2019-09-23

Przyjdź zobaczyć studio Polsat Games. Wyjątkowa okazja!

0

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Nocy Innowacji 2019. Uczestnicy będą mieli unikalną szansę zobaczyć, jak od drugiej strony wygląda produkcja telewizyjna w Polsat Games. W programie zwiedzania m.in.: możliwość sprawdzenia swoich sił przed kamerą, rozgrywka przy stanowiskach profesjonalnych zawodników, zwiedzanie reżyserki, spotkanie z twarzami stacji i panel Q&A. Propozycję zwiedzania kierujemy do zorganizowanych 50-osobowych grup.

Noc Innowacji 2019 to wydarzenie, które pozwala zobaczyć cyfrowy świat po zmroku. Uczestnicy zajrzą za kulisy największych ośrodków badawczo-rozwojowych, parków technologicznych, uczelni, instytucji naukowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Płocku i Wrocławiu.

W ramach akcji 5 października jako Polsat Games zapraszamy do zwiedzania naszego telewizyjnego studio. Przyjdź zobaczyć, jak od strony produkcyjnej powstaje m.in. Ultraliga. Będziesz mógł zbić piątkę i pogadać z komentatorami. Zadać im nurtujące Cię pytania. A może nawet uda nam się zachęcić Cię do spróbowania swoich sił przed kamerą. Zapraszamy przede wszystkim młodych ludzi, których pasjonuje tematyka gamingowa oraz wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem lub realizowaniem formatów w internecie.

Nie zwlekaj! Szybko odezwij się do swoich znajomych i zbierzcie 50-osobową grupę. Potem, niech wasz przedstawiciel/opiekun wyśle zgłoszenie na adres mailowy noc@frenzy.pl. Na ich podstawie wybierzemy trzy grupy (łącznie 150 osób), z którymi spotkamy się w naszej siedzibie. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem a także na wydarzeniu na facebooku.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier
Druga edycja fantastycznego Game Music Festival
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze