{"50458077":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"50458078":["Autorzy programu przedstawiają kulisy produkcji Ultraligi, polskich rozgrywek \"League of Legends\". Widzowie przekonają się, jak wygląda gamingowa telewizja od kuchni.","","",[]],"50458079":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458080":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50458081":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50458082":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458083":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50458084":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458085":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50458086":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"50458087":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458088":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458089":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50458090":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50458091":["Prow.: Daniel \"Rajon\" Pastusiak, Fryderyk \"Veggie\" Kozioł.
Fryderyk \"Veggie\" Kozioł i Daniel \"Rajon\" Pastusiak goszczą w studiu osoby związane z grą \"League of Legends\".","","",[]],"50458092":["Ultraliga
Czołowi polscy e-sportowcy specjalizujący się w \"League of Legends\" rywalizują o pulę nagród wynoszącą 100 000 złotych i gwarantowane miejsce w EU Masters, oficjalnej lidze regionalnej \"LoL-a\". Każda transmisja meczów opatrzona jest komentarzem i analizą z dedykowanego e-sportowi studia w Warszawie.","","",[]],"50458093":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50458094":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"50458095":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"50458096":["Autorzy programu przedstawiają kulisy produkcji Ultraligi, polskich rozgrywek \"League of Legends\". Widzowie przekonają się, jak wygląda gamingowa telewizja od kuchni.","","",[]],"50458097":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50458098":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"50458099":["Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",[]],"50458100":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"50458101":["Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"50458102":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50458103":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"50458104":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"50458105":["Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany - w bagażniku samochodu, którym się poruszał odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych okolicznościach.","","",["N"]],"50458106":["Warszawa. Nauczycielka znajduje w bagażniku samochodu ładunek wybuchowy. Podejrzewa, że może stać za tym jej były mąż, nauczyciel chemii z tej samej szkoły lub strojący sobie żarty uczniowie. Sprawę wyjaśnia Natalia, której pomaga detektyw z Lublina, Dawid Hawryluk. Jednocześnie policja zajmuje się też sprawą okaleczonego studenta. Podczas imprezy został odurzony, a na twarzy ktoś wytatuował mu... kwiatki.","","",["N"]],"50457901":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50457902":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50457903":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50457904":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Beata Kołodziejczyk zleca detektywom obserwację męża. Szybko się okazuje, że wiedzie on drugie życie, o którym jego żona nie ma pojęcia. Detektywi przedstawiają jej dowody na to, że mąż jest brutalnym gangsterem. Klientka jest zdeterminowana, żeby poznać całą prawdę o swym mężu. Szybko okazuje się, że Janusz Kołodziejczyk ma jeszcze więcej mrocznych tajemnic...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/386b03e00332375cbd74456cfca53b56",[]],"50457905":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Przeżywająca kryzys małżeński, Edyta Korpysz, jest zaniepokojona zachowaniem swojej nastoletniej córki, Blanki. Podejrzewa ją o przynależność do młodocianego gangu. Edyta Korpysz zleca Malanowskiemu sprawdzenie, czy jej córka rzeczywiście ma z tym coś wspólnego. Detektywi obserwują środowisko zbuntowanych nastolatków i dokonują zaskakującego odkrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b27fdcfe24c24267ae9c6af0474b7f78",[]],"50457906":["Historia pierwsza. Około 50-letnia rozwódka Alicja czuje się coraz bardziej samotna. Za namową przyjaciółki postanawia poszukać szczęścia przez internet. Na portalu randkowym poznaje Andrzeja. Chociaż ich kontakt nie wykracza poza sieć, coraz bardziej się angażuje. Gdy ukochany prosi ją o wsparcie finansowe, tłumacząc, że stracił portfel, bez wahania wysyła mu pieniądze. O wszystkim dowiaduje się Patrycja, córka Alicji, i wybucha awantura. Dziewczyna postanawia sprawdzić, kim jest ukochany matki. Historia druga. Od jakiegoś czasu Franciszek, mąż Diany, zaczyna coraz później wracać do domu, nie ma ochoty na seks, jest małomówny i rozkojarzony. Żona podejrzewa, że Franciszek ma kochankę. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Dowiaduje się, że mąż spotyka się... z innym mężczyzną. Jest w szoku. Nigdy nie przypuszczała, że ojciec jej dziecka może być gejem. Tymczasem Franciszek tłumaczy Dianie, że zawsze ją kochał i nigdy jej nie zdradził, lecz musi uzyskać rozwód z pewnego bardzo ważnego powodu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1850042.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4c70d065dbbff25dcff321827d2be2f0",["N"]],"50457907":["Członkowie początkującego zespołu rockowego mają nadzieję na upragniony sukces. Perkusista Łukasz odpowiada za działania marketingowe i organizację koncertów. Pozostali muzycy są bardziej beztroscy, cieszą się też dużym powodzeniem u kobiet. Pewnego dnia postanawiają zrobić dowcip bardziej zasadniczemu koledze. Aranżują dla niego randkę w czasie, gdy ma odbyć się ostatnia próba przed występem. W ten sposób zamierzają się przekonać, czy chłopak jest gotów poświęcić dla kariery spotkanie z dziewczyną, która wpadła mu w oko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835363.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/54cc1aa3d2dfe00ad84adb6ac2ffb89b",["N"]],"50457908":["Zamożna kobieta zostaje pobita i zgwałcona w swojej willi. Natalia i Kuba ustalają, że ofiara umawiała się z mężczyznami poznanymi przez internet. Dostawała też groźby. Jeden z tropów wiedzie do byłego męża kobiety, szanowanego lekarza. Okazuje się, że mężczyźnie zależy, aby ciemne strony jego życia nie wyszły na jaw. Okazuje się, że wyjaśnienie sprawy kryje się w policyjnym archiwum. W prowadzeniu śledztwa przeszkadza Michał, który skrupulatnie przestrzega procedur i wtrąca się w działania policjantów. Koledzy zaczynają podejrzewać, że na nich donosi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50457909":["Kamil i jego dziewczyna Nikola postanawiają razem zamieszkać. Bogaty ojciec dziewczyny udostępnia im mieszkanie. Wymaga jedynie, by chłopak kupił meble. By sprostać wymaganiom rozpieszczone ukochanej, Kamil bierze kredyt. Wkrótce przyłapuje Nikolę na zdradzie. Chce odzyskać wyposażenie, za które zapłacił. Nikola nie zamierza jednak rezygnować z designerskiego wystroju i opowiada ojcu, że to Kamil zdradził ją z koleżanką z pracy. Wściekły Szymon zakazuje mu zbliżać się do jego córki. Kamil i chłopak, z którym romansowała Nikola, zastawiają pułapkę na dziewczynę - liczą, że jej wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1859025.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/86d4ffed267b4d441b5b3cdc83b1404d",["N"]],"50457910":["34-letnia Daria przechodzi przeszczep szpiku kostnego. Dawczynią była kobieta, która zginęła w wypadku samochodowym. Jej grupa krwi i podobieństwo genetyczne było zadziwiająco zbieżne z wynikami Darii. Kobieta dociera do rodziców dawczyni. W ich domu dowiaduje się, że dziewczyna jest do niej bardzo podobna również fizycznie. Angażując się w sprawę, Daria odkrywa mroczny sekret swojej rodziny, a także mieszkańców miasteczka, z którego pochodzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50457911":["45-letnia sprzedawczyni Monika Frankowiak zaczyna podejrzewać, że mąż Michał (47 l.) ją zdradza. Postanawia z nim porozmawiać. Mężczyzna, z zawodu elektryk, wyznaje, że zakochał się w klientce, fizjoterapeutce Teresie Skalskiej i teraz zamierza żyć w miłosnym trójkącie. Monika wyrzuca go z domu. Nastoletnie dzieci Frankowiaków: Daria i Kuba starają się przemówić rodzicom do rozsądku, ale ich prośby nie pomagają. Wkrótce Monika kontaktuje się z Teresą. Obie panie postanawiają ukarać Michała za niewierność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/178f68cc7306da10ab49468ad2245556",["N"]],"50457912":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835366.jpg","",[]],"50457913":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50457914":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50457915":["Przechodzień znajduje na ulicy pobitą i zgwałconą nastolatkę. Brat dziewczyny twierdzi, że sprawcą może być ich ojczym, który od dawna znęca się nad pasierbami. Partnerka mężczyzny jednak w to nie wierzy. Krystian zauważa, że psycholog Alicja spotyka się z nowym chłopakiem. Detektywowi się on nie podoba. Kobieta sądzi, że to z zazdości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"50457916":["Osiemnastoletni Michał znajduje w koszu na śmieci test ciążowy. W ten sposób dowiaduje się, że jego starsza o sześć lat dziewczyna Maja zaszła w ciążę. Cieszy się na myśl o zostaniu ojcem, jednocześnie nie potrafi wybaczyć ukochanej, że o niczym mu nie powiedziała. Zaczyna być wobec niej podejrzliwy. Wkrótce potem odkrywa, że Maja spotkała się z wytatuowanym mężczyzną. 25-latka wyjaśnia, że to jej kuzyn, który przez kilka lat pracował w Anglii. Michał jej jednak nie wierzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",[]],"50457917":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50457918":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"50457919":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"50457920":["Halina, wypłacając pieniądze z bankomatu, przez roztargnienie zapomina je zabrać. Jest załamana tym, co jej się przytrafiło i nabiera przekonania, że gotówka trafiła w niepowołane ręce. Ferdek przeprowadza w tej sprawie prywatne śledztwo. Ustala, że tak nieuczciwego czynu mógł dopuścić się ich sąsiad, Marian Paździoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8c01072bd1aa2facfc989acb7c88d5f6",["N"]],"50457921":["Reż.: Ron Howard.
Kustosz muzeum w Luwrze Jacques Sauniere zostaje zamordowany. Wokół ciała zostało umieszczonych wiele tajemniczych symboli. Jeden z wątków śledztwa prowadzi do profesora historii, Amerykanina Roberta Langdona (Tom Hanks). Jest on światowej sławy badaczem symboli. Policja sprowadza go na miejsce zbrodni. Langdon odkrywa wkrótce, że Sauniere był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć może mieć związek ze ściśle strzeżonym sekretem. Dotyczy on początków chrześcijaństwa. W prywatnym śledztwie naukowcowi pomaga policyjna kryptolog, wnuczka zamordowanego, Sophie Neveu (Audrey Tautou). Wkrótce oboje stają się podejrzanymi o morderstwo Sauniere'a. Ich tropem rusza policjant Bezu \"Byczek\" Fache (Jean Reno) oraz demoniczny mnich organizacji Opus Dei, Silas (Paul Bettany). Reżyser filmu Ron Howard jest dwukrotnym zdobywcą Oscara za najlepszy film i najlepszą reżyserię. Obydwie nagrody dotyczą filmu \"Piękny umysł\". Grający rolę Langdona Tom Hanks również jest dwukrotnym zdobywcą Oscara. Nagrody odebrał za główne role w filmach \"Filadelfia\" oraz \"Forrest Gump\". \"Kod da Vinci\" wywołał falę krytyki ze strony środowisk katolickich. Był on tak kontrowersyjny, że nawoływano nawet do jego bojkotu. Film jest adaptacją bestselleru Dana Browna \"Kod Leonarda da Vinci\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1854024.jpg","",[]],"50457922":["Reż.: Po-Chih Leong.
Tajny agent CIA Sonni Griffith zostaje wysłany z misją do Rumunii. Ma tam zdemaskować handlarza bronią i zapobiec przygotowywanej transakcji. Gdy dociera na miejsce, zostaje zdradzony i trafia do więzienia. Amerykańscy współpracownicy szybko go jednak stamtąd uwalniają. Agencja ma bowiem wobec Sonniego konkretne plany. Dostaje on do wykonania kolejne zadanie. Tym razem agent ma eskortować do Stanów Zjednoczonych Nadię Cominski, wdowę po księgowym rumuńskiej mafii. Wkrótce okazuje się, że kobietę chce ująć handlarz bronią, którego Griffith miał zdemaskować. Mężczyzna jest zdecydowany na wszystko, aby wydobyć od Nadii informację o miejscu ukrycia trzydziestu milionów dolarów przeznaczonych na zakup bomby biologicznej. Tymczasem wśród agentów wywiadu kolejny raz ktoś dopuszcza się zdrady. Ujawnione zostają tożsamość oraz miejsce pobytu Griffitha i Nadii. Sonni, ufając jedynie swojemu przyjacielowi Michaelowi Shepardowi, musi stoczyć dramatyczną walkę z handlarzami bronią. Stawką jest nie tylko życie jego i Nadii, ale przede wszystkim bezpieczeństwo całego świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853619.jpg","",["N"]],"50457923":["Reż.: John Singleton.
Nathan Harper mieszka z rodzicami w komfortowym domu na przedmieściach. Mara i Kevin dbają o to, by niczego mu nie brakowało. Chłopak ma problemy typowe dla swojego wieku - podkochuje się w swojej uroczej rówieśniczce z sąsiedztwa, Karen, ale nie ma odwagi wyznać jej, co czuje. W jednej chwili beztroski świat bogatego Nathana wali się w gruzy. Nastolatek przypadkowo zagląda na stronę internetową poświęconą osobom zaginionym. Przeżywa szok, gdyż znajduje tam swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zaczyna podejrzewać, że został uprowadzony, gdy był dzieckiem. Zanim jednak udaje mu się usłyszeć jakiekolwiek wyjaśnienia, jego rodzice zostają zamordowani przez płatnych zabójców. Nathan i będąca świadkiem zabójstwa Karen muszą uciekać. Orientują się, że podążają za nimi zamieszani w sprawę agenci federalni, dowodzeni przez Burtona, oraz tajemniczy Kozlow. Nastolatkowie wydają się łatwym celem dla wprawionych w tropieniu ludzi służb. Szybko jednak okazuje się, że Nathan jest bystry, zna sztuki walki i ma w sobie dużo determinacji, by odkryć swoją przeszłość i ustalić prawdziwą tożsamość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875852.jpg","",[]],"50457924":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"50458353":["Krótki program informacyjny, w którym poruszane są różne zagadnienia związane z życiem ludzi niepełnosprawnych. Tematyka dotyczy sportu, aktywności zawodowej i hobby osób z dysfunkcjami, a także wydarzeń, w których biorą udział, takich jak szermierka na wózkach czy zawody motoryzacyjne dla niepełnosprawnych kierowców. Prezentowane są również sylwetki ciekawych ludzi.","","",["N"]],"50458354":["Serial śledzi perypetie nastoletnich uczniów, którzy przeżywają sercowe rozterki, zatargi z rówieśnikami i młodzieńcze bunty.","","",["N"]],"50458355":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"50458356":["Rafał Kubaczyk ma spore kłopoty finansowe. Aby wyjść z długów, postanawia okraść byłą żonę, Mariolę. Mężczyzna nie ma skrupułów, dla pieniędzy gotów jest nawet zabić. Sytuacja staje się dramatyczna. Do akcji wkracza wolontariuszka, która naraża własne życie, by ratować niewidomą kobietę. W drugiej historii odcinka Michał martwi się zachowaniem swojej byłej dziewczyny. Odwiedza ją z jej siostrą. Na miejscu okazuje się, że Róża źle się czuje, ma duszności, kołatanie serca, a na jej ciele pojawiają się wybroczyny. Operator pogotowia podejrzewa zatorowość tłuszczową, a jego diagnoza potwierdza się, gdy Róża przyznaje, że dzień wcześniej poddała się liposukcji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9dc56e099a3fc6d456fcf20edd06d373",["N"]],"50458357":["Idąc drogą nad jezioro, Daniel spotyka mężczyznę, który oferuje mu grę w trzy karty. Chłopak daje się skusić, bo wie, na czym polega ten przekręt. Wygrywa dużo pieniędzy. Tym sposobem naraża się na niebezpieczeństwo. Bohaterowie drugiej części odcinka - Jola i Marek - wybierają się na urlop do Puszczy Kampinoskiej. Podczas jednego ze spacerów schodzą ze ścieżki i się gubią. Szukając powrotnej drogi, słyszą w krzakach podejrzane odgłosy. Uznają, że to locha z młodymi i panikują - wspinają się wysoko na najbliższe drzewo. Dopiero wtedy Marek przypomina sobie o swoim lęku wysokości. Na dodatek z powodu wysiłku dostaje ataku astmy, a jego inhalator spadł na niższą gałąź.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/86b30ff82489983b5b58bea635ee1f4a",["N"]],"50458358":["Igor i jego kumple zostają przyłapani na wygłupach z wózkiem inwalidzkim. Luiza nie radzi sobie w szkole z powodu rozpoznanego u niej ADHD. Jest nieporadna i źle się uczy, dlatego część koleżanek ją wyśmiewa. Wszystko się zmienia, gdy okazuje się, że dziewczyna ma talent plastyczny.","","",["N"]],"50458359":["Adam doznaje szoku, gdy dowiaduje się, że Jędrzej, przyjaciel chłopaka, szantażuje jego siostrę rozbieranymi zdjęciami. Nina dostaje miesiączki w czasie zajęć. Uzyskuje pomoc od woźnego, Edwarda Kowalskiego.","","",["N"]],"50458360":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",["N"]],"50458361":["Daniel nie żyje
Frania dowiaduje się od Konrada o wizycie u Skalskich bogatej babki Maksa, Matyldy. Maks, bojąc się ewentualnej kompromitacji ze strony Frani, proponuje jej wolny weekend. Urażona niania wymusza na nim zmianę decyzji. Tymczasem Maj dowiaduje się od swojej matki, że umarł jej były narzeczony, Daniel Jarosiński. Frania wybiera się na pogrzeb. Podczas uroczystości poznaje Roberta, geja, który opowiada jej historię swojego szczęśliwego, lecz niezalegalizowanego związku zakończonego śmiercią partnera. To skłania ją do przemyślenia relacji z Maksem. Postanawia definitywnie się z nim rozmówić. Gwałtowna dyskusja kończy się rzuceniem przez nianię pracy. Frania zatrudnia się w dziale perfumeryjnym w centrum handlowym. Konrad i dzieci nakłaniają Maksa do złożenia Frani wizyty i sprowadzenia jej z powrotem.","","",["N"]],"50458362":["Przystojny kuzyn
Frania już po raz kolejny jest druhną na ślubie. Załamana tą sytuacją spędza z Jolką wieczór w barze dla singli. Tam spotykają Karolinę. Tymczasem Maj poznaje Bartka, przystojnego laryngologa. Ten, ku zazdrości Maksa, zaprasza ją na randkę. Razem spędzają miły wieczór zakończony namiętnym pocałunkiem na ganku Skalskich. Frania wyobraża sobie, że jest Alexis z serialu \"Dynastia\", a Bartek to jej mąż. Pojawiają się jednak Krystle i Blake, czyli Karolina i Maks. Wówczas dochodzi do bójki między damami. Ostatecznie panna Maj postanawia, że wyjdzie za mąż za Bartka.","","",["N"]],"50458363":["Paparazzi namierzają Xenię i Bartka w domu Anety. Właścicielka mieszkania razem z Grzegorzem pomaga im pozbyć się natrętnych fotoreporterów. Niebawem Bachleda zabiera Xenię do Zakopanego. Oboje zatrzymują się w pensjonacie Anieli. Tymczasem w zakopiańskim biurze agencji Tu i Teraz powstaje koncepcja promocji nowego projektu Agnieszki. Diana zmusza Patryka, by towarzyszył jej podczas imprezy w barze karaoke. Zaprasza także Mateusza. Wkrótce na miejscu zjawiają się Agnieszka i Łukasz. Aneta dowiaduje się, że Grzegorz ją zdradzał. Zrozpaczona postanawia wyjechać do Zakopanego i zemścić się na kobiecie, która zrujnowała jej małżeńskie plany. Mariusz po raz kolejny zaprasza Lucynę na randkę. Jego propozycje są coraz bardziej oryginalne...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777b0fd4104ebcd61012435e074720a",["N"]],"50458364":["Anka i Paweł znów zaczynają się dogadywać. Zaraz po powrocie z zagranicy Strzelecka zostaje poproszona przez Julkę o pomoc przy chorym Oliwerze. Mimo wszystko postanawia nie dać się wykorzystać córce i odmawia. Wkrótce potem dziecko trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. To skłania Julkę do podjęcie decyzji o usamodzielnieniu się. Dorota nakłania Ingę, by naciągnęła Maksa na drogie rozrywki. Obfita kolacja w ekskluzywnej restauracji kończy się dla Gruszewskiej bólem brzucha. Jasiek zachowuje dystans wobec Zuzy. Kobieta jest pewna, że jedyną nadzieją na uzdrowienie ich relacji jest puszczenie w niepamięć wzajemnych zdrad. Małżonkowie postanawiają iść wspólnie na parapetówkę do Darii. W ostatniej chwili Zuza ma jednak opory. Mimo trudności w porozumieniu się z Patrycją Wiktor postanawia zorganizować dla Mikołaja przyjęcie urodzinowe. Właśnie tego dnia Wika chce się widzieć z Klarą. Łamie umowę z Wiktorem i nie wraca z dzieckiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/19bbbe62d616e7c3007e11544a78d138",["N"]],"50458365":["Prow.: Alżbeta Lenska.
Program poświęcony niepełnosprawnym, mający na celu ich aktywizację. Porusza zagadnienia z różnych dziedzin życia, takich jak kultura, sport, nauka, rozrywka, zdrowie, prawo czy lifestyle. Prowadząca Alżbeta Lenska rozmawia z inspirującymi gośćmi, a także zdaje relację z miejsc i wydarzeń, które dotyczą osób z różnorakimi dysfunkcjami. W magazynie pokazywane są felietony na temat nowych inicjatyw czy technologii ułatwiających ich życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c265318e1241350a9e3ad2ec06b24061",["N"]],"50458366":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c03d42d7d3077123d833232e8cfafb33",["AD"]],"50458367":["Uczestnicy wybierają się w kulinarną podróż do Czech. Specjały naszych południowych sąsiadów przygotowane przez zawodników ocenią goście specjalni: piosenkarka Halinka Mlynkova, tancerz Jan Kliment oraz dziennikarz Mariusz Szczygieł. Oczom miłośników ojczyzny knedlików i piwa oraz rodowitych Czechów nie umknie żadne kuchenne uchybienie. Na osłodę w kolejnej konkurencji kucharze przygotują klasyczne ciasta. Dobrze znane szarlotka, wuzetka czy placek ze śliwkami w wykonaniu zawodników nabiorą zupełnie nowego smaku.","","",[]],"50458368":["W programie pojawia się Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników zmagań. Tym razem kucharze muszą popisać umiejętnością przyrządzania steków. Na najlepszych czeka spotkanie z Joanną Jędrzejczyk na... ringu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/54d7cc90dc5221df0c4ac765e90ea094",["N"]],"50458369":["Dziesiąta edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko, Boogie (z zespołu Łobuzy) oraz Adriana Kalska i Marek Molak. W jury zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b7d63c2ab13eed2231b2b0777bc5235",["N"]],"50458370":["Reż.: Allison Liddi-Brown.
