{"58496542":["Chemiczny szlak
W podwarszawskim magazynie dochodzi do morderstwa. Jest to pierwsza sprawa, którą prowadzi Olgierd Mazur wraz z detektywem Krystianem Górskim, nowo przybyłym ze szkoleń w USA. Na miejscu zbrodni policjanci znajdują ślady świeżo wyprodukowanych narkotyków. Do sprawy włącza się Frank White z polskiej delegatury amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA. Tymczasem Olgierd zajmuje się sprawą pozostawioną przez swojego tragicznie zmarłego partnera. Pomaga Irminie, dziewczynie gangstera, którego przyjaciel Olgierda wysłał za kratki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",[]],"58496543":["Gdzie są moje dzieci?
Na jednym z warszawskich osiedli dwóch nastolatków znajduje pod śmieciami ciało kobiety. Okazuje się, że Tamara, Ukrainka polskiego pochodzenia, żyje. Ma zaniki pamięci i powtarza tylko imiona: Nadia i Wiktoria. Policjanci dowiadują się, że to jej nastoletnie córki, z którymi przyjechała do Warszawy. Kolejna sprawa dotyczy \"Stylisty\" grasującego na przystankach i w miejskich autobusach, który obcina włosy mężczyznom. Sprawę przyjmuje Robert. Postanawia skorzystać z pomocy kolegi, wokalisty zespołu rockowego, i zorganizować prowokację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"58496544":["Morska twierdza - część 1
Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",["JM"]],"58496545":["Ferdek chce pracować w lesie, ale najpierw musi znaleźć konie. Podczas swojej pierwszej pracy przy wyrębie Jasiu \"Samolot\" był gotów uciec z Bieszczad. Śliwa nie przypomina sobie tak strasznej zimy jak ostatnia. Przez śnieg i mróz na wypale było więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. W nieczynnej \"Piwnicy Zakapiorów\" nad Zalewem Solińskim Żmiju znajduje namalowane przez siebie portrety bieszczadników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"58496547":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"58496548":["Prezentacja gameplay'u z drugiej części gry \"LEGO Przygoda\", która ukazała się na początku 2019 roku.","","",[]],"58496549":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58496550":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58496551":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",[]],"58496552":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"58496553":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"58496554":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",[]],"58496555":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58496556":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"58496557":["Morska twierdza - część 1
Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",["JM"]],"58496558":["Ferdek chce pracować w lesie, ale najpierw musi znaleźć konie. Podczas swojej pierwszej pracy przy wyrębie Jasiu \"Samolot\" był gotów uciec z Bieszczad. Śliwa nie przypomina sobie tak strasznej zimy jak ostatnia. Przez śnieg i mróz na wypale było więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. W nieczynnej \"Piwnicy Zakapiorów\" nad Zalewem Solińskim Żmiju znajduje namalowane przez siebie portrety bieszczadników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"58496559":["Wolcen: Lords of Mayhem","","",[]],"58496560":["Tom Clancy's Rainbow Six Siege","","",[]],"58496561":["Umarłe miasto
W dzisiejszym odcinku Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć tajemnicę Kostrzyna nad Odrą, miasta niegdyś zamożnego i tętniącego życiem. W 1945 roku broniono go do ostatniego żołnierza, agonia miasta trwała wiele tygodni. Miłośnik zagadek historycznych zastanowi się, co zdecydowało o zagładzie miasta.","","",["JM"]],"58496562":["Prow.: Dawid Letachowicz.
Dawid Letachowicz prezentuje ranking siedmiu produkcji, które zapisały się znacząco w historii gier komputerowych.","","",[]],"58496563":["Polska Liga Esportowa - PGE Dywizja Mistrzowska","","",[]],"58496564":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912640.jpg","",[]],"58496565":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912640.jpg","",[]],"58496361":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58496362":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58496363":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"58496364":["Do biura detektywów zgłasza się mężczyzna, którego kuzyn został znaleziony martwy w bagażniku weselnej limuzyny. Prawdopodobnie zginął w trakcie przyjęcia. Detektywi podejrzewają, że sprawcą śmierci mógł być znajomy ofiary, który zjawił się na weselu feralnej nocy. Okazuje się, że mężczyzna odsiedział wyrok za handel narkotykami. Marek zatrzymuje podejrzanego, ale ten nie przyznaje się do zabójstwa i twierdzi, że to żona klienta mogła zabić mężczyznę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063508.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0111f41bff15b715abf51f772a057663",[]],"58496365":["Do biura detektywistycznego przychodzi Ewa Krysik, której nieznajomy mężczyzna uratował życie, a następnie zniknął. Malanowski i jego ekipa rozpoczynają poszukiwania tajemniczego wybawcy. Okazuje się, że pojawił się on nieprzypadkowo przy Ewie, gdy ta potrzebowała pomocy. Wygląda na to, że mężczyzna od dłuższego czasu ją śledzi. Detektywi odrywają trop, który prowadzi ich do jednego z warszawskich szpitali...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063508.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9c2a1d5f0c7d5240b174c85f89693dd3",[]],"58496366":["Arleta i Kornelia są rodzeństwem. Dziewczyny wychowują się w szczęśliwej rodzinie. Pewnego dnia 15-letnia Arleta przez przypadek dowiaduje się, że jej starsza siostra ukrywa przed wszystkimi niebezpieczny sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1971198.jpg","",["N"]],"58496367":["Siedemnastoletnia Monika, jej rówieśniczka Lena i rok starsza Karolina przyjaźnią się od czasów przed-szkolnych. Gdy Karolina zachodzi w ciążę i zostaje porzucona przez chłopaka, Monika i Lena postanawiają ją wspierać. Chcą, podobnie jak przyjaciółka, zostać mamami i wspólnie, bez udziału mężczyzn, wychować swoje dzieci. Niestety ich starania nie przynoszą efektu. Po pewnym czasie Lena traci zainteresowanie umową ciążową. Jej koleżanki odkrywają, że ma chłopaka i nie myśli o dzieciach. Karolina i Monika czują się zdradzone. Wtedy Lena wywołuje decydującą kłótnię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875857.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1104e5fa8c876b1985edf623a4718bdf",["N"]],"58496368":["Zamożny biznesmen zostaje zamordowany w siedzibie swojej własnej firmie. Policja znajduje narzędzie zbrodni w gabinecie wspólnika ofiary, jednak mężczyzna ma mocne alibi. Niebawem detektywi odkrywają, że przedsiębiorca dostawał listy z pogróżkami. Główną podejrzaną staje się była żona biznesmena. Tymczasem Agnieszka stresuje się przed pierwszym spotkaniem swojego ojca z Emilką. Obawia się, że Ryszard nie zaakceptuje jej planów. Chciałaby bowiem, aby jej rodzice stworzyli rodzinę zastępczą dla dziewczynki. Przebieg wspólnej kolacji ma zaskakujący finał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2060767.jpg","",["N"]],"58496369":["Prow.: Magdalena Kaliniak, Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Joanna Śpiechowicz, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"58496370":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"58496371":["Karina dostaje od swojego pracodawcy, wdowca Wiesława, propozycję oddania części majątku w zamian za pomoc w eutanazji. Kobieta stanowczo odmawia, więc staruszek ją zwalnia. Wkrótce Karina dowiaduje się, że jej miejsce zajęła córka Anna. Podejrzewa, iż dostała taką samą ofertę jak ona i dlatego przyjęła tę pracę. Umacnia się w swoim przekonaniu, gdy 20-latka wraca do domu z 2 tys. zł. Mimo uspokajań rodziny ta sprawa nie przestaje ją gnębić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2062208.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/367585d14323270ba6ae86355a4ee752",["N"]],"58496372":["Weronika Jaworska odbywa staż w aptece. Dziewczyna co drugi weekend odwiedza rodziców, którzy mieszkają w innym mieście. Pewnego dnia w drodze powrotnej z rodzinnego domu poznaje sympatyczną Karinę. W trakcie pożegnania dziewczyny przypadkowo zamieniają się walizkami, które niewiele się różnią. Weronika nie ma jak zwrócić nowej znajomej jej rzeczy, ponieważ nie wymieniły się numerami telefonów. Jest załamana, ponieważ w walizce miała materiały do pracy magisterskiej. Dzwoni do korporacji taksówkowej, opisuje całą sytuację i zostawia swój numer telefonu. W końcu otwiera walizkę Kariny. W środku znajduje tekturowy rulon, a w nim stary obraz. Znalezisko sprowadza na nią liczne problemy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068448.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ad56c9675c9f90fe952b59820fc1a30",["N"]],"58496373":["Prow.: Magdalena Kaliniak, Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Joanna Śpiechowicz, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"58496374":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"58496375":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"58496376":["Mira wyjeżdża ze znajomymi w góry. Tam poznaje Szymona. Młodzi szybko się w sobie zakochują. Miesiąc później Mira zaprasza ukochanego na obiad do swoich rodziców. W trakcie kolacji Szymon oświadcza się partnerce. Dziewczyna zgadza się zostać jego żoną, chociaż rodzice przekonują ją, że na takie deklaracje jest o wiele za wcześnie. Wkrótce potem Mira dostrzega ukochanego w objęciach innej dziewczyny. Robi mu awanturę. Mężczyzna zaklina, że jest jej wierny, a człowiek, którego widziała, to jego brat. Kilka dni później w mieszkaniu pary zjawia się młoda kobieta, która twierdzi, że jest w ciąży z Szymonem. Mira zaczyna odczuwać ból w klatce piersiowej i duszności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063901.jpg","",["N"]],"58496377":["W domu na uboczu przetrzymywani są uprowadzeni Ukraińcy. Zmusza się ich do oddawania krwi. Detektywi docierają do ludzi, którzy odbierają płynne dostawy, są oni jednak tylko pośrednikami i nie znają personaliów swojego zleceniodawcy. Po kolejnej akcji Krystian uświadamia sobie, jak bardzo niebezpieczna jest jego praca. Boi się, że któregoś dnia osieroci syna. Dzieli się swoimi obawami z Janem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063895.jpg","",["N"]],"58496378":["Michał nie umie powiedzieć Marysi, że już jej nie kocha. Następnego dnia idzie wraz z żoną na imprezę firmową w jej klinice. Tam spotyka kochankę. Grażyna z trudem znosi widok ukochanego w objęciach Marysi. Wiktoria chce, by jej dzieci zdrowo się odżywiały. Prosi Olka, by przyniósł prawdziwe wiejskie jaja od Seweryna. Tymczasem gospodarz daje młodemu ojcu kurę. Mężczyzna szybko zaprzyjaźnia się z ptakiem, który nie odstępuje go na krok. Emilka umawia się z Marcinem na intymny czat. Z tej okazji wkłada seksowną bieliznę. Przypadkowo jednak łączy się z Wojtkiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066402.jpg","",[]],"58496379":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"58496380":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"58496381":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"58496382":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"58496383":["Ekipa programu odwiedzi podkarpacką wieś Zagorzyce Górne. Mieszkają tam pan Mariusz i pani Dominika wraz z czwórką swoich dzieci. Mężczyzna kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Od tego czasu stan jego zdrowia nie pozwala na podjęcie stałej pracy. Sześć osób ma do dyspozycji tylko dwa pomieszczenia, które pełnią także rolę kuchni. W domku rodziny brakuje łazienki, a wodę trzeba przynosić ze studni. Remont szybko się komplikuje. Dodatkowe utrudnienie stanowi niespodziewana choroba architekta Wojtka Strzelczyka. Na ratunek spieszą Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064515.jpg","",[]],"58496384":["Reż.: Sylwester Chęciński.
Kontynuacja losów rodziny Pawlaków i Kargulów. Stary Pawlak (Wacław Kowalski) martwi się, że nie ma komu przekazać gospodarstwa. Starszy syn Witia (Jerzy Janeczek), ożeniony z Jadźką Kargulówną (Ilona Kuśmierska), posiada sporo własnej ziemi i więcej gruntów nie może uprawiać. Młodszy syn Paweł jest natomiast pracownikiem naukowym we Wrocławiu i wyklucza możliwość powrotu na wieś. Cała nadzieja we wnuczce, osiemnastoletniej Ani (Anna Dymna). Kargul (Władysław Hańcza) i Pawlak postanawiają wydać wnuczkę za mąż, mimo że rodzice Ani są temu przeciwni. Chcą bowiem, by córka studiowała. Traf chce, że właśnie w tym czasie pojawia się na wsi Zenek (Andrzej Wasilewicz), młody technik mechanizacji rolnictwa. Chłopak jest zauroczony Anią, która także czuje do niego sympatię. Dziadkowie dziewczyny postanawiają kuć żelazo, póki gorące... Film jest drugą opowieścią o zabużańskich rodzinach Pawlaków i Kargulów. Saga przeszła do historii polskiej kinematografii, wraz z brawurowymi i charakterystycznymi kreacjami nieżyjących już dziś niestety wspaniałych aktorów - Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853618.jpg","",["N"]],"58496385":["Reż.: Cyprian T. Olencki.
Dwadzieścia cztery godziny z życia kilkorga mieszkańców Warszawy, którzy spotykają się w barze z kebabami w centrum miasta. Wśród klientów tureckiego przybytku są ludzie reprezentujący najróżniejsze warstwy społeczne i zawody. Jednym ze stałych bywalców jest ambitny biznesmen, który poświęcił rodzinę dla kariery. Miłośnikiem orientalnych przekąsek okazuje się młody lekkoduch, który podróżuje po mieście z nietypowym towarzyszem - żywym pytonem. Tu stołują się również zmęczone korporacyjną pracą kobiety liczące na chwilę wytchnienia. Na szybką przekąskę wpadają nerwowy diler narkotyków oraz wracający z zagranicznej misji żołnierz, który nie potrafi przystosować się do polskiej rzeczywistości. Zamówionym na wynos kebabem nie pogardzą wykładowca wyższej uczelni oraz jego studentka, która - jak się okazuje - dorabia do stypendium jako kobieta do towarzystwa. Każdy z klientów niepozornego lokalu w ciągu doby przeżywa zaskakujące perypetie, które zmieniają jego życie i zmuszają do refleksji na temat polskości, tolerancji oraz przyszłości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067074.jpg","",[]],"58496386":["Reż.: Jarrad Paul, Andrew Mogel.
Dan \"The D Train\" Landsman (Jack Black), gamoniowaty autsajder i szef komitetu organizującego szkolny zjazd absolwentów, ma nadzieję, że spełni swoje marzenie, by stać się kimś ważnym, gdy uda mu się namówić do wzięcia udziału w imprezie Olivera Lawlessa (James Marsden), najpopularniejszego chłopaka w szkole, który został aktorem. W tym celu leci do Los Angeles. Jednak szalony wieczór w hollywoodzkim stylu przybiera nieoczekiwany zwrot, który prowadzi do szokującego finału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1875855.jpg","",[]],"58496387":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"58496834":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"58496835":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"58496836":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58496837":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",["JM"]],"58496838":["Shifu obwieszcza mieszkańcom Doliny Spokoju, że ten kto pokona Po przed zachodem słońca zostanie nowym Smoczym Wojownikiem. Informacja ta trafia do Hunduna. Wraca on do wioski, żeby przejąć tytuł.","","",["N"]],"58496839":["Sympatyczny troll, Wally, używa swojej różdżki, aby zmieniać słowa w fizyczne obiekty. W pouczającej magii pomagają mu przyjaciele: smok Norville oraz olbrzymka Gina.","","",["JM"]],"58496840":["Sympatyczny troll, Wally, używa swojej różdżki, aby zmieniać słowa w fizyczne obiekty. W pouczającej magii pomagają mu przyjaciele: smok Norville oraz olbrzymka Gina.","","",["JM"]],"58496841":["Sandy podejmuje się misji wyprowadzenia rakiety kosmicznej na orbitę. Sponge i Patryk przypadkiem ją odpalają i myślą, że wylądowali na księżycu./Pan Krab złośliwie daje Sponge'owi stare skrzypiące buciory zamiast pensji.","","",["N"]],"58496842":["Jako nastolatek Przemek Wieczorek stał się ofiarą wypadku, w którego wyniku stracił obie ręce. Obecnie jest mężczyzną o wielu zainteresowaniach. Twierdzi, że to nieszczęśliwe zdarzenie sprawiło, że stał się wartościowszym człowiekiem. Lena Głuch jest młodą, tryskającą optymizmem kobietą, która pasjonuje się łucznictwem. Miłość do tego sportu zaszczepili w niej rodzice. Mimo wrodzonej niepełnosprawności dziewczyna próbuje udowodnić, że jeśli czegoś się naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/55d9e09a104237986fb2814a68a862e8",["N"]],"58496843":["Kalafior
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję stworzenia oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/950dffa5c5a56e56ad7ec23d43a4109d",["N"]],"58496844":["Iryna i Krzysztof poznali się, gdy kobieta przyjechała do Polski z Ukrainy w celach zarobkowych. Mają szesnastoletnią córkę Anię. Ich dom, położony w podwarszawskim Józefowie, jest w bardzo złym stanie. Nie ma odpowiedniej wentylacji ani systemu ogrzewania, pełno w nim wilgoci, a piec stanowi zagrożenie. Takie warunki wpływają na stan zdrowia małżonków. Mężczyzna ma problemy z układem krążenia, natomiast jego żona zmaga się z astmą, przeszła również udar. Architekt Maciek Pertkiewicz podejmie się remontu i zapewni rodzinie bezpieczeństwo oraz ciepło. Zostaną również zamontowane panele fotowoltaiczne na dachu, które ograniczą znacznie wydatki na prąd.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",["JM"]],"58496845":["Zabierz to futro
Małgosia stała się zagorzałą obrończynią praw zwierząt. Dziewczyna chciałaby pójść na nocne czytanie poezji, którą organizują ekolodzy. Jednak Maks nie wyraża zgody na takie wyjście. Postawa ojca wywołuje bunt u Skalskiej. Tymczasem Frania dziedziczy futro z norek. Jednak ze względu na Gosię nie chce go przyjąć. Swoim zachowaniem niania sprawia, że Teresa się na nią obraża. Trudną sytuację ratuje Maks, który zaprasza Franię na obiad. Ta ostatecznie godzi się z matką, a Małgosia namawia opiekunkę, by przyjęła futro.","","",["N"]],"58496846":["Rąbnięta owca
Na czas remontu mieszkania Karoliny, jej pies trafia pod opiekę Skalskich. Nieznośny zwierzak wszystko niszczy, gryząc i zjadając przedmioty napotkane na swojej drodze. W tym czasie Maks realizuje serial z kukiełką owcy w głównej roli. Niefortunny zbieg okoliczności sprawia, że pupil Karoliny porywa owcę, a następnie ją zjada. Frania podejmuje się uszycia nowej kukiełki. Jednak aktorka, która użyczała głosu poprzedniej, nie chce zaakceptować lalki. Nieoczekiwanie Konrad w koszu na brudną bieliznę odnajduje prawdziwą bohaterkę serialu. Niestety owca po przejściach odmawia kontynuowania współpracy. Przekonuje ją dopiero Frania, która roztacza przed nią kuszącą wizję nakręcenia konkurencyjnego filmu.","","",["N"]],"58496847":["Reż.: Kevin Rodney Sullivan.
Do szpitala Grey Sloan Memorial trafia chłopiec. Schorzenie małego pacjenta budzi zdziwienie wśród lekarzy. Tymczasem April próbuje poradzić sobie z zaskakującym kuracjuszem, a Jo zmaga się z dawno niewidzianym mężem.","","",["N"]],"58496848":["Reż.: Nicole Rubio.
Bailey jest na granicy wytrzymałości. Wszystko przez stres związany z zarządzaniem szpitalem oraz decyzją Bena, który chce zostać strażakiem.","","",["N"]],"58496849":["Ćwierćfinał! Do tego etapu dotrwali najmocniejsi zawodnicy, dlatego wymaga się od nich więcej, a zadania stają się coraz trudniejsze. Na początek miłośnicy gotowania będą musieli zrezygnować z ulubionych, ciężkich dodatków do dań. Oceniać ich będzie aktorka Joanna Brodzik oraz małżeństwo była miss Nowego Jorku Davina Reeves-Ciara i ekspert od żywienia terapeutycznego Ireneusz Ciara. Całą trójkę łączy miłość do jedzenia, które potrafi leczyć. Druga konkurencja to słynna \"Last Chance Kitchen\" - czyli szansa dla zawodników, którzy już pożegnali się z programem, by powrócić i znaleźć się w półfinale. Szczęśliwca wytypuje specjalne jury - zwycięzcy poprzednich edycji show.","","",[]],"58496850":["W programie pojawia się Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników zmagań. Tym razem kucharze muszą popisać umiejętnością przyrządzania steków. Na najlepszych czeka spotkanie z Joanną Jędrzejczyk na... ringu.","","",["N"]],"58496851":["Ekipa programu spieszy na pomoc pani Elżbiecie. Kobieta samotnie wychowuje dwunastoletniego wnuka Eryka, którego matka, a jej córka, zmarła kilka lat wcześniej. Pani Elżbieta zrobiła wszystko, co w jej mocy, by stworzyć chłopcu ciepły, rodzinny dom. Z pomocą życzliwych osób udało się uzyskać mieszkanie służbowe. Dziś jednak pani Elżbieta jest już na emeryturze i musi opuścić lokum. W jej własnym domu nie ma jednak warunków odpowiednich do wychowania dziecka. Brakuje bieżącej wody, łazienki i toalety. Instalacja elektryczna jest stara i grozi pożarem. Dom nie jest ocieplany i brakuje w nim ogrzewania. Babcia boi się, że z powodu nieodpowiednich warunków wnuk trafi do sierocińca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"58496852":["Fachowiec
W mieszkaniu Kiepskich kolejno dochodzi do poważnych awarii. Zawodzi system hydrauliczny, elektryczny i grzewczy. Ferdek czuje się bezradny i twierdzi, że nie ma kwalifikacji, by naprawić usterki. Szybko jednak żałuje tych deklaracji, gdyż Halina zwraca się z prośbą o pomoc do Boczka. Ku niezadowoleniu Kiepskiego sąsiad przedstawia się jako sprawdzony fachowiec.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1a5f02ff2c9b6c9a056e429daff2cf8",["N"]],"58496853":["Orinoko
Marian Paździoch zdradza Ferdkowi w tajemnicy, że od wielu lat jest kolekcjonerem egzotycznych odmian motyli. Prezentuje sąsiadowi swoje zbiory i oznajmia, że do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze tylko jednego niezwykłego okazu o nazwie Orinoko. Proponuje Kiepskiemu wyprawę do Ameryki Południowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/010ed667999b53073a7ba5ad60a2df3d",["N"]],"58496854":["Reż.: Andy Tennant.
Nicole Hurley to reporterka z powołania. Jeśli wpadnie na ciekawy temat, robi wszystko, aby go zgłębić. Tym razem jej uwagę przykuwa sprawa rzekomego samobójstwa. Zaangażowana dziennikarka poświęca się jej bez reszty. Dla dobra śledztwa rezygnuje z pojawienia się w sądzie, do którego została wezwana za napaść na policjanta. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie dają jednak za wygraną i wysyłają za niepokorną reporterką nakaz aresztowania. Trafia on do rąk Milo Boyda, dawnego stróża prawa, który po odejściu ze służby został łowcą nagród, i - jak się okazuje - był kiedyś mężem Nicole. Teraz nie wiedzie mu się najlepiej. Ciągle brakuje mu pieniędzy i ledwo wiąże koniec z końcem. Zlecenie ujęcia poszukiwanej Hurley może być rozwiązaniem jego kłopotów finansowych. Jeśli doprowadzi ją przed sąd, otrzyma pięć tysięcy dolarów. Pozornie banalne zadanie mocno się jednak komplikuje. Wychodzi bowiem na jaw, że Nicole tropi poważną aferę korupcyjną. Byli małżonkowie, jeśli chcą ocalić życie, muszą współpracować. Z czasem odkrywają, że doskonale się ze sobą dogadują i być może ich rozstanie było błędem.","","",["N"]],"58496855":["Reż.: Mikael Haefström.
