{"57496306":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",[]],"57496307":["Za kilka miesięcy Śliwa przejdzie na emeryturę, a wtedy, być może, bieszczadzki wypał węgla przestanie istnieć. W przerwach podczas pracy Siwy i Mały jak zwykle rozmawiają o kobietach i dzikich zwierzętach. Żmiju opowiada o zniknięciu Baranka. Staszek przestrzega, by nie zatracić się w odkrywaniu zapomnianych wsi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496308":["Prowadzący prezentują gameplay z czwartej części popularnej serii gier \"One Piece Pirate Warriors\".","","",[]],"57496310":["Twórcy programu prezentują gameplay z gry \"SPORE\". Produkcja studia Maxis pozwala pokierować ewolucją zaprojektowanych przez graczy stworów.","","",[]],"57496311":["Prezentacja rozgrywki z \"Trials of Mana\", remake'u kultowej gry \"Seiken Densetsu 3\" wydanej w 1995 roku.","","",[]],"57496312":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57496313":["Reż.: Mitsuru Hongou.
Lute, Cheval i Lilia żyją w świecie zamieszkałym przez ludzi i potwory. Nadchodzi dzień, w którym przyjaciele otrzymują Magiczne Kamienie. Dzięki nim stają się Jeźdźcami mogącymi dosiadać niesamowite wierzchowce.","","",["N"]],"57496314":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57496315":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57496316":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57496317":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"57496318":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57496319":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"57496320":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57496321":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów","","",["N"]],"57496322":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57496323":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"57496324":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57496325":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplaye z najciekawszych produkcji.","","",[]],"57496326":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"57496327":["Ultraliga Teamfight Tactics 2021","","",[]],"57496328":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
W programie m.in.: najnowsze informacje ze świata gier oraz zapowiedź ciekawych imprez związanych z branżą komputerową.","","",[]],"57496329":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"57496330":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"57496331":["Wydana w 2002 roku MAFIA szybko zyskała status gry kultowej. Jej ogromna popularność sprawiła, że 18 lat później produkcja studia Hangar 13 doczekała się ciepło przyjętego przez graczy remake'u.","","",[]],"57496332":["Ultraliga Teamfight Tactics 2021","","",[]],"57496333":["Przedstawiciel handlowy znika w tajemniczych okolicznościach. Miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Policja podejrzewa, że mężczyzna sfingował swoje zniknięcie we współpracy ze swoim szefem. Żona wyjawia mroczne fakty, dotyczące zaginionego, które przerażają detektywów. Równolegle toczy się śledztwo w sprawie aktów wandalizmu na jednym z warszawskich osiedli. Dewastowane są auta, a głównym beneficjentem całego procederu wydaje się być właściciel jednego z warsztatów lakierniczych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"57496122":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57496123":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57496124":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57496125":["Syn klientki detektywów, Borys, nie wrócił na noc do domu, a rano nie pojawił się w szkole. Równocześnie z domu zniknęły pieniądze. Kobieta martwi się, że po śmierci ojca chłopak przeżywa kryzys i wpadł w złe towarzystwo. Trop prowadzi do pewnej prostytutki. Tomek Orlik znajduje w agencji towarzyskiej zdjęcie Borysa, które zostało mu zrobione z ukrycia...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039509.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ace922ad0800a82bf57b4db1e40c0bcc",[]],"57496126":["Detektywi starają się złapać mężczyznę, który chciał zgwałcić osiemnastoletnią dziewczynę. Niestety ofiara nie widziała jego twarzy, co bardzo utrudnia dochodzenie. Pewnego dnia detektywi dostrzegają mężczyznę, który kręci się w okolicy salonu fryzjerskiego, gdzie pracuje dziewczyna. Detektywi robią mu zdjęcia. Okazuje się, że mężczyzna odsiadywał już karę więzienia za serię brutalnych gwałtów i zabójstwo...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039509.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad4153f20914422d6e55d0b7c1ac53b7",[]],"57496127":["Marek i Laura Zarzyccy spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Pewnego dnia przed ich domem zjawia się starszy mężczyzna, który zaczepia kobietę. Nieznajomy utrzymuje, że jest ojcem Marka i szuka z nim kontaktu. Laura jest zaskoczona, gdyż mąż mówił jej, iż jego bliscy nie żyją od lat.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496128":["Tadeusz i Klaudia Szymaniakowie mają problem ze swoim dziesięcioletnim synem Markiem. Chłopak bardzo rzadko się odzywa, nie ma przyjaciół, a większość czasu spędza sam w swoim pokoju. Klaudia podejrzewa, że syn ma problemy psychiczne. Tadeusz z kolei uważa, że chorobliwa nieśmiałość Marka jest przejściowa i z chłopiec niej wyrośnie. Psycholog szkolny radzi im, by kupili synowi psa. Marek szybko obdarza czworonoga opieką. Dzięki niemu odkrywa radość życia. Wkrótce jednak dochodzi do nieszczęścia. Tadeusz zostawia psa pod kioskiem. Gdy orientuje się, że go zapomniał i wraca, po zwierzęciu nie ma śladu. Mężczyzna nie ma pojęcia, jak powiedzieć o tym synowi. Wie, że informacja ta załamie go i sprawi, że znów zamknie się w sobie. By do tego nie dopuścić, wplątuje się w serię kłamstw. Niestety, wkrótce prawda wychodzi na jaw. I to w bardzo zaskakujących okolicznościach.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043448.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5da83056780682f700a55b3187552444",["N"]],"57496129":["Emerytka zostaje zamordowana za pomocą maczety w piwnicy swojego bloku. W trakcie śledztwa okazuje się, że ofiara w dniu swojej śmierci wypłaciła z lokaty ogromną sumę pieniędzy dla tajemniczego mężczyzny. Detektywi podejrzewają, że motywem zabójstwa mogą być pobudki finansowe. Tymczasem rodzice Eweliny i Andrzej, ojciec Krystiana w dalszym ciągu naciskają na ślub. Chłopak czuje ogromną presję ze strony rodziców i rozważa zakończenie związku z Eweliną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57496130":["Prow.: Przemysław Białkowski, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"57496131":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"57496132":["Marlena i Szymon są małżeństwem z 25-letnim stażem. Gdy ich córka wyjeżdża na studia za granicę, postanawiają zająć się swoimi sprawami. Mężczyzna szybko znajduje nowe zajęcie i podejmuje dodatkową pracę na uczelni. Tymczasem Marlenę zaczyna adorować jeden z klientów jej kancelarii. Kobieta podejrzewa, że mężczyznę nasłał ktoś z konkurencji, chcąc podkopać jej reputację. Okazuje się jednak, że prawda jest o wiele bardziej skomplikowana.","","",[]],"57496133":["Beata zaczyna się niepokoić o swojego ucznia, 12-letniego Olka, który od dłuższego czasu nie pojawia się w szkole. Postanawia odwiedzić go w domu, wizyta ta jednak nic nie zmienia. Pewnego dnia Beata spotyka Olka, niosącego reklamówkę pełną piwa. Okazuje się, że alkohol jest przeznaczony dla jego ojca. Beata podejrzewa, że mężczyzna znęca się nad synem. Jej przypuszczenia potwierdza znajoma z opieki społecznej. Pewnego dnia Olek zostaje dotkliwie pobity. Chłopak postanawia zwierzyć się Beacie. Opowiada jej historię swojego ojca, który po śmierci żony popadł z alkoholizm.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e5d02ec3c49c77162998624d779e52e4",["N"]],"57496134":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57496135":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57496136":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",[]],"57496137":["Kostek, mimo niedostatku, doskonale się uczy. W domu, w którym mieszka z matką, zjawia się jego starszy brat, Łukasz. Mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia. Teraz obiecuje matce, że zmieni swoje życie i zaopiekuje się rodziną. Szybko jednak łamie obietnicę i nawiązuje znajomość z grupą pseudokibiców. Na spotkania grupy zabiera Kostka. W trakcie jednej z ustawek kolega braci pada nieprzytomny na ziemię. Kostek dzwoni pod numer 112. Łukasz jednak wyrywa mu telefon. Gdy na miejscu pojawiają się ratownicy, koledzy nieprzytomnego chłopaka atakują ich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043441.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d0432bbf79ce09741733eabad01f7935",["N"]],"57496138":["Kierowca szkolnego autobusu uprowadza pojazd wraz z kilkorgiem małych pasażerów. Porywacz żąda okupu. Sprawa trafia do mediów. Presja ze strony okupujących komisariat rodziców uprowadzonych dzieci oraz dziennikarzy sprawia, że śledztwo się przedłuża. Krystian powoli dochodzi do siebie po wypadku. Kuba pyta Natalię, czy mogłaby dać mu jeszcze jedną szansę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043444.jpg","",[]],"57496139":["Kamila daje Bartkowi do zrozumienia, że mogą zostać parą, jeśli się rozwiedzie. Mężczyzna postanawia porozmawiać na ten temat z Emilką. Wspiera go Marcin, który ma wobec jego byłej już prawie żony plany matrymonialne. W sądzie Julka ma powiedzieć, z kim chce mieszkać. Kalina nie może dojść do siebie po gwałcie. Trauma nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Kobieta w końcu postanawia komuś powiedzieć o swojej tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2046017.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/881e4ac299e75c35315dcb5e00da065a",[]],"57496140":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57496141":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57496142":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"57496143":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"57496144":["Reż.: Corey Yuen, Louis Leterrier.
Frank Martin (Jason Statham), były członek brytyjskich oddziałów specjalnych, zarabia obecnie jako dostawca nielegalnych przesyłek. Zawsze przestrzega pewnych reguł - nie interesuje go prawdziwe nazwisko nadawcy i odbiorcy oraz zawartość przewożonych paczek. Pewnego dnia ma dostarczyć przesyłkę do przestępcy zwanego Wall Street (Matt Schulze). Wbrew swoim zasadom postanawia zajrzeć do środka pakunku, gdy zauważa, że coś się w nim porusza. Okazuje się, że jest to związana i zakneblowana młoda kobieta, Chinka Lai (Qi Shu). Frank zawozi ją jednak do adresata. Wkrótce odkrywa, że Wall Street zajmuje się nielegalnym przerzucaniem do Francji chińskich emigrantów. W nowej ojczyźnie przybysze są wykorzystywani do niewolniczej pracy. Lai dostała się w ręce bandytów, gdy próbowała im przeszkodzić. Frank postanawia uwolnić dziewczynę i pomóc wyzyskiwanym emigrantom. Wplątuje się w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje. Pierwszy anglojęzyczny film Coreya Yueana, twórcy kina kung-fu, wyprodukowany został przez Luca Bessona, autora \"Nikity\", \"Leona Zawodowca\" czy \"Piątego elementu\". Ich współpraca dała zaskakujące połączenie brutalnego kina akcji z ciekawą intrygą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2046016.jpg","",[]],"57496145":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57496146":["Reż.: Jodie Foster.
Lee Gates (George Clooney), zwany \"guru Wall Street\", jest gospodarzem popularnego programu telewizyjnego, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką show jest Patty Fenn (Julia Roberts). Pewnego dnia w studiu nadawanego na żywo programu niespodziewanie pojawia się Kyle Budwell (Jack O'Connell).Okazuje się, że za sprawą wskazówek Lee, stracił on na giełdzie wszystkie swoje oszczędności. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli w ciągu doby akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry. Publiczność zamiera z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie. Reżyserem tego trzymającego w napięciu thrillera jest dwukrotna laureatka Oscara Jodie Foster (\"Oskarżeni\", \"Milczenie owiec\", \"Kontakt\"). Wybitna aktorka nie po raz pierwszy stanęła za kamerą, \"Zakładnik z Wall Street\" jest jej czwartą pełnometrażową produkcją. W główne role wcieliły się hollywoodzkie sławy: George Clooney (\"Syriana\", \"Spadkobiercy\") oraz Julia Roberts (\"Erin Brockovich\", \"Pretty Woman\"). Partneruje im m.in. Jack O'Connell (\"Niezłomny\", \"300: Początek Imperium\"). Obraz angażuje emocjonalnie i zmusza do krytycznego spojrzenia na współczesne media, będąc jednocześnie ciekawym portretem giełdy i rządzących nią praw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1994073.jpg","",["N"]],"57496147":["Reż.: Keoni Waxman.
Po nieudanej misji specjalnej przeciwko islamskim terrorystom Alexander (Steven Seagal) zostaje przeniesiony w stan spoczynku. Próbując jakoś ułożyć sobie życie, mężczyzna zatrudnia się jako złota rączka w kompleksie miejskich apartamentowców w jednym z miast Rumunii. Gdy jedna z mieszkanek Lena (Iulia Verdes) i jej młodsza siostra Mya (Sofia Nicolaescu) zostają porwani przez gangsterów, Alexander decyduje się je odnaleźć. Nieoczekiwanie wplątuje się w środek mafijnej wojny między Rosjanami a Chińczykami. Musi stawić czoła dawnemu śmiertelnemu wrogowi i tym razem wyeliminować go raz na zawsze. Sensacyjne kino z gwiazdą gatunku, Stevenem Seagalem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1846845.jpg","",[]],"57496148":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"57496590":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57496591":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",["JM"]],"57496592":["Przedstawienie w cyrku ma zacząć się lada chwila. Jednak cyrkowych zwierząt nigdzie nie ma. Na pomoc rusza Psi Patrol.","","",["JM"]],"57496593":["W Zatoce Przygód odbywa się doroczne poszukiwanie wielkanocnych jaj. Pieski pomagają Burmistrzowej robić dekoracje. Szukanie wyjątkowego świątecznego jajka zamieni się w ekscytującą przygodę.","","",["JM"]],"57496594":["Shifu obwieszcza mieszkańcom Doliny Spokoju, że ten kto pokona Po przed zachodem słońca zostanie nowym Smoczym Wojownikiem. Informacja ta trafia do Hunduna. Wraca on do wioski, żeby przejąć tytuł.","","",["N"]],"57496595":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"57496596":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",["N"]],"57496597":["Sandy podejmuje się misji wyprowadzenia rakiety kosmicznej na orbitę. Sponge i Patryk przypadkiem ją odpalają i myślą, że wylądowali na księżycu./Pan Krab złośliwie daje Sponge'owi stare skrzypiące buciory zamiast pensji.","","",["N"]],"57496598":["Wojtek Taraba jest wielkim pasjonatem snowboardu, co jednak doprowadziło do wypadku, który na jakiś czas wykluczył go ze sportu. Wojtek na szczęście postanowił się nie poddawać, a jego determinacja zapewniła mu powrót w wielkim stylu. Maciej Lepiato jest jednym z najbardziej utytułowanych para olimpijczyków w Polsce. W sportach paraolimpijskich osiągnął wszystko, co było możliwe, teraz chciałby zmierzyć się z osobami w pełni sprawnymi podczas igrzysk.","","",["N"]],"57496599":["Boże skrawki
Prezes Kozłowski uzmysławia Ferdkowi, że doszło już do przekroczenia wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Kiepski zaczyna czuć się odpowiedzialny za los planety. Postanawia uświadomić społeczeństwu zagrożenie. Podejmuje szereg działań mających na celu ustalenie stopnia degradacji otoczenia i poznania przyczyn powstawania szkodliwych dla zdrowia czynników. W akcję zostaje zaangażowana nawet słynna Gesslerowa (Elżbieta Romanowska).","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835521.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ae695cf8a7e2ac047787434cc6565638",["N"]],"57496600":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"57496601":["Fundacja, cz. 1
Kasia cały czas czuwa przy umierającym ojcu. Ukrywa przed nim wszystkie szokujące fakty, których dowiedziała się o Mateuszu. Sama nie wierzy, żeby przybyła z Londynu Paulina i Murek mówili prawdę. Jedynie Mateusz może rozwiać jej wątpliwości, ale po konfrontacji z Pauliną mężczyzna zniknął. Z czasem windykatorzy nabierają podejrzeń w stosunku do nowej koleżanki i zaczynają się jej uważniej przyglądać.","","",["N"]],"57496602":["W szkolnej toalecie zostają znalezione wiszące zwłoki jednej z najbardziej lubianych nauczycielek. Detektywi ustalają, że kobieta trzy lata temu pomogła w zatrzymaniu dilera narkotyków, który niedawno wyszedł z więzienia. Kluczowe dla rozwiązania sprawy okazują się zeznania jednej z uczennic. W międzyczasie na policję przychodzi Wojtek, który zgłasza zaginięcie swojego chłopaka Damiana. Detektywi ustalają, że w sprawę mogą być zamieszani skinheadzi z osiedla, którzy grozili parze gejów.","","",["N"]],"57496603":["Reż.: David Greenspan.
Derek i Callie pracują przy projekcie mapowania mózgu. Richard zachęca stażystów, by potraktowali jego stan fizyczny jako narzędzie do nauki. Po rozmowie z Callie Meredith zaczyna rozważać kontynuowanie badań swojej matki. Shane nie może się wyzbyć poczucia winny z powodu śmierci Heather.","","",["N"]],"57496604":["Prow.: Grzegorz Łapanowski.
Grupa szefów kuchni i osób zawodowo związanych z gotowaniem walczy o 100 tysięcy złotych i tytuł Top Chef. Czeka ich wiele trudnych zadań. Ich poczynania ocenia wymagające jury w składzie: przewodniczący Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Joseph Seeletso i Maciej Nowak. Program prowadzi Grzegorz Łapanowski.","","",[]],"57496605":["Sentymentalna podróż do czasów PRL. Tym razem uczestnicy będą musieli przygotować dania kojarzące się z tamtym okresem, ale w nowoczesnym wydaniu. W ocenianiu kulinarnych poczynań zawodników szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro pomoże aktorka Bożena Dykiel. Na zwycięzców zadania będzie czekać niepowtarzalna nagroda, jakiej w programie jeszcze nie było - spotkanie z rodzinami!","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ff3dc0b5940f1efb81da3be97f063de",["N"]],"57496606":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",["JM"]],"57496607":["Prow.: Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska.
W zabawie bierze udział dwuosobowa drużyna. Jeden z graczy odpowiada na pytania. Poprawna odpowiedź powoduje otwarcie ogromnej klatki wypełnionej po brzegi nagrodami. Drugi z graczy ma za zadanie wynieść z niej jak najwięcej przedmiotów. Każda poprawna odpowiedź jego towarzysza powoduje zwiększenie limitu czasu. Po jego upływie lub w przypadku błędnej odpowiedzi drzwi klatki zamykają się i dalsza gra nie jest już możliwa. Każda drużyna mierzy się z 10 pytaniami. W rolach prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2045260.jpg","",["N"]],"57496608":["Reż.: Peter Farrelly, Bobby Farrelly.
Życiowy nieudacznik Ted (Ben Stiller) nie może zapomnieć o Mary (Cameron Diaz), najpiękniejszej dziewczynie z liceum. Ich jedyna planowana randka nie doszła do skutku, ponieważ chłopak niespodziewanie trafił do szpitala. Po zakończeniu roku szkolnego Mary wyjechała z rodzicami na Florydę. Teraz mężczyzna postanawia odnaleźć dawną ukochaną. Wynajmuje prywatnego detektywa Pata Healy'ego (Matt Dillon). Ten szybko trafia na ślad poszukiwanej w Miami, ale zamiast powiadomić swojego klienta o wynikach śledztwa, zataja prawdę. Okłamuje Teda, ponieważ sam zakochał się w Mary. Robi wszystko, aby nie dopuścić do spotkania jej i swojego zleceniodawcy i usiłuje zdobyć względy dziewczyny. Gdy Ted odkrywa, że był oszukiwany, postanawia rozprawić się z nieuczciwym detektywem. Zaczynają rywalizować o piękną kobietę... Bracia Farrelly, reżyserzy filmu \"Głupi i głupszy\", po raz kolejny pokazują, że można zrobić komedię lekką, zabawną i jednocześnie inteligentną. Dzięki roli Mary Cameron Diaz otrzymała pierwszą w karierze nominację do Złotego Globu i awansowała do grona hollywoodzkich gwiazd pierwszej wielkości.","","",["N"]],"57496609":["Reż.: George Tillman Jr..
