{"52203889":["Rodzice odkrywają zaginięcie ich 20-letniej córki. Pierwsze tropy prowadzą do akademika, w którym mieszka chłopak dziewczyny. Po sprawdzeniu monitoringu okazuje się, że dziewczyna wyszła w nocy ze studenckiej imprezy w towarzystwie dużo starszego mężczyzny. W drugiej sprawie na komendzie pojawia się mężczyzna, który obawia się o swoje życie. Sam wynajął płatnych morderców po otrzymaniu tragicznej diagnozy medycznej, która właśnie okazała się błędna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52203890":["Młoda dziewczyna zostaje zastrzelona podczas joggingu. Sposób działania wskazuje na profesjonalnego snajpera. W toku postępowania okazuje się, że historia strzelca terroryzującego miasto miała już miejsce kilka lat wcześniej. Problem w tym, że poprzedni snajper od kilku lat przebywa w więzieniu. Pewna kobieta zgłasza na policję, że jest molestowana przez drona. Ktoś za jego pomocą śledzi jej ruchy, a nawet podgląda ją przez okno łazienki podczas kąpieli. Policjantka postanawia złapać właściciela urządzenia.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52203891":["Śliwa jest już całkowicie zdrowy. W przeszłości Władek woził na polowania ważne osobistości. Żmiju dzieli się historią o poecie, który popchnął przyjaciela wprost w objęcia niedźwiedzia. Łysy był kiedyś drwalem, ale teraz zajmuje się rzeźbiarstwem. Pani Zosia opowiada Fredkowi o śmierci męża. Władek w środku nocy przyjmuje wizytę uciekiniera z Iranu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203892":["Hel miał szczególne znaczenie dla odradzającej się Polski. Wojna polsko-bolszewicka w 1920 roku udowodniła, jak ważne znaczenie miałby wojenny port podczas ataku nieprzyjaciela. Tak właśnie zaczęła się niezwykła historia Helu, którą próbuje poznać Bogusław Wołoszański. Wśród drzew i krzaków trudno dziś odkryć prawdziwy charakter tych pagórków. Zdradzają go jedynie linie kolejki wąskotorowej. W tych wzniesieniach ukryto bowiem magazyny amunicyjne Rejonu Umocnionego Hel.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a47c983743fb920fa4013ee0f9f1047e",[]],"52203893":["Kierowca TIR-a znajduje pobitego mężczyznę. Okazuje się, że ofiara była zamieszana w nielegalne wyścigi samochodowe. Śledztwo ujawnia, że pobity był w konflikcie ze wspólnikiem, a od czasu pojawienia się policji w firmie zniknęła również jedna z pracownic, Ukrainka Oksana. W międzyczasie detektywi zajmują się sprawą sąsiadki Natalii, 73-letniej Honoraty. Kobieta twierdzi, że ktoś nieproszony odwiedza jej mieszkanie. Detektywi ustalają, że włamywacz musi mieć klucz do mieszkania ofiary.","","",["N"]],"52203894":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52203895":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52203896":["Prow.: Remigiusz Maciaszek.
Opiniotwórczy program Remigiusza Maciaszka poświęcony tematyce gier komputerowych. W programie m.in.: recenzje i zapowiedzi najbardziej oczekiwanych tytułów oraz gameplay'e z najciekawszych produkcji.","","",[]],"52203897":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52203898":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52203899":["Prow.: Tadeusz Zieliński, Radosław Nałęcz.
Radek Nałęcz i Tadeusz Zieliński w rozmowach z przedstawicielami świata gamingu. W programie goszczą m.in. developerzy, producenci oraz wydawcy gier.","","",[]],"52203900":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52203901":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52203902":["Reż.: Akira Toriyama.
Po pokonaniu Majin Buu Goku po wraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.","","",["N"]],"52203903":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52203904":["Izuku Midoriya marzy o zostaniu superbohaterem. Urodził się jednak bez nadprzyrodzonych zdolności. Pewnego dnia nastolatek poznaje swojego ulubionego herosa, który dzieli się z nim mocą. Dzięki temu Izuku może wstąpić do Akademii Bohaterów.","","",["N"]],"52203905":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"52203906":["Drużynie piłki nożnej z gimnazjum Raimon nie wiedzie się zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec, nadarza się okazja, by zmotywować piłkarzy.","","",["N"]],"52203907":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52203908":["Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.","","",["N"]],"52203909":["Program prezentujący gameplay z klasycznych oraz nowych planszówek. Testów gier dokonują najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiego YouTube'a.","","",[]],"52203910":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203911":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203912":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203913":["Gameplay z wysokobudżetowych gier, które zostały wydane w ostatnim czasie. Dzięki testom najpopularniejszej streamerki w Polsce, widzowie mają możliwość sprawdzenia, czy twórcy oczekiwanych produkcji spełnili swoje przedpremierowe obietnice.","","",[]],"52203914":["Prow.: Karolina \"Namu\" Górczana, Mateusz \"Brzoza\" Brzeziński.
Znani youtuberzy, Karolina Górczana i Mateusz Brzeziński, prezentują gameplay z kultowych gier należących do serii Lego. Prowadzący analizują i oceniają takie przygodówki jak: \"Lego Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy\", \"Lego DC Super-Villains\" oraz \"Lego Iniemamocni\".","","",[]],"52203915":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",[]],"52203916":["Serial dokumentalny opowiadający historie ludzi, którzy zakończyli życie w nietypowy sposób. Niektórzy z nich ulegli tragicznym wypadkom, inni stali się ofiarami własnych nieprzemyślanych działań lub po prostu głupoty. Przyczyny wielu zgonów muszą stwierdzić eksperci na podstawie szczegółowych badań. Na szczęście twierdzą oni, że każde ciało kryje swoją niepowtarzalną historię w tym historię śmierci. W serialu wykorzystano technikę 3 D.","","",["N"]],"52203917":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52203918":["15-letni Ichigo Kurosaki widzi rzeczy, których nie dostrzega zwykły śmiertelnik. Poznaje Rukii Kuchiki należącą do kasty Shinigami. Bogini Śmierci tropi istoty zwane Hollowami oraz odsyła je do Soul Society, by utrzymać równowagę pomiędzy światem zmarłych i żywych. Pewnego dnia jeden z Hollowów atakuje rodzinę Ichigo.","","",["N"]],"52203919":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203920":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203921":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203922":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203923":["LEC Summer 2019
Letnia odsłona najważniejszych europejskich rozgrywek \"League of Legens\". Stawką rywalizacji zespołów jest awans do fazy grupowej mistrzostw świata, które odbędą się w połowie października.","","",[]],"52203712":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52203713":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52203714":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52203715":["W agencji Malanowskiego zjawia się zrozpaczona matka. Po jednej z imprez przyjaciel jej syna zaginął. Przerażony chłopak twierdzi, że nie wie, co się z nim stało. Kobieta martwi się, że mógł zostać zamordowany. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a181a1718796ccd8a6dc2c4d75b12270",[]],"52203716":["Marek Krupski zamierza kupić auto. Umawia się na jazdę próbną z właścicielką komisu samochodowego. Podczas przejażdżki kobieta prosi go, by zatrzymali się w przydrożnym zajeździe, gdyż chce skorzystać z toalety. Wkrótce ginie bez śladu. Detektywi rozpoczynają śledztwo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3fbafa41e5a8e6adeeaf4d88c8da298",[]],"52203717":["W pewnej klinice źle przeprowadzona operacja kończy się kalectwem pacjentki. Osoby prowadzące kontrolę w tej sprawie odkrywają, że chirurg sfałszował swój dyplom lekarza internisty i wymyślił bogatą przeszłość zawodową. Specjaliści zastanawiają się, jak to możliwe, że przez dwa lata nikt nie zauważył jego niekompetencji. Bohaterką drugiej opowieści jest 29-letnia Karolina. Młoda Gdańszczanka nigdy nie poznała swojego ojca. Ponoć zmarł, gdy miała trzy lata. Pewnego dnia Karolina odbiera telefon od 25-letniego Grzegorza. Dzwoniący podaje się za jej przyrodniego brata. Następnie mówi, że ich wspólny ojciec jest bardzo chory i przed śmiercią pragnie ją poznać. Kobieta zastanawia się, dlaczego matka ją okłamywała.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932373.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5f8f6dc2ca4c48f0579c23f5b71555b",["N"]],"52203718":["Beata Szewczak (44 l.) z córką Martą (18 l.) przeżywają szok, gdy dowiadują się, że mąż Beaty - Marek (45 l.) został napadnięty i leży ciężko ranny w szpitalu. Z powodu ciężkiego uszkodzenia czaszki Marek został wprowadzony w śpiączkę. Ale jeszcze większy szok czeka matkę i córkę w szpitalu, gdy przy jego łóżku zastają nieznajomą młodą kobietę z dzieckiem. Teresa Bielczyk (29 l.) twierdzi, że jest w związku z Markiem i że Bartek (5 l.) jest jego synem. Marta nie wierzy jej słowom, podczas gdy Beata dopuszcza możliwość, że jej mąż prowadził drugie życie. Po pewnym czasie lekarze wybudzają Marka ze śpiączki. Mężczyzna ma kłopoty z pamięcią i nie pamięta, co łączy go z Teresą. Ale rozpoznaje jej syna, Bartka. Czy to dowód na to, że Teresa mówi prawdę? Marta z pomocą swojego chłopaka szuka odpowiedzi, ale nie udaje jej się uzyskać potwierdzenia, że Marek jest ojcem Bartka. Dopiero gdy Teresa zawozi syna do Beaty, coś zaczyna się wyjaśniać. Marta widzi, jak były partner Teresy - Tomasz Dawidkowski (30 l.) robi awanturę, a potem pojawia się u nich w domu i chce zobaczyć swojego syna... Bartka. W tym samym czasie Marek zaczyna coś sobie przypominać. Parę miesięcy temu miał wypadek. Będąc pod wpływem alkoholu, potrącił Teresę...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ee8eb39d1159e5c8fe7382839029c538",["N"]],"52203719":["Porwano syna zamożnego biznesmena. Detektywi sądzą, że to sprawka byłej dziewczyny uprowadzonego, która cierpi na zaburzenia psychiczne. Okazuje się w międzyczasie, że rodzina ofiary podpadła podejrzanym ludziom. Natalia i Kuba prowadzą wyścig z czasem, by zapobiec tragedii. W ramach akcji funkcjonariusze udają parę w hotelu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52203720":["Martyna czuje, że do jej związku z Mateuszem wkradła się rutyna. Niebawem wyjeżdża do hotelu pod Wrocławiem, gdzie nawiązuje romans z zatrudnionym tam mężczyzną. Początkowo sądzi, że będzie to jednorazowa przygoda, ale zaczyna darzyć Piotra uczuciem. Kochankowie się rozstają, ale po trzech miesiącach znowu dochodzi do spotkania. Jakiś czas potem Martyna stwierdza, że jest w ciąży. Przyznaje się Mateuszowi do zdrady i jedzie z przyjaciółką na poszukiwania ukochanego. Dowiaduje się, że Piotr nigdy nie pracował w hotelu, w którym się poznali.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928141.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/79745f6e6fb5f92920de150e2d16d878",["N"]],"52203721":["Jagoda znów ma napady narkolepsji. Dominik próbuje się dowiedzieć, co je wywołuje. Okazuje się, że wszystko zaczęło się, gdy kobieta zobaczyła Piotrka w przebraniu. Dominik postanawia pomóc przyjaciółce znaleźć tajemniczego nieznajomego. Karol budzi się po wylewie. Sparaliżowanym mężczyzną zajmują się Ewa i Grażyna. Obie kobiety próbują sobie wzajemnie udowodnić, jak bardzo troszczą się o chorego. Tymczasem Sabina dowiaduje się, że Artur zna Oskara i wie, gdzie ten mieszka. Mirka wyrzucają z akademika. Emilce udaje się przekonać Matusza, by przyjął go do ich wspólnego mieszkania. Panowie nie potrafią się jednak dogadać. Mirkowi trudno zaakceptować zasady, które panują w nowym mieszkaniu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c059c7b2b54c3c25996c02992228e46b",[]],"52203722":["Patrycja Wojtczak prowadzi kwiaciarnię. Jej mąż Filip zajmuje wysokie stanowisko w firmie farmaceutycznej. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że partner miał wypadek na autostradzie. Jest zaskoczona, ponieważ mężczyzna powiedział jej, że w tym czasie wybiera się w służbową podróż do Berlina. Filipowi towarzyszyła nieznana Patrycji Renata Sarniak. Niebawem okazuje się, że zmarły mężczyzna od dawna ją okłamywał i romansował z wieloma kobietami. Gdy niespodziewanie umiera inna kochanka Filipa, Aldona Krajewska, Patrycja uświadamia sobie, że ona także jest w niebezpieczeństwie. Syn pary, student Igor, postanawia poznać prawdę na temat wypadku swojego ojca. Odkrywa szokujące fakty. Okazuje się, że jego Filip faktycznie miał słabość do kobiet, jednak zginął bohaterską śmiercią.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1908252.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a1db504cc1ff659ac2bb396a02de5366",["N"]],"52203723":["Prow.: Agnieszka Mosór, Przemysław Białkowski.
Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907804.jpg","",[]],"52203724":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52203725":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52203726":["Monika spędza z córkami, Julią i Różą, czas w domku letniskowym nad jeziorem. Pierwsza z dziewczynek bawi się w ogrodzie, natomiast drugiej dokuczają niepokojące objawy. Ma trudności z oddychaniem, a potem zaczyna się trząść. Adam i jego żona w zaawansowanej ciąży opalają się na plaży. Gdy mężczyzna idzie po coś do jedzenia, Karolina zasypia na leżaku. Po jakimś czasie dostaje krwotoku z dróg rodnych i udaru. Przerażony Adam dzwoni po pogotowie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1915538.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3e6350184befff353dbb216242fcfd38",["N"]],"52203727":["Roczny chłopiec zostaje porwany, a jego opiekunka trafia do szpitala. Wkrótce potem w podobnych okolicznościach ginie kolejne dziecko. Obaj chłopcy mają tę samą grupę krwi. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszani są handlarze organów. Ktoś włamał się do komputera Leny. Kobieta czuje się obserwowana. Policjanci muszą znaleźć stalkera.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52203728":["Artur organizuje przyjęcie na cześć Teresy. Ma nadzieję, że dzięki temu odkupi swoje winy. Na imprezie pojawia się Janek. Chce jednak rozmawiać tylko z Kingą. Niebawem decyduje się na ryzykowny krok. Gosia wychodzi ze szpitala. Bliscy starają się w jakiś sposób poprawić jej humor. Kaśka postanawia spełniać wszystkie marzenia żony. W pierwszej kolejności zaczyna uczyć ją prowadzić samochód. Mateusz nie chce dłużej mieszkać z Mirkiem. Ten z kolei dochodzi do wniosku, że Emilka jest tyranizowana przez partnera. W końcu postanawia postawić się Mateuszowi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4a016aeed0ee5b7ed5ae1c6117347e6a",[]],"52203729":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203730":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835413.jpg","",[]],"52203731":["Prow.: Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835402.jpg","",[]],"52203732":["Kiepskich odwiedza rodzina Haliny. Przyjechali na festiwal piosenki ludowej, w którym zamierzają wystąpić. Niestety, podczas próby stryjek ulega drobnemu wypadkowi. Ferdek, chcąc ratować sytuację, postanawia zająć jego miejsce w zespole.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835356.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/4180",[]],"52203733":["Reż.: Alan Taylor.
Walczący z cyborgami John Connor wysyła Kyle'a Reese'a na ratunek matce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1909098.jpg","",[]],"52203734":["Reż.: Lee Tamahori.
Detektyw Alex Cross, który jest specjalistą z dziedziny psychologii zbrodni i zarazem znanym pisarzem, po śmierci partnera postanawia przejść na emeryturę. Tymczasem psychopata Gary Soneji, wielbiciel talentu pisarskiego detektywa Crossa, chce, by uwiecznił go on w jednej ze swoich książek. By do tego doprowadzić, obmyśla okrutny plan. Zgodnie z nim psychopata uprowadza Megan, córkę senatora Hanka Rose'a. Soneji pracował dotąd jako nauczyciel w prywatnej szkole, do której chodziła dziewczynka. Nie wzbudził więc podejrzeń agentki służb specjalnych Jezzie Flannigan, która ochraniała Megan. Pozbawiony skrupułów porywacz wcale nie liczy na okup. Jego jedynym celem jest zdobycie sławy. W najdrobniejszych szczegółach zaplanował więc zbrodnię doskonałą. Detektyw Cross zmienia więc swoje plany i podejmuje się prowadzenia tego dochodzenia. W śledztwie wspiera go agentka Flannigan. Niebawem sprawy przybierają zupełnie nieoczekiwany obrót. Rzetelna i trzymająca w napięciu ekranizacja pierwszego tomu popularnego cyklu powieściowego Jamesa Patter-sona. Znakomita rola Morgana Freemana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1853151.jpg","",[]],"52203735":["51-letnia pani Maria i jej 13-letnia córka Magda mają domek na skraju lasu przy małej stacji kolejowej we wsi Jastrzębna na Podlasiu. Kobieta pracuje w szkolnej kuchni. Jej mąż zmarł kilka lat temu na nowotwór. W budynku jest stary piec, który bardzo słabo ogrzewa pomieszczenia. Nie ma bieżącej wody ani kanalizacji. Zimą często trzeba rozbijać lód na studni, by wydobyć wodę do mycia. Ekipa programu postanowiła poprawić warunki życia tej dwuosobowej rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/401e7c31bc28a81cc94394ad10230f4c",["JM"]],"52203736":["Katarzyna Dowbor tym razem chce pomóc trójce rodzeństwa. Michał, Filip i Roksana wychowywali się w domu pełnym przemocy i alkoholu. Po śmierci matki ich ojciec odszedł do innej kobiety. Najstarszy Michał, który był już wtedy pełnoletni, uzyskał od sądu zgodę na opiekę nad siostrą i bratem. Niestety, wkrótce potem w ich domu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i pożar zniszczył wszystkie pomieszczenia. Pozbawione dachu nad głową dzieci zamieszkały osobno u rodziny i przyjaciół. Chciałyby być znowu razem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835782.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7526aade5aa75a23b199947fe59d4a4c",["JM"]],"52203737":["Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.","","",[]],"52204171":["Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.","","",[]],"52204172":["Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",["JM"]],"52204173":["Przygody odważnej księżniczki Nelli, która zamienia się w walecznego rycerza. Z pomocą przyjaciół, jednorożca Trinketa, rycerza Sir Garreta i jego rumaka Cloda, Nella stawia czoła wyzwaniom, pokonując liczne przeszkody. Bez względu na to, z jakim problemem przychodzi jej się zmagać, śmiała i sprytna księżniczka zawsze dzielnie walczy o sprawiedliwość.","","",[]],"52204174":["Rafcio jest zdolnym inżynierem, który przewodzi drużynie robotów. Chłopiec oraz jego mechaniczni przyjaciele przeżywają razem niezwykłe przygody.","","",["N"]],"52204175":["Tytułowe gupiki - Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona - zabierają widzów w niesamowitą podróż. W każdym odcinku zachęcają najmłodszych do udziału w jednej z interaktywnych gier i zapraszają do zabawy, w której nie zabraknie tańca i muzyki. Wszystko to odbywa się w wielobarwnej podwodnej scenerii wśród koralowców i morskich ogrodów.","","",["N"]],"52204176":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52204177":["Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody.","","",[]],"52204178":["Niesamowity animowany serial o dziesięcioletnim chłopcu, który nazywa się Timmy Turner. Od nauki woli on dobrą zabawę i gry. Timmy mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom oraz wrednej opiekunce Vicky. Ta 16-letnia dziewczyna kocha tylko pieniądze i bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a opiekuje się nimi tylko dla zysku. Na szczęście na chłopca mają oko wróżka Wanda i jej mąż, Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek Timmy'ego.","","",[]],"52204179":["Ślub, część druga
Frania i Maks spędzają ostatnią noc przed ślubem osobno - ona u matki, a on u siebie w domu. Teresa udziela córce rad dotyczących małżeństwa. Skalski zastanawia się, czy podoła oczekiwaniom przyszłej żony. W najważniejszym dniu w życiu Frania jest bardzo zdenerwowana. Z równowagi wyprowadza ją opowieść siostry Maksa, Joanny (Katarzyna Figura), o rychłym rozwodzie z mężem - kierowcą Jakubem. Panna Maj nabiera pewności, że jej związek ze Skalskim też jest skazany na niepowodzenie ze względu na różnice klasowe. Załamana nie pojawia się przed ołtarzem. Maks musi wziąć sprawy w swoje ręce.","","",["N"]],"52204180":["Człowiek za burtą
Frania i Maks wypływają w rejs jachtem. Oboje wypadają za burtę. Udaje im się ujść z życiem i dopłynąć do bezludnej wyspy. Są przekonani, że wkrótce nadejdzie pomoc. Gdy czas oczekiwania na ratunek się przedłuża, małżonkowie próbują jakoś się obejść bez miejskich wygód. Kiedy Maks buduje szałas, jego żona ciągle narzeka. Zaczynają się kłócić. Nagle Skalski czuje, że ukąsiło go jakieś zwierzę. Ugryzienie paraliżuje mężczyźnie połowę ciała.","","",["N"]],"52204181":["W Szczytnie mieszka pani Lidia z córkami - Małgosią i 18-letnią Darią, która jest upośledzona. Ojciec odszedł i nie interesuje się rodziną. Trzy kobiety mieszkają w dwóch pokoikach, bez kuchni i łazienki. Dwupalnikowa kuchenka stoi na podłodze we wnęce jednego z pomieszczeń, brakuje zlewu. Nie ma na nic miejsca. Maciek i Artur przygotowują się do trudnego zadania. Katarzyna Dowbor natomiast zabiera dziewczyny do Warszawy, na zakupy z ich ulubioną aktorką - Joanną Liszowską.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/90848ed0a0bef4810acf383ead27583d",[]],"52204182":["Historia Andrzeja Skrajnego, ciężko rannego podczas swojej drugiej misji w Afganistanie. Pod samochodem, w którym znajdował się żołnierz, wybuchł tzw. ajdik, czyli prowizoryczna bomba. Podmuch eksplozji był tak potężny, że połamał Andrzejowi obie nogi i praktycznie urwał stopy. Kilka lat po wypadku weteran nadal walczy o powrót do zdrowia.","","",["N"]],"52204183":["Po powrocie do domu wczesnym rankiem Adam nie może sobie przypomnieć wydarzeń ostatniej nocy. Ciężko pobity Beniamin zostaje odnaleziony. Ranny i nieprzytomny zostaje przeniesiony do szpitala. Weronika, już oficjalnie, rozpoczyna dochodzenie. Maria orientuje się, że na ubraniach widnieją plamy krwi i żąda wyjaśnień. Mateuszowi bardzo zależy, żeby jego matka wróciła wreszcie do Kanady. W desperacji postanawia skontaktować się z Robertem. Idzie więc do szpitala, by z nim porozmawiać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e554cdadcd2dd3d8144328722c7345a7",["N"]],"52204184":["Nie ma bardziej wymagających smakoszy niż najmłodsi. Tym razem kucharze przygotują potrawy dla dzieci w wieku szkolnym. Gościem specjalnym odcinka będzie Maciej Rock, szczęśliwy tata trzech pociech. Dodatkowo w dzisiejszym odcinku pojawią się zawodnicy, którzy pożegnali się już z programem. Staną przed szansą powrotu do walki o prestiżowy tytuł.","","",[]],"52204185":["Emocje sięgają zenitu. Do wielkiego finału pozostały już tylko dwa tygodnie. Szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro coraz trudniej eliminować kolejnych uczestników zabawy. Wymyśla więc coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane konkurencje. Tym razem każdy z zawodników będzie musiał własnoręcznie zrobić kiełbasę i przygotować z niej popisowe danie.","","",["N"]],"52204186":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: aktorka Katarzyna Glinka, aktorka i uczestniczka 3. edycji \"Jak Oni śpiewają\" Monika Dryl, aktorka i projektantka Zofia Zborowska (córka Wiktora Zborowskiego) i Kaszubka Natalia Szroeder - zwyciężczyni \"Szansy na sukces. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: aktora Bartłomieja Kasprzykowskiego, aktora i wokalistę Ślązaka Krzysztofa Respondka, ulubieńca francuskiej publiczności wokalistę Michała Kwiatkowskiego, mającego na koncie występy z Philem Collinsem, Eltonem Johnem i Rickym Martinem, i Michała Grobelnego - multiinstrumentalistę i wokalistę. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3935ecbcd6dfc7bc583da6a4f5e62eb",["N"]],"52204187":["Bohaterami serii są ludzie, którzy w pewnym momencie swojego życia zostali doświadczeni ciężką chorobą lub kalectwem. Mimo przeciwności nie poddali się jednak i nie zrezygnowali z realizacji swoich planów czy pasji. Opowiedzą, jak trudne przeżycia wpłynęły na ich losy.","","",["N"]],"52204188":["Ekipa programu odwiedza Ludwików. Katarzyna Dowbor chce pomóc siedmioosobowej rodzinie mieszkającej w dawnym kurniku. Tworzą ją pani Kasia, mama pięciorga dzieci i babcia kilkumiesięcznej wnuczki. Jedna z córek kobiety jest poważnie chora i powinna mieć własny pokój. Z powodu złych warunków mieszkaniowych opieka społeczna może zabrać dzieci. Jedyna nadzieja w tym, że ekipie budowlanej uda się wyremontować budynek, doprowadzić kanalizację i zbudować łazienkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d09e502960f4b71847914cb25e620a0",["N"]],"52204189":["Reż.: Mike Barker.