Charles Schine (Clive Owen) jest przykładnym mężem Deanny (Melissa George) i troskliwym ojcem ciężko chorej dziewczynki. Mężczyzna przeżywa trudne chwile. Ma kłopoty w pracy, a kosztowna operacja córki się nie powiodła. Pewnego dnia, w drodze do pracy, poznaje w pociągu piękną Lucindę Harris (Jennifer Aniston). Rozmawia z nią o swoich problemach. Idą razem na lunch, potem spotykają się na kolacji i drinku. Mężczyzna coraz więcej czasu poświęca znajomej. Pewnego wieczoru kochankowie umawiają się na spotkanie w tanim hotelu. Jednak randka szybko zamienia się w koszmar. Do ich pokoju włamuje się gangster LaRoche (Vincent Cassel). Napastnik brutalnie bije Charlesa, Lucindę gwałci, a ich oboje okrada z pieniędzy i dokumentów. Para nie zgłasza jednak zdarzenia na policji. Lucinda jest mężatką i obawia się reakcji partnera. Od tego momentu LaRoche grozi Schine'owi i szantażuje go, wyłudzając od niego pieniądze. Charles oddaje stopniowo gangsterowi wszystkie oszczędności, które przez lata gromadził wraz z żoną na operację córki. Dodatkowo LaRoche zmusza go do defraudacji firmowych pieniędzy. Scenariusz filmu powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jamesa Siegela.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2030872.jpg","",[]],"58496856":["Kwiaciarnia
Właścicielka znanej warszawskiej kwiaciarni z tradycjami popada w kłopoty. Windykatorzy próbują jej pomóc. W czasie interwencji Murek zostaje oskarżony o pobicie. Sprawa jest na rękę komisarzowi policji, bo wreszcie ma on okazję wyrównać rachunki ze Sławkiem. Mimo interwencji rodziców Michał ma coraz większe problemy. Marcus po raz kolejny odwiedza córeczkę Nadii w szkole.","","",["AD"]],"58496857":["Amant
Nadia i Adam próbują odzyskać pieniądze, które pożyczyła swojemu kochankowi ich zleceniodawczyni. Tymczasem policja, prowadząc śledztwo dotyczące zaginięcia Cichonia, natrafia na kolejne tropy prowadzące do kancelarii i Mateusza. Mężczyzna robi wszystko, by chronić swoich wpływowych klientów.","","",["AD"]],"58496858":["Znany warszawski paparazzo zostaje zamordowany. Prawdopodobnie zabójstwo ma związek z jego ostatnim dziennikarskim śledztwem. Mężczyzna na zlecenie żony znanego biznesmena zrobił mu krępujące zdjęcia z młodą kochanką. Następna sprawa dotyczy porwania dziewczyny. Udaje jej się wysłać do rodziców wiadomość z prośbą o pomoc. Policjanci rozpoczynają poszukiwania, podczas których odkrywają zaskakującą prawdę o prawdziwych okolicznościach jej zaginięcia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",["N"]],"58496859":["Rodzice nastoletniej Kariny, Remigiusz i Joanna, znajdują samochód swojej córki porzucony przy bocznej drodze. Pojazd jest zdewastowany, a w środku widnieją ślady krwi. Chłopak nastolatki twierdzi, że dziewczyna spowodowała wypadek i nie udzieliła pomocy jego ofierze. Rodzice Kariny mu jednak nie wierzą. Kiedy dziewczyna pojawia się w domu w zakrwawionym i porwanym ubraniu, dochodzą do wniosku, że padła ofiarą napaści seksualnej ze strony swojego chłopaka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d86a8df4a764c411de51a6402526fe3b",["N"]],"58496860":["Magdalena przed laty zdobyła pozycję prezesa w dużej, międzynarodowej firmie. Dzięki jej zarobkom rodzina żyła dostatnio. Kobieta jednak nie radzi sobie z ogromnym stresem i zaczyna nadużywać alkoholu. Wpada w nałóg, traci posadę, nie ma jednak odwagi powiedzieć o tym swoim bliskim. Jej córka przypadkowo odkrywa prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/856051c762ed7f130647f5649f3a78f8",["N"]],"58496861":["Agata ma dobrą pracę, kochającego męża i właśnie spodziewa się dziecka. Przygotowując pokój dla malucha, przesadza jednak z wysiłkiem fizycznym i odkleja jej się łożysko. Agata trafia do szpitala. Przez cesarskie cięcie rodzi zdrową dziewczynkę. Po powrocie do domu nie potrafi jednak sprostać roli matki, a jej córka okazuje się wyjątkowo trudnym i płaczliwym dzieckiem. Kobieta popada w depresję. Nie może także liczyć na pomoc męża, który źle znosi zachowanie żony, a po kolejnej awanturze wyprowadza się z domu. Młoda matka zaczyna brać leki, po których traci kontakt z rzeczywistością. Pewnego dnia uświadamia sobie, że już od dawna nie słyszała żadnych odgłosów dochodzących z wózka. Niemowlę nie daje oznak życia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e25004492bba71506f352b28b1954d0",["N"]],"58496862":["Młody architekt Andrzej Poznański oświadcza się swojej dziewczynie, studentce zarządzania Małgorzacie Krzyckiej. Nie wie o tym, że dziewczyna wpadła w długi, które próbowała spłacić, inwestując na podejrzanych stronach internetowych. Tak naprawdę były to gry hazardowe, które można obstawiać, wpłacając niewielkie kwoty. Urosły one jednak do ogromnej sumy. Małgorzata jest uzależniona od hazardu, a jej dłużnicy domagają się spłaty należności. Życiu dziewczyny zagraża niebezpieczeństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/309e3d2702481169f6e2668c6da3c253",["N"]],"58496863":["Andrzej Kowalczuk dobrze zarabia jako informatyk. Mężczyzna nie ma pojęcia o tym, że jego żona Klaudia jest zakupoholiczką. Odkrywa prawdę dopiero po utracie pracy i postanawia zablokować partnerce karty kredytowe. Żona nie potrafi jednak zrozumieć powodów jego decyzji. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Beata, siostra Klaudii, odbiera niepokojący telefon od siostry. Natychmiast przyjeżdża do jej mieszkania. Znajduje krewną mocno pobitą. Klaudia oskarża swojego męża.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1b5523a3ab6ef39d065d823c2247647d",["N"]],"58496388":["W łódzkiej dzielnicy Bałuty mieszka pani Ania, która samotnie wychowuje wnuczkę Gabrysię. Córka kobiety zmarła kilka miesięcy temu na nowotwór. Pani Ania została z długami i wnuczką, którą musi wychować. Dom, w którym mieszka rodzina, jest w bardzo złym stanie. Brakuje w nim rynien, wiec ściany pokrywa grzyb. Stary, zlokalizowany z piwnicy piec nie zapewnia odpowiedniego ogrzewania. Pani Ania codziennie nosi do niego węgiel i wdycha pył, co rujnuje jej zdrowie. Starsza pani nie ma szans na dodatkowe zatrudnienie. Na ratunek spieszy ekipa programu.","","",["N"]],"58496389":["Edward jest zadowolony ze swojego spokojnego życia w Bieszczadach. Nie może zrozumieć, czemu niektórzy ludzie wybierają pogoń za karierą. Opowiada, w jaki sposób należy spacerować, by w pełni doceniać uroki gór. Arek kończy projekt artystyczny, upamiętniający dawnych mieszkańców Sanoka. Ryszard odwiedza swój dawny dom i wspomina spędzone w nim dzieciństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496390":["Grzegorz i Eliza są małżeństwem od 20 lat. Ich nastoletnia córka, Iga, jest chorowita, dlatego matka bardzo o nią dba. Lekarze nie potrafią znaleźć skutecznej terapii na liczne dolegliwości dziewczyny, której stan zdrowia coraz bardziej się pogarsza. Iga próbuje leczyć się na własną rękę, ale omal nie kończy się to tragicznie. Przyczyna jej złej kondycji okazuje się zaskakująca.","","",["N"]],"58496391":["Dług wdzięczności
Podczas spaceru zostaje porwany warszawski komornik. Za jego życie porywacze żądają wysokiego okupu. Syn ofiary zeznaje, że ojciec dostawał liczne groźby związane z pracą. Detektywi podejrzewają jednego z dłużników, którego dom i firma mają być zlicytowane. Podczas śledztwa wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Funkcjonariusze muszą zbadać, czy porwanie ma związek z życiem prywatnym czy zawodowym komornika. Matka Stefana namawia Anetę do pójścia na zwolnienie ze względu na zaawansowaną ciążę. Między kobietami dochodzi do poważnego konfliktu, który odbija się na pracy Anety i Stefana.","","",["N"]],"58496392":["Niebezpieczne arcydzieło / Couchsurfing
Pierwsza historia. Wojciech jest bezrobotnym hazardzistą. Zuzanna musi utrzymywać rodzinę i spłacać długi męża. Pewnego dnia kobieta znajduje w piwnicy rodziców kilka obrazów. Liczy, że dzięki sprzedaży dzieł, spłaci długi. Ekspert Marek Wrona przekonuje małżeństwo, że obrazy są fałszywe. Mimo to Wojtek stara się znaleźć kupca. Kontaktuje się z bogatym kolekcjonerem. Za namową żony rezygnuje jednak z oszustwa i wyjawia kolekcjonerowi całą prawdę. Tymczasem rzekome kopie znikają z ich domu. Druga historia. Od jakiegoś czasu związek Patrycji i Mariusza przechodzi kryzys. Kobieta żąda od partnera, by wydoroślał i w końcu znalazł stałą pracę. Wyprowadza się do koleżanki. W tym czasie w mieszkaniu Mariusza gości couchsurferka Karina. Mężczyzna zwierza się jej ze swoich problemów. Po wieczorze spędzonym na rozmowach i drinkach para spędza ze sobą noc. Rano Mariusz uświadamia sobie, jak wielki popełnił błąd, wyrzuca Karinę z domu i postanawia odzyskać Patrycję. Tymczasem szef Patrycji próbuje zdobyć jej serce, lecz dziewczyna nie może zapomnieć o byłym chłopaku. Wyrywa się z pracy na spotkanie z Mariuszem. Niestety do pary dołącza również przełożony Patrycji i jego siostra, Karina.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/61b9988623647c884e6c11a284477a89",["N"]],"58496393":["Na oddział chirurgiczny trafia młody mężczyzna, który wypadł z okna. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne i z powodu zdiagnozowanej schizofrenii jest na rencie. Jego dziewczyna obawia się, że partner próbował odebrać sobie życie, ponieważ chciała z nim zerwać. W szpitalu zjawia się brat pacjenta. Wychodzi na jaw, że brat i dziewczyna pacjenta zakochali się w sobie. Na dodatek krewny hospitalizowanego mężczyzny zaczyna podejrzewać, że brat wcale nie chciał się zabić, lecz jedynie wykorzystuje chorobę, by manipulować nim i swoją dziewczyną. Tymczasem na oddziale zostaje przeprowadzona kontrola przez Państwową Inspekcję Pracy. Okazuje się, że ktoś doniósł na Julitę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b675139dca58e91e2590ec1c520d476",[]],"58496394":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Sąsiedzi
Do detektywów przychodzi Teresa Czarnecka, która podejrzewa swojego męża Karola o romans. Kiedy detektywi zaczynają go obserwować, mąż klientki zostaje pobity przez nieznanego sprawcę. Jednym z podejrzanych jest sąsiad Czarneckich, Waldemar Baczuś. Mężczyzna jest założycielem nieformalnej grupy samoobrony sąsiedzkiej. Mieszkańcy dzielnicy patrolują ulice, gdyż doszło tam ostatnio do serii niewyjaśnionych włamań. Bronek Malanowski wnika w szeregi grupy i zdobywa zaufanie Baczusia...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fd9ead1e6c0205419caf54e112f7a09",[]],"58496395":["Reż.: Mariusz Wojaczek.
Fatalny romans
Agnieszka Kazimierczyk martwi się o córkę, siedemnastoletnią Joannę. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna ma problemy, o których nie chce rozmawiać z matką. Detektywi dowiadują się, że Joanna spotyka się z dużo starszym od niej mężczyzną, Jerzym Pawelcem...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9965231c77f87e347bdad938b5c3ecd6",[]],"58496396":["Atlantycki halibut
Aby zapolować na halibuta, ekipa programu udaje się zimą na położoną na morzu Norweskim wyspę Vannoya. Na tym znanym łowisku przydadzą się przetestowane w Kanadzie różnokolorowe ośmiorniczki, twistery i rippery w kolorze różowym oraz oliwne węgorzyki. Przez pierwsze dwa dni wysiłki wędkarzy nie przynoszą efektów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/70c04c992c5a7e54894a2e60fdc1d183",[]],"58496397":["Oceaniczne rockfishe
Ekipa wyrusza w podróż po wyspie Vancouver, by wypłynąć z Port Hardy w Ocean Pacyficzny na połów pięknych rafowych ryb z rodziny rockfish. Po przygotowaniu sprzętu i wstępnej selekcji przynęt rozpoczęło się wędkowanie na pacyficznym archipelagu. Pierwsze opuszczenie zestawów na dno morskie zaowocowało gwałtownymi braniami i na pokładzie lądowały różnokolorowe rockfishe. Testowane kanadyjskie przynęty i zdobyte na pacyficznej wyprawie nowe doświadczenia, z pewnością sprawdzą się wkrótce na norweskich łowiskach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/254eeedb0fa3d8e1925796f491bb2b93",[]],"58496398":["Niewidzialna kanalia
Waldek przynosi do domu zakupiony na bazarze hełmofon. Kiedy Ferdek go zakłada, znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zachwycony tym zjawiskiem snuje plany, jak wykorzystać urządzenie. Zazdrosny Waldek chce odzyskać hełmofon. W czasie szamotaniny z ojcem uszkadzają \"czapkę niewidkę\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4191",[]],"58496399":["W betonowym kręgu
Waldek pokazuje Ferdkowi w telewizji walki zawodników amerykańskiego wrestlingu. Wspólnie dochodzą do wniosku, że na sporcie tym można sporo zarobić. Postanawiają wybudować w domu prawdziwy ring i zorganizować zawody.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4189",[]],"58496400":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"58496401":["20-letnia kobieta odkrywa, że jej ukochanemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo
Romantyczka Ania poznaje Mariusza, w którym bez pamięci się zakochuje. Pewnego dnia dziewczyna zastaje ukochanego w ubraniu poplamionym krwią. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć, co go spotkało. Mariusz nigdy nie podobał się starszej siostrze swojej wybranki, Magdzie. Dziewczyna obawia się, że jest on zwykłym naciągaczem. Tymczasem Ania odkrywa, że jej ukochanemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.","","",["N"]],"58496402":["Grzegorz i Eliza są małżeństwem od 20 lat. Ich nastoletnia córka, Iga, jest chorowita, dlatego matka bardzo o nią dba. Lekarze nie potrafią znaleźć skutecznej terapii na liczne dolegliwości dziewczyny, której stan zdrowia coraz bardziej się pogarsza. Iga próbuje leczyć się na własną rękę, ale omal nie kończy się to tragicznie. Przyczyna jej złej kondycji okazuje się zaskakująca.","","",["N"]],"58496403":["Fatalna miłość
W agencji zjawia się owdowiały Paweł. Od śmierci żony mężczyzna sam opiekował się osiemnastoletnią córką, Igą. Ostatnio dziewczyna wyprowadziła się od niego. Po kilku tygodniach przysłała informację, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i zniknęła. Paweł chce, aby ludzie Malanowskiego odnaleźli miejsce pobytu Igi i dowiedzieli się, co u niej słychać. Detektywi postanawiają porozmawiać z przyjaciółką zaginionej, Michaliną. Początkowo dziewczyna nie chce współpracować. Po krótkich negocjacjach Annie i Markowi udaje się wydobyć z niej wiadomość, że Iga poznała dużo starszego od siebie mężczyznę i postanowiła z nim zamieszkać. Niestety Michalina nie zna ich adresu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f97f2a64ccb336bd98a04ee10da023ec",["N"]],"58496404":["Sprawa dla zawodowców
Właściciel klubu ze striptizem, Oliwer Szarek dziękuje Malanowskiemu za wykonanie zlecenia. Sprawa, którą rozwiązał niejaki Jacek, dotyczyła kradzieży w jego lokalu. Bronisław jest zaskoczony, bo w jego agencji nie ma pracownika o tym imieniu, a inni nie zajmowali się nigdy podobną sprawą. Malanowski, Magda i Tomek postanawiają złapać fałszywego detektywa, zanim zaszkodzi reputacji biura. Szybko namierzają jego numer telefonu i jadą do niego do domu. Nie zostają wpuszczeni do środka. Tomek postanawia raz jeszcze porozmawiać z Szarkiem. Okazuje się, że jedna z pracujących w klubie dziewczyn zna Jacka, ale od chwili, w której rozwiązał sprawę kradzieży, nie ma z nim żadnego kontaktu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/996963ad8937269df42f2d0eb91c47d6",["N"]],"58496405":["W łódzkiej dzielnicy Bałuty mieszka pani Ania, która samotnie wychowuje wnuczkę Gabrysię. Córka kobiety zmarła kilka miesięcy temu na nowotwór. Pani Ania została z długami i wnuczką, którą musi wychować. Dom, w którym mieszka rodzina, jest w bardzo złym stanie. Brakuje w nim rynien, wiec ściany pokrywa grzyb. Stary, zlokalizowany z piwnicy piec nie zapewnia odpowiedniego ogrzewania. Pani Ania codziennie nosi do niego węgiel i wdycha pył, co rujnuje jej zdrowie. Starsza pani nie ma szans na dodatkowe zatrudnienie. Na ratunek spieszy ekipa programu.","","",["N"]],"58496406":["Edward jest zadowolony ze swojego spokojnego życia w Bieszczadach. Nie może zrozumieć, czemu niektórzy ludzie wybierają pogoń za karierą. Opowiada, w jaki sposób należy spacerować, by w pełni doceniać uroki gór. Arek kończy projekt artystyczny, upamiętniający dawnych mieszkańców Sanoka. Ryszard odwiedza swój dawny dom i wspomina spędzone w nim dzieciństwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496407":["Adam oraz jego międzynarodowa ekipa wyruszają na trzydniową wędrówkę konną na Węgry. Wojtek zdradza, że wszystkie jego książki, wiersze i piosenki zostały napisane pod wpływem. Mężczyzna ma nadzieje, w Bieszczadach to się zmieni. Krzysztof został sam. Hanka wytrzeźwiała i wyjechała do Warszawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496408":["Historia Andrzeja Skrajnego, ciężko rannego podczas swojej drugiej misji w Afganistanie. Pod samochodem, w którym znajdował się żołnierz, wybuchł tzw. ajdik, czyli prowizoryczna bomba. Podmuch eksplozji był tak potężny, że połamał Andrzejowi obie nogi i praktycznie urwał stopy. Kilka lat po wypadku weteran nadal walczy o powrót do zdrowia.","","",["AD"]],"58496409":["Od ciosu zadanego nożem ginie księgowy, Daniel. Wszystko wskazuje na to, że zabił go chory psychicznie mieszkaniec pobliskiego ośrodka, Krystian. Miał ponoć mścić się na Danielu za to, że rozwieszał w okolicy plakaty nawołujące go zamknięcia zakładu, w którym mieszkał. Okazuje się jednak, że to fałszywy trop. Maria wpada na ślad prawdziwego mordercy. Kobieta unika Łukasza, chociaż mężczyzna nawiązał doskonały kontakt z jej dziećmi. Maria nie chce jednak wikłać się z związek z zajętym mężczyzną. Niebawem policjantka przypadkowo spotyka Klarę, dziewczynę Łukasza. Kobieta mówi jej, że została porzucona.","","",["N"]],"58496410":["Bez ciebie
Julita Kostecka wraca ze szpitala do domu po bardzo trudnym porodzie. W opiece nad noworodkiem pomaga osłabionej kobiecie narzeczony Daniel. Pewnego dnia dochodzi do tragedii - partner ulega ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Julita jest załamana, a sprawy nie ułatwia jej niechęć i ciągłe uwagi ze strony przyszłej teściowej, Ireny. Kiedy kobieta już całkowicie przestaje sobie radzić z dzieckiem, 56-latka proponuje, że zabierze je do siebie. Przemęczona Kostecka przystaje na to, lecz szybko żałuje decyzji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1010d375b9f2f1411b633205f4d29c",["N"]],"58496411":["Karolinie trudno pracować z Mikołajem. Białach wyraźnie nie ma ochoty na prywatne kontakty z nią. Jego oficjalny ton doprowadza Rachwał do szału. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o ciężko pobitym młodym mężczyźnie, który trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazuje się, że to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku. W toku śledztwa policjanci znajdują kolejnego poszkodowanego, a sprawa wygląda na początek wojny między gangami. Tego dnia Białach i Rachwał dostają również wezwanie na plac budowy, gdzie ukradziono kable elektryczne. Podczas interwencji patrol znajduje narzędzia, których użyto podczas kradzieży. One naprowadzają stróżów prawa na właściwy trop. Juliusz znajduje pieniądze schowane na komendzie przez Białacha. Profos sugeruje, aby nie zgłaszać sprawy pani komendant, tylko rozwiązać zagadkę na własną rękę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42432df72d3c22312d98ea760be077a4",["AD"]],"58496412":["Dług wdzięczności
Podczas spaceru zostaje porwany warszawski komornik. Za jego życie porywacze żądają wysokiego okupu. Syn ofiary zeznaje, że ojciec dostawał liczne groźby związane z pracą. Detektywi podejrzewają jednego z dłużników, którego dom i firma mają być zlicytowane. Podczas śledztwa wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Funkcjonariusze muszą zbadać, czy porwanie ma związek z życiem prywatnym czy zawodowym komornika. Matka Stefana namawia Anetę do pójścia na zwolnienie ze względu na zaawansowaną ciążę. Między kobietami dochodzi do poważnego konfliktu, który odbija się na pracy Anety i Stefana.","","",["N"]],"58496413":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"58496414":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"58496415":["Michał jest umówiony na badania okresowe w klinice Grażyny. Chce jednak uniknąć spotkania z byłą kochanką. Nieświadoma niczego Marysia namawia go, by nie rezygnował z badań. Mężczyzną zajmuje się Kacper. Pewna sprawa wzbudza jego niepokój. Dominika zamierza walczyć o posadę asystentki wójta Wadlewa. Namawia do kandydowania rolniczkę i prostytutkę, by jak najlepiej wypaść na ich tle. Marta po rozwodzie postanawia uporządkować swoje życie. Przy tej okazji zamierza pozbyć się koleżanki, która wiele razy ją zawiodła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066402.jpg","",[]],"58496416":["Duch Malinowskiej
W sklepie \"U Stasia\" pojawia się właściciel - pan Stasio. Właśnie wrócił z USA i zamierza wdrożyć u siebie amerykańską strategię sprzedaży, polegającą na kreowaniu potrzeb konsumenckich. Mieszkańcy kamienicy niespodziewanie uświadamiają sobie, że muszą nabyć różne przedmioty, o których wcześniej nawet nie pomyśleli. Przerażeni proszą o pomoc ducha pani Malinowskiej, wieloletniej sprzedawczyni z osiedlowego sklepu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6196b14921282a1b3b2bf65acb60c9c4",["N"]],"58496417":["Księgowa rozpoczyna pracę w fabryce zabawek i staje się celem ataków nieuczciwej żony właściciela
Monika opiekowała się seniorem, który niedawno zmarł. Kobieta otrzymuje posadę księgowej w fabryce zabawek. Szybko zaprzyjaźnia ze swoim szefem Markiem. Mężczyzna żali się Monice na żonę, z którą rzekomo mu się nie układa. Tymczasem partnerka szefa zdradza księgowej, że spodziewa się dziecka. Monika próbuje wycofać się z niewygodnej roli powiernicy skłóconych małżonków. Tymczasem jej syn Sebastian odkrywa, że produkowane przez Marka zabawki zawierają szkodliwe dla dzieci substancje. Mężczyzna, mimo zakazu Moniki, postanawia rozmówić się z szefem matki.","","",["N"]],"58496418":["Rodzina zastępcza
Marcin i Katarzyna nie mogą mieć dzieci. Decydują się na adopcję. Rodzice mężczyzny nie akceptują pomysłu pary i zrywają kontakt z dziećmi. Tymczasem małżonkowie zostają rodzicami zastępczymi dla Marcelka. Pomimo że chłopiec cierpi na chorobę genetyczną, która atakuje nerki, para nie zraża się. Kilka miesięcy później Katarzyna odkrywa, że jest w ciąży. Rodzice Marcina, na wieść o potencjalnym wnuku, postanawiają odnowić kontakty. Nadal jednak nie akceptują Marcela, któremu jawnie okazują swoją niechęć. W trakcie kłótni Katarzyna wychodzi z domu. Odczuwa gwałtowny ból w podbrzuszu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cb8e4db62eb007dfa7f4dafceffe7288",["N"]],"58496419":["Bez ciebie
Julita Kostecka wraca ze szpitala do domu po bardzo trudnym porodzie. W opiece nad noworodkiem pomaga osłabionej kobiecie narzeczony Daniel. Pewnego dnia dochodzi do tragedii - partner ulega ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Julita jest załamana, a sprawy nie ułatwia jej niechęć i ciągłe uwagi ze strony przyszłej teściowej, Ireny. Kiedy kobieta już całkowicie przestaje sobie radzić z dzieckiem, 56-latka proponuje, że zabierze je do siebie. Przemęczona Kostecka przystaje na to, lecz szybko żałuje decyzji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1010d375b9f2f1411b633205f4d29c",["N"]],"58496420":["Karolinie trudno pracować z Mikołajem. Białach wyraźnie nie ma ochoty na prywatne kontakty z nią. Jego oficjalny ton doprowadza Rachwał do szału. Tymczasem przychodzi zgłoszenie o ciężko pobitym młodym mężczyźnie, który trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazuje się, że to miejscowy sutener, który prawdopodobnie padł ofiarą porachunków w półświatku. W toku śledztwa policjanci znajdują kolejnego poszkodowanego, a sprawa wygląda na początek wojny między gangami. Tego dnia Białach i Rachwał dostają również wezwanie na plac budowy, gdzie ukradziono kable elektryczne. Podczas interwencji patrol znajduje narzędzia, których użyto podczas kradzieży. One naprowadzają stróżów prawa na właściwy trop. Juliusz znajduje pieniądze schowane na komendzie przez Białacha. Profos sugeruje, aby nie zgłaszać sprawy pani komendant, tylko rozwiązać zagadkę na własną rękę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/42432df72d3c22312d98ea760be077a4",["AD"]],"58496421":["Dług wdzięczności
Podczas spaceru zostaje porwany warszawski komornik. Za jego życie porywacze żądają wysokiego okupu. Syn ofiary zeznaje, że ojciec dostawał liczne groźby związane z pracą. Detektywi podejrzewają jednego z dłużników, którego dom i firma mają być zlicytowane. Podczas śledztwa wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Funkcjonariusze muszą zbadać, czy porwanie ma związek z życiem prywatnym czy zawodowym komornika. Matka Stefana namawia Anetę do pójścia na zwolnienie ze względu na zaawansowaną ciążę. Między kobietami dochodzi do poważnego konfliktu, który odbija się na pracy Anety i Stefana.","","",["N"]],"58496422":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"58496423":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"58496424":["Michał jest umówiony na badania okresowe w klinice Grażyny. Chce jednak uniknąć spotkania z byłą kochanką. Nieświadoma niczego Marysia namawia go, by nie rezygnował z badań. Mężczyzną zajmuje się Kacper. Pewna sprawa wzbudza jego niepokój. Dominika zamierza walczyć o posadę asystentki wójta Wadlewa. Namawia do kandydowania rolniczkę i prostytutkę, by jak najlepiej wypaść na ich tle. Marta po rozwodzie postanawia uporządkować swoje życie. Przy tej okazji zamierza pozbyć się koleżanki, która wiele razy ją zawiodła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066402.jpg","",[]],"58496425":["Duch Malinowskiej
W sklepie \"U Stasia\" pojawia się właściciel - pan Stasio. Właśnie wrócił z USA i zamierza wdrożyć u siebie amerykańską strategię sprzedaży, polegającą na kreowaniu potrzeb konsumenckich. Mieszkańcy kamienicy niespodziewanie uświadamiają sobie, że muszą nabyć różne przedmioty, o których wcześniej nawet nie pomyśleli. Przerażeni proszą o pomoc ducha pani Malinowskiej, wieloletniej sprzedawczyni z osiedlowego sklepu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6196b14921282a1b3b2bf65acb60c9c4",["N"]],"58496426":["Od ciosu zadanego nożem ginie księgowy, Daniel. Wszystko wskazuje na to, że zabił go chory psychicznie mieszkaniec pobliskiego ośrodka, Krystian. Miał ponoć mścić się na Danielu za to, że rozwieszał w okolicy plakaty nawołujące go zamknięcia zakładu, w którym mieszkał. Okazuje się jednak, że to fałszywy trop. Maria wpada na ślad prawdziwego mordercy. Kobieta unika Łukasza, chociaż mężczyzna nawiązał doskonały kontakt z jej dziećmi. Maria nie chce jednak wikłać się z związek z zajętym mężczyzną. Niebawem policjantka przypadkowo spotyka Klarę, dziewczynę Łukasza. Kobieta mówi jej, że została porzucona.","","",["N"]],"58496427":["Historia Andrzeja Skrajnego, ciężko rannego podczas swojej drugiej misji w Afganistanie. Pod samochodem, w którym znajdował się żołnierz, wybuchł tzw. ajdik, czyli prowizoryczna bomba. Podmuch eksplozji był tak potężny, że połamał Andrzejowi obie nogi i praktycznie urwał stopy. Kilka lat po wypadku weteran nadal walczy o powrót do zdrowia.","","",["AD"]],"58496428":["Adam oraz jego międzynarodowa ekipa wyruszają na trzydniową wędrówkę konną na Węgry. Wojtek zdradza, że wszystkie jego książki, wiersze i piosenki zostały napisane pod wpływem. Mężczyzna ma nadzieje, w Bieszczadach to się zmieni. Krzysztof został sam. Hanka wytrzeźwiała i wyjechała do Warszawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496429":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58496430":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c31f28e061ed7174f3a5341dac9bf955",["N"]],"58496431":["Po rozwodzie Beata mieszka ze swoim nowym partnerem Maciejem i swoimi nastoletnimi dziećmi, Sarą i Patrykiem. Spokój tej rodziny zostaje zburzony, kiedy pewnego dnia 17-letnia Sara nieoczekiwanie nie chce wrócić do domu. Beata usiłuje poznać przyczyny tego oporu i wkrótce wyciąga od córki informację, że Maciej ją zgwałcił. Kobieta powątpiewa w wiarygodność tych słów. Wkrótce jednak w rzeczach swojego chłopaka znajduje nietypowe fotografie Sary. Rozżalona, wyrzuca mężczyznę z domu. Tymczasem Sebastian, były mąż Beaty, postanawia zawalczyć o opiekę nad dziećmi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1837555.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/828a8d8ed84bf9a75bd8e2ed98edf7b5",["N"]],"58496432":["Żyjący w Bieszczadach Józef udowadnia, że możliwe jest przeżycie tylko z tego, co daje człowiekowi las. Mariola postanawia, że na lato odda konie gdzieś, gdzie będą miały lepiej. Robert zauważa, że wilki zabierają kości lub kawałki sierści upolowanych zwierząt. Bross konstruuje sobie pojazd, który jest w stanie pokonać największe zaspy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496433":["Arek maluje na drewnianych ścianach portrety bieszczadników. Mariola ignoruje szczekanie psów, które odganiają wilki. Krzysztof Bross i Hania korzystają z leczniczych właściwości Bieszczad. Robert tropi bobry.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1941655.jpg","",["N"]],"58496434":["Fałszywy wnuczek
Student czwartego roku prawa Rafał Michalik przypadkowo wjeżdża elektryczną hulajnogą w samochód, należący do Igora i Bartosza. Obawiając się, że koszt naprawy auta przerośnie jego możliwości finansowe, decyduje się wykonać dla mężczyzn pewne zadanie. Ci proszą go, by odebrał dla nich pieniądze od starszego mężczyzny. Rafał orientuje się, że posłużył za wnuczka w popularnej metodzie okradania starszych osób i stał wspólnikiem przestępców. Igor i Bartosz odbierają pieniądze i obiecują dać chłopakowi spokój, niebawem jednak zaczynają go szantażować. Przerażony Rafał zgadza się na współpracę. Tym razem musi odebrać pieniądze od kobiety. Powodowany wyrzutami sumienia dzwoni jednak pod numer 112.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2016351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4225ecc78b757bcaf6e92f164e561c1b",["N"]],"58496435":["Ciocia
Dwudziestoletnia Marysia odbywa staż w agencji reklamowej, prowadzonej przez ciotkę Elizę i jej męża Cezarego. Pewnego dnia w firmie wybucha afera, gdyż Eliza zostaje posądzona o molestowanie seksualne. Klienci zaczynają odchodzić z agencji. Na jaw wychodzą także wstydliwe sekrety z przeszłości Elizy, związane między innymi z tajemniczą śmiercią ojca Marysi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58496436":["Hazardzista
Kamil i Milena Siepakowie są przykładnym małżeństwem. Relacje psują się, gdy mężczyzna wyjeżdża w delegację, gdzie dopuszcza się zdrady. Jego kochanką okazuje się koleżanka z pracy, Sabina. Po feralnej nocy niewierny mąż dziwnie się zachowuje - staje się nerwowy i sprawia wrażenie, jakby miał coś do ukrycia. Z czasem jednak wszystko zaczyna wracać do normy. Pewnego dnia jednak żona znajduje w jego kieszeni żeton do kasyna. Jest zdruzgotana, gdyż jej ojciec miał problemy z hazardem. Mimo obaw przyjmuje przeprosiny partnera, który w ramach zadośćuczynienia zaprasza ukochaną nad jezioro. W dniu wyjazdu pod domem pary pojawia się nieznajomy, który rzuca się na Kamila z pięściami. Wykorzystując chwilę nieuwagi nieoczekiwanego gościa, Kamil ucieka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2059903.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/48e1db153f772343e766629977fe1190",["N"]],"58496437":["Ekipa programu gości w Dołach Biskupich, niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim. W budynku, znajdującym się na terenie dawnych zakładów przemysłowych, mieszka 5-osobowa rodzina. Pani Anna i pan Marek wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich zmaga się z cukrzycą, mała Nina cierpi też na zespół Downa. Pan Marek, ze względu na częste wizyty w szpitalach, nie może podjąć stałej pracy. Największym problemem rodziny jest nieogrzewana łazienka, w której nie ma ciepłej wody. Maleńkie mieszkanko nie zapewnia też swoim lokatorom niezbędnej przestrzeni do życia ani prywatności. Na pomoc przybywają Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i Wiesław Nowobilski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064515.jpg","",["N"]],"58496438":["Ożenek
Mariola Kiepska doszła do wniosku, że czas już opuścić rodzinny dom. Dziewczyna bardzo pragnie znaleźć wymarzonego mężczyznę i wyjść za mąż. Idąc z duchem czasu, postanawia umieścić swoją ofertę matrymonialną w internecie. Zainteresowanych jest sporo i wkrótce w domu Kiepskich odbywa się casting na męża Marioli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4063",[]],"58496439":["Na dobre i niedobre
W kamienicy, w której mieszkają Kiepscy pojawia się nowy lokator. Ferdek z Paździochem są coraz bardziej zaniepokojeni, gdyż ich żony ulegają niezdrowej fascynacji zabójczo przystojnym blondynem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4058",[]],"58496440":["Kraina obfitości
Ferdek, Paździoch i Boczek biorą udział w rewolucyjnym eksperymencie. Ma on na celu ostatecznie zażegnać problem biedy i niedostatku w społeczeństwie polskim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4054",[]],"58496441":["Małżeństwo bezdzietnej pary, Kamili i Romualda, przechodzi kryzys. By przywrócić namiętność w swojej relacji, decydują się na otwarty związek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"58496442":["W okolicach Sochaczewa mieszka pani Aleksandra, która samotnie wychowuje dwóch synów. Jeden z nich cierpi na Aspargera. Późno zdiagnozowany i długo nieleczony chłopiec w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem i żyje w swoim świecie. Pani Aleksandry nie stać na remont domu. Do tej pory udało jej się jedynie naprawić cieknący dach. Popękane ściany i rozpadające się podłogi wymagają jednak natychmiastowej uwagi. W kuchni stoi także niebezpieczny dla domowników piec gazowy. Niezbędnych zmian, pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, dokonają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064515.jpg","",["N"]],"58496443":["Twoja wina
Studentka Anna Jurczyńska wraca z rodzicami z pogrzebu dziadka. Tego samego dnia, przeglądając pocztę, znajduje zdjęcie młodej kobiety z dziwnym podpisem. Ojciec Anny prosi, żeby nie zajmowała się tą sprawą. Twierdzi, że list ma związek z jego pracą. Sytuacja się komplikuje, gdy na drzwiach od mieszkania Jurczyńskich pojawia się napis \"morderca\". Anna chce wezwać policję, ale rodzice stanowczo jej tego zabraniają.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58496444":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Horror w kinie
Pod jednym z warszawskich kin została zgwałcona kobieta. Na zlecenie siostry pokrzywdzonej, detektywi podejmują się zadania złapania sprawcy. Marta Leleniewska zatrudnia się w kinie, aby być bliżej Małgorzaty. Szybko okazuje się, że kobieta od dawna była obserwowana przez \"cichego wielbiciela\"...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d13350af432f2b328a67ff625ff1ef59",[]],"58496445":["Reż.: Szymon Jakubowski.