91-letni Ira Levinson jedzie samochodem w mroźny i śnieżny dzień. Wkrótce dochodzi do wypadku, a mężczyzna zostaje uwięziony we wraku auta. W oczekiwaniu na pomoc, wspomina swoje życie - czasy wojny, radości, smutku, przywołuje marzenia. Przede wszystkim wspomina dni spędzone z żoną, Ruth (Oona Chaplin). Jej duch jest z Irą podczas tej ostatniej podróży, by dodać mu otuchy oraz przekonać, że to jeszcze nie jego pora. Tymczasem Sophia (Britt Robertson) - studentka ostatniego roku historii sztuki - poznaje kowboja Luke'a (Scott Eastwood). Mężczyzna wraca na arenę po ciężkim wypadku. Chce ocalić rodzinne ranczo przed zniszczeniem. Luke skrywa jednak pewną tajemnicę. Młoda para ratuje Irę z opresji. Potem odwiedza staruszka w szpitalu, gdzie słucha wzruszających opowieści o jego życiu.","","",["N"]],"57496610":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835336.jpg","",[]],"57496611":["Dochodzi do wypadku w niewielkiej podwarszawskiej miejscowości. Badający tę sprawę stróż prawa zauważa, że w śledztwie doszło do nieprawidłowości. Detektywi jadą na miejsce, by przyjrzeć się sytuacji, nikt jednak nie zamierza z nimi współpracować. Natalia i Aneta szukają czasu na spotkanie. Pierwsza z kobiet nie może jednak poradzić sobie z nadmiarem papierkowej roboty, którą zarzuca ją nadinspektor Szwarc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496612":["
Do zespołu dołącza nowa, intrygująca policjantka Weronika (Laura Samojłowicz) oraz specjalistka od cyberprzestępczości, Żaneta (Monika Miller). Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do Centralnego Biura Policji, co oznacza, że obszar ich działania zwiększy się. Na czele prestiżowego CBP stanie manipulator Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który zaszkodzi wielu osobom.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496613":["Młody wikary zostaje zaatakowany przez zamaskowanego sprawcę. Okazuje się, że ksiądz bardzo się interesował 17-latką, pochodzącą z patologicznej rodziny. Parafianie podejrzewają go o romans z dziewczyną. Sprawa okazuje się jednak o wiele bardziej skomplikowana. Ewelina godzi się ze świadomością, że być może nigdy nie zostanie matką. Nieoczekiwanie odkrywa szokujące fakty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496614":["Iwona uciekła przed prześladującym ją byłym partnerem na prowincję. Niestety Adam odnajduje, dziewczynę, która właśnie rozpoczyna pracę w aptece. Pechowo w tym czasie szefowa wyjeżdża na wakacje. Osamotniona Iwona musi stawić czoło napaści i próbie wyłudzenia lekarstw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4549ad6e6cb7b1ce19e5ec4d77798f27",["N"]],"57496615":["Igor od pewnego czasu trenuje MMA. Planuje zamieszkać ze swoją dziewczyną, ale na razie nie jest w stanie sprostać temu finansowo. Dla pieniędzy zgadza się zostać kierowcą kumpli z osiedla. Niestety, już podczas pierwszego wyjazdu uszkadza samochód. Koledzy każą mu zapłacić za szkodę. Igor, by zdobyć gotówkę, zaczyna brać udział w nielegalnych walkach. Podczas jednej z nich dochodzi do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b2d52f0940d74527a399179ea543b434",["N"]],"57496616":["Trzy studentki szukają wakacyjnej pracy. W internecie znajdują ofertę zatrudnienia jako kelnerki w hiszpańskim hotelu. Po rozmowie z przedstawicielem firmy, Igorem, Alicja decyduje się wylecieć już dwa dni później. Lenie i Paulinie bardziej odpowiada późniejszy termin, więc proszą koleżankę, by dała im znać, jak tam jest. Niestety dziewczyna nie dociera na miejsce. Zostaje porwana przez Igora i jego wspólników, którzy tak naprawdę zamierzali przewieźć kobiety do domu publicznego w Niemczech.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043440.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/60beccec55845d65e8fcafa282af8a6a",["N"]],"57496149":["Garbacz to mała wieś w województwie świętokrzyskim. Mieszka tam pani Kasia, która samotnie wychowuje dwie córeczki, Magdę i Maję. Kobieta opiekuje się także swoją babcią, Haliną. Starsza pani wiele lat temu doznała udaru, ma poważne problemy z poruszaniem się. W domu nie ma wody ani kanalizacji. Myć, prać i zmywać należy, korzystając z misek. Katarzyna Dowbor jest poruszona dramatem młodej mamy, która codziennie przynosi ze studni kilkadziesiąt litrów wody. Dziewczynki nie mają swojego pokoju, a ich prababcia śpi w kuchni. Dom ogrzewa zaledwie koza, o którą mogą poparzyć się dzieci. Do akcji wkraczają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz z ekipą.","","",[]],"57496150":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57496151":["Zapomniany bohater
Renata wraca do Polski po wieloletnim pobycie za granicą. Zamieszkuje w domu, który odziedziczyła po dziadku. Pewnego dnia znajduje stare dokumenty, z których wynika, że jej przodek nie był tym, za kogo się podawał. Matka Renaty nie ma jednak ochoty rozmawiać z córką na temat swojego ojca. Kobieta jedzie więc do miejscowości wymienionej w dokumentach jako miejsce urodzenia dziadka, by poznać prawdę. Tam nie zostaje jednak ciepło przyjęta. Mimo to nie zamierza się poddawać w dążeniu do prawdy.","","",["N"]],"57496152":["Egzekutor
Samotny starszy człowiek zostaje znaleziony martwy w mieszkaniu. Zabójstwo wygląda na egzekucję. Mężczyzna przed śmiercią naprędce sporządził testament, który prowadzi policjantów do jego bratanka. Od dawna pałał on chęcią zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości. Na komendę zgłasza się szantażowana sekstaśmą kobieta. Nagrano ją podczas firmowej imprezy. Jest wielu podejrzanych, ale detektywi robią wszystko, by kompromitujące nagranie nie ujrzało światła dziennego.","","",["N"]],"57496153":["Szef kuchni. Wygrana
Pierwsza historia. Konrad pracuje w restauracji swojego teścia, który planuje otworzyć nowy lokal w Krakowie. Na szefa kuchni nowej restauracji wyznacza zięcia. Konrad odnosi wielki sukces - klienci są zachwyceni jedzeniem, a w prasie pojawiają się pozytywne recenzje. Nie wszystkim jednak podoba się sukces Konrada. Jego żona Alicja obawia się, że mąż nie będzie już miał dla niej czasu, a przecież ona marzy o prawdziwej rodzinie z gromadką dzieci. Sebastian, drugi kucharz w restauracji, który pracuje znacznie dłużej, uważa, że to jemu należy się awans. Niebawem ktoś zaczyna sabotować pracę lokalu. Przeterminowane produkty, brud w kuchni, brak towaru - wina spada na Konrad. Szef kuchni zastanawia się, kto chce go pogrążyć i dlaczego. Druga historia. Krzysztof Majka jest bezrobotny, niedługo kończy mu się zasiłek i zalega z opłatami za czynsz. Pewnego dnia wygrywa pieniądze na loterii. Chwali się sukcesem, ale nie mówi jednak, ile wygrał. Odtąd wszyscy myślą, że jest milionerem i mają do niego jakieś interesy, a Sandra, dziewczyna która bardzo mu się podobała, zaczyna się z nim spotykać. Niebawem kontaktuje się z nim bank. Krzysztof jest bardzo zadłużony, a z jego portfela zniknęła karta płatnicza. O kradzież oskarża swojego najlepszego przyjaciela. Na dodatek ktoś włamał się do jego domu. Załamany mężczyzna postanawia ze sobą skończyć.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/45b610762ff349e4765c70c264d664ff",["N"]],"57496154":["Na oddział pediatrii trafia poparzony 15-letni Kamil Sobak. Pacjent nie chce zdradzić, co spowodowało rany. Od śmierci rodziców, chłopakiem opiekuje się babcia. Starsza pani podejrzewa, że wnuk wpadł w złe towarzystwo. Kobieta prosi pielęgniarkę Anię, by spróbowała dowiedzieć się czegoś więcej od nastolatka. Wkrótce złe przeczucia babci Kamila się sprawdzają. Pracownica szpitala odkrywa, że młodociany pacjent jest uzależniony od alkoholu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/43fee99988403e42d6c893d719616c64",[]],"57496155":["Król śniegu
Policja prosi Malanowskiego o pomoc w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Ciało ofiary było zamrożone. Wiele wskazuje na to, że sprawca wzoruje się na seryjnym mordercy zwanym Królem Śniegu, którego 20 lat wcześniej Malanowski zastrzelił. Wdowa po zabójcy nie chce rozmawiać z detektywem, z kolei młodszy brat przestępcy jest sparaliżowany i nie mógł popełnić zbrodni. Tymczasem znika kolejna kobieta. Śledczy działają pod presją czasu. Ania sprawdzając zajazd, w którym pracowała zaginiona, trafia na ślad, który może doprowadzić ich do naśladowcy Króla.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6682dc236e2dab6796d38ac87662b60f",["N"]],"57496156":["Nagła śmierć
Magda, wracając nad ranem z kolejnej akcji, znajduje pod blokiem ciało Jarka Lipszyckiego. Będący pod wpływem alkoholu i narkotyków mężczyzna wyskoczył z balkonu. Matka zabitego, Joanna, nie wierzy, że syn popełnił samobójstwo. Innego zdania jest jej obecny mąż, Michał Kraśnik, który zdradza detektywom, że Jarek był w konflikcie z jego synem Mateuszem. W toku śledztwa ekipa Malanowskiego ustala, że dziewczyna Jarka, Malina, próbowała wymóc na nim pieniądze na aborcję, a teraz szantażuje Mateusza. W grę może też wchodzić handel narkotykami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/bbd92556d71f7b71687cb1cda5b9eba6",["N"]],"57496157":["Gwinejska bara bara bara
Kontynuacja poprzedniego odcinka. Ekipa programu wybrała się do Gwinei Bissau w Afryce, by łowić na Atlantyku rzadkie gatunki ryb, m.in. groźne barrakudy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/aa5ff1496779b9b250eeebc5391bc3f6",[]],"57496158":["Mazurska sieja
Jerzy Biedrzycki wyrusza na mazurskie jeziora, gdzie zamierza zapolować na wielkie okonie. W drodze na łowisko prowadzący odwiedza Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo im. prof. Benedykta Dybowskiego oraz skansen zabytkowych chat mazurskich. Miejscowi wędkarze omawiają najskuteczniejsze przynęty na podlodowe łowy na Jeziorze Nidzkim i podpowiadają, gdzie szukać na przedwiośniu dorodnych ryb. Jurkowi i jego towarzyszom udaje się złapać m.in. płocie, okonie, krąpie oraz sieje, ryby coraz rzadziej spotykane na Mazurach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8e2fadc4a986a9e2e7757430f89c9941",[]],"57496159":["Podziały plemienne
Halinka przynosi z pracy maszynę do badania genów na kilkadziesiąt pokoleń wstecz. Rodzina i sąsiedzi Kiepskich dowiadują się zaskakujących faktów na temat swojego pochodzenia. Powstają podziały plemienne . Ferdek będąc bezplemienny odmawia udziału w badaniu, przez co ulega indoktrynacji z obu stron.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ab235275d1e5ab19eac625be1a05e62a",["N"]],"57496160":["Należność za leżenie
Halina narzeka na męża, który nie zarabia pieniędzy. Tymczasem Ferdek dowiaduje się, że NASA poszukuje ochotników do nowego projektu. Eksperyment polega na konieczności leżenia bez ruchu. Mąż Halinki postanawia wziąć udział w badaniu i chce zostać leżaczem zawodowym.","","",["N"]],"57496161":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57496162":["Pijane szczęście
Anna niedawno kupiła mieszkanie. Kobieta zaprzyjaźnia się z osiedlowym ochroniarzem, Piotrem. Mężczyzna często pomaga samotnej lokatorce w drobnych naprawach. Po pewnym czasie kobieta się w nim zakochuje. Wkrótce zostają parą. Z czasem jednak Piotrek staje się agresywny wobec swojej partnerki. Zaniepokojona jego zachowaniem Anna odkrywa, że ukochany nie zawsze jest z nią szczery.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/df6a05da6f5ae3dc7f61508eea2004a2",["N"]],"57496163":["Zapomniany bohater
Renata wraca do Polski po wieloletnim pobycie za granicą. Zamieszkuje w domu, który odziedziczyła po dziadku. Pewnego dnia znajduje stare dokumenty, z których wynika, że jej przodek nie był tym, za kogo się podawał. Matka Renaty nie ma jednak ochoty rozmawiać z córką na temat swojego ojca. Kobieta jedzie więc do miejscowości wymienionej w dokumentach jako miejsce urodzenia dziadka, by poznać prawdę. Tam nie zostaje jednak ciepło przyjęta. Mimo to nie zamierza się poddawać w dążeniu do prawdy.","","",["N"]],"57496164":["Spalisz się w piekle
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Kamila Bajer, luksusowa prostytutka. Kobieta twierdzi, że ktoś próbował spalić ją żywcem w mieszkaniu. Detektywi podejrzewają Igora Sienkiewicza, jej byłego alfonsa. Są przekonani, że mężczyzna chce się zemścić na Kamili.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/26b7b015e2da5184ddba0311f0b5df5a",[]],"57496165":["Zapłata za stare grzechy
Do Malanowskiego zgłaszają się dwie siostry, które twierdzą, że ktoś je prześladuje. Kobiety dostają anonimowe listy z pogróżkami i coraz bardziej boją się o własne życie. Podejrzewają, że stoi za tym ich ojciec, który właśnie wyszedł z więzienia. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/99da61a3b6dea263d48753a25c52fa2d",[]],"57496166":["Garbacz to mała wieś w województwie świętokrzyskim. Mieszka tam pani Kasia, która samotnie wychowuje dwie córeczki, Magdę i Maję. Kobieta opiekuje się także swoją babcią, Haliną. Starsza pani wiele lat temu doznała udaru, ma poważne problemy z poruszaniem się. W domu nie ma wody ani kanalizacji. Myć, prać i zmywać należy, korzystając z misek. Katarzyna Dowbor jest poruszona dramatem młodej mamy, która codziennie przynosi ze studni kilkadziesiąt litrów wody. Dziewczynki nie mają swojego pokoju, a ich prababcia śpi w kuchni. Dom ogrzewa zaledwie koza, o którą mogą poparzyć się dzieci. Do akcji wkraczają Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski wraz z ekipą.","","",[]],"57496167":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57496168":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57496169":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"57496170":["35-letnia Maria Kiljańska jest podejrzewana o znęcanie się nad swoim 9-letnim synem. Nauczycielka znalazła na ciele chłopca liczne ślady pobicia. Zaniepokojona tym faktem, zawiadomiła odpowiednie służby. Bruno trafia pod opiekę ojca. Maria chce odzyskać syna. Negocjuje z byłym mężem, lecz ten jest nieugięty. Wkrótce dochodzi do procesu, na którym teściowa i sąsiadki Kiljańskiej zeznają przeciwko niej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/caa2132c7fe476beba17ceeb9fa7815c",["N"]],"57496171":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57496172":["Druga młodość w czasach zarazy
Pan Andrzej cieszy się z wyjazdu syna, który rozpoczyna studia. Chce przeżyć drugi miesiąc miodowy ze swoją żoną Dagmarą. Odkrywa jednak, że kobieta wcale nie ma na to ochoty i od męża woli towarzystwo swoich koleżanek. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy wybucha pandemia i małżonkowie zostają uwięzieni w domu.","","",["N"]],"57496173":["W domu Białacha o poranku pojawia się mężczyzna, który twierdzi, że kupił w okolicy ziemię i chce poznać nowych sąsiadów. Mikołaj ma wątpliwości co do szczerości intencji nieznajomego. W pracy Mikołaj rozmawia z Emilką na temat wychowania dzieci. Drawska domyśla się, dlaczego kolegę interesują tego typu tematy. Na patrolu Mikołaj i Karolina dostają wezwanie do mężczyzny porażonego paralizatorem. Poszkodowany trafia do szpitala z zawałem serca. Zdarzenie miało miejsce w przejściu podziemnym, gdzie zainstalowany był monitoring. Rozpoczyna się śledztwo, którego finał pokazuje, do czego zdolny jest człowiek ze złamanym sercem. Tymczasem patrol piąty zajmuje się sprawą małego chłopca zbierającego pieniądze w jednej z wrocławskich dzielnic. Historia jego rodziny wzrusza Karolinę i Mikołaja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9b9980c7b77555fa83806cf90c6ee0f",["AD"]],"57496174":["Egzekutor
Samotny starszy człowiek zostaje znaleziony martwy w mieszkaniu. Zabójstwo wygląda na egzekucję. Mężczyzna przed śmiercią naprędce sporządził testament, który prowadzi policjantów do jego bratanka. Od dawna pałał on chęcią zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości. Na komendę zgłasza się szantażowana sekstaśmą kobieta. Nagrano ją podczas firmowej imprezy. Jest wielu podejrzanych, ale detektywi robią wszystko, by kompromitujące nagranie nie ujrzało światła dziennego.","","",["N"]],"57496175":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57496176":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","","",[]],"57496177":["Melka i jej bliscy zastanawiają się, jak skompromitować Mikulskiego. Piotrek proponuje, że złoży mężczyźnie propozycję korupcyjną, a całe zdarzenie nagra. W tym celu udaje się do szpitala i opowiada Mikulskiemu zmyśloną historię o dziadku. Bartka odwiedzają Bednarscy. Chcą raz na zawsze zamknąć sprawę fałszywego oskarżenia o molestowanie. Dzieci Kulasa przepraszają Wandę za to, że zgodziły się wziąć udział w intrydze ojca, i proszą ją, by teraz wyciągnęła mężczyznę z więzienia. Kwitnie romans Kaśki i Lucynki, która nadal udaje przyjaciółkę Gosi. Mężczyzna wciąż jednak uważa, że z nową partnerką niewiele go łączy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2046017.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/441c0e7bf73142af919da77c1e69bf4d",[]],"57496178":["Złoty pociąg
Na skutek sensacyjnych doniesień medialnych o rzekomym istnieniu niemieckiego pociągu wyładowanego złotem Ferdynand Kiepski i inni mieszkańcy kamienicy podejmują desperackie próby odnalezienia skarbu. Złoty pociąg rozpali serca i umysły poszukiwaczy, wśród których zapanuje prawdziwa gorączka złota ze wszelkimi tego konsekwencjami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/01eb7e1f47ab954848f45fb44848360d",["N"]],"57496179":["Casting do burdelu
Karolina zapisuje się do agencji modelek. Nie mówi o niczym swojemu chłopakowi Maćkowi. Obawia się, że uchodzący za zazdrośnika mężczyzna urządzi jej scenę zazdrości. Niebawem dziewczyna otrzymuje propozycje udziału w kolejnych sesjach zdjęciowych, a w końcu - wyjazdu za granicę. Maciek obawia się jednak, że agencja, z którą związała się Karolina, nie działa uczciwie. Niebawem okazuje się, że ma rację.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/084b28b185c15b836917138c39e1a347",["N"]],"57496180":["Walka o dziecko
Aneta bardzo wcześnie zaszła w ciążę i teraz samotnie wychowuje 5-letniego Kacperka. Kobieta uważa, że rozwód z ojcem chłopca, Jakubem, był najlepszą decyzją jej życia. Kobieta nie wie, że małżeństwo rozpadło się z powodu intryg jej matki, która nigdy nie lubiła zięcia. Kobieta próbuje także przekonać Anetę, że Jakub ma zły wpływ na Kacperka. Będąca pod ogromnym wpływem matki kobieta, postanawia ograniczyć byłemu partnerowi prawo do opieki nad dzieckiem. Zdesperowany Jakub porywa syna. Wraz z chłopcem ulega wypadkowi.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2aadc034660179d0b2e44740c068047a",["N"]],"57496181":["Druga młodość w czasach zarazy
Pan Andrzej cieszy się z wyjazdu syna, który rozpoczyna studia. Chce przeżyć drugi miesiąc miodowy ze swoją żoną Dagmarą. Odkrywa jednak, że kobieta wcale nie ma na to ochoty i od męża woli towarzystwo swoich koleżanek. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy wybucha pandemia i małżonkowie zostają uwięzieni w domu.","","",["N"]],"57496182":["W domu Białacha o poranku pojawia się mężczyzna, który twierdzi, że kupił w okolicy ziemię i chce poznać nowych sąsiadów. Mikołaj ma wątpliwości co do szczerości intencji nieznajomego. W pracy Mikołaj rozmawia z Emilką na temat wychowania dzieci. Drawska domyśla się, dlaczego kolegę interesują tego typu tematy. Na patrolu Mikołaj i Karolina dostają wezwanie do mężczyzny porażonego paralizatorem. Poszkodowany trafia do szpitala z zawałem serca. Zdarzenie miało miejsce w przejściu podziemnym, gdzie zainstalowany był monitoring. Rozpoczyna się śledztwo, którego finał pokazuje, do czego zdolny jest człowiek ze złamanym sercem. Tymczasem patrol piąty zajmuje się sprawą małego chłopca zbierającego pieniądze w jednej z wrocławskich dzielnic. Historia jego rodziny wzrusza Karolinę i Mikołaja.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9b9980c7b77555fa83806cf90c6ee0f",["AD"]],"57496183":["Egzekutor
Samotny starszy człowiek zostaje znaleziony martwy w mieszkaniu. Zabójstwo wygląda na egzekucję. Mężczyzna przed śmiercią naprędce sporządził testament, który prowadzi policjantów do jego bratanka. Od dawna pałał on chęcią zemsty za tragiczne wydarzenia z przeszłości. Na komendę zgłasza się szantażowana sekstaśmą kobieta. Nagrano ją podczas firmowej imprezy. Jest wielu podejrzanych, ale detektywi robią wszystko, by kompromitujące nagranie nie ujrzało światła dziennego.","","",["N"]],"57496184":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",[]],"57496185":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"57496186":["Melka i jej bliscy zastanawiają się, jak skompromitować Mikulskiego. Piotrek proponuje, że złoży mężczyźnie propozycję korupcyjną, a całe zdarzenie nagra. W tym celu udaje się do szpitala i opowiada Mikulskiemu zmyśloną historię o dziadku. Bartka odwiedzają Bednarscy. Chcą raz na zawsze zamknąć sprawę fałszywego oskarżenia o molestowanie. Dzieci Kulasa przepraszają Wandę za to, że zgodziły się wziąć udział w intrydze ojca, i proszą ją, by teraz wyciągnęła mężczyznę z więzienia. Kwitnie romans Kaśki i Lucynki, która nadal udaje przyjaciółkę Gosi. Mężczyzna wciąż jednak uważa, że z nową partnerką niewiele go łączy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2046017.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/441c0e7bf73142af919da77c1e69bf4d",[]],"57496187":["Złoty pociąg
Na skutek sensacyjnych doniesień medialnych o rzekomym istnieniu niemieckiego pociągu wyładowanego złotem Ferdynand Kiepski i inni mieszkańcy kamienicy podejmują desperackie próby odnalezienia skarbu. Złoty pociąg rozpali serca i umysły poszukiwaczy, wśród których zapanuje prawdziwa gorączka złota ze wszelkimi tego konsekwencjami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/01eb7e1f47ab954848f45fb44848360d",["N"]],"57496188":["35-letnia Maria Kiljańska jest podejrzewana o znęcanie się nad swoim 9-letnim synem. Nauczycielka znalazła na ciele chłopca liczne ślady pobicia. Zaniepokojona tym faktem, zawiadomiła odpowiednie służby. Bruno trafia pod opiekę ojca. Maria chce odzyskać syna. Negocjuje z byłym mężem, lecz ten jest nieugięty. Wkrótce dochodzi do procesu, na którym teściowa i sąsiadki Kiljańskiej zeznają przeciwko niej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/caa2132c7fe476beba17ceeb9fa7815c",["N"]],"57496189":["Program dla fanów polskiej sceny kabaretowej. Widzowie zobaczą w nim najlepsze skecze ostatnich lat w wykonaniu rodzimych grup, Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów, Łowców.B, Neo-Nówki i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana.","","",[]],"57496190":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","","",["N"]],"57496191":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","","",["N"]],"57496192":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"57496193":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835471.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d9a05a8cc84db7a5abbe31f7209e08ac",["N"]],"57496194":["19-letnia córka Wiktorii informuje ją, że wybiera się w romantyczną wycieczkę do Paryża z 36-letnim sąsiadem Norbertem. Matka w tym czasie ma się zająć jej córeczką Kają. 36-latka kategorycznie odmawia. Gdy córka upiera się przy swoim, zamyka ją w piwnicy. Bliscy kobiety są w szoku. Próbują przekonać ją do zmiany zachowania, bezskutecznie. Wiktoria wypuszcza Nicolę dopiero, gdy sąsiad grozi wezwaniem policji. Dziewczyna korzysta z okazji i znika ze swoim ukochanym, zostawiając dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a88ffafe143ec8a9ab729903122b20cf",["N"]],"57496195":["Mariola została zaatakowana przez wilka. Janek \"Samolot\" uwielbia las i zawód drwala. W poszukiwaniu wierzchowca Ferdek wybiera się do stadniny koni kaukaskich. Śliwa rozmyśla o Hance i ich spotkaniach. W Jaskini Zakapiorów nad Zalewem Solińskim \"Żmiju\" odnajduje swoje dawne malunki. W czatowni \"Wazon\" przygląda się kolejnej wataże wilków.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496196":["Ferdek chce pracować w lesie, ale najpierw musi znaleźć konie. Podczas swojej pierwszej pracy przy wyrębie Jasiu \"Samolot\" był gotów uciec z Bieszczad. Śliwa nie przypomina sobie tak strasznej zimy jak ostatnia. Przez śnieg i mróz na wypale było więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. W nieczynnej \"Piwnicy Zakapiorów\" nad Zalewem Solińskim Żmiju znajduje namalowane przez siebie portrety bieszczadników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496197":["Siostry z piekła rodem
Barbara od kilku miesięcy pracuje w salonie fryzjerskim, należącym do jej sióstr - Pauliny i Marty. Dowiaduje się, że kobiety czerpią dodatkowe korzyści materialne ze spotkań ze starszymi mężczyznami. Kiedy jednak Paulina zaczyna się umawiać z mężem jednej z klientek, postanawia zareagować i powiedzieć o swoich podejrzeniach żonie mężczyzny. Kilka dni później dochodzi do tragedii - oblana kwasem Patrycja trafia do szpitala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1944290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c23f18cc204ff72698e1e32ffa65a4f3",["N"]],"57496198":["Zakończywszy studia w USA, Ola wraca do domu rodzinnego. Dziewczyna ma wrażenie, że rodzice starają się coś przed nią zataić. Sprawa jest o tyle dziwna, że pewnego dnia widzi swojego ojca biegającego po parku w przebraniu lisa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496199":["Tajemnica mojej matki
Anna Lechowicz dostaje list od dawno niewidzianej matki z prośbą o spotkanie i rozmowę. Natychmiast jedzie do domu opieki, ale na miejscu dowiaduje się, że seniorka została zabrana przez swoją starszą córkę Paulinę. 38-latka zakazuje siostrze kontaktu z Moniką. Anna prosi o pomoc agencję detektywistyczną, która ma zbadać, co chciała jej przekazać matka i dlaczego Paulina tak walczy, by do tego nie doszło. Nie udaje się to jednak, a niebawem 65-latka umiera. Anna rozpoczyna śledztwo na własną rękę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039512.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/992a0453c9a921d6dddba8489991b92c",["N"]],"57496200":["W niewielkiej wsi Cerkiew mieszka pani Iwona z córkami oraz wujem Edwardem. Kobieta pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny. Jako dziecko przyjęli ją pod swój dach wujek i ciotka, którzy wychowali panią Iwonę jako własne dziecko. Po latach kobieta odeszła od swojego partnera i teraz samotnie wychowuje dwie córki. Edward jest dla nich dziadkiem. Rodziny nie stać jednak na remont mieszkania, w którym nie ma łazienki, a pomieszczenia ogrzewają dwa dymiące piece. Dziewczynki muszą dzielić pokój z matką. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",[]],"57496201":["Samouk
Badura przynosi Ferdkowi walizkę z tajemniczą zawartością. Okazuje się, że Kiepski wszedł w posiadanie nowoczesnego urządzenia do nauki języków obcych. Sprzęt zostaje przetestowany na Boczku. Efekty jego działania mają zaskakujące konsekwencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835320.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b728a9345e1f688f255edb784b02f27f",["N"]],"57496202":["Kalibaba
Prezes Kozłowski traci popularność wśród mieszkańców osiedla. Obawia się, że doprowadzi to do jego porażki w nadchodzących wyborach. Pomoc oferuje mu naukowiec z Politechniki Wrocławskiej. Twierdzi on, że Kozłowski może wygrać, dzięki wykorzystaniu zdobyczy nowoczesnych technologii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835320.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f954e2aaa0e096bcd9f4f40debec122",["N"]],"57496203":["Straszny film
Prezes Kozłowski ma pomysł na zagospodarowanie niewykorzystanych terenów zielonych na osiedlu. Chciałby pobudować obiekty rekreacyjne. Proponuje, by Kiepski przeprowadził wśród mieszkańców zbiórkę podpisów w tej sprawie. Ferdynand z wielkim entuzjazmem angażuje się w akcję, nie zdając sobie sprawy, że został wplątany w grubszą aferę, z której mogą wyniknąć poważne konsekwencje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835320.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5f843a4f184d2a4edbf84e736aafdcd",["N"]],"57496204":["Dorota i jej mąż zamieszkują w nowym domu. Pewnego dnia kobieta uświadamia sobie, że jest śledzona przez drona. Okazuje się, że Dorotę szpieguje zakochany w niej nastolatek. Kobieta odkrywa, że chłopak ma poważne problemy w domu. Niesiona współczuciem postanawia mu pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"57496205":["Nieopodal Ostrołęki, w Przytułach Starych mieszka pani Zofia, która stworzyła rodzinę zastępczą dla swojego wnuka Huberta. Chociaż chłopiec stara się wyręczać krewną we wszystkim, to ich życie bez wody, łazienki i kanalizacji jest bardzo trudne. Dodatkową przeszkodę stanowi nieszczelny dach. Babcia i wnuk mieszkają w jednym pokoju, który jest ogrzewany mogącą w każdej chwili wybuchnąć kozą. Ekipa Wieśka Nowobilskiego z zapałem zabiera się za remont. Tymczasem Martyna Kupczyk przygotowuje niezwykłą niespodziankę dla Huberta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2015267.jpg","",[]],"57496206":["Janek słyszy kłótnię matki z obcą kobietą. Dowiaduje się, ze jego ojciec pilnie potrzebuje przeszczepu nerki. Przy okazji odkrywa, że nie jest nim Olgierd - mężczyzna, który go wychował. Sprawa się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że opiekun dobrze zna prawdziwego tatę Janka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496207":["Uchodźca
Tomek jest świadkiem napadu na Syryjczyka i staje w jego obronie. Zostaje uderzony w głowę, ale Harris al Hassan wzywa pomoc. Nazajutrz do biura przychodzi ów Syryjczyk. Mówi detektywom, że wynajął przemytników, by przywieźli jego rodzinę do Polski. Od kilku dni pośrednik nie odbiera telefonu. Magda i Bronek ustalają, że siostra i siostrzenica Harrisa mogą być przetrzymywane przez handlarzy ludźmi. Malanowski udaje więc bogatego biznesmena, który tęskniąc za urodą orientu, trafia do właściwej agencji towarzyskiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2bf118b66c36043e726839213fb366ba",["N"]],"57496208":["Kłopoty prawniczki
Do biura detektywów przychodzi młoda prawniczka Kamila Bauer. Kobieta właśnie została wspólniczką w dużej kancelarii. W tym samym czasie zaczęła dostawać SMS-y z pogróżkami. Tropy są dwa: zazdrosny kolega z pracy, albo też były, niezadowolony klient. Sprawę przejmują Ania i Marek. Wkrótce Tomek znajduje na drzwiach mieszkania Kamili klepsydrę - jest to dowód, że sprawca zna jej adres. Malanowski ustala adres podejrzanego i wraz z Kamilą udaje się na spotkanie. Dochodzi do konfrontacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/94b26d942dbc0ab3efc793d851aa679c",["N"]],"57496209":["Kret
Z więziennego szpitala ucieka znany przestępca gospodarczy. Cała akcja była doskonale zaplanowana, a o trasie przejazdu transportu wiedzieli tylko policjanci. Jeden z byłych współpracowników bandyty twierdzi, że wśród funkcjonariuszy jest kret... W tym samym czasie młodszy aspirant Krzysztof Chrobociński trafia do szpitala ciężko pobity. Twierdzi, że napadli go kibole. Olgierd i Krystian podejrzewają, że to nieprawda. Zastanawiają się, czy to właśnie on jest tym, kto współpracuje z gangsterami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835469.jpg","",["N"]],"57496210":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57496211":["Prow.: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk.
Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1996942.jpg","",[]],"57496212":["Dorota i jej mąż zamieszkują w nowym domu. Pewnego dnia kobieta uświadamia sobie, że jest śledzona przez drona. Okazuje się, że Dorotę szpieguje zakochany w niej nastolatek. Kobieta odkrywa, że chłopak ma poważne problemy w domu. Niesiona współczuciem postanawia mu pomóc.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1953823.jpg","",["N"]],"57496213":["Siostry
Anna ma udane życie rodzinne i zawodowe. Jej siostra Alicja zrezygnowała z pracy i prób ułożenia sobie życia osobistego, by zaopiekować się schorowaną matką. Jadwiga postanawia więc zapisać swój dom, a także działkę wypoczynkową, znajdującą się w pobliżu rzeki, młodszej córce. Anna nie kryje jednak rozczarowania ani zaskoczenia. Zgadza się, by Alicja odziedziczyła dom, uważa jednak, że ona jej rodzina mają prawo do działki nad rzeką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2039512.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/950cec74d88a89b003a7c9ac49997419",["N"]],"57496214":["Sexi Flexi
W kamienicy zostaje zdemolowana toaleta. Mieszkańcy są oburzeni tym aktem wandalizmu. Paździoch postanawia dowiedzieć się, kto za to odpowiada. Wszczyna prywatne śledztwo. Trop prowadzi nieoczekiwanie do znanej gwiazdy telewizyjnej. Okazuje się, że zdewastowała ona WC pod wpływem nagłego ataku frustracji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e7b2c720c296741cda5b63ab589c904",["N"]],"57496215":["Ferdydurka
Jolasia jest zaniepokojona, bo Waldek coraz częściej zagląda do kieliszka. Grożąc rozwodem, zakazuje mu picia alkoholu. Ferdynand, zmartwiony niewesołą sytuacją syna, postanawia nauczyć go kilku sprawdzonych sztuczek. Tricki pozwolą Waldkowi pić, a jednocześnie unikać nieprzyjemności ze strony małżonki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1855290.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d4cd7e3bf381a26a91e79792562eb32f",["N"]],"57496216":["Domek pod Palmami
CWŚ prowadzi śledztwo w sprawie nagłej śmierci dwóch studentek: Mai Solskiej i Diany Florek. Dziewczyny zostały otrute, a substancję dodano im do wina. Okazuje się, że obie ofiary dorabiały jako prostytutki. Solska zaszła w ciążę ze znanym w mieście imprezowiczem, Wiktorem Draganem. Funkcjonariusze podejrzewają, że mężczyzna mógł zlecić zabójstwo kochanki szefowi ochrony ze swojej firmy, Klimczakowi. Okazuje się jednak, że ten miał jedynie zapłacić kochance Wiktora za aborcję. Ochroniarz naprowadza jednak śledczych na trop drobnego oszusta Antoniego Bednarskiego, zwanego Banderasem. Niebawem wychodzi na jaw, że celem zabójcy była tylko Diana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993765.jpg","",["N"]],"57496217":["Detektywów prosi o pomoc Konrad, ojciec Jagody. Po śmierci żony mężczyzna wszystkie uczucia przelał na córkę. Rok temu Jagoda zaręczyła się. Konradowi trudno było zaakceptować przyszłego zięcia, Dominika, w końcu jednak pogodził się z decyzją córki. Dwa tygodnie przed planowanym ślubem doszło jednak do zdarzenia, które zaniepokoiło mężczyznę. W trakcie służbowego spotkania nieoczekiwanie natknął się na przyszłego zięcia w klubie ze striptizem. Dyskretna obserwacja utwierdziła Konrada w przekonaniu, że Dominik nie jest człowiekiem, za jakiego uważa go Jagoda. Prosi detektywów, by śledzili mężczyznę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038188.jpg","",["N"]],"57496218":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",[]],"57496219":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496220":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"57496221":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"57496222":["Historia Wojtka Makowskiego, który swoje życie dzieli między dwie pasje - pływanie i muzykę. Wojtek we wczesnym dzieciństwie całkowicie utracił wzrok. Wówczas ojciec postanowił zarazić go miłością do wody. Obecnie Wojtek jest wicemistrzem paraolimpijskim z Rio. Ponadto nagrywa materiał na własną płytę. Arkadiusz Pilch wskutek wypadku, któremu uległ w dzieciństwie, porusza się na wózku inwalidzkim. Zaczynał od szermierki, obecnie zaś gra w koszykówkę na wózkach, jeździ na rowerze, uprawia crossfit, bierze udział w Wheelmageddonie i zawodach na ergometrach wioślarskich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4fa2b4aa42dcee0e5ae4607e7fc5ad80",["N"]],"57496223":["Skradzione obrazy
Dochodzi do rabunku w galerii sztuki. Giną obrazy, które były perełkami w kolekcji zbiorów. Ochroniarz pracujący w galerii też znika w tajemniczych okolicznościach. Skomplikowane śledztwo w pewnym momencie angażuje międzynarodowe jednostki policji. Wydział kryminalny próbuje rozpracować również sprawę znanego warszawskiego mecenasa. Żona informuje policję o niebezpiecznych zdarzeniach. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna może być ofiarą gangsterskiej zemsty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835519.jpg","",["N"]],"57496224":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57496358":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57496359":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496360":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57496361":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57496362":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"57496363":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835383.jpg","",[]],"57496364":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496365":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496366":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496367":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496368":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496369":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496370":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496371":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496372":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496373":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496374":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496375":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496376":["Prow.: Przemysław Białkowski, Monika Sawka.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1993526.jpg","",[]],"57496377":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496378":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496379":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496380":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496381":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496382":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"57496383":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"57496384":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496385":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57496386":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"57496387":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496388":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"57549259":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"57496389":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57496390":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57496391":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57496393":["Prow.: Michał Stela, Marta Budzyńska, Agnieszka Zalewska, Przemysław Talkowski.
Prowadzący Agnieszka Zalewska, Marta Budzyńska i Michał Stela poruszają ważne społecznie tematy, ujawniając szerokiej publiczności nieznane kulisy i wątki spraw, które dzieją się aktualnie w Polsce. W programie prowadzone są również rozmowy z bohaterami obecnych wydarzeń oraz śledztwa dziennikarskie.","","",["N"]],"57496394":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57496395":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57496396":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496397":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57496398":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"57496399":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"57496400":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57496401":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57496402":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57496403":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57496404":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","",["N"]],"57496405":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496406":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"57496407":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"57496408":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496409":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57496410":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"57496411":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57496412":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57496413":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57496414":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57496415":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57496416":["Prow.: Dariusz Ociepa.
W programie są poruszane najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z kraju i ze świata wzbogacone o opinie polityków oraz ekspertów. Goście będą się również wypowiadać na temat tego, co może się wydarzyć w sprawach interesujących dla mieszkańców Polski.","","",[]],"57496417":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496418":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57496419":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496420":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57496421":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496422":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57496423":["Prow.: Piotr Jędrzejek, Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"57496424":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"57496425":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496426":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496427":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496428":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"57496429":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57496430":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Prawnik i dziennikarz Przemysław Talkowski piętnuje przypadki korupcji, nepotyzmu oraz nadużywania prawa w relacjach między polskim państwem a przedsiębiorcami. Ideą, która przyświeca gospodarzowi programu, jest walka z powszechnym wśród urzędników przekonaniem, że biznesmeni to potencjalni przestępcy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1949672.jpg","",[]],"57496431":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Dorota Gawryluk, Monika Sawka.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835431.jpg","",["N"]],"57496432":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",["N"]],"57496433":["Prow.: Agnieszka Gozdyra, Grzegorz Jankowski.
Prowadzący - zamiennie Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski - prowadzą ze swoimi gośćmi rzeczowe dyskusje na ważne tematy dotyczące sytuacji w kraju. Wśród rozmówców są przedstawiciele partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie i eksperci.","","",[]],"57496434":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57496435":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496436":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1991903.jpg","",["N"]],"57496437":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496438":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"57496439":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te \"małe-wielkie\" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2008182.jpg","",["N"]],"57496440":["Prow.: Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger.
Wydania wieczorne \"Wydarzeń\" emitowane codziennie w Polsacie News o godzinie 21:50. Kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień.","","",["N"]],"57496441":["Prow.: Maria Sikorska.
W programie pokazywane są ciekawe miejsca, ludzie z pasjami, regionalne produkty oraz cieszące oko ogrody, będące wytchnieniem od miejskiego zgiełku. Popularyzowane jest również życie w zgodzie z przyrodą i troską o planetę. Bohaterowie programu to ludzie mieszkający na wsi oraz ci miastowi, którzy zrezygnowali z życia wśród zgiełku na rzecz sielskich klimatów. Nie zabraknie również znanych osób, które odkryły na wsi swój cichy azyl. Cykl zastąpił miejsce \"Agropasji\". Program, tak jak poprzedni, prowadzi Maria Sikorska.","","",["N"]],"57496225":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"57496226":["Adam i Rafał pakują do auta ukradzione przez siebie przedmioty, kiedy na drodze pojawia się policja. Chłopcy uciekają w różne strony, ale pierwszy z nich zostaje ranny w ramię i trafia do szpitala dziecięcego. Drugi włamywacz groźbami chce go zmusić do zachowania milczenia. Do placówki zgłasza się też 16-letnia Monika, która straciła przytomność w trakcie lekcji. Na izbie przyjęć serce dziewczyny przestaje bić i niezbędna jest reanimacja. Okazuje się też, że nienaturalne pobudzenie Moniki to wynik zażycia dużej dawki amfetaminy. Ojciec nastolatki twierdzi, że jego córka nigdy nie sprawiała żadnych kłopotów. Jego zdaniem ktoś musiał podać jej narkotyki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/695cb7ad0b10c26d4b073be38bd5e116",["N"]],"57496227":["29-letnia Anna przygotowuje się do egzaminu kończącego aplikację sędziowską. Kobieta jest córką szanowanej pani prokurator, która dba o to, by niczego jej nie brakowało. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która twierdzi, że jest jej przyrodnią siostrą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496228":["15-letnia Weronika nigdy nie poznała swojego ojca, który zginął w wypadku motocyklowym. Wychował ją jego przyjaciel Karol, z którym matka związała się po śmierci męża. Gdy kobieta zapada w śpiączkę, dziadek chce przejąć opiekę nad nastolatką i przejąć jej majątek. Dziewczyna jest wobec niego agresywna, jednocześnie zaczyna uwodzić Karola. Zaniepokojony mężczyzna idzie z nią do psychologa. Wtedy Weronika ucieka z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835351.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f23e83b3d003332b7b6de58def21ebcf",["N"]],"57496229":["W Nowym Dworze Mazowieckim mieszka owdowiały pan Ryszard. Pięć lat temu zmarła córka mężczyzny, która samotnie wychowywała dwóch synów. Teraz mężczyzna sprawuje opiekę nad dwoma wnukami. Rodzina mieszka w fatalnych warunkach. W domu nie ma bieżącej wody ani toalety. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor rozpoczyna remont.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/2a209c36a70529e8da93bccf213d11f6",["N"]],"57496230":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"57496231":["Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Uczestnicy dowiadują się, co tak naprawdę na o ich stroju myślą inni. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.","","",[]],"57496232":["Prow.: Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków.
Dwoje stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd. Dziennikarze programu \"Gwiazdy na dywaniku\" są zawsze tam, gdzie pojawiają się celebryci znani z pierwszych stron gazet.","","",["N"]],"57496233":["Po raz pierwszy w historii polskiej edycji popularnego show do rywalizacji przystąpią obok uczestników gwiazdy telewizji. Swoimi kulinarnymi umiejętnościami spróbują się popisać prezenter Zygmunt Chajzer oraz aktorka Elżbieta Romanowska. Ciekawe, czy zasłużą na pochwałę szefa Wojciecha Modesta Amaro.","","",["N"]],"57496234":["Tym razem o tytuł Królowej Zakupów zawalczą: studentka i blogerka Marina, uwielbiająca podróże przyszła dziennikarka Klaudia, wodzirejka Patrycja i właścicielka salonu pielęgnacji rąk i stóp Ola. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy: \"Love Story\" oraz \"Skok na Szok\". Uczestniczki będą musiały wykonać pod nie kompletne stylizacje. Na całość zadania mają jedynie dziewięćset złotych i zaledwie godzinę. Następnie czeka je pokaz przed rywalkami i surowym jury. Kreacje ocenią krytyk modowy Tomasz Jacyków, aktorka Ada Fijał oraz Dorota Wróblewska, projektantka biżuterii i producentka pokazów mody.","","",[]],"57496235":["Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/75da0d889a8582cd3c4e6f5188f645f4",["N"]],"57496236":["Pani Agnieszka po rozstaniu z mężem mieszkała z dziećmi i swoim tatą. Ich stary dom pokryty jest nieszczelnym dachem, ma tylko dwa pomieszczenia ogrzewane starą kuchnią. Z powodu braku łazienki i fatalnych warunków dzieci - Łukasz i Kasia - mogły zostać odebrane matce. Pani Agnieszka za ponad połowę swojej pensji wynajęła więc małe mieszkanko w Węgrowie, by rodzeństwo zostało przy niej. Od tamtej pory jednak rodzina jest rozdzielona. Ojciec pani Agnieszki ma usuniętą krtań i wymaga opieki, ale córka nie zawsze może go odwiedzić. Sytuacja materialna rodziny jest bardzo zła ze względu na koszty wynajmu mieszkania. Katarzyna Dowbor postanawia przerwać ten koszmar. W kilka dni jej ekipa zmieni zrujnowany budynek w wymarzony dom dla całej rodziny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7cfac6170eb78d84e1c7e7946df871af",[]],"57496237":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"57496238":["Reż.: Tony Phelan.
Meredith i Derek przyzwyczajają się do życia z noworodkiem. Trudno im jednak przebywać z dala od szpitala. Arizona próbuje naprawić rozbite małżeństwo. Alex i Jo zastanawiają się nad przyszłością swojego związku. Między Owenem a Jacksonem dochodzi do sprzeczki z powodu problemów finansowych w szpitalu. April z niepokojem czeka na wyniki egzaminu lekarskiego.","","",["N"]],"57496239":["Artur jest bogatym deweloperem. Dziesięć lat temu porzucił żonę dla młodszej kochanki, a teraz jest już z kolejną, jeszcze młodszą kobietą - Matyldą. Podejrzewa, że 26-latka go zdradza. Przypuszcza, że poznała kogoś podczas lekcji tańca lub jazdy konnej. Aby sprawdzić swe podejrzenia, zatrudnia ekipę detektywów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/304c02e6743dd686d7f0e0b88303a47c",["N"]],"57496240":["Rodziny o różnym statusie materialnym zamienią się domami i budżetami. Wulkanizator Piotr jest niepijącym alkoholikiem. Jego miesięczna pensja to około 1400 złotych. Trojgiem dzieci opiekuje się jego żona Emilia. Rodzice poświęcają im sporo czasu. Tymczasem finansistka Ola i Kamil, pracujący w branży motoryzacyjnej, poświęcają się karierze. W związku z tym nie mogą często zajmować się dziećmi - korzystają z opieki w przedszkolu i niani. Ich miesięczne zarobki to około 20 tysięcy złotych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2031685.jpg","",["AD"]],"57496241":["Karolina umówi się z trzema mężczyznami i spróbuje odgadnąć, który jest stanu wolnego. Tylko Norbert to kawaler, Jakub i Marcin są żonaci.","","",["N"]],"57496242":["Wojtek ma 40 lat, jest instruktorem fitness, prowadzi własną siłownię i od pół roku pozostaje w związku z 21-letnią Kasią. Dziewczyna nigdzie nie studiuje ani nie ma stałej pracy. Dużo czasu spędza z Moniką, swoją starszą przyjaciółką, którą poznała o wiele wcześniej niż Wojtka. Gdy mężczyzna odkrywa, że Kasia jest w ciąży, postanawia jej się oświadczyć. Szybko jednak traci na to ochotę. Dostaje bowiem od anonimowego nadawcy zdjęcia, przedstawiające Kasię w intymnej sytuacji z innym - znacznie młodszym od niego mężczyzną. Wojtek zaczyna nawet mieć wątpliwości, czy naprawdę jest ojcem dziecka, którego spodziewa się jego partnerka. Detektywi podejmują śledztwo. Montują kamery w domu Moniki. Wkrótce dochodzi do konfrontacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2038188.jpg","",["N"]],"57496243":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"57496244":["Chcąc spełnić marzenie North, Kim musi przetrwać wszelkie uroki wspólnego biwakowania.","","",[]],"57496245":["Widzowie poznają szczegóły śledztw prowadzonych w sprawach znanych celebrytów m.in. O.J. Simpsona, Phila Spectera, Dorothy Stratton.","","",[]],"57496248":["U wybrzeży Afryki kursuje niezwykły statek. Na jego pokładzie zorganizowano szpital, w którym pracują wolontariusze - lekarze i pielęgniarki. Ratują oni zdrowie i życie osobom, które bez ich interwencji nie mogłyby liczyć na żadną pomoc.","","",[]],"57496249":["Największym marzeniem Emilii jest kariera modelki. Tych planów nie akceptuje jej chłopak Maciek. Pewnego dnia dziewczyna przypadkiem poznaje profesjonalnego fotografa Kamila, który ujęty jej urodą zaprasza ją na sesję do swojego mieszkania. Na miejscu nalega, by pozowała mu nago. Gdy ta odmawia, na szczęście bezskutecznie próbuje uniemożliwić jej wyjście. Wkrótce potem zaczyna szantażować ją, że przerobi zdjęcia, by wyglądały na nagie i wyśle jej rodzinie. W końcu okazuje się, że to Maciek zatrudnił fotografa w nadziei, że ukochana porzuci swoje plany. Nie wiedział jednak, że Kamil posunie się tak daleko. Ostatecznie szantażysta umieszcza zdjęcia w internecie. Emilia prosi o pomoc policję, a ta aresztuje mężczyznę. Karolina i Jarosław od dawna starają się o dziecko. Kolejna wizyta w klinice leczenia niepłodności załamuje kobietę. Okazuje się, że znowu nie zaszła w ciążę. Mąż próbuje przekonać ją do adopcji, ale taki proces trwa bardzo długo. Zdesperowana kobieta przez internet poznaje dziewiętnastoletnią Joannę. Dziewczyna zaszła w ciążę, ale chce oddać dziecko. Karolina prosi, by po urodzeniu podała do dokumentacji nazwisko jej męża jako ojca - wówczas Jarek od razu otrzyma prawa do opieki nad dzieckiem. Mężczyźnie jednak nie podoba się ten pomysł, co prowadzi do kłótni. W końcu proszą o radę prawnika, który podsuwa inne rozwiązanie problemu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c70d81b116b4b9690423c4066837fa00",["N"]],"57496442":["W odcinku m.in. ekstremalne siłowanie na ręce, magiczne triki i pobudka piłą mechaniczną.","","",[]],"57496443":["W odcinku m.in. popisy na gokartach. niebezpieczne paralotniarstwo, zawodnicy sumo i lot na 100 balonach.","","",[]],"57496444":["Bruce czuje się niemal jak James Bond, kiedy francuskie muzeum zleca mu misję odnalezienia przedmiotów związanych z akcjami szpiegowskimi dokonywanymi podczas II wojny światowej. To trudne zadanie i aby je wykonać, Crompton jeździ po Wielkiej Brytanii i udaje się do Włoch. Znajduje skrzynię z częściami specjalnej broni przeciwczołgowej, zaprojektowanej przez brytyjskich ekspertów. Freddy ma zająć się ich odnowieniem i przetestowaniem.","","",[]],"57496445":["Prezentacja tajemniczych zdarzeń wychwyconych przez kamery monitoringu na całym świecie. Widzowie zobaczą m.in.: Chińczyka, który przeżył dwukrotne uderzenie pioruna, tajemnicze kule światła na niebie oraz niezidentyfikowane formy życia.","","",[]],"57496446":["Program przedstawia przebieg ostatnich miesięcy wojny, m.in. marsz wojsk alianckich na Berlin, wyzwalanie obozów koncentracyjnych Bergen-Belsen i Buchenwald. Dokument opowiada też o samobójstwie przywódcy III Rzeszy, podziale Niemiec i procesie norymberskim.","","",[]],"57496447":["Odcinek opowiada o tragicznym końcu wojny na Pacyfiku i determinacji Japonii, która nie składała broni mimo intensywnych bombardowań amerykańskiego lotnictwa. Dopiero zrzucenie ładunków atomowych na Hiroszimę i Nagasaki zmusiło Japonię do bezwarunkowej kapitulacji.","","",[]],"57496448":["Na Ziemi pojawiają się pierwsi ludzie, którzy muszą stawić czoło wielu zagrożeniom. W pełnym niebezpieczeństw świecie niezbędna okazuje się umiejętność rozpalenia ognia i uprawy roślin. W miarę ewolucji człowiek staje się dominującym gatunkiem na Błękitnej Planecie. Nie tylko uczy się wznosić pierwsze budowle i posługiwać narzędziami, ale tworzy też złożone organizacje, jakim są pierwsze państwa. Dzięki odkryciu żelaza i opanowaniu sztuki wojennej na przestrzeni wieków wznoszą się i upadają kolejne mocarstwa.","","",[]],"57496449":["Męczeńska śmieć Jezusa zapoczątkowała narodziny jednej z największych religii świata. Rozprzestrzenienie się chrześcijaństwa to zasługa Imperium Rzymskiego. Gdyby nie ogromna rzymska sieć dróg i szlaków morskich, które zapewniały swobodny przepływ nie tylko towarów, lecz także idei, chrześcijaństwo pozostałoby jedynie wiarą garstki wyznawców podążających śladami Chrystusa. Dzięki Rzymianom przesłanie Męczennika z Jerozolimy rozeszło się po całym świecie i na zawsze odmieniło ludzkość.","","",[]],"57496450":["Po serii wielkich podbojów Czyngis-chan tworzy potężne imperium mongolskie. Z kolei średniowieczną Europę pustoszy epidemia dżumy. Gwałtownie rozprzestrzeniająca się zaraza sieje strach wśród ludności, pochłaniając miliony ofiar. Złoto z podbitych terytoriów zamorskich daje początek kolejnej epoce w dziejach Starego Kontynentu. W latach 40. XV wieku Gutenberg wpada na innowacyjny pomysł drukowania książek przy zastosowaniu ruchomych czcionek. Niemiecki rzemieślnik tworzy pierwsze duże wydawnictwo. Jego odkrycie stanowi inspirację dla wielu uczonych.","","",[]],"57496451":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496452":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496453":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496454":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496455":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57496456":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57496457":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57496458":["Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835475.jpg","",["N"]],"57496459":["Tajemnice Kamiennej Góry","","",["AD"]],"57496460":["Bitwa wyrska
1 września 1939 roku pod Tychami miała miejsce nierozstrzygnięta bitwa graniczna. Niemcy mieli nadzieję, że uda im się odnaleźć słaby punkt polskiej linii obrony. Poszukiwania przyniosły rezultat. Na szczęście sztabowcy Wojska Polskiego w samą porę zapobiegli zamiarom wroga. 2 września w Lesie Wyrskim doszło do krwawego pojedynku. Poszukiwacze Historii przyjrzą się bliżej tej walce.","","",["AD"]],"57496461":["Tajna kwatera Luftwafe
Rok 1941. Walki przenoszą się na tereny Związku Radzieckiego, wskutek czego zostaje podjęta decyzja o przeniesieniu najwyższych niemieckich dowództw bliżej frontu. Wkrótce kętrzyński Wilczy Szaniec zostaje wypełniony kwaterami różnych rodzajów broni i administracji III Rzeszy. Powstaje tam również m.in. Oberkommando der Luftwaffe, czyli kwatera główna wojsk lotniczych. Poszukiwacze wyruszają w to niezwykłe miejsce, by odkryć pozostałości historii.","","",["AD"]],"57496462":["Legenda bagna w Lipnie
Styczeń, rok 1945. Początek radzieckiej ofensywy styczniowej. Niespodziewany atak ponad dwóch milionów żołnierzy w ciągu kilku dni dewastuje niemiecką obronę na linii Wisły i Narwi. Rozpoczyna się chaotyczny odwrót w stronę Odry i Lipna, gdzie wiele czołgów zostaje porzuconych. Poszukiwacze Historii badają pozostałości z tych zdarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07d0f0bc078dba6e91e847fb1745e558",["AD"]],"57496463":["Pod koniec listopada 1941 roku Fritz Todt, niemiecki minister uzbrojenia i amunicji, poprosił o spotkanie z Hitlerem. Przedstawił mu obliczenia, z których wynikało, że koszt kontynuowania wojny będzie wynosił około 150 miliardów dolarów rocznie. Na dodatek gospodarka III Rzeszy musi się obyć bez radzieckiej ropy, zboża i innych surowców. Todt próbował uświadomić Hitlerowi, że wygrana przestała być kwestią militarną. Jednak wódz chciał za wszelką cenę zdobyć Kaukaz, a kluczem do tego było jedno miasto - Stalingrad.","","",[]],"57496464":["Śladem Regenitera","","",["N"]],"57496465":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.","","",["N"]],"57496466":["Historia jednego karabinu","","",["N"]],"57496467":["Program prezentuje widzom, jak funkcjonują pociągi i w jaki sposób wygląda praca na kolei. Jest ona szczególnie ciekawa, gdy ma się świadomość, że każdy skład skrywa swoje własne tajemnice.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d7fb586bb2675f0f4c7ef3a8adfa1425",[]],"57496468":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["AD"]],"57496469":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"57496470":["Reż.: Athena Sawidis.
Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1942491.jpg","",["N"]],"57496472":["Włocławek
W wielu punktach skupu złomu we Włocławku pojawiły się kule armatnie. Wyglądają na bardzo stare. Olaf Popkiewicz i Radosław Biczak spróbują ustalić, kto dostarczył dawne pociski na złom. Miłośnicy historii ustalają również, z jakiego okresu pochodzą i w jaki sposób znalazły się na dnie Wisły.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a99d3fc28659606b716136998e58879d",["N"]],"57496473":["Bory Tucholskie
Radosław Biczak i Olaf Popkiewicz tym razem odwiedzą Bory Tucholskie, obszar wielu niezbadanych dotąd działań zbrojnych w czasie II wojny światowej. Miłośnicy historii poszukają śladów po przeprawie polskich oddziałów przez rzekę Wdę. Żołnierze wycofywali się w 1939 roku przed Niemcami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/631f2e68b579223e0ff173dd0996a9f3",["N"]],"57496474":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/906e0551e29ef6ac758a10af756617ab",["N"]],"57496475":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3f5e3f6c0540906014cbd30ea5adf780",["N"]],"57496476":["Jacek Balkan doradza, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9171f91603c864ee9eea4f7fd87d6f77",["N"]],"57496477":["Jacek Balkan doradza, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy i demaskują ich nieuczciwe metody.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ccbd897fcdd0fd9bafc694177ad32c97",["N"]],"57496478":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bfbe2df68811655d60f5bb2991945a7",["N"]],"57496479":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cd4a733b19a6ee159b110f72986e3b08",["N"]],"57496286":["Krzysztof \"Zbój\" napadał na kolejki turystyczne. Hos zaś wrócił w Bieszczady, gdyż pobito go w mieście. \"Żmiju\" namalował w \"Oberży Zakapiorów\" obraz z najstarszymi bieszczadnikami. Ferdek nie ukrywa, że jest kobieciarzem. Jedynymi sąsiadami Wojtka w Balnicy są zwierzęta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496287":["Hos poluje na górskie pstrągi. Krzysztof \"Zbój\" poznał studentkę Dorotę, która się nim zaopiekowała. Mariola podarowała Ferdkowi krawat, lecz on uznał, że jest to rekwizyt raczej do trumny. Rafał jest z wykształcenia mechanikiem, który postanowił zostać drwalem, ponieważ kocha las i wolność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496288":["Andrzej \"Hos\" uratował psa, którego pozbyła się pewna kobieta. Harnaś czasem korzysta z tego, co upolowały wilki. Krzysztof \"Zbój\" uciekł w Bieszczady, po zawale w kopalni węgla, gdzie cudem ocalał. Andrzej \"Żmiju\" starając się o unijne dotacje poznał Monikę. Mariola nie może zmniejszyć stada koni i krów, ponieważ uważa, że zwierzęta są z nią związane.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496289":["Pani Irena samotnie wychowuje dwie córki, Kasię i Emilkę. Rodzina mieszka w starym, rozpadającym się domu. Dziurawy dach przecieka, a kobiety gnieżdżą się w jednym, podzielonym regałem pokoju. W budynku nie ma też łazienki ani toalety. Emilka uczy się w szkole specjalnej i bardzo kocha zwierzęta. Studiująca zaocznie Kasia pracuje w piekarni, by wesprzeć pracującą fizycznie matkę. Mimo ich wysiłków często brakuje pieniędzy na codzienne potrzeby. Na ratunek spieszy ekipa programu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2037304.jpg","",[]],"57496290":["Zuza zwierza się matce. Stefa, choć zaskoczona, bardzo cieszy się, że zostanie babcią. Anka obwinia męża o to, że zostawił ją samą z problemami. Wiktor próbuje naprawić relacje z Patrycją i zabiera ją do salonu sukien ślubnych. Kobieta jednak już nie jest pewna, czy chce wyjść za niego za mąż. Na spotkaniu z przyjaciółkami w końcu wyznaje im, co się stało. Zuza mówi dziewczynom o ciąży i przyznaje, że nie jest pewna, kto jest ojcem dziecka. Do czasu wyjaśnienia tej kwestii postanawia unikać Jaśka. Anka jedzie do Julki, która w końcu przyznaje, że zmyśliła całą historię z ciążą i aborcją. Okazało się, że chciała w ten sposób zmusić rodziców do odwołania wyjazdu. Strzelecka nie może uwierzyć, że jej córka jest taką manipulantką. Wracając, spostrzega pod domem kamper i Pawła. Czarek jest przybity i chce porozmawiać z Julką. Anka mówi mu całą prawdę. Po ostatnim pocałunku Jacek cały czas kontaktuje się z Ingą. W końcu czeka na nią pod bankiem i zabiera do swojej pracowni. Wiktor proponuje ukochanej wspólny wyjazd do leśniczówki, jednak Patrycja chce, aby pojechał sam. Uważa, że ta rozłąka pozwoli im od siebie odpocząć i przemyśleć pewne rzeczy. Kiedy wraca do mieszkania, dowiaduje się, że Jeleński wyjechał i zabrał ze sobą Mikołaja.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868404.jpg","",["N"]],"57496291":["Zosia wyznaje Ance, że zakochała się w Czarku. Strzelecka jest zdenerwowana. Prosi dziewczynę o spakowanie swoich rzeczy. Inga przyznaje się Zuzie, że zdradziła Roberta. Patrycja nie może skontaktować się z Wiktorem. Zrozpaczona matka zamierza iść na policję. Zuza nie chce, aby w firmie ktokolwiek dowiedział się o jej ciąży. Ukrywa ją także przed Jaśkiem. Patrycja jedzie do leśniczówki. Jest zła na Wiktora, ale wie też, że Mikołaj był z nim bezpieczny. Cały czas pamięta o przemocy, którą zastosował wobec niej ukochany. Nie pozwala Jeleńskiemu na zbliżenie się do siebie. Paweł odzyskuje dom. Powraca plan prowadzenia tu własnej kancelarii. Anka ukrywa przed mężem wyznanie Zosi. Dorota spotyka się z Żółkowskim. Szybko dochodzi między nimi do zbliżenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1868404.jpg","",["N"]],"57496292":["Paździoch, kierując się głoszonym przez naukowca z Akademii Rolniczej hasłem, \"świnia w każdym domu\", postanawia rozpocząć hodowlę trzody chlewnej. Ferdek nie chcąc zostawać w tyle, chce założyć w mieszkaniu uprawę \"ekologicznych, miejskich płodów rolnych\", czyli, krótko mówiąc, kapusty. Szybko okazuje się, że zarówno świnia, jak i kapusta wykazują wyjątkowe zdolności taneczno-wokalne. Hodowcy urządzają więc koncert, który kończy się ugotowaniem kapuśniaku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4138",["N"]],"57496293":["Przeglądając gazetę, Ferdek czyta ogłoszenie, że poszukiwani są śmiałkowie do tajemniczego przedsięwzięcia. Biorąc udział w eksperymencie staje się półczłowiekiem półmaszyną w rękach nieobliczalnego szaleńca...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4137",["N"]],"57496294":["Złote jajko
Babcię Kiepską odwiedza baba ze wsi z koszem jaj. Okazuje się, że jedno z jajek jest złote i posiada niezwykłą moc. Złote jajko spełnia trzy życzenia Ferdka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4179",["N"]],"57496295":["Ferdynand odkrywa, że na pobliskim wysypisku śmieci znajdują się odpadki z fabryki gumy. Mężczyzna wpada na genialny pomysł zarobienia pieniędzy. Pozornie bezużyteczne gumowe przedmioty stanowią dla niego doskonały materiał do wyprodukowania zabawek. Kiepski sam organizuje produkcję i reklamę swoich wyrobów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835384.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4198",[]],"57496296":["Reż.: Tim Johnson, Karey Kirkpatrick.
Żółw Verne po przebudzeniu z zimowego snu zauważa, że w miejscu, gdzie jeszcze niedawno był las, teraz znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, odgrodzonych od reszty żywopłotem. Informacji na temat ludzi udziela leśnym zwierzętom szop RJ, który próbuje przekonać wszystkich do korzyści wynikających z takiego sąsiedztwa. Mający cechy przywódcze RJ przejmuje kontrolę nad grupą zwierząt, wśród których są: wiewiórka z ADHD, rodzina jeżozwierzy, oposy oraz skunks. Verne ze zdziwieniem patrzy na zachowanie swoich przyjaciół, którzy za żywopłotem przeszukują resztki pozostawione przez ludzi. Tymczasem przewodnicząca osiedla wynajmuje specjalistę od tępienia szkodników. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Joanna Jabłczyńska, Joanna Jeżewska, Jarosław Boberek, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency, Krzysztof Stelmaszyk, Zbigniew Suszyński, Marek Obertyn czy Grzegorz Pawlak.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1851646.jpg","",[]],"57496297":["Reż.: Mark Waters.
Nastolatka Cady Heron (Lindsay Lohan) całe życie mieszkała z rodzicami w Afryce. Teraz musi stawić czoło miejskiej dżungli, gdyż cała jej rodzina przeprowadza się do Ameryki. Cady szybko przekonuje się, że w szkole panują zasady nie mniej bezwzględne niż wśród afrykańskich drapieżników. Dziewczyna już pierwszego dnia poznaje niekoronowaną królową szkolnych korytarzy Reginę George (Rachel McAdams), która od razu zaznacza swoje \"terytorium\". Regina przewodzi grupie dziewczyn, które mają w szkole największe powodzenie. Przynależność do tej elitarnego towarzystwa jest marzeniem każdej nastolatki, ale Cady ani myśli poddawać się presji. W dodatku zakochuje się w Aaronie Samuelsie (Jonathan Bennett), który do niedawna był chłopakiem Reginy. Między dziewczynami rozpoczyna się otwarta wojna. Trochę schematyczna opowieść z morałem o problemach amerykańskich nastolatków na podstawie poradnika Rosalind Wiseman \"Świat dorastających dziewcząt\". Porównanie bezwzględnego świata \"cukierkowych\" nastolatek do reguł panujących w dżungli okazuje się w pełni trafione...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1872951.jpg","",["N"]],"57496298":["Reż.: Shawn Levy.
Larry Daley, były stróż z nowojorskiego Muzeum Historii Naturalnej, jest właścicielem firmy produkującej przedmioty domowego użytku. Pewnego dnia dowiaduje się, że eksponaty z jego byłego miejsca zatrudnienia uznane zostały za przestarzałe i mają trafić do magazynów Instytutu Smithsona w Waszyngtonie. Larry, nie zastanawiając się długo, jedzie do stolicy, aby ocalić dobrze znane sobie postacie Rzymianina Octaviusa i kowboja Jedediaha. Na miejscu natrafia jednak na poważne przeszkody. Władzę w muzeum przejął bowiem wybudzony z trwającego trzy tysiące lat snu egipski władca Kahmunrah, któremu pomagają Iwan Groźny, Napoleon Bonaparte i Al Capone. Niespodziewanie Daley znajduje sojuszników wśród innych ożywionych eksponatów muzeum. Po jego stronie stają między innymi: bohater wojny secesyjnej generał George Armstrong Custer, prezydent Theodore Roosevelt i piękna Amelia Earhart. Kontynuacja przeboju kinowego z 2006 roku. Jest to sprawne połączenie filmu przygodowego z komedią. W głównej roli ponownie występuje słynący z talentu satyrycznego Ben Stiller.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1867237.jpg","",["N"]],"57496299":["Reż.: Betty Thomas.
Atrakcyjna nowojorska dziennikarka Gwen Cummings (Sandra Bullock) uwielbia dobrą zabawę. Ze swoim przystojnym i równie rozrywkowym chłopakiem Jasperem (Dominic West) często chodzi na imprezy, nie stroniąc od alkoholu i narkotyków. Stopniowo uzależnia się od używek, lecz nie zdaje sobie sprawy, że coraz trudniej jest jej się bez nich obyć. Podczas weselnego przyjęcia swojej siostry, Lily (Elizabeth Perkins), upija się i w tym stanie wsiada do samochodu. Powoduje niegroźny wypadek. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi jej jednak pobyt w więzieniu. By go uniknąć, kobieta zgadza się poddać dobrowolnie kuracji odwykowej i spędzić w klinice 28 dni. Początkowo sądzi, że pobyt w ośrodku będzie w jej życiu kolejną przygodą. Wkrótce jednak Gwen zaczyna sobie uświadamiać, że nadużywając alkoholu i biorąc narkotyki, próbuje zagłuszyć poczucie osamotnienia i nieumiejętność porozumienia się z innymi. Dostrzega też, że oddając się tylko zabawie, nie osiągnie szczęścia. Ciekawa kreacja Sandry Bullock. Aktorka została nagrodzona Oscarem za pierwszoplanową rolę w dramacie biograficznym \"Wielki Mike\" z 2009 r.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1869606.jpg","",[]],"57496300":["Reż.: Jeff Wadlow.
Miasteczko w stanie Iowa. Jake Tyler (Sean Faris) jest gwiazdą szkolnej drużyny futbolowej. Jego spokojną egzystencję przerywa nagła śmierć ojca w wypadku samochodowym. Tragedia ta wyzwala w chłopcu gniew, z którym nie potrafi sobie poradzić. Jego matka, Margot (Leslie Hope), podejmuje decyzję o wyjeździe na Florydę. W nowym miejscu chłopiec czuje się niepewnie. Otaczają go dzieci z bogatych rodzin jeżdżące luksusowymi samochodami. Wkrótce staje się pośmiewiskiem. Jego styl bycia sprawia, że w nowej szkole nie ma przyjaciół. Pewnego dnia koleżanka z klasy, Baja Miller (Amber Heard), zaprasza go na imprezę do swojego przyjaciela. Jak się okazuje Ryan McCarthy (Cam Gigandet) jest mistrzem nielegalnych walk. Podczas imprezy dochodzi do walki między nim a Tylerem. Potyczkę przegrywa Jake. Chłopak nie poddaje się jednak i postanawia zorganizować rewanż. Wkrótce kolega Max Cooperman (Evan Peters) doradza mu, aby zapisał się na treningi mieszanych sztuk walki tzw. MMA (Mixed Martial Arts). Zajęcia prowadzi Jean Roqua (Djimon Hounsou). Trener uświadamia Jake'owi kilka ważnych prawd. W filmie nie brakuje skomplikowanych scen walk.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040491.jpg","",["N"]],"57496301":["Reż.: Łukasz Palkowski.
Główna bohaterka najnowszej komedii Łukasza Palkowskiego, Barbara (Sonia Bohosiewicz), to bezrobotna dziennikarka. Poznajemy ją w chwili, kiedy traci pracę, a jej książka o \"Wojnie żeńsko-męskiej\" zalega na półkach księgarń, przegrywając z poradnikami o zdobywaniu faceta. Jej nastoletnia córka Julka (w tej roli Maja Bohosiewicz) prowadzi bujniejsze od matki życie towarzyskie i, co gorsza, także... erotyczne. Na domiar złego były mąż odnosi spektakularne sukcesy zawodowe, wpędzając tym samym Basię w coraz większe kompleksy. Na życiowym zakręcie pomoże jej dwójka wiernych, choć dość ekscentrycznych przyjaciół: wiecznie imprezujący gej Pe (Wojciech Mecwaldowski) i wyrafinowana Beba (Grażyna Szapołowska), która do perfekcji opanowała sztukę życia na koszt wielbiących ją mężczyzn. Idąc za ich radą, Baśka po raz pierwszy zacznie żyć tak, jak zawsze chciała, a na co nigdy nie miała dość odwagi...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043443.jpg","",["N"]],"57496302":["Potwór
Małżonkowie odkrywają znikniecie 11-letniego syna. Głównym podejrzanym staje się mieszkający w okolicy pedofil, który niedawno wyszedł z więzienia. Zrozpaczeni rodzice oraz ich sąsiedzi organizują na niego obławę. Detektywi muszą szybko odnaleźć zaginionego chłopca, by nie dopuścić do tragedii. Tymczasem Natalia proponuje Kubie weekendowy wypada za miasto. Mężczyzna jednak nie jest zachwycony tym pomysłem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496303":["Wymarzona
Zostaje zgwałcona młoda kobieta. Detektywi szybko wpadają na trop chorego psychicznie sąsiada ofiary. Jego postać widać na nagraniu z monitoringu w pobliżu miejsca zdarzenia. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana. Detektywi odkrywają, że ktoś prawdopodobnie próbuje wrobić chorego człowieka w przestępstwo, którego nie popełnił. Tymczasem Adam ratuje z opresji modelkę Martynę Bojkowską. Dziewczyna została napadnięta. Niedoszła ofiara zaprasza stróża prawa na kolację. Między nią a Adamem wyraźnie iskrzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496304":["Ostatnia przerwa
Zamordowano pewną uczennicę szkoły średniej. Sekcja zwłok nastolatki wykazuje, że była w ciąży. Podejrzenia padają na nauczyciela historii, z którym rzekomo miała romans. Do Krystiana przeprowadza się jego ojciec, który zbankrutował i nie ma teraz, gdzie się podziać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57496305":["Ostatni koncert
W parku zasztyletowano młodą kobietę. Okazuje się, że zamordowana została też brutalnie zgwałcona. Dziewczyna przed morderstwem była na koncercie. Podejrzani są pracownicy klubu, w którym odbyło się wydarzenie. Nie wiadomo jednak, kto dopuścił się zabójstwa. Tymczasem Adam dowiaduje się, że kadet, którego zna ze swojego klubu judo jest prześladowany. Detektyw wraz z Agnieszką postanawia pomóc chłopakowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835400.jpg","",["N"]],"57496250":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/957007e5e8aa6b38f4650f9afe5a7abb",["N"]],"57496251":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/38e5760f8ac749fe74e4a334f377e903",["N"]],"57496252":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/50432317cf43b4c8f10cd8661058389b",["N"]],"57496253":["Prow.: Emil Rau.
Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/545685ad1f56a872e6bcdfc1104037dd",["N"]],"57496254":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0bab5469c3d2348510a9adb1aa7e48ee",["N"]],"57496255":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9ad8b7a978b45506e3b91736b6477adb",["N"]],"57496256":["Tomek Florkiewicz nadal w trasie. Dziś odwiedzi Tokio, wpadnie na sushi, zagra w pachinko i zajrzy do supernowoczesnego laboratorium. Przewodnikami po stolicy Japonii będą: Patrycja, która działa w marketingu, Emil - organizator eventów oraz Wojtek - naukowiec.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90e2694c1004552282d75ba33323128b",["N"]],"57496257":["Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1f8bae73aecfd6d0879e423ef6272bac",["N"]],"57496258":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496259":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"57496260":["Tomek jest świadkiem brutalnego ataku na Roberta Sajdę w garażu podziemnym. Napastnik, spłoszony przytomnym zachowaniem detektywa, gubi klucze. Dwa dni później do biura przychodzi Karolina Piątek, narzeczona pobitego. Kobieta prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy, ponieważ boi się, że policja szybko umorzy postępowanie. Sądząc po dowodach, napastnik wcześniej obserwował Roberta i skrupulatnie przygotowywał się do ataku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2291841e1f0b56190055ce22bf675dee",["N"]],"57496261":["Do biura Malanowskiego przychodzi młoda wdowa Julita Mokrzycka, która nie potrafi pogodzić się ze śmiercią męża. Chce sprawdzić, czy na pewno popełnił on samobójstwo. Po kilku dniach okazuje się, że denat nie miał racjonalnych powodów do targnięcia się na swoje życie. Biznesmen jednak wierzył w zabobony i regularnie korzystał z usług wróżbity.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f2b4c036b46a0be8f33fb54d6149f835",["N"]],"57496262":["W biurze pojawia się Adam Kopała. Mężczyzna twierdzi, że odkrył tajny spisek i obawia się o swoje życie. Zachowuje się irracjonalnie, dlatego detektywi nie chcą przyjmować tego zlecenia. Odwożą niedoszłego klienta do domu i przekonują się, że Adam jest niedojrzałym emocjonalnie chłopcem w ciele mężczyzny. Po kilku dniach do biura przychodzi siostra Adama, Marcelina. Kobieta prosi o pomoc w znalezieniu brata, który zaginął bez wieści. Rutynowe czynności prowadzą śledczych do nastoletnich sąsiadów Adama, którzy dla zabawy notorycznie z niego kpią. Finał śledztwa okazuje się zaskakujący.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e6aba8a8667cdaf05006b77472a960a3",["N"]],"57496263":["W biurze Malanowskiego pojawia się zrozpaczona Jadwiga Szymankiewicz, która poszukuje męża Waldemara. Choć zaginiony jest przedstawicielem handlowym i często wyjeżdża, jego zniknięcie wydaje się kobiecie irracjonalne. Jego telefon milczy, a nadajnik GPS w służbowym telefonie nie działa. Marek Krupski odnajduje Waldemara w jego własnym domku letniskowym, o którym Jadwiga nic nie wiedziała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1849297.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b9a057d98dab96cb3780f83cfef64994",["N"]],"57496264":["Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski udają się do Świbna w okolice portu rybackiego przy ujściu Wisły. W ostatnich dniach drugiej wojny światowej port w Świbnie był jednym z punktów ewakuacyjnych podczas masowej ucieczki Niemców z Mierzei Wiślanej. Wiele jednostek atakowanych przez szturmowce Armii Radzieckiej nie zdołało wyjść na Zatokę Gdańską i swój żywot skończyło w wodach ujścia Wisły. Przekazy okolicznych mieszkańców potwierdzają, że niektóre z tych jednostek leżą na dnie do dziś. Widzowie przekonają się, czy badanie rzeki potwierdzi te relacje.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9a98b42210db6db30ff53d1c7cba8b8f",["JM"]],"57496265":["I Wojna Światowa przyniosła nowe metody walki i wykorzystanie artylerii na masową skalę. Do jej prowadzenia potrzebne były olbrzymie ilości amunicji. Armia Niemiecka utworzyła trzy centralne arsenały obsługujące ich machinę wojenną. Jednym z nich był \"Nahkampfmitteldepot Bentschen\" ulokowany w okolicach dzisiejszego Rogozińca. Składał się z 274 magazynów położonych na powierzchni 4 kilometrów kwadratowych. Przechowywano w nim ponad 7 milionów sztuk środków bojowych. Po wojnie, na mocy traktatu wersalskiego, został zlikwidowany w 1922 roku. Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski ruszają na poszukiwania pamiątek po tym olbrzymim składzie amunicji.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/71ab0f3026e7e0203264b6aca1a9a04b",["JM"]],"57496266":["W kijowskim \"Muzeum Słoniny\", oprócz skosztowania ociekających tłuszczem dań, można także podziwiać rzeźby wykonane ze świńskiego tłuszczu. Właściciel \"Tio's Tacos\" w Riverside w Kalifornii propaguje recykling: z odpadów tworzy dzieła sztuki, które można obejrzeć w ogrodzie restauracji. W Bangkoku działa jedyna knajpa na świecie, która ma własną radiostację.","","",[]],"57496267":["Specjalnością restauracji \"Last Resort Dicka\" jest chamstwo. Oprócz tego można tu także zjeść hamburgery i żeberka. Jedna z włoskich knajp urządzona jest w stodole. Na tyłach ciągnika można tu skosztować risotta z boczkiem i grzybami. Aperitif podawany jest wprost ze spryskiwacza do chwastów. Pozostawiony przez gości talerz wyliże zaś hodowany w restauracji osioł. W amerykańskim \"Heart Attack Girl\" serwuje się najbardziej kaloryczne i podwyższające cholesterol dania: na przykład cheeseburgery z boczkiem i frytkami. W jednej z japońskich restauracji można zjeść zaś świeże sashimi i smażonego kurczaka po japońsku. Atrakcją lokalu jest małpka przynosząca piwo.","","",[]],"57496268":["W restauracji \"Ninja New York\" serwuje się azjatycką kuchnię fusion. Atrakcją lokalu jest atakujący gości kelner-ninja. W \"XXXL\" w Niemczech serwują potężne sznycle i hamburgery. W Tajpej znajduje się restauracja urządzona we wnętrzu autentycznego boeinga.","","",[]],"57496269":["Reż.: Nic Finlayson.
Grupa mikrobiologów i lekarzy analizuje przyszłość medycyny, kiedy to antybiotyki przestaną działać na infekcje bakteryjne. W XIX wieku podróż do szpitala była często wyrokiem śmierci. Penicylina oraz kolejne leki stały się początkiem współczesnej medycyny, która jest w stanie poradzić sobie z większość chorób. Specjaliści przewidują jednak, że wkrótce antybiotyki nie zadziałają. Opowiadają, dlaczego tak może się stać, jakie kroki są podejmowane w celu uniknięcia tej sytuacji oraz jakie zagrożenia czekają na ludzkość w przyszłości.","","",[]],"57496270":["Reż.: Ann Shin.
Nik Badminton podróżuje do Doliny Krzemowej, gdzie poznaje świat biohackingu i inteligentnych narkotyków. Widzowie mogli je częściowo poznać dzięki hollywodzkim filmom \"Lucy\" lub \"Jestem Bogiem\". Nik testuje na sobie te narkotyki oraz zabiegi zalecane przez ludzi zajmujących się samodostosowaniem. Jednak po ich zastosowaniu zaczyna kwestionować interwencję w biologiczne predyspozycje ludzkiego mózgu.","","",[]],"57496271":["Reż.: Sonya Pemberton.
Prawie miliard ludzi przyjmuje regularne suplementy diety, głównie tabletki witaminowe. Są one entuzjastycznie wspierane przez celebrytów, a produkty wzbogacone witaminami znajdują się na półkach w supermarketach. Naukowiec dr. Derek Muller bada, czy te produkty są bezpieczne, czy zawarte w nich witaminy są naturalne, jak należy je dawkować zwłaszcza w przypadku dzieci.","","",[]],"57496272":["Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"57496273":["Reż.: Mette Korsgaard.
Bonnie miała 18 lat, kiedy zaczęła pracować jako prostytutka. Pierwsze odłożone pieniądze wykorzystała na wakacje na Karaibach. 20 lat później Bonnie jest matką trójki dzieci i mieszka na prowincji Danii, gdzie pracuje w domu publicznym. Jest dumna ze swojego zawodu, pracowita i obowiązkowa. W rezultacie mężczyźni ustawiają się do niej w kolejce. Ale Bonnie jest chora, a jej ciało wysyła jej sygnały, że czas zakończyć ten rodzaj pracy.","","",[]],"57496274":["Szczegółowe funkcjonowanie meksykańskiego kartelu Sinaloa, począwszy od wysyłki mułów załadowanych workami marihuany po pracę kucharzy metamfetaminy z obrzeży Culiacán. Hiszpański dziennikarz David Beriain spędził tygodnie w północno-zachodnim Meksyku, dokumentując działania najpotężniejszej organizacji przestępczej tego kraju.","","",[]],"57496275":["Reż.: Kasper Vedsmand, Georg Larsen.
W trakcie konfliktu na Bałkanach niezidentyfikowani sprawcy z zimną krwią zastrzelili pacjentów szpitala psychiatrycznego. Maskara odbyła się na oczach duńskich żołnierzy uczestniczących w misji pokojowej ONZ. Ich dowódca próbuje wyjaśnić, dlaczego biernie przyglądał się śmierci cywilów i nie zrobił nic, by ich uratować.","","",[]],"57496276":["Benito Mussolini zawsze pragnął odtworzenia rzymskiego imperium, ale brakowało mu do tego wiedzy i umiejętności wojskowych. Po nieudanych atakach w Afryce Północnej i Grecji jego armia była w odwrocie. Hitler stanął przed dylematem - udzielić wsparcia sojusznikowi i jednocześnie uszczuplić wojsko na innych frontach, czy pozostawić Mussoliniego samemu sobie. Podjęta decyzja o pomocy okazała się katastrofalna dla obydwu przywódców.","","",[]],"57496277":["Młody drwal Gracjan wyspecjalizował się w zrywce ściętych bali. Andrzej \"Hos\" swoje spotkanie z niedźwiedziem zapamięta na całe życie. \"Żmiju\" zakupił swój pierwszy dom w Bieszczadach. Śliwa zamyka rozdział związany z pracą. Hanka mieszka osobno i zajęła się szyciem na maszynie. Janek musiał zrezygnować z bycia drwalem i został rzeźbiarzem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835448.jpg","",["N"]],"57496278":["Wyprawa ekipy do Tajlandii miała między innymi na celu poszukiwanie i połów jednych z największych ryb słodkowodnych płaszczek ogończy, dorastających w rzekach tajlandzkich do 450 kg wagi. Łowienie tym razem ma miejsce na rzece Menam odległej od stolicy Bangkoku o kilkaset kilometrów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4cf02fa36b87ee845db9e4b58ed02f0",[]],"57496279":["Prow.: Jerzy Biedrzycki.
Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ace1b1ef40574f557d19f11d0ab5946c",["N"]],"57496280":["Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"57496281":["Bogusław Wołoszański odkryje tajemnice twierdzy Boyen pod Giżyckiem. Ten XIX-wieczny kompleks odegrał szczególną rolę podczas I wojny światowej. Widzowie dowiedzą się, jak to możliwe, że obrona starej ceglanej fortecy mogła mieć tak ogromny wpływ na przebieg wojennych zmagań i walki toczone przez milionowe armie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/490779f325c3d3794e4fd978b92fd3fe",["JM"]],"57496282":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/76de320e4050da87dc4c6855aa61e0c2",[]],"57496283":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e03c7f0068f267c444be1e1e5d2c8bcc",[]],"57496284":["Ekipa filmowa bierze udział w akcji zatrzymania zorganizowanej grupy przestępczej z okolic Szczecina. Gang złodziei dokonywał kradzieży samochodów na terenie Niemiec. Policji udaje się zaskoczyć przestępców w ich kryjówce, zorganizowanej w starej masarni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f4429f049361c719ae8609b3de1244bf",["N"]],"57496285":["Narkobiznes rządzi się brutalnymi zasadami, lecz przynosi ogromne pieniądze. Widzowie poznają kulisy produkcji i sprzedaży substancji odurzających w Polsce - od największych fabryk amfetaminy, przez plantacje marihuany prowadzone przez Azjatów, aż po domowe uprawy konopi indyjskiej należące do nastolatków. Ekipa filmowa towarzyszyła policjantom podczas niezwykle skomplikowanych działań operacyjnych skierowanych przeciwko producentom narkotyków i dilerom, a więc uderzających w lokalny narkobiznes.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835390.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e4a27ad6db658519ee15a2128b9145b4",["N"]],"57496617":["Reż.: Tony Mordente.
