez współpracowników. Na dodatek martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Ponieważ Paweł nie interesuje się jej problemami, zaczyna podejrzewać, że znowu pije. Zuza stara się za wszelka cenę choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Wpada w wir pracy. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga czuje się zniesmaczona romansem Andrzeja. Uważa, że jego lekkomyślność zaszkodzi Hani. Patrycja kontaktuje się z ojcem Wiktora - Dariuszem. Dowiaduje się od niego smutnych rzeczy o mężu. Kobieta zauważa, że Dariusz jest bardzo surowy w stosunku do syna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c61a99ce9260999acb172a9ca494eca",["N"]],"52285961":["Reż.: Pete Travis.
W Hiszpanii zostaje zorganizowana konferencja, której tematem przewodnim jest walka z terroryzmem. Jednym z głównych uczestników sesji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton (William Hurt). Polityk wygłasza przemówienie na placu w Salamance, gdzie gromadzą się tłumy ludzi. Nagle rozlegają się dwa strzały. Ranny przywódca pada na ziemię. Szybko wybucha panika. Chaos wzmaga jeszcze wybuch bomby. Wydarzenia te ukazane zostają z perspektywy ośmiu osób: od agentów ochrony, przez przypadkowych widzów, po sprawców zamachu. Wśród świadków dramatycznego ataku znajdują się funkcjonariusze służb specjalnych Thomas Barnes (Dennis Quaid) i Kent Taylor (Matthew Fox), którzy ochraniali głowę państwa, amerykański turysta Howard Lewis (Forest Whitaker), który nakręcił całe wydarzenie za pomocą kamery wideo i sądzi, że udało mu się zarejestrować również zabójcę, oraz producentka wiadomości telewizyjnych Rex (Sigourney Weaver), która na żywo relacjonuje milionom widzów przebieg zdarzeń. Próbują oni na własną rękę odnaleźć i zidentyfikować zamachowca. Niespodziewanie odkrywają szokującą prawdę. Dynamiczny thriller polityczny w gwiazdorskiej obsadzie i z pomysłową fabułą, w której to samo wydarzenie zostaje ukazane oczami ośmiu osób.","","",["N"]],"52285962":["Reż.: Jan Kidawa-Błoński.
Warszawa, 1967 rok. W kraju narastają nastroje antysemickie. Władze tropią podejrzanych o syjonizm. Tymczasem atrakcyjna Kamila Sakowicz (Magdalena Boczarska) ma romans z Romanem Rożkiem (Robert Więckiewicz). Wkrótce dowiaduje się, że jej kochanek pracuje w Służbie Bezpieczeństwa i rozpracowuje środowisko Uniwersytetu Warszawskiego. Mężczyzna prosi ją o przysługę. Chce, by dziewczyna pomogła mu zdobyć informacje na temat jednego z profesorów - znanego pisarza Adama Warczewskiego (Andrzej Seweryn). W imię miłości Kamila zgadza się inwigilować intelektualistę. Podpisuje deklarację współpracy z SB i wybiera pseudonim Różyczka. Dziewczyna nie ma problemu ze zbliżeniem się do pisarza, ponieważ pracuje w dziekanacie wydziału, na którym wykłada figurant. Udaje jej się zdobyć zaufanie Warczewskiego. Zostaje jego przyjaciółką. Pisarz imponuje jej swoją wiedzą i obyciem w towarzystwie. Wprowadza dziewczynę do środowiska intelektualistów warszawskich. Z czasem Kamila zostaje kochanką Warczewskiego. Zdobywa również sympatię jego córeczki i matki. Tymczasem Rożek staje się coraz bardziej zazdrosny. Wkrótce Kamila zaczyna darzyć Warczewskiego nie tylko szacunkiem, lecz także coraz bardziej się do niego przywiązuje. Dlatego po namyśle zgadza się wyjść za niego, gdy figurant prosi ją o rękę. Jednocześnie nie przestaje donosić SB. Z czasem próbuje przestać spotykać się z Rożkiem i zerwać współpracę z SB, lecz chorobliwie zazdrosny agent nie zamierza stracić seksownej kochanki, a także znakomitego źródła informacji. Film zainspirowany biografią pisarza i popularyzatora historii Pawła Jasienicy. Obraz został wyróżniony wieloma nagrodami, m.in. Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni.","","",["N"]],"52285963":["Stomatolog Zofia Dulęba przez ostatnich sześć miesięcy przebywała na kontrakcie w Dubaju. Ze Sławomirem są małżeństwem od sześciu lat. Do tej pory układało im się idealnie. Jednak po powrocie z zagranicy Zofia zauważyła radykalną zmianę w zachowaniu męża. Sławek wraca do domu coraz później, poświęca jej mniej czasu i uwagi. Kobieta czuje od niego obce, damskie perfumy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/230b9c9eecb2d0ceb24817272a2bfa3b",["N"]],"52285964":["Polityczne kariery
Ciocia Ula otrzymuje propozycję objęcia wyższego stanowiska. Awans wpływa znacząco na jej sposób postrzegania świata i jego problemów. Jako osoba na kierowniczym stanowisku ma zupełnie inne spojrzenie na otaczającą ją rzeczywistość. Jednak szybko przekonuje się, że awans dla kobiety to sprawa bardzo kosztowna. W tym samym czasie Alutka, wzorem romantycznych poetów, zaczyna przejmować się losem ojczyzny. Postanawia zostać przywódcą narodu, a swoją karierę chce rozpocząć od funkcji radnego. Dość szybko odkrywa, że polityka, tak jak literatura opiera się na fikcji i najważniejsze jest wrażenie, jakie robi się na wyborcach, a nie prawda.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8151",[]],"52285965":["Trudna miłość
Ktoś wrzuca podłączoną do prądu suszarkę do włosów do wanny, w której kąpie się młoda dziewczyna. Studentka umiera na miejscu. Dochodzenie wykazuje, że ofiara w rzeczywistości prowadziła podwójne życie, a niektóre z tropów prowadzą nawet za granicę. Detektywi postanawiają zaplanować prowokację, w której główną role odegra Natalia. Tymczasem Łukasz przekazuje Natalii pewną wiadomość, a Magda planuje niespodziankę dla Kuby. Detektywów czekają poważne zmiany.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52285966":["Upiór
Boczek utrzymuje, że widział w piwnicy upiora. Jest przerażony i rozhisteryzowany. Sąsiedzi nie dowierzają mu, utrzymując, że konfabuluje on w celu wyłudzenia jedzenia. Plotka wywiera jednak na wszystkich niezatarte wrażenie i z czasem wszyscy mieszkańcy ulegają psychozie. Zaczynają obawiać się o swoje życie i unikają schodzenia do piwnicy. Szczególnie, że w kamienicy dochodzi do awarii prądu. Jedynym, który nie boi się upiora, jest sąsiad Tadeusz Kopciński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925813.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9d73a28555c6a32c8fe05bb96c5e519d",["N"]],"52285967":["Między Jowitą i Radkiem ponownie zaczyna się dobrze układać. Gdy kobieta zamierza pójść na zorganizowaną przez Kaśkę imprezę, niespodziewanie odwiedza ją tajemniczy mężczyzna. Sabina nie radzi sobie sama w firmie i prosi Darię, by wznowiła z nią współpracę. Ku niezadowoleniu Błażeja dziewczyna ponownie przyjmuje propozycję. Beata, osaczona przez dziennikarzy i byłą dziewczynę Lwa, nie potrafi się bronić. Z pomocą przychodzi jej Mikser, który podaje się za jej chłopaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/749cfd4c8f77e1b309a669cf52679274",["N"]],"52285968":["Program dla miłośników kina. W każdym odcinku widzowie zobaczą zapowiedzi najciekawszych premier, felietony filmowe, rozmowy z aktorami i reżyserami, a także najnowsze wiadomości ze świata filmu.","","",[]],"52285775":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52285776":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285777":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285778":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285779":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285780":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285781":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285782":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285783":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285784":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285785":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285786":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285787":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285788":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285789":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52285790":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285791":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52285792":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52285793":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52285794":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52285795":["Niezapomniane utwory emitowane przez całą noc. Program skierowany do nocnych marków, którzy pragną spędzić nocy przy nastrojowych, a niekiedy melancholijnych utworach. Propozycja obowiązkowa dla każdego melomana.","","",[]],"52285796":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52285512":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52285514":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52285516":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52285517":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52285518":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52285519":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52285520":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52285521":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52285522":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52285523":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52285524":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"52285525":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52285526":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"52285527":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"52285528":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52285530":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52285532":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52285533":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52285534":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285535":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285536":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285537":