Podwójna gra
Julita Szcześniak martwi się o swoją przyrodnią siostrę, Ewę. Dziewczyna zniknęła i nie można z nią nawiązać kontaktu. Tymczasem ojciec klientki zdaje się w ogóle nie przejmować zaginięciem Ewy. Julita podejrzewa, że może coś wiedzieć na ten temat, ale ukrywa przed nią tę wiedzę. Detektywi badają sprawę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/14a7897223fc218fb1484e1c60c256f0",[]],"58496446":["Lalkarz
Sklepikarz znajduje ciało dziewczyny, usztywnione i przebrane za lalkę. Ofiara makabrycznej zbrodni to popularna vlogerka, a głównym podejrzanym staje się jej menedżer. Wkrótce w ręce detektywów trafia list od tajemniczego \"Lalkarza\", zapowiadający kolejne ofiary. Tymczasem Frania, siostrzenica Leny, znika ze szkoły. Przerażona kobieta prosi o pomoc Olgierda i Maję. Policjanci rozpoczynają poszukiwania dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58496447":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"58496448":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"58496449":["Małżeństwo bezdzietnej pary, Kamili i Romualda, przechodzi kryzys. By przywrócić namiętność w swojej relacji, decydują się na otwarty związek.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1895357.jpg","",["N"]],"58496450":["Więzień
Paulina mieszka wraz z córką, Kają, i swoim nowym partnerem, Piotrem. Niespodziewanie w ich mieszkaniu pojawia się ojciec dziewczynki, Marek. Mężczyzna wyszedł z więzienia, gdzie przebywał za spowodowanie wypadku po spożyciu alkoholu. Teraz chce odzyskać zaufanie byłej żony i córki. Dziewczyna prosi matkę, by dała mu szansę. Wydaje się, że dzięki pobytowi w więźniu mężczyzna bardzo się zmienił i przestał pić. Paulina jednak nie potrafi mu zaufać. Mimo to mężczyzna nie rezygnuje. Niebawem Marek odkrywa, że nowy partner jego byłej żony jest oszustem. Nie wie jednak, jak przekonać o tym Paulinę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2068448.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/49771805388a9dcff1dbca496b0b065e",["N"]],"58496451":["Dzień Ojca
Ferdek ubolewa nad faktem, że nikt z rodziny nie szanuje go jako ojca. Wiąże to z powszechnym upadkiem obyczajów i kultury. Zdesperowany postanawia zmusić rodzinę do uroczystego celebrowania Dnia Ojca, którego on ma być głównym i jedynym bohaterem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861299.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/664f8146a9dace13b2608c2e70763af3",["N"]],"58496452":["Rój
W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 pojawiają się dzikie pszczoły. Rój z dnia na dzień staje się coraz bardziej agresywny. Przestraszeni sąsiedzi łączą siły w walce z natrętnymi owadami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1861299.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae4c460c9cb38d086400dc1adac416ec",["N"]],"58496453":["Na prawo i lewo
Znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Od znajomego zamordowanego detektywi dowiadują się o wynajmowanym przez niego mieszkaniu. Dwie kobiety, które go tam odwiedzały, stają się głównymi podejrzanymi. Okazuje się, że Rybacki w zmowie z wykładowczynią Kalinowską szantażował swoją kochankę - żonę dziekana - nagraniami, na których uprawiają seks. Marcin zdobył od zastraszonej Krajewskiej kopie dokumentów świadczących o machinacjach Kalinowskiej z wydatkami uczelni. W rezultacie obie panie miały wystarczający powód, by się go pozbyć. Stopniowo wychodzą na jaw inne mroczne tajemnice sięgające najwyższych władz uniwersytetu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"58496454":["
Bohaterów serialu łączy jeden problem - podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Odkryć prawdę pomaga im prywatny detektyw Damian Petrow (Damian Rabstajn) ze swoją ekipą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1856132.jpg","",["N"]],"58496455":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"58496456":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"58496457":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"58496458":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58496459":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58496460":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58496461":["Twórcy programu towarzyszą policjantom w ich pracy. Razem z oddziałami prewencyjnymi patrolują ulice miast, dyżurują z wywiadowcami i jeżdżą na akcje z antyterrorystami. Dzięki funkcjonariuszom dokumentaliści poznają przestępcze życie polskich miast. Dowiadują się, jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Przekonują się, w jaki sposób działają drobni przestępcy i niebezpieczne gangi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835380.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/26558e144d424056ccd6614d520b3a26",[]],"58496462":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58496590":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"58496591":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58496592":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496593":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"58496594":["Prow.: Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"58496595":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Piotr Jędrzejek, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"58496596":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496597":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496598":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496599":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496600":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496601":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496602":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496603":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496604":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496605":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496606":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496607":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496608":["Prow.: Magdalena Kaliniak, Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Joanna Śpiechowicz, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"58496609":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496610":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496611":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496612":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496613":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496614":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"58496615":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"58496616":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496617":["Prow.: Magdalena Kaliniak, Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Joanna Śpiechowicz, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"58496618":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"58496619":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496620":["Prow.: Daria Kwiecień, Robert Bernatowicz.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"58496621":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"58496622":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58496623":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"58496624":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58496625":["Prow.: Michał Stela, Marta Budzyńska, Agnieszka Zalewska, Przemysław Talkowski.
Prowadzący Agnieszka Zalewska, Marta Budzyńska i Michał Stela poruszają ważne społecznie tematy, ujawniając szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, które dzieją się aktualnie w Polsce. W programie prowadzone są również rozmowy z bohaterami obecnych wydarzeń oraz śledztwa dziennikarskie.","","",["N"]],"58496626":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58496627":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58496628":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496629":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"58496630":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"58496631":["Prow.: Jarosław Kret, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jarosław Kret na zmianę informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"58496632":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"58496633":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58496634":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58496635":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496636":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"58496637":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58496638":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"58496639":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"58496640":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58496641":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58496642":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"58496643":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58496644":["Prow.: Monika Sawka.
Najnowsze informacje z kraju i ze świata związane z rozprzestrzenianiem się i skutkami zakażenia koronawirusem.","","",[]],"58496645":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["JM"]],"58496646":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58496647":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58496648":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58496649":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496650":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58496651":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58496652":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"58496653":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58496654":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58496655":["Prow.: Magdalena Kaliniak, Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Joanna Śpiechowicz, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"58496656":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"58496657":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","","",["N"]],"58496658":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58496659":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496660":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło, Żanetta Kołodziejczyk-Tymochowicz.
Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"58496661":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496662":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2064247.jpg","",[]],"58496663":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
W programie informacyjnym \"Wydarzenia\" przedstawiane są rzetelnie przygotowane najważniejsze wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie prezentowane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują \"Wydarzenia\", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"58496664":["Prow.: Piotr Witwicki, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1969694.jpg","",["N"]],"58496665":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Gospodyni programu Agnieszka Gozdyra przeprowadza ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"58496666":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta, Agnieszka Laskowska.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"58496667":["Prow.: Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"58496668":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58496669":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58496670":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58496671":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"58496672":["Prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Robert Bernatowicz.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"58496673":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"58496463":["Na pierwszej randce uczestnicy udekorują babeczki i sprawdzą, czy przeciwieństwa się przyciągają. Następnie stworzą idealnie wyglądającego partnera. Po metamorfozach może być trudno rozpoznać samego siebie. Druga para zajrzy do łaźni tureckiej i wykona w niej na sobie masaże z błotem. Uczestników czeka też spacer po rozżarzonych węglach.","","",["N"]],"58496464":["Na oddział trafia Ida, ofiara zasłabnięcia. Dziewczyna w upalny dzień wybrała się na jogging. Jej ojciec jedzie do szpitala i w zdenerwowaniu zapomina zabrać z samochodu młodszą córeczkę, Kasię. Jednego dnia rodzice dziewczynek mogą stracić dwoje dzieci.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aaf55bd1a62b48ee178bdafd9a10456f",["N"]],"58496465":["Tośka Janicka nie może się doczekać swoich osiemnastych urodzin. Niestety, ten dzień nie jest dla jubilatki tym najszczęśliwszym. Dziewczyna odkrywa bowiem, że kobieta, którą dotąd uważała za matkę, nie jest jej rodzicielką. Ma żal do rodziców, że przez tyle lat ją oszukiwali. Wyprowadza się z domu do ciotki Małgorzaty, siostry ojca. Od tej pory świeżo upieczona 18-latka rozpoczyna poszukiwania biologicznej matki. Wkrótce napotyka problemy i poznaje rodzinny sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58496466":["Pasją Kaliny jest taniec nowoczesny. Dziewczyna musiała przerwać treningi z powodu poważnej choroby serca. Kiedy wraca do szkoły po długim leczeniu, dowiaduje się, że jej partner z parkietu tańczy teraz z jej przyjaciółką. Kalina posuwa się do kłamstwa, aby wrócić do tańca. Po forsownym treningu słabnie i trafia do szpitala. Na dodatek jej trenerka jest na zwolnieniu, a jej miejsce zajęła seksowna polonistka. Tymczasem małżeństwo rodziców Kaliny przechodzi kryzys. W trakcie ich kłótni wychodzi na jaw mroczny sekret ojca dziewczyny sprzed lat.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71b458dd4b95a96384c3cca86beb314f",["N"]],"58496467":["Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyją w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływają na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu jest tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni, ani wanny w łazience. Pan Marek, głowa rodziny, nie jest w stanie sam wyremontować lokalu. Z pomocą przychodzi ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e73071a08c628d46a6c22c7b406d7c41",[]],"58496468":["Reż.: Kevin McKidd.
W wyniku działań hakera szwankuje komputerowy system szpitala. Monitory i telefony nie działają, nie da się odczytać danych z laboratorium ani z kart pacjentów. Szybko wybucha chaos. Aby pomóc chorym, lekarze muszą wymyślić nowe metody działania.","","",["N"]],"58496469":["Prow.: Davina Reeves-Ciara, Tomasz Jacyków.
Prowadząca Davina Reeves-Ciara razem z profesjonalnym stylistą, Tomaszem Jacykowem, pomogą uczestniczce w poszukiwaniach wymarzonej kreacji w stylu slow fashion.","","",["N"]],"58496470":["Kiedy zbliża się ten jeden z najważniejszych dni w życiu, a więc dzień ślubu, nie brakuje spraw, które trzeba szybko dopiąć na ostatni guzik. Każda panna młoda wie, że jednej rzeczy w żadnym wypadku nie może zabraknąć - idealnej sukni ślubnej. W programie przyszłe mężatki poszukują swoich wymarzonych kreacji i próbują znaleźć je z drugiej ręki.","","",[]],"58496471":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/14a7f880404abe0c850a33bad1677af1",["N"]],"58496472":["W programie pojawia się Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w MMA. Wspólnie z szefem Wojciechem Modestem Amaro będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników zmagań. Tym razem kucharze muszą popisać umiejętnością przyrządzania steków. Na najlepszych czeka spotkanie z Joanną Jędrzejczyk na... ringu.","","",["N"]],"58496473":["O Koronę zawalczą: boksująca projektantka modowa Anna, kochająca horrory pedagożka Natalia, uwielbiająca tajską kuchnię projektantka mostów Marta i edukatorka Zero Waste Zuzanna. Joanna Horodyńska wybrała dla nich motywy przewodnie kreacji - \"Narodziny gwiazdy\" i \"Pod parasolką\". Uczestniczki otrzymają jedynie dziewięćset złotych i godzinę na wykonanie tematycznych stylizacji. Później zaprezentują je na pokazie. Ocenią je modowy ekspert Jarek Szado, aktorka Ada Fijał i krytyk Tomasz Jacyków. Stawką, prócz tytułu Królowej Zakupów, jest też dwa i pół tysiąca złotych.","","",[]],"58496474":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"58496475":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["N"]],"58496476":["Podłęż to rolnicza wieś nieopodal Puław. W zaadaptowanym na mieszkanie budynku gospodarczym żyje pani Janina wraz z wnukiem Robertem. Rodzice zaniedbywali syna, babcia stoczyła więc batalię o prawo do opieki nad wnukiem. W ich domu panuje przenikliwy chłód, sufity pokryte są grzybem, a łazienka znajduje się w piwnicy i jest zawilgocona. Do akcji wkraczają Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski ze swoimi ekipami, a Katarzyna Dowbor zabiera babcię i wnuka na wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",[]],"58496477":["Reż.: Bill D'Elia.
Jo musi stawić czoła swojemu dawno niewidzianemu mężowi, despocie Paulowi Stadlerowi. Personel Grey Sloan Memorial kontynuuje współpracę z FBI. Agenci próbują ustalić fakty dotyczące niedawnego ataku hakerskiego na system informatyczny szpitala.","","",["N"]],"58496478":["Nikola spotyka się z młodszym od siebie chłopakiem, Kubą. Zależy jej na nim, ponieważ Kuba jest wysportowany, przystojny i zamożny. Kobieta marzy o ślubie z ukochanym, ale on nie wydaje się tym zainteresowany. Poza tym często gdzieś znika, tłumacząc nieobecność pracą. Detektywi instalują kamery w domu kobiety. Okazuje się, że pod jej nieobecność chłopak kradnie niewielkie sumy ze skrytki. Na dodatek nie jest agentem nieruchomości, ale zarabia, spotykając się z bogatymi kobietami, które płacą mu za seks. Wkrótce detektywi odkrywają jeszcze jedną szokującą prawdę na temat Kuby.","","",[]],"58496479":["Szukająca miłości bohaterka odcinka otrzymuje menu w pięciu wersjach, przygotowanych przez samotnych mężczyzn. Wybierze spośród nich trzy, aby następnie spotkać sę z ich autorami w domach. Po tych trzech randkach mężczyźni przygotowują się do wieczornego wyjścia na kolację w restauracji, nie będąc pewnymi, którego z nich wybrała bohaterka odcinka. Tylko jeden z nich zje w towarzystwie kobiety. Pozostali przed swoimi drzwiami znajdą danie na wynos.","","",[]],"58496480":["Bohaterką odcinka jest singielka, która odwiedza mieszkania trzech mężczyzn. Dwaj z nich są w związku małżeńskim, jeden jest kawalerem. Podczas randek wszyscy trzej panowie będą próbowali przekonać singielkę, że nikogo nie mają. Zadaniem uczestniczki jest odgadnąć, który z nich mówi prawdę. Jeśli uda jej się odgadnąć, zgarnie, razem z kawalerem, nagrodę. Jeśli nie, nagroda zostanie przyznana mężczyźnie, któremu udało się ją oszukać, oraz jego żonie.","","",["N"]],"58496481":["Hodowca krów Bogdan ma atrakcyjną żonę, Karolinę. Ponieważ ich małżeństwo nie jest już tak udane jak wcześniej, mężczyzna podejrzewa, że może być zdradzany. Sądzi, że Karolina ma romans z sąsiadem, Jackiem. Tymczasem okazuje się, że mężczyznę łączą zażyłe relacje ze studentką, która mieszka niedaleko razem z innymi młodymi ludźmi w wynajmowanym domu. Bogdan ze zdziwieniem przyjmuje informację, że jego żona w sekrecie przed nim często odwiedza studentów. Śledczym udaje się zamontować kamery w wynajmowanym domu. Ich uwagę zwraca przede wszystkim Adrian.","","",["N"]],"58496482":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"58496483":["Khloé zaprasza Tristana na pierwsze urodziny True. Po spotkaniu w obecności rodziny i przyjaciół ma wątpliwości, czy podjęła dobrą decyzję.","","",[]],"58496484":["Australijski program telewizyjny, który śledzi ekstrawaganckie życie Brynne Edelsten, żony multimilionera Geoffreya Edelstena.","","",[]],"58496485":["U wybrzeży Afryki kursuje niezwykły statek. Na jego pokładzie zorganizowano szpital, w którym pracują wolontariusze - lekarze i pielęgniarki. Ratują oni zdrowie i życie osobom, które bez ich interwencji nie mogłyby liczyć na żadną pomoc.","","",[]],"58496486":["Czterech profesjonalnych tatuażystów podejmie się naprawienia błędów swoich poprzedników. Dzięki doświadczeniu i talentowi zmieniają nieudane tatuaże w prawdziwe dzieła sztuki.","","",[]],"58496487":["Edyta, studentka Akademii Muzycznej w klasie fortepianu, pod okiem profesora Szczygła przygotowuje się do zagranicznych koncertów. Jej chłopak Michał nie wierzy, że ćwiczenia są tak intensywne i podejrzewa, że pianistkę i mistrza łączy romans. Pewnego dnia zaczepia wykładowcę i zaczyna mu grozić. Wkrótce po tym incydencie profesor oświadcza zaskoczonej Edycie, że na tournée pojedzie inna artystka. Anna, instruktorka jogi i mama dwóch dorastających chłopców, zatrudnia do pomocy Olę, która ma zająć się jej synami. Dziewczyna doskonale sprawdza się w roli niani i staje się niemal członkiem rodziny. Sielanka kończy się tuż przed wspólnym wyjazdem na sylwestra. Ola wyznaje swojej pracodawczyni, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest Michał, mąż Anny...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b736c53ea3712915097f59a3974432f9",["N"]],"58496674":["World's Funniest Videos 15/50","","",[]],"58496675":["World's Funniest Videos 16/50","","",[]],"58496676":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"58496677":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496678":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496679":["Fire bomb","","",[]],"58496680":["Les walks out","","",[]],"58496681":["Dokumentalna opowieść przybliżająca siłę oraz skalę zniszczenia, jakie spowodował huragan Irma. Cyklon tropikalny nawiedził rejon Północnego Atlantyku 30 sierpnia 2017 roku i trwał dwa tygodnie. Bardzo szybko przybrał na sile i 31 sierpnia uzyskał status huraganu, zaś 4 września otrzymał 5. kategorię, z wiatrem o prędkości do 300 km/h. W jego wyniku zginęło 81 osób, a straty materialne oszacowano na około 62 mld USD.","","",[]],"58496682":["Analiza przebiegu największego tsunami, jakie nawiedziło Indonezję i Tajlandię w grudniu 2004 roku.","","",[]],"58496683":["#Więzienny świat#3","","",[]],"58496684":["Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.","","",[]],"58496685":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496686":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496687":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496688":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496689":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496690":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496691":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496692":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496693":["Wałcz - śladem relacji Piwowara","","",["N"]],"58496694":["Śladem Regenitera","","",["N"]],"58496695":["Ludzie listy piszą","","",["N"]],"58496696":["Tajemnica pałacu Wojciechy","","",["N"]],"58496697":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"58496698":["Reż.: Jakub Kowalski.