Walker i Trivette usiłują rozbić gang narkotykowy. Dokładają starań, aby schwytać szefa przestępczej grupy. Tymczasem Alex zajmuje się sprawą zgwałconej studentki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939131.jpg","",[]],"57496618":["Reż.: Michael Preece.
Niezłomny stróż prawa i Trivette kontynuują poszukiwania przywódcy gangu narkotykowego. Również Alex dalej wyjaśnia sprawę gwałtu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1939131.jpg","",[]],"57496619":["Owdowiała Dorota od pięciu lat, samotnie wychowuje pięcioro dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Po śmierci męża musiała opuścić dom, w którym mieszkali. Wzięła kredyt i kupiła mały drewniany domek. Budynek od początku był w fatalnym stanie. Od tamtej pory Dorota ze skromnej pensji sprzątaczki, krok po kroku stara się remontować jedyne schronienie jej rodziny. Wszyscy gnieżdżą się w dwóch pomieszczeniach. Mimo bardzo trudnych warunków, dzieci Doroty mają liczne pasje i bardzo dobrze się uczą. Ekipa budowlana Katarzyny Dowbor chce stworzyć im lepsze warunki do życia i rozwoju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1839804.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1571683547afa19bc100cc918a96fa3f",["N"]],"57496620":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57496621":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57496622":["Reż.: E.W. Swackhamer.
Kyle Williams, powszechnie szanowany prawnik, ubiega się o stanowisko senatora. Jego kariera polityczna wisi na włosku, wychodzi bowiem na jaw, że ma romans ze swoją współpracownicą Libby. Kiedy próbuje zerwać kontakty z kochanką, ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Zabija Libby, pozorując włamanie. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli, a Brant chce wrobić Williamsa w morderstwo. Kyle zwraca się o pomoc do dawnego przyjaciela, Jasona McCabe'a. Prokurator, wierząc w niewinność kolegi, zastawia pułapkę na Branta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857742.jpg","",[]],"57496623":["Henryk i Bożena prowadzą ekologiczne gospodarstwo. Nieznani sprawcy podpalili im oborę i zdemolowali maszyny rolnicze. Gospodarze mają dość życia w ciągłym zagrożeniu, dlatego zwracają się o pomoc do agencji Septagon. Stanisław, zamożny wdowiec po sześćdziesiątce, postanawia poślubić piękną dwudziestokilkuletnią Kamilą. Jego córki, wynajmują detektywów, by znaleźli dowody, które uświadomią ojcu, że związał się z oszustką.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043447.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad98cb83499c88463c2afbddea570235",["N"]],"57496624":["Reż.: Leo Zahn.
Pilot 1
Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom. Frank Stolte (Johannes Brandrup) i Ingo Fischer (Rainer Strecker), detektywi w oddziale patrolu drogowego, otrzymują nowe zadanie. Dochodzi do serii zamachów bombowych. Na miejscu zbrodni funkcjonariusze znajdują tylko taśmę z nagraniem kogoś, kto przedstawia się jako Rascar Capac oraz plastikową figurkę komiksowego bohatera Tintina. Szantażysta dzwoni i grozi, że jeśli nie otrzyma okupu, zdetonuje więcej bomb.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1997260.jpg","",[]],"57496625":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57496626":["
Do podupadłej rezydencji na odludziu przyjeżdża dziennikarka Carla (Ela Velden). Zamierza zrobić reportaż o tajemniczej właścicielce posiadłości, Rubí (Camila Sodi). Kobietę otacza mroczna legenda. Podobno zniszczyła ona życie wielu znanym mężczyznom. Rubí nie znosi dziennikarzy, ale zgadza się przybliżyć Carli swoją historię. W swojej opowieści cofa się o 20 lat, do czasów, kiedy była biedną studentką. Mieszkała wtedy z chorą matką, siostrą oraz siostrzenicą. Zdradza też reporterce kulisy swojej przyjaźni z Maribel (Kimberly Dos Ramos). Dzięki niej Rubí poznała jej narzeczonego - bogatego i robiącego światową karierę architekta Héctora (Rodrigo Guirao Díaz). On zaś wprowadził ją w kręgi międzynarodowej elity, gdzie spotkała wielkiego dyktatora mody, Lucasa (Marcus Ornellas). Dzięki sławie, jaką zapewnił jej projektant, poznała też księcia Eduarda (Rubén Sanz) z hiszpańskiej rodziny królewskiej. W ciągu tych lat Rubí zdobyła wszystko, czego pragnęła, ale jest nieszczęśliwa, ponieważ porzuciła jedynego mężczyznę, którego kochała, lekarza Alejandra (José Ron). Remake światowego przeboju, w Polsce znanego pod tytułem \"Cena marzeń\". W roli tytułowej występuje Camila Sodi, a partneruje jej m.in. jeden z najpopularniejszych amantów latynoamerykańskich - Jose Ron.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043438.jpg","",[]],"57496627":["
Ernesto (Jorge Salinas) i Elena (Eva Cedeńo) są adopcyjnymi rodzicami 6-letniego Nicolasa (Leonardo Herrera), który od kilku lat choruje na białaczkę. Małżeństwo poszukuje dawcy szpiku, niezbędnego do przeprowadzenia ratującej życie operacji. W tym celu próbują odnaleźć biologicznych rodziców chłopca. Wkrótce okazuje się, że Pedro (José Ron) nie wiedział wcześniej o tym, że ma syna. Jego ingerencja w codzienność rodziny ma nieoczekiwane skutki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2035264.jpg","",[]],"57496628":["Kamińska i Zielińska jadą do biura, w którym doszło do kradzieży. Ze specjalnej kasetki zniknęły pieniądze. Na monitoringu widać, że złodziej dostał się do firmy, wspinając się po ścianie budynku. Okazuje się, że właściciel zataił przed załogą istotną informację. Policjantki dowiadują się, że jakaś kobieta złożyła na nie skargę. Wychodzi na jaw, że osoby podające się za Aśkę oraz Lenę zatrzymały ją do rutynowej kontroli i okradły. Kamińska spotyka się z Zapałą. Prosi go o przysługę. Chce, by detektyw śledził Darka. Zieliński prosi Adama, by dał mu nocny dyżur. Zwierza mu się, że nie chce wracać do domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040486.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6fa64a7cbc09a6f1a984a7dd70b17c5b",["N"]],"57496629":["Niedźwiecki odbiera telefon od złodzieja, którego kiedyś zatrzymał. Wojtek i Natalia postanawiają się z nim spotkać. Przestępca przekazuje im tajemniczą kopertę z dowodami obciążającymi pewnego pedofila. Zatrzymany twierdzi jednak, że jest łowcą pedofili. Tymczasem Jacek prosi Natalię, żeby przez chwilę go zastąpiła. Funkcjonariuszka odbiera dramatyczny telefon od chłopca, którego siostra nie oddycha. Mróz wzywa pogotowie. tłumaczy maluchowi, jak udzielić pierwszej pomocy. Po służbie Natalia udaje się do szpitala i spotyka tam ratownika Arka, który pomógł rodzeństwu. Zapała tłumaczy Lenie, że dalsza obserwacja Darka nie ma sensu, bo mężczyzna nie robi nic podejrzanego. Oboje nie wiedzą jednak, że Wiśniewski jest sprytny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040486.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a3e882fda71daa9fc0bf5d128b6716e7",["N"]],"57496630":["Szantaż
Wiktorię odwiedza jej młodsza siostra, Daria. Zdenerwowana kobieta chce pożyczyć 10 tysięcy złotych, ale nie mówi na co i prosi o dyskrecję. Tydzień później do Wiktorii dzwoni mąż Darii, Jarek, z informacją, że jej siostra trafiła do szpitala po przedawkowaniu leków na uspokojenie. Wkrótce Daria wyznaje Wiktorii, że od wielu tygodni jest szantażowana. Prześladowca żąda coraz więcej pieniędzy. Daria pokazuje siostrze wiadomości z ostrzeżeniem, że jeśli pójdzie na policję, mąż pozna jej tajemnicę. Wychodzi na jaw, że 9 lat temu, tuż przed ślubem z Jarkiem, Daria pojechała na zjazd klasowy i przespała się z dawnym chłopakiem, Pawłem. Zaszła wtedy w ciążę. Kobieta wmówiła Jarkowi, że to jego dziecko.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043437.jpg","",[]],"57496631":["Załoga dowiaduje się, że weźmie udział w obławie, która ma pomóc w rozbiciu szajki sutenerów. Funkcjonariusze mają zabezpieczać tyły. Akcja nie idzie jednak zgodnie z planem. Życie Górala i Zielińskiego jest poważnie zagrożone. Nieoczekiwanie jeden ze ściganych mężczyzn składa Szymonowi wizytę i prosi go o pomoc. Tymczasem do stróżów prawa przychodzi dziennikarz. Chce rozmawiać z komendantem Witackim na temat okoliczności śmierci jego żony. Aśka i Szymon bezskutecznie starają się o dziecko. Dochodzi między nimi do kłótni. Kaśka sugeruje Miłoszowi, że powinni poszukać większego mieszkania. Namawia go, żeby wziął kredyt.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043449.jpg","",[]],"57496632":["Magda zapoznaje się z nowym współpracownikiem. Obawia się, że zostanie przez niego zastąpiona. Tymczasem w barze zjawia się Kiliński z niepokojącą wiadomością. Mikołaj i Michał natychmiast jadą na plebanię. Po drodze informują o wszystkim Magdę i Kubę. Kordas zostaje zaproszony na uroczystą galę. Zabiera ze sobą Luizę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043446.jpg","",[]],"57496633":["Daga Górska opuszcza szpital, ale nie jest jeszcze w pełni sprawna. Śledztwo w sprawie zamachu na nią i na Mirosława Stopkę utknęło w martwym punkcie. Jawor pracuje sam. Kubis i Jagiełło mają dla niego nietypowe zlecenie. Z więzienia wychodzi Marek Dziedzic, skazany wiele lat temu za zgwałcenie i zamordowanie młodej dziewczyny. Niedawno prokuratura ustaliła, że w śledztwie popełniono błędy i oskarżony jest prawdopodobnie niewinny. Ojciec zamordowanej ma jednak inne zdanie. Jest przekonany, że na wolność wypuszczono zbrodniarza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043445.jpg","",[]],"57496634":["Reż.: Jesse V. Johnson.
Dave (Ross McCall), Keith (Luke Massy) i Ned (Nicky Holender) są fanatycznymi kibicami klubu West Ham United. Skazani za udział w licznych rozbojach, odbywają karę więzienia w jednym z zakładów w Wielkiej Brytanii. Po bójce z odsiadującymi podobne kary fanami Chelsea Londyn zostają przeniesieni do innego więzienia, w którym rządzi Duży Marc (Graham McTavish), szef grupy zagorzałych kibiców Millwall FC. Mężczyzna jest chroniony przez skorumpowane władze zakładu, z przekupną strażniczką Veronicą (Marina Sirtis) na czele. Wkrótce Dave i jego koledzy zawiązują sojusz z Maksem (Timothy Murphy), szefem grupy Rosjan powiązanych z mafią. Pomaga im też strażnik Arthur (Treva Etienne). Tymczasem konflikt z kibicami Millwall nasila się, doprowadzając do coraz częstszych konfrontacji. Kontynuacja filmu Lexi Alexander z 2005 roku. W jednej z ról Nicky Holender, były profesjonalny piłkarz, który grał m.in. w Los Angeles Galaxy.","","",[]],"57496635":["Widzowie dowiedzą się, jak samodzielnie wykonać podstawkę pod tablet oraz jak pakować paczki, żeby można było je łatwo otworzyć. Nie zabraknie ciekawostek na temat chipsów więziennych. Ekipa odwiedzi fabrykę produkującą tzw. gin bezalkoholowy. Pojawi się również proekologiczny projekt budowy w mieście sztucznych drzew oczyszczających powietrze ze smogu. Okazuje się, że jedna konstrukcja ma moc 10 naturalnych drzew.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040490.jpg","",["N"]],"57496636":["Twórcy programu sprawdzą, czym jest kwas askorbinowy, występujący w wielu produktach żywnościowych. Przedstawiony zostanie reportaż o niemieckiej badaczce, która zbudowała w Indonezji instalację do przerabiania odpadów na paliwo. Widzowie zobaczą też cztery różne propozycje wykorzystania starego pieczywa w nowych potrawach. Będą mieli również okazję zgadnąć, co oznaczają przedmioty używane w latach 50- tych ubiegłego wieku. Pojawi się m.in. żelazko i metalowa kula z dziurami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2040490.jpg","",["N"]],"57496637":["Komiczne sytuacje uwiecznione za pomocą amatorskiej kamery. Częstymi bohaterami zabawnych filmików są domowi pupile, m.in. psy i papugi. Nie zabraknie też nagrań uroczych dzieci czy scenek o tematyce świątecznej. Autorzy pokazują również kulisy powstawania nagrań oraz dalsze losy ich bohaterów. Całość opatrzona jest komentarzami popularnych komików.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894867.jpg","",[]],"57496638":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835334.jpg","",[]],"57496639":["Patrycja Gepner jest osobą niepełnosprawną, jednak nie przeszkadza jej to w uprawianiu paraujeżdżania. Kobieta ma w sobie mnóstwo cierpliwości i determinacji, nie brakuje jej także pozytywnego nastawienia do życia. Jej celem jest udowodnienie, że ograniczenia są wyłącznie w naszych głowach. Drugim bohaterem odcinka jest Jędrzej Jaxa-Rożen. Mężczyzna uprawia paralotnictwo. Wydaje się to paradoksalne, jeśli się weźmie pod uwagę, że Jędrzej jeździ na wózku inwalidzkim właśnie wskutek wypadku, do którego doszło, kiedy uprawiał sport ekstremalny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f76ffe7b89660aaa02ea18d9a95dd82c",["N"]],"57496640":["Igor Sikorski jest znany z poprzedniej serii programu. Wtedy zaprezentował swoją pierwszą pasję - narciarstwo alpejskie. Obserwowaliśmy jego przygotowania do udziału w igrzyskach w Pjongczang, gdzie zdobył trzecie miejsce. Dziś poznamy jego kolejną pasję - sitwake, czyli pływanie na desce z liną podłączoną do wyciągu. Drugim bohaterem odcinka jest Sebastian Górniak, który znalazł się na wózku inwalidzkim wskutek wypadku samochodowego. Teraz uprawia spadochroniarstwo, boks i rugby i nurkuje, a ponadto prowadzi fundację pomagającą osoby będące w podobnej sytuacji życiowej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/434333230357e467e17f4d115e73fb75",["N"]],"57496641":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"57496642":["Prow.: Maciej Dowbor.
Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy. Program prowadzi Maciej Dowbor.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7be7ba913cbccaea8877165cc4956a59",["N"]],"57496643":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57496644":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57496645":["Kalifornia. Młodzi, atrakcyjni ratownicy w Santa Monica pomagają potrzebującym i dbają o bezpieczeństwo kąpiących się w tym miejscu osób. Szefem zespołu jest doświadczony Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który samotnie wychowuje kilkunastoletniego syna, Hobiego. W jego życiu osobistym nie brak atrakcyjnych młodych kobiet. Ozdobą jego grupy są bowiem trzy wspaniałe dziewczyny: C.J. Parker (Pamela Anderson), Stephanie Holden (Alexandra Paul) i Caroline (Yasmine Bleeth). Do grupy należy też Matt Brody (David Charvet).","","",[]],"57496646":["W Korei Południowej za rarytas uchodzi sałatka z ośmiornicy, która wciąż rusza się na talerzu. Reporterzy sprawdzą, czy bezkręgowiec naprawdę już nie żyje. Żel do produkcji materacy stosowany jest od dawna, ale dotąd tylko na oddziałach neonatologii, gdzie pomagał ratować życie wcześniaków. Obecnie może go kupić każdy. Prowadzący pokażą, dlaczego takie materaca są tak wyjątkowe. W Nowym Jorku można wypożyczyć niemal wszystko - mieszkanie, przyjaciółkę, a nawet \"mamę\", która zawsze ugości ciepłym jedzeniem i posłuży dobrą radą. Paweł Orleański pokaże, jak to działa. W Japonii powstało muzeum złudzeń optycznych. Jest ono rajem dla miłośników fotografii. Na Hawajach wchodzenie do wody po użyciu kremu do opalania jest zabronione, ponieważ zawarte w takich kremach substancje rzekomo zanieczyszczają wodę.","","",["N"]],"57496647":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57496648":["
Bezkompromisowa i stanowcza sędzia Judy Sheindlin z Nowego Jorku potrafi odkryć każde, nawet najmniejsze kłamstwo i wydobyć całą prawdę na światło dzienne. W swojej pracy nie uznaje kompromisów. Zawsze dba o to, by sprawiedliwość na sali sądowej zwyciężyła. Podczas kolejnych rozpraw spotyka m.in. skłócone rodzeństwo, rywalizujące pary, nieodpowiedzialnych nastolatków i poróżnionych przyjaciół.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1988114.jpg","",[]],"57496649":["Ciąg dalszy historii trzech rolników, którzy spędzają urlop na Gran Canarii. Tomek i Wojtek namawiają Marcina na wyjście do dyskoteki. Ten nigdy nie był w takim miejscu, więc czuje się skrępowany. Odwagi nie dodaje mu nieodstępująca go na krok Róża. Kobieta wkrótce zaczyna go całować, co jeszcze bardziej peszy Marcina. Kolejne wydarzenia sprawiają jednak, że dziewczyna traci nim zainteresowanie. Następnego dnia koledzy namawiają go, by poznał jakąś kobietę. Niestety, podryw także nie jest jego mocną stroną. Zrezygnowany Marcin postanawia więc przeprosić Różę. Gdy chce wręczyć jej prezent, zauważa ją całującą się z innym mężczyzną. Tymczasem Marcel, który niedługo ma wziąć ślub, zamiast zajmować się przygotowaniami do wesela, spędza czas na zabawie. Tomek próbuje przywołać go do porządku, ale ten lekceważy uwagi przyjaciela. Wkrótce okazuje się, że Marcel przeznaczył na imprezę pieniądze, które miał wydać na zakup ślubnego garnituru.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1962921.jpg","",[]],"57496650":["Ciotka z Ameryki
Wychodzi jaw, co stało się z pieniędzmi przeznaczonymi na zakup żyrandola. Karol wydał je w salonie bilardowym. Na dodatek okazuje się, że wkrótce do Polski przyjedzie ciotka z Ameryki, która przez lata przysyłała Karolowi dolary na edukację. Kobieta oczekuje zwrotu pieniędzy. Karol musi ją przekonać, że jest profesorem wyższej uczelni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b77feb4925dcf58a27a86dc3db2b33ce",[]],"57496651":["Ale kino!
Alina w konkursie wiedzy o Woli wygrała pobyt na farmie piękności. Podczas jej nieobecności Karol przegrał pieniądze przeznaczone na jedzenie i próbuje znaleźć sposób na przeżycie do powrotu żony. Wpada na pomysł, by wynająć swoje mieszkanie jako studio filmowe. Zgłasza je jako wspaniały apartament i namawia Tadka, by razem odgrywali role hrabiego i lokaja. Próbuje również przekonać do współpracy Dankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6a07992bc4f0879da697035dea1fcf3e",[]],"57496652":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"57496653":["Funkcjonariusze jadą na miejsce kolizji drogowej. Kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w słup. Nieprzytomna przebywa w szpitalu. Przegląd pojazdu wskazuje, że przewody hamulcowe zostały uszkodzone. Poszkodowana kilka godzin wcześniej odebrała auto od mechanika. Tymczasem Natalia i Wojtek zajmują się drugim zgłoszeniem. Na komendę dzwoni roztrzęsiona kobieta, której ojciec wszedł na dach. Na miejscu wychodzi na jaw, że starszy pan nie planuje samobójstwa. Krzysiek zostaje zwolniony z aresztu, a Emilka proponuje, żeby zamieszkał z nią i z dziećmi. Po służbie Wojtek spotyka się z Rafałem. Ktoś obserwuje ich z ukrycia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1946926.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/97d4e392629ca946cf7f85db09fae575",["N"]],"57496654":["Agnieszka i Ronin próbują pomóc rodzicom, których niepokoi los ich dorosłej córki. Wioleta niespodziewanie oświadczyła im, że mają trzymać się od niej z daleka, bo chce ona skupić całą swoją uwagę na mężu. Od trzech tygodni nie ma z nią żadnego kontaktu. Śledczy rozpoczynają dochodzenie. Tymczasem Majka trenuje z Szefem na siłowni. Zaczepia ich znajomy mężczyzny, który prosi o pomoc w wykryciu sprawcy ataków na jego tancerki. W sprawę angażuje się Ruda.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043447.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2a3343e4903c54e4e76283cfb3df4d8",["N"]],"57496655":["Pan Franciszek odbiera telefon od mężczyzny, który podaje się za jego siostrzeńca. Twierdzi, że miał wypadek i potrzebuje pieniędzy. Starszy pan obiecuje oszustowi 30 tysięcy złotych. Ten ma odebrać pieniądze za pośrednictwem swojego adwokata. Starszy pan nagrywa całą rozmowę na dyktafon. W tym samym czasie oszust i jego kolega pukają do drzwi pewnej kobiety, której przedstawiają się jako policjanci. Detektywi instalują kamery w mieszkaniu klienta. Zaraz potem na miejscu pojawia się oszust. Detektywi nagrywają przekazanie pieniędzy i ruszają za przestępcą samochodem. Mężczyzna zatrzymuje się kilka bloków dalej i kieruje w stronę klatki. Serb, nie chcąc dopuścić do kolejnego wyłudzenia, postanawia działać.","","",[]],"57496656":["Reż.: Bryan Spicer.
Zostaje zabity brat lokalnego boksera, Luke'a Nakano. Podejrzenia zespołu Five-O padają na Devon'a Haynes, aktualnego mistrza bokserskiego ze stałego lądu.","","",[]],"57496657":["Mysz
Tadzio straszy Alinkę myszą. Kobieta w panice nie zauważa, że mysz jest sztuczna. Karol wpada na pomysł jak zbić fortunę. Trzeba najpierw zorganizować plagę tych gryzoni, a potem ją zlikwidować. Wszystkie kobiety w kamienicy wpadają w przerażenie. W końcu jednak orientują się w niecnych planach Karola i Tadzia, postanawiają się zemścić.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1d9f4b99dbe9fea0912251b6cea9aee2",[]],"57496658":["Ziarnko do ziarnka
Mama Alinki proponuje zięciowi, by przeprowadził się z żoną do Milanówka i zamieszkał w jej sąsiedztwie. W tym celu wpłaciła nawet na konto Krawczyków pewną sumę. Karol nie chce się na to zgodzić. Niestety, zawiedziona teściowa czuje się bardzo urażona. Alinka właściwie też nie zamierza ulegać matce i zastanawia się, jak wybrnąć z całej sytuacji. Postanawia zwrócić pieniądze. Jej mąż wpada na ten sam pomysł...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad0c9029e26de9813530b197bb9344c5",[]],"57496659":["W programie lakier, po zastosowaniu którego na powierzchniach nie będą osadzać się zarazki. W Japonii kwestia drugiego śniadania dla dziecka to niezwykle poważna sprawa. Matki chodzą na specjalne kursy, gdzie uczą się przygotowania posiłków. Zabierają one nawet 2 godziny. Tymczasem pewien niewidomy mężczyzna robi bardzo piękne zdjęcia. W programie okaże się, z jakich metod korzysta. Widzowie dowiedzą się też, jak przetwarzać papierowe kubki, żeby nie były obciążeniem dla środowiska. Pewna amerykańska pizzeria wyrabia pizzę w rozmiarze 2x2 metry. Przy jej zamówieniu trzeba poddać szerokość swoich... drzwi.","","",["N"]],"57496660":["Reż.: Karen Gaviola.
Nieznajomy motocyklista proponuje przejażdżkę po plaży dziewczynom, które o świcie wychodzą z klubu. Jedna z nich przyjmuje zaproszenie, druga wraca do domu, gdzie wkrótce zostaje znaleziona martwa. Caine i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Ślady na zwłokach wskazują na to, że dziewczynę zabił seryjny morderca, który przed laty grasował w Bostonie. Wkrótce policja zatrzymuje podejrzanego. Na ciele jego ostatniej ofiary zabezpieczono jego DNA, odznaczające się pewnym defektem genetycznym. Kiedy jednak on przebywa w areszcie, ktoś w podobny sposób atakuje kolejną osobę. Zabójca zostaje spłoszony. Analitycy badają DNA pozostawione na porzuconym przez niego narzędziu zbrodni. Po raz kolejny wyniki są zaskakujące. Wkrótce furgonetka przewożąca aresztanta ulega wypadkowi. Ginie jeden z policjantów. Prawdopodobnie tragedia ta wiąże się z prowadzonym przez ekipę Caine'a śledztwem. Eric jest zazdrosny o Calleigh, która umówiła się na randkę z innym mężczyzną.","","",["N"]],"57496661":["Reż.: Sam Hill.
Uzbrojony napastnik wdziera się do domu kuratora sądowego. Policja błyskawicznie reaguje na wezwanie, jednak nie udaje się go uratować. Morderca ucieka motorówką. Córka ofiary potwierdza, że jej ojciec sprawował dozór kuratorski nad dwoma tysiącami skazańców. Wielu z nich chciało go zabić. Badania DNA wykazują, w sprawę może być zamieszany nastoletni syn porucznika Caine'a, Kyle Harmon. Do tej pory Horatio nawet nie wiedział o jego istnieniu.","","",["N"]],"57496662":["Reż.: Oleg Pogodin.