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285538":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285539":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52285540":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52285541":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52285542":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285543":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52285544":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285545":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52285546":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285547":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"52285548":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285549":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52285550":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52285551":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285552":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52285553":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285554":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52285555":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"52285556":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"52285557":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"52285558":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52285559":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52285560":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"52285561":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52285562":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"52285563":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"52285564":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52285565":["Gangster Siudy, prawa ręka Cichego, nie radzi sobie ze swoją zaborczą żoną Jolą. Prosi o radę Robsona. Ten sugeruje mu, by udawał, że ma romans. Gdy ukochana zaczyna podejrzewać, że partner ją zdradza, obmyśla plan zemsty. Wkrótce w ręce Siudego wpada telefon Joli, w którym znajduje on dowody jej niewierności. Tymczasem Paweł, po rozmowie z Nikolą, postanawia dać szansę Klaudii. Chce wykorzystać znajomość z nią, by dowiedzieć się więcej o planach Robsona. Barmanka opowiada mu m.in. o kontaktach mężczyzny z Cichym...","","",[]],"52285566":["Nikola nie rozumie przyczyn nagłej zmiany zachowania Pawła, który stał się wobec niej oschły. Od znajomej fryzjerki dowiaduje się o bójce mężczyzny z braćmi pewnej dziewczyny. Nikola jest wściekła, że znowu dała mu się zwieść. Zastanawia się, czy nie zrezygnować z pracy w klubie. Tymczasem na dyskotece zjawia się Agata. Kobieta jest związana z głęboko wierzącym Damianem, który nie chce uprawiać seksu przed ślubem. Rozczarowana jego postawą, udaje się sama na zabawa. W klubie poznaje Kubę, z którym spędza noc. Następnego dnia dręczą ją wyrzuty sumienia.","","",[]],"52285567":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52285485":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52285486":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52285487":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52285488":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52285489":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285490":["Debiutanckie piosenki gwiazd Disco Polo","","",[]],"52285491":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52285492":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52285493":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52285494":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52285495":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52285496":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52285497":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52285498":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52285499":["Debiutanckie piosenki gwiazd Disco Polo","","",[]],"52285500":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52285501":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52285502":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52285503":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52285504":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"52285505":["Czadoman","","",[]],"52285506":["Dbomb","","",[]],"52285507":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52285508":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52285509":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52285510":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52285511":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52286099":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52286100":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52286101":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52286102":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52286103":["Prow.: Katarzyna Morawska.