Rodzina Walczaków prowadzi lombard w Siemianowicach Śląskich i pokazuje widzom, na czym polega praca w miejscu, w którym można sprzedawać zbędne przedmioty.","","",[]],"58496699":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",[]],"58496700":["Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.","","",[]],"58496701":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć.","","",["AD"]],"58496702":["Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.","","",[]],"58496703":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",[]],"58496704":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496705":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","","",["N"]],"58496706":["Prowadzący powraca po latach do sprawy morderstwa w niewielkiej wsi Przybyszyce koło Łodzi. Ofiara zbrodni to hodowca krów mlecznych, 46-letni kawaler Stefan Chrząszcz. Do tej pory policji nie udało się ustalić motywów zabójstwa. Widzowie zobaczą także inscenizację filmową dotyczącą morderstwa emeryta ze Szczecina, 73-letniego Ryszarda Kuźniewskiego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a6e97db2387cccff0fd2333861a9e1f",["N"]],"58496707":["Morderstwo 11-letniej Magdaleny Czechowskiej z Kielc to jedna z najbardziej zawiłych nierozwiązanych spraw świętokrzyskiej policji. Fajbusiewicz zajmie się także zabójstwem Aleksandra Banacha, 93-latka z Gdańska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ea43b3fb22e442ef26ff3d9170cba66b",["N"]],"58496708":["Kulisy zaginięcia 42-letniej Małgorzaty Gillner z Gliwic, doświadczonej wychowawczyni przedszkolnej. Tuż przed tajemniczym zniknięciem złożyła podanie z prośbą o zwolnienie. Kobieta rzekomo planowała zająć się czymś nowym. Dyrektorka prosiła ją o zmianę decyzji. Kilka dni później Gillner wyszła rano do pracy, lecz nigdy tam nie dotarła. Michał Fajbusiewicz próbuje wyjaśnić zagadkę razem z rodziną zaginionej i jej znajomymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e94a42a76d7650c61b58a4fdb481d0e",["N"]],"58496709":["Pięć metrów pod wodą
Ekipa programu rusza do Mikoszewa, skąd pochodzi Olaf. To właśnie tam 8 maja 1945 roku kapitulujące oddziały niemieckie zniszczyły pojazdy, które w innym przypadku mogłyby przysłużyć się Armii Czerwonej. Poszukiwacze z pomocą nurków zweryfikują legendę o zatopionym w przekopie Wisły pojeździe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fe509005dd5b5dd556b1ab7036062cce",["N"]],"58496710":["Rajd Maliszewskiego
1 września 1939 roku, na pozycji obronnej \"Rytel\" 35. pułk piechoty pod rozkazami ppłk. Maliszewskiego stawił opór siłom niemieckim. Niebezpieczeństwo oskrzydlenia przez elementy XIX Korpusu Pancernego Guderiana zmusiła pułk do odwrotu w kierunku Bydgoszczy. Wtedy też rozpoczęła się seria starć i potyczek, znana dziś jako \"rajd Maliszewskiego\". Poszukiwacze chcą odnaleźć pozostałości po walkach pod Stronnem, czyli najdramatyczniejszej z rozegranych wówczas bitew. Mają nadzieję natrafić na ślady po legendarnym karabinie UR.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5dc3cf9efef382a8b69ae4bafac075fd",["N"]],"58496711":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/675e6bd61af44cdf6f5343d78a40d28b",["N"]],"58496712":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/efd4be97bb5e0f3b6ef1c9371c85681a",["N"]],"58496713":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e99646b116a259bdccea574a3da56045",[]],"58496714":["Prow.: Jakub Wątły, Jacek Balkan.
Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/61c8edfa05f897ca3f8daf58f439da62",[]],"58496715":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["N"]],"58496716":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","",["N"]],"58496522":["Edward znalazł kwiat paproci. Mariola i Fredek stale się przekomarzają i nie ukrywają wzajemnej sympatii. Stanisław i jego rodzina wygospodarowali mieszkanie w części owczarni. Śliwa wybierał szczeniaka z kilku młodych piesków, którymi opiekuje się Hanka. Wazon tropi rysie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"58496523":["Wazon natyka się na liczną watahę wilków. Mariola i Fredek robią porządki po zimie. Edward przekonuje, że trzeba mieć dużo samozaparcia, aby się zmierzyć z siłami natury. Śliwie przeżywa, że niemal 50 lat pobytu w Bieszczadach minęło mu błyskawicznie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"58496524":["Pod czatownię Wazona podchodzą wilki. Żmiju i Hos naśladują ptaki. Edward kontempluje ciszę. Mariola wyjeżdża z Bieszczad. W domu ma zastąpić ją Fredek. Stanisław grodzi teren, aby konie nie pasły się u sąsiadów. Artur przygotowuje się do rajdów konnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"58496525":["Pani Agnieszka mieszka ze swoją trzyletnią córeczką Mają i niepełnosprawnymi rodzicami - mamą po wylewie i głuchoniemym ojcem. Z powodu braku podstawowych wygód w domu kobieta nie może należycie się nimi zajmować. Przed wszystkim nie ma ciepłej wody i kanalizacji. Brakuje prawdziwej łazienki, a ubikacja jest na zewnątrz. Rodzinie udało się wymienić dach, jednak nie orynnowano budynku, który w czasie deszczu nasiąka wodą. Ekipa zajmuje się remontem, a Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835473.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5909b2ae1d5b4f8282ed2524850d2ef0",[]],"58496526":["Anka wyjawia córce, co powiedział jej Paweł. Julia tłumaczy matce, że należy się dowiedzieć, kim jest tajemnicza kobieta. Zniechęca ją do biernego przyglądania się sytuacji. Aby zdobyć informacje, zmotywowana przez córkę Strzelecka zaczyna śledzić męża. Inga i Maks się spotykają. Mężczyzna zaskarbia sobie jej sympatię i proponuje układ bez zobowiązań. Inga zaczyna to rozważać. Zuza próbuje nakłonić Darię, żeby odsprzedała Jaśkowi udziały w salonie. Ona jednak nie chce zrezygnować ze swojej pasji. W salonie Jaśka jej mąż flirtuje z Zuzą. Patrycja obawia się, że Wika nie podda się w próbach odebrania jej Klary. Wiktor jednak sądzi, że przejmuje się bez powodu. W urzędzie paszportowym spotyka się z Wiką. Chce wyrobić córce dokument, a do tego potrzebna jest obecność obojga rodziców.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a6687cc7690a9f846192ccef05cdc3d",["N"]],"58496527":["Inga zaprasza Maksa do swojego domu. Liczy na coś więcej, tymczasem mężczyzna ma trzeźwe podejście do ich związku. Gruszewska sądzi, że będzie to ich ostatnie spotkanie. Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów - Tośce. Nie chce przyjąć tego do wiadomości. Strzelecki pod pretekstem przycinania żywopłotu podgląda Mariannę i Tośkę, które zażywają sauny. Przyłapuje go żona. Stan Heidi, koleżanki Zuzy z terapii, jest poważny. Przyjaciółka postanawia odwiedzić ją w Niemczech. Na miejscu dowiaduje się, że kobieta zmarła. Zuza telefonicznie kontaktuje się z Chrisem, który prosi, by do niego przyjechała. Patrycję wciąż przepełnia strach o Klarę. Tymczasem Wika nachodzi jej rodzinę w domu. Oświadcza, że chce widywać się z dzieckiem. Po uwagach Patrycji Wiktor postanawia uporządkować swoje życie. Wyruszają z małą do jej dziadka Dariusza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835791.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/08e5110c6b837b8daf5ebe0df119ab46",["N"]],"58496528":["Ferdek, Boczek i Paździoch stają się szczęśliwymi posiadaczami Karty Złotego Konsumenta i stopniowo ulegają nałogowi kupowania. Wpadają w szpony wyuzdanej konsumpcji z wszelkimi tego koszmarnymi konsekwencjami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1847290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4055",["N"]],"58496529":["Przekonamy się, że zła sława wybuchających telewizorów marki \"Rubin\" jest uzasadniona. Tym bardziej, że jeden z odbiorników należy do rodziny Kiepskich. Został pozostawiony na noc pod opieką nieprzewidywalnej życiowo Babki, czyli teściowej bezrobotnego ojca rodziny - Ferdynanda Kiepskiego. Ferdynand wymyśla kolejny, genialny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Postanawia zainstalować w mieszkaniu \"sex telefon\". Partnerami w erotycznych pogawędkach z klientami mają być Kiepscy. Ferdynand zostaje uznany osiedlowym bohaterem, ponieważ dzięki podpatrzonemu w telewizji specyficznemu stylowi walki, pokonuje groźnego przestępcę, Jąkałę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4208",["N"]],"58496530":["Ferdek, Waldek, Boczek i Paździoch zastanawiają się, co zrobić z niedzielnym popołudniem. Mimo wielu pomysłów i prób zorganizowania sobie czasu, nie mogą się zdecydować, który z nich będzie najlepszy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4079",["N"]],"58496531":["Reż.: Juliusz Machulski.
W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Rządzi tam dyktator - nadszyszkownik Kilkujadek (Jerzy Stuhr). To krasnoludek, który z pomocą zaufanych podwładnych strzeże największej tajemnicy swojego państwa - niezwykłego eliksiru o nazwie kingsajz. Mikstura ta pozwala uzyskać rozmiary człowieka. Przypadek sprawia, że alchemik Adaś (Grzegorz Heromiński) sam sporządza preparat, wypija go i przenosi się do ludzkiego świata - znacznie atrakcyjniejszego niż Szuflandia. Można tam cieszyć wolnością i obecnością kobiet. Adaś nie zamierza więc wracać. Tymczasem podwładni Kilkujadka odkrywają tajemnicę uczonego. Wściekły tyran wysyła po uciekiniera swoich ludzi, którzy mają sprowadzić go z powrotem. Na pomoc przyjacielowi wyrusza Olo (Jacek Chmielnik). Wspiera go piękna Ala (Katarzyna Figura). Twórca filmu zyskał opinię reżysera, potrafiącego opowiadać o rzeczach ważnych w przystępnej formie kina popularnego. W \"Kingsajzie\" porusza trudny temat dogorywającego wówczas w Polsce totalitaryzmu, który potraktował z humorem i ironią. Nagroda dla Juliusza Sosnowskiego za scenografię na FPFF w Gdyni i na MFF w Brukseli oraz Nagroda Specjalna Jury dla Juliusza Machulskiego na MFF Fantastycznych w Avoriaz.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860964.jpg","",["N"]],"58496532":["Reż.: Władlen Barbe, Maksim Swiesznikow.
Zła Królowa Śniegu sprowadza na Ziemię wieczną zimę. Chce zmrozić serca wszystkich ludzi, by na zawsze zapomnieli, czym są miłość, przyjaźń, dobro i sztuka. Pewnego dnia władczyni widzi w magicznym lustrze, że dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła - Gerda i Kai - mogą pokrzyżować jej plany. Słudzy Królowej porywają chłopca do lodowej krainy. Na pomoc bratu wyrusza mała Gerda z nowo poznanymi przyjaciółmi, białą łasica Zuzią i trollem Ormem. Dziewczynka zrobi wszystko, by powstrzymać Królową. Wyreżyserowana przez Władlena Barbego i Maksima Swiesznikowa produkcja powstała na podstawie powieści Hansa Christiana Andersena pod tym samym tytułem, choć została pozbawiona mrocznych aspektów pierwowzoru. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Arkadiusz Jakubik, Małgorzata Socha czy Maciej Rock. Po dwóch latach do kin trafiła kontynuacja przygód Gerdy i Kaia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1841647.jpg","",["N"]],"58496533":["Reż.: Tony Scott.
Grupa zamaskowanych bandytów napada na jeden z salonów jubilerskich w Beverly Hills. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci William Rosewood (Judge Reinhold) i jego partner John Taggart (John Ashton). Kiedy jeden z nich bez zgody przełożonych zwraca się o pomoc do FBI, obaj zostają odsunięci od sprawy, a ich kapitan Andrew Bogomil (Ronny Cox) zawieszony w swoich obowiązkach. Wkrótce Bogomil zostaje postrzelony. Wiadomość o tym dociera do Axela Foleya (Eddie Murphy) - ekscentrycznego detektywa z Detroit. Policjant natychmiast przyjeżdża do Beverly Hills, gdzie z pomocą Rosewooda i Taggarta zamierza zdemaskować niebezpieczną szajkę. Jednak szef policji, Harold Lutz (Allen Garfield), nie może znieść jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz, a tym bardziej pomocy kogoś postępującego w tak niekonwencjonalny sposób jak Foley... Atutami filmu są dowcipne i błyskotliwe dialogi, trzymająca w napięciu akcja oraz doskonała muzyka. Film pobił wszelkie rekordy kasowe, jego budżet zamknął się w kwocie 30 mln dolarów, a utwór \"Shakedown\" otrzymał nominację do Oscara.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920740.jpg","",["N"]],"58496534":["Reż.: Jonathan Liebesman.
Do Ziemi zbliża się rój meteorów. Naukowców zaskakuje fakt ich nagłego pojawienia się, jednak są przekonani, że mają do czynienia z potężnym kataklizmem. Gigantyczne obiekty uderzają równocześnie w największe miasta świata. Staje się jasne, że to inwazja kosmitów. Od lat dokumentowano przypadki pojawienia się UFO w różnych częściach świata. Niewyraźne znaki uchwycone w obiektywie kamer i aparatów w jednej chwili okazują się zapowiedzią zagłady. Wrogo nastawieni obcy przybyli na Ziemię, by przejąć znajdujące się na niej surowce. Są inteligentni, dysponują zaawansowaną technologią, zabijają metodycznie. Kolejne miasta dostają się pod ich kontrolę. Ostatnim niezdobytym bastionem pozostaje Los Angeles. Emerytowany sierżant Michael Nantz wraca do służby, by pomóc w walce z nieznanym wrogiem. Wojskowi odkrywają centrum dowodzenia kosmitów. Planują je zbombardować. Znajdują się tam jednak cywile. Nantz dołącza do oddziału dowodzonego przez Martineza, który ma ich ewakuować. Na wykonanie zadania żołnierze mają trzy godziny. Potem teren ten zostanie zrównany z ziemią przez lotnictwo USA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1870162.jpg","",["N"]],"58496535":["Reż.: Edgar Wright.
Baby (Ansel Elgort) to zdolny kierowca, który uwikłał się we współpracę z gangsterami i od tego czasu pozostaje na ich usługach. Jego zadanie jest proste - ma jak najszybciej zabrać całą ekipę z miejsca napadu. Oprócz jazdy samochodem wielką pasją chłopaka jest muzyka. Pewnego dnia poznaje on wymarzoną dziewczynę - Deborah (Lily James). Postanawia zerwać z przestępczym półświatkiem i rozpocząć nowe, normalne życie. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale łatwe. Mafijny boss (Kevin Spacey) zmusza chłopaka do udziału w kolejnym skoku, który może wpłynąć na całą przyszłość młodego kierowcy. Dzieło Edgara Wrighta w niepowtarzalny sposób łączy cechy heist movie z filmem muzycznym. W tytułową postać wcielił się nominowany za ten występ do Złotego Globu Ansel Elgort. Na ekranie towarzyszą mu m.in. dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey oraz nagrodzony dwoma Złotymi Globami Jon Hamm. Niewątpliwym atutem obrazu jest starannie dobrana ścieżka dźwiękowa, która nadaje rytm całej historii. Produkcja otrzymała trzy nominacje do Nagrody Akademii - za dźwięk, montaż oraz montaż dźwięku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1865480.jpg","",[]],"58496536":["Reż.: Tom Dey.
Trzydziestopięcioletni Tripp (Matthew McConaughey) ma niezłą pracę, ale wciąż nie chce się usamodzielnić. Prowadzi beztroski tryb życia, spędzając noce w klubach ze swoimi przyjaciółmi Ace'em (Justin Bartha) i Demo (Bradley Cooper). Nie musi troszczyć się o domowe obowiązki, bowiem wciąż mieszka ze swoimi rodzicami, Sue (Kathy Bates) i i Alem (Terry Bradshaw). Mama sprząta mu pokój, podaje śniadanie i pierze jego rzeczy. Powoli jednak zarówno ona, jak i jej mąż mają już dość tej sytuacji. Też chcą nacieszyć się życiem, lecz niekoniecznie w towarzystwie rozpieszczonego jedynaka. Zdesperowana para postanawia więc wynająć atrakcyjną Paulę (Sarah Jessica Parker), która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić do przeprowadzki. Kobieta specjalizuje się w wyprowadzaniu dorosłych mężczyzn z domu rodzinnego. Początkowo wszystko idzie zgodnie z planem. Tripp sądzi, że nareszcie znalazł idealną kobietę. Sprawy komplikują się, gdy oboje zakochują się w sobie. Do tego Ace dowiaduje się o układzie, jaki Paula zawarła z Sue i Alem. Lojalny kolega przekazuje informację Trippowi. Gdy ten dowiaduje się, że został perfidnie oszukany, postanawia się zemścić...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835774.jpg","",["N"]],"58496537":["Fatalna pomyłka
Podczas pogrzebu okazuje się, że podmieniono ciało zmarłego. W trumnie znalazł się martwy gangster. Olgierd Mazur i Krystian Górski ustalają, kto jest zamieszany w sprawę i gdzie są zwłoki, które podmieniono. W końcu detektywi wpadają na trop groźnego gangstera. Policja przyjmuje także sprawę księdza, który zgłosił, że ktoś ukradł pieniądze przeznaczone na leczenie śmiertelnie chorego chłopca. Stróże prawa szykuj przebiegły plan.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",[]],"58496538":["Odruch serca
W jednym z podwarszawskich moteli dochodzi do brutalnego gwałtu na pracowniczce. Za rozwiązanie sprawy odpowiada działający pod przykrywką Nowak. Towarzyszy mu jego partner, Robert Barcz. Policjanci odkrywają, że hotel jest miejscem, które w przeszłości odcisnęło piętno na wielu osobach. Tymczasem funkcjonariusze próbują rozpracować przestępcę o pseudonimie \"Trener anoreksji\". Nazwano go tak, ponieważ doprowadził do próby samobójczej dziewczyny zmagającej się z tą chorobą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",[]],"58496539":["Lolita
W miejskim parku zostaje znaleziona zamordowana kobieta, którą wcześniej okradziono. Sprawa wygląda na zwykłe zabójstwo na tle rabunkowym, jednak jeden sprzeczny dowód każe śledczym zweryfikować wynik dochodzenia. Gdy wszystko wydaje się już jednoznacznie wyjaśnione, Renata orientuje się, że CWŚ dało się przechytrzyć przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"58496540":["Granica
Od strzałów giną Aleksander Wolny i Mirosław Paluch. Właściciele warsztatu samochodowego czerpali dochody z kradzieży i rozbiórki na części aut. Jedna z ich akcji skończyła się śmiercią niewinnego człowieka - Stanisława Drogosza. Jedynym świadkiem wydarzenia była Jolanta Marczak. Dopóki kobieta milczy, przestępcy są bezkarni. Tymczasem ktoś ubiega córkę ofiary w dokonaniu zemsty za morderstwo. Wierny Mirosławowi i Aleksandrowi adwokat do tej pory balansował na granicy prawa, by chronić interesy swoich klientów. Jego cierpliwość się kończy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835441.jpg","",["N"]],"58496541":["Mirek to były wojskowy. Z racji traumatycznych doświadczeń na misji w Syrii przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Mężczyzna był świadkiem, jak jego koledzy zginęli, najeżdżając samochodem na minę. Od tego zdarzenia cierpi na zespół stresu pourazowego, co utrudnia mu normalne życie. Mirek razem z żoną Elą od dłuższego czasu starał się o dziecko. Ale po ostatnim ataku, w którym mąż w szale omal jej nie udusił, kobieta wstrzymała się z tą decyzją. Mirek nie dopuszcza do świadomości swojego obecnego stanu, twierdząc, że nic się nie dzieje. Jednak gdyby nie leki, które w tajemnicy podaje mu Ela, ataki nasiliłyby się i mąż mógłby ponownie zagrażać jej życiu i trafić do zakładu psychiatrycznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/00ce4e6ebc0e2a49a3e883f7a5156162",["N"]],"58496488":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/99277c24d255c1d190f1b16f444fb633",["N"]],"58496489":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f567eb045fb675f820b275c5cc000d81",["N"]],"58496490":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/906e0551e29ef6ac758a10af756617ab",["N"]],"58496491":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f5e3f6c0540906014cbd30ea5adf780",["N"]],"58496492":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496493":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"58496494":["W warszawskim żłobku dochodzi do porwania kilkumiesięcznej dziewczynki. W toku śledztwa okazuje się, że jej rodzice skorzystali z usług surogatki, a pośrednikiem był mężczyzna podejrzewany o handel ludźmi. Detektywi próbują ustalić, czy za porwaniem stoi biologiczna matka niemowlęcia - narkomanka i prostytutka. Łucja jest niezadowolona z efektów dochodzenia i przejmuje dowodzenie nad akcją. W trakcie operacji będzie musiała podjąć decyzję, która postawi na szali jej karierę - czy postąpić zgodnie z procedurami, czy też, walcząc o życie dziecka, posłużyć się nielegalnymi metodami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58496495":["Niezidentyfikowany napastnik w brutalny sposób okalecza kobietę na jednym z osiedli. Detektywi ustalają, że do ataku użył wykonanej w domowych warunkach brzytwy. Kuba i Natalia sprawdzają trop, który prowadzi do byłego chłopaka ofiary... Do pracy w komendzie wraca Paweł. Nie jest to jednak powrót jego marzeń. Policjant zostaje przydzielony do pracy w archiwum. Pomimo mieszanych uczuć, Paweł stara się nie tracić dobrego humoru. Wsparcia udzielają mu koledzy z pracy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58496496":["Dubaj - piekło czy raj? Wprawdzie litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. Ciepłolubni będą zadowoleni - w styczniu temperatura utrzymuje się około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może się podnieść nawet do 50. W tym odcinku widzowie poznają Justynę, która w Dubaju handluje złotem, czyli nieruchomościami, oraz Maćka, który wyposaża najdroższe hotele w dzieła sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/448ddcc992303c8042f5b4565a913275",[]],"58496497":["Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Australijczyka - wielki finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. wykładowcy uniwersyteckiemu i konsultantowi ONZ Bartkowi oraz Marysi, dziewczynie zajmującej się modelami finansowymi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be1fc92c85524c365b2e7d77174c083e",["N"]],"58496498":["Przez dziesięciolecia do Nowego Jorku przybyło kilkanaście milionów emigrantów w poszukiwaniu wolności, pracy i miejsca, gdzie marzenia stają się możliwe. Obecnie każdego roku miasto to odwiedzają miliony turystów z całego świata. Ekipa programu sprawdzi, czy rzeczywiście Nowy Jork to brama do lepszego życia i miejsce, gdzie każdy może być, kim tylko chce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b99159e348d4e0e2ad7f7cf5bad0172",[]],"58496499":["Tym razem ekipa wyrusza do słonecznej Barcelony, gdzie można zwiedzić m.in. czarodziejskie budowle Gaudiego i siedzibę piłkarskiego klubu FC Barcelona. W samym sercu Katalonii Tomasz Florkiewicz i jego zespół spotkają się z programistą i blogerem Pawłem, kucharzem Michałem, który przygotuje paellę, oraz z siostrami Daniellą i Agą, które objaśnią dość ekscentryczne katalońskie zwyczaje bożonarodzeniowe.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c16aa688ec24d12780a17fbda8775007",[]],"58496500":["W miejscowości Drzycim 5 kwietnia 1091 roku wojska księcia Władysława Hermana stoczyły krwawą bitwę z Pomorzanami. Tysiąc lat później, we wrześniu 1939 roku pod naporem armii Trzeciej Rzeszy przez te tereny cofają się jednostki Wojska Polskiego, pozostawiając militarne ślady swojej obecności. Widzowie przekonają się, czy Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski, trafią na pozostałości tamtych wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4e41a4c75cd0a76fc14b67406c991ad",["JM"]],"58496501":["Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski badają obszary dawnego poligonu Hammerstein. Są tam ukryte tajemnice uzbrojenia I i II wojny światowej.","","",["JM"]],"58496502":["
Kolejna seria programu, dzięki któremu widzowie mogą przekonać się, jak wygląda rejs luksusowym statkiem. Na pokładzie ekskluzywnych wycieczkowców często można znaleźć takie atrakcje jak np. kasyna, korty czy baseny.","","",[]],"58496503":["W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.","","",[]],"58496504":["Analiza przebiegu największego tsunami, jakie nawiedziło Indonezję i Tajlandię w grudniu 2004 roku.","","",[]],"58496505":["Szczegółowy opis i analiza najbardziej spektakularnej katastrofy morskiej XX wieku. W nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku, podczas dziewiczego rejsu okręt zderzył się z górą lodową i zatonął. Jego katastrofa spowodowała nowelizację zasad bezpieczeństwa morskiego.","","",[]],"58496506":["Przedstawienie niezidentyfikowanych, tajemniczych zwierząt, nieznanych dotąd nauce.","","",[]],"58496507":["Przedstawienie niezidentyfikowanych, tajemniczych zwierząt, nieznanych dotąd nauce.","","",[]],"58496509":["Himmler wierzył, że pradawni Germanie zstąpili z nieba i osiedlili się na Atlantydzie, a stamtąd wyruszyli na podbój Azji. Wysłał do Tybetu ekspedycję naukową, która miała potwierdzić tę hipotezę. Szukano dowodów na to, że miejscowi są potomkami Aryjczyków. Ponadto w programie wojenna historia Audrey Hepburn - ta słynna aktorka jako nastolatka współpracowała z holenderskim ruchem oporu. Twórcy serii przypominają również radzieckie kobiety, które - tak jak czołgistka Marija Oktiabrska - bohatersko walczyły z Niemcami podczas drugiej wojny światowej. Poznamy też źródła opowieści o aniołach, które miały się ukazywać brytyjskim żołnierzom biorącym udział w bitwie pod Mons w 1914 roku.","","",[]],"58496510":["Opowieść o drugiej wojnie światowej z perspektywy mieszkańców Baku - stolicy Azerbejdżanu, wówczas republiki Związku Radzieckiego. Kraj ten był jednym z ważniejszych ośrodków zaopatrzeniowych dla Armii Czerwonej - dostarczał ropę naftową i broń. Adolf Hitler, chcąc zrealizować swoje plany światowej dominacji, musiał zdobyć bogactwa naturalne Azerbejdżanu. W 1942 roku rozpoczął działania militarne, które miały doprowadzić do zajęcia cennych terenów. Sowieci i alianci twardo się temu przeciwstawili. Ich celem było powstrzymanie Niemców za wszelką cenę, nawet gdyby oznaczało to całkowite zniszczenie Baku.","","",[]],"58496511":["Reż.: Nina Beliaeva, Jean-Pierre Bozon.