Jegor Kriemniow (Władimir Jepifancew) był niegdyś agentem specjalnym rosyjskich służb, które delegowały go do realizacji najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych misji. Podczas jednej z nich, w Kolumbii, mężczyzna popełnił jednak błąd, który kosztował życie wszystkich jego towarzyszy. Obwiniany za tragedię Jegor został zdegradowany do stanowiska szeregowego funkcjonariusza agencji. Pech chce, że pełniąc monotonną służbę daje się wplątać w kolejną trudną sytuację. Obserwowany przez niego sekretarz bogatego oligarchy, Szering (Siergiej Astachow), zostaje porwany. Kriemniow musi za wszelką cenę odbić go z rąk nieprzyjaciół i przetransportować z powrotem do Rosji. Zadanie to okazuje się niezwykle trudne, bo zupełnie inne cele ma potężna zachodnia organizacja, stojąca za uprowadzeniem miliardera.","","",[]],"57496663":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"57496664":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"57496665":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57496666":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"57496667":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1961713.jpg","",[]],"57496668":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu. Więcej o TV Okazje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"57496506":["Pan sędzia
Znika sędzia sądu okręgowego. Wkrótce mężczyzna zostaje odnaleziony. Jest nagi i ktoś przywiązał go do latarni. Poszkodowany nie chce jednak rozmawiać o tym zdarzeniu. Tymczasem Klara poznaje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku mężczyznę. Olgierd, który wpadł z wizytą do syna kobiety, Jana, odnosi wrażenie, że gdzieś już spotkał partnera jego matki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496507":["Odpuść
Zostaje zamordowany stróż prawa. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ofiara skrywała wiele sekretów. Detektywi podejmują współpracę z policyjną partnerką zabitego. Mają nadzieję, że kobieta pomoże im w śledztwie. Nowy harmonogram spłaty kredytu pogarsza sytuację finansową Kuby. Natalia nie rozumie, dlaczego mężczyzna nie chce przyjąć jej pomocy. Ich związek coraz bardziej się komplikuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044827.jpg","",["N"]],"57496508":["Po kłótni z Ingą Hania przeprowadza się do Andrzeja. Mężczyzna szybko uświadamia sobie, że mieszkanie pod jednym dachem z nastolatką nie jest łatwe. Zaczyna lepiej rozumieć Ingę. Anka zamierza w końcu poznać Tymka (Olaf Marchwicki). Nie chce jednak, by w czasie spotkania w domu był obecny Staś. Zuza coraz gorzej radzi sobie z trudami samotnego rodzicielstwa. Jej starszy syn, Grześ, staje się agresywny i atakuje dzieci w przedszkolu. Wychowawczynie chcą się go pozbyć. Patrycja spotyka Leona na wystawie sztuki współczesnej. Oboje wpadają na Adama. Okazuje się, że mężczyźni znają się ze studiów. Dorota, chcąc zapomnieć o hydrauliku Sławku, umawia się na randkę z przystojnym ojcem koleżanki Mirandy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0065ac7820bef7772c19f132285523a3",["N"]],"57496509":["Dorota nie może przestać myśleć o hydrauliku Sławku. Randka z przystojnym ojcem koleżanki Mirandy okazuje się niewypałem. Natomiast Patrycja wciąż myśli o biologicznym ojcu Klary. Bardzo chce poznać jego tożsamość. Kobieta nie potrafi jednak powiedzieć o swoich podejrzeniach komisji. Zastanawia się, czy nie łamie w ten sposób prawa. W restauracji Zuzy i Dagmara pojawia się kolejny kontroler z sanepidu. Do momentu ogłoszenia wyników tej wizyty lokal musi pozostać zamknięty. Anka odwiedza Tymka w domu dziecka. Dochodzi do wniosku, że chciałaby lepiej poznać chłopca. Prosi Pawła, by pomógł jej zbliżyć się do niego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/45bcfaa7790d45b74d6802ed83074255",["N"]],"57496510":["W restauracji Zuzy i Dagmara pojawiają się wysoko postawieni pracownicy banku, w którym właściciele lokalu kiedyś starali się zdobyć posady. Mężczyźni dyskretnie omawiają planowaną fuzję. Zuza nie potrafi się powstrzymać i włącza do rozmowy. Podczas kolejnego spotkania z Tomkiem Anka porusza trudny temat, którego dotychczas unikała. Mówi mężczyźnie o tragicznej śmierci swojego syna Franka. Maks wyznaje Indze, że chciałby mieć z nią dziecko. Kobieta jednak ma wątpliwości. Nie potrafi jednak zdobyć się na szczerą rozmowę z ukochanym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6ddb7d5e9c1f117d6828cea8c4611fdc",["N"]],"57496511":["Jasiek przychodzi do restauracji Zuzy i Dagmara. Pretekstem do złożenia tej wizyty jest rozmowa na temat nowego przedszkola, które zdaniem mężczyzny zbyt wiele kosztuje. Dyskusja byłych partnerów szybko przeradza się w kłótnię. Zarzuty, która padają, głęboko ranią Zuzę. Inga nadal ukrywa przed Maksem, że nie chce mieć kolejnego dziecka. Po kryjomu bierze pigułki antykoncepcyjne, a partnerowi wmawia, że łyka kwas foliowy. Tomek odwiedza Ankę w biurze. Przeprasza ją za swoje zachowanie. Chce się usprawiedliwić, rozmowę przerywa jednak pojawienie się klienta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5608232218d68d0889f729ccea76b97",["N"]],"57496512":["Jasiek zabiera dzieci do Gdańska. Informuje Zuzę, że lepiej od niej zajmie się synami. Anka namawia Pawła, by wraz z Tomkiem przystąpił do przetargu na obsługę prawną dużego centrum inwestycyjnego. Maks przygotowuje dla Ingi imprezę-niespodziankę z okazji drugiej rocznicy ich pierwszej randki. Prosi Patrycję, by wtajemniczyła w jego plany przyjaciółki ukochanej. Po rozmowie telefonicznej z Adamem Patrycja jest zdeterminowana, by w końcu wyjaśnić sprawę tożsamości ojca Klary. Chce się spotkać z mężem Wiki, jednak nie zastaje go w domu. Okazuje się, że mężczyzna kilka godzin wcześniej wyleciał do Stanów Zjednoczonych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1999614.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c4a0d99eb6d476a673bedbfd76d22084",["N"]],"57496513":["Reż.: Grażyna Barszczewska.
Przebieranki
Małgosia jest zaproszona na przyjęcie urodzinowe do Anastazji Lubomirskiej. Nie chce tam jednak pójść, ponieważ jest bardzo nieśmiała. Frania postanawia jej pomóc zapraszając wcześniej hrabinę i jej córkę na kolację. Prosi Maksa i Konrada, aby nauczyli ją zachowywać się jak dama. Całkowicie odmieniona wydaje wytworne, lecz nudne przyjęcie. Po kłótni z Małgosią zaczyna zachowywać się naturalnie, co bardzo przypada do gustu hrabinie Lubomirskiej.","","",["N"]],"57496514":["Słodkie potomstwo
Karolina jest bardzo zazdrosna o Franię. Denerwuje ją, że nowa niania zadomowiła się u Skalskich i ma dobry kontakt z dziećmi. Maks proponuje jej więc, by zabrała całą trójkę do zoo. Wycieczka okazuje się wielką porażką. Dzieciaki opowiadają Karolinie, że Frania jest wspaniałą nianią i lubi się nimi zajmować w przeciwieństwie do niej. W zemście Karolina oznajmia dzieciom, że ich wspaniała opiekunka robi to wyłącznie dla pieniędzy. Szczególnie dotyka to najmłodszą z rodzeństwa Zuzię. Dziewczynka ucieka i pojawia się w domu Frani, która właśnie razem z matką wybiera się na ślub. Frania rozmawia z małą i przekonuje, że opowieści Karoliny są nieprawdą.","","",["N"]],"57496515":["Stosunki służbowe
Maks zdenerwowany nieco wścibskim zachowaniem Frani postanawia wyraźnie oddzielić życie prywatne od spraw służbowych. Wkrótce jednak okazuje się, że jest to niemożliwe. Znany aktor, którego Maks chce zaangażować do swojego serialu, stawia niecodzienne wymagania. Chce, aby ten zaaranżował mu randkę z Franią. Zmusza to Skalskiego do rezygnacji z nowo wprowadzonej zasady. Frania początkowo szczęśliwa z propozycji, wraca z randki rozczarowana.","","",["N"]],"57496516":["Retro-niania
Maksa odwiedza jego dawna niania, panna Klara Przytyk. Opiekunka opowiada się za tradycyjnymi metodami wychowawczymi, opartymi na porządku i dyscyplinie. Pan domu jest nią zachwycony, gdyż jej obecność pozwala mu powrócić wspomnieniami do idealizowanych czasów dzieciństwa. Klara zyskuje też sympatię Karoliny i Konrada, który kiedyś się w niej kochał. Frania, chcąc ponownie odzyskać względy rodziny, musi stoczyć walkę z konkurentką.","","",["N"]],"57496517":["Bud chce, by rodzice kupili mu komputer. Twierdzi, że wszyscy jego koledzy już mają taki sprzęt. Peggy obiecuje synowi, że dostanie go w ciągu kilku dni. Al jednak nie chce o tym nawet słyszeć. Mówi, że nie stać ich na podobny zakup. Tymczasem marzenia Buda podsycają jeszcze Steve i Marcy, którzy opowiadają o swoim pierwszym komputerze.","","",["N"]],"57496518":["Najbliżsi kumple Buda Boz (Stephen Dorff) i Freddy (Vonni Ribisi) nie mogą się z nim spotkać wieczorem, bo już poumawiali się na randki. Chłopak postanawia więc urządzić imprezę w domu pod nieobecność rodziców. Chce zaprosić na nią mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn. Okazuje się jednak, że państwo Bundy mają inne plany i nie zamierzają nigdzie wyjeżdżać. Al zamierza pracować w piwnicy nad genialnym wynalazkiem, który zapewni mu fortunę i szacunek sąsiadów. Wkrótce ogłasza, że ma dla wszystkich wspaniałą wiadomość. Słysząc to, Marcy i Steve myślą, że państwo Bundy chcą się wyprowadzić. Zjawiają się u nich z pożegnalną wizytą.","","",["N"]],"57496519":["Kanalia
Mieszkańcy osiedla są podekscytowani faktem, że u Paździochów będzie gościł święty obraz wędrujący. Przed drzwiami ich mieszkania ustawiają się tłumy. Każdy składa ofiarę do skarbonki wystawionej przez Mariana. Tymczasem Ferdynand dochodzi do wniosku, że Paździochowie nie są godni przyjąć świętego obrazu. Dużo bardziej zasługują na to Kiepscy, zwłaszcza ze względu na liczne zasługi babki Rozalii dla Kościoła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776836203480b377c6f9072dad05ce",["N"]],"57496520":["Gorzelak, Kobielak i majster Kurdzielak
W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 trwa remont elewacji. Ekipę nadzoruje majster Kurdzielak. Wokół budynku zostają rozstawione rusztowania. Odtąd robotnicy zaczynają bezczelnie wtrącać się w prywatne życie mieszkańców. W efekcie między nimi a lokatorami dochodzi licznych nieporozumień i konfliktów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777a3104b508d75274f399681a2b53e",["N"]],"57496521":["Złodziejka
Z mieszkania Kiepskich zaczynają znikać różne przedmioty. Ferdynand jest przekonany, że za kradzież odpowiada Jolasia. Wkrótce okazuje się, że w złodziejski proceder zamieszani są również Waldek, Mariola i Halina. Kiepski jest przerażony ogromną skalą zjawiska. Tymczasem wychodzi na jaw, że on także ma na sumieniu przywłaszczenie sobie cudzego mienia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77773a3c39158c5de4d7b4a16fc4800d",["N"]],"57496522":["Gorzkie gody
Ferdynand i Halina obchodzą 40. rocznicę ślubu. Jubileusz staje się okazją do podsumowania związku. Halina ocenia ten czas bardzo negatywnie. Wkrótce oboje dochodzą do wniosku, że to dobry moment, by się rozstać. Tymczasem rodzina i sąsiedzi przygotowują dla nich huczne przyjęcie. Kiepskim trudno przyznać się przed nimi do decyzji o rozwodzie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1852395.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a30a3b278d70ac27eb3c971be6e952a",["N"]],"57496523":["Wyjście awaryjne
Zamaskowany mężczyzna porywa troje ludzi. Przesyła do komendy nagranie, w którym grozi, że ich zabije, jeśli policjanci nie podejmą śledztwa w sprawie firmy oferującej szybkie pożyczki. Wychodzi na jaw, że właścicielka parabanku ma powiązania z przestępczym półświatkiem. Dokładna analiza wideo okazuje się kluczowa dla rozwiązania zagadki. Detektywi mają też kilka pytań do informatora Okonia, ale mężczyzna robi uniki. Próbuje ukryć fakt, że został zatrzymany za pobicie.","","",["N"]],"57496524":["Areszt domowy
Izabela Surmacz podczas awantury zrzuciła ze schodów męża pijaka i sadystę. Została skazana i ma dozór policyjny. Na jej polecenie detektywi szukają jej 18-letniej córki Oli, która nie wróciła do domu. Klienta jest przekonana, że za jej zniknięciem stoi agresywny partner. Śledczy podejrzewają, że klientka nie jest z nimi szczera. Wkrótce w biurze Malanowskiego zjawia się zapłakana Ola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/0b8a2935ce5814946fe6628d5ce1fd6c",["N"]],"57496525":["Zaginiona rowerzystka
Julia Malicka wysyła SMS-a do opiekunki swojego dziecka, że już wraca do domu. Nigdy jednak do niego nie dociera. Zrozpaczony mąż prosi detektywów o pomoc. Pracująca dla Malickich opiekunka podejrzewa, że kobieta miała romans. Tymczasem Tomek dociera do nagrania z monitoringu, na którym widać odjeżdżającą spod pracy poszukiwaną. Okazuje się, że śledził ją podejrzany samochód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dc8950ce4c747cb0632a6ada5abfec5b",["N"]],"57496526":["Lolita
W miejskim parku zostaje znaleziona zamordowana kobieta, którą wcześniej okradziono. Sprawa wygląda na zwykłe zabójstwo na tle rabunkowym, jednak jeden sprzeczny dowód każe śledczym zweryfikować wynik dochodzenia. Gdy wszystko wydaje się już jednoznacznie wyjaśnione, Renata orientuje się, że CWŚ dało się przechytrzyć przestępcy.","","",["N"]],"57496527":["Reż.: Dennis Dugan.
Danny Maccabee jest wziętym chirurgiem plastycznym, któremu nieco gorzej wiedzie się w życiu prywatnym. Mężczyzna jest święcie przekonany, że kobiety są zainteresowane żonatymi facetami, dlatego gdy spotyka zjawiskowo piękną i dużo od siebie młodszą Palmer, ucieka się do niewinnego kłamstwa. Roztacza przed nią dramatyczną wizję życia u boku okrutnej żony, która go bije i zdradza. Nie bierze pod uwagę, że dziewczyna może być do bólu uczciwa. Palmer uznaje bowiem, że mimo wszelkich kłopotów małżeńskich nie chce rozbijać jego związku. Zdesperowany Danny wmawia jej więc, że jest z żoną w separacji, a ich rozwód jest już przesądzony i to tylko kwestia czasu. Na potwierdzenie tych słów mężczyzna prosi swoją asystentkę Katherine, by udawała jego zołzowatą małżonkę. W intrygę zostają również zaangażowane dzieci kobiety oraz kuzyn lekarza. Wkrótce wszyscy udają się na Hawaje, gdzie mają spędzić uroczy weekend. Okaże się, że długo go nie zapomną. Sytuacja bowiem coraz bardziej się komplikuje. Danny zręcznie lawiruje między swoimi kolejnymi wymyślonymi historyjkami. W końcu jednak i jemu może powinąć się noga.","","",["N"]],"57496528":["Reż.: Lee Tamahori.
Detektyw Alex Cross, który jest specjalistą z dziedziny psychologii zbrodni i zarazem znanym pisarzem, po śmierci partnera postanawia przejść na emeryturę. Tymczasem psychopata Gary Soneji, wielbiciel talentu pisarskiego detektywa Crossa, chce, by uwiecznił go on w jednej ze swoich książek. By do tego doprowadzić, obmyśla okrutny plan. Zgodnie z nim psychopata uprowadza Megan, córkę senatora Hanka Rose'a. Soneji pracował dotąd jako nauczyciel w prywatnej szkole, do której chodziła dziewczynka. Nie wzbudził więc podejrzeń agentki służb specjalnych Jezzie Flannigan, która ochraniała Megan. Pozbawiony skrupułów porywacz wcale nie liczy na okup. Jego jedynym celem jest zdobycie sławy. W najdrobniejszych szczegółach zaplanował więc zbrodnię doskonałą. Detektyw Cross zmienia więc swoje plany i podejmuje się prowadzenia tego dochodzenia. W śledztwie wspiera go agentka Flannigan. Niebawem sprawy przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót. Rzetelna i trzymająca w napięciu ekranizacja pierwszego tomu popularnego cyklu powieściowego Jamesa Patter-sona. Znakomita rola Morgana Freemana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853151.jpg","",[]],"57496529":["Nieszczęśliwy finał podwórkowych zabaw nożem / Złodziejaszek ratuje ofiarę kradzieży, która doznała zawału serca
Bartek i Grzesiek grają nożem w grzyba. Okazuje się, że chłopak świetnie rzuca do celu. Proponuje koleżance, Ali, by trzymała kolejny przedmiot. Nieszczęśliwie Bartek trafia dziewczynę w brzuch. 17-letni Daniel Banaś od pewnego czasu jest dręczony przez starszych kolegów. Chuligani wymuszają od niego pieniądze. Chłopak jest zdesperowany i przerażony. Aby zdobyć kolejne środki, napada w parku na starszą kobietę i wyrywa jej torebkę. Chce uciec, ale wtedy kobieta dostaje zawału serca. Mimo konsekwencji, które go czekają za kradzież, chłopak decyduje się zostać przy niej. Dzwoni pod 112 i zgodnie ze wskazówkami operatora udziela jej pierwszej pomocy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8be227b285e313163184eefec8179a85",["N"]],"57496530":["Nielegalne walki fatalnym sposobem na zdobycie pieniędzy dla rodziny / Zakażenie po operacji zmniejszenia żołądka
Maciek jest na spacerze z córką. Zwiedzają stare zabudowania. Nagle widzą bójkę. Maciek pomaga znacznie mniejszemu z dwóch walczących. Zjawia się Ślepy - mężczyzna z półświatka, który tłumaczy mu, że był świadkiem sparingu, a znokautował jednego z najlepszych wojowników. Przestępca proponuje Maćkowi duże pieniądze za udział w walce. Asia podczas zagranicznego wyjazdu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka. Niestety, w ranę pooperacyjną wdaje się zakażenie. Stan kobiety szybko się pogarsza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1c4f666ce4b40ea29183179e713278c",["N"]],"57496531":["Straumatyzowana żołnierka chce spalić żonę byłego narzeczonego w stodole / Mężczyzna pracujący na budowie parzy się wapnem murarskim
Dwóch trekkerów, Marcin i Piotr, w czasie odpoczynku na skraju lasu zauważają kobietę rozrzucającą siano wokół stodoły znajdującej się w opuszczonym gospodarstwie. Podejrzewają, że chce dokonać podpalenia. Dzwonią pod 112, aby to zgłosić. 28-letni Karol Tarczyński pracuje na budowie. Podczas gaszenia wapna nie zakłada na siebie odzieży ochronnej ani okularów. Wapno wchodzące w reakcję z wodą opryskuje go, powodując oparzenia ciała i gałki ocznej. Mężczyzna może stracić wzrok...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7a99ade014b90b7242fe8d07b091fbaa",["N"]],"57496532":["Inne wartości
Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa Marii Krasickiej, której śmierć upozorowano na wypadek samochodowy. Mąż kobiety zarzeka się, że w czasie zdarzenia był ze swoją kochanką Katarzyną Płońską. Detektywi ustalają, że jego żona wynajęła sobowtóra. Sama zaś śledziła partnera. Wkrótce okazuje się, że zabito niewłaściwą kobietę. Ofiarą stała się podstawiona Anita Turska. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Krasicki współpracuje z bandą fałszerzy pieniędzy, do której należy także jego kochanka. Maria została porwana przez ich grupę. CWŚ udaje się rozpracować organizację i uwolnić kobietę. Ustala również, że Krasicki współpracował z przestępcami, by uratować żonę.","","",["N"]],"57496533":["Dariusz Mietras jest właścicielem dobrze prosperującej firmy, która specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych. Mężczyzna wiąże wielkie nadzieje z projektem opracowanym przez jego syna i bratanka. Dla autorów, Kuby i Adama, to także szansa na stypendium w Mediolanie i świetlaną przyszłość. Wkrótce okazuje się, że dzień przed prezentacją przed komisją ów projekt znika bez śladu. Zdesperowany Dariusz postanawia odnaleźć go w ciągu doby. Tak odkrywa prawdę o swoich krewnych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496534":["Jędrzej i Barbara Kotańscy prowadzą hotelik na obrzeżach miasta. Rodzicom w pracy pomagają ich dorastające dzieci - Paulina i Paweł. Pod nieobecność właścicieli ośrodka zjawia się dziewczyna, która twierdzi, że jest ich kuzynką znad morza. Jędrzej podejrzewa, że nieznajoma to oszustka, czekająca na okazję, by wyłudzić od nich pieniądze. Ku zaskoczeniu rodziny tajemniczy gość wkrótce znika.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2042876.jpg","",["N"]],"57496334":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57496335":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57496336":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57496337":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"57496338":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496339":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496340":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496341":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496342":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496343":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496344":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496345":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"57496346":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496347":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496348":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496349":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496350":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496351":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"57496352":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57496353":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57496354":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57496355":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57496356":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57496357":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"57495998":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"57496000":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57496002":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57496003":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57496004":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57496005":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57496006":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"57496008":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"57496009":["Program, w którym widzowie przesyłają pozdrowienia. Wystarczy, że odnajdą specjalne pudełko i zostawią w nim swoje nagranie. Prowadzący Filip z przemierzy z \"nagrywarką\" całą Polskę, zawita zarówno do dużych, jak i mniejszych miast. Uczestnicy programu oprócz możliwości nagrania pozdrowień, będą mogli wziąć udział w specjalnych quizach i wygrać nagrody pieniężne.","","",[]],"57496010":["W magazynie prezentowane są najlepsze fragmenty programów emitowanych na antenie radia Eska.","","",[]],"57496011":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",["N"]],"57496012":["Codzienna dawka hitów sprzed lat. Widzowie mogą sprawdzić, czego słuchało się kiedyś, i przekonać, czy przeboje te nadal brzmią dobrze.","","",[]],"57496015":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"57496016":["Prow.: Karolina Gilon.
Gorące randkowe show powraca na antenę stacji. Cieszący się ogromną popularnością widzów program już po raz trzeci gości w Polsacie. Szukających miłości uczestników czekają zupełnie nowe gry i zabawy, a także wiele innych niespodzianek. Przede wszystkim zaś prawdziwe uczucie. Program po raz kolejny poprowadzi niezawodna Karolina Gilon.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043158.jpg","",[]],"57496017":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków.","","",[]],"57496018":["
Dziewiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"57496019":["
Dziewiąty sezon imprezowego reality show. Uczestnicy wracają do Warszawy, by kolejny raz brać udział w w nocnym życiu stolicy.","","",[]],"57496020":["Ósemka singli o różnych poglądach na związki wyrusza na rajską wyspę, aby przeżyć wakacje swojego życia. Uczestnicy nie wiedzą jednak, że w zabawie wezmą udział także ich byli partnerzy.","","",[]],"57496021":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57496022":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57496023":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57496024":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",["N"]],"57496025":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"57496026":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57496095":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496096":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57496097":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496098":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57496099":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496100":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57496101":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496102":["Prow.: Edyta Folwarska.
Idealna muzyczna propozycja dla osób poszukujących rozrywki w weekend. Edyta Folwarska podsunie pomysły na doskonałe spędzenie czasu.","","",[]],"57496103":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57496104":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57496105":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496106":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"57496107":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"57496108":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"57496109":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"57496110":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"57496111":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"57496112":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"57496113":["Największe gwiazdy disco polo zaprezentują swoje ulubione piosenki. Widzowie dowiedzą się wielu ciekawostek na ich temat, poznają tajemnice i przygody artystów związane z wybranymi przebojami. Gwiazdy zdradzą przy tym swoje muzyczne gusta, opowiedzą czego słuchają, by się zrelaksować oraz przy jakich hitach lubią się bawić. W dwunastu odcinkach swoje tajemnice wyjawią m.in. Zenek Martyniuk, Radek Liszewski, Piękni i Młodzi, After Party, Power Play, Czadoman, Mig, Top Girls.","","",[]],"57496114":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"57496115":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"57496116":["Przypomnienie jubileuszowych koncertów Polo TV.","","",[]],"57496117":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57496118":["
Perypetie trójki przyjaciół, którzy pracują w nocnym klubie w Warszawie. Barman Paweł, kelnerka Nikola i ochroniarz Daro aktywnie uczestniczą w życiu lokalu i każdego dnia są świadkami niezwykłych sytuacji.","","",[]],"57496119":["Prow.: Tomasz Samborski.
Kontynuacja popularnego programu, który był emitowany w latach 90. ubiegłego wieku. Tomasz Samborski rozmawia z gwiazdami, przedstawia ciekawe teledyski i zapowiada walki klipów.","","",[]],"57496120":["Najnowsze plotki i wieści ze świata disco polo okiem Edyty Folwarskiej.","","",[]],"57496121":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"57495972":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57495973":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57495974":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"57495975":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"57495976":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57495977":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57495978":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57495979":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57495980":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57495981":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57495982":["Program muzyczny, w którym prezentowane są wszystkie najnowsze utwory z gatunku disco polo i dance.","","",[]],"57495983":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57495984":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57495985":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57495986":["Program muzyczny dla wszystkich miłośników tanecznych rytmów.","","",[]],"57495987":["Program dla fanów weselnych szlagierów. Widzowie będą bawić się przy najlepszych przebojach disco polo i dance, nie zabraknie także cygańskich, biesiadnych oraz folkowych rytmów, bez których nie może obyć się żadne przyjęcie ślubne.","","",[]],"57495988":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"57495989":["Nowa era","","",[]],"57495990":["Program muzyczny łączący góralskie rytmy, folk i biesiadę.","","",[]],"57495991":["Prow.: Marcin Miller.
Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, \"Wszyscy Polacy\" czy \"Majteczki w kropeczki\". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.","","",[]],"57495992":["Teledyski, które podbiły listy przebojów. W programie zaprezentowane zostaną najgorętsze utwory, które zachwyciły szeroką publiczność.","","",[]],"57495993":["Emilia zakochała się w chłopaku swojej siostry bliźniaczki, Krysi. Pewnej nocy postanawia podszyć się pod siostrę i wymyka się na dyskotekę, aby udowodnić, że też potrafi się bawić. Tymczasem Paweł prosi Nikolę, aby z nim zamieszkała.","","",["N"]],"57495994":["Voyager","","",["N"]],"57495995":["Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo.","","",[]],"57495996":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57495997":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"57534491":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57534492":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"57534493":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534494":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57534495":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534496":["Prow.: Marcin Kotyński.