W okazałym domu na przedmieściach mieszka Neil Randall (Gerard Butler) wraz z ukochaną żoną Abby (Maria Bello) i córeczką Sophie (Emma Karwandy). Mężczyzna ma wszystko, co potrzebne do szczęścia. Jego życie rodzinne jest bardzo udane, a w pracy odnosi kolejne sukcesy, dobrze zarabia i spodziewa się, że wkrótce awansuje. Pewnego dnia Neil przyjmuje zaproszenie swojego szefa Karla (Peter Keleghan) na weekendowy wypoczynek w domu na wsi. Okazuje się, że w tym samym czasie Abby chce spędzić dzień ze swoją siostrą, Diane (Samantha Ferris). Randallowie wynajmują więc opiekunkę do dziecka. Następnie Neil chce odwieźć żonę do szwagierki. Wówczas rozpoczyna się koszmar. Z tylnego siedzenia samochodu mierzy do nich z broni nieznajomy, który przedstawia się jako Tom Ryan (Pierce Brosnan). Twierdzi, że pozostaje w stałym kontakcie z opiekunką Sophie, która w razie ich nieposłuszeństwa zabije dziewczynkę. Przestępca żąda od małżonków, by bez sprzeciwu spełniali jego kolejne rozkazy. Już wkrótce staje się jasne, że jego celem nie jest wymuszenie okupu. Mężczyźnie nie zależy na pieniądzach. Pragnie jedynie zniszczyć życie dwojga szczęśliwych ludzi. W trakcie wyrafinowanej, okrutnej gry zmusza Randallów do wypełniania kolejnych dziwnych i niebezpiecznych poleceń.","","",[]],"52204190":["Reż.: Lance Rivera.
Nancy (Gabrielle Union) jest samotną matką, która wychowuje troje dzieci. Kobieta nie zważa na swoje potrzeby - przez cały czas stara się zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki. Jej córka Emily (Khail Bryant) dostrzega, że mama jest coraz bardziej smutna i zmęczona, dlatego wpada na pomysł, aby znaleźć jej męża. Kiedy Nancy wybiera się z dziećmi do centrum handlowego na spotkanie ze Świętym Mikołajem, Emily wykorzystuje okazję i prosi go o szczęście dla kochanej mamy. Mikołaj, przebrany handlowiec, a jednocześnie piosenkarz i kompozytor, postanawia spełnić marzenie dziewczynki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1918156.jpg","",[]],"52204191":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
W hotelu melduje się Mateusz Bień, przystojny biznesmen, który w tym samym miejscu świętował swoje wesele i kolejne rocznice ślubu. Natalia zauważa, że mężczyzna umówił się w hotelu z inną kobietą. To Gośka (Kamilla Baar), koleżanka ze studiów Mateusza, która po śmierci jego żony ma nadzieję ułożyć sobie z nim życie. Tymczasem inny gość, uzależniony od hazardu Krzysztof, usiłuje skłonić Iwonę, by przedłużyła jego pobyt, mimo że przegrał już wszystko, co miał. Tego dnia Artur obchodzi 25. urodziny i Dorota postanawia z pomocą Kuby urządzić mu przyjęcie niespodziankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/dbf8bbaa055b85cc4b7215d2bbb75fdb",["N"]],"52204192":["Prow.: Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski.
Kolejna edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do artysty wykonującego oryginał. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: aktorka Katarzyna Glinka, aktorka i uczestniczka 3. edycji \"Jak Oni śpiewają\" Monika Dryl, aktorka i projektantka Zofia Zborowska (córka Wiktora Zborowskiego) i Kaszubka Natalia Szroeder - zwyciężczyni \"Szansy na sukces. Również panom występującym w show nie brakuje talentu, wśród nich zobaczymy: aktora Bartłomieja Kasprzykowskiego, aktora i wokalistę Ślązaka Krzysztofa Respondka, ulubieńca francuskiej publiczności wokalistę Michała Kwiatkowskiego, mającego na koncie występy z Philem Collinsem, Eltonem Johnem i Rickym Martinem, i Michała Grobelnego - multiinstrumentalistę i wokalistę. Występy uczestników oceniać będą: diwa operowa Małgorzata Walewska, aktor Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni 1. edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b3935ecbcd6dfc7bc583da6a4f5e62eb",["N"]],"52204193":["Na osiedlu dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie Ormianin. Detektywi sądzą, że chodzi o gangsterskie porachunki, jednak okazuje się, że zamordowany płacił haracze na czas. Detektywi próbują się dowiedzieć, komu mogło zależeć na śmierci sklepikarza. Tymczasem Alicja oznajmia Krystianowi, że to koniec jego terapii. Mężczyzna nie wydaje się jednak szczęśliwy z tego powodu - postanawia zaprosić psycholog na randkę, żeby móc spędzić z nią więcej czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904980.jpg","",["N"]],"52204194":["Mąż Zofii Jakubek zniknął bez wieści. Mężczyzna jest listonoszem. Żona znalazła w jego rzeczach paragon od jubilera, jednak nie dostała od niego żadnego prezentu. Detektywi podejrzewają, że zaginiony odszedł do kochanki. Tymczasem okazuje się, że rewir, w którym pracuje poszukiwany, nie jest bezpieczny. Tomek jest świadkiem chuligańskiej napaści na innego doręczyciela. Niespodziewanie Magda odkrywa, że mąż klientki wygrał na loterii 10 milionów złotych i nikomu o tym nie powiedział.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f0ac1e7e335d8bf7cf7d3f3098c976af",["N"]],"52204195":["Reżyser Karol Marciniak prosi detektywów o pomoc. Niedawno w swoim dokumencie zasugerował, że biznesmen Damian Grodzki jest gangsterem. Od tej pory ktoś go śledzi i mu grozi. Filmowiec wierzy, że za wszystkim stoi Grodzki. Wszystko wskazuje na to, że klient ma rację, gdy z Wisły zostaje wyłowione ciało jedynego z bohaterów filmu, który zgodził się szczerze rozmawiać o brudnych interesach biznesmena.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f6540b8600de8de9977a46ba63206984",["N"]],"52204196":["Ekipa programu odwiedza Ludwików. Katarzyna Dowbor chce pomóc siedmioosobowej rodzinie mieszkającej w dawnym kurniku. Tworzą ją pani Kasia, mama pięciorga dzieci i babcia kilkumiesięcznej wnuczki. Jedna z córek kobiety jest poważnie chora i powinna mieć własny pokój. Z powodu złych warunków mieszkaniowych opieka społeczna może zabrać dzieci. Jedyna nadzieja w tym, że ekipie budowlanej uda się wyremontować budynek, doprowadzić kanalizację i zbudować łazienkę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d09e502960f4b71847914cb25e620a0",["N"]],"52203738":["Czuła jest noc. Inny punkt widzenia
Pierwsza historia. Znakomity fotograf Jan współpracuje z Markiem, właścicielem studia fotograficznego Studio Star. Tymczasem Sara, żona Jana, pragnie, by mąż rzucił pracę, ponieważ jest o niego zazdrosna. Ten obiecuje zerwać współpracę z Markiem po wykonaniu kolejnego dużego zlecenia - zrealizowania kampanii reklamowej nowych perfum pewnej znanej marki. Gdy właściciel Studio Star dowiaduje się o planach kolegi, knuje intrygę, by zatrzymać zdolnego fotografa. Namawia Karolinę, modelkę wybraną do kampanii, by uwiodła Jana. Sara nakrywa kochanków i zostawia męża. Dręczona wyrzutami sumienia modelka wyjawia Janowi całą prawdę. Ten rozprawia się z Markiem i zrywa z nim współpracę. Tonący w długach Marek podpala studio. W wyniku poniesionych obrażeń Jan trafia do szpitala. Druga historia. Anita i Paulina są przyjaciółkami, chociaż bardzo się od siebie różnią. Pierwsza z nich to ładna, przebojowa dziewczyna; druga jest skromna i ma lekką nadwagę. Anita spotyka się od jakiegoś czasu z Pawłem. Paulina zakochuje się w chłopaku przyjaciółki. Pewnego dnia dowiaduje się, że para miała wypadek samochodowy. O ile Anita wyszła z niego cało, o tyle Paweł jest sparaliżowany. Jego dziewczyna w końcu go rzuca, nie potrafi sobie poradzić z jego niepełnosprawnością. Pawłem opiekuje się Paulina. Wkrótce chłopak dostrzega w niej kogoś więcej niż nieśmiałą koleżankę byłej dziewczyny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf20b5eb66ebc9669c3e62b7e2e8f0a9",["N"]],"52203739":["Daniel, Marek i Mirek rozpoczynają dzień od porządnego śniadania. Radek nadzoruje naprawę źle postawionego ogrodzenia. Z kolei Wojtek z ekipą tworzą szalunki pod stropy nowo powstającego budynku.","","",["N"]],"52203740":["25-letnia Anna Kwiatkowska poznaje swoją rówieśnicę, Olę Sosnowską. Kobiety zaskakuje fakt, jak bardzo są do siebie podobne. Wkrótce potem dziewczyna przypadkowo słyszy kłótnię między rodzicami. Ojciec uważa, że matka powinna w końcu wyjawić córce rodzinną tajemnicę. Ania nie czeka jednak na wyjaśnienia rodziców i sama rozpoczyna śledztwo, które niebawem zburzy pozornie spokojne życie wszystkich jej bliskich.","","",["N"]],"52203741":["Kampania
Agnieszka i Adam zajmują się sprawą porwania pasierba bogatego polityka. Porywacze nie żądają okupu. Policja szuka innego motywu zbrodni. W trakcie śledztwa okazuje się, że zarówno ojczym, jak i syn mają wiele na sumieniu. Do Adama przychodzi narzeczona jego brata. Wojciech przebywa w więzieniu. Kobieta twierdzi, że podczas widzenia zaszła z partnerem w ciąże. Prosi Adama o pomoc finansową.","","",["N"]],"52203742":["Pisarka
Anna przyjeżdża do Warszawy, by podpisać umowę na wydanie swojej pierwszej książki. W wydawnictwie poznaje innego autora kryminałów, Wojtka, którego książki słabo się ostatnio sprzedają. Tymczasem Anna odnosi sukces. Młoda pisarka wprowadza się do mieszkania w starej kamienicy. Niebawem zaczynają się w nim dziać dziwne rzeczy - podobne do tych, o których autorka pisała w swoich kryminałach, m.in. napisy na lustrze, tajemnicze przesyłki, zagadki słowne. Anna zaczyna podejrzewać Wojtka, swojego konkurenta. Sprawą zajmuje się policja, która nie jest w stanie pomóc autorce.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/377ab2679994bd4a74eb5f99d168914e",["N"]],"52203743":["Na oddział pediatryczny trafia 10-letni Alan Terlecki z bólami brzucha. Matka chłopca, przekonana o tym, że przyczyną dolegliwości jest alergia, obmyśla kolejne diety wykluczające. Niestety stan syna nie poprawia się. W końcu lekarze, z pomocą sąsiadki Sławki Grabowskiej, stwierdzają, że Alan cierpi na odkleszczowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Wciąż jednak specjaliści zastanawiają się nad przyczynami bólów brzucha. Badania dowodzą, że są one psychosomatycznymi objawami przeciążenia dziecka obowiązkami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/04c6ada9038164024702bb6157056330",[]],"52203744":["Walka o życie
Do Malanowskiego zgłasza się Monika Śledzińska. Zaginął jej dwunastoletni syn Mateusz. Nikt z kolegów nie wie, gdzie może przebywać. Wkrótce okazuje się, że zniknęła także córka sąsiadów Śledzińskich, Matylda. Dziewczyna jest chora na cukrzycę i wkrótce powinna wziąć kolejną dawkę insuliny. Jeśli tego nie zrobi, grozi jej nawet śpiączka. Malanowski jest pewny, że zniknięcie dwójki dzieci z tej samej ulicy nie może być przypadkiem. Razem ze swoimi podwładnymi rozpoczyna ich poszukiwania. Czasu jest niewiele.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777f39a194ee00ae72c9d87d9679f55",["N"]],"52203745":["Miłość na zabój
Marek i Anna są świadkami napadu na dilera narkotyków, Mateusza Traczyka. Chłopak zostaje potrójnie ugodzony nożem. Detektywi próbują dogonić napastnika, ale ten ucieka. Kilka godzin później razem ze swoją klientką, Zofią Abramowicz, zjawiają się w mieszkaniu jej córki Julii, dziewczyny Mateusza. Matka prosi ją, by zerwała z nim wszelkie kontakty. Ona jednak na wieść o wypadku Traczyka natychmiast chce jechać do niego do szpitala. Wcześniej prosi detektywów, by znaleźli nożownika, który zranił jej ukochanego. Okazuje się, że sprawcy nie trzeba długo szukać.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77770d544d1137ebe17f4145f65a717a",["N"]],"52203746":["Płaszczka ogończa
Wyprawa ekipy do Tajlandii miała między innymi na celu poszukiwanie i połów jednych z największych ryb słodkowodnych płaszczek ogończy, dorastających w rzekach tajlandzkich do 450 kg wagi. Łowienie tym razem ma miejsce na rzece Menam odległej od stolicy Bangkoku o kilkaset kilometrów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b4cf02fa36b87ee845db9e4b58ed02f0",[]],"52203747":["Rio Ebro
Podczas podróży po Hiszpanii ekipa programu zatrzymuje się nad rzeką Rio Ebro powyżej zbiornika zaporowego Caspe. Jest to łowisko chętnie odwiedzane przez największych wędkarzy świata, którzy liczą na pojedynki z rekordowo wielkimi sumami, sazanami, dorodnymi sandaczami i okoniami oraz na spotkanie z tajemniczymi czarnymi bassami. Mimo późnej jesieni Jerzy Biedrzycki i jego towarzysze trafiają na pełnołuskie karpie, które gustują w pelletach halibutowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/417bd6be9e4ac2ec9b0030cd6553102c",[]],"52203748":["Jubel
Nieoczekiwanie okazuje się, że Halina Kiepska i Helena Paździochowa tego samego dnia wyjeżdżają do Warszawy. Obie muszą załatwić ważne sprawy w stolicy. Ferdek i Marian zostają sami. Przed odjazdem żony pouczają ich, że podczas ich nieobecności w domu ma panować spokój i porządek. Panowie obiecują zastosować się do wskazówek żon. Niestety na skutek nieprzewidzianych okoliczności sytuacja wymyka się im spod kontroli.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c6b9d35e6b95bcac7dcbaa0dfb88d014",["N"]],"52203749":["Bolero
Mieszkańcy kamienicy dochodzą do wniosku, że najwyższy czas, by w budynku została zainstalowana winda. Okazuje się, że będzie to możliwe wówczas, gdy toaleta na korytarzu zostanie zlikwidowana. Wspólnota mieszkaniowa postanawia wybudować nową, luksusową ubikację w piwnicy. Niestety szybko zaczynają z niej korzystać osoby do tego nieuprawnione. Paździoch składa wniosek o powołanie obywatelskich dyżurów we wspólnym WC.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/3edbf2388502a243ecc60ae8bf5e3c69",["N"]],"52203750":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52203751":["Zaginiona córka
Dziesięć lat temu zaginęła Emilia, córka Julii i Bartosza Łuczaków. Rodzice starali poruszyć niebo i ziemię, aby ją odnaleźć, ale bezskutecznie. Po latach Bartosz dał za wygraną, jednak Julię napędza do życia wyłącznie myśl, że kiedyś Emilia wróci do domu. Nic innego się dla niej nie liczy, zaniedbuje swojego syna Artura i męża. W efekcie w ich małżeństwie pojawia się kryzys. Kobieta postanawia wziąć się w garść i zostawić przeszłość za sobą. Jednak pewnego dnia najlepsza przyjaciółka zaginionej córki pokazuje jej zdjęcie zrobione w Warszawie, na którym widać dziewczynę łudząco podobną do Emilii. Matka ponownie rozpoczyna akcję poszukiwawczą.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b326aea5509b1874a3d2b3a5f4a79282",["N"]],"52203752":["25-letnia Anna Kwiatkowska poznaje swoją rówieśnicę, Olę Sosnowską. Kobiety zaskakuje fakt, jak bardzo są do siebie podobne. Wkrótce potem dziewczyna przypadkowo słyszy kłótnię między rodzicami. Ojciec uważa, że matka powinna w końcu wyjawić córce rodzinną tajemnicę. Ania nie czeka jednak na wyjaśnienia rodziców i sama rozpoczyna śledztwo, które niebawem zburzy pozornie spokojne życie wszystkich jej bliskich.","","",["N"]],"52203753":["Ostatnia nadzieja
Do Malanowskiego zgłasza się Marlena Wrońska, matka ośmioletniego Piotrka, cierpiącego na poważną chorobę nerek. Życie chłopcu może uratować jedynie przeszczep, jednak bardzo ciężko jest znaleźć odpowiedniego dawcę. Jedyna nadzieja w ojcu Piotrka, Marcinie Hasie. Jest jednak poważny problem. Chłopiec został poczęty w wyniku gwałtu, a Marlena nie wie, gdzie teraz przebywa mężczyzna, który dopuścił się tego czynu. Prosi detektywów, by go odszukali. Wkrótce udaje im się go znaleźć. Ten zgadza się nawet porozmawiać z Marleną o ewentualnym przeszczepie. Niebawem jednak znika bez śladu. Tymczasem stan Piotrka gwałtownie się pogarsza. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem - muszą szybko znaleźć Marcina. Jeśli im się nie uda i nie dojdzie do przeszczepu, chłopiec umrze.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777df74871a976db8790ac56d9af144",[]],"52203754":["Żona idealna
Do agencji Malanowskiego zgłasza się Andrzej Mańkowski, którego żona Joanna zniknęła kilka dni temu. Nikt nie domyśla się, gdzie kobieta może się znajdować. Detektywi rozpoczynają śledztwo od wizyty w siedzibie redakcji pisma dla kobiet, w której pracowała zaginiona. Tam dowiadują się, że w dniu zniknięcia Joanny na firmowej tablicy ogłoszeń pojawił się wydruk z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa HIV, z dopiskiem: \"Witaj w klubie, Aśka. Eryk\". Detektywi próbują ustalić, kim jest mężczyzna przedstawiający się jako Eryk. Okazuje się, że pracuje on jako instruktor jogi w klubie fitness. Wszystko wskazuje na to, że żona Andrzeja Mańkowskiego miała z nim romans. Prawdopodobnie też od niego mogła zarazić się wirusem HIV.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77776380ca75b4be71b890a871411675",[]],"52203755":["Skruszona. Adwokat
Pierwsza historia. Jowita wychodzi z więzienia po trzech latach odbywania kary za usiłowanie otrucia męża. Znajduje pokój u Marty. Współlokatorki świetnie się dogadują. Jowita z pomocą koleżanki znajduje przez internet nowego partnera, majętnego Zbigniewa. Przypadkiem obie spotykają Oksanę, sąsiadkę Jowity, która uratowała życie jej byłemu partnerowi. Oksana opowiada o wszystkim Marcie. Obie postanawiają ostrzec Zbigniewa przed niebezpieczeństwem. Druga historia. Studentka prawa Izabela Marska marzy, by dostać się na seminarium magisterskie wybitnego adwokata Marka Skiby. Zdesperowana dziewczyna czeka na wykładowcę przed jego mieszkaniem i przekonuje go, by zjedli razem obiad. Niebawem zostają kochankami. Marek nie jest zadowolony, gdy studentka oświadcza, że jest w ciąży. Tymczasem jego żona, która jest bezpłodna, przekonuje męża, by namówił kochankę do oddania im dziecka. Marek szantażuje Izabelę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e3194d809fab987b677525da759ac4f7",["N"]],"52203756":["Daniel, Marek i Mirek rozpoczynają dzień od porządnego śniadania. Radek nadzoruje naprawę źle postawionego ogrodzenia. Z kolei Wojtek z ekipą tworzą szalunki pod stropy nowo powstającego budynku.","","",["N"]],"52203757":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"52203758":["Małgorzata Pieczyńska","","",["N"]],"52203759":["Bożena i Mariusz są małżeństwem od blisko 19 lat. Mają 18-letnią córkę Agatę. Pewnego dnia Agata wraca do domu zapłakana. Zdradza matce, iż dowiedziała się, że ojciec ma romans z jej koleżanką, Ewką. Mariusz jest oburzony oskarżeniami żony. Konfrontuje ze sobą Ewę i Bożenę. Dziewczyna przyznaje się, że rozpowiadała nieprawdziwe plotki o trenerze. Bohaterka drugiej opowieści, Iwona, jest producentką telewizyjną. Jest adorowana przez podwładnego, Igora. Chłopak pomaga jej naprawić auto, a potem składa dwuznaczne propozycję. Iwona konsekwentnie odmawia. Ale zmienia zdanie, gdy Igor ratuje ją przed atakiem na ulicy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb26c2546f4a3e16184eab45d3ef559b",["N"]],"52203760":["Natalia jest przekonana, że widziała na ulicy rzekomo zmarłego we Włoszech partnera swojej matki, Beaty. Z pomocą przyjaciela chce wyjaśnić sprawę. Odkrywa, że Krzysztof Król był żonaty, a ponad to zakończył życie we własnym domu, nie na obczyźnie. Podczas pogrzebu dziewczyna przekonuje się jednak, że mężczyzna, który tak się przedstawiał, przywłaszczył sobie tożsamość Króla. Natalia i jej znajomy informują o swoim odkryciu Beatę, która nie chce o niczym słyszeć. Młodzi postanawiają śledzić podejrzanie zachowującą się kobietę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5da57088ffe818e500882a2341a3694",["N"]],"52203761":["Natalia Mróz i Miłosz Bachleda widzą na ulicy zataczającą się dziewczynę w brudnym, podartym ubraniu. Ekipa zawozi ją do szpitala. Nastolatka ma amnezję, która prawdopodobnie jest wynikiem przeżytej traumy. Stróże prawa muszą ustalić, jak nazywa się ofiara i co spowodowało jej stan. Tymczasem na komendę trafia uliczny magik.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b023ac5c4fe43ce55c36c697927affb",["N"]],"52203762":["Kampania
Agnieszka i Adam zajmują się sprawą porwania pasierba bogatego polityka. Porywacze nie żądają okupu. Policja szuka innego motywu zbrodni. W trakcie śledztwa okazuje się, że zarówno ojczym, jak i syn mają wiele na sumieniu. Do Adama przychodzi narzeczona jego brata. Wojciech przebywa w więzieniu. Kobieta twierdzi, że podczas widzenia zaszła z partnerem w ciąże. Prosi Adama o pomoc finansową.","","",["N"]],"52203763":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52203764":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52203765":["Wiktorowi udaje się przekonać Kingę, że zaopiekuje się Teresą. Kobieta w końcu na to przystaje. Gdy Wiktor i Teresa wychodzą z mieszkania, pojawia się Janek. Informuje żonę Artura, że Wiktor jest poszukiwanym psychopatą. Kinga postanawia jak najszybciej go odnaleźć i uwolnić Teresę. Hiszpan zamyka Piotrka w świetlicy. Grozi mu bronią i każe malować obiecane obrazy. Chce udowodnić Uli, że chłopak jest oszustem. Melka dowiaduje się o porwaniu i rusza do Wadlewa. Okradziony Marek próbuje odnaleźć Arletę. Wypytuje o nią Dominikę. Tymczasem dziewczyna rusza w rajd po sklepach z jego kartą kredytową. Spotyka Michała, który nie kryje zaskoczenia, widząc, ile kobieta wydaje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/26b4d8808ef4851640b9a2dfa8499a6d",[]],"52203766":["Dusseldorf
Boczek otrzymuje bardzo intratną propozycję pracy w Düsseldorfie. Waha się, czy ją przyjąć, ponieważ z jednej strony jest korzystna finansowo, ale z drugiej wiąże się z przeprowadzką i radykalną zmianą dotychczasowego życia. Ferdek robi wszystko, aby nakłonić sąsiada do wyjazdu, bo to oznaczałoby pozbycie się go na zawsze z kamienicy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ad9b0772867b8ce37306ca1efce23b8",["N"]],"52203767":["Lista Teresy
Karolina Witkowska pracuje jako kelnerka, ale marzy, by wspólnie z koleżanką otworzyć kwiaciarnię. Jej rodzice nie biorą jednak tych planów na poważnie. Z wielką radością przyjmują wieści o zaręczynach dziewczyny z Krzysztofem, który dostał ofertę pracy na Ibizie i chce zabrać Karolinę ze sobą. Na lotnisku dziewczyna dowiaduje się, że jej ukochana babcia trafiła do szpitala. Wnuczka bez wahania decyduje się przełożyć wylot, by móc opiekować się staruszką. W trakcie porządkowania mieszkania, znajduje spis rzeczy i miejsc, które babcia chciałaby zrobić lub zobaczyć przed śmiercią. Postanawia jej pomóc w realizacji planów...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5b05530312c446d646109f07569a6ebb",["N"]],"52203768":["Marek Leszczyński zgłasza się do pracy jako wolontariusz w Zakładzie Poprawczym. Zaprzyjaźnia się z jedną z wychowanek. Dziewczyna zwierza mu się, że w internacie zakładu dziewczęta są zmuszane do pozowania do nagich zdjęć. Choć Marek sceptycznie odnosi się do tych rewelacji, to jednak postanawia dowiedzieć się prawdy... W drugiej części odcinka Krystian wraca ze szkoły, śledząc Beatę. Podbiega do dziewczyny i rzuca jej pod nogi petardę. Widzi to Maria i każe Krystianowi pozbyć się kolejnej petardy. Ten wrzuca ją do studzienki ściekowej. Zgromadzone tam gazy wybuchają, raniąc chłopaka.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/926ae62e136d8c1f6057caa760d0587a",["N"]],"52203769":["Natalia jest przekonana, że widziała na ulicy rzekomo zmarłego we Włoszech partnera swojej matki, Beaty. Z pomocą przyjaciela chce wyjaśnić sprawę. Odkrywa, że Krzysztof Król był żonaty, a ponad to zakończył życie we własnym domu, nie na obczyźnie. Podczas pogrzebu dziewczyna przekonuje się jednak, że mężczyzna, który tak się przedstawiał, przywłaszczył sobie tożsamość Króla. Natalia i jej znajomy informują o swoim odkryciu Beatę, która nie chce o niczym słyszeć. Młodzi postanawiają śledzić podejrzanie zachowującą się kobietę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5da57088ffe818e500882a2341a3694",["N"]],"52203770":["Natalia Mróz i Miłosz Bachleda widzą na ulicy zataczającą się dziewczynę w brudnym, podartym ubraniu. Ekipa zawozi ją do szpitala. Nastolatka ma amnezję, która prawdopodobnie jest wynikiem przeżytej traumy. Stróże prawa muszą ustalić, jak nazywa się ofiara i co spowodowało jej stan. Tymczasem na komendę trafia uliczny magik.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/4b023ac5c4fe43ce55c36c697927affb",["N"]],"52203771":["Kampania
Agnieszka i Adam zajmują się sprawą porwania pasierba bogatego polityka. Porywacze nie żądają okupu. Policja szuka innego motywu zbrodni. W trakcie śledztwa okazuje się, że zarówno ojczym, jak i syn mają wiele na sumieniu. Do Adama przychodzi narzeczona jego brata. Wojciech przebywa w więzieniu. Kobieta twierdzi, że podczas widzenia zaszła z partnerem w ciąże. Prosi Adama o pomoc finansową.","","",["N"]],"52203772":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","","",[]],"52203773":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","","",[]],"52203774":["Wiktorowi udaje się przekonać Kingę, że zaopiekuje się Teresą. Kobieta w końcu na to przystaje. Gdy Wiktor i Teresa wychodzą z mieszkania, pojawia się Janek. Informuje żonę Artura, że Wiktor jest poszukiwanym psychopatą. Kinga postanawia jak najszybciej go odnaleźć i uwolnić Teresę. Hiszpan zamyka Piotrka w świetlicy. Grozi mu bronią i każe malować obiecane obrazy. Chce udowodnić Uli, że chłopak jest oszustem. Melka dowiaduje się o porwaniu i rusza do Wadlewa. Okradziony Marek próbuje odnaleźć Arletę. Wypytuje o nią Dominikę. Tymczasem dziewczyna rusza w rajd po sklepach z jego kartą kredytową. Spotyka Michała, który nie kryje zaskoczenia, widząc, ile kobieta wydaje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1930338.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/26b4d8808ef4851640b9a2dfa8499a6d",[]],"52203775":["Dusseldorf
Boczek otrzymuje bardzo intratną propozycję pracy w Düsseldorfie. Waha się, czy ją przyjąć, ponieważ z jednej strony jest korzystna finansowo, ale z drugiej wiąże się z przeprowadzką i radykalną zmianą dotychczasowego życia. Ferdek robi wszystko, aby nakłonić sąsiada do wyjazdu, bo to oznaczałoby pozbycie się go na zawsze z kamienicy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8ad9b0772867b8ce37306ca1efce23b8",["N"]],"52203776":["Bożena i Mariusz są małżeństwem od blisko 19 lat. Mają 18-letnią córkę Agatę. Pewnego dnia Agata wraca do domu zapłakana. Zdradza matce, iż dowiedziała się, że ojciec ma romans z jej koleżanką, Ewką. Mariusz jest oburzony oskarżeniami żony. Konfrontuje ze sobą Ewę i Bożenę. Dziewczyna przyznaje się, że rozpowiadała nieprawdziwe plotki o trenerze. Bohaterka drugiej opowieści, Iwona, jest producentką telewizyjną. Jest adorowana przez podwładnego, Igora. Chłopak pomaga jej naprawić auto, a potem składa dwuznaczne propozycję. Iwona konsekwentnie odmawia. Ale zmienia zdanie, gdy Igor ratuje ją przed atakiem na ulicy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eb26c2546f4a3e16184eab45d3ef559b",["N"]],"52203777":["Małgorzata Pieczyńska","","",["N"]],"52203778":["Magazyn wędkarski prowadzony przez doświadczonego wędkarza i doktora ichtiologii, Adama Tańskiego. W programie pojawią się malownicze zbiorniki wodne oraz dużo cennych porad dla miłośników łowienia ryb. Nie zabraknie również ciekawostek.","","",[]],"52203779":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835442.jpg","",[]],"52203780":["Prow.: Krzysztof Ibisz.
Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835476.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c1ce2126816116246ac27a3cfaeaf051",["N"]],"52203781":["33-letni Marcin Strzelecki mieszka w Bydgoszczy razem z żoną Igą i dziećmi - Leonem i Iwoną. Mężczyzna musi iść pewnej nocy do pracy. Dzwoni do żony, która przebywa u koleżanki, aby zajęła się pociechami. Wkrótce kontaktuje się z nim policja i informuje go, że dzieci błąkały się w piżamach po ulicy. Iga tłumaczy się, że musiała zostać u znajomej na noc z powodu awarii samochodu. Policja powiadamia o incydencie MOPS. Siostra Marcina, Anna, oferuje opiekę nad dziećmi. Iga jest wściekła, gdy kobieta zjawia się u niej w domu. Anna podsłuchuje rozmowę Igi o nocnej schadzce. Informuje o wszystkim brata. Marcin jedzie we wskazane miejsce i przyłapuje żonę ze swoim przyjacielem, Andrzejem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906086.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c990c48bfba6d257551632f63380fb3b",["N"]],"52203782":["Krzysztof \"Zbój\" napadał na kolejki turystyczne. Hos zaś wrócił w Bieszczady, gdyż pobito go w mieście. \"Żmiju\" namalował w \"Oberży Zakapiorów\" obraz z najstarszymi bieszczadnikami. Ferdek nie ukrywa, że jest kobieciarzem. Jedynymi sąsiadami Wojtka w Balnicy są zwierzęta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203783":["Hos poluje na górskie pstrągi. Krzysztof \"Zbój\" poznał studentkę Dorotę, która się nim zaopiekowała. Mariola podarowała Ferdkowi krawat, lecz on uznał, że jest to rekwizyt raczej do trumny. Rafał jest z wykształcenia mechanikiem, który postanowił zostać drwalem, ponieważ kocha las i wolność.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203784":["Dziewczyna pokazuje chwyt samoobrony i rani koleżankę / Dziewczyna udziela pomocy ranionemu tulipanem przestępcy","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","",["N"]],"52203785":["Matka 38-letniego Tomasza Maćkowiaka, Elżbieta, mieszka po drugiej stronie miasta wraz córką Jolantą. Mężczyzna podczas jednej z wizyt odkrywa, że stan zdrowia starszej pani się pogarsza. Jednocześnie czuje, że kobieta nie chce mu czegoś powiedzieć. Jej upór może doprowadzić do tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52203786":["50-letnia Anna Danielska czeka z 10-miesięczną wnuczką w więzieniu okręgowym. Strażnicy znajdują ukryty w dziecięcym wózku nóż. Kobieta zostaje podejrzana o to, że chciała pomóc osadzonemu w ucieczce. Wkrótce Sylwia odkrywa, że jej matka ma kochanka za kratkami. Razem z mężem przeszukuje jej mieszkanie i znajduje mnóstwo listów. Okazuje się, ze Anna flirtuje z trzema kryminalistami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/fb9869c0c5e41ac9fad56b6444487cee",["N"]],"52203787":["Katarzyna Dowbor odwiedza wieś Kaliga w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Pięcioosobowa rodzina żyje w jednym pokoju przedzielonym regałem na część sypialną i kuchenną, bez łazienki. Ściany budynku są tak zbutwiałe, że do środka wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid chcieliby mieć miejsce do rozwoju swoich zainteresowań. Architekt i budowniczowie postarają się im to umożliwić.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a2621bb918b245f46ba4583889312801",[]],"52203788":["La la la
Ferdynand znajduje się w skrajnej depresji. Za namową żony udaje się do lekarza specjalisty. Ten zapisuje mu pakiet leków antydepresyjnych, ale ostrzega Ferdka, że w trakcie kuracji obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Ferdek staje przed hamletowskim dylematem: \"Pić albo nie pić\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933195.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/914892b898c444f94c012abf3298495a",["N"]],"52203789":["Maratończyk
Do rodziny Kiepskich przychodzi z wizytą prezes Kozłowski. Oświadcza, że zamierza zorganizować wielki osiedlowy maraton. Bardzo zależy mu na tym, aby z numerem pierwszym wystartował Ferdynand. Kiepski oficjalnie nie odmawia udziału, ale prywatnie jest pełen wątpliwości, czy podoła wyzwaniu z powodu nie najlepszej kondycji fizycznej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933195.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f5ad555cbad43c8f750d1c72f556419c",["N"]],"52203790":["Śrubka
Zaginięcie pewnej małej, niepozornej śrubki może stać się powodem poważnego konfliktu między rodzinami Kiepskich i Paździochów. Z powodu tego przedmiotu niemożliwe jest też poskładanie pięknego holenderskiego roweru. Na korytarzu wybucha prawdziwa sąsiedzka wojna.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933195.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ccf2e9eadd42b3be01b8b56e2c54af15",["N"]],"52203791":["Dominika postanawia przedstawić swojego ukochanego, Adama, siostrze. Jest zaskoczona, gdy Ewa zamyka mężczyźnie drzwi przed nosem. Kobieta tłumaczy, że 36-latek to podrywacz i radzi szybko zakończyć znajomość z nim. Dominika podejrzewa, że znali się już wcześniej. Od Adama dowiaduje się, że spotkali się w klubie, w którym pracuje Ewa. 29-latka podobno była w nim zakochana, ale została odrzucona, czego nie zaakceptowała. Jej krewna jest sceptyczna wobec tej wersji, ale zaczyna zastanawiać się, czy 4-miesięczna córeczka jej siostry nie jest być może dzieckiem Adama. Wtedy wychodzi na jaw, że Ewa była świadkiem pobicia przez Adama nieznajomego mężczyzny przed klubem. Jakiś czas potem ów człowiek został znaleziony martwy nad rzeką. Sprawca zagroził, że zrobi jej krzywdę, jeśli coś powie...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e78b2e65da1b4f5643b959b198f5a2f8",["N"]],"52203792":["Pan Ferdynand wychowuje piętnastoletnią córkę Agatkę. Mężczyzna sam wymienił dach domu i stworzył prowizoryczną łazienkę, ale budynek nadal pozostawia wiele do życzenia. Kiedy okazało się, że samotny ojciec jest chory na raka, nie było już mowy o dalszym remoncie. Tymczasem nastolatka marzy o pięknym pokoju, a Ferdynand potrzebuje dobrych warunków, by dojść do zdrowia. Katarzyna Dowbor nie zamierza przejść obok ich problemów obojętnie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1900455.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a5f2af49ae18a9cca3e11ed14d6d91f",[]],"52203793":["16-letni Tomek niedawno przeprowadził się do małej miejscowości pod Warszawą. Przed nową dziewczyną i kolegami z zespołu rockowego chwali się, że jego brat Andrzej jest żołnierzem i uczestniczy w misji na Bliskim Wschodzie. Gdy jednak krewny chłopaka wraca do domu, wychodzi na jaw, że tak naprawdę jest on księdzem. Do Polski zaś wrócił już pół roku wcześniej, ale z jakiegoś powodu dotąd nie odwiedził rodziny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52203794":["Drugie życie
Do Malanowskiego zgłasza się Adela Matejczyk. Kobieta jest przekonana, że jej mąż Jakub ją zdradza. Wynajmuje detektywów, by znaleźli dowody jego winy. Wkrótce udaje im się ustalić, że Jakub faktycznie spotyka się z inną kobietą. Okazuje się, że ma z nią dziecko. Wszystko wskazuje na to, że od kilku lat prowadził podwójne życie. Gdy Adela dowiaduje się o odkryciach detektywów, jest w szoku. Dwa dni później w lesie pod Warszawą zostaje znaleziony spalony samochód ze zwęglonymi zwłokami w środku. Detektywi są pewni, że to ciało Jakuba. Główną podejrzaną o popełnienie zbrodni jest jego żona. Wkrótce jednak do grona zamieszanych w zabójstwo dołączają kochanka oraz wspólnik Jakuba...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/60cd2e2c58def15040a26d5ee815f9ef",[]],"52203795":["Śmierć na budowie
Detektywi próbują wyjaśnić zagadkę śmierci Karola, który zginął w wypadku na budowie. Jego matka jest przekonana, że jej syn został zamordowany. Marek postanawia to sprawdzić i zatrudnia się w miejscu, w którym pracował Karol. Okazuje się, że chłopak nie był lubiany przez współpracowników, którzy często robili mu głupie żarty. Tymczasem Anna odkrywa, że nie przepadali za nim także koledzy ze studiów. Wkrótce przyłapuje jednego z nich na przeszukiwaniu rzeczy zmarłego. Okazuje się, że chłopak jest synem brygadzisty na budowie, gdzie miał miejsce rzekomy wypadek Karola.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835484.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777a96f748f5bc0cf42a28576d67fed",[]],"52203796":["Szach - mat
Na peryferiach zostaje odnalezione ciało mężczyzny. Okazuje się, ze zakopano go żywcem. Ofiarę wybrano nie przypadkowo, a w morderstwo zamieszany jest jeden z policjantów prowadzących śledztwo. Wydział pracuje w pocie czoła, by wyjaśnić sprawę, która wygląda na prywatne porachunki. W międzyczasie Marta, dziewczyna Kuby, prosi Natalię o spotkanie. Przypadkiem wychodzi na jaw jej tajemnica.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52203797":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203798":["Dominika postanawia przedstawić swojego ukochanego, Adama, siostrze. Jest zaskoczona, gdy Ewa zamyka mężczyźnie drzwi przed nosem. Kobieta tłumaczy, że 36-latek to podrywacz i radzi szybko zakończyć znajomość z nim. Dominika podejrzewa, że znali się już wcześniej. Od Adama dowiaduje się, że spotkali się w klubie, w którym pracuje Ewa. 29-latka podobno była w nim zakochana, ale została odrzucona, czego nie zaakceptowała. Jej krewna jest sceptyczna wobec tej wersji, ale zaczyna zastanawiać się, czy 4-miesięczna córeczka jej siostry nie jest być może dzieckiem Adama. Wtedy wychodzi na jaw, że Ewa była świadkiem pobicia przez Adama nieznajomego mężczyzny przed klubem. Jakiś czas potem ów człowiek został znaleziony martwy nad rzeką. Sprawca zagroził, że zrobi jej krzywdę, jeśli coś powie...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902617.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/e78b2e65da1b4f5643b959b198f5a2f8",["N"]],"52203799":["Poważnie chory 60-letni Karol Jakimiak obwieszcza swojej opiekunce, Oldze Kucharskiej, że jest jej ojcem. Matka 36-latki stanowczo zaprzecza takim rewelacjom, jednak mężczyzna zna wyjątkowo dużo szczegółów z życia swojej rzekomej córki. Olga chce zbadać sprawę. Razem z przyjaciółką ustala, że została adoptowana. Przyciśnięta do muru Lidia w końcu to potwierdza. Wkrótce żona podopiecznego Olgi zwalnia ją z pracy. Interweniuje nawet policja. Kucharska decyduje się przeprowadzić test DNA.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920457.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/88c0fb204aa71aa978041c2f7da52fa6",["N"]],"52203800":["Zakazane piosenki
Marian Paździoch przychodzi do mieszkania Kiepskich. Opowiada Halinie, że jej mąż, Ferdynand, był widziany w stanie nietrzeźwym i, co gorsza, publicznie wykonywał piosenkę, która narażała na szwank dobre imię prezydenta. Paździoch informuje sąsiadkę, że zamierza skierować sprawę do sądu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3962",[]],"52203801":["Niszczyciel
Arnold Boczek przypadkiem niszczy pieczołowicie konstruowany przez Paździocha model samolotu. Na skutek tego Paździoch dostaje zawału serca i ląduje w szpitalu. Sąsiedzi obarczają winą Boczka. Ten rozpaczliwie próbuje się zrehabilitować.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1925479.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3961",[]],"52203802":["Dominika od pięciu lat jest mężatką. Razem z mężem Mariuszem planują powiększenie rodziny, jednak zachowanie mężczyzny od jakiegoś czasu jest co najmniej zastanawiające. Mąż odsunął się od niej i jest wiecznie zmęczony. Dominika znalazła w jego kurtce paragon ze sklepu jubilerskiego, w którym kupił bransoletkę. Kobieta była przekonana, że to jej prezent urodzinowy, ale bransoletki nigdy nie dostała. Dominika sądzi, że jej mąż ją zdradza, dlatego do wyjaśnienia sprawy angażuje ekipę Petrova.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b5ed611a44b25773e24e9ef0b1adac71",["N"]],"52203803":["Eryk od trzech lat jest mężem Basi. Jego zdaniem tworzą udaną i dobraną parę. Mężczyzna może cieszyć się swobodą i bez przeszkód realizować swoje różnorodne pasje. Jednak po rozmowie z kolegą stwierdza, że jego żona daje mu chyba zbyt dużo wolności i być może coś się za tym kryje. Po incydencie z tabletem nabrał podejrzeń o niewierność żony.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/efc118c17e59f5e5ce9e31f8d90fa60a",["N"]],"52203804":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52203805":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203806":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52203807":["Program o tematyce ekologicznej prezentuje polską przyrodę leśną. Pokazywane są w nim różne regiony naszego kraju. Eksperci w przystępny sposób przybliżają zagadnienia dotyczące drzewostanu i zwierzyny oraz informują o zagrożeniach, procesach niszczenia i odtwarzania się substancji leśnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835346.jpg","",[]],"52203808":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52203809":["Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835518.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/3a387402eb39108bf2457e9a5b89a426",["AD"]],"52203810":["Nad Wisłą zostaje znaleziona młoda dziewczyna. Została zgwałcona przez nieznanego sprawcę. W gronie podejrzanych jest jej były chłopak, wciąż chorobliwie zazdrosny. Współlokatorka ofiary nie mówi policjantom wszystkiego. Pod jednym z warszawskich mostów ktoś zastawia wnyki, przez co nastolatek omal nie traci nogi. Detektywi próbują znaleźć winnego. Pomaga im przyjaciel poszkodowanego chłopca.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898994.jpg","",["N"]],"52203811":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52203948":["Prow.: Olaf Popkiewicz, Radosław Biczak.
Archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz skarbów Radosław Biczak na tropie historii. Prowadzący wspierani przez fachowców, m.in. płetwonurków, historyków i pasjonatów dawnych dziejów, wyruszają na poszukiwania reliktów przeszłości. Widzowie poznają ciekawe fakt z historii Polski. Badacze przeszłości opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z wrześniem 1939 roku, walkach w 1945 roku, okresie napoleońskim oraz pewnym wydarzeniu sprzed 2 tysięcy lat.","","",["N"]],"52203949":["Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","",["N"]],"52203950":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52203951":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52203952":["Prow.: Piotr Witwicki.
Rozmowa z najbardziej wpływowymi osobami na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Program prowadzony przez dziennikarzy Polsat News i reporterów \"Wydarzeń\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903336.jpg","",[]],"52203953":["Prow.: Mariusz Abramowicz, Joanna Górska, Beata Cholewińska, Michał Giersz, Joanna Racewicz.
Dynamiczne, poranne pasmo informacyjne. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gwiazdami oraz przeglądu doniesień z najważniejszych, krajowych i zagranicznych, portali internetowych. Istotny element pasma stanowią komentarze i opinie widzów przesyłane na specjalne konto mailowe. Najciekawsze z wypowiedzi prezentowane są na antenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857750.jpg","",[]],"52203954":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203955":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203956":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203957":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203958":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203959":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203960":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203961":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203962":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203963":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203964":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203965":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203966":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203967":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203968":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203969":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203970":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203971":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203972":["Pasmo prezentujące wydarzenia, którą mają miejsce w ciągu dnia. W programie nie zabraknie bieżącej polityki, najważniejszych informacji ze świata, ale także wydarzeń z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.","","",[]],"52203973":["Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.","","",[]],"52203974":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203975":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203976":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52203977":["Prow.: Bartosz Kurek, Anna Hałas-Michalska.
Prowadzący z pewnym dystansem i nieszablonowością opowiadają o wydarzeniach ze świata. Podsumowane zostają informacje z różnych dziedzin - nie tylko polityki. Widzowie otrzymują także dawkę informacji sportowych. Nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu prezentują dziennikarze MUZO.FM. Do każdego programu zostają zaproszeni nietuzinkowi goście.","","",[]],"52203978":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52203979":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52203980":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Prowadzący \"Wydarzenia\" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.","","",[]],"52203981":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52203982":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52203984":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52203985":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52203986":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52203987":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52203988":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52203989":["Prow.: Ernest Bodziuch, Przemysław Talkowski, Wojciech Szeląg.
Gospodarze programu przedstawią najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu, kursy walut oraz nowości giełdowe.","","",[]],"52203991":["Prow.: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant, Marek Horczyczak, Paulina Sykut-Jeżyna.
Serwis informacyjny przygotowywany pod kierownictwem Marka Horczyczaka. Dwie prezenterki Milena Rostkowska-Galant oraz Paulina Sykut-Jeżyna informują o warunkach atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce, Europie i na świecie.","","",[]],"52251125":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52251126":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52251127":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52251128":["Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje.","","",["N"]],"52251129":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52251130":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52203994":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52203995":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52203998":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52204000":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52204001":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52204002":["Wieczorne podsumowanie pracy dziennikarzy Polsatu News. Widzowie mają okazję zobaczyć rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.","","",[]],"52204003":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52204004":["Tygodniowe podsumowanie pracy reporterów Interwencji. Najciekawsze reportaże z tygodnia pogłębione o ciąg dalszy losów ich bohaterów.","","",[]],"52204005":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52204006":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52204007":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52204008":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52204009":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
W programie tym widzowie mogą zobaczyć efekty dziennikarskich śledztw. Reporterzy interweniują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują urzędnicze bariery, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Wytykają też błędy urzędników. W kilkunastu przypadkach dziennikarze w znaczny sposób przyczynili się do poprawy bytu osób poszkodowanych.","","",[]],"52204010":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",["N"]],"52204011":["Prow.: Alicja Resich-Modlińska.
Alicja Resich-Modlińska w cotygodniowym programie rozmawia z osobowościami związanymi z kulturą i sportem. Punktem wyjścia każdego z wywiadów będą aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa - premierowy spektakl, film, płyta, książka, czy też znakomite wyniki w sporcie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835511.jpg","",["N"]],"52204012":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52204013":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52204014":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52204015":["Kontynuacja flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule.","","",[]],"52204016":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52204017":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52204018":["Prow.: Grzegorz Jankowski.
Grzegorz Jankowski rozmawia z publicystami i ekspertami na aktualne tematy. Krytycznie przygląda się politykom, którzy byli bohaterami mijającego dnia. Program publicystyczny składa się z dwóch części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości.","","",[]],"52204019":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52204020":["Prow.: Przemysław Talkowski.
Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. W każdym odcinku można poznać historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z urzędniczymi nieprawidłowościami. Historie te osnute są wokół szczególnie jaskrawych przypadków samowoli, niekompetencji oraz nadużyć władzy i patologii w systemie sprawiedliwości - skutkiem których są bankructwa przedsiębiorstw, osobiste tragedie ludzi, utrata pracy przez pracowników, a także często dewastacja życia prywatnego całych rodzin.","","",[]],"52204021":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",[]],"52204022":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk.
Na nowy program składają się najważniejsze wydarzenia dnia oraz rozmowy z gośćmi, m. in. politykami, czy ekspertami. Od poniedziałku do czwartku ,,Wydarzenia i opinie\" będzie prowadziła Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.","","",[]],"52204023":["Prow.: Agnieszka Gozdyra.
Prowadzący poruszają temat najważniejszych wydarzeń dnia. Zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy, wymieniają argumenty i opinie. Autorzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie.","","",[]],"52204024":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",["N"]],"52204025":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52204026":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52204027":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52204028":["Prow.: Grzegorz Dobiecki, Jan Mikruta.
Podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata.","","",[]],"52204029":["Prow.: Bogdan Rymanowski, Agnieszka Mosór, Bartosz Kurek, Dorota Gawryluk.
Dziennikarze prezentują zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej, wzbogacane relacjami korespondentów z kraju i ze świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920458.jpg","",["JM"]],"52204030":["Prow.: Bartosz Kwiatek.
Bartosz Kwiatek wraz z zaproszonymi do studia gośćmi omawia w każdym odcinku ważny problem społeczny związany z leczeniem dzieci i systemem zdrowotnym w Polsce.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835478.jpg","",["N"]],"52204031":["Prow.: Maria Sikorska.
Program o nowoczesnej wsi. Twórcy ukazują nowe trendy i technologie w rolnictwie. Przedstawiają także pełnych pasji i chęci do pracy mieszkańców terenów wiejskich oraz ich interesujące pomysły na biznes i sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Przypominają też zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Inspirują, doradzają i aktywizują.","","",["N"]],"52203812":["Prow.: Jolanta Fajkowska.