30 kwietnia 1945 roku armia rosyjska otoczyła Berlin. Wówczas Hitler popełnił samobójstwo w swoim bunkrze. Jego ciało zostało odkryte kilka dni później przez Sowietów. Podczas ściśle tajnego dochodzenia w identyfikacji miał pomóc osobisty dentysta Hitlera. Nie wiadomo, co się stało z dwiema kobietami, które także brały udział w ustaleniu tożsamości znalezionego ciała. Tymczasem Stalin publicznie ogłosił, że jego armia nie jest w stanie znaleźć zwłok Führera. Posunął się także do oskarżenia niektórych swoich sojuszników o pomoc w ucieczce zbrodniarza. Po latach badacze starają się ustalić, co się wtedy wydarzyło.","","",[]],"58496512":["Żydowska organizacja \"Mściciele\" postawiła przed sobą zadanie pociągnięcia do odpowiedzialności karnej hitlerowców, którzy nie zostali postawieni przed żadnym sądem. Ich celem stali się tacy naziści jak Aleksander Laak odpowiedzialny za śmierć 100 000 Żydów w Estonii i Otto Abetz, były ambasador Francji, który wysłał wielu Żydów do obozów zagłady.","","",[]],"58496513":["Janek \"Samolot\", nowy bohater programu, to mistrz w wycinaniu drzew. Na zimę Ferdek został bez koni, i nie może brać udziału w zrywce w lesie. \"Żmiju\" przygotowuje swoje obrazy na wystawę w Warszawie. Śliwa już na zawsze musi pożegnać się z wypałem węgla drzewnego. W okolicy \"Wazona\" pojawiły się wilki, więc mężczyzna postanowił je wytropić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"58496514":["Mariola została zaatakowana przez wilka. Janek \"Samolot\" uwielbia las i zawód drwala. W poszukiwaniu wierzchowca Ferdek wybiera się do stadniny koni kaukaskich. Śliwa rozmyśla o Hance i ich spotkaniach. W Jaskini Zakapiorów nad Zalewem Solińskim \"Żmiju\" odnajduje swoje dawne malunki. W czatowni \"Wazon\" przygląda się kolejnej wataże wilków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"58496515":["Ekipa programu wyrusza w podróż do Ameryki Południowej. Europejczycy z pomocą indiańskich przewodników odkrywają najbardziej egzotyczne gatunki ryb zamieszkujące wody amazońskiej dżungli. Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze poznają lokalne rzeki i ich mieszkańców, m.in. niesamowicie groźne zębate payary. Najskuteczniejsze w połowie miejscowych ryb okazują się przynęty bezsterowe, zwłaszcza slajdery w tygrysich barwach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6fd7f3ccfca5210f2c4204f85bb6ab0d",[]],"58496516":["Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu \"Silbervogel\", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.","","",["JM"]],"58496517":["Bogusława Wołoszańskiego odkrywa kolejne zagadki II wojny światowej. Ostatnio odnalezione dokumenty wskazują, że prof. Hubertus Strughold prowadził eksperymenty na więźniach w pałacu we wsi Rząsiny. Budowla ta nadal istnieje i wciąż można zobaczyć miejsca, w których koledzy Strugholda badali reakcje organizmu m.in. na duże wysokości i niską zawartość tlenu. On sam, wywieziony po wojnie do Stanów Zjednoczonych, dzięki wynikom eksperymentów prowadzonych w Rząsinach został uznany za \"ojca, medycyny kosmicznej\".","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04a2014f6538b0858173ae4a9c02786f",["JM"]],"58496518":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/34270ffbb41be124371fd21608e2d8a5",["N"]],"58496519":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7277cee0bbc75147c00d62d74ccb364",["N"]],"58496520":["Śliwa odwiedza drwala o nadzwyczajnej sile. Do nowego bohatera przyjeżdża Marta. Pan Władysław rozważa, co się z nim stanie, gdy przejdzie na emeryturę. Robert oraz myśliwy Andrzej dyskutują o problemie wilków w Bieszczadach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"58496521":["Marta wyjechała w Bieszczady, gdy posypało się jej życie prywatne. Robert przekonuje, że wędrując po lasach, nie wolno zaskakiwać niedźwiedzi. Drwal Czesław nie ma wątpliwości, że pracujący przy wyrębach muszą być twardzi i zawzięci. Śliwa nie może uwierzyć, że te czterdzieści lat minęło tak szybko. Marta uważa się za przybraną córkę pana Krzysztofa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1836253.jpg","",["N"]],"58496864":["Reż.: Georg Fenady.
Pacjentka kliniki specjalizującej się w odmładzaniu kobiet planuje ucieczkę. Strażnik przyłapuje ją na przeglądaniu dokumentów. Tymczasem z Los Angeles przylatuje dobra znajoma Jake'a i przedstawia sprawę kobiety, która trzy tygodnie wcześniej wyjechała na Hawaje. Od pewnego czasu nie daje znaku życia. Detektyw Styles chce zapoznać się ze szczegółami w tej sprawie i odnaleźć zaginioną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872095.jpg","",[]],"58496865":["Reż.: Tony Mordente.
Córka senatora Warrena Hughesa zostaje uprowadzona. Ojciec porwanej, który zaproponował rozwiązanie straży, rezygnuje z jej pomocy i zdaje się na FBI.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"58496866":["Pani Edyta samotnie wychowuje dwójkę dzieci - Kacpra i Nikolę. Cała trójka przeszła przez piekło życia z mężem i ojcem alkoholikiem, który znęcał się nad rodziną fizycznie i psychicznie. Najbardziej palącą potrzebą rodziny jest remont starego, drewnianego domu. Nie ma w nim ogrzewania, ani ciepłej wody. Ogromnym wysiłkiem doprowadzono kanalizację tylko do ściany budynku, sedes stoi w sieni. Nie są to warunki do życia i wychowywania dzieci. Katarzyna Dowbor podejmuje decyzję o remoncie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835375.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/95f3e8c362c19d10c28af6b212bf50d9",[]],"58496867":["
Widzowie śledzą rozprawy sądowe, którym przewodniczy sędzia Judy Sheindlin, słynąca ze stanowczości, zdroworozsądkowego podejścia, przenikliwości oraz ciętego języka i charakterystycznych dowcipnych komentarzy. Prowadzone przez nią postępowania dotyczą drobnych spraw cywilnych takich jak niespłacone długi, niedotrzymane umowy, zerwane zaręczyny, problemy dotyczące wspólnych nieruchomości czy uszkodzenia ciała lub własności prywatnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2046563.jpg","",[]],"58496868":["Michał wyznaje Grażynie miłość i kochankowie odnawiają swój romans. Kobieta stawia jednak ultimatum - mężczyzna ma zostawić rodzinę. Michał obiecuje, że to zrobi. Natalia nie pojawia się na planie serialu. Mówi Magdzie przez telefon, że wróci dopiero wtedy, gdy dostanie podwyżkę. Producent postanawia spełnić żądania gwiazdy. Marcin jedzie do Turcji, gdzie doszło do trzęsienia ziemi. Prosi brata, by zaopiekował się Emilką podczas jego nieobecności. Tymczasem kobieta zmaga się z problemami w pracy. Wojtek wie, jak jej pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066402.jpg","",[]],"58496869":["Matczyna ciekawość
Alicja i Jan Kowalewscy przyjaźnią się z sąsiadami, Karoliną i jej partnerem Stefanem. Pewnego dnia syn Kowalewskich przynosi Karolinie egzemplarz swojej książki z dedykacją. Stefan jest przekonany, że jego wybranka ma romans z chłopakiem. Między kochankami dochodzi do kłótni, a następnego dnia Jan odkrywa krew na zderzaku samochodu sąsiadki. Podejrzewa, że kobieta mogła zrobić krzywdę mężowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007503.jpg","",["N"]],"58496870":["Do Septagonu zgłasza się załamany mężczyzna. Od czasu rozwodu z żoną, najważniejszy w jego życiu jest syn, Paweł. Chłopak niedawno w tajemniczych okolicznościach trafił do szpitala i leży w śpiączce. W jego krwi lekarze wykryli alkohol i ślady ecstasy. Serb i Diablo mają mu pomóc dopaść dealera, który sprzedał Pawłowi narkotyk. Tymczasem Francuzka i Novy zajmują się zleceniem właściciela firmy prowadzącej bezpośrednią sprzedaż odkurzaczy. Od pewnego czasu spadają obroty jego pracowników w terenie, chociaż ilość klientów się nie zmieniła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8f5698b0cde92045c3e7a81cea045d80",["N"]],"58496871":["Reż.: Carmen Kurz.
Kwestia zaufania
Susanne Schneider uciekła ze stanowego szpitala psychiatrycznego i zamierza zrobić wszystko, aby wyjaśnić okoliczności wypadku, w którym zginął jej mąż. Po jego śmierci Susanne usiłowała zmusić prokuratora do ponownego rozpatrzenia sprawy. Przeszła załamanie nerwowe i od tamtej pory przebywała w szpitalu. Tom i Semir nie wierzą twierdzeniu kobiety, jakoby jej mąż został zamordowany. Jednak wzruszeni rozpaczą Susanne przyrzekają, że przyjrzą się sprawie bliżej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2056791.jpg","",[]],"58496872":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"58496873":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",["AD"]],"58496874":["
Ernesto (Jorge Salinas) i Elena (Eva Cedeńo) są adopcyjnymi rodzicami 6-letniego Nicolasa (Leonardo Herrera), który od kilku lat choruje na białaczkę. Małżeństwo poszukuje dawcy szpiku, niezbędnego do przeprowadzenia ratującej życie operacji. W tym celu próbują odnaleźć biologicznych rodziców chłopca. Wkrótce okazuje się, że Pedro (José Ron) nie wiedział wcześniej o tym, że ma syna. Jego ingerencja w codzienność rodziny ma nieoczekiwane skutki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2035264.jpg","",[]],"58496875":["Natalia i Emilka jadą do szpitala, do którego ktoś podrzucił niemowlę. Maluch był owinięty sweterkiem z emblematem prywatnej szkoły. Sprzątaczka znajduje w toalecie ślady krwi. Wszystko wskazuje na to, że jedna z uczennic w nocy urodziła dziecko. Załoga musi odnaleźć nastoletnią matkę. Tymczasem policjantki dostają wezwanie do awantury domowej. Do małżeńskiej kłótni doszło ponieważ kobieta podejrzewa, że jej ukochany ją zdradza. Mąż ma jednak zupełnie inny sekret. Arek zaprasza Natalię na randkę do szkoły tańca. Kobieta poznaje tam przystojnego instruktora, Pawła. Adam oznajmia Witackiemu, że przyjmie propozycję awansu. Cała komenda postanawia pożegnać kolegę. Wojtek i Maria jadą do gospodarstwa prowadzonego przez kuzyna Witackiego. Mają się tam ukrywać, dopóki nie uda im się schwytać Diabla.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063896.jpg","",[]],"58496876":["Szantaż
Wiktorię odwiedza jej młodsza siostra, Daria. Zdenerwowana kobieta chce pożyczyć 10 tysięcy złotych, ale nie mówi na co i prosi o dyskrecję. Tydzień później do Wiktorii dzwoni mąż Darii, Jarek, z informacją, że jej siostra trafiła do szpitala po przedawkowaniu leków na uspokojenie. Wkrótce Daria wyznaje Wiktorii, że od wielu tygodni jest szantażowana. Prześladowca żąda coraz więcej pieniędzy. Daria pokazuje siostrze wiadomości z ostrzeżeniem, że jeśli pójdzie na policję, mąż pozna jej tajemnicę. Wychodzi na jaw, że 9 lat temu, tuż przed ślubem z Jarkiem, Daria pojechała na zjazd klasowy i przespała się z dawnym chłopakiem, Pawłem. Zaszła wtedy w ciążę. Kobieta wmówiła Jarkowi, że to jego dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063893.jpg","",["N"]],"58496877":["Sprawa honoru?
Artur jest zawodnikiem MMA, ale zarabia pieniądze na bramce w jednym z warszawskich klubów. Wkrótce na świat ma przyjść jego dziecko, więc jego rodzice, podobnie jak rodzice jego żony, Ewy, próbują go nakłonić, by znalazł dobrze płatną pracę i porzucił karierę. Niespodziewanie pewnego wieczoru w klubie zjawia się Damian, gwiazdor MMA, który po wypiciu kilku kolejek wszczyna bójkę. Artur wkracza do akcji i pacyfikuje agresora. Ktoś nagrywa zdarzenie telefonem. W sieci staje się popularny filmik pokazujący, jak anonimowy bramkarz w parę sekund pokonuje mistrza MMA. Kiedy media podchwytują temat, Damian i jego menedżer postanawiają zorganizować pojedynek z Arturem, żeby poprawić swój wizerunek. Podczas jednego z treningów mężczyzna odwiedza menedżer Damiana i proponuje mu 100 tysięcy złotych za przegranie walki. Artur nie przystaje na tę propozycję. Niebawem jego rodzinę spotyka nieszczęście - w wyniku przedwczesnego porodu jego synek przychodzi na świat z poważną wadą serca. Jedynym ratunkiem jest bardzo kosztowna operacja za granicą. Artur postanawia przyjąć propozycję menedżera Damiana, ale Ewa próbuje zdobyć pieniądze w inny sposób.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063893.jpg","",["N"]],"58496878":["Góral i Zieliński jadą do parku, gdzie staruszka znalazła w krzakach zakrwawioną, nieprzytomną dziewczynę z ranami kłutymi na ciele. Leży przy niej bilet na koncert, który odbył się zeszłej nocy. Okazuje się, że dziewczyna wyszła z klubu w towarzystwie właściciela. Mężczyzna przysięga, że nic jej nie zrobił. Tymczasem Kaśka prosi Szymona o pilne spotkanie. Oszustka twierdzi, że grozi jej niebezpieczeństwo. Zieliński, chcąc uniknąć zdemaskowania, proponuje, żeby z nim zamieszkała. Wykorzystuje do tego pusty dom ojca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063896.jpg","",[]],"58496879":["W barze trwa zamieszanie związane z tajemniczymi SMS-ami. Kordas wypiera się wszystkiego, co znajduje się w wiadomościach. Laura jest na niego zła. Następnego dnia lekarka odwiedza Blankę. Dowiaduje się o manipulacji oraz szantażu. Laura podejmuje decyzję co do swojej relacji z Kordasem. Tymczasem do baru przychodzi Marysia. Mówi Białachowi, że Aurelia jest smutna. Ksiądz jedzie do Wrocławia, by zająć się chorym bratem, Januszem. Niespodziewanie pod blokiem zatrzymują go policjanci.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043446.jpg","",[]],"58496880":["Do szpitala trafia Arkadiusz Grzesiak. Mężczyzna usiłował popełnić samobójstwo. Na osobistą prośbę prokurator Latoszek i Kłos wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Nie znajdują jednak niczego, co mogłoby popchnąć go do tego desperackiego kroku. Mężczyzna miał szczęśliwą rodzinę, firmę oraz dom pod miastem. Ola nagle wycofuje się ze śledztwa. Jej miejsce zajmuje Krzysiek. Niebawem do stróżów prawa trafia zawiadomienie o zaginięciu małej Sandry, dziewczynki, którą wcześniej opiekowała się Olka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063900.jpg","",[]],"58496881":["Reż.: Po-Chih Leong.
Billy Ray Lancing (Steven Seagal), były agent wywiadu, mieszka na Alasce. Jednocześnie bierze udział w specjalnym programie pomocy. W jego ramach utrzymuje kontakt listowny z 13-letnią Ireną Morawską (Ida Nowakowska), która mieszka w domu dziecka w Warszawie. Jest zainteresowany losem młodej, inteligentnej Polki, która marzy o dalszej nauce i studiach. Kiedy przez pewien czas nie dostaje od niej żadnej wiadomości, zaniepokojony przylatuje do Polski, by dowiedzieć się, co się stało. Okazuje się, że dziewczyna zaginęła. Billy rozpoczyna śledztwo, w którym pomaga mu policjantka z wydziału zabójstw, Kasia Lato (Agnieszka Wagner). Niebawem para odkrywa, że Irena została porwana przez handlarzy żywym towarem. Co gorsza, w nielegalny proceder była zamieszana, niedawno zamordowana, dyrektorka sierocińca, oraz wyższy urzędnik państwowy, Weiss. Wreszcie Lancing upewnia się, że za uprowadzenie nastolatki odpowiada gang bezwzględnego Faisala (Matt Schulze). Postanawia zrobić wszystko, by uratować swoją młodą podopieczną. Większość zdjęć do filmu została nakręcona w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2006131.jpg","",[]],"58496882":["Reż.: J. Miller Tobin.
W czasie ataku FBI na miejsce nielegalnej produkcji amfetaminy ginie jeden z agentów. Megan obwinia się za tę tragedię. Tymczasem mimo aresztowań szefowi gangu udaje się uciec. Okazuje się, że może on być zamieszany również w pornografię dziecięcą. W pobliżu miejsca nalotu FBI Charlie znajduje podejrzane zdjęcie małej dziewczynki, którą obsesyjnie próbuje odnaleźć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2062789.jpg","",[]],"58496883":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881473.jpg","",[]],"58496884":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881473.jpg","",["N"]],"58496885":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3D.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1881473.jpg","",["N"]],"58496886":["Jak sobie radzić, kiedy ktoś się z nas śmieje? Sztab Prezesa staje przed wyzwaniem, jak temu sprostać. Tymczasem gabinet okazuje się miejscem nie tylko służbowych spotkań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031385.jpg","",[]],"58496887":["Prow.: Marcin Fijołek, Grzegorz Kępka.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"58496888":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496889":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496890":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496891":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58496892":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496893":["Matt próbuje ustalić, czy grupa wypoczywających nad morzem karłów to rzeczywiście elfy świętego Mikołaja. Mitch stara się pojednać Joey z jej matką.","","",[]],"58496894":["Logan i Gator postanawiają zmierzyć się z Mattem i Barnettem w wyścigach pontonów. Mitch i Tracy wreszcie rozpoczynają romans.","","",[]],"58496895":["Reporterzy zajmują się zjawiskiem kanibalizmu wśród różnych gatunków zwierząt, u których występuje stosunkowo często, oraz u ludzi. Jednym z ostatnich znanych przypadków zjedzenia człowieka przez człowieka jest historia niemieckiego turysty, który zatrzymał się na jednej z wysepek Polinezji Francuskiej. W odcinku zostanie poddana ekstremalnym testom sól spożywcza. Widzowie dowiedzą się też, jakie procesy zachodzą w ludzkim ciele podczas jazdy rollercoasterem. Dziennikarze wyruszą w podróż do Chin, by odwiedzić największe placówki, w których kształcą się przyszli mistrzowie kung-fu.","","",["N"]],"58496896":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","","",[]],"58496897":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","","",[]],"58496898":["Młody rolnik Marcin postanawia poszukać żony podczas urlopu w Hiszpanii. Wybiera się tam z grupą znajomych. Na miejscu poznaje Różę. Mimo że obydwoje początkowo nie przypadli sobie do gustu, wydają się idealni dla siebie. Następnie kontynuacja losów Marcela i Luizy z Gdańska, którzy planowali zawrzeć związek małżeński na Gran Canarii. Niestety czas pokazuje, że potrafią żyć ze sobą w zgodzie. Wychodzi także na jaw, że to Tomek, świadek Marcela, jest najbardziej zakochany w dziewczynie.","","",[]],"58496899":["Kwartet egzotyczny
Alinka narzeka, że ciągle siedzi w domu i w ogóle nie spotyka się z ludźmi. Danusia namawia ją, żeby wstąpiła do zespołu muzyki latynoamerykańskiej, działającego w pobliskim domu kultury. Karol jest oczywiście przeciwny. Jednak kiedy lokalna dziennikarka wyraża się o grupie lekceważąco, Krawczyk stanowczo staje po stronie zespołu. Dzięki temu zapewnia grupie udział w programie transmitowanym na żywo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6cb123d82478a5fb7db176a02ec028f6",[]],"58496900":["Nowy hymn
Kurski mówi Karolowi, że został ogłoszony ogólnopaństwowy konkurs na nowy hymn. Przyjaciele przystępują do tworzenia z właściwą sobie pasją. Wychwalają wszystkie najważniejsze zalety Polski. Wkrótce dzieło jest gotowe. Ku zaskoczeniu twórców okazuje się, że organizatorom wcale nie chodziło o hymn narodowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77c4b5ca920d593cbab8186bec6e6c19",[]],"58496901":["Klara z nikim się nie spotyka, odkąd rozwiodła się z Czesławem, który zdradził ją ze swoją studentką. Ich córka Ewa chciałaby, aby rodzice do siebie wrócili. Nie podoba jej się, że matka wynajmuje kawalerkę młodemu Michałowi. Zauważa, że Klara coraz częściej go finansuje. Po rozmowie z córką kobieta również robi się podejrzliwa wobec młodego przyjaciela.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c618fbd0853168561147578fdb534211",["N"]],"58496902":["Monika od kilku dni chodzi z Frankiem do kolejnych lekarzy. Ostatnie wyniki badań dają kobiecie nadzieję, a zarazem stają się źródłem nowych zmartwień. Krzysiek próbuje podnieść koleżankę na duchu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fde5357dc8e1dda74a20d6fcafcc1160",["N"]],"58496903":["Bogaty starszy mężczyzna podejrzewa, że wnuki chcą się przyczynić do jego śmierci, by przejąć pieniądze. Śledztwa podejmują się Szef i Bury. W trakcie obserwacji na jaw wychodzą skomplikowane relacje rodzinne. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mieszkanki nowego apartamentowca, w którym ciągle giną rzeczy pozostawione na klatce. Detektywi zaczynają od wizyty u administratorki i przejrzenia taśm z monitoringu, ale nie znajdują żadnych dowodów. Kiedy przechodzą do obserwacji apartamentowca, namierzają dwóch dresiarzy kręcących się koło budynku. Tymczasem dostają nową informację, która podsuwa im kolejny trop.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846537.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7140ebc1b7e9fa7587d083dc1c402cde",["N"]],"58496904":["Michał wyznaje Grażynie miłość i kochankowie odnawiają swój romans. Kobieta stawia jednak ultimatum - mężczyzna ma zostawić rodzinę. Michał obiecuje, że to zrobi. Natalia nie pojawia się na planie serialu. Mówi Magdzie przez telefon, że wróci dopiero wtedy, gdy dostanie podwyżkę. Producent postanawia spełnić żądania gwiazdy. Marcin jedzie do Turcji, gdzie doszło do trzęsienia ziemi. Prosi brata, by zaopiekował się Emilką podczas jego nieobecności. Tymczasem kobieta zmaga się z problemami w pracy. Wojtek wie, jak jej pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2066402.jpg","",[]],"58496905":["Mechanik Darek obsługuje dwie klientki, które potrzebują nowej żarówki w reflektorze. Niechcący sprowadza na Autocentrum poważne kłopoty. Jowita szuka nowego księgowego. Dawny przyjaciel poleca jej Włodka, który szybko daje dowód swojej przydatności i dostaje pracę. Były chłopak Moniki obwinia jednego z mechaników o ich rozstanie. Wywołuje awanturę w barze pani Krysi i dokonuje aktu wandalizmu. Randka Darka z Luizą przebiega inaczej, niż mężczyzna sobie wymarzył. Także romantyczna kolacja Krystiana i Martyny kończy się w nieoczekiwany sposób.","","",["N"]],"58496906":["Reż.: Paul A. Edwards.
Handlarze narkotyków porywają szkolny autobus. Pojazdem podróżowało szesnastu uczniów i ich trzech opiekunów. Kierowca autobusu został zastrzelony. Zespół McGarretta rozpoczyna dochodzenie. Detektywi odkrywają, że śmierć mężczyzny jest związana z upozorowanym wypadkiem samochodowym. Porywacze żądają wydania skonfiskowanej w porcie kokainy. Joe White kontynuuje próby odnalezienia \"Shelburne\".","","",["N"]],"58496907":["Medium
W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cde266f75b201634776e53a7b749e440",[]],"58496908":["SMS
Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/da17b66559287e91a76057b06b0a24fb",[]],"58496909":["W odcinku szalone eksperymenty z użyciem zapałek, które często próbują przeprowadzać dociekliwe dzieci. Reporterzy sprawdzają też, czy samemu można wybudować wymarzony przydomowy basen. Widzowie poznają bezrobotnego, który nie bez sukcesów poszukuje złota na Manhattanie. Kolejnym bohaterem odcinka jest amerykański mistrz parkouru, który potrafi jednocześnie robić salto i układać kostkę Rubika.","","",["N"]],"58496910":["Reż.: Gina Lamar.
Podejrzana o działalność terrorystyczną Sonya Barak dzięki wpłaconej kaucji wychodzi na wolność. Wkrótce potem ktoś próbuje ją zabić. Kobiecie udaje się uciec, ginie jednak jej adwokat. Policja zatrzymuje chłopaka, który przyznaje się do próby zamachu. Okazuje się jednak, że jego aresztowanie niewiele wnosi do śledztwa. Analiza toru pocisku potwierdza, że kula przed sądem była przeznaczona dla Sonyi. Policjanci podejrzewają, że polują na nią członkowie gangu, do którego należała. Udaje im się odnaleźć samochód, którym uciekała. W bagażniku odkrywają zwłoki właściciela pobliskiego sklepu, który niedawno postanowił zerwać z przestępczą przeszłością. Calleigh dociera do świadka morderstwa. Nie może jednak wykorzystać jego zeznań, gdyż w ten sposób naraziłaby na śmierć niewinną osobę. Tymczasem Ryan przez przypadek niszczy cenny dowód w tej sprawie. Mimo tych trudności Caine i jego ludzie robią wszystko, by odnaleźć terrorystkę.","","",["N"]],"58496911":["Reż.: Scott Lautanen.
Były mąż Natalii zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu. Sprawą interesuje się wydział wewnętrzny, ponieważ Delko, stając w obronie Natalii, niedawno wdał się w bójkę z Nickiem. Detektywi zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni. Kolejne dowody coraz bardziej obciążają Natalię. Spędziła ona z byłym mężem noc poprzedzającą jego zabójstwo. Nie wspomniała jednak o tym podczas przesłuchania. Okazuje się, że także Maxine mogła mieć motyw, by go zabić. Kluczem do rozwiązania zagadki śmierci Nicka mogą być znalezione w jego mieszkaniu kolczyki. Być może należą one do zabójczyni.","","",["N"]],"58496912":["Reż.: Wes Miller.