Callie, Arizona i Bailey chcą zorganizować damski wieczór specjalnie dla Teddy. Cristina zmusza Owena do opowiedzenia o szczegółach swojego romansu. Mark staje się na jeden dzień szefem oddziału, swoje obowiązku traktuje jednak zbyt poważnie. Doprowadza do konfliktu z Richardem. Callie decyduje, że Meredith jest gotowa do egzaminu. Reszta rezydentów żyje w wielkim stresie.","","",["N"]],"50458371":["Bożena samotnie wychowuje 19-letniego Bartosza, który jest poważnie upośledzony intelektualnie. Chłopiec ma problemy z mówieniem i komunikacją. Ojciec chłopca porzucił rodzinę. Kilka miesięcy temu, gdy w mieszkaniu nikogo nie było, zapaliła się instalacja elektryczna i wszystko doszczętnie spłonęło. Otrzymany przez rodzinę lokal socjalny składa się z maleńkiego pokoju i łazienki. Bożena nie ma nawet gdzie przechowywać posiłków, a Bartek tęskni za dawnym mieszkaniem i źle znosi zmianę. Ze względu na to, że Bożenę nie stać na remont mieszkania, do akcji wkracza ekipa \"Naszego Nowego Domu\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6c704b3200b7f22efd1047cbc105197b",["N"]],"50458372":["Reż.: Chris Columbus.
Zbliża się koniec roku szkolnego. Podczas akademii dla absolwentów liceum najzdolniejszy uczeń, Denis Cooverman (Paul Rust), ma wygłosić mowę pożegnalną dla kolegów. Kiedy wychodzi na scenę, wprawia wszystkich zgromadzonych w osłupienie, bowiem zamiast spodziewanej nudnej przemowy, z jego ust pada wyznanie miłości. Obiektem westchnień Denisa jest najpopularniejsza na roku Beth Cooper (Hayden Panettiere). Odważny gest kolegi imponuje dziewczynie, która zgadza się przyjść do niego na imprezę. Gdy wieczorem zjawia się z dwiema przyjaciółkami pod wskazanym adresem, na miejscu zastaje tylko gospodarza i jego jedynego kumpla, Richa Munscha (Jack Carpenter), który jest gejem. Dwaj przyjaciele mogą tylko bezradnie się przyglądać, jak w ślad za piękną Beth przybywają inni nieproszeni goście, w tym chłopak panny Cooper, Kevin (Shawn Roberts). Dla Dennisa rozpoczyna się najbardziej szalona noc życia... Reżyser, scenarzysta i producent Chris Columbus jest twórcą niezapomnianych familijnych produkcji takich, jak: \"Kevin sam w domu\", \"Pani Doubtfire\" czy \"Mamuśka\". Rolę Beth powierzono Hayden Panettiere - gwieździe serialu \"Herosi\".","","",["N"]],"50458373":["Reż.: Jean-Marc Vallée.
Po śmierci matki (Laura Dern) Cheryl (Reese Witherspoon) uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach. Kobieta zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Postanawia przejść samotnie trasę, która liczy ponad 1500 kilometrów. To szlak turystyczny Pacific Crest Trail. Trudna, wyczerpująca podróż pozwoliła jej pokonać własne demony, a także znaleźć w sobie siłę. Film zdobył dwie nominacje do Oscara - w kategoriach najlepsza pierwszoplanowa i drugoplanowa rola kobieca. To ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed, wyreżyserowana przez Jeana-Marca Vallée (\"Witaj w klubie\"). Autorem scenariusza jest pisarz, Nicka Hornby (\"Była sobie dziewczyna\").","","",["N"]],"50458374":["W programie pojawia się Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników zmagań. Tym razem kucharze muszą popisać umiejętnością przyrządzania steków. Na najlepszych czeka spotkanie z Joanną Jędrzejczyk na... ringu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/54d7cc90dc5221df0c4ac765e90ea094",["N"]],"50458375":["Były żołnierz ginie uduszony gazem w swoim samochodzie. Ktoś złamał nowoczesne zabezpieczenia auta i zamontował mechanizm uruchamiający jego rozpylanie. Policjanci podejrzewają zarówno rodzinę weterana, jak i jego dawnych kolegów z jednostki. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw tajemnice dotyczące czasów, gdy mężczyzna służył w Iraku. Olgierd dostaje telefon, że jego córka została napadnięta w szkole. Prosi Maję, by zapewniła dziewczynie ochronę. Obserwacja Zosi ma zaskakujący finał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50458376":["Detektywi obserwacją Weronikę Sobczak na zlecenie jej męża, który uważa, że kobieta go zdradza. Marek i Ania nie znajdują żadnych dowodów. Śledztwo zostaje zamknięte. Niebawem Mariusz znowu kontaktuje się z detektywami. Podsłuchał rozmowę żony z rzekomym kochankiem. Detektywi odkrywają, że kobieta rzeczywiście z kimś się spotyka. Klient jest przekonany o winie żony. Po pewnym czasie w biurze Malanowskiego pojawia się matka Weroniki. Jej córka zaginęła. Kobieta podejrzewa, że to zemsta zazdrosnego Mariusza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f387bbbd1c904032f857f58db795c8b1",["N"]],"50458377":["Ciężarna przyjaciółka Magdy zaczyna rodzić. Nie może dodzwonić się do męża, dlatego koleżanka odwozi ją do szpitala, a Tomek jedzie do ich domu, by zawiadomić ojca dziecka, który nie odbiera telefonu. Weronika Zabłowicz martwi się, że mężowi stało się coś złego. Niestety jej przeczucia się potwierdzają. Po przyjeździe na miejsce Tomek zastaje nieprzytomnego Roberta. Do jego klatki piersiowej przywiązane zostało coś, co wygląda jak bomba.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4c1086920ea6a6ec51c205f76430255c",["N"]],"50458378":["Mieszkająca w Borkowie Wielkim pani Hanna wychowuje córkę Milenę, od urodzenia cierpiącą na dziecięce porażenie mózgowe. Kobieta z powodu niedawno doznanego porażenia nerwu twarzowego nie może podjąć stałego zatrudnienia. Jej lokum całkowicie nie nadaje się dla niepełnosprawnych osób. Zimą jest ogrzewane przez piec, który nieustannie trzeba doglądać. Łazienka to tak naprawdę jedynie wanna, do której wodę trzeba grzać na kuchni. Do tego wszystkiego dach przecieka. Katarzyna Dowbor oraz architekt Martyna Kupczyk i budowlańcy zabierają się do remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/80a37d984aa236c1a333411ea71e1f22",["N"]],"50457925":["Niebezpieczne pokusy. Mężczyzna dla mojej matki
Pierwsza historia. Kamil pochodzi z bogatej rodziny. Jego ojciec oświadcza mu, że jeśli nie poprawi złych ocen, nastoletni miłośnik surfingu może zapomnieć o wyprawie do Australii, o której marzy. Kamil proponuje pieniądze ubogiej Natalii, która bardzo dobrze się uczy, w zamian za podpowiedzi na sprawdzianie. Dziewczyna się zgadza. Z czasem jej matka zauważa nowe ubrania u córki i poznaje prawdę. Postanawia zakończyć proceder. Dzwoni do nastolatka i w imieniu Natalii zrywa z nim umowę. On jednak zaczyna szantażować obie - i matkę, i córkę. Druga historia. Karina to młoda i zdolna pracownica firmy ubezpieczeniowej. Dziewczyna pragnie, by jej owdowiała mama Anna znalazła sobie partnera. Przypadkowo przedstawia ją swojemu nowemu szefowi - Jakubowi. Matka Kariny i jej przełożony szybko wpadają sobie w oko. Tymczasem w agencji zaczynają ginąć różne rzeczy. Karina znajduje je u swojego szefa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b00d7b656dbd5785dabd136dc67dbb19",["N"]],"50457926":["Patrycja Nowak i Bartosz Lipnicki chodzą ze sobą od ponad roku. Pewnego dnia mężczyzna zaczyna podejrzewać, że partnerka go zdradza. Z pomocą przyjaciela prowadzi prywatne śledztwo. Poznaje wstrząsające fakty.","","",["N"]],"50457927":["By stało się zadość
Sprzed domu zostaje porwana córka znanej prokurator. Sprawcy domagają się uwolnienia członków gangu obcinaczy palców, których kobieta posłała do więzienia. Ojciec Krystiana kolejny raz daje mu się we znaki - tym razem przyprowadza do domu syna podejrzanych znajomych. Po jednym z wybryków policjant nie chce znać rodzica.","","",["N"]],"50457928":["Sąsiadka
Świeżo upieczony adwokat Marcin rozpoczyna pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. W bloku, w którym mieszka, Marcin poznaje Witka i jego żonę, Paulinę. Niebawem ma okazję spędzić trochę czasu z sąsiadką, która daje mu do zrozumienia, że jej związek przechodzi kryzys. Paulina zaczyna mu się coraz bardziej podobać. Pewnego dnia przychodzi do niego z podbitym okiem i wyznaje, że to Witek ją uderzył. Marcin i Paulina nawiązują romans. Młody prawnik chciałby ułożyć sobie życie z kochanką, namawia ją na rozwód. Tymczasem okazuje się, że Paulina tylko bawiła się jego uczuciami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ba863c3c8f03ece186c8d79e263adaff",["N"]],"50457929":["Do szpitala trafia starsza pani. Pobita i okradziona nie ma dokumentów i nic nie pamięta. Małgosi udaje się ustalić jej tożsamość i dotrzeć do córki. Okazuje się, że kobieta zamierza oddać matkę do domu opieki. Wyraźnie widać, że są ze sobą skłócone. Tymczasem Ewa, druga z pielęgniarek, poszukuje partnera. Na portalu randkowym poznaje przystojnego i dobrze sytuowanego Piotra. Mężczyzna twierdzi, że interesują go wyłącznie poważne relacje. Umawia się z Ewą na spotkanie. Ta prosi Małgosię, żeby zastąpiła ją na nocnym dyżurze. Ich przełożona nie wyraża zgody na zamianę. Ku zaskoczeniu pracowników szpitala Piotr odwiedza Ewę na dyżurze i przynosi jej bukiet kwiatów. Chwilę później niszczy romantyczną atmosferę, proponując kobiecie kilkudniowy wyjazd i zapłatę za jej towarzystwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/32a5e93c7974c1570721b5b9d3f1c224",[]],"50457930":["W tym odcinku zatrzymanie kierowcy beztrosko rozmawiającego przez telefon komórkowy w sąsiedztwie radiowozu, relacja z wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej oraz z tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w Śródmieściu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/574e44911eb92569280b8dea797d7b5e",["N"]],"50457931":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Jazda na śmierć
Do agencji zgłasza się Jan Poznański, właściciel szkoły jazdy konnej. Mężczyzna podejrzewa, że jego żona z którą jest w separacji, planuje zabić jego kochankę - Tamarę Wydrzyńską. Chce, by detektywi dowiedzieli się, czy jego podejrzenia są słuszne. Marta Leleniewska i Marek Krupski, udając parę zakochanych, jadą do szkoły Poznańskiego. Tam dochodzi do kolejnego ataku na Tamarę...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cef9ea6ea0f7339cfa7270ac67de74cf",[]],"50457932":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Apteka z narkotykami
Do agencji Malanowskiego zwraca się Barbara Żmuda. Kobieta zgłasza, że z apteki prowadzonej przez nią i jej męża znikają regularnie opakowania silnego leku, który może uzależniać jak narkotyk. Prosi detektywów o sprawdzenie, kto dopuszcza się kradzieży. Kobieta podejrzewa córkę, która sprawia ostatnio problemy wychowawcze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77118c145ce63d3c3700247ff85b3637",[]],"50457933":["Jesienny szczupak","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0f8f5dbeaf4ffa4b50578e07bf56dd54",["N"]],"50457934":["Norweskie seje","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60be7cc28d3ae63af02fbffb5173f963",["N"]],"50457935":["Menda
Ferdynand Kiepski kolejny raz dochodzi do wniosku, że jego sąsiad Marian Paździoch to odrażający człowiek, którego moralność pozostawia wiele do życzenia. Halina sugeruje, że być może negatywne cechy charakteru sąsiada wynikają z jego trudnego dzieciństwa. Ferdek postanawia poznać tajniki duszy Paździocha.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3978",["N"]],"50457936":["Grzałka
W środku nocy Paździoch niespodziewanie przychodzi do Kiepskich. Żąda od Ferdka, aby oddał mu grzałkę turystyczną, którą pożyczył przed laty. Kiepski nie wie, o czym sąsiad mówi, ale Halinka przypomina sobie, że rzeczywiście, dawno temu korzystali z własności Mariana. Każe mężowi odszukać zaginioną grzałkę i zwrócić prawowitemu właścicielowi. Ferdek nie może jej jednak nigdzie znaleźć, a Paździoch staje się coraz bardziej natarczywy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3997",["N"]],"50457937":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"50457938":["22-letnia Marta Walczyk podczas zakupów w centrum handlowym wszczyna z matką awanturę. Wezwana na miejsce policja stwierdza, że na dziewczynę został wystawiony nakaz zatrzymania za liczne niezapłacone grzywny za jazdę bez biletu. Dziewczyna jednak nic sobie z tego nie robi. Dwa dni później wychodzi z aresztu za kaucją. Jakiś czas potem jej przyjaciółka odkrywa, że Marta może być prostytutką.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d5bdc21543b057bfe54a002e67233ee",["N"]],"50457939":["Patrycja Nowak i Bartosz Lipnicki chodzą ze sobą od ponad roku. Pewnego dnia mężczyzna zaczyna podejrzewać, że partnerka go zdradza. Z pomocą przyjaciela prowadzi prywatne śledztwo. Poznaje wstrząsające fakty.","","",["N"]],"50457940":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Śmiertelnie chory
Syn Agaty Turskiej, Dawid jest śmiertelnie chory. Lekarze dają chłopakowi jedynie kilka miesięcy życia. Kobieta martwi się, gdyż syn poznał niedawno młodą pracownicę solarium, Martynę, i postanowił się z nią ożenić. Agata obawia się, że dziewczynie zależy jedynie na majątku Turskich, który będzie mogła odziedziczyć po rychłej śmierci Dawida. Prosi detektywów o to, aby przyjrzeli się Martynie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ebce856a4302f3d94bee21218a800f89",[]],"50457941":["Reż.: Szymon Jakubowski, Mariusz Wojaczek.
Zaginiona turystka
Do detektywów zgłasza się zrozpaczony mężczyzna. Jego narzeczona została uprowadzona w czasie wycieczki. Porywacze żądają okupu za jej uwolnienie. Grożą, że jeśli nie dostaną pieniędzy, dziewczyna umrze. Trop prowadzi do przewodniczki wycieczki. Detektywi odkrywają, że kobieta wspólnie z przyjacielem okrada turystów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1c7aeb3e0f36be05867a7930783ac2f9",[]],"50457942":["Prawo do uwodzenia/Kopiuj wklej
Pierwsza historia. Beata uczestniczy w kursie na prawo jazdy. Przygotowuje się do testów ze swoim chłopakiem Łukaszem. Podczas egzaminu praktycznego egzaminator próbuje zgwałcić kursantkę. By uciec, kobieta powoduje drobną kolizję. Zapada w śpiączkę. W tym czasie egzaminator zeznaje, że to Beata jest winna wypadku. Kiedy młoda kobieta odzyskuje świadomość, o wszystkim opowiada swojemu chłopakowi. Wzburzony Łukasz nie może zapomnieć o jej krzywdzie. Rzuca się na egzaminatora z nożem w ręku. Druga historia. Elżbieta podpisała umowę na skomponowanie muzyki do filmu. Jej przyjaciółka i sąsiadka Julia bardzo się ciszy z jej sukcesu. Sama ma również powody do szczęścia - poznała fantastycznego mężczyznę Mateusza. Zakochana kobieta nie wie jednak, że mężczyzna jest oszustem i dorobił do jej mieszkania dodatkowe klucze. Mateusz nagrywa z mieszkania Julii kompozycje Elżbiety i rejestruje je w Zaiksie. Niebawem Elżbieta dowiaduje się, że jej nagrania mają już autora, a ona zostaje oskarżona o popełnienie plagiatu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2762eda91baf521ada377fe7398a5c11",["N"]],"50457943":["Ekipa filmowa towarzyszy funkcjonariuszom w ich codziennej pracy w dbaniu o bezpieczeństwo na warszawskich drogach. Nieoznakowane i oznakowane wozy policyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt - wideorejestratory. W programie nie zabraknie pościgów za piratami drogowymi, a z zespołem wypadkowym będą dokumentowane tragiczne kolizje i wypadki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce21c1c47e147a3e0df0ce891bae3793",["N"]],"50457944":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"50457945":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","","",["N"]],"50457946":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b9542d6739938d9dc989a66564d19ea",["N"]],"50457947":["Monika Łuczak samotnie wychowuje 19-letniego syna Łukasza i martwi się, że on za bardzo lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak rzucił pracę bez uprzedzenia, a matka podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki, Bartosz, próbuje wyjaśnić sprawę, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, obawiają się, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat Tomek sprawia kłopoty. 13-letni chłopiec przynosi do domu grę komputerową nieodpowiednią do jego wieku i nie chce wyjawić od kogo ją dostał. W końcu Łukasz podejmuje nową pracę, a Monika zaczyna spotykac się z jego szefem, Pawłem Rybczakiem. Gdy Łukasz się o tym dowiaduje, wybucha złością i chce zakazać swojej matce kontaktu z nim. Później wychodzi na jaw, że Tomek również zna tego mężczyznę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8823344b8a93d70b670fc845276cb00",["N"]],"50457948":["Młode kobiety zgłaszają zaginięcie koleżanki, która umówiła się na randkę przez Internet. Patrol szósty stara się namierzyć komputer podejrzanego mężczyzny. Sprawy przyjmują zupełnie inny obrót, gdy funkcjonariusze docierają do nagrania z miejskiego monitoringu. Ola nie jest zadowolona z tego, że Doris rządzi się w jej domu. Zapała obawia się, że kobieta może odebrać koleżance syna. Juliusz nie radzi sobie z nagłym zniknięciem Nadii. Chce wysłać za nią list gończy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/15b709a699ff77d0a1c5c62a42e03fb4",["N"]],"50457949":["By stało się zadość
Sprzed domu zostaje porwana córka znanej prokurator. Sprawcy domagają się uwolnienia członków gangu obcinaczy palców, których kobieta posłała do więzienia. Ojciec Krystiana kolejny raz daje mu się we znaki - tym razem przyprowadza do domu syna podejrzanych znajomych. Po jednym z wybryków policjant nie chce znać rodzica.","","",["N"]],"50457950":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50457951":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50457952":["Kaśka ma plan, jak mimo wszystko przeprowadzić ceremonię. Trzeba będzie tylko szybko przewieźć jego narzeczoną przez miasto zaraz po zakończeniu meczu koszykarskiego. W ostatniej chwili wszystko się komplikuje. Ostatecznie Kaśka i Gosia biorą ślub w hali sportowej. Janek ustala, że właścicielem magla jest Hiszpan - znany gangster. Wkrótce Sylwia zostaje porwana przez ludzi mafioza. Wstrząśnięty tym Sebastian pomaga uciec dziennikarce i jest gotów pomóc jej w napisaniu artykułu. Malwina ma kryzys wiary. Widzi, że niektórzy mieszkańcy Wadlewa zaczęli wykorzystywać jej dobroć. Dzieli się swoimi wątpliwościami z proboszczem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95218fb33ef0f815cf6b234b43811271",["N"]],"50457953":["Sexi Flexi
W kamienicy zostaje zdemolowana toaleta. Mieszkańcy są oburzeni tym aktem wandalizmu. Paździoch postanawia dowiedzieć się, kto za to odpowiada. Wszczyna prywatne śledztwo. Trop prowadzi nieoczekiwanie do znanej gwiazdy telewizyjnej. Okazuje się, że zdewastowała ona WC pod wpływem nagłego ataku frustracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e7b2c720c296741cda5b63ab589c904",["N"]],"50457954":["Natalia widzi, jak jej chora psychicznie matka wyrzuca pieniądze przez balkon. Nie ma pojęcia, skąd staruszka miała 120 tys. zł. Przypuszcza, że jej syn Artur, który wcześniej był karany za włamanie, może znać ich pochodzenie. Gdy spotyka 25-latka kłócącego się z kimś w komisie samochodowym, utwierdza się w swoim przekonaniu. Kobieta idzie na policję, gdzie dowiaduje się, że gotówka pochodzi z napadu na bank. Artur jednak nie ma z nim nic wspólnego...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3af6dc6f52a7e13f3bfba08c60774db8",["N"]],"50457955":["Tomek postanawia oświadczyć się Ewie. Wrzuca pierścionek zaręczynowy do jej kieliszka z winem. Niczego nieświadoma dziewczyna pije łyk alkoholu i krztusi się pierścionkiem. Ewa traci przytomność. Karetka jest w drodze, ale do jej przyjazdu Tomek musi zająć się reanimacją. Student Bartek organizuje imprezę. Jednym z dań mają być domowej roboty frytki. Aby przyspieszyć krojenie ziemniaków, Bartek wypróbowuje gilotynę do papieru. Chłopak przez nieuwagę odcina sobie kawałek palca. Jego koledzy dzwonią po pogotowie. Muszą zatamować krwawienie i zabezpieczyć odcięty fragment palca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/51be57c78e61cd22ed70992bf4058e5b",["N"]],"50457956":["Monika Łuczak samotnie wychowuje 19-letniego syna Łukasza i martwi się, że on za bardzo lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak rzucił pracę bez uprzedzenia, a matka podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki, Bartosz, próbuje wyjaśnić sprawę, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, obawiają się, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat Tomek sprawia kłopoty. 13-letni chłopiec przynosi do domu grę komputerową nieodpowiednią do jego wieku i nie chce wyjawić od kogo ją dostał. W końcu Łukasz podejmuje nową pracę, a Monika zaczyna spotykac się z jego szefem, Pawłem Rybczakiem. Gdy Łukasz się o tym dowiaduje, wybucha złością i chce zakazać swojej matce kontaktu z nim. Później wychodzi na jaw, że Tomek również zna tego mężczyznę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8823344b8a93d70b670fc845276cb00",["N"]],"50457957":["Młode kobiety zgłaszają zaginięcie koleżanki, która umówiła się na randkę przez Internet. Patrol szósty stara się namierzyć komputer podejrzanego mężczyzny. Sprawy przyjmują zupełnie inny obrót, gdy funkcjonariusze docierają do nagrania z miejskiego monitoringu. Ola nie jest zadowolona z tego, że Doris rządzi się w jej domu. Zapała obawia się, że kobieta może odebrać koleżance syna. Juliusz nie radzi sobie z nagłym zniknięciem Nadii. Chce wysłać za nią list gończy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/15b709a699ff77d0a1c5c62a42e03fb4",["N"]],"50457958":["By stało się zadość
Sprzed domu zostaje porwana córka znanej prokurator. Sprawcy domagają się uwolnienia członków gangu obcinaczy palców, których kobieta posłała do więzienia. Ojciec Krystiana kolejny raz daje mu się we znaki - tym razem przyprowadza do domu syna podejrzanych znajomych. Po jednym z wybryków policjant nie chce znać rodzica.","","",["N"]],"50457959":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"50457960":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"50457961":["Kaśka ma plan, jak mimo wszystko przeprowadzić ceremonię. Trzeba będzie tylko szybko przewieźć jego narzeczoną przez miasto zaraz po zakończeniu meczu koszykarskiego. W ostatniej chwili wszystko się komplikuje. Ostatecznie Kaśka i Gosia biorą ślub w hali sportowej. Janek ustala, że właścicielem magla jest Hiszpan - znany gangster. Wkrótce Sylwia zostaje porwana przez ludzi mafioza. Wstrząśnięty tym Sebastian pomaga uciec dziennikarce i jest gotów pomóc jej w napisaniu artykułu. Malwina ma kryzys wiary. Widzi, że niektórzy mieszkańcy Wadlewa zaczęli wykorzystywać jej dobroć. Dzieli się swoimi wątpliwościami z proboszczem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835775.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95218fb33ef0f815cf6b234b43811271",["N"]],"50457962":["Sexi Flexi
W kamienicy zostaje zdemolowana toaleta. Mieszkańcy są oburzeni tym aktem wandalizmu. Paździoch postanawia dowiedzieć się, kto za to odpowiada. Wszczyna prywatne śledztwo. Trop prowadzi nieoczekiwanie do znanej gwiazdy telewizyjnej. Okazuje się, że zdewastowała ona WC pod wpływem nagłego ataku frustracji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e7b2c720c296741cda5b63ab589c904",["N"]],"50457963":["Prow.: Maria Konarowska.