Prowadzący Marcin Kotyński przedstawia najnowsze notowanie listy przebojów. W programie z pewnością nie zabraknie interesujących premier.","","",[]],"57534497":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534498":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"57534499":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"57534500":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"57564010":["Początkowo w walce wieczoru mieli zmierzyć się Nikodem Jeżewski i Youri Kalenga. Polak dostał jednak propozycję zastąpienia Krzysztofa Głowackiego w pojedynku z Lawrence'em Okoliem o wakujący pas WBO w kategorii cruiser. W efekcie najważniejszym wydarzeniem gali w Wielkim Klinczu będzie starcie Igora Jakubowskiego i Michala Plesnika. Potyczka z sześciokrotnym mistrzem Słowacji w boksie amatorskim to dla pięściarza z Żor trzecia walka w zawodowej karierze. Poprzednie dwie wygrał.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57564011":["Trudno wyobrazić sobie trudniejszego rywala w 1/4 finału dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle niż Cucine Lube Civitanova. Włoska potęga staje na drodze lidera PlusLigi po bardzo udanej dla Polaków fazie grupowej. Mimo, że podopieczni Nikoli Grbicia nie będą faworytem, spróbują powalczyć o awans do półfinału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57496537":["Nie tak miała rozpocząć się piłkarska wiosna dla ekipy ŁKS-u Łódź. Zespół Wojciecha Stawowego najpierw pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski po porażce z Legią 2:3, a później został rozbity 0:3 przez GKS Tychy w pierwszym meczu ligowym w tym roku. Łodzianie spadli na trzecie miejsce w tabeli i w meczu z Odrą Opole muszą walczyć o przełamanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57496538":["Końcowa faza sezonu zasadniczego może przynieść istotne zmiany w tabeli PlusLigi. Siatkarze GKS-u Katowice wciąż wierzą w swoje występy w fazie play-off. Klub ze Śląska na dwa mecze przed końcem zajmuje jednak dopiero 10. miejsce. Wygrana z Indykpolem AZS Olsztyn może przybliżyć GKS do pierwszej ósemki, poważnie komplikując jednocześnie sytuację ich rywali.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57496539":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57496540":["Batalia drużyn, które w tym sezonie miały lepsze i gorsze okresy. Skazą na wizerunku klubu ze stolicy był brak awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Skra wciąż uczestniczy w tych rozgrywkach. Dziś spróbuje odegrać się na Vervie za porażkę 1:3 z listopada.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57496541":["Gospodynie tego spotkania jako jedyna polska drużyna awansowały do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. Na krajowym podwórku nie idzie im już tak dobrze, wciąż muszą bowiem gonić Radomkę i Developres. Pierwszy mecz z Budowlanymi w tym sezonie przegrały 1:3.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2043450.jpg","",[]],"57564012":["Trudno wyobrazić sobie trudniejszego rywala w 1/4 finału dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle niż Cucine Lube Civitanova. Włoska potęga staje na drodze lidera PlusLigi po bardzo udanej dla Polaków fazie grupowej. Mimo, że podopieczni Nikoli Grbicia nie będą faworytem, spróbują powalczyć o awans do półfinału.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"57578037":["Pierwsza zorganizowanej przez grupę Queensberry Polska gala bokserska. Dla Pawła Augustynika, byłego mistrza Wielkiej Brytanii juniorów, będzie to pierwsza walka na terenie Polski. Doświadczony Dariusz Sęk spróbuje pozbawić go miana niepokonanego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57496544":["Mecz na szczycie czeskiej ekstraklasy, czyli trzeci w tabeli 1. FC Slovacko kontra mistrz kraju i aktualny lider rozgrywek Slavia Praga. Goście przystąpią do tego spotkania podbudowani wyeliminowaniem Leicester City w Lidze Europy. Ten sukces jednak kosztował ich dużo sił. Podopieczni Martina Svedika upatrują w tym szansy na zwycięstwo w tym starciu i pozbawienie prażan miana jedynej niepokonanej drużyny w tym sezonie ligowym.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57564013":["Przypomnienie pojedynków, do których doszło 19 grudnia 2020 roku podczas gali KSW 57. W walce wieczoru Phil de Fries po raz czwarty bronił mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej. Jego rywalem był Michał Kita, który wszedł do klatki podbudowany zwycięstwami nad Igorem Pokrajacem i Michałem Andryszakiem. W trakcie tych zawodów naprzeciw siebie stanęli także m.in. Marian Ziółkowski i Roman Szymański oraz Borys Mańkowski i Artur Sowiński.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496546":["Mecz na szczycie Eredivisie, czyli starcie wicelidera z liderem tabeli i aktualnym mistrzem kraju. Obie drużyny wyjdą na boisko trzy dni po rewanżowych starciach 1/16 finału Ligi Europy, piłkarze mogą więc odczuwać zmęczenie. PSV nie wygrał z Ajaksem żadnego z sześciu ostatnich spotkań. Dwa z nich odbyły się już w tym roku. W lidze padł remis 2:2, a w Pucharze Holandii 2:1 zwyciężył zespół z Amsterdamu. Jeśli okaże się lepszy również w tej konfrontacji na Stadionie Philipsa, będzie na prostej drodze po 35. tytuł mistrza kraju.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496547":["Rusza 48. edycja zawodów. Wśród uczestników znalazł się Hubert Hurkacz. Polak chce zrehabilitować się za fatalny występ w Australian Open, w którym odpadł już w pierwszej rundzie. Gaëlowi Monfilsowi marzy się natomiast trzeci z rzędu triumf w tej imprezie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57496548":["W 48. edycji zawodów w Holandii udział zapowiedziało sześciu tenisistów z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Najwyżej rozstawionym graczem jest wicelider tego zestawienia Rafael Nadal. W dwóch poprzednich edycjach turnieju triumfował Gaël Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57496549":["Kulisy wielkiego tenisa. W programie m.in. informacje o turniejach - taktyczne analizy ekspertów, podsumowania i zapowiedzi. Do tego wywiady i sylwetki najlepszych zawodników oraz ciekawe historie z tenisowego świata. Nie zabraknie również ciekawostek i najnowszych wiadomości.","","",[]],"57496550":["Nie tak miała rozpocząć się piłkarska wiosna dla ekipy ŁKS-u Łódź. Zespół Wojciecha Stawowego najpierw pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski po porażce z Legią 2:3, a później został rozbity 0:3 przez GKS Tychy w pierwszym meczu ligowym w tym roku. Łodzianie spadli na trzecie miejsce w tabeli i w meczu z Odrą Opole muszą walczyć o przełamanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57496551":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"57496552":["W 48. edycji zawodów w Holandii udział zapowiedziało sześciu tenisistów z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Najwyżej rozstawionym graczem jest wicelider tego zestawienia Rafael Nadal. W dwóch poprzednich edycjach turnieju triumfował Gaël Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57496553":["W 48. edycji zawodów w Holandii udział zapowiedziało sześciu tenisistów z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Najwyżej rozstawionym graczem jest wicelider tego zestawienia Rafael Nadal. W dwóch poprzednich edycjach turnieju triumfował Gaël Monfils.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835378.jpg","",[]],"57496554":["Drużyna z Radomia marzy o grze w Ekstraklasie w kolejnym sezonie. Swoje wysokie aspiracje potwierdziła niedawno w Pucharze Polski. Z Lechem Poznań co prawda przegrała, ale dopiero po rzutach karnych. Widzew też chciałby wrócić do elity, choć ma na to mniejsze szanse niż Radomiak. Jeśli jednak drużyna Enkeleida Dobiego zdoła utrzymać tak wysoką formę, jaką zaprezentowała w wygranym 2:0 meczu z Koroną Kielce 20 lutego, może włączyć się do walki o grę w barażach o Ekstraklasę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57564014":["Najciekawsze fragmenty zawodów, które odbyły się 14 listopada 2020 roku w Warszawie. W walce wieczoru zmierzyli się mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić i legenda KSW, Michał Materla. Pojedynek został zakontraktowany w limicie dywizji średniej. Ciekawie zapowiadało się także starcie, w którym Tomasz Narkun po raz piąty bronił tytułu mistrza wagi półciężkiej. Jego rywalem był niepokonany w zawodowej karierze Ivan Erlsan.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496565":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"57496566":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496567":["Program dla fanów narciarstwa alpejskiego. Widzowie zobaczą w nim podsumowania i zapowiedzi zawodów, wywiady z zawodnikami i trenerami oraz wiele ciekawostek ze świata narciarstwa zjazdowego.","","",[]],"57496568":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496569":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"57496570":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496571":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","","",[]],"57496572":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57564015":["Rewelacyjnie spisujące się w obecnych rozgrywkach 1.FC Slovácko podejmuje u siebie niepokonanego lidera, SK Slavię Praga. Podopieczni Martina Svědíka nie będą faworytem tego spotkania, ale niejednokrotnie już w tym sezonie udowadniali, że potrafią radzić sobie z wyżej notowanymi rywalami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496574":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57564016":["Rewelacyjnie spisujące się w obecnych rozgrywkach 1.FC Slovácko podejmuje u siebie niepokonanego lidera, SK Slavię Praga. Podopieczni Martina Svědíka nie będą faworytem tego spotkania, ale niejednokrotnie już w tym sezonie udowadniali, że potrafią radzić sobie z wyżej notowanymi rywalami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496576":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496577":["CSKA Moskwa - Sporting Lizbona (2005)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496578":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496579":["Sevilla - FC Middlesbrough (2006)
odcinek","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496580":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496581":["Podczas drugiej rundy mistrzostw świata, która odbędzie się w słoweńskiej Rogli, snowboardziści i snowboardzistki będą rywalizować w slalomie gigancie równoległym. Złotego medalu z poprzedniej odsłony czempionatu bronią Dmitrij Łoginow i Selina Jörg.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2020812.jpg","",[]],"57496582":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"57496583":["Podczas drugiej rundy mistrzostw świata, która odbędzie się w słoweńskiej Rogli, snowboardziści i snowboardzistki będą rywalizować w slalomie gigancie równoległym. Złotego medalu z poprzedniej odsłony czempionatu bronią Dmitrij Łoginow i Selina Jörg.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2020812.jpg","",[]],"57564017":["Relacja z gali zorganizowanej przez największą w Polsce federację zajmującą się promowaniem mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody pod szyldem KSW odbyły się 27 lutego 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496585":["Zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową sprawia, że piłkarze FC Zbrojovki Brno wyjdą na spotkanie z FC Viktorią Pilzno w pełni zmotywowani. Porażka z silnym rywalem może spowodować, że gospodarze będą mieli poważne kłopoty. Zatrzymanie niezwykle skutecznej w ostatnim czasie ekipy z Pilzna może okazać się jednak niezwykle trudne.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835457.jpg","",[]],"57496586":["Program podsumowujący wydarzenia kolejki na zapleczu Ekstraklasy. Widzowie zobaczą bramki ze wszystkich meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie fachowych analiz i pierwszoligowych ciekawostek.","","",[]],"57496587":["Nie tak miała rozpocząć się piłkarska wiosna dla ekipy ŁKS-u Łódź. Zespół Wojciecha Stawowego najpierw pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski po porażce z Legią 2:3, a później został rozbity 0:3 przez GKS Tychy w pierwszym meczu ligowym w tym roku. Łodzianie spadli na trzecie miejsce w tabeli i w meczu z Odrą Opole muszą walczyć o przełamanie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1894444.jpg","",[]],"57496588":["Dziennikarze Polsatu Sport rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. W każdym odcinku widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami rodzimego futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najładniejsze gole oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1955647.jpg","",["JM"]],"57496589":["38-letni Michał \"Masakra\" Kita (17 zwycięstw, 10 porażek) stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6 zwycięstw, 5 porażek). Dla \"Głuchego\" to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, występujących w wadze ciężkiej, - debiut w organizacji Babilon MMA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496556":["W pierwszym Memoriale Lucjana Treli organizowanym przez Dariusza Snarskiego i jego grupę Chorten Boxing Production Przemysław \"Smile\" Gorgoń zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu europejskiego federacji WBO, Gruzinem Malkhazem Sujashvilim. Wracający po kontuzji 29-letni polski bokser liczył na pokonanie młodszego o osiem lat rywala.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57496557":["38-letni Michał ''Masakra'' Kita (17 zwycięstw, 10 porażek) stanie do walki z 36-letnim Arturem Głuchowskim (6 zwycięstw, 5 porażek). Dla ''Głuchego'' to pierwszy pojedynek w MMA od listopada 2015 roku, dla obu zawodników, występujących w wadze ciężkiej, - debiut w organizacji Babilon MMA. [Pojedynek z 25 stycznia 2019 r.]","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496558":["Niepokonani królowie nokautu - Daniel Dubois i Joe Joyce - zmierzą się ze sobą w Westminsterze. Stawką tej walki jest tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej. Eksperci dają więcej szans na zwycięstwo Danielowi Dubois, który obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WBO. W poprzednim pojedynku pokonał on Ricarda Snijdersa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57496559":["Przypomnienie gali, która odbyła się 26 listopada w Siedlcach. Zawodnicy toczyli pojedynki w formule MMA, K1 oraz Cage Boxing.","","",[]],"57496560":["Michał Cieślak wraca na ring po dziesięciomiesięcznej przerwie. W styczniu przegrał walkę z Ilungą Makabu o tytuł mistrza świata WBC w kategorii junior ciężkiej. Podczas tych zawodów pochodzący z Radomia pięściarz zmierzy się z dobrze znanym polskim kibicom Taylorem Mabiką, który ma za sobą porażki z Krzysztofem Włodarczykiem, Mateuszem Masternakiem i Krzysztofem Głowackim.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"57496561":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",["AD"]],"57496562":["W ostatnim pojedynku wieczoru spotkali się dwa mistrzowie - król wagi średniej, niepokonany w KSW Mamed Khalidov i najlepszy w kategorii półśredniej Tomasz Narkun. Różnica wagowa między tymi zawodnikami wynosiła prawie 10 kilogramów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"57496563":["Faworytem wydaje się doświadczony Antoni Chmielewski, który ma na swoim koncie 37 stoczonych pojedynków. Dla Piotra Wawrzyniaka to dopiero ósma konfrontacja w oktagonie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"57496564":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"57496480":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"57496481":["Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.","","",[]],"57496482":["Rewolucja francuska
W 1789 roku lud Paryża zbuntował się przeciwko swojemu królowi i pod hasłem \"Wolność, równość, braterstwo\" wszczął rewolucję. Bohaterowie serii śledzą wydarzenia, które w ciągu kilku lat odmieniły nie tylko Francję, ale także całą Europę.","","",[]],"57496483":["Pani Kasia, jej mąż Mariusz i ośmioletni synek Kamil mieszkają we wsi Leszczydół Stary nieopodal Wyszkowa. Chłopiec choruje na autyzm. Rodzice chcieliby, aby miał osobny pokój. Marzą, by ich teraz zrujnowany dom, stał się dla niego bezpiecznym schronieniem. Aby tak się stało, budynek musi zostać odgrzybiony i osuszony, a łazienka wyremontowana. Katarzyna Dowbor obiecuje pomóc.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3761ae15870eb5d2863658dea5ac295",[]],"57496484":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Siódma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu uczestników: aktorka Joanna Jabłczyńska, piosenkarka Kasia Popowska, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktorka musicalowa Zofia Nowakowska, aktor Krzysztof Kwiatkowski, aktor i wokalista Jakub Świderski, aktor i komik Sławomir Zapała oraz lider zespołu Masters Paweł Jasionowski. W jury zasiądą: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5e5d9bbd35689e660c89fdb0c65c519",["N"]],"57496485":["Sytuacje, które zmieniły moje życie...
Dominika Szczawińska i ojciec Wiesław Dawidowski rozmawiają o rożnych życiowych spotkaniach, które okazują się przełomowym zwrotem w życiu, prowadząc np. do religijnego nawrócenia, przebaczenia wrogom, zmiany pracy czy wyjścia z choroby.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5446398d2deeba7c8596f57086cfbb39",[]],"57496486":["Radykalne kroki
Dzieci Kwiatkowskich próbują przerzucić na ciocię Ulę sporą część swoich domowych obowiązków. Skarżą się, że Jacek zbyt wiele od nich wymaga. Ich narzekania powodują jednak nieprzewidziane skutki - szwagierka postanawia odebrać Jackowi prawa rodzicielskie i zabrać dzieci do siebie. Wizja mieszkania z ciotką przeraża jednak nastolatki. Próbują wyperswadować jej ten pomysł. Jednak Ula, która podjęła już decyzję, nie zamierza zmieniać zdania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7939",[]],"57496487":["Męski ideał
W kobiecym magazynie Tadzio znajduje ankietę pt.: \"Czy twój partner jest męskim ideałem?\". Postanawia wypełnić ją za Dankę i wysłać. Liczy na to, że uda mu się wygrać wycieczkę do Wenecji. Tymczasem Karol również wypełnia i wysyła kwestionariusz, uznając siebie za wzór mężczyzny. Po kilku dniach w domu Krawczyków zjawia się dziennikarka. Chce przeprowadzić z Aliną wywiad.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dac5df87eb84e9886502d79ddafeaadc",[]],"57496488":["Kulisy przełomowych wynalazków, które odmieniły dzieje świata, oraz losy ich twórców. Zwykle byli to wybitni naukowy, niekiedy jednak na brawurowe projekty porywali się nieznani nikomu amatorzy. Pomysłowe patenty, które zadziwiły ludzkość, przyniosły im miliony oraz sławę. Nie wszystkim jednak oszałamiający sukces dał w życiu szczęście.","","",[]],"57496489":["Dokumentaliści za pomocą nowoczesnych technologii odkrywają sekrety najmniejszych zwierząt, które zamieszkują różne rejony Ziemi. Przybliżają zwyczaje i zachowania owadów czy gryzoni, które stawiają czoła rozmaitym niebezpieczeństwom w dżunglach, lasach, na pustyniach oraz w ludzkich metropoliach.","","",[]],"57496490":["Epoka oświecenia
Wiek XVIII to epoka wielkich filozofów i potężnych władców. Sławę zdobywają pisarz Wolter i myśliciel Immanuel Kant, zaś o wpływy w Europie walczą król Fryderyk Wielki, caryca Katarzyna i cesarzowa Maria Teresa. To stulecie to również okres wielkiej muzyki Jana Sebastiana Bacha i Mozarta.","","",[]],"57496491":["Wiosna Ludów
Wiek XIX to czas wielkich wynalazków, przemian społecznych i wspaniałej literatury. Mistrz i narrator snują swoją opowieść o lokomotywie, powstaniach, które ogarnęły całą Europę, i zjednoczeniu Włoch. To wszystko działo się podczas Wiosny Ludów.","","",[]],"57496492":["Noc w wesołym miasteczku / Małpka gra w hokeja","","",[]],"57496493":["Liczenie owiec / Guma do żucia","","",[]],"57496494":["Reż.: Chandra Wilson.
Maggie zaprasza Clive'a na wieczór gier i przedstawia mu swoje koleżanki. To pozytywnie wpływa na ich związek. Tymczasem Meredith i Jo spotykają się z przyjacielem rodziny, który jest zarazem właścicielem patentu na produkcję polimeru. Tworzywo jest niezbędne do realizacji ich projektu.","","",["N"]],"57496495":["Reż.: Nicole Rubio.
Maggie i Jackson cieszą się wspólnymi chwilami. On jednak musi się skoncentrować na ważnej operacji waginoplastyki, którą ma przeprowadzić wraz z Catherine i Richardem. Podczas realizowania swojego projektu Meredith i Jo natrafiają na niespodziewaną przeszkodę. W tej sytuacji Jo pomaga Bailey przy leczeniu urazowego pacjenta, który w przeszłości był astronautą.","","",["N"]],"57496496":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"57496497":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Ósma edycja show, w którym osoby z pierwszych stron gazet przeistaczają się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny walczy ośmiu uczestników: Anna Dereszowska, Katarzyna Moś, aktorka Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak oraz aktorzy Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W jury zasiadają: Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Małgorzata Walewska. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/60256cb4003bc70f52d90b1512a764f6",["N"]],"57496498":["Reż.: Jeannot Szwarc.
April organizuje konkurs związany z nowymi rozwiązaniami w chirurgii. Lekarze od razu rozpoczynają prace nad własnymi projektami. Tymczasem stary przyjaciel Catherine mówi jej i Jacksonowi o swoim szokującym pomyśle. Pod opiekę Meredith trafia pacjent, który wrócił do szpitala na leczenie. Zainspirowana jego przypadkiem wpada na pomysł, jaki projekt zgłosić do konkursu.","","",["N"]],"57496499":["Siniec na Mazurach. 22-letnia Monika i jej 18-letni brat Arek chcieliby tu stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Niestety rodzeństwo nie ma gdzie mieszkać, ponieważ ich dom został zdewastowany przez rodziców-alkoholików. W zagrzybionych pomieszczeniach brakuje podstawowych mebli, piece są dziurawe, a łazienka tylko prowizoryczna. Aby pomóc dzieciom być znowu razem, ekipa budowlańców podejmuje się bardzo trudnego remontu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/48143d1896796ea07d7058061bec964a",[]],"57496500":["Maciej Jaraszek stracił rękę w wypadku motocyklowym. Początkowo wszystko straciło dla niego sens, jednak po pewnym czasie poznał kobietę swojego życia. Ten impuls sprawił, że Maciek postanowił realizować marzenia. Rozpoczął pracę jako fizjoterapeuta w łódzkiej klinice rehabilitacji oraz odkrył nową pasję - triatlon. Bohaterką odcinka będzie także Sylwia Gajewska, cierpiąca na artrogrypozę. W roku 2014 założyła ona pierwszą w Polsce agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9f170fce2bc217e4a4b9c33fad23f07",["N"]],"57496501":["Odcinek poświęcony Małgorzacie Tokarskiej, założycielce licencjonowanego, internetowego biura podróży dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Bohaterka sama urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, przeszła dużo operacji ortopedycznych i porusza się o kuli. Nie przeszkadza jej to jednak w zwiedzaniu świata i rozwijaniu pasji do podróżowania. Do tej pory Małgorzata zobaczyła już ponad 30. krajów, m.in. Indie, Meksyk, Australię oraz Tajlandię. Autorzy programu towarzyszą jej podczas wycieczki do Florencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d98dcdeac725c0eba3bf10320a904f5",["N"]],"57496502":["Przed Bożym Narodzeniem warto pomyśleć o tradycyjnych ozdobach i wypróbować wigilijne przepisy. Ewa Wachowicz pokaże, jak przygotować zupę z suszu, groch z kapustą oraz karpia faszerowanego chrzanem, pieczonego w całości w piecyku. Na deser przygotuje makowiec z herbatnikami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/14e10468b9f31b683247b63489e23cd8",["N"]],"57496503":["Małą Patrycję wychowują dziadkowie - Bogusia i Zenon. Jej tata z powodu choroby stale przebywa w szpitalu, zaś matka odrzuciła córkę. Rodzina mieszka w połowie budynku - mają przedsionek i jedno pomieszczenie. Brak wody i kanalizacji staje na przeszkodzie w sprowadzeniu z domu dziecka braciszka dziewczynki. Architektów czeka bardzo trudne zadanie stworzenia w maleńkiej przestrzeni łazienki i pokoju dla pięciolatki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/18516200a680a4f9e369285e5d83c208",[]],"57496504":["Gospodyni programu wykorzysta receptury na regionalne przysmaki. Zacznie od zrobienia krakowskiej zupy kminkowej, na danie główne przygotuje kurę faszerowaną polędwiczką wieprzową i filetem z piersi indyka, a na deser małdrzyki, czyli smażone na maśle placuszki z sera białego, do których poda sos z suszonych moreli i jabłka.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2044828.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9744e2c1bf59d54d63fa15e5f8e7e77c",["N"]],"57496505":["Reż.: Nzingha Stewart.