Syn szanowanego sędziego Charlesa Colemana (Taye Diggs) zostaje zastrzelony przez dwóch policjantów Vona (Luke Hemsworth) i Rory'ego (Gianni Capaldi). Władze nie dopatrują się żadnych nieprawidłowości w ich postępowaniu. Kiedy jednak doświadczony detektyw Horace (John Cusack) odkrywa świadczące przeciw policjantom dowody, sędzia postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Towarzyszy mu Javier (George Lopez) będący ojcem innego chłopaka zabitego przez ten sam patrol.","","",[]],"58496913":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"58496914":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","","",["N"]],"58496915":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496916":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496917":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496918":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"58496748":["Przed wybuchem
Na policyjnym parkingu zostaje znaleziony ładunek wybuchowy. W tym samym czasie do instytucji w całym mieście wpływają informacje o planowanym kolejnym zamachu bombowym. Są podpisane nazwiskiem warszawskiej bizneswoman. Kobieta twierdzi jednak, że nie ma z tym nic wspólnego. Krystian w tajemnicy przed Olgierdem pomaga Paulinie stanąć na nogi po utracie pracy i mieszkania. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę się zmieniła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58496749":["Tajemnica matki
Bogata kobieta zostaje utopiona w wannie w swojej willi. Policjanci odkrywają, że ofiara oddała nieślubną córkę do adopcji, a krótko przed śmiercią odnalazła nastolatkę i próbowała się z nią skontaktować. Kuba i Natalia przyglądają się rodzinie, która przygarnęła dziewczynkę. Tymczasem Jana Wójcika nachodzi jego nadopiekuńcza matka, dezorganizując tym samym pracę w komendzie. Jej częste wizyty są przyczyną żartów i zabawnych sytuacji, ale także powodem poważnej pomyłki funkcjonariusza, która może mieć fatalne skutki dla śledztwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2065210.jpg","",["N"]],"58496750":["Maciej Jaraszek stracił rękę w wypadku motocyklowym. Początkowo wszystko straciło dla niego sens, jednak po pewnym czasie poznał kobietę swojego życia. Ten impuls sprawił, że Maciek postanowił realizować marzenia. Rozpoczął pracę jako fizjoterapeuta w łódzkiej klinice rehabilitacji oraz odkrył nową pasję - triatlon. Bohaterką odcinka będzie także Sylwia Gajewska, cierpiąca na artrogrypozę. W roku 2014 założyła ona pierwszą w Polsce agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9f170fce2bc217e4a4b9c33fad23f07",["N"]],"58496751":["Gosia umiera w objęciach męża podczas wycieczki w góry. Zrozpaczony Kaśka musi załatwiać formalności związane z uroczystością pogrzebową. Tymczasem Kuba wspiera załamaną Wiolę. Łukasz i Melka projektują swój dom. Tymczasem przebywający w więzieniu Wodnik robi sobie kolejnych wrogów. Łukasz przypadkowo dowiaduje się, że Paweł wciąż żyje. Nie potrafi wybaczyć żonie kłamstwa. Kinga ma nadzieję, że Janek zniknie z jej życia po tym, jak potraktowała go na spotkaniu. Niebawem jednak mężczyzna pojawia się w mieszkaniu żony Artura. Twierdzi, że zaprosiła go Teresa, która chce mu podyktować swoją biografię. Kinga nie wie, jak się zachować.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/440d069159114621939d1627eda37aec",["N"]],"58496752":["Łukasz chce udowodnić, że Paweł wciąż żyje. Między nim a Melką dochodzi do kłótni. Kobieta nie chce, by mąż informował o tym fakcie prokuraturę, gdyż wówczas z więzienia wyjdzie oskarżony o zabójstwo Pawła Wodnik. Gangster znowu stanie się zagrożeniem dla jej przyjaciela. Tymczasem Łukasz bierze stronę ojca. Jagoda z pomocą Krystiana tworzy portret pamięciowy tajemniczego mężczyzny z przystanku. W Barbarianie odbywa się stypa, podczas której uczestnicy wspominają zmarłą Gosię. Podniosły nastrój burzy buntownicza Wiola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f54381d4b61f76bb83f072059c15ea84",["N"]],"58496753":["Po kłótni z Łukaszem Melka postanawia opuścić Wrocław. Marysia stara się przekonać mężczyznę, aby zatrzymał żonę. Tymczasem Wodnik opuszcza zakład karny. Nie potrafi wybaczyć synowi, który oddał cały jego majątek na dom dziecka. Postanawia zemścić się na Melce, którą obwinia o przemianę syna. Bartek doskonale dogaduje się z Kulasową. Tymczasem Kulas opuszcza zakład karny. Mężczyzna jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w jego bliskich. Artur nie ma czasu, by wybrać się z Kingą na bal charytatywny. Na przyjęciu kobieta spotyka Janka. Podejrzewa, że mężczyzna ją śledzi, on jednak wyprowadza ją z błędu. Obiecuje też nie wchodzić Kindze w drogę, szybko jednak łamie tę obietnicę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b272901a616147cd9f570750aa450f99",["N"]],"58496754":["Wodnik celuje w Melkę z pistoletu. Trafia jednak swojego syna, który umiera na miejscu. Marysia i Piotrek starają się wspierać zrozpaczoną dziewczynę. Młoda wdowa wymyka się jednak z domu. Po balu Kinga i Janek lądują w łóżku. Po powrocie do domu kobieta zastanawia się, z kima powinna być. W końcu podejmuje trudną decyzję. Hiszpan dostaje status świadka koronnego. Wyznaje też miłość Malwinie. Mówi jej prawdę o sobie i prosi, by z nim wyjechała. Para chce wyruszyć w ciepłe kraje. Tymczasem Śmiałek próbuje odzyskać świetlicę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3aca6bd8e81962dc4a45fcc586cdcc7f",["N"]],"58496755":["Dominik dowiaduje się, że Piotrek ma opinię kobieciarza. Nie chce, żeby Jagoda kontynuowała znajomość z nim. Zaczyna sabotować jej próby odnalezienia mężczyzny. Śmiałek próbuje zebrać pieniądze, by odkupić świetlicę od Hiszpana. W końcu decyduje się powiedzieć o wszystkim Annie. Hiszpan i Malwina wybierają się do Laponii. W drodze na lotnisko mężczyzna robi rachunek sumienia. Firma Karola podupada. Pracownicy, których nikt nie kontroluje, nie radzą sobie bez nadzoru. Artur próbuje nawiązać kontakt z Wekslerem. Tymczasem lekarze zalecają Karolowi, by kontynuował rehabilitację w domu. Ewa, Grażyna i Sabina proponują mu gościnę w swoich domach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6500c6e261bd5d65d0bd3a57cd36288",["N"]],"58496756":["Kinga postanowiła, że zostanie z mężem. Nie potrafi jednak zbliżyć się do niego. Artur próbuje dotrzeć do żony. Proponuje, by wzięli udział w terapii małżeńskiej. Hiszpan rezygnuje z wyjazdu do Laponii. Postanawia zostać w Wadlewie i wraz z Malwiną rozkręcić jakiś biznes. Kobieta namawia go na burleskę. Sabina coraz lepiej radzi sobie na stanowisku prezeski. Jednocześnie zajmuje się ojcem. Nie chce, by w opiece nad Karolem wyręczała ją Ewa. Kobieta szuka sposobu na to, by dotrzeć od ukochanego.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/35a13bc5e5570ed223c5a0221a8d13f3",["N"]],"58496757":["Tatuaż
Małgosia chce zrobić sobie tatuaż. Najpierw musi jednak przekonać do tego pomysłu ojca. Prosi więc Franię o pomoc. Niania zdecydowanie odmawia. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że sama ma tatuaż. W rezultacie Maj zgadza się pomóc swojej podopiecznej. Tymczasem o całej sprawie dowiaduje się Teresa, która nalega, żeby Frania usunęła ozdobę na ciele. Grożąc wydziedziczeniem, zmusza córkę, by skonsultowała się z chirurgiem plastycznym. Frania postanawia jednak najpierw wykorzystać urok tatuażu. Podczas weekendu nad morzem chce pokazać się Maksowi w całej krasie.","","",["N"]],"58496758":["Kryzys wieku średniego
Maks przechodzi kryzys wieku średniego. Robi wszystko, by się odmłodzić - zmienia sposób ubierania, zaczyna się inaczej zachowywać i kupuje porsche. Frania bezskutecznie namawia Skalskiego, by poszedł na terapię. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Uświadamia swojemu pracodawcy, jak wiele ma powodów do radości.","","",["N"]],"58496759":["Miss Turbo
Maks i Karolina organizują imprezę dobroczynną. Ma na niej zaśpiewać siostra Justyny Steczkowskiej, Magda, która świetnie potrafi ją naśladować. Spotkanie z dziewczyną okazuje się dla Frani wielkim przeżyciem. Tymczasem Małgosia namawia nianię do udziału w konkursie Miss Turbo, w którym można wygrać samochód. Jednym z zadań konkursowych jest rajdowa jazda próbna. Frania, która dawno nie prowadziła auta, postanawia podszkolić swoje umiejętności w porsche Maksa. Podczas jazdy dowiaduje się, że będzie miała okazję odwiedzić Justynę Steczkowską w jej domu. Z radości traci panowanie nad autem i rozjeżdża zająca, przez co popada w depresję. Złe samopoczucie nie przeszkadza jej wziąć udziału w konkursie piękności, w którym z powodzeniem zalicza kolejne konkurencje. Kiedy wsiada do samochodu, szykując się do sportowej jazdy, widzi wiszącą na lusterku zajęczą łapkę i dostaje ataku histerii. Maks, by pocieszyć Maj, zabiera ją do domu Justyny Steczkowskiej.","","",["N"]],"58496760":["Huragan
Zbliża się długi weekend. Frania rezygnuje z majówki w towarzystwie rodziny Skalskich na rzecz wyjazdu z Jolką na Hel. Maks nie jest zadowolony z decyzji niani i próbuje przekonać ją do zmiany planów, kusząc wycieczką do Egiptu. Maj pozostaje jednak nieugięta. Razem z przyjaciółką dociera na Hel. Ich uwagę przyciągają jednak nie nadmorskie widoki, lecz zgrabne ciało właściciela wynajmowanej przez nie kwatery. Tymczasem nad Bałtyk nadciąga sztorm. Dziewczyny nie chcą marnować urlopu, postanawiają więc nie dać się wichurze i wytrwale opalają się na tarasie. Kiedy wieczorem nudzą się w swoim pokoju, nagle obrywa się sufit i do środka wpada deszcz, przemaczając je do suchej nitki.","","",["N"]],"58496761":["Od jednej ze swoich klientek Al dostaje dwa bilety na mecz koszykówki. Podekscytowany zastanawia się, kogo wziąć ze sobą. Ku jego niezadowoleniu na meczu siada obok niego Peggy. W hali sportowej zjawia się również jego córka. Kelly nie interesuje koszykówka, ale bardzo chce zwrócić na siebie uwagę jednego z zawodników. W przerwie meczu odbywa się losowanie tego z widzów, który ma szansę wygrać 10 tysięcy dolarów za celny rzut do kosza. Szczęście uśmiecha się do Peggy.","","",["N"]],"58496762":["Marcy, przyjaciółka Peggy, zamierza wyjechać z mężem na weekend nad morze. Peggy też marzy o wyjeździe. Tymczasem Al wyznaje Jeffersonowi, że spotkał swoją szkolną miłość. Kobieta prowadzi teraz sklep w nadmorskim miasteczku i ma kłopoty z miejscowym łobuzem. Al postanawia jej pomóc. Udaje więc wspaniałomyślnego męża i zabiera Peggy nad morze, aby spędzić wspólnie drugi miesiąc miodowy.","","",["N"]],"58496763":["Sztuka latania
Ferdek nie jest zachwycony kolejnym pomysłem Mariana Paździocha. Założył on hodowlę gołębi na dachu kamienicy, a Kiepski jest przekonany, że ptaki te zanieczyszczają środowisko i roznoszą różne choroby. Jednak wkrótce sytuacja się zmienia - Paździoch wyjawia bowiem sąsiadowi swoje dalsze plany dotyczące... nauki latania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3918",["N"]],"58496764":["Sonata jesienna
Halinka Kiepska musi wykorzystać zaległy urlop. Postanawia spędzić go w domu i przy okazji uporządkować pewne sprawy. Dla Ferdka jednak stała obecność żony w domu szybko staje się nie do wytrzymania...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3917",["N"]],"58496765":["Niedziela wyborcza
Pewnego dnia Ferdek zostaje zmuszony do wypełnienia obowiązku obywatelskiego i wzięcia udziału w wyborach. Niestety na drodze do oddania głosu staje mu wiele nieprzewidzianych przeszkód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3916",["N"]],"58496766":["Masakra
Ferdynand Kiepski przez przypadek wchodzi w posiadaniu tajemniczej płyty DVD z japońskim horrorem. Po obejrzeniu filmu wychodzi na jaw, że był on obłożony klątwą. Ferdek zaczyna być prześladowany przez upiora.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3915",["N"]],"58496767":["Gra pozorów
Barbara znajduje w domu nieprzytomnego męża, Mariusza. Jest przekonana, że nie żyje. Okazuje się jednak, że tylko próbował popełnić samobójstwo. Wkrótce funkcjonariusze ustalają, że mężczyzna miał kochankę, na którą przepisywał liczne nieruchomości. W międzyczasie Kuba zaprzyjaźnia się z córką Marty i prosi dziewczynę o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego dla jej matki.","","",["N"]],"58496768":["Cena kłamstwa
Ania i Marek biorą udział w bankiecie organizowanym przez ich klienta Stanisława Jarmułowskiego. Mężczyzna był podejrzewany o gwałt. Podczas imprezy pada strzał. Marek zostaje uprowadzony wraz z dziennikarką Zuzanną Renk przez bandytów. Malanowski i policja rozpoczynają poszukiwania detektywa. Jednocześnie wychodzi na jaw, że Jarmułowski jest winny zarzucanych mu czynów. A kobieta, którą zgwałcił, próbowała odebrać sobie życie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fe39e0f6311a1091506f4532d1810fb",["N"]],"58496769":["Kochanka
Do Malanowskiego zgłasza się Karina Milik, która straciła kontakt ze swoim żonatym kochankiem. Żona Michała Błaszko informuje detektywów, że mężczyzna wyjechał służbowo. Z kolei Tomek dowiaduje się od współpracowników Michała, że jest chory. Śledczy odkrywają, że poszukiwany romansuje z kilkoma kobietami naraz. Wówczas ktoś włamuje się do mieszkania Kariny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7de4c9579d3cbf650b4d15f92f6bdd6f",["N"]],"58496770":["Znaleźć i zniszczyć
W wynajmowanym mieszkaniu zamordowana zostaje Ewelina Kańska. Jej przyjaciółka przekazuje śledczym pendrive, na którym jest nagrany gwałt na dziewczynie, którego dopuścił się menadżer Witold Piotrowski. Mężczyzna twierdzi jednak, że do zbliżenia doszło za obopólną zgodą. Dowody z miejsca zbrodni wskazują na Arkadiusza Usowskiego, który był \"opiekunem\" Kańskiej. Dziewczyna wraz z nim uwodziła mężczyzn i wyłudzała od nich pieniądze. W pewnym momencie Ewelina zaczęła robić interesy na własny rachunek, a Usowski rozglądać się za jej następczyniami. Okazuje się też, że żona jednej z ofiar wcześniejszego szantażu zobaczyła nagranie ze spotkania męża z niepełnoletnią dziewczyną i w afekcie zabiła męża.","","",["N"]],"58496771":["Reż.: Brian Gibson.
Samotna Annie wdaje się w romans. Nie wie, że stała się marionetką w rękach gangsterów.","","",["N"]],"58496772":["Reż.: Ringo Lam.
Policjant Jake Riley (Michael Rooker) od lat ściga seryjnego mordercę - piromana (Jean-Claude Van Damme). Szaleniec zabija samotne matki, a pomieszczenia, w którym znajdują się ciała, podpala. Choć Riley przechodzi właśnie na emeryturę, nie zamierza zrezygnować z poszukiwań zabójcy. Tym bardziej że przedstawiciele tajnej rządowej agencji zaproponowali mu właśnie współpracę w ramach pewnego projektu. Przy kolejnej ofierze psychopaty znaleziono jego włos. Agenci - mając do dyspozycji DNA mordercy - postanowili go sklonować. Są przekonani, że replikant doprowadzi ich do sprawcy. Plan nie rozwija się jednak po ich myśli - klon, choć fizycznie rozwinięty, ma psychikę małego dziecka. Co gorsza, dręczony koszmarami i wizjami morderstw ucieka z laboratorium, by szukać mordercy na własną rękę. Jake Riley rusza za nim w pościg. Podwójny powód do radości dla fanów Jeana-Claude'a Van Damme'a - gwiazdor kina akcji wystąpił tu w dwóch rolach, piromana i jego klona. Mimo że fabuła filmu nie jest wyrafinowana, sceny pościgów przyciągają uwagę, a wątek sensacyjny emocjonuje. \"Replikant\", choć zdecydowanie gorszy od takich produkcji Van Damme'a jak \"Strażnik czasu\", czy \"Nagła śmierć\", wyróżnia się pozytywnie na tle ostatnich filmów z udziałem aktora.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2047802.jpg","",[]],"58496773":["Filmiki kręcone w Internecie / Wypadek podczas dokonywania odlewu twarzy
Trójka nastolatków konstruuje manekina z wbudowaną kamerą, by obserwować ludzi. Problem pojawia się, gdy natrafiają na kryminalistów dobijających targu w samochodzie. Michał zostaje pobity, a Iwona uprowadzona. Bartek dzwoni pod 112. Ania i Tomek pod wpływem filmu historycznego wpadają na pomysł zrobienia sobie odlewów twarzy. Mężczyzna nakłada maskę, ale okazuje się, że w masie, której używa, jest powodujący alergię barwnik. Zaczyna się dusić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/195c7bdd1d595c97714cee89907f77e0",["N"]],"58496774":["Atak chuliganów na kebab-bar/Podczas kursu samoobrony dochodzi do wypadku
Monika i jej chłopak, Turek Ali, otwierają kebab. Do lokalu wchodzi dwóch chuliganów, którzy zaczynają wyzywać parę. Dochodzi do szarpaniny, w czasie której kobieta uderza jednego z napastników kasą fiskalną w głowę. Mężczyzna jest nieprzytomny. Paulina, prześladowana przez byłego partnera, idzie na kurs samoobrony. Podczas ćwiczeń koleżanka ją poddusza, w konsekwencji Paulina traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, ma duszności i świszczenie krtani.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d31065abd1c92d83785e31bc1d64d30c",["N"]],"58496775":["Atak intruzów na imprezie/Blogerka internetowa wykorzystuje swoje dziecko do sesji fotograficznych
Na spotkanie towarzyskie grupy nastolatków wchodzi nieproszona para. Jolka i Marcin wyglądają na odurzonych, głośno się zachowują i wzbudzają niepokój imprezowiczów. W pewnym momencie dziewczyną rzuca się na jedną z uczestniczek zabawy z nożem i rani ją w klatkę piersiową. Po narodzinach córki Julia zaczęła prowadzić blog o dzieciach. Od kilku lat robi też sesje modowe z udziałem Poli. Podczas jednej z nich dochodzi do tragedii.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8fae1d11baa20e323ee5d3999c9ef801",["N"]],"58496776":["Dziennik szczęśliwej pani domu
Ginie znana blogerka, Lidia Korzeniowska. Główną podejrzaną w sprawie jest rywalka ofiary, Olga Bobowska, która wysyłała celebrytce wiadomości z pogróżkami. Kobieta ma jednak alibi. Tymczasem znika partner Korzeniowskiej, Jan. Agenci CWŚ znajdują jego ciało na wysypisku śmieci. W grupie podejrzanych znajdują się także były mąż Lidii i jej córka Lena, która nie umiała znaleźć wspólnego języka z matką.","","",["N"]],"58496777":["Zakończywszy studia w USA, Ola wraca do domu rodzinnego. Dziewczyna ma wrażenie, że rodzice starają się coś przed nią zataić. Sprawa jest o tyle dziwna, że pewnego dnia widzi swojego ojca biegającego po parku w przebraniu lisa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58496778":["Janek słyszy kłótnię matki z obcą kobietą. Dowiaduje się, ze jego ojciec pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Przy okazji odkrywa, że nie jest nim Olgierd - mężczyzna, który go wychował. Sprawa się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że opiekun dobrze zna prawdziwego tatę Janka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",["N"]],"58496566":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58496567":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58496568":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58496569":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"58496570":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496571":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496572":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496573":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496574":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496575":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496576":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496577":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"58496578":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496579":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496580":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496581":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496582":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496583":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"58496584":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496585":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496586":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496587":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496588":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496589":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"58496232":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"58496234":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"58496236":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"58496237":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"58496238":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"58496239":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"58496240":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"58496241":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"58496242":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"58496243":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58496244":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58496245":["Lista czterdziestu najgorętszych hitów w Polsce. Widzowie usłyszą najpopularniejsze aktualnie przeboje.","","",[]],"58496246":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"58496247":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"58496249":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"58496250":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"58496251":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","","",[]],"58496252":["\"Warsaw Shore\" w zimowym wydaniu. Ekipa rozrywkowych śmiałków z Warszawy szuka zastrzyku adrenaliny na Podhalu. Będą spędzać czas na imprezach z przystojnymi góralami i pięknymi góralkami, uprawianiu ekstremalnych sportów i szaleństwach na stokach.","","",[]],"58496253":["\"Warsaw Shore\" w zimowym wydaniu. Ekipa rozrywkowych śmiałków z Warszawy szuka zastrzyku adrenaliny na Podhalu. Będą spędzać czas na imprezach z przystojnymi góralami i pięknymi góralkami, uprawianiu ekstremalnych sportów i szaleństwach na stokach.","","",[]],"58496254":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"58496255":["Nowy sezon popularnego programu. W trzeciej odsłonie pojawi się m.in. łamacz niewieścich serc znany z \"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy\" Alan oraz śliczna blondynka Marta, która wystąpiła w \"Warsaw Shore Summer Camp\". Zdjęcia realizowane były na Cyprze.","","",[]],"58496256":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58496257":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58496258":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58496259":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"58496260":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"58496261":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58496335":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496336":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"58496337":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496338":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"58496339":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496340":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"58496341":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496342":["Autorzy programu prezentują siedem powiązanych tematycznie teledysków. Każdy zestaw klipów omawiają zaproszone gwiazdy sceny muzycznej.","","",[]],"58496343":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"58496344":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"58496345":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496346":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"58496347":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"58496348":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"58496349":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco.","","",[]],"58496350":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"58496351":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"58496352":["Niezwykła muzyczna przygoda z Teresą Werner. Piosenkarka razem z Maciejem Smolińskim przedstawi życzenia przysłane przez widzów. Odbiorcy będą mogli także złożyć bliskim życzenia w SMS-ach. Program pełen wietnej muzyki. Nie zabraknie utworów m.in. Mariusza Kalagi czy Dona Wasyla.","","",[]],"58496353":["Prow.: Robert Klatt.