W każdym odcinku bohaterowie programu zostaną poddani metamorfozom, które zmienią ich wygląd nie do poznania. Celem tego zabiegu jest niedopuszczenie, aby osoba, z którą uczestnik programu później pójdzie na randkę, oceniała go po wyglądzie. Jedyną podstawą do wydania jakiejkolwiek opinii będzie zachowanie rozmówcy, a także jego charakter, poczucie humoru, temperament i osobowość. Tylko za pomocą tych narzędzi będą mogli oczarować randkowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b9542d6739938d9dc989a66564d19ea",["N"]],"50457964":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","","",["N"]],"50457965":["Program dostarczający pełną gamę rozrywki. W każdym odcinku cięte komentarze Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy o muzyce disco polo, spotkania z zespołami, wydarzenia medialne, ujęcia z planów teledysków i koncertów, a także najświeższe plotki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50457966":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/64599bfd1a1e998f175496b7385217f2",["N"]],"50457967":["40-letnia Kamila rozwiodła się z Jakubem, który przejął opiekę nad ich dziećmi i zgodził się płacić czynsz za jej mieszkanie. Pewnego dnia kobieta traci pracę i prosi Jakuba o pieniądze na życie. Mężczyzna, utrzymujący się z naprawy samochodów i motocykli, za radą matki, proponuje byłej małżonce pracę w warsztacie. Gdy czterdziestolatka nie angażuje się w zlecone jej zadania, zwalnia ją i pozbawia wsparcia finansowego. Po pewnym czasie nawykła do wygody Kamila poznaje przedsiębiorcę budowlanego Waldemara. Ma nadzieję, że kochanek, który traktuje ją jak służącą, będzie łożył na jej utrzymanie. Gdy odkrywa, że mężczyzna ma żonę i jest z nią szczęśliwy, postanawia się zemścić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873962.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf9a825257467b74c3596490c9726cbd",["N"]],"50457968":["Śliwa odwiedza drwala o nadzwyczajnej sile. Do nowego bohatera przyjeżdża Marta. Pan Władysław rozważa, co się z nim stanie, gdy przejdzie na emeryturę. Robert oraz myśliwy Andrzej dyskutują o problemie wilków w Bieszczadach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50457969":["Marta wyjechała w Bieszczady, gdy posypało się jej życie prywatne. Robert przekonuje, że wędrując po lasach, nie wolno zaskakiwać niedźwiedzi. Drwal Czesław nie ma wątpliwości, że pracujący przy wyrębach muszą być twardzi i zawzięci. Śliwa nie może uwierzyć, że te czterdzieści lat minęło tak szybko. Marta uważa się za przybraną córkę pana Krzysztofa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"50457970":["Konrad i Waldek wracają z obozu bokserskiego w Tajlandii. Ich dziewczyny, Ilona i Róża, w czasie nieobecności partnerów pilnowały rodzinnego interesu. Siostry mają obawy, że w egzotycznym Bangkoku chłopcy nie dochowali im wierności. Gdy po pewnym czasie Konrad zaczyna się źle czuć, Ilona dochodzi do wniosku, że zaraził się chorobą weneryczną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6588c5ca17ec059cd2946da36a842cca",["N"]],"50457971":["Za 20 tys. zł Iwona decyduje się na fikcyjne małżeństwo z obywatelem Ukrainy, Saszą. Koleżanka kobiety, Kamila, przestrzega ją przed tym krokiem, jednak do zawarcia związku dochodzi. Wkrótce świeżo poślubiony mąż znika, a Iwona zaczyna być nachodzona przez jego wierzycieli, którzy żądają zwrotu pieniędzy. Bandyci porywają Kamilę i szantażują Iwonę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835330.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/363a04023b0484804ac59b9d461969f4",["N"]],"50457972":["Poruszająca się na wózku inwalidzkim 18-letnia Weronika za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Ojciec dziewczyny jest sceptyczny wobec starszego od niej narzeczonego. Podejrzewa, że przyszły zięć jest oszustem i próbuje przekonać córkę do odwołania ślubu. Okazuje się, że Weronika umieściła swoje zdjęcie na erotycznym portalu. Rodzic jest pełen złych przeczuć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50457973":["Po 10 latach odsiadki za zabicie kochanka swojej żony z więzienia wychodzi ojciec Sabiny i od razu wpada w konflikt z prawem. Zatrzymany za rozbój prosi policjantów o aresztowanie. Córka postanawia mu pomóc przystosować się do życia na wolności, zabierając go do siebie. To prowadzi do konfliktu z mężem. Ojciec tymczasem dopuszcza się kolejnych wybryków. Wygląda na to, że Borys chce dobrowolnie wrócić za kratki. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna boi się zemsty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835415.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6af062d82eb48eeaee6d90e79c3c214",["N"]],"50457974":["Siniec na Mazurach. 22-letnia Monika i jej 18-letni brat Arek chcieliby tu stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Niestety rodzeństwo nie ma gdzie mieszkać, ponieważ ich dom został zdewastowany przez rodziców-alkoholików. W zagrzybionych pomieszczeniach brakuje podstawowych mebli, piece są dziurawe, a łazienka tylko prowizoryczna. Aby pomóc dzieciom być znowu razem, ekipa budowlańców podejmuje się bardzo trudnego remontu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/48143d1896796ea07d7058061bec964a",["N"]],"50457975":["Niewidzialna kanalia
Waldek przynosi do domu zakupiony na bazarze hełmofon. Kiedy Ferdek go zakłada, znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zachwycony tym zjawiskiem snuje plany, jak wykorzystać urządzenie. Zazdrosny Waldek chce odzyskać hełmofon. W czasie szamotaniny z ojcem uszkadzają \"czapkę niewidkę\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4191",[]],"50457976":["W betonowym kręgu
Waldek pokazuje Ferdkowi w telewizji walki zawodników amerykańskiego wrestlingu. Wspólnie dochodzą do wniosku, że na sporcie tym można sporo zarobić. Postanawiają wybudować w domu prawdziwy ring i zorganizować zawody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4189",[]],"50457977":["Chłopaki okej
Ferdynand wygrywa w szachy od babki 20 zł. Wysyła syna po piwo, ale dowiaduje się, że jest zadłużony we wszystkich sklepach. Nagle w domu Kiepskich pojawia się jego dawno niewidziany brat z Ameryki, Stanisław. Namawia on Ferdka na założenie grupy tancerzy erotycznych, co ma przynieść duże zyski. W skład grupy wchodzą: obaj Kiepscy, Boczek i listonosz Edzio. Próba nie wypada zbyt dobrze. Wtedy w mieszkaniu Ferdka zjawia się policja oraz FBI i aresztują Staśka za ucieczkę ze szpitala psychiatrycznego. Edzio wraca do domu, a na jego miejsce przychodzi Paździoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4187",[]],"50457978":["Monika Łuczak samotnie wychowuje 19-letniego syna Łukasza i martwi się, że on za bardzo lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak rzucił pracę bez uprzedzenia, a matka podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki, Bartosz, próbuje wyjaśnić sprawę, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, obawiają się, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat Tomek sprawia kłopoty. 13-letni chłopiec przynosi do domu grę komputerową nieodpowiednią do jego wieku i nie chce wyjawić od kogo ją dostał. W końcu Łukasz podejmuje nową pracę, a Monika zaczyna spotykac się z jego szefem, Pawłem Rybczakiem. Gdy Łukasz się o tym dowiaduje, wybucha złością i chce zakazać swojej matce kontaktu z nim. Później wychodzi na jaw, że Tomek również zna tego mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8823344b8a93d70b670fc845276cb00",["N"]],"50457979":["Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835388.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/71afcab9ed5d42bfc985a7cd7d30b6de",["N"]],"50457980":["Parszywy los
Detektyw Anna Wilk przypadkiem spotyka dawno niewidzianego przyjaciela z dzieciństwa. Oboje wychowali się w domu dziecka. Mężczyzna jej nie poznaje, co jeszcze bardziej intryguje Annę. Kobieta odszukuje rodzinę przyjaciela. Uspokaja się, kiedy jego żona Kamila pokazuje jej rodzinne zdjęcie, na którym jest inny mężczyzna. Spokój nie trwa jednak długo, ponieważ Kamila przyłapuje męża na kłamstwie i prosi Annę o pomoc. Zagadka okazuje się bardzo skomplikowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8cc81b7289246650bb966e3b5f9ff68c",["N"]],"50457981":["Walka o córkę
Były skazaniec Radosław Wolniewicz zgłasza się do biura Malanowskiego z prośbą o pomoc w ustaleniu adresu byłej żony. Kobieta wyszła za mąż po raz drugi, a sąd ograniczył Radosławowi prawa rodzicielskie. Mężczyzna chciałby odnowić relacje z córką. Detektywi doprowadzają do spotkania. Dwa miesiące później klient uprowadza własne dziecko. Teraz to on staje się obiektem zainteresowania detektywów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/407ee300a7369e1a5e32cd430292fad9",["N"]],"50457982":["Fotograf
W biurze detektywów pojawia się Ryszard Wojnicki, który niepokoi się o swoją córkę Marcelinę. Związała się ona z mężczyzną, którego Ryszard nie akceptuje. Podejrzewa nawet, że dziewczyna jest ofiarą przemocy. Detektywi ustalają, że podejrzenia klienta to tylko wierzchołek góry lodowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6d613fac47fdacc6d2af0fabfe1a6ce",["N"]],"50457983":["Śpij, kochanie
W warszawskim żłobku dochodzi do porwania kilkumiesięcznej dziewczynki. W toku śledztwa okazuje się, że jej rodzice skorzystali z usług surogatki, a pośrednikiem był mężczyzna podejrzewany o handel ludźmi. Detektywi próbują ustalić, czy za porwaniem stoi biologiczna matka niemowlęcia - narkomanka i prostytutka. Łucja jest niezadowolona z efektów dochodzenia i przejmuje dowodzenie nad akcją. W trakcie operacji będzie musiała podjąć decyzję, która postawi na szali jej karierę - czy postąpić zgodnie z procedurami, czy też, walcząc o życie dziecka, posłużyć się nielegalnymi metodami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50457984":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50457985":["Monika Łuczak samotnie wychowuje 19-letniego syna Łukasza i martwi się, że on za bardzo lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak rzucił pracę bez uprzedzenia, a matka podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki, Bartosz, próbuje wyjaśnić sprawę, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, obawiają się, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat Tomek sprawia kłopoty. 13-letni chłopiec przynosi do domu grę komputerową nieodpowiednią do jego wieku i nie chce wyjawić od kogo ją dostał. W końcu Łukasz podejmuje nową pracę, a Monika zaczyna spotykac się z jego szefem, Pawłem Rybczakiem. Gdy Łukasz się o tym dowiaduje, wybucha złością i chce zakazać swojej matce kontaktu z nim. Później wychodzi na jaw, że Tomek również zna tego mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856603.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8823344b8a93d70b670fc845276cb00",["N"]],"50457986":["Naiwny sprzątacz ulic daje się wciągnąć w romans online
Policja zostaje poinformowana przez przerażoną matkę, że na placu zabaw znajduje się ekshibicjonista. Na miejscu funkcjonariusze znajdują 20-letniego sprzątacza ulic Mikołaja Andrzejewskiego, który zupełnie nagi utknął na trampolinie. Ratownicy pogotowia i policja muszą uwolnić rannego mężczyznę. Wychodzi na jaw, że chłopak chciał sobie zrobić nagie zdjęcie na trampolinie dla nieznajomej kobiety poznanej w internecie i tak wpadł w tarapaty. Bliscy wyśmiewają się z chłopaka. Jego koleżanka, Martyna, ma złe przeczucie. Twierdzi, że profilem tajemniczej internautki kryje się ktoś inny i chce to udowodnić Mikołajowi. Wkrótce okazuje się, że to dziewczyna do wynajęcia. Podczas spotkania zaprzecza jakoby znała Mikołaja. Być może za oszustwem stoi Adam, kolega Mikołaja z pracy, który bardzo go nie lubi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835409.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0789a7e8ea7f6f8c5deb12b080a3fc8",["N"]],"50457987":["Obserwator
Boczek zaprzestaje korzystania ze wspólnej toalety na piętrze w kamienicy. Zauważa to Ferdynand. Zmiany w zachowaniu sąsiada wzbudzają w nim wielki niepokój. Zaistniała sytuacja doprowadza Kiepskiego do podejrzliwości i sprawia, że Halina wraz z Heleną muszą jakoś zaradzić nowemu problemowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c5775aef225da600c6bf8a3f0a1fda2a",["N"]],"50457988":["La la la
Ferdynand znajduje się w skrajnej depresji. Za namową żony udaje się do lekarza specjalisty. Ten zapisuje mu pakiet leków antydepresyjnych, ale ostrzega Ferdka, że w trakcie kuracji obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Ferdek staje przed hamletowskim dylematem: \"Pić albo nie pić\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/914892b898c444f94c012abf3298495a",["N"]],"50457989":["Niedaleko pada jabłko od jabłoni
42-letnia Beata Sąder podejrzewa swojego męża o zdradę. By zdobyć dowody jego winy, prosi o pomoc specjalistów. Kobieta od 19 lat jest żoną Adama. Nigdy nie miała powodów, by podejrzewać go o niewierność. Wszystko zmieniło się, gdy do ich domu zaczęła przychodzić młoda korepetytorka syna. Mężczyzna nagle stał chłodny dla żony i przesadnie zaczął dbać o swój wygląd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ef10a856b1e629ab6f73943881aa54d7",["N"]],"50457990":["Pierwsza historia. Aneta podejrzewa, że jej mąż ma romans. Jej kuzynka, która ma hotel pod miastem, twierdzi, że ostatnio mężczyzna w towarzystwie innej kobiety wynajął u niej pokój. Aneta prosi specjalistów o pomoc. Druga historia. Do śledczych zgłasza się Nina. Klientka poznała swojego partnera na lotnisku. Adam jest pilotem i często wyjeżdża na kilka dni. Ostatnio Nina znalazła u niego złoto, lecz wkrótce okazało się, że biżuteria, która - jak sądziła - miała być dla niej prezentem, zniknęła. Na dodatek kobieta odkryła na ramieniu ukochanego malinkę, świadczącą o jego niewierności. Ekipa Damiana Petrowa bada sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839310.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ead6477fbde70ab1dd7edb56c4a3f804",["N"]],"50457991":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50457992":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50457993":["Historia Fundacji Futurum powstałej w niewielkiej prawosławnej parafii w Orli na Podlasiu. Organizacja bierze pod swoje skrzydła dzieci z biednych rodzin, by ukazać im możliwości, jakie oferuje świat i Bóg. Reportaż pokazuje, jak duchowni i ich podopieczni spędzili minione wakacje. Widzowie dowiedzą się także, jakie są motywy działania księży i jak zapatrują się na to młodzi.","","",["N"]],"50457994":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"50457996":["W programie pojawi się Marcin Ryszka, zawodnik i założyciel drużyny piłkarskiej Tyniecka Nie Widzę Przeszkód z Krakowa. Mężczyzna wcześniej uprawiał pływanie i ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie, jest m.in. trzykrotnym mistrzem świata. Widzowie poznają też zespół November Project. Ten niezwykły projekt powstał spontanicznie, podczas zajęć z muzykoterapii dla osób niepełnosprawnych. Członkowie zespołu pokazują, że niepełnosprawni, wspólnie z osobami w pełni sprawnymi, mogą tworzyć niesamowite rzeczy. Na zakończenie, w cyklu \"Kontakt bez napięć\", Iwona Cichosz wyjaśni, w jaki sposób należy się zachowywać w towarzystwie osób niesłyszących, aby ich nie urazić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c5552996fe623638ccb37a1c847d4c2",["N"]],"50457997":["Policjanci badają sprawę morderstwa prostytutki, której ciało znaleźli dwaj bezdomni. Dowody wskazują na to, że zbrodni dopuścił się psychopata. Detektywi są przekonani, że sprawca wróci na miejsce zbrodni, dlatego postanawiają zostawić kamery, które zarejestrują jego powrót. Zgłaszają się również po pomoc do centrum monitoringu. Nagranie kieruje śledztwo na inne tory. Dodatkowo detektywom zostaje przydzielona sprawa fałszywego księdza okradającego parafian.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50457998":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50458130":["Kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.","","",["N"]],"50458131":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"50458132":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458133":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50458134":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"50458135":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"50458136":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458137":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458138":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458139":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458140":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458141":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458142":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458143":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458144":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458145":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458146":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458147":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458148":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458149":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458150":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458151":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458152":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458153":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458154":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"50458155":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"50458156":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458157":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50458158":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50458159":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"50458160":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50458161":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50458162":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50458163":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50458164":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50458165":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50458166":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50458167":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50458168":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458169":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50458172":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"50458173":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50458174":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50458175":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458176":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"50458177":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50458178":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458179":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458180":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50458181":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50458182":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"50458183":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"50458184":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"50458185":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50458186":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50458187":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50458188":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"50458189":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"50458190":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"50458191":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50458192":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50458193":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50458194":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50458195":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"50458196":["Prow.: Bogusław Chrabota, Zuzanna Dąbrowska.
W programie wysłuchujemy komentarzy na temat najnowszych informacji ze sceny politycznej oraz bieżących wydarzeń o charakterze społecznym i światopoglądowym. Kluczowym elementem \"Przeglądu Rzeczpospolitej\" będzie rozmowa zaproszonego gościa oraz stałych komentatorów programu, którzy spróbują odpowiedzieć na trudne, często również kontrowersyjne pytania.","","",[]],"50458197":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger.
W niedzielne przedpołudnie w studiu Polsatu News goszczą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Dyskutują, komentują i oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Naprzeciw siebie siądą dziennikarze różnych poglądów.","","",[]],"50458198":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"50458199":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458200":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"50458201":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"50458202":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"50458203":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"50458204":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",["N"]],"50458205":["Prow.: Wojciech Brzeziński.