Autorzy programu podpowiadają, jak ciekawie spędzić okres ferii zimowych.","","",[]],"52286104":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"52286105":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52286106":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52285969":["Po wyrównanym, ale zwycięskim starciu z Indykpolem AZS-em Olsztyn siatkarze Asseco Resovii Rzeszów zagrają z sąsiadującym w tabeli Cuprum Lubin. Podopieczni Piotra Gruszki liczą na wygraną, która przybliżyłaby ich do gry w fazie play-off. Zawodnicy z Lubina nie będą jednak stać biernie na boisku i nie oddadzą łatwo zwycięstwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52285970":["Gospodarze trwają w poważnym kryzysie. Przegrali dziesięć ligowych spotkań z rzędu, mimo że Dominic Artis robił wszystko, aby przerwać złą passę. Sam jednak nie jest w stanie wygrywać meczów. Start, mimo że zajmuje w tabeli trzecie miejsce, też miał ostatnio kłopoty, ale wygrane z Astorią i HydroTruckiem oraz dobry występ w starciu ze Stelmetem pokazały, że drużyna z Lublina znalazła sposób na ich rozwiązanie. Poprzednia batalia MKS-u i Startu w EBL zakończyła się wygraną tej drugiej ekipy 91:80.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900024.jpg","",[]],"52285971":["Starcie drużyn z dolnej połowy tabeli Serie A. Mimo że zarówno Vero Volley Monza, jak i Top Volley Cisterna nie walczą o najwyższe miejsca w lidze, mecz zapowiada się ciekawie. Wszystko przez oczekiwany pojedynek Bartosza Kurka i Jeana Patry'ego, którzy znajdują się w czołówce najskuteczniejszych zawodników w rozgrywkach. Pierwszy mecz tych ekip w obecnym sezonie 3:2 wygrała ekipa z Latiny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52285972":["Naprzeciw siebie staną drużyny reprezentujące Polskę w Champions League. VERVA pierwszą rundę sezonu zasadniczego PlusLigi zakończyła z zaledwie jedną porażką na koncie. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla są w stanie nieco popsuć jej bilans.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52285973":["Mecz 16. kolejki rozgrywek okazał się zwycięski dla PGE Skry Bełchatów. Rewanżowe starcie z Cuprum Lubin zakończyło się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Michała Mieszko Gogola. Teraz najlepszego zawodnika meczu, Grzegorza Łomacza i jego kolegów czeka starcie z ostatnią w tabeli BKS Visłą Bydgoszcz. Ich przeciwnikom udało się niedawno wygrać pierwsze ligowe spotkanie. W tie-breaku z Cerrad Enea Czarnymi Radom to oni byli lepsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52285974":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52297907":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52297908":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52285976":["Faworytami spotkania są przyjezdni. Gas Sales Piacenza w tabeli Serie A ma nad Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia sześć oczek przewagi. Plasujący się tuż nad strefą spadkową gospodarze przegrali ostatnio dwa spotkania. Ekipa z Piacenzy pokonała 3:1 Calzedonię Verona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52320783":["Przeciwnikiem Przemysława Runowskiego w walce wieczoru jest pięściarz z Ukrainy. Sergiej Mołczanow jest niepokonany na zawodowym ringu. Stoczył dotychczas dziesięć pojedynków i osiem z nich zakończył przed czasem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52285978":["Najlepsi soliści, solistki, pary sportowe i taneczne jeszcze raz prezentują się publiczności zgromadzonej w Steiermarkhalle w Grazu. Widzowie mogą zobaczyć w akcji świeżo upieczonych mistrzów Starego Kontynentu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52285979":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52285980":["Poprzednie zmagania w pojedynczej sztafecie mieszanej odbyły się 30 listopada w szwedzkim Östersund. Zwycięstwo odnieśli wówczas gospodarze w składzie Hanna Öberg i Sebastian Samuelsson. Podium uzupełnili reprezentanci Niemiec oraz Norwegii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52285981":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"52285982":["W bieżącym sezonie Pucharu Świata odbyły się już dwa biegi masowe pań. W pierwszym z nich zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff, natomiast w drugim triumfowała doświadczona, 38-letnia Kaisa Mäkäräinen. Zarówno Norweżka, jak i Finka będą zdeterminowane, by potwierdzić swoją swoją dobrą formę, stając na najwyższym stopniu podium w słoweńskiej Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52285983":["Najlepsi soliści, solistki, pary sportowe i taneczne jeszcze raz prezentują się publiczności zgromadzonej w Steiermarkhalle w Grazu. Widzowie mogą zobaczyć w akcji świeżo upieczonych mistrzów Starego Kontynentu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52320784":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52285984":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52285985":["Po raz drugi w tym sezonie najlepsze biatlonistki rywalizują w biegu indywidualnym. W Östersund na początku grudnia zwyciężyła Justine Braisaz. Najlepsza z Polek, Monika Hojnisz-Staręga, zajęła wówczas ósme miejsce. Dopiero dwudziesta dziewiąta była natomiast Tiril Eckhoff, która ostatnio spisuje się znakomicie i jest główną faworytką tego biegu w Pokljuce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52285986":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52320785":["Najważniejszym wydarzeniem wieczoru był bój w wadze półciężkiej między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Legenda sportów walki miał zamiar zrewanżować się zawodnikowi Berserker's Team Szczecin za porażkę podczas KSW 42.