Autorski program lidera zespołu Classic, Roberta Klatta, który prezentuje najciekawsze wydarzenia w muzyce disco polo oraz aktualne notowanie listy przebojów Disco Polo Live. Oprócz dużej dawki najnowszych i kultowych teledysków w każdym odcinku programu pojawiają się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą widzom swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.","","",[]],"58496354":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"58496355":["Nagrania występów samych najlepszych zespołów grających muzykę disco polo. Kamery towarzyszą artystom w trakcie koncertów na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Wśród wykonawców nie zabraknie takich grup jak m.in. Boys, Akcent, Weekend, Mig, Power Play. Widzów czeka niezapomniana muzyczna przygoda.","","",[]],"58496356":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58496357":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"58496358":["Największe gwiazdy muzyki disco polo zagrają ze swoich domów. Wokaliści i zespoły będą dawać koncerty bez publiczności prosto z łąk, ogrodów i domów kultury. Nie zabraknie najbardziej utalentowanych mistrzów gatunku, a wśród nich warto wymienić: After Party, Andre, Camasutrę, Top Girls, Weekend, Mig, Czadomana oraz Power Play. W każdym odcinku pojawi się około 2-3 recitale z repertuarem uwzględniającym klasyki, ale i nowe utwory. Oprócz występów znajdzie się czas także rozmowy z artystami prowadzone przez Maćka Smolińskiego i Kamila Górskiego.","","",[]],"58496359":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco.","","",[]],"58496360":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"58496204":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58496205":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"58496206":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"58496207":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496208":["Głównym celem programu jest zestawienie muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych z najnowszymi przebojami tego gatunku.","","",[]],"58496209":["Program, który przeniesie widzów do lat 90. Twórcy prezentują najlepsze utwory, które po dziś dzień grają w naszych sercach.","","",[]],"58496210":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"58496211":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496212":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58496213":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"58496214":["Znajomy Dara, mechanik Marek, poszukuje nowego pracownika do swojego warsztatu. Na ofertę odpowiada zdesperowana Katarzyna. Kobieta, aby dostać tę pracę zmuszona jest przebrać się za mężczyznę.","","",["N"]],"58496215":["Osiemnastoletnia Kasia lubi dobrą zabawę. Dziewczyna w każdy weekend potajemnie wychodzi z koleżanką do klubu. Robi to wbrew swojej matce, która chce, by córka poszła do zakonu.","","",["N"]],"58496216":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496217":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496218":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"58496219":["Głównym celem programu jest zestawienie muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych z najnowszymi przebojami tego gatunku.","","",[]],"58496220":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"58496221":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"58496222":["Łukasz, pracownik zagranicznej korporacji, jest bardzo przesądny. Podczas wycieczki rowerowej spotyka Cygankę, która rzuca na niego klątwę. Powoduje to wiele negatywnych zdarzeń w jego życiu. Mężczyzna postanawia odnaleźć kobietę, by zdjęła z niego zły urok. Klaudia od jakiegoś czasu źle się czuje. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Daria odkrywa, że Max jest oszustem.","","",["N"]],"58496223":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58496224":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58496225":["Głównym celem programu jest zestawienie muzyki disco polo z lat dziewięćdziesiątych z najnowszymi przebojami tego gatunku.","","",[]],"58496226":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496227":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58496228":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58496229":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"58496230":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"58496231":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"58496919":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"58496920":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"58496921":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"58496922":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58496923":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"58496924":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58496925":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"58496926":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58496927":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"58496928":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"58496929":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"58496779":["Najważniejszym wydarzeniem pierwszej w 2021 roku gali organizowanej przez grupę Babilion Promotion był pojedynek Eweliny Pękalskiej z Lottą Loikkanen o tytuł mistrzyni Europy w wadze muszej. Rywalka Polki poprzednio walczyła w grudniu 2019 roku. Wówczas przegrała walkę z Sarah Bormann, której stawką były trzy pasy w kategorii junior muszej, w tym ten przyznawany przez federację WBF. Podczas tych zawodów rękawice skrzyżowali też m.in. Michał Królik i Jakub Dobrzyński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58496780":["Widzew Łódź przed tygodniem podzielił się punktami z Miedzią Legnica i pierwsza szóstka rozgrywek uciekła łodzianom na sześć oczek. Apklan Resovia spisała się jeszcze gorzej, przegrywając z ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów. Był to trzeci z kolei mecz bez zwycięstwa rzeszowian w lidze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58496781":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. W turnieju w Rzymie grają także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067075.jpg","",[]],"58496782":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. W turnieju w Rzymie grają także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58496783":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. W turnieju w Rzymie grają także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58525298":["Spotkanie Białorusi ze Szwajcarią zakończy zmagania w turnieju kwalifikacyjnym w grupie A. Faworytkami są reprezentantki Białorusi, które nieprzerwanie od 2013 roku meldowały się w turnieju finałowym mistrzostw Europy. W 2017 roku zajęły 7. miejsce, a podczas ostatniego czempionatu zostały sklasyfikowane na 22. pozycji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58496785":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. W turnieju w Rzymie grają także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58496786":["Paris Saint-Germain jeszcze niedawno mógł myśleć o potrójnej koronie w tym sezonie. Przegrał jednak półfinał Ligi Mistrzów z Manchesterem City, a w ostatniej kolejce ligi francuskiej tylko zremisował z ekipą Stade Rennais i dwie kolejki przed końcem rozgrywek traci do lidera trzy punkty. Puchar Francji może być więc ostatnią nadzieją dla naszpikowanej gwiazdami paryskiej drużyny na zdobycie trofeum. W lidze PSG pokonało Montpellier HSC dwukrotnie - na wyjeździe 3:1 i na własnym stadionie 4:0.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496787":["Walczący o utrzymanie GKS Bełchatów podejmuje Arkę Gdynia. Drużyna z Trójmiasta notuje obecnie niezłe wyniki. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych była niepokonana, trzy razy zdobywając komplet punktów. Powody do radości po ostatnim meczu mieli także bełchatowianie, którzy pokonali Apklan Resovię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58496788":["Jeden z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy, Rafał Jackiewicz, skrzyżuje rękawice z Łukaszem Staniochem, który w zawodowym ringu debiutował pod koniec 2019 roku. W swojej ostatniej walce zawodnik ze Szczecina pokonał na punkty Przemysława Gorgonia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58496789":["Klasyk Eredivisie zawsze wzbudza duże emocje wśród kibiców futbolu nie tylko w Holandii. Nie inaczej powinno być tym razem, mimo że dla Ajaksu mecz na De Kuip ma tak naprawdę charakter towarzyski. Nikt mu już bowiem nie odbierze kolejnego tytułu mistrza kraju. Feyenoord natomiast wciąż nie jest pewny piątego miejsca na mecie sezonu, dającego szansę na występ w europejskich pucharach. Piłkarzom Dicka Advocaata powinno więc bardziej zależeć na zwycięstwie w tym spotkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496790":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. Z kolei polscy fani tenisa po cichu liczą na to, że Hubert Hurkacz zdoła powtórzyć swój sukces z Miami, gdzie okazał się najlepszy. W turnieju w Rzymie wystąpią także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58496791":["Portland Timbers podejmuje zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej Seattle Sounders. Goście w pierwszych trzech meczach sezonu nie ponieśli jeszcze porażki, ich dorobek to dwa zwycięstwa i remis. Gospodarze mają na swoim koncie dwie przegrane i jeden triumf. Barw Portland Timbers broni Jarosław Niezgoda, ale polski napastnik nie znalazł dotychczas uznania w oczach trenera i jeszcze nie wystąpił w żadnym spotkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496792":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057491.jpg","",["JM"]],"58535930":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58590429":["Program podsumowujący każdą serię spotkań MLS. Kibice zobaczą w nim m.in. fragmenty meczów takich drużyn jak Los Angeles Galaxy, Atlanta United czy Chicago Fire. Barw tego ostatniego zespołu broni były piłkarz Jagiellonii, Przemysław Frankowski.","","",[]],"58535931":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. Z kolei polscy fani tenisa po cichu liczą na to, że Hubert Hurkacz zdoła powtórzyć swój sukces z Miami, gdzie okazał się najlepszy. W turnieju w Rzymie wystąpią także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58590430":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"58605291":["Mityng w stolicy Japonii jest określany mianem oficjalnej próby przed igrzyskami olimpijskimi, które w dniach 23 lipca - 8 sierpnia mają odbyć się w tym mieście. W zawodach wezmą udział m.in. najlepsi japońscy lekkoatleci, a wśród nich sprinterzy Yuki Koike i Yoshihide Kiryum, specjalistka od dłuższych dystansów Nozomi Tanaka oraz skoczek w dal Shotaro Shiroyama.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",[]],"58496797":["Pula nagród 78. edycji Italian Open wynosi prawie 2,1 mln euro. Tytułu wywalczonego w ubiegłym roku broni Novak Djoković. Włoscy kibice trzymają kciuki za swojego faworyta Mattea Berrettiniego. W turnieju w Rzymie grają także m.in. Danił Miedwiediew, Rafael Nadal oraz Alexander Zverev.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58496798":["Zespół z Filadelfii w miniony weekend pokonał 2:0 Chicago Fire. Było to jego pierwsze zwycięstwo w tym sezonie MLS. Kacper Przybyłko i spółka chcą pójść za ciosem i sięgnąć po kolejny komplet punktów. Czekające ich zadanie nie jest łatwe. New England Revolution z Adamem Buksą w składzie co prawda przegrali swój poprzedni mecz, z Nashville SC 0:2, ale wcześniej pokonali DC United i Atlantę United.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496799":["Najciekawsze wydarzenia gali KSW 55, która 10 października odbyła się w Łodzi. Scott Askham po raz pierwszy bronił pasa mistrza w kategorii średniej, który zdobył w grudniu 2019 roku po zwycięstwie nad... Mamedem Khalidovem. Urodzony w Groznym wojownik zamierzał zrewanżować się Anglikowi za tamtą porażkę. Podczas tych zawodów naprzeciw siebie stanęli też m.in. Michał Materla i Aleksander Ilić oraz Damian Janikowski i Andreas Gustafsson.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496811":["Program dla fanów rodeo. Znajdą się w nim relacje z zawodów organizowanych przez organizację PBR (Professional Bull Riders), w których biorą udział kowboje m.in. z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Australii i Nowej Zelandii.","","",[]],"58496812":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58496813":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057491.jpg","",["JM"]],"58496814":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58496815":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2057491.jpg","",["JM"]],"58496816":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58590431":["Za plecami Ajaksu trwa walka o drugie miejsce dające prawo gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. PSV Eindhoven ma obecnie punkt przewagi nad trzecim w tabeli AZ Alkmaar. Willem II z kolei rywalizuje z kilkoma innymi zespołami o ligowy byt. Na razie zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję w tabeli, ale wyprzedza tylko o jedno oczko szesnasty w zestawieniu Emmen.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496818":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58590432":["Za plecami Ajaksu trwa walka o drugie miejsce dające prawo gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. PSV Eindhoven ma obecnie punkt przewagi nad trzecim w tabeli AZ Alkmaar. Willem II z kolei rywalizuje z kilkoma innymi zespołami o ligowy byt. Na razie zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję w tabeli, ale wyprzedza tylko o jedno oczko szesnasty w zestawieniu Emmen.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496820":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58496821":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"58496822":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58605292":["Najciekawsze fragmenty zawodów, które odbyły się 14 listopada 2020 roku w Warszawie. W walce wieczoru zmierzyli się mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić i legenda KSW, Michał Materla. Pojedynek został zakontraktowany w limicie dywizji średniej. Ciekawie zapowiadało się także starcie, w którym Tomasz Narkun po raz piąty bronił tytułu mistrza wagi półciężkiej. Jego rywalem był niepokonany w zawodowej karierze Ivan Erlsan.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496824":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58605293":["Najciekawsze fragmenty zawodów, które odbyły się 14 listopada 2020 roku w Warszawie. W walce wieczoru zmierzyli się mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić i legenda KSW, Michał Materla. Pojedynek został zakontraktowany w limicie dywizji średniej. Ciekawie zapowiadało się także starcie, w którym Tomasz Narkun po raz piąty bronił tytułu mistrza wagi półciężkiej. Jego rywalem był niepokonany w zawodowej karierze Ivan Erlsan.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496826":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58496827":["FC Porto - Celtic Glasgow (2003)
odcinek","","",[]],"58496828":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"58590433":["Klasyk Eredivisie zawsze wzbudza duże emocje wśród kibiców futbolu nie tylko w Holandii. Nie inaczej powinno być tym razem, mimo że dla Ajaksu mecz na De Kuip ma tak naprawdę charakter towarzyski. Nikt mu już bowiem nie odbierze kolejnego tytułu mistrza kraju. Feyenoord natomiast wciąż nie jest pewny piątego miejsca na mecie sezonu, dającego szansę na występ w europejskich pucharach. Piłkarzom Dicka Advocaata powinno więc bardziej zależeć na zwycięstwie w tym spotkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58539661":["Zaległe spotkanie 23. kolejki. W przypadku wygranej Sparta będzie miała tyle samo punktów co wicelider rozgrywek FK Jablonec. Viktoria, nawet jeśli zwycięży w stolicy Czech, pozostanie na piątym miejscu. W poprzednim meczu ligowym podopieczni Pavla Vrby pokonali 3:1 Banik Ostrawa. Piłkarze z Pilzna natomiast tylko zremisowali z przedostatnim w tabeli 1. FK Pribram 3:3.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"58496831":["Widzew Łódź przed tygodniem podzielił się punktami z Miedzią Legnica i pierwsza szóstka rozgrywek uciekła łodzianom na sześć oczek. Apklan Resovia spisała się jeszcze gorzej, przegrywając z ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów. Był to trzeci z kolei mecz bez zwycięstwa rzeszowian w lidze.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"58496832":["Spotkanie Białorusi ze Szwajcarią zakończy zmagania w turnieju kwalifikacyjnym w grupie A. Faworytkami są reprezentantki Białorusi, które nieprzerwanie od 2013 roku meldowały się w turnieju finałowym mistrzostw Europy. W 2017 roku zajęły 7. miejsce, a podczas ostatniego czempionatu zostały sklasyfikowane na 22. pozycji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"58605294":["Podczas gali FEN 27 w Szczecinie Polak po raz trzeci będzie bronił pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Rywal Rębeckiego wygrał pięć pojedynków z rzędu i z pewnością postawi mu trudne warunki. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Wojciecha Janusza i Adama Kowalskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496800":["Głównym wydarzeniem wieczoru była walka rewanżowa czterdziestoletniego Rafała Jackiewicza z pięć lat młodszym Robertem Świerzbińskim pochodzącym z Białegostoku. Pod koniec maja 2018 roku dość niespodziewanie zwyciężył Świerzbiński. Przed własną publicznością chciał znów rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"58496801":["Wielu ekspertów zajmujących się mieszanymi sztukami walki zarzucało Kevinowi Szaflarskiemu, że nie mierzył się dotąd z naprawdę klasowym rywalem. 26-latek jest jednak przekonany o swoich umiejętnościach i choć traktuje Filipa Stawowego z należytym szacunkiem, zapowiada wygraną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496802":["W hali białostockiego lodowiska Przemysław Gorgoń skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Ugandy Faroukiem Daku. 35-letni rywal Polaka jest niezwykle doświadczony. Bił się m.in. o pas IBF. Walczył też z innymi reprezentantami naszego kraju. Z Robertem Parzęczewskim i Dariuszem Sękiem przegrał na punkty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58496803":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"58496804":["W pojedynku wieczoru zmierzyli się Jacek Chruślicki i Mateusz Cielepała. Dla Chruślickiego była to piąta, a dla Cielepały dopiero druga walka w zawodowej karierze. Podczas zawodów rękawice skrzyżowali także m.in. Maksym Hardzeika i Bartłomiej Grafka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"58496805":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"58496806":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"58496807":["Zwycięzca tego pojedynku zdobędzie pas mistrzowski w wadze półśredniej. Polscy kibice liczą na Roberta Bryczka, który znany jest m.in. z pokonania Alexandra Begmana. Jego przeciwnik, Virgiliu Frasineac, nie przegrał swoich ostatnich siedmiu walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",["N"]],"58496808":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"58496809":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991906.jpg","",[]],"58496810":["Niepokonany polski pięściarz staje przed szansą odniesienia dziewiętnastego zwycięstwa na zawodowym ringu. Dla Amerykanina to nie pierwszy pojedynek z rywalem z Polski. Wcześniej m.in. dwukrotnie przegrał z Arturem Szpilką i uległ Andrzejowi Gołocie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"58496717":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"58496718":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"58496719":["Wiosna Ludów
Wiek XIX to czas wielkich wynalazków, przemian społecznych i wspaniałej literatury. Mistrz i narrator snują swoją opowieść o lokomotywie, powstaniach, które ogarnęły całą Europę, i zjednoczeniu Włoch. To wszystko działo się podczas Wiosny Ludów.","","",[]],"58496720":["W niewielkiej wsi Cerkiew mieszka pani Iwona z córkami oraz wujem Edwardem. Kobieta pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny. Jako dziecko przyjęli ją pod swój dach wujek i ciotka, którzy wychowali panią Iwonę jako własne dziecko. Po latach kobieta odeszła od swojego partnera i teraz samotnie wychowuje dwie córki. Edward jest dla nich dziadkiem. Rodziny nie stać jednak na remont mieszkania, w którym nie ma łazienki, a pomieszczenia ogrzewają dwa dymiące piece. Dziewczynki muszą dzielić pokój z matką. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",["JM"]],"58496721":["Oda do Kayah
W odwiedziny do Skalskich przychodzi ojciec Karoliny, Witold. Okazuje się sympatycznym starszym panem z wielkim poczuciem humoru. Witold zaprzyjaźnia się z Franią i zaprasza ją na koncert Kayah. Frania jest tym bardzo podekscytowana. Karolina udaje, że przyjaźń niani i Witolda nic ją nie obchodzi, ale jest bardzo zazdrosna. Na dodatek przyłapuje ich w sytuacji, którą odbiera jako zaloty. Konrad sugeruje Karolinie, że Frania może zostać jej... macochą.","","",[]],"58496722":["Niania porywaczka
Frania pomaga na przystanku kobiecie, która ma pod opieką kilkoro dzieci i mnóstwo bagażu. Gdy bierze na ręce niemowlę, jego matka znika w tramwaju porwana przez tłum. Frania zostaje na ulicy z obcym dzieckiem w ramionach, zabiera więc je do domu Skalskich. Cała rodzina jest zauroczona niemowlęciem. Wtedy w telewizji ukazuje się portret pamięciowy Frani i informacja o porwaniu dziecka.","","",[]],"58496723":["Jak zostać astronautą
Ola i Milena przejdą kosmiczną rekrutację, która wykaże, czy nadają się do lotu w kosmos. Dowiedzą się, jakie cechy musi mieć kandydat na astronautę oraz jak wygląda codzienne życie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Gościem specjalnym odcinka będzie Mirosław Hermaszewski, który opowie o swojej podróży na orbitę w 1978 roku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a172e8f07844cc1e5fb0761c41a246b9",["N"]],"58496724":["Jak się podnieść po porażce","","",[]],"58496725":["Sam
W związku ze zbliżającym się świętem dywizji do dziadka przyjeżdża z USA znajomy major wraz ze swoim wnukiem o imieniu Sam. Ponieważ na uroczystość mężczyźni muszą iść sami, gospodarz prosi Kubę, by zaopiekował się dzieckiem. Chłopak, który nie ma doświadczenia w roli niani, jest przerażony. Gdy goście w końcu przybywają, ku jego zdziwieniu okazuje się, że oczekiwanym dzieckiem jest piękna dziewczyna. Tymczasem Alutka wpada na pomysł kupienia domku w górach. Jędrula, który ma słabość do romantycznych planów żony, wyraża zgodę. Kobieta zaczyna poszukiwania wymarzonej posiadłości.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7844",["N"]],"58496726":["Karolashimaru Krawczykobono
Kierownik Barczak nakłania Karola do udziału w spartakiadzie tramwajarzy i zapisuje go na zawody sumo. Nieszczęśliwy Krawczyk stara się dowiedzieć czegoś o japońskich zapasach. Okazuje się, że dużą wiedzą na ten temat dysponuje mama Alinki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/939e3ac1fac0873575ba52800c0959d2",[]],"58496727":["Chrześcijaństwo stanowiło główny prąd decydujący o tożsamości Europy już od Średniowiecza. Wiele wierzeń i idei, które kształtowały Europę pochodziło jednak ze Wschodu. Dotyczy to nawet samego chrześcijaństwa.","","",[]],"58496728":["W Średniowieczu Europę niszczyły wojny i głód. Zainspirowany tym wspólnym cierpieniem Renesans ponownie odkrył sztukę oraz naukę, torując drogę nowoczesności.","","",[]],"58496729":["Ameryka
Bohaterowie serii przenoszą się za ocean i dowiadują, jak w ciągu dwóch stuleci powstały Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Towarzyszą też angielskim pielgrzymom z \"Mayflower\", przyglądają spotkaniu kolonistów z Indianami i stają się świadkami ogłoszenia Deklaracji Niepodległości.","","",[]],"58496730":["Och, piękna epoka
Ostatnie dekady XIX wieku to belle époque - okres rozkwitu przemysłu, postępu technicznego i względnego spokoju politycznego. To również czasy, w których powstają liczne ruchy socjalistyczne i rewolucyjne. Tę epokę przerywa jednak wybuch I wojny światowej w 1914 roku i rewolucji październikowej w 1917 roku.","","",[]],"58496731":["Gigantyczny kciuk / Małpka fotografem","","",[]],"58496732":["Każdy potrzebuje babci
W domu spokojnej starości trwa remont i babcia Frani, Apolonia, musi wyprowadzić się na kilka dni. Teresa przyprowadza ją do domu Skalskich. Niestety ani Maks, ani Frania nie zdają sobie sprawy, ile kłopotów może przysporzyć jedna żywotna staruszka.","","",[]],"58496733":["Frania numer dwa
Po feriach wielkanocnych dzieci idą do szkoły. W podstawówce Adasia rozpoczynają się zajęcia na basenie, co przysparza chłopcu nowych, krępujących problemów, z których zwierza się Frani. Tymczasem Maks po raz pierwszy daje się namówić na wieczorne wyjście do klubu, gdzie poznaje bardzo podobną do Frani - Hanię. Niania cieszy się z jego szczęścia, za to Konrad usilnie sugeruje Maksowi, że zadowala się tylko imitacją Frani.","","",["N"]],"58496734":["Zabójcze paluszki
Karolina chce dotrzeć do cenionego krytyka, aby wystawił premierze filmowej Maksa dobre recenzje. Dzięki Zuzi, która chodzi do szkoły z synem recenzenta, aranżuje spotkanie. Chłopiec bardzo denerwuje nianię. Zirytowana jego zachowaniem podczas wspólnego spaceru uderza go bagietką. Jego ojciec jest oburzony i żąda przeprosin. Aby go uspokoić, Konrad serwuje pyszne paluszki. Maks jest przekonany, że po incydencie krytyk wystawi niepochlebne recenzje.","","",["N"]],"58496735":["Wybór Frani
Frania dowiaduje się, że jej były chłopak, Daniel Jarosiński (Artur Dziurman), rozstał się właśnie ze swoją dziewczyną. Koleżanka Jolka namawia ją, by odwiedziła go w dawnym miejscu pracy. Niania wybiera się więc do salonu sukien ślubnych. Zachwycony nią Daniel od razu się oświadcza. Frania nie wie, co mu odpowiedzieć. Nie chce zostać starą panną, ale też ciężko byłoby jej rozstać się z rodziną Skalskich. Pod presją matki przyjmuje oświadczyny.","","",["N"]],"58496736":["Fatimskie tajemnice - czy Maryja uratuje nasz świat","","",[]],"58496737":["Pani Agnieszka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mimo choroby udało jej się założyć rodzinę - ma męża Wojtka i syna Szymona. Chłopiec ma uszkodzoną jedną nerkę. Rodzice wszystko podporządkowali jego leczeniu. Pan Wojtek pracuje dorywczo, bo w każdym tygodniu kilka dni musi poświęcić synowi, niekiedy także niepełnosprawnej żonie. Rodzina mieszka w jednym, zagrzybionym pokoju, bez kanalizacji, bez łazienki, dom ma tylko 27 metrów kwadratowych. Na szczęście architektka Martyna już z daleka wypatrzyła poddasze nadające się do adaptacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835375.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/56294214ab9b2d0bde3d238077be2d48",["JM"]],"58496738":["Ekipa programu dociera na Kaszuby. W Żukowie mieszka pięcioosobowa rodzina Hermannów. Pani Joanna i pan Rafał mieli bardzo trudne dzieciństwo, dlatego ogromnie im zależy, aby ich dzieci miały kochającą się rodzinę i ciepły oraz bezpieczny dom. Niestety ich własne lokum nie nadaje się do zamieszkania. To stary budynek w stanie surowym, który pan Rafał remontuje sam wieczorami, po pracy. Małżeństwo z trójką dzieci mieszka w wynajmowanym pomieszczeniu garażowym, które musi opuścić za kilka tygodni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835375.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d61bf842ba604c8febbe16e40ba149e",["JM"]],"58496739":["W Średniowieczu Europę niszczyły wojny i głód. Zainspirowany tym wspólnym cierpieniem Renesans ponownie odkrył sztukę oraz naukę, torując drogę nowoczesności.","","",[]],"58496740":["Andżelika i Dominik wspólnie wychowują dwie córeczki, Julkę i Adę. W prezencie od rodziców otrzymali połowę niewielkiego domu. Para planowała ślub i bajkowe życie. Ich marzenia przerwał jednak wypadek, w wyniku którego Dominik doznał poważnego urazu głowy. Lekarze nie dawali mu dużych szans na przeżycie. Mężczyzna wrócił do bliskich, nie jest jednak w stanie pracować. Rodzina gnieździ się w jednym maleńkim pokoju i nie ma nadziei na odmianę losu. Wszystko się zmienia, gdy do drzwi puka ekipa Katarzyny Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",["JM"]],"58496741":["Historia Sebastiana Grzywacza, który jest ociemniały, ale radzi sobie lepiej niż niejedna w pełni sprawna osoba. Fascynują go sporty walki - trenuje m.in krav magę i jiu-jitsu. Mężczyzna pracuje w fundacji i prowadzi w szkołach warsztaty dla dzieci - pokazuje im, że niepełnosprawni można żyć normalnie. Uwielbia adrenalinę, a przez życie idzie wraz ze swoim ukochanym synkiem, Frankiem, oraz psem przewodnikiem, Rolkiem. Kolejnym bohaterem programu jest Grzegorz Papis. Wskutek nieszczęśliwego wypadku porusza się on na wózku inwalidzkim. Sport towarzyszy mu od zawsze. Aktualnie skupia się na trenowaniu tenisa stołowego, gra z osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. To człowiek o wielkiej woli walki, który motywuje innych do działania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/68d5ad873fd3c172f495f673a63fa46a",[]],"58496742":["Tym razem historię swojego życia zaprezentuje Krzysztof Jarzębski, który podróżuje po świecie na rowerze. Odnosił także liczne sukcesy w dziesięcioboju. Jest człowiekiem, który ciągle stara się przezwyciężać własne ograniczenia i nieustannie rzuca sobie nowe wyzwania. Bartosz Bierowiec za sprawą wypraw w towarzystwie ojca od dziecka pasjonuje się żeglarstwem, obecnie jednak trenuje biegi narciarskie. Jest optymistą, który nie wyobraża sobie życia bez sportu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3efe1ce6236af103abbd1d1ab077e4fb",["N"]],"58496743":["Gospodyni programu zaprasza na kuchnię włoską. Na początek zrobi focaccię z oliwkami. Następnie przyrządzi makaron z sosem pomidorowym. Z kolei na deser, uwielbianą przez Włochów, tartę cytrynową. Ewa Wachowicz odwiedzi również włoską restaurację i pokaże, jak powstaje tradycyjny makaron.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2871b4ff53cf74c1f8f6d2e9b9a4fe2",["AD"]],"58496744":["Sowia Wola to niewielka miejscowość na skraju Puszczy Kampinoskiej. W jej okolicach mieszka Klaudia i jej bracia - Dawid i Wiktor. Opiekuje się nimi babcia, pani Barbara. Matka nastolatków zmarła kilka miesięcy wcześniej. Dzieciaki starają się uporać z tragedią. Ich dom nie jest jednak miejscem, które temu sprzyja. Pomieszczenia ogrzewa tylko niewielki piecyk, nie ma łazienki, a toaleta znajduje się na zewnątrz, w pomieszczeniu gospodarczym. Dach budynku pokrywa eternit. Ekipa programu spróbuje pomóc pani Barbarze i jej wnukom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2067076.jpg","",[]],"58496745":["W tym odcinku prowadząca przybliży kuchnię azjatycką. Gotowanie zacznie się od zrobienia zupy wietnamskiej - na orientalnym rosole oraz wieprzowinie. Następnie usmaży kurczaka po chińsku, do którego przygotuje ostry sos słodko-kwaśny. Natomiast na deser przyrządzi ryż jaśminowy po tajsku - gotowany w mleczku kokosowym, podany z kawałkami soczystego mango.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/08fbf09ee7f37b617f5341f40590b03a",["AD"]],"58496746":["Sum na zrywkę