Do Grey Sloan Memorial zostają przyjęci dwaj chłopcy, którzy odnieśli obrażenia podczas pożaru domu. Strażaczka Andy Herrery musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić życie jednego z dzieci. Lekarze ciągle pracują nad projektami na konkurs dotyczący innowacji chirurgicznych. Tymczasem Amelia ponownie sprowadza do szpitala dr. Toma Koracicka, swojego mentora, który ma pomóc jej i Alexowi w leczeniu wyjątkowo trudnego przypadku.","","",["N"]],"57496027":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"57496028":["Pierścień
Marek nie kryje zaskoczenia na wieść o tym, że jego dawny znajomy został oskarżony o sprzedaż kradzionej średniowiecznej biżuterii. Rzekomy paser nie rozumie, jak do tego doszło. Wszystkie zgromadzone dowody wskazują jednak na jego winę. Jedynie dziennikarz jest przekonany o uczciwości kolegi. Postanawia zbadać sprawę.","","",[]],"57496029":["Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.","","",[]],"57496030":["Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy dany dystans szybciej pokona samochód czy biegacz. Opowie o mobilnym parku wodnym, a także weźmie pod lupę zdalnie sterowane modele samochodów. Odwiedzi centrum krwiodawstwa. Na koniec wyjaśni, dlaczego piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce.","","",[]],"57496031":["Emilkę czeka dzień pełen wyzwań. Gospodyni zamierza nakarmić byczka Mandata, nowego mieszkańca swojego rancza, który swoje imię zawdzięcza nieprzyjemnemu spotkaniu z funkcjonariuszem policji. Musi też na nieodległym pastwisku zbudować zagrodę dla koni. Praca rozpoczyna się od wbijania w ziemię drewnianych słupów. Również Gienio i Andrzej mają ręce pełne roboty. Rolnicy muszą zbudować sławojkę, ponieważ ta, która służyła im już kilkadziesiąt lat, jest w ruinie. Z pomocą przychodzą Bogdan i jego synowie. Maciek musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem - najpierw musi złapać swojego barana Virusa, a potem go ostrzyc.","","",[]],"57496032":["Tajemnica Hammerstein","","",[]],"57496033":["F-22 Raptor
Oto maszyna pomyślana jako samolot bojowy na miarę XXI wieku - poruszający się z prędkością naddźwiękową bez użycia dopalacza, superzwrotny, wykonany w technologii stealth, z systemem skomplikowanych czujników - F-22 Raptor. Prace nad tym modelem przebiegały z komplikacjami, spowodowanymi opóźnieniami, przekroczeniem budżetu oraz zmieniającym się układem geopolitycznym. Raptor to efekt kooperacji Boeinga z koncernem Lockheed Martin. Jest skonstruowany tak, aby zminimalizować ryzyko wykrycia go, m.in. dzięki specjalnemu kształtowi i materiałom, z których został zbudowany, oraz maskowaniu emisji fal podczerwonych.","","",[]],"57496034":["Dan Becker i Justin Lang chcą wydobywać kamienie szlachetne metodą odkrywkową. Mają jednak problem z odsunięciem wystarczającej ilości skał i są zmuszeni pracować w nocy, co wiąże się ze sporym ryzykiem. Tymczasem w Lightning Ridge jesteśmy świadkami zaciekłej braterskiej rywalizacji. Mick i Pete Cooke'owie próbują z części ze złomowiska zbudować potężną maszynę górniczą. W programie debiutuje drużyna ojca i syna - George'a i Yanniego Aslamatzisów.","","",[]],"57496035":["Gdy szef okaże gniew
Nadchodzi półmetek sezonu. Ekipa Rygaarda nadrabia straty głównie za sprawą Jeremiaha. Niestety, mężczyzna nie zjawia się w pracy. Trzeba szybko znaleźć operatora wciągarki, by utrzymać przewagę nad rywalami. Shelby Stanga z pomocą siostrzeńca dalej szuka cyprysów. Zitterkopf & Sons zatrudnia nowego pracownika, by zwiększyć produkcję. Z kolei w Kanadzie Triack Resources próbuje przetransportować kłody.","","",[]],"57496036":["Twórcy serii wracają do wydarzeń z 1947 roku, kiedy to w Roswell miało dojść do katastrofy latającego spodka. Teraz, ponad 70 lat później, naukowcy i ufolodzy odkrywają tajemnicze metalowe elementy z miejsca, w którym rzekomo wylądował statek obcych, zanim ostatecznie się rozbił. Być może badanie tych szczątków wykaże ich pozaziemskie pochodzenie. Autorzy programy przedstawiają też dowody na to, że UFO wielokrotnie lądowały na Ziemi.","","",[]],"57496037":["Kierowcy z firmy Polar mają w perspektywie długą i niebezpieczną podróż powrotną. Muszą pokonać najdłuższy zimowy szlak na świecie. Lisa Kelly staje w obliczu wyboru, który może odmienić stan rywalizacji. Przekonamy się, czy postanowi pomóc konkurentowi zmierzającemu na arktyczne pustkowia, czy też wraz z kolegami z zespołu wróci do siedziby przedsiębiorstwa. W obliczu szybko pogarszających się warunków atmosferycznych jej decyzja może ją wiele kosztować.","","",[]],"57496038":["W kalifornijskim Santa Cruz trwają ulewne deszcze, jednak to nie przeszkadza kupującym. Znalezione przez siebie kołdry Dave Hester wykorzystuje jako ochronę przed przemoczeniem. Jarrodowi i Brandi nie udaje się schronić przed deszczem. Nowy zakup Darella i Brandona będzie wymagał suszenia. Tymczasem Barry próbuje wyjść na prostą.","","",[]],"57496039":["Tym razem aukcja odbywa się na północy, w pięknym San Francisco. Barry zatrudnia stażystę i trafia na stare bokserki. Jarrod i Brandi odkrywają magazyn o ściśle tajnej zawartości. Dave Hester udowadnia, że jest w formie. W Darrellu Sheetsie odzywa się głos ryzykanta.","","",[]],"57496040":["Podczas aukcji w pustynnym Highland Darrell kieruje się przeczuciem. Ta strategia przynosi mu niespodziewanie duże zyski. Dave Hester nigdy nie wyjmuje gotówki ze swojej torby. Na Jarroda i Brandi czekają niezbyt przyjemne doświadczenia. Barry Weiss też postanawia zaufać intuicji i znakom.","","",[]],"57496041":["Lokale należące do Hudson Group znaleźć można na lotniskach, stacjach i dworcach w Stanach Zjednoczonych. Flagową marką grupy jest Hudson News, jedyna sieć kiosków działająca na terenie całego kraju. W miejscach tych można kupić książki, magazyny, upominki, przekąski i napoje, czyli wszystko to, co przydaje się podróżnym. Firmę założył w latach 80. Mario DiDomizio, ojciec Joego. Po sukcesie przedsiębiorstwa mężczyzna zapragnął, aby jego syn pewnego dnia przejął rodzinny biznes. Joe zaczynał karierę jako zwykły sprzedawca, ale teraz stoi na czele firmy. Pragnie się upewnić, że Hudson News to, zgodnie z mottem przedsiębiorstwa, \"najlepszy przyjaciel każdego podróżnika\".","","",[]],"57496042":["W roku 1985 Larry H. Miller przekształcił podupadającą firmę Jazz w jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Po jego śmierci miejsce dyrektora wykonawczego zajął syn Larry'ego, Greg Miller. Zmiany wprowadzone przez niego w Utah Jazz pozwoliły podwoić dochody firmy. Larry słynął ze swojego osobistego zaangażowania. Greg przyznaje, że sam woli kierować przedsiębiorstwem \"zza kulis\". Teraz jednak biznesmen chce na własne oczy przekonać się, czy ideały jego ojca są wciąż żywe wśród szeregowych pracowników firmy.","","",[]],"57496043":["Gdy szef okaże gniew
Nadchodzi półmetek sezonu. Ekipa Rygaarda nadrabia straty głównie za sprawą Jeremiaha. Niestety, mężczyzna nie zjawia się w pracy. Trzeba szybko znaleźć operatora wciągarki, by utrzymać przewagę nad rywalami. Shelby Stanga z pomocą siostrzeńca dalej szuka cyprysów. Zitterkopf & Sons zatrudnia nowego pracownika, by zwiększyć produkcję. Z kolei w Kanadzie Triack Resources próbuje przetransportować kłody.","","",[]],"57496044":["W tym odcinku twórcy serii zastanawiają się, czy za straszliwymi kataklizmami, które przypisuje się niszczycielskiej sile natury, stoją istoty pozaziemskie. W 2011 roku, kiedy we wschodnie wybrzeże Japonii uderzyło potężne tsunami, lokalne media odnotowały ponad tysiąc doniesień o niezidentyfikowanych obiektach unoszących się ponad zalanymi terenami. W noc poprzedzającą trzęsienie ziemi na Haiti w 2010 roku, misjonarze zauważyli na niebie dziwną kulę światła. Istnieje teoria, że kosmici nie wywołują katastrof, ale swoimi działaniami próbują uchronić ludzi przed skutkami kataklizmów.","","",[]],"57496045":["5 grudnia 2011 roku astronomowie ogłosili odkrycie Keplera-22b - planety ziemiopodobnej, czyli takiej, na której mogliby zamieszkać ludzie albo mogłoby powstać życie. Twórcy serii rozmawiają z osobami, które uważają, że NASA od dawna dysponuje dowodami świadczącymi o tym, że kosmos zamieszkują istoty inteligentne. Z jakichś powodów jednak naukowcy z tej agencji nie chcą ujawnić swoich ustaleń. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Amerykanie polecieli na Księżyc dzięki wykorzystaniu technologii obcych. Inne hipotezy dotyczą odkrycia na Marsie form życia albo śladów świadczących o tym, że to ludzie pochodzą z Czerwonej Planety.","","",[]],"57496046":["Tym razem bohaterowie programu mają okazję obejrzeć jednoosobowy poduszkowiec, zaprojektowany na ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich w Sidney w 2000 roku. Następnie Rick i Corey wyceniają pamiątkową kartkę z kosmykiem włosów Jerzego Waszyngtona. Później pracownicy lombardu dochodzą do wniosku, że Chumlee powinien zadbać o formę i trochę schudnąć. Przekonamy się, czy wizyta u dietetyka okaże się wystarczająca do porzucenia niezdrowych nawyków.","","",[]],"57496047":["Chumlee i Olivia mają okazję kupić rzeźbę samego Salvadora Dalego. Problem w tym, że nie ma żadnego dokumentu potwierdzającego jej autentyczność. Przekonamy się, czy pracownicy nocnej zmiany podejmą ryzyko. Następnie bohaterowie programu oglądają atlas świata pochodzący z czasów wojny secesyjnej. Później do lombardu w Las Vegas trafia automat do gry z lat 30. ubiegłego wieku. Zobaczymy, czy ekspert od tych maszyn, Chumlee, pomoże dziadkowi w negocjacjach cenowych.","","",[]],"57496048":["W dzisiejszym odcinku pracownicy lombardu w Las Vegas mają okazję przetestować japoński fotokarabin, używany do szkolenia pilotów myśliwców podczas drugiej wojny światowej. Następnie Chumlee i Corey oglądają szkice autorstwa twórcy Spider-Mana, Stana Lee. Okazuje się, że to jedyne rysunki, jakie kiedykolwiek wyszły spod ręki tego pisarza. Później Rick i jego ojciec oglądają banknot o nominale tysiąca dolarów, wyemitowany w 1918 roku.","","",[]],"57496049":["Tym razem do lombardu w Las Vegas trafia kolekcja szkiców wykonanych podczas procesu Sama Shepparda w 1954 roku. Jego historia zainspirowała twórców serialu \"Ścigany\". Następnie bohaterowie programu mają okazję kupić piłkę z autografami uczestników rozegranego w 1962 roku Meczu Gwiazd MLB, czyli najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolu. Podpisali się m.in. Yogi Berra i Mickey Mantle. Później Chumlee informuje, że nie może przyjść do pracy z powodu choroby. Harrisonowie postanawiają sprawdzić, czy nie udaje.","","",[]],"57496050":["Do lombardu trafiają szare i złote kartridże, pochodzące z puli nośników, które po zakończeniu rozgrywek otrzymali finaliści pierwszej edycji Mistrzostw Świata Nintendo w 1990 roku. Przedmioty te stanowią obiekt pożądania dla kolekcjonerów gadżetów związanych z grami wideo na konsolę. Następnie Rick i dziadek oglądają zestaw kluczy do celi, w której przetrzymywany był Al Capone. Później bohaterowie programu odkrywają, że senior ma pokaźną kolekcję jednocentówek.","","",[]],"57496051":["Początek zimy jest kapryśny - zmieniające się temperatury powodują lawiny i osuwiska na południu kraju. To jednak nie powstrzymuje Thorda, który w takich warunkach ma wyjątkowo dużo pracy. On i jego ekipa ruszają na pomoc czterem samochodom, które znalazły się w pułapce wskutek spadających skał i lodu. Na północy Jo Roger powiększył swój rewir. Dostaje telefon w sprawie pługu śnieżnego, który wpadł do rowu. Rusza na ratunek razem ze swoim synem. Czeka ich wiele godzin ciężkiej pracy pośród szalejącej śnieżycy. Z kolei samotny wilk Bjoern w Eidfjord pomaga fińskiemu kierowcy, który utknął na stromym wzgórzu.","","",[]],"57496052":["OV-10 Bronco
Jeden z najbardziej wszechstronnych samolotów wojskowych, lekki szturmowy OV-10 Bronco, łączy możliwości odrzutowców i helikopterów. Od wietnamskiej dżungli po pustynie Iraku - oto historia maszyny, która ma już ponad pół wieku. Prototyp OV-10 Bronco zbudowali dwaj wojskowi lotnicy i inżynierowie W.H. Beckett i K.P. Rick. Pod koniec 1963 roku konstrukcja uzyskała akceptację Departamentu Obrony. Do walki z siłami partyzanckimi w Wietnamie potrzeba było samolotu, zdolnego latać nisko i powoli, mogącego przebywać w powietrzu godzinami. Bronco spełniał te założenia.","","",[]],"57496053":["Bruce dostarcza do nabywcy oryginalnego jeepa z czasów drugiej wojny światowej. Jest pod wrażeniem imponującej kolekcji, którą zgromadził jego klient. W swoim hangarze na historycznym londyńskim lotnisku Biggin Hill Peter Monk remontuje i odbudowuje spitfire'y. Zleca Bruce'owi kolejne wymagające zadanie - chce, by Crompton znalazł dla niego wyjątkowo rzadki model samochodu wojskowego - niemiecki Kübelwagen z okresu drugiej wojny światowej. Bruce i Freddy podejmują wyzwanie. Tymczasem bliźniacy mają przygotować do wysyłki do Australii działka artyleryjskie.","","",[]],"57496054":["Reż.: Gabriel Rotello.
Stanowią granice, wpływają na kierunek migracji, tworzą naturalne bariery i kontrolują pogodę. Góry są jednak również punktem zapalnym wielu konfliktów zbrojnych. Z gór pochodzą minerały i metale, dzięki którym powstała cywilizacja, oraz woda konieczna do przetrwania miliardów ludzi. Mimo że człowiek nie został stworzony do życia na ekstremalnych wysokościach, gdyby powierzchnia ziemi była płaska, byłaby niezdatna do zamieszkania.","","",[]],"57496055":["W tym odcinku ekipa zajmuje się ustalaniem, co stało się z depozytem broni Armii Krajowej. Przeszukuje zakątki starego, opuszczonego młyna, odkrywa historię oddziałów AK na terenie Opatowa i robi wywiad wśród okolicznych mieszkańców. Ich determinacja zazwyczaj zostaje nagrodzona, lecz nikt nie może mieć pewności, czy tak będzie i tym razem...","","",[]],"57496056":["W Licheniu Starym rozpoczynają się trzydniowe Trzynaste Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. W rywalizacji bierze udział dwadzieścia dziewięć drużyn strażaków ochotników, w tym pięć składających się z kobiet. Faworytami są zeszłoroczni laureaci, Paweł wraz ze swoją załogą z jednostki OSP w Licheniu. Naczelnik jednostki OSP w Milanówku kompletuje zespół do akcji usunięcia drzewa, które w trakcie wichury zwaliło się na ziemię w pobliżu trakcji kolejowej. Może dojść do tragedii. Szybka reakcja Piotra zapobiega nieszczęściu.","","",[]],"57496057":["Odnaleziona, część 1
Po ośmiu latach Kornelia ucieka gangowi handlarzy ludźmi. Dziewczyna zeznaje, że była przetrzymywana razem z innymi dziećmi. Najprawdopodobniej miała trafić do domu publicznego. Trop prowadzi do dawnego znajomego rodziców nastolatki, ale okazuje się, że mężczyzna zniknął. Łowcy przeszukują jego mieszkanie. Znajdują tam materiały pedofilskie i zdjęcia Kornelii zrobione już po porwaniu. Pod blokiem zauważają podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jagna, która wciąż przeżywa zaginięcie brata, traci nad sobą panowanie i bije zatrzymanego. Zostaje odsunięta od śledztwa. Tymczasem Brunon wyjawia Julii, że jej nowy chłopak, Mariusz, jest synem gangstera. Zszokowana córka próbuje dowiedzieć się, skąd ojciec to wie.","","",[]],"57496058":["Odnaleziona, część 2
Brunon i Robert kontynuują śledztwo w sprawie porwania Kornelii i szajki pedofilów, która za nim stała. Głównym podejrzanym jest Artur, znajomy rodziców dziewczynki, ale łowcy nadal nie mogą go namierzyć. Przygotowują prowokację w mieszkaniu mężczyzny. Podczas zasadzki niespodziewanie pojawia się odsunięta od śledztwa Jagna. Policjantka odkryła, że porwania różnych dzieci łączy opiekunka. Kobieta posługuje się różnymi tożsamościami. Brunon ma nadzieję, że Julia zerwie z Mateuszem. Córka wyprowadza go z błędu. Nie tylko nie zamierza rozstać się z chłopakiem, ale też nie wierzy ojcu w jego kłamstwa. W trakcie kolejnej kłótni Brunon mówi dziewczynie, że jest łowcą cieni.","","",[]],"57496059":["Polisa na życie
W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.","","",[]],"57496060":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57496061":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57496062":["Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.","","",[]],"57496063":["Tuż przed długim weekendem Ewa Wachowicz zaprosi na grillową ucztę. Zacznie od przygotowania pikantnych udek z kurczaka. Zrobi też burgery z długo pieczoną, szarpaną wieprzowiną, ogórkiem oraz surówką z kapusty pekińskiej. Na deser będzie amerykański, dwukolorowy torcik red velvet.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9767dbe947f6bfc5cb04e5d597c84ba6",[]],"57496064":["Eksperyment pokaże, w jaki sposób klienci są manipulowani przez koncerny spożywcze. Zaprezentowane również zostaną: komputerowa animacja ludzkiego szkieletu podczas jogi, przelot i ewolucje nad Dubajem w rozdzielczości 4K oraz wirtualne latanie. Twórcy serii wytłumaczą także, jak działa Elektrociepłownia Siekierki.","","",[]],"57496065":["Roald Amundsen
Historia wypraw pierwszego człowieka, który dotarł w okolice bieguna północnego i południowego - Roalda Amundsena.","","",[]],"57496066":["Jubileusz dr. Basena
Ordynator Łubicz dowiaduje się, że doktor Basen obchodzi jubileusz dziesięciolecia uzyskania dyplomu lekarskiego. Postanawia uczcić ten fakt. Nakazuje wykonanie powiększenia dyplomu, by odpowiednio wyeksponowany zawisł na ścianie szpitalnego korytarza. W tym czasie państwo Basen dowiadują się, że będą mieli wnuczka i muszą się odnaleźć w roli dziadków. Nawet nie podejrzewają, że prawdziwy kłopot dopiero przed nimi. Po powiększeniu dyplomu szacownego jubilata wychodzi na jaw pewien, skrzętnie skrywany przez niego sekret.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10218",[]],"57496067":["Roztańczony dr Wstrząs
Szpital dostaje unijne dotacje na kursy doszkalające dla pracowników. Ordynator Łubicz posyła na nie doktora Wstrząsa. Nakazuje równocześnie pozostałemu personelowi udzielenie mu wszechstronnej pomocy. Wkrótce cały szpital tańczy, a doktor Wstrząs wybiera się w ramach szkolenia do Pragi i Miami. Te zagraniczne wojaże wzbudzają jednak zazdrość ordynatora. Przyszłość Rudolfa Wstrząsa, jako zawodowego tancerza, jest poważnie zagrożona.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10219",[]],"57496068":["Opiekunka zgłasza policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie udaje się odnaleźć chłopca, sprawę przejmują Brunon i Jagna. Łowcy ustalają, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchują rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Spodziewają się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Harada podejrzewa, że w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi. Wkrótce łowcy namierzają kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracowują plan uwolnienia Mateusza. W tym czasie Brunon odbiera Julię z dworca. Po śmierci byłej żony został jedynym opiekunem nastolatki. Dziewczyna jest zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon jedzie na akcję, Julia upija się w domu.","","",[]],"57496069":["Urojona kariera
Maciej od kilku lat mieszka w Warszawie, gdzie skończył studia ekonomiczne. Pozostał w stolicy z nadzieją na znalezienie dobrze płatnej pracy, lecz w rzeczywistości ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem jego rodzice są przekonani, że syn odniósł sukces. Zapowiadają swój przyjazd. Maciej zaprasza ich do ekskluzywnego apartamentu swojego przełożonego, którym opiekuje się na czas nieobecności szefa. Rodzice są zachwyceni mieszkaniem i pozycją syna. Wówczas nieoczekiwanie wraca szef i wszystkie kłamstwa Macieja wychodzą na jaw.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/249bcca6626e16940985da2edc42f6e9",[]],"57496070":["Ślub i przebiegły plan
Sylwia Michalik bierze kameralny ślub cywilny w plenerze, tak jak wymarzyli sobie z ukochanym Marcinem. Po namiętnej nocy poślubnej Marcin nagle znika, zabiera także wszystkie swoje rzeczy. Sylwia odnajduje wreszcie dom teściów i okazuje się, że mieszka tam ktoś inny. Kasia i Marek prowadzą wspólnie stadninę koni. W ich związku pojawił się kryzys. Kobieta próbuje wzbudzić zazdrość w mężu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/73390f13e39e874b375a275d52fa3400",[]],"57496071":["Na oddział trafia otyły 10-letni Kuba Banaszyk z podejrzeniem cukrzycy. Matka chłopca twierdzi, że syn nie je słodyczy, a jego dieta jest bogata w zdrowe produkty. Wkrótce wychodzi na jaw, że pacjent kompulsywnie objada się słodyczami, żeby zrekompensować brak miłości ojcowskiej. Mało tego, matka jeszcze podsuwała mu słodkości, by zafałszować. Kobieta wyznaje, że pobyt w szpitalu to tak naprawdę ucieczka od męża, który dręczy psychicznie ją i syna. Tymczasem nowa pielęgniarka Dagmara popada w konflikt z doktor Nałęcz, której nie podobają się niekonwencjonalne poglądy dziewczyny na medycynę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6dcc000cce782890c52186d0ae3f26e1",[]],"57496072":["Sześcioro pracowników medycznych - troje lekarzy i trzy pielęgniarki - na co dzień zmaga się z trudnymi chorobami, ale także bezmyślnością i niewiedzą swoich małych pacjentów i ich rodziców. Oprócz oddziału i izby przyjęć często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. W każdym odcinku przedstawiona zostanie historia jednego pacjenta oraz dalszy ciąg losów stałych bohaterów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dbd4811022206c92d5fe2b07b05b00c7",[]],"57496073":["Trzech młodych studentów
Doktor Wstrząs udaje się w delegację na lekcje rumby. Po jego wyjeździe do szpitala przybywają trzej młodzi studenci na staż. Wzbudzają duże zainteresowanie wśród żeńskiego personelu. W tym czasie doktor Kidler ulega poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest operacja. Z braku innych lekarzy na salę operacyjną zostają oddelegowani wspomniani studenci medycyny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10220",[]],"57496074":["Ranny ptaszek
Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego. Doktor zobowiązuje się w razie potrzeby stanąć w jej obronie. Dla poprawienia swoich szans wznawia, przerwane za młodu, treningi bokserskie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/2007641.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/10217",[]],"57496075":["Ekipa walczy z ohydnym i ciasnym domem w Austin, w którym gniecie się pięcioosobowa rodzina. Trzeba przeprowadzić gruntowny remont w środku i na zewnątrz, mając do dyspozycji tylko 20 tys. dolarów i cztery dni.","","",[]],"57496076":["Paul i Carolyn kupili dom nad jeziorem za 500 000 dolarów. Chcieli, by ich dzieci dorastały w pięknym otoczeniu, w kontakcie z przyrodą. Po dwóch latach wymarzone siedlisko stało się koszmarem. Gdy rodzina się powiększyła, dom przestał spełniać ich oczekiwania. Daniel Kucan i Charlie Frattini spróbują znaleźć tam dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać.","","",[]],"57496077":["Tiny Philadelphia Homecoming
Nikki i Tomislav poznali się i zakochali w Filadelfii. Po ślubie i czterech latach w Europie oboje chcą tam teraz wrócić. Finanse pozwolą im kupić dom w centrum, o ile zdecydują się na coś bardzo małego. Pomoże im w tym lokalna agentka nieruchomości.","","",[]],"57496078":["Różowe plastikowe flamingi to kwintesencja kiczu. Niewielu jednak pamięta, że te symbole złego gustu wywodzą się z Massachusetts, gdzie zostały wymyślone w latach 50. ubiegłego stulecia. Prosty przepis na romantyczny nastrój to subtelne tealighty. Miłośnicy dyskretnego oświetlenia nie zdają sobie jednak sprawy, że te małe świeczki to duży kłopot i tony aluminiowych odpadów. Następnie widzowie dowiedzą się, jaki peeling do ciała zawiera czystą wódkę i skąd wziął się popularny kształt sofy - nieodłącznego towarzysza czasu wolnego.","","",[]],"57496079":["Salon Tomka","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4bed3b1bfce4f6877dfb63186524405e",[]],"57496080":["Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.","","",[]],"57496081":["Clarke/Pettitt
Barry i jego młoda partnerka, pracująca w modelingu Ari, marzą o pełnych namiętności chwilach w sypialni. Problem w tym, że ich łóżku świetnie czują się hodowane przez nich psy, komplikując życie intymne państwa Pettitt. Natomiast Roland i Brittany niedawno zostali rodzicami. Ich związek przeżywa poważny kryzys. Mężczyzna najchętniej wróciłby do imprezowego stylu życia, podczas gdy jego małżonka jest skupiona na dziecku.","","",[]],"57496082":["Lewis/Bassett
Matt przekonuje April, by przestała kontrolować ich wzajemne relacje i zaczęła się zachowywać bardziej spontanicznie. Tymczasem kobieta zarzuca mężowi, że ten ma niezbyt poważne podejście do życia.","","",[]],"57496083":["Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"57496084":["Sławni aktorzy, prezenterzy, muzycy i sportowcy opowiadają o niezwykłych wydarzeniach ze swojego życia. Okazuje się, że amerykańscy celebryci wierzą w zjawiska nadprzyrodzone, gdyż doświadczyli ich na własnej skórze. Posłuchamy niepokojących historii o duchach i groźnych demonach oraz mrożących krew żyłach relacji z wizyt w nawiedzonych domach. Bohaterowie programu doświadczyli też działania klątw i magii.","","",[]],"57496085":["Młoda malarka powoli popada w obłęd z powodu jakiejś brutalnej istoty. Nastolatka przebywa sama w domu podczas burzy, gdy nagle pojawia się w nim dwoje tajemniczych dzieci.","","",[]],"57496086":["Dziewczyna na medal
Ania chce zostać gwiazdą tenisa i w ten sposób sprostać oczekiwaniom swojego ambitnego ojca. Podczas jednego z treningów młoda sportsmenka traci przytomność. Badania wykazują w jej krwi obecność efedryny, niedozwolonej substancji. Reporterzy próbują odkryć, kto odpowiada za tę sytuację: ojciec dziewczyny, jej trener, miejscowy dealer czy może koleżanka zazdrosna o sukcesy Ani.","","",[]],"57496087":["Kabaret Elita, z gościnnym udziałem Czołówka Piekła i Kabaretu Inaczej
Każdy zna kultowe piosenki napisane i wykonywane przez wrocławski Kabaret Elita. Wśród nich można znaleźć takie przeboje jak \"Do serca przytul psa\", \"Nie odlecimy do ciepłych krajów\", \"Czego się boisz głupia\" czy \"Warto było czekać\". Podczas wyjątkowego występu przygotowanego specjalnie dla stacji Nowa TV Elicie gościnnie towarzyszą panowie z kabaretu Inaczej oraz wielokrotnie nagradzany Kabaret Czołówka Piekła.","","",[]],"57496088":["Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.","","",[]],"57496089":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57496090":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie. Więcej o TV Okazje.","","",[]],"57496091":["Przeszczep szpiku
47-letni Tomasz, zawodowy kierowca, cierpi na nowotwór kości. Przeszedł chemioterapię, aby opanować dalszy rozwój choroby. Zdołała ona jednak już zniszczyć dużą część jego układu kostnego. Kolejnym etapem jest przeszczep szpiku kostnego, którego sam będzie dawcą. Na oddziale hematologicznym nie ma mowy o odwiedzinach. Obowiązuje reżim sterylności, by zmniejszyć ryzyko infekcji. Kamera towarzyszy Tomaszowi na wszystkich etapach przygotowań do zabiegu. Dzień po podaniu mu ostatniej dawki chemii w bazie szpiku kostnego przygotowywane są jego komórki macierzyste. Dopiero po kilku dniach układ odpornościowy pacjenta zacznie się regenerować. Wtedy też ekipa programu będzie mogła odwiedzić Tomasza.","","",[]],"57496092":["Męskie sprawy
Kolejnym bohaterem programu jest 80-letni Grzegorz, który mógłby w pełni cieszyć się życiem, gdyby nie dolegliwości związane z prostatą. Mężczyzna podróżuje po świecie i zwiedza niezwykłe miejsca. Niestety objawy, które towarzyszą jego chorobie - częste oddawanie moczu - stanowią poważną przeszkodę również w codziennym życiu. Grzegorz cierpi na prostatę od dwudziestu lat, wreszcie podjął decyzję i poddał się zabiegowi laserowego usunięcia przerostu gruczołu krokowego. Operację tę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, trwa ona około godziny. Pacjent powinien odczuć poprawę już w pierwszych tygodniach po zabiegu. Ekipa programu będzie towarzyszyć Grzegorzowi na każdym etapie leczenia, pozna również jego finalny efekt.","","",[]],"57496093":["Prowadzący sprawdzi, czy można oszukać radary na drogach. Przeprowadzi eksperyment, podczas którego wytworzy sztuczny śnieg, a także uda się z wizytą do sejmu. Witold Tomaszewski opowie o rowerach hybrydowych. Widzowie dowiedzą się również, czym się różni osa od szerszenia.","","",[]],"57496094":["Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy dany dystans szybciej pokona samochód czy biegacz. Opowie o mobilnym parku wodnym, a także weźmie pod lupę zdalnie sterowane modele samochodów. Odwiedzi centrum krwiodawstwa. Na koniec wyjaśni, dlaczego piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce.","","",[]]}