Jolanta Fajkowska zaprasza znane kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety w różnych dziedzinach i gwiazdy, do wspólnej rozmowy o tym, co jest dla nich najważniejsze. Widzowie poznają kobiecy punkt widzenia na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia.","","",[]],"52203813":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52203814":["Poruszająca się na wózku inwalidzkim 18-letnia Weronika za dwa tygodnie wychodzi za mąż. Ojciec dziewczyny jest sceptyczny wobec starszego od niej narzeczonego. Podejrzewa, że przyszły zięć jest oszustem i próbuje przekonać córkę do odwołania ślubu. Okazuje się, że Weronika umieściła swoje zdjęcie na erotycznym portalu. Rodzic jest pełen złych przeczuć.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1898990.jpg","",["N"]],"52203815":["Ola uczy się w stolicy w szkole z internatem. Z pozoru cicha i skromna dziewczyna marzy o tym, by pokazać wszystkim swoją wartość. Wkrótce odkrywa, że jej przebojowe koleżanki z internatu kradną pieniądze w szatniach. Ola zastawia na nie pułapkę i nagrywa je w akcji. W szkole wybucha skandal, po którym złodziejki ponoszą konsekwencje. Okazuje się, że jedna z nich dopuszczała się kradzieży z powodu rodzinnej tragedii.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ad11dec4af065aaa189109c172e9d147",["N"]],"52203816":["Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Do placówki trafią zarówno przedszkolaki, jak i zbuntowani nastolatkowie. Za każdym przypadkiem medycznym, kryje się osobna historia. Widzowie mogą przyjrzeć się skomplikowanym relacjom rodzinnym, zaniedbaniom, nadopiekuńczością, lekkomyślnością lub czyjąś brawurą. W serii zostaną ukazane także osobiste radości, tragedie i dylematy fachowców pracujących w szpitalu. Czwarty sezon serii jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska, Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Do szpitala powróci także ktoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d68d27ae918bf324e746a18ca3663591",[]],"52203817":["Historia Żanety, która pracuje w firmie turystycznej, prowadzonej przez jej narzeczonego. Tydzień przed ślubem Żaneta i Staszek organizują swoje wieczorki: panieński i kawalerski. Żaneta z koleżankami wybiera się do spa, jedynego w mieście. Okazuje się, że narzeczony planował zabrać Żanetę do spa w przeddzień ślubu, to miała być niespodzianka. Bohaterka drugiej opowieści - Iza Maślak jest fryzjerką, właśnie rozwiodła się z mężem. Izabela jest wielką miłośniczką persów. Dużo czasu spędza na forach internetowych dla fanów kotów. Tam poznaje Grzegorza. Zaprzyjaźniają się, zaczynają wymieniać e-maile.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a6827003acdf9049463403afea2abd7b",["N"]],"52203818":["Bohaterami odcinka są dwie pary: hedoniści Marcin i Kasia oraz Oscar i Paulina. Paulina umówi się z Marcinem, Oscar zaś spotka się z Kasią. Widzowie będą mieli szansę zaobserwować, czy te spotkania wpłyną jakoś na związki uczestników.","","",["N"]],"52203819":["Twórcy filmu stają świadkami przygotowań do cygańskiego wesela. Śledzą grupę Romów zamieszkujących Wielką Brytanię. Rozmach i przepych, które towarzyszą ceremonii wydawania młodych kobiet za mąż są niewiarygodne. Najbardziej imponującym elementem są suknie panien młodych, uszyte zgodnie z ich marzeniami. Niektóre z kreacji są tak bogate, ze znacznie utrudniają poruszanie się. Oprócz ślubu widzowie będą mieli okazję zapoznać się z obrzędami innych uroczystości obchodzonych przez Romów, m.in. chrztu i komunii.","","",[]],"52203820":["Seria skupia się na przedstawieniu klientów luksusowego sklepu odzieżowego dla najmłodszych. Zaglądają tu nawet celebryci. Rodzice są skłonni wydać niebotyczne kwoty, by ich dzieci prezentowały się modnie i przebojowo.","","",[]],"52203821":["Kolejne uczestniczki 3. edycji programu to Wiktoria, Patrycja, Iga i Izabela. Tematami przewodnimi przygotowanych przez dziewczyny stylizacji są \"Kociara\" oraz \"Przerost formy nad treścią\". Ich końcowy występ na wybiegu ocenią one same oraz zakochana w modzie Ada Fijał, blogerka Macademian Girl i znany stylista Jarek Szado. Zawodniczki będzie wspierać doświadczona znawczyni mody Joanna Horodyńska.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/007286bf3be287bcaf49cf66f8b7e855",["AD"]],"52203822":["Młodzi i bogaci uczestnicy programu dołączają do mniej zamożnych rodzin. Muszą zająć się zwyczajnymi obowiązkami, takimi jak zakupy spożywcze, przygotowanie posiłków czy mycie naczyń. To doświadczenie pokazuje im i pomaga zrozumieć, jak trudno żyje się rodzinom pozbawionym dużych dochodów.","","",[]],"52203823":["W podwarszawskim Hipolitowie mieszka pani Beata i jej trzy wnuczki. Babcia od sześciu lat jest dla dziewcząt rodziną zastępczą. Ich matka przyjmowała narkotyki i zostawiała dzieci bez opieki. Pani Beata dzięki ciężkiej pracy stworzyła dziewczynkom bezpieczny dom. Budynek jest jednak w tragicznym stanie. Jedynym źródłem ciepła jest stojąca w pokoju kobiety koza. Piec dymi, komin się zapycha, a pani Beata samodzielnie musi czyścić oblodzony dach. Pomieszczenia są zagrzybione, a mała łazienka nie ma nawet drzwi. Ekipa Wiesława Nowobilskiego realizuje projekt architekta Maćka Pertkiewicza. W tym czasie Kasia Dowbor zabiera dziewczyny na fantastyczne wakacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","",[]],"52203824":["Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.","","",[]],"52203825":["Uczestnik wybierze, z kim umówi się na randkę. Pod uwagę weźmie jednak nie wygląd i charakter trojga kandydatów, tylko menu, które mu zaproponują.","","",[]],"52203826":["Joanna ma 34 lata i pracuje w urzędzie pracy. Jej mąż Arkadiusz jest kierownikiem w międzynarodowej firmie. Ich małżeństwo dotychczas nie przechodziło kryzysu, ale od niedawna Arek bardzo dziwnie się zachowuje. Stał się oziębły i traktuje żonę bardziej jak koleżankę. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy znalazł sobie nowe hobby - jazdę na motocyklu. Pewnego dnia Asia zauważa na ciele męża oznaki, które sugerują, że dopuścił się zdrady. Tłumaczenia męża wyraźnie jej nie przekonują.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1909094.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/70f5f65a7ae9765c81933d01b03b8473",["N"]],"52203827":["Agnieszka i Paweł mają sześcioro dzieci. Mieszkają we wsi Lubomino. Dziennie mogą wydać na osobę pięć złotych. Ich dom jest w fatalnym stanie. Gdy go zajmowali, brakowało nawet elektryczności. Tymczasem Andżelika, zajmująca się marketingiem w internecie, i Piotr, pracjący w branży informatycznej, rodzice Soni i Ksawerego, mogą pochwalić się budżetem stu trzydziestu złotych na osobę na dzień. Na pięć dni rodziny zamienią się miejscami.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/56586091135b070ea395c521ac1ca566",["N"]],"52203828":["W każdym odcinku jedna singielka odwiedzi domy trzech mężczyzn. Dwóch z nich jest żonatych, jeden jest samotnym kawalerem. Na podstawie tego, czego dowie się od mężczyzn, oraz tego, co uda jej się zaobserwować podczas wizyty, kobieta musi odgadnąć, który z uczestników jest singlem. Jeśli trafi, ona i wskazany przez nią mężczyzna wybiorą się razem na wycieczkę do ciepłych krajów. Jeżeli jej się nie uda, na wczasy pojedzie wybrany przez nią uczestnik i jego żona. Każdy z zawodników postara się jak najlepiej wypaść w roli kawalera: będą udawać, kłamać i flirtować z kobietą, od której zależy wynik rozgrywki. Podczas wszystkich wizyt żony uczestników będą uważnie obserwować starania swoich mężów. Może się okazać, że program ujawni nieznaną dotąd prawdę na temat ich związków.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b90886871e3f48374233c7c404f1d537",["N"]],"52203829":["Agata i Tomasz są razem od czterech lat, a zaręczyli się rok temu. Od pewnego czasu kobieta odczuwa niepokój, ponieważ od kiedy narzeczony poznał w nowej pracy niejaką Ramonę, jego zachowanie uległo zmianie. Nocami pisze SMS-y i potajemnie rozmawia przez telefon. Na domiar złego Agata znalazła w plecaku Tomasza paczkę prezerwatyw. Podejrzewa, że ukochany ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1912968.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d6ceb5f8801d15970f3e984247afb8ce",["N"]],"52203830":["Zespół znanych brytyjskich chirurgów pomaga ofiarom nieudanych operacji plastycznych. Ich królestwem jest sala operacyjna Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.","","",[]],"52203831":["Trapiona wyrzutami sumienia Kourtney musi zdecydować, czy polecieć do Egiptu bez dzieci. Dzięki Khloe Kris odzyskuje dobry nastrój.","","",[]],"52203832":["Spotkania z najbardziej zadziwiającymi kolekcjonerami z USA, którzy mogą się pochwalić nietuzinkowymi zbiorami. Ludzie ci potrafią poświęcić wiele czasu, energii i pieniędzy, aby pielęgnować swoją pasję i wyszukiwać kolejne egzemplarze różnych przedmiotów do swoich kolekcji.","","",[]],"52203833":["Nowe niewiarygodne historie ludzi uzależnionych od bardzo dziwnych zachowań, nawyków i produktów. Poznamy również ich rodziny i znajomych, którzy za wszelką cenę próbują pomóc im zwalczyć te niezrozumiałe przyzwyczajenia.","","",[]],"52203834":["Czterech profesjonalnych tatuażystów podejmie się naprawienia błędów swoich poprzedników. Dzięki doświadczeniu i talentowi zmieniają nieudane tatuaże w prawdziwe dzieła sztuki.","","",[]],"52203835":["Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.","","",[]],"52203836":["Od wieków ludzie byli skłonni znosić największe cierpienia i poświęcenia, gdy celem było zachowanie młodości i urody.","","",[]],"52204032":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52204033":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52204034":["Robert Llewellyn odwiedza bazę wojskową w Arizonie. Zobaczymy, jak elementy sprzętu wojskowego z czasów zimnej wojny jest wykorzystywany do produkcji nowoczesnych telewizorów, telefonów komórkowych i komputerów. Następnie prowadzący poznaje sekret idealnego martini, którym jest odpowiedni gin. Widzowie poznają historię tej jałowcówki, która powstała w XVII wieku w Holandii, a zyskała popularność w Anglii. Na koniec Robert przygląda się technologii wykorzystywanej przy produkcji telewizorów wysokiej rozdzielczości.","","",[]],"52204035":["Tym razem Robert Llewellyn wybiera się do Finlandii, jednego z najbardziej zalesionych krajów na świecie i największego producenta drewna i wyrobów z niego oraz papieru. W programie zobaczymy wycinkę drzew, dokonywaną za pomocą specjalnej maszyny zwanej kombajnem zrębowym. Następnie przenosimy się do portu w Bristolu, aby dowiedzieć się, jak odbywa się rozładunek kilkuset tysięcy samochodów rocznie. Na koniec wizyta w jednej z najstarszych firm cukierniczych w Ameryce, Ganong Company. Ma ona siedzibę w kanadyjskim miasteczku St. Stephen i obecnie produkuje trzy miliony kilogramów czekolady i jakieś dwa miliardy żelków rocznie.","","",[]],"52204036":["Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom przedziwne mity, legendy i zdarzenia rzekomo historyczne. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię niezwykłych eksperymentów, by przekonać się, czy w potocznych wyobrażeniach i poglądach tkwi ziarno prawdy. Podejmują też wyzwania, jakie rzucają im widzowie programu.","","",[]],"52204037":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52204038":["Opowieść o ludziach, którym pomimo z pozoru beznadziejnej sytuacji udało się znaleźć wyjście. Twórcy programu opowiedzą m.in. o największej misji ewakuacyjnej z czasów II wojny światowej, ucieczce trojga Polaków z obozu w Auschwitz, buncie więźniów przetrzymywanych w słynnym Alcatraz oraz cudownym powrocie załogi Apollo 13.","","",[]],"52204039":["Marcin Rozenek prosi detektywów, by sprawdzili Krzysztofa Sulimiaka, nowego partnera jego matki Oktawii. Podejrzewa, że jest on oszustem matrymonialnym. Obserwując go, Tomek i Magda, są świadkami jego spotkania z Elizą Lesiniak. Kobieta daje mu pieniądze i prosi, by do niej wrócił. Wkrótce w jego rzeczach detektywi znajdują 50 gramów amfetaminy i dowód osobisty mężczyzny karanego za przestępstwa narkotykowe. Informują o wszystkim Oktawię. Okazuje się, że ta wiedziała o przeszłości Krzysztofa. Wychodzi także na jaw, że narkotyki wcale nie należą do niego...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77773ce8888ed032b2036e06e90e4327",["N"]],"52204040":["Anna i Marek zauważają wychodzącego z lasu chłopaka. W ręku trzyma zakrwawiony nóż i ciągle powtarza:' zabiłem'. W kieszeni ma zdjęcie dziewczyny, ale nie chce udzielić nic wyjaśnić. Trafia do szpitala psychiatrycznego i uparcie milczy...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/77777034ea8b77f83941f758bbe67a5c",["N"]],"52204041":["Z Malanowskim kontaktuje się Justyna Laskowska. Kobieta przebywa obecnie za granicą i niepokoi ją brak kontaktu ze swoim partnerem, Patrykiem Mioduszewskim. Boi się, że mogło mu się coś stać. Magda i Tomek jadą do jego mieszkania. Okazuje się, że jest zupełnie puste. W śmieciach pozostawionych w koszu Tomek znajduje ulotkę tajemniczego lokalu. Tymczasem Bronisław informuje klientkę, że firma, którą rzekomo prowadził Patryk, tak naprawdę nie istnieje. Co więcej, sprzedał on swoje mieszkanie. Justyna jest zaskoczona. Nie może uwierzyć, że Patryk nic jej nie powiedział. Niedługo potem Tomek i Magda docierają pod adres zamieszczony na ulotce. Okazuje się, że w lokalu organizowane są nielegalne walki...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777d75a1ef9f49a09cd81f6d1c074e9",["N"]],"52204042":["Zaginął Damian, syn Marzeny Lipień. Kobieta prosi detektywów, by go odnaleźli. Podejrzewa, że jego ucieczka może mieć związek z faktem, iż niedawno powiedziała mu, że jest adoptowany. Nastolatek nie potrafi sobie z tym poradzić. Sprawia problemy wychowawcze, a ostatnio został zawieszony w prawach uczniach za udział w bójce. Anna i Marek ustalają, że Damian jest w konflikcie z kolegą ze szkoły, Marcinem Kozenkiem. Już po jego zniknięciu chłopcy byli widziani razem. Podążając tym tropem, detektywi trafiają na złomowisko. Dokonują tam makabrycznego odkrycia, które zmienia zupełnie charakter prowadzonego przez nich śledztwa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1936430.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7777bdbe56400d760ae18a40153bc363",["N"]],"52204043":["Prow.: Todd Sampson.
Todd Sampson wyrusza w świat, by z pomocą nauki poznać niezwykły potencjał ludzkiego ciała i umysłu oraz dowieść, że człowiek może wytrzymać niemal wszystko.","","",[]],"52204044":["Zestawienie dwudziestu najzabawniejszych filmików tygodnia. Widzowie przekonają się, co najbardziej bawi Amerykanów. W rankingu nie zabraknie domowych filmików wideo, nagrań z kamer przemysłowych, wpadek w programach na żywo i potknięć celebrytów. A wszystko to zostanie opatrzone złośliwymi i zabawnymi komentarzami.","","",[]],"52204045":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52204046":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52204047":["Fascynujący wgląd w różne skrajności, które wpływają na codzienne życie zróżnicowanego kraju jakim jest Rosja. Bogactwo i ubóstwo, narkomania, oficjalna korupcja i przestępczość w podziemiu to tylko niektóre cechy tego państwa.","","",[]],"52204048":["Dźwig wieżowy
W centrum Los Angeles, specjaliści od megaprzeprowadzek rozkręcą i przetransportują żurawia wieżowego, by zebrać trzy miliony metrów sześciennych piasku dla zniszczonej huraganem Florydy.","","",[]],"52204049":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52204050":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52204051":["Himmler","","",[]],"52204052":["W miejscowości Bachor, położonej nieopodal Brodnicy, 5 października 1831 roku generał Maciej Rybiński, ostatni wódz wojsk polskich powstania listopadowego, przekroczył granicę Prus z żołnierzami po klęsce zrywu. W Prusach zostało internowanych 20 tys. osób. Prowadzący eksploatują pola, na których niemal 200 lat temu rozgrywała się ta historia. Wraz z ekspertami z Brodnicy poszukują broni i części mundurowych.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6544c2a60b5af1dc4232ddb2688b0a75",["N"]],"52204053":["Ekipa poszukiwaczy wyrusza na Wyspę Sobieszewską. Prowadzący spróbuje odnaleźć ślady po wydarzeniach, które rozegrały się tam w ostatnich dniach II wojny światowej. Widzowie dowiedzą się także, jakie sekrety skrywa \"Wyspa Komarów\" i dlaczego jest nazywana ostatnią wyspą III Rzeszy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/182fc96b7b2768c0a121933a7f7d418c",["N"]],"52204054":["Druga seria programu wyjaśniającego tajemnicze fenomeny obu wojen światowych. Twórcy cyklu badają relacje naocznych świadków dziwacznych zdarzeń, do których dochodziło pośród bitewnego chaosu. Analizują również genezę najbardziej niedorzecznych strategii, jakie zrodziły się w umysłach wodzów. Przekonamy się między innymi, ile prawdy było w doniesieniach o samolotach widmach czy niesamowitym batalionie, który nagle zniknął. Poznamy również słabość faszystów do okultyzmu i proroctw jasnowidzów, a także zobaczymy najdziwniejsze bronie wymyślone przez człowieka. W tej serii także historia prowadzonych przez Niemców poszukiwań Bursztynowej Komnaty.","","",[]],"52204055":["Zamek na wzgórzu
Jesień 1944 roku. Prawdopodobnie nocą do Bolkowa dotarł tajemniczy konwój ciężarówek. Wszystko wskazuje na to, że w 29 skrzyniach przewożono drogocenną posadzkę pochodzącą z Bursztynowej Komnaty. W 1941 roku Niemcy dotarli do Carskiego Sioła, gdzie specjalny batalion wdarł się do zrujnowanego zamku. Rozmontowano wówczas komnatę, a następnie jej elementy wysłano do Królewca, gdzie ostatni raz je widziano. Bogusław Wołoszański sprawdzi, czy możliwe jest, by hitlerowcy zabrali bezcenny ładunek z Królewca, do którego zbliżała się armia radziecka, i planowali zamontować komnatę w Książu. Wymiary Sali Konrada odpowiadają wielkości Komnaty Bursztynowej.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/956b783b3a8e18ffa4265c386d23a86a",["N"]],"52204056":["Prow.: Bogusław Wołoszański.
Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej.","","",["N"]],"52204057":["Styczeń, rok 1945. Początek radzieckiej ofensywy styczniowej. Niespodziewany atak ponad dwóch milionów żołnierzy w ciągu kilku dni dewastuje niemiecką obronę na linii Wisły i Narwi. Rozpoczyna się chaotyczny odwrót w stronę Odry i Lipna, gdzie wiele czołgów zostaje porzuconych. Poszukiwacze Historii badają pozostałości z tych zdarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/07d0f0bc078dba6e91e847fb1745e558",["N"]],"52204058":["Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.","","",["N"]],"52204059":["Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii \"Rolnicy\" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.","","",["N"]],"52204060":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"52204061":["Reż.: Liselle Bailey.","","",[]],"52204062":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52204063":["Szaleństwa dzieci potrafią jednocześnie zachwycić, zawstydzić i rozwścieczyć dorosłych. W każdym odcinku zaprezentowanych zostanie około czterdziestu nagrań zawierających najciekawsze, najbardziej oryginalne i najzabawniejsze wyczyny małych ryzykantów z całego świata. Wśród nich m.in. bliźnięta, które \"pomagając\" mamie w kuchni, pokryły siebie i cały dom grubą warstwą mąki, oraz malec, który użył ogrodowego węża, by dokładnie umyć wnętrze samochodu rodziców.","","",[]],"52204064":["W programie widzowie zobaczą zatrzymanie sedana na trasie mostu Siekierkowskiego, interwencję przy bezpańskim hatchbacku pozostawionym w Ząbkowskim rowie, potrącenie pieszego w Wawrze oraz ekstremalnie szybkiego kierowcę kombi na południowej obwodnicy Warszawy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a80e76752b412e39d4406947093ab80a",["N"]],"52204065":["Michał Fajbusiewicz prezentuje jedną z najgłośniejszych, niewyjaśnionych spraw, nad którą pracuje stołeczna policja. W 2002 roku w jednym z bloków na warszawskiej Pradze zamordowano dilerkę narkotyków i jej kochanka. Jedynym świadkiem zbrodni była córka kobiety, która ukryła się w szafie. Kilka godzin po zabójstwie na miejscu zbrodni zjawił się gangster ps. Święty. Przestępca i dziecko zniknęli bez śladu. Do dziś nie ustalono sprawców zbrodni. Następnie dziennikarz zaprezentuje sylwetkę Bogumiła Kaczmarczyka. Mężczyzna jest poszukiwany przez lubelską policję za morderstwo i uczestnictwo w gwałcie.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a12d540572376ef76865567422e4ae12",["N"]],"52204066":["Dziennikarz śledczy prezentuje list gończy za zabójcą - obywatelem Armenii od lat mieszkającym w Polsce - oraz dwie niewyjaśnione sprawy. Pierwsza z nich dotyczy morderstwa 18-letniej uczennicy z województwa świętokrzyskiego. Dziewczyna pojechała na spotkanie ze swoim chłopakiem i w tajemniczych okolicznościach została zamordowana. Druga sprawa dotyczy napadu na rodzinę w domku jednorodzinnym koło Pabianic. Dokonali go przestępcy przebrani za policjantów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/76a1b79cc99d7601beccc469af36d0a9",["N"]],"52204067":["Prow.: Michał Fajbusiewicz.
Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.","","",["N"]],"52203871":["Wojtek tak jak wszyscy przybysze w Bieszczady zaczyna na wyrębie jako pomocnik drwala. Hos usiłował zrobić posiłek ze ślimaków. Przyjaciele na pożegnanie Śliwy przynieśli tort w kształcie retort do wypału drewna. Jankowi ,,Samolotowi\" nie podoba się selekcja jodeł, ale decyduje się ją wykonać. Do Andrzej \"Żmija\" przyjechała laweta. Czeka go kolejny etap przenoszenia domu .","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203872":["Wojtek na ścianie w pokoju powiesił to, co zostało po spaleniu i spacyfikowaniu Balnicy w trakcie akcji \"Wisła\". Andrzej \"Hos\" przyznaje, że wybrał ciężki los, ale za to czuje się wolny. Harnaś na pożegnaniu Śliwy sprawdza swój charakter - planuje nie pić alkoholu. \"Wazon\" uważa, że w Bieszczadach jest już zbyt dużo niedźwiedzi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203873":["Pod lasem, na odludziu nieopodal Nidzicy, mieszka pani Ilona wraz z pięciorgiem dzieci. Po latach upokorzeń i przemocy ze strony męża alkoholika kobieta postanowiła odejść. Ucieczką od potwornych wspomnień stało się dla niej bieganie. Pani Ilona trenuje i uczestniczy w biegach charytatywnych. Dach domu jej rodziny pokryty jest rakotwórczym eternitem. W dodatku przecieka. Woda deszczowa leje się do przedsionka, który pełni także rolę kuchni i łazienki. Na środku pokoju stoi stary piec, który może w każdej chwili wybuchnąć. Choć w domu są toaleta i wanna, brakuje kanalizacji. Gościem specjalnym odcinka jest niewidoma biegaczka Joanna Mazur.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1906914.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/360e03c76b485b4d51e62021060f98b7",[]],"52203874":["Po wizycie u lekarza Anka dostaje skierowanie na biopsję. Po badaniu spotyka się z przyjaciółkami, żeby powiedzieć im o swoich przypuszczeniach. Dziewczyny reagują w skrajnie różny sposób. Michał spędza pierwszy dzień w roli opiekuna Mikołaja. Chwila nieuwagi wystarcza, aby wylądował z dzieckiem w szpitalu. Chwile niepokoju i napięcia doprowadzają do awantury z Patrycją. Prezes proponuje Zuzie wspólny wyjazd na weekendowe szkolenie. Zuza nie może skorzystać z zaproszenia, ponieważ umówiła się z Jankiem. Francesco nie kryje swego niezadowolenia. Robert proponuje Indze poważny związek. Wprowadza się do niej i obiecuje pomoc przy Hani oraz w pracach domowych.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1902613.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/5490835e61669d24abd23fdd2fde30c8",["N"]],"52203875":["Reż.: Roman Załuski.
Po ślubie Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) i Paweł (Dariusz Siatkowski) Zawadowie urządzają się na wsi. Ojciec dziewczyny obiecuje przepisać na nich ziemię, jeśli doczeka się wnuków. Jego córka marzy jednak o powrocie na studia pedagogiczne i nie planuje na razie powiększenia rodziny. Paweł postanawia założyć hodowlę owiec. W wywiadzie dla czasopisma mówi o przejęciu gospodarstwa teścia, o co ten robi mu wielką awanturę. Kasia zarzuca mężowi, że pragnie dziecka jedynie po to, aby zyskać ziemię. Wkrótce młodych małżonków odwiedzają państwo Wolańscy. Docent (Zdzisław Wardejn) chce pomóc dawnej studentce w powrocie na uczelnię. Teraz jednak wyjeżdża z żoną za granicę i prosi Kasię, żeby przyjęła do siebie babcię (Małgorzata Lorentowicz) i Piotrusia (Maciek Koterski). Mały urwis dostarcza wszystkim wielu powodów do zdenerwowania... Kontynuacja losów bohaterów znanych z komedii \"Kogel-mogel\", która podobnie jak pierwsza część ma swoich wiernych fanów. Współautorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, która przez lata współtworzyła losy bohaterów popularnych seriali, m.in. \"M jak miłość\" czy \"Na dobre i na złe\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835354.jpg","",["AD"]],"52203876":["Reż.: Stanisław Bareja.