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52285997":["W kanadyjskim Big White odbywają się zawody w snowboardzie crossie. W klasyfikacji generalnej tej konkurencji prowadzi Lorenzo Sommariva, za nim plasują się Alessandro Hämmerle i Cameron Bolton. Po kontuzji do rywalizacji wraca Hiszpan, Regino Hernández. W zawodach kobiet natomiast faworytką jest Włoszka Michela Moioli, która stawała na podium we wszystkich zawodach w snowboardzie crossie w tym sezonie.","","",[]],"52285998":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52285999":["W kanadyjskim Big White odbywają się zawody w snowboardzie crossie. W klasyfikacji generalnej tej konkurencji prowadzi Lorenzo Sommariva, za nim plasują się Alessandro Hämmerle i Cameron Bolton. Po kontuzji do rywalizacji wraca Hiszpan, Regino Hernández. W zawodach kobiet natomiast faworytką jest Włoszka Michela Moioli, która stawała na podium we wszystkich zawodach w snowboardzie crossie w tym sezonie.","","",[]],"52286000":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52286001":["Program poświęcony narciarstwu dowolnemu. Widzowie zobaczą w nim m.in. krótkie relacje z zawodów w różnych konkurencjach: od skoków akrobatycznych przez ski cross i jazdę po muldach po half-pipe.","","",[]],"52286002":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52286003":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52286004":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52286005":["Piłkarze PSV Eindhoven chcą jak najszybciej zapomnieć o fatalnej w swoim wykonaniu pierwszej części sezonu i powalczyć o odbudowę pozycji na krajowym podwórku. Okazję do zdobycia kolejnych punktów podopieczni Ernesta Fabera będą mieli w starciu z FC Twente, które nie potrafi wygrać w lidze od listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52286006":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52286007":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"52286008":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52286009":["Po piętnastu rozegranych meczach ligowych siatkarze Allianz Milano zajmują piątą pozycję w tabeli włoskiej Serie A1. Ich kolejnym rywalem będzie obecny wicelider, Sir Safety Conad Perugia. Zespół gości od początku sezonu prowadzi selekcjoner polskiej kadry narodowej, Vital Heynen, a jego zawodnikiem jest reprezentujący biało-czerwone barwy Wilfredo Leon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52286010":["Wygrane w dwóch ostatnich kolejkach, przy jednoczesnych porażkach AZ Alkmaar, pozwoliły pierwszemu w tabeli AFC Ajaxowi na odbudowanie swojej przewagi nad wiceliderem. Zespół z Amsterdamu ma obecnie sześć punktów więcej niż podopieczni Arne Slota, a jego kolejnym rywalem będzie przeciętnie prezentujący się w tym sezonie FC Groningen. Obrońcy tytułu nie powinni mieć w tym meczu problemów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52286011":["Steiermarkhalle w Grazu gości najlepszych łyżwiarzy figurowych na Starym Kontynencie. Wśród nich są mistrzowie z 2019 roku w rywalizacji par tanecznych, Francuzi Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron. Polskę podczas tych zawodów reprezentują solistka Jekatierina Kurakowa, a także pary Justyna Plutowska i Jérémie Flemin oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1910462.jpg","",[]],"52286012":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907802.jpg","",[]],"52286013":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"52286014":["Program poświęcony koszykarskiej ekstraklasie mężczyzn. Widzowie zobaczą w nim skróty spotkań ostatniej kolejki, analizy i zapowiedzi meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie też ciekawostek.","","",[]],"52286015":["Zespół Feyenoordu Rotterdam nie przegrał ostatnich ośmiu meczów w Eredivisie. Ostatnim pogromcą zespołu prowadzonego przez Dicka Advocaata był w październiku ubiegłego roku mistrz kraju, Ajax. Wyjazdowe spotkanie z Heraclesem Almelo będzie dla podopiecznych doświadczonego holenderskiego szkoleniowca doskonałą okazją do przedłużenia tej imponującej serii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52286016":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52285988":["Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie także do walki Piotra Gudela z Wiktorem Kotoczigowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52285989":["Patryk Surdyn (4 zwycięstwa, 0 porażek), mistrz kategorii koguciej i reprezentant klubu Black Horse MMA Łomża, zmierzy się z Sylwestrem Millerem (6 zwycięstw, 2 porażki), wielokrotnym Mistrzem Wojska Polskiego, który ma za sobą pięć zwycięstw z rzędu. Dla Łomżanina będzie to inauguracyjna obrona tytułu. [9.04.2019]","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52285990":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"52285991":["Pochodzący z Rosji, ale reprezentujący Francję Daguir Imavov (12 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka), przydomek Specnaz, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim (7 zwycięstw, 1 porażka), zwanym Chińczykiem. Dla polskiego zawodnika będzie to druga walka w obronie pasa wagi lekkiej FEN. Imavov jak dotąd wygrał obie walki stoczone w Polsce - z Bartoszem Koperą i Kamilem Łebkowskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52285992":["Podczas gali w TAURON Arenie Kraków zostało rozegranych sześć pojedynków. W walce wieczoru o pas federacji IBF Intercontinental w wadze ciężkiej zmierzyli się Tomasz Adamek i Eric Molina. Góral we wrześniu 2015 r. pokonał Przemysława Saletę, a niecały rok wcześniej przegrał z Arturem Szpilką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52285993":["W walce wieczoru gali Babilon MMA 6 w podwarszawskim Raszynie zmierzą się Paweł Pawlak i Daniel Skibiński. Jej stawką jest pas organizacji w kategorii półśredniej. Pawlak ma za sobą występy w UFC, a w ostatnim pojedynku pokonał Rafał Lewonia. Skibiński natomiast może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52285994":["Stawką pojedynku Katie Taylor z Christiną Linardatou jest mistrzowski pas WBO World Female w wadze superlekkiej. Faworytką starcia wydaje się reprezentantka Irlandii, która nie poniosła jeszcze ani jednej porażki na zawodowym ringu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52285995":["13. walka w karierze Opalacha i zarazem ostatni etap jego przygotowań do pojedynku o mistrzowski pas federacji IBF International.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52285996":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52285916":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52285917":["Pierwsze imperia
Historia pierwszych potężnych państw na świecie.","","",[]],"52285918":["Czasy Peryklesa
Autorzy przedstawiają życie i osiągnięcia starożytnego męża stanu - Peryklesa. W okresie złotego wieku był on zarządcą greckich Aten.","","",[]],"52285919":["George naprawia wózek Betsy/Ciekawski George nurkuje","","",[]],"52285920":["Cyrkowcy
Bobcio i Topcio, pchły akrobaci, decydują się zamieszkać na łące. Inne żyjące na niej stworzenia nie są z tego zadowolone, gdyż mają dość złego zachowania przybyszy.","","",[]],"52285921":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52285922":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52285923":["Po drugiej stronie lustra
Spiker telewizyjny przepowiada na dzisiejszą noc pełnię księżyca i w związku z tym życzy wszystkim miłych snów. Jędrula, któremu nigdy nic się nie śni, tym razem ma koszmarny sen, w którym rozmawia z Policjantem żądającym wysokiej łapówki. Jadzia też ma straszny sen - Policjant się do niej zaleca. Kolejne noce również są przepełnione scenami z Policjantem. Jadzia jest przerażona, zaczyna unikać bohatera swoich snów. Dla Jędruli spotkania z Policjantem też stają się zmorą. Zmęczeni koszmarami zaczynają bać się chwili, w której będą musieli udać się do łóżka. Na dodatek do Jadzi przyjeżdża jej mąż, Lesio, któremu z kolei śni się Jadzia zdradzająca go z jakimś chłopem.","","",[]],"52285924":["Misje ratunkowe
Alutka zamierza wyrzucić męża z domu. Sądzi, że ma dobry powód. Otóż na ostatnim bankiecie Jędrula, który nie znosi tańczyć, przez długi czas bawił się z młodą aktorką. Teraz próbuje wyjaśnić żonie, że jej zazdrość jest bezpodstawna. Oliwy do ognia dolewa Ulka, która chce pomóc Alutce w rozprawieniu się z niewiernym mężem i prosi ją o zdobycie numeru telefonu aktorki. Tymczasem policjant ma urlop. Nie wie jednak, co zrobić z wolnym czasem. Na szczęście dziadek również ma sporo wolnego czasu. Wybiera się więc z policjantem na ryby, a potem na grzyby. W trakcie obu wycieczek musi ratować nieszczęsnego funkcjonariusza z opresji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7800",[]],"52285925":["Nowa twarz
Karol postanawia kandydować na radnego. Tadzio nie popiera tego pomysłu, uważa bowiem, że on byłby lepszym kandydatem. Postanawiają iść na kompromis. Zamierzają znaleźć młodą, budzącą zaufanie osobę, wypromować ją, poprowadzić kampanię wyborczą, wygrać wybory i sterować nią, faktycznie sprawując władzę. Idealną kandydatką wydaje się im nowa sąsiadka, Agatka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0017882994853b899bb2f2ca8b3e544f",[]],"52285926":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52285927":["Człowiek z Cro-Magnon