Magazyn poświęcony najnowszym technologiom. Dzięki Wojciechowi Brzezińskiemu widzowie uzyskają wiedzę na temat m.in. nowych standardów internetowych, czyli bezprzewodowego przesyłu danych LTE.","","",["N"]],"50458206":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50458207":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50458208":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"50458209":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["JM"]],"50458210":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"50458211":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"50457999":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"50458000":["Twórcy programu wkraczają w świat cygańskich wesel XXI wieku. Tu starożytne tradycje zderzają się z nowoczesnymi trendami w ostentacyjnym konflikcie kulturowym. Twórcy serii śledzą rytuały i tradycje z wiązane z tamtejszymi przyjęciami. Opowiadają też o historiach i podróżach wybranych Cyganów.","","",[]],"50458001":["Szanowany mąż stanu i wykładowca uczelniany Jacek Krajewski zaskakuje rodzinę informacją, że zrywa z polityką. Zaintrygowana nagłym postanowieniem mężczyzny nastoletnia córka postanawia poznać powody jego decyzji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835361.jpg","",["N"]],"50458002":["Po ciężkiej chorobie umiera ojciec Malwiny. Matka nastolatki wpada w depresję, która uniemożliwia jej szukanie pracy. Obie kobiety utrzymują się ze stypendium, które Malwina dostaje ze szkoły muzycznej. Dziewczyna musi dorabiać, grając na ulicy na skrzypcach. W pewnym momencie matka Malwiny trafia do szpitala, co stawia jej córkę w jeszcze trudniejszej sytuacji. Ciotka, która nie cieszy się dobrą reputacją, namawia nastolatkę do niezbyt legalnej pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7df610993dbe1278a98c72c15d91bb6",["N"]],"50458003":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/512d338f177f5aac7451f8432c255c18",[]],"50458004":["W tym odcinku w modowe szranki staną Aleksandra, Agnieszka P., Agnieszka K. i Katarzyna. Każda z nich musi przygotować stylizacje na tematy \"Upadły anioł\" oraz \"W starym kinie\". Ich kreacje ocenią one same oraz jury w składzie: Ada Fijał, Macademian Girl, Jarek Szado. Program poprowadzi Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/08af9ecf087fd025999e00796b1e39c3",["AD"]],"50458005":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/573f36596335c6e914d27f2439ae6efb",["N"]],"50458006":["Seria koncentruje się na życiu codziennym najbogatszych ludzi świata. Widzowie mają okazję zajrzeć do środka ich rezydencji i przekonać się, na co pożytkują najwięcej pieniędzy.","","",[]],"50458007":["Autorka programu powraca do tradycyjnej kuchni polskiej, choć zaprezentuje potrawy w nowoczesnym wydaniu. Na początek przyrządzi smakowity krem z kiszonych ogórków. Następnie usmaży schabowego z kością w ziołowej panierce. Poda go z purée ziemniaczanym oraz mizerią. Na deser Ewa Wachowicz zaserwuje owoce pod bezglutenową kruszonką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835331.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5daf89bc6217922f76b0e738910a46a9",["N"]],"50458008":["Ela przygotuje śmietanowe risotto z kurczakiem i groszkiem. Podpowie widzom, jak sprawdzić, czy ryż jest świeży i smakowity.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b7639fd4b1d9d0ec9ef4228d7b1aa36",["N"]],"50458011":["Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5a126f4edc16cf5f908cf5dae4a34792",["N"]],"50458012":["Wieś Obrąb. Odkąd mąż Moniki zginął w wypadku samochodowym, kobieta musi sobie radzić sama z dwójką dzieci i swoją matką Teresą. Rodzina mieszka w starym, drewnianym, od wielu lat nieodnawianym domu bez łazienki i bieżącej wody, w którym jest ciasno i zimno. Ekipa Katarzyny Dowbor ma tylko pięć dni na wyremontowanie budynku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ec2e17c16e0ccc70c8ed3ef90220a30f",["N"]],"50458013":["Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.","","",[]],"50458014":["Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/21e30e7601da5551c649a754007280a3",[]],"50458015":["Pierwsza historia. Monika Kownacka jest zaręczona z przystojnym stomatologiem Igorem Krawczukiem. Od jakiegoś czasu mężczyzna dziwnie się zachowuje - przestał interesować się planowaniem ślubu, stał się oziębły i znika wieczorami. Zaniepokojona przyszła panna młoda prosi o pomoc detektywa, ponieważ podejrzewa, że narzeczony zdradza ją z nową recepcjonistką, którą zatrudnił w swoim gabinecie. Druga historia. 54-letni Tadeusz Chojnacki jest mężem o 19 lat młodszej od siebie nauczycielki, Magdaleny. Mężczyzna zauważył, że żona unika zbliżeń, jest oschła i odbiera po kryjomu telefony. Podejrzewa ją o zdradę. Śledczy, którego zatrudnił, widzi, jak Magdalena jest podrywana przez ucznia, lecz odrzuca jego zaloty. Następnie kobieta jedzie do siostry. Okazuje się, że Magdalena skrywa pewna tajemnicę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ede58c5c6da8b0fe048d52fbbe5e3a8d",["N"]],"50458016":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"50458017":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków","","https://ipla.tv/resolve-media/1/284997527b12c26cb614426bf84196c3",["N"]],"50458018":["Filip Dębski ma 25 lat i jest gwiazdą koszykarskiego klubu Czarni DrewnoMax. Miesiąc temu członkowie drużyny świętowali zdobycie mistrzostwa Polski. Filip jest przystojnym sportowcem, który mógłby poderwać każdą dziewczynę. Jego narzeczona, Weronika, zgłasza się do programu, ponieważ boi się, że ukochany nie jest jej wierny. Niedawno znalazła w jego komórce kilka niepokojących SMS-ów od fanek.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4286144557a444f3e4cde40604068a9",["N"]],"50458019":["Lekarze starają się pomóc pacjentce cierpiącej na chorobę autoimmunologiczną, która może być przyczyną deformacji piersi kobiety.","","",[]],"50458020":["Khloe jedzie do Cleveland na spotkanie z Tristanem. Kobieta obawia się krytyki ze strony jego fanów. Po powrocie z Cannes siostry nie wiedzą, jak się zachować wobec Scotta.","","",[]],"50458021":["Shania Twain","","",[]],"50458023":["Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.","","",[]],"50458024":["Według danych szacunkowych już teraz miliardowe zyski przemysłu kosmetycznego w ciągu najbliższych dziesięciu lat ulegną jeszcze podwojeniu. Obecnie medycyna estetyczna jest tańsza, bardziej dostępna i skuteczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. O swoich klientach opowiedzą dwaj doświadczeni specjaliści i przyjaciele: chirurg Michael Zacharia oraz dentysta David Penn. Obaj specjaliści podkreślają, że czasem niewielka korekta wyglądu może znacznie podnieść komfort życia pacjenta. Trzeba jedynie pamiętać, by do zabiegów medycyny estetycznej pochodzić z rozsądkiem i umiarem.","","",[]],"50458025":["Tyler dostrzega obecność tajemniczej kobiety w życiu Terrella Owensa, tymczasem Fairuza Balk nawiązuje kontakt z niedawno zmarłym bratem.","","",[]],"50458212":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"50458213":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"50458214":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"50458215":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"50458216":["Mierząca 524 kilometry długości autostrada Coquihalla jest jedną z najbardziej zdradliwych dróg świata. Często dochodzi na niej do wypadków i niebezpiecznych zdarzeń. Ekipa ratowników firmy Jamie Davis Rescue ma za zadanie dbać, aby trasa w Brytyjskiej Kolumbii ciągle pozostawała otwarta, co często wiąże się z pracą w stresujących warunkach.","","",[]],"50458217":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Malanowski i jego detektywi otrzymują zlecenie od młodej kobiety, Katarzyny Lipiec. Mają śledzić narzeczoną jej ojca. Kobieta podejrzewa, że Irminie chodzi wyłącznie o pieniądze. W trakcie śledztwa okazuje się, że spotyka się ona z pewnym mężczyzną...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/db32449b4f4349e4fdd84c584e6874af",[]],"50458218":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Przyjaciółka Marty trafia do szpitala. Podejrzewa się, że dziewczyna zatruła się pigułką gwałtu, którą ktoś wrzucił jej do drinka w klubie. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Prowadzi ono do Michała Zawadzkiego, studenta chemii, który w uczelnianym laboratorium preparuje niebezpieczne substancje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3d7a7d764bc9556fbcbc54ee6a54cd7d",[]],"50458219":["Reż.: Agnieszka Trzos.
Osiemnastoletnia Arleta Budzyńska obawia się o swojego brata, który został wysłany przez ojca do zamkniętego ośrodka wychowawczego. Arleta straciła z Darkiem kontakt. Tuż przed tym, zanim to się stało, chłopak zdradzał objawy wycieńczenia fizycznego i psychicznego. Mark Krupski udaje się do wskazanego ośrodka, aby zbadać sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/01a0d965ddd45e489fd05995f344d598",[]],"50458220":["Bronek Malanowski spotyka się z Ryszardem Brylskim, który zleca mu sprawdzenie Marcina Flajszera, narzeczonego córki Brylskiego. Kandydat na zięcia wydaje się teściowi bardzo podejrzany. Detektywi zaczynają obserwację i od razu zauważają, że Marcin dysponuje niezwykle dużą ilością gotówki jak na pracownika ochrony...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2294df6dc989fedae4717759f105bd5",[]],"50458221":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"50458222":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3875fe3760da8bc4ac7459a3ee717d1a",["N"]],"50458223":["Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c82feea2b27217665ef5c244452ac40a",["N"]],"50458224":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50458225":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50458226":["Losy największych miast świata z perspektywy... zalegających w nich śmieci. Twórcy programu opowiadają, jak w starożytności radzono sobie z odpadami, jak je przetwarzano i kiedy zaczęto utylizować. Przemierzając ulice metropolii, odkrywają ich wstydliwe i brudne tajemnice.","","",[]],"50458227":["Zwodowany 7 września 1996 roku w stoczni Newport News, lotniskowiec Truman został przyjęty do służby w marynarce amerykańskiej 25 lipca 1998 roku. Portem macierzystym okrętu jest Naval Station Norfolk w Norfolk w stanie Wirginia. Okręt posiada wymiary 332,93 metra długości całkowitej oraz 103 877 ton wyporności pełnej.","","",[]],"50458228":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50458229":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50458230":["W obawie przed Polską Niemcy na początku lat 30. rozpoczęli budowę systemu umocnień na wschodniej granicy III Rzeszy. Do tego kompleksu należał Pommerrstellung, czyli Wał Pomorski, ciągnący się od Darłowa po Gorzów Wielkopolski. W 1945 roku tę pozycję zdobyły oddziały 1 Armii LWP. Na zaproszenie miejscowej grupy poszukiwaczy ekipa telewizyjna udaje się na wspólną wyprawę wzdłuż rzeki Drawy, będącej elementem Wału Pomorskiego. Tym razem Piotr i Olaf skorzystają ze sprzętu nurkowego oraz magnesu neodymowego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4e5955ddd3147bfdf3f88b954c816d04",["AD"]],"50458231":["Historia jednego z naszych najcenniejszych odkryć. W województwie śląskim, w niewielkim gospodarstwie u pana Juliana jest zakopana wieża czołgu. Po wojnie obiekt służył za podstawę kieratu, urządzenia wykorzystującego siłę zwierząt do napędzania maszyn rolniczych. Prowadzący chcą ustalić, co to za czołg i dlaczego stał się własnością gospodarza.","","",["AD"]],"50458232":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"50458233":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"50458234":["W tym odcinku obejrzymy historię pościgu za Hermannem Goeringiem, który ostatecznie został schwytany w Bawarii przez Amerykanów. Przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze był sądzony, jako najwyższy rangą dygnitarz nazistowski, m.in. pod zarzutami deportacji milionów robotników przymusowych do Rzeszy Niemieckiej, udziału w intensywnej i wyniszczającej eksploatacji ekonomicznej okupowanych krajów i grabieży dzieł sztuki z całej Europy na wielką skalę.","","",[]],"50458235":["Olaf i Radek jadą na Kujawy, w okolicę, gdzie walki toczyły się m.in. podczas powstania styczniowego oraz obu wojen światowych. Jednak telewizyjni poszukiwacze natrafiają tam na znacznie starsze znalezisko.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/92a867adfc29ad9587a34af645273c06",["N"]],"50458236":["Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski badają miejscowość Rumoka, gdzie w styczniu 1945 roku nastąpił odwrót Niemców w stronę Prus. W okolicy odnaleziono ogniwo pojazdu, pochodzące z czasów drugiej wojny światowej. Poszukiwacze postanawiają odnaleźć inne elementy samochodu, by dowiedzieć się, z jakiego pojazdu korzystali Niemcy.","","",["N"]],"50458237":["Kilka kilometrów od Świnoujścia, w Golm znajduje się cmentarz ofiar wielkiego nalotu alianckich bombowców. Odpowiedź na pytanie, dlaczego pod koniec wojny nadmorski kurort stał się celem ataku, nie jest wcale taka oczywista. Okazuje się, że istniały plany, by uczynić ze Świnoujścia gigantyczną bazę okrętów podwodnych.","","",[]],"50458238":["Uczucie Bandziorka zostało wystawione na próbę. Rysiek, nowy bohater, wyjawi widzom, czego mu brakuje, żeby poznać kobietę swojego życia. Z kolei pan Stasio nie poprzestaje w poszukiwaniach partnerki dla swojego syna Andrzeja i oczywiście wymarzonej synowej dla siebie. Natomiast kolejny nowy bohater, 32-letni Wojtek, jest bardzo wybredny. Mężczyzna zastanawia się, dlaczego kontakty z kobietami tak go rozczarowują.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f33bbc8b0122309e71fda3a55422",[]],"50458239":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"50458240":["
Twórcy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z seksem.","","",[]],"50458241":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"50458242":["Michael Carbonaro, zawodowy iluzjonista, a z natury komik, wykonuje zaskakujące sztuczki przed grupą przypadkowych przechodniów.","","",[]],"50458243":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50458244":["Widzowie z całego świata dzielą się nagraniami, na których uwiecznili najbardziej zaskakujące, zabawne i poruszające zachowania swoich zwierząt. Te filmiki udowadniają, że świat fauny skrywa jeszcze wiele tajemnic.","","",[]],"50458245":["W dzisiejszym programie interwencja przy niedużej stłuczce na wylotowej ulicy Bronisława Czecha, wyjątkowo szybki sedan na południowej obwodnicy miasta, ekstremalnie szybkie kombi także na południowej obwodnicy Stolicy, kolizja w samym centrum miasta oraz zatrzymanie motocyklisty na Modlińskiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/789f4386b3d9bc2b1dcefc9324c087e8",["N"]],"50458246":["Dziennikarz śledczy po raz pierwszy porusza temat kiboli-morderców, m.in. publikuje listy gończe dotyczące braci Tomasza i Marcina Łabęckich (organizatorów ruchu Widzew Hooligans). Następnie reporter przedstawi, na prośbę podlaskiej policji, sprawę okrutnego zabójstwa 27-letniej Agnieszki, które miało miejsce w Sokółce. Na końcu prowadzący zaprezentuje sylwetkę jednego z najgroźniejszych morderców w Polsce - Zbigniewa D. z Gdańska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eab82093f672c3e86d1f39ef5f1cf486",["N"]],"50458247":["Dziennikarz śledczy tym razem przyjrzy się dwóm niewyjaśnionym morderstwom. 22 czerwca 2011 roku na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Poznaniu znaleziono ciało 81-letniej Janiny Wysockiej. Sprawca zbrodni nigdy nie został schwytany. Następnie Fajbusiewicz przedstawi sprawę zabójstwa mężczyzny z okolic Pszczyny. Tożsamość ofiary do tej pory nie została ustalona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe29dd4ac2885cdec650e6d80e316cfc",["N"]],"50458248":["W pierwszej części programu dziennikarz śledczy zajmuje się morderstwem Alicji Wejerowskiej 75-letniej mieszkanki Gniezna. Ofiara mieszkała sama na Osiedlu Piastowskim. Kobieta została zamordowana w 2011 roku przed południem, kiedy za ścianą byli sąsiedzi. Dotąd nie udało się schwytać przestępcy odpowiedzialnego za jej śmierć. Córka ofiary bardzo krytycznie ocenia prowadzone śledztwo. W drugiej części odcinka Michał Fajbusiewicz prezentuje list gończy wydany za Ukraińcem Jewgienijem Nagoriańskim, podejrzanym o morderstwo rolnika spod Krakowa. Mężczyzna jest poszukiwany od 2001 roku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0e1d8cfb56b9e894648659fb177f7265",["N"]],"50458062":["W odcinku kolizja trzech aut na dalekim Ursynowie, wypadek motocyklisty na Saskiej Kępie, zatrzymanie jednośladu na Puławskiej i utrata uprawnień jego kierowcy, rekordowy SUV na Trasie Toruńskiej oraz dachowanie w Wawrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835379.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ff3c8645532f4a524145db8e4aead996",["N"]],"50458063":["Przemek i Agnieszka planują ślub. Narzeczeni zamierzali zamieszkać w mieszkaniu Przemka, lecz pewnej nocy wybuchł pożar. Mężczyźnie na szczęście udało się uciec z płonącego lokalu i powiadomić o zagrożeniu sąsiadów. Sam stracił jednak wszystko. Narzeczonych, którzy wzięli kredyt na wesele, nie stać na przeprowadzenie generalnego remontu. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc Agnieszce i Przemkowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835325.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/569da87c906dbafee515cb1dde4c11bc",["N"]],"50458064":["Anka wciąż musi dzielić mieszkanie z Natalią, która staje się coraz bardziej nieznośna. Na dodatek, czekając na kochanka, często sięga po alkohol. Patrycja ma bardzo dużo pracy. Klientki są zachwycone, w przeciwieństwie do Seba, który jej nie docenia. Inga wciąż nie może sobie poradzić emocjonalnie z powrotem ojca. Gruszewska zabiera Dorotę na bankiet organizowany przez Zuzę. Przyjaciółki chcą, aby Rozwenc zwróciła uwagę na innego mężczyznę i zostawiła Andrzeja. Następnego dnia Zuza, Anka i Patrycja świętują urodziny Ingi w SPA. Na wieczornym przyjęciu Zuza odkrywa, że Jerzy Ginter, w którym się zakochała, to ojciec jej przyjaciółki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835367.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/22eede29af2d97d086b250bdcd82075b",["N"]],"50458065":["Reż.: Jan Rybkowski.
Warszawa, lata 50. Poczciwy i nieporadny kasjer PZU, Anatol Ryszard Kowalski (Tadeusz Fijewski), wybiera się ze swoją energiczną małżonką (Helena Makowska) do znajomych. W drodze na spotkanie urzędnik traci swój kapelusz. Pośpiesznie kupuje nowy, o bardzo oryginalnym fasonie. Ten banalny z pozoru zakup będzie miał, jak się to wkrótce okaże, przedziwne konsekwencje. Tymczasem na wracające późnym wieczorem małżeństwo Kowalskich, napadają bandyci. Rabusie, na widok kapelusza urzędnika, natychmiast zwracają mu skradzione rzeczy, grzecznie przepraszając za pomyłkę. W ciągu kolejnych dni zdumiony Anatol zaczyna znajdować w kieszeniach różne cenne przedmioty. Kiedy kasjer odnosi je na milicję, spotyka Felusia, inkasenta gangu kieszonkowców (Aleksander Dzwonkowski), właściciela identycznego kapelusza. Anatol postanawia pójść jego śladem i wkrótce w sprytny sposób zdobywa klucze do meliny bandytów. Na miejscu zostaje wzięty przez złodziei, którzy nie znają twarzy swego szefa, za przywódcę szajki. Urzędnikowi udaje się dzięki temu zwieść bandytów i doprowadzić do ich aresztowania. Okazuje się przy okazji, że kapelusz, identyczny jak ten, który kupił Anatol, jest znakiem rozpoznawczym inkasentów szajki. Wkrótce na rynku pojawia się ogromna ilość nakryć głowy w tym fasonie. Komedia pomyłek z elementami kryminalnymi. Pierwsza część tryptyku Jana Rybkowskiego, do którego należą również filmy \"Pan Anatol szuka miliona\" oraz \"Inspekcja pana Anatola\". Kręcone ukrytą kamerą zdjęcia ówczesnej Warszawy, mają duży walor dokumentalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835342.jpg","",["N"]],"50458066":["Reż.: Tadeusz Chmielewski.
Młody poeta i piosenkarz Leopold Górski (Krzysztof Litwin) jest zatrudniony w warszawskiej stacji pomp, zwanej \"Grubą Kaśką\". Zagrzewa robotników do pracy, zabawiając ich śpiewem i grą na instrumentach. W ten sposób mobilizuje załogę, złożoną głównie z kombinatorów i bumelantów, do wzorowego wypełniania obowiązków. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy, jest powszechnie lubiany. Tymczasem warunki życia Górskiego poza pracą nie wyglądają najlepiej. Leopold musi dojeżdżać do zakładu spod Warszawy, gdzie wynajmuje pokój w niewielkim domku, położonym przy torach kolejowych. Problemy lokalowe powodują, że piosenkarz marzy o własnym kącie. Jednak zamiast upragnionego przydziału na mieszkanie otrzymuje od sekretarza partii w zakładzie specjalne zadanie. Ma sprawić, by poprawiła się wydajność pracy w brygadzie majstra Wierzchowskiego (Adam Mularczyk), która jest najgorsza w całym przedsiębiorstwie. Wkrótce Leopold poznaje uroczą Kasię (Magdalena Zawadzka), w której zakochuje się ze wzajemnością. Robi wszystko, aby dobrze wywiązać się z powierzonego mu zadania i zasłużyć na upragnione mieszkanie. Wykorzystuje przy tym swój spryt i inteligencję.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844899.jpg","",["N"]],"50458067":["Reż.: Kelly Asbury, Andrew Adamson.
Okazuje się, że ogry też mają kłopoty z teściami. Po miodowym miesiącu Shrek i Fiona dostają zaproszenie od rodziców panny młodej. Teściowie pragną poznać męża i wybawiciela swojej córki. Nie mają jednak pojęcia, że jest on ogrem. Mimo że zaproszenie jest tylko dla dwóch osób, osioł nie zamierza przejmować się konwenansami i dołącza do pary. Razem więc wyruszają do Zasiedmiogórogrodu. Zgodnie z przewidywaniami Shreka przyjęcie jest raczej chłodne. O ile królowa Lillian próbuje pogodzić się z faktem, że jej córka poślubiła ogra, o tyle król Harold okazuje zięciowi jawną wrogość. Shrek pokrzyżował jego plany zgodnie z którymi Fiona miała poślubić Księcia z Bajki, syna Wróżki Chrzestnej. Zdesperowany Harold wynajmuje więc płatnego pogromcę ogrów - Kota w Butach. Ten jednak po nieudanym zamachu na Shreka postanawia zostać jego przyjacielem i wiernie mu służyć. Tymczasem ogr z miłości do Fiony decyduje się na eksperyment, który ma zmienić jego wygląd. By zaakceptowali go teściowie wykrada z przyjaciółmi eliksir, który ma go zamienić w przystojnego młodzieńca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874512.jpg","",[]],"50458068":["Reż.: Terry Jones.