Adam i jego towarzysz polują na największego drapieżnika w polskich wodach - suma. Połów wymaga specjalnej techniki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b7e814fb6129187f7f2ec695d649b9d2",["JM"]],"58496747":["Krąpie z koszyka
Wyjątkowo niski poziom wody w Bugu spowodował, że w tym roku ryby nie miały wiele głębokich kryjówek. Adam wraz ze swoim gościem używając wędki z koszykiem łowili krąpie. Oprócz nich na haczyku pojawiło się kilka egzotycznych ryb. Twórcy programu przedstawiają niezwykłe okoliczności przyrody, ciekawostki biologiczne i wędkarskie refleksje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5cf395d616027e1f31e91dce4cf06e1d",["JM"]],"58496262":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"58496263":["Sprawa Agaty
Do pracowników redakcji zgłasza się matka 12-letniej Agatki. Przed cztery laty dziewczynka została zamordowana. Pomimo wysiłków policji do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy tej straszliwej zbrodni, w końcu śledztwo zamknięto. Zdesperowana kobieta prosi, żeby dziennikarze nagłośnili temat. Jest przekonana, że dzięki temu uda się schwytać zabójcę jej córki. Na polecenie Alicji sprawą mają się zająć Marek i Basia.","","",[]],"58496264":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"58496265":["Fabryka broni, polar, czarne skrzynki
Twórcy zadają sobie pytanie, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni. Przeprowadzą eksperyment, aby to ustalić.","","",[]],"58496266":["Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D
Twórcy programu przyjrzą się przebiegowi eksperymentu, którego celem jest ustalenie, która kabina w toaletach publicznych jest najbardziej oblegana, a w której jest najczyściej. Omówią również nowinki naukowo - technologiczne.","","",[]],"58496267":["Powrót do Zbójna
W zimie 1945 roku okolice Golubia Dobrzynia były areną bezładnego odwrotu armii niemieckiej. Naciskani przez Rosjan, bombardowani z powietrza, pozbawieni paliwa Niemcy masowo znaczyli opuszczonymi pojazdami swój szlak. Jakiś czas temu prowadzący poszukiwali jednego z takich pojazdów zatopionego w zbójeńskim jeziorze. Niestety, po dokładnym zbadaniu wskazanego miejsca nie potwierdzili opowieści świadków. Teraz pojawił się nowy ślad. Znaleziony przez zaprzyjaźnione stowarzyszenie fragment pancerza wskazuje na legendarną Panterę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6016f99b1eb9baab172f023c37c4470",[]],"58496268":["Na horyzoncie majaczy koniec sezonu wyrębu, więc bohaterowie programu zaczynają podejmować większe ryzyko, by utrzymać się w czołówce stawki. Jimmy Smith po raz pierwszy od trzech lat eksploruje głębiny rzeki Suwannee. Przekonamy się, czy zdoła pokonać swoje lęki. Na bagnach Shelby również decyduje się stawić czoło staremu wrogowi - ponownie zabiera się za bal, któremu nie dał rady w ubiegłym sezonie. W Montanie drwale z ekipy Siderius Logging zachowują się nieco beztrosko, a zespół Rygaarda eksploatuje harwestera do granic jego możliwości.","","",[]],"58496269":["Oba zespoły Gabe'a Rygaarda znów pracują razem, ale okazuje się, że zadawnione konflikty między drwalami przybrały jeszcze na sile. Na Florydzie sojusz między Buckiem a Jamesem Smithem kończy się w nieprzyjemnej atmosferze. Gdy na Alasce Joe szarżuje, reszta ekipy musi się kryć. Na bagnach Luizjany Shelby Stanga nie odpuści, dopóki nie dokona zemsty. W New Hampshire do wyścigu dołączają dwa zespoły drwali, którzy w pracy wykorzystują woły.","","",[]],"58496270":["Clarkowie prowadzą poszukiwania w okolicy starych szybów, gdy Greg natrafia na rzadki meteoryt, który może być wart tysiące dolarów. Udaje im się też znaleźć niewielką ilość złota, w mętnej wodzie przy starej tamie. Przebita opona w wywrotce oznacza dla Verna i jego wspólników zmniejszenie produkcji o połowę i rachunek za naprawę na 7,5 tysiąca dolarów. Mahoneyowie jadą 400 kilometrów na północ od swojej bazy, podążając za wskazówkami ze starej mapy, która należała do ojca Teda.","","",[]],"58496271":["W kulturach na całym świecie nie brakuje opowieści o dziwnych postaciach - olbrzymach, herosach dysponujących boskimi mocami czy istotach o ludzkiej sylwetce, lecz obdarzonych skrzydłami. Twórcy serii zastanawiają się, czy za opisami aniołów i ich wizyt nie kryje się prawda o spotkaniu z kosmitami. Dokumentaliści zadają również pytania o to, czy na Ziemi naprawdę żyły olbrzymy i czy mogły one pochodzić z innej planety. Być może powstanie gigantów było efektem eksperymentów genetycznych dokonywanych przez obcych na naszych przodkach.","","",[]],"58496272":["Kolekcjoner militariów Bruce Crompton udaje się na Filipiny. Razem z Freddym odnajdują broń artyleryjską z czasów japońskiej okupacji podczas II wojny światowej.","","",[]],"58496273":["Handlarze udają się do kalifornijskiego miasta Orange, by tam polować na okazje podczas aukcji magazynowych. W ręce Ivy'ego trafia niezwykłe narzędzie. Szczęście jednak opuszcza Mary.","","",[]],"58496274":["Tym razem handlarze starociami wyruszają na aukcję w Moreno Valley. Dave upatruje sobie magazyn, którego zawartość wydaje mu się interesująca, ale głośno narzeka, że są tam same rupiecie. Brandi i Jarrod nie dają się nabrać na te sztuczki, ale Hester i tak wygrywa licytację. W schowku znajduje sporo narzędzi, które może sprzedać z zyskiem. Zastanawia go dziwny kombinezon, który był w jednej z walizek. Postanawia zapytać o niego kaskadera.","","",[]],"58496275":["W ręce Dave'a trafia zaskakujące urządzenie medyczne. Tymczasem Renemu udaje się kupić zawartość magazynu pełnego mebli, co zawsze przynosi spore zyski. Z kolei Ivy znajduje coś nieoczekiwanego.","","",[]],"58496276":["Handlarze udają się do kalifornijskiego miasta Costa Mesa. Rene trafia na nieoczekiwane nowinki techniczne, a Darrell wyrusza w podróż na przełaj. Z kolei Kenny dostaje szansę zrobienia kariery.","","",[]],"58496277":["Squaw Valley to jeden z największych w Stanach Zjednoczonych kurortów narciarskich. Dyrektor wykonawczy Andy Werth pragnie rozszerzyć działalność tego oraz jeszcze jednego obiektu i zapewnić im miejsce wśród światowej sławy kompleksów tego rodzaju. Miłości do przyrody nauczył Andy'ego jego dziadek. Biznesmen od zawsze był związany z górami. Po nabyciu nowego ośrodka, Alpine Meadows, Andy stracił bezpośredni kontakt ze swoimi pracownikami, chce to jednak zmienić. W tej przygodzie pomoże mu złoty medalista olimpijski Johnny Moseley. Podczas trwania programu Andy przekona się, że jego podwładni wiele poświęcają dla posady w górskim kurorcie.","","",[]],"58496278":["Fatburger powstał w latach 50. jako miejsce spotkań dla muzyków. Firma szybko osiągnęła międzynarodowy sukces, a swoje powodzenie zawdzięcza burgerom, które wielu przywodzą na myśl wspomnienia z rodzinnego domu. Dyrektor wykonawczy przedsiębiorstwa Andy Wiederhorn ma za sobą trudną przeszłość - za swoje nie do końca legalne interesy został skazany na czternaście miesięcy więzienia. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże mu rozpocząć nowy etap w życiu prywatnym i zawodowym. W trakcie tej przygody biznesmen poznaje historie pracowników, którzy również zmagają się z wieloma tragediami. Niektórzy z nich pokonali uzależniania, inni stracili bliskich lub zostali z nimi rozdzieleni.","","",[]],"58496279":["Clarkowie prowadzą poszukiwania w okolicy starych szybów, gdy Greg natrafia na rzadki meteoryt, który może być wart tysiące dolarów. Udaje im się też znaleźć niewielką ilość złota, w mętnej wodzie przy starej tamie. Przebita opona w wywrotce oznacza dla Verna i jego wspólników zmniejszenie produkcji o połowę i rachunek za naprawę na 7,5 tysiąca dolarów. Mahoneyowie jadą 400 kilometrów na północ od swojej bazy, podążając za wskazówkami ze starej mapy, która należała do ojca Teda.","","",[]],"58496280":["W wielu kluczowych momentach w dziejach ludzkości dochodziło do niewytłumaczalnych zdarzeń. Twórcy programu przywołują dziwne obiekty, jakie widziano nad polami bitew, tajemnicze okoliczności, w których ginęły całe cywilizacje, szukając dowodów ingerencji kosmitów w losy Ziemian. Pasjonaci paleoastronautyki uważają, że obcy odegrali istotną rolę w naszej historii i być może wciąż z uwagą śledzą postępy ludzkości. Zwolennicy tej teorii szukają jej potwierdzenia także w wypowiedziach ważnych urzędników, takich jak były kanadyjski minister obrony Paul Hellyer.","","",[]],"58496281":["Twórcy serii poszukują śladów kosmitów na Ziemi, które zostawiali przez ostatnie 75 milionów lat: od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po współczesną Amerykę. Zbadają dokumenty historyczne i dzieła sztuki sugerujące spotkania z pozaziemską cywilizacją, a także współczesne doniesienia o obserwacjach tajemniczych obiektów na niebie. Spróbują potwierdzić wiarygodność tych źródeł i zbadają ich wpływ na nasz świat, szczególnie na rozwój techniki. Pierwszy odcinek nowej serii poświęcony będzie humanoidalnym robotom, które w 21 wieku zajmują umysły badaczy. Coraz więcej dziedzin nauki jest przez nie zdominowane. Zdalnie sterowane maszyny już teraz przeprowadzają operacje i uczestniczą w misjach kosmicznych. Twórcy serii zastanawiają się, czy obsesja tworzenia sztucznej inteligencji wskazuje drogę ku przyszłości cywilizacji czy raczej odsyła nas do jej przeszłości.","","",[]],"58496282":["Rolnik Stanisław i jego syn Adam prowadzą ekologiczne gospodarstwo, które wyróżnia się na tle pozostałych. Na każdą uprawę mają swoje sprawdzone metody, czasem nawet dosyć archaiczne. W tym odcinku Adam zbiera owies; najpierw jednak musi poradzić sobie usterką kombajnu oraz wialni, sprzętu, za pomocą którego oddziela się ziarno od zanieczyszczeń. Gienek ma przed sobą ciężki dzień zbioru siana. O wsparcie poprosił Jastrzębia i Dawida; do pomocy potrzebuje także Andrzeja, który jako jedyny jeździ ciągnikiem. Jednak jego nie ma... Gospodarstwo Emilii odwiedza dziś mnóstwo gości, którzy chcą zobaczyć, jak żyje uczestniczka programu. Zanim dojdzie do spotkania Emilia musi się zająć swoją najstarszą w stadzie kozą, Elzą, która złamała róg. Ponieważ kozie rogi są bardzo ukrwione, należy zwierzę opatrzyć.","","",[]],"58496283":["W kolejnym odcinku programu Tomek zmaga się z problemem zmniejszonej mleczności krów. Trudno ustalić, co jest tego przyczyną, ponieważ zwierzęta mają zbilansowaną dietę. Tomkowi pomoże Krzysiek, zawodowy żywieniowiec. Gienio tymczasem przeprowadza w starym stylu wykopki - ręcznie zbiera kartofle do koszy i segreguje je pod kątem wielkości. Twórcy programu spróbują dowiedzieć się, jakie priorytety mają Gienio i Andrzej. W odróżnieniu od tych gospodarzy Adam i Stanisław do wykopek używają kombajnu. W Strabli Marcin i Wiola przygotowują dzieci do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Marcin z okazji urodzin postanawia sprawić sobie prezent - nowego cielaka. Jedzie po niego aż pod Siemiatycze.","","",[]],"58496284":["Tym razem Rick zastanawia się nad kupnem forda mustanga ze specjalnej edycji stworzonej we współpracy z Penske Racing. Przekonamy się, ile wart jest ten samochód z 2014 roku. Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, jest też siedemnastowieczny hełm. Należał on do żołnierza z armii Olivera Cromwella. Później Corey ogląda zabytkową obieraczkę do jabłek. Zobaczymy, czy zdecyduje się ją kupić.","","",[]],"58496285":["Do lombardu w Las Vegas trafia oryginalny projekt pomnika poświęconego poległym żołnierzom Korpusu Piechoty Morskiej USA, który znajduje się w pobliżu Arlingtońskiego Cmentarza Narodowego. Później Rick ogląda platynową płytę z autografem Breta Michaelsa z amerykańskiego zespołu metalowego Poison. Następnie Chumlee ma okazję kupić rzymską lampę olejową z pierwszego wieku naszej ery. Corey ogląda certyfikat wojskowy z czasów wojny wietnamskiej.","","",[]],"58496286":["Corey wybiera się na jazdę próbną chryslerem town & country z lat 50. ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy ten klasyczny samochód zrobi na nim wrażenie. Rick wycenia obraz nowozelandzkiej artystki Louise Henderson. Wśród przedmiotów, jakie w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu w Las Vegas, są również dziewiętnastowieczne kłódki używane na kolei. Następnie Chumlee ma okazję kupić zabytkowe żelazko z początków ubiegłego wieku.","","",[]],"58496287":["Tym razem do lombardu trafia osobisty kalendarz Madonny z 1988 roku. Przekonamy się, ile jest wart przedmiot, który należał do jednej z największych gwiazd muzyki pop. Następnie Chumlee wycenia pochodzący z 1910 roku model głowy ze schematem frenologicznym. Później Rick ogląda dziewiętnastowieczny otwierany medalion z podobizną amerykańskiego kaznodziei Henry'ego Warda Beechera. Corey ma okazję kupić fotel z lat 80., używany do przeprowadzania testów słuchu.","","",[]],"58496288":["Corey ma okazję kupić dwie gitary Bolina z limitowanej edycji. Instrumenty inspirowane są postaciami Batmana i Jokera. Następnie do lombardu w Las Vegas trafia rzeźba z brązu autorstwa amerykańskiej artystki M.L. Snowden. Później Rick wycenia listy podpisane przez Betty Crocker - fikcyjną postać, wymyśloną na potrzeby reklam artykułów spożywczych. Corey ogląda również poduszeczkę do szpilek w kształcie Adolfa Hitlera. Przedmiot pochodzi z czasów drugiej wojny światowej.","","",[]],"58496289":["Bob Baer i John Cencich kontynuują symultaniczne śledztwo w Europie i Argentynie. Dochodzą do wniosku, że w drodze do Hiszpanii Hitler musiał się gdzieś zatrzymać. Próbując odtworzyć trasę ucieczki przywódcy III Rzeszy, Lenny DePaul i James Holland udają się do Danii. Oglądają tam lądowisko i potężne bunkry, a także konsultują się z miejscowym ekspertem. Tim Kennedy i Alasdair Brooks odkrywają kolejne dowody na to, że w argentyńskiej puszczy chronił się ważny nazista, dla którego zbudowano specjalną kryjówkę.","","",[]],"58496290":["Morze, nasze morze...
Pod koniec lat 30-tych XX w. Kierownictwo Marynarki Wojennej przystąpiło do modernizacji polskiej floty. Zakupiono dwa wielkie oceaniczne okręty podwodne Orzeł i Sęp, z których każdy kosztował 20 mln zł. Planowano zakupienie trzech równie wielkich. Widzowie dowiedzą się, czy te jednostki były potrzebne naszej marynarce operującej na Bałtyku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1525cc60b0d61b468422f1e95193b24",[]],"58496291":["W tym odcinku ekipa zajmuje się ustalaniem, co stało się z depozytem broni Armii Krajowej. Przeszukuje zakątki starego, opuszczonego młyna, odkrywa historię oddziałów AK na terenie Opatowa i robi wywiad wśród okolicznych mieszkańców. Ich determinacja zazwyczaj zostaje nagrodzona, lecz nikt nie może mieć pewności, czy tak będzie i tym razem...","","",[]],"58496292":["Twórcy serii ustalają, czy większy wpływ wywiera grupa na jednostkę czy odwrotnie. Omawiają również nowinki naukowe, m.in. aparat fotograficzny dla psa.","","",[]],"58496293":["Tajemniczy sygnał w Wiązownicy
Poszukiwacze historii udają się do podradomskiej miejscowości Wrzos. Udało im się pozyskać informacje mówiące o tym, że w miejscowej rzece Wiązownicy znajdują się szczątki niemieckiego pojazdu, który najprawdopodobniej w 1945 roku posłużył Niemcom jako kładka dla cofających się wojsk. Olaf i Sebastian postanawiają sprawdzić, czy ta historia jest prawdziwa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c8c2cf700450c28c3f9471f9db229a3a",[]],"58496294":["Pogranicze w ogniu","","",[]],"58496295":["Największa tajemnica twierdzy Boyen
Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",[]],"58496296":["Sprawa komandora Kłoczkowskiego - część 1
Dowódca okrętu podwodnego ORP Orzeł komandor podporucznik Henryk Kłoczkowski został zdegradowany do stopnia marynarza przez Polski Sąd Morski w Londynie. Oficera również wydalono z marynarki i skazano na cztery lata więzienia za najcięższe przestępstwo - dezercję. Dziś już wiadomo, że cały proces został upozorowany, zaś Kłoczkowski padł ofiarą spisku oficerów. Bogusław Wołoszański spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego haniebnego procesu, będącego obrazą prawa.","","",[]],"58496297":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"58496298":["Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii, Adam Tański, wyrusza nad malownicze zbiorniki wodne w Polsce w poszukiwaniu najbardziej okazałych ryb. W programie nie zabraknie cennych porad dla pasjonatów wędkowania oraz ciekawostek o wodnych stworzeniach i ich środowisku.","","",[]],"58496299":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58496300":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58496301":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"58496303":["Kuba Marcinowicz sprawdzi, czy można oszukać wariograf. Opowie o dronie pasażerskim i płytce dla zapominalskich. Witold Tomaszewski zdradzi gadżety detektywistyczne. Widzowie dowiedzą się również, jak działa farma wiatrowa w Kisielicach. Prowadzący wyjaśni m.in., czy końcówki w bananach są niezdrowe.","","",[]],"58496304":["Maria Skłodowska-Curie
W dzisiejszym odcinku mali widzowie poznają postać polskiej uczonej, Marii Skłodowskiej-Curie. W 1891 roku wyjechała do Francji, gdzie studiowała na Sorbonie. Kontynuowała badania Antoine'a Henriego Becquerela nad promieniowaniem emitowanym przez sole uranu. Wspólnie z mężem Piotrem Curie odkryła w 1898 polon i rad. W 1903 państwo Curie wraz z Becquerelem otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. W 1911 roku Skłodowska-Curie dostała tę nagrodę po raz drugi - tym razem w dziedzinie chemii. Maria Skłodowska interesowała się rozwojem nauki w ojczystym kraju. W 1912 roku pomagała czynnie w organizowaniu Pracowni Radiologicznej Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, zaś w roku 1932 - w utworzeniu Instytutu Radowego w Warszawie.","","",[]],"58496305":["Jedną nogą w Anglii
Do Basi przychodzi zaproszenie z Anglii od jej kuzyna. Jest jeden warunek - musi przybyć ze swoim mężem. Państwo Wstrząsowie zakopują na jakiś czas topór wojenny i przygotowują się do wspólnego wyjazdu. Doktor Kidler, nie mogąc znieść czyjegoś szczęścia, zaczyna knuć intrygi, by na nowo skłócić pogodzonych małżonków. Pomaga mu w tym ordynator Łubicz. Postanawia nie dopuścić do wyjazdu Wstrząsa. Pomaga mu nowo zatrudniona pielęgniarka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","",[]],"58496306":["Wielkie polowanie
Wdzięczny pacjent wręcza ordynatorowi upolowane dzikie zwierzę. Niestety, okazuje się, że trofeum myśliwskie nadal żyje. Ucieka lekarzowi. Wkrótce w szpitalu pojawiają się ofiary pogryzienia. Rozpoczyna się wielkie polowanie. Tymczasem siostra Basia postanawia \"zapolować\" na swojego byłego męża, ponieważ chce, by został ojcem jej przyszłego dziecka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10226",[]],"58496307":["Sensacyjna kwarantanna
Lekarze odkrywają w szpitalu ognisko nowej, niezwykle niebezpiecznej choroby. Jej objawy to nagłe ataki furii, demolowanie sprzętów, uderzanie głową o ścianę, podłogę, a nawet o sufit. Na przypadłość tę cierpi siostra Basen. Wkrótce zaraża się także doktor Wstrząs. Obydwoje muszą zostać zamknięci w izolatce. Ordynator powiadamia przełożonych oraz media o wykryciu epidemii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10230",[]],"58496308":["Walka o życie
Mariola Grochal boi się o swojego syna, Grzegorza. Znalazła u niego broń. Nie chce, aby chłopak skończył tak samo, jak jego brat, Wojtek, który niedawno powiesił się w klubie bokserskim. Klientka zrobi wszystko, aby nie dopuścić do powtórzenia się rodzinnej tragedii. Mają jej w tym pomóc detektywi Malanowskiego, którzy postanawiają obserwować Grzegorza, aby dowiedzieć się więcej na temat chłopaka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a95d0d6b1915785e8da0cc901567ece0",[]],"58496309":["Prześladowana przez zabójcę
Detektywi udaremniają próbę zamachu na życie Niny Skalskiej. Bandycie udaje się jednak uciec. W mieszkaniu dziewczyny znajdują ciało jej chłopaka, którego zabił ten sam mężczyzna, który strzelał do niej. Klientka detektywów nie potrafi powiedzieć, dlaczego jej chłopak zginął. Tymczasem bandyci próbują ponownie ją zabić...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5ad284a68902f59ac49b0ab21f3afcad",[]],"58496310":["Późna miłość
Katarzyna Stasik martwi się o ojca. Dwa miesiące temu ożenił się on z dużo młodszą kobietą. Przed ślubem wydawało się, że wszystko jest w porządku. Jednak teraz sprawy wyglądają inaczej. Antoni schudł, unika kontaktu z dziećmi i swoimi dawnymi przyjaciółmi, stracił radość życia. Detektywi podejmują się wyjaśnienia sprawy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c50245878a308819a8cc82d98497f5dc",[]],"58496311":["Ślad krwi
Tomek i Magda znajdują w lesie psa, który ma na sierści ślady ludzkiej krwi. Detektywi ustalają, że właścicielką zwierzaka jest Małgorzata Cieszyńska. Jak się okazuje, jej córka zaginęła. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszany jest leśniczy, z którym dziewczyna się spotykała. Ustalają, że mężczyzna jest kłusownikiem. Dodatkowo analiza laboratoryjna wykazuje, że krew znaleziona na sierści psa należy do zaginionej...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1860970.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d3f6ba1a8a2ef176a03cfb0041cd29e",[]],"58496312":["34-letnia Magda Urbańska oznajmia zaskoczonemu mężowi, że jest w ciąży. Mężczyznę wcale to nie cieszy i nakazuje żonie usunąć dziecko. Kiedy kobieta się temu przeciwstawia, partner znika. W trakcie poszukiwań wychodzi na jaw jego mroczna przeszłość.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",[]],"58496313":["Piotr jest szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia zatrudnia nianię do opieki nad 4-letnią córką. Szybko okazuje się, że kobieta nie znalazła się w jego domu przypadkowo. Konsekwencje jej pojawienia się mogą być dla rodziny mężczyzny bardzo niebezpieczne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",[]],"58496314":["Andżelika Złotowska znajduje na swoim strychu tajemniczą skrzynkę. W środku jest ukryty skarb. Kobieta zataja to przed mężem, któremu nie podoba się jej rozrzutność. Chwali się za to koleżankom z pracy. Skarb może sprowadzić na Andżelikę kłopoty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2063167.jpg","",[]],"58496315":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",[]],"58496316":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",[]],"58496317":["Staszek i Rafał szukają skał przydatnych do wykończenia wnętrza domów. Piotr przygotowuje się do leśnej wyprawy, podczas której razem z Józefem zadba o okoliczną faunę. Z kolei Tadeusz zajmuje się stadem owiec, szczepi zwierzęta oraz otacza opieką osierocone jagnię.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",[]],"58496318":["Staszek tworzy drewniane przybory kuchenne. Andrzej przygotowuje owce do sezonu letniego. Piotr i Józef troszczą się o leśne zwierzęta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",[]],"58496319":["Andrzej wypasa owce i robi porządki w swoim gospodarstwie. Piotr zajmuje się przygotowaniami do majowych uroczystości, natomiast Staszek próbuje przyzwyczaić młodą klacz do pracy na wsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",[]],"58496320":["Staszek w dalszym ciągu stara się ujarzmić młodą klacz. Próbuje także naprawić swój nowy telefon komórkowy. Irena i jej córka robią porządki w piwnicy. Kobiety pozbywają się zepsutych zapasów zimowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2028810.jpg","",[]],"58496321":["Ślepy traf
Zostają odnalezione zwłoki strażnika więziennego. Okazuje się, że mężczyzna nie był lubiany w swoim środowisku. Policja podejrzewa konflikt z jednym z więziennych współpracowników. Właściwy okazuje się trop domniemanej zemsty ze strony byłych więźniów. W tym samym czasie była dziewczyna Krystiana, Paulina, jest prześladowana przez stalkera. Kobieta prosi detektywa o pomoc w ustaleniu sprawcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",[]],"58496322":["Oko za oko
Na podmiejskiej drodze zostaje potrącony chłopak. Sprawcą jest znany polityk, którego chroni immunitet. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy policjanci, zamiast skupić się na prowadzonym dochodzeniu, muszą chronić polityka przed żądnym zemsty ojcem potrąconego nastolatka. Równocześnie na komendzie pojawia się zrozpaczona kobieta, która błaga Natalię, by ta odnalazła jej ojca. Podczas śledztwa wychodzi na jaw konflikt dziewczyny z konkubiną rodzica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835377.jpg","",[]],"58496323":["Julita Tomecka podejrzewa, że jej mąż Dariusz ma romans z jej kuzynką. Tydzień wcześniej Tomeccy wraz z siedmioletnią córką Olą byli na przyjęciu urodzinowym Natalii, na którym dzieci bawiły się w chowanego. Córka Julity powiedziała mamie, że widziała w szafie tatę i jubilatkę. Damian Petrov przyjmuje sprawę. Żeby złapać Dariusza na gorącym uczynku, aranżuje sytuację, która może skłonić obserwowanego do niewierności.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852394.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/474ab2715f735107d1be1707ad4474ec",[]],"58496324":["Reż.: David Koepp.
Nowy Jork. Wilee (Joseph Gordon-Levitt) pracuje jako zawodowy kurier. Chłopak porusza się po mieście na rowerze bez zamontowanych przerzutek i hamulców. Żeby dostarczyć paczkę pod wskazany adres, wciąż zmaga się z czasem i ulicznymi korkami. Pewnego dnia ma przekazać klientowi tajemniczą kopertę. W ten sposób zostaje uwikłany w niebezpieczną intrygę, gdyż zawartością przesyłki jest zainteresowany skorumpowany stróż prawa Bobby Monday (Michael Shannon). Nieuczciwy funkcjonariusz rusza tropem kuriera, któremu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Zawodowiec robi jednak wszystko, aby dowieźć kopertę w umówione miejsce. Widowiskowa i trzymająca w napięciu produkcja. Postać głównego bohatera wykreował Joseph Gordon-Levitt, nominowany do dwóch Złotych Globów za kreacje aktorskie w filmach \"Pół na pół\" i \"500 dni miłości\".","","",[]],"58496325":["Reż.: Sam Raimi.
Peter Parker (Tobey Maguire) jest zwyczajnym młodym mieszkańcem Nowego Jorku. Nieśmiały, trochę niezdarny, od dłuższego czasu kocha się skrycie w uroczej Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Podczas zwiedzania laboratorium zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu jego życie zmienia się - staje się silny, sprawny i wytrzymały, poprawia mu się wzrok. Do tego dochodzą niezwykłe zdolności - wspinanie się po ścianach, skakanie z wysokości, tkanie pajęczych sieci. Kiedy jego wuj zostaje zamordowany, Peter postanawia go pomścić. Za pomocą swoich nadzwyczajnych umiejętności rozpoczyna walkę ze złem. Jego głównym wrogiem staje się niebezpieczny Zielony Goblin (Willem Dafoe). Ekranizacja popularnego komiksu Stana Lee i Steve'a Ditko, którą wyróżniono dwiema nominacjami do Oscara - za dźwięk i efekty specjalne. Obraz Sama Raimiego stał się hitem kasowym i tylko w Stanach Zjednoczonych zarobił ponad 400 milionów dolarów. Film przyniósł sławę 27-letniemu wówczas Tobey'emu Maguire'owi, który jako Spider-Man wystąpił również w dwóch kontynuacjach tej superprodukcji. Większość krytyków przyjęła film pozytywnie, szczególnie za jego widowiskowość i kolorystykę. Propozycja nie tylko dla fanów opowieści o superbohaterach.","","",[]],"58496326":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"58496327":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",[]],"58496328":["Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek
Katarzyna Pakosińska jest powszechnie lubianą komiczką, dziennikarką, aktorką i konferansjerką. Popularność zdobyła jako członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju, choć ostatecznie zdecydowała się odłączyć od zespołu. Wszechstronnie utalentowana artystka kabaretowa była dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrza Mowy Polskiej.","","",[]],"58496329":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58496330":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"58496331":["Formacja Chatelet
Spektakl kabaretowy \"Wojna płci\" umiejętnie balansuje na granicy kabaretu i rzeczywistości. Skecz rozśmieszy każdego, ukazując w humorystyczny sposób doświadczenia damsko-męskie.","","",[]],"58496332":["Kabaret Nowaki
Dalsza część programu \"Moda na Nowaki\". Tym występem grupa pokazuje, dlaczego jest jednym z najbardziej lubianych kabaretów obecnie działających w kraju. Tworzone przez nich - nieraz absurdalne i zaskakujące - postaci wywodzą się wprost z codzienności każdego Polaka. Nowaki łączą w sobie młodość i doświadczenie, dzięki czemu każdy ich występ okazuje się ogromnym sukcesem. Satyrycy z pewnością rozbawią każdego do łez. Zapowiada się wieczór pełen dobrego humoru.","","",[]],"58496333":["Prowadzący przeprowadza eksperyment. Doświadczenie ma wykazać, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni.","","",[]],"58496334":["Eksperyment pokaże, która kabina w toalecie publicznej cieszy się największą popularnością lub odznacza czystością.","","",[]]}