Warszawa. Joanna (Elżbieta Czyżewska) jest córką handlarzy, którzy prowadzą stragan na warszawskich \"ciuchach\". Rodzice (Hanka Bielicka i Bolesław Płotnicki) dziewczyny mają spore dochody, które muszą ukrywać przed urzędem podatkowym. Z tego powodu chcą, by córka została malarką bądź poślubiła artystę. W socjalistycznej rzeczywistości tylko człowiek wykonujący wolny zawód ma prawo do niekontrolowanych dochodów. Tymczasem hrabia Edzio (Bohdan Łazuka) zamierza oświadczyć się o rękę Joanny jej rodzicom. Przerażona dziewczyna ucieka z domu. Szukając pokoju do wynajęcia, trafia na poddasze młodego malarza Andrzeja (Daniel Olbrychski), który bez powodzenia próbuje sprzedawać swoje prace pod murami warszawskiego Barbakanu. Młodzi zakochują się w sobie. Nie zdają sobie sprawy z tego, że rodzice dziewczyny potajemnie popierają ich związek. Nieoczekiwanie wszystkie obrazy Andrzeja zostają wykupione...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1844519.jpg","",["N"]],"52203877":["Reż.: Peter Hewitt.
Ośmioletni Finn Baxter (Christian Martyn) jest przerażony faktem, że jego rodzina przeprowadza się ze słonecznej Kalifornii do Maine. Chłopiec uważa, że ich nowy dom jest nawiedzony, zastawia w nim więc wymyślne pułapki na duchy. Pewnego dnia, kiedy rodziców nie ma w domu, a Finn zostaje pod opieką starszej siostry Alexis (Jodelle Ferland), w jego zasadzkę wpada trójka złodziei. Okazuje się, że Sinclair (Malcolm McDowell), Jessica (Debi Mazar) i pan Hughes (Eddie Steeples) byli nieświadomi faktu, że dom Baxterów jest już zamieszkany, i zaplanowali ukraść z niego stary, dawno zaginiony obraz Edvarda Muncha wart 85 milionów dolarów. Kanadyjsko-amerykański film Petera Hewitta to już piąta część popularnej serii \"Home Alone\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932690.jpg","",[]],"52203878":["Reż.: Jon Wright.
Ziemia została opanowana przez roboty. Ludzie, którzy żyją jeszcze na Błękitnej Planecie, są oznakowani specjalnymi chipami - dzięki nim najeźdźcy monitorują ich funkcje życiowe. Ludzie nie mogą też opuszczać swoich domów. Złamanie tego zakazu karane jest śmiercią. Podczas inwazji zginęli rodzice małego Connora (Milo Parker). Chłopiec mieszka obecnie w domu kolegi, Seana (Callan McAuliffe), razem z jego matką, Kate (Gillian Anderson), a także parą nastolatków, którzy również stracili swoje domy. Pewnego dnia Connor odkrywa, jak zneutralizować chipy. Przyjaciele postanawiają skorzystać z okazji, by wyzwolić się spod panowania maszyn. Wyruszają na poszukiwania dawno zaginionego ojca Seana, pilota wojskowego Danny'ego (Steven Mackintosh). Śladem dzieci podąża niebezpieczny pan Smythe (Ben Kingsley). Gdy wszystko wydaje się stracone, Sean odkrywa w sobie pewną niezwykłą moc, która zadecyduje o zwycięstwie człowieka nad sztuczną inteligencją.","","",[]],"52203879":["Reż.: Thomas Carter.
Sara (Julia Stiles) od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje tańca i marzyła, że kiedyś zrobi karierę właśnie jako tancerka. Tragiczna śmierć matki przerywa marzenia nastolatki. Dziewczyna przenosi się do swojego ojca Roya Johnsona (Terry Kinney) do Chicago. W nowej szkole Sara jest jedyną białą uczennicą. Obce środowisko i brak znajomych oraz wsparcia ze strony niedojrzałego ojca sprawiają, że dziewczyna czuje się bardzo zagubiona. W końcu udaje jej się nawiązać przyjaźń z czarnoskórą samotną matką Chenille (Kerry Washington). Ona zapoznaje Sarę ze swoim młodszym bratem Derekiem (Sean Patrick Thomas), który jest utalentowanym tancerzem i gwiazdą hip-hopu. Dzięki tej znajomości Sara powraca do tańca. Chłopak odkrywa przed nią świat hip-hopu. Wkrótce nastolatki zostają parą. Jednak ich uczucie i rozwijanie wspólnej pasji napotykają na przeciwności. Ojciec Sary nie zgadza się na taki związek, poza tym zazdrosna była dziewczyna Dereka za wszelką cenę postanawia zniszczyć rywalkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934165.jpg","",[]],"52203880":["Reż.: Steve Carr.
Nick (Ice Cube) i jego świeżo poślubiona żona Suzanne (Nia Long) marzą o spokojnym życiu w pięknej okolicy. Pragną uciec od hałasu Manhattanu. Mimo pewnej różnicy zdań, sprzedają swoje mieszkanie i przenoszą się do zakupionego po okazyjnej cenie uroczego domku na przedmieściach. Wkrótce sielanka zamienia się w koszmar. Okazuje się, że dom wymaga gruntownego remontu. I tak zaczyna się ich przygoda z ekipą remontową, której końca nie widać. Wyreżyserowana przez Steve'a Carra (\"Następny piątek\", \"Małolaty u taty\") kontynuacja komedii \"Daleko jeszcze?\" z 2005 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934425.jpg","",["N"]],"52203881":["Reż.: Larry Charles.
Nawiązująca do głośnego filmu \"Dyktator\" Charliego Chaplina z 1940 roku satyra na współczesną dyktaturę panującą w krajach muzułmańskich Bliskiego Wschodu, inspirowana życiem Saddama Husajna. Tym razem w roli głównej znany z kreacji Borata komik Sacha Baron Cohen. Admirał General Aladeen, dyktator z fikcyjnego państwa na Bliskim Wschodzie, przyjeżdża do USA, aby wygłosić mowę na szczycie ONZ. Zanim do tego dojdzie, zostaje on uprowadzony i pozbawiony swojego największego atrybutu władzy, czyli... brody. Czy uda mu się wtopić w tłum przeciętnych Amerykanów? U boku Cohena występują m.in. Ben Kingsley oraz Anna Faris.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1873629.jpg","",[]],"52203882":["Reż.: Gabe Ibánez.
Połowa XXI wieku. Zdziesiątkowana przez kosmiczne kataklizmy ludzkość żyje w niemalże całkowicie zautomatyzowanym świecie. Pewna korporacja produkuje roboty, mające wspierać ludzi w odbudowie zniszczonej planety. Jeden z pracowników organizacji, Jacq Vaucan (Antonio Banderas), prowadzi śledztwo w sprawie wadliwie funkcjonującej maszyny. Niebawem odkrywa fakty, które mogą wpłynąć na przyszłość ludzkiego gatunku. Film otrzymał nominację do Złotej Muszli na festiwalu w San Sebastián w 2014 roku. Odtwórca roli głównej, Antonio Banderas, trzykrotnie był kandydatem do Złotego Globu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1842612.jpg","",["N"]],"52203883":["Kuba i Natalia wracają do śledztwa zamkniętego w 1998 roku. Powodem jest anonimowy list, z którego wynika, że prawdziwy sprawca zbrodni nigdy nie został ukarany, a wyrok odsiedział niewinny człowiek. Detektywi rozmawiają z mieszkańcami podwarszawskiego miasteczka. Okazuje się, że każdy z pytanych ma inną wersję wydarzeń. Policyjny informatyk Okoń załamuje się po tym, jak wychodzi na jaw, że jest poważnie chory, a on właśnie zakochał się we wspaniałej dziewczynie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52203884":["Detektywi dostają zgłoszenie, że dawna gwiazda estrady, Margareta Bijou, od kilku dni nie wróciła do domu. Olgierd i Krystian sądzą, że została zamordowana. Na śmierci kobiety mogło zależeć wnukowi, jedynemu dziedzicowi jej majątku. Prawda okazuje się bardzo zawikłana. Krzysztof zostaje posądzony o kradzież cennej figurki podczas przyjęcia u bogatego znajomego Niny Kot. Detektyw prosi Krystiana, by pomógł mu udowodnić swoją niewinność przed nową dziewczyną.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52203885":["Nad Wisłą znaleziono ciało młodej kobiety. Ślady wskazują, że kolejna mogła zostać porwana. Kuba i Natalia odkrywają, że obie znały menedżera klubu ze striptizem. Mężczyzna ma za sobą kryminalną przeszłość i wiele do ukrycia... Paweł Lasecki od pewnego czasu unika towarzystwa pracowników komendy. Nowak i Roguz dostrzegają jego dziwne zachowanie. Detektywi nakrywają kolegę w bardzo dwuznacznej sytuacji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52203886":["W kamienicy dochodzi do uszkodzenia instalacji gazowej. Mieszkańcy trafiają do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla. Wygląda na to, że nie był to wypadek, a celowe działanie. Policjanci sprawdzają, czy za wszystkim stoi właściciel nieruchomości, który postanowił \"wyczyścić\" lokale. Krystian nie potrafi wybaczyć swojemu ojcu. Psycholog Alicja Rosner próbuje wpłynąć na decyzję detektywa. To jednak tylko pogarsza sytuację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1848098.jpg","",["N"]],"52203887":["Dawno niewidziany przyjaciel Malanowskiego, Janek Sośnicki, opowiada Bronkowi o swoim problemie. Wyjawia, że otrzymał filmiki erotyczne, na których jest jego córka ze swoim partnerem. Szantażysta zapowiada, że umieści je w sieci, jeśli nie otrzyma pieniędzy. Ania i Marek jako architekci wnętrz przeszukują hotel, którego właścicielem jest Sośnicki. Już pierwszego dnia znajdują zwłoki partnera jego córki. Wychodzi na jaw, że w sprawę zamieszane są różne osoby związane z hotelem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/85b962ca042bf65862833d16fb1c1753",["N"]],"52203888":["Do Malanowskiego zgłasza się zdeterminowana Alina, która za wszelką cenę pragnie poznać prawdę o swoim mężu. Podejrzewa, że ma on kochankę. Detektywi rozpoczynają obserwację. Tomek zatrudnia się w firmie mężczyzny jako ochroniarz, a Magda prowadzi śledztwo w terenie. Duet odkrywa, że mąż klientki spotyka się z dużo młodszą blondynką, uparcie twierdząc, że jest wtedy na zebraniu lub spotkaniu z klientem. Ponadto szef konkurencyjnej firmy grozi mu w jego własnym gabinecie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/c914737ea0a8d0c896fad6c1a7387089",["N"]],"52203837":["Ktoś grozi urzędnikowi skarbowemu i jego rodzinie. Mężczyzna zostaje niesłusznie oskarżony o korupcję, a jego życie zamienia się w koszmar. Podczas śledztwa wychodzą na jaw skrywane rodzinne sekrety. Natalia i Robert prowadzą sprawę kradzieży krwi o rzadkiej grupie z jednego z warszawskich szpitali. Pomocny może okazać się Dawid Hawryluk, detektyw z Lublina, który niedawno miał do czynienia z podobną sprawą.","","",["N"]],"52203838":["Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany - w bagażniku samochodu, którym się poruszał odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych okolicznościach.","","",["N"]],"52203839":["Do biura Malanowskiego przychodzi para narzeczonych: Monika i Krzysztof. Proszą o pomoc w ustaleniu, kto grozi Monice. Kobieta ma ciekawą przeszłość i okazuje się dawną znajomą Tomka Orlika. Wkrótce w jej domu dochodzi do awarii instalacji gazowej i włamania. Jakiś czas później Krzysztof traci życie, a cała sprawa dramatycznie się komplikuje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/42fe429fbcad762e939ef1c81adc371d",["N"]],"52203840":["Małgorzata Kalinowska po dłuższym pobycie w USA wraca do kraju i prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu ojca, z którym straciła kontakt. Jej rodzice rozstali się z powodu alkoholizmu mężczyzny. Detektywi ustalają, że ojciec klientki mieszka w noclegowni. Po chwilowej sielance mężczyzna staje się źródłem problemów, ponieważ jego skomplikowana przeszłość daje o sobie znać.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d2a4d070001a3e2574cfc6821dc82181",["N"]],"52203841":["Tomek Orlik jest świadkiem, jak policja wyprowadza z domu kultury syna jego znajomych, podejrzanego o handel narkotykami. Rodzice chłopaka proszą detektywów o pomoc w oczyszczeniu Tobiasza z zarzutów. Dość szybko wychodzi na jaw, że Tobiasz nie jest niewiniątkiem. Co więcej, nie działa sam. Motywem jego postępowania okazuje się zemsta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ec68625d6973e5da0baec89a82dabc",["N"]],"52203842":["Do biura Malanowskiego zgłasza się pewna siebie Klaudia Kowalczyk, która potrzebuje pomocy w odnalezieniu swojej przyjaciółki Marioli. Obie studentki wybrały w życiu drogę na skróty i pozostają na utrzymaniu dojrzałych mężczyzn. Jak się okazuje, Mariola pochodzi z podwarszawskiej wsi, jest jedynaczką i ma ustaloną datę ślubu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1921228.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6acc3e5b16052e6f91fb543d55a610d8",["N"]],"52203843":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52203844":["Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.","","",[]],"52203845":["Twórcy wybierają się do Nowej Zelandii, gdzie w Wellington spotykają się z Polakami, którzy osiedlili się na krańcu świata. Analityk finansowy Tomek na co dzień przygotowuje raport dla bardzo ważnych instytucji, ale zawsze znajduje czas na medytację w świątyni buddyjskiej. Małgosia, mama dwójki dzieci i żona kiwusa - jak o sobie mówią Nowozelandczycy - zajmuje się organizacją życia studenckiego, tak by pracodawcy ustawiali się w kolejce po najzdolniejszych uczniów. Z kolei Marzena pracuje w miejscu, o którym marzą studenci uczelni filmowych na całym świecie - w Weta Digital, centrum produkcji filmów stworzonym przez twórcę trylogii \"Władca Pierścieni\" Petera Jacksona.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/afc287b7b2faa56a227939079f50c1c8",[]],"52203846":["W Singapurze obowiązuje kilkaset zakazów. Nikt tu nie odważy się ich łamać, ponieważ aparat wykonawczy jest wyjątkowo sprawnie zorganizowany. Przykładowo za przemyt narkotyków można zapłacić własną głową, za niszczenie zieleni lub śmiecenie na ulicy grozi kara chłosty. Dlatego też miasto to jest jednym z najczystszych na świecie oraz najlepszym miejscem, zaraz po Nowym Jorku, do prowadzenia interesów. Niskie podatki i wysokie zarobki to raj dla dobrych specjalistów. Wśród tych szczęśliwców znalazło się troje Polaków: inżynier budownictwa wodnego Andrzej, kierownik projektów IT Mirek oraz dyrektor sprzedaży ekskluzywnych kosmetyków Viola.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cf1fa3e73d07a28965be03aefdae3e04",[]],"52203847":["Bangkok słynie ze wspaniałej pogody, przyjaznych ludzi, niskich cen i pysznego jedzenia. To właśnie dlatego wielu ludzi wybiera się tam na wakacyjne szaleństwa. Tymczasem troje Polaków wybrało to miasto na idealne miejsce do rozkręcenia własnego biznesu. Maciek jest założycielem sieci szkół językowych, zatrudnia 120 osób, a w jego placówkach uczy się ponad 5 tysięcy studentów. Oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem nie płaci podatków. Krzysztof, właściciel firmy produkującej aplikacje edukacyjne, obecnie myśli o trzech ślubach z tę samą kobietą. Na jednej z uroczystości ma być aż tysiąc gości. Z kolei Piotrek, konsultant biznesowy, zarabia w miesiąc tyle, ile kiedyś z Polsce przez cały rok. Wszyscy, którzy mają świetny pomysł na własny interes lub po prostu mają ochotę się zabawić, powinni przyjechać do Bangkoku.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a5fcba4c245fead1a5624d991dc7d421",[]],"52203848":["Dubaj - piekło czy raj? Wprawdzie litr benzyny kosztuje tu tylko 1,5 zł, lecz już pokój z łazienką - 6000 zł. Ciepłolubni będą zadowoleni - w styczniu temperatura utrzymuje się około 25 stopni Celsjusza, lecz już we wrześniu może się podnieść nawet do 50. W tym odcinku widzowie poznają Justynę, która w Dubaju handluje złotem, czyli nieruchomościami, oraz Maćka, który wyposaża najdroższe hotele w dzieła sztuki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/448ddcc992303c8042f5b4565a913275",[]],"52203849":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby. W tym sezonie znajdą wóz pancerny Panhard i odwiedzą bieszczadzkie ostępy, próbując odnaleźć ślady burzliwych walk armii rosyjskiej i austriackiej w okresie I wojny światowej. Odkryją też tajemnice koszar 8 Pułku Strzelców Konnych w Chełmnie i przeprowadzą eksplorację na niemieckim poligonie lotnictwa bombowego w poszukiwaniu bomby betonowej.","","",["N"]],"52203850":["Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski próbują odnaleźć ślady po szarży szwadronu Policji Państwowej, która miała odbyć się 23 września 1939 roku. Widzowie dowiedzą się, czy uda się potwierdzić to wydarzenie znaleziskami oraz jaką wyjątkową niespodziankę skrywało husyńskie pole.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/be2797021b757c5bd556ff32f52a5529",["N"]],"52203851":["Brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalną dokładnością i filmową wrażliwością.","","",[]],"52203852":["Na nietkniętych przez ludzi obszarach działają tysiące świetnie zorganizowanych zwierzęcych pracowników. Budują swoje domostwa czy organizują środowisko życia na znacznie większą skalę niż ludzie. Zmieniają świat, dokonując cudów inżynierii.","","",[]],"52203853":["Historia dwóch braci bliźniaków próbujących rozwikłać zagadkę bardzo rzadkiej przypadłości medycznej, na którą cierpią.","","",[]],"52203854":["Reż.: Martine Delumeau.
Opowieść o tym, jak trwająca na przestrzeni wielu lat rywalizacja między markami, znanymi postaciami i instytucjami wywiera wpływ na rozwój gospodarki, technologii, nauki czy sportu. Autorzy serii ukazują ponadto, jakie techniki są stosowane do przechytrzenia konkurenta i wywalczenia pozycji lidera.","","",[]],"52203855":["Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.","","",[]],"52203856":["Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.","","",[]],"52203857":["
Twórcy serialu prezentują latające fortece, gigantyczne samoloty transportowe oraz najnowocześniejsze jednostki pasażerskie, które budzą respekt i podziw miłośników lotnictwa na całym świecie.","","",[]],"52203858":["Historie wyjątkowych pociągów, które przemierzają malownicze, ale też bardzo niebezpieczne trasy. Inne z kolei zapewniają podróżnym posmak luksusu i relaksujące doznania.","","",[]],"52203859":["Rozwój kolejnictwa dał początek wielu współczesnym metropoliom i przybliżył odległe zakątki globu. Jest siłą napędową światowego handlu oraz popularnym środkiem transportu dla wielu ludzi w codziennym życiu.","","",[]],"52203860":["Rozwój kolejnictwa dał początek wielu współczesnym metropoliom i przybliżył odległe zakątki globu. Jest siłą napędową światowego handlu oraz popularnym środkiem transportu dla wielu ludzi w codziennym życiu.","","",[]],"52203861":["Program przedstawia przebieg ostatnich miesięcy wojny, m.in. marsz wojsk alianckich na Berlin, wyzwalanie obozów koncentracyjnych Bergen-Belsen i Buchenwald. Dokument opowiada też o samobójstwie przywódcy III Rzeszy, podziale Niemiec i procesie norymberskim.","","",[]],"52203862":["Młody drwal Gracjan wyspecjalizował się w zrywce ściętych bali. Andrzej \"Hos\" swoje spotkanie z niedźwiedziem zapamięta na całe życie. \"Żmiju\" zakupił swój pierwszy dom w Bieszczadach. Śliwa zamyka rozdział związany z pracą. Hanka mieszka osobno i zajęła się szyciem na maszynie. Janek musiał zrezygnować z bycia drwalem i został rzeźbiarzem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203863":["Gracjan opanował jazdę ciężkim Uralem po bieszczadzkich wertepach do perfekcji. Andrzej \"Hos\" nie ukrywa, że z potrzeby sięga po wszystko, co biega po lesie. \"Żmiju\" wpada na pomysł, aby przeciąć dom na pół i transportować go w kawałkach. Nadchodzi czas pożegnania Śliwy, na którym nie może zabraknąć Hanki. Harnaś przeszedł kurację odwykową i czuje się nowym człowiekiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1920738.jpg","",["N"]],"52203864":["Jurek Biedrzycki przemierza Pojezierze Augustowskie. Tym razem wędkarz zdradza najlepsze miejsca na połów linów. Jezioro Białe i Studzieniczne to zbiorniki, w których można spotkać złocistobrunatne liny. Jednak by złowić te ryby, należy bezszelestnie poruszać się na brzegu łowiska. Jurek i jego towarzysze montują spławikowy zestaw, wybierają bambusowe wędziska retro i przygotowują zanętę na ryby karpiowate. Po kilku dniach nęcenia wędkarzom udaje się złapać długo oczekiwane liny.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/536b1214bca778c66c73217ab33f09df",[]],"52203865":["W grudniu 1940 roku Hitler wydał rozkaz wybudowania nowej kwatery - w Gierłoży. Kompleks ten jest nazywany Wilczym Szańcem. Dookoła schronu Führera wyrosły tajne kwatery jego najbliższych współpracowników, m.in. Hermanna Göringa, Martina Bormanna, Joachima von Ribbentropa, Alberta Speera oraz Heinricha Himmlera. Każdy z tych obiektów odsłania ciekawą, dotąd nieznaną historię III Rzeszy. Bogusław Wołoszański spróbuje odkryć wszystkie tajemnice Wilczego Szańca.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/b6a17a0deaa2ee9112bdd6a02ea391f1",["N"]],"52203866":["Najsłynniejszym zamachowcem, który planował zabić Hitlera, był Claus von Stauffenberg. Próbował on zamordować Führera w 1944 roku w Wilczym Szańcu. Jednak inicjatorem tego najbardziej znanego zamachu był generał Hellmuth Stieff, o którym historia całkowicie zapomniała. Bogusław Wołoszański przypomni, jaką rolę odegrał Stieff podczas nieudanego ataku na przywódcę III Rzeszy, który mógł zmienić bieg wydarzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7720fadb2bfd8637fe360285f06066aa",["N"]],"52203867":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/25b2546fdbab3e2d34cf403f1059bcb4",[]],"52203868":["Opowieść o ludziach, żyjących po drugiej stronie więziennego muru. Dzięki niej widzowie poznają świat obcy tym, którzy przebywają na wolności. Każdy odcinek to historia kilku osób, które weszły w konflikt z prawem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e1df26d08ad696cf5827b136faf9a74f",[]],"52203869":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/764cba2903c2c1baa3cc4bb00fc1596b",["N"]],"52203870":["Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/eddd0773726504af015c1b924b28cb1c",["N"]],"52204197":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52204198":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52204199":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52204200":["Drugi sezon programu, w którym brytyjski prezenter Richard Hammond analizuje znalezione w Internecie nagrania prezentujące wyczyny domorosłych kaskaderów i ich niepowodzenia. Filmy przedstawiają wyczyny na motocyklach, trampolinach czy drzewach, które nieodmiennie kończą się bolesnym upadkiem. Tradycyjnie gospodarz wyjaśnia, dlaczego bohaterowie ponieśli porażkę. Udowodni tym samym, że z twardymi prawami fizyki, biologii i chemii nikt nie wygra.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934786.jpg","",[]],"52204201":["Targówek. Tutaj w niewielkim domu mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pani Irmina, jej syn Leszek i szesnastoletni Hubert, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i niedowidzi. Dzięki pracy taty, babci i ciągłej rehabilitacji chłopiec funkcjonuje jak jego zdrowi koledzy: gra w piłkę, prowadzi videobloga i pisze piosenki. Hubert jest szczęśliwy, ale marzy o własnym pokoju. Rodziny nie stać na przebudowę domu. Nowy budynek da im lepsze perspektywy, a Hubertowi pozwoli na rozwój jego pasji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835494.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d21ce562d873a87ec6e22f33ca33b42",["N"]],"52204202":["Reż.: Michael Preece.
Strażnicy zajmują się sprawą seryjnych kradzieży. Gdy podczas jednej z nich ginie bliski przyjaciel Walkera, śledztwo nabiera tempa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52204203":["Reż.: Michael Preece.
Strażnicy zajmują się sprawą seryjnych kradzieży. Gdy podczas jednej z nich ginie bliski przyjaciel Walkera, śledztwo nabiera tempa.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52204204":["Reż.: Michael Preece.