W tym odcinku o tym, kim był człowiek z Cro-Magnon, jak żył i jakie były jego największe osiągnięcia ewolucyjne.","","",[]],"52285928":["Żyzne doliny
W tym odcinku widzowie przekonają się, że pierwsze cywilizacje narodziły się w żyznych dolinach wielkich rzek.","","",[]],"52285929":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/23835c3e0848d582c33ba59afbdd958f",["N"]],"52285930":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1e98083fc621754bb3ea1a4c20011db0",["N"]],"52285931":["Nocna straż
Na Zośkę, Romka i Elizę napadają dresiarze, którzy kradną im komórki i pieniądze. Dzieci, bojąc się gniewu Jacka, nie mówią mu o tym zajściu. Wkrótce jednak sprawa wychodzi na jaw. Kwiatkowski postanawia zrobić porządek z łobuzami. Razem z Jędrulą i Kubą wyrusza na nocny patrol. Całe zajście bardzo inspiruje Alutkę, która chce pomóc mężowi w produkcji serialu i zaczyna pisać scenariusz filmu sensacyjnego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7795",[]],"52285932":["Włamanie
Jędrula wrócił właśnie z delegacji. Okazuje się, że pod jego i Alutki nieobecność, dom został okradziony z mebli. Jędrula jest załamany, bo w jednym z foteli była ukryta pokaźna suma pieniędzy. Najdziwniejsze jest jednak to, że nie ma żadnych śladów włamania, a drogi sprzęt, na przykład komputer czy kino domowe, pozostał nietknięty. Policjant podejrzewa, że za całym zajściem stoi sam poszkodowany. Wszystko wyjaśnia się jednak, gdy z Paryża wraca Alutka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7801",[]],"52285933":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52285934":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52285935":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52285936":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",[]],"52285937":["Bohater odcinka to Bartek Ostałowski, który w wieku 19 lat stracił obie ręce w wypadku komunikacyjnym. Mimo wszystko, został pierwszym na świecie zawodowym kierowcą prowadzącym samochód za pomocą stóp. Poza driftem, Bartek zajmuje się także malarstwem i tworzy przepiękne obrazy. W kolejnej części programu autorzy przygotowali relację z konkursu Miss Świata na Wózku, w którym udział wzięła Adrianna Zawadzińska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ade6aec60ea0f6d3404ac8193f0a54da",["N"]],"52285938":["Marcin Szyca wylądował na wózku po wypadku na motocrossie. Początkowo był załamany, jednak zdecydował się zawalczyć o swoje życie poprzez morderczą rehabilitację. Ciężka praca zaowocowała szczęściem rodzinnym oraz powodzeniem w biznesie. Marcin otworzył m.in. własny ośrodek, w którym pomaga osobom znajdującym się w podobnej sytuacji. Kolejna bohaterka odcinka to Adrianna Zawadzińska chorująca na rdzeniowy zanik mięśni. W 2016 roku kobieta postanowiła wystartować w konkursie piękności i zdobyła tytuł Miss Polski na Wózku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0443efc197e587ec562e953a52acfb04",[]],"52285939":["Sezon grillowy rozkręcił się na dobre, dlatego Ewa Wachowicz przyrządza mnóstwo potraw na świeżym powietrzu. Tym razem na ruszcie lądują warzywa, z których powstanie zupa minestrone oraz sałatka. W końcu trafią tam też szaszłyki wieprzowe z ananasem. Na deser gospodyni przygotuje dwukolorową tartę z kremem mascarpone i truskawkami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f5934bccf75c646ae7789241b157e39",[]],"52285940":["Pan Ferdynand wychowuje piętnastoletnią córkę Agatkę. Mężczyzna sam wymienił dach domu i stworzył prowizoryczną łazienkę, ale budynek nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedy okazało się, że samotny ojciec jest chory na raka, nie było już mowy o dalszym remoncie. Tymczasem nastolatka marzy o pięknym pokoju, a Ferdynand potrzebuje dobrych warunków, by dojść do zdrowia. Katarzyna Dowbor nie zamierza przejść obok ich problemów obojętnie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5f2af49ae18a9cca3e11ed14d6d91f",[]],"52285941":["Program rozpoczyna się od wizyty w wesołym miasteczku, ponieważ Ewa Wachowicz postanowiła przygotować potrawy dla najmłodszych. Nie zamierza jednak gotować na karuzeli. W swojej własnej kuchni pokazuje, jak ugotować zupę truskawkową z kaszą jaglaną oraz roladki z indyka podane z surówką marchewkową i purée ziemniaczanym z odrobiną musztardy. Na deser przyrządza kolorowe galaretki oraz owoce z jogurtem w wafelkach do lodów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/472c69a26657d446106a18303c5cef80",["N"]],"52285942":["Pierwsze imperia
Historia pierwszych potężnych państw na świecie.","","",[]],"52285943":["Czasy Peryklesa
Autorzy przedstawiają życie i osiągnięcia starożytnego męża stanu - Peryklesa. W okresie złotego wieku był on zarządcą greckich Aten.","","",[]]}