Pechowy wiking Eryk (Tim Robbins) podczas jednej z wypraw rabunkowych zabija dziewczynę, w której się zakochał. Po wpływem tego wydarzenia dochodzi do wniosku, że chciałby żyć w świecie, na którym panuje pokój. Postanawia zwrócić się o pomoc do bogini Frei. Bóstwo oznajmia mu, że szczęście zapanuje, gdy nad ziemią znów zaświeci słońce. Aby tak się stało, trzeba pokonać wilka Fenrira, który je połknął. W tym celu Eryk wyrusza do siedziby bogów, Asgaardu. Dociera na legendarną Atlantydę. Ma nadzieję znaleźć tam wielki róg, którym obudzi śpiących w Asgaardzie. Okazuje się, że mieszkańcy wyspy są dla siebie niezwykle życzliwi. Nie używają broni, gdyż według starej przepowiedni, wyspa zatonie, jeżeli zostanie przelana na niej ludzka krew. Nie zważając na złowrogą klątwę, jeden z towarzyszy Eryka, Loki (Antony Sher), popełnia na wyspie morderstwo. Eryk musi stoczyć u wybrzeży Atlantydy bitwę morską. To tylko jedna z wielu przygód, z jakimi przyjdzie się zmierzyć wikingowi. Reżyser filmu, Terry Jones, był członkiem legendarnej grupy Monthy Pythona. W roli drugoplanowej wystąpił jej współzałożyciel John Cleese.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875856.jpg","",[]],"50458069":["Reż.: Steven Spielberg.
1912 r. Ojciec nastoletniego Indiany (River Phoenix) sprawia, że obaj ciągle wpadają w tarapaty. Rodzic wymaga od chłopaka, by to on zawsze ratował ich z opresji. W 1938 r. Indiana Jones (Harrison Ford) jest uznanym wykładowcą archeologii. Pewnego dnia kolekcjoner dzieł sztuki, Walter Donovan (Julian Glover), mówi mu o ekspedycji poszukującej Świętego Graala. Według legendy artefakt ten zapewnia nieśmiertelność. Wskazówki, jak dotrzeć do naczynia, wyryto na kamiennej płycie. Brakuje jednak fragmentu z nazwą miasta, w pobliżu którego ukryto kielich. Okazuje się też, że jeden z uczestników wyprawy został porwany przez nazistów, którzy też chcą znaleźć Graala. Gdy Indiana dowiaduje się, że uprowadzony członek ekspedycji to jego niewidziany od dawna ojciec, Henry (Sean Connery), jedzie z muzealnikiem Marcusem Brodym (Denholm Elliott) do Wenecji. Zamierza odszukać grobowiec jednego z trzech średniowiecznych rycerzy, którzy odnaleźli cudowne naczynie. Zabiera ze sobą notatki ojca, zawierające wyniki badań nad Świętym Graalem. Na miejscu spotykają niemiecką uczoną, dr Elsę Schneider (Alison Doody). Indiana zakochuje się w niej. Nie wie jednak, że jest ona agentką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875497.jpg","",[]],"50458070":["Reż.: Pete Travis.
W Hiszpanii zostaje zorganizowana konferencja, której tematem przewodnim jest walka z terroryzmem. Jednym z głównych uczestników sesji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton (William Hurt). Polityk wygłasza przemówienie na placu w Salamance, gdzie gromadzą się tłumy ludzi. Nagle rozlegają się dwa strzały. Ranny przywódca pada na ziemię. Szybko wybucha panika. Chaos wzmaga jeszcze wybuch bomby. Wydarzenia te ukazane zostają z perspektywy ośmiu osób: od agentów ochrony, przez przypadkowych widzów, po sprawców zamachu. Wśród świadków dramatycznego ataku znajdują się funkcjonariusze służb specjalnych Thomas Barnes (Dennis Quaid) i Kent Taylor (Matthew Fox), którzy ochraniali głowę państwa, amerykański turysta Howard Lewis (Forest Whitaker), który nakręcił całe wydarzenie za pomocą kamery wideo i sądzi, że udało mu się zarejestrować również zabójcę, oraz producentka wiadomości telewizyjnych Rex (Sigourney Weaver), która na żywo relacjonuje milionom widzów przebieg zdarzeń. Próbują oni na własną rękę odnaleźć i zidentyfikować zamachowca. Niespodziewanie odkrywają szokującą prawdę. Dynamiczny thriller polityczny w gwiazdorskiej obsadzie i z pomysłową fabułą, w której to samo wydarzenie zostaje ukazane oczami ośmiu osób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875850.jpg","",["N"]],"50458071":["Reż.: Darren Aronofsky.
Małżeństwo - ona (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) prowadzą spokojne życie dalekie od wielkiego miasta. Pewnego dnia do ich domu puka dwoje nieznajomych (Ed Harris), (Michelle Pfeiffer). Po chwili pukają kolejni. Następne wydarzenia wystawią na próbę wzajemne zaufanie oraz miłość małżonków. Reżyserem filmu jest Darren Aronofsky, który był nominowany do Oscara za film \"Czarny łabędź\" oraz \"Requiem dla snu\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875496.jpg","",[]],"50458072":["Reż.: Jarrad Paul, Andrew Mogel.
Dan \"The D Train\" Landsman (Jack Black), gamoniowaty autsajder i szef komitetu organizującego szkolny zjazd absolwentów, ma nadzieję, że spełni swoje marzenie, by stać się kimś ważnym, gdy uda mu się namówić do wzięcia udziału w imprezie Olivera Lawlessa (James Marsden), najpopularniejszego chłopaka w szkole, który został aktorem. W tym celu leci do Los Angeles. Jednak szalony wieczór w hollywoodzkim stylu przybiera nieoczekiwany zwrot, który prowadzi do szokującego finału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875855.jpg","",[]],"50458073":["Nastolatek zostaje porwany spod szkoły. Okazuje się, że uczeń od dawna sprawiał kłopoty, miał też do czynienia z narkotykami. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzą na jaw hazardowe długi ojca chłopaka i jego kontakty z podejrzanymi naciągaczami. W rozwiązaniu sprawy Olgierdowi i Krystianowi pomaga Maja, która prowadzi w Śródmieściu śledztwo w sprawie oszustów z salonów gier. Olgierd zdaje sobie sprawę, że wciąż czuje coś do swojej koleżanki i inicjuje spotkanie na prywatnym gruncie...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50458074":["W jadłodajni zostaje zamordowana kucharka. Początkowo śledztwo wskazuje na napad, którego ofiara mogła być świadkiem. Tragiczna przeszłość kobiety oraz jej niejasne kontakty z klientami naprowadzają detektywów na właściwy trop. Tymczasem Natalia ustala, że Danuta spotyka się z nowym mężczyzną. Próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat adoratora przyjaciółki. Piotr jest zaniepokojony takim obrotem sprawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"50458075":["Roczny chłopiec zostaje porwany, a jego opiekunka trafia do szpitala. Wkrótce potem w podobnych okolicznościach ginie kolejne dziecko. Obaj chłopcy mają tę samą grupę krwi. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszani są handlarze organów. Ktoś włamał się do komputera Leny. Kobieta czuje się obserwowana. Policjanci muszą znaleźć stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50458076":["Właściciel firmy transportowej zostaje skatowany. Natalia i Kuba prowadzą śledztwo. Podejrzewany jeden z pracowników okazuje się niewinny. Dochodzenie ujawnia międzynarodowy trop w sprawie. Funkcjonariuszy wydziału kryminalnego czekają poważne zmiany. Obcy ludzie w komendzie i kolejne tajemnice Łucji niepokoją jej kolegów. Nie przypuszczają oni jednak, że jest to element planu, w który zaangażowany jest sam Piotr Zarębski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835497.jpg","",["N"]],"50458026":["Podczas włamania do antykwariatu ginie jego współwłaściciel. Łupem złodziei padają jedynie niewiele warte, przedwojenne dokumenty. Tropy prowadzą do praskich włamywaczy, peerelowskich fałszerzy i członków warszawskiej palestry. Stawką rozgrywki są setki milionów złotych. W tym samym czasie znajomy prosi Olgierda o pomoc w odszukaniu złodzieja, który okradł jego córkę. Olgierd podejrzewa, że wpadła ona w złe towarzystwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50458027":["Przedstawiciel handlowy znika w tajemniczych okolicznościach. Miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Policja podejrzewa, że mężczyzna sfingował swoje zniknięcie we współpracy ze swoim szefem. Żona wyjawia mroczne fakty, dotyczące zaginionego, które przerażają detektywów. Równolegle toczy się śledztwo w sprawie aktów wandalizmu na jednym z warszawskich osiedli. Dewastowane są auta, a głównym beneficjentem całego procederu wydaje się być właściciel jednego z warsztatów lakierniczych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"50458028":["Ewelina Brus podejrzewa, że jej dziecko, które przebywa w rodzinie zastępczej, nie jest bezpieczne. Kobieta straciła prawo do opieki nad synem, gdy trafiła do więzienia za oszustwa finansowe. Teraz warunkowo wyszła na wolność i prosi Malanowskiego o pomoc. Okazuje się, że zmarł jeden z podopiecznych zastępczych opiekunów. Tymczasem na ich dom napada dwóch zamaskowanych napastników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1ab55822dc771b9054f117203666f86d",["N"]],"50458029":["Malanowski spotyka się w więzieniu z Karolem Frankowskim. Mężczyzna martwi się o swoją narzeczoną, która nie pokazała się na ostatnim widzeniu. Podejrzewa, że to sprawka Capa, bandyty, który został złapany dzięki zeznaniom Frankowskiego. Detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety. Tymczasem Karol zostaje napadnięty na spacerniaku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e0ddda741a6770a6cde8590443c1c432",["N"]],"50458030":["Elwira Szymoniuk podejrzewa, że zdradza ją mąż. Śledztwo detektywów potwierdza jej przypuszczenia. Michał Szymoniuk nie wyjechał na szkolenie do Miami, ale na wycieczkę do Afryki razem ze swoją atrakcyjną sekretarką. Gdy para wraca do Warszawy, Tomek udaje się do mieszkania kobiety. Okazuje się, że jest ona ciężko chora. Objawy wskazują na zarażenie wirusem ebola. Dziewczyna trafia do szpitala, Tomek na kwarantannę, a detektywi i policja poszukują męża klientki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9b679ddae7eabe8bb63925ac35125352",["N"]],"50458031":["Marek pod przykrywką przystojnego geja bierze udział w wyborach Tęczowego Mistera. Śledczy bacznie obserwuje uczestników konkursu, by ustalić, kto zdemolował miejsce, w którym miał się odbyć poprzedni plebiscyt. Podejrzenia padają na żonę Romana Abramskiego, klienta Malanowskiego. Tymczasem Marek odkrywa, że jeden z uczestników ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7f319d88043f4dd4883a6b876f42574d",["N"]],"50458032":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"50458033":["Ekipa Israeli stawia wszystko na plażową skrzynię, ale jeden przedmiot może pokrzyżować im plany. Jason zdobywa kontener pełen drewna i przedziwnego sprzętu.","","",[]],"50458034":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f8bae73aecfd6d0879e423ef6272bac",["N"]],"50458035":["Jedna z najbardziej słonecznych europejskich stolic - Lizbona. To miasto, w którym melancholijne dźwięki fado koją duszę i nerwy, a słodkie porto rozgrzewa. Polacy, którzy od lat mieszkają w tym cudownym mieście, zdradzą tajemnice stolicy Portugalii. Marek wytłumaczy, dlaczego Portugalczycy jadają akurat dorsza aż na 365 sposobów. Z kolei Michał zaprowadzi ekipę programu na słynne ciasteczka. Przepis na nie jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic, którą znają tylko trzy osoby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/44168e15b8d7ff7b4fa6a0e52b5745d8",["N"]],"50458036":["Precyzyjny jak szwajcarski zegarek, wytworny jak szwajcarska czekolada i solidny jak szwajcarski bank - jednym słowem twórcy wybierają się do Zurychu. O tym bogatym mieście opowiedzą: studentka Ania, znany lokalny lekarz położnik - Jerzy i księgowy Rafał. Wszyscy są zgodni co do jednego - to wyjątkowo drogie miasto, za to ulice są czyste jak talerze wyjęte prosto ze zmywarki, a wodę można pić wprost z fontanny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/425da38c706e3ff894b9350051b27ade",["N"]],"50458037":["Około 220 lat temu Sydney było osadą skazańców. Obecnie to nowoczesna metropolia, do której przybyło dziesiątki tysięcy Polaków. Irek pracuje jako ratownik na jednej z najsłynniejszych plaż na świecie - Bondi Beach. Ola jest menedżerką w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Australii. Oboje przybyli na antypody za miłością. Z kole Ewelina na początku parzyła kawę, a dziś jest doradcą podatkowym, jeździ porsche i prowadzi bajeczne życie. Widzowie poznają tych najszczęśliwszych spośród wszystkich \"zesłańców\" z Sydney.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54ab86cf905e5dee2f7c04cadbb3ff3",[]],"50458038":["Pasjonaci historii Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne skarby. Tym razem miejscem poszukiwań będą Fort Ostróg i Wysoka Skała położone w miejscowości Srebrna Góra. W czasie Drugiej Wojny Światowej obydwa forty wchodziły w skład Oflagu VIIIB, obozu, w którym przetrzymywano polskich oficerów. Prowadzący ruszą śladem ucieczki z miejsca, z którego według Niemców nie dało się uciec. Dowiedzą się, czy można powiedzieć coś więcej i znaleźć coś jeszcze na tym terenie.","","",["N"]],"50458039":["W zimie 1945 roku okolice Golubia Dobrzynia były areną bezładnego odwrotu armii niemieckiej. Naciskani przez Rosjan, bombardowani z powietrza, pozbawieni paliwa Niemcy masowo znaczyli opuszczonymi pojazdami swój szlak. Jakiś czas temu prowadzący poszukiwali jednego z takich pojazdów zatopionego w zbójeńskim jeziorze. Niestety, po dokładnym zbadaniu wskazanego miejsca nie potwierdzili opowieści świadków. Teraz pojawił się nowy ślad. Znaleziony przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie fragment pancerza wskazuje na legendarną Panterę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6016f99b1eb9baab172f023c37c4470",["AD"]],"50458040":["Reż.: Stephen Dunleavy.
David analizuje dwa przykłady zwierzęcych zachowań, które od lat stanowią zagadkę dla naukowców.","","",[]],"50458041":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"50458042":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"50458043":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"50458044":["Reż.: Richard Dennison.
Codzienne życie dwóch rodzin Cyganów morskich, którzy żyją na wodach Azji Południowo-Wschodniej, łowiąc ryby i prowadząc tradycyjne życie koczowników. Rodzą się i spędzają całe życie na morzu, mieszkają w specjalnych łodziach, nieustannie balansują między światem fizycznym i duchowym, prosząc bogów o dobrą pogodę i mnóstwo ryb. Od ponad tysiąca lat morscy Cyganie żyją w Trójkącie Koralowym między Malezją, Indonezją i Filipinami. Wraz z postępem cywilizacyjnym stracili większość tradycyjnych łowisk na rzecz rybołówstwa przemysłowego kontrolowanego przez rząd.","","",[]],"50458046":["Próba wyjaśnienia wydarzeń z 2000 roku, kiedy tragicznie zatonął okręt atomowy \"Kursk\". W wyniku katastrofy zginęło 118 osób. Oficjalne relacje przyniosły więcej pytań niż odpowiedzi. Twórcy dokumentu starają się wyjaśnić: co spowodowało wybuch, który zniszczył wodoszczelny kadłub łodzi podwodnej, dlaczego wysiłki ratownicze trwały tak długo oraz czy to prawda, że w tym samych rejonie Morza Barentsa znajdował się jeden z okrętów floty amerykańskiej.","","",[]],"50458047":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"50458048":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"50458049":["Historie najważniejszych katastrof morskich i późniejszych próbach zrozumienia, jak do nich doszło.","","",[]],"50458051":["Program opowiada o przegranej aliantów pod Arnhem oraz o tragicznych losach Powstania Warszawskiego. Dokument zawiera też wstrząsającą relację z wyzwalania obozów koncentracyjnych.","","",[]],"50458052":["Drwal Czesiek, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy opowiada o swoich obawach. Malarz Andrzej \"Żmiju\" tropi niedźwiedzie. Grześ \"Śliwa\" uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej \"Solidarności\" i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem. Twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal - Tomek \"Wiśnia\" siłuje się na rękę z Grzesiem \"Śliwą\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50458053":["Jasiek i Grzesiek \"Śliwa\" zamawiają u Andrzeja obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, zaczął pracować w lesie w wieku 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera jelenie rogi nazywane zrzutami. Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią - dynksiarzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835444.jpg","",["N"]],"50458054":["Jurek Biedrzycki z grupą wędkarzy trafia na bałtyckie wypłycenie zwane Ławicą Słupską. Miejsce to obfituje w rzadką roślinność morską, kryjącą różne gatunki ryb. W miejsce oczekiwanych węgorzy, na haki dawały się złapać dorsze oraz cenne turboty.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/82893d06d42af9f733739254fb855179",["N"]],"50458055":["Tym razem ekipa wędkarska wyrusza na północ Polski nad jezioro Gołdap. Tu odbywa się III Aktorski Spinningowy Puchar \"Leśnego Zakątka\", podczas którego można połowić i wymienić doświadczenia z polskimi aktorami. Pogoda jest kapryśna, ale nie psuje nastrojów. W kolejnych łodziach, dobijających do brzegu widać pasiaste okonie i zębate szczupaki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/57b8e18bbbc3e826b333a64769fb7787",["N"]],"50458056":["Przez 10 powojennych lat Urząd Bezpieczeństwa Publicznego ścigał oddziały niemieckiej partyzantki Wehrwolf, działającej na terenie Dolnego Ślaska. Twórcy programu starają się dowiedzieć, czy rzeczywiście była to tak groźna organizacja, że broniła się do 1956 roku o czym świadczą meldunki UB.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f405331b518d26d44f50a428655bb067",["AD"]],"50458057":["Fabryka benzyny syntetycznej Hydrierwerke Pölitz w Policach w szczytowym okresie produkowała z węgla ponad pół miliona ton paliw rocznie. Choć była to produkcja całkowicie nieopłacalna. Wytworzenie tony benzyny syntetycznej wymagało zużycia 7 ton węgla. Hitlerowskie Niemcy nie mogły jednak zważać na rachunek ekonomiczny w sytuacji, gdy wojsku brakowało benzyny. A to brak paliwa ostatecznie przyczynił się do klęski nazizmu.","","",["AD"]],"50458058":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0a840478d171f15c9d6a3bd3d45dd8b0",[]],"50458059":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6f46843b522a47a2d6f84a2f64df3c01",[]],"50458060":["Metoda \"na wnuczka\" to coraz bardziej powszechna manipulacja oszustów, którzy w ten sposób chcą wyłudzić pieniądze od osób starszych. Przestępcy zawsze proszą o dyskrecję względem innych członków rodziny. Ofiara jest przekonana, że pomaga bliskiej osobie, jednak w rzeczywistości to podszywający się pod wnuczka złodziej. W tym odcinku \"Ciemnej strony miasta - extra\" policjanci z Komendy Stołecznej Policji zatrzymują zorganizowaną grupę przestępczą posługującą się metodą \"na wnuczka\".","","",["N"]],"50458061":["Widzowie będą mogli zobaczyć, jak z bliska wygląda kradzież samochodu. Tajniki przestępczego fachu odsłoni były złodziej, tzw. mały świadek koronny. Były przestępca zdradzi m.in. dlaczego w Niemczech kradnie się najlepiej i ile zarabia złodziej samochodowy. Ekipa towarzyszy policjantom podczas operacji zatrzymania gangu złodziei samochodów z Wołomina.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cea8a5f6e3e2e14fce7d0e79655d21ff",["N"]],"50458379":["Reż.: Bruce Seth Green.