Chroniony świadek w sprawie związanej z obrotem nielegalnie zdobytymi pieniędzmi próbuje uciec swoim strażnikom. Walker wszczyna dochodzenie.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1932374.jpg","",[]],"52204205":["Detektywów prosi o pomoc właścicielka niewielkiego skateshopu. Ktoś rozpowszechnia plotkę, jakoby kobieta handlowała kradzionym towarem. Właścicielka wzięła duży kredyt na rozkręcenie biznesu, tymczasem klienci przestają przychodzić i wszystko wskazuje na to, że sklep niebawem upadnie. Właścicielka liczy na to, że detektywi dotrą do osoby, która chce jej zaszkodzić. Detektywi muszą spenetrować środowisko. Diablo szybko zyskuje sympatię młodych skate'ów, tymczasem Szef nie przypada im do gustu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52204206":["Na siłowni umiera młody mężczyzna. Jego kolega twierdzi, że przedawkował dopalacze. Na miejscu zjawia się karetka, policja i ojciec zmarłego, który przez przypadek dowiaduje się, że obecny tam Diablo jest detektywem. Diablo i Lily przyjmują jego zlecenie i obiecują dowiedzieć się, kto sprzedał jego synowi dopalacze. Kobieta uważa, że kolega powinien przepytać Ważkę, z którym udało mu się trochę zbliżyć podczas wspólnych treningów i któremu stara się pomagać przez wzgląd na dawne czasy. Detektyw jednak stanowczo odmawia. Chłopakowi z trudem udało się zerwać z niebezpiecznymi kumplami, więc nie chce go teraz narażać. Niebawem jednak dochodzi do zdarzeń, które stawiają przemianę chłopaka pod znakiem zapytania.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52204207":["Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835343.jpg","",[]],"52204208":["Roztrzęsiona kobieta twierdzi, że uciekła z domu mężczyzny, który ją pobił, zgwałcił i przywiązał do łóżka. Zuza oraz Zapała jadą do domu sprawcy. Mężczyzna jest agresywny. Sytuacja komplikuje się, gdy przychodzi jego dziewczyna. Kobieta jest w szoku po tym, czego się dowiedziała. Na komendzie zjawia się Wojtek, który planuje wrócić do pracy. Emilka jest smutna z powodu Krzyśka. Niedźwiedzki proponuje jej wspólne wyjście na miasto. Michał próbuje zaprosić Czarną na randkę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6e270079955ee93c48d9334289f27ee5",["N"]],"52204209":["Studentka Magda przygotowuje się do egzaminu. Jej sąsiad, Tomasz, który uczy ją angielskiego, skrycie się w niej podkochuje. Dziewczyna nie odwzajemnia jednak jego uczuć. Niebawem Magda poznaje Wojciecha, brata bliźniaka Tomasza. Zauroczona nim dziewczyna zaczyna go podrywać. Szczęśliwa para postanawia nie informować Tomasza o swoim uczuciu. Niebawem nauczyciel angielskiego zaczyna się dziwnie zachowywać. Przez drzwi mieszkania dziewczyna słyszy kłótnię braci, po której Wojtek przestaje się odzywać. Zaniepokojona Magda odkrywa zaskakującą prawdę.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/0fe82ab90e53e84b52fcc8dd8217b489",["N"]],"52204210":["Sąsiedzi Adela i Jerzy od lat toczą ze sobą wojnę na złośliwości i dowcipy. Przy okazji kolejnej utarczki kobieta zaczyna rozmawiać z przechodzącym właśnie innym sąsiadem, Kacprem. Ten próbuje z nią flirtować. Następnego dnia Adela znajduje pod drzwiami kwiaty, potem czekoladki. Jest pewna, że otrzymała je od Kacpra i postanawia zacieśnić ich relacje.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/cfe9816cb48b1b507e7d9ee8f1493396",["N"]],"52204211":["Jacek i Danuta, przewodnicząca osiedlowej rady mieszkańców, zawsze witają tych, którzy sprowadzają się w ich okolicę. Trafiają do Marleny. Kobieta twierdzi, że zamieszkała w domu ze swym mężem, lecz mężczyzny dotąd nikt nie widział. Sąsiedzi zaczynają snuć sensacyjne przypuszczenia. Domysły nasilają się, gdy w domu zjawia się nocą tajemniczy zamaskowany mężczyzna. Wkrótce mąż Marleny chwyta w swoim ogrodzie nieznajomego i siłą wciąga go do domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7d7a37a74d2233a8ae8da7a70ad0499b",["N"]],"52204212":["Państwa Nowaków niepokoi nowy lokator, który zamieszkał na ich piętrze. Przed jego drzwiami pojawiają się tajemnicze paczki, odwiedzają go często młodzi ludzie, którzy przeprowadzają z nim podejrzane transakcje. Nowakowie są przekonani, że mężczyzna handluje narkotykami, lecz nie mają na to dowodów. Postanawiają śledzić sąsiada. Ich córka Kinga jest oburzona niedorzecznym zachowaniem rodziców. Gdy ojciec widzi dziewczynę kupującą coś od sąsiada, sprawa osiąga punkt kulminacyjny.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899556.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/83818afe04ba8dedf823c14ea341ff40",["N"]],"52204213":["50-letnia Aniela zostaje zaczepiona przez Cygankę, która prosi ją o 10 zł w zamian za wróżbę. Aniela daje się namówić, kobieta jednak żąda od niej większej sumy pieniędzy, twierdząc, że widzi klątwę. Kobieta nie chce dać się zastraszyć, wręcza Cygance 10 zł i odchodzi. Jednak już po chwili podbiega do niej młody mężczyzna w kapeluszu i kradnie torebkę. Kiedy córka Anieli rozbija samochód, a brat cudem unika śmierci, kobieta postanawia odnaleźć Cygankę, która zniknęła zaraz po kradzieży torebki. Prosi o pomoc detektywów. Mają oni nadzieję udowodnić zmowę Cyganki ze złodziejem i przekonać klientkę, że nie ciąży nad nią żadna klątwa. Detektywi udają się do parku, gdzie szybko udaje im się namierzyć Cygankę. Kobieta siedzi na ławce i wróży młodej kobiecie. Nic podejrzanego się jednak nie dzieje, a dziewczyna płaci i odchodzi nie niepokojona przez nikogo. Tymczasem w domu pani Anieli dochodzi do kolejnego incydentu...","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928142.jpg","",[]],"52204214":["Natalia i Miłosz jadą do stajni, w której mężczyzna zgłosił pobicie. Poszkodowany został zaatakowany przez konia. Dżokej podejrzewa, że zwierzę jest faszerowane środkami dopingującymi. Wkrótce weterynarz stwierdza, że ktoś je otruł. Jeden z tropów prowadzi Bachledę i Mróz na tor wyścigów konnych. Na miejscu dochodzi do groźnego incydentu. Wychodzi na jaw, że w grę wchodzi zemsta.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1880536.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f3b86ffaad00e994e667abe79b0e4f3e",["N"]],"52204215":["Szymon Bałka odsiedział w więzieniu dwanaście lat za napad na jubilera. Po skończonym wyroku mężczyzna wychodzi na wolność. Okazuje się, że jego była żona zdążyła ułożyć sobie życie, a siostra nie ma dla niego miejsca. Dawny kumpel składa mu propozycję nie do odrzucenia. Przyjęcie jej oznacza jednak powrót do przestępczego życia. Anka i Janek szukają kryminalisty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1905569.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/1aba1f78137aea6bbfdcd0b4c7194fb4",["N"]],"52204216":["Reż.: Stephen Reynolds.
Policyjny detektyw John Shaw (Jonathan Good), który został ranny na służbie, powraca po przerwie do pracy i odkrywa, że kilku z jego zasłużonych kolegów jest uwikłanych w aferę korupcyjną. Przestępcy nie zawahają się przed niczym, by odzyskać mogące ich pogrążyć dowody, i nie dopuszczą do tego, by prawda na ich temat wyszła na jaw.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1838446.jpg","",[]],"52204217":["Reż.: Paul Weitz.
Szesnastoletni Darren Shan (Chris Massoglia) jest przeciętnym nastolatkiem. Uczy się nieźle, pasjonują go pająki, a większość wolnego czasu spędza w towarzystwie najlepszego kumpla, Steve'a (Josh Hutcherson). Pewnego dnia przyjaciele wybierają się na pokaz wędrownego cyrku osobliwości, który przyjechał do ich miasteczka. Wśród niesamowitych postaci występujących na scenie Steve rozpoznaje wampira, Lartena Crepsleya (John C. Reilly). Po przedstawieniu nastolatek rozmawia z nim i prosi, aby uczynił wampirem również jego. Larten zdecydowanie odmawia. Tymczasem Darren kradnie jego tresowaną tarantulę - Madam Octa. Wkrótce Steve zostaje ugryziony przez pająka, w wyniku czego grozi mu śmierć. Darren jest zmuszony wrócić do cyrkowców i prosić Crepsleya o pomoc. Ten zgadza się zaopatrzyć chłopaka w antidotum oraz zobowiązuje się chronić go przed polującą na niego wrogą frakcją wampirów. W zamian za to Darren musi stać się półwampirem i pracować jako asystent Crepsleya. Chcąc ratować przyjaciela, chłopak przystaje na ten układ. Film powstał w oparciu o 3 pierwsze spośród 12 części popularnej serii zwanej \"Sagą Darrena Shana\".","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1934426.jpg","",[]],"52204218":["Luksusowy akademik to sprawdzony pomysł na biznes w Nowym Jorku. W programie pojawi się kolejny bohater cyklu o mistrzach prędkości. Ekipa przyjrzy się bliżej gradowi, który w krótkim czasie potrafi spowodować ogromne szkody. Przedstawi też pięć wynalazków dla amatorów czarnego, aromatycznego napoju i przetestuje gadżety, które sprawiają, że picie kawy staje się jeszcze przyjemniejsze niż bez nich.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835523.jpg","",["N"]],"52204219":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52204220":["Prow.: Michał Stela, Milena Sławińska, Michał Bebło.
Dziennikarze pojawiają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Pokonują absurdy, pomagają pokrzywdzonym przez los, wykorzystanym i bezbronnym. Bezlitośnie wytykają błędy bezdusznych urzędników. W wielu przypadkach dziennikarze znacznie przyczynili się do poprawy bytu poszkodowanych. Program prowadzą Milena Sławińska, Michał Stela i Michał Bebło.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907806.jpg","",[]],"52204221":["Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835465.jpg","",[]],"52204222":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52204223":["Maciej Jaraszek stracił rękę w wypadku motocyklowym. Początkowo wszystko straciło dla niego sens, jednak po pewnym czasie poznał kobietę swojego życia. Ten impuls sprawił, że Maciek postanowił realizować marzenia. Rozpoczął pracę jako fizjoterapeuta w łódzkiej klinice rehabilitacji oraz odkrył nową pasję - triatlon. Bohaterką odcinka będzie także Sylwia Gajewska, cierpiąca na artrogrypozę. W roku 2014 założyła ona pierwszą w Polsce agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/f9f170fce2bc217e4a4b9c33fad23f07",["N"]],"52204224":["Odcinek poświęcony Małgorzacie Tokarskiej, założycielce licencjonowanego, internetowego biura podróży dla osób starszych i z niepełnosprawnością. Bohaterka sama urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, przeszła dużo operacji ortopedycznych i porusza się o kuli. Nie przeszkadza jej to jednak w zwiedzaniu świata i rozwijaniu pasji do podróżowania. Do tej pory Małgorzata zobaczyła już ponad 30. krajów, m.in. Indie, Meksyk, Australię oraz Tajlandię. Autorzy programu towarzyszą jej podczas wycieczki do Florencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d98dcdeac725c0eba3bf10320a904f5",["N"]],"52204225":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52204226":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52204227":["Reż.: Bruce Seth Green.
Była dziewczyna MacGyvera odkrywa kradzież uranu w nuklearnej bazie. Prosi swojego dawnego ukochanego o pomoc w odszukaniu sprawcy. Tym samym ściąga na siebie i agenta fundacji Phoenix śmiertelne niebezpieczeństwo.","","",[]],"52204228":["Reż.: Cliff Bole.
Czterech agentów zostaje zdradzonych przez działającego w organizacji szpiega. MacGyver musi wykryć kim jest zdrajca, nim sam stanie się celem zabójców.","","",[]],"52204229":["Zapała opiekuje się Emilką, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Na posterunku odczuwalne są braki kadrowe. Trzeba przyjąć nowych adeptów. Zieliński po raz pierwszy szkoli nową osobę. Ku zdumieniu policjanta jest to ktoś, kogo poznał już wcześniej. Nowy stróż prawa okaże się barwnym kompanem na służbie. Tymczasem do szpitala na Traugutta trafia podduszona nastolatka. Ktoś znalazł ją przywiązaną do drzewa na jednej z działek. Podejrzenie pada na chłopaka, z którym poszkodowana niedawno zerwała. Kolejne zgłoszenie dotyczy pobicia. Starsza pani zeznaje, że wnuk jest wobec niej agresywny. Sprawa komplikuje się w momencie, gdy poszkodowana zaczyna oskarżać o pobicie swoją sąsiadkę, a także stróżów prawa.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9cea31a08b5e85269f73a1c2d181124b",["N"]],"52204230":["Do Septagonu zgłasza się kobieta zaniepokojona o swoją 22-letnią córkę, która zniknęła z jej życia. Dziewczyna przestała też chodzić na uczelnię i kontaktować się ze znajomymi. W trakcie śledztwa okazuje się, że poszukiwana mieszka w okazałej willi u boku starszego od niej, zamożnego mężczyzny. Jednak matka dziewczyny nie wierzy, że jej córka jest szczęśliwa. Detektywi Septagonu zajmują się też zleceniem studenta informatyki, który próbuje wyjaśnić, skąd na jego rachunku wzięło się 200 tysięcy złotych. Chłopak nie potrafi tego udowodnić, ale wydaje mu się także, że jest śledzony. Dochodzenie potwierdza, że student rzeczywiście ma \"obstawę\", a źródło przelewu i tajemnica z nim związana okażą się dużym zaskoczeniem dla wszystkich.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/f37c342bfc61534ff84d50740f226846",["N"]],"52204231":["Do Septagonu zwraca się po pomoc kobieta zaniepokojona o 22-letnią córkę. Dziewczyna nie odwiedza jej od 3 miesięcy. Poszukiwana mieszka w okazałej willi u boku starszego od niej, zamożnego mężczyzny. Jednak mimo kolejnych ustaleń detektywów, matka nie wierzy, że jej córka jest teraz szczęśliwa. Detektywi zajmują się też zleceniem studenta informatyki, który próbuje wyjaśnić, skąd na jego rachunku wzięło się nagle 200 tysięcy złotych. Chłopak nie potrafi tego udowodnić, ale wydaje mu się także, że jest śledzony.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a470eb398c016dbec788a4363614ebcd",["N"]],"52204232":["KiT Show
Tadzio instaluje u siebie lokalną telewizję kablową. W głowie Karola natychmiast rodzi się genialny pomysł. Ponieważ nie udało im się zostać gwiazdami telewizji ogólnokrajowych - zostaną prezenterami telewizji lokalnej. Proponują właścicielowi kablówki własny talk-show na żywo, którego pierwszymi gośćmi będą Robert Korzeniowski i Andrzej Grabowski.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/e651652bc1834612587328194e225b16",[]],"52204233":["Pokerowa zagrywka
Dyrektor Marszałek musi odzyskać przegrane w pokera 15 tysięcy złotych. Ponieważ usiłuje odzwyczaić się od hazardu, prosi Karola, by zastąpił go podczas rozgrywki. Jeżeli Krawczyk wygra więcej niż 15 tysięcy, nadwyżka będzie należeć do niego. Norek usiłuje odwieść przyjaciela od tego pomysłu, ponieważ Karol nie ma pojęcia, na czym polega gra w pokera. Karol nie chce go słuchać, przystępuje do gry i sprawia wszystkim sporą niespodziankę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7bda8645dbb6699fb451cdce587a9cb1",[]],"52204234":["
Kiedy przekroczy się trzydziestkę konieczność ponownego zamieszkania u rodziców oraz przyznania się do życiowej i zawodowej porażki to ostatnia rzecz, jakiej można sobie życzyć. Karine i Patrick pogrążeni są w długach po upadku założonej przez nich restauracji. Para musi ponownie przeprowadzić się do rodziców kobiety. Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z dorosłymi dziećmi także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się urokami emerytury, znów borykają się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Kariny źle znosi obcowanie z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem, ale też strasznym flejtuchem. Mężczyzna nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz bogatym szwagrem.","","",[]],"52204235":["Gospodyni programu Patti Stanger to swatka z bogatym doświadczeniem a także założycielka i szefowa ekskluzywnego Klubu Milionerów, w którym mężczyźni sukcesu poznają swoje przyszłe żony. Patti może pochwalić się tym, że do grona jej klientów należą najwięksi bogacze, poszukujący - zapisanych w jej bazie danych - kobiet, które wyróżniają się szczególną urodą, inteligencją i klasą.","","",[]],"52204236":["W Los Angeles Patti szuka drugiej połówki dla potentata internetowego oraz właściciela dużej firmy.","","",[]],"52204237":["Reż.: Richard Lang.
Uliczny gang mści się na niepełnosprawnym farmaceucie.","","",[]],"52204238":["Reż.: Christian I. Nyby II.
Po serii potwornych morderstw rytualnych Jake tropi mordercę, rywalizując z nieustępliwym dziennikarzem w postępach dochodzenia.","","",[]],"52204239":["Salon masażu
Karol postanawia otworzyć salon masażu. Danusia i Alina chcą zorganizować konkurencyjną placówkę w kuchni Krawczyków. Nagle zjawia się tam Pamela Marszałek i prosi o dokonanie zabiegu.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/09b61c379d7db6eb12de575a598d7a20",[]],"52204240":["Mur, czyli zemsta
Alina podejmuje dorywczą pracę w przedsiębiorstwie budowlanym. Zamiast wynagrodzenia woli, aby firma wymurowała jej w kuchni blat. Karolowi nie podoba się pomysł żony. Bardziej satysfakcjonowałyby go pieniądze. Jednak Alina już podjęła decyzję. Gdy do ich domu przychodzi fachowiec, Krawczyk zaczyna się z nim kłócić. W końcu go obraża. Po pewnym czasie kolegę odwiedza Tadzio. Jest mocno zdziwiony, gdy znajduje go zamurowanego w sypialni.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/6df54484ee2f09a22ff3a8b46c44f328",[]],"52204241":["W programie kilka fitnessowych porad: jaki wpływ na naszą wydolność ma muzyka, oraz co powinno się pić po i podczas treningu. W odcinku także mały sklep w Dallas, w którym można kupić figurki z niemal wszystkich kultowych filmów i komiksów. Okazuje się, że jest wielu, którzy potrafią za takie zabawki zapłacić naprawdę dużo. Reporterzy sprawdzą również, jak powstają prawdziwe chińskie woki oraz opowiedzą o sztuce pancake art, która zdobywa coraz większą popularność.","","",["N"]],"52204242":["Reż.: Matt Earl Beesley.
Eric Delko idzie do banku. W tym czasie na placówkę napadają trzej zamaskowani bandyci. Kradną pieniądze i zabijają kilka osób. Wyrzucają jednak gotówkę, żądając znacznie większego okupu za kierownika banku, którego udało im się porwać. Policji udaje się zatrzymać jednego z napastników. Przestępca uparcie powtarza, że to jeszcze nie koniec ich akcji. Wkrótce potem kilku młodych ludzi zakrada się do laboratorium kryminalistycznego, by wykraść dowody poprzednich przestępstw. Wówczas następuje przełom w śledztwie. Trop prowadzi na teren miejscowego uniwersytetu, gdzie spotykają się pasjonaci pewnej gry wideo.","","",["N"]],"52204243":["Reż.: Scott Lautanen.
Zamordowano wpływowego handlarza narkotykami, Jaya Fishera. Podejrzany, drobny diler Johnny Nixon, przyznaje, że słyszał, jak Fisher rozmawiał z kimś o podziale terytorium wpływów. Potem rozległy się strzały. Twierdzi też, że Eric Delko kupował u niego marihuanę. Stetler z wydziału wewnętrznego chce wykorzystać tę informację, by zemścić się na Cainie, któremu zazdrości awansu. Analizując okruch szkła zabezpieczony na miejscu zbrodni, Ryan Wolfe ustala model samochodu domniemanego sprawcy oraz nazwisko właściciela tego auta. Prowadząc badania Calleigh odkrywa, że do Fishera strzelało dwóch napastników. Wkrótce agenci wpadają na trop łowcy nagród, który przyjechał do Miami z Los Angeles.","","",["N"]],"52204244":["Na komendzie zjawia się Latoszek. Ma niecodzienną prośbę do Sawickiego. Chodzi o ważną policyjną umiejętność, którą chciałby posiąść. Tymczasem kierowca auta do nauki jazdy za ostro wszedł w zakręt i zginął na miejscu. Na trasie brakuje śladów hamowania. Policja podejrzewa samobójstwo albo zasłabnięcie. Bolo ogląda auto, zaś Wach i Sawicki rozmawiają z bliskimi ofiary. Jego żona wyklucza samobójstwo. Nie wierzy też, że mąż mógłby zasnąć za kierownicą. Gdy wyjeżdżał z domu był zdrowy, wypoczęty i w dobrym nastroju. Kowalski odkrywa fakt, który całkowicie znosi poprzednie hipotezy. Kryminalni rozpoczynają śledztwo od wywiadu w ośrodku egzaminacyjnym, w którym pracowała ofiara. Tam dowiadują się, że auto, którym jechał instruktor, było pożyczone. Jego kolejny właściciel również został zamordowany. Sawicki ma pomysł na uratowanie Moniki dzięki pomocy osoby z innego wydziału.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/8d422f3f1b1d8f83dcd5d2fa4fa1e6d3",["N"]],"52204245":["Reż.: Hervé Bodilis.","","",[]],"52204246":["Reporterzy opowiedzą o największym pitbullu świata, dwuletnim Hulku, który ma swoją stronę na Facebooku, kontrakt na książkę i program w telewizji. W programie także Alex Atala, który jest właścicielem baru i dwóch luksusowych lokali. D.O.M. jest jego wizytówką i zalicza się do dziesięciu najlepszych restauracji na świecie, a jego znakiem rozpoznawczym są dania przyrządzane z tego, co znajdzie w dżungli. Widzowie dowiedzą się także, jak rozwijać swój umysł oraz z jaką siłą może spadać grad.","","",["N"]],"52204247":["Seria skeczy z udziałem popularnego brytyjskiego komika. Benny Hill wciela się w różne komediowe role, przebierając się przy tym i zmieniając fryzury. Na ogół jego bohater adoruje piękne kobiety, zapominając przy tym o dobrych manierach. Często towarzyszy mu Little Jackie, czyli Łysy Dziadek, grany przez Jackiego Wrighta. Benny Hill (Alfred Hawthorn Hill) zanim został telewizyjną gwiazdą był m.in. mleczarzem i kierowcą. Dopiero po drugiej wojnie światowej zaczął występować. Jego karierę rozpoczął udział w programie \"Hi There\" w 1949 r. Widzowie docenili jego talent i w 1954 r. wybrali go największą osobowością telewizyjną. Autorski program komika był nadawany w blisko stu krajach świata.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1904397.jpg","",["N"]],"52204248":["Prow.: Marcin Kotyński.
Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835438.jpg","",[]],"52204249":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52204250":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę do studia zapraszani są dziennikarze i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas prowadzący, których kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886237.jpg","",[]],"52204251":["Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835395.jpg","",[]],"52204096":["Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży. W drodze do domu spotyka Wikę. Prosi koleżankę o dyskrecję. Inga dostaje reprymendę od Iwony. Pani prezes jest przekonana, że pracownica ma romans z Żółkowskim. Dorota zaprasza dziewczyny na kolację. Inga i Dagmar dostają wezwanie do sądu w sprawie Żółkowskiego. Anka znów idzie do szpitala, w którym pracuje Weronika. Stefa razem z Grzesiem odwiedza Zuzę w pracy. Kobiety spotykają Marka i Adę. Mężczyzna domyśla się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem. Proponuje jej wspólne wychowanie syna. Podczas kolacji Wika ujawnia sekret Patrycji. Zuza martwi się o życie przyjaciółki. Razem z Ingą i Anką zastanawiają się, jak jej pomóc. Postanawiają jechać do kancelarii Wiktora i powiedzieć mu o chorobie jego ukochanej. Przed drzwiami wpadają na Patrycję, która zabrania im rozmawiać o tym z mężem. Jasiek podczas gry w squasha mówi Pawłowi i Wice, że zamknął rozdział z Zuzą.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8b9403277857d4b6c39f2e86a953b3d9",["N"]],"52204097":["Marlena jest mało atrakcyjną dziewczyną przy tuszy. Jej siostra Arletta jest za to typową miss szkoły. Arletta często dokucza siostrze, wyzywając ją i mówiąc, że nigdy nie znajdzie chłopaka. Matka obu dziewczyn również znęca się nad Marleną. Dziewczyna dostaje w szkole ataku złości, demoluje klasę i bije dwie koleżanki. Psycholog Kasia ma na nią zbawienny wpływ. Marlena zaczyna dbać o siebie i poznaje wymarzonego chłopaka. Wkrótce okazuje się, że założył się on z kolegami, że sfotografuje Marlenę w bieliźnie. Zdjęcia trafiają do internetu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907799.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/82b78fece6c5fd766d7c60686f47b59d",[]],"52204098":["Mężczyzna w kapeluszu
Halina, załamana kompletnym lenistwem Ferdka, postanawia wyrzucić fotel, na którym z upodobaniem przesiaduje on całe dnie przed telewizorem. Kiepski jest oburzony i kategorycznie żąda powrotu ulubionego mebla. Halina informuje go, że jest to niemożliwe, gdyż trafił na śmietnik i nie wiadomo co się z nim stało. Zdeterminowany Ferdek wyrusza na poszukiwania.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/a7ee36a47a5b36322988a7a895d736ec",["N"]],"52204099":["Melkę i Pawła zatrzymuje policja. Funkcjonariusze traktują go jak przestępcę. Tymczasem dziewczyna dostaje informację, że to robota Darka, który ma dla niej pewne zadanie. Michał znów traci kontrolę nad emocjami i doprowadza do kłótni z Kingą. Marysia nie może zrozumieć zachowania ukochanego. Beata i Cezary dostają ostrzeżenie z kancelarii komorniczej. Muszą zrobić wszystko, aby uwiarygodnić swoje papierowe małżeństwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/1bf176f8982837ba96d970c31f6ee79d",["N"]],"52204100":["Marianna jest przekonana, że Mikser jest gejem i postanawia pomóc mu odnaleźć swoją drugą połówkę. Wiktoria wciąż przeżywa rozstanie z Olkiem, więc Emilka wyciąga ją do miasta, żeby się zabawiła. Artur otrzymuje wyniki badań genetycznych, z których wynika, że Aleks jest jego przyrodnim bratem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce995789fafe024a649af666f7f57ec6",["N"]],"52204101":["Śmierć za prawdę
Zastrzelona zostaje dziennikarka śledcza. Morderstwo kobiety przypomina brutalną egzekucję. Okazuje się, że dużo osób mogło chcieć jej śmierci, m.in. przestępcy, o których kobieta pisała w swoich artykułach. Kluczem do rozwiązania zagadki ma okazać się autobiografia dziennikarki. Tymczasem Anetę i Stefana odwiedza Wiktoria. Dowiaduje się nawet, że Stefan nie jest biologicznym ojcem ich córki, Róży.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52204102":["Złamana przysięga
Zamordowano znanego eksperta od relacji damsko-męskich. Mężczyznę zasztyletował zamaskowany sprawca. W toku śledztwa podejrzana staje się właścicielka mieszkania, w którym zginęła ofiara. Była wojskowa cierpiała na zespół stresu pourazowego. Tymczasem dziewczyna Krystiana oskarżona została o znęcanie się nad dzieckiem w przedszkolu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52204103":["Do szpitala trafiają dwie piętnastolatki, związana z subkulturą gotów Daga Bielecka i Amanda Rokosz, słodka wielbicielka różu. Obie cierpią na zatrucie pokarmowe. Dziewczyny nie lubią się. Różnice między nimi pogłębiają się, gdy Dagę odwiedza nadopiekuńcza matka. Na dodatek kobieta prosi, by nie wpuszczać do nastolatki jej ojca. Okazuje się, że mężczyzna bardzo skrzywdził swoją córkę. Między pielęgniarkami Ewą i Anią wybucha konflikt. Nieuwaga jednej z nich prowadzi do tragedii. Daga kradnie leki, by popełnić samobójstwo.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/d8af23dfaa7138ce4124e88a4955e3d5",[]],"52204104":["Na oddział chirurgiczny trafia osiemnastolatka, która spadła z drabiny. Okazuje się, że poroniła. Dziewczyna usunęła ciążę, zażywając tabletki zamówione przez internet. Nastolatka mieszka ze starszą siostrą i jej mężem. Gdy mężczyzna odwiedza ją w szpitalu, na jaw wychodzi rodzinna tajemnica. Tego dnia pielęgniarka Danusia spóźnia się do pracy. Zdenerwowana Julita robi jej awanturę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/c2ec3f4d602a59b59809a6b42f1dbba4",[]],"52204105":["Zuza prosi Jaśka o spotkanie. Słysząc stanowczą odmowę, przyjeżdża do salonu samochodowego, w którym pracuje mężczyzna. Między byłymi partnerami wybucha kłótnia, która przeradza się w namiętność. Markiewicz dochodzi do wniosku, że są szanse, by odbudować ich związek. Patrycja, w obawie przed poronieniem, nie chce informować Wiktora o ciąży. Tymczasem Strzeleccy dowiadują się, że prokurator, z którym Paweł załatwił sprawę Julki, został zatrzymany za korupcję. Zdesperowany mężczyzna prosi o pomoc Wiktora. W kancelarii Jeleńskiego spotyka Wikę. Ela podejrzewa, że Patrycja spodziewa się dziecka. By sprawdzić swe przypuszczenia, wręcza synowej test ciążowy. Ta, chcąc zachować informację w tajemnicy, fałszuje wyniki badania. Kuba oznajmia Wice, że dla niej rozstał się z Agnieszką. Inga natomiast decyduje się zeznawać na korzyść Żółkowskiego. Mężczyzna w dowód wdzięczności wręcza jej kwiaty i zaprasza na koleżeńską kolację.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/b26cb08d4ef9c926c885dd004e13f0c5",["N"]],"52204106":["Patrycja budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor ma pretensje, że żona nie powiedziała mu o ciąży. Wkrótce Patrycja informuje męża o swojej chorobie. Dorota po długich poszukiwaniach pracy zostaje doradcą klienta w sklepie spożywczym. Łukasz spotyka ją pod klubikiem. Domyśla się, że została bez pieniędzy. Żółkowski przeprasza Ingę za pocałunek. Kobieta jedzie z nim na konferencję. Spotykają tam znajomego mężczyzny, dyrektora innego banku, oraz jego asystentkę. Następnego dnia okazuje się, że Żółkowski zatruł się parówkami. Inga skarży się Żółkowskiemu. Szef postanawia przenieść ją do innego działu. Tymczasem Dagmar dzwoni do Zuzy, informując, że jest ona pilnie potrzebna w banku. Markiewicz jedzie tam samochodem z Grzesiem. Ponieważ nie ma gdzie zaparkować, zostawia auto na ulicy, a w nim śpiącego syna. W biurowcu dochodzi do awarii windy. Kiedy Markiewicz w końcu wychodzi z budynku, okazuje się, że jej samochód z dzieckiem zniknął.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/7c8c7225b11693c1a76f87be0d88bf13",["N"]],"52204107":["Maciek jest na spacerze z córką. Zwiedzają stare zabudowania. Nagle widzą bójkę. Maciek pomaga znacznie mniejszemu z dwóch walczących. Zjawia się Ślepy - mężczyzna z półświatka, który tłumaczy mu, że był świadkiem sparingu, a znokautował jednego z najlepszych wojowników. Przestępca proponuje Maćkowi duże pieniądze za udział w walce. Asia podczas zagranicznego wyjazdu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka. Niestety, w ranę pooperacyjną wdaje się zakażenie. Stan kobiety szybko się pogarsza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1c4f666ce4b40ea29183179e713278c",["N"]],"52204108":["Z zagranicy dzwoni Paulina. Okazuje się, że Norbert zniknął. Bartek i Emilka nie wiedzą, co się stało. Wychodzi na jaw, że chłopak został deportowany do kraju. Michał spotyka się z wymagającym klientem. Odreagowuje stres na Marysi, doprowadzając do kolejnej kłótni. Aśka dostaje anonim. Jest przerażona, bo wszystko wskazuje na to, że Bogumił znalazł sposób, by wydostać się na wolność.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/fd6430dac3bf7f355f3a9f3a1553118e",["N"]],"52204109":["Do Wadlewa przyjeżdża telewizja, by nagrać debatę wyborczą między Emilką i Olkiem. Spotkanie kończy się rozróbą pomiędzy przeciwnymi obozami. Stan Sabiny ulega ponownemu pogorszeniu. Opinia lekarzy jest jednoznaczna - śmierć mózgu. Marianna umówiła Miksera na gejowską randkę. Do Barbariana przychodzi uroczy Miłosz, by spotkać się z Mikserem.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/5f2b1bb7a68754f591bc5bb07b30c327",["N"]],"52204110":["Natalia codziennie jeździ do szpitala, by dowiedzieć się o stan zdrowia Mateusza. Gdy mężczyzna odzyskuje przytomność, nie jest zadowolony, że uratowano mu życie. W hotelu meldują się siostry Jabłońskie, które przyjechały świętować 17. urodziny młodszej z nich, Agnieszki. Joanna, która od śmierci rodziców zajmuje się wychowywaniem cierpiącej na astmę siostry, nie zauważyła, że dziewczyna staje się powoli kobietą i cały czas traktuje ją jak dziecko. Kiedy więc Joanna widzi Artura w uścisku z Agnieszką, oskarża go o próbę gwałtu. Dopiero interwencja Iwony skłania nastolatkę do wyjawienia prawdy. Okazuje się, że Agnieszka zwabiła Artura do pokoju i próbowała go uwieść na złość siostrze...","","https://ipla.tv/resolve-media/1/cc1c14133d2beba21ea0891be4adbb52",["N"]],"52204111":["Reż.: Grzegorz Kuczeriszka.
Częste wizyty Natalii u Mateusza irytują Artura. Tymczasem szpitalu zjawia się Gośka, zawiadomiona o wypadku kolegi przez jego byłego wspólnika. Próbuje przejąć opiekę nad Mateuszem, ale on nie chce jej wsparcia. Igor wozi po mieście Aldonę, pośredniczkę inwestycyjną. Kobieta proponuje mu rozszerzenie zakresu usług. Kaśka i Paweł zdobywają się na otwartą rozmowę o swoich uczuciach.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9f26961cf1f59fa2478d31142466be3f",["N"]],"52204112":["Maria organizuje przyjęcie zaręczynowe, na które zaprasza wszystkie przyjaciółki. Anka po raz kolejny chce spotkać się z Weroniką. Na przeszkodzie staje nagła wizyta rodziny dr Matuśkiewicz. Inga poznaje szefową w nowym dziale. Mimo mnóstwa pracy cieszy się, że już nie widuje Żółkowskiego. Ciągle jednak wpada na byłego przełożonego, który w końcu wyznaje, że się w niej zakochał. Dorota nadal ukrywa przed wszystkimi swoją trudną sytuację finansową. Patrycja za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora z powrotem do domu. Mężczyzna tymczasem nie pojawia się na rozprawie adopcyjnej. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej i Robert i obaj oznajmiają, że kochają Gruszewską. Julka w pracy wdaje się w sprzeczkę z Kają i w efekcie zostaje wyrzucona. Kuba wciąż odracza rozwód z Agnieszką. Wika jest zdenerwowana ciągłym przekładaniem sprawy. Tymczasem Adam kupuje dwa bilety do Barcelony - dla siebie i Kai. Oświadcza Wice, że chce rozwodu. Na przyjęciu zaręczynowym Marii Anka się upija. Dręczy ją nieobecność Pawła.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1935880.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/8847239274899c19ba0265c0a9fa69ca",["N"]],"52204113":["Reż.: David Koepp.
Nowy Jork. Wilee (Joseph Gordon-Levitt) pracuje jako zawodowy kurier. Chłopak porusza się po mieście na rowerze bez zamontowanych przerzutek i hamulców. Żeby dostarczyć paczkę pod wskazany adres, wciąż zmaga się z czasem i ulicznymi korkami. Pewnego dnia ma przekazać klientowi tajemniczą kopertę. W ten sposób zostaje uwikłany w niebezpieczną intrygę, gdyż zawartością przesyłki jest zainteresowany skorumpowany stróż prawa Bobby Monday (Michael Shannon). Nieuczciwy funkcjonariusz rusza tropem kuriera, któremu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Zawodowiec robi jednak wszystko, aby dowieźć kopertę w umówione miejsce. Widowiskowa i trzymająca w napięciu produkcja. Postać głównego bohatera wykreował Joseph Gordon-Levitt, nominowany do dwóch Złotych Globów za kreacje aktorskie w filmach \"Pół na pół\" i \"500 dni miłości\".","","",["N"]],"52204114":["Reż.: Borys Lankosz.
Warszawa, lata 50. XX wieku. Nieśmiała romantyczka, Sabina Jankowska (Agata Buzek), pochodzi z inteligenckiej rodziny. Pracuje w dziale poezji redakcji jednego ze stołecznych wydawnictw. Mieszka z matką Ireną (Krystyna Janda) oraz ekscentryczną babką (Anna Polony) i choć skończyła trzydzieści lat, wciąż pozostaje samotna. Zaniepokojona matka postanawia znaleźć Sabinie męża. W mieszkaniu Jankowskich w przedwojennej kamienicy zaczynają więc pojawiać się kolejni adoratorzy ubiegający się o rękę dziewczyny. Ta jednak pozostaje nieczuła na ich starania. Pewnego wieczoru na wracającą do domu młodą kobietę napada grupa bandytów. W ostatniej chwili z opresji ratuje Sabinę przystojny nieznajomy. Jankowska nie potrafi oprzeć się uroczemu Bronisławowi (Marcin Dorociński) i szybko obdarza go głębszym uczuciem. Wkrótce jednak okazuje się, że intencje jej tajemniczego kochanka nie są szczere... Pełnometrażowy debiut Borysa Lankosza. Autorem scenariusza jest Andrzej Bart. To udane połączenie komediodramatu, kina noir, thrillera czy nawet groteski zdobyło najważniejsze wyróżnienia w polskiej kinematografii, w tym 11 nagród na FPFF w Gdyni.","","",["AD"]],"52204115":["Luiza Gaweł ma 26 lat i rok temu poślubiła Jacka. Pierwsza żona mężczyzny odeszła z kochankiem. Luiza okazała się lekiem na jego złamane serce i od kilku miesięcy para stara się o dziecko. Jednak od jakiegoś czasu Jacek dziwnie się zachowuje - odsunął się od niej i nie ma między nimi bliskości. Luiza jest przekonana, że jej mąż ją zdradza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1917485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/993c5181a638f72a415dbc75a08d4252",["N"]],"52204116":["Wczasy wewnętrzne
Posterunkowy musi wykorzystać zaległy urlop. Niestety, dotkliwy brak pieniędzy nie pozwala mu na wyjazd nawet do Zegrza. W końcu policjant postanawia, że spędzi ten urlop na biwaku... w ogródku Kwiatkowskich. Odrobinę jego plany utrudnia fakt, że jest akurat listopad. Wkrótce okazuje się, że pomysł ten jest wyjątkowo kłopotliwy, zarówno dla rodziny Kwiatkowskich, jak i dla samego wczasowicza.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7831",[]],"52204117":["Złamana przysięga
Zamordowano znanego eksperta od relacji damsko-męskich. Mężczyznę zasztyletował zamaskowany sprawca. W toku śledztwa podejrzana staje się właścicielka mieszkania, w którym zginęła ofiara. Była wojskowa cierpiała na zespół stresu pourazowego. Tymczasem dziewczyna Krystiana oskarżona została o znęcanie się nad dzieckiem w przedszkolu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1899551.jpg","",["N"]],"52204118":["Maciek jest na spacerze z córką. Zwiedzają stare zabudowania. Nagle widzą bójkę. Maciek pomaga znacznie mniejszemu z dwóch walczących. Zjawia się Ślepy - mężczyzna z półświatka, który tłumaczy mu, że był świadkiem sparingu, a znokautował jednego z najlepszych wojowników. Przestępca proponuje Maćkowi duże pieniądze za udział w walce. Asia podczas zagranicznego wyjazdu poddaje się operacji zmniejszenia żołądka. Niestety, w ranę pooperacyjną wdaje się zakażenie. Stan kobiety szybko się pogarsza.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933197.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/d1c4f666ce4b40ea29183179e713278c",["N"]],"52204119":["Robak
Ferdek przy zakupie sześciopaku piwa dostaje prezent w postaci małego lasera. Elektroniczny gadżet bardzo go bawi i inspiruje go do różnych psikusów. Pojawiający się znikąd i znikający czerwony punkcik bardzo niepokoi Arnolda. Sąsiad zaczyna on rozgłaszać informację o istnieniu egzotycznego, jadowitego i nieznanego dotąd nauce robaka, który zagraża całemu społeczeństwu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1933195.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/ce8644872f94b703b066e8c6de3e83d5",["N"]],"52204120":["Do Wadlewa przybywa kolejny kawaler - historyk zafascynowany postacią Napoleona. Ku niezadowoleniu Śmiałka profesorem zainteresowała się Malwina. Radek i Jowita postanawiają wspólnie pomóc Kaśce w odzyskaniu ukochanej. Najpierw jednak chłopak chce się dowiedzieć, skąd Jowita wzięła pieniądze na spłatę długu. Mikser uświadamia Beacie, kim jest poznany przez nią na balu mężczyzna. Tego samego dnia w barze zjawia się dziennikarz, który skutecznie nakłania dziewczynę do zwierzeń.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/ecd8bbab67ec727d8476fd86df42ab61",["N"]],"52204121":["Program dla miłośników kina. W każdym odcinku widzowie zobaczą zapowiedzi najciekawszych premier, felietony filmowe, rozmowy z aktorami i reżyserami, a także najnowsze wiadomości ze świata filmu.","","",[]],"52203924":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52203925":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52203926":["Poranne pasmo muzyczne z energetycznymi przebojami, które pozytywnie pobudzą do działania. W programie zaprezentowane zostaną dynamiczne utwory w wykonaniu twórców z najwyższej muzycznej półki. Pojawią się także teledyski topowych wykonawców, najpopularniejsze utwory i odświeżająca dawka najlepszej muzyki.","","",[]],"52203927":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203928":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203929":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203930":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203931":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203932":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203933":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203934":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203935":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203936":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203937":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203938":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203939":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203940":["Program z utworami najlepszych wykonawców, gdzie nie mam miejsca na mało znane i niszowe kompozycje. Widzowie usłyszą wyłącznie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne hity polskich i zagranicznych muzycznych gwiazd.","","",[]],"52203941":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203942":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203943":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52203944":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52203945":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52203946":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52203947":["Wybór samych najlepszych polskich przebojów muzyki rozrywkowej.","","",[]],"52203656":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52203658":["Reż.: Krzysztof Kalisiak, Jacek Sut, Pedro Gorostiza.
Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.","","",[]],"52203660":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52203661":["Poranne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są najlepsze teledyski artystów cieszących się dużą popularnością.","","",[]],"52203662":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52203663":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52203664":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52203665":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52203666":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52203667":["Nietypowa sonda uliczna. Prowadzący zadają napotkanym osobom oryginalne, często wręcz abstrakcyjne pytania. Nieraz potrafią nimi swoich rozmówców mocno zaskoczyć.","","",[]],"52203668":["W każdym odcinku przesłuchiwana jest jedna z gwiazd show-biznesu. Twórcy programu zadają jej niewygodne pytania.","","",[]],"52203669":["Zestawienie najpopularniejszych utworów muzycznych i teledysków, które znajdują się na szczytach różnych list przebojów.","","",[]],"52203670":["Lista przebojów, której twórcami są polscy producenci muzyczni.","","",[]],"52203671":["Gospodarz programu Filip \"Rudy\" Rudanacja zaprasza do swojego garbusa znane i lubiane gwiazdy show-biznesu. Podczas wspólnej przejażdżki nie zawaha się zapytać swojego gościa o wszystko, na co ma ochotę i co chcieliby usłyszeć widzowie.","","",[]],"52203672":["Prowadzący sprawdzają, czego słuchają przypadkowo spotkani na ulicy ludzie. Pytają ich o ulubione piosenki oraz wykonawców.","","",[]],"52203674":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52203676":["Zestawienie tanecznych hitów, które idealnie sprawdzają się na imprezach. W czasie programu widzowie mogą wysyłać wiadomości SMS.","","",[]],"52203677":["Młodzi polscy iluzjoniści Kuba i Filip prezentują najbardziej nieprawdopodobne triki ludziom przypadkowo spotkanym na ulicy. Na twarzach zaskoczonych przechodniów często maluje się niedowierzanie, nierzadko strach. Widzowie zobaczą znikające dziury, wędrujące kapsle, przedziwne karty do gry i wiele innych szokujących sztuczek. W tym programie to, co wydaje się niemożliwe, jest prawdziwe.","","",[]],"52203678":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203679":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203680":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203681":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203682":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203683":["Dla tych, którzy twierdzą, że w telewizjach muzycznych i radiach pojawia się za mało polskiej muzyki, Eska TV proponuje program \"Polska noc\". To całonocne pasmo zarezerwowane jest dla krajowych wykonawców.","","",[]],"52203684":["Klipy z językiem migowym. Twórcy prezentują najsłynniejsze przeboje.","","",["JM"]],"52203685":["Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.","","",[]],"52203686":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203687":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52203688":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203689":["Specjalnie wyselekcjonowane piosenki na dobry początek dnia.","","",[]],"52203690":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203691":["Najlepsze teledyski muzyki disco i dance.","","",[]],"52203692":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203693":["Prow.: Maciej Smoliński, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala.
Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52203694":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52203695":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203696":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52203697":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203698":["Najlepsze hity disco polo. Gospodarz programu, Wojtek Grodzki ,wypytuje napotkanych widzów, czego słuchają.","","",[]],"52203699":["Najlepsze przeboje disco polo. Prowadzący, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, wypytują słuchaczy o ich propozycje muzyczne i robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.","","",[]],"52203700":["Notowanie największych hitów muzyki disco polo.","","",[]],"52203701":["Przegląd znanych i lubianych przebojów muzyki dance.","","",[]],"52203702":["Przebój na dziś. Twórcy stacji polecają widzom najlepsze kawałki, które umilą dzień.","","",[]],"52203703":["Gospodarze, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala, goszczą gwiazdy disco polo, prezentują muzyczne premiery, relacje z planów teledysków oraz wiele ciekawostek związanych ze światem muzyki tanecznej.","","",[]],"52203704":["Ostatnia dekada XX wieku to okres rozkwitu muzyki disco polo. Wówczas powstały największe hity tej muzyki. W programie zostaną przypomniane największe z nich.","","",[]],"52203705":["Zbiór najlepszych teledysków muzyki dance.","","",[]],"52203706":["Prow.: Etna.
Program kulinarny prowadzony przez Joannę Kaczanowską, czyli słynną Etnę. Prowadząca zaprasza do studia znanych artystów związanych z muzyką taneczną, z którymi przygotowuje smakowite, regionalne potrawy. Oprócz gotowania i rozmowy nie zabraknie także dobrej muzyki.","","",[]],"52203707":["Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.","","",[]],"52203708":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52203709":["Nikola wyprowadza się od Pawła. Albert martwi się, gdyż pracownik dyskoteki nie przychodzi do pracy. Max znów próbuje zaprosić Darię na randkę. Taksówkarz Janusz odbiera pijane kobiety z klubu. Jedna z nich, Melania jest szczególnie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną.","","",[]],"52203710":["Paweł znika z pracy i wyjeżdża z miasta. Albert przyjeżdża do Julinka, by pomóc swojemu pracownikowi. Próbuje nakłonić Pawła do powrotu do Warszawy. Mężczyzna zaczyna wierzyć w siebie i postanawia ponownie powalczyć o serce Nikoli. Jeden z klientów klubu, Jacek, próbuje poderwać pewną Irminę, która wpadła mu w oko. Koleżanka dziewczyny odkrywa, że zna chłopaka z dyskoteki.","","",[]],"52203711":["Zbiór piosenek disco polo. Twórcy zaprezentują największe przeboje.","","",[]],"52203629":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52203630":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52203631":["Program ,,Granie na śniadanie\" dostarczy wszystkim widzom niezbędnej porannej dawki energetycznych kawałków disco, z którymi z pewnością każdy dzień będzie bardziej pozytywny.","","",[]],"52203632":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52203633":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203634":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"52203635":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52203636":["Wokalista zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, pokaże widzom polską kulturę biesiadną. Artysta odwiedzi wiele zakątków Polski i opowie, czy różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej.","","",[]],"52203637":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52203638":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52203639":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52203640":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52203641":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52203642":["Zestawienie 10 najlepszych klipów wybranego artysty lub zespołu. Wydania specjalne koncentrują się na wybranych tematach, takich jak klipy na wakacje, czy najdroższe samochody.","","",[]],"52203643":["Autorzy programu ujawniają najmocniejsze i najsłabsze strony branży disco polo. Widzowie poznają najciekawsze i najwstydliwsze fakty dotyczące tego gatunku muzyki.","","",[]],"52203644":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52203645":["Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta \"Mykee\" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.","","",[]],"52203646":["Gorąca atmosfera i dobra zabawa w rytmie ulubionych przebojów. Widzowie zostaną porwani przez najlepsze przeboje muzyki R'n'B, dancehall, dance itp. W paśmie usłyszeć będzie można utwory z czołowych list przebojów. Idealna propozycja na taneczne spotkanie ze znajomymi.","","",[]],"52203647":["Program, który na bieżąco śledzi wydarzenia w branży disco polo.","","",[]],"52203648":["Nocą w bloku muzycznym ,,Music by night\" widzowie mogą liczyć na kolejną dawkę muzyki disco i dance.","","",[]],"52203649":["Jorrgus","","",[]],"52203650":["Zaproszeni do studia muzycy polecają swoją ulubioną piosenkę, którą wykonuje inny artysta. Muszą uzasadnić swój wybór.","","",[]],"52203651":["W programie ,,Disco Dance\" widzowie znajdą najlepszą polską i zagraniczna muzykę dance.","","",[]],"52203652":["Prow.: Marta Leleniewska, Marcin Kotyński.
Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. \"Perełka Disco Polo Life\" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.","","",[]],"52203653":["W bloku muzycznym The Best of Disco Polo, widzowie będą mogli usłyszeć ponadczasowe przeboje muzyki disco polo, które weszły już na listę tak zwanych klasyków gatunku.","","",[]],"52203654":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52203655":["
Kolejny sezon serialu ukazującego perypetie osób związanych z jednym z warszawskim klubów. Paweł (Jacek Mędrala), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak) i ich współpracownicy muszą stawić czoła kolejnym wyzwaniom dnia codziennego. Nawiązują nowe przyjaźnie, doświadczają miłości, a także zdrad i intryg. Poprzedni sezon serialu pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Przekonają się oni, jak potoczą się losy paczki przyjaciół, m.in. czy nowa inwestycja Pawła stanie się kolejną kultową imprezownią i czy w końcu zwiąże się on na stałe z Nikolą.","","",["N"]],"52204252":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52204253":["Twórcy programu prezentują największe hity stacji. Pozycja dla tych osób, które uwielbiają nocne imprezy.","","",[]],"52204254":["Wspólne śpiewanie największych hitów VOX Music TV","","",[]],"52204255":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52204256":["Widzowie VOX Music TV ruszają w pościg za Świętym Mikołajem. Jego złapanie zapewni szczęśliwcom wyjątkowe, muzyczne prezenty.","","",[]],"52204257":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52204258":["Prowadzący program prezentują najśmieszniejsze wydarzenia z Polski i świata, które miały miejsce w minionym tygodniu.","","",[]],"52204259":["Widzowie programu usłyszą największe przeboje stacji VOX Music TV.","","",[]],"52204260":["Najlepsza impreza w rytmie ulubionych hitów.","","",[]],"52204122":["Zarówno dla Radomki Radom, jak i MKS-u Kalisz to pierwszy mecz ligowy od ponad miesiąca. Kibice przekonają się, która z nich lepiej przepracowała przerwę w rozgrywkach. Faworytkami starcia są liczące się w rywalizacji o awans do fazy play-off kaliszanki.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835528.jpg","",[]],"52204123":["Siatkarze Resovii pierwszą rundę PlusLigi zakończyli z bilansem 5 zwycięstw i 8 porażek. To wynik dużo gorszy od przedsezonowych założeń. Ich celem pozostaje jednak awans do fazy play-off. By go zrealizować, muszą wygrywać takie mecze jak ten ze Ślepskiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204124":["Dwa poprzednie biegi pościgowe bieżącego sezonu niespodziewanie zakończyły się wygraną Tiril Eckhoff. Celem Norweżki jest udowodnienie, że jej sukcesy z Hochfilzen i Le Grand-Bornand nie wynikały tylko z chwilowej zwyżki formy. O triumf w Ruhpolding powalczą również m.in. Dorothea Wierer i Ingrid Landmark Tandrevold.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52204125":["Jan Hadrava i Wojciech Żaliński są wśród najskuteczniejszych graczy rozgrywek. To głównie od ich dyspozycji będzie zależała zdobycz punktowa Indykpolu w tym spotkaniu. Najgroźniejszą bronią Aluronu Zawiercie są zagrywki w wykonaniu Mateusza Malinowskiego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204126":["Kibice czekają zwłaszcza na pojedynek reprezentantów Polski, Wilfreda Leona i Bartosza Kurka. Obaj są ważnymi graczami swoich drużyn oraz zaliczają się do najskuteczniejszych zawodników Serie A1. Występ Kurka w tym spotkaniu stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż ostatnio narzekał on na ból pleców, który wyeliminował go z meczu z Itasem Trentino. Poprzedni bój Sir Safety Conadu Perugia z Vero Volley Monza 3:2 wygrali wicemistrzowie Włoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204127":["W swojej hali wygrywa mecz za meczem, większość z nich różnicą ponad 20 pkt. Jest też faworytem tego spotkania, choć czeka go trudny bój. BM Slam Stal jest w dobrej formie, a niedawno pokonała Polski Cukier Toruń.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1928140.jpg","",[]],"52204128":["Przed siatkarzami VERVY Warszawa ORLEN Paliwa spotkanie z MKS Ślepsk Malow Suwałki na terenie przeciwnika. Poprzedni mecz obu zespołów zakończył się wynikiem 3:1 dla warszawian. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego wygrali ostatnio z BKS Visła Bydgoszcz 3:0, dzięki czemu udało im się objąć pozycję lidera w tabeli PlusLigi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204129":["Kibice czekają zwłaszcza na pojedynek reprezentantów Polski, Wilfreda Leona i Bartosza Kurka. Obaj są ważnymi graczami swoich drużyn oraz zaliczają się do najskuteczniejszych zawodników Serie A1. Występ Kurka w tym spotkaniu stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż ostatnio narzekał on na ból pleców, który wyeliminował go z meczu z Itasem Trentino. Poprzedni bój Sir Safety Conadu Perugia z Vero Volley Monza 3:2 wygrali wicemistrzowie Włoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204130":["Walką wieczoru było starcie o pas wagi ciężkiej. Bronił go Philip de Fries. Karol Bedorf próbował odzyskać tytuł mistrzowski utracony podczas walki w KSW 37 z Fernando Rodriguesem Jr.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52204131":["Pierwsze starcie tych zespołów w obecnym sezonie Serie A 3:1 wygrali mistrzowie Włoch. Dziesięć punktów dla zwycięzców zdobył Mateusz Bieniek. Fani środkowego reprezentacji Polski liczą na to, że pojawi się on na boisku również w tym spotkaniu. Cucine Lube Civitanova jest jedyną niepokonaną ekipą we włoskiej ekstraklasie. Mało kto daje zespołowi Top Volley Cisterna, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, szanse na przerwanie fantastycznej passy rywali.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204132":["Program poświęcony rozgrywkom Eredivisie. Widzowie zobaczą w nim skróty meczów ostatniej kolejki, najładniejsze bramki i parady bramkarskie oraz wiele ciekawostek związanych z ligą holenderską.","","",[]],"52204133":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52204134":["Spotkanie, które wyłoni ostatniego uczestnika 1/8 finału rozgrywek. Piłkarze z księstwa w tym roku zdołali m.in. powstrzymać PSG, remisując z tą drużyną 3:3. Jeśli w starciu z grającym w czwartej lidze Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC będą na boisku odpowiednio skoncentrowani, nie powinni mieć problemów z wywalczeniem awansu do najlepszej szesnastki Pucharu Francji. Muszą pamiętać, że gospodarze tego meczu w trwającej edycji rozgrywek sprawili już jedną sensację, eliminując występujący w Ligue 1 zespół z Tuluzy.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204135":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"52204136":["Dla drużyny Starej Damy to pierwszy mecz w tej edycji Coppa Italia. Z kolei piłkarze z Udine mają już za sobą dwa spotkania. W trzeciej rundzie pokonali Südtirol 3:1, a w czwartej - Bolognę 4:0. Ligowe starcie Juventusu z Zebrami w tym sezonie zakończyło się wygraną turyńczyków 3:1. Wówczas dwa gole strzelił dla nich Cristiano Ronaldo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204137":["W programie podsumowanie ostatnich i zapowiedź kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie, ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich zawodników, m.in. Mateusza Ligockiego.","","",[]],"52204138":["Przypomnienie i analiza największych pojedynków bokserskich w historii tej dyscypliny sportu. Prezentowane są w nim m.in. pamiętne walki takich bokserów jak: Joe Louis, Muhammad Ali czy Mike Tyson. Najlepsze fragmenty walk są opatrzone współczesnym komentarzem, oceniającym tamte wydarzenia z perspektywy czasu.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52204139":["Wyniki styczniowych sparingów nie napawają optymizmem fanów PSV. Ich ulubiona drużyna przegrała bowiem 1:2 zarówno z Clubem Brugge, jak i AS Eupen. Trener Ernest Faber, który w grudniu zastąpił na stanowisku Marka van Bommela, zapewnia jednak, że zespół będzie dobrze przygotowany do drugiej części sezonu oraz pogoni za Ajaksem i AZ Alkmaar. Pierwszym krokiem na tej trudnej drodze ma być zwycięstwo nad walczącym o utrzymanie VVV-Venlo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204140":["Mistrzowie Holandii powinni zapomnieć już o tym, co wydarzyło się w grudniu, i skupić na powrocie do formy, którą imponowali we wcześniejszej fazie sezonu. W starciu ze Spartą nie interesuje ich żaden inny scenariusz niż zdobycie trzech punktów. Zrealizowanie tego celu nie będzie jednak łatwe. Ekipa z Rotterdamu zakończyła bowiem 2019 roku efektownym zwycięstwem nad AZ Alkmaar 3:0, udowadniając, że może wygrywać nawet z ligowymi tuzami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204141":["Puchar Świata w biatlonie po zawodach w Oberhofie przenosi się do Ruhpolding. W niemieckiej miejscowości odbywa się rywalizacja w biegach sprinterskich i biegach na dochodzenie kobiet oraz mężczyzn. Faworytkami do miejsc na podium są m.in. Tiril Eckhoff i zwyciężczyni biegu ze startu wspólnego z Oberhofu, Kaisa Mäkäräinen. Na dobre wyniki liczy lider PŚ Martin Fourcade, który może skorzystać na nieobecności Norwega Johannesa Thingnesa Bo i zwiększyć swoją przewagę w klasyfikacji generalnej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52204142":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52204150":["Mistrzowie Holandii powinni zapomnieć już o tym, co wydarzyło się w grudniu, i skupić na powrocie do formy, którą imponowali we wcześniejszej fazie sezonu. W starciu ze Spartą nie interesuje ich żaden inny scenariusz niż zdobycie trzech punktów. Zrealizowanie tego celu nie będzie jednak łatwe. Ekipa z Rotterdamu zakończyła bowiem 2019 roku efektownym zwycięstwem nad AZ Alkmaar 3:0, udowadniając, że może wygrywać nawet z ligowymi tuzami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204151":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204152":["Mistrzowie Holandii powinni zapomnieć już o tym, co wydarzyło się w grudniu, i skupić na powrocie do formy, którą imponowali we wcześniejszej fazie sezonu. W starciu ze Spartą nie interesuje ich żaden inny scenariusz niż zdobycie trzech punktów. Zrealizowanie tego celu nie będzie jednak łatwe. Ekipa z Rotterdamu zakończyła bowiem 2019 roku efektownym zwycięstwem nad AZ Alkmaar 3:0, udowadniając, że może wygrywać nawet z ligowymi tuzami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204153":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204154":["Wyniki styczniowych sparingów nie napawają optymizmem fanów PSV. Ich ulubiona drużyna przegrała bowiem 1:2 zarówno z Clubem Brugge, jak i AS Eupen. Trener Ernest Faber, który w grudniu zastąpił na stanowisku Marka van Bommela, zapewnia jednak, że zespół będzie dobrze przygotowany do drugiej części sezonu oraz pogoni za Ajaksem i AZ Alkmaar. Pierwszym krokiem na tej trudnej drodze ma być zwycięstwo nad walczącym o utrzymanie VVV-Venlo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204155":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204156":["Wyniki styczniowych sparingów nie napawają optymizmem fanów PSV. Ich ulubiona drużyna przegrała bowiem 1:2 zarówno z Clubem Brugge, jak i AS Eupen. Trener Ernest Faber, który w grudniu zastąpił na stanowisku Marka van Bommela, zapewnia jednak, że zespół będzie dobrze przygotowany do drugiej części sezonu oraz pogoni za Ajaksem i AZ Alkmaar. Pierwszym krokiem na tej trudnej drodze ma być zwycięstwo nad walczącym o utrzymanie VVV-Venlo.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204157":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204158":["Kibice czekają zwłaszcza na pojedynek reprezentantów Polski, Wilfreda Leona i Bartosza Kurka. Obaj są ważnymi graczami swoich drużyn oraz zaliczają się do najskuteczniejszych zawodników Serie A1. Występ Kurka w tym spotkaniu stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż ostatnio narzekał on na ból pleców, który wyeliminował go z meczu z Itasem Trentino. Poprzedni bój Sir Safety Conadu Perugia z Vero Volley Monza 3:2 wygrali wicemistrzowie Włoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204159":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204160":["Kibice czekają zwłaszcza na pojedynek reprezentantów Polski, Wilfreda Leona i Bartosza Kurka. Obaj są ważnymi graczami swoich drużyn oraz zaliczają się do najskuteczniejszych zawodników Serie A1. Występ Kurka w tym spotkaniu stoi jednak pod znakiem zapytania, gdyż ostatnio narzekał on na ból pleców, który wyeliminował go z meczu z Itasem Trentino. Poprzedni bój Sir Safety Conadu Perugia z Vero Volley Monza 3:2 wygrali wicemistrzowie Włoch.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",[]],"52204161":["Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.","","",[]],"52204162":["Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień można poznać wybitnych zawodników i ich osiągnięcia, zarówno w znanych jak i zupełnie nietypowych dyscyplinach. Kamery Trans World Sport docierają do każdego zakątka świata, w którym dzieje się coś godnego uwagi.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1886242.jpg","",[]],"52204163":["W rywalizacji czwórek mężczyzn dominują Niemcy. Bobsleiści z tego kraju stawali na najwyższych stopniach podium trzykrotnie w sezonie. Ich łupem nie padły tylko dwa konkursy w Lake Placid inaugurujące sezon. Przejazdy w Innsbrucku pokażą, czy Candy Bauer i jego koledzy w dalszym ciągu są w formie.","","",[]],"52204164":["W rywalizacji czwórek mężczyzn dominują Niemcy. Bobsleiści z tego kraju stawali na najwyższych stopniach podium trzykrotnie w sezonie. Ich łupem nie padły tylko dwa konkursy w Lake Placid inaugurujące sezon. Przejazdy w Innsbrucku pokażą, czy Candy Bauer i jego koledzy w dalszym ciągu są w formie.","","",[]],"52204165":["Wśród uczestników trzeciego biegu pościgowego bieżącego sezonu zabraknie Johannesa Thingnesa Boe. W obliczu nieobecności Norwega o wygranie rywalizacji w Ruhpolding może pokusić się m.in. Quentin Fillon Maillet, który traci do niego 34 punkty w klasyfikacji wspomnianej konkurencji.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52204166":["Prow.: Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski.
W programie poruszane są tematy związane z rozgrywkami PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet i Champions League. Znajdą się w nim także materiały poświęcone reprezentacji Polski kobiet oraz mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł mistrza świata. Fani siatkówki mogą liczyć na fachowe komentarze i analizy, a także wiele ciekawostek o jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w naszym kraju. Gospodarzami programu są Jerzy Mielewski i Krzysztof Wanio.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835480.jpg","",["JM"]],"52204167":["Dwa poprzednie biegi pościgowe bieżącego sezonu niespodziewanie zakończyły się wygraną Tiril Eckhoff. Celem Norweżki jest udowodnienie, że jej sukcesy z Hochfilzen i Le Grand-Bornand nie wynikały tylko z chwilowej zwyżki formy. O triumf w Ruhpolding powalczą również m.in. Dorothea Wierer i Ingrid Landmark Tandrevold.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1927445.jpg","",[]],"52204168":["Program poświęcony koszykarskiej ekstraklasie mężczyzn. Widzowie zobaczą w nim skróty spotkań ostatniej kolejki, analizy i zapowiedzi meczów oraz wywiady z zawodnikami i trenerami. Nie zabraknie też ciekawostek.","","",[]],"52204169":["Starcie piątej z ósmą drużyną w tabeli. Piłkarze Feyenoordu w ramach przygotowań do drugiej części sezonu rozegrali sparingi z zespołami z Bundesligi. Hoffenheim pokonali 3:2, a Borussii Dortmund ulegli 2:4. Do spotkania z sc Heerenveen podejdą pewni siebie, gdyż w Eredivisie są niepokonani od siedmiu gier.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1907795.jpg","",[]],"52204170":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52204143":["","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52204144":["5 marca 2016 roku Karol Bedorf po raz kolejny stanął w obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze ciężkiej.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52204145":["Najważniejsza walka gali w O2 Arenie. Dla Lucasa Browne'a będzie to trzydziesty pojedynek w zawodowej karierze. Do tej pory Australijczyk doznał tylko jednej porażki, a w swoim poprzednim starciu pokonał na punkty Kamila Sokołowskiego. David Allen wejdzie do ringu po raz dwudziesty trzeci. Jego bilans to szesnaście wygranych i cztery porażki. Dwukrotnie zaś walka z jego udziałem była nierozstrzygnięta. Zwycięzca potyczki Browne'a z Allenem prawdopodobnie zmierzy się z Davidem Price'em.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52204146":["Zwany szwajcarskim olbrzymem, doświadczony zawodnik Patrick Schmid (38 zwycięstw, 13 porażek) zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem (11 zwycięstw, 5 porażek) w warszawskiej Hali Torwar. 26-letni Polak po raz drugi broni tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej federacji Fight Exclusive Night. Jego rywal to aktualny mistrz Europy federacji ISKA, który kiedyś pokonał samego Errola Zimmermana.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",["N"]],"52204147":["W ostatnim pojedynku wieczoru spotkali się dwa mistrzowie - król wagi średniej, niepokonany w KSW Mamed Khalidov i najlepszy w kategorii półśredniej Tomasz Narkun. Różnica wagowa między tymi zawodnikami wynosiła prawie 10 kilogramów.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",["N"]],"52204148":["Dla Szymona Kołeckiego to dopiero czwarty pojedynek w MMA - trzy poprzednie wygrał. Podczas zawodów w Legionowie kibice zobaczą też starcia m.in. Rafała Haratyka z Łukaszem Bieńkowskim i Adama Niedźwiedzia z Pawłem Pawlakiem.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835452.jpg","",[]],"52204149":["22. walka w karierze Krzysztofa Zimnocha, do której doszło 22 października 2016 roku.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835486.jpg","",[]],"52204068":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52204069":["Humanoidy","","",[]],"52204070":["Nieprzyjazny świat","","",[]],"52204071":["Powstrzymać krowy/Ciekawski George i brakująca sztuka","","",[]],"52204072":["Wiosna, poszukiwanie Filipa
Maja słyszy opowieść o tym, jak Filip uratował małe chrząszcze z pożaru i sam przepadł bez śladu. Przejęta pszczółka razem z Guciem wyrusza na jego poszukiwania. Okazuje się, że Aleksander Wielki znalazł Filipa i zaopiekował się nim podczas zimy.","","",[]],"52204073":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52204074":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52204075":["Serce siostry
Z wizytą u Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem. Szwagier przez nieuwagę zalew kawą jej maszynopis. Czterdziestostronicowy dokument nadaje się tylko do przepisania. Anka, aby załagodzić sytuację, proponuje siostrze, że sama to zrobi. Ula jest wściekła na Jacka. Zanosi się na gigantyczną awanturę. Alutka, która właśnie wpada wizytą, nie rozumie, jak można tak źle traktować jej ulubionego sąsiada. Uważa, że Ula ma wobec niego jakiś podświadomy uraz. Proponuje jej terapię hipnozą. Ma ją przeprowadzić Kuba. Podczas zabiegu Ula wylewa wszystkie żale na Jacka. Najbardziej ją boli, że zabrał jej siostrę. Kuba próbuje za pomocą pstryknięcia palcami zmienić stosunek Uli do szwagra. Okazuje się, że pstryknięcia te działają nie tylko na Ulę.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7901",[]],"52204076":["Gry rodzinne
Eliza i Zosia chcą iść na koncert. Jacek kategorycznie im tego zabrania. Dziewczyny, za radą Filipa, postanawiają poświęcić się nauce, zadając Jackowi setki drobiazgowych pytań. Mają nadzieję, ze gdy będzie miał ich dość, pozwoli im wieczorem wychodzić z domu na imprezy. Majka narzeka, że Kuba nie rozwija ich kawiarenki. Dla nowych klientów zaczyna brakować komputerów. Dziewczyna zaczyna wspominać mężowi o potrzebie kupna nowej pary butów. Wieczorami ogląda katalogi z luksusową odzieżą. Kuba popada w depresję, gdyż zaczyna rozumieć, że nigdy nie sprosta żądaniom żony. Proponuje rozwód.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7900",[]],"52204077":["Nowy hymn
Kurski mówi Karolowi, że został ogłoszony ogólnopaństwowy konkurs na nowy hymn. Przyjaciele przystępują do tworzenia z właściwą sobie pasją. Wychwalają wszystkie najważniejsze zalety Polski. Wkrótce dzieło jest gotowe. Ku zaskoczeniu twórców okazuje się, że organizatorom wcale nie chodziło o hymn narodowy.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/77c4b5ca920d593cbab8186bec6e6c19",[]],"52204078":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52204079":["Dziwny powrót na Omegę","","",[]],"52204080":["Zemsta robotów","","",[]],"52204081":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/907a13c1f80615e534c1a50f0b18e0d7",["N"]],"52204082":["Na Śląsku działa największy lombard w Europie, składający się z kilku ogromnych hal, w których przeprowadzanych jest kilkaset transakcji dziennie. Pani Jolanta z pomocą synów Kamila i Łukasza prowadzą ten rodzinny interes. Klientów obsługują najlepsi handlarze w branży \"Złoty\" i Waluś oraz antykwariusz i rzeczoznawca Kazimierz. Każdego dnia klienci przynoszą tysiące wyjątkowych, zaskakujących przedmiotów.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/9307004c4cbffdd6c1ee58b8a326bfd3",["N"]],"52204083":["Hacker z urojenia
Do Kwiatkowskich przychodzi Policjant. W rozmowie z Anką ujawnia, że wkrótce zostanie przeniesiony do elitarnej jednostki do spraw walki z komputerowymi hakerami. Został już skierowany na specjalny kurs komputerowy. Zastanawia się, czy nie mógłby potrenować przedtem swoich umiejętności na domowym komputerze Kwiatkowskich. Anka zgadza się na tą propozycję. Wkrótce okazuje się, że groźny wirus zaatakował wiele warszawskich firm. Policjant podejrzewa, że tajemniczym hakerem jest Jędrula. Jego podejrzenia potwierdzają się, gdy znajduje u niego dyskietki z napisem \"Śmiertelny wirus\". Tymczasem Alutka po upojnej nocy z Jędrulą stwierdza, że jest w ciąży. Jej mąż jest przerażony tą informacją.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7909",["N"]],"52204084":["Junior biznesu
Kuba wygrał prestiżowy konkurs \"Junior Biznesu\". Jacek i Jędrula uważają, że oznacza to początek kłopotów. Wkrótce w kawiarence zjawia się inspekcja sanitarna, inspekcja pracy oraz wysłannicy urzędu skarbowego. Do Anki przychodzi z wizytą Alutka. Anka w tym czasie odpowiada na liczne listy od zdradzonych żon. Niemal w każdym przypadku scenariusz jest ten sam: zapracowani mężowie wracają późno z pracy. Alutka natychmiast zaczyna podejrzewać Jędrulę o niewierność. Oliwy do ognia dolewa Jadzia, która sypie opowieściami o zdradach. Alutka postanawia wynająć policjanta, aby śledził jej męża.","","https://ipla.tv/resolve-media/1/7917",["N"]],"52204085":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52204086":["Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.","","",[]],"52204087":["Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.","","",[]],"52204088":["Chora na raka Anna opiekuje się 9-letnią Sarą. Mimo swojego stanu pragnie dać dziewczynce beztroskie dzieciństwo. Niestety nowotwór uniemożliwia kobiecie funkcjonowanie w ich trudnych domowych warunkach. Anna nie daje rady sama nosić węgla do starego pieca, który ogrzewa mieszkanie. W budynku panuje wilgoć i nie ma kanalizacji. Córka chciałby mieć własny pokój, a matka miejsce do odpoczynku. Ekipa programu przystępuje do pracy, ale na przeszkodzie staje jej zimowa aura.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903846.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2d73172e91a5610f72ff12f0a73a7958",[]],"52204089":["Po raz kolejny bohaterem odcinka zostanie Krzysztof Stern, organizator obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych. Autorzy programu odwiedzą grupę jego podopiecznych, która trenuje crossfit oraz wakeboard. W drugiej części \"SuperLudzi\" widzowie poznają Vlodi Tafela - słynnego perkusistę mogącego pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak Patrycja Markowska, Robert Gawliński czy Zbigniew Wodecki. Muzyk od dziecka marzył, aby zostać profesjonalnym piłkarzem, jednak jego plany pokrzyżował rak kości. Po amputacji nogi Vlodi postanowił skupić się na karierze instrumentalisty.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/2598dff4892ebb1e107dd56018141208",["N"]],"52204090":["Bohaterka pierwszego odcinka to Iwona Cichosz, która jest osobą głuchą od urodzenia. Nie przeszkodziło jej to jednak w ukończeniu trzech kierunków studiów, nauczeniu się pięciu języków oraz zajęciu drugiego miejsca w ostatniej edycji \"Tańca z Gwiazdami\". W dalszej części programu widzowie poznają historię Krzysztofa Sterna, założyciela stowarzyszenia organizującego obozy dla osób niepełnosprawnych - Iron Wheels.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1835485.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6944153a13125bdfb1b86dc7c4ac8ddb",[]],"52204091":["Ewa Wachowicz radzi, jak po świętach zrzucić zbędne kilogramy. Poleca przejażdżkę na rowerze i lżejsze potrawy. Aby odchudzić menu, gospodyni programu przygotowuje dietetyczny krem z kalafiora, pierogi razowe z jabłkami i cynamonem oraz ciasteczka owsiane z bakaliami.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/12ebeca88fe0f062e58f804995edff98",[]],"52204092":["Róża mieszka wraz z trójką dzieci - Eweliną, Julią i Kubą w małym mieszkaniu w Pile. Cała czwórką przebywa w jednym pokoju. Dzieci świetnie się uczą, Ewelina marzy o karierze szefowej kuchni, a Julia pasjonuje się tańcem. Niestety, niewielka przestrzeń nie pozwala rodzeństwu rozwijać swoich zainteresowań. Domowy budżet uniemożliwia remont mieszkania, które jest w fatalnym stanie. Róża pracuje w supermarkecie. Sama utrzymuje rodzinę, po tym, jak ojciec dzieci zniknął, zostawiając ją z ogromnymi długami, o których nie wiedziała. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą próbują odmienić los familii. Maciek Pertkiewicz musi w ciągu 5 dni znaleźć meble, które pozwolą wszystkim jej członkom normalnie funkcjonować w maleńkiej przestrzeni.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1903846.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/6b5e62bcb90308de48e6821d1d6c0b3d",[]],"52204093":["Ewa Wachowicz przyznaje, że od czasu do czasu zdarza się jej jadać poza domem, na przykład w restauracjach prowadzonych przez szefów kuchni z programu \"Top Chef\". Najczęściej jednak jedzenie przyrządza w domu i zabiera ze sobą. W tym odcinku pokazuje, jak przyrządzić sałatkę Cezar w wersji na wynos. Robi też błyskawiczną szarlotkę - bez pieczenia, za to w słoiczku. Jako danie główne z kolei proponuje delikatne żeberka wieprzowe w glazurze z powideł i dżemu jabłkowego.","https://www.polsatgames.pl/image/mini/1857749.jpg","https://ipla.tv/resolve-media/1/9de5a96e663b6bced4df951677809a27",["N"]],"52204094":["Humanoidy","","",[]],"52204095":["Nieprzyjazny świat","","",[]]}