Xander zakochuje się w nowej pani od przyrody. Postanawia umówić się z nią na indywidualną lekcję. Nauczycielka okazuje się jednak groźniejsza, niż myślał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873634.jpg","",[]],"50458380":["Rudowłosy wojownik, a zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik mleka przybywa do legendarnego miasta San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. Wraz z przybyciem nieustraszonego kocura życie jego mieszkańców zmienia się diametralnie. Waleczny kot, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom, wywołuje bowiem jeszcze większe zamieszanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835512.jpg","",["N"]],"50458381":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835496.jpg","",["N"]],"50458382":["Po rozwodzie pani Beata samotnie wychowuje dwóch synów - 13-letniego Kacpra i 9-letniego Nikodema. Rodzina często się przeprowadza. Obecne mieszkanie musi wkrótce opuścić. Rozwiązaniem jej problemów byłby remont niewielkiego, odziedziczonego po babci domku. Przez dziurawy dach, brak ogrzewania, zrujnowane podłogi i brak mebli nie da się w nim zamieszkać. Ekipa programu przystępuje do pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/67216ec83a43e0121a435c49f6875360",["N"]],"50458383":["Detektywów prosi o pomoc miłośnik kina, Mirek. Jego idolką jest gwiazda lat 60., Eliza Niewiadomska. Aktorka z niewiadomych przyczyn przerwała karierę i zniknęła bez śladu, niczym Greta Garbo. Mirek jest przekonany, że Niewiadomska mieszka we Wrocławiu i zleca detektywom jej odnalezienie. Z pomocą Bibi i Buremu, którzy przyjmują tę sprawę, przychodzi sprzątaczka Irena, która również była fanką Niewiadomskiej. Przypomina sobie, że Eliza uwielbiała eleganckie futra. Detektywi podążają więc śladem zakładów kuśnierskich. Pracownicy jednego z nich pamiętają klientkę, która nigdy nie pojawiła się osobiście, za to zawsze zamawiała wyjątkowo fantazyjne stroje. Bibi i Bury docierają do domu, ogrodzonego wysokim murem. Starsza pani, która w nim mieszka, wydaje się nie lubić wścibskich gości i nie otwiera im. Detektywi udają pracowników gazowni, później uciekają się do bardziej wymyślnych sztuczek, ale staruszka nie daje się przechytrzyć. Wkrótce okazuje się, że klient detektywów także ma coś do ukrycia...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50458384":["Filmik \"Cannon Ball Ice Dude\" na YouTubie obejrzały ponad 2 miliony osób. Richard stara się naukowo udowodnić, dlaczego kaskaderskie sztuczki na lodzie są skazane na niepowodzenie. Okazuje się, że ważący 45 ton samolot może bezpiecznie wylądować na pokrywie lodowej o grubości jednego metra. Nie ma zatem powodu, dla którego mężczyzna średniego wzrostu i wagi miałby przebić się przez zamarznięty staw.","","",[]],"50458385":["Richard Hammond analizuje, co się stanie, gdy na wodnej ślizgawce nie ma odpowiedniego tarcia. Bada także, jakie będą skutki, kiedy przy uderzeniu w taflę wody po skoku z 9 metrów opór jest zbyt duży. Ponadto naukowiec sprawdza siłę uderzenia, kiedy nadmierna śliskość przydaje zjeżdżalni ogromnej mocy. Nurkowie amatorzy przekonują się, co się stanie, kiedy uderzą w taflę wodę maksymalną powierzchnią ciała.","","",[]],"50458386":["Alicja wraca ze szpitala, gdzie spędziła prawie trzy miesiące. Została napadnięta na ulicy, w wyniku czego straciła pamięć. Dziewczyną opiekuje się jej matka chrzestna, Renata. Alicja żyje w stresie pourazowym i ciągłym poczuciu zagrożenia. Spotyka się z Karoliną, sąsiadką i przyjaciółką, która stara się, by Ala odzyskała pamięć. Dziewczyna powoli przypomina sobie wydarzenia ze swojego życia. Jej poczucie bezpieczeństwa nadal jest jednak zachwiane. Niedaleko domu kilkakrotnie spotyka pewnego mężczyznę, którego twarz wydaje jej się znajoma. Wkrótce potem pojawiają się groźby...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fbad92a5abedf12ab9c762763c01b19f",["N"]],"50458387":["Laura i Jan przeprowadzili się do wymarzonego domu na wieś. Chcą założyć prawdziwą rodzinę z gromadką dzieci i wieść spokojne życie. Niestety, spokój na łonie natury pozostaje tylko marzeniem. Najbliżsi sąsiedzi, Roman i Maria robią wszystko, by uprzykrzyć im życie. Jan podejmuje kroki odwetowe. Jako pracownik urzędu skarbowego dowiaduje się przypadkiem, że Remigiusz, wieloletni pracownik Romana, był zatrudniony na czarno. Sąsiad musi zapłacić grzywnę i zaległe składki. Aby zdobyć pieniądze, Roman musiałby sprzedać gospodarstwo, w którym pracował jeszcze jego dziadek...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855730.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ed74ac4cf2ac8541d840ad7fea259346",["N"]],"50458388":["Zadaniem łowców gradu jest rozpylenie w przestworzach specjalnej mieszanki chemicznej, która powoduje, że zamiast lodowych kul na ziemię spada niegroźny deszcz. W programie pojawi się dobra wiadomość dla miłośników chipsów ziemniaczanych: jest zdrowsza alternatywa dla tej wysokokalorycznej przekąski. Galileo postanowiło sprawdzić, czym od klasycznych chipsów różnią się te pieczone w piecu albo białkowe. Nie zabraknie także niezwykłej historii klucza. Galileo przybliża kilka znanych i mniej znanych faktów na jego temat. Na zakończenie widzowie dowiedzą się, jak przygotować smaczną kolację w czajniku elektrycznym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"50458389":["Do Septagonu zgłaszają się przedsiębiorcy z małego miasteczka, którzy są terroryzowani przez zorganizowaną grupę przestępczą. Marcin Doman oraz Diablo i Serb muszą nie tylko zebrać dowody przeciwko bandytom, ale też dowiedzieć się, dlaczego ci od miesięcy są bezkarni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/896cffdef8e0f88ee79a9e0ed856c7c9",["N"]],"50458390":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50458391":["Zapała otrzymuje pismo z banku. Żądają w nim pierwszej raty i grożą komornikiem. Krzysiek boi się wyjawić Emilce, w jak ciężkim położeniu się znaleźli. Jego żona jednak domyśla się prawdy i próbuje podjąć jakieś działania. Tymczasem na komendę trafia zgłoszenie o pobitej do nieprzytomności kobiecie, którą znalazła biegnąca przez park dziewczyna. Motyw rabunkowy jest raczej wykluczony bo policjanci znajdują obok poszkodowanej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Dzięki tym ostatnim Krzysiek i Karina szybko docierają do bliskich kobiety. Córka ofiary podejrzewa swojego ojca, z którym matka była w trakcie sprawy rozwodowej. Patrol szósty musi odnaleźć głównego podejrzanego, który okazuje się bezdomnym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/60bea3e1fb9c6af755c6e26601eaffdc",["N"]],"50458392":["Reż.: John Llewellyn Moxey.
Do Honolulu przyjeżdża specjalna ekipa agentów w celu rozpracowania i zatrzymania handlarza narkotykami, niejakiego Patemkina. Funkcjonariusze planują przemyt kontrolowany, który ma być sfilmowany przez członków grupy. Tymczasem nieoczekiwanie ginie ich główny informator. Na szczęście, kapitan Meacham ma przy sobie nagranie, które uwiecznia całą akcję. Widać na nim, jak na zacumowanej nieopodal łodzi dokonuje się rozładunku towaru. W schwytaniu przestępców pomocni okazują się prokurator McCabe i detektyw Jake Styles.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872095.jpg","",[]],"50458393":["Tobías mówi Aurorze, że ktoś chce zorganizować dla niej przyjęcie powitalne. Dziewczyna nie chce przyjąć zaproszenia, zanim nie dowie się, czyj to pomysł. Rodrigo ponownie próbuje pocałować wybrankę, ale w tym samym czasie słychać Mónicę, która krzyczy z bólu. Aurora dowiaduje się, że imprezę na jej cześć wymyślił Camilo, który wcześniej kazał się pod nią podszywać w klubie. Rodrigo zapewnia ukochaną, że zawsze może na niego liczyć i nigdy jej nie opuści.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1863611.jpg","",[]],"50458394":["Do detektywów zgłasza się syn owdowiałej emerytowanej nauczycielki, Jadwigi, która zdaje się przeżywać drugą młodość. Chodzi na imprezy z koleżankami, tleni włosy, ćwiczy aerobik, zakłada mini, a także spotyka się z dużo młodszym od siebie mężczyzną. Klient prosi detektywów, by sprawdzili, czy człowiek ten nie próbuje oszukać jego matki. Szef, chcąc założyć kamerę i podsłuch, przebrany za hydraulika wyrusza do klubu, w którym matka klienta i jej koleżanki w każdy piątek spotykają się na herbatkę. Jego misja daje początek kłopotliwej znajomości z panią Lodzią, której detektyw bardzo przypada do gustu. W toku śledztwa detektywi odkrywają, że matka ich klienta oraz jej młody znajomy wspólnie odwiedzają notariusza. Wokół nich krąży także pewien starszy mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839799.jpg","",["N"]],"50458395":["Ola Wysocka stroi się na spotkanie z Białachem. Chce zrobić wrażenie na Mikołaju i aranżuje randkę w szpitalnej sali. Ma nadzieję na coś więcej niż tylko przyjacielskie spotkanie. Z kolei Zuza Kowal martwi się o swoją samotną sąsiadkę. Liczy na to, że uda jej się dotrzeć do syna kobiety. Tymczasem na patrolu wraz z Wojtkiem zajmuje się sprawą śmierci młodej kobiety, której zwłoki znalazł w lesie przypadkowy przechodzień. Okazuje się jednak, że kobieta nadal żyje, chociaż jest bardzo ciężko poturbowana. Zuza i Wojtek ratują jej życie. Dzięki znalezionym przy pobitej dokumentach błyskawicznie ustalają tożsamość poszkodowanej i odnajdują jej rodzinę. Śledztwo rozpoczynają od wykluczenia hipotezy o seryjnym mordercy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835492.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4330fd0b90ef1edfdda4b3a82a56941",["N"]],"50458396":["Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex, warsztatu i komisu samochodowego, ma problemy w interesach. Kilka tygodni później, po śmierci mężczyzny, jego żona Jowita, doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem - sprzedać centrum, które założył jej partner czy też spróbować je dalej prowadzić. Kobieta otrzymuje niespodziewane wsparcie od długoletniego pracownika zmarłego, mechanika Antoniego, który obiecuje jej pomoc w prowadzeniu interesu. Pozostali pracownicy, Darek, Igor i Sebastian, z nieufnością traktują nową szefową, która nie ukrywa, że branża motoryzacyjna jest jej całkowicie obca. Z kolei recepcjonistka Monika i księgowa Alina cieszą się, że w świecie zarezerwowanym głównie dla mężczyzn pojawiła się Jowita. W domu kobieta musi zmagać się z buntem 15-letniej córki, która przeżywa śmierć ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875851.jpg","",[]],"50458397":["Nowo przyjęta do pracy Ania zostaje partnerką Dagi Górskiej. W parku znaleziono ciało kobiety, którą policjantki szybko identyfikują jako Beatę Lato, znaną pogodynkę. Ich zaskoczenie jest więc ogromne, gdy spotykają gwiazdę w jej macierzystej stacji telewizyjnej, gdzie przygotowuje się do wyjścia na wizję. Kryminalni dowiadują się, że Beata ma siostrę bliźniaczkę, Martę, która miała zatargi z prawem. Kobieta odsiaduje wyrok w więzieniu, ale dostała przepustkę na widzenie z dzieckiem. Kryminalni muszą zbadać, czy prezenterka ma coś wspólnego ze śmiercią siostry. Daga Górska odkrywa, że wszyscy na komendzie plotkują o jej ciąży. Policjantka chce wyjaśnić sprawę z posterunkowym Wojtalą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837563.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/35d3713c27f05787d69ac9ad758b46a3",["N"]],"50458398":["Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja GWIAZD JUTRA, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835422.jpg","",["AD"]],"50458399":["Reporterzy Galileo rozszyfrują znaczenie symboli, które umieszczane są na opakowaniach i przedmiotach codziennego użytku. Nie zabraknie także wizyty w podziemnym mieście w Australii, znanym z bogatych złóż opali. Niezwykle trudno się tam żyje. Aby chronić się przed upałem mieszkańcy Coober Pedy drążą swoje domy w skałach. Okaże się, jak się żyje w budynku bez okien. Francuzi też znają charakterystyczne ciasto pieczone na ruszcie. Kultywowaniem tradycji pieczenia sękacza zajmuje się bractwo, które co roku, podczas lokalnego święta, próbuje pobić rekord i upiec ciasto większe niż rok wcześniej. W programie nie zabraknie także dwuczęściowej relacji z wyprawy w poszukiwaniu miasta położonego na środku pustyni Mojave.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"50458400":["Reż.: Gareth Edwards.
Wysłana w kosmos przez NASA sonda wraca na Ziemię. Rozbija się na terytorium Meksyku. Okazuje się, że w miejscu katastrofy pojawiają się niebezpieczne istoty z kosmosu. Strefa lądowania zostaje zamknięta i odizolowana. Tymczasem fotoreporter Andrew Kaulder (Scoot McNairy) otrzymuje od wpływowego zleceniodawcy polecenie przywiezienia do Stanów Zjednoczonych jego córki (Whitney Able), która przebywa w San Jose. Mężczyzna niechętnie zgadza się i odnajduje ją w szpitalu w południowym Meksyku. Para rozpoczyna podróż do domu. Wkrótce okazuje się, że granica USA zostanie za kilka dni zamknięta na pół roku. Aby zdążyć ją przekroczyć Andrew i Samantha decydują się przejść przez zainfekowaną strefę. \"Strefa X\" jest autorskim projektem Garetha Edwardsa, który wymyślił historię, napisał scenariusz i wyreżyserował film. Budżet produkcji zamknął się w sumie pół miliona dolarów. Ekipę filmową tworzyło ledwie siedem osób, a zamiast statystów przy zdjęciach zaangażowano przypadkowych przechodniów i gapiów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875854.jpg","",[]],"50458401":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"50458402":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835481.jpg","",[]],"50458403":["W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/276aba1ac725fcebb8474143cc71e18d",["N"]],"50458404":["Historia Wojtka Makowskiego, który swoje życie dzieli między dwie pasje - pływanie i muzykę. Wojtek we wczesnym dzieciństwie całkowicie utracił wzrok. Wówczas ojciec postanowił zarazić go miłością do wody. Obecnie Wojtek jest wicemistrzem paraolimpijskim z Rio. Ponadto nagrywa materiał na własną płytę. Arkadiusz Pilch wskutek wypadku, któremu uległ w dzieciństwie, porusza się na wózku inwalidzkim. Zaczynał od szermierki, obecnie zaś gra w koszykówkę na wózkach, jeździ na rowerze, uprawia crossfit, bierze udział w Wheelmageddonie i zawodach na ergometrach wioślarskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4fa2b4aa42dcee0e5ae4607e7fc5ad80",["N"]],"50458405":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"50458406":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","","",[]],"50458407":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50458408":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50458409":["Buffy odkrywa, że w miasteczku studenckim coraz częściej pojawia się wilkołak. Tymczasem Oz ucieka z klatki podczas pełni i spotyka innego wilkołaka.","","",[]],"50458410":["Reż.: David Hemmings.
Murdock, wykorzystując system opracowany przez Buźkę, wygrywa w Kole Fortuny wycieczkę na Hawaje. Jego radość z nagrody nie trwa jednak długo, bo wkrótce zostaje uprowadzony przez przestępców, którzy podszywają się pod agentów CIA. Hannibal i jego ludzie ruszają kompanowi z pomocą.","","",[]],"50458411":["Mariusz słyszy, jak Rachwał opowiada Białachowi o swojej siostrze. Nadal nie udało się ustalić, co Ewa ukrywa przed rodziną. Na patrolu Karolina i Mikołaj zajmują się sprawą włamania do sklepu z ubrankami dla niemowląt. Policję zawiadomiła młoda ekspedientka. Niedługo potem na miejscu pojawia się właścicielka, która oskarża pracownicę. Nagranie z monitoringu ukazuje zakapturzoną postać kobiecą, która włamuje się przez okno. Młoda ekspedientka dostaje wezwanie na przesłuchanie. Nie dociera jednak na miejsce, ulega bowiem wypadkowi i trafia do szpitala. Tam odwiedzają ją Białach i Rachwał. Kolejna interwencja dotyczy awantury na ulicy. Na miejscu okazuje się, że starsza kobieta była świadkiem pobicia handlarza truskawek przez miejscowych chuliganów. Poszkodowany, prawdopodobnie ze strachu, wszystkiemu zaprzecza. Po chwili jednak decyduje się na współpracę z policją. Zaopatrzony w ukrytą kamerę bierze udział w zasadzce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e31ca19c6c6e39607e3bee7fd80e38a8",["N"]],"50458412":["Autorzy przyjrzą się produkcji odtłuszczonych chipsów. Zastanowią się, czym się one różnią od tradycyjnych. Spróbują również skopiować popularne ciastka, markizy. W dalszej części programu ekipa zwiedzi fabrykę sztućców. Na koniec zobaczymy, na czym polega praca ekipy wspinaczy przemysłowych.","","",[]],"50458414":["Miłość jest ślepa
Anita (Anna Samusionek), gwiazda nocnego klubu, zakochuje się w Norku. Zdesperowana kobieta niestety jest przekonana, że Tadzio nazywa się Karol Krawczyk i przychodzi wynegocjować z Aliną warunki zwrócenia Karolowi wolności. Wówczas zjawia się zazdrosny narzeczony Anity.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1876833.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e26d781459feada7eed4ea6b2402387c",[]],"50458415":["Kwartet egzotyczny
Alinka narzeka, że ciągle siedzi w domu i w ogóle nie spotyka się z ludźmi. Danusia namawia ją, żeby wstąpiła do zespołu muzyki latynoamerykańskiej, działającego w pobliskim domu kultury. Karol jest oczywiście przeciwny. Jednak kiedy lokalna dziennikarka wyraża się o grupie lekceważąco, Krawczyk stanowczo staje po stronie zespołu. Dzięki temu zapewnia grupie udział w programie transmitowanym na żywo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cb123d82478a5fb7db176a02ec028f6",[]],"50458416":["Jaś Fasola zamierza spędzić przyjemny dzień w lunaparku. W drodze do wesołego miasteczka do jego samochodu przez przypadek przyczepia się wózek z dzieckiem. Gdy Fasola odkrywa, że ma pasażera na gapę, postanawia zaopiekować się niemowlakiem. Tymczasem wokół kusi go moc atrakcji: karuzela, bingo i konkurs, w którym Jaś wygrywa rybkę akwariową. Gdy chce przejechać się na karuzeli, pojawia się pytanie - co zrobić z rybką?","","",["AD"]],"50458417":["Reż.: Lee H. Katzin.
MacGyver zostaje wysłany do Ameryki Południowej, aby pomóc amerykańskiemu dziennikarzowi uciec poza granice kontynentu. Agent jest ścigany przez południowoamerykańskiego dyktatora i jego popleczników, co bardzo utrudnia ucieczkę.","","",[]],"50458418":["Reż.: Christopher Hibler.
Jesse zostaje aresztowany po tym, jak postawiono mu zarzut usiłowania otrucia lekarza, który zeznawał przeciw niemu w sądzie. Mark nakłania Bena, żeby ten reprezentował go w sądzie.","","",[]],"50458419":["Reż.: David Breckman.
Dawny, nielubiany przez Monka kolega, Roderick Brody, zgłasza się do niego po pomoc. Podejrzewa żonę o zdradę i chce, by detektyw znalazł na to dowody. Ten przyjmuje zlecenie. Udaje mu się zrobić kilka zdjęć Marilyn i pewnego mężczyzny. Pokazuje je Roderickowi, który nagle stwierdza, że ufa żonie. Prosi też Adriana, by zaprzestał śledztwa. Wkrótce potem mężczyzna ze zdjęcia ginie. Podejrzanymi stają się zarówno Brody, jak i jego żona. Zastanawiając się nad rozwiązaniem zagadki Monk staje przed lustrem. W ten sposób odkrywa prawdę o zbrodni.","","",[]],"50458420":["Reż.: Wolfgang Dickmann.
Peter Berger i jego żona Stella, która jest w ciąży, podróżują pociągiem do szpitala. Tym samym pociągiem są przewożone toksyczne odpady. Dochodzi do wypadku, w którym ranny zostaje maszynista. Pociąg jedzie teraz bez żadnej kontroli, natomiast Stella potrzebuje pomocy lekarza.","","",[]],"50458421":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"50458422":["SMS
Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da17b66559287e91a76057b06b0a24fb",[]],"50458423":["Włochy znane są z wyśmienitych potraw. Poza znanymi na całym świecie makaronami, tradycyjnym włoskim dodatkiem są gnocchi - ziemniaczane kluseczki. Autorzy programu przyglądają się produkcji tego przysmaku. W dalszej części testom poddane zostają pochodnie ze smoły i świece z pszczelego wosku. Galileo odwiedzi fabrykę kosiarek do trawy. Na koniec zobaczymy eliminacje do mistrzostw Europy w piłkarzykach pstrykanych.","","",[]],"50458424":["Reż.: Deran Sarafian.
Kobieta zostaje zwabiona do opuszczonego apartamentu i brutalnie pobita. Zmasakrowaną ofiarę znajduje Alexx. Kobieta jest w bardzo złym stanie. Horatio rozpoczyna dochodzenie. Podejrzewa, że napaść mogła mieć podtekst seksualny. Okazuje się, że kobieta w przeszłości została zgwałcona, jednak tym razem tak się nie zdarzyło. Mężczyzna odpowiedzialny za tamten atak przebywa w więzieniu. Horatio ma jednak co do niego podejrzenia. Śledczy z CSI Miami szukają tropu, który powiąże tego przestępcę z miejscem ostatniej zbrodni.","","",["N"]],"50458425":["Reż.: Deran Serafian.
Odnosząca sukcesy nastoletnia tenisistka zostaje uprowadzona z własnego domu w bezpiecznej luksusowej dzielnicy Miami. Świadkiem porwania jest jej siostra. Dziewczyna jest jednak zbyt przerażona, by udzielić policji przydatnych informacji. Śledczy podejrzewają, że matka tenisistki wie więcej, niż im mówi. Wkrótce funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia na brzegu pobliskiego akwenu. Delko z pomocą gwiazdy programów przyrodniczych Jeffa Corwina przeczesuje wody Del Sol Canal.","","",["N"]],"50458426":["Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o kradzież kokainy. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, przywłaszczenia mienia młodego dilera dokonał jednak ktoś legitymujący się jego dokumentami. Kuba jest przekonany, że cała sprawa ma związek z klubem go-go, w którym spędził noc ze Stasiakiem. Tymczasem Paulinę czeka w domu niespodzianka. Córka przyprowadza bowiem nowego lokatora. Wach niepokoi się też, że Agata nawiązała zbyt bliską relację z uprzejmym sąsiadem. Czuje, że musi zareagować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/396de523a16443a48920abb8efe46015",[]],"50458427":["Reż.: Jonathan Glendening.
Po latach spędzonych w Los Angeles Sarah Tyler (Isabella Calthorpe) wraca do rodzinnego domu w Anglii. Gdy przybywa na miejsce, trwa właśnie impreza zorganizowana przez jej brata Luke'a (Antony De Liseo). W trakcie zabawy dziewczyna dowiaduje się o sekretach skrywanych przez ich rodziców. Nagle zrywa się burza. Wszyscy szukają schronienia w domu. W budynku jednak czeka na nich nieprzyjemna niespodzianka; okazuje się, że ojciec Sary i Luke'a został zamordowany. Wygląda na to, że mężczyznę zaatakowało dzikie zwierzę. Wkrótce wychodzi na jaw, że w zakamarkach domu czai się krwiożercza bestia, która atakuje z zaskoczenia. Uwięziona w domu grupa jest zdana tylko na siebie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1874232.jpg","",[]],"50458428":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835335.jpg","",["N"]],"50458429":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["N"]],"50458430":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50458431":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50458432":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50458433":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"50458278":["Dorota spotyka Ingę przed bankiem. Oznajmia, że skończyła z facetami i postanowiła się uniezależnić. Zuza zaczyna mieć zachcianki ciążowe. Przypuszcza, że znowu jest w ciąży, o czym mówi Jaśkowi. Inga zastaje w pracy pijanego Żółkowskiego. Natychmiast wysyła go do domu. Razem z Dagmarem dyskretnie odprowadzają go do taksówki. Julka wychodzi z baru i spotyka Rafała, który proponuje, że odwiezie dziewczynę do domu. W przeciwieństwie do Anki Pawłowi nie podoba się różnica wieku między nimi. Wiktor i Patrycja w drodze do restauracji Kuby na spotkanie z klientem rozmawiają o Wice. Przy wyjściu są świadkami jej kłótni z Kubą o Agnieszkę. Dziewczyny razem z Jaśkiem i Pawłem jadą grać w squasha. Okazuje się, że Patrycja zaprosiła też Wikę. Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży. Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Konieczna jest pomoc lekarska. Wkrótce mężczyzna dowiaduje się, że ma wadę wrodzoną uniemożliwiającą posiadanie dzieci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b057c6aca8d4fca2996a3418ecfa07c",["N"]],"50458279":["Agata jest córką lekarki i biznesmena. Jej relacje z rodzicami układały się pomyślnie do czasu, kiedy rozpoczęła naukę w liceum prowadzonym przez siostry zakonne. Z szalonej imprezowiczki stała się refleksyjną introwertyczką. Za duchowym rozwojem córki stoi znajomość z zakonnicą Dorotą. Rodzice na próżno zapewniają córce rozrywki i prezenty. W końcu odbywają poważną rozmowę. Okazuje się, że małżeństwo 15 lat temu adoptowało Agatę. Wkrótce wychodzi na jaw kolejny sekret z życia rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/aee03f4e3bc38aaaabf12fc799e2e550",[]],"50458280":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"50458281":["Po wyjaśnieniu z Marysią ostatnich nieporozumień, Michał postanawia zrobić jej niespodziankę - nadszedł czas na ślub. Zachwycona jego pomysłem Melka pomaga mu przygotować niezapomniany wyjazd w góry. Tola wciąż kontaktuje się z Arturem, wysyłając mu nowe wiadomości. Ciągła obecność Kaniewskiej w jego życiu staje się powodem kolejnych kłótni z Kingą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1ac7f94fc67f856c62d6cea465ef8ea",["N"]],"50458282":["Marysia wraz ze swymi najbliższymi uczestniczy w górskiej wyprawie. Kobieta nieświadoma jest niespodzianki, która czeka na nią na szczycie. Dzięki zainstalowanym kamerom Śmiałkowi udaje się w końcu złapać złodzieja na gorącym uczynku. Po ujawnieniu jego tożsamości poruszona Emilka rezygnuje z wyjazdu w góry i wraca do Wadlewa. Tola ucieka ze szpitala i idzie do domu Kulczyckich. Tam dostaje ataku padaczki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b885cc3036955deb15fb98a6bbcf4029",["N"]],"50458283":["Niepewność
Na placu budowy zostają znalezione kości zaginionej przed laty dziewczyny. Mazur wraca do sprawy, przy której pracował z poprzednim partnerem. Za wszelką cenę chce rozwikłać zagadkę. Podejrzany początkowo ojciec chrzestny ofiary niespodziewanie ma dla śledczych pomocne wskazówki. Maja jest zdezorientowana brakiem odpowiedzi Olgierda na oświadczyny. Policjantka ma dość niepewności. Lena radzi jej szczerą rozmowę z partnerem.","","",["N"]],"50458284":["Dogrywka
Kelnerka pracująca w hotelu oskarża dwóch znanych piłkarzy o gwałt. Mężczyźni wypierają się wszystkiego, twierdząc, że kobieta chce wyciągnąć od nich pieniądze. Badając sprawę, Natalia i Kuba odkrywają, że nagrania z monitoringu zostały spreparowane. Zamieszani mogą być pracownicy ochrony. Jednocześnie Roguz walczy o odnalezienie porwanej narzeczonej, Marty. Minęło już wiele czasu, a gangsterzy milczą. W poszukiwania angażuje się Natalia.","","",["N"]],"50458285":["Szpitalny oddział chorób wewnętrznych. W jednym z łóżek leży nieprzytomny mężczyzna z licznymi obrażeniami. Jego tożsamość jest nieznana. 35-letnia pielęgniarka, Małgorzata Paprocka, znajduje przy nim jedynie telefon. Na korytarzu spotyka mężczyznę, który twierdzi, że jest szefem pacjenta i właścicielem telefonu. Niebawem poszkodowany odzyskuje świadomość i na własne żądanie wypisuje się do domu. Dzień później pogotowie ratunkowe ponownie przywozi go do izby przyjęć. Tym razem mężczyźnie towarzyszą dzieci. Pytanie o mamę, mówią, że wyjechała, a chwilę później niepostrzeżenie wymykają się z oddziału. Podczas wieczornej rozmowy pielęgniarka dowiaduje się, że jej podopieczny jest wdowcem, pracuje na czarno, aby utrzymać dzieci. Jedno z nich jest pod dozorem kuratora. Cała sytuacja sprawia, że teściowa zamierza pozbawić go opieki nad nimi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6d2e9931284e68b0e481d5571668ab1c",[]],"50458286":["Szpital. Na oddział pediatrii trafia 14-letnia Patrycja. Dziewczyna ma omamy. Pielęgniarka Ewa Dąbrowska stwierdza, że dziewczyna zatruła się dopalaczami. Jej matka nie może w to uwierzyć. Ojciec dziewczyny i ona sama unikają tematu. Wkrótce przy łóżku Patrycji wybucha awantura. Okazuje się, że Barbara pije, a Andrzej ma kochankę i handluje dozwolonymi substancjami psychoaktywnymi. Sprzedaje je w sieci, aby zapewnić dostatni byt rodzinie. To u niego w pokoju córka znalazła dopalacz, którego postanowiła spróbować. Tymczasem obserwująca sytuację Ewa postanawia zająć się swoimi sprawami. Liczy na romans z jednym z doktorów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a998d022b338ac8230953891b62384c3",[]],"50458287":["Jasiek nagle wyjeżdża. Zaniepokojona Zuza dzwoni do jego salonu samochodowego. Dowiaduje się, że wziął urlop. Kobieta boi się, że ukochany poznał prawdę o ojcostwie Grzesia. Anka kłóci się z Haliną, która nadal próbuje ją wychowywać. Strzelecka widzi Pawła i Wikę wysiadających razem z samochodu. Nie wie, co o tym myśleć. Patrycja zaprasza Wikę i jej męża, Adama, do siebie. Panuje sztuczna atmosfera. Pracownicy banku świętują udaną fuzję. Inga i Dagmar obserwują Żółkowskiego, który jest jedyną niepijącą osobą w towarzystwie. W momencie toastu dostrzegają byłą żonę mężczyzny, robiącą mu z ukrycia zdjęcia z kieliszkiem w ręku. Rafał czeka na Julkę w barze, w którym dziewczyna pracuje. Nagle do środka wchodzi nietrzeźwa Kaja i zachowuje się dziwnie wobec chłopaka. Rafał odwozi Julkę do domu. W samochodzie dochodzi do pocałunku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7901ce64791f83d6565d81523ebff95",["N"]],"50458288":["Jasiek jest wściekły na Zuzę. Oskarża ją, że zniszczyła to, co między nimi było. Stefa obiecuje pomóc córce zająć się Grzesiem i Zuza wraca do pracy. Markiewicz nagrywa ukochanemu wiadomość, w której za wszystko go przeprasza. Patrycja surowo reaguje na klapsa, który Wiktor wymierzył synowi. Nie zgadza się na używanie przemocy. Inga nie wie, co zrobić z Żółkowskim, który skarży się, że była żona chce go odseparować od dziecka. Kobietę odwiedza Robert z Marysią. Mężczyzna myśli, że Żółkowski jest jej kolejnym adoratorem. Tymczasem Tadzia bada lekarz. Prawdopodobnie chłopiec ma szkarlatynę, ale medyk szuka na jego ciele siniaków. Wkrótce w domu Żółkowskiego pojawia się policja, która otrzymała zgłoszenie w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Anka rozmawia z Wiką o szczegółach adopcji. Strzelecka ma pretensje do Haliny, że nie powiedziała jej prawdy. Kuba wyznaje Wice, że chce do niej wrócić. Patrycja, Anka i Zuza spotykają się w kawiarni i rozmawiają o tym, co przytrafiło się Strzeleckiej. Patrycja uważa, że przyjaciółka powinna odnaleźć swoją biologiczną matkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4114a12aaa99dc05f01b3135fb20f110",["N"]],"50458289":["Magda sprząta mieszkanie na przyjazd swojego chłopaka Pawła, który wraca z delegacji. Bez zapowiedzi zjawia się u niej koleżanka Aleksandra, która widząc Magdę w ferworze prac postanawia szybko się pożegnać. Jest już na klatce schodowej, kiedy słyszy przeraźliwy krzyk. Biegiem wraca do mieszkania i widzi poparzoną twarz, szyję i ręce przyjaciółki. Michał wraca ze swoją dziewczyną Gosią do domu. Na klatce schodowej para zostaje napadnięta. Michał, jako trener ju-jitsu, bez obaw podejmuje walkę z napastnikiem, ale ten poważnie rani go nożem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d8458cc88700501c2e71d79c4127ca5",["N"]],"50458290":["W otoczeniu górskiego krajobrazu Marysia i Michał biorą ślub. Szczęśliwi świętują ten dzień w gronie najbliższych. Emilka poruszona sytuacją rodziny, która dopuściła się kradzieży w Wadlewie, postanawia, że nie wyda ich w ręce policji. Pani sołtys musi jednak znaleźć sposób, jak im pomóc. Tymczasem przerażony ksiądz, widząc ślady włamania w kościele, dzwoni na posterunek. Kinga postanawia ostatecznie zakończyć znajomość z Tolą i odwiedza ją w szpitalu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe75b5f97e848f7b17d136c718885395",["N"]],"50458291":["Pamela Kulas przeprasza poszkodowanych mieszkańców wsi, licząc na wybaczenie i zrozumienie z ich strony. Malwina kategorycznie żąda zwrotu pieniędzy. Po weselnej imprezie, wszystkie zaproszone pary spędzają czas w swoim towarzystwie świetnie się bawiąc. Tylko samotny Krystian nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Podczas nieobecności Artura, Sabina prowadzi negocjacje handlowe z dystrybutorami kawy z Anglii. Daria odwiedza Błażeja i przyznaje się do swojej zawodowej porażki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/53d864b1593e08dca0e28cbbff03f70d",["N"]],"50458292":["Iwona nie może uwierzyć, że jej syn uciekł do Polski od pogrążonej w depresji Marzeny. Wkrótce Igor odbiera telefon od sąsiadki z Niemiec. Okazuje się, że Marzena próbowała popełnić samobójstwo. Chłopak postanawia wrócić do Hanoweru. Iwona jedzie razem z nim. Beata chce zrezygnować z pracy w hotelu, gdyż nie może znieść przypadkowych spotkań z Andrzejem. Natalia próbuje namówić ją do zmiany decyzji. Kuba rezerwuje termin ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Razem z Martą zastanawia się, kogo wziąć na świadków. Tymczasem do Hotelu 52 przybywa Jeremi (Adam Pater) razem z dwójką swoich dzieci: dwunastoletnim Bartkiem (Jakub Zdrójkowski) i trzy lata młodszą Małgosią (Natalia Keber). Gdy ich ojciec przebywa na spotkaniu biznesowym, oni urządzają casting na... nową mamę. Zapraszają na spotkanie kobiety (Elżbieta Romanowska, Agnieszka Judycka), z którymi wcześniej korespondowały mailowo, podszywając się pod ojca. Wracając do domu, Natalia spotyka Kajtka, którego rodzice wyrzucili z mieszkania. Zakłopotana Lipska postanawia mu pomóc. Krzyżuje to plany Artura. Przygotował on bowiem na ten wieczór romantyczną kolację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77779b9d95ad7d17a95aa8194b0b6413",["N"]],"50458293":["Artur kłóci się z Natalią. Nie chce, by Kajtek u nich mieszkał. W Hotelu 52 zatrzymują się Janusz (Piotr Polk) i Magda (Anna Cieślak). Para przyjechała do Warszawy na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Mężczyzna, który ma dziecko z poprzedniego związku, zamierza poddać się badaniom. Jest przekonany, że nic mu nie dolega. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Andrzej, pod nieobecność Iwony, pomaga Natalii w prowadzeniu hotelu. Jest dla niej również wsparciem psychicznym. Lucy zaczyna podejrzewać, że Lipska romansuje z Wysockim. On tymczasem po raz kolejny wdaje się w awanturę z Beatą. Kobieta zarzuca mu, że chce wykorzystać wyjazd Iwony do zwiększenia swoich wpływów w hotelu. Wkrótce z jej ust pada zaskakujące wyznanie. Natalia po całym dniu spędzonym w urzędach spotyka Kajtka. Chłopak zabiera ją na trening swojej grupy tanecznej. Lipska tak dobrze się bawi, że postanawia zaprosić wszystkich do swojego domu na imprezę. Gdy Artur wraca z wyjazdu służbowego, jest zaskoczony obecnością znajomych Kajtka. Robert zaprasza Beatę na randkę. Podczas spotkania dochodzi między nimi do zbliżenia.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777bd255e37a97be750b5f0e4b3e7f9",["N"]],"50458294":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"50458295":["Reż.: Kevin Sullivan.
Rok 1945. Ania Shirley (Barbara Hershey), odnosząca sukcesy pisarka w średnim wieku, wybiera się na Wyspę Księcia Edwarda z dłuższą wizytą. Pod wpływem impulsu postanawia napisać sztukę dla producenta teatralnego. Ma jej to pomóc w ucieczce przed zamartwianiem się o swojego jedynego syna, który nie wrócił z wojny. Pracując nad sztuką, Ania na nowo budzi wspomnienia ze swojego życia. Powraca myślami do czasów sprzed przybycia na farmę na Zielonym Wzgórzu. Wtedy to młoda Ania (Hannah Endicott-Douglas) trafiła pod opiekę zamożnej starszej kobiety Amelii Thomas (Shirley MacLaine) i jej synowej Louisy (Rachel Blanchard), co zmieniło jej życie na zawsze...","","",["N"]],"50458296":["Reż.: Don Michael Paul.
Kontynuacja kultowej serii. Samotny terrorysta zabija wysokich rangą oficerów, jednego po drugim. Sierżant Brandon Beckett (Chad Michael Collins) dostaje informację, że ofiarą mordercy padł również jego ojciec, legendarny snajper Thomas Beckett (Tom Berenger). Żądny zemsty następca legendy wkracza do akcji, by ująć sprawcę. Gdy jednak ojciec ratuje Brandona z zasadzki, ten zdaje sobie sprawę, że stał się częścią misternej intrygi uknutej przez dowództwo, by schwytać mordercę. Obaj nie cofną się przed niczym, by położyć kres rzezi.","","",[]],"50458297":["Michał i Rita są małżeństwem. Znają się od czasów szkoły średniej. Pewnego dnia mężczyzna znajduje w rzeczach małżonki bieliznę erotyczną i zaczyna podejrzewać ją o zdradę. Natychmiast zatrudnia detektywa Pietrowa. Ten ustala, że Rita po godzinach dorabia w pewnej nietypowej agencji. Postanawia przeprowadzić prowokację. Bohaterką drugiej historii jest Urszula. Mająca 35-lat kobieta przez pewien czas prowadziła rodzinną firmę. Później zajęła się domem. Niedawno odkryła, że mąż kupił apartament, w którym trzyma duże ilości alkoholu i prezerwatyw. Zatrudniony przez nią detektyw ustala, jakie plany ma mężczyzna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835502.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5dca7aebef848dec1f2bdb1ed59a3f8",["N"]],"50458298":["Wczasy wewnętrzne
Posterunkowy musi wykorzystać zaległy urlop. Niestety, dotkliwy brak pieniędzy nie pozwala mu na wyjazd nawet do Zegrza. W końcu policjant postanawia, że spędzi ten urlop na biwaku... w ogródku Kwiatkowskich. Odrobinę jego plany utrudnia fakt, że jest akurat listopad. Wkrótce okazuje się, że pomysł ten jest wyjątkowo kłopotliwy, zarówno dla rodziny Kwiatkowskich, jak i dla samego wczasowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7831",[]],"50458299":["Dogrywka
Kelnerka pracująca w hotelu oskarża dwóch znanych piłkarzy o gwałt. Mężczyźni wypierają się wszystkiego, twierdząc, że kobieta chce wyciągnąć od nich pieniądze. Badając sprawę, Natalia i Kuba odkrywają, że nagrania z monitoringu zostały spreparowane. Zamieszani mogą być pracownicy ochrony. Jednocześnie Roguz walczy o odnalezienie porwanej narzeczonej, Marty. Minęło już wiele czasu, a gangsterzy milczą. W poszukiwania angażuje się Natalia.","","",["N"]],"50458300":["Magda sprząta mieszkanie na przyjazd swojego chłopaka Pawła, który wraca z delegacji. Bez zapowiedzi zjawia się u niej koleżanka Aleksandra, która widząc Magdę w ferworze prac postanawia szybko się pożegnać. Jest już na klatce schodowej, kiedy słyszy przeraźliwy krzyk. Biegiem wraca do mieszkania i widzi poparzoną twarz, szyję i ręce przyjaciółki. Michał wraca ze swoją dziewczyną Gosią do domu. Na klatce schodowej para zostaje napadnięta. Michał, jako trener ju-jitsu, bez obaw podejmuje walkę z napastnikiem, ale ten poważnie rani go nożem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0d8458cc88700501c2e71d79c4127ca5",["N"]],"50458301":["Moby Dick
Media podają elektryzującą informację, że Odrą przypłynął do Wrocławia gigantyczny biały wieloryb. Mieszkańcy osiedla podejmują decyzję o wypłynięciu w rejs, aby upolować morską bestię i pozyskać górę smacznego mięsa. Na czele wyprawy staje legendarny doświadczony wielorybnik - Kapitan Dzwonnik.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1843475.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8a6207d8bf43c8b99f1a677dcf8cef2f",["N"]],"50458302":["Śmiałek urządza imprezę imieninową swojej córce. Liczy, że podczas przyjęcia Emilka pogodzi się z mężem. Paulina postanawia w końcu opuścić nieprzychylne jej Wadlewo, którego mieszkańcy oskarżają ją o otrucie zwierząt. Jednak nieudane próby znalezienia mieszkania zmuszają ją do spędzenia nocy w swoim samochodzie. Łazanek widzi ją kąpiącą się nago w rzece. Wkrótce zaczynają krążyć nowe plotki o weterynarz.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/89e7679d4512244dc4576289cfd1bc38",["N"]],"50458303":["Artur z Kingą proponują Jowicie posadę menedżerki w \"Kings Fitness\". To dla niej szansa na oderwanie się od myślenia o chorobie. Jeszcze tego samego dnia kobieta proponuje pracę w klubie swoim przyjaciołom. Paulina bezskutecznie szuka nowej pracy i nowego mieszkania. Tymczasem Wadlewo nie cichnie od plotek na jej temat. Malwina przestrzega przed jej złym urokiem nawet miejscowego proboszcza. Ksiądz jednak udzielił kobiecie schronienia na plebanii. Karol upija się w Barbarianie po nieudanych transakcjach handlowych. Tam próbuje poderwać go Aśka, dla której zabrakło miejsca w gronie pracowników \"Kings Fitness\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d324bf147605a3caf8a708effa723b85",["N"]],"50458107":["Ostatni półfinał tej edycji talent show. W dzisiejszym odcinku widzowie wytypują ostatniego szczęściarza, który w finale dołączy do Anety Rzewnickiej, zespołu Be My i zwycięzcy trzeciego półfinału. Zawodnicy dają z siebie wszystko, by zdobyć uznanie jury i publiczności. Program prowadzą Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna.","","",["N"]],"50458108":["Poranna dawka najlepszych hitów na dobry początek każdego dnia.","","",[]],"50458109":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458110":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458111":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458112":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458113":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458114":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458115":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458116":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458117":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458118":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458119":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458120":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458121":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458122":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458123":["Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpili najpopularniejsi polscy artyści, których utwory można usłyszeć w każdej polskiej rozgłośni radiowej - m.in. Zbigniew Wodecki, Lady Pank czy Ira. Festiwal zaskoczy muzyczną różnorodnością, najlepszymi hitami i niezwykłymi jubileuszami.","","",[]],"50458124":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458125":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50458126":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50458127":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50458128":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50458129":["Pasmo najlepszych przebojów, które sprawią że każda noc będzie niezapomniana.","","",[]],"50457845":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50457847":["Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.","","",["N"]],"50457849":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"50457850":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457851":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457852":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457853":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457854":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50457855":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50457856":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"50457858":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50457860":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"50457861":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457862":["Wakacyjny program Eski TV nadawany prosto z najpiękniejszych plaż. Ola Kot zaprezentuje widzom wiele ciekawostek, a wśród nich najnowsze plotki, porady modowe oraz wieści muzyczne z kraju i ze świata. Nie zabraknie najnowszych piosenek i teledysków. Widzowie przekonają się, który utwór zasłuży sobie na miano hitu lata.","","",[]],"50457863":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50457864":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50457866":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"50457867":["Klasowa Wiligila
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc każda klasa organizuje spotkanie wigilijne. Chłopcy z IIB, w tym Maślana, Konieczko, Czesio i Anusiak, bardzo angażują się w jej przygotowanie. Ich działaniom przyświeca tylko jedno hasło: \"Pani Frał musi odejść!\". Jednak plany uczniów pokrzyżować może całkowity brak siana, potrzebnego do dekoracji świątecznego stołu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/36b368ff9402e6e69a0340f6f144c49b",["N"]],"50457868":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457869":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457870":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457871":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457872":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457873":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457874":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"50457875":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"50457876":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457877":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50457878":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457879":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"50457880":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457881":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"50457882":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457883":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50457884":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50457885":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457886":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"50457887":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"50457888":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"50457889":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"50457890":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"50457892":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"50457893":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"50457894":["Występy gwiazd muzyki disco polo. Kamery towarzyszą im podczas koncertów w wielu miejscach Polski. Twórcy programu przypomną najlepsze z nich.","","",[]],"50457895":["Zbiór największych przebojów disco polo. Zaprezentowane zostaną zarówno kultowe hity, jak i nowości.","","",[]],"50457896":["Prow.: Tomasz Samborski.
Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"50457897":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50457898":["Urzędniczka Helena marzy o karierze wokalistki. Szef dziewczyny sceptycznie podchodzi do jej zainteresowań. Postanawia ona jednak spróbować swoich sił w muzyce. Max dowiaduje się, że jego kuzyn miał wypadek i musi jechać do szpitala. Swoje obowiązki przekazuje Darii. Kobieta jednak podejrzewa, że mężczyzna zaczyna coś przed nią ukrywać.","","",[]],"50457899":["Nikola odkrywa, że Daro został pobity. Dziewczyna chce mu pomóc. Tymczasem do Alberta przychodzi policjant z informacją o tym, że w okolicy kręci się diler. Pracownicy klubu mobilizują się i chcą złapać mężczyznę z narkotykami. Nazajutrz w dyskotece zjawia się kolejny funkcjonariusz. Okazuje się, że przestępca podaje się za jednego z policjantów. Albert jest zdezorientowany tą sytuacją.","","",[]],"50457900":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"50457820":["Mirage","","",["N"]],"50457821":["Markus P","","",[]],"50457822":["Fanatic","","",[]],"50457823":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"50457824":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50457825":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50457826":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50457827":["Power Boy & Loverboy","","",[]],"50457828":["Moda i stylizacje w latach 90.","","",[]],"50457829":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50457830":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50457831":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50457832":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50457833":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50457834":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"50457835":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"50457836":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50457837":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"50457838":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"50457839":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"50457840":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"50457841":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"50457842":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"50457843":["Joker","","",[]],"50457844":["Jorrgus","","",[]],"50458434":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50458435":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"50458436":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"50458437":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458438":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50458439":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458440":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50458441":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458442":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50458443":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"50458444":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458445":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50458446":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458447":["Prow.: Paweł Doncbach.
Paweł Doncbach odkrywa sekrety gwiazd, które cieszyły się ogromną popularnością w latach 90.","","",[]],"50458448":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458449":["Prow.: Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski.
Program informacyjny poświęcony m.in. nowinkom ze świata muzyki i filmu.","","",[]],"50458450":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"50458451":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"50458304":["Miedź Legnica po trzech kolejkach należy do grupy trzech zespołów, które nie przegrały jeszcze spotkania. W ostatnim meczu legniczanie pokonali Chrobrego Głogów 2:1. Zagłębie Sosnowiec należy zaś do grona czterech drużyn, które nie zdołały wywalczyć w tym sezonie ligowym zwycięstwa. Sosnowiczanie po remisie na inaugurację rozgrywek z Podbeskidziem przegrali kolejno z Olimpią Grudziądz i Niecieczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458305":["Dwie drużyny z Wielkopolski rozpoczynają batalię o awans do finału fazy play-off. W sezonie regularnym lepiej w dwumeczu spisali się zawodnicy Agred Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, którzy na własnym torze pewnie pokonali Car Gwarant Start Gniezno 56:34. W Toruniu spotkanie zakończyło się remisem 45:45.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50458306":["564 tysiące euro oraz 600 punktów do rankingu ATP - takie nagrody czekają na każdego z półfinalistów 118. edycji zawodów w Cincinnati. Brak w tym gronie ubiegłorocznego zwycięzcy turnieju, Novaka Djokovicia, byłby dużą niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"50458307":["Zawody odbędą się w Tarnowie. Wśród rywalizujących o medale znajdą się Wiktor Trofimow, Marcin Turowski oraz uczestnicy cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata: Bartosz Smektała, Maksym Drabik, Dominik Kubera, Wiktor Lampart.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50458308":["Odra Opole wciąż czeka na pierwszą wygraną w sezonie. Do tej pory opolanie wywalczyli zaledwie jeden punkt w trzech spotkaniach, notując remis i dwie porażki. Z kolei Stomil Olsztyn po dwóch przegranych z rzędu w ostatniej kolejce zdobył komplet punktów, pokonując przed własną publicznością 2:1 GKS Jastrzębie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458309":["Niepokonany w zawodowym ringu Adam Kownacki w hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie skrzyżuje rękawice z trzykrotnym pretendentem do pasa WBC kategorii ciężkiej Chrisem Arreolą. Popularny \"Babyface\" jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wygrana może otworzyć mu drogę do walki o pas mistrzowski. Z kolei 38-letni Amerykanin zapowiedział, że w przypadku porażki zakończy zawodową karierę. Polscy kibice nie mieliby nic przeciwko takiemu scenariuszowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50458310":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835404.jpg","",[]],"50458311":["W pojedynku wieczoru Michał Kita zmierzy się z Brazylijczykiem Ednaldo Oliveirą. Inny zawodnik z Kraju Kawy, niepokonany dotąd w MMA Uelliton Silva, będzie rywalem Piotra Niedzielskiego. Podczas gali naprzeciw siebie staną również m.in. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50458312":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50458313":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50458314":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458315":["Starcie siódmej z czwartą drużyną w tabeli. Sparta w poprzedniej kolejce przegrała z FK Mlada Boleslav 3:4, tracąc decydującą o porażce bramkę w 93. minucie meczu. Banik natomiast pokonał 4:2 Bohemians. Bardzo dobrze w tym spotkaniu spisał się Nemanja Kuzmanović, który zdobył dwa gole. Jego dyspozycja może mieć wpływ również na wynik batalii w Pradze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458316":["Obie drużyny przystąpią do tego spotkania po dwóch zwycięstwach ligowych z rzędu. Choć gospodarz, zespół Portland Timbers, zajmuje w tabeli Konferencji Zachodniej dopiero siódme miejsce, może pochwalić się serią siedmiu gier bez porażki na własnym stadionie. W starciu z Atlantą United ma spore szanse na przedłużenie tej passy. Mistrz MLS nie wygrał bowiem meczu na wyjeździe od 16 maja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458317":["Miedź Legnica po trzech kolejkach należy do grupy trzech zespołów, które nie przegrały jeszcze spotkania. W ostatnim meczu legniczanie pokonali Chrobrego Głogów 2:1. Zagłębie Sosnowiec należy zaś do grona czterech drużyn, które nie zdołały wywalczyć w tym sezonie ligowym zwycięstwa. Sosnowiczanie po remisie na inaugurację rozgrywek z Podbeskidziem przegrali kolejno z Olimpią Grudziądz i Niecieczą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458318":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458319":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458320":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"50458321":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458322":["Piłkarze Odry Opole w trzech pierwszych spotkaniach obecnego sezonu Fortuna 1. ligi zdobyli zaledwie jeden punkt. Stomilowi Olsztyn po dwóch porażkach na inaugurację, w ostatnim meczu udało się pokonać 2:1 GKS Jastrzębie Zdrój. Zgromadzonych na stadionie w Opolu kibiców czeka wyrównany pojedynek, którego minimalnym faworytem będą goście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458323":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50458333":["Po serii trzech porażek z rzędu piłkarzom Los Angeles Galaxy udało się wygrać w ostatniej kolejce z drużyną Dallas 2:0. Teraz Zlatan Ibrahimović i jego koledzy podejmą na własnym boisku Seattle Sounders. Oba kluby dzieli w tabeli Konferencji Zachodniej tylko jeden punkt. Gospodarze zrobią więc wszystko aby wygrać mecz i nie dać się wyprzedzić rywalom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458334":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458335":["Po serii trzech porażek z rzędu piłkarzom Los Angeles Galaxy udało się wygrać w ostatniej kolejce z drużyną Dallas 2:0. Teraz Zlatan Ibrahimović i jego koledzy podejmą na własnym boisku Seattle Sounders. Oba kluby dzieli w tabeli Konferencji Zachodniej tylko jeden punkt. Gospodarze zrobią więc wszystko aby wygrać mecz i nie dać się wyprzedzić rywalom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458336":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458337":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458338":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458339":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458340":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458341":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458342":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458343":["Heracles nie wygrał siedmiu meczów ligowych z rzędu. Przełamanie złej passy w starciu z PSV może się okazać dla tej drużyny zadaniem niewykonalnym. Ekipa z Eindhoven co prawda na początku sezonu 2019/2020 formą nie imponuje, ale gra na tyle solidnie, że nie powinna mieć problemów ze zdobyciem na Stadionie Erve Asito kompletu punktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458344":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"50458345":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458346":["Lepiej sezon rozpoczęła drużyna z Utrechtu, która w dwóch pierwszych meczach zdobyła komplet punktów. Feyenoord pod wodzą nowego trenera, Jaapa Stama, w Eredivisie jeszcze nie wygrał. W starciu z podopiecznymi Johna van den Broma również będzie mu ciężko zdobyć trzy punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458347":["Porażka 2:3 w ostatnim spotkaniu z Portland Timbers mocno oddaliła drużynę Chicago Fire od występów w fazie play-off. Jeśli zespół Przemysława Frankowskiego chce wrócić do gry o najwyższą stawkę musi zacząć wygrywać. Nie będzie o to jednak łatwo w meczu z liderem Konferencji Wschodniej Philadelphią Union.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458348":["Sezon zasadniczy Nice 1. ligi żużlowej dobiegł końca. Pierwsze miejsce w tabeli zajął PGG ROW Rybnik. W fazie play-off jego rywalem będzie czwarta Unia Tarnów. W drugim półfinale Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zmierzy się z trzecim Car Gwarant Startem Gniezno.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50458349":["Piłkarze Odry Opole w trzech pierwszych spotkaniach obecnego sezonu Fortuna 1. ligi zdobyli zaledwie jeden punkt. Stomilowi Olsztyn po dwóch porażkach na inaugurację, w ostatnim meczu udało się pokonać 2:1 GKS Jastrzębie Zdrój. Zgromadzonych na stadionie w Opolu kibiców czeka wyrównany pojedynek, którego minimalnym faworytem będą goście.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458350":["W 2018 roku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski powędrował do Daniela Kaczmarka z KS Toruń. Kibice będą mieli okazję przekonać się czy pochodzącemu z Leszna zawodnikowi uda się obronić złoto podczas tegorocznych zawodów, które odbędą się w Tarnowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835445.jpg","",[]],"50458351":["Mistrzowie Holandii przystąpią do batalii na stadionie De Koel podbudowani zwycięstwem nad Paokiem Saloniki w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Po dwóch kolejkach ligowego sezonu 2019/2020 mają na koncie 4 punkty, a VVV - o jeden mniej. Każdy inny wynik tego meczu niż zwycięstwo Ajaksu będzie niespodzianką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"50458352":["Podczas zawodów w Torwarze kibice zobaczyli dziesięć walk. Stawką trzech z nich były pasy mistrzowskie. W K-1 w kategorii poniżej 85 kg zmierzyli się Radosław Paczuski i Darren Anstey, a w wadze ciężkiej - Arkadiusz Wrzosek i Patrick Schmid. W MMA zaś Andrzej Grzebyk stanął naprzeciw Kamila Gniadka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"50458324":["Michała Cieślaka czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze junior ciężkiej, Youri Kayembre Kalenga. Podczas gali w Legionowie dojdzie także do walki Piotra Gudela z Wiktorem Kotoczigowem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50458325":["Program poświęcony tajnikom tajskiego boksu.","","",[]],"50458326":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["JM"]],"50458327":["Najważniejszym wydarzeniem gali w Radomiu jest starcie Alberta Odzimkowskiego, wracającego do zawodowego MMA po dwuletniej przerwie, z byłym międzynarodowym mistrzem KSW, Krzysztofem Kułakiem.","","",["N"]],"50458328":["Kolejna już gala KSW odbędzie się w Zielonej Górze. W karcie głównej awizowane jest dziewięć walk, w tym dwie kobiece. W hali CSR-u odbędą się dwa pojedynki o pas federacji KSW. W kategorii do 93 kg Tomasz Narkun zmierzy się z Rameau Sokoudjou. Natomiast w wadze do 70 kg czeka nas starcie Mateusza Gamrota i Renata Pezinho. W walce wieczoru zaprezentują się Michał Materla i Rousimar Palhares.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["AD"]],"50458329":["Podczas gali w TAURON Arenie Kraków zostało rozegranych sześć pojedynków. W walce wieczoru o pas federacji IBF Intercontinental w wadze ciężkiej zmierzyli się Tomasz Adamek i Eric Molina. Góral we wrześniu 2015 r. pokonał Przemysława Saletę, a niecały rok wcześniej przegrał z Arturem Szpilką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"50458330":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50458331":["Faworytem wydaje się doświadczony Antoni Chmielewski, który ma na swoim koncie 37 stoczonych pojedynków. Dla Piotra Wawrzyniaka to dopiero ósma konfrontacja w oktagonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"50458332":["W najciekawszej walce wieczoru Marcin Rekowski zmierzy się z doświadczonym Oliverem McCallem, jedynym pięściarzem, który do tej pory zdołał go pokonać na zawodowym ringu. Polak przegrał z nim na lutowej gali w Opolu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"50458249":["Aleksandrofon","","",[]],"50458250":["Całkiem inny Prezes/Znaki","","",[]],"50458251":["Klimat 4: Zanieczyszczenie atmosfery
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o działaniach człowieka, które szkodzą klimatowi. Strażnicy Ziemi opracowują szereg rozwiązań, które mogłyby pomóc planecie i rozwiązać rozmaite problemy.","","",[]],"50458252":["Zdrowie i edukacja
Strażnicy Ziemi trafiają do regionu Casamance w Senegalu, który niedawno zaatakowała szarańcza wędrowna. Na miejscu dowiadują się o codziennych problemach lokalnej społeczności, w tym o głodzie i chorobach. Uczą się też jak niebezpieczne mogą być niektóre gatunki owadów, m.in. komary.","","",[]],"50458253":["Gucio w potrzasku","","",[]],"50458254":["Królewna Beatrycze","","",[]],"50458255":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50458256":["Czy trzeba wierzyć w objawienia maryjne?","","",[]],"50458257":["Piękni czterdziestoletni
Alutka z przerażeniem odkrywa, że Jędrula ma bardzo złą kondycję fizyczną. Mężczyzna podchodzi do problemu bardzo poważnie. Zaczyna treningi siłowe, spożywa kulturystyczne odżywki i przechodzi na odpowiednią dietę. Tymczasem Zosia i Eliza stwierdzają, że są za grube. Zaczynają się odchudzać. Wkrótce dołącza do nich Jacek, który zauważył, że nie dopina się w swoje spodnie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7864",[]],"50458258":["Szybkie kursy psychologii
Policjant ma problemy. Podczas jednej z akcji zamiast pistoletu z kabury wyciąga kanapki. Komendant szuka od tej pory pretekstu, aby go usunąć z policji. Nakazuje mu opracowanie metod współpracy między komendą a młodzieżą. Funkcjonariuszowi z pomocą przychodzi Filip. Jędrula organizuje premierę filmu i bankiet. Na imprezę zaprasza Kubę i Majkę, którą prosi o napisanie pozytywnej recenzji. Według Majki nowa produkcja jest wyjątkowo kiepska, a ona nie pisze niczego wbrew swoim poglądom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7850",[]],"50458259":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50458260":["Nie opuszczę Cię aż do śmierci...","","",[]],"50458261":["Energia odnawialna
Mistrz tłumaczy, że na Ziemi istnieje wiele ekologicznych źródeł, z których ludzie mogą czerpać potrzebną energię. Pokazuje też, że coraz więcej osób decyduje się z nich korzystać.","","",[]],"50458262":["Dom i miasto
Mistrz i jego podopieczni przyglądają się dynamicznemu rozwojowi miast i problemom, które trapią wielkie metropolie. Wraz z uczniami zastanawia się też, jakie nowoczesne rozwiązania ułatwią życie mieszkańców w przyszłości.","","",[]],"50458263":["Gdzie są Filip i Gucio ?","","",[]],"50458264":["Całkiem inny Prezes/Znaki","","",[]],"50458265":["Ślepa sprawiedliwość
Podczas spaceru ze Śliniakiem Jacek widzi, że nieznajoma kobieta jest atakowana przez jakiegoś mężczyznę. Rusza jej na pomoc, obezwładnia napastnika i oddaje go w ręce policji. Nazajutrz zjawia się u niego posterunkowy. Radzi Jackowi, aby w najbliższym czasie nigdzie nie wyjeżdżał, a najlepiej, aby od razu do wszystkiego się przyznał, inaczej grozi mu więzienie. Alutka jest niezadowolona, że Jędrula ciągle siedzi przed telewizorem. Ma zamiar w swoim salonie organizować wieczory dyskusyjne w gronie wyjątkowych gości. Jako pierwszy zostaje zaproszony dziadek Kuby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7851",[]],"50458266":["Los rycerza
Alutka pragnie, aby Jędrula zachowywał się wobec niej po rycersku i postanawia to na nim wymusić. Każe wyważać mężowi zamknięte drzwi do sypialni, zmusza go również do udziału w konnym turnieju. Jędrula, który bardzo boi się tych zwierząt, prosi o pomoc dziadka. W kawiarni Kuby wykrywacz metalu gwałtownie reaguje przy jednej ze ścian. Chłopcy uważają, że znajduje się tam ukryty skarb.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7871",[]],"50458267":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"50458268":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"50458269":["Moje kłótnie z Panem Bogiem...","","",[]],"50458270":["W niewielkiej wsi Stare Hołowczyce nad Bugiem mieszka pani Ula. Po tragicznej śmierci męża sama wychowuje trójkę kilkuletnich dzieci. Kobieta rozpoczęła remont starego, rozpadającego się domu, w którym zimą zamarzała woda, a wiatr hulał między spróchniałymi oknami. Niestety zbrakło jej pieniędzy na wykończenie. Pani Ula wraz z dziećmi wyjechała za granicę do rodziny na 2 tygodnie. Wkrótce wraca. Katarzyna Dowbor postara się pomóc samotnej matce i jej dzieciom.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce3866f611a4b779a1d37237d32ba086",["N"]],"50458271":["W programie wizyta na Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych i Parasnowboardzie w Szczyrku. Dziennikarze będą towarzyszyć Igorowi Sikorskiemu, medaliście paraolimpijskiemu z Pjongczang oraz Maksowi Morozowi, najmłodszemu zawodnikowi i debiutantowi. W programie zostanie też przedstawiona historia Roberta Zarzeckiego, który uprawia blind tenis. Jest też wykładowcą akademickim, masażystą oraz aktorem, grającym w amatorskim teatrze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/11d82f71796f872e2f5f99b35765dad8",["N"]],"50458272":["Historia Igora Sikorskiego, narciarza alpejskiego, świeżo upieczonego medalisty paraolimpijskiego z Pjongczang. Dziennikarze towarzyszą mu podczas przygotowań do Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Parasnowboardzie Niepełnosprawnych w Szczyrku. W odcinku pojawi się też Maks Moroz, nastolatek, który po raz pierwszy zmierzy się ze startem w mistrzostwach Polski. Kolejnym bohaterem będzie Tomasz Karcz - fryzjer, projektant mody, model i działacz społeczny. Prowadzi w Krakowie własną pracownię. Tomek urodził się z zespołem Polanda - rzadkim zespołem wad wrodzonych jednej strony ciała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3316173380a335bc57e5c62fc924c5e5",[]],"50458273":["W kolejnym odcinku programu prowadząca przygotuje potrawy bożonarodzeniowe. Zacznie od barszczu czerwonego zakwaszonego wodą z domowych ogórków kiszonych i zabielonego śmietaną. Poda go z tłuczonymi ziemniakami. Na danie główne będzie szynka pieczona w soku pomarańczowym, którą można przygotować jako danie obiadowe lub serwować na zimno - wówczas doskonale smakuje z sosem tatarskim po wiedeńsku, czyli z kaparami zamiast marynowanych grzybów. Na deser Ewa Wachowicz upiecze sernik czekoladowy na herbatnikowym spodzie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7839e88611af7d45dc2428bf10f493d",[]],"50458274":["Pani Grażyna mieszka wraz z czwórką swoich dzieci w starym domu, w którym nie ma łazienki, bieżącej wody ani toalety. W prowizorycznej kuchni działa tylko stara kuchenka z jednym palnikiem. Dzieci nie mają swoich pokoi, łóżka są połamane, a ściany osmalone od wyziewów z zepsutego pieca. Z powodu obecnej w domu wilgoci ubrania trzymane są w szopie. Dzieci mają astmę, a dach pokrywa szkodliwy eternit. Katarzyna Dowbor obawia się, że 5 dni to za mało, by spełnić marzenie rodziny o godnym życiu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9339e04c0ccd0d7c6ac1a2ee7fd9ee75",[]],"50458275":["Najpierw prowadząca zabierze widzów do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, gdzie można obejrzeć wystawę przepięknych, bożonarodzeniowych szopek. Po powrocie Ewa Wachowicz zrobi postny pasztet grzybowy wedle tradycyjnej receptury pochodzącej z Małopolski. Następnie w hotelowej restauracji gospodyni programu spróbuje przystawki z pstrąga z jajkiem przepiórczym i smażonym jarmużem, gołąbków z węgorza w sosie maślanym, żuru z grzybami i wędzonymi kartoflami, sandacza w sosie polskim oraz smażonych pierogów. Deser przyrządzi w domu - upiecze bożonarodzeniowe ciasteczka z dużą ilością czekolady.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bcd705004c0bd6cb722373bb1d43f759",["N"]],"50458276":["Klimat 4: Zanieczyszczenie atmosfery
Mistrz opowiada swoim podopiecznym o działaniach człowieka, które szkodzą klimatowi. Strażnicy Ziemi opracowują szereg rozwiązań, które mogłyby pomóc planecie i rozwiązać rozmaite problemy.","","",[]],"50458277":["Zdrowie i edukacja
Strażnicy Ziemi trafiają do regionu Casamance w Senegalu, który niedawno zaatakowała szarańcza wędrowna. Na miejscu dowiadują się o codziennych problemach lokalnej społeczności, w tym o głodzie i chorobach. Uczą się też jak niebezpieczne mogą być niektóre gatunki owadów, m.in. komary.","","",[]]}